לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2374623,746 עוקבים אודות עסקים

פורום בורסה ושוק ההון

פורום בורסה ושוק ההון נועד לתת מענה לצורך של משקיעים להחליף דעות ולהעשיר איש את רעהו (אישה את רעותה וכיו"ב).הפורום מאפשר לשאול שאלות בנושא שוק ההון ואם מתמזל המזל גם תשובות יהיו אין להתייחס להודעות בפורום כהמלצה כלשהי ובוודאי שאין לסחור בניירות ערך לפי הודעות בפורום, זיכרו אין ארוחות חינם.מטבע (לא המלצה על TEVA ) הדברים יש בפורום "אוטוריטות" שצברו הערכה עם הזמן, למרות זאת אין להתייחס להודעות של כותבים אלה כתורה מסיני (לא המלצה על סיני).מסחר באופציות מעו"ף או עיסקאות מטבע מתוחכמות- רובן ככולן יסתיימו בהפסד למשקיע- ראו הוזהרתם.הכותבים בפורום מונעים בדרך כלל ממניעים אישיים ועשוי להיות להם, כולם או חלקם, עניין אישי במניות המוזכרות על ידם לכן זכרו שחלק מהדברים נאמרים מ"הפוזיציה".בהצלחה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בורסה ושוק ההון

פורום בורסה ושוק ההון נועד לתת מענה לצורך של משקיעים להחליף דעות ולהעשיר איש את רעהו (אישה את רעותה וכיו"ב).הפורום מאפשר לשאול שאלות בנושא שוק ההון ואם מתמזל המזל גם תשובות יהיו אין להתייחס להודעות בפורום כהמלצה כלשהי ובוודאי שאין לסחור בניירות ערך לפי הודעות בפורום, זיכרו אין ארוחות חינם.מטבע (לא המלצה על TEVA ) הדברים יש בפורום "אוטוריטות" שצברו הערכה עם הזמן, למרות זאת אין להתייחס להודעות של כותבים אלה כתורה מסיני (לא המלצה על סיני).מסחר באופציות מעו"ף או עיסקאות מטבע מתוחכמות- רובן ככולן יסתיימו בהפסד למשקיע- ראו הוזהרתם.הכותבים בפורום מונעים בדרך כלל ממניעים אישיים ועשוי להיות להם, כולם או חלקם, עניין אישי במניות המוזכרות על ידם לכן זכרו שחלק מהדברים נאמרים מ"הפוזיציה".בהצלחה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה ל- aeonf ואחרים בנושא מיסוי ני"ע זרים'
שאלה ל- aeonf ואחרים בנושא מיסוי ני"ע זרים
27/07/2017 | 15:16
9
94
מדוע בעת מיסוי דיבידנד של מניה כמו טבע יש מיסוי במקור בארה"ב של 20% ובנוסף מיסוי בארץ של 15% סך הכל 35% .  בעוד שמיסוי דיבידנד של קרן ריט בארה"ב CBL למשל,מוסה רק ב-25% (אם איני טועה)במקור בארה"ב ואילו בארץ לא מוסה בכלל.והסך הכל 25% מס.
מה לגבי מיסוי של ת. סל בארה"ב ואג"ח ספציפי של קונצרן שם.מה יהיה המיסוי למיטב ידיעתכם.

לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
27/07/2017 | 15:37
3
76
דיבידנד של טבע ממוסה במקור ב15% גם בארץ וגם בארה"ב (אא"כ אתה דרך בנק ואז הם לא גובים מס נכון).
CBL היא קרן ריט שממוסה כמו כל מניה זרה ב25% ניכוי במקור.
מיסוי ת"ס אמריקאי  = 25% ניכוי במקור
אג"ח ספציפי = 25% חבות מס אבל 0% ניכוי במקור אם אתה מחזיק בבורקר אמריקאי ו25% אם אתה מחזיק בברוקר ישראלי.

לצפיה ב-'תודה עד כה.שאלת הבהרה בקשר לטבע'
תודה עד כה.שאלת הבהרה בקשר לטבע
27/07/2017 | 17:57
50
אם הבנק בארץ מנכה למס הכנסה בארץ מעבר לניכוי במקור בארה"ב מה ניתן לעשות בנדון (חוץ מלעבור לברוקר אמריקאי).
כיצד ניתן להוכיח להם בדבר טעותם ?
לצפיה ב-'אתה צודק.הדוגמא שנתתי מתייחסת לפריגו.'
אתה צודק.הדוגמא שנתתי מתייחסת לפריגו.
27/07/2017 | 18:41
1
47
מדוע שם יש מיסוי מצטבר של 35% (20% במקור ועוד 15% בארץ) ?
איך אפשר לדעת מראש האם יחול בנוסף למס במקור  על מניה זרה גם  תוספת מיסוי בארץ.
לצפיה ב-'גם שם גבו לך מס ביתר'
גם שם גבו לך מס ביתר
27/07/2017 | 20:44
34
כמו שמשה אמר זה בעיה ידועה עם הבנקים ואין לזה פיתרון (חוץ מלעבור לברוקר).

לצפיה ב-'בעיה נפוצה עם חשבונות מסחר בבנקים - הם גונבים מס'
בעיה נפוצה עם חשבונות מסחר בבנקים - הם גונבים מס
27/07/2017 | 17:45
4
57
למרות שהם לא אמורים לגבות אותו...
לצפיה ב-'גובים מס ולא גונבים מס'
גובים מס ולא גונבים מס
27/07/2017 | 22:15
3
43
זה נכון שלפעמים הבנקים/ברוקרים מתעצלים ושיש מקרה מסובך (או לא מסובך) התוכנה שלהם תוכנתה לגבות את המקסימום ואז אתה צריך לבקש החזר מס.
אבל...
המס הולך למדינה ולא לכיס של הבנק
ולראייה ניתן להגיש על הכל החזר מס, ומס הכנסה יחזיר לך.
אם הכסף היה נשאר בבנק הוא היה בבעיה קשה במקרה הזה.
לצפיה ב-'אם מורידים לך מס שאתה לא צריך אז זו גניבה ולא גביה'
אם מורידים לך מס שאתה לא צריך אז זו גניבה ולא גביה
28/07/2017 | 05:01
2
18
לצפיה ב-'בסדר. ואם לא מורידים לך מס שאתה צריך'
בסדר. ואם לא מורידים לך מס שאתה צריך
28/07/2017 | 10:35
1
37
אז זה לא גניבה?
לצפיה ב-'לא - אתה מחוייב לשלם את המס בעצמך'
לא - אתה מחוייב לשלם את המס בעצמך
28/07/2017 | 15:03
13
לצפיה ב-'מה יהיה שער השקל-דולר ב- 1.8.17?'
מה יהיה שער השקל-דולר ב- 1.8.17?
27/07/2017 | 23:23
82
משאל בנושא נערך עתה בקבוצת הפייסבוק קרנות נאמנות,
לצפיה ב-'מכירת כלל - הגיעה הצעה הולמת לפי שווי 4.71 מיליארד !'
מכירת כלל - הגיעה הצעה הולמת לפי שווי 4.71 מיליארד !
27/07/2017 | 13:04
17
106
לצפיה ב-'האם בשווי זה נקבל את הפיצוי של הסדר החוב'
האם בשווי זה נקבל את הפיצוי של הסדר החוב
27/07/2017 | 13:48
4
91
באידיבי אחזקות ?
לצפיה ב-'ההון העצמי של כלל ביטוח ב31/3/17 4,855,187 מילארד '
ההון העצמי של כלל ביטוח ב31/3/17 4,855,187 מילארד
27/07/2017 | 14:16
1
101
הצעה 4.7  מעל 75% מההון העצמי.
אז נראה שהתשובה כן .

כמובן שלא חשפו מיהו הרוכש וכיצד יתקבל אצל סלינגר .

לצפיה ב-'תודה.מחזיק אצבעות '
תודה.מחזיק אצבעות
27/07/2017 | 14:42
49
לצפיה ב-'רוצה לדעת מה תהיה התגובה שלנו? '
רוצה לדעת מה תהיה התגובה שלנו?
27/07/2017 | 14:57
1
120

אלשטיין מזמין את כולם למסיבה בעזריאלי 

מספיק ברור?

אבל קודם בוא נראה את ההצעה קורמת עור וגידים ובעיקר עוברת את סלינגר
לצפיה ב-''
27/07/2017 | 15:06
14
לצפיה ב-'הצעה למכירת כלל'
הצעה למכירת כלל
27/07/2017 | 13:21
2
142
לצפיה ב-'סיריוס? '
סיריוס?
27/07/2017 | 16:13
84
תרתי משמע ....
לצפיה ב-'שאלה פרוצדורלית'
שאלה פרוצדורלית
27/07/2017 | 16:54
4
78
אחת הבעיות הטכניות בהסדר היא שלא ניתן שום נייר ערך שמייצג את התמורה העתידית. בזמנו כששאלתי את הבנק אם הוא יכול לתת לי איזה מסמך בשביל שתהיה לי איזו הוכחה במידה ויהיה בילבול בעתיד נאמר לי שאין אפשרות. למישהו כאן שיש זכות עתידית יש איזה סוג של מסמך שמייצג את הזכות לתמורה העתידית? אם כן איך התקבל המסמך?
לצפיה ב-'אמור להיות רישום פנימי'
אמור להיות רישום פנימי
27/07/2017 | 17:01
2
70
בבנק (או בבית ההשקעות) על כך שהחזקנו X מניות אידיבי פיתוח בנעילה של יום המחיקה.

אם אינני טועה (ו hayek בטוח שולט בזה טוב ממני) אנחנו אמורים לקבל בערך חצי מהתמורה הכוללת שקיבלנו בזמנו (שהורכבה ממזומן+אגח ט')

כל זאת כמובן בתנאי שאכן תתבצע המכירה לפי 4.7B
לצפיה ב-'ברור'
ברור
27/07/2017 | 17:11
1
52
אבל מישהו קיבל את זה בכתב, לא בזה שאומרים שיש רישום פנימי?
בכל מקרה זה נראה עוד פעם משהו סיני ככה שזה לא נראה מבטיח בגלל הגברת 
לצפיה ב-'איך מציינים "רישום פנימי" בהצהרת הון?'
איך מציינים "רישום פנימי" בהצהרת הון?
30/07/2017 | 14:49
22
אכן מוזר הנושא.

בתור עצמאי שמגיש הצהרת הון , לא ברור לי איך אני מציין זאת שם, זה בכל זאת נכס
לצפיה ב-'האישור שאתה מחפש נמצא באינטרנט'
האישור שאתה מחפש נמצא באינטרנט
01/08/2017 | 20:26
11
זה לא פעם ראשונה ולא אחרונה של הסדר כזה, והאישור הוא שילוב של שני מסמכים:
א. הסדר החוב שמציין שהזכאים לתמורה ממכירת כלל הינם מחזיקי נייר X ביום Y
ב. אישור שלך מחשבון הבנק שמראה שהחזקת את אותו נייר X ביום Y

בכל אופן, לא הייתי דואג. ביום החלוקה אתה תקבל. העסק מסודר.
לצפיה ב-'הקונה היא סיירוס הסינית'
הקונה היא סיירוס הסינית
27/07/2017 | 17:55
3
83
השאלה אם סלינגר תאשר את סיירוס?

לצפיה ב-'אני חושד שהכל תרגיל של אלשטיין על'
אני חושד שהכל תרגיל של אלשטיין על
27/07/2017 | 18:06
2
108
מנת לבקש עוד הארכת זמן של אי מכירה במנות בבורסה.
אלשטיין הוא שועל קרבות ותיק ומנסה לנצל כל פתח לטובתו.לא אתפלא אם הוא יגיש בקשה לעצירת המכירה של כלל ביטוח בבורסה על מנת לאפשר מיצוי המכירה לסינים.
יתכן ומטרתו הסופית כפי שכתב חייק היא רכישת השליטה על ידי אחת החברות הזרות שלו ומה שהוא עושה כרגע מיועד לשם עיכוב שיאפשר לו בסופו של דבר קבלת אישור מהרגולטרית  עבור חברה זרה בבעלותו.
לצפיה ב-'הכניסה מותרת רק ללבנים?'
הכניסה מותרת רק ללבנים?
30/07/2017 | 14:52
1
45
סין תהפוך  לכלכלה מספר 1 בעולם, לא יתכן שפקידה ממשלתית תמנע השקעות של הכלכלה מספר 1 בעולם בחברות פיננסיות ישראליות.
הכניסה מותרת רק ללבנים?
לצפיה ב-''
31/07/2017 | 14:23
14
לצפיה ב-'גילת: קיבלה הזמנות בהיקף 11M$. זהו ההסבר'
גילת: קיבלה הזמנות בהיקף 11M$. זהו ההסבר
26/07/2017 | 14:13
7
79
למי שמופתע (כמוני) מאיפה מגיע הראלי במניה בשבועות האחרונים.
בשולי המידע המשמח למחזיקי המניה, מאכזב לגלות שאנו המשקיעים האילמים - נמצאים בתחתית שרשרת המידע.

http://www.sponser.co.il/Article.aspx?ArticleId=81...

לצפיה ב-'זו עיסקה נחמדה'
זו עיסקה נחמדה
26/07/2017 | 15:56
6
56
העשויה לשפר את ביצועי עסקיה המסורתיים אבל אל תטעה - מי שמתעניין בנייר מתעניין בגלל חלום האינטרנט במטוסים.

לא שנתלונן אם הדוחות השוטפים יהיו טיפה יותר טובים, אבל הבוננזה הגדולה בנייר היא במנוע הצמיחה העתידי של האינטרנט במטוסים, זה החלום הגדול, ולא יאומן שעד לא מזמן גילת ופורסייט (אלה שרק מדברים ומדברים ועדיין מערכת מצ'וקמקת אחת לא הצליחו למכור, כל שכן להרוויח שקל שחוק אחד) נסחרו בשוק בש"ש דומה עכשיו מתחילה להיווצר דיפרנציאציה יותר הגיונית.

גילת תפרסם Q2 ב 8.8
לא חושב שיש לצפות לדרמות מיוחדות ב 2017, כי הבנתי שהאנטנה שלהם למטוסים עדיין לא מוכנה לשיווק. היעד שלהם במרוץ החימוש הזה הוא להשלים את הפיתוח עד סוף השנה.
לצפיה ב-'גילת מפסידה כרונית. לכן, לפני שמטפסים'
גילת מפסידה כרונית. לכן, לפני שמטפסים
26/07/2017 | 16:26
5
56
לשמים (עם אינטרנט בטיסה) כדאי להיות מיושבים בקרקע  עם רווחים נורמליים.

אני מעדיף שהחברה תציג שיעור רווח נקי יציב סביב 10% מאשר פנטזיות על רווחים פנומנליים באוויר.
לצפיה ב-'מסכים, היא לא בליגה של spns למשל'
מסכים, היא לא בליגה של spns למשל
26/07/2017 | 18:03
4
40
אלא יותר בליגה של audc או crnt.

gilt כיום פחות מתאימה למי שמחפש חברת הייטק עם רווחיות מוכחת לאורך זמן.

נ.ב. פורסייט עד לא מזמן נסחרה כמוה. עזוב להרוויח. שקל אחד לא מכרו. לא ביקשתי מיליארד. שקל. קטן. אחד. הזוי
והמנכ"ל עוד התבכיין ששוק ההון לא מפרגן לו
לצפיה ב-'דוקא קניתי את אודיוקודס לאחרונה. מרוצה'
דוקא קניתי את אודיוקודס לאחרונה. מרוצה
26/07/2017 | 18:53
3
29
גם בגלל שיפור מתמיד ברווחיות וגם משום רכישה עצמית גדולה של מניותיה. ב- 3 שנים האחרונות קנתה מניותיה ב- 64M$!!
אהיה מאוד מאושר אם מניית גילת תעלה רק חצי מהעליה של אודיו.
לצפיה ב-'קצת קשה לי לראות עליה נוספת של 50% בגילת כפי שאודיוקודס עלתה'
קצת קשה לי לראות עליה נוספת של 50% בגילת כפי שאודיוקודס עלתה
26/07/2017 | 19:11
2
29
לפני שנשמע על תחילת הזמנות למוצר למטוסים.
תשואה חיובית אפשרי בהמשך 2017, אבל עוד 50% מהיום? נו נו, נראה לי טיפה אופטימי.
חצי מזה? יכול להיות. לא אפול מהכסא גם עם רבע מזה. בכ"ז זה לא שהנייר חיניי חינם (ואני מחזיק? כן?), אבל יש להם חלום יפה.

שים לב שעם השיפור באודיוקודס הרי שבהתבסס על הרבעון הקודם (Q1), שהיה בהחלט מוצלח, הנייר נסחר במכפיל שקרוב ל 40, כך שגם באודיוקודס המשקיעים בונים על צמיחה משמעותית בעתיד.
עכשיו אני רואה ש audc מפרסמים היום את Q2, והוא מעט חלש מ Q1 (אך טוב יותר מ Q2 מקביל).

Q2 של audc:

אין מה לעשות. סקטור הטכנולוגיה איננו סקטור זול. אתה לא קונה את הניירות לפי רווחיות בהווה.
לצפיה ב-'WOW. ראית מה עשתה BA בואינג?'
WOW. ראית מה עשתה BA בואינג?
27/07/2017 | 09:17
1
30
נראה לי שהיא מתקנאת במהלך של המקדחה

האמת מאז שהסינים משתפים איתם פעולה 
הגרף מטפס עם תיקוני דרך 

לצפיה ב-'בואינג זה גורילה '
בואינג זה גורילה
27/07/2017 | 16:04
32
וגילת זה יתוש קטן שיושב לו על הזנב (יותר נכון על הגג של המטוס )
כבר היה לנו שירשור על זה:
הבט שוב בסרטון שם על ה 737 החדש.

בעתיד יהיה wifi במטוסים החדשים, ויש הרבה מטוסים כאלה.
הזינוק אתמול ב BA הוא בגלל שכעת חושבים שהנתח של בואינג קצת יעלה (בגלל בעיות אצל איירבאס). לגילת זה לא משנה - היא תסכים למכור לשניהם.
לצפיה ב-'שאלה ל"מיקי"'
שאלה ל"מיקי"
24/07/2017 | 09:18
20
192
אתה כל הזמן מטיף להשקעה במדד כדרך לפרישה מוקדמת.
אבל פה אתה רשמת שעוד לפני שהתחלת להשקיע במדד עשית אקזיט ככה שגם אם היית משקיע במק"מ היית יכול לפרוש מוקדם. אז מניין נובעת ההמלצה הזאת שלך, אם לך ​בכלל אין ניסיון אישי בלממש אותה?

לצפיה ב-'אני לא עושה ספורט, אז אסור לי לומר שספורט זה בריא?'
אני לא עושה ספורט, אז אסור לי לומר שספורט זה בריא?
24/07/2017 | 10:06
59
לצפיה ב-'ברצינות?'
ברצינות?
24/07/2017 | 10:58
1
129
מתי ואיפה בדיוק הטפתי "להשקעה במדד כדרך לפרישה מוקדמת"? אתה יכול להביא דוגמא אחת לכך?

אתה רוצה לפרוש מוקדם? מחקר טריניטי בדק ומצא שהיסטורית, תיק אמריקאי של 50% מניות ו-50% אג"ח, שרד 30 שנה באחוז מאוד גבוה מהמקרים (נדמה לי שמעל 95%) , בהנחה של שיעור משיכה שנתי מהתיק של 4%.
המסקנה - אם אתה יכול להגיע לתיק שגודלו פי 300 מההוצאה החודשית שלך, אתה כנראה יכול לפרוש.

מתי והאם תוכל להגיע לכזה גודל של תיק? תלוי בשלושה פרמטרים שהם אישיים שלך- גובה ההכנסה שלך, גובה ההוצאה שלך והתשואה שלך על ההפרש ביניהם (יש גם מחשבוני פרישה באינטרנט שבהתחשב בשלושת הפרמטרים הללו, יגידו לך תוך כמה שנים תוכל לפרוש).
אני אישית, בהתחשב בראלי המטורף שעשה השוק בשנים האחרונות, הייתי נזהר מאוד מלהכניס מספר גדול מ-5% בפרמטר של התשואה (אולי טיפונת יותר, אם התיק שלך מכיל גם שווקים לא אמריקאיים), אבל אם אתה חושב שאתה מסוגל להביס את המדד, תכניס מספר גדול כראות עינייך.

לסיום- אני דיי בטוח שאתה הוא משה, משקיע דיבידנדים (חולון?), שמאז שהגיע לפורום רק מסלף את דבריי. אז להבא, אם יש לך שאלה, אני מבקש שלא תפנה אותה אישית אליי אלא לכל הפורום, כי זה לא פורום שלי, ויותר אני לא אענה על שאלות שמופנות רק אליי.
לצפיה ב-'קרעת אותי מצחוק'
קרעת אותי מצחוק
25/07/2017 | 06:01
77
אתה מאשים אותי שאני "דעת", "משקיע" ו- "D.Aristoctats".

מסתבר שבעולם שלך כל מי שלא מסכים אתך הוא בהכרח אותו אדם...
לצפיה ב-'גם ווארן באפט ממליץ לאישתו להשקיע במדד כשימות'
גם ווארן באפט ממליץ לאישתו להשקיע במדד כשימות
24/07/2017 | 11:06
4
103
השקעה במדד היא כלי מדהים למי שלא רוצה להפוך השקעה בניי"ע לעיסוק העיקרי שלו בחיים (כלומר 99,99% מהאוכלוסיה)
לצפיה ב-'תמשיכו לסלף את דבריו'
תמשיכו לסלף את דבריו
25/07/2017 | 06:03
2
59
בכל הרצאה בנושא השקעות שהוא מעביר לאקדמאיים הוא תמיד מדבר על איך לבחור מניות.

בכל פעם שהוא מדבר על "האמריקאי (הטיפש) הממוצע" (לפי דבריו: "אמריקאי שקונה ומוכר לפי מה שהוא שומע בתקשורת/מחברים) הוא ממליץ להיצמד למדד.

אם אתה מגדיר את עצמך כאדם טיפש שקונה ומוכר רק בגלל שאחרים אומרים לו אז תשקיע במדד.
אם אתה חושב שיש לך טיפה יותר שכל אז תתחיל לראות הרצאות שהוא מעביר לאקדמאים ביוטיוב ותלמד משהו...
לצפיה ב-'איפה בדיוק סילפתי את דבריו? ככה הוא המליץ לאישתו'
איפה בדיוק סילפתי את דבריו? ככה הוא המליץ לאישתו
25/07/2017 | 07:21
1
53
אני כתבתי בהמשך  את דעתי, שכל מי שאין לו זמן להשקיע בלימוד הנושא, שזה בערך כל השכירים שעובדים במשרה מלאה במקצוע שהוא לא מניות, והוא לצורך העניין "אמריקני טיפש ממוצע"', אני ממליץ להם להשקיע במדד

לצפיה ב-'הוא לא "המליץ לאשתו" אלא לנאמן שהולך לנהל את נכסיה'
הוא לא "המליץ לאשתו" אלא לנאמן שהולך לנהל את נכסיה
25/07/2017 | 07:46
49
אני לא שותף לדעה שכל אדם שכיר לא יכול לבחור מניות פרטניות ואני לא ממליץ לאף אחד על כלום.
לצפיה ב-' ו-וורן באפט ממש לא לבד...'
ו-וורן באפט ממש לא לבד...
25/07/2017 | 09:04
92
הנה ציטוט של בן גראהם, האב הרוחני של וורן באפט:
"
I think the third and most important reason why the investor should not be led to emphasize his selection of individual stocks, and to neglect the general level of the stock market is the fact that there is no indication that the investor can do better than the market averages by making his own selections or by taking advice. The outstanding support for that pessimistic statement is found in the record of the investment funds, which represent a combination of about the best financial brains in the country, and a tremendous expenditure, of money, time, and carefully directed effort. The record shows that, the funds have had great difficulty as a whole in equaling the performance of the 30 stocks in the Dow Jones Averages or the 500 Standard & Poor's index. If an investor had been able, by some rough across-the-board diversification to make up a portfolio approximating these averages he whould had every reason to expect about as good results as were shown be the very intelligent and careful stock selections by the investement-fund manages.
"

לצפיה ב-'מיקי העיד על עצמו שהוא המשקיע "האמריקאי (הטיפש) הממוצע"'
מיקי העיד על עצמו שהוא המשקיע "האמריקאי (הטיפש) הממוצע"
25/07/2017 | 06:11
68
אז לפי המלצתו של באפט באמת ייטב לו אם הוא ייצמד למדד:
 עם מניות שבחרתי בעצמי, כשעוד האמנתי שאני וורן באפט.
בשנת 2001 התיק נמחק כמעט לחלוטין, ונשארתי כמעט ללא כסף.
מאוחר יותר באותה שנה, מכרתי חברה שהייתה בבעלותי, הרווחתי סכום כסף מכובד, וחיפשתי מה לעשות איתו (שכבר היה לי ברור שאני לא וורן באפט).
כמו רוב האנשים שלא מבינים יותר מידי בהשקעות,
הוא העיד שהוא קודם בחר מניות "וחשב שהוא באפט" ואחר כך אמר שהוא לא מבין יותר מדי בהשקעות.

זו בדיוק ההגדרה של וורן באפט ל-"אמריקאי (הטיפש) הממוצע": אדם שלא מבין בהשקעות אבל קונה ומוכר על סמך מה שאחרים אומרים/עושים...
לצפיה ב-'בקיצור חרטטן'
בקיצור חרטטן
25/07/2017 | 15:34
10
53
הוא כתב שההשקעה שלו במדדים היא שנתנה לו את היכולת לפרוש , אבל לפי מה שקראתי עכשיו מבינים שאת הכסף עשה מאקזיט ולא מהשקעה במדדים.
מנסים למכור סיפור יפה שאם תשקיע במדדים תפרוש צעיר תפרוש עשיר , בולשיט.

לצפיה ב-'למען האמת, ההשקעה הראשונית שלי יותר משילשה את עצמה'
למען האמת, ההשקעה הראשונית שלי יותר משילשה את עצמה
25/07/2017 | 16:28
9
61
בסנופי, אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך.
לצפיה ב-'איזה עובדות ?'
איזה עובדות ?
25/07/2017 | 17:22
8
42
אתה מספר סיפורים ולא מראה עובדות.
כל אחד כאן יכול לכתוב מה שהוא רוצה.

לצפיה ב-'אז תכתוב מה שאתה רוצה'
אז תכתוב מה שאתה רוצה
25/07/2017 | 17:30
46
מה אתה בעצם טוען? שאתה לא מסוגל לפרוש מוקדם? אז תעבוד עד גיל 70. אל תסיק מחוסר היכולת שלך, על חוסר היכולת של אנשים אחרים.
אני מכיר מספיק אנשים שפרשו מוקדם גם בלי לעשות אקזיטים, כולל זוג מורים שפרשו לפני גיל 50.
לצפיה ב-'אני לא משקיע מדדים אבל בהחלט פרשתי מוקדם מהשקעה בשוק ההון'
אני לא משקיע מדדים אבל בהחלט פרשתי מוקדם מהשקעה בשוק ההון
25/07/2017 | 19:42
6
69
מה שהוביל אותי ליכולת הזו אלו שתי החלטות שביצעתי לפני שני עשורים:
  1. לא לרכוש דירה ולגור בשכירות עם המשפחה
  2. להשקיע במניות במטרה לקבל מהן משכורת קבועה (ולא במטרה לעקוף מדד שרירותי כלשהו)
ההון שלי יותר משילש את עצמו מאז והיום אני בהחלט יכול "להרשות" לעצמי לרכוש דירה אבל אני עדיין יודע שזו טעות קריטית ועדיין מעדיף לגור בשכירות.

נ.ב.
משפחה תומכת (נפשית) זו דרישת קדם!
אם האישה היתה מתעקשת על בית....
לצפיה ב-'חלופה'
חלופה
26/07/2017 | 10:28
5
60
לא חובה לקנות דירה גדולה אפשר לקנות דירה קטנה להשקעה וכך תמשיך לגור בשכירות. מה גם שהשקעה זו תכניס לך הכנסה קבועה כפי שאתה רוצה.

חברת פרי נדל"ן יוצאים בימים אלו בפרויקט ברחובות בו מוצעות דירות שני חדרים להשכרה לסטודנטים במחיר של כ- 700,000 ש"ח וההון העצמי הדרוש עומד על 320,000 ש"ח בלבד. 
המיקום מרכזי מאוד (צמוד לאוניברסיטה העברית ומכון ויצמן וליד הרכבת), חברה אמינה, ביקוש קשיח (סטודנטים) ותשואה נאה ביחס לאזור הביקוש ובהחלט סדר גודל של השקעה שזוגות צעירים ומעמד הביניים יכולים לעמוד בו. 
לצפיה ב-'אין שום הצדקה כלכלית לצעד שכזה'
אין שום הצדקה כלכלית לצעד שכזה
27/07/2017 | 05:05
43
בטווח הארוך השקעה בנדל"ן מניבה תשואת חסר משמעותית מול שוק ההון וגם השכירות שלה לא גדלה בעקביות כמו שאנשים מציגים בניגוד מוחלט לדיבידנדים של החברות שאני רוכש.

ממש לא משנה אם הביקוש קשיח או לא תמיד יהיו יותר תקלות בנדל"ן מאשר פשיטות רגל של חברות ענק בינלאומיות.
לצפיה ב-'הפרוייקט ברחובות איננו אטרקטיבי במיוחד '
הפרוייקט ברחובות איננו אטרקטיבי במיוחד
27/07/2017 | 14:37
2
36
אתה באמת חשבת שתגיע לפורום שוק הון מקצועי כדי לפמפם אצלנו את הפרוייקט של פרי נדלן ברחובות???

איפה אתה חי? כל משקיע כאן חשוף למאות השקעות מדי יום ביומו (כל מניה ואגח), המתחננות לקבל את כספו.
due diligence מקצועי מינימלי יעלה שאלות קשות בדבר אטרקטיביות ההשקעה:
נכס קטן ב 700 אלש"ח ברחובות זה די יקר, וזה עוד כשהוא בנוי או לכל הפחות בבנייה מתקדמת, ולא בפרוייקט שאפילו עדיין לא קיבל היתר בנייה.
יאללה, נזרום איתך. נגיד שיקבלו היתרים ונגיד שיצליחו להרים את הפרוייקט, ונגיד גם שלא יהיו בלצ"מים (בד"כ יש אבל נגיד, נזרום)

הנחת בסיס בתיזת ההשקעה היא להצליח לקבל 3000 שקל לחודש. ברחובות? על דירונת פיצקל'ה 35 מטר לסטודנטים? באיזה סרט אתם חיים? משלמים מחיר כזה על דירה לזוג במעונות ברושים ברמת אביב בצפון ת"א, אבל זה ת"א, לא עיר פרוורית בגוש דן רבתי.
מחיר אופייני שסטודנט ברחובות מסכים לשלם זה בערך... אלפייה:
(וגם זה יותר יקר ממה שהיה פעם, מכיר מישהי שגרה שם לפני כמה שנים וזה עלה מאות שקלים) אם זה זוג או שניים אז נגיד 1500-2000. אאוץ'
כלומר ה 6-7% תשואה שהבטחתם לנו הרגע נחתכו בחצי ובשביל 3% בפרוייקט יזמי אנחנו לא צריכים טובות שלכם. רומן ממירלנד רוסיה מציע לי 20%. (נכון, יותר מסוכן, אבל גם הרבה הרבה יותר רווחי, אם רוצים פחות סיכון אז האגח שלו מציע לי 7%)

אגח אידיבי יד' שהונפק אתמול מציע לנו 5% , בלי טובות, כולל בטחון שעבוד ראשון על מניות דסק"ש, רואים תזרים במיידי, בלי סיכון של היתרי בנייה, התמשכות בנייה מעבר למתוכנן, בלצ"מים, צורך לבזבז זמן למצוא שוכר ועוד כהנה וכהנה כאבי ראש. אני גם לא צריך להשכיב 700 אלשח (וגם לא חצי עם חצי משכנתא), אפשר גם 30 אלף. סחירות פנטסטית - אני יכול לממש את ההשקעה תוך שנייה, בעלויות עיסקה זניחות. כמה זמן ייקח לי להפטר מדירונת יקרה ברחובות? ומי ישלם את העו"ד ועלויות העיסקה? הפיה הטובה?

אם לא מספיק המעונות בפקולטה לחקלאות שעולים חצי מהפנטזיות וגונבות לי את כל הלקוחות הפוטנציאלים אז יש לי חבר עם דירת 5 חדרים חדשה ברחובות, 100-120 מטר, לא זוכר, קנה אותה לפני שנתיים ב 1.4 מלש"ח, מקבל עליה חמישיה. סה"כ השקעת נדלן סבירה. לא wow. סביר. מאז גם היה קצת רווח הון. אם 4 סטודנטים לוקחים אותה זה יצא להם 1250 שקל לחודש, מה ששוב שוחט אתכם במחיר, אז איזה סטודנט ברחובות יבוא לשלם לי 3000 שקל?

הלאה. ומי ישלם דמי ניהול למגדל מפואר? הפיה הטובה? את הסטודנט זה לא מעניין. הוא רואה מחיר פיקס, אז אם דמי הניהול גבוהים זה יורד מהשכ"ד שרואה המשקיע.

הלאה. אם אינני טועה ליד יש שכונת וילות. אם אינני טועה הולכים לאשר פיצול חוקי בצמודי קרקע בישראל, כך שכל בעל וילה יוכל להציע יחידת דיור. קלאסי לסטודנט. גם אלה מן הסתם יוכלו להציע לסטודנט הפוטנציאלי יחידה, נגיד ב 1500-2000 שקל, ואין ועד בית ואין ארנונה. אז שוב שוחטים אותי , וזה עוד במקרה הטוב שבכלל הצלחתי להשכיר (כאמור כולה רחובות, לא מי יודע מה אזור מבוקש, יש לי ידידה דוקטורנטית שם שבכלל גרה בת"א, למה? כי למה שתגור בחור המשעמם הזה, גם אם יותר זול? ).
אם לא הצלחתי להשכיר נתקעתי עם 0 תשואה

בקיצור - לא סתם יש שיווק אגרסיבי באינטרנט. משקיעים מקצועיים לא מתעניינים בדברים כאלה. אפילו סתם ריט יכול להיות אטרקטיבי יותר.
לצפיה ב-'איזה פרוייקט? אין שם כלום'
איזה פרוייקט? אין שם כלום
27/07/2017 | 15:47
1
29
אין אפילו תב"ע בתוקף שם בטח שלא היתר בנייה, סתם רעש וצילצולים של חברת פרי נדלן שעד היום לא אכלסה יח"ד אחת במדינת ישראל.

לצפיה ב-'ונגיד שיעבירו תב"ע ונגיד שיקבלו היתר בנייה'
ונגיד שיעבירו תב"ע ונגיד שיקבלו היתר בנייה
27/07/2017 | 16:14
32
ונגיד שיעמדו בלוחות הזמנים בלי בלצ"מים (אין דבר כזה).
עדיין... המשכיר הולך לגלות שיש הרבה משכירים קיימים (כולל מעונות קיימים), שגונבים לו את הלקוחות מתחת לשטיח.
ולפי מה שהם רושמים אסור לך להשכיר ללא סטודנט, כלומר אם נגיד מגיע איזה זוג צעיר שמוכן לשלם לך 3000 שקל על דירונת ברחובות (ולמה שיעשה את זה כאשר יכול למצוא דירות הרבה יותר גדולות במחיר הזה? (גם אם לא מפונפנות) אבל נגיד, נהיה אופטימים) - אז לא! אסור לך להשכיר לו.
אתה חייב סטודנט וכדי לעשות 6-7% אתה חייב לקבל 3000 שקל לחודש.
מי ישלם כאלה סכומים ברחובות? (על דירונת) זה לא צפון ת"א. בקיץ בכלל אנשים ינטשו.

וזה פרוייקט יזמי. לא אגח שמתקתק תזרים מחר בבוקר.

הם צריכים להוריד את המחיר המבוקש ולהעלות את רמת הוודאות של התקיימות המיזם.
לפי מה שהם מציעים כיום לא הייתי מזיז את העכבר אפילו, כל שכן מבזבז זמן.
לצפיה ב-'האם פסקל בכל זאת יעבור לטבע?'
האם פסקל בכל זאת יעבור לטבע?
27/07/2017 | 12:15
46
לצפיה ב-'הודעת ריבית היום , מה יהיה?'
הודעת ריבית היום , מה יהיה?
26/07/2017 | 18:04
1
54
האם הריבית תשאר כמו שהיא והפד יימכרו טיפה אג"חים מהQE שהיה?

איך ההודעה היום תשפיע על השווקים?
לצפיה ב-'תקרה להעברת סכום חד פעמי לחו"ל'
תקרה להעברת סכום חד פעמי לחו"ל
25/07/2017 | 18:18
13
96

שלום רב,
אני מעוניינת להעביר סכום כסף חד פעמי לחשבון בארה"ב. רציתי לברר מה התקרה שלא מחייבת הצהרה לרשויות המס. אם אני לא טועה זה 60 אלף דולר. אשמח לאימות
תודה

לצפיה ב-'לא זכור לי שיש בכלל הגבלה איפה הבאת את זה?'
לא זכור לי שיש בכלל הגבלה איפה הבאת את זה?
25/07/2017 | 18:49
58
אני אפילו העברתי מניות בזמנו  מהבנק בארץ
לברוקר בחול וגם אז לא הייתה הגבלה

לצפיה ב-'יש דיווח לרשויות המס'
יש דיווח לרשויות המס
25/07/2017 | 19:01
81
אבל לא שלך,
הבנק מדווח על כל העברה של סכום מעל רף מסוים,
זה לא קשור לחול, גם העברה בן חשבונות בישראל מדווח.
אם אני זוכר נכון מדובר על העברה של 50 אלף שח, ובכל מקרה, את לא יכולה לפצל את זה, כי זה מחושב בסך הכל, אם תעבירי סכומים יותר קטנים, הבנק יודע לחבר אותם.
לצפיה ב-'אין כלל דיווח לרשויות המס על העברות'
אין כלל דיווח לרשויות המס על העברות
25/07/2017 | 19:10
8
77
יש דיווח לרשות לאיסור הלבנת הון ע"י הבנק לפי מה שכתוב כאן:

זה מצד הבנק.
מצד האדם הפרטי אין צורך לדווח על העברות אבל יש חובה כמובן לדווח על רווחים בחו"ל ולשלם עליהם מס.
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
26/07/2017 | 07:03
7
58
רציתי להעביר סכום כסף חד פעמי. אבל, יש צורך לדווח לרשויות המס ואוטמטית מורידים לך 25%.(עוד לפני הרווחים) אפשר ללכת למס הכנסה לקבל פטור. אבל, מכיוון שמדובר על סכום קטן אני הייתי רוצה להימנע מזה. תודה.
לצפיה ב-'לא הבנתי את רוצה להחזיר כסף לארץ או להעביר לחו"ל?'
לא הבנתי את רוצה להחזיר כסף לארץ או להעביר לחו"ל?
26/07/2017 | 17:58
31

בפתיח את כותבת שאת רוצה להעביר לחו"ל
אז לא מסתדר לי המיסוי של 25%

רק 25% מס זה לא מספיק פקיד שומה
בטוח שאת תשלשי ותרבעי פי כמה
את ההשקעה שלך בחול

אוייש מה זה השטויות האלה

לצפיה ב-'לא ברור'
לא ברור
26/07/2017 | 18:45
5
38
מדוע להוריד 25% מס, אם אין על מה? זאת בהנחה שאת רוצה פשוט סתם להעביר סכום מסויים במזומן (דולר, יורו)
לצפיה ב-'DW מאחר ואני מכיר כמה "מיוחדים"'
DW מאחר ואני מכיר כמה "מיוחדים"
26/07/2017 | 19:22
40

שימכרו את האמא שלהם כדי שלא יעבירו
אז הם מוכנים לצזבט כל מיני שטויות לאנשים
תסביר לאנשים שמס צריך לשלם רק אם יש רווח
ויש אירוע מס קרי מימוש מלא או חלקי
או העברה לישות אחרת

לצפיה ב-'הבנק חייב לנכות 25% במקור בהעדר אישור פטור ממס'
הבנק חייב לנכות 25% במקור בהעדר אישור פטור ממס
26/07/2017 | 19:40
3
46
וזאת בהעברות לתושב חוץ לפי סעיף 170 לפקודת מס הכנסה והתקנות שהותקנו מכוחו.
לצפיה ב-'סליחה למה לערבב מין שאינו במינו?'
סליחה למה לערבב מין שאינו במינו?
27/07/2017 | 00:05
2
30
היא דיברה על תושב חוץ?
חברי הפורום תושבי חוץ?

בעצם ככה מגיבים כל אלה שרוצים לבלבל

עכשיו בוא תסביר לי למה המגהצת האינטרנטית
מענטזת לי 4.17%+ אני מתכוון פיפאל

נ.ב
בדרך כלל אסור להגדיל פוזיציה בירידה
יש מי שיגיד סכין נופלת
אבל במקרה של גוגל מוגל אני לוקח סיכון
להזכירכם יש לנו יחסים עוד מהגילגול הקודם
אני מקווה שאני לא טועה ועוד יותר לא מטעה

לצפיה ב-'היא דיברה על העברת כסף לחשבון בחול'
היא דיברה על העברת כסף לחשבון בחול
27/07/2017 | 09:16
1
28
החשבון בחול מוחזק אצל ברוקר זר או אצל בנק זר. מבחינת רשויות המס הברוקר הזר או הבנק הזר כלולים בהגדרת תושב חוץ שהעברה אליו דורשת אישור על פטור מניכוי מס במקור.

קראת את התקנות ואת החוק לפני ששאלת? 

לצפיה ב-'נו באמת הגדרות '
נו באמת הגדרות
27/07/2017 | 09:19
19
לצפיה ב-'קבלי מידע מהבנק המעביר'
קבלי מידע מהבנק המעביר
25/07/2017 | 22:43
79
הדיווח הוא לא לשלטונות המס אלא לאגף באותו בנק הדואג לשמירת החוק נגד הלבנת הון.
ויש ועוד איך ביקורת ובקרה ודיווח על כל פעולה בסכום גדול, לא רק העברות לחו"ל, גם העברות מחו"ל, וגם פעולות בתוך הארץ, וגם במטבע ישראלי, בסכומים גדולים.
לצפיה ב-'בעיקרון 6000 דולר, אבל כל בנק והמדיניות שלו'
בעיקרון 6000 דולר, אבל כל בנק והמדיניות שלו
26/07/2017 | 19:46
30
לצפיה ב-'חיזוי ע"י חוכמת ההמונים'
חיזוי ע"י חוכמת ההמונים
25/07/2017 | 22:54
3
119
<p> שלום רב, שמי הלל טל-עזר ואני פרופסור למתמטיקה שימושית. אחד מתחומי המחקר שלי עוסק ביישום שיטות מתמטיות בתחום של חיזוי ע"י שימוש בחוכמת ההמונים. שני תחומים עיקריים בהם אני עוסק לאחרונה הם: 1.) חיזוי תוצאות משחקי ספורט 2.) חיזוי תנועת מניות בבורסה.  ערכתי כבר ניסוי קצר לחיזוי תוצאות משחקי הכדורגל והתוצאות היו מעודדות מאוד. כעת אני מעוניין לערוך ניסוי לגבי תנועת המניות בבורסה. לשם כך  הקמתי, באתר האקדמי שלי, את העמוד הבא https://sites.google.com/site/hilleltalezer/wisdom-of-the-crowd/stocks-prediction</p> <p> אני מזמין אתכם לקחת חלק בניסוי. אשלח למשתתפים את המלצות חוכמת ההמונים. אם ההצלחה תהיה דומה להצלחה שראינו בחיזוי תוצאות משחקי ליגת הכדורגל אזי השקעה בבורסה על סמך המלצות אלו יכולה להביא רווחים נאים.</p>
לצפיה ב-'יש דרך יותר טובה'
יש דרך יותר טובה
26/07/2017 | 00:10
93

שיטת הפסיכוהיסטוריה של הארי סלדון.  
 ​
אגב, אם תהיה לך בעיית חיזוי, אני קוראת בקקאו...
לצפיה ב-'קבל עובדה אקדמאית'
קבל עובדה אקדמאית
26/07/2017 | 11:26
82
יש יחס הפוך בן כמות התארים שלך והידע האקדמאי , לבן היכולת שלך לחזות ולהעריך השקעות והיכולת להרויח כסף.
תסתכל לידך או גש לפקולטה לכלכלה , ותראה מה מצבם הכספי ובאיזה רכב הם נוסעים, הם תפרנים,
וכל המודלים הכלכלים שהמציאו כל הפרופסורים לא עובדים, הם המציאו אותם רק כדי שלא יפטרו אותם מהאוניברסיטה.
ועוד יותר להסתמך על חוכמת ההמונים,
אחוזים בודדים מהאוכלוסיה מחזיקים את רוב הכסף והרכוש,
ההמונים לא מצליחים לחזות כלום ולא להרויח.
לצפיה ב-'שיפור הממשק'
שיפור הממשק
26/07/2017 | 20:27
47
שלום הלל,
הממשק שלך באתר די מרתיע (אני ברחתי אחרי כמה דקות). הנה כמה טיפים לשיפור:
  • אפשרות להסבר בעברית
  • תיבת סימון לבחירת טווח הזמן הרצוי
  • חוגה כדי לסמן את השינוי במנייה
  • פחות מניות לבחירה (אחרת זה מרגיש כמו הסוקרים הנודניקים שמתקשרים אליך הביתה)
בהצלחה!
לצפיה ב-'ירדנו עכשיו מהמטוס ואני רואה שגוגל מוגל יורדת'
ירדנו עכשיו מהמטוס ואני רואה שגוגל מוגל יורדת
25/07/2017 | 18:46
7
97
בשבילי זו הזדמנות להגדיל ואני מגדיל 
968 מבחינתי זה קניה טובה

לצפיה ב-'967 יותר זול '
967 יותר זול
25/07/2017 | 19:17
50
סתנא יא דיש
ואתלע אל חשיש

וכול כאלב ביגי יומו
לצפיה ב-'מטוס יש רק אחד בפורום'
מטוס יש רק אחד בפורום
25/07/2017 | 21:39
1
58
וקוראים לו Roaicc, הוא עכשיו בחופשה חודש בפורום שכן, אבל בקרוב הוא יקבל משם הרחקה לצמיתות ויחזור שוב פעם לפה לדבר בלי הפסקה על רציו.
לצפיה ב-'כשכתבתי "ירדתי מהמטוס" הכוונה'
כשכתבתי "ירדתי מהמטוס" הכוונה
25/07/2017 | 23:48
64
שחזרתי מחופשה בחו"ל
הלוואי על כולכם חופשה כזו

נ.ב
אין לי שום שמץ על מי אתה מדבר
ואין לי  שום מושג על איזה פורום שכן

ואם בפורום שכן שאני כן מכיר זה הפורום של דוביד
שהפך להיום פורום של ערס פי עשר
פעם היה נחמד להסתובב שם אבל זה היה פעם

לצפיה ב-'ברקע ההעדפה שלך על פריגו לעומת טאואר (ה"נוכלים")'
ברקע ההעדפה שלך על פריגו לעומת טאואר (ה"נוכלים")
26/07/2017 | 04:06
1
44
 יצאתי מגוגל  ב953 כחלק מהורדת סיכון 
אם לנצל נפילות הייתי מחזק את stx לפחות יש לה דיבידנד שמן
המוצרים שלה הם ברי קיימא וכרגע לפני התיעלות משמעותית
גם מבחינת מכפיל רווח סבירה יותר מגוגל.. הספידו גם את amd..
עוד המלצה bib חוזרת למגמת עליה.

לצפיה ב-'מי שמנפיק חברת דמה זה רק נוכלים'
מי שמנפיק חברת דמה זה רק נוכלים
26/07/2017 | 08:01
34
בעיקר ישראלים
עיין ערך סייפן או בכינוי שלי זייפן
עם עובדות אל תתווכח לא כדאי

בהעדפות שלך תשקיע איפה שאתה רוצה  
לי גם יש בעיה בפיזור גדול מדי אבל זה אני

ולפרוטוקול  מאחל לך בהצלחה

STX=33.06
AMD=15.64
BIB=58.15

AMD

BIB מעניינת

לצפיה ב-'זוכר שהצעתי לך פעם לעקוב אחרי gilt ?'
זוכר שהצעתי לך פעם לעקוב אחרי gilt ?
26/07/2017 | 14:26
1
43
עכשיו חשוב שבעתיד תוכל לעקוב אחרי ניירות בנאסדק גם בזמן הטיסה.
מי שיאפשר לך לעשות את זה, מבחינה טכנולוגית, זה gilt (יצרן הטכנולוגיה) ו gogo (האינטגרטור שיתקין את הציוד על המטוס).
עכשיו דמיין מערכת כזו בכל מטוס חדש של בואינג או איירבאס בעתיד. הופה הופה, נכון נשמע מעניין ושווה לכל הפחות ריחרוח?
יפה. בגלל זה גם דוידי (קרן פימי) שם.

לחילופין תוכל לאמר: "עזוב אותי מעבודה תוך כדי טיסה. סוף סוף נותנים לי כמה שעות לישון".
זה המקום להיזכר בילדון המצווח בשורה מאחוריך. נכון שהיית שמח לו היה סותם את הפה תוך כדי גלישה בסמארטפון, במקום לעשות לך, ולהוריו, כאב ראש?

לצפיה ב-'אם יהיה משהו טוב לי אין ספק שיעשו'
אם יהיה משהו טוב לי אין ספק שיעשו
26/07/2017 | 19:38
46
טריק כדי שכל התשואה תכנס לכיס שלהם

DW אני כל כך חבוט מהחברות האלה
שאיבדתי את כל האמון בחברלך האלה

אינטרנט במטוסים זה נחמד אבל זה כמו
בלוטוס ווואי פייל
כמה כסף עושות החברות שהמציאו את זה?
למה אני נזכר באלווריון לעזאזל ? תנ.צ.ב.ה

אותנו אוהבים הרי למחוק  איפה גילת תקשורת?
הם מחקו בלי למצמץ ויש עוד הרבה חברות
שמחקו ונמוגו כאשר לא מעט מהפטנטים
נלקחו ע"י בעלי עניין בשושו מבלי לפצות
את המשקיעים
אגב מה נסגר עם המנכל המנוול שמכר את
חברת הדבק הביולוגי אומריקס
שהיום גונסון &גונסון עושים מזה הרבה כסף  
נדמה לי שאחרי שהתלוננו המדינה תבעה
אותו רק שלא מספרים מה נסגר

ואיפה גילה השמנדריק
לצפיה ב-'אידיבי פתוח – הנפקת אג"ח י"ד'
אידיבי פתוח – הנפקת אג"ח י"ד
23/07/2017 | 14:39
3
136
היום נערכת הנפקת אידיבי פתוח. להלן תמצית פרטי ההנפקה:
לצפיה ב-'היום החל המסחר באידיבי יד...'
היום החל המסחר באידיבי יד...
26/07/2017 | 18:41
2
59
נסחר סביב הפארי, כ 5% שקלי, מחמ 5.4, מגובה מניות דסק"ש.
ווליום עצום של 100 מלש"ח!
לצפיה ב-'התשואה יורדת מתחת ל-5%.'
התשואה יורדת מתחת ל-5%.
27/07/2017 | 14:32
1
35
כרגע, עקב הודעת אידיבי לגבי הצעה לרכישת כלל האג"ח עולה ב-0.6%
למחיר של  100.65 ומשקף תשואה של 4.96%. 
לצפיה ב-'פרה פרה '
פרה פרה
27/07/2017 | 15:02
40
לפני שכל אגחי אידיבי יוצאים במחולות:
צריך לעבור את סלינגר

הלוואי
לצפיה ב-'פסגות וכלל ביטוח דורשים להחליף דח"צ בבזק'
פסגות וכלל ביטוח דורשים להחליף דח"צ בבזק
24/07/2017 | 12:21
3
48
כל הכבוד למוסדיים שמתחילים להתעורר, ונקווה שגם שאר המוסדיים ילכו בעקבותיהם.
האסיפה תתקיים ב 15.8 והם ממליצים להצביע נגד חגי הרמן, שהיה שותף בניהול המחפיר של החברה.
לצפיה ב-'דירקטורים חליפיים'
דירקטורים חליפיים
26/07/2017 | 16:01
2
20
פסגות וכלל ביטוח מציעים למנות את שלום הוכמן או זאב וורמברנד, ולא את חגי הוכמן שפישל.

לצפיה ב-'למען מחזיקי מניות בזק (ללא אלוביץ') - חובה להחליף הדיקטוריון'
למען מחזיקי מניות בזק (ללא אלוביץ') - חובה להחליף הדיקטוריון
26/07/2017 | 16:45
1
16
והנהלת בזק מוקדם ככל שניתן.
לצפיה ב-'וגם לתבוע אותם תביעה נגזרת/יצוגית על הדרך'
וגם לתבוע אותם תביעה נגזרת/יצוגית על הדרך
26/07/2017 | 16:53
12
לצפיה ב-'מנית ריבוע נדל"ן נופלת מעל 5% בשל חשש'
מנית ריבוע נדל"ן נופלת מעל 5% בשל חשש
25/07/2017 | 17:57
2
72
ליציבות  יינות ביתן-מגה בעיר וזאת בשל חשש של הספק, חברת נטו ממתן סחורות באשראי לחברה.
הסיבה לכך היא שיש חנויות רבות מתאגיד זה אשר שוכרות את שטח החנויות מריבוע נדל"ן.
זה מביא אותי לתמוה כיצד יש משקיעים מוסדיים שקנו את האגחים שהנפיק בן משה בריביות שנתיות של 1.6% שנתי ברוטו!!!!!!!!!!!!!!!
אגח ז אם איני טועה.במח"מ מעל 6 שנים !!!!!!!!!!!!!
נכון להיום אין מפולת באגחים של ריבוע נדל"ן אך חזון למועד.
נשגב מבינתי כיצד המוסדיים קנו את האגחים הללו בריביות אפסיות כל כך.הרי ברור לכל הדיוט כי על אף ביטחונות ושיעבודים מדובר בחברה קונצרנית ולא באגח מדינת ישראל.
פשוט לא מבין כיצד המוסדיים לוקחים שוב סיכונים על חשבון כספי הציבור.מסתבר שהם לא למדו שום לקח מנפילות של חברות הטייקונים בארץ.
גם אם סביר כי יינות ביתן לא תיפול אין זה משנה לגבי הסיכון שלוקחים על עצמם המוסדיים בקנית אגחים קונצרניים בריביות אפסיות ובמחמים ארוכים.
הרי גם אם לא ינזקו מנפילת החברות הם ינזקו בעתיד מהפסדי הון בשל עלית הריבית במשק.
לצפיה ב-'זו ידיעה חדשה'
זו ידיעה חדשה
26/07/2017 | 15:36
1
47
שלא היתה ידועה בזמן ההנפקה, במהלכה הצליחו לגייס בתשואה נמוכה.
סביר שלו כיום היו מנסים לגייס אז השוק היה דורש פרמיית סיכון גבוהה יותר.

ותגובת נחום ביתן מהיום על הסכסוך המסחרי:

בשוק ההון ישנו משפט ידוע: מגייסים כשאפשר, לא כשצריך.
לצפיה ב-''
27/07/2017 | 14:45
2
לצפיה ב-'על עידכון המדדים הקרוב...'
על עידכון המדדים הקרוב...
26/07/2017 | 14:50
50
שימו לב שבמדד ת"א125 יהיו 131 ניירות, מתוכן 14 נדרשות לבצע הפצה כדי להגיע ל 30% ציבור עד סוף השנה.
בעידכון הבא 6 יעופו. 
מן הסתם אינטרנט זהב היא כמעט באנקר בטופס לעוף.  אם בזק תמשיך לרדת היא גם לא תצליח להחזיק מקום במדד SME60 (היתר50 החדש) ואז בכלל תעוף לשולי היתר.
אם 6 עפים מתחתית ת"א125 (אולי פחות אם אחת מה 14 לא תשלים הפצה עד סוף השנה) אז לצמרת ניירות SME60 יהיה קשה יותר להכנס למדד ת"א125 ממה שהיה נדמה כיום.
לצפיה ב-'גזית גלוב מודיעה שתתקים שיחת ועידה של משקיעים'
גזית גלוב מודיעה שתתקים שיחת ועידה של משקיעים
24/07/2017 | 18:36
1
63
עם הנהלת החברה בתאריך 22/8 אחרי פרסום הדוחות הכספיים ל-30/6

מישהו כאן מבין מה יכולה להיות מטרת השיחה הזאת?
לצפיה ב-'לכצמן מבחינתי יש'
לכצמן מבחינתי יש
26/07/2017 | 08:13
42
רזומה חיובי למרות המעידה בדורי

אבל מין הראוי שהודעה שכזו עם תהיה
תהיה מכותב קבוע ומוכר ולא כינוי מזדמן
אני לא מבין מה זה נותן לך הכינוי המזדמן?

לצפיה ב-'מדדי הפיננסים בארה"ב בשיא שנתי'
מדדי הפיננסים בארה"ב בשיא שנתי
25/07/2017 | 23:23
19
לצפיה ב-'סיטיבנק: שיחת משקיעים תשודר באינטרנט. הערב'
סיטיבנק: שיחת משקיעים תשודר באינטרנט. הערב
25/07/2017 | 22:39
20
נציין כי סיטיבנק יבצעו הערב שיחת משקיעים ראשונה מאז המשבר הפיננסי של העשור הקודם. הערכות הן כי 250 אנליסטים נכחו בפגישה בניו יורק. הפגישה תועבר גם בשידור ישיר באינטרנט.

לצפיה ב-'אדרי-אל הולכת להסדר חוב? '
אדרי-אל הולכת להסדר חוב?
24/07/2017 | 16:06
2
83
הודיעה שלא תפרע את האגח בסוף החודש.
בתגובה תכונס אסיפה דחופה ביום חמישי הקרוב.

לצפיה ב-'ל- DW שים לב יתכן כי מדובר באירוע משמח ???'
ל- DW שים לב יתכן כי מדובר באירוע משמח ???
25/07/2017 | 19:45
1
62
תבדוק בשטר הנאמנות
יתכן ופירוק יניב יותר מפארי
המחיר בשוק נותן אינדיקציה מסויימת
לצפיה ב-''
26/07/2017 | 14:53
7
לצפיה ב-'רשימה מסודרת של אג"ח קונצרני ארה"ב'
רשימה מסודרת של אג"ח קונצרני ארה"ב
25/07/2017 | 19:01
2
44
מישהו יכול להפנות אותי לרשימה מסודרת של אג"ח קונצרנים בארצות הברית עם פרטים רלוונטיים עליהם.
אני מתברבר בין עשרות אתרים ולא מוצא.
לצפיה ב-'אתה מתבלבל'
אתה מתבלבל
25/07/2017 | 19:09
42
בחור שנקרא ישראל אפשר לעשות רשימת אגח קונצרים,
בבורסות בארצות הברית יש מאות אלפי אגחים קונצרנים שונים,
אי אפשר לעשות רשימה כזאת.
יש כמה מאות תעודות סל על אגחים קונצרנים.
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי רשימות עדכניות יש רק בבלומברג או ברויטרס'
למיטב ידיעתי רשימות עדכניות יש רק בבלומברג או ברויטרס
26/07/2017 | 13:06
6

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

לשכת יועצי מס בישראל
לשכת יועצי מס בישראל
אהרן אבידן מאמן אישי
עוד לא מצאת את הדרך שלך?
המקור לאשראי עסקי
זקוקים לתוכנית עיסקית?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה