לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
כאן אפשר ללמוד איך מבצעים צעדה תימנית, איך מתחילים לרקוד ריקודי עם ולמה זה בכלל כדאי, לדבר על הרקדות, ריקודים, מרקידים, רוקדים, להקות וכמובן פסטיבל המחולות בכרמיאל 

כללי הפרסום בפורום: 
1. גולשים המחפשים בני/בנות זוג לריקודים מוזמנים לפרסם מודעה בלוחות המודעות של פורום זה 
2. ניתן לפרסם הרקדות: חדשות, חד-פעמיות, שינויים חד-פעמיים, הרקדות חדשות (למשך 6 שבועות) בלבד. פרסומים החורגים מכללים אלו ימחקו 
3. יש לשרשר את פרסומי ההרקדות לשרשור ההודעות 

עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים וכלל תכנים המוגנים עפ"י חוק אסור - הודעות כאלו תמחקנה 

אנא התייחסו אל גולשי הפורום בכבוד 

גלישה נעימה 
המשך >>

לצפיה ב-'החלום מתגשם בבת ים דציבלים כבקשתכם בואו לחוות'
החלום מתגשם בבת ים דציבלים כבקשתכם בואו לחוות
23/08/2016 | 08:37
3
44
בבת ים תערך הרקדת אוזניות .משהו שלדעתי טרם נוסה יהיה חוויתי ביותר.24.25-08+מוצש.
לצפיה ב-'פלייר'
פלייר
23/08/2016 | 08:38
2
30
לצפיה ב-'נשמע מעניין ומדליק... שווה לנסות'
נשמע מעניין ומדליק... שווה לנסות
23/08/2016 | 09:36
1
27
באמת תהיתי מתי זה יגיע הרעיון הזה...
לצפיה ב-'דבר ראשון חשבתי על rak dan מקווה שיגיע'
דבר ראשון חשבתי על rak dan מקווה שיגיע
23/08/2016 | 09:50
25
לצפיה ב-'רכילות עסיסית '
רכילות עסיסית
20/08/2016 | 10:03
4
110
מתערבת שלנושא הזה יהיו צפיות, הקבוצה מתה משעמום כי אנשים אוהבים רכילות ופה יש סתם שיחות משעממות
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
21/08/2016 | 15:18
3
49
לצערי יושבים כאן מספר אנשים אינטליגנטים בעלי יכולת כתיבה איכותית, שלא נהנים מההרקדות השונות, יש להם תמיד הערות וביקורת שלילית על הרקדות ומדריכים, על שירים וריקודים....
ביסוד הם אנשים טובים, אבל משום מה אותם רוקדים מלאים בהרבה רוע...
תמיד מחפשים מה לא בסדר ומה לא טוב, מקום ללכת, להיות מדריכים ולנסות לשנות את המצב, וגם אז הם יתקלו באותם הבעיות שהמדריכים האחרים נתקלים ויראו את הבעיות מזווית ראייה שונה.
אני משתדל להפוך את המצב, לפחות בהרקדות שאני עושה!
ואולי אני טועה?

לצפיה ב-'לא טועה !!!!'
לא טועה !!!!
22/08/2016 | 01:44
2
39
אין כאן שאלה של אינטליגנטים או לא וגם לא אנשים טובים או רעים(ומי אנו שנשפוט).
הנושא העומד לפנינו נוגע לכל בני אנוש והוא איך אנו מביטים על החיים. אם אנו מחפשים כל ימינו את הטוב שיש בכל מקום או דבר שאנו פוגשים, או את הרע, ומשניהם יש בשפע, ומה אנו עושים עם זה ?. 
יש דברים בחיים שאנו נאלצים לעשות ואפשרות הברירה והבחירה לא קיימים וזה כולל בעיקר חוקים ותקנות, ויש דברים הניתנים לבחירה. ריקודי עם בוודאי.
יבחר כל אחד את הדבר או המקום המתאים לו.
מותר להעביר ביקורת וגם רצוי. בעיקר ביקורת בונה, לשם כך קיימים פורומים, אבל להשתמש בפורום כמקום ללכלך, לרצות לשנות אופי של מקום שרבים באים אליו ונהנים שנים רבות רק כי משהו לא מוצא חן בעיני מישהו ????
זה כמו לכתוב כאן "ראיתי את הרוקדת הזאת בחורשה צדדית עם הרוקד ההוא".
בפורומים יש הרבה "לכלוך" וחבל.
אדם חכם אמר לי "אם אין לך משהו טוב לעשות או להגיד אל תעשה".
ואחר אמר לי "אם אין לך משהו טוב לעשות תעשה משהו רע".
אני בחרתי בראשון "סייג לחכמה - שתיקה".
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני 
לצפיה ב-' משהאינקה עדיין מאוהב בעצמך? ובשעשועי 'ריפלוקס' ומיחזור.'
משהאינקה עדיין מאוהב בעצמך? ובשעשועי 'ריפלוקס' ומיחזור.
22/08/2016 | 12:00
1
39
משהא מתיישן ומשעשע ניחא    במיחזור עסקנין  23.9.2015.

משהאל'ה אתה ממש מדאיג אותי, תעזוב אותך מהגב והרגליים הכואבות שלך. הלב ידידי הלב שלך במצבו, כמה אתה מעמיס עליו, את הצער והחמלה של העולם כולו. ממש לא הוגן מה שאתה גורם לו במחשבות הטהרניות שלך, ברור שזה מצריך כוחות נפש גדולים לשחק אותה האיש הטוב והמטיב.   אם כל כך טוב לך בחיים, סע ל-'גינת לוינסקי' ואמץ לביתך פליט אריתראי, ששוחרר זה עתה מכלא 'סהרונים'.

תמיד הית רציני ובעל חשיבות עצמית מוגברת להחריד. אז מה שווה כל אוסף הבדיחות המקוטלגות שלך בכתב.  אם אין לך טיפת חוש הומור עצמי. מי שלא מסוגל לצחוק על עצמו אינו יכול לצחוק על האחרים.  אפילו שהחיים לפעמים מצחיקים, כשבאים להתחנף לברך ולנפח את האגו של המרקיד בחג ומועד,  ויוצא שמקללים את האיש המסכן המבורך על כורחו, שאז המרקיד חי לו "בלה לה לנד" וחושב  שהוא באמת אחד כזה יחיד בדורו  והרקדתו מיוחדת משו משו.  בעוד שהמציאות הפוכה לחלוטין, הטענות והביקורות הנשמעות כלפיו בקולות מתגברים,  הן כאלה שלא ידע מצרות כי מדובר בפרנסתו.  מי הוא היודע, חנפנות ברכה היא או קללה ?

משהא אתה לא הבנת זאת ואין כבר סיכוי שתבין. שהנושאים  הנדונים בפורום אינם אליק ורק דן האנשים "הרעים" לשיטתך, וכמובן שלא משהא האיש "המופלא", שהחיים שלו בסבבה מאז שבא לעולם.  למרות שאת הדברים לרוב הנך מצליח לסובב לפן האישי שלך.  לידיעתך הפורום הוא המקום ללבן את מה שנוגע להרקדות, לריקודים, לרפטואר, לרוקדים, וגם למרקידים, למעשיהם, להצלחותיהם ולמחדליהם.  אתה דורש במפגיע שנסתום את הפה, אנא ממך, מי זה אתה גאון הדור, המחליט מה הנכון ומה לא, מי שמך להתנשא על אחרים, ועוד בליל יום הכיפורים.  קח את החיים בצחוקים בסבבה, צר לי עליך משהא הכי אחי.

ריפלוקס  - הוא הפרעה במערכת העיכול, שבה יש עלייה של מיצי קיבה חומציים אל מעלה הוושט.  כל התסמינים שכדאי לכם להכיר. השיבו לעצמכם את איכות החיים!
לצפיה ב-'אני רק תוהה'
אני רק תוהה
23/08/2016 | 08:30
24
מגילי הצעיר הבנתי שקשה עד בילתי אפשרי לשנות אנשים.אז למה כל הזמן הניסיון הזה שנכשל למה לא לחפש מסגרות שיתאימו לצרכים ? או לבנות אותם לבד.
לצפיה ב-'רבי ירון מישר גיור כהלכה 'כמו צועני' ריקוד ישראלי'
רבי ירון מישר גיור כהלכה 'כמו צועני' ריקוד ישראלי
16/08/2016 | 12:11
4
81

תראו לאן הגענו,  ירוני מישר הוא האיש ש- 'על פיו ישק דבר'. כרצונו קובע מי ומה ירשם היסטורית, מעתה ועד עולם כריקוד עם ישראלי  !    אפילו בימים הכי מטריפים שלו, בשיא כוחו כשליט האבסולוטי של הפורום, לא היה כדבר הזה.  אנני טוען בזה לגאונות אישית יתרה, אלא שעובדתית, אין לו תחליף מצוי לרישומם ותיעודם של ריקודי העם הישראלים, כמידע נגיש לציבור הרחב.

תגידו תירגע,  מה עם האישור והרישום של מירי אקוני רשמת הריקודים,  זותי כולה,  משחקת אותה בשוטרים וגנבים בארגון המרקידים, וכל המידע שלהם הוא בשו שו, בלתי ידיע בעליל.  אצלם התנאי היחיד הנדרש לרישום של ריקוד עם כישראלי,  הוא תשלום של דמי חבר לארגון בינואר מדי שנה.

מישהו כאן יכול להסביר לי, מה הן כיום ההגדרות ותנאי הסף הנדרשים כדי להיות ריקוד עם ישראלי ?  בתפוצות: אימא יהודיה של היוצר/ת, או יורד ישראלי מוצהר שילדיו שירתו בצבא או בשרות לאומי כן/לא  ? .  בישראל: בעל ת.ז. כחולה, כולל השטחים המוחזקים, או 'אחשלו' מהבראנז'ה של גדי ביטון.  בכללי: אפשרי יוצר 'גוי גמור' שמשלם לארגון שזה חוקי.

לא שיש לי משהו אישי נגד ירון מישר, נהפוך הוא, אני מחבב ומכבד אותו עוד מהזמנים שהינו צעירים אבודים בגליל.   חוצמיזה כל הכבוד לירון על עבודת הקודש שהוא עושה לטובת העם והמדינה.  אבל הפעם פישלתם  כולכם, להפעיל את "חוק השבות" בשביל לייהד ולאזרח יעאנו ראסמי, רישום של ריקוד סלסה כמו צועני ?   ה ג ז מ ת ם !

הוא הקובע הבלעדי; הוא המכריע העליון בנושא. מתוך דברי פרעה אל יוסף: אַתָּה תִּהְיֶה עַל-בֵּיתִי וְעַל-פִּיךָ יִשַּׁק כָּל-עַמִּי; רַק הַכִּסֵּא אֶגְדַּל מִמֶּךָּ (בראשית מא מ).

לצפיה ב-'אתה ממשיך לירות בנגמש'
אתה ממשיך לירות בנגמש
18/08/2016 | 14:09
1
35
לצפיה ב-'אפשר גם לקרוא לחתולה 'קאיה' של שרה הפולניה כלבה! '
אפשר גם לקרוא לחתולה 'קאיה' של שרה הפולניה כלבה!
19/08/2016 | 08:27
44

פולני יקר, מאחר ובכללית יש לי לעיתים ספקות באשר לתובנות אנושית.  
לא היה לי ביטחון מלא, שכל קוראי יבינו בדיחות שממש לא אני המצאתי.

שבת שלום נגמשי.    רק דן.

לצפיה ב-'רק דן.נאמר לי שירון מישר מתעד ריקודים ישראלים,כלומר ריקודים '
רק דן.נאמר לי שירון מישר מתעד ריקודים ישראלים,כלומר ריקודים
18/08/2016 | 19:27
1
49
שאולי ירקדו בישראל ובעולם,בתנאי שאם ירון יבקש תשלום על הצילום ותיעוד ברוקדים בסך 50 שקלים.
כנראה שיש מחברי ריקודים שרוצים לחסוך לעצמם את 50 השקלים,או שהם כועסים שהתבקשו לשלם לירון שרום הפרסומים ברוקדים הם בעיקר מפרסמים את ירון עצמו.
זה התירוץ שלהם שהם לא מוכנים לפרסם את הריקוד שלהם ברוקדים.למשל דודו ברזילי.
הם מוכנים להסתפק בתיעוד עלוב ביוטיוב.ערכם של מרקידים אלה כמו גדי ביטון וחבורתו ירד בעיני,כי רבים מהרוקדים רוצים לראות מצגות טובות מאד ברוקדים ולא אילתור מסכן ועלוב ביוטיוב.
לצפיה ב-'מכיוון שאיננו מכירים אישית למרות בבת עיינך השובבית'
מכיוון שאיננו מכירים אישית למרות בבת עיינך השובבית
23/08/2016 | 08:44
15
המחשבה הראשונית היא לקחת אותך ברצינות ולא בעלמא לכן קשה לי לנתב את תגובותייך.כי ברוב המיקרים הסוגיות שאתה מעלה רציניות.
אני לצערי קורבן של פולניותי.ולעיתים קרובות שומר את דעותיי לעצמי.
לדוגמא היה קל מאוד לטפל בנושא המזגן "המקולקל" אבל מעדיף לדלג.אתן למרקידים רק עצה אחת .תגיעו להרקדה של ג ב קצת תלמדו איך עושים את זה נכון.
לצפיה ב-' שגיא עזרן, גם אצלכם במשפחה עירבבו בשר בחלב ? '
שגיא עזרן, גם אצלכם במשפחה עירבבו בשר בחלב ?
10/08/2016 | 23:43
99
אהלן שגיאוש,  לא מתווכח עם כל העולם ובן דודתו, שיהיו מעכשיו כולם נגדי, שהריקוד "כמו צועני" הוא פיצוץ או סתאאאם חרטא.   יודע שקשה לכם עם העובדה שהוא ממש לא כמו ריקוד עם ישראלי.  אלא הוא במהותו וברובו ריקוד סלסה. יכול להיות שהוא ריקוד: שמח, קיצבי, מטריף, מגניב ועוד כאלה סופרלטיבים, שמעלים לעזרננו את האגו לגבהים, כיוצר הכי איני כיום בבראנז'ה.   אז מה אם הוא כיפי ומביא לכם כזוג רוקד חצי אורגזמה, אפילו שרב המרקידים שמחשיבים את עצמם ב-'סטייל' נשפכים עליו, זה לא מה שעושה אותו לריקוד עם ישראלי.

שגיא ! הבן יקיר והכשרוני למשפחת עזרן. שתבין אותי נכון, אני אישית שרוט על ריקודים סלונים וריקודי שנות השישים, ומנצל כל הזדמנות מחפש לצאת לירקוד כאלה.  אני גם הראשון שאשמח אם ישלבו ריקודים סלונים בהרקדות רגילות.  אבל לא ניראה לי נכון להגניב ריקוד סלסלה 'עאסלי' מהדלת האחורית.   כל זמן שאתה מגדיר את עצמך כמדריך יוצר של ריקודי עם ישראליים, וארגון המרקידים שהנך חבר בו, מציג את עצמו ככזה קבל עם ועולם, וטרם שינה את שמו רשמית.  על פניו זה ניראה לדעתי, איבוד מוחלט, ואולי מבורך? של כיוון דרך ומסורת ישראלית שורשית.

זה שהריקוד שלך מתאים לי באופן אישי ולעוד רבים מהרוקדים, עדיין לא סיבה נכונה להכשיר אותו לשימוש בהרקדות.  למרות רצונך האישי וכוונתך הטובה, לכנותו ריקוד עם ישראלי ?   ככזה הוא אפילו לא ריקוד פרווה !    זהו עירבוב גס של בשר וחלב,  עם קריצה זולה לטעם ההמונים.

נ.ב.
 שגיא רק ביננו  בסוד מבלי שכולם ידעו מיזה.  אם אתה ממילא מתגורר ויוצר בארה"ב,  מדוע שלא תתחבר  לדבר האמיתי המקורי - WDSF.  שם יהיה לך הרבה יותר מחבק ומפנק,  ויפתחו בפניך אפשרויות רבות יותר ליצירה ריקודית לטינית.
  . (World DanceSport Federation - (WDSF)  - האיגוד העולמי לריקודי ספורט.

לצפיה ב-'אצלנו בגן. אהבתי!'
אצלנו בגן. אהבתי!
08/08/2016 | 21:55
2
98
ריקוד חדש לשירה היפהפה והנוגה של שי-לי עטרי.
המחבר, נדב נתן, מקדיש את הריקוד לזכר אביו,
עזרא נתן ז"ל הרקדן ומדריך ריקודי העם אשר נפל במלחמת שלום הגליל.

בהצלחה!

לינק לריקוד:

לצפיה ב-'זה שיר עצוב האם מתאים לרקודי-עם'
זה שיר עצוב האם מתאים לרקודי-עם
10/08/2016 | 18:19
1
67
מציאות אחרת זה לא
זאת המציאות     לצערינו
שיר יפה מדריך יפה
נראה שהוא חי את הרקוד
אני אהבתי
ואתם?
לצפיה ב-'גם אני מרגישה שקשה לרקוד כאחות שכולה...'
גם אני מרגישה שקשה לרקוד כאחות שכולה...
11/08/2016 | 15:58
33
לצפיה ב-'נפתח בטעות'
נפתח בטעות
10/08/2016 | 18:09
44
לצפיה ב-' תכנית לימודים מקוצרת למורים בפועל בסמינר הקיבוצים'
תכנית לימודים מקוצרת למורים בפועל בסמינר הקיבוצים
09/08/2016 | 05:01
2
45
שלום רב לכולם/ן

מסלול מורים בפועל – תכנית לימודים מקוצרת לתואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה במחול.

בברכה,

(נשלח במייל לרשימת התפוצה של אנשי המקצוע בישראל העוסקים במחול אמנותי מקצועי)
לצפיה ב-'פרטים נוספים והזמנה לאודישן'
פרטים נוספים והזמנה לאודישן
09/08/2016 | 05:11
38
פרטים נוספים והזמנה לאודישן בקובץ המצורף בפורמט PDF.

בברכה,

(נשלח במייל לרשימת התפוצה של אנשי המקצוע בישראל העוסקים במחול אמנותי מקצועי)

לצפיה ב-'קובץ גרפיקה של סמינר הקיבוצים'
קובץ גרפיקה של סמינר הקיבוצים
09/08/2016 | 05:26
26
תהנו מהגרפיקה שנעשתה באמצעות התוכנה

Adobe Photoshop CS3 Macintosh

קובץ הגרפיקה נוצר בתאריך 07/03/2011 בשעה 14:27:01.

האם אתם רוצים גם את קובץ ה-XML עם כל נתוני ה-XMP של הגרפיקאי מעצב הלוגו?
לצפיה ב-'"חבריקו" לידיעתך, גדי ביטון יש רק אחד ! '
"חבריקו" לידיעתך, גדי ביטון יש רק אחד !
03/08/2016 | 12:33
6
127
חבריקו,  אתה יכול להיות יוצר מוכשר, אתה יכול להיות מרקיד מוצלח. אבל גם וגם ?   ישנו רק אחד כזה בעולמנו הדל. גדי ביטון האחד ויחיד בדורו !    מה שהגדי הזה יכול להרשות לעצמו, בהרקדותיו וביחסו לרוקדיו וקטן עליו, ממש לא מומלץ לך לנסות אפילו. רק שלא תתלהב יותר מדי מ"ילדות נשכחת", ותתבלבל חלילה בכישוריך.

'חבריקו' מרקיד נכבד, לכאורה מגיעה לך ברכה  להרקדה החדשה שפתחת ביום ד' ב-"לה פארק" בחולון  (פארק פרס). לא יודע אם נהוג לברך על הרקדה חינמית וכניסה חופשית.   איך כתב כאן  לאחרונה צעד פולני: "יש שנהנים להרוס הרקדות" נדמה שהדיבור שלו מתלבש עליך בול, כפותח וסוגר הרקדות סידרתי.  אז שיהיה באיחולי הצלחה חינמית לפתיחה.

כל זה היה בגדר קדימון לעיניננו. רפרטואר ריקודים מאוס החוזר מדי שבוע אצלך.
יש כאלה שילדהם גדלו ובגרו. ואין כל עול מוטל על כיתפהם . ואילו אתה, שאני. האם באמת ובתמים אתה מאמין ש"עגילי דמאר" שבועיים, הם שמביאים פרנסה לילדים קטנים לעולם ועד.  או ש"אלף נשיקות" חוזרות, יממנו את הפאן החודשי של הזוגית אצל הספרית שלה.  כמרקיד תשכח מזה אם יש לך ביד פרנסה חליפית ? באם לאו כדאי שתחשוב על זה.

זה שרב הרוקדים אצלך הם נמושות ושותקים, לא לעולם חוסן.  

לצפיה ב-''שוגי' וערב נטול 'עגילי דמאר' ו'אלף נשיקות' '
'שוגי' וערב נטול 'עגילי דמאר' ו'אלף נשיקות'
05/08/2016 | 01:07
1
89
ש ו ג י ?   שלא תהיה לכם טעות,  לא לא, מדובר בפרסומת לדגני הבוקר של חברת 'תלמה'.  פעם בזמנים הרבה יותר וירליים בפורום, סימן השאלה ל-שוגי היה מיותר. מרים והכינוי שלה 'שוגי' היו אחד מעמודי התווך של הכותבים כאן.  ועוד ענין קטן לידיעתכם, זה שהיא שרוטה בטירוף על המוזרויות ההזויות של ההרקדה הזאת,  בהתחשב שלא לכל אחת, יש בקלי קלות אופציות אחרות לבחירה.

הערב  הזה בהרקדה אצל 'חבריקו' רצתה שוגי/מרים להסטלבט עלי, ושאלה אותי האם אני חושב שחבריקו קורא את מה שאני כותב עליו,  ושלא חבל על הזמן שלי.

אז לידיעתך שוגי אם לא שמת לב הערב.  יקירתי מה שלא עושה השכל,  עושה  "הבטחת הכנסה" והפרנסה לכל המשפחה.  כניראה שיש מי שהבינו את הרמז.  ואנחנו זכינו לראשונה אחרי חודשים רבים, לערב הרקדה נטול הריקודים 'עגילי דמאר' 'אלף נשיקות' 'תני לו פרח' ועוד כאלה לעוסים מאוסים.   בסוף אמנם בקושי יורד האסימון.

לצפיה ב-'רקדניקו ציפור לחשה לי '
רקדניקו ציפור לחשה לי
10/08/2016 | 18:45
49
שחבריקו ההוא מרחובות עשה דיל עם התחנה (רכבת) הבאה ושם קבלו אתמול את
עגילי דמאר ואלף נשיקות
אתה צריך להרחיב את עמדות השמירה
לך קטר עכשיו על ההוא מיבנה
או למד את אלף נשיקות כדי שיהיה ממי להעתיק
מה קשה לך הריקוד הזה?

לצפיה ב-'רקדן הידען'
רקדן הידען
08/08/2016 | 18:19
1
70
רקדניקו לידיעתך אני חלק בהנמושות  שממלא מצברים אצל חבריקו כל יום חמישי
ושמח לרקוד  אלף פעמים את אלף נשיקות. נכון לא כל הרקודים לטעמי אבל הרוב כן.

הסבר בבקשה מה היא מטרת הירידות שלך על חבריקו מלבד רצונך להכתיב לו את כל הרפרטואר

לגבי גדי אכן הוא גדול.   רקודים רבים שלו הם יפים וכייף לרקוד איתו אבל בהרקדותיו הצפופות הרוקדים משתמשים בשיטת המרפקים ולי זה לא נעים

לצפיה ב-'קלינטון 'לשחוק אמרתי מהולל ולשמחה מה זה עשה' '
קלינטון 'לשחוק אמרתי מהולל ולשמחה מה זה עשה'
09/08/2016 | 15:38
56
קלינטון נכבדי השמח!  כדברי נ. אלתרמן הנכוחים..."ויאמר מה טוב ומה נעים כי איתי שמחת עניים".
מילא שיש מצב דפוק, שמשמיעים בעקשנות בלתי מובנת שבוע אחרי שבוע, סט קבוע של אותם ריקודים במשך חודשים רבים. וזו ממש לא הגזמה פראית שלי, אתה עצמך מאשר בדבריך את נכונות עובדה זאת.   סטיות קלינטון ??  זו זכות אישית טבעית אלמנטרית מוקנית לכל !  אם הנך שמח, לירקוד את אותו ריקוד בלופ, אלף פעמים שיבושם לך.  מי אני שיכול לערער על תענוגותיך ותאוותיך הריקודיות.  לא שואל מה קורה עם הזוגית שלך.  לעומתך אני יודע בודאות שלבת הזוג שלי לריקוד, המרקיד והתנהלותו הנלוזה כלפי רוקדיו, עלו לה על העצבים כבר מזמן, תתפלא היא ממש לא לבד בכעס שלה עליו.  אלא שהוא מנותק מהוית הרוקדים אצלו, ויוצא לירקוד בחוץ במעגל החיצוני, כי ככה בא לו.  תסביר לי בבקשה,  מה בדיוק זה אמור להיות.

קלינטון, זה שיש לך אישית דיבור צפוף עם 'חבריקו', ווגם טעמך המגניב לרב הריקודים לא מזיז לי.  בנוגע אלי  אתה ממש לא בכיוון, כבר שנים שחדלתי לדבר ולומר שלום לקירות.  כולה בא להעביר ערב בכייף עם בת זוג חביבה וחייכנית .  כתמיד מכבד כל מרקיד וכל רפרטואר, רק שלא יחזור על עצמו.   כידוע לכל חקלאי ורוקד זוטר, שלהעלות גירה מתאים לרועה ולעדר של כבשים ותיישים.

"לִשְׂחוֹק אָמַרְתִּי מְהוֹלָל וּלְשִׂמְחָה מַה זֹּה עֹשָׂה"   קהלת ב'ב'

לצפיה ב-'רקדניקו קוטריקו'
רקדניקו קוטריקו
10/08/2016 | 18:12
1
48

בדרנים עושים בדיחות טובות ע"י חזרה על משפט מטומטם פעמים רבות
זה מתכון בדוק וכולם צוחקים מהרוטינה
לך לגדי מיודעינו ותווכח שהרפרטואר שלו כמעט אינו משתנה והוא הגדול מכולם
ואתה קוטריקו מתבכיין על 3 ריקודים ומתעלם מכל אותם רקודים מיוחדים שנרקדים
אני מבקש ממנו להשמיע רקודים מאתגרים ותמיד מקבל את שבקשתי
בדוק אותו  ובדוק את גדי וספר לנו על זה

לצפיה ב-'מסעות הפולני במחוזות לודז'-רחובות'
מסעות הפולני במחוזות לודז'-רחובות
12/08/2016 | 09:54
34
ידידי המכובדים .
מוזר שאתם עוסקים בדבר ככ תפל ,איזה ריקודים רקדו הזדמן לי לפקוד את הרקדתו של תמיר שליו בתיקוותינו,מזמן לא כאבו לי הרגליים ככ,אם רק הרפטואר הוא בעייתי מצבכם מצויין.
לגבי המרקיד קטונתי.יש לי רק עצה קטנה קפצו מדי פעם לאוניברסיטה תלמדו מהמאסטר.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:08
7
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-' שלמה ממן בשירותיה של שרת התרבות מירי רגב'
שלמה ממן בשירותיה של שרת התרבות מירי רגב
03/08/2016 | 03:31
64
שרת התרבות מירי רגב מארגנת מחוות לצורך חיזוק מעמדה הפוליטי. לעניות דעתי, מדובר בחציית גבול ובשימוש ציני בטרגדיה משפחתית לצורך קידום אישי ופוליטי, דבר שהוא אסור ופסול לחלוטין. לעניות דעתי, מירי רגב חצתה את הגבול ועשתה יחצנות אסורה ופסולה לשלמה ממן והכל כאמור לצורך קידומה הפוליטי.

סכום של למעלה ממיליון שקל משקיע משרד התרבות והספורט בפסטיבל המחולות המתקיים מדי שנה בעיר כרמיאל. ככל הנראה, הפסטיבל משמש מזה שנים לצורך חיזוק מעמדם הפוליטי של שרי התרבות.

מיד לאחר שנכנסה לתפקידה, שרת התרבות מירי רגב הכריזה על מהפכת תרבות. מהתנהלות פסטיבל המחולות בכרמיאל בשנתיים האחרונות, ניתן לראות כיצד דבריה של השרה הופכים למעשים. הפסטיבל המתקיים בפריפריה ונהנה ממימון ציבורי גבוה ביותר, שימש בשתי הפעמים האחרונות כמפגן פוליטי של השרה רגב בקרב מפלגתה ובקרב הבוחרים.

משרד התרבות והספורט משקיע מדי שנה סכום חריג של למעלה ממיליון שקלים בפסטיבל המחולות בכרמיאל ולמרות ליקויים רבים ביותר בהתנהלותו. הפסטיבל מתקיים מזה שנים רבות בניגוד לכל נורמה מקובלת וללא כל שיוויוניות ובניגוד לנהוג ולמקובל בתחום התרבות והאמנות בישראל, ותוך כדי העדפתו של שלמה ממן במשך שנים רבות על פני אחרים שמוכשרים לא פחות ממנו ואף הרבה יותר. זאת ועוד, עיריית כרמיאל מעולם לא ידעה להשיב מדוע ולמה מועדף שלמה ממן על פני אחרים במשך כל כך הרבה שנים. גם מבקר המדינה מתח ביקורת נוקבת על שלמה ממן ועל הצורה שבה הוא פועל.

לפני כמה שבועות פנתה השרה מירי רגב אל שלמה ממן וביקשה ממנו שייצור ריקוד במסגרת פסטיבל כרמיאל לזכרה של ילדה שנרצחה בפיגוע רצחני בקרית ארבע. השרה רגב עשתה למעשה שימוש ציני אסור ופסול בטרגדיה משפחתית וברצח על רקע לאומני, לצורך קידומה האישי והפוליטי. זאת ועוד, השרה רגב חרגה מסמכותה בכך שפנתה אל הפסטיבל בניסיון לעצב את התכנית האמנותית שלו וליצור מחווה במטרה לקדם את מעמדה הפוליטי. החריגה מסמכות קיימת גם אם הפנייה אל שלמה ממן נעשתה באמצעות גברת גלית והבה שאשו ראשת מינהל התרבות במשרד.

לשלמה ממן כאדם המחפש קירבה פוליטית אל השרה לצורך קידומו האישי והפיננסי, הדבר הזה נפל משמיים.... הוא והבוס שלו (ראש העיר עדי אלדר) יודעים היטב שריקוד שכזה הנוצר לבקשת כבוד השרה, יקדם אותם אישית וירחיק מהם את כל המתנגדים.  וכך אכן היה.

וכשהם הצליחו להרחיק מהם את כל המתנגדים, אין מאושר משלמה ממן!!! זה הרי ידוע לכל שלראש העיר וממלאי מקומו וגם למנכ"ל יש פנסיה מטורפת לכל החיים ולכן הם אינם צריכים את ההשתכשכות עם שרת התרבות מירי רגב. אבל אם לשלמה ממן לא יהיה את השרה רגב הוא בצרות!!!

את שלמה ממן מעניין כאמור רק כסף!!!

לקריאה נוספת:

שלמה ממן לא מופיע ברשימת התומכים בפרוייקט ההנצחה להלל יפה אריאל ז"ל, מה שמראה ששלמה ממן הוא אדם צבוע ביותר וכיום רק הכסף מעניין אותו ורק הכסף מניע אותו. פעם בשנות ה-80 הוא היה אדם שונה לחלוטין.

גם המפיקה הראשית שלו לא מופיעה ברשימת התומכים, כנ"ל.

הערה:

התמונה מטה נועדה לחסום את הסרטון שעולה בתפוז בכל פעם שפותחים פוסט.
לצפיה ב-' מחקתי את חשבון הפייסבוק!!!'
מחקתי את חשבון הפייסבוק!!!
02/08/2016 | 23:26
74
לאחר כמה שנים של פעילות בפייסבוק, החלטתי היום שאין כל טעם להשקיע את זמני באתר הפייסבוק ולכן מחקתי את החשבון שלי בפייסבוק.

אין כל טעם להשקיע זמן בכתיבת פוסטים שאחרי כמה דקות הם שוקעים במעמקים ונעלמים כאילו ולא היו מעולם. בתפוז לעומת זאת כל מה שכתבתי חי וקיים וגם רענן וצעיר וכאילו ונכתב רק לפני כרגע!!! ולכן ניתן להגיע לפוסטים שלי בתפוז גם בחיפוש פשוט בגוגל.

נוכחתי לדעת שהפייסבוק הוא חסר כל תועלת וחסר כל ערך!!!

ומי שירצה בעתיד ליצור איתי קשר, יוכל לפנות לאתר 144 או בשמו החדש B144. שם הוא יוכל למצוא את מספרי הטלפונים שלי הפועלים כולם ברשת בזק מהימים הטובים של חברת בזק שהיתה חברה ממשלתית והיתה לה רשת טלפוניה מפוארת ביותר מסוג PSTN שפעלה בטכנולגיית TDM על מתגי DMS-100 של חברת נורטל נטוורקס.

היה שלום דרעקבוק!!!

נ.ב. - אם יש למישהו טענות או תלונות על כך שעזבתי את הפייסבוק ומחקתי את חשבוני בפייסבוק, נא להפנות את כל תלונותיכם וטענותכם אל שלמה ממן ואל המפיקה הראשית שלו.

פייסבוק ז"ל
לצפיה ב-'הפעלת ריקודי שורות בפסטיבל כרמיאל'
הפעלת ריקודי שורות בפסטיבל כרמיאל
31/07/2016 | 16:38
1
67
מכל הסוגים ומכל הזמנים.
אומנם היה חם אבל נראה לי שנהנו....
יש בזה קסף ואנרגיה נוספת כאשר זה בחוץ!
וזה היה בחינם כמובן....

לצפיה ב-'פסטיבל כרמיאל זה שחיתות!!!'
פסטיבל כרמיאל זה שחיתות!!!
01/08/2016 | 22:52
43
האם האופוזיציה בעיריית כרמיאל נרדמה בשמירה?

זו תמונת המצב הידועה לי. מי יכול לעדכן אותנו?

להלן ציטוט:

"בתאריך 28.5.14 התכנסה ועדת הביקורת של עיריית כרמיאל לראשונה אחרי שש שנים. נסקרה פעילות העירייה בשנים 2008-9. מיד לאחר מכן דווח לציבור כי בישיבות הבאות יסוקרו פעילויות העירייה בשנים הבאות 2010-2013, שבמהלכן לא בוצעה ביקורת. על פי חוק לא ניתן היה לפרסם בשלב ההוא את ממצאי ועדת הביקורת, אלא רק לאחר שהדברים יובאו לדיון במועצת העיר. אלא שמאז ועדת הביקורת מילאה פיה מים. לא פורסם יותר דבר לא לגבי השנים הקודמות שבהן לא בוצעה לכאורה ביקורת. חמור מכך, לכאורה לא בוצעה ביקורת על השנים שבהן ועדת הביקורת הנוכחית חייבת לבצע ביקורת ולדווח על כך בכל שנה וזאת על פי פקודת העיריות."

ממה שנכתב לעייל ניתן לראות שבעיריית כרמיאל עוברים על החוק. אך יחד עם זאת רשויות המדינה לא עושות שום דבר למרות שהן חייבות לעשות על פי החוק ועל פי הסמכויות המוקנות להן כדין. זאת ועוד, כל התלונות של אזרחים ופעילים חברתיים שונים, נגנזות ולא מטופלות כלל ולמעשה אותם פעילים חברתיים נתפסים על ידי רשויות המדינה כמטרידים סדרתיים.

וזו דוגמה קלאסית לשחיתות רחבת היקף ששותפים לה בכירים במסדרונות השלטון המרכזי. הדבר הזה קורה בגלל העדר אכיפה במדינת ישראל.

כלומר, כשדיקטטור יודע שהוא יכול לעבור על החוק ואף אחד לא יעשה לו שום דבר ולמעשה יש לו חסינות מלאה ומוחלטת, הוא מרשה לעצמו לעשות ככל העולה על רוחו. הוא כאמור מעל החוק.

ולמרות זאת המרקיד דודו ספיר ממשיך לתת את ידו  לפסטיבל השחיתות הזה שנועד לצורך עושק כספי הציבור על מנת שקומץ בודדים יוכלו להנות מאורח חיים ראוותני ולהרבות בנסיעות לחו"ל.

דודו ספיר אמנם לא מרוויח אגורה אחת מפסטיבל השחיתות הזה, אבל המנהלים ההזויים והבזויים של פסטיבל השחיתות הזה צוחקים כל הדרך אל הבנק וממנו ובנוסף גם הם יורקים בחוזקה ובהנאה רבה מאוד בפרצופו של מבקר המדינה.

המנהלים ההזויים והבזויים של פסטיבל השחיתות בכרמיאל מצליחים לירוק בפרצופו של מבקר המדינה בחוזקה ובהנאה רבה ביותר, מאחר והם יודעים שאין במדינת ישראל אכיפה של חוקי המדינה ולמעשה כל דיקטטור יכול לעשות ככל העולה על רוחו.

העיר כרמיאל נשלטת מזה 28 שנים ברציפות על ידי דיקטטור!!!!

לצפיה ב-' תמונת סייבר של שלמה ממן - גירסת MS-DOS'
תמונת סייבר של שלמה ממן - גירסת MS-DOS
28/07/2016 | 00:46
3
85
מצפייה בתמונת הסייבר של שלמה ממן, תוכלו לקבל פרטים היכן מבצע שלמה ממן את ההקלטות עבור פסטיבל המחולות בכרמיאל.

הנתונים אמנם מוצגים בצורה הקסדצימלית, אבל שימו לב שבצד ימין יש תרגום לשפה האנגלית.

צפייה מהנה לכולם!

לצפיה ב-' תמונת סייבר של שלמה ממן בחלונות MS'
תמונת סייבר של שלמה ממן בחלונות MS
28/07/2016 | 00:53
52
וכך נראית תמונת הסייבר של שלמה ממן בגירסת חלונות של מייקרוסופט:
לצפיה ב-'והנתונים של מופע הנעילה קיימים כקובץ DATA בפורמט XML'
והנתונים של מופע הנעילה קיימים כקובץ DATA בפורמט XML
28/07/2016 | 01:15
1
49
לחצו בבקשה על הקובץ המצורף ותוכלו לראות פרטים הנדסיים טכניים של מופע הנעילה של פסטיזבל כרמיאל:
לצפיה ב-'לא רואים כלום איפה מיקי גבריאלוב'
לא רואים כלום איפה מיקי גבריאלוב
15/08/2016 | 17:30
8
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:53
12
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-' פסטיבל מחול כרמיאל מחפש תורמים נדיבים'
פסטיבל מחול כרמיאל מחפש תורמים נדיבים
23/07/2016 | 03:00
74
דרושים אנשים טובים ונדיבים המוכנים להושיט את ידם ולתרום כסף לפסטיבל מחול כרמיאל. כל סכום יתקבל בברכה ובהוקרה אישית.

כל תורם יזכה לקבלת מכתב הוקרה אישי מהכוריאוגרף שלמה ממן, המנהל האמנותי של פסטיבל מחול כרמיאל. ובנוסף כל תורם יזכה לקבל גם מכתב הוקרה אישי מאהרון סלומון מנכ"ל הפסטיבל.

לתרומות ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבון הבנק הבא:
בנק הפועלים: בנק 12
סניף כרמיאל: סניף 747
מספר חשבון: 504660
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:52
6
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'השתדלתי לחבר משהו עממי, משהו אחר, מעט שונה, שקל לרקוד...'
השתדלתי לחבר משהו עממי, משהו אחר, מעט שונה, שקל לרקוד...
20/07/2016 | 23:52
3
104
תכירו את הריקוד  "חסידאנס"....
לצפיה ב-'נחמד וקליל.'
נחמד וקליל.
21/07/2016 | 10:06
34
לצפיה ב-'נחמד. היה נרקד אם היית גדי ביטון.'
נחמד. היה נרקד אם היית גדי ביטון.
21/07/2016 | 12:38
1
47
לצפיה ב-'הגיוני....חחחח'
הגיוני....חחחח
22/07/2016 | 16:10
23
לצפיה ב-'רעש רעש'
רעש רעש
18/07/2016 | 18:05
3
124
פעם שהייתי נאיבי האמנתי שהבעיה תיפטר או תיקטן להפתעתי הגדולה בהופעת די גיי באמפי בת ים התנפצו אשליותיי .היה פשוט מחריש אוזניים.ואז שאלתי את עצמי למי ניתלונן לרשות שיזמה הכל ?
עדיין מחכה שהלוחם יתעורר.
לצפיה ב-'ואני גיליתי...'
ואני גיליתי...
19/07/2016 | 17:49
1
69
יש הרבה אנשים שאוהבים ווליום גבוה. למה?
זה מכניס אנרגיה, מצב רוח טוב ועושה את האירוע או את ההרקדה יותר רצינית ושמחה עבורם.
אחרים אוהבים יותר שקט, למה? כי הם מדברים תוך כדי ההרקדה אחד לשני, כאלו שמסבירים את הצעדים לחברים שלהם וגם כאלו שיושבים ורוצים לשוחח.
לאחרים בווליום גבוה.
אני אישית מעיף ווליום נורמלי.

לצפיה ב-'הווליום הגבוה גורם לטראומה שמאלצת להציל את האדם'
הווליום הגבוה גורם לטראומה שמאלצת להציל את האדם
20/07/2016 | 10:12
54
מבעיה המזיקה לגוף ואז מגיע המציל המושיע שנקרא אדרנלין וקורטיזול
שמעלים את האנרגיה בגוף ובכך מחזקים ומעוררים את האדם מהשאננות
ומהרגיעה הנפשית ואז האדם מתחיל להשתולל בהרקדה ולרקוד בעוצמה.
זה מה שבאמת קורה באוניברסיטה כאשר רוקדים רבים משתוללים ונותנים כאפות לאלה שרוקדים לידם. ההשתוללות הזו גורמת לחזור הביתה מאושרים,רק שהם לא הבינות שחייהם ניצלו בזכות האדרנלין שגם העלה להם את הדופק ולחץ הדם.
לצפיה ב-'הרעש הגבוה חוקי לכל דבר,פרט לאולמי ארועים'
הרעש הגבוה חוקי לכל דבר,פרט לאולמי ארועים
20/07/2016 | 02:38
54
בשולחנות של האורחים ששם אסור שהרעש יעלה על 85 ד"ב.
אותו דבר גם לגבי דיסקוטקים.
כל שאר הרעשים של הדיג'י חוקיים לחלוטין ואין למי להתלונן.
לכן דרך אגב גם הרעש הגבוהה באוניברסיטה חוקי לחלוטין ,
כי רעש באולם ספורט של האוניברסיטה לא נחשב המקום לא כאולם ארועים ולא כדיסקוטק.
ולמרות החוק,אף תקליטן בארץ לא הוענש מאז יצא החוק למרוק שהתקליטנים שמים וולים הרבה יותר גבוה מהחוק שנחקק בכנסת.
לצפיה ב-'גיוון בריקודים בהרקדות השונות'
גיוון בריקודים בהרקדות השונות
16/07/2016 | 11:02
4
200
הרבה רוקדים שאני מדבר איתם מחפשים יותר גיוון בריקודים בהרקדות השונות. הרבה מאד מרקידים שמים את אותם ריקודים כאילו יש איזה תאום לא מוסבר. כולם מתיישרים לאיזה פלי ליסט וממש טוחנים את אותם ריקודים עד שכבר ממאיסים אותם. לפי אתר רוקדים בכל שנה מחוברים בערך 200 ריקודים. כלומר ב 20 שנה יש אלפי ריקודים. רובם לא מצליחים ומתפרסמים אבל יש רבים מאד שפשוט נישכחים כי אינם נירקדים. מה אפשר לעשות כדי לשפר את הגיוון משמעותית. להרחיב את הפלי ליסט. האם יש הרקדה פופולרית כמו באוניברסיטה שהמרקיד מגוון יותר? בתוכנת ניגון הריקודים יש להם מונה מתי נוגן לאחרונה וכמה פעמים נוגן בחודש. למה אינם משתמשים בזה לווסת את קצב החזרתיות. מדי פעם מזכירים איזה ריקוד נשכח ולרוב ממשיכים לשכוח אותו.
לצפיה ב-'מוטי אתה בטוח רוקד בהרקדה אצל "חבריקו"'
מוטי אתה בטוח רוקד בהרקדה אצל "חבריקו"
16/07/2016 | 19:42
118
מוטי הרוקד הכותב, המילים שכתבת במסר שלך מתאימות בול להתנהלות הדביקה והילדותית של המרקיד והיוצר הידוע "חבריקו", אתה ממש מצליח  לתאר את ההרקדה אצלו בדברים המדויקים והאמיתיים שלך:
 "הרבה מאד מרקידים שמים את אותם ריקודים כאילו יש איזה תאום לא מוסבר. כולם מתיישרים לאיזה פלי ליסט וממש טוחנים את אותם ריקודים עד שכבר ממאיסים אותם".

מוטי ידידי חבל לך על הזמן, הדרישות והציפיות שלך שכל מרקיד יהיה מספיק אינטליגנט ומעודכן, בטכנולוגיות ובתוכנות ניהול הרקדה, הן הזויות לחלוטין.  אתה כותב במסר שלך ומתייחס כאילו למרקיד המצוי והסביר יש בכלל תוכנה שהו השקיע ורכש אותה: 
"תוכנת ניגון הריקודים יש להם מונה מתי נוגן לאחרונה וכמה פעמים נוגן בחודש. למה אינם משתמשים בזה לווסת את קצב החזרתיות. מדי פעם מזכירים איזה ריקוד נשכח ולרב ממשיכים להשכיח אותו"

לדעתי, אנחנו הרוקדים חייבים להתייחס בסלחנות וסבלנות מרובה גם לאותם מרקידים,  שנשארו תקועים אי שם בשנות השבעים והשמונים של המאה הקודמת.  חלילה אין בכוונתי לפגוע במרקיד כזה או אחר, גם לא בכאלה שמפצים את הרוקדים שלהם על הפשלות והזילות בהרקדות שלהם, בהבאסתם במאכלים ומטעמים בכמויות.

מוטי גם אתה מכיר היטב את הרפרטואר המאוס, הלעוס, והבלתי משתנה שבוע אחרי שבוע של "חבריקו" כדבריך שלך,  לדוגמה ריקודי הזוגות  החוזרים אצלו בלי סוף:

אלף נשיקות.                  
עגילי דמאר.
תני לו פרח.
בת הדייג.
 כשאור דולק בחלונך.
איפה את אהובה.
היה היה לי טנגו.
מחול לנעמה.
זוהי יפו.
נע ונד
עפרה
רותי.

בל נשכח את הריקוד המגניב הצעצוע החדש של "חבריקו", בשביל החברה הטובים,    "ימים יגידו"  !
לצפיה ב-'מוטי ידידי אני תמה איך היה ניתן להסיק מכתיבתך'
מוטי ידידי אני תמה איך היה ניתן להסיק מכתיבתך
17/07/2016 | 16:06
2
94
היכן אתה רוקד.
כנראה שאתה שמאלי כי רק כך ניתן להבין איך יד ימין מכירה אותך ככ טוב.
לעיניננו.
כל רוקד בשלב זה או אחר יספר לך שבהרקדה שלו הרפרטואר חוזר על עצמו .
אתה מבין שההרקדה מבוססת על בסיס ריקודים כשיבעים אחוז ושלושים אחוז שמשתנים.
ברכ המרקידים משמרים בין שניים לשלושה פליי ליסטים לכל שבוע כדי שהריקודים לא יחזרו.וגם מחליפים בין הסבבים את אותם ריקודים כדי לטשטש.
רוב הריקודים ש ר"ד ציין אני לא מכיר ואני ותיק בענף.
כך שהאימרה הדשא של השכן ירוק יותר תופסת.
אתה חייב לשנות הרקדות רק כך תוכל לגוון ,ר"ד, אופס. 
לצפיה ב-' מוטי עזוב אותך מי ה-"POLANIUT" המתחנחנת'
מוטי עזוב אותך מי ה-"POLANIUT" המתחנחנת
17/07/2016 | 23:03
1
91
מוטי אין עליך, גבר גבר אמיתי.  למה לא כל אחד מוכן לפתוח על ההרקדה ועל המרקיד שאצלו הוא רוקד.  כמה אתה צודק,  כיום ברב ההרקדות המרקידים עושים מה בראש שלהם, מבלי לשים לכיוון של הרוקדים אצלם .  רק ביננו הם צודקים, כי כיום רב הרוקדים נמושות שסותמים ת'פה ואפשר לסובב אותם כמו פורפרות.  

תראו למה הגענו, אצל המרקיד "חבריקו", שמדגים במרכז המעגל ריקוד זוגות סולו בלי בת זוג. שרוקד בשוטף דוקא במעגל החיצוני ולא במרכז.  מתחיל סבבים של ריקודים מתי שבא לו בהפרש של חצי שעה.  וזה רק חלק מתופעות משעשעות. שהרוקדים הקבועים אצלו, מקבלים בסלחנות בלתי מובנת. 

לצפיה ב-'יש שנהנים להרוס הרקדות'
יש שנהנים להרוס הרקדות
19/07/2016 | 16:44
48
לצפיה ב-'זמרת שירה בציבור - היכן לפרסם?'
זמרת שירה בציבור - היכן לפרסם?
17/07/2016 | 21:02
41
היי, אני רננה אורן, אולי צפיתם בי בתוכנית 'הכוכב הבא',
אני עושה שירה בציבור בד''כ לגילאי 50+,
שירי ארץ ישראל, מזרחית, שפות שונות ועוד.
אינני יודעת היכן לפרסם ואיפה למצוא את הקהל הזה,
קהל של קבוצות מבוגרים הנפגשות על בסיס קבוע בבתים פרטיים
שיזמינו אותי, יש לכם רעיון?
חוץ מאתר מוטק'ה, שם רוב הקבוצות שלי. תודה.
הנה אני אגב, עושה שירה בציבור:
https://www.youtube.com/watch?v=HqoanLs81iE

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ