לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1764417,644 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העעזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העעזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'תחרות הרילייטד חזרה!!!'
תחרות הרילייטד חזרה!!!
27/10/2018 | 08:35
14
101
בעקבות הפרעות שהפורום עובר, הקפצתי שוב את פתיחת השירשור.
ההרשמה כבר החלה ותימשך עד יום שבת ה3/11(או ביום רביעי הראשון לנובמבר - תלוי במידת ההעינות).
מטרת התחרות לשלוח שירים של אומנים שכבר השתתפו באירויזיון (גם כחלק מהרכב/ זמרי ליווי וכו').
השירים לא יכולים להיות קאברים או שירים שלקחו חלק בקדם כלשהוא.
כל מתמודד צריך לשלוח שני שירים, במסר אישי בלבד (אתם מוזמנים גם להתייעץ איתי במקרה הצורך).
בהצלחה לכולם

*מי שבעינין של התחרות, אשמח אם תעדכנו אותי.
נכון לעכשיו יש כבר 12 שירים
לצפיה ב-'מחכים בשקיקה אחי'
מחכים בשקיקה אחי
27/10/2018 | 09:45
30
לצפיה ב-'להשתתף בתחרויות'
להשתתף בתחרויות
27/10/2018 | 18:11
8
95
זה כל כך אבל כל כך לא לרמה שלי
לצפיה ב-'זוכרים. אתה פרח נדיר, מה יש להוסיף?'
זוכרים. אתה פרח נדיר, מה יש להוסיף?
27/10/2018 | 19:45
69
מי מאביק אותך בלילות?
לצפיה ב-'תשתתף בתחרויות'
תשתתף בתחרויות
27/10/2018 | 23:25
6
58
ציפיתי לתגובה כזאת ממך.
מצד שני, אני בטוח שאם תשתתף יהיו לך כמה הברקות (כמו תמיד).
בנוסף, באמת מעניין לדעת מי מאביק אותך בלילות...
בקיצור, תפרגן לנו קצת?!
לצפיה ב-'שאני אשתתף בתחרויות פורום?'
שאני אשתתף בתחרויות פורום?
28/10/2018 | 11:44
5
90
אניאני?! לא, אתה אמיתי. ,תבין, אני הרבה יותר טוב מהתחרויות המטופשות שלכם. בכל מקרה אם כן הייתי משתתף (ואני לא!) זה השיר שהייתי שולח:

לצפיה ב-'פעם גרמנופיל, תמיד הולך על משת"פית נורבגית'
פעם גרמנופיל, תמיד הולך על משת"פית נורבגית
28/10/2018 | 13:51
4
63

http://skoletjenesten.no/torgeir/ttt-illustrasjone...

יש לה חולשה לעזתים מצריים בשנת 1964. פסטורליה!!
לצפיה ב-'הסמרטוטה הזו בהחלט הגשימה את החלום הגרמני'
הסמרטוטה הזו בהחלט הגשימה את החלום הגרמני
28/10/2018 | 14:45
3
59
הרי מה יש לנו פה? מהגרת נחותה, פולשת עלובה, ביב הביבים, תחתית התחתיות שהיה לה חלום להצליח. והיא עשתה זאת הכונפה! היא פלשה למדינה שלנו והפכה סטארית בן לילה למרות שאין לה ידע וחצי ידע בשפתינו המופלאה. אפשר להאשים אותה? הרי מה זה להצליח בנורבגיה? מה זה להצליח בשבדיה? עם האוכלוסיה המצומצמת, עם האפסים האלה שכל היום יושבים בשלג ואוכלים אחד את השני? היא ורבות אחרות הגשימו את החלום הגרמני במלוא תעוזו ועינוגו, שהרי שם הכסף הגדול, שם השוק ענק, שם ההצלחה. ארצות הברית של אירופה. ובטח שלא במדינות נחותות ועזובות ועלובות(!!) כמו נורבגיה. 
לצפיה ב-'כמו הסמרטוטות סיוו מלמקוויסט, גיטה הנינג ולנה ולאייטיס '
כמו הסמרטוטות סיוו מלמקוויסט, גיטה הנינג ולנה ולאייטיס
28/10/2018 | 17:45
2
48
הבוהקות מזוהר צפוני להבדיל מהסמרטוטות הזיוניסטישה דליה יה לביא, אבריימלה רייכשטאט עופרים, ליאו אלכסנדר הנסלבאכר אונד הלנה הנדל.

שיר כל כך אבל כל כך לרמה שלי:

אִם יוֹשֵׁב הַכ-
עַל רֹאשׁוׁ שֶׁל ה-,
הַ- עֲדַיִן 
וה- בחדר זה אני.

תודה שהייתי איתי.
אני מקווה שאני נהניתי לפחות כמוני.

לצפיה ב-'נכון, הצדק עמך. לא יאמן, אה?'
נכון, הצדק עמך. לא יאמן, אה?
28/10/2018 | 18:30
1
51
שכזו מדינה ענקית, לב לבה של יורופ, מייבאת פוסטמות מכל חור בכדור הארץ ומעניקה לה את כבוד המלכים לייצג את האימפריה. לא, כאילו סירייסלי? מילא שוויץ הקטנה, נניח, אבל מאמא דויטשלנד?! לא חסרים זמרים בלונדינים, גבוהים, חזקים ובעלי לסת מרובעת אצלנו?! למה לייבא מהגרות נחותות? הן אפילו לא מהגרות אלא אורחות לרגע. מייצגות ומתחפפות. מהגר עוד מתאמץ ומנסה להטמע בחברה אבל מה שגרמניה עשתה אינו שונה מייבוא כלות מאוקראינה. הפריצות היא אותה הפריצות. מזל שהפסיקו עם זה.

שירו איתי:
נולדתי מאהבה אחת
שני לבבות
שלושה ילדים
ו-11 אמהות
הלכתי בדרכי... לבד
או ווהו ווהו או ווהו ווהו...
לצפיה ב-'אני הרבה יותר טוב מהתחרויות המטופשות שלכם'
אני הרבה יותר טוב מהתחרויות המטופשות שלכם
29/10/2018 | 05:32
38

חצוף
לצפיה ב-'יש כבר 22 שירים!!!'
יש כבר 22 שירים!!!
29/10/2018 | 12:01
3
38
מחר בערב ההרשמה לתחרות הרילייטד נסגרת
לצפיה ב-'הטובים לטייץ ואחד נרדם מול SAT1 עם ידידו הדמיוני קרל-היינץ'
הטובים לטייץ ואחד נרדם מול SAT1 עם ידידו הדמיוני קרל-היינץ
29/10/2018 | 15:25
2
37
הומור של ייקים. 
לצפיה ב-''
29/10/2018 | 16:05
1
32
אני עוד מקוה שחברנו יואיל בטובו להשתתף ברגע האחרון. כנראה שתחושת הכישלון מתחרות הרילייטד18#עדין לא הרפתה ממנו(הפורום תחת מתקפה, אבל לא ניתן לטשטש את כל העקבות) .מיותר לציין שממש אהבתי את השיר...
לצפיה ב-'רייי! אאווווץ'! האאאא! הממממ.... להההההה!'
רייי! אאווווץ'! האאאא! הממממ.... להההההה!
29/10/2018 | 16:18
45
אני אחזור על כך גם מאתיים פעם אם צריך: להשתתף בתחרויות זה כל כך אבל כל כך לא לרמה שלי. 
לצפיה ב-'עוד 200 יום בדיוק - האירוויזיון בתל אביב'
עוד 200 יום בדיוק - האירוויזיון בתל אביב
26/10/2018 | 19:04
11
240
מתרגשים ?
חוששים ?
אדישים ? (לא יכול להיות !)
לצפיה ב-'לא קלה היא לא קלה הדרך...ועדיין ארוכה.'
לא קלה היא לא קלה הדרך...ועדיין ארוכה.
26/10/2018 | 20:24
190
200 מי יודע? לא ידעתי, מודה באשמה. עדיין רב הנסתר על הגלוי, כך שהמתח נשמר. עדיין אין התרגשות גדולה כי יש פער רב בין הדיבורים והכוונות למעשים וליכולות.
לצפיה ב-'אדישות מוחלטת מ-2 סיבות:'
אדישות מוחלטת מ-2 סיבות:
27/10/2018 | 11:43
4
245
1. זה כל כך אבל כל כך לא לרמה שלי להתרגש מאירוויז. אני כל כך יותר טוב מזה.
2. באירוויזים של השנים האחרונות חוץ מלארח אין למדינה המארחת כל תפקיד. עיצוב הבמה, ההפקה, הבמאים, המארגנים, האחראים - כולם זה אותו צוות בינ"ל קבוע שמביאים את הציוד כל שנה למדינה המאחרת ומנהלים את כל העסק. להבדיל מהאירוויזים של פעם, כאן לא תהיה שום נגיעה ישראלית באירוויז והוא יהיה מצוחצח ומתוקתק כבשנים עברו. אז ממה יש להתרגש? 
לצפיה ב-'הנגיעה הישראלית: לשים מקל בגלגלים ולתקוע הכל בסבך הבירוקרטיה'
הנגיעה הישראלית: לשים מקל בגלגלים ולתקוע הכל בסבך הבירוקרטיה
27/10/2018 | 16:09
3
159
ו...יאללה בלאגן עם מנחים שהורסים הכל מרוב שהם הורסים עם פרצוף סוס.
חוצמזה, רק צוות בינלאומי יכול לעשות טוב ב-KUSS בלי להשאיר ריח וטעם רע.
לצפיה ב-'השאלה מה תהיה הגישה הישראלית'
השאלה מה תהיה הגישה הישראלית
27/10/2018 | 18:09
2
152
1. לגמור עם זה העיקר שיעבור בשלום - כמו קייב 17 למשל

או

2. לחדש, לרענן, לאוורר, להביא משהו שלא היה קודם- כמו שטוקהולם 16 למשל

אני רוצה לראות חידושים, כתוביות המציגות השיר באופן חדשני שלא ראינו קודם, חיצוף, שיבוב, שימת פין, קנאת פין אם צריך. גלויות שונות ממה שראינו בשנים האחרונות שהן אותו הדבר, כיתוביות שונות, משהו שונה, מרענן, חדש, אוורירי, פלאפי, כמו פבלובה או אנה פבלובה או טווינקיז או צמר גפן או קאפקייקס עם צמר גפן מעל. כזה אני רוצה. 
לצפיה ב-'ליאור סושרד מעלים את כל הזמרים מהגרין רום. '
ליאור סושרד מעלים את כל הזמרים מהגרין רום.
27/10/2018 | 19:17
1
148
לא משהו פלאפי, דביק, סכריני ומתחנף. רוצה גלויות של זמרים מרוחים בבוץ בים המלח עטויי זבובים טורדניים ובמה שהופכת לזירת בוץ מזרח תיכוני עם תפאורת רקטות וגראדים תלויים מהתקרה. אין לנו לוקסוס לפנטז.
לצפיה ב-'הזלזול שלך בקאפקייס לא מוצא חן בעיניי'
הזלזול שלך בקאפקייס לא מוצא חן בעיניי
28/10/2018 | 11:33
24
לצפיה ב-'לא יודעים כלום. לא מנחים, לא קונספט, לא לוגו, לא סידור אולם'
לא יודעים כלום. לא מנחים, לא קונספט, לא לוגו, לא סידור אולם
27/10/2018 | 19:41
4
156
אמרתם אחרי החגים באוקטובר? תיכף הוא נגמר.
אתם רוצים לחכות לנובמבר? מחכים.
דצמבר יותר עדיף? סבבה.
ינואר כי בדצמבר כולם בחופשות חגים? אוקיי.
פברואר כי מי יודע מה יקרה עד אז? שיהיה.

לצפיה ב-'אתה מתכוון *שאתה* לא יודע כלום'
אתה מתכוון *שאתה* לא יודע כלום
28/10/2018 | 10:15
107
המכרזים להפקות השונות כבר בחוץ.
זה שבחוצפתם לא שיתפו איתך את הפרטים זאת באמת שערוריה.
מבחינת קונספט, מדובר בתחרות זמר. 

לצפיה ב-'סליחה, אבל התחרות לא אמורה לעבור לוינה או למדריד....'
סליחה, אבל התחרות לא אמורה לעבור לוינה או למדריד....
28/10/2018 | 10:47
2
133
כפי שמקורותיך טוענים?

סבלנות, כל דבר בעתו. אני מאמין שבקרוב נדע את הרכב המנחים, כדי שלכולם (בעיקר אלה שחושבים ש"מבינים" דבר אחד או שניים בהפקה של מופע, כאילו הפיקו בעצמם מופעים) יהיה על מה להטריל ולאכול לכל אחד מהם את החיים, וגם הסלוגן עם הלוגו שיופיעו על כל מוצרי התחרות לרבות האלבום הרשמי, ואני משוכנע שכל ה"חכמים" למיניהם גם על זה יטרילו.
לצפיה ב-'אתה מזכיר לי את מירי רגב שתומכת בביבי ושרה לא משנה מה'
אתה מזכיר לי את מירי רגב שתומכת בביבי ושרה לא משנה מה
28/10/2018 | 11:38
1
117
תן לאנשים להעביר בקורת בשקט ג'יזס... 
לצפיה ב-'יש לך את זה ביותר מוגזם?'
יש לך את זה ביותר מוגזם?
29/10/2018 | 01:34
46
הלכת רחוק מדי - להשוות אותי למרים רקב?

אני בעד להעביר ביקורת, אבל שזאת תהיה ביקורת עניינית ולא הטרלה יומם וליל חופרת ,מלאת ספקולציות, שלא מעט מהן חסרות שחר.
לצפיה ב-'לשלוח את מירי מסיקה עם זה לאירוויזיון סימן קריאה!'
לשלוח את מירי מסיקה עם זה לאירוויזיון סימן קריאה!
26/10/2018 | 16:00
4
281
WOW
ועוד פעם WOW.
מזרחית-ראפ-רוק אלקטרוני-אתני.

לצפיה ב-'הרי זה לא ריאלי....לא?'
הרי זה לא ריאלי....לא?
26/10/2018 | 17:28
3
47
לצפיה ב-'הכיוון נכון, אבל אפשר לסנן כמה דברים מיותרים בדרך'
הכיוון נכון, אבל אפשר לסנן כמה דברים מיותרים בדרך
26/10/2018 | 20:19
2
122
קטע הראפ של EZ די מיותר. כבר עשו את זה ב-YOU GOT STYLE ב-2001 שסיים במקום 13 בגמר ובעוד כמה שירים מן הסתם. לא צריך ראפ סולו באורך 45 שניות. אפשר היה גם להתחיל את השיר מ-00:45, לוותר על האינטרו הארוך ולגשת מהר מאד למקצב הנכון ולמפגן הקולי המרשים כדי למסגר את השיר ב-3 דקות גג.
'מזרחית' הולכת טוב כשהיא בסינתזה עם סגנונות מערביים, אבל כשמדברים על אתניות ישראלית/יהודית, באותה נשימה אפשר לדבר גם על פיוט, כלייזמר, יידיש, לאדינו, מקצב תימני ועוד. הטענה לפיה 'מזרחית' היא נדבך הכרחי לכל ייצוג אתני ישראלי בתחרות אולי התקבעה עם הזכייה של TOY בזכות הקטע עם 'הקולולו-קולולו' וה'סטיפה', אבל בעיניי אנחנו מפספסים המון כיוונים אחרים בגלל תכתיבים מכל מיני קומסיריים מוסיקליים מטעם עצמם שיושבים על השיבר.
לצפיה ב-'מפנטז העמדה לשיר'
מפנטז העמדה לשיר
27/10/2018 | 19:33
1
64
מירי מסיקה בחליפה לבנה עם גלימה לבנה מתנפנפת ברוח (רמז לוונדר וומן) ומראה שיער רטוב, כמו בקליפ.
מאחוריה 5 גברים (עם EZ), בשחור, שנותנים את קולות הרקע ועם שרוולים שחורים ארוכים אלסטיים שתפורים עד אליה לשמלה במקום הידיים שלהם, והיא כל פעם רצה קדימה ואז כאילו נמשכת לאחור לתוכם תוך כדי השירה. את הקטע של הראפ מקצרים בחצי ואז זה גם נכנס ב-3 דקות.
 ובפזמון היא רצה לקדמת הבמה עם אלומות תאורה עליה. 
ואז בסוף היא עושה מעשה ריטה, חצי כורעת על הברך ונותנת את סולו הסיום כשכל הבמה מאירה עליה.

לצפיה ב-'רק בלי אובר-תיאטרליות. לשדר נשיות בשלה וחושנית.'
רק בלי אובר-תיאטרליות. לשדר נשיות בשלה וחושנית.
27/10/2018 | 19:58
25
לצפיה ב-'נורא מרגיז הפריצות לפורומים.....'
נורא מרגיז הפריצות לפורומים.....
26/10/2018 | 14:44
2
80
לצפיה ב-'מרגיז ביותר, אבל כל ההודעות נשמרות בשרשור שבא לפניך.'
מרגיז ביותר, אבל כל ההודעות נשמרות בשרשור שבא לפניך.
26/10/2018 | 20:02
1
149
ללחוץ על 'המשך' בשרשור של BABYFACE19 והן שם. אחרי שמבינים את הפרינציפ, עוד אפשר להתרגל לזה (שלא נדע).

לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/10/2018 | 09:48
10
לצפיה ב-'3 שירים חדשים של זמרי אירוויזיון שאהבתי השבוע'
3 שירים חדשים של זמרי אירוויזיון שאהבתי השבוע
26/10/2018 | 17:41
4
100
לצפיה ב-'שיר מס' 1-'
שיר מס' 1-
26/10/2018 | 17:51
132
נתחיל דווקא עם זמרת שעדיין לא הגיעה לאיר', אבל הייתה ממש קרוב, ואני בטוח שעוד תגיע.
כדי להיות ממש טוב, מצוין במשהו, כל דבר, צריך לעשות אותו, להתאמן, להשתבח, להתמקצע עשרת אלפים שעות. בכל תחום. 
טיאנה, כשהיא שרה, נשמעת כמו אחת כזו. שלא מפסיקה להתאמן על הקול שלה. יש לה שליטה טכנית מושלמת. מצויינת. היא הנדיה קומנצ'י של הזמרות. בנוסף, היא נותנת תחושה שהיא הולכת עד הסוף.שחיים פעם אחת. 
זה שיר טוב. אמנם גנרי, אבל מופק היטב ומשאיר תחושה כיפית. קליט מהאזנה ראשונה. והוידאו, ובכן, גם לזה התכוונתי חיים פעם 1. וסליחה על ההחפצה אבל זה מתבקש- א י ז ה גוף!! 
לצפיה ב-'שיר מס' 2-'
שיר מס' 2-
26/10/2018 | 18:00
106
לואיסה הוציאה שלשום סינגל ראשון מתוך אלבום חדש שיוצא בקרוב. 
שיר מקסים כמו תמיד אצל לואיסה. לא מחדש מוזיקלית, נשמע כמו המשך ישיר לאלבום הקודם..  אותה לואיסה עם גיטרה, וכלים נוספים בעדינות רבה מוסיפים רבדים רבדים.. ומי צריך יותר. אמת צרופה. תענוג.
הוידאו מקסים גם. זה שיר אישי. לואיסה אומרת שבהתחילה לא התכוונה להכניס לאלבום כי הוא אישי מידי, אבל אז נזכרה שזה בדיוק מה שאנשים רוצים לשמוע- שיר על עצמם. 

לצפיה ב-'שיר מס' 3 -'
שיר מס' 3 -
26/10/2018 | 18:04
1
110
טוב, על סלבדורי אני יכול לכתוב ארוכות, אבל לא נראה לי שזה מעניין כאן מישהו. אז רק אצרף את השיר הקסום הזה מתוך אלבום חדש של זמרת בשם מרסיה. סלבדורי התארח בשיר וזה יפה יפה 
לצפיה ב-'שלישייה שכזאת: הטוב, הרע והמנהרה'
שלישייה שכזאת: הטוב, הרע והמנהרה
26/10/2018 | 19:55
74
כולם עושים טוב ונעים באוזן, אבל אין מה להשוות בין בוסה נובה ונגיעות של ג'אז עם פופ גנרי בהפקה מהוקצעת. טאיינה 'נשבעה' אחרי שהפסידה למלובין שבחיים היא לא תשתתף יותר ב'ויד-ביר' האוקראיני, בעיקר משום שהקהל דירג אותה שלישית בלבד בעוד שהשופטים הכתירו אותה כזוכה שלהם. 
'אישה פנטסטית' מושלמת או במובן של אישה-בדייה מצוצה מהאצבע? מותר לטאיינה לעוף על עצמה ולתת לחתול גם לעוף במסגרת תמונת שער ל'נפש בריאה בגוף בריא' או פוטו-סשן לחגוג אותה, עצמה ואנוכה. אוקיי, חופים הם לפעמים געגועים לנודיזם, רק שגברת ט' שדופה וגרומה מדי (כמו השיר) עד שכל העצמות זועקות! קצת שומן מהחי לא יזיק לה וגם חזיית פוש-אפ של מיס רוזי...

לואיסה סוברל העלתה דמעה בעיניי בזכות הוידאו בעיקר עם המסע לילדות, לתום, לפשטות, לקסם שביצירה ולקסם שבאשליה, לאפשרויות הבלתי מוגבלות לבטא אהבה בלי פילטרים שכלתניים. השיר החזיר אותי למקום הזה וזוהי באמת המתנה הטובה ביותר ששיר יכול לתת.

מרסיה נשמעת כמו תגלית מרתקת. קולות מושלמים בדיאלוג הרמוני וסובלימי. הפשטות שבשלמות והשלמות שבפשטות.
לצפיה ב-'שוב פעם פרצו לפורום?'
שוב פעם פרצו לפורום?
13/10/2018 | 21:24
283
601
המשך>>
לצפיה ב-'כנראה שעומר אדם לא יותר טוב מנטע ברזילי'
כנראה שעומר אדם לא יותר טוב מנטע ברזילי
11/10/2018 | 20:51
4036
331
כמדי חודש, ארגון אקו"ם מפרסם את השירים המושמעים ביותר ברדיו הישראלי בחודש החולף, על פי מערכת ניטור ההשמעות בזמן אמת "אקו"ם און אייר". לראשונה מזה הרבה מאד זמן, מלך המצעדים עומר אדם, ומי שהוכתר גם כשובר שיאי מכירות להופעותיו, נמצא מחוץ לעשירייה הפותחת.
המשך>>
כמדי חודש, ארגון אקו"ם מפרסם את השירים המושמעים ביותר ברדיו הישראלי בחודש החולף, על פי מערכת ניטור ההשמעות בזמן אמת "אקו"ם און אייר". לראשונה מזה הרבה מאד זמן, מלך המצעדים עומר אדם, ומי שהוכתר גם כשובר שיאי מכירות להופעותיו, נמצא מחוץ לעשירייה הפותחת.
https://www.israelhayom.co.il/article/577683

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ