לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1333513,335 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות

הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ממשלה חדשה - ישראל מרוצה

לחצו "המשך"

פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*גאווה יהודית

תקנון הפורום    http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=80638471

המשך >>

לצפיה ב-'חוק הגבלת המזומן שיכנס לתוקפו הולך לפגוע קשה בבייס של הליכוד'
חוק הגבלת המזומן שיכנס לתוקפו הולך לפגוע קשה בבייס של הליכוד
31/12/2018 | 17:24
84
575
חוק הגבלת המזומן שייכנס אוטוטו לתוקפו הולך לפגוע קשות בבייס של הליכוד, שידוע עד כמה רוב בוחריו ומצביעי מח"ל אוהבים את המזומן שלהם, מה שיפגע בליכוד קשות בקלפי, ואין תזמון גרוע מזה עבור הליכוד ונתניהו לבחירות הקרבות. וזאת בנוסף לתיקי חקירות השחיתות של נתניהו ורוב הסיכויים הגשת כתבי אישום נגדו...
המשך>>
חוק הגבלת המזומן שייכנס אוטוטו לתוקפו הולך לפגוע קשות בבייס של הליכוד, שידוע עד כמה רוב בוחריו ומצביעי מח"ל אוהבים את המזומן שלהם, מה שיפגע בליכוד קשות בקלפי, ואין תזמון גרוע מזה עבור הליכוד ונתניהו לבחירות הקרבות. וזאת בנוסף לתיקי חקירות השחיתות של נתניהו ורוב הסיכויים הגשת כתבי אישום נגדו ונגד רעייתו ע"י היועמ"ש, מה שימנע ממנו להמשיך לכהן כראש ממשלה גם אם היה וייבחר מחדש.

החוק לצמצום השימוש במזומן ייכנס לתוקף בשבוע הבא
https://www.israelhayom.co.il/article/619277

לצפיה ב-'tudo não está bem מר נתניהו '
tudo não está bem מר נתניהו
03/01/2019 | 09:16
1
6
הבית בוער
תיזום מגעים עם בנט וליברמן ( בלי מקרופונים ו" בכירים" מדליפים תציל את אר ארץ ישראל מאסון  חזרת לובי FALASTINI שמאלני  לשלטון

EP
לצפיה ב-'הוא יוזם עם כחלון'
הוא יוזם עם כחלון
03/01/2019 | 11:43
5
אין לו אישור מהבית למגעים עם בנט.
ועם ליברמן כבר היה לפני חמש שנים חיבור שלא ממש הוכיח את עצמו.

למה דווקא כחלון? כי כחלון הצהיר שאם יוגש נגד ראש הממשלה כתב אישום לאחר שימוע נתניהו לא יוכל להמשיך לכהן כראש ממשלה. נתניהו רוצה לסנדל ולנטרל את כחלון ולכן רוצה שכחלון יחבור לליכוד.
הכל שיקולים אישיים.
לצפיה ב-'מקווה שלבני תרוץ עם מפלגת התנועה לבד, ללא חיבורים'
מקווה שלבני תרוץ עם מפלגת התנועה לבד, ללא חיבורים
01/01/2019 | 21:57
6
21
הגיע הזמן שהיא תעשה לביתה.
לצפיה ב-'אני מעריך שהיא לא תעשה את זה ללא חיבור עם גורם נוסף מסיבות'
אני מעריך שהיא לא תעשה את זה ללא חיבור עם גורם נוסף מסיבות
01/01/2019 | 23:19
11
כלכליות.
אבל "התנועה" שלה יכולה להיות פלטפורמה עבור מישהו שכעת נמצא מחוץ למערכת הפוליטית ומאוד מעוניין לחזור אליה. ראש האופוזיציה מטעם עצמו.
אהוד ברק

אגב, לא בטוח את מי הפיצול הזה ישלח הביתה מהר יותר - את ציפי לבני או את אבי גבאי, שהוא עצמו היה "שתול" של ברק במפלגת העבודה ולאחר שנבחר הפנה עורף לפטרונו.
אבי גבאי לא שונה בהרבה מציפי לבני בפוליטיקה. גם הוא טרמפיסט. הוא תפס טרמפ על כחלון וכשנמאס לו מצא את מפלגת העבודה כגוף נוח לרכב על הגב שלו.
כשיימאס לו ממפלגת העבודה יקפוץ למפלגה אחרת.
היא רק פלטפורמה עבורו, אבל הוא בחר בפלטפורמה מקרטעת שהולכת ונכחדת.

הפיצול הזה לא יניב למפלגת העבודה מנדטים. הוא רק מבטיח שהשאריות שעוד יישארו לה יחולקו כולן בין חברי מפלגת העבודה, ללא שותפות עם חברי "התנועה". זו כנראה אחת הסיבות לפיצול הזה.

מי שיכולים להיות מרוצים מהפיצול הזה הם יאיר לפיד ובני גנץ.
לצפיה ב-'ב"מקור ראשון" פורסמה שלשום כתבה על התסיסה במפלגת העבודה נגד'
ב"מקור ראשון" פורסמה שלשום כתבה על התסיסה במפלגת העבודה נגד
02/01/2019 | 00:09
3
9
לצפיה ב-'כתבה ב"ישראל היום" מהערב על התגברות התסיסה נגד גבאי:'
כתבה ב"ישראל היום" מהערב על התגברות התסיסה נגד גבאי:
02/01/2019 | 01:07
2
10
לצפיה ב-'אבי גבאי הוא הטעות הקשה של מפלגת העבודה'
אבי גבאי הוא הטעות הקשה של מפלגת העבודה
02/01/2019 | 05:06
1
11
אבי גבאי נבחר רק בגלל יריבויות תפלות בין חברי הכנסת של מפלגת העבודה.
כלל איני מבין כיצד לאחר זמן קצר כל כך מאז שהצטרף אליה הפך להיות היו"ר של מפלגת העבודה.
עד היום איני יודע מה באמת דעותיו והאם הן כשל מפלגת העבודה.
הצורה הבוטה, הברוטלית והמשפילה בה "התגרש" מציפי לבני לא תביא לו ולמפלגת העבודה אוהדים,  לו הייתי איש מפלגת העבודה רק בשל התנהגות שכזו לא הייתי מצביע עבורה אם הוא יעמוד בראשה.
ועל טעויות, כמו שאומרים, משלמים ....
לצפיה ב-'גבאי הופך את מפלגת העבודה ל"כולנו" של השמאל'
גבאי הופך את מפלגת העבודה ל"כולנו" של השמאל
03/01/2019 | 08:43
10
ויש לו שני שותפים שהדרך הזו מתאימה להם - שלי יחימוביץ ואיציק שמולי.

יש כיום שלוש מפלגות "כולנו" - "כולנו" של כחלון בימין, המפלגה של אורלי לוי-אבקסיס במרכז ומפלגת העבודה בראשות גבאי בשמאל.
שלוש מפלגות נישה חברתיות.

גבאי שם את החותמת הסופית על היעלמותה של מפלגת העבודה כמפלגת שלטון פוטנציאלית. מפלגת העבודה לא תחזור יותר להיות מפלגת שלטון.
ולכן ההכרזות ההזויות שלו שזה נתניהו או הוא ושהוא מתמודד לראשות הממשלה מגוחכות.
הסיכויים של גבאי להיות ראש ממשלה שווים לסיכויים של כל מי שכותב בפורום הזה להיות ראש ממשלה. הסיכויים של צורי80 אולי גבוהים יותר משל גבאי.
לצפיה ב-'לבני - הילרי הישראלית. כל צד שאליו מצטרפת מפסיד'
לבני - הילרי הישראלית. כל צד שאליו מצטרפת מפסיד
03/01/2019 | 10:18
7
שתרוץ וכמה שאפשר חזק- החוצה !
עם כל החברה של חולי FALASTIN 
לא רוצים אותם 
הם לא מייצגים בעיניי ובעיניי רבים אחרים לא אלטרנטיבי יותר טובה , לא צדק , לא שלום , לא קידמה ולא דמוקרטיה - כמו שהבולשביקים הרוסים הצהירו על עצמם 
RP
לצפיה ב-'לכי ראש ממשלתי - מר נתניהו '
לכי ראש ממשלתי - מר נתניהו
03/01/2019 | 08:19
1
10
עת  להפסקת ביקורים מלכותים ברחבי העולם כאשר בבית tudo non e bem- ממש הכל לא *בסדר פילוג בימין לא מבשר טובות למחנה לאו
*בבריחת ליברמן  וימין " חדש" רק מפלגים במקום לאחד  כי הכנסת - - עוגה מ120 פרוסות - חותך כמה פרוסות  פרוסות מכאן אז מחשבון חלק אחר - פרוסות לבנט או ליברמן תבונה רק על חשבון חלק של ליכוד
לא ליברמן ולא שקד ולר בנט לא מהווים  סעכטי אלקטורלי אמיתי לליכוד נתניהו !
תתעוררו !
*יועץ המשפטי לממשלה אימץ עמדות השמאל "הליברלי" הפרו- פלסטיני הלכה למעשה ב2 נוושאים עקריים הצטרף בפרוש לציד פוליטי נגד נתניהו - אשר הכל מבוסס על מנטרות בלתי  על חול ומים  - כאילו למד את החומר - כולו ידוע מראש ואז נותן לאותו השמאל קלף  והחליט לפרסם את החלטתו הסופית בנוגע לכתב אישום לBB לפני הבחירות - לא נשבר ונצא לקרב נגד מחנתו כי הוא לא אובייקטיבי ולא אפוליטי  כי אין דבר כזה בטיבה
נצא לקרב וננצח !
** בנושא מסתתנים - לא מהגרים ולא עובדים זרים - הצטרף שום לעמדות השמאל - עריקים מצבה  אריצריה - זקאים למקלט  - מע שהו יכול להוכיח שטננתם אמת ? בלוף!!
אריטריה ואטיופיה הגיעו להסכם ביניהם
לא משנה  לחולמים ליברלים , לא נימוקים , אתנים ולא דמוגראפיים ולא לאומי.
ושום הזהרת חירות לימין - לא נתייחד - נפסיד למחנה הומו- FALASTINI
וזה יהיה אסון - לא פתרון
RP
לצפיה ב-',heuiאריתריאה'
,heuiאריתריאה
03/01/2019 | 08:50
2
לצפיה ב-'מי שסבור ששאלת ההחלטה של היועץ המשפטי היא הטרדה הכי גדולה'
מי שסבור ששאלת ההחלטה של היועץ המשפטי היא הטרדה הכי גדולה
02/01/2019 | 20:27
1
13
של נתניהו בבחירות הקרובות עלול להיות מופתע.
"טראמפ לוחץ על נתניהו להציב את תכנית השלום שלו עם הפלסטינים במרכז מערכת הבחירות. חשש שיפתיע כפי שפעל בנושא הנסיגה מסוריה"
(כן, אני יודע שמדובר באתר דבקה עם הסטיגמה הלא אמינה, אבל כשמדובר בטראמפ הכל אפשרי)

מעניין האם טראמפ ייחשב לנשיא הטוב ביותר עבור ישראל מעולם גם אם יפרסם את תוכנית המאה שלו לפני הבחירות בישראל.
מאוד מסקרן כיצד מהללי טראמפ בימין יקבלו את תוכנית המאה שלו.
לצפיה ב-'אני מקווה מאוד שהוא יפרסם את זה לפני הבחירות'
אני מקווה מאוד שהוא יפרסם את זה לפני הבחירות
02/01/2019 | 21:25
9
זה יקטין את מרחב הפעולה של נתניהו לתמוך בתוכנית.

טראמפ עד כה היה הנשיא הטוב ביותר למדינת ישראל,
גם לפרסם תוכנית שאני חולק עליה לא תהפוך אותו ל-לא כזה.
להמון נשיאים יש תוכניות גרועות: תוכנית רייגן (שחברנו כאן מאוד אוהב משום מה), תוכנית קלינטון, ההצהרה של בוש הבן שיש להקים מדינה פלסטינית, ולא התחלנו לדבר על קרטר, בוש האבא ואובמה.
מה שיהפוך את טראמפ למנהיג גרוע לישראל יהיה אם הוא יחליט ללחוץ בצורה משמעותית את ישראל, להוציא לפועל את התוכנית שלו.
לצפיה ב-'תגובתי למאמר של FIAMMA N.'
תגובתי למאמר של FIAMMA N.
02/01/2019 | 10:38
7
על בחירות 2019Dear Fiamma
You who managed to awake Italy from the suicidal islamization Syndrom are also able to tell the world the Truth about Arab- islamist terrorists posing for " Palestinian People"
Not only does Netanyahu's Likud Party of which I am a devoted member and voter stand strong - it is regaining more strength over the " United pro-palestinian,defeatist, leftist lobby
"Palestinian" nationalism is nothing but a struggling arm of Islamist expansionism the world over and destruction of the Jewish State and they don't make a secret of it.
Our enemies are there for a big surprise and indictement bluff won't save them from a earthbreak defeat.
RP.
לצפיה ב-'האם משהו מתבשל?'
האם משהו מתבשל?
02/01/2019 | 05:11
13

"זוהי חובתנו לציבור"

להלן כותרת מוואלה:

היועמ"ש פועל לפרסם החלטה בתיקי נתניהו לפני הבחירות

בפגישה שקיים מנדלבליט בשבוע שעבר עם בכירי המערכת המשפטית לשעבר נידונה השאלה אם ראוי לפרסם הודעת שימוע לרה"מ. המסקנה שהגיעו אליה: יש לקבל החלטה עד חודש לפני הבחירות (דניאל דולב ואבי אשכנזי)

אני מאלה החושבים שיש לדעת את האמת על כל מועמד בטרם הבחירות, לטוב ולרע, לכן אני חושב שהפרסום נכון.
אני לא יכול לדעת האפ הפרסום יזיק לנתניהו או לא, אבל האמת על כל מועמד צריכה להיראות בטרם הכרעה ...

לצפיה ב-'אין עדיין איחודים בשמאל, אבל כבר יש פיצול בימין'
אין עדיין איחודים בשמאל, אבל כבר יש פיצול בימין
29/12/2018 | 20:05
9
23
הבית המתפצל...
לצפיה ב-'לפי דברי בנט, אפשר להבין שהוא ושקד החליטו להקים מפלגה שבה'
לפי דברי בנט, אפשר להבין שהוא ושקד החליטו להקים מפלגה שבה
29/12/2018 | 20:47
1
13
יוכלו לצאת נגד נתניהו ולא ייאלצו להוריד את הראש לפי הוראות רבנים והמימסד המפלגתי.
לצפיה ב-'אם הצעד הזה נועד כדי להפריד בין הדת למדינה - הוא מבורך'
אם הצעד הזה נועד כדי להפריד בין הדת למדינה - הוא מבורך
30/12/2018 | 07:26
5
הגיע הזמן להפריד בין הדת למדינה.
התירוץ כי אנחנו מדינה יהודית אינו מקנה זכות לדעתי לעירוב הדת ולבטח לא את הרבנים בנפלאות הפוליטיקה המקומית.

לצפיה ב-'סיכוי וסיכון'
סיכוי וסיכון
30/12/2018 | 01:23
6
10
זה יכול לרסק את הליכוד והימין,
מצד שני אולי זה ינגוס ממפלגות ה"מרכז" נתח רציני, ואז הליכוד והימין בכלל ירוויח.
לצפיה ב-'מיש עתיד זה לא ינגוס. מהרשימה של גנץ ויעלון כנראה כן'
מיש עתיד זה לא ינגוס. מהרשימה של גנץ ויעלון כנראה כן
30/12/2018 | 01:48
5
9
מאורלי לוי אבוקסיס אולי (המצביעים שלה יותר חברתיים מאשר ימניים והם כנראה לא יילכו לבנט ושקד). מכחלון זה אולי ינגוס את מצביעי הימין וגם מליברמן אבל זה מעבר קולות בתוך הימין.
העניין הוא אחוז החסימה הגבוה.
כדי להיכנס לכנסת צריך לפחות 4 מנדטים.
קשה לראות מצב שבו גם הליכוד גדול וגם הבית היהודי, הימין החדש, ישראל ביתנו, כולנו וש"ס כולן נכנסות לכנסת.
הימין החדש מעמיד גם את הבית היהודי וגם את ישראל ביתנו או לחילופין את עצמו ואת ישראל ביתנו בסכנה של אי מעבר אחוז החסימה, בנוסף לש"ס שכבר נמצאת תקופה ארוכה בסיכון הזה.
וגם כחלון, שנראה שמפלגתו מתפרקת - מייקל אורן פורש ממנה, גלנט בדרך לליכוד, לא בטוח שישרוד ללא איחוד עם מפלגה אחרת.

אבל ההשפעה של הפרישה של בנט ושקד אינה רק בקשר לתוצאות הבחירות אלא יכולה להיות גם לאחר מכן. אם בנט ושקד יצליחו לגרוף הרבה קולות תיווצר לנתניהו אופוזיציה בתוך הימין. מדברי בנט אתמול בערב אפשר להבין שהמוטיבציה שלו למהלך הזה היא בעיקר יכולת לעמוד מול נתניהו ללא הכבלים של המנגנון והרבנים של הבית היהודי והאיחוד הלאומי.
מתחת לפני השטח בנט ושקד יכולים לחבור גם לגורמים שונים בליכוד כדי לערער את מעמדו של נתניהו.
בנט די סימן מה המטרה שלו ואם הוא ושקד יגרפו הרבה מנדטים זה יקשה על נתניהו (לא בהכרח על הליכוד, אבל על נתניהו כן).
לצפיה ב-'הסקר של וואלה מדגים את מה שכתבתי'
הסקר של וואלה מדגים את מה שכתבתי
30/12/2018 | 22:37
7
המהלך של בנט ושקד מעמיד את הבית היהודי ואת ישראל ביתנו על סף אחוז החסימה, בנוסף לש"ס שנמצאת שם כבר הרבה זמן.
לא סתם נתניהו והליכוד מנסים ברגע האחרון להוריד את אחוז החסימה.
לצפיה ב-'לליכוד ולימין החלשות של מפלגות המרכז זה טוב.'
לליכוד ולימין החלשות של מפלגות המרכז זה טוב.
31/12/2018 | 01:47
1
8
החלשות של כל מפלגה שיכולה ללכת עם השמאל כגון כולנו, אורלי לוי, ליברמן וחוסן לישראל (אין לי ספק שהם יכולים לקחת קולות ממי שחשבו להצביע גנץ, בלי ששמעו אותו מביע איזושהי עמדה) זה טוב לביבי.
אני חושב שהבית היהודי הולכים להתאחד עם אלי ישי ועוצמה לישראל, ואז הם יכולים בלי הרבה בעיה לעבור את אחוז החסימה.
אם גם ליברמן, גם ש"ס וגם הבית היהודי לא יעברו את אחוז החסימה, אז המון מנדטים יתפזרו בין שאר המפלגות, שזה סיכון שקיים מהמהלך הזה.
לצפיה ב-'כן ולא, כי היחלשות או היעלמות של מפלגות כאלה תשפיע על הרכב'
כן ולא, כי היחלשות או היעלמות של מפלגות כאלה תשפיע על הרכב
31/12/2018 | 02:24
5
קואליציה עתידית בראשות הליכוד ונתניהו.
ללא מפלגות כאלה, נתניהו יהיה חייב להקים קואליציה עם יש עתיד ועם בנט ושקד, כלומר בלי יהדות התורה. וידוע מה דעתו של נתניהו על קואליציה כזו שבה הוא תלוי בלפיד ובנט.
לליכוד בהנהגה אחרת, לא של נתניהו, ייתכן שזה טוב. כי ליכוד ללא נתניהו לא יהיה כבול למגבלות וגחמות אישיות שיש לנתניהו.

נתניהו עצמו ודאי מעדיף את הבית היהודי על בנט ושקד ואת דרעי, ליצמן, גפני, כחלון ואפילו ליברמן על פני לפיד. גם את גנץ הוא מעדיף על פני לפיד.

האינטרסים של נתניהו ושל הליכוד בהקשר הזה לא חופפים.
לנתניהו יש עוד שיקול (זר אבל הוא קיים) - אילו שותפות קואליציוניות יהיו מוכנות לאפשר לו להמשיך לכהן בכל החלטה שהיא של היועץ המשפטי. בהקשר הזה ודאי דרעי, ליברמן ויהדות התורה יותר נוחים לו מלפיד, גנץ, כחלון ובנט.
לצפיה ב-'ואחרי עידן נתניהו, יש סיכוי טוב שאתמוך בבנט לראשות הליכוד'
ואחרי עידן נתניהו, יש סיכוי טוב שאתמוך בבנט לראשות הליכוד
31/12/2018 | 01:50
6
אם הוא יחליט להצטרף.
אני חושב שהוא אחד המתאימים ביותר לתפקיד ראש הממשלה.
לצפיה ב-'סקר ישראל היום מאתמול מראה שההערכה שלי נכונה'
סקר ישראל היום מאתמול מראה שההערכה שלי נכונה
04/01/2019 | 16:33
1
הימין החדש לוקח מנדטים מגנט ומאורלי לוי אבל לא מיש עתיד.
יש עתיד אינה אופציה עבור מצביעי ימין מובהקים ולכן ממילא מאגר המנדטים שלה לא נובע מהם.
לגבי גנט ואורלי לוי לא ידוע בדיוק אילו עמדות הם מייצגים ולכן הם מהווים אלטרנטיבה עבור מצביעי ימין שלא רוצים להצביע לליכוד וגם לא למפלגה דתית מובהקת. כשיש את הימין החדש, הם יכולים להצביע למפלגת ימין שאינה דתית מובהקת מבלי להמר על מפלגה שלא ידוע אם היא ימין בכלל.
לצפיה ב-'לשדולה FLASTINIT שמאלנית '
לשדולה FLASTINIT שמאלנית
30/12/2018 | 20:09
5
אל תמהרו  להוצא את חליפות ניצחון מארונות
בגדים שלכם
מצפים לכם עוד הפתעות רבות
עוד תראו מחנה לאומי- ציוני -דתי רק מתחזק עקב  מהלך בנט- שקד
וישר כוח לBB בביקורו בברזיל  המונים הריעו לו  .ברזיל מדינה מיוחד במינה  - מקום שלישי בלב שלי לאחר ISR וUS
ברור שגם שם מרגישים תוצאות של פלישת המוסלמים של ממשיכי מלחמת האסלאם  במסווה " פליטים" מזויפים
אבל יש לראות את החלק המלא של הכוס
נמחוק את החיוכים של אותם חולי פלסטין  שנתניהו מפריע להם ליישם את חזיון  שלהם
RP
לצפיה ב-'ושוב אני פונה לחברי הקואליציה '
ושוב אני פונה לחברי הקואליציה
30/12/2018 | 13:18
6
ולראש ממשלתי המכובד ליזום מגעים והדברות
כדי  ליצור חזית מאוחדת מול סכנה קיומית של
חזרת גוש פרו- פלסטיני שמאלני . אומנם  גם שם אין ממש איחוד אבל בדבר 1 הם מאוחדים
להפיל את נתניהו  כי הוא מפריעה להם ביישום חזיון  התאבדותי של" 2 מדינות ל2 עמים"
אני מציע  לחזור למסורת עתיקת ימים של מנהיגות ישראל לשעבר ולבחור דרכים  שלא יתנו קלפים ליריבנו - בלי מקרופונים ובלי  מתקפות הדדיות
כי אין זמן לטעויות וכל מילה צריכה להיות שקולה ואחראית
ואני יודע על מה אני מדבר
RP
לצפיה ב-'אין פסול בחגיגת סוף שנה האזרחית '
אין פסול בחגיגת סוף שנה האזרחית
30/12/2018 | 13:11
5
ב31 בדצמבר כי זהמקובל בכל העולם  לצד לןחי שנה שונים בתרבויות שונות
מה שאבסורדי במסורת הזאת ששם בזוי ומשפיל שגם ישראלים אמצו לחג הזה -" סלבסטר  שמו
סילבסטר היה אפיפיור אכזרי ואנטישמי  שמת  באמצע מיאה ה4בעית ברומא
יש קוראים לו " רוצח , יהודים .
( מקורות וויקופדיה  שונים)
RP
לצפיה ב-'שבוע טוב לעם ישראל משמות הנצחיים '
שבוע טוב לעם ישראל משמות הנצחיים
30/12/2018 | 08:15
3
לוארא ץץ ואז לפרשת יתרו אקטואלית גם היום כי  מגדירה עקרונו מנהיגות  וקריטריונים ברורים במי לבחור - אנשיחייל, דדוברי אמת, אריה  שמיים וץץ שונאי בצע  
מציע לשים שלט עם ססמאות כאלה על בית מחוקקים הישראל - כנסת ישראל .
*לשרי בנט ושקד -מנהיגים מוכשרים ויהודים יקרים : המתחה והיריב ( גם אויב( - אינם ליכוד וונתניהו - לא אותםצריך להביס ולא אותם צריך להביס  
כאשר כפי שציפיתי והזרתי הקרב הפך להיות עימות בין הגושים  אתם רק גורמים לפילוג . את הליכוד לא תצליחו להחליף ואת הציונות הדתית לא  צריך לשנות
יוזמתכם רק תגרום לפיזור ואובדן כוח אלקטורלי למחנה ציוני - לאומי דתי
ווכאשר צנטרו פוגליים גוברים על כוחות צנטרו - פטליים  המערכת נהרסת
את האסטרטגיה . הדברות בקרב חברי הקואליציה וקבלת החלטות  משותפות  זאת הדרךץ
תחרות דרל שיתוף פעולה  - זאת הדרך
RP
לצפיה ב-'שבת שלום אלה היו ויהיו לנצח שמות '
שבת שלום אלה היו ויהיו לנצח שמות
28/12/2018 | 09:15
6
8
בני ישראל שירדו מצריימה חזרו לארץ אבותנו  וחזרו מצרימה כעם חופשי  וחזק וב1073
ממנו פחדו ורעדו  שליטי מעצמות וידעו להעריך
רצונו של פראו אחר  שעדע להלחם וגם להפסיד והכיר בפא ולב מלא את מדינה היהודים עוד לפני שהגיע אתה להסכם שלום מלא שמחזיק מאמץ עד עצם ניום הזה
" ברוך עמי - מצריים !
לא כך טרוריסטים ערבים- מוסלמים המתחזים לעם FALASTINI - שבט שטן לכל דבר ..
* הלובי ההומו - PALASTINI השמאלני שצורך בכל כוחו ההיסטרי  : בלי פוליטיקה מנסה  לנצל כתב אישום כקלך אלקטוראלי נגד נתניהו " " ש" הבוכרים יראו ללמי יש להם עסק וידעו במי לבחור  כלומר " לבחור בהם - בשמאל  אז דורשיםם מיועץ המפטי לנכריז על החלטתו עוד לפני הבחירות - מנובלים !
מאשמים את ישראל " של נתניהו" באפרטהייד ובכיבוש  כאשר אבו מאזן " המתון" הכריז באופן רשמי ופומבי ש" בPAךקדאןמש שלו" לא יהיה אף יהוד " מ( ציטוט.
נדע גם אנחנו להסביר את זה לעם ושיתפטר זה שישרת את האנטרסים הפוליטים של אותה הJUNTA  לא נתניהו
הצענו לו בזמן : תהיה תקיף . תלמד מטראמפ - SUE THE BASTARDS SED THEM PACKING
תחזיר את המלחמה !
נדאג גם להעביר קולות ממפלגות מחנה לאומי לליכוד  כפי עשינו זאת בבחירות קודמות - בשיטת מכביים - אלומה בכל גבעה
הצלחנו .
RP
לצפיה ב-'שבת שלום לאזרחים היושבים בציון. החתול בשק מבקשים אתם לרכוש?'
שבת שלום לאזרחים היושבים בציון. החתול בשק מבקשים אתם לרכוש?
28/12/2018 | 10:36
5
4
כל אדם בר דעת מבקש גילוי נאות בכל עניין בו הוא מבקש להחליט, בטרם יחליט!, כי אם לא קיבל את כל המידע הוא מרגיש כי הוליכו אותו שולל!!!
כך לדוגמא, אם ארצה לקנות ממישהו רכב יד שניה והוא לא ייגלה לי את כל האמת על התאונות שעבר הרכב, עשה כלפיי מעשה רמייה והוא מנוול המשיג את שלו של בדרך  שאינה הוגנת וישרה.

עוד לא הוסבר לי באופן משכנע מדוע מה שצריך לחול על כל מיני בכירים מכהנים, לא צריך לחול על מי שמבקש שיבחרו בו לכהונה החשובה במדינת ישראל.

רק מנוול ופושע מסתיר את האמת על עצמו או על מרכולתו כאשר הוא בא לבקש מן הציבור לרכוש ממנו דבר מה או לבחור בו לכהונה כזו או אחרת.

ייבחר העם היושב בציון את מי שהוא רוצה, אבל מצד שני יהיה המבקש שיבחרו בו גלוי וחשוף לפני בוחריו בכל הנוגע לעברו ויושרו.
איני יודע האם בכלל יחליט היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום כנגד נתניהו, אך באם החליט כך לפני הבחירות, מדוע שגם אני וגם רוברט לא נוכל לדעת על כך בטרם הבחירות, שהרי נאמר שעם ישראל כלל לא מפחד  ....

לצפיה ב-'לא ! אלה אתם שהמצאתם השק! ואת החטול'
לא ! אלה אתם שהמצאתם השק! ואת החטול
28/12/2018 | 11:11
3
הכל בלוף . מטרתנו להוכיח שהשק ריק 
ואת זה נעשה !
RP
לצפיה ב-'העם היושב בציון לא זקוק לשום פיסת מידע נוספת כדי להכיר ולדעת'
העם היושב בציון לא זקוק לשום פיסת מידע נוספת כדי להכיר ולדעת
28/12/2018 | 12:23
3
6
מיהו ומהו בנימין נתניהו.
מי שבעדו יהיה בעדו גם לאחר פרסום החלטה של היועץ המשפטי לפני הבחירות.
ומי שנגדו יהיה נגדו גם ללא פרסום החלטה של היועץ המשפטי לפני הבחירות.

לעומת זאת, אתמול אדם מסויים רשם את מפלגתו מבלי שהוציא עדיין מילה אחת על עמדותיו. ממנו צריך לדרוש להראות את האמת על עצמו ועל מרכולתו, לא מאדם שכבר שלושים שנה חושף מיהו ומה מרכולתו.
לצפיה ב-'מי שרשם את מפלגתו יבקש את תמיכת העם היושב בציון וייחשף לו'
מי שרשם את מפלגתו יבקש את תמיכת העם היושב בציון וייחשף לו
29/12/2018 | 01:53
2
5
והעם יצביע לו או לא יצביע לו על פי העמדות שיציג עם חבריו.

אבל מי שחושבים שיודעים עליו הכל עליו 30 שנה, למעשה מסתיר משהו באמתחתו, משהו שטובי החוקרים בדקו והיועץ המשפטי צריך לקבוע לגביו אם לסגירת תיקים או לכתב אישום.

ואת זה מוטב נדע בטרם נצביע ....

לצפיה ב-'בהמשך לגישה שלך, אם מוטב שנדע בטרם נצביע אז מוטב שנדע'
בהמשך לגישה שלך, אם מוטב שנדע בטרם נצביע אז מוטב שנדע
29/12/2018 | 13:11
1
9
את כל הצדדים, כלומר, לא רק החלטה של היועץ המשפטי בכפוף לשימוע (במקרה שהוא יחליט להגיש כתב אישום), אלא גם את עמדת הנאשם בשימוע, כלומר אם להיות הוגן הדרישה צריכה להיות לא רק להחלטת היועץ לפני הבחירות אלא גם לשימוע לפני הבחירות וברור לחלוטין שאי אפשר להספיק את השימוע לפני ה-9 באפריל.
לכן מי שרוצה באמת להיות הוגן צריך להבין שפרסום החלטה לפני הבחירות וביצוע שימוע לאחר הבחירות זה רק חצי מידע ועדיף שהציבור ייחשף הן להחלטת היועץ לפני שימוע והן להחלטתו לאחר שימוע מאותו צד של הבחירות.
אחרת זו השפעה בלתי הוגנת על הבחירות.
הכרעת היועץ הקובעת במקרה של נטייה להגיש כתב אישום זו אך ורק ההחלטה לאחר השימוע.

תאר לעצמך שהיועץ יפרסם לפני הבחירות החלטה להגיש כתב אישום בכפוף לשימוע וישנה את דעתו לאחר שימוע שייערך אחרי הבחירות. תסריט כזה יהווה פגיעה אנושה הן בדמוקרטיה והן בצדק המשפטי.
לצפיה ב-'מסכים איתך.'
מסכים איתך.
29/12/2018 | 23:14
4
אחרי ששמעתי שלא יהיה כלום כי לא היה כלום, ואחרי ששמעתי שאת רוב ההמלצות של המשטרה הפרקליטות זורקת לפח, אין לי שום בעיה כי אם יוגש כתב אישום נגד ראש הממשלה, גם לשמוע את עמדת ראש הממשלה לכתב האישום נגדו....
לצפיה ב-'הצפי לפי היתרי הבניה - "מדינת תל אביב" תתחזק על חשבון שאר'
הצפי לפי היתרי הבניה - "מדינת תל אביב" תתחזק על חשבון שאר
28/12/2018 | 15:53
8
מדינת ישראל.

אין עדות חזקה מזו לכשלון המדיניות והסיסמה "קירוב הפריפריה למרכז".

אם רוצים לחזק את האזורים המרוחקים מלב גוש דן, צריך לפתח בהם את התשתיות ואת התעסוקה ולא להתמקד בקירוב שלהם ל"מדינת תל אביב".
מי שעובד בתל אביב או ברמת גן או בהרצליה, גם רוצה לגור בערים הללו או קרוב אליהן.

לא רכבת בין כרמיאל לתל אביב תחזק את כרמיאל, אלא פיתוח מרכזי תעסוקה ושירותים ציבוריים בכרמיאל וקרוב אליה יחזקו את כרמיאל.
לא כבישים מהירים בין ערד לתל אביב יחזקו את ערד, אלא פיתוח מרכזי תעסוקה ושירותים ציבוריים בערד וקרוב אליה יחזקו את ערד.
לצפיה ב-'יש לנתניהו תומך חדש:'
יש לנתניהו תומך חדש:
26/12/2018 | 00:31
16
41
"גדעון לוי: "בין גנץ, לפיד או נתניהו - אני בוחר בנתניהו""

רוברט מאוד אוהב לצטט אותו, אבל יש לי הרגשה שאת הציטוט הזה הוא לא ממש היה רוצה לצטט. אז אני מביא את הציטוט הזה.

לצפיה ב-'יאמר לזכות לוי שהוא התפכח מרעיון שתי המדינות.'
יאמר לזכות לוי שהוא התפכח מרעיון שתי המדינות.
26/12/2018 | 03:08
15
11
לחובתו הרבה מאמרים מזעזעים,
אבל לאחרונה הוא מפרסם שהוא תומך במדינה אחת. מהשמאלנים הראשונים שהבין שאין כאן היתכנות לחלוקה.
לצפיה ב-'הוא גם ציין לאיזו מדינה אחת הוא מתכוון?'
הוא גם ציין לאיזו מדינה אחת הוא מתכוון?
26/12/2018 | 06:18
14
9
כאשר אין היתכנות לחלוקה מה זה אומר לגבי אזרחיה של אותה מדינה?
האם גדעון לוי חושב שנכון שתהיה מדינה אחת עם שני סוגי אזרחים?

התפכחות מרעיון החלוקה שאתה טוען שאין לו היתכנות מביאה לפתחנו צרה גדולה עוד יותר, של אפרטהייד, ובעקבותיו אינתיפאדה קשה ומתמשכת העלולה לכלול לא רק את תושבי יהודה ושומרון הערבים ( אלה המכנים עצמם פלשתינאים ) אלא אליהם יצטרפו בני עמם הערבים ( אלה שאנחנו מכנים - ערביי ארץ ישראל ).
והאמן לי שיש לאיתיפאה שכזו היתכנות ועוד איך....

מעניין איך רואה גדעון לוי זאת.

לצפיה ב-'אינתפדות פורצות מהתקווה למדינה, לא מרמת אזרחות נמוכה.'
אינתפדות פורצות מהתקווה למדינה, לא מרמת אזרחות נמוכה.
26/12/2018 | 23:08
13
8
נושא רמת האזרחות לא מעסיק אותם במיוחד, 
לכן לא לחוץ להם שאין בחירות ברשות כבר 12 שנים,
לכן ערביי ירושלים לא מצביעים לעירייה ולא מבקשים אזרחות ישראלית.

אל תנסה להפחיד אותנו עם החששות שלכם, לא התקווה ולא החששות של השמאל מתגשמות.
לצפיה ב-'אתה באמת מאמין במה שאתה כותב?'
אתה באמת מאמין במה שאתה כותב?
27/12/2018 | 05:36
12
42
בישראל נרצח ראש ממשלה בדיוק בגלל אותה גישה, רק מהכיוון ההפוך.
קל מאד להגיד שהם אדישים כאשר הם תחת "העין הפקוחה" של צה"ל והשב"כ.
שחרר את הלחץ הביטחוני מהם ותראה לאיזה הפגנות הם יוצאים.
ההפגנות שלהם תהיה לא פחות סוערות מאותה הפגנה סוערת של ערביי ישראל לפני מספר שנים שבאה נוכח תחושתם הרעה כלפי המדינה.
הבעיה שלהם לא בחירות לרשות הפלשתינאית שאינה קובעת כמעט את סדר יומם והיא יותר וועד כיתה .

כאשר הם יהיו מוגדרים כאזרחים סוג ב' במדינתם הם לא יהיו מנמסים כל כך גם אם תכפיל את מספר כוחות הביטחון בשטח תמורת מחיר כלכלי וחברתי כבד מאד.
לצפיה ב-'אני בהחלט מאמין בזה'
אני בהחלט מאמין בזה
28/12/2018 | 13:06
11
11
אין קשר לרצח רבין.
כל הזמן הם תחת העין הפקוחה של צה"ל, כשיש להם תקווה למדינה, הם כבר מוצאים את היכולת לתקוף אותנו.

די עם האגדות, הרשות קובעת להם כמעט הכל למעט ענייני צבא, זה פשוט לא מעניין אותם, כמו שלא מעניין את ערביי מזרח ירושלים הבחירות המוניציפליות ואזרחות.

הם לא מנומסים עכשיו ולא מנומסים בעתיד, טרור יעצר כמו בעבר, על ידי פעולות עמוקות של כוחות הביטחון שלנו.
ואני לא בעד להפוך אותם בצורה הצהרתית לאזרחים סוג ב', אני בעד להשאיר אותם אזרחי הרשות.
לצפיה ב-'זה לא בדיוק כך. יש לא מעט נושאים אזרחיים שבהם הם תלויים'
זה לא בדיוק כך. יש לא מעט נושאים אזרחיים שבהם הם תלויים
28/12/2018 | 13:40
10
6
בישראל - מים, תחבורה, תעופה, מסחר עם מדינות אחרות, בינוי וחקלאות בשטחי C ועוד.
לטעון שהשליטה הישראלית עליהם היא רק בטחונית זה לא נכון.
זה לא נכון ב-100% ברצועת עזה ועל אחת כמה וכמה לא נכון ביהודה ושומרון.

נכון שיש להם מידה מסויימת של אוטונומיה, אבל אין להם אפילו אוטונומיה אזרחית מלאה.
לצפיה ב-'ששש, אל תאמר זאת בקול רם, אתה מקלקל לצורי ....'
ששש, אל תאמר זאת בקול רם, אתה מקלקל לצורי ....
29/12/2018 | 01:48
1
לצפיה ב-'לאזרח עצמו הרשות קובעת כמעט הכל'
לאזרח עצמו הרשות קובעת כמעט הכל
30/12/2018 | 01:28
8
5
בתרבות שלהם הדמוקרטיה לא מושרשת,
ולכן הם לא מתעניינים לעשות בחירות ברשות למרות שעברו למעלה מעשר שנים מאז הבחירות האחרונות, ומי שיכול, לא מתעניין להוציא אזרחות ישראלית או אפילו לבחור למוניציפלי.
לצפיה ב-'לאזרח הפלשתינאי עצמו עומדת יכולת הבחירה המלאה?'
לאזרח הפלשתינאי עצמו עומדת יכולת הבחירה המלאה?
30/12/2018 | 07:32
7
3
אם היה יכול היה מזמן מוציא תעודת אזרחות ישראלית.
אולי הם לא מצביעים לרשות כיוון שממילא ישראל מכתיבה את המצב בשטח ולא הרשות?

לצפיה ב-'אז למה הם לא עושים את זה בירושלים?'
אז למה הם לא עושים את זה בירושלים?
30/12/2018 | 22:33
1
לצפיה ב-'תיאוריה בשמאל שאינה מסתדרת עם המציאות'
תיאוריה בשמאל שאינה מסתדרת עם המציאות
31/12/2018 | 02:00
5
5
במזרח ירושלים כבר 51 שנים הם יכולים להוציא אזרחות, ברמת הגולן הם יכולים כבר 37 שנים להוציא אזרחות, רק כ-3% עשו את זה.

אין להם את המנטליות הדמוקרטית שלנו, החשיבות שלנו להצביע לא קיימת אצלם, ולכן זה לא מפתיע שגם ברשות אין בחירות כבר יותר מעשר שנים, והאדמה לא רועדת.

כמו שאנחנו מסתדרים לא רע כבר 51 שנים עם רמות שונות של מעמד אזרחי (חסרי מעמד/תושבים/אזרחים) גם הם מסתדרים עם זה לא רע. יכול להיות מאוד שהם יתענינו לקבל תושבות ישראלית, אזרחות לא מעניינת אותם. (דומה לכך שלארה"ב הרבה מאוד בעולם רוצים גרין קארד, פחות מתעניינים באזרחות אמריקאית).
לצפיה ב-'במזרח ירושלים אינם יכולים להוציא אזרחות ולהצביע לכנסת'
במזרח ירושלים אינם יכולים להוציא אזרחות ולהצביע לכנסת
31/12/2018 | 10:50
4
4
במזרח ירושלים הם אינם יכולים לקבל אזרחות ישראלית ולהצביע לכנסת אלא להצביע לעירייה....

מספיק עם הגדרת המנטליות, לו הייתה להם זכות ההצבעה לכנסת היית רואה עד כמה הם מנצלים אותה. בגלל זה לא מעניקים להם זכות זו.

אנחנו מסתדרים לא רק עם עם רמות שונות של מעמד אזרחי שלא באמצעות כפייה על אנשים להיות חלק ממדינת ישראל. במקרה שלהם ישראל כופה עליהם להיות תחת הגחמות שלה.
לצפיה ב-'הם כן יכולים אבל לא רוצים'
הם כן יכולים אבל לא רוצים
31/12/2018 | 12:03
3
5
כשהתקבל החוק לסיפוח מזרח ירושלים ניתנה לתושבים הערבים במזרח העיר האפשרות להתאזרח. הם לא עושים את זה בגלל איומים מצד הארגונים הפלסטינים.
ושים לב שהם יכולים גם ללא האזרחות להצביע ואפילו להיבחר לעיריית ירושלים ורובם לא עושים את זה.
לצפיה ב-'לא רק בגלל איומים, משלל סיבות.'
לא רק בגלל איומים, משלל סיבות.
01/01/2019 | 21:47
2
4
הם לא במנטליות דמוקרטית.
הם לא מכירים בישראל.
מעניין אותם החיים עצמם, לא פוליטיקה.
לצפיה ב-'בחירות לעיריה ומעורבות בעיריה קשורות קשר חזק לחיים עצמם'
בחירות לעיריה ומעורבות בעיריה קשורות קשר חזק לחיים עצמם
01/01/2019 | 22:20
1
מעניין אותם שיאספו זבל בשכונות שלהם?
מעניין אותם שלא יזרום ביוב ברחובות שלהם?
מעניין אותם שיסללו את הרחובות שלהם?
מעניין אותם שהילדים שלהם לא ישחקו בערימות זבל?
מעניין אותם שסביבת החיים שלהם תהיה יותר בריאה?
מה יותר החיים עצמם מהנושאים הללו?
לצפיה ב-'חלק מזה זה חוסר מודעות פוליטית.'
חלק מזה זה חוסר מודעות פוליטית.
03/01/2019 | 00:26
1
אותי אתה לא צריך לשכנע שכדאי להצביע, אבל הם רואים את הדברים אחרת.
לצפיה ב-'השמאל מהמר על קלף מפסיד '
השמאל מהמר על קלף מפסיד
26/12/2018 | 10:43
21
17
*תיקי נתניהו - בלוף על בלוף  וזה יפוצץ בפניהם
*צורחים בהיטריה :" בלי פוליטיקה " ולוחצים על יועץ משפטי להכריע עד הבחירות כדי "ציטוט) שהבוחרחם יבינו במי הם מצביעים. מבינים לא פחות מכם - הגיס ה5
תנועות נגד היוקר ובעד בטחון אישי של נשים - מוצדקות לחלוטין ולמחנה ציוני- דתי לתמוך בהן  בלב מלא . השמאל מנסה להכריז על מונופול גם על זה למטרות פוליטיות גם כן
ולליכוד להתייחס למצב כלכלי- חברתי ברצינות רבה  כלל  ובנוגע לחוק גיוס -שוב יש חקיקה מספקת וברורה בנושא גם בחוק וגם בתורה
פשות תרדו מהנושא . לא צריך חוקים חובבנים ולא ניתנים לישום כמו גירוש משפחות מחבלים
רבין  ז''לניסה לגרש 400 בני משפחה טרוריסטים וחושדים- לבנון לא קיבל אותם
הריסת בתים - אין בזה שום כוח  הרתעה  - הוכח . רק נזק
תתחילו להשתמש בשכל . לשם שינוי
והעיקר- מצע  אפקטיבי, משכנע, מפורט ובונה - עם ישראל - עם גדול וחכם  תתיחסו אליו בהתאם
PR
לצפיה ב-'השמאל בונה על תיקי נתניהו?, הרי כל המהלכים שלו בעקבותיהם '
השמאל בונה על תיקי נתניהו?, הרי כל המהלכים שלו בעקבותיהם
26/12/2018 | 12:15
20
12
כל התנהלותו של נתניהו מוכתבת מעצם עובדת היות תיקים אלה עומדים לקראת ההחלטה הסופית עליהם.
מי שהכריז כי - לא יהיה כלום כיוון שלא היה כלום - לא צריך להתנהג בכזו פזיזות! אלא שראש הממשלה פתאום מתנהג אחרת לגמרי, בגללם ...

אני מוכרח לציין כי אני מתפעל מתחפושת הזיקית שיש לפוליטיקאים. אתמול הראו לגדעון סער כיצד הוא, כמו ראש הממשלה, טען כי אולמארט עקב החקירות נגדו לא יכול להמשיך ולהיות ראש ממשלה. הוא מצא איזה תירוץ מטופש ולא רציני להסביר למה זה לא בדיוק ככה עכשיו...
אני שואל עצמי רק שאלה קטנה, מדוע מה שדרשו השניים מאהוד אולמארט עוד בטרם הוגש נגדו כתב אישום בכלל, הם לא דורשים מעצמם.

אבל אני שואל אותך, באם  יגיע היועץ המשפטי לממשלה למסקנה כי יש להגיש כתב אישום כנגד נתניהו בעוד חודש למשל, מתי הוא צריך להכריז על כך, לפני הבחירות או אחריהן ....

לצפיה ב-'נעבור גם את זה !ונביס את הלובי הפרו-FALASTINI'
נעבור גם את זה !ונביס את הלובי הפרו-FALASTINI
26/12/2018 | 16:53
3
8
כי סכנה קיומית למדינה ועם ישראל - זה חזרה של אותו הלובי לשלטון  כגוש אחד יחד של " מחנה תמיכה באו
ואפילו אם יוגש כתב אישום  - זה לא יכול למנוע משום יאזרח ישראל להבחר לכל תפקיד אלא אם כן אשמתו תוכח כדין 
RP
לצפיה ב-'כולנו נעבור את זה, רק סימן שאלה הוא לתוצאת הרכב הכנסת הבאה .'
כולנו נעבור את זה, רק סימן שאלה הוא לתוצאת הרכב הכנסת הבאה .
26/12/2018 | 17:18
1
7
איני יודע איזו תבוסה מחכה לשמאל ואיזה ניצחון ממתין לימין, באמת שאיני יודע.
יש הרבה משתנים בהתמודדות לכנסת הבאה, אם במפלגות החדשות ואם גם בהרכב האנושי של הרשימות כאשר רק דבר אחד בטוח, שבכנסת הבאה יכהנו 120 חברי כנסת.

אבל קיוויתי שתתייחס לעובדה שהן ראש הממשלה והן גדעון סער הטיפו בזמנו לאולמארט  וכאשר הנושא הוא לפתחם פתאום מכשירים את השרץ שהם עצמם יצאו נגדו.
יושרה אישית וציבורית לבטח אין כאן.

גם קיוויתי שתתייחס לשאלתי האם לדעתך על היועץ המשפטי להודיע על המסקנה שאליה הגיע בקשר לתיקי נתניהו מיד לאחר שתיפול ההכרעה או רק אחרי הבחירות ...
האם אין זו זכותו של העם היושב בציון לדעת כי הוא מצביע עבור ראש הממשלה גם אם הוחלט להגיש נגדו כתב אישום?
גם זה עניין ליושרה אישית ופוליטית ...
לצפיה ב-'VOX POPULI-VOX DEI-קול העם - קול ה'- לטינית'
VOX POPULI-VOX DEI-קול העם - קול ה'- לטינית
26/12/2018 | 20:49
2
ליילה וןב !
RP
לצפיה ב-'חבל על הויכוח בנושא הזה כי זה ויכוח תיאורטי'
חבל על הויכוח בנושא הזה כי זה ויכוח תיאורטי
26/12/2018 | 23:01
5
אם היועץ המשפטי יחליט להגיש כתב אישום אחרי שימוע (ולא משנה מתי) נתניהו עצמו לא ירצה להיות ראש ממשלה ש"מבלה" בדיונים בבית משפט.
אני מוכן לכתוב כאן ועכשיו הערכה שאם נתניהו יהיה במצב של נאשם בבית משפט הוא לכל הפחות יכריז על נבצרות.
גם לנתניהו יש גבולות שהוא לא ירשה לעצמו לחצות אותם והוא לא ירצה להירשם בספרי ההיסטוריה של מדינת ישראל כראש הממשלה הראשון שבמהלך כהונתו כראש ממשלה נוהל נגדו משפט פלילי.

ואם היועץ המשפטי יחליט לא להגיש כתב אישום ממילא הויכוח מיותר.
לצפיה ב-'עדיף אחרי הבחירות ומסיבה מאוד פשוטה: אם היועץ המשפטי'
עדיף אחרי הבחירות ומסיבה מאוד פשוטה: אם היועץ המשפטי
26/12/2018 | 23:17
15
4
יפרסם החלטה כזו לפני הבחירות הוא וכל המערכת המשפטית יואשמו בהתערבות בוטה במערכת הבחירות.
הבוחרים יודעים שיש חקירות נגד ראש הממשלה ויכולים להכריע גם ללא ידיעת ההחלטה הסופית לגבי הגשת או אי הגשת כתב אישום האם הם מעוניינים שנתניהו ימשיך להיות ראש ממשלה או לא.
עדיף שלא יהיה קשר בין ההחלטה של היועץ המשפטי להחלטה של הבוחרים.
אבל יש לכך גם צד שני והצד השני הוא שאם נתניהו יהיה ראש ממשלה גם לאחר הבחירות ולאחריהן היועץ המשפטי יחליט להגיש כתב אישום, תוצאות הבחירות לא יהוו שיקול בהחלטה המשפטית של היועץ המשפטי ותוצאות הבחירות לא יהוו טענת הגנה של נתניהו כנגד הגשת כתב אישום נגדו.

מי שבאמת דורש לנתק את המשפט מהפוליטיקה צריך לדרוש לקיים את שני הצדדים.
ואם נתניהו מתכוון להשתמש בתוצאות הבחירות כטענה במישור המשפטי אז הטענה הזו צריכה להיפסל מכל וכל אחרת היועץ המשפטי ימעל בתפקידו.
כך שהמחויבות לניתוק הזה מוטלת הן על מנדלבליט והן על נתניהו הן לפני הבחירות והן לאחריהן.
לצפיה ב-'הייתי מצטרף אליך אם היה הדבר חלק מחוקת הליכוד ....'
הייתי מצטרף אליך אם היה הדבר חלק מחוקת הליכוד ....
27/12/2018 | 05:27
14
4
מאחר ולנגד עינינו הפוליטיקאים של הליכוד שהתנפלו על אולמארט בזמנו החליפו עורם המוסרי ערכי ואינם מסוגלים לומר בפה מלא כי מי שהוגש נגדו כתב אישום אינו יכול להמשיך ולהיות ראש ממשלה ( בניגוד לכחלון שלאחר שעזב את הליכוד לא מפחד לומר זאת!!! ) הייתי מצטרף לדעתך אם אכן מה שאתה מציע יהיה חלק מחוקת הליכוד.

בעיקרון, לנתניהו עומדת חזקת החפות, הגם שיודעים כי מתנהלת נגדו חקירה, מצד שני גם יש חשיבות לכך שהבוחר ידע בזמן אמת לאיזה נבחר ציבור הוא מצביע, מי שסגרו את התיקים נגדו או מי שהוחלט להגיש נגדו כתב אישום.

"הפתרון" שלי לסוגייה הוא "חוק צרפתי לראש הממשלה" בתוך הליכוד.
נתניהו יהיה מספר שתים ברשימת הליכוד עד שיתברר מעמדו המשפטי, והיה והליכוד מרכיב את הממשלה מספר אחד יהיה ראש ממשלה עד החלטת היועץ המשפטי לממשלה.
אם לא יוגש כלל כתב אישום, יחזור נתניהו להיות ראש הממשלה, ואם יוגש נגדו כתב אישום ובמשפט יימצא אשם, ממילא לא יוכל להיות ראש ממשלה.

בכל מקרה, על אזרחי ישראל מימין ומשמאל יהיה לקבל את העובדה כי תהיה החלטת היועץ המשפטי אשר תהיה, היא באה ממקום מקצועי אמיתי ולא משום השקפה פוליטית כזו או אחרת.
לצפיה ב-'אתה למעשה מציע שנתניהו יכריז על נבצרות לפני שמוגש כתב אישום'
אתה למעשה מציע שנתניהו יכריז על נבצרות לפני שמוגש כתב אישום
27/12/2018 | 11:11
6
5
ולפני הבחירות, אבל הוא יכול להכריז על כך בכל רגע שימצא לנכון גם ללא קשר לבחירות. אם הוא נכון לעכשיו מנהיג הליכוד ומועמד הליכוד לראשות הממשלה אחרי הבחירות, אין סיבה שיהיה מספר שתיים. גם אם הוא מספר אחד זה לא ימנע ממנו להכריז נבצרות או לפרוש מתי שימצא לנכון. ואם אתה מציע שהליכוד יכפה עליו את הנבצרות - זה לא יקרה.
כל עוד אין כתב אישום אין שום בעיה שנתניהו הוא המועמד לראשות הממשלה. אם הציבור חושב שנתניהו צריך לפנות את מקומו, הציבור יכול להביע זאת בבחירות.

עצם ההצעה שלך זו כבר השפעה של המערכת המשפטית על המערכת הפוליטית עוד לפני שיש כתב אישום ואת זה בדיוק מה שהצעתי בא למנוע.

הציבור יקבל את החלטתו ללא קשר למערכת המשפטית והמערכת המשפטית תקבל את החלטתה ללא קשר לבחירת הציבור - זו הדרך הנכונה על שני חלקיה.
מי שקוראים היום ליועץ המשפטי לפרסם את החלטתו - לא מקבלים את החלק הראשון.
מי שיקראו אחרי הבחירות ליועץ המשפטי להתחשב בהכרעת הציבור - לא מקבלים את החלק השני.
אלה וגם אלה לא יכולים להלין על האחרים, כי הם שני הצדדים של אותה המטבע.
מי שבאמת מעוניין בהפרדה בין המשפט לפוליטיקה חייב לקבל את שני החלקים.
לצפיה ב-'כל הצעה היא באיזה מקום השפעה על החלטת הבוחר ...'
כל הצעה היא באיזה מקום השפעה על החלטת הבוחר ...
27/12/2018 | 11:45
5
2
אבל אני חושב שההגינות מחייבת שאם מצא לנכון היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום נגד ראש הממשלה המכהן, או כנגד כל מועמד שהוא ממפלגה כלשהי, יהיה מידע זה בפני הבוחר עוד בטרם הצביע.

כשם שמחליט הדרג הפוליטי על מינוי לתפקיד ציבורי של אדם כזה או אחר רק לאחר שבדק אותו לפני ולפנים כולל עברו, הישגיו והצלחותיו וגם מצבו המשפטי, כלום יש סיבה שלציבור המצביעים לא תעמוד זכות זו בטרם ההכרעה? ...

ואגב, מי שבטוח בחפותו, כלל לא צריך לפחד ....
לצפיה ב-'זה נכון אם היועץ המשפטי מגיע להכרעה ללא קשר לעיתוי הבחירות'
זה נכון אם היועץ המשפטי מגיע להכרעה ללא קשר לעיתוי הבחירות
27/12/2018 | 12:04
4
4
לא נכון שהיועץ המשפטי יזרז את לוח הזמנים שלו רק בגלל הבחירות.
אם הייתה כבר הכרעה היום היא הייתה מתפרסמת, אבל עדיין אין הכרעה ולא נכון ללחוץ על היועץ המשפטי להכריע לפני הבחירות.
הדיונים אצל היועץ המשפטי לאחר סיכומי הפרקליטות רק החלו.
לצפיה ב-'כנראה לא הבנת אותי...'
כנראה לא הבנת אותי...
27/12/2018 | 14:57
3
2
על היועץ לקחת את כל הזמן שהוא זקוק לו לשם עיון בממצאים, בקשת השלמות חקירה, שימוע וכל מה שצריך.
אבל!!, למן הרגע שיחליט מה שיחליט, סגירת תיקים כולם או חלקם, או הגשת כתב אישום, אני טוען שעליו לפרסם זאת מיד עם קבלת ההחלטנה הסופית שלו ולא להמתין עד לאחר הבחירות באם ההכרעה נפלה לפני הבחירות.
לצפיה ב-'במצב רגיל ההערכה היא שליועץ המשפטי יקחו כמה חודשים עד שיקבל'
במצב רגיל ההערכה היא שליועץ המשפטי יקחו כמה חודשים עד שיקבל
27/12/2018 | 15:13
2
8
את ההחלטה.
די ברור שאין שום סיכוי שההחלטה תתקבל בחודשיים הקרובים. ולהחלטה כזו לוקח זמן להתגבש. לכן, אם הבחירות ב-9.4 (עוד שלושה וחצי חודשים), הסבירות שהמועד הנייטרלי להכרעת היועץ יהיה לפני כן קטנה מאוד.
אם הבחירות היו בנובמבר ואפילו אם היו ביוני, זה אולי היה אחרת.

לא יהיה טוב אם יתקבל הרושם שהיועץ קיבל החלטה תחת לחץ.
כבר היום נתניהו טוען שהמשחק מכור. היועץ לא צריך לקבל החלטה משפטית תחת שום לחץ, גם לא תחת לחץ של מועד בחירות. ומצד שני, גם לא תחת לחץ של תוצאות בחירות וצריך להיות ברור (גם לנתניהו ותומכיו ולמצביעי הליכוד באפריל 2019) שלתוצאות הבחירות אין שום השפעה על הכרעת היועץ המשפטי.
לצפיה ב-'איתי אין לך וויכוח. השאלה מה חושבים תומכי הימין בסוגייה זו .'
איתי אין לך וויכוח. השאלה מה חושבים תומכי הימין בסוגייה זו .
27/12/2018 | 17:52
1
2
האם תומכי נתניהו יקבלו את החלטת היועץ המשפטי כפי שהיא או שכמו דודי אמסלם יצעקו כי עושים הפיכה בשלטון בעזרת בית המשפט?

אני שב וחוזר על אי היושרה שלהם נוכח הפער בין דבריהם של ראש הממשלה וגדעון סער כנגד אולמארט בזמנו לעומת מעשיהם ודבריהם כיום. בין אם רוצים בכך ובין אם לא, דבריהם של בכירי הימין מביאים לפגיעה אמיתית בעבודת שומרי הסף .
תמיד יודעים איך מתחילים, לא יודעים לא יתגלגלו הדברים.
לצפיה ב-'אם לא יקבלו, אז שייצאו להפגנות ויזמינו זמר שישיר "הוא זכאי, '
אם לא יקבלו, אז שייצאו להפגנות ויזמינו זמר שישיר "הוא זכאי,
27/12/2018 | 18:09
5
הוא זכאי"...
מערכת המשפט לא צריכה להתרגש מזה.
שוב: הבחירות לא צריכות להיות מושפעות ממערכת המשפט ומערכת המשפט לא צריכה להיות מושפעת מהבחירות.
כל מי שתומך באמת בהפרדת הרשויות לא יכול להתנגד לעקרון הזה.
לצפיה ב-'ואגב, התרחיש הגרוע ביותר שיכול לקרות זה שהיועץ המשפטי מפרסם'
ואגב, התרחיש הגרוע ביותר שיכול לקרות זה שהיועץ המשפטי מפרסם
27/12/2018 | 11:18
6
6
שהחליט להגיש כתב אישום לפני הבחירות ותוצאות הבחירות יכתירו את נתניהו כראש ממשלה.
אז השבר בין הציבור למערכת המשפט יהיה קטסטרופלי.

ותהיה בטוח שאם היועץ המשפטי יעשה זאת, נתניהו לא יחליט לפרוש לפני הבחירות, הוא ישאיר זאת לאחרי הבחירות, ולו כדי לדחוק את מערכת המשפט לפינה ולהראות שמערכת המשפט למעשה פועלת נגד הציבור.
לצפיה ב-'אין לי בעיה עם זה שהציבור למרות החלטת היועץ יצביע בעד נתניהו'
אין לי בעיה עם זה שהציבור למרות החלטת היועץ יצביע בעד נתניהו
27/12/2018 | 11:49
3
5
אבל כן תהיה בעיה אם הציבור יחליט שבגלל שנתניהו הוכתר זה משחרר אותו מן החובה לעמוד למשפט לאחר שהוגש נגדו כתב אישום.

אני חושב שמערכת המשפט הישראלי מספיק חזקה להגיד לראש ממשלה באם צריך שהוא אשם, היא כבר עמדה בפני מצב דומה נגד רמי דרג אחרים של הפוליטיקה הישראלית.
לצפיה ב-'הציבור לא יכול להחליט שזה משחרר אותו מן החובה לעמוד למשפט'
הציבור לא יכול להחליט שזה משחרר אותו מן החובה לעמוד למשפט
27/12/2018 | 11:59
2
2
אין לציבור יכולת כזו. אבל לנתניהו יש יכולת לטעון שאם נבחר למרות שהוגש נגדו כתב אישום, מערכת המשפט פוגעת ברצון הציבור.
לכן עדיף שהבחירות יהיו לפני הכרעת היועץ המשפטי. הציבור יבחר לפי השיקולים שלו ומערכת המשפט תכריע לפי השיקולים שלה.
לצפיה ב-'נתניהו יכול לטעון מה שהוא רוצה, הוא אפילו יכול לעקם את החוק '
נתניהו יכול לטעון מה שהוא רוצה, הוא אפילו יכול לעקם את החוק
27/12/2018 | 17:54
1
5
אבל מה שהיה נכון כלפי אהוד אולמארט, משה קצב, אריה דרעי, נכון גם כלפי נתניהו.
לצפיה ב-'קצב ודרעי לא היו ראשי ממשלה. החוק מגדיר במפורש שראש ממשלה'
קצב ודרעי לא היו ראשי ממשלה. החוק מגדיר במפורש שראש ממשלה
27/12/2018 | 18:05
8
יכול לכהן עד שיש פסק דין חלוט של בית משפט.
לגבי שרים, שאינם ראש ממשלה, יש פסק דין של בית המשפט העליון שמחייב אותם להתפטר במקרה שמוגש נגדם כתב אישום.
אולמרט התפטר בגלל שברק לא הותיר לו ברירה אחרת ולא בגלל שהיה חייב. אין כיום דרישה כזו כלפי נתניהו, אפילו לא מצד כחלון, ולכן אין לו סיבה להתפטר.

כחלון אמר בקולו שאם יוגש נגד נתניהו כתב אישום הוא לא יוכל לכהן כראש ממשלה, ולכן אם יוגש כתב אישום ונתניהו יהיה תלוי בכחלון להקמת הקואליציה הבאה, לא תהיה לו קואליציה.
אבל להערכתי, אם יוגש כתב אישום לאחר שימוע, נתניהו בעצמו יכריז על נבצרות.
לצפיה ב-'רק תיקון אחד חשוב'
רק תיקון אחד חשוב
29/12/2018 | 13:31
1
10
מה שהיועץ יפרסם בעוד 3 או 4 חודשים זו לא הודעה על הגשת כתב אישום , אלא החלטה על כתב אישום בכפוף לשימוע .
החלטה סופית על כתב אישום תתקבל כנראה חצי שנה או יותר לאחר השימוע שייערך לנתניהו , אם וכאשר.
אם נניח ההודעה של מנדלבליט תהיה לקראת מאי , אז אם יוגש כתב אישום זה יקרה כנראה רק בנובמבר או דצמבר 2019.
לצפיה ב-'התייחסתי לשימוע בהודעות אחרות'
התייחסתי לשימוע בהודעות אחרות
29/12/2018 | 13:46
3
לצפיה ב-'על HAYLY וHILARY הישראליים '
על HAYLY וHILARY הישראליים
27/12/2018 | 13:29
3
9
חידון  
חידון
1 לוחם אמיץ למען ישראל מול  חבורת כלבים
מטורפים ניבחים ומנסים גם לנשוך שחושב לעזוב את שדי קרב החשובים האלה למדינת ישראל  , והשניה לוחמת אמיצה שנלחמה באותו האומץ למען  USA וISR והעולם החופשי כולו ועזבה לא מובן למה
והשלישית תנחשו מי היא  תוקפנית, גסה רוח  מעין הילרי קלינטון דוברת עברית
חידון.
מהם ?
RP
לצפיה ב-'התשובה לשאלה השלישית קלה מאוד וברור למי אתה מתכוון'
התשובה לשאלה השלישית קלה מאוד וברור למי אתה מתכוון
27/12/2018 | 14:50
2
5
כבר השווית בינה לבין הילרי קלינטון אינספור פעמים בפורום הזה.
אתה מתכוון לציפי לבני.
לצפיה ב-'בגלל שרוברט כתב-תוקפנית, גסה רוח, חשבתי שהוא מתכוון למירי'
בגלל שרוברט כתב-תוקפנית, גסה רוח, חשבתי שהוא מתכוון למירי
27/12/2018 | 15:00
1
2
לצפיה ב-'לא, הוא התכוון למורידה את הזבל'
לא, הוא התכוון למורידה את הזבל
27/12/2018 | 15:04
1
לצפיה ב-'בני גנץ רשם מפלגה חדשה "חוסן לישראל"'
בני גנץ רשם מפלגה חדשה "חוסן לישראל"
27/12/2018 | 14:47
4
לצפיה ב-'למחוק חיוכים מפני הלובי ההומו- י !'
למחוק חיוכים מפני הלובי ההומו- י !
26/12/2018 | 10:12
15
FALASTINI
והתהליך כבר התחיל .הסקרים לא מחזים להם טובות .*סדרת הצבעות מוצלחות בכנסת - השמאל לא מצליח לרבץ רוב
*מדיניות בטחונית י. בסגנון שהמלצתי לליכוד " אל תראו מפניהם , כדברי תורה . כי אין לנו ברירה ." השמות" בני ישראל ישארו כאן לנצח
ומי שחולם על מדינה " אחרית" חילונית וליברלית עלול להתאכזב . וחס וחליליה אם " מחנה של " כמו כולם" יצךיחו לא תהיה מדינה בכלל - האסלם יבלע אותנו את כולנו  כיזה טבעו - ולא ניתן לעשות עסקאות שטן
*נפעל כפי שעשינו ב2016 - ננסה להעביר כמה שניתן קולותהימין ממפלגות אחרות לליכוד כולל למר מישראלביתנו  כי אחר לא יהיה ביתנו
ADELANTE !
קדימה
לא יודעים איך? תשאלו את אלא שכן יודעים
ROBERT Pו
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שנתניהו מצטער שלא הקדים את הבחירות במרץ 2018'
יש לי הרגשה שנתניהו מצטער שלא הקדים את הבחירות במרץ 2018
23/12/2018 | 15:55
4
13
לא משנה מה יהיה המועד המדוייק של הבחירות הרקע מסביבן יהיה:
ספקות בטחוניים
עליות מחירים
מפולת בשוק ההון
משברים פוליטיים בתוך הקואליציה
ועננה משפטית

"מעולם מצבנו לא היה טוב יותר" כנראה לא תהיה סיסמה משכנעת בבחירות עם רקע כזה.
לצפיה ב-'אל תדאג לו, הוא ימצא מועד נוח'
אל תדאג לו, הוא ימצא מועד נוח
24/12/2018 | 12:21
3
12
ספקות ביטחוניים תמיד יהיו, לנתניהו טוב מאוד שהשיח לקראת הבחירות יהיה ביטחוני, שיח כלכלי יכול לגרום לאנשים שלא מבינים לעבור מחנה, שיח ביטחוני מקסימום ישנה את ההרכב בתוך המחנה הלאומי.

עליות מחירים? כל שבועיים מחפשים סיבה אחרת להפגין נגד ביבי, עד הבחירות יתחלפו הסיבות לפחות פעמיים.

מפולת בשוק ההון? הבורסה בארה"ב נפלה, וזה משך איתה את כל העולם, בתוך כמה ימים זה יתקן את עצמו ואף אחד לא יזכור.

עננה משפטית יש כבר זמן מה, נתניהו מחפש את הזמן הנכון בתוכה לגשת לבחירות ועל ידי כך לנטרל את הדרישה להתפטר עם הגשת כתב אישום אם יהיה.

משברים פוליטיים בתוך הקואליציה זו תמיד תהיה בעיה של סוף קדנציה כשכל מפלגה צריכה למקסם את ההצלחות שלה לקראת הבחירות, וכאן שאלת מיליון הדולר, כמה שווה לדחות את הבחירות עם קואליציה כזאת.

לדעתי חשוב היה מבחינה סימלית לעשות את הבחירות החל ממרץ 2019, אם אין סיבה מיוחדת להקדים, בחירות צריכות להיות פעם בארבע שנים. (מתי בדיוק בין מרץ לנובמבר, אני לא חד משמעי, כל עוד הקואליציה מצליחה לתפקד באופן סביר, יש להמשיך בה).
לצפיה ב-'מצאו עבורו מועד. נוח או לא? העתיד יראה'
מצאו עבורו מועד. נוח או לא? העתיד יראה
24/12/2018 | 16:29
2
5
לצפיה ב-' חבל, אני חושב שהיה אפשר לסחוב לפחות עוד קצת.'
חבל, אני חושב שהיה אפשר לסחוב לפחות עוד קצת.
24/12/2018 | 21:01
1
5
לצפיה ב-'למתי טוכפלד יש הסבר ב"ישראל היום" להקדמת הבחירות דווקא עכשיו'
למתי טוכפלד יש הסבר ב"ישראל היום" להקדמת הבחירות דווקא עכשיו
24/12/2018 | 21:05
38
ההסבר הזה לא מתייחס לחוק הגיוס...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ