לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
כאן אפשר ללמוד איך מבצעים צעדה תימנית, איך מתחילים לרקוד ריקודי עם ולמה זה בכלל כדאי, לדבר על הרקדות, ריקודים, מרקידים, רוקדים, להקות וכמובן פסטיבל המחולות בכרמיאל 

כללי הפרסום בפורום: 
1. גולשים המחפשים בני/בנות זוג לריקודים מוזמנים לפרסם מודעה בלוחות המודעות של פורום זה 
2. ניתן לפרסם הרקדות: חדשות, חד-פעמיות, שינויים חד-פעמיים, הרקדות חדשות (למשך 6 שבועות) בלבד. פרסומים החורגים מכללים אלו ימחקו 
3. יש לשרשר את פרסומי ההרקדות לשרשור ההודעות 

עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים וכלל תכנים המוגנים עפ"י חוק אסור - הודעות כאלו תמחקנה 

אנא התייחסו אל גולשי הפורום בכבוד 

גלישה נעימה 
המשך >>

לצפיה ב-' פלקט חדש של פסטיבל כרמיאל 2016 - קובץ להורדה למחשב'
פלקט חדש של פסטיבל כרמיאל 2016 - קובץ להורדה למחשב
16/06/2016 | 19:39
11
84
עשו קליק ימני בעכבר ולאחר מכן > שמור תמונה בשם והורידו את הפלקט למחשבכם האישי. בתפוז לא תוכלו להנות מהקובץ. אפשרות נוספת היא קליק ימני במחשב ולאחר מכן הצג תמונה. רצוי כמובן לשמור את הפלקט במחשב.

קובץ המקור נוצר היום (חמישי 16/06/2016) לאחר השעה 15:00.

נתוני DATA למרגלים בפורמט XML הכוללים את נתוני ה-XMP של הגרפיקאי, יפורסמו בהודעת ההמשך.

תהנו!
לצפיה ב-'תמונה בפורמט jpeg שחולצה מתוך קידוד Base64'
תמונה בפורמט jpeg שחולצה מתוך קידוד Base64
16/06/2016 | 20:21
33
קידוד Base64 הוא קידוד מיוחד שנועד לצורך ייצוג נתונים בינאריים בתוך ASCII (טקסט רגיל) וזאת על מנת שהנתונים הבינאריים ישתלבו בתוך קבצי טקסט בפורמט XML שניתן גם לערוך אותם ולהציג אותם באמצעות עורכי טקסטים.

תמונות כמו התמונה מטה המקודדות בקידוד Base64 נמצאות בתוך נתוני ה-XMP של קבצי הגרפיקה לדפוס שהם בפורמט PDF.

נתוני ה-XMP הם בפורמט XML וניתן לחלץ אותם מתוך קבצי ה-PDF באמצעות עורכי טקסטים.

התמונה המוקטנת מטה מציגה את שער החוברת הפרסומית של פסטיבל מחול כרמיאל 2016 שנסגרה לדפוס היום (חמישי 16/06/2016) לאחר השעה 15:00 והועלתה לאתר האינטרנט של הפסטיבל. את החוברת הפרסומית המלאה תוכלו למצוא באתר האינטרנט של הפסטיבל. ואם הגישה לחוברת הפרסומית הזו תוסר מאתר האינטרנט של הפסטיבל, אני מעריך שתוכלו להגיע אליה דרך החיפוש המתקדם של גוגל תוך כדי שימוש במאפייני החיפוש של דומיין + סוג קובץ (PDF) + תאריך.

את החוברת הפרסומית אני לא מתכוון לפרסם.

בהצלחה!
לצפיה ב-'תמונתה של הנערה היפה שעוררה את קנאתה של ונוס'
תמונתה של הנערה היפה שעוררה את קנאתה של ונוס
16/06/2016 | 21:06
59
בתוך החוברת הפרסומית של פסטיבל מחול כרמיאל 2016 היתה תמונת חטיפתה של פסיכה מאת ויליאם אדולף בוגרו. פסיכה היא הנערה היפה מהמיתולוגיה הרומית שעוררה את קנאתה של ונוס.

פסיכה, הייתה הצעירה מבין שלוש אחיותיה, ועל פי האגדה הייתה כה יפה עד כי כולם העריצוה וכינו אותה "ונוס החדשה". ונוס, אלת האהבה, התקנאה ביופייה של בת התמותה. היא הטילה על קופידון, בנה, לרדת לארץ ולגרום בעזרת חצי הזהב שלו לכך שפסיכה תתאהב באיש המכוער ביותר בתבל. קופידון מסכים אך בהביטו בה, הוא מתאהב בפסיכה בעצמו, ולוקח אותה השמימה מראש הצוק עליו הופקרה אל ארמונו... (מתוך ויקיפדיה).

את תמונת הציור של הנערה היפיפיה שצייר הצייר הצרפתי ויליאם אדולף בוגרו, חילצתי מתוך קובץ הגרפיקה לדפוס בפורמט PDF שנוצר על ידי מר אמיר בסו המעצב הגרפי של פסטיבל כרמיאל.

את התמונה חילצתי מתוך קובץ ה-PDF באמצעות התוכנה pdfimages שבה אני משתמש לצורך חילוץ אובייקטים לגרפיקה מתוך קבצי PDF.

תהנו!
לצפיה ב-'מצורף קובץ DATA בפורמט XML עם נתוני ה-XMP'
מצורף קובץ DATA בפורמט XML עם נתוני ה-XMP
16/06/2016 | 21:28
24
מצורף קובץ הנתונים של המעצב הגרפי אמיר בסו.

נתוני ה-XMP חולצו מתוך קובץ הגרפיקה לדפוס בפורמט PDF באמצעות עורך הטקסטים VIM. מעיון בנתונים תוכלו לראות באיזה תאריך ובאיזו שעה החלה העבודה על העיצוב הגרפי של החוברת הפרסומית של הפסטיבל, באיזה תאריכים ושעות בוצעה עבודה על העיצוב הגרפי של החוברת הפרסומית, ובאיזו תוכנות בוצע העיצוב הגרפי ונתונים רבים נוספים.

תהנו!
לצפיה ב-'התמונה הנסתרת שבתוך החוברת הפרסומית של הפסטיבל'
התמונה הנסתרת שבתוך החוברת הפרסומית של הפסטיבל
16/06/2016 | 21:39
30
בתוך החוברת הפרסומית של פסטיבל מחול כרמיאל 2016 נמצאת תמונה נסתרת שלא ניתן לראותה אלא לאחר חילוץ התמונות באמצעות תוכנה מיוחדת לחילוץ תמונות מתוך קבצי PDF.

תהנו!
לצפיה ב-'קובץ גרפיקה של פסטיבל מחול כרמיאל 2016'
קובץ גרפיקה של פסטיבל מחול כרמיאל 2016
16/06/2016 | 23:57
30
וזה יהיה כאן:
לצפיה ב-'תודה על הפרסום. עכשיו אני ממש לא מבין אותך'
תודה על הפרסום. עכשיו אני ממש לא מבין אותך
17/06/2016 | 11:19
5
49
אתה נגד הפסטיבל או לא?
אם אתה נגד השחיתות והמתכונת הנוכחית אז למה לפרסם?

לצפיה ב-'אני לא נגד הפסטיבל, אני נגד הצורה והאופן שבו מנוהל הפסטיבל'
אני לא נגד הפסטיבל, אני נגד הצורה והאופן שבו מנוהל הפסטיבל
17/06/2016 | 18:11
27
אני נגד הצורה החובבנית והרשלנית ביותר שבה מנוהל הפסטיבל מזה שנים.

הפסטיבל מנוהל מזה שנים על ידי מנכ"ל שכבר יצא לפנסיה ומקבל כיום משכורת מקרן הפנסיה (בתוספת הפרשים מעיריית כרמיאל שמשולמים לו באמצעות העמותה העירונית). במקום למנות לפסטיבל מנכ"ל חדש וצעיר ממשיכים להעסיק את הפנסיונר שכבר ממזמן צריך היה לשבת בבית (או בבתי מלון...) ולהנות מהפנסיה שלו שהוא כבר מקבל כמה שנים.

המנכ"ל הפנסיונר הוא כבר אדם מבוגר ולא מתאים כיום לנהל את הפסטיבל הזה. מה שכל אדם צעיר מבין, הפנסיונר לא מסוגל להבין.

ובאשר לשלמה ממן,

שלמה ממן הוא כוריאוגרף מוכשר ביותר, אבל הוא לא ראוי לנהל את הפסטיבל הזה מאחר והוא סובל מחוסר הבנה מוחלט בכל נושא שאינו בתחום הכוריאוגרפיה. ולכן שלמה ממן צריך לעזוב את כרמיאל ולפנות לתחום הבמה ששם יוכל לממש את כישוריו האמנותיים בתחום הכוריאוגרפיה. לפסטיבל כרמיאל הוא לא מתאים כלל והפסטיבל ירד לאשפתות מאז ששלמה ממן הפך להיות מנהלו האמנותי תפקיד שכאמור לא מתאים לו.

כיום המצב הוא שיד רוחצת יד ושמור לי ואשמור לך. כלומר, כיום לא מעניין את שלמה ממן שום דבר מלבד הכסף וטובות ההנאה הרבים שהוא מקבל מעיריית כרמיאל באמצעות עמותת הפסטיבל שהיא עמותה עירונית של עיריית כרמיאל.

כל עוד עדי אלדר הוא ראש העיר של כרמיאל אז המצב ימשיך להיות ללא כל שינוי אלא אם כן תהיה התעוררות של אנשים שיחרימו באופן מוחלט את הפסטיבל.

שלמה ממן מכניס לכיס הקטן שלו את דגנית רום (ראה שרשור חדש בעניין זה) ואת כל הכוריאוגרפים הצעירים שחושבים שהם המציאו את העולם. אבל כאמור לעייל שלמה ממן הוא מוכשר ביותר בתחום הכוריאוגרפיה, בשביל לנהל אמנותית פסטיבל צריך כישורים נוספים ואין אותם לשלמה ממן וזו אחת הסיבות שהפסטיבל בניהולו ירד לאשפתות. לאחר תום עידן שלמה ממן תישאר רק אדמה חרוכה.

והערה קטנה לי אליך,

מה שעשיתי לעייל זה לא פרסום. אני לא קורא לזה פרסום.

אני פשוט שיתפתי את הגולשים בפורום במה שאני עושה במחשב בזמני הפנוי. אני מחפש בזמני הפנוי קבצים ברשת האינטרנט. ולאחר שאני מוצא קובץ אני חוקר אותו עד הביט האחרון. כל קובץ מחשב שאני מצליח לשים את ידי עליו (ובמקרה ומדובר בקובץ מקור), אני בודק אותו בכל תוכנה אפשרית. אני מחלץ ממנו את כל נתוני ה-Metadata ובמידה וקיימים בו נתוני Metadata. אם מדובר בקובץ גרפיקה מקורי לדפוס, אני מחלץ ממנו את כל האובייקטים של הגרפיקה שבהם השתמש הגרפיקאי. אם מדובר בקובץ מוסיקה מקורי שנוצר באולפן הקלטות, אני מחלץ ממנו נתונים כמו שם אולפן ההקלטות, תאריך ושעה שבה נוצר הקובץ באולפן ההקלטות, התוכנה שיצרה את הקובץ, וכו... אם מדובר בקובץ שיש עליו זכויות יוצרים אני מחלץ ממנו את שמותיהם של בעלי זכויות היוצרים. כל נתוני ה-Metadata האלה מוטבעים בתוך כל קובץ וקובץ כנתונים בפורמט ASCII (טקסט).

שים לב שגם שיתפתי את הגולשים בפורום בתוכנות שבהן אני עושה שימוש. כולן תוכנות חופשיות בקוד פתוח. את כל קבצי הגרפיקה שאני מפיק או מייצא מ-PDF, אני מפיק באמצעות התוכנה החופשית GIMP.
לצפיה ב-'ראה בבקשה מה אני עושה עם קובץ מוסיקה שאני שם את ידי עליו '
ראה בבקשה מה אני עושה עם קובץ מוסיקה שאני שם את ידי עליו
17/06/2016 | 19:20
22
אם חלילה וחס חשבת שאני שומע את המוסיקה, אז יש לך טעות חמורה ביותר!!!

הדבר הראשון שאני עושה כאשר אני מצליח לשים את ידי על קובץ מוסיקה זה לבדוק את הפורמט של הקובץ או נכון יותר לומר תבנית השמע. קובץ מאסטר שיוצא מאולפן ההקלטות יופק תמיד באיכות תקנית ובתבנית שמע של PCM (קובץ בפורמט WAV). בעניין זה חשוב להדגיש ולציין שיש לבדוק היטב את תבנית השמע ולא להסתפק בכך שרואים את הסיומת של הקובץ וזאת מאחר וקיימים קבצי WAV רבים שהם בתבנית שמצע של MP3 ואפילו בקצב סיביות של 128Kbps. לכן חשוב ביותר לבדוק את תבנית השמע וחשוב ביותר שתבנית השמע תהיה PCM. על מנת לבדוק את תבנית השמע של הקובץ יש לעשות קליק ימני בעכבר על הקובץ ולאחר מכן לבחור במאפיינים ולאחר מכן קליק על לשונית סיכום. ואז ניתן בפשטות לראות את תבנית השמע וגם את קצב הסיביות. וכמובן שאני יוצא מנקודת הנחה שמישהו לא זייף את הנתונים שבקובץ וזאת מאחר ואני יודע שניתן בקלות באמצעות תוכנה מסוג disk editor לזייף את הנתונים בקבצים ולשנות אותם בקלות. אני אף ניסיתי בעצמי לשנות את הנתונים האלה לצורך למידה. למידה אוטודידקטית.

ולאחר שבדקתי את תבנית השמע אני בודק את קצב הסיביות. קובץ מאסטר (לא לשימור) שמופק כיום באולפן הקלטות יוצא מהאולפן בתקן של 1,411.2Kbps. זהו כאמור התקן ליצוא לדיסקים. התקן לשימור הוא גבוה הרבה יותר ולמעלה מ-2,116Kbps.

ועכשיו אני מתחיל בהרפתקאות,

אני פותח את הקובץ באמצעות התוכנה הישנה והטובה Norton Commander שעובדת על המחשב ב-MS-DOS, האם אתם זוכרים את התוכנה החביבה הזו? אני בטוח שמי שזוכר את התוכנה החביבה הזו מעלה חיוך של נוסטלגיה על פיו.

ולאחר שפתחתי את קובץ המוסיקה בתוכנת Norton Commander, אני רואה את מה שרואים בתמונה מטה.

השלב הבא הוא מעבר לתוכנה מתקדמת הרבה יותר ששולפת מהקובץ את כל נתוני ה-Metadata החבויים בו וגם יודעת ליצא אותם לקבצי טקסט בכל פורמט אפשרי. לצורך כך אני מאוד אוהב להשתמש בתוכנת שורת הפקודה exiftool שמייצאת את כל נתוני ה-Metadata לקובץ בפורמט txt שזה פורמט הטקסט הבסיסי ביותר וניתן לערוך אותו בכל עורך טקסטים ואף במעבד תמלילים. וניתן גם להציג אותו בדפדפן האינטרנט.

ורק לאחר שהסתיימה העבודה אפשר להאזין למוסיקה.

לצפיה ב-'ועכשיו תוכל לראות את מה שמיצאת התוכנה ExifTool'
ועכשיו תוכל לראות את מה שמיצאת התוכנה ExifTool
17/06/2016 | 20:14
16
עכשיו תוכל להשוות בין מה שראית בתצלום המסך של Norton Commander לבין הנתונים שיוצאו לקובץ טקסט על ידי תוכנת שורת הפקודה ExifTool.

נראה יפה, נכון? ועכשיו אני אגלה לכולם עם איזה תוכנות עבדתי:

1. את הנתונים שלפתי לקובץ טקסט בפורמט txt באמצעות תוכנת שורת הפקודה ExifTool.

2. לאחר מכן ביצעתי המרה של קובץ הטקסט בפורמט txt לפורמט tif (לתת הפורמט של הפקסים) באמצעות התוכנה IMAGE MAKER: Spittin' Image Software Inc.  V1.0. זוהי תוכנה מיוחדת הנמצאת בתוך תוכנות תקשורת למרכזות הטלפון של חברת נורטל נטוורקס שפשטה את הרגל. התוכנה מיועדת לצורך טיפול בפקסים ולצורך המרת קבצי טקסט לפורמט של פקסמיליה.

3. לאחר מכן ביצעתי המרה מפורמט tif לפורמט jpeg באמצעות הצייר הפשוט של חלונות (Microsoft Paint) וזאת מאחר וגיליתי שהצייר של חלונות מוסיף לקבצים נתוני Exif.

4. לסיום ועל מנת שהתמונה תראה יפה, ביצעתי עיצוב אחרון וחיתוך באמצעות התוכנה החופשית GIMP. התוכנה החופשית GIMP הוסיפה לקובץ נתוני XMP בפורמט XML וכך קיבלת תמונה יפה עם נתונים על קובץ WAV שמכילה גם נתוני Exif וגם נתוני XMP.

לצפיה ב-'וכיצד נראה קובץ בפורמט MP3 שיצא מאולפן הקלטות יוקרתי?'
וכיצד נראה קובץ בפורמט MP3 שיצא מאולפן הקלטות יוקרתי?
17/06/2016 | 20:28
1
15
יתכן וזה נשמע הזוי שאולפן הקלטות איכותי ויוקרתי מוציא קבצים בפורמט MP3, אבל במקרה עסקינן מדובר בסקיצות. שימו לב לחותמת של אולפן ההקלטות המוטבעת בתוך הקובץ בפורמט ASCII.

ואגב, מי שגרם לי לאובססיה הזו לבדוק קבצים הוא לא אחר מאשר שלמה ממן.
לצפיה ב-'תרגום הנתונים הבינאריים לטקסט פשוט'
תרגום הנתונים הבינאריים לטקסט פשוט
17/06/2016 | 20:40
18
שימו לב לתגית המידע Copyright והרישום המוטבע בקובץ לטובת אולפני הקלטה אשל.

מיותר לציין שבמקרה עסקינן המוסיקה איננה מעניינת אותי כלל וכל מה שמעניין אותי זה רק מידע ומידע בלבד והדרכים לצורך השגתו.
לצפיה ב-' "חבריקו" משדרג הרקדה בארגון ימי הולדת לכל.'
"חבריקו" משדרג הרקדה בארגון ימי הולדת לכל.
13/06/2016 | 12:56
2
103
זה קורה באמיתי, הפיצוץ התורני בהרקדות המיוחדת שלו.   עד עכשיו "חבריקו" הקדיש את הרקדותיו לחבריו היוצרים הותיקים.  בסופ"ש זה הוא הפיל עלינו  בהפתעה, הרקדה שמוקדשת כולה למסיבת יום הולדת לרוקד אחד.  יום הולדת בהרקדה זה לא דבר חדש, אלא שהרוקד הידוע והחביב  א---ן מתגורר בכלל בבאר שבע. כך גם אורחיו וחברותיו הרבות שנסעו לכבודו  במשך שעה, את כל הדרך ובחזרה, והגיעו בהמוניהן, לחגוג במיוחד דוקא בהרקדה אצלנו ? ?
אז מה מיוחד  יש בו "בחבריקו",  אולי זה הכשרון שלו לפלצנות עממית יחצ"נית.

רק בהרקדות אצל "חבריקו", תחגגו אירוע יום הולדת משודרג:
צוות מקצועי  -  המרקיד צריך להיות בעל הכשרה בתחום התנועה, ריקוד ותיאטרון. כמרקיד מקצועי בעל ידע נרחב בתחומים שונים, כך שיוכל ליצור בהתאמה אישית לכל אחד את האירוע הטוב ביותר. המרקיד צריך להיות סמכותי, בעל כריזמה, יכולת ארגון וסדר, ויכולת אימפרוביזציה מתוך הבנת נפשו של הלקוח/ה הרוקד/ת.
 מוסיקה והגברה  -  המרקיד אינו יכול לתפקד כ-די ג'י, תקליטן בלבד. הוא חייב להיות בעל כישורי זימרה אישים מעולים, מבלי שיזייף בקולו העגום במערכת ההגברה. מרקיד מקצועי יודע לבדר את אורחיו ולא למכור לקהל בדיחות קרש בגרוש.
 הצד הקולינרי  -   חשוב להתאים את הכיבוד לכמות הדרושה ולתאבון ורעבון הרוקדים.  יש לאזן בין מתוקים למלוחים. אפשר לפתוח שולחן ולקשטו באופן מיוחד, מה שיוסיף נופך ויופי לעיצוב האירוע לפי נושא.

א---ן היקר ואורחיו הנכבדים, מקווים שנהנתם בהרקדה ובחברתנו.  הלואי שנחגוג ביחד את יום הולדתך בהרקדה גם בשנה הבאה.  

"חבריקו" וכולנו  מאחלים, שיהיה לך במזל טוב !  

לצפיה ב-'כתיבה משובחת יפה ורהוטה'
כתיבה משובחת יפה ורהוטה
13/06/2016 | 21:31
1
70
ולכן אני מקפיץ לך את הפוסט מעלה על מנת שהפוסט שלי יהיה למטה.

לצפיה ב-'"חבריקו" מה יגידו על כך בעיריה '
"חבריקו" מה יגידו על כך בעיריה
15/06/2016 | 01:04
65
כידוע שולטת בעיריה קואליציה בהנהגת ראש עיר מתנועת ש"ס. מענינת מה תהיה תגובתם והתייחסותם, לקיום אירוע יום הולדת של "חוצנים", כאלה שאינם משתתפים קבועים בהרקדה, זאת כחלק מקיומה של הרקדה רגילה במתנ"ס.   האם זה נכלל כאופציה בהסכם השכירות עם חברת המתנ"סים העירונית. האם מותר להכניס לתחומי המתנ"ס, כיבוד שהוכן בעיר אחרת. ויכול להיות ספק במידת הכשרות שלו, גם לא ידועים תנאי הקירור התברואתיים ואיך הובלו העוגות עד הלום.  כשאתה מתחיל לארגן אירועים יזומים בהרקדה אצלך, יש לכך השלכות ואתה לוקח על עצמך אחריות לכל מיני היבטים.  מה תסביר לממונים בעיריה, בעבור מה שילמו המוזמנים כאלה שבאו במיוחד מבאר שבע . על הכרטיס בכניסה, להשתתף בהרקדה או לחגוג מסיבת יום הולדת,  הכי נכון שתגיד להם שזה "פרווה", גם וגם.

כשמרקיד נוהג להתייחס להרקדה,  כאילו האירוע מתקיים בין כותלי ביתו הפרטי, בחברת אורחיו האישיים, ועוד עושה מה שבא לו, חופשי חופשי.   איך אפשר להבחין האם זאת מידה של חוצפה,  או סתאאאם  חארטא.

לצפיה ב-'קובץ גרפיקה מספר 1 של פסטיבל כרמיאל לשנת 2016'
קובץ גרפיקה מספר 1 של פסטיבל כרמיאל לשנת 2016
12/06/2016 | 18:24
4
60
Image Date: 2016-05-31 10:56:50 (no TZ)
Software: paint.net 4.0.9

לצפיה ב-'ומה נעשה עם זה?'
ומה נעשה עם זה?
13/06/2016 | 09:20
3
37
לצפיה ב-'עושים ביד...'
עושים ביד...
13/06/2016 | 21:16
2
63
אתה נראה לי מהרקדנים האלה שמקטרים ומלינים על התנאים הירודים שהפסטיבל מעניק לרקדני הלהקות, אבל למרות זאת נראה לי שאתה ממשיך ללכת לפסטיבל הזה.

אז כדאי שתתחיל להיות גבר בוגר ותתחיל להחרים את הפסטיבל ולא להגיע אליו. תארגן קבוצה של רקדני להקות ותחרימו את הפסטיבל הזה שאם לא כן אז השחיתות הזו תימשך עוד שנים מאחר ובמדינת ישראל אין אכיפה הולמת ובנוסף גם כל הכוריאוגרפים ומנהלי הלהקות מלקקים את התחת של אהרון סלומון ושלמה ממן.

אם אתה רוצה שינוי אמיתי בפסטיבל, אז השינוי מתחיל בצעד קטן שבמחשבה ראשונה נראה כחסר כל משמעות. אבל אם תצליח לארגן קבוצה של רקדנים שיחרימו את הפסטיבל ולא יגיעו אליו, אז השינוי יהיה קרוב.

ואל תפחד מכך שיעיפו אותך מארגון המרקידים או מהלהקה של רחל ויצמן או מהמופעים בהפקת שלמה ממן. תהיה אמיץ וגבר אמיתי ולא נקניק שמפחד מהצל שלו.

אחת הסיבות לשחיתות בפסטיבל היא שכולם (כל המשתתפים) מפחדים מהצל שלהם ומשכך הם מפחדים להביע את דעתם.

אם הכוריאוגרפים המשתתפים בפסטיבל לא היו נקניקים שמפחדים מהצל שלהם, הם היו מתארגנים ומגישים בחודש דצמבר 2014 עתירה לבית המשפט לעניינים מנהליים על ההצגה הגדולה והבזויה שהיתה אז בעניין בחירתו של המנהל האמנותי שכאמור היתה לא יותר מאשר הצגה בשביל הפרוטוקול שאף אחד אפילו לו טרח לקרוא אותו.

ובכל מקרה וגם אם היו מפסידים בעתירה (הרי בבית המשפט בישראל אין כל צדק וצריך הרבה מזל...), אם הכוריאוגרפים לא היו נקניקים המפחדים מהצל שלהם, הם היו מחרימים את הפסטיבל!!!!

אבל כך זה שכולם נקניקים המפחדים מהצל שלהם וחושבים שהם המציאו את העולם וכל היום עסוקים בללקק את התחת ולהתחנף...
לצפיה ב-'טעות בידך'
טעות בידך
15/06/2016 | 01:02
1
41
אין קשר בין הלוגו שהעלת לשטויות שאתה רושם.
אני כבר שנה לא רוקד בלהקת המחול של רחל ובטח לא מופיע בפסטיבל בגלל התנאים. אגב, ענין התנאים הגיע גם לעיתון לפני שנה ע"י אחד מחבר הלהקה ואנוכי.
לך יש בעיה עם הפסטיבל ובכל זאת לא הצלחת לארגן כלום נגד הפסטיבל, אלא מכתבים והרבה פוסטים כאן שלא מזיזים לאף אחד אם לא שמת לב.
אתה מאשים כוראוגרפים שאפילו לא יודעים על מה אתה מדבר.
לקהל כיף להגיע, לרקוד ולהנות מהפסטיבל ומעשרות מופעי המחול המגוונים. ואם לא מצאת מופעי מחול, כנס לאתר של הפסטיבל.
לצפיה ב-'לא הצלחתי עדיין לארגן כלום נגד הפסטיבל בגלל'
לא הצלחתי עדיין לארגן כלום נגד הפסטיבל בגלל
15/06/2016 | 23:29
34
שכל הכוריאוגרפים של להקות המחול ממשיכים ללקק את התחת של שלמה ממן ואהרון סלומון ולמרות שהם יודעים בוודאות מוחלטת שפסטיבל כרמיאל זה שחיתות ולמרות שהם יודעים ש"בחירתו" של שלמה ממן היתה למעשה הצגה אחת גדולה בשביל הפרוטוקול שאף אחד אפילו לא טרח לקרוא אותו.

כל הכוריאוגרפים יודעים היטב על מה אני מדבר אבל למרות זאת בוחרים לשתוק כמו דגים מאחר והם מפחדים להביע את דעתם מחשש שלא יוכלו להופיע בכרמיאל. וזו אגב הסיבה שאף אחד מהמשתתפים בהליך הבחירה למנהל האמנותי לא הגיש עתירה לבית המשפט ולא שלח תלונות למשרדי הממשלה. הם מפחדים!!!

הם מפחדים פחד מוות!!!

כנ"ל גם לגבי המרקידים הרבים חברי ארגון המרקידים. כנ"ל גם לגבי יו"ר הארגון לשעבר שעזב את הארגון בטריקת דלת (אני לא אזכיר את שמו). כולם מפחדים!!!

זוהי האמת ולמרות שהיא נשמעת הזויה ביותר וקשה לקבל אותה. רובם מעדיפים לטמון את ראשם בחול. בעתיד כאשר יסתיים עידן שלמה ממן בכרמיאל תישאר רק אדמה חרוכה. ומאוד כואב שאדם שהקים בראשית שנות ה-80 אימפריה של להקות מחול פולקלוריסטיות בכל הארץ, הרס והחריב במו ידיו את מפעל חייו ורק בשביל בצע כסף וטובות הנאה.

אם יש מישהו שטוען או חושב ש"בחירתו" של שלמה ממן לא היתה הצגה בשביל הפרוטוקול אלא בחירה מקצועית, אז שינמק מדוע ולמה שלמה ממן מועדף על פני אחרים במשך כל כך הרבה שנים. מדובר בגוף ציבורי הנתמך מכספי משלם המיסים שהוא חלק אורגני ובלתי נפרד מעיריית כרמיאל ולכן זכות הציבור לדעת!!!

הקהל שמגיע לפסטיבל כרמיאל זה עדר של שוטים!!!

כתבת: "עשרות מופעי המחול המגוונים", אין בפסטיבל ההזוי והבזוי הזה אפילו מופע מחול אחד שהוא מופע פולקלור רפרטוארי. אפילו תכנייה אין יותר לפסטיבל מאז שנת 2013. ולכן אין מה לחפש בפסטיבל הזה ורק שוטים ולקקנים וכל מיני בעלי אינטרסים ממשיכים ללכת לפסטיבל הבזוי הזה.

חובבי פולקלור לא מגיעים לפסטיבל הבזוי הזה!!!
לצפיה ב-'תחקיר: מי הוא אריס סאן?'
תחקיר: מי הוא אריס סאן?
11/06/2016 | 17:33
2
72
היום פתחתי את הרדיו על ערוץ לב המדינה
בשני המקרים נפלתי על שיר ששר אותו אריס סאן.
?????
למה? מה קרה? 
אפילו את אייל גולן, את שרית חדד, את מרגול, את זוהר ארגוב
לא משמיעים בתדירות כזאת.
נכון שאני לא סובל את הערוץ הזה
בגלל מפרסם  הזוי אחד שקורא לעצמו בשם יווני אליקו
והוא בסך הכל פרסי
אבל מה לעשות ואני אוהב שירים של ריקודי עם
נותני עצות מייעצים לי לפתוח את הערוצים כמו רשת ג'
או את ערוץ ארגון הרוקדים
אבל שם יש בעייה אחרת
חמורה  קצת  יותר:
שם אני עלול להיתקל בשירים של אריק איינשטיין...
אז באמת, מי הוא אריס סאן
שנותנים לו כבוד כזה?
לצפיה ב-'אליק היקר. אריס סאן הוא ישראלי לכל דבר ואהב את ישראל'
אליק היקר. אריס סאן הוא ישראלי לכל דבר ואהב את ישראל
12/06/2016 | 00:55
1
56
בכל ליבו.
הוא היה הזמר הטוב בישראל מכל הדורות ואין שני לו.
הוא עמד על הבמה ,שר וניגן במשך 4 שעות רצופות עם קול אדיר
וכישרון מוסיקלי שאף אחד אחר לא השתווה לו בארץ ואולי גם בעולם כולו.
משה דיין תמך בו לקבל אזרחות ישראלית שקיבל אותה בשמחה רבה.
אריס עזב את הארץ בצדק לאחר שכעס כי לא קיבל את פרס כינור דוד
על שיריו המוצלחים כמו סיגל ונערה ממש אוצר ותל אביב תל אביב.
לשירים אלה יש לכולם ריקודי עם.את סיגל כולנו יודעים בשורות .את נערה ממש אוצר במעגל,ריקוד יפה מאד שלא רוקדים אותו הרבה כי אין לו דחיפה מספיקה.
חיבר מנשה זה שחיבר את הריקוד רעיה ועוד.מנשה רוקד היום הרבה בהרקדות השונות בנוסטלגיה וגם בריקודים החדשים.תל אביב חובר בשנת 1984 ולא הצליח בהשתלמות של מישאל.לדעתי המאפיה האמריקאית חיסלה אותו בבית החולים בהונגריה שלשם הוא ברח מאמת המאפיה שגרמו לו להיות מסומם בעל כורחו.אני מקצר כי אפשר לכתוב עליו עוד הרבה.אוסיף כי קברו הצנוח צמוד לקברו של החצוצרן האגדי לואי אמסרונג הכושי.
לצפיה ב-'אמסרונג=אמסטרונג. צנוח=צנוע.'
אמסרונג=אמסטרונג. צנוח=צנוע.
12/06/2016 | 07:53
21
לצפיה ב-'איך אתה יודע שאתה זקן-תרח...'
איך אתה יודע שאתה זקן-תרח...
11/06/2016 | 13:50
1
110
בעייה: הבנים הרוקדים מנצלים את היחס המספרי העדיף של רוקדים-רוקדות ,
כלומר יותר רוקדות על כל ראש של גבר
והם מממשים את הכלל הידוע:
"כל ממזר מלך"
הם רוקדים מול בנות זוג שממוצע הגיל שלהן הוא 10 שנים פחות משלהם
( ויש המהדרין, שרוקדים עם צעירות מהן ב 30 שנה...)
והם מנתרים ומקפצים כאילו אין מחר...
(מנתרים? הצחקתם אותי...הם גוררים רגליים)
פעם אמרתי לבת הזוג, תוך כדי ריקוד, שאם אני רוקד  בזוגות אחרי י'
(י' הינו רוקד תרח שלא מזיז רגליים, אבל הוא למד להזיז את הגוף לכיוונים הנכונים...)
בורח לי החשק לרקוד...
ואז, כאשר טוב לבי בריקודים, בהיותי צעיר ונמרץ, מנתר ומקפץ כחרגול,
אני מגיע הבייתה, ושומע את  הבן שלי מדבר עלי עם חבריו
ומכנה אותי בתואר: my old man...
באותו רגע אני מבין כי מעמידים אותי במקומי הנכון,
וכל האויר יורד לי מהצמיגים
( אל דאגה, האויר שבצמיגים שבמתניים אינו הולך לשום מקום.
אני מתתכוין לאויר שבחזה של התרנגול המקרקר...) 

לצפיה ב-'ט', בת הזוג החביבה שלי, מתקנת אותי לאמור;'
ט', בת הזוג החביבה שלי, מתקנת אותי לאמור;
11/06/2016 | 15:50
82
אני לא סתם אמרתי מה שאמרתי על י', תוך כדי ריקוד אחריו,
אלא אני נעצרתי והפסקתי מלרקוד
וכשהיא שאלה אותי מה קרה,
עניתי:
" כשאני רוקד אחרי י'..."
לצפיה ב-'יש כאן שיחות או לא.'
יש כאן שיחות או לא.
11/06/2016 | 08:31
87
רציתי לדעת אם הפורום עובד
לצפיה ב-'השכרת חדרים בפסטיבל'
השכרת חדרים בפסטיבל
04/06/2016 | 19:25
3
153
להשכרה דירה מרווחת בת 5 חדרים לתקופת הפסטיבל. הדירה ממוזגת, בעלת גינה גדולה. הדירה נמצאת בשכונת רבין ומחוץ לה תחנת אוטובוס עד ומהפסטיבל. האירוח כולל ארוחת בוקר מפנקת.
ארז
0547866989
לצפיה ב-'בעוד כשנתיים תהיה רכבת לכרמיאל!!!'
בעוד כשנתיים תהיה רכבת לכרמיאל!!!
07/06/2016 | 00:12
2
65
כל תושבי כרמיאל ששונאים את הפסטיבל יוכלו לעלות בהמוניהם על הרכבת ולנסוע לתל אביב...

בתל אביב יש בתי מלון, מסעדות גורמה, בוטיקים של שף פטיסייר, מעדניות גורמה יוקרתיות לאניני הטעם, ועוד...

ומה יש בפסטיבל כרמיאל???

חרא בלבן!!!
לצפיה ב-'למי שבא להנות'
למי שבא להנות
08/06/2016 | 13:29
1
67
יש הופעות, יש הרקדות, יש אווירה, יש שוק, יש אוכל, יש צעירים והעיר תוססת....
ההרקדות בחינם וגם חלק מהמופעים.
את מי מהאורחים מעניין השחיתות בעיר?
זה צריך לעניין רק את תושבי העיר!

לצפיה ב-'האם בכלל יש מופעים בפסטיבל???'
האם בכלל יש מופעים בפסטיבל???
08/06/2016 | 20:33
54
אפילו מופע מחול רפרטוארי פולקלוריסטי אחד אין בפסטיבל הזה!!!

אז בשביל מה בכלל צריך לנסוע לפסטיבל???

אם היה מופע מחול רפרטוארי פולקלוריסטי אחד אז ניחא. אבל אין בפסטיבל הזה אפילו מופע פולקלוריסטי רפרטוארי אחד והכל סובב סביב מופעי זמר עברי ומופעי מחול אמנותי מקצועי שכמותם יש בשפע בכל ימות השנה בעיר ת"א (ובתוספת שירות רכבות 24 שעות ביממה ברציפות מ/ל הרצליה, נתניה, חדרה, בנימינה, חיפה, קריות, עכו, נהריה).

אז מה בכלל יש לחפש בפסטיבל כרמיאל ולמה בכלל צריך לנסוע לכרמיאל בשביל מופעים מסוג שיש כמותו בשפע בכל ימות השנה בעיר ת"א???

ושלא לדבר על כך שהפסטיבל הזה מתנהל מאז שנת 2013 בצורה הזויה ובזויה. השחיתות שיש בפסטיבל צריכה לעניין את כל מי שעוסק ומתעניין במחול העממי לבמה בישראל. תושבי כרמיאל אינם מתעניינים בתחום ולכן זה לא צריך לעניין אותם.
לצפיה ב-'חברויות בפורום: מחכים ל"טרויקה" דור ב''
חברויות בפורום: מחכים ל"טרויקה" דור ב'
03/06/2016 | 13:07
2
110
טרויקה  - הייתה בעבר חבורה של 4 רוקדים
כולם רקדו בגן נחום, בהרקדה של שמעון עשור.
הם התחילו לכתוב בפורום
כל אחד בנפרד זה מזה
עד מהרה התברר כי  ל 4 יש צד אחד משותף:

הם אינם פוחדים מהמלה הכתובה
אינם חוששים שמא חלילה תיפול שגיאת כתיב או שגיאת ניסוח
דבר נוסף:
הם יורים לכל העברים: אין אלהים על הדף החלק
אינם חוששים מעימות כלשהו כתוצאה מדברים שכתבו.

תחילה היו אלה 3 רוקדים, שמצאו שפה משותפת:
ללגלג על הרביעי...
השלשה היו אלה:
משהא
סש"י ( סבא של יאיר)
אליק.
הם לגלגו על הרביעי שהוא מיודענו:
רק דן
אבל רק דן לא היה קוטל כינים,
ראשית, הוא לגלג על הכותבים הנ"ל בחזרה
וכינה אותם בתואר המפוקפק:
"טרויקה"
עד מהרה גילו חברי הטרויקה את כשרונו של רק דן
לא רק בכתיבה רהוטה, מבריקה, נשכנית, חדשנית
אלא גם בועטת.
האיש מצא חן בעיני השלישייה
ועד מהרה הם נעשו רביעייה.
הטרויקה פירנסה את הפורום
גררה אחריה עשרות כותבים מוכשרים מאד
שנענו לאתגר הכתיבה.
שלא יהא הדבר קל בעיניכם:
לדעת להיחשף בפומבי, על דפי הפורום
כאשר כל עיני הרוקדים
מדן ועד אילת צופים בך
ואולי בוחנים את כליותיך
אין זה דבר של מה בכך
נתקלתי  בתופעה הזאת,
של חשש של אנשים מלהעלות את צפונות כתביהם על הכתב     -  בכמה מצבים
ומדובר באנשים חושבים, מלומדים, מוכשרים
אחד מהם היה עורך הדין שבמשרדו עבדתי
היה לוקח לו דקות ארוכות לסיים שורה בכתב...
חברי הטרויקה לא פסחו על התענוג לעקוץ זה את זה
ואולם תמיד ברוח חברית, אף לא פעם אחת הם לא רבו ביניהם.

הגיעה השעה  שיקום דור חדש של כותבים
שאינם חוששים מהדף החלק וכי הם מסוגלים לשרבט עליו כהנה וכהנה
כמובן, תוך שהם מעלים פכים מחיי החברה של הרוקדים
בהרקדות השונות בארץ.

חברים, זאת בקשתי אליכם: אל תתנו לפורום לגווע, לגסוס
תזריקו לו מכשרון הכתיבה שלכם
אנחנו נקרא אתכם ונעודד אתכם. אל פחד
תודה.
אליק
לצפיה ב-'העולם משתנה'
העולם משתנה
05/06/2016 | 16:21
1
90
ברגע שתפוז החלו לקחת כסף על פירסום שבאתרים אחרים זה בחינם הם גזרו את גורל בפורום.
לצפיה ב-'אתה כותב שטויות!!!'
אתה כותב שטויות!!!
06/06/2016 | 23:40
88
מה שלמעשה גזר את גורל הפורום זה הטלפונים הסלולריים מסוג אייפון ודומיהם, טלפונים סלולריים המותאמים במיוחד לפייסבוק.

ומי שכל היום מקשקש בפייסבוק דרך הטלפון הסלולרי יעדיף בשעות הערב "להתרווח" מול הטמבלויזיה ולא לשבת מול המחשב. שים לב שמכירות המחשבים האישיים הנייחים ירדו בשנים האחרונות.

אבל פעם כשלא היו הטלפונים הסלולריים מסוג אייפון ושות', אז כולם היו יושבים מול המחשב ומתכתבים. היום כאמור לעייל כמעט כולם מקשקשים כל היום בדרעקבוק.

זהו המחיר שאנחנו משלמים בגלל העדר הרודף אחר חידושי הטכנולגיה. ואני מכנה את זה טימטומי הטכנולוגיה.

שים לב שבשנת 2012 כל הפורום הזה היה לוח מודעות של מרקידים שפרסמו את מרכולתם. דיונים עניינים לא היו בפורום הזה לאחר שנת 2011. וגם בשנת 2011 הרמה של הפורום כבר לא היתה כפי שהיתה כמה שנים לפני כן.
לצפיה ב-' בעיריית כרמיאל ממשיכים להסתיר מידע מהציבור'
בעיריית כרמיאל ממשיכים להסתיר מידע מהציבור
02/06/2016 | 16:04
1
78
בעקבות בקשתי לקבלת מידע מכוח חוק חופש המידע שהוגשה כדין למשרד האוצר, פנה משרד האוצר לעיריית כרמיאל על מנת שתוכל לסרב למסור לרשותי את דו"ח ביקורת העומק שבוצעה בעמותת פסטיבל מחולות כרמיאל (ע"ר) בשנת 2014.

עיריית כרמיאל התנגדה ומתנגדת לפרסום דו"ח ביקורת העומק שבוצעה בשנת 2014 בעמותת פסטיבל מחולות כרמיאל (ע"ר). אך בישיבה מיוחדת שלא מן המניין שהתקיימה בתאריך 11/05/2016, דחו במשרד האוצר את התנגדותה של עיריית כרמיאל למסור לרשותי את דו"ח ביקורת העומק.

עיריית כרמיאל קיבלה מכתב ממשרד האוצר שהמשרד דחה את התנגדותה לפרסום דו"ח ביקורת העומק. אך החוק מאפשר לעיריית כרמיאל להגיש עתירה נגד החלטת משרד האוצר להעביר לרשותי את דו"ח הביקורת וזאת עד 45 יום.

מעניין האם עיריית כרמיאל תממש את זכאותה ותמשיך לבזבז את כספי הציבור במטרה להגיש עתירה נגד החלטת משרד האוצר להעביר לרשותי את דו"ח ביקורת העומק וזאת במטרה להסתיר ולמנוע כל פרסום של אי הסדרים בניהולה של עמותת הפסטיבל.

אני לא מתכוון לוותר לעיריית כרמיאל ולמנכ"ל הנוכל של הפסטיבל על התנגדותם הנחרצת לתעד את הפסטיבל בצורה מקצועית שיטתית וסדורה ונגישה לכל.

בימים אלו שבהם נערכים לקראת הפסטיבל האמור להתקיים בחודש הבא, עיריית כרמיאל מוצפת במכתבים המתקבלים ממשרדי הממשלה השונים בגין בקשות לקבלת מידע שהגשתי כדין למשרדי הממשלה השונים מכוח חוק חופש המידע.

אני מתכוון למצות את כל הזכויות העומדות לרשותי שמקנה לי חוק חופש המידע.

ובינתיים בעודי משוטט באינטרנט ובמטרה למצוא מידע על המתנהל במחשכים, מצאתי שבעיריית כרמיאל ממשיכים להסתיר מידע מהציבור!!!!

בשנת 2013 נתבעה עמותת הפסטיבל (עיריית כרמיאל) וחויבה לשלם לתובעת סכום של 41,162 ש"ח + סכום האגרה ששולמה בפועל בתוספת הפרשי הצמדה וריבית מיום הגשת התביעה ועד ליום התשלום בפועל.

ובנוסף חויבה עמותת הפסטיבל (עיריית כרמיאל) לשלם שכר טרחת עורך דין בסך של 4116 ש"ח ובצירוף הפרשי הצמדה וריבית מיום מתן פסק הדין ועד ליום התשלום בפועל.

שימו לב שפסק הדין ניתן בהעדר כל הגנה.
לצפיה ב-' מכתב פתוח עבור מר משה קונינסקי:'
מכתב פתוח עבור מר משה קונינסקי:
02/06/2016 | 16:34
54
שלום רב,

אני באופן אישי מאוד מאוד מאוכזב מכל חברי האופוזיציה במועצת העיר כרמיאל ומאוד מאוד מאוכזב ממר משה קונינסקי שלכאורה נראה כי הוא לא עושה שום דבר!!!! ולמרות שהוא חייב היה לעשות מאחר ולמיטב ידיעתי הוא גם יו"ר ועדת הביקורת.

שימו לב לקובץ המצורף בעניין האופוזיציה וראו שלכאורה נראה כי מר משה קונינסקי בוגד בעקרונותיו ולכאורה נראה כי הוא רימה והונה את כל בוחריו ולמעשה לא עושה שום דבר.

שאילתא שהעלתה האופוזיציה בעניין היכל התרבות (ראו קובץ מצורף), הוסרה מסדר היום וכך הנושא נזנח ונשכח לחלוטין. למיטב ידיעתי הנושא לא הועלה מחדש בשאילתא חדשה. ולמרות שמר משה קונינסקי יודע על חשד לפלילים בהיכל התרבות בכרמיאל (וזה מצוין במפורש בקובץ המצורף).

******הקטע הבא קשה לקריאה וצונזר מגירסה זו ולכן לא יפורסם לציבור*******

ההמשך שלאחר הקטע המצונזר:

הדבר הזה הוא חמור ביותר ולמעשה מדובר במעשה פלילי חמור ביותר וזאת מאחר ולהיכל התרבות אסור להעביר כספים לספקים של עמותת הפסטיבל. התשלומים לספקים של הפסטיבל חייבים להתבצע ישירות מעמותת הפסטיבל ומהעמותה בלבד!!!

כך שבנסיבות העניין אני מעריך שלמעשה גם ספקים נוספים של הפסטיבל קיבלו וממשיכים לקבל כספים מהיכל התרבות ובניגוד לחוק תוך כדי דיווח דיווחים שקריים וכוזבים לרשויות המדינה ובכלל זה לרואי החשבון המבצעים ביקורות עומק בעמותת הפסטיבל.

ולמרות שמר משה קונינסקי יודע על הדבר הוא נתן לנושא לרדת מסדר היום וכך כאמור הנושא נשכח ונזנח לחלוטין ולמיטב ידיעתי אף אחד לא מדבר עליו יותר.

גם בעניין ההצגה הגדולה בעניין בחירתו של המנהל האמנותי לפסטיבל, לכאורה נראה כי מר משה קונינסקי בוגד בעקרונותיו ולמעשה בוגד בבוחריו. בראיון למקומון האינטרנטי טען מר משה קונינסקי שהוא נסער והוא מתכוון לשלוח תלונה בעניין זה למבקר המדינה. זאת ועוד, מר משה קונינסקי הבטיח כי יפעל לפירוקה של עמותת הפסטיבל ולמיזוג פעילותה בתוך מינהל התרבות בעיריית כרמיאל.

ולמעשה למיטב ידיעתי, מר משה קונינסקי מעולם לא עשה שום דבר ולא עושה שום דבר בעניין זה ולמרות שהוא הצהיר בעיתונות שיפעל בעניין זה.

בשיחת טלפון שהיתה לי לפני כמה חודשים עם יחידת הביקורת על השלטון המקומי במשרד מבקר המדינה האחראית על הביקורת בעיריית כרמיאל ובעמותת הפסטיבל, נאמר לי במפורש שלא התקבלו שום תלונות בעניין הפסטיבל למעט תלונותי החוזרות ונשנות ותלונתו של הכוריאוגרף גברי לוי. ואילו בשיחות טלפון שקיימתי כמה פעמים עם מבקר משרד התרבות והספורט נאמר לי במפורש שלא התקבלו שום תלונות בעניין הפסטיבל למעט התלונות החוזרות ונשנות שלי.

כך ששוב ניתן לראות לכאורה כי מר משה קונינסקי לא עשה שום דבר ולא עושה שום דבר ולמעשה בוגד בעקרונותיו ובוגד בבוחריו. ולמעשה נראה לכאורה כי מר משה קונינסקי מנסה לחבור לקואליציה ולהיכנס לתוך מועדון החברים הסגור ולהנות ממנעמיו....

ומי שמאכזב אותי ביותר הוא מר רז טישלר שנכנס לתוך עמותת הפסטיבל ביחד עם גברת תמי זוזל. מר רז טישלר שיצויין בזאת שיש לו ידע מקצועי בחשבונאות, אישר בהצבעת ישיבת העמותה את הדוחות הכספיים של הפסטיבל ולמרות שאין לו שמץ של מושג מה בדיוק הולך בפסטיבל וכיצד בדיוק מתנהל הפסטיבל. הנוכלים המדופלמים בשיתוף רואה החשבון מר חגי אפלקר הצליחו לרמות ולהונות את מר רז טישלר באמצעות מצגי שווא וזאת רק בגלל שאין לו שמץ של מושג על הפסטיבל וכיצד מתנהל הפסטיבל.

אם מועברים לספקי הפסטיבל כספים באמצעות היכל התרבות, אז למעשה אין כל ערך לדוחות הכספיים של עמותת הפסטיבל והדוחות האלה מציגים תמונה חלקית בלבד שאין לנו אפילו כל אפשרות לאמוד את חלקה בעוגה הכוללת של הפסטיבל.

זאת ועוד, במסרים רבים שאני מקבל מכמה גולשים בפייסבוק שלטענתם עובדים בהיכל התרבות נאמר לי לא פעם במפורש שמועברים לספקים של הפסטיבל כספים גם באמצעות עמותת הקליטה וגם באמצעות עמותת פרחי כרמיאל.

אם לא מדובר במכבסת כספים והלבנת הון אז מה זה בדיוק הדבר הזה???

הרי זה לא סתם שאין כל תיעוד מקצועי לפסטיבל המחול והם נלחמים בשיניים על מנת שלא יהיה כל תיעוד מקצועי לפסטיבל, העדר כל תיעוד נועד למעשה למנוע כל אפשרות לעלות על מעלליהם של הנוכלים ולמעשה לשלול כל יסוד עובדתי בתלונות של אזרחים.

לעניות דעתי פסטיבל המחול הוא למעשה מסחטת כספי ציבור לצורך העברתם למקורבים בתחבולות ובדרכי עורמה.

ולעניות דעתי בעניין הפלייבקים שבהם עושה שימוש פרטי שלמה ממן, עיריית כרמיאל גונבת כספים מתושבי העיר ומאזרחי המדינה ומעבירה אותם בתחבולות ובדרכי עורמה לשלמה ממן תוך כדי שוד הקופה הציבורית ותוך כדי דיווח דיווחים שקריים וכוזבים לרשויות המדינה ובמטרה לרמות ולהונות.

כל מי שלא מוכן לקבל את הדברים שאני כותב שוב ושוב, הוא מי שקשה לו לראות את האמת הכואבת ואחד מהם הוא מר רז טישלר.

מהי עמדתכם בעניין זה?

לכאורה נראה כי מר משה קונינסקי וכל חברי האופוזיציה גרמו לכך שדברים חשובים ביותר יזנחו וישכחו לחלוטין.

בנסיבות העניין נראה לכאורה שלאף אחד מחברי מועצת העיר ומחברי האופוזיציה ומהמינויים הפוליטיים בגופי הסמך העירוניים לא אכפת משקיפות וכולם כולל כולם בזים לה ונראה שמה שחשוב להם זה רק המנעמים שהם מקבלים מחבירתם לקואליציה.

אשמח לקבל את עמדתכם בעניין הדברים החשובים שהעלתי.

אשמח גם לקבל את עמדתכם בעניין מר רז טישלר שלתדהמתי אישר את הדוחות הכספיים של הפסטיבל לאחר שהנוכלים המדופלמים הצליחו לרמות אותו ולהונות אותו.

כשאין שקיפות אז יש שחיתות!!!!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
30/05/2016 | 12:05
74
לצפיה ב-' חבריקו" באירוע צדקה והוקרה לשלמה ממן.'
חבריקו" באירוע צדקה והוקרה לשלמה ממן.
22/05/2016 | 20:00
10
163
לאחרונה פצח 'חבריקו', בהזמנת ידידיו היוצרים הותיקים מהבראנז'ה לערבי הוקרה, כאילו הכנה לקראת יציאתם המוקדמת לפנסיה. הראשון בתור היה חיים שריון, אחריו משה תלם, בשבוע שעבר הוזמן להתארח בהרקדה מיודענו שלמה ממן.    אין לי בעיה עקרונית עם אירועים גריאטריים, כאלה שיהיו חגיגה מאתגרת להנאת הרוקדים, המקדישים להרקדה מזמנם החופשי.  אבל להעביר ערב שלם של ליקוקים הדדים של המארח לאורח ובהפוכה. אבל מי צריך בהרקדה שניים  שניראים ביחד וכל אחד לחוד, עייפים מהחיים כמו סוף הדרך.  ולא בדיוק יודעים מה הם עושים  שם ליד הפודיום במשך כל האירוע.

חבריקו מרקיד שלנו,  ככה עושה בושות לאורח שלך. מסכן הבן אדם רק התייצב במרכז הרחבה, הכנסת לו שוס עם ריקוד הזוגות שלו "תלבשי לבן" (נעמי שמר) משנת - 1985.  אתה מודיע במיקרופון שזה ריקוד שלו שאנחנו רוקדים מדי פעם,  ואילו הוא  עומד נבוך,  עם בת הזוג ולא יודע בכלל על מה אתה מדבר.  עד שנופל לשלמה האסימון, והוא מתנצל שהריקוד נלמד רק פעם אחת בהשתלמות, ומאז הוא לא נרקד כלל ? בהמשך אתה עושה פדיחות  ליוצר, ומשמיע לריקודיו הידועים, מנגינות מוסיקליות בלתי מזוהות, שהשד יודע מאיפה הקרצת אותן. עיבודים שהקצב שלהם ממש לא משתלב עם הריקוד.  גם ככה שלמה לא אמור לזכור את צעדי הריקודים שהוא עצמו יצר, או מאין בא ולאן הולך.  את זה הית אמור לברר ולתאם מראש, הגיע הזמן לגלות אחריות למחדלים מבלי לחפף.

בתקופה האחרונה  היה נדמה שחבריקו מאוהב במיקרופון.  הערב של ממן היה כזה מעיק של אין סוף בירבורים,   ממש כמו תסמינים של  'אובסיסה מקרופוניה'.            

מה שהכי הכי מסקרן מאוד,  מי יהיה העונש הבא שלנו !

לצפיה ב-' תענוג היה לקרוא את דבריך'
תענוג היה לקרוא את דבריך
24/05/2016 | 04:50
9
89
ואכן זו האמת לאמיתה והמציאות המרה ולמרות שרבים אינם מוכנים לקבל אותה ולהודות בה.

ותאמין לי שאני הגעתי הכי קרוב שאפשר לשלמה ממן וגם הייתי כמה פעמים בבית שלו בשנת 2013.... כך שאני מכיר את שלמה ממן היטב ומכל הכיוונים ומכל הצדדים האפשריים.

ועכשיו אני בוחר לצטט כמה ציטוטים נבחרים מדבריך המתארים היטב את שלמה ממן כיום בשנת 2016. אין כל ספק שהאופי שלו השתנה מאז שהתחיל עם כרמיאל וזה בכלל לא שלמה ממן בצעירותו בשנות ה-80 שלפני עידן כרמיאל. ולהלן הציטוטים הנבחרים מדבריך:

1. אירוע צדקה והוקרה לשלמה ממן.
2. כאילו הכנה לקראת יציאתם המוקדמת לפנסיה.
3. אין לי בעיה עקרונית עם אירועים גריאטריים.
4. ליקוקים הדדים של המארח לאורח ובהפוכה.
5. עייפים מהחיים כמו סוף הדרך ולא בדיוק יודעים מה הם עושים  שם...
6. הוא  עומד נבוך,  עם בת הזוג ולא יודע בכלל על מה אתה מדבר...

לסיכום אפשר להגיד ששלמה ממן עייף מהחיים שלו כמו סוף הדרך והוא בכלל לא יודע מה הוא עושה שם...

כיום הדבר היחידי שמעניין את שלמה ממן זה רק הכסף!!! ואני אומר את זה כאחד שהגיע הכי קרוב שאפשר לשלמה ממן ומכיר אותו כאמור מכל הצדדים ומכל הכיוונים.

אדם עייף ותשוש צריך ללכת הביתה!!!! או לחילופין לאיזה מוסד גריאטרי. וגם אם הוא רענן וצעיר ומלא אנרגיות ומרץ וכפי שהיה בשנות ה-80, אין לו מה לחפש בכרמיאל!!!

כרמיאל זה שחיתות!!!!

כשאין שקיפות אז יש שחיתות!!!!

לצפיה ב-'לא נוח לי עם תגובותיו האובססיביות של "החושף" שלנו'
לא נוח לי עם תגובותיו האובססיביות של "החושף" שלנו
25/05/2016 | 11:56
114
ולא נוח לי שהוא נתחב לכל שרשור, ואיך שהוא
מגלגל את הנושא לפתחו של שלמה ממן
למה אדם נורמלי נדבק למישהו אחר
בלהט של אהבה-שנאה שלא מהעולם הזה  -
במקרה דנן הוא נטפל לשלמה ממן  - ???
זהו פתרון לפסיכיאטריים, לא לנו
אנו רק מצטערים שהוא נמצא כאן  בפורום הזה.

לגופו של עניין, צודק ידידי רק דן בכל דבריו
והכי עצוב שדבריו לא ישנו דבר
מדובר בחבריקו שזהו אופיו לטוב ולרע
אדם טוב ולבבי, מקסים
גם כוריאוגרף מוכשר,
עם המון רצון טוב
לשמח את הרוקדים שלו, 
אבל במקצוע ההרקדה יש צורך בהמון כישורים שכליים,
פסיכולוגיים, מנהיגותיים, תבונתיים
לא לכל מי שמחליט להיות מרקיד 
יש אינטליגנציה של מחונן.
אכן, הגיעו לאזניי שמועות
על הערב הזה
שהיה מלא בהשתפכויות הנפש
של שני מרקידים
אחד מארח, השני אורח,
שלא הפסיקו להחמיא אחד לשני...
לצפיה ב-'צודק חושף השחיתויות'
צודק חושף השחיתויות
26/05/2016 | 22:58
7
103
רק כסף מעניין את שלמה ממן!
בדיוק בגלל זה הוא מפיק מופע שנקרא 'הורה שכזאת - סיפורה של ההורה הישראלית בתמונות מחול', שיתקיים במרכז סוזן דלאל ב- 10.6 (עלון פרסומי בדף הבית של 'רוקדים'). אבל היי, שששששש! אסור שאף אחד ידע מזה. האירוע הזה מיועד רק למקורבים וליודעי ח"ן!
לצפיה ב-'ניר דן, מבקש הסבר:'
ניר דן, מבקש הסבר:
27/05/2016 | 18:01
96
אני יכול להבין כי כל איש שעוסק בעבודה מבקש להשתכר ממנה ואפילו בכבוד, ולשם כך, רצוי כי יהיה לו קהל מכסימלי
( בערך כמו לאלטון ג'ון: 40000 בערב אחד...)
והנה, אתה מציג לנו תופעה על טבעית
שבה אמן  - במקרה זה שלמה ממן  -
מייצר יצירה, משקיע בה, אבל, מסתיר אותה מעיני הקהל.
ה י ת כ ן  ??
לצפיה ב-'מה יש כאן להסביר'
מה יש כאן להסביר
28/05/2016 | 00:13
5
97
אירוע שמפורסם בראש חוצות בדף הבית של 'רוקדים' ופרסום שלו נשלח במייל לכל המכותבים של ירון מישר הוא אירוע מחתרתי שמתקיים במחשכים ומיועד רק למקורבים. מה, זה לא ברור?

שבת שלום.
לצפיה ב-'אז כנראה שאין לי מושג בעניינים האלה, אבל'
אז כנראה שאין לי מושג בעניינים האלה, אבל
28/05/2016 | 12:21
85
אני גם לא מעוניין כל כך לדעת...
לצפיה ב-'ואכן את שלמה ממן מעניין כיום רק הכסף!!!!'
ואכן את שלמה ממן מעניין כיום רק הכסף!!!!
02/06/2016 | 11:30
3
63
רק הכסף!!!

ואני לא מתכוון כעת לפרט לך ולנמק לך מאחר ואני לא אזכה ממך לתגובה כלל אם בכלל אתה תקרא את מה שאני אכתוב לך. בהערה אני אציין שאני נכנס לפורום הזה פעם בשבוע בלבד.

אם אתה מעוניין לדון בנושא בצורה עניינית ומקצועית, פתח בבקשה בעניין זה שרשור חדש. שרשור חדש!!!!

ושוב, אין לי כעת כל עניין לדון בנושא הזה בשרשור הזה של רקדן.

אבל למרות זאת אומר לך בקצרה שמהמופע הזה שהזכרת ("הורה שכזאת") נודף ריח מצחין של קומבינה מסריחה שעשה שלמה ממן עם חבר שלו שהוא למעשה מנכ"ל מרכז סוזן דלל וגם מועסק ע"י עמותת פסטיבל מחולות כרמיאל (ע"ר) ולמעשה כאמור הוא חבר טוב של שלמה ממן.

אני מעריך ומשער שלאחר שחשפתי את הקומבינה המסריחה ששלמה ממן עושה עם עמותת אנחנו כאן תוך כדי ביצוע מעשי מרמה והונאה, החליט הפעם שלמה ממן לעשות קומבינה חדשה לחלוטין בתחבולות ובדרכי עורמה ובצורה שלא תאפשר לשום אדם לחשוף את הקומבינה הזו ומהסיבה שחוק חופש המידע איננו חל על עמותות (מרכז סוזן דלל זה עמותה) ובנוסף הפרסום של המופע שולל לחלוטין כל אפשרות לפנות בכתב ולהלין על העדר פרסום למופע.

ולסיום אני אשאל אותך שאלה,

האם נראה לך נורמלי שמופע שכזה מתקיים דווקא ביום שישי בשעה 14:00???

אני בכלל לא מאמין שתשיב לי.

לצפיה ב-'אני שמעתי על עוד 'קומבינה''
אני שמעתי על עוד 'קומבינה'
05/06/2016 | 21:27
2
55
ערב הצדעה ליואב אשריאל
מי השותפים ל'קומבינה' הזו ?
לצפיה ב-'עזוב, הנוכל שלמה ממן לא שווה התייחסות כלל...'
עזוב, הנוכל שלמה ממן לא שווה התייחסות כלל...
06/06/2016 | 23:24
38
ואני לא מתכוון לכתוב לך על הנוכל המדופלם שלמה ממן.
לצפיה ב-'ואגב, שים לב שלא מדובר כלל במופעי מחול רפרטואריים!!!'
ואגב, שים לב שלא מדובר כלל במופעי מחול רפרטואריים!!!
07/06/2016 | 00:00
30
מדובר בכלל במופעי ראווה עם זמרים מפורסמים ידועי שם.

במופע מחול רפרטוארי של להקות פולקלור אין זמרים כלל. ואם יש זמרים אז מדובר בזמרים שהם חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מלהקות הפולקלור.

כך שכמו שכתבתי קודם, בנסיבות העניין הנוכל שלמה ממן לא שווה כל התייחסות. ועצם העובדה שכמעט כל הכוריאוגרפים של המחול העממי הישראלי לבמה הם עדר של שוטים, זו בעיה אחרת והנוכל שלמה ממן רדוף האגו מנצל את הדבר.
לצפיה ב-'זיהוי שיר - ריקוד עם מסוף שנות ה80'
זיהוי שיר - ריקוד עם מסוף שנות ה80
18/05/2016 | 00:50
133
מישהו מזהה אולי את השיר?
לצפיה ב-'דחוף - ריקודי עם בבאר שבע היום?'
דחוף - ריקודי עם בבאר שבע היום?
15/05/2016 | 19:00
1
87
היי
מישהו יכול לומר לי היכן יש ריקודי עם היום בבאר שבע ובאיזה שעות?
הבנתי שיש בקנטרי .. בימי ראשון ..
מישהו יודע בוודאות שיש ?
אנחנו רוקדים מעגלים .. אז ריקודי זוגות לא מעניין כרגע..
תודה
לצפיה ב-'המקומות בהם יש מנוע חיפוש להרקדות'
המקומות בהם יש מנוע חיפוש להרקדות
21/05/2016 | 11:48
50
אתר ארגון הרוקדים :
http://www.harokdim.org/search/choice.php

ומה שמצאנו בבאר שבע

לצפיה ב-'"אף אחד" - תמיר שלו. יפה מאוד!'
"אף אחד" - תמיר שלו. יפה מאוד!
15/05/2016 | 15:55
127
לאחרונה "נתקלתי" בריקוד "אף אחד".
שיר יפהפה של גלעד שגב,
וריקוד חביב של תמיר שלו ("נגעת לי בלב").
לפי אתר "רוקדים", הריקוד משנת 2013.
אני אהבתי.
בהצלחה!
הריקוד, מתוך אתר "רוקדים":

השיר:

לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:07
7
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'ברכות לדב אורבך לרגל נישואי ביתו עם בחיר ליבה'
ברכות לדב אורבך לרגל נישואי ביתו עם בחיר ליבה
11/05/2016 | 15:26
1
68
לצפיה ב-'דבלה, חן חן, שהבת תזכה לחיים מאושרים'
דבלה, חן חן, שהבת תזכה לחיים מאושרים
11/05/2016 | 18:33
36
לצפיה ב-'טבלת הרקדות ליום העצמאות '
טבלת הרקדות ליום העצמאות
10/05/2016 | 00:20
96
כמדי חג אנו מרכזים לנוחיותכם מידע בדבר הרקדות מיוחדות לחג.
המידע מתבסס על פרסומים שהגיעו לידיעתנו.
אתם מוזמנים להעביר לנו מידע בדבר הרקדות נוספות ואנו נפרסם.
תודה רבה ליהודה על ריכוז המידע בטבלה המתפרסמת בדף הבית של אתר ארגון הרוקדים:

http://www.harokdim.org/site/azmaut16.htm

חג שמח לכולנו!
לצפיה ב-'מחפשים מרקיד/ה/ים'
מחפשים מרקיד/ה/ים
09/05/2016 | 18:44
96
שלום לכולם,
אנחנו מחפשים מרקיד/ה/ים לחגיגת שבועות למושבים באזור הדרום (כ-45 דקות מבאר שבע). החגיגות יתקיימו בחג שבועות (יום ראשון, 16.6). הקהל הוא מגוון ומכיל אנשים מכל הרמות.
נשמח להצעות מחיר מפורטות עם/ בלי הגברה.
התאריך אינו גמיש. נא לשלוח רק הצעות מחיר רלוונטיות. תודה.

תודה רבה,
אפרת
***את ההצעות יש לשלוח למייל efrat.led.gil@gmail.com****
***נא לא לשלוח הצעות לתיבת המסרים***
לצפיה ב-' אז כמה כסף קיבל שלמה ממן בשנת 2014 ממשרד רוה"מ???'
אז כמה כסף קיבל שלמה ממן בשנת 2014 ממשרד רוה"מ???
08/05/2016 | 22:58
1
97
מעיון בדו"ח ההתקשרויות עם ספקים ונותני שירותים של המשרד לאזרחים ותיקים או בשמו החדש המשרד לשוויון חברתי (להלן המשרד) שפורסם לציבור על ידי המשרד ביום שלישי 3/5/16, ניתן לראות שהמשרד התקשר פעמיים עם חברת ממן הפקות וארועים בע"מ בשנת 2014 ובסכום כולל של 33,881 ש"ח. ראו מטה את תצלום הדו"ח.

את דו"ח ההתקשרויות המלא ניתן להוריד בחינם מכאן:

אני אמשיך ללא הרף לחפור ולנבור ולחפש מידע בכל מקום אפשרי וללא יוצא מן הכלל על מעלליו של שלמה ממן. וזאת בגלל התנגדותו הנחרצת לפרסום מופעי הרפרטואר של להקות המחול שלו. וגם בגלל שבשנות ה-80 הוא הוציא את תקליטי מנגינות אך בחר לעשות זאת בצורה מחתרתית ופירטית ולא באמצעות חברות וחנויות התקליטים. הפירטיות והמחתרתיות הזו של שנות ה-80 גרמה לסקרנותי הרבה ביותר כבר אז בשלהי שנת 1984. מאז עברו למעלה מ-30 שנה והאדם ממשיך לפעול במחתרת ומופעי הרפרטואר של להקות המחול שלו הם סודיים ביותר ואינם מפורסמים לציבור כלל. הוא אף משקר ביודעין ובזדון ובמטרה למנוע כל אפשרות של חובבי מחול להגיע למופעי הרפרטואר של להקות המחול שלו.

כשאדם מסתתר מאחורי מסך עשן, אז ככל הנראה יש לו הרבה מה להסתיר.

המשך יבוא בקרוב!

לצפיה ב-'מענין ת..........'
מענין ת..........
11/05/2016 | 15:27
35
לצפיה ב-'חבריקו" הבטיח 4 סוגי פלאפל להרקדת יום העצמאות.'
חבריקו" הבטיח 4 סוגי פלאפל להרקדת יום העצמאות.
06/05/2016 | 12:38
4
141
אליק ידידי, מסר זה מיועד אליך, כ-"דווחן" המיתולוגי, הקולינרי והכפיתי אודות התפריט בהרקדת/הסעדת המרקיד "חבריקו".    מאז העדרותך הכפויה מהרקדותינו באזור השפלה, אין מי שידווח בזמן אמת לציבור הרוקדים, הרעבתן והצמאן.  על ההתפתחות המזונית המשמעותית ביותר,  בהסעדה חגיגית זו במוצאי העצמאות.

הרקדת – חבריקו  העצמאותית.        התפריט:   
 פלאפל אדום       פיקנטי, מעט חריף, וחמוצים.
 פלאפל ירוק        פטרוזליה, כוסברה, וחמוצים.
 פלאפל שומשום  שומשום קלוי, וחמוצים.
 פלאפל רגיל       חומוס ופולי סויה, וחמוצים.
4 טעמים  פלאפל ללא גלוטן וטבעוני, המנות מוגשות עם סלטים לבחירה.

אליק, לא כל יום יש במקומותינו "פלאפלידה" מגניבה חופשי חופשי.  מן הראוי שתתארגנו שניכם הרוקדים בדימוס,  משהא הנכבד והאהוד על הרבים, ואתה בעצמך,  ותבואו להתכבד עימנו לערב שיהיה כולו מטעמים.

אין כל ספק שזותי ההתפתחות החשובה והמפתיעה בשנים האחרונות בתוכנים של תרבות ריקודי העם הישראלים בארץ ובעולם.    מה נגיד לכם, אין עליו המרקיד שלנו "חבריקו".  אנא המשך בדרכך זו הצלחתך מובטחת.
כבר נאמר מימיזמן  "צבא הרוקדים והרוקדות רוקד על קיבתו" !

בברכת חג עצמאות שמח !       בתאבון ממני רק דן.

לצפיה ב-'רק דן ידידי, חן חן, כרוקד שמגנה את תרבות האוכל בריקודים,'
רק דן ידידי, חן חן, כרוקד שמגנה את תרבות האוכל בריקודים,
06/05/2016 | 13:14
2
106
עשית הפעם מלאכה יפה
לא סתם אתה חבר שלי...
ראיתי את הצבעים, והרגשתי את הטעמים השונים
נראה שהשארתי מורשת איכותית, בתיאורי האוכל.
רק דן ידידי,
הגיע הזמן שתקבל את העובדה
שריקודי העם היום
הם לא מה שהיה בלילה ליד הגורן,
עם האקורדיאון והסרפאן,
אני מבין שבתור רומנטיקן, האוכל מפריע לדימוי שיש לך על ערב רומנטי
אבל זאת לדעת:
היום, זהו אירוע שבבסיסו ריקודי עם
אבל במבנה הכללי שלו
זהו אירוע חברתי קלאסי
שמקפל בתוכות כמה וכמה איכויות:
1.   פעילות גופנית
2.  מפגש חברתי בעצם ההימצאות בתוך חבורה גדולה של קהל
3.  ערב של מוסיקה
4.  התחככות שמדרבנת שבירת מחיצות בין אנשים שאיש לא הציג אותם זה קודם, זה בפני זה, ונוצרים קשרים של ממש: דוגמה: אתה ואני...
אבל האוכל שובר מחיצות. בהחלט.
אם נפוליאון קבע שאפילו הצבא צועד על קיבתו,
מי אנחנו שנקלקל את הפתגם הזה?
לצפיה ב-''חבריקו' פיצח את הקוד הגנטי של הרוקד/ת הישראלי '
'חבריקו' פיצח את הקוד הגנטי של הרוקד/ת הישראלי
08/05/2016 | 13:21
80
אליק נכבדי, אין ביננו מחלוקת.  'חבריקו'  היטיב להבין את הצורך במתן מענה לתשוקת ההאבסה הבלתי נשלטת, הטבועה בנפש הישראלי/ת המצוי/ה,  ומקננת תדיר בתוככי קיבתו/ה ההומיה.  לא משנה מי הם או מה הם הנוכחים, מורמים מעם או "פושטיו".  ההתנפלות על ה-"בופה", ניראת תדיר כלהקת ארבה מורעבת הנוחתת על שדה ירוק.
אליקו עזוב אותך ואותנו מהשטויות מהבירבורים ומריקודי העם.   
יאלללה 'חבריקו',  תן להם אותה בפיתה בפנוכו חופשי חופשי,  והם יהיו שפוטים שלך, הרוקדים הרעבים הללו לתמיד.

רגע ששכחתי משו משו חשוב,  שיהיה בעת עצמאותנו חתיכת אבטיח גם        

לצפיה ב-'ועוד דבר: כשביל גייטס עושה ערב התרמה'
ועוד דבר: כשביל גייטס עושה ערב התרמה
09/05/2016 | 17:25
68
איפה אתה חושב שהוא מכנס את המוזמנים?
בגורן?
 באולם מדיסון סקווייר?
בארנה?
לא ולא.
הוא מכנס אותם על ארוחה, באולם האוכל הגדול של  מלון
ולדורף אסטוריה...
תשאל: מה, האורחים הגיעו רעבים?
התשובה: האורחים תמיד רעבים
חוץ מאורח אחד
שבטעות לא הוזמן לשם, והוא:
רק דן ידידינו.
לצפיה ב-'חברים יקרים.קחו בחשבון שמנה פלאפל מכילה 600 קלוריות.ואני'
חברים יקרים.קחו בחשבון שמנה פלאפל מכילה 600 קלוריות.ואני
15/05/2016 | 02:22
32
שואל האם זה מה שעם ישראל זקוק לו?
חצי מתושבי המדינה שמנים שהולכים בעקבות תושבי ארצות הברים שנראים כמו פרות הבשן, שמנים מאד ועם הרבה מאד כולסטרול רע הסותם את העורקים וגורם לתחלואת הלב והעורקים.האם עם ישראל לא מפחד מצינטורים?
אז בבקשה ממכם ,אל תגעו  בפלאפלים, גם לא כל פלאפל אמור להיות טעים. אכלו מזון בריא וטעים אחר לגוף ולנשמה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ