לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טניס

ברוכים הבאים לפורום הטניס הישראלי הטוב והגדול בישראל!

הפורום הוקם בנובמבר 2001, ע"י החברים היקרים דני לוין ורפי2000, ונוהל לאחר מכן על-ידי הינגיס, אורן אהרוני, דנה1982, shefshef, ו-avi13885

פורום הטניס שלנו ייחודי מאוד, ומרכז בתוכו את כל מה שחובב טניס (מתחיל או מתקדם) יכול לבקש: תוצאות מרחבי העולם, מידע על הענף, מידע על ציוד, משחקי טניס וירטואלים בהשתתפות חברי הפורום,  קישורים לאתרי טניס ברחבי העולם, ועוד...
 הפורום מייחד עצמו מפורומים דומים וניחן בחברים מהשורה הראשונה, שמעוניינים בקידום הספורט הנהדר הזה ותורמים לפורום באמצעות סקירות של טורנירים ושחקנים ובאמצעות דיונים מרתקים. 
 במקרים רבים, התוצאות המובאות כאן זוכות לפרסום ראשון, לעיתים אף לפני פרסומים ברחבי העולם.

גלישה מהנה!

תפוחית עץ - מנהלת הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טניס

ברוכים הבאים לפורום הטניס הישראלי הטוב והגדול בישראל!

הפורום הוקם בנובמבר 2001, ע"י החברים היקרים דני לוין ורפי2000, ונוהל לאחר מכן על-ידי הינגיס, אורן אהרוני, דנה1982, shefshef, ו-avi13885

פורום הטניס שלנו ייחודי מאוד, ומרכז בתוכו את כל מה שחובב טניס (מתחיל או מתקדם) יכול לבקש: תוצאות מרחבי העולם, מידע על הענף, מידע על ציוד, משחקי טניס וירטואלים בהשתתפות חברי הפורום,  קישורים לאתרי טניס ברחבי העולם, ועוד...
 הפורום מייחד עצמו מפורומים דומים וניחן בחברים מהשורה הראשונה, שמעוניינים בקידום הספורט הנהדר הזה ותורמים לפורום באמצעות סקירות של טורנירים ושחקנים ובאמצעות דיונים מרתקים. 
 במקרים רבים, התוצאות המובאות כאן זוכות לפרסום ראשון, לעיתים אף לפני פרסומים ברחבי העולם.

גלישה מהנה!

תפוחית עץ - מנהלת הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
קישור לשידורים אונליין: http://www.realstreamunited.com/tennis-live-streaming-video.html

המשך >>

לצפיה ב-' ישי עוליאל בווימבלדון לנוער'
ישי עוליאל בווימבלדון לנוער
30/06/2016 | 01:08
4
161
מדורג 2 במוקדמות, יפגוש איטלקי שמדורג 93 בעולם
נראית כמו הגרלה סבירה לישי

בסיבוב העליה אם וכאשר המדורג 16 בהגרלה הסיני, שמדורג 79 בעולם, או WC בריטי שמדורג 238

בכושר הנוכחי ישי צריך להעלות מכאן, אבל צריך לזכור שפערי הדירוג והאיכות בסבב הנוער מאוד קטנים
נאחל לו בהצלחה...
לצפיה ב-'מתי מתקיימות המוקדמות?'
מתי מתקיימות המוקדמות?
30/06/2016 | 01:13
35
לצפיה ב-'אולי אם יתנו נקודות לנוער לנערים שמצליחים בבוגרים אפשר יהיה'
אולי אם יתנו נקודות לנוער לנערים שמצליחים בבוגרים אפשר יהיה
30/06/2016 | 11:51
1
100
להתייחס לדירוג הנוער קצת יותר ברצינות.

לדעתי לא הגיוני ששחקן נוער מקבל דירוג על הצלחה כלשהי בבוגרים בלי שבמקביל הוא מקבל גם נקודות בנוער על הצלחה כזאת.

חוץ מזה מה שמעניין אותי זה בשביל מה בכלל שחקנים ברמה של מקום 50 או 60 בעולם בנוער  משחקים בכלל במוקדמות וימבלדון לנוער(אני לא מדבר ספציפית על ישי שאני לא בטוח מה רמתו ואולי הוא ברמה גבוהה יותר).
מה היתרון היחסי שזה נותן יחסית לטורניר בוגרים חלש(יחסית לבוגרים)?

אם מדובר בשחקן שמדורג בצמרת הגבוהה יותר לנוער אז אני יכול להבין רצון לשפר את הדירוג שלו בנוער אבל הסיכויים של שחקן שלא בצמרת הגבוהה יותר לעבור יותר מסיבוב אחד קטנים כך שרוב הסיכויים שלא ירוויח נקודות דירוג בנוער ,ואולי יש יותר סיכוי להרוויח ניקוד בבוגרים בטורניר חלש בבוגרים.
לצפיה ב-'אני לא חושב שבזמן שיש ג"ס יש עוד טורנירים גדולים שמשוחקים'
אני לא חושב שבזמן שיש ג"ס יש עוד טורנירים גדולים שמשוחקים
30/06/2016 | 13:42
98
בסבב לנוער, אם שחקן עובר סיבוב אחד הוא מרויח 30 נקודות, יש טורנירים
קטנים שאתה מקבל בהם 30 נקודות אם לקחת את הטורניר.

בנוסף, בניגוד לבוגרים, שם כל טורניר מזכה בנקודות המסיפות לדרוג, בנוער נחשבים רק 6 הטרונירים הטובים ב12 החודשים האחרונים, כך שזה לא באמת משנה אם לא תנצל דוקא את השבוע הזה לשחק טורניר אחר.

לאור הנ"ל, שחקן נוער שיכול להגיע לג"ס, זו חויה מטורפת בשבילו. תחשוב על זה שהוא משחק במגרשים איכותיים בהרבה מהמגרשים בהם הוא בדר"כ ישחק (לעיתים גם עם קהל), הוא מתחכך בשחקנים הבכירים ביותר בסבב (רואה אותם מתאמנים וכו'...). זו פשוט חויה יוצאת מן הכלל לכל מי שאוהב טניס, בטח ובטח למי ששואף להיות שחקן מקצועי ביום מן הימים. למה לוותר על זה כשאין לך מה להרויח מהויתר...?
לצפיה ב-'הפסיד בשתי מערכות. חבל'
הפסיד בשתי מערכות. חבל
30/06/2016 | 19:44
59
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-29/06/16'
מבזקי ספורט ל-29/06/16
29/06/2016 | 18:01
19
9
לצפיה ב-'הגשם ממשיך לשבש את התכניות בווימבלדון, רדוונסקה ניצחה'
הגשם ממשיך לשבש את התכניות בווימבלדון, רדוונסקה ניצחה
29/06/2016 | 18:01
29
logoהסרבי גבר 4:6, 3:6 ו-6:7 (5:7) על מנארינו ועלה ל-30 ניצחנות רצופים בגראנד סלאם. פדרר הזיע מול וויליס. רדוונסקה הביסה 2:6 ו-1:6 את קוזולובה
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מדהים שהמשחק בין פדרר לוויליס סומן כ-"משחק של היום"...'
מדהים שהמשחק בין פדרר לוויליס סומן כ-"משחק של היום"...
29/06/2016 | 19:32
2
118
כן, זה סיפור סינדרלה די הזוי וחריג אבל לא, זה לא המשחק של היום...פשוט לא. האנקדוטה של היום כן, המשחק של היום....פחחח.
לצפיה ב-'הממלכה הבריטית באופוריה, הוא לקח משחקון...'
הממלכה הבריטית באופוריה, הוא לקח משחקון...
29/06/2016 | 19:36
1
29
לצפיה ב-'כבר שניים!'
כבר שניים!
29/06/2016 | 19:43
28
לצפיה ב-'בלינדה בנצ'יץ - וואו'
בלינדה בנצ'יץ - וואו
29/06/2016 | 22:39
1
99
בזכות הגשם יצא לי לראות שני משחקי נשים מעולים שלא תכננתי לראות. אתמול קוזניצובה נגד ווזניאקי והיום בלינצ'יץ' מול פירונקובה. השוויצרית משחקת מדהים, נראית כמו אלופה עתידית, למרות שהפעם האחרונה שאמרתי את זה עליה הייתה לפני איזה שלוש שנים והיא נעלמה מאז (מבין שהייתה בין היתר פצועה?)
לצפיה ב-'פרשה היום אחרי שהפסידה מע' 1'
פרשה היום אחרי שהפסידה מע' 1
30/06/2016 | 21:04
6
לצפיה ב-'למה אני לא מוצא בסדר המשחקים למחר את סטאן נ' חמד"פ?'
למה אני לא מוצא בסדר המשחקים למחר את סטאן נ' חמד"פ?
30/06/2016 | 00:06
1
16
לצפיה ב-'עונה לעצמי - נראה שנדחה לשישי'
עונה לעצמי - נראה שנדחה לשישי
30/06/2016 | 00:14
60
משחקים מהחצי התחתון שלא הסתיימו אתמול והיום אלא מחר, המשחקים של אלו שאמורים לשחק נגדם בסיבוב הבא נדחו גם ליום שישי. כנראה כדי ליצור איזה הוגנות לגבי המפגש בסיבוב השלישי שיתקיים בשבת (כלומר שלשני השחקנים יהיה רק יום אחד מנוחה לפני). החלטה מעניינת. מעניין מה סטאן חושב על זה.

לצפיה ב-'טוב, יש כאן אפלייה זועקת ושוב חוסר ספורטיביות משווע'
טוב, יש כאן אפלייה זועקת ושוב חוסר ספורטיביות משווע
30/06/2016 | 00:13
10
124
בעוד הבכירים נחים להם בשקט עם כוס תה בריטית ביד בבסיבוב השלישי, יש שחקנים שעדיין תקועים אי-שם בסיבוב הראשון בתחילת המשחק.
ומחר מן הסתם מארי וכל החבר'ה ישחקו להם מתחת לגג, מה שאומר שפוטנציאלית אנחנו מתקרבים לסופ"ש ועדיין שחקנים לא גמרו משחק שלם אחד.

מתי שהוא, לבסוף, אותם שחקנים יצטרכו לשחק נגד פדרר, מארי ונובאק בסיבוב השלישי/רביעי - שיגיעו טריים ונינוחים - בשעה שאת השאר יתזזו לסיים שני משחקים של חמש שעות ביום אחד בשביל שהשואו יימשך, ולמחרת יתנו להם לשחק עוד נגד פדרר/מארי/סטאן.

לא ממש נשמע תסריט הוגן, וזה כנראה מה שיתרחש.
לצפיה ב-'מה אתה מציע לעשות?'
מה אתה מציע לעשות?
30/06/2016 | 00:19
9
93
ברולאן התלוננת שאין גג. כאן יש גג אבל ברור שלא כולם יכולים להנות מהגג. לא ישימו בסנטר קורט שחקנים משולי הדירוג כי אנשים משלמים הרבה מאוד כסף או ישנים כמה לילות באוהלים כדי לקבל כרטיסים לסנטר. לפחות נשמר איזה שוויון בין הבכירים (למעט סטאן שאת המשחק שלו דחו לשישי ולדעתי הוא מאוד לא יאהב את זה). ככה זה טניס. לפעמים יש גשם וצריך לחיות עם זה.
לצפיה ב-'בשבוע שאיסלנד מעיפה את אומת הכדורגל, אנגליה, בטורניר היורו'
בשבוע שאיסלנד מעיפה את אומת הכדורגל, אנגליה, בטורניר היורו
30/06/2016 | 00:35
7
107
ו"הורסת" את הטורניר הענק עם רבע גמר משעמם, ייכבדו ויביטו ראשי הטניס על הכדורגל ויבינו שהפתעות זה חלק חשוב מהמיתוס של הספורט, גם אם זה "דופק" את הרייטינג.

לא שאני מאשים את ראשי הטניס בקונספירציה, אבל עדיין ראוי לתת לשחקנים לגמור סיבוב ראשון, לפני שהבכירים כבר נחים בסיבוב השלישי. בכל זאת, מינימום ספורטיביות והגינות.
אז לשאלתך, כן, שפדרר יחכה עוד יום (וגם מחר שמארי ימתין) ורק נניח נובאק ישחק סיבוב שני (כדי שבכל זאת הקהל לא יצא "מאוכזב" ויראה שחקן גדול במגרש המרכזי), ואח"כ יתנו לשחקנים לסיים במגרש המרכזי סיבוב ראשון עד אחת בלילה. 
לצפיה ב-'אי אפשר לשחק בוימבלדון עד אחת'
אי אפשר לשחק בוימבלדון עד אחת
30/06/2016 | 00:51
4
92
בגלל תקנות עירוניות.

לצפיה ב-'אני זוכר ווימבלדון לפני כעשור ששבוע שלם לא שוחק בגלל גשם'
אני זוכר ווימבלדון לפני כעשור ששבוע שלם לא שוחק בגלל גשם
30/06/2016 | 01:04
3
103
ובימים האחרונים שיחקו כל ערב עד אחת בלילה
לצפיה ב-'אתה שוגה'
אתה שוגה
30/06/2016 | 01:44
1
95
אין תאורה באף מגרש בוימבלדון חוץ מאשר בסנטר כשהגג סגור. ככה שבשאר המגרשים אפשר לשחק מקסימום עד תשע מבחינת אור יום. כמו שאור אמרה יש תקנות שאוסרות לשחק בסנטר אחרי אחת עשרה בלילה (זה משהו שהם נאלצו להתחייב לו כלפי הדיירים באזור כשהם ביקשו את רשיון הבנייה לגג). הכי קרוב שהגיעו להפרת התקנות האלה היה משחק של מארי נגד צונגה לפני כמה שנים כשהם סיימו את המשחק ממש דקות לפני אחת עשרה או אחת עשרה וחצי.
לפני עשור עוד לא היה גג בסנטר אז מקסימום היה אפשר לשחק עד תשע.
לצפיה ב-'טוב, אני באמת זוכר משהו כזה'
טוב, אני באמת זוכר משהו כזה
30/06/2016 | 01:50
91
איזה טורניר ממש קשה לפני עשור שכמעט כל השבוע הראשון והשני לא שוחק, ואז לקראת יום רביעי בשבוע השני התבהר והתחילו לשחק כל יום עד הלילה בשביל שהגמר יתקיים ביום ראשון כמתוכנן.

אם אני שוגה, מתנצל מראש.
לצפיה ב-'אחת שעון ישראל'
אחת שעון ישראל
30/06/2016 | 11:45
59
11 שעון בריטניה.
לצפיה ב-'לא חושב שייצא למישהו לשחק שני משחקי יחידים באותו יום'
לא חושב שייצא למישהו לשחק שני משחקי יחידים באותו יום
30/06/2016 | 00:56
1
82
זה שמשחקים יום אחרי יום, לא אידאלי אבל אין מה לעשות, שחקן טניס אמור להיות מסוגל לשחק יום אחרי יום. זה קרה לנובאק, מארי ופדרר גם לא פעם בקריירה שלהם. לא אסון. ברור שהרייטינג קובע הכל. בזכות השחקנים האלה הענף הזה בכלל קיים והטופ מאה חמישים מתפרנסים ממנו והטופ 50 מתפרנסים מאוד בכבוד ממנו. זה שואו ביז ובלי קהל וטלויזיה אין לענף הזה מה לחפש. ואני רוצה לראות אותך מסביר לאנשים שמגיעים משוויץ לפעמים במיוחד וישנים יומיים באוהל בגשם כדי לראות את פדרר בסנטר שהוא לא ישחק היום כי יש משחק של איזה שני מוקדמונים שאף אחד לא שמע עליהם.
לצפיה ב-'ולהגיד לתייר משוויץ שטס עד ארה"ב שבגלל גשם הגמר ידחה '
ולהגיד לתייר משוויץ שטס עד ארה"ב שבגלל גשם הגמר ידחה
30/06/2016 | 01:09
90
ביום והוא צריך למצוא טיסות ולינה בהתרעה של 24 שעות, זה כן פשוט?
או לתת לקהל לראות משחק חלקי של נובאק במגרש המרכזי כמו שקרה ברולאן גארוס האחרון, ועוד לא לתת לקהל פיצוי כספי על הביזיון - זה כן פשוט...?
וכל המקרים האילו קרו רק בשנים האחרונות.

בכל אופן, אם הגשם ימשך בכל מקרה הם יאלצו לפנות לפתרון שלי, מהסיבה הפשוטה... לפדרר לא יהיה יריב בסיבוב השלישי/רביעי בקצב הזה של הגשם, ולא משנה כמה לילות האוהדים שלהם ישנו בקור באוהל בחוץ.
לצפיה ב-'אין ספק שיש כאן בעיה אמיתית. העובדה ששחקן מסיים סיבוב שלישי,'
אין ספק שיש כאן בעיה אמיתית. העובדה ששחקן מסיים סיבוב שלישי,
30/06/2016 | 10:05
81
לפני שיריב אפשרי שלו (בהמשך הטורניר) טרם סיים סיבוב ראשון, היא לא ספורטיבית.

גם אוהדי טניס מושבעים (שמשלמים הרבה מאוד כסף או ישנים יומיים באוהל בגשם), יסכימו עם זה. אני לא אומר שאין עיוותים לפעמים בטורנירים, אבל הסיטואציה שצפויה היום (במידה ויהיה גשם ורק במגרש המרכזי ישחקו) היא מוגזמת לטעמי (גם במחיר של אכזבה של הצופים). חייבים למצוא פשרות שיש בהן מינימום פגיעה בצופים, אשר שומרות על איזושהי הוגנות ספורטיבית.

מצד שני, מדובר על טוניר דשא, המשחקים יחסית קצרים (גם אם נמשכים ל5 מערכות ולא קוראים לך איזנר/מאהו), והמאמץ בנקודות הוא יחסית מתון. אני חושב שאם זה יגמר בשני משחקים רצופים של מספר שחקנים (יום אחרי יום), זה סביר. אם זה יגרר למצב של שלושה ימים רצופים, שבסופם ישחק מול שחקן שלא שיחק אפילו שני רצופים, זה קצת מוגזם.

נחזור לענין הצופים, כשאתה קונה כרטיס לטורניר טניס, למעט בסיבוב הראשון, אתה לוקח סיכון מסוים שלא תראה את השחקן שציפית לראות (אלא אם זה באליפות סוף השנה שכל השחקנים משחקים מינימום 3 משחקים). ואני לא מדבר כאן על מקרה של פציעה/מחלה, שם גם בסיבוב הראשון אתה עלול להתאכזב. עדיין אנשים קונים כרטיסים למרות שלפעמים מתבאסים. קח למשל את גמר אליפות סוף השנה לפני שנתיים שפדרר פרש בבוקר של המשחק והביאו את מארי למשחק ראווה מול נובאק (אם אני לא טועה). מלא אנשים באו מרחוק ושילמו הון על כרטיסים, הם התאכזבו, אבל זה לא פגע במכירות של הכרטיסים בשנה שלאחר מכן. מה שאני מנסה ללומר, מזג האויר הוא חלק מהסיכונים שצופים צריכים לקחת בחשבון, ואם זה קורה ויש שיבושים, אז הם יצפו במשחק פחות אטרקטיבי ויקבלו פיצוי כלשהו על זה.

לצפיה ב-'ווימבלדון (גברים ) - שלישי 28/6'
ווימבלדון (גברים ) - שלישי 28/6
28/06/2016 | 13:50
6
66
כפי שהבטחתי, אמנם בשלב זה אין סקירות מפאת חוסר זמן משווע, אבל כמה משחקים מעניינים מאוד לשים אליהם :

1. וואורינקה - פריץ : למרות כוונות הגורל (ראו תמונה מצורפת ) מדובר פה באתגר גדול מאוד לוואורינקה, שנוטה להתחיל בהילוך נמוך את הסיבובים הראשונים. פתיחה חלשה כאן עלולה להעלות לו בטורניר, לאור הסיכון הגדול.

2. סטאפנק - קיריוס : הסבלנות והניסיון העצום של סטאפנק מול העוצמות של קיריוס. קרב אולטימטיבי.

3. ת'ים - פ. מאייר : שחזור חצי הגמר מטורניר האלה. מבחן חשוב לאוסטרי.

4. ורדסקו - טומיץ' : כמאמר ה-meme הידוע : "זה או הצלחה ענקית, או רוב הסיכויים, התרסקות איומה". אם זה יתחבר משני הכיוונים - יהיה שווה לעקוב.

5. איזנר - בגדאטיס : ע"ע סטאפנק - קיורוס. מינימום שני טייברייקים.
לצפיה ב-'מאכזב : המותחן בין מולר לחיראלדו נגמר "רק" עם 15-13 למולר'
מאכזב : המותחן בין מולר לחיראלדו נגמר "רק" עם 15-13 למולר
28/06/2016 | 18:21
1
61

לא נורא, נאלץ לחכות לגמר בין מאהו לאיזנר כדי לקבל פיצוי הולם.
לצפיה ב-'חיכו שאני שניה אקום להכין קפה כדי לסיים את זה'
חיכו שאני שניה אקום להכין קפה כדי לסיים את זה
28/06/2016 | 18:35
17
לצפיה ב-'והנה הגיע הגשם הראשון השנה'
והנה הגיע הגשם הראשון השנה
28/06/2016 | 18:41
19
לצפיה ב-'חשבתם פעם שהטוב מחמש זה מרתון פיזי ?'
חשבתם פעם שהטוב מחמש זה מרתון פיזי ?
29/06/2016 | 00:34
107
תחשבו שוב - דסטין בראון מגדיר את הטניס מחדש :

הניצחון שלו היום על דושאן לאיוביץ' ערך חמש מערכות, שנמשכו שעתיים ו-10 דקות בלבד !

לצורך השוואה - המשחק בין סרינה לסדיקוב, אפילו שהיה "מהיר" (6-4 6-2 ) נגמר תוך שעה ו-15 דקות.
לצפיה ב-'מעניין איך הולכים לפתור בווימבלדון את מצוקת המשחקים'
מעניין איך הולכים לפתור בווימבלדון את מצוקת המשחקים
29/06/2016 | 21:27
1
90
נוצר פער די גדול גם אצל הגברים וגם אצל הנשים. גם התחזית לימים הקרובים לא מעודדת, בלשון המעטה.
לצפיה ב-'יכול להיות שלא יהיה מנוס מלהשתמש ביום ראשון האמצעי המקודש'
יכול להיות שלא יהיה מנוס מלהשתמש ביום ראשון האמצעי המקודש
29/06/2016 | 22:35
82
עשו את זה כבר פעם לפני איזה שלושים שנה או משהו.
לצפיה ב-' סואסייד ווימבלדון נשים'
סואסייד ווימבלדון נשים
26/06/2016 | 22:39
41
41
טוב אני מבין שאף אחד עדיין לא מרים את הכפפה, ואני צריך להמשיך לנהל את המשחק

אין ברירה אז אין ברירה...
המשך>>
טוב אני מבין שאף אחד עדיין לא מרים את הכפפה, ואני צריך להמשיך לנהל את המשחק

אין ברירה אז אין ברירה...
לצפיה ב-'ווימבלדון (גברים ) - רביעי 29/6'
ווימבלדון (גברים ) - רביעי 29/6
29/06/2016 | 00:27
5
67
יש אור בקצה המנהרה, וייתכן מאוד שבשבוע השני הסקירות יחזרו למתכונת המלאה והטובה. בינתיים, הנה כמה מהמשחקים המעניינים מחר בחצי קלאץ' : 

1. רוג'ר פדרר - מרקוס AKA קרטמן, AKA "סניקרס וקולה ב-changeover" (ברצינות, זה סרטון שאתם חייבים !!! לראות ) וויליס : הבריטי מספק כאן סיפור סינדרלה שיזכר עוד שנים, אבל אם הוא ינצח את פדרר על דשא, בטוב מחמש, זו ככל הנראה תהיה הסנסצייה הגדולה ביותר בתולדות המין האנושי. אבל היי - ביקור בסנטר קורט, זו מתנה מספיק יפה.

2. דיוקוביץ' - מנארינו : הצרפתי גרם להרבה מאוד דפיקות לב בקרב הציבור הבריטי ב-יו אס אופן האחרון כשהוביל 2-0 במערכות עם טניס חלומי על אנדי מארי. יש לו סגנון שיכול מצוין על דשא, אבל מדובר פה בדיוקוביץ' וזה אתגר שטובי המוחות של הסבב מתקשים לענות עליו בשנתיים האחרונות. אם הוא יצליח לגרום לדיוקוביץ' להזיע עבור המערכות שלו - זה יהיה הישג מכובד למדי.

3. נישיקורי - בנטו : כושרו הפיזי של היפני עדיין לא ברור במאת האחוזים. מול גרות' הוא הספיק, גם הטניס שלו היה סבבה, אבל זה עדיין לא זה. בנטו, שדי מחבב משטחים מהירים, ינסה לשחזר קצת מהקסם של התצוגה שלו מווימבלדון 2012, אבל קשה לראות את זה שוב.

4. דימיטרוב - סימון : אף אחד לא באמת מצפה מהבולגרי לתוצאות, אז לפחות שייתן לנו כמה נקודות יפות לזכר ימים עברו. המשחק מול סימון ייאלץ אותו להיות אגרסיבי ומדויק. נראה אם החזרה לזירת הפשע, שבה הוא הגיע עד לחצי הגמר, תשרה בו קצת מוזה. 

5. ראוניץ' - ספי : ספי הוא השחקן האידאלי לתסכל אנשים - הוא יציב כסלע, עם סרב עוצמתי ומגוון כאחד, ובגדול אתה יודע בדיוק מה תקבל ממנו. זה היתרון שלו והחסרון שלו. אם הוא יצליח לגרור את המשחק הזה לקרב הלמות מהבייסליין - זה יכול להיות קצת מסוכן לקנדי.

ומכיוון שזה עלה בשרשורים הקודמים - להלן תגובתו של מארי למשחק מול איסלנד.
לצפיה ב-'מתייייייי משחק המאה בין דלפו לוואוורינקה??'
מתייייייי משחק המאה בין דלפו לוואוורינקה??
29/06/2016 | 11:08
3
18
לצפיה ב-'מחרררררררררר'
מחרררררררררר
29/06/2016 | 12:03
12
לצפיה ב-'למה משחק המאה?'
למה משחק המאה?
29/06/2016 | 12:47
15
לצפיה ב-'דלפו חוזר מפציעה לאחר יותר משנתיים ו-וואוורינקה הוא מהבכירים'
דלפו חוזר מפציעה לאחר יותר משנתיים ו-וואוורינקה הוא מהבכירים
29/06/2016 | 14:58
70
הקהל, יש לצפות, יהיה ברובו לצד הארגנטינאי.
לצפיה ב-'אני רואה שהשדרים בערוץ הספורט חזרו למנהגם '
אני רואה שהשדרים בערוץ הספורט חזרו למנהגם
29/06/2016 | 14:46
104
לדבר בזמן הנקודות. אולי צריך להזכיר להם שהמשחק יותר חשוב מהגיגיהם?
לצפיה ב-'פודקאסט ווימבלדון היום ה-2 -אורח מיוחד הפסימיסט'
פודקאסט ווימבלדון היום ה-2 -אורח מיוחד הפסימיסט
29/06/2016 | 01:35
64
אז הפסימיסט התארח היום בפודקאסט וסיכמנו את  היום ה-2 בווימבלדון. 

האזנה נעימה!

הלינק לפודקאסט 

לצפיה ב-'סואסייד ווימבלדון (גברים )'
סואסייד ווימבלדון (גברים )
26/06/2016 | 18:18
11
28
הסלאם השלישי של העונה מתחיל מחר, וכולכם מוזמנים ליטול חלק בסואסייד הרלוונטי, בתקווה שהנדנדה של עונת הדשא תורגש פחות בקרבנו.

מיד יועלו הטפסים, מצורפת ההגרלה המתעדכנת לעיונכם. בהצלחה לכולם !
לצפיה ב-'יום 2'
יום 2
27/06/2016 | 23:28
1
45
בערמומיות אין קץ, הצ'יטה פגעה במקום שהיה נראה על פניו בלתי אפשרי. ברנקיס עוזב את הטורניר ואיתו לאונרדו וגל. שלושת בוחרי מולר גוררים את דפיקות הלב שלהם יום נוסף (מולר הציל MP), בגלל שהמשחק שהיה נמצא בשיוויון 11 בחמישית, הופסק בגלל החשכה.

לצפיה ב-'מודה שזאת אחת ההדחות הכי הזויות שהיו לי אי פעם...'
מודה שזאת אחת ההדחות הכי הזויות שהיו לי אי פעם...
28/06/2016 | 00:31
61
שתבינו
בראנקיס הפסיד היום לשחקן שהישגי השיא שלו הם...
דירוג 322 בATP(לפני שנתיים, מאז הספיק להתדרדר ל772, דירוגו הנוכחי)
בסלאמים סיבוב מוקדמות שני(וגם זה בעזרת WC כל פעם)
במאסטרים לא שיחק מעולם מן הסתם
בATP סיבוב שני במוקדמות
בצ'לנג'רים רבע גמר(פעם אחת בלבד)
אבל לא ניקח ממנו חלילה 8 זכיות בפיוצ'רים(ב8 שנים)

בקיצור, מזל טוב בראנקיס, הפסדת לגרסה האנגלית והטיפה יותר מוכשרת של בר בוצר

נו טוב, לפחות שרדתי את הצ'יטה בנשים...
לצפיה ב-'יום 3'
יום 3
28/06/2016 | 23:50
38
הגשם לא הפריע יותר מדי להתנהלות הטורניר. מרבית המתמודדים מתקדמים הלאה, פרט ליוסי שבחר בפוספיסיל, ואני שעדיין נמצא בסימן שאלה. 

ממשיכים :

לצפיה ב-'יום 4'
יום 4
30/06/2016 | 00:44
1
37
אפשר להוציא את בריטניה מאירופה, אבל כנראה שאי אפשר להוציא את מזג האוויר הנוראי של "הקיץ" האירופאי מבריטניה.....עוד יום, ועוד כאב ראש למארגנים. לא מקנא בהם. בגזרתנו - באופן לא מפתיע, כל אחד מהמשחקים שבחר הציבור הקדוש, לא הושלם, hence הדומיננטיות של הצבע הצהוב. אני בכלל הולך לאמץ את הטקטיקה של or771 מהרולאן ולקוות לשלושה ניצחונות ביום אחד, כי יום ביומו זה יותר יותר מיינסטרים. 

שימו לב שבטופס מופיעים רק 8 משחקים (במקום ה-16 שאמורים היו להיות), זאת עקב החלטת המארגנים לפצל את משחקי התחתון, כדי לצמצם את הפערים ברמת המאקרו (נשים, זוגות וכו' ). עכשיו רק צריך לדאוג למשהו פעוט כמו כמה שעות ללא גשם.

לצפיה ב-'סכנה לפנייך'
סכנה לפנייך
30/06/2016 | 15:42
14
הצ'יטה מנסה להסתתר מאחורי שיחים אנונימיים - הישמרו לכם.
לצפיה ב-'יום 5'
יום 5
01/07/2016 | 01:09
23
ימות המשיח כנראה בפתח כי דווקא טומיץ', הוא ולא אחר, הפכו למניה הבטוחה ביותר ביום המשחקים המוזר הזה. הצ'יטה נצפתה כבר במהלך היום, אבל זה לא מנע לנשנש 6 מתמודדים. שלושת הנותרים יקוו, מצידם, להפוגה קלה, שתאפשר להם להמשיך לשלבים מתקדמים.

לצפיה ב-'יום 6'
יום 6
02/07/2016 | 02:50
17
מזג האוויר הלונדוני ממשיך להתל בכולם - בעוד בוחרי קיריוס ואיזנר צלחו את יום המשחקים, דביב שבחר בצ'יליץ' צריך להמתין לפחות עוד סט כדי לגלות את גורלו בטורניר. בנוסף - חלק מהמשחקים שהיו מתוכנננים לאתמול, נדחו שוב להיום, בתקווה שזו הפעם האחרונה.....לפיכך נוצר מצב שבטופס מתוך 8 משחקי סיבוב שלישי פוטנציאליים לבחירה (של החצי התחתון ), יש לכם רק 6. לא הכי אידיאלי, אבל זה המצב.

לצפיה ב-'יום 7: וסלי (נישיקורי)'
יום 7: וסלי (נישיקורי)
03/07/2016 | 06:16
2
5
מצטער שאני כותב פה, לא הצלחתי לשלוח בפרטי (או לפחות לא הגיע אישור שנשלח).
לצפיה ב-'האם היום זהו יום חופש בסואסייד?'
האם היום זהו יום חופש בסואסייד?
03/07/2016 | 16:18
1
3
לצפיה ב-'עכשיו קראתי שכן...'
עכשיו קראתי שכן...
03/07/2016 | 18:36
2
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-28/06/16'
מבזקי ספורט ל-28/06/16
28/06/2016 | 17:34
2
2
לצפיה ב-'סרינה, קיריוס וטסונגה בסיבוב השני בווימבלדון'
סרינה, קיריוס וטסונגה בסיבוב השני בווימבלדון
28/06/2016 | 17:34
16
logoהבריטי גבר על ברודי בשלוש מערכות, האוסטרלי חזר מפיגור לניצחון על סטפאנק והמדורגת ראשונה עברה ללא קושי את סדקוביץ'. גם קוזנצובה בשלב הבא
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'"טניסאי וג'נטלמן": ספרו של הטניסאי שחר פרקיס יוצא לאור'
"טניסאי וג'נטלמן": ספרו של הטניסאי שחר פרקיס יוצא לאור
28/06/2016 | 19:11
61
logoטניסאי העבר הישראלי, שבשיאו דורג במקום ה-53 בעולם ואף ניצח את בוריס בקר האגדי, ישיק את ספרו באירוע הוקרה לכבודו בשבת הקרובה בתל אביב
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-' ישראלים'
ישראלים
25/06/2016 | 22:13
6
186
הגרלה קשה ואכזרית לעוליאל בטורניר ההכנה לווימבלדון G1 שמתקיים בבריטניה על דשא

המדורג 7 בלנקנאווקס הצרפתי שזכה לפני שבועיים בווימבלדון לנוער
וניצח את עוליאל 1-6 4-6 בטורניר G1 בצרפת שהתקיים באפריל

ומי שרוצה לראות בזיק של תקווה, 6 התוצאות הטובות ביותר של הצרפתי בסבב הם על החימר
מצד שני, גם של עוליאל...
לצפיה ב-'עוליאל הוביל 4-6 בש"ש...והפסיד 6-8'
עוליאל הוביל 4-6 בש"ש...והפסיד 6-8
26/06/2016 | 15:46
2
172
פספוס גדול של ישי
מצד שני, להגיע לסט צמוד עם זוכה הרולאן גארוס, במשטח שלא נחשב המשטח החזק שלו....זה גם יפה

העיקר שהוא ממשיך להתקדם.
לצפיה ב-'ישי נכנס ישירות לוימבלדון או שהוא צריך מוקדמות'
ישי נכנס ישירות לוימבלדון או שהוא צריך מוקדמות
27/06/2016 | 11:57
1
138
כמו כן ראיתי שביום שבת מתחילים משחקי הנוער. מישהו יודע אם כל משחקי הסיבוב הראשון מתקיימים באותו יום או שחלק מתקיימים ביום שני הבא? אני שואל כי יש מצב שאני אגיע בשבת. 
לצפיה ב-'כרגע הוא 8 להיכנס אז כנראה שיצטרך מוקדמות....'
כרגע הוא 8 להיכנס אז כנראה שיצטרך מוקדמות....
27/06/2016 | 16:10
116
אלא אם יהיו פרישות
לצפיה ב-'דניז חזניוק ניצחה 6:2 6:1 ועלתה לשמינית גמר 25K בשבדיה'
דניז חזניוק ניצחה 6:2 6:1 ועלתה לשמינית גמר 25K בשבדיה
28/06/2016 | 17:15
101
היא ניצחה יריבה שבדית חלשה.
בשמינית הגמר היא תשחק מול סינית שמדורגת 7 בטורניר(343 בעולם) כאשר דניז מדורגת 351 בעולם.

כל תוצאה במשחק מול הסינית אפשרית אבל גם אם דניז תנצח את הסינית נראה שאין לה הרבה סיכוי לנצח ברבע הגמר את השבדית המדורגת ראשונה שניצחה את דניז בטורניר הקודם ברבע הגמר וניצחה שם את כל המשחקים ב2 מערכות.
לצפיה ב-'טורניר 25K בקנדה'
טורניר 25K בקנדה
30/06/2016 | 11:34
1
24
התחילו שלושה ישראלים. נשאר אחד :

דקל בר הפסיד סיבוב ראשון למדורג 357 בעולם בתוצאה 6:1 6:4

דניאל צוקרמן הפסיד בסיבוב הראשון לשחקן בו 17 (ללא דרוג ATP) המדורג 109 בנוער בתוצאה 6:3 6:3

עידן לשם ניצח בסיבוב הראשון את המדורג 361 בעולם (לאחר פרישה) בתוצאה 6:4 3:0

בסיבוב השני, לשם ישחק נגד אמריקאי המדורג 544 בעולם (המשחק היום ב 17:00).

במידה וינצח, צפוי לפגוש את הקנדי פטר פולנסק (341), אשר ניצח בשבוע שעבר טורניר 25K גם כן בקנדה די בקלות. בהחלט אתגר משמעותי.

לצפיה ב-'לשם הפסיד 1:6 6:3 4:6'
לשם הפסיד 1:6 6:3 4:6
30/06/2016 | 22:14
4
לצפיה ב-'ווימבלדון (גברים ) - שני 27/6'
ווימבלדון (גברים ) - שני 27/6
27/06/2016 | 00:13
18
73
ווימבלדון זה תמיד זמן טוב לשחזר מסורות של ימי קדם, וכאלו הן הסקירות. למרבה הצער, המציאות כופה הקרבות, ועל כן, אני בספק כמה אוכל לתרום בסוגיה הזו, לפחות בשבוע הראשון של הטורניר. מי שמעוניין לקחת את המושכות, יזכה לברכה חמה. גם אם לא - שרשור אחד מסודר פר יום - זו התחלה טובה, אם זו טרחה גדולה מדי, אני אקח את זה עליי.

בכל אופן - זה הלו"ז למחר והוא מכיל כל טוב, בעיקר איזה בחור שוויצרי בשם פדרר, שאומרים שיש לו פוטנציאל...תעקבו אחריו. למי שלא חובב את הז'אנר, יש בתפריט גם את דיוקוביץ', דודי סלע, ושני דרבים מעניינים (אחד קרואטי, אחד צרפתי ). רק נחזיק אצבעות חזק, שהגשם הלונדוני התנתק גם הוא מאירופה, כי החודש האחרון היה זוועתי למדי.
לצפיה ב-'ההפתעה הראשונה של הטורניר'
ההפתעה הראשונה של הטורניר
27/06/2016 | 17:53
118
פיליפ קולשרייבר הודח לאחר הפסד בארבע מערכות מול הרברט הצרפתי.
לצפיה ב-'המרתון הראשון של הטורניר מגיע מהמפגש בין קוורי לרוסול'
המרתון הראשון של הטורניר מגיע מהמפגש בין קוורי לרוסול
27/06/2016 | 18:23
1
69
אחרי יתרון 2-0 במערכות, האמריקאי מאזן לשיוויון 2 ומשם הגענו עד הלום.
לצפיה ב-'אז זה לא נמשך יותר מדי : "רק" 12-10 בחמישית לאמריקאי'
אז זה לא נמשך יותר מדי : "רק" 12-10 בחמישית לאמריקאי
27/06/2016 | 19:09
59
עם קאמבק מרשים. הפרס על זה יהיה המנצח בין בלוצ'י לבמלמנס הבלגי.
לצפיה ב-'עזבו דרסיס - נדאל, עזבו סטאחובסקי פדרר'
עזבו דרסיס - נדאל, עזבו סטאחובסקי פדרר
27/06/2016 | 20:02
3
130
עזבו הכל :

אחת מסנסציות המילניום מתגבשת לה - ריקארדס ברנקיס בפיגור 2-0 במערכות מול ברנש בשם מרקוס ויליס.

רק בשביל לסבר את האוזן : הוא עם מאזן 8-5 בסבב ה-ITF, הוא מדורג במקום ה-706 בעולם, ולמרות שהוא משקיע את מירב זמנו באימון טניס, הוא קיבל WC ביזארי למוקדמות (רק בגלל שהוא בריטי ), ושם הפלא ופלא הצליח לנצח שלושה משחקים לא פשוטים בכלל.
לצפיה ב-'אני יודע שזה עוד מוקדם אבל משהו יודע מתי מתחילים משחקי הזוגת'
אני יודע שזה עוד מוקדם אבל משהו יודע מתי מתחילים משחקי הזוגת
27/06/2016 | 20:30
91
לא שגם שם יש לנו הרבה סיכוי אם ההגרלות הקשות 
אבל סתם אני רצוה לדעת.
לצפיה ב-'אתה יודע שהוא לא השיג WC למוקדמות, כן?'
אתה יודע שהוא לא השיג WC למוקדמות, כן?
28/06/2016 | 01:09
1
94
הוא השתתף במוקדמות למוקדמות - נכנס אחרון.

לצפיה ב-'טוב טכנית, זה כן "להשיג" WC'
טוב טכנית, זה כן "להשיג" WC
28/06/2016 | 01:36
83
פשוט הוא הרוויח את זה בעצמו, במקום לקבל מתנה מהמארגנים, אבל המסר הועבר, אני מניח.
לצפיה ב-'לא ייאמן - וויליס משיג את הכרטיס לסיבוב השני'
לא ייאמן - וויליס משיג את הכרטיס לסיבוב השני
27/06/2016 | 20:38
9
133
ועוד בניצחון 3-0 חלק. זה חתיכת סיפור, ללא ספק.

הפרס : מפגש מול המנצח בין פדרר לגאידו פאייה.
לצפיה ב-'הסיפור שלו הוא די מהסרטים - הנה כתבה'
הסיפור שלו הוא די מהסרטים - הנה כתבה
27/06/2016 | 20:48
8
142
לצפיה ב-'הוא שיחק נפלא. לא להאמין שמעולם לא שיחק בטורניר ATP'
הוא שיחק נפלא. לא להאמין שמעולם לא שיחק בטורניר ATP
27/06/2016 | 20:52
6
131
ממש נתן רמה של טופ 30. סרבים נפלאים משחק בייסליין טוב. ברנקיס לא שיחק מדהים אבל גם לא היה נורא. לא היו לו תשובות. איך עם רמה כזאת של טניס הוא מתגלגל באזור 750 בעולם רק לו פתרונים. אגב את הכרטיס החופשי למוקדמות הוא קיבל לאחר שזכה בטורניר קדם מוקדמות כלשהו - לא יודע בדיוק איזה. 
לצפיה ב-'הוא גם עומד לעלות 356 מקומות בדירוג'
הוא גם עומד לעלות 356 מקומות בדירוג
27/06/2016 | 22:44
4
113
חודש לא רע, to say the least...
לצפיה ב-'הוא בערך הבריטי היחיד השמח היום ברחבי בריטניה...'
הוא בערך הבריטי היחיד השמח היום ברחבי בריטניה...
28/06/2016 | 00:34
3
41
לצפיה ב-'האנגלי היחיד'
האנגלי היחיד
28/06/2016 | 10:04
2
94
יש הרבה מאוד סקוטים וולשים ואירים מאושרים. אני האמת גם שמח לאידם הפעם. דווקא הייתי בעדם בתחילת הטורניר אבל אחרי ההצבעה האדיוטית הזאת לעזוב את האיחוד מגיע להם להבעט מאירופה. קצת פרופורציה על מה הם שווים כשהם לבדם. 
לצפיה ב-'אני מניח שיש הרבה אנגלים ששמחים לעזוב את האיחוד'
אני מניח שיש הרבה אנגלים ששמחים לעזוב את האיחוד
28/06/2016 | 12:53
1
63
בלי להביע דעה על נכונות ההחלטה(ולא התעניינתי בנושא מספיק כדי להיות בטוח בדעה כלשהי) די ברור שהרבה אנגלים תמכו בהחלטה שזכתה ברוב, ולא נראה סביר שכולם או רובם שינו את דעתם בנושא.
לצפיה ב-'במחשבה נוספת אני מבין שהכוונה כנראה להדחה של אנגליה בכדורגל'
במחשבה נוספת אני מבין שהכוונה כנראה להדחה של אנגליה בכדורגל
28/06/2016 | 13:40
55
עדיין אני לא רואה קשר בין שני הדברים.
לצפיה ב-'מעניין איך יהיה מול פדרר'
מעניין איך יהיה מול פדרר
28/06/2016 | 01:17
109
איזו חוויה הזויה ונהדרת בשבילו, ומשחק שכנראה לא יהיה יותר מדי מאתגר עבור רוג'ר.

לצפיה ב-'אמל"ק - מוסר ההשכל : תמיד תקשיב לאישה שלך '
אמל"ק - מוסר ההשכל : תמיד תקשיב לאישה שלך
27/06/2016 | 22:46
46
לצפיה ב-'זה לא קשור כל כך'
זה לא קשור כל כך
27/06/2016 | 23:05
117
אבל אם מישהו פה מכיר או שמע על אלכס גופננקו אשמח לשמוע פרטים עליו
לצפיה ב-'פודקאסט ווימבלדון סיכום היום -1 '
פודקאסט ווימבלדון סיכום היום -1
28/06/2016 | 01:48
48
אז אחרי הפסקה של  שנה אני חוזר עם הפודקאסט ומסכם את היום הראשון בווימבלדון. הפעם לצערי בלי נמרוד (שדי עסוק)  
אשמח להערות חיוביות וגם שליליות. 

אז קודם כל הנה הלינק 
וגם פתחתי דף בפייסבוק.

לצפיה ב-'אפשר לקבל בבקשה את רשימת המגרשים המצולמים כולל את אלה '
אפשר לקבל בבקשה את רשימת המגרשים המצולמים כולל את אלה
27/06/2016 | 22:03
32
שמצולמים במצלמות לאינטרנט
2. האם באינטרנט משדרים גם את משחקי הזוגות?
תודה מראש
אמיר
לצפיה ב-'מצא את הסיבוב, ווימבלדון'
מצא את הסיבוב, ווימבלדון
25/06/2016 | 17:46
5
104
החוקים המקוריים כפי שניסחתי אותם בהתחלה כאן.

החלטתי בכל מקרה לבצע עוד ניסיון כי אני חושב שיש למשחק פוטנציאל ועניין.

בניגוד לחלק מהמבקרים של הענף, אני חושב שבנסיבות של הסבב כרגע דווקא הסיכויים לזכות במשחק על פני הסואסייד יעלו ככל שהדומיננטיות של סרינה תדעך והטופ 20 יתייצב,. עם זאת, אני מסכים שמה מקשה על ניהול המשחק הוא שכל משתתף נאלץ לבחור בעצמו איזה סיבוב הוא צריך וזה כלל נוסף שאני מתכוון לשנות:

עם יציאת ההגרלה, כל משתתף יבחר איזה סיבוב יש לו לדעתו הכי סיכוי לקלוע לחיזוי המשחקים לסיבוב הבא עפ"י המפתח המוכר של 1:4:

32/128 - נוותר על הסיבוב הראשון בסלאמים כי אף אחד לא יצליח לקלוע ל-16 משחקים מלאים...
12/64 - תבחרו 6 משחקים מכלל ההגרלה שתהיו בסיבוב השלישי.
8/32 - תבחרו 4 משחקים מכלל הגרלה שתהיו בסיבוב הרביעי.
4/16 - תבחרו 2 משחקים מכלל ההגרלה שתהיו ברבע הגמר.
1/4 - תבחרו משחק מרבע מההגרלה של מי שתהיינה ברבע אחד.
4/4 - בחצי תבחרו את 4 השחקניות שלדעתכם אמורות להגיע לחצי.

עכשיו כדי שלא יהיו בלבולים כבר בהתחלה נקביל זאת עפ"י הסיבוב המיועד:

בסיבוב השני יש לבחור 12 שחקניות
בסיבוב השלישי יש לבחור 8 שחקניות
בסיבוב הרביעי יש לבחור 4 שחקניות
ברבע יש לבחור שתי שחקניות
בחצי יש לבחור 4 עולות לחצאי הגמר

אני אפתח עוד מעט הרשמה בה כל משתתף שרוצה לשחק, יצהיר עפ"י ההגרלה שאצרף איזה סיבוב הוא מתכוון לבחור כך שידע מראש מתי עליו להמר ולא להסתבך במהלך הטורניר מה הכי כדאי לו. כך עולה אמנם רמת הסיכון במשחק, אבל הלוגיסטיקה מאפשרת לכל המשתתפים ולמנהל להבין היכן כל אחד עומד. זה מצריך מצד המשתתפים לקחת סיכון מחושב איזה סיבוב יתאים להערכה שלהם ולהמר בכל מקרה באותו הסיבוב שבחרו גם אם השחקניות שהגיעו לא כפי שסברו.

אם יהיו יותר משלושה משתתפים, אז אני אפתח את הסיבוב הראשון ביום שני.
לצפיה ב-'בחירת סיבוב'
בחירת סיבוב
25/06/2016 | 17:53
4
80
שרשרו איזה סיבוב אתם מתכוונים להמר-
2
3
4
רבע
חצי

כאמור ניתן לבחור בסיבוב נמוכים ולזכות אם אף אחד לא בהמשך ינחש נכון או לעומת זאת לבחור בחצי הגמר ולגלות כי זה הסיבוב הכי קשה לבחירה, לכן הקפידו לקחת את כל השיקולים לפני כי לא ניתן לשנות במהלך המשחק.
לצפיה ב-'4'
4
26/06/2016 | 23:04
35
אני בוחר בסיבוב רביעי - 4 משחקים - 8 מנצחות.
לצפיה ב-'3'
3
26/06/2016 | 23:19
1
35
6 משחקים
12 מנצחות

נהיה הרפתקנים
לצפיה ב-'אם אין מנצח'
אם אין מנצח
27/06/2016 | 00:44
29
המנצח יהיה מי שצדק הכי הרבה באחוזים ביחס למשחקים הנדרשים.
לצפיה ב-'ניתן לבחור'
ניתן לבחור
27/06/2016 | 21:42
27
עד תחילת הסיבוב השני, כדי לבחור בסיבוב השלישי. בסיבוב השני כבר לא ניתן לבחור כי הסיבוב הראשון החל, אבל גם לא צפיתי שיבחרו ולכן סיום ההרשמה בתחילת הסיבוב השני.
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-27/06/16'
מבזקי ספורט ל-27/06/16
27/06/2016 | 15:28
2
1
לצפיה ב-'דודי סלע הודח מווימבלדון כבר בסיבוב הראשון אחרי 3:0 במע'
דודי סלע הודח מווימבלדון כבר בסיבוב הראשון אחרי 3:0 במע
27/06/2016 | 15:28
24
logoהטניסאי הישראלי לא באמת היווה יריב בסיבוב הראשון למדורג 14 בעולם, שהביס אותו 2:6, 1:6, 1:6 לאחר 74 דקות של טניס חד צדדי במגרש מספר 3
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ליזיקי, סטוסור וצ'יליץ' ניצחו, קולשרייבר הודח כבר בסיבו'
ליזיקי, סטוסור וצ'יליץ' ניצחו, קולשרייבר הודח כבר בסיבו
27/06/2016 | 17:06
13
logoווימבלדון: האלוף טייל מול וורד, השווייצרי יפגוש את מרקוס וויליס המדורג 775 שהדהים את כולם. הסרבית הפסידה למדורגת 223, גם ונוס ניצחה
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-25/06/16'
מבזקי ספורט ל-25/06/16
25/06/2016 | 12:56
3
7
לצפיה ב-'הפתעות לא יהיו כאן: טורניר ווימבלדון יוצא לדרכו ביום הש'
הפתעות לא יהיו כאן: טורניר ווימבלדון יוצא לדרכו ביום הש
25/06/2016 | 12:56
57
logoסרינה וג'וקוביץ', המדורגים הבכירים, צפויים לתת את הטון בגראנד סלאם שייפתח בשני. מארי וקיז ינסו להפתיע, ומי יהיו הסוסים השחורים? התחזית בפנים
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'ציבולקובה זכתה בטורניר איסטבורן, ג'ונסון אלוף נוטינגהאם'
ציבולקובה זכתה בטורניר איסטבורן, ג'ונסון אלוף נוטינגהאם
25/06/2016 | 21:04
34
logoיומיים לפתיחת ווימבלדון הסלובקית ניצחה את הצ'כית קרולינה פליסקובה 5:7 ו-3:6 והניפה תואר שני השנה, האמריקאי גבר על פבלו קוואס 6:7 ו-5:7
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'כמיטב המסורת - הנה בחירות "המומחים" לווימבלדון הקרוב'
כמיטב המסורת - הנה בחירות "המומחים" לווימבלדון הקרוב
27/06/2016 | 10:22
66
לצפיה ב-'שאלות לגבי שידורי ווימבלדון?'
שאלות לגבי שידורי ווימבלדון?
26/06/2016 | 16:36
8
70
מחר נשדר את דודי סלע באיזור 15:00 בספורט 5 ובחמש HD
לצפיה ב-'יהיה שידור מ-13:30 (מגרש מס' 1, 5LIVE), כמו שנים קודמות ?'
יהיה שידור מ-13:30 (מגרש מס' 1, 5LIVE), כמו שנים קודמות ?
26/06/2016 | 18:01
7
26
לצפיה ב-'למרות שמחר פחות רלוונטי למגרש מס' 1 (מתחילים ב-15)....'
למרות שמחר פחות רלוונטי למגרש מס' 1 (מתחילים ב-15)....
26/06/2016 | 18:06
5
26
לצפיה ב-'דודי מחר שני במגרש מספר 3'
דודי מחר שני במגרש מספר 3
26/06/2016 | 19:05
4
78
מגרש מצולם
לצפיה ב-'כמו שכתבתי המשחק של דודי בשידור ישיר באזור 15:00'
כמו שכתבתי המשחק של דודי בשידור ישיר באזור 15:00
26/06/2016 | 19:19
3
37
לצפיה ב-'איך אתה מנתח את הסיכויים אחרי שעבר ומשחק שלהם בהולד'
איך אתה מנתח את הסיכויים אחרי שעבר ומשחק שלהם בהולד
26/06/2016 | 21:16
2
88
תודה מראש
אמיר
לצפיה ב-'סיכויים'
סיכויים
26/06/2016 | 22:00
1
109
לדעתי הסיכויים הרבה יותר גבוהים מהיחס שנותנים לדודי באתרי ההימורים,
כמובן שפרר פייבוריט אבל דודי ולא הרבה יודעים את זה שיחק מולו בהולנד פצוע,
היתה לו מתיחה רצינית בצד של הגב ועדיין המשחק היה שקול, דודי חזר לכמה ימים לנוח בארץ וכולם ראו בנוטינגהאם שדודי מאוד מסוכן על הדשא, אני חושב שדודי יכול לעשות לפרר חיים קשים ואף לנצח , אבל כדי לעשות זאת טקטית יהיה חייב להתקיף ולבוא לרשת כשיש לו הזדמנות וכמובן לשחק לפרר בעיקר על הבקהנד...
לצפיה ב-'הוא כשיר ב100 אחוז'
הוא כשיר ב100 אחוז
27/06/2016 | 08:28
73
ועוד שאלה אחת
המשחק ישודר כרגיל בערוץ 55?
לצפיה ב-'אכן כן מתחילים ב-13:30 בלייב'
אכן כן מתחילים ב-13:30 בלייב
26/06/2016 | 19:18
36
לצפיה ב-'הגרלת ווימבלדון (גברים)'
הגרלת ווימבלדון (גברים)
24/06/2016 | 12:10
20
82
רבעים אפשריים לפי דירוג : 

דיוקוביץ' - ראוניץ'
פדרר - נישיקורי
ת'ים - וואורינקה
גאסקה - מארי
לצפיה ב-'לא מעודד כ"כ- דודי סלע נגד פרר סיבוב ראשון'
לא מעודד כ"כ- דודי סלע נגד פרר סיבוב ראשון
24/06/2016 | 12:12
6
46
לצפיה ב-'חסר סיכוי'
חסר סיכוי
24/06/2016 | 13:26
5
45
לצפיה ב-'ממש לא, 20-80 לפרר, לדודי בהחלט יש סיכוי להפתיע פה'
ממש לא, 20-80 לפרר, לדודי בהחלט יש סיכוי להפתיע פה
24/06/2016 | 16:05
4
143
פרר של 2016 הוא ממש לא פרר של 10 השנים האחרונות(והדירוג המתדרדר יעיד על כך)
ודשא מעולם לא היה המשטח החזק שלו

דודי היה טוב בנוטינגהאם למרות ההפסד המבאס לספי(אגב, גם פרר הפסיד לאותו ספי, בהאלה וב2 סטים)

וגם מול פרר בדן בוש היה קרוב מאוד(הפסיד 4-6 4-6)

שוב, רוב הסיכוי שפרר ינצח פה
אבל להגיד חסר סיכוי?
קצת מוגזם.
לצפיה ב-'ציטוט'
ציטוט
26/06/2016 | 14:37
3
69
ברבע הגמר דודי יפגוש את אנדראס ספי האיטלקי(7 בטורניר, 57 בעולם)
שחקן ותיק במגמת ירידה, שדשא מעולם לא היה המשטח החזק שלו
ועם זאת לפני שבוע ניצח את פרר בהאלה, והיום רשם 2-6 3-6 מאוד מרשים על מנארינו(שרק לפני שבועיים ניצח אותו בדן-בוש)
בקיצור...עוד משחק 50\50 קלאסי
נקווה שדודי יוכל להמשיך את המומנטום הנהדר שלו
לצפיה ב-'אוקי ו....?'
אוקי ו....?
26/06/2016 | 14:56
20
לצפיה ב-'האמת שגם אני לא מבין מה אתה רוצה. כל מילה בתחזית של לאונרדו'
האמת שגם אני לא מבין מה אתה רוצה. כל מילה בתחזית של לאונרדו
26/06/2016 | 16:01
1
67
היתה נכונה ומדייקת. לגבי הרקע למשחק, אני פחות מסכים עם האמירה ש"דשא לא היה המשטח החזק שלו".  
לספי יש 3 תארי ATP ו1 מהם על דשא
יש לו 5 גמרים של ATP ו 2 מהם על דשא.
בהתחשב במספר טונירי הדשא בשנה, ביחס למשטחים אחרים, אלו בהחלט מספרים יפים

המאזן שלו על דשא הוא 57.5%
המאזן שלו על חימר הוא 52%
המאזן שלו על קשים הוא 44.4%
כמובן שיש לקחת בחשבון שעל דשא משחקים הרבה פחות ולכן יותר קל להשיג מאזן טוב יותר

אבל אם נחזור רגע לתחזית, המשחק עצמו היה לגמרי 50/50 כשהוכרע עם 6:4 בשלישית (אם אני לא טועה).

אגב, גם התחזית של 80/20 למשחק מול פרר, בהחלט נראית לי הגיונית. הרי לא מדובר פה על מדע מדויק. הכוונה שאם דודי יעלה מול פרר ל 5 משחקים  על דשא בכושר הנוכחי שלהם, הוא אמור לקחת אחד מהם. אני חושב שזה לגמרי הגיוני וסביר. ואם לא יקח 1 מ 5 אלא יקח 1 מ 6, אז זה לא 80/20 אלא 83/17.. בקיצור זה לא באמת משנה ה%, מה שמשנה שלדודי יש סיכוי (קטן) לנצח את פרר השבוע על דשא. אגב, העובדה שהמפגש הוא בסיבוב הראשון, נותנת עוד קצת סיכויים לדודי כיון שעדיין מדובר על דשא שטרם הפך לארגז חול.

אצל פרר אגב, הדשא הוא באמת לא המשטח החזק
יש לו 26 תארי ATP ו 2 מהם על דשא
יש לו 25 גמרים ואף אחד מהם לא על דשא

המאזן שלו על דשא הוא 66.7%
המאזן שלו על חימר הוא 72%
המאזן שלו על קשים הוא 65%%
כמובן שיש לקחת בחשבון שעל דשא משחקים הרבה פחות ולכן יותר קל להשיג מאזן טוב יותר
לצפיה ב-'אין לי וויכוח על חישובי הסיכויים. רק מעצבן אותי קצת '
אין לי וויכוח על חישובי הסיכויים. רק מעצבן אותי קצת
29/06/2016 | 14:07
2
שלפני כל משחק של ישראלי יש בניית ציפיות עם הסברים למה יש להם סיכוי יותר גבוה מאשר באמת יש.
ובסוף מתאכזבים.

הייתי שמח מאוד אם היה מנצח או לפחות נותן פייט ראוי. לוקח מערכה או משהו.

לא שזה קל. אבל אחרי כל ההקדמה עם כל ההסברים

התוצאה בסוף היא שהסיכויים של דודי בדיעבד היו נמוכים מאוד.
כמובן שלא בלתי אפשריים והוא כבר ניצח שחקנים גדולים.
לצפיה ב-'סיבוב שלישי אפשרי : '
סיבוב שלישי אפשרי :
24/06/2016 | 12:17
159
דיוקוביץ' - קוורי
קולשרייבר - פרר
גופין - אנדרסון
סוק - ראוניץ'

פדרר - דולגופולוב
מונפיס - סימון
צ'יליץ' - קרלוביץ'
קוובאס - נישיקורי

ת'ים - סוסה
זברב - ברדיץ'
בוטיסטה אגוט - טומיץ'
פואי - וואורינקה

גאסקה - טרויצקי
איזנר - טסונגה
קיריוס - פלי לופז
פאייר - מארי

לצפיה ב-'סיבוב ראשון קשה לת'ים - פלוריאן מאייר שניצח אותו בחצי בהאלה'
סיבוב ראשון קשה לת'ים - פלוריאן מאייר שניצח אותו בחצי בהאלה
24/06/2016 | 12:18
45
לצפיה ב-'ורדסקו - טומיץ', גם כן סיבוב ראשון'
ורדסקו - טומיץ', גם כן סיבוב ראשון
24/06/2016 | 12:20
29
לצפיה ב-'סיבובים ראשונים קשים נוספים'
סיבובים ראשונים קשים נוספים
24/06/2016 | 12:22
1
142
וואורינקה - טיילור פריץ (מאוד מסוכן )
איזנר - בגדאטיס
לצפיה ב-'דל-פו ככל הנראה בסיבוב השני'
דל-פו ככל הנראה בסיבוב השני
24/06/2016 | 12:26
42
לצפיה ב-'סטאפנק נגד קיריוס, סיבוב ראשון'
סטאפנק נגד קיריוס, סיבוב ראשון
24/06/2016 | 12:23
100
דניס "ראסטה" בראון נגד Q
לצפיה ב-'הגרלה לא רעה למארי'
הגרלה לא רעה למארי
24/06/2016 | 13:48
3
127
קירגיוס בשמינית זה המוקש הגדול אבל אם יתגבר עליו (או שהאוטסרלי יעוף קודם), הוא אמור להסתדר עם גסקה ברבע ובוימבלדון גם עם סטאן, לפחות בכושר הנוכחי של שניהם. צריך להיות שמח  שפדרר לא בחצי שלו וחוץ מקירגיוס הוא לא הולך להפגש עם אף ביג סרבר. מצד שני מארי כבר ימצא את הדרכים להסתבך. עדיין הוא פייבוריט לדעתי להגיע לגמר.
לצפיה ב-'לדעתך בוימבי יש למארי סוף סוף סיכוי ריאלי לנצח בגמר?'
לדעתך בוימבי יש למארי סוף סוף סיכוי ריאלי לנצח בגמר?
24/06/2016 | 13:55
1
37
לצפיה ב-'לא'
לא
24/06/2016 | 17:07
96
אם הוא יגיע לגמר מי שיתמודד מולו יהיה בעיניי פיבוריט גמור כל עוד זה יהיה פדרר או נובאק (וזה בטוח יהיה אחד משניהם, מן הסתם נובאק). מול שניהם יש לו כרגע דפיציט מנטלי משמעותי בטוב מחמש ולדעתי על דשא גם דפיציט ביכולת (פעם דשא היה המשטח החזק של מארי, לדעתי היום זה לא המצב). ברור שבעקרון הכל יכול לקרות אבל הוא יצטרך איזה נס קטן.

לצפיה ב-'גם לרוג'ר'
גם לרוג'ר
24/06/2016 | 14:12
134
חוץ מהחצי שלו אין לי תלונות, גם הוא די התחמק מהביג סרברים שיכולים להפתיע ביום נתון
לצפיה ב-'רוג'ר פספס אימון, שמועות שעומד לפרוש'
רוג'ר פספס אימון, שמועות שעומד לפרוש
25/06/2016 | 15:02
2
133
כנראה נראה לא טוב אתמול באימון, לא התאמן היום, מסיבת עיתונאים (מתוכננת) עוד מעט.
לצפיה ב-'השמועות היו רק שמועות מסתבר'
השמועות היו רק שמועות מסתבר
25/06/2016 | 15:24
1
142
במסיבת עיתונאים עכשיו ואין שום דבר בעייתי
לצפיה ב-'הגרלה קשה גם ליוני ולפלמינג'
הגרלה קשה גם ליוני ולפלמינג
25/06/2016 | 21:07
106
קיבלו את המדורגים 3 בטורניר ג'ימי מארי וברונו סארס 
אני יופתע אם הם יגועו רחוק.
סיכוי קלוש אם לא אפסי לשיחזור חצי הגמר של יונ משנה שעברה
לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-24/06/16'
מבזקי ספורט ל-24/06/16
24/06/2016 | 14:06
2
4
לצפיה ב-'הגרלה קשה לדודי סלע בסיבוב הראשון בווימבלדון: יפגוש את '
הגרלה קשה לדודי סלע בסיבוב הראשון בווימבלדון: יפגוש את
24/06/2016 | 14:06
45
logoהמחבט הבכיר ישחק בסיבוב הראשון נגד פרר (14), פלמינג והישראלי יפגשו את מארי וסוארס (3). ג'וקוביץ' ופדרר יוכלו להיפגש רק בחצי הגמר
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'פבלו קוואבס בגמר טורניר דשא?! איזו עונה מוזרה זו...'
פבלו קוואבס בגמר טורניר דשא?! איזו עונה מוזרה זו...
24/06/2016 | 17:14
107
יש הרבה דברים מוזרים בעונה הזו אבל אני לא בטוח שיש משהו מוזר יותר מאשר קוובאס בגמר טורניר דשא...
לצפיה ב-'הגרלת ווימבלדון (נשים)'
הגרלת ווימבלדון (נשים)
24/06/2016 | 12:11
1
56
עדכונים והודעות....
לצפיה ב-'סיבוב שלישי מיועד(בסימני שאלה אופציה אחרת ריאלית):'
סיבוב שלישי מיועד(בסימני שאלה אופציה אחרת ריאלית):
24/06/2016 | 13:55
78
סרינה-מלדנאוביץ'
סטיבנס(פנג?)-קוזנצובה
טימאה-אנסטסיה
קוקו-וינצ'י(ריסק?)
רדוואנסקה-גרסייה
סיבולקובה-קונטה(פוייג?בושארד?)
קויטובה--סטיקורובה
אנדראה(וסנינה?)-בנציץ'(פירונקובה)
האלפ-ברנטס
אראני(סיכוי קלוש שתגיע)-קיז(פליפקנס)
פליסקובה-איוונביץ'
בגו-קרבר
ונוס-דריה
יאנקוביץ'-קרלה
סטוסור(ליזיקי)- סביטלונה(שבדובה)
ספארובה-מוגרוסה

לצפיה ב-'מבזקי ספורט ל-23/06/16'
מבזקי ספורט ל-23/06/16
23/06/2016 | 18:34
3
5
לצפיה ב-'יממה לפני תחילת הטורניר, ויקטוריה אזרנקה פרשה מווימבלדו'
יממה לפני תחילת הטורניר, ויקטוריה אזרנקה פרשה מווימבלדו
23/06/2016 | 18:34
45
logoיממה לפתיחת הטורניר, ה-6 בעולם, שהגיעה פעמיים לחצי הגמר באנגליה, הודיעה על פרישה בעקבות הפציעה שגרמה לה לפרוש בסיבוב ה-1 ברואלן גארוס
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'הטניסאיות התלוננו לנייקי: השמלות קצרות מדי'
הטניסאיות התלוננו לנייקי: השמלות קצרות מדי
23/06/2016 | 20:12
88
logoרגע לפני גראנד סלאם ווימבלדון, מספר טניסאיות בכירות בסבב העולמי התלוננו בפני ענקית הלבוש על המדים החושפניים. הנשים יקבלו שמלות חלופיות
להמשך קריאה, לחץ כאן
לצפיה ב-'דודי סלע הודח מטורניר נוטינגהאם ברבע גמר על ידי אנדראס '
דודי סלע הודח מטורניר נוטינגהאם ברבע גמר על ידי אנדראס
23/06/2016 | 23:28
51
logoהישראלי המדורג 71 בעולם הפסיד לאנדראס ספי (58) האיטלקי 5:7 6:4 ו-6:4 והחמיץ עלייה לחצי גמר ATP לראשונה מאז טורניר אטלנטה ביולי 2014
להמשך קריאה, לחץ כאן

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
אופני שחף
אופני שחף

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה