לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ריקודי עם
רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
כאן אפשר ללמוד איך מבצעים צעדה תימנית, איך מתחילים לרקוד ריקודי עם ולמה זה בכלל כדאי, לדבר על הרקדות, ריקודים, מרקידים, רוקדים, להקות וכמובן פסטיבל המחולות בכרמיאל 

כללי הפרסום בפורום: 
1. גולשים המחפשים בני/בנות זוג לריקודים מוזמנים לפרסם מודעה בלוחות המודעות של פורום זה 
2. ניתן לפרסם הרקדות: חדשות, חד-פעמיות, שינויים חד-פעמיים, הרקדות חדשות (למשך 6 שבועות) בלבד. פרסומים החורגים מכללים אלו ימחקו 
3. יש לשרשר את פרסומי ההרקדות לשרשור ההודעות 

עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים וכלל תכנים המוגנים עפ"י חוק אסור - הודעות כאלו תמחקנה 

אנא התייחסו אל גולשי הפורום בכבוד 

גלישה נעימה 
המשך >>

אף פעם לא תדעי-
04/12/2015 | 12:13
91
הרקדה בר"ג במוצ"ש
03/12/2015 | 12:09
119
האם ההרקדה של בתיה קרוננברג במוצ"ש היא בחוץ או באולם סגור (בית האזרח ביאליק 44)
מה קורה לגבר המזרחי הבכיין?
30/11/2015 | 09:08
155
תשמעו סיפור:
אני חוזר אחרי חצות מהרקדה, ורגע לנפי שאני מגיע הבייתה ורוצה לסגור את המכונית
אני מתעכב עוד דקה לשמוע ברדיו את קולו היפה של אייל גולן בשיר: 
"תחזרי בבקשה".
למחרת בבוקר, אני נכנס למכונית, הרדיו דלוק אוטומטית
ומה אני שומע?: דודו אהרן שר  בקולו היפה את השיר :
"אל תסגרי לי את הדלת".
פתאום אני קולט שהגברים המזרחיים מתאהבים דווקא באלה שאינן רוצות בהם.
???
למה? מה? תמיד אתם המכוערים, המחוספסים, הלא-אינטליגנטים
והיא, תמיד כמה מדרגות מעליכם? בזה לכם? ואתם דווקא מתעקשים?
אולי בנוסף לכל היא גם אשכנזיה ואתם לא קולטים כי היא כבר חרצה את גולרכם לשבט?
ואתם, עם כל המאצ'ואיזם שלכם, לא הצלחתם למצוא אחת שתעריץ אתכם?
את החזה השעיר, את תכשיטי הגורמט על הצואר ובזרועות?
(ובמקרה של גולן גם העגיל?)
ואז אני נזכר בעוד שני מזרחיים בכיינים:
אחד, חיים משה, שר לה:
"על סף דלתך אני קורא את לא עונה לי"
ועופר לוי שר לה:
"מכתבים ששלחתי את לא התייחסת".
ואני כל הזמן שומע כי לגבר המזרחי יש כבוד
הוא לעולם לא יזחל כדי להשיג את מבוקשו.
אלא הוא יעשה זאת עם "אדאב" ( אצילות)
כנראה שטעיתי.
חברים, אתם מוזמנים להוסיף עוד כמה מזרחים בכיינים שמתאהבים דווקא בבנות הלא-נכונות....
פורסם שוב פעם דו"ח מבקר המדינה על פסטיבל כרמיאל
27/11/2015 | 18:04
2
88
ביום רביעי השבוע פורסם דו"ח חדש של מבקר המדינה על עמותת פסטיבל מחולות כרמיאל (ע"ר) וזאת פעם נוספת לאחר הדו"ח הראשון שפורסם בתאריך 22/01/2014.

גם בביקורת זו בעמותת הפסטיבל, נמצא כי עמותת הפסטיבל ממשיכה בהתקשרויותיה עם ספקים שונים ונותני שירותים שונים ללא כל מכרז וללא כל הליך תיחור שיוויוני וללא כל שקיפות. כמו כן, עמותת הפסטיבל ממשיכה לפעול ללא כל תיעוד של מסמכים בדבר קבלת ההחלטות בעמותה ולמעשה ללא כל תיעוד של שום דבר בעל ערך מחקרי.

משרד מבקר המדינה העיר בחומרה למנהלי עמותת הפסטיבל על שפעלו בניגוד להצהרותיהם בפני משרד מבקר המדינה כי יתוקנו הליקויים בנושא התקשרויותיה של העמותה, ועל אי-עמידה בהתחייבויותיהם בפני משרד מבקר המדינה בנושא זה.

זאת ועוד, הביקורת העלתה כי מר כרמי שלום ראש לשכת ראש עיריית כרמיאל ומ"מ יו"ר עמותת הפסטיבל, מסר לחברי הנהלת העמותה מידע מוטעה: אף שנחתם הסכם עם חברה א'* לחמש שנים עם אפשרות להאריכו בשלוש שנים נוספות, הוא מסר כי נחתם הסכם לשנה אחת בלבד, וכי לאחריו יפורסם מכרז בנושא. עוד עלה כי נוכחים נוספים בישיבה, ובהם מנכ"ל העמותה מר אהרון סולומון שחתם יחד עם מ"מ היו"ר על ההסכם עם חברה א'*, לא העמידו אותו על טעותו.

לעניין חברה א' המוזכרת בדו"ח המבקר, על פי המידע הרשמי של פסטיבל מחול כרמיאל המצוי ברשותי (שפורסם לציבור בחוברת הכרומו היוקרתית שהופקה באופן קבוע עד לשנת 2012), ככל הנראה מדובר בגברת דינה כץ העובדת בעיריית כרמיאל משנות ה-90' {באמצעות חברת היכל תרבות בכרמיאל ע"ש נרקין בע"מ ולאחר מכן באמצעות עמותת פסטיבל מחולות כרמיאל (ע"ר)}

נ.ב. ומי שרוצה לעיין בדו"ח הביקורת של מבקר המדינה, מוזמן להוריד עותק מאתר האינטרנט של מבקר המדינה בדיוק כפי שאני עשיתי.

הערה - ואם חלילה הכותרת שבחרתי לפוסט הזה הטעתה אתכם, הפנו את כל תלונותיכם אל הנהלת תפוז שלא מאפשרת לכתוב טקסט ארוך ומפורט בכותרת הפוסט.
פסטיבל כרמיאל זה שחיתות
29/11/2015 | 16:15
1
59
פסטיבל כרמיאל זה סופר שחיתות !!!!!

ולא סתם שחיתות, אלא שחיתות מסועפת ביותר ורחבת היקף!!!!

בראש מערכת השחיתות עומד אדם בעל תפקיד פוליטי שנמצא בתפקידו הפוליטי כבר 28 שנים ברציפות!!!! ובמהלך השנים האלה הוא הצליח ליצור קשרים פוליטיים מסועפים ביותר עם כל המערכת השלטונית בישראל.

לעניות דעתי, השחיתות היא גדולה עד כדי כך שאפילו בלהב 433 מפחדים לגעת הנושא.

כן כן, שני תושבי העיר כרמיאל (שמם שמור במערכת) אספו (לטענתם) מסמכים מרשיעים על השחיתות בכרמיאל והעבירו קלסרים עם מסמכים מרשיעים ליחידת להב 433 במשטרת ישראל. אחד מהם טוען שהוא קיבל הודעה מלהב 433 שאין להם מספיק חוקרים ולכן הם לא חוקרים את הדבר.

לעניות דעתי מדובר במריחה ובטיוח.

פסטיבל כרמיאל זה שחיתות

לעניות דעתי פסטיבל כרמיאל זה פרשיית השחיתות הגדולה ביותר שהיתה בעולם מאז ומעולם

אם הם מצליחים לעשות את מה שהם עושים בהיכל התרבות, זה רק מראה על שחיתות מסועפת ורחבת היקף ששותפים לה גורמי השלטון המרכזי.

מי שנותן את ידו לפסטיבל ההזוי והבזוי הזה כפי שהוא מתנהל כיום, שותף לפשע
תיקון טעויות הקלדה
29/11/2015 | 16:27
46
המערכת המיושנת של תפוז לא מאפשרת לערוך הודעות וגם לא למחוק את ההודעות, לכן אני מדביק את הודעתי שוב עם תיקון טעויות ההקלדה.

פסטיבל כרמיאל זה שחיתות

פסטיבל כרמיאל זה סופר שחיתות !!!!

ולא סתם שחיתות, אלא שחיתות מסועפת ביותר ורחבת היקף!!!!

בראש מערכת השחיתות עומד אדם בעל תפקיד פוליטי שנמצא בתפקידו הפוליטי כבר 28 שנים ברציפות!!!! ובמהלך השנים האלה הוא הצליח ליצור קשרים פוליטיים מסועפים ביותר עם כל המערכת השלטונית בישראל.

לעניות דעתי, השחיתות היא גדולה עד כדי כך שאפילו בלהב 433 מפחדים לגעת בנושא.

כן כן, שני תושבי העיר כרמיאל (שמם שמור במערכת) אספו (לטענתם) מסמכים מרשיעים על השחיתות בכרמיאל והעבירו קלסרים שלמים עם מסמכים מרשיעים ליחידת להב 433 במשטרת ישראל. אחד מהם טוען שהוא קיבל הודעה מלהב 433 שאין להם מספיק חוקרים ולכן הם לא חוקרים את הדבר.

לעניות דעתי מדובר במריחה ובטיוח.

פסטיבל כרמיאל זה שחיתות

לעניות דעתי פסטיבל כרמיאל זה פרשיית השחיתות הגדולה ביותר שהיתה בעולם מאז ומעולם

אם הם מצליחים לעשות את מה שהם עושים בהיכל התרבות, זה רק מראה על שחיתות מסועפת ורחבת היקף ששותפים לה גורמי השלטון המרכזי

מי שנותן את ידו לפסטיבל ההזוי והבזוי הזה כפי שהוא מתנהל כיום, שותף לפשע
הרקדה בחוף הים בשבת
28/11/2015 | 20:11
112
האם למי מכם יצא לרקוד בשבת בהרקדה חופשית בים ולהווכח שהרפרטואר המוגש בה מיועד לאנשי החוג של אותו המרקיד?
ההרקדה בים היא ציבורית ומחטיאה להערכתי את המטרה. אסביר: המדריך מכריז שנרקוד עתה את הריקוד שלמדנו ביום רביעי.... ונחזור על הריקוד שלמדנו ב..... ומכאן שאנשי החוג מתוגמלים והרוקדים שאינם באי אותם חוגי המדריך זזים הצידה ומשתוממים.
ריקודי העם נועדו לכולם. אם המדריך היה מושכל הוא היה משלב ריקודי אמצע הדרך ואפילו ישנים יותר וכמות שפוייה של ריקודים חדשים ולא מסה של ריקודי  שוק שאינם מדברים אל הרבה מקהל הרוקדים.
הייתי שמחה לקרוא תגובות  אובייקטיביות.
מה כל הרעש, וההילה, והבזזז, סביב זוהר ארגוב ז"ל?
26/11/2015 | 13:03
6
144
למה אני צריך לשמוע את "הפרח בגני" ברדיו,  כמה פעמים ביום?
למה מזכירים את שמו של זוהר ז"ל, בדחילו ורחימו?
מי הוא זה שקובע לנו כי זוהר ארגוב הוא אחד ויחיד
וכמו שאומרים על משה רבנו, לא היה ולא יהיה כמותו?
ולמה מכריחים אותנו להאמין כי אין  - לא אייל גולן, לא משה פרץ, לא  דודו אהרן, ולא פאר טסי
 ואיני מזכיר את עומר אדם, או את מאור אדרי
וכמבון לא הזכרתי את שרית חדד, זהבה בן, ועדן בן זקן  -
כאשר מדובר בהוד רוממותו זוהר ארגוב?
למה יש לנו רגשי אשמה על מותו של זמר?
הוא לא מלך?
26/11/2015 | 19:12
1
41
לא שמעתי שמלכת אנגליה הכתירה אותו למלך
27/11/2015 | 13:39
45
אולי הסינודה השבדית...
אולי פשוט
27/11/2015 | 20:27
51
מכיוון שקולו היה צלול, הגיע לגבהים מרשימים, וידע לשיר?
האמת? זה כל מה שנדרש מזמר טוב.
לא הייתי מכתיר אותו כמלך, אבל בהחלט הוא נימנה עם הזמרים היותר טובים שכבשו את אוזניהם של בני הארץ הזאת.
ולגבי הרשימה של הזמרים שהבאת להשוואה, טוב, אני מניח שזה עניין של טעם אישי, וכבר אמרו שטעמו של אדם אינו ניתן לשיפוט.
אכן משה רבנו הוא בעיני המנהיג המוצלח והגדול מכל שאר מנהיגי
28/11/2015 | 04:36
32
עם ישראל בכל הדורות.משה רבנו הצליח להערים על המצים ולהבריח את עם ישראל ממצרים מתחת העבדות התחכום ועורמה שש מאת אלף אנשים.במדבר ולהנהיג סדר וחוקים לאנשים שחיו ללא מזון וללא. מים נורמלי 40 שנה.ולהכניס את עם ישראל לארץ ישראל בדרך הקלה והטובה ביותר בכדי לכבוש חלקים מארץ ישראל בהנהגת המנהיג הצבאי הטוה ביותר יהושוע בן נון אף מנהיג אחר בכל הדורות לא היה מסוגל לעשות מה שמשה הצליח לעשות.להוציא את עם ישראל מעבדות של 400 שנה לחרות.

אכן זוהר ארגוב הטריף את מוחם של המאזינים מה שאף זמן אחר לא ה
28/11/2015 | 04:44
1
27
אני אישית לא אוהב אותו
28/11/2015 | 09:02
39
השירים יפים אבל לא הקול שלו...
הרקדות שבת 28 נוב' 2015
26/11/2015 | 17:08
85
להלן טבלת ההרקדות.
שימו לב , בפ"ת לא תהיה הרקדה ( האולם תפוס ולא נמצא אולם חלופי).
בנוסף , ישנן הרקדות ששעת ההרקדה השתנתה ( אילת ,אשדוד , שרונה )

הי מחפשת ריקודים אשר מתאימים להרקדה בחנוכה, רעיונות?
24/11/2015 | 10:16
2
66
באנו חושך לגרש - ריקוד נחמד מאוד
24/11/2015 | 10:43
32
וכאן ניתן למצוא עוד הרבה
24/11/2015 | 11:02
58
אני שמח לחשוף כאן את ריקוד השורות החדש שלי "בילי ג'ין":
24/11/2015 | 10:43
61
אנו מבקשים כי המרקיד, שמעון מרדכי, ילמד את "סייסטה בסביליה"
23/11/2015 | 12:10
5
155
ודי לחכימא ברמיזא.
מדוע רמזים והתתחכמויות היה מביך הסיסטה בסיביליה
23/11/2015 | 14:33
4
110
כשפרשנו  לדרכנו מחוץ לאולם שמעתי כמאזין חופשי חילופי דברים בין בני זוג שרוקדים שנים ביחד.
היא:  אפשר לבקש משמעון מרדכי שישנה משהו........
הוא:  משמעון מרדכי אי אפשר לבקש כלום !
היא:  בכל זאת אם יבקשו ממנו  לחזור לסדר היום הישן ?
הוא:  את לא מקשיבה לי  ש. מרדכי בלוק בטון  !
היא:  אבל אם כולם יפנו.....
הוא: יפנו או לא יפנו אמרתי לך אין סיכוי אצלו !

אליק  בקשות משמעון מרדכי,   יש סיכוי רק למרקיד כושל שמפשל.

אמנם, היסתת את הנושא לכיוון אחר, אבל כיוון מעניין:
23/11/2015 | 17:48
1
86
אני גם כן חככתי בדעתי, מה עדיף:
סבבים של שעה
או סבבים של חצי שעה ( מעגל זוגות וחוזר חלילה)?

הזוג שדיבר על כך ושאתה שמעת אותם, אינם צודקים: והלא שמעון שינה את השיטה בגלל שהוא כנראה כן הושפע מחוות דעת של אנשים
וכי נראה לי כי התהליך החדש עדיין בשלבים של ניסוי.
באמת, היה רגע, שבו אמרתי לעצמי: "מה? נגמרו הזוגות? הרי רק התחלנו..."
אני מבקש לדווח בשמחה, כי שמעון מרדכי לקח את המושכות
01/12/2015 | 10:12
43
לידו, וכדרכו המשובחת והמיומנת, 
הוא לימד את הריקוד  "סייסטה בסבילייה" בצורה מושלמת.
אז למה לתת לחובבנים ללמד ריקודים,
אם מקצוען יודע לעשות את המלאכה?
רק בגלל שהחובבנים האלה רוצים להתפרסם? על גבינו?
מבקש למחות בתוקף !!
06/12/2015 | 14:00
1
25
יצא לי לבקש ריקודים משמעון מרדכי מספר פעמים ...
והוא מילא את כל בקשותי !
אכן, שמעון מרדכי התרצה, לקח את המושכות בידיו
11/12/2015 | 18:04
17
ובהרקדה הבאה  הוא לימד, באופן יסודי ביותר, כדרכו
את "סייסטה בסביליה".
וכיון שגם אצל ישראל שיקר רוקדים את הריקוד
( וגם אמש הוא נרקד אצלו)
אז אנחנו כבר מדופלמים בריקוד
ויכולים כבר להופיע באולמות של סביליה
ולהראות להם את  יכולותינו.

ועצה והמלצה לרוקדי ישראל בשאר המחוזות:
בקשו מהמרקידים שלכם לשלב ברפרטואר שלהם גם ריקודי עמים,
כמו למשל את סייסטה בסביליה.
שבת בבוקר
20/11/2015 | 12:17
2
129
באיזו שעה רוקדים בשבת בחוף אשדוד?
הרקדת שבת באשדוד
21/11/2015 | 05:41
1
99
רשום שההרקדה בשעה 17:30 ... היה צריך כבר לעבור לבוקר .
כדאי לבדוק עם המרקיד ז'ק אוחיון

תודה רבה
21/11/2015 | 12:24
30
המדור לחיפוש קרובים
19/11/2015 | 17:40
140
מחפשת את "זז מצד לצד"
אים קורא את ההודעה, אנא שלח לי מסר

אם אחד הקוראים רואה הודעה זו, אנא, קיראו לו

תודה רבה
PlayBuzz הגיע לתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2015 | 12:08
18
מהיום ההודעות שלכם יכולות להראות אחרת!
בלחיצת כפתור תוכלו להוסיף סקרים, חידונים, תכנים ויראלים ותוכן אינטראקטיבי מתוך אתר PlayBuzz!

לחצו על האייקון של playbuzz (ליד צירוף הקבצים) - העתיקו את הקישור - ופרסמו את ההודעה!
הפורום חצי גווע, לגייס בחזרה את סיגל שהרבני!!
17/11/2015 | 10:19
4
181
ראו זה פלא:
כל השנים חשבנו שרק אם סיגל שהרבני תנטוש את עמדת מגן המוסר של הפורום
הפורום  יתמוטט, עברייני מלים יציפו את הפורום בשחיתות מוסרית נוראה

ואכן, סיגל שהרבני עמדה בגבורה, ובנחישות, יומם ולילה על המשמר
ולא נתנה לכוחות הרשע והאופל להשתלט על הפורום הזך והטהור ( בעיניה עכ"פ)

וכאשר רצתה לצאת לנופש בחו"ל, השמיים רעדו והיא העמידה תחתיה ממלא מקום שחלילה הפורום לא יתמוטט.

והנה
סיגל יושבת בביתה, מחכה לראות מתי  רק דן, משהא, צעד פולני, עזרא כרמל,  ואליק יפוצצו את הפורום, כמו חיילי דע"ש, 
ושוועת המנהלים תגיע עד השמים.
 מחכה, מחכה
וכלום לא קורה.
הפורום מתנהל על מי מנוחות.
מנוחות? איזה מנוחות?
מתנהל על שדות גוועים
אפילו נאגאסקי אחרי ההפצצה נראתה רוחשת יותר חיים...

שהרבני! חיזרי לעמדה הקודמת שלך!
רק את מסוגלת להפיח חיים בפורום...
לאליק 31
17/11/2015 | 12:59
3
111
שלמה המלך, החכם באדם, ראה בחושו הנבואי לפני יותר מאלפיים וחמש מאות שנה, שיום יבוא, והפורום יוותר כצאן ללא רועה. והוא הקדים תרופה למכה בבקשו מכותב הפורום הסביר  לך אל נְמָלָה, עָצֵל. ראה דרכיה - וחכם. אשר אין לה קצין, שוטר ומושל.
אבל, החכם באדם לא הסתפק בכך, אלא גם דירבן את האדם לעשות מעשה: עָד מָתַי, עָצֵל, תִּשְׁכָּב? מָתַי תָּקוּם מִשְּׁנָתֶךָ?! מְעַט שֵׁנוֹת, מְעַט תְּנוּמוֹת, מְעַט חִבּוּק יָדַיִם לִשְׁכָּב".
ובכן, לאור רמז כל כך ברור, למה אתה מחכה למישהו שיעורר את הפורום? קום ועשה מעשה, לך והושעת בכוחך את העם הזה.
ראפי, כיף לקרוא את הערותיך. להצעתך, אני אסכים, ב 2 תנאים:
17/11/2015 | 14:38
2
109
1. כשאצא לגימלאות. אני שוקל לפרוש ולסגור את המשרד.
2. אעמיד תנאי בפני הנהלת הפורומים, והוא: במשך 6 החודשים הראשונים, יוענקו  2  פרסים שבועיים.

א. פרס שבועי למי שיעלה שרשור מוצלח ויפה ומעניין ושנון
ב. פרס שבועי למגיב שהתגובה שלו תהיה מוחצת, מבריקה , מפתיעה ומבדחת ( הכל ביחד, או רק חלק או רק תכונה אחת מכל הנ"ל).

על סוג הפרס, מהותו ואיכותו   - יוחלט עם הנהלת הפורומים.

רעיון טוב וראוי
17/11/2015 | 21:46
1
85
אבל מי יקבע מהו שרשור מוצלח ויפה ומעניין ושנון?
מי יקבע מהי תגובה מוחצת, מבריקה, מפתיעה ומבדחת?
האם תקים מועצת גדולי הפורום שתשקול ותדון ותחליט?
האם ייעשה משאל בין קוראיו הנאנמנים של הפורום?
שאלות רבות ונכבדות, שלמזלנו הרב, נותר מספיק זמן עד לפרישתך, ותוכל בינתיים להתחבט בהן.
בקשה מענינת
24/11/2015 | 10:17
31
ככ הרבה זמן היו טענות שסיגל מפריעה "מסרסת" את הכותבים ולפתע אפילו המתלוננים לא כותבים.תופעה סוציולוגית שצריכה בדיקה מעמיקה.

דרושים רקדנים ללהקת ותיקי פתח תקוה
17/11/2015 | 00:16
92
להקת ותיקי פתח תקוה פותחת את שורותיה לקבלת רקדנים חדשים מגיל 55 ומעלה הלהקה קיימת 35 שנה ומופיעה בריקודי עם וזמר ישראליים , מנהלה האמנותי והכוריאוגרף טוביה טישלר. הלהקה מופיעה במקומות שונים בארץ בפסטיבלים בחו"ל ובישראל . החזרות נערכות בפתח תקוה מדי יום א' משעה 20:30 - 22:30 .
לפרטים נוספים וליצירת קשר טל :0547380380   נדב
אין ויכוח: גדי ביטון הוא המנצח הגדול
15/11/2015 | 11:07
12
235
תעקבו בבקשה אחרי הריקוד האחרון שלו
כמעט תל אביב:
  !!  quelle musique
איזו מוסיקה!!
!!  quelle choreography 
איזו כוריאוגרפיה  !!

פרס ישראל לגדי, הצעיר הנצחי.
השם הנכון של הריקוד - "תל אביב(כמעט רומנטי)"- גדי ביטון
15/11/2015 | 14:37
10
83
עיינתי גם בתמליל של השיר מאת יוסי גיספן
15/11/2015 | 17:05
9
115
אני עוקב אחרי יוסי גיספן
מאז שהתפעלתי מהתמליל שלו, לשיר "עופרה", שהוא גם ריקוד זוגות.
כל מי שלגלג על יוסי גיספן
בתור משורר צרצר
צריך להתנצל
לדעתי יוסי גיספן הוא  משורר איכותי
( אבל בישראל של היום
לשירים המבולבלים של יונה וולך יש יותר כבוד)
את שם הריקוד קובע מחבר הריקוד.
15/11/2015 | 18:23
8
96
במקרים רבים שם השיר שונה משם הריקוד.
זה מכמה סיבות.
למשל לפני 32 שנים חובר לשיר זה ריקוד שלא הצליח
כשהיה בהשתלמות של מישאל ברזילי
ואז מחבר הריקוד קרא לריקוד תל-אביב תל-אביב.
עזרא ידידי, יש קושי בתאריכים: תומר הדדי שהלחין
15/11/2015 | 19:00
7
77
את השיר כמעט תל אביב, נולד בשנת 1983...
אז איפה כאן הטעות?
אליק היקר.סליחה.אולי טעיתי.אני מתכוון לשם של ריקוד כדי
15/11/2015 | 23:56
6
78
שלא יתנגש עם שם ריקוד אחר.
את הריקוד החדש עדיין לא למדתי וגם לא שמעתי את המוסיקה שלו.
הכוונה שלי היתה לשיר המפורסם ששר וחיבר גדול הזמרים הארץ ישראלים
אריס סאן,שהוא בעיני מלך הזמר הישראלי בכל הזמנים.
תל אביב,תל אביב,תל אביב.
ים כחול עיר וחול תל אביב.
רק אותך אני יודע.

ובאמת גדי ביטון גם בעיני הוא גדול מחברי הריקודים היפים בעולם.
הריקודים שהוא חיבר זורמים יפה ונקלטים בראש בקלילות.
רק חבל שהבן אדם הזה מרעיש בווליום גבוה מאד ומחריש לי את האוזניים.
אני גם לא מחבב אותו כאדם.
בעניין הזה, עזרא יקר, טעמנו שונה. אני ממש, ממש לא סובל
16/11/2015 | 09:47
5
89
את אריס סאן
ובמיוחד לא את השיר שלו : תל אביב
לא מבין למה ערוץ המוסיקה המזרחית לב המדינה משדר את אריס סאן, בערך אותה תכיפות כמו שהוא משדר את אייל גולן
כנראה יש להם טעם דומה לשלך...
אליק.שמעתי את השיר ואני לא מתפלא שאהבת אותו
20/11/2015 | 21:47
4
37
יש דמיון גדול למוסיקה הצרפתית.
דומה לשנסון.
השיר יפה גם בעיני.
הריקוד אופיאני מאד לסגנון של גדי ביטון.
אכן הריקוד תל אביב שהשיר נקרא כמעט רומנטי מושר
20/11/2015 | 23:42
3
37
בסגנון השנסון הצרפתי על ידי אוראל גיספן ,בנו של מחבר השירים המפורסם יוסי גיספן שחיבר הרבה מאות שירים יפים שחלק גדול מהם אנו רוקדים אותם.אוראל גיספן הזמר הוא יוצא להקת חיל הים והוא צעיר בן 22 שנים שגר בחולון.
ועוד דבר.אני יודע על 431 שירים שחיבר המשורר יוסי גיספן,מתוכם
21/11/2015 | 00:23
2
35
יש 126 ריקודי עם שרבים מהם רקדנו ועדיין רוקדים אותם.

אוראל גיספן הבן כיום הוא עובד צה"ל .לפני להקת הנחל הוא למד בתיכון קוגל בחולון שזה גם חטיבת ביניים וגם תיכון רגיל. השיר הזה הוא שירו הראשון, אבל הוא שר עוד כמה שירים.
עזרא, אני עדיין מחפש את המקור הצרפתי של השיר "כמעט רומנטי"
23/11/2015 | 11:58
1
28
מדגדג לי באיזה מקום, שיש פה "פלגיאט" ( גניבה ספרותית)
לקוח מתקופת השנסונים הצרפתיים, בזמנו של מוריס שבלייה ואחרים.
אבל, בשורה תחתונה   - שיר וריקוד מנצחים
ועם ניצחון אין מתווכחים
אבל כמו שכותב בצדק יהודה,
הגם ששני הריקודים האחרונים של גדי ביטון:
מישהו אוהב אותך
כמעט רומנטי

הם יפהפיים, גם הם, דינם להיעלם, במערבולת  תעשיית השירים והריקודים הסיטונאית.
ובאשר ליוסי גיספן -
23/11/2015 | 12:05
28
כתבתי במקום אחר כי עוול נעשה לאיש הצנוע
בידי השבט הלבן, שמצא מטרה מזרחית להתעלל בה:
הלא היא כתיבתו של יוסי גיספן
בבחינת: "מי אתה, יוסי, שאתה נכנס להיכל הקודש של התרבות הנאורה של ספרות? שירה,? פואטיקה? של נעליך, יוסי!
כך ביקשו פטרוני התרבות בישראל לנדות את יוסי מקהלם.

אני רוצה לומר לכם, שעברתי על כל שיריה של יונה וולך
הייתי המום:
נדהמתי מהרדידות של השירה
איך? ולמה? הפכו את יונה וולך ז"ל,  לאייקון תרבותי? על מה?
בגלל שהיא השתינה על התפילין?
כמעט מסכים ... הריקוד אכן כלהבה בכל ההרקדות
21/11/2015 | 19:28
55
המוזיקה , הקצב והריקוד עשו את זה.
החלטתי להסתכל על הריקודים האחרונים של גדי ... ( נכנסתי ליו טיוב ובילית זמן מה בהסתכלות על הריקודים )  גילית שהרבה מהם לא... ממש לא... בשנה הבאה לא נזכור אותם.
וכן , יש לו הברקות כמו הריקוד החדש הזה . בשנת 2014 זה היה " מישהו אוהב אותך"
שאפו על ההברקות.
חבל על אותם ריקודים שיעלמו בערימת הריקודים שחבל היה לחבר אותם ...
הכוריאוגרפים -
14/11/2015 | 21:45
3
147
מה הם עושים בחייהם חוץ מאשר לכתוב ריקודים?
אחרת אי אפשר להסביר את ההספק הפנומנלי שלהם בכתיבת ריקודים חדשים

ולהלן עשרת ריקודי הזגות ( רק זוגות! לא מעגל!)
של החודש האחרון בלבד!!

1. אדיוס מוצ'צ'וס
2.  העלמה
3. תל אביב
4.  אתה לי ארץ
5.  היא לא את
6.  את כמו הרוח
7.  שלכת עצובה
8.  עגילי דמאר
9.  בא הביתה
10.  שלג יורד
לכל אלה שלעיל יש חלון הזדמנות של כחצי שנה מכסימום, להיות איתנו, 
לפני שהם עולים לבוידם ונעלמים לצמיתות מחיינו

אליק ידידי מחצית מהריקודים אינם חדשים וכבר רקדנו בעבר
15/11/2015 | 01:20
2
81

ריקודים שנלמדו ורקדנו אותם כך שאינם חדשים. זו חזרה לזיכרון בלבד.

אתה לי ארץ – 1997 מלי ומשה.
שלכת עצובה – 2001  טוביה טישלר.
עגילי דמאר – 1995  שמוליק גוב ארי.
בא הביתה – 2008  אייל עוזרי.
העלמה – 1989 שלמה ממן.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
משהא ידידי, גם לשיטתך, כאלוף הידע בריקודיעמולוגיה,
15/11/2015 | 10:54
1
74
הרוקדים, שנכנסו לתחום התחביב הזה רק בשנים המאוחרות,
אז עדיין, ריקודים אלה שהזכרת,
ושחלקם הגדול נכתב  לפני שנת 2008, (השנה בה נכתב הריקוד הכי אחרון ברשימתך:  "בא הבייתה"),
הינם בשביל הרוקד המתחיל  יחסית, חדשים לגמרי.

ושוב, עומדת בעינה התפעה הבלתי מפוענחת,
והיא:
גם ריקודים ישנים אלה שהועלו לזמן קצר מהאוב,
או מהבוידם
סופם שהם חוזרים לבוידם כעבור זמן מה...
וזכרם לא נודע...
אצל שמעון מרדכי ורפי זיו רוקדים אותם בסבבים של 4-3 בשנה בערך
15/11/2015 | 14:44
70
הבעיה היא שלרוב הם באים בשעה האחרונה ואתה כבר לא שם לרוב.
אני יכול למנות לך עוד לפחות - 30 ריקודים שאתה מפספס בדרך זו כי זאת גם השעה של בקשות מהרוקדים שקל יותר למרקיד למלא אחרי שחלק גדול כבר הלך.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
רמי פורטיס
10/11/2015 | 22:04
2
70
רמי פורטיס
10/11/2015 | 22:06
1
79
למה אין ריקודים מהשירים שלו?
רק בגלל שלא קוראים ביטון או אפללו.
פורטיס הוא "אשכנזי" בדיוק כמו ביטון או אפללו
13/11/2015 | 20:55
48

מצד אחד - פורטיס הוא "אשכנזי" בדיוק כמו ביטון או אפללו. בקיצור –אין שום קשר ..
מצד שני – תקשיב לשירים שלו ולקצב שלו , לא בטוח שבקלות ניתן ליצור עבורו ריקוד עם.
מצד שלישי – השאלה נשאלת במקום הלא נכון . אין איזה שהוא גורם מרכזי שמחליט לאיזה שיר ליצור ריקוד ולאיזה לא. היוצרים ( כל יוצר לעצמו ) לפי המוזה שלהם יוצרים/מחברים ריקוד עם ... הם סוג של אומנים ... אני מניח שהם גם מושפעים מאופנות שונות.
ברי סחרוף שהופיע הרבה עם פורטיס יש רק 2 שירים שהוא עסק ביצירה שלהם ולהם ריקודי עם ...אני זוכר תקופה בא היה סוג של "מוסכמה" ששיריו של שלמה ארצי קשים מדי כדי ליצור מהם ריקוד עם ... והנה היום יש 75 ריקודים לשיריו של שלמה ארצי.
קראו לי לבוא מיד לטלויזיה שבסלון
10/11/2015 | 18:13
181
כדי לראות ולשמוע את קרן פלס
כשהיא שרה עמיר בניון.
רצתי, הגעתי צפיתי:
אני רואה אשה יפה, צעירה, פורטת על פסנתר ושרה שיר נוגה כלשהו
בשלב מסויים אני מתחיל לקלוט את הנעימה
ובמאמץ מה של הדימיון אני מזהה את השיר: מורה לחיים!
ובאה עלי אכזבה רבתי:
איך אפשר להרוס שיר קצבי, מלא רגש, עליצות, נהמת לב
ולהפוך אותו לשיר ערש נוגה, איטי, נטול מלודיה
כי הוא סורס  ונשאר ללא המלודיה המקורית שלו.

חברים, אני לא גזען ( אולי קצת כן...)
אני גם מוחה נגד זהבה בן כאשר מטילים עליה, על המרוקאית המסכנה, והחסודה,  לשיר שירים של מקהלת הצבא האדום!
כשהיא שרה את השירים האלה בא לי לבכות מרוב צער
ואני חושש שבאותו רגע מר, שגריר רוסיה בישראל, במקרה יעלה על התחנה הזאת וישמע את זהבה בן
ואז תבוא תלונה ומחאה למשרד החוץ שלנו.
על פגיעה באשיות התרבות של רוסיה.
עוד לא קרה שמישהו העז לסלסל סלסול כזה דוחה על שיר רוסי!!

כך גם הוד מתיקותה קרן פלס ו "מורה לחיים" שלה. אנא די.
מה קרה קרן? אחרי שנים כה רבות בארץ, את אינך יכולה לשיר שיר מזרחי? בנעימה מזרחית?
איפה היית בצבא? לא עם העמך?
היית בקריה בת"א?  לא היו שם מזרחיים?
הנך יפה רעייתי-
10/11/2015 | 11:44
85
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
אביר ספורט
אביר ספורט
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה