לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1292912,929 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות

הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ממשלה חדשה - ישראל מרוצה

לחצו "המשך"

פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*גאווה יהודית

תקנון הפורום    http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=80638471

המשך >>

לצפיה ב-'לא שהיינו צריכים הוכחה, אבל שוב רואים שלא יו"ש מונעת שלום'
לא שהיינו צריכים הוכחה, אבל שוב רואים שלא יו"ש מונעת שלום
25/04/2019 | 01:13
2
בסרי לנקה אין "כיבוש", אין מתנחלים ואין יהודים, ובכל זאת מתקיפים אותם.
לא צריך להיות גאון גדול בכדי להבין שבין ההתיישבות היהודית ביו"ש לבין האלימות נגדם אין שום קשר, כי האלימות הזו מופיעה בכל מקום שהאיסלם הקיצוני משתלט.
לצפיה ב-'לכל בחירות יש מוצאי בחירות'
לכל בחירות יש מוצאי בחירות
23/04/2019 | 13:11
1
3
"
הערכה: המע"מ לא יעלה, אך העלאת מס ההכנסה נראית בלתי נמנעת, כמו גם ביטול פטורים • סבירות נמוכה לביטול הפטור ממע"מ באילת והמע"מ על פירות וירקות
"

קיצוץ אחד כנראה לא יהיה, אלא להיפך - הממשלה כנראה תגדל ולא תקטן.
לצפיה ב-'שווה ממשלה גדולה ולא בחירות אחרי שלוש שנים'
שווה ממשלה גדולה ולא בחירות אחרי שלוש שנים
23/04/2019 | 13:58
10
אני מקווה שראש הממשלה יתן את משרד האוצר למי שיוביל כלכלה ימנית, שתמנע את הצורך בעוד ארבע שנים בקיצוץ.
לצפיה ב-'חג שמח'
חג שמח
19/04/2019 | 06:24
1
17
לכל משתתפי הפורום
חג פסח שמח וכשר
לצפיה ב-'חג חירות שמח'
חג חירות שמח
22/04/2019 | 00:08
5
שוב ניצחה בבחירות מפלגת חירות ליברלים, נקווה שנתברך השנה בעוד חירות לאומית וכלכלית.
לצפיה ב-'חג שמח ועזרה מהירה לסטודנט'
חג שמח ועזרה מהירה לסטודנט
19/04/2019 | 13:11
40
שלום לכולם! שמי דניאל כץ, סטודנט לפסיכולוגיה בשנה ג'. הכנתי שאלון קצרצר כחלק מעבודה שעלי להגיש באוניברסיטה. אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי ולמלא אותו (לוקח פחות מ-20 שניות!). כמובן שכל התשובות נשמרות באופן אנונימי. 

תודה רבה!
לצפיה ב-'"כאב הראש של נתניהו בבחירת שר משפטים: "הדיפלומט" המקורב מול '
"כאב הראש של נתניהו בבחירת שר משפטים: "הדיפלומט" המקורב מול
18/04/2019 | 16:23
6
22
הילד הרע של הימין" (ישראל היום)
יש לי הצעה לפתור לנתניהו את הדילמה: סמוטריץ' שר המשפטים, לוין השר לבטחון הפנים, שניהם נציגי הממשלה בועדה למינוי שופטים וכמובן שניהם בועדת השרים לענייני חקיקה.
וכנציג הקואליציה בועדה למינוי שופטים אפשר למנות את ח"כ אמסלם או את איתמר בן גביר (אם יהיה חבר כנסת).

עם סמוטריץ, לוין ואמסלם (או בן גביר) לימין לא יהיו יותר תירוצים ביחס למערכת המשפט.

בנוסף, אחרי שהממשלה תוקם הייתי גם מבקש מישראל ביתנו לפרוש לאופוזיציה (ולתמוך בממשלה מבחוץ) על מנת שנציג האופוזיציה בועדה למינוי שופטים יוכל להיות מישראל ביתנו ולא חס וחלילה מכחול לבן או העבודה (אפשר לסדר את ליברמן במשרד הבטחון כשר חיצוני אם יפרוש מהכנסת במסגרת החוק הנורווגי). וכך החזית הימנית מול מערכת המשפט תורחב.

יש אפילו אפשרות טובה יותר: אם בן גביר יהיה חבר כנסת, לא לצרף אותו לקואליציה ולמנות אותו כנציג האופוזיציה בועדה למינוי שופטים ואז הימין יכול להרויח בועדה גם את אמסלם וגם את בן גביר.
סמוטריץ'+לוין+אמסלם+בן גביר
יכול להיות הרכב טוב מזה לימין מול מערכת המשפט?

נ.ב.
אני רציני לגמרי ולא ציני בכלל. רוב הבוחרים בחרו בצעדים משמעותיים מול מערכת המשפט וזה מה שצריך להתבצע במירב הכוח האפשרי.
מה באמת יתבצע ומה יהיו התוצאות - זה כנראה יהיה חומר לבחירות הבאות...
אבל את רצון רוב העם צריך לקיים.
לצפיה ב-'בן גביר: "נתניהו צריך להודיע עוד הערב כי הוא ממנה את בצלאל'
בן גביר: "נתניהו צריך להודיע עוד הערב כי הוא ממנה את בצלאל
18/04/2019 | 23:20
6
סמוטריץ' לשר המשפטים ואת יריב לוין לשר לביטחון הפנים."

"ההפיכה התחילה - צריך לעצור את זה עכשיו", אמר בן גביר, ''לגורמים במשטרה ובמערכת המשפט אין מנדט לנהל את המדינה. נתניהו צריך להודיע עוד הערב כי הוא ממנה את בצלאל סמוטריץ' לשר המשפטים ואת יריב לוין לשר לביטחון הפנים.

מסתבר שההצעות שלי לא תלושות מהמציאות.
לצפיה ב-'על האיילת העלילו שהיא אריה טורף, מעניין מה יאמרו על הארי'
על האיילת העלילו שהיא אריה טורף, מעניין מה יאמרו על הארי
19/04/2019 | 06:49
4
עצמו...
לצפיה ב-'קודם כל, כל הכבוד שאתה תומך בדמוקרטיה ושלטון העם'
קודם כל, כל הכבוד שאתה תומך בדמוקרטיה ושלטון העם
22/04/2019 | 00:06
2
4
זה לא מובן בימים אלו.
יש רבים שמאמינים בשלטון של שכבה דקה שהיא למעשה אוליגרכיה.

אני מקווה שישנו את הרכב הוועדה למינוי שופטים כך שלקואליצה יהיה רוב בוועדה,
5 מתוך 9 לדעתי צריך להיות.
נניח 3 חברי קואליציה, 2 שרים, 2 חברי אופוזיציה, נציג של לשכת עוה"ד ונציג של הרשות השופטת.

את יריב לוין אני רוצה בתור שר משפטים ואת סמטריץ' בתור שר הבינוי והשיכון, אנחנו צריכים תנופת בניה ביו"ש והגולן.
השר לביטחון פנים יכול להיות אלקין או רגב אם לא תמונה לשרת החוץ.
לצפיה ב-'למשרד הבינוי והשיכון אין השפעה רבה על הבניה ביו"ש'
למשרד הבינוי והשיכון אין השפעה רבה על הבניה ביו"ש
22/04/2019 | 00:39
1
4
המשרדים שמשפיעים בעיקר על הבניה ביו"ש הם משרדי הביטחון, משרד ראש הממשלה ומשרד החקלאות.
שר החוץ יהיה כנראה ישראל כץ. אין לי מושג מה מביא אותך לרצות כשרת חוץ דווקא את רגב ואת רגב דווקא כשרת חוץ.

לגבי שלטון העם, אני רוצה להבהיר משהו. מבחינתי שלטון העם אין משמעותו משפט העם ואני לא רואה בהכרעה הדמוקרטית של הבחירות כאיזושהי הכרעה בסוגיות שהן סוגיות משפטיות טהורות.
כפי שאני תומך בהכרעות דמוקרטיות בבחירות כך אני תומך בהכרעות משפטיות על ידי גורמים משפטיים ואין לערבב בין שני הדברים.
מבחינתי שני הדברים הם מרכיבים בלתי נפרדים בדמוקרטיה.
ההבחנה הזו בין שלטון לבין חוק ומשפט חשובה במיוחד בימים אלה.
וגם השלטון כפוף לחוק ולמשפט.
לצפיה ב-'אני יודע שכאשר אורי אריאל היה שר הבינוי והשיכון הייתה תנופת '
אני יודע שכאשר אורי אריאל היה שר הבינוי והשיכון הייתה תנופת
23/04/2019 | 13:57
1
בניה רצינית ביו"ש, ברור שגם זו החלטת ראש הממשלה, אבל נראה לי שיש לשר הרבה השפעה.
אנחנו זוכרים גם שאריאל שרון .כשר בינוי ושיכון בממשלת שמיר יצר תנופת בנייה חסרת תקדים.

לצפיה ב-'מה שכתבתי לפני שבוע מופיע היום ב"ישראל היום":'
מה שכתבתי לפני שבוע מופיע היום ב"ישראל היום":
25/04/2019 | 03:38
1
אני לפני שבוע:
"
יש אפילו אפשרות טובה יותר: אם בן גביר יהיה חבר כנסת, לא לצרף אותו לקואליציה ולמנות אותו כנציג האופוזיציה בועדה למינוי שופטים
"

היום ב"ישראל היום":
"
תוכנית סיעות הימין לכיבוש הוועדה למינוי שופטים
איתמר בן גביר מעוצמה יהודית עשוי להתמנות לוועדה - דווקא כנציג האופוזיציה • ל"ישראל היום" נודע: מגעים בנושא מתקיימים בינו לבין גורמים בליכוד
"
לצפיה ב-'מפלגת גנץ & כ"ץ....כ"ץ&גנץ....((המשרד לענייני מודיעין))...'
מפלגת גנץ & כ"ץ....כ"ץ&גנץ....((המשרד לענייני מודיעין))...
18/04/2019 | 10:27
14
שר המשטרה  "עבד על הבוחרים" בכך שהסתיר את הברית כ"ץ&גנץ...לגבי "עיוורון-מודיעיני בפרשת כת-הכפילים (הסוכנים הכפולים) וקורבנות אדם". מדובר בהטיה פוליטית הן של המשטרה והן של המודיעין...המשרד לעניני מודיעין. כלומר  "השר לענייני מודיעין עבד על כולם"...(("אמת בפרסום"....את מי זה מחייב?)).
לצפיה ב-'הקדנציה הבאה של נתניהו תתמקד במחיקת שלטון החוק ובתי המשפט'
הקדנציה הבאה של נתניהו תתמקד במחיקת שלטון החוק ובתי המשפט
18/04/2019 | 02:01
1
17
הקדנציה הבאה של נתניהו תתמקד במחיקת ופגיעה בשלטון החוק ובתי המשפט.

כצעד ראשון נתניהו שעומדים נגדו 3 כתבי אישום בשוחד, מרמה והפרת אמונים, ידאג להקים לעצמו קואליציית כתב אישום, קרי קואליצייה שכל ייעודה יהיה לדאוג שנתניהו לא יעמוד לדין ולא ייכנס לכלא, גם אם ייצטרכו בשביל זה למחוק ולפגוע בשלטון החוק במדינה, במשטרה, בפרקליטות המדינה ובבתי המשפט, ואפילו ביועמ"ש שנתניהו בעצמו מינה אותו לתפקידו. השלב השני יהיה כבר הרבה יותר קיצוני, ובו נתניהו וקואליציית כתב האישום שלו ידאגו לשחרר מכלאם את כל העבריינים וראשי העולם התחתון, והפשע יחגוג ברחובות ארצנו, ובמקביל לפשע ברחובות תשתולל הכפייה הדתית בארצנו כתוצאה מסחיטה קוליציונית כבדה שיפעילו על נתניהו המפלגות החרדיות, שישמשו תמורת אתנן של מאות מיליונים מקופת המדינה כשכפ"ץ עבור נתניהו ומושחתיו.

ומי ידאג למדינה ואזרחיה? מי ש'דאג' לה כל השנים כשטילים של החמאס 'טפטפו' על ישובי הדרום והגיעו 'בטעות' עד המרכז ואפילו לשרון, ומי שדאג להעביר כל שבוע מיליונים להתחמשות החמאס והמשך בניית מנהרות הטרור שלו החודרות אל תוך מדינת ישראל, ודאג לפוצץ את האמאמא של הדיונות בחולות של עזה בתגובה לירי הטילים על ישראל.

בקיצור: ברוכים הבאים לגיהנום.
לצפיה ב-'תתמקד במחיקת שלטון בתי המשפט, בהחלט.'
תתמקד במחיקת שלטון בתי המשפט, בהחלט.
22/04/2019 | 00:12
2
העם הוא הריבון ולא שופטים שלא נבחרו על ידי העם (בניגוד לנעשה בארה"ב ובמדינות רבות אחרות).

העם הכריע שנתניהו זכאי, לפחות עד שיסיים את הקדנציה שלו (שאחריהן אם יתמודד וימשיך לנצח).
אפשר להעמיד אותו לדין בכל הסעיפים הזניחים האלה (אם כך יוחלט) גם בתום תפקידו כראש ממשלה. רק שברור לכולנו שזה לא באמת מעניין אף אחד אם הוא קיבל שמפניה או חמגשית או סיקור אוהד, המטרה היא להפיל אותו, וכבר לא יהיה שום עניין להעמיד אותו לדין כשהוא כבר לא יהיה ראש ממשלה.
לצפיה ב-'הימין החדש סופית מחוץ לכנסת ואלה הן תוצאות הבחירות הסופיות'
הימין החדש סופית מחוץ לכנסת ואלה הן תוצאות הבחירות הסופיות
16/04/2019 | 16:31
12
18
תוצאות הבחירות הסופיות: הימין החדש מחוץ לכנסת
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/399562

יו"ר ועדת הבחירות המרכזית השופט חנן מלצר יגיש מחר (רביעי) את תוצאות הבחירות לכנסת ה-21 לנשיא המדינה ראובן ריבלין.

על פי התוצאות, מפלגת הליכוד עם 35 מנדטים, רשימת ''כחול לבן'' עם 35 מנדטים גם כן.

שתי המפלגות החרדיות, ש"ס ויהדות התורה, מקבלות כל אחת שמונה מנדטים. אחריהן רשימת חד"ש-תע"ל עם שישה מנדטים ומפלגת העבודה שמקבלת גם היא שישה מנדטים.

סיעת ''ישראל ביתנו'' עם חמישה מנדטים בכנסת החדשה, איחוד מפלגות הימין עם חמישה מנדטים, מרצ - 4 מנדטים, כולנו - 4 מנדטים ורע"ם-בל"ד עם 4 מנדטים.

סה"כ:

לימין: 49 מנדטים
למרכז שמאל: 45 מנדטים
לחרדים: 16 מנדטים
לערבים: 10 מנדטים

ולאחר כל הספירה מחדש ובדיקה חוזרת של עשרות פרוטוקולי הצבעה מכלל הקלפיות הארציות, על פי בקשתו של השר לשעבר נפתלי בנט, שלא נמצאו בה כל פגמים מהותיים, אלא נהפוכו, בבדיקה עלה כי לימין החדש נרשמו שלושה קולות עודפים, וקול אחד בלבד שנפסל מעילה חוקית, הימין החדש סופית מחוץ לכנסת.

ואלו הן התוצאות הסופיות בהחלט למערכת הבחירות הביזיונית ביותר שידעה מדינת ישראל לדורותיה.

לצפיה ב-'החלוקה האמיתית לגושים היא כזאת'
החלוקה האמיתית לגושים היא כזאת
16/04/2019 | 23:35
11
7
חרדים - 16
ימין - 49
מרכז - 35
שמאל - 10
ערבים - 10
לצפיה ב-'עד הבחירות כחלון וליברמן לא היו בדיוק ימין מבחינתך'
עד הבחירות כחלון וליברמן לא היו בדיוק ימין מבחינתך
17/04/2019 | 00:12
10
7
כעת אתה מחשיב אותם כימין?

לפי מה שיוצא מאיחוד מפלגות הימין בעצמם בימים האחרונים והדיבורים על יצירת גוש של 22 חברי כנסת (יחד עם אלי בן דהן שלמעשה יהיה בין שישה חברי כנסת של איחוד מפלגות הימין ולא בין 35 של הליכוד, שיהיו לו למעשה 34 חברי כנסת), אני לא בטוח שהחלוקה שלך לחרדים וימין מדוייקת.
כשבנט ושקד עמדו בראש הבית היהודי זו הייתה חלוקה נכונה, אבל כעת חלוקה של חרדים+חרד"לים (22 חברי כנסת) וליכוד+כולנו+ישראל ביתנו (43 חברי כנסת) כנראה יותר מתאימה.
בנושאים שעל סדר היום באופן מעשי (ולא באופן תיאורטי בלבד) איחוד מפלגות הימין יותר קרוב לחרדים מאשר לליברמן.
לצפיה ב-'ליברמן יחזיק חזק את ביבי בביצים בקדנציה הזאת'
ליברמן יחזיק חזק את ביבי בביצים בקדנציה הזאת
18/04/2019 | 01:38
9
9
נתניהו יודע שבלי ליברמן אין לו קואליציה, וליברמן ינצל זאת עד הסוף.
לצפיה ב-'אם הוא יגזים, נתניהו ידאג שכחול לבן יתפרקו.'
אם הוא יגזים, נתניהו ידאג שכחול לבן יתפרקו.
22/04/2019 | 21:27
8
6
וחלק מהם יצטרפו לקואליציה.
אין סיבה שיועז הנדל והאוזנר לא ימצאו את עצמם בקואליציה.
לצפיה ב-'יש סיבה פשוטה, קוראים לה: נתניהו'
יש סיבה פשוטה, קוראים לה: נתניהו
22/04/2019 | 21:35
7
8
אגב האוזר ולא האוזנר.
וזה לא כל כך פשוט לפרק את כחול לבן. יש צורך בלפחות שליש סיעה, כלומר: לפחות 12 חברי כנסת, אחרת חברי כנסת בודדים שיפרשו ממנה יהיו במצב דומה לזה של אורלי לוי-אבקסיס בכנסת הקודמת.
לצפיה ב-'מספיק 7 ח"כים לפי "חוק מופז"'
מספיק 7 ח"כים לפי "חוק מופז"
23/04/2019 | 14:23
6
5
מה עוד שיש סיכוי לא רע שהאיחוד הזה יתפרק ואז הם יהיו סיעות קטנות שאפילו פחות מ-7 יהיה שליש סיעה.

והאוזר אמר בליל הבחירות ש"מחר ה' בניסן ה-10 באפריל, יום התרת הנדרים" בהקשר שכל המפלגות שנשבעו להמליץ על מישהו ירגישו משוחררות מהשבועות האלה.
האוזר כמו גדול יצטרף לממשלת נתניהו.
לצפיה ב-'חוק מופז בוטל במסגרת חוקי המשילות שהתקבלו במרץ 2014'
חוק מופז בוטל במסגרת חוקי המשילות שהתקבלו במרץ 2014
23/04/2019 | 14:50
5
3
"
4. בחוק הכנסת, התשנ"ד-1994 -
(1)בסעיף 59 -
(א) בפסקה (1), המילים "או של קבוצה של שבעה חברי הכנסת לפחות" - יימחקו;
"
לצפיה ב-'אז נהיה חייבים לפרק אותם'
אז נהיה חייבים לפרק אותם
23/04/2019 | 22:55
4
3
אני לא בטוח שזה יהיה כל כך קשה, לדעתי גם בלעדינו זה יקרה.
לצפיה ב-'אני לא יודע למה אתה בונה דווקא על האוזר והנדל'
אני לא יודע למה אתה בונה דווקא על האוזר והנדל
23/04/2019 | 23:17
3
4
כשגנץ ויעלון התחברו, יעלון היה זה שהתעקש לא להיכנס לממשלה עם נתניהו. העמדה של האוזר והנדל בקשר לנתניהו דומה לזו של יעלון וקשוחה יותר מזו של גנץ ואחרים בחוסן לישראל.
אם האוזר והנדל היו רוצים להתחבר לנתניהו הם היו מצטרפים לליכוד, לא לתל"ם ולכחול-לבן.
החוליה החלשה בקשר להצטרפות לקואליציה של נתניהו אינם חברי הכנסת של תל"ם, אלא חלק מחברי הכנסת של חוסן לישראל כולל גנץ עצמו.

אני מבין שלאנשים כמוך יותר נוח עם אנשים כמו האוזר והנדל בגלל העמדות המדיניות שלהם, אבל כשמדובר בנתניהו הם יותר ניצים מרוב חברי הכנסת האחרים בכחול-לבן. הם מכירים את נתניהו מצויין. הם עבדו איתו קרוב. אם היו רוצים לתמוך בו לא הייתה להם בעייה לעשות זאת בפלטפורמה הכי מתאימה לכך - הליכוד. הרי אין הבדלים אידיאולוגיים עמוקים בינם לבין חברי הליכוד.
אבל האנשים שיש להם בעיה עם האישיות של נתניהו הכי פחות פרטנרים לקואליציה בראשותו. הרבה פחות מאלה שיש להם מחלוקות אידיאולוגיות איתו.
לצפיה ב-'סבבה, העיקר שתהיה אלטרנטיבה על השולחן לליברמן (ואחרים)'
סבבה, העיקר שתהיה אלטרנטיבה על השולחן לליברמן (ואחרים)
24/04/2019 | 00:39
2
4
כל עוד שומרים על קווי היסוד של המחנה הלאומי, והם אלו שמתווים את הדרך, אין לי בעיה שחוסן לישראל או חלקים ממנה יכנסו לממשלה או לפחות יהיו בשדה הראיה כך שליברמן ואחרים יבינו שלנתניהו יש אופציה נוספת מלבד בחירות חדשות.
לצפיה ב-'צחוק הגורל יהיה שניסנקורן ייכנס לממשלה'
צחוק הגורל יהיה שניסנקורן ייכנס לממשלה
24/04/2019 | 01:03
1
3
יהיה די כיף להראות אז לכל תומכי הליכוד את סרטוני הליכוד נגדו.
ניסנקורן בהחלט עשוי להעדיף את כורסת השר על כסא יו"ר סיעת כחול לבן באופוזיציה.
מה דעתך על ניסנקורן כשר האוצר?
אתה הרי לא מצפה שייכנס לממשלה ללא תמורה, נכון?
יש לך הרבה תקוות...
תצטרך לתעדף ביניהן.
אני בהחלט מאחל לך את ניסנקורן כשר אוצר, אם כל כך חשוב לך לפרק את כחול לבן בשביל חלקי חילוף לקואליציה.

כתבת על כיבוד הדמוקרטיה. לכבד את הדמוקרטיה זה גם לכבד את ההכרעה של מצביעי מפלגות האופוזיציה.
אתה מכבד את מה שנוח לך לכבד ומזלזל במה שנוח לך לזלזל בו.
אז אתה יודע מה? אם אתה כל כך רוצה, קח את ניסנקורן מתנה...
לצפיה ב-'חלק מקווי היסוד של המחנה הלאומי זה שוק חופשי'
חלק מקווי היסוד של המחנה הלאומי זה שוק חופשי
25/04/2019 | 01:09
1
המחנה הלאומי זה לא רק ארץ ישראל, והליכוד זה לא רק ארץ ישראל.
הליכוד זו מפלגת חירות ליברלים.
הליכוד התחייב לממשלת המחנה הלאומי.
אם ניסנקורן יכול להשתלב תחת העקרונות המדיניים והכלכליים של הליכוד, אפשר להיעזר בו על מנת למנוע סחיטה מצד מפלגות קטנות. לא משרד האוצר, אבל אפשר משרד הרווחה או הבריאות לדוגמה. 
אם הוא לא יכול ליישר קו עם העקרונות האלה, עם כל הבעסה, נאלץ להסתדר בלעדיו, ולשלם את המחיר שזה אומר.
לצפיה ב-'ממשלת החלומות שלי'
ממשלת החלומות שלי
15/04/2019 | 04:46
1
15
נתניהו - שר הביטחון 
   סגנו - יואב קיש / אמיר אוחנה
חוטובלי - שרת החוץ
שרן השכל - שרת האוצר
לוין - שר המשפטים
    סגנו - אריאל קלנר
דרעי - שר הפנים
סמוטריץ - שר הבינוי והשיכון
כהן - שר הכלכלה
רגב - שרת החינוך
כץ - שר התחבורה/שר התשתיות
כץ - שר העבודה והרווחה
שרים נוספים - אלקין, אקוניס, שקד.

לצפיה ב-'ישראל כץ מיצה את עצמו במשרד התחבורה'
ישראל כץ מיצה את עצמו במשרד התחבורה
15/04/2019 | 19:02
8
עצוב שתחום שדורש התייחסות מיוחדת בעת הזו כלל לא נמצא ברשימה שלך.
אני הייתי חושב מחוץ לקופסא ומנצל את הבולדוזריות של השר ישראל כץ לטובת תחום הבריאות.
אני מציע: ישראל כץ שר הבריאות
לליצמן אפשר למצוא תחום אחריות אחר.

אגב, מה היתרון היחסי של קיש או אוחנה דווקא במשרד הבטחון? למה שאחד מהם לא יהיה סגן שר הפנים למשל?
תיק הפנים זה תיק חשוב מאוד למפלגת שלטון ואתה יודע מה? יותר מתיק הבטחון או מתיק החוץ. בתחומי הבטחון והחוץ ממילא לראש הממשלה יש מעורבות והשפעה גדולה.
זה נחשב יוקרתי לכהן במשרדים הללו, אבל בת'כלס דווקא המשרדים האפורים שאחראיים על התחומים הפנים-מדינתיים, יותר משמעותיים לקשר בין השלטון לאזרחים ולהשפעה על האזרחים. לא סתם ש"ס מתעקשת באופן קבוע על תיק הפנים ולעולם לא דורשת את אחד משלושת התיקים הנוצצים, למרות שכמעט תמיד יש לה מספר מנדטים שמאפשר לה לדרוש אחד מהם.
תיק הפנים גם שווה לא מעט מנדטים.
לצפיה ב-'שר הפנים בממשלה הבאה יצטרך להרים פרויקט לאומי - שינוי טכניקת'
שר הפנים בממשלה הבאה יצטרך להרים פרויקט לאומי - שינוי טכניקת
14/04/2019 | 18:31
15
הבחירות וספירת הפתקים (לא קשור לשינוי שיטת הבחירות שזה משהו אחר לגמרי, אלא שינוי ההיבטים הטכניים של ביצוע הבחירות והספירה).
שתי קלפיות שונות - תוצאות זהות:
לצפיה ב-'לא לפסול "חצי אחדות", להיפך, למנף אותה.'
לא לפסול "חצי אחדות", להיפך, למנף אותה.
11/04/2019 | 15:26
8
26
לדעתי על הליכוד לסגור עם איחוד מפלגות הימין, ש"ס ודגל התורה הסכם קואליציוני מהר,
לאחר מכן יש לגשש מול תל"ם ומול חוסן לישראל האם ברצונם להצטרף לקואליציה תחת קווי היסוד שכבר נבנו.
זה יכול לעזור מאוד במשא ומתן עם ישראל ביתנו וכולנו.
אין הצדקה אמיתית לתת לליברמן את הביטחון ולכחלון את האוצר.
לצפיה ב-'באילו תיקים בממשלה היית רוצה לראות את גנץ, אשכנזי ויעלון?'
באילו תיקים בממשלה היית רוצה לראות את גנץ, אשכנזי ויעלון?
12/04/2019 | 01:21
3
9
האם היית רוצה שאחד מהם יהיה שר הבטחון או שר החוץ?
לצפיה ב-'לא צריך גם את גנץ וגם את יעלון'
לא צריך גם את גנץ וגם את יעלון
12/04/2019 | 13:30
2
11
אם גנץ יגיע עם כל חוסן, מתאים שיקבל את תיק הביטחון, על אף שלא אתלהב מזה.
אם יעלון יגיע, צריך לתת לו את התיק לביטחון פנים.

הייתי רוצה לראות את חוטובלי כשרת החוץ, אבל כנראה שזה לא יקרה,
אם נתניהו לא יהיה שר החוץ, אז נראה לי מתאים לתת את זה ליולי אדלשטיין או מירי רגב.
לצפיה ב-'מירי רגב שרת החוץ? מכל התיקים לתת לה דווקא את תיק החוץ?'
מירי רגב שרת החוץ? מכל התיקים לתת לה דווקא את תיק החוץ?
12/04/2019 | 14:07
1
8
בגזרת תיקי החוץ והאוצר, אני צופה הפתעות. אני לא בטוח שכחלון יהיה שר האוצר ואני לא בטוח שהוא באמת מעוניין בו.

אני מנסה להבין מה האינטרס של כחלון להתאחד כעת עם הליכוד (האינטרס של נתניהו ברור - להבטיח קואליצייה להתמודדות עם המכשולים המשפטיים) ולדעתי חלק מהעניין זה היפרדות של כחלון מהאג'נדה שלו כראש מפלגת כולנו החברתית שתיק האוצר עמד במרכז האג'נדה שלה. כחלון יודע ששר האוצר בקדנציה הבאה יהיה שק חבטות. מבחינה פוליטית יהיה עדיף לו בהרבה, במיוחד אם הוא חוזר לליכוד, למצב עצמו כמנהיג רב-תחומי והתיק הכי מתאים לכך זה תיק החוץ.
כבר היו פרסומים שונים לפיהם הוצע לו תיק החוץ.

אני דווקא לא אופתע כלל אם נתניהו יציע לכחלון את תיק החוץ (גם כדי להימנע מהצורך לשבור את הראש למי מבכירי הליכוד לתת אותו) ולליברמן את תיק האוצר. (גם במטרה לרסק אותו בבחירות הבאות). ליברמן לא יחסום את הקואליציה במצב כזה. אין לו באמת אופציה ללכת לאופוזיציה והוא לא ירצה להיות חתום כמי שחסם את ממשלת נתניהו החמישית. הבחירה שלו במקרה כזה תהיה בין רע (תיק האוצר) לרע יותר (אופוזיציה שסופה חיסולו הפוליטי המוחלט). גם כשר בטחון לא תהיה לו הפעם הפריווילגיה לשחק ברוגז ולפרוש מתי שבא לו. נתניהו לא יתן לו כשר בטחון לעשות שום דבר שמנוגד לדרכו של נתניהו ולא תהיה לו את האופציה להתפטר. במשרד האוצר הוא יוכל לפחות לנסות לעשות משהו.

אבל לדעתי לליברמן יש אופציה הרבה יותר טובה ואני לא מבין למה הוא לא פועל כך: לדרוש את תיק הפנים דווקא. זה התיק הכי חשוב לקהל הבוחרים של ליברמן (שגם כיכב בקמפיין שלו - בדיקות DNA). זה יחלץ אותו גם מדרך ללא מוצא בבטחון וגם מהיתקלות בקיר באוצר ויסכסך בין נתניהו לחרדים. אני במקום ליברמן הייתי מציב דרישה אולטימטיבית לקבל את תיק הפנים. דרעי מכוון ישירות נגד ליברמן בדרישה לתיק העלייה והקליטה, התגובה של ליברמן צריכה להיות לדרוש את תיק הפנים.
יצחק כהן מש"ס יכול להיות שר אוצר מצויין (אוצר במקום פנים זה פיצוי הולם ביותר). דרעי ממילא בקרוב כנראה לא יוכל לכהן כשר תחת כתב אישום (הלכת פנחסי).
אם ליברמן ינהג כך הוא יוכל למצב עצמו כמנהיג הימין החילוני ואפילו למשוך בעתיד קולות מהמרכז.

מה שיישאר לנתניהו זה להחליט לגבי תיק הבטחון וכנראה הוא יצטרך לתת אותו לאחד מבכירי הליכוד. הסיבה נוספת שתקשה על נתניהו להחזיק בתיק הבטחון: אם יוגש נגדו כתב אישום הוא לא יוכל להחזיק בתיקים מעבר לראשות הממשלה, כי בית המשפט העליון כבר קבע תקדים (הלכת פנחסי) ששר (בניגוד לראש הממשלה) לא יכול לכהן תחת כתב אישום.

אבל אם ליברמן יתעקש על תיק הבטחון (וזו תהיה טעות) וכחלון על תיק האוצר (וגם זו תהיה טעות), כמובן שכל מה שכתבתי למעלה לא רלוונטי.
לצפיה ב-'"חיסול שלטון חמאס והפקעת תיק הפנים מש"ס: הדרישות של ליברמן'
"חיסול שלטון חמאס והפקעת תיק הפנים מש"ס: הדרישות של ליברמן
13/04/2019 | 23:44
6
בדרך לממשלה"
"
יו"ר ישראל ביתנו יודע שבלעדיו אין לנתניהו קואליציה - ולא מתכוון להסתפק בתיק הביטחון • ראש צוות המו"מ, ח"כ עודד פורר: "סוגיית בדיקות הדנ"א לעולים מבריה"מ תצטרך לבוא לידי ביטוי"
"

"
ראש צוות המשא ומתן של ישראל ביתנו, ח"כ עודד פורר, מסמן את הדגשים המרכזיים של מפלגתו וביניהם הכרעה מול חמאס - וגם קריאת תיגר על החבר הוותיק אריה דרעי, שכן "גם תיק הפנים מעניין אותנו".
כמו ליברמן, השוהה כעת בווינה, גם פורר נמצא בנסיעה פרטית בחו"ל. ל"ישראל היום" הוא אומר כי "זה הולך להיות משא ומתן קשה ויש לנו כמה סוגיות ליבה שיהיה לנו קשה לשאת ולתת עליהן. לקבל את משרד הביטחון זו הבעיה הקטנה, השאלה היא איזו מדיניות ביטחונית ננהיג שם. לא נחזור לממשלה שתנהג באותה מדיניות שבגללה עזבנו. לא נצטרף לממשלה שתחליט על הסדרה מול חמאס, אלא על הכרעה מול חמאס. נדרוש לדבר מראש על סוגיית השבויים והנעדרים בכל פעם שמדברים על סוגיות הומניטריות, וגם על חוק הגיוס נצטרך לדבר".
פורר חזר על הדרישה ממערכת הבחירות, שיש מי שרואה בה התרסה מול חברו הקרוב אריה דרעי. "חוץ ממשרד הביטחון, גם תיק הפנים מעניין אותנו", הבהיר, והוסיף כי "כל סוגיית בדיקות הדנ"א לעולים מבריה"מ תצטרך לבוא לידי ביטוי".
"

כיוונתי לדעת גדולים...תיק הפנים אכן צריך להיות הדרישה הכי חשובה של ישראל ביתנו, הרבה יותר מתיק הבטחון. אין לליברמן באמת מה לעשות עם תיק הבטחון. במשרד הפנים הוא יכול לעשות מהפיכה. מלבד זאת שהחזקת תיק הפנים מקנה למפלגה שמחזיקה בו יתרון בבחירות. אפשר לראות זאת בקולות שש"ס מקבלת ביישובים הערביים. בעין חוד למשל ש"ס קיבלה כ-30% מהקולות.
לצפיה ב-'"גנץ לא יוזמן, הוא חצה קו אדום"'
"גנץ לא יוזמן, הוא חצה קו אדום"
12/04/2019 | 13:00
3
11
נתניהו והליכוד צודקים.
יש גבול כמה אפשר להתעלם ממה שהשתקף במערכת הבחירות.
במערכת הבחירות ובתוצאות הבחירות השתקפו באופן ברור שתי עמדות בסיסיות:
1. תמיכה מוחלטת בממשלת ימין בראשות נתניהו
2. התנגדות מוחלטת לממשלה בראשות נתניהו
אף אחת מהמפלגות לא הציגה במערכת הבחירות עמדה שתומכת בממשלת אחדות בראשות נתניהו.
אתה עצמך כתבת לפני הבחירות נגד ממשלת אחדות וכתבת שזה אינו רצון הבוחרים משני הצדדים.
לא יכול להיות שמי שייצגו בצורה הבוטה ביותר את העמדה נגד נתניהו יהיו אחרי הבחירות שותפיו בשלטון.
לאור תוצאות הבחירות שנתנו מנדט ברור לממשלת ימין בראשות נתניהו, אין שום הצדקה לממשלת אחדות או חצי אחדות בראשות נתניהו.

אם נתניהו והליכוד רוצים אחדות, שיפעלו במעשיהם לאחדות ולא בכסאותיהם.
אחדות יכולה להתבטא גם בשיתופי פעולה ענייניים בין ממשלה לאופוזיציה, ולא רק בממשלת אחדות כסאולוגית.

ואם גנץ, אשכנזי ויעלון באו לפוליטיקה בשביל כסאות, אז שיואילו בטובם לפנות את מקומם לאנשים שרואים בפוליטיקה, גם מהאופוזיציה, שליחות.
בדמוקרטיה גם להיות אופוזיציה זו שליחות.
מי כמו נתניהו שהנהיג אופוזיציה עם 12 מנדטים, יודע זאת.
מי שלא יודע או לא מסוגל להנהיג אופוזיציה, לעולם לא יידע ולא יהיה מסוגל להנהיג שלטון.
ולדעת להנהיג אופוזיציה מתחיל בלדעת להודות בהפסד ולברך בכנות וביושר את המנצח. מה שגנץ, לפיד, יעלון ואשכנזי לא עשו עד עכשיו.
אני הצבעתי לכחול לבן (בעיקר בגלל סלידתי מההתנהלות של נתניהו בשנים האחרונות) ואני אומר בפה מלא - ארבעתם, לפי התנהלותם לפני ובעיקר אחרי הבחירות, לא ראויים להיות חלק מהשלטון וחלק מהממשלה.
תוצאות הבחירות שלחו אותם לאופוזיציה וזו המשימה שהם צריכים ליטול על עצמם. אם הם לא מסוגלים - שיפנו את הדרך לאחרים.

וכל זה לא סותר את האפשרות של האופוזיציה לתמוך בצורה עניינית בצעדים של הממשלה כאשר נכון לעשות זאת.

נושא אחר, יש לי שאלה אליך:
אם ליברמן לא יקבל את תיק הבטחון וזה יישאר בידי הליכוד, מי לדעתך משלושת הבאים צריך לכהן כשר הבטחון? נתניהו, גלנט או דיכטר (בהנחה שזה לא יהיה עוזי דיין...)?
לצפיה ב-'א. לא חייבים להגיע לכדי מימוש'
א. לא חייבים להגיע לכדי מימוש
12/04/2019 | 13:27
1
8
חשוב שכולנו וישראל ביתנו יבינו שהאופציה הזאת מונחת על השולחן, הם לא יכולים לקבל מה שבא להם.

ב. אני חושב שתל"ם מתאימים מאוד לקואליציה, וחוסן לישראל גם יכולים להצטרף, אם לא ישפיעו על קווי היסוד.

ג. את תיק הביטחון ארצה שנתניהו יחזיק, ושסגן השר יהיה יואב קיש או אמיר אוחנה.

לצפיה ב-'גנץ, לפיד, יעלון ואשכנזי לא קיבלו קולות על מנת להשתתף במשחקי'
גנץ, לפיד, יעלון ואשכנזי לא קיבלו קולות על מנת להשתתף במשחקי
12/04/2019 | 13:41
12
הגועליציה של נתניהו מול כחלון וליברמן או להיפך.
ולגבי תל"ם וחוסן לישראל הם מתאימים מאוד לקואליציה בראשות הליכוד, אבל לא בראשות נתניהו.
אין מה לעשות - בבחירות הנוכחיות היו שני מחנות ברורים: מחנה שתומך בנתניהו ומחנה שמתנגד לנתניהו. נתניהו היה הנושא העיקרי של הבחירות. נתניהו ניצח ותוצאות הבחירות קבעו שמתנגדיו יילכו לאופוזיציה.
אם וכאשר יסתיים עידן נתניהו, הנושא ייפתח מחדש. לא לפני כן.
לצפיה ב-'טוב מאוחר מאשר אף פעם...גנץ נזכר לברך את נתניהו'
טוב מאוחר מאשר אף פעם...גנץ נזכר לברך את נתניהו
12/04/2019 | 14:43
8
נתניהו אמר "כל אחד בתפקידו" - נתניהו בתפקיד ראש הממשלה וגנץ בתפקיד ראש האופוזיציה.
אחרי הבחירות, זה מה שצריך להיות.

לצפיה ב-'לפי ח"כ סמוטריץ' והעיתונאי שמעון ריקלין התחולל השבוע מהפך'
לפי ח"כ סמוטריץ' והעיתונאי שמעון ריקלין התחולל השבוע מהפך
12/04/2019 | 15:48
16
דמוגרפי במדינת ישראל. עם ישראל (או בקיצור "העם" בלשון עממית) הצטמצם לגודלו של גוש הימין במדינת ישראל.
לשיטתם, הערבים מהווים רוב דמוגרפי ברור בארץ ישראל.

"
אז ככה: השמאל הישראלי אלוף בלהמציא מילים ותירוצים כדי לעקוף את הדמוקרטיה. פעם אלו "ערכי היסוד", אח"כ "הציבור הנאור", הפעם זו המילה "אחדות". צריך לומר בצורה ברורה: העם בישראל בחר השבוע ממשלת ימין. נתניהו, שקיבל את מירב הקולות, הבטיח שוב ושוב בצורה הכי ברורה שאם הוא יקבל מנדט ויהיה רוב לגוש הימין הוא יקים ממשלת ימין. על דעת כן הוא נבחר. כל ממשלה אחרת תהיה לא דמוקרטית ולא לגיטימית ותהווה גניבה של המדינה מהעם. הגיע הזמן שהשמאל ילמד לכבד את העם ואת הדמוקרטיה גם כשהם חושבים אחרת ממנו.
"

"
הגיע הזמן שהשמאל ילמד לכבד את העם ואת הדמוקרטיה גם כשהם חושבים אחרת ממנו.
"

"
ואולי הלקח הכי גדול מהבחירות הללו: אתם קוראים להם בוטים או ביביסטים. אני קורא להם: עם ישראל. שבת שלום
"

אני, כמו ח"כ סמוטריץ' וכמו שמעון ריקלין, מתנגד נחרצות לממשלת אחדות, אבל לשניהם ובכלל לציבור שהם מייצגים יש לי שאלה אחת בקשר לאחדות:
האם יש איזשהו סיכוי להגיע איתם לאחדות בקשר להגדרת מהו "העם"?
או שבמו פיהם הם חורצים את הגורל להתפצל לשני עמים - "העם" וה"שמאל", פיצול שיש לו גם משמעויות דמוגרפיות כבירות, הרבה מעבר לקלישאות על "מדינת ישראל" ו"מדינת תל אביב".

אחת המשימות החשובות של נתניהו בקדנציה הבאה שלו תהיה להעביר מסר ברור לגבי מהי הגדרת "העם" מבחינתו, מבחינת ממשלתו, מבחינת הקואליציה שלו ומבחינת המחנה הגדול ("הגוש") שהוא עומד בראשו.

מי שרוצה אחדות (אמיתית, אסטרטגית או טקטית-פוליטית) בין נתניהו לגנץ, צריך קודם כל לדרוש משניהם אחדות בקשר לנושא הפעוט של הגדרת "העם".

אולי לא חוק יסוד הלאום אנחנו צריכים, אלא קודם כל חוק יסוד העם.

והנה חומר למחשבה בנושא:
לצפיה ב-'אחוז החסימה של ליברמן לא הצליח לחסום את המפלגות הערביות, אבל'
אחוז החסימה של ליברמן לא הצליח לחסום את המפלגות הערביות, אבל
12/04/2019 | 00:58
1
14
חסם את המתחרה של ליברמן על תיק הבטחון - בנט, את הפורשת ממפלגתו של ליברמן והמתחרה החברתית של כחלון - אורלי לוי-אבקסיס, ואת המתחרה של כחלון על תיק האוצר - פייגלין.
בנוסף, אחוז החסימה העניק לליברמן את הכוח להיות גורם המפתח להקמת הקואליציה ולשרידותה.
כך שירת אחוז החסימה הליברמני את ליברמן וגם את כחלון.
לצפיה ב-'חבל, רציתי לראות את כחלון או ליברמן בחוץ'
חבל, רציתי לראות את כחלון או ליברמן בחוץ
12/04/2019 | 13:36
10
אם זה לא היה מונע מנתניהו להקים ממשלה.

מאוד כואב ומקשה על השמחה אחרי הבחירות, שישראל הפסידה שני פוליטיקאים מצויינים.
אני מקווה שנראה בפעם הבאה את בנט ושקד, או לפחות ואחד מהם בפריימריז בליכוד.
לצפיה ב-'השמאל לא למד לא לחגוג מוקדם מדי'
השמאל לא למד לא לחגוג מוקדם מדי
09/04/2019 | 23:11
8
33
השמאל חגג ב-1981

השמאל חגג (כמדומני) ב-1984

השמאל חגג ב-1996

השמאל חגג ב-2009

השמאל חגג ב-2015

השמאל חוגג ב-2019

לצפיה ב-'אני הערכתי עד היום שנתניהו ינצח וגם כעת אני מעריך שנתניהו'
אני הערכתי עד היום שנתניהו ינצח וגם כעת אני מעריך שנתניהו
09/04/2019 | 23:40
4
23
ירכיב את הממשלה.
אבל יש לי שאלה אליך: האם אתה מרגיש הערב הרגשת ניצחון?
לצפיה ב-'חמוץ מתוק'
חמוץ מתוק
10/04/2019 | 03:34
3
19
הישג אדיר לליכוד,  
אני אמרתי שהליכוד בעזרת חיבורים נכונים וקמפיין טוב יכול לנשוק ל-40,
זה היה נשמע בדיוני, 
בסוף הליכוד ככל הנראה עשה את זה בלי חיבורים.
לאור ההישג אולי אפילו איוב קרא יכנס.

מצד שני, מסתמן שבנט ושקד יהיו מחוץ לכנסת.
לצפיה ב-'בנט ושקד ופייגלין הקימו מפלגות חדשות במטרה להוות בעתיד'
בנט ושקד ופייגלין הקימו מפלגות חדשות במטרה להוות בעתיד
10/04/2019 | 07:41
2
18
אלטרנטיבות לליכוד כמפלגות שלטון ימניות.
התוצאה: גם בנט ושקד (כנראה) וגם פייגלין (בוודאות) נשארו בחוץ.
אין תוחלת למפלגות ימין שמתיימרות לרשת את הליכוד.
כפי שפייגלין נהג בעבר וכפי שבנט ושקד יודעים בתוך תוכם (אבל הדרך הזו חסומה בפניהם כל עוד נתניהו עומד בראשות הליכוד) - שלטון ימני עובר אך ורק באמצעות הליכוד.
איש ליכוד יכול לנסות לאתגר את שלטון הליכוד רק דרך המרכז הפוליטי ולא דרך הימין הפוליטי.
היכן היה יעלון בשנים האחרונות והיכן היו בנט ושקד? והיכן יהיה יעלון בשנים הבאות (עם עוד 4 חברי כנסת ממפלגתו) והיכן יהיו בנט ושקד (שבמקרה הניסי הכי טוב מבחינתם ייכנסו בקושי עם ארבעה חברי כנסת)?
אפשר ללגלג על יעלון כפוליטיקאי, אבל הוא סידר לעצמו תת-סיעה עם חמישה מנדטים בכנסת הבאה בתוך סיעה עם 35 חברי כנסת. ובנט ושקד שרצו לשחק בליגה של נתניהו נשארו ללא כלום או כמעט ללא כלום.

אגב, לגבי המנדטים של הליכוד - בפועל הליכוד לפי התוצאות כעת יהיה בכנסת עם 34 מנדטים, כי ח"כ בן דהאן לפי ההסכם שבין הליכוד לאיחוד הימין, יחזור לאיחוד הימין.
לצפיה ב-'בנט ושקד דווקא רצו לחבור לליכוד בשלב כלשהו'
בנט ושקד דווקא רצו לחבור לליכוד בשלב כלשהו
11/04/2019 | 15:18
1
11
אשמח מאוד לראות אותם בליכוד, ואפילו אבחר בבנט לראשות הליכוד אחרי עידן נתניהו אם הוא יתמודד.
לצפיה ב-'ברור שהם רוצים, אבל משפחת נתניהו לא רוצה'
ברור שהם רוצים, אבל משפחת נתניהו לא רוצה
11/04/2019 | 16:53
8
אין סיכוי שנתניהו יאפשר להם להצטרף לליכוד.
אחרי עידן נתניהו הם יוכלו להצטרף.
לצפיה ב-'עם ישראל אוהב חגיגות.... '
עם ישראל אוהב חגיגות....
10/04/2019 | 07:15
5
לצפיה ב-'כל הכבוד לקוסם'
כל הכבוד לקוסם
10/04/2019 | 09:43
14
אין ספק שנתניהו זכה לניצחון בתנאים קשים מן הרגיל.
הגם שאיני מן הצד הפליטי שלו אני מברך אותו על ניצחונו ומאחל לו בהצלחה.

אני חושב שהאתגר שהוא עומד בפניו, לא האישי, הפוליטי, הוא עמידה בלחצים של מפלגות קטנות מן הימין ותוכנית טראמפ שכנראה הוא כבר יודע אותה ...

יום טוב לכולם.

אגב, מישהו יודע לאן נעלם רוברט? ....
לצפיה ב-'השמאל אוהב חגיגות-ניצחון'
השמאל אוהב חגיגות-ניצחון
11/04/2019 | 23:40
10
הימין אוהב לנצח.
לצפיה ב-'כיצד היו מגיבים בליכוד ובימין אם כחול לבן הייתה משקיעה'
כיצד היו מגיבים בליכוד ובימין אם כחול לבן הייתה משקיעה
09/04/2019 | 12:21
4
25
מליוני שקלים בהקמת מערך של נציגים ומצלמות למעקב אחרי קלפיות במגזר החרדי?
כיצד היו מגיבים בליכוד ובימין אם מפלגת שלטון מהשמאל הייתה משקיעה מליוני שקלים בהקמת מערך כזה למעקב אחרי קלפיות ביהודה ושומרון?

ב-2015 הערבים נהרו לקלפיות
ב-2019 המצלמות הליכודיות נהרו לקלפיות במגזר הערבי
מה יקרה בבחירות הבאות לאחר עוד כמה שנות שלטון הליכוד בראשות נתניהו?
לצפיה ב-'מה הבעיה?'
מה הבעיה?
11/04/2019 | 16:03
3
11
לא לגמרי הבנתי איך זה היה טכנית
כל עוד זה היה חוקי זה סבבה.
לצפיה ב-'צילום בתוך קלפיות אינו חוקי אלא במקרה של אירוע מיוחד'
צילום בתוך קלפיות אינו חוקי אלא במקרה של אירוע מיוחד
11/04/2019 | 16:51
8
יש כמה בעיות:
1. לא תפקיד מפלגה לבצע צילום של בוחרים בקלפיות. אם יש צורך לצלם את איזור תיבת הקלפי כדי למנוע זיופים זה צריך להתבצע על ידי ועדת הבחירות המרכזית.
2. צעד כזה למניעת זיופים צריך להתבצע באופן גורף ושיטתי בכל הקלפיות ולא באופן סלקטיבי לפי נטייה של מפלגה מסויימת.

לצלם מצביעים זו בהחלט בעיה. חשאיות הבחירות אינה רק מה שמוכנס לתוך המעטפה ותיבת הקלפי אלא גם עצם הנוכחות של אדם בקלפי.
וזו ודאי בעיה להשתמש במצלמות נסתרות על ידי פעילי מפלגה מסויימת בתוך קלפיות.
בשביל דברים כאלה יש ועדת בחירות.

ואם זה סבבה אז אני מניח שזה יהיה סבבה לגמרי מבחינתך שפעילי יש עתיד יצלמו בקלפיות בבני ברק ופעילי מרצ יצלמו בקלפיות ביצהר.
לצפיה ב-'ח"כ ביטן ומשרד הפרסום שהיה אחראי לפרויקט הזה מודים מה עמד'
ח"כ ביטן ומשרד הפרסום שהיה אחראי לפרויקט הזה מודים מה עמד
14/04/2019 | 12:55
1
8
מאחוריו:
"
ביטן הוסיף: "לנו היו שתי משימות, שהליכוד יהיה גדול והגוש יהיה יותר גדול מהגוש השני, ושהערבים כמה שפחות, בזה הצלחנו. לא הצלחנו בגלל בל"ד שעברה ברגע האחרון בגלל 3000 קולות אבל בגדול עמדנו במשימות".

-במילא הייצוג של הערבים ירד, זה לא מספיק, אתם נגד ייצוג שווה?
"אנחנו נגד רמאויות ונגד זיופים. אנחנו פעלנו על העניין הזה".
"

"
ששש… אל תגלו לאף אחד. 
זה היינו אנחנו.
ראיתם את הכתבות בתקשורת שהבעירו את השטח ביום הבחירות? אלו שסיפרו על מצלמות שהושתלו בקלפיות במגזר הערבי ומנעו אלפי זיופים?
אז כן, אנחנו "אשמים" במהלך הזה.
אחרי תקופת הכנה ארוכה, מערך לוגיסטי מדהים ושותפות עמוקה וצמודה עם טובי האנשים בליכוד, הרמנו מבצע שהיתה לו תרומה מכרעת לאחד ההישגים החשובים ביותר של מחנה הימין: 'טוהר המידות' במגזר הערבי. ובזכות זה שהוצבו משקיפים מטעמנו בכל קלפי, אחוז ההצבעה ירד מ50%, הנמוך ביותר שנראה בשנים האחרונות!
זה המקום להגיד תודה ענקית ל-1350 אנשי השטח, פעילים מכל הגילאים והגוונים, מאילת בדרום ועד חיספין בצפון, שנכחו בקלפיות בכל רחבי הארץ, מהכפרים הקטנים ביותר ועד הערים הערביות הגדולות בארץ.
אתם - ש"זכיתם" לאיומים אלימים ביותר, לכמעט-לינצ'ים וחקירות משטרתיות תחת אזהרה שנמשכו בחלקם כמה שעות, ולא וויתרתם לרגע על המשימה החשובה שהוטלה עליכם - אתם המנצחים הגדולים באמת! תודה ושוב תודה!
"

אם לדעתך אין בעיה כאשר מפלגת שלטון מקימה פרויקט שמטרתו להוריד אחוז הצבעה במגזר מסויים, אז שיהיה לך סבבה...

אבל שיזכרו בליכוד - מה שהם הפכו ללגיטימי, הופך ללגיטימי עבור כולם בבחירות הבאות ובכל מגזר שהוא.
זיופים ורמאויות מאפיינים לא רק קלפיות במגזר הערבי...
בבחירות הבאות: מצלמות בבני ברק וקרית ארבע - סבבה...
לצפיה ב-'לליכוד יש היסטוריה של החדרת תופעות לבחירות שלאחר מכן הליכוד'
לליכוד יש היסטוריה של החדרת תופעות לבחירות שלאחר מכן הליכוד
14/04/2019 | 13:17
5
עצמו מגנה, פועל לבטל ומחוקק חוקים נגדן.
ב-1996 בליכוד יחד עם חב"ד הא-פוליטית ולא מפלגתית (ובמימון מחסיד חב"ד מאוסטרליה) הריצו את קמפיין "נתניהו טוב ליהודים" ו"פרס יחלק את ירושלים". אחרי זה כשבאו עמותות ברק ו V-15, הליכוד ניצב בחירוף נפש בצד השני.

הפעם הליכוד החדיר מצלמות לקלפיות, ובעתיד הליכוד יהיה זה שיצעק גוועלד נגד מצלמות בקלפיות.

כשזה הליכוד והליכוד נהנה מזה - זה מותר וסבבה.
אבל כשאחרים לומדים מהליכוד וזה פועל נגדו - אז גוועלד...
לצפיה ב-'תזמון מותו של אדמונד לוי השופט עליון בדימוס....'
תזמון מותו של אדמונד לוי השופט עליון בדימוס....
11/04/2019 | 09:29
1
12
היה קשור לפרשת-זיוף חתימתו בבג"ץ-בטחוני שהתבררה בבית הדין לע "בודה... אבל לדעתי הטעות היתה = איסור הפרסום של הפרשה עד לאחרי המינוי של הנשיא (במחשבה שהשופט אליעזר ריבלין ויו"ר הכנסת ריבלין מתואמים למען הליכוד). זה עלה במשרתו של עו"ד בן-חורין...אבל תודה לאל לא בחייו כמו בפרשה הקודמת שעסקה בבג"ץ הזה..לגבי רצח שמריהו. אז תראו מה "להב 433" מסתירים מאיתנו...בטח בהתערבות הרבנים הראשיים
לצפיה ב-'טעיתי . זה עלה במשרתו של בן-טובין. בן-חורין כן נרצח.'
טעיתי . זה עלה במשרתו של בן-טובין. בן-חורין כן נרצח.
11/04/2019 | 09:32
3
אבל אז לא ידעתי על הבלגיות של כספי רוה"מ. משטרת  בית שמש פיספסה את החקירה.....
לצפיה ב-'עוד לא ידועות התוצאות הסופיות, אבל תוצאה אחת שלא הייתה'
עוד לא ידועות התוצאות הסופיות, אבל תוצאה אחת שלא הייתה
09/04/2019 | 22:40
19
בישראל מאז 1996 כבר ברור שהתרחשה היום: לשתי רשימות יש את רוב המנדטים ורק לשתי רשימות אלה יש מספר דו ספרתי של מנדטים.
כל מי שרצה לחזור למשטר של שתי מפלגות דומיננטיות צריך לשמוח היום.
לצפיה ב-'געוולד או לא געוולד, חייבים להוציא את כולם להצביע'
געוולד או לא געוולד, חייבים להוציא את כולם להצביע
09/04/2019 | 02:40
1
13
נתניהו בימים האחרונים נזהר מלשתות את המנדטים בימין ובעיקר (לא רק) משקיע מאמצים להוציא את המצביעים שמתחננים להצביע לכורסה, שילכו לקלפי.

אפשר להתייחס לזה בציניות ולהגיד שהוא סתם ארטיסט (שחקן), אבל הוא צודק.
גם אם הימין ישיג 61 או אפילו 63 מנדטים, שיכללו את בן גביר (שיכול להיות ח"כ מצויין) ואת זהות, הוא לא יכול ליצור קואליציה ייציבה שתחזיק מעמד כמו שהייתה בכנסת ה-20,
ואז יהיו שתי אפשרויות, או ללכת לבחירות חדשות בעוד שנתיים, או לעשות ממשלת ימין-שמאל, גם כלכלי וגם מדיני.
ביבי ממש לא עושה את עצמו, הוא מבין בדיוק את ההשלכות של כנסת כזאת.

צאו להצביע, מחל/הימין החדש/איחוד מפלגות הימין/ש"ס/יהדות התורה ואפילו ליברמן, העיקר ימין.
לצפיה ב-'כתבה בערוץ 7: "קמפיין הגאוועלד של נתניהו מתסיס את הציונות'
כתבה בערוץ 7: "קמפיין הגאוועלד של נתניהו מתסיס את הציונות
09/04/2019 | 14:31
10
הדתית"
"סקרים פנימיים של מפלגות הימין מלמדים על נהירה של מצביעים דתיים מהליכוד בחזרה למפלגות המחנה הלאומי."
"
במפלגות הימין מדווחים על אפקט "בומרנג" כתוצאה מהקמפיין האגרסיבי שמוביל ראש הממשלה נתניהו ביממות האחרונות.
"נתניהו ניצל את הציונות הדתית בבחירות הקודמות וכעת ניסה שוב. בפועל אנחנו רואים שזה לא מצליח לו", אומר אחד הגורמים שנחשף לנתונים.
"בליכוד מתייחסים אלינו כילדי כאפות, מפעילים מניפולציה זולה ושעה לאחר סגירת הקלפיות ראש הממשלה זונח את צרכי המחנה הלאומי", הוסיף הגורם שסיפר על ירידה במספר המצביעים ל''זהות'' של פייגלין
"
לצפיה ב-'בסאם עיד מאתגר את הימין - 'תנו לנו מעמד תושב בלי אזרחות''
בסאם עיד מאתגר את הימין - 'תנו לנו מעמד תושב בלי אזרחות'
04/04/2019 | 11:19
12
23

האם בימין ירימו את הכפפה?
האם הימין בזמן אמת יראה שהוא רציני בקשר ל"אזרחות ברמות שונות"?
הנה יש שותף פלסטיני לגישה הזו. השאלה האם הימין יעשה עם זה משהו.
יש בליכוד לפחות שר אחד שיש לו גישה דומה וטוען כבר שנים שצריך לפרק את הרש"פ - השר אלקין. האם הוא ידחוף יוזמה בליכוד לפעול בכיוון?
לצפיה ב-'השאלה היא מה האפשרויות המסתתרות מאחורי מעמד זה...'
השאלה היא מה האפשרויות המסתתרות מאחורי מעמד זה...
05/04/2019 | 19:05
8
13
הנה כמה:
1. חופש תנועה - האם לפלשתינאים יהיה חופש תנועה בכל רחבי ישראל כולה?
2. באם בנו של באס עיד יתחתן עם ערבייה תושבת הגליל. מה מעמד ילדיהם?
3. הפלשתינאים יוכלו להתגורר (לבנות / לקנות בתים) בכל אתר בישראל הגדולה?
4. איזה מעמד יהיה לפלשתינאים מול הביטוח הלאומי?

זה רק דוגמא לשאלות שתצוצנה אם ילכו למהלך שכזה ....
להבנתי קבלת תוכנית שכזו היא להכניסם פנימה בדרך ללא מוצא של מדינה דו לאומית שהרוב היהודי בה עלול להצטמצם עם השנים עד למהפך דמוגרפי ...
לצפיה ב-'לכן כתבתי שהוא מאתגר את הימין'
לכן כתבתי שהוא מאתגר את הימין
05/04/2019 | 21:03
13
אם תהיה מסה קריטית בקרב ערביי יו"ש שתרצה מעמד של תושבות ישראלית ללא אזרחות, העמדה של רבים בימין (כולל מנהל הפורום הזה) תעמוד למבחן.
נתניהו להערכתי יתנגד למהלך כזה בעיקר בגלל ההשלכות הכלכליות.
ליברמן בבירור יתנגד למהלך כזה. הוא מציג גם היום עמדה אחרת לחלוטין.
יהיה מעניין לראות מה תהיה העמדה של בנט, שקד, סמוטריץ' וכד'.
יהיה גם מעניין לראות מה תהיה העמדה של אדם כמו אריה אלדד.
לצפיה ב-'לתושבי מדינת ישראל שאינם אזרחים יש חופש תנועה מלא'
לתושבי מדינת ישראל שאינם אזרחים יש חופש תנועה מלא
07/04/2019 | 17:35
6
6
1. אף אחד לא מונע מתושב ירושלים או הגולן לנסוע ברחבי הארץ.
2. אף אחד לא מונע מתושב ירושלים או הגולן להתחתן עם אזרחים ישראלים לא-יהודים.
3. למרות שהאופציה לעבור למערב העיר ואף לערים אחרות פתוחה בפניהם - כיוון שערבים אוהבים את מבנה החמולות - רובם לא נוטים להתפזר ברחבי הארץ.
4. ערבי שעבודתו בישראל, משלם ביטוח לאומי - ומקבל כיסוי בהתאם.
אם הוא תושב הרש"פ - הרש"פ שודדת כספים אלו.
הוא תושב ישראל - הוא מקבל כיסוי בהתאם.
הבעיה היחידה שיכולה להיווצר - היא עבודה של תושב ישראלי ברש"פ, תוך העלמת ההכנסות מבחינת מדינת-ישראל.
אלא שאין שום סיבה שאדם שפוי יעדיף לעבוד בשכר-העבדים שהרש"פ מחלקת לעובדים שאינם מחבלים ואינם עובדי-ממשל.

כך שה"שאלות" שציינת - אינן בעיות כלל.
אם דורש-התושבות תומך (או תמך) בפשיעה-לאומנית, מלכתחילה הוא כנראה יסורב.
בדיוק כמו שהיום אנשים כאלו לא מקבלים אישורי-כניסה או אישורי-עבודה בישראל.

בעיות שלא כתבת עליהן - הם למשל:
1. חברות בארגון-טרור, מעורבות בפשיעה-לאומנית, או השקפה לאומנית של מקבלי-תושבות ובני משפחותיהם. במיוחד אם מתגלה בדיעבד.
2. דרישות ל"איחוד-משפחות".
3. פרגמנטציה טריטוריאלית של השטח עקב חוסר-הסכמה בין התושבים.
לצפיה ב-'יש ואין ...'
יש ואין ...
08/04/2019 | 07:17
5
7
1. חשוב מה עלול להיות אם לכל תושבי יהודה ושומרון יהיה אותו חופש תנועה בכל רחבי ישראל ...
2. מקרה עפולה מלמד איך יתנו למי שאינם יהודים לרכוש בתים בערי ישראל ...
3. אם כולם יהיו תושבי ישראל בכולם יצטרך לטפל הביטוח הלאומי.
4. אם כולם יהיו תושבי ישראל לא תהיה רשות פלשתינאית לשדוד אותם ...
5. אם אין רשות פלשתינאית תושב ישראלי ממילא לא עובד בה ולכן איך יעלים בעזרתה הכנסות?
6. עוד לא הזכרנו שברגע שכל השטח יהיה תחת ריבונות ישראל משרד הפנים יצטרך לתת עזרה לעיריות שלהם כמו שהוא נותן לערי ישראל כיום ...
7. השאלה המרכזית בסעיף 2 אינה אם יוכלו או לא יוכלו להתחתן אלא מה יהיה מעמד ילדיהם, תושבים גם כן או אזרחי ישראל לכל דבר ועניין?

לבטח יש עוד כמה "בעיות" במצב הזה ...

יום טוב
לצפיה ב-'לא לכל התושבים - כי בעיית הלאומנות הערבית צריכה להיפתר קודם'
לא לכל התושבים - כי בעיית הלאומנות הערבית צריכה להיפתר קודם
08/04/2019 | 09:13
4
9
אבל אם בעיית הלאמנות תיפתר - אין הבדל
בין מליון וחצי ערבים אזרחי ישראל שזוכים לחופש תנועה בכל רחבי ישראל
בין 300 אלף ערבים תושבי ירושלים שזוכים לחופש תנועה בכל רחבי ישראל
בין 100 אלף מערביי יו"ש שנהנים מאישור כניסה לישראל לצורך עבודה (ובחגים גם שופינג),
לבין חופש תנועה של כל ערבי אחר שאינו מטורף-לאומני שמפנטז על רציחות וטיהורי-עם.

2. מקרי עפולה וכרמיאל - מראים את החשיבות בכך שישראל תיזום בנייה איכותית לערבים, בתוך כפרים, ערים ושכונות ערביות.
if you build it - they will come
הערבים לא נהנים לעבור לערים ושכונות בהם הם נתפסים כפולשים וכובשים.
כפי שאמרתי, רבות בעבר "משבר הדיור" - הוא למעשה ירידה ביכולתם של עניים להשיג דיור - והעניים ביותר הם הערבים והחרדים (שסובלים מבעיה זהה).
אלא שבפועל - ביו"ש אין משבר דיור אלא להפך: ערביי ישראל רוכשים דירות ברואבי - כדי להנות ממחירי הדירות הזולים ביו"ש.

3. אין שום בעיה עם כך שביטוח לאומי יטפל בכולם:
ביטוח לאומי הוא לא סבסוד-ממשלתי אלא ביטוח קבוצתי.
הרחבת הקבוצה עשויה להוריד במעט את גובה הקיצבאות - וזהו.
לצד זאת - כל התוצר יעלה.

4. אם כולם יהיו תושבי ישראל - אכן לא תהיה רש"פ שתשדוד אותם ותעביר את הכספים למחבלים ולהסתה לאומנית,
כך שתוכל להקטין את צה"ל בשתי חטיבות שמטרתן היחידה היא התמודדות עם תוצאות ההסתה הלאומנית.
בנוסף - האיום ממדינות ערב יפחת, ותוכל להקטין את צה"ל (חיסכון של עשרות מליארדי שקלים בשנה).

5. אבל במצב הסביר יותר - חלק מהערבים ישארו לאומנים (בוודאי בטווחי הביניים),
ולכן עדיין תידרש מסגרת חליפית לתושבות ישראלית.

6. משרד הפנים מספק סיוע לעיריות הנמצאות בתהליכי התייעלות - עוברות מגרעון-כרוני וחוסר-תפקוד למצב מתפקד.
לעיריות ביו"ש לעומת זאת - אין גרעונות.

7. אין שאלה מה יהיה מעמד ילדיהם, תושבים שמתחתנים עם אזרחי ישראל הם אזרחים לכל דבר ועניין.
ערבי שזנח את לאומנותו ואף עבר לאזור פחות לאומני ומתחתן עם ערבים לא לאומנים - יהיה אזרח.
מה רע בכך?

זה רק מחייב לטפל יותר טוב בבעיית הלאומנות הערבית,
אלא שבעיה זו - נפתרת מעצמה:
הסקרים מראים שערביי ישראל נוטשים את המפלגות הערביות-לאומניות לטובת דו-קיום,
כפי שכבר נטשו את ההיפר-ילודה שהיוותה איום על מדינת-ישראל.

כפי שרשמתי - השאלות שלך בכלל לא בכיוון.
אם יש בעיה כלכלית עם הסיפוח, הבעיה אינה עם ביטוח לאומי,
אלא עם תקציבי החינוך והבריאות שיעלו (או רמת השירות-הממלכתי שתרד)
ירידה בתקציבי הביטחון לצד העלאת מס-בריאות - הם מחיר ששווה לשלם תמורת שלום.
לצפיה ב-'חשוב רק על תשובתך בסעיף 7'
חשוב רק על תשובתך בסעיף 7
08/04/2019 | 14:29
1
7
זה מתכון בדוק להפיכת ישראל ממדינה יהודית כעת למדינה דו-לאומית בהמשך ובעתיד הרחוק למדינה עם מיעוט יהודי ....
לצפיה ב-'תגיד את זה לבן-גוריון, שחילק לערבים זכויות הצבעה'
תגיד את זה לבן-גוריון, שחילק לערבים זכויות הצבעה
08/04/2019 | 14:34
11
כשהפריון הערבי היה כפול מהפריון היהודי.
בכל מקרה,
מכיוון שפריון האישה הערביה ירד מתחת לזו היהודיה - האיום שלך ריק מתוכן ושקרי.

מלבד זאת,
אם האיום הלאומני יורד מהפרק,
ומאמצים מדיניות פדרטיבית במקום ריכוזית,
בית לאומי במסגרת מחוזות יהודיים - אינו דבר רע כלל.
יהיה לך מחוז חילוני,
ולחרדי יהיה מחוז חרדי,
ולערבי יהיה מחוז ערבי,
ולא תילחמו לכפות זה על זה איך חייכם יתנהלו.
לצפיה ב-'אזרחות חדשה צריכה להינתן רק לאלה שירצו'
אזרחות חדשה צריכה להינתן רק לאלה שירצו
09/04/2019 | 02:52
1
11
לממש את החלום הציוני
לצפיה ב-'והוא יצטרך לעבור בחינות של הימין הישראלי?...'
והוא יצטרך לעבור בחינות של הימין הישראלי?...
09/04/2019 | 12:46
4
לצפיה ב-'נתניהו מבטיח שיחיל ריבונות'
נתניהו מבטיח שיחיל ריבונות
06/04/2019 | 20:43
8

השאלה אם זה יקרה לפני מיטוט שלטון החמאס ברצועת עזה, או אחרי...
נראה אחרי הבחירות
לצפיה ב-'סוף סוף יש פארטנר שמסכים לזנוח את הלאומנות הערבית הבזויה'
סוף סוף יש פארטנר שמסכים לזנוח את הלאומנות הערבית הבזויה
06/04/2019 | 22:46
8
ואתם מתלוננים?
לצפיה ב-'יריחו כמו שאר בקעת הירדן, חייבת להיות חלק מישראל הריבונית'
יריחו כמו שאר בקעת הירדן, חייבת להיות חלק מישראל הריבונית
07/04/2019 | 23:27
5
גם במחיר של איזרוח מלא של 20 אלף תושביה.

את הרשות לא צריך לפרק, היא צפויה להתפרק מיד עם מותו של אבו מאזן בן ה-83.
לצפיה ב-'לחזק את נתניהו למען השמאל למען המדינה נגד הימין'
לחזק את נתניהו למען השמאל למען המדינה נגד הימין
05/04/2019 | 15:57
8
25
לצפיה ב-'אתה כ"כ פרוגרסיבי ומתקדם...'
אתה כ"כ פרוגרסיבי ומתקדם...
05/04/2019 | 15:59
7
11
לצפיה ב-'אז לא לחזק את נתניהו? ולהפקיר את המדינה לגנץ ובוגי הימנים?'
אז לא לחזק את נתניהו? ולהפקיר את המדינה לגנץ ובוגי הימנים?
05/04/2019 | 16:02
6
16
טוב שימנים כמוך אוכלים את הלב כשנביס אתכם בבחירות

לצפיה ב-'אתה זה שמדהים ופרוגרסיבי וגאון'
אתה זה שמדהים ופרוגרסיבי וגאון
05/04/2019 | 16:09
5
16
תגיד אתה מה לעשות
לצפיה ב-'יש להצביע לנתניהו אחרת גנץ ובוגי הימנים יביאו מלחמות'
יש להצביע לנתניהו אחרת גנץ ובוגי הימנים יביאו מלחמות
05/04/2019 | 16:25
4
13
וטילים
לצפיה ב-'מה? הם יביאו מלחמות וטילים?'
מה? הם יביאו מלחמות וטילים?
05/04/2019 | 18:57
3
13
מעניין מה המצב עכשיו ....
לצפיה ב-'אמנם גם כעת יש אבל בגלל נתניהו הרבה פחות מאשר לו'
אמנם גם כעת יש אבל בגלל נתניהו הרבה פחות מאשר לו
05/04/2019 | 20:03
2
11
היו בשילטון בני ובוגי
אין להם את התבונה לוותר היכן שאפשר וכך היינו חוטפים הרבה יותר טילים
למשל העברת הכסף הקטארי והקלות לאסירי החמאס אינן עולות לנו כלום ובתמורה קיבלנו יחס טוב יותר מהחמאס
לצפיה ב-'להזכירך בצוק איתן נתניהו, יעלון וגנץ החזיקו באותה עמדה'
להזכירך בצוק איתן נתניהו, יעלון וגנץ החזיקו באותה עמדה
05/04/2019 | 21:09
1
10
הרי בנט טוען שיעלון וגנץ הם אדריכלי התיקו.
אם לוקחים כדוגמה את צוק איתן אז נתניהו, יעלון וגנץ נמצאים באותו מקום מבחינת ההתנהלות מול רצועת עזה.
גם אז וגם היום בנט וליברמן הם הלעומתיים לעמדה של שלושתם.
כך שאם בוחנים מעשים ב-2014 ולא דיבורים ב-2019 מהבחינה שאתה מתייחס אליה אין הבדל בין נתניהו ל"בני ובוגי".
לצפיה ב-'קשקוש הרי הם לא נשאו באחריות של ראש ממשלה'
קשקוש הרי הם לא נשאו באחריות של ראש ממשלה
05/04/2019 | 21:24
9
כעת זה יהיה שונה לו הם ינהיגו את המדינה חס וחלילה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ