לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1246812,468 עוקבים אודות עסקים

פורום זכויות ומגבלות (נכים)

פורום זה משמש קהילה תומכת לאוכלוסיית הנכים הכלליים בעזרה מול הבירוקרטיה ודיונים ומידע להשגת מירב הזכויות.
נבקש להגיב\לכתוב בפורום זה בסגנון ובצורה מכובדת ובכבוד אחד לשני. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זכויות ומגבלות (נכים)

פורום זה משמש קהילה תומכת לאוכלוסיית הנכים הכלליים בעזרה מול הבירוקרטיה ודיונים ומידע להשגת מירב הזכויות.
נבקש להגיב\לכתוב בפורום זה בסגנון ובצורה מכובדת ובכבוד אחד לשני. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הפורום משמש במה להבעת דעות, לעזרה לחברים מיידע וניסיון אישי, להדרכה וייעוץ בנבכי הבירוקרטיה, הדיונים יתנהלו בשפה נקיה ללא השמצות והוצאת דיבה, הפורום הוא הראי שלכם. אנא שמרו עליו לטובת כלל הציבור.
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'מחר קבל עם ו-ועדה '
מחר קבל עם ו-ועדה
04/12/2017 | 14:53
1
141
גבירותי ורבותי, חברי הוועדה נכבדים

אני עומד בפניכם, כבד שמיעה, כבד לשון ועוד כמה לקויות קטנטנות – קטן עלי...
אם הייתה באפשרותי הבחירה הייתי מוותר על כל קצבה
ומחליף אותה באפשרות להיות אדם בריא ללא מוגבלויות.

ביום זה – "יום הנכה" – הרשו לי לשאול אתכם שלוש שאלות:

• האם הקצבה הנוכחית, וזו המתוכננת עבוד אדם נכה, היא מקור לקיום אנושי? או מקור לסבל ולמחסור?
• האם תסכימו איתי - שכל אזרח וילד במדינה, גם אתם או ילדיכם,
יכולים חלילה למצוא עצמם, ביום בהיר אחד, נכים ומוגבלים מבחינה פיזית?
• האם אתם, כמנהיגי ציבור של מדינת ישראל היציבה והעשירה,
רוצים להירשם בדברי הימים של המשכן הזה, כמנהיגים נאורים ובעלי מוסר יהודי?

אני קורא לכם חברי הוועדה, להוכיח לכלל אזרחי מדינת ישראל, ש"יום הנכה",
אינו מס שפתיים וסולידריות מדומה.

תהיו מנהיגים, תהיו בני אדם – תעמדו כקיר תומך, באזרחים החלשים –
הגדילו את קצבאות הנכים ואפשרו לנכים בישראל חיים.

פשוט חיים!!!

תודה על ההקשבה.

לצפיה ב-'הרצאה, טובה, כנה ואמיתית.'
הרצאה, טובה, כנה ואמיתית.
05/12/2017 | 08:38
36
לצפיה ב-'הצעת החוק המפורטת של שר הרווחה'
הצעת החוק המפורטת של שר הרווחה
29/11/2017 | 10:50
1
357
המתווים השונים להעלאת קצבאות הנכות ישאירו אתכם מבולבלים. בעוד שעיגון ההסכם של הממשלה עם ההסתדרות והנכים בחקיקה מתעכב, שר הרווחה פרסם הצעת חוק משלו | בנוסף מתגבשת הצעה למתן הטבות לעיוורים ולמוגבלים בניידות | ההצעות שעל שולחן הממשלה - ניתוח 'דבר ראשון'
קישור לכתבה המלאה: http://www.davar1.co.il/96782/
לצפיה ב-'היינו ונשאר הדפוקים של המדינה...'
היינו ונשאר הדפוקים של המדינה...
29/11/2017 | 14:43
150

ואגב מתי אם בכלל ישנו את ספר החוקים שחלקו מן המנדט?...

למשל כבדי ראייה שאינם (עדיין ..) עיוורים לא מקלים שום תוספת . העולם התקדם יש מחשבים סלולאריים כספומטים ועוד ועוד.מכשירים לשיפור המצב יש  ואין תעודת עיוור להנחה התוצאה סובלים בשקט ומחכים לקריטריונים.   נניח עיוורון לילה לא נחשב אי כושר..למרות שלוקחים רשיון נהיגה בלילה...ואי אפשר בכלל עבודת לילה (זו בעיני לקות ) ...ובטח יש המוני לקויות לא מעודכנות לימינו ( אלא אם כן מחליטים שדווקא הזמן הטיב וזה כבר לא נכות לאי כושר אמיתית...ורק את זה עושים. שינויים לטובת הנכים לא)

בקיצר דופקים את הנכים ויידפקו עוד יותר מעכשיו את תובעי הנכות...את תובעי השר"מ ניידות ...ועוד. למה? הכל כסף..( שלא חסר לציבור לפחות אלה שקונים פונים באלפי ש"ח טסים לחו"ל יש להם קרנות ביטוחים וממותגים וכל שאר ההבלים...) בזיון אחד גדול!
לצפיה ב-'צעד מעשי ראשון'
צעד מעשי ראשון
30/11/2017 | 12:08
251
לראשונה: ועדת העבודה והרווחה תדון בהצעות חוק להעלאת קצבאות הנכות. הדיון בשלישי הבא יתבסס על ההסכם בין הממשלה, ארגוני הנכים וההסתדרות מספטמבר | מהוועדה נמסר כי הדיון ייערך "בברכת שרי האוצר והרווחה ויו"ר הקואליציה", אך לא ברור אם יכלול את הצעת החוק הממשלתית ליישום הפעימה הראשונה
קישור לכתבה: http://www.davar1.co.il/97024/
לצפיה ב-'הזמת רכב לפני תום המועד(5 שנים)'
הזמת רכב לפני תום המועד(5 שנים)
29/11/2017 | 13:47
44
435
התהליך של הזמנת רכב, טופסולוגיה, ואיבזור, לוקח חצי שנה, ויותר.
האם ניתן לעשות את מרבית ההליך לפמי תום התקופה?
כיום יש לי טרנספורטר t5 '  (שהוא פחנוע)
מישהוא יודע? או עשה משהו דומה?

המשך>>
התהליך של הזמנת רכב, טופסולוגיה, ואיבזור, לוקח חצי שנה, ויותר.
האם ניתן לעשות את מרבית ההליך לפמי תום התקופה?
כיום יש לי טרנספורטר t5 '  (שהוא פחנוע)
מישהוא יודע? או עשה משהו דומה?

לצפיה ב-'צעד מעשי ראשון ועדת העבודה והרווחה תדון בחוק להעלאת קצבאות '
צעד מעשי ראשון ועדת העבודה והרווחה תדון בחוק להעלאת קצבאות
29/11/2017 | 20:47
1
145
ביום שלישי הקרוב....
ועדת העבודה והרווחה תדון בחוק להעלאת קצבאות הנכות. כך הודיע הערב (ד') יו"ר הוועדה, ח"כ אלי אלאלוף | הדיון, שייערך ביום שלישי בשבוע הבא, קיבל את ברכת שרי האוצר והרווחה, כמו גם יו"ר הקואליציה | הצעת החוק המדוברת היא זו שהציג השבוע השר חיים כץ, המעגנת חלק מההסכמות שהושגו בין המדינה לארגוני הנכים לפני למעלה מחודש
יתר הפרטים בקישור...

לצפיה ב-'זה כפול אבל קישור לכתבה הבאתי גם..לא ראיתי שפורסם כבר:)'
זה כפול אבל קישור לכתבה הבאתי גם..לא ראיתי שפורסם כבר:)
29/11/2017 | 20:50
53
לצפיה ב-'ארגוני הנכים באולטימטום לממשלה: "נחסום את כל המדינה"'
ארגוני הנכים באולטימטום לממשלה: "נחסום את כל המדינה"
29/11/2017 | 13:35
95
חודשיים מאז הסיכומים בין הממשלה לנכים וארבעה ימים מאז הציג שר הרווחה את עיקרי הצעת החוק שלו, שטרם סוכמו עם האוצר, והחקיקה עדיין לא יצאה לפועל
קישור לכתבה המלאה: http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-610719
לצפיה ב-'מפגין נכה נצמד לח"כ ביטן: "מאפיונר, שונא נכים"' '
מפגין נכה נצמד לח"כ ביטן: "מאפיונר, שונא נכים"'
29/11/2017 | 13:27
86
חציית קו אדום: כ-10 מפגינים מארגון "הנכים הופכים לפנתרים" מחו בשעת בוקר מוקדמת מול ביתו של יו"ר הקואליציה וחסמו את דרכו. אחד המפגינים נצמד אליו וקילל: "מטומטם, מחר אתה יכול להיות נכה". ביטן סירב לדבר עמם והבהיר: "אלחם על מה שסוכם עם נציגי הנכים"
לצפיה ב-'כל הכבוד לצחי אדרי נכה ניוון שרירים עובד על הראיון ברשת ב''
כל הכבוד לצחי אדרי נכה ניוון שרירים עובד על הראיון ברשת ב'
28/11/2017 | 10:24
8
149
בשונה מיתר ראשי הארגונים הקקיוניים צחי נכה קשה מניוון שרירים העובד למחייתו בכבוד ביקש רק דבר אחד....לבטל\ את הדיסגראד כדי שימשיך להשתכר בכבוד, ושלא יקזזו לו מהקיצבה..בשונה לפעילים אחרים שבמקום לעבוד בכבוד גורמים נזק לאוכלוסיית הנכים.
אין כמעט נכה שלא יכול לעבוד...יש לא רוצה לעבוד....
לצפיה ב-'כל אחד זאב לעצמו.'
כל אחד זאב לעצמו.
28/11/2017 | 11:15
7
112
מה זאת אומרת לבטל\ את הדיסגראד הוא מתכוון לדאוג לעצמו, אני גם חושב שאי אפשר לבקש שכר מינימום בגלל כל מיני סיבות שאפרט אולי יותר מאוחר. אבל לבטל את "הדיסגראד " למה אם הוא טוען שנכה יכול לעבוד אז למה ברצונו לבטל את "הדיסגראד " ??
צריך להבין (לפי שיקולל הנכות הכי קשה, ורווק ) נכה שמרוויח 5000 שח  שכר מינימום בחודש בסוף החודש נשאר ב- 7,135 ש"ח אז נכון שהוא קוצץ ב-550/600 אבל נשאר לו עדיין 2135 שח יותר מאזרח שהוא לא "חצי אדם". שלא תטעו אני לא חושב שצריך לבטל לו לגמרי את הקצבה אבל לטעון שמקוזז לו כאילו שהקצבה זה משהו מובטח והוא לפי טענתך טוען שכביכול לא צריך להעלות את הקצבה (אין כמעט נכה שלא יכול לעבוד...יש לא רוצה לעבוד....) אז מה הדרישה שהוא רוצה בכל הקצבה ברגע שהוא עובד, כאשר הוא בעצמו חולק על עצם הקצבה ??

לצפיה ב-'משווה צרכיו של נכה לצרכי אדם רגיל? הוא מעסיק עובד 7\24'
משווה צרכיו של נכה לצרכי אדם רגיל? הוא מעסיק עובד 7\24
28/11/2017 | 12:26
6
90
לא שמעתי שאמר שהוא נגד עידכון הקיצבאות, אבל כאדם עובד וצריך כל פרוטה לחיי היומיום היה מעדיף שלא יקזזו מהקיצבה מה רע?
הרי בינינו...כל מי שנאבק היום למען הקיצבאות דואג לעצמו ולא לכלל הנכים....

ובנושא שכל נכה כמעט יכול לעבוד...עומד מאחורי משפט זה...יודע למה? פגוש את צחי...יש לי מכרה שעובדת אצל סנדלר...עובדים אצלה 2 עובדים זרים..הם איתה בעבודה כדי לעזור לה לצאת לשירותים....מוריד בפני שניהם את הכובע ויש עוד...
אז אם הם יכולים כל אלה שחוסמים כבישים ואחרים ששופכים נפט ללהבות בפייס יכולים גם הם לצאת לעבוד
לצפיה ב-'אם הוקינג יכול לעבוד ולהרוויח מיליונים אז כל אחד יכול, לא?..'
אם הוקינג יכול לעבוד ולהרוויח מיליונים אז כל אחד יכול, לא?..
28/11/2017 | 14:34
1
69
וגם מי שמורדם ומונשם יכול עדיין לעבוד בתור דחליל בשדה...
לצפיה ב-'כמה ציני....כמה מורדמים ומונשמים יש מתוך רבע מיליון הנכים? '
כמה ציני....כמה מורדמים ומונשמים יש מתוך רבע מיליון הנכים?
28/11/2017 | 16:32
76
נכון שיש מיעוט שנכותו לא מאפשרת עבודה...אבל תר הנכים בהחלט כן...גם לאלה שחוסמים כבישים וגורמים נזק בל ישוער לנכים עובדה התוצאה של פעילותם האנרכיסטית עד היום.
לצפיה ב-'הוא מקבל שר"מ'
הוא מקבל שר"מ
28/11/2017 | 17:39
3
83
אם צריך לעדכן שר"מ אדרבה !!! אי אפשר לזרוק עשר טיעונים לא קשורים. אם הוא עובד ומרוויח בוודאי שהוא לא אמור להינזק כגון נכה יושב בבית ירוויח 2700 שח והוא יקרע את עצמו וירוויח בסוף החודש עוד 1300 שח. ולכן משאירים את הקצבה אבל עדיין המדינה מתקצבת פחות  כי הרי יש לו הכנסה. ולכן צריך שיהיה איזון מסוים האם להוריד במקרה שכתבתי למעלה האם להוריד 500 שח או רק 400 אפשר לדון . הסיפורים שהבאת הם באמת מעורי השראה, וגם אני מוריד את הכובע.
.אבל כל אחד יכול להפוך לרזה ועדיין יש שמנים !! אין שום קשר לטענה כל אחד יכול לעבוד (במובן החיובי) וודאי שצריך לדרבן לצאת לעבודה ומצד שני המציאות לא פשוטה .
לצפיה ב-'לשר"מ מוסיף עוד 5,000 ש"ח בערך לעובד זר....'
לשר"מ מוסיף עוד 5,000 ש"ח בערך לעובד זר....
28/11/2017 | 18:39
2
94
מהיכן ייקח את הכסף? מעבודה.....משיחות איתו, גם שר"מ גם ניידות גם קיצבת נכות ועבודה בקושי מסיים את החודש....
שקל מחיה לאדם רגיל  הוא לא שקל לאדם נכה 100% ניוון שרירים שבקושי יושב ובכל זאת עובד ואתן דוגמא....כשאדם בריא רוצה להחליף נורה בתקגרה הוא עולה על סולם\כסא ומחליף שרופה בחדשה...כשנכה רוצה להחליף נורה הוא צריך להזמין חשמלאי לשלם לפחות 200 ש"ח...וכך בכל דבר...
והאמן לי במצבו הרפואי הוא נזקק ועוד איך נזקק...אלה שנאבקים לא עובדים...חוק לרון לא מעניין אותם..לא ראיתי במאבק של ארגוני הנכים התייחסות לחוק לרון..ההתחייחסות תמיד היא מצד הממשלה שרוצה לעוד יציאה לעבודה, אז אם יש נכה קשה שעובד ואכפת לו מחוק לרון...אני חושב שצריך  לכבד אותו....
אדם עובד לא כל שכן נכה...יש לו למה לקום בבוקר...יש לו מטרה יומית..זו נפש בריאה...למה מתעוררים כל בוקר האנרכיסטים שחוסמים כבישים? לכלום ושום דבר...כשיסתיים המאבק יישאר בחייהם ריק
לצפיה ב-'המשך'
המשך
29/11/2017 | 10:21
1
40
אני יפרק את הטענות שלך ! ואתחיל מבסוף אני מסכים במאה אחוז שהדבר הכי טוב לנכה לעבוד נקודה. כמו שאנחנו מסכימים שלאדם שמן הכי טוב להוריד במשקל ולהרזות.
1) לטענתך שר"מ צריך להוסיף עוד 5000 שח אני לא  רוצה כרגע להיכנס לחישוב המלא האם זה נכון , וכאן אני שואל ישנו 250 אלף נכים שמקבלים קצבת נכות ואתה טוען שבגלל שחסר כסף לקבוצת הנכים המעסיקים עובדים זרים צריך שלכולם יהיה קצבת נכות (דיסגראד  ) ??
נ.ב. העובד זר יחליף את הנורה.
לצפיה ב-'עוד לא שמעתי שעובדת זרה מחליפה נורה בבית נכה...'
עוד לא שמעתי שעובדת זרה מחליפה נורה בבית נכה...
29/11/2017 | 10:45
59
עובד זר מטפל בנכה...לא הטכנאי שלו...ואגבב מתוך רבע מיליון נכים רק לכ 40,000 נכים יש עובד זר!!! איך יחליפו נורה יתר 200,000 הנכים את הנורה?
אם אני הייתי מייצג את הנכים מול הממשלה לנכים הבאמת קשים שלא יכולים להשתכר, הייתי מציע לממן להם את כל עלות העובד הזר, ואת קיצבת הנכות מצמיד לשכר המינימום. ואז לא יהיו מקרים שנכים חוסמים כבישים או מקללים את ביטן ומשפחתו לפנות בוקר במקום לקום בבוקר ליום עבודה...בטענת אי כושר.
ליתר הנכים העובדים, לבטל את הדיסגראד ולתת הטבה לקיצבת הנכות הנוכחית. 
כמובן שאלה ראשי פרקים, צריך לפרק את ההצעה לגורמים עם יועצים, עורכי דין, רואי חשבון, מומחים מהאקדמיה ולא כמו היום שהכל פרטץ...
לצפיה ב-'הנכים מתנגדים נחרצות להצעת החוק החדשה: "נמחה באופן שלא נראה '
הנכים מתנגדים נחרצות להצעת החוק החדשה: "נמחה באופן שלא נראה
27/11/2017 | 08:49
209
התנגדות גורפת בקרב ארגוני הנכים השונים להצעת החוק להעלאת קצבאות הנכות שהציג שר הרווחה כץ. ההסתייגויות העיקריות: ניתן פיתרון רק לשנת 2018 ואין התחייבות שהקצבה תוצמד לשכר הממוצע. "מדובר בקריאת תיגר על ההסכם שהושג", טוענים הנכים
לצפיה ב-'כל חיינו אנחנו לומדים שמתנות אינן בחינם,אף פעם! המשך;'
כל חיינו אנחנו לומדים שמתנות אינן בחינם,אף פעם! המשך;
26/11/2017 | 15:59
19
203
לאחרונה מתפרסמת הודעה על מועדון הנחות לנכים בשם ''עדיף''.
נו,אז מביטים בדף האינט' ורואים על % הנחות ברכישות ובקניות בכל מיני מקומות,ובצד אני רואה על כרטיס נכות בינלאומי,זה כבר באמת מדליק איזו נורת עידוד לנו הנכים,והכל נרשם שם בחינם הכל חינם אז זהו שרק הרישום יעלה 19.90 אז אמרתי לעצמי לא נורא,אני ממלא את פרטי האשראי הטלפון והכל וכעת רק למלא את הפרטים לצלם ולשלוח אבל...עיני האחת רואה שאהיה חייב בתשלום לאישור הנוטריוני בסך 241.00 שקלים נוספים,זה הבנתי שהנחות אין אף פעם באות ה' רק אנחות באלף!

התקשתי כעת וביקשתי למחוק ולבטל את הרישום ואת החברות,עדיף ככה!
לצפיה ב-'ויותר מזה, את העמלות שגורפים המנפיקים לא מחזירים לנכים'
ויותר מזה, את העמלות שגורפים המנפיקים לא מחזירים לנכים
26/11/2017 | 16:51
7
102
לא שמעתי\קראתי באף מקום שיחזירו את העמלות שגובים מעסקים לנכים בצורה זו או אחרת....למיזם נכנסו אנשי עסקים ולא רק ארגוני נכים קקיוניים שמעולם לא עשו כלום למען אוכלוסיית הנכים...לא מצאתי את פעילותם באף פרוטוקול כלשהוא מוועדות הנכסת נאבקים למען הנכים.
והמבין יבין...עוד מסחטה לנכים.
לצפיה ב-'מאחר שלא התבוננתי היטב,התשלום ההוא 241 שקלים משולם ע''י עדיף'
מאחר שלא התבוננתי היטב,התשלום ההוא 241 שקלים משולם ע''י עדיף
26/11/2017 | 18:28
6
103
מצטער בהטעייה שלי בכתוב
לצפיה ב-'בכל זאת, תחקור קצת - מה אתה מקבל מהם? יש משהו שווה?'
בכל זאת, תחקור קצת - מה אתה מקבל מהם? יש משהו שווה?
27/11/2017 | 00:42
5
85
טעית, התנצלת. מכובד ויפה.
אבל מה אתה מקבל מהם?
תחקור קצת.

קודם כל, כמה משלמים כל חודש? 
אם 10 זה 120 בשנה.
אם 20 זה 240 שקל בשנה. 

השאלה אם זה שווה את זה. כי אני זוכר שהם לא מוותרים על דמי כרטיס. כל חודש.

נניח מישהו אומר, בסדר משלם אני מרצוני.
אבל מה מקבל? 5 דברים שיעשו לכל מי שיקרא חשק להצטרף גם:
לצפיה ב-'ממש עצוב לי לראות פוסטים כאלה'
ממש עצוב לי לראות פוסטים כאלה
27/11/2017 | 14:31
4
74
יש לכם הצעה טובה יותר? מישהו מכם עשה משהו בנושא שהועיל יותר? יש הנחות והפעילות הזו היא פעילות שלא ממומנת על ידי משלמי המיסים אז ברור שיש תשלום כלשהו, זה רק הגיוני לא?
מי ששיך לבנק פועלים הם מציעים לו לשייך את הכרטיס ואז זה פחות בעייתי. 
אני בוחרת להיות חיובית ולהסתכל על הטוב. כמובן שאפשר להציע הצעות בונות לשיפור אבל לפחות מישהו עושה ולא רק מקטר
לצפיה ב-'אם ארגון נכים מנפיק לטובת נכים העמלות צריכות לחזור לנכים'
אם ארגון נכים מנפיק לטובת נכים העמלות צריכות לחזור לנכים
27/11/2017 | 16:28
69
אחרת מה שונה כרטיס זה מכרטיס לייף סטייל או שופרסל? שם לפחות מקבלים הנחות יפות....
אם מבקשים ממני כנכה להזמין כרטיס של ארגון נכים שואל אני את עצמי מה הוא מועיל לי יותר מכרטיס שופרסל לדוגמא...אפילו על עמלה חודשית קובועה לא מוותרים לי.
הוא אכן מועיל לארגון ולאנשי העסקים המנפיקים אותו אבל לי כנכה? גורנישט...
מישהו כתב כאן לא מזמן שמקבלים הנחה בבנזין..גם בלייף אני מקבל הנחה בבנזין ואם מגרד מעל 1000 ש"ח  יש לי פטור מעמלה קבועה....

תבינו..לדעתי האישית, ארגון נכים שמנפיק כרטיס לנכים, העמלות צריכות לחזור לנכים בצורה זו או אחרת....ולא שישארו בארגון והשותפים..לא כל שכן שהארגון קקיוני בכלל שבקושי שמעו עליו
לצפיה ב-'כן אבל כמו שיואל כתב בשופרסל ובסופר פארם וברמי לוי לא משלמים'
כן אבל כמו שיואל כתב בשופרסל ובסופר פארם וברמי לוי לא משלמים
27/11/2017 | 20:09
2
61
כסף על הכרטיס
אם הם יכולים לא לקחת כסף
לשנה שנתיים הראשונות מכולם ולא רק לנכים
כולם חינם
אז למה כרטיס אשראי לנכים שמלכתחילה מנסים להראות שבאים לעזור להם
למה הוא כן לוקח כסף ?
לך זה נאה פעוט 10 או 20 לחודש
תכפיל בכמות גדולה וזה דווקא כסף לא קטן
20 לחודש כפול 10 אלף לקוחות?
זה בשנה
2,400,000

2 מיליון שקל וארבעה מאות אלף

ואו.. לא מעט כסף
רק על אחזקת כרטיס אשראי שהפלסטיק עצמו עולה להוציא חצי שקל? שקל? חד פעמי
לצפיה ב-'תוסיף לזה עמלות מהסוחרים שזה כ 4% לכל עיסקה בממוצע?'
תוסיף לזה עמלות מהסוחרים שזה כ 4% לכל עיסקה בממוצע?
28/11/2017 | 10:01
1
41
הקיצר מישהו הוך לעשות קופה על חשבון הנכים....
אם היה לנו ארגון יציג שהיה מנפיק כרטיס וכל הרווחים היו חוזרים לכלל הנכים בהתאם לקניות החודשיות\שנתיהות שלהם זה היה מבורך...אבל כאן הנכה לא מקבל שום יתרון על כרטיסי אשראי שהיום בשוק...
אישית איני מוכן להשתמש בכרטיס הנקרא המשתמש בששם הנכים לשווא כדי להתעשר על חשבוני.
לצפיה ב-'חידשת לי מה הם מקבלים עמלה מהסוחרים? על זה לא ידעתי'
חידשת לי מה הם מקבלים עמלה מהסוחרים? על זה לא ידעתי
29/11/2017 | 20:36
17
חשבתי הסוחרים גם ככה מסכנים משלמים עמלות סליקה לחברות האשראי
נשמע הגיוני שהסוחרים ישלמו עמלה למועדון מסוים שהביא אליהם קונים
חידשת לי יואל
לצפיה ב-'לא ברור למה למהר להתריס... אתה טועה ומטעה!'
לא ברור למה למהר להתריס... אתה טועה ומטעה!
29/11/2017 | 22:13
10
22
לדעתי זה דווקא מהלך מבורך, הקימו מועדון דרכו נוכל לנצל את כוח הקניה של הקהילה שלנו כדי לקבל הטבות. 
אמנם הצטרפתי לא מזמן, אבל הספקתי לנצל את הכרטיס כבר הרבה. ההטבה של הכרטיס הנטען לדוגמא נותנת 20% במלא חנויות וזה כולל כפל מבצעים, ככה שזה יכול גם להגיע ל50%.
מה שעוד אהבתי, זה שחלק מהרווחים של המועדון נתרמים חזרה לקהילה. ומניסיון, הזמנת כרטיס נכה בינלאומי דרך עדיף, עולה 19.90 ש"ח. 
תמיד שווה לברר את כל הפרטים במדוייק, לפני שיוצאים בהצהרות. 
לצפיה ב-'סתם שאלה, איך זה חוזר לקהילה? אתה מקבל זיכוי נוסף כל חודש? '
סתם שאלה, איך זה חוזר לקהילה? אתה מקבל זיכוי נוסף כל חודש?
30/11/2017 | 11:45
19
או שכוונתך שזה חוזר לארגון שהנפיק....

וגם במועדונים של שופרסל, סופר פארם...אפילו אל על לא מקבלים הנחות בגובה 20% בסתם חנויות אלא בקניות המוצרים שלהם בלבד....איזה מוצרים מוכר הארגון שהנפיק?....לא האמנתי בעבר ולא מאמין היום......
אם היה כרטיס ייעודי של ארגון יציג והרווחים חוזרים לנכים הייתי מבין את זה...אבל את הכרטיס הנפיק ארגו קקיוני שלא ראיתי בפרוטוקולים של הנכסת שעשה  משהו לטובת הנכים...ועם הנפקת הכרטיס עושה למען עצמו לכאורה...
מעניין מה השכר של הנפשות הפועלות שהנפיקו את הכרטיס...
אגב גם ארגון נכי ישראל הנפיק כרטיס בשיתוף ישראכרט....
לצפיה ב-'מדברים הרבה ומתהדרים על כרטיס נכה בינלאומי, שדרכם זה 20 שח'
מדברים הרבה ומתהדרים על כרטיס נכה בינלאומי, שדרכם זה 20 שח
30/11/2017 | 16:56
8
23
אבל מה נותן אותו כרטיס?
האם לא מספיק כרטיס כחול, עם סימון עגלה, כיסא גלגלים
ונניח ולא מספיק, חוזרים לשאלה המקורית: מה נותן?
הרי אם רואים אדם נכה, בכיסא גלגלים, מבינים כבר מראש לבד על סמך מראה עיניים.
מדוע צריך תעודה כזאת? מה היא נותנת? אז נכון שדרכם זה 20 במקום 100 או 200
אבל אולי כל הקטע שזה זול, כי זה לא שווה את הנייר שלו?
לצפיה ב-'התכוון לכרטיס' אשראי בינלאומי לא לכרטיס נכה'
התכוון לכרטיס' אשראי בינלאומי לא לכרטיס נכה
30/11/2017 | 18:10
7
21
רק המדינה יכולה להנפיק כרטיס נכה, לא עסק מסחרי
לצפיה ב-'כנס יואל. הם מתהדרים ב"תעודת נכה בינלאומית" תקרא:'
כנס יואל. הם מתהדרים ב"תעודת נכה בינלאומית" תקרא:
30/11/2017 | 18:15
6
34

תחזיק את עצמך מלצחוק
כי הם כותבים שאצלם זה רק 20 שח במקום 300
פי.
איזו הנחה.

ואני שואל
רכב של נכה שמלכתחילה רואים שהוא של נכה
אבזור או מעלון או אפילו רכב שנראה רגיל
אם הנכה ישאיר שם את הכרטיס ההישראלי שלו שיש עליו סימן עגלה של נכה

זה עדיין יתפוס הרי
או שלא?

בכל מקרה תמיד כשיש הנחה כל כך גדול
זה מעלה חשש

20 שח במקום 300?
לוותר על 280 שקל הם יכולים בקלות
אבל לוותר על תשלום חודשי לכרטיס, קשה להם?
לצפיה ב-'תעודת נכה בינלאומית'
תעודת נכה בינלאומית
01/12/2017 | 08:27
37
בארה"ב יש מדינות או ערים שאתה נכנס למשטרה המקומית עם כרטיס נכה ומקבל תו חניה לרכב לתקופה שאתה מתייר במדינה .חוסך המון ונותן לך אפשריות חניה .
בשדה התעופה אתה מגיע עם כרטיס נכה בינלאומי אתה מקבל כסא גלגלים וליווי בשדה עד למטוס ללא תורים כולל מלווה שלך (אשתך) .
גם ביוון קיבלתי אותו יחס ,לא ברור לי איך בשאר העולם אבל אני נכה עם קביים 
ועם תעודה ההתיחסות שונה כפי שכתבתי .
לצפיה ב-'עוד דרך לעשות קופה מקיצבת הנכות של הנכה....'
עוד דרך לעשות קופה מקיצבת הנכות של הנכה....
01/12/2017 | 08:42
4
30
לצפיה ב-'עוד דרך לעשות קופה'
עוד דרך לעשות קופה
01/12/2017 | 19:26
3
20
באם יוצא לנכה טוב לא מפריע לי שאחר גם ירוויח , מי מוכן לעבוד רק עבור הנכה  ?
גם מטפל 24/7 מרוויח ,אתה רוצה אותו בחינם ?
לצפיה ב-'הצרה שמנצלים נכים לכאורה כדי לעשות קופה....'
הצרה שמנצלים נכים לכאורה כדי לעשות קופה....
02/12/2017 | 09:39
2
31
אישית איני מוכן להשתמש במוצר שמנצל בשם נכים  לאינטרסים אישיים שלו...כאשר כרטיס אשראי טוב יותר ובעל הנחות רבות יותר ניתן בחינם ויש החזרים כאן אתה משלם לא בעד הכרטיס אלא דמי חבר לארגון..שלא עשה כלום...שום דבר נאדה עבוד אוכלוסיית הנכים לפי פרוטוקולים של הוועדות בכנסת.
אתה משווה כרטיס אשראי לעובד זר? נכה שצריך עובד זר, העובד הזר הוא הרגליים שלו, הידים שלו, הפה שלו..העובד הזר עובד עבור כספו....לכנה אין ברירה...
ואילו בכרטיס אשראי אין שום יתרון לכרטיס אשראי המיועד לנכים..להיפך הוא יקר יותר...פחות הנחות והטבות...קח כרטיס נטען של ישראכארט או ויזה ותיהנה ביותר הנחות וללא עמלות מאשר  הכרטיס המדובר

לצפיה ב-'ניצול נכים'
ניצול נכים
02/12/2017 | 12:16
1
22
היה נדמה לי שאתה מדבר על תעודת נכה בינלאומית כנראה שטעיתי .
בכל אופן בכרטיסי אשראי תמיד כדאי לבדוק מה העלות הכי זולה לנפח השימוש שאתה עושה וללכת על הכי זול .באם יש לך גם אידייאות אז תנסה לא להשתמש במי שעובד עבור הנכים וגם מרוויח מזה כסף .  בהצלחה !
לצפיה ב-'יש גם ארגון בנתניה ש"מנפיק" תעודת נכה בינלאומית, '
יש גם ארגון בנתניה ש"מנפיק" תעודת נכה בינלאומית,
02/12/2017 | 13:42
22
השאלה מי הסמיכו...
תעודת נכה בכלל ותעודת נכה בינלאומית רק המדינה יכולה להנפיק..
אבל כמו שכתבתי...יש ארגונים שיתנו לך תעודת נכה בינלאומית שהם הנפיקו ללא סמכות רק שתשלם עבור דמי חבר באירגון שלהם....בעוד המדינה מנפיקה תעודת נכה בחינם!!!!
לצפיה ב-'שר הרווחה צפוי להפיץ ביום ראשון את תזכיר עידכון הקיצבאות'
שר הרווחה צפוי להפיץ ביום ראשון את תזכיר עידכון הקיצבאות
23/11/2017 | 18:02
5
448
לפי מתווה ביטן, וכן צפויה ההצעה לכללול התייחסות גם לאוכלוסיות שלא הוזכרו במתווה בעבר.

לצפיה ב-'...כגון מקבלי קצבת זקנה לנכים ותיקים'
...כגון מקבלי קצבת זקנה לנכים ותיקים
25/11/2017 | 22:33
3
179
אבל יש טענות שמדובר בפעימה אחת בלבד ואין אזכור ל 4 פעימות.
וזה גם קשור לשאלה אם הממשלה הנוכחית תמשיך לכהן גם בשלוש-ארבע השנים הקרובות. כי אולי לממשלה אחרת לא תהיה מחויבות בנדון. 
אבל דווקא ממשלה לא ימנית לא צפויה להערים קשיים.

לצפיה ב-'אין עידכון לשכר המינימום, סתם תוספת של 340 ש"ח ותוספת לשר"מ'
אין עידכון לשכר המינימום, סתם תוספת של 340 ש"ח ותוספת לשר"מ
26/11/2017 | 08:44
2
213
אין דבר כזה שממשלה לא מחוייבת...כל עידכון מעוגן בחוק!!!! אלא אם ישנו את החוק....
כפי שקראתי ההסכם עלוב....מכל המאבק חסימות הכבישים....נותרה תוספת של 340 ש"ח...
לצפיה ב-'לפי מה קראתי'
לפי מה קראתי
26/11/2017 | 11:51
186
לפי מה קראתי שהקחן כולם יקבלו את המלגה הכי גבוהה
לצפיה ב-'לא הבנתי בכמה יעלה..'
לא הבנתי בכמה יעלה..
28/11/2017 | 19:28
38

340 לכולם + קח"ן יעלה....?  כלומר אם אני מקב"ל קח" ן 350 ש"ח אקבל עוד 50 ש"ח לקח"ן

יצא לי העלאה של 400 ש"ח?   2589 ש"ח + 400 ש"ח = 2989 ש"ח ....לאחר מס בריאות

אם כן וואו אני מליונר ...אהיה

לצפיה ב-'הצמדת קצבאות'
הצמדת קצבאות
26/11/2017 | 13:20
208
משום מה אין שום איזכור לגבי הצמדה לשכר ממוצע / שכר מינימום 
נא לא לשכוח שלא נשאר שוב צמודים לרצון ביבי ל-14 שנה או יותר
לצפיה ב-'כתבתי כאן מספר פעמים לקבל את מתווה זליכה ואחר כך שמחון'
כתבתי כאן מספר פעמים לקבל את מתווה זליכה ואחר כך שמחון
26/11/2017 | 17:06
1
151
אמי ז"ל לימדה אותי מספר דברים:
תמיד תשאף למה שיכול לקבל ולא מה שרוצה.
תמיד עדיף ציפור ביד מאשר שתי מיפורים ביד.

הצרה שאת המשא ומתן בכל השלבים ניהלו נכים שלא מבינים דבר וחצי דבר במשא ומתן, הם נאבקו למען איטרסים אישיים בלבד....כל נכה מאלה שנתנו ונתנו חשב רק על עצמו וןלא על כלל אוכלוסיית הנכים במדינה....

בעבר זה היה שונה..בערב התוצאות של כלל המאבקים היו שונים
לצפיה ב-'מסכימה לגמרי. כמו שהוא אמר בעצמו'
מסכימה לגמרי. כמו שהוא אמר בעצמו
27/11/2017 | 14:27
82
יש שם דברים לא מושלמים אבל יש גם דברים טובים. אי אפשר לא להסכים לכלום ופשוט להישאר תקועים. אחרי כמה שנים אפשר להתקדם משם שוב פעם לעשות מו"מ
לצפיה ב-'משווה ומעלה כמה עלוב, ממאבק לשכר המינימום נותרה תוספת 340 שח'
משווה ומעלה כמה עלוב, ממאבק לשכר המינימום נותרה תוספת 340 שח
26/11/2017 | 08:52
1
205
עוקף את האוצר: השר חיים כץ פרסם מתווה להעלאת קצבאות הנכות. לאחר חודשיים של עיכוב ביישום העלאת הקצבאות, מציג כץ מתווה משלו להעלאתן כבר מינואר הקרוב, ובו תוספת בסך 0.68 מיליארד ש"ח בשנה לאוכלוסיות שלא קיבלו מענה בהסכם עם הנכים מספטמבר | כץ: "ההצעה שגיבשתי מנעה קיפוח של הקבוצות החלשות ביותר" קישור לכתבה http://www.davar1.co.il/96263/

ומשהו אישי, מכל מאבקי הנחישות, חסימות הכבישים והדרישה לעדכון לשכר המינימום בסוף נקבל 340 ש"ח כתוספת לחא עידכון לשכר המינימום ללא המשכיות....
הפנתרים בסוף הפכו לכבשים שפגעו בכלל הנכים במדינה
כל כך עלוב ועצוב...
לצפיה ב-'אל יתהלל חוגר כמפתח ואל נעלוז על רקע הבטחה'
אל יתהלל חוגר כמפתח ואל נעלוז על רקע הבטחה
26/11/2017 | 13:00
126
כלל לא בטוח שנקבל 340 תוספת. אם בסוף נקבל יתכן ואפצח בריקודים. כפי שלמדנו לא כל מתווה מאושר ונחתם. אם נקבל בסופו של דבר, אני אדרוש במטבעות של שקל אחד ואשים בכיס כדי להרגיש שזה הרבה כסף.

אולי לא הגענו לשכר מינימום אבל זה בהחלט נראה כמו קצבת מינימום

לצפיה ב-'זה מה שהשיגו הפנתרים? כבשים היו משיגות יותר...'
זה מה שהשיגו הפנתרים? כבשים היו משיגות יותר...
26/11/2017 | 09:07
143

לא עידכון לשכר המינימום,
לא התחייבות הממשלה לעידכון לשכר המינימום
סה"כ תוספת של 340 ש"ח שתינתן אך ורק בשנת 2018 ואחר כך תתבטל
זו התוצאה כשקבוצת אנרכיסטים מנהלת את חייהם של רבע מיליון נכים!!!!
כמה עלוב כמה...
האמת? מגיע לנו שלא הסכמנו לארגון ייציג ע"י וועדת שוהם
לצפיה ב-'משכנתא בעלת מוגבלוית'
משכנתא בעלת מוגבלוית
25/11/2017 | 10:54
120
בכנסת שוקלים: חוק שיגביל עלות ביטוח החיים הנגבית מנכים.זהו רק אחד הרעיונות הנשקלים בוועדת הכספים בניסיון לתקן עיוות חברתי: בעלי מוגבלויות לא יכולים לקבל משכנתא מהבנק כיוון שאין להם ביטוח חיים, ולא יכולים לרכוש ביטוח חיים בגלל עלותו | ח"כ גפני: "המצב לא מוסרי ולא יהודי"
לכתבה המלאה בקישור: http://www.davar1.co.il/95485/
לצפיה ב-'רק שהמצב הפוליטי הנוכחי יימשך עד סוף דצמבר....'
רק שהמצב הפוליטי הנוכחי יימשך עד סוף דצמבר....
24/11/2017 | 18:38
4
148
אם חלילה תפוזר הכנסת לפני אישור חוק העידכון...נחלום על עידכון הקיצבה עוד שנה....

כך זה כשאנרכיסטים מנהלים לנו את החיים, היה צריך לקבל את המתווה שהוצע לחוקק את החוק ואז להמשיך במאבק....

אמי ז"ל לימדה אותי שטוב ציפור אחת ביד משתיים על העץ.
לצפיה ב-'יואל, בעצם למה מחכים? אם ימשך והכל ילך כשורה, שורה תחתונה'
יואל, בעצם למה מחכים? אם ימשך והכל ילך כשורה, שורה תחתונה
24/11/2017 | 23:36
1
122
כמה תהיה תוספת לקצבת נכות? גם אם בערך, הערכה
ממה שאני שמעתי,  4 אלף שקל תוספת אבל רק אחרי 4 שנים לא במכה
אז אם יחלקו שווה בשווה כל שנה 1000 שקל 
למרות שהיה גם דיבור על 500 שקל תוספת
מה ידוע לך ממקורותיך? 
לצפיה ב-'מחר תפורסם הצעת הממשלה ונדע בדיוק'
מחר תפורסם הצעת הממשלה ונדע בדיוק
25/11/2017 | 10:24
97
לצפיה ב-'אם היו מקבלים את המתווה שהוצע לפני חודשיים...'
אם היו מקבלים את המתווה שהוצע לפני חודשיים...
25/11/2017 | 23:18
1
64
אז מקבלי קצבת זקנה לנכה היו בחוץ.
ועכשיו הם בפנים. כתוב במפורש במתווה החדש שפורסם הערב.

לצפיה ב-'אבל אין שום עידכון לשכר המינימום...סתם תוספת 340 ש"ח'
אבל אין שום עידכון לשכר המינימום...סתם תוספת 340 ש"ח
26/11/2017 | 08:41
54
ועדכון מיזערי לשר"מ.
 המאבק הסתיים בקול ענות חלושה...
לצפיה ב-'גם בשבוע הבא לא יהיו דיונים בנושא קיצבאות הנכים'
גם בשבוע הבא לא יהיו דיונים בנושא קיצבאות הנכים
23/11/2017 | 10:51
2
187
לצפיה ב-'יואל אתה מעודכן בחדשות בזמן האחרון נכון? מ3500 שקל ל5000'
יואל אתה מעודכן בחדשות בזמן האחרון נכון? מ3500 שקל ל5000
23/11/2017 | 19:58
1
165
שמעת על הרפורמה של הסיעוד
ושרוצים לעלות את הקצבת סיעוד מ3 וחצי אלף
לחמש אלף שקל
מאוד מבלבל
האם יעלו רק למקבלי קצבת סיעוד שיש להם ביטוח
או לכל הנכים? כי קצת מבלבל כי מצד אחד אמרו אין כסף לעלות לנכים קצבאות
מצד שני איך מעלים מ 3 וחצי ל 5 אלף ועוד מבטחים על חשבון המדינה ? או בסבסודה?
לצפיה ב-'לא מדובר כאן על שר"מ אלא על שעות סיעוד לגימלאים'
לא מדובר כאן על שר"מ אלא על שעות סיעוד לגימלאים
24/11/2017 | 08:40
97
מעלים להם את שעות הזכאות המקסימלית מ 20 נדמה לי ל 30 ומי שרוצה יכול למדוך את הקיצבה ולהעסיק לבד עובד סיעודי.
גימלאי נכה שמקבל שר"מ לא זכאי, אלא אם קיצבת הסיעוד תהיה גבוהה יותר ממה שמקבל היום אז כדאי לו לוותר על השר"מ.
לצפיה ב-'נכים דיור ומה שבינהם - עזרה!'
נכים דיור ומה שבינהם - עזרה!
22/11/2017 | 19:29
6
148
שלום לכולם,

אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי סדר בכל מה שקשור לזכויות / מענקים/ הלוואות המגיעות לנכים של ביטוח הלאומי 75% . בכל הנוגע לרכישת דירה/קרקע/ לקיחת משכנתא.

בתודה אליאור.
לצפיה ב-'אנסה'
אנסה
23/11/2017 | 09:00
5
95
ראשית כדי להיות זכאי אסור שבעשור האחרון יהיה נכס הרשום על שימך.
עליך להגיש בקשה למשרד השיכון דרך אחת החברות שזכו במכרז כמו מתן-חן, עמידר, ומגער. (במתן חן פחות ביורוקרטיה ויותר יחס)
לבקשה לצרף, אישורי הכנסות 3  חודשים אחרונים,  אישורים רפואיים עדכניים, דו"ח תיפקודי סיעודי, אישור על כסא גלגלים ממשרד  הבריאות, דפי בנק 6 חודשים אחרונים, רשימת חובות בהוצל"פ (אם יש) או חובות אחרים....
וועדה תקבע את זכאותך בהתאם למצבך.....
כדי לקבל מענק לרכישת נכס עליך להיות מרותק לכסא גלגלים ולהיות זכאי לדיור ציבורי.
הנה קישור לאתר משרד השיכון: http://www.moch.gov.il/Pages/nechim.aspx

לצפיה ב-'תודה רבה יואל.. התכוונתי לדבר אחר'
תודה רבה יואל.. התכוונתי לדבר אחר
23/11/2017 | 09:21
4
74
כוונתי הייתה לזכויות שקשורות ברכישת בית מגורים שלא בדיור הציבורי אלא באופן פרטי מהמנהל דרך מרכז

אשמח אם יש לך מידע רלוונטי בעניין

בתודה אליאור
לצפיה ב-'לא מכיר משהו אחר מלבד דרך משרד השיכון'
לא מכיר משהו אחר מלבד דרך משרד השיכון
23/11/2017 | 09:58
3
65
רק נכה מרותק הזכאי לדיור ציבורי זכאי למענק או לדירת נ"ר.

לצפיה ב-'יש הנחה במס רכישה, '
יש הנחה במס רכישה,
23/11/2017 | 21:08
2
61
כדאי לבדוק באתר של רשות המיסים תחת נושא של מקרקעין:
תקנה 11
לצפיה ב-'זה אפקטיבי למי שרוכש דירה עד 2.5 מיליון ש"ח '
זה אפקטיבי למי שרוכש דירה עד 2.5 מיליון ש"ח
24/11/2017 | 08:44
1
55
עד לסכום זה ממילא פטור לכל אזרחי המדינה.
ההנחה היא 0.5% מערך הדירה מהשקל הראשון...כך שיש להתייעץ עם עו"ד המתמחה בנושא...
לצפיה ב-'אני גם אשמח לדעת עוקבת...'
אני גם אשמח לדעת עוקבת...
27/11/2017 | 14:32
20
לצפיה ב-'מה הרכב הקובע ל 1300 סמ"ק?'
מה הרכב הקובע ל 1300 סמ"ק?
21/11/2017 | 21:40
2
96
לא החלפתי רכב 10 שנים... עכשיו הגיע הזמן ולהפתעתי גיליתי שההנחה אותה אקבל היא כ 16000 ש"ח בלבד, לעמות כ-30000 שקיבלתי לפני עשור.
יש לי 80% נכות כללית ו 60% ניידות.
מישהו יכול להיות נחמד ולהסביר לי מה קרה כשישנתי...
לצפיה ב-'כשישנת המיסים על רכבים הופחתו, המדינה משלמת את המיסים'
כשישנת המיסים על רכבים הופחתו, המדינה משלמת את המיסים
22/11/2017 | 08:47
99
הרכב הקובע הוא יונדאי I10 סופרב.

אגב עצתי לך להגיש תביעה על החמרה, סביר להניח שמצבך לא השתפר בעשור האחרון אלא להיפך החמיר....הרבה לא יכולה להפסיד כי 60% כבר יש לך...יכולה רק להרוויח.
לצפיה ב-'ישנה סיבה מיוחדת שלא החלפת רכב במשך 10 שנים? '
ישנה סיבה מיוחדת שלא החלפת רכב במשך 10 שנים?
23/11/2017 | 19:56
53
כי ממה שידוע לי מגיע כל 3 או 5 שנים, ובדרך כלל בוחרים באפשרות כן להחליף. למה לא השתמשת בזכות הזאת אם בא לך לשתף?
לצפיה ב-'ועדת הכספים: לאפשר לבעלי מוגבלויות קבלת משכנתא'
ועדת הכספים: לאפשר לבעלי מוגבלויות קבלת משכנתא
21/11/2017 | 09:14
2
119
הוועדה דרשה ממשרד האוצר, רשות שוק ההון ובנק ישראל, למצוא, בתוך שבועיים, פתרון סביר לנכים שהבנקים מסרבים לתת להם משכנתאות לרכישת דירה למגורים. גפני "יותר לא נוכל לסבול את האפליה. נכים לא צריכים להתבייש בגלל נכותם. כולם צריכים להטות כתף ולחוש לעזרתם. המדינה היא הראשונה שלא יכולה לעמוד מהצד", אמר יו"ר הוועדה
ומשהו אישי: בשנת 2007!!! כנאבקו שלנכה תהיה אפשרות לקבל משכנתא ולעשות ביטוח חיים בוועדה הופיע נציגי הבנקים שרצו הטחה מהממשלה שיכסו משכנתא של נכה שלא יעמוד בתשלומים, הממשלה טענה שזה יהיה פתח לקחת משכנתא ולא לפרוע אותה  והנושא ירד מסדר היום
לצפיה ב-'יואל תעשה טובה תמשיך לעדכן בנושא הזה. משהו אומר לי '
יואל תעשה טובה תמשיך לעדכן בנושא הזה. משהו אומר לי
23/11/2017 | 19:54
1
42
שלא יהיה חדשות טובות.
לצפיה ב-'כל אינפורמציה רלוונטית מפרסם'
כל אינפורמציה רלוונטית מפרסם
24/11/2017 | 08:45
33

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
פורום תעבורה
ביצעתם עבירת תנועה?
שי גלעד חברת עורכי דין
עורך דין תעבורה - שי גלעד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה