לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום בורסה ושוק ההון

פורום בורסה ושוק ההון נועד לתת מענה לצורך של משקיעים להחליף דעות ולהעשיר איש את רעהו (אישה את רעותה וכיו"ב).הפורום מאפשר לשאול שאלות בנושא שוק ההון ואם מתמזל המזל גם תשובות יהיו אין להתייחס להודעות בפורום כהמלצה כלשהי ובוודאי שאין לסחור בניירות ערך לפי הודעות בפורום, זיכרו אין ארוחות חינם.מטבע (לא המלצה על TEVA ) הדברים יש בפורום "אוטוריטות" שצברו הערכה עם הזמן, למרות זאת אין להתייחס להודעות של כותבים אלה כתורה מסיני (לא המלצה על סיני).מסחר באופציות מעו"ף או עיסקאות מטבע מתוחכמות- רובן ככולן יסתיימו בהפסד למשקיע- ראו הוזהרתם.הכותבים בפורום מונעים בדרך כלל ממניעים אישיים ועשוי להיות להם, כולם או חלקם, עניין אישי במניות המוזכרות על ידם לכן זכרו שחלק מהדברים נאמרים מ"הפוזיציה".בהצלחה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בורסה ושוק ההון

פורום בורסה ושוק ההון נועד לתת מענה לצורך של משקיעים להחליף דעות ולהעשיר איש את רעהו (אישה את רעותה וכיו"ב).הפורום מאפשר לשאול שאלות בנושא שוק ההון ואם מתמזל המזל גם תשובות יהיו אין להתייחס להודעות בפורום כהמלצה כלשהי ובוודאי שאין לסחור בניירות ערך לפי הודעות בפורום, זיכרו אין ארוחות חינם.מטבע (לא המלצה על TEVA ) הדברים יש בפורום "אוטוריטות" שצברו הערכה עם הזמן, למרות זאת אין להתייחס להודעות של כותבים אלה כתורה מסיני (לא המלצה על סיני).מסחר באופציות מעו"ף או עיסקאות מטבע מתוחכמות- רובן ככולן יסתיימו בהפסד למשקיע- ראו הוזהרתם.הכותבים בפורום מונעים בדרך כלל ממניעים אישיים ועשוי להיות להם, כולם או חלקם, עניין אישי במניות המוזכרות על ידם לכן זכרו שחלק מהדברים נאמרים מ"הפוזיציה".בהצלחה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'תשואה 2016+ פורטפוליו נוכחי. תחוו דעה רק היא היא חיובית.'
תשואה 2016+ פורטפוליו נוכחי. תחוו דעה רק היא היא חיובית.
28/03/2017 | 10:38
4
20

סתם בצחוק.

תחוו כל דעה חיובית \ שלילית אבל תוסיפו הסבר עם מידע שיועיל לי ולשאר הקוראים.

נראה אם נפתח פה דיון ענייני.

אתחיל בתשואה מצטברת לשנת 2016- 22%. (התנודה הייתה עצומה לאורך השנה)

פורטפוליו נוכחי + נתח של כל נייר בתיק:

MICROSOFT(MSFT)         16%
מירלנד  9%
פלוריסטם             0.3%
מיילן       2%
מירלנד    אגח ז  6%
אפריקה   אגח כז                4%
SNAP US              2%
GAMESTOP(GME)           9%
GENERAL MO(GM)         2%
FACEBOOK(FB) 4%
טבע        22%
בזק         6%
מיטב דש               4%
Stericycle Inc.    6%
Ford Motor Co  4%
Mallinckrodt       3%

בתקווה לדיון פורה...

לצפיה ב-'רק לוודא, היה לך בלוג שכתבת לגבי ההשקעות שלך, נכון?'
רק לוודא, היה לך בלוג שכתבת לגבי ההשקעות שלך, נכון?
28/03/2017 | 11:03
12
ונראה לי היתה שחיטה קשה ב 2015, נכון?
לצפיה ב-'הייתי מקטין מניות, מגדיל אגח'
הייתי מקטין מניות, מגדיל אגח
28/03/2017 | 11:13
2
13
שים לב שנתח האגחים בתיק הזה שדוף מאד, וכמעט הכל אקוויטי.
האם יש לך מרכיב מזומן גבוה? אם לא אז לדעתי עוד יותר חשוב לצמצם מרכיב מנייתי ולהגדיל מזומן, כדי להתכונן לתיקון בשווקים.

אני לא הייתי מחזיק את snap בכלל. נראה לי נורא מנופח.
teva ו msft הן חברות טובות מאד, אולם הנתח שהן זוכות אצלך בתיק גדול מדי לדעתי, ואתה זוכר שאני חסיד של טבע, כן? ולדעתי הנייר נסחר מאד בזול (מכפיל 6-7 קדימה), אבל חמישית מהתיק? בחיים לא.
מיקרוסופט נסחרת כיום במכפיל 20 קדימה, שזה לא זול, כך שמימוש רווחים ודילול שמה  ממילא נראה לי מתבקש. הנייר עשה מהלך יפה, כך שזה יופי של מקום לדלל ולהגדיל מרכיב מזומן בתיק הזה.
מירלנד נייר מסוכן שגם לי ייצר רווחים נאים בחודשים האחרונים, באמת לא מתלונן אבל להקצות לו 9%? פחד אלוהים. נכון שהוא יכול עוד להכפיל את עצמו בשבילנו אבל בחיים לא הייתי מקצה כ"כ כ"כ הרבה בשביל כזה נייר רוסי מסוכן. אפשר להעביר כמה לירות משם לפרידנזון למשל, שזה מותק של נייר יתר מקומי סולידי שגם משלם דיבידנד. את מירלנד אני לא רואה כ"כ מהר מחלקת.

הנ"ל איננה המלצה לפעילות בני"ע מכל סוג שהוא
לצפיה ב-'גם אקסלנס מזהירים מתיקון קרוב בשוק'
גם אקסלנס מזהירים מתיקון קרוב בשוק
28/03/2017 | 13:00
1
4
חשש מיכולת הביצוע של טראמפ, הבחירות בצרפת, ויכוחים בין בריטניה לאירופה ועוד:

msft במכפיל 20 קדימה נראית כמו מקום טוב למימוש רווחים וצמצום חשיפה מנייתית.
לצפיה ב-'כשכולם מזהירים מתיקון קרוב בשוק, זה הזמן הכי טוב להכנס.'
כשכולם מזהירים מתיקון קרוב בשוק, זה הזמן הכי טוב להכנס.
28/03/2017 | 13:02
1
לצפיה ב-'מימשתי 14% על פייראיי FEYE'
מימשתי 14% על פייראיי FEYE
25/03/2017 | 18:23
30
72
ונכנסתי אתמול לLULU לולולמון אתלטיקה

פייראיי מימשתי קצת לפני היעד שרציתי ב14$,
כי ראיתי שזה התחיל להגיע לקו התנגדות והתחיל לדשדש
אמרתי נילך על בטוח
לצפיה ב-'למה אתה חושב שההימורים האלה מעניינים מישהו?'
למה אתה חושב שההימורים האלה מעניינים מישהו?
25/03/2017 | 18:39
12
31
לצפיה ב-'תמשיך להשקיע במדדים'
תמשיך להשקיע במדדים
25/03/2017 | 18:42
10
79
בזמן שפייראיי עלתה 14% מתחילת פברואר
המדד סנופי עלה רק 2.6%
לצפיה ב-'היו פה 700 דיונים על התשואות שאתה כותב'
היו פה 700 דיונים על התשואות שאתה כותב
25/03/2017 | 20:29
8
65
וברובם המסקנה הייתה שיש לך טעויות חישוב.

לצפיה ב-'תחשב בעצמך כמה תשואה פייראיי עשתה'
תחשב בעצמך כמה תשואה פייראיי עשתה
26/03/2017 | 09:51
7
40
אם קניתי 800 מניות של FEYE ב10.80$ ב3 לפברואר
ואז מכרתי את כולם חודשיים אחרי ב12.35$ ביום שישי 24 מרץ

תגיד לי אם זה לא 14.35%?
חישוב פשוט
כמובן שלפני מיסים אבל
לצפיה ב-'עדיין לא מאמין'
עדיין לא מאמין
26/03/2017 | 09:59
6
31
מהודעות קודמות התרשמתי שאתה מתבלבל בנתונים, וטועה בחישובים.
לצפיה ב-'בנתונים אני לא מתבלבל, מחירים ותאריכים וכמויות הם מה שביצעתי'
בנתונים אני לא מתבלבל, מחירים ותאריכים וכמויות הם מה שביצעתי
26/03/2017 | 10:03
5
33
וגם לא בחישובים של פוזיציות ספציפיות, כי זה חישב פשוט

הדולר כשקניתי אותו , היה 3.66 שח , זה לא הכנסתי לחישוב , כי לא המרתי חזרה לשקלים עדיין

הבלבול היה בעיקר בחישוב תשואה של כל התיק ביחד ,
לא פוזיציה ספציפית

לא רוצה להאמין , אל תאמין

תחשב בעצמך , יש לך את כל הנתונים
תראה לי את החישוב שלך ואיפה אני טועה
אם אתה כל כך בטוח שזה טעות,
תסתכל גם בגרף אם זה עוזר
לצפיה ב-'אם אתה לא יודע כמה התשואה הכוללת'
אם אתה לא יודע כמה התשואה הכוללת
26/03/2017 | 10:04
4
28
ורק יודע מה התשואה של מניה אחת
אז איך בדיוק מנהלים ככה השקעות לטווח ארוך?
לצפיה ב-'רוב המניות שלי לא בהפסד'
רוב המניות שלי לא בהפסד
26/03/2017 | 10:07
3
34
יש לי רק 2 בעייתיות VRX , NVO ,שעם הזמן יעלו ויהיה בסדר
יש לי סבלנות, אני לא דואג

לצפיה ב-'תראו מה רשמו פה על וואליאנט'
תראו מה רשמו פה על וואליאנט
26/03/2017 | 10:14
34

Valeant Pharmaceuticals

At the current price, Valeant (NYSE:VRX) stock is not a mouth-watering bargain at less than 3 times earnings or less than 2 times free cash flow because it carries around $30 billion of debt, but it is still relatively cheap. If Valeant can reduce its debt by as much as $8 billion as stated by management, through a combination of organic earnings and the sale of non-core assets, it will remove the feeling that the company is standing on the edge of a precipice.

A large debt means that any small misstep or missed guidance could result in bankruptcy. If the company’s debt is reduced, it will then be valued based on the free cash flow generated from operations. In addition, Valeant is also undergoing criminal investigations over its ties with Philidor. However, we believe the impact of these litigations is likely to be rather limited given that it pertains to only 5% of its revenue. Although, we do emphasize that it is difficult to accurately predict the outcome or impact of any lawsuit.

In conclusion:

Valeant could return to trading at the normal multiples if its debt is significantly reduced and the impact and costs of litigations are determined.

The company appears to have good cash flow characteristics, resulting from solid portfolio pipelines.

While we believe Valeant is cheap, the undervaluation is not as deep as it first appears. One must look at return on a fully capitalized basis to get the full picture. Based on the information we now have, the initial price we paid was on the high side but we believe that the intrinsic value is higher than the average cost we have paid for Valeant.
לצפיה ב-'אבל אתה מתבלבל בתשואות אז איך אתה יודע שאתה לא בהפסד?'
אבל אתה מתבלבל בתשואות אז איך אתה יודע שאתה לא בהפסד?
26/03/2017 | 15:38
1
27
אולי מה שנראה לך רווח זה בכלל הפסד?
לצפיה ב-'רשמתי לך את כל הנתונים לגבי פייראיי , תבדוק בעצמך'
רשמתי לך את כל הנתונים לגבי פייראיי , תבדוק בעצמך
27/03/2017 | 10:21
25
אם זה נמכר בהפסד
אם אתה כל כך בטוח שאני טועה
לצפיה ב-'מבחינת מדדים'
מבחינת מדדים
26/03/2017 | 09:56
38
הגדלתי פוטסי 100 (בריטניה)
ומדד תא 90

שלא תגידו שאני רק במניות ספציפיות חח
לפעמים גם אוהב מדדים

בנוסף מכרתי חצי מהפוזיציה שהייתה לי במדד DAX שתיהיה קטנה,
כדי להפחית סיכון של אי יציבות בגוש היורו או התפרקות של הגוש,
עם כל המשאלי עם , בחירות והחובות של חלק מהבנקים בחלק מהמדינות שם,
יכול להיות שהברקזיט זה רק ההתחלה,
אם ייקרה שם משהו כזה , כנראה שגרמניה הכי תסבול מזה , או דרך המטבע או דרך המדד שלהם
לצפיה ב-'למה לא מסננים פה טרולים ?'
למה לא מסננים פה טרולים ?
25/03/2017 | 20:06
63
LULU ניראת סה"כ טוב יחסית לשאר המניות בסקטור שלה.

לצפיה ב-'חושב על פוזיציה קטנה בTDG ואולי PANW'
חושב על פוזיציה קטנה בTDG ואולי PANW
25/03/2017 | 18:39
16
31
לצפיה ב-'בודק את בירקשייר , BRK.B'
בודק את בירקשייר , BRK.B
27/03/2017 | 17:13
14
43
ירדה לא מעט , כנראה ייחכה למחיר של 160$ או פחות
לצפיה ב-'מה דעתך על DQ ?'
מה דעתך על DQ ?
27/03/2017 | 19:14
1
16
לצפיה ב-'מניית פני סינית, נראה יחסית מסוכן'
מניית פני סינית, נראה יחסית מסוכן
28/03/2017 | 12:43
1
לצפיה ב-'אתה מצחיק אותי כל פעם מחדש'
אתה מצחיק אותי כל פעם מחדש
27/03/2017 | 22:22
11
39
איך בדיוק אתה בודק את BRK? אתה עושה הערכת שווי לכל אחת מהאחזקות שלה? זה יקח לך לפחות שנה...
ומתי היא בדיוק ירדה? ב-2016 היא עלתה 24% ומתחילת השנה היא עלתה מעל 5%.
לצפיה ב-'רק נדמה לו שהוא יודע להעריך חברות'
רק נדמה לו שהוא יודע להעריך חברות
28/03/2017 | 08:36
15
הרי כתבו לו פה שהוא מסתבך בחישובי תשואה פשוטים אז איך הוא יכול להעריך שווי הוגן של חברות...
לצפיה ב-'עכשיו אני סקרן, איך אתה (מיקי) עושה הערכת שווי חברות? '
עכשיו אני סקרן, איך אתה (מיקי) עושה הערכת שווי חברות?
28/03/2017 | 09:33
5
9
לצפיה ב-'בשביל מה צריך את זה בכלל? אתה חושב את חכם מהשוק?'
בשביל מה צריך את זה בכלל? אתה חושב את חכם מהשוק?
28/03/2017 | 09:41
1
13
קונים מדד וזהו.
היו הרבה שעשו "הערכת שווי" לטבע ב- 40$ או 50$ או 60$....
לצפיה ב-'*שאתה'
*שאתה
28/03/2017 | 09:41
6
לצפיה ב-'אני זקן מידי בשביל לעשות הערכת שווי חברות'
אני זקן מידי בשביל לעשות הערכת שווי חברות
28/03/2017 | 10:22
12
אני מסתפק בהתשואת המדד.
אבל מן הסתם שבשביל להעריך שווי של חברת אחזקות, אתה צריך לדעת להעריך כל אחת מהאחזקות שלה, לא?
לצפיה ב-'כל תעשייה יש לה שיטה אחרת '
כל תעשייה יש לה שיטה אחרת
28/03/2017 | 10:50
1
12
לא נשתמש באותו מודל בשביל להעריך חברת תשתית או חברת אחזקות
למשל את בריישיר אפשר לנסות לנתח לפי SUM OF THE PARTS
החלק של אחזקות ציבוריות הוא קל, הבעיה היא איך את מעריך את גייקו BNSF או את ישקר?
הם בבעלות מלאה,. לכן אפשר לעשות פרוקסי על חברות אחרות.
למשל בשביל BNSF ננסה לעשות ממוצא של חברות רכבת אחרות בקנדה או ארה"ב. צריך לימצוא איזה שהוא אינדיקטור בר השוואה- למשל ק"מ של מיסלות רכבת או טון*ק"מ של משא שהן שינעו.
ברגי שיש לך אינדיקטור אתה יכול לנרמל אותו ל BNSF ולגזור הערכת שווי.
עכשיו לך תעשה את זה עוד כמה פעמים בם בשביל סייס קנדיס וכל יתר החברות בבעלות מלאה.
אחרי הנתוח הזה תקבל שווי של SUM OF THE PART ותוכל לחשוב האם אתה נותן דיסקאונט של חברת אחזקות או פרימיום על היכולות של באפט\מאנגר ו טאד\וטוד 

ברור שמה שניכתב פה חדשות לבקרים  
(בודק את XXXX, YYYY הגיעה ליעד- נקווה לטוב) זה קישקוש, במיקרה הטוב זה נסיון לקנות מניות שירדו מה 52WH שלהן ב 10-15 אחוז, תוך כדי היתלות בעילנות גבוהיים וזריקת באז וורדס לרוב. 
לצפיה ב-' אכן קשקוש'
אכן קשקוש
28/03/2017 | 12:56
לצפיה ב-'תראה איך באפט מחשב את הintrinsic value של בירקשייר'
תראה איך באפט מחשב את הintrinsic value של בירקשייר
28/03/2017 | 12:41
1
7
לפי שיטת 2 העמודות שלו
עמוד 99

הוא מחשב לפי
investments: stocks, bonds and cash equivalents
ולפי
earnings that come from sources other than investments and insurance
underwriting

גם אם הייתי עושה הערכת שווי לכל חברה שבפנים זה לא היה לוקח שנה , כנראה אבל עדיין הרבה זמן

להעריך את הprivate equity שלה קצת יותר קשה אבל כי אין את כל המידע בחוץ באופן פומבי
ישגם שיטה של sum of parts ועוד...
לצפיה ב-'במקום סתם לזרוק מושגים שאתה בעצמך לא יודע את המשמעות שלהם'
במקום סתם לזרוק מושגים שאתה בעצמך לא יודע את המשמעות שלהם
28/03/2017 | 12:46
7
אולי תראה לנו אז דוגמא איך חישבת את השווי של BRK ומה יצא לך?
לצפיה ב-'אולי לא ראית בגרף אבל ירדה מ178 ל167 , בערך 6%'
אולי לא ראית בגרף אבל ירדה מ178 ל167 , בערך 6%
28/03/2017 | 12:45
1
3
לצפיה ב-'מה מעניין הגרף? היא עלתה 30% מתחילת 2016.'
מה מעניין הגרף? היא עלתה 30% מתחילת 2016.
28/03/2017 | 12:48
1
לצפיה ב-'הפוזיציה של SEDG עלתה אתמול איזה 10%'
הפוזיציה של SEDG עלתה אתמול איזה 10%
28/03/2017 | 12:26
3
כבר לא בהפסד , יממש בקרוב
לצפיה ב-'מגוריט קונה 23 דירות במגדל בר"ג'
מגוריט קונה 23 דירות במגדל בר"ג
28/03/2017 | 12:03
1
7
2 מלש"ח לדירת 4 חדרים חדשה.

בכתבה לא רושמים מה השכ"ד הצפוי, אולם אם יהא זה כ 5000 שח לחודש (לדירת 4 חדרים חדשה, כולל מעלית+חניה תת קרקעית+מחסן+מרפסת) אז זה 60 שנתי קרי כ 3% תשואה, שזה לא רע בשביל נכס מבוקש בגוש דן. איכלוס בעוד שנה.
יש אלפי משפחות בר"ג שעשויות להתעניין בשכירות ארוכת טווח כזו לעשור, בלי כאב ראש של להחליף דירה כל שנה שנתיים. אפילו אני מכיר משפחה אחת כזו שעשויה להתעניין, ומן הסתם הם לא מיוחדים ויש אלפים כמוהם.

לצפיה ב-'שכ"ד אופייני לאזור 5200-6800'
שכ"ד אופייני לאזור 5200-6800
28/03/2017 | 12:22
3
לפי חיפוש ביד 2 על דירת 4 חדרים להשכרה בשכונת מרום נווה. דירות גבוהות עולות מעל 6000.
יש גם דירות ג'יפה (בניין ישן ומתפורר) שעולות פחות (4500).

באזור ה 5000 שקלים לחודש לא אמורה להיות למגוריט בעיה מיוחדת למצוא 23 משפחות רמת- גניות שישמחו לשכירות ארוכת טווח של עשור. יש אלפי משפחות באזור שישמחו להוריד מהראש את התיק הזה של לחפש דירה כל כמה שנים, ואם עוד עולה 5000 במקום 6000? עוד יותר טוב.
לצפיה ב-'פרידנזון דיווחה אתמול Q4'
פרידנזון דיווחה אתמול Q4
27/03/2017 | 17:19
2
40
הרוויחו 4.1 מלשח ב Q4, שזה ממש ממש יפה בשבילם (סטנדרט זה 2-3), אבל זה בין השאר הודות למס שלילי של 1.6 מלש"ח. נחמד.  
הם יחלקו דיבידנד 91 אגורות כמו ברבעון הקודם. כלומר סדר גודל של 3-4% שנתי. גם כן נחמד.  
בסה"כ הרוויחו כ 10 מלש"ח לערך ב 2016. הנייר נסחר כיום בש"ש של 130. אין תלונות  

מחזיק ולא ממליץ
לצפיה ב-'לדעתי fairly valued, מממש רווחים...'
לדעתי fairly valued, מממש רווחים...
27/03/2017 | 23:04
1
19
מה גם אנחנו בתקופה גאות יפה. צריך לנעול קצת רווחים :)
לצפיה ב-'תלוי בהיקף החשיפה'
תלוי בהיקף החשיפה
28/03/2017 | 11:29
5
אם מהלך העליות הנאה של הנייר הביא אותו לחשיפת יתר אצלך בתיק אז מסכים איתך שיש מקום לדילול (באיזי, בלי לחץ, הנייר עדיין ממש לא יקר, אז שים לימיטים קשוחים ואל תשחרר סחורה טובה בזול). אני עשיתי את זה לאחרונה בישרס וברימאג למשל, שגם כן עשו לי יופי של תשואה אך אחרי העלייה הגיעו אצלי לחשיפת יתר, ומאחר ורציתי להגדיל מרכיב מזומן לקראת תיקון בשוק (שאולי יגיע ואולי לא) זה היה מקום טוב לדלל.

אצלי פרידנזון, בהיותה ניירונצ'יק יתר, מראש קיבלה חשיפה מעטה (איזה טמבל , זו אחת הבוננזות הטובות אצלי בשנים האחרונות, כמו כלום היה מגיע לה פי 3 או פי 4 ממה שהחזקתי, ואני מתבייש לאמר באיזה מחיר דיללתי פעם, זה שקנה ממני מנשק לי את הידיים ) והודות לקבלות היפות שהיא מנפקת ברבעונים האחרונים היא לגמרי לגמרי מצדיקה את מקומה בתיק, ולכן איני רואה מקום לדילול, גם אחרי העלייה. גם אחרי העלייה הפוזיציה איננה גדולה אצלי ובשביל נייר יתר איכותי אני לפחות מרגיש איתה די בנוח. היא גם מתקתקת לנו דיבידנד 3-4% בשוטף, שזה עוד סיבה שממש ממש לא בוער לי לממש.

מחזיק ולא ממליץ
לצפיה ב-'ככה נראת רכישת ניות עצמית בשוק ההון הישראלי?'
ככה נראת רכישת ניות עצמית בשוק ההון הישראלי?
27/03/2017 | 23:07
7
47
חברה שאני לומד ועוקב אחרי לאחרונה, חממה סחר (הגעתי אליה מסוחרי ערך בארץ), הודיעה על "תוכנית רכישה".

שאלה - האם מדובר על תוכנית רכישת מניות כמו שנהוג בחו"ל או משהו קצת שונה?

לצפיה ב-'תקרא מה שכתוב בהודעה'
תקרא מה שכתוב בהודעה
27/03/2017 | 23:20
6
34
החברה לא קונה מניות של עצמה, אלא אגחים

לצפיה ב-'לזה בדיוק התכוונתי וזה מה שלא ברור לי...'
לזה בדיוק התכוונתי וזה מה שלא ברור לי...
27/03/2017 | 23:35
5
32
מה השיקול בעצם? למה לרכוש אג"ח ולא מניות (או להפך לצורך העניין)?
לצפיה ב-'אלו 2 דברים שונים'
אלו 2 דברים שונים
27/03/2017 | 23:42
4
33
1. חברה שיש לה חובות - אגחים, בדרך כלל לא תקנה מניות של עצמה לפני שתסיים את החוב שלה, זה לא הגיוני.
2. חברה תקנה אגח אם 1.יש לה עודף כסף 2. האגח נסחר בשווי נמוך 3. אין לה מה לעשות עם הכסף יותר טוב, שזה הודעה טובה ורעה.
3. קנית מניות עצמית זה סוג של רמאות, זה לא עוזר לחברה בכלל, זה רק מפריע לה, כי היא לוקחת את הכסף העודף שיש לה ומורידה את כמות המניות שיש בשוק, לחברה עצמה זה לא עוזר, רק לבעלי המניות שלה אולי זה יעזור, גם לא בטוח.
אם חברה קונה את האגח שלה, זה פעולה חשבונאית כלכלית פשוטה, יש חוב,האם כדאי לשלם פחות ממנו היום, או יותר ממנו בעתיד, פשוט.

לצפיה ב-'חברות באופן נדיר משלמות את החוב שלהן'
חברות באופן נדיר משלמות את החוב שלהן
28/03/2017 | 10:56
3
12
זה פשוט לא משתלם, בטח היום
הן מגלגלות אותו הלאה, וכל חברה צריכה להחליט מה מבנה ההון המיטבי לה (כמו אקוויטי מול כמה חוב)
BUYBACK הרבה יותר נפוץ וממש אין לו קשר לחוב
לצפיה ב-'גם לרכישת אג"ח אתה קורא BUYBACK?'
גם לרכישת אג"ח אתה קורא BUYBACK?
28/03/2017 | 11:04
2
5
או שBUYBACK כביטוי מתייחס ספציפית רק למניות?
לצפיה ב-'1)את'
1)את
28/03/2017 | 11:12
1
12
2) ממש לא- רכישת אגח היא הורדת מינוף. זה בסך הכל הקדמת תשלום שבמילא יקרה בעתיד.
אבל זה סמנטיקה, מה זה משנה- כל עוד אתה מבין את השינויים במיבנה ההון כתוצאה מרכישה עצמית של מניות או אגחים.
(כדי לדעת אם אתה מבין תשאל את עצמך מה עדיף לחברה לעשות עם הכסף שלה- לקנות חוב? מניות? או לחלק אותו כדיבידנד?
ואם אתה רוצה ממש לדעת אם אתה מבין תוסיף לשאלה- השקעה של הכסף חזרה בעסק. האם זה אפשרי? ואם כן באותו ROE?)
לצפיה ב-'מעולה, תודה רבה לך [בלשון נקבה :) ]'
מעולה, תודה רבה לך [בלשון נקבה :) ]
28/03/2017 | 11:15
3
לצפיה ב-'מיילן (MYL) מגיעה היום ל fda'
מיילן (MYL) מגיעה היום ל fda
28/03/2017 | 10:50
3
לא. לא בשביל תרופה אינובטיבית, הם לא כאלה איכותיים, אבל כן בשביל תרופה גנרית מהותית - גירסה גנרית ל advair של גלקסו, שזו תרופה לאסטמה עם היקף מכירות של 5B$, כך שאם מיילן תקבל אישור לתרופה גנרית היא תקושש כמה לירות מהעניין. מיילן חייבת את האישור כדי לנסות ולעמוד ביעד ה 6$ למניה בשנה הקרובה. במחיר 41$ זה אומר מכפיל 7 קדימה, על ביזנס גנרי בעיקר. לא יקר. יש להם אפיפן שהם בעצמם החלו לשווק גירסה גנרית שלו ובעתיד גם טבע תשיק גירסה כזו.

צחוק צחוק, אבל גם המתחרה טבע מתעניינת בתוצאות כי ל-טבע יש טונות מניות מיילן שצריך להפטר מהן  , בהפסד כמובן, אבל עדיף בהפסד מופחת אם מניית myl תתרומם. ככה סתם אולי לא היו מוכרים בלוקים בנייר כי הוא לא יקר במיוחד אבל מה לעשות שיש חובות לשלם? 
מסתבר שגם לאבוט יש סטוק מניות מיילן להפטר ממנו 

מיילן לא מפנקת את משקיעיה עם דיבידנד בכלל בכלל , מה שאומר ש-טבע ואבוט לא רואות שום כלום מהנכס הזה בפורטפוליו הזה שלהן. 

יחסית למיילן טבע זה זהב. בשבוע הבא מגיעים ל fda כדי לסגור עניין על התרופה להנטינגטון. תרופה אינובטיבית, לא גנרית כמו מיילן היום. בגנריקה יש לטבע 300 תרופות בפייפליין (אולם רובן קטנות, וכנראה רק בודדות כאלה גדולות).
לא לשכוח גם פייפליין אינובטיבי נוסף של טבע. יש גם דיבידנד מפנק מפנק של 4% שמנמנים  
זה שטבע נסחרת באותו מכפיל קדימה בערך זה כשל שוק לדעתי. בבחירה בין מיילן לטבע חד וחלק אני לוקח טבע. מה השאלה בכלל. זה מכבי ת"א מול הפועל כ"ס. 

מחזיק ולא ממליץ
לצפיה ב-'fomx נכשלה ב fda'
fomx נכשלה ב fda
27/03/2017 | 17:30
3
38
הביוטק הישראלי הקטן חוטף 40% למטה, לש"ש של 200M$.
יש להם 130M$ בקופה, אחרי גיוסים של 170. יש להם מזל שגייסו הרבה כסף כשאפשר היה, כי כנראה עכשיו זה יהיה בלתי אפשרי מבחינתם.

לצפיה ב-'ככה נראה כשלון בניסוי'
ככה נראה כשלון בניסוי
27/03/2017 | 17:37
1
36
תזכורת לתרופת המיגרנה של טבע, שיכולה לגרום הרבה מיגרנות לבעלי המניות, ואף אחד לא יודע מה התוצאות בשלב הזה.
לצפיה ב-'צודק, משקיעי aldr מוכנים לקחת את הסיכון '
צודק, משקיעי aldr מוכנים לקחת את הסיכון
27/03/2017 | 18:41
32
שתרופה מהפכנית למיגרנה תכשל ואז פוף, הלכו להם מיליארד דולר.

מה שכן אתה אולי יכול לאמר שגם משקיעי aldr האופטימים מתחילים להפנים שהתרופה, אבוי, עלולה לא לקבל אישור, ולכן הנייר נמצא במגמה יורדת בתקופה האחרונה.
בכ"ז מיליארד דולר לא הולך ברגל, אז אין דבר כזה לא לקבל אישור וגם זה לא מספיק - צריך גם אחלה אחלה מכירות. כל דבר פחות מזה והנייר חוטף הסתערות שורטיסטים של חצי וולסטריט
לצפיה ב-'ומנגד סלקט ביו (apop) מודיעה על הצלחה מסויימת בניסוי ראשוני'
ומנגד סלקט ביו (apop) מודיעה על הצלחה מסויימת בניסוי ראשוני
27/03/2017 | 18:16
32
המנכ"ל מתבכיין בראיון כמה קשוחים המשקיעים פה בת"א, שלא מוכנים לפנק את החברה עם שווים ראויים, לשיטתו.
נו נו, אמנם מדובר בהישג שראוי לברכות ומחמאות אך מדובר בתחילת תחילתם של הניסויים הקליניים, חולה ראשון ב phase 1, בישראל. יש עוד לעבור ניסוי שלב 2 ושלב 3, בארה"ב, עם הרבה חולים, ומניסיונה של גמידה סל, שכבר ביצעה ניסויים מתקדמים בטיפול תאי גזע, כולנו למדנו כי אלו אורכים שנים, וגם עולים לא מעט כסף (ובסוף גם אף אחד לא מבטיח לנו שהטיפול יאושר ושאפשר יהיה למכור דולר שחוק אחד)

שווי של 180 מיליון שקלים לביוטק שעדיין רחוק מאד מאד מאישור הרשויות, וכל שכן מכירות, הוא שווי די מכובד.

לא אוהב את הבכיינות שלו.
כאשר מביאים קבלות הנייר מגיב. המשקיעים רוצים קבלות, לא תרוצים כמו הכביש אשם, הגשם אשם, הכלב אכל לי את המחברת.
לצפיה ב-'קרה משהו באפריקה שהאגחים חוטפים חמישיה? '
קרה משהו באפריקה שהאגחים חוטפים חמישיה?
27/03/2017 | 15:44
2
72
לצפיה ב-'כתבה בדהמרקר שהמצב גרוע'
כתבה בדהמרקר שהמצב גרוע
27/03/2017 | 16:21
1
91
לצפיה ב-'תודה '
תודה
27/03/2017 | 16:43
60
אין שום דבר קדוש בנכס כזה או אחר, ואם על נכס מסויים נקבל מחיר ממש ממש טוב אז לי כנושה לא מפריע שיממשו אותו ויפרעו חלק מהחוב כלפינו.

אפשרות אחרת היא להמיר את החוב (אגחי אפריקה) בנכסים (מניות החברות הבנות). אם ההצעות שנקבל תהיינה נמוכות מדי אז זו גם אופציה שניתן לשקול אותה.
יש לנו 2 נכסים טובים מאד: אפריקה נכסים ואפריקה מגורים. לא בוער לנו למכור אותן במחירי חיסול. הכי נורא אנחנו ניקח אותן, בלי טובות של לבייב ואחרים.
לצפיה ב-'ייעוץ לגביי אלביט מערכות'
ייעוץ לגביי אלביט מערכות
26/03/2017 | 20:28
8
65
לחברי הפורום שלום. אני משקיע חדש בבורסה ואני עוקב אחר מניית אלביט מערכות.
ע"פ החדשות והדיווחים האחרונים שקראתי, החברה זכתה לאחרונה במספר חוזים חדשים בשווי של מליונים
ולפי הדוח שפורסם כעת הרווח הנקי של החברה גדל ביחס לשנה שעברה והחברה צומחת.
אך למרות הנתונים החיוביים מגמת המניה השתנתה ומחיר המנייה יורד בימים האחרונים גם בבורסת ת"א וגם בנסד"ק.

הודה לכם אם תוכל להאיר את עייני לסיבה אפשרית לירידות שאולי פספתי.
האם זה קשור לחלוקת הדיבידנד הקרובה באפריל?
לצפיה ב-'אלביט מערכות היא חברה מצויינת'
אלביט מערכות היא חברה מצויינת
26/03/2017 | 22:17
4
67
אולם אם תפתח את הגרף הרב שנתי שלה תראה את מהלך העליות המרשים שהיא עשתה בשנים האחרונות, כך שכיום היא כבר איננה זולה יותר, ולכן לא מפתיע שיש משקיעים המבקשים לממש רווחים.
הנייר נסחר במכפיל רווח 20, מכפיל הון 3, הדיבידנד די שדוף (אחוז וחצי).
זו חברה טובה אבל בשווי של 5 מיליארד דולר כבר יותר קשה לצמוח, ומכאן ההיסוס לגבי המניה.

לא רק היא יקרה. כל הסקטור כזה. העף מבט גם על בואינג (BA), לוקהיד מרטין (LMT), רייתאון (RTN), נורת'גרופ גרומן (NOC) ועוד. כולן חברות טובות. כשרשמתי עליה פעם היא היתה זולה יותר מהן.

אם הסקטור הבטחוני מעניין אותך אז בשוק המקומי ישנה חברה בטחונית קטנה בשם עשות אשקלון, שיכולה להיות מעניינת. אממה? אין מה להשוות מבחינת איכות לאלביט מערכות, אבל היא גם יותר זולה. את עיקר העסקים עכשיו הם עושים מהחלפת צי הנגמשים הצהל"י, מה שיספק להם עבודה לכמה שנים טובות. נחמד.
הנייר של עשות נסחר בש"ש 170 מלש"ח, פחות מהונו העצמי (230). מכפיל רווח נראה נמוך מאד (6) אבל זה קצת מטעה, כי בשנה שעברה היה רבעון חריג (Q4). אם ננכה אותו ובהנחה שהם מייצרים 10-15 מלש"ח שנתי נקי בשוטף הנייר נסחר במכפיל 10-17. זה לא חיניי חינם   (כל הסקטור עלה) אך לא יקר כמו אלביט מערכות.
הם עדיין לא פרסמו Q4 כך שבקרוב נוכל לבדוק שוב את תמחור הנייר.

מחזיק ולא ממליץ
לצפיה ב-'עשות חברה של עבריינים, זהירות שם ;)'
עשות חברה של עבריינים, זהירות שם ;)
26/03/2017 | 22:56
37
לצפיה ב-'הוא שאל על אלביט מערכות'
הוא שאל על אלביט מערכות
26/03/2017 | 23:36
1
50
ואתה DW מפמפם לו את עשות אשקלון שאתה מחזיק בה ?
לא רק שאתה לא מוחק הודעות פרסומת אתה משתמש בפורום לפמפם את המניות שלך כל הזמן.

לצפיה ב-'קרא שוב'
קרא שוב
27/03/2017 | 10:37
47
לדעתי אלביט מערכות חברה מצויינת, אך מנייתה כבר די יקרה. זו נראית לי תשובה לא רעה בשביל מי ששואל עליה ותוהה מדוע מנייתה ירדה בימים האחרונים.

בסקטור הבטחוני יש עוד מניות שאפשר להתעניין בהן. למשל עשות, שלדעתי עדיין שווה השקעה, אם כי אני מסייג זאת בתוצאות Q4 שעדיין לא פורסמו.

אתה יותר ממוזמן להשיב לשואל גם כן.
לצפיה ב-'עדכון עשות אשקלון'
עדכון עשות אשקלון
27/03/2017 | 16:22
31
הם פרסמו היום Q4. די על הפנים
הפסידו 9 מלש"ח ב Q4, כשאמנם יש תירוצים בסגנון מוצר פגום ללקוח, הכביש אשם הגשם אשם שער הדולר אשם הכלב אכל לי את המחברת , אבל שורה תחתונה? לא מוי כיף
זה מסביר למה הנייר נסחר מתחת להונו העצמי ולא פי 3 כמו אלביט מערכות האיכותית.

לפחות הם עדיין מרוויחים כסף בשנתי. לניירות ברשימת היתר זה לא תמיד מובן מאליו. נחמה די קטנה
לצפיה ב-'חברה טובה, מניה יקרה מדי'
חברה טובה, מניה יקרה מדי
27/03/2017 | 11:44
2
44
הטעות שלך היא טעות בסיסית בהשקעות,
זה לא משנה אם חברה היא טובה או רעה,
אם היא ריוחית או לא,
או היא צומחת או לא,
מה שמשנה זה מה המחיר שלה מול הביצועים,
ואלביט מניה יקרה, כדי להמשיך לעלות ,החברה צריכה לצמוח יותר ממה שהיא צומחת עכשיו.
המניה עלתה פי 4 ב5 שנים.
אין סיבה כרגע להחזיק את המניה, למרות שזאת חברה מצוינת.
לצפיה ב-'איך יודעים אם המניה יקרה ????????????'
איך יודעים אם המניה יקרה ????????????
27/03/2017 | 13:14
1
29
לצפיה ב-'בשביל זה צריך להבין בתמחור חברות'
בשביל זה צריך להבין בתמחור חברות
27/03/2017 | 13:17
35
יש כל מני דרכים לתמחר מניות , אבל הפשוטה בינהם היא השוואה למניות דומות, באותו תחום, על ידי השוואת מכפילים.
לצפיה ב-'קולפלנט מתחילה לשווק בטורקיה'
קולפלנט מתחילה לשווק בטורקיה
27/03/2017 | 15:53
25
הסכם שיווק ראשון בטורקיה למוצר לריפוי פצעים, די דרדל'ה בהתחלה, אבל זה צעד בכיוון הנכון לביוטקית הקטנה הזו. עכשיו היינו רוצים לראות עוד מדינות  

בתחילת היום קצת יותר התרגשו מהידיעה. עכשיו נרגע קצת.

מחזיק ולא ממליץ
לצפיה ב-'לוינשטן הנדסה- חשיפה לנדלן מניב'
לוינשטן הנדסה- חשיפה לנדלן מניב
27/03/2017 | 14:07
26
של הבת לוינ' נכסים דרך האמא לוינשטן הנדסה (או בשם המלא משולם לוינשטן הנדסה),
הנדסה צפויה לדווח על רווח של כ75% מהרווח של נכסים הרבעון כגודל אחזקתה (הבת שיערכה נכסים הרבעון והרוויחה נקי כ64 מ' שח) שזה כ48 מ' שח

כמו כן ללוינשטן הנדסה פעילות ייזום נדלן למגורים וזרוע פינוי בינוי כבונוס ובנוסף גם קצת נדלן מניב משלה ונסחרת בפחות מ0.8 על ההון (לפני הדוח שכאמור החברה תכיר ערך) תשואת הדיבידנד של החברה כ6%

מחזיק, לא המלצה 
לצפיה ב-'איך קונים תעודת סל שורט על בורסת לונדון ??????????'
איך קונים תעודת סל שורט על בורסת לונדון ??????????
27/03/2017 | 12:53
1
8
לצפיה ב-'אין כזאת בישראל או בארצות הברית'
אין כזאת בישראל או בארצות הברית
27/03/2017 | 13:15
27
אם אתה רוצה לקנות תעודת שורט על הפוטסי אתה צריך לקנות אותה בבורסה אירופאית, למשל בלונדון, דבר עם חדר העיסקות של הברוקר שלך.
מה שאתה אולי כן יכול לעשות זה למכור בשורט תעודת סל בארצות הברית על לונג פוטסי, וגם זה תלוי במערכת המסחר שלך.
לצפיה ב-'כמה שווה דסק"ש לאחר הדוח ? '
כמה שווה דסק"ש לאחר הדוח ?
26/03/2017 | 18:05
2
103
לפי הדוח של דסק"ש ההון העצמי 2306 מיליון
הסכום שיכנס מהאופציות 261 מיליון
סה"כ מניות ואופציות בדילול מלא 154 מיליון

יוצא שהמחיר למניה הנגזר מההון העצמי זהה כמעט לחלוטין למחיר המניה הנסחר בשוק.

מכאן נראה שהאטרקטיביות במניית דסק"ש נבלמה.

מה שעדיין מעניין  ולא מקבל ביטוי בתמחור המניה:

*פרמיות השליטה בחברות שנמצאות בכיוון חיובי וצפויות לחלק דבידנדים גם במהלך השנה

* אלרון שמהווה רק 10% מהתמחור של המניה כיום נכנסה לשנה קריטית שעלולה להציף ערך רב ומצד שני הסיכון לנפילת דסקש מכשלון בניסוי נמוך (כל אלרון מהווה 10% )

* עליית הערך של שופרסל משער 1370 ב 31.12.16 לשער 1700 כיום , מדובר ב 25% , כ 725 מיליון שח כאשר שדסק"ש מחזיקה ב 60% מהם .
כלומר  435 עליית ערך במניות שופרסל מיוחסות לדסק"ש ברבעון 1 2016 , מעניין האם ואיך יקבלו ביטוי ברבעון הקרוב ?

* החזרה לחלוקת דיבידנדים , זו הייתה יריית הפתיחה

לצפיה ב-'נכסים ובניין עשויה להגיע לאקזיט במגדל במנהטן'
נכסים ובניין עשויה להגיע לאקזיט במגדל במנהטן
26/03/2017 | 18:38
95
אבל לשם כך אלשטיין צריך לסיים בהצלחה את הסאגה של דמי התיווך המופקעים.
אם שני אלה יצליחו אז הנה לנו עוד מקור לאפסייד עתידי.
לצפיה ב-'האם כדאי לממש את האופציות?'
האם כדאי לממש את האופציות?
27/03/2017 | 00:20
60
לאור ההודעה על חלוקת דיבידנד, האם מישהו ערך חישוב בנוגע לכדאיות מימוש אופציות 5 ו-6 של דסק״ש, ואם כן - מה מועד המימוש האופטימלי?
לצפיה ב-'תזהרו מהסולידית הנוכלת'
תזהרו מהסולידית הנוכלת
26/03/2017 | 10:06
21
250

לצפיה ב-''
26/03/2017 | 10:16
49
לצפיה ב-'למה? זה הבלוג הכי מוצלח בישראל שנותן המון מידע על השקעות?'
למה? זה הבלוג הכי מוצלח בישראל שנותן המון מידע על השקעות?
26/03/2017 | 10:29
14
118
מומלץ ממש. אותי הוא לימד המון על השקעה בשוק ההון.
אני ועוד רבים וטובים עוקבים אחרי הבלוג הנפלא הזה ולומדים ממנו כל פעם משהו חדש.
לצפיה ב-'גם אותי לימד המון'
גם אותי לימד המון
26/03/2017 | 10:58
13
92
לא מבין למה מתעצבנים על הקישורים שלו
אין הרבה בלוגים בעברית שכתובים בצורה כל כך נגישה למי שמתחיל בתחום
לצפיה ב-'גם אותי הבלוג לימד המון. אחד הבלוגים הטובים בעברית על כלכלה'
גם אותי הבלוג לימד המון. אחד הבלוגים הטובים בעברית על כלכלה
26/03/2017 | 11:01
12
79
כלכלת בית, השקעות, ואורח חיים באופן כללי.

לצפיה ב-'בגלל זה לא מפריע לי קישור לשם מעת לעת'
בגלל זה לא מפריע לי קישור לשם מעת לעת
26/03/2017 | 11:23
11
70
לצפיה ב-'בדרך כלל גם הקישורים הם לפוסט ספציפי ולא לאתר הבית'
בדרך כלל גם הקישורים הם לפוסט ספציפי ולא לאתר הבית
26/03/2017 | 11:29
10
79
לא יודע איך הם בטוחים ב100 אחוז ששימי ברווז הוא הסולידית
אין להם אותו סגנון כתיבה בכלל , הוא יותר מגיע מbogle heads
והיא יותר מearly retirement extreme וגם Random Walk Down Wall Street

אני לא חושב שהיא בכלל בפורום הזה , אולי פעם פעמיים רשמה משהו לפני הרבה הרבה זמן
לצפיה ב-'יגאל אתה תמים כמו תינוק או שאתה טיפש , הברווז זאת הסולידית'
יגאל אתה תמים כמו תינוק או שאתה טיפש , הברווז זאת הסולידית
26/03/2017 | 11:45
9
108
אותו סגנון כתיבה.
כל הזמן הפניות וקידום לבלוג שלה.
הדגשות בצבע של הכתב , זאת התנהגות טיפוסית לבחורות.
ציטוטים של בוגל שהוא מאחד האהובים עלייה.
ועוד כל מיני ציטוטים מהבלוג שלה.
אי הכחשה שלה למרות שכמה פעמים כתבו שזאת היא , היא יכלה להכחיש ולא הכחישה.
להביא נתונים של כמות כניסות לפורום שלה את זה רק בעל אתר יעשה.
אף גולש נורמאלי לא יעשה דבר כזה ולא יחפש נתונים כאלה.
הקידום והפרסומות שלה פה זה הזוי , אף גולש לא יקדם ככה אתר אחר רק בעל האתר.
זאת היא ב -1000 אחוז !

לצפיה ב-'צריך לפנות להנהלת הפורומים בתפוז שיעשו לזה סוף.'
צריך לפנות להנהלת הפורומים בתפוז שיעשו לזה סוף.
26/03/2017 | 12:22
3
70
אם הם רוצים לפרסם, שישלמו.

לצפיה ב-'ואיך יחסמו אותה אם היא רושמת כאורחת?'
ואיך יחסמו אותה אם היא רושמת כאורחת?
26/03/2017 | 12:43
2
68
IP ושם אפשר לשנות בקלות
אפשר רק למחוק הודעות אחרי שנרשמו
אלא אם כן ייפתחו בתפוז מנגנון שמזהה מילות מפתח וקישורים מסויימים,ויודע למחוק אוטומטית לבד , אם זה אורחים , ואם זה לא אורח אפשר לחסום את המשתמש בהתחלה לכמה שעות-יום ואם ממשיך אז לצמיתות

איך יישלמו וייגבו את זה?
אם זה פרסומת בתוך פוסט בפורום ולא תמונה בחלק של הפרסומות,
הם צריכים לפתח מנגנון שאם זה מזהה פרסומת אז הוא לא ייפרסם אותה ישר,
אלא ישים אותה בצד ויישלח למי שרשם מייל עם כפתור לגביית כסף מpaypal או משהו,
ורק אז לפרסם את הפוסט,
בנוסף אותו מנגנון צריך לדעת למחוק את הפוסט אחרי חודש , אלא אם כן המפרסם ממשיך לשלם כל חודש אחרי זה

זה בהחלט דברים אפשריים לתפוז לעשות ,
אבל לעשות אותם כנראה יעלה לתפוז יותר מאשר אם ישאירו פה את הפרסומות בפוסטים כמו שהם עכשיו , זה יותר מידי כאב ראש להתעסק בזה
לצפיה ב-'שיאתרו את הכותב לפי IP וישלחו לו אזהרה מעו"ד בדואר רשום'
שיאתרו את הכותב לפי IP וישלחו לו אזהרה מעו"ד בדואר רשום
26/03/2017 | 13:23
1
44
על מנת שיפסיק את הספאם.
יש לתפוז מספיק כלים להתמודד עם זה.
לצפיה ב-'הבלוג של הסולידית מצויין'
הבלוג של הסולידית מצויין
26/03/2017 | 14:57
60
ומוסיף המון לכל מי שמבקר בו. גם אני מעכשיו אוסיף קישורים אליו כשהעניין רלוונטי.
תמיד יהיו   מקטרגים למינהם שבעצמם לא תורמים מאומה לדיוון ענייני ורק מתלוננים.
לצפיה ב-'חחח'
חחח
26/03/2017 | 12:33
55
ממתי יש פה רק גולשים נורמאלים?

שמע יש מצב שזה היא , ויש מצב שלא,
אני רק אמרתי שזה לא בטוח ב100%
לצפיה ב-'לדעתי זה לא הסולידית ,נראה אולי שהוא אחד מהחסידים'
לדעתי זה לא הסולידית ,נראה אולי שהוא אחד מהחסידים
26/03/2017 | 12:51
3
66
 גם אני למדתי שם המון ועדיין מבקר באתר שלה.

הפורום משקיעים  מעניין,ומומלץ בעיניי
לצפיה ב-'חסיד כל כך נלהב שבכל תגובה שם קישור לפוסט?'
חסיד כל כך נלהב שבכל תגובה שם קישור לפוסט?
26/03/2017 | 13:25
2
51
בחייך.
כאשר אתה אוהב מוצר של חברה, אתה טורח לפרסם אותו כל יום בכל פוסט?
לצפיה ב-'יש כאלה לפעמים'
יש כאלה לפעמים
26/03/2017 | 14:06
1
21
לצפיה ב-'יגאל אתה תמים כמו ילד.'
יגאל אתה תמים כמו ילד.
26/03/2017 | 14:41
24
לצפיה ב-'לא רק לא להיזהר מהסולידית אלא מומלץ לבקר בבלוג/פורום שלה'
לא רק לא להיזהר מהסולידית אלא מומלץ לבקר בבלוג/פורום שלה
26/03/2017 | 16:19
4
81
מידי פעם כדי ללמוד. יש מספר כותבים אצלה בפורום עם ידע עצום בהשקעות בשוק ההון ונדלן (למשל רוני אגא ו yevgeny) שאני כל הזמן לומד מהם איך לטייב ענייני מס בהשקעות וכו. מקור בלתי נדלה של מידע. מומלץ!
לצפיה ב-'אתה מוזמן להזמינם להשתתף גם כאן'
אתה מוזמן להזמינם להשתתף גם כאן
26/03/2017 | 18:34
3
31
לצפיה ב-'אתה לא מבין שזו פרסומת? מה נסגר פה אנשים?'
אתה לא מבין שזו פרסומת? מה נסגר פה אנשים?
26/03/2017 | 18:35
2
26
לצפיה ב-'למה פרסומת? הפנייה לתוכן מצויין ןמלמד וחינמי של הסולידית'
למה פרסומת? הפנייה לתוכן מצויין ןמלמד וחינמי של הסולידית
27/03/2017 | 08:08
1
18
לצפיה ב-'DW- נא תטפל בקרקס המתמשך הזה בפורום.'
DW- נא תטפל בקרקס המתמשך הזה בפורום.
27/03/2017 | 13:03
14
לצפיה ב-'חברה מעולה ואיכותית ביותר'
חברה מעולה ואיכותית ביותר
26/03/2017 | 12:49
42
אנשים מאוד מקצועיים יש בפנים , ממה שאני מכיר
יש לה נישה טובה , והיא די מובילה בתחומה
יש הרבה לקוחות שעובדים איתה

רק צריך שהמניה NVMI תיהיה זולה
נגיד מתחת ל15$
לצפיה ב-'פרופ' דרבסי מהאונ' העברית חשוד במידע פנים '
פרופ' דרבסי מהאונ' העברית חשוד במידע פנים
26/03/2017 | 11:55
3
65
באופן פלא מכר הפרופסור את הפוזיציה שלו במניית טבע - שזה נכס די סולידי שמשלם דיבידנד 4%, בהפסד כבד של 40-50%, ושם את כל הכסף (1.4M$ ! ) על מובילאיי - מניה סופר ספקולטיבית שנייה לפני האקזיט ומתחיל לממש רווח אחרי ההודעה.
הוא גם מכיר מקרוב בכירים במובילאיי וכמעט ולא מבצע טריידים בשוק.
זה אכן מריח חשוד. 

ולדמן היה יותר נועז מדרבסי - הוא התעסק עם אופציות קול על MBLY, שזה עוד יותר מסוכן. הוא כמובן הרוויח הון עתק מעיסקת האקזיט.

לצפיה ב-'עוד פרשת הונאה, שהפעם נחשפה ע"י הרשות לני"ע הישראלית '
עוד פרשת הונאה, שהפעם נחשפה ע"י הרשות לני"ע הישראלית
26/03/2017 | 12:23
54
סוחר דסק חו"ל מפסגות בשם מאור וקסלר חשוד בגניבה לחשבונו האישי, ולכן פוטר.

לצפיה ב-'איך טבע סולידית והוא הפסיד שם 50% ??'
איך טבע סולידית והוא הפסיד שם 50% ??
26/03/2017 | 16:02
1
29
לצפיה ב-'במחיר כפול היא פחות סולידית'
במחיר כפול היא פחות סולידית
26/03/2017 | 18:35
23
לצפיה ב-'אידיבי - הערות'
אידיבי - הערות
23/03/2017 | 11:03
3
184
1. הון החברה כמעט מיליארד ש"ח. מזומנים (כולל מהדיבידנד הצפוי ומכירת ישראייר) יספיקו עד לסוף 2018. לאור פרעונות מוקדמים של הלוואות ממוסדות בנקאיים ופרעונות במהלך 2017, לחברה יהיה רק חוב אגח החל מתחילת השנה הבאה.וכמובן, אין הערת עסק חי יותר.

2. המרת אופ דסק"ש 5+6 בעלות מימוש של 210 מיליון שח, ובהנחה הסבירה שרק חלק קטן מהציבור יממש את האופ שבידיו עד לאקס, תאפשר לאידיבי להנות מחלק משמעותי יותר מדיבידנד דסק"ש. כך או אחרת, הנטו הצפוי בתזרים צפוי לעמוד על כ-300 מיליון שח.

3.הכי חשוב, מה הלאה ?

הערכה:
א. מיזוג אידיבי - דסק"ש השנה כמתחייב מחוק הריכוזיות. מסתמן שהורדת שכבה רביעית כבר השנה (גב ים או ישפרו) מסובכת, ונכסים ובנין רמזה שהורדת שכבה מלמעלה פשוטה יותר.

ב. מכירת 50% מכלל ביטוח לכמצי'ינה . הפיקוח אולי יהיה רגוע יותר בשלב הראשון כל עוד השליטה לא עוברת לגמרי לידייים סיניות, ובתקווה שעד 12/19 הפיקוח יראה שהשד לא נורא כל כך, ואז תמכור אידיבי את יתרת אחזקותיה בכלל ביטוח לכמצ'יינה. המהלך ככל הנראה יחייב בקשת היתר שליטה מחודשת. לפי הביאור בדוחות הכספיים , יש מספר מצומצם של קונים פוטנצייאליים שהחברה מתקדמת עימם, אבל אני מניח שכולם סינים, והפיקוח יתקשה לאשר אותם.

לצפיה ב-'ראיון עם אלשטיין: בחרתי להביא 2 ציטוטים בענין כלל:'
ראיון עם אלשטיין: בחרתי להביא 2 ציטוטים בענין כלל:
22/03/2017 | 22:57
1
161
http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340...

ציטוט 1: "אנחנו עובדים עם בנק ההשקעות הגדול בעולם כדי למכור את כלל ביטוח. כבר קיבלנו הצעות גבוהות בהרבה משווי השוק שלה, אבל זה לא מספיק. יש דד־ליין למכירה, אבל הוא גורם לרוכשים שלא לרצות לשלם מחיר מלא אלא לחפש עסקה שווה יותר עבורם"
ציטוט 2: "ניסינו הכל כדי להגיע להסכמות עם המפקחת לגבי שינוי המתווה, וכשכל הצעותינו נדחו, שכרנו את ג'יי פי מורגן לבצע את הליך המכירה. הם הביאו אלטרנטיבה או שתיים, ואני מקווה שהרוכשים הללו ישיגו היתר מהרגולטור"

תובנות שלי: הלחץ למכור מצד סלינגר יביא לתמורה נמוכה ביחס למכירה במהלך עסקים רגיל (ללא סלינגר)
גם אם ימצאו רוכשים רציניים, יתכן שלא יאושרו ע"י סלינגר.

לצפיה ב-'אלשטיין'
אלשטיין
23/03/2017 | 07:40
134
ראה הציטטוטים במאיה. דיבידנד ענק מדסק"ש משולב עם מימוש האופציות. הצפת ערך אדירה יום טוב לכל המחזיקים.
לצפיה ב-'הערת עסק חי נמחקה באידיבי'
הערת עסק חי נמחקה באידיבי
26/03/2017 | 11:21
64

בהקשר זה מנכ"ל אלרון (elrnf) מציין כי 2017 הולכת להיות שנת ההכרעה - ככל הנראה עקב פרסום התוצאות של בריינסגייט ופוקרד, שאלו בעצם 2 כרטיסי לוטו.

מחזיק ולא ממליץ
לצפיה ב-'5 קרנות אג"ח חברות בסיכון גבוה המובילות בתשואה '
5 קרנות אג"ח חברות בסיכון גבוה המובילות בתשואה
26/03/2017 | 10:33
73
פרוט המידע על 5 קרנות אלו עם תשואה מתחילת השנה של: 3.1-5.0%,
לחץ על הקישור לקבלת המידע:
לצפיה ב-'הודעה חשובה למחזיקים במניית מיילן'
הודעה חשובה למחזיקים במניית מיילן
26/03/2017 | 10:12
1
56
לאור דיווחי מיילן על חקירה מטעם הרגולטור האמריקאי ולאור ירידות המניה מבוקשים בעלי מֲניות לצורך שמירה על זכויותיהם. לפרטים נוספים נא לפנות למייל : DOR123DORIֲ@WALLA.COM
לצפיה ב-'ושוב קשקושים של אוכל הנבלות! הגיע הזמן לחסום פרסומות!'
ושוב קשקושים של אוכל הנבלות! הגיע הזמן לחסום פרסומות!
26/03/2017 | 13:13
11
לצפיה ב-'למה דיבידנד בפריגו שולם לי בדולרים ?'
למה דיבידנד בפריגו שולם לי בדולרים ?
24/03/2017 | 18:55
1
63
החשבון שקלי, והמניות נקנו במסחר בארץ בשקלים.
לצפיה ב-'החברה קובעת איך משלמים, לפעמים זה בדולרים'
החברה קובעת איך משלמים, לפעמים זה בדולרים
26/03/2017 | 09:55
40
אני חושב שפורמולה גם כן שילמה פעם בדולרים

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
כרמל נפתלי משרד עו"ד
ראובן כהן- שמאות מקרקעין
ראובן כהן- שמאות מקרקעין
Only Numbers
Only Numbers

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה