לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

אודות הפורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
כאן אפשר ללמוד איך מבצעים צעדה תימנית, איך מתחילים לרקוד ריקודי עם ולמה זה בכלל כדאי, לדבר על הרקדות, ריקודים, מרקידים, רוקדים, להקות וכמובן פסטיבל המחולות בכרמיאל 

כללי הפרסום בפורום: 
1. גולשים המחפשים בני/בנות זוג לריקודים מוזמנים לפרסם מודעה בלוחות המודעות של פורום זה 
2. ניתן לפרסם הרקדות: חדשות, חד-פעמיות, שינויים חד-פעמיים, הרקדות חדשות (למשך 6 שבועות) בלבד. פרסומים החורגים מכללים אלו ימחקו 
3. יש לשרשר את פרסומי ההרקדות לשרשור ההודעות 

עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים וכלל תכנים המוגנים עפ"י חוק אסור - הודעות כאלו תמחקנה 

אנא התייחסו אל גולשי הפורום בכבוד 

גלישה נעימה 
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
26/09/2016 | 16:56
170
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'קראתי כאן בפורום שיוסי אבידר ז"ל אהב את '
קראתי כאן בפורום שיוסי אבידר ז"ל אהב את
21/09/2016 | 12:16
2
142
ריקוד המעגל יהללו.
ריקוד זה לא ניסיתי אותו מעולם כל עשרות השנים.
הריקוד לא דיבר אלי.
אמרתי לעצמי,איך אחד כמו יוסי אוהב את הריקוד הזה?
בטח יש משהו טוב בריקוד הזה,
הרי אני יודע שיוסי הוא אדם נבון עם טעם בחירה טוב מאד.
אתמול בהרקדת הסטודיו בגן נחום בראשון לציון המרקידה שמה את הריקוד,ראתה
שהרוקדים לא יודעים לרקוד אותו
ואז לימדה אותו.
ובאמת למדתי אותו בקלות עם שאר הרוקדים שמחאו כפיים בסיום הריקוד.
הריקוד הזה פשוט זורם יפה.
לצפיה ב-'עזרא, מלבד צעדים ריקוד הוא גם לחן, מילים וזמר ששר !!'
עזרא, מלבד צעדים ריקוד הוא גם לחן, מילים וזמר ששר !!
22/09/2016 | 00:38
1
94
יוסי אבידור אהב את שירתו של עמיר בניון ומאהבה זו אהב וביקש את הריקוד
שגם הוא לא רע. לכן תמיד ביקש כי לא הרבו לשים אותו.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
לצפיה ב-'דרך אגב אורי.ראיתי במצגת שהשנה הזו יוסי למד ורקד'
דרך אגב אורי.ראיתי במצגת שהשנה הזו יוסי למד ורקד
23/09/2016 | 21:59
73
את הריקוד בזוגות לוחש בלילותייך.

לצפיה ב-'מחפשת להצטרף ללהקה 30+ בנתניה או אזור נתניה'
מחפשת להצטרף ללהקה 30+ בנתניה או אזור נתניה
20/09/2016 | 10:06
3
50
מישהו מכיר להקת מחול שצריכים רקדניות?
עדיפות לנתניה כי אני לא ניידת.
לצפיה ב-'בנתניה יש להקת מחול חבצלות נתניה.160 רוקדים'
בנתניה יש להקת מחול חבצלות נתניה.160 רוקדים
21/09/2016 | 12:08
2
34
החולקים ל-5 קבוצות.
תתקשרי למחלקת התרבות בנתניה והם יפנו אותך.
בהצלחה לרוקדת.
לצפיה ב-'תודה. ביררתי שם כבר ואין להקה לגיאים האלה.'
תודה. ביררתי שם כבר ואין להקה לגיאים האלה.
22/09/2016 | 12:30
1
27
יש לצעירים יותר.... לצערי
תודה בכל זאת
לצפיה ב-'לדעתי,מה שאני רואה,להקות המחול נפלאות רק '
לדעתי,מה שאני רואה,להקות המחול נפלאות רק
22/09/2016 | 20:55
39
כאשר הצעירים ,הנוער והילדים משתתפים בהם.
כאשר הגדולים משתתפים בלהקת מחול זה נראה לי כמשעמם
ולא מוצלח כמו הצעירים יותר.

לצפיה ב-'עו"ד יוסי אבידור ז"ל'
עו"ד יוסי אבידור ז"ל
12/09/2016 | 12:40
12
200
הלך לעולמו הלילה בביתו.(עם הסרט על הראש)
רקד אצל שלומי מרדכי בזמן האחרון.
יהי זכרו ברוך.
יוסי היה אדם חכם ושנון בלשונו.
לא שמר בלב.
לצפיה ב-'כדאי להזכיר שיוסי אבידור ז"ל היה ידוע במחוזותינו כ"אליק 31"'
כדאי להזכיר שיוסי אבידור ז"ל היה ידוע במחוזותינו כ"אליק 31"
12/09/2016 | 13:00
2
170
טלפון מחברי משהא הביא לידיעתי את ההודעה המרה על מותו של יוסי ז"ל.
יוסי, חבר יקר, שותף ל"טרוייקה" המיתולוגית.
רקד בנוסף, בחוג של ישראל שיקר ביום חמישי ברחובות.
יהא זכרונו צרור בלבבותינו לעד.
לצפיה ב-'עו"ד יוסף אבידור ז"ל - הידוע בפורום בכינוי " אליק 31 " '
עו"ד יוסף אבידור ז"ל - הידוע בפורום בכינוי " אליק 31 "
13/09/2016 | 00:32
1
189
את יוסי האיש  הכרתי על ספסלי הטריבונה בהרקדה בגבעת ברנר , רוקד מושבע  של ריקודי העם,  וכותב  מתמיד של מסרים על דפי הפורום הזה של ריקודי העם בתפוז .  מה שחיבר ביננו היתה הכתיבה של שנינו בפורום.  וכמובן התחביבים המשותפים וההנאה שלנו מריקודי העם והכתיבה ככלי ביטוי אישי.  שנינו האמנו בכוחה הרב של המילה הכתובה, לגרום לשינוים בכל תחומי החיים.   ליוסי  כמו לי הפריע  מאוד חוסר תרבות בסיסית, הזילזול באחר ושיטת החפיף. ועוד יותר מכך,  חוסר המודעות הצרכנית  ואי האכפתיות של הישראלי לזכויותיו כלקוח המשלם במיטב כספו.  ומנגד ההתעלמות המוכרת המנוכרת  של ספקים ונותני שרותים,  והרשויות הממלכתיות והציבוריות, מכלל הציבור בישראל  האדיש למצבו בדרך כלל.

היציע בברנר ארגון הרוקדים ואיך כל זה התחיל ?
עם כל הכבוד למה שנכתב ומוצהר בעמוד הבית של אתר ארגון הרוקדים כי: "במחצית שנת 2007 החליטה קבוצת רוקדים – בחלקם וותיקים יותר ובחלקם פחות – להקים את ארגון הרוקדים". 
נדמה לי  שאת זכות הראשונים להתארגנות של רוקדים בישראל,  יש לזקוף לקבוצה אחרת שיזמה ונפגשה בהדר-יוסף כבר בשנת 2006. בענין ריבוי הריקודים והחלה בניסיונות הדברות ראשונים, וגם פנתה בכתב  ל יו"ר אירגון המרקידים   רק חודשים רבים אחר כך  קרו האירועים הנוספים שהאיצו את התהליך ובסופו של דבר הוקם הארגון.      אין בדברים הללו לכפור חלילה בזכויותיהם ותרומתם החשובה של אחרים.    אך ברור  שהדינמיקיה הקבוצתית שהובילה לשינוי מהותי בהתנהלות ובהכרה של רוקדים, שהם למעשה לקוחות של המרקידים נותני השרות, החלה מוקדם יותר במקום אחר.  התובנה הכל כך מובנת כיום לכולם על התלות שבין המרקידים לרוקדים הצורכים את תרבות ריקודי העם, היתה מאז ומתמיד הבנת המציאות של שני  "הרוקדים השובבים הבלתי נלאים",  שהיו נפגשים שלוש פעמים בשבוע בהרקדות בברנר, בגנחום  ובנצר.
אם בכל זאת רוצים להאשים מישהו במה שקרה לכולנו בהמשך, זו ההרקדה בברנר  זה המקום שנפגשנו שם למעלה ביציע ,ישבנו שנינו יוסי ידידי, הידוע בכינויו בפורום  (אליק 31) ושוחחנו על הכל: פסטיבל כרמיאל, ריבוי הריקודים, התנהלות  המרקידים.  ביחד  יזמנו את המפגש בין הרוקדים הכותבים בתפוז.  אין ספק שעצם קיומו של פורום תפוז ותרומתו המכרעת בכך שאיפשר את קיומה של התקשורת הנדרשת, והמפגש בין כל האנשים הבודדים בהרקדות השונות בעלי המודעות החברתית והאיכפתיות.
לפני ימים אחדים  שוחחנו טלפונית התענינתי בשלומך, אתה שאלת על ההרקדה האהובה עליך בברנר כימים ימים.  נדמה היה מנימת קולך, שהשיחה האחרונה שלנו.  הסבה לך מעט שמחה.     בקשתי ביום זה להאיר  ולהזכיר את שני התחביבים שחלקנו יחדיו, שהיו כה חביבים עליך, הריקוד והכתיבה,  והיוו חלק נכבד  מעולם הפנאי  שלך,  יוסי רעי וידידי.

יהי זכרך ברוך, נוח על משכבך בשלום !             ט  ' אלול   ה'תשע"ו  -   12.9.16
לצפיה ב-'יוסי ז"ל - שני מצד שמאל בתמונת המפגש של הרוקדים בהדר יוסף'
יוסי ז"ל - שני מצד שמאל בתמונת המפגש של הרוקדים בהדר יוסף
13/09/2016 | 12:13
124
לצפיה ב-'EZCA=עזרא'
EZCA=עזרא
12/09/2016 | 13:28
66
לצפיה ב-''
12/09/2016 | 22:46
24
לצפיה ב-'רקד קבוע בחמישי אצל ישראל שיקר '
רקד קבוע בחמישי אצל ישראל שיקר
13/09/2016 | 12:05
69
לצפיה ב-'עצוב לשמוע.יהי זכרו ברוך. '
עצוב לשמוע.יהי זכרו ברוך.
15/09/2016 | 09:20
38
לצפיה ב-'כואב לי לדעת..אדם יקר...יהי זכרו ברוך'
כואב לי לדעת..אדם יקר...יהי זכרו ברוך
16/09/2016 | 21:30
39
לצפיה ב-'לפני כחודשיים פגשתי את יוסי כפרח נאה.'
לפני כחודשיים פגשתי את יוסי כפרח נאה.
16/09/2016 | 23:52
3
93
אנני יודע איזה תאונה עבר,אבל
גם לאחר התאונה הוא נראה מבחינה חיצונית טוב מאד
ופתאום נעלם לנו ללא התראה מוקדמת.
אכן הוא היה בחור נבון ומשכיל שכתב בקיצור ולענין
עם ביקורת בונה.
לצפיה ב-'עזרא כרגיל "פנטזיונר" חסר אחריות........ '
עזרא כרגיל "פנטזיונר" חסר אחריות........
17/09/2016 | 01:31
2
87
עזרא ראית אולי את יוסי אבידור ז"ל לפני חודשיים בחלום ?
יוסי לא רוקד כבר כמעט שנה. היה בביקור בלבד בהרקדה שאהב לפני כחצי שנה ולפני חודשיים היה מטופל בבית ללא יכולת עצמאית בתפקוד עקב ניוון שרירים.
ראוי לשמור על כבודו.
יהי זכרו ברוך
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
לצפיה ב-'אורי היקר.קודם כל אני מאחל לך בריאות טובה יותר.ובאמת איך'
אורי היקר.קודם כל אני מאחל לך בריאות טובה יותר.ובאמת איך
17/09/2016 | 10:49
1
94
שהזמן רץ.כנראה עבר חצי שנה והוא היה בביקור.
אכן ראיתי אותו רוקד לפני כשנה עם רוקדת מצוינת.
מסתבר שליוסי היה ביש מזל שנפלה עליו מחלה ארורה
שלפעמים לא מתעוררים ממנה בבוקר.
זו מחלת עצבים כמו שאר מחלות העצבים שאין להם מרפא.
בזמן האחרון אני פוגש בגן נחום את רק דן החביב,שרוקד יפה מאד עם צעירות.
הזמן רץ כך שכיום אני בן 70.
לצפיה ב-'עזרא, תהיה בריא'
עזרא, תהיה בריא
18/09/2016 | 01:13
38
לצפיה ב-'חברינו אליק31 - עו"ד יוסי אבידור הלך לעולמו. '
חברינו אליק31 - עו"ד יוסי אבידור הלך לעולמו.
12/09/2016 | 12:51
6
161
אליק31 - יוסי אבידור היה חבר וכותב כאן הרבה שנים  ותרם רבות להתגלגלות הפורום תחת מנהלים רבים, בזמנים טובים יותר ופחות. היה משכיל ופילוסוף בעל ידע רב בהסטוריה, תרבות ואומנות, דעתן מאד ורקד שנים רבות.
היה חבר מרכזי בטרוייקה בתחילת שנות - 2000 כ - 10 שנים שהשפיעה רבות על שינוי גישה בריקודי עם וחתירה לשימור מסורת ריקודי העם.
היה פעיל בהקמת "עמותת אירגון הרוקדים" שהשפעתה הייתה גדולה ביותר שנים רבות ושימש כעו"ד שלה בהתנדבות כמו כל חבריה עד היום.
אהבתי אותו וקשה היה לדעת כמה סבל, אך לא לאורך זמן.
יהי זכרו ברוך.
הלוויה היום בשעה 16.30 בבית הקברות ב"גדרות" ליד גדרה. 
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני 
לצפיה ב-'יוסי יוסי היית חבר לכתיבה פה '
יוסי יוסי היית חבר לכתיבה פה
12/09/2016 | 17:03
119
לא פעם היה מרים להנחתה לחברים פה.
לא פעם היה מספר חוויות מעבודתו בעולם.
נוח על משכבך ידיד.
לצפיה ב-' יהי זכרו ברוך'
יהי זכרו ברוך
12/09/2016 | 20:26
77
אני משתתף בצער המשפחה.
שלא תדעו עוד צער.
לצפיה ב-'עו"ד יוסי אבידור ז"ל '
עו"ד יוסי אבידור ז"ל
15/09/2016 | 19:37
91
חברי ארגון הרוקדים משתתפים בצער המשפחה ואבלים על מותו של יוסי, רוקד וחבר, ששימש עד יומו האחרון כעורך הדין של עמותת ארגון הרוקדים בהתנדבות מלאה ובלב חפץ, ועל כך אנו אסירי תודה.
תרומתו של יוסי לעולם ריקודי העם ניכרה היטב הן בעצם חברותו בארגון הרוקדים והן בכתיבתו השנונה בפורומים השונים.
אדם ידען, דעתן, משכיל, אוהב את החיים ובעיקר את עולם ריקודי העם.
יהי זכרו ברוך!  
לצפיה ב-'יהי זכרו ברוך !'
יהי זכרו ברוך !
16/09/2016 | 11:42
38
לצפיה ב-'כואב לי לדעת..אדם יקר...יהי זכרו ברוך'
כואב לי לדעת..אדם יקר...יהי זכרו ברוך
16/09/2016 | 21:31
35
לצפיה ב-'עצוב... יהיה זכרו ברוך'
עצוב... יהיה זכרו ברוך
19/09/2016 | 10:41
24
לצפיה ב-'אדון עולם'
אדון עולם
07/09/2016 | 23:18
7
120
יש ריקוד אדון עולם בצרפתית מי שר אותו אשמח ללינק מיוטיוב גם בעברית וגם בצרפתית.
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
08/09/2016 | 07:24
26
לצפיה ב-'אדון עולם זה ריקוד של שלמה ממן!!!'
אדון עולם זה ריקוד של שלמה ממן!!!
09/09/2016 | 16:13
3
74
ואף יצא בתקליט מנגינות 3 של שלמה ממן. ראו מטה את עטיפתו האחורית של תקליט מנגינות 3:
לצפיה ב-'תמונת עטיפתו הקדמית של תקליט מנגינות 3'
תמונת עטיפתו הקדמית של תקליט מנגינות 3
09/09/2016 | 16:47
39
רוב העיבודים המוסיקליים לתקליט זה נעשו על ידי ננסי ברנדס.

חורשת האקליפטוס, עיבוד מוסיקלי של עמיקם קימלמן.

יהזלי נחתך מתוך תקליט מסחרי.

כל ההקלטות מלבד יהזלי נעשו בראשית שנות ה-80 באולפני גל קול של שמוליק אבוהב (באולפן הראשון בעיר רמת גן). אקורדיוניסטים: אורי כהן ז"ל ומשה מונה רוזנבלום.

כל החיתוכים לתקליט נעשו ככל הנראה באולפני גל קול על סרט מסוג 1/4" (מאסטר).

אין היום דברים שכאלה וזר לא יצליח להבין זאת לעולם!!!!

ומי שלא מכיר את תקליטי מנגינות של שלמה ממן ואת היצירות המוסיקליות מהתקליטים הללו, לא יצליח בחיים להבין אותי!!!

מכל הפאר וההדר שהיה בשנות ה-80 הטובות, נשארה כיום רק אדמה חרוכה.
לצפיה ב-'תמונת העטיפה של המאסטר של תקליט מנגינות של שלמה ממן'
תמונת העטיפה של המאסטר של תקליט מנגינות של שלמה ממן
09/09/2016 | 16:57
31
באידיש אומרים א־מחייה. ובתרגום לעברית זה תענוג.

תענוג שכזה לשמוע מוסיקה בסאונד אנלוגי חם ממאסטר על סרט מגנטי מסוג 1/4" שהיה בשנות ה-80, אין היום וזר לא יצליח להבין זאת לעולם!!!

א־מחייה!!!
לצפיה ב-'מדובר בלחן שונה, של אנריקו מסיאס'
מדובר בלחן שונה, של אנריקו מסיאס
19/09/2016 | 10:40
19
לצפיה ב-'חגיגת יומולדת ליואב אשריאל בביכורי העיתים'
חגיגת יומולדת ליואב אשריאל בביכורי העיתים
07/09/2016 | 10:51
11
98
ישתתף שלמה ממן יתקלט ערוסי.
בשעה 20.00 אתם מוזמנים.
לצפיה ב-'הרקדה שלא מעניינת אף אחד....'
הרקדה שלא מעניינת אף אחד....
09/09/2016 | 11:27
10
88
ולמרות שישתתף בה הנוכל שלמה ממן.

אני בטוח שגם אם אני אגיע להרקדה הזו עם 1,000 ש"ח (סכום מכובד ביותר כפי שתראו להלן), את תקליטי מנגינות (כולל דיסקים של מנגינות כולל הדיסק עם זמרת הארץ אינסטרומנטלי) אני לא אוכל לרכוש שם ואפילו לא אוכל לקבל פרטים היכן ניתן לרכוש אותם.

הנוכל הגדול שלמה ממן ימלא את פיו מים וישתוק כמו דג. ואיש העסקים הממולח יואב אשריאל כנ"ל.

הרי בלי המנגינות שלמה ממן לא שווה כלום. ואת הנקודה הזו אתם לא הצלחתם עדיין להבין.

מנגינות, זה כל הסיפור שלי עם שלמה ממן!!!!

אני בטוח שאתם לא יודעים מה זה תקליטי מנגינות. אבל אתם יודעים היטב מה זה מנגינות. ובלי המנגינות שלמה ממן לא שווה כלום!!!
לצפיה ב-'נ.ב. - יואב אשריאל לא מעניין כלל!!!'
נ.ב. - יואב אשריאל לא מעניין כלל!!!
09/09/2016 | 11:53
7
85
יואב אשריאל היה בעברו איש עסקים גדול, כלומר, סוחר ממולח. ולכן יואב אשריאל לא מעניין כלל!!!

ולמרות שיואב אשריאל היה סוחר ממולח, הוא בחר שלא להוציא תקליטי מנגינות.

הדבר היחידי שהוציא יואב אשריאל בימים שהיה איש עסקים גדול, זה קלטות שהיו בהן מנגינות של שלמה ממן ביחד עם שירים עבריים מתקליטים מסחריים של חברות התקליטים.

חה חה חה, איזה סוחר ממולח היה יואב אשריאל. הוא חיפש אז רק חיים קלים. שלמה ממן לעומתו דווקא עבד קשה מאוד בשנות ה-80.
לצפיה ב-'חבל שכל מה שאתה עושה פה זה לפגוע באנשים שעשו ככ הרבה'
חבל שכל מה שאתה עושה פה זה לפגוע באנשים שעשו ככ הרבה
11/09/2016 | 18:33
6
45
לצפיה ב-'עשו כל כך הרבה.... הרבה מאוד...'
עשו כל כך הרבה.... הרבה מאוד...
11/09/2016 | 20:57
5
56
וגם הרסו את התחום והרסו את ריקודי העם והפכו את ריקודי העם לביזנס.

וראשון החלוצים שהפך את ריקודי העם לביזנס זה יואב אשריאל שהחל לערוך השתלמויות לריקודים חדשים שהרסו וחרבו את ריקודי העם והפכו את התחום לביזנס. זה היה כבר בשנות ה-70.

כיום נשארה רק אדמה חרוכה ולא ריקודי עם.

ההשתלמויות לריקודים החדשים הרסו את ריקודי העם!!! ומי שהפיק את השתלמויות ההרס הזה זה יואב אשריאל!!! וזו האמת!!!
לצפיה ב-'כל הריקודים שלנו נקראים ריקודי עם וכולם חדשים וכל '
כל הריקודים שלנו נקראים ריקודי עם וכולם חדשים וכל
12/09/2016 | 14:31
4
68
ריקוד היה חדש בזמנו.
עד יואב אשריאל היו לנו 160 ריקודים.
זה באמת היה מעט ויואב הגדיל את כמות הריקודים.
נכון גם תמורת כסף.מי לא אוהב כסף?
בתקופת יואב נוצרו הרבה ריקודים יפים.
גם היום יש ריקודים חדשים ויפים,אלא חוברו הרבה פחות ריקודים חדשים,
אולי 30 בשנה.
כיום מחברים 220 ריקודים בשנה וזה בעיני הרס הריקודים הישראליים.
לכן כיום מתקשים הרוקדים לרקוד נכון ויפה,
כי מרוב עצים לא רואים את היער.
לריקודים שלנו אין סמכות רשמית ממשלתית.
לכן כל המרבה הרי זה גורע.
לצפיה ב-'עד עידן יואב אשריאל הכל היה טוב יותר...'
עד עידן יואב אשריאל הכל היה טוב יותר...
12/09/2016 | 20:08
58
160 הריקודים שהיו לנו לפני עידן יואב אשריאל היו ריקודים טובים ואיכותיים.

ואז ביום בהיר אחד הגיע יואב אשריאל והחליט להפוך את ריקודי העם לביזנס והרס את הכל וגרם לתחום נזק בלתי הפיך.

מרבית הריקודים מההשתלמויות המסחריות של יואב אשריאל אינם ריקודי עם כלל!!!

בשנות ה-30 כשפעלו בתחום לאה ברגשטיין ז"ל ומתיתיהו שלם ז"ל, היה ניסיון ליצור משהו ישראלי מקורי המחובר לתרבות היהודית והעברית המתחדשת בארץ ישראל, משהו המבוסס על היהדות המקורית מתקופת המקרא, היה ניסיון ליצור משהו חילוני אבל שמחובר עמוק עמוק לשורשים היהודים מתקופת המקרא.

מתיתיהו שלם ידע ליצור משהו ישראלי מקורי המחובר לשורשים של העם היהודי מתקופת המקרא. ואילו לאה ברגשטיין ידעה ליצור מחולות הבעה בעלי קשר למוסיקה המקורית של מתיתיהו שלם.

לאה ברגשטיין ומתיתיהו שלם וגם אחרים שפעלו באותן השנים, ניסו ליצור כאמור משהו ישראלי מקורי עם שורשים לתרבות היהודית המקורית מתקופת המקרא. והם עשו זאת מתוך אהבה רבה ושלא לצורך רווחים.

ואילו יואב אשריאל ירק לאותה תרבות שנוצרה על ידי לאה ברגשטיין והפך את הכל לזבל מסחרי.
לצפיה ב-'רוב הריקודים אינם ריקודי עם כלל!!!'
רוב הריקודים אינם ריקודי עם כלל!!!
12/09/2016 | 20:36
44
רוב הריקודים הם בכלל ריקודי פנאי ולא ריקודי עם.

מי שחיבר אותם בכלל לא ניסה ליצור משהו ישראלי. המטרה שלו היתה להלהיב את ההמונים וגם לעשות קצת כסף על הדרך.

ולמרות שמחבר הריקודים עשה קצת כסף על הדרך אם בכלל הרוויח משהו, יואב אשריאל הרס את התחום והפך אותו לביזנס. ולמרות ההרס והחורבן, לא נראה לי שיואב אשריאל הפך להיות לאדם עשיר במיוחד.

עדיף היה אם בכלל לא היה נכנס לתחום ההשתלמויות ההרסניות שרק הרסו את ריקודי העם וגרמו לנזק בלתי הפיך.
לצפיה ב-'הנתון של 160 ריקודים לפני יואב אשריאל אינו נכון.'
הנתון של 160 ריקודים לפני יואב אשריאל אינו נכון.
16/09/2016 | 10:40
1
55
לפני כ- 30 שנה היו למעלה מ 2000 ריקודים טובים ויפים לא כולם ריקודים יהודים ישראלים חלקם היו ריקודי עדות ועמים, כגון ריקודים דרוזים, בלקנים, אמרקאים, רוסים, תימנים ועוד... ולכן הייתה הפרדה בין הרקדת ריקודי עם להרקדת ריקודי עמים תמיד הייתה השפעה לריקודים זרים על הריקודים הישראלים חלקם שירים שעוברתו כגון: קטיושה http://www.zemereshet.co.il/songs.asp?rndm=1 , לא אמורה להיות בעיה עם שירים שמקורם ממקומות אחרים אולם הבעיה נובעת מההצפה של ריקודים יכול שיהיו ריקודים נהדרים שיומצאו ופשוט ילכו לאיבוד בין המון הריקודים הנשפכים על הרוקדים, אילו היה גוף בוחן שמורכב מבחירי המרקידים ושהיו נפגשים למשל פעם בחודש ורוקדים את הריקודים החדשים בלבד ומחליטים מהם אותם ריקודים המוצלחים מבין הריקודים שנרקדו יכול שריקוד יתפס מיד ואילו ריקוד אחר צריך יהיה להירקד כמה פעמים לפני שיתפס כריקוד טוב... רק לאחר שהמרקידים עצמם יחליטו שריקוד זה או אחר שווה שיתוף בין קהל הרוקדים אז יופץ בכל ההרקדות בארץ. רצוי שיהיה יותר מכנה משותף בין ההרקדות השונות, וסגנונת שונים הם לא רעים בכלל.. לדוגמא הייתי בהרקדה שמתחילתה ועד סופה הרגשתי שאני רוקדת את אותו הצעד למרות שהמוזיקה התחלפה כאשר למרקיד ספציפי סגנון טוב ככל שיהיה אי אפשר לרקוד אך ורק את אותו סגנון כל הערב מצטערת זה מביא לשעמום גיוון הוא דבר טוב, אבל גם אי אפשר ללמוד ריקודים כל הערב אדם מסוגל ללמוד עד 3 -4 ריקודים אבל כדי לזכור אותם עליו לחזור עליהם פעם אחרי פעם... מעבר לזה יש את נושא הזדקנות ההרקדות... להבאת צעירים יש צורך ביותר הרקדות בבתי הספר ... יש ריקודים טובים וצעירים היכולים להביא את הצעירים אולם אם הם מחליטים להצטרף להרקדות הצעירים צריכים למצוא הרקדות המכוונות לקהל הצעיר הנ"ל. זוהי דעתי 
לצפיה ב-'הרקדות צעירים'
הרקדות צעירים
16/09/2016 | 10:56
41
הרקדות המכוונות לקהל הצעיר צריכות להיות מורכבות מהרבה ריקודי שורות מקפיצים מעגלים, ריקודי זוגות מתחלפים, שלשות ושלשות מתחלפים, ולא תיבת נוח מו שקורה היום ומי שרוקד יודע בדיוק על מה אני מתכוונת 
לצפיה ב-'אם ההרקדה לא מעניינת אף אחד,אז ההרקדה היתה נסגרת מזמן'
אם ההרקדה לא מעניינת אף אחד,אז ההרקדה היתה נסגרת מזמן
12/09/2016 | 14:21
1
61
מסתבר בניגוד לדעתך שהיא כן מעניינת.
לצפיה ב-'מה תשאיר אחריך חושף של כלום'
מה תשאיר אחריך חושף של כלום
12/09/2016 | 17:30
47
לצפיה ב-'הפייס מזכיר לנו שהיום יום הולדתו של דב אורבך מזל"ט'
הפייס מזכיר לנו שהיום יום הולדתו של דב אורבך מזל"ט
08/09/2016 | 12:42
2
46
לצפיה ב-' לדב אורבך מזל טוב עד 120!!!'
לדב אורבך מזל טוב עד 120!!!
09/09/2016 | 16:03
27
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם.'
תודה רבה לכולם.
16/09/2016 | 11:44
17
לצפיה ב-'מתנה ליום הולדת 70 - הרקדה למתחילים'
מתנה ליום הולדת 70 - הרקדה למתחילים
03/09/2016 | 21:49
1
111
היי, אשמח לעזרתכם. אימי נהגה לרקוד ריקודי עם והפסיקה לפני כ25 שנה. היא בקרוב בת 70 והחלום שלי שתחזור לרקוד. עברו הרבה מאוד שנים וגם המצב הבריאותי והגיל עושים את שלהם אך בכל זאת רוצה מאוד לאפשר לה להתנסות בזה שוב.
האם אתם מכירים חוג למתחילים (בדגש למבוגרים) או הרקדה שאפשר להצטרף אליה? עם עדיפות לשירים נוסטלגיים וקלאסיים מזמנה? אולי איזה שיעור פרטי ואז להצטרף למעגל גדול יותר?
היא מכפס אך יכול להיות רלוונטי גם אזור השרון ותל אביב.
אשמח לכל רעיון והכוונה בנושא.. תודה!
לצפיה ב-'הרקדות למבוגרים'
הרקדות למבוגרים
05/09/2016 | 18:59
97
שלום לך!
באתר ארגון הרוקדים ניתן למצוא הכוונה להרקדות לפי מאפייני חיפוש כגון איזור ההרקדה, סוג ההרקדה, רפרטואר, יום בשבוע ועוד.
ניתן לבצע חיפוש בקישור הזה:  http://www.harokdim.org/search/choice.php
יש גם הרקדות מיוחדות לגיל הזהב, למשל בהרצליה או בתל אביב.
בקטגוריית "מגדר" ניתן לסמן גיל הזהב או מתחילים (חוג שנפתח במהלך שלושת החודשים האחרונים) ולבצע חיפוש.
בהצלחה!
לצפיה ב-'מר ניר דן היקר, ההודעה הזו במיוחד בשבילך וגם ירון מישר'
מר ניר דן היקר, ההודעה הזו במיוחד בשבילך וגם ירון מישר
31/08/2016 | 00:45
2
128
מר ניר דן היקר,

ראה בבקשה בקובץ המצורף חוזה (סודי?) שנחתם בין עיריית כרמיאל לבין רשות השידור בעניין פסטיבל המחולות בכרמיאל.

מעיון בחוזה (הסודי?) שנחתם בין הצדדים ניתן ללמוד ולהפיק תובנות בעניין הקניין הרוחני ובעלי זכויות היוצרים על תצלומי הוידאו של מופעי הפסטיבל.

אני מעריך שמר ירון מישר אינו יודע הכל ולכן גם הוא מאוד ישמח לעיין בחוזה (הסודי?) ולדעת אם הוא עדיין לא יודע מי בעל זכויות היוצרים. מר ירון מישר יכול גם להעביר את החוזה הזה למר אהרון סלומון המנכ"ל הנצחי של פסטיבל המחול, חברו הטוב מהימים הטובים ברחוב ברדיצ'בסקי 20 בתל אביב.

החוזה (הסודי?) שנחתם בין עיריית כרמיאל לבין רשות השידור, הועבר לרשותי על ידי רשות השידור בעקבות בקשה לקבלת מידע שהגשתי כדין לרשות השידור, בקשה לקבלת מידע שהוגשה כדין בהתאם לקבוע בחוק חופש המידע התשנ"ח-1998.

ובאשר לעניין הסודיות של החוזה והאיסור לפרסמו, למוסרו, או להעבירו לאדם אחר שאין לו כל סמכות לעיין בחוזה,

מדובר בחוזה שנחתם בין עיריית כרמיאל (רשות מקומית) לבין רשות השידור (תאגיד סטטוטורי שהוקם על פי חוק). מדובר בשתי רשויות ציבוריות שכל פעילותן ממומנת מכספי הציבור. בנוסף גם שתי רשויות ציבוריות אלה מוגדרות במפורש כרשויות ציבוריות בחוק חופש המידע התשנ"ח-1998.  ולכן זכות הציבור לדעת!!!

זאת ועוד, החוזה הועבר לרשותי על ידי רשות השידור בעקבות בקשה לקבלו שהוגשה כדין בהתאם לקבוע בחוק חופש  המידע התשנ"ח-1998. ולכן אינני רואה כל מניעה שלא לפרסמו בציבור או להעבירו לאחרים.

וכאמור לעייל, זכות הציבור לדעת!!!! ויש כאמור עניין ציבורי בפרסום החוזה.

יתירה מכך, אין בפרסום חוזה זה חשש מכך שמישהו יפגע חלילה וחס מהפרסום.

נ.ב. - את שלמה ממן החוזה הזה לא מעניין כלל. את שלמה ממן מעניין כאמור רק כסף וטובות ההנאה שהוא מקבל מכרמיאל.
לצפיה ב-'לכל מאן דבעי, מצורף המכתב הסופי מרשות השידור'
לכל מאן דבעי, מצורף המכתב הסופי מרשות השידור
31/08/2016 | 00:59
1
76
מצ"ב המכתב הסופי שהתקבל מרשות השידור בעניין בקשתי לקבלת מידע מכוח חוק חופש המידע התשנ"ח-1998.

אם בחרתי לפרסם בפורום חוזה (סודי?), הינני רואה חשיבות רבה ביותר לפרסם גם את המכתב מרשות השידור, מכתב תשובה סופי בעניין בקשתי לקבלת מידע מרשות השידור, בקשה שהוגשה כדין בהתאם לקבוע בחוק חופש המידע התשנ"ח-1988.

להשתמע.
לצפיה ב-'חוזה שלא מענין אף אחד'
חוזה שלא מענין אף אחד
07/09/2016 | 10:50
23
לצפיה ב-'4.9.16 פתיחת חוג חדש במצפה עדי '
4.9.16 פתיחת חוג חדש במצפה עדי
26/08/2016 | 10:32
5
124
לצפיה ב-' מי אתה יא דודו, פסיכולוג של קב"א בשנקל ? '
מי אתה יא דודו, פסיכולוג של קב"א בשנקל ?
28/08/2016 | 12:59
4
113
דודו ספיר מרקיד נכבד, לששוני הבנתי,  שגם אתה כמו קודמך בתפקיד 'מחלק הציונים' מטעם עצמו, לכותבים בפורום.  ואפשר להבין  מדבריך וקביעותך הנחרצות.  שיש לך לפחות תואר ראשון בספרות עברית וכתיבה יצירתית.  ותואר שני של בוגר המגמה לפסיכולוגיה חברתית באוניברסיטה העברית.

אנחנו כדבריך שלך:  "ביסוד אלה אנשים טובים המלאים בהרבה רוע ?! " , מענינת ההבחנה המקצועית שלך, בנפש  'האדם-הרע' הכותב והרוקד. כמובן אלה "אנשים שלא נהנים מההרקדות השונות",  תודה לך דודו שהבנת את מצבנו העגום והדיכי בו אנו נגועים.  אני מודה לך שקבעת במסר שלך את "רוע" מצבי הנפשי, כך שאוכל לעדכן במידי את שלושת בנות הזוג שלי לריקוד בהרקדות השבועיות, שלא מודעות כלל למצבי 'הלא-הנאתי' בעליל בחברתן.    תגיד דוקטור ספיר, אנחנו שנינו מכירים עוד מהיסודי, או אולי מהמילואים .

יא דודו, בשנת 2005 נכנסתי לפורום לראשונה בכינוי שבחרתי לעצמי במכוון   "RAK DAN"  (רק דן) חבל אתה לא להבין מעט שפת עבר.  זה לא בשביל בני האדם יאהבו אותי מאוד לתמיד.   צודק,  תמיד יש מי מחפשים מה לא בסדר.  במה שבסדר אין צורך בחיפוש.    כמובן שיש מרקיד יחיד ומיוחד,  ספיר דודו המשבח את פועלו ומהלל עצמו.   אחד המשתדל בכל הרקדותיו, להפוך לטובה את המצב הקטסטרופלי בתחום ריקודי העם.    

דודו יקירי,  בהרקדתך החדשה בעדי שבתחילת העולם,  תבורך ותנוחם !

ציטוטים מגניבים שלך:
לצערי יושבים כאן מספר אנשים אינטליגנטים בעלי יכולת כתיבה איכותית, שלא נהנים מההרקדות השונות, יש להם תמיד הערות וביקורת שלילית על הרקדות ומדריכים, על שירים וריקודים.... ביסוד הם אנשים טובים, אבל משום מה אותם רוקדים מלאים בהרבה רוע...
תמיד מחפשים מה לא בסדר ומה לא טוב, מקום ללכת, להיות מדריכים ולנסות לשנות את המצב, וגם אז הם יתקלו באותם הבעיות שהמדריכים האחרים נתקלים ויראו את הבעיות מזווית ראייה שונה.
אני משתדל להפוך את המצב, לפחות בהרקדות שאני עושה!  ואולי אני טועה?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/08/2016 | 19:40
3
87
בניגוד לאנשים מסוימים שיושבים, מקטרים, מעבירים ביקורת כל הזמן ומלאים ברוע וברכילות כל הזמן, אני מזיז דברים!
לא טוב לי בהרקדה איקס וואי אני לא הולך!
הווליום חזק אני לא בא!
ההרקדה לא מגוונת ולא לטעמי אני לא מגיע!
בהרקדות שלי אני משתדל לקחת את כל הדברים ולהפוך אותם להרקדות טובות יותר.
לי עדיין יש אנרגיות ויש רצון להתפתח ולשנות ולהביא משהו אחר.
אז תמשיך לקשקש, להתפלסף ולסבול בהרקדות...
תזכרו שתמיד יש אלטרנטיבה!

לצפיה ב-'מה בדיוק הצלחת להזיז בפסטיבל כרמיאל ??? כלום!!!'
מה בדיוק הצלחת להזיז בפסטיבל כרמיאל ??? כלום!!!
28/08/2016 | 22:42
2
69
אתה כותב שאתה מזיז דברים!

אין כל ספק בכך שניסית לשנות ולהזיז דברים בפסטיבל כרמיאל. אבל עד היום לא הצלחת להזיז שום דבר בכרמיאל!

האם אתה באמת חושב שניתן להזיז דברים בפסטיבל כרמיאל כאשר אתה ממשיך להשתתף בפסטיבל (כרוקד או כמרקיד או כמבקר) וגם למתוח ביקורת נוקבת על התנהלות הפסטיבל?

דע לך, כל עוד לא תמתח ביקורת נוקבת בפומבי על התנהלות הפסטיבל, לא תצליח לשנות שום דבר בפסטיבל השחיתות הזה.

האם אתה חושב שכתבה אחת בעיתונות המקומית של כרמיאל זה מספיק? כתבה שכזו כולם שוכחים אחרי 10 דקות.

את פסטיבל השחיתות הזה צריך להחרים לחלוטין ולא להשתתף בו!!! ולא להגיע אליו!!!

אם אתה ממשיך להגיע לפסטיבל השחיתות לצלם את הריקודים של רחל ויצמן (או לכל מטרה אחרת), אל תצפה לכך שתצליח אי פעם להזיז דברים.

שלמה ממן וחברו אהרון סלומון הם שני מסמרים בלי ראש!!!

שלמה ממן הוא בנוסף גם נוכל גדול ביותר, נוכל עם דיפלומה!!! וכל מה שמעניין כיום את הנוכל הגדול זה רק הכסף והתענוגות הרבות בחו"ל שמקנה לו הפסטיבל בכרמיאל. וגם ההשתכשכות שלו עם שרת התרבות...
לצפיה ב-'דווקא כן'
דווקא כן
28/08/2016 | 23:40
1
77
א. אני לא רוקד בפסטיבל בשום להקת מחול. כמרקיד אני מוצא בזה פרסום ע"י צילום ותיעוד.
ב. סיפרו לי בדיוק אתמול שבפסטיבל האחרון הוסיפו שני סככות למען הרוקדים בזכות הבקשה הבסיסית לתנאים עבור הרוקדים.
אני מקווה שבעתיד הרוקדים יקבלו מים, אוכל ורשת צל על הבמה בזמן החזרות בפסטיבל. ולדעתי גם הכוראוגרפים שמעמידים את המופעים יקבלו לפחות הערכה כספית עבור ההשקעה שלהם.
לצפיה ב-'הסככות שהוסיפו זה שינוי מינורי חסר כל משמעות'
הסככות שהוסיפו זה שינוי מינורי חסר כל משמעות
29/08/2016 | 21:31
61
ועדיין הכל ממשיך כפי שהיה ועולם כמנהגו נוהג. ואפשר גם לומר, אין כל חדש תחת השמש. הפסטיבל ממשיך להתנהל בדיוק אותו דבר כפי שהיה בעבר ולמרות דו"ח מבקר המדינה ולמרות הכתבה בעיתון הארץ מנובמבר 2014.

בעיריית כרמיאל מצפצפים צפצוף ארוך על מבקר המדינה ומשתינים עליו בקשת וגם יורקים עליו בפרצוף. מר משה קונינסקי יו"ר האופוזיציה במועצת העיר כרמיאל ויו"ר וועדת הביקורת לא עושה שום דבר, פשוט כלום. מר רז טישלר וגברת תמי זוזל שהם נציגי האופוזיציה בוועדת הפסטיבל (בעמותת הפסטיבל), לא עושים שום דבר מלבד להוציא סקופים לעיתונות המקומית (ידיעות תקשורת) בדבר חריגות בתקציב העמותה.

הכוריאוגרפים של להקות המחול משמשים כבשר תותחים של שלמה ממן שכאמור לא מעניין אותו כיום שום כלום מלבד כסף וטובות ההנאה הרבים ביותר שמקנה לו תפקידו כ"מנהל אמנותי" של הפסטיבל. תפקידו הוא כאמור "מנהל אמנותי" (עם מרכאות) ולא בדיוק מנהל אמנותי. אם הוא באמת היה מנהל אמנותי, הפסטיבל לא היה כפי שהוא כיום והוא לא היה יורד לאשפתות. שלמה ממן מועדף בעיריית כרמיאל במשך שנים על פני אחרים מאחר שבעיריית כרמיאל יודעים שלא אכפת לו שום דבר מלבד כסף וטובות הנאה. בעיריית כרמיאל יודעים היטב שעם כסף ניתן לקנות את שלמה ממן...

כל הכוריאוגרפים של להקות המחול המשתתפים בפסטיבל  יורים לעצמם ברגליים. הכוריאוגרפים לא מקבלים כיום מהפסטיבל כלום!!!! אפילו קרדיטים הכוריאוגרפים לא מקבלים מהפסטיבל ההזוי והבזוי הזה שלא מביא שום תועלת לאף אחד מלבד קומץ בודדים הנהנים בזכות הפסטיבל מאורח חיים ראוותני ומרבים בנסיעות לחו"ל (קומץ הבודדים כולל את שלמה ממן שכאמור אפשר לקנות אותו בכסף...).

וכך מלבד 10 אנשים שמחרימים את הפסטיבל (וכתבו על כך במפורש כאן בפורום או במקומות אחרים), כולם ממשיכים ללכת לפסטיבל השחיתות הזה ומשמשים כבשר תותחים של צמד הנוכלים השפלים והבזויים אהרון סלומון ושלמה ממן.

10 אנשים שמחרימים את הפסטיבל זה לא מספיק בשביל לחולל שינוי ולהזיז דברים. השחיתות היא רבה ביותר והדבר המקומם ביותר הוא העדר האכיפה במדינת ישראל.
לצפיה ב-'החלום מתגשם בבת ים דציבלים כבקשתכם בואו לחוות'
החלום מתגשם בבת ים דציבלים כבקשתכם בואו לחוות
23/08/2016 | 08:37
5
155
בבת ים תערך הרקדת אוזניות .משהו שלדעתי טרם נוסה יהיה חוויתי ביותר.24.25-08+מוצש.
לצפיה ב-'פלייר'
פלייר
23/08/2016 | 08:38
4
85
לצפיה ב-'נשמע מעניין ומדליק... שווה לנסות'
נשמע מעניין ומדליק... שווה לנסות
23/08/2016 | 09:36
3
74
באמת תהיתי מתי זה יגיע הרעיון הזה...
לצפיה ב-'דבר ראשון חשבתי על rak dan מקווה שיגיע'
דבר ראשון חשבתי על rak dan מקווה שיגיע
23/08/2016 | 09:50
2
68
לצפיה ב-'אם שלמה ממן לא קשור לאירוע כמקבל כספים, אז אין מה להגיע לשם'
אם שלמה ממן לא קשור לאירוע כמקבל כספים, אז אין מה להגיע לשם
28/08/2016 | 23:09
1
50
וגם אם שלמה ממן כן קשור והוא מקבל כספים מעיריית בת ים או מתאגיד עירוני בשליטתה, אז גם אין מה להגיע לשם.

אבל אם שלמה ממן כן קשור לאירוע והוא מקבל תשלומים כספק, אז לפחות אפשר להגיש לעיריית בת ים בקשה לקבלת מידע מכוח חוק חופש המידע התשנ"ח-1998.

ולצורך הגשת הבקשה לקבלת המידע על שלמה ממן ועל הסכמי ההתקשרות של העירייה עם שלמה ממן ועל הכספים ששילמה העירייה לשלמה ממן, אין כל צורך להגיע לבת ים. אפשר לעשות את הכל דרך הדואר האלקטרוני.

אני לא מתכוון לוותר לשלמה ממן!!!!

אני מתכוון להגיש בקשה לקבלת מידע על שלמה ממן לכל רשות ציבורית בישראל שהוגדרה ככזו במפורש בחוק חופש המידע התשנ"ח-1998 (להלן החוק). והחוק מגדיר במפורש כרשות ציבורית את כל אלו:

1. משרד ממשלתי ויחידת סמך ממשלתית.
2. תאגיד סטטוטורי.
3. חברה ממשלתית.
4. רשות מקומית.
5. חברה עירונית. (קידומת ישות בספרות 51-52).

לצערי החוק אינו חל על עמותה עירונית (קידומת ישות 58). ולכן אין באפשרותי לקבל מידע במסגרת החוק מעמותת פסטיבל מחולות כרמיאל (ע"ר). החוק גם לא חל על תאגידים בשליטת האוניברסיטה ולכן אין באפשרותי לקבל מידע במסגרת החוק על להקת הסטודנטים ת"א של הנוכל שלמה ממן.

אבל יחד עם זאת החוק כן חל על כל הישויות שצוינו לעייל בסעיפים 1-5, לכן יש באפשרותי לממש את זכאותי לקבלת המידע במסגרת החוק מהרשויות הנ"ל. וכך אני עושה על אפו ועל חמתו של הנוכל הגדול שלמה ממן שרימה אותי והונה אותי.
לצפיה ב-'טוחן מים'
טוחן מים
07/09/2016 | 10:52
16
לצפיה ב-'רכילות עסיסית '
רכילות עסיסית
20/08/2016 | 10:03
6
288
מתערבת שלנושא הזה יהיו צפיות, הקבוצה מתה משעמום כי אנשים אוהבים רכילות ופה יש סתם שיחות משעממות
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
21/08/2016 | 15:18
3
119
לצערי יושבים כאן מספר אנשים אינטליגנטים בעלי יכולת כתיבה איכותית, שלא נהנים מההרקדות השונות, יש להם תמיד הערות וביקורת שלילית על הרקדות ומדריכים, על שירים וריקודים....
ביסוד הם אנשים טובים, אבל משום מה אותם רוקדים מלאים בהרבה רוע...
תמיד מחפשים מה לא בסדר ומה לא טוב, מקום ללכת, להיות מדריכים ולנסות לשנות את המצב, וגם אז הם יתקלו באותם הבעיות שהמדריכים האחרים נתקלים ויראו את הבעיות מזווית ראייה שונה.
אני משתדל להפוך את המצב, לפחות בהרקדות שאני עושה!
ואולי אני טועה?

לצפיה ב-'לא טועה !!!!'
לא טועה !!!!
22/08/2016 | 01:44
2
115
אין כאן שאלה של אינטליגנטים או לא וגם לא אנשים טובים או רעים(ומי אנו שנשפוט).
הנושא העומד לפנינו נוגע לכל בני אנוש והוא איך אנו מביטים על החיים. אם אנו מחפשים כל ימינו את הטוב שיש בכל מקום או דבר שאנו פוגשים, או את הרע, ומשניהם יש בשפע, ומה אנו עושים עם זה ?. 
יש דברים בחיים שאנו נאלצים לעשות ואפשרות הברירה והבחירה לא קיימים וזה כולל בעיקר חוקים ותקנות, ויש דברים הניתנים לבחירה. ריקודי עם בוודאי.
יבחר כל אחד את הדבר או המקום המתאים לו.
מותר להעביר ביקורת וגם רצוי. בעיקר ביקורת בונה, לשם כך קיימים פורומים, אבל להשתמש בפורום כמקום ללכלך, לרצות לשנות אופי של מקום שרבים באים אליו ונהנים שנים רבות רק כי משהו לא מוצא חן בעיני מישהו ????
זה כמו לכתוב כאן "ראיתי את הרוקדת הזאת בחורשה צדדית עם הרוקד ההוא".
בפורומים יש הרבה "לכלוך" וחבל.
אדם חכם אמר לי "אם אין לך משהו טוב לעשות או להגיד אל תעשה".
ואחר אמר לי "אם אין לך משהו טוב לעשות תעשה משהו רע".
אני בחרתי בראשון "סייג לחכמה - שתיקה".
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני 
לצפיה ב-' משהאינקה עדיין מאוהב בעצמך? ובשעשועי 'ריפלוקס' ומיחזור.'
משהאינקה עדיין מאוהב בעצמך? ובשעשועי 'ריפלוקס' ומיחזור.
22/08/2016 | 12:00
1
89
משהא מתיישן ומשעשע ניחא    במיחזור עסקנין  23.9.2015.

משהאל'ה אתה ממש מדאיג אותי, תעזוב אותך מהגב והרגליים הכואבות שלך. הלב ידידי הלב שלך במצבו, כמה אתה מעמיס עליו, את הצער והחמלה של העולם כולו. ממש לא הוגן מה שאתה גורם לו במחשבות הטהרניות שלך, ברור שזה מצריך כוחות נפש גדולים לשחק אותה האיש הטוב והמטיב.   אם כל כך טוב לך בחיים, סע ל-'גינת לוינסקי' ואמץ לביתך פליט אריתראי, ששוחרר זה עתה מכלא 'סהרונים'.

תמיד הית רציני ובעל חשיבות עצמית מוגברת להחריד. אז מה שווה כל אוסף הבדיחות המקוטלגות שלך בכתב.  אם אין לך טיפת חוש הומור עצמי. מי שלא מסוגל לצחוק על עצמו אינו יכול לצחוק על האחרים.  אפילו שהחיים לפעמים מצחיקים, כשבאים להתחנף לברך ולנפח את האגו של המרקיד בחג ומועד,  ויוצא שמקללים את האיש המסכן המבורך על כורחו, שאז המרקיד חי לו "בלה לה לנד" וחושב  שהוא באמת אחד כזה יחיד בדורו  והרקדתו מיוחדת משו משו.  בעוד שהמציאות הפוכה לחלוטין, הטענות והביקורות הנשמעות כלפיו בקולות מתגברים,  הן כאלה שלא ידע מצרות כי מדובר בפרנסתו.  מי הוא היודע, חנפנות ברכה היא או קללה ?

משהא אתה לא הבנת זאת ואין כבר סיכוי שתבין. שהנושאים  הנדונים בפורום אינם אליק ורק דן האנשים "הרעים" לשיטתך, וכמובן שלא משהא האיש "המופלא", שהחיים שלו בסבבה מאז שבא לעולם.  למרות שאת הדברים לרוב הנך מצליח לסובב לפן האישי שלך.  לידיעתך הפורום הוא המקום ללבן את מה שנוגע להרקדות, לריקודים, לרפטואר, לרוקדים, וגם למרקידים, למעשיהם, להצלחותיהם ולמחדליהם.  אתה דורש במפגיע שנסתום את הפה, אנא ממך, מי זה אתה גאון הדור, המחליט מה הנכון ומה לא, מי שמך להתנשא על אחרים, ועוד בליל יום הכיפורים.  קח את החיים בצחוקים בסבבה, צר לי עליך משהא הכי אחי.

ריפלוקס  - הוא הפרעה במערכת העיכול, שבה יש עלייה של מיצי קיבה חומציים אל מעלה הוושט.  כל התסמינים שכדאי לכם להכיר. השיבו לעצמכם את איכות החיים!
לצפיה ב-'אני רק תוהה'
אני רק תוהה
23/08/2016 | 08:30
76
מגילי הצעיר הבנתי שקשה עד בילתי אפשרי לשנות אנשים.אז למה כל הזמן הניסיון הזה שנכשל למה לא לחפש מסגרות שיתאימו לצרכים ? או לבנות אותם לבד.
לצפיה ב-'עד עתה זכית ל-142 צפיות, עשית את זה בגדול!!!'
עד עתה זכית ל-142 צפיות, עשית את זה בגדול!!!
28/08/2016 | 23:29
48
עשית את זה בגדול בהתחשב בשינויים הטכנולוגיים של השנים האחרונות שגרמו לכך שרבים נטשו את המחשב האישי ועברו אל הטלפון הסלולרי החדש המותאם במיוחד לפייסבוק ולכן רבים עברו אל הפייסבוק ונטשו את כל אתרי האינטרנט הדורשים שימוש במחשב האישי.

אין כל ספק בכך שרכילות עסיסיות מענינות ביותר וזאת מאחר ותחום ריקודי העם מתנהל כיום במחשכים ובאפלה מוחלטת והתחום כולו נשלט באופן מוחלט ובלעדי על ידי שלמה ממן.

כולם מפחדים פחד מוות משלמה ממן ומפחדים להביע את דעתם על המתרחש בתחום הנשלט כולו באופן מוחלט ובלעדי על ידי שלמה ממן. ולכן אף אחד לא נוהג להביע את דעתו ולמתוח ביקורת על התחום ועל שלמה ממן ששולט על התחום.

אך יחד עם זאת כולם צמאים למידע על המתרחש בתחום מאחורי הקלעים ולכן רכילות עסיסית זה מעניין ביותר את כולם כולל כולם!!!

רק שלמה ממן נמנע מלקרוא את הרכילות העסיסיות ובגלל שאיננו יודע להשתמש במחשב  האישי. וזו אגב הסיבה לכך ששלמה ממן מתנהג בצורה הזויה ובזויה הפוגעת בו אישית. אם רק שלמה ממן היה מבין במחשבים בצורה בסיסית, היה שמח לכך שמידע אודותיו ואודות להקות המחול שלו ויצירות המחול שלו יפורסמו באינטרנט.
לצפיה ב-'כמעט 200 צפיות עכשיו הזמן לגלות '
כמעט 200 צפיות עכשיו הזמן לגלות
10/09/2016 | 14:43
44
ריקודי עם זה כבר מזמן לא מה שקורה בהרקדות, התובנה שאדם לא יכול סתם להגיע להרקדה ולהנות בה, היא מכיוון שלכל מרקיד ישנו רפרטואר שלו אישי, אין ריקודי עם יש ריקודי מרקיד. אם אתה לא קבוע בהרקדתו של אותו מרקיד אולי תזכה להנות מעד מקסימום 3-4 ריקודים והגזמתי שנקראים ריקודי עם. כל שאר הערב מתחזה להיות ריקודי עם אבל זה יותר יצירותיו של המרקיד הספציפי אצלו מבקרים.
אז זהו אפשר להספיד רשמית את העניין ובנוסף שמעות אומרות שמישהו מנסה לקבור את יוצרי העבר ומחוק את זכרונם את ריקודיהם ושמם מהתחום לא יודעת אולי זו סתם רכילות. 
לצפיה ב-'רבי ירון מישר גיור כהלכה 'כמו צועני' ריקוד ישראלי'
רבי ירון מישר גיור כהלכה 'כמו צועני' ריקוד ישראלי
16/08/2016 | 12:11
4
157

תראו לאן הגענו,  ירוני מישר הוא האיש ש- 'על פיו ישק דבר'. כרצונו קובע מי ומה ירשם היסטורית, מעתה ועד עולם כריקוד עם ישראלי  !    אפילו בימים הכי מטריפים שלו, בשיא כוחו כשליט האבסולוטי של הפורום, לא היה כדבר הזה.  אנני טוען בזה לגאונות אישית יתרה, אלא שעובדתית, אין לו תחליף מצוי לרישומם ותיעודם של ריקודי העם הישראלים, כמידע נגיש לציבור הרחב.

תגידו תירגע,  מה עם האישור והרישום של מירי אקוני רשמת הריקודים,  זותי כולה,  משחקת אותה בשוטרים וגנבים בארגון המרקידים, וכל המידע שלהם הוא בשו שו, בלתי ידיע בעליל.  אצלם התנאי היחיד הנדרש לרישום של ריקוד עם כישראלי,  הוא תשלום של דמי חבר לארגון בינואר מדי שנה.

מישהו כאן יכול להסביר לי, מה הן כיום ההגדרות ותנאי הסף הנדרשים כדי להיות ריקוד עם ישראלי ?  בתפוצות: אימא יהודיה של היוצר/ת, או יורד ישראלי מוצהר שילדיו שירתו בצבא או בשרות לאומי כן/לא  ? .  בישראל: בעל ת.ז. כחולה, כולל השטחים המוחזקים, או 'אחשלו' מהבראנז'ה של גדי ביטון.  בכללי: אפשרי יוצר 'גוי גמור' שמשלם לארגון שזה חוקי.

לא שיש לי משהו אישי נגד ירון מישר, נהפוך הוא, אני מחבב ומכבד אותו עוד מהזמנים שהינו צעירים אבודים בגליל.   חוצמיזה כל הכבוד לירון על עבודת הקודש שהוא עושה לטובת העם והמדינה.  אבל הפעם פישלתם  כולכם, להפעיל את "חוק השבות" בשביל לייהד ולאזרח יעאנו ראסמי, רישום של ריקוד סלסה כמו צועני ?   ה ג ז מ ת ם !

הוא הקובע הבלעדי; הוא המכריע העליון בנושא. מתוך דברי פרעה אל יוסף: אַתָּה תִּהְיֶה עַל-בֵּיתִי וְעַל-פִּיךָ יִשַּׁק כָּל-עַמִּי; רַק הַכִּסֵּא אֶגְדַּל מִמֶּךָּ (בראשית מא מ).

לצפיה ב-'אתה ממשיך לירות בנגמש'
אתה ממשיך לירות בנגמש
18/08/2016 | 14:09
1
71
לצפיה ב-'אפשר גם לקרוא לחתולה 'קאיה' של שרה הפולניה כלבה! '
אפשר גם לקרוא לחתולה 'קאיה' של שרה הפולניה כלבה!
19/08/2016 | 08:27
81

פולני יקר, מאחר ובכללית יש לי לעיתים ספקות באשר לתובנות אנושית.  
לא היה לי ביטחון מלא, שכל קוראי יבינו בדיחות שממש לא אני המצאתי.

שבת שלום נגמשי.    רק דן.

לצפיה ב-'רק דן.נאמר לי שירון מישר מתעד ריקודים ישראלים,כלומר ריקודים '
רק דן.נאמר לי שירון מישר מתעד ריקודים ישראלים,כלומר ריקודים
18/08/2016 | 19:27
1
90
שאולי ירקדו בישראל ובעולם,בתנאי שאם ירון יבקש תשלום על הצילום ותיעוד ברוקדים בסך 50 שקלים.
כנראה שיש מחברי ריקודים שרוצים לחסוך לעצמם את 50 השקלים,או שהם כועסים שהתבקשו לשלם לירון שרום הפרסומים ברוקדים הם בעיקר מפרסמים את ירון עצמו.
זה התירוץ שלהם שהם לא מוכנים לפרסם את הריקוד שלהם ברוקדים.למשל דודו ברזילי.
הם מוכנים להסתפק בתיעוד עלוב ביוטיוב.ערכם של מרקידים אלה כמו גדי ביטון וחבורתו ירד בעיני,כי רבים מהרוקדים רוצים לראות מצגות טובות מאד ברוקדים ולא אילתור מסכן ועלוב ביוטיוב.
לצפיה ב-'מכיוון שאיננו מכירים אישית למרות בבת עיינך השובבית'
מכיוון שאיננו מכירים אישית למרות בבת עיינך השובבית
23/08/2016 | 08:44
60
המחשבה הראשונית היא לקחת אותך ברצינות ולא בעלמא לכן קשה לי לנתב את תגובותייך.כי ברוב המיקרים הסוגיות שאתה מעלה רציניות.
אני לצערי קורבן של פולניותי.ולעיתים קרובות שומר את דעותיי לעצמי.
לדוגמא היה קל מאוד לטפל בנושא המזגן "המקולקל" אבל מעדיף לדלג.אתן למרקידים רק עצה אחת .תגיעו להרקדה של ג ב קצת תלמדו איך עושים את זה נכון.
לצפיה ב-' שגיא עזרן, גם אצלכם במשפחה עירבבו בשר בחלב ? '
שגיא עזרן, גם אצלכם במשפחה עירבבו בשר בחלב ?
10/08/2016 | 23:43
142
אהלן שגיאוש,  לא מתווכח עם כל העולם ובן דודתו, שיהיו מעכשיו כולם נגדי, שהריקוד "כמו צועני" הוא פיצוץ או סתאאאם חרטא.   יודע שקשה לכם עם העובדה שהוא ממש לא כמו ריקוד עם ישראלי.  אלא הוא במהותו וברובו ריקוד סלסה. יכול להיות שהוא ריקוד: שמח, קיצבי, מטריף, מגניב ועוד כאלה סופרלטיבים, שמעלים לעזרננו את האגו לגבהים, כיוצר הכי איני כיום בבראנז'ה.   אז מה אם הוא כיפי ומביא לכם כזוג רוקד חצי אורגזמה, אפילו שרב המרקידים שמחשיבים את עצמם ב-'סטייל' נשפכים עליו, זה לא מה שעושה אותו לריקוד עם ישראלי.

שגיא ! הבן יקיר והכשרוני למשפחת עזרן. שתבין אותי נכון, אני אישית שרוט על ריקודים סלונים וריקודי שנות השישים, ומנצל כל הזדמנות מחפש לצאת לירקוד כאלה.  אני גם הראשון שאשמח אם ישלבו ריקודים סלונים בהרקדות רגילות.  אבל לא ניראה לי נכון להגניב ריקוד סלסלה 'עאסלי' מהדלת האחורית.   כל זמן שאתה מגדיר את עצמך כמדריך יוצר של ריקודי עם ישראליים, וארגון המרקידים שהנך חבר בו, מציג את עצמו ככזה קבל עם ועולם, וטרם שינה את שמו רשמית.  על פניו זה ניראה לדעתי, איבוד מוחלט, ואולי מבורך? של כיוון דרך ומסורת ישראלית שורשית.

זה שהריקוד שלך מתאים לי באופן אישי ולעוד רבים מהרוקדים, עדיין לא סיבה נכונה להכשיר אותו לשימוש בהרקדות.  למרות רצונך האישי וכוונתך הטובה, לכנותו ריקוד עם ישראלי ?   ככזה הוא אפילו לא ריקוד פרווה !    זהו עירבוב גס של בשר וחלב,  עם קריצה זולה לטעם ההמונים.

נ.ב.
 שגיא רק ביננו  בסוד מבלי שכולם ידעו מיזה.  אם אתה ממילא מתגורר ויוצר בארה"ב,  מדוע שלא תתחבר  לדבר האמיתי המקורי - WDSF.  שם יהיה לך הרבה יותר מחבק ומפנק,  ויפתחו בפניך אפשרויות רבות יותר ליצירה ריקודית לטינית.
  . (World DanceSport Federation - (WDSF)  - האיגוד העולמי לריקודי ספורט.

לצפיה ב-'אצלנו בגן. אהבתי!'
אצלנו בגן. אהבתי!
08/08/2016 | 21:55
2
139
ריקוד חדש לשירה היפהפה והנוגה של שי-לי עטרי.
המחבר, נדב נתן, מקדיש את הריקוד לזכר אביו,
עזרא נתן ז"ל הרקדן ומדריך ריקודי העם אשר נפל במלחמת שלום הגליל.

בהצלחה!

לינק לריקוד:

לצפיה ב-'זה שיר עצוב האם מתאים לרקודי-עם'
זה שיר עצוב האם מתאים לרקודי-עם
10/08/2016 | 18:19
1
91
מציאות אחרת זה לא
זאת המציאות     לצערינו
שיר יפה מדריך יפה
נראה שהוא חי את הרקוד
אני אהבתי
ואתם?
לצפיה ב-'גם אני מרגישה שקשה לרקוד כאחות שכולה...'
גם אני מרגישה שקשה לרקוד כאחות שכולה...
11/08/2016 | 15:58
46
לצפיה ב-'נפתח בטעות'
נפתח בטעות
10/08/2016 | 18:09
57
לצפיה ב-' תכנית לימודים מקוצרת למורים בפועל בסמינר הקיבוצים'
תכנית לימודים מקוצרת למורים בפועל בסמינר הקיבוצים
09/08/2016 | 05:01
2
59
שלום רב לכולם/ן

מסלול מורים בפועל – תכנית לימודים מקוצרת לתואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה במחול.

בברכה,

(נשלח במייל לרשימת התפוצה של אנשי המקצוע בישראל העוסקים במחול אמנותי מקצועי)
לצפיה ב-'פרטים נוספים והזמנה לאודישן'
פרטים נוספים והזמנה לאודישן
09/08/2016 | 05:11
46
פרטים נוספים והזמנה לאודישן בקובץ המצורף בפורמט PDF.

בברכה,

(נשלח במייל לרשימת התפוצה של אנשי המקצוע בישראל העוסקים במחול אמנותי מקצועי)

לצפיה ב-'קובץ גרפיקה של סמינר הקיבוצים'
קובץ גרפיקה של סמינר הקיבוצים
09/08/2016 | 05:26
35
תהנו מהגרפיקה שנעשתה באמצעות התוכנה

Adobe Photoshop CS3 Macintosh

קובץ הגרפיקה נוצר בתאריך 07/03/2011 בשעה 14:27:01.

האם אתם רוצים גם את קובץ ה-XML עם כל נתוני ה-XMP של הגרפיקאי מעצב הלוגו?
לצפיה ב-'"חבריקו" לידיעתך, גדי ביטון יש רק אחד ! '
"חבריקו" לידיעתך, גדי ביטון יש רק אחד !
03/08/2016 | 12:33
6
172
חבריקו,  אתה יכול להיות יוצר מוכשר, אתה יכול להיות מרקיד מוצלח. אבל גם וגם ?   ישנו רק אחד כזה בעולמנו הדל. גדי ביטון האחד ויחיד בדורו !    מה שהגדי הזה יכול להרשות לעצמו, בהרקדותיו וביחסו לרוקדיו וקטן עליו, ממש לא מומלץ לך לנסות אפילו. רק שלא תתלהב יותר מדי מ"ילדות נשכחת", ותתבלבל חלילה בכישוריך.

'חבריקו' מרקיד נכבד, לכאורה מגיעה לך ברכה  להרקדה החדשה שפתחת ביום ד' ב-"לה פארק" בחולון  (פארק פרס). לא יודע אם נהוג לברך על הרקדה חינמית וכניסה חופשית.   איך כתב כאן  לאחרונה צעד פולני: "יש שנהנים להרוס הרקדות" נדמה שהדיבור שלו מתלבש עליך בול, כפותח וסוגר הרקדות סידרתי.  אז שיהיה באיחולי הצלחה חינמית לפתיחה.

כל זה היה בגדר קדימון לעיניננו. רפרטואר ריקודים מאוס החוזר מדי שבוע אצלך.
יש כאלה שילדהם גדלו ובגרו. ואין כל עול מוטל על כיתפהם . ואילו אתה, שאני. האם באמת ובתמים אתה מאמין ש"עגילי דמאר" שבועיים, הם שמביאים פרנסה לילדים קטנים לעולם ועד.  או ש"אלף נשיקות" חוזרות, יממנו את הפאן החודשי של הזוגית אצל הספרית שלה.  כמרקיד תשכח מזה אם יש לך ביד פרנסה חליפית ? באם לאו כדאי שתחשוב על זה.

זה שרב הרוקדים אצלך הם נמושות ושותקים, לא לעולם חוסן.  

לצפיה ב-''שוגי' וערב נטול 'עגילי דמאר' ו'אלף נשיקות' '
'שוגי' וערב נטול 'עגילי דמאר' ו'אלף נשיקות'
05/08/2016 | 01:07
1
123
ש ו ג י ?   שלא תהיה לכם טעות,  לא לא, מדובר בפרסומת לדגני הבוקר של חברת 'תלמה'.  פעם בזמנים הרבה יותר וירליים בפורום, סימן השאלה ל-שוגי היה מיותר. מרים והכינוי שלה 'שוגי' היו אחד מעמודי התווך של הכותבים כאן.  ועוד ענין קטן לידיעתכם, זה שהיא שרוטה בטירוף על המוזרויות ההזויות של ההרקדה הזאת,  בהתחשב שלא לכל אחת, יש בקלי קלות אופציות אחרות לבחירה.

הערב  הזה בהרקדה אצל 'חבריקו' רצתה שוגי/מרים להסטלבט עלי, ושאלה אותי האם אני חושב שחבריקו קורא את מה שאני כותב עליו,  ושלא חבל על הזמן שלי.

אז לידיעתך שוגי אם לא שמת לב הערב.  יקירתי מה שלא עושה השכל,  עושה  "הבטחת הכנסה" והפרנסה לכל המשפחה.  כניראה שיש מי שהבינו את הרמז.  ואנחנו זכינו לראשונה אחרי חודשים רבים, לערב הרקדה נטול הריקודים 'עגילי דמאר' 'אלף נשיקות' 'תני לו פרח' ועוד כאלה לעוסים מאוסים.   בסוף אמנם בקושי יורד האסימון.

לצפיה ב-'רקדניקו ציפור לחשה לי '
רקדניקו ציפור לחשה לי
10/08/2016 | 18:45
79
שחבריקו ההוא מרחובות עשה דיל עם התחנה (רכבת) הבאה ושם קבלו אתמול את
עגילי דמאר ואלף נשיקות
אתה צריך להרחיב את עמדות השמירה
לך קטר עכשיו על ההוא מיבנה
או למד את אלף נשיקות כדי שיהיה ממי להעתיק
מה קשה לך הריקוד הזה?

לצפיה ב-'רקדן הידען'
רקדן הידען
08/08/2016 | 18:19
1
95
רקדניקו לידיעתך אני חלק בהנמושות  שממלא מצברים אצל חבריקו כל יום חמישי
ושמח לרקוד  אלף פעמים את אלף נשיקות. נכון לא כל הרקודים לטעמי אבל הרוב כן.

הסבר בבקשה מה היא מטרת הירידות שלך על חבריקו מלבד רצונך להכתיב לו את כל הרפרטואר

לגבי גדי אכן הוא גדול.   רקודים רבים שלו הם יפים וכייף לרקוד איתו אבל בהרקדותיו הצפופות הרוקדים משתמשים בשיטת המרפקים ולי זה לא נעים

לצפיה ב-'קלינטון 'לשחוק אמרתי מהולל ולשמחה מה זה עשה' '
קלינטון 'לשחוק אמרתי מהולל ולשמחה מה זה עשה'
09/08/2016 | 15:38
72
קלינטון נכבדי השמח!  כדברי נ. אלתרמן הנכוחים..."ויאמר מה טוב ומה נעים כי איתי שמחת עניים".
מילא שיש מצב דפוק, שמשמיעים בעקשנות בלתי מובנת שבוע אחרי שבוע, סט קבוע של אותם ריקודים במשך חודשים רבים. וזו ממש לא הגזמה פראית שלי, אתה עצמך מאשר בדבריך את נכונות עובדה זאת.   סטיות קלינטון ??  זו זכות אישית טבעית אלמנטרית מוקנית לכל !  אם הנך שמח, לירקוד את אותו ריקוד בלופ, אלף פעמים שיבושם לך.  מי אני שיכול לערער על תענוגותיך ותאוותיך הריקודיות.  לא שואל מה קורה עם הזוגית שלך.  לעומתך אני יודע בודאות שלבת הזוג שלי לריקוד, המרקיד והתנהלותו הנלוזה כלפי רוקדיו, עלו לה על העצבים כבר מזמן, תתפלא היא ממש לא לבד בכעס שלה עליו.  אלא שהוא מנותק מהוית הרוקדים אצלו, ויוצא לירקוד בחוץ במעגל החיצוני, כי ככה בא לו.  תסביר לי בבקשה,  מה בדיוק זה אמור להיות.

קלינטון, זה שיש לך אישית דיבור צפוף עם 'חבריקו', ווגם טעמך המגניב לרב הריקודים לא מזיז לי.  בנוגע אלי  אתה ממש לא בכיוון, כבר שנים שחדלתי לדבר ולומר שלום לקירות.  כולה בא להעביר ערב בכייף עם בת זוג חביבה וחייכנית .  כתמיד מכבד כל מרקיד וכל רפרטואר, רק שלא יחזור על עצמו.   כידוע לכל חקלאי ורוקד זוטר, שלהעלות גירה מתאים לרועה ולעדר של כבשים ותיישים.

"לִשְׂחוֹק אָמַרְתִּי מְהוֹלָל וּלְשִׂמְחָה מַה זֹּה עֹשָׂה"   קהלת ב'ב'

לצפיה ב-'רקדניקו קוטריקו'
רקדניקו קוטריקו
10/08/2016 | 18:12
1
66

בדרנים עושים בדיחות טובות ע"י חזרה על משפט מטומטם פעמים רבות
זה מתכון בדוק וכולם צוחקים מהרוטינה
לך לגדי מיודעינו ותווכח שהרפרטואר שלו כמעט אינו משתנה והוא הגדול מכולם
ואתה קוטריקו מתבכיין על 3 ריקודים ומתעלם מכל אותם רקודים מיוחדים שנרקדים
אני מבקש ממנו להשמיע רקודים מאתגרים ותמיד מקבל את שבקשתי
בדוק אותו  ובדוק את גדי וספר לנו על זה

לצפיה ב-'מסעות הפולני במחוזות לודז'-רחובות'
מסעות הפולני במחוזות לודז'-רחובות
12/08/2016 | 09:54
52
ידידי המכובדים .
מוזר שאתם עוסקים בדבר ככ תפל ,איזה ריקודים רקדו הזדמן לי לפקוד את הרקדתו של תמיר שליו בתיקוותינו,מזמן לא כאבו לי הרגליים ככ,אם רק הרפטואר הוא בעייתי מצבכם מצויין.
לגבי המרקיד קטונתי.יש לי רק עצה קטנה קפצו מדי פעם לאוניברסיטה תלמדו מהמאסטר.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:08
7
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ