לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1241312,413 עוקבים אודות עסקים

פורום ביתר ירושלים

ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 
ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"
יאללה בית"ר.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביתר ירושלים

ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 
ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"
יאללה בית"ר.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

||||||||| כללי כתיבה בפורום|||||||||
ההודעה נועדה למנוע בלבולים ואי הבנות בנוגע לכללי הכתיבה בפורום.

הודעות הכוללות את התכנים הבאים - יימחקו :
קללות, השמצות, גזענות, הסתה לאלימות או לעבירה על החוק, אאוטינג, פרסום מספרי טלפון, פרסום בכלל, הצפות או כל סוג של פעילות טרולית.

כל השאר - כמובן מותר, ויאללה בית"ר!
המשך >>

לצפיה ב-'אלי אוחנה העלה את נבחרת הנוער לאליפות אירופה'
אלי אוחנה העלה את נבחרת הנוער לאליפות אירופה
01/06/2014 | 00:34
2
21
כבוד!!!
לצפיה ב-'כבוד לאלי אוחנה ולבית"ר.'
כבוד לאלי אוחנה ולבית"ר.
01/06/2014 | 13:36
12
לצפיה ב-'כבוד גדול לאלי המלך ולנבחרת! יש עתיד כנראה...'
כבוד גדול לאלי המלך ולנבחרת! יש עתיד כנראה...
03/06/2014 | 11:06
6
לצפיה ב-'שבת שלום וחודש טוב, פשוט אפשר לקוות לטוב!'
שבת שלום וחודש טוב, פשוט אפשר לקוות לטוב!
30/05/2014 | 18:45
1
24
הכל יכול להיות מאוד פשוט עכשיו, והכל גם יכול להשתבש כמו שקרה לו עם המועדון הקודם אותו החזיק...

אם רק טביב יסכים ללכת הביתה, ועל פי דבריו אין בעצם סיבה שלא , שיפסיק לבכות על החובות וההוצאות שהוציא מהכיס,

הגיעו רוכשים שמוכנים לתת לך הכל ,עוף מכאן.

לה פמיליה -אוליי הגיע הזמן שתעשו פעם אחת משהו בתזמון נכון , זה הזמן להעיף את טביב מפה ,אתם טובים בלשכנע עם האיומים שלכם? תשכנעו את הדחליל הזה ללכת מפה.

חוזי "נורדיה" - אוליי תיקחו עכשיו את הצ'אנס יחד עם עמותת האוהדים ותיקחו את המועדון הזה בידיים יחד עם הרוכשים החדשים ? זה הזמן לתקן את הכל , אנחנו מדברים פה

על אהבה , באהבה לא זורקים ומחפשים חדש , באהבה מתקנים מה שלא טוב ולא מתייאשים לעולם, אני קטונתי מלדבר וקל וחומר לעשות , אבל אני יודע שאני צודק במה שאני

אומר, הלוואי שתפתחו את לבכם להקשיב , אם אכן כך יהיה ,בטוחני שכבר העונה הקרבה עלינו תהיה עונה נפלאה למועדון ולכל אוהדיו

שבת שלום וחודש טוב ,נתראה במוצאי שבת .
לצפיה ב-'אלי טביב בצרות ובית"ר בצרות: שוב הוא מלין שכר'
אלי טביב בצרות ובית"ר בצרות: שוב הוא מלין שכר
31/05/2014 | 00:47
49
חודש מאי עתיד להסתים ב 12:00 בלילה אבל עדין לא שולמה משכורת אפריל ועוד מתעקשת ההנהלה על קנסות בגלל השביתה שהיתה בעודה מלינה את שכר כולם גם היום. לא שמעתי  על איזה שחקן שמוכן להשאר בתנאים הללו , רק שמתכננים עוד שביתה. למתי ? עכשו חופשה...חוץ מזה אלי טביב חפש שותף , מצא את אלדד פרי ולא הסכים אתו על דבר. הוא בדיחה ובית"ר נראית כמו שכונה. אז הפטורים נועדו לחסוך כסף. לא נועדו לשם החלפת אנשי מנהלה. בקרוב עלולים כולם לברוח. גם אנשי המנהלה הנותרים וגם השחקנים והמאמן.
לה פמיליה כשזקוקים לגנב מורידים אותו מחבל התליה אולי גם ישחררו מהכלא את שני בני הזונות כוס אמם בגבס ששרפו את המועדון כדי שיבריחו את טביב מבית"ר רק שהצרה היא שכולם יברחו מבית"ר וגם אלדד פרי וכל מי שלא בא לא יבוא   מחזיקת גביע השלום מתנהלת כמו בליגה זין. הצרות החלו לפני שנים רבות , אבל אצל גאידמק הדפק החל להיות סדרתי כי הוא לא ידע לנהל ועוד התגרה בכל השמוקים שהוא הסתמך עליהם לפני הבחירות בירושלים כשהביא עלינו 2 צ'צ'נים מסכנים וגמר לעצמו את הקריירה בגלל תגובת לה פדיחה בע"מ. אז לה פמיליה הביאו עלינו את מי שכנו בשם "המשיח התימני" ועכשו יש מי שקרא להם לסלק אותו כי לכל נמאס ממנו , גם לשחקנים נמאס מטביב , מזכיר את מה שקרה לו עם טוטו תמוז מיד לאחר סיום משחק גביע המדינה שבן זכתה הגועל לפני שבא לבית"ר. טוטו תמוז התפרץ עליו בצרחות על המגרש בשדור חי בטלביזיה. אז גם לשחקני בית"ר נמאס מטביב הם שבתו בגלל שהלין את שכרם. כשבא טביב לבית"ר נשאלתי מה דעתי. אמרתי שהוא הרס את הפועל כפר סבא לכן אינני מאוהדיו. עכשו בית"ר לצערי בדרך הפועל כפר סבא.
לצפיה ב-'אז היום עם מי אתם? ריאל, או אתלטיקו? '
אז היום עם מי אתם? ריאל, או אתלטיקו?
24/05/2014 | 21:22
5
17
אני עם ריאל 4-0
לצפיה ב-'הייתי עם אתלטיקו רונאלדו מעצבן אותי'
הייתי עם אתלטיקו רונאלדו מעצבן אותי
25/05/2014 | 02:17
4
11
לצפיה ב-'הוא כל כך אנושי וזה מה שיפה אצלו. '
הוא כל כך אנושי וזה מה שיפה אצלו.
25/05/2014 | 12:40
3
10
לצפיה ב-'אנושי? כמו האוהדים הנאו נאצים שלו?'
אנושי? כמו האוהדים הנאו נאצים שלו?
26/05/2014 | 00:33
2
27
ערס קטן כזה לא ראיתי הרבה זמן הוא יכול להצטרף ללה פאדיחה.
לצפיה ב-'אם רונאלדו ערס אז מסי ראש מאפיה'
אם רונאלדו ערס אז מסי ראש מאפיה
26/05/2014 | 11:01
1
22
הנוכל הקטן הזה עושה הכל בשקט.
לצפיה ב-'שניהם חרות שונא את שתי הקבוצות אנטישמים מז***'
שניהם חרות שונא את שתי הקבוצות אנטישמים מז***
26/05/2014 | 15:12
34
ראית שהם שרו "זיג הייל" בחגיגות הגביע המטונף שלהם? סליחה אם אתה אוהד ריאל תפתח את העיניים אח שלי.
לצפיה ב-'מחלת פטורין בבית"ר ירושלים '
מחלת פטורין בבית"ר ירושלים
24/05/2014 | 17:28
8
40
פטרו מאמן שוערים ותיק שעבד במשך 11 שנה , פטרו מעסה ותיק שעבד במשך 9 שנים , מה היה רע בהם ? רק כי ארקדי העסיקם ? שניהם זכאים על פי החק לפצויי פטורין של 12 / 1 מזמן עבודתם כפול המשכורת האחרונה , כאלו שאין צורך במקצועם ומישהו חשב שימצאו מאמנים טובים לפחות כמוהם שיעבדו בשכר נמוך משלהם .... בחלומות....
לצפיה ב-'ועד שהם יקבלו פיצוי.... טביב יוציא להם הנשמה'
ועד שהם יקבלו פיצוי.... טביב יוציא להם הנשמה
24/05/2014 | 21:20
2
31
בחסות שופטי בית המשפט הכופרים.
לצפיה ב-''
25/05/2014 | 01:23
16
לצפיה ב-'כופרים?!'
כופרים?!
25/05/2014 | 02:16
11
לצפיה ב-'על הפנים. לא מבין מה הם עושים'
על הפנים. לא מבין מה הם עושים
25/05/2014 | 02:17
2
13
לצפיה ב-'מה טביב עושה אתה מתכוון? '
מה טביב עושה אתה מתכוון?
25/05/2014 | 11:28
1
29
טביב מחריב,  לא נדיב ולא חביב,  האביב הערבי נגמר והכיס הטביבי נסגר.
גייס חמישי, נוכל רודף בצע. אין לי יותר מה לומר.
לצפיה ב-'יופי של משחק מילים... חבל שזה עצוב. אבל אני '
יופי של משחק מילים... חבל שזה עצוב. אבל אני
26/05/2014 | 00:36
23
לא בטוח שאתה צודק. שמעתי שיש מו"מ לכניסת שותף לבית"ר. הכול דיבורים באוויר אבל עדיין... אני מקווה שאתה טועה, כ פיטורין של מאמן  טוב כזה או אחר זה רע, וסילוק דמויות מוכרות ומקצועיות זה רע מאוד. אבל השחקנים פה קובעים לא פחות, והתקציב לא פחות. האווירה סביב הקבוצה וכו' קובעים יותר אפילו.
לצפיה ב-'לא צריך לעשות מזה עניין גדול'
לא צריך לעשות מזה עניין גדול
30/05/2014 | 15:37
1
18
כל בעלים שמגיע לאיזהי קבוצה מחליף את רוב הצוות המקצועי ובטח את אנשי המנהלה. אם לא בשנה הראשונה, אז בשנה השניה. ארקדי לא עשה את זה בזמנו? אז גם טביב עושה אותו הדבר. זה לא משהו מיוחד.
אם אני זוכר נכון, מאמן הכושר דרור שמשון, שמגיע לקבוצה, נזרק ממנה ע"י ארקדי, לטובת מאמן הכושר הצרפתי.

אני מקווה שמי שיגיע באמת שווה את המקום שהוא תופס. מקווה גם שטביב לא יתלכלך בנושא הפיצויים שמגיע להם.

לצפיה ב-'אלי טביב בצרות ובית"ר בצרות: שוב הוא מלין שכר'
אלי טביב בצרות ובית"ר בצרות: שוב הוא מלין שכר
31/05/2014 | 00:33
15
חודש מאי עתיד להסתים ב 12:00 בלילה אבל עדין לא שולמה משכורת אפריל ועוד מתעקשת ההנהלה על קנסות בגלל השביתה שהיתה בעודה מלינה את שכר כולם גם היום. לא שמעתי  על איזה שחקן שמוכן להשאר בתנאים הללו , רק שמתכננים עוד שביתה. למתי ? עכשו חופשה...חוץ מזה אלי טביב חפש שותף , מצא את אלדד פרי ולא הסכים אתו על דבר. הוא בדיחה ובית"ר נראית כמו שכונה. אז הפטורים נועדו לחסוך כסף. לא נועדו לשם החלפת אנשי מנהלה. בקרוב עלולים כולם לברוח. גם אנשי המנהלה הנותרים וגם השחקנים והמאמן.
לצפיה ב-'בית"ר נורדיה יוצאת לדרך'
בית"ר נורדיה יוצאת לדרך
14/05/2014 | 15:18
49
194
אני מניח שאני לא אזכה להרבה אהדה וסימפטיה בפורום הזה ובכל זאת שווה לנסות.
הפרוייקט עליו ודאי שמעתם בית"ר נורדיה יוצא לדרך וכעת אפשר לרכוש כרטיס חבר לעמותה שמקנה גם מנוי לעונת המשחקים הבאה.

אני את דמי החבר שלי כבר שילמתי, אשמח לראות את אחיי הבית"רים מצטרפים.
אשמח לענות פה על כל...
המשך>>
אני מניח שאני לא אזכה להרבה אהדה וסימפטיה בפורום הזה ובכל זאת שווה לנסות.
הפרוייקט עליו ודאי שמעתם בית"ר נורדיה יוצא לדרך וכעת אפשר לרכוש כרטיס חבר לעמותה שמקנה גם מנוי לעונת המשחקים הבאה.

אני את דמי החבר שלי כבר שילמתי, אשמח לראות את אחיי הבית"רים מצטרפים.
אשמח לענות פה על כל שאלה תרבותית שתהיה למישהו בעניין עד מיטב הבנתי.
לצפיה ב-'חברים, היה שם משהו מסריח בהישארות של פ"ת?'
חברים, היה שם משהו מסריח בהישארות של פ"ת?
11/05/2014 | 07:26
3
39
אני מאוד מאוכזב שבני יהודה ירדה , נכון שאנחנו נוטרם טינה לאבוקסיס, אבל תכל'ס הם כל העונה סופגים שערים בדקה ה-90 , והיה מגיע להם יותר מהלוזוניה.
אני לא אוהב להיכנס לקונספירציות ,אבל זה טיפה מוזר שמכבי פ"ת פתאום נחלצה מהברוך ...
לצפיה ב-'האמת שנזכרה בתקשורת ימים לפני המשחק האחרון '
האמת שנזכרה בתקשורת ימים לפני המשחק האחרון
11/05/2014 | 11:19
46
היא שצברה הלוזוניה יותר נקודות  בפליאוף התחתון מאשר יריבותיה. היא הפסידה כנראה , רק לבית"ר ירושלים ואשמח לדעת אם מישהו יתקן את דברי. לאחר ההפסד ההוא אמרו הפרשנים שהיא לא תנצל , כי היא לא משיגה נקודות בבית. אבל נצחה הלוזוניה , ב 3 משחקיה האחרונים , כשקבוצה מנצחת 3 ברצף זה לא מקרי , ובמסגרת שמורכבת מנמושות הליגה שנלחמות על נקודה פה ונקודה שם , 3 נצחונות שהם 9 נקודות הם מתנה מבטיחת מקום. "הגיע" למכבי פ"ת להשאר  והיא ידעה לקחת מה שאפשר. מה עוד שנעים לחשוב שהפנדל שהם קבלו היה מתנה מאת "חכמאא אללוזוניה" ובכוונה כתבתי "כרשוני" ערבית באותיות עבריות , ולא בעברית כדי שלא תקראנה עינים זרות ובלתי רצויות על אודות מי ממנה את מי בהתאחדות לכדורזבל , אבל משתי צפיות בפנדל אתמול , הפנדל הגיע להם. באמת הוכשל שחקן מכבי פ"ת ברחבה בזמן 89:+ בדקה ה 90. חוץ מזה צפיתי בכל המשחק בין בני יהודה לאשדוד , קבוצה שהחטיאה מ 3 מטר לאחר ששחקן כבר אינו מול שוער ולבד עם הכדור , ובמקום לבעוט קטנה לרשת , הפציץ השחקן את המשקוף בדקה ה 70 וגם אבדה 2 הזדמנויות קורצות במחצית הראשונה , יש לה סבות להאשים רק את עצמה בירידתה . לעומתה  אשדוד לא רצתה עוד תבוסה אחרי ה 5 שאכלו מהלוזוניה ועמדה בזה. חוץ מזה . הפועל עירוני רמת השרון , שהיתה מועמדת מראש לירידה על פי הפרשנים , ירדה אחרי שנצחה. יש לשים לב : בליגה של 33 משחקים , שרדה הלוזוניה עם מאזן של 33 נקודות "שוה" לתיקו למשחק , עם הפרש שערים שהיה פחות גרוע מהפרש השערים של הפועל עירוני רמת השרון , ענין שהיה ידוע לפניהמשחקים. בשנת 2001-2002 שרדה בית"ר ירושלים בליגת העל  במקום 10 מבין 12, בעונה שבה בלתה זמן רב במקום האחרון , עם 33 נקודות מ 33 משחקים והפרש שערים שלילי של 49-39  -10. ליריבותיה אז היו 30 נקודות להפועל חיפה ו 27 נקודות למכבי קרית גת. בני יהודה השיגה ב 2013-2014 רק 31 נקודות , פחות ממוצע של תיקו למשחק. אז שיתלוננו אבוקסיס ושחקניו ובעקר אוהדיהם , רק על עצמם ולא על ניר קלינגר , כמו שעשו אתמול. בחשוב של שנים , היה לבני יהודה שודד זקנות שהיה שחקו כדורגל מחונן שצמח שם. הוא שמח להגיע למכבי תל אביב לשכות באליפות כשהוא הכוכב הראשי שהבקיע 22 שערים ומשם לצרפת , לא שמעו שם ה"פראנסאויין" שהוא שודד זקנות , לא נשמע שם השיר "אלירן שודד זקנות". בני יהודה יכולה להתלונן רק על עצמה שמכרה אותו ולא עשתה שמוש ראוי בכסף, וזה לתשומת לב קבוצות שמוכרות את כוכביהן , מבלי להמציא במקומם שחקנים מחליפים ראויים, כולל בית"ר ירושלים שלנו. חוץ מזה לבני יהודה היה "נחס" גדול : פדרו גלבאן , עזב אחרי 5 שנים מצוינות עם 66 שערים בבני יהודה , כי רצה ללכת. הקבוצה המכסיקנית שקלטה אותו פשטה את הרגל והוא שב לישראל , כשלבני יהודה כבר היו 5 זרים , כולל מחליפו , רצתה להחזירו אליה ולא יכלה. אז ההוא הגיע אל הלוזוניה. נכון שהוא  לא נראה במדי הלוזוניה כמו ששחק בבני יהודה, אבל , הוא תרם ללוזוניה את מה שהיה חסר לבני יהודה.
לצפיה ב-'לא הזלתי דימעה כשתרנגולים ירדו ליגה...'
לא הזלתי דימעה כשתרנגולים ירדו ליגה...
11/05/2014 | 22:10
1
30
עונת 2008/9  לאחר טראומת קראקוב ופתיחת עונה צולעת ?
בית"ר התאוששה וסגרה את הפער ממכבי חיפה עד 2 נקודות
הפרש...היינו במומנט נהדר !!!! משחק ליגה נגד בני יהודה בטדי
ביתר הייתה חזקה מאוד!! אלברז ,יצחקי, טוטו,ורד,גרשון ועוד...
בני יהודה על כלום נלחמה וכפתה תיקו 2:2 . קובי מויאל וצעירי
כבשו לתרנגולים...ראיתי את דמאיו הגמד וחזי מגן עם חיוכים לכל עבר
"אנחנו ספורטאים " חזרו ואמרו !
שנה לאחר מכן נלחמו תוך בזבוזי זמן נגד מכבי חיפה במחזור האחרון
והעניקו לגוטמן הבונקריסט אליפות בטדי !!! ביתר נוצחה 2:1 בדקה ה-94
מריבאונד של זהבי לאחר הדיפה אומללה של אריאל הרוש...
איך שגלגל מסתובב לו ...מסתובב לו...
לדעתי בני יהודה לא תחזור כל כך מהר לליגת העל.
לצפיה ב-''
12/05/2014 | 02:08
20
לצפיה ב-' סיכום עונה בפורום בית"ר'
סיכום עונה בפורום בית"ר
08/05/2014 | 07:01
11
44
מי השחקן הכי משפיע העונה?
מי המצטיין לדעתכם?
מי הפספוס של העונה?
מי השחקן הכי מיותר בסגל הנוכחי?
מה המשחק הכי מרשים שלנו העונה?
מה הניצחון שהכי שימח אתכם?
בחירות לשער העונה יערכו בהמשך.
לצפיה ב-'תשובות:'
תשובות:
08/05/2014 | 08:27
4
52
1.  השחקנים המשפיעים-בראיין ג'ונס-זר   הלא זר-הרוש
2.המצטיין-אריאל הרוש בלי שום ספק! בזכותו לא חטפנו כפול שערים.
3.הפספוס- אופיר קריאף וברוכיאן ציפיתי ליותר הרבה יותר. בנוסף, לא באשמתו,  גם רביבו פספוס בגלל שוויתרו עליו כמו על שחקנים אחרים לטובת  שחקנים ברמה נמוכה  ממנו.
4. הניצחון על הבועל בטדי!
5. כנ"ל
לצפיה ב-'מה עם אצילי? לא הראה עשירית ממה שיש לו'
מה עם אצילי? לא הראה עשירית ממה שיש לו
08/05/2014 | 10:24
1
15
לצפיה ב-'בינתיים לא ראיתי שיש לו משהו'
בינתיים לא ראיתי שיש לו משהו
09/05/2014 | 05:48
26
עם דגש על בינתיים... נקווה שיפרוץ מתישהוא
לצפיה ב-'1) אריאל הרוש 2) איציק כהן 3)יש רבים : ברנדאן'
1) אריאל הרוש 2) איציק כהן 3)יש רבים : ברנדאן
08/05/2014 | 11:41
1
31
, רביבו  חבל ששוחרר , באנגורה הטוב מכל הזרים חבל ששוחרר.
4 הנצחון על הבועל
5 שער של ניסו קפילוטו נגד הגועל .
לצפיה ב-'חולק עליך איציק כהן בינוני בראנדן '
חולק עליך איציק כהן בינוני בראנדן
09/05/2014 | 05:50
31
התחיל לזלזל מרגע שהבין שהיה יכול לעוף מפה לסין ולקבל המון כסף.
הרוש היחיד שראוי בעיניי. באנגורה לא תרם כמו ג'ונס לא ביכולת ולא בתוצאות.
לצפיה ב-'המקום ה 7 , הטוב בסיום לאחר עונת 2009-2010 '
המקום ה 7 , הטוב בסיום לאחר עונת 2009-2010
11/05/2014 | 02:43
3
27
42 נקודות , אפשר לשמוח רק על המקום הסופי לא על הדרך בה הושג המקום ה 7.
לצפיה ב-' בית"ר אלופת הפלייאוף התחתון.'
בית"ר אלופת הפלייאוף התחתון.
11/05/2014 | 07:23
1
22
עם ממוצע הבקעות של פחות משער למשחק...
לצפיה ב-'מוטב להיות ראש לשועלים ולא להיות זנב לאריות'
מוטב להיות ראש לשועלים ולא להיות זנב לאריות
11/05/2014 | 13:51
25
באותו חלק של ליגה שהלך ונחלש , נצלנו את המצב באופן חלקי. 42 נקודות , 42.4+% הצלחה הספיקו למקום 7 מבין 14 ,  בחצי הראשון של ליגה שמכבי תל אביב , הפועל באר שבע והפועל קרית שמונה , הפכו אותה לליגה מאד לא מאוזנת.
לצפיה ב-'לגמרי. עונה מאכזבת וגם העתיד הצפוי לא מנבא '
לגמרי. עונה מאכזבת וגם העתיד הצפוי לא מנבא
11/05/2014 | 15:24
27
טובות. שמעתי שהרוש הולך להימכר, וגם שי חדד. כנראה שכל הזרים יעזבו, מלבד ג'ונס שיושאל לקבוצה אחרת (למה?) לי כבר יש רשימת קניות של שחקנים (אפרט בהודעה נפרדת) אני מקווה שטביב וקורצקי חשבו כבר על מי להביא ומה שצריך לעשות.
צריך מזל ויכולת טובה כדי להצליח עונה הבאה. הציפיות שלי לא גבוהות.
לצפיה ב-'רשימת קניות+רשימת העזבות (מעט מוקדם ובכל זאת)'
רשימת קניות+רשימת העזבות (מעט מוקדם ובכל זאת)
11/05/2014 | 15:44
33
ומכירת שחקנים.
מי שחייבים לעזוב לדעתי:
1.כל הזרים מלבד וילה וג'ונס ומאטוביץ' בכל מקרה עם חוזה
2. כל המושאלים חוץ מקפילוטו
צעירים (לא דסה וקריאף)  להשאיל חוץ מטל כחילה ואיציק כהן.
רשימת קניות:
1. חלוץ.-  למה לחפש בחו"ל כשיש בארץ? נאואקמה בדחיפות! לפני שמקקי ת"א תחטוף אותו. הוא מרעננה וזה היתרון המרכזי שלנו על מקקי מעבר לקה לאיצטדיון ולאווירה החמה שיקבל.
2.בלם זר לחיזוק ההגנה- גם מגן.
3.קשר אחורי וקדמי- פרננדז מצידי שיחזור, וקשר נוסף אולי תמיר כהן. צריך לחשוב על קשר קדמי נוסף איכותי ביותר, זר.
4.שוער- אסור לוותר על הרוש! זו פגיעה קשה בהגנה החלשה גם כך. אבל אם כבר מוכרים אותו במיליון יורו לא למכבי חיפה. התחליף - בשום פנים ואופן לא בוריס קליימן! הוא שוער גרוע, ההגנה של הבועל על הפנים וחלק לא מבוטל באשמתו הישירה. להביא שוער אחר מצידי שאוהד סיידוף ייכנס לשער ויטופח ע"י מאמן השוערים. גם הרוש היה צעיר ומבטיח.
בינתיים זה מה שיש צריך לעשות. זה נתון לשינוי.
לצפיה ב-'אז ככה '
אז ככה
19/05/2014 | 07:12
18
מי השחקן הכי משפיע העונה?   הרוש
מי המצטיין לדעתכם?      הרוש
מי הפספוס של העונה?  רוני לוי, קיבל שחקנים עם רזומה מכובד מאוד ולא הוציא מהם כמעט כלום, אלי טביב - סכסוך מיותר עם ברוכיאן והתנהלות שכונתית מחפירה.
מי השחקן הכי מיותר בסגל הנוכחי? 
אזולאי.  במקום להשתמש במה שיש לקחו כשרון רדום שהחמיץ לנו 4-5 ניצחונות.

מה המשחק הכי מרשים שלנו העונה? 
כמובן מול רמת השרון
מה הניצחון שהכי שימח אתכם? 
מול הפועל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו