לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1735517,355 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'2 שאלות'
2 שאלות
19/06/2018 | 23:20
2
194
נניח ומדינה מסוימת מודיעה 8 חודשים לפני התחרות שהיא פורשת מהתחרות עקב בעיות כלכליות ושהפרישה שלה הוא רק לשנה אחת ושהיא תחזור שנה לאחר מכן.

האם היא יכולה לשדר רק את הגמר או שהיא חייבת לשדר גם את שני חצאי הגמר או לפחות אחד מהם?

יש מדינות שלפעמים לא משדרות את חצי הגמר שהן לא משתתפות בו.

האם מדינה שמשדרת את חצי הגמר בו היא לא משתתפת האם זה עולה לה כסף ?

האם מדינה שלא משדרת חצי גמר בו היא לא משתתפת חוסכת כסף?

לצפיה ב-'דמי השתתפות כולל גם את שידור כל אירועי האירוויזיון'
דמי השתתפות כולל גם את שידור כל אירועי האירוויזיון
20/06/2018 | 00:53
1
139
זה לא רק חצאי גמר וגמר, המדינות רשאיות לשדר מסיבות עיתונאים במלואם ואת אירוע השטיח האדום (או איזה צבע שלא ישתינו עליו היום). זה הכל חלק מדמי ההשתתפות. במידה ולא משדרים את האירועים הללו, לא מקבלים על זה כסף בחזרה, ומי באמת מעוניין לשדר מסיבות עיתונאים ? אז אי שידור חצי גמר זה לא יוצא יותר זול.

בנוגע לחוק על חובת שידור הגמר הקודם, הוא אינו כ"כ רלוונטי מאז 2004 כשיש חצאי גמר. בשנות הרלגציה היתה לזה משמעות, כי היו יותר מדינות שביקשו להשתתף מאשר מקומות פנויים בתחרות, ולכן נכנס החוק הזה. קראו לזה השתתפות פאסיבית דאז. אז גם היה הרבה יותר קריטי לקבל החלטה סופית על השתתפות עד תאריך היעדף והיו יותר נוקשים לגבי זה, כי אם מדינה לא אישרה השתתפות, ישר פנו להבאה בתור. אבל מאז שקיבולת התחרות גדלה עם חצאי הגמר, אין בעיה לאפשר למדינות להשתתף, גם אם לא שידור את הגמר האחרון.אחרי הכל, המדינות האלו משלמות דמי השתתפות. כרגע ה-ebu הגביל את חצאי הגמר ל-20 משתתפות, כך שהמקסימום מדינות שיכולות להשתתף הוא 46. וכידוע עוד לא עברנו את ה-43, אז אין טעם לעכוף חוק על שידור הגמר הקודם.

המקרה היחיד שאני זוכר זה רוסיה שלא יכלה לחזור ב-1999 מאחר ולא שידרה את 1998. 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
20/06/2018 | 06:31
9
לצפיה ב-'התאגיד מינה עורך ובמאי ראשי לאירוויזיון 2019 - יובל כהן'
התאגיד מינה עורך ובמאי ראשי לאירוויזיון 2019 - יובל כהן
19/06/2018 | 16:53
3
297
יובל כהן הוא מנהל התוכניות והפיתוח של ערוץ עשר.

- - -

היום (יום ג') הודיע כאן על מינויו של יובל כהן לעורך ובמאי ראשי של האירוויזיון.

כהן, בעל ניסיון בפיתוח, עריכה ובימוי של הפקות טלוויזיה ושידורים חיים, משמש בשנים האחרונות כמנהל התכניות והפיתוח בערוץ עשר. בין השאר הוא היה אחראי על האדפטציה הישראלית של The voice בישראל כבמאי ועורך ראשי ובנוסף ערך במשך 3 עונות את רוקדים עם כוכבים, תכנית הקדם אירוויזיון ברשת ועוד מגוון שידורים חיים.

בעברו הוא שימש גם כעורך ראשי של רשת במגוון הפקות וז'אנרים מתחום הדרמה, הבידור והריאלטי ושימש מספר שנים כעורך ראשי בגיל הפקות שם גם ביים וערך את תכנית הריאליטי המצליחה בייבי בום. "אני ניגש בהתרגשות גדולה למשימה ומשוכנע שנוכל ליצור כאן אירוויזיון בלתי נשכח" אמר כהן והוסיף "אני מודה לבית שהיה לי בערוץ עשר ולהבעת האמון לה זכיתי בכאן".

בתוך כך, צוות של כאן בראשות היו"ר גיל עומר והמנכ"ל, אלדד קובלנץ, קיים היום (ג') סדרת פגישות עבודה עם ראשי ה-EBU, איגוד השידור האירופי, לקראת אירוח האירוויזיון. בדיונים השתתפו נציגים מהפקת האירוע בפורטוגל השנה וממדינות שאירחו את האירוויזיון בעבר, ומומחים בהפקות אירועי מדיה גדולים מה-BBC, מאיטליה, שבדיה, אמסטרדם ושוויץ. הנושאים שהוצגו בפגישות נגעו בהיבטי הפקה, לוחות זמנים, תקציב, רגולציה וחוקי האירוויזיון, ביטחון, לוגיסטיקה, שיווק, פרסום, חסויות, תקשורת ויח"צ .

http://www.ice.co.il/media/news/article/744876
לצפיה ב-'יישר כח.....שיתייעץ עם חנוך רוזן.....'
יישר כח.....שיתייעץ עם חנוך רוזן.....
19/06/2018 | 19:58
90
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה'
שיהיה בהצלחה
19/06/2018 | 21:05
176
אין מושג לגבי התאמתו לתפקיד, אבל קדם 2010 שהוא ערך היה מצוין בעיני (חוץ מהשירים המשמימים, אבל זה כבר לא באחריותו) - זו היתה הפקה מאוד לא ״ממלכתית וייצוגית״, הייתי מאוד מבסוט מעופר שכטר שהנחה עם מנות בריאות של הומור וסרקזם, ואם אני לא טועה היה שם גם אורי גוטליב שסיפר בדיחת שואה (!) בקדם אירוויזיון (!). הכי שונה מהקדמים של רשות השידור עם מחרוזת שירי אירוויזיון ומנחים שאומרים ״שיואו, איזו התרגשות״ כל חמש דקות. אני מקווה שהוא יביא משהו מהגישה הזאת גם לאירוויזיון השנה, שצריך להיות מופע בידור כיפי, ועדיף גם שלא יעליב את האינטליגנציה.
לצפיה ב-'ומה התאגיד החליט בקשר לשידור 4K בנושא?'
ומה התאגיד החליט בקשר לשידור 4K בנושא?
20/06/2018 | 16:39
32
לצפיה ב-'רגב: "לתאם תכנים מול הממשלה"'
רגב: "לתאם תכנים מול הממשלה"
17/06/2018 | 05:01
14
278
לצפיה ב-'מירי, שחררי'
מירי, שחררי
17/06/2018 | 06:52
1
202
לא יאומן כי יסופר [או שדוקא מאד יאומן]:
מירי רגב דורשת מראשי התאגיד לתאם מול הממשלה מה ישודר במהלך טקס האירוויזיון של שנת 2019.
מירייייייייייייייי
שחררייייייייייייייייייייייייי
הכסף לא שלך,
המדינה לא שלך,
האזרחים לא שלך,
הדעות של כלל העם לא שלך,
האירוזיון לא שלך!!!!
ותופתעי אולי, אבל גם הטיים סקוואר שכבשת לפני כמה ימים? לא שלך!!!
לצפיה ב-'למה שהיא תשחרר? באוקראינה או רוסיה לא התערבו שרי התרבות?'
למה שהיא תשחרר? באוקראינה או רוסיה לא התערבו שרי התרבות?
18/06/2018 | 18:43
72
בפולין ושבדיה לא התערבו פוליטית בתכנים? מה הקשקושים האלו. שימו לב לצביעות: מצד אחד האיגוד לא רוצה "התערבות פוליטית" מצד שני הוא עצמו קושר את התחרות לעצמאות איגוד השידור, הצהרה פוליטית לחלוטין (מה אכפת לו מה מעמד אגוד השידור הממלכתי באותה מדינה? האם באירופה האיגודים לא תחת פיקוח הממשלות? אגוד השידור בי.בי.סי "עצמאי פוליטית"? קשקוש בלבוש. בכולן הוא תחת פיקוח הממשלות ואפילו פיקוח הדוק הרבה יותר מבישראל. גם סוגיה "נפיצה" של פיצול לתאגיד חדשות ותאגיד בידור - רק בגלל שזה "לא נעשה בעבר" אומר שזה פסול? מה אכפת להם אם תאגיד החדשות והבידור  יהיו נפרדים? בבי.בי.סי רק פורמלית זה תאגיד אחד. הרי יש להם תאגיד חדשות ותאגיד בידור. האם בריטניה נפסלה? 
בכל האירויזיונים הקודמים לא הייתה התערבות של הממשלות? שרי התרבות? ראשי המדינה? שוב קשקוש, ברור שהייתה. פשוט מאד, האיגוד מצא לו פה שותף מלא - התקשורת הישראלית והעיתונאים, שלא אוהבים את מירי רגב, בלשון המעטה, וישמחו לעשות הכל להרוס ולחבל, מתוך שנאתם לממשלה הזו - ואצל חלקם גם למדינה הזו, בואו נהיה כנים יש פה אנשי תקשורת מיזנטרופים שונאי ארצם. רק תנו להם לנפח כותרות נגד משרד התרבות כאילו חסר לנו אויבים מבפנים, יש פה גם רשע מבית. רק להקשיב לאופן הסיקור בגלי צה"ל.. מוטה חד צדדי, מגעיל, מרושע. 

לצפיה ב-' יום אחרון להירשם לRSC!!'
יום אחרון להירשם לRSC!!
17/06/2018 | 08:12
83
לצפיה ב-'אני פשוט לא מבין למה היא קולנית כל כך'
אני פשוט לא מבין למה היא קולנית כל כך
17/06/2018 | 14:09
10
166
הרי היא יודעת שאין לה שליטה על תכני האירוויזיון ובמידה והיא בכוח תנסה להתערב, היא מסכנת את כל קיום האירוויזיון בישראל, וזאת עוד אחרי כל התקרית עם ארגנטינה.

אז אנחנו נשארים עם רווח פוליטי - אבל איזה? אפילו הערס הכי ימני וכבד באיזה עיר פריפריאלית מתפתחת לא באמת יתן אקסטרה נקודות לליכוד בגלל שמירי רגב אמרה ש"הממשלה צריכה להתערב בתכני האירוויזיון".

שאר חברי הליכוד גם לא מתרשמים ממנה כל כך וקוראים לה לסתום ולא להתערב,
זה פשוט גול עצמי, מה לעזאזל יוצא לה מהתבטאות כזאת? היא יכולה רק להפסיד מזה!
לצפיה ב-'היא רוצה להיות רה"מ ואמירות בנושאים מהותיים סוללות את הדרך'
היא רוצה להיות רה"מ ואמירות בנושאים מהותיים סוללות את הדרך
17/06/2018 | 19:28
9
47
לצפיה ב-'איזה פתטית. מי לעזאזל יצביע לה?'
איזה פתטית. מי לעזאזל יצביע לה?
17/06/2018 | 19:52
8
42
לצפיה ב-'הנבואה ניתנה לשוטים. גם בנושא האירוויזיון vs משחק הכדורגל'
הנבואה ניתנה לשוטים. גם בנושא האירוויזיון vs משחק הכדורגל
17/06/2018 | 20:59
6
172
אני יכול להניח שיש מעגל רחב מאוד של תומכים בעמדה של מירי רגב, "ירושלים או כלום".
נכון, היא חטפה סטירה חזקה מאוד בנושא המשחק מול ארגנטינה, אבל הזיכרון שלנו הוא קצר - וזה דבר חשוב מאוד להגיד. אני גם חושב שהאירוויזיון אינו בר השוואה למשחק מול ארגנטינה, בגלל שמה שמירי רגב מנסה לייצר בזיכרון שלנו הוא שהמשחק בוטל בגלל הישגים של הפלסטינים וה-BDS, בעוד שהאירוויזיון יתקיים או לא יתקיים בגלל החלטה שלנו. כלומר, אנחנו אלה ששולטים בגורלנו ונאמר את המילה האחרונה.

ברור שהיא הייתה רוצה, כמו כולם, שהאירוויזיון ייתארח בישראל. זאת גם הייתה נקמה מתוקה בכל שונאי ישראל. אבל אני חושב שהאסטרטגיה השניה, של "כל העולם נגדנו, ולכן האירוויזיון לא פה", יכולה לשרת אותה לא פחות כפוליטיקאית.
זה יכול להביא לחיזוק הציבור שנאמן לה באופן מסורתי, ולהוסיף לה תומכים שמאוד קל ללכד אותם יחד כהמון משולהב כשהעולם שבחוץ כל כך מאיים.

פרשנות פוליטית? קשקוש? לא יודע. אבל טיפשה היא לא. ואם היא ממשיכה באותו קו שהיא נקטה בו גם אחרי פרשיית משחק הכדורגל, כנראה שהיא יודעת מה היא עושה.
לצפיה ב-'האסטרטגיה הזאת לא שירתה אותה בביטול המשחק מול ארגנטינה'
האסטרטגיה הזאת לא שירתה אותה בביטול המשחק מול ארגנטינה
17/06/2018 | 21:31
5
111
לא שהיא לא ניסתה לשים על זה את הספין של טרור ואנטישמיות, אבל נראה שמעטים אם בכלל קנו את זה, כולל בבייס שלה. כך שאני ממש לא מבין מה בדיוק המטרה הסופית שלה כאן.
טיפשה היא לא, פוליטיקאית צינית וממולחת היא בהחלט כן. אבל היא גם שיכורת כוח ושאננה. במקרה של האירוויזיון, כמו במשחק נגד ארגנטינה, האסטרטגיה הפוליטית שלה (לצאת בהתבטאויות פרובוקטיביות כדי לזכות בבולטות תקשורתית) עלולה לנשוך אותה בתחת וכמעט בא לי שיבטלו את האירוח בשביל זה.
לצפיה ב-'זה לא פורום פוליטיקה אבל קשה להתנתק, ידענו שנדון בנושא הזה'
זה לא פורום פוליטיקה אבל קשה להתנתק, ידענו שנדון בנושא הזה
18/06/2018 | 18:14
4
66
אז רק אגיד שאם יבוטל האירוח כאן, בשורה התחתונה ובזיכרון הקולקטיבי, זה לא יירשם כפאשלה של פוליטיקאים אלא כ"כל העולם נגדנו". זו תפישה ותיקה ומושרשת, וגם נוח לנו להזדהות איתה.
האמת לא ממש משנה לאנשים, הם מצביעים לרע במיעוטו ואוהדים דמויות שבמציאות נורמלית מזמן היו מדיחים.
לדעתי ביטול יישרת פוליטיקאים מסויימים, ואולי אני בדעת מיעוט, נראה.
לצפיה ב-'זכותה של רגב כשרת התרבות לעסוק בתכנים שיוצגו, ועוד איך'
זכותה של רגב כשרת התרבות לעסוק בתכנים שיוצגו, ועוד איך
18/06/2018 | 18:47
3
92
מי שחושב אחרת, היה צריך לפסול את האירויזיון באזרביז'ן ובאוקראינה.
גם שם התראיינו שרי תרבות בלי סוף. רק ששם לא הייתה תקשורת שלעומתית נגד הממשלה.
לצפיה ב-'אנחנו צריכים להגיד תודה שאנחנו בדמוקרטיה ויש תקשורת כזו'
אנחנו צריכים להגיד תודה שאנחנו בדמוקרטיה ויש תקשורת כזו
18/06/2018 | 21:38
28
לצפיה ב-'מה אנחנו בצפון קוריאה '
מה אנחנו בצפון קוריאה
19/06/2018 | 06:41
55
אין לה זכות להתערב באירוויזיון שתשתוק זה לא תעמולת בחירות של הליכוד היא עוד תבקש לנאום

לצפיה ב-'דוגמאות מצויינות'
דוגמאות מצויינות
19/06/2018 | 11:52
51
אוקראינה ואזרבייג'אן, שתי מדינות נאורות ומתקדמות עם מסורת דמוקרטית ארוכת שנים. מי ייתן וישראל שלנו תלך לאורן. ונאמר אמן
לצפיה ב-'היא חיה בסרט, הבסיס שלה מצביע בעיקר לגברים לבנים'
היא חיה בסרט, הבסיס שלה מצביע בעיקר לגברים לבנים
19/06/2018 | 02:49
27
לצפיה ב-'נותרו 2 ערים בלבד במירוץ לאירוח אירוויזיון 2019 בישראל'
נותרו 2 ערים בלבד במירוץ לאירוח אירוויזיון 2019 בישראל
18/06/2018 | 19:38
12
379
הערב תיערך פגישה בשוויץ , בין נציגי תאגיד "כאן" לבין נציגי ה EBU .

על פי הכתבה המצורפת לכאן , נודע שנותרו 2 ערים בלבד במירוץ לאירוח האירוויזיון בישראל : ירושלים היא אחת מהן ולא נאמר בכתבה מיהי העיר השנייה .

ההיגיון אומר ברגע הראשון : ירושלים ותל אביב .
משום מה , לדעתי הערים הן ירושלים וחיפה .

אילת בטוח ירדה מהפרק  , לתל אביב אין אולם גדול ולדעתי זה אומר שהערים הן ירושלים וחיפה .

כל הרעיון הוא לארח כמה שיותר תיירים . 
תיירים = כסף , תיירים = שיפור התדמית של ישראל כשהם הופכים לשגרירינו בעולם לאחר התחרות .
לכן , לא נראה לי הגיוני שישקיעו המון כסף בתחרות , ולא ינצלו אותה בהבאת המוני תיירים לישראל , כי אין אולם גדול בתל אביב .

לחיפה לא חסרות בעיות ( עיר משעממת , אין מספיק מלונות , רחוקה משדה התעופה נתב"ג , רחוקה מתל אביב העיר האהובה על התיירים ) 
למרות זאת - היא הכי מתאימה בגלל איצטדיון סמי עופר .

מאוד מוזר בעיניי שבתל אביב הגדולה אין אולם גדול , אבל לדעתי , זה מה שהרס לה . 
( יש לה חסרון גדול נוסף - פוליטי  . 
תל אביב נחשבת בעיני רבים בעולם כעיר הבירה של ישראל וקיום אירוויזיון בה יעזור להמשיך לקבע את הדעה השקרית הזו . 
אני בטוח שמקבלי ההחלטות לא רוצים לעזור לשונאינו להפוך את תל אביב לבירת ישראל ,  על חשבון ירושלים המודחת מהאירוח של האירוויזיון ) .

אם כבר דיברנו על ירושלים .... 
מתברר שלא רק בכנסת מעדיפים אותה לאירוח .
על פי הכתבה היא מועדפת גם על ידי התאגיד "כאן " .
למרות הכל , קשה לי להאמין שמשבר החרדים העתידי בגלל האירוויזיון ייפתר .
החרדים היום חזקים יותר וקיצוניים יותר ולא יסכימו להגיע לפשרות על חזרות באולם בשבת , ובטח ובטח שהעיר תפעל בשבת ( חנויות , תחבורה תציבורית ... ) 

בקיצור - לדעתי זה הולך לחיפה 2019 . 

https://timeout.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%91%D7%95%D7%AA/%D7%9E%D7%95%D7%96%D7%99%D7%A7%D7%94/%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%92%D7%99%D7%93-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D
לצפיה ב-'ירושלים או חיפה'
ירושלים או חיפה
18/06/2018 | 19:47
173
אין עיר אחרת שעומדת בדרישות האירוח
לצפיה ב-'התאגיד דוחף לקיום אירוויזיון 2019 בירושלים'
התאגיד דוחף לקיום אירוויזיון 2019 בירושלים
18/06/2018 | 19:59
261
לצפיה ב-'נשמע לי קצת מוזר'
נשמע לי קצת מוזר
18/06/2018 | 21:54
5
177
פורסם שאיגוד השידור האירופי מתעקש שיהיה הליך מכרזי מסודר ושנכון ללפני כמה ימים התאגיד עדיין לא הוציא מכרז עם פירוט הדרישות מהעיר המארחת - אז תוך פחות משבוע הספיקו להוציא מכרז, לקבל הצעות מערים (הצעות שצריכות להיות מפורטות ודורשות בדיקה של היתכנויות לוגיסטיות ותקציביות + זמן הכנה של פרזנטציה) ולצמצם אותן לשתי ערים סופיות?
בשנים קודמות זה היה תהליך לא קצר וההודעה על העיר המארחת הגיעה בסוף יולי או תחילת אוגוסט, או בספטמבר במקרה של קייב. קצת קשה לי להאמין שדווקא אצלנו התהליך כל כך זורם ומתוקתק. יכול להיות שניפחו משהו שהגורם המעורב בהפקת האירוויזיון אמר כדי לחלץ מזה כותרת.
אני כן יכול להאמין שהתאגיד מעוניין לארח בירושלים כי שם נמצא האולם היחיד בארץ שערוך לארח את התחרות כמו שהוא בלי להיכנס להרפתקאות של קירוי איצטדיונים, ואולי גם מתוך תקווה שזה יוסיף להם נקודות פטריוטיזם אצל ביבי, מירי וחסידיהם.
לצפיה ב-'נשמע שחיפה היא עלה תאנה'
נשמע שחיפה היא עלה תאנה
18/06/2018 | 22:07
4
163
וכנראה, אם נהיה כנים, ידענו מההתחלה, עוד בערב הזכייה, שזה הולך לירושלים.

גם אם לא היה אולם מקורה, זה היה הולך לשם.
לא צריך פרזנטציות ולא מכרזים. ה-EBU הוא לא איזה גוף אנכרוניסטי ומפחיד שעומד מול גוף כמו "כאן". הכל ייסגר בפגישה בין כמה אנשים שהם הקובעים, כי מאחורי התאגידים זה באמת כמה טיפוסים שמושכים בחוטים.
כל הדיבורים על פרזנטציות, מאבקים, שיכנועים, עמדות, "ינסו להגיע להבנות" וכו' - זה הכל מהפה לחוץ, כי בחור בן 25, חובב אירוויזיון אוחצ'ה כמונו ש"סידרו לו" עבודה ככתב בטיים אאוט-ישראל החליט לפרסם.
לצפיה ב-'אבל אתה זה שמסתמך על מה שכתוב בטיים אאוט'
אבל אתה זה שמסתמך על מה שכתוב בטיים אאוט
18/06/2018 | 22:29
115
לא שיש לי מושג לגבי מה שקורה מאחורי הקלעים, אבל הייתי מהמר שמה שכתוב בכתבה לעיל לא נכון ושבתאגיד לא הולכים להיסגר על שתי ערים סופיות בשלב הזה. נכון שירושלים היא כרגע האופציה הכי סבירה, אבל אני לא יודע איזה רוחות מנשבות במסדרונות הebu ואיזה לחצים עשויים להיות מופעלים מכל מיני כיוונים.
ואני לא רואה מה אנכרוניסטי בשקיפות ובמנהל תקין - אלה דווקא מגמות חדשות (יחסית) בהיסטוריה האנושית.
לצפיה ב-'לא הייתי פוסל גם את היכל מנורה (יד אליהו)'
לא הייתי פוסל גם את היכל מנורה (יד אליהו)
18/06/2018 | 22:54
1
125
אם משקיעים כמה מליוני שקלים אפשר להגדיל את כמות המושבים על ידי החלפת מושבים + ניצול הפרקט ולהגיע גם אחרי הבמה ל-10 אלף צופים.
זה דורש לא מעט עבודה לעקור מושבים בכל שאר האולם ולעשות משהו דמוי קיסריה עם ספסלי ישיבה רציפים כדי להכניס עוד 2,000 צופים לפצות על גריעת 4 אלף שתוריד 4 יציעים בגלל הבמה וזויות הצפייה, אבל זה ישים וזול אפילו יותר מהקירוי של גג אצטדיון.
אם מאד רוצים לארח בתל אביב, אז השקעה בשינוי הכסאות באולם מנורה זה משהו שיכול לאפשר לארח שם. כנ"ל תוספת לביתן 2 בגני התערוכה אבל אין שם את תצורת ההיכלים ההיקפית כמו באצטדיון חיפה, במנורה ובארנה.
לצפיה ב-'מנורה בעייתי, לא משנה איך ישפצו אותו יותר מ7 אלף לא יכנסו'
מנורה בעייתי, לא משנה איך ישפצו אותו יותר מ7 אלף לא יכנסו
19/06/2018 | 00:29
159
התצורה של ההיכל בעייתית והבמה תיקח הרבה שטח על חשבון היציעים ליד.
אבל לא רק זה, תהיה גם בעיה להקים אולם תקשורת ל1500 עיתונאים וגם אולם משלחות, אין הרבה שטח ריק מסביב להיכל.
על ביתן 2 אני לא מדבר בכלל אף בן אדם רציני לא ישקול לארח אירוויזיון באולם קטן עם 6 אלף צופים בסגנון הפסטיגל.
לצפיה ב-'לטעמי זו טעות לערוך את האירו' בי-ם,'
לטעמי זו טעות לערוך את האירו' בי-ם,
18/06/2018 | 23:14
138
אבל רצוי שיחליטו מה שיותר מהר, לכאן או לכאן, כדי שיוכלו להתחיל בקירוי הגג בטדי או בסמי.
לצפיה ב-'אם חיפה תיפסל זה רק בגלל העדר שדה תעופה בינלאומי'
אם חיפה תיפסל זה רק בגלל העדר שדה תעופה בינלאומי
18/06/2018 | 22:24
168
אחת הדרישות זה שדה תעופה בינלאומי במרחק עד 30 ד' בתחבורה ציבורית ממרכז העיר או האולם המארח. זאת היום דרישה די סטנדרטית לארועים גדולים של עשרות אלפי אנשים. למשל היא מופיעה גם באופ"א וגם בפיפ"א בתקנות לארוח חצאי וגמרי ליגות, דרישה בכינוסים בינלאומיים גדולים ועוד. בירושלים זה אפשרי באוטובוסים כשסוגרים את כביש 1 (ולכן גם כל הזמן נאלצים לסגור אותו כשבאות משלחות גדולות).
זה מאד ****מאד**** דופק את חיפה אבל לצערנו הממשלות בישראל פקה פקה מדברות, מתלבטות, מחליטות, אבל לא מבצעות. אין שדה תעופה בינלאומי בחיפה וזה מכשול ענק כלכלי ותיירותי אבל ככה זה כשיש ועד בנתב"ג שלוחץ לכל שרי תחבורה על האשכים ומתפקד כל פעם למפלגת השלטון כדי למנוע שדה נוסף בצפון.
אם חיפה תיפסל זה רק בגלל נושא שדה התעופה, כי מבחינת מקומות לינה במרחק זהה היא עומדת וזה אפשרי להוסיף עוד. שדה תעופה היה מוסיף כ-1 מליון תיירים לצפון (נוסף על עוד 2 מליון ישראלים שטסים, מה שהיה מיד מקפיץ אותו לדרגת שדה תעופה בינלאומי בינוני של 3-5 מליון נוסעים), וזה גם מה שהיה יוצר עוד אלפי חדרי מלונות ומתחמי בילוי בערי החוף בצפון.
ככה נתב"ג דפק את הצפון פעמיים גם נסיעה ארוכה אליו שיוצרת פקקים, זיהום בכבישים ותאונות וכמובן "4 שעות לפני" איבוד חצי יום ביציאה מהבית וחזרה וגם דפק את הצפון תיירותית בכך שחיפה לא יכולה לארח שום טורניר או ארוע גדול.

לצפיה ב-'לאחרונה מדברים על העברת האירוויזיון בשנה הבאה לאוסטריה'
לאחרונה מדברים על העברת האירוויזיון בשנה הבאה לאוסטריה
19/06/2018 | 06:53
178
מה יעלה בגורל אירוויזיון 2019?

חברת EBU האירופית, האמונה על הפקת האירוע שוקלת לקיים את התחרות במדינה אחרת - ולא בישראל, כך סיפר היום אהרל'ה גולדפינגר, מעורכי המשדר בישראל ב-1999. "התבטאויות של גורמים פוליטיים לא עוזרות", אמר

האם האירוויזיון יועבר מירושלים למדינה אחרת? בריאיון שנערך היום עם אהרל'ה גולדפינגר שעמד בראש צוות הפקת המשדר בירושלים בשנת 1999, בתכנית "שש עם עודד בן עמי" פורסם כי איגוד השידור האירופי EBU שמארגן את האירוויזיון, מזהיר מפני התערבות פוליטיקאים בסוגיית התחרות הפופולרית שאמורה להתקיים בשנה הבאה בירושלים. כמו כן, נשקלת האפשרות לקיימו במדינה אחרת. אתמול דווח כי השרה רגב דורשת שתאגיד השידור יתאם עם משרדה את תכני השידור הצפויים בתחרות, מאחר שהממשלה משתתפת הן במימון התחרות והן במימון תאגיד השידור הציבורי, האמון על הפקת השידור.

גולדפינגר, שימש ששנים רבות כאחד מבכירי העורכים של ערוץ 1 ברשות השידור, נשאל אם הוא זוכר התערבות כלשהי בתחרות מצד גורמי ממשלה.

"בקושי מבכירי רשות השידור היתה התערבות. היה צוות מצומצם שאיתו עבדתי על התכנית, ולא היתה שום התערבות", ציין. "הכל היה ביד הצוות שהתמנה לערוך את התכנית הזאת. ברגע שהחלטנו שנעשה אות פתיחה שייצג את העולם - זו היתה החלטה פנימית שלנו. אין הרבה מרחב להחלטות שכעורך אתה יכול לקבל באירוויזיון".

גולדפינגר הוסיף כי הגיעו לאוזניו שמועות על כך שב-EBU שוקלים להעביר את האירוויזיון בשנה הבאה לאוסטריה, שהפיקה משדר מעולה לפני כמה שנים. גולדפינגר סייג את הדברים ואמר כי "זה נדיר וזה כמעט לא יכול לקרות אבל אני יודע היום שיש דיבורים בהפקה".

עוד הוסיף כי גורם בכיר ב-EBU שהגיע לארץ כחלק ממפגשי ההכנה לקראת האירוע פגש אנשים הקשורים להפקה הישראלית וציין בפניהם כי הפקת התחרות חוששת בין השאר גם לבחירות שייערכו בירושלים בחודש נובמבר. לדבריו, החשש העיקרי הוא כי תהיה בעירייה קואליציה שלא תאפשר את קיום האירוויזיון באופן תקין וראוי.

בהתייחס לסוגיית חילול השבת שבו כרוך ארגון המשדר הוסיף גולדפינגר: "אנחנו המשכנו לעבוד גם בשבת מאחורי הקלעים כי אחרת אי אפשר לקיים את השידור הזה. אינני יודע מה יהיה פה בשנה הבאה כי מדובר בשלושה משדרים ולא באחד ואין ספק שזה הרבה יותר מורכב ושאי אפשר לקיים את זה בלי לחלל שבת. ההחלטה היכן לקיים את האירוע היא דרמטית ויש לקבלה מייד, מבלי לפגוע באיכותו".
לצפיה ב-'טירת הכרמל'
טירת הכרמל
19/06/2018 | 11:13
1
35
לצפיה ב-''
19/06/2018 | 12:30
15
לצפיה ב-'אחרי חודשיים: צביקה פיק שוחרר לביתו מהמרכז השיקומי רעות הזמר'
אחרי חודשיים: צביקה פיק שוחרר לביתו מהמרכז השיקומי רעות הזמר
17/06/2018 | 05:04
3
153
לצפיה ב-'משעול צביקה פיק או בית ספר זמר עברי ע"ש צביקה פיק, שיזדרז'
משעול צביקה פיק או בית ספר זמר עברי ע"ש צביקה פיק, שיזדרז
18/06/2018 | 18:53
2
123
בשנים האחרונות יש בארץ מאה שכונות זמר עברי, שכונת זמר, גבעת זמר, רמת זמר, זר היה טועה לחשוב ששושנה דמארי היתה נשיאת ישראל השנייה, או יפה ירקוני הייתה טייסת קרב ואולי דודו דותן היה רמטכ"ל דגול ולא סיפרו לנו. אני לא חושב שדמארי תיארה לעצמה שאפילו יהיה על שמה מטוס ארקיע. 
צביקה תזדרז כל הרחובות ובתי הספר הנחשבים כבר נתפסים.
יש מצב שעוזי חיטמן יונצח יותר מהנשיא עזר ויצמן?
לצפיה ב-'זאת תגובה ממש לא לעניין, אני מקווה שצביקה פיק בריא'
זאת תגובה ממש לא לעניין, אני מקווה שצביקה פיק בריא
18/06/2018 | 21:51
1
76
ושיזכה לשנים טובות וארוכות עם משפחתו.
לגבי שמות של רחובות - אני חושב שטוב שיש איזון בין מפקדי טייסות לבין אמנים ומוזיקאים. היינו רוצים לחיות במדינה שכל הרחובות שלה הם על שמות נשיאים ואנשי צבא?
לצפיה ב-'מאחל לו עד 120. התגובה התייחסה לעודף הנצחת אמנים במדינתנו.'
מאחל לו עד 120. התגובה התייחסה לעודף הנצחת אמנים במדינתנו.
18/06/2018 | 22:14
26
לצפיה ב-'מה עם נטע?'
מה עם נטע?
15/06/2018 | 23:21
9
435
ציפיתי ליותר חשיפה ממנה לאחר הזכייה(בחו״ל). לעומת הפרסומים לגבי מסע ההופעות של הקפריסאית בקיץ והשתתפותה בארועי הגאווה במדריד ובשבדיה, מוזר/מסקרן בעיני שנטע לא עשתה הרבה. פרט לתכנית בוקר באנגליה(למה לא גרהם נורטון?!) ואיזה שער במגזין הולנדי. מקווה שבהמשך יהיו לה עוד הופעות. או שהיא כבר עובדת על חומרים לקראת אלבום שבדרך. נכון, הפרסומים על חתימה בלייבל בינלאומי משמחים, אך יש לי תחושה קלה של פספוס.
האומנם?
לצפיה ב-'לפי עמוד האינסטגרם שלה'
לפי עמוד האינסטגרם שלה
17/06/2018 | 03:00
334
היא ממשיכה להופיע וטסה ממקום למקום. היום הופיעה באירועי הגאווה של שוויץ

נקווה לשמוע ממנה חומר חדש בקרוב (אם בכלל יש לה זמן לזה), למרות שנראה שלאירופה עדיין לא נמאס מטוי.
לצפיה ב-'נראה לי שתוך חודש פלוס להיות במדינות הבאות:'
נראה לי שתוך חודש פלוס להיות במדינות הבאות:
17/06/2018 | 10:19
4
277
איטליה, אנגליה, שוויץ, הולנד ובהמשך גם בשבדיה כחלק מאירועי הגאווה,
זה הספק יפה מאוד מאוד, פלוס הופעות בישראל (שהיו ועוד יהיו).

בקיצור היא עושה ומופיעה ומסתובבת וטפו טפו טפו שיהיה לה בהצלחה.
הלוואי על כל אמן פעילות כזאת
לצפיה ב-'תודה על העדכונים'
תודה על העדכונים
17/06/2018 | 10:43
3
51
לצפיה ב-'התווספו לרשימה: ספרד וגרמניה.'
התווספו לרשימה: ספרד וגרמניה.
17/06/2018 | 19:31
2
165
נטע IS SLAYING EUROPE
אני רק מקווה שהיא תשחרר סינגל חדש באזור ספטמבר ועד האירוויזיון הבא, תשחרר אלבום בכורה ותרעיד את העולם כמו שמגיע לה
לצפיה ב-'מה הסיכוי שלא נשמע ממנה משהו חדש עד האירוויזיון הבא? '
מה הסיכוי שלא נשמע ממנה משהו חדש עד האירוויזיון הבא?
18/06/2018 | 16:45
1
41
לצפיה ב-'אני בטוח שהיא תשחרר משהו חדש עד אזור ספטמבר.'
אני בטוח שהיא תשחרר משהו חדש עד אזור ספטמבר.
19/06/2018 | 11:54
43
היא פשוט כל פעם במקום אחר. מקווה מאוד שתשחרר סינגל חדש בקרוב, שיהיה להיט.
אנחנו כבר יודעים מה שיר השנה :)
לצפיה ב-'ההצעה שלי לנטע לא לפחד ולשחרר סינגל נוסף, מספיק עם טוי'
ההצעה שלי לנטע לא לפחד ולשחרר סינגל נוסף, מספיק עם טוי
18/06/2018 | 18:49
1
112
הציבור הישראלי והחובבי שמע אותו עכשיו מאה אלף פעם.
הגיע זמן להקליט סינגל קייצי חדש ומקפיץ שיראה שהיא לא One hit wonder
לצפיה ב-'One hit wonder היא לא'
One hit wonder היא לא
18/06/2018 | 20:59
115
אל תשכח שיש לה לפחות עוד 15 ביצועים מהכוכב הבא ושאר דברים שהיא הקליטה (רק ביוטיוב יש בערך עוד 6 דברים שלה).
בפועל זה כאיל והיא כבר הקליטה אלבום קאברים.
עדיין לא מבין למה לא מעלים את כל הביצועים שלה ליוטיוב, טמטום.
לצפיה ב-'טוחנת הופעות במצעדי גאווה ובאירועים פרטיים (למשל חתונת פאר)'
טוחנת הופעות במצעדי גאווה ובאירועים פרטיים (למשל חתונת פאר)
19/06/2018 | 02:58
108
באמת אין מה לדאוג לה... אני יודעת על הופעות מתוכננות שלה בשני אירועים לפחות רק בשבוע הקרוב.
לצפיה ב-'נתניהו: הממשלה תפעל לפי כללי איגוד השידור האירופי'
נתניהו: הממשלה תפעל לפי כללי איגוד השידור האירופי
18/06/2018 | 18:22
1
98
נתניהו על אירוח האירוויזיון: הממשלה תפעל לפי כללי איגוד השידור האירופי
ראש הממשלה בנימין נתניהו הבהיר בדיון שקיים בנוגע לאירוח האירוויזיון כי הממשלה תפעל לפי הכללים של איגוד השידור האירופי (EBU). נתניהו ציין כי ישנן סוגיות משפטיות פתוחות באשר לאירוויזיון - בעניין חוק פיצול תאגיד השידור הישראלי שממתין להחלטת בג"ץ. ראש הממשלה הנחה לבדוק את ההיבטים המשפטיים בנושא זה מול הגורמים הרלוונטיים לפני קבלת החלטה.
לצפיה ב-'ח"כ ליכוד: "באיגוד מחפשים איזה תירוץ לפסול, אחד אחר השני"'
ח"כ ליכוד: "באיגוד מחפשים איזה תירוץ לפסול, אחד אחר השני"
18/06/2018 | 18:36
113
ח"כ בליכוד: "הפנייה לגבי פיצול התאגיד תמוהה בעיתוי ובקישור שלה לאירוח התחרות, הרי פיצול כזה לא יבוצע השנה ולא קשור לאירוח בשנה הקרובה.
הולך ומתברר שבאיגוד יושבים במרץ ואוספים תירוצים לפסילה. אם סוגיית המקום, הבניין, התכנים, פיצול התאגיד, האשמות בהתערבות פוליטית ובעיות השבת לא יועילו, ודאי ימצאו בטחונית. הודעות שלא יצאו כמותן בשום שנה קודמת, וברור ששרי תרבות מאזרביז'ן ועד פורטוגל עסקו בתכנים.. לפתע זה פסול - נראה שהם כבר מוכנים עם התירוצים וישלפו מהכובע עוד ועוד".  
לצפיה ב-'מה יעלה בגורל אירוויזיון 2019?'
מה יעלה בגורל אירוויזיון 2019?
17/06/2018 | 19:55
5
303
לצפיה ב-'מה כבר יכול להיות הכי גרוע ?'
מה כבר יכול להיות הכי גרוע ?
17/06/2018 | 20:58
1
226
בתסריט הכי גרוע (ויש כאלה שיחשבו שטוב שכך מכל מיני סיבות) האירוע יעבור למקום אחר.
ברור שעדיף אירוח בארץ במקום המתאים ביותר בשקלול הסופי, אבל אם לא ילך, אז לא כזה נורא.
אולי, מתוך פשרה, יאפשרו לנו להיות שותפים בגלויות ובשיתוף הנופים היפים של הארץ.
את הנצחון של נטע אף אחד לא יקח מאיתנו ומההיסטוריה של התחרות.
מה גם שנשתתף אוטומטית בגמר אני מניח.

כל כך הרבה קשקשת ברשת...מתיש משהו...

לצפיה ב-'ובנימה אופטימית--- Eurovision 2018 & Love Love, Peace Peace '
ובנימה אופטימית--- Eurovision 2018 & Love Love, Peace Peace
17/06/2018 | 21:03
171
לצפיה ב-'זה פייק ניוז, אבל פייק ניוז עם תכלית.'
זה פייק ניוז, אבל פייק ניוז עם תכלית.
18/06/2018 | 00:05
170
זה נראה שה-EBU מנסה להפעיל לחץ על הממשלה/משרד התרבות ומשמיע קולות של העברת התחרות שהם כרגע לא בגדר תוכנית של ממש אלא יותר כהתראות והזהרות לגבי התערבות פוליטית.
למעשה הם מכניסים את הפוליטיקאים הפטפטנים (כלומר - מירי רגב) לפינה שאם וכאשר התחרות "תילקח" מישראל, יהיה ברור לכולם למי להפנות את האצבע המאשימה, וגם ככה דעת הקהל, באופן מוחץ, לא תומכת בגישה של רגב (כלומר גישת ה- או ירושלים או בכלל לא). 
אני בעד הגישה הזו שלהם, מכינים את הקרקע להוצאת התחרות מירושלים בכל מחירומצילים אותנו מעצמנו. 
לצפיה ב-'אורן חזן: "אם האירוויזיון מחרים את ירושלים, שלא יבואו בכלל"'
אורן חזן: "אם האירוויזיון מחרים את ירושלים, שלא יבואו בכלל"
18/06/2018 | 06:39
1
167
לצפיה ב-'ממש מפתיע שגם הוא קופץ על העגלה'
ממש מפתיע שגם הוא קופץ על העגלה
18/06/2018 | 08:22
142
לא צריך להתייחס לכל אידיוט. זה שקוף מה הם מנסים לעשות.
לצפיה ב-'דו קרב צרפת Vs אוסטרליה'
דו קרב צרפת Vs אוסטרליה
16/06/2018 | 13:51
1
125
הפסקת המחצית הגיעה וזו הזדמנות לדו קרב חפוז בין שתי המדינות שאנשיה רצים עכשיו אחרי כדור ברוסיה.

2015 - אוסטרליה
2016 - צרפת
2017 - צרפת (למרות שהאינגלוז הוא פשע שאין עליו מחילה)
2018 - צרפת

3:1 לצרפת
לצפיה ב-'danian'
danian
18/06/2018 | 06:28
46
2015- אוסטרליה
2016- צרפת
2017- צרפת
2018- אוסטרליה

תיקו!
לצפיה ב-'ראש ממשלת טורקיה: ''ישראל לא באמת זכתה באירוויזיון".....'
ראש ממשלת טורקיה: ''ישראל לא באמת זכתה באירוויזיון".....
16/06/2018 | 12:45
13
280
לצפיה ב-'הוא היה מעדיף את קפריסין כזוכה? קפריסין היוונית, יותר נכון?'
הוא היה מעדיף את קפריסין כזוכה? קפריסין היוונית, יותר נכון?
16/06/2018 | 13:15
86
לצפיה ב-'הכי חכם כרגע,שהפוליטיקאים שלנו בכלל ובפרט מירי רגב'
הכי חכם כרגע,שהפוליטיקאים שלנו בכלל ובפרט מירי רגב
16/06/2018 | 13:57
5
221
שלא יגיבו לו בכלל, כי לדעתי הוא רוצה להדליק את המדורה , כדי שהאירו' לא  יהיה בישראל. זה מה שהוא מחפש. הוא גם תירץ, ששינו את ההצבעה, כדי שישראל תזכה הוא רק שכח ,שזאת השנה השלישית ששיטת ההצבעה היא ככה. נו, באמת ארדואן.

אני גם לא פוסל מצב ,שטורקיה באמת תכננה לחזור לאירו' בשנה הבאה, אלא שזכייתה של נטע סיכלה זאת בעקבות סלידתה (בלשון המעטה) של הממשלה הטורקית מישראל ובפרט של העומד בראשה ארדואן תוך המצאת תירוצים.
לצפיה ב-'האם הפריע לו שנטע ברזילי חיקתה turkey? (תרנגול)'
האם הפריע לו שנטע ברזילי חיקתה turkey? (תרנגול)
16/06/2018 | 15:56
4
148
מניח שב8 בערב לכבוד החדשות תהיה תגובה של מירי רגב. היא לא תחמיץ את ההזדמנות. ואז אולי נשמע עוד משהו לגבי ירושלים 2019.
לצפיה ב-'היא לא חיקתה תרנגול הודו וגם בטורקית הוא נקרא תרגול הודי'
היא לא חיקתה תרנגול הודו וגם בטורקית הוא נקרא תרגול הודי
16/06/2018 | 17:21
3
130
לצפיה ב-'רה"מ טורקיה שופט מהי זמרת טובה. אוחת'י חייבת לשפוט בדה ווייס'
רה"מ טורקיה שופט מהי זמרת טובה. אוחת'י חייבת לשפוט בדה ווייס
16/06/2018 | 19:31
123
לצפיה ב-'וואי בטח מה זה כיף איתך במסיבות...'
וואי בטח מה זה כיף איתך במסיבות...
16/06/2018 | 21:50
1
107
NOT
לצפיה ב-'לא, אתה '
לא, אתה
16/06/2018 | 22:26
18
לצפיה ב-'מרשים, יש לנו חובב בממשלה הטורקית. אנחנו בכל מקום'
מרשים, יש לנו חובב בממשלה הטורקית. אנחנו בכל מקום
16/06/2018 | 20:55
43
לצפיה ב-'גדול!!!הלוואי שיחזרו לתחרות כתגובת נגד'
גדול!!!הלוואי שיחזרו לתחרות כתגובת נגד
16/06/2018 | 22:44
134
מטורף שבזה הם מתעסקים...
אני גם עדין לא מצליח להבין איך הצלחנו לזכות...
לצפיה ב-'זה בסדר, גם ראש ממשלת טורקיה לא באמת זכה בבחירות... '
זה בסדר, גם ראש ממשלת טורקיה לא באמת זכה בבחירות...
17/06/2018 | 00:59
31
לצפיה ב-'עדיין פחות מופרך מרוב התיאוריות של סטילהוק'
עדיין פחות מופרך מרוב התיאוריות של סטילהוק
17/06/2018 | 01:12
39
לצפיה ב-'רק בשביל לראות את אותם שונאי ישראל'
רק בשביל לראות את אותם שונאי ישראל
17/06/2018 | 15:57
1
103
סובלים ומתפתלים היה שוה הנצחון המתוק הזה.

לצפיה ב-'חכי'
חכי
17/06/2018 | 19:52
71
הולך לשרוף להם העכוז כל כך שנה הבאה כשהאירוויזיון יתקיים פה.

לצפיה ב-'הכוכב הבא אסי עזר ורותם סלע הכוכב הבא אסי עזר ורותם סלע. (צי'
הכוכב הבא אסי עזר ורותם סלע הכוכב הבא אסי עזר ורותם סלע. (צי
17/06/2018 | 05:01
4
357
לצפיה ב-'עכשיו אנחנו מבינים מה ומי'
עכשיו אנחנו מבינים מה ומי
17/06/2018 | 12:02
207
טדי פשוט ניסו לדחוק הצידה את התאגיד בכל מה שקשור לליסבון ונטע, והתאגיד לא פראייר. עכשיו אנחנו מבינים למה הם לא כל כך להוטים להמשיך עם הכוכב הבא.

איכשהו, אני סומך על המילים של התאגיד יותר משל טדי. טוב נו, גם אם היינו שולחים את עדן אלנה השנה עם שיר פצצה היינו יכולים לזכות, לבחורה יש מיתרי קול עשויים מקסם או משהו. הביצועים שלה לייב? דיסק. עוד אנשים היו מעלילים עלינו שהשתמשנו בפלייבק.
לצפיה ב-'לא נעים לאמר, אבל מגיע לטדי את הקרדיט'
לא נעים לאמר, אבל מגיע לטדי את הקרדיט
17/06/2018 | 13:23
2
179
באו נתחיל בכך שאני לא מחבב את טדי או קשת, מכל מיני סיבות, ויש לי סימפטיה רבה דווקא לערוץ הראשון ז"ל, (וכמי שאין לו כבלים) אני די מרוצה מהתאגיד "כאן". זה בטח עניין של גיל.

בארבע שנים שקדמו לטדי, ישראל אפילו לא ראתה גמר. חוסר תקציב ובעיקר חוסר עניין מוחלט מצד הציבור, שלא הצדיק את עלות השתתפות, וזה למרות שלרוב היו לנו שירים טובים (טוב, דנה.2 היא קאקי). ואז באו טדי, עם כל הגב הכלכל , והפמפום היחצ"ני ערב-ערב בפריים טיים, החזיר את הציבור להתעניין באירוויזיון. משם התחילו לבנות את זה.

כשהאירוויזיון עבר לטדי, שיא השאיפות שלנו היה לשמוע את "ישראל" נקראת לגמר, וכבר בשנה הראשונה זה הסתיים עם הופעה מושקעת שלא ידענו עד אז, להיט אירווזיונים, תמיכה ואהדה ציבורית, וחזרה לעשירייה שעבורנו החובבים היה עילוי וגאווה. כל תוצאה מעבר לכך היתה סתם פנטזיה שלא העזנו אפילו לחלום עלייה. כך שהיינו מרוצים גם מהעלייות בשנתיים אחרי. אבל הנה, כבר בשנה הרביעית ואכלנו את הדובדבן עם כל הקצפת (והגביע !).

ברור שטדי אינם פילנטרופים. הם קודם חושבים על הכדאיות של עצמם, ואין עם זה כל פסול, אחד עוזר/מנצל את השני בשותפות. שואפים למצב של win-win לשני הצדדים, אבל הנה השנה זה באמת הסתיים לנו עם win לעם כולו. אני לא בטוח שהתאגיד היה מוצא לנו את נטע, ורק אחרי היבחרה היא היתה ההשראה של מדלי ובגר להתאים לה שיר כמו כפפה.

אני באמת מסמפט את התאגיד שנותן לי טלוויה מהנה שאני תמיד אעדיף לצפות קודם שם, אבל לטדי הפקות מגיע להנות מהתרנגולת וביצי הזהב שלה.
לצפיה ב-'אני מסכים עם כל הנקודות שלך'
אני מסכים עם כל הנקודות שלך
17/06/2018 | 13:56
123
אבל מהכתבה עולה שטדי פשוט התנהגו בצורה דורסנית ובריונית. נכון שעם תוצאות לא מתווכחים (ואלוהים, איזה עונה מדהימה הייתה לנו! חן, נטע, מרגי, ריקי, עדן, רינת בר), אבל תחשוב שאתה גוף שידור וחתמת שת"פ עם חברת הפקות, וחברת ההפקות פשוט עושה עצמה בעלת הבית.

אני חושב אבל שהתאגיד ינשכו את השפתיים וימשיכו עם טדי. אני חושב שכל עניין ה"מכרז" בסך הכל בא לייבש קצת את טדי ולהראות להם מי הבוס בסיפור.

בכל מקרה גם אם בחירת הנצגיד תעבור לאקס פאקטור אני עדיין צופה לנו הצלחה באירוויזיון. פשוט היה צריך לשים את האירוויזיון בפריים טיים וזמרים וכותבי שירים מוכשרים כבר יבואו מעצמם.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
17/06/2018 | 14:33
99
שהתאגיד ירדו מהעץ. יש להם את ארגון התחרות על הראש. הפורמט והמעורבות של טדי הביאו אותנו להישגים חסרי תקדים. זה צריך להמשך. אשמח קצת לשינוי פורמט. 
לצפיה ב-'לכבוד המשחק הערב, דו קרב איברי: פורטוגל Vs ספרד '
לכבוד המשחק הערב, דו קרב איברי: פורטוגל Vs ספרד
15/06/2018 | 16:30
9
99
לצפיה ב-'שלי (החל מ-1988) '
שלי (החל מ-1988)
15/06/2018 | 16:38
131
1988 - פורטוגל (שניהם גרועים)
1989 - ספרד (שניהם מצויינים)
1990 - ספרד
1991 - פורטוגל
1992 - פורטוגל
1993 - ספרד
1994 - פורטוגל
1995 - פורטוגל
1996 - פורטוגל
1997 - פורטוגל
1998 - פורטוגל
1999 - ספרד (שניהם גרועים)
2001 - ספרד
2003 - פורטוגל
2004 - ספרד
2005 - ספרד
2006 - ספרד
2007 - ספרד
2008 - ספרד
2009 - פורטוגל
2010 - פורטוגל
2011 - ספרד (שניהם סתם)
2012 - ספרד
2014 - פורטוגל
2015 - פורטוגל
2017 - פורטוגל
2018 - ספרד

14:13 לפורטוגל
לצפיה ב-'ספרד מנצחת בנוק אאוט'
ספרד מנצחת בנוק אאוט
15/06/2018 | 17:15
5
95
ספרד אחת המדינות הטובות והאהובות עלי בתחרות. מטורף שזכו רק פעם אחת...היו להם המון שירים נהדרים לכל אורך השנים.
פורטוגל מדינה מעניינת. אהבתי במיוחד את השירים שלהם מהשנים:
1967
1971
1972
1978
1981
1983
1984
1988 המושלם.
*בכוונה ציינתי את השירים האלה עד שנת 1988(שם הדירוג שלך מתחיל).
לצפיה ב-'ועכשיו אני מצטער שהתחלתי רק ב-1988'
ועכשיו אני מצטער שהתחלתי רק ב-1988
16/06/2018 | 00:57
4
95
כי נזכרתי בפורטוגל 1987 שאני נורא אוהב. זה לא עבר מסך מי יודע מה, אבל נשמע נהדר (כמיטב המסורת הפורטוגלית נושא השיר הוא ימאות) והעיבוד נפלא. כמו טרי ווגן גם אני sucker for Portuguese.
לצפיה ב-''
16/06/2018 | 11:02
3
41
רוב השירים של פורטוגל היו קצת ״קשים לעיכול״ ולא ממש עוברים מסך לחיך האירופאי. אולי גם השפה נשמעה להם מסורבלת מדי(בעיני היא מהממת). ובגלל זה פורטוגל סבלה במשך השנים מקיפוח בלתי מוצדק בעליל. 
ואולי בשל כך, הפורטוגלים שלחו מה שהם אוהבים בלי להתחנף יותר מדי, עם שירים על ימאות, מהפכות ובדיחות פנימיות(פלייבק למשל).
בקיצור, מדינה מרתקת שכיף לחזור אחורה בזמן ולהזכר בשירים הנהדרים שהיא שלחה.
תודה על התזכורת(;
*ודרך אגב, אין כמו לצפות בשידורים הישנים עם הפרשנות של טרי ווגן. זה פשוט קורע ומענג. קאלט!
לצפיה ב-'ובסוף זה באמת השתלם להם, תודה לאל ולסלבדור!*'
ובסוף זה באמת השתלם להם, תודה לאל ולסלבדור!*
16/06/2018 | 14:01
2
81
* ולשופטים הפורטוגזים שנתנו את הניצחון לסלבדור ולא לזוועה שניצחה בטלווט

ממש כיף לראות את התחרויות עם הפרשנות של טרי ווגן, הוא באמת היה מושלם. בתחרויות האחרונות שלו כשהוא כבר היה ממורמר מדי על הכשלונות הבריטיים והצבעת השכנים זה היה פחות מהנה, אבל הוא השאיר אחריו מורשת מפוארת וסלל את הדרך לגראהם נורטון שעושה עבודה מצוינת מאז 2009.

בוידאו המצורף ב-3:50 גראהם נורטון במחווה נוגעת ללב לטרי ווגן במהלך השידור של תחרות 2016, הראשונה מאז מותו של ווגן.
לצפיה ב-'הקהל נתן לסלבדור גם את המקום הראשון'
הקהל נתן לסלבדור גם את המקום הראשון
16/06/2018 | 16:28
1
57
דבקו בפרטים
לצפיה ב-'בקדם הפורטוגזי ניצח שיר אחר בקהל'
בקדם הפורטוגזי ניצח שיר אחר בקהל
16/06/2018 | 17:32
25
לצפיה ב-'עונה'
עונה
16/06/2018 | 20:40
50
01 - ספרד
03 - שניהם סבבה. פורט
04 - ספרד אחלה. מה זה פורט?
05 - ספרד. אני היחיד שאוהב את הדבר הזה
06 - ספרד. פורט = ?
07 - ספרד
08 - ספרד המעולה
09 - פורט המעולה
10 - ספרד
11 - פורטוגל
12 - ספרד
14 - פורט. ספרד זוועה
15 - שיהיה ספרד
17 - פורט ברור. ספרד נחמד
18 - פורט

ספרד לקחה
לצפיה ב-'עזבו את כל המדינות. בקיצור: גרמניה '
עזבו את כל המדינות. בקיצור: גרמניה
17/06/2018 | 10:21
20
לצפיה ב-'הגעתי למסקנה עצובה'
הגעתי למסקנה עצובה
15/06/2018 | 20:54
15
446
האירוויזיון כתחרות שירים היא בעייתית. והרי, אין חובב ריאליטי שירה גדול ממני, ואין חובב מוזיקה ישראלית גדול ממני. אז היום, תוך כדי עבודה, ריפרתי בין הביצועים ההיסטורים האהובים עליי, וחזרתי אל זמר בשם ניב דמירל שהתמודד בעונה השלישית בדה וויס. הביצוע שלו ל"צילו של יום קיץ" פשוט מושלם!
הוא לא לוחץ, לא צורח, לא מלא באובר דרמה, הוגה את השפה העברית בצורה פשוט יפיפייה!

ואז חשבתי לעצמי בלב שהלוואי והיינו שולחים את השיר הזה עם הבמצע הזה לאירוויזיון, ואחרי כמה דקות חשבתי לעצמי שאין סיכוי שזה יצליח.

למה? כי באירוויזיון, כולם מנסים לגנוב תשומת לב. עם צרחות, אובר דרמה, לבוש מגוכח ומוגזם, פיצוצים, זיקוקיםף, רקדנים ומה לא (כבר הזכרתי צרחות)?

שלא תבינו אותי ךא נכון, אני חושב שסלבדור הוא מניאק ואני נגד המילים שלו לגמרי. אני חושב שאנחנו צריכים שירים שמחים בחיים שלנו, קצב ומסיבה.
אבל באירוויזיון? אם לא פוצצת את הבמה בצרחות וזיקוקים כאילו לא יצאת ידי חובה. כולם מנסים לסחוט עוד כמה קולות עם עוד הגזמות וקישקושים וקיטצ' מיותר ששירים באמת יפים ומרגשים פשוט לא יעבדו!

ולכן זה מעציב אותי. האירוויזיון פשוט בולע ופולט כל מה שהוא לא קרחנה אירופאית וזה עצוב מאוד. אני תוהה מתי האירוויזיון ישנה את פניו ויתמקד יותר במוזיקה, שירים, שפות ורגש ולא בניסיון לפוצץ את הבמה. כן, גם שירי מסיבה אפשר לעשות בטוב טעם!
לצפיה ב-'לא ברור לי על מה הטענה שלך כי .. רק בשנה שעברה זכתה פורטוגל '
לא ברור לי על מה הטענה שלך כי .. רק בשנה שעברה זכתה פורטוגל
15/06/2018 | 23:30
10
158
השיר של פורטוגל 2017 שזכה באירוויזיון , הוא בדיוק ההיפך מזיקוקים , תלבושות מיוחדות , דרמה , צעקות , אנגלית , רעש .

לפעמים זוכה שיר בסגנון של סלבדור , לפעמים שיר כמו של נטע .
זה מה שיפה בתחרות הזו .

אם יש שיר טוב - צריכים לשלוח אותו  ולקוות שהוא ייתפס בכל אירופה ויצליח . 
לצפיה ב-'סלבדור הוא היוצא מהכלל שמוכיח את הכלל'
סלבדור הוא היוצא מהכלל שמוכיח את הכלל
16/06/2018 | 05:37
9
122
מה שאני אומר שלא משנה מה הז'אנר של השיר, ברוב המוחלט של המקרים כשהוא מופק לאירוויזיון, מכל מדינה, תמיד הכל מוגזם - יותר צעקות, יותר קשקושים, יותר מידי דרמה.
זה כאילו אם השיר שלך לא צעקני בשום צורה הוא פשוט לא יצליח באירוויזיון, וזה מה שמרגיז.
לצפיה ב-'אבל הוא לא היוצא מן הכלל; רבים הצליחו ללא צעקות או דרמה'
אבל הוא לא היוצא מן הכלל; רבים הצליחו ללא צעקות או דרמה
16/06/2018 | 12:53
8
34
לצפיה ב-'כמו?'
כמו?
16/06/2018 | 13:40
7
21
לצפיה ב-'כמו בלדות מובהקות כמו Rock 'n' Roll Kids'
כמו בלדות מובהקות כמו Rock 'n' Roll Kids
16/06/2018 | 13:57
6
88
וגם בשנתיים שלאחר מכן, זכה שיר כמעט אינסטרומנטלי שקט ועדין בשם Nocturne ואחריו שיר אירי עדין מאוד בשם The Voice.
או שיר פולק כמו Fly on the Wings of Love של שני גברים מבוגרים עם גיטרות.
גם שירים שאינם בלדה לא מחייבים צעקות או דרמה, למשל Satellit שהוא סתם שיר פופ חמוד.
גם המנון כמו Only Teardrops לא כלל "צרחות, אובר דרמה, לבוש מגוכח ומוגזם, פיצוצים, זיקוקיםף, רקדנים ומה לא".

כמובן, אם הולכים לעשורים הראשונים יש הרבה יותר דוגמאות.

בכל מקרה, הופעה בימתית חיה אמורה להרשים ואני לא רואה שום בעיה ברקדנים (להפך) או בתוספות כאלה ואחרות שמוסיפות לשיר. יש שירים שזה הולם אותם מאוד. ההיסטוריה מוכיחה שיש גם הרבה שירים שזכו גם בלי, וכמובן, זה בלי לספור אין ספור שירים מצוינים שהגיעו גבוה אך לא זכו.
לצפיה ב-'למעט הניצחון הדני '
למעט הניצחון הדני
16/06/2018 | 17:02
5
85
כל שיר הדוגמאות הם ארכיות. האירוויזיון כבר לא עובד לפי התבנית של שנות התשעים או האלפיים.

בשש - שבע שנים האחרונות, אחרי שנפתרנו מכל ה- novelty act מדינות מנסות לזכות על ידי הגזמת השירים, וזה מעיק ומעייף.
לצפיה ב-'כלומר ה"סטטיסטיקה" הנחרצת שלך מבוססת על העשור הנוכחי בלבד?'
כלומר ה"סטטיסטיקה" הנחרצת שלך מבוססת על העשור הנוכחי בלבד?
16/06/2018 | 17:13
4
59
כי כתבת "ריפרתי בין הביצועים ההיסטורים האהובים עליי" וכתבת "כולם מנסים לסחוט עוד כמה קולות עם עוד הגזמות וקישקושים וקיטצ' מיותר ששירים באמת יפים ומרגשים פשוט לא יעבדו!"

אז ההיסטוריה שלך היא רק מהשנים האחרונות ו"כולם" זה בעצם כל מי שלא סותר את הדוגמה שלך (ע"ע סלבדור)? או בקיצור, לא לבלבל אותך עם עובדות, אתה בוחר את החלקים מהמציאות שמתיישבים עם התאוריה שלך.
לצפיה ב-'לא לעוות את דברי'
לא לעוות את דברי
16/06/2018 | 17:29
3
64
ריפרתי בין הביצועים ההיסטוריים של תוכניות ריאליטי ישראליות, כשניב דמירל היה כוכב אי שם בשנת 2014 (אחרת למה שהייתי מזכיר אותו בכלל?).

כל הפואנטה שהאירוויזיון עובר איבולוציה, לא למקום טוב.
בשנות התשעים הפוקוס היה לייצג את המדינה, השירים היו ממלכתיים יותר והיה ניסיון חזק יותר לשיר בשפת המדינה ולא באנגלית. מי בכלל ידע מה זה פופ בזמנו?
בשנות האלפיים עד בערך 2012 השיפט עבר לאנגלית ולפופ (עם נגיעות איזוריות), ונראה שמדינות יותר רצו לנצח מאשר להתרכז במוזיקה או בייצוג של המדינה שלהם, ואין ספק שהעשור הקודם הוא עשור ה- novelty act שמדינות פשוט רצו לנצח בכל מחיר.

ואז אנחנו מגיעים לשנים האחרונות - בערך מ2014 ועד ימינו: אין מצב לשלוח novelty act כי השופטים פשוט ירצחו את זה, מצד שני מדינות רוצות לזכות. אז הם עושות את כמו שכתבתי - מגזימות. בצעקות, אובר דרמה, תלבושות מוגזמות, פיצוצים ומה לא.

כמובן שאתעלם מעשורים אחרים כי השנה בחות היא לא 95 או 05 והאירוויזיון כבר לא נראה ככה.

לגבי סלבדור וג'מאלה - סבבה, הם זכו. אבל מה עם שאר 43 המדינות של אותה שנה? האם שאר השירים לא היו הגזמה אחת מוזיקלית? גימיפקציה אחת גדולה בשביל לזכות?

שוב, אני לא מדבר מה היה בעשורים הקודמים כי האירוויזיון כבר לא נראה ככה. איזה כבר זוכה מהעשור הקודם או תחילת העשור הנוכחי בכלל יעבור את הסמיז בשנים האלה? סאטלייט, לצורך העניין, היה מתקשה בכלל לעבור את הזמי כי הוא נחשב "משעמם מידי", ועל זה בדיוק אני מדבר - האירוויזיון רוצה קיטצ', פיצוצים, דרמה.

למשל השיר היווני השנה. אני זוכר שעוד לפני כל תקופת המסיבות באמסטרדם ושות', אנשים דיברו על זה שהשיר הוא זוכה פוטנציאלי. הגענו לחצי גמר והוא נשטף החוצה. למה? התירוץ הרשמי הוא הבימוי. וכאן קבור הכלב - הנאמבר לא היה "אירוויזיוני" מספיק בשביל הצופים בבית. לא היו מספיק פיצוצים, ריקודים, גימיקים בשביל למשוך מספיק תשומת לב.
לצפיה ב-'עוד דבר אחרון שחשבתי עליו'
עוד דבר אחרון שחשבתי עליו
16/06/2018 | 17:50
1
59
ג'מאלה. עוד הוכחה לעניין. עזבו *מי ניצח* - התחרות מכילה 43 מדינות ושירים שונים. להסתכל רק רק על אחד מחטיא את המטרה. לא התלוננתי על המנצחים בתחרות - התלוננתי על התחרות ככלל.

אז ג'מאלה - בדיוק מוכיחה את הנקודה הזאת. כי הקהל בבית רצה שההגזמה הרוסית תנצח, ואילו השופטים רצו שההגזמה האוסטרלית תנצח.
זה מטפס על קירות בניסיון לקטוף את הניצחון, ואילו השניה צורחת כמעט שלוש דקות בשביל לגנוב את ההצגה. בסוף ה"פשרה" הייתה ג'מאלה. אבל ג'מאלה חטפה אש מימין ומשמאל בדיוק בגלל שהיא לא מייצגת את דעת הרוב - היא לא הייתה מוגזמת, לא הגזימה בצעקות וגובה כמו דמי אים ולא הגזימה בבימוי כמו סרגיי לזרוב.

סלבדור הוא עוד הוכחה - הרי הסיבה שהוא ניצח הייתה המיאוס מכל עודף הפירו והצעקות. ה"גימיק" היחידי שהיה לו שבעצם הוא בא ללא גימיקים בכלל, הוא לא היה "אירוויזיוני".
לצפיה ב-'יש עוד הרבה שירים כאלה שלא ניצחו. אפשר לחפש דוגמאות'
יש עוד הרבה שירים כאלה שלא ניצחו. אפשר לחפש דוגמאות
16/06/2018 | 17:56
47
אבל מה הטעם, הרי בלאו הכי תמצא סיבות לפסול אותן...

"סלבדור הוא עוד הוכחה - הרי הסיבה שהוא ניצח הייתה המיאוס מכל עודף הפירו והצעקות."
לא, הסיבה שהוא ניצח הייתה שמספיק אנשים התחברו לשיר שלו והצביעו לו. זו העובדה. אתה לא יודע ממה "נמאס" להם אם בכלל. כל השאר לא יותר מפרשנות שלך, שאתה מתאים להשקפה האישית שלך, בלי שום קשר לעובדות בפועל.
לצפיה ב-'לא עיוותי את דבריך, קרא אותם שוב, זה לא מידע שציינת בפסקה'
לא עיוותי את דבריך, קרא אותם שוב, זה לא מידע שציינת בפסקה
16/06/2018 | 17:52
41
ולכן לא היה ברור למה התכוונת.

"בשנות התשעים הפוקוס היה לייצג את המדינה, השירים היו ממלכתיים יותר והיה ניסיון חזק יותר לשיר בשפת המדינה ולא באנגלית. מי בכלל ידע מה זה פופ בזמנו?"
א. לא היה "ניסיון חזק יותר לשיר בשפת המדינה", הייתה חובה... היא בוטלה ב-1999.

ב. ומי בכלל ידע מה זה פופ בזמנו?! כולם, מאז שהסוגה הפכה לדומיננטית. כבר בשנות השבעים והשמונים זכו כמה וכמה שירי פופ, כמו "ווטרלו" (שהוא אולי יותר דיסקו, אבל אין הבדל גדול), דינג-א-דונג, Save Your Kisses for Me, אבניבי (גם כן דיסקו), Making Your Mind Up, וכמובן שירים שמבקשים רוק אבל הם פופ טהור כמו Let it swing או Rock me baby וכמובן סנדרה קים שאוהבת ת'חיים.

"ואז אנחנו מגיעים לשנים האחרונות - בערך מ2014 ועד ימינו: אין מצב לשלוח novelty act כי השופטים פשוט ירצחו את זה"

בשנה שעברה זכה אצל השופטים השיר הפורטוגלי, שסותר את דבריך לחלוטין. בעצמך גם הזכרת את ג'מאלה, כך שמתוך חמש שנים, כבר שני זוכים לא מסתדרים. רק להזכירך, נטע זכתה השנה בזכות הקהל. השיר שזכה השנה אצל השופטים היה השיר האוסטרי, שיר נשמה עם זמר חזק והופעה בימתית חלשה (מבחינת הבימוי) בלי צרחות, דרמה, זיקוקים, רקדנים... בעצם די בלי כלום מלבד שיר טוב וביצוע קולי מצוין. כך שאפילו הטענה שלך על השנים האחרונות לא מחזיקה מים. כהרגלך, אתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך, פשוט מזניח כל מה שלא תואם את התאוריה שלך.
לצפיה ב-'המסקנה האמיתית היא'
המסקנה האמיתית היא
15/06/2018 | 23:49
1
207
שלא ניתן לקבוע עד הביצוע החי פשוט. יש המון בלדות שהגיעו מאוד גבוה כמו ג'מאלה שניצחה, ופולינה ב-2015, ואפילו סלבדור.... העניין הוא שהכל בסוף נופל על איך שאתה מקבל את השיר בשידור החי, יכול להיות שאפילו תהנה מההופעה ואחר כך כשתשמע ותראה אותה שוב ביוטיוב פחות תתלהב, ולהפך. בסוף הכל נופל על הביצוע בשידור החי, שם זו התגובה הכי אמיתית לאיך השיר מתקבל. אני זוכר שב-2015 פולינה לא הייתה מדורגת גבוה ואף אחד לא התלהב מהבלדה שלה, ביניהם אני, וההופעה העוצמית שלה הטיסה אותה עד למקום השני (והיא הזוכה שלי). יש גם בלדות שמשעממות בשלב כלשהו, למשל השנה מאוד אהבתי את השיר הפורטוגלי עד לאירוויזיון עצמו, ובשידור החי הוא פשוט נפל אצלי ולא גיליתי בו שום עניין...
ככה שזה תלוי איך השיר מתקבל אצל הצופים ברגע האמת, לפעמים צריך להשקיע ממש, ולפעמים זה פשוט עובד
לצפיה ב-''
16/06/2018 | 12:54
10
לצפיה ב-'טוב גאולה לא נסחפת בכלל'
טוב גאולה לא נסחפת בכלל
16/06/2018 | 17:31
1
92
לצפיה ב-''
16/06/2018 | 17:57
8
לצפיה ב-'המצב קשה, אני לא יודע מי אני מעדיף שיפסידו במשחק הערב'
המצב קשה, אני לא יודע מי אני מעדיף שיפסידו במשחק הערב
16/06/2018 | 14:15
2
192
האיסלנדים שקראו להחרים את אירוויזיון 2019 בישראל או הארגנטינאים שהחרימו משחק ידידות עם נבחרת ישראל? אמן ששניהם יודחו בשלבים המוקדמים של המונדיאל ביחד עם איראן.
לצפיה ב-'מצחיק שהם קוראים להחרים אותנו'
מצחיק שהם קוראים להחרים אותנו
16/06/2018 | 15:46
1
146
אוי לא, מה נעשה ללא איסלנד? איך נשרוד את התחרות ללא עוד יצירת מופת כמו choices?

עברה לי מחשבה מצחיקה בראש שלא רק שנטע פשוט פיצלחה את איסלנד השנה, כנראה שגם במכות על אמת נטע תחסל את המאונן האיסלנדי.

לצפיה ב-'איסלנד הגזימו השנה. אפילו הדיון על 4K יותר מסעיר מ"choices"'
איסלנד הגזימו השנה. אפילו הדיון על 4K יותר מסעיר מ"choices"
16/06/2018 | 19:33
33
לצפיה ב-'האם אלו שני מנחי האירויזיון? '
האם אלו שני מנחי האירויזיון?
15/06/2018 | 17:28
1
363
1. דניס, זמרת בינלאומית ומפיקת על. יתרונות: יודעת טוב טוב מה זה לשיר, ויודעת שהאוכל באירופה נוראי. תעלה חיוך במקום הנחייה יבשה. 
חסרון: פוטנציאל לפאדיחות בניהול הנקודות עקב קשיי מבטא.
פתיח לאירויזיון: eurup eurup what will be wit yu? 
2.  משיח. מנהל אורחן, מבין בתיירות כולל אירויזיונית, ומפיק על של גדולי הזמרים שעוצרים באורחן. יתרונות: כל אחד מבין טוב טוב מה זה להפיק ארוע בסדר גודל כזה, מה אתה לא? אני ברור שכן. חסרונות: אנגלית ברמה של דניס. צרפתית ברמת שפת סימנים.
צמד שיביא את הדוז פואה להנחייה, וכבונוס בטוח ישיר מחרוזת טובה יותר מהשבדים.

לצפיה ב-'מעניין מה שאתה אומר - אני לא חושב שדניס תבחר אבל הסגנון כן'
מעניין מה שאתה אומר - אני לא חושב שדניס תבחר אבל הסגנון כן
15/06/2018 | 19:38
163
בכל זאת אנחנו עדיין מעט ממלכתיים, דניס זה מעט יותר, ואנחנו כנראה ניתפש כדפ"רים אם היא הכי טובה שיכולנו למצוא. בכל זאת, הדמות של דניס (עם האנגלית העילגת, הבלונד והניסיון של אשה עלובה ופאתטית ממעמד הביניים לגעת ביוקרה ובדרך ללעוג גם לנשים מקניון רמת אביב) היא דמות שמיועדת לקהל הישראלי שמבין ויודע על מה צוחקים. בלי הבסיס הזה, היא תהיה סתם מלכת דראג בשביל אירופאים.

אבל הייתי מכניס אותה כדמות במעברים, כמו לינדה וונדורף השוודית, או החוקר הבריטי ש-PLANET PORTUGAL (שהיה מעט פחות מוצלח).

נראה לי שהחוזקה של ישראל היא השירים המקפיצים, המזרחית וחוף הים. אלה הפנים היפות (כשיש פנים מכוערות שאנחנו מחביאים באירוע כמו זה). לכן גם אם השיר של דניס לא ייפתח את התחרות, צריך משהו מזרחי ייחודי למקום הזה, שיופיע בתחרות כפתיחה או כקטע מעבר.
אני מניח שמדלי יהיה הכותב של השיר או הנעימה הזאת, ויזכה לכך שהוא עצמו יופיע בתחרות שוב. סביר שיעניק יחד עם נטע את הגביע למנצח.
לצפיה ב-'HAIFA 2019 - רח' הנמל יהיה כפר אירויזיון? האכסניה תגדל פי 3?'
HAIFA 2019 - רח' הנמל יהיה כפר אירויזיון? האכסניה תגדל פי 3?
15/06/2018 | 06:01
5
265
עוד לפני שיוצאת ההכרזה על חיפה כעיר לאירוח האירויזיון הבא, מספר יוזמות מעניינות חלקן על בסיס אירוח כנסים גדולים קודמים, נרקמות כבר בעיריית חיפה. בין התוכניות שמוכן היה גורם בעירייה לחשוף תשמעו כאן לראשונה על 4 תוכניות מגירה לתוספת חדרי אירוח.
1. האכסניה. סביב אכסניית אנ"א חיפה קיימים שטחים לתוספת מבנים. בכוונת העירייה לאשר הגדלה של עד פי 5 של האכסניה הקיימת. בהשקעה של 60 מליון שקל נבנו 95 חדרים באחת האכסניות החדשות בישראל. בכוונת העירייה לאשר הגדלה במבנים בני 2-3 קומות וכן מבנה חדר אוכל נוסף, שיאפשרו הגדלתה עד פי 3 לכ-300 חדרים, שיהפכו אותה לאחד המלונות הגדולים בחיפה. 
2. רח' הנמל, שצמוד לרכבת מרכז בחיפה ולקו אוטובוס מטרונית לאצטדיון, יהפוך ל"כפר אירויזיון". בשנה הקרובה ישוקמו 3 מבנים גדולים ריקים ויוכשרו להיות אכסניות. בנוסף תצא פנייה להסבת מבני מעונות לאחר סמסטר חורף הבא, לחדרי אירוח. 
רחוב הנמל ייסגר ממתחם החניון של רכבת מרכז ועד הכיכר המרכזית ובו יופקו ארועי חוצות כמו פסטיבלי אוכל, קוקטיילים, לילות קריוקי-אירויזיון ועוד. הפאבים הקיימים יתוגברו במספר אולמות שיוכשרו להופעות ומועדונים ברחוב הנמל, כגון האנגר 15 בנמל. קו מטרונית ייעודי יתחיל לפעול מרחוב הנמל ורכבת מרכז אל האצטדיון. האוטובוסים יקושטו בגרפיקה חיצונית ופנימית של אומנים מהופעות ישראל באירויזיון לאורך השנים. בין האצטדיון למתחם הנמל, בפארק הכט ובטיילת, יעשה נסיון להכשיר כ-20 מסעדות ופאבים נוספים, חלקם במבנים ריקים בטיילת.
3. אוניית קרוז. 
בעירייה נשקלת אפשרות לפנות לחברות ספנות לספק אוניות קרוז, שיוסיפו בבת אחת מאות חדרי מלון. אפשרות אחת היא הפלגה ייעודית מאחד מנמלי אירופה של אוניית קרוז שתעגון במשך שבוע התחרות בחיפה, ותפליג חזרה בסיום התחרות. חלופה אחרת היא אונייה ריקה שתעגון ותשמש בית מלון צף שאליו יוזמנו חדרים ללא שייט.
4. קמפוסים
בדומה לאירוח כנס ויקימניה בחיפה 2011, יוסבו מבני מעונות בקמפוסים לאירוח. הדבר יוכל להתבצע אחרי סמסטר חורף (ינואר-פברואר 2019) אז יוכשרו המבנים לקליטת תיירים. שאטל ייעודי יסיע מהקמפוסים למוקדי הארועים.

לצפיה ב-'סתם שאלה, איפה יגורו אותם סטודנטים שגרים שם היום?'
סתם שאלה, איפה יגורו אותם סטודנטים שגרים שם היום?
15/06/2018 | 11:18
1
61
לצפיה ב-'יקרו לכבודם גג של איצטדיון במיוחד'
יקרו לכבודם גג של איצטדיון במיוחד
15/06/2018 | 12:29
154
אולי יבנו איצטדיון באילת במקום. למרות שחם שם בחודש מאי.
בכלל, כל מה שתייר אוחצ'ה ממינכן רוצה לעשות זה לנסוע לאירוויזיון בחיפה ולישון בחדר מעונות סטודנטים.
לצפיה ב-'עוד משהו שאף אחד לא מתייחס אליו האם סמי עופר גדול מידי'
עוד משהו שאף אחד לא מתייחס אליו האם סמי עופר גדול מידי
15/06/2018 | 12:37
1
193
כידוע ביורקמן לא מת על אצטדיונים גדולים ומאז דיסלדורף 2011 הוא לא אירח בשום אצטדיון כדורגל, השאלה היא האם האצטדיון יהיה מלא בכל ההופעות, בחזרות יהיה מאוד קשה למלות ב30 אלף צופים במיוחד כשזה בחיפה ולא במרכז
לצפיה ב-'דווקא ל"חיפה ולא במרכז" אין שום משמעות בהקשר זה'
דווקא ל"חיפה ולא במרכז" אין שום משמעות בהקשר זה
15/06/2018 | 18:14
118
לא מבחינת תיירים וודאי שלא מבחינת מי שמעוניין להגיע לאירוויזיון. כמות האנשים שיוותרו על האירוויזיון רק כי הוא בחיפה לא שונה מכמות האנשים שלא ויתרו על משחקי כדורגל חשובים שהתקיימו בחיפה ולא בת"א. אירוויזיון באילת אכן מציב קשיי הגעה, אבל בחיפה? די, נו. לא קשה יותר להגיע לחיפה מלירושלים, ולא שמעתי מעולם מישהו אומר דברים כאלה על ירושלים.
לצפיה ב-' חבל שלא תירשמו לRSC הקרוב!'
חבל שלא תירשמו לRSC הקרוב!
15/06/2018 | 13:49
112
מצפה לכם מהדורה משגעת
לצפיה ב-'הודעה חשובה'
הודעה חשובה
15/06/2018 | 15:22
5
309
בתקופה של עכשיו, שאין הרבה דברים מאוד חשובים בקשר לאירוויזיון, כי לא מזמן האירווזיון לאחרונה נגנר, אז זה לא נראה לי בעייתי לדבר על עניין איכות תמונת שידור של HD של 4K שקשורה לשידור האירוויזיון,
אז בתקופה של עכשיו, אם לא יתנו לפתוח עוד שרשורים למשל בקשר לאיכות תמנות שידור של HD של 4K בנושא האירווזיון, אז הפורום הזה בקושי רב יהיה פעיל,
וגם לא חייבים להגיב על אשכול שלא מתעניינים בו.
אני שמתי לב שמאז אני פרסמתי בפורום הזה לא מעט פעמים הודעות על עניין האיכות שידור של 4K, שהתגובות לנושאים האלה זה רק למה אני מפרסם את זה, בלי תגובות שקשורות לנושא של האיכות שידור של 4K.

לצפיה ב-'מדובר בהזיה אינטרנטית - פשוט תתעלמו, אל תנסו לחנך אותו. '
מדובר בהזיה אינטרנטית - פשוט תתעלמו, אל תנסו לחנך אותו.
15/06/2018 | 15:30
45
לצפיה ב-'אפשר לדאוג גם לאיכות שידור האירוויזיון מבחינת השירים שהם פח?'
אפשר לדאוג גם לאיכות שידור האירוויזיון מבחינת השירים שהם פח?
15/06/2018 | 15:54
1
34
לצפיה ב-'LOL'
LOL
15/06/2018 | 15:57
76
מזכיר לי את השורה הש"י עגנונית

I'll never stop
luna, moon me up
לצפיה ב-'אולי לא מגיבים כי...לאף אחד לא אכפת?'
אולי לא מגיבים כי...לאף אחד לא אכפת?
15/06/2018 | 15:55
89
ובנוסף הפורום בזמנים כאלו לרוב נשאר ער בזכות התחרויות הפורומיות שכולם אוהבים
מוזמן להירשם גם
לצפיה ב-' שמת לב נכון, זה לא מעניין כאן איש מלבדך. בחייאת, די.'
שמת לב נכון, זה לא מעניין כאן איש מלבדך. בחייאת, די.
15/06/2018 | 18:09
31
לצפיה ב-'ביטול קיום האירוויזיון בישראל יחשב להישג של תנועת ה- BDS״'
ביטול קיום האירוויזיון בישראל יחשב להישג של תנועת ה- BDS״
12/06/2018 | 17:24
6
237
ח״כ נחמן שי: ״ביטול קיום האירוויזיון בישראל יחשב להישג של תנועת ה- BDS״  

*ח״כ נחמן שי: ״ביטול קיום האירוויזיון בישראל יחשב להישג של תנועת ה- BDS״*.
הוועדה לביקורת המדינה ערכה הבוקר דיון על רקע דו״ח מבקר המדינה בנושא המאבק בפעילות ה-BDS בעולם לנוכח החשש לקיום באורווזיון בישראל.

ח״כ ד״ר נחמן שי: ״לאפשרות ביטול האורוויזין היבטים מגוונים; תרבותיים, תיירותיים, כלכליים ועוד. אני תמה מדוע אף אחד אינו עוסק בנושא מנקודת המבט של הדיפלומטיה הציבורית?
*לביטול האירוע הבינלאומי תהיינה השלכות מדיניות ותדמיתיות ארוכות טווח והדבר יחשב להישג של תנועת ה- BDS.*

המאבק בתנועת החרמות ובגילויי האנטישמיות הוא מורכב, שורש הבעיה הוא בשת״פ בין משרדי ובתיאום ביניהם. כל משרד קיבל נתח מתוך העוגה ההסברתית בעוד שמשרד החוץ, שאמור לרכז תחתיו את הפעילות הזו נותר נכה וחלש״. ח״כ שי דרש מנציגי המשרדים לדעת מי מרכז את הפעילות הדיפלומטית- תקשורתית הזו ומי מתכלל אותה.

http://rotter.net/forum/scoops1/479872.shtml

לצפיה ב-'תל אביב?חיפה?אילת?'
תל אביב?חיפה?אילת?
12/06/2018 | 17:26
1
161
לצפיה ב-'כבר פורסם יום לפניך... למה אתה ממשיך עם הטיזרים ומקשה סתם?'
כבר פורסם יום לפניך... למה אתה ממשיך עם הטיזרים ומקשה סתם?
15/06/2018 | 03:49
58

אם אתה לא מתחשב ולא מצרף סרטוני יוטיוב מוטמעים כך שאפשר יהיה לראות במה מדובר ולצפות בהם בקלות מתוך הפורום, לפחות תכתוב כותרת ברורה לאן אתה מפנה. כי כשכל אחד סתם זורק קישור נוצרות כפילויות, וגם ככה לא חסרים כאן טרולים שמציפים את הפורום, ואין צורך שניכנס לכל סרטון או ידיעה כמה וכמה פעמים.
לצפיה ב-'לא מאמין שיצליחו לחבל באירוויזיון'
לא מאמין שיצליחו לחבל באירוויזיון
12/06/2018 | 18:16
143
האירוויזיון יהיה בישראל ב"ה
השאלה באיזה עיר
מקווה שבחיפה
לצפיה ב-'ביטול האירוויזיון הוא דבר טוב'
ביטול האירוויזיון הוא דבר טוב
12/06/2018 | 23:09
2
179
כי זה יחסוך לנו הרבה כסף. גם התיירות וההכנסות מחסויות לא יכסו את העלויות הגבוהות מאוד מאוד מאוד של האירוויזיון.
לצפיה ב-'טוב, זה אחד משני דברים:'
טוב, זה אחד משני דברים:
12/06/2018 | 23:28
1
162
או שאינך מעריץ אירו' אמתי  או שכירושלמי אומר: אירו' בירושלים או בכלל שלא יהיה כאן.
חשבת אולי על הנזק התדמיתי העתידי ועל כך שאולי לא יתנו חנו לערוך כאן אירועים בינלאומיים עתידיים?
לצפיה ב-''
12/06/2018 | 23:30
25
לצפיה ב-'HAIFA 2019 - כמעט כלום לא בבנייה שיעשה לתיירים "ואוו"'
HAIFA 2019 - כמעט כלום לא בבנייה שיעשה לתיירים "ואוו"
13/06/2018 | 00:19
8
365
אירוח האירויזיון בחיפה לא אומר שתיירים יבלו בעיר. יתכן שרק יבואו לארוע ויצאו לבלות במרכז. בעצם, גם הרבה חיפאים גרים בעיר ומבלים מחוץ לה. אחד הנושאים הכואבים בחיפה זה מתחמי בילוי. יש מעט מדי והגיוון נמוך מדי. אולי בשנה שתחלוף ייפתחו עוד כמה מקומות. יש מעט מועדונים וגם הם נמצאים באזור חלוצי התעשייה, מקום שאפשר רק להתבייש בו ושום תייר לא צריך להגיע לבלות בו.
מנגד חיפה טובה בארגון פסטיבלים וארועי חוצות. ארגון כמה פסטיבלים כמו פסטיבלי אוכל, שווקי איכרים, ארועי הופעות בחוצות, פסטיבלי קוקטיילים וסיורי פאבים וטיולים לעכו ולגליל, יכולים בהחלט לחפות על העדר מועדונים.
מעט מדי דברים מרגשים קורים בחיפה, למרות הרבה שלטים. לא נבנה איזה מונומנט מרשים. לא מגדל מרשים. לא אטרקציה תיירותית מרשימה. חלק גדול מהאטרקציות בחיפה תמיד מפליא אנשים הן דתיות. אולי לא נראית עיר דתית אבל מערת אליהו, מנזר הכרמליטים, מנזר האחיות, כיפת הזהב והגנים הבהאים ועוד הם כולם מבני דת. 
 מהמעט שנבנה
הכרמלית החדשה ושיפוץ מרכז הכרמל   אחרי השריפה בכרמלית היא צפויה לחזור לפעול בסוף השנה. תחנת גן האם גם תביא אתכם למרכז הכרמל שמסתיים בו שיפוץ להפוך אותו חזרה למרכז בילוי עם בתי קפה במדרכות
טיילת חוף הגולשים  טיילת תחבר את פארק הכט ובת גלים בחוף הגולשים
חיבור טיילות רמב"ם ובת גלים  על פי הבטחות העירייה בסיס ההדרכה יסיר את החומה שחוסמת את החופים וטיילות רמב"ם ובת גלים יתחברו
מרכזית המפרץ החדשה מרכזית המפרץ שתחבר תחנת רכבת, מרכזית אוטובוסים, אוטובוסי מטרונית ועוד נפתחת הקיץ ליד קניון הסינמול לב המפרץ
מלונות חדשים במושבה עוד 400 חדרי מלון במושבה בבנייה ויפתחו השנה ובתחילת שנה הבאה 

לצפיה ב-'אתה מודע לעובדה שלא צריך לעשות בייביסיטינג למי שמגיע?'
אתה מודע לעובדה שלא צריך לעשות בייביסיטינג למי שמגיע?
13/06/2018 | 10:57
5
222
יש מספיק דברים לעשות מסביב לחיפה (כל הגליל, עכו, קיסריה וכו').
מי ששמשעמם לו, שלא יבוא. 
לצפיה ב-''
13/06/2018 | 11:42
28
לצפיה ב-'הבעיה אצלנו עודף ההשקעה בכבישים ותחבורה במקום אתרים ותרבות'
הבעיה אצלנו עודף ההשקעה בכבישים ותחבורה במקום אתרים ותרבות
14/06/2018 | 03:16
3
130
אני לא מבין למה מקום כמו מערת אליהו בחיפה, כל כך מוזנח. אני גם לא מבין למה אין בית כנסת מפואר אחד שאפשר להביא אליו תיירים ללמוד מהי יהדות. למה בפראג או ברלין יש בתי כנסת מפוארים ודווקא בישראל, כמעט ואין. אני לא מבין למה בערים של מאות אלפי אנשים אין מתחמי בילוי רציניים. למה בטיילת כמו בקריות אין בתי מלון ויש אולי שלוש מסעדות חוף בינוניות מאד ובקושי יש חופי רחצה. 
אני חושב שזאת שאלה לגיטימית ואנחנו צריכים להעלות אותה אפילו בפורום כזה. אי אפשר רק לבנות כבישים ומחלפים במדינה וכנראה שלשם הולכים יותר מדי תקציבים. זה אחלה שיש "עוקף קריות" ב-3 מליארד שקל אבל אין בקריות לא אצטדיון ראוי, לא היכל כדורסל ראוי, לא מרינה, לא בתי מלון, לא בית חולים ולא מוזיאונים.
זה נראה למישהו הגיוני שהמדינה תשים 200 מליון שקל על מרכזית המפרץ אבל כשזה מגיע להקים בנייני עירייה במקום החורבות, ובכל העולם יש בנייני עירייה מפוארים חלקם ממש אתרי תיירות עם כיכרות ובתי קפה, אז אצלנו בונים איזה שיכון עגול כמו במוצקין עם כיכר שאפילו התושבים לא רוצים להגיע אליה עזוב תיירים.
למה אנחנו לא משקיעים באטרקציות ובפיתוח הערים שלנו?  
לצפיה ב-'ישראל זה לא אירופה. מכיר את השיר?'
ישראל זה לא אירופה. מכיר את השיר?
14/06/2018 | 16:03
99
באותה מידה אפשר לשאול למה לבנות אצטדיון ב200 מיליון שקל בקריות.
כזאת השקעה באצטדיון באמת תהיה שערוריה.
לגבי ללמד תיירים יהדות - הם לא באים לפה ללמוד יהדות. או שהם נוצרים או שהם חילונים. כשיש עיר בירה כזאת מדהימה כמו ירושלים לא צריך איזה בית כנסת מפואר.
אחרי שיבנו כזה בית כנסת כולם יצווחו פה על כך שכל הכסף הולך לדתיים. בישראל אוהבים שיש המון סיבות להתלונן. זה ספורט לאומי.
 לגבי שאר התלונות על הקריות - רוב הפורום מעולם לא היה שם. אתה משלם שם ארנונה? התלונות לראש העיר, בטח לא למדינה.

לצפיה ב-'"למה אנחנו לא משקיעים באטרקציות"?'
"למה אנחנו לא משקיעים באטרקציות"?
14/06/2018 | 23:21
59
מי זה "אנחנו"? הממשלה/המדינה לא צריכה לבנות אטרקציות.
היא צריכה לעודד יזמים לבנות אטרקציות, וזאת ע"י קיצור בירוקרטיה והתרת חסמים ביבוא.
אמנם מדינת ישראל במצב הרבה יותר טוב מזה שהיה לפני 30 שנה למשל,
אבל עדיין יש בעיה למשוך לכאן יזמים, כי ההשקעה כרוכה בסיכון, ובנוסף הבירוקרטיה שאין לה סוף, מבריחה כל אדם שיש לו שכל בראש.
ברגע שיצוצו מפלגות עם מצע כלכלי שיעודד יזמים, והציבור יצביע עבורן, אז יהיו אטרקציות.

לצפיה ב-'בתי כנסת מפוארים הם לרוב לא אורתודוקסיים. היהדות לא מפארת'
בתי כנסת מפוארים הם לרוב לא אורתודוקסיים. היהדות לא מפארת
15/06/2018 | 03:35
60
(למעט, כנראה, בית המקדש). המבנים המפוארים, הקישוטים, הציורים, הפסלים וכו' הם קטע נוצרי, והם קיימים גם בבתי כנסת בעיקר מהשפעה נוצרית. ביקרתי בסן פרנסיסקו בבית כנסת (רפורמי, למיטב הבנתי) שיש בו ויטראז'ים של קבלת התורה וכו'. איך לומר, זה נראה מאוד אירופה של ימי הביניים וממש לא כנען או מצרים שלפני הספירה. אגב, היו שם גם פסנתר כנף ועוגב.

אם מבתי כנסת כאלה אתה מצפה שילמדו תיירים "מהי יהדות" נראה שאתה לא מבין אותה בעצמך.

בישראל אפשר לקחת תיירים לעיר הבירה ירושלים, לבקר במקומות זניחים כמו הכותל המערבי, העיר העתיקה, מגדל דוד, היכל הספר, יד ושם... נראה לי שהם כבר יבינו "מהי יהדות".
לצפיה ב-'מעריצי האירוויזיון תקועים כל היום בבועה שלהם...'
מעריצי האירוויזיון תקועים כל היום בבועה שלהם...
14/06/2018 | 21:46
1
153
... או שבחזרות, או ברדיפה אחרי זמרים כדי להצטלם איתם.
מצידם, באמת, תתקע אותם באום אל פחם, שיהיה להם את ה-euroclub/eurocafe שלהם, מלון במרחק נסיעה סביר וכמה מסעדות וסופר לקנות בו, ושכחת מהם למשך כל הבוע. הם בקושי יוצאים מהבועה. בבאקו נדמה לי ששמו לנו צ'יפ אם יצאנו מאזור הטיילת (שחלילה לא נראה את שאר העיר המתפוררת).

וכן, לא מעט מעריצי אירוויזיון באמת צריכים בייביסיטר צמוד, (מנסיון !)
לצפיה ב-'חח :)'
חח :)
14/06/2018 | 23:09
21
לצפיה ב-'בקשה | תחינה | תפילה '
בקשה | תחינה | תפילה
13/06/2018 | 16:36
40
393
מת על הפורום הזה.
קרוע עליו.
אבל שימו לב לשרשורים מתחת.
בין האובססיה לאירוח בחיפה לשריטה של 4K, קשה מאוד לזהות שמדובר בפורום שבו ההנאה מהאירוויזיון היא הליבה...

לי אין ספק שההטרלות לא תמימות... אני מרגיש שאני נמצא בפורום שמקדם את הגנים הבאיים ודרך העצמאות מצד אחד, ופרסום של 4K (שבשבילי הוא לא יותר מ 4KM של מלל מיותר על איזו חוויית צפייה שהשד יודע מה אני מרוויח ממנה...).

אני מתחנן... די!!!!!
זה הורס את חוויית הקריאה, כי גם כך חוויית המשתמש בתפוז היא מסורבלת ורחוקה מ 4K....

מקווה שתפילתי תיענה...
לצפיה ב-'מסכים עם כל מילה!'
מסכים עם כל מילה!
13/06/2018 | 16:42
130
נהיה ממש מעצבן כבר כל העסק
לצפיה ב-''
13/06/2018 | 16:46
91
הטרולים השתלטו על הפורום
לצפיה ב-'אין מה לעשות, עונת המלפפונים'
אין מה לעשות, עונת המלפפונים
13/06/2018 | 17:01
146
זה או שממה מוחלטת או הזויים וגבוליים שממלאים את הוואקום.
ואפילו על צוות Kuss כבר אי אפשר לסמוך
לצפיה ב-' יש גולשים שפותחים דיון על כל כתבה שקראו או הגיג שחשבו'
יש גולשים שפותחים דיון על כל כתבה שקראו או הגיג שחשבו
13/06/2018 | 18:12
25
123
אם אם הנושא כבר פורסם או כבר נידון באופן פעיל, וגם אם הם כבר פתחו כמה וכמה דיונים בשבוע האחרון בנושא שלא זכו לתגובות, או שיש דיון פעיל, אבל למה לא לפצל ולפצל ולפצל ולפתוח עוד ועוד ולהציף את כל הפורום...

חלאס, לא חייבים לפתוח שרשור על כל מחשבה "מקורית" לגבי העיר המארחת / פיפס שיצא מאיזשהו נבחר ציבור / 4K...
לצפיה ב-'אני לא פותח הודעות כפולות'
אני לא פותח הודעות כפולות
13/06/2018 | 19:27
24
83
ואם אני מפרסם קישור לכתבה בקשר לאיפה יהיה האירוויזיון הבא, ומה נבחר ציבור אומר שיכול לשנות בקשר לאירוויזיון, אז זה כתבות שיש בהן גם מידע נוסף.
במקום לקרוא רק את כותרת הכתבה ולחפש איך להתלונן, אז
מומלץ לקרוא את כל הכתבה.
לצפיה ב-' רק השבוע פתחת הודעה כפולה למקרה שפספסנו את המקורית...'
רק השבוע פתחת הודעה כפולה למקרה שפספסנו את המקורית...
13/06/2018 | 19:35
23
35
לצפיה ב-'אני מתכוון לאשכול כפולה באותו עמוד'
אני מתכוון לאשכול כפולה באותו עמוד
13/06/2018 | 20:54
22
51
את זה אני לא עשיתי.
אם האשכול עובר לעמוד שני ורק בגלל זה מי שחדש פה בקושי רואה אותה, אז אין בעיה בשביל דיון מעניין להקפיץ אשכול כזה, 
אז מספיק לחפש אשמים.
לצפיה ב-'על מי אתה עובד? תספור: יותר מרבע מהדיונים בעמוד כאן הם שלך'
על מי אתה עובד? תספור: יותר מרבע מהדיונים בעמוד כאן הם שלך
13/06/2018 | 21:08
21
51
אתה קורא משהו (או חושב על 4K...) ומיד פותח דיון חדש, לא משנה אם זו ידיעה שכבר פורסמה (ולא משנה אם במילים אחרות) וכבר נידונה בדיון קיים, לא משנה אם זה נושא שכבר חפרת עליו בלי סוף, לא משנה אם כבר פתחת באותו יום כמה וכמה דיונים... אתה לא משרשר לדיון קיים או אפילו לא להודעה הקודמת שפתחת (ומקובל שגולש לא משתלט על הפורום אלא משרשר לעצמו במקרים כאלה). בכך אתה מציף את הפורום ודוחק החוצה שרשורים ישנים. לו לא היית עושה זאת, לא היה צריך להקפיץ שרשורים שעברו לעמוד השני! חשבת על זה?
לצפיה ב-'זה לא משנה הכמות'
זה לא משנה הכמות
13/06/2018 | 21:49
20
47
זה משנה שבכל אשכול אני מפרסם גם על דברים אחרים
לצפיה ב-'הכמות משנה, ולא, זה לא משנה שאלה דברים אחרים. בכ"ז משרשרים.'
הכמות משנה, ולא, זה לא משנה שאלה דברים אחרים. בכ"ז משרשרים.
14/06/2018 | 00:12
19
20
לצפיה ב-'הכמות לא משנה'
הכמות לא משנה
14/06/2018 | 00:42
18
30
כי זה פורום בשביל לתת כמה שיותר ידע בנושא האירוויזיון
במה שאפשר אני בלי נדר משרשר.
במה שלדעתי צריך לתת לאנשים חדשים לראות מה שקרה בשביל דיון שיכול יותר לעזור, אז בלי נדר אני מקפיץ את האשכול.
לצפיה ב-'אם כ"כ אכפת לך מהגולשים, אולי בלי נדר פשוט תפסיק לחפור?'
אם כ"כ אכפת לך מהגולשים, אולי בלי נדר פשוט תפסיק לחפור?
14/06/2018 | 00:54
17
12
לצפיה ב-'הרבה גולשים בפורום הזה רשמו לי '
הרבה גולשים בפורום הזה רשמו לי
14/06/2018 | 01:30
16
50
במסר האישי שלי
שהם אוהבים את מה שאני מפרסם,
אבל בגלל שלא חובה להגיב לכל מה שמפרסמים, אז הם לא מגיבים.
לצפיה ב-'הרבה גולשים כתבו לך כאן ממש בשרשור הזה שתפסיק כי נמאס'
הרבה גולשים כתבו לך כאן ממש בשרשור הזה שתפסיק כי נמאס
14/06/2018 | 01:54
15
33
ואותם "הרבה גולשים" אלמוניים לא פעילים כאן בפורום ולכן דעתם לא נחשבת, צר לי.
אם גולשים במסרים אוהבים את מה שאתה כותב, שלח להם את המידע במסר אישי, נפתרה הבעיה. .
לצפיה ב-'זה יותר קשה לי לכתוב הודעה אחת להרבה מאוד אנשים'
זה יותר קשה לי לכתוב הודעה אחת להרבה מאוד אנשים
14/06/2018 | 07:04
14
17
לצפיה ב-'נו באמת... כמה תירוצים תמציא כדי לזבל את הפורום?'
נו באמת... כמה תירוצים תמציא כדי לזבל את הפורום?
14/06/2018 | 07:56
13
36
אם כ"כ חשוב לך לכתוב לעדת מעריציך, תכין פעם אחת רשימת תפוצה שלהם (זה בסה"כ להעתיק את הכינויים שלהם) וזהו. תעתיק את השמות של כולם וזה ישלח לכולם (יחד, בבת אחת) את המסר שלך. זה לא באמת יקשה עליך וזה יקל על כולנו, כי בינתיים אתה כותב כאן לאנשים שלא רוצים לקרוא את דבריך ולא כותב ישירות לכל הגולשים שאוהבים אותך, לדבריך.
לצפיה ב-'לא כולם אוהבים לקרוא הודעות במסר אישי'
לא כולם אוהבים לקרוא הודעות במסר אישי
14/06/2018 | 09:21
12
31
בשביל זה יש גם פורומים.
לצפיה ב-'ומה אם כולם שלא אוהבים לקרוא את ההודעות שלך בפורום?'
ומה אם כולם שלא אוהבים לקרוא את ההודעות שלך בפורום?
14/06/2018 | 10:46
11
47
שמת לב שכל התגובות שקיבלת כאן שליליות? שכל מי שטרח להגיב לך ביקש שתפסיק? (והשאר פשוט התעלמו). שפתחו שרשור במיוחד כדי להתלונן שנמאס?

אתה יכול להגיד שאתה שם ז** על כולם וממשיך בשלך כי לא באמת אכפת לך, אבל אל תעמיד פנים שאתה מפרסם כאן משהו לטובת הכלל או כי אנשים "אוהבים". מי שאוהב אותך במסרים, כתוב לו במסרים וחסל. כאן התגובות מבקשות שתפסיק, אז למה סתם להתעקש?
לצפיה ב-'כתבת מדויק ממש'
כתבת מדויק ממש
14/06/2018 | 14:50
41
יש חלאס ויש חלאס
לצפיה ב-'זה לא נכון מה שאתה אומר'
זה לא נכון מה שאתה אומר
14/06/2018 | 16:24
9
38
כי רוב האנשים שקוראים בפורום הזה ולא מגיבים בו כי לא חייבים להגיב לכל הודעה שפה רושמים לי בפרטי שהם נהנים מהמידע שאני מפרסם בקשר לאירוויזיון בפורום הזה.
לצפיה ב-'תגיד לי, מה חשבת לעצמך? שאנחנו בני עשרה כמוך בבי"ס, הא?'
תגיד לי, מה חשבת לעצמך? שאנחנו בני עשרה כמוך בבי"ס, הא?
14/06/2018 | 20:33
8
50
"רוב האנשים מגיבים לי בפרטי", בחייאת , מה זה כל הנימוקים האלה שמגיבים לך בפרטי? מה חשבת לעצמך? שאתה יכול להערים עלינו עם כל הנימוקים האלה, כמו שאתה מערים על המורה שלך בבי"ס?
אתה מוזמן לפתוח לך פורום 4K ,כפי שהציעו לך כאן.

אני אדאג אישית ליידע את מור,יורובוי, מנהל הפורום, כדי שיעצור את כל פארסת ה-4K הזאת.
אתה כיערת פה את כל הפורום ,שאמור להיות פנינה למעריצי תחרות האירו'.
לצפיה ב-'מה שמוזר - מכל הסיפור לא הבנתי אם ישודר ב4K או לא ישודר ב4K'
מה שמוזר - מכל הסיפור לא הבנתי אם ישודר ב4K או לא ישודר ב4K
14/06/2018 | 21:34
3
16
לצפיה ב-'כי עוד אין תשובה סופית מחברת השידור BBC בנושא'
כי עוד אין תשובה סופית מחברת השידור BBC בנושא
15/06/2018 | 00:55
2
15
לצפיה ב-'אז פרסם כשתהיה תשובה סופית, ועד אז תניח לנו בבקשה. תודה.'
אז פרסם כשתהיה תשובה סופית, ועד אז תניח לנו בבקשה. תודה.
15/06/2018 | 03:17
10
לצפיה ב-'אתה מבקש מהם תשובה או שאתה רק מחכה שיחליטו?'
אתה מבקש מהם תשובה או שאתה רק מחכה שיחליטו?
15/06/2018 | 12:33
7
לצפיה ב-'זה שאתה אומר שאני משקר זה לא מוכיח שאני משקר'
זה שאתה אומר שאני משקר זה לא מוכיח שאני משקר
15/06/2018 | 00:55
3
28
צילומים של דברים אישים אני לא חייב לפרסם,
ומותר לי לפרסם בפורום הזה על כל מה שקשור לאירוויזיון, כולל איכות השידור שהוא משודר.

לצפיה ב-'זה שאתה ממציא תירוצים של ילד בן 4 (לא K) אומר שאתה משקר'
זה שאתה ממציא תירוצים של ילד בן 4 (לא K) אומר שאתה משקר
15/06/2018 | 03:21
2
34
לא בא לך להפסיק אז אתה ממציא לעצמך תומכים נסתרים. לו כ"כ הרבה גולשים באמת היו תומכים בך ואוהבים אותך הם היו מגיבים כאן ולא מסתפקים בשליחת מסרים. אבל אי אפשר לראות או להראות דבר שפשוט לא קיים.

מותר לך לפרסם את איכות השידור שבה האירוויזיון משודר, פעם אחת! לא להציף את הפורום, זה אסור בתקנון תפוז בכל הפורומים. מכיוון שכתבת בעצמך שעוד לא ידוע סופית באיזו איכות הוא משודר, עד שתהיה תשובה סופית, רד מאיתנו. כשתהיה תשובה, פרסם אותה וחסל.
לצפיה ב-'אין פה תירוצים'
אין פה תירוצים
16/06/2018 | 23:56
1
11
כי לדעתי הפורום לא נועד רק כדי שיפרסמו בו מחמאות כמו אהבתי את התגובה.
וגם לא חייבים לפרסם בפורום דברים רק בשביל הוכחה.

לצפיה ב-'הפורום נועד לדיונים בנושא ה*אירוויזיון*, לא 4K'
הפורום נועד לדיונים בנושא ה*אירוויזיון*, לא 4K
17/06/2018 | 00:53
14
כשיפרסמו באופן רשמי את איכות השידור של התחרות ב-2019 (ואין לי ספק שאתה עוקב) אתה מוזמן לעדכן אותנו. עד אז, די עם דיונים לא קשורים רק כי אותך הם נורא מעניינים. יש פורומים שעוסקים בנושא טלוויזיה, יש פורום בנושא אודיו וקולנוע ביתי, תחפור להם על איכות השידור וכו'. זה לא קשור לפורום הזה, אז די להציף.
לצפיה ב-'הבעיה שלך היא שאתה לא סובלני'
הבעיה שלך היא שאתה לא סובלני
13/06/2018 | 19:21
9
101
ואתה לא אוהב לדעת
על כל דבר דבר ששייך גם
לאירוויזיון,
וזה טבעי שלא כולם אוהבים מושלמות, למשל באיכות שידור ובאיכות צליל,
מתי שהאדם אוהב מושלמות במה שחשוב לו ושזה מותר לו, אז אין בזה בעיה נפשית.
ויש הרבה אנשים שאני מכיר שלהם זה משנה גם האיכות שידור של תחרות האירוויזיון,
אני לא הייתי מעדיף שהשידור של האירוויזיון יהיה רק באיכות תמונת שידור של HD של 4K,
אני גם הייתי מעדיף שהוא ישודר גם בשיטת HDR וגם באפשרות של צפיה במשקפים וירטואליות, וגם באפשרות איכות צליל יותר טובהף אני מתכוון לאיכות של דולבי אטמוס, ושבהמשך הוא גם ישודר באיכות תמונת שידור של HD של 8K שכבר עכשיו ביפן ובארצות הברית עושים ניסוים באיכות תמונת שידור הזאת, אבל לדעתי
ההתחלה
הנכונה היא שהאירוויזיון ישודר,
באיכות תמונת שידור של HD של 4K,
אחת המטרות של האירוויזיון זה שיותר אנשים יעדיפו גם בו לצפות,
אז אני מקווה שכמו שאיגוד FIFA שאחראי
על המונדיאל שחשוב לו שיותר אנשים יצפו במונדיאל אז שהוא החליט שתהיה אפשרות לשדר את כל משחקי המונדיאל גם באיכות תמונת שידור של HD של 4K עם HDR,
אז שבהמשך שזאת גם תהיה ההחלטה של איגוד השידור האירופאי.

לצפיה ב-'והבעיה שלך היא שאתה לא בין מתי לעצור'
והבעיה שלך היא שאתה לא בין מתי לעצור
13/06/2018 | 19:58
8
73
ומתי הדעות שלך שאולי לדעת הן חיוניות לאנשים פה בפורום אבל כשאומרים לך שהן לא אתה עוצם את האזנים ועושה "לה לה לה אני לא מקשיב לכם אני חי לי בעולם שלי ואתם לא חלק ממנו"

זה ילדותי, לא בוגר ובעיקר גובל בהטרדה ציבורית של הפורום כולו

אז מספיק בבקשה, בבקשה מספיק
לצפיה ב-'אני לא צריך להכנע לדעת מיעוט'
אני לא צריך להכנע לדעת מיעוט
13/06/2018 | 20:53
7
71
יש בפורום הרבה הזה הרבה גולשים שלא מעדיפים לכתוב בפורום הזה, אבל במסר האישי הם אומרים שהם מאוד אוהבים את מה שאני מפרסם.

אז מי שמטריד פה זה אתה שמחפש לריב איתי.
לצפיה ב-'מיעוט?! רוב הגולשים כאן מתעצבנים או מתעלמים מדבריך'
מיעוט?! רוב הגולשים כאן מתעצבנים או מתעלמים מדבריך
13/06/2018 | 21:13
4
73
אתה היחיד שמנהל כל הזמן דיונים על 4K, אומרים לך שחפרת, ואתה בשלך... לא מעניין אותך כלום. עכשיו אתה מנפיץ מסרי תמיכה רבים שאתה מקבל אבל זה לא משכנע. אם באמת כ"כ הרבה אנשים נהנים לקרוא את דבריך, למה אף אחד מהם לא טורח להגיב כאן? עם כל הכבוד, מי שלא טורח להיות פעיל בפורום פחות רלוונטי ממי שכן.
לצפיה ב-'ועדיין מה שאני מפרסם פה זה לפי חוקי הפורום'
ועדיין מה שאני מפרסם פה זה לפי חוקי הפורום
13/06/2018 | 21:48
3
34
לצפיה ב-'יפה איך פתאום החלפת את הנימוק כשהבנת שהוא לא מחזיק מים...'
יפה איך פתאום החלפת את הנימוק כשהבנת שהוא לא מחזיק מים...
13/06/2018 | 22:29
2
57
בקיצור, לא באמת אכפת לך אם דבריך רלוונטיים או מעניינים, לא אכפת לך להתחשב באחרים, אתה רק רוצה במה לצעוק "4K" כל היום, ואז מתעטף באיצטלה של "חוקי הפורום" . נראה לי שהמנהלים כאן קצת בחופשה אחרי התקופה המתישה, כי באף פורום שאני מכירה החוקים לא מאפשרים לגולש להשתלט כך על הפורום ולהציף אותו באותו נושא שוב ושוב (שהקשר שלו לאירוויזיון די קלוש ובינארי, כאמור; פורסם שישודר ב-4K, זהו, נגמר; כמה עוד יש לחפור?!).
לצפיה ב-'זה תוספת למה שאני פרסמתי קודם'
זה תוספת למה שאני פרסמתי קודם
14/06/2018 | 00:01
1
47
יש הרבה אנשים שמתעניינים באירוויזיון ורואים את מה שמפרסמים בפורום הזה,
והם לא חייבים להגיב אם אין להם מה להגיב.

זה לא נכון שהאירוויזיון ישודר באיכות 4K
זה רק שמועות.
לצפיה ב-''
14/06/2018 | 00:11
10
לצפיה ב-'אין לי כוח אלייך כבר'
אין לי כוח אלייך כבר
13/06/2018 | 21:51
77
מעתה והלאה בוחר להתעלם ממך ומקווה שכולם ישכילו לעשות כמוני
לצפיה ב-'דעת מיעוט???? פתאטי ומעורר רחמים ,ועל הדרך גם ילדותי'
דעת מיעוט???? פתאטי ומעורר רחמים ,ועל הדרך גם ילדותי
13/06/2018 | 22:39
81
ברור כאן לכל אחד, שיש לנו עסק עם מישהו שאינו בוגר בלשון המעטה.
אני מאוד מקווה שמור, הלא הוא יורובוי ,מנהל הפורום, יצטרך כנראה כאן להעמיד אותך לסדר.
לצפיה ב-'כל שנה מחדש צריך לסבול את כמות הטרולים שמציפים כאן'
כל שנה מחדש צריך לסבול את כמות הטרולים שמציפים כאן
14/06/2018 | 11:24
28

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ