לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1811918,119 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

אחרי שהחלום הפך למציאות - והאירוויזיון חזר לישראל, הגיע הזמן להיערך לשנת 2020! 
אירוויזיון 2020 ייערך ב-12,14 ו-16 במאי ברוטרדם, הולנד 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

אחרי שהחלום הפך למציאות - והאירוויזיון חזר לישראל, הגיע הזמן להיערך לשנת 2020! 
אירוויזיון 2020 ייערך ב-12,14 ו-16 במאי ברוטרדם, הולנד 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'HATARI לא מפסיקים: "ראינו בישראל אפרטהייד"'
HATARI לא מפסיקים: "ראינו בישראל אפרטהייד"
04/08/2019 | 12:17
22
273
לצפיה ב-'צודקים תכלס. והפאשיסטים יכולים להמשיך לקרקר'
צודקים תכלס. והפאשיסטים יכולים להמשיך לקרקר
04/08/2019 | 13:38
75
לצפיה ב-'מספיק להיות שופר עבורם'
מספיק להיות שופר עבורם
04/08/2019 | 14:42
3
158
להקה זניחה, ממדינה זניחה שמתראיינת לעיתון של אחת ממדינות ערב הזניחות (איחוד האמירויות).
כמובן שלא נשמעה אצלם שום קריאה לשיפור זכויות האדם באותה מדינה...
אולי כדאי שכולנו נסכים שזאת הייתה הפעם האחרונה שמישהו בפורום הזה מזכיר את הפוצים האלה.

לצפיה ב-'הם אולי להקה אחת, יחידים, אבל הם משקפים עמדות של מיליונים'
הם אולי להקה אחת, יחידים, אבל הם משקפים עמדות של מיליונים
05/08/2019 | 19:17
2
43
לצפיה ב-'אם היינו תלויים בעמדות של מיליונים, ישראל לא הייתה קיימת'
אם היינו תלויים בעמדות של מיליונים, ישראל לא הייתה קיימת
06/08/2019 | 10:55
1
91
וכאמור, אין צורך להיות שופר לדעות הללו.
למה תמיד ההלקאה העצמית? למה לא להביא ציטוטים מכל המיליונים שהתאהבו והתלהבו מישראל?
לצפיה ב-'כי רגשות האהבה והתמיכה שלנו/של אחרים לישראל לא רלבנטים לנושא'
כי רגשות האהבה והתמיכה שלנו/של אחרים לישראל לא רלבנטים לנושא
17/08/2019 | 03:37
16
לצפיה ב-' אתם ידעתם על זה '
אתם ידעתם על זה
04/08/2019 | 21:56
7
261
יש כאן את חזרת השופטים של הגמר השנה (וגם את חצאי הגמר, הראשון והשני) באיכות מעולה כפי ששודרה לצוותי השופטים.
בין האטרקציות: כל הזוגות שהתנשקו ב-kissing cam של דנה בשידור החי של סמי 1 היו במקרה גם בחזרה. אסי ובר משתתפים בתחילת ההופעה של ננה בננה (דווקא חמוד, לא יודע למה ויתרו על זה). הטריקים החלופיים שליאור סושרד עשה בחזרות. כל מיני שינויים קלים בתסריט ובליינאפ שנעשו בין החזרה לשידור החי. לא מעט פאשלות והרבה צלמים שנכנסים לפריים. ההצבעה המזוייפת. וכמובן ההתנקשות של ההפקה הישראלית בהופעה הנורבגית כתגמול על התרגיל המסריח שהם עשו לאסתר עופרים.
אפשר למצוא שם גם את רוב חזרות השופטים מהשנים האחרונות, למי שחושב שיוכל למצוא שם הסברים לפערים בין הצבעות השופטים והקהל (דעתי: לא תמצאו. הפערים נובעים בעיקר ממהבדלי טעם וממוטיבציות פוליטיות שונות).
לצפיה ב-'בוודאי שהזוגות שהתנשקו הם אותם זוגות שהיו בחזרה'
בוודאי שהזוגות שהתנשקו הם אותם זוגות שהיו בחזרה
05/08/2019 | 19:15
5
164
מצחיק שיש מי מאיתנו שהופתעו - הרי אי אפשר לביים דבר כזה באופן ספונטני, וגם לא ראוי אם רוצים מופע מקצועי. מעבר לכך, כיוון שדנה הייתה המבצעת, חלק מהזוגות המתנשקים היו זוגות חד מיניים. עם זאת, הסיבה האמיתית הייתה הPINK WASHING שהמופע שוב ושוב נקט בה. זה בסדר, עד שזה היה שקוף מדיי וכבר לא נראה כמו יוזמה אישית של אסי עזר לדבר על בעלו.
לצפיה ב-'תאמין לי, אתם האוחצ׳ות'
תאמין לי, אתם האוחצ׳ות
06/08/2019 | 20:40
4
104
רק אקטיביזם להטבי יש לכם בראש
לצפיה ב-'וזה בדיוק לב העניין!'
וזה בדיוק לב העניין!
20/08/2019 | 01:21
3
35
שלושה צירים נפגשו בתחרות השנה (1. אסי עזר ורצונו לדבר על בעלו, 2. אקטיביזם להטבי שנקטו בו העומדים מאחורי המופע ברמת ההפקה וצוותי ההיגוי, 3. מדיניות ישראל בהצגת המדינה כליברלית ופתוחה עבור להטבים). הצירים נפגשו והתוצאה שלהם הייתה הנשיקות החד מיניות, העיסוק והאיזכור של המוסקסואליות (ובעיקר בנישואים חד מיניים, זוגיות חד מינית, יחסים בין בני זוג חד מיניים).

אני חושב שלולא המפגש בין 3 הצירים האלו, היינו מקבלים אירוויזיון פחות "הומואי".
אני חושב שאסי עזר טעה. הוא יודע שרק תל אביב היא פתוחה באמת (וגם בה, תלוי איפה ותלוי את מי שואלים) והוא יודע שאין נישואים חד מיניים. ההדיוט שצפה במשדר יכל להבין שבישראל נישואים חד מיניים הם מותרים בחוק.
ישראל מנצלת את מצעד הגאווה בתל אביב כדי להגיד שישראל היא ליברלית. ובאופן תמוה, אם יש משהו שמסמל ליברליות וחופש דעת, פתיחות, אהבה - ונוגד את הדימוי השלילי של ישראל - הוא מצעד הגאווה. זה מעודד תיירות, זה יפה, זה חיובי, אבל זה PINK WASHING בגלל שזה לא מייצג את המציאות כהווייתה. המציאות בהרבה פחות סבלנית, עם עליה של 57% בתקריות הומופוביות בשנת 2019.
לצפיה ב-'מילא שדיבר על עצמו ועל בעלו, זה לא הפריע לי'
מילא שדיבר על עצמו ועל בעלו, זה לא הפריע לי
28/08/2019 | 21:21
2
17
אבל בדיחות ה"אני הומו חרמן" שכתבו לאסי היו מאוסות, ולתחושתי גבלו בהומופוביה (גם אם בהפוך על הפוך) כשחיזקו את הסטריאוטיפ על הומוסקסאליות כאורח חיים שמתמצה בנעשה בחדר המיטות. אסי היה מצוין כמנחה אבל היה עדיף אילו היה מסרב לספר את הבדיחות האלה, מה גם שהן באמת לא הצחיקו. לא בפעם הראשונה ולא בפעם החמישית.
בתור דובר הקהילה הלהטבקית בפורום אשמח לשמוע את דעתך.
לצפיה ב-'האיזכורים+בדיחות ההומואיות לא הפריעו לי מהמקום הרגשי'
האיזכורים+בדיחות ההומואיות לא הפריעו לי מהמקום הרגשי
30/08/2019 | 16:38
1
14
זה לא עניין של אי נוחות בגלל שאני הומו.
צריך לעשות הפרדה לרגע בין העובדה לבין המציאות.
העובדה היא שנבחר מנחה ישראלי שהוא הומו מוצהר וכוכב טלוויזיה פופולרי. הוא גם המנחה הדומיננטי והמוביל, בפועל, מבין 4 המנחים.

ועכשיו המציאות.
אחד הביטויים השגורים בפי ישראלים היא ש"התקשורת שמאלנית". הרי ברור שתקשורת מעצבת דעות ועמדות. מי שכתב את הטקסטים והגה את הרעיון של להבליט את היותו של אסי הומו הם הם "התקשורת".
אני לא מתנגד לזה, או בעד זה, אני מתאר את המציאות כהווייתה. הרי מישהו ישב וחשב והחליט שככה נכון ומתאים להנחייה.

הבעיה שלי היא שאחרי שהראינו לישראל ולעולם שיש מנחה הומו באירוויזיון בישראל ושהוא מדבר על היותו הומו - נעשתה בחירה להזכיר את זה שוב ושוב, במינונים גבוהים ובצורה בולטת.
המינון וההתרכזות בזה יוצרים מראית עין שקרית שבישראל, שאמנם יש בה כוכב טלוויזיה הומו, יש סובלנות כלפי להטבים. וגם בין השורות, הצופה האירופאי עשוי לחשוב שבישראל נישואים חד מיניים הם חוקיים (הרי אסי דיבר כמה פעמים על בעלו). אדם ממוצע יסיק שישראל היא גן עדן להומואים ולסביות.

זה PINK WASHING ופוגע בקהילה שנאבקת על הליגטימיות שלה.
לדעתי, בריאיון עם מדונה, אסי מיוזמתו בחר להזכיר את בעלו, מתוך מחשבה שהוא עושה משהו טוב.
לתפישתי - הוא טעה, גם אם בתמימות.
יש עליה של 54% בשנת 2019 במקרים אנטי להטבים, וזה לא הוגן להציג את ישראל כמשהו שהיא לא.
אפשר היה להזכיר במינון נמוך יותר ובתכנים אחרים, בלי נישואים חד מיניים למשל.

לצפיה ב-'תזכור שלא כולם רואים ושומעים את אותו הדבר'
תזכור שלא כולם רואים ושומעים את אותו הדבר
04/09/2019 | 18:20
10
כי אם האוזן שלך הייתה מאד מכווננת בלחפש איפה ומה נאמר בהקשר של הומואים, אז אחרים, כולל אותי, פשוט לא שמו לב לדברים האלה, מלבד האזכור של אסי שהוא גיי לפני ההופעה של דנה, ובראיון עם מדונה - ובשני המקרים האלה העניין הזה היה רגעי ונשכח שניה אחרי שנאמר.

אני גם טוען שאין באמת פתיחות להומואים בשום מקום, וגם אם יש איזושהי סובלנות לזה, זה רק כי אנשים כבר רגילים לראות את התופעה הזו בטלויזיה, במקומות ציבוריים, וזה כאילו קצת מתאזן מתוך הרגל שלא מדובר במשהו חדש - אבל מפה ועד להגיד שזה באמת משהו שאנשים אוהבים או מקבלים? או.. ככ רחוק מהמציאות.
לצפיה ב-'מעניין. לא הייתי מנחש שזה מבויים.'
מעניין. לא הייתי מנחש שזה מבויים.
26/08/2019 | 20:13
21
אבל תכלס, כשחושבים על זה באמת לא הכי קל להשיג זוג מתנשק ככה סתם מהקהל בלי הכנה מוקדמת.
לצפיה ב-'נו אז....?'
נו אז....?
04/08/2019 | 22:47
126

לצפיה ב-'קיא - קחו אותי מכאן לפני שאני הולך להקיא על ההרכב הזה....'
קיא - קחו אותי מכאן לפני שאני הולך להקיא על ההרכב הזה....
04/08/2019 | 22:59
140
מגעילים ברמות שלא תתוארנה. בהמות.
מאחל להם מכל הלב לחיות תחת שלטון חמאס בעזה , ואז נראה אותם מדברים כך.

לצפיה ב-'הם היו מוטים לצד אחד מלכתחילה ביושבם בשמאל האולטרה-קיצוני'
הם היו מוטים לצד אחד מלכתחילה ביושבם בשמאל האולטרה-קיצוני
05/08/2019 | 21:11
1
123

אין שום הבדל בין השמאל הקיצוני לימין הקיצוני. יש להתנחם בכך שהרוב השקט והשותק ממוקם במרכז. שהקצוות הקיצוניים יצרחו ויצווחו כאוות נפשם, הכלבים נובחים והשיירה עוברת. 
לצפיה ב-'בדיוק הפוך. הרוב "השפוי" (מה שנקרא) הכי מפחיד אותי'
בדיוק הפוך. הרוב "השפוי" (מה שנקרא) הכי מפחיד אותי
20/08/2019 | 01:28
27
כי האנשים ששותקים ודוממים מאפשרים לקיצוניים להישמע חזק יותר.
לצפיה ב-'אני בטוחה שהם ראו בדיוק מה קורה כאן'
אני בטוחה שהם ראו בדיוק מה קורה כאן
07/08/2019 | 11:07
1
118
הם הרי היו פה בדיוק שבועיים, אז הם כנראה יודעים איך זה לחיות כאן. יאללה!
לצפיה ב-'בניגוד לבערך 95% מהיהודים במרכז הארץ'
בניגוד לבערך 95% מהיהודים במרכז הארץ
09/08/2019 | 17:09
93
שמעולם לא ביקרו במחנה פליטים ולא דיברו עם אף פלסטיני, האיסלנדים דווקא התעניינו במצב הקיים וביקרו באותם מקומות שאף ישראלי (שאינו מתנחל) לא חולם להגיע אליהם כי מדובר בחצר האחורית המלוכלכת 20 דקות מתל אביב לכיוון מזרח.

לצפיה ב-'סתומים ופאתטים. '
סתומים ופאתטים.
07/08/2019 | 17:24
89
שישבו בלול.

לצפיה ב-'ההצלחה שלהם בטללוטינג היא השנוי המיוחל '
ההצלחה שלהם בטללוטינג היא השנוי המיוחל
08/08/2019 | 16:28
1
149
לגבי דעותיהם הפוליטית - זה מדהים איך כשאומנים קידמו אג'נדה שנוחה לחובבים (נניח קונצ'יטה) אז זה היה מדהים ומלבב ואיך שאחרים מקדמים אג'נדה אחרת זה לערב פולטיקה וכו.

אני בעד שהאירו יהיה נקי מהכל. מכל דעה ומכל קידום אג'נדה. אבל זה רחוק מלהיות ככה אז צריך לקבל הכל לדעתי.
לצפיה ב-'לא נעים להגיד, אבל הדבר היחיד שקונצ'יטה או האיסלנדים קידמו'
לא נעים להגיד, אבל הדבר היחיד שקונצ'יטה או האיסלנדים קידמו
20/08/2019 | 01:37
63
זה את האירוויזיון.
בניגוד לזכייה של מפלצות, או שמלת אורות צבעונית - וכל דבר מדהים ומעורר השתאות שיהיה - דמות כמו דנה או התקרית עם איסלנד הפכו את האירוויזיון לרלבנטי.
אני חושב שהופעות מפוצצות זה חשוב והפקות מהוקצעות זה עוד יותר חשוב, אבל היכולת להיות אירוע שמדברים עליו, שעוסקים בו, שמתווכחים עליו, הופך אותו לרלבנטי יותר מכל דבר אחר.
לצפיה ב-' טקס פרס האלמנט הזז 2019'
טקס פרס האלמנט הזז 2019
05/08/2019 | 21:35
12
140
ברוכים הבאים לטקס פרסי האלמנט הזז 2019. בטקס זה נחלק פרסים למדינות שהטיבו להשתמש באלמנט הזז באופן המיטבי ביותר. מיד נתחיל בכל הקטגוריות.

לצפיה ב-'קטגוריה ראשונה: המשולש המסתובב. והמועמדים הם:'
קטגוריה ראשונה: המשולש המסתובב. והמועמדים הם:
05/08/2019 | 21:47
1
171
נטע - מופע פתיחה חצי 1
בלגיה
אוסטריה
נדב גדג' - מופע פתיחה גמר

לצפיה ב-' והזוכה הוא:'
והזוכה הוא:
05/08/2019 | 22:16
143
לצפיה ב-'קטגוריה שנייה: הרגליים המתרוממות. והמועמדים הם:'
קטגוריה שנייה: הרגליים המתרוממות. והמועמדים הם:
05/08/2019 | 21:59
2
164
אלבניה
בריטניה
איסלנד
הונגריה

והזוכה הוא:
05/08/2019 | 22:19
1
142
לצפיה ב-'זוכה ראוי'
זוכה ראוי
06/08/2019 | 23:48
55
וחבל שלא היה יותר שימוש ברגליים האלה ובדברים השונים שהן יכלו לעשות. מצד שני אני יכול להבין את הבמאים שהעדיפו במה מינימליסטית ונקייה עם וידאו-ארט ברקע וזהו, בלי פריזמות הענק שההפקה ניסתה לדחוף להם.
לצפיה ב-'קטגוריה שלישית: המסכים המסתובבים. והמועמדים הם:'
קטגוריה שלישית: המסכים המסתובבים. והמועמדים הם:
05/08/2019 | 22:12
1
155
צ'כיה
בלארוס
אזרבייג'אן
מקדוניה הצפונית

והזוכה הוא:
05/08/2019 | 22:21
130
לצפיה ב-'דבר יו"ר האקדמיה '
דבר יו"ר האקדמיה
05/08/2019 | 22:38
4
136
טקס פרס האלמנט הזז חשוב לי יותר מכל דבר אחר. אין מילים שיתארו כמה אני מבסוט ומרוצה מהשימוש באלמנט הזז השנה, אלמנט זז משולש תרתי משמע. שלושה אלמנטים זזים שכל אחד מדהים ועוצר נשימה יותר מקודמו. 

יחד עם זאת, אני רותח מזעם שלא היה ייצוג לאחד מהאלמנטים הזזים, הלא הוא המשולש המסתובב, בגמר. המפיקים יצאו מנקודת הנחה שאחד משני השירים המשתמשים בו - בלגיה ואוסטריה - יעלו בוודאות לגמר ולכן לא כפו אותו על אחד מהשירים המצויים אוטומטית בגמר. זו הייתה טעות קשה. טראומה לכל החיים. אין משולש מסתובב בגמר למעט שתי שניות בודדות ועלובות כשנדב גדג' מופיע. 

עוד משהו שמפריע לי זה אי מיצוי של האלמנט הזז. ב-1999 וב-1979 האלמנט הזז מוצה לחלוטין. השתמשו בכל ווריאציה אפשרית, ואילו השנה היה ניתן לעשות עוד מלא דברים שלא נעשו. שלא לדבר על כך שמלא מדינות שהשתמשו באלמנט הזז בחזרות (וחלקן אף בנו ההופעה בהתבסס עליו, למשל ספרד שהכינה בית ובסוף ויתרה על הגג) וויתרו עליו כלאחר יד. לכו לאלף עזאזל. 

כמובן שגם סדר השירים בגמר הותיר מלא הופעות ברצף ללא שימוש ברגליים, ואילו כמה הופעות ברצף שכן משתמשות. כך שלא היה פיזור שוויוני (אגב בדיוק כמו הרצף ארמניה-גרמניה-פורטוגל באירוויז 10, שם האלמנט הזז שהה שלוש הופעות ברצף, במקום להתפזר על גבי כל הערב - מה שהוביל בין היתר את המפיקים לביטול הגרלת סדר השירים וקביעה שלהם ע"י כ"ב). שלא לדבר על כך שרוב המופעים שהשתמשו ברגליים נשארו בסמי. איזה גורל אכזר...  

עד כאן לתלונות. ומכאן לתשבוחות: אין לי אלא להסיר את הכובע. הרגעים האהובים עליי באירוויז היו דווקא אלו שלא שודרו: בזמן שהצופים בבית ראו גלויות, אני ישבתי באולם וראיתי את הרגליים מתכוננות לכל הופעה. פעם יורדות כל ה-4, פעם רק ה-2 הקדמיות, פעם רק ה-2 האחוריות,פעם בצורת X, פעם כך ופעם כך. אתם מתארים לעצמיכם איזו תחושת אביונה חשתי. הלב שלי התפוצץ מרוב אושר והייתי צריך לצבוט את עצמי שזה אכן קורה. קשה לי להאמין שאי פעם יגיע אירוויז שירומם את רוחי ויפריש ממוחי כמויות כאלו של סרוטונין כמו שהצליח לעשות אירוויז 19 בתלאביב. 

משהו אומר לי שבאירוויז 2020 כבר לא נזכה לחזות באלמנט זז כלשהו. נו שיהיה... לא אכפת לי גם ככה. העיקר שמסורת האלמנט הזז באירוויזים בארץ נמשכה ולא נגדעה. זה הכי חשוב.  
לצפיה ב-''
06/08/2019 | 20:40
6
לצפיה ב-'זו באמת היתה השנה הקינטית ביותר בתולדות התחרות'
זו באמת היתה השנה הקינטית ביותר בתולדות התחרות
07/08/2019 | 00:35
2
101
ואני מזדהה עם תחושותיך לגבי חוסר מיצוי הפוטנציאל של האלמנטים הנעים. ניצול רב יותר של האפשרויות היה תורם לנראות הרבה יותר מגוונת של הבמה לאורך המופע.
גם אני הייתי באולם (בחזרת השופטים של הגמר), נהניתי לראות את השינוי שהבמה עברה מול עיניי המשתאות ואהבתי להיות במתח בשביל עובדי הבמה שהיו צריכים לארגן את הבמה תוך חצי דקה בערך (בחזרת השופטים היו כמה פעמים שהם לא הספיקו).
מת כבר לדעת עם איזה אלמנט זז נפתיע באירוויזיון 2039. מהמר שאלה יהיו עמודי חשפניות מתכווננים שיצאו מהרצפה כמחווה לראש הממשלה יאיר נתניהו.
לצפיה ב-'המאבק העיקש והתנגשות הרצונות '
המאבק העיקש והתנגשות הרצונות
07/08/2019 | 02:08
1
70
בין המשלחות להפקה הישראלית ניכר בהחלט. מספיק להסתכל על חזרות הסטאנד-אין, שבינתיים ירדו מהרשת, כדי להבין את גודל המאבק הזה. מלא משלחות דרשו לוותר על השימוש באלמנטים הזזים ודרישתם נענתה בלית ברירה, שהרי הלקוח תמיד צודק. אותי עצבן במיוחד המשלחת ההולנדית שבחזרה השניה, פסע לפני מופע הלייב, עוד השתמשו באלמנט הזז וממש ברגע האחרון בחרו לגנוז. זה מרתיח. דבר מרגיז נוסף הוא הקטנת העוצמה של האלמנט הזז מבלי להשמיט אותו. כך למשל אזרבייג׳אן שהסכימו שלא להשמיט את הרגליים אך דרשו להסיר את התאורה מתוכן, כך שבמקום לחזות בהן במלוא תפארתן אנו רואים צל חשוך ונחבא אל הכלים.

מכאן עולות כמה שאלות מוסריות: מה האיזון שיש לעשות בין רצון ההפקה המקומית לנצל את כלל האלמנטים שיש לבמה להציע לבין רצון המשלחות לחופש אומנותי מלא ללא התחשבות בתפאורה. זו אחת הסוגיות הקשות ביותר והמבלבלות ביותר, ולא ניתן שלא להתאכזב מההפקה הישראלית שנכנעה למרבית המשלחות.

אולם לא הכל שחור. אפשר לומר שמי שצפה באירוויז בהחלט יכל להתרשם מתנובות הבמה ולקלוט את הפרינציפ שמאחוריה. בסך הכל, ולמרות הכניעה לטרור המשלחות, אני כן יוצא מרוצה.
לצפיה ב-'אין מה לעשות - צריך להיכנע לבקשות של המשלחות'
אין מה לעשות - צריך להיכנע לבקשות של המשלחות
09/08/2019 | 16:27
43
תחשוב ששנה שעברה, לא היו מרשים לישראל להעלות לבמה את הקירות עם החתולים בטענה שזה מסתיר את קיר המנורות.. איך היינו מגיבים?!

בסופו של דבר, הבמה והתפאורה צריכות לשרת את המדינות ורצונותיהן.
בגלל זה יש את מופע הפתיחה ומופעי האמצע שבהם ההפקה יכולה להשוויץ כמה שהיא רוצה בבמה ובתפאורה.
לצפיה ב-'נטע כובשת את אירופה!!!'
נטע כובשת את אירופה!!!
05/08/2019 | 11:53
217
נטע כובשת את אירופה!!! נטע ברזילי הופיעה במצעד הגאווה של אמסטרדם מול קהל אוהד במיוחד!! גם קונצ'יטה הייתה שם בלבוש שערורייתי ��
לצפייה לחצו: https://bit.ly/2OFchg0

לצפיה ב-'אמצעי הרמה'
אמצעי הרמה
04/08/2019 | 21:26
186
חברת UDS מלגזה לכל כיס
לצפיה ב-'הערב: האירוויזיון למקהלות 2019'
הערב: האירוויזיון למקהלות 2019
03/08/2019 | 18:01
1
121
מידע ונוסף ולינק לצפייה:
http://www.euromix.co.il/2019/08/03/%d7%94%d7%a2%d...
לצפיה ב-'דנמרק היא הזוכה'
דנמרק היא הזוכה
04/08/2019 | 12:17
97
לצפיה ב-' השיר החדש והפרובוקטיבי של מארוב '
השיר החדש והפרובוקטיבי של מארוב
02/08/2019 | 22:43
2
149
לצפיה ב-'יש להבהיר עוד פרט חשוב לגבי מארוב: מדוע אינה יכלה להיענות.. '
יש להבהיר עוד פרט חשוב לגבי מארוב: מדוע אינה יכלה להיענות..
03/08/2019 | 00:46
157
לבקשת הטלוויזיה האוקראינית לבטל את הופעותיה ברוסיה, וכמו כן להעביר את המסרים בגנות רוסיה.

אנשים שוכחים שאין סיכוי שהיא הייתה עושה את זה מהסיבה הפשוטה: היא חתומה על חוזה מול "וורנר מיוזיק רוסיה", שמייצגת אותה, כך שמראש המשחק היה אבוד באשר לייצוג אוקראינה כאן בת"א ביחס לדרישות הטלוויזיה האוקראינית.

לצפיה ב-'בלתי נסבלת'
בלתי נסבלת
03/08/2019 | 17:14
128
כל השירים שלה זה אותו שיר, וכל הקליפים שלה זה אותו קליפ זנותי. איפפפפ נודניקית חסרת כשרון שבונה על פרובוקציה זולה.
אגב, ההופעה עם נטע הייתה אחת המביכות עוור. שתי עלובות.
לצפיה ב-' נורווגיה 2020: חמישה חצאי גמר ו- 20 שירים מתמודדים'
נורווגיה 2020: חמישה חצאי גמר ו- 20 שירים מתמודדים
02/08/2019 | 20:02
122
מה דעתכם על חמישה חצאי גמר בנוורגיה (בדומה לשוודיה)? כמה שיותר יותר טוב? או סתם ארוך ומייגע?
לצפיה ב-'זוכת אירוויזיון הילדים בשנת 2015 עשויה לייצג השנה את מלטה'
זוכת אירוויזיון הילדים בשנת 2015 עשויה לייצג השנה את מלטה
29/07/2019 | 23:14
3
143
לצפיה ב-'עד היום הורג אותי איך המלטזים העזו לשלוח כזה פלגיאט'
עד היום הורג אותי איך המלטזים העזו לשלוח כזה פלגיאט
30/07/2019 | 20:52
128
יש בשיר הזה חלקים שלמים שנשמעים בול כמו F**k You של סילו גרין. אירוויזיון הילדים באמת לא מעניין אף אחד, אבל אני בספק אם באירוויזיון האמיתי זה היה עובר חלק.
השנה מלטה שלחה את השיר הטוב הראשון בתולדותיה. הייתי רוצה לחשוב שזו נקודת מפנה אבל יש לי הרגשה שבשנה הבאה הם יחזרו להיות שבדיה-וונאביז מסריחים מזיעת מאמץ.
לצפיה ב-'אני מקווה שלא '
אני מקווה שלא
30/07/2019 | 23:35
1
91
למרות שהיה מאוד ברור לי שהיא תהיה מועמדת בשנה הבאה שראיתי אותה בבאבל השנה מסתובבת עם מיקאלה.
כמו שרבים פה ראו כבר מהכתיבה שלי אירוויזיון הילדים היא התחרות המועדפת עלי מבין 5 התחרויות של איגוד השידור האירופי וכל שנה כל השירים (למעט אחד או שניים) נכנסים לי לפלייליסט אבל דסטיני היא אחת משתי המשתתפות היחידות בתחרות שמעולם לא אהבתי שום שיר שלהן.
אם היא באמת נבחרת יש לי כבר מקום אחרון בטוח בדירוג שלי לאירוויזיון 2020.
לצפיה ב-'אני גם לא אהבתי את השיר אבל...'
אני גם לא אהבתי את השיר אבל...
02/08/2019 | 20:01
42
היא ווקליסטית מצויינת!! עם שיר טוב היא יכולה להגיע גבוה!
לצפיה ב-'נטע ברזילי ומארוב הופיעו יחדיו ברוסיה'
נטע ברזילי ומארוב הופיעו יחדיו ברוסיה
28/07/2019 | 15:24
2
176
נטע ברזילי ומארוב (זוכת הקדם אירוויזיון האוקראיני 2019) הופיעו אמש במאש-אפ משותף לשירים "Nana Banana" ו- "Siren Song" מול עשרות אלפי צופים ברוסיה. לפני תחילת הביצוע המשותף שאג הקהל ועודד את נטע ברזילי בתשואות רמות.
http://www.euromix.co.il/2019/07/28/%d7%a0%d7%98%d...
לצפיה ב-'נה נה בננה היה צריך להיות שיר שהוא מה שנקרא "לכתוב למגירה"'
נה נה בננה היה צריך להיות שיר שהוא מה שנקרא "לכתוב למגירה"
30/07/2019 | 19:16
1
68
לצפיה ב-'זה שיר מעולה!!!'
זה שיר מעולה!!!
30/07/2019 | 23:25
133
אני ממש אוהב אותו, וההופעה בגמר האירויזיון היתה מהממת.
הוא ממכר בטירוף והוא גם ממש מצליח יחסית. כל הכבוד לנטע שמצליחה להיות רלוונטית אחרי התחרות והופכת כל שיר שהיא מוציאה ליצירה ייחודית. לא כולם חייבים לאהוב או להתחבר. וזה מה שיפה אצלה. שמה פס על כולם!!!
השילוב עם מארוב יצר אצלי ציפייה גדולה, אבל בלייב זה קצת התפקשש. בעיקר בגלל היכולת הווקאלית החלשה של מארוב...הפספוס הגדול של אירויזיון 2019. מקוה לראות אותה מנסה את מזלה שוב. התאהבתי בה בתחרות הרילייטד האחרונה(מצרף את השיר המעולה שלה).
לצפיה ב-'מלפפוניאדה9# התוצאות!!!'
מלפפוניאדה9# התוצאות!!!
30/07/2019 | 21:08
1
55
עוד מהדורה של מלפפוניאדה הגיעה לסיומה.
למרות החשש המוקדם שלי, אני חייב לשתף שהכרתי אחלה שירים וממש נהנתי!!!
תודה לכל מי שלקח חלק. זה ממש לא מובן מאליו. ותודה על התגובות ששלחתם אלי באופן אישי. חיממתם לי את לב והדבקות שלכם עוזרת לי להמשיך ולקיים את התחרות
אני גם שמח לבשר שמהדורת אוגוסט ממש בפתח, אז אפשר כבר לשלוח את הבחירות שלכם (מתלבט אם לפתוח לפני מהדורת רילייטד. תעדכנו מה אתם מעדיפים).

את התוצאות ניתן ומומלץ לצפות בסימולטור:

קישור לתוצאות המלאות:

קישור לפלייליסט:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLmzb39QziGl...

ברכות לזוכה המאושר/ת. כל הכבוד!!!
ניפגש בקרוב...
לצפיה ב-'תודה למארגן האלוף '
תודה למארגן האלוף
31/07/2019 | 16:46
11
לצפיה ב-'ביצוע עם כינור לשיר soldi'
ביצוע עם כינור לשיר soldi
29/07/2019 | 11:52
110
ראיתי היום ביצוע נהדר לשיר soldi של כנרית מישראל...וואו
לצפיה ב-'שירים חדשים למלובין (אוקראינה 2018) ואלמה (צרפת 2017)'
שירים חדשים למלובין (אוקראינה 2018) ואלמה (צרפת 2017)
26/07/2019 | 23:49
89
לצפיה ב-' אלני פוריירה תתמודד באירוויזיון 2020?'
אלני פוריירה תתמודד באירוויזיון 2020?
20/07/2019 | 14:53
11
264
לצפיה ב-'זה שהם נפגשו לא אומר כלום'
זה שהם נפגשו לא אומר כלום
20/07/2019 | 15:06
4
201
אבל אם היא כן תייצג ..

זה פתטי בטירוף. וקפריסאי בטירוף (אני מכיר את קפריסין וההלך רוח שם, הם לא אוהבים להתאמץ קשה עבור כלום).

נניח ויביאו אותה שוב - מה היא כבר תוכל לשיר שמתאים לה? הרי בלדה היא לא תשיר, משהו פאנקי ומיוחד סטייל להקת רוק\פיפטיז\ק-פופ זה מחוץ לתחום עבורה.

בפועל, לזמרת-רקדנית כמוה אפשר לתת לשיר שוב את פואגו.
אבל רגע, אחרי פואגו 1, פואגו 2 (ריפליי), מה הם בדיוק חושבים? שהיא תשיר את פואגו 3?

בוא נגיד שאם סרגיי לא הצליח למנף את ההיכרות איתו לניצחון, מה הסיכוי שהיא תצליח?

טמטום.
לצפיה ב-'ומלבד זאת, אירופה חייבת לישראל את ההיכרות עם הפופ המזרחי'
ומלבד זאת, אירופה חייבת לישראל את ההיכרות עם הפופ המזרחי
20/07/2019 | 15:09
293
לרמה כזאת שאפילו שוויץ הסופר חלבית-אשכנזית שולחת פופ מזרחי,
כשכל קשר בין שוויץ למזרח התיכון זה קשר בין מחט לתחת

לצפיה ב-'זיכרון כל כך קצר ,הא? לגבי הכרות ראשונית שמצליחה למנף לזכייה'
זיכרון כל כך קצר ,הא? לגבי הכרות ראשונית שמצליחה למנף לזכייה
21/07/2019 | 11:03
2
145
הנה דווקא מקרה הפוך:
באירו' 2006 הכרנו לראשונה את דימה בילאן שהגיע עם שירו הנפלא למקום השני, וכעבור שנתיים הוא כן הצליח למנף את ההכרות עמו עד כדי כך שהביא לאימא רוסיה את זכייתה היחידה עד עצם היום הזה, עם שיר שפחות אהבתי משירו הקודם, ולבטח שאינו היה ראוי לזכות ב-2008.   

תראה,
לעולם אין לדעת, אלא אם כן אתה כתבת את השיר הבא של קפריסין לאירו' 2020. זה הכל תלוי במקוריות של השיר וההופעה בלייב שאמורה להביא אנרגיות להצבעת הטלווטינג.
לצפיה ב-'אני חושב שדימה ניצח ב08' בגלל הגוש הסובייטי ולא בגלל 2006'
אני חושב שדימה ניצח ב08' בגלל הגוש הסובייטי ולא בגלל 2006
22/07/2019 | 20:06
1
106
אף אחד לא זכר כמו שהוא היה, כמו שאף אחד לא זוכר שולנטינה מונטה הייתה שוב ושוב, או שסן מרינו השתתפה או שקיימת מדינה בשם סן מרינו. רק אותנו האוחצ'ות, שחייהן קשים, זה מעניין. אותנו, שעוקבות אחרי כתבות על אולמות פוטנציאלים בעיר מאסטריכט, אותנו שלא מסוגלות להחזיק יותר מ-3 דייטים בלי להכנס לגריינדר... דימה בילאן היה צריך לזכות ב-2006, וזה עצוב להפסיד למפלצות.
אנשים מהעולם האמיתי, שלאירוויזיון אין אחיזה בו, שאלו אותי אחרי הזכייה הפינית אם השיר שזכה הוא "זה עם המפלצות?", ופתאום כל כך הובכתי, התביישתי.

להערכתי, ב2008 דימה בילאן הגיע אצל השופטים מחוץ לעשירייה. השיר היה טוב, והיה ברור ומדובר בקרב המעריצים שרוסיה תזכה עוד לפני שפורסם השיר... הוא היה עם כזה מבט של טירוף בעיניים, וכל כך נרקסיסט, ממש חולה באהבה עצמית, ההופעה, המבט המזוגג, הצרחות שלו בין המילים, זה היה פריק שואו.
הבלוק המזרח אירופאי נתן לו זכייה אולי כי ההופעה הזו דיברה אליו, אולי כי השיר היה טוב למרות ההופעה ולא בזכות ההופעה. אבל הוא לא היה הכי טוב.
לצפיה ב-'לא הגבתי אבל'
לא הגבתי אבל
23/07/2019 | 10:18
91
זה לא רלוונטי מה היה בעשור ה-00' כי זה לא היה אירוויזיון, זה היה קרקס.
מבחינתי העשור הזה לא קיים.
לצפיה ב-'Eurovision on Netflix?'
Eurovision on Netflix?
23/07/2019 | 00:55
5
136
לפני יומיים פורסם באתר הרשמי שאירווזיון 2019 מגיע לנטפליקס ב22 ביולי, 5 דק לפני 6 בערב ואירוויזיון בנטפליקס אין, למה התכוון המשורר ביום שני ה22? בחצות לקראת ה23?
לצפיה ב-'עלה בנטפליקס ארה"ב'
עלה בנטפליקס ארה"ב
23/07/2019 | 01:30
4
159
נטפליקס לא מציעה תכנים זהים בכל המדינות בהן היא פועלת.
בישראל ובאירופה אפשר לצפות במשדרים דרך הערוץ הרשמי ביוטיוב, מה שלא ניתן לעשות בארה"ב בגלל חסימה גיאוגרפית.
לצפיה ב-'אני בארהב'
אני בארהב
23/07/2019 | 02:18
3
156
רק עכשיו עלה וגם מצאתי במקרה
לצפיה ב-''
24/07/2019 | 00:48
1
176
אירוויזיון שהתקיים בתל אביב וזמין לצפייה בנטפליקס ארה"ב. היינו כחולמים.
לצפיה ב-'תענוג לצפות שוב ללא הפרעות בשפה השוודית '
תענוג לצפות שוב ללא הפרעות בשפה השוודית
24/07/2019 | 19:51
140
או איסלנדית, הבעיה היא שגם ב2020 נאלץ לצפות שוב לפחות בגמר בשפה השוודית מאחר ובנטפליקס התחרות תעלה רק 24 שעות אחרי
לצפיה ב-'לא עבר יום וחובב חדש נולד באמריקה'
לא עבר יום וחובב חדש נולד באמריקה
24/07/2019 | 20:30
182
ג'יימי פוקס שיתף בפייסבוק את ההופעה של שלווה מהסמי השני
לצפיה ב-' האם מחמוד מאורס לגבר?'
האם מחמוד מאורס לגבר?
21/07/2019 | 12:42
6
235
מחמוד האיטלקי מדבר על ההצלחה של השיר "Soldi", על הסיפור שמאחוריי השיר ועל הסערה סביב בחירתו לאירוויזיון. על נטיותיו המיניות מעדיף הזמר שלא לדבר למרות דיווחים באיטליה על כך שמאורס לגבר.

http://www.euromix.co.il/2019/07/21/%d7%9e%d7%97%d...
לצפיה ב-'נו באמת, מה זה משנה? לאנשים משעמם בחיים?'
נו באמת, מה זה משנה? לאנשים משעמם בחיים?
21/07/2019 | 13:20
3
142
מה זה אמור להיות לנו אכפת אם הוא סטרייט או גיי? תעזבו אותו בשקט, לגבי חייו האישיים בחדר המיטות. שם זכותו לעשות מה שהוא רוצה, והוא ממש לא חייב לנו שום דין וחשבון. זה באמת מחוץ לתחום שלנו, וככה זה אמור להיות.
אני מאוד שמח שככה הוא ענה - מעוניין לדבר על היצירות והאלבום שבדרך ולא על החיים בזמנו הפנוי בחדר המיטות.

דבר אחד בטוח - יש לו המון מעריצים מחוץ לאיטליה ולא רק באיטליה שלבטח ממש לא משנה להם מיניותו.
לצפיה ב-'מסכים איתך... אבל...'
מסכים איתך... אבל...
21/07/2019 | 21:15
2
131
ווג היווני, שהוא המקור לכתבה, כתב שם בצורה נכונה:
היום כל זמר מתהדר באג'נדה שהוא מנסה לקדם פרט למוסיקה שלו... חלקם מקדמים את נושא קבלת השונה, חלקת מקדמים את זכויות קהילת הלהט"ב, חלקם מקדמים את נושא המהגרים באירופה, וכו'... ומחמוד מנסה לא להביע דעה על שום דבר....
לצפיה ב-'מחמוד עושה נכון, שאינו מספק לחם לעיתונאים על חייו האישיים'
מחמוד עושה נכון, שאינו מספק לחם לעיתונאים על חייו האישיים
22/07/2019 | 01:43
1
105
ואינו מביע דעה על עניינים שאינם קשורים למוסיקה. הוא לא מעוניין לקדם שום אג'נדה. לא ווג היווני או כל עיתון ו/או בלוג אינטרנטי יקבעו את הצלחת הקריירה שלו. רק אלסנדרו בעצמו ותו לא.
לצפיה ב-''
22/07/2019 | 07:57
24
לצפיה ב-'כן, זה נכון, הוא הציע, ואמרתי כן! yes, yes, מחמוד, קח אותי'
כן, זה נכון, הוא הציע, ואמרתי כן! yes, yes, מחמוד, קח אותי
22/07/2019 | 19:56
46
לצפיה ב-'אביו רוצה רק זוזים זוזים כף כף לא יקבל '
אביו רוצה רק זוזים זוזים כף כף לא יקבל
23/07/2019 | 04:36
129
זה לא סוד, כל שני וחמישי פפראצי שלו עם מאהבו מתפרסמים בצהובוני איטליה. אז יאללה... תתקדמו
לצפיה ב-'לא יכול להפסיק לחשוב על הפאדיחה שלי עם אסי עזר'
לא יכול להפסיק לחשוב על הפאדיחה שלי עם אסי עזר
20/07/2019 | 22:20
5
316
אני אוהב את אסי עזר, אני מתקנא בהצלחתו, אני נר לרגלו. ראיתיו באירו-קלאב בערב הפתיחה, עומד ולצידו אלברט ולידם עוד נון-סלב והשלושה ניהלו שיחה קולחת על הא ועל דא. דקות לפני כן צפיתי בסרגיי ופיליפ קורקבן מוקפים במעריצים שוצפים וגועשים. שאני אנסה להדחף ולהתחנף לסלב? שאלתי עצמי בהתנשאות יתרה. כן! בהחלט כן! השבתי לעצמי. ואמרתי שה"קורבן הראשון" יהיה אסי. אסי שאותו אני מעריץ מהטלוויזיון. 

אמרתי שקטן עליי לגשת לסלבס. אני בטוח בעצמי ובליבי כינור. הפעם האחרונה שרדפתי אחר סלב הייתה בשנת 1995. עירי ארחה את עיר ערוץ הילדים ואיתי שגב, אפרת רייטן, ליאת אחירון וכן אפילו דורי טפר הגיעו לעיר והופיעו. ככל הילדים אצתי רצתי אחריהם ונפלתי אל תוך שיח קוצני ודיממתי למוות. מאז נשבעתי: לעולם לא ארדוף יותר אחר סלב. 

אסי היה התיקון שלי. הגעתי אליו עם ראש מורם, עם בטחון עצמי בשמיים... או לפחות כך חשבתי. הגעתי, נעמדתי ואז זה קרה: עצרתי בחוצפה ישראלית טיפוסית את השיחה הקולחת עם אלברט והשלישי ואמרתי כך: סליחה שאני מפריע... אב... אבב... אבל.... ר.. ר... רצי... תי.... להגיד לך ב..ב..ב..ב..בבבההצצ...ל..ח......ה. גמגמתי למוות, עשיתי מעצמי צחוק, לא הסתכלתי לו בעיניים מרוב בושה. ורק רציתי להסתלק.

כל היוהרה, כל הבטחון, הכל נעלם, התרסק, התנפץ על הרצפה. חשתי מושפל. אסי היה סבבה, בהתחשב בעובדה שלפניי נגשו אליו עוד אלפים. אבל לא הייתי מסוגל לשאת את הבושה והסתלקתי מבלי להביט לאחור. 

זמן מה לאחר מכן, ניסיתי להתגבר. אמרתי שזה קרה לי רק בגלל שהוא הסלב הראשון עליו אני מתנפל מזה שלושה עשורים. ואז ראיתי את הזמר הנורבגי... משוחח עם ריילן מגיש הנקודות הבריטי. שניהם אוחצ'וסקסואליסטים... או שמא טרנסג'נדוקווירים? או שמא... הומוביסקסואלסבים? ווטאבר, הם משהו מזה. ולמרות שהאהבה פרחה בעינהם רציתי לכפר על פאדיחת אסי. נגשתי לזמר הנורבגי, טפחתי על כתפו תוך ידיעה שאני עוצר רומן בהתהוות ואמרתי לו: I...I.... WANT... T..T..TTOOO TEL LL... YO..UUU U ...TH..AAT....I..LOV  VVE..YO...URR....SO.N  G 

שוב פעם הבטחון העצמי שלי התרסק אל קרקע המציאות. מאז בכל פעם שאני צופה באסי ובהופעה הנורבגית זכרונות הבושה תוקפים אותי ללא רחם. הם לבטח לא זוכרים אותי אבל אני זוכר אותם. את אסי ואת הזמר הנורבגי. הזכרונות מתפצפצים בתוך מוחי וגורמים לי לתגובות פיזיות קשות הכוללות צעקות פוסט-טראומטיות. לעולם לא אגש יותר לאף סלב. לעולם.
לצפיה ב-'❤️'
❤️
20/07/2019 | 22:40
87
אנחנו אוהבים אותך, גם כשאתה עילג...
אחלה הודעה. שתף בעוד חוויות כאלה!
לצפיה ב-'הכל הסדר. אל תחמיר עם עצמך יותר מדי. יכול לקרות לכל אחד.'
הכל הסדר. אל תחמיר עם עצמך יותר מדי. יכול לקרות לכל אחד.
21/07/2019 | 13:34
108
שנה הבאה תבוא אתי ל"ISRAEL CALLING" (יהיה גם יהיה), ותראה איך אני ניגש לאומן.
אתה תראה שפעם הבאה יזרום לך בקלות.

לצפיה ב-'בשביל הצוות תמיד תישאר מלך הכריזמה הרהוט והשנון'
בשביל הצוות תמיד תישאר מלך הכריזמה הרהוט והשנון
23/07/2019 | 01:42
1
117
מקדיש לך את יצירת המופת הזו מהמולדת
לצפיה ב-'כל אחד חולם על קצפת זה הרי מובן'
כל אחד חולם על קצפת זה הרי מובן
23/07/2019 | 04:34
91
כי בכל קצפת יש גם דובדבן
לצפיה ב-'אני ניגשתי לנדב גדג' בעזריאלי (באיזה ארוע של האירוויזיון)'
אני ניגשתי לנדב גדג' בעזריאלי (באיזה ארוע של האירוויזיון)
04/08/2019 | 09:55
30
ובלי שום בעייה ביקשתי תמונה.
המסקנה היחידה האפשרית היא שאתה מגמגם מאז ומתמיד, אבל רק בנוכחות סלבריטאים אתה מתקשה להסוות את זה. 

לצפיה ב-'המלפפוניאדה9# יצאה לדרך!!!'
המלפפוניאדה9# יצאה לדרך!!!
20/07/2019 | 00:03
4
106
המלפפוניאדה9# יצאה לדרך
סופסוף הגיע שלב חשיפת השירים ותחילת ההצבעה.
כל מתמודד צריך לשלוח אלי במסר אישי את ההצבעה שלו בדיוק כמו הניקוד לאירויזיון/ לתחרות הרילייטד.
לדוגמא:
12 נקודות -
10 נקודות -
וכו'
*לא ניתן להצביע לשיר ששלחתם...
**ההצבעה מתחילה ברגע שהרשימה נחשפת ועד יום חמישי ה25/7!!!

רשימת השירים:
Billie Eilish - ilomilo
Shpat Deda - Ninullë
Mala Rodríguez - Aguante
Ekat Bork - The World is Dancing
עומר אדם - יעשו לנו כבוד
Natasha Bedingfield - I Bruise Easily
Michele Bravi - Solo Per Un Po
Brodu - Erġajt waqajt f'koma
MANIC STREET PREACHERS - Nobody Loved You
עדן חסון - איך את אוהבת | Eden Hason - Eich At Ohevet
Natalie Imbruglia - That Day 
Dotan - Numb
REFLECTIONS OF MY LIFE - THE MARMALADE 
MIKROMUSIC -  Synu 
The Gentleman - Srce
Valeria Rossi - Pensavo A Te
Lola Marsh - Echoes
Den Svenska Björnstammen & 047 - Förlåta eller svika
Lisa Hannigan - Snow 
JELENA ROZGA - NIRVANA 

מקווה שתאהבו את השירים במהדורה הנוכחית. לצערי לא היתה היענות גדולה הפעם...מקוה שבעתיד חברים נוספים יקחו חלק. אשמח שתשתפו ותגיבו לשירשור. בהמשך אעלה פירוט על האומנים/שירים. 

שיהיה אחלה סופ"ש ובהצלחה לכולם 
לצפיה ב-'היכרות עם המתמודדים'
היכרות עם המתמודדים
21/07/2019 | 08:29
71
הנה מה שבחרתם לשתף בנוגע לבחירות שלכם:
(לא כולם כתבו על הבחירות שלהם, ובגלל מיעוט התגובות/ עינין נראה לי שנסתפק כרגע בזה...)

Ekat Bork - The World is Dancing https
היא יוצרת צעירה שנולדה ברוסיה, גדלה בשוויץ, גרה תקופה באיטליה שם למדה מוסיקה ובסופו של דבר שרה באנגלית. את סגנון המוסיקה שלה קצת קשה להגדיר מאחר והיא מאוד מגוונת וכמעט אין לה שני שירים דומים אז אני אסתפק בהגדרה מוסיקה טובה. היא זכתה להצלחה לא קטנה בשוויץ ואף באיטליה זכתה להצלחה מסויימת. 

Mikromusic - Synu 
מיקרומיוזיק היא להקה שנוסדה ב2004 ומאז הספיקה להוציא 6 אלבומים שחלקם זכו להצלחה גדולה בפולין כולל זכייה בפרסים כאלו ואחרים. המוזיקה של הלהקה מוגדרת כפופ אבל היא הרבה יותר מזה כשהדבר אולי הכי בולט בה זה קולה הייחודי של סולנית הלהקה נטליה גרוסיאק. 

Brodu - Erġajt waqajt f'koma 
Brodu הוא שם של מאכל מלטזי שהוא בעצם מרק בשר וזהו השם עליו החליטו חמשת חברי הלהקה כאשר הקימו אותה ב2011. הלהקה מגדירה את המוסיקה שלה כמושפעת מלהקות שונות מסגנונות שונים ובסופו של דבר חייבת לעשות להם טוב. לא מכיר הרבה שירים שלהם אבל השיר ששלחתי בהחלט עושה לי טוב. 

Lola Marsh - Echoes 
לולה מארש הוא הרכב אינדי-פופ מת"א אשר הורכב מיעל שושנה כהן וגיל לנדאו, אליהם בהמשך הצטרפו מתי גלעד (חבר להקת ג'יין בורדו), רמי אוסרווסר, רן גיל ודקל דביר. ללהקה יש הצלחה ברחבי אירופה וארה"ב, כשביצועים שלהם (לשירים מקוריים או גרסאות כיסוי) שימשו פסי קול לתוכניות ופרסומות מחו"ל. 

The Gentleman - Srce 
Marko Lucijan Hraščanec הוציא בפברואר 2018 אלבום סולו תחת השם "הג'נטלמן". האלבום משלב שאנסון, רוק ומוזיקת פולקלור ליצירה מודרנית ומהפנטת. 

Dotan - Numb 
דותן הרפנאו, או בשם הבמה- דותן, הוא זמר-יוצר, נגן פסנתר, נגן כינור ומפיק הולנדי-ישראלי. הוא נולד בירושלים ובגיל שנה עבר עם משפחתו לאמסטרדם, בה הוא מתגורר כיום. השיר שלו "Shadow Wind" נבחר להיות ההמנון של אולימפיאדת ריו 2016. השיר הנשלח, "Numb", נכתב בזמן שדותן הואשם בקנייה וזיוף של צפיות ברשתות החברתיות. הוא מספר כי "כתבתי את השיר בזמן שלא הרגשתי כלום ולא זכרתי כבר איך זה להרגיש משהו, אבל ניסיתי לעשות הכל בשביל לחזור למצב הקודם".

נטשה בדינגפילד: אחות של דניאל בדינגפילד, למי שמכיר. פרצה לחיינו בשנת 2004 עם אלבומה "Unwritten" והשיר הזה שמשתתף בתחרות מופיע בו. 

נטלי אימברוליה: מי לא מכיר את "Torn" בגרסתה של נטלי, אחד השירים המדבקים של שנות ה90, ואחד השירים האהובים עליי. השיר שמשתתף בתחרות לקוח מאלבומה השני "White Lillies Island". השיר אמנם לא מדבק כמו "Torn", אך גם הוא מאוד אהוב עליי. 
הנה קישור ללהיט הכי גדול שלה:https://youtu.be/VV1XWJN3nJo

Mala Rodríguez - Aguante
שם הבמה שלה הוא : "לה מלה" ( רעה בספרדית ) רודריגז 

JELENA ROZGA - NIRVANA 
זמרת קרואטית בשם ילנה רוזגה. שם השיר : נירוונה. 

Valeria Rossi - Pensavo A Te
זמרת איטלקיה שאני מאוד אוהב את הקול שלה !!!

Shpat Deda - Ninullë
זמר ויוצר,שחקן ומפיק סרטים מקוסובו, שפועל ומצליח גם באלבניה. השיר המרגש הזה מוקדש לסבתא שלו, שלימדה אותו לספר סיפורים וחשפה אותו למוזיקה מסורתית. מצרף ראיון איתו שמסביר קצת יותר לעומק על פועלו ועל הקליפ:
בנוסף יש לו עוד הרבה שירים קסומים, מצרף עוד אחד שממש עושה לי נעים וכיף:

Michele Bravi - Solo Per Un Po
התלבטתי מאוד איזה שיר שלו לשלוח. ספציפית בשיר הזה יש משהוא מאוד מרים ושממש עושה לי טוב. מקווה שגם לכם הוא יעביר אנרגיות דומות.
נחשפתי אליו לראשונה בסן רמו 2017. בדיעבד מסתבר שאהובתי פדריקה אבאטטה היתה שותפה לכתיבת השיר, מה שמסביר את ההתמכרות שלי אליו. הוא היה אחד הפיבוריטים שלי באותה שנה, אבל התחרות באמת היתה קשה בטירוף. הוא סיים במקום הרביעי והמאוד מכובד. 
לפני הסן רמו הוא זכה בעונה השביעית של האקס פקטור האיטלקי וצבר קהל מעריצים גדול. הרבה שירים שהוציא זכו לפופולאריות גדולה. היציאה שלו מהארון גם לוותה בהמון תשומת לב. היו שמועות שהוא יחזור בשנה שעברה לסן רמו. מקוה שהשנה הוא יגשים לי את החלום...
הנה הדואט שלו עם אנליזה, באחד השירים שהכי אהבתי בסן רמו בשנים האחרונות:
והנה הקליפ לשיר המושלם שלו מ2017:

Den Svenska Björnstammen & 047 - Förlåta eller svika
מנפלאות ספוטיפיי. אני חולה על השפה השבדית, ומפנטז ששיר כזה יגיע ואפילו ינצח את המלודיפסטיבלן. יש המון מוזיקת אינדי משובחת במעצמת הפופ. השיר הספציפי הזה מיד כבש אותי. וגם הקליפ המיוחד עם ההופעה בסוף. הפזמון ממכר בטירוף. בא לי לשלוח הודעה בפרטית לביורקמן ולהציע לו לפנות אליהם לקראת המלודי הקרוב. מה דעתכם?

לצפיה ב-'הצבעתי '
הצבעתי
21/07/2019 | 20:52
32
יש כאן כמה שירים יפים שלא הכרתי . 
לצפיה ב-'מה עם תוצאות? '
מה עם תוצאות?
28/07/2019 | 10:02
1
8
לצפיה ב-''
29/07/2019 | 00:07
15
מצטער שלא עדכנתי.
לבקשת אחד המתמודדים, הארכתי קצת את מועד הסיום.
אפרסם את התוצאות עד מחר בערב.
מי שמעונין להשתתף בתחרות הבאה מוזמן לעדכן.
אני מתלבט אם להמשיך בפורמט הקיים או לשנות אותו.
לצפיה ב-'אירוויזיון 2020 ייערך ברוטרדם או מאסטריכט'
אירוויזיון 2020 ייערך ברוטרדם או מאסטריכט
17/07/2019 | 00:05
3
168
רוטרדם ומאסטריכט הן שתי הערים אשר נשארו במירוץ לאירוח תחרות האירוויזיון בהולנד. לשתי הערים יש את הכלים המתאימים לארח את אירוויזיון 2020 בצורה מושלמת.
לצפיה ב-' משלחת מרוטרדם הגיעה לתל אביב לקבלת ייעוץ'
משלחת מרוטרדם הגיעה לתל אביב לקבלת ייעוץ
17/07/2019 | 23:03
2
180
לצפיה ב-'שלא יקבלו ייעוץ באיך לעשוק אירופאים כי פראיירים הם לא, מסתבר'
שלא יקבלו ייעוץ באיך לעשוק אירופאים כי פראיירים הם לא, מסתבר
22/07/2019 | 20:08
1
40
לצפיה ב-'בדוק מחירים ברוטרדם למאי הבא. הם יודעים לעשוק גם בלי עצות.'
בדוק מחירים ברוטרדם למאי הבא. הם יודעים לעשוק גם בלי עצות.
26/07/2019 | 20:11
24
לצפיה ב-'מרדימי קיבל פרסומת שמתאימה לו בול, זקן בבית אבות '
מרדימי קיבל פרסומת שמתאימה לו בול, זקן בבית אבות
17/07/2019 | 11:51
147
והוא גם מלגלג בה על עצמו ועל בחירתו בשיר שנבחר עבורו לייצג איתו את ישראל
לצפיה ב-'שתי הערים המובילות לאירוח התחרות יוכרזו בשבוע הבא'
שתי הערים המובילות לאירוח התחרות יוכרזו בשבוע הבא
13/07/2019 | 13:53
7
177
בשבוע הבא יפורסמו שמות שתי הערים אשר ישארו במירוץ לאירוח תחרות האירוויזיון בהולנד. חמש ערים מתמודדות על הזכות לארח את תחרות האירוויזיון ב- 2020: ארנהם, דן בוס, מאסטריכט, רוטרדם ואוטרכט. סיכוייהם של דן בוס ואוטרכט קלושים.
לצפיה ב-'אמסטרדם לא מתמודדת?'
אמסטרדם לא מתמודדת?
14/07/2019 | 08:29
3
118
אני מאד אוהב שמדינות לא מארחות בבירה. זה מגניב.
לצפיה ב-'אמסטרדם לא מעוניינת בעוד תיירים'
אמסטרדם לא מעוניינת בעוד תיירים
14/07/2019 | 11:28
2
70
לצפיה ב-'עוד לפני הזכייה ההולנדית זה היה כתוב באותיות קידוש לבנה...'
עוד לפני הזכייה ההולנדית זה היה כתוב באותיות קידוש לבנה...
14/07/2019 | 11:44
165
שרוטרדם היא העיר המארחת של תחרות אירו' 2020. לשם כולם חתרו. כל 5 הערים (כולל רוטרדם) שניגשו  למכרז מקשטות את התפאורה לשם הנהלים של הגשת מכרז, כשברור מאליו לאן ההולנדים חותרים.
ממתי שהייתי כאן בתחרות ב"אקספו" אני שוחחתי עם תיירים הולנדיים שהיו לידי באולם + אנשי תקשורת מהולנד, שאחת מהן אני מכיר באופן אישי, ואמרו לי באופן נחרץ שהכל מכוון לאולם AHOY.
לצפיה ב-'האמת שהם צודקים ב-100%.'
האמת שהם צודקים ב-100%.
14/07/2019 | 13:04
137
זו עיר מספיק מתויירת.
לצפיה ב-'איפה כל הטוקבקיסטים שלא הפסיקו להתבכיין השנה'
איפה כל הטוקבקיסטים שלא הפסיקו להתבכיין השנה
14/07/2019 | 20:16
2
179
שכל שנה התחרות נערכת בעיר הבירה ורק אצלנו לא נותנים לעשות את זה בירושלים בגלל אנטישמיות?
לצפיה ב-'מאסטריכט היא על אותה משבצת של דיסלדורף'
מאסטריכט היא על אותה משבצת של דיסלדורף
15/07/2019 | 09:59
159
קצת קשה להסביר, ואולי צריך להתאמץ, כדי להצדיק את הבחירה בה.
השיקול של תיירים או לא תיירים הוא זניח בעיניי. נראה לי שהעיר שבאה נמצאים משאבים שקשורים לתחנת הטלוויזיה המפיקה הם משמעותיים.

לצפיה ב-'נעלמו כלא היו, כי זאת בדיוק המהות שלהם היתה כאן בפורום'
נעלמו כלא היו, כי זאת בדיוק המהות שלהם היתה כאן בפורום
16/07/2019 | 02:03
129
לעורר את הוויכוח הפוליטי על אנטישמיות נגד ירושלים. הרי גם ככה תחרות האירוויזיון ו/או הקדמים בשיא עונת החורף לא בדיוק מעניינים אותם כאן בלשון המעטה.
לצפיה ב-'השבוע: ישראל, שוויץ ובריטניה אישרו השתתפות. בוסניה לא תשתתף.'
השבוע: ישראל, שוויץ ובריטניה אישרו השתתפות. בוסניה לא תשתתף.
13/07/2019 | 00:04
1
219
שלוש מדינות אישרו כי הן מתכננות להשתתף באירוויזיון הבא:

שוויץ:

בריטניה:

בבוסניה והרצגובינה הודיעו כי הם לא מתכוונים לחזור באירוויזיון הקרוב:
לצפיה ב-'אחחח בוסניה והרצג' '
אחחח בוסניה והרצג'
14/07/2019 | 08:34
145
איזה מדינה אדירה!
מחכה ליום שהם יזכו.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ