לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1183211,832 עוקבים אודות עסקים

פורום עברי לידר ו-TYP

'האהבה שלי שקשה בשבילכם - היא טובה בשבילי'עברי לידר הוא ללא ספק יוצר חסר תקדים בתעשיית המוסיקה הישראלית. הוא פרץ ב-97' עם אלבום אישי שהפך במהרה להצלחה ענקית, וחשף לראשונה לקהל הישראלי טלנט חדש שמדבר באותה שפה, רק על נושאים קצת שונים. אלבומיו הנמכרים, והופעותיו המצויינות הפכו אותו לסוחף קהל ומורה דרך בתכני שיריו הנוגעים לרבבות מאזינים.הפורום הזה הפך עם הזמן למשפחה רחבה וחמה, ולמקום הכי מעודכן בנט בכל מה שקשור בעברי שלנו. אתם מוזמנים להכנס ולהצטרף לחוויה הממכרת הזו - קהילת עברי לידר בתפוז אנשים!שלכם, שירן- מנהלת פורום עברי לידר. (#268)

אודות הפורום עברי לידר ו-TYP

'האהבה שלי שקשה בשבילכם - היא טובה בשבילי'עברי לידר הוא ללא ספק יוצר חסר תקדים בתעשיית המוסיקה הישראלית. הוא פרץ ב-97' עם אלבום אישי שהפך במהרה להצלחה ענקית, וחשף לראשונה לקהל הישראלי טלנט חדש שמדבר באותה שפה, רק על נושאים קצת שונים. אלבומיו הנמכרים, והופעותיו המצויינות הפכו אותו לסוחף קהל ומורה דרך בתכני שיריו הנוגעים לרבבות מאזינים.הפורום הזה הפך עם הזמן למשפחה רחבה וחמה, ולמקום הכי מעודכן בנט בכל מה שקשור בעברי שלנו. אתם מוזמנים להכנס ולהצטרף לחוויה הממכרת הזו - קהילת עברי לידר בתפוז אנשים!שלכם, שירן- מנהלת פורום עברי לידר. (#268)
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'מזמינים אתכם לסרט מכושף'
|מכשפה|מזמינים אתכם לסרט מכושף
12/02/2013 | 09:33
61
יש להן צחוק מרושע, הן אוהבות להתנייד ממקום למקום על מטאטא מרחף, להכין שיקויים בקלחת גדולה ומדי פעם לאכול ילדים. זה בערך מה שידענו על מכשפות עד היום, אבל הגיע הזמן לשנות את כל מה שאנחנו יודעים. אחרי שהערפדים ואנשי הזאב הפכו את עורם ונהיו הדבר הכי לוהט בסביבה, הגיע תורן של המכשפות לבצע את המהפך הגדול.
אנחנו שמחים להזמין אתכם להקרנה מיוחדת של הסרט "יצורים יפהפיים" המבוסס על רב המכר של קמי גרסיה ומרגרט סטול.

לכל הפרטים והרשמה לחצו כאן

לצפיה ב-'שלום חברים'
שלום חברים
10/02/2013 | 08:56
2
506

לקראת הסגירה של הפורום כאן והמעבר לפייסבוק [ כמו כל הדברים בעולם...]

רציתי לסכם קצת ולהודות לכם על השנים פה, אני אוהב לקרוא מה אתם חושבים ומרגישים לגבי דברים וזה שאתם פה זה מחזק  

אני מקווה להמשיך ולפתח את הפעילות הזאת בפייסבוק

שוב תודה :}

עברי
לצפיה ב-'תודה שהגבת :)'
תודה שהגבת :)
11/02/2013 | 11:17
123
לצפיה ב-'תודה שנכנסת והגבת פה עברי'
תודה שנכנסת והגבת פה עברי
11/02/2013 | 19:09
199

בטוחה שזה לא באמת הסוף אלא המשך של משהו
מאוד חזק שהתחיל עוד ממזמן..

לצפיה ב-'פורום חסרי ניסיון זוגי ומיני נפתח'
פורום חסרי ניסיון זוגי ומיני נפתח
10/02/2013 | 22:17
70
החששות, הפחדים, הביישנות, חוסר הביטחון וכל מה שקשור לחוסר ניסיון זוגי או מיני - עכשיו כבר לא חייבים להתמודד עם זה לבד. פורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר הוא המקום לפרוק, להתייעץ, לקבל תמיכה, לשאול שאלות ולהכיר חברים!|חיבוק|

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'תמיד אהבה - קצת כואבת, קצת טובה '
תמיד אהבה - קצת כואבת, קצת טובה
07/02/2013 | 20:08
14
415
מעניין כמה פעמים כבר מחקתי את השורה הראשונה וכתבתי ומחקתי שוב... אבל זה לא יהיה דרמטי.  

זה לא סוד שמאז שהפייסבוק צבר תאוצה הפורומים איבדו קהל. מי שהיה חבר בפורום בחמש השנים האחרונות בטח ראה את כמות האנשים המצטמצמת עם הזמן, ואני חושבת שהגענו לנקודה שבה צריך לקבל את ההחלטה הלא קלה לסגור את הפורום.

הפורום הזה ליווה את עברי במשך עשור וקצת, מחצית מהזמן במקביל לפייסבוק. אני לא חושבת שיש עוד הרבה אומנים (אם בכלל) שהפורומים שלהם החזיקו כ"כ הרבה זמן בתקופה הזו, אבל צריך לדעת מתי להתקדם ולהמשיך הלאה, אפילו שזה קצת קשה וקצת נתגעגע. בחודשים האחרונים היו לי הרבה שיחות עם ההפקה לגבי המשך פעילות הפורום ואחרי מחשבות רבות התקבלה ההחלטה.  

נחזור רגע למשפט הרשום בנושא השרשור – "קצת כואבת, קצת טובה". מבחינתי, השורה הזו מתארת את ההחלטה לסגור בצורה הטובה ביותר. זה לא קל לי להיות המנהלת האחרונה של הפורום, השקעתי בו הרבה מחשבה, הרבה מאמצים וקיבלתי גם הרבה בתמורה. אז כן, זה קצת כואב. מצד שני, הקשר עם הקהל תמיד היה חשוב לעברי ולהפקה. במקביל להחלטה על סגירת הפורום פה, התקבלה החלטה להעלות בקרוב לדף הפייסבוק הרשמי של עברי פלטפורמה כלשהי שתספק לקהל מקום מסודר לשאול בו שאלות ולקבל תשובות. פלטפורמה שבה הקהל יוכל לבוא לידי ביטוי, ולהיות בטוח שעדיין יש מי שמחשיב את דעתו ומקשיב לו. זה החלק הטוב!

אני רוצה להודות לכמה אנשים:
קודם כל לכם, הקהל, שכתבתם, סיפרתם, חשפתם ושיתפתם לאורך השנים. תודה שהשתתפתם בפעילויות השונות, תודה שחוויתם דעה. אתם הפכתם את המקום הזה לבית עבורכם ועבור אחרים.

לאנשי תפוז, ובמיוחד ליוני, שתמיד קיבלו כל שת"פ בשמחה ועזרו במידת הצורך.

המנהלים הקודמים – שגיא, מייקל, תומר (תראה, הסקירה ההיסטורית שעשית לי הועילה במשהו..), טים, הגר, נחומי וים. תודה לכולכם על התרומה שנתתם. אני יודעת שחלקכם לא פעם נלחם על המקום הזה, ועשה אותו למה שהוא היה בעבור כ"כ הרבה אנשים.

אורעד – לא חשבת ששמך הושמט מהרשימה, נכון?! (או שבעצם בכלל קוראים לך אורטל... סער!) אין לי מילים להודות לך על הכל. על החברות שחצתה מזמן את גבולות הפורום, על שיחות נפש, על ציניות אינסופית שמצחיקה כל פעם מחדש. נתת את כל כולך לפורום במשך חצי מתקופת קיומו והשארת בו חותם ברור. אני יודעת שבמקום כלשהו ההחלטה הזו לא קלה גם לך, אבל אני גם יודעת שאת מבינה שזה הדבר הנכון לעשות.

לכל האנשים שעבדו עם עברי במהלך השנים ותרמו את תרומתם לפורום בפעילויות השונות – רוני ופיסטוק, כספית, רונית ארבל, יונתן גולדשטיין וגיל נוי.

לדייס מרקטינג – נמרוד, אופיר ועידו – על שיתוף הפעולה והעשייה לאורך השנים, על התחרויות השונות, הרעיונות, על קידום הפרויקטים וטיפוח הפורום.

גלעד - שום דבר בשנתיים האחרונות לא היה נראה אותו דבר בלעדיך! לא יכולתי לבקש יותר בתור מנהלת הפורום הרשמי. תודה שעשית דברים לקלים ופשוטים - בעיני אתה "כל יכול". תודה רבה על התכנונים, הביצועים, התשובות, העשייה, העזרה והיחס! מאוד מעריכה ואוהבת!

עברי – תודה על המוזיקה שלך, שבעצם בגללה היינו כאן. התכנים שעלו לכאן במשך עשור ימשיכו להעיד שהמוזיקה שלך ליוותה כ"כ הרבה אנשים בתקופות שונות בחייהם, הסבירה – לפעמים במילים פשוטות ולפעמים בדימויים ציוריים ומורכבים – את מה שחשבנו והרגשנו. תודה על הזמן שהקדשת לנו במפגשים והאירוחים לאורך השנים. אני בטוחה שהכישרון הגדול שלך ימשיך להתפתח ולכבוש לבבות!

מקווה שגם אתם נהנתם לחלוק ולחוות פה רגעים שתקחו אתכם הלאה,
שירן
לצפיה ב-'בהחלט עצוב לשמוע :\'
בהחלט עצוב לשמוע :\
07/02/2013 | 20:21
98
לצפיה ב-'כמובן שכולכם מוזמנים למקום החדש'
כמובן שכולכם מוזמנים למקום החדש
07/02/2013 | 20:45
130
שיפתח בעמוד הרשמי בקרוב (תצא הודעה מסודרת שם), לכל שאלה, בקשה, דיון וסתם כדי להגיד שלום אחד לשני בשיחת חולין.

דעתכם חשובה ותמשיך להיות כזו!

לצפיה ב-'להתראות נעורים.'
להתראות נעורים.
08/02/2013 | 16:42
145
למרות שידעתי שזה עומד לקרות, באמת שהיה לי עצוב ומרגש לקרוא את ההודעה.

זה באמת בית... בית של כל כך הרבה אנשים וכל כך הרבה חוויות, שלא היו יכולות לקרות כמעט באף מקום אחר בעולם, מלבד הפורום הזה.
בית של המון אהבה והערכה למוזיקה, אבל גם בית שיצר חברויות שאחרת פשוט לא היו קורות.

עצוב לי כי לסגור את הפורום זה אומר להיפרד מכל כך הרבה חוויות... מכל כך הרבה ילדותיות. בדיחות שלנצח יצחיקו אותי, תמונות, הופעות. אלפי שרשורים (ו-"עברי זה החמצן שלי" אחת ויחידה) שיישארו לנצח חקוקים בארכיון הפורום וגם עמוק אצלי בלב.

שירן, עשית כאן עבודה מדהימה. נתת את הלב לפורום, וראו את זה. ראו את ההשקעה, את הרצון לשפר ולשמור על הפורום הזה, אבל אני חושבת שבאמת עשית החלטה נכונה. כמה שהצעד קשה ועצוב, הוא באמת טומן בחובו תקווה שהפורום הזה לא באמת ייסגר, אלא פשוט ימשיך במתכונת אחרת, באתר אחר. אבל אולי המקום החדש יאפשר לעוד ועוד מעריצים להמשיך את הבית הזה שעמד כאן במשך למעלה מעשר שנים. אני באמת באמת אוהבת אותך ומאוד מעריכה כל מה שעשית למען הפורום, ואת יודעת שאני כאן תמיד.

יש לי עוד הרבה מה להגיד, וקצת מתבלבלות לי המילים.

תודה, פורום יקר. היית לי בית חם ולעולם לא אשכח אותך.

אורעד.
לצפיה ב-'אז זאת ההודעה האחרונה שאי פעם אכתוב כאן?'
אז זאת ההודעה האחרונה שאי פעם אכתוב כאן?
08/02/2013 | 16:59
1
120
בהחלט מוזר.
מקום שהיה הרקע לחייך במשך 5 שנים, לא יכול להיות מושא לזלזול.
פורום, זה ביחד. בפשטנות הכי גדולה. ואולי כשכל אחד יקרא את ההודעות הישנות שלו כאן הוא קצת יצחק על עצמו ועל הנער התמים והדרמטי שהוא היה, אבל הביחד הזה ישכיח את הכל.
כי כאן התאהבנו. וצחקנו. והתרגשנו. ובכינו. וצעקנו. והשגנו. והכרנו אחד את השני. והכרנו את עצמנו. ולמדנו על עצמנו.

אז תודה, היה נהדר.
לצפיה ב-'רק רוצה להגיד תודה.'
רק רוצה להגיד תודה.
08/02/2013 | 17:53
72
הכרתי פה הרבה אנשים טובים שמלווים אותי שנים וילוו אותי עוד זמן רב.
מוזר לכתוב פה אחרי זמן רב שלא כתבתי, אבל באמת שאני חייב תודה ענקית לכל כך הרבה מקסימים/ות.
המון בהצלחה, וניפגש בהמשך הדרך.

אריאל.
לצפיה ב-'הסדק הראשון בארון והרבה הרבה מילים.'
הסדק הראשון בארון והרבה הרבה מילים.
08/02/2013 | 17:54
99
הגעתי לפורום בפעם הראשונה באפריל 2005, אחרי ההופעה בביתן 1.

זה התחיל כרצון טינאייג'רי כזה לחלוק את ההתלהבות שלי ממה שנראה לי אז כמו ההפקה הכי גדולה שהייתה ואי פעם תהיה בתולדות המוזיקה העולמית, ומאז צפיתי בהופעה הזאת מיליון פעם בערך, מבלי לדלג על אף שיר. עד מהרה גיליתי את הכוחות המטהרים של המקום הזה בשביל ילד מבולבל בן 15 שאין לו ממש עם מי לדבר על הבלאגן שיש לו בראש.

הפורום הזה היה בשבילי מסגרת חברתית משמעותית - יציבה מצד אחד ומלאת תהפוכות מצד שני ולאורך מספר שנים. המקום שבו יכולתי לצאת מהארון בפעם הראשונה, מבלי להצטרך לצאת בכלל מהארון. הפורום היה לי גם במה, שבה יכולתי לחלוק בלי חשש את המסות חסרות העריכה שלי על כל מיני ענייני הופעות ושטויות אחרות שמדאיגות ילדים. כמובן שאני מיד הולך לשלוף את הטקסטים האלה מהארכיון ולשמור אצלי - משהו שהייתי צריך לעשות כבר מזמן.

לא הייתי כאן כבר כמה שנים, אבל הפורום הזה וההשלכות החיוביות שלו על החיים שלי ללא ספק הלכו איתי בכל שלב - כשבראש ובראשונה צועדים האנשים שהכרתי פה ועוד צועדים לצדי, במתכונות כאלה ואחרות. פעם אחר פעם זכיתי בתואר "חפרן הפורום" בשנים ההן, ואף פעם לא הגעתי לדרוש את הפרס. התביישתי כ"כ בזמנו לחשוף את האדם שמאחורי הפרסונה, זו האמת. חששתי. נפגשתי רק עם מעטים מפה בתקופה ההיא, ובטווח הארוך אני יודע שהפורום הזה עזר לי להרגיש חופשי יותר לצאת אל האור בכל כך הרבה מובנים. בין אם זו הכתיבה שלי, החיים שלי, המציאות שלי והאנשים שסביבי. אני חייב לפורום הזה, 268, שמאז ועד עולם יישאר מספר רנדומלי לחלוטין שמצלצל לי מוכר וגורם לי להרגיש בבית בכל פעם שהוא עולה לאוויר.

אני לא אנסה אפילו להתחיל ולנקוב בשמותיהם של כל האנשים שליוו אותי פה וחלקם גם בהמשך, כי הם פשוט רבים מדי. האנשים שהיו שם יודעים, והם לנצח יהיו, יחד עם המסגרת הוירטואלית המיושנת והחמימה הזאת, חלק בלתי נפרד מגיל ההתבגרות שלי.

תודה.
לצפיה ב-'כמעט טהייתי מושא לפרסום מחדש של אמנות השרשור'
כמעט טהייתי מושא לפרסום מחדש של אמנות השרשור
08/02/2013 | 17:56
94
מאמינים? אני כן.

מה שכן, בקטע הזוי של קארמות של החיים הייתי היום באוניברסיטת תל אביב- איפה שאני מאמין שהייתה ההופעת אליטה האחרונה שלנו לפני שהתגייסתי (אורעד, הגר - תקנו אותי אם אני טועה?)
והסתכלתי על הבניין שבו הייתה ההופעה והרצתי לעצמי כמה שנים יפות של החיים בראש.

הפורום הזה בהחלט היה בית חם ואוהב, ולגבי אני יכול להגיד שהוא בנה הרבה מאוד מהאישיות שלי כמו שהיא היום.

הגר ואורעד אמרתן את זה בצורה הכי טובה...
כשקראתי את ההודעות שלכן נזכרתי בכל מיני דברים...

בפרסים שהכנו, זוכרות? במסיבות פיג'מה... זוכרות? בקולה... זוכרות? בורקסים בפסח... שיחות טלפון עם איומים על חיינו כי פגענו בעברי..... היו זמנים :)
הגר, היית חלק מהמצלמה הראשונה שלי........... כמה יותר מזה אפשר להגיד?

ים אני לא אשכח כמה אני התלהבתי מזה שהצלחתי להכניס אותך לצלם מלפני הברזלים בהופעה בדרור ומאוחר יותר לפגוש את עברי :)

כל האנשים היקרים שהכרתי כאן בזמנים שונים ולתקופות שונות - הלב שלי עוד שלכם :)

הגר ואורעד, הלוואי ויום אחד (כנראה כשאחזור מחו"ל ואתחיל להיות סטודנט מגניב כמוכן ניפגש שוב..)
ועברי! בהצלחה לך בדרכך, החדשה משהו, עם הסגנון המעט שונה :) תודה לך על הכל :)
לצפיה ב-'הפורום הזה...'
הפורום הזה...
08/02/2013 | 18:12
54
מצד אחד מוזר לי שאני מתרגשת כל-כך ומצד שני זה ממש לא מוזר.
אמנם אני לא כאן כבר 3 שנים פלוס אבל הפורום הזה תמיד יהיה משהו גדול בחיים שלי.
כאן הכל התחיל, כל סיפור האהבה שלי עם הפורומים של תפוז, עם אמנים מדהימים, עם הופעות, עם חברים.
הכרתי כאן אנשים שהיו חלק ענקי מהחיים שלי תקופה ארוכה ואנשים שעדיין חלק מהחיים שלי.
כאן התחלתי להבין את המשמעות של קהילה, של קבוצה של התאגדות- דברים שהמשיכו ללוות אותי גם אחרי שהייתי רחוקה מאוד מעולם הפורומים.

ההודעה הזו קצת תלושה לי, כי אני נמצאת במקום כל-כך אחר עכשיו
אבל לא יכולתי לוותר על הודעה אחרונה בפורום שיקר כל-כך ליבי.

סופשבוע נפלא לכולם
נטע, דה רפרשינג מנטה ()

לצפיה ב-'״כשזה הזמן ללכת... אז נגמרות לי המילים״...'
״כשזה הזמן ללכת... אז נגמרות לי המילים״...
08/02/2013 | 19:37
88
שורת הנושא שלי אומרת הכל.

גם אני מבין הותיקים פה שעדיין נשארו וצצו בפורום מידי פעם, גם אני ראיתי אתכם, המנהלים מתחלפים וכל אחד
הביא איתו משהו שיצר את אחד הפורומים הכי אהובים עלי ברשת(ולאו דווקא בגלל הנושא שלו חחח )

תודה לכם על ההשקעה, הזמן שנדרש מכם כדי להפוך את הפורום הזה למה שהוא היה, מעין בית וירטואלי לכולנו..
תודה גם לעברי שלא היסס והפורום הזה הפך לחלק ממנו, למקום של שאילת שאלות ותשובות, למקום שבו יכולנו לחלוק
את כל מה שעולה בדעתנו בין אם זה היה קשור ובין אם לא.

תודה על הפורום הזה שהיה חלק מהחיים שלי במשך תקופה מאוד ארוכה.
תודה על זה שחלק מהאנשים פה הפכו לחברויות גם מחוץ לפורום.
אני בטוחה שהקשרים האלה יהיו גם אחרי.

תודה גם לצוות של עברי שבכלל איפשר לנו את הקשר הזה של מעבר לקהל אומן, והפכנו לסוג של חלק מהחיים של עברי.
תודה.

זה לא הסוף, אם כי התחלה חדשה והמשך של משהו שהוא הרבה יותר חזק ממה שנראה.

לצפיה ב-'אין משהו חכם להגיד'
אין משהו חכם להגיד
08/02/2013 | 19:59
55
רק שבאמת היה נחמד פה.
אני בטוחה שההכרות עם הרבה מכם עשתה אותי למי שאני היום. ובאמת שיוצא לי הרבה לחשוב עליכם.
שנים שלא הייתי בהופעה, אבל בהחלט הייתי רוצה לחזור לזה. להפגש שעות לפני, לנסוע לים המלח(!),להידחף לשורה ראשונה... היו זמנים :)
לצפיה ב-'עצוב מאוד ולא מובן '
עצוב מאוד ולא מובן
09/02/2013 | 11:37
59
באמת לא מובן לי למה אבל אני מקבלת ומכבדת.
יישר וח לכל מי שפעל למען הפורום ולמי שפעל מאחורי הקלעים.
עצוב :(
לצפיה ב-'מוזר.'
מוזר.
09/02/2013 | 15:06
1
65

המקום הזה שאיפשהו בחטיבה, תיכון היה הבית שלי. להיכנס לתפוז דבר ראשון שחוזרים מבית הספר.
באמת שהכרתי פה אנשים מדהימים. אינספור הופעות. אינספור התרגשויות, מפגשי פורומים ושינויים.

גדלנו :), לקח לי זמן להיזכר בשם משתמש ובסיסמה, אבל הפורום הזה תמיד היה בלב שלי.

עצוב קצת. אבל תודה לכל מי שהיה חלק בתהליך ההתבגרות הזה שחווינו ביחד. (אני מרגישה זקנה פתאום)
לצפיה ב-'יופי, ומסתבר ששכחתי איך משרשרים.'
יופי, ומסתבר ששכחתי איך משרשרים.
09/02/2013 | 15:07
53
אז אם אפשר להכניס את ההודעה למקומה, תודה וסליחה חחח :]
לצפיה ב-'גמלי נגמרות המילים... הזמן ללכת?'
גמלי נגמרות המילים... הזמן ללכת?
11/02/2013 | 14:44
47
הזוי.
זה נראה לי תמיד היה בתחושה מקום שתמיד אפשר לחזור אליו. גם אחרי חודשים של ניתוק, הוא יהיה שם.
למרות שאני חושבת שכולם ידעו שבחודשים האחרונים נושא הסגירה היה על הפרק, אני ממש בשוק.
האמת, לא באמת האמנתי שזה יקרה. כמו כאלה דודים או סבים שיש תחושה שהם אף פעם לא ימותו
עצוב.
מוזר ממש כמה מקום שהוא כאילו רק וירטואלי יוצר כאלה דברים..
אני אשכרה ממש עצובה, זה קטע.
היה פה הרבה... אין לי באמת מילים, רק לומר תודה ממש גדולה לכל מי שהיה פה, כל מי שעשה פה, כל מי שפגשתי פה וכל מי שלא.
זה באמת היה מקום בשבילי, במגוון רחב של תקופות. היה ממש כיף.
אני מרגישה בעיקר צורך להגיד תודה ענקית לשירן.
שירני, אי אפשר לתאר בכלל את כל מה שעשית פה. אי אפשר היה לפספס את ההשקעה המסורה וחסרת הגבולות שלך במקום הזה. ממש אהבה ללא תנאי
אני מעריכה אותך נורא, מקווה שאת יודעת שהתפקוד שלך היה לא פחות ממדהים ומרשים
אהבה

ו.. נגמרות לי המילים.
תודה לעברי, שהתחיל את כל המעגל הענק הזה, שיש לו מלא פינות.

לצפיה ב-'הופעות קרובות בסיבוב "מישהו פעם"'
הופעות קרובות בסיבוב "מישהו פעם"
03/02/2013 | 15:49
5
186

קיבוץ כברי - אולם המופעים
8.2.13 יום ו' בשעה 22:00
כרטיסים:
052-8011367, 052-8011523

הרצליה - היכל אמנויות הבמה בהרצליה במסגרת "פסטיבל האהבה"
16.2.13 מוצ"ש, בשעה 21:00
אורחת מיוחדת: מארינה מקסימיליאן בלומין
כרטיסים: 03-5400551
בקופת האולם: 09-9729999
http://www.hasharon.net/pnim.php?id=1114&subu=...

גני תקווה (בין פתח תקווה לקרית אונו) - מרכז הבמה
1.3.13 יום שישי, בשעה 22:00
כרטיסים: 03-7375777

תל אביב - תיאטרון גשר אולם נוגה
14.3.13 חמישי, בשעה 21:00
כרטיסים: "קסטל" 8965* www.tkts.co.il
לצפיה ב-' מישהו צילם סרטונים מההופעה בירושלים?'
מישהו צילם סרטונים מההופעה בירושלים?
04/02/2013 | 08:06
4
45
ספציפית אולי של "מישהו פעם"?
חייבת וידאו של זה (: תודה !!
לצפיה ב-'במקרה צילמתי לחברה,'
במקרה צילמתי לחברה,
04/02/2013 | 13:24
3
54
ובמקרה הייתי בצד שמאל של הבמה!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'היי, הקישור לא עובד :)'
היי, הקישור לא עובד :)
04/02/2013 | 16:11
2
28
לצפיה ב-'תיקון..'
תיקון..
05/02/2013 | 12:47
1
47
https://www.youtube.com/watch?v=ZaVZMkE-kUE

אחד משניהם בטוח יעבוד...
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
05/02/2013 | 13:39
17
לצפיה ב-'עברי מתארח אצל שים אדרי'
עברי מתארח אצל שים אדרי
03/02/2013 | 15:43
93
ב21 לחודש שים אדרי משיק את האלבום החדש שלו "כמעט עד הקצה".

למי שלא זוכר עברי שר דואט עם שים באלבום - אבן על המים.

כל הפרטים על ההופעה בלינק: http://www.facebook.com/events/475580835832271/
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
31/01/2013 | 20:31
17
|תו| אלו הקטנים גדולים יהיו|!| בואו לצפות בדור החדש של המוזיקה הישראלית כובש את הבמה בעונה חדשה. קרן פלס, יהורם גאון, צביקה הדר, משה פרץ ומתי כספי כבר מחכים. נשמח לראות אתכם בפורום בית ספר למוזיקה וכוכב נולד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*| מה יקרה אם הבוס שלכם ילבש תחפושת ויתחיל לעבוד בתפקיד הכי זוטר שיש במקום העבודה? בואו לדבר לפני כולם על התוכנית שכולם ידברו עליה למחרת בפורום החדש של בוס בהסוואה

|בועית| אם גם אתם התפוצצתם מצחוק כשצפיתם בתוכנית החדשה של עדי אשכנזי, בודאי תשמחו לשמוע שעכשיו גם יש לה פורום חדש. אתם מוזמנים לפורום בלתי הפיך-עדי אשכנזי

|פטיש| זו כבר לא רק אגדה או סרט של דיסני, אלא גם אחת הסדרות המצליחות בעונת השידורים הנוכחית. אתם מוזמנים לפורום החדש של היפה והחיה
לצפיה ב-'אסתר אוכלת פחמימה - הקליפ'
אסתר אוכלת פחמימה - הקליפ
30/01/2013 | 10:13
2
119
http://www.youtube.com/watch?v=q9I8iSEZ4uE&fea...

הלוקיישן מאוד מעניין - דירה מעוצבת ובוגרת מצד אחד, אבל ילדותית ומלאה בובות מצד השני. והבלון של נמו...

תהנו
לצפיה ב-'אהבתי '
אהבתי
30/01/2013 | 12:32
55
הפקה מקסימה
קליפ שתופס אותך, ממש מספר סיפור
חייבת להגיד שזה היה חסר לי בכמה מהקליפים האחרונים..
לצפיה ב-'מעולה...'
מעולה...
04/02/2013 | 11:14
43
אהבתי מאוד מאוד!
לצפיה ב-'גיבורי העל מגיעים ל'
גיבורי העל מגיעים ל|תפוז|
27/01/2013 | 18:00
6
18
|רוק| למה להסתפק בגיבור על אחד כשאפשר לעקוב אחרי נבחרת שלמה?
פורום לוקי והנוקמים הוא הבית החדש לכל המעריצים של לוקי וסרטי "הנוקמים", "ת'ור", "קפטן אמריקה", "איירון מן" ו"הענק הירוק". סרטים שגרפו מילארדי דולרים ומעריצים בכל רחבי העולם|!|
אתם מוזמנים לפורום:
לצפיה ב-' שלום חברים יקרים '
שלום חברים יקרים
27/01/2013 | 22:56
5
63
וואו..
הי
לא הייתי פה המון המון זמן..
האמת, ממש התגעגעתי.
יו! יש גם אייקונים חדשים
אני כלכך שמחה לראות שייקח לי המון המון זמן להשלים את כל מה שקרה פה בינתיים, הפורום נראה פעיל ומקסים
יש מלא חבר'ה חדשים לי, אני אשמח להכנס קצת לעניינים
כמובן שהדיבור הוא - הופעה בירושלים!
שמחה ואושר
מי בא?
מי מירושלים?
מי האמיץ שסופסוף ימלא את הבטחתו ויגיע מהמרכז לירושלים?
*מובטח לווי טלפוני צמוד לכל המסתבכים*
כיף ממש לחזור, התגעגעתי אליכם נשמות
לצפיה ב-' כמה אנרגיות בהודעה אחת!'
כמה אנרגיות בהודעה אחת!
27/01/2013 | 23:21
4
38
ברוכה השבה!
כן, יש לך טונה להשלים!

מזל שאני לא מהמרכז ולא מחוייבת לבוא להופעה בירושלים
חוץ מזה, אני מבטיחה לבוא להופעה בירושלים אחרי שאת תגידי שאת בנהריה ביום שיש הופעה בנהריה, ואחרי שבאמת תשארי לראות אותה במקום לחזור למלון "כי לא היה לך עם מי ללכת"!! שיים!

אז אני מאוד מקווה בשבילך שאת הולכת להיות בהופעה וכבר יש לך כרטיס כי את הולכת להנות
לצפיה ב-'יקירתי '
יקירתי
27/01/2013 | 23:29
22
חחח הצחקת :)
יש אמת רבה בדברייך
ברור שאני הולכת להיות, עם כל עשרות ההופעות שהרחקתי בשבילן למרכז ונדונתי לחזרה מפוקפקת מאוד הביתה.. מגיע לי ירושלים
איזה כיף.
באמת שהופעות בירושלים זה הכי טוב שיש, קהל כזה כייפי. תבואו
וואי, תכלס, איזה מפגרת יצאתי אז בנהריה...
אבל לא להעליל עלילות שווא! אני לא מאלה שלא הולכים כשאין עם מי!
פשוט הייתי כלכך לא מעודכנת שלא ידעתי על קיומה של ההופעה, עד איזה יומיים אחרי...
קיצר, אהבלה. אין דברים כאלה
לצפיה ב-'מתי יש הופעה בנהריה ? '
מתי יש הופעה בנהריה ?
28/01/2013 | 16:13
2
29
לא אמרו כלום על זה ...
לצפיה ב-'את מדברת על ההופעה '
את מדברת על ההופעה
28/01/2013 | 18:31
1
40
שאנחנו דיברנו עליה? היא הייתה בקיץ...

אבל יש הופעה בכברי בשישי הבא וזה ממש ליד
לצפיה ב-'אוקיי ... לילה טוב :) :)'
אוקיי ... לילה טוב :) :)
29/01/2013 | 00:46
31
לצפיה ב-'מערכת צ'אט חדשה ב אנשים'
מערכת צ'אט חדשה ב|תפוז| אנשים
28/01/2013 | 16:17
17
אנחנו שמחים להשיק את טוטאל צ'אט, מערכת הצ'אט החדשה של תפוז.

מהיום תוכלו ליהנות בין היתר מהדברים הבאים:
|V| התחברות מכל דפדפן וכל מערכת הפעלה
|V| שיחות וידאו
|V| העברת קבצי תמונות
|V| כתיבה בצבעים

|קדימה| אתם מוזמנים לבלוג הבית להתעדכן בכל החידושים והשיפורים ולקרוא את השאלות הנפוצות
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

|קדימה| סיימתם להתעדכן? הגיע הזמן להתחבר ולהתחיל לצ`וטט
http://totalchat.tapuz.co.il/

לצפיה ב-'בטור החורפי, הוא לא שר את "זה לא אותו דבר"?'
בטור החורפי, הוא לא שר את "זה לא אותו דבר"?
25/01/2013 | 23:38
6
77
ראיתי מלא פה שהיו בהופעות וזה... ואף אחד לא הזכיר את השיר. בא לי למות :|
הייתי בהופע שלו שנה שעברה לפני האלבום החדש והוא שר אותו עדיין... קשה לי בלי השיר הזה, אוף! (הולך ב-2.2 בירושלים פשוט)
לצפיה ב-'לא למות! '
לא למות!
26/01/2013 | 22:13
5
72
עברי אכן לא שר את השיר הזה בסיבוב הנוכחי אבל הוא עוד ישיר אותו.

לפעמים גם הוא צריך קצת תחלופה כדי לא להשתעמם
את השיר "ואולי" למשל, הוא הוריד בהופעות הקיץ האחרון והחזיר אותו להופעות של הסיבוב. מעבר לזה, ככל שכמות השירים הולכת וגדלה עם השנים מן הסתם שחלק ירדו בהופעה מסויימת ויחזרו באחרת - בכל זאת משך ההופעה מוגבל. הופעות הסיבוב הנוכחי נמשכות שעתיים במקום שעה וחצי - שעה ארבעים כמו ההופעות שהיו עד עכשיו.

בקיצור, לא לדאוג הוא עוד יחזור לשיר את השיר הזה אולי אפילו בקיץ (כי "חורף" פחות מתאים )
לצפיה ב-'זה היה שעתיים?!'
זה היה שעתיים?!
27/01/2013 | 21:38
4
50
זה עבר מאוד מהר, שלא שמתי לב. חשבתי שזאת הייתה הופעה רגילה של שעה וחצי...
לצפיה ב-'אכן שעתיים!'
אכן שעתיים!
27/01/2013 | 23:12
3
40
גם ההופעה ביגור וגם ההופעה מאשדוד ששודרה בYNET

לצפיה ב-'ויש מצב לפלייליסט מלא? +/- לפחות?'
ויש מצב לפלייליסט מלא? +/- לפחות?
31/01/2013 | 22:57
2
16
לצפיה ב-'הכי כיף זה לבוא ולהיות מופתע'
הכי כיף זה לבוא ולהיות מופתע
01/02/2013 | 18:47
1
33
אני ממליצה לך פשוט להקשיב ולנסות להבין באיזה שיר מדובר לפני שעברי מתחיל ממש לשיר אותו, זה חלק ממהנאות בהופעה, במיוחד אם יש בה עיבודים חדשים.

פשוט תקשיב ותהנה
לצפיה ב-'מסכים ממש עם אפקט ההפתעה.'
מסכים ממש עם אפקט ההפתעה.
04/02/2013 | 11:15
22
תמיד מגניב לגלות עיבוד חדש.
או לחשוב ששיר ספציפי הולך להתנגן עכשיו ואז לגלות שזה שיר אחר.
לצפיה ב-'סינגל וקליפ חדש ל"אסתר" '
סינגל וקליפ חדש ל"אסתר"
24/01/2013 | 10:55
3
119
בשבוע הבא יוצא הקליפ והסינגל החדש "אסתר אוכלת פחמימה".
בתפקיד אסתר - יובל שרף המדהימה!

יש למה לצפות!
לצפיה ב-'ובכן היום צפיתי בקליפ לראשונה ו.... '
ובכן היום צפיתי בקליפ לראשונה ו....
30/01/2013 | 00:32
2
57
אני חייבת להגיד כמה דברים .
קודם כל הוא מהמם !
ובנוסף, הלוקיישן יפיפה וכל הקליפ מתאר את מה שהרגשתי ותיארתי לעצמי ששמעתי את השיר פרט לדבר אחד וזה אסתר. מצטערת אבל היא רזה לי מידי , אסתר שהייתה בדמיוני הייתה שמנה שאוכלת פחמימה ושדחיה זה לא נעים לה אבל מובן. מצטערת שזה לקח אותי למקום שמוכר לי ובו שמנות הן אלה שדחויות, יובל שרף מהממת אבל לא מצטייר לי כאחת שדחויה והבן זונה לא בא...
אבל בשורה התחתונה הקליפ פשוט נפלא!
לצפיה ב-'כן, במחשבה ראשונה היא לא'
כן, במחשבה ראשונה היא לא
30/01/2013 | 10:19
1
51
בדיוק הליהוק המתאים, אבל מאוד ברור בתחילת הקליפ שעבר עליה משהו.

זה לא חייב להיות בהכרח דחייה. אולי סתם עוד דייט כושל וחסר כימיה שהביא אותה למחשבות והרהורים.
לצפיה ב-'מסכימה ממש, כששומעים את השיר'
מסכימה ממש, כששומעים את השיר
30/01/2013 | 12:40
41
אסתר היא לגמרי מלאה יותר.. ככה גם אני דמיינתי.
היה נראלי מוזר הליהוק, אבל בסופו של דבר היא עשתה אחלה עבודה ויש בימוי מעולה. ואז דווקא זה הופך את הסיפור שלה איכשהו לעמוק יותר..
תכלס היה קצת יותר שטוח אם אסתר היתה שמנה שמקצצת סוכרים..
לצפיה ב-'עברי בפורום הפרויקט של עידן רייכל '
עברי בפורום הפרויקט של עידן רייכל
24/01/2013 | 12:28
93
שלום לכולם
רוצים להיזכר בעברי לידר מהתקופה בה עידן רייכל, גלעד שמואלי ועילי בוטנר ניגנו איתו?
מוזמנים לצפות בהופעה המלאה ובתור המומחים הגדולים של המוזיקה של עברי, לספר לנו האם יש שינוי בין ההופעות שהיו בעבר לבין ההופעות כיום?

ובכלל- מוזמנים תמיד לבקר בפורום שלנו!!

ניפגש...
לצפיה ב-'רוצים לזכות בזוג כרטיסים להופעה בירושלים'
רוצים לזכות בזוג כרטיסים להופעה בירושלים
23/01/2013 | 18:29
73
כנסו לעמוד של "כספית אומנים" בפייסבוק - ובלשונית "אמן השבוע" ספרו להם איזה מתוך שלושת השירים המופיעים שם אתם הכי אוהבים ולמה.
בין הכותבים שהפוסט שלהם יהיה כתוב בצורה מעניינת יוגרלו הכרטיסים.

בהצלחה!

לפרטים על הופעות נוספות: http://www.facebook.com/events/412209962160997/
לצפיה ב-'עכשיו חזרתי'
עכשיו חזרתי
19/01/2013 | 23:39
4
124
מההופעה המעולה במשכן לאמנויות באשדוד.
הוא שר הרבה שירים בעיקר ישנים,אולי בודדים מהאלבום החדש אבל בעיקר להיטים אולי לטובת אלו שלא מכירים עדיין את השירים החדשים.
הוא סיפר שהוא עובד בימים האלה עם נתן גושן והוא גם אירח אותו על הבמה בשיר משותף "יותר טוב כלום".
סה"כ היתה הופעה מעולה עם אנרגיות אדירות של עברי.
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
19/01/2013 | 23:42
3
75
עברי כבר הופיע מספר פעמים בעבר באשדוד אבל בעיקר בהופעות פתוחות,שהיו טובות כשלעצמן אבל היום תכלס מכל ההופעות שראיתי של עברי וראיתי כמה הופעות שלו-היום הכי נהניתי
לצפיה ב-' כיף לשמוע שנהנית'
כיף לשמוע שנהנית
20/01/2013 | 21:18
2
59
זה בהחלט סיבוב הופעות מאוד מוצלח ומושקע

גם השידור בוואינט היה באיכות טובה רוב הזמן, ובהחלט היה מהנה לראות את זה מהבית. זה אמנם לא משתווה ללהיות באולם בזמן ההופעה, האנרגיות הן אחרות, אבל בהחלט מהנה
לצפיה ב-'גם מה שאהבתי'
גם מה שאהבתי
20/01/2013 | 22:31
50
זה שבהופעות האלו באולמות הוא מתחיל שקט וכמו שהוא אמר בראיון ב YNET לפני ההופעה נותן אפשרות לקהל להתרכז יותר בטקסט ואח"כ בהדרגה הוא מתחיל יותר עם ה"מסיבה" לעומת ההופעות הפתוחות שזה ישר על ההתחלה להפגיז עם כל הקצביים וכמעט בלי שירים שקטים וגם הסאונד היה מושלם,ישבתי שורה שניה ממש מול הרמקולים וחשבתי שזה יהיה חזק מדי אבל היה מצוין
לצפיה ב-'אני נהנתי מהבית כאילו הייתי בהופעה עצמה .. חח'
אני נהנתי מהבית כאילו הייתי בהופעה עצמה .. חח
21/01/2013 | 20:27
42
רקדתי ושרתי ... חחח
לצפיה ב-'ראיון עם עברי לקראת ההופעה בשבת'
ראיון עם עברי לקראת ההופעה בשבת
16/01/2013 | 22:31
1
74
בשבת הקרובה ההופעה של עברי באשדוד תועבר לייב בוואינט. לקראת ההופעה עברי מתראיין ומספר על ההופעה ועל התחושות שלו לפני שהוא עולה להופיע בפני כ"כ הרבה אנשים.

אם אתם רוצים לזכות בכרטיס זוגי לאחת מהופעות הסיבוב ובפגישה עם עברי אחרי ההופעה אתם מוזמנים לספר למיוזיקס למה דווקא לכם מגיע לזכות ואולי יתמזל מזלכם
בהצלחה!
לצפיה ב-'לא לשכוח-היום ב21:00! '
לא לשכוח-היום ב21:00!
19/01/2013 | 13:35
21
לצפיה ב-' עדכון '
עדכון
13/01/2013 | 18:12
2
104
המופע החדש של עברי בשידור חי באינטרנט
בשבת הקרובה יגיע המופע החדש של עברי "מישהו פעם" לאשדוד. המופע יועבר במלואו ובשידור חי בYNET. מוזמנים להצטרף!

אם אתם רוצים לראות את המופע החדש בלייב, ואתם מנויים בשירות musix אתם יכולים לקנות כרטיס במחיר מיוחד. כל הפרטים בקליק
לרשימת ההופעות המלאה הכנסו ללינק: http://www.facebook.com/events/412209962160997/

עוד מופע עם "נגיעות" עברי
עברי מפיק את המופע החדש של נתן גושן, מוזמנים לעקוב אחרי הפרסומים באתר ובעמוד הפייסבוק של נתן לפרטים על ההופעות.

שבוע טוב!
לצפיה ב-'יהיה אפשר'
יהיה אפשר
13/01/2013 | 23:54
1
43
לצפות בהופעה גם אחרי השידור החי?
לצפיה ב-'עקרונית זה לייב'
עקרונית זה לייב
14/01/2013 | 20:49
43
אני חושבת שבמקרים קודמים הם נתנו אופציה לראות גם כמה ימים אחרי אבל אני לא בטוחה שגם הפעם זה ככה

צריך לעקוב אחרי הפרסומים באתר וכמובן שאם יהיה אפשר לראות אז נפרסם גם פה.
לצפיה ב-'עברי עושה חיים בניו יורק '
עברי עושה חיים בניו יורק
09/01/2013 | 22:34
83
וכן, הייתה שם גם קצת שמש

הסרטון אמנם צולם די מזמן אבל עלה רק לאחרונה.
קליל, חמוד ומחמם את הלב

סופ"ש יבש וחמים לכולם!
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
09/01/2013 | 17:53
6
|קלפי|מערכת הבחירות נכנסת לישורת האחרונה שלה, ובין אם החלטתם כבר במי אתם בוחרים או שאתם עדיין מתלבטים, אתם מוזמנים לפורום החדש של מפלגת "ארץ חדשה"
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|סיוע| חליתם? נפצעתם? חושבים שלא קיבלתם את טיפול כהלכה? פורום רשלנות רפואית נפתח מחדש ואתם מוזמנים לבוא ולהתייעץ.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'ביקורות על הסיבוב "מישהו פעם" וסרטונים מהמופע'
ביקורות על הסיבוב "מישהו פעם" וסרטונים מהמופע
07/01/2013 | 18:43
61
אלה רק חלק מהציטוטים שמהללים את הסיבוב החדש של עברי "מישהו פעם"!
מוזמנים לקרוא ולצפות בשלושה סרטונים שצולמו במהלך ההופעות קליק

להופעות נוספות, פרטים והזמנת כרטיסים הכנסו לכאן

המשך שבוע טוב, חמים ונעים (בין הסופות)

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ