לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום בורסה ושוק ההון

פורום בורסה ושוק ההון נועד לתת מענה לצורך של משקיעים להחליף דעות ולהעשיר איש את רעהו (אישה את רעותה וכיו"ב).הפורום מאפשר לשאול שאלות בנושא שוק ההון ואם מתמזל המזל גם תשובות יהיו אין להתייחס להודעות בפורום כהמלצה כלשהי ובוודאי שאין לסחור בניירות ערך לפי הודעות בפורום, זיכרו אין ארוחות חינם.מטבע (לא המלצה על TEVA ) הדברים יש בפורום "אוטוריטות" שצברו הערכה עם הזמן, למרות זאת אין להתייחס להודעות של כותבים אלה כתורה מסיני (לא המלצה על סיני).מסחר באופציות מעו"ף או עיסקאות מטבע מתוחכמות- רובן ככולן יסתיימו בהפסד למשקיע- ראו הוזהרתם.הכותבים בפורום מונעים בדרך כלל ממניעים אישיים ועשוי להיות להם, כולם או חלקם, עניין אישי במניות המוזכרות על ידם לכן זכרו שחלק מהדברים נאמרים מ"הפוזיציה".בהצלחה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בורסה ושוק ההון

פורום בורסה ושוק ההון נועד לתת מענה לצורך של משקיעים להחליף דעות ולהעשיר איש את רעהו (אישה את רעותה וכיו"ב).הפורום מאפשר לשאול שאלות בנושא שוק ההון ואם מתמזל המזל גם תשובות יהיו אין להתייחס להודעות בפורום כהמלצה כלשהי ובוודאי שאין לסחור בניירות ערך לפי הודעות בפורום, זיכרו אין ארוחות חינם.מטבע (לא המלצה על TEVA ) הדברים יש בפורום "אוטוריטות" שצברו הערכה עם הזמן, למרות זאת אין להתייחס להודעות של כותבים אלה כתורה מסיני (לא המלצה על סיני).מסחר באופציות מעו"ף או עיסקאות מטבע מתוחכמות- רובן ככולן יסתיימו בהפסד למשקיע- ראו הוזהרתם.הכותבים בפורום מונעים בדרך כלל ממניעים אישיים ועשוי להיות להם, כולם או חלקם, עניין אישי במניות המוזכרות על ידם לכן זכרו שחלק מהדברים נאמרים מ"הפוזיציה".בהצלחה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'אז googl מתחת למכירה שלי ב 953 '
אז googl מתחת למכירה שלי ב 953
28/06/2017 | 08:39
4
35
אתמול נפלה ל 948 ובצדק אחרי הקנס ב 2וחצי מיליארד שחטפה
ויש עוד בהנחה שכל ה faang יחטפו.
מנגד וולמרט מתקנת כמו נדנדה מול אמזון על שוק הקמעונאות
- קניתי את שתיהן.

לצפיה ב-'בסוף תבין שעדיף מדד ולא לנסות לתזמן מניות.'
בסוף תבין שעדיף מדד ולא לנסות לתזמן מניות.
28/06/2017 | 13:15
3
37
זה לוקח זמן, אבל בסוף כולם מבינים את זה.
לצפיה ב-'אתה מעדיף שאחרים יקבעו לך את הרכב המדד ? '
אתה מעדיף שאחרים יקבעו לך את הרכב המדד ?
28/06/2017 | 14:51
2
19
כולם גם יכתבו בכוכביות - זה הראש של הממוצע הטיפוסי - חסר זהות.
אם כולם היו מבינים את זה לא היה מסחר כי מישהו הרי מרכיב את המדד
אתה גם בסוף לא תבין ועוד אלף פעם: אם אתה שואף להיות ממוצע -
בסוף תידפק עם תשואה שלך קרן פנסיה (אז מה לך לחפש בפורום בורסה?) 
ברור שצריך לתזמן מניות/מדדים אחרת אין לך מה לחפש בשוק ההון
כל תיק מניות הוא סוג של מדד - שהמשקיע בוחר לתשואה שהוא מצפה.
אם תבחר בחבילת אג"ח תקבל את התשואה הנגזרת מהם
אתה גם בסוף לא תבין שאין משמעות  למדד בלי לציין איזה מדד
אין לכך כל משמעות - ככל שהמדד כולל יותר הרווח שלך קטן בהתאם.
עודף פיזור מוסיף הפסדים ומוריד יותר משמוסיף לתשואה.

לצפיה ב-'בבל"ת. כולם יודעים שאין תחליף אמיתי להשקעה במדד (VT).'
בבל"ת. כולם יודעים שאין תחליף אמיתי להשקעה במדד (VT).
28/06/2017 | 16:16
1
4
לצפיה ב-'ללוזרים נשמע לא אמיתי להרויח אגב שקל עדיף על הדולר '
ללוזרים נשמע לא אמיתי להרויח אגב שקל עדיף על הדולר
28/06/2017 | 16:20
5
לפחות היית קונה vt שקלי
לצפיה ב-'יגאל מה כיוון השוק?'
יגאל מה כיוון השוק?
28/06/2017 | 13:13
8
לצפיה ב-'פיבונאצ'י Fibonacci Retracement'
פיבונאצ'י Fibonacci Retracement
27/06/2017 | 13:30
3
68
תהנו - פיבונאצ'י Fibonacci Retracement

מטרת המידע המועבר בדף זה או בכל דרך אחרת ("המידע") הינו למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש במערכות המסחר בפרט. מובהר בזאת כי אבי פולק החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה. התשואות המוצגות במייל זה הינן לפני ניכוי מס כמתבקש בחוק ולפני ניכוי עמלות מסחר. המידע הנ"ל אינו מהווה המלצה, ייעוץ או שיווק המתחשבים בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין במידע על תשואות שהושגו בעבר כדי להצביע על תשואות שתושגנה בעתיד.
לצפיה ב-'וודו'
וודו
27/06/2017 | 14:09
1
30
לצפיה ב-''
27/06/2017 | 15:34
8
לצפיה ב-'במכללה שלי אני מלמד השקעת גבעולי קולורבי'
במכללה שלי אני מלמד השקעת גבעולי קולורבי
28/06/2017 | 12:31
20
שיטה שפיתחתי ומראה קולרציה גבוהה של מניות צמיחה לצמיחת גבעולי קולורבי בשפלה (לא כולל עמק האלה). 

לצפיה ב-'תעודת סל על סייבר לא מפסיקה לרדת בזמן שהמניות טסות '
תעודת סל על סייבר לא מפסיקה לרדת בזמן שהמניות טסות
28/06/2017 | 10:43
1
22
למישהו יש הסבר למה תכלית סייבר צוללת כל יום 1.5%

בזמן שמניות הסייבר (בעיקר אחרי המתקפה האחרונה) עולות כל הזמן

לא צריכה להיות קורולציה מסויימת ?

לצפיה ב-'HXR'
HXR
28/06/2017 | 11:13
20
בתעודה של הראל, כדוגמא, נכס הבסיס הוא HXR
ולכן כדאי לבחון מה המדד עשה בתוספת תנועת הדולר - ואז להבין למה התעודה מתנהגת כפי שהיא מתנהגת.
=> זה נכון לכל מכשיר עוקב
לצפיה ב-'בואינג מציגה בסלון האוירי בפריס (בהקשר גילת)'
בואינג מציגה בסלון האוירי בפריס (בהקשר גילת)
23/06/2017 | 16:11
9
81
שימו לב לבליטה הקטנה בגג של המטוס. אני חושב שזו האנטנה. 
http://www.themarker.com/consumer/tourism/1.4191603
גם בסרטון מספרים לנו שהמטוס החדש יכיל wifi מהיר.  

למי שלא מבין - זה אומר שבעתיד תוכלו לגלוש בסמארטפון שלכם במטוס בדיוק כמו בחיי ביום יום. אם אתכם זה לא מעניין אז שאלו את הילדים שלכם אם זה מעניין אותם...
עוד כמה שנים לא תבינו איך פעם טסנו בלי שירות מתבקש כזה.
זה החלום שגילת מציעה למשקיעים: wifi במטוסים.

מה שבואינג בעצם אומרת זה שבעתיד יהיו עוד יותר מטוסים (רק קטנים יותר), כלומר יותר פלטפורמות, ועוד יותר הזמנות לספקי ציוד תקשורת לויינית כמו גילת.
אפשר ללמוד על הנושא גם דרך gogo, שזה אינטגרטור אמריקאי שיספק לחברות התעופה בכל העולם את היכולת הזו להציע שירותי wifi על המטוס, ואת הציוד, האלקטרוניקה המתקדמת, אלה יקנו מגילת.
בגלל זה פימי נמצאים בנייר.
עוד סרטון, הפעם עם ה 737 החדש הקטן וה 787 החדש הגדול:
בכל המטוסים החדשים כנראה יציעו את השירות המתבקש הזה, מה שאומר צמיחה חזקה בעתיד אצל גילת ו gogo.

הנ"ל איננה המלצה לפעילות בני"ע, הכותב מחזיק בני"ע גילת (gilt)
לצפיה ב-'וואו לא מחקו את הגילת גנבים האלה?'
וואו לא מחקו את הגילת גנבים האלה?
24/06/2017 | 02:00
8
67
חברה פח אשפה או ליתר דיוק המיץ של הזבל
4.38 לחלק ל-20 זה המחיר
וכל 20 מניות הפכו להיות מניה אחת
סליחה אבל שומר כספו יברח מדברים כאלה

והגרף יעיד שכתבתי דברי אמת
לצפיה ב-'אגב הבליטה הקטנה בגב המטוס זה העוקץ של הנדל והעקרב'
אגב הבליטה הקטנה בגב המטוס זה העוקץ של הנדל והעקרב
24/06/2017 | 02:07
58
אני ממש לא מבין למה הבאת את הדבר הזה
אתה הרי יודע בוודאות שמדובר בתחמנים
שיודעים לזרוק הודעות מכאן ועד לסוף העולם

הייתי כבר בטוח שמחקו את החולרה הזו
לצפיה ב-''
24/06/2017 | 10:27
21
לצפיה ב-''
24/06/2017 | 10:35
9
לצפיה ב-'אתה מוכן לפרט ? למה מדובר בגנבים ?'
אתה מוכן לפרט ? למה מדובר בגנבים ?
24/06/2017 | 15:01
17
לצפיה ב-'זוית ראיה אחרת ברשותך...'
זוית ראיה אחרת ברשותך...
25/06/2017 | 11:21
3
55
הנייר של gilt מסתובב בשנים האחרונות בין 3$ ל 6$. כיום בערך באמצע הטווח הזה.

מי שנכווה בנייר בעבר הרחוק כנראה החזיק באחת משתי התקופות: תקופה אחת בה היו אמורים לקנות אותם לפי 11-12$, או בבועת הדוט-קום בשנת 2000.
אני החזקתי בראשונה (הצעת הרכש), וחטפתי פליק הגון בטוסיק כך שלא תוכל לטעון שאני מי יודע מה מחבב אותם כמו את teva למשל, בה עשיתי כמה וכמה טריידים רב שנתיים מוצלחים בעשור האחרון. בדיעבד אלה שביטלו את העיסקה (מבטח שמיר) די צדקו, מנקודת המבט והאינטרס האישי שלהם. ליבי ליבי למשקיעים (כאמור אני אחד מהם )

תראה. מדובר בהייטק וזה סקטור שיותר טוב בסיפורים וחלומות מאשר להיות פרות מזומנים כמו נדלן מניב. גם ביוטק אגב. כך שלא כ"כ הוגן להשוותם לעזריאלי, מליסרון או גזית גלוב  אלא לסקטור.
בליגה של gilt תוכל למצוא ישראליות אחרות מתחום ההייטק, כגון crnt, rdwr, audc ולאחרונה... frsx. גם האחרונות לא מי יודע מה זהרו בשנים האחרונות (חברת תוכנה בשם spns דווקא כן, ולכן השוק אכן יותר אוהב ומעריך אותה מאשר החבורה הזו, מה שמגיע? מגיע), וכולן, אבל כולן כולל כולן, נסחרו הרבה הרבה יותר ביוקר בבועת הדוט-קום בשנת 2000.
אז מה? בגלל שפעם פעם, לפני 17 שנה, חטפנו זפטה הגונה, אז לא ניגע יותר בניירות הללו?
יש כיום הלא המון משקיעים שלא היו בכלל בשוק לפני 17 שנה. זה באמת פרה-היסטוריה.

עכשיו נגיד שאני נותן לך היום 200-300M$ לקנות איזושהי חברת הייטק ישראלית עם סיפורים יפים. מה אתה מעדיף לקנות? 1 גילת או 1 פורסייט?
גילת מביאה לך קבלות על יכולת מכירות בהיקף מיליארד שקל (נכון, חלק זו פעילות היסטורית פחות מעניינת, אבל עדיין, פועלים בעולם ומצליחים לסגור עסקאות ולמכור). השנייה - פורסייט, לא מכרה מערכת אחת. לא מכרה שקל. כל שכן אי פעם הרוויחה משהו.
שתיהן מציגות לך מערכת הייטק מתקדמת, מבוססת פיתוח צבאי, שאמורה לייצר צמיחה עתידית מרשימה. באמת חזית הטכנולוגיה, כך ש"החפיר הטכנולוגי" די גבוה. בשתיהן.
גילת מביאה לך בשנה החולפת חוזים ראשוניים והסכמי שת"פ, ובסרטון הנ"ל אתה מתחיל לראות שעל הפלטפורמה העתידית (בואינג, איירבאס) אכן הטכנולוגיה הזו הולכת להכנס. זה לא רק סיפורים ונפנופי ידיים שלהם (שזה לגיטימי מצד כל חברת הייטק, אבל אנחנו משקיעים פחדנים ורוצים לעשות וידוי הריגה בעזרת עוד צדדים לסיפור היפה שהן מספרות לנו, ולכולן יש סיפור צמיחה יפה). התעשייה לגמרי הולכת לכיוון הזה, כך שהשאלה היא איזה נתח שוק תתפוס גילת.
ומה פורסייט מביאה לך בשביל ה 200M$ שלך? אההה. עשו פיילוט עם חברת רכב סינית עלומה. חברה אחרת הרגע נקנתה ע"י אינטל, כך שאם קודם פורסייט התיימרה להתמודד מול  חברה ישראלית קטנה (עם כל הכבוד) הרי שעכשיו היא מנסה להלחם ב Intel Inside. נו נו, צריך להיות משקיע די אמיץ כדי לסכן את הכסף הפרטי שלך על דבר כזה. אני מודה שאני לא כזה אמיץ. משקיעי הדוט-קום יכולים לספר לך מצויין מה קורה למשקיעים אמיצים מדי...
בהקבלה - בוא נאמר שאם מול גילת היתה עומדת לוקהיד מרטין? אז הייתי יותר חושש.
הלאה. גילת מדווחת לך 4 פעמים בשנה, כפי שמתבקש ומצופה מחברה ציבורית בשווי מאות מיליוני שקלים. ופורסייט? אההה, ירדו לפעמיים בשנה, כי למה לבלבל לך את הראש עם לעדכן אותך מה קורה בעסק שלך? טוב, תבין אותם. אתה יודע כמה זה קשה לפרסם דוח אחד עם 0 בשורה העליונה ודוח אחר, שונה לגמרי, עם עוד 0 בשורה העליונה? נורא קשה. כל ההבדל זה כמה כסף שרפו לך בשורה התחתונה.

עכשיו תגיד לי אתה, כשורטיסט מדופלם, מה נראה לך יותר מעניין לשורט (שתיהן דואליות, כך שאתה יכול לשרטט בקליק בכיף ) ומה יש יותר סיכוי שייצר לך ערך עתידי בלונג?

אני את הכסף שלי (כסף בסיכון! הייטק זה סקטור מסוכן) שם על gilt. לא על frsx.
ל frsx יש סיכוי לא רע לשחזר את מה שקרה ל gilt/rdwr/crnt/ctch/audc וכו - שמות שאתה בטח זוכר מבועת שנת 2000 העליזה. אחלה קנדידט לשורט.
פתח את הגרף ההיסטורי של gilt משנת 2000 כדי לראות איזה יופי של שורט אתה יכול לעשות ב frsx. סיפורים? כמו חול, אבל בסופו של דבר? המשקיעים נמחקו לאבק
לצפיה ב-'במקרה ראיתי את הכתבה הזו היום'
במקרה ראיתי את הכתבה הזו היום
25/06/2017 | 15:14
37
אינטל אכן מתכוונת למתג את עצמה עם Intel Inside בתוך הרכבים. טוב, זו לא היתה כזו חוכמה גדולה לנחש שהם ישתמשו בסלוגן הזה. כולם יודעים שהוא די מוצלח
הם גם קנו עוד כמה חברות הייטק, בסכומים גבוהים, והם ביחד עם דלפי (שחקן גדול בתחום הרכב) מתכוונים להציע לחברות הרכב פתרונות.

בררר, פחד אלוהים להתמודד מול גורילה כזה וזה עוד אם אתה שחקן גדול בעולם. פורסייט (frsx) כאמור עדיין לא הצליחה למכור אפילו לא ליצרן רכב אחד מסכן בעולם, ונסחרת כיום בשוק בשווי מפולפל כמעט כמו גילת.

לדעתי צריך להיות משקיע אמיץ מאד כדי להמשיך ולהחזיק frsx בכזה תמחור עשיר.
הצ'אנס היחיד שלהם להצדיק את התימחור זה אקזיט, אבל כמה שחקנים כבר ירצו ללכת ראש בראש נגד אינטל?
הלא גם אם יתנו לגוגל את פורסייט בחינם (וימחקו לחלוטין את בעלי המניות ) אז עדיין זה יהיה מהלך די נועז מצידה של גוגל, אז לשלם עוד פרמיה על השווי המפולפל הנוכחי? נו נו. צריך להיות די אופטימי כדי להאמין בזה.
לצפיה ב-'DW אתה הרי יודע שאני לא אוהב אותך'
DW אתה הרי יודע שאני לא אוהב אותך
27/06/2017 | 19:20
1
37

אני הרי חולה עליך ואוהב לקרוא מה אתה כותב
לא פעם אמרתי שהרבה אמהות היום רוצות
להתברך בילד כמוך

איפה הבעיה שלי איתך 

אני לא רוצה שחס וחלילה מישהו ישים כסף
ויפסיד על הזבל הזה כסף
תגיד אתה סופר כמה פעמים הם יורדים כמו אבן
אין מצב זה מניה שכל עליה סופה להימוג
אני מעדיף שתדסקס דברים אחרים
חבל על הכסף של הילדים כאן ולא בא לי
לשמוע שאנשים הפסידו
תראה במה אני מתעסק וזה לא מניות ששחקן
איזוטרי שכמוני מסוגל להזיז משהו

מגהצות תפתח גרף תראה הפוך יעני מתחיל
למטה ועולה למעלה

אני נותן צאנס למי שאני חושב שיעשו מהלך חוזר
קח תראה את השיקצה מגרמניה  אז נכון שקצת
סבלתי בהתחלה אבל עכשיו היא נותנת פייט טוב
לשורטים
גוגל למשל חטפה חתיכת קנס ובצדק מהאיחוד האירופי
אבל אני מתכוון להגדיל פוזיציה אין לי בעיה שתרד

ראית מה עשתה לנו המקדחה מתחילת שנה שעברה?
עלתה יפה ובצדק ויש סיבות להמשיך איתה
הזקנה מעל 30? אני איתה במיטה קונה מוכר
לסרוגין זה גם טיפול בפוזיציה
אני לא חייב  להיות מול מסך אני משאיר הוראות
והולך לעיסוקים שלי  יש עוד חיים חוץ מבורסה

להלן גרף מקדחה

גרף שיקצ'ה רב שנתי

והמגהצת "המשעממת" ויש לה עוד כמה חברות
שאנחנו עושים שלישיות  
תאמין תבוא תהנה גם אתה

לצפיה ב-'visa, מכפיל רווח 48, דיבידנד 0.7% ??? '
visa, מכפיל רווח 48, דיבידנד 0.7% ???
28/06/2017 | 08:39
25
למה נראה לך שאשקיע בדבר כזה? (אני לא מתעניין בדייטרייד קצרצר אלא אם אני שם כסף אז אני מוכן לשבת לאורך זמן)
כמו כלום הנייר יכול לרדת תרחיש תיקון כללי בשווקים.

אם חברות כרטיסי אשראי מעניינות אותך, ונראה לך שהן שוות מכפילים כאלה, אז הנה רעיון חילופי - תוכל להתעניין במניות פועלים, לאומי ודיסקונט. לבנקים האלה יש חברות אשראי בבטן ובמוקדם או במאוחר ינפיקו אותן (כשהבנקים קצת מתבכיינים על כך שמכריחים אותם למכור בניגוד לרצונם אבל לדעתי זה בעיקר טקטיקה של מו"מ על המחיר, הפועלים צריך להיות מטומטם לא למכור את ישראכרט למי שיסכים לשלם לו מכפיל 48, ללאומי יש את לאומיכארד ולדיסקונט יש את ויזה כאל).
החברות הללו הן מכונת מזומנים, שהשוק לגמרי יאהב, יופי של נייר ת"א125, אבל אני צנצנת אם מישהו יסכים לשלם על ישראכרט מכפיל 48 ואפילו חצי מזה.
במכפיל 10 ודיבידנד נחמד של 2-4% הן תתקבלנה בברכה בשוק.

אם בכ"ז רוצים לסנגר על הנייר אז אני רואה שצפויה צמיחה חזקה (מה שלא כ"כ אפשר לאמר על החברות המקומיות כי ישראל זה אי, בעוד ויזה יכולה לצמוח אולי גם בהודו וסין?) כך שמכפיל הרווח העתידי הוא 24 "בלבד". ועדיין... אפילו חברות הייטק אצלנו לא תמיד מקבלות מכפילים כאלה. זה ממש יקר. חברה טובה, אין ספק, אבל מתומחרת לא זול בכלל בכלל.
לך כטריידר זה אולי פחות מפריע, אולם כהשקעה לטווח ארוך? בעיה. לדעתי אפשר יהיה להשיג אותה מתישהו בשנה-שנתיים הקרובות במחיר נמוך מ 95$
לצפיה ב-'טבע - מהי הסיבה שלקחו את הדיבידנד שכבר חולק ?'
טבע - מהי הסיבה שלקחו את הדיבידנד שכבר חולק ?
27/06/2017 | 17:16
2
71
לפני כמה ימים נכנס הדיבידנד ולקחו אותו בחזרה
לצפיה ב-'ביקשתי מהם לבטל את הדוידנד כדי'
ביקשתי מהם לבטל את הדוידנד כדי
27/06/2017 | 19:28
67
שאני יחזור לסחור איתה בבורסה
זה ההסכם שעשיתי איתם

לצפיה ב-'גם לי זה קורה די הרבה'
גם לי זה קורה די הרבה
27/06/2017 | 20:10
64
בדרך כלל זה קורה כי יש טעות קטנה בחישוב. הם יתקנו הטעות ויחזירו לך הכסף עם סכום קצת שונה בכמה אגורות אחרי הנקודה...
לצפיה ב-'טבע נכשלת בניסוי שלב 2 בתרופה עתידית לכאב'
טבע נכשלת בניסוי שלב 2 בתרופה עתידית לכאב
27/06/2017 | 16:40
56
מה לעשות? לא כל יום בינגו. 

טבע ו xenon (טיקר xene) מדווחות על כישלון בתרופה עתידית לכאב, שהיתה בניסוי בשלב ביניים (שלב 2). זה חלק מהפייפליין האינובטיבי העתידי של טבע ולכן זה מצער, אבל זה מה יש בתחום הפיתוח האינובטיבי. לא כל שני וחמישי מצליחים כמו בהנטינגטון ובמיגרנה (אפילו להפך, יש יותר סיכוי להכשל מלהצליח). חיים קשים 
נקווה שכן יצליחו בדיסקינזיה (מגיעים ל fda, שלב 3, בעוד חודשיים)  כי אלה אמורים להיות מנועי צמיחה עתידיים של הפירמה שאמורים להרים לנו את הנייר הכבד.

xene, שזה ביוטק קטנטן (ש"ש 70M$), כמובן חוטף עכשיו בומבה בנאסדק 
לא אישי נגדם. גם kmda חטפה לפני כמה ימים כשנכשלה בניסוי (כשאצלה זה היה ניסוי מתקדם, שלב 3, ולכן יותר מאכזב)
בגרף של xene אפשר לראות עוד זבנג שחטפה, לפני כמה חודשים. גם זה קרה בגלל כשלון בניסוי, בתרופה ל-אקנה (פצעי בגרות). לא מקנא במשקיעי הביוטק הקטנטן, שחטפו השנה 2 זפטות הגונות  כך שבציניות אפשר לאמר שלא רק ישראליות קטנות יודעות לפשל ב money time 

אצל טבע זה בכ"ז רק תרופה אחת, בשלב ביניים, מתוך כלל הפייפליין העתידי, לטווח הארוך.
עדיין. פאק זה פאק  כשמגיע לפרגן? מפרגנים  אבל כשנכשלים? מה לעשות, כיף זה לא 

לצפיה ב-'מבקש סיוע - שאלון העדפות בנושא השקעות'
מבקש סיוע - שאלון העדפות בנושא השקעות
26/06/2017 | 18:18
1
58
שאלון אנונימי!!! 5 ד' בלבד!!! קורס אחרון לתואר!!!

https://goo.gl/forms/LwJGS9l8kcqhixmh1

לצפיה ב-'עדין חסר לי כמה תצפיות...'
עדין חסר לי כמה תצפיות...
27/06/2017 | 16:30
29
תודה רבה לאלה שנענו לבקשה!!!
עדין חסר לי כמה תצפיות... עוד מאמץ קטן?!
לצפיה ב-'רודשואו של מירלנד '
רודשואו של מירלנד
27/06/2017 | 16:05
47
לקראת ההנפקה הקרובה מירלנד עורכת רוד שואו ומחר תהיה להם מצגת אליה חשבתי ללכת. למישהו יש שאלה מעניינת שהיה רוצה שאנסה לשאול אותם?

לצפיה ב-'על הבעייתיות בדיווח פעמיים בשנה '
על הבעייתיות בדיווח פעמיים בשנה
27/06/2017 | 15:39
49
רו"ח אבישי עובדיה מגלובס כותב על הבעייתיות כאשר חברה ציבורית מפרסמת דוחותיה רק פעמיים בשנה, במקום 4.
המקרה שהוא מציג הוא של קדימהסטם, חברת ביו זעירה, במצב פיננסי מדאיג.

לצפיה ב-'אידיבי - ניתוח מקיף והערכה בקובץ המצ"ב'
אידיבי - ניתוח מקיף והערכה בקובץ המצ"ב
24/06/2017 | 13:31
10
162
לצפיה ב-'תודה רבה. ניתוח מעולה'
תודה רבה. ניתוח מעולה
25/06/2017 | 07:45
66
לצפיה ב-''
25/06/2017 | 12:34
21
לצפיה ב-'יפה '
יפה
25/06/2017 | 16:59
77
מניית דסק"ש עשתה היום היפוך מרשים, מ 4- ל 3+ , בווליום גבוה של 6 מלש"ח.
לדסק"ש יש את נכס אלרון, שבשנה הקרובה זה כמו 2 טפסי לוטו (אך עם רצפה של מזומן). ערך אלרון בעוד שנה-שנתיים עשוי להיות כפול או משולש מהיום. כמוכרים פוטנציאלים של דסק"ש לאירסה ראוי לדעתי לקבל פרמיה על מחיר אלרון בבורסה.
לצפיה ב-'מכירת כלל'
מכירת כלל
26/06/2017 | 18:13
5
71
נתוח יפה.
הממונה מאלצת למכור 5% נוספים.
​נגמרו התעלולים לאלשטיין וצריך לראות מה יעשה האיש.
בטחונות לאג"ח ט כבר אמרנו...

http://maya.tase.co.il/reports/details/1105874

לצפיה ב-'סלינגר ממשיכה למרר את חיי אידיבי'
סלינגר ממשיכה למרר את חיי אידיבי
26/06/2017 | 20:51
4
72
לצפיה ב-'סלינגר אמורה לפרוש בקרוב '
סלינגר אמורה לפרוש בקרוב
27/06/2017 | 08:47
3
59
נאחל לה הצלחה בתפקידה הבא ושמדיניות הממונה הבא תהיה שונה.
זה בסדר ללחוץ על אידיבי לממש את הנכס, אולם בהיותו ממילא משועבד לציבור (בסדרות אגח) הרי שלא יקרה שום דבר אם תינתן שהות מספיקה למצוא קונה במחיר נאות.

נ.ב. יש מצב שאלשטיין מארגן מסיבת רחוב בעזריאלי (או ברמת החייל) ביום שסלינגר פורשת
לצפיה ב-' אתם מדברים כאילו נכון היה לבטל את חוק הריכוזיות'
אתם מדברים כאילו נכון היה לבטל את חוק הריכוזיות
27/06/2017 | 10:32
2
44
 כמובן גם מתוך פוזיציה שאתם מחזיקים

אבל כשטייקון נופל אתם באים בטענות לרגולטור (לסלינגר), איפה היה הרגולטור?
איך נתנו לו להחזיק בשירשור כל כך הרבה?
לצפיה ב-'צריך להעביר חוק שיאסור על חברות להכשל בעסקים'
צריך להעביר חוק שיאסור על חברות להכשל בעסקים
27/06/2017 | 11:30
48
וכך נפתור את כל הבעיות, ושלי יחימוביץ (שלא ניהלה קיוסק מימיה) תהיה מרוצה.
לצפיה ב-'לא, אני חושב שזה חוק נכון'
לא, אני חושב שזה חוק נכון
27/06/2017 | 15:46
29
מבנה הפירמידה הוא זה שעודד את אלוביץ' למכור נכס פרטי במחיר מופקע לפירמה הציבורית, כי הוא מכר 50% מהנכס לפירמה בה הוא מחזיק 13% בלבד.
לו אלוביץ' היה מחזיק ישירות בבזק אז התמריץ שלו לקדם עיסקה כזו היה פוחת.

אין זכות קיום ל 2 היצורים אינטרנט זהב וביקום. אחד מהם צריכים לבטל.

כנושה אידיבי אהיה מרוצה אם נכס כלל ביטוח ימכר, וכך מינוף הפירמה יצנח דרמטית, רק מאחר והיקף התספורת שאני עלול לחטוף תלוי במחיר הרי שלא קריטי, לדעתי, אם הנכס ימכר עכשיו או בעוד שנה, העיקר שיהיה ברור שהוא הולך להמכר, ושבעל השליטה יעשה מאמץ כן ואמיתי לממש את הנכס, גם במחיר לא הכי הכי אופטימלי.
לצפיה ב-'פרח תעזור להיאבק בחוק הריכוזיות'
פרח תעזור להיאבק בחוק הריכוזיות
26/06/2017 | 21:28
77
לצפיה ב-'מישהו יכול לעזור?'
מישהו יכול לעזור?
26/06/2017 | 16:47
1
60
בשנה שעברה קראתי על קרן השקעות של בחור סיני אמריקאי שמבוססת על שעוני יוקרה.. כבר המון זמן אני מחפש את הכתבה ולא מוצא. נראה לי שהתפרסה בדה מרקר. ייתכן גם שבכלכליסט. יש לכם מושג איך ניתן למצוא את הכתבה?
תודה!
לצפיה ב-'בכל אתר יש פונקצית '
בכל אתר יש פונקצית
26/06/2017 | 17:58
34
חיפוש (בד"כ עם תמונה של זכוכית מגדלת)
נסה לחפש לפי מילה ייחודית לכתבה שקראת, למשל שמו של היזם, שם המיזם, המילים "שעוני יוקרה".
לצפיה ב-'בזק: רשות ני"ע שופכת התינוק עם המים'
בזק: רשות ני"ע שופכת התינוק עם המים
26/06/2017 | 07:55
5
88
הטענה של רשות ני"ע היא שהם מגנים את בעלי מניות המיעוט, ובתאוריה זה נכון.
בפועל, החגיגה בתקשורת נגד בזק (קריאות לביטול אשור המיזוג עם יס, קריאות לפרק את בזק, כאילו בזק אשמה) , יפגעו בבעלי מניות המיעוט יותר מכל הקומבינות של אלוביץ'.

לצפיה ב-'אם היתה לך אפשרות לבטל עיסקה שביצעת'
אם היתה לך אפשרות לבטל עיסקה שביצעת
26/06/2017 | 11:37
4
62
במחיר מופרז ומופקע, מצבך היה משתפר או מורע?
אם בסופו של ענין העסקה תבוטל או שבזק תפוצה על ההפרש בין מה ששילמה לבין השווי ההוגן (שיקבע ע"י גורם לא תלוי) אז דוקא מצבם של מחזיקי המיעוט ישתפר.
לצפיה ב-'אם העיסקה היתה במחיר מופקע, אך עדיין שיפרה את מצבך?'
אם העיסקה היתה במחיר מופקע, אך עדיין שיפרה את מצבך?
26/06/2017 | 13:49
3
41
נניח אתה הולך במדבר ומת מצמא. ומישהו מוכר לך בקבוק מים ב 150 שקל. האם עדיין תרצה שיבטלו המכירה כי המחיר מופקע?
הרי זה מה שיקרה בסוף. יבטלו את היתרונות שיש לבזק מהמיזוג עם יס. בגלל שהיא שילמה מחיר מופקע. אבל מה אם היתרונות שווים את המחיר המופקע?
ומי קובע אם זה מחיר מופקע? אותי לימדו בכלכלה שאם יש מוכר יחיד וקונה יחיד בשוק, כל מחיר אפשרי.
לצפיה ב-'אתה מנסה לכופף את המציאות לטענות מופרכות.'
אתה מנסה לכופף את המציאות לטענות מופרכות.
26/06/2017 | 14:09
2
43
לא יודע מה הבנת, אך בזק שילמה סביב מיליארד ₪ על חברה מפסידה שכנראה תמשיך להפסיד וזה רק יקשה על בזק בעתיד.אל תחפש טיעונים מקלים לעוול שנעשה.
סיסמאות לא עוזרות. אשלם לך 150 ₪ לבקבוק מים מציל חיים מרצוני החופשי. כאן כל המערכת עוותה לטובת בעל השליטה, תוך מעילה בתפקיד ולמען בצע כסף.
שכחת גם שבתנאי שוק משוכללים (בהגדרה המקצועית) עיסקה כזאת לא היתה נרקמת
לצפיה ב-'אתה טוען בעצם שעדיף לבזק בלי יס, לא משנה המחיר'
אתה טוען בעצם שעדיף לבזק בלי יס, לא משנה המחיר
26/06/2017 | 15:37
1
19
לצפיה ב-'יס היא חברה מפסידה מאז היווסדה פחות'
יס היא חברה מפסידה מאז היווסדה פחות
26/06/2017 | 17:52
37
או יותר. הראיה היא שבחבילת רכישת החברה קיבלה מגן מגן מס שמן במיוחד בגין ההפסדים הצבורים.
עכשיו תגיד לי כמה זה נבון לקנות חברה מפסידה כרונית שכנראה תמשיך להפסיד (עם המתחרות החדשות סלקום ופרטנר) במחיר סביב מיליארד ₪?
מבחינה כלכלית פרופר, לא היה לבזק יותר זול להקים חברה מהחיתולים כמו סלקום ופרטנר ולחסוך קרוב למיליארד ₪? כמה דיבידנדים נוספים יכלה בזק לחלק לבעלי מניות המיעוט ללא עיסקת יס?
לצפיה ב-'מסחר דרך plus500'
מסחר דרך plus500
26/06/2017 | 13:51
91
שלום,
מבקש המלצות / דיס המלצות לגבי plus500.
האם מעבירים את הכסף לפי דרישה? 
האם מבצעים מניפולציות בשערים?
מבקש תגובות רק ממשתמשים שמשתמשים אן השתמשו בעבר ב plus500.

לצפיה ב-'טבע: כלכליסא הרים את הכפפה לטובת סקירה'
טבע: כלכליסא הרים את הכפפה לטובת סקירה
24/06/2017 | 02:15
7
124
רחבה ומקיפה. שווה לקרוא
http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L...

אישית,רכשתי מנה קטנה מהמניה לצורך מעקב. עדיין לא השתכנעתי שהמניה הגיעה לשפל המצדיק רכישה גדולה.
לצפיה ב-'כתבה מושקעת, אבל הטון הכללי...'
כתבה מושקעת, אבל הטון הכללי...
24/06/2017 | 08:58
3
106
הוא של מישהו שלא ניהל בחייו עמדת פלאפל.
לצפיה ב-'למה הכתב תיחקר עובדים ומנהלים בכירים מהעבר ומעביר את המסר?'
למה הכתב תיחקר עובדים ומנהלים בכירים מהעבר ומעביר את המסר?
25/06/2017 | 16:56
2
33
לצפיה ב-'סורי, אני חושב שלא הבנתי אותך'
סורי, אני חושב שלא הבנתי אותך
25/06/2017 | 17:04
1
22
לצפיה ב-'הכתב אינו ה"אישו" לדעתי, הוא עשה עבודת תחקיר בקרב ותיקי טבע.'
הכתב אינו ה"אישו" לדעתי, הוא עשה עבודת תחקיר בקרב ותיקי טבע.
25/06/2017 | 17:50
43
ומביא את המידע מפיהם..
לצפיה ב-'איפה אוספקס?'
איפה אוספקס?
25/06/2017 | 18:16
2
63
כתבה נחמדה ומושקעת, אך חסרה התייחסות לאוספקס ולפייפליין הגנרי של אקטביס - שאלו בדיוק הדברים המעניינים אותי כמשקיע טבע בהווה. בסופו של דבר אנחנו לא בשיעור היסטוריה אלא משקיעים שצריכים לבצע החלטה אם להשקיע אם לוא.

אז לטובת מי שפחות מכיר - טבע רכשה את אוספקס בתחילת כהונתו של ויגודמן. מדובר ברכישה  יוקרתית למדי, כ 3B$, ורק לאחרונה ה fda אישר אינדיקציה ראשונה, להנטינגטון. זה לקח יותר זמן משצפו, אבל בסופו של דבר הביאו לנו ת'קבלה בחודשים האחרונים. לא סיפורי פוגי. אישור! עכשיו אנחנו עוד צריכים לראות שהמנוע הזה מסייע להרים את המטוס הכבד. התרופה הזו, בשם אוסטדו, אמורה לייצר מאות מיליוני $ בשנה. לא דרדל'ה בכלל בכלל, אז לא לזלזל. השנה הם מגיעים ל fda איתה גם לדיסקינזיה. נחזיק אצבעות שיקבלו גם על זה אישור, ואז נהיה עוד יותר מרוצים. אחרי זה יגיע גם טורט ואחרי זה עוד דברים נחמדים, אבל פרה פרה. קודם שיביאו לי אישור דיסקינזיה. לא סיפורים. קבלות!
2. עוד נעלם לשנים הקרובות זה הפייפליין הגנרי אותו קנו ביוקר, מאד ביוקר. גם זה הולך להרים מכירות, וחבל שלא היתה בכתבה התייחסות לכמה מהתרופות הגנריות העתידיות. אותי כמשקיע בהווה זה מאד מעניין.
3. הקופקסון לא מת ולא נעליים. זו תרופה מורכבת. לפי טבע, אחרי גנריקה המכירות צפויות לרדת ב 1-1.5B$ . זה הרבה אבל עדיין ישארו 2.5-3B$ לשנה. בתור מת זה מת חי למדי.
4. מיילן היתה טובה פעם. היום הרבה פחות. כיום היא יותר חזקה בסיפורים מאשר בביצועים. הם הבטיחו למשקיעים את הירח (והפחידו את משקיעי טבע) אבל בשורה תחתונה? פלופ. בגלל זה לשוק האמריקאי מתחיל להמאס כבר מהלן הפנטזיונרית וקורי הלבנוני, שהשמידו למשקיעים שם ערך במספרים בלתי נתפסים בכלל. לא להאמין איך ויתרו על עיסקה של פעם בחיים. רק בלמשוך תגמולי עתק הלן וקורי הללו טובים, ומתחילים לעלות על העצבים של בערך כל העולם ואשתו (כולל אנטרופי אצלנו), ואנחנו רואים את זה במחיר המניה היורד. אם אינני טועה הלן הצליחה אפילו לעצבן את הילרי קלינטון ודונלד טראמפ (פרשת הקפצת מחיר האפיפן). עם כל חסרונותיהם, אף מנכ"ל של טבע לא הצליח לעצבן כ"כ כ"כ הרבה אנשים. בשביל זה באמת צריך כישרון מיוחד, ומיילן משלמת המון המון כסף ל"כשרון" הזה. קצת פרופורציה.
לצפיה ב-'פרופורציות? במדינת ישראל? הגזמת!'
פרופורציות? במדינת ישראל? הגזמת!
25/06/2017 | 19:10
38
אצלנו זה או סקנדל או פסטיבל.

או שהוא גאון וצדיק (גיל שוויד) , או שהוא גנב מושחת ורמאי (אלוביץ). אין אמצע.
לצפיה ב-'הרבה תלוי במיילן'
הרבה תלוי במיילן
25/06/2017 | 21:01
37
אם יקבלו גם אישור לקופקסון - המכירות יפגעו יותר. הם אמורים לקבל תשובה השבוע לפי התאריך המקורי, לא שמעתי אם נדחה. אם לא יקבלו - יהיה רק מתחרה אחד, המכירות יפגעו פחות.
לצפיה ב-'מרצה במגמות קרן גריזלי גליה ירוסלבסקי'
מרצה במגמות קרן גריזלי גליה ירוסלבסקי
25/06/2017 | 19:42
96
ביקשתי לפרסם ח.מסחר,מיידי קשר נותק-נחסם גברת גליה ירוסלבסקי מארגנת קורס בן 8 פגישות
אפשרות -היא לא סוחרת
היפסידה כסף ב בורסה
יש להזהר!!

לצפיה ב-'שאלה בקשר למסחר דרך הבנק'
שאלה בקשר למסחר דרך הבנק
22/06/2017 | 18:25
21
153
שלום חברים!
אני סוחר דרך בנק פועלים ולא מבין משהו.
המניות באתר מתעדכנות תוך 20 דקות.
עכשיו אני במקומות אחרים גם רואה בזמן אמת מה קורה עם המניה כמו גוגל והאתר של נאסד"ק וכאלה. מה שאני שואל זה אם אני עכשיו רוצה למכור מניה שעלתה ובזמן אמת נניח השער שלה הוא 5 דולר אבל באתר של בנק פועלים זה לא התעדכן ועומד על 4.5 אז במידה ואלחץ על אפשרות של מכירה באיזה שער המניה תימכר? אני לא מבין
לצפיה ב-'המניה תמכר במחיר השוק'
המניה תמכר במחיר השוק
22/06/2017 | 18:44
62
לצפיה ב-'מה שכתבת אינו מדוייק. ערך המניה בתיק שלך מתעדכן בהשהיה'
מה שכתבת אינו מדוייק. ערך המניה בתיק שלך מתעדכן בהשהיה
22/06/2017 | 20:24
74
של 20 דקות, לעומת זאת אם תכנס לדף המניה מראה את ערכה בזמן אמת ושלוש הצעות לקניה/מכירה העליונות.
בנוסף באיזה ערך תמכר המניה תלוי בפקודת המכירה שלך, אם נתת פקודה בשער שוק היא תמכר לקונה שיציע את המחיר הגבוה ביותר, אם שמת הגבלת מחיר היא תמכר במחיר ששמת אם יהיה קונה שיהיה מוכן לקנות במחיר זה.
לצפיה ב-'ברגע שאתה לוחץ על מכירה-קניה באתר בנק הפועלים'
ברגע שאתה לוחץ על מכירה-קניה באתר בנק הפועלים
23/06/2017 | 03:32
73
אז אתה רואה בזמן אמת !!! את 3 הצעות הקניה + 3 הצעות המכירה הטובות ביותר והקרובות לשער האחרון שנקבע במסחר בזמן אמת.ואז אתה יכול להחליט איזה שער לרשום.אגב ניתן לשנות ולעדכן את השער שאתה רושם במהלך המסחר הרציף ללא כל עמלה וגם לבטל את ההוראה שלך אם טרם בוצעה ללא עמלה כלשהי.
כמו כן יופיע לך כפתור ריענון אשר לחיצה עליו תתן את השער העדכני.בזמן אמת הנתונים באתר שלהם משתנים כל 30 שניות ולחיצה על כפתור רענון תיתן לך את השערים באותה שניה.
לצפיה ב-'אני לא מבין למה לסחור דרך בנק?'
אני לא מבין למה לסחור דרך בנק?
23/06/2017 | 08:04
3
46
לצפיה ב-'איך אפשר בדרך אחרת?'
איך אפשר בדרך אחרת?
23/06/2017 | 11:15
2
42
לצפיה ב-'אפשר דרך ברוקר ישראלי/זר'
אפשר דרך ברוקר ישראלי/זר
23/06/2017 | 17:20
1
76
הברוקרים (גם הישראלים וגם האמריקאיים) בד"כ יותר זולים מהבנקים.
יחד עם זאת, עם תיק בסדר גודל בינוני (נניח חצי מיליון שקל), כבר אפשר להשיג בבנקים תנאים לא פחות טובים מאצל הברוקרים.
לצפיה ב-'נכון, עם הבנק צריך להתמקח'
נכון, עם הבנק צריך להתמקח
25/06/2017 | 22:15
35

אני אברר אצל היועץ את עניין העמלות שוב.
ומה הסיפור הזה של עמלת משמרת? הבנק עושה לנו טובה שמחזיק את הכסף שלנו...
למה שהכסף עומד סתם בעו"ש הבנק לא משלם לנו ריבית?
ויש עוד עניין של עמלת שורה....
לצפיה ב-'מקווה שלא תיפגע אבל ....'
מקווה שלא תיפגע אבל ....
24/06/2017 | 16:07
2
103
אני לא מבין איך אתה מבצע פעולות מסחר (במניות בארץ ועוד יותר מכך בחו"ל) בלי לדעת משהו כל כך בסיסי. אני חושש שאם את זה אתה לא יודע חסרים לך אולי עוד כמה "פיסות מידע" ואתה עלול להפסיד כסף כתוצאה מכך - לא חבל ?
לצפיה ב-''
25/06/2017 | 11:01
5
לצפיה ב-'לא מסכים איתך'
לא מסכים איתך
26/06/2017 | 09:55
20
לראות את השערים בזמן אמת זה מידע שנחוץ רק לסוחרים.
משקיע לטווח ארוך יכול בשקט לקנות עם פקודת מרקט, כי גם ככה אין שום דרך לדעת כמה המחיר ישתנה בטווח המיידי.
לצפיה ב-'להלן תשובה מפורטת :)'
להלן תשובה מפורטת :)
25/06/2017 | 13:00
10
77
שערי ניע"ז מעודכנים בעיכוב של כ 15 דקות , על פי דרישה של הבורסות האמריקאיות, על כל לקוח המעוניין לצפות בשערים עדכניים במסכי פעולה בניע"ז (קניה/מכירה/שינוי/ביטול) לחתום על ההסכם של שלושת הבורסות.
על מנת להצטרף לצפייה בשערים עדכניים בניע"ז יש לבצע כניסה לחשבון וללחוץ בתפריט העליון על "שוק ההון" --> "מסחר בחו"ל" --> "שערים עדכניים - הצטרפות".  
*לאחר ההצטרפות לשירות לא ניתן להתנתק ממנו, מדובר בשירות חינם.
* לאחר ההצטרפות ניתן לצפות בשערים עדכניים באופן מיידי.
למידע נוסף, ליווי ותמיכה בנושא ניתן לפנות לקו תמיכת אינטרנט בטלפון שמספרו *2409 .
לצפיה ב-'עדיין יש פערי זמנים'
עדיין יש פערי זמנים
25/06/2017 | 16:53
7
53
כאחד שסחר דרך בנה"פ די הרבה שנים וחתם על האופציה הנ"ל אני יכול להעיד שזה - וסליחה מראש - שרות נחות למדי. מי שרוצה לראות שערי אמת שמתעדכנים בלי שצריך ללחוץ על דבר יבנה לעצמו תיק מעקב ב יהו פיננס או באינווסטינג (עדיף) - ועוד לא דיברנו על עמלות הפעילות בחו"ל ...
לצפיה ב-'איך אתה רואה שערים באינוסטינג?'
איך אתה רואה שערים באינוסטינג?
25/06/2017 | 17:19
6
42
פתחתי תיק וירטואלי, ולא מוצא איפה יש שערים.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/06/2017 | 18:56
5
54
האם נרשמת? אחרי שתרשם יופיע שמך בחלק העליון ואז תהיה שם אפשרות לפתוח תיק (portfolio). תכניס את המניות ותעודות הסל אחריהן אתה רוצה לעקוב ומחר, כשיהיה מסחר, תראה איך הרשימה מתעדכנת בזמן אמת. תבדוק גם שיש לך פלג-אינס מתאימים ומעודכנים כמו flash player ,shockwave player וכמובן גם תוכנת JAVA מעודכנת. אצלי זה עובד מצוין כבר הרבה מאד זמן.
לצפיה ב-'יופי,הנחייה מצויינת.. דרך אגב למה עדיף על יהאו?'
יופי,הנחייה מצויינת.. דרך אגב למה עדיף על יהאו?
25/06/2017 | 19:51
17
לצפיה ב-'אתה מתכוון לקישור הזה ? -'
אתה מתכוון לקישור הזה ? -
25/06/2017 | 20:22
3
78
לצפיה ב-'כן לזה הוא התכוון'
כן לזה הוא התכוון
25/06/2017 | 21:20
1
15
לצפיה ב-'תודה '
תודה
25/06/2017 | 21:59
4
לצפיה ב-'כמעט ...'
כמעט ...
26/06/2017 | 10:13
28
אני עובד עם טבלא שפתחתי ב"תיק אישי". כאמור, ממליץ להירשם לאתר, להיכנס לתיק אישי", לפתוח תיק מעקב ולהכניס אליו את כל הניירות שאחריהן אתה רוצה לעקוב. בתיק הזה תוכל להחליף בין כמה מצבי צפייה: רשימה, טבאלות עם גרפים ועוד. אפשר לסדר את הרשימה על פי ראות עיניך ("גרירת" הנייר למעלה או למטה). יש כמובן נתונים נוספים כמו השער הנמוך לאותו יום, השער הגבוה, נפח העיסקאות וכדומה. הכל מתעדכן און-ליין בזמן אמת. 

לצפיה ב-'אתה אמיתי? באמת באים מהבנק לפורום?'
אתה אמיתי? באמת באים מהבנק לפורום?
25/06/2017 | 21:53
1
68
נציגי בנק הפועלים קוראים בפורום?
חחחח ואני כתבתי כאן פעם על יועץ השקעות של הבנק 
ומקווה שלא יפטרו אותו...   
עוד שאלה לנציג בנק הפועלים:
למה מנהלים ודריקטוריונים של הבנק מרוויחים משכורות מנופחות מליונים
בלי שום פרופורציות, ואותנו קורעים עם עמלות??
ממש כמו החזירים בספר "חוות החיות" של ג'ורג' אורוול. פשוט חזירות.

לצפיה ב-'תודה עופר ,אכן האתר טוב מאוד..'
תודה עופר ,אכן האתר טוב מאוד..
26/06/2017 | 19:00
9
לצפיה ב-'אלרון (elrn) מתבססת בקידומת 2XXX'
אלרון (elrn) מתבססת בקידומת 2XXX
25/06/2017 | 15:39
53
בשקט בשקט, הנייר מתבסס מעל רמת ה 2000. גם הווליומים מתחילים לעלות.
היום למשל 1.2 מלש"ח, שזה גבוה מהרגיל (בד"כ עשרות עד מאות בודדות של אלשחים)
לא מזמן גם אייל גורביץ' התחיל לרחרח ורשם ניתוח טכני לגביה:

לא ראיתי חדשה מיוחדת בעניינה בזמן האחרון.
הפירמה מתקרבת לשנה דרמטית מבחינתה, עם 2 חברות בנות (פוקרד ובריינסגייט) שאמורות לסיים ניסוי קליני שלב 3 גדול, לכן הגיוני היה שמתישהו השוק יתחיל לרחרח סביב הנייר.
יתכן והרחרוח מתחיל?  

מחזיק ולא ממליץ
לצפיה ב-'רחמים הפסיקו לנבל את הפה '
רחמים הפסיקו לנבל את הפה
24/06/2017 | 21:06
96
אני נכנס לקרוא מדי פעם והמצב הפורום מדרדר
מדחי אל דחי, טיפש , אדיוט, רמאי וחוליי.
כבר לא נעים לבקר , בחיי.

לצפיה ב-'שאלה על תשואה מצטברת של מק''מ'
שאלה על תשואה מצטברת של מק''מ
24/06/2017 | 17:20
4
52
אהלן, אם יש לי נתוני תשואה שנתית של מק''מ במשך מספר שנים - 
נגיד ב- 2014 תשואת המק''מ הייתה 2%  ב-2015 הייתה 1% וב-2016 הייתה 0.5%, אז איך אני מחשב מה הייתה התשואה בשלוש השנים האחרונות במצטבר - האם מדובר על חיבור פשוט ? ואז ניתן להגיד שמק''מ בשנים 2014-2016 נתן תשואה מצטברת של 3.5%  ?
המון תודה לעונים

לצפיה ב-'לא בדיוק, זו בדיוק הנקודה של ריבית דריבית'
לא בדיוק, זו בדיוק הנקודה של ריבית דריבית
24/06/2017 | 17:39
3
47
נניח שהקרן של המק״מ היא 100 ש״ח. בסוף השנה הראשונה המק״מ שלך שווה 102 ש״ח ואת ה - 1% של השנה השנייה אתה מרוויח על 102 ש״ח ולא על 100 ש״ח, כך שבסוף השנה השנייה יש לך בכיס 1.01 * 102 ש״ח. זה קצת יותר מתשואה של 3% שהוא תוצאת החיבור של שתי השנים.

הקצת הזה אולי נראה לך שולי, אבל העקרון של ריבית דריבית מראה שהוא מתנפח מהר מאוד ואחראי לחלק ניכר מצבירת העושר שלך.
לצפיה ב-'תודה- אבל השאלה אם זו גם הדרך הנכונה להסתכל על זה במק''מ'
תודה- אבל השאלה אם זו גם הדרך הנכונה להסתכל על זה במק''מ
24/06/2017 | 17:45
2
28
תודה רבה על התשובה. אבל השאלה אם זו גם הדרך הנכונה להסתכל על זה במק''מ ?
ואם כן.. כיצד אפשר לחשב אם כך את התשואה לכל התקופה.. נגיד 3 השנים ?
תודה רבה!

לצפיה ב-'פשוט חלק את הריבית בקרן'
פשוט חלק את הריבית בקרן
24/06/2017 | 19:05
1
30
בדוגמה שלנו אחרי שנתיים יש לך בכיס 103.02 ש״ח. כלומר התשואה הכוללת שלך בסוף השנה השנייה באחוזים היא 100 (אחוזים) כפול 3.02 (ריבית) לחלק ל - 100 (קרן), שזה 3.02%.

כל החישובים האלה הם בהנחה שהריבית במק״מ לכל שנה באמת נצברת עבור סכום החסכון בתחילת השנה (קרן+ריבית ולא רק קרן), אחרת אתה מקבל באמת פשוט את סכום התשואה, 3% במקרה שלך.
לצפיה ב-'תודה רבה! העניין הוא שמק''מ הוא תמיד לשנה ולכן אני לא בטוח'
תודה רבה! העניין הוא שמק''מ הוא תמיד לשנה ולכן אני לא בטוח
24/06/2017 | 19:31
28
העניין הוא שמק''מ הוא תמיד לשנה ולכן אני לא בטוח איך לחשב את זה- כי זה בעצם תלוי בבנאדם שחליט להשקיע במק''מ- האם שם כל שנה רק את הקרן או גם את הריבית שהרוויח בשנה החולפת ולכן אני לא יודע איך יותר "נכון" לחשב זאת..

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
פורום גיוס והשקעות
עו
כרמל נפתלי משרד עו"ד
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה