לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1136911,369 עוקבים אודות עסקים

פורום חיפה והקריות

בפורום נפתחים נושאים שקשורים לעיר חיפה ולקריות סביבה, ולגרום לעלייה תמידית לרמת החיים בעיר, שרק לאחרונה הוכרזה כה``עיר המשכילה בישראל``. בפורום מובאים לידעתם של החיפאיים והחיפאיות מידע על? מקומות חדשים בעיר, עידכוני תנועה (נשתדל, למרות שאין בבעלותנו מסוק..), עידכונים על הנעשה בתחומים שונים ומגוונים.
פורום פורה לכולם. אנו מזמינים גם את אנשי הכותל (הירושלמים), אנשי עזריאלי (התל אביבים)...לבוא לבקר בעיר הכרמל.

הבהרה מראש! הודעות פרסומת אשר אינן תואמות לפורום ימחקו. פרסומות המופצות ברחבי הפורומים יובילו להגבלת המשתמש. הסרת ההגבלה תעשה לפי שיקול דעת של ההנהלה.
בנוסף- התנגחויות אישיות ימחקו מהפורום. הדבר אינו פתוח לדיון כזה או אחר. בנוסף- הפורום הינו פורום חברתי, יש לנו חוש הומור ואנחנו נהנים לצחוק, נסו לזרום עם רוח הפורום ולא להעלב מכל הערה.
הפורום אינו פוליטי- אל תנסו להפוך אותו לכזה!

פורום מהנה, הודעה מקורית של הפיקולו החיפאי. שינויים על ידי tygger תוספות על ידי MAX D ועוד תוספת קטנה על ידי שרונהה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חיפה והקריות

בפורום נפתחים נושאים שקשורים לעיר חיפה ולקריות סביבה, ולגרום לעלייה תמידית לרמת החיים בעיר, שרק לאחרונה הוכרזה כה``עיר המשכילה בישראל``. בפורום מובאים לידעתם של החיפאיים והחיפאיות מידע על? מקומות חדשים בעיר, עידכוני תנועה (נשתדל, למרות שאין בבעלותנו מסוק..), עידכונים על הנעשה בתחומים שונים ומגוונים.
פורום פורה לכולם. אנו מזמינים גם את אנשי הכותל (הירושלמים), אנשי עזריאלי (התל אביבים)...לבוא לבקר בעיר הכרמל.

הבהרה מראש! הודעות פרסומת אשר אינן תואמות לפורום ימחקו. פרסומות המופצות ברחבי הפורומים יובילו להגבלת המשתמש. הסרת ההגבלה תעשה לפי שיקול דעת של ההנהלה.
בנוסף- התנגחויות אישיות ימחקו מהפורום. הדבר אינו פתוח לדיון כזה או אחר. בנוסף- הפורום הינו פורום חברתי, יש לנו חוש הומור ואנחנו נהנים לצחוק, נסו לזרום עם רוח הפורום ולא להעלב מכל הערה.
הפורום אינו פוליטי- אל תנסו להפוך אותו לכזה!

פורום מהנה, הודעה מקורית של הפיקולו החיפאי. שינויים על ידי tygger תוספות על ידי MAX D ועוד תוספת קטנה על ידי שרונהה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הכי חשוב הוא לא מה כותבים לך, אלא איך אתה מגיב...

המשך >>

לצפיה ב-'שריפה פרצה בכרמלית בחיפה'
שריפה פרצה בכרמלית בחיפה
04/02/2017 | 12:51
7
20
עשן כבד מיתמר מכמה נקודות לאורך תחנות ציר מנהרת הכרמלית בחיפה, ומקורו בתחנת כיכר פריז שבעיר התחתית. כל הפתחים המובילים אל הכרמלית, שאינה פעילה בשבת, נעולים. לוחמי האש הצליחו לאתר את מוקד הבעירה – קרונות בוערים בתחנה.
אישה כבת 70 ששהתה באחד הבתים הסמוכים נפגעה באורח קל לאחר ששאפה עשן. היא טופלה בידי כוח מד"א שהגיע למקום, ופונתה לבית החולים בני ציון הסמוך. צוותי מד"א פרוסים בכל פתחי הכרמלית, ודיווחו כי אין נפגעים נוספים.
המשטרה סגרה את הרחובות הנביאים, מסדה, גולומב וכיכר פריז לתנועת כלי רכב, כדי לאפשר לכוחות הכיבוי לפעול בתוך הכרמלית. 13 צוותי כיבוי נמצאים בזירה, ומתנהלים מול חדר הבקרה של הכרמלית, כדי לוודא שאין בני אדם במתחם. צוותים נוספים פועלים בתחנות שבמעלה ההר, ויוצרים מיסוך מים כדי למנוע מהעשן להתפשט. לבקשת מכבי האש, ניתקה חברת החשמל אזורים שונים בעיר, וצוותיה נמצאים בשטח כדי לצמצם למינימום ההכרחי את החשמל באזורים המופסקים.

לצפיה ב-'עוד יום רע בחיפה'
עוד יום רע בחיפה
04/02/2017 | 18:10
9
לצפיה ב-'האם בכלל כדאי לשקם אותה?'
האם בכלל כדאי לשקם אותה?
12/02/2017 | 10:00
5
18
האם הכרמלית הסיעה הרבה נוסעים
או שהיא המשיכה מתוך אינרציה,
ומיותר לשקם אותה?

לצפיה ב-'תגדיר הרבה נוסעים'
תגדיר הרבה נוסעים
12/02/2017 | 23:19
4
15
מהעיר התחתית זה סיוט להגיע למרכז הכרמל שלא באמצעות הכרמלית.
לצפיה ב-'מצד אחד - זה משכנע'
מצד אחד - זה משכנע
13/02/2017 | 09:52
2
12
אבל מצד שני - עולה השאלה של עלות/תועלת.
אולי מישהו יודע כמה עולה הכרמלית לשנה (כולל אנשי צוות, הוצאות חשמל ותחזוקה)
וכמה אנשים (ראשים) או כמה נסיעות מתבצעות בשנה, בתשלום ישיר או בכיסוי של הרב-קו.
לצפיה ב-'בעניין הכרמלית'
בעניין הכרמלית
17/02/2017 | 20:30
1
15
מאז צורפה בתחילת 2017 להסדר הנסיעה ב"רב קו" חל זינוק חד בשימוש בה.נכון ל-2012 נסעו בה כ-700,000 איש בשנה.
אני לא יודע לגבי עלויות אך הכרמלית קיימת שנים רבות,היא מבוססת על עיקרון נסיעה ללא מנוע-המקרונות היורדים מושכים בכבל את העולים (פוניקולור,מודל הפועל בעוד מקומות בעולם) ומדובר ב-4 קרונות.
בקיצור,אפשר לקוות שתתוקן,תשופץ ותגדל.היא חוסכת זמן נסיעה רב מהעיר התחתית והדר למרכז הכרמל.
לצפיה ב-'הנתונים בהחלט משכנעים'
הנתונים בהחלט משכנעים
19/02/2017 | 16:58
9
לצפיה ב-'באמת לא תענוג גדול והמטרונית אינה כלל פתרון לעניין'
באמת לא תענוג גדול והמטרונית אינה כלל פתרון לעניין
19/02/2017 | 20:27
6
לצפיה ב-'מה הבעיה של נהגי אמבולנס?'
מה הבעיה של נהגי אמבולנס?
28/01/2017 | 09:49
2
31
גר בחיפה וספציפית מדבר על התנהגות זאת שם. במשך שנים אני רואה תופעה זאת שמפעילים סירנה ולא משנה עם אין תנועה בדרך או שזה ביום שבת. אין כמעט מצב שרכב יעבור בשקט ואני לא מאמין שכל פעם זה מצב חירום.

מה אני מפספס? מה זאת ההתנהגות המפגרת?
לצפיה ב-'אני דוקא מפרגן לנהגי האמבולנס'
אני דוקא מפרגן לנהגי האמבולנס
28/01/2017 | 22:38
1
25
הם צריכים לעבור צמתים במהירות ואם יש שם אפילו רק רכב אחד שצריך לשים לב ולתת לאמבולנס לעבור - אז שיצפרו. העיקר שיגיעו מהר ובבטחה.
לצפיה ב-'זה כבר משהו אחר...'
זה כבר משהו אחר...
29/01/2017 | 16:12
13
לצפיה ב-'חיסול בקריית ים: צעיר נהרג בפיצוץ ליד בית ספר'
חיסול בקריית ים: צעיר נהרג בפיצוץ ליד בית ספר
26/01/2017 | 16:00
4
20
צעיר בשנות ה-20 לחייו נהרג בצהריים בפיצוץ רכב בפינת הרחובות ביאליק וז'בוטינסקי בקריית ים סמוך לבית ספר יסודי. הצעיר נפצע באורח קשה מאוד ופונה לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם נקבע מותו. בפיצוץ נפצעו שני צעירים נוספים באורח בינוני-קשה וקל. ככל הנראה, הרקע לאירוע פלילי. הרחוב נחסם לתנועה.

לצפיה ב-'מה המטרה של הפוסט הזה?'
מה המטרה של הפוסט הזה?
27/01/2017 | 08:40
3
14
לצפיה ב-'ומה בדיוק הבעיה איתו?'
ומה בדיוק הבעיה איתו?
27/01/2017 | 11:15
2
22
מטרת הפורום זה עדכונים ממה שקורה גם בקריות,לצערי לא הכל "תערוכת פרחים" של חיפה.
לצפיה ב-'גם בחיפה '
גם בחיפה
27/01/2017 | 12:53
1
26
היו הרבה חיסולים ונסיונות חיסול
ולא ראיתי עידכונים עליהם בפורום.

לצפיה ב-'אתה מוזמן לעדכן בשמחה.'
אתה מוזמן לעדכן בשמחה.
27/01/2017 | 14:22
13
לצפיה ב-'מאיפה הקביעה הזו?'
מאיפה הקביעה הזו?
23/01/2017 | 11:09
7
60
לאחרונה גיליתי את הפורום הזה, שבינתיים לא כל כך מתרומם.
השם מצא חן בעיני , כמי שחי רוב חייו בחיפה וכבר יותר מ 20 שנה בקריות.
אבל בהודעה של מנהל הפורום קראתי את המשפט הבא:
"היות שכל תושב בקריות אומר קודם כל "אני חיפאי" ורק אחר כך את שם הקריה בה הוא גר, הפורום פתוח גם לכל תושבי הקריות".

לא כך. לא כך.
תושבי הקריות אומרים אני ממוצקין, אני מביאליק, אני מקרית-ים.
אפילו אלה שגרים בקרית חיים, שמשום מה נחשבת לחלק מחיפה, אומרים "אני מקרית חיים" ולא אומרים קודם כל "אני חיפאי" , ורק אח"כ את שם הקריה שלהם.

אז אם רוצים שהפורום יהיה באמת מתאים לשמו "פורום חיפה והקריות" רצוי למצוא סיבות אחרות ולתת לקריות מקום שווה.

לצפיה ב-'אולי זה חלק מהתנשאות '
אולי זה חלק מהתנשאות
24/01/2017 | 08:25
22
כמו שתלאביבים מתנשאים על הפריפריה (חיפה) ?

לצפיה ב-'הקביעה הזו הוסרה.'
הקביעה הזו הוסרה.
24/01/2017 | 19:37
5
24
ההודעה הזו הייתי קיימת עוד בטרם נכנסתי לניהול הפורום.
כרגע היא כבר לא קיימת יותר.
לצפיה ב-'ראשית, תודה על התיקון'
ראשית, תודה על התיקון
25/01/2017 | 10:20
4
20
ואני מסכים עם כל מילה שכתבת על חיפה, העיר היפה, האיכותית, שאני מכיר ואוהב.
קשה לקריות להתחרות עם הכרמל, עם היערות, עם הנופים שרואים מלמעלה.
בקריות, בגלל שהן שטוחות, אין מרחבי נוף כאלה.
ובכל זאת,
כיון שאשמח לראות את הפורום מתמלא בתכנים ובחברים,
רצוי לדעתי לעודד גם את אנשי הקריות לספר על מקומות מעניינים שבהם, ועל החיים בהן.
לצפיה ב-'ואתחיל בהסבת זרקור אל -- הקריון'
ואתחיל בהסבת זרקור אל -- הקריון
25/01/2017 | 10:24
3
21
שמעתי שהקריון הוא הקניון הכי מוצלח בארץ
לא זוכר כרגע איפה כתבו על זה ומה היו הקריטריונים שלפיהם הישוו בין הקניונים.
האם מישהו יודע איפה זה פורסם?
לצפיה ב-'הקריון הוא הראשון מהקניונים בחיפה והקריות'
הקריון הוא הראשון מהקניונים בחיפה והקריות
25/01/2017 | 16:38
2
20
בסקר "גלובס" נמצא שהקריון היה ב 2015 במקום השלישי בארץ

ואילו הגרנד קניון נמצא במקום התשיעי בדרוג ארצי

שאר קניוני חיפה לא הגיעו לדרוג של 12 הקניונים החזקים ביותר בארץ.

לצפיה ב-'יש עוד סקרים?'
יש עוד סקרים?
25/01/2017 | 21:26
1
11
לצפיה ב-'מצאתי סקר מקביל בדה-מארקר'
מצאתי סקר מקביל בדה-מארקר
26/01/2017 | 15:24
15
גם הוא על הקניונים המובילים ב 2015.

הקריון שם במקום שביעי
אבל הקניון הראשון מחיפה - שוב הגרנד קניון - במקום 13 !
לצפיה ב-'הצלחה למאבק: צהרונים יוזלו בחיפה'
הצלחה למאבק: צהרונים יוזלו בחיפה
20/01/2017 | 14:56
13
מעתה הנחה גם בחיפה - המאבק ביוקר הצהרונים נושא פרי, לאחר הורדת מחירים בערים שונות גם ההורים בחיפה יהנו מהוזלה משמעותית. במקום 1,080 ישלמו 950, עדיין מחיר לא זול, אך בהחלט התקדמות בדרך הנכונה: חיסכון של 1,400 שקל בשנה לאלפי הורים.

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:41
1
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'מתגברת ההערכה כי מסע הירי בלב חיפה אתמול היה פיגוע טרור'
מתגברת ההערכה כי מסע הירי בלב חיפה אתמול היה פיגוע טרור
04/01/2017 | 20:40
2
17
בזמן שמתגברת ההערכה כי מסע הירי בלב חיפה אתמול היה פיגוע טרור על רקע לאומני, נמשך המצוד הנרחב בשכונה בעיר - ותושביה קוראים לחשוד המרכזי להסגיר את עצמו לכוחות. היום פשטו הכוחות על בית נטוש בשכונה, וחיפשו בתוכו במשך יותר משלוש שעות.

לצפיה ב-'מתחת לאף של המשטרה: "הרוצח מחיפה שב לחליסה"'
מתחת לאף של המשטרה: "הרוצח מחיפה שב לחליסה"
05/01/2017 | 18:43
1
10
תושבים סיפרו כי החשוד במסע הירי שלשום נראה בשכונה שבה מתמקדים החיפושים, עם בגדים שונים מאלו שלבש כשרצח את גיא כפרי. הוא ירד במדרגות, הביט ימינה ושמאלה - וברח. המשטרה הגיעה למקום מאוחר יותר - והוא עדיין חופשי

לצפיה ב-'החשוד במסע הירי בחיפה הסגיר עצמו למשטרה'
החשוד במסע הירי בחיפה הסגיר עצמו למשטרה
05/01/2017 | 22:45
7
הערב נודע ל-ynet כי חלה התפתחות משמעותית בחקירת מסע הירי שבו נרצח גיא כפרי ז"ל במה שנראה כפיגוע טרור בלב חיפה. מאוחר יותר הותר לפרסום כי החשוד הסגיר את עצמו לתחנת המשטרה בעכו בסיוע בן משפחה. חוקרי המשטרה ושב"כ תפסו גם את נשקו.

לצפיה ב-'מים בחיפה - מישהו שם לב על ריח מוזר ממי ברז?'
מים בחיפה - מישהו שם לב על ריח מוזר ממי ברז?
30/12/2016 | 15:41
5
24
שמתי לב על ריח חזק שאני מריח ממי ברז. מזכיר כלור אבל אני לא בטוח וזה אף פעם לא היה כל כך חזק.

למידע, הספק שלי הוא אחד מאלה:

- "מי כרמל" (הם אומרים שהם אחראים על בדיקות איכות)
- "מקורות"

מישהו עוד מרגיש את זה?
לצפיה ב-'איפה בחיפה?'
איפה בחיפה?
31/12/2016 | 10:42
3
21
בקריית חיים הכל נראה תקין.
לצפיה ב-'בהדר'
בהדר
31/12/2016 | 11:10
2
9
לצפיה ב-'בעקבות התלונות מקורות תפחית את הריכוז'
בעקבות התלונות מקורות תפחית את הריכוז
01/01/2017 | 18:24
1
27
הסתבר שהתלונות הגיעו עד לפתחו של משרד הבריאות, וכי הסיבה היא אכן שבשבועיים הקרובים מוזרמים מי שתייה לחיפה והקריות שהם ממי הכנרת, דבר שדרש חיטוי וכמות כלור גבוהה יותר. אולם בעקבות התלונות על הריחות החריפים והבלתי נסבלים, במשרד הבריאות פנו למקורות ויש בפיהם בשורה לתושבים, כפי שהם מסרו ל"ניוז חיפה קריות.נט": "ביום ראשון שעבר שונה מקור המים במערכת האזורית בנפת חיפה ממים מותפלים למי כנרת עקב פעולות תחזוקה שוטפות של מתקן ההתפלה של מי ים בחדרה. בנוסף שונה גם סוג המחטא. זו הסיבה שבגללה מורגשים טעם וריח שונים מהרגיל. המים המסופקים עומדים בדרישת תקנות בריאות העם (איכותם התברואית של מי השתייה). על אף זאת, לאור התלונות הרבות על הריח המים שהגיעו אל לשכת הבריאות חיפה ואל ספקי המים השונים באזור, תפחית חברת 'מקורות' במעט את ריכוזי הכלור המוספים למים. צפוי שמצב זה ימשך עד ליום ראשון הבא, כאשר יחזור מתקן ההתפלה בחדרה לתפקודו הרגיל".

לצפיה ב-'תודה shovaly23'
תודה shovaly23
01/01/2017 | 19:55
3
לצפיה ב-'אני מנווה שאנן - ובהחלט מרגיש את זה..'
אני מנווה שאנן - ובהחלט מרגיש את זה..
02/01/2017 | 18:53
8
לצפיה ב-'שאלה קטנה'
שאלה קטנה
31/12/2016 | 15:17
2
41
הבנתי מחברה שהייתה פעם שם שיש מקום בחיפה איפה שהמושבה הגרמנית מקום כזה מאין טיילת כזאת עם סנטה קלאוסים וכל מיני קיוטים מסביב שאפשר להצטלם
חשבתי היא יודעת איפה זה , אך היא אומרת שהייתה לפני כמה שנים דרך אנשים שהגיעה באוטו שלהם וביקשה שאני יברר איפה זה
לצפיה ב-'טיילת יש מעל הגנים הבהאים (טיילת לואי) אבל אין שם חגיגות וכו'
טיילת יש מעל הגנים הבהאים (טיילת לואי) אבל אין שם חגיגות וכו
31/12/2016 | 16:09
18
אם היא מתכוונת לחג של החגים (נגמר היום, להבנתי) זה בוודאי נסנאס, בין המושבה הגרמנית להדר. הרחוב הראשי הוא חורי, ויוצאים ממנו (או חוצים אותו) רחובות צדדיים ביניהם הרחוב של השוק שהוא מדרחוב ובתקופה הזו יש שם דוכנים, תהלוכות ועוד.
לצפיה ב-'מדובר בשדרות בן גוריון. זו לא טיילת אבל שם מקשטים לאורך כל '
מדובר בשדרות בן גוריון. זו לא טיילת אבל שם מקשטים לאורך כל
10/01/2017 | 14:52
8
הרחוב לפני חג המולד, בכל שנה.  נכון ליום ראשון האחרון, בערב, עדיין היו שם חלק מהקישוטים.
באותה הזדמנות גם ראינו את הכנסיה בפינת אלנבי, שדרות הציונות, עין דור מקושטת להפליא.
לצפיה ב-'להקשיב לזמרת האינדיאנית לוחמת-החופש...'
להקשיב לזמרת האינדיאנית לוחמת-החופש...
30/12/2016 | 11:37
14
קולה של לוחמת החופש האנדיאנית נדם אמנם  ((נרצחה?)) אבל שיריה נמצאים ב- u tub  = מבקשת מכולכם להאזין לשירתה של mercedes  sosa  - סמל חופש עולמי שאפשר לאחד את העולם סביבה,  ממצוקת חייבי ההוצאה לפועל עד למצוקת מפוני השרפות מצוקת אסירים פוליטיים ומצוקת מאושפזים בכפייה ועוד
לצפיה ב-'מחפשת המלצות לפאב טוב'
מחפשת המלצות לפאב טוב
21/12/2016 | 13:43
1
36
אני לא מתמצאת בפאבים הייתי בסך הכל באחד.
אני מחפשת פאב טוב בק. חיים או בקריות , לב המפרץ וכאלה.
מחפשת אווירה טובה ואפשרות להכיר בחורים רציניים
יש מקום כזה?
לצפיה ב-'כמה אופציות'
כמה אופציות
23/12/2016 | 20:29
36
ברחוב האיצטדיון ק.חיים יש את האלפנט.
באח"י אילת ק. חיים יש את ברברוסה.
בלב המפרץ יש את טמפל בר.
לצפיה ב-'חנייה חינם במושבה הגרמנית'
חנייה חינם במושבה הגרמנית
21/12/2016 | 17:10
1
29
יש דבר כזה? אם כן, אז איפה?
תודה :)
לצפיה ב-'יש כמה'
יש כמה
23/12/2016 | 20:18
21
2 חניונים בחינם ברחוב הגנים,עוד אחד ברחוב יצחק שדה.
החניה ביצחק שדה דורשת הליכה של 3-4 דקות למושבה,אבל שם תמיד יש חניה בשפע.

לצפיה ב-'הצפה ליד גשר פז בחיפה, נסגרו מעברים תת-קרקעיים.'
הצפה ליד גשר פז בחיפה, נסגרו מעברים תת-קרקעיים.
13/12/2016 | 19:26
16
הערב הוצפה דרך בר יהודה בחיפה מול תחנת הדלק, לכיוון גשר פז. בשל הצפי להחרפה במזג האוויר ומחשש לאסונות דומים לזה שבו נהרג יוסף קילינסקי (74) מקריית אתא נסגרו בהוראת המשטרה המעברים התת-קרקעיים ברחוב חלוצי התעשייה שבמפרץ חיפה, שבו אירע האסון הבוקר, וברחוב המורג באזור התעשייה המתחבר לצ'ק פוסט. כן ייסגר לתנועה המעבר מתחת לכביש 70 בין כפר חסידים ליגור. בשעות הבוקר תתבצע הערכת מצב ויוחלט אם לפתוח אותם מחדש.
לצפיה ב-'כמה עוד נספוג נפטרים בטרם עת ממחלה קשה'
כמה עוד נספוג נפטרים בטרם עת ממחלה קשה
10/12/2016 | 22:33
38
והתקשורת מפחדת לומר מחלת הסרטן ולציין איזו? מה הפחד.. למה קשר השתיקה. האם מפחדים שהציבור בחיפה יגלה איך זיהום האויר קוטל במפרץ חיפה "בטרם עת"? ואם לא הייתה מגיעה אוכלוסית עולים מבוגרים גדולה מחבר העמים שמאריכה את הסטטיסטיקה.. האם היינו מגלים לפתע עד כמה זיהום האויר מקצר לנו שנים מהחיים? מכמות הנפטרים כאן "בטרם עת ממחלקה קשה"? לא הגיע הזמן שהתקשורת תפרסםבמקרים מתוקשרים של אישי ציבור שזה סרטן וגם איזה סוג. במקום "מחלה קשה"?  במיוחד באזור מוכה זיהום אויר ותחלואת סרטן הקשור אליו הגבוהה באופן מובהק מהממוצע הארצי. יש לפרסם את האמת המרה הכואבת ולא לנסות לטשטש את המקרים שיוציאו את כולנו מהאדישות לבריאותנו. הרי מה שווה כל מה שיש לנו כשנפגעת בצורה קיצונית הבריאות שלנו?
לצפיה ב-'בשל מצוקת חניה: נסיעה חינם ברכבל לסטודנטים בחיפה'
בשל מצוקת חניה: נסיעה חינם ברכבל לסטודנטים בחיפה
06/12/2016 | 20:01
1
26
החל מהשבוע מתבצע בעיר פיילוט נוסף שיהפוך את הרכֶּבֶל, המוביל מטיילת בת גלים לכרמל הצרפתי, מכלי תיירותי לכלי תחבורה אזרחי לכל דבר. לפיילוט אחראים אנשי המכללה האקדמית גורדון, שנמצאת בכרמל הצרפתי.

במשך שנים סובלים הסטודנטים ואנשי הסגל ממצוקת חניה גדולה, דבר שהביא אף לסכסוכים והפגנות מצד תושבי השכונה. בשל כך החליטו בהנהלת המכללה לנסות כיוון חדש: סמוך לטיילת בת גלים ישנם מאות מקומות חנייה פנויים בחינם, ואילו ההנהלה מממנת בשלב הפיילוט את העלייה של הסטודנטים למכללה ברכבל.

לצפיה ב-'אולי גם לתלמידים של לאו בק יתנו להתנסות ?'
אולי גם לתלמידים של לאו בק יתנו להתנסות ?
13/12/2016 | 22:25
5
לצפיה ב-'הקיצור נוב" לחודש נובמבר ....'
הקיצור נוב" לחודש נובמבר ....
01/12/2016 | 09:40
30
לא מן הנמנע ש"פרעות נובמבר" שהעיר עברה לאחרונה, מקורם בקיטרוג שנובע מקילקולים כלשהם בעיר "נוב".     יתכן ש"חודש יוני האיום" שעברה המדינה בשנת 1967, וחודש "יולי האיום" של מלחמת "צוק איתן" מקורם בקיטרוג על אנשים ומקומות בשם זה. צריך פרשנים יצירתיים בשביל להבין מה קורה לידנו. בסגנון רש"י
לצפיה ב-'המלצה על ספר שירה של אמיר מנהשוף 'קום''
המלצה על ספר שירה של אמיר מנהשוף 'קום'
29/11/2016 | 13:50
16

קום אמיר מנשהוף שירים המשורר אמיר מנשהוף, משורר עולה שמכבד את המלה הכתובה הוא בן שלושים בערך, מתגורר בירושלים ונמנה עם עורכי כתב העת הצעיר והמעז 'עירובים'. זהו ספרו השני ואנחנו מקוווים שימשיך לכתוב.

לצפיה ב-'מי יודע בחוקי עזר של עירית חיפה על שלטי עסק? '
מי יודע בחוקי עזר של עירית חיפה על שלטי עסק?
29/11/2016 | 12:15
15
מי יודע בחוקי עזר של עירית חיפה על שלטי עסק? מה דין שלט בתוך העסק ולא מחוצה לא? האם הוא מחויב בתשלום שלט? האם זה תלוי במרחק מחלון הראווה? אודה על כל תשובה
לצפיה ב-'אין באתר של העיריה שום מידע לגבי השריפה'
אין באתר של העיריה שום מידע לגבי השריפה
24/11/2016 | 19:55
3
42
קיוויתי שכאן יש מידע אמין ומעודכן
(אין)

חבל......

לצפיה ב-'מידע לגבי בתי ספר בעיר מחר'
מידע לגבי בתי ספר בעיר מחר
24/11/2016 | 20:36
27
וכן מידע לגבי מרכזי סיוע, טלפונים חיוניים, עזרה, ועוד

לצפיה ב-'עוד עדכונים אפשר למצוא כאן:'
עוד עדכונים אפשר למצוא כאן:
25/11/2016 | 18:00
18
לצפיה ב-'כדאי להוריד אפליקציית 'חיפה בנגיעת אצבע''
כדאי להוריד אפליקציית 'חיפה בנגיעת אצבע'
26/11/2016 | 21:06
12
עדכונים,ארועים וכו'
אני גם מקבל מסרונים עם עדכונים

לצפיה ב-'ביהמ"ש ביטל את צו הסגירה לכרמל אולפינים'
ביהמ"ש ביטל את צו הסגירה לכרמל אולפינים
10/11/2016 | 14:18
1
27
בית המשפט לעניינים מינהליים בחיפה ביטל את צו הסגירה שהוציאה העירייה למפעל כרמל אולפנים של בז"ן. השופטת קבעה שהעירייה לא נהגה נכון בשימוע. היא הוסיפה שלבית המשפט לא היו הכלים לקבוע אם המפעל חרג מההיתרים בגלל חוסר שיתוף הפעולה של המשרד להגנת הסביבה והביעה תמיהה על עמדת המשרד בנושא.

לצפיה ב-'מזעזע... '
מזעזע...
12/11/2016 | 10:05
7

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ