לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1735517,355 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'התאגיד פרסם מכרז להפקת תוכנית לבחירת הנציג לאירוויזיון 2019'
התאגיד פרסם מכרז להפקת תוכנית לבחירת הנציג לאירוויזיון 2019
24/06/2018 | 16:37
7
279
תאגיד השידור הישראלי פרסם היום (ראשון) קול קורא לקבלת הצעות להפקת תוכנית מוזיקלית שתבחר את הנציג הישראלי לאירוויזיון 2019. בחירת השיר, עם זאת, תישאר בידי התאגיד לבדו.

המכרז הזה פתוח אך ורק לערוצי הברודקאסט הגדולים שיש באמתחתם תוכנית מוזיקלית שכבר שודרה בעבר בישראל או בעולם (כלומר: או קשת או רשת בלבד). התוכנית תשודר בשעות הפריים טיים שלהם ותבחר נציג עד לחודש ינואר 2019, ובנוסף הם ישאו בעלויות של כל הפקת הקליפ והשיר.

עוד נאמר בהודעה הזאת שהתאגיד עדיין לא בחר עיר אירוח ועדיין אין תאריכים לקיום התחרות.

https://kanweb.blob.core.windows.net/download/files/%D7%9E%D7%A1%D7%9E%D7%9B%D7%99%20%D7%A7%D7%95%D7%9C%20%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%90_3.pdf
לצפיה ב-'האופציות יחסית ברורות לנו '
האופציות יחסית ברורות לנו
24/06/2018 | 16:39
280
קשת - הכוכב הבא
רשת - דה וויס או האקס פקטור.

בא לי שימשיכו עם הכוכב הבא. אני חושב שהשופטים של דה וויס הם מיושנים ולא באמת יפגעו במטרה, ואני לא מת עם סאבלימינאל ועברי לידר כשופטים באקס פאקטור.

לצפיה ב-'ובאתר ynet פורסם כי התאגיד יפנה ל-4 ערים בנוגע לאירוח התחרות'
ובאתר ynet פורסם כי התאגיד יפנה ל-4 ערים בנוגע לאירוח התחרות
24/06/2018 | 16:40
232
ירושלים, תל אביב, חיפה ואילת. הם גם יפרסמו קריטריונים עבור ערים אחרות. הנה הכתבה:

- - - - -

פרסום ראשון: הפקת האירוויזיון בישראל תפנה לערים אופציונאליות לקיום התחרות בשטחן: ירושלים, תל אביב, חיפה ואילת. בימים הקרובים יוכלו ערים נוספות להגיש פנייה לתאגיד השידור הישראלי בהתאם לקריטריונים שיתפרסמו באתר האינטרנט של כאן.

ההפקה תיצור קשר עם ארבע הערים ותבקש מהן להגיש מועמדות לקיום התחרות בשטחן. עד חודש ספטמבר אמור תאגיד השידור הישראלי להעביר לתאגיד השידור האירופי ה-EBU את החלטתו לגבי הערים שהוא סבור כי הן יכולות לארח את האירוויזיון. אולם ההחלטה הסופית תהיה של תאגיד השידור האירופי.

לצפיה ב-'מפיקי "הכוכב הבא לאירוויזיון" לא ישתתפו בבחירת השיר הישראלי'
מפיקי "הכוכב הבא לאירוויזיון" לא ישתתפו בבחירת השיר הישראלי
25/06/2018 | 04:17
4
238
קול קורא שפרסם היום (ראשון) תאגיד השידור הציבורי "כאן", ובו פנייה לגופי שידור להגיש הצעות להפקת התחרות בה ייבחר נציג ישראל באירוויזיון, חושף מודל חדש לבחירת השיר המייצג.

על פי הדברים, נציגי "כאן" יהיו האמונים היחידים על בחירתו — זאת בשונה משנים האחרונות, בהן היו שותפים לוועדת הבחירה גם נציגי "טדי הפקות", טמירה ירדני ויואב צפיר.

בשנה שעברה, זמן קצר אחרי זכייתה של ברזילי בתוכנית, הוכרזה הבחירה בשיר "טוי" שכתבו והלחינו דורון מדלי וסתיו בגר. בתגובה עלו טענות על חשש לניגוד עניינים, זאת בשל העובדה שירדני וצפיר הם שותפים ותיקים של מדלי, ששימש כמעבד המוזיקלי של התוכנית.

הבחירה של "כאן" שלא לשתף בשנה הבאה את "טדי הפקות" בהליך בחירת השיר מונעת מהרצון למנוע מצב דומה. עוד במסגרת המדיניות החדשה עדכן התאגיד כי ייקח את החירות להפיק תוכן נלווה לתחרות המקומית, שתשודר בלעדית בפלטפורמות השונות של "כאן".

לצפיה ב-' יש תקווה לעברית שוב!'
יש תקווה לעברית שוב!
25/06/2018 | 12:03
3
68
לצפיה ב-'לא מלהיב אותי... שיהיה שיר טוב, השפה פחות חשובה בעיניי'
לא מלהיב אותי... שיהיה שיר טוב, השפה פחות חשובה בעיניי
25/06/2018 | 13:37
2
131
ואני לא רואה סיבה לשיר דווקא בעברית, לכל היותר לשלב קצת בקטנה.
לצפיה ב-'ועוד איך יש'
ועוד איך יש
25/06/2018 | 13:45
1
143
יש גאווה יותר גדולה לנצח בתחרות שירים בין לאומית כשאתה שר בשפת האם שלך? שאנשים אשכרה נהנים מהשפה שלך ורוצים לשמוע את השיר ששרת שוב ושוב?
לצפיה ב-'ראשית, יש. פרס נובל או מדליה אולימפית, למשל '
ראשית, יש. פרס נובל או מדליה אולימפית, למשל
25/06/2018 | 14:27
148
שנית, אנשים לא "אשכרה נהנים מהשפה" הם נהנים מהשיר. רובם נהנים יותר כשהם מבינים את המילים ויכולים לשיר אותן.

אני אוהבת את השפה העברית בכל ליבי, מתפרנסת ממנה (אפילו מנהלת את הפורום בתפוז...) אבל לא אכפת לי שהשיר לאירוויזיון לא יהיה בעברית. יותר חשוב לי שיבינו אותו (בעיקר אם המילים לא מטופשות...). מבחינתי אפשר להסתפק בקומץ משפטים/מילים בעברית (כמו ב"טוי") או באווירה ישראלית מזמינה ומחבקת (כמו ב"גולדן בוי"). אני כן שמחה שיש איזושהי מהות ישראלית בשיר, והוא לא סתם עוד פופ גנרי כמו השירים של חובי או אימרי.
לצפיה ב-'אמן ואמן!!!'
אמן ואמן!!!
24/06/2018 | 18:08
257
עד היום לא הגבתי בנושא מיקום התחרות, אבל תל אביב היא בחירה נכונה.
קצת הרחבה של ביתן 2 (ולא להיות כבדים - ולהשקיע) וזה אחלה מיקום.
בקיצור: אמן!!!
לצפיה ב-'פייק האירוויזיון לא יערך באולם פסטיגלים'
פייק האירוויזיון לא יערך באולם פסטיגלים
24/06/2018 | 18:23
369
לא משנה איך יהפכו את זה
לצפיה ב-'ניו זילנד חושבת להצטרף לאירוויזיון'
ניו זילנד חושבת להצטרף לאירוויזיון
24/06/2018 | 19:03
315
לצפיה ב-'זו הבחירה הכי טבעית הגיונית ונכונה אבל בסוף זה ייערך בארנה'
זו הבחירה הכי טבעית הגיונית ונכונה אבל בסוף זה ייערך בארנה
24/06/2018 | 19:23
149
לצפיה ב-'חחחח. אני "הנחתי את זה כאן" לפני שבוע '
חחחח. אני "הנחתי את זה כאן" לפני שבוע
24/06/2018 | 22:38
2
213
להבא לא לפקפק במה שאני כותב. זה כרגע רק הכרעה בין הרחבת ביתן 2 במבני האנגר גדולים לבין הארנה. בשני האלמות יגיעו ל9 אלף צופים ככה שזה רק שאלה אם ניתן להרחיב את ביתן 2 בזמן. במידה ולא, זה יהיה בארנה.
חיפה ירדה בגלל זמן קירוי הגג שיקח כנראה שנה לאור הזמנת חלקים מחו"ל ועונת הכדורגל עם מצוקת אצטדיונים ומכירת מנויים.

לצפיה ב-'עוד פרטים על תוכנית האירוח בגני התערוכה'
עוד פרטים על תוכנית האירוח בגני התערוכה
24/06/2018 | 23:05
1
236
כפי שחשפתי כשבוע שלם פה בפורום לפני התקשורת, החלופה המועדפת על מרבית גורמי הארגון בתאגיד השידור של ישראל ובאיגוד בחו"ל זה ביתן 2 בגני התערוכה. הביתן בצורתו הנוכחית יכול לארח עם במה גדולה על שליש מהשטח הקיים כ-5000 צופים. הגדלה בצורת האנגר בגובה 20 מ' בדומה למבנים לוגיסטים, או אוהל עם מוטות ענק, נשקלים להגדלת האולם ביציעי צופים מוגבהים שיוסיפו 4000 מקומות ויאפשר להגיע לסף הנדרש. חלק מהתוכנית תהיה גרין רום שיבנה בביתן 1 יחד עם הקרנה על מסך ענק ויאפשר למכור עוד אלפי כרטיסים ולבשר על "2 אולמות ענק" שמכילים 15 אלף צופים. בגני התערוכה יתקיימו ארועים נוספים במתכונת "כפר אירוזיון חווייתי" ופריצות לשידור יהיו כנראה גם מהקרנות בכיכר רבין ו/או כיכר ספרא. נשקל גם אייטם של טקס פתיחת תחנת האומה ושידור חי של קטע אומנותי משם שישולב באחד מערבי התחרות. אלמנט נוסף שכבר הוצע זה מופע של נטע שמסמפל קולות משירי אירוזיון זוכים על גג ביתן 2 בליווי זיקוקים ורקדנים, שיפתח מופע זיקוקים בגגות שונים בקו הרקיע של תל אביב. יתכן שיוקלט מראש בתור פתיח. עוד בביתן 2 במידה ויתאפשר הרחבות לשני הצדדים הבמה תמוקם לאורך הקיר הגובל באולמות הקטנים שישמשו לחדרי הלבשה. זה יאפשר במה רחבה יותר אך יקטין את תחושת העומק של האולם בצצלמות רחף. בשתי התצורות עם יציעים מוגבהים והסרת ששה עמודים והרחבות צד, יהיו בהרחבה אחת 9 אלף מושבים, עם שתי הרחבות יתכן יותר. החלופה המועדפת בהרחבות זה מבנה שלד בדומה להאנגר תעשייתי. ניתן להוסיף מבנה כזה בתוך חצי שנה. 
לצפיה ב-'נשמע זוועה, אני מקווה שדבר מזה לא יתגשם'
נשמע זוועה, אני מקווה שדבר מזה לא יתגשם
25/06/2018 | 13:36
113
איך ב-93' הצליחו האירים תוך פחות משנה להסב אורוות סוסים לאולם מרשים, תוך הקמת כבישים ותשתיות לעיירה הנידחת.
שלא לדבר על 2012, אז בנו אולם ענק מאפס.
כאן מחפשים כל מיני שיטות רק לא לקרות איצטדיון חלילה (יונה יהב כבר הציע לעשות את זה מקופת העירייה!).
לצפיה ב-'בבקשה אל "תניח" כאן, כתוב במה מדובר, אחרת קשה לעקוב בפורום'
בבקשה אל "תניח" כאן, כתוב במה מדובר, אחרת קשה לעקוב בפורום
25/06/2018 | 04:15
154
מה כבר פורסם ומה לא, בפרט באתר כמו "הארץ" שלא פתוח לכולם (ודווקא אם רוצים להיכנס לכתבה במלואה, הכי קל לחפש את הכותרת בגוגל ולהיכנס מהקישור, אבל אם כבר גלשת אליו צריך בדפדפן אחר וכו' וזה רק מסרבל).
לצפיה ב-'בכיר באוצר: ירושלים לא תוכל לארח את האירוויזיון, הוא צפוי לה'
בכיר באוצר: ירושלים לא תוכל לארח את האירוויזיון, הוא צפוי לה
25/06/2018 | 04:20
217
בכיר באוצר: ירושלים לא תוכל לארח את האירוויזיון, הוא צפוי להיערך בגני התערוכה בת"א

האירוויזיון צפוי להיערך בשנה הבאה בביתן 2 בגני התערוכה בתל אביב, ולא בירושלים - כך אומר בכיר במשרד האוצר. לדבריו, זהו האתר היחיד בארץ שעומד בכל דרישות ההפקה של האירוע. בימים אלו מנהלים בתאגיד השידור כאן מגעים עם משרד האוצר על תקציב ההפקה, שעלותה על פי הערכות תהיה בין 60 ל-80 מיליון שקל. בשלב הבא יפורסם מכרז לאירוח האירוע שבו יתמודדו עיריות שונות - וגורמים המעורבים בהפקה מעריכים שעיריית ירושלים לא תיגש כלל למכרז.

לוח הזמנים של האירוויזיון כולל חזרות של למעלה מחודש, שייערכו גם בשבתות. כן נדרשת הקמת מתחם בילויים ענק לחובבי האירוע שלא השיגו כרטיסים, שיפעל לאורך שבוע שלם. כל אלה, לדברי מקורות באוצר, יקשו על קיום האירוע בירושלים. המקורות העריכו שפרישתו של ניר ברקת מראשות העיר תקשה על העירייה להגיש הצעה ראויה למכרז.

באוצר סבורים כי ביתן 2 במרכז הירידים בגני התערוכה הוא האתר היחיד העומד בדרישות הארגוניות והפוליטיות של האירוע. הביתן, שבנייתו הושלמה ב-2015, הוקם בהשקעה של כמעט 400 מיליון שקלים. הוא עוצב כך שיוכל לארח אירועים גדולים, וניתן לבנות בו תפאורה מתאימה לאירוע בסדר גודל של האירוויזיון. בעבר נערכו בו אליפות אירופה בג'ודו והפסטיגל. חסרונו של המקום הוא גודלו היחסי, המאפשר לארח כ-10,000 צופים בלבד, לעומת 18 אלף באולם באירוויזיון שנערך השנה בליסבון. במקביל נשקלת האפשרות לערוך את האירוע באצטדיון סמי עופר בחיפה, אך לוח הזמנים של ההפקה מתנגש עם זה של עונת הכדורגל, דבר שיתנגש בלוח המשחקים של מכבי והפועל חיפה. האירוע עשוי להיערך ב-17 או ב-24 במאי, לאחר יום הזיכרון ויום העצמאות.

לצפיה ב-'נטע ברזילי מתקתקת הופעות'
נטע ברזילי מתקתקת הופעות
25/06/2018 | 04:32
11
166
לצפיה ב-'בשישי אחה"צ במצעד הגאווה בחיפה (גן האם)'
בשישי אחה"צ במצעד הגאווה בחיפה (גן האם)
25/06/2018 | 04:34
143
לצפיה ב-'בראשון בערב באירוע שנה לתאגיד השידור כאן'
בראשון בערב באירוע שנה לתאגיד השידור כאן
25/06/2018 | 04:37
130
לצפיה ב-'הופעה של בשפיים באותה תלבושת (אולי אתמול במהלך היום?)'
הופעה של בשפיים באותה תלבושת (אולי אתמול במהלך היום?)
25/06/2018 | 04:39
108
לצפיה ב-'ברביעי האחרון בפיס ארנה בירושלים, אירוע WeWork'
ברביעי האחרון בפיס ארנה בירושלים, אירוע WeWork
25/06/2018 | 04:43
147
לצפיה ב-'ועוד כמה זוטות ורכילויות'
ועוד כמה זוטות ורכילויות
25/06/2018 | 04:49
176
לאחר מופע הסיום של מצעד הגאווה ירדו נטע ברזילי והפמליה שלה לשווארמה במבינו ברחוב יפו, שם דאג הבעלים רמי במבינו לפנק אותה. בלי הנחת סלב

נתנאל בן ה-19 החליט לעשות מהלך ולקעקע את הפנים של נטע על גופו, אז איך נראה הקעקוע?

נטע ברזילי מבצעת שיר של שון פול
בזמן צילומי "הכוכב הבא לאירוויזיון", הופיעה נטע עם ההרכב BIG VICIOUS שמשלב בין פאנקדליק, רוק, ג'אז וגרוב.
לצפיה ב-'תודה על העדכונים'
תודה על העדכונים
25/06/2018 | 08:27
1
114
מחכה לראות אותה מופיעה על במות קצת יותר גדולות ומשמעותיות בחו״ל...
לצפיה ב-'היא עושה גם את זה...'
היא עושה גם את זה...
25/06/2018 | 11:09
48
לצפיה ב-'לא מפתיע שהקול שלה '
לא מפתיע שהקול שלה
25/06/2018 | 12:11
1
173
קצת נשבר בהופעות אם יש לה כ"כ הרבה מהן בזמן קצר...
גם רואים שהיא ממש רוצה להשתולל ולתקשר עם הקהל אבל המאבטחים רצים לעברה כל פעם שהיא מנסה להתקרב.

יאללה שתקליט כבר משהו חדש. שתאלתר משהו בהופעה מצידי (היא לגמרי מסוגלת). רק שיהיה משהו חדש
לצפיה ב-'ממה שראיתי ושמעתי מההופעה אתמול בערב היא נשמעה מעולה'
ממה שראיתי ושמעתי מההופעה אתמול בערב היא נשמעה מעולה
25/06/2018 | 13:32
125
מן הסתם, תמיד יש ימים והופעות טובים יותר ופחות.
לצפיה ב-'נטע תופיע ביולי בשבדיה'
נטע תופיע ביולי בשבדיה
29/06/2018 | 00:49
20
 אני ממש שמח שהיא תופיע בפסטיבל הקיץ בשבדיה, זאת אחלה חשיפה בשבילה( הייתי מת לראות שיתוף פעולה שלה עם סמיר וויקטור שגם מופיעים באותו תאריך...).
היא גם מבטיחה להוציא שיר חדש ממש בקרוב, איזה כיף!
לצפיה ב-'המלכה פוגשת את הנסיך'
המלכה פוגשת את הנסיך
29/06/2018 | 01:54
15
ויליאם ונטע אחוקים. כפרה עליכם!
לצפיה ב-'תעשו לי סדר...'
תעשו לי סדר...
23/06/2018 | 10:12
10
385
EBU דורשים:
עיר מארחת שקרובה לנמל תעופה בינלאומי
ואולם עם לפחות 10,000 מושבים

אילת - כרגע אינה עומדת בדירשות
אין אולם
ואין שדה תעופה בינלאומי (רק פנים ארצי כרגע). צפוי להיפתח נמל תעופה בינלאומי רמון במרץ 2019, אבל אי אפשר להסתמך על זה. יכול להיות עיכוב

חיפה - אינה עומדת בדרישות
אמנם יש אצטדיון שצריך לקרות
אבל אין נמל תעופה בינלאומי קרוב (רק פנים ארצי) מרחק נסיעה מנמל תעופה נתב"ג הוא כשעה ורבע
מישהו יודע מה ההגבלה של המרחק על פי דרישות ה-EBU זמן נסיעה/ק"מ?

ירושלים - אינה עומדת בדרישות EBU
אמנם יש אצטדיון ויש אולם
ומרחק הנסיעה מנמל התעופה הוא פחות משעה
אבל העיר מפלגת וגם עניין השבת בעייתי

תל אביב - אינה עומדת בדרישות ה-EBU
מרחק הנסיעה מנמל התעופה בן גוריות פחות מחצי שעה
אבל אין אולם מתאים, מנורה מבטחים מכיל בהופעה כ-6000 מושבים

מה יהיה?!
בקצב הזה האירוויזיון לא יהיה בישראל 
לצפיה ב-'חיפה מתאימה! שדה התעופה כן בינלאומי!'
חיפה מתאימה! שדה התעופה כן בינלאומי!
23/06/2018 | 10:29
1
126
לצפיה ב-'טיסה וחצי ביום זה לא בדיוק שדה רלוונטי...'
טיסה וחצי ביום זה לא בדיוק שדה רלוונטי...
23/06/2018 | 13:39
194
גם את הטיסות לקייב ביטלו מהר (ואני חושב שאתונה זה רק עונתי). גם אין כמעט תחבורה ציבורית אליו, לאומת נתב"ג שיש רכבת 24 שעות ביום חול, בפחות משעה וחצי לחיפה השמונה (התחנה הכי רחוקה)
אגב, הדרישה של השדה תעופה קרוב לעיר המארחת היא אינה רלוונטית לגבי מדינה קטנה כמו ישראל, כשהכל קרוב. הרי המשלחות צריכות רק פעם אחת להגיע מהשדה לעיר (וההיפכך). גם ב-2011 רבים טסו לקלן ואפילו לפרנקפורט ואז רכבת לדיסלדוף, כך שנושא זה לא יהווה שום מכשול.
לצפיה ב-'האירוויזיון יתקיים בישראל. '
האירוויזיון יתקיים בישראל.
23/06/2018 | 11:04
289
ברגע שאושר שהאירוויזיון יתקיים בישראל, הוא יתקיים בישראל. הודיעו מראש שהודעה רשמית על העיר המארחת תצא בספטמבר, ככה שלא תהיה סתם ציפייה מאכזבת כמו לפני שנתיים במהלך חודשי הקיץ, ושיהיה זמן לבחור, לחשוב ולתכנן. אם שום עיר לא הייתה עונה על תנאים מתאימים מלכתחילה לא היו מאשרים שישראל תארח מהר - ויצאה במיוחד הודעה שישראל כן תארח. וגם הEBU יכול לעיתים נראה לי להתפשר אם לא מדובר במשהו קריטי, כמו אורך נסיעה ארוך בקצת מהזמן הקבוע. 
אילת - הרעיון של ההאנגר בנמל נחמד, המון בתי מלון, אבל ההגעה מסובכת, לא ניתן גם להסתמך על נמל תעופה חדש שיוקם. (אני לא יודע איך זה עובד, אם צריך גם להגיע להסכמים עם חברות התעופה הזרות, וכל זה לוקח זמן, וטיסות צריך להזמין עוד יחסית זמן לפני, אז....)
חיפה - מתחילה להראות בעיני כמו אופציה לא רעה בכלל (לא שהיא הייתה נראית בעיני רעה), פשוט לא ממש מעניינת לתיירים, אין הרבה בתי מלון, אבל אם לקחת ברצינות את העניין, אפשר להנחיל את אווירת האירוויזיון בעיר לאורך כל החודש עם השקעה בקישוטים עירוניים, פרסום רב, במות פזורות, מתחמי מעריצים ועוד, לדאוג ליותר מסיבות, וכמובן גם החופים. וכמובן, סמי עופר, אצטדיון מאוד מתאים, נוח, גדול, וקרוב לתחנת הרכבת. (אולי אפשר לקבל את זה שהנסיעה היא במשך שעה וקצת, היא עוברת יחסית מהר, אולי לדאוג לתנועת רכבות גדולה יותר ולמצוא עוד דרכים, מי יודע).
ירושלים - גם אופציה רעה לפי דעתי, בתחתית סדר העדיפויות יחד עם אילת. אצטדיון טדי יכול להיות סבבה, אבל אני חושב שהסיכויים שיארחו בו נמוכים, וירצו לעשות בפיס ארנה ליד, היכל קטן יחסית. אין בינתיים רכבת שמגיעה לשם מנתבג לעומת חיפה, אבל גם לא ניתן, שוב, להסמתך. וחוץ מזה שמתלכתחילה אני מתנגד לאירוח שם כי העיר לא מתאימה לסוג כזה של אירוע, בעיית השבת, החרדים והמעריצים, העניין הביטחוני והאי-יציבות, ובכללי ירושלים אירחה פעמיים ולא יקרה כלום אם עיר אחרת תארח, למרות שהיא לא הבירה.
תל אביב - העיר הכי מתאימה לאירוח מכל הסיבות הידועות, חוץ מהאולם. היכל מנורה לא צריך להיות אפילו אופציה בשל הכמות הקטנה, ביתן 2 מזכיר לי את קייב (לא אהבתי את איך שהארנה נראה), וגם קטן מאוד. אצטדיון בלומפילד באמת יכול להיות מתאים והמראה שלו אחרי השיפוץ גם טוב, פשוט צריך לקרות אותו וזהו, ואם כבר עולים דיבורים על הקמת ארנות כמו באילת וכדומה לא אמורה להיות בעיה כזאת גדולה כבר לקרות את אצטדיון ולסיים בנייה מהר, אני יודע שהוא המון זמן בשיפוץ אבל אולי ההכנה לאירוויזיון אפילו תזרז אותו ועצם העובדה שהוא בשיפוצים ואף קבוצה עוד לא משחקת בו יכולה לתרום עוד. זה כבר באמת משהו אפשרי לעומת הקמת אצטדיונים, משהו שעוד חשבתי עליו בהתחלה.
זה משאיר אותי עם חיפה ותל אביב ואני באמת מקווה שאחת מהן תבחר ועם אופצייה טובה (לא מין ביתן), והן בהחלט אופציות הגיוניות. עכשיו לא צריך להיות לחוצים או מודאגים, בכל קצב האירוויזיון פה אצלינו, הממשלה החליטה לא להתערב, נקווה לטוב 
לצפיה ב-'עם כל הכבוד, האירוויזיון הוא כולה תחרות טלוויזיונית'
עם כל הכבוד, האירוויזיון הוא כולה תחרות טלוויזיונית
23/06/2018 | 13:02
3
245
לא העלת קורבנות למולך. ל-EBU יותר אכפת מ200 מיליון צופים בבית מאשר 15K תיירים שיבואו לארץ.

אז העיר המארחת לא תכיל נמל תעופה בין לאומי או לחלופין האולם יהיה קטן מהרגיל, ביג פאקינג דיל.

עם כל הכבוד, יותר מדאיג אותי הסאונד. בישראל קולינג הסאונד היה פשוט מזעזע.
לצפיה ב-'הייתי ביזראל קולינג בכיכר תל אביב , הסאונד היה נפלא'
הייתי ביזראל קולינג בכיכר תל אביב , הסאונד היה נפלא
23/06/2018 | 22:12
2
177
איכשהו זה לא עובר טוב בשידור האינטרנטי ....

מה שכן , באירוויזיון 1999 הסאונד בטלוויזיה באמת היה נוראי .
( וגם כמובן , מסך לוח הניקוד הצהוב - שבקושי ראו בו משהו .
 בחירת הצבעים הייתה מקורית ומעניינת , אך לא מוצלחת בביצוע שלה .
 הצהוב היה חייב להיות כהה יותר בכדי שיראו את הניקוד כמו שצריך ) .
לצפיה ב-'גם אני הייתי שם'
גם אני הייתי שם
24/06/2018 | 13:45
1
99
עמדנו ממש ליד הבמה וכמעט התחרשנו.
לצפיה ב-'ככה זה תמיד צמוד לרמקולים; אני עמדתי באמצע הכיכר ושמעו נהדר'
ככה זה תמיד צמוד לרמקולים; אני עמדתי באמצע הכיכר ושמעו נהדר
25/06/2018 | 04:30
55
וכמובן, במופעים ואירועים יש לי תמיד אטמי אוזניים בשלוף.

בקיצור, החוויה שלך ליד הבמה לא רלוונטית, ולמען האמת כל ההפקה הזאת לא רלוונטית ולא קשורה לסאונד באירוויזיון משום בחינה... זו לא אותה רמת הפקה, אלה לא אותם מפיקים, תנאי השטח שונים (פתוח מול סגור) ואין שום טעם לקשר בין א' ל-ב'.
לצפיה ב-'כשנטע זכתה אסי ורותם היו בחדר התקשורת והדבר הראשון שאסי אמר'
כשנטע זכתה אסי ורותם היו בחדר התקשורת והדבר הראשון שאסי אמר
23/06/2018 | 13:20
1
302
כששאלו אותו איפה בישראל יהיה האירוויזיון, היה שאין לנו אף אולם שעומד בסטנדרטים של ה EBU והוא לא יודע איך יערכו את התחרות בישראל
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לאסי עזר (ואין לי הרבה כבוד אליו)'
עם כל הכבוד לאסי עזר (ואין לי הרבה כבוד אליו)
24/06/2018 | 01:37
184
 הוא לא אוטוריטה שיש להתייחס אליה ברצינות.
לצפיה ב-'חיפה מתאימה דווקא'
חיפה מתאימה דווקא
24/06/2018 | 01:40
192
שעה ורבע מנתב"ג זה כלום. מגטוויק למרכז לונדון זה בערך שעה וחצי וזה עוד נחשב קרוב, אז מה זה כבר שעה ורבע...
לצפיה ב-'שמעתם על התוכנית מוסיקה החדשה שנוצרה בישראל? הרביעיה?'
שמעתם על התוכנית מוסיקה החדשה שנוצרה בישראל? הרביעיה?
22/06/2018 | 04:34
6
250
הרביעיה,
מה שמיוחד בה בינתים, שאין בה אודישנים, וכל מי שחושב שהוא יותר טוב הוא נלחם כדי להשאר במשחק,
אני חושב שבהתוכנית כזאת שהמטרה למצוא מי יותר טוב במוסיקה, שזה יותר מתאים לקדם אירוויזיון, מאשר התוכניות, אקס פקטור, ודה וויס, והכוכב הבא.
אני מקווה שמתי שהיא תשודר בערוץ רשת, אז שכל הפרקים של התוכנית הזאת תהיינה בשידור חי ושבכל הפרקים של התוכניות הזאת שגם הצופים יוכלו לתת את דעתם לביצועים האלה.
http://reshet.tv/item/entertainment/the-four/season-01/clips/iymbs-725372/
אם הקדם אירוויזיון הבא יהיה ברשת אולי הוא יהיה בתוכנית הזאת?
מי קבע שרשת לא יכולה אם היא רוצה, גם לעשות קדם אירוויזיון מעולה?

לצפיה ב-'באמת הרגשתי שחסרה בטלוויזיה תחרות מוזיקה... '
באמת הרגשתי שחסרה בטלוויזיה תחרות מוזיקה...
22/06/2018 | 22:40
2
39
לצפיה ב-'מה את לא שואלת אם התוכנית הזאת תשודר באיכות 4K?'
מה את לא שואלת אם התוכנית הזאת תשודר באיכות 4K?
23/06/2018 | 03:20
1
28
לצפיה ב-''
23/06/2018 | 10:24
11
לצפיה ב-'ראיתם?'
ראיתם?
25/06/2018 | 04:13
2
75
"בעוד שהפורמט החדש של רשת "דה פור", שכבר שודר בעבר בעולם, יוכל להתמודד."
https://www.calcalist.co.il/marketing/articles/0,7340,L-3740944,00.html
אז אני מקווה שהפעם הקדם אירוויזיון יהיה ברשת בתוכנית הזאת,
הגיע הזמן לפורמט חדש ומעניין במוסיקה,
בתקווה שכל פרקי התוכנית הזאת תהיה בשידור חי, ושבכל הפרקים שלה שגם הקהל יוכל להצביע.
 שאלתי את רשת אם התוכנית הזאת תשודר באיכות 4K
אמרו לי, שהנושא בבדיקה.  
לצפיה ב-'עוד מידע בקשר לתוכנית'
עוד מידע בקשר לתוכנית
29/06/2018 | 18:33
4
לצפיה ב-'שיר הבוקר של דיירי האח הגדול הבוקר: שירי מימון - השקט שנשאר'
שיר הבוקר של דיירי האח הגדול הבוקר: שירי מימון - השקט שנשאר
23/06/2018 | 09:43
2
156
לצפיה ב-'לאן באמת נעלמה משימת שירי האירוויזיון שאמרו קודם שתהיה באח '
לאן באמת נעלמה משימת שירי האירוויזיון שאמרו קודם שתהיה באח
23/06/2018 | 17:54
148
הגדול?
לצפיה ב-' רק חמש הצבעות חסרות לRSC!'
רק חמש הצבעות חסרות לRSC!
23/06/2018 | 20:35
106
קדימה כל המתעכבים למינייהם
רק עד שני בערב ההצבעה פתוחה ואני כבר מודיע שאין הארכה למאחרים! אז להזדרז כולם
לצפיה ב-'יש לנו נציג ישראלי לתחרות האירוויזיון של המוסיקאים הצעירים. '
יש לנו נציג ישראלי לתחרות האירוויזיון של המוסיקאים הצעירים.
23/06/2018 | 03:00
3
290
לצפיה ב-'רשת השידור BBC עוד לא החליטה אם גם האירוע הזה ישודר באיכות '
רשת השידור BBC עוד לא החליטה אם גם האירוע הזה ישודר באיכות
23/06/2018 | 03:22
213
4K, כמו שהיא משדרת את המונדיאל
לצפיה ב-'חדשות ראשונות לקראת אירוויזיון 2020! זהירות ספוילר!'
חדשות ראשונות לקראת אירוויזיון 2020! זהירות ספוילר!
23/06/2018 | 16:17
1
299
ישראל תהיה הראשונה להצביע בחלק ההצבעה של השופטים.

לצפיה ב-'2020'
2020
23/06/2018 | 18:18
90
לצפיה ב-'מונדיאל 2018: סרביה מול שוויץ (הערב ב-21:00) '
מונדיאל 2018: סרביה מול שוויץ (הערב ב-21:00)
22/06/2018 | 00:08
8
106
2007 - סרביה
2008 - סרביה
2009 - שוויץ
2010 - סרביה
2011 - שוויץ
2012 - סרביה
2013 - סרביה
2015 - סרביה
2016 - סרביה
2017 - שוויץ
2018 - סרביה

8:3 לסרביה
לצפיה ב-''
22/06/2018 | 02:17
2
64
2007 - סרביה
2008 - סרביה
2009 - סרביה (גם שווייץ טוב)
2010 - סרביה
2011 - סרביה
2012 - סרביה
2013 - שווייץ
2015 - סרביה (שניהם לא משהו אבל ההופעה הסרבית קורעת)
2016 - סרביה
2017 - שניהם גרועים. אם אשים בצד לרגע את הלבוש המזוויע והוידאו ארט המכוער אז שווייץ פחות גרוע
2018 - שווייץ

8:3 לסרבים
לצפיה ב-'מי לדעתכם יקבל יותר רייטינג במוצאי שבת?'
מי לדעתכם יקבל יותר רייטינג במוצאי שבת?
22/06/2018 | 04:30
1
104
רשת האח הגדול או קשת מונדיאל?
לדעתי קשת, אני לא מאוד אהבתי את המשימה הפעם של האח הגדול של ההדחה שלא באמת הייתה, זה סוג של רמאות, שאני לא יודע אם אני אוהב משימה כזאת.
לצפיה ב-'שניים רבים שלישי זוכה'
שניים רבים שלישי זוכה
22/06/2018 | 20:34
49
רואים עולם עם יעקב אחימאיר
לצפיה ב-'הנה שלי'
הנה שלי
22/06/2018 | 09:44
67
2007-סרביה
2008-שוויץ שניהם טובים
2009-שוויץ
2010-שוויץ שניהם גרועים
2011- סרביה
2012-שוויץ שניהם מצוינים
2013-שוויץ
2015-סרביה
2016-שוויץ , שריטה שלי
2017-סרביה
2018-שוויץ
7:4 לשוויץ !
לצפיה ב-'שלי'
שלי
22/06/2018 | 19:06
47
07 סרביה
08 סרביה
09 סרביה
10 סרביה
11 שווייץ
12 סרביה
13 שניהם פח
15 סרביה
16 סרביה
17 סרביה
18 סרביה

לא הולך לשווייץ אצלי
לצפיה ב-'זה מעניין!'
זה מעניין!
22/06/2018 | 20:57
46
אתחיל עוד מימי סרביה מונטנגרו:
2004- סרביה מונטנגרו
2005- סרביה מונטנגרו (הפייבוריט שלי כיום, שוויץ במקום השלישי)
2007- סרביה
2008- סרביה
2009- שוויץ
2010- שוויץ
2011- שוויץ
2012- סרביה
2013- שוויץ
2015- סרביה
2016- סרביה
2017- סרביה
2018- שוויץ

8:5 לסרביה
לצפיה ב-'שויץ מדינה כושלת'
שויץ מדינה כושלת
22/06/2018 | 22:42
59
הגיע הזמן שתשנה את הגישה שלה. 
אולי שווה לה ללמוד מהשכנה שלה, אוסטריה, שבשנים האחרונות עושה ניסיונות מעניינים.
באופן אישי, אשמח שיפסיקו לשיר באנגלית, וישלחו שירים באיטלקית/ גרמנית או צרפתית. אהבתי מאוד חלק מהשירים הישנים שלהם.

לצפיה ב-'אני אוחצ'ה'
אני אוחצ'ה
23/06/2018 | 14:14
60
2004 - סרביה (עם מונטנגרו). שוויץ השיר הגרוע בכל הזמנים. קאקי
2007 - סרביה
2008 - סרביה
2009 - שוויצריה

2010 - סרביה
2011 - סרביה
2012 - סרביה
2013 - שוויצריה

2015 - סרביה
2016 - סרביה
2017 - סרביה
2018 - שוויצריה

3 : 11 לטובות סרביה.
יש לציין שאילו הייתי מחשיב את מונטנגרו ב-2005/6 כחלק מסרביה דאז, אז גם היו נבחרים על שוויצריה באותה שנה.  סה"כ שוויצריה מדינת פח באירוויזיון

לצפיה ב-'אילת מעלה הילוך: רוצה לארח את התחרות'
אילת מעלה הילוך: רוצה לארח את התחרות
21/06/2018 | 08:20
7
402
אני הכי בעד. אילת, חיפה (העיר שלי) או תל אביב זה מושלם. דווקא ירושלים הכי פחות קורצת לי אלא אם יחליטו שהתחרות תהיה בטדי
לצפיה ב-'הלוואי'
הלוואי
21/06/2018 | 08:51
1
218
אילת הכי מתאימה לאירוח אירוויזיון (אם האולם יהיה מוכן כאמור).
אמנם זה יקשה מאוד על הישראלים (יחייב שהות באילת) אבל הפוטנציאל אדיר.
מלונות יש, פארק מים בבניה (כמדומני), בתי קפה ופאבים יצוצו כמו פטריות אחרי הגשם, כנ"ל מסעדות.
פאק איך התיירות תתפתח וכל כך חשוב שאילת תתפתח.
הלוואי.
הלוואי 
הלוואי
לצפיה ב-'על פארק המים שבבניה:'
על פארק המים שבבניה:
21/06/2018 | 09:34
236
בנובמבר 2016 אושרה הקמת פארק מים ולא יצא מזה דבר.
ביוני 2017 שוב אושרה הקמת פארק מים דינוזאורים - פרוייקט שדובר עליו מ-2006
(כן, 11 שנים עד שהם קיבלו אישור!) - אבל חרף האישור וההצהרות על הפתיחה בקיץ 2019, אני מאמין שלא יהיה כלום, כי אין כלום. למיטב ידיעתי אין אפילו טרקטור אחד בשטח.

גם פרוייקט פארק אקווריה, "הדיסנילנד של אילת", קיבל אישורים ב-2005, אבל על אף האישור, דאגו בישראל לתקוע את הפרוייקט עד שהוא בוטל.

לצפיה ב-'יאללה אירוויזיון ב"אום רשרש"? אין כדבר הזה.'
יאללה אירוויזיון ב"אום רשרש"? אין כדבר הזה.
21/06/2018 | 15:12
166
אם באמת יראו תכניות ,שניתן ליישם ולעמוד בזמנים עבור אנשי EBU מבחינת בניית הארנה משני ההאנגרים האלה, אז לאילת יש סיכוי לא רע בכלל להיבחר, מפני שמבחינת הפרמטרים האחרים יש לה יתרון. בטח ברגע שיחנך בתחילת 2019 שדה תעופה בינלאומי "רמון" - יתרון ענק על פני ת"א, י-ם וחיפה, אפילו שכתושב באזור גוש דן הייתי רוצה אירו' בת"א.
לצפיה ב-'בעייתי'
בעייתי
21/06/2018 | 15:57
185
זה אומר שפחות תיירים יגיעו לארץ. אילת מנותקת מאד ובדכ תיירות אירוויזיון מאפשרת למבקרים להנות מהמדינה בה הם מבקרים לפני או אחרי. הנה תגובה של תייר פטנציאלי שכתב על זה:

For me, this is the less appealing option. This will be my first time in Israel. Every year we use to spend about 10 days attending the ESC, and visiting the country. Eilat's location is the worst possible if we want to visit Israel's main cities.
לצפיה ב-'עיריית אילת מחפשת פרסום. סתם קשקשת בלי שום בסיס'
עיריית אילת מחפשת פרסום. סתם קשקשת בלי שום בסיס
21/06/2018 | 20:39
48
לצפיה ב-'לא יקרה בחיים'
לא יקרה בחיים
21/06/2018 | 20:50
49
לצפיה ב-'קישור לכתבה בישראל היום (הכול באתר, אין צורך לצלם את העיתון)'
קישור לכתבה בישראל היום (הכול באתר, אין צורך לצלם את העיתון)
22/06/2018 | 22:43
111
לצפיה ב-'מנהלת ליגת העל: "מצוקת אצטדיונים עופר וטדי ישמשו רק לכדורגל"'
מנהלת ליגת העל: "מצוקת אצטדיונים עופר וטדי ישמשו רק לכדורגל"
22/06/2018 | 19:08
215
האם הכוונה לקרות את אצטדיון טדי או עופר כבר ירדה מהפרק?
בסוף אוגוסט תיפתח ליגת העל עם "מצוקת אצטדיונים" על פי חברי המנהלת, קיימת מצוקה של ממש בליגת העל שלא תאפשר להסב אף אצטדיון לצרכים אחרים.
העבודות על אצטדיון בלומפילד צפויות להסתיים בסוף קיץ 2019. עד אז, הפועל ת"א ובני יהודה ישחקו באצטדיון המושבה בפ"ת, בעוד מכבי תל אביב תשחק יחד עם מכבי נתניה והפועל חדרה באצטדיון נתניה. לאור העובדה ש-3 קבוצות ישחקו באצטדיון נתניה, הוא לא יוכל לשמש את החיפאיות. גם במקרה של אצטדיון טדי, לבית"ר ירושלים אין חלופה אחרת. 
במנהלת ליגת העל העריכו ש"בעיריית חיפה ידעו שהאצטדיון תפוס ולא על הפרק, אבל רצו פרסום, כי זו שנת בחירות. ברור להם, שלא ניתן למצוא אצטדיון חלופי לקבוצות החיפאיות". בקרב מועדוני האוהדים בטוחים שפתיחת ליגת העל באוגוסט, ומכירת המנויים בהיקפים גדולים על ידי מכבי חיפה והפועל חיפה, מבטלות כל אפשרות לשימוש באצטדיון לתחרות. שם נאמר שצעד כזה יביא לעשרות אלפי אוהדים זועמים שיפגינו נגד מעבר מהאצטדיון, וזו שנת בחירות".

לצפיה ב-'אז מה אנחנו צריכים לשלוח בשנה הבאה?'
אז מה אנחנו צריכים לשלוח בשנה הבאה?
19/06/2018 | 15:37
18
374
להמשיך בקו של הפופ-מזרחית? מוזיקה ישראלית? בלדה? פופ מקפיץ? רוק בועט? אוריינטלי סטייל רק בשבילו?

השיר שנשלח - צריך להיות כולו באנגלית? בילינגואל סטייל סיים הארט או עברית כשרה למהדרין א-לה מילים?

אין ספק שהפופ-מזרחית הוא הברקה, אבל אני חושב שאם כל שנה נשלח שירים דומים, נסיים כמו שוודיה. אולי כדאי לקחת הפסקה עם הז'אנר הזה כדי לשמור אותו פרשי.
אם נשלח בלדה, לדעתי אנחנו צריכים לשלוח משהו שצובט את הלב, כמו "עדיין ריק" או "אלייך" של עידן עמדי אבל לא משהו מערבי מעובד כמו "מייד אוף סטארז" (אני היחידי שאהבתי את הגרסה המקורית יותר, ד"א?)
לצפיה ב-'אני בכלל בעד שיר בערבית מלאה בשנה הבאה...'
אני בכלל בעד שיר בערבית מלאה בשנה הבאה...
19/06/2018 | 20:50
1
204
יאללה, הגיע הזמן. ממילא ישראל משוריינת לגמר, אז רצוי להסתכן. 
פעם אחרונה שלקחנו סיכון ושלחנו זמרת לא הכי קוונצינלית, זה הסתיים לא רע בכלל, אז באו ננסה על אדמתנו שיר בשפה רשמית של המדינה, שרבע מתושביה דוברים אותה כשפת אם.
לצפיה ב-'לא יודע עד כמה אתה רציני פה'
לא יודע עד כמה אתה רציני פה
20/06/2018 | 00:01
168
אני אני חושב שאירופה הפרו-פלסטינאית תראה צעד כזה כהתגרות וכגימיק.
לצפיה ב-'בלדה מערבית בעברית מלאה'
בלדה מערבית בעברית מלאה
19/06/2018 | 21:28
169
ופליז פליז שיבחרו זמר/ת מנוסה ומוכר/ת ולא ימשיכו עם התכנית הביזיונית שממשיכה להזין את הסו קולד קריירה של אסי עזר ורותם סלע.
לצפיה ב-'אין לי בעיה להיות כמו שבדיה בתחרות!'
אין לי בעיה להיות כמו שבדיה בתחרות!
19/06/2018 | 22:55
1
204
וגם לי בא שנהיה אמיצים ונבחר משהוא אותנטי ולא מתחנף. ערבית/תימנית/ אידיש. אבל הפנטזיה שלי היא למשוך אומנים מיוחדים ומוכרים לתהליך הבחירה, וליצור מעין קדם. זה בהחלט יכול להיות תחת הפלטפורמה של הכוכב הבא לאירויזיון.
לצפיה ב-'למה להיות שוודיה אם אנחנו יכולים להיות טובים יותר?'
למה להיות שוודיה אם אנחנו יכולים להיות טובים יותר?
20/06/2018 | 17:02
91
שימו לב מה השגנו בארבע שנים כשרוב תעשיית המוזיקה בישראל מסתכלת על האירוויזיון כפח אשפה (ובאיזה שהוא מקום בצדק), ותראו מה שוודיה משיגה כשכל המדינה אובססיבית לתחרות הזאת.

אם תעשיית המוזיקה הישראלית הייתה מאמצת את האירוויזיון (שזה בעייני דבר נכון לעשות, כי מה רע לכותב שירים\זמר להפיץ סינגל ברמה בין לאומית והזדמנות להופיע מול 200 מיליון איש?) היינו יכולים להיות מעמצת אירוויזיון שאירופה בכלל לא הייתה מבינה מאיפה זה בא לה.

כנ"ל בריטניה.
לצפיה ב-'מקווה שישקיעו גם בשנה הבאה, שלא נסיים כמו פורטוגל'
מקווה שישקיעו גם בשנה הבאה, שלא נסיים כמו פורטוגל
19/06/2018 | 23:59
5
184
אז המדינה שלך מארחת את התחרות והמקום שלך בגמר מובטח, זה סבבה והכל אבל זאת עדיין תחרות לכל דבר וצריך להשקיע (ואפשר גם לשאוף לנצח, אנחנו בין המדינות הבודדות בתחרות שזכו פעמיים ברציפות) ולא לזלזל בבחירה ולנוח על זרי הדפנה...
כרגע אני לא יודעת מה הכיוון שצריך לבחור בו בדיוק. שיר בעברית יהיה נחמד, אבל מצד שני אני שמחה שהתחלנו לשלוח שירים עדכניים ורלונטיים באנגלית מלאה ואני מקווה שהקו הזה ימשיך גם בשנה הבאה.
לגבי הכוכב הבא: לטעמי הפורמט צריך לעבור כמה שינויים כאשר הקו המרכזי הוא שהתחרות צריכה להיות זהה עד כמה שיותר לאירוויזיון עצמו. אחד הדברים הבעיתיים לדעתי בעניין הזה הוא שב"הכוכב הבא" ניתן להצביע הצבעה שלילית (חץ אדום) למתמודדים, מה שלא מתאפשר כמובן באירוויזיון וכמעט באף תחרות שירה אחרת (אך מכיוון שמדובר בפורמט, לא בטוחה שיהיה ניתן לשנות את הדבר הזה). שנית, לקצר את משך העונה שיהיה במשך חודש בלבד ולא כמו העונה הנוכחית ששודרה מנובמבר ועד פברואר. המתכונת האידיאלית בעיניי היא כזו:
* השלב הראשון בו ישודרו בעיקר האודישנים של המתמודדים שעלו לשלב רבע הגמר (תכניות מוקלטות)
* שלב רבע הגמר (תכניות מוקלטות)
* שלב חצי הגמר שבו המתמודדים כבר ישירו מספר שירים שאיתם ייצגו את ישראל באירוויזיון (שידור חי עם אפשרות להצבעת קהל ואם תהיה אפשרות כזו, לאפשר לקהל להצביע לשיר בנפרד ולאמן בנפרד, קצת כמו שהיה בגמר העונה של חובי שחובי ונופר ביצעו את אותו השיר)
* שלב הגמר שבו המתמודדים כבר ישירו את השיר איתו הם ייצגו את ישראל באירוויזיון, ישודר בשידור חי וצוותי השיפוט יורכבו משופטי התכנית וצוותים נוספים כמו שהיה בגמר העונה הנוכחית.
לצפיה ב-'האדומים הם כדין אי הצבעה, המתמודד פשוט לא מקבל נקודות'
האדומים הם כדין אי הצבעה, המתמודד פשוט לא מקבל נקודות
20/06/2018 | 00:02
4
137
מהשופט או המצביע, כך שהאדום הוא שווה ערך לצופה אירוויזיון שרואה שיר ולא מתחבר אליו.

אני כן חושב שקודם צריך למצוא זמר ואז לכתוב לו שיר. אני לא חושב שזה חכם לכתוב "שיר לאוויר" בלי לשמוע את הזמר קודם.
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
21/06/2018 | 00:31
3
77
כשמצביעים בעד/נגד כל שיר, כמו בכוכב הבא, השיר שמקבל את אחוז ה״בעד״ הוא זה שפונה למכנה המשותף הכי רחב, כי הכי מעט אנשים עשו לו אנלייק.
באירוויזיון מי שמנצח באירוויזיון הוא זה שקיבל יותר הצבעות ״בעד״ משאר השירים, גם אם אלה רק 20% מסך כל ההצבעות. כאן יש הזדמנות לשירים שלא נמצאים בלב הקונצנזוס אבל הצליחו למצוא חן בעיני קבוצה מספיק גדולה.
אם באירוויזיון ההצבעה היתה כמו בכוכב הבא אני די בטוח שנטע לא היתה מנצחת.
לצפיה ב-''
21/06/2018 | 01:28
14
לצפיה ב-'שכנעת אותי, אם כי אני עדיין לא חושב שזה רלוונטי אם בוחרים '
שכנעת אותי, אם כי אני עדיין לא חושב שזה רלוונטי אם בוחרים
21/06/2018 | 01:37
1
59
רק את הזמר ולא את השיר.
לצפיה ב-'כך או כך בחירת זמר בלי שיר זה יריה באפילה'
כך או כך בחירת זמר בלי שיר זה יריה באפילה
21/06/2018 | 01:52
60
כי לזמרים מעולים תמיד אפשר להדביק שיר פח, יעידו שרית חדד ונציגת ארבייג׳אן השנה.
מה שכן, שיטת ההצבעה של הכוכב הבא היא בעצם approval rating לכל ביצוע בפני עצמו ולא בחירה בביצוע הטוב ביותר מבין כמה אפשרויות, וזה פועל לרעת זמרים פחות קלים לעיכול. אני חושב שנטע לא היתה מפסידה בדו קרב הראשון בגמר הכוכב הבא אילו ההצבעה היתה בסמסים במקום בשיטת הבעד/נגד.
ומצד שלישי, כל זה לא באמת משנה כשתוצאת התוכנית נקבעת כנראה באחד ממשרדי טדי הפקות.
לצפיה ב-'לשלוח את קפה שחור חזק.'
לשלוח את קפה שחור חזק.
20/06/2018 | 14:55
32
לצפיה ב-'ווקה פיפל , שירי מימון ( הלוואי אך לא אפשרי ) , אמיר דדון '
ווקה פיפל , שירי מימון ( הלוואי אך לא אפשרי ) , אמיר דדון
20/06/2018 | 16:25
1
110
מכיוון שכבר זכינו השנה  , אפשר לקחת סיכון שאנחנו לא לוקחים בשנה רגילה .

קודם כל - מאוד יסקרן אותי שנחזור לעברית מלאה
( אך ורק בשביל לבחון את אירופה , אם האנשים שם יכולים להתחבר לשיר בעברית .
מתגובות ביוטיוב , ראיתי שלהמון אנשים חסרה השפה העברית , בניגוד לגרמנית או לשפות סקנדינביות )

אז   , השנה אני רוצה שיר בעברית מלאה ושיהיה קול גדול .
משהו כמו אמיר דדון , לדוגמא .

מכיוון שאין לחץ , אנחנו בגמר וגם אם נסיים אחרונים , נהייה בעננים לאחר אירוח אירוע ענק שכזה - אפשר לקחת סיכון וללכת על שיר מזרחי אמיתי בסגנון של משה פרץ , שרית חדד , עומר אדם , מושיק עפיה ....
יש פוטנציאל למקום אחרון , ואולי גם ראשון שוב .

אה , ותמיד אפשר לנסות גם את סטטיק ובן אל
לצפיה ב-'דווקא עומר אדם זה הצלחה מובטחת'
דווקא עומר אדם זה הצלחה מובטחת
20/06/2018 | 16:53
137
לא יודע אם ננצח, אבל אם היינו שולחים את עומר אדם עם "תל אביב" או "הופה" (תיאורטית, כי הופה זה קאבר) או אפילו עם "שקט" היינו יכולים לקחת מקום גבוה.

לגבי מזרחית - זה מאוד תלוי. אני מאוד מבין למה "רק בשבילו" לא העפיל לגמר - זה פשוט היה שונה מידי לאוזן האירופאית. אפילו לי היה קשה לעכל את המאסה האוריינטלית הזאת בשמיעה ראשונה, ואני ישראלי דובר עברית.

מושיק עפיה בעיני זמר פח עם שירים פח.
משה פרץ - אולי עם משהו כמו זיקוקים או קרמלה
שרית חדד - אני חושב שהיא תגמור כמו מורן מזור. אירופה אובססיבית לבובות ברבי סלאביות בלונדיניות. עם נטע זה הצליח, כי זה היה חלק מהאישיות ומהנושא של השיר, אבל אני לא חושב שזה יעבוד על זמרות מזרחיות.

סטטיק ובן אל - מאוד תלוי. "טודו בום" היה יכול לגמור כמו טוי למשל, אבל נמאסטה וקאווי סתם היו נחשבים לגימיקיים.

אני אישית לא מת על אמיר דדון.
לצפיה ב-'40 שנה מהלוליה זמן לסלוגן חדש '
40 שנה מהלוליה זמן לסלוגן חדש
20/06/2018 | 16:45
154
ישראל מנצחת כל 20 שנה וכל 40 שנה...

לצפיה ב-'לשלוח שיר ביידיש!'
לשלוח שיר ביידיש!
22/06/2018 | 12:05
1
69
עכשיו, כשישראל אטומטית בגמר - אין לנו מה להפסיד. אפשר להסתכן חופשי חופשי. לשלוח את הדבר הכי הזוי. זו השנה שבה ישראל ה"רשמית" יכולה קצת לזרוק ז**...
ואז ב-2020 לחזור לתלם ולשלוח שירים טובים.

קשה לי להאמין שבעידן של היום, יתנו למדינה לזכות פעמיים ברצף.. 
לצפיה ב-'עבור האוזן האירופאית'
עבור האוזן האירופאית
22/06/2018 | 16:16
96
ידיש נשמע כמו עברית, כך שגם ככה זה לא משנה.

(לא רוצה להיות גיקי כאן, אבל ההגיה הישראלית המודרנית לקחה מיידיש את העיצורים ומההגיה המזרחית את התנועות)
לצפיה ב-'בשנה הבאה אנחנו אוטומטית בגמר'
בשנה הבאה אנחנו אוטומטית בגמר
22/06/2018 | 19:46
88
וזו ההזדמנות ללכת עד הסוף ולשלוח שיר חצוף ושובב ששם זין על האירוויזיון. כן כן, שמעתם נכון, שיר חצוף ושובב, כזה ששם זין על האירוויזיון. ואז מה אם ניכשל? העיקר שהלכנו עד הסוף ושלחנו שיר חצוף ושובב ששם זין על האירוויזיון.
לצפיה ב-'נו יאללה'
נו יאללה
21/06/2018 | 09:47
289
מקווה שתתקבל החלטה וכמה שיותר מהירה בדבר תאריך ומיקום.
צריך להזמין לינה לפחות בין אם בחיפה או אילת.

ככל שיהיה מוקדם יותר כך יהיה זול יותר.

לצפיה ב-'מה שלום יורובוי?'
מה שלום יורובוי?
21/06/2018 | 02:48
7
234
הכל בסדר איתו?
לצפיה ב-'וצוות KUSS?'
וצוות KUSS?
21/06/2018 | 05:16
72
לצפיה ב-'משעמם פה בלעדיו אין מספיק עניין.'
משעמם פה בלעדיו אין מספיק עניין.
21/06/2018 | 08:22
55
לצפיה ב-'שלומי גם טוב תודה חחח '
שלומי גם טוב תודה חחח
22/06/2018 | 13:31
4
25
לצפיה ב-''
22/06/2018 | 16:16
3
12
לצפיה ב-''
22/06/2018 | 16:57
12
לצפיה ב-'מה שלומך?'
מה שלומך?
22/06/2018 | 18:51
1
13
לצפיה ב-''
23/06/2018 | 08:09
7
לצפיה ב-'בסוף נבחרה פתח תקווה / מסע בהזיית הישראויזיון'
בסוף נבחרה פתח תקווה / מסע בהזיית הישראויזיון
20/06/2018 | 23:15
2
247
ראש הממשלה הסיר את השכפץ והתיישב מול שרת התרבות ושר התקשורת, שניהם מלווים בכמה עוזרים שישבו בפינות החדר עד שנכנס, מאד עסוקים בלכתוב משהו לתוך מכישירים סלולריים. הם הביטו בו נכנס והבינו שתורם לצאת. "שמעתי שאמרת משהו על סעודיה" הוא אמר לשר התקשורת שזע ונע באי נוחות בכסא שלו, מחכה לנזיפה. "פאקינג גאון אתה" הפתיע אותו הרה"מ, נשען לאחור על הכסא, חלץ את רגליו מהנעליים, והניח אותן עם הזיעה על השולחן כלפי שרת התרבות. "ואת, עושה נזקים" הוא אמר, מאפשר לה לרחרח.
לפתע נכנס העוזר החדש שהביא המנכל החדש של משרד ראש הממשלה לעדכן לגבי התאגיד. "עוד עפיפון שריפות? נו מה עכשיו?" שאל רה"מ, מתלבט מי מהם זמני יותר - העוזר המתנשף מולו, או המנכ"ל החדש של משרדו. "הם מינו עוד כמה דמויות, מפיק, מזכירה, מנהל.. אממ, לא.. אחראי הארוע, שכחתי את השמות, רגע". 
לא משנה סינן רה"מ, משועשע על המאמצים. "אם לא נאהב מה שיעשו, הם יראו מאיתנו את התקציב כשלמה-שמה יהיה כבר נכד והיא תקנה לו צעצוע ותעלה זכרונות מהתחרות שלא התארחה בגלל בעיות תקציב". השרה חשבה שעליה לצחוק מהבדיחה אבל ראתה את הגרביים המצחינות מתקרבות עוד קצת לכיוונה. שר התקשורת אמר שהוא עודכן על כל המינויים ואישר את כולם. "וגם טסת בחשאי להיפגש עם המלך בעמאן, מה?" רה"מ אמר מרוצה שמרוב חילופי אישים במשרדו, כולם היו בטוחים שמישהו אחר כבר הדליף את הפגישה. "תדליף שאני מסכים לכל מה שכתב איזה גורנישט על פיצול התאגיד, בסדר, לא יהיה פיצול, גם ככה אחוזי הצפייה בחדשות בירידה תלולה. קיץ. אנשים בדרך למאליה. אפילו יאיר שם, מחפש, אתם יודעים.. השרה חשבה שזו האות לצחקק אבל הגרביים כבר הגיעו סנטימטר מכוס המים שהייתה מולה. 
"אוקיי, יש עוד משהו עם החרטוט הזה שאנחנו צריכים לעשות או שמיצינו?". יש משהו, אמר שר התקשורת וקם לקרוא לאחד העוזרים. "עיצבנו לוגו ממש יפה לארוע" אמר בעוד עוזרו מחלץ פלקט משתי גומיות ומתקשה ליישר אותו על השולחן. "איפה ירושלים" שאלה השרה. "רגע, תראי" אמר שר התקשורת, בטוח שזה רגע של נצחון מוחץ לטובתו עם הבקעת שער בטוח מצידו בעוד סיבוב במונדיאל בין משרד התקשורת והתרבות. 
"אתה רואה, יש פה שני פסים כחולים, אחד עשוי מחרב סעודית ובאמצע כוכב מרוקאי ואז הפס העליון הכחול בצורת שתי ידיים שלוחצות זו את זו, מה שזה אומר כמובן זה"
ראש הממשלה נשען לאחור. יש יתרונות וחסרונות במינוי ליצנים חסרי תועלת בכל התיקים. לפעמים הגולם קם על תיקו. שרת התרבות נשמה לרווחה בעודה רואה את ראש הממשלה מזיז את רגליו ממנה לעבר שר התקשורת, שעיקם את אפו מהצחנה ומיהר לגלגל את הפלקט. "אפשר גם ללכת בכיוונים אה, אמ, אחרים" הוא אמר, מסמן בכעס לעוזר להסתלק. 
טראנס "כל עוד בללב פנימה" נשמע מכיוון כיס חליפתו של רה"מ. "ברשותכם" הוא אמר שולף את הסלולרי המסווג. "כן ברוורמן, מה אפשר לעזור לראש עיר עתיר בוחרים שכמותך? אה, עתיר הישגים, כמובן, הישגים" אמר רה"מ. "אהה, מה.. לגבי התחרות.. אהה.. דווקא אצלך?.. אהה, שפע תרבות ומתנ"סים, אהה, ערבי שירה עבריים עם האקורדיוניסט.. הבנתי.. טוב, זה רעיון מצוין ובתזמון נהדר, אנחנו בדיוק מקיימים ישיבה חשובה מאד בנושא הזה ונראה לי רעיון אדיר" אמר רה"מ.
שרת התרבות ושר התקשורת הזדקפו דרוכים בהמתנה לראות להיכן ינועו גרביי ראש הממשלה, לאחר ששוב נשען אחורה והרים חזרה את רגליו על השולחן. 
"בדיוק צלצל אלי ראש עיריית פתח תקוה, איציק ברבי, או משהו כזה, והציע שנקיים את כל התחרות אצלו, הכל עליו. הכיבוד, השתייה, המזכירה תכין כרטיסי ברכה"
"אבל האצטדיון שלו הכי בעייתי לקירוי, אין שם אפילו את כל הדפנות, בקושי יש שני יציעים" אמר שר התקשורת ומיד חטף את הגרביים סנטימטרים מהפלת כוס המים.
"מי אמר באצטדיון. יש להם יופי של וניו, בול על הארוע. מתחם ירקונים שפועל עשרים שנה בלתי חוקי, אז כל השטח מתפנה לנו בדיוק בזמן, בלי עין הרע, כל חנות שם בגודל אצטדיון. לוקישן דלוקס" אמר רה"מ.
שרת התרבות עיקמה את פרצופה. "ומה עם חומות, ומה עם מגדל דוד". שר התקשורת עיקם את פרצופו, מכיוון שלא היה לו שום דבר להרוויח מתמיכה בברוורמן.
ראש הממשלה לחץ עם אצבעות הרגליים על הכפתור בשולחן ומזכירה נכנסה והתיישבה להכתיב הודעה לעיתונות. 
"תכתבי כך: עוד סוכם בישיבה, שפתח תקוה היא העיר המארחת. העיר ידועה בהיכל התרבות הססגוני, חיי רוח עשירים, בלה-בלה אקורדיוניסט.. סוזי, תתקשרי לברוורמן לגבי כל היתר ואני ממשיך - שרי התרבות והתקשורת שנכחו הביעו את שביעות רצונם והודו לראש העיר על היוזמה להפוך את מתחם ירקונים לאולם אחד גדול שיתפנה בדיוק בזמן ויראה את פניה היפים.. תמחקי, פניה הרעננים של העיר הדינאמית והצומחת.. זה מספיק? תוסיפי והמטופחת פתח תקוה ומאחל לכל הצוות החדש שמונה על ידי.. בלה בלה תבררי שמות.. הצלחה בארגון התחרות".
"ולפאתי ולפאתי מזרח.." זמזם שוב הסלולרי וקטע את ההכתבה. "רק רגע סוזי, זוזי"
הוא אמר שולף את הסלולרי.
"יונה, כן, מה שלומך. לגבי האירוח בחיפה, תשמע, תמיד יש פעם אחרת. לא, בודאי שאני מבין שאפשר לקרות את האצטדיון, אפשר גם לבנות היכל חדש אם תביא לי מספיק אזרביז'אנים. כן. אהה. אני מבין שזה יעלה לך בבחירות, היית צריך לחשוב על זה לפני שהודעת שאתה חובר לסיעה של לפיד בבחירות. סורי נוט סורי, כן שוחרת שלום ודו.. כמובן כמובן, אבל גם פתח תקוה שוחרת שילוב מגזרים ומרקמים..טוב, לא כבר החלטנו, אני מבטיח שתארח משהו אחר..". בואי סוזי, ממשיכים, הוא אמר מכניס חזרה את הסלולרי לכיסו.
"מירי" אמר רה"מ, שולף אותה מהרהורים איך לשלב בגלויות של פתח תקוה גם את שוק מחנה יהודה. "תוודאי שזה יוצא לכולם כן? ודירבלקום בלי פאדיחות עם כרטיסים הפעם! איוב, תרפה קצת מהסעודים, כן. אני נועל את הישיבה המוצלחת" אמר ראש הממשלה, קם, נעל חזרה את נעליו, קשר שרוכים ויצא מהחדר.

.

לצפיה ב-'אמ;לק. ולמה להציף? לא די לך בשרשור אחד לערב באותו נושא?'
אמ;לק. ולמה להציף? לא די לך בשרשור אחד לערב באותו נושא?
21/06/2018 | 01:35
35
לצפיה ב-'למחוק בבקשה הטרלה'
למחוק בבקשה הטרלה
21/06/2018 | 02:01
34
לצפיה ב-'הערכה: איגוד השידור מעוניין בת"א, בביתן 2'
הערכה: איגוד השידור מעוניין בת"א, בביתן 2
20/06/2018 | 18:19
3
370
הערכה של בכיר במשרד התרבות שהאירוח של התחרות יתקיים בביתן 2, לאור המורכבות הטכנית של שלושה ערבי שידור מלאים. טוען שלארנה ולאצטדיון עופר אין את הכלים והצוותים להרים הפקה כזו ולא התנסו בה. בביתן 2 יש את המערכות. האולם הענק כנראה יורחב על ידי אוהל או האנגר בכיוון החזית הצפונית שיאפשר להגיע ל9000 צופים ובמת ענק. וגם ביתן 1 ישמש לתחרות או לחדרי משלחות וציוד. הוא מאמין שהוצגו שני המתקנים וזה הכרעה בין הארנה לביתן 2, אבל יש יתרון לביתן 2 בכך שזה מתחם נגיש ברכבת ומתוחם. להערכתו תתאפשר במה "מאד דינמית ומרשימה כגובה בניין 4 קומות, כשגטבה הגג והעומס שנבנה להכיל מאפשרים להרים ולהוריד לתוכה אלמנטים שלמים, שלא יתאפשר במתקן אחר"
לצפיה ב-'אז יהיה לנו אירוויזיון פסטיגל מביך'
אז יהיה לנו אירוויזיון פסטיגל מביך
20/06/2018 | 20:08
308
לשפץ ולהרחיב את ביתן 2? נשמע לי הזוי איך אפשר לעשות זאת תוך 9 חודשים אם רק לבנות אותו לקח 4 שנים, בכל מקרה ביתן 2 יכול להכיל היום רק 6 אלף צופים גודלו קטן פי 2 מהביתן באוקראינה 2017
לצפיה ב-'בלי מקור לציטוט הדברים הם משאלת לב ולא עובדה'
בלי מקור לציטוט הדברים הם משאלת לב ולא עובדה
20/06/2018 | 20:18
1
116
לצפיה ב-'כמו כל פוסט של תפוזו'
כמו כל פוסט של תפוזו
20/06/2018 | 22:02
198
המון וויז'ן והמון מחשבה אבל הכל בתוך הראש שלו.
לצפיה ב-'חיפה לא באמת בנויה לארח את האירויזיון // טור מפוכח'
חיפה לא באמת בנויה לארח את האירויזיון // טור מפוכח
18/06/2018 | 23:28
26
335
בשולי המרכז העירוני הכי כושל בישראל, לב המפרץ, הידוע כצ'ק פוסט, נחנך השבוע עוד פרויקט תחבורתי "חשוב מאין כמוהו" - מרכזית המפרץ. מיד נחזור אליו, אבל נזכרתי בכל אותם פרויקטי תחבורה "חשובים מאין כמותם" שקדמו לו. התחנה המרכזית בחוף הכרמל. מנהרות הכרמל. עוקף הקריות. המטרונית. כל אחד מהם הבטיחו, ישנה הכל. זה זה, בהשקעת עתק, מה שירים את חיפה ויהפוך אותה למקום נחשק. חכו יש עוד. אחרי הכרמלית באה המטרונית ועכשיו יש רכבלית. בקיצור, כסף לא חסר - כולו הולך למיזמי תחבורה.
חזרה למרכזית המפרץ החדשה, שעלתה כמו אצטדיון שלם - שני רציפים קטנים מתחת לגשר רכבת העמק, בין גשר הקריות וגשר צומת קרית אתא. והכותרת השבוע: עקב לחצים של קניון לב המפרץ הסמוך, לא הוקמו במרכזית המפרץ מסעדות, אפילו לא מכונות לממכר פחיות". אתם הבנתם את זה? הילד צמא? תפספסי את הרכבת,  שתייה זה בקניון.
עמדתי חצי שעה בפקק ביציאה מחניון חוף הסטודנטים עד מת"ם, יחד עם כל מי שירד מהרכבת לתל אביב ויצא מהעבודה. פאקינג חצי שעה בטור רכבים לכל אורך החופים, וזאת רק רכבת רגילה של אחר הצהריים מתל אביב. מה יקרה כשעשרות אלפי תיירים ינסו להשתמש ברכבת הזו שנה הבאה? ועוד ינסו לקחת מונית מהרכבת?
בכלל חיפה מתהדרת בהמון, המון דברים איך נקרא להם? מוזרים ממש. בטיילת החופים של דדו או בת גלים, אסור לרכב על אופניים. בחוף הגושלים כבר 4 שנים יש מועדון גלישה מתחת לגשר, שלא הושלם. הגשר נפתח, המבנה למועדון נטוש. בניין המשרדים שהוא סמל של העיר, בניין אגד בת גלים, נטוש. טוענים שיש מחסור בדירות, אבל דירה בחיפה מושכרת במחיר חדר בתל אביב. העירייה טענה שהקימה את החמ"ל הכי מוכן בעקבות לקחי מלחמת לבנון השנייה ובעקבות השריפה בפארק הכרמל ב-2010 אבל לפני שנה לא הצליחה להשתלט על השריפה בכרמל בתוך העיר. ואיזו עיר יכולה להתהדר בנתון הבא: בחיפה יש כיום חצי ממספר מועדוני הלילה שהיו בה בשנות ה-90, חצי ממספר בתי הקולנוע בשנות ה-80?
מילא אם זה היה רק הבלבול שנוצר משתי תחנות מרכזיות, וקוי אוטובוס שממוספרים באופן זהה לשני הכוונים, העדר מפות קווים בתחנות, והעובדה שלא תוכלו לקנות שתייה ואוכל בתחנה מרכזית שעלתה 200 מליון שקל - מה דעתכם על אצטדיון שלא יכול לארח הופעות מלבד הופעה אחת בשנה (השנה - זו של עומר אדם), שכולל קניון ריק שאיש לא רצה לקנות, שכולל לידו מגרש עם יסודות לקומפלקס בתי קולנוע שאיש לא רצה להקים וכולל גשר להולכי רגל שהעירייה סירבה לבנות, בית מלון שלא נבנה, ובכיכר תחנת מטרונית שנבנתה אבל הקו לא עובר דרכה. הא, רגע. עוד לא שמעתם על מרכז הקונגרסים שקטן מדי לארח הופעות כמו הפסטיגל, אז הן בכלל מתארחות בהיכל הספורט. מלונות שנבנו במקום הכי רחוק משפת הים. 
 בקיצור אחרי שאכלתי את הראש על העיר השופעת דברים מוזרים או שמנוהלים בצורה כושלת - ורק מייצרת עוד מהם, כולנו שכל כך רצינו את האירויזיון בחיפה צריכים להסתכל למציאות העירונית בפנים: חיפה לא בנויה לארח ארוע בסדר גודל כזה.
כשנהיה עיר עם תחנה מרכזית שאפשר לקנות בה שתייה, שדה תעופה שבאמת מאפשר קישור לערים מרכזיות באירופה, ואצטדיון שבאמת בנוי לארח הופעות כל הקיץ ולא כאילו, נוכל גם לארח את האירויזיון. עד אז נגיד בהכנעה ובצער: חיפה כרגע לא ערוכה לארח דבר ענק כזה, וזה הרבה מעבר לקירוי האצטדיון.

לצפיה ב-'מסכים, חיפה - לעומת ירושלים שהיא עיר תיירותית בינלאומית'
מסכים, חיפה - לעומת ירושלים שהיא עיר תיירותית בינלאומית
19/06/2018 | 01:06
186
כן חשוב להגיד שנושא התחבורה בחיפה הוא פחות רלבנטי, משתי סיבות: הראשונה - התחבורה בירושלים לא בהכרח ידידותית. השניה - התחבורה בירושלים לא תהיה קיימת בסופי השבוע שבהם תערך התחרות.

דבר נוסף הוא בתי הקולנוע והמועדונים. אתה מתאר בעצם את ההגירה השלילית מחיפה למרכז, בעיקר של צעירים. נדמה לי שזה פחות נוגע לחיפה בלבד, אלא תופעה כלל ארצית, ואפילו בינלאומית של הגירה לעיר מטרופולינית. בחיפה אין מספיק הזדמנויות תעסוקה ולכן אנשים מהגרים.
בירושלים המצב הוא דומה. לגבי בילויים, החוזק של ירושלים הוא לא מועדוני לילה, אלא העיר העתיקה.

התחרות יכלה לתת זריקת עידוד לחיפה ולתרום לה מהרבה בחינות. אבל אם נהיה רציניים, ברור שאף אחד לא לקח לרגע את חיפה ברצינות, וזה היה ברור מהרגע הראשון שהאירוויזיון הוא בירושלים.
אנחנו פשוט כותבים ומתפלספים על תל אביב וחיפה כי זאת עונת המלפפונים וכי יש לנו משאלות לב.

לצפיה ב-'התיירים יכולים ללון במרכז'
התיירים יכולים ללון במרכז
19/06/2018 | 01:37
2
155
רק המעריצים השרופים ישארו בחיפה, גם אין כמות חדרים במלונות בחיפה שיכולה לאכלס 30 אלף תיירים
לצפיה ב-'בדומה למאלמו שקרבתה לקופנהגן אפשרה לה לארח את התחרות'
בדומה למאלמו שקרבתה לקופנהגן אפשרה לה לארח את התחרות
19/06/2018 | 18:48
52
לצפיה ב-'הכל היה נהדר'
הכל היה נהדר
19/06/2018 | 20:33
91
אם הייתה תח"צ נורמלית בארץ (=כזו שפועלת בסופ"ש)
לא יודע מה עונה להגדרה של מעריץ שרוף, אבל הייתי אומר שכל מי שטס לאירו אוהב את האירו מספיק.
חיפה אכן לא כזו רחוקה ברכבת מת"א. נגיד ממרכז ליסבון לאולם לקח לי איזה 25-30 דק', כולל החלפות. מת"א מרכז עד חוף הכרמל זה בערך 50 דק', לא כזה נורא. אבל בחיפה אין מספיק מלונות, וכל הפתרונות האלה לפזר תיירים בכל רחבי הארץ, כשביום וחצי - בדיוק ביום וחצי הכי חשובים בשבוע האירו - אין תח"צ טובה בין הערים, נשמע לי די בלגן.
לצפיה ב-'אתה לא מדייק, ואתן רק דוגמה: סגירת בתי הקולנוע אינה רלוונטית'
אתה לא מדייק, ואתן רק דוגמה: סגירת בתי הקולנוע אינה רלוונטית
19/06/2018 | 02:40
140
היא נובעת מעליית הקולנוע הביתי ומבניית קומפלקסים של אולמות בשולי הערים. אם תספור את כמות האולמות תגלה שהיא דווקא עלתה ולא ירדה. כמו כן אין לזה קשר לחיפה, גם בת"א נסגרו מאז שנות התשעים רוב בתי הקולנוע (היו עשרות ונותרו בודדים).
לצפיה ב-'באיזו עיר גדולה בישראל יש יותר בתי קולנוע ממה שהיו לפני?'
באיזו עיר גדולה בישראל יש יותר בתי קולנוע ממה שהיו לפני?
19/06/2018 | 05:33
2
137
הרי בכל הערים הגדולות הרבה בתי קולנוע נסגרו ואולמות הקולנוע עברו ברובם לקניונים הגדולים שמחוץ לערים.
לצפיה ב-'ראשל"צ למשל.'
ראשל"צ למשל.
19/06/2018 | 16:20
1
87
נראה לי ש-trilliane התכוונה למספר האולמות ולא למספר בתי הקולנוע.
בראשית שנות ה-90 היו כ-10 בתי קולנוע בחיפה ומספר האולמות עמד על כ-20 (קולנוע עצמון היה הגדול ביותר בעיר בזמנו, עם חמישה אולמות).
היום ביס פלאנט חיפה לבדו יש 23 אולמות, ועוד 17 אולמות בגלובוס מקס.
לצפיה ב-'לא ברור לי מדוע יש לשער את כוונתי בהתחשב בכך שכתבתי "אולמות"'
לא ברור לי מדוע יש לשער את כוונתי בהתחשב בכך שכתבתי "אולמות"
21/06/2018 | 01:37
9
לצפיה ב-'הדברים שכתבת פה או לא רלוונטיים, או נכונים גם לשאר הערים'
הדברים שכתבת פה או לא רלוונטיים, או נכונים גם לשאר הערים
19/06/2018 | 11:52
2
44
לצפיה ב-'+ או ניתנים לשינוי עד ל/במהלך האירווזיון'
+ או ניתנים לשינוי עד ל/במהלך האירווזיון
19/06/2018 | 12:30
1
98
מספר בתי קולנוע לא רלוונטי וכמו שכבר ציינו פה - תופעת סגירת בתי קולנוע לעומת מתחמי ענק היא תופעה כלל ארצית. (אפשר להכנס לדיון האם זה טוב או רע אבל זה לא קשור כרגע). מי שממש ירצה ללכת לסרט במהלך האירווזיון ילך לyes planet או לקריון. אבל לא נראה לי שיש תייר אחד שמגיע לאירווזיון שאשכרה יחפש ללכת לראות סרט.

מה שכן רלוונטי זה המחסור במועדונים ו/או מקומות בילוי. אבל זה לגמרי משהו שניתן לשפר עד אז. לפתוח מקומות בילוי ומועדונים (בעיקר לקהילה הגאה) חדשים בסיוע של העירייה זו לא הוצאה גדולה כמו להקים אצטדיון חדש במקום אחר וזו השקעה לטווח ארוך שיכולה בהחלט לשמש כמקפצה לעיר. מה גם שהעבודה שסמי עופר יכול להכיל כמות גדולה יותר של אנשים מכל איצטידון אחר, מייצרת גם יותר הכנסות מאשר בכל מקום אחר, כך שההפסד הכלכלי הכללי יהיה משמעותית קטן יותר אם האירו' יתקיים בחיפה.
כמו כן, במהלך שבוע האירווזיון עצמו העירייה יכול לקיים אירועים רבים ולדאוג שהעיר תהיה פחות משעממת מהרגיל. לא חסר לעיר את הנתונים הטבעיים.

מאלמו לא פחות "משעממת" מחיפה (מנסיון). חיפה סופר ריאלית, למעשה הרבה יותר ריאלית מירושלים אם בר מתעקשים להיות "מפוכחים". מי שפיכח יבאמת, מבין שלירושלים יש פונטציאל להיות אסון.
לצפיה ב-' לא באמת חסרים מקומות בילוי רלוונטיים'
לא באמת חסרים מקומות בילוי רלוונטיים
19/06/2018 | 14:50
66
תיירים לא הולכים סתם למועדון שיש בו הופעות ישראליות שהם לא מכירים וודאי שלא יבזבזו את זמנם על צפייה בסרט שהם יכולים לראות בכל מקום אחר.

מבחינת חללים שאפשר לנצל למסיבות ואירועים, כאלה יש די והותר (ואפשר כמובן להשמיש או לשפץ עד אז, במידת הצורך). למעשה כבר בסמוך לסמי עופר נמצאים כמה וכמה מקומות שנערכים בהם מופעים – מועדון זאפה חיפה שנבנה על גג קניון חיפה, מרכז הקונגרסים, קסטרא, וכמובן חוף הים. אין מחסור במקומות לערוך בהם אירועים ומסיבות (ועיריית חיפה עושה לא מעט כאלה) גם אם לא קוראים להם "מועדון". נוסף על כך לא חסרים פאבים ברחבי העיר, הן בציר הכרמל, הן בעיר התחתית ובחוף הים.
לצפיה ב-'ולגבי תחנת מרכזית המפרץ - בונים חיבור ישיר למתחם האוכל '
ולגבי תחנת מרכזית המפרץ - בונים חיבור ישיר למתחם האוכל
19/06/2018 | 14:14
95
בקניון, ממש לא הקטסטרופה שאתה מציג.
לצפיה ב-'הפוסט הזה קטנוני ברמות'
הפוסט הזה קטנוני ברמות
19/06/2018 | 14:32
2
140

אסור לרכב על אופניים בחוף - כך גם נהוג בשאר העולם, וזה מעולה.
בלב המפרץ אין חנויות? who gives a fuck.
תחבורה ציבורית בזמן עומס אפשר לשפר בקלות
עיר משעממת - מלא ערים אירופאיות הן סופר משעממות אבל כשיש אירוע גדול הן משתנות לחלוטין. קח לדוגמא את אדינבורו, שיעמום טילים שם, אבל היא כמו מיני לונדון בזמן הפרינג'. לחיפה לפחות יש חוף, את הכרמל, הגליל הקרוב. באמת שלא חסר מה לעשות.
לצפיה ב-' ברור שאסור לרכוב על אופניים בחוף עצמו, אבל מותר בשבילים'
ברור שאסור לרכוב על אופניים בחוף עצמו, אבל מותר בשבילים
19/06/2018 | 14:43
87
יש כיום שביל אופניים ייעודי בחיפה באזור שקמונה ובשנה האחרונה נחנך חדש גם בקריית חיים (שהיא חלק מחיפה, מוניציפלית). מתוכננים שבילי אופניים לאורך כל קו החוף בחיפה, העירייה פשוט עובדת לאט כשאין לה סיבה למהר... בכל מקרה זה לא קשור לאירוויזיון, אני לא חושבת שתיירים באים לישראל דווקא כדי לרכוב על אופניים לאורך החוף. בסוף מאי הרבה יותר נעים ללכת בטיילת בערב כשיש בריזה, ובמהלך היום כשחם להיכנס למים או לעשות בטן/גב על החוף. זה מה שאנשים עושים בחופשה.

כמובן, אירועים (בין אם במועדונים ובין אם בחוץ) אין שום בעיה לארגן במיוחד, ולמעשה אם יש משהו שעיריית חיפה מצטיינת בו (יתר על המידה...) הוא בזבוז כספי ציבור על שלל אירועים...
לצפיה ב-'אגב למה שמישהו בכלל יגיע ללב המפרץ??'
אגב למה שמישהו בכלל יגיע ללב המפרץ??
19/06/2018 | 17:27
82
אנשים יגיעו לעיר מכיוון דרום. אין שום סיבה שבכלל יעברו באזור הזה וגם אין מה לחפש שם. מה יש או אין בלב המפרץ או איך התחבורה מתפקדת שם - לא רלוונטי.
מקווה שישקיעו קצת בשדרוג חוף הכרמל ובטוח שיתגברו את הרכבות בשבוע הרלוונטי.
לצפיה ב-'ערוץ 10 בסקופ לא נורמלי!!! '
ערוץ 10 בסקופ לא נורמלי!!!
19/06/2018 | 16:51
1
292
לצפיה ב-'לוגו חדשני ממש. ואוו '
לוגו חדשני ממש. ואוו
20/06/2018 | 14:51
33
לצפיה ב-'לא חושב שלEBU אכפת מכל זה'
לא חושב שלEBU אכפת מכל זה
19/06/2018 | 20:43
189
הם בטח דואגים ל
1. המופע הכי טוב שיצטלם הכי טוב (אירו = טלוויזיה. 20 אלף תיירים לא שווים ל100 מיליון צופים). מניח שירושלים מנצחת פה, גם אם התמיכה של עיריית חיפה באירוע בהחלט מעודדת, רק חבל שבחיפה מספר המלונות מאוד קטן.
2. מקום שלא יעורר מהומות בעזה/שאר העולם.

איפה שלתיירים יהיה הכי כיף, נעים ומעניין אולי חשוב לנו פה בפורום (ופה ת"א לוקחת, לדעתי, ואחרי שבלילה הזכייה 4-5 תיירים דיברו איתי על כמה הם מחכים להגיע לת"א, נראה לי שגם לדעתם של הרבה חובבים), אבל נראה לי שזה פחות חשוב למקבלי ההחלטות.
לצפיה ב-'Dates expected to be determined by September this year'
Dates expected to be determined by September this year
19/06/2018 | 20:47
136
לצפיה ב-'אם האטרקציות של חוף ובהאים ונופי הכרמל לא יספיקו '
אם האטרקציות של חוף ובהאים ונופי הכרמל לא יספיקו
20/06/2018 | 12:20
6
101
תמיד אפשר ברכבת שעה ורבע להיות בתל אביב.
אפשר ללון בתל אביב ולנסוע לתחרות בחיפה. זה לא בשמיים.
לצפיה ב-'השאלה אם יהיו מספיק רכבות ?'
השאלה אם יהיו מספיק רכבות ?
20/06/2018 | 12:35
2
97
בימי ראשן אין מקום לשים גפרור ברכבת , בגלל העומס של החיילים ....
מה יקרה כשיהיו עשרים אלף תיירים ?

אם כבר , הייתי מנסה לחשוב טיפה מחוץ לקופסא , ולהציע שייט מחיפה לתל אביב . 
אפשר להשיט המון תיירים . 
גם כיף , גם מהר , גם לא משתק את המדינה .
לצפיה ב-'ראיון יפה'
ראיון יפה
20/06/2018 | 13:55
24
לצפיה ב-'את בעצם מציעה'
את בעצם מציעה
20/06/2018 | 14:22
77
gay cruise חחח
לצפיה ב-'50 דק' רכבת חיפה-ת"א, לא שעה ורבע'
50 דק' רכבת חיפה-ת"א, לא שעה ורבע
20/06/2018 | 14:50
2
81
שעה ורבע זה לנתבג
לצפיה ב-'עוד יותר טוב, אם ידאגו לזה '
עוד יותר טוב, אם ידאגו לזה
20/06/2018 | 15:58
1
69
יש פגרה בנובמבר כמעט שלושה שבועות של כדורגל.
בספטמבר שבועים זה כבר 5 שבועות שאפשר לעבוד על גג.
עשיתי חשבון זה יפריע ל4 משחקים של מכבי חיפה
הפועל חיפה תשחק בעכו.
והנה יש לנו גג שלושה וחצי חודשים.
שיתן גם הנאה לצופים אחרי התחרות.
לעוד הופעות וגם לכדורגל בלי גשם.

לצפיה ב-'חיים בסרט שיתאפשר שימוש באצטדיון לכדורגל'
חיים בסרט שיתאפשר שימוש באצטדיון לכדורגל
20/06/2018 | 17:59
96
אם מחליטים על האצטדיון אולי תוכלו לשחק עד החגים, אחרכך יגיעו חלקי קירוי הגג והתחלת הקמת הבמה והאצטדיון ייסגר כולל המתחם מסביב לפחות למשך חצי שנה עד מאי.. כלומר מאוק'-נוב'.
כל קבוצה שאמורה לשחק בו מסוף אוגוסט תצטרך לחפש מתקן אחר או בעכו או נתניה ופ"ת. 
לבבי הקירוי הדשא צריך אור ואויר ככה שאחרי התחרות ברור שיקח כמה שבועות והוא יוסר. לא בטוח שהאצטדיון יוכל לחזור לשמש את תחילת עונת 19-20 עד לשזרוע בסוף הקיץ הבא
לצפיה ב-'Related Song Contest 23 - ההצבעה נפתחת'
Related Song Contest 23 - ההצבעה נפתחת
18/06/2018 | 00:50
32
1059
חיכנו מספיק, עכשיו הכיף מתחיל!
המהדורה המחודשת של הRelated סוף כל סוף מתחילה וההצבעה נפתחת!

שירי המהדורה ה23 הם:
1. נדב גדג' - Good Vibes
2. Céline Dion - Ashes
3. Amina - Nour reborn
4. Beth - HOY
5. Isis Gee - Hiddeen treasur
6. ABBA - Thank You For The Music
7. Francesco Gabbani - Amen
8. Michael Schulte - Falling Apart
9. Tijana Bogicevic - Ti imas pravo
10. Emilija Kokić - NEBO
11. Nina zilli - Sola
12. Eleni Foureira - Ti Koitas
13. Loucas Yiorkas - Gia proti fora
14. Lena - Wild & Free
15. Darja Švajger - Sončen dan
16. Greta Salome - Wildfire
17. Aisel - Dilbərin Ariyası
18. Pastora Soler - La Tormenta
19. Loreen - Jupiter Drive

בכדי להצביע יש לשלוח במסר פרטי בלבד אלי את הצבעתכם שמתנהלת בדיוק כמו באירוויזיון (12, 10, 1-8). ההצבעות ינתנו על פי מספור כמו בדוגמה או לחליפין בסדר יורד

לדוגמה: 12. ירדנה ארזי
            10. עפרה חזה
            8. צביקה פיק

או

ירדנה ארזי
           עפרה חזה
           צביקה פיק

מצורף לפה הפלייליסט של התחרות לפי סדר השירים לנוחיותכם
כל בעיה/שאלה/ועוד מוזמנים לפנות אלי.

ההצבעה נפתחת עכשיו ותיסגר ביום שני, 25/06/18 בשעה 23:59 

שיהיה לכולם בהצלחה!! 
לצפיה ב-'בהצלחה לאחת והיחידה'
בהצלחה לאחת והיחידה
18/06/2018 | 03:42
130
אלני פוריירה.
טיק טאס שיר פופ מושלם! מגיע לה לזכות! יש לה דיסקוגרפיה יותר טובה של חצי מזמרות המיינסטרים באמריקה.
התחרות ממש טובה, לא ציפיתי שלאייסל יהיה שיר כזה מיוחד אחרי השיר הגנרי שאיתו היא הופיעה באירוויזיון, לורין ריגשה אותי למות (ההפקה מדהימה ברמות!), השיר של בת' ממש מקסים
בהצלחה לכולםםם

מקווה לנצח בפעם השניה
הכינוי הקודם שלי היה ndnd123
והניצחון הקודם שלי היה עם cool vibes של הלהקה משוויץ ב2005. חולה עליהם.
לצפיה ב-'אהבתי את הדוגמא עם ירדנה ארזי'
אהבתי את הדוגמא עם ירדנה ארזי
18/06/2018 | 05:12
40
לצפיה ב-'תחרות מסקרנת'
תחרות מסקרנת
18/06/2018 | 15:19
78
אני שמח שהיתה היענות. המגוון באמת רחב  ואת רוב השירים לא הכרתי. ריוויו בהמשך. 
בהצלחה לכולם
לצפיה ב-'הפלייליסט של התחרות בקישור למי שלא מצליח '
הפלייליסט של התחרות בקישור למי שלא מצליח
18/06/2018 | 18:12
89
לצפיה ב-'מזכיר שוב לכולם לשלוח הצבעה בצורה מסודרת'
מזכיר שוב לכולם לשלוח הצבעה בצורה מסודרת
18/06/2018 | 19:46
50
או ממוספרת מהגבוה לנמוך או בסדר עולה כשההצבעה הגבוהה ביותר למעלה והנמוכה למטה
זה מייצר לי המון בעיות אחר כך כשזה לא מובן
לצפיה ב-'אני מציע שתעדכן מראש מתי התוצאות יועלו!'
אני מציע שתעדכן מראש מתי התוצאות יועלו!
19/06/2018 | 07:21
20
לצפיה ב-'ריוויו על התחרות'
ריוויו על התחרות
19/06/2018 | 09:20
3
112
טוב, אז אחרי ההלם הראשוני וההתרגשות, זה הסיכום הראשון שלי לאחר שחרשתי אתמול על השירים:
1. נדב גדג' - Good Vibes- נדב מדהים, הקול והגרוב שלו ישר גורמים לי לזוז. אבל השיר מרגיש קצת גנרי ולא זכיר. אין לו שיא מרגש/מעניין. מתאר לעצמי שככל שאחרוש עליו יותר כך אוהב אותו יותר. 

2. Céline Dion - Ashes- טוב, לבחור את סלין דיון לתחרות זה לשלוף את התותחים הכי כבדים. השיר אומנם עדכני, מהמם ומופק היטב. הקול שלה מושלם. אבל זה מסוג השירים שאני פחות מתחבר אליהם(מזכיר לי שירי פסקול של דיסני). ועדין לא הכרתי אותו ואני בטוח שמתישהוא הוא ידבק לי לאוזן. אהבתי את סוף הקליפ עם הדיאלוג...

3. Amina - Nour reborn- אמינה המופלאה הטריפה לי את כל החושים בהופעה יוצאת הדופן שלה אי שם בשנת 91. רבות דובר על ההופעה הזאת, ואני באמת חושב שהיא היתה פורצת דרך(זמרת מוסלמית/הצעיף/ נושא חשוב/ מוטיבים של מוזיקה אפריקאית ים תיכונית/ הפוליטיקה באותו זמן נגד מלחמת המפרץ וכו'). בעיני היא הזוכה באותה שנה(עם כל האהבה שלי לקרולה). אהבתי מאוד את השיר הזה(שהוא חלק מאלבום קאמבק מופלא שלה).

4. Beth - HOY- עדין לא התאוששתי מהכישלון שלה בתחרות עם אחד השירים האהובים עלי מספרד. הייתי בטוח שתנצח. ההתחלה מזכירה את ג'וני מיטשל, וההמשך נהדר. הפתעה נהדרת. 

5. Isis Gee - Hiddeen treasur- מודה שלקחו לי כמה רגעים להיזכר בה. לא אהבתי את ההופעה שלה בתחרות, השיזוף המוגזם והכינורות. אבל היה ברור שמדובר בזמרת מסקרנת. השיר החביב הזה יכל להביא אותה הרבה יותר רחוק...לא כל כך הבנתי את ההקשר של מצרים בקליפ. הפזמון מזכיר לי את השיר 
שצירפתי בקישור. 

6. ABBA - Thank You For The Music-  ע"ע סלין דיון. שיר נהדר, קלאסיקה אמיתית, מלודיה שישר חודרת ללב. מחכה כבר לשמוע את שירי הקאמבק שצפויים להתפרסם בקרוב...

7. Francesco Gabbani - Amen- אני חולה על גבאני. כל כך חבל שפספס באירויזיון. יש לו קטע שמטריף אותי. למרות שהשיר הזה בינוני הוא ישר עושה לי טוב, ותמיד כיף לראות את התנועות שלו. מניח שאתמכר לו קשות בקרוב. אמן.

8. Michael Schulte - Falling Apart- אחד המועמדים החזקים לזכייה בתחרות שלנו. זמר מרגש(קצת מעצבן אותי, קשה לי להסביר), אחרי ההישג הנהדר בליסבון אני מתייחס אליו ברצינות. שיר נפלא, נוגע ללב, מסקרן. הקול של מיכאל שובר את הלב לרסיסים...

9. Tijana Bogicevic - Ti imas pravo- אני חולה על טיאנה...השיר שלה שנה שעברה היה מהמם!!! אבל ההופעה נוראית, בשילוב זה שהיא לא ידעה לדבר אנגלית בראיונות הרגיש לי שכל העסק מזויף/ מוזר. פחות אהבתי את השיר הספציפי הזה(לא הסגנון שלי), אבל היא עדין מרגשת. חבל שלא שרה בסרבית באירויזיון. הקול שלה נשמע שונה לגמרי.

10. Emilija Kokić - NEBO-תמיד היא תשיאר ריבה!!! איזה כיף להיזכר בה. באמת סיקרן אותי לדעת מה עלה בגורלה...כל כך שמחתי על הזכיה של יוגוסלביה (למרות ששני השירים שבאו אחריה היו מושלמים וטובים בהרבה).  שיר שנשמע כמו שלאגר מלודי(צירפתי אחד שממש מזכיר לי אותו). אחד השירים שהכי שמחתי להכיר. תודה למי ששלח.

11. Nina zilli - Sola- נינה היקרה, כל מה שתוציאי יהיה וואו. יש לה את כל החבילה, ברור שהיא מזכירה את איימי ווינהאוס. עם קליפ נועז, ברור שמדובר באחד השירים המהנים עבורי בתחרות. בראבו.

12. Eleni Foureira - Ti Koitas- שיר של דורון מדלי, כשהפעם הטוי שלו זאת אלני הנהדרת, בשיר שהיה להיט ענק ביוון. מאוד מזכיר את גולדן בוי...יש לי קצת בעיה בשירים שלה(עם קולות הרקע/ הקול שלה נשמע קצת מהונדס), אבל מדובר בלהיט ממכר ומענג. תודה למי ששלח, כי פספסתי אותו לגמרי...

13. Loucas Yiorkas - Gia proti fora- ללוקאס יש קול נפלא ומראה עוד יותר מזה(: אבל השיר הספציפי הזה פחות עושה לי את זה. מקווה לחזור לראות אותו בתחרות, בסולו יווני אותנטי.

14. Lena - Wild & Free- ללנה יש הכל. היא סופר מגניבה, מלאת כרזימה וקול נהדר. כצפיתי בקליפ ובשחקן החמוד ישר התחשק לי לצפות בסרט (אשמח לקישור/ שם הסרט). שיר קיץ קליל ומהנה. 

15. Darja Švajger - Sončen dan- שיר שאני צריך עוד כמה שמיעות כדי להחליט לגביו. פחות אהבתי את הזמרת באירויזיון בשתי ההופעות שלה. אעדכן לגביו בהמשך(:

16. Greta Salome - Wildfire- גרטה היקרה, אני פחות מתחבר לחומרים ממך. משהוא בזמרת מלחיץ אותי. אולי זה גם בגלל הקליפ שישר שולח אותי לעולמות הילדים, לפיזמון הגנרי או למבטים המוזרים שלה. מצטער, אבל אני לא אוהב את השיר. 

17. Aisel - Dilbərin Ariyası- מה זה הדבר הזה?! למה היא לא שרה את זה באירויזיון!!! כל כך קיוויתי שהאזרים יעזו וישלחו משהוא כזה. והפרויקיט הזה של באקו ממש מסקרן(אני הולך לחרוש עליו ביו טיוב). בכל אופן, אחת ההפתעות. המון מיסתורין, שפה מהפנטת, שיר יפהפה. 

18. Pastora Soler - La Tormenta- פאסטורה אהובתי, כל כך רציתי שתזכי בתחרות!!! עדין לא התאוששתי מהמפלה שלך(למרות שמקום עשירי לספרד זה בסדר...). הבעיה שחלק גדול מהשירים שלה נשמעים לי כמו פתיח לטלנובלה, וזה אחד מהם. מצטער, אבל אני פחות אוהב. 

19. Loreen - Jupiter Drive- לוריין המלכה!!! כפרה עליך. כל שיר שתוציאי ימיס אותי. האלבום החדש שלה מאוד מעניין. דוקא אהבתי יותר את השיר שצירפתי(והתמכרתי אליו קשות!). נהדר.

בקיצור זאת הדעה שלי, מניח שיהיו לי עוד מלא הערות/ תובנות בהמשך. ושוב בהצלחה לכולם(:

לצפיה ב-'וואו..איזו השקעה...קראתי כל מילה'
וואו..איזו השקעה...קראתי כל מילה
19/06/2018 | 12:29
1
23
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
19/06/2018 | 12:48
36
מקווה שלא איכזבתי אף אחד...
ניסיתי לא להסחף בהסברים, אבל זאת באמת מהדורה שהעלתה בי המון עינין ונוסטלגיה(:
לצפיה ב-'כל הכבוד על ההשקעה!'
כל הכבוד על ההשקעה!
19/06/2018 | 13:03
16
לצפיה ב-'מה יקרה אם לא אזכה בתחרות?'
מה יקרה אם לא אזכה בתחרות?
20/06/2018 | 08:57
2
146
לצפיה ב-'ירדנה בתגובה לאיום שלך'
ירדנה בתגובה לאיום שלך
20/06/2018 | 14:50
1
76
ירדנה ארזי ביקשה לגנוז את שירה עקב פניות מהורים של מתאבדים https://e.walla.co.il/item/3167342?utm_source=Gene...
לצפיה ב-''
20/06/2018 | 15:37
10
לצפיה ב-'7 מתמודדים כבר הצביעו'
7 מתמודדים כבר הצביעו
21/06/2018 | 02:03
1
37
במידה וכל ההצבעות יתקבלו לפני מועד הסיום אחשוף את התוצאות מוקדם יותר, כך ששווה להזדרז
לצפיה ב-'מה לגבי ספויילר?'
מה לגבי ספויילר?
21/06/2018 | 08:36
36
התחרות צמודה, יש הפתעות, הכל עוד פתוח...קצת טיזרים שיעזרו להפיג קצת את המתח
לצפיה ב-'הצבעתי'
הצבעתי
21/06/2018 | 19:41
1
35
תחרות חלשה.
אהבתי את השירים של ABBA, אלני פוריירה ושל סלין שאותו אני מכיר ממזמן
בהצלחה
לצפיה ב-'בעינין איכות התחרות'
בעינין איכות התחרות
21/06/2018 | 20:09
44
 כמובן שזה סובייקטיבי, אבל פרט לשירים שציינת יש כמה שירים מדהימים(לפחות עבורי). 
אייזל אחרי ההופעה החלשה בתחרות הפציצה בשיר קסום באזרית(מזכיר קצת את השפה הטורקית).
אמינה עם יצירה מפעימה, ריגשה אותי למוות. שווה לתת הזדמנות לשיר. אחרי השמיעה הנוספת הוא פשוט לא יצא לי מהראש. 
לוריין עם שיר מהפנט, שחרפן אותי לגמרי. מודה שפספסתי אותו כשיצא, ועכשיו אני מכור כבד אליו(וכמובן שחרשתי על כל האלבום הודות לתזכורת הנ״ל).
ויש עוד כמה ראויים(פירטתי בהרחבה בריוויו שלי). 
במבט ראשון גם בי התעוררה אכזבה מסוימת כשהתפרסמה הרשימה, אבל כשהתעמקתי בשירים/ יוצרים נהנתי ממש מהמגוון(של השירים/ סגנונות/ תקופות של התחרות). 
וזה מה שיפה בעיני בתחרויות בפורום. בזכותם אני מכיר ומגיע למוזיקה, שאין סיכוי שהייתי פוגש בעולם החיצוני...וגם אם הרווחתי שיר אחד מושלם לפלייליסט שלי- בעיני זה שווה יותר מהזכייה עם השיר ששלחתי. 
לצפיה ב-'ימים אחרונים להצבעה!'
ימים אחרונים להצבעה!
22/06/2018 | 12:58
6
26
מזכיר שלפי חוקי הפורום מתמודד שלא יישלח את הצבעתו ינוכה חצי מהניקוד שלו וסתם חבל

אז להצביע כולם!!
לצפיה ב-'כמה הצבעות נותרו?'
כמה הצבעות נותרו?
22/06/2018 | 14:24
2
7
לצפיה ב-'9!'
9!
22/06/2018 | 14:44
1
8
לצפיה ב-'יש התקדמות?'
יש התקדמות?
23/06/2018 | 14:12
7
לצפיה ב-'אני הצבעתי אבל לא קיבלתי אישור ממך שקיבלת...'
אני הצבעתי אבל לא קיבלתי אישור ממך שקיבלת...
22/06/2018 | 14:52
2
10
לצפיה ב-'כל מי ששלח לי הצבעה קיבלתי'
כל מי ששלח לי הצבעה קיבלתי
22/06/2018 | 15:32
1
31
אם היו בעיות עידכנתי את המתמודד והבעיות תוקנו
לצפיה ב-''
22/06/2018 | 16:29
7
לצפיה ב-'יש התפתחויות?כולם שלחו?'
יש התפתחויות?כולם שלחו?
24/06/2018 | 05:48
5
8
לצפיה ב-'כשכולם ישלחו יהיו תוצאות'
כשכולם ישלחו יהיו תוצאות
24/06/2018 | 10:53
4
26
חסרות ארבע הצבעות עדיין
לצפיה ב-'תשלח להם הודעה....נורא מרגיז '
תשלח להם הודעה....נורא מרגיז
24/06/2018 | 14:17
3
14
לצפיה ב-'בין הארבעה ישנם גם שניים שבתמונת הזכייה'
בין הארבעה ישנם גם שניים שבתמונת הזכייה
24/06/2018 | 15:21
26
ככה שבמידה ולא יצביעו עד מחר בערב הם למעשה יאבדו את הסיכוי לזכות
לצפיה ב-'למה זה מרגיז?'
למה זה מרגיז?
24/06/2018 | 17:56
1
24
אם הזמן הרשמי שניתן להצבעה הוא עד מחר בלילה, למה זה לא בסדר להצביע אפילו מחר?
לצפיה ב-'זה נראה כאילו....דווקא להכעיס...לא משנה'
זה נראה כאילו....דווקא להכעיס...לא משנה
24/06/2018 | 18:25
23
וחבל שסיפאתם שבין הארבעה יש שניים בתמונת הזכיייה......
לצפיה ב-'עדיין חסרות ארבע הצבעות?'
עדיין חסרות ארבע הצבעות?
24/06/2018 | 23:53
7
לצפיה ב-'לוריין '
לוריין
25/06/2018 | 02:30
30
עוד שירים שאהבתי: Falling apart (מהמם) ו-Nour reborn המהפנט
לצפיה ב-'האיגוד האירופי: החלו ההכנות לאירוויזיון בישראל'
האיגוד האירופי: החלו ההכנות לאירוויזיון בישראל
20/06/2018 | 08:55
268
לצפיה ב-'תביעה של מיליון שקלים נגד "הכוכב הבא" בתביעה שהגיש אסף ספקט'
תביעה של מיליון שקלים נגד "הכוכב הבא" בתביעה שהגיש אסף ספקט
20/06/2018 | 01:11
176
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5291483,0...
אז אם בית המשפט  יסכים עם התביעה, אז אם התאגיד יסכים שהקדם אירוויזיון הבא יהיה שוב בקשת, שזה בטוח שהקדם אירוויזיון הבא, יהיה בתוכנית נוספת של אייל גולן ואביב גפן מחפשים אותכם?
או שקשת תנסה לעשות קדם אירוויזיון אחר?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ