לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1779117,791 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'צרפת בוחרת שיר לאירוויזיון 2019'
צרפת בוחרת שיר לאירוויזיון 2019
26/01/2019 | 06:51
36
278
הערב נדע איך יישמע השיר השלישי שייסע לאירוויזיון 2019 (והשני שיופיע בוודאות בגמר) ויגיע כל הדרך אלינו מפריז לתל אביב: צרפת בוחרת את השיר שלה

לאחר שבועיים בהם נערכו שני חצאי גמר במסגרת תחרות הקדם המקומית, Destination Eurovision 2019, היא מגיעה לקו הסיום בו מתחרים 8 אמנים ו-8 שירים על הכרטיס הצרפתי לאירוויזיון בישראל: 

Chimène Badi – Là-haut
Silvàn Areg – Allez leur dire
Bilal Hassani – Roi
Aysat – Comme une grande
Emmanuel Moire – La promesse
The Divaz – La voix d’Aretha
Doutson – Sois un bon fils
Seemone – Tous les deux

מבין השמונה, מי שנחשב לפייבוריט לזכייה הוא Bilal Hassani ולצדו גם Seemone. ייתכן ש-Emmanuel Moire בתמונה, אך סיכוייו נראים פחותים. אלה המועמדים עם הסיכוי הגדול ביותר לזכות הערב. 

השיר הצרפתי לאירוויזיון ייבחר בשיטה של 50% קהל ו-50% שופטים - כשבצוות השיפוט יישבו כמה פרצופים מוכרים בהם רונה נישליו (אלבניה 12'), אלכס פאנאי (קפריסין 95' ו-00') ודורון מדלי, מחבר השיר הזוכה של אירוויזיון 2018, "Toy". 

איך ומתי לצפות? השידור יחל ב-22:00 שעוננו וצפוי לעבור בערוץ FRANCE 2 שזמין לצפייה בישראל ובעמוד הפייסבוק של FRANCE 2 
https://www.facebook.com/france2/

ואו-לה-לה לצרפת
לצפיה ב-'אף אחד מהם לא יביא ניצחון לצרפת השנה'
אף אחד מהם לא יביא ניצחון לצרפת השנה
26/01/2019 | 10:34
2
149
אבל אם כבר למישהו מהם הכי מגיע לזכות זאת באדי. אבל הצרפתים כמו הצרפתים יבחרו את השיר הלא נכון.
לצפיה ב-'גם אם יבחרו שיר נכון, הם יהרסו אותו עם הופעה גרועה'
גם אם יבחרו שיר נכון, הם יהרסו אותו עם הופעה גרועה
26/01/2019 | 10:36
1
70
לצפיה ב-'זה בטוח'
זה בטוח
26/01/2019 | 10:48
45
לצפיה ב-'אני בעד Aysat'
אני בעד Aysat
26/01/2019 | 11:17
112
חושב שיש לה את השיר הכי מקורי, עדכני ומוצלח מכל השמינייה! עבר לפלילייסט שלי. גם ההופעה בעיניי מגניבה ועצמתית. אמנם אפשר לחזק אותה במקומות מסוימים, גם מבחינה קולית. אבל זה הדבר שהכי נהנתי ממנו בקדם!
https://www.youtube.com/watch?v=CMumzculyWI
הסיכוי שתזכה הוא אפסי, היא עלתה לגמר הודות לג'וריז. אך עדיין אחזיק לה אצבעות!

בילאל וסימון סבירים, לא העיפו אותי באף צורה. השיר של סימון סובל מחוסר מקוריות משווע, אך לזמרת יש קול נהדר והוא מבוצע נהדר, והשיר של בילאל הוא פשוט מאוד נוסחאתי, הכל שם נכון, נקי ומדויק, אבל לא מרגש או מלהיב בשום צורה.
לצפיה ב-'רק בילאל'
רק בילאל
26/01/2019 | 13:09
140
הצרפתים ממש איכזבו השנה. החל מרמת השירים שמשתתפים, ההפקה הגרועה, הסאונד המזעזע וכו'. בייחוד לאחר הקדם הנהדר של השנה שעברה.
אין לי ספק, שרק בילאל יכול להביא אותם גבוה(אלעל בהשראת עלמה)
. כל בחירה אחרת תסתיים בכישלון ותחזיר את צרפת לאחור...
השיר של בילאל מושלם. קליט, מרגש, פזמון ממכר. הקליפ גורם לי צמרמורת, למרות כל הקלישאות. ויש המון כאלה. מצד שני מדובר באירויזיון. ולבילאל יש כמעט את כל החבילה. סיפור מרגש, אומץ ותעוזה, ומסר חשוב. למה כמעט? כי בהופעה בחצי הגמר היכולת הקולית היתה מזעזעת. זה לא מנע ממנו לזכות בקלות במקום הראשון של הסמי. אבל כדי להמשיך את המורשת של קונצ'יטה ודנה הוא יהיה חייב להיות מפוקס ומדוייק. אחרת השופטים המזעזעים(שילמדו מהספרדים ויוותרו עליהם ועל משיכת הזמן המיותרת) יבחרו בסימון הנוראית (לא מבין את ההייפ). הייתי שמח גם לאאוטפיט אחר וקצת יותר נוצץ ומבריק...
אהבתי גם את השירים של אייסט(הופעה מיושנת, שיר חביב), Chimène Badi – Là-haut(למרות שהפזמון נחמד, אין סיכוי ששיר כזה יביא את צרפת גבוה בתחרות, אבל היא הווקאלית הכי טובה בגמר) וסילבאן (מוסטש לעניים. וזה היה אחד השירים שהכ אהבתי באותה שנה).

לצפיה ב-'חבל שלא בחרו בקנדג'י שיראק...'
חבל שלא בחרו בקנדג'י שיראק...
26/01/2019 | 14:08
1
45
לצפיה ב-'ג'יראק..ולא חושבת שהוא מתאים לאירוויזיון'
ג'יראק..ולא חושבת שהוא מתאים לאירוויזיון
26/01/2019 | 18:46
98
לצפיה ב-'קדם טוב מאוד'
קדם טוב מאוד
26/01/2019 | 20:02
1
109
שלושת המקומות הראשונים שלי במידה ויבחרו יכנסו למקום הראשון שלי וישארו שם עד שרומניה תבחר את לאורה ברטאן.
מקום 4-7 שלי טובים לדעתי אבל חסר להם משהו
והמקום האחרון שלי הוא לדעתי השיר הכי חלש מכל המשתתפים בקדם.
דעתי על השירים:
דוטסון-הופעה מאוד חכמה שלהם, מרתקת כמעט כמו ההופעה של השיר השני שהם כתבו (השיר של סילבן).
השיר טוב מאוד, אני מאוד מתחבר לפזמון אבל דוטסון לא זמר מצוין ומרגישים את זה.     
הדיוות- מבחינה קולית הן טובות מאוד, אבל השיר צפוי מאוד וכבר בשמיעה הראשונה היה לי ברור לאן ואיך זה ילך וזה רע כי אני אוהב שהשירים מפתיעים אותי. זה טוב אבל לא יותר.
בילאל-לא מתחבר כל כך, זה לא רע אבל משהו מפריע לי
אולי האגלית המיותרת, אולי אני מושפע מהביצוע הקולי החלש בחצי
אבל השיר זכיר מאוד וחביב בסך הכל
יהיה זוכה מאכזב לקדם טוב אבל יש גם כאלה.
עמנואל- עמנואל מואר נמצא ברשימת הזמרים הכללית שאני אשמח שישתתפו באירוויזיון (עד כה שני זמרים מהרשימה הגיעו לתחרות), אני יודע שכל שיר שהוא חתום עליו יהיה לא פחות ממצוין והוא גם זמר מעולה כמו שימן.
אבל זו ההופעה החלשה בגמר (לא מבחינה קולית כמובן) אני פשוט מתעב את הקונספט וקשה לי לצפות בזה.
שימן-היא ועמנואל הזמרים הכי טובים בתחרות נקודה, כל ביצוע של שניהם יהיה מדויק. כאן יש לנו שיר מצוין, מעניין מאוד והכי חשוב לא גנרי כמו השיר של בילאל/הדיוות יש לנו פה גם טקסט טוב אבל זה לא מפתיע שיודעים שקורסון כתב לה את השיר (הוא כמו עמנואל נמצא ברשימת הזמרים שאני אשמח לראות משתתפים בתחרות)
זה גם השיר שהכי חרשתי עליו לפני הגמר.
אייסט-לחלוטין לא בשבילי, מאוד מזכיר את אוקי או קאו מהשנה שעברה שהיה גם המקום האחרון שלי, אני לא מתחבר לקול שלה והשיר מאוד מבולגן לדעתי.
סימון-אני פחות מתחבר לשיר מרוב החובבים, בלדה נעימה מאוד 
הפסנתר מוסיף מאוד וזהו, שיר האירוויזיון הראשון שאני חושב אליו שאני שומע את זה הוא "ציפורים שחורות" (פינלנד 2016) שכזכור החובבים מאוד אהבו אבל לא עלה לגמר ולא היה קרוב לכך.
סילבן-ההופעה מיוחדת ומצוינת, השיר הוא השיר הכי צרפתי מבין כל השמונה
הראפ מתאים מאוד לשיר הזה והביצוע מלא בחן.
שיר מצוין ומפתיע.
דירוג (שיר+הופעה):
1.שימן
2.עמנואל
3.סילבן 
4.דוטסון
5.סימון
6.הדיוות
7.בילאל
8.אייסט
השופטים הבינלאומיים יצבעו בוודאות לסימון ולבילאל וסימון לדעתי תסיים בקהל אחרי עמנואל, בילאל ושימן.
ולכן לדעתי הזוכה פה יהיה בילאל למרות שכמו שניתן לראות למעלה אני פחות מתחבר.
וזה מביא אותי לדבר על שופטים בינלאומיים, אני חושב שהרעיון גרוע כי הם ילכו בדרך כלל על פופ באנגלית ופחות על משהו בשפת מקור שיש אופציה כזו
זו גם הסיבה לדעתי ששירים בשבדית ובגרמנית לא יגיעו לאירוויזיון בקרוב.
אני גם חושב שצריך להתייחס לכמה הזמר מוכר במדינה שלו כדי להביא שמות יותר גדולים מכל מדינה, אני לא אוהב שיש מדינות כמו בריטניה שהם בגישה של אירוויזיון היא תחרות ליוצאי ריאליטי בלבד ואני סומך יותר על זמרים שמופעים כבר שני עשורים מאשר על זמרים שאין להם ניסיון.
לצפיה ב-'התוצאה צפויה כמובן'
התוצאה צפויה כמובן
27/01/2019 | 00:58
68
הדבר היחיד שהפתיע אותי מאוד היה שהצרפתים נתנו רק מקום רביעי לעמנואל, לדעתי שאננות.
לצפיה ב-'קדם חלש . אין אף שיר שצרפת יכולה לסיים איתו במחצית העליונה.'
קדם חלש . אין אף שיר שצרפת יכולה לסיים איתו במחצית העליונה.
26/01/2019 | 21:09
28
לצפיה ב-'עוד 20 דקות'
עוד 20 דקות
26/01/2019 | 21:46
1
78
לצפיה ב-'המועמדים'
המועמדים
26/01/2019 | 21:56
73
לצפיה ב-'טוב הם רצחו את הביצוע לשיר של קונצ'יטה'
טוב הם רצחו את הביצוע לשיר של קונצ'יטה
26/01/2019 | 23:25
103
מזעזעים!
היחידים שעוד שרו יחסית בסדר הם בילאל וסימון
לצפיה ב-'הזיופים של בילאל גורמים לאוזניים לדמם,לא יתכן שנחשב לפיבוריט'
הזיופים של בילאל גורמים לאוזניים לדמם,לא יתכן שנחשב לפיבוריט
26/01/2019 | 23:34
119
השיר שלו סביר פלוס אך הביצוע שלו גרוע,הוא לא היה מצליח לעבור אפילו אודישן ראשון בכוכב הבא,אם הוא נבחר צרפת תסיים באחד המקומות האחרונים בהנחה שיזייף את נשמתו גם בת`א.
לצפיה ב-'בילאל'
בילאל
26/01/2019 | 23:35
91
לצפיה ב-'הקדם הצרפתי דאשתקד היה כל כך הרבה יותר טוב'
הקדם הצרפתי דאשתקד היה כל כך הרבה יותר טוב
26/01/2019 | 23:35
1
105
מניח שבילאל ינצח, ומאחל להם כישלון עם השיר הסתמי והשבלוני הזה.
לצפיה ב-'מה שבטוח תחרות אירוויזיון 2020 לא תהיה בפריז'
מה שבטוח תחרות אירוויזיון 2020 לא תהיה בפריז
26/01/2019 | 23:47
43
לצפיה ב-'ההופעה של בילאל הייתה מרגשת '
ההופעה של בילאל הייתה מרגשת
26/01/2019 | 23:52
1
116
ההופעה עצמה הייתה נהדרת, הוא ממש התרגש ורואים שהוא ממש רוצה את זה
נראה שהוא היה טיפה לחוץ וקשה לו בגבוהים, הוא שר נהדר בנמוכים

אני חושב שהוא לוקח!
הרעיון של התמונות מאחורה נהדר, זה עשה את כל ההופעה!
לצפיה ב-'כן, מזכיר את הזמרת הבלגית משנה שעברה'
כן, מזכיר את הזמרת הבלגית משנה שעברה
27/01/2019 | 00:06
96
כנראה שיש זמרים רק לאוטו-טיון ופלייבק, כמו בן זיני וטיילור אצלנו.
לצפיה ב-'שלב ההצבעות:'
שלב ההצבעות:
26/01/2019 | 23:53
110
לצפיה ב-'אני ממש לא עפתי על השיר של סימון, ממש יום השואה!!'
אני ממש לא עפתי על השיר של סימון, ממש יום השואה!!
26/01/2019 | 23:54
90
היא שרה ומגג'דרת לי על הבמה
אין לי כוח לדיכאון הזה

ביי!

מעדיף את השיר של בילאל, השיר הכי נורמלי
לצפיה ב-'אני מת! המנחה מתחיל לשיר.. זה באמת הפינאלה!!!'
אני מת! המנחה מתחיל לשיר.. זה באמת הפינאלה!!!
26/01/2019 | 23:57
98
אני מחכה לגראנד פינאלה של הערב!!!

אין לי כוח
הם מעייפים אותי

שיכריזו כבר "בילאל" ודי כבר!
לצפיה ב-'מה קורה ? כמה מדינות מצביעות?'
מה קורה ? כמה מדינות מצביעות?
27/01/2019 | 00:37
1
88
מה זו הצבעת האירוויזיון הזאת שנמשכת ככ הרבה זמן? נראה לי הצרפתים חושבים שהארוויזון בפריס
לצפיה ב-'התוצאות בנתיים'
התוצאות בנתיים
27/01/2019 | 00:43
120
לצפיה ב-'לא יאמן בילאל ניצח למרות שהשופטים דירגו אותו מאד נמוך.'
לא יאמן בילאל ניצח למרות שהשופטים דירגו אותו מאד נמוך.
27/01/2019 | 00:54
152
הוא קיבל כמות מטורפת של נקודות מהקהל אך דירוג נמוך מהשופטים צריכה להדאיג אותו, הוא ווקליסט גרוע.
לצפיה ב-'בילאל ניצח הוא ייצג את צרפת באירווזיון'
בילאל ניצח הוא ייצג את צרפת באירווזיון
27/01/2019 | 00:55
170
לצפיה ב-'אחרי הצבעה ארוכה ומיגעת יותר מהאירוויזון'
אחרי הצבעה ארוכה ומיגעת יותר מהאירוויזון
27/01/2019 | 00:55
1
155
בילאל ייצג את צרפת בתא
לצפיה ב-'מצויין, פחות תחרות לישראל בגמר.'
מצויין, פחות תחרות לישראל בגמר.
27/01/2019 | 01:04
150
ווקאליסט גרוע וזייפן. אבל מה כבר אפשר לצפות מהצרפתים שהמאכל שנחשב אצלהם למעדן זה מרק צפרדעים. פיכסססססססס 
לצפיה ב-'שוד!'
שוד!
27/01/2019 | 01:11
150
כזה מחטף טרם ראיתי. מאיפה פתאום 150 נק לבילעל? לא ברור מתוך איזו נגזרת, 150 מכמה? אני מניח שבילאל ניצח בקהל אבל אין פרופורציות בין ניקוד השופטים 2 4 6 וכו לבין ניקוד הקהל. זה מחטף שחיתות גועל נפש. הצרפתים בחרו סיפור ולא שיר. הפסד שלהם. סימון נגעה בלבבות השופטים מכל העולם והשאירה אימפקט ריגשי וכך היה יכול להיות מול מיליונים בכל העולם. איזה פספוס יהאללה. מושחתים נמאסתם!
לצפיה ב-'בחירה נוראית לצרפת שיא הבינוניות מקום 21 ומטה '
בחירה נוראית לצרפת שיא הבינוניות מקום 21 ומטה
27/01/2019 | 01:31
212
השיר כשלעצמו חביב, אבל הביצוע מאוד בינוני וחובבני וכל הסיפור שמאחורי לא ממש מרגש. ראינו כאלה כבר באירוויזיון ובפעמים בקודמות הבסיס היה טוב הרבה יותר ולפחות גובה ביכולות ווקאליות וכריזמה - מה שאין בבילאל. 

היה לצרפתים השנה קדם חלש וחיוור מאוד והבחירה ב-"Roi" מנציחה את זה בדיוק. מהוופעות הערב הכי טוב היה דווקא סילבן שהגיע עם שיר כיפי, לא פלא שהשופטים דירגו אותו גבוה. 

שנה מבוזבזת לצרפת אחרי 3 שנים מופלאות שלה עם בחירות נהדרות
לצפיה ב-'יופי! עכשיו רק נשארו 3 דברים!!!'
יופי! עכשיו רק נשארו 3 דברים!!!
27/01/2019 | 01:52
191
שלינדה תנצח ברומניה
ושהשיר BIGGER THAN US ינצח בבריטניה (לא אכפת לי באיזה ביצוע, שניהם מעולים)
ושמטאי ינצח בפורטוגל

ואני אהיה באמת שמח!! כי אז כל הפייבוריטים שלי ישתתפו באירוויזיון
לצפיה ב-'סיכום קצר של לילה עגום'
סיכום קצר של לילה עגום
27/01/2019 | 09:14
4
184
מסקנותיי לאחר הקדם המתיש והמאכזב...
לא הצלחתי להשאר ער. הקטע עם ניקוד השופטים היה נוראי יותר מהקטע הזה באירויזיון...גם הסיכול הממוקד שעשו לבילאל ואייסט המסכנה. 
לא מבין את הקטע של השופטים הבינלאומים. סתם בזבוז זמן. הצרפתים היו צריכים ללמוד מהספרדים. גם ככה לניקוד שלהם לא היתה משמעות לאחר הצבעת הקהל. הייתי מעדיף אם כבר פאנל של שלושת השופטים הקבועים בתכנית שיתנו את הדרוג שלהם(ויש להם תובנות קצת יותר רלוונטיות לציבור הצרפתי). אבל שוב, נראה לי שהצבעת השופטים צריכה להעלם מן העולם.
*הנקודה החיובית היחידה היתה לראות את נינה מאלבניה - אולי רמז לקאמבק?!
ההפקה - זוועה. הייתי מבטל את הפורמט ומחזיר את שיטת הבחירה הישירה שדי הצליחה עם אמיר ואלמה. רק ככה שמות רציניים יוכלו להשתתף ויחסך לנו מופע האימים של ליל אמש (ולמרות הקדם המשובח של השנה שעברה).
הקאברים הלא מתבקשים לשירי אירויזיון היו מביכים. בילאל היה הכי מאכזב עם הרצח בשידור חי לפואגו.
איפה חוש האופנה והסטייל של הצרפתים? 
בילאל - שינוי מאוד חיובי של ההופעה עם הקטעי וידאו. ועדין אני לא מבין למה הוא לא השתמש בקולות רקע סטייל המלודיפסטיבלן. בקולות הנמוכים זה היה בסדר, בגבוהים הוא חייב שיעורי פיתוח קול/ ללמוד קצת מגברת ואדון איך לרגש...
ועדין זה השיר הכי טוב בקדם. סימון היתה מאוד משעממת והשיר שלה מזוויע בעיני. לא חושב שזאת היתה בחירה טובה יותר. 
השיר היחיד שיכל אולי ליצור אפקט חיובי היה השיר הכיפי של סילבן. לא מבין איך הוא התרסק בקהל.
בקיצור, אני מקווה שבילאל עוד יפתיע בתל אביב. אותי ההופעה ריגשה, המסר חשוב, ועל ההופעה יש לו עוד ארבעה חודשים לעבוד. נראה לי שהתגובות הקשות לבחירה היו קצת מוגזמות.

לצפיה ב-'בילאל ועוד איך יפתיע. הוא נער/ת השער של סנסציית רשת'
בילאל ועוד איך יפתיע. הוא נער/ת השער של סנסציית רשת
28/01/2019 | 00:03
3
130
שנכנסה למיינסטרים בזכות הקהל והמלה של הקהל יותר חשובה מכל מה ש-10 שופטים יקבעו. בילאל הוא גם אשף בשיווק ומיתוג עצמי וכמו שבצרפת הוא סחף אחריו 35% מסך כל המצביעים זה יקרה גם באירופה משום שהוא מייצג 3 מיעוטים שונים ברמה האתנית, הדתית והמגדרית ובתור שכזה הוא אוטומטית הופך למניף דגל של סובלנות, הכלה וקבלה וגם מייצר חיבורים חדשים שלא ניתן היה להעלות על הדעת עד לא מזמן.

כשהוא שר את סיפור חייו זה כבר לא כל כך משנה אם הוא זמר בינוני ששר שיר בינוני. מספיק צרפתים הבינו סוף סוף שלקלף המיני-מגדרי יש חיים עצמאיים משלו כשם שאירלנד הבינה את זה אשתקד עם ריאן או'שונסי וצמד הרקדנים-אוהבים שלו. לא יהיה רגע דל עם בילאל... עם כל האיומים על חייו, ה-BDS והניסיונות לעשות לו דה-לגיטימציה, בארבעת החודשים הבאים השיר עוד ייטען במשמעויות הרבה יותר גדולות מעל ומעבר למשקל הסגולי שלו. 

רק חשוב לציין שבחצי הגמר הוא קיבל 58 נקודות מתוך מקסימום 60 אצל השופטים, בעוד שבגמר התוצאה עמדה על 50 נק' מתוך 120 אפשריות.
סה לה קאץ'! השופטים היו חייבים לתת 2,4,6,8,10 ו-12 נק' רק ל6 מתוך 8 המשתתפים, כלומר: לכל שופט היו 42 נק' ומכיוון שיש 10 שופטים, סך כל הנקודות שהיו ברשותם עמד על 420 נק', אבל! הזוכה במקום הראשון יכל לקבל לכל היותר רק 120 נק' (10 כפול 12 נק'). בהצבעת הקהל לא קיימת מגבלה כזאת: הניקוד הוא פונקציה של אחוזי הצבעה לכל שיר שמתורגמים לנקודות. לכן, ברגע שאחוז ההצבעה לבילאל עמד על 35% בערך, הוא למעשה קיבל 35% נקודות מתוך 420 שמהווים 150 נק'. הקהל לא מדרג את השירים כמו השופטים, אלא מצביע עבור הפייבוריט שלו ומכיוון שהיה כאן ניצחון כזה סוחף אצל הקהל, הוא רוקן את המשמעות מהצבעת השופטים לסימון ולסילבן.

לא יודעת אם הצרפתים צריכים לחזור לבחירה פנימית, אבל הם כן צריכים להפנים שאין להם יכולת לייצר אירוע נוצץ בסדר גודל של המלודיפסטיבלן ושהטעות הכי גדולה אצלם היא חשיפת הניקוד הכולל בשלבי חצי הגמר במקום להסתפק בהכרזה על 4 המעפילים לגמר בלבד. חשיפת הניקוד בחצאי הגמר והפרשי הניקוד בין המתמודדים הפכו לנבואה שהגשימה את עצמה בגמר, מה שהופך את כל הליך ההצבעה המייגע והפתלתל בגמר לסוג של מצג שווא.
לצפיה ב-''
28/01/2019 | 15:46
1
59
עכשיו הבנתי את הניקוד. זה עדיין נראה לא כשר.
חייב לומר שאת צדקת. אני טעיתי. גם בקשר לסימון. אני אהבתי את הלחן והתעלמתי מהשאר..
וגם בקשר לבילעל מסכים עם כל מה שכתבת. רק שהשיר עצמו בלי שום הקשר מגדרי דתי חברתי אני לא רואה אותו בטופ 10 בגמר. איפה מלך ואיפה מתרוממת כמו עוף חול...אבל הכל יחסי וזה כמובן תלוי בשירים אחרים.
לצפיה ב-'נפל פגם מהותי במכניזם של הצבעת השופטים לעומת הצבעת הקהל'
נפל פגם מהותי במכניזם של הצבעת השופטים לעומת הצבעת הקהל
29/01/2019 | 02:43
70
צרפת היא לא המדינה היחידה שמנסה לחקות את ההצבעה הנהוגה באירוויזיון. שבדיה נוקטת בשיטה דומה וגם פורטוגל מפעילה מספר רב של שופטים שמייצגים את המחוזות השונים במדינה. אני מתפלאה שאף אחד לא שם לב כמה זה בעייתי כשלשופטים יש מאגר נקודות מקסימלי מוגבל מראש עבור הפייבוריט שלהם לעומת הצבעת הקהל שמשוחררת ממגבלה כזאת.
אני מעריכה שלשיר של בלעם יש סיכוי טוב להגיע לאמצע הטבלה כמו 'אדון גברת', מה גם שהוא בן הטיפוחים החדש שלהם כמו 'מרסי' התינוקת האלמונית (עד לאיחוד המיוחל), ומאחר והם היוצרים והמפיקים של השיר וכבר יש להם מוניטין מבוסס, הם יידעו להוציא ממנו בחודשים הבאים את המקסימום ולמקצע את ההופעה ואת רמת השירה עם מיטב אנשי מקצועות הבמה.
(ראיון מיום שני, 28.1 באולפן תחנת הרדיו FRANCE-INTER עם בילאל אונטור-אל ואושיית התקשורת לאה סלמה המצויינת)
לצפיה ב-'תודה על ההסבר והפירוט'
תודה על ההסבר והפירוט
31/01/2019 | 12:33
7
מקוה ששנה הבאה יהיו שינויים בפורמט הקלוקל. בילאל מקבל חשיפה אדירה באירופה(וכמובן גם אצלנו בשלולית). הוא לגמרי הולך להיות אחד הכוכבים השנה בתח אביב(בעיני הוא מועמד חזק מאוד לזכיה).
לצפיה ב-'צ'כיה חושפת: השיר לאירוויזיון 2019'
צ'כיה חושפת: השיר לאירוויזיון 2019
28/01/2019 | 00:31
14
334
אחרי שהשיגה את המקום הטוב ביותר בתולדותיה באירוויזיון בליסבון בשנה שעברה, צ'כיה מסמנת את המטרה הבאה: תל אביב 2019

מתוך 8 שירים שהועלו לרשת בשבועות האחרונים, שיר אחד נבחר לייצג את צ'כיה בתחרות הקרובה בישראל - והיום (ככל הנראה בשעה 15:30 שעוננו) צפויה הטלוויזיה הצ'כית להכריז על השיר הזוכה שייסע לתל אביב. STAY TUNED

על פי הצבעות 10 חברי שיפוט בינלאומיים שדירגו את השירים, השיר "Friend Of A Friend" בביצוע Lake Malawi זכה ב-5 פעמים 12 נקודות. השיר "True Colors" בביצוע Barbora Mochowa זכה ל-4 פעמים 12 נקודות והשיר "Give Me A Hint" בביצוע Andrea Holá לדוז פואה אחד. 

את 8 השירים שמהם נבחר השיר הצ'כי לאירוויזיון 2019 ניתן לשמוע בקישור המצורף + השיר שזכה עד כה לניקוד הגבוה ביותר לפי השופטים בקישור נפרד
לצפיה ב-'אם Friend Of A Friend מנצח הוא עף היישר למקום 1 בטופ שלי!'
אם Friend Of A Friend מנצח הוא עף היישר למקום 1 בטופ שלי!
28/01/2019 | 13:18
157
שיר מעולה!!

ואז הטופ שלי יהיה:

1. צ'כיה
2. צרפת
3. ספרד
4. אלבניה
לצפיה ב-'השיר הזוכה השנה לא יגיע מצ'כיה.'
השיר הזוכה השנה לא יגיע מצ'כיה.
28/01/2019 | 15:07
65
לצפיה ב-'צ'כיה 2019: Lake Malawi - Friend Of A Friend'
צ'כיה 2019: Lake Malawi - Friend Of A Friend
28/01/2019 | 16:03
8
157
לצפיה ב-'יו איזה באסה'
יו איזה באסה
28/01/2019 | 16:16
136
מה הם סתומים?! אמן ולא יעלו לגמר. איזה שיר פח לעזאזל ושוב פעם הוק פלגיאטי. זה נורא נורא נורא איך הם ויתרו על ברברה אני לא מאמין צבעים אמיתיים זה שיר כל כל יפה.
נראה לי שאני לא מאזין יותר לשירי קדמים אני לא עומד בזה
לצפיה ב-'יואווו איזה כיף!! עוד פייבוריט שלי נשלח לאירוויזיון'
יואווו איזה כיף!! עוד פייבוריט שלי נשלח לאירוויזיון
28/01/2019 | 16:49
116
טופ 4:

צ'כיה
צרפת
ספרד
אלבניה

יאאאאאאא
לצפיה ב-'חביב. לא יצליח יתר על המידה.'
חביב. לא יצליח יתר על המידה.
28/01/2019 | 17:02
35
לצפיה ב-'איזה שיר מעצבן, יגרד את תחתית הסמי שאליו הם יוגרלו הערב'
איזה שיר מעצבן, יגרד את תחתית הסמי שאליו הם יוגרלו הערב
28/01/2019 | 17:42
2
31
לצפיה ב-'אני בפזמון לא יכול שלא להזיז את הראש מצד לצד'
אני בפזמון לא יכול שלא להזיז את הראש מצד לצד
28/01/2019 | 17:58
1
97
זה שיר כיפי על מה אתה מדבר?? גם שמעתי אותו מבצע את השיר הזה בלייב והוא נשמע בדיוק כמו גרסת הסטודיו זה אדיר!!!! רק עם יותר נשימות
לצפיה ב-'ג'מירוקוואי 2019. אינדי-פאנק-פופ לא מזיק, אבל גם לא מסעיר.'
ג'מירוקוואי 2019. אינדי-פאנק-פופ לא מזיק, אבל גם לא מסעיר.
28/01/2019 | 20:43
65
לסולן יש חן/אפיל/ז'ה נה סה קואה וביחד עם האנרגיות החיוביות והמקצב הגרובי יכול להיות שזה יספיק כדי להתרסק אחר כך בגמר.
לצפיה ב-'עם הופעה נכונה, זה עשוי להפתיע'
עם הופעה נכונה, זה עשוי להפתיע
28/01/2019 | 23:59
1
45
אמנם זה מרגיש שהשיר לא מתפתח מספיק, אך עם זאת ייתכן שעל הבמה זה עשוי להיתפס כמאוד חינני, מודרני ומרענן.
לצפיה ב-'בדיוק. זה שיר שנשען על הופעה באופן מובהק'
בדיוק. זה שיר שנשען על הופעה באופן מובהק
29/01/2019 | 00:33
19
לצפיה ב-'שיר חמוד וקליט מאוד'
שיר חמוד וקליט מאוד
28/01/2019 | 20:51
90
הקטע של הI'M ONLY A FRIEND שלה (הסטוץ הדמיוני שלו?) מינורי, אך חמוד ומוסיף (בטח ישנאו אותו). אבל אין פה איזה ערך מוסף. נראה לי שאשתעמם ממנו כבר בפעם השנייה שאשמע אותו.
לצפיה ב-'EuroMix - היכנסו לאתר לקבלת פרטים נוספים'
EuroMix - היכנסו לאתר לקבלת פרטים נוספים
28/01/2019 | 21:07
67
היכנסו לאתר לקבל פרטים נוספים על נציגי צ'כיה לאירוויזיון - Lake Malawi.

לצפיה ב-'שיר חמוד'
שיר חמוד
28/01/2019 | 23:16
41
לא עף לי המוח אבל זה אינטליגנטי, שובבי, חביב וקליט. אני בעדם. לא מקום מובטח בגמר אבל זה אפשרי. הם צריכים לתפור הופעה שתלך טוב עם הסאונד הסינתפופי, הניאונים בתקרה יוכלו לעזור בזה.
לצפיה ב-'איסלנד חושפת: שירי Söngvakeppnin 2019 '
איסלנד חושפת: שירי Söngvakeppnin 2019
26/01/2019 | 06:54
11
199
אחרי נורווגיה אתמול, היום מגיע תורה של איסלנד לחשוף את השירים שיתמודדו בתחרות הקדם שלה, Söngvakeppnin 2019

השירים צפויים להיחשף במהלך היום באתר רשות השידור האיסלנדית
http://www.ruv.is/songvakeppnin
לצפיה ב-'החשיפה בתכנית מיוחדת הערב ב-21:45 (השירים יועלו אחריה לרשת)'
החשיפה בתכנית מיוחדת הערב ב-21:45 (השירים יועלו אחריה לרשת)
26/01/2019 | 11:59
1
48
לצפיה ב-'תוכנית החשיפה תהיה באתר של RUV, אתר רשות השידור של....'
תוכנית החשיפה תהיה באתר של RUV, אתר רשות השידור של....
26/01/2019 | 15:46
73
איסלנד בשעה שאתה ציינת.
חפשו ברשת STREEM LIVE של RUV וכך תוכלו לצפות בתכנית הזאת.
במסגרת התוכנית הזאת יחשפו הזמרים עם שמות השירים והיוצרים + ראיון קצר עם כל אחד וטעימה קטנה מהשיר שלהם לקדם.

כאמור ,כמו שציינת עם סיום התכנית יועלו לאתר RUV הגרסאות המלאות של השירים המתמודדים, ואם ישמרו על אותו ריטואל קבוע מהשנתיים האחרונות ,אז הגרסאות המלאות של השירים יכללו גרסה איסלנדית וגרסה אנגלית.
לצפיה ב-'איזה סופ"ש מפתיע ומרגש'
איזה סופ"ש מפתיע ומרגש
26/01/2019 | 13:17
145
לא הייתי מוכן נפשית לכל הטוב הזה. 
עוד לא הספקתי לשמוע את כל השירים מנורבגיה(ופורטוגל) ועכשיו האי הקטן חושף את השירים. ממש בא לי להפתעה מצידם. תיקון לזוועות של השנה שעברה. 
יש באיסלנד כל כך הרבה זמרים/הרכבים נהדרים(ושפה מכשפת). ממש בא לי שיהיו אמיצים וישלחו משהוא ייחודי ולא סתם בלדה גנרית משומשת לעייפה...
מצרף לינק לשיר והרכב שממש הייתי רוצה לראות מייצג אותם ומשתתף בקדם(ושום מילה על ביורק שיכולה לחרפן את אירופה, אבל זאת פנטזיה באמת לא ריאלית...).
*השיר השתתף במהדורה האחרונה והנהדרת של המלפפוניאדה. תודה לjosst שבזכותו גיליתי את היצירה הנפלאה הזאת!

לצפיה ב-'האם השירים של איסלנד דלפו לרשת ויש את הרה ביורק שחוזרת?'
האם השירים של איסלנד דלפו לרשת ויש את הרה ביורק שחוזרת?
26/01/2019 | 17:01
2
142
האם האלבום של הקדם האיסלנדי דלף לרשת לפני התכנית הערב ב-RUV?
תחליטו אתם. הנה, כנסו ללינק:

לפי הלינק הנ"ל רק ל-6 שירים מתוך 12 המתמודדים יש גם גרסה אנגלית.
לפי הלינק הנ"ל הרה ביורק שהתמודדה בקדם הדני ב-2009 וכעבור שנה ייצגה את איסלנד חוזרת להתמודד ולנסות לייצג שוב את איסלנד.
אם יקרה ,שמחה וצהלה לראות אותה כאן ב"אקספו ת"א".

לצפיה ב-'אפשר גם בלינקים שלהלן....'
אפשר גם בלינקים שלהלן....
26/01/2019 | 17:18
1
105
לצפיה ב-'גם פרדריק עומר (2008) חוזר'
גם פרדריק עומר (2008) חוזר
26/01/2019 | 21:09
70
ועוד לינק להורדת הגירסאות באנגלית ובאיסלנדית
לצפיה ב-'זה רשמי שהרה ביורק חוזרת ועם בלדה בשם "Moving On" '
זה רשמי שהרה ביורק חוזרת ועם בלדה בשם "Moving On"
26/01/2019 | 21:30
154
הנה פוסט שהיא פרסמה:
https://www.facebook.com/herabjork/photos/a.478037...

ואם השיר יישמע ככה אז...
לצפיה ב-'שפה מגעילה ביותר '
שפה מגעילה ביותר
26/01/2019 | 23:10
1
92
סבלתי, כל השירים זוועתיים
לצפיה ב-'בעיני זו השפה היפה ביותר מבין כל הנורדיות'
בעיני זו השפה היפה ביותר מבין כל הנורדיות
26/01/2019 | 23:38
36
לצפיה ב-'השירים המתחרים באיסלנד פורסמו'
השירים המתחרים באיסלנד פורסמו
27/01/2019 | 01:34
125
לצפיה ב-'HATARI!!!!!!!!!!!!!!!'
HATARI!!!!!!!!!!!!!!!
28/01/2019 | 20:53
107

אין לי תקווה שיזכו במדינה בה יש סופרפיינל של שני שירים. מתכון לצרות *מוריד ציפיות*
לצפיה ב-'רומניה 2020!!! '
רומניה 2020!!!
28/01/2019 | 00:07
5
238
אם זה נבחר, רוב הסיכויים שזה לוקח את האירוויזיון!
אני ממש לא צוחק, הופעה טובה וזה לפחות טופ 3 אם לא ניצחון!
מה זה הקול הזה??? מצמררת אותי 
והעיבוד? מושלם! טוב לא פלא, הנה הרזומה שלו..

ג'ונאס טאנדר (המעבד של השיר הזה) עיבד גם את השירים של:
  • טיילור סוויפט - שייק איט אוף
  • דמי לובאטו - קומפידנט
  • אריאנה גראנדה - פוקוס
  • ג'סי ג'יי, ניקי מינאז' ואריאנה גראנדה - בנג בנג
ועוד מלא!!!
לצפיה ב-'ירייה עצמית ברגל. הרסו את הדינמיות והעוצמה של הפזמון החוזר.'
ירייה עצמית ברגל. הרסו את הדינמיות והעוצמה של הפזמון החוזר.
28/01/2019 | 01:07
1
94
בשביל מה האריכו את הגשר ולשם מה הוסיפו את הסינקופות המיותרות עם התופים?
איבדו את כל ההתפוצצות של הדקה האחרונה שהיא הסיבה היחידה שהפכה את השיר הדי נוסחתי הזה לגילטי-פלז'ר. עכשיו זה רק גילטי.
לצפיה ב-'האמת, אני אוהב יותר את הגרסה הזאת! '
האמת, אני אוהב יותר את הגרסה הזאת!
28/01/2019 | 01:31
48
השיר נשמע יותר עוצמתי ואהבתי מאוד את הקטע של הסוף הדרמטי עם הצעקות והתופים! לגמרי נהדר..

זה שבר את המונוטוניות, כי בקודמת היא שרה 100 פעם את הפיזמון באותו הטון! היה חייב ליצור C PART שישבור קצת את השיר ויוסיף פלפל! אני מבין למה זו הגרסה הסופית ולא הקודמת, הקודמת באמת נשמעה יותר זורמת אבל רגילה כזה..

בזאת יש יותר "פלפל" ויותר חיים, גם היא שרה בטון גבוה יותר ועם יותר עוצמה! בראשונה היא שרה בפחות עוצמה..
לצפיה ב-'מסתבר שהיא אפילו לא רומניה, רק חצי, וחיה כיום בגרמניה'
מסתבר שהיא אפילו לא רומניה, רק חצי, וחיה כיום בגרמניה
28/01/2019 | 03:11
2
84
הרומנית שלה די עילגת ואפשר לראות זאת בראיון הבא שנערך איתה לפני כשבוע

ואני לא מבין למה אתה מעלה פעמיים את אותו שיר באותה גרסה...
לצפיה ב-'מה זה משנה אם היא רק "חצי רומניה" מה זה השטויות האלה?'
מה זה משנה אם היא רק "חצי רומניה" מה זה השטויות האלה?
28/01/2019 | 10:50
1
32
אם היא טובה אז היא טובה!

והשיר מעולה בגרסה הזאת וחזק יותר

לצפיה ב-'אמרתי שזה משנה? וכמו שכבר אמרתי, המבחן האמיתי יהיה בלייב'
אמרתי שזה משנה? וכמו שכבר אמרתי, המבחן האמיתי יהיה בלייב
28/01/2019 | 10:52
19
לצפיה ב-'מה קורה עם מכירת הכרטיסים? יש פרטים? איפה קונים?'
מה קורה עם מכירת הכרטיסים? יש פרטים? איפה קונים?
28/01/2019 | 00:18
1
128
וכמה באמת יתאפשר לקנות, האם ספסרים הולכים להפעיל בוטים שיחסלו כל סיכוי לקנות כרטיס או שילמדו מטעויות ויבצעו מכירה טלפונית בלבד ויגבילו כרטיס אשראי לשימוש חד פעמי, כדי להילחם בספסרים?
לצפיה ב-'עוד אין תאריך ברור, אמור לקרות השבוע. ב"כאן" יעדכנו וגם פה '
עוד אין תאריך ברור, אמור לקרות השבוע. ב"כאן" יעדכנו וגם פה
28/01/2019 | 00:34
96
לצפיה ב-'אירוויזיון 2019: TOP 3'
אירוויזיון 2019: TOP 3
27/01/2019 | 01:44
3
303
3 שירים כבר נבחרו לאירוויזיון 2019 בתל אביב:

אלבניה: Jonida Maliqi - Ktheju Tokës
ספרד: Miki - La Venda
צרפת: Billal Hassani - Roi

מי במקום הראשון שלכם? 
לצפיה ב-'הנה שלי, יששששששש '
הנה שלי, יששששששש
27/01/2019 | 01:54
246
1. בילאל, כאילו דה!!!!!
2. מיקי
3. ג'ונידה
לצפיה ב-''
27/01/2019 | 02:08
156
  1. אספניה
  2. שקיפרי
  3. פרנס
לצפיה ב-'הדירוג שלי '
הדירוג שלי
27/01/2019 | 03:51
216
1.ספרד
2.אלבניה
3.צרפת

לצפיה ב-'KEiiNO - Spirit In The Sky (MGP 2019) '
KEiiNO - Spirit In The Sky (MGP 2019)
27/01/2019 | 09:14
9
254
לצפיה ב-'זה מעולההההההה הם חייבים לבחור בזה'
זה מעולההההההה הם חייבים לבחור בזה
27/01/2019 | 10:54
1
61
לצפיה ב-'הלוואי שזה השיר שייבחר אצלהם, אני לגמרי רואה את זה בטופ 5'
הלוואי שזה השיר שייבחר אצלהם, אני לגמרי רואה את זה בטופ 5
27/01/2019 | 11:06
45
לצפיה ב-'זה חייב להיבחר!!!'
זה חייב להיבחר!!!
27/01/2019 | 15:15
92
השיר הכי טוב בקדם הנורבגי.
לצפיה ב-'מה זה הפזמון מועתק מ״מפלצות״ של פינלנד? '
מה זה הפזמון מועתק מ״מפלצות״ של פינלנד?
27/01/2019 | 15:32
33
לצפיה ב-'זוועה, אין נשמה בשיט!'
זוועה, אין נשמה בשיט!
27/01/2019 | 15:40
78
עדיין לא שמעתי את השירים האחרים, אני אשמע בהזדמנות..

לפחות כרגע אם זה זוכה אז זה עולב העולבים, אין רגש! מה זה החירטוטיאדה הזאת??? העיקר עיבוד עלאק מודרני..

לא אהבתי, אני אוהב שירים עם רגש, עם מסר עם דרמה... כאן אין כלום! סתם עוד שיר נוסחתי..
לצפיה ב-'מזכיר קצת את פינלנד 2018'
מזכיר קצת את פינלנד 2018
27/01/2019 | 17:29
25
לצפיה ב-'שיר נחמד.מבחינתי-אחד מהשניים:'
שיר נחמד.מבחינתי-אחד מהשניים:
27/01/2019 | 19:58
95
בעדיפות זהה -  Chris Medina - We Try
ובעדיפות שלישית -  Adrian Jørgensen - The Bubble
לצפיה ב-'שיר חמוד אבל הנהימות הסאמיות האלה מעצבנו בטירוף'
שיר חמוד אבל הנהימות הסאמיות האלה מעצבנו בטירוף
27/01/2019 | 20:07
1
25
לצפיה ב-'נהפוכו, דווקא זה מוסיף המון ואני מאוד מקווה שלא יוותרו על זה'
נהפוכו, דווקא זה מוסיף המון ואני מאוד מקווה שלא יוותרו על זה
27/01/2019 | 20:57
57
גם בגרסה הסופית. זכור לי שיר אוקראיני דומה שאהבתי בשנה שעברה, אך האוקראינים הדפוקים העדיפו לבחור על פניו בפסנתרן עם העין מזכוכית וההמשך היסטוריה... אני אמרתי לפני כולם בשנה שעברה, כשאף אחד עדיין לא ספר את אלני והשיר של קפריסין, שפואגו הולך להיות הסוס השחור של התחרות, ואכן כך היה, הקרב שלנו היה בסוף מולה. והשנה אני אומר חד משמעית שאם נורבים בוחרים בשיר הזה שמגלם בתוכו את כל המוביטיבים שעושים שרי אירוויזיון טובים, נורבגיה לא רק שתהיה סוס שחור, עם היא אף יכולה לזכות השנה בתחרות.

בכל אופן, נכון לכרגע ועד שייצאו או ייבחרו שירים חדשים זה השיר הכי אהוב עלי השנה, ונכנס ישירות לפלייליסט שלי. 
לצפיה ב-'לקראת הגרלת החלוקה לחצאי הגמר: המנחים והסירים'
לקראת הגרלת החלוקה לחצאי הגמר: המנחים והסירים
26/01/2019 | 14:38
6
446
ביום שני הקרוב ב-18:00 תיערך במוזיאון תל אביב לאמנות הגרלת החלוקה לחצאי הגמר לקראת אירוויזיון 2019 - ובאותו מעמד ייערך גם טקס העברת מפתח העיר המארחת מליסבון ל... תל אביב כמה שחיכינו לרגע הזה, ועכשיו זה קורה - ובאופן רשמי 

רגע לפני הטקס, פורסם שמנחיו יהיו מנחי הגרין רום באירוויזיון עצמו, לוסי איוב ואסי עזר. במהלך הטקס יועבר מפתח העיר המארחת מראש העיר של ליסבון לראש העיר תל אביב רון חולדאי, ובמעמד ינכחו גם בכירי ה-EBU ובהם המפקח הכללי של האירוויזיון, יון אולה סאנד. 

במעמד הזה ייקבע גם מי מהמדינות שמשתתפות אוטומטית בגמר מצביעות באיזה חצי גמר - וכמובן שישראל כלולה בהן, כך שביום שני הקרוב נדע באיזה חצי גמר נוכל להצביע. 

באתר הרשמי של האירוויזיון פורסמה היום גם החלוקה ל"סירים", מהם יישלפו שמות המדינות בהגרלה לשני חצאי הגמר ב-14 וב-16 במאי. בסך הכל 36 מדינות ישתתפו בשלב הזה - והן יחולקו שווה בשווה - 18 מדינות יתחרו בכל חצי גמר. שוויץ ביקשה להשתתף בחצי הגמר השני - וכך יהיה. 

החלוקה לסירים 

אלבניה
קרואטיה
מקדוניה (או בשמה החדש "צפון מקדוניה")  
מונטנגרו
סרביה
סלובניה 

דנמרק
אסטוניה
פינלנד
איסלנד
נורווגיה 
שוודיה 

3
ארמניה
אזרבייג'אן 
בלארוס 
גיאורגיה 
רוסיה
אוקראינה

4
אוסטרליה
אירלנד
ליטא
לטביה
פולין
פורטוגל

5
אוסטריה
בלגיה
צ'כיה
הונגריה
הולנד
*שוויץ (תשתתף בחצי הגמר השני) 

6
קפריסין
יוון
מלטה
מולדובה
רומניה
סן מרינו

לצפיה ב-'לא הבנתי, למה לשווייץ מותר לבחור באיזה חצי להשתתף ולשאר לא?'
לא הבנתי, למה לשווייץ מותר לבחור באיזה חצי להשתתף ולשאר לא?
27/01/2019 | 03:55
5
99
לצפיה ב-'בכל שנה יש רשתות שמבקשות להשתבץ בחצי מסוים בגלל אילוצים'
בכל שנה יש רשתות שמבקשות להשתבץ בחצי מסוים בגלל אילוצים
27/01/2019 | 10:53
4
202
לא פעם זה קרה גם לישראל, בעיקר בגלל ימי זיכרון וכו'
לצפיה ב-'הבנתי, למרות שיש אצלנו יום זיכרון אנחנו בכלל לא משתתפים'
הבנתי, למרות שיש אצלנו יום זיכרון אנחנו בכלל לא משתתפים
27/01/2019 | 11:01
3
181
ואף אחד לא עושה לנו הנחות או בא לקראתנו. בגלל זה גם אחרי שהבאנו דאבל שנה אחר כך לא רק שלא אירחנו גם לא השתתפנו בתחרות בגלל שהיא נפלה בדיוק על יום הזיכרון שלנו.
לצפיה ב-'לגבי כל השנים בהן קיימים שני חצאי גמר החל משנת 2008.....'
לגבי כל השנים בהן קיימים שני חצאי גמר החל משנת 2008.....
27/01/2019 | 11:28
2
209
תמיד התחשבו בישראל ,כשביקשה מראש להשתבץ בחצי הגמר השני עקב קיומו של יום הזיכרון הכללי לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בחצי הגמר הראשון, ויש דוגמאות ב-2016 ו-2011.
ביתר השנים של שני חצאי גמר לא היתה לנו בעיה להיות בהגרלה עיוורת לחלוטין.

לגבי 1980 ,זה היה בידיים שלנו לקבוע תאריך לתחרות, אך בחרנו לא לארח עקב אי תקצוב ,ואז התחרות עברה להולנד, שקבעה תאריכים בשיתוף עם EBU. כך גם היה ב-1984, כשRTL מלוקסמבורג קבעה תאריך של יום הזיכרון. לגבי 1997 ,אירלנד קבעה תאריך ראשוני לתחרות, שנפל על יום הזיכרון, ורשות השידור הודיעה מראש שלא תוכל להשתתף, אבל אז אירלנד שינתה את התאריך, אבל זה היה אחרי מועד הרישום לתחרות, ולכן בקשתנו להשתתף בתחרות נדחתה ע"י EBU, אבל כל עכבה לטובה ,כי שנה לאחר מכן ניצחנו עם דנה.

מבטיח לך דבר אחד : באירוויזיון של ימינו עם שני חצאי גמר EBU מחפשים מספר משתפות רב בתחרות שלא יעלה על 46, כך שאם בעתיד תהיה לנו בעיה עם יום זיכרון EBU יתחשבו בנו בבקשת שיבוץ מראש לאחד משני חצאי הגמר.

אגב, שוויץ עדיין תהיה בהגרלה - היא תוגרל לאיזה חלק של המופע היא תהיה בחצי הגמר השני.
לצפיה ב-'תיקון קל'
תיקון קל
27/01/2019 | 16:58
1
134
ב- 1980 התחרות נקבעה לערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה, לבקשת ישראל, התחרות נדחתה בשבוע - ליום הזיכרון לחללי צה"ל.  שוב ישראל בקשה לדחות ואז איגוד השידור ההולנדי כבר לא הסכים.

ב-1997, ישראל ביקשה לשנות את מועד התחרות אך האירים סירבו.  כחודש לפני התחרות, הכנסת העבירה חוק שאם ליל יום הזיכרון לשואה נופל במוצ"ש, דוחים אותו ביממה.
בעקבות זה רשות השידור הישראלית הגישה בקשה להשתתף בכל זאת, אך כבר היה מאוחר מידי.
לצפיה ב-'תיקון וחידוד קל (כל מה שאמרת נכון)'
תיקון וחידוד קל (כל מה שאמרת נכון)
27/01/2019 | 20:50
90
החוק עבר כבר בתחילת ינואר 1997, אבל בימי הרלגציה כאשר היו יותר מדינות המבקשות להשתתף מאשר משבצות פנויות, רשימת המתתפות היתה נסגרת סופית כבר בנובמבר אשתקד (המועד שבו גם היתה מתקיימת ההגרלת סדר השירים לפני ימי חצאי הגמר). רשות השידור אכן הגישה בקשה מיידית להצטרף ל-1997, ואף פורסם בעיתון שעלתה ההצעה למנות ישירות את דנה אינטרנשיונל (מאחר ולא היה זמן לערוך קדם) אך זה היה בלתי אפשרי כי המשבצת האחרונה באירוויזיון כבר ניתנה לבוסניה.

סביר להניח שהיום כאשר יש עדיין יותר משבצות פנויות מאשר משתתפות, מדינה שהיתה רוצה להצטרף במועד מאוחר (אך עדיין סביר באופן פרקטי), היתה מתקבל (אולי בתוספת קנס - אך גם זה לא בטוח) כי בכל זאת האינטרס פה הוא כמה שיותר צופים והכנסות דמי השתתפות.
לצפיה ב-'זה חייב לזכות ברומניה! מושלם!!!!!! '
זה חייב לזכות ברומניה! מושלם!!!!!!
27/01/2019 | 02:12
5
288
פשוט מושלם, זו גרסה חדשה ויותר עוצמתית, אני חולה על הסוף!! חולה!!! 
אני מחכה כבר לשמוע את זה בלייב, היא הולכת פאקינג לשחוט!!!!!!!
אני מת!!! יש לה קול מושלם, חזק ועוצמתי 
לצפיה ב-'אני לא נושםםם!!!! אני צורחח את נשמתייי!!!! '
אני לא נושםםם!!!! אני צורחח את נשמתייי!!!!
27/01/2019 | 02:20
131
שמעתי את השיר בפעם ה300! התמכרתי סופית
לצפיה ב-'שיר לא רע, אבל צריך לחכות ולראות איך זה נשמע בלייב'
שיר לא רע, אבל צריך לחכות ולראות איך זה נשמע בלייב
27/01/2019 | 04:20
3
131
אחרי הפיאסקו הבלגי והפיאסקו הרוסי בשנה שעברה אסור למהר לשפוט ולקבוע עובדות רק על פי גרסת הסטודיו של השירים, שלרוב מעורבים בהI אוטו-טיון ומכשור הכי חדיש לשיפורים מלאכותיים. כך שעד שלא נשמע ונראה איך זה בלייב אי אפשר באמת לדעת איך זה.

מה שכן, בקדם הרומני השנה רוב השירים  אפילו בגרסאות הסטודיו המשופרות שלהם, אך יש גם כמה שירים טובים ובולטים, כמו למשל השיר Renegades שציינת והשירים הבאים:

Olivier Kaye - Right Now

Laura Bretan - Dear Father

Bella Santiago - Army Of Love

Nicola - Weight Of The World
לצפיה ב-'השירים של בלה וניקולה, הם כאלה פח! ואני לא סובל את הקול שלהן'
השירים של בלה וניקולה, הם כאלה פח! ואני לא סובל את הקול שלהן
27/01/2019 | 11:35
2
69
מזעזע!
ואני לא מבין איך אנשים עפים על השיר של בלה הפצועה הזאת, שיר פח! אם היא תזכה רומניה לא רואה גמר!

השיר היחיד שיש לו פוטנציאל להכניס את רומניה לטופ 15 או אפילו לטופ 10 זה השיר של לינדה renegades!! אני רק מקווה לא להתאכזב מהלייב, הכי חשוב שהלייב יהיה טוב!

צפיתי בהופעות של לינדה לשירים אחרים, היא מעולה! יש לה גרון!! היא לא באה לשחק והיא לא תעשה צחוק מעצמה

בניגוד להופעות של בלה שהופיע גם עם השיר הזה והיא פשוט מזעזעת בלייב, גם השיר ממש מבולגן וזה נשמע כאילו היא נובחת ומחרטטת מילים, גם ככה השיר זוועה אז הלייב קובר אותו עוד יותר
לצפיה ב-'אוקיי, אז כמו שאמרתי נצטרך להמתין בסבלנות ולראות את זה בלייב'
אוקיי, אז כמו שאמרתי נצטרך להמתין בסבלנות ולראות את זה בלייב
27/01/2019 | 12:46
1
67
בינתיים מתוך כל הבררה אלה השירים היחידים הנורמליים בקדם הרומני השנה, שרוב השירים בו  גם בגרסאות הסטודיו שלהם.
לצפיה ב-'דיברתי עם לינדה בפייסבוק זו התשובה שלה.. '
דיברתי עם לינדה בפייסבוק זו התשובה שלה..
27/01/2019 | 15:34
133
בתרגום ישיר מאנגלית:

"היי X, תודה על הפירגון, השנה יש המון שירים טובים, אני מקווה שהשיר יצליח להגיע ללב הצופים ושאייצג את רומניה השנה באירוויזיון שבארצך!

לגבי החשש שלך לגבי הביצוע בלייב, לזה אל תדאג, סמוך עליי, אתה תופתע! אם אהבת את גרסת הסטודיו אתה תאהב עוד יותר את גרסת הלייב.

ושוב תודה לך על המילים החמות, לינדה".

כן באותו רגע התעלפתי
לצפיה ב-'מנחי אירוויזיון 2019: ארז טל, בר רפאלי, אסי עזר ולוסי איוב'
מנחי אירוויזיון 2019: ארז טל, בר רפאלי, אסי עזר ולוסי איוב
25/01/2019 | 16:57
34
223
לצפיה ב-'עכשיו זה רשמי: ארז טל, בר רפאלי, לוסי איוב ואסי עזר ינחו'
עכשיו זה רשמי: ארז טל, בר רפאלי, לוסי איוב ואסי עזר ינחו
25/01/2019 | 13:41
13
272

פייר? סך הכל אני מרוצה. את הקשר של בר רפאלי אני פחות מבינה אבל אני מניחה שהיא עדיין נתפסת כייצוג ישראלי מרשים על אף יכולות הנחייה צולעות
לצפיה ב-'לא שאני מסנגר על בר '
לא שאני מסנגר על בר
25/01/2019 | 13:55
5
315
אבל דיברו על אודישן של בר שהעיף את הגג...
 נו שוין.
 הלוואי.
 סה"כ מרוצה מהבחירה. הייתי מחליף את אסי בליאור סושרד.
 (רק בגלל המבטא הנוראי של אסי). מניח שזה פחות מטריד את מקבלי ההחלטות.

לצפיה ב-'הייתי מחליף את אסי בכל אחד אחר. הוא מעיק.'
הייתי מחליף את אסי בכל אחד אחר. הוא מעיק.
25/01/2019 | 15:40
4
185
וכן, יש לו מבטא ישראלי כבד והאנגלית שלו חלשה למדי, הוא מדבר אנגלית של ישראלים בבי"ס יסודי.
מצד שני, להוציא את הבריטים והאירים, חלק גדול מהאירופאים מדברים אנגלית ברמה של אסי.
לצפיה ב-'האנגלית שלו דווקא בסדר גמור'
האנגלית שלו דווקא בסדר גמור
25/01/2019 | 20:57
3
126
לצפיה ב-'האנגלית שלו בראיון לייב ממש לא בסדר גמור'
האנגלית שלו בראיון לייב ממש לא בסדר גמור
26/01/2019 | 21:02
2
88
קטע אחד מיני רבים -
הוא ניסה להגיד שהוא פירסם את האימייל שלו באינטרנט כדי שמי שצריך להעזר בו יוכל לפנות אליו.
כך הוא אמר זאת באנגלית:
"I get my email on the internet once for people who wanted to use me"
לצפיה ב-'כן, האנגלית שלו לא מושלמת והוא עושה טעויות. אבל בגרין רום '
כן, האנגלית שלו לא מושלמת והוא עושה טעויות. אבל בגרין רום
26/01/2019 | 21:18
1
96
צריך שפה די בסיסית, וגם הקטע הזה משנת 2011, יכול להיות שהאנגלית שלו השתפרה מאז. נקווה שיהיה בסדר.
לצפיה ב-'אני מניח שיהיה בסדר'
אני מניח שיהיה בסדר
27/01/2019 | 11:11
49
יחד עם זאת אני ממש שונא את הקטע הזה של ה"שפה די בסיסית".
זכור לי שבשנות ה-2000 המוקדמות תמיד היו מביאים מנחים עילגים (בין אם לגרין רום או על הבמה), וכדי לפצות על חוסר הידע באנגלית הם פשוט היו צורחים, מאריכים כל מילה (Helloooooooooooooooo), ואומרים דברים מיותרים (Are we having fun?).
זה קצת מוריד מהרמה של המעמד.
בצד החיובי, דווקא חל שיפור בעשור האחרון עם מנחים נורמלים (אבל עדיין נשארו בדיחות מביכות פה ושם).
לצפיה ב-'עיקר הבעיה שלי היא בר רפאלי....'
עיקר הבעיה שלי היא בר רפאלי....
25/01/2019 | 13:59
306
ץץץ היא מהממת ביופיה, אבל סורי, לא רוצה אותה קרובה לאירוויזיון, ובטח שלא תביא את המשפחה שלה
לצפיה ב-'רק בגלל המנחים האלה אני שוקל להחרים'
רק בגלל המנחים האלה אני שוקל להחרים
25/01/2019 | 14:01
2
264
איך תמיד בישראל נופלים לסקנדלים האלה. מנחה עבריינית ומשתמטת, עוד מנחה בלתי נסבל הידוע בפאדיחותיו ובעילגותו באנגלית... בושה
לצפיה ב-'חח "שוקל להחרים"'
חח "שוקל להחרים"
25/01/2019 | 15:41
1
173
על מי אתה עובד, אין מצב שתוותר על הצפיה בזה  
לצפיה ב-'אולי. לא יודע. ממש בא לי ברע כל הסיפור הזה'
אולי. לא יודע. ממש בא לי ברע כל הסיפור הזה
25/01/2019 | 15:46
140
אולי אשב לצפות עם שקית הקאה צמודה.
לצפיה ב-'נו, טוב, לפחות לא גלית גוטמן. אם כי גם בר רפאלי גרועה,'
נו, טוב, לפחות לא גלית גוטמן. אם כי גם בר רפאלי גרועה,
25/01/2019 | 14:01
179
ומקווה שיתנו לה לדבר כמה שפחות - ושכ-ל מה שהיא תאמר יהיה כתוב מראש ולא יתנו לה להגיד אפילו מילה אחת לא מתוסרטת.

ארז טל בחירה טובה, או לפחות היה פעם - לא יודעת מה המצב שלו היום.

אסי עזר מצחיק את התולעים שלו. אבל הוא אטרקטיבי יחסית וזה ייצוג מכובד מהבחינה הזאת לגברי ישראל, כשארז טל קצת פחות (ומאוד מקובל שבאירוויזיון יהיו מנחים ומנחות יפים - אם כי המנחים לא תמיד)... קשה למצוא מישהו גם אטרקטיבי וגם מצחיק. לא מצליחה לחשוב על מישהו פרט לעופר שכטר, שגם לו בעיות שמזכירות את אלה של עזר (ילדותיות, וכו'), אבל לפחות הוא כן מצחיק. כל שאר המצחיקים בשלוף בארץ שעולים בדעתי מכוערים למדי עד מכוערים מאוד. אה, רגע, אולי אסי כהן - לא בדיוק מצחיקן, אבל מתאים אולי להנחייה אם היה רוצה - לגרין רום אולי פחות. ציון ברוך נחשב ככל הנראה אטרקטיבי בעיני מספר דוגמניות, אבל נראה לי שלא בעיני שאר העולם. אבל אולי באמת מה קשור היו יכולים להיות בחירה טובה יותר לגרין רום.

ולוסי איוב זאת זאת שעצבנה (שלא באשמתה) את מירי רגב, לא? נו, נקודה לזכותה.

לסיכום - אני בעד ארז טל. ונראה לי שזה גם די תפקיד חלומות מבחינתו, אז מפרגנת לו. כל השאר - נו, נסתדר עם מה שיש ונקווה שלא יעשו פאדיחות.
לצפיה ב-'סה״כ סביר פלוס, אולי אפילו טוב'
סה״כ סביר פלוס, אולי אפילו טוב
25/01/2019 | 15:36
156
  • הכי פחות מרוצה מבר, ממה שזכור לי מאקס פקטור היא היתה די פקאצה ולא מי יודע מה כריזמטית. יש לה אנגלית מצוינת, היא עוברת מסך חבל״ז והיא בטח לא תהיה מזוויעה ומביכה כמו קטרינה הפורטוגלית, אבל הייתי מעדיף מישהי עם נוכחות ואופי כמו נועה תשבי. מצד שני אמרו שהאודישן שלה היה מעולה, אז הלוואי שאני טועה.
  • מלוסי אני ממש מבסוט, היא יפהפיה ומקסימה ויותר הטעם שלי מאשר בר רפאלי אם לומר את האמת. אמנם היא נכנסה רק בזכות הכרטיס של ״עובדת תאגיד״, אבל עדיין בחירה מצויינת. לכאורה הטמפרמנט שלה לא הכי מתאים לאירוע כמו אירוויזיון, אבל יש לי הרגשה שהיא תעשה עבודה טובה.
  • ארז טל הוא באמת איש מקצוע מצויין עם חושים חדים, די מרגיע שהוא שם להתמודד עם דברים לא צפויים שיקרו בשידור החי ואולי גם לסכל כל מיני החלטות גרועות של ההפקה. בחירה טובה גם אם לא הכי מעניינת או נועזת.
  • את אסי אני לא אוהב בדרך כלל אבל בקונסטלציה של האירוויז הוא יכול להיות סבבה מאוד, הוא מרגיש בנוח מול המצלמה, לא פורמלי מדי ויש לו חוש הומור (שלא מדבר אלי, אבל יש לו). שרק יעבוד על האנגלית.
אני עדיין חושב שארבעה זה יותר מדי. הכי טוב בעיני המודל של 2016 - שני מנחים שעושים תורנויות בגיחות לגרין רום. או מקסימום שלושה, שניים על הבמה ואחד/ת בגרין רום - זה גם היה מתאים לקונספט המשולש של התחרות.
אבל לפחות יש היררכיה, שני מנחים מרכזיים ושניים בגרין רום, ואם ההיררכיה הזאת תהיה ברורה זה יכול להיות בסדר.

לצפיה ב-'אז בסוף הקדימו את החשיפה? נו טוב זה היה צפוי '
אז בסוף הקדימו את החשיפה? נו טוב זה היה צפוי
25/01/2019 | 15:41
160
כולם גרועים אבל לפחות בר יפה..
לצפיה ב-'pretty face, gay face, minority face, experienced face'
pretty face, gay face, minority face, experienced face
25/01/2019 | 17:23
158
כאן כל כך שבלוניים שזה יהיה סנוז-פסט ענק.
לבר אין שום כימיה עם ארז טל. הוא יתן את הפנים האירוניות-אוטוטו-צוחק שלו ובאירופה זה ייתפס כמנחה שלועג לתחרות, עזר ישתולל בביתן 1 כמו קוף שלקח ממריצי אימון (שאותם יספקו לו בחדר כושר של נתי אבידן, איוב תנצל את העניין לצאת במסע יח"צנות לעצמה ותיצור איזה סקנדלון-וואנאבי, ובר תרים את השיער לקוקו תשים שמלת פייטים ותבוא לחייך ולצחקק עם משקפי חרולינה דמקה ועוד 8 מותגים שהיא תפרסם על גופה באותו ערב, ומבטים מופתעים כלפי טל, שהיא תעתיק מבינג' על היידי קלום מפרויקט מסלול. מכיוון שאף אחד מהם לא בעל כשרון משחק, שירה או הצחקה הם בטח יקליטו משהו מראש וכדי לסחוט מהקהל איזה אוווו... יראו את טל שואל את התינוקת איפה אמא כי 250 מליון צופים מחכים לה או איזה שטות כזו. איוב תתקע כמה מרחאבות לפני שעזר ינתר מעל הספות ויסחוב את המצלמה לעוד יללה שלו מול איזו תחפושת. הוא ישאל בצווחות באנגלית רצוצה מה התחפושת הזו, יביט למצלמה, יעשה כאילו הוא נותן רגע למרואיין לענות ואז ידפוק עוד צווחה, יחייך בקריז ויגיד "בק טו יו ארז".
צפויים. פיהוק. צפויים.
לצפיה ב-'לא מצליח להבין בשביל מה 4 מנחים?'
לא מצליח להבין בשביל מה 4 מנחים?
25/01/2019 | 18:03
15
161
מה רע ב2?!
לא חבל על הכסף? עדיף להשקיע אותו בדברים אחרים ולא במנחים.
מה תרמה העובדה שהיו 4 מנחות שנה שעברה? מישהו זכר איך קוראים לכל אחת?

לא ברור לגמרי!
לצפיה ב-'הם לא ארבעה מנחים. הם שני מנחים ושניים בגרין רום.'
הם לא ארבעה מנחים. הם שני מנחים ושניים בגרין רום.
25/01/2019 | 18:06
7
68
לצפיה ב-' המנחים הם למעשה ארז ובר שיעשו הכל. אסי ולוסי בגרין רום'
המנחים הם למעשה ארז ובר שיעשו הכל. אסי ולוסי בגרין רום
25/01/2019 | 18:26
4
118
לצפיה ב-'זמן המסך שמוקצב למנחים עומד על 12% בלבד מכלל השידור! '
זמן המסך שמוקצב למנחים עומד על 12% בלבד מכלל השידור!
25/01/2019 | 21:11
3
201
לפחות לפי מאמר מקיף שפורסם ב'הארץ' ב-6 בינואר השנה. כלומר, אם גמר התחרות נמשך כמעט 4 שעות כמקובל בשנים האחרונות, המנחים יגיחו לכל היותר במשך 27 דקות כצמדים, כרביעייה או כיחידים. זה נשמע בלתי הגיוני משום שרק שלב ההצבעה של צוותי השיפוט ותוצאות הצבעת הקהל לקח 50 דקות אשתקד. אולי הכוונה ל-12% מסך כל שלושת משדרי חצי הגמר והגמר, מי יודע.
טבילת האש הראשונה של אחד מהצמדים (או אולי שניהם?) תתרחש ממילא ביום שני הקרוב, ה-28 בינואר, בטקס העברת מפתחות העיר המארחת והגרלת מיקום המדינות בחצאי הגמר. שם נוכל לקבל הצצה לגבי הדינמיקה, יחסי הכוחות, ההלימה, הייצוגיות וכו'. ממילא כל עניין המנחים נמתח כמו מסטיק כבר למעלה מחודשיים והגיע הזמן לראות אותם בפעולה. לא לשכוח שחלקם (או אף אחד מהם) ינחה/ינחו את מסיבות העיתונאים עם הנציגים השונים אחרי החזרות, במצעד המשלחות ובמסיבות העיתונאים אחרי חצאי הגמר והגמר ומאד ייתכן שזהותם טרם נקבעה.
לצפיה ב-'הבנתי שלוסי ואסי יעבירו את טקס העברת המפתח וההגרלה'
הבנתי שלוסי ואסי יעבירו את טקס העברת המפתח וההגרלה
25/01/2019 | 21:40
203
וששומרים את ה"אסים" בר וארז, שהם המנחים הראשיים למעשה, למשדר עצמו 
לצפיה ב-'אסי נמאסי יבקש 50% זמן מסך ואת הזכות ללרלר בזמן הביצועים'
אסי נמאסי יבקש 50% זמן מסך ואת הזכות ללרלר בזמן הביצועים
25/01/2019 | 22:22
56
לצפיה ב-'המנחים של מסיבות העיתונאים הם אף פעם לא מנחי המופעים'
המנחים של מסיבות העיתונאים הם אף פעם לא מנחי המופעים
25/01/2019 | 23:13
166
לדעתי סביר להניח שלתפקיד הזה יקחו טאלנטים מחדשות התאגיד. גאולה אבן פנויה בימים אלה ולא אתפלא אם היא תהיה אחת מהם. רומי נוימרק מקסימה וכנראה גם חובבת, סיכוי טוב שגם היא תהיה שם.
לצפיה ב-'אבל ארבעתם יקבלו שכר, נכון?'
אבל ארבעתם יקבלו שכר, נכון?
26/01/2019 | 14:11
1
98
גם אם לא סכום שווה.. עדיין כל אחד מהם מקבל משהו בתמורה להנחיה שלו.

בגלל זה אני אומר שממש חבל שנותנים ל-4 אנשים שונים להנחות...
לצפיה ב-'אל תדאג, הם ישלמו על זה הרבה מסים.'
אל תדאג, הם ישלמו על זה הרבה מסים.
26/01/2019 | 14:17
96
במיוחד בר...
לצפיה ב-'כי הם למעשה 2 מנחים + 2 בגרין רום שיהיה, כידוע, באולם נפרד'
כי הם למעשה 2 מנחים + 2 בגרין רום שיהיה, כידוע, באולם נפרד
27/01/2019 | 02:10
6
85
זה לא יהיה כמו ארבע המנחות בשנה שעברה שהיו כולן יחד בו"ז על הבמה (והתחרו למי יש שמלה כעורה יותר). אני לא זוכרת איך קוראים למנחה בשום שנה (למעט בישראל) ולכן הכמות לא משנה...
לצפיה ב-'התחרו למי יש שמלה כעורה יותר '
התחרו למי יש שמלה כעורה יותר
27/01/2019 | 11:58
5
67
מה שכן, לדעתי מנחה אחד לגרין רום היה מספיק בהחלט, אך ייתכן שהצמידו את לוסי לאסי משלוש סיבות: 1) "כאן" התעקשו שתהיה להם נציגה או 2) שתרסן את אסי עזר או 3) שתי הסיבות ביחד
לצפיה ב-'למה? נוח יותר שיהיו שניים, כך אפשר לעבור ולחתוך במהירות'
למה? נוח יותר שיהיו שניים, כך אפשר לעבור ולחתוך במהירות
27/01/2019 | 12:23
4
61
בין מרואיינים שלא יושבים זה לצד זה (אחרת בכל צילום מהגרין רום מבזבזים זמן על מעבר של המנחה מאחד לשני).
לצפיה ב-'אבל אלו הרגעים הקסומים בטלוויזיה'
אבל אלו הרגעים הקסומים בטלוויזיה
01/02/2019 | 18:27
3
9
הרגעים שלכאורה לא אמורים להיות - בדיוק כמו המעבר של המנחה בין אחד לשני. אלה הרגעים שנותנים הצצה למה שמתרחש באמת.
לצפיה ב-'לא קסומים, סתם משעממים, זמן "מת" מבחינת ההפקה'
לא קסומים, סתם משעממים, זמן "מת" מבחינת ההפקה
01/02/2019 | 21:08
2
11
שרוצה לתקתק את המשדר הארוךךך הזה ובצדק רב. מי שרוצה לראות את הנעשה בגרין רום בלי הפסקה יוכל לקנות לשם כרטיס.
לצפיה ב-'אלה הרגעים שמנסים להסתיר מאיתנו הצופים בשידור חי'
אלה הרגעים שמנסים להסתיר מאיתנו הצופים בשידור חי
02/02/2019 | 10:36
1
5
אבל הם הכי מעניינים. הרגעים הלא מתוכננים. 
הדוגמא הכי טובה היא כל ההתפרצויות לבמה שקורות בשנים האחרונות. אלו הרגעים שבשבילם שווה לסבול 4 שעות של שידור חי ארוך שמבוים עד לפרט הכי קטנטן. הרגעים שבהם קורים דברים לא מתוסרטים הם הכי יפים. 

היום, שאנחנו יודעים שכל דבר בטלוויזיה ובמדיה מבוים ומתוסרט - יש ציפיה לרגעים אמיתיים וזה בדיוק הדברים האלה. 
לצפיה ב-'לא מנסים "להסתיר", מנסים לצמצם, בצדק, כדי לשדר רק את התכלס'
לא מנסים "להסתיר", מנסים לצמצם, בצדק, כדי לשדר רק את התכלס
02/02/2019 | 11:23
5
כאמור, אם אותך מעניין לראות מנחה הולך בתוך הגרין רום, קנה כרטיס לגרין רום. רוב הצופים רוצים לראות את המתמודדים ולא את המעברים של המנחה...

ההתפרצויות לבמה הן לא יותר ממחדל אבטחה (ואין לי ספק שבישראל הוא לא יקרה, אנחנו לא מקילים ראש באבטחה ולא נותנים לקהל שום קרדיט), ואם השידור החי הוא "סבל" מבחינתך, לא ברור לי מדוע אתה צופה בו מלכתחילה.
לצפיה ב-'ליאור סושרד יופיע בגרין רום :) '
ליאור סושרד יופיע בגרין רום :)
25/01/2019 | 20:53
285
לצפיה ב-'היה ברור שקשת לא תסכים לוותר על נציגיה, גם אם מדובר בקרצייה'
היה ברור שקשת לא תסכים לוותר על נציגיה, גם אם מדובר בקרצייה
26/01/2019 | 02:33
1
238
כולי תקווה שאסי עזר יקבל הכי פחות זמן מסך, כי אם כבר נפלנו איתו כמנחה בגרין רום, שלפחות תהיה נפילה רכה. אבל את מי בדיוק אני משלה, אסי לא יסתפק בפחות מזה שכל הפוקוס יהיה רק עליו וספק רב אם יישאר בכלל משהו גם ללוסי שתנחה לצידו בגרין רום. אני כבר רואה את אסי מספר למפקח על האירוויזיון יאן אולה סאנד באנגלית העילגת שלו: תראה איך צילמתי אותך צולל. בקיצור, צפו לבושות בשידור חי מול כל אירופה. 
לצפיה ב-'הוא ידחף לפריים. צריך יהיה לקשור אותו.'
הוא ידחף לפריים. צריך יהיה לקשור אותו.
26/01/2019 | 21:06
52
לצפיה ב-'די, דואט של אברהם והראל?'
די, דואט של אברהם והראל?
27/01/2019 | 08:56
266
מי הגאון שחשב על זה?
מדהים! הם משתלבים כל כך מעולה יחד!
לצפיה ב-'האם בסוף מאיה וכתריה ייבחרו לייצג אותנו כצמד יחד? '
האם בסוף מאיה וכתריה ייבחרו לייצג אותנו כצמד יחד?
26/01/2019 | 22:02
8
203
לצפיה ב-'זה עשה ממש שירות רע לכתריה לשיר עם מאיה. התבלטה לרעה.'
זה עשה ממש שירות רע לכתריה לשיר עם מאיה. התבלטה לרעה.
26/01/2019 | 22:31
3
223
וכל החולשות שלה נחשפו. מאיה אכלה אותה בלי מלח, בכל פרמטר אפשרי. קול, נוכחות, כריזמה..

בדה פור כתריה הייתה הרבה יותר מרשימה. והיא ממש מאכזבת בכל ביצוע שלה בכוכב הבא. פתאום הקול שלה נשמע דקיק יותר, חלש יותר, הנוכחות הבימתית שלה חלשה. חבל.
לצפיה ב-'לא ראיתי את ההופעה שלהן, רק את הסוף - אבל זו היתה הכוונה'
לא ראיתי את ההופעה שלהן, רק את הסוף - אבל זו היתה הכוונה
26/01/2019 | 23:12
2
173
(לפגוע בכתריה ולהבליט את מאיה). גם כל השירים של מאיה תפורים על הקול שלה. והיתה להם כוונה גם שהדואט של אברהם וסקעת יבליט את החולשה של אברהם, והם נתנו לקובי לשיר לבד וגם הגבילו אותו בנושא השיר. הכול כדי שיקירתם מאיה תנצח בתחרות. הם עושים סיקול לכל מי שיכול לאיים עליה. זה לגמרי מכור למאיה, רואים את זה יותר ויותר.
לצפיה ב-'זה שיר שאמור להיות גם תפור למידותיה של כתריה'
זה שיר שאמור להיות גם תפור למידותיה של כתריה
26/01/2019 | 23:55
1
151
זה שיר שמושר ע"י אריאנה גרנדה וג'סי ג'יי, שאלה בדיוק האזורים של כתריה. מוזיקת פופ שחורה, עם מיטב הסלסולים והאלתורים. זה לא יותר תפור למאיה כמו שזה אמור להיות תפור לכתריה. לתחושתי גם עם שיר אחר המצב היה דיי דומה. 

לכתריה יש איכויות אחרות שאין למאיה- היא מביאה משהו יותר פרשי ועדכני, יש לה גוון קול דקיק ומעודן יותר, יש לה מראה דיי ייחודי (בנוף הישראלי), יש לה סלסולים מיוחדים שאופיינים לה. אבל מאיה הרבה יותר מרשימה ממנה הן מבחינת הפרפורמנס והן מבחינת הווקאליות.

מרגיש לי שכתריה עוד צריכה לפתח קצת את הקול שלה. מרגיש שהיא נורא נשענת על מה שהטבע נתן לה. היא נשמעת מאוד מתאמצת להוציא צלילים גדולים, וזה נשמע צורמני, חד-גוני ולא מספיק ייחודי. מאוד הייתי בעדה, היא הייתה הפייבוריטית שלי בדה-פור, ומאוד שמחתי שפורסם שהיא תתחרה בכוכב הבא. אך משום היא לא מצליחה להלהיב אותי בכוכב הבא.

לדעתי אי אפשר למכור תחרות לאף אחד. אם הקהל לא יאהב את מאיה, הוא לא יבחר בה, כפי שהיה בתכנית הקודמת. בתכנית הזו היא הפגיזה. וזה שלא כתריה הייתה גרועה, פשוט בדואט הכל יחסי. וזה הבליט בדיוק את כל מה שכתריה לא טובה בו- להוציא קול גדול, להביא נוכחות בימתית גדולה ולהיות יותר וורסטילית במהלך הביצוע.
לצפיה ב-'כאמור לא ראיתי את ההופעה, אבל אם המטרה לא היתה לפגוע בכתריה'
כאמור לא ראיתי את ההופעה, אבל אם המטרה לא היתה לפגוע בכתריה
27/01/2019 | 00:07
123
אז היתה מטרה להגן על מאיה, משום שהקהל שמצביע אוהב את כתריה (ויחד הם קיבלו ציון גבוה). בכול-אופן, בכול מה שההפקה עושה יש מטרה/תוכנית מאחורי זה. בהחלט אפשר למכור את התחרות וזה הם עושים בכול המניפולציות שלהם שהם מחליטים כל פעם חוקים אחרים/פרוצדורה אחרת, וגם לא תמיד זהה בין מתמודדים מסויימים לאחרים. כולם בובות על חוט - המצביעים, הצופים, אפילו השופטים. ההפקה מחליטה מי ינצח ועושה הכול כדי שזה יקרה. זה מכור כמו כל תכניות הריאליטי. עצוב מאוד! גם שנה שעברה זה היה מכור, אבל זה הצליח להם. בוא נקווה שגם השנה זה יצליח להם.
לצפיה ב-'האסי ורושם כאלה פאטתים שזה כבר ממש עצוב'
האסי ורושם כאלה פאטתים שזה כבר ממש עצוב
27/01/2019 | 01:00
142
כן רנדומלית נבחרו שתי הקרציות בקהל, ממש. 
ואחרי שצפיתי בתוכנית הערב אני יותר מבטוח שאסור לאסי בשום פנים ואופן לקבל שום גישה לתחרות האירוויזיון, ובטח שלא כמנחה. הפאדיחות שיהיו לנו בגללו בעולם יהיה קשה למחקן. 
לצפיה ב-'אוהב את קובי מרימי כבן אדם, אבל לא כזמר'
אוהב את קובי מרימי כבן אדם, אבל לא כזמר
27/01/2019 | 00:41
198
לא מתחבר לשירה האופראית שלו. וכמו ששירי ציינה, הוא נשמע אותו דבר בכל שיר. לא מבין מה כל כך עפים עליו. מתי ביצוע אופראי זכה בתחרות?
לצפיה ב-'הערב בכוכב הבא דו-קרב הדואטים'
הערב בכוכב הבא דו-קרב הדואטים
26/01/2019 | 10:52
252
והערב לראשונה דואט של כיתריה ומאיה.
לצפיה ב-'מכור לא מכור מאיה הכי טובה'
מכור לא מכור מאיה הכי טובה
27/01/2019 | 06:12
162
ואני מקווה שאחת משתיהן תזכה.
ווקלית שתיהן מצויינות אך למאיה יש יותר כריזמה וסקסיות.
אני בכלל הייתי מאוהדי מרימי אבל הסגנון הזה של האופרה מתחיל לשעמם. הוא לא מחדש. אם מאיה תמשיך להפגיז ככה כמו אתמול אני ממש ממש מקווה שהיא תזכה ומגיע לה!
לצפיה ב-'מעניין שדניאל שקיבלה יותר קולות מהקהל זאת שהודחה בסוף'
מעניין שדניאל שקיבלה יותר קולות מהקהל זאת שהודחה בסוף
27/01/2019 | 01:36
161
מול שאפיטה שלא קיבלה כמעט קולות.

לא מבין למה השופטים הולכים סחור סחור ולא אומרים את האמת למתמודדים ולצופים. פשוט שיגידו שמעדיפים להשאיר את שאפיטה בגלל הצחוקים והרייטינג מול רשת+10 המתחרים של קשת. זה היה נשמע פחות מזוייף ממה שאמר לה סקעת כשהכריז על הדחתה מהתחרות כנציג השופטים.
לצפיה ב-'הונגריה: A DAL 2019 - מופע 2'
הונגריה: A DAL 2019 - מופע 2
26/01/2019 | 19:52
65
הערב ימשיך המסע של הונגריה לבחירת השיר שייצג אותה באירוויזיון 2019 בתל אביב הקדם המקומי A DAL 2019 ימשיך עם 10 המועמדים הבאים. 

6 שירים מתוך 10 הבאים ימשיכו לשלב חצי הגמר: 
(בין המתחרים היום גם ההרכב Middletonz, שהסולן שלו ייצג את הונגריה ב-2014)

Acoustic Planet –  Nyári zápor
Bence Vavra – Szótlanság
Dávid Heatlie – La mama hotel
Diana – Little bird
Fatal Error – Kulcs
Gotthy – Csak 1 perc
Klára Hajdu – You’re gonna rise
The Middletonz – Roses
The Sign – Ő
yesyes – Incomplete

איך ומתי לצפות? החל מ-20:30 בערוץ DUNA שזמין לחלקנו בטלוויזיה וגם באתר של רשת השידור ההונגרית כאן: https://www.mediaklikk.hu/duna-world-elo/

לכל השירים המתחרים בהונגריה 2019 ניתן להאזין כאן: 
https://www.mediaklikk.hu/adal/

להונגריה 
לצפיה ב-'אם עוד לא ראיתם את הממתק הפארודי-נוסטלגי הזה על הקדמים'
אם עוד לא ראיתם את הממתק הפארודי-נוסטלגי הזה על הקדמים
26/01/2019 | 22:33
141
געגועים עזים לקדם אירוזיון.
אי החזרתו גורמת עוול גדול לחובבי האירויזיון.
לצפיה ב-'נורווגיה חושפת: 10 השירים שיתחרו ב-MGP 2019'
נורווגיה חושפת: 10 השירים שיתחרו ב-MGP 2019
25/01/2019 | 01:45
7
258
השבוע האחרון של ינואר לא רק בסימן שני שירים נוספים שייבחרו (צרפת בשבת וצ'כיה בשני), אלא גם בסימן חשיפות שירי קדמים...

הראשונה תהיה נורווגיה, שבשעה 13:15 שעוננו, תחשוף את 10 השירים שיתחרו בתחרות הקדם שלה, MGP 2019 

החשיפה תועבר כאן בשידור חי והשירים יועלו במלואם לאתר:

https://www.nrk.no/mgp/
לצפיה ב-'קדם פח'
קדם פח
25/01/2019 | 15:54
1
142
מורלנד צריך לנצח בהליכה. אין לו מתחרים. שיר מקסים. מיושן. לא קליט מיידית. פחות יפה מ"מפלצת כמוני", ובכל זאת- מקסים. וזה בזכות השירה של מורלנד, הכנות, הבגרות, ולמרות שאני לא מבין מילה אני חש את הכוונה, אני מאמין לו. מקווה שינצח.
לצפיה ב-'בקרוב תבין, כי הוא שחרר גם גרסה אנגלית לשיר'
בקרוב תבין, כי הוא שחרר גם גרסה אנגלית לשיר
26/01/2019 | 00:32
64

ניתן כבר להאזין לה בSPOTIFY ובAPPLE MUSIC.
לצפיה ב-'קדם לא טוב'
קדם לא טוב
25/01/2019 | 19:22
86
אני בדרך כלל אוהב את נורבגיה בתחרות, והתאכזבתי. הרבה אמצע הדרך, הרבה קיטש וטראש. לפחות ארבעה שירים כאן נשמעים כמו סוג השירים ששמים לקראת סוף הפרק באנטומיה של גריי. אם הייתי חייב לבחור כנראה שהייתי הולך על השיר של מורלנד בעיקר בגלל הנורבגית.
יש שם כמה שירים שעם הופעה טובה עשויים להשתדרג ולהרשים הרבה יותר בלייב, אבל אני חושב שאפשר לקבוע בוודאות כמעט גמורה שהעשור הזה יהיה הראשון מאז שנות השבעים שלא היתה בו נורבגית.
לצפיה ב-'יש כאן כמה שירים שאהבתי - ואחד במיוחד'
יש כאן כמה שירים שאהבתי - ואחד במיוחד
25/01/2019 | 21:57
1
146
בראש ובראשונה - השלאגר הממכר "Spirit In The Sky"
אחריו, אהבתי מאוד את "The Bubble" ו-"Hold Me Down" 

חיבבתי את "We Try" 
השיר של Erlend Bartland מאכזב, ודאי בהשוואה לשיר מ-2015 

את השיר של Mørland רציתי נורא לאהוב, אבל לצערי הוא חלש מהקודם והיפהפה שלו שייצג את נורווגיה ב-2015. מה שכן, הוא מתבלט הן בגלל השפה והן בגלל הסגנון, אבל לא חושב שהנורווגים יעניקו לזה את הניצחון 

קדם נחמד לנורווגים, אם כי לא וואו. לא נוסעים ב-2020 לאוסלו או ברגן 
הלוואי ש-SITS ייצג אותם. לפחות שיהיה להיט כיפי בתל אביב! 
לצפיה ב-'מסכים לגמרי עם 3 השירים שציינת '
מסכים לגמרי עם 3 השירים שציינת
25/01/2019 | 23:39
58
לצפיה ב-'רגשות מעורבים'
רגשות מעורבים
26/01/2019 | 13:59
1
96
נורבגיה מדינה מסקרנת. לא תמיד התחברתי לבחירות שלה. ברמת הפוטנציאל היא יכולה להשיג הרבה יותר(אחלה מוזיקאים מעולים יש שם שאשמח לראות בתחרות). 
משלוש הזכיות שלה, נוקטרנו הכי מוצדק. כל הזמן אני מפנטז שהם ינסו לשלוח עוד יצירה מפעימה כזאת, או לפחות יעזו לשלוח משהוא שיהמם שוב את אירופה. עם השנים קצת שחררתי את נוקטרנו, ודוקא קיוויתי שימשיכו בקו של השירים הנהדרים מ/2013/2014/2015. רצוי פחות באנגלית, אבל גם זה נסלח...
כמובן שהיו כמה פספוסים בקדמים שלהם והם יכלו לבחור שירים קצת יותר טובים (שמתאימים יותר לטעמי האישי, כמו של אדלן, לינאה דל מ2014, השיר המקסים מהשנה שעברה כשהמוזיקה תפסיק וכו').
בקיצור, כל שנה אני מתרגש לקראת המלודי גרנד פרי...
משמיעה ראשונית:
ברור שמורלנד הוא הפייבוריט שלי, עוד מהרגע שראיתי את שמו ברשימת המשתתפים. במיוחד לאור העובדה שהשיר בנורבגית.
בשמיעה הראשונה קצת התאכזבתי. קיוויתי למשהוא בסגנון של השיר המושלם הזה(שגם ניצח בצדק באחת מתחרויות הרילייטד)https://youtu.be/A405Bfb5sQM/
בשמיעות הבאות(ברור שחרשתי עליו בטירוף) כבר התמכרתי. מעניין איך ההופעה תראה. המעברים קצת מוזרים. הייתי מוותר על קולות הרקע.
הפייבוריט המסתמן, השיר של ההרכב קיינו(עם השילוב של השפה הסאמית) מזכיר לי בשמיעה ראשונה את מונסטרס של שרה אלטו. יש בו המון אלמנטים(קצת יותר מדי לטעמי) ואין ספק שהכל יקום ויפול על ההופעה. שיר חובבים קלאסי. אתנופופ מהונדס ואפקטיבי. המחשבה על זה שהם יגנבו ליון הנדריק את הגימיק יכולה להיות משעשעת...השיר בטח יהיה להיט אבל אני עדין מעדיף את מורלנד עליו.
עוד בחירה פוטנציאלית מעניינת שתפסה אותי, היא השיר היפהפה של אינגריד ברג. הקטע עם הכינור מנורבגיה קצת שחוק...אבל הפזמון סוחף ואני בהחלט יכול לפנטז על זה כסוס שחור שכובש בסערה את הקדם תחילה ואת אירופה בהמשך(אין סיכוי, תמיד אני נכשל בניבוא המנצחים בסקנדינביה).
שאר השירים חביבים ולא ממש זכירים/מיוחדים בעיני. אמשיך לעדכן בהמשך ההאזנות.
*ההיסטוריה חוזרת? מצרף את השיר הנורבגי לתחרות משנת 1980 שגם בו היה שימוש בשפה הסאמית (דרך אגב, מדובר במיעוט מקופח ומוחלש. אבל זה כבר סיפור אחר...).
לצפיה ב-'להתחבר לשיר בכוח רק בגלל שאוהבים את המבצע שלו זה לא עובד'
להתחבר לשיר בכוח רק בגלל שאוהבים את המבצע שלו זה לא עובד
28/01/2019 | 10:35
7
אני יודע שאתה אוהב את מורלנד, ואני יודע בדיוק על איזו תחרות רילייטד אתה מדבר. אך אז היה מדובר בשיר קודם כל בשפה האנגלית שכולם הבינו מה הוא שר, ודבר שני זה היה שיר סוחף ולא כמו השיר החדש שהוא שר בקדם הנורבגי השנה.

חוץ מזה, צריך להבין שבתחרות האירוויזיון השיר צריך להיות קליט, שיתחברו אליו כמה שיותר כבר מהשמיעה הראשונה, כי אין בתחרות הזאת הזדמנות שנייה, במיוחד כשמדובר בשירי סמי פיינל שעוד צריכים לעלות לגמר בשביל בכלל להתמודד על הזכייה בתחרות, בניגוד לשירים שכבר בגמר, אך גם להם יש רק הזדמנות אחת, כי גם אותם שומעים רק פעם אחת ואם השיר לא קליט הצופים לא יצביעו לו בהמוניהם.

מורלנד כבודו במקומו מונח, אך השיר שלו השנה לא שיר קליט, שלא לדבר על השפה שלו שרוב הצופים לא מבינים בכלל, ועל כן ספק רב אם בכלל יעלה לגמר.

לעומת זאת SITS שיר קליט שמתחברים אליו מהשמיעה הראשונה, ואם הוא גם יישמע טוב בלייב כמו בגרסת הסטודיו שלו, הצופים וגם הקהל באולם בארץ יעופו עליו. והגבול הוא השמיים...
לצפיה ב-'לא עוד "FYROM": מעכשיו - "צפון מקדוניה"'
לא עוד "FYROM": מעכשיו - "צפון מקדוניה"
25/01/2019 | 17:26
6
243
עידן "הרפובליקה היוגוסלבית לשעבר של מקדוניה" תם לאחר שהסכם הפשרה עם יוון אושר - ושם המדינה החדש הוא צפון מקדוניה (North Macedonia) 

מעתה, כאמור, גם באירוויזיון. המנחים החדשים ארז, בר, אסי ולוסי ניצלו
אז מה היה השיר האהוב עליכם אי פעם מ-FYROM? 
לצפיה ב-''
25/01/2019 | 18:02
122
חבל ממש!
אהבתי מאוד את השם. הוא תמיד היה בולט בסדר המשתתפים ולמרות היותו ארוך כאורך הגלות הוא עדיין היה קליט ונעים לאוזן.

למקדוניה היו שירים ממש טובים בתחרות עד כה. במיוחד ב-2007 עם קרולינה והשמלה שלה. אם אפשר לקרוא לפיסת הבד שהיא לבשה בכלל שמלה.. (ידעתם שהשמלה שלה קוצרה מהחצי גמר לגמר????)

וכמובן 2006 ! זנותי כמו שצריך להיות! וגם השיר טוב!!!
לצפיה ב-'ויש לנו קאמבק שני בשנה הזו: Tamara תייצג את צפון מקדוניה'
ויש לנו קאמבק שני בשנה הזו: Tamara תייצג את צפון מקדוניה
25/01/2019 | 21:37
1
150
כן, זו אותה תמרה שלא עלתה לגמר בבלגרד 2008 (בגלל שהשופטים העלו את חרלוט, זוכרים?) 
לצפיה ב-'נהדרת. LET ME LOVE YOU היה להיט פופ/אר אנד בי מצוין!'
נהדרת. LET ME LOVE YOU היה להיט פופ/אר אנד בי מצוין!
25/01/2019 | 22:00
111
המקום 11 הוא קללה שרדפה את מקדוניה כמה שנים ברציפות. היא עדיין צעירה יחסית (תהיה כמעט בת 34 במאי) וגם סולנית מיומנת מאד. אחותה הביולוגית היא TIJANA שייצגה את מקדוניה ב-2014 ללא הצלחה יתרה ובאותה שנה תמרה הייתה אחת מזמרי הליווי שלה בקופנהגן.
לצפיה ב-'לא אהבתי שום שיר שלהם חוץ '
לא אהבתי שום שיר שלהם חוץ
25/01/2019 | 22:39
1
90
מ 2002 שהיה טוב. כל השאר גרועים לטעמי...
לצפיה ב-'ו 2017 '
ו 2017
25/01/2019 | 22:40
27
לצפיה ב-'צפון מקדוניה היא מהבלקניות החביבות עלי'
צפון מקדוניה היא מהבלקניות החביבות עלי
26/01/2019 | 13:28
79
קליופי מעל כולם.
השיר מ2012 הוא יצירת מופת שמימית שיכלה לנצח את התחרות!!! 
עוד שיר שממש אהבתי מהם, אך ורק בגרסת האודיו, הוא השיר הנהדר של דניאל מ2015. אבל הוא הוחרב בצורה כל כך מפוארת באירויזיון שעדין לא התאוששתי...
אבל השיר הטוב ביותר של המדינה הקטנה, הוא השיר שכמעט השתתף בתחרות!!!
מנהרת הזמן לשנת 1996, השנה האומללה שבה הוחלט לקיים שלב מוקדמות ידוע לשמצה (ובין היתר, בעקבותיו הוחלט לשריין את הביג5). קליופי בעיני היתה יכולה לנצח את התחרות עם השיר המרגש שלה. היא נכשלה לעלות לגמר(גם גלית בל שלנו, אבל זה היה ממש בצדק) ובראיון עימה היא סיפרה את התחושות הקשות והאכזבה שלה ושל הקהל המקדוני. לא נשכח ולא נסלח
*עוד אנקדוטות על תחרויות עבר, תוכלו לקרוא בפרויקט שהכנתי שנה שעברה בפורום - "מנהרת הזמן", סיכום שלי של תחרות האירויזיון משנת הקמתו ועד למילניום
לצפיה ב-'טוב, חברים,'
טוב, חברים,
25/01/2019 | 09:21
9
526
מבין המועמדים שנשארו אני חורשת את השירים של אברהם (Back to Black, Who You Are, When We Were Young) ורק את שלו.
לא יודעת מה עובר על מי שהוא לא מרגש אותו.

אז מסתבר שאני בעדו. חבל שהמידע פה הוא שהוא לא הגיע לגמר. אבל מחכה כבר לאלבומים שלו...

(וגם, עדיין, לניתאי, דניאל ברזילאי ועופרי).
לצפיה ב-'אה, ואני ממש לא מסמפטת'
אה, ואני ממש לא מסמפטת
25/01/2019 | 09:55
206
את קרן פלס. האישיות שלה, כמו שהיא משתקפת מהטלוויזיה ומהטור שלה, מעצבנת. לטעמי היא גם לא שרה טוב, לא נראית טוב, יש לה קול מעצבן גם בדיבור, הכתיבה שלה בעיתון שטחית, מנופחת ומעצבנת, ולדעתי היא לא צריכה להיות בטלוויזיה (לא בכוכב הבא ולא בכלל) ולא בעיתון.
לדעתי היא צריכה להישאר מאחורי הקלעים, ולדבוק במה שהיא מוכשרת בו - וזה  לכתוב ולהלחין שירים (כמו "ואת" הנהדר). ואם אפשר - בעיקר להראל סקעת...  (ואולי גם לניתאי?)
לצפיה ב-'מתלהבים ממנו רק בגלל הפסנתר, בגבוהים הוא זוועתי'
מתלהבים ממנו רק בגלל הפסנתר, בגבוהים הוא זוועתי
25/01/2019 | 12:54
1
160
ואלטון ג'ון הוא בטח לא, וגם לא ריצ'רד קליידרמן.
לצפיה ב-'אני מתלהבת ממנו בגלל הקול שלו והשירה שלו.'
אני מתלהבת ממנו בגלל הקול שלו והשירה שלו.
25/01/2019 | 13:07
110
ממש לא משנה לי מי מנגן בפסנתר.

לצפיה ב-'אברהם הוא ווקאליסט נדיר במחוזותינו'
אברהם הוא ווקאליסט נדיר במחוזותינו
25/01/2019 | 15:36
3
126
הוא עד כדי כך טוב, שאנשים פשוט לא מסוגלים להכיל את האיכויות הבלתי רגילות שהוא מביא (וקרן פלס היא הדוגמה המושלמת לכך).
כשצפיתי בו בפעם הראשונה, ברגעים מסוימים זה הרגיש לי ממש כאילו אני צופה בהופעה חיה של אמן בינלאומי עם עשרות שנות קריירה מאחוריו.
עם זאת, אני מודה שהאובר-בשלות שלו מעוררת בי לפעמים תהייה של "למה הוא לא הצליח עד עכשיו?"... אולי זה היעדר הכריזמה.
לצפיה ב-'הקול שלו מאוד בוגר ומחוספס. יכול להיות '
הקול שלו מאוד בוגר ומחוספס. יכול להיות
25/01/2019 | 16:12
108
שהמצב של הקול שלו לא היה כזה לפני זמן לא רב. הוא בסך הכל בן 27 ונשמע יותר. לא יודעת אם הוא מעשן או מה, אבל צריך שיקרה איזשהו תהליך עד שמגיעים לקול כזה.
לצפיה ב-'אותי הוא בעיקר משעמם, ובגבוהים הוא מזעזע'
אותי הוא בעיקר משעמם, ובגבוהים הוא מזעזע
25/01/2019 | 23:44
1
69
אבל אני יכול להבין למה הוא כל כך אוברייטד, רואים גבר שנראה טוב עם פסנתר ששר עוצמתית וישר שוכחים מהעיקר שזאת השירה הלא מדוייקת, בעיקר בגבוהים. בגלל זה הפעם היחידה שבה הוא לא התיישב ליד הפסנתר הוא קיבל פחות קולות, כי אז גם השופטים וגם הקהל התייחסו לשירתו ולא לכל הסיטואציה של גבר ליד פסנתר.
לצפיה ב-'נראה טוב? אולי לא הבנת,'
נראה טוב? אולי לא הבנת,
26/01/2019 | 07:58
76
אבל כששירי אומרת שהוא לא כריזמטי ושעדיף שלא ילבש גופיה - זה לא כי היא חושבת שהוא נראה טוב... יכול להיות שזה מה שקרן לא מצליחה להתגבר עליו - המראה שלו.
מי שאוהב אותו אוהב אותו בגלל איך שהוא שר, לא בגלל איך שהוא נראה. יכול להיות שיום אחד הוא יתחיל להיראות לי טוב, כי כשמתרגלים לראות מישהו הוא נראה טוב יותר.
כשאני אומרת שאני חורשת על השירים שלו, הכוונה שאני מאזינה להם... וכאן ממש לא משנה גם אם באמת "רואים גבר שנראה טוב עם פסנתר". שר עוצמתית - זה כן, וזה חלק מאיכות השירה שלו.
אולי הוא קיבל פחות קולות כשהוא לא ישב ליד הפסנתר דווקא כי הוא לא נראה טוב במיוחד וכשהוא לא ליד הפסנתר יש התמקדות גדולה יותר במראה שלו, בגוף שלו ובתנועה שלו (אם כי ניסו באמת לשפר את המראה שלו בהופעה ההיא, ובה הוא נראה טוב יחסית לאיך שהוא נראה - אבל עדיין לא נראה טוב באמת). וגם יש את העניין של השיר הקצבי יחסית והלא מרגש.
לצפיה ב-'יש בהודעה שלך, אבל חוץ מזה - '
יש בהודעה שלך, אבל חוץ מזה -
25/01/2019 | 17:46
1
191
המועמד הכי מושלם שיש, קול מפחיד מכמה שהוא בינלאומי. אם הוא אכן לא יגיע לגמר - זה מאוד מצער. הוא מבחינתי המועמד הכי ראוי לייצוג. דבר כזה לא שמעתי בארץ! 

ואני הראשון שאלך להופעה שלו. היכולות שלו מטורפות! 
לצפיה ב-'אופס, סליחה!'
אופס, סליחה!
25/01/2019 | 17:50
49
לצפיה ב-'שבוע הבא - הכרזה על המנחים+חלוקה לחצאי גמר '
שבוע הבא - הכרזה על המנחים+חלוקה לחצאי גמר
23/01/2019 | 10:29
23
454
שבוע הבא יוכרזו רשמית המנחים של אירוויזיון 2019 
לפי התחזיות המנחים יהיו בר רפאלי וארז טל ובגרין רום איוב ואסי עזר.

ב28.1 יהיה משדר החלוקה לחצאי גמר! וטקס העברת המפתחות.
מצפה לנו אחלה שבוע! 
לצפיה ב-'תאריכי בחירת נציגים ושירים עד סוף ינואר '
תאריכי בחירת נציגים ושירים עד סוף ינואר
23/01/2019 | 12:33
2
313
  • אוסטריה - נציג
  • צ'כיה - שיר + נציג ב28.1
  • פינלנד - נציג ב29.1
  • יוון - נציג
  • מלטה - נציג ב26.1
  • צרפת - שיר + נציג ב26.1
לצפיה ב-'שכחתי גם את חצי גמר ראשון של רומניה ב27.1 '
שכחתי גם את חצי גמר ראשון של רומניה ב27.1
23/01/2019 | 13:47
71
לצפיה ב-'צ'כיה '
צ'כיה
25/01/2019 | 00:24
41

True collars  
Must win the ticket to tel aviv
לצפיה ב-'באיזה שעה משדר החלוקה?'
באיזה שעה משדר החלוקה?
23/01/2019 | 12:42
5
96
לצפיה ב-'בשעה 18:00 שעון ישראל '
בשעה 18:00 שעון ישראל
23/01/2019 | 12:56
4
195
התרגשות
לצפיה ב-'THANX'
THANX
23/01/2019 | 13:10
3
58
לצפיה ב-'בריטניה בוחרת במסע השנתי לתחתית הטבלה'
בריטניה בוחרת במסע השנתי לתחתית הטבלה
23/01/2019 | 19:57
2
188
6 מתמודדים, 3 דו-קרבים, 3 פינאליסטים, מנצח אחד...

דו קרב 1 - BIGGER THAN US
MICHAEL RICE מול HOLLY TANDY
https://www.youtube.com/watch?v=gr-6bmiMlys
https://www.youtube.com/watch?v=lVjG7nwBoN0

דו קרב 2 - FREAKS
JORDAN CLARKE מול MAID
https://www.youtube.com/watch?v=sJjVSfSFk14
https://www.youtube.com/watch?v=LrU_jeNBb_k

דו קרב 3 - SWEET LIES
KERRIE ANN מול ANISA
https://www.youtube.com/watch?v=s847b0ZaQqk
https://www.youtube.com/watch?v=z9L-nWgTN9s

המנצחים שלי:
דו קרב 1 - MICHAEL RICE
דו קרב 2 - JORDAN CLARKE
דו קרב 3 - KERRIE ANN
מנצח/ת סופי? קרי אן עם ה-היי אנרג'י אלקטרו דאנס קלאב באנגר. זול, אולד-פשן, אבל עם פאשן.
לצפיה ב-'כותרת גאונית'
כותרת גאונית
23/01/2019 | 22:55
1
114
הייאוש מהם לא נעשה יותר נוח...
לצפיה ב-'הם מודים בזה: IT'S BIGGER THAN US...'
הם מודים בזה: IT'S BIGGER THAN US...
24/01/2019 | 21:30
92
ובאופן אירוני, השיר שנכתב ע"י צוות בינלאומי עם רסיסי מלודיפסטיבלן בדמות ג'ון לונדוויק עוד עשוי לקבל לא מעט צ'ופרים מצוותי השופטים בזכות ההכרות המוקדמת וההתחכחות באותו תת-ענף של פזמונאות ייעודית לאירוויזיון.
לצפיה ב-'אם אסי עזר בגרין רום הפאדיחה שלנו מובטחת'
אם אסי עזר בגרין רום הפאדיחה שלנו מובטחת
23/01/2019 | 22:59
13
203
ושלא תגידו שלא אמרתי לכם.
אסי הוא כמו עקרב שזה בטבע שלו לעשות פאדיחות ולפזר בדיחות קרש, שלא לדבר על תלפוס את כל הפוקוס תמיד עליו, וזה גם מה שיקרה איתו באירוויזיון.
לצפיה ב-'כל עוד זה לא הוכרז רשמית אני שומר על אופטימיות'
כל עוד זה לא הוכרז רשמית אני שומר על אופטימיות
23/01/2019 | 23:12
1
138
אני מתפלל ומקווה ששמו של אסי כמנחה הוא בגדר שמועה.
לצפיה ב-'לצערי, לא מדובר בשמועה'
לצערי, לא מדובר בשמועה
24/01/2019 | 00:02
196
וגם שים לב שבתוכנית האחרונה של הכוכב הבא רותם כבר פנתה אליו כאילו שהוא בגרין רום, כהכנה לקראת התחרות... וגם לא נראה לי שקשת תוותר על נציגיה בתחרות.
לצפיה ב-'אולי הוא מעצבן אבל'
אולי הוא מעצבן אבל
24/01/2019 | 09:00
2
194
אני מודה שהוא מעצבן גם אותי לפעמים אבל מצד שני תשימו לב לתוכניות שהוא הנחה בלי רותם סלע-האח הגדול שהוא היה עם ארז טל הוא היה די בסדר בזמנו,היום בעוד שנה שהוא הנחה לבד הוא היה נהדר.
האחראים הבינו שהצמד אסי-רותם הוא יותר בשביל הצחוקים ולאירוע כזה לא צריך את הצמד אלא עדיף את אסי שיש לו טיפה יותר ניסיון בלהנחות דברים מאנשים אחרים.
אני מאמין שאסי בלי רותם מנחה מצוין
לצפיה ב-'זה לא בגלל רותם, זה בגלל שבשנים האחרונות עלה לו השתן לראש'
זה לא בגלל רותם, זה בגלל שבשנים האחרונות עלה לו השתן לראש
24/01/2019 | 20:26
1
89
כי קשת נותנים לו להנחות כמעט כל תוכנית פריים טיים שלהם, כמו הכוכב הבא כבר 5 שנים ברציפות, נינג'ה ישראל, ועוד לפני זה את הפח הגדול לצידו של ארז טל. אם כבר, רותם קורבן של השפעתו הרעה של אסי עליה, לפני שהתחברה עם אסי היא היתה מותק של בחורה ואחת האהובות עלי, אך מאז שהם הפכו לצמד מנחים היא מעצבנת אותי בטירוף, אך עדיין לא ברמה שאסי עזר מעצבן. אני גם מאוד מקווה שהחיבור שלו עם לוסי איוב לא יקלקל גם אותה וישפיע עליה לרעה כמו עם רותם.
לצפיה ב-'הוא מנחה טוב מאוד וכמו שציינו כאן, זה בסך הכל גרין רום'
הוא מנחה טוב מאוד וכמו שציינו כאן, זה בסך הכל גרין רום
25/01/2019 | 10:29
57
צריך לזכור שבסופו של דבר הנחייה זה סוג של משחק, המנחה ינחה את האירוע בסגנון שתואם לאופי האירוע (כפי שמנחה שינחה טקסי יום זיכרון ינחה אותם בצורה שונה בהנחיית טקסי פרסים וכ'ו וכ'ו). הביאו כאן דוגמא מצוינת להנחייה של אסי בתכנית "היום בעוד שנה", שם הוא בהחלט היה שונה לגמרי מ"הכוכב הבא" ו"נינג'ה ישראל". הוא היה אמפתי, מכבד, רציני, כי זה מה שסגנון התכנית דרש ממנו. כך שלא צריך להתייחס אליו כילד קטן שלא יודע לשלוט בעצמו.
לצפיה ב-'אסי הכי טוב כשיש לו פרטנר/ית טוב/ה לידו'
אסי הכי טוב כשיש לו פרטנר/ית טוב/ה לידו
24/01/2019 | 19:49
7
165
כמו בכוכב הבא. הוא לבד לא מבריק (אבל בויכוח האוהב-שונא, אני נוטה לעמוד לצידו, למרות הבעיות), אבל ביחד עם רותם זה יוצא מעולה.

אני אוהב את לוסי איוב כאדם. יש לי קצת ספק לגבי כמה היא תצליח באירוע כזה, כשאין הרבה מקום לאופי וצריך להיות עם כריזמה פמלי פרנדלית (גם כישרון) ולדקלם טקסט מוכן מראש (וכך הקסם שלה עלול להיעלם) אבל אני כן מקווה שיש בינה לבין אסי כימיה.
לצפיה ב-'ולמי שדואג שהוא יהיה אובר עסוק בעצמו'
ולמי שדואג שהוא יהיה אובר עסוק בעצמו
24/01/2019 | 20:00
6
182
לדעתי לאסי יש מודעות עצמית, והוא יודע מה עובר טוב בתכנית ישראלית, ומה באירוע בינלאומי. ושיעשה גם דברים דבילים מבחינתי, זה לא כאילו אלה מהגרין רום בשנים האחרונות היו איזה שוס.
לצפיה ב-'בדיוק! עשיתם מהגרין רום איזה'
בדיוק! עשיתם מהגרין רום איזה
24/01/2019 | 23:52
124
טקס פרסי האוסקר... צריך להיות שם קלילים, זורמים, מצחיקים... זה לא צריך להיות ראיון לחדשות עם יונית לוי.
לצפיה ב-'אני חושב שהחיסרון העיקרי שלו זה האנגלית'
אני חושב שהחיסרון העיקרי שלו זה האנגלית
25/01/2019 | 00:40
4
138
בכללי אני ממש לא אוהב אותו, אבל במסגרת כזאת שמתוסרטת ומתוזמנת עד לרמת השניה הוא לא יוכל להפוך את זה למופע יחיד גם אם נורא ירצה, ומה שיישאר זה הנינוחות והחוצפה שלו, שתי תכונות שאני אוהב אצל מנחי אירוויז.
הבעיה היא עם האנגלית שלו, ממה שיצא לי לראות היא די חלשה. אוצר המילים בסדר אבל התחביר זוועה. כמעט ברמה של me tarzan, you jane. מקווה שיש מודעות לעניין ושידאגו למורה פרטי אם צריך.
לצפיה ב-''
28/01/2019 | 20:21
3
9
בקשר למבטא... ראיתי חלק מהיום, והוא סביר לגמרי. לא מצפה מהמנחים מישראל, אוקראינה, פורטוגל וכו' שיהיו עם מבטא אמריקאי/בריטי חלק, כי הם לא משם, וזה מובן. הלוואי וזו הייתה הבעיה היחידה של המנחים/ות מפורטוגל ואוקראינה, נגיד
לצפיה ב-'הבעיה שלי היתה לא עם המבטא אלא עם התחביר'
הבעיה שלי היתה לא עם המבטא אלא עם התחביר
28/01/2019 | 20:40
2
5
בכמה סרטונים שיצא לי לראות הוא עשה טעויות מאוד בסיסיות ויצא קצת עילג. אבל היום הוא היה אחלה, נרגעתי.
לצפיה ב-'סורי! '
סורי!
28/01/2019 | 20:45
1
13
התבלבלתי והבנתי משום מה שהתכוונת למבטא (אני תמיד אוהב את הפוסטים שלך ומתייחס אליהם כראוי יום ארוך שלי כנראה)
בקטע הזה אני מאמין לך. אבל שוב, ממה שראיתי, הוא עבר בסדר (כנראה לא חיברו לו טקסט מאתגר חח)
לצפיה ב-''
28/01/2019 | 20:49
3
לצפיה ב-' כיתריה - A Star Is Born'
כיתריה - A Star Is Born
22/01/2019 | 10:37
19
473
צפיתי עכשיו בפרק ששודר אמש וכל כך חששתי שהשמועות לגביה שהיא לא יודעת או לא מסוגלת לשיר בעברית יתבררו כנוכונות וכמה שמחתי לגלות שממש אבל ממש לא. הביצוע של כיתריה לשירה של שרית חדד "כשהלב בוכה" היה פשוט שלא מהעולם הזה. ובעיקר כשהיא שרה את שמע ישראל, זה היה פשוט יותר ממושלם. למאיה הולך להיות דו-קרב קשה מאוד מולה בגמר. כיתריה, כשמה כן היא מלכה
לצפיה ב-'בשבת מאיה וכתריה בדואט? '
בשבת מאיה וכתריה בדואט?
22/01/2019 | 10:40
269
אבל למה רק בשבת ולא הערב? אין הערב תוכנית?
לצפיה ב-'בדיוק צפיתי עכשיו ובאתי לכתוב - ביצוע נהדר - אני מעדיפה את'
בדיוק צפיתי עכשיו ובאתי לכתוב - ביצוע נהדר - אני מעדיפה את
22/01/2019 | 11:32
2
301
כתריה בעברית! אז היא לא נשמעת כמו אחת מאלף זמרות ששרות באנגלית - בעברית אין מישהי ששרה כמוה! היה מעולה פשוט.
לצפיה ב-'יש מצב שאם כתריה תיבחר היא תשיר שיר מעורב אנגלי-עברי'
יש מצב שאם כתריה תיבחר היא תשיר שיר מעורב אנגלי-עברי
22/01/2019 | 21:58
1
163
אני חושב שזה הכי מתאים גם לה וגם לתחרות. קשה לי מאוד להאמין שהפקת הכוכב הבא ותאגיד כאן יוותרו על שירתה באנגלית, אך גם לא על שירתה בעברית, וינסו לשלב בין שתי השפות, בתקווה שזה יהיה שיר באמת טוב ומתאים למידותיה כזמרת שיביא לכדי ביטוי את כל כשרונותיה, כולל כרקדנית שכבר ראינו כמה היא טובה בזה.
לצפיה ב-'לא התכוונתי שדווקא באירוויזיון היא תשיר'
לא התכוונתי שדווקא באירוויזיון היא תשיר
23/01/2019 | 04:25
128
שיר בעברית. והיכולות שלה כרקדנית דווקא לא מאוד הרשימו אותי.
לצפיה ב-'היא שרה מדהים אבל שמישהו יעיר לה שהיא עוצמת עיניים'
היא שרה מדהים אבל שמישהו יעיר לה שהיא עוצמת עיניים
23/01/2019 | 06:48
161
זה לא מצטלם טוב וזה לא ייצוגי.
לצפיה ב-'לא מבין על מה המהומה'
לא מבין על מה המהומה
23/01/2019 | 23:09
13
162
היא לא מרגשת אותי באף ביצוע, וכשהיא שרה באנגלית זה הרגיש כאילו היא לא מבינה את המילים ורק מדקלמת טקסט...
בתחרות יש הרבה זמרות מעולות, אבל אם אין רגש/ שיר פיצוץ היא לא תצליח לבלוט. 
רק שאפיטה תהיה בחירה ראויה. זאת בדיוק השנה להעז ולשלוח משהוא חצוף/נועז/לא מתחנף/מקורי ויצירתי. היא יכולה להרים שואו מטורף, הקטע האוריינטלי מדהים בעיני. העינין שהיא יוצרת בתכנית, וגם בעיתונות לגבי הייצוג/חוסר הייצוג של הדמות שלה יכול ליצור גם באז באירופה. 
לצפיה ב-'שאפיטה תגרד את התחתית בגמר אם תיבחר לייצג אותנו'
שאפיטה תגרד את התחתית בגמר אם תיבחר לייצג אותנו
23/01/2019 | 23:56
2
229
היא תיתפס במקרה הטוב כבדיחה, שלא לדבר על המקרה הפחות טוב שישחק ישירות לידי ה BDS שישר יציגו זאת כגזענות כלפי הערבים (כי כידוע שאפיטה לא ערבייה, ואפילו לא מזרחית, היא סתם משחקת דמות של ערבייה, גימיק וסוג של ניסיון חיקוי לדנה). וחוץ מזה, הדבר האחרון שישראל צריכה לבחור אחרי ניצחון זה גימיק. ובעיקר אם המטרה היא דאבל.
לצפיה ב-'הסיכוי שהיא תיבחר שווה לסיכוי ש-Serhat ייקח מקום ראשון'
הסיכוי שהיא תיבחר שווה לסיכוי ש-Serhat ייקח מקום ראשון
24/01/2019 | 01:52
1
138
שאפיטה היא לא יותר מקוריוז שמוסיף קצת פלפל לתכנית.
לצפיה ב-'מסכים איתך בהחלט, הגימיקים נועדו בעיקר בשביל הרייטינג'
מסכים איתך בהחלט, הגימיקים נועדו בעיקר בשביל הרייטינג
24/01/2019 | 02:37
58
לצפיה ב-'אני מסכימה, גם אותי כתריה לא מרגשת בכלל. ושפיטה זה בדיחה.'
אני מסכימה, גם אותי כתריה לא מרגשת בכלל. ושפיטה זה בדיחה.
24/01/2019 | 17:49
9
138
כמו-כן, גם בחירה בכתריה יכול לשחק לידי ה-BDS, כי לרוב "הכושים העבריים" (וכנראה גם לכתריה) אין אזרחות ישראלית.
לצפיה ב-'שפיטה לא תסכים שמישהי כמו טמירה תנהל אותה'
שפיטה לא תסכים שמישהי כמו טמירה תנהל אותה
24/01/2019 | 21:38
8
108
ותקבל בשבילה החלטות כמו מישהי טרייה לגמרי בתחום כמו נטע. אתם רואים אותה מקבלת הנחתה מלמעלה של שיר לאירוויזיון עבורה? לא יקום ולא יהיה. שפיטה כבר מסתובבת בשטח כמה שנים טובות ויודעת איך התעשיה הזאת עובדת. העובדה שניתנה לה אפשרות לפרוץ עם האלטר-אגו שלה ב'כוכב הבא', להניע את גלגלי העלילה הפיקטיבית של התכנית ולעורר שיח קוטבי ער בעיתונות וברשתות הם הצלחה גדולה ברמה הארצית, אבל מכאן ועד לייצג את ישראל המרחק הוא בין שמיים לארץ. ככל שהיא הופכת לאורחת רצויה בבתים ומתנחלת בלבבות - את שלה היא כבר עשתה.
לצפיה ב-'מה שאני הכי אוהב בשאפיטה זה עקיצותיה לאסי עזר'
מה שאני הכי אוהב בשאפיטה זה עקיצותיה לאסי עזר
24/01/2019 | 23:56
4
95
הייתי מחליף את אסי בכיף בשאפיטה. בכל פעם ששאפיטה אומרת לאסי את האמת בפרצוף על מה שהיא חושבת עליו זה פשוט פרייסלס.
לצפיה ב-'בחיי שאתה'
בחיי שאתה
24/01/2019 | 23:59
3
81
אובססיבי.
תשחרר קצת מהאובססיה, יהיה לך הרבה יותר טוב בחיים וגם תחיה הרבה יותר. אסי עזר לא שווה את כל העצבים האלה.
לצפיה ב-'מה לעשות שהוא נמצא בכל תוכנית ולא מפסיק לעצבן'
מה לעשות שהוא נמצא בכל תוכנית ולא מפסיק לעצבן
25/01/2019 | 00:03
2
64
וזה ממש לא אובססיה, מדובר בעובדות, צעקותיו לכיתריה כבר עברו כל גבול אפשרי, שלא לדבר בכלל על הקטע שלו עם האלרגיה לפול. לך תראה מה חושבים עליו הצופים, אפילו הוציאו עצומה הקוראת לפטרו בעקבות זאת. ותאמין לי שאני עוד עדין איתו...
לצפיה ב-'נו בסדר, גם אני התעצבנתי עליו על הצעקות עם כתריה'
נו בסדר, גם אני התעצבנתי עליו על הצעקות עם כתריה
25/01/2019 | 00:09
1
68
אבל עצם זה שתתרעם על כך לפחות פעם ביום (לפי מה שאני ראיתי, אולי יותר) לא יעזור לך להעיף אותו מהמסך. מה שיעזור זה למשל לכבות את הטלוויזיה או להחליף ערוץ :) קל
לצפיה ב-'אתה שוכח שמדובר בקדם הישראלי'
אתה שוכח שמדובר בקדם הישראלי
25/01/2019 | 00:27
84
ומה בדיוק יעזור לי לכבות את הטלויזיה או להעביר ערוץ אם המטרה היא לעקוב אחר בחירת הנציג הישראלי לתחרות האירוויזיון?

זה כמו שבמקום שבית משפט יפסוק להעיף את הבעל המכה מהבית הוא יפסוק שהילדים והאישה צריכים לעזוב את הבית וללכת למקלט לנשים מוכות.
לצפיה ב-'"ההפקה לא תאפשר לשפיטה לזכות" : היא שם בשביל לעזור לרייטינג'
"ההפקה לא תאפשר לשפיטה לזכות" : היא שם בשביל לעזור לרייטינג
25/01/2019 | 00:30
127
לצפיה ב-'אבל זה לא הסיבה שהיא באה לתכנית. היא כן מאוד היתה רוצה לנצח'
אבל זה לא הסיבה שהיא באה לתכנית. היא כן מאוד היתה רוצה לנצח
25/01/2019 | 20:19
1
65
ולייצג אותנו באירוויזיון. 
לצפיה ב-'שפיטה לוהקה לתכנית ע"י סוכני ליהוק מטעם ההפקה.'
שפיטה לוהקה לתכנית ע"י סוכני ליהוק מטעם ההפקה.
25/01/2019 | 21:51
83
המימד הבידורי של התכנית הוא בעל חשיבות לא פחות מכרעת מהערך המוסיקלי שלה: לתכנית הגיעו מאות עם לא אלפי מתמודדים שעברו מבחן בד כמו כל טירון שעובר את טבילת האש הראשונה שלו בפורמט ו-100 מתוכם זכו גם לראות את האודישן שלהם משודר. אף אחד לרגע לא מאמין ששפיטה קיבלה 41% על ביצוע אחד ופתאום 83% על ביצוע אחר או שפעמיים הצילו אותה מהדחה כי הקהל 'פיספס' אותה. כשם שיש מושכים בחוטים מטעם ההפקה, ישנם מתמודדים שביודעין מסכימים למלא משבצת שייעדו להם מראש בתכנית. אף אחד לא הבטיח להם ניצחון, אבל החשיפה וההכרה שהם זוכים לה מדי שבוע בארץ שווה הרבה יותר מכל הצלחה בינלאומית זמנית שלא מיתרגמת לקריירה בינלאומית ב-99.9% מהמקרים.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו