לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1779117,791 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'מעניין כמה יעלו מגלגל ההצלה לגמר, אם רק 2 עולים ממנו מהחצאים'
מעניין כמה יעלו מגלגל ההצלה לגמר, אם רק 2 עולים ממנו מהחצאים
03/02/2019 | 14:11
30
398
מעניין כמה יעלו מחר משלב גלגל ההצלה בכוכב הבא לגמר, אם רק 2 עולים ממנו משני חצאי הגמר.

ומעניין את מי יעלו השופטים הערב, האם שוב יהיה תיקו ביזיוני ממש "מקרי" בין מאיה לנגיד אברהם, שיעלה במקומה בסוף?

ואגב, אם המטרה היא לשלוח בסוף את מאה או כיתריה אז למה להראות שהן לא יותר טובות משלווה הבינונית והממוצעת או מאברהם? הרי זה רק יוריד להן נקודות בתחרות עצמה? ואיך זה ייראה שבסוף רק שתיהן יישארו ושלווה ואברהם יודחו? הרי זה יהיה שקוף שהכל היה חרטא אחת גדולה. ולא רק לנו הצופים הישראלים, אלא לכל אירופה.
לצפיה ב-'אני חושבת שכולם יכולים לנחש שקובי מרימי יהיה אחד מהחוזרים'
אני חושבת שכולם יכולים לנחש שקובי מרימי יהיה אחד מהחוזרים
03/02/2019 | 14:38
11
276
ואני מנחשת שבאופן לא מקרי יבחרו נגדו מישהו שלא היה משהו כדי שהוא יעבור בקלות ויגיע לגמר.יש כבר שמועות שרצות על מי זה יהיה. 

מאיה וכתריה לא צריכות את ההפקה שתראה שהן לא יותר טובות משלווה או אברהם, הן עושות את זה יופי בעצמן.
לצפיה ב-'לא אמרתי שהן צריכות, אמרתי שעצם המרמה פוגע בהן מול אירופה'
לא אמרתי שהן צריכות, אמרתי שעצם המרמה פוגע בהן מול אירופה
03/02/2019 | 14:46
10
222
הרי אם אחת מהן תיבחר לייצג את ישראל האירופאים יגידו שאפילו את שלווה הם לא הצליחו לנצח בחצי הגמר של הכוכב הבא בישראל אז למה מגיע להן לזכות בתחרות מול מבצעים ברמתן או חזקים יותר?
לצפיה ב-'כן, זאת הייתה הנקודה שלי...'
כן, זאת הייתה הנקודה שלי...
03/02/2019 | 14:55
9
172
לא מגיע להן.
לצפיה ב-' בדיוק'
בדיוק
03/02/2019 | 15:05
102
אבל ההפקה החליטה שהן המובילות, וככה היא תעשה כדי שהן יגיעו לקרב הסופי (או לפחות אחת מהן). לא כשר ולא הוגן.
לצפיה ב-'נהפוכו, דווקא כן מגיע להן, אבל ההפקה מורידה במרמה מערכן'
נהפוכו, דווקא כן מגיע להן, אבל ההפקה מורידה במרמה מערכן
03/02/2019 | 16:17
6
165
הרי הטענה של השופטים העלובים או יותר מתאים לקרוא להם שפוטי ההפקה לגבי למה הם נותנים את הדוז לשלווה היתה שזה בגלל שהם בטוחים שכיריה לא תתקשה להגיע לגמר, אבל חשוב ששלווה תהיה בגמר. הרי הביצוע של כיתריה לשקט שנשאר של שירי שבעצמה התפלאה מהביצוע הענק והודתה שלה זה לקח חצי שנה לעבוד על השיר הזה עד שיצא לה פרפקט, היה בהרבה יותר גדול ומרשים משי היקינטון הילדותי ששרו שלווה בהרכב של כמעט קבוצת כדורגל. כך שברור ללא צל של ספק בכלל שלכיתריה ועוד הגיע לעלות לגמר אמש. אבל השופטים או יותר נכון שפוטי ההפקה שרק הרייטינג חשוב לה ולא הצופים או המתמודדים, ממשיכים לתת יחס מיוחד לשלווה רק בגלל שהם מוגבלים. ועצם זה פוגע בכיתריה באם תיבחר לבסוף, או לחילופין במאיה באם תיבחר לבסוף, ויעשו לה את הדבר הערב, מול אירופה, מה שמוריד מערכן בעיני האירופאים וצופי התחרות בעולם. או בקיצור: ישראל יורה לעצמה ברגל וכורתת את הענף שעליו היא עומדת.

לצפיה ב-'איזה קשקוש'
איזה קשקוש
03/02/2019 | 16:47
1
130
זה הרבה יותר קשה לקחת שירים ישנים או שחוקים ועדיין לתת להם ביצועים שגם מרשימים את הקהל וגם את השופטים, שזה מה ששלווה עושה כמעט כל הזמן. ודווקא ההיפך הגמור הוא הנכון- גם סקעת וגם אמדורסקי אמרו שהם נותנים את הדוז פואה שלהם לכיתריה כי שלווה לא צריכים עזרה בלהגיע לגמר. מצד שני, כל מי שנתן את הדוז פואה שלו לשלווה אמר שהוא בוחר בהם כי הביצוע שלהם היה יותר טוב. נכון, כיתריה נתנה את ההופעה הכי טובה שלה בתכנית עם "השקט שנשאר" - אבל ההופעה של שלווה ממש לא הייתה הכי טובה שלהם בתכנית. אז אם ההופעה הכי טובה של כתריה עדיין לא מגיעה לרמה של ההופעה הלא-הכי-טובה של שלווה, זה די ברור מי פה מוצלח יותר.
לצפיה ב-'לא, מה שברור שזאת עבודה בעיניים, ולא בפעם הראשונה בתוכנית זו'
לא, מה שברור שזאת עבודה בעיניים, ולא בפעם הראשונה בתוכנית זו
03/02/2019 | 17:03
138
מה שברור שהשופטים שפוטים של ההפקה והצופים לא קובעים כלום עד הגמר.
לצפיה ב-'לגבי שירי, בכלל לא נראה לי שזה מה שהיא ניסתה להגיד.'
לגבי שירי, בכלל לא נראה לי שזה מה שהיא ניסתה להגיד.
03/02/2019 | 17:24
3
184
היא אמרה את החצי שנה שלקח לה כהקדמה לביקורת על כתריה, אבל פשוט קטעו אותה ולא נתנו לה להגיד מה שהיא רצתה על ההופעה. היא לא ניסתה להגיד "לי לקח חצי שנה, אבל את כל כך הרבה יותר טובה ממני שלך זה בא בקלות". באמת נראה לך שזה מה שהיא ניסתה להגיד? היא ניסתה להגיד שהביצוע של כתריה היה בסדר, אבל... ולא נתנו לה להגיע לאבל.
לצפיה ב-'היא לא אמרה שום אבל'
היא לא אמרה שום אבל
04/02/2019 | 04:54
2
68
איך אני "אוהב" אנשים שמדמיינים מה אנשים אחרים רצו להגיד, כאילו היו בראש שלהם באותו רגע, או לחילופין מכניסים לאנשים אחרים מילים לפה שהם בכלל לא הוציאו מפיהם.
לצפיה ב-'לא אמרתי שהיא אמרה. '
לא אמרתי שהיא אמרה.
04/02/2019 | 05:37
1
60
אמרתי שקטעו אותה. אבל אתה צודק בכך שההשערה שלי לגבי הדברים הנוספים שהיו לה להגיד היא רק השערה - כשצפיתי בתכנית הרושם שלי היה שיש לה משהו נוסף להגיד ושאסי קטע אותה, והתאכזבתי שהיא לא סיימה. אבל יש אפשרות שהיא סיימה, או התחרטה, או לא סיימה אבל רצתה להגיד משהו אחר ממה שנראה לי שרצתה
לצפיה ב-'את חושבת שקטעו אותה, אך אין שום הוכחה לזה'
את חושבת שקטעו אותה, אך אין שום הוכחה לזה
04/02/2019 | 05:45
73
ודווקא על פי מה שהיא אמרה זה נראה שהיא התכוונה בדיוק למה שאמרה. למרות שבדיוק כמו באקס-פקטור הישראלי שבו היא היתה שפוטה של ההפקה של רשת וקיבלה באוזניות הוראות להדיח את עדן ולקדם לגמר את הפיליפינית, שמאז זכייתה נעלמו עקבותיה ואף אחד לא שמע עליה בכלל מאז, כך היא נהפכה להיות שפוטה של ההפקה של קשת, ולהעלות את שלווה ולא את כיתריה לגמר של הכוכב הבא לאירוויזיון.

שלא תביני לא נכון, אני אוהב מאוד את שירי כזמרת, והביצוע שלה עד היום לשיר "השקט שנשאר" הוא אחד הביצועים הכי אהובים עלי בתולדות תחרות האירוויזיון, ובטח ההישג הכי גדול של ישראל בתחרות בשני העשורים האחרונים עד לנטע עם Toy. אך כשופטת שירי מצטיירת אצלי כלא אמינה וכשפוטה של ההפקות בכל שתי התוכניות שבהן היא שפטה. ולכן גם הבחירה שלה בהתאם.
לצפיה ב-''
03/02/2019 | 17:34
32
לצפיה ב-'כמה שאני אוהבת את התכנית'
כמה שאני אוהבת את התכנית
04/02/2019 | 09:21
7
207
הגיע הזמן לבטל אותה, פשוט מיותרת. שיחסכו את החירטוט שלנו יש יכולת השפעה וזכות בחירה ושפשוט יודיעו בתחילת כל פברואר-מרץ מי הנציג שהם בחרו לנו לאירוויזיון. אין הבדל בין הכוכב הבא לבין וועדה פנימית, אבל לפחות וועדה פנימית ידועה בכך שהיא סגורה ולא מתיימרת להציג מצג שווא כאילו לקהל יש יכולת להשפיע ולבחור, לעומת ״הכוכב הבא״ שהיא כולה ערימת חירטוט ושקרים
לצפיה ב-'ערימת חרטוט ושקרים זה תיאור מדויק למדי,'
ערימת חרטוט ושקרים זה תיאור מדויק למדי,
04/02/2019 | 10:01
1
142
אבל אני, לפחות, נהנית מהביצועים, ולא הייתי רוצה שיבטלו את התכנית. כמו כן יש יתרון מסוים בכך שהמועמדים זוכים למעמד מלחיץ דומה במידה מסוימת לזה של האירוויזיון לאורך כל העונה (גם אם ההפקה יודעת מי יעבור - זה לאו דווקא אומר שהמועמדים יודעים - ובכל מקרה הם עדיין צריכים להופיע מול קהל ומול שופטים), וזה אימון לא רע. גם מי שלא הגיע משופשף יוצא משופשף לפחות במידה מסוימת. כך שאני דווקא חושבת שפורמט הריאליטי כן מתאים לבחירת המועמד. רק חבל באמת על החרטוט והשקרים.
לצפיה ב-'אני גם נהנית מהביצועים'
אני גם נהנית מהביצועים
04/02/2019 | 12:35
103
וזה למה כל העניין ממש מבאס אותי. חבל, באמת חבל שלא עושים תחרות הוגנת, חבל שלא נותנים לקהל לבחור באמת, חבל שאין לנו קדם כמו לשבדים או קדם נורמלי ולא מכור מראש. זאת אולי תכנית טובה למתמודדים שרוצים לקבל חשיפה ולהתמודד עם ביקורת של אנשי מקצוע, אך היא ממש לא קדם אירוויזיון אלא וועדה פנימית (במקרה הזה טדי וקשת) שמורחת 4 חודשי שידור כדי לשדר לנו אודישנים של ניצבים מסכנים שחלקם באמת חושבים שיש להם סיכוי לייצג אותנו באירוויזיון
לצפיה ב-'לגמריי בדעה שלך'
לגמריי בדעה שלך
04/02/2019 | 19:44
4
101
אני חושבת שהכוכב הבא לאירוויזיון מיצה את עצמו. צריך להפריד בין האירוויזיון לכוכב הבא. להשאיר את הכוכב הבא כמקום לזמרים חדשים מתחילים. ולבחור נציג לאירוויזיון ללא כל קשר לתוכנית הזאת
לצפיה ב-'ומה אז? שוב בחירה של שירי פח נוסח ערוץ 1?'
ומה אז? שוב בחירה של שירי פח נוסח ערוץ 1?
04/02/2019 | 20:04
3
39
לצפיה ב-'אין לי בעיה שקשת וטדי מנהלים את כל העסק'
אין לי בעיה שקשת וטדי מנהלים את כל העסק
04/02/2019 | 20:37
2
113
כי למרות התנהלותם, הם יודעים להפיק הופעות, הם יודעים לבחור שירים והם הוכיחו את עצמם עד עכשיו. מה שכן יש לי בעיה איתו הוא הצגת מצג השווא שבו "הכוכב הבא" היא קדם אירוויזיון שבו לקהל יש זכות בחירה ויכולת להשפיע.
כבר ממזמן כתבתי פה בפורום ש"הכוכב הבא" צריכה לעבור מספר שינויים שעיקרם הוא התאמת התכנית לפורמט האירוויזיון, שזה אומר לשדר את כל העונה בשידור חי (מה שיאפשר לקהל בבית להצביע לאורך העונה) ולא רק את הגמר, שמה שקורה בפועל כל עונה הוא שאת המתמודדים לגמר שאנחנו כן יכולים להצביע בו בוחרים קהל של ילדים בני 15 ו-5 שופטים שחלק מהם בכלל לא ראויים אפילו להיקרא שופטים (אימנע כעת משמות).
העונה הראשונה של "הכוכב הבא" שודרה בשידור חי כבר מהפרק הראשון (עוד טרם היותה קדם אירוויזיון) והתנהלה בצורה תקינה בסך הכל (למעט תקלות מינוריות פה ושם), לא רואה סיבה למה לא לחזור למתכונת הזאת.
לצפיה ב-'מסכימה איתך '
מסכימה איתך
04/02/2019 | 21:23
87
לגמרי צריך להפריד בין קדם אירוויזיון לכוכב הבא
וגם זה מעצבן שקהל לא באמת בוחר מי זוכה
הקהל בעונה שעברה עדיף את מרגי על פני נטע
שכמובן אין לי בעיה ששופטים יחליטו אבל אם הם מחליטים אל תעמידו פנים שקהל בוחר
לכן מבחינתי הכי טוב שקדם יחזור להיות מה שהוא היה לפני הכוכב הבא לאירווזיון
כוכב הבא תחזור להיות מה שהיא הייתה
לצפיה ב-'בדיוק זו הייתה הכוונה שלי.'
בדיוק זו הייתה הכוונה שלי.
05/02/2019 | 19:52
11
לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
04/02/2019 | 19:49
136
זה לא מעניין
לצפיה ב-'כרגע זה כבר פשוט לדעת....'
כרגע זה כבר פשוט לדעת....
05/02/2019 | 09:45
8
266
ביום חמישי יש "גלגל הצלה"  - דו קרב בין מודחים שלפני חצי הגמר שממנו קובי מרימי יעלה לגמר, ובמוצ"ש קרב בין שלושה אחרונים ממעפילי חצי הגמר: שפיטה, אברהם ודניאל ברזילי, שממנו שפיטה תעפיל לגמר, וכך תושלם תמונת חמישיית הגמר.

לא יפה מבחינת טמירה ירדני וחבורתה שנתנו הזדמנות למי שהודח לפני חצי הגמר, כי מעפילים לגמר רק מחצי גמר ולא משלב מוקדם יותר שממנו מודחים. ברור שהיה כאן ניסיון לתקן כביכול "עוול" שנגרם מההדחה של קובי מרימי וגם לרצות את גברת קרן פלס.
היה צריך לסגור את זה כך שמבין הארבעה שנותרו מחצי הגמר (שפיטה , כתריה, אברהם  ודניאל ברזילי) לבצע קרב בתוך הרביעייה על שני מקומות בגמר וכך לא לסטות מפורמט הגמר במשך השנים האחרונות, קרי רביעיית גמר.
חמישיית גמר יש השנה אך ורק בגלל קובי מרימי.

לגבי "שלווה", ברור לי שכל הסיפור עם איום על הפרישה עקב השבת נועד לקושש קולות בגמר ממצביעי האפליקציה, אבל גם כאן לצערי זאת הולכת להיות עבודה בעיניים כלפי הצופים , כי אני דבק בסברה שלי שרוצים לתת את הזכייה ל"שלווה" כמו שציינתי לפני כן באחד השרשורים, והנה לנו עוד מקרה גימיק נוסח פינלנד 2015, וכך נבייש את בפירמה דווקא כאן בבית ונגרד את תחתית הדירוג בגמר.
לצפיה ב-'אני לא בעד שלווה, אבל אני לא חושב שהם יהיו מקרה פינלנד 15''
אני לא בעד שלווה, אבל אני לא חושב שהם יהיו מקרה פינלנד 15'
05/02/2019 | 10:46
3
166
אני דווקא יותר מדמיין אותם כמו בלגיה 03'
לצפיה ב-'איפה הם ואיפה בלגיה 2003 שהיה קרוב לזכות במקום טורקיה'
איפה הם ואיפה בלגיה 2003 שהיה קרוב לזכות במקום טורקיה
05/02/2019 | 11:01
2
140
ודווקא את בלגיה 2003 אני לא הכי מסמפט בלשון המעטה, ועדיין יש הבדל שמיים וארץ.
עדיין "שלווה" הם סוג של גימיק פינלנד 2015, ומצביעי הטלווטינג לפחות לא בדיוק יקבלו אותם בחיבוק ידיים, כך שהם לא בדיוק ימהרו להצביע להם, ובמקרה של בחירה בהם, אנחנו נהיה באותו הסיר של פורטוגל, אוקראינה ואוסטריה בשנים האחרונות כשהן אירחו את התחרות וסיימו בבוטום 5 של הגמר.

אני לא מצפה שנזכה ונעשה דאבל, אבל לפחות שלא נבייש את הפירמה דווקא כאן בבית, ואולי נסיים בטופ 10 בגמר, שאותו אנחנו מארחים .
הלוואי ואתבדה, אבל לצערי כל הסימנים מובילים לכך, שחבורתה של טמירה ירדני בשיתוף עם "כאן" מושכים בחבלים כדי ש"שלווה" ייצגו אותנו כאן ב"אקספו ת"א",ולכן כל זה עבודה בעיניים על מצביעי האפליקציה.
לצפיה ב-'אני לא חושב שזו עבודה בעיניים'
אני לא חושב שזו עבודה בעיניים
05/02/2019 | 13:41
1
120
לשלווה יש by far את ממוצע הציונים הגבוה ביותר בתכנית, לא רק מהשופטים, אלא גם מהקהל. אי אפשר להגיד שהם שם בחסד, אלא לחלוטין בזכות.

דעת הנון-חובבים עליהם ממה שאני רואה- דיי בקונצזוס. עיקר המתנגדים הם חובבי האירוויזיון (שאני מביניהם). מאחר ויש משהו בשלווה שהוא אנטי-כוכבי, שכנראה לא יעשה קריירה ענפה במוזיקה הפופולרית בישראל, שמזכיר לחובבים את תקופת ישראל באירוויזיון מלפני עשור, שהיינו שולחים שירי שלום ואחווה עם רקעים כחולים בביצוע להקות מונפצות שאף אחד לא שמע ולא ישמע עליהן. אנחנו מפחדים שיחזור לדבוק בתחרות הטעם המיושן והגימיקי, עד שהייצוגים האחרונים שלנו הובילו להתקדמות כלשהי. וזה מובן לחלוטין.

עם זאת, אי אפשר לקחת מכך שהם הגיעו לגמר לחלוטין בזכות. ניצחו ענקים גדולים לאורך העונה, האחרונה מביניהם הייתה כתריה. שתי הסולניות שרות נפלא, יש להן הרמוניה משגעת. מה ששלהן- שלהן, ואם הן יזכו זה לחלוטין בזכות. לא חושב שיש כאן מקום לשום תיאוריית קונספירציה. ההפקה לא צריכה לעשות יותר מדי בשביל שלהקה כזו, עם כישרון שכזה וסיפור שכזה יהיו פייבוריטים לזכייה. זה עובד על הקהל גם בלי שום עזרה.

רוצה תיאוריית קונספירציה? לכי על קידום כתריה. כל שבוע בונים לה סיפור משפחתי אחר, עובדים ביסודיות על הנחלת ה"כתריהההה" בקהל עם תחרויות נושאות פרסים באינסטגרם של אסי.

האמת שקצת עייפתי מכל תיאוריות הקונספירציה שיש כנגד ההפקה. זו בסופו של דבר תחרות ריאליטי ממוסחרת ולא בחירות לכנסת. בוודאי שיהיו כאן מניעים של רייטינג. כך זה היה מאז ומתמיד וכך זה גם השנה. השנה זה פשוט נושא כ"כ רגיש כי האירוויזיון בארץ ומקבל המון תשומת לב, אך אין הרבה הבדל לדעתי מהעונות הקודמות. ההפך, אני חושב שהכוכב הבא עושים אחלה שירות לאירוויזיון, והרימו עונה נפלאה שמשכה המון תשומת לב.
לצפיה ב-'בדיוק כך'
בדיוק כך
05/02/2019 | 14:50
79
מכל התמודדים שיגיעו לגמר, שלווה היו אלה שהיו צריכים הכי פחות דחיפה מההפקה וכנראה גם קיבלו הכי פחות דחיפה. הקהל אוהב אותם, גם מחוץ לתכנית.

ולמה כולם משווים את שלווה דווקא לפינלנד 2015 (שהיו להקה מבוגרת של רוק כבד בפינית- הדבר הכי רחוק מכל ביצוע של שלווה עד היום)? זה לא ה"גימיק" שמנע מפינלנד לעלות לגמר ב-2015, זה העובדה שלשיר הזה לא היו רגליים מלכתחילה, וגם אם להקה של אנשים ללא מוגבלויות הייתה מבצעת אותו הוא היה נזנח בסמי.
לצפיה ב-'לא יודע אם זה מדויק '
לא יודע אם זה מדויק
05/02/2019 | 11:10
3
178
איפה הם אמרו שקובי או אושרי יעלו מהגלגל היישר לגמר? לפי דעתי המנצח בחמישי(קובי) יחזור לנבחרת וייתחרה ביחד עם השלושה על שני מקומות לגמר, ואז משם קובי ושפיטה יעלו לגמר.
לצפיה ב-'חברים שלי היו בצילומים , וסיפרו לי הכל....'
חברים שלי היו בצילומים , וסיפרו לי הכל....
05/02/2019 | 11:36
2
239
אחד לאחד.
בכל מקרה, שני הפיינליסטים הנותרים, שמשלימים את חמישיית הגמר יהיו קובי ושפיטה.  
לצפיה ב-'אני דווקא שמעתי אחרת'
אני דווקא שמעתי אחרת
05/02/2019 | 16:42
149
מחברים שהיו שם, שמעתי שקובי יעלה מהגלגל וייתחרה מול אברהם על הכרטיס לגמר ולא ישירות מהגלגל.
לצפיה ב-'באסה ממש'
באסה ממש
05/02/2019 | 18:50
120
אברהם עדיף על קובי הרבה יותר
לצפיה ב-'אסי עזר מתחיל לערבב פוליטיקה: תורם שכרו לארגון נוער גאה'
אסי עזר מתחיל לערבב פוליטיקה: תורם שכרו לארגון נוער גאה
04/02/2019 | 17:24
9
269

האדון עזר שכח שהוא לא מייצג כאן רק את האוכלוסיה הלה"טבית, הארוע הזה לא שייך לה ואפילו לא שייך אליה. הערבוב של פומביות תרומת השכר שלו (הוא הרי יכל לתרום ואחרי התחרות להעלות את הנושא) שוב מצביעה שהוא לא מתאים להנחות. 
עצם ההצהרתיות של תרומת שכר מושכת אותנו למחוזות ערבוב נושאים פוליטיים ו"מטרות" שאינן שירה והנאה אלא גרירת התחרות לעיסוק בנושאים אקטואליים, כמו שכל האמנים הגרועים של ישראל אוהבים לעשות כדי להסוות ולחפות על רמתם האמנותית הדלה או אי יכולתם לצייר, לעצב או לייצר עלילות ולביים סרטים. הדרך הקלה  ביותר לכן היא עוד עלילה פוליטית של פרובוקציות, עיוותים חד צדדיים והתרסה. עזר חי בבועה של אותו מילייה מרומם ואטום, שמזמן כבר לא יודע כבר מהי אמנות לשם האמנות, מהו בידור לשם בידור - ודוחף את הכל לעשיית פרובוקציות פוליטיות בשנקל. האדם הזה לא מתאים להנחות. 
לצפיה ב-'קשה לי להבין על מה הכעס. מאוד נדיב מצידו.'
קשה לי להבין על מה הכעס. מאוד נדיב מצידו.
04/02/2019 | 19:26
49
לצפיה ב-'חופר על לא כלום. באמת. תמצא חיים'
חופר על לא כלום. באמת. תמצא חיים
04/02/2019 | 20:08
43
לצפיה ב-'זה דווקא מעשה אצילי'
זה דווקא מעשה אצילי
04/02/2019 | 21:05
118
אני בסוף עוד אחשוב שיש תכלית בהנחייה של עזר. זהירות, אסי! אני מתחיל לשנות את דעתי עליך! 
טוב, אסי כנראה בן אדם טוב. חבל שהפרסונה הציבורית שלו כל כך מעצבנת.
לצפיה ב-'זה הכסף שלו, שיעשה בו כרצונו.'
זה הכסף שלו, שיעשה בו כרצונו.
04/02/2019 | 23:06
94
אני לא מאמין שהקדשתי זמן להגיב להזייה הזו.
לצפיה ב-'מזמן לא קראתי הודעה כ"כ הזויה. '
מזמן לא קראתי הודעה כ"כ הזויה.
05/02/2019 | 00:08
1
45
לצפיה ב-'סמוך על תפוזו שתמיד יימצא על מה להטריל'
סמוך על תפוזו שתמיד יימצא על מה להטריל
05/02/2019 | 09:05
25
לצפיה ב-'רק שאלה, זה לא היה אמור להיות ארז טל+ בר רפאלי ? '
רק שאלה, זה לא היה אמור להיות ארז טל+ בר רפאלי ?
05/02/2019 | 12:23
2
112
הוא מחליף את ארז או שהוא יהיה הנציג באולפן שמכריז כמה נקודות ישראל נותנת לכל מדינה?
לצפיה ב-'ארז טל ובר רפאלי מנחי התחרות, אסי ולוסי מנחי הגרין רום'
ארז טל ובר רפאלי מנחי התחרות, אסי ולוסי מנחי הגרין רום
05/02/2019 | 13:16
1
37
לצפיה ב-'שכחתי בכלל את הגרין רום '
שכחתי בכלל את הגרין רום
05/02/2019 | 13:36
90
תודה.
לצפיה ב-'אין, ההפקה הזאת של הכוכב הבא סופית ירדה מכל הפסים '
אין, ההפקה הזאת של הכוכב הבא סופית ירדה מכל הפסים
04/02/2019 | 21:53
6
350
מה לעזאזל הם הקריצו את עינב בובליל בטענה שהיא קרובת משפחה רחוקה רחוקה של כיתריה? אין סוף לטמטום של ההפקה הזאת שאסי עזר הכי מייצג אותו? 
לצפיה ב-'לא תאמינו מה אמרו עכשיו בתוכנית'
לא תאמינו מה אמרו עכשיו בתוכנית
04/02/2019 | 22:08
4
342
לא רק שבחמישי יש דו-קרב של שני המודחים שההפקה בחרה על דעת עצמם, אלא גם בשבת כל מי שלא קיבל הערב כרטיס לגמר, יתחרו בעוד גלגל הצלה על הכרטיס החמישי לגמר. אז למה לא להעלות כבר הערב שניים ולמתוח את זה עוד יותר כמו מסטיק? פשוט ביזיון וזלזול ארוך ומתמשך בצופים. אני לא חושב שבכל אירופה יש עוד כזה זלזול בצופים. 
לצפיה ב-'חח כבר הפסקתי להיות מופתע ממה שהולך שם.'
חח כבר הפסקתי להיות מופתע ממה שהולך שם.
04/02/2019 | 23:07
68
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
05/02/2019 | 06:09
2
136
ביום חמישי קובי יעלה ושפיטה תיקח את הכרטיס החמישי מאלה שנותרו כמו שנאמר אתמול: מאיה, שלווה, כתריה, קובי ושפיטה בגמר.
זה דפוק כי אברהם וטאי היו הרבה יותר טובים מהבדיחה שפיטה.
אני גם לא מבינה את המתמודדים. מה הם כאלה תמימים? איך אושר ביטון מסכים לחזור לדו קרב הזה שסופו ידוע מראש? יתכן ומקבל הרבה כסף מההפקה על המשחק הדפוק הזה.

לצפיה ב-'לא משתגעת על טאי. לדעתי שפיטה יותר טובה ממנה גם מבחינה'
לא משתגעת על טאי. לדעתי שפיטה יותר טובה ממנה גם מבחינה
05/02/2019 | 09:33
134
מוסיקלית. הבעייה עם שפיטה היא הבעייה הפוליטית, ולכן כנראה לא כדאי לשלוח אותה. אבל היא זמרת מצוינת וכיף לשמוע את הביצועים שלה (וכמובן יש לה תרומה גדולה לתכנית עצמה גם מעבר לעניין השירה). לא כמו את של אברהם, אמנם... עדיף היה שאברהם יעלה לגמר וששפיטה תהיה אחת מהמנחים של הגמר. גם ככה היא חצי מנחה.
לצפיה ב-'יש מה שנקרא חוזה דרקוני שמונע מהמתמודדים לדבר'
יש מה שנקרא חוזה דרקוני שמונע מהמתמודדים לדבר
05/02/2019 | 10:16
137
ולגלות מה באמת קורה מאחורי הקלעים של הכוכב הבא.
אך כל מי שצפה בסרט 'כמעט מפורסמת' עם נועה קירל יכל לראות כמה כל התוכניות ריאליטי המוזיקליות האלה בישראל הם פשוט עבודה בעיניים אחת גדולה על הצופים. 
לצפיה ב-'אני מאשימה את המפרסמים'
אני מאשימה את המפרסמים
05/02/2019 | 08:08
179
ואת נותני החסות
שלא שמים להם גבולות ומשתתפים פעולה ב"הכוכב הבא לבזיון
לצפיה ב-'הכוכב הבא לאירוויזיון 2019: מי יעלה לגמר?'
הכוכב הבא לאירוויזיון 2019: מי יעלה לגמר?
02/02/2019 | 00:36
19
483
הערב ב-21:00 ישודר פרק נוסף של "הכוכב הבא לאירוויזיון - תל אביב 2019", שבסופו תיוודע זהות של אחד/ כמה ממשתתפי הגמר שייערך בעוד 10 ימים.

זהו שרשור השידור הרשמי, בבקשה לא לשרשר ים
לצפיה ב-'מקווה לראות את שפיטה עולה לגמר'
מקווה לראות את שפיטה עולה לגמר
02/02/2019 | 10:43
1
280
היא נראית לי הבחירה הכי טובה ומוצלחת!

לצפיה ב-'לא יקרה'
לא יקרה
05/02/2019 | 00:08
58
כנראה, מרימי יהיה הרביעי, זה מה שההפקה רוצה וכך יהיה.
לצפיה ב-'לדעתי מי שיעלו לגמר הערב יהיו קודם כל כתריה ומאיה על בטוח'
לדעתי מי שיעלו לגמר הערב יהיו קודם כל כתריה ומאיה על בטוח
02/02/2019 | 12:03
288
אין מצב שאחת מהן לא עולה, אלא אם כן ההפקה תעשה דו-קרב ביניהן, אך אפילו אז השופטים יצילו את זו שתפסיד מביניהן ולא יוותרו עליה.

ולדעתי, בנוסף אליהן, יעלו גם להקת שלווה ואברהם, למרות שלדעתי לפחות עופרי כלפון הרבה יותר טובה ממנו והרבה יותר מגיע לה לעלות לגמר.

אני מאוד מקווה שלפחות שפיטה לא תעלה לגמר, כי היא פשוט גימיק ופארודיה מהלכת, וזה הדבר האחרון שישראל צריכה לשלוח לתחרות האירוויזיון השנה.
לצפיה ב-'אתמול הם הודיעו'
אתמול הם הודיעו
02/02/2019 | 13:01
5
391
ברשתות השונות שיש הודעה "דרמטית" של אסי לגבי קובי...
בטח הוא חוזר.

לצפיה ב-'אם קובי חוזר הערב זה ביזיון גדול להפקקה הזאת'
אם קובי חוזר הערב זה ביזיון גדול להפקקה הזאת
02/02/2019 | 13:17
3
324
כי לא נערך שום גלגל הצלה, ובעצם בחזרתו "הדרמתית" ההפקקה הזאת משתינה על הצופים בקשת מהמקפצה האולימפית ומכריזה בעצם שכל שלב רבע הגמר היה בלוף אחד גדול ועבודה בעיניים על הצופים שגם ככה לא השתתפו בבחירת העולים לחצי הגמר. אך האמת שזה ממש לא יפתיע אותי ואפילו די צפוי מראש לנוכח כל הזלזול המתמשך של ההפקה הזאת בצופים.
לצפיה ב-'מסכימה איתך לגמרי אבל'
מסכימה איתך לגמרי אבל
02/02/2019 | 21:40
164
הקהל שלא נמצא בתוכנית עצמה, אלה שמגיבים ברשתות החברתיות, ממש עף עליו כמו שעפו על מרגי בשנה שעברה.
כל התגובות "למה העפתם את קובי" "לא צופה יותר כי קובי עף"...
הם בעצם הולכים עם דעת הקהל לצערי עם כמה שזה מעצבן ולא פר כלפי המתמודדים האחרים... מקווה שלא יזכה בסוף כי אם הוא זוכה אנחנו נתרסק לגמרי השנה לדעתי.
לצפיה ב-'הוא יחזור, לא הערב'
הוא יחזור, לא הערב
02/02/2019 | 23:02
1
166
מחזירים שניים שיתמודדו על כרטיס לגמר.
יבחרו מישהו ממש גרוע שיגרום למרימי להיראות טוב ואז מחזירים את מרימי.
אפשר שקית הקאה?
לצפיה ב-'זה היה ברור'
זה היה ברור
02/02/2019 | 23:04
173
חושבים שהקהל טיפש..
הוא חוזר כמו גדול וגם יהיה בגמר.
לצפיה ב-'מקווה שיחזור- אחלה זמר.'
מקווה שיחזור- אחלה זמר.
02/02/2019 | 19:40
82
לצפיה ב-'מקווה שלהקת שלווה לא יזכו'
מקווה שלהקת שלווה לא יזכו
02/02/2019 | 23:19
1
237
ההפקה(בחסות השופטים) לא מבינים שלא מספיק ללחוץ על בלוטות הרגש בכדי להגיע למקום גבוה באירוויזיון. כבר היו מתחרים עם צרכים מיוחדים שלא הצליחו יותר מדי.
גם הבלאגן על הבמה והשירים הקיטשיים לא מעוררים איזה משהו מיוחד שאפשר לשלוח לאירוויזיון וכל הביקורות הטובות מהשופטים כבר נמאסו, כי רואים שלא נעים להם לתת ביקורות לא טובות.
מקווה שהם לא יגיעו לאירוויזיון וכיתריה היא זאת שתייצג אותנו.
לצפיה ב-'עלו בצדק, גדולים מהמתחרים שלהם ב-3 רמות לפחות'
עלו בצדק, גדולים מהמתחרים שלהם ב-3 רמות לפחות
02/02/2019 | 23:36
210
אם למשל היו שרים את השיר של שירי במקום קסניה, היו עושים את זה הרבה יותר טוב.

אם ישירו כמו בתכנית הקודמת, השיר עם שפת הסימנים, רק באנגלית, הם זוכים באירוויזיון.

נותר רק לתרגם את השיר לאנגלית בכדי שהאירופאים יבינו את המילים והניצחון מובטח!

לצפיה ב-'לא יאומן שלהקת שלווה עלתה לגמר על פני כיתריה'
לא יאומן שלהקת שלווה עלתה לגמר על פני כיתריה
03/02/2019 | 01:26
3
199
למרות שברור כשמש שההצבעה הביזיונית הערב של השופטים, או יותר נכון לאמר עליהם שפוטי ההפקה, שיצרה תיקו ביניהם היתה למעשה כולה עבודה בעיניים שלא מכבדת את מעמדם כשופטים אובייקטיבים ומקצועיים. שהרי ברור לכל בר דעת שאין בכלל מה להשוות בין כיתריה הזמרת הענקית לבין הגימיק של להקת שלווה שכל ערב צץ עוד חבר בלהקה ובקצב הזה עד הגמר הם כבר ייראו כמו קבוצת כדורגל...  ועוד אחרי ביצוע של שיר ילדים ענתיקה משנת תרפפ"ו, מול ביצוע ענק של כיתריה לשקט שנשאר ששירי בעצמה הודתה שלקח לה חצי שנה לבצע אותו טוב.

ובשני ההפקה הביזיונית הזאת גם עומדים להחזיר את קובי זמר האופרה הגימיקי שדומה לפרדי מרקורי, בטענה שקרית בנוסח הפח הגדול שהם הקריצו לנו הערב.

בכל מקרה בגמר עצמו אני מאוד מקווה שבסוף יישארו רק מאיה מול כיתריה, ושסוף סוף אנחנו הצופים נהיה אלה שיכריעו ביניהן. לפחות זה מה שאני חושב שצריך להיות. כי כל השאר העונה פשוט לא מגיעים לרמתן.
לצפיה ב-'ניצול מזעזע של אנשים מוגבלים לצורך רייטינג'
ניצול מזעזע של אנשים מוגבלים לצורך רייטינג
03/02/2019 | 08:43
2
143
ראשית - הם אכן יודעים לשיר. אני שמח שאנשים בעלי מוגבלויות נחשפים ככה ומתחרים בלי שום רגשי נחיתות. 
אבל, וזה אבל גדול - 
האם ההפקה הצינית הזאת שאלה את עצמה:
1. האם הם יכולים להתמודד עם לחצים של האירוויזיון?
2. האם הם יכולים לעבור עשרות אם לא מאות ראיונות ביום?
3. האם הם יכולים לעמוד על הרגליים במשלך שעות כ"כ ארוכות?
4. האם הם יכולים להתמודד עם המתח?
5. האם הם יכולים לתמודד עם ביקורות ושנאה?
כמובן שלא. הפקה צינית שעושה שבהם שימוש.
גרועים מהפקה הם השופטים העלובים שידעו טוב מאוד שלא להתמודד עם תפוח האדמה הלוהט הזה וזרקו תיקו. שהקהל יתמודד.
מי זה הקהל? לא ידוע.
גועל נפש.
לצפיה ב-'לך תנוח, לכתוב כל כך הרבה שטויות בתגובה אחת נראה מאוד מעייף'
לך תנוח, לכתוב כל כך הרבה שטויות בתגובה אחת נראה מאוד מעייף
03/02/2019 | 14:16
1
92
היחס שלך הרבה יותר משפיל ומבזה מכל דבר שההפקה עושה. לחברי שלווה יש מגבלויות אבל הם לא תינוקות. הם אנשים מבוגרים שיודעים למה הם נכנסים. שלווה היא גם לא להקה חדשה, הם קיימים כבר כמה שנים טובות, מופיעים בבית הנשיא ובארוחות התרמה בארץ ובעולם... מה בעצם הבעיה עם ההתמודדות באירוויזיון? הם מתמודדים בתחרות שירה מתוקשרת כרגע ועושים את זה מעולה. והשנה המקום של ישראל בגמר מובטח אז זה אפילו פחות מלחיץ.

"האם הם יכולים להתמודד עם ביקורות ושנאה"- די. אפשר לחשוב שלחיות עם נכות בישראל זה דבש. אני מבטיחה לך שהם התמודדו עם יותר ביקורות ושנאה ממה שאתה אי פעם חווית. אף אחד לא עוטף אותם בצמר גפן.
לצפיה ב-'תרגעי נשמה. את יכולה להקריב אותם בכיף בשם הצדקנות שלך.'
תרגעי נשמה. את יכולה להקריב אותם בכיף בשם הצדקנות שלך.
03/02/2019 | 16:48
31
לצפיה ב-'וכל האדומים שנתנו לטאי?'
וכל האדומים שנתנו לטאי?
03/02/2019 | 05:24
3
208
מזעזע. הקהל אהב אותה. שופטים גועליים.
עכשיו ברור לי שהם יעלו גם את שפיטה לגמר.
לצפיה ב-'זה היה סיקול ממוקד די שקוף לטאי'
זה היה סיקול ממוקד די שקוף לטאי
03/02/2019 | 06:06
2
214
ולי דווקא נראה שהם יחזירו את קובי שהשופטים מריירים עליו ישירותלגמר ולא את שפיטה שהיא פארודיה מהלכת.
לצפיה ב-'כל הקטע עם קובי מרימי מעצבן מאד!'
כל הקטע עם קובי מרימי מעצבן מאד!
03/02/2019 | 11:07
1
195
בכל אופן, רק רציתי לומר במעמד זה שקרן פלס מעצבנת בטירוף... משהו בהתנהגות שלה בעונה הזו גרם לי לא לאהוב אותה.

חוץ מזה, קובי מרימי נשמע כמו כבשה שרודף אחריה אריה. שאקירה מתפתלת בכסאה. מי מדבר על המניירות של מאיה בוסקילה? תסתכלו על קובי, פצצת מניירות שלא נגמרות, אונס לאוזניים.
לצפיה ב-'קרן פלס העונה באה על תקן מעריצה של מאיה בוסקילה'
קרן פלס העונה באה על תקן מעריצה של מאיה בוסקילה
03/02/2019 | 14:23
173
ובגלל זה היא מעצבנת.
לצפיה ב-'העבודה בעיניים על צופי הכוכב הבא העונה שוברת שיאים חדשים'
העבודה בעיניים על צופי הכוכב הבא העונה שוברת שיאים חדשים
04/02/2019 | 05:27
12
405
אז מילא שבשבת עשו סיכול ממוקד לטאי מול שלווה, ומילא שיצרו פייק תיקו בשביל להעלות את שלווה לגמר. והערב עשו סיכול ממוקד בבחירת השיר (אל תחשבו לרגע שבשלבים כאלה היא בחרה בעצמה את השיר, ותצפו בסרט "כמעט מפורסמת" בכדי להבין עד כמה המשחק מכור), לעופרי כלפון, שקולה צלול נקי ויפה פי אלף משל אברהם, כדי שיוכלו להיפטר גם ממנה.

ולשם שינוי, אני חייב באובייקטיביות מוחלטת שבה אני מאמין ושמנחה אותי לאורך כל הדרך, בכל ביצוע ובכל הופעה שאיתה אני שופט לחוד ולא כמכלול כל שיר וכל הופעה, שהביצוע של מאיה לשיר האירוויזיון של רוסיה "מיליון קולות" היה פשוט נוראי צורמני, חצוצרתי ומחריש אזניים. אני בדר"כ אוהב את רוב הביצועים של מאיה העונה, אך מה שאני לא אוהב אצלה, ומישהו חייב לאמר זאת, זה את החצוצרתיות המוגזמת שבה היא משתמשת ושפוגעת מאוד בשירתה. אם היא רק היתה יכולה לסנן את כל החצוצרתיות הזאת היא היתה פשוט זמרת מושלמת שאין שנייה לה. ולכן דווקא בדו-קרב בינה לבין אברהם, שאליו כידוע אני לא הכי מתחבר, ויעידו על כך כל התגובות לגבי הביצועים שלו שהעלתי בפורום, הביצוע שלו לשירה של ביונסה "היילו" היה הרבה יותר טוב, למרות שאף הוא היה מוגזם ברמות, אבל בין שני הביצועים הללו העדפתי את שלו על הביצוע המחריד והנוראי שלה. קרן פלס ("הלא משוחדת בכלל", בגלל שמדובר בחברתה הטובה ) עוד אמרה אחרי הביצוע שאם מאיה היתה שרה את זה השיר הזה היה מקבל מקום ראשון ולא שלישי, ואני דווקא חושב שהוא אפילו לא היה נכנס לטופ 10 עם ביצוע כזה מחריד וחצוצרתי. הפעם בניגוד "לעוף החול", אני דווקא מעדיף את המקור שהוא אחד השירים הכי אהובים עלי מאותה שנה, על פני הקאבר המחריד והחצוצרתי של מאיה מאמש. למרות שאת רוב הביצועים של מאיה אהבתי הרבה יותר מאת שלו. ולכן, אני במקרה הזה אני שמח שמאיה עלתה לגמר ולא הוא, למרות שהביצוע שלה הפעם היה נוראי ואני מאוד מקווה שאם היא תיבחר היא לא תשיר ככה ולא תשתמש בכלל בקול החצוצרתי שלה, בתקווה שיהיו אנשים מקצועיים שיעבדו איתה על זה ויעזרו לה להיפטר מהחצוצרתיות הנוראית הזאת שהיא לפעמים משתמשת בה, כי היא חושבת שזה קול, ולדעתי זאת אחת המניירות הכי גרועות שלה. אז זה לא שאני כועס על הבחירה להעלותה לגמר על פני אברהם, אבל אני לא אוהב את הדרך שבה זה נעשה. וחייבים להיות אובייקטיבים לגבי זה. ומבחינה אובייקטיבית לאברהם הגיע לנצח בדו-קרב הזה ביניהם.

והערב אמורים להתחרות כל אלה שלא עלו ישירות לגמר על כרטיס אחד בודד לגמר, שאותו חייבת לקבל כיתריה, שהיתה אמורה לקבל אותו, אם התחרות הזאת העונה לא היתה כולה עבודה בעיניים אחת גדולה של ההפקה ושפוטי ההפקה כבר בשבת במקום שלווה.

ולמה זה? בגלל שבחמישי בערב הולכים להגדיל את הביזיון ואת העבודה בעיניים על הצופים, ולהחזיר שני מודחים שההפקה לבדה וללא שום בחירת צופים לגלגל הצלה, החליטה על דעת עצמה בלבד להחזירם, לגלגל הצלה שבה יקבל אחד מהם את הכרטיס הרביעי והאחרון לגמר, ויעלה ישירות גמר, מבלי אפילו להשתתף בחצי הגמר, ואותו כמובן יקבל יקיר ההפקה ושפוטיה, קובי מרימי, למישהו פה יש בכלל ספק בכך כי לי ממש אין. אחרת לא היו בכלל מחזירים אותו. שזה שיא הביזיון.

עכשיו תחשבו, רק תחשבו על סינריו, ששלווה ומאיה לא היו עולים לגמר, ומי שהיו עולים היו כיתריה ואברהם. הרי שההפקה אז היתה בבעיה רצינית מאוד אם 4 המתמודדים שהם רוצים לראות בגמר הם כיתריה, מאיה שלווה וקובי מרימי, שזאת בסופו של דבר הרי תהיה הרביעיה. כי אז זה היה אומר שהערב זה היה או מאיה או להקת שלווה. וזה אומר שאחת מהם לא היתה עולה לגמר.

שלא לדבר בכלל על סינריו שבו קובי מרימי לא היה "מודח", שאז להפקה היו 3 מתמודדים שהם רצו לראות את כולם בגמר ורק 1 מהם היה מקבל כרטיס לגמר, והשניים האחרים מודחים.

ועכשיו, "במקרה", אבל ממש "במקרה", הכל הוביל לכך שייצא שכל 4 המתמודדים שההפקה רצתה לראות בגמר יהיו שם.
לצפיה ב-'סופית: להקת שלוה צפויה לפרוש מהכוכב הבא'
סופית: להקת שלוה צפויה לפרוש מהכוכב הבא
04/02/2019 | 06:41
1
258

אז מי יהיה ברביעיה לדעתך?
לצפיה ב-'הלוואי, זה יהרוס להפקקה הזאת את כל התוכניות'
הלוואי, זה יהרוס להפקקה הזאת את כל התוכניות
04/02/2019 | 06:51
202
לא חבל על כל הבחישה והעבודה בעיניים שלה על הצופים שהיתה בסוף לשווא?
לצפיה ב-'ההפקה בכלל לא רצו את שלווה בגמר'
ההפקה בכלל לא רצו את שלווה בגמר
04/02/2019 | 11:33
7
210
כתריה, מאיה וקובי סומנו לגמר. כל שאר המתמודדים התחרו ביניהם על הכרטיס הרביעי. אתה צודק- ה"תיקו" בין כתריה ושלווה היה מפוברק- לא בגלל שחסו על שלווה, אלא בגלל שחסו על כיתריה, ואפילו השופטים אמרו את זה. שניים מהם נתנו לכתריה 12 נקודות רק בגלל שהם חשבו ששלווה לא צריכים עזרה. ההפקה לא ציפתה ששלווה יגיעו לשלב הזה (גם שלווה לא ציפו, בגלל זה הם נכנסו לתחרות מראש למרות שידעו על עניין השבת)- הם השאירו את שלווה בגלל הסיפור תופס הרייטינג שלהם ובמקרה הפופולאריות וההצלחה של שלווה תפסו אותם לא מוכנים. אין שאלה בכלל שההפקה עושה סלטות באוויר כדי להחזיר את קובי (אחרי הדחה מטומטמת שנבעה גם מהרצון השקוף עד בחילה שלהם להשאיר את שפיטה עד הרגע האפשרי האחרון, גם זה בשביל הרייטינג). והנה, קובי זוכה להתמודד מול מתמודד אחר שאף אחד לא זוכר ולאף אחד לא אכפת ממנו... מקומו בגמר סומן ומובטח ללא צדק.

בסופו של דבר, כתריה ושלווה הם היחידים שהגיעו לגמר בצדק. מאיה וקובי הם אלה שזכו להנחות כאן. ואין מה לדבר אפילו על עשרות המתמודדים שעוברים את האודישן הראשוני ואז מודחים בהליך חשאי שלקהל לא נותנים לראות...
לצפיה ב-'לא נכון, נהפוכו, 3 נתנו לכיתריה דוז, ובגלל זה פיצלו קולות'
לא נכון, נהפוכו, 3 נתנו לכיתריה דוז, ובגלל זה פיצלו קולות
04/02/2019 | 13:48
6
130
של הצמד סטטיק ובן אל לשני קולות נפרדים, ששניהם יתנו לכיתריה 10 ולשלווה את הדוז, וביחד עם הדוז של שירי נוצר הפייק תיקו. זה אפילו מתועד. כך שאי אפשר לשקר לגבי זה. אם לא היו מפצלים את קולות הצמד זה היה 3-2 לכיתריה מול שלווה.

הקולות של השופטים בשבת היו כדלקמן:
שירי: 12 לשלווה 10 לכיתריה
סקעת: 12 לכיתריה 10 לשלווה
קרן: 12 לכיתריה 10 לשלווה
אסף: 12 לכיתריה 10 לשלווה
סטיק: 12 לשלווה 10 לכיתריה
בן אל: 12 לשלווה 10 לכיתריה

IRMC
לצפיה ב-'אבל שניים מתוך 3 השופטים שנתנו לכיתריה 12...'
אבל שניים מתוך 3 השופטים שנתנו לכיתריה 12...
04/02/2019 | 14:40
5
95
אמרו בפירוש שהם נותנים לכיתריה את הניקוד רק כי הם בטוחים ששלווה יעברו גם בלעדיהם.

אם השופטים היו באמת מנקדים על פי ביצועים שלווה היו מנצחים מיד. אבל צריך להגן על חביבי ההפקה. QED
לצפיה ב-'נהפוכו, עצם זה שהם אמרו את זה רק מוכיח שזה היה ידוע להם'
נהפוכו, עצם זה שהם אמרו את זה רק מוכיח שזה היה ידוע להם
04/02/2019 | 15:27
4
95
מי יעלה לגמר באותו ערב, עוד לפני ביצועי השירים בכלל. וזה רק עוד יותר מחזק את הטענה שהיה פייק תיקו של ההפקה ושפוטי ההפקה. אבל לטובת שלווה ולא לטובת כיתריה ששוב צריכה להילחם הערב בשביל לעלות. וזאת בושה וחרפה וביזיון ענק מול הצופים שעובדים עלינו בעיניים. בדיוק כמו זה שדוחפים לנו את אסי עזר הקרצייה לפנים בכוח בפריים טיים. אם יש משהו שהבנתי לגבי קשת וגם רשת שזה ששתיהן שמות ז על הצופים שלהם.
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
04/02/2019 | 19:15
3
35
ובשרשור השני אמרת שהשופטים בעצם נתנו לשלווה את הנקודות כי כיתריה היא זאת שלא תתקשה לעלות לגמר וזה אומר שהם ריחמו על שלווה והם מגנים עליהם... בקיצור, לא משנה מה יקרה, אתה פשוט משוכנע שההפקה מגנה על שלווה בלי קשר למה שקורה במציאות.
לצפיה ב-'זה ממש לא מה שאמרתי, אם כבר זה מה שאתה טענת'
זה ממש לא מה שאמרתי, אם כבר זה מה שאתה טענת
04/02/2019 | 19:18
2
43
וגם הוספת ואמרת שבגלל זה הם נתנו לה בכלל את הנקודות לטענתם, כלשונך.
לצפיה ב-'לא ולא יקירי'
לא ולא יקירי
04/02/2019 | 22:56
1
38

"הרי הטענה של השופטים העלובים או יותר מתאים לקרוא להם שפוטי ההפקה לגבי למה הם נותנים את הדוז לשלווה היתה שזה בגלל שהם בטוחים שכיריה לא תתקשה להגיע לגמר, אבל חשוב ששלווה תהיה בגמר."

ועכשיו אתה מלין...

"נהפוכו, עצם זה שהם אמרו את זה [שהם נתנו את הנקודות לכיתריה כי הם בטוחים ששלווה לא צריכים עזרה בלהגיע לגמר] רק מוכיח שזה היה ידוע להם מי יעלה לגמר באותו ערב, עוד לפני ביצועי השירים בכלל."

כלומר, קודם אתה מתעצבן שהשופטים נתנו לשלווה נקודות כדי "להגן עליהם" לקראת הגמר, ועכשיו אתה מתעצבן כי הם הגנו על כיתריה לגמר, וגם זה, איכשהו, מצביע על הטיה לטובת שלווה.

זאת אומרת שאתה סתם מחפש סיבות להתעצבן כי לא משנה מה השופטים יגידו או מה יקרה בתכנית, תחפש דרך לסובב את זה כך שזה איכשהו קונספירציה לטובת שלווה.
לצפיה ב-'עשית סלט אחת שלמה, שני משפטים שמתייחסים לכל אחת מהן לחוד'
עשית סלט אחת שלמה, שני משפטים שמתייחסים לכל אחת מהן לחוד
04/02/2019 | 23:16
43
ואתה לקחת וערבבת אותם יחד כאילו שניהם מתייחסים לכיתריה בלבד.
לצפיה ב-'ביצועים על הפנים '
ביצועים על הפנים
04/02/2019 | 19:38
137

זה ממש נורא אם מאיה תיקח רק ביגלל שהיא קולגה
ובכללי אני סופר מאוכזבת  למה הם צורחים את עצמם   h y s t e r i a
אני אוהבת שברזיליי שר בעיברית אבל לקחת שיר מחורבן ולחרבן אותו עוד יותר
נובאמת
ממש חבל לי על שלווה אז נישארה כתרייייייייייייייייה . יאלהה דאבאל

לצפיה ב-'הזלזול הבא לאיירוויזיון'
הזלזול הבא לאיירוויזיון
08/02/2019 | 09:28
5
אמן שיכשלו. לא משנה כבר מי יקח.
אתמול אפילו לא ישבתי לראות את מי הם "מחזירים", היה ברור שמרימי המאוס הזה יחזור עוד לפני שהם אפילו הודיעו על ה"גלגל הצלה".
התוכנית הזו הפכה לתוכנית של אסי ורותם עושים שטויות, פחות זמרים ותחרות שירה....

גם העניין עם שפיטה לא ברור. אני לא משונאיה הגדולים שאומרים שהיא לא יכולה לשיר, היא כן יכולה. אבל כשיש זמר כמו אברהם, או זמרות כמו טאי ועופרי כלפון, לא ברור איך היא הגיעה ככה רחוק. חושבים שהקהל מטומטם...
גם מאיה בוסקילה יצאה מכל החורים. הייתה צריכה לעוף מזמן ורק בגלל שלשופטים "לא נעים", זה לא קורה. לוקחת שירים של ביונסה ושוחטת להם את הצורה, במובן הרע של המילה כמובן.

חוץ מזה, הם הרסו הכל כשהם הכניסו את שירי מימון לשולחן. יש יותר מדי שופטים קשוחים בשולחן, כל אחד שבא להם רע בעין הם שוחטים אותו, חוץ מסטטיק. היו חייבים לאזן עם מישהו כמו איתי לוי או כל אחד שנחשב לעמך(גם נינט בעונה שעברה) כזה שבאמת בא לתת ביקורת בונה, לא ירצה לפגוע, ויתנהל בצניעות...

בקיצור, אחרי הזכייה של נטע בעונה שעברה, למישהו שמה עלה מאוד. הכל הולך לרדת יפה כשהם יראו שישראל בקושי תגיע לטופ 20. עונת הדאבל עלק.

לצפיה ב-'הקדם האסטוני בעיצומו'
הקדם האסטוני בעיצומו
02/02/2019 | 21:09
6
302
בשקט מתחת לראדר בפורום יתקיים הערב הסמי השני.
למעשה, לגמרי בצדק בהתחשב בתחושת האכזבה שהיתה לי לאחר חשיפת השירים.
המאכזבת העיקרית היתה סנדרה נומישלו. הציפיות ממנה היו גבוהות, אבל השיר שלה משעמם. כך היה גם הביצוע שלה בסמי הראשון. היא עדין עלתה, אבל קשה לי להאמין שהיא תצליח להגיע גבוה יותר מהניסיון הקודם שלה כסולנית(אז היה לה שיר נהדר).
בסמי הראשון בלט לי במיוחד סטפן, שביצע בלייב בצורה נהדרת את הבלדה שלו שבעיני מועמדת חזק לזכיה ואף יכולה להצליח מאוד בתל אביב...
הסמי השני הרבה יותר מענין. מעל כולם מככב אחד מהשירים שאני הכי אוהב השנה בעונת הקדמים. השיר הגרמני על החתולים!!!
מדובר בשיר ממש לא שגרתי, ממכר בטירוף, אווירת אייטיז, קליפ משוגע, וחתול שחור(שאני מקוה שיהפוך לסוס שחור גם בתל אביב). בקיצור הוא הפייבוריט שלי. מקווה שיצליח לעלות. בא לי למשהוא שובב וחצוף מהמדינה הבלטית הכי אהובה עלי.
צריך לשים לב גם לאוקו. מדובר  בווקלאיסט נהדר והשיר שלו הוא כרגע המועמד הכי חזק בסמי לפי הסקרים. שיר כזה יכול להביא את האסטונים לטופ10, ואולי אפילו יותר באירויזיון. שימו לב ליכולת שלו בלייב. נראה שיש לו את כל החבילה...
שני שירים נוספים שאהבתי הם אהבה קרה (שמזכיר בטירוף שיר של הבלאק איי פיז) ועקוב אחרי בחזרה.
השיר האסטוני של קאטלין מאגי ידבק לכם לאוזן. לא אתנגד שיעלה לגמר ויעשה סנסציה. השיר מייצג בעיני את היופי של הקדם האסטוני עם המגוון הרחב של הסגנונות והשיגעונות...

לצפיה ב-''
03/02/2019 | 08:03
59
למרות הופעה מעולה וקאמפית של אליס בארץ הפלאות ושלל הדימויים, לצערי שיר החתולים לא עלה לגמר. יעשו טוב הגרמנים אם יבטלו את הקדם המאונגלז שלהם וישלחו את השיר הכיפי הזה. 
אבל ההפתעה הגדולה והמשמחת היתה הביצוע המהמם והוירטואוזי של קאטלין מאגי. הקטע עם כלי הנגינה היה מרתק, זמרות הליווי עם התנועות המוגזמות וההצנעה של הזמר עם הפזמון הממכר היה גאוני. 
הוא הפייבוריט שלי(והבחירה הכי אמיצה ומעניינת), ביחד עם סטפן(שיהיה הבחירה הכי נכונה מבחינתם). 
לצפיה ב-'אחד השירים האסטונים הכי יפים השנה שלא עלה לגמר'
אחד השירים האסטונים הכי יפים השנה שלא עלה לגמר
03/02/2019 | 13:59
2
114
עד עכשיו לא מובן מה פסל את השיר היפה הזה בשפה האסטונית לעלות לגמר. אף שיר שעלה לגמר באסטי לאול לא יותר יפה מהשיר הזה.
לצפיה ב-'ההופעה בסמי היתה ממש מביכה'
ההופעה בסמי היתה ממש מביכה
04/02/2019 | 11:42
1
64
למרות השיר הנהדר, שגם אותי כבש והפזמון ממכר...אבל כשצפיתי בביצוע שלה הרגשתי בעיקר מבוכה. היכולת הווקאלית היתה חלשה, שפת הגוף מוזרה(ממש ניכר שהיא חסרת ניסיון/חשק). היא נראתה אבודה לגמרי על הבמה. אני גם מאוכזב מחלק מהתוצאות, אבל יאמר לזכות האסטונים שהם מעלים בסוף את ההופעות הטובות ביותר.
לצפיה ב-'האמת שלא יצא לי לראות את הופעתה בסמי בלייב'
האמת שלא יצא לי לראות את הופעתה בסמי בלייב
04/02/2019 | 13:32
50
אפשר קישור?
לצפיה ב-'שמעתי את שני הפייב''
שמעתי את שני הפייב'
04/02/2019 | 22:13
65
VICTOR וUKU.
שניהם פח! UKU קצת יותר סביר מהשני. ממש בחירה בין שיר חסר מעוף עם זמר גרוע לבין שיר חסר מעוף עם זמר סביר. מאוד מלהיב לבחור בין שניהם.
איפה ימי SIREN??

לצפיה ב-'נראה לי שסטפן יכול להביא אותם לתוצאה מעולה באירוויזיון'
נראה לי שסטפן יכול להביא אותם לתוצאה מעולה באירוויזיון
04/02/2019 | 22:32
66
אהבתי גם את השיר של ויקטור אבל הוא לא מצליח להחזיק בלייב...
אוקו חתיך אש, אבל השיר טפלון.
לצפיה ב-'רק התחילה התוכנית הערב וכבר אסי עזר הצליח לעצבן אותי'
רק התחילה התוכנית הערב וכבר אסי עזר הצליח לעצבן אותי
04/02/2019 | 21:19
132
אין הבן אדם הזה הוא פשוט קרצייה טורדנית שיכולה לגרום להתמוטטות עצבים. מזל שיש לי עצבים מברזל גם מול הקרצייה המעצבן הזה.
לצפיה ב-'יש למישהו את ההופעה של "דיווה" בHD עם שמלת התוכי?'
יש למישהו את ההופעה של "דיווה" בHD עם שמלת התוכי?
04/02/2019 | 20:22
96
אשמח אם תתנו קישור לצפייה או להורדה.
תודה! 
לצפיה ב-'השיר העשירי בקדם האוסטרלי סוף סוף יצא ועלה ליוטיוב'
השיר העשירי בקדם האוסטרלי סוף סוף יצא ועלה ליוטיוב
04/02/2019 | 17:47
122

Tania Doko - Piece Of Me (Australia Decides 2019)
לצפיה ב-'אני רוצה להבין משהו (אולי ספוילר אבל לא ממש)'
אני רוצה להבין משהו (אולי ספוילר אבל לא ממש)
04/02/2019 | 01:33
24
423
מה שהם מתכננים זה שמחר ארבעת המתחרים הנותרים יתחרו על כרטיס א-ח-ד לגמר, וביום חמישי שניים שעפו לפני הארבעה האלה (בלי להיכנס לזהות שלהם) יתחרו ביניהם על כרטיס נוסף לגמר? כלומר, למי שעף הם נותנים סיכוי גדול יותר להגיע לגמר מאשר למי שנשאר? זה כבר באמת כל כך מוגזם ושקוף מצדם. גם לא נראה שלמישהו יש ספק לגבי השניים שייבחרו בשני הימים האלה, כך שנראה לי שאני פשוט אוותר על הצפייה בתכניות האלה ואחר כך אקשיב לביצוע של אברהם וזהו. נתראה בגמר.
לצפיה ב-'אם זה כך זה מקומם'
אם זה כך זה מקומם
04/02/2019 | 06:48
1
192
והזוי שאחד משני המודחים יעלה ישירות לגמר ללא השתתפות בחצי גמר.
ההפקה עושים פשוט מה שהם רוצים.
לצפיה ב-'זה בדיוק כך, ובגלל זה רשמתי שזה שיא הביזיון'
זה בדיוק כך, ובגלל זה רשמתי שזה שיא הביזיון
04/02/2019 | 06:55
148
אם ההפקה לא היתה "מדיחה" את קובי בשלב רבע הגמר, היא לא היתה יכולה לקבל את כל 4 המתמודדים שהיא רצתה בגמר, כי אז זה היה אומר שהערב אחד או שניים מהם היו מודחים סופית. וככה הם יכולים להגיד עכשיו שקובי הגיע לגמר בגלל גלגל הצלה. הכל מתוכנן מראש בהפקקה הזאת, והשופטים הם פשוט שפוטי ההפקה.
לצפיה ב-'כבר כתבתי לפני שבוע מי החמישייה בגמר'
כבר כתבתי לפני שבוע מי החמישייה בגמר
04/02/2019 | 09:13
4
184
מאיה, שלווה, כתריה, קובי ושפיטה
לצפיה ב-'לא יודעת '
לא יודעת
04/02/2019 | 09:23
146
באיזה אופן הם יכניסו את שפיטה, אבל הצהרת הכוונות שלהם (כלומר מה שרותם סלע אמרה ) היא שהיום זה 1 מ-4 וביום חמישי 1 מ-2. אם הם התכוונו שהיום זה 2 מ-4 (או אולי מחר יש תחרות על כרטיס נוסף) כלומר שני כרטיסים לגמר ל-4 הנותרים ואז אחד ל-2 המודחים, אז זה קצת פחות גרוע.
לצפיה ב-'אין חמישייה, יש רק רביעייה, אם יש רק עוד שני כרטיסים לגמר.'
אין חמישייה, יש רק רביעייה, אם יש רק עוד שני כרטיסים לגמר.
04/02/2019 | 09:54
2
135
כך שזו או כיתריה או שפיטה, ולא נראה לי שזו תהיה שפיטה על פני כיתריה.
לצפיה ב-'המידע מתוך חצי הגמר האחרון שכבר צולם. יש חמישה נכון להבוקר'
המידע מתוך חצי הגמר האחרון שכבר צולם. יש חמישה נכון להבוקר
04/02/2019 | 10:57
1
70
לצפיה ב-'איך חמישה אם יש רק עוד שני כרטיסים לגמר?'
איך חמישה אם יש רק עוד שני כרטיסים לגמר?
04/02/2019 | 11:07
111
האם אתה רוצה להגיד לנו שהערב יעלו שניים לגמר בניגוד למה שאסי הכריז אתמול?
לצפיה ב-'מה שאני לא מבין זה למה ממשיכים עם הפארסה הזו של הנציג הישראל'
מה שאני לא מבין זה למה ממשיכים עם הפארסה הזו של הנציג הישראל
04/02/2019 | 10:03
8
195
הישראלי בתכנית, אם אפשר כבר להכריז על מאיה בתור הזוכה וזהו.
ברור שהיא תזכה, ברור שלא משנה מה מי מו איך מתי ואיפה- כל שופט יבחר בה (קולגה, חברה, מכרה וכד שלהם).

למה צריך את כל החרא הזה עם הכוכב הבא בעונה ככ צפויה
לצפיה ב-'בגלל הרייטיג מול רשת+10'
בגלל הרייטיג מול רשת+10
04/02/2019 | 10:27
65
לצפיה ב-'הביצוע האחרון שלה היה כל כך מזעזע ולא נעים לאוזן'
הביצוע האחרון שלה היה כל כך מזעזע ולא נעים לאוזן
04/02/2019 | 11:01
4
125
שאני ממש מקווה שלא...
לצפיה ב-'ביצוע מחריד לשיר ככ קטיפתי ומרגש'
ביצוע מחריד לשיר ככ קטיפתי ומרגש
04/02/2019 | 11:04
3
96
ממש דרסה את השיר הזה עם שלל עיוותי קול ואגרסיה מוגזמת.
לצפיה ב-'מסכים בהחלט, למרות שהיו לה ביצועים ענקיים העונה'
מסכים בהחלט, למרות שהיו לה ביצועים ענקיים העונה
04/02/2019 | 11:11
1
88
אמש הביצוע שלה היה מחריד, כאילו היא השתמשה בכוונה בקול חצוצרתי ומחריד בשביל לא להיבחר. לא מבין למה מאיה חושבת שהקול החצוצרתי זה דבר חיובי ולא מסננת אותו. היא זמרת כל כך הרבה יותר טובה בלעדיו. מניירה מטופשת שהיא צריכה לסנן ומהר. והשופטים של ההפקה לא רק שלא נותנים לה ביקורת על החצוצרתיות, הם עוד מרימים לה ומעודדים אותה להמשיך עם זה. ציפיתי לפחות מאסף להעיר לה על זה, או שאולי הוא פשוט חירש ולא שם לב לכל החיצרוצרים...
לצפיה ב-'הם כולם שמים לב.. זו הבעיה'
הם כולם שמים לב.. זו הבעיה
04/02/2019 | 11:27
89
הם כולם שמים לב, ורובם נראו עם פרצוף כזה בביצועים הראשונים שלה, והעירו לה על זה גם.
הבעיה שמאיה צפצפה על ההערות וראתה שבכל מקרה מעבירים אותה שלבים, ושזה בכיס שלה בגדול (גם היא מבינה את זה), אז היא לא מרגישה סיבה לשנות משהו כי שום דבר לא מאיים עליה.

אם היה מדובר במשחק הוגן והיא הייתה חוששת להדחה, היא הייתה מאמצת את כל ההערות ועוד מדגישה כמה היא עובדת קשה על עצמה כדי להשתפר.
לצפיה ב-'לא היה לה אפילו ביצוע טוב אחד העונה'
לא היה לה אפילו ביצוע טוב אחד העונה
04/02/2019 | 12:41
56
שחטה והחריבה כל שיר שביצעה בתכנית. בכללי, זאת העונה הכי גרועה שהיתה עד כה ב״הכוכב הבא״, היו מעט מאוד מתמודדים שאשכרה היו משהו וגם הם הודחו בשלבים מוקדמים יחסית, חלקם מבלי לקבל אפילו זמן מסך ראוי והוגן. השנה זה יורד לכולנו בגרון כי השנה ישראל מארחת, היא גם ככה כבר בגמר ואת כולם יותר מעניין כיצד האירוויזיון ייראה מאשר השיר והנציג. בעונות הבאות זה כבר יהיה מעצבן ובלתי נסבל
לצפיה ב-'מאיה מצויינת, אבל...'
מאיה מצויינת, אבל...
04/02/2019 | 12:32
1
92
סגנון השירים שלה היה מצליח בראשית שנות ה-2000, לא עכשיו.
לא יודע איזה שיר כבר יכולים להדביק לה.
אני מקווה שכתריה תנצח (למרות שלא אהיה מבואס מהבחירה במאיה. רק שקובי מרימי לא יבחר בטעות).
לצפיה ב-'מאיה עם כיתריה בדואט זה שילוב מנצח'
מאיה עם כיתריה בדואט זה שילוב מנצח
04/02/2019 | 19:53
12
לצפיה ב-'מההתחלה אני צופה רק בביצועים'
מההתחלה אני צופה רק בביצועים
04/02/2019 | 11:25
2
117
חוץ מהעובדה שגם ככה אין לצופים בבית שום השפעה על מה שקורה בה, זה די ברור לכולם שההפקה מתערבת ללא הפסק. מהרגע שהמתמודדים עוברים את האודישן הם עוברים סינון נוסף שנחסך מהצופים מסיבה לא ברורה (וזה מעלה את השאלה של מה לעשות אודישנים מלכתחילה אם זה המצב), ובעיקרון, אין שום סיבה לעקוב בכלל אחרי התכנית אלא רק כדי לראות את הביצועים של מי שיזכה בסופו של דבר.

זה די ברור שמההתחלה כתריה, קובי ומאיה סומנו כמתמודדי הגמר. בכלל, כל העונה כל השאר פשוט מאוד התחרו על הכרטיס הרביעי. אבל ההפקה הטיפשה רצתה גם לשמור על שפיטה בשביל הרייטינג, ובגלל זה קובי נפל מוקדם מדי. אופס.
לצפיה ב-'אז הנה הוא כנראה חוזר עוד מעט'
אז הנה הוא כנראה חוזר עוד מעט
04/02/2019 | 11:44
1
87
כי יש גלגל הצלה.
לצפיה ב-'גלגל הצלה שגם הוא לא הוגן ולא הגיוני'
גלגל הצלה שגם הוא לא הוגן ולא הגיוני
04/02/2019 | 12:05
72
על סמך מה בחרו מי יחזור בגלגל ההצלה? הצופים יודעים שקובי נבחר על סמך רצון ההפקה ואושר ביטון נבחר על סמך רצון ההפקה שלקובי תהיה תחרות קלילה במיוחד לגמר.

אל תבין אותי לא נכון- אני אפילו לא אוהבת את הסגנון של קובי. לדעתי לשלוח אותו לאירוויזיון תהיה טעות. אבל בתחרות מתוקנת היו נותנים ליכולות שלו לדבר בכוחות עצמן. פה ברור שזה לא העניין, ובמקום לתת עוד צ'אנס למתמודדים אחרים טובים לא פחות (כמו עופרי שהדגימה בעבר יכולות הרבה יותר טובות מהופעת ההדחה שלה) נותנים את הסיכוי למישהו שההפקה סימנה וטרף קל שיפול מהר.
לצפיה ב-'עכשיו מירי רקב מתערבת לטובת להקת "שלווה".....'
עכשיו מירי רקב מתערבת לטובת להקת "שלווה".....
04/02/2019 | 12:14
4
132
משיאן אולה סאנד ולהקתו סירבה לטמירה ירדני וחבורתה בעניין חזרת השופטים הגנרלית בשישי בערב ב-22:00 בעבור להקת "שלווה" מירי רקב מנסה כעת להיכנס לעובי הקורה ולהתערב בעניין ,כשהיא שולחת מכתב ל-EBU על מנת שיאפשר ללהקה ,שבמידה והיא תזכה ב"כוכב הבא" לאפשר לה להקליט סרטון שצולם עוד לפני כניסת השבת ויוצג לשופטים המנקדים, כך דווח ע"י הקריין במהדורת החדשות של השעה 12:00 ברשת ב.

הרגשה שלי ש"כאן" לוחצים על טמירה ירדני וחבורתה ש"שלווה" יבחרו ולדעתי זה כדי להבטיח שלא נצליח בתחרות השנה עם כל החיבה והכבוד שיש לי לכל אחד מחברי הלהקה. ב"כאן" רוצים לעשות "וידוי הריגה" כדי שלט יהיה שמץ של סיכוי לדאבל במקרה של זוכה אחר ב"כוכב הבא" , וזה כדי לא להיכנס לתסבוכת כספית נוספת.    
לצפיה ב-'זה נראה כבר שלהקת שלווה נבחרה ואנחנו לא עודכנו.'
זה נראה כבר שלהקת שלווה נבחרה ואנחנו לא עודכנו.
04/02/2019 | 12:30
1
128
ההתערבות של מירי רגב בעניין היא עוד חלק מהפאזל.
בימים האחרונים יש סביבם מלא באז בתוכניות השונות של קשת.
אני מקווה שלא ישלחו ושיפרשו כבר. זה הכי גימיקי שבעולם.
לצפיה ב-'הגמר אמור להיות בשידור חי'
הגמר אמור להיות בשידור חי
04/02/2019 | 12:47
125
ומירי רגב...ברור שתתערב ותנסה לקושש עוד קולות. עדיף שתתרחק ומהר 
לצפיה ב-'בושה וחרפה, מקווה שמירי רקב לא תעשה בושות ותופיע על הבמה'
בושה וחרפה, מקווה שמירי רקב לא תעשה בושות ותופיע על הבמה
04/02/2019 | 13:25
1
112
של תחרות האירוויזיון במאי. היא עוד מסוגלת לזה חולת הצומי הזאת. ולא זכור לי באף תחרות אירוויזיון שפוליטיקאים התערבו בה, שלא לדבר בכלל על השתתפו בה.
לצפיה ב-'לגמרי מסוגלת.'
לגמרי מסוגלת.
04/02/2019 | 15:42
33
לצפיה ב-'משוודיה באהבה: מחווה ל-4 זוכי האירוויזיון מישראל'
משוודיה באהבה: מחווה ל-4 זוכי האירוויזיון מישראל
03/02/2019 | 00:49
6
541
לצפיה ב-'אמאלללה איזה מרגש!!! איזה חמודים!!'
אמאלללה איזה מרגש!!! איזה חמודים!!
03/02/2019 | 00:58
257
כנראה הם מתחילים לפחד כי ישראל נכנסה חזק לתחרות והפסקנו לשחק!

אנחנו עוד בסוף נשבור את השיא של אירלנד, בשנים הקרובות..
לצפיה ב-'התנועות המוגזמות של דנה חחח '
התנועות המוגזמות של דנה חחח
03/02/2019 | 01:40
269
נראה שאריק סעדה ממש נכנס לדמות, נראה שהוא נהנה מכל רגע הרג אותי מצחוק, בטוח שמסתתר שם משהו... 

עכשיו אני קולט שכל השירים שזכינו איתם כל כך אייקונים!! וכמה שישראל היא המדינה שהביאה במשך השנים את השירים הכי מיוחדים.

אביניבי, מצחיק, קליל, כיפי
הללויה, מרגש ומעלה את המורל
דיווה, שיר דרמטי כמו שצריך, שיר דיוותי מושלם, אני לא חושב שקיים שיר יותר דיוותי מזה!
וטוי אין מה להגיד שיר אייקוני, כיפי שבועט במוסכמות!

איזה כיף!! רק שנמשיך לשלוח שירים מיוחדים, לא שגרתיים ושנוציא לאירופאים את העיניים והאוזניים! הגיע הזמן שישראל תראה לכולם שכמה שהיא קטנה היא תאכל את כולם בלי מלח גם את שבדיה עם השטיקים הנגמרים שלהם!
לצפיה ב-'המאש אפ של כל שירי ישראל שזכו באירוויזיון החלק הכי טוב מאמש'
המאש אפ של כל שירי ישראל שזכו באירוויזיון החלק הכי טוב מאמש
03/02/2019 | 06:04
1
247
זה היה הקטע היחיד שממש אהבתי מכל הסמי הראשון הזה של המלודי.
לצפיה ב-'צפיתי בקטנה, ביצועים מזעזעים ושירים עוד יותר'
צפיתי בקטנה, ביצועים מזעזעים ושירים עוד יותר
03/02/2019 | 10:43
204
אני מחכה לתוכניות הבאות.. אולי שם יהיה שיר על רמה!

ובאמת החלק הזה היה הכי טוב, ביצעו את זה למופת! כל הכבוד להם.
ההופעה של טוי הייתה בול! ההופעה של הללויה הייתה חמודה אבל יכלו עוד קצת להשקיע
ההופעה של דיווה היה השוס של הערב!! צחקתי את נשמתי!! הדרמה, הפוזות, הקול שלו הכל היה מצחיק ואביניבי בכלל נשפכתי עם התנועות רגליים והישבן

היה מעולה
לצפיה ב-'למי שאין כוח להכנס, הנה סרטון מיוטיוב באיכות HD '
למי שאין כוח להכנס, הנה סרטון מיוטיוב באיכות HD
03/02/2019 | 12:19
212
לצפיה ב-'וואוו וואו'
וואוו וואו
03/02/2019 | 18:27
188
תודה בשבדית
לצפיה ב-' נטע ברזילי בשיר חדש: באסה סבבה '
נטע ברזילי בשיר חדש: באסה סבבה
01/02/2019 | 08:53
44
523
אני פחות מתחברת לסגנון, אבל אין ספק שהיא מחוברת חזק לפופ, והקליפ מושקע בטירוף (קראתי שזה הקליפ היקר ביותר שהופק לאומן ישראלי).
המשך>>
אני פחות מתחברת לסגנון, אבל אין ספק שהיא מחוברת חזק לפופ, והקליפ מושקע בטירוף (קראתי שזה הקליפ היקר ביותר שהופק לאומן ישראלי).
לצפיה ב-'Melodifestivalen 2019: חצי גמר 1'
Melodifestivalen 2019: חצי גמר 1
02/02/2019 | 00:06
29
245
הקדם החם ביותר של העונה מתחיל הערב ומה יותר מופלא מהעובדה ששהשיר שינצח בסופו, יהיה זה שייסע לייצג את שוודיה באירוויזיון ב... ישראל?

המסע שעשוי להביא לשוודיה זכייה שביעית היסטורית וזכייה נוספת על אדמת ישראל מתחיל מחדש Melodifestivalen 2019  יוצא לדרך המסע בן ששת השבועות לבחירת השיר השוודי לאירוויזיון בתל אביב יוצא הערב לדרך - מלודי נומר 2019 כבר כאן

בכל חצי גמר שייערך מדי שבת יתמודדו 7 שירים חדשים על 2 מקומות בגמר הגדול (שייערך ב-9.3) ועל 2 מקומות בגלגל ההצלה, שייערך כשבוע לפני הגמר, ושממנו יצורפו 4 שירים אל הגמר. בסה"כ בגמר הגדול של המלודי שייערך ב-Friends Arena שבסולנה, יתחרו 12 שירים על הזכות לייצג את שוודיה באירוויזיון 2019 בתל אביב - תחילה בחצי הגמר השני, ולאחר מכן, ככל הנראה, גם בגמר הגדול. 

הערב יתמודדו שבעת השירים הראשונים בחצי הגמר ה-1, שייערך ב-Göteborg: 

וכבר בפתיחה אנחנו מקבלים חצי גמר חזק במיוחד עם לא פחות מ-4 אמנים בולטים: נאנו, ויקטוריה, מוהומבי ו... אנה ברגנדהל, שייצגה את שוודיה באירוויזיון 2010 והייתה היחידה מהמדינה הזו שלא עלתה לגמר.

Nano – Chasing Rivers 
High 15 – No Drama 
Wiktoria – Not With Me 
Zeana feat. Anis Don Demina – Mina bränder 
Arja Saijonmaa – Mina fyra årstider 
Mohombi – Hello 
Anna Bergendahl  – Ashes To Ashes 

לצפייה בקטעים מהחזרות ולהאזנה לדקה מכל שיר:

https://www.svtplay.se/video/20917675/melodifestivalen-2019-smyglyssna-pa-latarna/melodifestivalen-2019-smyglyssna-pa-latarna-nano-chasing-rivers
https://www.svtplay.se/video/20928236/melodifestivalen-2019-smygtitta-pa-bidragen/melodifestivalen-2019-smygtitta-pa-bidragen-nano-chasing-rivers

שידור חי של חצי גמר 1 - Melodifestivalen 2019 מ-21:00, בקישור הבא:
https://www.svt.se/melodifestivalen/

וזה לא הכל: מופע הביניים הערב יכלול מחווה מיוחדת ומרגשת לישראל באירוויזיון. בואו נגיד שהמנחים יתהדרו בתלבושות נוצות וקימונו אייקוניות... יש למה לחכות

לפייבוריטים שלכם בחצי הגמר ה-1 ו...חג מלודי שמח
לצפיה ב-'ועוד מלודי יוצא לדרך. טירוף. מקווה שיהיה טוב יותר מ2018.'
ועוד מלודי יוצא לדרך. טירוף. מקווה שיהיה טוב יותר מ2018.
02/02/2019 | 11:47
1
60
לצפיה ב-'שנת מבחן למלודיפסטיבלן'
שנת מבחן למלודיפסטיבלן
02/02/2019 | 18:50
114
מטורף שהערב זה מתחיל...
פברואר נפתח בסערה וקשה לי לעמוד בקצב. ההתרגשות בשיאה לקראת הסמי הראשון. לא התרשמתי ממה שפורסם מהשירים, מקוה להפתעות חיוביות במשדר עצמו.
אחרי השנה המאוד מאכזבת, והצניחה ברייטינג, יש הרגשה שביורקמן ו״המאפיה השבדית״ יעשו הכל כדי להחזיר את המלודי לימיו הגדולים ולהשוות את שיר הזכיות האירי באירויזיון. בכל אופן אני משתדל לא לפתח יותר מדי ציפיות(אולי גם אני השתנתי והציפיה מקדם מרגש ומסעיר כל שנה היא לא הגיונית). 
לצפיה ב-'ל הבנתי משהו... מלודי 2018 נחשב אכזבה ?'
ל הבנתי משהו... מלודי 2018 נחשב אכזבה ?
02/02/2019 | 19:27
1
103
והאם המלודי עצמו כיום בהדרדרות ? (באמת שאין לי מושג).
לצפיה ב-'זאת התחושה שלי'
זאת התחושה שלי
02/02/2019 | 21:18
76
הרמה של השירים היתה נמוכה בעיני. הפייבוריטים די איכזבו בשירים שלהם, למרות שכשנחשפו המתמודדים הציפיות מהם היו גבוהות במיוחד. האכזבות העיקריות שלי היו ממראייט(שהיא אחת מהמתמודדות האהובות עלי בשנים האחרונות), דוטר, וליאמו.
גם השיר הזוכה היה בינוני, למרות הבמה המהממת שלו. הכישלון (הגדול) שלו בהצבעת הקהל באירויזיון גרמה כנראה לשבדים לנסות לחשב מסלול מחדש. 
מסתבר שגם הרייטינג היה נמוך והעינין סביב התחרות קצת ירד(צפיות והורדות באפילקציות הסטרימינג וכו'). לכן היו פרסומים רבים לכך שההפקה גייסה תותחים כבדים מאחורי הקלעים כדי ליצור נבחרת חזקה של מתמודדים, הוחלפו המנחים, שינו מעט את פורמט ההצבעה והאפליקציה, וגם בגזרת הבימוי והייעוץ הגיעו שמות מנוסים כדי לעזור ליצור השנה תחרות משופרת. 
גם השיר הזוכה היה בינוני, למרות הבמה המהממת שלו. הכישלון שלו בהצבעת הקהל גם גרמה כנראה לשבדים לשב מסלול מחדש. 
לצפיה ב-'אני be like'
אני be like
02/02/2019 | 21:15
1
84
כל השנה: השוודים מושחתים, הרסו את התחרות, ביורקמן ועוזריו לכלא
עכשיו: אומייגוד הם אמרו "תל אביב" ו"ישראל"! הם לא שונאים אותנו!
לצפיה ב-'לגמרי!!!'
לגמרי!!!
02/02/2019 | 21:21
62
אני זוכר איך התלהבתי שבאחד הקדמים הזכירו את הופה הולה וכולי התרגשתי...
הלוואי שנטע תשתתף בגמר המלודי עם בעסה סבבה ותלעס להם את הצורה
לצפיה ב-'כמה כותבים זרים (לא שוודים) יש השנה במלודי?'
כמה כותבים זרים (לא שוודים) יש השנה במלודי?
02/02/2019 | 21:28
5
33
לצפיה ב-'וכמה כותבים הם לא ג:סון או זאת שנראית כמו פיי מנגולד?'
וכמה כותבים הם לא ג:סון או זאת שנראית כמו פיי מנגולד?
02/02/2019 | 21:53
4
157
אפילו דורון מדלי חושב שזה מוגזם
לצפיה ב-'זה ממש קטע '
זה ממש קטע
02/02/2019 | 23:24
1
77
מצד שני הקליקה(״המאפיה השבדית״) עושה את העבודה ומביאה את המדינה להישגים חסרי תקדים(שים לב לכמות הפעמים הבלתי נתפסת שהם סימו בטופ 5, וההצלחה שלהם מאז אריק סעדה). 
בקיצור, אין לי בעיה שיש את אותם פרצופים שאני כבר מזהה את השירים שהם כתבו בעבר...כל עוד הם מצליחים לחדש, לגוון ולהפתיע. אם תסתכל על טבלת הלהיטים במצעד הישראלי, תגלה גם רשימה די מצומצמת...
לצפיה ב-'צודק, וזה היה ככה גם בארץ בקדמים של שנות השמונים'
צודק, וזה היה ככה גם בארץ בקדמים של שנות השמונים
03/02/2019 | 00:26
64
קובי אושרת, שמרית אור, הנרי ברטר, אבי טולדנו ואהוד מנור היו חתומים על חצי מהשירים ותיזזו בין כמה שולחנות בשלב הניקוד. ושוב ירדנה, ועירית ענבי, ואיזולירבנד, וירון חדד, וגיתית שובל. ובטח עוד שאני לא זוכר.
אני דווקא לא חושב שהכותבים השבדים מצליחים (או אפילו מנסים?) לחדש ולהפתיע. הם עושים פופ יעיל ומהוקצע שתמיד יהיה מספיק בשביל לא ליפול על התחת בבוטום 5, אבל כבר כמה שנים באופן עקבי מצליח אצל השופטים הרבה יותר מאשר אצל הקהל, בדיוק בגלל התבניתיות והיעדר המעוף, וגם החצי גמר של היום הרגיש לי כמו עיסה של יורופופ ששמעתי מיליון פעמים. הניסיונות להפתיע ולחדש הם יותר בין הבמאים של השירים, ולי נראה שבעשור האחרון הרבה פעמים מה שמנצח במלודי זה יותר ההופעה מהשיר עצמו. השבדים יודעים לתת production value והמלודי הוא הפקה מטורפת שהרבה פעמים מתעלה על האירוויזיון עצמו, אבל כשאני רואה את ההופעות במלודי בזו אחר זו באיזשהו שלב זה מתחיל להרגיש כמו גרוטסקה.
לצפיה ב-'הלו, אבקש לא לזלזל ב"מאי פיינגולד" הזאת'
הלו, אבקש לא לזלזל ב"מאי פיינגולד" הזאת
03/02/2019 | 00:52
1
101
הלא היא  Linnea Deb שאחראית על לא מעט שירי מלודי לפחות ב-8 השנים האחרונות ,אם לא יותר. כמובן בין היתר מיוצרי השיר של מאנס, זוכה אירו' 2015.
רק השנה היא מיוצרי לפחות 4 שירים מהמלודי הנוכחי .
לצפיה ב-' כתבה גם את השיר המעאפן של פינלנד דאשתקד'
כתבה גם את השיר המעאפן של פינלנד דאשתקד
03/02/2019 | 01:02
76
ואת השיר המצוין של לורין מלפני שנתיים.
לצפיה ב-'הימור שלי'
הימור שלי
02/02/2019 | 22:14
138
Mohombi עולה בודאות לגמר
ואנה הולכת בודאות לגלגל
כך שעל הכרטיס השני לגמר יתמודדו נאנו
וויקטוריה ,מתאר לעצמי שזאת תהיה ויקטוריה 
לצפיה ב-'הימור שלי'
הימור שלי
02/02/2019 | 22:31
1
117
אף אחד מהמשתתפים היום לא יהיה הזוכה בגמר.
זה היה מופע טראש ביזארי והזוי.
לננו יש קול מעפן מוגבל ומעצבן. שנאתי אותו שנה שעברה ואני שונא אותו גם עכשיו.
את אנה ברגנדעול אני מתעב. ב2010 שמחתי בית השואבה שלא עלתה לגמר עם השיר המתפנק שלה. ועכשיו חשבתי תתבגר אבל הסתומה ממשיכה להתפנק. כל ההופעה מסתכלת על המצלמה. פתאטית עלובה.
ויקטוריה שברה את כל שיאי הקאמפ. אשכרה ירד עליה גשם?!!! ומה זה השפת גוף הזאת? כוראוגרפיה??
הזקנה הייתה ביזארית להחריד.
מומבאי או איך שלא קוראים לו פתאטי ומביך.
לא היה אחד שמחובר לשיר. כולם עסוקים בשואו, בהופעה. נורא.
נקווה לטוב בסמי הבאים.

לצפיה ב-'וואו אחלה פתיחה למלודיפסטיבלן'
וואו אחלה פתיחה למלודיפסטיבלן
02/02/2019 | 23:20
109
וואו איזה כיף היה לצפות ולהינות מכל רגע. מעורר השראה לראות את השבדים המקצוענים מעלים כזאת הפקה רצינית ואיכותית.
המנחים מעולים, בייחוד אריק סעדה ושרה המלכה. ההופעה שלהם למחרוזת השירים הישראלים זוכי אירויזיון היתה מרגשת, מצחיקה ונהדרת(בייחוד החיקוי לנטע, לרקדניות שלה ובייחוד אריק סעדה במחווה לדנה...).
הופתעתי לטובה מהשירים. מוהמבוי מועמד חזק לזכות במלודי ועלה בצדק לגמר. הוםעה נהדרת ופזמון ממכר. 
ויקטוריה בהופעה מדויקת ריגשה ועלתה לגמר גם בצדק.
אהבתי מאוד את אנה, הקטע שלפני השיר עם האכזבה שאחרי אי העפלה לגמר היה מדהים. וישר חשתי אמפתיה עצומה כלפיה. השיר ממש כיפי, הייתי בעדה אבל היה ברור שתתקשה לעלות לגמר. מקוה שבהזדמנות השניה יאהבו אותה. החספוס וההנאה שלה(הופעה משוחררת) ממש גרמו לי לסמן אותה כפיבוריטית שלי כרגע.
הופתעתי מהכישלון של היי15(עם שיר שהיה ממש תפור על אייס וילדר), גם סניה היתה מהממת והכבוד שהשבדים נותנים לכוכבי עבר מעורר הערכה.
נאנו איכזב בגדול. אחרי hold on, ציפיתי ממנו להופעה כובשת. השיר חביב אבל אין בו עוצמות ורגש, למרות הניסיון ליצר את זה עם המיני מי.
בנוסף, זה הקדם היחיד שצפיתי בו בהנאה מההתחלה עד הסוף. איזה תמציתיים, בלי בלבולי שכל, שופטים מיותרים, בלי פרסומות. והכי כיף לראות איך מיד לאחר ההכרזה האומנים מתארגנים לשיר את השיר שעלה לגמר(W שותה מים ומיד שרה מושלם היה רגע טלויזיוני נהדר).
בקיצור טאק לשבדים על שהחזירו לי את הכיף וההתרגשות מהקדם הכי שווה באירופה.
לצפיה ב-'לא אהבתי אף ביצוע הערב, שירים חלשים וביצועים רעים ובינוניים'
לא אהבתי אף ביצוע הערב, שירים חלשים וביצועים רעים ובינוניים
03/02/2019 | 00:23
68
אבל קלטתי את זה כבר מהדוגמיות. למי שיש אוזן מוזיקלית לא צריך יותר מדוגמית בכדי להבין אם מדובר בשיר חזק או חלש, או אפילו להיט. עובדה שאת מיקי אהבתי כבר מהדוגמית שלו ושמתי אותו ישר ברביעיית הזוכים הפוטנציאליים של הקדם הספרדי, הביצוע שלו בקדם הספרדי היה רק גושנפקא שהוכיחה לי שעשיתי את הבחירה הנכונה. ועובדה שהוא זכה.
לצפיה ב-'ביחס לציפיות, זה היה חצי גמר די מאכזב '
ביחס לציפיות, זה היה חצי גמר די מאכזב
03/02/2019 | 01:43
1
107
נאנו אכזב עם שיר שלא ממריא ולא משתווה לשירו המופלא מ-2017 
ויקטוריה הייתה מעולה והיה ברור שתעלה דירקט, אבל לא ממש עפתי על השיר
מוהומבי עם שיר כיפי שנדבק למוח אבל גם לא כזה ששווה "וואו" 
אנה ברגנדהל עם שיר מקסים, יפהפה ומרגש שהיה צריך לעלות ישר לגמר 

אהבתי גם את השיר של הצמד (מעיין אשכנזי וגרומי השמן), אני בטוח אחרוש עליו. לא הבנתי מה השיר של להקת הבנות עשה שם - מביך ברמות קשות. וארייה הרדימה. 

חצי גמר שבו רמת ההפקה התעלתה על השירים והביצועים. נקודת השיא הייתה ללא ספק האינטרבל אקט המדהים שהוקדש כולו לזוכים הישראלים. מדהים 

מקווה לשירי "וואו" בחצאי הגמר הבאים 

לצפיה ב-'בוא נגיד זאת כך, אם שאר הסמיז יהיו ברמה של הסמי הראשון'
בוא נגיד זאת כך, אם שאר הסמיז יהיו ברמה של הסמי הראשון
03/02/2019 | 12:37
50
הזוכה של התחרות לא יגיע משבדיה השנה.
לצפיה ב-'מחשבותיי'
מחשבותיי
03/02/2019 | 12:05
1
58
קודם כל, כל הכבוד לי שחזיתי במדויק את העולים והנשלחים לאנדרה חאנסן (יש עדים לכך).

נאנו - שיר חלש משמעותית מהקודם שלו, ובעיקר חסר רגע מתפצפץ. הוא נחשף אתמול כזמר יחסית מוגבל שהתקשה להחזיק את השיר. סביר להניח שסיים רביעי, לא בטוחה שיעלה לגמר.
היי15 - שיר מעניין, מעיין שאריות של מרגרט או אייס ווילדר. הביצוע היה חלש ווקאלי ומגושם ביותר. רואים שהן מבצעות לא מנוסות.
ויקטוריה - בלדת ייסיקה אנדרשון חרושה לעייפה, אבל ויקטוריה ביצעה אותה טוב. שונאת שעושים כוריאוגרפיה מוגזמת לבלדות...
השמן והמנותחת - שיר מרים אבל הווווווווווווו הזילות!
אריה - הפילרית של הסמי הזה. בעיניי אין בזה כבוד לזקנים, היא סתם נשלחה כדי להיות בשר תותחים.
מוהומבי - הוא כמבצע חמוד לגמרי. גם טוב ווקאלית וגם רוקד. מעין גרסה לא מביכה של מנדז. השיר וההופעה לא סופר מקוריים, אבל הטובים ביותר אתמול.
אנה - מעולם לא אהבתי אותה. אחלה שיר, אבל הפרסונה שלה הורידה לי ממנו לגמרי.

לצפיה ב-'אני טענתי עוד מההאזנה לדגימות שלמוהומבי ולצמד'
אני טענתי עוד מההאזנה לדגימות שלמוהומבי ולצמד
03/02/2019 | 12:35
44
יש את השירים הפחות גרועים ומשעממים, אך גם הם ממש לא וואו ובטח לא להיטים שרשום עליהם ניצחון.
לצפיה ב-'לא צפיתי ולא מתכוון לצפות בקדם של הצוררים השבדים'
לא צפיתי ולא מתכוון לצפות בקדם של הצוררים השבדים
03/02/2019 | 13:23
5
85
אבל רק אומר ששבדיה ב3 שנים האחרונות עייפה ורכרוכית כמו סלט חסה בן יומיים לעומת המפלצת שהם היו בין 2011 ל2016.

יחסית לכך שהיא מדינה בסדר גודל של ישראל שמשחררת אמנים ולהיטים בקצב ובאיכות שנותנים פייט לארה"ב, היא לא מממשת באמת את הפוטנציאל הגלום בה. וזה אני אומר גם אחרי 2 ניצחונות בהפרש של 3 שנים.
לצפיה ב-'התבלבלת עם דנמרק'
התבלבלת עם דנמרק
03/02/2019 | 13:45
4
73
דנמרק היא יחסית מדינה בסדר גודל של ישראל לא שבדיה, שהיא מדינה פי 20 יותר גדולה מישראל, המדינה הסקנדינבית הגדולה מכולם והשישית בגודל שטחה בכל יבשת אירופה.

מצחיק שאתה קורא לעצמך סקנדינביה ואתה אפילו את זה לא יודע.
לצפיה ב-'הוא התכוון מבחינת אוכלוסיה, יש שם 9 מיליון איש - כמו ישראל'
הוא התכוון מבחינת אוכלוסיה, יש שם 9 מיליון איש - כמו ישראל
03/02/2019 | 13:51
3
31
לצפיה ב-'זה כבר נשמע יותר הגיוני'
זה כבר נשמע יותר הגיוני
03/02/2019 | 14:05
2
67
אבל הוא כתב בפירוש בסדר גודל של ישראל, ולא בסדר גודל האוכלוסיה של ישראל.
לצפיה ב-'סדר גודל יכול להעיד גם על אוכלוסיה ולא בהכרח על שטח'
סדר גודל יכול להעיד גם על אוכלוסיה ולא בהכרח על שטח
03/02/2019 | 16:16
21
לצפיה ב-'אומייגד '
אומייגד
03/02/2019 | 16:19
63
עד עכשיו הייתי בטוח שזה בוט של תפוז אבל זה כבר.. וואו
לצפיה ב-'זה רק אני או שהשנה קולות הליווי במלודי הם בלייב ולא פלייבק?'
זה רק אני או שהשנה קולות הליווי במלודי הם בלייב ולא פלייבק?
03/02/2019 | 16:18
2
91
כל ההופעות אתמול נשמעו לי בלייב מלא לגמרי, ולכן גם רובן היו לא מדהימות. חוץ כמובן מויקטוריה ואנה ברגנדהל שהן אשכרה זמרות שיודעות לשיר.
האמת עפתי על ויקטוריה, גם מוהומבי ואנה ברגנדהל חמודים. את השיר של נאנו פספסתי אבל מהתקצירים נשמע שהוא ממש זייף ולא הצליח להחזיק.
והמחווה לישראל הייתה מעולה ומרגשת.

ומילה על המנחים- משהו שם לא זרם לדעתי אתמול. שרה ואריק כמובן מהמממים, אבל שני האפרו-שוודיים עשו לא מעט פאשלות ולא ממש עברו מסך.
לצפיה ב-'כן, היו צריכים לתת את זה לאריק ושרה לבדם'
כן, היו צריכים לתת את זה לאריק ושרה לבדם
03/02/2019 | 17:11
38
לצפיה ב-'במיוחד הבחורה האפריקאית, לקחה את זה קשה'
במיוחד הבחורה האפריקאית, לקחה את זה קשה
03/02/2019 | 18:13
82
וזה נראה כאילו היא לועגת לשירים... הפרצופים זוועתיים

בעוד שהאחרים די זרמו

גם האפריקאי השני לא היה משהו בקושי חייך והיה קטע שאריק ניסה כאילו לדבר איתו כזה והאפריקאי לא הבין את הבדיחה והיה מה זה נוקשה, כאילו תשחרר.. מה נדפק??
לצפיה ב-'אולי להקת שלווה יכולה'
אולי להקת שלווה יכולה
03/02/2019 | 18:06
1
232
לישון קרוב להגיע ברגל לחזרות ללא מיקרופון, וההופעה במוצש גם כך??  האם יש מלון קרוב או דירה להשכרה? 
לצפיה ב-'לפחות שיתנו להם להופיע בתוכנית האמנותית'
לפחות שיתנו להם להופיע בתוכנית האמנותית
03/02/2019 | 21:10
49
לצפיה ב-'בועז מעודה נציג ישראל לאירוויזיון ממליץ לשלווה לפרוש מהתחרות'
בועז מעודה נציג ישראל לאירוויזיון ממליץ לשלווה לפרוש מהתחרות
03/02/2019 | 14:34
211
בועז מעודה נציג ישראל לאירוויזיון החוזר בתשובה התראיין אמש בתוכנית הצינור ברשת והמליץ ללהקת שלווה לפרוש מהתחרות, בטענה שתחרות האירוויזיון אינה מצדיקה הפרת שמירת שבת, וטען שבדיעבד הוא עצמו מצטער על כך שנאלץ להפר את שמירת השבת בשל השתתפותו בתחרות האירוויזיון. עוד הוא טען שרק היתר רבני יכול להכשיר את הפרת שמירת השבת, אך היתר כזה ניתן רק במקרים קיצוניים של סכנת נפשות ולא על השתתפות בתוכנית בידור או שירה, ולכן אין אף רב שיהיה מוכן לתת להם כזה היתר.
לצפיה ב-'פברואר 2019: לוח הקדמים והאירועים'
פברואר 2019: לוח הקדמים והאירועים
01/02/2019 | 23:13
1
325
חודש פברואר שאנחנו מחכים לו כל השנה כבר כאן ואירועי עונת הקדמים נכנסים להילוך גבוה 4 שירים שיתחרו באירוויזיון 2019 בתל אביב כבר ידועים, לא מעט אמנים שיטוסו לכאן במאי ידועים גם הם - ובשבועות הקרובים ייחשפו 38 השירים הנותרים, בזה אחר זה - חלק נכבד מהם בחודש הזה 

ב-38 הימים הקרובים ייבחרו כל השירים שיתמודדו באירוויזיון 2019 בתל אביב - עד לדדליין הרשמי להגשת השירים כולם ופגישת ראשי המשלחות ב-11 במרץ. 

הדרך לתל אביב - האירועים הצפויים בחודש פברואר 2019: 

2/2 - שבת 
שוודיה: Melodifestivalen 2019 - חצי גמר 1 
אסטוניה: Eesti Laul 2019 - חצי גמר 2
הונגריה: A Dal 2019  - מופע 3
לטביה: Supernova 2019 - מופע 2 
ליטא: Eurovizijos Atranka - מופע 4 

5/2 - שלישי
איטליה: Sanremo 2019 - ערב 1 

6/2 - רביעי
​איטליה: Sanremo 2019 - ערב 2 

7/2 - חמישי 
​איטליה: Sanremo 2019 - ערב 3

8/2 - שישי
בריטניה: Eurovision: You Decide 2019 - גמר 
פולין: חשיפת האמן והשיר לאירוויזיון 2019

9/2 - שבת 
איטליה: Sanremo 2019 - גמר 
אוסטרליה: Australia Decides 2019 - גמר 
מונטנגרו: Montevizija 2019 - גמר 
שוודיה: Melodifestivalen 2019 - חצי גמר 2 
איסלנד: Söngvakeppnin 2019 - חצי גמר 1
אוקראינה: Vidbir 2019 - חצי גמר 1
הונגריה: A Dal 2019  - חצי גמר 1
לטביה: Supernova 2019 - חצי גמר 
ליטא: Eurovizijos Atranka - חצי גמר 1 

10/2 - ראשון
רוסיה: חשיפת האמן ו/או השיר לאירוויזיון 2019 (נתון לשינויים) 
רומניה: Selecția Națională 2019 - חצי גמר 2

12/2 - שלישי
ישראל: הכוכב הבא לאירוויזיון 2019 - גמר (בחירת הנציג/ה) 

16/2 - שבת 
לטביה: Supernova 2019 - גמר
אסטוניה: Eesti Laul 2019 - גמר 
קרואטיה: Dora 2019 - גמר 
סלובניה: EMA 2019 - גמר 
שוודיה: Melodifestivalen 2019 - חצי גמר 3 
איסלנד: Söngvakeppnin 2019 - חצי גמר 2
אוקראינה: Vidbir 2019 - חצי גמר 2
הונגריה: A Dal 2019  - חצי גמר 2
פורטוגל: 2019 Festival da Canção - חצי גמר 1 
ליטא: Eurovizijos Atranka - חצי גמר 2 

17/2 - ראשון 
רומניה: Selecția Națională 2019 - גמר

22/2 - חמישי 
גרמניה: Unser Lied Für Israel - גמר 

23/2 - שבת 
דנמרק: Dansk Melodi Grand Prix 2019 - גמר
אוקראינה: Vidbir 2019 - גמר 
הונגריה: A Dal 2019  - גמר 
ליטא: Eurovizijos Atranka - גמר 
שוודיה: Melodifestivalen 2019 - חצי גמר 4 
פורטוגל: 2019 Festival da Canção - חצי גמר 2 

27/2 - שלישי
סרביה: Beovizija 2019 - חצי גמר 1

28/2 - רביעי
בלגיה: חשיפת שיר האירוויזיון של Eliot 
סרביה: Beovizija 2019 - חצי גמר 2

בסך הכל (על הנייר, כי בפועל יהיו יותר) צפויים להיבחר/ להיחשף במהלך החודש הזה לפחות 17 שירים שיתחרו באירוויזיון 2019 - ואז נעמוד רק על חצי מכלל השירים השנה 

עוד במהלך החודש: 
צפויים להיחשף השירים מטעם יוון, סן מרינו וייתכן שגם ממדינות נוספות
מכירת הכרטיסים תיפתח באופן רשמי (ככל הנראה בשבוע השני של החודש)
לצפיה ב-''
03/02/2019 | 00:07
83
איזה חודש מענג...
והשבוע הקרוב הולך להיות לוהט במיוחד. עיקר ההתרגשות מסן רמו שמתחיל בשלישי.   
לצפיה ב-'Melodifestivalen 2019: דוגמיות חצי גמר 1'
Melodifestivalen 2019: דוגמיות חצי גמר 1
31/01/2019 | 01:26
15
226
אתם מאמינים שהוא שוב כאן בשבת זה מתחיל - הקדם השוודי, Melodifestivalen 2019, שהשנה הזוכה שלו יגיע לאירוויזיון ב... תל אביב

ובקיצור: עונת הקדמים באמת מתחילה עכשיו, שבמילה אחת פשוטה זה אומר...  אההההההההההההההההההההההההההההההההה

ואחרי שנרגענו - זה הזמן להזכיר לכל מי ששכח, שהמסורת המשובדת נמשכת : היום (ובכל יום חמישי בחודש הקרוב) יומיים לפני מופע חצי הגמר, יפורסמו דוגמיות קצרות של השירים שיתחרו במוצאי השבת הקרובה על שני כרטיסים הראשונים לגמר הגדול של הקדם השבדי בשטוקהולם ב-9 במרץ. 

היום צפויות להיחשף דוגמיות קצרות בגרסאות הסטודיו של השירים המתחרים + קטעים מהחזרות של האמנים על הבמה. בשבת בצהריים ייחשפו גרסאות 2:30 דקות של כל שיר בגרסת הסטודיו.

מכל חצי גמר יעלו שני השירים שהגיעו לשני המקומות הראשונים ישירות לגמר, ועוד שניים יעלו לגלגל ההצלה. 4 שירים מתוך 8 שיגיעו אליו יעלו לשלב הסופי, כך שבגמר יתחרו 12 שירים על ייצוג שבדיה בגמר אירוויזיון 2019 בתל אביב 

השנה, לפחות על הנייר, מחכה לנו חצי גמר ראשון חזק במיוחד - עם לפחות 4 שירים שמבצעים 4 אמנים שיכולים גם לנצח (להזכירכם, בשנה שעברה המנצח הגיע מחצי הגמר הראשון)

7 השירים שיתחרו בחצי הגמר הראשון ב-Göteborg (שלדוגמיות שלהם ניחשף החל מהיום בשעות הצהריים):

Nano – Chasing Rivers 
High 15 – No Drama 
Wiktoria – Not With Me 
Mohombi – Hello 

קטעים מהחזרות מ-Göteborg והאזנה לדוגמיות בקישור הבא מ-15:30 שעוננו:
http://svt.se/melodifestivalen/

עונת מלודי מרגשת ומשובדת במיוחד לכולנו 
לצפיה ב-'אוי גטבורג ....גטבורג איזו עיר....'
אוי גטבורג ....גטבורג איזו עיר....
31/01/2019 | 02:36
3
172
(ולא....לא הוגים אותה כמו באנגלית גוטנברג).
בתור חייל משוחרר (וזה היה מזמן) טיפה לפני תחילת האקדמיה ביקרתי בעיר בזאת .
עיר שלווה . איזה אולם יפה הוא ה"סקנדינביום", שאירח אז את אירו' 1985.

אני מת לראות את המתולתלת הבלונדינית  כאן ב"אקספו ת"א". זה חלום שחייב להתגשם, אבל אני מאוד מקווה שהיא לא תאכזב עם השיר שלה.
גם האסיר המשוחרר יכול לבוא בטוב,אבל שיבוא עם טוב לפחות כמו זה לפני שנתיים שכמעט וגנב את הניצחון מרובין בנגסטון.  
לצפיה ב-'איזה מהמתולתלות זה החלום שלך?!'
איזה מהמתולתלות זה החלום שלך?!
31/01/2019 | 12:27
1
80
אנה או W?
אחרי ששנה שעברה הסמי הראשון היה זוועתי במלודי חלש במיוחד, אני ממש שמח שהשנה הם שלפו את התותחים הכי כבדים...
אפשר לקרוא לזה ״בית המוות״ ובאמת יש כמה פייבוריטים שיכולים למצוא את עצמם מחוץ לדירקט טיל פינאל...
 מטורף שסופסוף המלודי מתחיל ותיכף נקבל טעימה מהדוגמיות. אני לא מאמין שעוד יומיים הקדם הכי נוצץ מתחיל. 
נאנו וויקטוריה הם פיבוריטים. אבל הבילד אפ והלחשים סביב השיר של אנה(ומיקומה כסוגרת הסמי) גורמים לי להיות הכי מסוקרן לגביה(בהלם שהיא חוזרת אחרי הכישלון המפואר שלה...).
מוהמבוי יכול להיות סוס שחור בקהל, יש שני שירים בשבדית שזה תמיד כיף. בקיצור אני ממש מתרגש
גם ממש בא לי שנטע תופיע בגמר(ולא חס וחלילה אלני שמופיע בכל קדם זניח, כאילו היא הזוכה).
לצפיה ב-'זה לא ברור? וויקטוריה, כמובן'
זה לא ברור? וויקטוריה, כמובן
31/01/2019 | 14:20
29
לצפיה ב-'כן, הוגים "ייטבורי" בשוודית. וגם אני בעד W לתל אביב'
כן, הוגים "ייטבורי" בשוודית. וגם אני בעד W לתל אביב
31/01/2019 | 14:59
84
(רק מקווה שהשיר שלה טוב, טרם האזנתי לדוגמית)
לצפיה ב-'פורסמו מילות השירים למלודי לסמי 1'
פורסמו מילות השירים למלודי לסמי 1
31/01/2019 | 13:19
84

Ashes to ashes, funk to funky
We know Major Tom's a junkie

גם מילות השירים לסן רמו פורסמו,אנסה לתרגם
בהמשך את מילות חלק מהשירים הבולטים.
ובנוסף IL VOLO ציינו שהם מתכוונים להזיז את
ההופעה המתוכננת שלהם ביפן במידה ויזכו על מנת להשתתף בתחרות בת״א ,הייתי אומר שהסיכוי שלהם לזכות הוא קלוש מאחר והביקורות של העיתונאים היו ברובם קטלניות ,הם ינסו למנוע זכיה נוספת שלהם
אך מצד שני אחרי מה שקרה בצרפת לפני שבוע
בהצבעת השופטים והצבעת קהל אז מה אני כבר מבין...

לצפיה ב-'הדוגמיות פורסמו להאזנה כאן'
הדוגמיות פורסמו להאזנה כאן
31/01/2019 | 14:57
7
118
לצפיה ב-'השיר של אנה הוא איטריה קרה'
השיר של אנה הוא איטריה קרה
31/01/2019 | 15:23
96
איזו נפילה ,לא אהבתי בכלל.ראיתי גם בהימורים שהיא מתחילה לצנוח.
השיר של נאנו נשמע מבטיח ויש לי תחושה שלא שמעתי את החלק המשמעותי של השיר והוא מתחזק באופן משמעותי בהימורים.
ויקטוריה-בלדה נוגה אך קצת מאכזבת
וכמו עם נאנו יש לי תחושה שהחלק העיקרי בשיר לא הושמע והוא בסופו מתפוצץ.

אהבתי את השיר של Mohombi ייתכן והוא ונאנו יעפילו לגמר.
לצפיה ב-'איזו אכזבה! אני בשוק! לא אהבתי אף שיר! המנצח לא בחצי הזה!'
איזו אכזבה! אני בשוק! לא אהבתי אף שיר! המנצח לא בחצי הזה!
31/01/2019 | 15:23
2
91
מוהומבי מאכזב
וויקטוריה משעממת
נאנו מאכזב

בקיצ'ר אין לי מה לצפות מהחצי זה.. המנצח לא יגיע משם
לצפיה ב-'אמנם לא שמעתי עדיין, אבל מזכיר: אלה רק דוגמיות'
אמנם לא שמעתי עדיין, אבל מזכיר: אלה רק דוגמיות
31/01/2019 | 15:37
1
115
ולפעמים השודים בוחרים בכוונה חלק חלש יותר בשיר לצרכי קידום, בעיקר כדי לשמר את אפקט ההפתעה. אני מניח שהשירים ששמעת נשמעים אחרת לגמרי בגרסה מלאה. 
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה, אני בונה על ויקטוריה'
אני מאוד מקווה, אני בונה על ויקטוריה
01/02/2019 | 10:12
45
וע"פ הדוגמית השיר נשמע חלש ביותר.
בינתיים השיר של נאנו נשמע לא רע ומפתח ציפיות להמשך, הקול שלו מאוד חזק ולא פלא מדוע הוא כמעט זכה ב- 2017.
לצפיה ב-'אין כאן אף שיר מנצח, שירים חלשים ומאכזבים'
אין כאן אף שיר מנצח, שירים חלשים ומאכזבים
01/02/2019 | 12:02
2
51
שני שירים בינוניים פלוס זה השיר של מוהומבי והשיר של הצמד זינה ודון דמינה.
נאנו בשיר חלש והרבה פחות טוב משירו הקודם שהזכיר מאוד את Human. גם וויקטוריה בשיר חלש ובטח לא שיר מנצח.
לצפיה ב-'קבעת שאין כאן שיר מנצח רק מהדוגמיות? איזה'
קבעת שאין כאן שיר מנצח רק מהדוגמיות? איזה
02/02/2019 | 19:31
1
23
כישרון מדהים יש לך, וואו
לצפיה ב-'נחיה ונראה...'
נחיה ונראה...
02/02/2019 | 23:48
8
לצפיה ב-'מחכה יותר לסמי השלישי ל"חביבי" של דולי סטייל '
מחכה יותר לסמי השלישי ל"חביבי" של דולי סטייל
01/02/2019 | 10:13
73
נראה לי שהולכת להיות הפתעה גדולה...
בכל מקרה, ליבי ותקוותי עדיין עם ויקטוריה
לצפיה ב-'תקשיבו, איזו פתיחה מדהימה למלודי, נראה סמי חזק'
תקשיבו, איזו פתיחה מדהימה למלודי, נראה סמי חזק
01/02/2019 | 18:05
107
Nano – Chasing Rivers 
אוקיי, נשמע שזה הולך להתפתח למשהו מעניין וממכר מאוד כמה מתח בכל הדוגמית הזו, שבעיקר משאירה אותי עם סימני שאלה. האם אני הולך לחרוש לזה את החיים ולאהוב אפילו יותר מ-"Hold On" המדהים?  
ביקורת הופעה: אמאאאאא! זה נראה מדהים! דירקט טיל פינאל! 

High 15 – No Drama 
אייקונה פופ וואנאביז פוגשות "In My Cabana" של מרגרט עם השראה מאייס ויילדר. נשמע נחמד 
ביקורת הופעה: נשמעות לא רע ואהבתי את מלבני הלד, רק חסרים פונפונים

Wiktoria – Not With Me 
תקשיבו טוב, אין סיכוי שהדבר הזה לא מתפוצץ בהמשך עם הווקאליות המטורפת שלה הדוגמית מרגשת ויפהפייה, מזכירה לי בלדות ריהאנה כאלה. זה הולך להיות וואו שמח שאנחנו טועמים ויקטוריה אחרת 
ביקורת הופעה: נראה שעושים לה UNDO ואני מבין שיש גם מים בהמשך

וואי זה נשמע כזה כיפי וממכר ואני משוגע על רפרופים בשוודית פוטנציאל חרישה מתקדם 
ביקורת הופעה: דואט של מעיין אשכנזי וגרומי בגרסת XL. נראה אש!

בלדת דיווה מזדקנת יפה. לא ציפיתי ממנה למשהו אחר. הפזמון כלבבי 
ביקורת הופעה: נראית כמו רוח רפאים אחרי פייסל 

Mohombi – Hello 
וואי זה ממש זורק אותי לפלייליסט של להיטי סוף הניינטיז. אני חורש כבר על הדוגמית, אז מה יהיה עם השיר המלא? הפזמון ממכר ברמות וזה בטח מתעצם בהמשך 
ביקורת הופעה: מונס אישר לו את זה? נראה וואו כמו שרק השוודים יודעים 

וואו! זה נשמע כמו להיט גלגלצי של איימי מקדונלד! והקול שלה הפך משברירי לבוגר ועמוק! העגבניה תמריא למדינה שהמציאה את עגבניית השרי?אהבתי 
ביקורת הופעה: ט"ו בשבט הגיע, נראית כמו הופעה פשוטה אבל אפקטיבית 
לצפיה ב-'דנמרק מציגה: משתתפי DMGP 2019'
דנמרק מציגה: משתתפי DMGP 2019
31/01/2019 | 00:49
11
201
אחרי חשיפות השירים והאמנים של אחיותיה הסקנדינביות נורווגיה, פינלנד ואיסלנד (והיום יגיע גם תורה של שוודיה עם דוגמיות ראשונות), הגיע הזמן של דנמרק לגלות לנו מה היא מתכננת או יותר נכון: מי היא מתכננת, כלומר מי יהיה הנציג הדני לאירוויזיון 2019 בתל אביב

בשעה 14:00 שעוננו צפויה רשת השידור הדנית DR לחשוף את זהות 10 המשתתפים בתחרות הקדם Dansk Melodi Grand Prix 2019 במסיבת עיתונאים מיוחדת 
לצפיה ב-'אם אני מבין נכון .....'
אם אני מבין נכון .....
31/01/2019 | 02:25
192
יחשפו רק את שמות 10 השירים ,המבצעים שלהם ויוצריהם.
הגרסאות המלאות של השירים תיחשפנה רק בתחילת אותו שבוע שבסופו יערך הקדם.
לצפיה ב-'אוף למה לא חושפים את השירים גם?'
אוף למה לא חושפים את השירים גם?
31/01/2019 | 13:24
2
61
לא מעניין רק שמות האומנים והשירים.
אני רוצה שירים
לצפיה ב-'והנה גם נחשפים השירים המלאים בעמוד היוטיוב של DR'
והנה גם נחשפים השירים המלאים בעמוד היוטיוב של DR
31/01/2019 | 14:25
88
לצפיה ב-'גם השירים נחשפו, רד למטה יותר בשרשור'
גם השירים נחשפו, רד למטה יותר בשרשור
31/01/2019 | 15:04
38
לצפיה ב-'10 האמנים והשירים בדנמרק נחשפו'
10 האמנים והשירים בדנמרק נחשפו
31/01/2019 | 15:03
2
161
Simone Emelie – Anywhere
Jasmin Gabay – Kiss Like This
Rasmus Faartoft – Hold My Breath
Marie Isabell – Dancing With You In My Heart
Sigmund – Say My Name
Humørekspressen – Dronning Af Baren
Julie & Nina – League Of Light
Teit Samsø – Step It Up
Leonora – Love Is Forever
LeeLoo – That Vibe

בין המשתתפים גם יסמין גבאי, זמרת דנית-ישראלית, שליוותה את אניה ב-2017 

להאזנה לשירים לחצו על שמות האמנים המודגשים בקו 
https://www.dr.dk/event/melodigrandprix/kendte-ansigter-og-helt-nye-stjerneskud-her-er-deltagerne-i-dansk-melodi-grand

לצפיה ב-'Simone Emelie – Anywhere הולך לזכות! '
Simone Emelie – Anywhere הולך לזכות!
31/01/2019 | 15:14
172
איזה מושלם!!!!
שיר נהדר ואהבתי את הקול שלה, אהבתי את הלחן, כל החבילה מוצלחת.

עכשיו.. בגלל שאני כבר פסימי לגבי ביצועים בלייב אני אחכה לשמוע איך היא תבצע את השיר בלייב, כבר הוספתי את השיר לפלייליסט!  
לצפיה ב-'טוב, צ'יפס אין דה מייקינג אין כאן'
טוב, צ'יפס אין דה מייקינג אין כאן
01/02/2019 | 11:04
55
אחרי ששנה שעברה הדנים כבשו אותי כבר בקדם והפכו לפייבוריטים שלי מיידית, השנה הם מאכזבים עם שירים בסדר. יש שם שיר אחד שהתלהבתי ממנו, השיר עם הצרפתית. גם השיר של יסמין סבבה. כל השאר בסדר מינוס. איף, מה יהיה?
לצפיה ב-'לאחר האזנה אחת ..'
לאחר האזנה אחת ..
31/01/2019 | 17:10
1
181
השיר היחיד שהצלחתי לשמוע עד הסוף וגם להגביר ווליום ולנפנף ידיים ולשיר איתה ביחד יווווווווו איי פיל לייק דנסינג...
וכמובן שזה היה השיר האחרון ונאלצתי לסבול תשעה שירי פח שלאף אחד לא הצלחתי להאזין עד הסוף.
Dancing with you in my heart זה גילטי פלז'ר שעושה טוב על הלב עם סיכוי אפסי לנצח אבל אותי הוא משמח.
לצפיה ב-'אכן שיר חמוד אבל לא מספיק כדי לזכות!'
אכן שיר חמוד אבל לא מספיק כדי לזכות!
31/01/2019 | 17:31
92
בכלל הקדם לא רע, כל השירים נחמדים. כאילו אני לא אסבול אם ישמיעו לי אותם שוב.

אי אפשר באמת לדעת מי יזכה, אני התחברתי יותר לשיר של סימון אבל שוב גם השירים האחרים נחמדים. אני באמת לא יודע איך הם יצליחו לבחור.
לצפיה ב-'כמה חביבים'
כמה חביבים
31/01/2019 | 19:08
116
Leonora 'Love Is Forever' עדיפות ראשונה
Marie Isabell 'Dancing with You in My Heart'

לצפיה ב-'זוועה וממש אכזבה'
זוועה וממש אכזבה
02/02/2019 | 16:24
74
סתומים הדנים. דוקא שנה שעברה היה קדם מסקרן(אבל שלושת השירים הלא נכונים עלו לגמר שלו...).
השנה ממש התבאסתי, לא התחברתי לאף שיר. לא מבין למה הם צריכים לשיר שירים סתמיים באנגלית בסיסית ושטחית. יש המון אומנים נהדרים במדינה הנהדרת הזאת. במקומם הייתי מבטל לאלתר את הביזיון הזה. 
הנה שיר שהייתי שמח לראות מייצג את דנמרק(ולהקה נהדרת שהתחרתה במלפפוניאדה). שיר כזה יכול לזכות בתחרות ולהעלות את הרמה. גם השפה הדנית מהממת, כל כך חבל ששירים כמו של יסמין גבאי הם הדבר היחיד שתפס לי את האוזן(ולא היו מתקבלים אפילו לקדם הספרדי, שהיה מצוין דרך אגב).
לצפיה ב-'אחד מ-5 השירים האלה ייצג את מונטנגרו בת"א'
אחד מ-5 השירים האלה ייצג את מונטנגרו בת"א
02/02/2019 | 15:00
118
אנדריאה דמירוביץ' מאירו' 2009 ,זוכרים? אז הנה , היא מתחרה השנה.
האזינו ל-5 השירים:
Andrea Demirović - JA SAM TI SAN
Ivana Popović Martinović - NEVINOST
Monika Knezović - Nepogrješivo
Nina Petković - Uzmi ili ostavi
D moll - HEAVEN
לצפיה ב-'הקדם האוסטרלי הראשון: 10 השירים להאזנה'
הקדם האוסטרלי הראשון: 10 השירים להאזנה
02/02/2019 | 00:19
8
86
1 מ-10 שירים ייצג את אוסטרליה באירוויזיון 2019 בתל אביב: אחרי 4 שנות השתתפות בתחרות, האוסטרלים יערכו בעוד שבוע בדיוק תחרות קדם ראשונה שתקבע מי ייצג אותם (עד היום בחרו את הנציג/ה והשיר בבחירה פנימית) וכעת כל 10 השירים זמינים להאזנה 

https://escxtra.com/2019/02/01/listen-to-all-ten-e...;

לצפיה ב-'הורידו למחשבכם את זוכה אירוויז 19'
הורידו למחשבכם את זוכה אירוויז 19
31/01/2019 | 18:46
6
345
לצפיה ב-' קוראים מהעתיד שלום '
קוראים מהעתיד שלום
31/01/2019 | 19:35
5
241
אני פונה אליכם מן העבר. אתם, המגיעים מהעתיד, קוראים כעת את ההודעה הזו שנכתבה בעבר הרחוק, ובה אני חוזה ראשון, כן כן ראשון, את זהות זוכה אירוויז 19. עד כדי כך שהעליתי לינק להורדת השיר עוד לפני שהוא הועלה ליוטיוב וצבר עשרות מיליוני צפיות.

הנה כי כן, קוראים מהעתיד יקרים, אתם יודעים כעת שאני הייתי הראשון שחזה שזוכת אירוויז 19 היא אוסטרליה עם השיר on my way של להקת Sheppard. שימו לב שבתקופת זמן זו נבחרו רק 4 שירי אירוויז ונותרו עוד 38 שטרם נבחרו. אז אל תתבלבלו: בעתיד יבואו כאלו ויגידו שהם הראשונים שזיהו וידעו וטענו שזה המנצח אבל לא! בואו לא נתבלבל! אני הראשון! אני! אני! אני! אוקי? יופי. 
לצפיה ב-'בוא לא נתבלבל. די כבר! הראשון לזהות, אבל האחרון לקחת אחריות'
בוא לא נתבלבל. די כבר! הראשון לזהות, אבל האחרון לקחת אחריות
31/01/2019 | 22:12
3
167
על המדיניות הקבועה של אוסטרליה להעדיף ילידים ואסייתיים ייצוגיים בגולה! 
הואל נא להחזיר את השפרדס פאי הזה למזווה לטובת שדות אלקטריים אנדרוגניים!

לצפיה ב-'שם שלי מרינה וחני חוחבת גלידה חים דגים '
שם שלי מרינה וחני חוחבת גלידה חים דגים
31/01/2019 | 22:43
2
116
השנה אוסטרלה גומרת אפרטהייד אירוויזיונה. השנה קהל בוחרת ולא שופטת פוליטיקלי קורקטה. קהל בוחרת לבנות ולא כושה ולא אסייתה ולא מהגרת ולא פליטה. השנה לא דואגת. אוסטרלה מנצחת
לצפיה ב-'שיק-שאק-שוק עם קנצונטע '
שיק-שאק-שוק עם קנצונטע
01/02/2019 | 00:00
1
115
שפרדס זה כל כך מקום שני. מדבק אבל סופר דביק. טקסט ולחן בנאליים, אבל ההופעה והביצוע משדרגים. סוחף כמו זרמי סחף הרסניים...
לצפיה ב-'תפוס'תי אם אתה יכול - מגבהות גבוהות מכל'
תפוס'תי אם אתה יכול - מגבהות גבוהות מכל
01/02/2019 | 00:55
103
בהזדמנות זו אני רוצה להפרד ממך עלמה. ולמה? כי הגיע הזמן. אז אל תקחי את זה בבאסה. סבבה? 
לצפיה ב-'באמת שיר קצבי וכיפי, אם יבחר אז יש סיכוי גדול לזכייה'
באמת שיר קצבי וכיפי, אם יבחר אז יש סיכוי גדול לזכייה
04/02/2019 | 09:38
6
לצפיה ב-'9 מבין 10 השירים זמינים להאזנה...... '
9 מבין 10 השירים זמינים להאזנה......
02/02/2019 | 13:54
67
השיר העשירי של טניה דוקו זמין רק בדוגמית של 43 שניות.
הוא ישוחרר ביום שני הקרוב ב-4/2 ,ויהיה זמין להאזנה בתאריך הזה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו