לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
כאן אפשר ללמוד איך מבצעים צעדה תימנית, איך מתחילים לרקוד ריקודי עם ולמה זה בכלל כדאי, לדבר על הרקדות, ריקודים, מרקידים, רוקדים, להקות וכמובן פסטיבל המחולות בכרמיאל 

כללי הפרסום בפורום: 
1. גולשים המחפשים בני/בנות זוג לריקודים מוזמנים לפרסם מודעה בלוחות המודעות של פורום זה 
2. ניתן לפרסם הרקדות: חדשות, חד-פעמיות, שינויים חד-פעמיים, הרקדות חדשות (למשך 6 שבועות) בלבד. פרסומים החורגים מכללים אלו ימחקו 
3. יש לשרשר את פרסומי ההרקדות לשרשור ההודעות 

עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים וכלל תכנים המוגנים עפ"י חוק אסור - הודעות כאלו תמחקנה 

אנא התייחסו אל גולשי הפורום בכבוד 

גלישה נעימה 
המשך >>

לצפיה ב-' תמונת סייבר של שלמה ממן - גירסת MS-DOS'
תמונת סייבר של שלמה ממן - גירסת MS-DOS
28/07/2016 | 00:46
2
40
מצפייה בתמונת הסייבר של שלמה ממן, תוכלו לקבל פרטים היכן מבצע שלמה ממן את ההקלטות עבור פסטיבל המחולות בכרמיאל.

הנתונים אמנם מוצגים בצורה הקסדצימלית, אבל שימו לב שבצד ימין יש תרגום לשפה האנגלית.

צפייה מהנה לכולם!

לצפיה ב-' תמונת סייבר של שלמה ממן בחלונות MS'
תמונת סייבר של שלמה ממן בחלונות MS
28/07/2016 | 00:53
28
וכך נראית תמונת הסייבר של שלמה ממן בגירסת חלונות של מייקרוסופט:
לצפיה ב-'והנתונים של מופע הנעילה קיימים כקובץ DATA בפורמט XML'
והנתונים של מופע הנעילה קיימים כקובץ DATA בפורמט XML
28/07/2016 | 01:15
26
לחצו בבקשה על הקובץ המצורף ותוכלו לראות פרטים הנדסיים טכניים של מופע הנעילה של פסטיזבל כרמיאל:
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:53
7
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-' פסטיבל מחול כרמיאל מחפש תורמים נדיבים'
פסטיבל מחול כרמיאל מחפש תורמים נדיבים
23/07/2016 | 03:00
56
דרושים אנשים טובים ונדיבים המוכנים להושיט את ידם ולתרום כסף לפסטיבל מחול כרמיאל. כל סכום יתקבל בברכה ובהוקרה אישית.

כל תורם יזכה לקבלת מכתב הוקרה אישי מהכוריאוגרף שלמה ממן, המנהל האמנותי של פסטיבל מחול כרמיאל. ובנוסף כל תורם יזכה לקבל גם מכתב הוקרה אישי מאהרון סלומון מנכ"ל הפסטיבל.

לתרומות ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבון הבנק הבא:
בנק הפועלים: בנק 12
סניף כרמיאל: סניף 747
מספר חשבון: 504660
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:52
5
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'השתדלתי לחבר משהו עממי, משהו אחר, מעט שונה, שקל לרקוד...'
השתדלתי לחבר משהו עממי, משהו אחר, מעט שונה, שקל לרקוד...
20/07/2016 | 23:52
3
82
תכירו את הריקוד  "חסידאנס"....
לצפיה ב-'נחמד וקליל.'
נחמד וקליל.
21/07/2016 | 10:06
29
לצפיה ב-'נחמד. היה נרקד אם היית גדי ביטון.'
נחמד. היה נרקד אם היית גדי ביטון.
21/07/2016 | 12:38
1
40
לצפיה ב-'הגיוני....חחחח'
הגיוני....חחחח
22/07/2016 | 16:10
19
לצפיה ב-'רעש רעש'
רעש רעש
18/07/2016 | 18:05
3
107
פעם שהייתי נאיבי האמנתי שהבעיה תיפטר או תיקטן להפתעתי הגדולה בהופעת די גיי באמפי בת ים התנפצו אשליותיי .היה פשוט מחריש אוזניים.ואז שאלתי את עצמי למי ניתלונן לרשות שיזמה הכל ?
עדיין מחכה שהלוחם יתעורר.
לצפיה ב-'ואני גיליתי...'
ואני גיליתי...
19/07/2016 | 17:49
1
55
יש הרבה אנשים שאוהבים ווליום גבוה. למה?
זה מכניס אנרגיה, מצב רוח טוב ועושה את האירוע או את ההרקדה יותר רצינית ושמחה עבורם.
אחרים אוהבים יותר שקט, למה? כי הם מדברים תוך כדי ההרקדה אחד לשני, כאלו שמסבירים את הצעדים לחברים שלהם וגם כאלו שיושבים ורוצים לשוחח.
לאחרים בווליום גבוה.
אני אישית מעיף ווליום נורמלי.

לצפיה ב-'הווליום הגבוה גורם לטראומה שמאלצת להציל את האדם'
הווליום הגבוה גורם לטראומה שמאלצת להציל את האדם
20/07/2016 | 10:12
46
מבעיה המזיקה לגוף ואז מגיע המציל המושיע שנקרא אדרנלין וקורטיזול
שמעלים את האנרגיה בגוף ובכך מחזקים ומעוררים את האדם מהשאננות
ומהרגיעה הנפשית ואז האדם מתחיל להשתולל בהרקדה ולרקוד בעוצמה.
זה מה שבאמת קורה באוניברסיטה כאשר רוקדים רבים משתוללים ונותנים כאפות לאלה שרוקדים לידם. ההשתוללות הזו גורמת לחזור הביתה מאושרים,רק שהם לא הבינות שחייהם ניצלו בזכות האדרנלין שגם העלה להם את הדופק ולחץ הדם.
לצפיה ב-'הרעש הגבוה חוקי לכל דבר,פרט לאולמי ארועים'
הרעש הגבוה חוקי לכל דבר,פרט לאולמי ארועים
20/07/2016 | 02:38
44
בשולחנות של האורחים ששם אסור שהרעש יעלה על 85 ד"ב.
אותו דבר גם לגבי דיסקוטקים.
כל שאר הרעשים של הדיג'י חוקיים לחלוטין ואין למי להתלונן.
לכן דרך אגב גם הרעש הגבוהה באוניברסיטה חוקי לחלוטין ,
כי רעש באולם ספורט של האוניברסיטה לא נחשב המקום לא כאולם ארועים ולא כדיסקוטק.
ולמרות החוק,אף תקליטן בארץ לא הוענש מאז יצא החוק למרוק שהתקליטנים שמים וולים הרבה יותר גבוה מהחוק שנחקק בכנסת.
לצפיה ב-'גיוון בריקודים בהרקדות השונות'
גיוון בריקודים בהרקדות השונות
16/07/2016 | 11:02
4
170
הרבה רוקדים שאני מדבר איתם מחפשים יותר גיוון בריקודים בהרקדות השונות. הרבה מאד מרקידים שמים את אותם ריקודים כאילו יש איזה תאום לא מוסבר. כולם מתיישרים לאיזה פלי ליסט וממש טוחנים את אותם ריקודים עד שכבר ממאיסים אותם. לפי אתר רוקדים בכל שנה מחוברים בערך 200 ריקודים. כלומר ב 20 שנה יש אלפי ריקודים. רובם לא מצליחים ומתפרסמים אבל יש רבים מאד שפשוט נישכחים כי אינם נירקדים. מה אפשר לעשות כדי לשפר את הגיוון משמעותית. להרחיב את הפלי ליסט. האם יש הרקדה פופולרית כמו באוניברסיטה שהמרקיד מגוון יותר? בתוכנת ניגון הריקודים יש להם מונה מתי נוגן לאחרונה וכמה פעמים נוגן בחודש. למה אינם משתמשים בזה לווסת את קצב החזרתיות. מדי פעם מזכירים איזה ריקוד נשכח ולרוב ממשיכים לשכוח אותו.
לצפיה ב-'מוטי אתה בטוח רוקד בהרקדה אצל "חבריקו"'
מוטי אתה בטוח רוקד בהרקדה אצל "חבריקו"
16/07/2016 | 19:42
95
מוטי הרוקד הכותב, המילים שכתבת במסר שלך מתאימות בול להתנהלות הדביקה והילדותית של המרקיד והיוצר הידוע "חבריקו", אתה ממש מצליח  לתאר את ההרקדה אצלו בדברים המדויקים והאמיתיים שלך:
 "הרבה מאד מרקידים שמים את אותם ריקודים כאילו יש איזה תאום לא מוסבר. כולם מתיישרים לאיזה פלי ליסט וממש טוחנים את אותם ריקודים עד שכבר ממאיסים אותם".

מוטי ידידי חבל לך על הזמן, הדרישות והציפיות שלך שכל מרקיד יהיה מספיק אינטליגנט ומעודכן, בטכנולוגיות ובתוכנות ניהול הרקדה, הן הזויות לחלוטין.  אתה כותב במסר שלך ומתייחס כאילו למרקיד המצוי והסביר יש בכלל תוכנה שהו השקיע ורכש אותה: 
"תוכנת ניגון הריקודים יש להם מונה מתי נוגן לאחרונה וכמה פעמים נוגן בחודש. למה אינם משתמשים בזה לווסת את קצב החזרתיות. מדי פעם מזכירים איזה ריקוד נשכח ולרב ממשיכים להשכיח אותו"

לדעתי, אנחנו הרוקדים חייבים להתייחס בסלחנות וסבלנות מרובה גם לאותם מרקידים,  שנשארו תקועים אי שם בשנות השבעים והשמונים של המאה הקודמת.  חלילה אין בכוונתי לפגוע במרקיד כזה או אחר, גם לא בכאלה שמפצים את הרוקדים שלהם על הפשלות והזילות בהרקדות שלהם, בהבאסתם במאכלים ומטעמים בכמויות.

מוטי גם אתה מכיר היטב את הרפרטואר המאוס, הלעוס, והבלתי משתנה שבוע אחרי שבוע של "חבריקו" כדבריך שלך,  לדוגמה ריקודי הזוגות  החוזרים אצלו בלי סוף:

אלף נשיקות.                  
עגילי דמאר.
תני לו פרח.
בת הדייג.
 כשאור דולק בחלונך.
איפה את אהובה.
היה היה לי טנגו.
מחול לנעמה.
זוהי יפו.
נע ונד
עפרה
רותי.

בל נשכח את הריקוד המגניב הצעצוע החדש של "חבריקו", בשביל החברה הטובים,    "ימים יגידו"  !
לצפיה ב-'מוטי ידידי אני תמה איך היה ניתן להסיק מכתיבתך'
מוטי ידידי אני תמה איך היה ניתן להסיק מכתיבתך
17/07/2016 | 16:06
2
82
היכן אתה רוקד.
כנראה שאתה שמאלי כי רק כך ניתן להבין איך יד ימין מכירה אותך ככ טוב.
לעיניננו.
כל רוקד בשלב זה או אחר יספר לך שבהרקדה שלו הרפרטואר חוזר על עצמו .
אתה מבין שההרקדה מבוססת על בסיס ריקודים כשיבעים אחוז ושלושים אחוז שמשתנים.
ברכ המרקידים משמרים בין שניים לשלושה פליי ליסטים לכל שבוע כדי שהריקודים לא יחזרו.וגם מחליפים בין הסבבים את אותם ריקודים כדי לטשטש.
רוב הריקודים ש ר"ד ציין אני לא מכיר ואני ותיק בענף.
כך שהאימרה הדשא של השכן ירוק יותר תופסת.
אתה חייב לשנות הרקדות רק כך תוכל לגוון ,ר"ד, אופס. 
לצפיה ב-' מוטי עזוב אותך מי ה-"POLANIUT" המתחנחנת'
מוטי עזוב אותך מי ה-"POLANIUT" המתחנחנת
17/07/2016 | 23:03
1
72
מוטי אין עליך, גבר גבר אמיתי.  למה לא כל אחד מוכן לפתוח על ההרקדה ועל המרקיד שאצלו הוא רוקד.  כמה אתה צודק,  כיום ברב ההרקדות המרקידים עושים מה בראש שלהם, מבלי לשים לכיוון של הרוקדים אצלם .  רק ביננו הם צודקים, כי כיום רב הרוקדים נמושות שסותמים ת'פה ואפשר לסובב אותם כמו פורפרות.  

תראו למה הגענו, אצל המרקיד "חבריקו", שמדגים במרכז המעגל ריקוד זוגות סולו בלי בת זוג. שרוקד בשוטף דוקא במעגל החיצוני ולא במרכז.  מתחיל סבבים של ריקודים מתי שבא לו בהפרש של חצי שעה.  וזה רק חלק מתופעות משעשעות. שהרוקדים הקבועים אצלו, מקבלים בסלחנות בלתי מובנת. 

לצפיה ב-'יש שנהנים להרוס הרקדות'
יש שנהנים להרוס הרקדות
19/07/2016 | 16:44
39
לצפיה ב-'זמרת שירה בציבור - היכן לפרסם?'
זמרת שירה בציבור - היכן לפרסם?
17/07/2016 | 21:02
36
היי, אני רננה אורן, אולי צפיתם בי בתוכנית 'הכוכב הבא',
אני עושה שירה בציבור בד''כ לגילאי 50+,
שירי ארץ ישראל, מזרחית, שפות שונות ועוד.
אינני יודעת היכן לפרסם ואיפה למצוא את הקהל הזה,
קהל של קבוצות מבוגרים הנפגשות על בסיס קבוע בבתים פרטיים
שיזמינו אותי, יש לכם רעיון?
חוץ מאתר מוטק'ה, שם רוב הקבוצות שלי. תודה.
הנה אני אגב, עושה שירה בציבור:
https://www.youtube.com/watch?v=HqoanLs81iE
לצפיה ב-'הצעה לדיון בנושא אתר רוקדים '
הצעה לדיון בנושא אתר רוקדים
12/07/2016 | 22:05
4
122
מצ"ב קישור למכתבו של ירון בעיני ירון יצר תיעוד נדיר ביותר ובעל ערך להסטורית יקודי העם

לצפיה ב-'ניתן ללמוד ממכתבו של ירון מישר על העדר שיתוף הפעולה של רבים'
ניתן ללמוד ממכתבו של ירון מישר על העדר שיתוף הפעולה של רבים
13/07/2016 | 01:21
2
74
כלומר, רבים ממחברי הריקודים מסרבים לשתף פעולה עם ירון מישר ומסתפקים בהעלאה ליוטיוב של צילומים חובבניים ביותר ובאיכות גרועה ביותר.

אך יחד עם זאת, יש מחברי ריקודים שמשתפים פעולה באופן מלא עם ירון מישר וגם באים לצלם את הריקודים שלהם באיכות מקצועית.

אז ניתן לסכם את העניין בכך שהמצב של העוסקים בתחום ההרקדות הוא טוב ביותר ולמרות העדר שיתוף הפעולה של רבים מהעוסקים בתחום. שימו לב לכך שרבים מהעוסקים בתחום אף הצליחו להתאגד לארגון וגם משלמים דמי חברות לארגון שבו הם חברים.

ולמרות שירון מישר אינו מפיק רווחים כספיים מאתר רוקדים, הוא יכול להיות גאה ביותר ממה שיש לו כעת ומשיתוף הפעולה עם אלה שמסכימים לשתף איתו פעולה ולמרות שחלק מהעוסקים בתחום מסרבים לשתף איתו פעולה.

בתחום להקות המחול המצב שונה לחלוטין!!! שם אין שום אתר אינטרנט שניתן להתעדכן בו והתחום כולו מתנהל מזה שנים במחשכים ובאפלה מוחלטת. אף אחד מהכוריאוגרפים ומנהלי הלהקות לא מוכן לשתף פעולה עם אף אחד. הכוריאוגרפים של להקות המחול לא מסוגלים אפילו להתאגד לארגון מקצועי ובשיחה עם מורה למחול מאשדוד נאמר לי שהם שונאים האחד את השני שנאת דם!!!

בתחום ההרקדות יש כיום את:

1. אתר רוקדים
2. ארגון המרקידים
3. ארגון הרוקדים
4. האתר האוסטרלי

כך שהדבר מראה שיש שיתופי פעולה של העוסקים בתחום ההרקדות בין אם מדובר במרקידים ובין אם מדובר ברוקדים. המרקידים משלמים דמי חברות לארגון שבו הם חברים וחלקם אף משלמים מכספם הפרטי עבור נסיעות למפגשים וישיבות של הארגון. ומנגד חלק מהרוקדים משקיעים מזמנם ומכספם עבור פעילויות ארגון הרוקדים ועבור תפעולו ותחזוקתו של אתר האינטרנט של הארגון. ירון מישר ממשיך מדי יום ככל יכולתו לעדכן את אתר רוקדים. ואנחנו רואים שיש בתחום פעילות ענפה ופורייה ביותר ולמרות שרבים מסרבים לשתף פעולה עם ירון מישר.

בתחום להקות המחול אין כלום!!!! וכפי שכתבתי לעייל הכוריאוגרפים של להקות המחול שונאים האחד את השני שנאת דם!!! וזו הסיבה שהם לא מסוגלים אפילו להתאגד לארגון מקצועי כמו ארגון המרקידים.
לצפיה ב-'כמו שאני רואה את זאת המקום היחידי בו ניתן להעלות ריקודים'
כמו שאני רואה את זאת המקום היחידי בו ניתן להעלות ריקודים
14/07/2016 | 19:39
1
58
שכמעט ונכחדו, הוא באתר רוקדים, בזכות התיעוד של ירון תראו לי בבקשה עוד מאגר המכיל את כל הריקודים שנרקדו לפני כ 30 - 40 שנה?
אם הייתם שואלים אותי אז, לא עלה בדעתי שיכחדו ריקודים שנרקדו על בסיס קבוע.
או שלא אזכור את הצעדים של אותם ריקודים, אז כשאני נתקלת בריקוד מהזמנים ההם אני מתעדכנת בתיעוד הצעדים, לריענון הזיכרון.
התודה על כך לירון,  בנוסף לדעתי מי שלא ניכנס למאגר של ירון מפסיד אולי בעוד כמה שנים ריקודו לא ייזכר, האם יש בטחון מלא בהעלאתו ביו טיוב? לא יודעת? איך אומרים ימים יגידו.
לצפיה ב-'אין כל אפשרות לדעת מה יהיה בעתיד...'
אין כל אפשרות לדעת מה יהיה בעתיד...
15/07/2016 | 04:04
37
ולנו אין כל אפשרות לפרסם מידע הצופה פני עתיד.

עם כל השינויים הטכנולוגיים והתפתחותם המואצת בעתיד הקרוב, ירון מישר יאלץ להשקיע הרבה מאוד כסף והרבה מאוד זמן עבודה לצורך שדרוגים באתר שלו על מנת להתאים את האתר לשינויים הטכנולוגיים המתרחשים כל הזמן ללא הרף. ומה יהיה אם הוא לא יוכל לממן את כל העלויות הגבוהות של השדרוגים?

ואם הוא כן יוכל להרשות לעצמו לממן את עלויות השדרוגים, האם זה יהיה לנצח?

מה יקרה בעתיד בעוד 30 שנה כאשר ירון כבר לא יוכל לממן עוד את השינויים הטכנולוגיים?

סביר להניח שביום שירון מישר יפסיק לשלם לחברת ההוסטינג (החברה שבה ממוקמים השרתים שבהם נמצאים קבצי מצגות הוידאו), חברת ההוסטינג תמחוק את הכל בהינף קולמוס.

ולכן בנסיבות העניין אין לנו כל אפשרות לחזות את העתיד בעניין זה.

ובאשר להקלטות המקור של שלמה ממן השמורות כיום בפורמט PCM (קבצי WAV של מאסטרים וחומרי גלם לפני בישול) אצל שמוליק באולפני גל קול,  סביר להניח שביום בהיר אחד אולפני גל קול יציעו את הכל (או חלק) למכירה פומבית לכל המרבה במחיר. מדובר באוצרות של שלמה ממן מראשית שנות ה-80 שהוא בעצמו כבר שכח את רובם. מי שיצליח לרכוש את החומרים של שלמה ממן מאולפני גל קול, יוכל לעשות איתם כמעט כל דבר העולה על רוחו והשמיים הם הגבול...
לצפיה ב-'אכן רק בזכות המצגות של אתר רוקדים של ירון מישר'
אכן רק בזכות המצגות של אתר רוקדים של ירון מישר
15/07/2016 | 18:59
44
אני מצליח ללמוד הרבה ריקודים.
בהרקדות השונות נרקדים הרבה ריקודים שנמצאים רק ביוטיוב ואותם אני לא יודע לרקוד,
כי במצגות יוטיוב המצגות עלובות ביותר ואם לפעמים יש בהן הדרכה,אז גם ההדרכה עלובה ולא מקצועית ברמה גבוה כמו ברוקדים.
גם המציאות בהרקדות השונות שאני מבקר בהן,אני רואה בפירוש שכל הריקודים החדשים שנרקדים בהרקדות ואין להן תיעוד ברוקדים,אז הרוקדים לא יודעים לרקוד אותם היטב ורבים מנסים בכוחות רבים להעתיק אותם עם השגיאות.
לדעתי זו צרות עין של קמצנות חולנית מצד אלה שמתנגדים להציג את ריקודיהם באתר רוקדים ואני גם חושב שזה גם לחץ מהבוס שהם עובדים איתו וחוששים שהוא יתנקם בהם אם הם יסכימו שירון יצלם את הריקוד שהם חיברו.
אחת הטענות הטיפשיות ששמעתי ממרקיד מפורסם היא, שזה אתר שמפרסם בעיקר את ירון מישר ולא אותנו מחברי הריקודים.
אז מה רצית מרקיד נכבד, שלא יפרסם את עצמו בצורה המקסימלית ביותר? האם רצית שישלם על עצמו בפירסום באתר רוקדים? זו תשובתו של אחד מגדולי המרקידים בארץ,שבעיני זו תשובה טיפשית ביותר.
לצפיה ב-'הרקדה חינמית כולל כיבוד..בכל שלישי מ20..עד24'
הרקדה חינמית כולל כיבוד..בכל שלישי מ20..עד24
12/07/2016 | 14:45
1
286
עם ישראל שיקר..בשושנה פרסיץ3..רמת אביב החדשה..אזורי חן.  תיכונט.אולם גדול, מעולה,ממוזג..בקיצור תענוג..והכל חינם...ותודה לפולני
לצפיה ב-'חן חן לך היה נעים להכיר אותכם'
חן חן לך היה נעים להכיר אותכם
17/07/2016 | 16:07
42
לצפיה ב-'חדרים להשכרה בתקופת פסטיבל המחולות כרמיאל 2016'
חדרים להשכרה בתקופת פסטיבל המחולות כרמיאל 2016
12/07/2016 | 13:53
71
שלום רב,
חדרים להשכרה בווילה פרטית בשכונה שקטה ומקורבת לאזור הפסטיבל . החדרים אסתטיים למראה , נקיים מאוד  ויש מזגן צמוד בכל חדר . השהות כוללת ארוחת בוקר עשירה ומפנקת ברמה גבוהה ביותר וכן אירוח נעים ,אדיב ונוח . 
אנו משכירים את החדרים רק לזוגות ולא ליחידים . 
בנוסף ,יש אופצייה להשכרת קומה שלמה לחמישה אנשים , כולל מקלחת ושרותים בקומה .

ליצירת קשר :
שושנה דמרי 0542230407
קרן דמרי 0542230403

לצפיה ב-'גמני רוצה להיות מדריך'
גמני רוצה להיות מדריך
05/07/2016 | 15:35
3
130
השנה בפעם הראשונה לזילות המושג מדריך.
אין לי ספק כי יש שפונים להדרכה עם ידע רב ומוקדם שנים של ריקודים.
אולם לאחרונה פגשתי מדריכים חדשים שאין להם מושג ולצערי אני מבין שכל מטרת ההדרכה היא כלכלית בלבד.צר לי שכך מדרדרים את רמת ההדרכה.
לצפיה ב-'פולני יקר.נדמה לי שאחרת את הרכבת.'
פולני יקר.נדמה לי שאחרת את הרכבת.
10/07/2016 | 12:01
2
71
כיום העולם שייך לצעירים ולבלרינות הרקדניות.
כאשר הקורסים האלה נפתחו היו מוכנים לקבל גם עם רגליים שמאליות
והעיקר שישלמו את הכסף לאולפן של גדי
וגם אנשים בגיל 60 התקבלו וכאלה שבקושי הזיזו רגליים.
הטובים שבהם כמו אשר אושרי נהיה מרקיד
והאחרים נהנו לרקוד באולפן בימי שישי.
אז תגיד שלום ולא להתראות
לאולפן שנפשך חשקה בו.
בחיים הכל עובר
כי השנים חולפות מהר.
אז שלום לך אולפן יקר.
לצפיה ב-'האולפן של גדי ???'
האולפן של גדי ???
10/07/2016 | 21:52
1
83
או שמדובר בכלל בעמותה פרטית או בחברה פרטית???

בכל מקרה מדובר למעשה בעסק פרטי לכל דבר ועניין. ולמעשה אין לנו את הזכות להלין על התנהלותו של עסק פרטי.

עדיין מדובר בעסק פרטי לכל דבר ועניין וגם אם בעלת המניות היחידה בחברה (או בעלת השליטה היחידה בעמותה) היא אוניברסיטת תל אביב (שהיא למעשה אגודה עותומנית).

מה קרה??? לאוניברסיטת תל אביב אסור לעשות ביזנס באמצעות תאגידים אוניברסיטאיים לכאורה???

אם לעיריית כרמיאל מותר להקים תאגידים עירוניים שהם למעשה ישויות משפטיות עצמאיות, אז גם לאוניברסיטה מותר הדבר. להבדיל מעיריית כרמיאל שהיא רשות ציבורית, האוניברסיטה היא תאגיד עצמאי נתמך (כמו עמותה נתמכת) ולא רשות ציבורית. לאוניברסיטה יש חופש פעולה גדול יותר מאשר לעירייה ולכן לעניות דעתי מותר לה לעשות עסקים באמצעות תאגידים אוניברסיטאיים.

תאגיד אוניברסיטאי הוא בדיוק כמו חברה פרטית של אדם פרטי. ולכן הוא יכול להתקשר בהסכם התקשרות עם כל אדם שירצה והוא לא צריך לנמק לאף אחד מדוע ולמה אותו אדם מועדף על פני אחרים במשך שנים.

בכרמיאל כאמור המצב שונה לחלוטין!!!
לצפיה ב-'ההגיון אומר...'
ההגיון אומר...
11/07/2016 | 14:41
59
לפתוח קורס עולה כסף.
צריך כמות של אנשים כדי לממן. נכון?
מקבלים אנשים עם פוטנציאל וגם כאלו שלא!
להיות מדריך טוב צריך שילוב של ידע ותכונות, ולא לכל אחד יש את זה!
ישנם מדריכים תותחים וגם בינוניים. חלקם טובים לבתי ספר, לגנים, חלק למתנסים, חלק יפתחו חוגים כאלו ואחרים, חלקם יעבדו עם מדריכים אחרים, חלקם יעשו הפעלות ועוד...
לקבל תעודה ולהיות בארגון זה לא משנה, כי בסופו של דבר רק אחד או שניים מהקורס ישרדו לאורך זמן ויהיו מדריכים.
אז למה לדאוג?
לצפיה ב-' האם הנהלת הפסטיבל מגישה תצהירי שקר???'
האם הנהלת הפסטיבל מגישה תצהירי שקר???
03/07/2016 | 21:37
6
85
מעיון בדו"ח הביקורת שבוצעה בעמותת פסטיבל מחולות כרמיאל (ע"ר), עולות כמה שאלות חשובות ביותר:

האם בהנהלת פסטיבל מחול כרמיאל מגישים לרשויות המדינה תצהירי שקר בחתימתם של עורכי דין???

רק לאחרונה הוגשה על ידי הנהלת הפסטיבל הצהרה בדבר תיקון כל הליקויים שעלו בעקבות ביקורת העומק שבוצעה בעמותת הפסטיבל.

אך בעקבות עיון בדו"ח הביקורת, נראה לי שמדובר בהצהרות שקריות וכוזבות לחלוטין שנמסרו לרשויות המדינה במטרה לרמות ולהונות ועל מנת שתימשך התמיכה הכספית שמעבירה המדינה לעמותת הפסטיבל.

בדו"ח הביקורת נכתב במפורש:

"קיים חשש שהעמותה משמשת כעמותת צינור לצורך העברת כספים..."

זאת ועוד, בדיון פנימי שנערך בוועדת התמיכות המשרדית של משרד התרבות, עלה לדיון נושא העלמות הכספים מעמותת הפסטיבל. בעיריית כרמיאל לא ידעו להשיב למשרד התרבות ולא יכלו להשיב למשרד התרבות לאן נעלמו הכספים. ולכן לעניות דעתי ניתן לראות בכך כמעילה בכספי הציבור.

בסעיף מספר 4.3.1.13 בדו"ח הביקורת רשום שהעמותה הגישה הצהרה על כך שלא קיימות תביעות משפטיות שהעמותה צד בהן.

אך מחיפוש פשוט בגוגל ניתן למצוא לפחות שתי תביעות משפטיות שהוגשו נגד העמותה בשנים הרלוונטיות לעניין ביקורת העומק שבוצעה בעמותה. בעניין זה ראו קבצים מצורפים ממערכת נט המשפט של הנהלת בתי המשפט. אני מניח שעורך דין מקצועי ובעל ניסיון ועם גישה למערכת הממוחשבת של המערכת המשפטית, יוכל לאתר תביעות נוספות...

בסעיף מספר 4.3.1.12 רשום שהעמותה הצהירה על כך שהעמותה לא מעסיקה קרובי משפחה של חברי הועד או בעלי תפקידים בעמותה.

אך למרות זאת, למיטב ידיעתי העמותה כן מעסיקה או העסיקה בשנים הרלוונטיות לביקורת העומק בחורה צעירה בשם XXXXX XXXXX שהיא קרובת משפחה של מר XXXXXX XXXXX שהינו חבר הועד המנהל של העמותה ושימש גם כחבר מועצת העיר כרמיאל. בעניין זה ראו קובץ מצורף עם רשימת עובדי מטה הפסטיבל בשנת 2011. (קובץ זה לא מצורף לגירסה של פרסום זה).

לעניות דעתי מדובר בהצהרות שקריות וכוזבות שהוגשו ע"י העמותה ובמטרה לרמות ולהונות. וככל הנראה כך גם ההצהרה שהגישה העמותה לאחרונה למשרד התרבות בדבר תיקון הליקויים.

נשאלת פה השאלה בדבר היושרה והאתיקה המקצועית של עורכי דין העובדים בשירות הציבורי. אם עורכי דין נאלצים לחתום ביודעין על הצהרות שקריות וכוזבות, מה זה בדיוק אומר על אותם עורכי דין???

ומה זה בדיוק אומר על אותם אלה העושים בכספי הציבור ככל העולה על רוחם שנאלצים ללכת לעורכי דין על מנת לקבל הצהרות שקריות וכוזבות???

ושוב, מדובר בעיריית כרמיאל ובגופי סמך של עיריית כרמיאל שהינם חלק אורגני ובלתי נפרד מפעילותה של עיריית כרמיאל. זאת ועוד, העמותה העירונית מקבלת מדי שנה תמיכה כספית נכבדה ממשרד התרבות.

ולכן יש עניין ציבורי בפרסום הדבר וזכות הציבור לדעת!!!
לצפיה ב-'חושף שחיתות יקר.כמעט כל המדינה חיה בשקר'
חושף שחיתות יקר.כמעט כל המדינה חיה בשקר
10/07/2016 | 12:07
5
35
פסטיבל כרמיאל זה טיפה באוקינוס השקרים.
לכן לתקן את העולם לא תוכל
ואם תמשיך אז יקראו לך דון קישוט איש למנשה
שנלחם בטחנות הרוח.
רוב חברי הכנסת גונבים עשרות מיליונים
ואולי מאות מיליונים
ואולי מיליארדים
אז בוא נשיר ונרקוד
ונעזוב את הגנבים הממולחים.
לצפיה ב-'פסטיבל כרמיאל זה ההונאה היחידה בתחום המחול העממי בישראל'
פסטיבל כרמיאל זה ההונאה היחידה בתחום המחול העממי בישראל
10/07/2016 | 21:23
4
30
ולכן לא ניתן לטעון שמדובר בטיפה בים.

פסטיבל כרמיאל מאז ראשיתו השפיע על המחול העממי בישראל (לבמה) וגרם לו לנזק בלתי הפיך וזו השחיתות היחידה מאז שנות ה-80 בתחום המחול העממי בישראל.

כאן זה פורום ריקודי עם ולא פורום ריקודי פנאי וגם לא פורום ריקודים ישראליים ואף לא פורום מחול ישראלי. ריקודי עם זה פולקלור והם כוללים גם מחול פולקלוריסטי לבמה. ולכן כל מה שכתבתי וכל מה שאני כותב קשור לריקודי עם ואינך יכול לטעון שמדובר בטיפה בים.

פסטיבל כרמיאל זה השחיתות וההונאה הגדולה ביותר בתחום המחול העממי הישראלי מאז שנות ה-80 ולכן כאמור זה לא טיפה בים. זה 100% מהים!!!

את שלמה ממן לא מעניין כיום שום דבר חוץ מהכסף והתענוגות שהוא מקבל מכרמיאל. שאם לא כן, הוא היה בורח מכרמיאל כל עוד נפשו בו לפני למעלה מ-13 שנים והיה פונה לתחום הבמה המקצועית.

פסטיבל כרמיאל לא מביא לשלמה ממן שום תועלת אמנותית והוא גם לא יכול לקבוע שום דבר בפסטיבל כרמיאל ולא יכול להחליט שום דבר בפסטיבל כרמיאל. הכל נקבע על פי קריטריונים של עיריית כרמיאל ומשרד התרבות. שלמה ממן הוא רק קבלן מבצע המקבל תמורת עבודות הקבלנות שלו כסף וטובות הנאה שווי כסף. וכאמור אין לו שום תועלת אמנותית מקצועית מפסטיבל כרמיאל.

ובאשר לאנשים פרטיים אחרים כאלה או אחרים המנהלים עסקים פרטיים שלטענתם של כמה גולשים בפורום וכמה קולגות בתחום גרמו לתחום נזק בלתי הפיך,

מדובר באנשים פרטיים וזכותם לעשות מה שהם רוצים. כל עוד אנשים באים אליהם ורוכשים מרצונם את השירותים שהם מספקים בכסף (הרקדות), אין לאף אחד זכות להלין. זה כאמור עסק פרטי שלהם. בעניין העמותה שהקים פלוני אלמוני באמצעות אנשי קש, מדובר בעמותה פרטית ולכן לעניות דעתי אין לציבור זכות לדעת מה הולך שם בעמותה. לעניות דעתי פלוני אלמוני יכול לעשות בעמותה הפרטית שלו ככל העולה על רוחו ואין לציבור שום זכות בעמותה הזו. נקודה.

בכרמיאל המצב שונה לחלוטין וזאת מאחר ובכרמיאל מדובר ברשות ציבורית (עירייה) ובכספי ציבור. ולכן זכות הציבור לדעת!!!

זה לא טיפה בים!!!

זה 100% מהים ולמעשה הים כולו!!!

או במילה שלך, 100% מהאוקינוס כולו!!!
לצפיה ב-'את שלמה היכרתי אישית מקרוב מאד כאדם ישר כמו סרגל '
את שלמה היכרתי אישית מקרוב מאד כאדם ישר כמו סרגל
10/07/2016 | 23:53
3
43
הגון ואוהב לעזור לזולת,מסתפק במועט שכל רצונו זה קודם כל ליצור ולהרקיד.
אני בטוח שהוא אוהב את העבודה שעושה בכרמיאל.
לשלמה יש לב רחב לאנשים ולא מתעסק בקטנות.
מה שבטוח ,שלמה לא אדם עשיר בכלל.
תן לו מזרון על הריצפה והוא ישן עליו.
יאכל פלאפל ושוארמה בדוכן ולא במסעדה.
לא תראה אותו לבוש בהידור,אלא בצניעות.

בנוגע למילה ריקודי עם.אמנם הריקודים שאנו רוקדים הם לא ריקודי עם
וגם מה שרוקדים על הבמה הם לא ריקודיעם,אבל לכל הריקודים שנוצרים
הודבק סתם ככה השם ריקודי עם ולא שם אחר,כי שם זה נוצר וממשיך להתקיים כבר90 שנים.
לכן לדעתי פורום זה יועד מההתחלה על ידי הנהלת תפוז לשמש פורום לרוקדים בהרקדות רגילות ובשום אופן לא להרקדות על הבמה.
אני אומר את זה כמו שאני גם אומר שאין דבר כזה עם פלסטינאי ובכל זאת קוראים להם פלסטינאים סתם ככה נדבק השם הזה על ידי הרומאים ששלטו בארץ לפני אלפיים שנים.לכן לא משנה מה נקרא פורום זה,אבל לא נועד לריקודים על במה ואנשים לא אמורים לדון פה על ריקודי במה שאנו הרוקדים הפשוטים לא מעניין אותנו בכלל מה עושים על הבמות.אני בעד שתפוז יפתח פורום לרוקדים ריקודים על במות.

לצפיה ב-'כל מה שכתבת על שלמה ממן היה נכון פעם בשנות ה-80....'
כל מה שכתבת על שלמה ממן היה נכון פעם בשנות ה-80....
11/07/2016 | 03:12
2
34
פעם בשנות ה-80 שלמה ממן היה אדם אחר לחלוטין שעסק ביצירה אמנותית ולא בעבודות קבלנות משנה כפי שהוא עושה כיום.

אבל פסטיבל כרמיאל מאז ראשיתו בשנת 1988 גרם לתחום המחול העממי בישראל נזק אדיר ובלתי הפיך ובנוסף גם פגע בכולם וגם שלמה ממן נפגע מהפסטיבל ההזוי בזוי הזה כפי שכולם נפגעו מהפסטיבל הזה. אם לא פסטיבל כרמיאל, סביר להניח ששלמה ממן היה נשאר אותו אדם כפי שהיה בשנות ה-80 שלפני הפסטיבל וכפי שתארת בהודעתך.

ובאשר לריקודים שרוקדים כיום בהרקדות,

הריקודים שרוקדים כיום בהרקדות אינם ריקודי עם כלל. ולכן הם אינם מעניינים אותי כלל. ולכן אני לא הולך להרקדות. ולכן אני נגד הרקדות. ההרקדות כיום הן למעשה מצעד הפזמונים ורוב המוסיקה בהרקדות כיום היא בעיקר שירים עבריים שנחתכו מתוך תקליטים מסחריים. זה לא ריקודי עם!!!

כשאני נפגשתי לראשונה עם ריקודי עם בראשית שנות ה-80 זה היה הרפרטואר:

הורה מדורה
הורה נרקודה
הורה חדרה
הרועה הקטנה
אל תירא
צדיק כתמר
שמחת העמל
קוראים לנו ללכת
בת הרים
סובבוני
קומה אחא
דבקה גלבוע
דבקה חמור
דבקה עוד
דבקה הלל
וכו.... ולכולם היה עיבוד אינסטרומנטלי!!!

וכיום?

כיום הכל שירים עבריים שנחתכו מתקליטים מסחריים. זה לא ריקודי עם!!!

לצפיה ב-'אני לא חושב שיש הבדל בין הריקודים הישנים שהזכרת'
אני לא חושב שיש הבדל בין הריקודים הישנים שהזכרת
11/07/2016 | 05:10
1
40
לבין הריקודים החדשים .
בכולם חתכו את תוספת העיבוד בין החלקים ששימשו כמנוחה לזמר ששר אותם,
אלא שהישנים קצת ישנים יותר
ושניהם לא נחשבים באמת כריקודי עם.
ריקוד עם נוצר במשך מאות שנים על ידי העם .
כל אלה נחשבים כריקודים שרוקדים אותם לפי הצעדים
ולא משנה איך הם נקראים.
כל הריקודים במשך כל השנים עברו נסיונות על ידי הרוקדים חלקם יפים יותר וחלקם גרועים שנעלמו.
ההבדל היחיד ביניהם הוא הכמות.
כיום הכמות שנוצרת גדולה מאד,
אולי כי קל יותר לייצר בדיסקים זולים.
כמו שכיום נוצרים שירים הרבה יותר רבים בכמותם.
ככה זה בכל העולם עם השירים ולא רק שירים ישראליים.
תמיד חתכו את מה שלא מתאים לרקוד והשאירו רק את הלחן.
גם זה לא אומר שהריקודים של פעם יפים יותר מהריקודים של היום.
השנים עוברות וגם השירים והטעם שלהם משתנים במשך השנים.
לצפיה ב-'כתבת עכשיו שטויות!!! יש הבדל אדיר בין הריקודים הישנים לחדשים'
כתבת עכשיו שטויות!!! יש הבדל אדיר בין הריקודים הישנים לחדשים
11/07/2016 | 20:59
35
בריקודים הישנים שהזכרתי לא חתכו ולא היה צריך לחתוך!!! והמוסיקה מעולם לא שימשה לזמרים. המוסיקה עובדה (הלחן עובד) מלכתחילה במיוחד לריקודי עם ולריקודי עם בלבד!!!

לכל הריקודים שהזכרתי היה בראשית שנות ה-80 עיבודים מוסיקליים שעובדו במיוחד לריקודי עם!!!! אין מדובר כאן כלל בתעתיקים שהועתקו מתקליטים מסחריים של זמרים ולאחר מכן נחתכו על מנת להתאימם לריקוד, אלא כאמור בעיבודים מוסיקליים שעובדו במיוחד לריקודי עם ואף נמכרו בתקליטים לריקודי עם בחנויות התקליטים הרגילות בכל הארץ.

כל אדם באשר הוא וללא הבדל דת, גזע, מין, מנת משכל, מעמד חברתי, יכולת שכנוע, קסם אישי, כלומר, כל אדם ולללא יוצא מן הכלל שנכנס לחנות התקליטים יכול היה לרכוש את התקליטים הללו או לחילופין להאזין להם בחנות. גם כיום התקליטים האלה עם העטיפה הגרפית המעוצבת נמכרים בחנויות התקליטים בצורת דיסקים. אבל כיום בגלל השינויים הטכנולוגיים של השנים האחרונות שהשפיעו רבות על הרגלי הצריכה של הישראליים, יש רק חנות תקליטים אחת בישראל שמוכרת אותם. אני לא אזכיר את שמה בגלל האיסור לפרסם בפורום. אבל רק אומר שיש בחנות הזו הרבה מאוד אוצרות מוסיקליים ובין לקוחותיה המובחרים של החנות יש לקוח ששמו שלמה ממן.

רוצים עוד רמז לחנות? בחנות יש קופה רושמת ממוחשבת של בית תוכנה ישראלי מפורסם ביותר שהמניות שלו נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב וגם בנסד"ק. לפני כמה שנים נרכש בית התוכנה על ידי ענקית מחשוב אמריקאית.

עוד רמז? מספר המסוף של תוכנת אשראית 96 (התוכנה לסליקת כרטיסי האשראי הפועלת כממשק המתממשק לתוכנת הקופה הרושמת) בבית העסק מתחיל בספרות 620 ולפניהן הקידומת -POS. כלומר, POS-620XXXX.

עוד רמז? מספר העוסק מורשה הוא מספר תעודת הזהות של בעל החנות.

וכיום???

כיום כמעט הכל סובב סביב הזמר העברי והריקודים (החדשים) כיום מבוססים על שירים עבריים שנלקחו מתוך תקליטים מסחריים של זמרים שונים.

אבל פעם עיבדו במיוחד מוסיקה לריקודי עם שגם הופצה ונמכרה בתקליטים מיוחדים לריקודי עם.

התקליטים לריקודי עם של דב זעירא ישרדו לדורי דורות וזאת מאחר ודב זעירא דאג  לשמר (מלשון שימור) את החומרים שלו על פי קריטריונים ותקנים מחמירים ביותר של ארגוני הצליל בעולם ואף דאג להפקיד את החומרים שלו בספרייה הלאומית בירושלים.

בקטלוג הספרייה הלאומית בירושלים החומרים של דב זעירא מקוטלגים כריקודי עם ישראליים והם משמשים כחומר לצרכי עבודתם של חוקרים שונים.

כל שאר החומרים של "תנועת ריקודי העם" שאינם נמצאים בספריות הלאומיות ובארכיונים הציבוריים, סביר להניח שביום בהיר אחד לאחר מותו של הבעלים שלהם, הם יגיעו אל מכולת האשפה.

ובאשר לחומרים המוסיקליים המקוריים של שלמה ממן ששמורים כיום היטב באולפני גל קול בבני ברק. כיום אין לדעת מה יהיה ביום שחברת גל קול תפסיק את פעילותה. אנחנו צריכים לקוות שחברת גל קול תמשיך לפעול לנצח נצחים, שאם לא כן, אז כל החומרים של שלמה ממן יכחדו לעד וללא כל תיעוד... החומרים של שלמה ממן שנמצאים כיום אצל אנשי מחול שונים אינם תקניים* כלל וגם נשמרים בצורה שאינה הולמת. (* - תקניים מלשון תקן)

אולפני גל קול שומרים כיום על כל החומרים של שלמה ממן על פי התקנים המחמירים של איגוד ארכיוני הצליל בעולם. וכך גם הספרייה הלאומית בירושלים. ואילו כל שאר אנשי המחול בישראל אפילו לא יודעים מה זה תקן ומה זה שימור ומה החשיבות בשימור.

אין כל צורך להוסיף על כך שכל העוסקים כיום במחול מתנגדים לשימור ובזים לשימור. הם מפחדים שהשימור יזיק להם....
לצפיה ב-'כרטיסים לפסטיבל. '
כרטיסים לפסטיבל.
03/07/2016 | 19:47
3
96
שלום רב. קניתי מספר כרטיסים לפסטיבל ולצערי לא אוכל להגיע אליהם בגלל נסיבות אישיות.
אשמח למכור אותם:
4 כרטיסים למופע הסיום (ישיבה
4 כרטיסים למופע הפתיחה (ישיבה
זוג כרטיסים חלום ליל קיץ
זוג ארוס ופסיכה
georgian flying - זוג כרטיסים

הטלפון שלי הוא 0525323702
תודה
לצפיה ב-'טיפש מי שקונה כרטיסים למופעי הפסטיבל'
טיפש מי שקונה כרטיסים למופעי הפסטיבל
03/07/2016 | 20:41
104
פסטיבל כרמיאל למרות שמו איננו פסטיבל מחול כלל, אלא מדובר למעשה בקומבינה של קומץ בודדים שבתחבולות ובדרכי עורמה עושקים את הקופה הציבורית על מנת שיוכלו להנות מאורח חיים ראוותני ולהרבות בנסיעות תענוגות לחו"ל.

ולמעשה כל מי שרוכש כרטיסים למופעי הפסטיבל, נותן את ידו לשחיתות ולעושק כספי הציבור שכאמור נעשקים בתחבולות ובדרכי עורמה ותוך כדי ניצול העדר האכיפה ההולמת במדינה.

במדינת ישראל אין כל אכיפה של חוקי המדינה ולכן כל קומבינטור יכול בתחבולות ובדרכי עורמה לעשוק את הקופה הציבורית כאשר הוא יודע שיד רוחצת יד ושמור לי ואשמור לך.... ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בפוליטיקאי ממולח שנמצא בשלטון למעלה מחצי יובל ברציפות ולמעשה מרגיש אצלו בבית בכל משרד ממשלתי שהוא הולך אליו...

ואתם הרוקדים, הרקדנים, המרקידים הפחדנים, הכוריאוגרפים של להקות המחול, המפיקים של מופעי הפסטיבל, אתם כולכם בשר תותחים!!! מנצלים אתכם ומשתמשים בכם לצורך ביצוע תחבולות בדרכי עורמה במטרה לחלוב את כספי הציבור. אתם לא מרוויחים כלום מהפסטיבל הזה והפסטיבל הזה לא מביא שום תועלת למחול העממי בישראל. מאז שנת 2013 אתם לא מקבלים אפילו קרדיט על פועלכם בפסטיבל. הפסטיבל מאז ראשיתו ב-1988 גרם למחול העממי בישראל רק נזק ולמעשה נזק בלתי הפיך.

לאחר שיסתיים עידן השליטה האבסולוטית של ממן וסלומון, תישאר רק אדמה חרוכה ולמעשה לא ישאר שום זכר לעבר.

עד מתי אתם תמשיכו לפחד ולחיות בפחד מהשליטים האבסולוטיים?
לצפיה ב-'אפשר להחזיר את הכרטיסים ולהזדכות, גם בזמן הפסטיבל עצמו'
אפשר להחזיר את הכרטיסים ולהזדכות, גם בזמן הפסטיבל עצמו
18/07/2016 | 10:29
1
14
תתקשרי להיכל התרבות ותבטלי את הכרטיסים.
לצפיה ב-'ועכשיו אפשר גם לשרשר להודעה שלך מסמכים של שלמה ממן'
ועכשיו אפשר גם לשרשר להודעה שלך מסמכים של שלמה ממן
23/07/2016 | 03:21
6
שרשור המסמך של שלמה ממן נועד לצורך בדיקת מספר הצפיות בהודעה זו המשורשרת לשרשור מת שלא ניתן עוד להקפיצו מעלה.

ולמרות המספר הנמוך ביותר של אלה שיטרחו בכלל ללחוץ על הודעה זו, המספר גבוה הרבה יותר ממספר אלה שישימו בכלל לב להודעה מסוג זה בפייסבוק. תפוז עדיף מהפייסבוק וטוב יותר מהפייסבוק ובנוסף גם הפרסומים בתפוז זוכים להיכנס למנוע החיפוש של גוגל. פייסבוק זה זבל!!! ולכן הוא נקרא בשם דרעקבוק!!!

בהצלחה!!!

לצפיה ב-' גברת סיוון כרמון מונתה השבוע לדוברת משרד התרבות'
גברת סיוון כרמון מונתה השבוע לדוברת משרד התרבות
30/06/2016 | 21:24
1
75
בשנה האחרונה מאז המינוי הפוליטי של מירי רגב כשרת התרבות, תחלופת הדוברים של המשרד היתה רבה ביותר וכפי שיפורט להלן:

בתקופת כהונתה של השרה הקודמת לימור לבנת, דוברת המשרד במשך שנים היתה גברת אור דורון. אך עם סיום תפקידה של השרה לימור לבנת ומינויה הפוליטי של מירי רגב כשרת התרבות, אור דורון נאלצה לסיים את המטלות שבהן החלה בתקופת כהונתה של לימור לבנת ולאחר מכן נאלצה לפנות את מקומה לדובר החדש של המשרד.

באופן זמני מונתה כדוברת זמנית בחורה שאינני זוכר את שמה מאחר ושוחחתי איתה בטלפון פעם אחת בלבד.

אך ביום חמישי שהיה היום השלישי של פסטיבל כרמיאל 2015, התברר לי שהתמנה למשרד התרבות דובר חדש ששמו לישי הרצוג ששימש כדובר המשרד כמה חודשים בלבד. מר לישי הרצוג התמנה לדובר המשרד כמה ימים לפני פסטיבל כרמיאל 2015.

בינואר 2016 אני מנסה ליצור קשר עם מר לישי הרצוג, אך התברר לי שהוא כבר לא דובר המשרד ומי שהתמנתה במקומו כדוברת המשרד היא גברת נעמה רוזנברג. המינוי של נעמה רוזנברג כדוברת המשרד היה בתחילת ינואר 2016 יומיים לפני שהתקשרתי אליה. כששוחחתי איתה בטלפון לראשונה בעת מינויה לתפקיד, היא לא בדיוק ידעה מהו תפקידה במשרד וזאת מאחר ולדובר משרד התרבות יש תפקיד נוסף בעל חשיבות ציבורית רבה ביותר מעבר לתפקידו כדובר המשרד. לאחר מכתב חריף ביותר ששלחתי ללשכה המשפטית של המשרד ולמבקר המשרד ולמשרד המשפטים, היועצת המשפטית של משרד התרבות הוציאה הנחייה לדוברת המשרד החדשה שבה הובהר לה מהו בדיוק תפקידה הציבורי כדוברת המשרד מעבר להיותה הדוברת הרשמית של המשרד.

אתמול (חמישי) אני מתקשר לגברת נעמה רוזנברג והתברר לי שהיא כבר לא דוברת המשרד ובמקומה מונתה גברת סיוון כרמון. בשיחת טלפון שהיתה לי אתמול עם מבקר המשרד התברר לי שהיא מונתה השבוע לדוברת המשרד בדיוק יומיים לפני שהתקשרתי... מעניין כמה זמן תחזיק גברת סיוון כרמון כדוברת משרד התרבות.

בנסיבות העניין נראה שאף אחד לא מסוגל להסתדר עם השרה הפוליטית מירי רגב...

ואגב, גם גברת אורלי פרומן מנכלית המשרד פרשה מהתפקיד לאחר מינויה הפוליטי של רגב. וכך גם אחרים במשרד שפרשו לאחר מינויה הפוליטי של רגב.

ועכשיו אני אתן תשובה לכל אלה ששואלים מה בכלל הקשר של נושא הפוסט הזה לריקודי עם ולמה בכלל אני מפרסם את הידיעה הזו דווקא בפורום ריקודי עם, אז זו תשובתי:

בחרתי לפרסם את הידיעה הזו בפורום ריקודי עם מאחר ומרבית מהעוסקים כיום בתחום הולכים לפסטיבל כרמיאל ורוכשים מכספם כרטיסים למופעי הפסטיבל.

אם העוסקים בתחום לא היו רוכשים כרטיסים למופעי הפסטיבל, לא הייתי מפרסם את הידיעה הזו בפורום הזה!!! הידיעה הזו מפורסמת כאמור רק בגלל שמרבית רוקדי ההרקדות כיום ומרבית הגולשים בפורום הזה (למיטב ידיעתי) רוכשים מכספם כרטיסים למופעי הפסטיבל. והדבר הזה מקומם אותי ביותר!!!

ברצוני לומר לכל אותם רוכשי כרטיסים למופעי פסטיבל כרמיאל, שמופעי הפסטיבל במתכונתם הנוכחית הם כאלה רק בגלל משרד התרבות!!! וזה הקשר של נושא הפוסט לפורום הזה. וכפי שתראו בפוסט הבא שאני אפרסם כאן בפורום, אתם בשר התותחים של קומץ בודדים שצוחקים כל הדרך אל הבנק וממנו!!! הפסטיבל הוא למעשה קומבינה לצורך חליבת הקופה הציבורית בתחבולות ובדרכי עורמה על מנת שקומץ בודדים יוכל להנות מאורח חיים ראוותני ביותר ולהרבות בנסיעות לחו"ל. ואתם הרוקדים והרקדנים והכוריאוגרפים של להקות המחול, אתם בשר תותחים!!! פרטים נוספים בפוסט הבא...

ולמען הסר ספק,

ברצוני להדגיש ולציין שאין לי כל ביקורת או טענה על ההרקדות המתקיימות בפסטיבל כרמיאל. כל הביקורת שלי על פסטיבל כרמיאל היא על מופעי הפסטיבל ועל מופעי הפסטיבל בלבד!!!! ולרבות על כל מי שקשור למופעי הפסטיבל ולהפקתם.
לצפיה ב-'תיקון טעות סופר'
תיקון טעות סופר
30/06/2016 | 21:38
51
בהודעתי הקודמת נפלה טעות:

אתמול (חמישי) אני מתקשר לגברת נעמה רוזנברג והתברר לי שהיא כבר לא דוברת המשרד ובמקומה מונתה גברת סיוון כרמון.

הכיתוב הנכון הוא (התיקון מודגש)

אתמול (רביעי) אני מתקשר לגברת נעמה רוזנברג והתברר לי שהיא כבר לא דוברת המשרד ובמקומה מונתה גברת סיוון כרמון.

לצפיה ב-'המצב גרוע ביותר וכולם כולל כולם נמצאים בתרדמת ולא עושים כלום'
המצב גרוע ביותר וכולם כולל כולם נמצאים בתרדמת ולא עושים כלום
25/06/2016 | 21:42
17
133
מעיון בתצלום המסך המצורף מטה ניתן לראות שמאז שנת 2012 שבה הוציא גדי ביטון את התקליטורים של פרוייקט צעד קדימה, לא יצא שום תקליטור לריקודי עם!!!

למעט תקליטי הבה נרקודה של דב זעירא שזכו בזמן האחרון להפקה מחודשת מעל גבי תקליטורים ותקליטור הילדים של עמוס ברזל, לא יצא שום תקליטור של ריקודי עם!!!

ואם יצא משהו מקורי ואורגינלי, אז מדובר בתקליטורים שנמכרים או מחולקים במחתרת.

ניר דן המומחה של הפורום לתקליטורים ותקליטים, תגובתך מתבקשת.

למיטב ידיעתי הנושא לא מעניין כיום כלל את מר ירון מישר וכיום הוא מתרכז בוידאו בלבד. אם הנושא היה מעניין את ירון מישר הוא היה יוזם ביחד עם חברו וידידו שלמה ממן הפקה מחודשת של תקליטי מנגינות מעל גבי תקליטורים והפצתם לשוק המתמחה.

והמרקידים כיום????

הצחקתם אותם וגם אותי. לרובם אין שמץ של מושג במוסיקה לריקודי עם ולמעשה רובם הם לא יותר מאשר מכסחי השירים כפי שכינה אותם בעבר מר גיל עופר בחוברת שלו אותה הפיץ (האם אתם זוכרים את גיל עופר? כנראה שלא...), או המפיצים של מכסחי השירים. רוב המרקידים כיום מעדיפים בכלל להעתיק (או לקבל מתנות באימייל...) ולא לרכוש סחורה מקורית ורובם בכלל מסתפקים בקבצי MP3 מחורבנים ומצחינים.

האם אתם זוכרים את מר יואב אשריאל, מישאל ברזילי, יהודה עמנואל???

הם אלה שהחלו במלאכת כיסוח השירים ולמעשה נתנו את ידם לתופעת כיסוח השירים תוך כדי ניצול אוזלת ידיו של המדור ההסתדרותי שלא היו לו את היכולות לעצור את הנזקים שהם גרמו לתחום.

וגדי ביטון?

גדי ביטון הוא רק התלמיד של המורים שלו ששמם הוזכר לעייל. גדי ביטון המשיך במסורת אותה למד מהמורים שלו יוזמי ההשתלמויות שרק גרמו נזק לתחום בהשתלמויות המסחריות שלהם.

אבל גדי ביטון להבדיל מהמורים שלו ניחן בכריזמה, דבר שהקנה לו וממשיך להקנות לו יתרונות שאין לאחרים...

ושלמה ממן?

כיום מעניין אותו רק כסף!!! מאז שהוא גילה את תענוגות כרמיאל, הוא זנח את היצירה האמנותית לטובת התענוגות שמקנה לו פסטיבל כרמיאל. וכיום הוא עוסק בבימוי ובהפקה של מופעי זמרים מפורסמים ידועי שם כאשר הרקדנים שלו משמשים להם כתפאורה. האלמנטים הפולקלוריסטיים אבדו לחלוטין מהפקותיו המיוחצנות של שלמה ממן והם קיימים עדיין רק באותן הפקות שלא זוכות ליחסי ציבור ולפרסום כלל.
לצפיה ב-'תגובתי המתבקשת'
תגובתי המתבקשת
26/06/2016 | 00:33
16
123
אינני מומחה הפורום לתקליטורים ולקלטות.
לצפיה ב-'בשנת 2011 אתה סיבכת אותי בתביעה משפטית של ירון מישר...'
בשנת 2011 אתה סיבכת אותי בתביעה משפטית של ירון מישר...
26/06/2016 | 19:46
96
יש לך מזל גדול שאין לי כסף לעורכי דין. אחרת הייתי הולך לעורך דין מומחה (כמו ד"ר שרה פרזטני) והייתי מגיש תביעה נגדית... ומאחר ומדובר בעורך דין מומחה, הייתי שופך לו את כל מה שאני יודע והייתי גם מזמר לו והייתי מאלץ אותך באמצעות עורך הדין המומחה לתת עדות בעניין הדברים שכתבת בפורום או לחילופין להכחישם. להלן תקציר הדברים:

כשפניתי בפורום הזה בשנת 2011 בשאלה למר ירון מישר מדוע ולמה אין אפשרות לרכוש אצלו את דיסק ריקודי הילדים של שלמה ממן, ירון מישר בחר למלא את פיו מיים ושתק כמו דג ולמעשה התחמק לחלוטין מתשובה עניינית. אך למרות זאת אתה בחרת לקחת סיכון ואתה לא הצלחת להתאפק ובחרת להגיב בפורום וטענת שאתה ראית את ירון מישר מוכר בהשתלמות למרקידים את דסק ריקודי הילדים של שלמה ממן... דיסק שלא מופיע כלל (נכון לשנת 2011) בקטלוג רוקדים. ולמעשה אתה חשפת את עצמך לסיכון מיותר...

ירון מישר בחר שלא להכחיש את טענתך ולמעשה המשיך בשתיקתו. וניתן לראות בכך שתיקה כהודאה דמיא. כלומר, אם ירון מישר לא הכחיש את טענתך, אז לעניות דעתי ניתן לראות בכך הודאה.

שתיקה כהודאה דמיא זו גרמה לי לכתוב מאוחר יותר ביוני 2011 בשרשור על ערוץ היוטיוב של המרקיד ניסים בן עמי שנמחק מיוטיוב (זוכרים?) על התקליטים והתקליטורים שהוא מוכר ומכר בעבר שאינם מופיעים כלל בקטלוג רוקדים ולעולם לא הופיעו בקטלוג רוקדים. ולמעשה הדברים שנכתבו אז בשרשור על ניסים בן עמי הם אלה שהרגיזו וגרמו לירון מישר להגיש את התביעה.

לגבי כל שאר הדברים שכתבתי אז בפורום שכביכול, ושוב, כביכול בגינם הוגשה התביעה, הכל היה אמת לאמיתה ואין בהם ומעולם לא היה בהם הוצאת לשון הרע וירון מישר אף טען בכבודו ובעצמו שאינו מדווח לאקו"ם על היצירות מאחר ויש לו הסכם איתם בו הוא פטור מדיווח על היצירות עקב המכירות הנמוכות של תקליטורים בשנים האחרונות. אם יש אמת או אפילו שמץ של אמת בדברים שנכתבו, אז אין בהם לשון הרע!!!

ולכן מעתה ואילך אין להתייחס לעניין אקו"ם כלל!!! אלא לעניין תקליטור ריקודי הילדים של שלמה ממן שאתה בחרת לגלות לכולם מעל גבי פורום זה  שירון מישר מוכר אותו ולמרות שאיננו מופיע כלל בקטלוג רוקדים וגם לא בשום קטלוג אחר ואף לא באקו"ם. ולמעשה אתה בדבריך התחלת להניע גלגלים שלא ניתן היה אפשר לעצור אותם עוד... ולמעשה אתה הזכרת לי את התקליטים הלבנים שנמכרו אז בראשית שנות ה-90 ברחוב ברדיצ'בסקי 20 בתל אביב דלת מול הדלת של משרדי חברת ממן הפקות וארועים בע"מ.

כאשר שני אנשים שונים טוענים טענות שונות ומנוגדות לחלוטין, אחד מהם משקר!!!! אני לא רוצה לגלות בפורום הזה מי השקרן, אבל המבין יבין ודי לחכימא ברמיזא...
לצפיה ב-'טוב תראה - '
טוב תראה -
27/06/2016 | 02:52
12
97
1) אני לא ממש זוכר מה כתבתי ב- 2011.
2) לא מקובל עליי שאתה מאשים אותי בכך שסיבכתי אותך בתביעה שירון הגיש נגדך. אתה, ידידי החושף, סיבכת את עצמך. אל תקשור אותי לצרות שבהן אתה מסתבך.
3) אני עוקב אחרי כל הפרסומים שלך כאן בפורום, שלרובם הגדול זה כלל אינו המקום המתאים. זה פורום ריקודי עם, לא פורום שחיתויות. כמו שאתה מתנסח כאן לאורך זמן כלפי מספר אנשים, אתה חושף את עצמך לתביעת ענק בגין הוצאת דיבה ולשון הרע. גם אם לצורך העניין יש בידך מסמכים שיוכיחו את נכונות טענותיך, אלה יכולים להיות אך ורק מסמכים שהשגת בדרך חוקית לחלוטין (יהיה עליך להוכיח זאת עבור כל אחד מהמסמכים שיש ברשותך. עד כמה שאני יודע אינך עיתונאי ולכן תהיה חייב לחשוף מקורות). כל מסמך אחר לא יוכל להוות ראיה קבילה.
אם אתה משוכנע לחלוטין שעלית על מעשה שחיתות, הכתובת היא משטרת ישראל ומערכת המשפט. לא הפורום הזה.
ממליץ לך להפסיק להכפיש פה אנשים כאלה ואחרים. לא נראה לי שתוכל לעמוד במינוס האדיר שיווצר לך בחשבון הבנק אם לא תוכל להוכיח את נכונות טענותך במקרה שתדרש להתייצב לדין.

לצפיה ב-'זה פורום ריקודי עם? ואני חשבתי פורום גרפיקה...חחח'
זה פורום ריקודי עם? ואני חשבתי פורום גרפיקה...חחח
27/06/2016 | 12:37
63
לצפיה ב-'יוסף חושף השחיתויות לסבתא שלי לא היו גלגלים. '
יוסף חושף השחיתויות לסבתא שלי לא היו גלגלים.
27/06/2016 | 13:19
2
94
לכן הסבתא שלי ז"ל,  לא היתה קטר רכבת  שמספרו  70-414.  גם לא יכלה לו רצתה להיות,  מספר  25-306  של מרכזת הטלפון הישנה של בזק בירושלים.      יוסף גורקה היקר, לאור האמור לעיל, אינך יכול לטעון שאנני לוקח אותך במלוא הכבוד והרצינות.   מאחר והודת בכתב כאן ועכשיו בפורום, שמשאביך הכספיים מוגבלים עד דלים.   על כן יוסף יוסף, "יא-איבני" (בני), כנראה שטרם הפנמת את השינוי במציאות. כל הבחורים הטובים שפעלו רבות למענך בהתנדבות מאחרי הקלעים אצל ירון מישר, לבטל את התביעה המשפטית כנגדך. אלה לא יעמלו למענך בשנית.  למזלך ממש עד לאחרונה, לאיש לא בא להתעסק איתך, אך לא לעולם חוסן, חכה שלמישהו ישרף הפיוז עליך.  כנראה שאין לך מושג כמה עולה לקחת עו"ד, רק כדי שייצג אותך  למול תביעה משפטית, עוד בטרם החלו התהליכים המשפטיים עצמם !
 על כן "דיר באלכ" (הזהר),  אין עוד צ'אנס חוזר.

מכתב התנצלות לירון מישר       25/10/2011
אני מתנצל ומביע חרטה על כך שירון מישר נפגע מהדברים שכתבתי עליו בתום לב בפורום בתפוז. מעולם לא היתה לי כל כוונה לפגוע בירון מישר או במישהו אחר. מכיוון שאני מתעניין בכותרי מוסיקה כבר 27 שנים, הדברים נכתבו בתום לב בפורום בתפוז על מנת לדון בנושא, ולא חלילה בשביל לפגוע בירון מישר או במישהו אחר.
ירון הסביר לי כבר לפני פנייתו לבית המשפט, שהוא משלם לאקו"ם תמלוגים כחוק על כל התקליטורים שהוא מוכר על פי הסכם בינו לבין אקו"ם המאפשר לו תשלומים גלובליים, על הדיסקים הריקים עוד לפני שנצרבו, וזאת בשל הכמות הקטנה המיוצרת מכל סידרה ושאינה מצדיקה השקעת עבודה של אקו"ם ברישום וקיטלוג של תכולתו של כל תקליטור ותקליטור.  אני חוזר בי מהטענה שראיתי את ירון מוכר תקליטורים שאינם בקטלוג שלו. אני גם לא חושב שירון צריך לפרט את פעילותו העסקית בפורום או בכל מקום אחר.         יוסי גורקה.    

לצפיה ב-'אבקש ממך להשיב ולהגיב בצורה עניינית ומכבדת ולגופו של עניין'
אבקש ממך להשיב ולהגיב בצורה עניינית ומכבדת ולגופו של עניין
28/06/2016 | 00:19
59
ולא לנסות בתחבולות שונות להסיט את הדיון לכיוונים אחרים.

אבקש ממך שוב להשיב ולהגיב בצורה עניינית ומכבדת ולגופו של עניין בנושא תקליטים והקלטות מקור לריקודי עם. ואם אינך בקיא בנושא ואין לך שמץ של מושג בנושא זה, עדיף שלא תגיב כלל.

לצפיה ב-'הבהרה נוספת לרקדן ולכל שאר גולשי הפורום'
הבהרה נוספת לרקדן ולכל שאר גולשי הפורום
28/06/2016 | 16:16
61
אני מתעניין בתקליטים מקוריים לריקודי עם מאז שנת 1984. זה מה שמעניין אותי וזה התחביב שלי כבר למעלה מ-30 שנה.

אני לא מתכוון להפסיק להתעניין במה שמעניין אותי כבר למעלה מ-30 שנה (תקליטים מקוריים לריקודי עם), רק בגלל שיש כמה אנשים שהתחביב שלי לא מוצא חן בעינהם... "לא מוצא חן בעינהם" זה נכתב בלשון המעטה...

למרות שתחום המוסיקה ותחום הזמר העברי מתנהל כולו או כמעט כולו לאור הזרקורים ובנוסף יש כיום גם אתרים רבים ברשת שמתפרסמים בהם סינגלים והצעות למימון המונים, תחום התקליטים והמוסיקה לריקודי העם התנהל תמיד במחשכים ובאפלה מוחלטת וכיום בעידן רשתות המידע אין שום מקום שניתן למצוא בו מידע מקצועי ומוסמך בעניין תקליטים ומוסיקה לריקודי עם.

אני כאמור מתעניין בנושא למעלה מ-30 שנה וזה כאמור התחביב שלי. לא מקובל למנוע מאדם בזדון ובאופן מכוון להתעניין ולעסוק במה שמעניין אותו. ולכן הפחדות ואיומים והתראות ותביעות משפטיות, אינם הדרך למנוע מאדם להתעניין במה שמעניין אותו. אני גם לא חושב שצריכה בכלל להיות דרך למנוע מאדם להתעניין במה שמעניין אותו. זכותו של כל אדם באשר הוא להתעניין במה שמעניין אותו ולאף אדם אין את הזכות להתערב בתחביביו של אדם אחר ולנסות בזדון ובאופן מכוון למנוע ממנו להתעניין ולעסוק במה שמעניין אותו.

הפחדות ואיומים והתראות ותביעות משפטיות נועדו למעשה לצורך השתקה של דיונים ציבוריים וביקורת ציבורית בנושאים שונים וחשובים. התביעות האלה קרויות בעגה המקצועית תביעות השתקה.

אם ההתנגדות לפרסום מידע היא כל כך גדולה עד כדי כך שמשתמשים בתביעות השתקה, אז ככל הנראה יש דברים בגו....

ושוב לסיום, אני לא מתכוון להפסיק להתעניין במה שמעניין אותי למעלה מ-30 שנה (תקליטים מקוריים לריקודי עם), רק בגלל שיש כמה אנשים שהתחביב שלי לא מוצא חן בעינהם...
לצפיה ב-'ראה בבקשה את הודעתך בפורום מתאריך 15/05/2011'
ראה בבקשה את הודעתך בפורום מתאריך 15/05/2011
28/06/2016 | 00:02
7
50
ואני מצטט את הודעתך במלואה מתאריך 15/05/2011. ובנוסף ראה גם תצלום מסך מטה וגם קישור להודעתך המקורית. אני מאוד מקווה שהקישור עובד וכך תוכל גם לקרוא את השרשור במלואו.

"אני משוכנע לחלוטין שראיתי אותו באחת
מההשתלמויות האחרונות, כשהוא מחזיק בידיו בדיוק את התקליטור שאתה מחפש.
המלצתי - צור איתו קשר ושאל.
בתקליט מופיעות היצירות הבאות:

* נד נד
*ברבאבא
* הטיול הקטן
* חג יובל-אחותי הקטנה
* בת צורים (אשריאל)
* מים מים (אלזה דובלון, וזה הביצוע הטוב ביותר שהופק עד עצם היום הזה!)
* ילדיסקו (?)
* שובי דובי
* אור חבצלות (שטורמן)
* ארץ ישראל שלי
* היפו היפי
* יש לי חבר
* תרנגול בן גבר
* עגלה עם סוסה
* חוטים של גשם"

אבקש לקבל את התייחסותך העניינית לגופו של עניין בעניין ההודעה שכתבת שעוסקת בתקליטור ריקודי הילדים המקורי של שלמה ממן.

ועל מנת למנוע ממך כל ניסיון להתחכם איתי, אני מדגיש ומציין שאני מעוניין לרכוש את התקליטור המקורי והאורגינלי עם העטיפה המעוצבת ולא את התעתיק שהועתק מהמקור.

אם תשיב לי בצורה עניינית ומכבדת, אשמח להמשיך איתך את הדיון בצורה עניינית ומכבדת. ואם לאו, היה שלום.

כמו כן, אשמח לנהל דיון ענייני ומכבד עם כל גולש בעניין הנידון (תקליטים מקוריים לריקודי עם). והנושא בהחלט קשור לריקודי עם.

אני מדגיש ומציין שבעניין הנידון אין לי כל כוונה לפגוע באף אחד. אני פשוט חובב וגם אספן של חומרים מקוריים ואני מעוניין לרכוש חומרים מקוריים ולא תעתיקים. אשמח כאמור לנהל איתך וגם עם גולשים אחרים דיון ענייני ומכבד בעניין הנידון שקשור כאמור לריקודי עם.
לצפיה ב-'התזמון שלך נפלא'
התזמון שלך נפלא
28/06/2016 | 00:08
6
68
כן, גם אני נברתי הלילה בארכיון הפורום, גם אני הגעתי לפוסט הזה. הקדמת אותי ב- 5 דקות.
הציטוט שלי אינו מתייחס לירון מישר אלא לשלמה ממן, שהחזיק בידיו את התקליטור הנ"ל, אלא שאתה פשוט לא הבנת את זה וקפצת למסקנה שמדובר בירון מישר. אז זהו, שלא.
וגם אם ירון מישר היה זה שהחזיק בידו את התקליטור הנ"ל, מה הביא אותך לחשוב שהוא עסק בשיווקו?

לצפיה ב-'כיצד ואיך ניתן לרכוש את התקליטור המקורי הזה?'
כיצד ואיך ניתן לרכוש את התקליטור המקורי הזה?
28/06/2016 | 00:55
5
48
אם ניתן לרכוש את התקליטור המקורי הזה ולמעשה כל אדם באשר הוא וללא יוצא מן הכלל, יכול לרכוש את התקליטור המקורי הזה, אז אין לי כל שאלה נוספת ובזאת מסתיים הדיון בעניין זה.

אבל אם לא ניתן לרכוש את התקליטור המקורי הזה והמכירה או החלוקה היא למיוחסים בלבד, אז יש לי שאלות נוספות:

1. מדוע ולמה התקליטור המקורי הזה איננו מופיע כלל במערכות המידע של אקו"ם?

2. האם מכירה בישראל של כותר מקורי המכיל יצירות ישראליות שאיננו מופיע כלל באקו"ם היא חוקית וכשרה?

3. אם לאו, מה דעתך בעניין אי החוקיות והפרת זכויות היוצרים?

4. אם כן, האם אתה או מישהו אחר יכול להפנות אותי בבקשה לחוק או תקנה או נוהל או רשיון או הסכם או הרשאה, המאפשרים למכור כדין תקליטורים מקוריים עם יצירות ישראליות ללא כל דיווח לאקו"ם?

ברצוני להדגיש ולציין שבמקרה עסקינן מדובר בתקליטור מקורי ולא בתעתיקים כפי שמוכר ירון מישר. ולכן לעניות דעתי ההסכם שיש לירון מישר עם אקו"ם בעניין מכירת התעתיקים הפוטר אותו מדיווח על תכולת התקליטורים איננו רלוונטי לעניין מכירת תקליטורים מקוריים.

בעניין זה חשוב להדגיש ולציין שאמנים מתחילים בזמר העברי עובדים כיום עם אתרי מימון המונים לצורך גיוס כספים מהציבור להפקת תקליטורים מקוריים . כל התקליטורים של האמנים המתחילים שדגמתי שמגייסים כספים מהציבור באתרי מימון ההמונים מדווחים לאקו"ם על התקליטורים שלהם ועל תכולתם ולמרות שהכמות של המכירות היא נמוכה ביותר.

ושוב, אין לי כל כוונה לפגוע באף אחד. אני מעוניין לרכוש הפקות מקור והפקות מקור בלבד ולא העתקים.

אשמח להמשך דיון ענייני לגופו של עניין בנושא זה.
לצפיה ב-'מתוך אותו פוסט שפרסמתי ב- 2011'
מתוך אותו פוסט שפרסמתי ב- 2011
28/06/2016 | 09:23
4
47
'המלצתי - צור איתו קשר ושאל'.

לצפיה ב-'אתה שוב מתחמק מדיון ענייני בנושא ומגיב בצורה לקונית....'
אתה שוב מתחמק מדיון ענייני בנושא ומגיב בצורה לקונית....
28/06/2016 | 15:39
30
הפוסט דאז ממאי 2011 היה פוסט שפתח ירון מישר ואני פניתי בפוסט זה בשאלה לירון מישר ושאלתי אותו מדוע ולמה לא ניתן לרכוש את תקליטור ריקודי הילדים של שלמה ממן. ירון מישר אישר את טענתי אך בחר שלא להשיב עניינית לשאלתי. ואילו אתה בחרת להגיב בפוסט זה לשאלתי המפורשת למר ירון מישר, אך לא ציינת במפורש כי הינך מתכוון בכלל לשלמה ממן. ולכן ניתן להסיק מכך שאתה התכוונת לירון מישר וזאת מאחר וירון מישר הינו בעל עסק לממכר תקליטורי מוסיקה. ואילו שלמה ממן אינו בעל עסק לממכר תקליטורים ותקליטים. אם התכוונת בכלל לשלמה ממן, היית צריך לציין את שמו במפורש וזאת מאחר והשרשור היה שרשור שפתח ירון מישר ושאלתי הופנתה במפורש למר ירון מישר. בעקבות תגובתך דאז, אני מצידי בחרתי שלא לפנות באפן אישי למר ירון מישר וזאת מאחר ומרבית החומרים שמוכר ירון מישר הם תעתיקים ולא חומרים מקוריים ואני כאמור מעוניין לרכוש את המקור ולא תעתיקים ולכן לא פניתי דאז לירון מישר בעניין זה.

נשאלת עכשיו שאלה נוספת ואני אשתדל לנסח אותה בזהירות על מנת שלא לפגוע באף אחד וזאת מאחר ואין לי כל כוונה לפגוע באף אחד ולכן אני לא אזכיר את השם,

אני זוכר היטב שבשנת 1990 נמכרו ברחוב ברדיצ'בסקי 20 בתל אביב תקליטים לבנים לריקודי עם וגם תקליטי מנגינות של שלמה ממן. חנותו של האדם שעסק במכירתם היתה בסמוך למשרד ההפקות הפרטי של שלמה ממן. האדם שעסק במכירתם נהג למכור אותם גם בהשתלמויות למרקידים. האם האדם שמכר אותם ביצע את המכירה עבור שלמה ממן שהוא זה שלמעשה ביצע את המכירה בפועל?

האם לשלמה ממן יש בכלל הרשאה למכור תקליטים ותקליטורים מקוריים שאינם מופיעים באקו"ם?

להזכירך שאז היה שנת 1990 והאינטרנט טרם היה כפי שהוא מוכר לנו כיום. ובאותם הימים מכירות התקליטים והקלטות והתקליטורים היו גבוהות עדיין ולמיטב ידיעתי כל מפיק כותרים נדרש לדווח לאקו"ם על תכולתו של כל כותר.

ואילו למיטב ידיעתי התקליטים הלבנים וגם תקליטי מנגינות של שלמה ממן וגם תקליטים של אחרים מעולם לא הופיעו במערכות המידע של אקו"ם וגם לא במערכות המידע של הספרייה הלאומית וגם לא בשום מערכת מידע אחרת הפתוחה לציבור.

ועל מנת שלא לפגוע באף אחד מאחר ואין לי כל כוונה לפגוע באף אחד, אני נאלץ לעצור כאן ולא להמשיך הלאה ולמרות שיש לי עוד הרבה מה לכתוב אבל לא ניתן לכתוב עוד בלי להזכיר שמות של אנשים ברמז.

אנא ממך, האר בבקשה את עיניי ואל תנסה להסתפק בהגנה על כבודך.

אני לא מתכוון להפסיק להתעניין במה שמעניין אותי כבר למעלה מ-30 שנה (תקליטים מקוריים לריקודי עם), רק בגלל שיש כמה אנשים שהתחביב שלי לא מוצא חן בעינהם... ולא מוצא חן בעינהם זה בלשון המעטה...
לצפיה ב-'אני רואה שאתה לא מעוניין לדון בצורה עניינית ומכבדת....'
אני רואה שאתה לא מעוניין לדון בצורה עניינית ומכבדת....
30/06/2016 | 01:57
2
35
וכך גם כל שאר הגולשים בפורום הזה.... אז למה בכלל אני צריך לכבד אותך???

וזה מראה לי מי הוא בדיוק שלמה ממן....

אם אני צריך לכבד מישהו בפורום, אז זה רק את אותם גולשים שהם נגד פסטיבל כרמיאל ומתחו כאן בפורום ביקורת נוקבת על הפסטיבל. רק אותם אני מוכן לכבד!!! כל השאר הם פחדנים ולקקנים שמלקקים לשלמה ממן ולאהרון סלומון...

ואגב, אתמול בבוקר (רביעי) פניתי במייל למנכ"ל אחת החברות המעסיקות את שלמה ממן כספק שירותים וביקשתי ממנו קובץ בפורמט PDF עם נתונים אמנותיים מקצועיים על פעילותו האמנותית מקצועית של שלמה ממן לשנת הפעילות תשע"ו. בשעה 08:38 קובץ ה-PDF כבר היה ברשותי על אפו ועל חמתו של שלמה ממן ועל אפם וחמתם של כל הלקקנים המלקקים לו. קובץ ה-PDF שהועבר לרשותי מכיל גם נתוני XMP בפורמט XML. כעת אני מתגלגל מצחוק על שלמה ממן שהוא אדם עקשן ואטום לחלוטין שלא מסוגל להבין כלום ובטוח שהשמש זורחת לו מהתחת...

שיבושם לך!!! תמשיך ללקק לשלמה ממן!!!
לצפיה ב-'ובכן, אדוני החושף'
ובכן, אדוני החושף
30/06/2016 | 11:19
1
61
1) בניגוד למה שאתה חושב, אני לא חייב לך דבר. אם יש לך בעייה עם הניסוחים שלי, לא נורא, תתמודד.

2) היות ואני מגדיר 'כבוד' בצורה שונה לחלוטין מהאופן שבו אתה מגדיר את המונח הזה, סמוך עלי שאני ישן טוב מאוד בלילה גם בלי הכבוד שלך.

3) השאלה לאן אני דוחף את הלשון שלי היא ענייני הפרטי. במקום שבו היא נמצאת
אין כל ספייס לאף שלך.

4)  הדיווחים שלך על קבצים בפורמטים כאלה ואחרים שהגיעו לידך, לא מעניינים כאן אפילו זבוב, גם אם יהיו בפורמט XXX.

תמשיך להתגלגל מצחוק, ותהיה בריא.

לצפיה ב-'אין לי כל בעייה עם הניסוחים שלך. נקודה.'
אין לי כל בעייה עם הניסוחים שלך. נקודה.
30/06/2016 | 20:08
46
הבעייה איתך וגם עם כל שאר הגולשים בפורום הזה שאתם לא מוכנים לדון בעניין תקליטים מקוריים לריקודי עם ולא מוכנים לחשוף את המקומות הסודיים שבהם ניתן לרכוש תקליטים מקוריים לריקודי עם של שלמה ממן ואחרים.

מאז מרץ 2011 שהתחלתי לכתוב בפורום הזה, הזכרת בכל תגובותך הרבות ביותר רק בית עסק אחד בלבד שניתן לרכוש בו תקליטים של שלמה ממן והוא אחים ראובני בדרך ההגנה בתל אביב. אבל אצל אחים ראובני יש רק את נווה מדבר, בת שלמה, ופעמוני מזרח.

מה עם כל שאר החומרים המקוריים של שלמה ממן?

היכן ניתן לרכוש אותם?

את זה אתה לא מוכן לגלות לי וגם שאר הגולשים בפורום לא מוכנים לגלות לי. וכאילו שאם אני אלך לחנות של פלוני אלמוני וארכוש את כל המלאי שבחנות שלו, יגרם למישהו נזק.

ואנא ממך ומכם, אל תפנו אותי אל ירון מישר מאחר והוא לא מוכר חומרים מקוריים. הוא מוכר תעתיקים.
לצפיה ב-'מצב הפורום'
מצב הפורום
29/06/2016 | 13:42
1
68
זה מה שנותר מהפורום?
נקווה שאחרי כרמיאל הפורום יראה יותר פעיל
לצפיה ב-'זה מה שהטלפונים הסלולריים מסוג אייפון ודומיו עשו לפורום הזה'
זה מה שהטלפונים הסלולריים מסוג אייפון ודומיו עשו לפורום הזה
30/06/2016 | 02:23
46
וכך המצב גם במרבית הפורומים האחרים ברשת שהיו פעילים בעבר.

כמעט כולם הצביעו ברגליים ועברו אל הטלפון הסלולרי החדש מסוג אייפון ודומיו שזכה בישראל לשיעורי חדירה גבוהים ביותר וכמעט כולם משתמשים בו ורק בו.

ומאחר ומרבית הגולשים הפנו עורף למחשב ה-PC ועברו אל הטלפון הסלולרי החדש, טבעי הדבר שיעדיפו להשתמש ביישומים המותאמים במיוחד לטלפון הסלולרי החדש שכבש את העולם וקבר את מחשב ה-PC.

ומאחר ורבים זנחו את מחשב ה-PC ועברו אל הטלפון הסלולרי החדש, טבעי הדבר שיעדיפו להשתמש בפייסבוק ומהסיבה שהוא מותאם במיוחד לטלפון הסלולרי החדש. מערכות הפורומים הישנות והטובות מותאמות במיוחד למחשב ה-PC שרבים כאמור זנחו את השימוש בו. וזו למעשה הסיבה להצלחתו המטאורית של הפייסבוק. וזו גם הסיבה לכך שרבים נטשו את הפורומים הישנים והטובים ועברו אל הקבוצות בפייסבוק המותאמות במיוחד לטלפון הסלולרי החדש.

הטלפון הסלולרי החדש זו הסיבה למצב הפורום ולא שום סיבה אחרת!!!

לצפיה ב-' מי מכיר מי יודע - Cynodon dactylon ?'
מי מכיר מי יודע - Cynodon dactylon ?
26/06/2016 | 15:26
4
102
Cynodon dactylon  -  יבלית,  צמח רע שתלטן !  רב-שנתי שכיח ומטריד מאוד בפרדסים, בשדות, בדשאים ובגינות.   מתרבה הן על ידי זרעים והן על ידי קני שורש, המתפשטים מתחת לפני הקרקע עד לעומק של מטר .   ועל כן נחשב  ל "עשב שוטה." צמח זה הוא בעל יכולת שרידות גבוהה והדברתו קשה ביותר.

יוסף גורקה,  אין עליך איש יקר !   ניכסת לך אישית, את הפורום, את המחול העממי, את הפקות והקלטות המקור,  את פסטיבל כרמיאל, וגם העלת בשורשיך את שלמה ממן וירון מישר, שיבורכו ויחיו חיים ארוכים.   

נכון שעולמנו פעם היה שטוח וישר ואחר כך כאילו נהיה כזה עגול,  לאחרונה אתה הוא שגילית שהוא במצבו העגום עקום,      דאגתך וחרדתך הקיומית עד מתי ? ?   

לצפיה ב-'בקרוב אני אחשוף מי מימן את מופע ההצדעה ליואב אשריאל....'
בקרוב אני אחשוף מי מימן את מופע ההצדעה ליואב אשריאל....
26/06/2016 | 20:08
89
בתאריך 21/06/2016 התקיים בתיאטרון גבעתיים מופע הצדעה ליואב אשריאל בבימויו ובהפקתו של שלמה ממן ובהשתתפות זמרים.

כעת יש ברשותי את פרטי העמותה שמימנה את המופע, אבל בטרם אחשוף את שמה אני רוצה לבדוק באיזה עמותה בדיוק מדובר ומיהם האנשים העומדים מאחורי העמותה והאם העמותה קיבלה בשנים האחרונות תמיכה ממשרד ממשלתי ובמקרה שכן על פי איזו תקנה תקציבית הועברה התמיכה לעמותה.

בדיקות שכאלה לוקחות כידוע זמן.

בכל מקרה יש ברשותי את שם העמותה ושמה יפורסם כאן בפורום גם אם אני לא אצליח להשיג נתונים נוספים אודות פעילות העמותה.

כך או כך,

משיחת טלפון שקיימתי הערב עם עובדת בכירה ביחידת החשבת הכללית במשרד האוצר, נמסר לי שדו"ח הביקורת בעמותת הפסטיבל יועבר אלי בימים הקרובים.

המשך יום נעים לכולם.
לצפיה ב-'מאד עצוב שלאיש הזה אין מינימום של כבוד עצמי'
מאד עצוב שלאיש הזה אין מינימום של כבוד עצמי
29/06/2016 | 18:58
2
81
אין בו רגישות וביקורת עצמית
אינו חש כי הוא לא רק שאינו מעניין איש בחשיפות שלו
אלא כי הוא גם ממאיס את עצמו.

בארצות הברית
יש להתנהלות שלו כלפי שלמה ממן הגדרה
ההגדרה היא עבירה פלילית:
העבירה היא      STALKING
בארה"ב,, את האיש הזה שרודף את שלמה ממן
היו מזמן כולאים אותו מאחרי סורג ובריח
והואיל ואנחנו בישראל, ואין כאן חוק מקביל לחוק האמריקאי,
אנחנו נאלצים להכיל את האיש הזה
כשם שאנו מכילים את חנין זועבי.

לצפיה ב-'תודה לשלמה ממן ולירון מיישר על ערב ההוקרה ליואב אשריאל'
תודה לשלמה ממן ולירון מיישר על ערב ההוקרה ליואב אשריאל
05/07/2016 | 15:25
1
41
אני שמח לנצל את הבמה הקטנה שיש פה להודות בראש ובראשונה לירון מיישר מאתר רוקדים שאילולא הוא עד היום הייתי עומד על מפתן תיאטרון גיבעתיים ולא זוכה להכנס.הותיקים כאן עדיין זוכרים שהיו ביננו לא מעט חילוקי דיעות ובטעות גם העליתי סרטים ששיכים לירון מיישר וגם מהם הוא מתפרנס.כל שנה שתעבור תעיד עד כמה הסיפרייה שלו היא אוצר של זיכרון לענף שלנו.
גם לשלמה הודיתי במקום אחר על ההופעה באותו הערב האולם היה מלא מפה לפה והכרטיסים אזלו חודש מראש.
יישר כח
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחח
11/07/2016 | 03:45
17
אתה אדם מצחיק ביותר!!!!

אם רק היית מכיר את שלמה ממן כפי שהוא היה ופעל בשנות ה-80, היית מגיב בצורה שונה לחלוטין.

ובאשר למר ירון מישר,

לעניות דעתי ירון מישר צריך להודות מקרב לב ליואב אשריאל (וגם למישאל ברזילי ויהודה עמנואל). סביר להניח שאם לא יואב אשריאל (והכמויות המסחריות המטורפות של ריקודים חדשים שהוא הפיץ בהשתלמויות המסחריות שלו), אז ככל הנראה ירון מישר לא היה צריך להקים בראשית שנות ה-80 את מרכז ההקלטות לריקודי עם. ואם הוא לא היה מקים את מרכז ההקלטות, אז יתכן שכיום לא היה את אתר רוקדים.

אבל במחשבה שניה יתכן ואולי גם לא היה צריך בכלל את אתר רוקדים. וזאת מאחר ואולי לא היו ריקודים חדשים בכמויות מטורפות ביותר אם יואב אשריאל לא היה מייצר אותם בהשתלמויות המסחריות שלו.

חומר למחשבה!!!

בכל מקרה, השם יואב אשריאל לא עושה לי את זה. האסוציאציה הראשונה שעולה לי בראש כאשר אני רואה את השם יואב אשריאל היא השתלמויות מסחריות להפצת ריקודים חדשים ובעיקר ריקודים המבוססים על שירים עבריים שנחתכו מתקליטים מסחריים. ובעיקר דוגמה שלילית שנתן יואב אשריאל לתלמידו מישאל ברזילי שגם הוא הפך להיות מאוחר יותר למפיץ של ריקודים חדשים בכמויות מטורפות....

אבל מה בכלל אתה יודע ממה שהיה פה פעם?

כמדומני אתה הגעת לתחום רק בשנות ה-2000 אחרי המבול... ואין לך כל שמץ של מושג מה היה פה פעם...
לצפיה ב-'מפיק מופעים חדש בן 26 עובד אצל שלמה ממן...'
מפיק מופעים חדש בן 26 עובד אצל שלמה ממן...
23/06/2016 | 20:56
3
97
אחד הרקדנים המצטיינים ביותר של שלמה ממן הפך להיות מפיק מופעים ועובד אצל שלמה ממן. שמו: דודי הרשקו.

אז מיהו המפיק החדש דודי הרשקו?

למיטב ידיעתי הוא כיום בן 26 לערך והחל את דרכו במחול בגיל 10 לפני כ-16 שנים לערך בלהקת המחול הדרי רחובות בניהולו האמנותי של שלמה ממן. למיטב ידיעתי באותה התקופה (כיתה ד' או ה' בשנת 2000) הוא היה רקדן בודד ויחיד שרקד לבדו עם בנות (ע"ע ריקוד סובבוני של שלמה ממן).

ברבות השנים הוא התפתח בלהקות המחול הדרי רחובות והפך לאחד הרקדנים המצטיינים ביותר של שלמה ממן ולרקדן בלהקת הסטודנטים ת"א של שלמה ממן.

למיטב ידיעתי דודי הרשקו עובד כיום בחברה העירונית רחובות לתרבות, ספורט ונופש בע"מ, כמדריך וכוריאוגרף בלהקות המחול הדרי רחובות לצידה של ליאת כץ-פרחן המנהלת המקצועית של להקות המחול שהחלה אף היא את דרכה בלהקת המחול הדרי רחובות ולמעשה בלהקת הדרים רחובות בניהולו דאז של רם שדה, היתה זו להקת המחול הייצוגית של העיר רחובות שפעלה עד לשנת 1993 וקדמה ללהקות הדרי רחובות שיש כיום.

ככוריאוגרף דודי הרשקו חיבר את הריקוד הנסיכה והרוח שזכה בדצמבר 2015 במקום השני בתחרות הכוריאוגרפיה אורות המחול בדימונה, תחרות כוריאוגרפיה לבמה המתקיימת בחג החנוכה מדי שנה בעיר דימונה במסגרת פסטיבל אורות המחול בדימונה לזכרו של מוטי אלפסי ז"ל.

בשנים האחרונות משמש דודי הרשקו כעורך הוידאו קליפים של להקות המחול הדרי רחובות ולמיטב ידיעתי הוא עושה זאת בהתנדבות מלאה.

במסגרת פסטיבל מחול כרמיאל 2016 הוא מפיק את המופע עדיין כאן - הצדעה לשושנה דאמרי ז"ל שיתקיים באיצטדיון העירוני בערב הראשון של הפסטיבל לאחר סיום מופע הפתיחה.

עד כאן.

טל"ח.

ראו מטה תצלום מסך מצורף:

לצפיה ב-'הודעה אישית עבור מר ירון מישר'
הודעה אישית עבור מר ירון מישר
23/06/2016 | 21:30
2
87
לירון מישר שלום וברכה,

הנדון: עיתון רוקדים ואתר רוקדים אותם אתה מנהל באופן אישי

לצערי הרב אין בעיתונך רוקדים ובאתר האינטרנט שלך שום מידע ופרסום מקצועי בעניין להקות המחול ובעניין המחול העממי הישראלי לבמה.

אם בעיתונך רוקדים ובאתר האינטרנט שלך הנושא את השם רוקדים היו מתפרסמות ידיעות מקצועיות בתחום המחול העממי לבמה כמו הידיעה האובייקטיבית שאני פרסמתי מעלה על מר דודי הרשקו, אני מבטיח לך שהייתי עושה מנוי לעיתון רוקדים.

כיום בעדר כל פרסום מקצועי ואובייקטיבי בעניין המחול העממי לבמה בישראל, עיתונך רוקדים הוא עיתון תפל לחלוטין שאין בו כלום ונראה כלא יותר מאשר עיתון תעמולה ושופר פרסום של עיריית כרמיאל וארגון המרקידים.

אנא ממך, הכנס לעיתונך רוקדים תיבול מקצועי ואובייקטיבי בענייני מחול לבמה על מנת שיהיה כדאי לעשות מנוי לעיתונך רוקדים וגם לקרוא את העיתון בעיון רב.

כיום אין כאמור בעיתונך רוקדים ובאתר האינטרנט שלך שום דבר. הרקדות לא מעניין!!! מופעי זמרים לא מעניין!!!

מידע מקצועי ואובייקטיבי כן מעניין!!!!

בברכה אליך ונקווה לשינוי בעיתון רוקדים ובאתר האינטרנט רוקדים שלצערי הרב אין לי כיום מה לחפש שם מאחר ויש שם רק הרקדות (או פרסום של מופעי זמרים) שאינם מעניינים אותי כלל.
לצפיה ב-'חושף שחיתות יקר וחביב.לעניות דעתי,ירון מישר מתעניין ומעניין '
חושף שחיתות יקר וחביב.לעניות דעתי,ירון מישר מתעניין ומעניין
26/06/2016 | 01:47
1
65
בעיתונו רק את אותנו הרוקדים שלא רוקדים על במה וזה עיקרו של העיתון.
ריקודי הבמה שונים מאשר ההרקדות שהן לא על הבמה.
זכותו של ירון מישר להתמקד במה שנראה לו כמתאים לו.
העיתון שלו ושל המנויים שלו ואני אחד מהם שלא מעניין אותי מה נעשה על הבמה
ונעשה בצורה שונה ממה שאנו לא רוקדים על הבמה שזה דבר אחר לגמרי
ולא משנה אם לשניהם יש את אותו השם ,למרות שהשם ריקודי עם כיום כבר לא באמת ריקודי עם,אלא נקרא לזה שם אחר כמו למשל ריקודי פנאי והעיקר שהעם רק אוהב להזיז את גופו למוסיקה ובלי שום קשר לריקודי עם אמיתיים שנוצרים במשך מאות שנים ברחבי העולם.
אני גם לא חושב שרבים האנשים יתעניינו בעיתון ריקודי עם על הבמה וירכשו אותו ותהיה לו הצלחה כלכלית לפחות מינימלית לקיומו של עיתון כזה.
אם אני טועה אז שיקום מי שירצה ויעשה עיתון כזה שירון לא מתעניין בתחום הזה שהוא שונה מתחום הריקודים שאנו לומדים ורוקדים כל השנים.
לצפיה ב-'אפשר לשלב גם במה וגם הרקדות...'
אפשר לשלב גם במה וגם הרקדות...
26/06/2016 | 18:32
35
אבל החשוב ביותר שהעיתון יהיה אובייקטיבי לחלוטין ולא נגוע בניגוד עניינים ובאינטרסים אישיים של העורך שלו.

לצערי הרב עיתון רוקדים איננו אובייקטיבי כלל מאחר והוא שופר הפרסום והתעמולה של עיריית כרמיאל ושל ארגון המרקידים ובנוסף אין בו שום כתבה אובייקטיבית והכל בו מוטה לטובת עיריית כרמיאל וארגון המרקידים ושלמה ממן. לא תמצא בעיתון רוקדים שום ביקורת נוקבת על פסטיבל כרמיאל וגם לא ביקורת על העדפתו במשך שנים של שלמה ממן. ויש גם בעיתון הרבה דיסאינפורמציה כמו לגבי בארי אבידן שהודח מכרמיאל בשנת 2000 בגלל מצבו הכלכלי הקשה דאז של שלמה ממן וגם בגלל שמישהו רצה אז להיבחר להיות יו"ר הארגון אז הוא ניצל את הכריזמה הרבה שלו והראה לכולם בארגון מה הוא מסוגל לעשות... וכו... לא תמצא לזה שום איזכור או רמז בעיתון רוקדים. עיתון אובייקטיבי ואמין זה לא!!! זה רק שופר תעמולה דיסאינפורמטיבי!!!

הבעיה כיום עם ארגון המרקידים שכל פעילותו מוטה כיום לטובת עיריית כרמיאל וראש עיריית כרמיאל מר עדי אלדר ולטובת שלמה ממן כמנהלו האמנותי של פסטיבל כרמיאל. אתה לא תראה כיום שום ביקורת פומבית של הארגון או מי מקרב הבכירים בו על פסטיבל כרמיאל או על ניהולו של הפסטיבל ואפילו לא על תכניתו האמנותית של הפסטיבל.

ועיתון רוקדים משמש כאמור כשופר הפרסום והתעמולה של עיריית כרמיאל ובעיתון מתפרסמים מופעי הפסטיבל שאין להם שום קשר עם ריקודי העם ואף לא עם המחול הישראלי העממי. אז אם ריקודי הבמה לא מעניינים את רוקדי ההרקדות, אז למה בכלל עיתון רוקדים מפרסם בצורה תעמולתית את מופעי הפסטיבל???

ולמה בכלל רוקדי ההרקדות רוכשים כרטיסים למופעי הפסטיבל??? הרי כתבת שהבמה לא מעניינת אותם!!!
לצפיה ב-' מי הגרפיקאי שממנו יצא קובץ התחרות של חיים מילשטיין?'
מי הגרפיקאי שממנו יצא קובץ התחרות של חיים מילשטיין?
24/06/2016 | 23:00
1
57
בדף הבית באתר ארגון המרקידים פורסם תקנון התחרות בפסטיבל מחול כרמיאל 2016 אותה מפיק מר חיים מילשטיין. הקובץ הוא קובץ גרפי מקורי בפורמט jpeg. ומאחר ומדובר בקובץ גרפיקה מקורי של הגרפיקאי שלא עבר שום שינוי, הוא מכיל גם נתוני XMP בפורמט XML שאותם ניתן ליצא לקובץ טקסט.

מעיון בנתוני ה-XMP שנמצאים בקובץ הגרפי ניתן לראות את נתיב הקובץ הבא:

/Users/Brosh/Desktop/333עליזה תקנון.psd

שימו לב למשתמש בשם Brosh. מדובר למעשה בשם משתמש שהוא המילה הראשונה בשם של עסק פרטי ששמו ברוש תקשורת חזותית (פטב). העסק הפרטי בשם ברוש הוא בבעלותו המלאה של המעצב הגרפי אמיר בסו שהוא גם עובד בהיכל התרבות בכרמיאל וסביר להניח ששם במשרדו שבהיכל התרבות הוא מעצב את כל העיצובים הגרפיים שלו עבור פסטיבל מחול כרמיאל וגם עבור לקוחותיו השונים שבינהם נמצא גם שלמה ממן.

אז עכשיו אנחנו יודעים שהמעצב הגרפי או נכון יותר לומר האדם שממחשבו יצא הקובץ הגרפי הוא מר אמיר בסו עובד היכל התרבות בכרמיאל שהוא גם עוסק מורשה ובעל עסק פרטי לעיצוב גרפי. בואו ונמשיך עכשיו הלאה.

שימו לב לעייל שבנתיב הקובץ רשום קובץ בפורמט PSD ששמו עליזה תקנון333. ולמי שעדיין לא יודע מי זו עליזה, אז אני אגלה שמדובר בגברת עליזה רוזן שהיא גם דוברת ארגון המרקידים וגם חלק אורגני ובלתי נפרד ממטה הפסטיבל בכרמיאל הממוקם במשרדי היכל התרבות בכרמיאל.

קובץ הגרפיקה המקורי הראשון של הגרפיקאי אמיר בסו לפני היצוא לפורמט jpeg היה קובץ גרפי בפורמט PSD שקיבל את השם הזמני עליזה תקנון333. שימו לב שהקובץ הזמני היה ממוקם בשולחן העבודה.

ועכשיו בואו ונמשיך הלאה,

השם המקורי הראשון של הקובץ הוא: עליזה תקנון

הקובץ נוצר לראשונה בתאריך 17/04/2008 בשעה 14:19 ובאמצעות התוכנה Adobe Illustrator CS4. לאחר תאריך זה הקובץ עבר שינויים שונים ונסגר סופית בגירסה האחרונה לפני הפסטיבל לשנת 2008 בתאריך 26/06/2008 בשעה 06:08. בעניין זה ראוי להדגיש ולציין שלמיטב ידיעתי בשנת 2008 אמיר בסו לא עבד עדיין בהיכל התרבות בכרמיאל וככל הנראה השינוי בשעה 06:08 בבוקר בוצע ממשרדו או מביתו. יתכן גם שאולי הקובץ נוצר בכלל בשנת 2008 על ידי גרפיקאי אחר, אולי מורן בויס?

בתאריך 16/10/2008 בשעה 14:20 בוצע שינוי בקובץ, ככל הנראה הורדת טקסט והשארת דף ריק עם סמלילים בלבד. ולאחר מכן השינוי הבא בקובץ בוצע רק בתאריך 19/06/2015. הקובץ נסגר סופית לאחרונה בתאריך 19/06/2016 בשעה 18:34 ובאמצעות התוכנה Adobe Photoshop CS4 Macintosh.

לנוחיותכם מצורף קובץ ה-XML עם כל נתוני ה-XMP שנמצאים בקובץ הגרפי של עליזה רוזן.

מעניין האם הקבצים שיצאו בעתיד ממר אמיר בסו ו/או יפורסמו בעתיד באתר ארגון המרקידים ימשיכו להכיל את נתוני ה-XMP או שמעתה ואילך הגרפיקאי אמיר בסו יאלץ להסיר אותם וגם לבזבז את זמנו על הסרתם. נחיה ונראה...

לצפיה ב-' השתלמות קדם כרמיאל 2016 בהפקת ירון מישר ושלמה ממן'
השתלמות קדם כרמיאל 2016 בהפקת ירון מישר ושלמה ממן
25/06/2016 | 02:17
49
הפעם אני אציג וגם אנתח לפרטי פרטים את נתוני ה-XMP שנמצאים בקובץ הגרפיקה שהועלה לאתר רוקדים של ירון מישר שבו מפורסמת השתלמות קדם כרמיאל 2016. הפעם ירון מישר העלה לאתר האינטרנט הפרטי שלו קובץ גרפי הכולל נתוני XMP שמהם ניתן לדעת מי המעצב הגרפי של הפלייר הפרסומי.

ובכן ידידים נכבדים ויקרים, שימו לב לנתיבים השונים של הקבצים הבאים החושפים חלק מסודותיו של שלמה ממן. רק הערה קטנה לחסרי הניסיון, העברית יוצאת הפוכה כפי שאני אפרט להלן (לוגו ממן הפקות הוא שם הקובץ). כמו כן, עקב העברית ההפוכה אני נאלץ להדגיש את שמות תיקיות הקבצים בעברית ולכן כל השמות המודגשים הם שמות של תיקיות קבצים ולא שמות של קבצים ואילו מה שבעברית ולא מודגש זה שם הקובץ וזאת כאמור בגלל העברית ההפוכה (אנגלית ועברית לא הולך טוב ביחד וביחוד כאשר הכתיבה היא משמאל לימין):

/Users/Brosh/Desktop/work 2016/שלמה ממן/ראשלצ שלמה/2323233.psd

/Users/Brosh/Desktop/רוקדים מפגש חול/logo-rokdim-Red-RGB.psd

/Users/Brosh/Desktop/רוקדים מפגש חול/QR הרשמה להשתלמות.jpg

/Users/Brosh/Desktop/רוקדים מפגש חול/לוגו ממן הפקות.psd

/Users/Brosh/Desktop/פסטיבל מחול 2016/ךל.psd

אז נתחיל:

1. כפי שניתן לראות גם קובץ הגרפיקה של השתלמות קדם כרמיאל 2016 הופק על ידי מר אמיר בסו מהיכל התרבות בכרמיאל.

2. אמיר בסו הוא המעצב הגרפי של שלמה ממן. שימו לב לתיקיית הקבצים בשם work 2016 (עבודה 2016) שנמצאת בשולחן העבודה ובתוכה נמצאת תיקיית קבצים בשם 2323233 ובתוכה נמצאת תיקיית קבצים בשם שלמה ממן ובתוכה נמצא קובץ בפורמט PSD ששמו ראשלצ שלמה (העברית כאמור הפוכה). סביר להניח שבתיקיית הקבצים בשם work 2016 נמצאים כל האובייקטים לגרפיקה של כלל לקוחותיו הפרטיים של אמיר בסו שאיתם הוא עובד באופן שוטף. כמו כן, שימו לב לשם ראשלצ שלמה שממנו ניתן להסיק שגם הפלייר של ראשון לציון הופק על ידי מר אמיר בסו שכיום הוא כאמור המעצב הגרפי של שלמה ממן.

3. בשולחן העבודה קיימת תיקיית קבצים בשם רוקדים מפגש חול ובתוכה הקבצים הבאים: logo-rokdim-Red-RGB.psd (לוגו רוקדים בצבע אדום RGB), QR הרשמה להשתלמות בפורמט jpeg (קוד QR), לוגו ממן הפקות בפורמט PSD.

4. בשולחן העבודה קיימת תיקיית קבצים בשם פסטיבל מחול 2016 ובה קובץ בפורמט PSD ששמו ךל. סביר להניח שזוהי תיקיית הקבצים שבה נמצאים האובייקטים לגרפיקה של הפרסומים של פסטיבל מחול כרמיאל 2016. אמיר בסו הוא כאמור המעצב הגרפי של הפסטיבל.

השם המקורי הראשון של הקובץ הוא: מפגש רוקדים.
שם נוסף לקובץ: “ממן הפקות” ו”רוקדים”.

הקובץ נסגר סופית לאחרונה בתאריך 20/06/2016 בשעה 20:14 באמצעות התוכנה Adobe Photoshop CC 2015 (Windows).

לנוחיותכם מצורף קובץ ה-XML עם כל נתוני ה-XMP שנמצאים בקובץ הגרפי של מפגש הרוקדים.

מעניין האם הקבצים שיצאו בעתיד ממר אמיר בסו ו/או יפורסמו בעתיד באתר ארגון המרקידים ימשיכו להכיל את נתוני ה-XMP או שמעתה ואילך הגרפיקאי אמיר בסו יאלץ להסיר אותם וגם לבזבז את זמנו על הסרתם. נחיה ונראה...

את התמונה מתיקיית פסטיבל מחול 2016 אני אצרף בהמשך להודעה זו אם אני אמצע אותה בתוך החוברת הפרסומית של הפסטיבל שפורסמה בפורמט PDF. מקבצים בפורמט PDF ומקבצים בפורמט SWF (ואפילו מקבצי MP3) ניתן לחלץ את התמונות.בקלות. אך עם תמונה בפורמט JPEG לא ניתן לעשות כלום.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עמי לי נזר - היועצים לעסקים בישראל
עמי לי נזר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו