לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1328713,287 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות

הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ממשלה חדשה - ישראל מרוצה

לחצו "המשך"

פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*גאווה יהודית

תקנון הפורום    http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=80638471

המשך >>

לצפיה ב-'השנאה של נתניהו לבנט מסכנת את הציבור וגם פוגעת בכלכלת ישראל'
השנאה של נתניהו לבנט מסכנת את הציבור וגם פוגעת בכלכלת ישראל
31/03/2020 | 17:57
77
244
"
המל"ל עצרה את ההנחיה של בנט: מאות נכנסים לארץ ממוקדי סיכון ולא מועברים לבידוד במלון
בשבוע שעבר הכריז השר בנט שכל נוסע שיגיע לנתב"ג...
המשך>>
"
המל"ל עצרה את ההנחיה של בנט: מאות נכנסים לארץ ממוקדי סיכון ולא מועברים לבידוד במלון
בשבוע שעבר הכריז השר בנט שכל נוסע שיגיע לנתב"ג ממדינה בה יש סיכוי גבוה להידבקות בנגיף יעבור בדיקת קורונה עם כניסתו לארץ ויעבור לבידוד במלונית. אלא שהמל"ל הפך את ההחלטה ומאות נוסעים - כולל מניו יורק, ספרד וצרפת נכנסים לארץ ללא הפרעה
בנט הנחה – המל"ל עצר את ההחלטה: מאות אנשים שחוזרים מאזורי סיכון נכנסים לארץ – בניגוד להנחיות של בנט, ללא בדיקת קורונה ומבלי שהם מוכנסים לבידוד במלוניות הייעודיות. היום (שלישי) חרדים ששנחתו בנמל התעופה בן גוריון מניו יורק נכנסו לארץ ללא הבדיקה והורשו להגיע ישירות לבתיהם.
לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות
בשבוע שעבר הכריז בנט על התכנית שלו שגובשה בהמלצת המל"ל (המטה לביטחון לאומי) לפיה אנשים שיחזרו מארצות הברית, איטליה, צרפת וספרד ייכנסו לבידוד של 14 יום במלוניות הייעודיות של משרד הביטחון.
בנוסף, הנוסעים היו אמורים, כל על פי התכנית לעבור גם בדיקה להימצאות נגיף הקורונה בגופם. בהמשך, כך תכנן השר בנט, כל הנוסעים שיגיעו לנמל התעופה מכל מדינה בעולם יעברו את הבדיקה עם כניסתם לארץ.
בהכרזה של בנט פורסם כי התכנית הייתה צפויה להיכנס לתוקפה כבר ביום שבת האחרון. עלות התכנית היה 55 מיליון שקלים.
"

התוכנית של בנט, שהמל"ל שתחת אחריותו של נתניהו, עצרה:
"
אנחנו במשרד הביטחון ניקח את האחריות לגבי הישראלים השבים מחו"ל. החל ממוצ״ש, מי שחוזר ממדינות סיכון בחו"ל ייבדק מיד עם נחיתתו בארץ — ויועבר למלוניות לבידוד.
איך זה יעבוד:
1. החוזרים מכלל מדינות העולם, מלבד ארה"ב, איטליה, צרפת וספרד, נדרשים לבידוד ביתי של 14 יום.
2. השבים מאותן מדינות - ארה"ב, איטליה, צרפת וספרד - אשר הוגדרו כמקומות בעלי סיכון גבוה לתחלואה בנגיף, יפעלו באופן הבא:
א. יעברו בדיקות קורונה מיד עם נחיתתם ארצה בשדה התעופה.
ב. אח״כ יועברו לבידוד מרוכז משדה התעופה למלון.
ג. תוצאה שלילית >> ישוחררו מהר ככל הניתן להשלמת בידוד באורך 14 יום בביתם.
ד. תשובה חיובית >> יוחלט בשיתוף עם משרד הבריאות לאן להעביר את החולה.
ה. תשובת הבדיקות תינתן בתוך 48 שעות. במקביל, אנחנו ננסה לארגן בדיקות לכלל החוזרים מכל המדינות.
"

לצפיה ב-'יש לשקול בכובד ראש סיוע למדינת ניו יורק'
יש לשקול בכובד ראש סיוע למדינת ניו יורק
03/04/2020 | 02:14
8
16
מדינת ישראל היא מדינה יהודית,
רבים מהנפגעים בניו יורק הם יהודים (הרבה חרדים, אך גם יהודים-חילונים נפגעו יחסית יותר מכלל האוכלוסיה.)
אין סיבה שישראל תדאג למצביעי הרשימה המשותפת אך לא תדאג לאחים שלנו מעבר לים.
לצפיה ב-'למה אתה מדבר על מדינת ניו יורק ולא רק על העיר ניו יורק?'
למה אתה מדבר על מדינת ניו יורק ולא רק על העיר ניו יורק?
03/04/2020 | 02:51
1
5
לצפיה ב-'יש הרבה יהודים במדינת ניו יורק וגם בניו ג'רסי מחוץ לעיר'
יש הרבה יהודים במדינת ניו יורק וגם בניו ג'רסי מחוץ לעיר
03/04/2020 | 03:28
9
אם אני לא טועה, ההתפרצות הראשונה של המגפה במדינת ניו יורק הייתה דווקא מחוץ לעיר, בעיירה שנקראת ניו רושל צפונית לעיר.
לצפיה ב-'לאחים שלנו חסידי סאטמר האנטי-ציוניים, ידידי הרשימה המשותפת'
לאחים שלנו חסידי סאטמר האנטי-ציוניים, ידידי הרשימה המשותפת
03/04/2020 | 03:23
4
6
הרשות הפלסטינית ואירן?
או שאתה מתכוון שהסיוע יסונן כך שייבדק בציציות (תרתי משמע) מי יקבל אותו?
אזרחי ישראל, גם אם הם ערבים, קודמים לחסידי סאטמר ידידי אחמדיניג'אד.
לצפיה ב-'אחים נשארים אחים'
אחים נשארים אחים
03/04/2020 | 03:54
3
7
הידידים של אירן הם כמה מטורפים שקיבלו סיקור תקשורתי אך קיבלו הפניית גב מהקהילה האנטי ציונית בארה"ב ובריטניה.

יש לסייע ליהודים בארה"ב בלי שאלות, כמו שהם מסייעים ליהודים שמגיעים מישראל בלי שאלות.

אחותי הייתה בניו יורק ונזקקה לסיוע רפואי. חסידת סאטמר מקומית ליוותה אותה בהתנדבות גמורה, על אף שהיה ברור לחלוטין שהן רחוקות אחת מהשנייה מזרח ממערב, תרתי משמע.
לצפיה ב-'יש לסייע ויש לסייע על חשבון אחרים'
יש לסייע ויש לסייע על חשבון אחרים
03/04/2020 | 14:28
2
4
מדינת ישראל, כמדינה, לא מחוייבת לחסידי סאטמר אנטי-ציונים יותר מאשר לאזרחיה הערבים. היא ודאי מחוייבת אליהם הרבה פחות מאשר לאזרחיה הלא יהודים שנאמנים למדינה, כולל הרבה מאוד ערבים (שרובם מצביעים לרשימה המשותפת כי אין שום מפלגה אחרת שמציעה להם ייצוג ושיתוף במשחק הפוליטי במדינה שבה הם הם אזרחים ותושבים).
לצפיה ב-'למה אתה בוחר דווקא את סאטמר?'
למה אתה בוחר דווקא את סאטמר?
03/04/2020 | 14:46
1
3
מה עם חב"ד שיושבים חזק בניו יורק ומהווים באופן בלתי רשמי בכל משבר אישי או כללי - שגרירות ישראל בכל חור על פני הגלובוס?
ומה עם יהודים אחרים שם, חרדים, דתיים או חילונים שתומכים באייפ"ק?

העם היהודי בצרה, ואם נצליח לשטח את העקומה, אנחנו צריכים לעזור להם.
לצפיה ב-'לא כתבתי לא לסייע בכלל ולא הייתי מגיב בכלל למה שכתבת אם לא'
לא כתבתי לא לסייע בכלל ולא הייתי מגיב בכלל למה שכתבת אם לא
03/04/2020 | 14:50
5
היית משרבב בה את מצביעי הרשימה המשותפת.
הזכרתי את סאטמר כתגובה לשרבוב של מצביעי הרשימה המשותפת בהודעתך.

אבל מעבר לזה, מבחינה מעשית, לאיזה סיוע בדיוק אתה מתכוון?
לסייע ליהודים בחו"ל בדברים שיש בהם מחסור בתוך ישראל? לשלוח צוותים רפואיים לחו"ל כשמערכת הבריאות בישראל מותחת את כל אבריה וכדי שיביאו בחזרתם לישראל עוד קורונה? לסייע כספית כאשר המדינה מחלקת פירורים לעובדים ועסקים שקורסים בישראל?
ת'כלס בימים אלה לקריאה שלך אין הרבה משמעות מעבר להזדהות. ישראל היום לא באמת במצב לפזר את הקשב שלה ברחבי העולם, גם לא בניו יורק.
לצפיה ב-'שטראמפ המזלזל בנגיף עד לא מזמן שאתה כל כך אוהב יטפל בהם'
שטראמפ המזלזל בנגיף עד לא מזמן שאתה כל כך אוהב יטפל בהם
03/04/2020 | 17:13
3
וכל מי שהצדיק את לגלוגיו וזלזוליו בנגיף הקטלני שיישא בתוצאות תמיכתו והצדקתו.
לצפיה ב-'סטילהוק, הנה דוגמה בשבילך שמראה עד כמה מצב המאבק בקורונה'
סטילהוק, הנה דוגמה בשבילך שמראה עד כמה מצב המאבק בקורונה
02/04/2020 | 21:49
1
12
בישראל טוב מאוד יחסית למדינות אחרות בעולם:
"
יותר מ-500 בני אדם כבר מתו ואלפים נדבקו במדינה שאוכלוסייתה דומה לזו של ישראל • כיצד קרה שאחת המדינות העשירות באירופה נלכדה בסחרור?

יבשת אירופה הפכה בשבועיים החולפים למוקד התפרצות הקורונה הגדול בעולם. שני שלישים ממקרי המוות מהנגיף מתרחשים במדינות היבשת. בעוד המדינות הגדולות והמאוכלסות של היבשת כמו צרפת, בריטניה, איטליה, ספרד וגרמניה נאבקות לבלום את התפשטות הנגיף, גורלן של המדינות הקטנות נותר במידה רבה בעלטה תקשורתית.

שווייץ רחוקה מלהיות אחת המדינות הגדולות באירופה, עם אוכלוסייה של שמונה מיליון בני אדם, קטנה מזו של ישראל, היא לעיתים נבלעת בשצף החדשות שמייצרות שכנותיה הגדולות יותר, צרפת, גרמניה ואיטליה. אך בימים אלו תופסת התפרצות הקורונה במדינה ממדים מבהילים. 

רשויות הבריאות במדינה הודיעו היום כי מספר הנדבקים ניצב כעת על 18,267 בני אדם ו-505 בני אדם כבר מתו כתוצאה מהנגיף. מדובר בנתונים מדהימים ביחס לאוכלוסייה. למעשה, בניכוי מדינות זעירות כמו הוותיקן, סאן מארינו, איסלנד ואיי פארו, שווייץ נמצאת במקום השני בעולם בשיעורי ההדבקות במחלה ביחס לאוכלוסייתה, אחרי ספרד.

שיעור ההידבקות הגדול יכול להעיד גם על כמות רבה של בדיקות, אך הממשלה השווייצרית החליטה כבר בתחילת החודש שעבר להפסיק לבדוק אנשים שלא נמצאים בקבוצות סיכון או מראים סימפטומים קלים. בנוסף, שיעור התמותה הגבוהה לצד העומס על מערכת הבריאות המקומית, מעיד על התקדמות מהירה ומפתיעה של הנגיף. 

במקרה של שווייץ, ההשוואה לישראל כמעט מתבקשת. למדינות אוכלוסייה דומה, מערכת בריאות מערבית ובשתיהן אובחן החולה הראשון באותו תאריך בדיוק, 27 בפברואר. הממשלה השוויצרית החליטה סופית לסגור בתי עסק לא נחוצים, כשבוע אחרי ישראל, ולא נתקבלה כל החלטה לקיים סגר כמו באוסטריה השכנה. שווייץ התעקשה להשאיר את גבולותיה עם איטליה מדרום פתוחים, זאת בשל הקרבה התרבותית בין הקנטונים האיטלקיים של שווייץ לאיטליה.

ואכן מי שנפגע באורח החמור ביותר הם שלושת הקנטונים האיטלקים בדרום שווייץ, קונפדרציה המורכבת מ-26 קנטונים, מחוזות אוטונומיים. הסיבה נעוצה בעיקר במעבר החופשי של תושבים מצפון איטליה, אחד המוקדים הגדולים של התפרצות הקורונה באירופה.   

קשה לדעת מה מפעולותיה של שווייץ גרם להתפרצות החמורה במדינה, אך נראה כי רק עכשיו הרשויות במדינה מתחילות להתמודד עם חומרתו של המצב. שר הפנים המקומי, אליין ברסה יצא היום בתחזית קודרת כי השפעותיו הקשות של הנגיף ימשיכו להכות במדינה לפחות עד סוף הקיץ, אם לא מעבר לכך. 

במסיבת עיתונאים אמר השר כי "גם כשנראה ירידה במספר הנדבקים, האולוסיות החלשות שלנו יישארו בסיכון ויש להיערך לכך. על הציבור להיות סבלני ולהתנגד לפיתוי שבשבירת מדיניות הריחוק החברתי, כשמזג האוויר יתחיל להשתפר". 
"
לצפיה ב-'עוד הוכחה -'
עוד הוכחה -
03/04/2020 | 15:39
4
לצפיה ב-'כחול לבן (חוסן לישראל) מתקרבים למה שאני כותב כל הזמן:'
כחול לבן (חוסן לישראל) מתקרבים למה שאני כותב כל הזמן:
02/04/2020 | 17:59
14
14
תיק החינוך במקום תיק החוץ

אין להם מה לעשות עם תיק החוץ. ראש הממשלה הוא שר החוץ האמיתי.
יש להם הרבה מה לעשות עם תיק החינוך.

אני במקומם הייתי מוותר גם על תיק הבטחון, תמורת תיק התחבורה למשל.
"בכירות" תיקים זו רק סטיגמה. מה שחשוב זו מידת ההשפעה הממשית שיש למחזיקים בתיקים על התחומים בהם התיקים עוסקים ומידת החשיבות של התיקים לאג'נדות של המחזיקים בהם.
אין שום חשיבות שכחול לבן תחזיק בתיק הבטחון מלבד העובדה שזה נחשב תיק בכיר.
אין שום בעיה שהליכוד או רשימה אחרת מגוש הימין יחזיקו בבטחון, בחוץ ובאוצר. לכחול לבן אין מה לעשות עם הבטחון והחוץ ואסור לה להתקרב לתיק האוצר.
ככל שמחזיקים ביותר תיקים שבהם מעורבות נתניהו הישירה נמוכה יותר כך משפיעים יותר. אין מה לקחת תיקים שנתניהו ממילא הוא נותן הטון בהם.

ואם כבר כחול לבן יחזיקו בבטחון ובחינוך, אני מעדיף דווקא את אשכנזי בבטחון ואת גנץ בחינוך. אשכנזי אינו דמות שהייתי רוצה לראות כעומד בראש מערכת החינוך במדינה. ואילו בבטחון לדעתי הוא יותר מתאים מגנץ וגם יידע לעבוד טוב יותר מול נתניהו מאשר גנץ שלא מן הנמנע שיהיה בתפקיד הזה צל של נתניהו.
לצפיה ב-'את גנץ בחינוך? אתה רוצה לדרדר את החינוך לשפל העולמי?'
את גנץ בחינוך? אתה רוצה לדרדר את החינוך לשפל העולמי?
02/04/2020 | 18:48
13
11
אם כבר מישהו משחור לבן בחינוך, הייתי שם את תורם הכליה, שיש לו קבלות בעשייה בחינוך.
לצפיה ב-'אין לי בעיה עם חילי טרופר בחינוך, אבל זה נחשב לתיק יחסית'
אין לי בעיה עם חילי טרופר בחינוך, אבל זה נחשב לתיק יחסית
02/04/2020 | 18:54
12
10
בכיר ולכן או אשכנזי (כנראה) או גנץ יחזיקו בו.
למה גנץ ידרדר את החינוך?
מוזר שאתה שואל אותי אם אני רוצה לדרדר את החינוך לשפל העולמי ואתה מקבל את גנץ כשר בטחון.
אם לדעתך גנץ ידרדר את החינוך לשפל העולמי, כיצד אתה מעריך אותו כשר בטחון?
לצפיה ב-'לפחות זה המקצוע שלו לעומת חינוך שזה רחוק ממנו יותר מאשר '
לפחות זה המקצוע שלו לעומת חינוך שזה רחוק ממנו יותר מאשר
02/04/2020 | 19:39
11
9
בריאות מליצמן.

הוא אנאלפבית בצורה קיצונית ואין לי מושג איך יש לו תואר שני, אומנם במדעי הדשא, אך בכל זאת תואר שני. אני מניח שהיו שם הרבה קומבינות.
לצפיה ב-'הוא יכול להיות שר חינוך לפחות כמו שמירי רגב יכולה להיות שרת'
הוא יכול להיות שר חינוך לפחות כמו שמירי רגב יכולה להיות שרת
02/04/2020 | 20:17
10
7
התרבות.
אבל זה לא משנה, כי הוא לא יהיה שר החינוך. גנץ יהיה, בכל מקרה של ממשלת "חירום-אחדות", שר בטחון. אם תיק החינוך יהיה בידי כחול לבן, אשכנזי יהיה שר החינוך.
אני רק כתבתי שאני מעדיף את גנץ בחינוך על פני אשכנזי. לא כתבתי שהוא המועמד המתאים ביותר להיות שר החינוך.
לצפיה ב-'מירי רגב לפחות אגרסיבית כך שיודעת לקדם דברים לעומתו שהוא '
מירי רגב לפחות אגרסיבית כך שיודעת לקדם דברים לעומתו שהוא
02/04/2020 | 20:50
9
6
לולב, עושה מה שאומרים לו לעשות וזאת הסיבה שבחרתי להשוות אותו לליצמן.
לצפיה ב-'אל תשווה לליצמן. לא נעים לי לכתוב עליו היום ואני מאחל לו'
אל תשווה לליצמן. לא נעים לי לכתוב עליו היום ואני מאחל לו
02/04/2020 | 20:56
8
10
רפואה שלמה, אבל ליצמן כשר בריאות בימים אלה זו פשוט שערוריה.
ליצמן לא יכול כיום להיות הנציג הבכיר ביותר של מערכת הבריאות במדינה.
הוא היה צריך להבין את זה בעצמו ואם הוא לא מבין, צריך להיות מישהו שיסביר לו את זה.
לצפיה ב-'אז תבין , למה גנץ לחינוך זאת סכנה יותר ...'
אז תבין , למה גנץ לחינוך זאת סכנה יותר ...
02/04/2020 | 21:14
2
5
לצפיה ב-'לא, אני לא אבין למה'
לא, אני לא אבין למה
02/04/2020 | 21:42
1
7
לליצמן יש השפעה סותרת שפוגעת ביכולת שלו לשקול בצורה עניינית החלטות בתחום הבריאות כיום ולתת להן גיבוי ציבורי.
אני לא רואה אילו השפעות לא ענייניות יש לגנץ שמשפיעות על תחום החינוך.
לצפיה ב-'ההשפעות שלו הן שהוא מובל ובנוסף, לא העיפרון הכי חד בקלמר'
ההשפעות שלו הן שהוא מובל ובנוסף, לא העיפרון הכי חד בקלמר
03/04/2020 | 02:23
5
לצפיה ב-'היה מי שיסביר לו את זה מלמעלה'
היה מי שיסביר לו את זה מלמעלה
03/04/2020 | 04:42
2
8
הוא כבר לא יחזור להיות שר לשום דבר. הכישלון שלו כשר הבריאות לא רק ריסק את מערכת הבריאות אלא גם סיכן את כל אזרחי המדינה. ואת התוצאות הרות האסון של סירובו להטיל סגר על בני ברק אנחנו כולנו נראה בקרוב...
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת מי צודק'
אי אפשר לדעת מי צודק
03/04/2020 | 11:19
3
לצפיה ב-'ליצמן לא סירב להטיל סגר על בני ברק. במשך ימים הוא דרש להטיל'
ליצמן לא סירב להטיל סגר על בני ברק. במשך ימים הוא דרש להטיל
03/04/2020 | 14:16
8
עליה סגר.
מי שהתנגדו להטלת הסגר היו המל"ל.

הבעיה עם ליצמן היא שהוא לא ידע להפריד בין הדת לבין אילוצי המגפה, הן באופן כללי כמו הבקשה שלו בישיבת הממשלה להחריג את בתי הכנסת מתקנות החירום אחרי שכבר היה ידוע שבתי הכנסת מהווים מוקד משמעותי להדבקות והן כנראה בהתנהלות האישית שלו.
כשר הבריאות הוא היה חייב להתיישר עם מערכת הבריאות ולא להיות מושפע בהקשר הזה מגורמי דת.
זו הסיבה שהוא לא יכול לכהן כשר הבריאות בימים אלה.
לצפיה ב-'האם יש לליצמן בעיה בין תפקידו הממלכתי לאמונתו לרבנים?'
האם יש לליצמן בעיה בין תפקידו הממלכתי לאמונתו לרבנים?
03/04/2020 | 07:34
1
6
על פי הבנתי המצב הרפואי המדרדר היה פחות חשוב לליצמן מאשר דעת הרבנים ותחושתו הפנימית עקב אמונתו הדתית...

אחת השאלות שאני שואל עצמי היא מדוע ראש הממשלה לא הנחית עליו את ההוראה המחייבת שהוא, ליצמן, בתור שר בריאות יהיה מחויב קודם כל לתפקידו הממלכתי ולא יהיה קשוב לדעת רבנים למיניהם או להרגשתו הפנימית עקב אמונתו הדתית.

ימים יגידו איזו תוצאה תהיה בקרב החברה החרדית להפקרות שבה נהגה עם סירובה להישמע להנחיות אני המקצוע של משרד הבריאות ...
לצפיה ב-'ראש הממשלה לא יכול לדאוג לכל מה ששר כזה או אחר עושה'
ראש הממשלה לא יכול לדאוג לכל מה ששר כזה או אחר עושה
03/04/2020 | 14:21
5
בביתו ובסביבת ביתו.
היו הנחיות ותקנות שחלות על כולם.
שום הנחתה מראש ממשלה לשר כזה או אחר לא יכולה לבוא במקום אחריות אישית.
ראש הממשלה אינו גנן ואינו בייביסיטר של השרים.

במקרה של ליצמן אכן מדובר בהתנגשות בין הדת לבין תפקידו כשר הבריאות והוא לא מצליח לעשות את ההפרדה, ולכן בימים אלה הוא לא צריך לכהן כשר הבריאות.
לצפיה ב-'מצחיק שבימינה פתאום מדברים על הנפת הדגל נגד השחיתות'
מצחיק שבימינה פתאום מדברים על הנפת הדגל נגד השחיתות
03/04/2020 | 00:05
1
11
מעניין איפה הם היו עד היום כשחברו לשרלטן הנאשם בפלילים חמורים מבלפור וצר הבריאות שלו שבעצמו עומד להיות נאשם בפלילים בקרוב, שלא לדבר על כך שכשר הבראות הוא עצמו הפר את חוק הבידוד שהוא קרא לאזרחי ישראל לשמור וכתוצאה מכך גם עצר את ההסגר על בני ברק וגם נדבק בעצמו, הדביק את אשתו ואת מנכ"ל המשרד שלו ומי יודע עוד כמה...
לצפיה ב-'ממשיך לשקר? '
ממשיך לשקר?
03/04/2020 | 02:55
6
ראש הממשלה שנכנס לבידוד בעקבות אבחונו של השר יעקב ליצמן כחולה קורונה עבר בדיקה לנגיף והתוצאה תקינה. גם הבדיקות של שר האוצר כחלון ומנכ"ל משרדו באב"ד נמצאו תקינות.
לצפיה ב-'אני קורא לראש הממשלה לוותר על התוכנית חלוקת הכסף למשפחות'
אני קורא לראש הממשלה לוותר על התוכנית חלוקת הכסף למשפחות
01/04/2020 | 22:45
4
16
העבודה של אשתי ושלי לא נפגעת כתוצאה ממשבר הקורונה,
מה פתאום שיתנו לנו כסף?
כמונו יש גם אחרים,
את הכסף צריך למקד למי שהוציאו אותו לחל"ת.
לצפיה ב-'שים לב שהמענק הזה לפי מספר ילדים ולא לפי הפגיעה בעבודה'
שים לב שהמענק הזה לפי מספר ילדים ולא לפי הפגיעה בעבודה
01/04/2020 | 23:01
2
15
אם הוא יהיה לפי הפגיעה בעבודה, הוא כנראה לא יהיה מוסכם על הקואליציה של ראש הממשלה.
פורסם שבאוצר הופתעו מההכרזה הזו של ראש הממשלה ושזה לא תואם איתם.
אפשר לנחש כיצד ההצעה הזו נולדה ומי תיאם אותה עם מי.
לצפיה ב-'1.4? '
1.4?
02/04/2020 | 02:12
1
6
לצפיה ב-'ממש לא, אני רציני מאוד, אין דבר כזה כסף חינם.'
ממש לא, אני רציני מאוד, אין דבר כזה כסף חינם.
02/04/2020 | 13:46
8
כולנו נצטרך לשלם עליו בצורה כזאת או אחרת.

זה יכול לבוא באינפלציה,
זה יכול לבוא בגידול יחס חוב-תוצר,
זה יכול לבוא בקיצוץ בתקציבים אחרים.

מי שעוקבים אחרי הפורום יודעים טוב מאוד שאין לי בעיה למתוח ביקורת מכבדת על ראש הממשלה כשאני לא מסכים עם מהלכים שלו.
לצפיה ב-'עשה מה שאני עושה'
עשה מה שאני עושה
01/04/2020 | 23:33
12
מצא נזקק בסביבתך, או ארגון צדקה שלדעתך אמין לבצע זאת עבורך,
ותרום לו את הכסף
לצפיה ב-'נתניהו ייכנס לבידוד בגלל חשיפה ליועצתו לענייני חרדים שנדבקה'
נתניהו ייכנס לבידוד בגלל חשיפה ליועצתו לענייני חרדים שנדבקה
30/03/2020 | 16:02
5
12
ראש הממשלה וצוותו הקרוב ייכנסו לבידוד עד לסיום החקירה האפידמיולוגית
https://www.israelhayom.co.il/article/746989

נתניהו החליט על הצעד עד לסיום החקירה של משרד הבריאות • בלשכתו הבהירו: "הם לא שהו ביחד באותו החדר בשבועיים האחרונים, נפעל לפי ההוראות"

אחרי שהלילה דיווחה לשכת ראש הממשלה כי אחת היועצות של נתניהו, רבקה פאלוך, נדבקה בקורונה, עלה חשש שראש הממשלה יצטרך להיכנס לבידוד למשך שבוע, כעת, החליט ראש הממשלה בנימין נתניהו, עוד בטרם הסתיימה החקירה האפידמיולוגית ולמען הסר ספק, כי הוא וצוותו הקרוב ישהו בבידוד עד לסיום החקירה האפידמיולוגית, ובהתאם לממצאים, משרד הבריאות ורופאו האישי של רה"מ ייקבעו יום לסיום הבידוד.

ל"ישראל היום" נודע כי רה"מ נתניהו עורך בדיקות קורונה באופן שגרתי ובדיקה כזאת צפויה גם ביממה הקרובה.

לצפיה ב-'יש לי חדשות רעות עבורך, נתניהו השתחרר היום מבידוד '
יש לי חדשות רעות עבורך, נתניהו השתחרר היום מבידוד
02/04/2020 | 02:17
4
4
לצפיה ב-'נראה שהוא יצטרך להיבדק מחדש שוב בגלל ההדבקה של ליצמן'
נראה שהוא יצטרך להיבדק מחדש שוב בגלל ההדבקה של ליצמן
02/04/2020 | 02:22
3
6
לצפיה ב-'אז נשאר לך סיבה לחיות '
אז נשאר לך סיבה לחיות
02/04/2020 | 10:58
2
5
לצפיה ב-' נתניהו שוב נכנס לבידוד'
נתניהו שוב נכנס לבידוד
02/04/2020 | 13:44
1
5
אמש יצא ראש הממשלה מבידוד, אך לאחר ששר הבריאות ליצמן אובחן כחולה קורונה הוא נאלץ להיכנס פעם נוספת לבידוד עד ליום רביעי. גם מנכ"ל משרד הבריאות, ראש שירותי הבריאות במשרד וראש המוסד נכנסו לבידוד
לצפיה ב-'לאכזבת 0תומהוק, בדיקת קורונה שנעשתה לנתניהו נמצאה תקינה'
לאכזבת 0תומהוק, בדיקת קורונה שנעשתה לנתניהו נמצאה תקינה
03/04/2020 | 02:57
3
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, עבר בדיקת קורונה לאחר שנודע כי שר הבריאות יעקב ליצמן נדבק בנגיף. בבדיקה התקבלה תוצאה שלילית, כלומר נתניהו לא נדבק. עם זאת הוא יישאר בבידוד לפי שעה.
לצפיה ב-'שר הבריאות ליצמן בן ה 71 אובחן כחולה קורונה וגם אשתו'
שר הבריאות ליצמן בן ה 71 אובחן כחולה קורונה וגם אשתו
02/04/2020 | 02:21
1
9
שר הבריאות יעקב ליצמן ורעייתו חוה נדבקו בקורונה
https://www.israelhayom.co.il/article/747911

מלשכת השר נמסר כי השניים מרגישים טוב, והם ישהו בבידוד ובהשגחה בהתאם להנחיות משרד הבריאות • ליצמן בן ה-71 מצוי בקבוצת סיכון • עדיין לא ברור איזה בכירים נפגשו איתו לאחרונה ויצטרכו להיכנס גם כן לבידוד • ראש הממשלה נתניהו עודכן בפרטים

לצפיה ב-'אוי ואבוי'
אוי ואבוי
02/04/2020 | 06:57
9
שיהיו בריאים.

לצפיה ב-'אני חוזר להציע את הצעתי: במקום להתווכח עד זוב דם על זהות שר'
אני חוזר להציע את הצעתי: במקום להתווכח עד זוב דם על זהות שר
01/04/2020 | 18:36
11
16
המשפטים ויושב ראש הכנסת ועל היקף הנפיחות של ממשלת "חירום-אחדות" - שכחול לבן (בגרסתה החדשה) תתמוך מבחוץ בממשלת חירום בראשות נתניהו.
הממשלה הזו תתמודד עם משבר הקורונה ותעביר תקציב בתמיכת כחול לבן מבחוץ.
כל השאר יחכה לסיום המשבר.

עדיפה תמיכה מבחוץ על התקוטטות מבפנים.
לצפיה ב-'למה כי אתה רוצה להשאיר את בנט '
למה כי אתה רוצה להשאיר את בנט
01/04/2020 | 19:47
7
7
בבטחון ?
אז לדעתך בשום קונטציה בנט בביטחון והיה וכחול לבן לא נכנסת או מוותרת על הבטחון המשרד הזה עובר לגלנט נקודה 
ואני אומר אם כחול לבן יסכימו שיו"ר הכנסת יהיה אדלשטיין(בלי רוטציה) ויו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט יהיה יריב לוין אז אין שום בעיה שניסקורן יהיה במשפטים 
כמעט שכחתי את המובן מאליו אם זה לא מוצא חן בעיני בנט ושקד שילכו להתחבק 
אתה כבר יודע עם מי...

לצפיה ב-'לא קשור לבנט. אני הצעתי את זה מלכתחילה'
לא קשור לבנט. אני הצעתי את זה מלכתחילה
01/04/2020 | 20:02
2
10
לאור אי היכולת לסמוך על סיכומים עם נתניהו, מכיוון שהוא תמיד מפר אותם וגנץ הזדרז לפרק את כחול לבן ולשלם לנתניהו את המחיר מראש לפני שקיבל ממנו אפילו אגורה שחוקה ולאור זה שממשלת "החירום" הזו הולכת ומסתמנת כממשלה מנופחת של כוחות ניצים שלא מסוגלים לעבוד יחד, עדיף, כפי שכתבתי מלכתחילה שכחול לבן תתמוך מבחוץ ולא תצטרף לממשלה בראשות נתניהו.

אין דבר כזה אחדות עם נתניהו. זה מנוגד לחוקי הפיסיקה ולטבע של נתניהו ושל הליכוד בראשות נתניהו.

גנץ יכול לבחור בין להיות מופז לבין להבין באיחור אבל באיחור קטן מי זה ומה זה נתניהו. על נתניהו הפוליטיקאי אי אפשר לסמוך. נקודה. מי שמחליט לשלם לו מראש מבלי לקבל ממנו שום תמורה - נקלע למה שגנץ נקלע אליו כעת.

ולתסבוכות שלך אין לי תרופות...
לצפיה ב-'אני לא ארד לרמה שלך מתנשא '
אני לא ארד לרמה שלך מתנשא
01/04/2020 | 20:43
1
4
גזען עלוב כי ממלא מזמתכם נגד נתניהו נכשלה המשיח הגדול שלכם הכזיב 
ראינו את "החוכמה הגדולה" שלך בפוסטים הטיפשיים שלך בעניין  פתיחת הכנסת אך זה עובד לך?
האם לדעתך הקשקושים של שלח ופורר עוזרים במשהו בעניין הקורונה ?
הליכוד לא צריך את העיצות המטופשות שלך 

לצפיה ב-'הדיונים בכנסת ובמיוחד בועדת חוץ ובטחון עוזרים מאוד וחשובים'
הדיונים בכנסת ובמיוחד בועדת חוץ ובטחון עוזרים מאוד וחשובים
01/04/2020 | 20:54
7
מאוד. במיוחד הדיונים בקשר למעקב השב"כי אחר אזרחי המדינה.
אני דווקא עקבתי אחר הדיונים הללו.
פוסטים טפשיים? עצות מטופשות? אמר המומחה להתנשאות...

אתה כבר לא יכול לרדת לשום רמה. כבר הגעת לתחתית.
גזען בראש
כולך מלא גזענות כלפי כל מי שלא כמוך
רדוף יזבק שכמוך...
לצפיה ב-'לא כדי שהמו"מ הקואליציוני יהיה מאוזן '
לא כדי שהמו"מ הקואליציוני יהיה מאוזן
01/04/2020 | 20:39
3
13
ולא פריטט בין 58 ח"כים לבין מקסימום 20 ח"כים עם כל העריקים של לפיד. 
לצפיה ב-'נתניהו יודע טוב מאוד לנהל מו"מ '
נתניהו יודע טוב מאוד לנהל מו"מ
01/04/2020 | 20:54
1
5
ובזכות נתניהו היגענו בכלל למצב הזה בכלל להזכירך רק לפני שבוע מאיר כהן היה מיועד להיות יו"ר הכנסת אם חוקים דרכונים השארת כחול לבן באופזציה עלולה לחדש את בלוק ה61 ואת החוקים הדרכונים שהם רוצים להעביר 
אל תטעה אין שום אמונה בהאוזר והנדל אין לסמוך עליהם בשום צורה ועניין 
לצפיה ב-'כן נתניהו טוב בלתת תיקים חשובים למפלגת שמאל מרכז '
כן נתניהו טוב בלתת תיקים חשובים למפלגת שמאל מרכז
01/04/2020 | 21:40
6
או לליברמן ולהשאיר לליכוד ולבית היהודי/ימינה רק שאריות. וזה שבנט ושקד קיבלו חינוך ומשפטים זה היה רק בזכות איך שליברמן דפק את ביבי.
לצפיה ב-'וכדי שלא יהיה צורך בשטויות שמאוד "מתאימות" ל"חירום" כמו'
וכדי שלא יהיה צורך בשטויות שמאוד "מתאימות" ל"חירום" כמו
01/04/2020 | 20:57
9
הגועל הזה:
והזה:

אבל מבחינת אזרח פשוט3, רדוף יזבק, העיקר לדפוק את בנט...
לצפיה ב-'אם זו לא מתיחת 1 באפריל...'
אם זו לא מתיחת 1 באפריל...
01/04/2020 | 20:08
2
11
הנה עוד שחיתות תוצרת ממשלת "החירום-אחדות" הזו...

"
הליכוד דרש ובטיוטת ההסכם מופיע: גם ממלא מקום ראש הממשלה יקבל מעון רשמי מהמדינה. עוד פרטים מיד במהדורה
"

אם זה אמיתי:
מי צריך ממשלה כזו?
כבר עדיפה ממשלת 61 או יותר של הימין...
אין לגנץ מה לתת יד לגועל הזה.
לצפיה ב-'השתגעת? איך שרה תסתדר בלי מעון על חשבון הציבור'
השתגעת? איך שרה תסתדר בלי מעון על חשבון הציבור
01/04/2020 | 20:38
1
4
לא מספיקה לה הוילה בקיסריה.
לצפיה ב-'היה לה מעון כשביבי היה שר האוצר? '
היה לה מעון כשביבי היה שר האוצר?
01/04/2020 | 20:40
8
וכשהיה ראש האופוזיציה?
לצפיה ב-'אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק...'
אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק...
31/03/2020 | 13:57
4
13
רעייתו של (רפי) פרץ מנהלת עבורו מו"מ מול שרה נתניהו

דיווח: מגעים קדחתניים בין מיכל פרץ לשרה נתניהו

שימו לב שלא "התשקורת הסמולנית" מדווחת על הבדיחה העצובה הזו, אלא תקשורת ימנית.
לצפיה ב-'הרי ידוע שלראיית ראש הממשלה שרה נתניהו '
הרי ידוע שלראיית ראש הממשלה שרה נתניהו
31/03/2020 | 23:02
3
7
יש זכות ווטו על כל ההחלטות של בעלה. 
לצפיה ב-'יש לה הרבה יותר מזכות ווטו'
יש לה הרבה יותר מזכות ווטו
31/03/2020 | 23:06
1
5
לו כנראה אין זכות ווטו...
לצפיה ב-'תמשכו להתעסק ברכילות סוג ז''
תמשכו להתעסק ברכילות סוג ז'
01/04/2020 | 08:00
5
ונתניהו ימשיך להוביל את המדינה לחוף מבטחים ולשגשוג 
לצפיה ב-'הרי ידוע שליזבק יש זכות וטו '
הרי ידוע שליזבק יש זכות וטו
01/04/2020 | 08:03
3
לכל ההחלטות שלברמן ויעלון  ועוד מעט הטיפש בנט עומד להצטרף אליהם 
לצפיה ב-'נדב העצני איש הציונות הדתית '
נדב העצני איש הציונות הדתית
31/03/2020 | 13:20
20
16
המתנשאת והשחצנית כלפי מתפקדי ובוחרי הליכוד (תרבות הדרבוקה) אומר שבלי נתניהו גוש הימין היה זוכה ליותר מנדטים קשקוש מוחלט אבל זכותו של אדם להיות טיפש 
אבל כשמזכירים לו שנתניהו נבחר ע"י מתפקדי הליכוד הוא עונה שנתניהו נבחר רק בגלל שמתפקדי הליכוד הם נחותים .
ואני קורא לנתניהו אתה לא צריך את 6 המנדטים של הגזענים המתנשאים עלובים האלה 
תן להם מה שראוי בעיניך לתת להם ירצו יקבלו לא ירצו תעיף אותם לכל הרוחת שילכו להתחבק עם יזבק ושיקחו איתם את הגזען העלוב הנ"ל שינקה את השטיח מתחת רגליה של יזבק .
לצפיה ב-'הוא אח של בועז שבליכוד והבן של אליקים ממקימי תנועת התחיה.'
הוא אח של בועז שבליכוד והבן של אליקים ממקימי תנועת התחיה.
31/03/2020 | 15:35
5
10
לצפיה ב-'זה לא משנה לו. מבחינתו כל מי שלא מתישר בדיוק לסגידה מוחלטת'
זה לא משנה לו. מבחינתו כל מי שלא מתישר בדיוק לסגידה מוחלטת
31/03/2020 | 15:52
3
8
לנתניהו הוא יזבק.
או שאתה מלקק לנתניהו או שאתה מלקק ליזבק.
אין שום אופציה אחרת.
לצפיה ב-'הוא זה שקרא לי נחות לא אני '
הוא זה שקרא לי נחות לא אני
31/03/2020 | 16:18
2
8
ועוד הוא מסביר לי בשחצנות שאני לא מבין שקבלתי ממשלת שמאל 
בסדר אז אם לא נוח לאדון העצני ולנצגיו בכנסת בנט ושקד לשבת עם נציג הנחותים כדבריו אז לא צריך יזבק מחכה לו 
החינוך ישאר בידי פרץ וזה מאוד "ישמח" את מקור ראשון וערוץ 7 הלאליטסטים 
לצפיה ב-'אבל זה נכון לא אכפת לך שאין בנייה לא באיו"ש ולא במזרח '
אבל זה נכון לא אכפת לך שאין בנייה לא באיו"ש ולא במזרח
31/03/2020 | 17:52
6
ירושלים, בשבילך חשובים המכרזים ולא חשוב שהם לא יוצאים לפועל. לא אכפת לך שאין תגובות צבאיות על יריות על הדרום וגם לא בטוח שיהיה אכפת לך אם במהלך השנה וחצי של נתניהו לא יסופח אפילו מילימטר מאיו"ש. חשוב לך מה ביבי אומר וזה גורם לך לעצום עיניים למה שביבי עושה בפועל. 
לצפיה ב-'וגם ההפיכה השלטונית של בג"צ שאתה מתלונן נגדה '
וגם ההפיכה השלטונית של בג"צ שאתה מתלונן נגדה
31/03/2020 | 18:00
6
היא השלכה של כך שבקדנציה של ביבי של 2009-2013 ביבי היה קיר הברזל ששמר על בג"צ גם מפני צדיקים בסדום במפלגתו כמו זאב אלקין, יריב לוין, ציפי חוטובלי ומירי רגב ושמר על הכוח של בג"צ ולא נתן ליעקב נאמן ז"ל לקדם את הרפורמות של פרידמן. 
לצפיה ב-'לא אכפת לי מה הוא צריך לכבד '
לא אכפת לי מה הוא צריך לכבד
31/03/2020 | 16:00
5
הכרעה דמוקרטית של מתפקדי הליכוד מבחינת גזענות כלפי בוחרי מתפקדי הליכוד אין הבדל בינו לגרבוז 
לצפיה ב-'פייק ניוז'
פייק ניוז
31/03/2020 | 17:33
4
8
נדב העצני בכלל לא שייך לציונות הדתית,

הציונות הדתית כבר לא שק החבטות של אף אחד.

לצפיה ב-'אליקים העצני היה במועצת ישע '
אליקים העצני היה במועצת ישע
31/03/2020 | 19:48
3
5
ונדב אמר את מה שכתבתי היום בבוקר בתוכנית של אבי רצון 
לצפיה ב-'לא קשור, הוא לא שייך לציונות הדתית.'
לא קשור, הוא לא שייך לציונות הדתית.
31/03/2020 | 20:27
2
3
לצפיה ב-'זה מה שחשוב עכשיו? הוא קרא לי ולך '
זה מה שחשוב עכשיו? הוא קרא לי ולך
31/03/2020 | 21:38
1
5
נחותים בשדור חי ברדיו  אותה עם הכן שייך לא שייך 
לצפיה ב-'אתה מלכלך על הצינות הדתית מיד בתחילת ההודעה'
אתה מלכלך על הצינות הדתית מיד בתחילת ההודעה
31/03/2020 | 21:42
5
אז וודאי שזה חשוב.

לצפיה ב-'הסקרים הראו שגדעון סער מביא פחות לליכוד אבל יותר לגוש הימין '
הסקרים הראו שגדעון סער מביא פחות לליכוד אבל יותר לגוש הימין
31/03/2020 | 17:48
8
15
ובעיקר בלי נתניהו תל"ם בגוש הימין ועם נתניהו תל"ם בגוש השמאל וגם אלה שבזים לשחיתות נשארים בבית או מצביעים כחול לבן או ימינה עם נתניהו. לא רק זה גם לולא ביבי היה מפזר את הכנסת במאי, מי שהיה יכול לקבל את המנדט זה לווא דווקא גנץ אלא ח"כ אחר מהליכוד ואז הייתה ממשלה מתפקדת שנה ורק כדי שביבי יישאר הלכנו לשתי מערכות בחירות נוספות וזה לא אומר רק אני ולא רק נדב העצני אלא גם עיתונאי שמקורב לחרדים טוען שביבי חושב שהמדינה לא יכולה בלעדיו ומוכן לגרור את המדינה לעשרות מערכות בחירות כדי להישאר בשלטון.
לצפיה ב-'הוא היחיד בעל הביצים לעשות החלטות קשות כפי שעושה בקורונה'
הוא היחיד בעל הביצים לעשות החלטות קשות כפי שעושה בקורונה
31/03/2020 | 19:37
2
לצפיה ב-'גדעון סער היה זוחל לממשלת שמאל יזבק '
גדעון סער היה זוחל לממשלת שמאל יזבק
31/03/2020 | 20:23
6
10
הרי כתבתי את זה אתמול ואם אתה לא מאמין לי אז כך 
לצפיה ב-'הו...גם לזה חיכיתי באמת - תהיתי מתי יגיע הקישור של גדעון סער'
הו...גם לזה חיכיתי באמת - תהיתי מתי יגיע הקישור של גדעון סער
31/03/2020 | 20:28
5
9
ליזבק, מצד נציג הכת בפורום.

כפי שכתבתי כבר : אצל נציג הכת יש או נתניהו או יזבק. אין שום דבר אחר.
לצפיה ב-'לא הפעלת את הסרטון נכון ?'
לא הפעלת את הסרטון נכון ?
31/03/2020 | 21:35
4
5
היא אומרת את זה שם במפורש ובלי קשר נתניהו נתן הזדמנות לסער להתמודד 
וסער הפסיד בהוגנות 
אז אז אם היה חשוב לאדון העצני שסער יזכה היה מתפקד לליכוד ועוזר לסער ואולי הוא מנצח הוא לא עשה את זה . אז מה הוא בא בטענות עכשיו 
זכותו של העצני לבקר את נתניהו אבל לא זכותו לבטל הכרעה דמורקרטית 
זה קיים רק אצל השותפים שלו החברה של יזבק 
לצפיה ב-'הליכוד זה לא הבית היהודי לפני הקמת הימין החדש '
הליכוד זה לא הבית היהודי לפני הקמת הימין החדש
31/03/2020 | 22:10
3
7
צריך להיות לפחות שלוש שנים חבר ליכוד כדי להצביע בפרימריז.
לצפיה ב-'נדב העצני כבר ב 2017 קרא להחליף '
נדב העצני כבר ב 2017 קרא להחליף
31/03/2020 | 22:19
2
5
את נתניהו אז עברו 3 שנים 
לצפיה ב-'הוא לא יכל לצפות שיהיו בחירות גם ב-2019 וגם ב-2020 '
הוא לא יכל לצפות שיהיו בחירות גם ב-2019 וגם ב-2020
31/03/2020 | 22:28
1
10
מה גם שביבי דאג לקבל את ראשות המפלגה כבר ב-2016 ובכך מנע פרימריז ליו"ר לבחירות 2019 ולמעשה סער כפה את ההתמודדות ביבי חשב שהוא מספיק טוב כדי שלא יעיזו להתמודד מולו וטענתם שעצם זה שגדעון סער התמודד זאת סכין בגב. 
לצפיה ב-'אבל אני בכלל לא כתבתי על '
אבל אני בכלל לא כתבתי על
31/03/2020 | 22:35
4
הזכות להצביע הוא יכל להצטרף למטה של סער ולשכנע את המתפקדים 
לצפיה ב-'חוסן לישראל עלולים להצטער על ההצלחה שלהם'
חוסן לישראל עלולים להצטער על ההצלחה שלהם
30/03/2020 | 22:37
56
227
הם יצאו יותר מדי מורווחים.
בעוד שנה וחצי, כשלנתניהו כבר לא יהיה אינטרס להילחם על הממשלה הזאת,
שרי הליכוד לא ילחמו עליה,
לימין יהיה 61 אם ירצה, 
ימינה גם לא ילחמו עליה,
ספק אם החרדים ילחמו עליה,
יש עתיד לא תחכה בזרועות פתוחות גם כן.

חוסן...
המשך>>
הם יצאו יותר מדי מורווחים.
בעוד שנה וחצי, כשלנתניהו כבר לא יהיה אינטרס להילחם על הממשלה הזאת,
שרי הליכוד לא ילחמו עליה,
לימין יהיה 61 אם ירצה, 
ימינה גם לא ילחמו עליה,
ספק אם החרדים ילחמו עליה,
יש עתיד לא תחכה בזרועות פתוחות גם כן.

חוסן לישראל מקבלת כל כך הרבה, שבסוף זה עלול להיות שווה לא כלום.
לצפיה ב-'פעם הייתה סדרת טלוויזיה בת ים - ניו יורק'
פעם הייתה סדרת טלוויזיה בת ים - ניו יורק
30/03/2020 | 19:01
10
היום יש סדרת מציאות בני ברק - ברוקלין...
לצפיה ב-'ההוכחה שלגנץ ואשכנזי הכסאות לפני ישראל:'
ההוכחה שלגנץ ואשכנזי הכסאות לפני ישראל:
28/03/2020 | 21:07
32
23
הם יכלו להצטרף לממשלת "חירום" לתקופה מוגבלת, או אפילו לממשלת "אחדות" לתקופה ארוכה ללא החקיקה הפרסונלית שתאפשר לנתניהו להישאר בממשלה אחרי ביצוע הרוטציה.
פשוט לוותר על רוטציה. אם נתניהו ראש ממשלה לכל משך כהונת ממשלת "החירום / אחדות" הזו, אין צורך בחקיקה פרסונלית כזו.
אבל לא "ישראל לפני הכל" אלא התאווה לכסאות, כולל לכסא ראש הממשלה, לפני הכל.

גנץ, אשכנזי וחוסן לישראל כותבים בשעות אלה את קמפיין הבחירות הבא נגדם.
לצפיה ב-'כן 15 שרים לשמאל ו-15 שרים לימין '
כן 15 שרים לשמאל ו-15 שרים לימין
28/03/2020 | 21:16
5
14
זה ממש לא ישראל לפני הכול, יכלו להצטרף רב גנץ ואשכנזי כמו שפרס הצטרף כמו ממלא מקום במעמד שר לקידום ההתנתקות ולא חילקו תיקים לעבודה עד שהליכודניקים הצביעו נגד מינוי שרים חדשים מהליכוד. והפריטט זה דבר אחרון שחשוב כי מה שהדבר האחרון שמפצל בקורונה זה עמדות של ימין ושמאל. עובדה שעכשיו עמדתו של בנט קרובה לעמדתו של לפיד בנוגע לטיפול במשבר הקורונה ותהליך מדיני ממילא לא יהיה וגם סיפוח לא ידון עד לסיום המשבר אז הפריטט זה דבר שחיוני לקבלת החלטות. 
לצפיה ב-'ויותר מזה'
ויותר מזה
28/03/2020 | 22:14
4
8
חוסן לישראל מבקשת לחוקק חוק נורבגי שיאפשר לה להכניס עוד 4 חברי כנסת למשכן.

הכיסאולוגיה של חוסן לישראל יוצאת לאור.
שיחשפו כמה שיותר כמה שיותר מהר.

יכול להיות שגנץ החליט שמספיקה לו אפיזודה קצרה בפוליטיקה והוא רוצה למצות אותה כמה שיותר. בבחירות נוספות לא תהיה לו שום אג'נדה לרוץ איתה.
הקורונה סיפקה לו את התירוץ.
לצפיה ב-'הם בכלל יכולים? '
הם בכלל יכולים?
28/03/2020 | 22:26
3
8
כי עד כמה שזכור לי כשריבלין נבחר לנשיאות ובעיקר גדעון סער לקח פסק זמן נכנסו שני ח"כים מישראל ביתינו למרות שליברמן פירק את החבילה של הליכוד ביתינו, לפחות כשסער פרש, נכנסו הבאים ברשימת הליכוד ביתינו ולא ברשימת הליכוד שלא רצה בבחירות האלה. כך גם כאן רשימת חוסן לישראל לא רצה לבחירות והמקומות המתפנים לא מבחינים בין חוסן לישראל, יש עתיד ותל"ם או שבמקרה מקומות 34-37 הם של חוסן לישראל ולכן הם מבקשים רק 4 ולא חוק נורבגי לכל ה-15?
לצפיה ב-'אני גם שאלתי עצמי את השאלה הזו'
אני גם שאלתי עצמי את השאלה הזו
28/03/2020 | 22:35
2
10
מקומות 34-35 של יש עתיד
36 של תל"ם
37 של חוסן לישראל

אבל גנץ אף פעם לא הצטיין בחישובים פוליטיים, כך שלא מפתיע שיוצאת מצד חוסן לישראל דרישה כזו.
או שימציאו עוד חקיקה הזויה חדשה כדי "לסדר" את זה.
הרי חוסן לישראל כבר לגמרי בתוך בוכלטריית הגועל הזו, אז מה זה כבר משנה...
לצפיה ב-'הנה יואב קרקובסקי אומר עכשיו שרוצים לחוקק חוק נורבגי "מדלג"'
הנה יואב קרקובסקי אומר עכשיו שרוצים לחוקק חוק נורבגי "מדלג"
01/04/2020 | 17:27
1
3
בדיוק מה שהתכוונתי כשכתבתי שימציאו עוד חקיקה הזויה כדי "לסדר" את זה.
לצפיה ב-'למה חוק נורבגי פשוט חוק פילוג הרשימות '
למה חוק נורבגי פשוט חוק פילוג הרשימות
01/04/2020 | 20:49
3
שהרשימה תהיה תקפה רק כל עוד המפלגות הן ברשימה אחת, שגם בנט יוכל לפרוש רק לטובת עידית סילמן ואם שקד תהיה שרה אז היא תפנה את מקומה רק לשירלי פינטו ואם רפי פרץ שר אז רק שרה ב"ק ואם סמוטריץ אז אורית סטרוק וגם ברשימה המשותפת אם ח"כים פורשים לא הבא ברשימה המשותפת, אלא הבא במפלגה הערבית שהוא ממנה. בקיצור חוק הפרדת רשימות שהרשימות לכנסת יהיו רק ליום הבחירות ואחרי זה כל הרשימות שחברו יחד מתפצלות לא רק בכנסת אלא גם הח"כים מחוץ לכנסת ברשימות נפרדות. 

אה רגע רפי פרץ לא צריך להתפטר בשביל שרה ב"ק אלא בשביל אליהו בן דהאן, כי שרה ב"ק קיבלה את השריון בזכות אח"י. 
לצפיה ב-'רק שהבוחרים של כחול-לבן לא עדר ביביסטים שפוטים'
רק שהבוחרים של כחול-לבן לא עדר ביביסטים שפוטים
29/03/2020 | 05:06
11
9
ועל בגידה כזאת בהבטחת הבחירות שאיתה הוא רץ 3 מערכות בחירות הוא ישלם ועם ריבית. עלינו אי אפשר לעבוד כמו על העדר הביביסטי השפוט והעיוור. אנחנו לא בוחרים מחדש מי שבגד והפר הבטחות, מי ששיקר ומי שהוליך אותנו שולל. זה ההבדל בינינו לבינם. בגלל שלהם אין דעה ומחשבה עצמאית, שלא לדבר בכלל על ביצים ועמוד שדרה. ולכן שרלטן כמו נתניהו יכול לעשות מה שבראש שלו, כי יודע נתניהו שיש לו עדר שפוט ועיוור שסוגד לרגליו ואומר אמן לכל שקר שיוצא מפיו, לכל הפרת הבטחה ולכל פרשיית שחיתות. כי ככה בדיוק מתנהג עדר שפוט ועיוור.

ושים לב לצביעות חסרת הגבולות של הביביסטים, אחרי שגידפו והשמיצו את גנץ ואת אשכנזי ומה לא אמרו עליהם כולל שהם פושעים ועבריינים, היום הם פתאום מחזיקים מהם ומהבגידה שלהם בבוחריהם. למה הם כבר רגילים אדונם בוגד בהם, משקר להם ועובד עליהם בעיניים, ולכן הם לא רואים בזה פסול. אם כבר נהפוכו, אמרתי ואני חוזר ואומר, ככל שמדובר בפוליטיקאי יותר שקרן, רמאי ומושחת יש לו יותר סיכוי להיבחר לעמוד בראשם.
לצפיה ב-'כעת תומכי נתניהו גם לא זועקים על חוקים פרסונליים'
כעת תומכי נתניהו גם לא זועקים על חוקים פרסונליים
29/03/2020 | 11:36
2
9
כאשר חוקים כאלה משרתים את נתניהו - הם טובים
כאשר הם לא משרתים אותו - הם הפיכה אנטי דמוקרטית

למרות שאני נגד הצעות החוק של ישראל ביתנו בעת הזו אני מאוד מקווה שהאופוזיציה תעלה את ההצעות הללו במקביל להצעת החוק הנתניהו-ית - גנצ-ית כדי להראות באופן חזק ובוטה את ההזנייה שגנץ, אשכנזי וחברי הכנסת של חוסן לישראל עוברים.
לצפיה ב-'הביביסטים מוכיחים שוב ושוב שאין יותר צבועים מהם וגם לא יהיו'
הביביסטים מוכיחים שוב ושוב שאין יותר צבועים מהם וגם לא יהיו
29/03/2020 | 12:40
1
6
הביביסטים הצבועים הכי גדולים שהתהלכו אי פעם על פני האדמה. מבחינתם כל מה שאסור לאחרים מותר לאדונם השרלטן השקרן מפר ההבטחות הסדרתי. שלא לדבר בכלל על שותפיהם הטבעיים שפשוט שמים פס על החוק והכללים במדינת ישראל כפי שכולנו יכולים לראות ויעצימו את המגפה בישראל למימדים קטסטרופליים שנאבד עליהם שליטה. מה שהולך בערים החרדיות כמו בני ברק ומודיעין, שלא לדבר בכלל על מאה שערים עוד יתפוצץ לכל עדר הביבסטים שקוראים לאלה שותפיהם הטבעיים בפרצוף הצבוע שלהם.

כדאי שתשים לב איך גם בביביתון וגם בערוץ 20 הביביסטי המתחרד שנראה כמו ערוץ אירני של האייטולות החרדיים, הפכו וימשיכו להפוך את גנץ שרק לפני שבוע שבועיים עוד חירפו, גידפו והשמיצו אותו, טענו שהוא מושחת ושאשכנזי בכלל פושע ועבריין (אפפפפפפ.... בועז גולן הביביסט הצבוע צ'י) לקדוש מעונה ואיש טוב, רק בגלל שנכנעו לאדונם השרלטן הנאשם בפלילים חמורים ונפלו למלכודת הדבש שלו בחסות הקורונה שהוא עצמו אשם בכל שהיא חדרה לתוך המדינה ומתפשטת בה בקצב של טור גיאומטרי.
לצפיה ב-'נתניהו לא אשם בקורונה. תרד מזה'
נתניהו לא אשם בקורונה. תרד מזה
29/03/2020 | 14:46
4
הוא כן אחראי לכך שאת תפקיד שר הבריאות מחזיק אדם שבעת הזו אסור שיהיה שר הבריאות.
לליצמן יש שיקולים מגזריים קהילתיים שפוגעים במאבק בקורונה ולכן הוא היה צריך להיות מוחלף.
לצפיה ב-'פעם הבאה לא תהיה לך ברירה אלא להישאר בבית.'
פעם הבאה לא תהיה לך ברירה אלא להישאר בבית.
29/03/2020 | 15:25
7
6
הייתה מחלוקת בתוך כחול לבן איזו הבטחה להפר, לא לשבת עם נתניהו או לא לשבת עם המשותפת.
אף אחד לא חשב כמוך שיש ללכת ראש בקיר לבחירות רביעיות.
לצפיה ב-'הבעיה אינה בלשבת עם נתניהו. הבעיה היא מה מוכנים לעשות'
הבעיה אינה בלשבת עם נתניהו. הבעיה היא מה מוכנים לעשות
29/03/2020 | 15:40
7
כדי לשבת איתו ובמסגרת הישיבה איתו.
לעבור תוך פחות משבוע מדחיפת הצעת חוק פרסונלית נגד נתניהו לשיתוף פעולה עם הצעת חוק פרסונלית הפוכה זו הזנייה פוליטית.
אם ישראל לפני הכל יכלו לתמוך מבחוץ, או להצטרף לממשלת חירום לטווח זמן קצר, או להצטרף לממשלה ללא דרישה לרוטציה.
אבל הגחמות הכיסאולוגיות של גנץ, אשכנזי ושאר חברי חוסן לישראל (תיק לכל חבר כנסת) הביאו אותם להסכים לשתף פעולה עם מהלכים שהופכים אותם לפוליטיקאים תאבי כסאות חסרי כל אינטגריטי.
אם ישראל לפני הכל זה מה שמניע את גנץ ואת אשכנזי, הם היו צריכים להעדיף ויתור שנתניהו יכהן כראש ממשלה לכל משך כהונת הממשלה המשותפת ולא להזנות עצמם בשיתוף פעולה עם חקיקה כזו.

יותר מזה - הם מתחייבים לחקיקה כזו כבר עכשיו כאשר הרוטציה אמורה להתבצע רק בעוד שנה וחצי ורוב תומכיהם כלל לא מאמינים שהיא תקויים (גם הם עצמם לא בטוחים שהיא תקויים). למה לרוץ כבר עכשיו לחקיקה הזו? למה לא בעוד שנה וחצי? למה לחוקק את זה כבר כעת כשכלל לא בטוח שהרוטציה תתקיים?
אולי בכלל נתניהו יזוכה לפני כן?
אם אין ברירה, שיחוקקו את זה בנקודת זמן שבה תהיה ודאות במימוש הרוטציה.
בסוף הם יסכימו לחקיקה הזו ויישארו ללא רוטציה ואז לא יוכלו בכלל להסתכל על עצמם במראה.

אני לא מבקר אותם על עצם הצטרפותם לממשלה בראשות נתניהו. אני הייתי בעד שיתמכו בממשלה בראשות נתניהו. אבל יש מהלכים שבהחלט יש לי זכות מוסרית מלאה לבקר אותם עליהם.
לצפיה ב-'בניגוד אליך ביביסט בי אפשר לבגוד רק פעם אחת'
בניגוד אליך ביביסט בי אפשר לבגוד רק פעם אחת
29/03/2020 | 16:03
5
4
שזו פעם אחת יותר מדי ואז אתה יכול לשכוח מהקול שלי גם אם זה אומר שאני אשאר בבית ולא אלך להצביע. רק אנשים כמוך שאין להם טיפה כבוד עצמי מוסר וערכים אפשר לרמות ולשקר, להפר הבטחות ולבגוד ואתם תמשיכו להצביע למי שעושה ויעשה לכם את כל זה. אבל לא אצלי, כי פעם בוגד תמיד בוגד. דבר שביביסטים כמוך עוד לא קלטו וספק אם אי פעם יקלטו.
לצפיה ב-'טוב, אז נשאר לך להצביע למרצ או למשותפת'
טוב, אז נשאר לך להצביע למרצ או למשותפת
29/03/2020 | 16:11
2
לצפיה ב-'אם כך ההבטחה של כחול לבן הייתה ללכת לבחירות כל כמה חודשים '
אם כך ההבטחה של כחול לבן הייתה ללכת לבחירות כל כמה חודשים
29/03/2020 | 16:18
3
4
ושבינתיים ביבי יעמוד בראש ממשלת מעבר עד שתהיה הכרעה סופית במשפטו של ביבי, כי זה מנוגד למציאות לצפות לכך שכחול לבן, ישראל ביתינו והעבודה ומר"צ ואולי גשר יגיעו ל-61, מה גם שלמרות השנאה לחרדים אין כזו אידיליה בין ישראל ביתינו למר"צ כפי שביבי מתאר, לכן צריך או את הרשימה המשותפת או את הליכוד והליכוד הפך למפלגת נתניהו והתחזיות של לפיד וליברמן שביבי יודח ברגע שלא יצליח להרכיב ממשלה פעמיים נגוזו. כך שזה אומר לחכות שאו שביבי יזוכה ולא תהיה בעיה לשבת איתו או שביבי יורשע ולא יוכל לכהן כראש ממשלה ובינתיים ללכת לבחירות אחרי בחירות כשבינתיים ביבי בראש ממשלת המעבר.
לצפיה ב-'זו באמת הגישה של סטילהוק'
זו באמת הגישה של סטילהוק
29/03/2020 | 16:28
2
4
מבחינתו היה צריך ללכת לבחירות ועוד בחירות עד אשר נתניהו יילך.
הוא כתב במפורש שמבחינתו שיהיו גם בחירות עשיריות.

הוא דוגל בגם לא נתניהו וגם לא הרשימה המשותפת בכל מחיר.
לצפיה ב-'לא היה שום צורך בעוד בחירות, כל מה שהיה צריך זה להעביר חוק'
לא היה שום צורך בעוד בחירות, כל מה שהיה צריך זה להעביר חוק
29/03/2020 | 21:27
1
5
שנאשם בפלילים אינו יכול לכהן כראש ממשלה וגם לא להיכנס לכנסת שזו פשוט בושה וחרפה שאנשים כאלה, כולל עבריינים מורשעים, נמצאים בה, ואז נתניהו השרלטןלא היה יכול להמשיך לכהן בראש ממשלה, גם לא כראש ממשלת מעבר, גנץ היה מחליף אותו והיתה קמה ממשלת אחדות אמיתית עם הליכוד, לא כמו ממשלת הכאילו אחדות שקמה עכשיו, כשלגנץ שזחל ממש לממשלה אין שום כוח אמיתי נגד השרלטן וכוונותיו הזדוניים שכבר אמרתי שהוא מעולם לא בחל ולא יבחל בשום אמצעי כדי להשיגן. גנץ פשוט נתן לנתניהו השרלטן גלגל הצלה, בדיוק כפי שעשו לפניו ברק, לפיד וכחלון. לפיד לפחות למד את הלקח ולא יחזור יותר שוב על הטעות הזאת. וכל השאר פשוט ייעלמו כלעומת שבאו. וכשתתפרק ממשלת הקורונה, וזה רק שאלה של אם אלא שאלה של מתי "ממשלת האחדות" המזוייפת הזאת תתפרק, המרוויחים הגדולים יהיו אלה שהלכו לאופוזיציה ולא נכנעו לשרלטן וחותמות הגומי שלו.
לצפיה ב-'העברת חוק כזה לא הייתה מונעת בחירות אלא הייתה מבטיחה שיהיו'
העברת חוק כזה לא הייתה מונעת בחירות אלא הייתה מבטיחה שיהיו
29/03/2020 | 23:50
4
בחירות במועד הראשון האפשרי שאחריהן נתניהו היה חוזר עם הרבה יותר כח.
מלבד זאת שלא בטוח שבג"צ לא היה פוסל חקיקה כזו.

היום גם אפשר כבר להבין שהשימוש בהצעות החוק הללו וגם בעניין יושב ראש הכנסת מבחינת גנץ היו לא יותר מאשר אמצעי לחץ במשא ומתן שלו עם נתניהו.
לצפיה ב-'גם עמיר פרץ ואיציק שמולי כנראה מצטרפים'
גם עמיר פרץ ואיציק שמולי כנראה מצטרפים
29/03/2020 | 23:14
2
7
מפלגות המרכז-שמאל מתחילות להסתדר במבנה שכתבתי כבר מזמן שצריך להיות:
חוסן לישראל ושרידים ממפלגת העבודה (עם הסתפחות ביניים של הנדל והאוזר)
יש עתיד (בינתיים עם יעלון ומי שנשאר איתו) וישראל ביתנו
מרצ ומרב מיכאלי

מלבד נספחי הביניים שפלטו עצמם ממחנה הימין ובינתיים לא ממש מוצאים את מקומם הטבעי, זו החלוקה שצפיתי לעידן שלאחר נתניהו. בזכות החבירה של גנץ לנתניהו זה מתרחש כבר כעת.
לצפיה ב-'נראה שיש תנודות בין יש עתיד לחוסן לישראל '
נראה שיש תנודות בין יש עתיד לחוסן לישראל
30/03/2020 | 01:48
1
5
פנינה טמנו שטה עוברת מיש עתיד לחוסן לישראל, ע'דיר כמאל מריח עוברת מחוסן לישראל ליש עתיד. מה גם שאני לא רואה את עופר שלח וליברמן באותה מפלגה ויעל גרמן כבר עזבה, אבל בטח יש ביש עתיד עוד פליטי מר"צ. 
לצפיה ב-'החילופין בין פנינה תמנו שטה וע'דיר כמאל מריח זה זניח'
החילופין בין פנינה תמנו שטה וע'דיר כמאל מריח זה זניח
30/03/2020 | 02:16
6
אלה מעברים משיקולים אישיים או נקודתיים.

עופר שלח אכן מתאים יותר למרצ אבל הוא קשור באופן אישי חזק ללפיד.
לגבי ישראל ביתנו וליברמן - הם החליפו זהות לגמרי. אם הם היו מוכנים לממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת (ולא רק שהם היו מוכנים, הם היו מאז הבחירות במרץ הכוח המניע להקמת ממשלה כזו), אז עופר שלח וגם מרצ קטנים עליהם.
ליברמן וישראל ביתנו הבינו שכיום לא הנושא המדיני מחלק את הפוליטיקה בישראל, אלא הצביון הפנימי בתוך המדינה. ובנושאים האלה הם הרבה יותר יש עתיד מאשר גוש הימין.
לכן גם אנשים שנוטים מבחינה מדינית לימין ואנשים שנוטים מבחינה מדינית לשמאל מסתדרים מצויין יחד ביש עתיד ולכן גם לפיד ויעלון מסוגלים לעשות היום בטבעיות דבר שלפני 3-4 שנים לא היו מסוגלים לעשות - להתאחד לסיעה אחת בכנסת ואפילו ללא התיווך של גנץ.
ולכן תמר זנדברג הייתה יכולה לקבל בשוויון נפש תמיכה בממשלה עם ליברמן.

החלוקה שחזיתי כבר די מזמן ומתרחשת כעת היא בין מרכז-שמאל מתון, גמיש ובחלקו גם אופורטוניסטי שמיוצג על ידי מפלגת העבודה וחוסן לישראל (שהיא למעשה היורשת של מפלגת העבודה), לבין מרכז אזרחי (שאני אוהב לכנות "מרכז קיצוני") שמיוצג על ידי יש עתיד וישראל ביתנו, לבין שמאל אידיאולוגי שמיוצג על ידי מרצ.
לצפיה ב-'תגובה שראיתי מצד ימני לא מרוצה:'
תגובה שראיתי מצד ימני לא מרוצה:
29/03/2020 | 23:35
10
6
"
איזה ממשלה מחורבנת קיבלנו
שמאל כלכלי, שמאל ביטחוני, שמאל משפטי
ממשלת ימין עאלק
"

אבי ניסנקורן  + עמיר פרץ + איציק שמולי (וייתכן גם אורלי-לוי אבקסיס)
גנץ שר בטחון + אשכנזי שר חוץ
שר חקלאות מכחול לבן (חוסן לישראל)
שר משפטים מכחול לבן (חוסן לישראל)

אני מתחיל לחשוב שאולי לא רק גנץ מחפש אקזיט מהפוליטיקה אלא אולי גם לנתניהו קצת נמאס.
אולי זה מה שהצליח לחבר ביניהם, מעבר למשבר הקורונה, דרעי ואשכנזי.
כל אחד מהם צריך את השני כדי להציל אותו מעצמו.
לצפיה ב-'זה ממש לא משנה מי השר שמשמש כחותמת הגומי באיזה משרד'
זה ממש לא משנה מי השר שמשמש כחותמת הגומי באיזה משרד
29/03/2020 | 23:50
6
4
מה שמשנה זה שכל עוד נתניהו השרלטן נשאר ראש ממשלה השחיתות במדינת ישראל תישאר בדיוק כמו הקורונה, והשחיתות גם תשרוד יותר מהקורונה והיא פי אלף יותר מסוכנת אפילו מהקורונה שבעוד כמה שנים או אם ימצאו חיסון נגדה לפני זה פשוט תיעלם כלעומת שבאה, אבל השחיתות כאן להישאר לפחות עד שנתניהו השרלטן הנאשם בפלילים חמורים ומעולם לא בחל ולא יבחל בשום אמצעי בכדי להשיג את מטרותיו הזדוניות כבר לא יהיה בשלטון. רק אז אולי אזרחי המדינה, אלה שישרדו את הקורונה ואת השחיתות יוכלו להילחם בשחיתות ולמגר אותה.
לצפיה ב-'עמיר פרץ לא חותמת גומי של אף אחד'
עמיר פרץ לא חותמת גומי של אף אחד
29/03/2020 | 23:54
3
6
ניסנקורן לא חותמת גומי של אף אחד
וגם אשכנזי לא חותמת גומי של אף אחד
אם גנץ יהיה חותמת גומי - הוא יהיה חותמת גומי של אחד מהשלושה הנ"ל ולאו דווקא חותמת גומי של נתניהו.
לצפיה ב-'הם כולם חותמות גומי של השרלטן מהרגע שהם זוחלים לממשלתו.'
הם כולם חותמות גומי של השרלטן מהרגע שהם זוחלים לממשלתו.
29/03/2020 | 23:58
2
4
בדיוק כמו בנט ושקד, בדיוק כמו כחלון, בדיוק כמו ברק ובדיוק כמו כל חותמת גומי שנפלה במלכדודות הדבש של השרלטן נתניהו.
לצפיה ב-'פרץ ושמולי לא זוחלים לממשלתו. אחרי שגנץ החליט לחבור זו'
פרץ ושמולי לא זוחלים לממשלתו. אחרי שגנץ החליט לחבור זו
30/03/2020 | 00:04
7
ההחלטה הנכונה מבחינתם.
אם כבר יש ממשלה כזו, עדיף שפרץ ושמולי יחזקו את האגף של גנץ בקואליציה.

בניגוד ליש עתיד וישראל ביתנו שאין להם מה לחפש בקואליציה כזו ותפקידם להיות אופוזיציה אפקטיבית לממשלה, למפלגת העבודה כיום אין יכולת אופוזיציונית אמיתית ואם כבר נוצרת ממשלה כזו עם כחול לבן (חוסן לישראל), טוב הם עושים שהם מצטרפים לקואליציה.
וטוב שמרב מיכאלי תצטרף למרצ.
כל אחד מוצא את מקומו הכי נכון בעת הזו.

עם הפטליזם שלך לא מגיעים לשום מקום.
לצפיה ב-'עד שפרשת 1000 ו-2000 התפוצצו שקד לא קיבלה גיבוי מביבי '
עד שפרשת 1000 ו-2000 התפוצצו שקד לא קיבלה גיבוי מביבי
30/03/2020 | 01:59
3
ברפורמות שלה וכשכחלון נלחם על תאגיד השידור ביבי רצה ללכת לבחירות ולהאשים את כחלון שאין לו הישגים ולחסל אותו פוליטית, כך שכחלון עשה שריר חזק לזמן מה. ובמדיניות החינוך של בנט ואחר כך רפי פרץ ביבי היה חותמת הגומי ולא הם כי ביבי בכלל לא התערב בנושא.
לצפיה ב-'סליחה אבל אם ביבי מושחת, ברק מושחת, שרון היה מושחת'
סליחה אבל אם ביבי מושחת, ברק מושחת, שרון היה מושחת
30/03/2020 | 01:55
1
6
ואולמרט מושחת אז מה זה משנה ביבי או לא ביבי אם בעשור שביבי הפסיד בבחירות לא היה בישראל ראש ממשלה לא מושחת. 
לצפיה ב-'ההבדל הוא שגם שרון וגם אולמרט לא עסקו בשחיתות כראשי ממשלה'
ההבדל הוא שגם שרון וגם אולמרט לא עסקו בשחיתות כראשי ממשלה
30/03/2020 | 17:05
4
נתניהו היחיד שעסק בשחיתות במסגרת תפקידו שאותו ניצל לרעה כדי לעשות לביתו וכדי לעשות רווחים פוליטים ואחרים.
לצפיה ב-'עוד תגובות מצד תומכים מובהקים של נתניהו:'
עוד תגובות מצד תומכים מובהקים של נתניהו:
30/03/2020 | 00:39
4
אריאל כהנא:

ארא"ל סגל:
"
כמה מביך, כמה מבאס.
ניסנקורן למשפטים, ימינה מושפלת בחוץ, חוק קמניץ מבוטל, העבודה בפנים.
לא לילד הזה פיללנו
"
"
לצפיה ב-'אין ספק שכשביבי דיבר על כוונת בנט ושקד לערוק לגנץ '
אין ספק שכשביבי דיבר על כוונת בנט ושקד לערוק לגנץ
30/03/2020 | 01:53
1
7
הוא דיבר גם על משאלת לב, שהם יצטרפו לגנץ וכך יהיה לו תירוץ טוב להתנער מהם ולא לשתף אותם בקואליציה ובבלוק. אין ספק שביבי לא יסלח לליברמן על כך שאחרי שהצליח להוציא את בנט ושקד מהכנסת וכבר חגג קואליציה בלי הימין החדש ובלי זהות, ליברמן טרף את הקלפים וכפה עוד 2 סיבובי בחירות שהחזירו אותם לקידמת הבמה. חוץ משנה של ממשלת מעבר הדבר שבו ליברמן הכי פגע בביבי זה שהוא אילץ אותו להחזיר את בנט ושקד לפוליטיקה ולשורותיו.

נתן אשל גם כתב לפני הבחירות לבן גביר שביבי היה מעדיף שבן גביר יעבור את אחוז החסימה ובנט לא, ייתכן ונתן אשל אמר לא רק את דעתו אלא גם שמע זאת מביבי ישירות.
לצפיה ב-'לבנט, שקד וכהנא יש כעת הזדמנות לעשות מהלך שינטרל את הדחיקה'
לבנט, שקד וכהנא יש כעת הזדמנות לעשות מהלך שינטרל את הדחיקה
30/03/2020 | 02:32
4
שנתניהו רוצה לדחוק אותם.
השאלה אם יש להם תעוזה לעשות את זה.
יש להם הזדמנות לחבור כ"ימין החדש" ל"דרך ארץ" בחסות הגוש של גנץ בקואליציה ואז הם יקבלו תיקים במכסה של גנץ.
זה יכול ליצור ברית פוליטית חדשה עוקפת נתניהו.
בחיבור כזה גנץ יכול למשל להשאיר את בנט בבטחון ולקחת לעצמו את תיק המשפטים.
ונראה את נתניהו מפוצץ את העסק בגלל זה...

ונתניהו יחליט מה הוא עושה עם רפי פרץ, סמוטריץ' ואופיר סופר (בטח היה משאיר את אהובו מומחה ההמרות כשר חינוך ומשליך את סמוטריץ' וסופר לספסלים האחוריים בכנסת).

אבל בשביל מהלך כזה צריך תעוזה.
לצפיה ב-'ארה"ב כצפוי מזנקת הלילה למקום הראשון בחולי הקורונה בעולם'
ארה"ב כצפוי מזנקת הלילה למקום הראשון בחולי הקורונה בעולם
27/03/2020 | 00:08
28
17
ארה"ב כצפוי מזנקת הלילה למקום הראשון במספר חולי הקורונה בעולם בגלל המחדל, הלגלוג והזלזול של טראמפ באיום ובסכנה של הנגיף הקטלני שטראמפ הליצן הג'ינג'י טען שעד אפריל לא יהיה כלום. אולי הליצן הזה התכוון שלא יהיה כלום יותר מארה"ב שעוברת הלילה גם את איטליה וגם את סין. וזאת רק ההתחלה... 

לצפיה ב-'הקורונה מתפשטת לחלל '
הקורונה מתפשטת לחלל
27/03/2020 | 00:25
10
המגפה אומנם לא פגעה באסטרונאוטים, אבל היא כבר משפיעה עמוקות על פעילויות חלל – בינתיים בעיקר על משימות לא מאוישות
לצפיה ב-'חוכמה מאוד קטנה להשוות'
חוכמה מאוד קטנה להשוות
27/03/2020 | 01:46
26
11
מספר התושבים בארה"ב הוא בערך כמו איטליה, ספרד, גרמניה, צרפת ובריטניה יחד.
בסין ואירן אי אפשר לדעת מה באמת קורה, כי הם מדינות לא דמוקרטיות.

לצפיה ב-'תמשיכו לזלזל בסכנה שעליה התרעתי כבר בינואר וכולכם זלזלתם'
תמשיכו לזלזל בסכנה שעליה התרעתי כבר בינואר וכולכם זלזלתם
27/03/2020 | 03:39
22
10
גם הזהרתי שבגלל השאננות והלגלוג של טראמפ וחותמות הגומי שלו ארה"ב תהיה המדינה עם הכי הרבה חולי קורונה בעולם. ועכשיו אני אגיד לך עוד משהו, ישראל ממש לא רחוקה מאיטליה, ואם אתה לא יודע מה פירוש עלייה בטור גיאומטרי, ממליץ לך לשאול את אדונך השרלטן מה פירוש טור גיאומטרי שמכפיל את עצמו בכל 3 ימים.

מספיק לראות איך מ 77 ב 7.3 זינקנו כבר ל 2,693. זינוק של פי 34 בתוך פחות מחודש, למעשה פחות מ 3 שבועות. שלא לדבר בכלל על כך שמ 0 מקרים של חולים קשים שמורדמים ומונשמים וחלקם, עכשיו יש  כבר 46, וביניהם בן ה 45 ללא שום מחלות רקע ועישון ובת ה 50 שכנ"ל, שאפילו לא יכולים לנשום בכוחות עצמם עם מכונות הנשמה וזקוקים למכשיר מחליף הלב והריאה אקמו רק בשביל להיות לנשום. עכשיו תכפיל את כל זה פי 34 ואולי תבין באיזה מצב נהיה בעוד פחות מ 3 שבועות... ועל ארה"ב אני בכלל לא רוצה לחשוב איפה הם יהיו בעוד שבועיים אפילו...

ככה שתמשיכו ללגלג ולהתעלם מהסכנה והאיום שבהתפשטות של הנגיף הקטלני שכמותו לא נראה מאז 1918, ואז העולם אפילו עוד לא היה גלובלי עם מיליוני טיסות בין מדינות בכל העולם.

ומי שחושב שזה יעבור ויסתיים עד פסח פשוט ישן בעמידה וחייב להתעורר ומהר, כי לא רק שהמגפה הזאת לא תסתיים ותעבור אפילו בקיץ, אלא שהיא אפילו תתעצם עם גל הרבה יותר חזק וקטלני בחורף, וביחד עם השפעת זה כבר יהיה קטלני לעולם כולו.
לצפיה ב-'אכן טראמפ וכל יתר מנהיגי העולם (מלבד נתניהו) לא הבין בזמן'
אכן טראמפ וכל יתר מנהיגי העולם (מלבד נתניהו) לא הבין בזמן
27/03/2020 | 10:24
19
7
את חומרת העניין.
נתניהו היה הראשון שזיהה, והצליח לשכנע גם את קנצלר אוסטריה.
כל השאר, אכלו אותה בגדול.
לצפיה ב-'גם נתניהו פעל מעט מדי ובעיקר מאוחר מדי'
גם נתניהו פעל מעט מדי ובעיקר מאוחר מדי
27/03/2020 | 23:25
18
6
ואת התוצאות אנחנו כולנו נראה כבר בשבועות הקרובים. היה צריך לעשות את מה שהוא עושה עכשיו, או לפחות לסגור את כל הכניסות והיציאות של המדינה ולא לתת לאף תייר זר להיכנס לישראל כבר בתחילת השנה האזרחית כשאני הזהרתי ואמרתי שחייבים לעשות את זה אם אנחנו לא רוצים שתפרוץ פה מגפה ארצית בישראל וכולם פה ובפורום אקטואליה לגלגו עלי וקראו לי היסטרי בפאניקה. אז נחש מה ביביסט? מסתבר שאני צדקתי והיום כולם כבר היסטרים בפאניקה, רק שמאוחר מדי. כי אם היו פועלים כבר אז בתחילת השנה כשאני הזהרתי וטענתי שחייבים לעשות את זה וכל הביבסטים קראו לי היסטרי בפאניקה שלא יודע מה אני סח הכל היום נראה לגמרי אחרת. זה מה שקורה למי שישן בעמידה ונזכר לפעול מאוחר מדי. אז נכון שנתניהו לפחות הקדים את טראמפ הליצן השחצן בכמה שבועות, אבל גם הוא פעל מאוחר מדי, ועד היום גם מעט מדי. היה צריך להטיל הסגר מלא שלא יוצאים מהבתים כבר בתחילת ינואר או לפחות בתחילת פברואר, בטח ובטח שלא לחכות למרץ ורק אז להתעורר. אך יש אנשים שלומדים רק בדרך הקשה ונכנסים עם הראש בקיר שוב ושוב ושוב, עד שאו הקיר נשבר או הראש נשבר. 
לצפיה ב-'אכלת אותה אפשר לומר'
אכלת אותה אפשר לומר
28/03/2020 | 22:49
17
6
המנהיג הראשון  בעולם שזיהה (מלבד הסינים שידעו מה קורה והסתירו) היה לא אחר מאשר שנוא נפשך נתניהו,
ומי שעומד בראש המפלגה שאתה תומך בה אמר לפני אולי שבוע וחצי שלא צריך את ההסתגורת הזאת.

ישראל לא יכלה בתחילת ינואר לסגור את השערים, בטח שלא לישראלים שהגיעו מחו"ל, רוב המדביקים כאן היו ישראלים שחזרו מחו"ל ולאו דווקא תיירים.
לצפיה ב-'אתה טועה ומטעה כהרגלך, נתניהו איחר את המועד לפחות בחודש'
אתה טועה ומטעה כהרגלך, נתניהו איחר את המועד לפחות בחודש
29/03/2020 | 04:59
16
5
אם לא אפילו בחודשיים, ואת התוצאות של זה אתה תראה ביחד עם כל עדר הביביסטים השפוטים העיוורים שלו בעוד פחות משבועיים.
לצפיה ב-'נתניהו היה ראשון שזיהה, המנהיג שלך אמר בסרטון לפני כמה ימים'
נתניהו היה ראשון שזיהה, המנהיג שלך אמר בסרטון לפני כמה ימים
29/03/2020 | 14:46
15
6
כשנתניהו התחיל את הסגר שזה לא נכון לעשות זאת.
השנאה שלך לנתניהו לא תבלבל אותך עם העובדות שנתניהו היה המנהיג שפעל בצורה הטובה ביותר בעולם, כשראש המפלגה שלך חלק עליו.
לצפיה ב-''
29/03/2020 | 22:36
4
עכשיו גם הוכפל פי 10 מיטות (למשל באיכילוב, מ-18 מיטות ל-178 מיטות) האישפוז במיון לטופת מונשמי הקורונה העתידיים.
לצפיה ב-'תמשיך להיות ביביסט שפוט ועיוור, בזה אתה מצטיין.'
תמשיך להיות ביביסט שפוט ועיוור, בזה אתה מצטיין.
29/03/2020 | 23:55
13
8
אבל כשההשלכות והתוצאות יגיעו אני מקווה שתהיה מספיק ישר והגון להודות שטעית ובגדול. וזאת כמובן במידה ותשרוד עד אז.
לצפיה ב-'חבל שאתה לא עונה לעניין, זה הכסף הזר?'
חבל שאתה לא עונה לעניין, זה הכסף הזר?
30/03/2020 | 01:16
12
3
עובדתית נתניהו היה המנהיג הראשון שזיהה את העניין,
הצליח למשוך אחריו גם את קנצלר אוסטריה.
המנהיג שלך קרא בדיוק הפוך,

אבל אתה ממשיך עם הסיסמאות שיש כסף זר שמשלם עליהם (אני לא יודע לגבי המקרה שלך).

די עם הטיביזם.
לצפיה ב-'כמו שאמרתי ביביסט שפוט, כשהקטסטרופה תגיע אני מצפה ממך'
כמו שאמרתי ביביסט שפוט, כשהקטסטרופה תגיע אני מצפה ממך
30/03/2020 | 01:54
11
7
להתנצל ולהודות שטעית ובגדול. אם אתה מספיק ישר והגון בכדי להודות בטעות. והלוואי ואתבדה ואז אני זה שאודה בטעות ואפילו אשמח להודות, כי בניגוד אליך אותי מנחים כל חיי אך ורק יושר והגינות.
לצפיה ב-'טיביסט עלוב, תאכל את הלב, כי בישראל אחוז התמותה נמוך באופן'
טיביסט עלוב, תאכל את הלב, כי בישראל אחוז התמותה נמוך באופן
30/03/2020 | 03:27
7
לצפיה ב-'הקטסטרופה הבריאותית לא תגיע, הקטסטרופה הכלכלית כבר הגיעה'
הקטסטרופה הבריאותית לא תגיע, הקטסטרופה הכלכלית כבר הגיעה
30/03/2020 | 15:47
5
5
אפילו במשרד הבריאות כבר מודים בכך.
אבל משום מה ממשיכים ללכת לכיוון של החמרת ההסגר בכל המדינה.
אני מתחיל לתהות בצורה הגיונית ולא קונספירטיבית, האם אין מניעים זרים לכך.
האם יש גורמים שיש להם אינטרס לגרום לאזרחי ישראל להסתגר ולהחריב את כלכלת ישראל?
לצפיה ב-'כמו שכבר אמרתי לכל השאננים כמוך, חכו בסבלנות'
כמו שכבר אמרתי לכל השאננים כמוך, חכו בסבלנות
30/03/2020 | 22:32
4
7
אפילו טראמפ הליצן כבר קלט את מה שאתם עוד לא קלטתם וכבר מדבר על לפחות 100000 אם לא אפילו 200000 מתים למרות הבידוד המעט מדי ובעיקר המאוחר מדי בגלל שאננותו ולגלוגו כמוכם על הסכנה והאיום של התפשטות הנגיף הקטלני. ויש כבר כאלה מהממשל שלו שמדברים על מספרים הרבה יותר אסטרונומיים ומפחידים כמו 2.2 מיליון מתים. אז תמשיכו עם השאננות ועם הזלזול...
לצפיה ב-'אני לא שאנן, אבל אתה פטליסט'
אני לא שאנן, אבל אתה פטליסט
30/03/2020 | 23:01
2
5
טראמפ פעל בצורה שגויה.
אי אפשר להשוות את ההתנהלות של טראמפ להתנהלות בישראל.
גם במשרד הבריאות כבר מודים שהנגיף בשליטה וששיעור הגידול בהדבקה קטן.

לפי הסגנון שלך, "חכו בסבלנות", אתה רק מחכה בשקיקה שיגיע אסון.
אני מתייחס לנתונים, לא להיסטריה.

הנתונים מכל העולם מעידים על כך שאופן ההתמודדות עם הנגיף בישראל הוא מהטובים ביותר בעולם.
אחוז התמותה מהנגיף בישראל הוא 0.37%, כאשר רק בצ'ילה האחוז נמוך יותר.

אבל אם אתה כל כך היסטרי, יש לך תקווה - עדיין יש 22 מדינות שלא ידוע שיש בהן קורונה. כנראה תהיה יותר רגוע באחת מהן. מה דעתך על תימן? צפון קוריאה? אני הייתי ממליץ על ונואטו...
לצפיה ב-'כן אני רוצה שהמדינה שלי תידבק, המשפחה שלי והחברים שלי יידבקו'
כן אני רוצה שהמדינה שלי תידבק, המשפחה שלי והחברים שלי יידבקו
01/04/2020 | 14:59
1
5
אתה שומע את עצמך? מה אני נראה לך מתאבד שיעי? אבל צריך להיות ריאליים, מדובר בקצב הדבקה בטור גיאומטרי, קרי בכל כמה ימים זה מכפיל את עצמו. ואת ההשלכות התוצאות של כל גל רואים רק אחרי שבועיים לפחות בגלל תקופ הדגירה של הנגיף הקטלני וגם לא פחות מזה בגלל שכמות הבדקות הולכת וגדלה בהדרגה. להזכירך שבהתחלה בקושי היו בדיקות ואפילו מטושים לא היו לנו, כך שאחוז הנדבקים המאומתים עד עכשיו בכלל לא משקף את האחוז האמיתי, והמומחים עצמם, בין השאר אלה שמייעצים גם לממשלה ולעומד בראשה, אומרים בעצמם שמדובר במספר הרבה יותר גדול.
לצפיה ב-'לפני כשבוע מנכ"ל משרד הבריאות אמר שעד סוף חודש מרץ מספר'
לפני כשבוע מנכ"ל משרד הבריאות אמר שעד סוף חודש מרץ מספר
01/04/2020 | 15:45
4
הנדבקים יגיע לעשרת אלפים.
המספר אפילו לא הגיע ל-6000.
היה צפוי שכאשר מספר הבדיקות יגדל משמעותית גם מספר הנשאים המזוהים יגדל. זה לא מפתיע. המספר של האנשים שיימצאו עם הנגיף ימשיך לגדול עוד הרבה זמן.
אבל קצב הגידול רחוק מאוד מהתחזיות האפוקליפטיות, כולל אלה שלך.
אם ביום רביעי הבא אנשים לא יעשו שטויות, אז הקצב ימשיך להיות רחוק מהתחזיות הללו.
הגידול שהיה בשבוע האחרון נובע בחלקו הגדול ממסיבות פורים (מלבד השטויות האחרות שחלק מהחרדים עשו). אם בפסח יתנהגו אחרת, קצב הגידול ימשיך לרדת ויהיה סביר.
ואם עד סוף אפריל יימצאו עשרים אלף נשאים, או אפילו שלושים אלף נשאים, זה עדיין יהיה מספר סביר.
בסופו של דבר הנגיף הזה יגיע לכולנו.
זו לא סיבה לגרום לאורך זמן לאנשים למות מרעב או מהתאבדות או בגלל שהם מפחדים להגיע לבתי חולים עקב מחלות אחרות.

לא חוכמה לדאוג בקיצוניות למניעת התפשטות הנגיף ולדאוג להיות המדינה בעלת שיעור התמותה הנמוך ביותר מקורונה, אם שיעור התמותה מסיבות אחרות יהיה הרבה יותר גדול באופן שיגרום לחשש מהתמותה מקורונה להיראות מגוחך.

כשסופרים את נזקי הקורונה, צריך להסתכל הרבה מעבר למספר הנדבקים ולקצב הגידול במספר הזה.
למשל לעקוב אחר קצב גידול במובטלים, או לקצב הגידול בפניות לעזרה נפשית, או לקצב הגידול במתים ממחלות אחרות.
מי שמת בגלל שלא הגיע לבית חולים בגלל פחד מקורונה הוא בפועל מת מקורונה, גם אם לא סופרים אותו ככזה.
לצפיה ב-'הנה בשבילך:'
הנה בשבילך:
31/03/2020 | 00:07
4
הגרפים נחשפים: האטה בקצב גידול החולים, לפני סוף הפסח החלטות לגבי ההסגר‎

חכה בסבלנות...
לצפיה ב-'הנה הנתון הקטסטרופלי באמת:'
הנה הנתון הקטסטרופלי באמת:
30/03/2020 | 18:56
6

אבל יש לך תקווה...יש עדיין 22 מדינות ללא קורונה
לצפיה ב-'זה נשמע כמו צ'אט שירות לקוחות'
זה נשמע כמו צ'אט שירות לקוחות
30/03/2020 | 19:08
2
6
מענה אוטומטי שחוזר על עצמו ללא קשר למה שכותבים.

נתניהו המנהיג הראשון שזיהה, המנהיג שלך התנגד למהלך,
האם במענה האוטומטי יש גם התנצלות?
לצפיה ב-'באמת יפה מצד אדונך השרלטן ביביסט שלא זיהה רק אחרי שנה'
באמת יפה מצד אדונך השרלטן ביביסט שלא זיהה רק אחרי שנה
01/04/2020 | 16:06
1
5
אלא רק אחרי חודשיים מאוחר מדי. בפברואר הרי היתה פה ההדבקה גם של הצליינים הקוריאנים וגם של ההוא שחזר מאיטליה והסתובב חופשי, שלא לדבר על כל הנשאים שחזרו מחו"ל שממשלת המעבר "הגאונית" בראשות אדונך השרלטן וצר הבריאות החרדי שלו שלחו אותם ברכבות ואוטובוסים לבידוד בביתם. פשוט "גאונות", אין מילה אחרת לתאר זאת.
לצפיה ב-'המענה האוטומטי ממשיך ומתעלם מהעובדות'
המענה האוטומטי ממשיך ומתעלם מהעובדות
01/04/2020 | 21:48
4
נתניהו היה המנהיג הראשון בעולם שזיהה,
המנהיג שלך לא הסכים עם המהלך של ההסתגרות,

אבל המענה האוטומטי ימשיך להכפיש את נתניהו ולשבח את יריביו.
לצפיה ב-''
27/03/2020 | 21:15
1
11
אתה יודע את מה זה מעניין אותנו , פרופסור סטילהוק 
לצפיה ב-'כמו שאמרתי ביביסט, תמשיכו לישון בעמידה'
כמו שאמרתי ביביסט, תמשיכו לישון בעמידה
28/03/2020 | 00:02
2
לצפיה ב-'חצי מהחולים בארה"ב - הם מניו-יורק+ג'רזי. 30 מליון איש'
חצי מהחולים בארה"ב - הם מניו-יורק+ג'רזי. 30 מליון איש
27/03/2020 | 10:08
2
8
חצי מתושבי איטליה,
חצי מהחולים באיטליה.

לגבי שאר ארה"ב - אתה צודק,
מדינה גדולה,
המחלה מתפשטת במהירות - כמו בכל העולם.
בניו-יורק המצב רע.

בסין, יפן, סינגפור ודרום קוריאה,
המדינות לקחו אחריות ובלמו את המגיפה.
כ"כ עצוב שהמדינות באירופה וארה"ב, שמתיימרות להיות מתקדמות - לא פעלו כך.
לצפיה ב-'בסין אי אפשר לדעת מה באמת קורה.'
בסין אי אפשר לדעת מה באמת קורה.
27/03/2020 | 15:36
1
5
לצפיה ב-'יש לך טלפון? אינטרנט?'
יש לך טלפון? אינטרנט?
27/03/2020 | 16:12
9
הספקים שלנו בסין - חזרו לעבוד.
אפשר לשאול אותם.

למרות הביקורת,
הסינים הם הרבה יותר אמינים מ"מזהי התהליכים" שתמצא במר"צ ורל"ב,
שמוכנים להקריב את העם למוות במגיפות,
כי הם בטוחים שזה יביא להם מנדטים.
לצפיה ב-'יצירתיות הפוליטיקאים שוברת שיאים: האם גנץ יהיה יו"ר הכנסת?'
יצירתיות הפוליטיקאים שוברת שיאים: האם גנץ יהיה יו"ר הכנסת?
26/03/2020 | 12:30
6
11
"
בליכוד ובכחול לבן דנים באפשרות שבני גנץ עצמו ימונה לתפקיד יו"ר הכנסת, כסוג של פשרה שאמורה לאפשר את המשך המגעים בין המפלגות
"

"
בכחול לבן בוחנים: מינוי בני גנץ ליו״ר הכנסת כדי לאפשר את המשך המו״מ. מכחול לבן נמסר: אין תגובה
"
לצפיה ב-'כל יום מהלך "היסטורי" חדש בפוליטיקה המטורללת של ישראל:'
כל יום מהלך "היסטורי" חדש בפוליטיקה המטורללת של ישראל:
26/03/2020 | 15:32
5
13
המחזיק במנדט להרכבת ממשלה רושם עצמו כמועמד לתפקיד יושב ראש הכנסת.
לצפיה ב-'אתן לך עוד סיבה לצחוק -'
אתן לך עוד סיבה לצחוק -
26/03/2020 | 16:52
2
6
ה"מאוחדים" מחרימים את בחירת גנץ לתפקיד יו"ר הכנסת.
לצפיה ב-'לצחוק? אני עצוב שכך נראית הפוליטיקה שלנו'
לצחוק? אני עצוב שכך נראית הפוליטיקה שלנו
26/03/2020 | 17:01
1
8
בפוליטיקה צריך לעמוד מאחורי דעתך ועמדתך, לא להחרים ישיבות והצבעות.
מי שתומך בגנץ (כולל כל גוש הימין - אם כבר צחוק...) - שיתמוך בו. ומי שמתנגד לגנץ - שיתנגד לו.
לברוח זו לא תוכנית פעולה בפוליטיקה.
לצפיה ב-'זהו, ה0מול האנטישמי התפלג *רשמית* מכחולבן.'
זהו, ה0מול האנטישמי התפלג *רשמית* מכחולבן.
26/03/2020 | 17:08
6
לצפיה ב-'יולי אדלשטיין מצביע בעד בני גנץ כיושב ראש הכנסת...'
יולי אדלשטיין מצביע בעד בני גנץ כיושב ראש הכנסת...
26/03/2020 | 17:46
2
לצפיה ב-'מירי רגב הצביעה בעד גנץ כיו"ר הכנסת'
מירי רגב הצביעה בעד גנץ כיו"ר הכנסת
26/03/2020 | 18:04
7
"
כפיים
גנץ, לפיד, אשכנזי, בוגי וליברמן, הצלחתם. אתם חתומים בדפי ההיסטוריה על אחד המהלכים השפלים ביותר שידעה הדמוקרטיה הישראלית. יו"ר הכנסת מתפטר בשעת חירום שהאנושות לא ידעה כמוה. הנה, קיבלתם מה שרציתם, קחו את זה מכאן, נהלו זאת לבד, מיעוט יהודי יחד עם רשימת תומכי הטרור.
"
.
.
.
.
.
.
לצפיה ב-'לפיד ויעלון לכדו את הנדל והאוזר'
לפיד ויעלון לכדו את הנדל והאוזר
26/03/2020 | 17:56
8
יש עתיד ותל"ם התפצלו יחד ובכך גם שומרים על השם כחול לבן וגם לוכדים את הנדל והאוזר בצד האופוזיציוני ללא יכולת להתפצל, כי הם 2 מתוך 18 בסיעה המתפצלת ולא שליש.
אם יחליטו להצטרף לצד הקואליציוני, ייחשבו כח"כים פורשים ולא יוכלו להתמודד בכנסת הבאה ברשימה המכהנת בכנסת הנוכחית.

רצו להוביל לשוקת ולא יוכלו לשתות ממנה.
לצפיה ב-'חחח...שר משפטים מחוסן לישראל + נציג אופוזיציה שכנראה יהיה'
חחח...שר משפטים מחוסן לישראל + נציג אופוזיציה שכנראה יהיה
26/03/2020 | 19:33
5
8
מיש עתיד או מישראל ביתנו (או ממרצ או מהרשימה המשותפת).
אחלה ועדה למינוי שופטים
קדימה למהפכה בבית המשפט העליון תוצרת הימין...
לצפיה ב-'מקווה שהקואליציה תצביע בעד הנדל או האוזר לנציג האופוזיציה'
מקווה שהקואליציה תצביע בעד הנדל או האוזר לנציג האופוזיציה
26/03/2020 | 20:48
1
6
עשו עכשיו תרגיל להנדל והאוזר, למה שהם לא יגידו את המילה האחרונה?
לצפיה ב-'הנדל והאוזר כנראה יהיו בסוף בקואליציה'
הנדל והאוזר כנראה יהיו בסוף בקואליציה
29/03/2020 | 00:40
5
נציג האופוזיציה בועדה למינוי שופטים כנראה לא יהיה לרוחך.
לצפיה ב-'דווקא אם נציג אופוזיציה מישראל ביתינו אפשר לקיים רפורמות'
דווקא אם נציג אופוזיציה מישראל ביתינו אפשר לקיים רפורמות
29/03/2020 | 04:07
2
6
עד שבנט ושקד נכנסו לפוליטיקה הדגל של שינוי הרכב הוועדה למינוי שופטים היה הדגל של ליברמן, ב-2003 כשהוא רץ עם תקומה ומולדת הוא אף רץ עם הדגל של בית משפט לחוקה של בחירות לשופטים כמו בארה"ב. גם ביבי ב-2009 דאג שנציג האופוזציה יהיה מהאיחוד הלאומי ואולי כך הצליח להביא לכך שמי שיירש את דונית בייניש יהיה גרוניס שמתגורר באיו"ש.
לצפיה ב-'בעבר היה אפשר. לא כיום'
בעבר היה אפשר. לא כיום
29/03/2020 | 11:32
1
7
ליברמן נמצא היום במקום אחר לגמרי.
בעבר ליברמן היה תומך בחסינות לנתניהו. כיום הוא ראש המתנגדים לו.
כיום יש עתיד וישראל ביתנו הולכים יד ביד כמעט בכל צעד פוליטי.
אני לא פוסל את האפשרות שהם גם יתאחדו בעתיד.
לצפיה ב-'האם נתניהו ימנה לתפקיד שר בכיר אדם שלא ראוי לשבת בממשלה?'
האם נתניהו ימנה לתפקיד שר בכיר אדם שלא ראוי לשבת בממשלה?
26/03/2020 | 20:29
6
לצפיה ב-'מי שבאמת צריך להיות ראש ממשלת החירום הלאומית'
מי שבאמת צריך להיות ראש ממשלת החירום הלאומית
27/03/2020 | 01:45
26
17
זה לא נתניהו ולא גנץ
אלא נפתלי בנט

"
איך יוצאים ממשבר הקורונה לאחר חג הפסח
**
משבר הקורונה מורכב משתי בעיות עצומות—רפואית ופרנסתית-- שמתנגשות לכאורה זו בזו:
מצד אחד רוצים למנוע הצפה המונית של חולי נשימה קשים על חדרי טיפול נמרץ מוגבלים במספר שיביא לקריסה ולתמותה גדולה,
לכן "סוגרים את ישראל" כדי לבלום את קצב ההידבקות בנגיף,
אך, מצד שני, גורמים לנזק נוראי ומידי למיליוני ישראלים שאיבדו את מקור פרנסתם.
אני זוכר כילד בן 10 בחיפה כאשר אבא ז"ל שהיה עצמאי גויס במלחמת לבנון הראשונה. אמא וכולנו היינו בחרדה נוראה גם על חייו, וגם על קיומה הכלכלי של משפחתי.
ברגעים אלו יש מיליוני ישראלים בחרדה כפולה זו, לבריאות ולקיום הכלכלי.
זה פשוט נורא.
**
אז איך יוצאים מזה? איך אפשר למנוע את קריסת מערכת הבריאות מבלי להחריב את פרנסת עם ישראל?
מסתכלים על המדינות האחרות שעשו זאת: הונג קונג, שוודיה, יפן, סינגפור, דנמרק ולומדים מהם.
מדינות אלו בלמו את המגיפה וממשיכות לתפקד ב"שיגרת קורונה" נורמלית.
**
והנה מה שצריך לעשות (למעשה, זו טיוטת מתווה שכתבתי לתכנית לאומית לישראל להתמודדות מול הקורונה):
1. מאמצים הרגלים חברתיים חזקים: ריחוק פיזי, אי לחיצת ידיים, שטיפת ידיים, חבישת מסיכות מגן (אני דוחף לאימוץ כאן), מדידת חום בכניסה לכל משרד או לבניין, חיטוי מרובה.
2. מגבילים התקהלויות ואירועי ספורט גדולים וכד.
3. שומרים במיוחד על האוכלוסייה המבוגרת (מבצע "משמרות הזהב").
4. שומרים על הצוותים הרפואיים ומציידים את בתי החולים ביותר חדרי טיפול נמרץ נשימתיים.
5. **מבצעים בדיקות המוניות בכל יום על מנת לאתר מיד ומוקדם כל התפרצות של המגיפה, ומייד להעביר לבידוד.
כך למשל, כל רופא ביתי יוכל להפנות פציינט עם חום וכאב גרון לבדיקה מיידית.
לא נצטרך לחכות 5 ימים לקבל תשובות, אלא נקבל תוך 3-6 שעות.
כל מי שאותר כנשא-קורונה, סביבתו מיד תיבדק (משפחתו, עמיתיו לעבודה, חבריו).
כל מי שנכנס לישראל מחו"ל ייבדק.
6. כאשר מוקד התפרצות המחלה יאותר, יש "לכבות" אותו מיד.
למשל, אם בבית ספר מסוים אותרו מספר תלמידים חולים, אז נבדוק את כל התלמידים ונסגור (רק) את בית הספר למשך שבועיים.
אלו עיקרי התכנית.
ברגע שנעשה זאת, אפשר לחזור בהדרגה לפעילות כלכלית כמעט מלאה.
**
כמה מהר אפשר לעשות זאת?
זה תלוי בנו.
אם ממשלת ישראל תקבל החלטה נחושה —שעוד לא התקבלה—להגדיל את היקף הבדיקות היומיות מכמה אלפים לכמה רבבות (סביב 40,000 ביום), נוכל להערכתי לחדש את הכלכלה מיד לאחר הפסח.
אם נמשיך לגרור רגליים ולא נגדיל מיד ומהר את היקף הבדיקות, נמשיך להיות עיוורים.
לא נדע איפה קרתה התפרצות של המגיפה עד שהשריפה הקטנה תהפוך לשריפה ענקית.
אני קובע באופן חד משמעי: זה אפשרי.
אפשר תוך 3 שבועות להגיע לכ35,000 בדיקות ביום.
**
דמיינו יער שצריך לשמור עליו.
מותר שיהיו בו שריפות קטנות ומבוקרות (למעשה זה כנראה אפילו רצוי),
אבל אסור שתתפתח שריפת ענק בלתי נשלטת.
עכשיו דמיינו שפקח היערות עם עיניים מכוסות.
הוא לא יכול לראות איפה פרצה שריפונת קטנה.
ואז כל שריפונת קטנה הופכת במהרה לשריפה ענקית ונוראית.
אז מה הוא נאלץ לעשות?
הוא מציף את כל היער במים כל הזמן. (הנמשל: חונק את כלכלת ישראל)
לעומת זאת, דמיינו שיש לו משקפת ומעין "רדאר שריפות" (נמשל: בדיקות קורונה).
הוא בכל פעם מזהה שריפה כשהיא עדיין קטנה (למשל, בניין מגורים בחדרה שנדבקו בו 4 דיירים בקורונה) ואז שולח מטוס כיבוי למוקד הקטן של האש ומכבה את האש (נמשל: מבודד את נשאי הקורונה ומנתק את שרשרת ההדבקה).
זה המצב בדיוק.
**
כדי שנוכל לצאת מהבור הזה כמה שיותר מהר, ישנה חלוקת תפקידים בינינו, הציבור והממשלה:
תפקיד הציבור לעזור זה לזה, לחלשים ולזקנים במיוחד. לקיים הוראות. להימנע ממגע.
תפקיד הממשלה להסתער על הגדלה מסיבית של בדיקות, על הצטיידות מהירה במכשירי הנשמה ולסייע לאוכלוסייה החלשה.
אני מתחייב להמשיך לפעול 20 שעות ביממה בכל מאודי ובכל כוחי כדי לממש את מחויבות הממשלה לבריאות הציבור, אך גם **לפרנסת הציבור**.
חייבים לצאת מהסגר הזה כמה שיותר מהר. בשביל זה חייבים המוני בדיקות.
**
מילה אחרונה לפני סיום:
אני כל-כך גאה בכם.
כולנו עוברים יחד תקופה קשה, מוזרה, מעורפלת.
אבל העם הזה, עם ישראל. מתגלה במלוא תפארתו.
אינספור מתנדבים מתנועות נוער.
סיירת מטכ"ל מתגייסת.
לוחמי המוסד.
אנשי כלכלה.
הייטקיסטים (אחד מהם כמעט גר אצלנו במשרד).
"עם כלביא יקום, וכאריה יתנשא"
אין על מדינת ישראל!����
**
אני אוהב אתכם כל כך, אחיי ואחיותיי.
אנחנו נתגבר על זה, יחד.
לילה טוב.
נפתלי בנט
"

כך מתייחסים לאזרחים בשעת משבר.
לצפיה ב-'רק בשבילו חשוב שהשבעת הממשלה תדחה כמה שיותר'
רק בשבילו חשוב שהשבעת הממשלה תדחה כמה שיותר
27/03/2020 | 01:57
16
7
לפחות עד אחרי פסח.
אשכנזי צריך להיות שלושה חודשים סגן שר הביטחון, כשנראה שמשבר הקורונה חזר לשליטה, שיכנס לתפקיד.
לצפיה ב-'למרות שהוא לא הצליח לפתור את בעיית היריות על הדרום '
למרות שהוא לא הצליח לפתור את בעיית היריות על הדרום
27/03/2020 | 03:11
8
הוא שר הביטחון הטוב ביותר שהיה למדינת ישראל מאז בן גוריון.
לצפיה ב-'בנט צריך להישאר שר הבטחון'
בנט צריך להישאר שר הבטחון
27/03/2020 | 03:12
14
6
אגב, לא בטוח שאשכנזי יקבל את תיק הבטחון. יכול להיות שגנץ יקח את הבטחון ואשכנזי יקבל את החוץ.
אני מעדיף בבטחון את בנט על שניהם.
אני בכלל לא מבין את בחירת התיקים של חוסן לישראל.
איך הם מוכנים למשל שליצמן ימשיך כשר הבריאות כאשר ברור לחלוטין שבעת הזו הוא רק גורם מפריע בתיק הזה?
איך הם לא דורשים את החינוך?
לא מבין מה יש להם לעשות עם החוץ, משפטים, תקשורת ותרבות חוץ מאשר לעשות דווקא לליכוד. מה הם מתכוונים לעשות עם תיק התקשורת?
הם היו צריכים לדרוש את החינוך, את הפנים, את התחבורה ולהחליף את ליצמן בבריאות.

במקום לייצג את האינטרסים של הבוחרים שלהם הם נכנסים לממשלה לא במטרה לעשות אלא במטרה למנוע מנתניהו לעשות את מה שהם חושבים שהוא מתכוון לעשות. הם נכנסים לממשלה בראשות נתניהו עם גישת "רק לא ביבי" בילד-אין.
שיחליטו: או להיכנס לממשלה כדי לפעול או להישאר באופוזיציה כדי להיות "רק לא ביבי". אבל אין טעם להיכנס לממשלה בראשות ביבי כדי להיות "רק לא ביבי".
לצפיה ב-'זה לא רק לא ביבי זה רק לא לעצור את משפט ביבי '
זה לא רק לא ביבי זה רק לא לעצור את משפט ביבי
27/03/2020 | 05:09
13
4
רק לא להגביל את בג"צ, רק לא תקשורת אוהדת ביבי מכל הכיוונים. מה שמבחינתם נקרא שמירה על שלטון החוק. ונראה שהתחבורה והחינוך הם עניינים של יש עתיד וישראל ביתינו ואת חוסן לישראל ותל"ם זה פחות מעניין. אולי זאת גם הסיבה לגישה של לפיד, אם היו מציעים לו שוב למנות את שי פירון לשר חינוך, את עופר שלח לשר פנים ושרי תחבורה ובריאות, אולי גם לפיד היה עוזב את הנקמה האישית בביבי. 
לצפיה ב-'לא צריך בשביל הדברים הללו את תיקי המשפטים והתקשורת'
לא צריך בשביל הדברים הללו את תיקי המשפטים והתקשורת
27/03/2020 | 05:52
12
5
בשביל זה נתניהו היה צריך רוב בכנסת ואין לו רוב לדברים הללו.

תיק החינוך מאוד עניין את גנץ במערכות הבחירות. הוא הבטיח להחזיק בתיק החינוך ואף הבטיח למנות את יעלון כשר החינוך.

אם את המשפטים אפשר עוד איכשהו להבין, לא ברור בכלל מהיכן הגיעה הדרישה לתיק התקשורת. מה הם יעשו במשרד הזה חוץ מלשבת בלשכת השר שלו רק כדי שלא יישב שם איש של נתניהו (שגם לו אין הרבה מה לעשות שם)?

במאזן הכוחות בכנסת הם לא היו צריכים שום תיק ושם חלק בממשלה כדי לשמור על מה שהם רואים כשלטון החוק.
להיפך - בממשלה הם יהיו כבולים להסכם קואליציוני ולמשמעות קואליציונית. באופוזיציה הייתה להם חירות מוחלטת בכל הצבעה להצביע בהתאם לעמדתם.

אני יכול להבין מניעים להצטרף לממשלה בעת הזו. אבל אני באמת לא מבין את השיקולים שלהם בבחירת התיקים.
אם כבר הם לקחו 15 מנדטים מתוך 61 שהמליצו על גנץ והצטרפו ל-58 מנדטים שהשמיצו, הקניטו והקטינו אותם, יש להם אחריות מוסרית לייצג את 61 המנדטים שהמליצו ולא רק לחסום את ה-58 שהשמיצו.
אם אשכנזי למשל ימכור את אורח חיי החילונים לדרעי בדרך המשותפת שלהם להסכמות על הממשלה הזו, אז זו תהיה מעילה באמון של מי שבזכותם גנץ בכלל הגיע למעמד של קבלת מנדט להרכבת ממשלה.

בקיצור - על גנץ ואשכנזי מוטלת חובת הוכחה כבדה מאוד בחודשים הקרובים.
ובעוד שנה וחצי לכל היותר תוטל חובת הוכחה על נתניהו. אז נדע סופית האם יש בו שמץ של יושר והגינות או שהוא ייזכר כנוכל הפוליטי מספר אחת בעולם בכל הזמנים. (גם הערבויות של דרעי יועמדו אז למבחן)
לצפיה ב-'באמת? לאיש של נתניהו אין מה לעשות במשרד התקשורת?'
באמת? לאיש של נתניהו אין מה לעשות במשרד התקשורת?
27/03/2020 | 23:40
11
6
להזכיר לך על מה תיק 4000 בגין שוחד של כמעט 2 מיליארד? להזכיר לך מי כיהן אז כשר התקשורת? אתה באמת עד כדי כך תמים תגיד לי? אתה לא מבין עד כמה תיק המשפטים ותיק התקשורת הם תיקים קריטים למנוע פה דיקטטורה של השרלטן מבלפור? אז נכון, אני ממש לא אוהב שגנץ בגד בי ובבוחריו ונתן את הקול שנתתי לו לאחרון שציפיתי שהקול שלי יגיע אליו, ונכון שהוא הפר הבטחת בחירות ואצלי מי שבוגד בי פעם אחת זו פעם אחת יותר מדי, בניגוד לעדר הביביסטים השפוטים שממשיכים להצביע שוב ושוב למי שבוגד בהם, משקר להם ומפר את כל הבטחותיו, ולכן גנץ כבר לעולם לא יקבל את הקול שלי שוב, כי פעם בוגד תמיד בוגד,לפחות מבחינתי. אך יחד עם זאת, אפשר לנצח רק עם מה שיש לא עם מה שאין, ולכן אני מקווה מאוד שלפחות גנץ יעצור את השרלטן נתניהו הנאשם בפלילים להרוס את מערכת החוק והמשפט בישראל ולהפוך את מדינת ישראל לדיקטטורה. אני לא מאמין, והאמת שכפי שהבנתי גם גנץ עצמו ורוב הציבור בסקר שנערך ופורסם אמש בערוץ 2 של קשת, שנתניהו השרלטן יקיים את הבטחת הרוטציה ויפנה את מקומו לגנץ בעוד שנה וחצי, ובעיקר בהתחשב בעובדה שנתניהו מעולם לא קיים ולא מקיים את הבטחותיו והתחייבויותיו, אבל שלפחות גנץ יעצור בשנה וחצי ואולי 3 השנים הבאות את מזימותיו הזדוניות של נתניהו ושותפיו הטבעיים, גם אם הוא לא יהיה כבר לעולם ראש ממשלה וגורלו יהיה כמו של ברק שבגד בבוחריו וכחלון שבגד בבוחריו, שהיום שניהם לא שווים אפילו מנדט.
לצפיה ב-'אהוד זיגזג דווקא שווה מנדט אחד '
אהוד זיגזג דווקא שווה מנדט אחד
28/03/2020 | 00:25
3
4
בלעדיו מר"צ קיבלה 4 מנדטים ואיתו 5 מנדטים. 
לצפיה ב-'מנדט 1 בלחץ אולי וכחלון אפילו זה לא.'
מנדט 1 בלחץ אולי וכחלון אפילו זה לא.
28/03/2020 | 02:57
2
3
זה מה שקורה למי שנופל במלכודות הדבש של נתניהו, אוכלים את הדבש ואז נופלים למלכודת שממנה כבר לא קמים.
לצפיה ב-'ומה עם יאיר לפיד שנפל למלכודת הדבש'
ומה עם יאיר לפיד שנפל למלכודת הדבש
28/03/2020 | 18:04
1
5
ועד שגנץ הצטרף היה המוביל להיות אלטרנטיבה לביבי וגם עכשיו כנראה יהיה ראש אופוזיציה לוחמת? 
לצפיה ב-'הוא נראה שכבר למד על בשרו את הלקח שלו'
הוא נראה שכבר למד על בשרו את הלקח שלו
28/03/2020 | 19:29
4
מי שנכווה ברותחין נזהר בקרים.
לצפיה ב-'אתה יכול לספר לי מה צחי הנגבי ודוד אמסלם עשו/עושים במשרד'
אתה יכול לספר לי מה צחי הנגבי ודוד אמסלם עשו/עושים במשרד
28/03/2020 | 11:07
2
התקשורת?
כיצד משרד התקשורת מונע דיקטטורה?

אתה יודע שבעבר היו לא מעט הצעות לבטל בכלל את משרד התקשורת?
ענף התקשורת זה ענף שיכולת הממשלה להשפיע עליו די מוגבלת. רוב השחקנים בענף הזה הם גורמים פרטיים או גורמים ששומרים על עצמאותם והיכולת של הממשלה לכוון אותם די קטנה.
נכון שנתניהו, מאז שנת 2014, ניפח את חשיבות משרד התקשורת בעיני עצמו ובעיני הליכוד, אבל בת'כלס לממשלה אין שום יכולת לשלוט בענף הזה.
לצפיה ב-'חחח המעבר הקיצוני של חוסן לישראל מרצון לחוקק חוק שימנע'
חחח המעבר הקיצוני של חוסן לישראל מרצון לחוקק חוק שימנע
28/03/2020 | 17:38
5
5
מאדם עם כתב אישום לקבל מנדט להרכבת ממשלה לניהול משא ומתן על ביטול הלכת דרעי-פנחסי ומתן אשפרות לשרים לכהן עם כתב אישום.
"
בחוסן לישראל מנהלים מו"מ על אפשרות שיתמכו בחקיקת יסוד שתהפוך את הלכת דרעי פנחסי על פיה ותאפשר לשרים נאשמים בפלילים לכהן
"

מסתבר שגנץ ואשכנזי פוליטיקאים בדיוק כמו אחרים.
מאבק בשחיתות עלק...
השתמשו בכך לצרכים פוליטיים ותו לא.
מעניין מה יש להנדל והאוזר לומר על כך.
לצפיה ב-'ומעניין גם מה יגידו על זה כל אלה שנזעקו בשבועות האחרונים נגד'
ומעניין גם מה יגידו על זה כל אלה שנזעקו בשבועות האחרונים נגד
28/03/2020 | 18:05
6
חוקים פרסונליים...
לצפיה ב-'בסך הכול רוצים לאפשר לביבי להיות שר בממשלת גנץ '
בסך הכול רוצים לאפשר לביבי להיות שר בממשלת גנץ
28/03/2020 | 18:07
3
6
כשיגיע תורו של גנץ ברוטציה, לא הגיוני שיוכל להיות ראש ממשלה שנה וחצי כשגנץ שר חוץ או ביטחון ובתור של גנץ ביבי יהיה חבר כנסת מהשורה בהיותו שותף בכיר. 
לצפיה ב-'זה ברור לי, אבל זה רק מראה את השינוי הקיצוני בעמדות של גנץ'
זה ברור לי, אבל זה רק מראה את השינוי הקיצוני בעמדות של גנץ
28/03/2020 | 18:11
6
ואשכנזי.

וזה בסך הכל עוד הצעת חוק פרסונלית (שאם תתקבל תחול כבר בכנסת הנוכחית) שהפעם תומכי נתניהו ימחאו לה כפיים...

העלאת הצעת חוק כזו תיתן לגיטימציה מוסרית לאופוזיציה להעלות את הצעת החוק של ישראל ביתנו שבימין כל כך נזעקו נגדה.
ויהיה די מחליא לראות את חברי הכנסת של חוסן לישראל בכלל ואת גנץ ואשכנזי בפרט מצביעים בעד הצעת החוק הפרסונלית לטובת נתניהו ומצביעים נגד הצעת החוק הפרסונלית שהם עצמם רצו לקדם עד לא מזמן.

זה יהיה חומר מצוין לקמפיין של לפיד ויעלון בבחירות הבאות נגד חוסן לישראל, גנץ ואשכנזי.
לצפיה ב-'לפי ניסנקורן הפתרון יהיה כזה:'
לפי ניסנקורן הפתרון יהיה כזה:
28/03/2020 | 18:42
1
5
אדם תחת כתב אישום לא יוכל להחזיק בתיק מיניסטריאלי אבל כן יוכל להיות ממלא מקום ראש הממשלה.
כלומר נתניהו יוכל להיות מ"מ ראש הממשלה אבל לא יוכל להיות שר הבטחון או שר החוץ.
מפתיע שנתניהו והליכוד מסכימים לפתרון כזה.
לצפיה ב-'עכשיו זה עושה כותרות:'
עכשיו זה עושה כותרות:
28/03/2020 | 20:14
3
גנץ צפוי לתמוך: היוזמה שתאפשר לנאשם נתניהו לכהן כממלא מקום רה"מ

המו"מ להקמת ממשלה: חוק מיוחד יאפשר לנתניהו לכהן כמ"מ רה"מ גם בזמן המשפט

גנץ צפוי לתמוך בחוק שיאפשר לנתניהו להישאר בממשלה תחת כתב אישום גם לאחר הרוטציה
לצפיה ב-'אילולא היה לו כיפה על הראש, סביר להניח שזה היה קורה'
אילולא היה לו כיפה על הראש, סביר להניח שזה היה קורה
27/03/2020 | 14:23
8
7
הוא היחיד שיכול להיכנס לנעליו של נתניהו בכישוריו וגם באנגלית שלו, שאומנם היא לא כמו של נתניהו, אך היא בהחלט סבירה פלוס ועולה על שאר חברי הכנסת הקיימים.
לצפיה ב-'כל שר ולא רק שר ביטחון בממשלת נתניהו הוא לא יותר מחותמת גומי'
כל שר ולא רק שר ביטחון בממשלת נתניהו הוא לא יותר מחותמת גומי
27/03/2020 | 23:54
7
6
כל שר ולא רק שר ביטחון בממשלת נתניהו הוא לא יותר מחותמת גומי של נתניהו. זה לא משנה אם זה יעלון, זה לא משנה אם זה ליברמן, זה לא משנה אם זה בנט, גנץ או אפילו טיבי, כולם עד האחרון שבהם הם בסך הכל חותמות גומי של השרלטן מבלפור הספונסר של החמאס, בדיוק כמו שבארה"ב כל אנשי הממשל האמריקאי הרפובליקנים הם לא יותר מחותמת גומי של טראמפ, שגם הוא עצמו מריונטה של פוטין והקרמלין במוסקבה. ומי שעדיין לא מבין את זה עדיין פשוט ישן בעמידה וכדאי מאוד שיתעורר ומהר לפני שימצא את עצמו כחלק מהסטטיסטיקה ואז זה כבר יהיה מאוחר עבורו.

הקורונה באה להראות לנו, לכולנו, עד כמה אידיוט כל מי שסומך על שרלטנים כאלה שאומרים לאזרחיהם תסמכו עלי יהיה בסדר. הרי ברגע שמישהו אומר את זה, ובעיקר אם מדובר בישראלי צריך ישר לקלוט ששום דבר לא יהיה בסדר ושעובדים עליכם בעיניים.

מנהיג רציני ואחראי אומר את האמת לאזרחיו, מודה שטעה כשטועה, לוקח אחריות ולא מתחמק ממנה ומשליך אותה על כל העולם ואשתו מלבדו. מנהיג אמיתי לא משקר, לא בוגד, לא מפר הבטחות ולא משתמש בכוחו לרעה כדי לעשות לביתו, ובטח ובטח שלא עוסק בשחיתות ומנסה לחוקק חוקים בעד שחיתות וכהגנה על שחיתות. זה לא מנהיג אמיתי, זה שרלטן שכל יום שהוא נמצא בשלטון מסוכן למדינתו, לבטחונה ולאזרחיה. ובכלל, מנהיג ששם את טובתו האישית לפני טובת המדינה ואזרחיה אינו ראוי בכלל להיות מנהיג.
לצפיה ב-'הוא הקדים הרבה מדינות אחרות ואפילו שיכנע את אוסטריה בנחיצות'
הוא הקדים הרבה מדינות אחרות ואפילו שיכנע את אוסטריה בנחיצות
28/03/2020 | 11:44
3
המהלכים.
לצפיה ב-'אם כך מנהיגים רציניים הם רק הבן גבירים '
אם כך מנהיגים רציניים הם רק הבן גבירים
28/03/2020 | 18:09
5
6
שלא ייכנסו לשום קואליציה וימשיכו להטיף את האמת שלהם מהאופוזיציה. 
לצפיה ב-'לא רק הבן גבירים. כך בדיוק נוהגים כעת לפיד ויעלון'
לא רק הבן גבירים. כך בדיוק נוהגים כעת לפיד ויעלון
28/03/2020 | 18:12
4
3
לצפיה ב-'לפיד הפך לשר אוצר בחסות בנט '
לפיד הפך לשר אוצר בחסות בנט
28/03/2020 | 18:29
3
5
שכל הקמפיין הבחירות הטיף נגדו וטען שהרשימה שלו דתית קיצונית וגם בעצמו כחלק מגוש שמאל מרכז העדיף ברית אחים עם בנט מאשר ברית עם שלי יחימוביץ' וציפי לבני שקרובות אליו אידיאולוגית. 
לצפיה ב-'ללפיד לא הייתה אז אופציה לקואליציה עם שלי יחימוביץ' וציפי'
ללפיד לא הייתה אז אופציה לקואליציה עם שלי יחימוביץ' וציפי
28/03/2020 | 18:32
2
6
לבני. לגוש הימין היו יותר מ-60 מנדטים.
לפיד היה זה שהכניס אז את הבית היהודי לקואליציה, שנתניהו לא רצה.
הוא העדיף קואליציה איתו ועם הבית היהודי מאשר קואליציה בלעדיו ועם המפלגות החרדיות.
העדפה מאוד נכונה מבחינתו.
לצפיה ב-'התכוונתי לברית כמו של לפיד ובנט '
התכוונתי לברית כמו של לפיד ובנט
28/03/2020 | 18:37
1
4
עם שלי יחימוביץ' וציפי לבני, או כולם בממשלה של ביבי או אף אחד לא בממשלה של ביבי, אם כי זה באמת היה הימור, שביבי היה פשוט מעדיף ממשלת 61 עם השותפות הטבעיות מאשר להיות ראש ממשלה פרנזנטור ויריביו יקבעו את המדיניות שביבי היה צריך לוותר גם על גישתו לחרדים, גם על עמדותיו המדיניות וגם על האג'נדה הכלכלית שלו כדי להכניס את קואליציית המרכז לממשלה וגם אז הממשלה היה מתפרקת כי מהר מאוד או שביבי היה צריך להקים קדימה משלו או שהליכודניקים הימניים היו פורשים מהליכוד שמיישם מדיניות שמאל והיה נמצא שליש סיעה בקלות אפילו עם האיחוד עם ישראל ביתינו. 
לצפיה ב-'שלי יחימוביץ לא הייתה מוכנה בכלל להיכנס לקואליציה של נתניהו'
שלי יחימוביץ לא הייתה מוכנה בכלל להיכנס לקואליציה של נתניהו
28/03/2020 | 18:41
5
הרי הליכוד התחננו אליה ואפילו הציעו לה את תיק האוצר.
היא לא הייתה מוכנה בשום אופן.
לצפיה ב-'איך שגלגל מסתובב לו...'
איך שגלגל מסתובב לו...
25/03/2020 | 11:48
48
44
הליכוד אהב להתגאות בשיעור אבטלה נמוך בסרטוני קמפייני בחירות שלו.
כעת הליכוד משתמש בשיעור אבטלה בשיא כל הזמנים בסרטון קמפיין בחירות שלו.
המשך>>
הליכוד אהב להתגאות בשיעור אבטלה נמוך בסרטוני קמפייני בחירות שלו.
כעת הליכוד משתמש בשיעור אבטלה בשיא כל הזמנים בסרטון קמפיין בחירות שלו.

כחול לבן - עזבו ממשלת מיעוט, עזבו ממשלת חירום לאומית, עזבו ממשלת "אחדות" לאומית, עזבו בחירות רביעיות. תכריזו שלאור המצב אתם מאפשרים לנתניהו להקים ממשלה ושהממשלה הזו תשא בכל האחריות למצב ללא יכולת להפיל את האחריות עליכם בדרך לבחירות הרביעיות שהם ממילא משתוקקים להן.

הליכוד לא רוצים ממשלה עם כחול לבן. הליכוד רוצים את כחול לבן בממשלה כשעיר לעזאזל שיוכלו להטיל עליו את האחריות למצב.
לצפיה ב-'טעם חמוץ-מתוק'
טעם חמוץ-מתוק
26/03/2020 | 20:41
6
14
מצד אחד נגמר הלופ הבלתי פוסק של הבחירות האלו.
מדינת ישראל תקבל ממשלה נבחרת לשלוש שנים שבחצי מהזמן נתניהו יהיה ראש הממשלה.
מצד שני משרד המשפטים הולך למפלגה מגוש המרכז-שמאל,
ישראל מאבדת בשלב קריטי את בנט שר הביטחון שפעל בצורה מ-ד-ה-י-מ-ה במשבר הקורונה, כל מה שיש לי לקוות זה שיקח עוד זמן עד השבעת הממשלה.
גם תיק החוץ  בנוסף לביטחון ילך למפלגת מרכז שמאל, נקווה שיחזור לליכוד בעוד שנה וחצי.

שתי נחמות קטנות, הטעות של חקיקת פסקת ההתגברות לא תקרה, הסיפוח הזוחל כנראה ממשיך.
לצפיה ב-'גם משרד המשפטים וגם משרד התקשורת'
גם משרד המשפטים וגם משרד התקשורת
26/03/2020 | 21:02
4
14
משום מה חוסן לישראל התבייתה דווקא על התיקים הכי חשובים לליכוד. והאמת שאני לא ממש מבין מה יש לה לעשות איתם.

גם אני הייתי מעדיף שבנט יישאר בביטחון, אבל אם יחליף את רפי פרץ במשרד החינוך, זה גם ישמח אותי.
בנט אכן מוכיח שיש לו ראייה מערכתית מצויינת והוא ראוי גם להיות ראש ממשלה.
הוא התעקש בצוק איתן על הטיפול במנהרות והוא מתעקש בימים אלה על הגדלת מספר הבדיקות ומבצע מהלכים נפלאים במאבק נגד הקורונה ובהסברה לגביה (לדעתי באופן יעיל בהרבה מנתניהו) ובנוסף הוא גם מתנגד לסגר מלא ולא ממהר ללכת שבי אחר הכסת"ח של משרד הבריאות.
לצפיה ב-'קבל דוגמה להסברה שלו -'
קבל דוגמה להסברה שלו -
27/03/2020 | 00:23
1
7
סרטון שהעלה שר הביטחון בנושא בידוד אוכלוסייה בסיכו..., זכה לשיתוף על ידי לא אחר מאשר ריבאלדו. אגדת העבר של נבחרת ברזיל וברצלונה בחר לפנות ל-2.1 מיליון עוקביו באינסטגרם וכתב: "נדאג לאוכלוסיות בסיכון,  בחכמה וללא פאניקה, שכן עכשיו זה זמן להתאחד ולדאוג לאלו שעלולים להפיגע מווירוס הקורונה. אלוהים תמיד נמצא בשליטה על הכל". הפרסום זכה לקרוב ל-100 אלף צפיות עד כה.

לצפיה ב-'אני לא צריך לקבל דוגמה, הרי שיבחתי אותו על ההסברה'
אני לא צריך לקבל דוגמה, הרי שיבחתי אותו על ההסברה
27/03/2020 | 00:25
6
משמע כנראה ידועה לי ההסברה שהוא עושה...
לצפיה ב-'לא מעניין אותי משרד התקשורת ולא המשרד לבטחון פנים.'
לא מעניין אותי משרד התקשורת ולא המשרד לבטחון פנים.
27/03/2020 | 01:59
1
5
לצפיה ב-'אותך לא, את נתניהו ושרי הליכוד כן'
אותך לא, את נתניהו ושרי הליכוד כן
27/03/2020 | 03:48
5
אל תשכח שמינוי מפכ"ל המשטרה עוד ממתין.
לצפיה ב-'אני לא בטוח שלגנץ אין אינטרס '
אני לא בטוח שלגנץ אין אינטרס
26/03/2020 | 21:29
10
לעשות רפורמות בבית משפט לדעתי הוא אתמול הבין יש כאן חציית קו אדום 
מה שקרה אתמול והיום מוכיח לאיזה מצב אבסורדי הגענו אליו בגלל בג"ץ הוא היה צריך להציע את עצמו ליו"ר הכנסת כדי שתוכל לקום ממשלה 
הבג"ץ לא היה צריך להתערב 
לצפיה ב-'אז השמיים לא נפלו'
אז השמיים לא נפלו
25/03/2020 | 21:24
19
15
נאמר לבג"ץ "לא" והשמיים לא נפלו מסתבר.
לצפיה ב-'כנראה שגם אם יאמרו לממשלה לא השמיים לא יפלו...'
כנראה שגם אם יאמרו לממשלה לא השמיים לא יפלו...
25/03/2020 | 21:28
6
12
מי שירצה יאמר לא לבג"צ ומי שירצה אחרת יאמר לא לממשלה...
כל אחד יאמר לא למה שבא לו.
אדלשטיין יאמר לא לבג"צ וכחול לבן תאמר לא לממשלה.
לצפיה ב-'ותגיד שלום לרוב חבריה, כי יתאדו בבחירות הבאות '
ותגיד שלום לרוב חבריה, כי יתאדו בבחירות הבאות
25/03/2020 | 21:36
3
5
לצפיה ב-'יתאדו, יהיו אחרים במקומם...'
יתאדו, יהיו אחרים במקומם...
25/03/2020 | 21:38
2
9
האופוזיציה לא תתאדה.
על אפכם ועל חמתכם תהיה כאן אופוזיציה
לא כולם יסגדו לנתניהו
לצפיה ב-'מס' המנדטים שלכם יהיה קטן יותר מאשר אלו ש0תומהוק מלקק להם'
מס' המנדטים שלכם יהיה קטן יותר מאשר אלו ש0תומהוק מלקק להם
25/03/2020 | 22:23
1
6
את התחת.
לצפיה ב-'מה זה "שלכם"?'
מה זה "שלכם"?
25/03/2020 | 22:30
6
יהיו לפחות 50 מנדטים, וסביר להניח שיותר, שלא יהיו שייכים לגוש נתניהו.

אני לא יודע מה זה "שלכם". אני מחליט מה אני מצביע בסמוך לבחירות. אין לי הצבעה קבועה. כך שאני לא ממש יודע מה יהיה "שלי" בבחירות הבאות.
לצפיה ב-'אני לא יודע מה הכוונה להגיד לא לממשלה'
אני לא יודע מה הכוונה להגיד לא לממשלה
25/03/2020 | 22:03
1
8
אם הכוונה היא לצפצף על הנחיות מנכ"ל משרד הבריאות,
המחיר יהיה מהיר מאוד, השמיים בהחלט יפלו.
לצפיה ב-'לא, לא התכוונתי בהקשר של הקורונה'
לא, לא התכוונתי בהקשר של הקורונה
25/03/2020 | 22:18
8
לומר לא לממשלה למשל בהתנהלות בכנסת. למשל מתי לבחור יושב ראש חדש.
אילו ועדות להקים ובאילו הרכבים. לאילו חברי כנסת להתייחס וכמה חברי כנסת לספור בכנסת (105 למשל או 120...)
למשל לומר לא לספירה של 58 - 47.

אבל אפשר לקחת גם כדוגמה אמירות לא מצד ראשי ערים לשרי הפנים והתחבורה במקרים מסויימים. מרכולים בשבת למשל, הפעלת אוטובוסים בשבתות למשל...
כל מיני דברים שלא מסכימים עם הממשלה לגביהם ולא סבורים שהיא צריכה להתערב בחיים לגביהם...

כפי שאדלשטיין יכול לומר לא לבג"צ מבלי שהשמיים יפלו גם חולדאי יכול לומר לא לדרעי ולסמוטריץ' מבלי שהשמיים יפלו...
לצפיה ב-'אני מבטיח לך שהשמים לא יפלו גם כאשר ביבי לא יהיה ראש הממשלה'
אני מבטיח לך שהשמים לא יפלו גם כאשר ביבי לא יהיה ראש הממשלה
26/03/2020 | 11:41
11
4
אז אפשר בשקט להחליף אותו ....
לצפיה ב-'השמיים לא יפלו, הכלכלה ויחסי החוץ דווקא כן.'
השמיים לא יפלו, הכלכלה ויחסי החוץ דווקא כן.
26/03/2020 | 14:06
10
6
אולי הנס הגדול ביותר של ישראל מאז ששת הימים זה שקיבלנו את נתניהו ל-11 שנים לפני משבר הקורונה.
התחלנו את המשבר הזה עם כלכלה מצויינת, יחס חוב תוצר מדהים, אבטלה מינימלית,
לזה נוסיף את הרכש שישראל משיגה בימים אלו מחו"ל (מי היה מאמין שנשיג רכש ממדינות המפרץ)

לא זאת בלבד, נתניהו שוב היה הראשון שזיהה , רק אתמול סיפר קנצלר אוסטריה, כמעט המדינה היחידה שעם ראש מעל המים במערב אירופה (יחד עם פורטוגל והסקנדינביות) שהוא התעורר מוקדם בזכות שיחה שהייתה לו עם נתניהו.

אז השמיים לא יפלו, אבל נתניהו הוא ראש ממשלה של פעם במאה, או לפחות פעם ב-70 שנה.
לצפיה ב-'בנט מתאמן בקישרי חוץ '
בנט מתאמן בקישרי חוץ
26/03/2020 | 14:45
5
סרטון שהעלה שר הביטחון בנושא בידוד אוכלוסייה בסיכו..., זכה לשיתוף על ידי לא אחר מאשר ריבאלדו. אגדת העבר של נבחרת ברזיל וברצלונה בחר לפנות ל-2.1 מיליון עוקביו באינסטגרם וכתב: "נדאג לאוכלוסיות בסיכון, בחכמה וללא פאניקה, שכן עכשיו זה זמן להתאחד ולדאוג לאלו שעלולים להפיגע מווירוס הקורונה. אלוהים תמיד נמצא בשליטה על הכל". הפרסום זכה לקרוב ל-100 אלף צפיות עד כה.
לצפיה ב-'מעניין, איך הכל כל נפלא...'
מעניין, איך הכל כל נפלא...
26/03/2020 | 15:15
8
5
כלכלה מצוינת אבל גרעון אדיר בתקציב ...
רפואה פנטסטית אבל משום מה מבקר המדינה אמר אחרת ...
מערכת חינוך זכתה ל"פרגון" ממשלות נתינהו אבל במבחנים העולמיים יש הידרדרות

שאל עצמך מדוע בזמן נתניהו עמותות תמחוי לעניים וקשישים כמעט התמוטטו כאשר נאלצו להחליף את אחריות הממשלה למגזר זה, מדוע מחירי הדירות שהיו שפויים פעם הפכו למצרך יקר עד כמעט בלי יכולת לרכוש דירה , בחדרי מיון נאלצים להמתין לפעמים יותר מ-8 שעות ...  

אני לא עוד לא הצלחתי להבין איך נתניהו תמיד זיהה , נתן הנחיות, הוריד הוראות, על ההצלחות, אבל תמיד מישהו אחר במערכת אחראי לכישלונות ...

נתניהו אינו קוסם ואינו עושה הכל לבדו, הגיע הזמן לרדת מהערצה עיוורת אליו
לצפיה ב-'רפואה אכן פנטסטית'
רפואה אכן פנטסטית
26/03/2020 | 16:54
7
4
רופאים בכירים ביקשו להעביר מסר אופטימי לציבור: "אנחנו רגילים להתמודד עם מאות מונשמים, זו שגרה; יש לנו ניסיון שאין לאף מדינה בעולם"
לצפיה ב-'אז למה במשרד הבריאות כל כך לחוצים?'
אז למה במשרד הבריאות כל כך לחוצים?
26/03/2020 | 17:09
6
5
אם זו שגרה, למה הם רוצים לכלוא לשבועות ארוכים את אזרחי המדינה?
אי אפשר מצד אחד לייצר היסטריה עם אזהרות אפוקליפטיות ומצד שני לומר "זו שגרה".
לצפיה ב-'בכדי שזה לא ייצא מכלל שליטה'
בכדי שזה לא ייצא מכלל שליטה
26/03/2020 | 17:16
5
4
כל עוד נוסף נפטר או 2 מידי יום כפי שקורה היום, אפשר להתמודד.
כיום יש כ-30 מונשמים, אפשר להתמודד, כאשר מידי יום מצטרפים כרגע מס' חד ספרתי מידי יום זה סביר ושגרתי ולא רוצים שזה יהפוך למס' תלת ספרתי מידיי יום כפי שקרה באיטליה ובספרד וגם ב-NY.
לצפיה ב-'אז שיעבירו מסר אחיד שמתאר באופן אמיתי וכן את המצב ולא'
אז שיעבירו מסר אחיד שמתאר באופן אמיתי וכן את המצב ולא
26/03/2020 | 17:22
4
5
מסרים סותרים.
במצב כזה אחד הדברים הכי חשובים זה אמון הציבור.
אם הציבור ירגיש שמחרטטים אותו ופועלים במטרה של כסת"ח, אי אפשר יהיה לאכוף שום סגר, לא עם משטרה, לא עם צבא, לא עם שב"כ ולא עם ממשלת "חירום לאומית".
ציבור מציית צריך להיות ציבור שמאמין למה שאומרים לו.
ציבור מחורטט לא יהיה צייתן.
לצפיה ב-'הם בכלל פועלים באסטרטגיה שונה והיא הפחדת הציבור'
הם בכלל פועלים באסטרטגיה שונה והיא הפחדת הציבור
26/03/2020 | 17:36
3
3
מנכ"ל משרד הבריאות אמר שייתכן שנצטרך לבחור במי לטפל כפי שקורה באיטליה.

הרופאים הפנימאים מרגיעים: "אנו לא איטליה" כי הם מתנגדים לעשיית היסטריה כפי שמשרד הבריאות רוצה, שנציית מפחד הן של המחלה והן של מדיניות המשטר.
לצפיה ב-'אז אם מדובר באסטרטגיית הפחדה, שלא יופתעו מתגובת ציבור'
אז אם מדובר באסטרטגיית הפחדה, שלא יופתעו מתגובת ציבור
26/03/2020 | 17:40
2
3
לא בהכרח צפויה.
ידוע באילו סוגי מדינות יש משטר שמתבסס על הפחדה...
לצפיה ב-'בגלל שרוב האנשים בבית, הם שומעים כל הזמן חדשות והפחד נתמן'
בגלל שרוב האנשים בבית, הם שומעים כל הזמן חדשות והפחד נתמן
26/03/2020 | 17:53
1
3
בתוכם כמו 0תומהוק כאן בפורום, כאשר כאן הוא דיי מתון ובפורום השכן, הוא מראה כמה הוא מבועת מהקורונה ופותח כ-10 שרשורים ביום בנושא.
לצפיה ב-'רוב האנשים נשארים בבית בגלל שעד עתה יש אמון במערכות'
רוב האנשים נשארים בבית בגלל שעד עתה יש אמון במערכות
26/03/2020 | 18:00
4
אבל אם האמון הזה יאבד, אנשים ינהגו לפי שיקול הדעת שלהם ולא לפי הנחיות.
לכן אסטרטגיית הפחדה מתפוצצת בשלב מסוים.
יהיה לכך מבחן רציני כבר ביום רביעי בעוד שבועיים - ליל הסדר.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ