לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1242212,422 עוקבים אודות עסקים

פורום חיפה והקריות

בפורום נפתחים נושאים שקשורים לעיר חיפה ולקריות סביבה, ולגרום לעלייה תמידית לרמת החיים בעיר, שרק לאחרונה הוכרזה כה``עיר המשכילה בישראל``. בפורום מובאים לידעתם של החיפאיים והחיפאיות מידע על? מקומות חדשים בעיר, עידכוני תנועה (נשתדל, למרות שאין בבעלותנו מסוק..), עידכונים על הנעשה בתחומים שונים ומגוונים.
פורום פורה לכולם. אנו מזמינים גם את אנשי הכותל (הירושלמים), אנשי עזריאלי (התל אביבים)...לבוא לבקר בעיר הכרמל.

הבהרה מראש! הודעות פרסומת אשר אינן תואמות לפורום ימחקו. פרסומות המופצות ברחבי הפורומים יובילו להגבלת המשתמש. הסרת ההגבלה תעשה לפי שיקול דעת של ההנהלה.
בנוסף- התנגחויות אישיות ימחקו מהפורום. הדבר אינו פתוח לדיון כזה או אחר. בנוסף- הפורום הינו פורום חברתי, יש לנו חוש הומור ואנחנו נהנים לצחוק, נסו לזרום עם רוח הפורום ולא להעלב מכל הערה.
הפורום אינו פוליטי- אל תנסו להפוך אותו לכזה!

פורום מהנה, הודעה מקורית של הפיקולו החיפאי. שינויים על ידי tygger תוספות על ידי MAX D ועוד תוספת קטנה על ידי שרונהה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חיפה והקריות

בפורום נפתחים נושאים שקשורים לעיר חיפה ולקריות סביבה, ולגרום לעלייה תמידית לרמת החיים בעיר, שרק לאחרונה הוכרזה כה``עיר המשכילה בישראל``. בפורום מובאים לידעתם של החיפאיים והחיפאיות מידע על? מקומות חדשים בעיר, עידכוני תנועה (נשתדל, למרות שאין בבעלותנו מסוק..), עידכונים על הנעשה בתחומים שונים ומגוונים.
פורום פורה לכולם. אנו מזמינים גם את אנשי הכותל (הירושלמים), אנשי עזריאלי (התל אביבים)...לבוא לבקר בעיר הכרמל.

הבהרה מראש! הודעות פרסומת אשר אינן תואמות לפורום ימחקו. פרסומות המופצות ברחבי הפורומים יובילו להגבלת המשתמש. הסרת ההגבלה תעשה לפי שיקול דעת של ההנהלה.
בנוסף- התנגחויות אישיות ימחקו מהפורום. הדבר אינו פתוח לדיון כזה או אחר. בנוסף- הפורום הינו פורום חברתי, יש לנו חוש הומור ואנחנו נהנים לצחוק, נסו לזרום עם רוח הפורום ולא להעלב מכל הערה.
הפורום אינו פוליטי- אל תנסו להפוך אותו לכזה!

פורום מהנה, הודעה מקורית של הפיקולו החיפאי. שינויים על ידי tygger תוספות על ידי MAX D ועוד תוספת קטנה על ידי שרונהה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הכי חשוב הוא לא מה כותבים לך, אלא איך אתה מגיב...

המשך >>

לצפיה ב-'דרכון ביומטרי'
דרכון ביומטרי
27/06/2017 | 00:24
1
31
לפני כמה ימים שהתכוונתי לדאוג לדרכון לאמי וחברתי גיליתע שזה לא כמו שהיה אצלי בקלות קלות. עכשיו זה להזמין תור ממשרד הפנים דרך אתר האינטרנט.
אני שואלת עצמי מה זה השטויות האלה.
מה יעשו אנשים שאין להם גישה לאנטרנט.

אני מנסה להתקשר אין מענה.
ועוד שאלה מיליתי טופס לאמי בשבת .
לא ביום שהם עובדים.
השאלה אם באמת יחזרו לקביעת תור..
ואם אני יצליח לקבוע תור תוך כמה זמן הדרכון מוכן..?
לא מקבלים אותו מיידית בחיפה..?
ואם אני ינסה ללכת לשם בבוקא לא יקבלו אותי בלי תור..?
לצפיה ב-'יחזרו אלייך.דרכון מוכן תוך שבוע'
יחזרו אלייך.דרכון מוכן תוך שבוע
27/06/2017 | 11:45
23
עד 10 ימים.
כעת מנפיקים רק דרכון ביומטרי.שולחים הביתה.
תנסי להתקבל במשרד הפנים,יש שם תור ענקי.
לצפיה ב-'חניונים חינמיים בעיר התחתית'
חניונים חינמיים בעיר התחתית
26/06/2017 | 20:30
2
23
היי אני מתכנן לעבור לגור באזור המתחדש של העיר התחתית איפה ששיפצו ונפתחו כל הפאבים והמסעדות, ורציתי לדעת אילו חניונים חינמיים קיימים באזור. 

מצאתי את הרשימה הזאת:
האם היא נכונה? 

מכיוון שבחניון שצמוד למכללת כרמל אף פעם לא ראיתי מישהו שגובה תשלום, וכתוב שהוא בחינם ברשימה אבל בכניסה לחניון יש שלט שרשום שהוא חניון בתשלום. 
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי, חינמי יש רק ברכבת..... אבל אם הצלחת '
למיטב ידיעתי, חינמי יש רק ברכבת..... אבל אם הצלחת
30/06/2017 | 13:14
1
20
לחנות אל תזיז את הרכב כי המקום לא ישאר פנוי לאורך זמן.

המפה  שצרפת כבר לא עדכנית.
חניון 9 ליד מכלת כרמל- כבר לא עירוני. העירייה הפסידה בבית המשפט.
בינתיים אף אחד לא גובה תשלום. אך זה זמני... מי יוותר על ביצת זהב כזו.
לצפיה ב-'והעירייה יעדה את האזור לכזה שיגיעו אליו רק בתחבורה ציבורית'
והעירייה יעדה את האזור לכזה שיגיעו אליו רק בתחבורה ציבורית
30/06/2017 | 13:17
17
ביטלו חניות שהיו קיימות בשביל שבתי עסק יוכלו להתרחב למדרכה ולהציב שולחנות.
אישרו בניית מכללה בלי חניה 
וכד'.
אפילו חנויות חינם ללא דמי שכירות לא מפתות יזמים לבוא- כי כולם מפונקים ורוצים לנסוע למסעדה ברכב פרטי.....
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
26/06/2017 | 13:12
3
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'הסרטן במפרץ חיפה: המדינה מפסיקה את המחקר שבדק קשר לזיהום'
הסרטן במפרץ חיפה: המדינה מפסיקה את המחקר שבדק קשר לזיהום
25/06/2017 | 12:57
11
שרי הבריאות והגנת הסביבה ליצמן ואלקין קיבלו את המלצות הוועדה שליוותה את המחקר שבדק קשר בין הזיהום במפרץ לתחלואה. הסיבה: שיטות המחקר.

לצפיה ב-'מטרונית בחיפה - מסלול רביעי יוצא למכרז'
מטרונית בחיפה - מסלול רביעי יוצא למכרז
23/06/2017 | 15:49
25
חברת יפה נוף פרסמה בימים האחרונים את המכרז הראשון (מבין שלושה) להקמת מסלול מטרונית רביעי שיעבור בעיר נשר. המסלול יתחיל בקיבוץ יגור שם ייבנה חניון "חנה וסע", יעבור בציר בר יהודה בנשר, ויתחבר למסלולי המטרונית של חיפה באזור גשר פז. העלות הכוללת של הפרויקט עומדת על 450 מיליון שקלים, והוא כולל עבודות להעתקת תשתיות, הקמת מסלולי תחבורה ציבורית בלעדיים, ופיתוח סביבתי כולל מדרכות לאורך ציר בר יהודה.
חלקו הראשון של המסלול יהיה מוכן בתחילת 2019.
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
21/06/2017 | 12:33
2
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'הכרמלית חוזרת ב-2018'
הכרמלית חוזרת ב-2018
20/06/2017 | 09:46
1
25
הנהלת הכרמלית החליטה לרכוש שני מערכי קרונות חדשים, בעקבות השריפה שכילתה את אחד המערכים בחודש פברואר האחרון. בנוסף לשני המערכים יוחלפו גם הכבלים המיושנים אליהם מחוברים הקרונות. 
הכרמלית עדיין נמצאת במשא ומתן מול חברת Fatzar השוויצרית לגבי עלות המערכת החדשה, וזה אמור להסתיים בשבועות הקרובים. לאחר ביצוע ההזמנה צפויות העבודות להימשך כ-14-13 חודשים, כך שהכרמלית צפויה לחזור לפעילות רק במחצית השנייה של שנת 2018.
לצפיה ב-'בהחלט מבאס'
בהחלט מבאס
20/06/2017 | 11:13
8
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
18/06/2017 | 10:32
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'נשר, רמות יצחק'
נשר, רמות יצחק
15/06/2017 | 12:46
2
39
הי,
אני עובר לנשר. 
אשמח אם תוכלו לכתוב לי על התחבורה באזור.
איזו רכבת הכי קרובה לאזור ? האם יש אוטובוס שמגיע לרכבת? 
האם יש אנשים שלומדים בתל אביב ונוסעים מנשר ברכבת ? 
שמעתי הרבה דברים שליליים על האזור והייתי שמח לקבל מידע.
בנוסף, אשמח גם לקבל אינפורמציה על אזורי קניות, משלוחים וכאלה... 

תודה !
לצפיה ב-'הבת שלי גרה בנשר עם שני קטנטנים.לילדים-תענוג צרוף.'
הבת שלי גרה בנשר עם שני קטנטנים.לילדים-תענוג צרוף.
15/06/2017 | 16:24
37
אוטובוסים למקום:70,76 או 77.
תלוי מהיכן להיכן בדיוק.
תוכל לבדוןק באתר של אגד.
בשבתות-תחבורה בעייתית.
לצפיה ב-'קו 78/79 למרכזית המפרץ'
קו 78/79 למרכזית המפרץ
15/06/2017 | 20:43
22
משם יש רכבת,הכי קרוב לנשר.
אזורי קניות בסביבה יש את ביג נשר,מתחם תל חנן,סינמול,גרנד קניון.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
15/06/2017 | 13:01
1
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
07/06/2017 | 13:47
3

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'מחאת המנויים'
מחאת המנויים
30/05/2017 | 07:59
2
38
ידידה שלי סיפרה לי שהמנויים בסינימטק מארגנים מחאה על העברת רוב הסרטים מאולם רפופורט המרווח לאולם הסינימטק הקטן והצר
לצפיה ב-'גם אני מנויה בסינימטק'
גם אני מנויה בסינימטק
08/06/2017 | 17:35
1
20
לא שמעתי על המחאה הזאת
האם המארגנים ביררו את הסיבה להקרנות באולם הקטן? למיטב הבנתי, אם אין אירוע אחר ברפפורט, הסרטים מוקרנים שם. 

ואם כבר מוחים
אני חושבת שהגיע הזמן להפוך את האעלק אפליקציה למשהו מועיל, ולאפשר את כל עניין ניהול הכרטיסים דרך הסמרטפון. כל ענין ההזמנה ואחרכך העמידה בתור כדי להדפיס כרטיס מייגע ומיותר ומבזבז נייר. 
לצפיה ב-'גם כשרפופורט סגור מקרינים באולם קטן'
גם כשרפופורט סגור מקרינים באולם קטן
12/06/2017 | 12:03
11
לא רק כשיש שם ארועים
לצפיה ב-'סאגת האמוניה בדרך לסיום?'
סאגת האמוניה בדרך לסיום?
29/05/2017 | 08:47
2
12
בית המשפט העליון הורה על מתן אורכה אחרונה להבאה חד פעמית של אוניה או אוניות אמוניה, ובלבד שהמשרד להגנת הסביבה והגורמים הביטחוניים הרלבנטיים יאשרו כי מילוי המיכל, ככל שיידרש, ייעשה בבטיחות הראויה ובמגבלות הביטחוניות המתחייבות, ויאפשר את ריקונו הסופי לאחר מכן לא יאוחר מסוף חודש יולי הקרוב. 
ההחלטה מגיעה לאחר שהבוקר משרדי הממשלה הסכימו על גיבוש מסגרת עבודה שתעניק פתרון למצוקת האמוניה במשק. באוצר בישרו שהחלופה שלגביה נראה שיש היתכנות לקבלת אישורי כלל משרדי הממשלה הינה שילוב של הקמת מפעל ליצור אמוניה בדרום, זאת לצד הצבת אוניית אמוניה בהיקף מצומצם מול חופי חיפה.
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי האוניה מסוכנת אפילו יותר מהמיכל'
לפי מה שהבנתי האוניה מסוכנת אפילו יותר מהמיכל
30/05/2017 | 07:56
1
8
לצפיה ב-'העליון: "אין מקום להבאת אוניות אמוניה למילוי המכל"'
העליון: "אין מקום להבאת אוניות אמוניה למילוי המכל"
06/06/2017 | 10:52
11
השופט מלצר דחה על הסף את בקשות המדינה וחיפה כימיקלים וקבע כי אין עוד מקום להבאת אניות אמוניה למילוי מכל האמוניה במפרץ חיפה. חיפה כימיקלים הודיעה כי לא תעמוד בתנאים שהשית עליה בית המשפט העליון. ביהמ"ש, בראשות השופטים חנן מלצר, נועם סולברג ואורי שוהם, העיר כי חיפה כימיקלים לא עמדה בתנאים שנרדו על ידה מהמשרד להגנת הסביבה להגשת תוכנית לריקון מלא ומוחלט של המכל והיערכות לביצוע ריקון בהקדם האפשרי.

לצפיה ב-'בקשה להמלצה של רחובות טובים בקריות'
בקשה להמלצה של רחובות טובים בקריות
18/05/2017 | 17:37
10
37
שלום רב
אני כרגע גר בחיפה ורוצה לעבור לאזור הקריות
איזה אזורים כדאי להמנע לחלוטין בקריית חיים,מוצקין וביאליק?
כמו שאני יודע קרית חיים מערבית היא נחשבת על הפנים אך מה עם המזרחית?איזה רחובות הם טובים ואיזה פחות?
ומה לגבי ביאליק ומוצקין?מה לגבי רחובות גושן ודבורה במוצקין?
כשאני שואל איזה  רחובות טובים אני מתכון לאוכלוסיה שגרה שם .
מחפש אזור עם אנשים שקטים ולא מופרעים כמו שיש בהדר וכו'

תודה
לצפיה ב-'קניה? השכרה? עם ילדים? בלי ילדים?'
קניה? השכרה? עם ילדים? בלי ילדים?
20/05/2017 | 10:10
26
על איזה תקציב מדובר?
לצפיה ב-'בניגוד לגישה הרווחת בארץ, בקרית חיים'
בניגוד לגישה הרווחת בארץ, בקרית חיים
20/05/2017 | 14:12
8
54

מזרחי נחשב יותר -
כלומר קרית חיים מזרחית נחשבת יותר מהמערבית.

עם זאת, גם במערבית יש התחדשות ובניית וילות במקום בתים ישנים.
מנקודת מבט של השקעה - ייתכן שדוקא כדאי לקנות שם, עדיין יחסית בזול, ולזכות כשהמחירים יעלו.

בקרית חיים מזרחית יש כמה רחובות יותר נחשבים (ויקרים) כמו הנוטר, יציב, השיירה, הראשונים (לגבי הגדוד העברי הערה בהמשך) .

יש כמה צירים מרכזיים של תנועה, מה שגורם ליותר עומס ורעש:
כך למשל רח' אח"י אילת, מאוד עמוס בכלי רכב ובמסעדות.
רח' בן-צבי - גם כן ציר תנועה ראשי (אך ללא מסעדות) ובניינים רבי-דירות.
רח' הגדוד העברי נחשב כרחוב טוב, אבל גם הוא ציר תחבורה ראשי, וגם המיקום של התיכון בו - גורם לעומס ולרעש. 
יש לקחת בחשבון גם שהרחובות סביב תיאטרון הצפון עמוסים ברכבים של מי שבא לתיאטרון, וזה יוצר עומס ורעש. 
לצפיה ב-'מחפש דירה להשכיר ומה שחשוב לי אוכלוסיה סבבה'
מחפש דירה להשכיר ומה שחשוב לי אוכלוסיה סבבה
20/05/2017 | 17:39
7
32
קודם כל תודה רבה על התשובות
אני מחפש להשכיר דירת חדר וחצי או 2 מה שחשוב לי זה שתהיה אוכלוסיה סבבה ולא מוכת פשע או בעייתית כמו בהדר בחיפה או חליסה,מצב הדירות והבניינים פחות חשובים לי
איך האוכלוסיה במערבית?בגלל שזה נחשב פחות טוב האזור אז גם כל האנשים שם הם גם כמו בהדר או שיש שם חבר'ה צעירים ושקטים
לצפיה ב-'אם זו דירה קטנה להשכרה'
אם זו דירה קטנה להשכרה
24/05/2017 | 20:53
6
39
ניראה לי שתוכל למצוא דירה כזו ברח' שבטי ישראל,
הרחוב הכי קרוב לדרך חיפה - עכו 
ליד הציר המרכזי של התחבורה (כולל מטרונית)
ולא שמעתי שיש שם אוכלוסיה בעייתית.
אני מניח שיש שם עוד הרבה צעירים שמשכירים שם דירות.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות'
תודה רבה על התשובות
25/05/2017 | 17:54
5
28
תודה
לצפיה ב-'החלטת משהו?'
החלטת משהו?
28/05/2017 | 21:04
4
14
לצפיה ב-'מתלבט לגבי קרית חיים מערבית וואשמח לתשובה'
מתלבט לגבי קרית חיים מערבית וואשמח לתשובה
30/05/2017 | 16:46
3
25
אז ככה
עדיין לא הבנתי לגבי קרת חים מערבית
הבנתי שהיא פחות נחשבת אבל השאלה איך רב האוכלוסיה שגרה שם?
האם הרוב זה נרקומנים ושיכורים ואנשים בעייתים כמו בהדר בחיפה או אזור גשר פז?
כי המחירים שם מאוד זולים וזה גם מאוד קרוב לי לעבודה

תודה
לצפיה ב-'לפי מה שלי ידוע'
לפי מה שלי ידוע
31/05/2017 | 09:10
2
29
יש בקרית חיים מערבית אוכלוסיה טובה, עובדת.

אתה יכול להסתובב בשכונה ולהתרשם,
וגם לעמוד ליד העירונית שבשדרות דגניה ולראות מי בא לשם
או לעמוד בשעות התחלת בית הספר ליד בי"ס דגניה
ולראות את כל ילדים הולכים לבית הספר, או יורדים ממכוניות של ההורים.
לצפיה ב-'אחלה רעיון,תודה רבה על התשובה'
אחלה רעיון,תודה רבה על התשובה
31/05/2017 | 19:34
20
באמת רעיון טוב
אני אעשה את זה
לצפיה ב-'איך רחוב ההגנה בק. ביאליק מבחינת אוכלוסיה ? תודה'
איך רחוב ההגנה בק. ביאליק מבחינת אוכלוסיה ? תודה
03/07/2017 | 09:03
9
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
15/05/2017 | 12:27
8
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מה כיום אתם יכולים לספר על רח החשמל בחיפה?'
מה כיום אתם יכולים לספר על רח החשמל בחיפה?
10/05/2017 | 23:01
3
61
אני שוקלת לעבור דירה בחיפה לרח החשמל, שמעתי שבעבר זה היה חלק משכונה רעה. איך היא כיום? מה אתם יכולים לספר על התושבים שם? על איכות האוויר? על הנגישות? בעיקר אשמח לדעת על איך התושבים שם עכשיו והאם זו שכונה מספיק בטוחה או שעדיין לא. שווא לגור שם עם המחירים הדי זולים ?
לצפיה ב-'התשובה לכל השאלות-לא.'
התשובה לכל השאלות-לא.
11/05/2017 | 08:13
50
פשוט וקל.
לצפיה ב-'חלק משכונת "ואדי סאליאב".'
חלק משכונת "ואדי סאליאב".
11/05/2017 | 16:31
49
גוגל יסביר לך טוב מאוד למה לא.
לצפיה ב-'ממש ממש לא כדא לגור שם'
ממש ממש לא כדא לגור שם
30/05/2017 | 16:48
33
אני מכיר אנשים שגרו שם ורק חיכו שיגמר החוזה לברוח משם
האוכלוסיה שם על הפנים בלשון המעטה
הרבה בני דודים,אתיופים ויש גם הרבה רוסים שיכורים
עדיף להמנע ולהשקיע טיפה יותר ולגור במקום נורמלי כמו רמות רמז או נווה שאנן במחיר הגיוני

לצפיה ב-'התקדמות בתוכנית הרכבל'
התקדמות בתוכנית הרכבל
11/05/2017 | 16:30
22
עשר שנים וחצי לאחר שאושרה התוכנית המאפשרת את הקמתו, נראה כי סוף סוף עובר פרויקט הרכבל מהצ’ק פוסט לטכניון ולאוניברסיטה למישור המעשי. ההתרשמות נובעת מכך שבשבוע שעבר אישרה ועדת המשנה של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בעיריית חיפה היתר בנייה להקמת אחת מתחנות הפרויקט, וזאת במקביל לקידומם של היתרי בנייה נוספים למיזם החשוב שאמור להיות הארכה של התחבורה הציבורית הנוחה והמהירה בתוואי בלעדי מהצ’ק פוסט לטכניון ולאוניברסיטה.
מעברו של הפרויקט לשלב היתרי הבנייה הוא ציון דרך חשוב ביותר בהליכי קידומו. ניסיון העבר מלמד ששלב רישוי הבנייה, באמצעות הגשת בקשות להיתרי בנייה ואישורם, מלמד על הקונקרטיות של פרויקטים ויוזמות בנייה, וזאת בשונה משלב אישור תוכניות בנייה שבמקרים רבים נותרות במגירה.
את פרויקט הרכבל – קרוניות הנעות על כבל באמצעות חשמל במהירות של 18 קמ”ש – יוזמים העירייה ומשרד התחבורה באמצעות החברה העירונית יפה נוף. בהוראות תוכנית הרכבל צוין כי היא כוללת שש תחנות להעלאה ולהורדה של נוסעים: תחנת מסוף מרכזית המפרץ (תחנה A), תחנת הצ’ק פוסט (תחנה B), תחנת כביש דורי בנוה שאנן (תחנה C), תחנת מרכז הטכניון (תחנה D ליד בניין דנציגר), תחנת הטכניון עליון (תחנה E בקרבת בניין קנדה) ותחנת האוניברסיטה (תחנה F סמוך לפארק הכרמל). מסלול הריחוף של הרכבל אינו ישיר ובחלקו אף מזוגזג, וזאת לצורך שירות הקמפוסים.

לצפיה ב-'חיפה במקום הלפני אחרון בשיעור גידול האוכלוסייה'
חיפה במקום הלפני אחרון בשיעור גידול האוכלוסייה
09/05/2017 | 19:20
17
אוכלוסיית חיפה אמנם גדלה בשנת 2015 בשיעור של 0.7 אחוז ומנתה 278,900 תושבים לעומת 277,100 תושבים בשנת 2014, אך פרסום רשמי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) מיום חמישי מכניס את הנתונים לפרופורציה הנכונה, שהיא הרבה פחות מעודדת.
לפי הלמ"ס, לא רק שגידול האוכלוסייה בחיפה רחוק בשיעורו משיעור הגידול הכולל של אוכלוסיית ישראל שעמד ב-2015 על שני אחוזים, אלא שבטבלה המדרגת את 15 הערים המונות יותר מ-100,000 תושבים לפי שיעור גידול האוכלוסייה שנרשם בהן בשנת 2015 מדורגת חיפה במקום הלפני אחרון. לפי הטבלה, למעט בת ים שבה נרשם ב-2015 גידול אוכלוסייה של 0.3 אחוז בלבד, חיפה היא העיר המתאפיינת בגידול האוכלוסייה הנמוך ביותר בקרב 15 הערים.
לצפיה ב-'מחאה ברשתות כנגד הופעת אייל גולן בעיר חיפה'
מחאה ברשתות כנגד הופעת אייל גולן בעיר חיפה
22/04/2017 | 17:28
1
33
מחאה ברשתות החברתיות כנגד החלטת עיריית חיפה להזמין את אייל גולן להופיע ביום העצמאות בעיר, על רקע פרשת הקטינות ומסיבות המין שבה היה מעורב. על פי פרסומים בתקשורת גולן יקבל כ-340 אלף ש"ח עבור שתי הופעותיו בעיר. בשנת 2014, לאחר סגירת התיק במשטרה כנגד גולן בעילה של חוסר ראיות מספיקות, ובעקבות מחאת ארגוני הנשים והציבור, הודיעה עיריית חיפה כי גולן לא יופיע באירועי יום העצמאות בעיר. בעירייה נוהלו מגעים באותה שנה עם גולן, אולם לבסוף לא נחתם חוזה רשמי.

לצפיה ב-'איפה מוצאים את זה? אם לא מאוחר מדי'
איפה מוצאים את זה? אם לא מאוחר מדי
24/04/2017 | 17:06
13
לצפיה ב-' העליון התיר ל"חיפה כימיקלים" להזמין אניית אמוניה'
העליון התיר ל"חיפה כימיקלים" להזמין אניית אמוניה
14/04/2017 | 05:47
1
11
לאחר שהתנה את ההחלטה באופן חד פעמי ובמילוי מספר תנאים, שבהם יבחנו חלופות הובלה. והגבלת הכמות ל-11 אלף טונות.בנוסף הורה בג"ץ לפקח באופן צמוד על ידי המשרד להגנת הסביבה.
לצפיה ב-'ההפגנה הבאה תצטרך להיות בירושליים, מול בית המשפט העליון'
ההפגנה הבאה תצטרך להיות בירושליים, מול בית המשפט העליון
20/04/2017 | 11:44
10
שיבינו שלתושבים נמאס !

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מקרקעין
פורום מקרקעין

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו