לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טניס

ברוכים הבאים לפורום הטניס הישראלי הטוב והגדול בישראל!

הפורום הוקם בנובמבר 2001, ע"י החברים היקרים דני לוין ורפי2000, ונוהל לאחר מכן על-ידי הינגיס, אורן אהרוני, דנה1982, shefshef, ו-avi13885

פורום הטניס שלנו ייחודי מאוד, ומרכז בתוכו את כל מה שחובב טניס (מתחיל או מתקדם) יכול לבקש: תוצאות מרחבי העולם, מידע על הענף, מידע על ציוד, משחקי טניס וירטואלים בהשתתפות חברי הפורום,  קישורים לאתרי טניס ברחבי העולם, ועוד...
 הפורום מייחד עצמו מפורומים דומים וניחן בחברים מהשורה הראשונה, שמעוניינים בקידום הספורט הנהדר הזה ותורמים לפורום באמצעות סקירות של טורנירים ושחקנים ובאמצעות דיונים מרתקים. 
 במקרים רבים, התוצאות המובאות כאן זוכות לפרסום ראשון, לעיתים אף לפני פרסומים ברחבי העולם.

גלישה מהנה!

תפוחית עץ - מנהלת הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טניס

ברוכים הבאים לפורום הטניס הישראלי הטוב והגדול בישראל!

הפורום הוקם בנובמבר 2001, ע"י החברים היקרים דני לוין ורפי2000, ונוהל לאחר מכן על-ידי הינגיס, אורן אהרוני, דנה1982, shefshef, ו-avi13885

פורום הטניס שלנו ייחודי מאוד, ומרכז בתוכו את כל מה שחובב טניס (מתחיל או מתקדם) יכול לבקש: תוצאות מרחבי העולם, מידע על הענף, מידע על ציוד, משחקי טניס וירטואלים בהשתתפות חברי הפורום,  קישורים לאתרי טניס ברחבי העולם, ועוד...
 הפורום מייחד עצמו מפורומים דומים וניחן בחברים מהשורה הראשונה, שמעוניינים בקידום הספורט הנהדר הזה ותורמים לפורום באמצעות סקירות של טורנירים ושחקנים ובאמצעות דיונים מרתקים. 
 במקרים רבים, התוצאות המובאות כאן זוכות לפרסום ראשון, לעיתים אף לפני פרסומים ברחבי העולם.

גלישה מהנה!

תפוחית עץ - מנהלת הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
קישור לשידורים אונליין: http://www.realstreamunited.com/tennis-live-streaming-video.html

המשך >>

שרשור לשבוע חדש - פוסט פדרצייה
09/02/2016 | 09:04
16
111
דודי ישחק הלילה מול ברנקיס בממפיס, לקראת חצות שעוננו, עם שידור אינטרנטי. יש לדודי מצ'אפ טוב עם הליטאי (דודי מוביל 2-1 וגם ההפסד היה צמוד). בכל מקרה, טורניר חשוב במירוץ לאולימפיאדה. דודי יכול ללכת כאן רחוק. ובאותה מידה לעוף סיבוב ראשון
יוני פצוע, ושותפו פלמינג מצא פרטנר חדש בינתיים. נקווה שהפציעה של יוני לא חמורה והוא יחזור לשחק עם הבריטי, כי הם די הצליחו ביחד (כולל ניצחון יוקרתי על האחים בראיין).
אמיר ושאר הישראלים משחקים השבוע בפיוצ'ר הראשון של העונה בכפר המכבייה. ישי עוליאל נמצא בסיבוב המוקדמות השני וינסה להעפיל בפעם הראשונה לטורניר בוגרים (כעולה מהמוקדמות כמובן, שיחק בעבר כWC). הוא יקווה לשחק היום פעמיים (מזג האוויר שיבש קצת את לו"ז הטורניר..). את המשחק של ישי ואת המשחק של אמיר (סיבוב ראשון בהגרלה הראשית) ניתן יהיה לראות בקישור הבא - http://youtennis.tv/LiveTV.aspx?Play=ON&CourtId=859&Lang=it-IT (החל מ-9:30).
ממבט על ההגרלה הראשונית (כמובן ללא השיבוץ של העולים מהמוקדמות - http://www.ita.co.il/uploads/file/PDF/M-FU-ISR-01A...;נראה שהטורניר הפעם דווקא חזק יותר (מישהו זוכר את לוקולי הצרפתי והריצה שלו ברולאן גארוס? אז גם הוא כאן..).אני מעריך שחוץ מאמיר, שאר הישראלים יתקשו להשיג כאן ניצחונות (אולי בוצר יפתיע וימשיך את המומנטום מטורקיה). 

בהצלחה לכולם!
הורג אותי שלטורניר 10K בכפר המכביה יש שידור
09/02/2016 | 17:28
1
99
סטרימינג, אבל לפדרציה לא יכלו לתקוע איזה מצלמה
הסטרימינג הוא של אתר הימורים
09/02/2016 | 22:36
42
הוא לא קשור למארגני הטורניר / ITF
עוליאל עבר 3 סיבובי מוקדמות והוא בהגרלה הראשית
09/02/2016 | 18:28
4
107
סיבוב ראשון ניצח 6:2 6:3 את גלעד תמר (צעיר מישי ב 3 חודשים)
סיבוב שני ניצח 7:6 4:6 6:3 שחקן גרמני בן 25 המדורג 961 בעולם ודרוג בשיאו 664
בסיבוב העליה ניצח 6:3 6:0 את זמל בן ה17.

אמיר ניצח גם הוא (סיבוב ראשון) 6:3 6:0 את מולר הצרפתי המדורג 703 בעולם. שאר הישראלים בהגרלה הראשית אשר שיחקו היום הפסידו.

עוליאל יפגוש בסיבוב הראשון שחקן אוסטרי בן 20 המדורג 918 בעולם (גם הוא עלה מהמוקדמות). למנצח ממתין בסיבוב השני איטלקי המדורג 283 בעולם (שהדיח מוקדם יותר היום את רם קפאח). ההגעה של ישי להגרלה הראשית (לאחר 3 סיבובי מוקדמות) היא בהחלט מרשימה. נראה גם שההגרלה בסיבוב הראשון היא יחסית עבירהף בסיבוב השני זה כבר סיפור אחר...

בכל מקרה בהצלחה!

משהו יודע איזו פציעה יש ליוני?
09/02/2016 | 19:25
2
28
גב
10/02/2016 | 12:12
1
6
יהיה כשיר לדיוויס או לאינדיאן וולס?
10/02/2016 | 14:03
3
עוליאל בסיבוב השני לאחר שגבר 6:4 0:6 4:6 על יריבו האוסטרי.
10/02/2016 | 13:44
12
דודי - ברנקיס
10/02/2016 | 00:47
5
20
סט ראשון הולך לדודי בטייברייק (7:5). ברנקיס שיחק מעט יותר
10/02/2016 | 00:51
51
יותר טוב מדודי בסט הזה לטעמי, אבל בטייברייק הוא היה פחות מרוכז עם 2 דאבלים, השני המצב של 5:5 העניק לדודי סט פוינט שנוצלה.
אם דודי לא יעלה מעט את רמה, יהיה לו מאוד קשה לקחת עוד סט במשחק הזה.
סט שני הולך לברנקיס 2:6.
10/02/2016 | 01:14
13
סט שלישי גם הולך לברנקיס 5:7 שפשוט היה טוב יותר היום
10/02/2016 | 02:02
2
17
מה הטורניר הבא של דודי?
10/02/2016 | 14:11
1
4
הוא ברשימת הכניסה של דלרי ביץ בשבוע הבא (250)
10/02/2016 | 15:09
7
ישי על סף ניצחון, קצת דם רע עם היריב..
10/02/2016 | 13:10
2
50
ישי 2 נקודות מניצחון, היריב רוצה את השופט הראשי של הטורניר אחרי הנקודה האחרונה. הוא טוען שישי הפריע לו בגל שהוא נופף עם הידיים במהלךהנקודה, ולכן הוא הפסיד אותה... זה נהיה מעניין..
אני מבין שצפית במשחק. תוכל קצת לפרט על משחקו של ישי?
10/02/2016 | 15:10
8
קצת מוזר
10/02/2016 | 15:41
16
לא זכור לי שמונפיס הפסיד נקודה בכל פעם שנופף בידיים ברשת
מבזקי ספורט ל-10/02/16
10/02/2016 | 07:51
1
4
דודי סלע הודח כבר בסיבוב הראשון בממפיס אחרי 6:7 (5:7),
10/02/2016 | 07:51
23
logoהישראלי לא הצליח להמשיך במומנטום החיובי מאליפות אוסטרליה, כשהפסיד בתום יותר משעתיים לברנקיס הליטאי (102) 6:7 (5:7), 6:2 ו-7:5
להמשך קריאה, לחץ כאן
סואסייד נשים, סט. פטרסבורג
08/02/2016 | 19:54
6
33
טורניר הגראנד סלאם הראשון של השנה מאחורינו, ו... הוא לא השאיר יותר מדי חותם על המירוץ (באופן יחסי). apy ape הגיע הכי רחוק, עד ליום השביעי, ואסף לחיקו 280 נקודות שהעלו אותו למקום 4-6.
תפוחית נשארה להוביל את המירוץ, עם 450 נקודות בלבד (למי שרוצה הסבר כמה זה נדיר אחרי גרנד סלאם- באופן תאורטי, מי שיצטרף רק השבוע למשחק ויזכה בטורניר השבוע יכול להעפיל למקום הראשון).

השבוע נשחק בטורניר החדש בסט. פטרסבורג, שמחליף את אנטוורפן כטורניר פרמייר. הטורניר יימשך שישה ימים, וזוהי חלוקת הניקוד:
יום 1 1
יום 2 30
יום 3 60
יום 4 90
יום 5 200
יום 6 (בלי בחירה) 320
יום 6 (גמר) 380
יום 6 (ניצחון) 470

יום 1
08/02/2016 | 20:05
4
68
הסמיילי כמובן לכבוד העדר הצפוי של בוחרי ניקולסקו...

טופס הבחירה
נשמעת כמו שחקנית מעולה
08/02/2016 | 21:44
3
55
לקחה 4 משחקונים מהאלפ, צפוי לנצח בקלות את ניקולסקו
נשמעת בעיקר כמו שחקנית חימר קצת בינונית
08/02/2016 | 23:32
2
34
שעוד לא עברה מוקדמות wta, והניצחוןהגדול שלה הוא על פרידסם (93 בעולם) בסוף שנה שעברה.
למה לא נותנים לבן אדם לעשות קצת ספין (שים לב במי בחרתי) ?
08/02/2016 | 23:41
1
12
סורי, אבל זאת גם הבחירה שלי והשנה כנראה לקחתי על עצמי את
08/02/2016 | 23:55
32
אתגר ה"לעוף כמה שיותר מהר מכל הטורניּר", וכל הטקטיקות והניחוסים כשרים.
יום 2
09/02/2016 | 22:46
25
כולם עברו בהצלחה את היום הראשון.
סיכומים וטבלת ניקוד יגיעו רק מחר.

סואסייד רוטרדם (גברים )
07/02/2016 | 22:13
5
26
אז כפי שצוין בהודעה הקודמת - לאונרדו הצליח להעפיל עד לשלב חצי הגמר בטורניר מונפלייה, אבל הבלאגן המטורף שהיה שם בהגרלה הכשיל גם אותו. 
השבוע אנחנו מתקדמים אל רוטרדם, טורניר מסדרת ה-500 של ה-ATP.

לנוחיותכם - הגרלה מתעדכנת.

מיד יובאו הטפסים, ניקוד וטבלה כללית יובאו בהמשך באדיבות שלומי.
יום 2
08/02/2016 | 22:34
2
32
מפאת קוצר הזמן, הטופס למחר נפתח כבר עכשיו. שלושת בוחרי צ'יליץ' רגועים והעפילו לשלב הבא, בעוד יוסי שבחר בבנואה פאייר נפרד מאיתנו. העדר ששם מבטחו בצ'וריץ'' יאלץ לכסוס ולהמתין לתוצאות הסט השלישי והמכריע כדי לגלות האם הוא מתקדם גם כן קדימה. כמובן שניתן להצביע כבר עכשיו, אך הבחירה תלקח בחשבון אך ורק במידה שהקרואטי אכן ינצח.

בהצלחה : 

מעודכן - לאחר הניצחון של צ'וריץ'
08/02/2016 | 23:41
1
24
הספקתי ובחרתי במאהו
08/02/2016 | 23:49
21
אין משנית

יום 3
09/02/2016 | 22:33
21
בוחרי לופז (skicer, עמית ואני ) נפרדים מהטורניר יחד עם שלומי, שלא הספיק לבחור. המתמודדים ששמו יהבם על קולשרייבר צלחו את הטרף וממשיכים ליום המשחקים הבא.

מבזקי ספורט ל-09/02/16
09/02/2016 | 20:28
1
5
פרשת ההימורים נמשכת: שני משקיפי טניס הושעו מכל פעילות
09/02/2016 | 20:28
33
logoחקירת הטיית המשחקים וההימורים ממשיכה להתפתח. "הגרדיאן" הבריטי חשף כי שני שופטים בינלאומיים הושעו עקב מעורבות עם סוכנויות הימורים
להמשך קריאה, לחץ כאן
סיכומים שלכם לשבוע הפדרציה ...
06/02/2016 | 21:14
19
189
אני יותר בהרגשה אופטימית בעיקר דווקא לגבי שחר , היא היתה צריכה את רצף המשחקים הזה כמו אוויר לנשימה . עם עוד קצת חידודים , יותר אגרסיביות ועבודה על הראש אין סיבה לא להיות בטופ 100 .
יוליה שוב הראתה כמה טניס וכשרון יש לה , אבל ... ראש ראש ראש .
מסכים בהחלט
07/02/2016 | 10:28
132
אם כמה שההפסד של אתמול כואב צריך להסתכל על היכולת של כל השבוע ולא רק של אתמול
אם היו אומרים לי שפעם הראשונה של ציפי בתור קפטנית נגיע למשחק על העלייה לפליאוף לא היתי מאמין.
בקיצור גם אני יוצא אופטימי מכל השבוע הזה.
שאפו גדול לכל הנבחרת על השבוע הזה.
בהחלט כל הכבוד לנבחרת
07/02/2016 | 12:16
1
115
הייתי פסימי לפני התחרות, אבל הן הפתיעו לטובה.
הכי מפתיע היו שלושת הנצחונות בזוגות.

קצת מזל, קצת פרישות, וקצת יכולת טובה ואפשר היה לחלום לרגע על מפגש פליאוף בארץ.
לפחות נשארנו עוד שנה בתחרות המבאסת הזו בלי להסתבך במפגשי הישרדות.

לגבי הביקורת על הבית האזורי, אזכיר כאן שבדיוויס, גם משחקי הבית האיזורי השני מתקיימים במתכונת המקובלת (בלי השטות של הבתים). שם מבינים שגם המפגש המרתק בין הפיליפינים וסרי לנקה ראוי שיערך מול קהל מקומי.

גם אני היתי פסימי לפני תחילת השבוע
07/02/2016 | 13:09
109
למרות הפרישות הרבות שהיו בבית שלנו ובימיוחד אחרי ההפסד לתורכיות.
ובגלל זה ההישג הוא כל כך גדול למרות ההפסד אתמול.
לגבי סוגית הזוגות כתבתי אתמול שנראה לי שהצוות המקצועי עבד אם הבנות באופן ספציפי על הזוגות.
אני אסכם את השבוע מההיבט של הפורום
07/02/2016 | 23:23
15
127
כבר באוסטרליה היה ניתן לראות שאין הרבה תנועה בפורום, והמצב לא השתפר גם השבוע, למרות ההצלחה היחסית של הנבחרת.
אני לא יודע כמה מכם ניסו לגלוש מהטלפון הנייד, אבל זה נהיה די בלתי נסבל.
ההצעה שלי היא לפתוח קבוצת פייסבוק. בצורה כזו הקהילה תוכל לגדול ולחזור להיות פעילה.
וכמובן שאנה מוזמנת לפתוח את הקבוצה ולהישאר האדמין.
אתם מוזמנים להגיב ולהגיד מה דעתכם.
הבעתי את דעתי בעבר בסוגיית "פיסבוק לעומת פורום"
08/02/2016 | 00:15
5
117
מכיוון שזה עלה שוב - הנה השנקל שלי בנושא :

1.יש נטייה מובנת, אך לא נכונה לטעמי, להאדיר בשבחי נפח התנועה בפורום. עובדתית, יש הרבה פחות הודעות בתקופה האחרונה, אין על זה מחלוקת. מה הסיבות לכך ? יש כמה וזה נושא לדיון אחר, אבל מבחינת איכות - יש פה עדיין לא מעט קוראים שפשוט תענוג לקרוא אותם כמו הפסימיסט1, דנה, לאונרדו וגם אתה דוגמה מצוינת. אנציקלופדיות של מידע, בלי ציניות. כל שנה, יש תרדמת חורף עד שמגיע האביב ואז במאי - יוני - יולי, נפח ההודעות עולה פתאום.

כבר העלינו את זה, אז ממש בקטנה : סיבה מאוד מרכזית לירידה בנפח ההודעות היא חוסר הנחיצות בעדכונים : היום שיש 7,000 אפליקציות שונות לתוצאות חיות - למצוא עדכון זו ממש לא בעיה. ההמשכיות של הסואסייד זו דוגמה מצוינת לכך שיש פה עדיין לא מעט חבר'ה, אם אנחנו מתעסקים רק "בספירת ראשים".

2. הערך המוסף - הרשתות החברתיות מציעות פתרונות נהדרים, אבל במהותן הם די שטחיות. גילוי נאות : גם לי בלוג פייסבוקי (לא בנושאי טניס, אלא בענייני מזה"ת וג'האד - מי שירצה לדעת עוד - ארחיב בפרטי), אבל העמוד הוא לא הפוקוס הראשי, אלא מאמרים רחבים ומקיפים יותר בבלוג חיצוני. בתחום הטניס, יש כמה פנינים כמובן, כמו הבלוג של נמרוד ו-LENAFAN למשל, אבל הם מועטים, גם העמוד המצוין של תפוחית, הוא פלטפורמה למשהו חיצוני רחב יותר.
לא מבין במה הפייסבוק ישפר
08/02/2016 | 00:50
4
89
אני מאוד אוהב את העיצוב והדינמיקה של האתר שהם מאוד מכוונים לדיון אינטראקטיבי. הפייסבוק הוא במהותו הרבה יותר פורמט של 'אני אומר ואתם תקשיבו' (למרות האפשרות להגיב) וזה נכון גם לחלק מהבלוגים שKingRF הזכיר ואני לא מתחבר לזה. אני פחות מעוניין שאנשים יתנו לי הרצאות בפייסבוק כאילו אני חדש בתחום (זה בטח לא ביקורת על הבלוג המשובח של לנהפאן, אבל גם הוא מבחינתי רצוי בנוסף לפורום כאן ולא במקומו). למרות שיש כאן כאלו שכותבים יותר, הדיון כאן הוא בסך הכל די דמוקרטי ופתוח לכולם ואין ממש היררכיות. אני גם אוהב שהעיסוק כאן הוא תחת ניקים. יש דברים שאני לא רוצה לעסוק בהם בפייסבוק והגיגיי על טניס הם אחד מהם.

על הסיבות לירידת התנועה באתר דובר רבות ולדעתי זה לא קשור לפורמט. אני לא חושב שבאתרים המדוברים יש הרבה יתר דיונים (להבדיל מאחד שכותב ואנשים שעושים או לא עושים לייקים). בזמן אוסטרליה הייתה כאן תנועה לא רעה כולל כמה שמות חדשים.

אגב, יש לי הערה אחת על הכיסוי של מה שקרה באילת כאן בפורום שלא התכוונתי להעיר אבל מכיוון שכבר התייחסת לזה אני בכל זאת אציין. באופן קצת נדיר נכנסתי לפורום השבוע כמה פעמים כדי לחפש מידע (ולא רק דיעות וחוויות) על מה שהנבחרת עשתה בפדרציה כי משום מה זה לא הופיע בlivescores flash שבו אני משתמש. והכיסוי בוואלה וויינט גם לא היה משהו, הם פחות או יותר דיווחו ביום או יומיים איחור. אני חייב לציין שברוב הימים מהפורום גם לא הצלחתי ממש להבין מה קורה בזמן אמת, נגד מי משחקים, מי מהבנות ניצח, מתי המשחק הבא, האם עלינו לשלב הבא (או מתי נדע). או שלא היה כאן מידע או שהיה מידע מאוד חלקי. ממש לא ביג דיל ואם היה לי חשוב כבר הייתי מוצא איפשהו את המידע וכמו שאמרתי זה מצב די נדיר היום בעידן הלייב סקורס אבל בכל זאת שמתי לב לזה.
אז אני אזרוק רגע את דעתי
08/02/2016 | 01:59
3
91
לגבי העדכונים מאילת. לפחות בתור אחד שהיה שם (ככה אתה גם מעודכן הכי טוב) זה סיוט לגשת לפורום מהפלאפון. אישית עדכנתי תוצאות בטוויטר ומסתבר שזה עזר לכמה אנשים בעולם.
אני מנחש שמעבר לפייסבוק יהיה לקבוצה ולא לעמוד (כמו העמודים של לנהפאן ונמרוד). בתכלס זאת קבוצת דיון שמשורשרת בצורה קצת פחות ברורה לעין מפה אבל בהחלט נוחה.
מה לעשות שהיום גם ככה רוב האנשים נמצאים ברשתות והאפשרות להגיע לעוד אנשים שמתעניינים גדולה. מוזמנים לראות מה הולך בקהילת הכדורסל בפייסבוק (וכן אני יודע שטניס פחות פופלארי).
עוד כמה יתרונות לפייסבוק
08/02/2016 | 08:54
74
ברור שבסוף התנועה היא מה שתקבע את ההצלחה או אי ההצלחה.
בפייסבוק אפשר יהיה ביתר קלות להוסיף מידי פעם גם תמונות וסרטונים ואני חושב שזה יתרון (גם ויזואלית וגם ביכולת לייצר אולי עוד דיונים על בסיס התמונות).

אני חושב שאפשר להחליט לתת לזה צ׳אנס. הדברים האלו או שמצליחים או שגוועים מעצמם.

בתור אחד שעוקב אחרי טניס נשים (קצת יותר מגברים) אני מודה שמקור האינפורמציה שלי שהיה פעם הפורום הפך להיות קודם כל הדף של לנהפאן.

אני מסכים שזו צריכה להיות ״קבוצה״ ולא ״עמוד״. השאלה אם מישהו ייקח את המושכות, יקים אותה ויסכים גם לנהל אותה.
טיפ קטן/גדול לגבי הגלישה מהנייד
08/02/2016 | 11:41
1
75
הממשק המותאם לניידים הוא אכן בלתי נסבל אבל זו לא גזרת גורל. אם נכנסתם לפורום ישירות בעזרת לינק במועדפים תמצאו בפינה הימנית למעלה שלושה פסים שפותחים כרטיסיה של לינקים בצד ימין. האחרונה שבהם היא - לאתר הרגיל. לחצתם עליה ותזרקו לעמוד הראשי של תפוס א ב ל בפורמט רשת רגיל. עכשיו כל שנותר הוא ללחוץ שוב על הלינק לפורום במועדפים או לחפש את אותו בתפריט הפורומים דרך העמוד הראשי ואתם יכולים לגלוש כמו בני אדם. הוא גם יזכור אתכם אם תיכנסו מאוחר יותר באותו היום ואפילו כמה ימים קדימה, תלוי בגדרות העוגיות וכו.
אני משתמש בזה כבר כמה זמן
08/02/2016 | 18:47
50
ולגבי הדיון על פייסבוק או פורום- אני חושב שקבוצת פייסבוק עדיפה באופן חד משמעי.
ובאופן פרקטי יותר: כדאי שזאת תהיה קבוצה סגורה (ככה הפוסטים והתגובות שלכם לא יופיעו סתם על הוול או בפיד של החברים, אלא יישארו בין חברי הקבוצה). ואם דואגים לסדר אז אפשר לנעוץ גם בקבוצת פייסבוק הודעות ראשיות כל שבוע. למשל פוסט אחד נעוץ עם קישורים לסואסייד השבועיים, ועוד פוסט או שניים מתחלפים במקרה ומישהו כותב כמה דברים על משחקי היום הצפויים בגברים או בנשים (על משקל שרשור יומי כאן בפורום).
עוד יתרון עצום זה שהפייסבוק הרבה יותר נגיש ואני מניח שרובנו גם ככה נמצאים בו יותר שעות ביום (וקל לראות התראות כשמשהו מעניין אותך), ואין צורך להיכנס לאתר אחר.
הדבר היחיד שחבל לי עליו במעבר לפייסבוק זה הנוסטלגיה של הפורום (עם כל ההיסטוריה שיחסית קל לחפש כאן, בניגוד לפייסבוק), וזה שלאנשים חדשים יש פחות סיכוי לגלות פתאום קבוצת פייסבוק מאשר לגגל "טניס" ולהגיע לפורום.
אבל אפשר לפתור את זה ע"י נעיצת הודעה בפורום שמספרת על קבוצת הפייסבוק.
אומנם איני מותיקי הפורום ותרומתי מוטלת בספק. אך אציין את
08/02/2016 | 12:31
4
94
דעתי בכל זאת.

אם הבעיה היא הפורמט, אפשר להעביר את הקהילה לפלטפורמה אחרת (גם כן פורום אבל מעט חדשני יותר). אם הבעיה היא התנועה/תכנים, זה לא ישתנה בפייסבוק לדעתי.

אני לצערי, לא אוכל לעקוב אחרי הפורום לפייסבוק כי אין לי חשבון ואין לי כוונה לפתוח אחד.
יש אפשרות לפורמט דמוי פורום בפייסבוק ?
08/02/2016 | 21:49
1
50
עריכה: אני רואה עכשיו שאין לך חשבון, אז אולי עדיף להפנות את השאלה לכלל הפורום.
הכי קרוב לזה זה קבוצה סגורה שמקפידים לנהל אותה כמו שצריך
09/02/2016 | 00:03
37
כלומר- שניים שלושה פוסטים ראשיים נעוצים כל שבוע (נראה לי שבפייסבוקית קוראים לזה פוסטים "מוצמדים"), ובעיקר שאנשים יקפידו לא לפתוח פוסט נפרד על כל שטות. כמו שכתבתי בהודעה הקודמים, הפוסטים האלה יחליפו את השרשורים הקבועים כאן (סואסייד, מקום יומי לכתוב על משחקים אצל הגברים והנשים וכו'). אפשר גם להעלות קבצים מוכנים מראש עם השאלות והתשובות הקבועות של כניסה וקניית כרטיסים לטורנירי גרנד סלאם.

אגב, אם העניין הוא טכני אז לא אכפת לי גם להיות בין המנהלים של הקבוצה (בכל מקרה אני חושב שכדאי שיהיו כמה, כדי לא להתיש אדם אחד), ואם יש רצון אני יכול גם לפתוח את זה בימים הקרובים (כנראה ברביעי).
אתה יכול לפתוח חשבון וירטואלי בדיוק כמו כאן...
08/02/2016 | 22:28
1
18
אכן... לא חשבתי על זה. בהחלט רעיון טוב. תודה.
08/02/2016 | 23:48
13
האפליקציה של תמוז איומה
08/02/2016 | 17:16
1
74
ואם יהיה מה שיקבור את האתר הזה סופית זה חוסר היכולת העקבית שלהם להתאים את האתר לעולם הסמרטפון.

אני מסכים עם הרבה ממה שנכתב כאן  - הפורום איבד הרבה נפח כי עולם התקשורת השתנה - כל הפיד פייסבוק שלי מלא בטניס שלא נדבר על תוצאות חיות ככה שהרבה מפונקציות העבר שהפורום מילא כבר לא רלוונטים.

אני מודה שאני מאוד נהנה מהעובדה שהפורום הוא אנונימי אבל יכול להיות שזה סתם תפיסה מיושנת.  עם זאת אני רואה שאפילו אצלי זה משתנה ואני כבר חבר פעיל בכל מיני קבוצות פייסבוק שאני לא מכיר בהם את הנפשות הפועלות בחיים האמיתיים.

בשורה התחתונה, למרות שאני עדיין נהנה לגלוש בפורום ולאחרונה באמת נוספו קצת חיים פה, אני חושב שזה עניין של זמן עד שהפורום הזה ספציפית ותפוז בכלל יעברו לעולם שכולו טוב אז אולי באמת כדאי להקדים תרופה למכה.
תפוז-תמוז-חרוז
08/02/2016 | 22:02
16
נראה לי שעדיין נחמד כאן, גם אם יש רק כעשרה משתתפים
08/02/2016 | 21:39
1
73
פעילים. הציפיות שלי מהפורום פשוט ירדו פלאים, ובו בזמן אני פחות תורם לפורום, אבל עדיין כיף לי לקרוא משתמשים מסוימים.
בהקשר של הפדרציה, אשמח מאוד לקרוא חוויות של חברי פורום שהיו שם.
הייתי רק ביום אחד, אולי מחר אשתף בחוויות
09/02/2016 | 09:27
55
צריך גם ללמוד לפעמים
מבזקי ספורט ל-07/02/16
07/02/2016 | 22:47
2
5
צ'כיה, צרפת, שווייץ והולנד בחצי גמר הפדרציה
07/02/2016 | 22:47
25
logoפלישקובה לקחה את מחזיקת הגביע לחצי הגמר אחרי 2:3 על רומניה. הולנד הדהימה את רוסיה. אנג'ליק קרבר הפסידה לבלינדה בנצ'יץ', גרמניה הודחה
להמשך קריאה, לחץ כאן
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:43
6
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

פדרציה יום 4
06/02/2016 | 12:50
4
114
אני מוכרח להתודות שאחרי ההפסד לתורקיה ביום הראשון לא האמנתי שנגיע לאפשרות של עלייה ביום שבת כי גם אחרי הניצחון של שחר וההפסד של יוליה היתי בטוח שנפסיד בזוגות שכמו תמיד היתה לנו בעיה עם נקודת הזוגות.
אבל כנראה שאובזילר ווסרמן עבדו עם הבנות באופן מיוחד על משחק הזוגות.
בחזרה למשחק נגד אוקרניה צריך לבוא משוחרות כי המשחק הזה הוא בונוס.
2. עידכון ממשחק העליייה השני בלגיה מובילה 1:0 על בריטניה.
3. לפי אתר הפאד קאפ תורקיה ירדה למשחקי הישרדות למרות שאסטוניה מופיעה כאחרונה בבית למה זה?
ג'ודי מארי fed up with fed cup
06/02/2016 | 17:43
149
אף ערוץ לא משדר?
06/02/2016 | 18:30
40
תורכיה בהישרדות כי היא אחרונה ולא אסטוניה
06/02/2016 | 22:25
1
98
לשתיהן 2 נקודות, אבל במאזן הפנימי ביניהן אסטוניה ניצחה את תורכיה
הן שרדו
06/02/2016 | 22:44
108
שבדיה ודרום אפריקה ירדו
פדרצייה באילת - יום 3
05/02/2016 | 16:09
12
126
השבת תיכף נכנסת, השרשור הקודם התמלא.
שחר תיכף עולה למשחק שלה, בונדרנקו הרגע ניצחה 6-1 ונראה שאוקראינה משייטת לחצי הגמר מחר.
העניין המרכזי יהיה במפגש בין טורקיה לאסטוניה כמובן..

תחושות והימורים??
בונדרקנו מנצחת בקלות
05/02/2016 | 16:44
114
ובתכלס זה אומר שהאוקראיניות עלו סופית
וגם הטורקיות עולות ל1-0
05/02/2016 | 16:46
32
כולנו אוהדי קונטאבייט לשעתיים הקרובות...
05/02/2016 | 16:48
43
הפסדים קודמים במשחקי זוגות מכריעים בפדרצייה:
05/02/2016 | 20:33
112
נגד אסטוניה, נגד פולין, נגד צ'כיה.

מישהו זוכר עוד?
אנחנו באמת רוצים לעבור את הבית האזורי?!
05/02/2016 | 20:47
6
175
טוב לנו כאן, זה מתקיים באילת, יש עוד נבחרות- בשביל מה לעלות מהבית האזורי ובסוף לקבל משחק חוץ בפולין/בלארוס או משהו כזה?
להגיע לחצי ולהפסיד לאוקראינה יהיה סבבה
05/02/2016 | 21:43
164
גם עוד יום משחק לקהל
גם הישג נאה
וגם עוד קצת נקודות דירוג שאולי יסדרו לנו הגרלה קצת יותר קלה בשנה הבאה...
אז מה רע
נו אז אם נקבל מפגש חוץ ונפסיד בו, נישאר בבית האירופי...
05/02/2016 | 22:04
2
47
באראס, קביעת הביתיות בפדרצייה דומה לדיוויס?
05/02/2016 | 23:09
1
111
כלומר, אם התארחנו נגיד אצל ארה"ב בפעם האחרונה אז בפעם הבאה שנגריל אותם זה יהיה משחק בית?
כן, זה אכן ככה
06/02/2016 | 01:01
95
בגלל שרוב הזמן אנחנו בבית האירופי, מול רוב הנבחרות בעולם תהיה הגרלה.
אני כל כך מסכים איתך
06/02/2016 | 20:42
75
המפעל הזה הוא כ"כ מפגר (שדרוג של הפורמט המטומטם של הדיוויס קאפ).
אבל מה איכפת לנו, מתקיים כאן כל שנה טורניר עם ליינאפ של טורניר אינרנשיונל (ופעם אחד זה היה כמעט פרמייר אפילו)... בקיצור, שישארו בבית האזורי לנצח...
לא באמת נעבור את הבית האיזורי
06/02/2016 | 22:09
70
גם אם היינו מנצחים את אוקראינה היינו נופלים בפלייאוף.
אבל גם היינו מקבלים כמה נקודות שידרגו אותנו בפעם הבאה וגם אולי הייתה מגיעה לפה איזה נבחרת איכותית למשחק פלייאוף. מה רע?
בכל מקרה אפשר לקוות שנמשיך לארח באילת כי גם אחרי הפעם הרביעית זה פשוט כיף שם
בכלל לא קר באילת, אף אחד ואחת לא קופא מקור
05/02/2016 | 21:42
85
מבזקי ספורט ל-06/02/16
06/02/2016 | 12:23
2
6
בדרך לסנסציה: פאר וגלושקו ממתינות לאוקראינה
06/02/2016 | 12:23
55
logoנבחרת הפדרציה, שהפתיעה את כולם בבתים, תקווה להמשיך להדהים בחצי הגמר באילת את צורנקו (35 בעולם) ובונדרנקו (73). אובזילר: "ניתן הכל"
להמשך קריאה, לחץ כאן
ישראל הפסידה לאוקראינה 3:0 ולא העפילה לפלייאוף, גלושקו
06/02/2016 | 17:16
83
logoפאר וגלושקו לא הצליחו להתעלות מול יריבות עדיפות, הפסידו והנבחרת לא העפילה לפלייאוף העלייה לבית העליון. גלושקו לא לחצה יד לשופט
להמשך קריאה, לחץ כאן
מבזקי ספורט ל-05/02/16
05/02/2016 | 20:05
4
5
הישג ענק: נבחרת ישראל העפילה לחצי הגמר
05/02/2016 | 20:05
1
106
logoפדרציה: הישראליות שגברו 1:2 על הקרואטיות סיימו בראש הבית. אחרי 1:1 ביחידות, פאר וגלושקו ניצחו 4:6 ו-6:7 (2:7) בזוגות. היריבה הבאה: אוקראינה
להמשך קריאה, לחץ כאן
"הישג ענק" אין כמו וואן כשרוצים להגזים ולנפח דברים
06/02/2016 | 16:29
96
זה הישג נחמד, לא יותר מזה

מלבד להציל מעט מהכבוד הרמוס של הנבחרת הזאת, עדיין לא עשינו כלום
אם נפסיד מול אוקראינה נשאר בדיוק באותו מקום שבו התחלנו את הטורניר
אם נפתיע נבחרת איכותית כזאת ונעפיל לחצי הגמר, אפשר לקרוא לזה הישג גדול(עדיין לא ענק, גדול)

בשורה התחתונה הנבחרת סיימה ב1-2 בית שבו היא הייתה פייבוריטית לעלות, ועם לא מעט מזל גם הצליחה להעפיל בסוף מהבית הזה
ועדיין ברור לכולם שאם לא היו ים הברזות, סיכוי לא רע שהיינו נלחמים עכשיו על השרדות
לקרוא לזה הישג ענק...קצת פתטי.
נצל"ש שבוע מרשים לבר בוצר באנטליה
06/02/2016 | 09:54
1
147
העפיל לחצי הגמר בטורניר 10K, אני לא זוכר הצלחות רבות שלו בטורנירים מחוץ לישראל בכלל. בדרך בר השיג 2 ניצחונות מרשימים - על המדורג 439 בעולם ועל המדורג 239 בעולם (לאחר פרישה של האחרון במצב של 5-0). מומחי הפורום לבטח יידעו יותר טוב - האם מדובר בניצחון האיכותי ביותר של בר עד כה?
אכן מדובר בניצחונות הכי איכותיים שלו בבוגרים
06/02/2016 | 16:37
122
כמעט ולא ניצח טופ 500 בסבב
טופ 300 לבטח לא

אני עדיין חושב שהישג השיא שלו בקריירה היה הסט שהוציא מלאונרדו מאייר בדיוויס(שדורג אז 25 בעולם)

בכל מקרה אנשים פה שראו אותו יותר אומרים שאין מה לקוות פה, מדובר בשחקן מאוד לא יציב וחלש מאוד מנטלית.

סיכוי קלוש שהוא יהפוך להיות "לייטר בלומר" שיתקרב ל200-300
אבל אשרי המאמין...
הATP חוזר במלוא הכוח (אמנם בלי פדרר) בטורניר רוטרדם
05/02/2016 | 23:20
4
116
יצאה ההגרלה הראשית לפני זמן קצר - http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/rotterdam/407/draws ;;גאסקה המדורג הבכיר, וזה לא מפתיע בשנה אולימפית שבה הבכירים מעדיפים לוסת כוחות לקראת ריו. בכל מקרה, הטורניר ממשיך להיות איכותי ולראייה ההגרלה שרישאר קיבל בסיבוב הראשון, שארדי. באמת שאין לי מושג מי ינצח כאן..
וההגרלה של דודי בממפיס תצא מאוחר יותר הלילה. 

עוד משחקים ראויים לציון: גופן - בגדאטיס, פוספיסיל-א.זברב בקרב הצעירים המבטיחים (הקנדי הבטיח רבות אך עדיין לא קיים מספיק), קולשרייבר-בנטו בהגרלה אכזרית לשניהם וספי אחרי התצוגה הטובה שלו מול ג'וקוביץ' באוסטרליה יפתח מול מולר שתמיד קטלני באולמות.
בקיצור, השנה הטורניר פתוח מתמיד וזאת לא קלישאה, כל אחד יכול לזכות כאן, אפילו ז'יל סימון (!)

אז דודי קיבל הגרלה נחמדה בטורניר החלש בממפיס..
06/02/2016 | 09:42
159
ברנקיס סיבוב ראשון, דז'ומור או סמיצ'ק בשמינית הגמר ואחר כך המדורג האופציונאלי הוא דונאלד יאנג הבלתי נלאה.
מזכיר יותר צ'לנג'ר מאשר טורניר ATP.
בקיצור, טורניר חשוב למירוץ לאולימפיאדה.
נדאל מקבל כרטיס חופשי לבואנוס איירס
06/02/2016 | 10:30
1
108
לאור ההגרלה החלשה בטורנירים האחרים זה נראה לי קצת פספוס לנסוע לשם בשביל טורניר 250 אבל כנראה שהוא חייב לצבור ביטחון וחימר זו האופציה הבטוחה.  
רפא ישחק גם בריו בשבוע שלאחר ב"א
06/02/2016 | 11:45
96
אז זה כבר יותר הגיוני.
06/02/2016 | 12:32
110
ישראל בפדרציה
03/02/2016 | 17:49
24
94
אני מניח שאחוז נכבד מהפורום נמצא באילת... לטובת מי ש(עדיין) לא שם
בא נרכז את כל הדיווחים כאן. מי שנמצא באילת - נא לשתף בחוויות!
לינק לשידור ולוח תוצאות
03/02/2016 | 17:51
237
שחר מפסידה לסוליו 5:7 6:3 6:2
03/02/2016 | 17:53
1
134
לא ממש הצלחתי לצפות במשחק אבל ממה שכן קלטתי ש:

1. סוליו שחקנית מאוד מגוונת
2. שחר הייתה מאוד דפנסיבית
3. הקהל די דליל בשלב זה (אם אני זוכר נכון זה תמיד ככה ביום הראשון)
פאר השמינה לאללה עוד יותר מיכוערת
03/02/2016 | 18:41
187
חבל היא לא תמצא חתן
לינק לשידור אינטרנט מול אסטוניה ???
04/02/2016 | 14:18
14
עדכון מערכה ראשונה
04/02/2016 | 16:07
1
83
שחר פאר חוזרת לעצמה ודורסת 0:5 את הקרואטית ממעמקי הטופ 1000
במשחק המקביל 1:3 למחבט השני של טורקיה על קרואטיה (אם רוצים לעלות להצלבה צריך לקוות לניצחון קרואטי על טורקיה)

שני המשחקים מערכה ראשונה

ישראל מובילה 0:1
04/02/2016 | 17:05
82
שחר ניצחה 0:6 3:6
במשחק המקביל קרואטיה לקחה את המערכה הראשונה, הטורקיה מובילה 1:3 מערכה שניה
חייב לומר שזה מביך ברמות שאין
04/02/2016 | 21:10
131
שידור streaming בשנת 2016, בעוד שכמעט בכל צ'לנגר (כולל רעננה) יש אחד כזה.
בפורום העולמי מתלוננים על זה ובצדק.
ישראל מנצחת 0-3 קליל, ומחזיקה אצבעות לקרואטיה
04/02/2016 | 21:11
5
116
הסיכוי היחיד של הנבחרת כרגע הוא שקרואטיה תנצח במפגש הזוגות את טורקיה, מה שיקנה לה ניצחון 1-2  במפגש מול הטורקיות
ואז יאפשר לישראל לנצח את קרואטיה, וליצור בית משולש עם הטורקיות(בהנחה די סבירה שטורקיה תנצח את אסטוניה החלשה)

במצב של בית משולש כזה, קודם כל יספרו את מספר הניצחונות במשחקים
מכיוון שכרגע ישראל הפסידה 1-2 לטורקיה
וקרואטיה אם תנצח היא תנצח 1-2 את טורקיה
ישראל תוכל להעפיל מהמקום הראשון במידה ותנצח 0-3

אם ישראל תנצח 1-2, הש"ש הבא יהיה מספר סטים, לשם נגיע רק אם קרואטיה תנצח את משחק הזוגות, אין טעם עכשיו לספור כל עוד הסיכוי לא ממשי...
5-7 קרואטיה סט ראשון
04/02/2016 | 21:25
70
ישראל רחוקה סט אחד של הקרואטיות מלהיות תלויה בעצמה...מדהים
במקרה של שיוויון משולש מסתכלים על כל התוצאות
04/02/2016 | 21:49
1
119
כולל הנבחרת שלא נמצאת בשיוויון, לכן כל ניצחון כמעט יבטיח עלייה במקרה של שיוויון משולש (האפשרות היחידה שלא היא ניצחון 2-1 על קרואטיה ויצחון טורקי 3-0 על אסטוניה - במקרה כזה אחזו המערכות יכריע).
אוקי טוב לדעת...נשמע לי קצת מטופש..אבל שיהיה
04/02/2016 | 23:39
84
בקיצור כל מה שאנחנו צריכים בנוסף לניצחון על קרואטיה, זה שקונטבייט תנצח את אחת מהטורקיות

למזלנו לאסטוניות יש על מה לשחק
אם הן מנצחות את טורקיה, וישראל מנצחת את קרואטיה, אסטוניה שולחת את טורקיה למבחני ההשרדות במקומן...
הקרואטיות מנצחות בזוגות ובמפגש 2-1
04/02/2016 | 22:06
98
ומשאירות סיכוי לישראל מחר...

אכן 0-2 קרואטי, ומה יקרה אם ישראל תנצח 1-2?
04/02/2016 | 22:24
134
אז נעבור לחישוב סטים
כרגע בחישוב הסטים:

טורקיה עם 1- (8-7)
קרואטיה עם 3+ (2-5)
ישראל עם 2- (5-3)

וזה אומר, שאם ישראל את ההפסד היחידה שלה תפסיד 2-0
היא תהיה עם 4- וקרואטיה עם 5+
במצב העניינים הזה ישראל לא תוכל לסגור את הפער מקרואטיה, גם אם תנצח 0-2 כפול בשני המשחקים האחרים

אם ישראל תפסיד 2-1 בהפסד היחיד שלה
היא תהיה עם 3- וקרואטיה עם 4+
במצב הזה ישראל תוכל להפוך את הקערה אם תנצח פעמיים 0-2
אם תפסיד סט באחד המשחקים, זה לא יספיק.

בשורה התחתונה, עדיף לנצח 0-3 ולהמנע מספקולציות של ש"ש וכו
אך גם הפסד דחוק של 2-1 באחד המשחקים, עדיין מותיר לנו סיכוי אם נהיה מושלמים אחר כך.

בהצלחה שיהיה לנו
בקיצור, ישראל תלויה בעצמה כדי לפגוש אולי את פולין שוב
05/02/2016 | 10:42
10
105
2 ניצחונות בסך הכל. היום על קרואטיה, מחר על אוקראינה ואפשר לפנטז על האחיות רדוונסקה נגד הקהל הישראלי טייק 2
משהו יכול בבקשה לעשות לי סדר במצב הבית?
05/02/2016 | 11:14
9
71
התבלבתי מרוב חישובים ודעות.
כמו שאני מבין את המצב זה נגד קרואטיה רואש ברואש אני טועה?
תודה מרואש
אמיר
כל ניצחון ישראלי (גם 2-1) שווה לעבור את קרואטיה
05/02/2016 | 11:34
8
98
מול טורקיה אם ישראל מנצחת 2-1 וטורקיה מנצחת 3-0, סופרים מערכות בין ישראל לטורקיה ומי שיש לה מערכות יותר מערכות ניצחה
גם אם טורקיה מנצחת 3:0 ישראל עולה?
05/02/2016 | 12:31
7
31
אני כבר לא בטוח היה לי ביטחון הבוקר ש-3-0 של ישראל שווה עליה
05/02/2016 | 14:32
6
93
גם אם תורכיה מנצחת 3-0, עכשיו לא ברור לי הביטחון שהיה לי.
אם שתי הנבחרות מנצחות 3-0 עוברים לפי הבנה שלי לספירת מערכות ביניהן כי לשתיהן יש אותו מאזן ואותה כמות משחקים ואז אנחנו שוב באותו הגייון של שתי הנבחרות מנצחות 2-1.
בכל מקרה לא רואה את ישראל מנצחת היום אפילו 2-1, ולא רואה את תורכיה מנצחה את קונטאבייט.
3-0 של ישראל שווה עלייה
05/02/2016 | 15:23
76
כרגע אנחנו וקרואטיה ב4-2 במשחקים וטורקיה ב3-3
ניצחון 3-0 ואנחנו בטוח עולים
ניצחון 2-1 אנחנו תלויים בטורקיות . אם הן מנצחות 3-0 אז סופרים סטים ונראה לי שלאונרדו חישב את זה קודם. אם הן מנצחות 2-1 אנחנו עולים.
לגבי הקרואטיות די ברור שניצחון שלהן מעלה אותן.
בכל מקרה מצטלבים עם אוקראינה (אלא אם הן יפסידו 3-0 לשוודיות וזה לא יקרה).

וואלה? ראית את קונטאבייט אתמול?
05/02/2016 | 15:24
4
37
זה לא אומר דבר, היא מאד לא יציבה וניצחה שלשום
05/02/2016 | 15:38
3
92
שחקנית איכותיות יותר מגלושקו, והטורקיה הסולדית נראית לי נוחה יותר מגלושקו (אני גם קיבלתי את ההרגשה שאם שחר וגלושקו היו מתהפכות במפגשים לשתיהן היה סיכוי סביר יותר)
אותי זה מפתיע שאראדין עלתה לשחק כרגע אצל הטורקיות
05/02/2016 | 16:06
2
86
החלטה מוזרה של הקפטן הטורקי.
סוילו (בתקווה שכתבתי נכון) נפצעה אתמול באמצע הסט השני
05/02/2016 | 16:25
1
29
אה. אז פספסתי את זה.
05/02/2016 | 16:30
31
סואסייד מונפלייה יום 1
02/02/2016 | 00:42
22
33
עד שיוחלט מי לוקח על עצמו את ניהול הטורניר, הנה לו"ז ליום הראשון:

Mahut vs Struff
Ymer vs Mathieu
Coric vs Berrer
Gulbis vs Halys
Benneteau vs Millman
Bemelmans vs Sousa
De Schepper vs Basilashvili
Darcis vs Brown

והנה לינק להגרלה הראשית:

http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/mont...
גולביס(מטאו)
02/02/2016 | 00:45
7
צוריץ (גולביס)
02/02/2016 | 06:09
2
מילמן (סוזה)
02/02/2016 | 08:34
2
Sousa
02/02/2016 | 09:19
5
 Brown - משנית
צוריץ(גולביס)
02/02/2016 | 10:15
1
גולביס
02/02/2016 | 13:54
3
מילמן
גולביס (צ'וריץ')
02/02/2016 | 14:42
1
2
צוריץ (מטאו)
02/02/2016 | 06:56
18
סיכום בחירות יום ראשון
02/02/2016 | 23:09
12
37
לינק להגרלה המתעדכנת לנוחיות המתמודדים.
יום 2: בגדאטיס (מונפיס)
02/02/2016 | 23:38
3
בגדטיס (צ'יליץ')
03/02/2016 | 00:00
1
משחקי מחר:
03/02/2016 | 01:37
17
Berrer vs De Schepper
Daniel vs Baghdatis
Monfils vs Roger-Vasselin
Gasquet vs Gulbis
Zverev vs Cilic
באגדטיס(דה שריפר)
03/02/2016 | 01:38
1
2
סיכום בחירות יום שני
04/02/2016 | 00:28
11
יום 3: סימון (פייר)
03/02/2016 | 23:41
4
משחקי יום חמישי:
04/02/2016 | 02:54
5
17
Struff vs Bemelmans
Simon vs Brown
Mathieu vs Paire
Roger-Vasselin vs Millman
מילמן(במלמנס)
04/02/2016 | 02:55
3
Struff
04/02/2016 | 08:24
9
Paire
סיכום יום שלישי
04/02/2016 | 23:56
2
25
הבמה שלך - לאונרדו, נותרת לבד בטורניר.
בראון(מטאו)
05/02/2016 | 01:53
1
22
ניצחון עני משהו
טורניר מוזר שנשאר עם שני מדורגים בלבד(שמשחקים אחד נגד השני)

מעכשיו זה מזל נטו...

ותודה על הסיכומים
זברב(גאסקה)
06/02/2016 | 02:13
10
התמזל מזלי לקחת 50\50 אחד
כנראה שמחר המזל יגמר לי
סיכום כלל הבחירות
06/02/2016 | 21:58
9
ברכות ללאונרדו הגיע עד שלב חצי הגמר. ניקוד וחישובים כלליים יובאו בהמשך כאשר שלומי יעדכן את הטבלה הכללית.

הטורניר שישוחק בשבוע הבא יהיה רוטרדם.

מבזקי ספורט ל-04/02/16
04/02/2016 | 17:58
2
7
פדרציה: ישראל ניצחה 0:3 את אסטוניה
04/02/2016 | 17:58
47
logoפאר השיגה ניצחון ראשון ב-2016 כשגברה 0:6, 3:6 על גורלטס, גלושקו לא התקשתה מול אנט קונטבייט (3:6 ו-3:6) והשתיים השיגו 3:6 ו-2:6 משותף בזוגות
להמשך קריאה, לחץ כאן
נצל"ש מישהו הבין מה קרה ליוני ולפלמינג במונפלייה?
04/02/2016 | 23:14
103
אחרי ניצחון קליל בסיבוב הראשון (6-3 6-1 על צ'יליץ' וחבר קרואטי), היום הם פרשו מהטורניר. לבטח פציעה של אחד מהם..
הנה הודעה חסרת תקדים - רוג'ר קרע את המניסקוס בברך
03/02/2016 | 12:49
3
180
יום אחרי חצי הגמר.. (מה לאלף השדים הוא עשה? התאמן?! יום אחרי החצי גמר? הוא לא שמע על מנוחה? בילוי עם הבנות, משהו?)

עבר ניתוח בברך. פרש מדובאי ורוטרדם...

פציעות "ספורט" יכולות גם לקרות לחלוטין במצבים יומיומיים
04/02/2016 | 00:24
104
לאו דווקא מאימון או משהו בסגנון. האופציות שהעלית ריאליות לגמרי. יכול להיות אפילו שהוא פשוט פספס מדרגה. זה די הופך לגמרי את הלו"ז המוקפד והמסודר שהוא תכנן כדי להיות רענן לאולימפיאדה.

על התואר בדובאי הוא לא יגן, אולי הוא ידחוף עוד טורניר באולם אי שם בסוף העונה, כפיצוי על תחילת השנה, אבל קשה לי להאמין שהוא ישנה מהותית את הלו"ז. מקסימום טורניר חימר קטנטן כדוגמת איסטנבול אשתקד.
פדרר מסביר בצורה בהירה ומאירת פנים מה בדיוק קרה...
04/02/2016 | 21:12
1
154
וזה כמובן הציוץ הגדול ביותר בכל הזמנים, GOAT אמיתי (ותודה לתאומות שעזרו לאבא במלאכה...).
אתה לא באילת ?
04/02/2016 | 22:01
27
מבזקי ספורט ל-03/02/16
03/02/2016 | 17:28
2
4
פדרר עבר ניתוח בברכו: ייעדר כחודש מהמגרשים
03/02/2016 | 17:28
41
logoלראשונה בקריירה הארוכה, הטניסאי בן ה-34 ייאלץ להתמודד עם פציעה שתשבית אותו. השווייצרי שעבר ניתוח כתב: "הכל עבר בהצלחה, אנסה לחזור במהרה"
להמשך קריאה, לחץ כאן
ברגל שמאל: ישראל הפסידה לטורקיה בגביע הפדרציה
03/02/2016 | 20:43
60
logoשחר פאר הפסידה לאיפק סיולו הצעירה 5:7, 6:3 ו-6:2 וגלושקו נכנעה 7:5 ו-6:3 לצ'רלה ביוקאקצ'אי. אחרי מאבק צמוד פאר וגלושקו רשמו 7:5, 5:7 ו-4:6
להמשך קריאה, לחץ כאן
קצת באיחור, אבל ננסה בכל זאת.. טרמפ לאילת למחר?
03/02/2016 | 00:58
6
110
אם מישהו נוסע בכלל באוטו..
וכמובן שאשתתף בהוצאות הדלק.
בחיי שהייתי נוסע רק כדי לגלות מי אתה
03/02/2016 | 07:54
1
40
ההודעה נכתבה בקטע טוב, נכון?
04/02/2016 | 23:08
8
אני ויתרתי מראש נגררתי לפה אתמול באוטובוס
03/02/2016 | 08:17
104
כמעט שכחתי כמה זה נורא
אני יורד מחר. מאיפה אתה?
03/02/2016 | 11:04
31
אף אחד לא מעדכן תוצאות?
03/02/2016 | 17:14
1
24
שחר פיגור 3:0 מערכה שלישית
03/02/2016 | 17:35
89
נצחה בראשונה 5:7
הפסידה בשניה 6:3
מישהו יודע איפה אפשר לראות את הפדרציה באינטרנט? אני לא בארץ
03/02/2016 | 07:19
75
תודה
מבזקי ספורט ל-02/02/16
02/02/2016 | 20:15
4
6
אובזילר לקראת טורניר הפדרציה ב-15:30: "השחקניות יודעות
02/02/2016 | 20:15
2
120
logoקפטנית נבחרת הטניס של ישראל נחושה לקראת הטורניר שייפתח ב-15:30 באילת: "נעלה עם הלב והנשמה". טורקיה ואסטוניה יגיעו בסגלים חסרים
להמשך קריאה, לחץ כאן
אז זה הנשק הסודי מול הטורקיות?
02/02/2016 | 22:44
90
יוד?
באיזה סגל חסר בדיוק הטורקיות מגיעות?
03/02/2016 | 01:46
84
יש להן שחקנית טופ 50 שפספסנו בטעות?

למעשה, טורקיה הנבחרת היחידה מבין כל 15 הנבחרות שמגיעה עם ארבעת המחבטים הכי בכירים שלה.

הטעויות בוואן לפעמים כל כך מביכות שאני תוהה לעצמי אם זה באמת אתר ספורט מקצועני...
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:15
7
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום ספא
פורום ספא
מועדון איילות- אירגון מירוצים
הכונו הכונו...
אופני שחף
אופני שחף
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה