לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
89258,925 עוקבים אודות עסקים

פורום רדיוהד

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום רדיוהד - להקה אוקספורדית מצליחה ופופולארית המורכבת מחבורת אינדיוידואליסטים מבריקים וחסרי פשרות אשר חברו יחדיו בסוף שנות השמונים למטרה הנעלה והיא יצירת מוסיקה.נשמח לעזור במתן תשובות ומידע על הלהקה,בחיפוש אחר פריטים נדירים, שאלות ופולמוסים הסטוריים וכל אשר יבקש הצורך. בפורום זה יתנהלו שיחות מעניינות ומרתקות, ניתוחיים פדנטיים על הלהקה ושאר דקויות וכמו כן, על כל נושא אשר האנושות ידעה להעלות. נלמד להכיר, ואז נלך לדרכנו.** נכתב ונחתם על ידי her circulation **

אודות הפורום רדיוהד

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום רדיוהד - להקה אוקספורדית מצליחה ופופולארית המורכבת מחבורת אינדיוידואליסטים מבריקים וחסרי פשרות אשר חברו יחדיו בסוף שנות השמונים למטרה הנעלה והיא יצירת מוסיקה.נשמח לעזור במתן תשובות ומידע על הלהקה,בחיפוש אחר פריטים נדירים, שאלות ופולמוסים הסטוריים וכל אשר יבקש הצורך. בפורום זה יתנהלו שיחות מעניינות ומרתקות, ניתוחיים פדנטיים על הלהקה ושאר דקויות וכמו כן, על כל נושא אשר האנושות ידעה להעלות. נלמד להכיר, ואז נלך לדרכנו.** נכתב ונחתם על ידי her circulation **
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
15/11/2010 | 20:09
200
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'טיפה של Paranoid Android בפסנתר'
טיפה של Paranoid Android בפסנתר
15/11/2010 | 08:36
115
היי לחברים בפורום,

רק רציתי לשתף סרטון של הופעה שעשיתי - הדקות הראשונות הן Paranoid Android של "להקת הפורום". :)

http://www.youtube.com/watch?v=aeigSZANvkU
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
14/11/2010 | 16:50
30

הם שווים, מבריקים ובעיקר - יודעים לשים לב לפרטים הקטנים. המנטליסט ובניחוש חוקר, שתי הסדרות המצליחות מתאגדות לפורום אחד מאתגר במיוחד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

מתעניינים במכשירי GPS - תוכנת הניווט ששדרגה את חיינו? פורום ניווט ו-GPS הוא המקום לשאול, לענות ולשתף את הידע שלכם בנושא
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

פנסיה, ביטוח לאומי, רווחה, זכויות וחובות - נושאים עליהם כל גימלאי צריך לדעת. לצורך כך הוקם פורום זכויות גמלאים וכולם מוזמנים

11 חנונים ו-11 יפהפיות הוצמדו בזוגות לגור יחד. מי ילמד את מי ואיך זה יגמר? גלו כל זאת ועוד בפורום העונה השנייה של היפה והחנון
רוצים לנהל את הפורום? הקליקו כאן, מלאו את הטופס ונחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
לצפיה ב-'מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?'
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?
11/11/2010 | 17:43
22
אם אתם מתאפיינים באכפתיות, באהבת אדם, ברצון לעזור לזולת, ברגישות, ובסבלנות, ובנוסף אתם  חיית אינטרנט-

אם אתם רוצים להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת , להנות מליווי של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ולהשתייך לנבחרת מגובשת של מתנדבים –

אנו מציעים לך מקום התנדבות לא שיגרתי, מאתגר ומציל חיים.

סהר – סיוע והקשבה ברשת היא עמותה המעניקה תמיכה נפשית ראשונית לאנשים במצוקה, הפונים דרך רשת האינטרנט.
ההכשרה להתנדבות כוללת קורס מעשיר עם נגיעות בנושאים הנוגעים לבריאות הנפש, גיל ההתבגרות ומצוקותיו, אובדנות, אמפתיה ותקשורת בין אישית ברשת.
ההתנדבות עצמה נעשית בשעות הערב מהבית.

פרטים ומילוי טופס התנדבות באתר סהר
לצפיה ב-'בן ג'ובי בדרך לישראל תעזרו בבקשה'
בן ג'ובי בדרך לישראל תעזרו בבקשה
10/11/2010 | 21:07
39
היום פורסם בידיעות אחרונות
שהלהקה בון ג'ובי אמורה להופיע אצלינו ב27.04.2011
אני מבקשת את תמיכתכם בהופעה

אנא תגיבו לכתבה הבאה

http://www.mako.co.il/music-news/local/Article-5c6...
לצפיה ב-'אוי זה טוב.....'
אוי זה טוב.....
10/11/2010 | 19:44
63
לצפיה ב-'אלישע בנאי וארבעים השודדים'
אלישע בנאי וארבעים השודדים
10/11/2010 | 14:26
49
אחרי 4 חודשים של סיבוב הופעות בלתי פוסק
מסכמים השודדים בהופעה מרשימה ומכובדת בבארבי
פירוטכניקה, יריית ברקים, מגברי ענק ואורח מדהים שאי אפשר לתאר אפילו כמה הוא מדהים סנטימנטלית בשביל השודדים-יהלי סובול!!!וחיות אחרות.
פלוס חגיגת יום ההולדת של אלישע,ככה ששמח בטוח יהיה.
במיוחד בשביל ההופעה-עלה שיר חדש לאינטרנט פרה מאסטרד-"הכלב השחור"
שאותו ניתן לשמוע בעמוד המייפיס ועמוד הפייסבוק של השודדים.

ההופעה תתקיים במועדון הבארבי קיבוץ גלויות 52 תל אביב.
ה17.11 שעה 22:00

טלפון להזמנת כרטיסים:
03-5188123

אתר המייספייס של השודדים:
http://www.myspace.com/elishafortythieves

קליפים ויוטיובים:
http://www.youtube.com/watch?v=eQ47vFs-ICc

:עמוד הרשמי של הפייסבוק החדיש של השודדיםhttp://www.facebook.com/pages/Elisha-banaithe-fort...

לעוד פרטים-המון ווליום
http://www.hamonvolume.com/he/

מופע פותח קצר של חבירנו הטובים שחזרו אחרי הקלטות באנגליה
TRADEMARK:
http://www.facebook.com/pages/Trademark/8270027774...
לצפיה ב-'הקשיבו לשיר!'
הקשיבו לשיר!
10/11/2010 | 00:45
70
http://www.youtube.com/watch?v=phw8jp0g_2U

עזרתכם בהפצתו שידעו כולם מה איבדתי...
לצפיה ב-'סיכום פרויקט המיקסטייפ'
סיכום פרויקט המיקסטייפ
08/11/2010 | 18:20
3
68
סיכומים, מחשבות ותגובות על המיקסים שקיבלתם יועלו לכאן
לצפיה ב-'אז ככה,'
אז ככה,
13/11/2010 | 18:48
2
31
לצפיה ב-'אופס -'
אופס -
13/11/2010 | 21:13
1
41
Múm: Marnalade Fires
לשמחתי/לצערי (ועל כך בהמשך), המיקסטייפ שקיבלתי נפתח בשיר שאני מכירה ואוהבת. מוּם (או כמו שאני מתעקשת לקרוא להם - מאם, כי מום נשמע טיפסי. גם מאם, בעצם) היא אחת הלהקות האהובות עליי בשנים האחרונות. אני אוהבת את השינוי שהם עברו מלהקה אלקטרונית סופר-מינימליסטית שעושה כמעט רק קטעים איסטרומנטליים ללהקה שמשלבת יפה אלקטרוניקה עם מוזיקה יותר "אורגנית" ומלא כלים שונים ומשונים שהם בטח המציאו בעצמם. הם גם איסלנדים, שזה פלוס מיידי.
אם אני זוכרת נכון הם ביצעו את השיר הזה (מתוך האלבום המועדף עליי שלהם) בהופעה בישראל לפני שנה.

Tricky: Ghetto Stars
אין לי יותר מדי להגיד על השיר הזה; לא הכרתי אותו קודם אבל אני חושבת שאני מחבבת אותו. אהבתי את המיתרים ברקע. רפטטיבי משהו אבל מוסיף המון.

The Avalanches: Since I Left You
זה שיר ששמעתי פעמיים-שלוש, אולי יותר לפני כן (אני זוכרת במעומעם שיש לו גם קליפ מעניין) אבל אף פעם לא יצא לי להתעמק או להתעניין בו במיוחד - משהו שכם הזדמן לי לעשות בזכות המיקסטייפ. לראשונה הקשבתי לו באוזניות ופתאום שמעתי את כל החלקיקים הקטנים שמרכיבים אותי (הקונספט של האלבום הוא שהוא מורכב אך ורק מ-100% דגימות, בעיקר של שירים ישנים. השיר הזה למשל מתחיל במשהו שנשמע כמו שיר קאנטרי מהמאה הקודמת ולאורכו יש דיבורים בספרדית/פורטוגזית). יש מצב שיום אחד אקשיב גם לאלבום.

Kyte: The Smoke Saves Lives
טוב, לזה ממש לא התחברתי. אין לי שום ידע קודם על הלהקה אבל בהסתמך על השיר הזה בלבד הם נשמעים כמו חקייני סיגור רוס עם סולן שנשמע בדיוק כמו בן גיבארד (Death Cab for Cutie) אבל בן שבע עשרה... בנוסף, המילים נשמעות חסרות משמעות ונראה שהן חוזרות על עצמן לאורך כל השיר.

Immanu El: Agnes Day
עוד להקה שלא שמעתי עליה מעודי אבל לטעמי נשמעת כמו מיליון דברים אחרים. המוזיקה לא רעה לכשעצמה אבל הסולן פשוט שר בצורה סו-קולד מרגשת-עמוקה-בוגרת שכזו שפשוט גורמת לי לא להאמין לאף מילה שיוצאת לא מהפה. בנוסף לכל השיר נמשך כמעט שמונה דקות, ובמקרה הזה - בערך חמש דקות יותר מדי.

Sigur Rós: Untitled #6 [E-Bow]
סיגור רוס. מה עוד לא נאמר על סיגור רוס, ועל האלבום הזה בפרט? אני דווקא מאוד בעדם (למען האמת נראה לי ששמעתי כמעט כל דבר שסיגור רוס הקליטו מעולם ובאופן כללי הייתה לי תקופה לא קצרה של אובססיה קשה כלפיהם).
הבחירה בשיר הזה קצת מפוספסת בעיניי, קודם כל כי זה שיר שיחסית לסיגור רוס הוא די חסרי ייחוד ואפילו גנרי (אישית אני מעדיפה את החצי הראשון של ( ) - השירים בחצי השני נוטים להשמע דומים מדי זה לזה), ושני בגלל ש, שוב, זה אלבום שהפך למאוד מוכר [אני מניחה שלפחות בפורום הזה אין מי שלא שמע עליו בדרך כזו או אחרת] וזה הופך את הבחירה בו לקצת בנאלית.

Elsiane: Vaporous
אהבתי! אם הייתי צריכה להמר הייתי בטח אומרת שהזמרת איסלנדית, אבל מסתבר שהיא בכלל פרואנית. בנוסף, יש לי חולשה למיתרים ובשיר הזה יש מיתרים בשפע. בהחלט נוסף לספריה שלי.

Archive: Bullets
את ארכייב הכרתי בעיקר משני קטעים ארוכים-מאוד שלהם: Lights המעולה ו-Again (שניהם נושקים ל-20 דקות), ועוד כמה קטעים קצרים פה ושם, והתרשמתי שהם במיטבם ביצירות ארוכות שבהן הם נותנים מקום לקטעים אינסטרומנטליים. גם לשיר הזה לא היו מזיקות עוד שתיים-שלוש דקות, אבל אני אוהבת אותו גם ככה.

Grandaddy: So You'll Aim Toward the Sky
אח.
נתחיל בזה שזה שיר כל כך אוקיי-קומפיוטרי (The Sophtware Slump כונה איפשהו "אוקיי קומפיוטר האמריקאי", ואכן גרנדדי יצרו את הדבר הכי קרוב אליו) שאם הוא היה סוגר את אוקיי קומפיוטר עצמו אף אחד לא היה מופתע (בנוסף לכל ג'ייסון לייטל נשמע כמו התאום האובד של תום יורק). חוץ מזה זה שיר סיום מושלם - בגלל זה היה לי קצת מוזר להתקל בו כאן, ובלי השיר שלפניו - ואחד השירים שאני הכי אוהבת בעולם. תודה.

Sneaker Pimps: 6 Underground
מסתבר שזה היה שיר די מפורסם בסוף הניינטיז אז אף פעם לא יצא לי להתקל בו (טוב, אולי כי עוד לא הייתי בת 10...). לא בדיוק כוס התה שלי, אם כי אני חושבת שהייתי אוהבת אותו יותר אם הזמרת לא הייתה נשמעת כמו בריטני.

Blonde Redhead: Black Guitar
אין לי שום דבר רע להגיד על השיר הזה, להפך. התאהבתי בבלונד רדהד אחרי ששמעתי את Misery Is a Butterfly המופתי ואחרי זה התחלתי לחפור לאחור בדיסקוגרפיה שלהם. בניגוד לרבים אחרים דווקא לא התאכזבתי מ-"23". מהאלבום האחרון שלהם דווקא כן, אוני לא בטוחה למה. הוא ממשיך את הקו הרגיל שלהם אבל הם פשוט נשמעים עייפים ולא מחדשים.

PJ Harvey: Dear Darkness
עוד שיר שהכרתי ואהבתי, מהאלבום האחרון של פיג'יי הארווי (אני תמיד מתלבטת איזה מהאלבומים שלה אני הכי אוהבת - White Chalk או Is This Desire.)

Björk: It's Not Up to You
ועוד אחד...
במקרה של ביורק אני לא מתלבטת, וכבר הרבה זמן ש-Vespertine הוא בעיניי האלבום הכי טוב שלה. נראה לי שזה השיר שהכי קרוב להיות "קליט" מהאלבום הזה, אבל הוא דווקא לא יצא כסינגל. אני אוהבת במיוחד את השניות האחרונות שלו, ונראה לי שהן הסיבה שבגללה הוא מתאים לסגור את המיקסטייפ על אף שהוא דווקא אחד הראשונים באלבום.

לסיכום:
* בגדול, נהניתי. אני חושבת שהיתרון הגדול ביותר של המיקסטייפ שקיבלתי הוא גם החסרון שלו - הוא הצליח (לרוב) לקלוע לטעמי [לראיה, הכרתי ואהבתי 7 מתוך 13 השירים] שזה משמח, אבל גם מאכזב כי אחרי הכל המטרה היא להכיר דברים חדשים. אז יש כאן כמה שירים שיתווספו לספריה שלי אבל כאמור את הרוב הכרתי מראש...

* מה שבאמת אכזב אותי: מי שערך/ה את המיקסטייפ לא צרף/ה שום הסבר על השירים, על הסיבות לבחירות, קצת רקע על האמנים או זווית אישית. אישית, זה היה חסר לי מאוד, ואני בטוחה שאחרים יסכימו אתי...
לצפיה ב-'האלבום של ארכייב מצויין,'
האלבום של ארכייב מצויין,
14/11/2010 | 11:09
33
דווקא השיר הזה (Bullets) הוא שיר שדי כתוב עליו הסינגל של האלבום והוא לא אחד מהגדולים בו... הנה לדוגמה שיר הרבה יותר מוצלח לדעתי:

http://www.youtube.com/watch?v=4ERekF7RGbM
לצפיה ב-'הצבעים בvideotape'
הצבעים בvideotape
02/11/2010 | 17:49
2
90
מישהו יודע מה תום ניסה להגיד פה:
And I have it all here
In red blue green
Red blue green

מה זה הצבעים האלה?
לצפיה ב-'היישר מויקיפדיה'
היישר מויקיפדיה
02/11/2010 | 21:44
67
The RGB color model is an additive color model in which red, green, and blue light are added together in various ways to reproduce a broad array of colors. The name of the model comes from the initials of the three additive primary colors, red, green, and blue.
The main purpose of the RGB color model is for the sensing, representation, and display of images in electronic systems, such as televisions and computers, though it has also been used in conventional photography. Before the electronic age, the RGB color model already had a solid theory behind it, based in human perception of colors.

הסבר קצר שלי: שלושת צבעי היסוד במדיה הדיגיטלית - משילובם מורכבים כל הצבעים במחשב, כל תמונה, או במקרה של השיר הוידאוטייפ
לצפיה ב-'היי לכולם '
היי לכולם
05/11/2010 | 18:30
54
רציתי להציע לכם להכנס לקומונה של זמר בשם קריס אלן.
למי שלא מכיר קריס זכה בעונה ה 8 של אמריקן איידול
מאז הוא הוציא סינגל אחד שמכר למעלה ממיליון וחצי
עותקים בארה"ב ועכשיו יוצא לו סינגל חדש שכדאי
לכם לשמוע בשם Alright With Me
http://www.youtube.com/watch?v=v6D3ICLriBo
כרגע הוא נמצא בסיבוב הופעות עם להקת לייפהאוס.
קריס הוא גם בן אדם מאוד מצחיק ואם תיכנסו לקומונה תראו עד כמה

קריס עושה בהופעות שלו גרסה של פרנויד אנדרויד של רדיוהד
אם את מעוניינים לשמוע
http://www.youtube.com/watch?v=lX98b8UOKjM

מי שמעוניין להצטרף אלינו יתקבל בברכה
http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?Com...
לצפיה ב-'שלחתי לכולם את המיקסים'
שלחתי לכולם את המיקסים
01/11/2010 | 15:08
6
65
עוד כמה ימים נערוך שיחת סיכומים
תהנו
לצפיה ב-'ביאוס קל..'
ביאוס קל..
01/11/2010 | 23:33
48
מי שהכין לי לא אירגן את השירים לפי סדר, הוא פשוט זרק אותם כמו שהם..

כל הפואנטה היא להפוך את זה לדיסק, לא?
לא סתם לזרוק שירים אקראיים..
לצפיה ב-'יש מצב לפתוח שרשור היום?'
יש מצב לפתוח שרשור היום?
06/11/2010 | 18:21
4
31
מחר אני חוזר לצבא לשבועיים... הסיכום שלי פחות או יותר מוכן
לצפיה ב-'טוב, אני לא אחכה לשרשור. סיכום המיקסטייפ'
טוב, אני לא אחכה לשרשור. סיכום המיקסטייפ
06/11/2010 | 20:17
3
40
01. Neutral Milk Hotel - Oh Comely
השיר הפותח, והדי ארוך, עם האקורד הראשון מצליח להחזיר אותי מספר שנים אחורה. לתקופת התיכון.
זו הייתה התקופה הכי שגרתית בחיים שלי, כל יום אותו דבר, הייתי קם ב-7 בבוקר, מתקלח כדי להתרענן, ארוחת בוקר, תה, ויאללה ללימודים. למרות שהמשפחה תמיד הציעה לי טרמפ, תמיד העדפתי ללכת את ה-10 דקות האלה,
עם האלבום In the Aeroplane Over the Sea של ניוטרל מילק הוטל באוזניות. ככה פתחתי את רוב הבקרים שלי בתיכון. בדרך כלל העברתי ישר לשיר הנושא. וכמעט אף פעם לא הגעתי לסוף. ככה שאני פחות או יותר
זוכר בעל פה כל תו מהשירים הראשונים בו, ויותר במעורפל את המאוחרים יותר, שעד היום כבר הבנתי מה אני מפסיד. אלבום שהיה די אישי בשבילי, בחיים לא אמרתי לחבר "שמע את האלבום הזה, נראה לי שתאהב", אבל בקהילת רדיוהד,
אני חושב שזה יהיה בסדר להגיד לכם, שמעו את האלבום הזה, בהנחה שאין לכם אותו, ותודה למכינ/ת המיקסטייפ שהעלה בי זיכרונות

02. Midlake - Young Bride
התגלית האהובה עליי במיקסטייפ.
לא שמעתי על הלהקה הזאת מעולם אבל היא בהחלט שווה בדיקה. מהרגע הראשון עם הכינורות, ועד הפייד אווט שבסוף, קשה לי להסביר מה תפס אותי בו, הוא לא עשוי בצורה מיוחדת, אוונגרדית או יוצאת דופן, אבל הוא פשוט מצויין מכל הבחינות.

03. Regina Spektor - On the Radio
הפעם הראשונה ששמעתי את רג'ינה הייתה גם דרך פרוייקט מיקסטייפ. גם את השיר ההוא, צ'מו לימו, אהבתי, אבל עדיין לא הורדתי אלבום שלם שלה. טעות. מקווה לשנות את זה עד הפרוייקט הבא.
שיר מאוד מהנה, קליל וכיף לאוזן. פזמון משעשע ולא שגרתי:
"and on the radio, we heard november rain, that solo's really long, but it's a pretty song"  

04. Blonde Redhead - Ego Maniac Kid
אני חושב שכבר שמעתי את השיר הזה איפשהו. אולי במיקסטייפ קודם שקיבלתי. יש לו סאונד מאוד אפל. אם הייתי מנסה לצייר אותו אז הייתי מצייר כנסייה גותית חשוכה בלי אף אדם שנמצא בה.
בכללי, בלונד רדהד היא להקה ששללתי מאוד מהר, אבל בכל זאת החלטתי להשאיר בספרייה של האייטיונס. שיהיה. פעם בשבוע היה יוצא בשאפל שיר שלהם, מהאלבום היחיד שיש לי שלהם, 23, ולאט לאט הם חלחלו לי לאוזן, להקה מאוד מוצלחת, אבל אני לא מצליח לשמוע אלבום שלם.
במיקסטייפ דווקא כיף.

05. Eddie Vedder - Long Nights
לא מתחבר לפירל ג'אם. לכל סצינת הגראנג'. לנירוונה יש כמה שירים שקשה להתעלם מהם, סאונדגארדן די מהנים, אבל פרל ג'אם, טמפל אוף דה דוג, אליס אין צ'יינס... אף פעם לא דיברו אליי במיוחד.
השיר הזה שונה לגמרי ממה שציפיתי לשמוע, לא מתקרב לגראנג', אדי ודר מראה לי שהוא לא רק ההוא מהלהקה ששרה את ג'רמי. השיר נפתח במילים הבאות שבהחלט גורמות לי להסכים איתו:
Have no fear, for when I'm alone, I'll be better off than I was before

06. שלומי שבן - שרמוטה פוריטנית
לשלומי שבן ניסיתי להתחבר אחרי ששמעתי עליו יותר מדי דברים טובים. לא כ"כ הלך בינינו ומחקתי את האלבום האחרון שלו, חוץ מ"אינטואיציה" המשעשע.
אין ספק שהבן אדם יודע לכתוב. המוזיקה שלו בדרך כלל מפוספסת אצלי. הפעם דווקא לא.
פה הוא פותח עם הערצה לאישה שהוא רואה כאיכותית: "ואת חובבת שירה, וזה מקסים מקסים", ומשנה כיוון ב-180 מעלות: "והיא לוחשת לי אין מה לדבר, האש בה כבתה, יש לה אחר, שרמוטה פוריטנית, זה מגדיר אותך היטב"

07. Sparklehorse - Return to Me
מצחיק. אני ממש לא מתמצא בקריירה של ספרקלהורס, שמעתי רק את הסינגל please don't take my sunshine away והורדתי את האלבום ממנו הוא בא.
לא התלהבתי מהאלבום, השיר הזה הוא דווקא נקודת אור חיובית בו.

08. Hercules and Love Affair - Blind
אני חושב שהשיר הזה מסגיר לי מי הכין את המיקסטייפ
ראיתי שהלהקה קיבלה הרבה מחמאות אבל לא טרחתי לבדוק אותם, אז זה חסך לי עבודה. נשמע כמו מוריסיי שר על גבי מוזיקת דאנס מהניינטיז.

09. Castanets - Three Days Four Nights
מעניין. מה שיפה בשיר הוא שהוא נשמע ממש מאולתר, סולואים ארוכים, שמאז הסבנטיז והגלאם של האייטיז לא שומעים הרבה, והרבה דגש על האינסטרומנטליות, וחוסר עקביות.
אני לא חושב שאני אחזור אליהם אבל לפעמים טוב לשמוע גם דברים אחרים.

10. Lady & Bird - La Ballade of Lady and Bird
נפלא.
בנוי בצורה לא אופיינית בכלל - דיאלוג בין דמויות עם קול של ילדה וילד, שנקראים ליידי ובירד, שנשמעים די אבודים ולכודים איפשהו. בשלב מסויים, כנסיון נואש אחרון לצאת מהמקום בו הם כלואים הם מתחילים לצעוק לעזרה, וכשאין להם שום מענה הם מבינים שיש להם רק אחד את השני.

11. Neil Young - Borrowed Time
ניל יאנג הוא מהאמנים האהובים עליי, את השיר הזה לא הכרתי. עוד אלבום לרשימה שהמיקסטייפ הזה גורם לי לרשום, כאילו שאין מספיק

12. יהוא ירון - קיים ונעלם
אל יהוא ירון נחשפתי רק לאחרונה, כשנכנסתי לסצינת האינדי הישראלית שעד היום לא ידעתי שקיימת בכלל. נראה שהוא מהאמנים הבולטים כרגע, הוא עושה המון מאמצים שישמעו אותו, מופיע בכל מקום אפשרי ומשתף פעולה עם המון אמנים.
קריירת הסולו שלו די מבטיחה כרגע, אני מכיר את השיר הזה, קיים ונעלם, שנשמע כמו שילוב בין אריק ברמן לשלומי שבן,

13. אלג'יר - אזהרות לנפש
שיר פסנתר קצרצר, עם שורה אחרת חוזרת: "חורף, מלחמות, מבצעי הנחה". לא מתפתח לשום מקום, אבל נחמד כשיר לקראת-סיום.

14. The Walkmen - The Rat
לא שיר שהייתי מצפה או בוחר כשיר סיום, השיר המפורסם ביותר של הלהקה שמקבלת הרבה מילים טובות על האלבום האחרון שלה, Lisbon, שגרמו לי לבדוק אותה ואת האלבום.
שיר רוק בועט, לא דומה בכלל לאף שיר מליסבון, אבל הראשון שתשמעו כשתחפשו עליהם ביוטיוב. מהסוג שאין לנו מספיק מהם בעשור האחרון ויש לנו יותר מדי מהם בניינטיז, קצת כמו קינגס אוף לאון שלקחו את עצמם צעד אחד קדימה ולא נתקעו במקום.
בכל מקרה, משאיר טעם של עוד.

--------

לסיכום, אקצר במילים, אין לי באמת מילים רעות לתת.
המיקסטייפ מצוין, מוזיקה מגוונת ומעניינת, לא הצלחתי למצוא נפילות, שמח ששילבו פה גם שירים בעברית, משהו שברוב המיקסטייפים שיצא לי לקבל לא היה.
אני מנחש שהוא נעשה על ידי Knives Out?
לצפיה ב-'היי גם אני שמתי שיר של יהוא...'
היי גם אני שמתי שיר של יהוא...
07/11/2010 | 19:28
25
את "לא זמן טוב". שמח מאוד לראות שהוא מתפרסם יותר, כל כך מגיע לו, אדם מוכשר ברמות, מפיק נהדר וגם אחלה בנאדם.

השיר של ניל גם מעולה, מתוך אלבום המופת Tonight's the Night, אחד האלבומים האהובים עליי אי פעם.
לצפיה ב-'מיקסטייפ מעולה'
מיקסטייפ מעולה
07/11/2010 | 20:06
1
26
[לא שלי, למען הסר ספק]

הבחירה ב-Oh Comely מצמררת, במיוחד בתור התחלה. ואני חותמת על כל מילה: "אלבום שהיה די אישי בשבילי, בחיים לא אמרתי לחבר "שמע את האלבום הזה, נראה לי שתאהב", אבל בקהילת רדיוהד,
אני חושב שזה יהיה בסדר להגיד לכם, שמעו את האלבום הזה, בהנחה שאין לכם אותו."

מסכימה במיוחד  עם הפסקה שכתבת על Long Nights - יצא לי להתקל בשיר הזה בצורה אקראית לגמרי והוא תפס אותי כל כך שמיד הורדתי את האלבום וראיתי את הסרט בעקבותיו. אגב: מומלץ מאוד - סרט מדהים, אפילו כשיודעים את הסוף מראש.

הצלע הנשית ב-Lady & Bird היא לא אחרת מאשר קרן אן הישראלית והאלבום היחיד (טוב, למען האמת הם הוציאו עוד אלבום לייב אבל הוא מוזר) שלהם מקסים במיוחד. אלבום להירדם איתו.

אה, ו-The Rat שיר אדיר. קניתי את Bows + Arrows רק בזכות השיר הזה אבל התאכזבתי. נראה שאין אף שיר באלבום שבאמת מתעלה על האנרגיות של השיר הזה.

אני אפרסם את הסיכום שלי בסופ"ש.
לצפיה ב-'המיקסטייפ שלי'
המיקסטייפ שלי
08/11/2010 | 15:57
24
שמחה שנהנת
דווקא חשבתי שהבחירה בשיר של אדי תסגיר אותי בגלל הכינוי.
פורומים חדשים ב-
31/10/2010 | 17:07
6

תכנית הריאליטי שכבשה את העולם חוזרת אלינו מחר לעונה השישית, כאשר מבחר סלבס יפזזו על רחבת הריקודים. מי מהם ינצח? בואו לגלות בפורום רוקדים עם כוכבים
רוצים לנהל את הפורום? הקליקו כאן, מלאו את הטופס ונחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

לא יכולים לפתוח את הבוקר בלי לעבור על עיתוני היום? אוהבים לדבר על מה שקורה בתקשורת?
פורום תקשורת ועיתונות פותח את שעריו ואתם מוזמנים:
לצפיה ב-'פרוייקט באנגלית'
פרוייקט באנגלית
29/10/2010 | 15:06
2
185
היי, יש לי פרוייקט באנגלית 5 יח"ל לעשות, ולא היה לי נושא (עשיתי שני פרוייקטים על נושאים שונים, ואני לא אוהב אף אחד מהם).
אז החלטתי לבסוף לעשות על רדיוהד.
עכשיו יש שאלת חקר שעליה מבוססת העבודה.
והיא הולכת ככה
What is the connection between X and Y?
כשאני צריך להשלים את הX וY לפי הנושא שלי.

באלכם לעזור לי למצוא שאלת חקר?
לצפיה ב-'What is the connection between'
What is the connection between
29/10/2010 | 21:00
54
Radiohead's lyrics and the music itself.

אפשר לחפור קצת על כמה שני הדברים מתקשרים (כשהמילים יותר עצובות המנגינה יותר רכה וכ'ו) ולתת דוגמאות ממספר שירים (פראנויד אנדרויד למשל שזה משתנה מספר פעמים באותו השיר).
זה הדבר היחיד שעלה לי בראש בינתיים, אם אחשוב על עוד משהו אני אכתוב.
לצפיה ב-'אתה יכול לנסות לחקור'
אתה יכול לנסות לחקור
29/10/2010 | 22:22
49
את ההשפעה של In Rainbows על תעשיית המוזיקה (עלייה בשימוש של אומנים במודל של It's-up-to-you, המשמעות של תשלום עבור מוזיקה, הקשר בין אמנים לקהל שלהם בעידן האינטרנט... אפשר לפתח את זה לכל מיני מקומות).

אתה יכול להיעזר בכתבות מהתקופה:
http://www.citizeninsane.eu/inrainbowsmediainprint...
http://www.citizeninsane.eu/inrainbowsmediatranscr...
לצפיה ב-'בקשר למיקסטייפ'
בקשר למיקסטייפ
28/10/2010 | 00:54
2
49
הכנתי מיקסטייפ, איגדתי אותו לקובץ RAR, ניסיתי להעלות ל-Megaupload (שלוש פעמים!!!!) וכל פעם זה לא הצליח.
לצערי אני מוותר על ההשתתפות במיקסטייפ.... :(

למישהו יש אולי איזה רעיון אחר?
לצפיה ב-'תעלה אותו לmediafire'
תעלה אותו לmediafire
28/10/2010 | 02:00
1
22
לצפיה ב-'תודה אחי, הצלת אותי :)'
תודה אחי, הצלת אותי :)
28/10/2010 | 15:39
17
לצפיה ב-'סרטונים מהמחווה האחרונה!'
סרטונים מהמחווה האחרונה!
26/10/2010 | 21:57
4
76
http://www.youtube.com/watch?v=sMl60bJ2iMg
http://www.youtube.com/watch?v=_8Uc89J5Ehw
http://www.youtube.com/watch?v=SXIAdqn1kCc
http://www.youtube.com/watch?v=QCN4hULVKBQ

תודה לכל ה-220 איש שהגיעו שחלק מהם בטח מפה, פעם הבאה לבוא להגיד שלום!
לצפיה ב-'מגניב.. אבל יש לכם סולן מעצבן '
מגניב.. אבל יש לכם סולן מעצבן
27/10/2010 | 20:15
18
לצפיה ב-'אהבתי את 15 step'
אהבתי את 15 step
27/10/2010 | 23:37
39
אדיר אוחיון ממש טוב.
ד"א, אם אתם צריכים גיטריסט/בסיסט מחליף מתישהו, שלח מסר.
לצפיה ב-'יש מצב לסטליסט?'
יש מצב לסטליסט?
28/10/2010 | 02:01
1
24
לצפיה ב-'האמת שאני כבר לא זוכר.'
האמת שאני כבר לא זוכר.
28/10/2010 | 15:11
16
לצפיה ב-'מישהו שמע על זה? '
מישהו שמע על זה?
25/10/2010 | 15:24
5
72
http://www.youtube.com/watch?v=H-b9hgd-3Tc

מעולם לא שמעתי על זה - ממש ממש ממש אהבתי!!!!
לצפיה ב-'ת'ום יורק השתתף במגוון לא קטן של שירים'
ת'ום יורק השתתף במגוון לא קטן של שירים
25/10/2010 | 16:40
4
52
לדוגמה בand the world laughs witho you של פליינג לוטוס, בthe mess we're in של פיג'יי הארווי, יש לו גם שיר עם ביורק, וכו'. זה מסוג הדברים שהוא אוהב לעשות. את השיר הזה ספציפית לא יצא לי לשמוע עדיין...
לצפיה ב-'השירים עם PJ וביורק '
השירים עם PJ וביורק
25/10/2010 | 20:34
21
לצפיה ב-'וכמובן unkle - rabbit in your headlights'
וכמובן unkle - rabbit in your headlights
25/10/2010 | 22:09
2
16
לצפיה ב-'סעממממק'
סעממממק
26/10/2010 | 20:21
1
29
איך אני לא מכיר את השת"פ הזה?
ואני עוד חשבתי שאני מכיר כל שטות שיוצאת לט'ום מהפה.
לצפיה ב-'עוד שטויות שיצאו לתום מהפה'
עוד שטויות שיצאו לתום מהפה
27/10/2010 | 19:33
38
פורומים חדשים ב-
24/10/2010 | 17:16
3

עם פתיחת העונה החדשה, הכירו את המתמודדים שהולכים לשנות את חייהם ולתת הכל למען המטרה שלהם בפורום לרדת בגדול - עונת הזוגות

האלוהים של העולם התחתון חוזר בעונה שלישית! בואו לדבר על כל התככים ומאבקי הכוח בדרמת הפשע הישראלית הגדולה מכולן - הבורר
לצפיה ב-'טועמים מתכון מנצח ב-'
טועמים מתכון מנצח ב-
18/10/2010 | 12:34
3

איזו מנה עשתה לכם את החגים?
החגים אמנם הרחק מאחורינו, אבל יש טעמים שעוד נשארו על הלשון...
שתפו את פורום אוכל כשר במתכון ששדרג לכם את תקופת החגים ואולי תזכו בספר "פיאסטה – חגיגה לטינית" מאת ניר דגן ונירה רוסו ובהוצאת זמורה ביתן ו/או "עוגות בחושות" מאת בני סיידא, בהוצאת מודן:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

לאיזה קעקוע הכי מגיע להתממש?
שלב ההצבעות בפורום פירסינג וקעקועים יוצא לדרך!
עכשיו תורכם לבחור את רעיון הקעקוע שהכי אהבתם ולעזור להחליט מי מהגולשים המשתתפים יזכה בשובר על סך 100 שקלים, מתנת פנטגרם-טאטו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
פורומים חדשים ב-
17/10/2010 | 16:32
5

המשפחה המצויירת הכי מופרעת על מסך הטלוויזיה שלכם מקבלת בית חם. בואו לדבר על פיטר, לויס, כריס, מג, סטואי ושאר הדמויות בפורום איש משפחה

תכנית הסאטירה מבית רשת  בהשתתפות ליאור שליין, אורנה בנאי וגורי אלפי מגיעה לתפוז. בואו לקבל דוח שבועי קצת אחר על מצב האומה בפורום

מוכנים לשעשועון החדש של קשת, בהנחיית ארז טל? פורום אל תפילו את המיליון מזמין אתכם להכנס לאקשן הטלוויזיוני

אליל הבנות הגיע לתפוז! הכנסו לפורום ג'סטין ביבר, כוכב הנוער הכי חם, כדי להתעדכן ולעדכן

בואו לקבל תמיכה ועזרה בעברית לקהילת האמנים, המעצבים והיוצרים הישראלים בתחום של עבודות יד, חומרי גלם ליצירה ווינטאג' בפורום החדש אטסי ישראל ETSY
לצפיה ב-'פרויקט מיקסטייפ 6'
פרויקט מיקסטייפ 6
13/10/2010 | 16:08
17
29
כל מי שרוצה להשתתף שישלח לי במסר את המיקס.
הדד ליין הוא ב-23 לחודש.

הסברים למי שלא יודע מה זה, באדיבות פולי
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

לצפיה ב-'כמה שירים צריכים להיות בדיסק?'
כמה שירים צריכים להיות בדיסק?
14/10/2010 | 08:19
3
15
לצפיה ב-'כמה שאתה חושב לנכון'
כמה שאתה חושב לנכון
14/10/2010 | 10:27
2
10
לצפיה ב-'בערך?'
בערך?
14/10/2010 | 13:18
1
19
משהו כמו 14-15?
20?
1546?
לצפיה ב-'12-20'
12-20
14/10/2010 | 13:56
11
לצפיה ב-''
16/10/2010 | 14:33
7
נשלח מסר

לצפיה ב-'נייס... עכשיו מגיע החלק הקשה'
נייס... עכשיו מגיע החלק הקשה
16/10/2010 | 16:44
4
8
לצפיה ב-'אוקיי זה היה קשה,'
אוקיי זה היה קשה,
16/10/2010 | 17:35
3
10
אבל אני חושב שסיימתי עם מיקסטייפ מגניב והזוי ביותר. הכל מהביץ' בויז לLCD Soundsystem, מסאם קוק לדודו טסה. יהיה מגניב. יש רק שיר אחד שאני מאוד מאוד מתלבט אם להכניס או לא... הוא אדיר, אבל הוא לא מאוד קשור לכלום במיקסטייפ והוא 10 דקות. בעיה קצת.
לצפיה ב-'אני רק מקווה שלא בחרנו את אותו שיר של LCD'
אני רק מקווה שלא בחרנו את אותו שיר של LCD
16/10/2010 | 19:48
2
6
לצפיה ב-'מותר לחשוף פה איזה שירים בחרנו?'
מותר לחשוף פה איזה שירים בחרנו?
17/10/2010 | 01:30
1
7
אם כן איזה בחרת?
לצפיה ב-'אל תהיו כאלה...'
אל תהיו כאלה...
17/10/2010 | 21:35
8
או, אם אתם ממש לא יכולים להתאפק:
לצפיה ב-'נשמע מגניב.. בא לי גם להצטרף!'
נשמע מגניב.. בא לי גם להצטרף!
18/10/2010 | 00:12
11
לצפיה ב-'שלחתי. '
שלחתי.
21/10/2010 | 22:56
5
לצפיה ב-'אשלח מחר, מצטער על העיכוב הקצר'
אשלח מחר, מצטער על העיכוב הקצר
22/10/2010 | 21:18
7
הכל כבר די מוכן, רק נשארו לי לכתוב תיאורים לשלושת השירים האחרונים וזהו...
לצפיה ב-' שלחתי.'
שלחתי.
23/10/2010 | 10:31
8
לצפיה ב-'מתי מקבלים?'
מתי מקבלים?
26/10/2010 | 10:21
2
4
לצפיה ב-'יש מיקסטייפ אחד שעדיין לא קיבלתי'
יש מיקסטייפ אחד שעדיין לא קיבלתי
26/10/2010 | 15:40
1
4
מצטערת על העיכוב
לצפיה ב-'אני אשלח בסופ"ש אם זה בסדר'
אני אשלח בסופ"ש אם זה בסדר
27/10/2010 | 20:11
4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ