לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

אודות הפורום זכויות ומגבלות (נכים)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הפורום משמש במה להבעת דעות, לעזרה לחברים מיידע וניסיון אישי, להדרכה וייעוץ בנבכי הבירוקרטיה, הדיונים יתנהלו בשפה נקיה ללא השמצות והוצאת דיבה, הפורום הוא הראי שלכם. אנא שמרו עליו לטובת כלל הציבור.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'מחר(חמישי) בחיפה ארוע של ח"כ גלאון למטרת יצירת לובי ציבורי'
מחר(חמישי) בחיפה ארוע של ח"כ גלאון למטרת יצירת לובי ציבורי
12/01/2017 | 00:14
68
ביום חמישי הקרוב (12.01) ח״כ אילן גילאון יגיע למפגש עם הציבור הרחב בחיפה במסגרת המאבק להעביר את הצעת החוק להשוואת קצבאות הנכות לשכר המינימום.
מזה 15 שנים שקצבת הנכות עומדת על 2,342 ש״ח בלבד. אי אפשר להתקיים ב-2017 מסכום כזה. מדינת ישראל צריכה להתקדם ולאפשר לנכים לחיות ככל שמגיע לכל אחד אחר במדינה!
חייבים להעביר את הצעת החוק!
המטרה שלנו - ליצור לובי ציבורי חזק שלא יאפשר לממשלה למסמס את הצעת החוק ולקבור אותה, ולכן חייבים להמשיך ולהפעיל לחץ ציבורי. הצטרפו אלינו!
איפה? רחוב תל אביב 11 בחיפה, המרכז לחיים עצמאיים.
מתי? יום חמישי, 12 בינואר, בשעה 19:30
איך אפשר לעזור? מעבירים את ההודעה לכל קבוצות הווטסאפ שלכם, יוצרים קשר איתנו ומתנדבים לעזור לאילן ולפעילים להפעיל את הלחץ הנדרש על הממשלה.
לפרטים נוספים: אלון קדמון - 052-2808288.
// האירוע מונגש לחלוטין. לבקשות מיוחדות אנא צרו איתנו קשר בטלפון או במייל alon.kadmon@gmail.com //
https://www.facebook.com/events/832840560188951/

לצפיה ב-'יבוא ויום וכפתורי המעלית יהיו בגובה נגיש לנכים? במדינת ישראל'
יבוא ויום וכפתורי המעלית יהיו בגובה נגיש לנכים? במדינת ישראל
10/01/2017 | 16:49
1
61
להכניס את זה תחת הנגישות שמוסדות ומבנים חייבים להיות נגישים.
מה הבעיה לחייב שגם כפתור הזמנת המעלית, וגם הכפתורים בתוך המעלית יהיו נגישים בגובה לנכי כיסא גלגלים?
לא מדובר בהחלפת מעלית.
בסה"כ לוח הפיקוד, כפתורים
סדר גודל של כמה מאות שקלים לכל מעלית?
אם נגזים, אלף שקל אלפיים לכל מעלית (והגזמתי פה מאוד לדעתי)
בסה"כ להוריד מגובה של מטר ומשהו ולגובה של נכה כיסא גלגלים, זה הכל.

למה אף ח"כ אף עמותת נגישות אף אחד לא מקדם את זה?
לאנשים שלא נכים זה לא יפריע.
לנכים זה רק יועיל. אפילו לילדים זה יהיה טוב.
או שלדעתכם ינסו לרכב על התירוץ של "ואז זה יהיה בגובה נגיש לכל ילד, וזה פתח לבלה בלה בלה".

פשוט חבל שבן אדם נכה בכיסא גלגלים צריך להמתין שמישהו
יעבור ויעשה לו טובה וילחץ לו על המעלית, ויועיל בטובו גם ללחות לו בפנים את מספר הקומה.
כשזה משהו שכ"כ קל לשנות. בסה"כ להוריד את גובה הכפתורים קצת למטה.
לצפיה ב-''
12/01/2017 | 02:40
4
לצפיה ב-'מה הסכום המעודכן שמשלמים לעובד זר בשבת?? תודה מראש'
מה הסכום המעודכן שמשלמים לעובד זר בשבת?? תודה מראש
09/01/2017 | 21:14
1
42
לצפיה ב-'נעליים'
נעליים
09/01/2017 | 19:03
59
העים למישהו יש מידע היכן נתן לקנות נעלי גברים של חברת orthofeet
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:41
10
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'הנחה בארנונה, שאלה למביני דבר.'
הנחה בארנונה, שאלה למביני דבר.
09/01/2017 | 16:51
1
78
רציתי לדעת, אם התחלתי הליך בגיל 21, אבל יש לי רישומי רפואיים מגיל 16 17 18 שמעידים על הנכות, האם ביטוח לאומי מכיר בי, אם אצטרך להביא מסמך בשביל ההנחה בארנונה?

הלכתי לעירייה, אבל הם אומרים שרק אם קיבלתי הכרה מביטוח לאומי עד גיל 18, אני מקבל הנחה, בלי קשר אם הנכות היא מגיל 10.

אז בגלל שלא התחלתי הליך לפני גיל 18, אני לא זכאי להנחה בארנונה, למרות שאני נכה מגיל צעיר יותר?

בתודה מראש.
לצפיה ב-'לא קשור לתהליך שלך...מי התחלת...'
לא קשור לתהליך שלך...מי התחלת...
09/01/2017 | 17:23
61
ראשית לא כל רשות נותנת הנחה ולא כל רששות נותנת את אותה הנחה....כל רשות סוברנית לתת הנחה לפי תנאים שהיא קובעת. אתהה צריך להיות רשום כבעל נכס כדי  לקבל את ההנחה.
ולעייננו..ביטוח לאומי מעביר כל ריבעון רשימת זכאים לרשויות...יש רשויות הנותנות אוטומטית את ההנחה ויש רשויו שצריך להגיש בקה כל שנה....
כילד עד גיל 18, בדוק בחוק העזר של הרשות באם הוריך זכאים.
לצפיה ב-'שלום מישהו יכול לענות לי על שאלה'
שלום מישהו יכול לענות לי על שאלה
07/01/2017 | 16:45
2
112
אני צריך לטוס ורציתי לדעת אם יש חברה שאפשר לטוס בה עם הכסא גלגלים בישיבה עליו
ולא לעבור לכסא של המטוס דבר שכרוך בחוסר נוחות גדול בשבילי
תודה
לצפיה ב-'שאלה קשה. העניין בעייתי כי הכסאות במטוס מותאמים'
שאלה קשה. העניין בעייתי כי הכסאות במטוס מותאמים
09/01/2017 | 05:24
1
61
למקום באופן אבסולוטי, נכון שהם לא הכי נוחים ומעבר אליהם למוגבל מרותק היא בעייתית לאין ערוך, אבל לדעתי אין מה לעשות. צריך לעבור חברה חברה ולשאול
לצפיה ב-'ישיבה בכסא גלגלים'
ישיבה בכסא גלגלים
09/01/2017 | 13:43
62
שלום מכיוון שגם אין שום אפשרות לקבע את הכסא גלגלים לריצפת המטוס אין אפשרות שאתה תיהיה ישוב עליו ,מה שכן אתה יכול לבקש שיעבירו אותך למושב הראשון בשורה כך שיהיה מינימום של העברות וחבלות לכולנו יש את הניסיון הזה שמעבירים אותנו מעל לידית משענת וחוטפים לא מעט מכות .וגם אם יהיה אפשרי להושיב אותך במקום שבו זה שורה ראשונה ואז זה רק העברה ללא ידיות .בהצלחה 
לצפיה ב-'כ 7 מיליארד שקלים עודפים נותרו בקופת המדינה בסוף שנת 2016.'
כ 7 מיליארד שקלים עודפים נותרו בקופת המדינה בסוף שנת 2016.
08/01/2017 | 15:11
1
70
מה עם כסף לנכים?

כ 7 מיליארד שקלים עודפים נותרו בקופת המדינה בסוף שנת 2016. ההכנסות ממיסים עלו על ציפיות פקידי האוצר, אשר למרות שעדכנו את התחזית במהלך השנה כלפי מעלה נשארו עם עודפים גדולים.
גל"ץ

מקור: http://rotter.net/forum/scoops1/373939.shtml

7 מיליארד
לצפיה ב-'כמו בכל שנה - הבלוף של הפאניקה מ"גרעון ענק" נחשף!'
כמו בכל שנה - הבלוף של הפאניקה מ"גרעון ענק" נחשף!
08/01/2017 | 19:47
42
בכל שנה, בזמן הדיונים על התקציב, האוצר מפזר צעקות בהלה על ה"גרעונות הענקיים" בסדרי גודל של עשרות מיליארדים שקלים הצפויים. כתוצאה מכך, תקציבים מקוצצים או לא מעודכנים. במיוחד תקציבי הרווחה וכד' שהאוצר רואה כביזבוז, שהרי אינם מושקעים בפרוייקטים שעתידים להביא רווחים או בעסקים ובעלי עסקים שיביאו הכנסות.

בסוף השנה מתגלה הבלוף. יש עודפים ענקיים. אבל הדבר לא עוצר את האוצר לחזור על התרגיל שוב ושוב. 

לכן אסור להתייחס ברצינות לטענות ש"אין תקציב" כאשר מדובר על תקציבים לעדכון סל התרופות, קצבאות הנכים והקשישים וניצולי השואה, השקעות בבתי חולים וכד'. יש תקציב. הוא יתגלה בסוף השנה בעודפים ענקיים שמתאיידים (מועברים לתקציב השנה הבאה או משהו דומה). וציבור הנזקקים (שיכול להיות, בסופו של דבר כל אחד מן האזרחים) ימשיך לסבול כשהו מאמין בתמימותו "שאין תקציב"...
לצפיה ב-'הנמכת ריצפה'
הנמכת ריצפה
05/01/2017 | 13:22
7
100
שלום חברים יש ברשותי t5 ריצפה מונמכת ואני צריך עוד כמה חודשים להחליף רכב ,מכיוון שאצטרך לשלם כפל ביטוחים, ואיתורן  בכל הזמן הזה האם אני יכול לבקש או לדרוש לקבל רכב עם ריצפה מונמכת או גג מוגבהה ?
שאלה נוספת חבר שנפטר והאלמנה צריכה להחזיר את ההלוואה חזרה לאחר 48 חודשים  גם כן t5  ומיכיוון שלקח עוד כ -10 חודשים עד שקיבלו קיום צו ירושה כמה צריכה האלמנה להחזיר לביטוח לאומי ?  תודה למשיבים
לצפיה ב-'אינך צריך לשלם כפל ביטוחים או איתוראן.'
אינך צריך לשלם כפל ביטוחים או איתוראן.
05/01/2017 | 16:52
6
81
ברכב החדש שתרכוש וייכנס למאבזר אינך חייב לבטח ביטוח מקיף כי למאבזר יש ביטוח כל זמן שהרכב במוסך שלו.....כל זמן שהרכב אצל מאבזר איתוראן לא מחייב.
אתה תקבל אך ורק רכב שאושר לך...אם תרצה שינויים אינם ברשימת האיבזור תצטרך לממן אישית או לקבלו כמתנה ממאבזר...(תלוי מה סכום האיזור...ככל שסכום האיבזור גבוה  יותר כך המאבזרות נותנות מתנות יותר...).
בנושא האלמנה זה לא פשוט כי גם הוואן ברובו ממומן.....לשלוח מייל לביטוח  לאומי, תקבל תשובה תוך מספר ימים או לצלצל לכוכבית ולבקש את החישוב....
לצפיה ב-'הנמכת ריצפה '
הנמכת ריצפה
06/01/2017 | 19:50
5
43
תודה שחזרת אליי ,בפעם הראשונה ב 2012 הביטוח הביטוח לאומי וחברת פולסווגן חייבו אותי מייד עם העברת הרכב על שמי לשלם ביטוח חובה +מקיף +איתורן מכיוון שבחברת האיבזור אין אחריות על גניבה או נזק לרכב שנמצא אצלם .
גם אם אולי אתה מבין לגבי סוג הרכב שאקבל אם יהיה זה רכב שיהיה שוב צורך לבצע הנמכת ריצפה או לבקש רכב כבר מתאים שהוא מונמך  הגובה שלי ישוב בכס"מ ברכב זה 146 ס"מ .ובתוך t5 והבנתי שגם ב t6 החדש זה 139 ס"מ .תודה מראש  שבת שלום
לצפיה ב-'הקרייזלר יותר גבוה בפנים אבל גם בו מבוצעת הנמכת תקרה והוא'
הקרייזלר יותר גבוה בפנים אבל גם בו מבוצעת הנמכת תקרה והוא
07/01/2017 | 08:21
3
50
עדיין לא מאושר, הקרייזלר החדש, השאלה איזה איבזור אתה צריך..אם זה הגה חשמלי ומנגנון יד חשמלי אז זו בעיה , כי רק הרכבים האלה בנמצא, אם את משתמש רק במנגנון יד אז אפשרות לבדוק את הטויוטה סיינה
לצפיה ב-'גם בסיינה אפשר להתקין הגה\ברקס חשמלי'
גם בסיינה אפשר להתקין הגה\ברקס חשמלי
07/01/2017 | 11:14
36
רק שהיא לא מאושרת על ידי ביטוח לאומי..רק על ידי הטכניון.
לצפיה ב-'הנמכת ריצפה'
הנמכת ריצפה
07/01/2017 | 17:01
1
34
אני זקוק לג'ויסטיק ,ולגבי הקרייזלר האם  היא תאושר לכולם ? ולגבי הסיינה האם זה לא ביבוא אישי ?  תודה 
לצפיה ב-'נכון להיום יש רק T6 מונמך....'
נכון להיום יש רק T6 מונמך....
07/01/2017 | 19:02
177
וכפי שכבר כתבתי לך אם לא  תהיה החמרה במצבך תמשיך לקבל טרנספורטר....
את סוג הרכב מחליטם בין היתר גם בהתאם לגובה הנכה כששהוא יושב על כסא גלגלים.....
ולא לא כל אחד יקבל וויאג'ר, אגב אותי אישית הרכב מאוד מאכזב...מחר הייתי מוכן לחזור לאפלנדר....
וכן סיינה זה ביבוא אישי
לצפיה ב-'מה קשורה פולקסווגן? אחרי שהרכב יצא משליטתה?'
מה קשורה פולקסווגן? אחרי שהרכב יצא משליטתה?
07/01/2017 | 11:12
50
לכל מוסך במדינה יש ביטוח לרכבים הנמצאים אצלו.....גם אני כשהרכב שלי היה באיבזור איתוראן ביטלו את ההפעלה....
יש לי חבר מהצפון שקיבל T6 מומנך וכל זמן שהרכב באיבזור לא משלם ביטוח מקיף...בסידור עם המאבזר וחברת הביטוח....
לא הגיוני שתבטח את הרכב כולל איבזור על איבזור שיותקן אצלך עוד מספר חודשים....
בדרך כלל אם אין החברה במצבך והרכב שאושר לך בעבר נמצא ברשימת הרכבים לא תוזמ לוועדה ואוטומטית תקבל את הרכב שכבר היה לך, בבקשה להחלפת הרכב תצרף הצהרה שאין שינוי במצבך.
לצפיה ב-'התיעצות'
התיעצות
06/01/2017 | 16:20
3
88
בת 59,התגלה אצלי באוגוסט סרטן השד נותחתי ב 13 לינואר,ניתוח עם הקרנה מקומית בזמן הניתוח,אך יש חשש לפגיעה באחת מבלוטות הלימפה לכן יש לי פט סיטי ב 25 לחודש,כדילבדוק עם יש עו גידולים,חזרתי לעבודה לאחר שבוע,אני טלפנית הניתוח היה בצד ימין,ואני עובדת עם יד ימין,8 שעות כל יום,ברצוני להגיש לביטוח לאומי תביעת נכות,כדי שאוכל להוריד שעות,כי קשה לי ועם אוריד שעות אפגע במשכורת שלי שהיא 4,500 ברוטו,מה הסיכוי שלי?
לצפיה ב-'כדי להיות זכאית את צריכה לאבד 50% מכושר הכנסתך בגלל נכותך.'
כדי להיות זכאית את צריכה לאבד 50% מכושר הכנסתך בגלל נכותך.
06/01/2017 | 17:34
2
66
הנה קישור לזכאות באתר הביטוח הלאומי, כנסי ולמדי את זכויותייך....

ובינינו...תגישי בכל מקרה....לא יהרגו אותך...
העיקר בריאות
לצפיה ב-'כלומר'
כלומר
06/01/2017 | 18:06
1
39
עלי להוריד בשעות כבר עכשיו?
לצפיה ב-'לא להוריד מלאכותית'
לא להוריד מלאכותית
06/01/2017 | 18:28
49
את צריכה להמציא מסמכים רפואיים שאכן המחלה פגעה בעבודתך....ורצוי מאוד שמסמכים אלה יהיו בתיק הרפואי שלך בקופת חולים\בית חולים
לצפיה ב-'נו נו ינואר עובר ככה בשקט והקצבה נותרה יתומה...'
נו נו ינואר עובר ככה בשקט והקצבה נותרה יתומה...
06/01/2017 | 09:23
1
102
מה קרה שלא הוסיפו איזה % אחוזון קטן?
לצפיה ב-'גם לא יוסיפו, הקיצבה צמודה למדד והמדד השנה היה שלילי'
גם לא יוסיפו, הקיצבה צמודה למדד והמדד השנה היה שלילי
06/01/2017 | 10:04
80
יש תוספת של עד כ 70  ש"ח לק.ח.ן
לצפיה ב-'שכר טרחה'
שכר טרחה
03/01/2017 | 12:26
18
100
עורך דין מטעם הסנגוריה הצבורית יצג אותי פעמיים בערעורים כנגד הביטוח הלאומי. עבור הופעותך בועדות ולא בבית המשפט , אני חתמתי איתו על הסכם בנפרד. ההסכם הראשון נחתם אחרי שזכיתי בערעור הראשון בבית המשפט, ושוב נדחתי על ידי הביטוח הלאומי . אחרי הערעור השני, ששוב החזיר את התיק לועדת הערעורים ,הוא ביקש שאאשר מחדש את ההסכם שהיה ביננו, אישרתי לו במייל, אחרי שנכנס לתוקפו חוק לבנת פורן . השאלה  כרגע האם אני צריך לשלם לו שכר ע"פ ההסכם המקורי שהיה ביננו או ע"פ חוק לבנת פורן , ההבדל גדול מאוד. מה דעתכם ?
לצפיה ב-'לסניגור מטעם הסניגוריה הציבורית לא משלמים '
לסניגור מטעם הסניגוריה הציבורית לא משלמים
03/01/2017 | 13:00
72
זה על חשבון המדינה אם זה ערר לביטוח לאומי.
לצפיה ב-'סנגוריה ציבורית היא אך ורק לנאשמים פליליים אין סנגוריה '
סנגוריה ציבורית היא אך ורק לנאשמים פליליים אין סנגוריה
04/01/2017 | 05:54
16
55
ציבורית במשפט אזרחי
לצפיה ב-'גם לכאלה שרשאים להגיש ערר על החלטות וועדה רפואית '
גם לכאלה שרשאים להגיש ערר על החלטות וועדה רפואית
04/01/2017 | 09:05
15
49
בעבר כשהייתי צעיר ויפה וקיבלתי תשובה של וועדה רפואית היתה פיסקה בהחלטה שאיפשר לי לערער דרך הסניגוריה הציבורית.
ויותר מזה....יש גם את הקליניקות ליד הפקולטות למשפטים שעוזרות ללא תשלום...וכן תוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין.
לצפיה ב-'חתמתי איתו על הסכם בנפרד'
חתמתי איתו על הסכם בנפרד
04/01/2017 | 23:24
14
30
רק בשנים האחרונות הסיוע המשפטי ממן גם את היצוג בוועדה. בעבר לא, ולכן חתמתי איתו על ייצוג פרטי בועדה. השאלה היא אם חתימה שכזאת תקפה לכל הועדות קדימה או רק לוועדה ספציפית ?
לצפיה ב-'אין סנגורים במשפט אזרחי , רק בפלילי ולכן אין סנגוריה ציבורית'
אין סנגורים במשפט אזרחי , רק בפלילי ולכן אין סנגוריה ציבורית
05/01/2017 | 07:07
13
21
בנוסף מי שמיוצג ע"י הסנגוריה הציבורית מיוצג בחינם!!! המדינה משלמת לסנגור הנ"ל משכורת.
יש תוכניות אחרות כגות "מהות" או "שכר מצווה" שאלו תוכניות של עורכי דין בכדי לעזור לאזרחים שלא מבינים כלום במערכת המשפטית איך להתמצא איך להיות מיוצד ובכדי שהזארח ה"קטן" לא יצטרך להתמודד לבדו מול תאגידים עם עורכי דין שחיים את התחום.
לצפיה ב-'ערן כנראה לא שמעת על סיוע משפטי לנכי הביטוח הלאומי...'
ערן כנראה לא שמעת על סיוע משפטי לנכי הביטוח הלאומי...
05/01/2017 | 08:45
12
40
ושוב.....נכה המקבל החלטות וועדה רפואית של ביטוח לאומי, אחד הסעיפים מפנה אותו לסיוע משפטי אם מחלט לערער.....
לצפיה ב-'אתם דנים'
אתם דנים
05/01/2017 | 09:15
2
27
אתם מתרכזים בתפל ולא בעיקר. יש לכל מי שמערר על פגיעה בעבודה סיוע משפטח מהמדינה בחינם אבל זאת לא השאלה . השאלה היא האם החתימה שלי איתו היא חתימה רק לועדה מסויימת שבא נדחתי או חתימה שתופסת גם לועדות הבאות .
לצפיה ב-'העיקר הוא אם חתם עם עו"ד מהסיוע המשפטי עבור שירות חינמי'
העיקר הוא אם חתם עם עו"ד מהסיוע המשפטי עבור שירות חינמי
05/01/2017 | 11:24
1
23
אלא אם הלך אליו באופן פרטי ולא דרך הסיוע המשפטי...אזי העו"ד מקבל שכר טירחה גם מהמדינה וגם ממנו.
לצפיה ב-'בדיוק וזה לא תקין'
בדיוק וזה לא תקין
05/01/2017 | 20:06
14
לצפיה ב-'במקרה אני לומד משפטים, יש סיוע משפטי אך זה לא הסנגוריה '
במקרה אני לומד משפטים, יש סיוע משפטי אך זה לא הסנגוריה
05/01/2017 | 20:06
8
26
הציבורית
לצפיה ב-'זה היה בהסכמתי'
זה היה בהסכמתי
05/01/2017 | 20:51
7
20
שהוא ייצג אותי בתמורה לאחוזים בוועדה. השאלה היא האם הוא צריך לקבל שכר לפי חוק לבנת פורן או לפי ההסכם ביננו שהיה תקף רק לוועדה הראשונה שהייתה לפני החוק ?
לצפיה ב-'אם ההסכם היה רק על הוועדה אז הייצוג על הערעור'
אם ההסכם היה רק על הוועדה אז הייצוג על הערעור
06/01/2017 | 05:45
6
22
הוא נושא חדש והסכם חדש. אם ההסכם דובר על כך שעד שאתה מקבל אחוזים מסוימים ומעלה אז זה לפי ההסכם הראשון. 
תראה כמו כל הסכם העניין נתון למשא ומתן ביניכם נותן השירות ומקבל השירות
לצפיה ב-'ההסכם'
ההסכם
07/01/2017 | 00:40
5
13
ההסכם היה בעקרון לועדה הראשונה. השאלה היא האם אותו הסכם תופס לשאר הועדות . לא כתוב כך בהסכם . כי  בטרם הועדה השניה נכנס חוק לבנת פורן לתוקף ואם ההסכם לא מחייב את הועדה השניה אזי החוק תופס והוא עדיף מבחינתי.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה זה "בעיקרון"...לא ערכת הסכם שכר טירחה בכתב?'
לא הבנתי מה זה "בעיקרון"...לא ערכת הסכם שכר טירחה בכתב?
07/01/2017 | 11:19
4
17
אם ערכת הסכם שכר טירחה...חייב להיות מצויין עבור מה משלם לו....ואם עורך הסכם חדשש הוא חייב להיות בהתאם לחוק שחוקק לאחרונה בנושאי שכר טירחה....
עצתי האישית..בדוק את נושא העירעור בסיוע המשפטי הניתן לנכי הבטוח הלאומי...הם מומחים בהז.
לצפיה ב-'תודה יואל, אבל'
תודה יואל, אבל
08/01/2017 | 00:52
3
12
ערכתי איתו הסכם שכותרתו יצוג בעבוק פסק דיןו מסויים . בייצוג זה נדחתי ואז שוב היה ערעור לבית המשפט ואז שוב הוא יצג אותי על סמך אותו הסכם ובנתיים שונה החוק . בערעור החדש כנראה קיבלתי משהו . האם אני אמור לשלם ע"פ החוק החדש או ההסכם הישן ?
לצפיה ב-'החוק אינו רטרואקטיבית אלא מיום שנחקק.....'
החוק אינו רטרואקטיבית אלא מיום שנחקק.....
08/01/2017 | 08:44
2
16
בעירעור השני חתמת שוב על הסכם שכר טירחה. או שהייתה לזה המשכיות...ההגיון אומר שהסכם שכר הטירחה נערך עבור פעולה משפטית, וכשזו מסתיימת ויש המשכיות חותמים הסכם שכר טירחה חדש....ואז ההסכם החדש כפוף לחוק החדש.
אם על אותו שכר טירחה הוא ייצג אותך מספר פעמים..סביר שיש לכך המשכיות לתנאים הראשוניים...
לצפיה ב-'שוב תודה אבל'
שוב תודה אבל
08/01/2017 | 10:10
1
13
ההסכם הראשון היה לוועדה הראשונה ואין עליו רישום של המשכיות . אחרי החוק הוא שלח לי מייל שבו ביקש שאאשר שהסכם שלנו מהעבר תקף לועדה החדשה . אישרתי. אבל לאישור שלי אין תוקף כי החוק גובר. השאלה היא האם הוא יכול לטעון שגם בלי אישורי ההסכם הראשון הוא בעל תוקף בגלל המשכיות ?
לצפיה ב-'אם חתמת לפני קבלת החוק זה תופס...'
אם חתמת לפני קבלת החוק זה תופס...
08/01/2017 | 11:38
16
אם חתמת אחרי קבלת החוק...החוק גובר על החתימה שלך....
לצפיה ב-'קצבת שארים'
קצבת שארים
05/01/2017 | 18:14
1
59
הבנתי שסכום קצבת שארים לא עלינו  הוא כ 1500 שח.
האם יש גם תוספת וותק שמגדילה את קצבת השארים ל 150 אחוז למי שקיבל קצבת זיקנה בשיעור של 150 אחוז בגין 35 שנות תשלום ומעלה לביטוח הלאומי?
לצפיה ב-'הוצאת תעודת זכאות מול בנק,לעומת קבלן של משרד השיכון'
הוצאת תעודת זכאות מול בנק,לעומת קבלן של משרד השיכון
05/01/2017 | 09:52
6
59
בוקר טוב
בשיחה שקיימתי הבוקר עם נציגת אחד הקבלנים של משרד השיכון מהם אני מקבל כיום עזרה בשכ'ד ,נמסר לי שבמידה ואני מעונין להוציא תעודת זכאות למשכנתא עבור רכישת דירה עם בת זוגתי-עדיף לי להתחיל למלא את הבקשה לזכאות דרך הבנק ולא דרכם.
הנציגה טענה שיש פרמטרים (כמו למשל אחים ואחיות) שבאם הייתי מוציא דרכם את תעודת הזכאות-הייתי מקבל פחות נקודות זיכוי למשכנתא ממשרד השיכון

הדבר נשמע לי מוזר,מכיוון שלעניות דעתי ההתייחסות לנכים אמורה להיות שווה דרך הבנק או דרך הקבלן-ונראה לי שהנציגים מנסים להתנער מנכים,כי כנראה הם לא מרוויחים מזה כסף,ומנסים להעביר את "התיק" הזה לבנקים. (היא גם טענה שהבנק וגם הם,נחשבים ל "2 חברות שונות"-ומכיוון שהבנק חושש מפרוצדורה ארוכה הוא "מפיל את התיק" על הקבלנים,ולכן מפנה את הנכים אליהם.)

ממה שנראה לי, 2 החברות האלה, הבנקים וגם הקבלנים של משרד השיכון-לא אוהבים להתעסק בתהליך הוצאת תעודות זכאות לנכים.

מה דעתכם ?
לצפיה ב-'השאלה אם בנק יתן לך כנכה משכנתא....'
השאלה אם בנק יתן לך כנכה משכנתא....
05/01/2017 | 11:29
3
61
היום גם נכים הזכאים לדיור ציבורי יכולים להירשם למחיר למשתכן הבעיה היא  הבנקים....
מבחינת זכאות אלה אותם פרמטרים של משרד השיכון...אם דרך הבנק או דרך משרד השיכון.... לדעתי במשרד השיכון מתמצאים וגמישים יותר מהבנקים בנושאי נכים
לצפיה ב-'אנחנו מתכוונים לקחת משכנתא יחד,'
אנחנו מתכוונים לקחת משכנתא יחד,
05/01/2017 | 11:35
2
40
ובשיחה עם נציגת בנק לאומי היא מסרה לי שאין כל בעיה שנקבל משכנתא בגובה 500 אלף שח,כנראה מהסיבה שבת זוגתי מגיעה עם סכום גדול שיש לה מגרושיה שהסתיימו לא מזמן. (לגבי התחלת הליך רישום הזכאות,נעשה זאת מול הבנק)

אני רק מעונין לדעת האם כנכה שכבר רכש דירה בעבר- יש לי נקודות שמאפשרות לי לקבל סכום מסויים בריבית נמוכה ?  (אני נכה בגובה קח'ן דרגה 2)
לצפיה ב-'אין שום הנחה בריבית לנכים...להיפך היא יותר יקרה בגלל סיכון'
אין שום הנחה בריבית לנכים...להיפך היא יותר יקרה בגלל סיכון
05/01/2017 | 12:05
1
31
לצפיה ב-'תודה יואל'
תודה יואל
05/01/2017 | 12:35
15
לצפיה ב-'זכאות למשכתנא'
זכאות למשכתנא
05/01/2017 | 13:13
1
43
ראשית ברצוני להבהיר כי ריבית  המשכנתא מאמצעי הבנק זולה מהזכאות של משרד השיכון. השיקול העיקרי של הבנק במתן משכנתא לרכישת דירה הוא כושר פרעון של הלווה. במקרה זה לא משנה אם הוא נכה או לא, במידה וקיים כושר פרעון הבנק יאשר את המשכנתא בכפוף לקריטריונים  של דירה ראשונה שבה ניתן לקבל משכנתא עד ל 70% מערך הנכס, ובמידה ודירה נוספת עד 50% מערך הדירה הנרכשת.
לצפיה ב-'לא מדוייק.....'
לא מדוייק.....
05/01/2017 | 17:00
36
את המשכנתא צריך לבטח בביטוח חיים...הבנקים לא מבטחים נכים....מכיר אישית נכים שעבדו במישרות בכירות עם שכר גבוהה שקיבלו משכנתא....כששמעתי את 5 הריבית נחרדתי, הצעתי לנכה לגשת לבנק ולהתווכח על הריבית...ענו לו..זה בגלל שאתה נכה..רוצה תיקח...לא רוצה אל תיקח.
מבחינת הריבית..מ שכתבת היה נכון עד 2015....מאז ריבית הפריים התייקרה ללא פרופורציות בהשוואה לריבית הריאלית במשק..והתייקרה פי 3 בעוד הריבית לזכאים של משרד השיכון היא 3% צמודה למדד כאשר בשנים האחרונות המדד בין אפסי לשלילי....
נכון להיום הריבבית של משרד השיכון היא חלום...
לצפיה ב-'לגבי השחיקה בקצבת הנכות '
לגבי השחיקה בקצבת הנכות
04/01/2017 | 00:17
1
158
היות ששכר המינימום היום עלה ל5000 ש"ח לחודש

ראיתי כאן

ששכר המינימום היה ב2002 

3,266.58 לחודש 
17.56 לשעה

ובשנת 2003 

3,335.18 לחודש    
17.93 לשעה

והחל מ1.1.2017

26.88 לשעה ו5000 ש"ח לחודש

כמה הייתה קצבת הנכות המליאה בשנים הללו ?

חיפשתי ברשת ולא מצאתי

מישהו יודע מה היה הסכום בשנים הנ"ל

אחרי שביתת הנכים בשנת 2002

הוסיפו קצבת קח"ן לנכים קשים שמקסימום התוספת היה 300 ש"ח

לפי זה אפשר לחשב את השחיקה בקיצבה

לצפיה ב-'לפי מסמך מאתר הכנסת'
לפי מסמך מאתר הכנסת
04/01/2017 | 02:16
135

בעמוד 5 בטבלה

בשנת 2002 2,219
בשנת 2003 2,325
בשנת 2,000 1998

ושים לב כמה הקצבאות היו דומות לשכר המינימום באותן שנים
שנת 2,000 2,964
שנת 2002 3,266
2003      3,335

לאט לאט אנחנו מתרחקים ממצב של קצבה שמאפשרת קיום, ככה הציבור בקושי יכול לשים לב, הנה קישור לנתונים היסטוריים על שכר המינימום
http://www.taxo.co.il/info/Table_Sharminimum1984.asp

אני לא אתפלא אם פעם כן היינו במצב של קצבת נכות בגובה שכר המינימום, בינתיים קצבת הנכות הנוכחית היא פחות ממחצית שכר המינימום, מעניין מתי הם יפסיקו לשחוק את הקצבה? מתי שהיא תהיה רבע שכר המינימום? עשירית?

מעניין כמה כלכלת ישראל התדרדרה ככה שפעם היו יכולים לשלם לנכים סכום שקרוב לשכר המינימום ועכשיו לא? אני דווקא שמעתי שכלכלת ישראל פורחת בעשורים האחרונים...

לצפיה ב-'הפתעה!! ירידה במיסים החלים על רכב יציג'
הפתעה!! ירידה במיסים החלים על רכב יציג
01/01/2017 | 12:38
17
156
עד מתיי וכמה אפשר לחלוב את הנכים?
בסוכניות למכירת רכב הכינו אותנו לעליית מחירים בתחילת2017 בגלל שינויי בתעריפי המיסים שיחולו על רכבים חדשים ,והנה זו הפתעה, המסים החלים  על הרכב היציג עם מנוע 2000 סמ"ק  שמאשר הביטוח לאומי ירדו החודש 1/2017 ב19%!!! ביחס למחיר הרכב היציג שהיה בדצמבר 2016. סך  המיסים החדשים החלים על רכב 2000 סמ"ק ירד להלוואה עומדת ל59,906שח לעומת חודש שעבר שעמדו על 73,831  למישהו יש הסבר הגיוני? האם גם מחיר הרכב היציג ירד בהתאם?.
לצפיה ב-'עוד אין פרסום לסניפים..מהיכן לקחת את הנתונים?'
עוד אין פרסום לסניפים..מהיכן לקחת את הנתונים?
01/01/2017 | 14:18
4
88
עד שאין פרסום רשמי איני יכול להגיב...
אגב מה מעניין אותך המיסים? הרי המדינה משלמת לא אתה....
לצפיה ב-'למיסים יש חשיבות כשקונים רכב אחר'
למיסים יש חשיבות כשקונים רכב אחר
01/01/2017 | 15:17
1
85
ולא את הרכב היצוגי.

לצפיה ב-'לא מדווייק'
לא מדווייק
01/01/2017 | 16:47
78
בכל מקרה תקבל את ההלוואה העומדת שאושרה לך ואם המיסים הם פחות אז יחסית....
לצפיה ב-'הנה זה המכתב שקיבלתי מהבוקר!!'
הנה זה המכתב שקיבלתי מהבוקר!!
01/01/2017 | 15:35
1
128
וכן יש חשיבות רבה למס החל על הרכב היציג כאשר רצוני לרכוש רכב אחר מאותה קטגוריה ואשר המיסים שלהם גבוהים יותר, כך שמימלא אצטרך להוסיף יותר פפלינוס.
לצפיה ב-'ממש לא מדוייק..כי זה אותו יחס'
ממש לא מדוייק..כי זה אותו יחס
01/01/2017 | 16:54
75
תמיד יהיה ההפרש בין המיסים של הרכבים ם...אם המיסים של ההלואה העומדת יורדים..אזי יורדים גם המיסים על הרכב האחר שרוצה לקנות כך שההפרש ישאר תמיד.....

לצפיה ב-'מיסים על רכב יציג'
מיסים על רכב יציג
01/01/2017 | 17:56
5
79
מצ"ב חוזר הביטוח הלאומי לחודשים דצמבר וינואר כפי שפורסם עי הביטוח הלאומי:
ל 4.12.16"
ל 1.1.17:
על רכב מייצג עד 1800 שמק יש דווקא עליה בסכום המיסים של כ 3000 שח.
על רכב מייצג עד 2000 סמק יש ירידה של כ 4000 שח.
הכל לפי השינויים בשער המטח כאשר שווי הפטור נקבע ביום השחרור מהמכס.
אני לא רואה ירידה של 19 אחוז.
לצפיה ב-'לא ברור לי ההפרש '
לא ברור לי ההפרש
01/01/2017 | 19:06
4
55
בין מה שכתוב בחוזר של ביטוח לאומי לבין הכתוב במכתב שקיבלתי בבוקר שמראה הפרשים גבוהים בהלוואה.עדיין מחפש תשובה למי שיודע.
לצפיה ב-'בדוק'
בדוק
01/01/2017 | 19:19
3
62
אולי המכתב מכוון לרכב 1800 ולא 2000
לצפיה ב-'ושוב..לא הבנתי מה חשוב לך במיסים ממילא לא אתה משלם'
ושוב..לא הבנתי מה חשוב לך במיסים ממילא לא אתה משלם
02/01/2017 | 09:03
2
46
אם תרכוש  רכב אחר מהמייצג שהמיסים שלו גבוהים מסכום ההלואה שקיבלת תקבל את מלוא הסכום..אם תקנה רכב שהמיסים שלו נמוכים מהסכום שקיבלת תקבל יחסית....
את הנתונים לוקח הביטוח הלאומי מהמכס..מה לא מובן פה....
לצפיה ב-'אסביר לך במדוייק..'
אסביר לך במדוייק..
02/01/2017 | 11:57
1
66
שים לב, בשלב ראשון הלוואה עומדת נקבעת לפי המס החל על רכב מייצג כלשהו
שלב שני סכום המס הופך להיות הלוואה בשקלים.
עכשיו לך תקנה כל רכב שתחפוץ ,בתנאי שסכום המס עליו לא יהיה גבוהה יותר מסכום ההלואה שאושרה לך בוואוצ'ר, ובאותה קטגורית רכב שאושר במרבד(לצורך העניין 2000 סמ"ק)וכך נכתב בהודעה.
"א נ ו מאשר ים % 100 )מאה א ח ו ז ( מ המ י ס י ם החל ים על הרכב הנרכש בפועל ולא י ו ת ר
מ 59,906 - ש״ח
)חמשים ותשעה אלף תשע מאות וששה שקל ב ל ב ד ( .
סכ ום זה נ כ ו ן ל י ו ם הפקת ה א י שו ר . הסכ ום ה ס ו פ י יחושב ע ״ י המכס ב כפ ו ף ל מ י ס י ם
שי ח ו ל ו על הרכב ב י ו ם שח ר ו ר ו מהמכס".
בכל מקרה אחר לא אקבל יותר מהסכום שאושר לי.
לדוגמא
קיה ספורטז' מנוע 2000 דגם בסיסי המס החל עליו הוא 55,000שח בערך לפי נתונים שקבלתי מהיבואן.
פיגו 3008GT מנוע 2000 דגם יחיד המס המשוער שיחול עליו עפ"י היבואן 80,000שח והרי לך תוספת של 20.0000שח לרכב  על חשבון הנכה.
אני מקווה שהצלחתי.....! 
לצפיה ב-'ידידי מגיל 18 יש לי רכב נכים ואני היום בן 65, ...'
ידידי מגיל 18 יש לי רכב נכים ואני היום בן 65, ...
02/01/2017 | 13:28
77
וקניתי בחיי רכבים שונים משאושר לי...כך שאני מבין דבר אחד או שניים...
אין דבר כזה שלב ראשון או שלב שני...אתה מקבל הלוואה עומדת בהתאם לסכום המיסים לפי רכב מייצג שאושר לך נקודה!!!! בלי שום שלב....

גם אם תקנה רכב שגובה המס יהיה מעל לסכום שאושר לך תקבל רק את הסכום שאושר לך...אם תקנה רכב שהמס פחות מהסכום שאושר לך...תקבל הלוואה עומדת באופן יחסי....
זה כל הסיפור....המיסים לא שייכים לביטוח לאומי אלא למכס בלבד!!!! והסכום הסופי יהיה ביום השחרור בגלל שערי המטבעות\אביזרים שביטוח לאומי לא מממן, כי המכס הוא על רכב בסיסי בלבד...
לצפיה ב-'מה קורה במל"ל?'
מה קורה במל"ל?
04/01/2017 | 00:12
2
60
מה זה מבולבל, ביום ראשון קיבלתי וואוצ'ר לרכישת רכב פטור ממס 100% 
שיעור ההלוואה העומדת
=====================
"אנו מאשרים % 100.00 (מאה אחוז) מהמיסים החלים על הרכב הנרכש בפועל ולא יותר
מ 59,906- ש"ח (חמשים ותשעה אלף שלוש מאות תשעים ואחד שקל בלבד.).
סכום זה נכון ליום הפקת האישור. הסכום הסופי יחושב ע"י המכס בכפוף למיסים
שיחולו על הרכב ביום שחרורו מהמכס."
היום יום שלישי קיבלתי וואוצ'ר נוסף לרכישת רכב פטור ממס 100% לאותו הרכב בסכום אחר,
שיעור ההלוואה העומדת
=====================
"אנו מאשרים % 100.00 (מאה אחוז) מהמיסים החלים על הרכב הנרכש בפועל ולא יותר
מ 59,391- ש"ח (חמשים ותשעה אלף שלוש מאות תשעים ואחד שקל בלבד.).
סכום זה נכון ליום הפקת האישור. הסכום הסופי יחושב ע"י המכס בכפוף למיסים
שיחולו על הרכב ביום שחרורו מהמכס", בכל מקרה שני הסכומים לא מתאים לכיסוי שמחושב לפי דגם הרכב  שאושר לי על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים 2000 סמ"ק, יש לי אישור רשמי מביטוח לאומי  וגם מקבל קיצבה לפי מנוע 2000 סמק.
עד שאפנה לבירור ביום חמישי , למישהו יש הסבר או מקרה דומה?

לצפיה ב-'מה קורה במלל'
מה קורה במלל
04/01/2017 | 19:42
1
45
לדעתי הם עלו על הטעות ששלחו לך סכום נמוך על רכב 1800 סמ"ק במקום 2000 סמ"ק וכששלחו לך את המכתב החדש טעו שוב והתיחסו שוב לרכב 1800 סמק. הפרש הסכום הזניח בין שני האישורים נובע משינויי שערי המטח.
פנה בדחיפות לפקיד ניידות לקבלת הסבר.לא ייתכן שסכום של מתחת ל 60000 שח שהוא נמוך ב10000 שח מרכב מייצג 2000 סמק זו לא טעות.
לצפיה ב-'תודה לך אעדכן ביום חמישי לאחר ברור במל"ל.'
תודה לך אעדכן ביום חמישי לאחר ברור במל"ל.
04/01/2017 | 20:56
22
לצפיה ב-'לאחר ברור במל"ל'
לאחר ברור במל"ל
05/01/2017 | 12:28
2
50
הבוקר פניתי לביטוח לאומי לברור,  התבררו לי דברים שלא ידעתי עליהם קודם, מדוע סכום המיסים שאושר לי בוואוצ'ר שנשלח אליי אינו תואם את סכום המיסים המופיע בחוזר ביטוח לאומי  לגבי פטור ממסים 100% לרכב 2000 סמ"ק.
א.בפרוטוקול המרבד אושר לי רכב בנפח מנוע 2000 סמ"ק.
ב.צויין במפורש שהרכב המתאים לי ביותר בקטגורית 2000 סמ"ק, הוא  קיה ספורטז'.
"יעני סנדלו אותי" ולכן סכום ההלוואה עומדת שאקבל לעולם, הוא סכום המיסים שיחולו על  דגם רכב קיה ספורטז' מנוע 2000 סמ"ק בסיסי  בלבד.
כך שאינם מחויבים לדגם לרכב היציג המופיע בחוזר המופץ כל חודש.
כמשתמע מכך ביטוח לאומי הוא היבואן של קיה ספורטז' ובעל עניין בחברה
לצפיה ב-'בזה אין כל חדש וזה אף חכם ונכון !'
בזה אין כל חדש וזה אף חכם ונכון !
13/01/2017 | 01:44
1
14
אלה מביננו - כמוני וכמוך - הנעזרים בוועדת התאמה, אכן מקבלים את המתאים לנו. זה לא עניין לרווח אלא למיצוי היכולת שלנו להשתחל פנימה והחוצה מרכב...
לצפיה ב-'נכון..הרכב משמש כרגליים וצריך להיות נח ובטיחותי...'
נכון..הרכב משמש כרגליים וצריך להיות נח ובטיחותי...
13/01/2017 | 10:59
11
לצפיה ב-'שכר המינימום מהבוקר 5,000 ש"ח נטו! לידיעת מעסיקי עובדי סיעוד'
שכר המינימום מהבוקר 5,000 ש"ח נטו! לידיעת מעסיקי עובדי סיעוד
01/01/2017 | 09:09
5
124
השאלה מהיכן יקחו הנכים לממן את סכום 2 הפעימות....
לצפיה ב-'לעיתונות אכפת "רק לא ביבי".'
לעיתונות אכפת "רק לא ביבי".
01/01/2017 | 12:55
63
לפני הבחירות העיתונים זעקו בכותרות על הפגיעה בנכים ותקפו את ביבי . עכשיו אף אחד  לא כותב מילה כי הבחירות נגמרו.  זה לא שאני מסיר אחריות מביבי ושר הרווחה אבל איפה העיתונות שכל כך דאגה לנו ?
לצפיה ב-'מה זה סכום 2 פעימות ?'
מה זה סכום 2 פעימות ?
01/01/2017 | 13:27
1
38
לצפיה ב-'ביולי עלה ל 4,850 ש"ח ועכשיו 5,000 ש"ח'
ביולי עלה ל 4,850 ש"ח ועכשיו 5,000 ש"ח
01/01/2017 | 14:20
66
זה נקרא 2 פעימות
לצפיה ב-'זה סכום לפני ניכוי הוצאות משכורת נטו בערך 4200 שח'
זה סכום לפני ניכוי הוצאות משכורת נטו בערך 4200 שח
01/01/2017 | 17:37
1
42
לצפיה ב-'מה שמעניין זה הברוטו שיוצא מהכיס של הנכה לא מה המטפל מקבל'
מה שמעניין זה הברוטו שיוצא מהכיס של הנכה לא מה המטפל מקבל
02/01/2017 | 09:09
52
אם עד אתמול...את כל ההוצאות הסוציאליות חישבו לפי 4850 ש"ח..כעת מחשבים את ההוצאות מ 5,000 ש"ח...כלומר על ה 150צריך להעמיס עוד כ 40% בערך...עוד 90 ש"ח כלומר התוספת האמיתית היא כ 230 -250 ש"ח.
לצפיה ב-'הביטוח לאומי לא עדכנו טבלה לנכה עובד'
הביטוח לאומי לא עדכנו טבלה לנכה עובד
01/01/2017 | 13:26
2
132
יואל וחברים,המלל לא עדכנו את הטבלה לנכה עובד ואני לא מצליח להבין מדוע

https://www.btl.gov.il/Publications/booklet/hebrew...

שאלה ליואל,מהיכן הנתוניםשהבאת  שנכים יוכלו להרויח עד 2700 ללא פגיעה בקצה ? האם תוכל בבקשה לתת קישור לדבר כזה ?
תודה רבה
לצפיה ב-'החוק אושר רק בתחילת השבוע שעבר....'
החוק אושר רק בתחילת השבוע שעבר....
01/01/2017 | 14:15
1
103
לוקח מספר שבועות עד שמעדכנים את כל הסכומים והתקנות החדשות...זה לא פרג' מהיום להיום....
את הסכום לקחתי מהצעת החוק שאושרה....תמתין עוד מספר ימים עד שיפורסם.
לצפיה ב-'תודה רבה יואל'
תודה רבה יואל
01/01/2017 | 14:29
46
שנה של בריאות ופרנסה טובה
לצפיה ב-'תו חניה לנכה שפג תוקפו'
תו חניה לנכה שפג תוקפו
01/01/2017 | 13:22
3
61
לא הייתי ער כלל לעובדה שלתו חניה לנכה יש תוקף מוגבל. מתברר שתו החניה שלי פג תוקפו לפני חצי שנה. האם לא הייתי צריך לקבל תו חדש באופן אוטומאטי? מה צריך לעשות כדי לקבל תו חדש?

העיריה שלחה לי מכתב שבו היא תובעת תו עם תוקף חדש אחרת תבטל את מקום החניה השמור שלי.
לצפיה ב-'בד"כ משרד הרישוי שולח'
בד"כ משרד הרישוי שולח
01/01/2017 | 13:40
45
טלפן לשם ותשאל.
לצפיה ב-'תגיד לעיריה שתרגיע.....'
תגיד לעיריה שתרגיע.....
01/01/2017 | 14:13
1
53
היא מקבלת את קובץ הנכים של משרד התחבורה ויודעת מיהו רכב נכה ומי מתחזה...
בנושא תו החניה...פנה בדחיפות למשרד הרישוי הקרוב למקום מגוריך.....
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/01/2017 | 14:37
14

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף
פורום עורך דין צבאי
פורום עורך דין צבאי
שגיב עזרא, יפעת עזרא - משרד עורכי דין
שגיא ויפעת עזרא -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה