לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1110611,106 עוקבים אודות עסקים

פורום התמודדות עם סרטן

המקום לשאול, להתייעץ, לשתף ולהתעדכן בנושאים הקשורים בהתמודדות עם הסרטן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התמודדות עם סרטן

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'מוצר טבעי מיוחד למתמודדים עם טיפולי כימותרפיה'
מוצר טבעי מיוחד למתמודדים עם טיפולי כימותרפיה
10/01/2019 | 01:27
4
מידי שנה מתמודדים אנשים רבים עם טיפולי כימותרפיה והקרנות לטיפול במחלת הסרטן.
ההחלמה מהמחלה הנה תהליך קשה וממושך, שכל הקלה עליו משפרת פלאות את איכות חיי המטופל.
לייפמל מיוצר על ידי דבורים ועשוי מתרכובות צמחי מאכל ייחודיות, אשר ידועים ברפואה העממית כבעלי סגולות לשיפור תמונת הדם. אנשים שהתנסו בלייפמל דיווחו כשהשימוש במוצר תרם להם לחוש טוב יותר בעת הטיפולים ואף לשפר את תמונת הדם בתקופת ההחלמה.

הצמחים במוצר:
אונקריה
קיפודנית
סרפד
ציפורן חתול
מליסה
ענבי שועל
טיון דביק
סלק
עולש
אץ התות
תלתן אדום
אוכמניות(וקסיניום)
שינן
תאנה
שיבולת
גינסנג סיבירי

מינון מומלץ:
2 כפיות ביום (5 גר’ כל אחת) – כפית אחת בבוקר על קיבה ריקה, וכפית אחת בערב לפני השינה.
משך השימוש המומלץ:

אין הגבלה על משך השימוש. .

להשגת אפקט מקסימאלי, יש למצוץ את הלייפמל באיטיות.

לצפיה ב-'ביופסיה '
ביופסיה
09/01/2019 | 21:44
5
 רציתי להתייעץ לגבי ביופסיה ,  יש חשד שיש לי לימפומה של העור - מיקוסזיס פונגאידיס - ועשיתי ביופסיה לפני שבוע ויום , באתר של הכללית כתוב שביופסיה תגיע עשרה ימים עד שבועיים אחרי הבדיקה אבל הרופא שלי אמר לי שזה ייקח חודש , אני מאד בחרדה מזה ורציתי לנסות להבין האם זה נכון שאם היה משהו לא בסדר התשובה הייתה מגיעה מוקדם יותר , לאו דווקא עכשיו אבל אחרי פחות מחודש ?
איך זה עובד בכלל כל הביופסיה : פשוט מסתכלים על הדגימה במיקרוסקופ או שצריך לגדל אותו באישזהי תרבית ולראות מה קורה לה . למה בעצם זה לוקח כל כך הרבה זמן ? 
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:05

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:53
4

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'קופות החולים'
קופות החולים
07/12/2018 | 11:38
8
לא יודע מה בדיוק מותר ואסור כאן בפורום לכן אכתוב בכללי. יש לי CLL ועברתי סט של FCR לפני כשנתיים . הוא חזר לפני כחצי שנה.בית החולים נותן לי יחס מצוין ומקצועי. הבעיה היא בקופת החולים.. גוררים רגליים עם תרופות שההמטולוג רשמה לי, לא מאפשרים לי פניה ישירה לרופא וגם במקרים דחופים. גם עכשיו וגם בסיבוב הקודם. האם עלי להתייחס לכך כאל גזירת שמים או שזו בעיה ספציפית בקופה אליה אני שייך?
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:15
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'ההתנערות מעולו של השטן משחררת'
ההתנערות מעולו של השטן משחררת
04/12/2018 | 03:42
17
ני שהאמתי באלוהים, לא משנה מה עשיתי, לעולם לא רציתי לפגר מאחור. הייתי מוכנה לשאת בכל קושי אם פירוש הדבר היה שאוכל להתעלות על אנשים אחרים. לאחר שקיבלתי עליי את אלוהים, גישתי נותרה בעינה משום שהאמנתי בכל לבי באמירה "אם אין סבל, אין רווח", ואף ראיתי בגישתי הוכחה למוטיבציה שלי. כשאלוהים גילה לי את האמת, הבנתי לבסוף שחייתי תחת עולו של השטן, שחייתי תחת שלטונו.

לצפיה ב-'ברור'
ברור
22/10/2018 | 04:22
14
לצפיה ב-'מעוניינת בפטריית יוגי'
מעוניינת בפטריית יוגי
17/10/2018 | 10:31
20
שלום רב, אני אשמח שיחזרו אליי, אני מעוניינת בפטריה. תודה קרן
לצפיה ב-'מכירת קיטרודה 4 יח׳ של 50 מ״מ'
מכירת קיטרודה 4 יח׳ של 50 מ״מ
09/10/2018 | 09:15
29
אבי נפטר, וקנינו את התרופה עבורו. מעוניין למכור את התרופה הנמצאת בבית חולים אסף הרופא (התרופה תוצא מבית החולים במכירה עבור הקונה). התרופה עלתה כ34039 שח. קבלה קיימת המאשרת את הרכישה ואת האסמכתאות הנדרשות. Partyflags1@gmail.com
0547607002

לצפיה ב-'מאד מעוניינת בגרגרי קפיר'
מאד מעוניינת בגרגרי קפיר
06/08/2018 | 12:05
39
שלום ,
היכן ניתן להשיג את הפיטריה, הלינקים לא עבדו.
אשמח אם תוכלי לענות לי במייל.
תודה , צביה
לצפיה ב-'תרומת מח אצם בתשלום'
תרומת מח אצם בתשלום
03/08/2018 | 18:56
59
שלום,
הייתי רוצה לתרום מח עצם בתשלום. 
לאן לפנות ? כמה זה עולה ?

לצפיה ב-'יישום פרוטוקול ד״ר סימונסיני'
יישום פרוטוקול ד״ר סימונסיני
16/07/2018 | 13:39
51
היכן אוכל מצוא מטפל שיהיה מוכן ליישם את הפרוטוקול הנ״ל על בן זוגי?
מדובר בסרטן ריאה. קרצינומה. סרטן של התאים הקטנים

לצפיה ב-'תרופת Mekinist'
תרופת Mekinist
09/07/2018 | 22:50
93
מחפשים תרופה בשם Mekinist. לא מבקשים עזרה כספית
כ"א תמוז תשע"ח - 04.07.2018
נא להעביר ולפרסם, מדובר בהצלת חיים. 
(אשת הקשר - אשתו של שלמה- רונית קופר - 0502044533)
עיזרו לנו להציל חיים יקרים!
שלמה קופר, בחור צעיר בעל משפחה לתפארת שיקר מאוד מאוד לליבנו. 
מחלת הסרטן נשכה בו במלוא עוצמתה. מעי גרורתי עם מוטצייה BRAF אלימה. המלחמה היא אדירה ואין שום אופציה אחרת חוץ מנצחון. אתם יכולים לעזור. הרופאים הטובים ביותר בישראל מעוניינים להוסיף לטיפול הנוכחי תרופה בשם Mekinist.  זוהי תרופה שאיננה נמצאת בסל הבריאות או בביטוחים הפרטיים עבורו ועלותה כ 55 אלף ₪ בחודש. לעומת זאת, חולי מלנומה מקבלים זאת בחינם כחלק מסל הבריאות. 
אנחנו מחפשים חולים פעילים במלנומה שיכולים לתרום קופסה - הרבה פעמים ישנם קופסאות עודפות, או משפחות שנותרו להם מהתרופה. 
ליצור קשר בווטסאפ או בסמס עם רונית קופר ב 0502044533. זוהי הצלת חיים מיידית.
שתפו שתפו שתפו
לצפיה ב-'רפואה משלימה'
רפואה משלימה
19/06/2018 | 23:05
1
79
שלום לכולם! אני עדיין לא מאמינה שאני כותבת פה. ושבאמת אבא שלי שאני כל כך אוהבת חולה... בכל אופן, ההתמודדות שלנו היא עם סרטן בקיבה (שעבר כריתה) וגרורה בכבד. כעת בבירור לגבי הטיפול בגרורה. בינתיים-מחפשת המלצות בנושא רפואה משלימה, האם עשיתם משהו שעזר-פיזית ונפשית ? למי כדאי ללכת (אזור ירושלים והמרכז)
וגם-אם אם יש מישהו שמתמודד עם סרטן כזה. ויש לו תובנות \ המלצות \ טיפים. אשמח מאד לשמוע! תודה!
לצפיה ב-'פרופסור לי הונג פן - רפואה סינית אונקולוגית'
פרופסור לי הונג פן - רפואה סינית אונקולוגית
24/11/2018 | 13:26
13
אשתי התנסתה בפורמולה של הרופאה הנ"ל ACNO שממוספרת אצלה כ-3.
אלו קפסולות. 3 ביום.
היא נטלה את זה חודש ומצבה השתפר, יש לה סרטן שפגע במעי הגס שלה, ברקטום ועבר  טיפול בקרינה, לא שלטה בצרכים. בעקבות הטיפול הטבעי היא מצליחה עכשיו ללכת לשירותים כרגיל.
לצפיה ב-'זוכרים חלום שחלמתם? ספרו לי עליו!'
זוכרים חלום שחלמתם? ספרו לי עליו!
16/06/2018 | 23:18
34
שלום,
במסגרת לימודי התואר השני בפסיכולוגיה רפואית, אני עורכת מחקר העוסק בחלומותיהם של גברים. 
זכור לךָ חלום שחלמת לאחרונה? אודה לך אם תשתף אותי בו, דרך הקישורים מטה. ההשתתפות מתאימה לגברים מעל גיל 18, שאובחנו עם סרטן ומטופלים היום או בעבר בכימותרפיה ו/או בהקרנות. ההשתתפות במחקר היא אנונימית. שימוש בחלומות ייעשה לצורכי המחקר בלבד.

אם אתה נמצא בטיפולים כעת, אתה מוזמן לשתף בחלומך כאן:
https://goo.gl/forms/S6oq767b8nGNbYgF2

אם טופלת בעבר, וחלפו 3 חודשים לפחות ממועד סיום הטיפולים, אתה מוזמן לשתף בחלומך כאן:
https://goo.gl/forms/XUtLh4KPUdYdpiuu2

בכל שאלה או עניין, ניתן לפנות אליי בכתובת המייל ellagargi@gmail.com 

תודה מראש,
אלה
לצפיה ב-'חיסון וירוס הפפילומה'
חיסון וירוס הפפילומה
21/05/2018 | 22:25
46
האם ניתן לעשות חיסון נגד וירוס הפפילומה  לאישה בגיל 27
והאם זה עולה כסף?
לצפיה ב-'התמודדות פעם רביעית עם סרטן וטיפולי כימוטרפיה'
התמודדות פעם רביעית עם סרטן וטיפולי כימוטרפיה
19/05/2018 | 10:53
3
179
אני מקבלת פעם רביעית כימוטרפיה. כדי להתגבר על הבחילות אני לוקחת לפני הטיפול כדור אקינזאו בחילות אין לי אך הוא גורם לי לעצירות קשה מה אפשר לקחת במקום כדי להימנע מבחילות?  
לצפיה ב-'אקינזאו'
אקינזאו
20/05/2018 | 19:15
1
121
שלום צביה,

אקינזאו נחשבת לתרופה נוגדת בחילות יעילה. אולי הדבר הנכון לעשות, זה לאו דווקא לותר עליה, אלא לנסות להקל באמצעים שונים על העצירות (מגנזיום, שתיית מים שהושרו בהם זרעי פשתן שלמים, שזיפים יבשים והמיץ שלהם ועוד)

אפשרויות אחרות להקלה על בחילות:
הרחה של שמן אתרי של ג'ינג'ר ו/או לבנדר
עישון קנביס
אינהלציה של קנביס
עם זאת,  אני לא בטוח שאלה יעשו עבודה טובה באותה מידה שעושה האקינזאו. אפשר לנסות.

החלמה מלאה

לצפיה ב-'נגד בחילות'
נגד בחילות
24/11/2018 | 13:19
11
יש את ה-PALOXI להוספה לאינפוזיה של הכימו. מאוד מומלץ
לצפיה ב-'גברים שמתמודדים עם כאב אנא אם תוכלו ענו על שאלון מחקר'
גברים שמתמודדים עם כאב אנא אם תוכלו ענו על שאלון מחקר
10/05/2018 | 19:51
75
היי חברים , שמי רינת ולצורך סיום לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית אני עורכת מחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי . מחפשת גברים שנמצאים בזוגיות שמתמודדים עם כאב אקוטי או כרוני כלשהו ומוכנים להתנדב לענות על השאלון המצורף . השאלון אנונימי לחלוטין וגובה מספר דקות לכל היותר .
המחקר שלנו בא להבין מצב חברתי מסוים על מנת לתת מענה הולם במסגרת שירותי עבודה סוציאלית בעתיד
תודה מראש לעונים

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ