לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1723917,239 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אז איפה יארח האירוויזיון הבא? אלו שתי האופציות החמות'
אז איפה יארח האירוויזיון הבא? אלו שתי האופציות החמות
13/05/2018 | 17:21
29
649
האופציה הראשונה היא איצטדיון טדי בירושלים עם כ-32,000 מקומות. במידה וייבחר יעבור קירוי.
האופציה השנייה היא היכל הפיס בארנה בירושלים עם כ-15,000 מקומות.

מה אתם חושבים? מהי הבחירה הכי טובה?
לצפיה ב-'מרכז הקונגרסים חיפה '
מרכז הקונגרסים חיפה
13/05/2018 | 17:27
155
לצפיה ב-'המספרים נמוכים יותר בגלל בניית הבמה שגוזלת מקום'
המספרים נמוכים יותר בגלל בניית הבמה שגוזלת מקום
13/05/2018 | 17:30
2
414
בכל אופן, קירוי אינה אופציה, כי כדי שהאיצטדיון יהיה מקורה ומוכן לעבודה כבר בחודש אפריל 2019, צריך להתחיל בזה מחר בבוקר. לא יקרה.
מלבד זאת, אי אפשר להשבית את המקום מהפעילויות והמשחקים שמתקיימים בו לשיפוצים.
אומנם יש פיתרונות מהירים לקירוי בימינו, רק שזה מרגיש כמו לשבור את הראש.

אני מעדיף שהתחרות לא תהיה מול קהל של 30,000. היינו בסרט דומה ב-2001, וחלק גדול מהקהל היו סתם סקרנים ולא חובבים אמיתיים. אחד הסתובב בלי חולצה בין הכיסאות.
חבל שזה יהיה אירוע שיגיעו לשם ישראלים רק בגלל שזה בטלוויזיה וכי זה בינלאומי.
לצפיה ב-'קראתי איפשהו שהרעיון הוא בניית אוהל ולא קירוי'
קראתי איפשהו שהרעיון הוא בניית אוהל ולא קירוי
13/05/2018 | 17:51
145
לצפיה ב-'בעניין מספר המושבים'
בעניין מספר המושבים
13/05/2018 | 18:47
270
אכן, הקמת הבמה גוזלת מקומות, אבל אל תשכח שבכל אזור המגרש עצמו מוכרים כרטיסים בעמידה (או שיסדרו שם כיסאות), כך שנראה לי שזה יתקזז.
לצפיה ב-'כמה שיותר מקומות ....'
כמה שיותר מקומות ....
13/05/2018 | 17:33
338
אם ליזראל קולינג הגיעו בין 20 ל 30 אלף אנשים ..... , לא נראה לי שתהייה בעיה בכלל למלא את אולם האירוויזיון .

צריכים גם לקחת בחשבון שהמקומות באולם יירדו בצורה משמעותית לאחר הקמת הבמה  , התפאורה והגרין רום .
אם יש כרגע 30 אלף מקומות בטדי .... אני מאמין שיירדו לפחות 10 אלף בגלל הבמה והציוד .
אם בארנה יש 15000 מקומות , לאחר הקמת הבמה יישארו 10000 בלבד .

האירוויזיון חייב להיות גדול בכדי לכסות את העלות של ההפקה .
אם לא יהיו הרבה כרטיסים , לא יהיו הרבה תיירים שיגיעו .

בהצלחה לנו .
סוף סוף  יש לנו כאב ראש - טוב וחיובי
לצפיה ב-'למען האמת אני חושב שפיס ארנה הוא הבחירה הטובה ביותר'
למען האמת אני חושב שפיס ארנה הוא הבחירה הטובה ביותר
13/05/2018 | 17:44
5
341
לא צריך לקרות איצטדיונים ולא צריך להיסחף.
ידוע שעלות האירוח היא אסטרונומית וכמובן כל הלוגיסטיקה היא כזו במימדים שאנו לא מכירים ורגילים בישראל.
לכן צריך להיות חכם ולנצל את התקציב בצורה הגיונית. לא להשתגע אלא להישאר שפויים ורציניים. עדיף להשקיע את הכסף בבמה יפה ומכובדת (עם מסכי לד כמובן), מופעי פתיחה וביניים יפים ומעניינים, פרסום ראוי וכמובן גלויות מגניבות. 
רשימת הגורמים עוד ארוכה מאוד אבל אלו דברים ראשונים שקפצו לי לראש עכשיו...
לצפיה ב-'אני אהבתי שתאגיד כאן כבר הודיע'
אני אהבתי שתאגיד כאן כבר הודיע
13/05/2018 | 17:54
4
420
שאם משרדי הממשלה השונים שיממנו את האירוע יתערבו בתכנים "לא נוכל לארח את התחרות". ככה, במשפט אחד, קליל ולכאורה כנה ותמים - הופיעה סחיטה ודרישה לכספים.
ככה עובדים, כל הכבוד להם, ובזכות זה יהיה תקציב לתחרות.
מעבר לכך, יזדקקו בספונסרים רבים - לדעתי עלולה להיות פה בעיה בגלל האירוח בירושלים, אבל עדיין יימצאו כמה חברות עם כוח שיממנו, כמו שקורה עם אירועים אחרים שמתקיימים בירושלים.
לצפיה ב-'ספונסרים יש כל שנה אז ככה שזו לא בעיה'
ספונסרים יש כל שנה אז ככה שזו לא בעיה
13/05/2018 | 17:57
2
259
חלק מהתקציב מגיע גם מה-EBU ומגורמים נוספים שמשלמים על התחרות כל שנה... אז ככה שאני מאמין שכסף יהיה.

מה שכן, עצם האירוח בירושלים (שהוא מתבקש) הוא בעייתי מבחינה בטחונית, לוגיסטית ועוד. צריך לפתור את זה בדרך חכמה!

יש כתבה בוואלה שעוסקת בדיוק בנושא הזה ובעוד כמה מעניינים

לצפיה ב-'הוא בעייתי מבחינה ביטחונית כי מדובר בשבועיים'
הוא בעייתי מבחינה ביטחונית כי מדובר בשבועיים
13/05/2018 | 18:07
1
259
לא במירוץ אופניים של 4 שעות ביום שישי בבוקר. וגם בעייתי, או בעיקר, בגלל שגם אם יקיפו ב-2-3 טבעות את האולם באנשי יס"מ, מג"ב, משטרה ומה לא - עדיין יש צורך לאבטח את התיירים והעיתונאים במהלך כל הביקור שלהם בעיר בכל נקודה ונקודה.
אני מניח שחלק מהעלות של האירוע לא תהיה ההפקה אלא דווקא של המערכת הביטחונית של ישראל שתכנס ל"מבצע אירוויזיון" לאבטחת כל העיר. זה ככה בנוסף ל-100 מיליון שעליו מדברים.
מעבר לכך, מבחינה תדמיתית עשויה להיות פגיעה דווקא באופן בו ישראל מתוארת: אבטחה בכל מקום, תחושה שמוזר לטייל ככה וכו'.

זה יהיה מבאס להיות מעריץ באירוויזיון שייערך בירושלים. חלק מהעניין זה לטייל, לבלות במסיבות של הומואים ולהיות בגריינדר. בהצלחה עם זה!
לצפיה ב-'גם בת"א תהיה אבטחה מטורפת, מה נסגר אתכם'
גם בת"א תהיה אבטחה מטורפת, מה נסגר אתכם
13/05/2018 | 18:13
240
ואפשר לבלות במסיבות גם בת"א, ירושלים נמצאת במרחק שעה נסיעה לכל היותר, לא צריך לעשות מזה עניין.
לצפיה ב-'אנחת רווחה גדולה שזכינו בעידן "כאן"'
אנחת רווחה גדולה שזכינו בעידן "כאן"
13/05/2018 | 20:42
175
גם בהקשר של המנחים, שעל אף שיש סיכוי שנקבל ליהוק מצ'וקמק - הגוף הזה הוא הרבה יותר נקי מהארכאים, הקומבינטורים וקשרי הממשל שהיו לערוץ הראשון.
ל"כאן" יש פאסון אלגנטי, צוות צעיר, רענן ואנרגטי - וזה מונע מאיתנו מראש טרגדיות הפקה קשות.
לצפיה ב-'אצטדיון טדי, נראה יותר מרשים'
אצטדיון טדי, נראה יותר מרשים
13/05/2018 | 18:55
245
השני נראה עלוב ומיושן
לצפיה ב-'ראש הממשלה: "מי שלא רצה את ירושלים באירוויזיון,'
ראש הממשלה: "מי שלא רצה את ירושלים באירוויזיון,
13/05/2018 | 19:48
289
יקבל את האירוויזיון בירושלים". חח..
לצפיה ב-'השאלה היא לא כמה מקומות יש באולם'
השאלה היא לא כמה מקומות יש באולם
13/05/2018 | 19:51
214
השאלה היא כמה מקומות יישארו באולם אחרי שיתאימו אותו לאירוויזיון
לצפיה ב-'ירושלים לא מתאימה בעליל'
ירושלים לא מתאימה בעליל
13/05/2018 | 19:55
13
278
אתם באמת רוצים אירוויזיון שמיום שישי ועד מוצ"ש של הגמר לעיתונאים ולמעריצים לא יהיה אפילו איפה לשתות קפה ? ואין תחבורה ציבורית נורמלית אז אל תגידו לי שהם יהיו בתל אביב. אני ממש מדמיינת את רכבת מרכז ואלפי תיירים ממתינים לקו 480...נו באמת... שלא לדבר על החרדים ועל חילול השבת. מירי רגב עכשיו בראיון לערוץ 2 עדכנה שהחרדים כבר פנו אליה והבהירו שהם לא יסכימו לחילול שבת. איך בדיוק יהיו חזרות גנרליות לגמר אם לא ביום שישי ובשבת בצהריים ? החרדים יעשו שם פרובוקציות נוראיות וזה עוד בלי לדבר על הסיכונים ממחבלים. שאלוהים יעזור לנו. רק תל אביב. ואף מילה על הפיס ארנה המביך...
לצפיה ב-'מה כל כך מביך בפיס ארנה? ההיכל הכי מודרני וגדול שיש בארץ'
מה כל כך מביך בפיס ארנה? ההיכל הכי מודרני וגדול שיש בארץ
13/05/2018 | 20:25
5
234
יותר מיד אליהו
לצפיה ב-'את הפסטיגל בחנוכה בקושי הצליחו להפיק שם'
את הפסטיגל בחנוכה בקושי הצליחו להפיק שם
13/05/2018 | 21:15
4
194
האקוסטיקה מזוויעה, התחבורה לשם כמעט בלתי אפשרית, אין באזור מסעדות ומקומות בילוי והאולם קטן מידי. אני לא רוצה אירוויזיון עם 10,000 איש. השנה היו כ-13,000 איש בליסבון וזה היה נראה עלוב. ליזראל קולינג הגיעו 30,000 איש אז לתחרות הגדולה יהיה ביקוש עצום !!! בפיס ארנה יהיו נניח 10,000 איש מה שאומר שיהיו כרטיסים למשהו כמו 5,000 ישראלים ? למה להפוך אירוע לאומי כזה למשהו מצומצם וקטן כ"כ ? צריך לעשות חגיגה ובגדול. רק איצטדיון טדי יכול אבל בישראל כמו בישראל קשה לי להאמין שיצליחו לבנות שם תקרה תוך פחות משנה.
לצפיה ב-'הפיס ארנה צמוד לטדי, התחבורה לטדי היא אותה תחבורה לפיס ארנה'
הפיס ארנה צמוד לטדי, התחבורה לטדי היא אותה תחבורה לפיס ארנה
13/05/2018 | 21:37
3
144
הפיס ארנה קרוב לתחנת רכבת מלחה והוא אולם מודרני וחדיש שנפתח לפני כמה שנים בודדות.
להזכירכם שב- 2013 האירוויזיון התקיים במאלמו ארנה, אולם שמכיל 13-15K, דיי זהה לכמות של הארנה (אמנם זה היה אחד האירוויזיונים השנואים עליי, אבל לא משנה), אם יסדרו את הארנה כך שיותאים ל- 13K צופים זה יספיק.
ברור שקירוי טדי נשמע מדהים, אבל צריך להיכנס לפרופרוציות ועם כל עלויות האבטחה, לא יהיה רלוונטי להוציא כ"כ הרבה כסף על קירוי. אני חושב שהארנה זה פתרון מעולה! בתל אביב אני לא יכול לחשוב על מיקום נורמלי חוץ ממנורה, אבל האולם מיושן וקטן יותר מהארנה. מעבר לזה, שום מיקום לא יכול להיות רלוונטי שם, בלומפילד עוד בשיפוצים לשנה-שנתיים הקרובות והוא גם לא צפוי לעבור קירוי בסוף התהליך.
לצפיה ב-'וקו הרכבת המהיר לירושלים צפוי לפעול אז'
וקו הרכבת המהיר לירושלים צפוי לפעול אז
13/05/2018 | 21:51
63
לצפיה ב-'אם רוצים את טדי - צריכים להתחיל לעבוד החל ממחר - לא יקרה... '
אם רוצים את טדי - צריכים להתחיל לעבוד החל ממחר - לא יקרה...
13/05/2018 | 22:15
1
121
פיס ארנה נראה קצת מבודד ונטול אטרקציות ומקומות בילוי סביבו.
לא חשבתי על זה עד היום, אבל איך זה הגיוני שבתל אביב אין היכל אירוח גדול?!
לצפיה ב-'מסכים לגמרי - לא צריך להתקבע על ירושלים'
מסכים לגמרי - לא צריך להתקבע על ירושלים
13/05/2018 | 20:28
217
ירושלים לדעתי תישאר בירת ישראל גם אם האירוויזיון לא ייערך שם.

גם ככה , ירושלים כבר קיבלה את הכבוד לארח פעמיים את התחרות ,  ולדעתי אירוויזיון 2019 צריך להתקיים בתל אביב.  בירושלים גם ככה האופציה היחידה היא הארנה ,  שזה המקום היחיד העומד בתקן של איגוד השידור האירופי. ובנייני האומה כבר לא יכול לארח לפי החוקים החדשים.

לצפיה ב-'ירושלים לא מתאימה. אבל עם ממשלה כזו אין סיכוי לתל אביב'
ירושלים לא מתאימה. אבל עם ממשלה כזו אין סיכוי לתל אביב
13/05/2018 | 20:41
5
251
זה יהיה פשוט פיאסקו אחד גדול- בלי תחבורה ציבורית בשישי-שבת, בלי מספיק מסעדות ומקומות בילוי. בינינו- העיר שהאירוויזיון יכול לעשות לה ולמדינה הכי טוב זו תל אביב.
אבל אצלנו במדינה לא חושבים רציונאלית. הכל תמיד נורא אמוציונאלי סביב "בירתנו הנצחית והמאוחדת לעד" וכל השיט הזה.
לצפיה ב-'איזה מיקום בת"א היית מציע?'
איזה מיקום בת"א היית מציע?
13/05/2018 | 21:38
3
173
מנורה - קטן, יוכל להכיל 10K בלחץ.
מה עוד נשאר בת"א?
לצפיה ב-'מתחם אוהלים עצום בגני התערוכה שיכיל קרוב ל-50,000 איש'
מתחם אוהלים עצום בגני התערוכה שיכיל קרוב ל-50,000 איש
13/05/2018 | 21:44
2
221
כאשר כל האזור יהפוך למשך 10 ימים לאזור עם הופעות, מסיבות, דוכני אוכל ועוד מלא רעיונות שאפשר בכיף להפיק שם. אבל זה לא יקרה. נקבל אירוע של 10,000 איש בפיס ארנה עם עוצר משישי בצהריים ועד מוצאי שבת ועם אווירת דיכאון בסופש הכי שמח שאמור להתלוות לאירוע שכזה. עוד ראיון אבל קשה לי להאמין שיעבור זה את מתחם האוהלים להקים באזור מגדל דוד כאשר החומות יהיו למעשה מסכי הלד ועליהם יקרינו את הרקע להופעות הזמרים.  אבל האזור שם בעייתי...שער שכם וכאלה...
לצפיה ב-'איזה מתחם אוהלים זה בדיחה'
איזה מתחם אוהלים זה בדיחה
13/05/2018 | 21:54
1
191
צריכים אולם גדול ואין כזה בתל אביב
לצפיה ב-'אפרופו תל אביב, חשבתי קצת על הולודרום בהדר יוסף'
אפרופו תל אביב, חשבתי קצת על הולודרום בהדר יוסף
13/05/2018 | 22:09
197
שבנייתו הולך ונשלם בימים אלה, רק שהתקרה נראית קצת נמוכה
לצפיה ב-''
14/05/2018 | 14:36
8
לצפיה ב-'הבחירה הטובה ביותר היא תל-אביב'
הבחירה הטובה ביותר היא תל-אביב
14/05/2018 | 14:40
103
זה לא סוד שחובבי האירוויזיון המושבעים ביותר הם חברי הקהילה הגאה והעיר האחרונה שהם ירצו להסתובב בה היא ירושלים.
ואם האירוויזיון ייערך בתל-אביב הוא יביא לכאן עשרות אלפי חובבי אירוויזיון מושבעים מכל אירופה. בינינו יהיה להם הרבה יותר נעים בתל-אביב מאשר בירושלים הסגורה והשמרנית. תל-אביב היא עיר ליברלית ופלוריאליסטית וירגישו בה הרבה יותר נוח ויותר מוגנים מפני כל מיני שליסלים למיניהם שיירקו עליהם במקרה הטוב או יתקעו להם סכין בגב במקרה הרע. תל-אביב גם ערוכה טוב יותר לקלוט עשרות אלפי תיירים מבחינת בתי מלון, מסעדות ובתי קפה שלא לדבר על מועדונים ושאר מקומות בילוי המיועדים לצעירים.
לצפיה ב-'הבעיה האמיתית באירוח בירושלים היא בעצם שיר אחד'
הבעיה האמיתית באירוח בירושלים היא בעצם שיר אחד
14/05/2018 | 06:44
7
527
עם הסעות בשאטלים לארנה אפשר להסתדר, עם אולם קטן גם, עם מבצע ביטחוני של שבועיים של אטימת כל פינות העיר גם. אפילו עם המחסור במקומות בילוי ומסעדות, בייחוד בסופי השבוע. גם עם החרדים יגיעו להסכמה על השבת.

מה שיכול להצית אש זה שיר כמו אירלנד 2018, עם זוג רקדנים גברים שמספר על מערכת יחסים בין שני גברים. אם אירלנד הייתה משתתפת עם שיר כזה בירושלים, התגובות מהציבור הדתי והלא דתי היו עוינות.
על דבר כזה אפשר להפיל את כל מה שישראל הייתה רוצה להציג: ירושלים כבירה בלתי מעורערת, שונות ואחדות, קבלת האחר ומדינה מודרנית שמתרחשים בה דברים מנותקים מבעיות ביטחוניות.
בסוף שיר כזה והתגובות אליו יזכו לפוקוס. הסכנה באירוח היא שנבוא כמברכים ונצא מקללים.
לצפיה ב-'ספק אם שיר אחד יכול לגרום לבלגן בסדר גודל כמו שאתה מתאר'
ספק אם שיר אחד יכול לגרום לבלגן בסדר גודל כמו שאתה מתאר
14/05/2018 | 09:14
50
לצפיה ב-'כל הדיון הזה על השבת ממש מרתיח אותי'
כל הדיון הזה על השבת ממש מרתיח אותי
14/05/2018 | 09:22
3
197
מדינה יהודית, הכל נכון ואני לגמרי בעד זה - אבל מדובר על אירוע בינלאומי עם כללי טקס ברורים, צורך בהמון חזרות של 40 ומשהו שירים + 5 מופעים (שני חצאים, גמר ומופעי שופטים) + חזרות גנרליות שנמשכות שבועיים. האם הגיוני שהחזרה האחרונה תתקיים ביום שישי בבוקר, בלי חזרה גנרלית נוספת בשבת, ובלי צוות שיגיע למקום כדי לוודא שהכל מוכן וערוך לקראת שידור גדול כל כך? אם השבת יוצאת ב-19:00 והאירוע מתחיל ב-22:00 זה נשמע סביר שיהיו פחות מ-3 שעות להתארגן לקראת מופע של 26 שירים + מופעי מעבר?

ממילא רוב מי שילין על חזרות בשבת וכו' - הם לא ממש קהל היעד של התחרות. אם היה מדובר באירוע קטן יותר זה היה מציק לי פחות, אבל אני באמת לא מבינה את סאגת השבת (ולמרות שיש לנו עוד שנה טוב שהוויכוח הזה מתנהל כבר עכשיו).
לצפיה ב-'(אין לי מושג איך הצלחתי לטעות בשרשור עם זה, אבל נו שוין...)'
(אין לי מושג איך הצלחתי לטעות בשרשור עם זה, אבל נו שוין...)
14/05/2018 | 09:22
1
38
לצפיה ב-'מרוב השירשורים כאן על אירוח האירוויזיון אצלנו'
מרוב השירשורים כאן על אירוח האירוויזיון אצלנו
14/05/2018 | 09:28
122
עוד לא עברה אופוריית הניצחון, נטע רק נחתה בארץ ואנשים כבר מחפשים דרמות על אירוע שיהיה בעוד שנה...
מי היה מאמין שעד לפני כמה ימים התגג'דרנו כאן בפורום על כך שההופעה שלנו גרועה ואין לנו סיכוי למקום ראשון, ועכשיו מדברים על איזו עיר צריכה לארח ומי צריך להנחות. ימים מוזרים 
לצפיה ב-'ברור שלא יתחילו ב-7... אירוויזיון = חילול שבת המוני, נקודה.'
ברור שלא יתחילו ב-7... אירוויזיון = חילול שבת המוני, נקודה.
14/05/2018 | 14:23
55
ואין שום דרך להתמודד עם זה למעט העלמת עין או העברת האירוויזיון ליום אחר (לא יקרה...) או העברת התחרות למדינה אחרת (אנחנו לא רוצים שיקרה). זה המצב, ומירי רגב תצטרך לחיות איתו כך או אחרת, ויהיו כנראה הרבה העלמות עין וסיבובי ראש לצד השני .
לצפיה ב-'כולם יתמודדו'
כולם יתמודדו
14/05/2018 | 09:47
127
גם ההומואים (ואני בינהם) שיעליבו וגם מעט החרדים שיעלבו מזה.
הכל בסדר.
לצפיה ב-'זה סתם לחפש דרמות'
זה סתם לחפש דרמות
14/05/2018 | 11:16
109
בתור סטודנט ירושלמי כבר לא מעט שנים, ירושלים שורדת יפה מאד מצעדי גאווה, הצגות  בוטות, מקומות שפתוחים בשבת, מכירת חזיר ולא מעט מוסדות לימוד חילונים למדי.
כן החרדים יעשו רעש, הם יקבלו כסף וישתקו כי זה מה שהם עושים כבר 20 שנה ובזה הסיפור יגמר.
הם ישנו במרכז העיר בדיוק כמו התיירים מהמכביה שממילא הכל פתוח בו בשבת, התחרות בכלל תהיה באזור חילוני והכל יהיה בסדר מהבבחינה הזו.
לצפיה ב-'שמישהו יסביר לי מה לעזאזל..'
שמישהו יסביר לי מה לעזאזל..
14/05/2018 | 00:51
14
627
כמות אדירה של אנלייקים ותגובות רעות עלינו ביוטיוב ובכל מקום אחר. לא הבנתי את זה, איפה כל האנשים שהצביעו? הריי ניצחנו כי רוב המצביעים אהבו אותנו, יש בקושי תגובות בעד נטע וגם אם יש פה ושם אלו ישראלים. כל מי שהצביע פשוט לא מגיב ויש המון המון אנלייקים.
רוב התגובות הן תגובות נאצה כלפי נטע או "הלני היא הזוכה האמיתית", איפה כל התומכים שלנו? זה הזוי קצת..
לצפיה ב-'שאלה בנוגע להימורים, האם היה שלב שישראל עקפה את קפריסין'
שאלה בנוגע להימורים, האם היה שלב שישראל עקפה את קפריסין
14/05/2018 | 00:57
3
320
בעודשקר ועלתה למקום הראשון בזמן ההצבעות?
נכנסתי לעודשקר דקה לפני ההצבעה של הגמר ועדיין היינו במקום השני...
לצפיה ב-'בהצבעת השופטים כשהתחלנו לפתוח פער על קפריסין'
בהצבעת השופטים כשהתחלנו לפתוח פער על קפריסין
14/05/2018 | 04:40
1
271
עלינו למקום הראשון בהימורים
לצפיה ב-' לא ידעתי שאפשר עוד להמר בשלב הזה...'
לא ידעתי שאפשר עוד להמר בשלב הזה...
14/05/2018 | 13:05
35
לצפיה ב-'ישראל הובילה כמעט מתחילת ההצבעה בעודשקר.'
ישראל הובילה כמעט מתחילת ההצבעה בעודשקר.
14/05/2018 | 08:51
166
כבר אחרי הביצוע של ישראל ראו התחזקות  ואחרי הביצוע של אלני  היא אבדה את היתרון
לצפיה ב-'שמעת על נאום טראמפ? סנקציות? זה הכל טרולים וערבים'
שמעת על נאום טראמפ? סנקציות? זה הכל טרולים וערבים
14/05/2018 | 01:06
224
ושונאי ישראל

אבל מה זה יעזור? כבר זכינו חחחח
לצפיה ב-'יותר אנשים הצביעו לשאר השירים (יחד) משהצביעו לישראל'
יותר אנשים הצביעו לשאר השירים (יחד) משהצביעו לישראל
14/05/2018 | 03:00
1
246
זה תמיד נכון... על כל זוכה באירוויזיון אפשר למצוא כמות גדולה יותר של אנשים שהצביעו לשירים אחרים.
לצפיה ב-'כן, אבל בכל זאת'
כן, אבל בכל זאת
14/05/2018 | 04:29
176
מישהו כתב שנטע קיבלה את הכי הרבה אנלקיים מכל השנים ...
לצפיה ב-'כל שונאינו בעולם נכנסים לסרטון רק בשביל לעשות דיסלייק'
כל שונאינו בעולם נכנסים לסרטון רק בשביל לעשות דיסלייק
14/05/2018 | 04:38
69
לצפיה ב-'זה קל . הרבה אירופאים קמצנים לא הצביעו השנה '
זה קל . הרבה אירופאים קמצנים לא הצביעו השנה
14/05/2018 | 06:57
2
201
והתעוררו אחרי שנטע זכתה
תוסיף לזה אנטישמים
וקינאה
ו..
בעיה שלהם
תצחקו עליהם הם הפסידו אנחנו ניצחנו

אחחח הקינאההההה
לצפיה ב-'או שאנשים הצביעו לישראל כי הבינו אותו כשיר בדיחה'
או שאנשים הצביעו לישראל כי הבינו אותו כשיר בדיחה
14/05/2018 | 07:11
1
54
לצפיה ב-'קשה לי להאמין שמצביעים לשיר בגלל המחשבה שהוא בדיחה '
קשה לי להאמין שמצביעים לשיר בגלל המחשבה שהוא בדיחה
14/05/2018 | 07:18
47
לצפיה ב-'גם על סלבדור סוברל וג'מאלה היו תגובות דומות'
גם על סלבדור סוברל וג'מאלה היו תגובות דומות
14/05/2018 | 07:30
208
על זכיה במרמה ושהם לא הזוכים האמיתיים. ויגאל רביד האפס הזכיר בשידור ישיר כמה פעמים בביטחון מלא שהזכייה של אזרבייג'ן היתה כביכול מושחתת. רק על זה הייתי מפריש אותו מהערוץ. אז מה, שאנשים יקנאו. תמיד יהיו אנשים שלא מרוצים.
לצפיה ב-'יש גוף כמו ה BDS שנתן קישור להופעה וביקש לעשות זאת'
יש גוף כמו ה BDS שנתן קישור להופעה וביקש לעשות זאת
14/05/2018 | 08:23
1
181
ראיתי בפייסבוק בקשה והפנייה לינק לשיר הישראלי לבצע את ההכפשה.

לצפיה ב-'האנשים האלה פשוט מסכנים'
האנשים האלה פשוט מסכנים
14/05/2018 | 13:45
89
במובן הרע של המילה ... נואשים ואידיוטים. 
לצפיה ב-'למה העלימו את כל הסירטונים של נטע מהסירטונים החמים ביוטיוב?'
למה העלימו את כל הסירטונים של נטע מהסירטונים החמים ביוטיוב?
14/05/2018 | 13:38
122
https://www.youtube.com/feed/trending?gl=IL

שמתי לב שהיא גם לא נמצאת בחמים בכל המדינות למרות שאתמול היא היתה מקום 1 בחמים
לצפיה ב-'חוצפנים למה יש הרבה דיסלייקים לשיר של נטע???'
חוצפנים למה יש הרבה דיסלייקים לשיר של נטע???
13/05/2018 | 03:39
37
632
לצפיה ב-'אסופה של אנטישמים מתוסכלים לא חסר לנו שונאים בעולם'
אסופה של אנטישמים מתוסכלים לא חסר לנו שונאים בעולם
13/05/2018 | 03:44
105
לצפיה ב-'כל המאוכזבים שביונסה המזויפת לא ניצחה, זה בסדר, ניצחנווווווו'
כל המאוכזבים שביונסה המזויפת לא ניצחה, זה בסדר, ניצחנווווווו
13/05/2018 | 03:46
113
לצפיה ב-'כי יש הרבה יותר קנאים מבואסים שהפייבוריט שלהם לא זכה'
כי יש הרבה יותר קנאים מבואסים שהפייבוריט שלהם לא זכה
13/05/2018 | 03:48
275
אם נחבר את כל אלה שהצביעו לשיר אחר, הם יותר.
לצפיה ב-'זה כל שנה ככה, עוד כמה ימים זה יתהפך'
זה כל שנה ככה, עוד כמה ימים זה יתהפך
13/05/2018 | 03:50
114
לצפיה ב-'המון מתוסכלים שונאי ישראל'
המון מתוסכלים שונאי ישראל
13/05/2018 | 03:51
250
ואוהבי הוואנבי ביונסה, לא צריך להתייחס.
ניצחנו ופער ענק בפנים של כולם, שיאכלו את הלב.
לצפיה ב-'אנטישמים+מעריצי קפריסין+ל-Toy מלכתחילה היו הרבה שונאים'
אנטישמים+מעריצי קפריסין+ל-Toy מלכתחילה היו הרבה שונאים
13/05/2018 | 03:52
331
בדיוק כמו ג'מאלה וסלבדור שזכו לכ"כ הרבה דיסלייקים בהתחלה, זה לאט לאט יתאזן

אפשר לראות בתגובות הרבה תגובות שמזכירות את עזה, ילדים פלסטינים וכו'.
לצפיה ב-'יכול להיות שמה שתרם לזה זה 2 דברים (מעצבנים):'
יכול להיות שמה שתרם לזה זה 2 דברים (מעצבנים):
13/05/2018 | 14:12
4
482
1. בהקראת תוצאות הצופים,כשנשארו רק קפריסין וישראל, המנחה אמרה שקפריסין מובילה (וישראל הובילה), וייתכן שיש צופים שחשבו שאצל השופטים קפריסין ניצחה את ישראל וחשבו שהצופים גנבו ממנה את הניצחון.
2. בגלל שאמרו למנחות לא להגיד "שלום ירושלים", אז כשנטע אמרה "בפעם הבאה בירושלים", 2 מנחות התלחששו וצחקו (כנראה על זה שנטע "סידרה" אותם), ויש צופים שכנראה חשבו שהן צוחקות על נטע/על השיר שלנו (וזה חיזק אצלם את התחושה/נתן להם מעין לגיטימציה לחשוב, שזה שיר בדיחה).
לצפיה ב-'3. נטע סיפרה שהיא לא ראתה את המסך, לכן לקח לה טיפה זמן לקלוט'
3. נטע סיפרה שהיא לא ראתה את המסך, לכן לקח לה טיפה זמן לקלוט
13/05/2018 | 18:44
3
365
שניצחנו, ולכן זה גם יותר הפתיע אותה (כי היא לא לגמרי הבינה מה קורה), ובטח חלק מהצופים חשבו שנטע לא ציפתה לנצח, אבל האמת היא שהיא לגמרי האמינה וחתרה לניצחון.
לצפיה ב-'היא אכן לא ציפתה לנצח, היא אמרה מפורשות שחשבה שזה של קפריסין'
היא אכן לא ציפתה לנצח, היא אמרה מפורשות שחשבה שזה של קפריסין
13/05/2018 | 23:29
2
138
ובניגוד למדלי היא לא הייתה בטוחה בניצחון. אז נכון, יש לה מספר קטן במשקפיים והיא לא יכלה לקרוא את הלוח, אבל היא נראתה מופתעת כי היא באמת הייתה מופתעת.
לצפיה ב-'אוקיי, לא שמעתי את זה. אני יודעת שהיא כל הזמן היתה נחושה '
אוקיי, לא שמעתי את זה. אני יודעת שהיא כל הזמן היתה נחושה
13/05/2018 | 23:33
1
111
לנצח והכריזה שזה מגיע לנו. 
לצפיה ב-'שמעתי את זה מיליון פעם ביממה האחרונה. ומה שכתבת לא סותר...'
שמעתי את זה מיליון פעם ביממה האחרונה. ומה שכתבת לא סותר...
13/05/2018 | 23:34
42
לצפיה ב-'הם אוכלים את הלב. בואו ניתן להם כפיות'
הם אוכלים את הלב. בואו ניתן להם כפיות
13/05/2018 | 16:05
116
לצפיה ב-'Waylon מהולנד על נטע:'
Waylon מהולנד על נטע:
13/05/2018 | 19:14
17
511
“Israel is the rightful winner if we see Eurovision as a circus”

מצחיק שזה מגיע ממישהו שהתחפש בעצמו לזמר קאנטרי.
לצפיה ב-'חח איזה לוזר עלובב'
חח איזה לוזר עלובב
13/05/2018 | 19:25
2
308
פשיי מי היה מאמין...
דווקא חיבבתי את השיר שלו אם כי אני ממש לא התחברתי אליו עד הסוף ולדעתי חסר בו משהו כדי באמת לבלוט.
אבל פאק, איך אנשים מסוימים לא מוכנים לפרגן למישהו אחר רק כי זה לא לטעמם.

ראבק, אני גם לא אוהב את השיר הישראלי, אני גם לא אוהב את ההופעה, אני גם חושב שקפריסין זה בומבה!
אבל מה ככ כואב להגיד מילה טובה על מתמודדת שניצחה כי פשוט אהבו אותה יותר? מה?
גישה של לוזרים עלובים האשטג סלבדור ודומיו.
לצפיה ב-'השיר היחיד בגמר שלא זכרתי היה השיר שלו.'
השיר היחיד בגמר שלא זכרתי היה השיר שלו.
13/05/2018 | 19:42
1
252
השיר הכי גרוע, והופעה מגוחכת על סף ההזויה (ושלא כמו שבמקרה שלנו - לא באופן מכוון...).
לצפיה ב-'אני כמעט אהבתי, אבל חסר בשיר הזה משהו שהולך עד הסוף'
אני כמעט אהבתי, אבל חסר בשיר הזה משהו שהולך עד הסוף
13/05/2018 | 20:53
137
ודווקא היו שירים אחרים, כמו של פינלנד למשל, וזו ששרה goodbye, שוואלה, לאורך כל ההופעה לא התלהבתי, ואז זה הדליק אותי, ומאוחר יותר שמעתי שוב ומאד אהבתי!
את שלו עדיין לא שמעתי בסטודיו, ואיכשהו אני גם לא ממהר.
לצפיה ב-'גם אם זה קרקס, שיזכור שה"קרקס" הזה ניצח אותו'
גם אם זה קרקס, שיזכור שה"קרקס" הזה ניצח אותו
13/05/2018 | 19:43
81
לצפיה ב-'לינק?'
לינק?
13/05/2018 | 19:56
3
60
לצפיה ב-'שיא אללה'
שיא אללה
13/05/2018 | 21:04
1
156
גם הולנדי, גם ארבעה גברים שחורים רוקדים מסביבו, גם מזייף מבטא דרומי כבד, גם שר שיר שאני לא יודע אם יש לו קהל בכלל בתחרות, העיקר מה? יורד על נטע וקורא למופע שלה קרקס.

שיצליח לתפעל לופר כמו שנטע מתפעלת נדבר. חריאט.
לצפיה ב-'יש קהל באירוויזיון שאוהב רוק, קאנטרי ואפילו מטאל'
יש קהל באירוויזיון שאוהב רוק, קאנטרי ואפילו מטאל
14/05/2018 | 12:16
49
הונגריה השנה היא הוכחה לכך, וגם הולנד.
לצפיה ב-'שיסתכל קודם על עצמו'
שיסתכל קודם על עצמו
13/05/2018 | 20:52
3
177
הבנאדם בא מהולנד והוא מביא מוזיקת קאנטרי אמריקאית לאירוויזיון. ולא רק שהוא מביא קאנטרי הוא גם עושה את זה גרוע ומביך ברמות.
בנאדם הזוי.
לצפיה ב-'הייתי מאד תומך בדעתו אם היה מדובר במשחק מכור'
הייתי מאד תומך בדעתו אם היה מדובר במשחק מכור
2
192
במדינה מקומבנת שלא משנה איזו חרטא תביא, היא תקח.
אבל במקרה של ישראל, וואלה, הוא פספס את הכישרון של נטע, הוא פספס את המוסיקאית שהיא, את הזמרת, את המאחורי של הסטיגמה של הקרקס שהוא קורא לו.
הוא פספס את המסר, את הגאוניות בשיר, את המקוריות, ובעצמו הלך עם הסטיגמה שמקובל לחשוב על סוג כזה של הופעה.

בזמן שהוא בא עם שיר קאנטרי משנות ה70 שנשמע כמו עוד מיליון שירים אחרים מקוריים מאותה תקופה, נטע באה עם שיר שאף אחד לא עשה לפניה בתחרות!
לצפיה ב-'זה לא היה כ"כ קאנטרי, יותר רוק... הזכיר מאוד אירוסמית' למעשה'
זה לא היה כ"כ קאנטרי, יותר רוק... הזכיר מאוד אירוסמית' למעשה
13/05/2018 | 23:35
1
31
לצפיה ב-' זה היה רוק עם ניחוח חזק של קאנטרי:'
זה היה רוק עם ניחוח חזק של קאנטרי:
14/05/2018 | 12:14
28
המנטור שלו בתחילת הדרך היה חסיד של קאנטרי, מסתבר:

לדעתי הוא מעולה בזה.
לצפיה ב-'אפשר קישור לזה? מאכזב ברמות '
אפשר קישור לזה? מאכזב ברמות
13/05/2018 | 21:09
1
65
לצפיה ב-'צירפתי לינק למעלה'
צירפתי לינק למעלה
28
לצפיה ב-'חבל שדווקא הוא בתור מנטור ב- The voice מדבר ככה:'
חבל שדווקא הוא בתור מנטור ב- The voice מדבר ככה:
13/05/2018 | 21:27
235
Waylon was not that keen on Israel winning. He sees Netta as an embodiment of the “freak show” stigma that’s often attached to Eurovision. He said:

“Israel is the rightful winner if we talk about what we are always talking about: the circus and the craziness. But what I just said, it will not add up to much change in [that type of] Eurovision. And that’s what I think is sad. Something should change one time. Last time, it was a woman with a beard, now it’s a chicken.”

אאם הוא היה טורח לעשות קצת יותר שיעורי בית על נטע הוא היה מבין שמדובר במוסיקאית בכל רמ"ח אבריה מלידה.

אני רוצה לראות אותו שומע אותה שרה את barbie girl ומגיב ככה.

לצפיה ב-'רק עכשיו קלטתי שהוא מ-Common Linnets '
רק עכשיו קלטתי שהוא מ-Common Linnets
14/05/2018 | 05:52
1
35
לצפיה ב-'הוא הופיע כבר ב 2014 עם ההרכב. מוזר שדווקא הוא'
הוא הופיע כבר ב 2014 עם ההרכב. מוזר שדווקא הוא
14/05/2018 | 10:11
75
לא שם לב עד כמה נטע היא אדם מוזיקלי ומוכשר.
לצפיה ב-'לא נורא... כשהיא ניצחה בכוכב, במדינה שהיא הביאה לה את הניצחו'
לא נורא... כשהיא ניצחה בכוכב, במדינה שהיא הביאה לה את הניצחו
13/05/2018 | 19:19
373
הניצחון אתמול, היו כאלה שאיימו על חייה... ככה שעם הדיסלייקים של המתוסכלים היא תסתדר כבר.
לצפיה ב-'חוסר הפרגון השנה שובר שיאים'
חוסר הפרגון השנה שובר שיאים
13/05/2018 | 21:39
288
בריוני המקלדת ומתחרים חסרי בושה מרשים לעצמם לפתוח את הפה חופשי

לצפיה ב-'ההופעה של נטע בגמר מס' #1 בטרנדינג בגרמניה'
ההופעה של נטע בגמר מס' #1 בטרנדינג בגרמניה
13/05/2018 | 22:52
111
לצפיה ב-'ועוד קצת: ראש העיר דבלין קורא לאירלנד להחרים את האירוויזיון'
ועוד קצת: ראש העיר דבלין קורא לאירלנד להחרים את האירוויזיון
14/05/2018 | 02:53
1
298
ראש עריית דבלין פנה לממשלת אירלנד להחרים את אירוויזיון 2019 בגלל שיתקיים בישראל וזאת כהזדהות עם "פלסטין". (קודם שימצא את המדינה הדמיונית על המפה)
לצפיה ב-'הנחתי שהיא תהיה בין ה-3-4 מדינות מועדות לפורענות'
הנחתי שהיא תהיה בין ה-3-4 מדינות מועדות לפורענות
14/05/2018 | 11:05
160
במיוחד בצל חוסר ההצלחה של אירלנד בעשרים השנים האחרונות, שיכול לגרום להם להתלות באילנות מסוג זה.

אני מניח שנראה לחץ גובר ככל שהשנה גוברת, במיוחד בגלל שזה יהיה בירושלים. המדינות המוסלמיות ואירלנד ובמידה פחותה יותר בלגיה והסקנדינביות הקטנות יותר הן החשודות המיידיות ככאלו שיצטרכו להתקפל בשל הלחץ ולא להגיע.
בנוסף איטליה ושוויץ מרגישות לי כמו מדינות שיכולות לעשות צרות מסיבות אחרות (היעדר הצלחה חוזר בשוויץ וטענות לשופטים באיטליה).
לצפיה ב-'דווקא בראיון של wiwibloggs לא חסרות תגובות מפרגנות'
דווקא בראיון של wiwibloggs לא חסרות תגובות מפרגנות
14/05/2018 | 12:05
1
175
לצפיה ב-'זה עוד היה בהתחלה אח"כ הם פרגנו רק לקפריסאית'
זה עוד היה בהתחלה אח"כ הם פרגנו רק לקפריסאית
14/05/2018 | 15:20
19
לצפיה ב-'אירוויזיון 2018: הגמר הגדול '
אירוויזיון 2018: הגמר הגדול
12/05/2018 | 19:38
497
20500

הלילה, על אדמת המנצחת האחרונה פורטוגל, תוכרז המנצחת החדשה של האירוויזיון. האם התחרות בדרך ל....?
המשך>>

הלילה, על אדמת המנצחת האחרונה פורטוגל, תוכרז המנצחת החדשה של האירוויזיון. האם התחרות בדרך ל....?

שנה חלפה מאז הניף סלבדור סובראל מפורטוגל את גביע הניצחון הראשון וההיסטורי בתולדות מדינתו, והערב תוכתר מדינה חדשה למדינה הזוכה, זו שתנצח באירוויזיון ה-63 ותזכה לארח את הגרסה ה-64 של תחרות הזמר האירופית, בעוד שנה מהיום

הערב, מבין 26 המדינות שהעפילו לגמר, תהיה לנו זוכת אירוויזיון חדשה - וזה הזמן להתרגש יחד עם ישראל, אירופה ואוסטרליה כולה כי...  הגמר הגדול של אירוויזיון 2018 יוצא לדרך

הערב, בשעה 22:00, תישמע בפעם האחרונה נעימת האירוויזיון ותחרות הזמר ה-63 של האירוויזיון תיפתח בפעם האחרונה. הגמר יועבר בשידור ישיר מ-Altice Arena בליסבון - בירת פורטוגל והעיר המארחת של אירוויזיון 2018 וישודר בפעם הראשונה בערוץ "כאן 11", שנה אחרי סגירת רשות השידור, שסיימה את שידוריה לאחר האירוויזיון האחרון.

על התואר מנצחת אירוויזיון 2018 יתחרו הערב 26 מדינות:
(ע"פ סדר ההופעות)

1. אוקראינה
2. ספרד
3. סלובניה
4. ליטא
5. אוסטריה
6. אסטוניה
7. נורבגיה
8. פורטוגל
9. בריטניה
10. סרביה
11. גרמניה
12. אלבניה
13. צרפת
14. צ׳כיה
15. דנמרק
16. אוסטרליה
17. פינלנד
18. בולגריה
19. מולדובה
20. שוודיה
21. הונגריה
22. ישראל
23. הולנד
24. אירלנד
25. קפריסין
26. איטליה

שידור בטלוויזיה: שידור ישיר בערוץ "כאן 11", החל מהשעה 22:00 (מלווה בפרשנות של ארז טל לאורך המשדר)

שידור באינטרנט:

בעמוד היוטיוב של כאן:
https://www.youtube.com/user/MEDIAIBA

בעמוד היוטיוב הרשמי של תחרות האירוויזיון:
https://www.youtube.com/user/eurovision

בשעה 22:00 יחל מופע הגמר הגדול בשידור ישיר מליסבון - אז גם יתגשם חלום עבור מדינה אחת ויחידה שתנצח ותזכה לארח את תחרות האירוויזיון ה-64 במספר האם זו הולכת להיות ישראל?!

גמר אירוויזיון 2018 – הערב הטירוף מגיע לשיא

כל מה שקשור לגמר הגדול שייערך הערב, ולמהלך המופע כולו - שרשרו לכאן בלבד
כל הודעה שקשורה לגמר ולא תשורשר - תימחק, וזאת על מנת להקל על העומס הצפוי בפורום.
חברי הפורום הוותיקים, החדשים והאורחים - כאחד, מתבקשים לשרשר את הודעותיהם למקומות המתאימים
לכך.

זה הזמן להתרגש בפעם האחרונה עד לשנה הבאה עם גמר האירוויזיון
צפייה מהנה, חג אירוויזיון שמח לכולנו ו- ע-נ-ק-י-ת לנטע המדהימה שלנו תביאי את האירוויזיון לישראל

לצפיה ב-'אני עד עכשיו מרגיש בחלום, כאילו שזה לא אמיתי '
אני עד עכשיו מרגיש בחלום, כאילו שזה לא אמיתי
13/05/2018 | 23:01
10
474
אשכרה ישראל ניצחה, אני באמת רואה בויקיפדיה תחת הערך "אירוויזיון 2019" את הלוגו של התחרות עם דגל ישראל וכיתוב ISRAEL 2019?? זה הזוי ברמות!!! 

אני לא מאמין שאחרי 20 שנה האירוויזיון חוזר לישראל!!! אני מקווה שהזכייה הבאה תהיה כבר בעשור הבא..

אם זה ככה אני כבר מעדיף שמדלי יכתוב את כל השירים, נראה שהוא יודע מה הוא עושה.

אני מקווה שישראל לא תבזה את עצמה, שתבחר באולם גדול, שהבמה תיהיה גרנדיוזית ומושקעת, שגם ישקיעו בנציג/נציגה הבאים שלנו ולא יחפפו!!

אני במתח מעכשיו לראות את הבמה, זה הכי חשוב לי! אם ישראל לא תביא במה מושקעת אני ממש אתאכזב!

ובבקשה!! לא לעשות צחוק ולהביא מנחים שרוטים!!! תודה!!
לצפיה ב-'עם כל הכבוד למדלי, נראה לי שכבר מיצינו את הסגנון שלו.'
עם כל הכבוד למדלי, נראה לי שכבר מיצינו את הסגנון שלו.
13/05/2018 | 23:47
3
144
לצפיה ב-'אבל כבר שלחנו שיר אחר ב2017 ונכשלנו (יחסית) בגמר'
אבל כבר שלחנו שיר אחר ב2017 ונכשלנו (יחסית) בגמר
14/05/2018 | 00:01
298
איכשהו השירים שלו עובדים בתחרות, מקומות 1,9,14 זה דווקא יפה מאוד..

אם מישהו אחר יצליח לכתוב שיר מעולה לאירוויזיון אז סבבה, אבל כרגע מדלי הוכיח את עצמו...
לצפיה ב-'אין לו סגנון אחד ויחיד, הוא יודע להתאים את השיר למבצע'
אין לו סגנון אחד ויחיד, הוא יודע להתאים את השיר למבצע
14/05/2018 | 03:05
1
197
והשירים מוגשים אנונימית לוועדת הבחירה, ובכל זאת בחרו בשיר שלו. כמובן, אפשר לצעוק שידעו שזה הוא וכו' ולא כי זה שיר טוב עם פוטנציאל לנצח, אבל אי אפשר לטעון שלא בחרו כאן בשיר שהתאים לנטע כמו כפפה ליד.

מדלי יכול להמשיך להגיש שירים כמו כל אחד, ואם הם יהיו הכי טובים הם ייבחרו, ואם השיר הנבחר יהיה טוב דיו באירוויזיון נגיע גבוה ואולי אפילו נזכה שוב. יש משהו רע בתסריט הזה?

כי בינתיים זה נשמע קצת כאילו אירלנד תגיד לג'וני לוגן "תקשיב, די, מיצינו, נמאס לנו שאתה זוכה עבורנו באירוויזיון".
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
14/05/2018 | 11:09
58
מה הקשר הסגנוני בין השיר של חובי, לגולדן בוי, או לטוי (עם כל הכבוד לזעקת הקולולו).
לצפיה ב-'נראה לי שמדלי יהיה מבוקש גם במדינות אחרות, כמו גי:סון השבדי'
נראה לי שמדלי יהיה מבוקש גם במדינות אחרות, כמו גי:סון השבדי
14/05/2018 | 05:45
4
217
ונטע ברזילי אחרי הניצחון הענק הזה וההצלחה והפופולריות הגלובלית האדירה של השיר Toy עומדת להפוך לכוכבת בינלאומית.
לצפיה ב-'איזה כוכבת בינלאומית?? בנתיים לא ראיתי אף זוכה אירוויזיון..'
איזה כוכבת בינלאומית?? בנתיים לא ראיתי אף זוכה אירוויזיון..
14/05/2018 | 10:15
2
150
שפרץ בחו"ל, אפילו לא דנה, זה שמזמינים אותה לשיר את "דיווה" מאה פעם זה לא נקרא פריצה..

נטע אולי תהיה השיחה של 2018-2019 לאחר מכן היא תיעלם..

מי בכלל מדבר על לוריין, אמילי, האזרים, מונס וכל השאר?? אף אחד! נעלמו והם מוזיקאים רגילים
לצפיה ב-' אבל אני כן רוצה להתייחס למשהו כאן'
אבל אני כן רוצה להתייחס למשהו כאן
14/05/2018 | 11:29
1
83
אני כן חושב שזה תלוי גם בשאיפה של המנצח, במזל ומן הסתם בכישרון(!!!) שלו.

צריך יחצ"ן טוב, צריך מי שישקיע גם בזמר. כמו שעושים עכשיו עם סטטיק ובנאל.

מזל, כישרון, צפיות אינסוף ביוטיוב, ולהתרגל לחיות בין טיסות.

לצפיה ב-'דניס לויד וההרכב שלו הם דוגמה להצלחה בינלאומית'
דניס לויד וההרכב שלו הם דוגמה להצלחה בינלאומית
14/05/2018 | 11:35
64
ומדובר באנשים שהצליחו בכוחות עצמם והיו פה אנונימיים לחלוטין.
לצפיה ב-'היעד הבא שנטע צריכה לשאוף אליו הוא הגראמי!'
היעד הבא שנטע צריכה לשאוף אליו הוא הגראמי!
14/05/2018 | 11:18
33
לצפיה ב-'למה זכיה בעשור הבא אם אפשר זכיה בכל כמה שנים בודדות?'
למה זכיה בעשור הבא אם אפשר זכיה בכל כמה שנים בודדות?
14/05/2018 | 09:20
53
לצפיה ב-'הצעות להנחות את 2019? נטע והראל סקעת? '
הצעות להנחות את 2019? נטע והראל סקעת?
14/05/2018 | 07:52
5
203
בורסת השמות החמים להנחיית האירויזיון כבר מתחילה לעבוד.
הנה כמה הצעות: א. אל תלכו על משהו מוזר (4 נשים, 3 גברים, 2 לוחות הברית) אלא פשוט תבחרו גבר ואשה שינחו. יאפ, רטרו מטורף.
ב. אל תלכו על דמויות לא מוכרות או קרייני חדשות ש"נראים יפה" עם אישיות פלקט.
ג. ורצוי שלפחות אחד המנחים יהיה משתתף עבר שלנו באירויזיון, כדי לתת כבוד.
אז הנה כמה הצעות מעניינות:
נטע ברזילי והראל סקעת.
רותם סלע ונדב גדג'
אימרי זיו ונטע ברזילי
אימרי זיו ושירי מימון -> 
לצפיה ב-'ירדנה ארזי וצוות KUSS'
ירדנה ארזי וצוות KUSS
14/05/2018 | 08:02
1
55
לצפיה ב-''
14/05/2018 | 08:57
87
על גרנדוש!
לצפיה ב-'הצעות מקוריות שלי מחוץ לקופסה'
הצעות מקוריות שלי מחוץ לקופסה
14/05/2018 | 09:05
173
חתולי המזל הסיניים עוד לא הספיקו להתגבר על הג'ט לג, אבל בורסת ההימורים לגבי מי יהיו המנחים של האירוויזיון בישראל כבר בעיצומה.
אז חשבתי לתרום כמה הצעות מקוריות משלי לפול המנחים הפוטנציאלים. מבטיח שלא תמצאו כאן אף אחד מהשמות הבנאליים הבאים שכבר הוצעו אינסוף פעמים: גל גדות, אסי עזר, רותם סלע, בר רפאלי, ירדנה ארזי, נועה תשבי, מורן אטיאס, דנה אינטרנשיונאל, שירי מימון, פירה וברקו, דץ ודצה, מירי פסקל או ג.יפית.
רק רעיונות מקוריים מחוץ לקופסה שיביאו לאירוויזיון משהו טיפה שונה אבל גם מאד ישראלי:

לצפיה ב-'אני בערך חושב כמוך'
אני בערך חושב כמוך
14/05/2018 | 11:17
92
נדב חובי ואימרי בתור מנחים-זמרים (היה כזה משהו פעם, לא?) נטע בתור הופעת מחצית.
זה מגניב, זה צעיר, זה מסיבתי, זה סקסי, זה ורסטילי, זה מחבר את האירוח שלנו השנה לביצועים שלנו משנים קודמות, זה יוצר פאנדום מסביב לישראל.

אני מדמיין למשל את מופע הפתיחה שכל זמר שר את הבית הראשון של השיר שלו, ואז כולם שרים ביחד את Euphoria או את Heroes
לצפיה ב-'כבר יש שרשור פעיל בנושא בראש הפורום, אין צורך לפצל את הדיון'
כבר יש שרשור פעיל בנושא בראש הפורום, אין צורך לפצל את הדיון
14/05/2018 | 13:43
13
לצפיה ב-'למה חיפה חייבת לארח את אירויזיון 2019 '
למה חיפה חייבת לארח את אירויזיון 2019
13/05/2018 | 21:47
7
374
עכשיו אחרי שמעכלים שהדיבורים "היכן יארחו אירויזיון בישראל" אינם בגדר הזייה על הזכייה הרביעית אלא ברומו של עולמנו הטלויזיוני שאחריה, חייבים לקבל החלטה מהירה על האירוח. ולא, הארנה בירושלים והיכל מנורה בתל אביב - אינם מתאימים לכך. גם לא אולם 2 במרכז הירידים ובטוח לא בנייני האומה. 
יש רק מקום אחד ועיר אחת שצריכות לארח את התחרות: אצטדיון חיפה, בחיפה.
והסיבות רבות אבל נסכם אותן בכך: ירושלים במעמדה, אתריה ותייריה לא זקוקה לאירויזיון. גם תל אביב בדרך הנכונה והתחרות אולי תתרום למיצוב נוסף שלה. לעומתן חיפה הרדומה זקוקה נואשות לתחרות כזו שתציב אותה על מפת התיירות ותציג את אתריה והגליל. פוקוס על חיפה, במיוחד על רקע כרטיס ה-diversity שעליו הלכה נטע, יושב טוב על שלל התרבויות, הדתות והמגוון של נופים בחיפה.
ניתן בקלות לקרות את אצטדיון חיפה החדש בקירוי זמני על מסגרת הגג המרובעת שלו עם עמודים בדשא, ולהעביר את המשחקים בו לאצטדיוני נתניה ועכו. עלות הקירוי תוחזר מהעובדה שאצטדיון חיפה יוכל לאכלס פי 3 צופים מהארנה והיכל מנורה.
בנוסף יש לידו מיקום אידאלי למרכז תקשורת - מרכז הקונגרסים. את נמל התעופה חיפה אפשר לייעד להטסת משלחות מנתב"ג לחיפה. כמה ממבני מעונות הסטודנטים ניתן להסב באופן זמני לתיירות. משלחות ניתן לשכן גם במלונות עכו, נצרת, הרצליה ונתניה, במרחק סביר מהאצטדיון (חצי שעת נסיעה, כמו פרוור בערים גדולות). 
למה חיפה?
לחיפה אתרים רבים שיכולים לארח מסיבות אירויזיון. כמובן מתחם החופים, שמארח כבר מספר פסטיבלים. יחד עם פארק הכט והטיילות מדובר במתלם שיכול לאכלס כמה עשרות אלפים, והוא במרחק הליכה קצר מהאצטדיון. 
בנוסף חיפה מציגה את הואדיות, עליהם ניתן להקרין בלילות התחרות תאורה מיוחדת, לייזרים, דגלי מדינות ולייצר מופע מרהיב גם מהשמיים.
חיפה מקושרת לתל אביב ברכבת מהירה של 50 דק', כך שגם תל אביב תוכל להשתתף באירוח תיירי התחרות, מסיבות ומשלחות. 
ליד האצטדיון יש לא רק את מרכז הקונגרסים אלא גם את מרכזית חוף הכרמל שתשמש לתחבורת אוטובוסים לאצטדיון. סביב האצטדיון שטחים גדולים שאפשר תוך כחצי שנה להשלים עם דקים ומתחמי חגיגה מחוץ לאצטדיון. את הרחובות המובילים אליו אפשר לתחום בקלות בהפרעה מינימלית לתחבורה בעיר (בניגוד להיכל מנורה מבטחים או הארנה למשל). האצטדיון בחיפה גם היחיד במרחק הליכה רגלית לתחנת רכבת מרכזית מכל האתרים האחרים. 
אין ספק שחיפה ראויה ויכולה לארח את האירויזיון. לעיר עשרות אתרים שיצטלמו מצויין - כיפת הזהב, האצטדיון, יערות הכרמל, ואדיות, חופי הים, הכרמלית שתיפתח מחדש,
מת"ם, מוזיאונים ואזורים מעניינים בעיר כמו המושבה, הגנים הבאהים, קמפוס הנמל המשופץ (שיכול להפוך לקמפוס אירויזיון עם מעונות כמלונות תיירים זמניים וקו אוטובוס מטרונית עד האצטדיון עצמו).
עוד פתרון יפה להוספה מהירה של חדרי אירוח יכול להיות שכירת אוניית קרוזים של תיירים שתעגון בנמל חיפה, ניתן להוסיף ככה 1500 חדרי מלון (כמו שלושה מלונות גדולים).
אין ספק שחיפה יכולה וצריכה לארח את התחרות.
השקעה בקירוי האצטדיון תאפשר לארח גם ארועי ענק והופעות ענק שדורשות אולם סגור גם בעתיד. חיפה תעלה על מפת התיירות. אחרי שריפות ענק - מגיע לחיפה לקבל ארוע גדול כזה. 

לצפיה ב-'עפת רחוק מידי'
עפת רחוק מידי
13/05/2018 | 21:53
2
215
גם אם האירוע יהיה בחיפה, כולם יגיעו מתל אביב ברכבת ויחזרו לאחר מכן. התיירים לא יגיעו לפה וילונו במלון חוף התמרים בעכו...ולצערי זו תהיה ירושלים "בירתנו הניצחית".
לצפיה ב-'בתור חיפאית זה אפילו לא קוסם לי..רק ירושלים'
בתור חיפאית זה אפילו לא קוסם לי..רק ירושלים
13/05/2018 | 21:59
77
לצפיה ב-'יש גם את המלון של אורי בורי בעכו'
יש גם את המלון של אורי בורי בעכו
13/05/2018 | 22:03
44
לצפיה ב-'רחוק מהמציאות, לא יקרה... '
רחוק מהמציאות, לא יקרה...
13/05/2018 | 22:12
140
מצד שני - פיס ארנה נראה כל כך מיושן ומבודד...
הזוי שאין לנו היכל ראוי בארץ...

לצפיה ב-'לדעתי אין מספיק חדרי מלון בחיפה, לכן היא לא עומדת בדרישת הסף'
לדעתי אין מספיק חדרי מלון בחיפה, לכן היא לא עומדת בדרישת הסף
13/05/2018 | 22:18
1
149
של ה-EBU. לא ככה?
לצפיה ב-'יש דרישת סף לחדרי מלון? חידשת לי...'
יש דרישת סף לחדרי מלון? חידשת לי...
13/05/2018 | 22:23
42
לצפיה ב-'מעניין, מקורי, רענן, אני לא מתנגד, אבל זה לא יקרה!'
מעניין, מקורי, רענן, אני לא מתנגד, אבל זה לא יקרה!
14/05/2018 | 09:33
74
מקבלי ההחלטות בארץ נעולים אך ורק על ירושלים מסיבות ברורות.
ברור שהאירוויזיון יערך בין היתר במימון ממשלתי וזה אומר: רק ירושלים.
אירוויזיון בירושלים זה לבוא ולהראות לעולם את מה שהממשלה והמדינה מנסות להסביר כבר עשרות שנים. אף גורם רציני שהוא מבין מקבלי ההחלטות ונותני המימון לא יאשר עיר אחרת מלבד ירושלים.
ככה זה עובד!
לצפיה ב-'האם הבחירות מקומיות וארציות יפריעו לאירויזיון? '
האם הבחירות מקומיות וארציות יפריעו לאירויזיון?
14/05/2018 | 07:21
2
150
באוקטובר 2018 יהיו בחירות מקומיות. ראש עיריית ירושלים, אם בה תערך התחרות - צפוי להתחלף לאחר שניר ברקת הודיע שלא ירוץ לקדנציה נוספת. איתו יתחלף כל הצוות הבכיר בעירייה, בדיוק בחודשי השיא להיערכות האירויזיון בעיר. אין ספק שזה יפריע להכנות ולתאום מול גורמי העירייה, שחלקם יתחלפו מנובמבר 2018
אם זה לא מספיק אז:
בסוף 2018 או תחילת 2019 לכל המאוחר צפויות הבחירות לכנסת והקמת ממשלה חדשה. הממשלה תסיים כהונה מלאה של 4 שנים במאי 2019. מן הסתם כדי שהבחירות לא יפלו על האירויזיון הן יוזזו קדימה - השאלה כמה. תחילת 2019? סביב חגי תשרי 2018? בכל מקרה הבחירות האלו מחייבות היערכות גדולה ויקרה לא פחות מהמקומיות (כמה מאות מליוני שקלים) כלל-ארצית, שיכולה גם היא להפריע עם ההכנות לאירויזיון.
עכשיו נשאלת השאלה, האם אירוח האירויזיון יביא לדחיית הבחירות המקומיות בעיר המארחת על מנת לאפשר לראש העיר הקיים (ברקת, חולדאי..) והצוותים שלהם לעבוד על האירוח. מכיוון שבחירות לכנסת חייבות להתקיים בדיוק עד מועד התחרות, האם גם הן יוקדמו לאמצע-סוף 2018?

לצפיה ב-'בחירות לכנסת במועד נובמבר 2019'
בחירות לכנסת במועד נובמבר 2019
14/05/2018 | 08:29
34
לצפיה ב-'הבחירות לכנסת בחמישה בנובמבר 2019 אלא אם כן יוקדמו'
הבחירות לכנסת בחמישה בנובמבר 2019 אלא אם כן יוקדמו
14/05/2018 | 09:10
28
לצפיה ב-'אתם קולטים ששנה הבאה אנחנו בגמר אוטומטי ?!?!'
אתם קולטים ששנה הבאה אנחנו בגמר אוטומטי ?!?!
13/05/2018 | 21:19
38
494
בלי חצאי גמר, בלי חזרות גנרליות מורטות עצבים ובלי שלב המעטפות שהתחלנו ממש ממש לחבב. להבנתי תאגיד השידור מתנגד לבחירת הזמר בכוכב הבא ועכשיו שזכינו די בצדק. האירוויזון בשנה הבאה הולך להיות אירוע לאומי ממדרגה ראשונה וראוי שגם הזמר שייצג אותנו יהיה בסדר גודל מתאים. עומר אדם ? שירי מימון שוב ? כל פיגורה בקנה מידה לאומי תהיה טובה. אה - וחייבים שיר חאפלה מקפיץ !
לצפיה ב-'"תאגיד השידור מתנגד לבחירת הזמר בכוכב הבא ועכשיו שזכינו...'
"תאגיד השידור מתנגד לבחירת הזמר בכוכב הבא ועכשיו שזכינו...
13/05/2018 | 21:24
7
550
די בצדק"

אם כבר הפוך. אחרי שנים של בדיחות קרש שהיינו שולחים לאירוויזיוון ומביכים את עצמינו, עם הכוכב הבא אנחנו בגמר כל שנה + זכינו. אם כבר אם כבר הפורמט הזה מצדיק את עצמו וצריך להשאר איתו!

מה גם שהכוכב הבא הוא סתם תוכנית פאן לחודשי החורף, מה הבעיה שלהם לשתף איתן פעולה?
לצפיה ב-'אירוויזיון בישראל הולך להיות אירוע בקנה מידה שטרם ידענו'
אירוויזיון בישראל הולך להיות אירוע בקנה מידה שטרם ידענו
13/05/2018 | 21:27
6
482
רייטינג של איזה 200%, מדינה שלמה בטירוף ומאות מיליונים שיישפכו בשביל להפוך את המאורע לגדול ולמוצלח ביותר. אני לא בטוחה שזמר אלמוני יוכל לשאת זאת על כתפיו ובפרק זמן של בערך 3 חודשים. לאירוע שכזה צריך פיגורה לאומית.
לצפיה ב-'אז שאותה פיגורה לאומית'
אז שאותה פיגורה לאומית
13/05/2018 | 21:30
3
339
תזיז תתחת שלה לאודישנים של הכוכב הבא. אם חן אהרוני ורינת בר עשו את זה גם עומר אדם יכול לעשות את זה.

חוץ מזה עובדה שזמרת אלמונית קטפה את המקום הראשון מה שכל השרית חדד והליאור נרקיס לא הצליחו, אז עובדה שהאמירה הזאת היא חרטא.
לצפיה ב-'אני בעד איחוד להקת עדן לאירוויזיון 2019 '
אני בעד איחוד להקת עדן לאירוויזיון 2019
13/05/2018 | 21:32
2
100
לצפיה ב-'אני פשוט לא מבין מה הקטע סביב התאגיד'
אני פשוט לא מבין מה הקטע סביב התאגיד
13/05/2018 | 21:38
1
307
זה אותה גברת בשינוי אדרת. סבבה, מיתגתם מחדש את ערוץ אחד - מה גורם לכם לחשוב שאתם מסוגלים להרים הפקת אירוויזיון כששנה אחרי שנה נכשלתם?

הייתן ונשארתם ערוץ אחד. תנו לאנשים שאשכרה מבינים בטלוויזיה לנהל את העיניינים!
לצפיה ב-''
13/05/2018 | 21:40
111
צודק ב-100%!!!!
לצפיה ב-'למה? נטע הייתה אלמונית וניצחה! כל הזמרים'
למה? נטע הייתה אלמונית וניצחה! כל הזמרים
14/05/2018 | 00:33
1
94
המפורסמים ששלחנו נחשלו בעבר
לצפיה ב-'נו באמת, כולם נכשלו? עד שנת 1999 שלחנו בעיקר מפורסמים'
נו באמת, כולם נכשלו? עד שנת 1999 שלחנו בעיקר מפורסמים
14/05/2018 | 01:41
83
ורבים מהם הצליחו לא רע בכלל, שלל מקומות בעשירייה הראשונה ואף זכיות.
לצפיה ב-'כי פיגורות לאומיות היו כאלה הצלחה גדולה?'
כי פיגורות לאומיות היו כאלה הצלחה גדולה?
15
226
שרית חדד, ליאור נרקיס (שהיה בשיאו), טיפקס, אחינועם ניני וריטה בהשוואה לשירי מימון, נטע, נדב, בועז מעודה ואפילו דנה שכולם היו יוצאי ריאליטי/לא מי יודע מה מוכרים.
מי היו הצלחה ומי לא הותירו שום חותם?

הפורמט הזה עובד נהדר וכל דבר שייגע בו יהיה לרעה. אם עומר אדם מעוניין להתחרות תפאדל, שיתמודד מול ג'ולייטה ורינת בר על המשבצת הזו בגמר. אנחנו בממוצע של מקום 11.75 מתוך יותר מ40 מתמודדים. אני לא חושב שיש הרבה מדינות שיש להן בארבע השנים האחרונות ממוצע טוב יותר
לצפיה ב-'שרית חדד פוספסה בענק בתחרות ההיא'
שרית חדד פוספסה בענק בתחרות ההיא
13/05/2018 | 21:46
1
268
מה גם שהיא נסעה לשם בתקופה איומה לישראל. ליאור נרקיס יכול היה להיות אדיר אבל הצמידו לו שיר מביך. אחינועם ניני ? נו באמת. הותיקן זה לא כאן. ריטה גם פוספסה אגב. טיפקס לא קשורים לענף. אני בעד קמבק של שירי מיימון או עומר אדם עם להיט ים תיכוני מקפיץ. ולא. עומר אדם לא ישתתף בכוכב הבא.
לצפיה ב-'עומר אדם גם לא יסכים לכל שיר'
עומר אדם גם לא יסכים לכל שיר
13/05/2018 | 21:58
217
ועומר אדם גם לא ירקוד והוא גם לא יעשה הרבה דברים. אלו בדיוק הבעיות עם פיגורות בתחרות שבה לבמאי יש חשיבות לא פחותה מלזמר. בהינתן זה שאין לנו אף זמר שהוא לא ספק נקודות ברחבי אירופה, אני לא רואה ערך בלקחת פיגורה לאומית, כאשר היסטורית ההצלחה שלהם לא גדולה יותר ואף קטנה יותר משל כאלה שנוחים משמעותית לעבוד וחלק מתהליך בחירה שבודק אספקטים כאלה.

לצפיה ב-'בנוסף לזה'
בנוסף לזה
13/05/2018 | 21:50
8
175
אני באמת מעוניין להבין מי אותה פיגורה לאומית שתייצג אותנו?

עומר אדם? אייל גולן? עדן בן זקן? משה פרץ? למה התאגיד חושב שאירופה תשתין לכיוונם? חצי מהישראלים לא סובלים את המוזיקה שלהם כשאותם ישראלים מכירים את המוזיקה הזאת מילדות, אז למה נראה להם שאיזה אוחצ'ה מבלגיה תשמע את עומר אדם מסלסל בפעם הראשונה בחייה ותגיד "שיוו איזה טוב זה! בוא נצביע לזה!"
לצפיה ב-'עומר אדם עם להיט קייצי סטייל יא חביבי תל אביב'
עומר אדם עם להיט קייצי סטייל יא חביבי תל אביב
13/05/2018 | 21:56
7
152
עלול להביא לנו דאבל. גם עדן בן זקן יכולה לבוא בחשבון. אני דווקא בעד זמרים עם קונצנזוס יותר רחב דוגמת מאיה בוסקילה או אפילו עברי לידר עם יציאה מעניינת.
לצפיה ב-'עומר אדם מאד התרחק מימיו בתל אביב, וואי לי והופה'
עומר אדם מאד התרחק מימיו בתל אביב, וואי לי והופה
13/05/2018 | 22:03
6
204
הוא הלך לכיוונים שלא ישחקו מחוץ לישראל.

אבל אני חוזר על השאלה הפשוטה, למה? מה תיתן לי מאיה בוסקילה (שהיא קלישאת אירוויזיונים ולא תגיע לשום מקום, אבל נגיד) שאני לא יכול לקבל מדיאנה גולבי? הרי ביצועים חדים תחת לחץ שירי מיימון, נטע, בועז ונדב הראו ושרית וריטה הראו שגם המנוסות ביותר נלחצות, אז פרט לדרישות אני לא מקבל מהם כלום. זה לא אנוק או טאטו שיבטיחו לישראל מלא נקודות ממעריצים אירופים ואז אני יכול לחיות עם הגחמות שלהם. אני מקבל רק גחמות בלי שום דיבידנד.
לצפיה ב-'שכנעת אותי '
שכנעת אותי
13/05/2018 | 22:06
34
לצפיה ב-'כל הנ"ל שירים של דורון מדלי, כן? זה שלפני חודשיים שחטתם כאן'
כל הנ"ל שירים של דורון מדלי, כן? זה שלפני חודשיים שחטתם כאן
13/05/2018 | 23:16
4
127
על כך שהוא פרוטקציונר, אוף, עוד פעם הוא, לא יודע לכתוב שיר מנצח וכו'. רק מזכירה.
לצפיה ב-'אני לא מאלה ששחטו אותו'
אני לא מאלה ששחטו אותו
13/05/2018 | 23:19
1
94
אני כן חושב שבגזרת הבלדות הוא לא הצטיין. בגזרת ההקפצות - בהחלט.
לצפיה ב-'לא הגבתי לך, ולא התייחסתי לבלדות...'
לא הגבתי לך, ולא התייחסתי לבלדות...
13/05/2018 | 23:21
27
לצפיה ב-'אני לא חושב שתראי מילה אחת רעה שלי על דורון מדלי בשום מקום'
אני לא חושב שתראי מילה אחת רעה שלי על דורון מדלי בשום מקום
13/05/2018 | 23:25
1
83
אז אני לא ממש מבין מאיפה זה בא. במיוחד בהינתן זה שאני שומע את שיריו גם מחוץ לתחרות.

לצפיה ב-'אם לא ברור מהניסוח, זו לא הייתה תגובה אישית דווקא לך'
אם לא ברור מהניסוח, זו לא הייתה תגובה אישית דווקא לך
13/05/2018 | 23:26
16
לצפיה ב-'דנה הייתה מאוד מוכרת, זמרת השנה ואלבומי פלטינה'
דנה הייתה מאוד מוכרת, זמרת השנה ואלבומי פלטינה
13/05/2018 | 22:50
3
55
לצפיה ב-'אבל לא פיגורה לאומית'
אבל לא פיגורה לאומית
13/05/2018 | 22:51
2
42
לצפיה ב-'מה ההגדרה שלך לפיגורה לאומית? היא הייתה מהזמרות הכי מצליחות'
מה ההגדרה שלך לפיגורה לאומית? היא הייתה מהזמרות הכי מצליחות
13/05/2018 | 22:52
108
בניינטיז
לצפיה ב-'ועוד איך. אתה כנראה צעיר מכדי לזכור.'
ועוד איך. אתה כנראה צעיר מכדי לזכור.
13/05/2018 | 23:18
37
לצפיה ב-'בדיוק מה שחשבתי עליו היום!'
בדיוק מה שחשבתי עליו היום!
13/05/2018 | 21:52
1
219
שאיזה כיף לזמר של שנה הבאה בלי כל המתח הזה על הכתפיים של לעלות או לעלות לגמר!
אמנם אני חושבת שלהופיע פעמיים יכול להעצים את החוויה אבל הספק מורט העצבים הזה יכול למוטט... אפילו השנה כשהיינו מועמדים לניצחון, קרי עליה בטוחה לגמר, כססנו ציפורניים ועוד רגע אכלנו גם את האצבעות.

אני חושבת שבייחוד השנה, "הכוכב הבא" הוכיח את עצמו וזה אמור לדרבן גם זמרים מוכרים לבוא להתמודד. מה שכן, מאוד קשה למצוא מישהו שונה וייחודי ולא כל מי שבמיינסטרים הישראלי יכול להתאים לאירוויזיון.  נטע, על אף היותה אלמונית ואנדרדוג כל חייה, היא בעלת סגנון ואישיות מיוחדת וזה מה שהביא אותה למה שהיא היום. עומר אדם הוא אמנם כוכב מטורף בארץ אבל לא חושבת שיבלוט בתחרות כמו אירוויזיון.
לצפיה ב-'למה נראה לכם שיוותרו על הכוכב הבא?! אין סיכוי '
למה נראה לכם שיוותרו על הכוכב הבא?! אין סיכוי
13/05/2018 | 22:07
180
הפורמט הזה מוכיח את עצמו כל פעם מחדש.
אבוי אם התאגיד יוותר עליו ונחזור לימים של ״פוש דה באטן״
לצפיה ב-'יאללה ממ"ב!'
יאללה ממ"ב!
13/05/2018 | 23:05
42
לצפיה ב-'כן, אבל זה לא בהכרח לטובתנו... החשיפה הכפולה עוזרת מאוד'
כן, אבל זה לא בהכרח לטובתנו... החשיפה הכפולה עוזרת מאוד
13/05/2018 | 23:20
135
וכך גם עוד ניסיון חי על הבמה בתחרות עצמה.

בכל מקרה לא נראה לי שישראל תרצה (שוב) ניצחון שנה אחרי שנה; מיקום מכובד (כמו ב-99') יספק בהחלט.
לצפיה ב-'וואו, גדול, שכחתי מזה. ממש לא כדאי ששירי תשיר שוב, הצופים לא'
וואו, גדול, שכחתי מזה. ממש לא כדאי ששירי תשיר שוב, הצופים לא
13/05/2018 | 23:29
5
199
אוהבים שמישהו בא פעם שנייה (וזה גם ממש משעמם להביא שוב אותו זמר), וגם אני בטוחה שהיא לא תרצה.
לצפיה ב-'לא בטוחה שזה נכון שלא אהבים כאלה שבאים שוב'
לא בטוחה שזה נכון שלא אהבים כאלה שבאים שוב
13/05/2018 | 23:33
4
124
נראה לי שדווקא אוהבים לראות דמויות מוכרות. אולי לא בהכרח כאלה שכבר זכו; אבל לגבי אלה שלא זה קצת אחרת. הבעיה היותר קשה היא שברוב המקרים ההופעה השנייה פחות טובה מהראשונה (אבל יש גם מקרים הפוכים).
לצפיה ב-'יש לך דוגמא מהתקופה האחרונה של מישהו שחזר והצליח?'
יש לך דוגמא מהתקופה האחרונה של מישהו שחזר והצליח?
13/05/2018 | 23:38
3
35
לצפיה ב-'לא, אבל זה לא אומר כלום; אין הרבה חוזרים מלכתחילה...'
לא, אבל זה לא אומר כלום; אין הרבה חוזרים מלכתחילה...
13/05/2018 | 23:50
2
77
וכאמור, רובם חזרו עם שיר חלש יותר, כך שזה לא שהפסיקו לאהוב אותם. לו היו מפגיזים בשיר פצצה והיו מתרסקים בהצבעות, אז היה על מה לדבר.

אם ניקח דוגמה טרייה – ריבאק, חרף השנאה כלפיו כאן בפורום, לא התרסק עם השיר הדי מטופש שלו. הוא עלה לגמר, בגמר הוא קיבל 12 מהשופטים של איטליה ו-10 מהקהל של בלרוס ועוד כל מיני נקודות בינוניות הן מהשופטים והן מהקהל, לשיר חביב ודי בינוני בסה"כ. הוא סיים במקום 15 הסולידי. להערכתי לו זמר אלמוני היה שר את השיר הוא לא היה מגיע איתו גבוה יותר (אפילו להפך).
לצפיה ב-'אי-אפשר לדעת, אני אישית ממש לא אוהבת שזמר חוזר וזה אפילו '
אי-אפשר לדעת, אני אישית ממש לא אוהבת שזמר חוזר וזה אפילו
13/05/2018 | 23:54
1
69
נראה לי פאתטי.
לצפיה ב-'אפשר לדעת, כי יש תוצאות בפועל. לא כולם שותפים לדעתך, עובדה'
אפשר לדעת, כי יש תוצאות בפועל. לא כולם שותפים לדעתך, עובדה
14/05/2018 | 00:10
65
למעשה ידוע (בלי קשר לאירוויזיון) שאנשים אוהבים פרצופים מוכרים (זו הסיבה, למשל, שכוכבי קולנוע מקבלים משכורות עתק).

לגבי "פתאטי", מן הסתם כשזוכה חוזר עם שיר עלוב זה מביך. אבל יש כאלה שחוזרים אחרי שלא זכו ולכן זה מצב שונה, ובכל מקרה לא כולם מביכים את עצמם (מלבד ג'וני לוגן...).

שתי דוגמאות בשליפה:
יזהר כהן חזר עם "עולה עולה" וסיים חמישי, הופעה נאה ולא מביכה (הוא אפילו הוביל לפרקים במהלך ההצבעה).

קרולה ייצגה את שוודיה שלוש פעמים: הראשונה ב-1983 (מקום 3); השנייה ב-1991 (מקום 1); השלישית ב-2006 (מקום 5). הלוואי על כולם כזאת "פתאטיות"...
לצפיה ב-'אתם קולטים שזה יעלה 130 מיליון ש"ח!!'
אתם קולטים שזה יעלה 130 מיליון ש"ח!!
14/05/2018 | 01:17
1
154
וזה רק ההתחלה. מתקציב התרבות המסחר והתעשייה.
וזה בלי עניין האבטחה שזה מתקציב משרד הפנים. זה מה שאמרו היום בחדשות ברדיו.

זה נראה לכם הגיוני שהנכים צריכים להשבית מדינה בשביל קצת כסף, שדו"ח העוני במצב חמור, שניצולי שואה נוברים בפחים, שנלחמים על איזה תרופה תיכנס לסל התרופות ועל זה הולך הכסף??
כיהודיה אני חשה בושה. היה חייב למצוא מישהו לממן את זה או לתת למדינה אחרת לעשות את זה, כשם שעשינו כאשר זכינו פעם שנייה ברציפות.
המדינה מוציאה המון כסף על ביטחון, אין לנו כסף מיותר. אולי אם יוציאו את המסתננים שע"פ דוח המדינה עולים למשלם המיסים יותר מחצי מליארד כל שנה-יהיה כסף לאירוויזיון. בינתיים רה"מ נתניהו מתנגד לפסקת ההתגברות, מה שאומר המסתננים נשארים כאן. אז כסף מיותר-אין!
לצפיה ב-'שוב את ממהרת לזעוק בצורה דמגוגית בלי ללמוד את הנושא לעומק.'
שוב את ממהרת לזעוק בצורה דמגוגית בלי ללמוד את הנושא לעומק.
14/05/2018 | 02:51
103
עיקר המימון (כ-2/3) מגיע מה-EBU (איגוד השידור האירופאי). כל מדינה שמשתתפת באירוויזיון משלמת עבור ההשתתפות (לא כולל עלויות במה כמו זיקוקים וכיו"ב, אם רוצים משלמים), וה-BIG 5 (בריטניה, צרפת, גרמניה, איטליה וספרד) מממנות יותר. השליש הנותר הוא אכן מתקציב המדינה המארחת, אבל היא מאזנת אותו באמצעות מכירת כרטיסים לאירועים השונים, חסויות וכו'. זה לא מכסה הכול, אבל צריך לזכור שההשקעה גם מניבה הכנסות למדינה מתיירות, ויחסי ציבור שווים כסף רב. בשורה התחתונה, בסופו של דבר רוב הסכום הנ"ל לא מגיע מ"תקציב התרבות המסחר והתעשייה".

זאת ועוד, ישראל אינה מדינה ענייה. יש כסף, והסכום שנשמע דמיוני הוא לא אחוז גבוה מהתקציב השנתי והוא לא על חשבון הנכים. אני חשה בושה כיהודייה כשתקציבים רבים מופנים לכל מיני עמותות מפוקפקות, הדתה, מימון קבוצות טפילות בחברה ועוד. אני לא רוצה להיכנס לפוליטיקה ולכן לא אפרט יותר; אבל אם תקציב המדינה כ"כ מציק לך, תבדקי כמה תקציבים מעבירים סתם כך בכנסת כמו כלום ולאן הולך הכסף, ותקבלי מושג שונה לגמרי מה באמת גורם לכך שלא נותנים כסף לנכים (רמז: לא האירוויזיון פעם בעשרים שנה).
לצפיה ב-'הייתי רוצה לראות את גיא ויהל מייצגים אותנו'
הייתי רוצה לראות את גיא ויהל מייצגים אותנו
14/05/2018 | 01:21
36
לצפיה ב-'שיר שנכנס אוטו' לגמר לא עובר חזרה גנרלית? לדעתי, התבלבלת'
שיר שנכנס אוטו' לגמר לא עובר חזרה גנרלית? לדעתי, התבלבלת
14/05/2018 | 09:23
20
לצפיה ב-'עלות הפקת האירוויזיון: "בין 84 ל-174 מיליון שקל" '
עלות הפקת האירוויזיון: "בין 84 ל-174 מיליון שקל"
13/05/2018 | 23:21
7
285
הלםםםםםםםם!!
לצפיה ב-'אחרי המימון של 5 הגדולות?'
אחרי המימון של 5 הגדולות?
13/05/2018 | 23:23
1
88
לצפיה ב-'זה המימון של הממשלה והעירייה'
זה המימון של הממשלה והעירייה
13/05/2018 | 23:26
67
לצפיה ב-'יש כבר טריליון שרשורים שדנים בנושא, למה לפתוח דיון חדש?'
יש כבר טריליון שרשורים שדנים בנושא, למה לפתוח דיון חדש?
13/05/2018 | 23:25
2
63
לצפיה ב-'כי בא לי'
כי בא לי
13/05/2018 | 23:28
1
124
ולא ראיתי שאת רשמת תגובה כזו לאחרים.. תרדי ממני ומהר תודה!
לצפיה ב-'רשמתי לא פעם, והפורום פשוט מוצף וקשה לעקוב. בבקשה תתחשבו'
רשמתי לא פעם, והפורום פשוט מוצף וקשה לעקוב. בבקשה תתחשבו
13/05/2018 | 23:32
101
אם יש כבר כמה שרשורים בנושא ההפקה של שנה הבאה אין צורך לפתוח בכל פעם אחד חדש רק כי קראת כתבה. בחייאת.
לצפיה ב-'בדיוק היה על זה כתבה שהכסף חוזר מתיירות.'
בדיוק היה על זה כתבה שהכסף חוזר מתיירות.
13/05/2018 | 23:42
1
51
לצפיה ב-'חוזר טיפה מתיירות לעומת ההוצאות המטורפות'
חוזר טיפה מתיירות לעומת ההוצאות המטורפות
14/05/2018 | 01:24
93
לכן רציתי שנזכה במקום שני.
סדרי עדיפויות עקום. לנכים חולים וניצולי שואה אין כסף. העיקר לתחרות שירה יש.

בתי המלון מנוהלים ע"י אנשי עסקים שהכסף שלהם יוצא לחו"ל. העובדים בבתי מלון הם זרים וגם הכסף יוצא.
אז נכנס מהמס שמרווחים קצת מסעדות וחנויות. אבל זה ממש טיפה בים.
לצפיה ב-'גם לכם הסרטון נתקע פה '
גם לכם הסרטון נתקע פה
14/05/2018 | 01:07
135
לצפיה ב-'אירוויזיון 2018 מגיע לשיאי רייטינג שלא נראו כאן שנים '
אירוויזיון 2018 מגיע לשיאי רייטינג שלא נראו כאן שנים
13/05/2018 | 21:15
10
440
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5259086,00.html?utm_source=Taboola_internal&utm_medium=organic

"משדר האירוויזיון כולו השיג 35 אחוזי רייטינג, והביצוע של הזוכה נטע ברזילי קיבל 48 אחוזים - שהם יותר מ-1.4 מיליון צופים"
לצפיה ב-'השנה האירוויזיון חזר להיות רלוונטי וזה עוד כלום למה שמחכה'
השנה האירוויזיון חזר להיות רלוונטי וזה עוד כלום למה שמחכה
13/05/2018 | 21:21
8
310
לנו במאי שנה הבאה. זה הולך להיות האירוע הלאומי (המשמח) אולי הכי גדול שמדינת ישראל ידעה. יש לי המון חששות ממה שהולך להיות, מהמנחים שייבחרו, מהזמר שייבחר, מירושלים, מהחרדים, מאיזו מלחמה או תקופת פיגועים וכו' אבל עוד חזון למועד.
לצפיה ב-'מצד אחד כבר שרדנו אירוויזיון אחד בשנת 1999'
מצד אחד כבר שרדנו אירוויזיון אחד בשנת 1999
13/05/2018 | 21:28
7
338
אז אין סיבה שלא נעבור את זה גם הפעם. מצד שני, החרדים הנבלות האלו חייבים להרוס כל דבר טוב
לצפיה ב-'תודה בשם אגף הגביה.'
תודה בשם אגף הגביה.
13/05/2018 | 21:48
6
223
על החתום,
נבלה.

לצפיה ב-'לא הולך להתנצל בשם האנשים שהורסים לכולנו את החיים'
לא הולך להתנצל בשם האנשים שהורסים לכולנו את החיים
13/05/2018 | 21:59
5
59
לצפיה ב-'האמת שממך ציפיתי קצת ליותר.'
האמת שממך ציפיתי קצת ליותר.
13/05/2018 | 22:01
4
162
אני רגיל כבר לקרוא ביטויי גנאי כאלה ואחרים מאנשים שקוראים לעצמם "ליברלים", פה בפורום ומתגלים  כחברה אחרים לגמרי.
 אבל חשבתי שאתה קצת פחות מתלהם. זה בסדר. 
אתה בסהכ מצטרף לכל אותם חברה שאתה כל כך לא רוצה להיות בחברתם.
ובזה סיימתי את הדיון.
תענה או לא תענה. אני לא אגיב.
לצפיה ב-'אני חושב שזאת זכותי הלגיטימית להביע התרעמות על התנהלותם'
אני חושב שזאת זכותי הלגיטימית להביע התרעמות על התנהלותם
13/05/2018 | 22:25
115
אם אתה רואה בזאת הכללה זאת בטח לא הייתה הכוונה. ברור לי שרק הקיצוניים הם אלו שעושים את הבעיות
לצפיה ב-'ככה זה בכת הנאורים'
ככה זה בכת הנאורים
13/05/2018 | 22:39
2
117
אם תגיד "כל הערבים מחבלים", אז תהיה גזען-חשוך-פשיסט.
אם תגיד "כל החרדים נבלות" אז התקבלת למועדון..

לצפיה ב-' כיף בתוך הבועה'
כיף בתוך הבועה
13/05/2018 | 23:27
72
מצד שני מעדיף בכל יום את הבועה הלבנה על הבועה השחורה.
לצפיה ב-'אתם חבורים פוצים שלא מבינים דבר על החיים'
אתם חבורים פוצים שלא מבינים דבר על החיים
14/05/2018 | 00:47
28
לצפיה ב-'וואו היא לא עקפה את שירי מימון'
וואו היא לא עקפה את שירי מימון
13/05/2018 | 22:46
75
לצפיה ב-' הופעת הגמר של נטע חצתה את 10M! '
הופעת הגמר של נטע חצתה את 10M!
13/05/2018 | 22:22
7
334
ההופעה זכתה למעל 10 מיליון צפיות פחות מ-24 שעות!!! בהשוואה, הופעת הגמר של סלבדור עומדת עכשיו (אחרי שנה) על 10 מיליון. טירוף! 
לצפיה ב-'מסתבר שאנשים אוהבים יותר המבורגר'
מסתבר שאנשים אוהבים יותר המבורגר
13/05/2018 | 22:29
289
מסטייק.
לצפיה ב-'Trending '
Trending
13/05/2018 | 22:29
3
326
Trending #1 France
Trending #1 Romania
Trending #1 Belgium
Trending #1 kazahastan

ועוד באזרבייז׳ן ועוד ועוד...
העיקר רומניה איפסה אותנו :)
לצפיה ב-'ובישראל לא...'
ובישראל לא...
13/05/2018 | 22:45
1
95
לצפיה ב-'בישראל הופעת חצי הגמר מקום 5'
בישראל הופעת חצי הגמר מקום 5
13/05/2018 | 22:48
197
ורגע ההכרזה מקום 3...
עומר אדם במקום הראשון...
לצפיה ב-'#1 בגרמניה'
#1 בגרמניה
13/05/2018 | 22:54
44
לצפיה ב-'מהמם! אבל כמה דיסלייקים כל ההייטרים העלובים התרכזו במקום אחד'
מהמם! אבל כמה דיסלייקים כל ההייטרים העלובים התרכזו במקום אחד
13/05/2018 | 22:36
81
לצפיה ב-'הופעה מושלמת ניצחון מדהיםםם!! עדיין לא נקלט'
הופעה מושלמת ניצחון מדהיםםם!! עדיין לא נקלט
13/05/2018 | 23:00
187
ברגעים האחרונים שנשארנו רק אנחנו וקפריסין עוד שנייה הלב שלי יצא מהמקום חח איזה מתח איזה ערב מרגש לישראל בהחלט אירוויזיון שלא יישכח לשנה הבאה בירושליים! שמחה גם שדנמרק הצליחו להתברג בעשירייה הראשונה במקום התשיעי! בהחלט מגיע להם
לצפיה ב-'תוצאות הסמי: קפריסין ניצחה בקהל בענק, ישראל רק 4-5'
תוצאות הסמי: קפריסין ניצחה בקהל בענק, ישראל רק 4-5
13/05/2018 | 03:58
55
1868
בתיקו עם אוסטריה! מטורף! יוון עלתה בקהל, שוויץ ובלגיה בשופטים.

המשך>>
בתיקו עם אוסטריה! מטורף! יוון עלתה בקהל, שוויץ ובלגיה בשופטים.

לצפיה ב-'אז אייך עברו עליכם 24 השעות האחרונות? '
אז אייך עברו עליכם 24 השעות האחרונות?
2
145
תקשיבו.  24 שעות עברו.  אני מרגיש בחלום.  
כל הסופש הייתי במתח עצום.  שהתחיל המופע ההתרגשתי.  האמנתי והרגשתי שהערב זה שלנו. 
ואז נטע עלתה.  צמרמורות.  טירוף.  אקסטזה.  אנרגיות. וואווו....  
ואז המתח של הניקוד. בחיים לא הייתי במתח כזה. ואז ההכרזה.  זה שלנו!  ניצחנו את הפאקינג אירווזיון. טירוףףףף 
ישנתי אולי שעתיים בלילה וקמתי בבוקר באנרגיות כאילו ישנתי 10 שעות.  החיוך לא ירד גם ברגעים אלו.  הרגשה בתוך חלום!  תודה לך נטעעעעע
אז שנה הבאה בירושלים הבנויה או תל אביב הגאה - מה זה משנה?  העיקר שזה ישראל 2019 !!! זהו.  פרקתי. 
עכשיו תורכם.. .
לצפיה ב-'ישנתי אולי חצי שעה הלילה ובכל זאת אני מלאת אנרגיות'
ישנתי אולי חצי שעה הלילה ובכל זאת אני מלאת אנרגיות
13/05/2018 | 21:05
1
125
עדיין לא ממש מעכלת. צופה שוב ושוב ברגע הזכייה ועדיין מצטמררת 
לצפיה ב-'אני על 4 שעות שינה מאתמול ועדיין לא התאוששתי!'
אני על 4 שעות שינה מאתמול ועדיין לא התאוששתי!
13/05/2018 | 21:36
89
לא מאמין שניצחנו.
לצפיה ב-'החבר'ה מ-ESCunited מגיבים לזכייה של נטע (כאלו חמודים!)'
החבר'ה מ-ESCunited מגיבים לזכייה של נטע (כאלו חמודים!)
13/05/2018 | 21:08
1
266
לצפיה ב-'חמודים. ריאקשן כיפי'
חמודים. ריאקשן כיפי
13/05/2018 | 22:02
42
לצפיה ב-'אירוויזיון 2018 שיאים וסטטיסטיקות'
אירוויזיון 2018 שיאים וסטטיסטיקות
13/05/2018 | 16:42
12
460
ישראל מנצחת בפעם הרביעית ובכך משווה נצחונות מול הולנד. (סה"כ מקום שישי בנצחונות)
קפריסין מגיעה להישג הכי טוב שלה אוור. מקום 2.
אוסטרליה בהישג הגרוע שלה אוור. מקום 20.
צכיה בהישג הטוב ביותר שלה. מקום 6.
רוסיה לא עולה לגמר, לראשונה בתולדותיה.
אותו כנ"ל לאזרבייג'אן
לראשונה- 4 מנחות.

מוזמנים להוסיף להאיר ולהעיר.

לצפיה ב-'גם רומניה מפספסת לראשונה גמר'
גם רומניה מפספסת לראשונה גמר
13/05/2018 | 16:48
1
287
כמו כן, לא נתון סטטיסטי סתם משהו ששמתי לב אליו:

שנה שעברה אימרי סגר את חצי הגמר, הופיע ראשון בגמר, אוקראינה שיר 22
השנה אוקראינה סגרה את חצי הגמר, הופיעה ראשונה בגמר וישראל שיר 22
לצפיה ב-'לגבי רומניה את צודקת. "ברחה " לי'
לגבי רומניה את צודקת. "ברחה " לי
13/05/2018 | 16:54
211
לגב השאר- פחות בקטע של שיא או סטיסטיקה...
לצפיה ב-'פעם נוספת שהמארחת מגיעה למקום האחרון'
פעם נוספת שהמארחת מגיעה למקום האחרון
13/05/2018 | 16:52
1
311
נדמה לי שזה קרה ב-1958/1960 עם הולנד, ולאוסטריה ב-2015.

וכמובן, ההבדלים המשמעותיים בהצבעת השופטים מול הקהל. באופן פרטני, המקום ה-10 של השופטים בישראל הייתה צ'כיה (נקודה אחת), כאשר המקום ה-1 של הקהל בישראל הייתה צ'כיה (12 נקודות).
או שאולי זה קשור לזה שהשופטים איפסו את הפייבוריטיות: קפריסין, אסטוניה, צרפת ונורווגיה.
הם שכחו לקחת בחשבון שאוסטריה תהיה סוס שחור.
לצפיה ב-'לגבי מדינה מארחת מקום אחרון-'
לגבי מדינה מארחת מקום אחרון-
13/05/2018 | 16:55
280
כמו שכתבת לא נשבר פה שיא...
זה כבר קרה.

לצפיה ב-'אוקראינה היא היחידה שנשארת עם 100% עלייה לגמר'
אוקראינה היא היחידה שנשארת עם 100% עלייה לגמר
13/05/2018 | 17:47
1
74
לצפיה ב-''
13/05/2018 | 19:37
20
לצפיה ב-' האירוויזיון "המערבי" ביותר מזה שנים'
האירוויזיון "המערבי" ביותר מזה שנים
13/05/2018 | 19:20
1
315
אפשר לומר שזה הניצחון הראשון של ישראל מאז תחילת ההצבעות השבטיות הפוליטיות בין מדינות ברית המועצות לשעבר.
שירי מיימון בזמנו היתה קרובה להיות הראשונה , אבל גם ככה המקום הרביעי שלה בהחלט שווה ערך לזכיה.

מדהים שבין 6 המקומות הראשונים אין אף לא מדינה אחת מהגוש הרוסי.

נתון מדהים נוסף - הרייטינג. קרוב ל - 48 אחוזים ! ( כמעט שיא כל הזמנים לתוכנית אי פעם.)  (השיא הוא 51.1 אחוז. )
לצפיה ב-'מבחינת כמות צופים כמובן נשבר שיא השנה בישראל'
מבחינת כמות צופים כמובן נשבר שיא השנה בישראל
13/05/2018 | 20:52
140
כי 49.7 אחוזים של 1999 הם הרבה פחות מ48 אחוזים של 2018. נראה לי שנוספו איזה שני מיליון בדרך, לא?
לצפיה ב-'מממ, המקום האחרון עם הכי הרבה נקודות? (39 לפורטוגל)'
מממ, המקום האחרון עם הכי הרבה נקודות? (39 לפורטוגל)
13/05/2018 | 19:42
92
לצפיה ב-'עוד נקודה שצריך לבדוק-'
עוד נקודה שצריך לבדוק-
13/05/2018 | 20:19
2
246
3 ממדינות הביג 5 בטופ 10.
האם כבר היה את זה? 
לצפיה ב-'-'
-
14/05/2018 | 01:23
15
לצפיה ב-'ודאי; השאלה רק כמה רחוק אתה רוצה ללכת...'
ודאי; השאלה רק כמה רחוק אתה רוצה ללכת...
14/05/2018 | 03:10
13
לצפיה ב-'מישהו יוכל לתרגם לי את התגובה ההזויה הזאת ביוטיוב??'
מישהו יוכל לתרגם לי את התגובה ההזויה הזאת ביוטיוב??
13/05/2018 | 19:33
2
372

תודה לעוזרים❤
לצפיה ב-'אנטישמים אוהבים לפרסם את התגובה הזאת'
אנטישמים אוהבים לפרסם את התגובה הזאת
13/05/2018 | 20:19
1
249
הוא אומר שהתלמוד הוא ספר גזעני כי לכאורה כתוב בו ש"יהודים הם בני אדם וכל מי שלא יהודי הוא בהמה".
בפועל מדובר בפרשנות לא נכונה שנובעת ממניעים אנטישמיים.
לצפיה ב-'תודה רבה על התירגום!.'
תודה רבה על התירגום!.
13/05/2018 | 20:23
41

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ