לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1148211,482 עוקבים אודות עסקים

פורום התמודדות עם סרטן

המקום לשאול, להתייעץ, לשתף ולהתעדכן בנושאים הקשורים בהתמודדות עם הסרטן.

אודות הפורום התמודדות עם סרטן

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'ברכה עקב מחלה – חיבור על אהבת האל'
ברכה עקב מחלה – חיבור על אהבת האל
29/10/2019 | 02:35
16

נולדתי למשפחה ענייה בכפר חקלאי. מאז ילדותי חייתי חיים קשים ואנשים התייחסו אלי בהתנשאות. לפעמים אפילו לא ידעתי אם אני אקבל את הארוחה הבאה שלי, שלא לדבר על חטיפים וצעצועים. מכיוון שהמשפחה שלי הייתה ענייה, כשהייתי קטנה לבשתי את הבגדים שאחותי הגדולה היתה לובשת. הבגדים שלה היו בדרך כלל היו גדולים מדי עבורי. כתוצאה מכך, כשהייתי הולכת לבית הספר שאר הילדים היו צוחקים עלי ולא רצו לשחק איתי. הילדות שלי היתה מאוד אומללה. מאז ואילך הייתי אומרת לעצמי בסוד: כשאני אגדל, אני אהיה מישהי וארוויח המון כסף.
לצפיה ב-'מחפש תרופה בשם Lonsurf למי שיש ואינו צריך'
מחפש תרופה בשם Lonsurf למי שיש ואינו צריך
08/10/2019 | 13:09
2
שיתקשר ל 052-6239137
תודה ושנה טובה
לצפיה ב-'OLAPARIB ( LYNPARZA) - שינוי המינון '
OLAPARIB ( LYNPARZA) - שינוי המינון
13/09/2019 | 17:39
3
בת 50 , סרטן שד גרורתי טריפל נגטיב, נשאית BRCA1.
לאחר ניתוח, טיפול כימו טקסול (קיבלה 1,721 מ"ג ) ,הקרנות.
כחודשיים נמצאת בטיפול עם התכשיר (Olaparib ( Lynparza.מינון 600 מ"ג ליממה.
עקב תוצאות בדיקת דם (ירידה הדרגתית ברמות תאי הדם ) רופא משפחה העלה חשד להופעת פנציטופניה . מצרפת טבלת המדדים:
WBC 3.5
RBC 3.04
HGB 9.7
HCT 30.4
PLT 261
Ferritin 277
RDW 25.9
B12 260
folic acid 9.2
MCV 100
Lympho # 0.84

מבקשת לשמוע דעתכם: איזה בדיקה ניתן לבצע כדי לקבוע סוג האנמיה?
חוששת מנזק בלתי הפיך של פגיעה במוח העצם... איך ניתן למנוע זאת?
האם הקטנת המינון יכולה לסייע?
אודה מאוד על התייחסותך בנושא אפשרות הקטנת המינון ואופן נטילת אולפאריב.

לצפיה ב-'אמא נפטרה לאחר מאבק במחלת הסרטן'
אמא נפטרה לאחר מאבק במחלת הסרטן
08/07/2019 | 16:43
1
54
היי לכולם,
אמנם עברה כבר שנה וחצי מאז שאימי נפטרה בעקבות המחלה הארורה הזו, והכאב לא ממש עובר. רציתי לשאול מספר דברים בתקווה שמישהו יוכל לעזור:
1. האם יש קבוצת תמיכה\אנשי מקצוע שאתם מכירים שמומלץ לגשת אליהם לטיפול אישי?
2. אני מאוד חושש מכך שהמחלה עברה אליי בתורשה ורציתי לדעת האם יש דרך לבדוק את זה, מלבד ללכת לרופא עור ולבדוק נקודות חן שכבר עשיתי..
תודה לכולם!
לצפיה ב-'כאישה שהחלימה מסרטן השד'
כאישה שהחלימה מסרטן השד
21/09/2019 | 10:47
19
ראשית משתתפת בצערך הרב ומאחלת לך שלא תדעי עוד צער.
בנוגע לקבוצות תמיכה יש המון,איפה היא אושפזה? טופלה? אני יודעת שברמבם למשל יש עזרה למשפחות של החולים ותבררי בבה"ח בו היא חלתה .
כנסי לפייסבוק יש קבוצות תמיכה,,או פסיכולוג גרך קופת החולים או כל דרך שתוכל לסייע לך בכאב ובצורך לשתף.
בנוגע אלייך ולחשש זה טבעי אבל ממש ממש לא מחייב שגם את תהיי חולה,חוצמיזה אף אחד מאיתנו לא יודע מה יהיה מחר אז תחייה את החיים הכי טוב שאפשר ותמיד תהיי אופטימית כי להיות פסימי ללא קשר לסרטן רק עושה רע בנשמה ובחיים.
יש בדיקות גנטיות שבה"ח עושה וזה בתשלום אני מניה תבדקי מולם,אני למשל עברתי את הבדיקות לראות אם אני נשאית של סרטן השד ויצא שלילי.

הרבה בריאות

לצפיה ב-'מחפש למי יש במקרה קופסת ZELBORAF 240'
מחפש למי יש במקרה קופסת ZELBORAF 240
22/06/2019 | 22:28
26
מחפש קופסא ZELBORAF 240 אם במקרה נשאר למישהו שיצור קשר רשף-0545888493
לצפיה ב-'ספירולינה לטיפול בסרטן'
ספירולינה לטיפול בסרטן
10/06/2019 | 19:32
33
שאלה לכל חברי הפורום.

נתקלתי בכמה אתרי בריאות שכותבים ומפרסמים את אצת ספירולינה וכותבים עליה שהיא טובה לטיפול בסרטן.

האם ידוע למישהו כאן על זה? הא ישנם אנשים שניסו את זה? האם זה עובד? האם זה בריא?

תודה

מצרפת כאן קישור לאחד האתרים שראיתי, קוראים לזה אתר ויטמין, ויש שם המון מידע על צמחי מרפא, כך שעושה רושם שזה אתר אמין.

אנא מכם תגידו לי חוות דעת על זה
לצפיה ב-'אונקולוגיה'
אונקולוגיה
01/05/2019 | 14:35
58
מטופל ב-אולפריב (LYNPARZA). ברשת רשום שלא רצוי לשתות מיץ רימונים.
האם ניתן לקחת קפסולות של GRANAGARD עשויים משמן שמופק מגרגרי הרימון ?
לצפיה ב-'כדור אימברוביקה - תופעות לוואי '
כדור אימברוביקה - תופעות לוואי
03/03/2019 | 12:57
40
אמי בת 70. חולה CLL, בשנתיים האחרונות לוקחת כדור אימברוביקה,
ועם זאת באות המון תועפות לוואי, שאכן רשומות בדף הנלווה לכדורים,
כמו: כאבים בעצמות, פצעים בפה, שלשול, כאב בטן.
כאבים ברגלים.
כשהיא הולכת לביקורת בבית חולים, הרופא אומר לה שזה לא מהכדור.
רציתי לשאול אם יש כאן עוד אנשים המשתמשים בכדור הזה, האם גם להם זה משפיע עם התופעות לוואי,  איך אתם מתמודדים עם הכדור והתופעות הלוואי?  תודה.

לצפיה ב-'ביופסיה - לימפומה'
ביופסיה - לימפומה
20/02/2019 | 15:55
58
שלום.
אושפזתי בבית חולים לאחר חום וחולשה של כמה חודשים .
עשו לי CT ומצאן בלוטה נפוחה אגנית משמאל .
יש לציין שעשו לי בדיקת מוח עצם ויצא תקין , באמצע האישפוז הגיע תוצאות מקופת חולים על זיהום Q פיבר שהבית חולים לא ממש מתייחס לזה הם מתעקשים שולי זה מחלת הסרטן .עד כמה שקראתי והבנתי הזיהום הזה כן מנפח בלוטות לימפה .
שלחו אותי לביופסיה ושמח לתוצאות ולפעינוח של עוד מומחה , הם כותבים שזה חשש ללימפומה .
התוצאות ביופסיה הם:
normal nodal architecture is not recognized
there is a difuse inflitrate by small and medium sized apopotic cels are seen
the typical cells are seen for cd3 and do not stain for cd20
the mib-1 proliferation index is approx 40%
the picture raises the possibility of T-cell limphoproliferative disease but insufficient for definite diagnosis 
additiional ihc stain pending
לצפיה ב-'ד"ר אביבית נוימן חבל שאני רואה את ההתכתבות באיחור רב'
ד"ר אביבית נוימן חבל שאני רואה את ההתכתבות באיחור רב
13/02/2019 | 13:06
1
514
רופאה צעקנית, צועקת על כולם וכמעט העיפה את השולחן עליי בבית חולים מאיר כפר סבא, אבא ז"ל היה מטופל שלה ואני ליוויתי אותו במשך שנה וחצי, ההתנהגות של דר' אביבית נוימן גרועה ביותר איתנו, מפחיד היה לבוא אליה. עצוב שראיתי ההודעה הזאת אחרי שנים רבות. חבל. לא מתאים לה לעבוד עם מטופלים. היא צריכה משרד עם מחשב משלט רחוק לעבוד. בלי יחסי אנוש. כי יחסי אנוש ואיך להתנהג ולא לצעוק ולהתאפק עם העצבים שלה שתשמור לה בבית. צעקה עליי וגם על אבא ז"ל באם העזנו לשאול שאלה. עצוב. טובי
לצפיה ב-'אביבית נוימן '
אביבית נוימן
24/05/2019 | 20:57
119
אביבית נוימן .אמנם רופאה מומחית אבל עצבנית ולא צפויה .מתפרצת עת החולים בלי שום התראה .לא סתם העיפו אותה מבית חולים מאיר .אסור לה לעבוד עם חולים אונקולוגיים .אימי ז"ל ספגה ממנה צעקות ועלבונות .אסור להתקרב אליה .
לצפיה ב-'חזרה של סרטן שד'
חזרה של סרטן שד
26/01/2019 | 22:36
1
81
שלום רב, לפני 16 שנים חליתי בסרטן שד צד שמאל .
מבקשת המלצה לגבי טיפול מתאים במצבי היום (בת 50 ),  תוצאות ביאופסיה שד ימין:
invasive duct carcinoma grade 3 with foci of necrosis
KI  67   positiv in 80%of tumor cells
ER- negative
PR-negative
HER-2  negative     
איזה טיפול מתאים לי יותר:  
שילוב  טקסול  ( פּאקליטקסל - Paclitaxel - Taxol)  עם :
אולפאריב - Olaparib (לינפארזה - Lynparza)
או
אטזוליזומאב –   (Atezolizumab טיסנטריק )
בתודה מראש, רות

לצפיה ב-'כותבת לך באיחור אני יודעת'
כותבת לך באיחור אני יודעת
21/09/2019 | 10:59
13
אבל הייתי שמחה לשמוע מה שלומך היום?
אני החלמתי מסרטן השד לפני 5 שנים ובמעקב כל חצי שנה ומאד אשמח לשמוע מה שלומך,

בריאות
ושנה נפלאה וטובה.
לצפיה ב-'ביופסיה '
ביופסיה
09/01/2019 | 21:44
1
73
 רציתי להתייעץ לגבי ביופסיה ,  יש חשד שיש לי לימפומה של העור - מיקוסזיס פונגאידיס - ועשיתי ביופסיה לפני שבוע ויום , באתר של הכללית כתוב שביופסיה תגיע עשרה ימים עד שבועיים אחרי הבדיקה אבל הרופא שלי אמר לי שזה ייקח חודש , אני מאד בחרדה מזה ורציתי לנסות להבין האם זה נכון שאם היה משהו לא בסדר התשובה הייתה מגיעה מוקדם יותר , לאו דווקא עכשיו אבל אחרי פחות מחודש ?
איך זה עובד בכלל כל הביופסיה : פשוט מסתכלים על הדגימה במיקרוסקופ או שצריך לגדל אותו באישזהי תרבית ולראות מה קורה לה . למה בעצם זה לוקח כל כך הרבה זמן ? 
לצפיה ב-'שאלה מאד חשובה. אם מישהו מכיר אשמח גם לתשובה'
שאלה מאד חשובה. אם מישהו מכיר אשמח גם לתשובה
23/01/2019 | 10:26
43
ובלי קשר - לא לפחד כלל! שהרי בני ישראל ובני אלוקים אנחנו.
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:05
5

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:53
6

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'קופות החולים'
קופות החולים
07/12/2018 | 11:38
30
לא יודע מה בדיוק מותר ואסור כאן בפורום לכן אכתוב בכללי. יש לי CLL ועברתי סט של FCR לפני כשנתיים . הוא חזר לפני כחצי שנה.בית החולים נותן לי יחס מצוין ומקצועי. הבעיה היא בקופת החולים.. גוררים רגליים עם תרופות שההמטולוג רשמה לי, לא מאפשרים לי פניה ישירה לרופא וגם במקרים דחופים. גם עכשיו וגם בסיבוב הקודם. האם עלי להתייחס לכך כאל גזירת שמים או שזו בעיה ספציפית בקופה אליה אני שייך?
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:15
5
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'ברור'
ברור
22/10/2018 | 04:22
32
לצפיה ב-'מעוניינת בפטריית יוגי'
מעוניינת בפטריית יוגי
17/10/2018 | 10:31
41
שלום רב, אני אשמח שיחזרו אליי, אני מעוניינת בפטריה. תודה קרן
לצפיה ב-'מכירת קיטרודה 4 יח׳ של 50 מ״מ'
מכירת קיטרודה 4 יח׳ של 50 מ״מ
09/10/2018 | 09:15
59
אבי נפטר, וקנינו את התרופה עבורו. מעוניין למכור את התרופה הנמצאת בבית חולים אסף הרופא (התרופה תוצא מבית החולים במכירה עבור הקונה). התרופה עלתה כ34039 שח. קבלה קיימת המאשרת את הרכישה ואת האסמכתאות הנדרשות. Partyflags1@gmail.com
0547607002

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ