לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1735517,355 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'"אקס פקטור" במקום "הכוכב הבא"? גם רשת רוצה לבחור את הנציג...'
"אקס פקטור" במקום "הכוכב הבא"? גם רשת רוצה לבחור את הנציג...
04/07/2018 | 06:52
2
217
האם רשת 13 תתמודד על הזכות להפיק ולשדר את משדר בחירת הנציג הבא לאירוויזיון 2019? לעת עתה הזכיינית לכל הפחות מגלה התעניינות בנושא. לוואלה! תרבות נודע כי רשת פנתה אתמול (שני) לתאגיד, בבקשה לדחות ביומיים את מועד ההגשה של שאלות ההבהרה בנוגע ל"קול הקורא" של התאגיד. עוד נודע כי בתאגיד נענו לבקשת רשת, והמועד נדחה מאתמול בבוקר למחר (רביעי) - מה שאפשר לרשת להעביר את השאלות. המועד האחרון להגשת הצעות בקול הקורא הוא 8 ביולי. מרשת ומהתאגיד סרבו להתייחס לידיעה.

כפי שפורסם לראשונה בוואלה! תרבות, התאגיד יוותר גם בשנה הקרובה על שידור בחירת הנציג לאירוויזיון. בתחילת שבוע שעבר הוציא התאגיד קול קורא לערוצי ברודקאסט אחרים להפקה ושידור של משדרי בחירת הנציג הישראלי לתחרות אירוויזיון 2019. משדר הקדם, אם כן, לא יחזור השנה בשום דרך לשידור בערוץ הציבורי, והקרב האפשרי כעת על בחירת הנציג לתחרות הוא בין קשת, שבחרה את הנציג בארבע השנים האחרונות בתכניתה "הכוכב הבא לאירוויזיון", לרשת, שעל פי פרסום בוואלה! ברנז'ה כבר הביעה התעניינות להפיק את התחרות במסגרת העונה הבאה של "אקס פקטור". באחרונה החליטה מלטה כי תבחר את הנציג שלה לאירוויזיון באמצעות התכנית "אקס פקטור".

גורמים בתעשיה שעיינו בקול הקורא העלו בשבוע שעבר בשיחה עם וואלה! תרבות חשד שהתאגיד מעניק בו עדיפות מסויימת ל"כוכב הבא לאירוויזיון" של קשת וטדי. זאת, בין השאר, בעקבות סעיף 8 ג', העוסק באופן בחירת ההצעות, ולפיו צוות הבחינה יבחן אותן גם לפי "הצלחת התכנית המוזיקלית ו/או פורמט התכנית המוזיקלית בעונות קודמות, לרבות שיעורי צפיה וביקורות שקיבלה התכנית". לדברי גורם בתעשייה, הסעיף מעניק העדפה ל"הכוכב הבא לאירוויזיון", מכיוון שהיו לתוכנית אחוזי צפייה גבוהים מאלה של "דה וויס" ו"אקס פקטור". הבעייתיות כאן, לדברי הגורם, נובעת מכך שמן הסתם "הכוכב הבא לאירוויזיון" מלכתחילה השיג הרבה מהרייטינג שלו בזכות החיבור לתחרות הזמר האירופאית.

לצפיה ב-'אל תאמרו רשת תאמרו בקרוב רשת המאוחדת'
אל תאמרו רשת תאמרו בקרוב רשת המאוחדת
04/07/2018 | 20:40
1
91
אם המדינה תאשר את זה, למה שלא תאשר?

לצפיה ב-'יש תאריך יעד מצד רשת ועשר לערוץ החדש'
יש תאריך יעד מצד רשת ועשר לערוץ החדש
07/07/2018 | 09:55
28
התאריך זה 30 לספטמבר, נראה לי אחרי סיום העונה הראשונה של האח הגדול, שלדעת לא מעט אנשים שאני מכיר, זאת העונה הכי משעממת בישראל שהייתה.

לצפיה ב-'עוד שמות בחרושת השמועות על ההנחייה. מייקל לואיס?'
עוד שמות בחרושת השמועות על ההנחייה. מייקל לואיס?
03/07/2018 | 23:04
9
414
מייקל לואיס
הילה נחשון

לצפיה ב-'בחייך, זה של גלית גוטמן, ולא יעזור כמה ניילל על האנגלית שלה'
בחייך, זה של גלית גוטמן, ולא יעזור כמה ניילל על האנגלית שלה
04/07/2018 | 00:29
8
108
לצפיה ב-'גם אני מרגיש שזה הולך אליה.'
גם אני מרגיש שזה הולך אליה.
04/07/2018 | 09:34
7
188
אוף. היא ממש מביכה.

לצפיה ב-'אני לא מסכים שזה יילך אוטומטית אליה'
אני לא מסכים שזה יילך אוטומטית אליה
04/07/2018 | 11:24
6
153
יש הבדל ענק בין ישראל קולינג לאירוויזיון עצמו. כאן והתאגיד בוחרים את המנחים ולא איזה מפיקה אנונימית שאפשר למשוך בחוטים שלה.

אם כבר אם כבר משיכה בחוטים, הייתי מהמר שבמקרה הזה זה יהיה אסי ורותם, בחירה שלא אתנגד אליה..

ואם בכל זאת היא תבחר, יישבו עליה לשנן את השורות וינסו לחלוב ממנה אנגלית סבירה. הם לא ייתנו לגמגומי אנגלית שלה לעבור כל כך בקלות
לצפיה ב-'היא חמוצה ולא נעימה. זה הרבה יותר גרוע מאנגלית קלוקלת.'
היא חמוצה ולא נעימה. זה הרבה יותר גרוע מאנגלית קלוקלת.
04/07/2018 | 11:37
37
לצפיה ב-'לגבי אסי יש לו אנגלית נוראה עם מבטא נוראי.'
לגבי אסי יש לו אנגלית נוראה עם מבטא נוראי.
04/07/2018 | 12:10
4
56
לצפיה ב-'זה חלק מהקטע'
זה חלק מהקטע
04/07/2018 | 12:26
3
143
יחסית לאוקראינים לפני כמה שנים, הכל נשמע טוב יותר.

בלי קשר - זה חלק מהקטע, הנחיה קלילה, ממלכתית אבל לוקחת את עצמה בהומור, עם אנגלית לא הכי מדוייקת (אבל עדיין מאוד מובנת) ועם מבטא דיי בולט, בדיחות שנזרקות לאוויר, הכימיה הקלילה בין רותם לאסי.

המבטא הלא מושלם שלו מתאים להנחיה ההומוריסטית שלו. זה קטע. זה בדיוק כמו דנית זמרת החתונות שמנסה לצלם קליפ לאירופה עם מבטא אידיוטי ואנגלית שבורה, זה מה שמקליל את כל העניין.

עם גלית גוטמן, זה לא יעבוד.

לצפיה ב-'עם גלית גוטמן שום דבר לא יעבוד. צריך להגלות אותה.'
עם גלית גוטמן שום דבר לא יעבוד. צריך להגלות אותה.
04/07/2018 | 14:10
2
44
לצפיה ב-'להגלית אותה*'
להגלית אותה*
04/07/2018 | 16:44
1
25
לצפיה ב-'טוב אתה '
טוב אתה
04/07/2018 | 17:13
31
לצפיה ב-'אז למה בעצם לא העפלנו לגמר ב-2014?'
אז למה בעצם לא העפלנו לגמר ב-2014?
01/07/2018 | 15:04
21
346
אני עדיין לא מצליח להבין את זה. לא זו בלבד שלא העפלנו, קיבלנו מיקום שני מהסוף. תהרגו אותי, יש לי אלרגיה לקיטצ' ודרמה מוגזמת, אבל הביצוע שלנו באותה שנה היה טוב. הקול של מיי היה טוב. השימוש בבמה היה טוב. השיר לא היה רע. תגידו לי זה לא היה מספיק טוב - יאללה. אבל שני מהסוף? הביצוע הזה היה נחשב טוב אפילו בסטנדרטים של 2018.

אני שוב אגיד שלדעתי ב-13' פשוט שלחנו משהו שלא יושב טוב באוזן האירופאית על כמה שהוא יפה או מבוצע ווקאלית טוב, אז ניחא.

אבל אני עדיין לא מצליח להבין את זה. למה לא? שמישהו יספק הסבר שמניח את הדעת.
למען האמת, אנטישמיות או סתם אנטי ישראליות יכול להניח את דעתי, אבל אני רוצה לחשוב שהמצב לא כך. בעיקר שבקיץ 2014 (קצת אחרי האירוויזיון) היה לנו את צוק איתן, המבצע הכי גדול בשנים האחרונות ברצועת עזה ושנה אחרי כך קיבלנו מקום 9 עם גולדן בוי.
לצפיה ב-'ההופעה לא הייתה משהו...זויות הצילום החטיאו.......'
ההופעה לא הייתה משהו...זויות הצילום החטיאו.......
01/07/2018 | 15:15
1
109
לצפיה ב-'לא מקבל שזה שווה ערך למקום שני מהסוף. עם כל הכבוד למצלמה.'
לא מקבל שזה שווה ערך למקום שני מהסוף. עם כל הכבוד למצלמה.
01/07/2018 | 15:17
83
לצפיה ב-'כי לא היה את טדי שיעזרו לה...'
כי לא היה את טדי שיעזרו לה...
01/07/2018 | 15:37
10
242
אי אפשר להצליח לייצג את המדינה בלי תקציב, צוות מקצועי,בימוי, סאונד, הפקה שלמה מסביב לאומן. בתחרות של ימנו זה אומר כישלון ידוע מראש.
לפי מה שהבנתי מיי הוציאה את הכל כמעט על חשבונה ורשות השידור כמדומני שילמה רק על הכרטיס...
למרות שאני חולה על מיי והשיר שלה היה הפייבוריט שלי, אני בטוח שאם היא היתה נשלחת במסגרת הכוכב הבא לאירויזיון, היא היתה מסיימת בטופ10. 
בגלל זה, חייבים להמשיך עם השתפ הזה, ששבר בצורת נוראית של כשלונות בחצאי הגמר, והביאה אותנו לניצחון היסטרי/ היסטורי/ מטורף שאני עדין לא מצליח להבין...
צריכה להיות חשיבה מחודשת על הפורמט וכו׳, אבל אסור לעשות שטות ולוותר על הפלטפורמה הנוכחית(ראה ערך הביזיון של רשת בהפקת האח הגדול).
לצפיה ב-'חלום רטוב...'
חלום רטוב...
02/07/2018 | 06:17
9
130
קשת חברה ב-EBU
לה הזכות לשדר את האירוויזיון
ותחרום קדם אירוויזיון כמו מלודיפסטיבלן
לצפיה ב-'ואיזה זמרים כבר ירצו להשתתף במלופסטיבל הישראלי הזה?'
ואיזה זמרים כבר ירצו להשתתף במלופסטיבל הישראלי הזה?
02/07/2018 | 08:41
8
40
לצפיה ב-'יש איסור על חלומות ופנטזיות?'
יש איסור על חלומות ופנטזיות?
02/07/2018 | 09:10
7
35
לצפיה ב-'אתה מוזמן לפנטז'
אתה מוזמן לפנטז
02/07/2018 | 09:25
6
78
רק תזכור שבסופו של יום צריך להיות ריאליסטים :)

לצפיה ב-'הכותרת הראשית שלי אמרה הכל "חלום רטוב" '
הכותרת הראשית שלי אמרה הכל "חלום רטוב"
02/07/2018 | 09:28
5
23
לצפיה ב-'תיזהר עם החלומות'
תיזהר עם החלומות
02/07/2018 | 12:52
4
64
לפעמים הם מתגשמים, כמו הזכיה שלנו השנה (כשטוי רק יצא, ידעתי שהזגיע לנו לזכות, אבללא חשבתי שבאמת נזכה, כי לא האמנתי שאירופה האנטישמית והאנטי ישראלית תתן לזה לקרות, התבדיתי, לפחות חלקית).
לצפיה ב-''
02/07/2018 | 13:05
11
לצפיה ב-'מצביעי האירוויזיון מעולם לא היו אנטישמיים או אנטי-ישראלים'
מצביעי האירוויזיון מעולם לא היו אנטישמיים או אנטי-ישראלים
02/07/2018 | 13:57
2
97
(מן הסתם יש גם כאלה, אבל כמכלול, הם לא הרוב, ובאירוויזיון אין הצבעת נגד אלא רק בעד ולכן זה לא משנה) ותעיד ההצלחה היפה של ישראל בתחרות במשך השנים, נתונים שמדינות אחרות יכולות להתקנא בהן. ההיסטוריה מלמדת שכששלחנו שירים חזקים הם הגיעו גבוה, וכששלחנו שירים שנויים במחלוקת (שלא הצליחו אפילו כאן בבית) התרסקנו, אז על מי נלין אם לא על עצמנו? קריאות האנטישמיות הן לא יותר מתירוץ עלוב ומביך.
לצפיה ב-'תראי'
תראי
02/07/2018 | 14:16
1
83
מרפרוף קצר בתגובות שנטע מקבלת את רואה שהרבה חובבי אירוויזיון משתמשים בשפה אנטישמית, אנטי ישראלית ויש כאלו שממש מרחיקים לכת וממש מפרסמים תגובות נאציות.

אני לא מדבר על טרולים, יש אשכרה יוזרים של חובבי אירווזיון (עם לוגו של אירוווזיון ושם משתמש שמתחיל ב-esc וכו') שמדברים ומגיבים ככה. מדברים על כמה סלבדור צדק וכמה החזירה היהודיה לא הייתה צריכה לזכות.

גם כתבתי שאנטישמיות היא (כנראה) לא הסיבה שמיי לא עלתה לגמר וגם ציינתי את המקרה המוזר של צוק איתן ומקום 9 שנה אח"כ. אבל אי אפשר להתכש שהמצביעים הם בני אדם, והתקשורת המקומית יכולה להשפיע עליהם, ואכן חלקם אנטישמים, לפחות על פי התגובות שלהם בפייסבוק.
לצפיה ב-'שוב, כתבתי שיש גם כאלה. אבל יש מספיק אחרים שלא.'
שוב, כתבתי שיש גם כאלה. אבל יש מספיק אחרים שלא.
02/07/2018 | 14:18
69
ומכיוון שבתחרות אין הצבעות נגד אלא רק בעד, זה לא משנה. ההיסטוריה מלמדת שהצלחת ישראל באירוויזיון תלויה ברמת השיר וההופעה ולא באנטישמיות.
לצפיה ב-'באותם רגעים הייתי בשוק, כמוך'
באותם רגעים הייתי בשוק, כמוך
01/07/2018 | 16:03
246
אבל בדיעבד? זה היה פשוט ביצוע מאוד חלש לשיר בינוני בלבד.
לצפיה ב-'עם השנים התחלתי להבין שמשהו שם לא עבד'
עם השנים התחלתי להבין שמשהו שם לא עבד
01/07/2018 | 20:48
3
239
השיר באיזשהו מקום התחיל להימאס, כל הפזמון חזר על עצמו שוב ושוב ושום דבר מעניין כל כך לא קרה על הבמה. מיי ושתי הרקדניות לא הצליחו למלא את כל החלל הגדול על הבמה ה ע נ ק י ת בקופנהגן, זוויות הצילום התמקדו יותר בכל האולם, הקהל והאורות מאשר בהופעה והתזוזה של מיי והרקדניות על הבמה, מה שיצר תמונה ריקה קצת וגרם להופעה לא להיות זכירה במיוחד.. היו הופעות יותר זכירות ומעניינות כנראה (למרות שעם חלק מהתוצאות אני לא מסכים בכל זאת) והביצוע של מיי, פשוט לא עבד כנראה ולא יצא דופן או התעלה
אפשר לכעוס על כך שלא העפלנו, אבל לולא הנפילה של מיי, לא היינו מחליטים לשנות משהו ולעבור לכוכב הבא, וכך גם כנראה לא היינו זוכים השנה, אז אפשר להודות לה בצורה כלשהי בכל זאת

לצפיה ב-'נקודת מבט מעניינת'
נקודת מבט מעניינת
01/07/2018 | 22:40
1
161
שבזכות הכישלון הצורם של מיי, רשות השידור פנתה לקשת וכך התהפך המזל שלנו עד לזכיה של נטע...
לצפיה ב-'מהבנתי בנושא'
מהבנתי בנושא
02/07/2018 | 21:10
59
הם פנו אליהם פשוט מחוסר כסף. כבר לא היה להם כסף אפילו להפיק קדם.
לצפיה ב-'אני הבנתי באותו ערב... במכלול התחרות השיר לא השאיר רושם'
אני הבנתי באותו ערב... במכלול התחרות השיר לא השאיר רושם
02/07/2018 | 14:05
107
הוא לא היה רע, הוא פשוט לא היה מספיק טוב / מעניין / מיוחד. בתחרות שבה יש 3 דקות להרשים ולחרוץ איזשהו רושם (אפילו שלילי) כדי שאנשים יזכרו שאתה קיים, להיות למל"ם זה גזר דין מוות.
לצפיה ב-'לסוף מגיעים השירים הסתמיים, לאו דווקא הכי גרועים. זו השיטה.'
לסוף מגיעים השירים הסתמיים, לאו דווקא הכי גרועים. זו השיטה.
02/07/2018 | 13:50
118
כבר כתבנו עליה כאן לאחרונה לא מעט. לדוגמה:
לצפיה ב-'זה היה ברור לי ואני מאד אוהב את השיר'
זה היה ברור לי ואני מאד אוהב את השיר
02/07/2018 | 17:52
109
שילוב של שני דברים
הסגנון של האלקטרו מתוחכם הזה הוא מועד לפורענות מלכתחילה והרבה פעמים כולל נפילות קשות. לטביה של פארק ושוויץ שעשתה חיקוי של סיה קופצים לי לראש. הוא פונה לקהל אוכלוסייה שלא בהכרח צופה באירוויזיון והרבה פעמים "מגניב" מכדי להצביע.

הדבר השני והיותר משמעותי (ואולי זה שהזין את הראשון), זה שהביצוע הבימתי היה קטסטרופה, אני זוכר את האכזבה שלי, אחרי שכלכך נהניתי לשמוע את השיר (עד היום למעשה). אני נגעלתי מהביצוע, ההופעה הייתה מוזרה, המצלמה, הכל היה כל כך מאכזב ביחס לשיר שהוא לדעתי השיר האהוב עליי עד היום מישראל באירוויזיון (אולי שרה ברחובות מתחרה בו אצלי). זה שיר מתקדם כביכול שהכל בבמה היה כל כך מיושן ועשוי רע שזה כמעט נלחם בשיר והותיר אפס אוכלוסייה.
לצפיה ב-'רק אני לא אהבתי את השיר בכלל?'
רק אני לא אהבתי את השיר בכלל?
03/07/2018 | 19:22
15
לצפיה ב-'המלפפוניאדה1# יוצאת לדרך'
המלפפוניאדה1# יוצאת לדרך
30/06/2018 | 00:27
6
215
ברוכים הבאים למלפפוניאדה1#
התחרות שתעזור לנו לעבור בכיף את עונת המלפפונים...
העיקרון פשוט, מדובר בעצם בתחרות הפוכה לרילייטד, כשבעצם כל מתחרה שולח שיר של אומן שלא השתתף באירויזיון. בחירת האומנים אפשרית רק ממדינות שמשתתפות בתחרות. במהדורה הקרובה לא ניתן לבחור שיר של אומן ישראלי(אולי בהמשך נעשה מהדורה ישראלית מיוחדת).
נא לשלוח שני שירים. אופציה א' ואופציה ב'. במידה וכמות המשתתפים תהיה נמוכה, שתי האופציות יקחו חלק בתחרות. 
אם יש שאלות/ התלבטויות/ בירורים נא לשלוח לי מסר אישי.
השלב הראשון - של שליחת השירים יחל ביום שבת 30/6 ויסתיים ביום שבת ה7/7 ב23:59. את הבחירות שלכם נא לשלוח לי במסר אישי בלבד ולא לפרסם אותן בשום צורה בפורום. 
נא לשלוח את שם השיר ואת שם האומן באנגלית. ולהוסיף קישור ליו טיוב.
רצוי לציין את שם המדינה ממנה בחרתם את האומן, פירוט קצר עליו(זוכה אקס פקטור/ זמר השנה/ הביע רצון להשתתף וכו'). את הפירוט אוסיף כשתתפרסם רשימת האומנים(וכך נוכל להכיר אותם קצת יותר, מכיוון שסביר להניח שהרבה מהשמות יהיו פחות מוכרים).
אין לשלוח גרסאות כיסוי/ שירים שהשתתפו בקדמים.
נא להשתדל לא לשלוח הופעות חיות ולשלוח אך ורק אם אין ברירה ולא מוצאים אודיו של השיר
השלב השני - ביום ראשון ה8/7 תתפרסם רשימת השירים המשתתפים. כל משתתף יוכל להצביע לפי שיטת הדירוג הנהוגה באירויזיון ובתחרות הרילייטד. 
השלב השלישי- פרסום התוצאות יהיה בתאריך ה15/7, או לאחר קבלת כל ההצבעות(הראשון מביניהם).
*עוד דבר קטן - בימים שהפורום נאבק על הרלוונטיות שלו מול הפייסבוק ובכלל, אז ככל שיהיו יותר משתתפים ועינין ביוזמות של חברי הפורום בכלל ובתחרויות בפרט, הפורום יוכל אולי לחזור לימיו הגדולים!!!
בהצלחה לכולם

לצפיה ב-'אפשר להצטרף או שהרשימה סגורה?'
אפשר להצטרף או שהרשימה סגורה?
30/06/2018 | 03:43
1
28
לצפיה ב-'כן, ההרשמה רק החלה'
כן, ההרשמה רק החלה
30/06/2018 | 06:23
62
בהצלחה
לצפיה ב-'יש כבר 5 משתתפים'
יש כבר 5 משתתפים
01/07/2018 | 07:13
68
ושירים ממש שווים. נא להזדרז עם ההרשמה, לא לשכוח לשלוח שני שירים!
לצפיה ב-'יאללה.....תירשמו.....'
יאללה.....תירשמו.....
02/07/2018 | 05:36
39

נא לשתף פעולה!
לצפיה ב-''
02/07/2018 | 08:43
66
אז יש לנו כבר שבעה מתמודדים, והרבה סגנונות. יש נציגים מגרמניה, איטליה, צרפת, בריטניה, אוסטרליה, בלגיה, יוון והיד עוד נטויה...
אז קדימה, תשלחו את הבחירות שלכם(שני שירים) ותעזרו לנו ליצור את אחת התחרויות השוות!!!

לצפיה ב-''
04/07/2018 | 08:39
32
הי לכולם
אז אחרי הפתיחה המבטיחה ההרשמה קצת נעצרה. כל מי שמתכוון להשתתף נא לשלוח את השירים. חבל שלא תהיה לנו תחרות מוצלחת עם הרבה מתמודדים, מגוון רחב של שירים והמון אומנים מסקרנים. 
זה קצת מבאס שאין היענות גדולה יותר. מקווה להתבדות בהמשך. 
במקרה וירשמו פחות מעשרה מועמדים, תהיה זאת ככל הנראה המהדורה הראשונה והאחרונה של המלפפוניאדה...

לצפיה ב-'חשאיות? הספינה של כאן דולפת.. עוד חשיפה שמראה שתל אביב תארח'
חשאיות? הספינה של כאן דולפת.. עוד חשיפה שמראה שתל אביב תארח
30/06/2018 | 10:02
10
531
היי בואו נעשה סיירת חשאית שתתקדם כבר עם הקונספט והעיצוב [על בסיס לוגו תל אביב] אבל נעשה כאילו עוד לא בחרנו. הסיירת הזו חשאית בערך כמו תמלילים מבית ראש הממשלה. קיפ-אמ'-קאמינג,
והיום בתפריט: שני משרדי קריאטיב (בשושו, כן) שכבר הקימו "צוותי משימה" מיוחדים לקריאייטיב של התחרות שזה לוגו, סמלים, ועיצוב כולל. היי רוצים לדעת מה נאמר להם שכנראה יהיה הקונספט, ומה הם עיצבו? אין בעיה, מיד נגיע גם לזה.
אז ברמת "תתחילו לעבוד, הנה הקונספט" הוא ידגיש שונות או להיות שונה. המשפטים שעולים הם be different  ו-love the difference על משקל ה"diversity". השונות תהיה בתרבות, במוזיקה ותתבסס גם על שונות סגנונות ושכונות בתל אביב.
הא, תל אביב. הלוגו הצבעוני שלה נמסר לשני הצוותים כדי שיהווה את הבסיס ללוגו התחרות, אבל אי אפשר יהיה כמובן להשתמש בו. בצוות קריאיטיב משרד א'.. במקום ריבועים היוצרים את המעגל, צורות שונות הלקוחות היישר מהלוגו הצורני של ישראל באנגלית. צורות משוננות, מעוגלות צבעוניות שיחד מתנקזות למעגל. צוות משרד ב' הולך על כיוון אחר, שבו הקוים הצבעוניים של לוגו תל אביב לא יוצרים עיגול אלא שפתיים פתוחות של פה שר. ויש עוד כמה כיוונים שכוללים צורות וקוים בצבעי יסוד שמתחברים ויוצרים לב, שתואר באוזני כ"משהו בין הלוגו של יוניליוור לזה שם שחל, אבל צבעוני ועדכני".
אוקיי אבל אתם אומרים, עוד לא בחרנו עיר? אז הנה עוד סימן לכך שכנראה הבחירה נעשתה מאחורי הקלעים: לא רק סמלים ולוגו וקונספט וצבעים, אלא שטקס חנוכת כיכר צינה דיזנגוף (באיחור משמעותי, כרגיל) מתוכנן להתבצע, אולי בשנית - כחלק מהארועים. 
התרשמו לרעה מתחנות האוטובוס וה"מסופים"
בתוך כך, יש גם בעיות רציניות. הצוות המכין התרשם לרעה, שלא לומר הזדעזע, ממצב התחנות המרכזיןת בתל אביב (אם אפשר לקרוא כך למסופי כרמלית ו-2000/ארלוזורוב נטולי כל סממן של מסוף), מקומות שאמורים לשרת כמובן עשרות אלפי תיירים ביום בזמן הארוע. תידרש השקעה מאסיבית, עד כדי עשרות מליוני שקלים, של הקמת ססכות, מרכזי מידע, הסדרת שילוט ועוד. כאילו שלא ידענו, אלא שכשבאים ממדינות עם תחבורה ציבורית מתוקתקת ומסופים ממוזגים ונוחים, קשה להתרגל לעמידה מיוזעת ליד עמוד עם שלט בעברית בלבד ומספר כלשהו עליו.
נקודה זו היא קריטית ואחד המענים לה מטעם המנהלת, כך נמסר לי, היה "שאטלים בצירים מרכזיים שמיועדים למחזיקי כרטיסים לארועים". נצטרך לחכות ולראות אם זה ימומש. לכך מצטרפת גם ביקורת על נהגי מוניות - לא דוברים אנגלית, מתנהגים בצורה גסה. גם בלאגן הרב-קו, עולה כנושא. וגם כאן יש הצעה מקורית: חלוקת "רב קו לארוע" כזה שיכובד בשבוע התחרות ויבוא כבר טעון ב"לכל הארץ" ל-3 ימים או שבוע.

לצפיה ב-'כבר היה "Celebrate Diversity" לפני שנתיים.'
כבר היה "Celebrate Diversity" לפני שנתיים.
30/06/2018 | 21:22
2
215
זה יהיה ממש עלוב למחזר את זה (ועוד כ"כ מהר).
היה עדיף ללכת על כיוון של summer break.
אני לא יודע מהם המקורות שלך, אבל בהנחה והדבר נכון, טוב מאוד שעניין הרב-קו עולה לדיון. זה זוועה לכל תייר שמגיע לארץ.
לצפיה ב-'Eurovision 2019 - Karakhana'
Eurovision 2019 - Karakhana
30/06/2018 | 21:28
1
124
לצפיה ב-' '
01/07/2018 | 11:19
23
לצפיה ב-'תל אביב תארח אולי בעוד 20 שנה כשיחליטו לבנות אולם גדול'
תל אביב תארח אולי בעוד 20 שנה כשיחליטו לבנות אולם גדול
30/06/2018 | 23:51
218
או כשחולדאי לא יתקמצן לבנות גג בבלומפילד
לצפיה ב-'מצב התחנות בארץ סביר מאוד ביחס לאירופה'
מצב התחנות בארץ סביר מאוד ביחס לאירופה
01/07/2018 | 08:22
5
198
איזה שטויות בתור אחד שמטייל המון, המצב באירופה לא בכרך שונה חלק מהמדינות אף גרוע יותר, ליסבון לא משהוא מבחינת תחבורה ולא היה פשוט להתמצאות כאשר הקורניות היו עמוסות . חוץ ממטרו על בחלק מהמקומות.
לצפיה ב-'אתה באמת חושב שהעובדות מעניינות אותו?'
אתה באמת חושב שהעובדות מעניינות אותו?
01/07/2018 | 10:27
2
161
זרק פה את הקיקוש השעתי שלו והתקדם הלאה להצפה הבאה.
 אל תגיבו לו. תנו ל לדבר עם ואל עצמו. יעבור. הוא טרול חסר תקנה ולא מהיום. 
לצפיה ב-'מזכיר לי שבפורום מתמטיקה בתפוז'
מזכיר לי שבפורום מתמטיקה בתפוז
01/07/2018 | 10:40
163
היה (או עדיין יש?) טרול, טרחן מתמטי בשם "עצבר" שכל הוויתו היא להפריך את המתמטיקה. הוא עסוק בכתיבת אין סוף מאמרים יעני-אקדמאים מגוכחים (למשל, שפאי לא באמת קיים, וניתן לרבע את המעגל, והסדרה ההרמונית כן מתכנסת, ושאר דברים שהפריכו עוד בימי הביניים). עכשיו, צריך להיות באמת הזוי כדי לקרוא את ה"מאמרים" שלו ובאמת לקחת אותם ברצינות. מה גם שהוא מפרסם את השטויות שלו בפורום של מתמטיקאים אקדמאים שעברו דבר או שתיים.

הוא בעיקר מקבל את הדלק שלו מזה שאנשים מתווכחים איתו על הקשקושים שהוא כותב. אנשים פשוט לא הבינו שהטרולים האלה, הבאמת כבדים, הם כמו עשבים שוטים - ככל שתשקה אותם ביותר תגובות ועניין, ככה זה מדרבן אותם להמשיך בהזיה שלהם. אם תתעלם מהם התעלמות מוחלטת, הם פשוט ינבלו.
לצפיה ב-'באמת יהיה מצחיק לראות מה הטרול יכתוב כשיחליטו שחיפה תארח'
באמת יהיה מצחיק לראות מה הטרול יכתוב כשיחליטו שחיפה תארח
01/07/2018 | 14:19
130
הוא בטח יחפש פוסט ישן שלו על חיפה עם התוכניות לאירוח ויגיד צדקתי
לצפיה ב-'על מה אתה מדבר? המצב בארץ מזעזע.'
על מה אתה מדבר? המצב בארץ מזעזע.
01/07/2018 | 13:13
1
180
ואני אומר את זה גם בתור אחד שמטייל המון, אבל באמת לא צריך להיות איזה טייל גדול כדי להבין שהתחנה המרכזית בת"א זו תחנה שעומדת בשורה אחת עם תחנות מרכזיות במדינות עולם שלישי. ואני אפילו לא מתחיל לדבר על התחבורה הציבורית עצמה שהיא מפגרת לחלוטין.
אפילו בחלק נכבד מהדינות האירופאיות הסו-קולד עניות וחלשות המצב התחנות יותר טוב.
לצפיה ב-''
02/07/2018 | 13:38
12
לצפיה ב-'ערוץ 10: "מסתמן: האירוזיון בדרך לגני התערוכה"'
ערוץ 10: "מסתמן: האירוזיון בדרך לגני התערוכה"
01/07/2018 | 06:30
391

"תל אביב מציעה את ביתן 2 בגני התערוכה, למרות שאין בו 20 אלף מקומות כמו בסטנדרט של איגוד השידור האירופי; אפשרי לבנות תוספת לאולם שתביא את תכולת הקהל בו ל-10,000 איש."
לצפיה ב-'שירי מיימון עוברת לשפוט בכוכב הבא!'
שירי מיימון עוברת לשפוט בכוכב הבא!
28/06/2018 | 20:37
6
381
לצפיה ב-'מהלך מצוין'
מהלך מצוין
28/06/2018 | 20:45
2
254
אחרי הכל, היא הביאה את ישראל להישג השני (כעת - השלישי) הכי טוב של ישראל בתחרות ב20 השנה האחרונות.
הי והראל סקעת הם דמויות מפתח שהשתתפו בתחרות.
קרן פלס גם היא תורמת לא מעט, אפשר להוריד את סטטיק ובן אל / את אסף אמדורסקי משם.
לצפיה ב-'יש לה זמן לשפוט ואין לה זמן להנחות את התחרות?'
יש לה זמן לשפוט ואין לה זמן להנחות את התחרות?
29/06/2018 | 03:13
225
התירוץ היה שהיא עסוקה בברודווי.
אני שמעתי סיבה אחרת וזה בגלל ענייני גובה.
בכל מקרה מקוה שהיא תהיה מעורבת בתחרות, בדרך כלשהי.
הרבה מאד באירופה מרגישים ש"הגיע לה" וזוכרים לטובה את ההופעה המוזהבת.
לצפיה ב-'לא לוותר על אמדורסקי'
לא לוותר על אמדורסקי
29/06/2018 | 10:08
198
היחידי שבאמת אפשר לסמוך עליו!

הייתי משאיר את סטטיק ומעיף את בן אל.

לצפיה ב-'שירי מימון עוברת לכוכב הבא'
שירי מימון עוברת לכוכב הבא
29/06/2018 | 02:54
235
אם שוב פעם הקדם יהיה בכוכב הבא אז לדעתכם
היא תשפוט טוב את השירים לאירווזיון?
https://celebs.walla.co.il/item/3169470

לצפיה ב-'הייתי מעדיף שהפעם הקדם יהיה ברשת 13 בתוכנית הרביעיה'
הייתי מעדיף שהפעם הקדם יהיה ברשת 13 בתוכנית הרביעיה
01/07/2018 | 00:27
142
יש פה מישהו שרוצה לנסות להצטרף?
לצפיה ב-'ומאותה שנה של שירי: Glennis Grace America’s Got Talent'
ומאותה שנה של שירי: Glennis Grace America’s Got Talent
02/07/2018 | 13:42
74

לא הצלחתי להעלות להודעה את הקישור הזה 

לצפיה ב-'שיתוף פעולה בין דורון מדלי להלני פורירה נמשך עם קרמלה'
שיתוף פעולה בין דורון מדלי להלני פורירה נמשך עם קרמלה
29/06/2018 | 08:11
13
419
אז אחרי גולדן בוי וטיקי טאם,הלני ביצעה אתמול בהופעה את השיר שמדלי כתב למשה פרץ `קרמלה'.מי יודע אולי זה ימשיך גם לטוי.רק לא ברור מדוע היא מבצעת רק גיסאות כיסוי ולא שירים מקוריים?
לצפיה ב-'כי היא עלובה וחקיינית'
כי היא עלובה וחקיינית
29/06/2018 | 10:04
8
248
אז פעם היא מחקה את ביונסה, פעם את נדב גדג', פעם את משה פרץ..
לצפיה ב-'אם היינו צריכים עוד הוכחה שהאמנית האמיתית ניצחה בתחרות'
אם היינו צריכים עוד הוכחה שהאמנית האמיתית ניצחה בתחרות
29/06/2018 | 17:14
7
239
אז קיבלנו אותה

כמעט כל קאבר של נטע נשמע שונה לגמרי מהמקור, ברמה כזו שהגרסא שלה היא שיר חדש בפני עצמו. כל קאבר של אלני נשמע זהה למקור. מדהים כמה הן שונות.
לצפיה ב-'ולכן אולי לקרוא לאלני "אמנית" זה קצת הגזמה'
ולכן אולי לקרוא לאלני "אמנית" זה קצת הגזמה
29/06/2018 | 17:22
1
172
מקסימום כוכבת פופ לוקאלית שבעיקר יודעת לזוז יותר מאשר לשיר.
לצפיה ב-''
29/06/2018 | 17:45
28
לצפיה ב-'אני לא מסכים, הקאברים של נטע הם ללהיטים עולמיים'
אני לא מסכים, הקאברים של נטע הם ללהיטים עולמיים
29/06/2018 | 22:27
4
162
שדורשים עיבוד מחודש ואיזו התערבות של המבצע.
אלני מבצעת שירים שזכו להצלחה מקומית, ולכן היא לא צריכה להנפיץ אמירה אומנותית באמת משלה.
אני גם חושב שאלני היא זמרת אמצע הדרך בהגדרתה, ולא מנסה להיות בולטת או אחרת. זאת נישה בפני עצמה, וזה לא אומר שהיא פחות אמנית מנטע. שירי אמצע הדרך משמחים, או בלדות דיוותיות, הם דברים שיש להם ביקוש וקהל.
הרבה אמנים בארץ ובעולם התחילו כמחתרתיים והפכו למיינסטרים עם הזמן, אז אולי אלני לא מרגישה שהיא צריכה את זה ויכולה כבר להגיע למקום הבשל של זמרת אמצע הדרך עכשיו? או אולי היא כבר מבצעת ב-10 שנים האחרונות, והיא כבר בקיאה ומכירה את המקום בו היא נמצאת ואין לה צורך לחדש?
לצפיה ב-'אני כן חושב שה"אומנות" שלה היא אומנות ההופעה'
אני כן חושב שה"אומנות" שלה היא אומנות ההופעה
29/06/2018 | 22:36
1
110
מה שנקראה היא יותר פרפורמרית מאשר זמרת או אמנית.
זאת אומרת היא מביאה ווקאלז, ריקודים ושירים קליטים וזה בעצם האומנות שלה - לעשות את זה טוב.

היא לא עושה אומנות במובן היותר פלצני של המילה של ליצור חומרים מעוררי מחשבה ואמירה, שזה מה שנטע עושה.

הנקודה היא שאלני היא פרפורמרית, וככזה הזמן שלה מתחלק לעוד דברים ואין לה באמת זמן להקדיש לאיזה פיתוח קול מטורף או יצירת חומרים מקוריים. בגלל לא נכון לקרוא לה "אומנית".
לצפיה ב-'טוב, זה ויכוח עתיק וכנראה שכולם צודקים'
טוב, זה ויכוח עתיק וכנראה שכולם צודקים
30/06/2018 | 07:07
93
מזכיר לי שהיו לא מאוהבי יפה ירקוני בזמנה שכינו אותה "לחשנית" או "בדרנית", כדי קצת להעליב אבל בעצם להגיד שהיא לא זמרת בעיניהם.
וזה פותח דיון אחר אם זמר הוא ווקאליסט או בדרן... (ככה למשל, העובדה שבריטני ספירס מופיעה בהופעה חיה, קונצרט, עם פלייבק מלא עושה אותה פחות זמרת? בעיני כן, ואותי זה מרגיז, אבל המכירות שלה מוכיחות שאנשים לא חושבים כמוני. זה לא אומר שהמעריצים שלה תופשים אותה כפרפורמרית ולא אמנית עם אמירה) נדמה לי שהשאלה אם החומר שאותו מבצע הוא חומר עם אמירה או חומר של פרפורמר משתנה מזמן לזמן והכל בעיני המתבונן.
כשירדנה ארזי ניסתה בתחילת שנות ה-90' להביא משהו אחר, אישי ואינטימי, האלבומים שלה לא הצליחו, כי ציפו ממנה למוכר ולנוח. את אף אחד לא עניין אם הייתה לה אמירה או התבגרות או הבשלה, הכירו אותה בתור מלכת פופ. אפילו כשהיה לה באייטיז שיר אנטי מלחמת לבנון שעשה רעש, עד כמה זה הפך אותה לאמנית עם אמירה? מי זוכר...
ויש גם גורמים שמנסים לעצב את הנושא הזה, כמו למשל היוזמה של "הפילהרמונית בג'ינס" או להעלות הופעה של ריטה בהיכל התרבות עם ליצנים ולוליינים... אמנות או פרפורמנס?

זה קצת מזכיר לי את הדיון האם מחנך הוא גם מורה לחיים, מנהיג, ויש לו ערך מוסף מעבר ללהעביר את החומר. חלק יזכרו אחרי שנים את המורה שלהם ככה ויש כאלה שאחרת.
אבל כן, מסכים שאלני היא כנראה לא מרסדס סוסה או ג'ון לנון או בוב דילן הבאים, וסביר שנשמע אותה בקלאב הוטל לוטרקי יוון בבריכה מאשר במקום אחר.
לצפיה ב-'לא כל הקאברים של נטע היו ללהיטים עולמיים'
לא כל הקאברים של נטע היו ללהיטים עולמיים
30/06/2018 | 21:49
1
88
שמעת את הביצוע שלה ל"קצת משוגעת" או "אהבת פועלי בניין"? בשניהם היא פשוט לקחה את השיר, שינתה סגנון ועשתה ממנו משהו אחר לגמרי כי חשוב לה לתת את האמירה שלה. גם בToy היה לה חשוב שיהיו כמה מילים בעברית ואת הקרקורים והפתיח הוסיפה בעצמה (וטוב שכך, היא זו שבעצם גרמה לשיר להיות מיוחד - הפכה אותו ל"שיר התרנגולת" שכולם דיברו עליו, לטוב ולרע). היא מאוד ייחודית.

ובכלל, גם כשמבצעים להיט עולמי לא חייבים לחדש. אמנם לא ראיתי הכוכב הבא, אבל מהמעט הידוע לי על תוכניות ריאליטי-שירה, 99% מהמתמודדים מבצעים ביצועי קריוקי. לא אופתע אם כל מי שהתמודד מול נטע שר את השיר כמו שהוא אמור להשמע, בניגוד גמור אליה. קרוב לוודאי שאם היא הייתה מעיפה את הלופר ושרה את השיר כמו שקהל מכיר, עם הקול שלה (ויש לה קול נהדר) הקהל הישראלי היה "מעכל" אותה הרבה יותר בקלות. לא מפתיע שהיו פה הרבה הודעות מרמור כשהיא זכתה בתחרות, כי היא לא סטנדרטית.

אין רע בזה שאלני לא מנסה לחדש, היא מביאה לקהל בדיוק מה שהוא רוצה, והיא לא באמת צריכה לחדש משהו. אבל יש מאות אלפי זמרות בדיוק כמוהה שיביאו לך את אותו הביצוע. זה ההבדל.
לצפיה ב-''
01/07/2018 | 01:01
9
לצפיה ב-'יש לכך סיבה טובה'
יש לכך סיבה טובה
29/06/2018 | 11:08
247
 היא בוחרת בשירים לא מקוריים כי זה סוג של הימור בטוח, להיט אינסטנט מהיר שהצליח כבר בארץ. כנראה שזאת נוסחה שמועילה לשני הצדדים. מדלי זוכה לקרדיט ופרסום נוסף וגם הלני מנצלת את ההצלחה מהתחרות עם שיר ״בטוח״(קשה ליצור חומר חדש חודש אחרי התחרות, שימשיך במומנטום שהיא נמצאת בו).
דרך אגב, המון להיטים בזאנר הים תיכוני שהפכו ללהיטים גדולים בארץ עשויים עפ אותו עיקרון(והמקור שלהם ביוון/ טורקיה).
לצפיה ב-''
29/06/2018 | 19:43
197
רק עוד יום אחד לפתיחת תחרות המלפפוניאדה1#!!!
מקווה שיהיה לפחות שיר אחד ביוונית...
אשמח שתשתתפו
לצפיה ב-'אחרי ההופעה שוחרר גם הסינגל של השיר'
אחרי ההופעה שוחרר גם הסינגל של השיר
02/07/2018 | 23:38
71
סיכוי סביר שהיא גם תוציא גירסה באנגלית .
לצפיה ב-'Helena Paparizou - Fuego'
Helena Paparizou - Fuego
03/07/2018 | 15:42
63
מה הקטע.....???
לצפיה ב-'טוי מזווית על הבמה'
טוי מזווית על הבמה
29/06/2018 | 21:47
6
398
סרטון מעניין של ההופעה שצילם מישהו שהיה על הבמה.
מעניין לראות את הזוויות ההפוכה מזו שראינו עד עכשיו.

(לא שמתי לב שמישהו פרסם פה את זה...)

לצפיה ב-'המישהו הזה הוא דורון מדלי, אלא מי'
המישהו הזה הוא דורון מדלי, אלא מי
29/06/2018 | 23:04
96
לצפיה ב-'מרגש כל פעם מחדש'
מרגש כל פעם מחדש
30/06/2018 | 19:18
134
הקהל מדהים . 
לצפיה ב-'אני עד עכשיו מרגיש שאני בהזייה. אשכרה ניצחנו'
אני עד עכשיו מרגיש שאני בהזייה. אשכרה ניצחנו
30/06/2018 | 21:21
57
לצפיה ב-'Eurovision winner Netta performs "Toy" -LIVE Morgenmagazin 2'
Eurovision winner Netta performs "Toy" -LIVE Morgenmagazin 2
02/07/2018 | 23:14
2
74
אחת התגובות: "Did someone die? The audience looks in mourning.."
לצפיה ב-''
03/07/2018 | 01:35
43
זה מזכיר לי שבאחת מההופעות שלה בארץ היו אנשים מבוגרים שישבו בכיסאות, והצעירים שרו ורקדו קרוב לבמה. אז נטע ירדה מהבמה, התקרבה לכיסאות, החזיקה לאחד מהאנשים ביד והקהל התעורר

הקהל בוידאו הזה כ"כ מת שאפילו אם הייתה מנסה לעשות משהו כזה זה היה יוצא מביך. מסכנה.
לצפיה ב-'תודה על הקישור! נטע נראית ונשמעת מצוין. הקהל נראה מודע לעצמו'
תודה על הקישור! נטע נראית ונשמעת מצוין. הקהל נראה מודע לעצמו
04/07/2018 | 02:21
31
אנשים שחוששים לזוז כשהם יודעים שמצלמים אותם... ואולי אפילו ביקשו מהם לא לזוז כדי לא להפריע או לגנוב פוקוס...? כך או כך, רעיון רע לשים אותם שם.
לצפיה ב-'תיקון מספר 9 לחוק התאגיד'
תיקון מספר 9 לחוק התאגיד
28/06/2018 | 09:37
6
241
ובהצלחה באירוויזיון
https://www.themarker.com/advertising/1.6216545
לצפיה ב-'אין בתקנון האיגוד איסור מפורש על הפרדת חטיבת חדשות'
אין בתקנון האיגוד איסור מפורש על הפרדת חטיבת חדשות
29/06/2018 | 03:20
4
108
זה נראה שהם לפתע הביאו את האיסור הזה על תקן "זה לא נעשה מעולם". זה שזה לא נעשה לא אומר שאסור שזה ייעשה, ולכן גם יו"ר האיגוד במכתב שלו כתב שהם יצטרכו "לבחון את הנושא" ולא כתב "הצעד הזה יביא לפסילת חברות באיגוד". 

לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
29/06/2018 | 20:02
3
58
יש קריטריונים לחברות בארגון. אחד מהם הוא שגוף השידור מחויב לשדר כחלק מלוח השידורים הקבוע שלו שידורי חדשות ואקטואליה, לצד ספורט, דרמה, בידור וכדומה. לכן אם יתוקן החוק באופן שתאגיד השידור הישראלי לא יכלול בשידוריו שידורי חדשות, הוא לא יוכל להיות חבר ב-EBU.
מכיוון שאנומליה כמו זו שנתניהו רצה להחיל על התאגיד לא קיימת בשום מקום בעולם (ולא בכדי), ברור שהאיגוד צריך לכל הפחות לבדוק אם הגוף מקוצץ הכנפיים עונה בכלל על הקריטריונים.
לצפיה ב-'זהו שהטעות אצלך ונתונה לפרשנות אחרת'
זהו שהטעות אצלך ונתונה לפרשנות אחרת
29/06/2018 | 21:11
2
46
התאגיד חייב לכלול בשידורין חדשות?
מי קבע שהוא לא יכול לכלול חדשות שמפיק תאגיד שידור אחר?
גם בבי.בי.סי אגב, יש תאגיד חדשות נפרד שנקרא בי.בי.סי ניוז.
אז מה זה ישנה אם נקרא לזה "תאגיד כאן"
והוא ישדר מהדורת חדשות שיפיק תאגיד  "כאן חדשות"
לצפיה ב-'אני חושש שלא הבנת את משמעות הפיצול'
אני חושש שלא הבנת את משמעות הפיצול
29/06/2018 | 22:57
1
77
בבי.בי.סי יש גוף חדשות שנקרא BBC News ואף יש לו ערוץ משלו, אבל הוא לא נפרד אלא חלק מתאגיד השידור הבריטי וכפוף להנהלתו, כפי שחטיבת החדשות של תאגיד השידור כפופה כרגע להנהלת התאגיד.
מה שנתניהו רצה לעשות זה להקים ישות נפרדת לחלוטין, בעלת הנהלה נפרדת ודירקטוריון נפרד שלא כפופה לתאגיד השידור. גוף משדר נפרד לכל דבר ועניין מבחינה ארגונית, שיכול לקרוא לעצמו בכלל ״חדשות כפתור ופרח״ או כל שם אחר, רק שהוא צריך להסתדר עם גוף שידור אחר באותו אפיק. אין דבר כזה בשום מקום בעולם - מכיוון שהפיצול הזה מסורבל, בזבזני ונבזי - כך שאיגוד השידור האירופי מעולם לא התמודד עם מצב כזה. יתכן שאם היו רוצים מספיק, אולי היו נוקטים בגישה מקלה ומקבלים לשורותיהם תאגיד מקוצץ כנפיים, אבל הם לכל הפחות יצטרכו לבדוק את העניין, וזה מה שאמרו, כי לפחות על הנייר התאגיד לא היה עונה על הקריטריונים.
לצפיה ב-' באמת מזל שיש אירוויזיון כדי לשכך את גחמת הפוליטיקאים...'
באמת מזל שיש אירוויזיון כדי לשכך את גחמת הפוליטיקאים...
01/07/2018 | 12:43
39
הפיצול הזה הוא לא יותר מהפגנת שרירים תוך בזבוז כספי ציבור (ע"ע מירי רגב). אני רק לא מבינה מה הקשר לכך שהוא ייערך בישראל, הרי זה נכון בכלל לחברות בארגון, כלומר זה יהיה רלוונטי גם בעתיד אם התאגיד ירצה להמשיך את חברותו וכמובן, להשתתף באירוויזיון.
לצפיה ב-'מה זה משנה'
מה זה משנה
29/06/2018 | 07:48
114
עוד יומיים מתחילה המלפפוניאדה, בחרתם כבר שיר?
לצפיה ב-'בין המועמדות להנחות את האירוויזיון: בר רפאלי וגאולה אבן'
בין המועמדות להנחות את האירוויזיון: בר רפאלי וגאולה אבן
27/06/2018 | 14:13
40
293
כפי שנחשף ב-ynet, ההפקה פנתה קודם לכן לגל גדות בהצעה להנחות את האירווזיון, אך השחקנית סירבה בגלל "לוחות זמנים". כעת עלו השמות הבאים: הדוגמנית בר רפאלי, מגישת החדשות גאולה אבן סער, השחקנית איילת זורר, השחקנית והמפיקה נועה תשבי, הדוגמנית והמנחה גלית גוטמן, השחקן והמנחה גיא זוארץ, אומן החושים ליאור סושרד, איש הטלוויזיה ארז טל, מנחה תוכנית הבידור גיא פינס, הזמרת אסתר ראדה, המגישה לוסי איוב, מגישת החדשות רומי נוימרק והקומיקאי דודו ארז.

לאף אחד מהאנשים ברשימה הזו לא פנו עדיין באופן רשמי, ועל פי גורמים בתאגיד, "לא מדובר ברשימה סופית וייתכנו אופציות נוספות שיעלו".

שם נוסף שעלה בישיבה הוא נטלי פורטמן - השחקנית הישראלית-אמריקנית שסירבה להגיע לישראל לקבל את פרס בראשית כדי "לא להביע תמיכה בנתניהו", אך הסיכוי שיפנו אליה בהצעה רשמית הוא נמוך מאוד.

הפקת האירוויזיון בישראל החלה בצעדים ראשונים לאחרונה, והערים המועמדות לאירוח בשלב זה הן תל אביב, ירושלים, חיפה ואילת. גם המועצה האזורית תמר הגישה בקשה לארח את התחרות - במצדה. אתמול נעשה צעד נוסף שיסייע לקיום האירוע בישראל בשנה הבאה - ראש הממשלה בנימין נתניהו נסוג מהדרישה לפצל את תאגיד השידור מחטיבת החדשות שלו, כדי שלא לפגוע בתנאים הנדרשים לאירוח התחרות.

לצפיה ב-'אני לא מבין למה הם לא שוקלים לתת לאחד המתמודדים לשעברלהנחות?'
אני לא מבין למה הם לא שוקלים לתת לאחד המתמודדים לשעברלהנחות?
27/06/2018 | 14:43
1
248
זה הדבר הכי מגניב ביקום.
אמנם חובי לא יכול להעביר דקה מבלי להגיד "ביץ'" ונדב לא יודע אנגלית בשיט (ונטע כנראה תופיע ולא תנחה).
אבל חסרים מתמודדים שיכולים לעשות את זה? מיי פיינגולד למשל, אימרי, מורן מזור (שעכשיו נראית מליון דולר), הראל סקעת?

הראל סקעת יכול להיות מושלם. הוא שר את אחד השירים היפים ביותר ששלחנו, הוא נראה טוב, הוא גיי אייקון, הוא מתמודד לשעבר, הוא רהוט (לפחות בעברית). מיי גם יכולה לעשות את זה ממש טוב, היא מצד אחד ממלכתית וחמודה (תראו ראיון איתה עם ויויבלוגז) מצד שני יש בה את החוצפה הישראלית שמייצגת אותנו.

גם לא הייתי פוסל את אימרי על הסף. המעריצים יעופו עליו כמנחה.
לצפיה ב-'אם כבר מהעבר אז אמרי באנגלית ונדב גד'ג בצרפתית'
אם כבר מהעבר אז אמרי באנגלית ונדב גד'ג בצרפתית
28/06/2018 | 14:18
42
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
27/06/2018 | 14:50
180
גאולה אבן ? ארז טל ? גלית גוטמן ? שהראתה שיש לה אנגלית ברמה של כיתה א ? דודו ארז ???????
בחייאת אני מקווה שזה סתם מונפץ ולא באמת חושבים על השמות הנל.
היחידה שמתאימה לדעתי היא נעה תשבי ולהצמיד אליה איזה בחור מנחה וזהו. מספיק שני מנחים.
אם ממש רוצים אפשר לשים את סושרד בגרין רום לעשות קסמים על המתמודדים ...יכול להיות נחמד וגם מקורי

לצפיה ב-'ירדנה ארזי הכי מתאימה'
ירדנה ארזי הכי מתאימה
27/06/2018 | 14:52
161
גם ניסיון...גם לוק...וגם סמלי!
לצפיה ב-'גם הקדמתי את פח-נט וגם הבאתי מידע אמין יותר.'
גם הקדמתי את פח-נט וגם הבאתי מידע אמין יותר.
27/06/2018 | 15:41
166
מדהים, לא?

לצפיה ב-'שמות לא טובים'
שמות לא טובים
27/06/2018 | 15:47
140
בשיא הרצינות, מאיפה השמות האלה צצים?!
בר רפאלי וגלית גוטמן?? הנחייה מביכה וקרינג'ית, כמה תגובות רעות היו על ההנחיה של גלית ובטח שעל האנגלית שלה, ובר, פשוט לא טובה בלהיות מנחה, היא תאבד את עצמה על הבמה כמו באקס פקטור. מירב פלדמן ודודו ארז?? מתי הם הספיקו לחזור לכותרות ולעניין הציבורי, לא יכלו למצוא מישהו יותר עדכני עכשיו - גם לא אופציות טובות. גיא פינס - מה יחשבו עליו כשיציגו אותו באנגלית, והנחייה על במה דורשת קצת יותר כריזמה ועניין מאשר תכנית טלוויזיה שבה הוא יושב ומציג כותרות. לוסי איוב?? אני באמת מעדיף שלא יתחילו לערבב עם כל הערבית, חלק יתעצבנו, ינסו להתערב בתסריט, סתם מיותר. גאולה אבן גם לא משהו לדעתי. ליאור סושרד יכול להיות באמת מגניב בחלקים מהמופע, אבל בתור מנחה - אני לא חושב שהוא מתאים מבחינת הדיבור שלו (לא מאוד מובן באנגלית..).. ארז טל לא אופציה רעה אבל אני לא יודע איך יהיה עם האנגלית שלו ובמידה ויבחרו בו יהיה צריך לצמד מישהי/מישהו שיהיה מעניין יותר. יש מפורסמים יותר מעניינים שאפשר להעלות את השמות שלהם, אבל הדבר הבסיסי שאני והקהל מחפשים הוא כריזמה וטבעיות - הנחייה קלילה, לא מביכה, טבעית ומנחים שיזרמו ולא יתקעו באמצע הבמה ולא ידעו איך להתנהל עם סיטואציות שונות (כמו השנה בפורטוגל, טעויות בדיבור, בהתנהגות, מבוכות קלות ביניהן, אנגלית לא טובה ובדיחות מביכות מאוד). אני רציני שאסי ורותם לא אופציה רעה, כשזה מגיע לרצינות זה לא משהו בלתי אפשרי להישג, במהלך העונה הם הצחיקו רבים, ובערב הגמר הם מתחו בצורה מקצועית ומעניינת, נראה לי שהקהל האירופאי יכול מאוד לחבב אותם, וחוץ מזה יש הבדל גדול בין הכוכב הבא לבין האירוויזיון מבחינת הגישה לעבודה וברצינות, חוץ מזה יש להם כימיה!! זה מאוד חשוב ששני הנחים יהיו מתאומים, קלילים, ירגישו בנוח אחד עם השני, זו תהיה טעות סתם לחבר שמות שונים מעולם הבידור שאין ביניהם קשר. השמות שעלו עכשיו לא טובים, אני מקווה שהמנחים בסוף לא ייצאו מהרשימה הזאת, ובאמת מציע לקחת את האופציה של רותם ואסי ברצינות.
לצפיה ב-'בבקשה שמישהו יגיד ששמה של גוטמן עלה כבדיחה לא מוצלחת'
בבקשה שמישהו יגיד ששמה של גוטמן עלה כבדיחה לא מוצלחת
27/06/2018 | 16:23
113
אני אעדיף שהחתולה השמנה והעצלנית שלי תנחה את התחרות 
לצפיה ב-'דודו ארז זו הברקה'
דודו ארז זו הברקה
27/06/2018 | 16:44
11
200
אם יש לו אנגלית מספיק טובה הוא יהיה אדיר, תפור עליו לראיין בגרין רום את האמנים וזה יכול להיות קורע בניגוד למשחקי המילים על השם סוּרי או שאלות כמו ״אז איך ההרגשה להוביל בהצבעה?״
אוהב מאוד את גאולה אבן אבל יש אופציות יותר מתאימות לדעתי. אולי היא תוכל להיות אחת מאלה שעושים את מסיבות העיתונאים - היא מראיינת טובה מאוד.
הכי לא בא לי על גיא זוארץ ובר רפאלי - שניהם נאים וסבירים, אבל סחים חסרי יחוד. בר לפחות כל כך יפה שזה יכול לפצות קצת על הנוכחות הסתמית שלה, זוארץ אפילו זה לא. מקווה שלא ילכו על משהו כל כך צפוי ו"ייצוגי".
מהשמות שמופיעים בכתבה הזאת - הייתי רוצה את דודו ארז עם נועה תשבי. גם לוסי אהריש אחלה.
לצפיה ב-' הסכמתי עם הרוב'
הסכמתי עם הרוב
27/06/2018 | 16:53
47
לצפיה ב-'שתי הלוסיות אחלה'
שתי הלוסיות אחלה
27/06/2018 | 16:57
4
55
לצפיה ב-' אם הולכים על פנים פחות מוכרים בינ"ל, סבבה. שינחו יחד!'
אם הולכים על פנים פחות מוכרים בינ"ל, סבבה. שינחו יחד!
27/06/2018 | 17:00
3
52
לצפיה ב-'רוצה להיות קרדית אבק בלשכה של מירי רגב '
רוצה להיות קרדית אבק בלשכה של מירי רגב
27/06/2018 | 17:47
2
149
כשיכריזו ששתי ערביות ינחו את התחרות
לצפיה ב-''
27/06/2018 | 21:28
11
לצפיה ב-' היא לא תתן לזה לקרות '
היא לא תתן לזה לקרות
29/06/2018 | 00:12
55
תעדיף להתערב בכוח, להזיז את האירו' לירושלים ולחכות לביטול רק כנקמה.
לצפיה ב-'האנגלית של לוסי אהריש מזעזעת.'
האנגלית של לוסי אהריש מזעזעת.
27/06/2018 | 22:11
4
159
יצא לי לעבוד בערוץ שבו היא הגישה פעם (i24news) מהדורת חדשות באנגלית. והאנגלית שלה מביכה. אנשים פוטרו על זה שהעירו לה על זה.
מעבר לזה, היא אולי מגישת טלוויזיה טובה וכריזמטית, אבל זה ממש לא מעיד על יכולת הנחייה. לטעמי היא ממש לא מתאימה.
לצפיה ב-'באסה, דווקא בגלל שהיתה שם הנחתי שיש לה אנגלית חזקה'
באסה, דווקא בגלל שהיתה שם הנחתי שיש לה אנגלית חזקה
28/06/2018 | 00:05
43
לצפיה ב-'נסחפת. ישראלים רבים היו חותמים בשמחה על אנגלית כ"כ "מזעזעת"'
נסחפת. ישראלים רבים היו חותמים בשמחה על אנגלית כ"כ "מזעזעת"
29/06/2018 | 01:48
2
107
היא לא הכי קולחת או משובחת שיש, והיא לא נשמעת כמו דוברת ילידית, זה ברור, אבל האנגלית שלה סבירה++. בימינו אין צורך בעדות שמועה, אבל לשמוע ולשפוט לבד.
לצפיה ב-'אבל אנחנו לא מדברים על דיבור חולין ברחוב'
אבל אנחנו לא מדברים על דיבור חולין ברחוב
29/06/2018 | 11:30
1
66
אנחנו מדברים על הנחיית האירווזיון. ואני מאמין שכולנו לא רוצים משהו בסגנון המנחים העילגים של 2017, אלא כן מישהי/ו שיש לו אנגלית קולחת .
האם לוסי יודעת אנגלית בסיסית סבירה +? כן, בעיקר לקרוא.
אבל כשהיא צריכה לחרוג ממה שכתוב בפרומטר (ניתן לראות את זה גם בסרטון שצירפת פה ושם), היא מתחילה לגמגם. ובאירווזיון צריך גם להתמודד עם בלתי צפוי ולא רק לקרוא מהפרומטר.
את העלת פה סרטון אחד שהוא יחסית בסדר, אני ראיתי יום יום את ההתמודדות שלה עם אנגלית - הרבה מזה לא הועלה לאינטרנט במכוון כך שגם לא תמצאי את זה ברשת. אני בטוח שכולנו מצפים ליותר.
לצפיה ב-'דווקא הנחיה הרבה יותר קלה מריאיון, נדיר שבאמת צריך לאלתר'
דווקא הנחיה הרבה יותר קלה מריאיון, נדיר שבאמת צריך לאלתר
29/06/2018 | 14:39
42
העליתי את הסרטון הראשון שיוטוב מצא לי, לא בחרתי שום דבר מיוחד. יצא לי גם לשמוע אותה קצת בעבר כשהגישה שם, האנגלית שלה הייתה בסדר גמור. אני לא חושבת שתהיה לה בעיה להנחות; אני מעדיפה אחרות כי לדעתי רצוי ללהק פנים מוכרות.
לצפיה ב-'נטלי פורטמן הרשימה הזו כזו אול אובר ת'ה פלייס'
נטלי פורטמן הרשימה הזו כזו אול אובר ת'ה פלייס
27/06/2018 | 16:55
3
188
מירי רגב תסכים?
לצפיה ב-'סביר להניח שהידיעה הזאת מבוססת על איזה שיחת ברזיה בתאגיד'
סביר להניח שהידיעה הזאת מבוססת על איזה שיחת ברזיה בתאגיד
27/06/2018 | 18:04
2
44
לצפיה ב-'העניין הוא שהדברים החשובים באמת שנקבעים ומוחלטים הם בברזייה'
העניין הוא שהדברים החשובים באמת שנקבעים ומוחלטים הם בברזייה
28/06/2018 | 18:13
1
56
נקבעים בשיחות ברזייה או בפגישה ב-4,6,8 עיניים, ולא באמת באמצעות צוות היגוי, צוות חשיבה. ולכן גם כשמדובר ב2-3 אנשים שמקבלים החלטות, נעשים דברים לא תמיד "הגונים" לפי הפרשנות שלנו.
אחרי שנים שהשתמשנו במונח "ועדה של רשות השידור" ואז גילינו ניגוד אינטרסים שקשור בין הועדה הזו לבחירת האמן שמייצג את ישראל, או "ועדה לבחירת השיר" שהולידה בחירה באותו כותב במשך 3 מתוך 4 שנים, ועדה של ה-EBU שמחליטה את סדר ההופעה בגמר ובחצי גמר (כשהשנה ראינו וידאו שחושף כיצד פיזית וטכנית זה מוחלט בפתקים שמודבקים על הלוח ועל ידי מי), נראה לי שדי לנו להיתמם.
על אחת כמה וכמה בישראל, שבה קבלה למקום עבודה, לתפקידים מסויימים, למשימות מסויימות נעשית על סמך היכרות אישית, וכל אחד מאיתנו בדרך זו או אחרת יודע או חווה את זה או חלק מזה בעצמו כבוס או כמועסק. לפעמים הבחירות במבחן התוצאה הן מעולות! אבל התהליך, וזה חשוב להגיד, הוא מקולקל וזה בתרבות ובדם שלנו, ולכן גם הבחירה בבר רפאלי או במי שזה לא יהיה, יינבעו בראש ובראשונה מהשיקולים האלה ולא ממה שטוב או נכון לתחרות.
לצפיה ב-'כשאתה אומר ״בתרבות ובדם שלנו״'
כשאתה אומר ״בתרבות ובדם שלנו״
28/06/2018 | 20:50
51
אתה מתכוון לישראלים או לבני אנוש?
כי עניין הפתקים שציינת ושאר סרחונות ופימפספוטים שאנחנו מכירים מהאירוויזיון קשורים כמעט בלעדית למדינת רווחה סקנדינבית כלשהי שנמצאת בבוטום 5 של דירוג השחיתות העולמי.
בגדול אתה צודק שהעניין הזה ייסגר בין כמה אנשים, וזה גם נראה לי הגיוני כי לא מדובר במכרז לקבלן ההקמה של האולם אלא החלטה מקצועית אחת מני רבות שמפיקי האירוע עושים. זה לא נראה לי כל כך נורא, בכל זאת מדובר באנשי מקצוע, ואפילו אם קשרים והיכרות קודמת משחקים תפקיד, עדיין יש להם אינטרס להוציא תחת ידם אירוע מוצלח ומפורגן.
לגבי השמות שפורסמו בynet, אני חושב שזה ניפוח של נון-ניוז לכדי כתבה.
לצפיה ב-'איילת זורר, נועה תישבי או בר רפאלי הן סבבה מבחינתי'
איילת זורר, נועה תישבי או בר רפאלי הן סבבה מבחינתי
27/06/2018 | 16:58
115
שלושתן דוברות אנגלית שוטפת, כמובן, ואני אשמח אם המנחים (לפחות אחת או אחד מהם) יהיו לא רק פנים נאים אלא גם מוכרים (לפחות במידת מה) לקהל הבינ"ל.
לצפיה ב-'גלית גוטמן? |מקיא|'
גלית גוטמן? |מקיא|
27/06/2018 | 17:30
100
לא ברור לי איך השם שלה בכלל עולה כאופציה.
לצפיה ב-'נועה תשבי ואיילת זורר נשמע לי כמו שילוב מוצלח ומכובד'
נועה תשבי ואיילת זורר נשמע לי כמו שילוב מוצלח ומכובד
27/06/2018 | 21:15
3
40
לצפיה ב-'אוהב את זורר אבל לא חושב שיש לה את הטמפרמנט המתאים לתפקיד'
אוהב את זורר אבל לא חושב שיש לה את הטמפרמנט המתאים לתפקיד
28/06/2018 | 00:04
80
בא לי שבשנה הבאה יהיו שני מנחים וזהו, כמו ב-2016. זה די והותר, הם יכולים להנחות חלק מהזמן ביחד וחלק מהזמן להתפצל בין הבמה לגרין רום. לא צריך להעמיס עוד פרצופים ופרסונות כמו השנה ולפני שלוש שנים, זה רק גורע.
לצפיה ב-'למה שאיילת זורר תשנמך עצמה? אין מצב'
למה שאיילת זורר תשנמך עצמה? אין מצב
28/06/2018 | 14:14
1
67
האירויזיון זה לא האוסקר.
שחקניות קולנוע מנחות אחד משניים:
או ארועי התרמה של קרן הצדקה שלהן או באוסקר הגשת פרס. הן לא עושות סמול טוק על האם כולנו מוכנים ואירופה להתחיל להצביע.
לצפיה ב-'זה משדר טלוויזיה של 200 מיליון צופים'
זה משדר טלוויזיה של 200 מיליון צופים
29/06/2018 | 15:52
55
לא רואה דבר יותר טוב מזה, בטח שלא משפיל ומוריד ממעמדה
לצפיה ב-'נשמע שמדובר בסתם איזו רשימה שמישהו רשם על פיסת נייר'
נשמע שמדובר בסתם איזו רשימה שמישהו רשם על פיסת נייר
27/06/2018 | 22:21
2
140
כלומר איזה סיעור מוחין, לא משהו ממשי ורציני שסתם בחרו לפרסם כדי לעשות כותרת.
אבל אם כבר, מהשמות שרשומים, יש שניים שהם סופר מוצלחים בעיני:
1. איילת זורר
2. אסתר ראדה
אסתר ראדה זו ממש הברקה בעיני. אחת הבחורות הכי כריזמטיות וקוליות שקיימות, אנגלית מצויינת וכןף גם מתכתב עם ה"diversity" שאנחנו מנסים להחצין לאירופה, בין אם בצדק או שלא
איילת זורר היא מוכרת יחסית, אנגלית שוטפת כמובן ואלגנטית מאוד.

שמות נוספים שהם לא רעים: ליאור סושרד ונעה תשבי. כל השאר לא משהו עד נורא ואיום בעיני.
ולגבי נטלי פורטמן - היא שחקנית מצויינת אבל משום מה אני מתקשרה לראות אותה כמנחה, אולי זה רק אני. אבל ברור שסלב ברמה שלה זה יתרון מובהק, אולי לגרין רום?
לצפיה ב-'נטלי פורטמן לא תסכים, אם בכלל, להיות מגישה רק בגרין רום'
נטלי פורטמן לא תסכים, אם בכלל, להיות מגישה רק בגרין רום
27/06/2018 | 22:46
1
42
לצפיה ב-'זה היה חצי בצחוק'
זה היה חצי בצחוק
27/06/2018 | 22:51
35
לצפיה ב-'נועה תשבי מושלמת לתפקיד '
נועה תשבי מושלמת לתפקיד
28/06/2018 | 10:58
1
143
היא צריכה להוביל את המשדר באנגלית היא גם ציונית ופועלת למען המדינה בחו"ל 
יעל אבקסיס צריכה להוביל בצרפתית
ועוד מנחה אחת דוברת ערבית, אחת הלוסיות. 
בלי גברים בחליפות פינגוין בכלל. אפשר לתת לאילן פלד לככב על תקן מירי פסקל-הוא יהיה אדיר  (במקום החנטריש עם הקול המעצבן דודו ארז)
גאולה אבן חסרת הטקט עם הראיון המביך מול נטע שתעוף קיבינימט מהרשימה

לצפיה ב-'אנחנו לא ב1979, אף אחד לא יוביל את המשדר בצרפתית'
אנחנו לא ב1979, אף אחד לא יוביל את המשדר בצרפתית
28/06/2018 | 13:31
139
המקסימום שעושים היום בצרפתית זה איזה משפט בתחילת המופיע, שניים שלושה משפטים לפני תחילת ההצבעה ולהגיד דוז פואה ובשביל זה לא צריך לדעת צרפתית, מספיק ללמוד להגיד את הכמה משפטים האלה כמו שצריך. לא אתגר גדול. יעל אבקסיס מקסימה אבל כמנחה היא די גנרית לטעמי.
גם ידע בערבית חסר משמעות אבל כל אחת מהלוסיות מקובלת עלי. מסכים שנועה תשבי מעולה. אילן פלד פחות עושה לי את זה אבל באמת הייתי רוצה איזשהו שיבוץ נועז ולא שגרתי לאחד המנחים, דודו טארז יכול להיות אדיר אם הוא מסוגל לעשות באנגלית את מה שהוא עושה בעברית.
לצפיה ב-'עם רשימת ההטרלה של פחנט עוד אומרים שאני מטריל חחח'
עם רשימת ההטרלה של פחנט עוד אומרים שאני מטריל חחח
28/06/2018 | 14:02
2
113
שכחו שם את השף הסלב אהרוני, השחקנית והקומיקאית חנה לסלאו, המצחיקנית ציפי שביט, אמן הפנטומימה חנוך רוזן, החידונאי ומגיש הרדיו דן חמיצר, קריין הטקסים גלעד עדין, הבלשן והמנחה הטקסים אבשלום קור, הכדורסלן האגדי טל ברודי, יור ועד עובדי נמל אשדוד עם לוז פנוי אלון חסן, הנדלניסט חבר הכנסת והשדרן אלון גל, וחקיינית אדוורד סיזר הנדס בזמנה הפנוי ויו"ר מועצת הכבלים והלווין ד"ר יפעת חי שגב.
כל אלו גם בשורטליסט של התאגיד, קיבלו גישוש והחזירו אלחוש לגבי ההנחיה.
אה רגע רגע גם אוהד חיטמן, גיל קופטש, גדי וילצ'רסקי, שרון חזיז, שרון טייכר, שרון אילון ושרה'לה שרון. גם הם כבר קיבלו איתות והחזירו פטפוט.
אול אובר דה פלייס זה האנדרסטייטמנט אוף זה סנצ'ורי, קווייט פוסיבלי.
לצפיה ב-'אם כבר להטריל אז שם אחד שכן יכול להיות רציני הוא עדי אשכנזי.'
אם כבר להטריל אז שם אחד שכן יכול להיות רציני הוא עדי אשכנזי.
28/06/2018 | 18:16
1
39
לצפיה ב-'אשכנזי נוירוטית מאד, מלחיצה, בולעת מילים ומבטי חתולה נדרסת'
אשכנזי נוירוטית מאד, מלחיצה, בולעת מילים ומבטי חתולה נדרסת
29/06/2018 | 01:54
31
לצפיה ב-'לא מבין למה זה חשוב'
לא מבין למה זה חשוב
30/06/2018 | 20:31
52
בסוף תהיה עיר מארחת
ויהיו מנחים
ויהיה בסדר!
ואף אחד באמת לא יקרא את הדעות המחכימות שלנו בפורום, אז אולי הגיע הזמן שנתעסק בדברים החשובים באמת-
תחרות המלפפוניאדה1#!!!!!!!!!
יאללה, הולכת להיות תחרות ממש שווה ואיכותית. מחכה לבחירות שלכם(:
לצפיה ב-'גאולה אבן רצינית מידי בשביל זה'
גאולה אבן רצינית מידי בשביל זה
01/07/2018 | 03:31
11
לצפיה ב-'שמועה חזקה שפנו למייקל לואיס להנחות.'
שמועה חזקה שפנו למייקל לואיס להנחות.
03/07/2018 | 22:49
5
לצפיה ב-'המנחים: בר רפאלי ומורן אטיאס? דניאל ליטמן ועומר ירדני?'
המנחים: בר רפאלי ומורן אטיאס? דניאל ליטמן ועומר ירדני?
27/06/2018 | 13:17
4
249
בורסת השמות על ההנחייה ממשיכה לרחוש. חלק מציעים את עצמם, או מציעים דרך סוכנים את עצמם, שבמקרה הם "אביילבל" להנחייה.
אך משימת ההנחייה כידוע לכולנו לא פשוטה באירויזיון. ראשית, יש שלושה לילות, עשרות לילות של חזרות מפרכות, והמנחים צריכים להביא משהו אקסטרה. 
אולי נתחיל על דרך השלילה: אפשר לבשר שנטע ברזילי, לא תנחה. 
ב"כאן" יש דעות ורצונות שונים (בינלאומי? מגזרי?), וגם שאלה של התקציב שיבקשו כוכבים שונים על הג'וב, שמחייב אותם כמובן גם לוותר על כל עיסוק אחר לשנה הקרובה, למשל: כפרזנטורים של מותגים אחרים. וזה, עלול/עשוי (לשיקולכם) לפסול כמה דוגמגישות מפורסמות. פשוט: הן כבר חתומות על חוזי פרסום אחרים, שלא ניתן להפר. 
הרצון "להביא שמות מוכרים" הוא כרגע הדבר היחיד שעליו יש הסכמה בקרב קבוצת החשיבה המצומצמת בכאן. הם לא מדליפים כמובן, מלבד אלו שכן. 
מכיוון שאין הרבה כאלו, וזה מעגל מצומצם גם, הפניות נעשות בחשאיות מוחלטת.
לא נראה את גל גדות (כאילו שמישהו חשב שכן?), וגם לא את שירי מימון (לא בגלל ברודווי, בגלל התאמת גבהים) וגם כוכבי טמירה ירדני האחרים קרי זוכי אירויזיון מהעשור האחרון, לאור ענייני המכרזים, לא בתמונה.
מי בתמונה? יש מצב שלא תאהבו כל כך את השמות שעולים בצוות החשיבה, אבל הנה היא לפניכם:
1. נינט. הזמרת-מגישה שכבר צברה קצת רקע בינלאומי היא חזק בתמונה. היותה זמרת (ולא רק מגישה) יאפשר לה גם לשיר (גירסה רוקיסטית לטוי ע"ע קרייזי?)
2. בר רפאלי. שכנראה נמצאת בכל מקום, ולכן אין סיבה שלא תמצא את עצמה גם באירויזיון. הבעיה: הרבה התחייבויות, שאולי ימנעו בלעדיות לגיג האירויזיוני.
3. ירדנה ארזי. אין כמו קאמבק רטרו סגירת מעגלים והוכחה מי פה הדיוה, במיוחד
אחרי גניזת השיר ההיתולי. היא לא נלהבת, אבל יכולה להסכים כדי להציל את כבוד האומה (והקריירה) אם ממש יבקשו או כמילות השיר: "..אני שוב בתמונה..".
4. מרינה. קריצה למגוון קהלים: א. כמו נינט, יתרון היותה זמרת. ב. קריצה נעימה לגוש המזרחי ולעלייה. ג. באה עם סיפור רקע מעניין. הבעיה: מחסור בנסיון הגשה, ויתכן שגם בעיות קול (סבלה מצרידות).
5. זוגות, זוגות, נצא זוגות זוגות. יתכן שנחכה ביחד ליונה ולאיוונט, עם זוגות מגישים מערוץ 10. גם הם 'חזקים בראדר' (הבנתם?) אבל יתכן שוב, שהתחייבויות, חוזים.. לא יאפשרו. הזוג-מגישים הראשון: אריאל מרגלית וסיוון קליין (ערוץ 10). יתרון: נסיון הנחיה רב, וכימיה שכבר נבדקה. החסרון: לא באים מתחום הבידור, ויתכן שערוץ 10 לא יאפשר. הזוג-מגישים השני: עומר ירדני ורדיר כמאל מריח. רדיד מגיעה מ'מכאן' ואפילו הנחתה את הערביזיון. האם היא תגיד כן להנחייה? גם אם לא, יש כבר כוונה לשלב אותה בהפקה ובתחום התקשורת של התחרות. ירדני מגיע מערוץ 10, ולכן לא בטוח שיתאפשר לו להנחות. 
6. גיא זוארץ: עוד אחד שסגור על התחייבויות קודמות, אבל אם ישחררו, הוא ינהל את 'הישרדות גני התערוכה'. 
7. דניאל ליטמן. כזה ליט, שהוא כבר בצילומי סדרה בריטית (אבל שוב, כסוכן מוסד). אם ישתחרר מכל מיני פרויקטים, יש מצב שינסה לשחק מגיש.
8. מורן אטיאס. כי אם לא בר רפאלי וכן דוגמנית בינלאומית עם נסיון הגשה, אז מי אם לא מורן אטיאס.
9. בפינת הווט דה פאק, רגע, אולי זה יעבוד. תומר יוסף מהבלקן ביט בוקס. את האינגליש הוא כבר ליטש ופחד קהל אין, אבל האם עובר מסך ומספיק ייצוגי, תחליטו בעצמכם.

לצפיה ב-'נינט? '
נינט?
27/06/2018 | 13:38
35
לצפיה ב-'דיי להטריל'
דיי להטריל
27/06/2018 | 14:10
2
122
ותלמד לפסק ולהפריד לפסקאות כמו שצריך. הפוסטים שלך נראים כמו בוק רפורט של ילד בכיתה ד'.
לצפיה ב-'עלה גם שמם של עדן הראל ועודד מנשה'
עלה גם שמם של עדן הראל ועודד מנשה
29/06/2018 | 03:17
1
71
הגימיק פה יהיה כמובן: המנחים בעל ואשה.. 
לצפיה ב-'.. אבל ספק אם היא תסכים לעשות את זה בגלל שמירת שבת.'
.. אבל ספק אם היא תסכים לעשות את זה בגלל שמירת שבת.
29/06/2018 | 03:18
29
לצפיה ב-'נסללה הדרך לקיום אירוויזיון 2019 בישראל: פיצול התאגיד יבוטל '
נסללה הדרך לקיום אירוויזיון 2019 בישראל: פיצול התאגיד יבוטל
26/06/2018 | 11:41
28
367
בדיון שהתקיים בין רה"מ נתניהו, שר התקשורת, שרת התרבות והספורט, שר התיירות, היועמ"ש והגורמים המשפטיים, היועמ"ש חיווה את דעתו שחוק הפיצול עלול לפגוע בקיום האירוויזיון בישראל. על כן, סוכם לפעול לתיקון חקיקה בנושא חוק פיצול התאגיד, כדי לאפשר את קיום האירוויזיון בישראל.
לצפיה ב-'תראו מי שב אלינו - ברוך שובך.'
תראו מי שב אלינו - ברוך שובך.
26/06/2018 | 13:00
1
277
זהו, עכשיו נותר לקבוע איזו עיר תארח את התחרות.
אגב, מציע לך להחליף את הלוגו שבראש הפורום שכתוב עליו "ירושלים 2019", בלוגו הרשמי של ה-EBU , זה מופיע בהודעה שלך, כי נכון לעכשיו בכלל לא בטוח שזה יהיה בירושלים.
לצפיה ב-'הוחלף עוד בטרם אמרת נמתין להכרזה הרשמית על העיר '
הוחלף עוד בטרם אמרת נמתין להכרזה הרשמית על העיר
26/06/2018 | 14:14
113
לצפיה ב-'וגם כמעט ודאי שהאירוח בגני התערוכה ת"א'
וגם כמעט ודאי שהאירוח בגני התערוכה ת"א
26/06/2018 | 15:24
1
273
נאמר לי שיש מנהלת שנקראת "עיר עולם" או משהו כזה שכבר נערכים לגבי האירוח בתל אביב. גני התערוכה ביתן 2 או 1 כנראה יורחבו, סיכוי נמוך שבהיכל מנורה בגלל התחייבויות קודמות. חיפה ירד לחלוטין מהפרק בגלל ליגת העל. 
לצפיה ב-'גני התערוכה זה אחלה, כל עוד באמת ירחיבו את החלל '
גני התערוכה זה אחלה, כל עוד באמת ירחיבו את החלל
26/06/2018 | 16:25
268

להבנתי יש שם 10 אלף מקומות, ואחרי הקמת במה זה יצטמצם מן הסתם. לכן יש צורך בהרחבה. לדעתי צריך לעשות מעשה דנמרק ולחבר מעין שני האנגרים ענקיים שיוסבו לאולם. באחד המתחמים הקיימים יוקם מרכז העיתונות.
לצפיה ב-'נורא מפתיע אותי שלא מתעקשים על ירושלים'
נורא מפתיע אותי שלא מתעקשים על ירושלים
26/06/2018 | 15:48
21
253
הייתי בטוח שתהיה כאן מלחמת עולם כדי שהאירוויזיון יערך בירושלים. הפתיעו לטובה (אירוויזיון בתל אביב זה חלום)
לצפיה ב-'גם אני חשבתי ככה'
גם אני חשבתי ככה
26/06/2018 | 16:48
203
אבל זה פשוט לא נתון להחלטה ישראלית. לא של התאגיד ולא הממשלה. מבחינת ה-EBU דווקא נעשה להם טובה אם נתן להם סיבה להעביר את האירווזיון לאירופה.

כנראה שהממשלה הבינה שזה או לפי חוקי ה-EBU או כלום ואין להם כל כך סיי בזה. אז הם סותמים.
לצפיה ב-'מורידים פרופיל בשביל לא להרוס את הסיכויים'
מורידים פרופיל בשביל לא להרוס את הסיכויים
26/06/2018 | 19:03
17
197
כרגע זה נראה טוב, המאבק לאירוח נשאר רק מול חיפה, נותר רק לפתור את זה עם החרדים ועניין השבת
לצפיה ב-'כל ההמצאה הזאת של "מורידים פרופיל" מגוחכת לחלוטין'
כל ההמצאה הזאת של "מורידים פרופיל" מגוחכת לחלוטין
26/06/2018 | 23:25
16
146
וואוו איזה שו-שו אם לא נדבר על זה, אז זה לא יהיה בכותרות, ואז לא יהרסו. זה על גדר מה, עכו"ם, אמונות טפלות, ווישפול ושות'? קודם כל, ירושלים בהגדרה לא יכולה להוריד פרופיל, זאת עיר עם הפרופיל הכי גבוה ביקום. היא פוגשת תחרות עם מאות ערוצי תקשורת שמסקרים כל פיפס בה. ככה שהגדרה, "לא לדבר על זה ואז.." - זה בדיחה. אפשר לדבר על ירושלים עד מחרתיים. בסבב הקודם ב-98' לא היה את הארנה, נכון. אבל הארנה בקיבולת זהה להיכל מנורה (יד אליהו). גם לא היה את ביתן 2, גם לא את האצטדיון בחיפה. חיפה ירדה מכמה סיבות. בהן משך הזמן שיקח לקרות, עלות הקירוי, וליגת העל, שפשוט אין לה אצטדיון אחר בצפון לכמות האוהדים של החיפאיות, וגם נתניה בתפוסה מלאה בגלל שיפוץ בלומפילד. מה שנקרא "סופה מושלמת" שבה יהיה שיבוש ענק בליגת העל, שנתפתחת להזכיר לנו עוד חודשיים, וכבר נמכרים מנויים, לכל העונה, לאצטדיון. 
ירושלים כאמור בפרופיל גבוה. שנת בחירות, שוב - סופה מושלמת, שבה החרדים ינסו לטפס על התחרות כדי לקושש קולות ולהראות נוכחות עבור הבחירות. במדינה שלנו, מאפשרים להם "לקפוץ על הראש" ואפילו כמו שראינו לקרוא לבטל אירוע בירושלים.
הקמת ביתן 2 יכולה לשנות את התמונה במידה ויתאפשר להרחיב אותו, כי מדובר בשטח ענק שאפשר לעשות בו כמעט כל דבר. במה מעוינת, מתרוממת, אליפטית, ביצתית, זזה הידראולית ומה לא. סידור נכון של היציעים הזמניים (ובתקוה בלי ארוע קריסת גשר המכביה) והרחבות יכולים להביא את ביתן 2 לעמוד בסף הדרוש של 9 אלף. כאמור הקרנת ענק בביתן 1 ואולי גם גרין רום, יאפשר למכור עוד 5-6 אלף כרטיסים וככה להכריז שיש 15 אלף באולמות (ואולי לקיים ארועים נלווים בשטח גני התערוכה. אני מאמין שהקרנת ענק בביתן 1 שתכלול הופעות חימום, גרין רום של המשלחות במרכז האולם, ואפילו משהו אינטראקטיבי כמו קולולם וכו' יוכל לתת חווית
אירויזיון גם בצפייה מביתן 1 ולא מהאולם המרכזי. למשל לעשות מסך מפוצל שבו רואים את ההופעות בענק וליד את המשלחת הבאה נעמדת וצופה לפני העלייה.
או למשל במת ראיונות לפני הארוע עם דמויות ידועות שמסקרות את התחרות. ועוד רעיונות.
לצפיה ב-'עזוב תפוזי כל מה שאתה כותב שטויות'
עזוב תפוזי כל מה שאתה כותב שטויות
26/06/2018 | 23:30
15
147
ביתן 2 לא באמת אופציה, גם ביורקמן לא יהפוך את האירוויזיון לפסטיגל עם 5-6 אלף צופים ובמה מצ'וקמקת, האופציות היחידות זה ירושלים וחיפה כרגע לשניהם סיכוי שווה נחכה להתפתחויות.
לצפיה ב-'זה "שטויות" ואז שבוע אחרי מתפרסם בדיוק מה שאמרתי'
זה "שטויות" ואז שבוע אחרי מתפרסם בדיוק מה שאמרתי
27/06/2018 | 02:16
14
108
שבוע אחרי מה שאני כותב, כשכולם כותבים לי שטויות והמצאות, יוצא מידע זהה בדיוק בתקשורת. כתבתי שחיפה ירדה מהפרק בגלל ליגת העל, כתבתי שביתן 2 הפך לאופציה מועדפת. בדיוק שבוע אחרכך אותו מידע בכתבה שמצוטטת כאן.
לגבי "פסטיגל" בלה בלה. אז ככה: א. במה מצ'וקמקת לא קשור למיקום. אם כבר ביתן 2 מאפשר במה גדולה יותר מהאולמות כדורסל בגלל שאין יציעים משופעים. 
שוב מידע בדוק באיגוד מכירים את כל האופציות בישראל ומה שמועדף עליהם זה ביתן 2. הם לא מאמינים שניתן יהיה להשתמש באצטדיון בחיפה בזמן ולאור ליגת העל עולה הסבירות שבלחץ הבחירות וחשש מבלאגן עם אוהדים הפועל ומכבי חיפה,  חיפה מראש תגיש "מועמדות" סתמית וכללית וזו תישאר הצהרה בלבד. 
ירושלים בכלל בספק אם תגיש מועמדות לאור הבעיה עם שבת והתחבורה. 
ולגבי "אוירת פסטיגל", בוא נראה מה יציעו לעשות עם ביתן 2. אל תמהר לשפוט וזה שיכנסו 9 אלף ולא 15 לא ישנה כלום מהאוירה.

לצפיה ב-'כתבה בהארץ עם מקור אנונימי'
כתבה בהארץ עם מקור אנונימי
27/06/2018 | 06:35
13
168
ממש יש על מה להסתמך, בירושלים השר כץ הבטיח שהרכבת המהירה תתחיל לפעול בסוכות לא יודע אם להאמין לו כבר הפר את ההבטחה שזה יפעל בפסח(אבל מי יודע אולי בגלל האירוח הצפוי הוא יזרז את העניינים).
לגבי חיפה לא רואה בעיה עם הקבוצות בעיר, להפועל חיפה יש מעט אוהדים הם יכולים לשחק בעכו, לגבי מכבי חיפה אפשר להזיז אותם לנתניה עם אישור חריג ל4 קבוצות שמשחקות באותו איצטדיון.
שתהיה בעניין לא כל כך שואלים את האוהדים איפה לשחק, את הקבוצות התל אביביות לדוגמא העיפו מבלומפילד לטובת שיפוצים למשך 3 שנים, תשאל את אוהדי מכבי איך זה לבלות שעה וחצי כל שבוע בפקק בכביש 2, לכן לא רואה בעיה שיעשו זאת גם לקבוצות החיפאיות למשך עונה אחת.
ואני רואה שאתה ממש רגיש כשמזכירים את המילה פסטיגל אתה מבין בעצם שהאולם הוא קופסת נעליים ולא מתאים למידות של אירוע מכובד כמו אירוויזיון(כזכור הביתן בגני התערוכה קטן פי 2 מהביתן בקייב) והמספרים המנופחים שלך לא יעזרו גם בלי הגרין רום יכנסו בלחץ 6 אלף צופים, כל הנוסחאות המפגרות שלך לחבר את הביתנים רק מראות את הנאיביות של ההצעה המגוחכת אם תבוא מעיריית תל אביב וזה כמובן רק בשביל יח"צ ופופוליזם כמו שעושה עיריית אילת.

לצפיה ב-'מספרי המושבים הקיימים באולמות המקורים, הארנה וביתן 2'
מספרי המושבים הקיימים באולמות המקורים, הארנה וביתן 2
28/06/2018 | 18:00
12
86
רומזים מלכתחילה שמספר הנוכחים, והכרטיסים שימכרו, יהיה קטן בהשוואה לשנים קודמות.
אם אנחנו כבר יוצאים מנקודת ההנחה הזו שיהיה אירוע בנוכחות של כ-7 אלף איש, זה אומר שה-EBU מוכן לקבל תנאי חדש וסף חדש. ואם הוא מוכן להסתגלות ועליית מדרגה כזו, אין שום מניעה בכך שהוא יסכים לקבל גם תנאים נוספים.
ברגע שה-EBU מקבל את כל הנתונים שהוא צריך שמבטיחים שהארנה יופעל בשבת, עניינים כמו תחבורה ציבורית, מספר הצופים, חדרי מלון וכו' הם דברים שאין סיבה שהוא יתעקש עליהם.
זה אולי לא הוגן, אבל המופע כמופע טלוויזיוני שמשודר ממתחם מבודד בירושלים, מנותק ומאובטח יכול להתקיים, ולהערכתי זו ההחלטה שתתקבל תחת כל האילוצים.
לצפיה ב-'כן אבל בכל זאת יש הבדל בין 10 אלף ומעלה בארנה ל6 אלף בביתן'
כן אבל בכל זאת יש הבדל בין 10 אלף ומעלה בארנה ל6 אלף בביתן
28/06/2018 | 21:23
11
68
גם מבחינה ויזואלית הביתן לא יצטלם טוב, הEBU לא באמת ישקול אותו זה פשוט סתם הצעה שתבוא מתל אביב ותיפול כמו ההצעה של אילת
לצפיה ב-'גם בארנה וגם בביתן 2 המורחב יגיעו ל-9 אלף איש'
גם בארנה וגם בביתן 2 המורחב יגיעו ל-9 אלף איש
29/06/2018 | 00:10
10
58
בארנה אחרי גזילת שליש האולם לבמה, נשאר 8,000 ועוד 1 אלף בתאי צפייה ומגרש.
בביתן 2 אחרי גזילת שליש האולם לבמה נשאר 6,000 ונבחנת עוד הרחבה של 3 אלף.

לצפיה ב-'אבל בארנה יש גרין רום באולם'
אבל בארנה יש גרין רום באולם
29/06/2018 | 01:19
9
58
זה יצטלם הרבה יותר טוב, ומה זה נבחנת הרחבה? יש לך סימוכין לזה? בכתבה בהארץ לא דובר על זה, באותה מידה אני יכול לכתוב פה שירחיבו את הארנה ל20 אלף.
לצפיה ב-'אני אסביר שוב את ההבדלים המהותיים'
אני אסביר שוב את ההבדלים המהותיים
29/06/2018 | 02:54
8
67
א. הארנה זה אולם בצורת קערה, סגור. לא ניתן להרחיב אותו בכלום. יש אולם רב תכליתי, שיכול לשמש גרין רום או עוד מקומות צפייה. יש פרקט שאפשר להסב לשורות כסאות ויש אולמות וחדרי תקשורת. הוא לא בתוך קמפוס של אולמות כמו גני התערוכה.
ברגע שרוצים במה זה 'מנטרל' בו 4 יציעים ובזויות צפייה חלק משניים נוספים. נשארים עם 8 אלף באולם ועוד אלף בתאים ובפרקט. אם ישימו בפרקט גרין רום, אז מספר הצופים האפשרי יירד עוד. לבנות אותו ביציעים מעל הבמה די בלתי אפשרי.

לעומתו, ביתן 2 נבנה עם שני כיוונים ש"סגרו" אותם עם קירות מסך ואלומיניום ו-6 קורות גדולות שתומכות בקיר. אם מסירים אותם, אפשר להצמיד לו האנגר ש"יחזיר" את שליש האולם שיילקח לבמה. ככה, אפשר יהיה להוסיף ל-6 אלף עוד 3 אלף ביציעים בהרחבה, ונתתי דיאגרמה של סידור ביתן 2 עם הרחבה. לא "דובר" על כך כי זה בבדיקה לגבי היתכנות הנדסית. להערכתי [בבדיקה עם חבר מהנדס קונסטרוקציה] יהיה זול הרבה יותר להקים האנגר קופסתי כזה בצמוד לביתן 2 מאשר 'כלוב' שלם שיצטרכו כדי להחזיק את תוספת קירוי אצטדיון חיפה למשל. כמובן שיש בעיות כמו תפרי התפשטות (חיבור ההאנגר למבנה הביתן) אבל אם רוצים זה פתיר בכל מיני צורות.
גם בצד השני, כלומר מאחורי השליש בו תמוקם הבמה, אפשר לפתוח את הדלתות או את כל החזית גם, ולעשות אוהל הפקה ענק שיכלול גרין רום. עוד סידור אפשרי זה גרין רום בביתן 1, שיאפשר למכור בו עוד 5-6 אלף כרטיסים. ככה אפשר יהיה להכריז שיש באולמות 15 אלף איש. באולם 1 אפשר לעשות גרין רום ע-נ-ק במרכז האולם, ולהקרין בו את התחרות על מסך ענק. זה יספק חוויה לא פחות יפה למי שלא השיג כרטיס לביתן 2. כמובן שניתן יהיה לערוך בביתן 1 גם מסיבת אפטר פארטי למשל בהשתתפות האומנים ועוד צ'ופרים שונים.

אם ניתן יהיה להרחיב את ביתן 2 ברור שגני התערוכה מוכנים יותר ומאפשרים יותר ארועים וחווית אירויזיון ממה שהארנה יכולה לספק כהיכל סגור בקצה העיר. בנוסף הם נגישים לרכבת ובנוסף גם נגישים לפארק הירקון שגם בו אפשר לקיים ארועים.

לצפיה ב-'לי עושה רושם שניתן להגדיל את הקיבולת של פיס ארנה לגובה'
לי עושה רושם שניתן להגדיל את הקיבולת של פיס ארנה לגובה
29/06/2018 | 18:15
4
35
והרי הפיס ארנה והגלוב ארנה בשטוקהולם הינם בעלי שטח זהה שהוא עיגול בקוטר 120 מטר. אז לפחות מבחינה תיאורטית ניתן להסיר את הגג של הפיס ארנה, לבנות עוד יציעים מעל 2 הלובאים ואז לבנות גג חדש מעל הכל.

עם זאת, לאור העובדות שרשמת, הגדלת הארנה היא אולי רלוונטית יותר לאירוויזיון 2039

לצפיה ב-'עדיין לא מבין מדוע לא נבחנת האפשרות לבניית במה מרכזית'
עדיין לא מבין מדוע לא נבחנת האפשרות לבניית במה מרכזית
29/06/2018 | 21:54
3
38
כמו שעושים בפסטיגל. בצורה הזו לא צריך להרחיב שום דבר ולא נעליים.
הארנה בירושלים והיכל מנורה בת"א מכילים כ-10,000 כסאות. אם הבמה במרכז אז היא לא גוזלת כסאות ולא צריך לשבור ולבנות שום דבר...
בצורה הזו ניתן לעשות גרין רום ליד הבמה (על הפרקט) ועדיין לא לפגוע בכמות הצופים..

צריך רק לחשוב ביצירתיות.

לצפיה ב-'באירוויזיון לא מאפשרים במה באמצע כשהקהל מאחורה'
באירוויזיון לא מאפשרים במה באמצע כשהקהל מאחורה
30/06/2018 | 07:15
2
40
יש תפאורה שמכניסים ומוציאים במהלך השירים ובמהלך האינטרבל אקט.
בשנים האחרונות עם הפריצות של אנשים מהקהל אל תוך הבמה, אני חושב שאפילו השימוש בCATWALK הופך למסוכן, ורצוי שבעיקר בישראל יוותרו עליו וייצרו חיץ רחב ומאובטח בין הקהל לבמה.
לצפיה ב-'התכוונתי למצב שבו הבמה והגרין רום נמצאים ב"זירה" (על הפרקט)'
התכוונתי למצב שבו הבמה והגרין רום נמצאים ב"זירה" (על הפרקט)
30/06/2018 | 11:10
30
והקהל נמצא ביציעים...

בצורה הזו גם אין בכלל מגע בין הקהל לאיזור הבמה (יש שומרים וגדרות שמפרידים). בנוסף, יש גם איזור יחסית גדול שפנוי להחלפות התפאורות ואביזרים בשעת הצורך ומעבר נקי חלק ובטוח.
לצפיה ב-'בבאקו איפשרו לאנשים להיות בחלק האחורי של הבמה'
בבאקו איפשרו לאנשים להיות בחלק האחורי של הבמה
30/06/2018 | 22:02
12
לצפיה ב-'תפוזי תפסיק לנפח מספרים גם בביתן 1 לא יכנסו 6 אלף'
תפוזי תפסיק לנפח מספרים גם בביתן 1 לא יכנסו 6 אלף
29/06/2018 | 21:56
2
54
במקסימום 4 אלף, במרכז יהיה את הגרין רום מולם מסך ענק ומסביב המושבים(בתמונה הורדתי את המושבים איפה שיהיה המסך)

ומי בדיוק יכריז שיש 15 אלף באולמות? אתה חושב באמת יעבדו על הצופים? את מי זה מעניין כמה אנשים יש בגרין רום צדדי, בפוסט הבא תכתוב יכריזו שיש 30 אלף בגלל האנשים ביורוילג'
לצפיה ב-'חחח.. כתוב לך שם "טריבונות - 6000 איש"'
חחח.. כתוב לך שם "טריבונות - 6000 איש"
30/06/2018 | 00:10
1
36
מה גם שגרין רום למשלחות ייקח פחות מחצי משטח הבמה, אפשר יהיה להוסיף שורות של כסאות במקום הבמה באמצע. אז אולי אפילו יותר מ-6000.
וכן בהחלט יכריזו שיש בשני האולמות 15 אלף והמנחים יוכלו לספר שבאולם השני יש גרין רום ומסך ענק ואז להגיד להם שלום במסך כשהניתוב יעבור לצלם את האולם השני. זה יהיה מגניב לחלוטין אם יהיה בו גם איזה "אפטר-פרטי" עם המשלחות והם יכריזו על זה וזה יועבר ביוטיוב אחרי התחרות. אפשר להזמין משתתפי עבר לשיר שירי אירויזיון שונים, מה שיהפוך את האולם ללא פחות נחשק מבחינת מכירת כרטיסים.
לצפיה ב-'הגרין רום זה בדיוק שטח הבמה, וכתבתי במפורש שהורדתי מושבים'
הגרין רום זה בדיוק שטח הבמה, וכתבתי במפורש שהורדתי מושבים
30/06/2018 | 07:41
35
הורדתי אלפיים מושבים איפה שיהיה ממוקם מסך גדול, לא רואה איפה אתה מכניס יותר מ4 אלף.

ולמה שיגידו את הבלוף 15 אלף, לא זכור לי שבמאלמו 2013 אמרו שיש 500 אנשים בגרין רום זה לא עניין אף אחד, יותר עניין אותם המנחה הליצן בגרין רום שאמר מילף למנחה באולם.
לצפיה ב-'3 סיבות'
3 סיבות
26/06/2018 | 19:38
1
227
1. ביטול משחק הכדורגל ארגנטינה-ישראל
2. EBU
3. שבת
לצפיה ב-'יש סיבות אחרות'
יש סיבות אחרות
26/06/2018 | 23:02
191
1. הבלאגן התחבורתי בפרויקט הכניסה לעיר שצפוי גם במהלך שנה הבאה. 
2. בארנה יהיה צורך לתחם שטח גדול לארוע, בעוד שגני התערוכה מתוחמים ומאפשרים
3. לגני התערוכה רכבת ישירה מנתב"ג.
4. הארנה פחות מנוסה בהפקות גדולות מגני התערוכה.

לצפיה ב-'ובעוד שנה הם יגלו שזה לא רק האירוח אלא בכלל ההשתתפות... '
ובעוד שנה הם יגלו שזה לא רק האירוח אלא בכלל ההשתתפות...
27/06/2018 | 16:40
82
לצפיה ב-'בעקבות ההחלטה: ה-EBU מאריך את החברות הזמנית של כאן עד דצמבר'
בעקבות ההחלטה: ה-EBU מאריך את החברות הזמנית של כאן עד דצמבר
28/06/2018 | 14:36
190

בדצמבר יצביעו על הצעת החברות הקבועה, לאחר שהחוק לביטול הפיצול יאושר כבר
לצפיה ב-'"הקול הקורא של התאגיד נותן עדיפות ל'הכוכב הבא' '
"הקול הקורא של התאגיד נותן עדיפות ל'הכוכב הבא'
26/06/2018 | 16:26
13
210
בבחירת הנציג לאירוויזיון"

https://e.walla.co.il/item/3168273

עכשיו זה רשמי: כאן תאגיד השידור הישראלי יוותר גם בשנה הקרובה על שידור בחירת הזמר, הזמרת או ההרכב שייצגו את ישראל באירוויזיון, כפי שפורסם לראשונה בוואלה! תרבות לפני כשבועיים.

היום (ראשון) הוציא התאגיד קול קורא לערוצי ברודקאסט אחרים להפקה ושידור של משדרי בחירת הנציג הישראלי לתחרות אירוויזיון 2019, שצפויה להתקיים בישראל. משדר הקדם, אם כן, לא יחזור השנה בשום דרך לשידור בערוץ הציבורי, והקרב האפשרי כעת על בחירת הנציג לתחרות הוא בין קשת, שבחרה את הנציג בארבע השנים האחרונות בתכניתה "הכוכב הבא לאירוויזיון", לרשת, שעל פי פרסום בוואלה! ברנז'ה בחודש שעבר מעוניינת להפיק את התחרות במסגרת העונה הבאה של "אקס פקטור", אם כי הדבר לא הוכרז רשמית. בהקשר זה, מעניין לציין כי לפני מספר ימים החליטה מלטה כי תבחר את הנציג שלה לאירוויזיון באמצעות התכנית "אקס פקטור".

בשיחה עם וואלה! תרבות, גורמים בתעשיה מתחו ביקורת על כך שהתאגיד שוב מוותר על נכס יקר כמו משדר בחירת הנציגות הישראלית לאירוויזיון, שהיה צפוי להניב רייטינג גבוה, תהודה וחסויות.

"החלטת התאגיד להוציא מידיה את תחרות הקדם גם הפעם - תמוהה", אמר גורם משמעותי בתעשייה לוואלה! תרבות, "זאת, לאחר שהתאגיד כבר סיים את תקופת 'ההרצה' שלו. לפיכך, מה שהיה נכון אולי לשלהי ימי רשות השידור ולתאגיד בהרצה - אינו מתאים יותר. הרי תחרות האירוויזיון הביאה לתאגיד למעלה מ-35 אחוז רייטינג! במקום להשתמש בקדם כמקפצת רייטינג שיסייע לתאגיד להביא קהל צופים צעיר וחדש - הוא שוב מכניס לעצמו גול עצמי ונותן לערוץ אחר מתנה שתסייע לו להמשיך להתחזק".

בהקשר לסוגיה זאת, גורם בתאגיד אמר לוואלה! תרבות לפני שבועיים כי השיקולים לכך הם "תקציב יקר ולוחות זמנים דחוקים", וציין גם את העומס הגדול הצפוי מהפקת ושידור האירוויזיון בתאגיד. בתגובה לכך, אמר היום גורם בכיר בעולם ההפקות: "הטענות האלה הן קשקוש. קדם אירוויזיון והתוכניות המקדימות עלו בעבר בסך הכל כמיליון שקל וחצי. למה התאגיד צריך סוכן משנה? זה כאילו שרשת ג' יצטרכו לשדר תכנית שלהם אצל המתחרה, גלי צה"ל. הקדם אירוויזיון זו תכנית דגל של השידור הציבורי - למה התאגיד שוב מוותרים עליה לאחרים?"

בצד זאת, גורמים בתעשיה שעיינו בקול הקורא הוסיפו חשד שהתאגיד מעניק בו עדיפות מסויימת ל"כוכב הבא לאירוויזיון" של קשת וטדי. זאת, בין השאר, בעקבות סעיף 8 ג', העוסק באופן בחירת ההצעות, ולפיו צוות הבחינה יבחן אותן גם לפי "הצלחת התכנית המוזיקלית ו/או פורמט התכנית המוזיקלית בעונות קודמות, לרבות - שיעורי צפיה וביקורות שקיבלה התכנית".

לדברי גורם בתעשייה, הסעיף מעניק העדפה ל"הכוכב הבא לאירוויזיון", מכיוון שהיו לתוכנית אחוזי צפייה גבוהים מאלה של "The Voice" ו'אקס פקטור'". הבעייתיות כאן, לדברי הגורם, נובעת מכך שמן הסתם, "הכוכב הבא לאירוויזיון" מלכתחילה השיג הרבה מהרייטינג שלו בזכות החיבור לתחרות הזמר האירופאית.

תנאי אחר להשתתפות בקול הקורא קובע "הוא כי עונה/ות קודמות של התוכנית המוזיקלית המוצעת ו/או הפורמט כבר
הופקו ושודרו בעבר בישראל ו/או בעולם". להלן, תוכניתם החדשה של אייל גולן ואביב גפן לא תוכל לבחור את הנציג לאירוויזיון, וכך גם כל פורמט חדש - לא חשוב כמה מקורי, מבריק ויצירתי יהיה.

לצד הביקורות על ויתור הנכס והחשד להעדפת קשת וטדי, נשמעו גם מחמאות בתעשייה. זאת, בין השאר, בזכות סעיף הקובע כי יופקו "תכנים משלימים" - תכני טלוויזיה שיופקו עבור התאגיד, ויהיו מיועדים לשידור בלעדי בערוצי התאגיד ובפלטפורמות התאגיד השונות, לפני, במקביל או לאחר שידור התכנית המוזיקלית על ידי הזוכה. התכנים המשלימים יכולים להיות מז'אנרים שונים, למשל תוכניות דוקומנטריות, תכניות מאחורי הקלעים, תכניות אולפן בסגנון"האחות הקטנה" שליווה את "האח הגדול" וכיוצא בכך.

נוסף לכך, הקול הקורא משופר לעומת העבר מבחינת התאגיד בכך שהוא מציב כתנאים גם "שיתוף פעולה בכל הקשור בחשיפת האמן והשיר המייצגים ובהכנות לקראת אירוויזיון 2019"; "שיתוף פעולה בקידום האירוויזיון בטלוויזיה, בדיגיטל וברדיו"; "חשיפה לתאגיד במסגרת התכנית המוזיקלית ובמסגרות נוספות"; ותנאי ל"חבילת קידום הכוללת חשיפה לתכנים שונים של התאגיד בערוץ הזוכה".

למרות התחושה של העדפת קשת וטדי, בתעשייה נשמעה גם הערכה כי בסופו של דבר, גוף השידור שיציע את הסכום הגדול ביותר, עשויי להיות בעל הסיכויים הגדולים ביותר לזכות.

מכאן נמסר בתגובה: "המכרז פתוח לכולם, ללא העדפה כזו או אחרת, ובשונה מהעבר התאגיד מבקש להיות מעורב ושותף מלא בתהליך. המטרה היא לבחור מוצר אופימלי, בעל פוטנציאל להצליח והמבוסס על פורמט מוכח, לאו דווקא בישראל. הוויתור על הפקה עצמאית הוא תוצאה של לוחות זמנים דוחקים ועלויות לצד העובדה שעלינו להתמקד השנה בהפקת האירוויזיון".
לצפיה ב-'אני מת שאנשים מדברים על הקדם אירוויזיון כאילו זה הגראמי'
אני מת שאנשים מדברים על הקדם אירוויזיון כאילו זה הגראמי
26/06/2018 | 16:28
2
183
של המזרח התיכון - להזכיר למכובדי שזה האירוע שהפיק מרגליות מוזיקליות כמו time של להקת איזבו ויצירת המופת there must be another way לצד רבים וטובים כמו "דינג דונג".
לצפיה ב-'time נבחר בוועדה סגורה'
time נבחר בוועדה סגורה
26/06/2018 | 21:11
124
ובעיני אחלה שיר, גם אם כישלון ידוע מראש.
בגדול מסכים עם השורה התחתונה שלך, נראה שהקדם לא מצליח למשוך שמות ו/או כשרונות מספיק גדולים וחבל להחליף סוס מנצח. מצד שני עכשיו שהאירוויזיון מושך עניין ציבורי גדול יש פוטנציאל למנף את זה להפקה של קדם בקליבר יותר גדול ממה שהתרגלנו בעשור האחרון, וקצת חבל לפספס הזדמנות כזו.
מבין את התאגיד שאין להם ראש לשטויות האלה בשנת אירוח, אבל זה משהו שהם לכל הפחות יצטרכו לשקול בהמשך.
לצפיה ב-'מבין השלושה שציינת רק "דינג דונג" של דנה נבחר בקדם'
מבין השלושה שציינת רק "דינג דונג" של דנה נבחר בקדם
27/06/2018 | 16:51
69
איזבו נבחרו בוועדה (לא יודעת אם בחרו בהם ואז בשיר או בשניהם יחד; אבל הוא מזעזע בעיניי) ואחינועם ניני ומירה עווד נבחרו מראש והשיר שלהן נבחר ב"קדם פרטי" של ארבעה שירים (במתכונת ירדה ארזי 1988 שחזרה בהמשך גם לבועז מעודה ואחרים). בניגוד לשני האחרים שאפילו לא עלו לגמר, השיר שלהן היה לא רע בכלל. אני מחבבת אותו ולא רק אני – הן עלו לגמר (מקום שביעי בחצי הגמר הראשון) וסיימו במקום סביר באמצע (מקום 16). זו לא הייתה הברקה אבל ממש לא כישלון.
לצפיה ב-'פ..פ..פוש דה באטן. '
פ..פ..פוש דה באטן.
27/06/2018 | 02:37
6
123
כל התערבות של התאגיד נראית לי עשרים צעדים לאחור לימי פוש דה באטן, בי האפי ש-מייח וכמובן סיים-הארט, שתודו - שאם לא הייתי אומר את שמו לא הייתם זוכרים בכלל שדבר כזה קיים, יתכן ואתם עדיין מנסים להיזכר מי שרה אותו ובטוח שלא תדעו לזמזם אותו כרגע. אז אם רוצים את השירים הלא זכירים, הלא משמחים, והדי מפחידים (שלוש שפות חריזה על איומים על שלום העולם) עודף ההתערבות של "התאגיד" (רשות השידור, על מי אנחנו עובדים?) שוב תביא דברים כאלו. בואו נפיק פורמט ציבורי קבוע לתחרות הקדם, איקס שירים, איקס פרקים, איקס תהליך ניקוד ואיקס סכום תקציב. במקום מכרזולוגיה, חוזה הפקה חיצוני של 5 שנים של התוכנית לקדם בערוץ 1 וחלאס עם הבוג'ראס הזה כל שנה מחדש.
מה אני מציע ואיך זה קשור לאפליקציוש? על כך - בהרצאתנו הבאה.

לצפיה ב-'זוכרת היטב את השיר של מיי ויכולה לזמזם לך אותו בקלות'
זוכרת היטב את השיר של מיי ויכולה לזמזם לך אותו בקלות
27/06/2018 | 16:52
5
98
אתה בפורום הלא נכון להעלות טענות כאלה...
לצפיה ב-''
27/06/2018 | 17:15
13
לצפיה ב-'משתתף בצערך, יש מחלקת טראומה לדברים כאלו.'
משתתף בצערך, יש מחלקת טראומה לדברים כאלו.
28/06/2018 | 14:06
3
23
לצפיה ב-'שום טראומה. שיר סביר. את השירה שלה אני לא אוהבת'
שום טראומה. שיר סביר. את השירה שלה אני לא אוהבת
29/06/2018 | 01:51
2
40
אבל ההופעה ההיא לא הייתה מביכה ולא גרמה לי לזוע באי נחת בכיסא, רק קצת להצטער, כי יכולנו יותר.
לצפיה ב-'לא היה דבר אחד לא מביך בהופעה. מהתפאורה לתנועות לקולות ולבוש'
לא היה דבר אחד לא מביך בהופעה. מהתפאורה לתנועות לקולות ולבוש
29/06/2018 | 02:39
1
37
אול אובר דה מביך פלייס
לצפיה ב-'זו רק דעתך... לא כולם שותפים לה'
זו רק דעתך... לא כולם שותפים לה
29/06/2018 | 09:21
9
לצפיה ב-'וגם לתוכנית הרביעיה ברשת'
וגם לתוכנית הרביעיה ברשת
28/06/2018 | 09:39
2
83
שזה פורמט ישראלי שהעונה הראשונה שלו בארצות הברית מאוד הצליחה, לפי ההחלטה של תאגיד כאן, גם לתוכנית הזאת יש סיכוי גדול שיהיה בה בקדם אירוויזיון.
לצפיה ב-'על פי החוזר שהם פרסמו'
על פי החוזר שהם פרסמו
28/06/2018 | 10:01
1
69
רק תוכניות שכבר שודרו וזכו להצלחה בארץ יוכלו להשתתף במכרז. מכאן שרק השלושה שציינתי יכולים להיות חלק מהתהליך.
לצפיה ב-'אז לא הבנתה טוב את החוזר'
אז לא הבנתה טוב את החוזר
28/06/2018 | 10:51
20
לצפיה ב-'תחרות חדשה- אשמח אם תשתתפו'
תחרות חדשה- אשמח אם תשתתפו
26/06/2018 | 14:45
11
171
המלפפוניאדה...
עם סיום מהדורה 23 של RSC שהיתה ממש כיפית, החלטתי להמשיך במומנטום וליצור תחרות חדשה.
המטרה להפיג את השעמום של עונת המלפפונים וכמו בעולם הספורט להעלות ספוקלציות על מועמדים שיבחרו להתחרות באירויזיון.
החוקים: בוחרים נציג, שלא השתתף באירויזיון. ניתן לבחור נציג מכל מדינה שמשתתפת בתחרות(פרט לישראל, אליה אולי נקדיש מהדורה מיוחדת). 
ההרשמה תפתח ביום ראשון הקרוב, ומסתיימת ביום שבת 7/7 בשעה 23:59.
ההצבעה תתבצע כמו בתחרות RSC( וההסבר יהיה בשירשור נפרד). אז יש לכם מספיק זמן לחשוב על האומן שתיבחרו. 
אם יש שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי.
במידה ולא תהיה היענות התחרות תיגנז. אז אני ממש אשמח שתיקחו בה חלק. יהיה כיף.
בהצלחה לכולם.
*אשמח שתגיבו להודעה, ותעדכנו אם אתם בעינין
לצפיה ב-''
26/06/2018 | 15:34
2
15
לצפיה ב-''
26/06/2018 | 15:39
1
54
מסקרן אותי מה תיבחר...
לצפיה ב-''
26/06/2018 | 17:34
11
לצפיה ב-' מאשר השתתפות'
מאשר השתתפות
26/06/2018 | 19:21
1
19
לצפיה ב-'מרגש, תודה'
מרגש, תודה
26/06/2018 | 19:50
10
לצפיה ב-'המלפפוניאדה#1 תאשרו בבקשה אם אתם בעינין'
המלפפוניאדה#1 תאשרו בבקשה אם אתם בעינין
27/06/2018 | 14:33
56
5 כבר אישרו שיקחו בתחרות חלק. אנחנו צריכים להגיע ללפחות 10.
בנוסף כדאי שתשקלו לבחור בשני מועמדים, למקרה שנחליט לאפשר שליחת שני שירים(כמו שהיה בתחרות האחרונה של Langvision).
לצפיה ב-'בעניין'
בעניין
28/06/2018 | 02:20
1
12
לצפיה ב-''
28/06/2018 | 08:18
30
איזה כיף!!!
לצפיה ב-'עוד יומיים מתחילים'
עוד יומיים מתחילים
28/06/2018 | 19:57
24
בחרתם כבר שיר? 
עדכון: כל משתתף יכול לשלוח שני שירים(לא של אותו אומן). 
בא לי לשלוח המון שירים, ההתלבטות ממש גדולה...
אם יש שאלות אתם מוזמנים לשלוח לי מסר אישי.
לצפיה ב-'יאללה. גם אני בפנים'
יאללה. גם אני בפנים
28/06/2018 | 22:51
1
10
לצפיה ב-'נפלא'
נפלא
28/06/2018 | 23:54
18
שבעה כבר בעינין, מקווה שיהיו עוד הרבה משתתפים!
לצפיה ב-'Related song contest 23 - חשיפת התוצאות!'
Related song contest 23 - חשיפת התוצאות!
25/06/2018 | 22:54
23
224
עוד מהדורה של התחרות האהובה שלנו הגיעה לסיומה  
אבל יש לנו זוכה חדש! 
זאת הייתה מהדורה צמודה במיוחד והיו פה לפחות שישה שירים במהלך השבוע האחרון שכיכבו בצמרת והתחלפו כל פעם מחדש. רק ביומים האחרונים התבהרה זהות הזוכה והטבלה השתנתה לחלוטין  

חשיפת התוצאות תעשה ע"י הסימולטר בקישור הבא: 

התוצאות המלאות בקישור הבא:

מבקש בכל לשון של בקשה לא לפרסם ספויילרים ללא סימן ה (או לחיליפן פשוט לכתוב ספויילר)
קובץ הXL יפורסם מחר 

לילה טוב לכולם וברכות לזוכה המאושר 
לצפיה ב-'התיחסות לתוצאות(זהירות ספויילר!!!)'
התיחסות לתוצאות(זהירות ספויילר!!!)
26/06/2018 | 00:13
1
121
וואו איזה מתח. אני חולה על הסימולטור. הרגשתי כמעט את אותה ההתרגשות של הדבר האמיתי!
לוריין זוכה ראויה. ברכות לזוכה המאושר. ציינתי כבר בריוויו שמדובר בשיר מהמם. די פספסתי אותו כשיצא(האלבום ממש מצוין). חבל שלא שרה אותו במלודי שנה שעברה. היא יכלה לזכות שוב באירויזיון. 
המקום השני ריגש אותי במיוחד. לא רק בגלל שזה השיר שאני שלחתי. שוב אמינה מסיימת במקום השני, ושוב מפסידה לדיווה שבדית...לא ציפיתי לסיים במקום כל כך גבוה, ואני מודה לכל מי שהצביע. ארחיב על אמינה בהודעה הבאה.
במקום השלישי סלין דיון הנהדרת, בשיר שהתאהבתי בו יותר, ככל שהשבוע עבר. מצטער שלא ניקדתי אותו(:
בדירוג האישי שלי קיבלה איזל את הדוז פואה ממני. שיר יפהפה שנכנס לי מייד ללב. 
לצפיה ב-'התייחסות לשיר ששלחתי(זהירות ספויילר)'
התייחסות לשיר ששלחתי(זהירות ספויילר)
26/06/2018 | 00:29
84
כבר ציינתי בריוויו לתחרות, כמה אני אוהב את אמינה. מדובר בעיני באחת ההופעות הגדולות והמיוחדות בתולדות התחרות. אחרי האירויזיון אמינה הפכה לכוכבת בינלאומית מבוקשת. היא הופיעה בסרטים רבים והיתה מעורבת פוליטית בהמון פרויקטים חשובים לשלום ושיפור מעמד האישה בעולם הערבי. היא די נעלמה למשך תקופה ארוכה ולפני שנתיים הוציאה אלבום קאמבק מופתי(שווה להוריד אותו ולהתעמק בו וביוצרים שלו). 
כששמעתי את האלבום החדש, הרגשתי את אותן תחושות שההופעה שלה ב91 גרמה לי.  הגילוי שלו הרגיש לי כאילו היא חזרה לאירויזיון(פנטזיה נאיבית שלי) עם שיר מושלם, בשלוש שפות שמתחברות נפלא ביחד, עם קטע סיום מצמרר שמזכיר קצת את ג׳אמלה. עם נגיעות טראנס שגרמו לי לחרוש עליו המון. בקיצור חששתי מאוד כשבחרתי אותו לתחרות שלנו בפורום. הופתעתי ממש מזה שסיים במקום השני. זה מרגיש לי כמו מיני ניצחון. אז שוב תודה.
מצרף עוד שני שירים נפלאים של אמינה, ששווה להתמכר אליהם. 

לצפיה ב-'התיחסות לתחרות'
התיחסות לתחרות
26/06/2018 | 00:41
64
תודה לsg151 שאירגן את התחרות. זה ממש לא מובן מאליו, במיוחד כשהפורום שלנו נאבק על הרלוונטיות שלו מול הפייסבוק וההטרלות... אני מקווה שהוא ימשיך לארגן עוד תחרויות רבות ושהמהדורה הבאה תהיה ממש בקרוב. 
תודה לכל מי שהשתתף. המעורבות הזאת מכניסה המון אנרגיות חיוביות ועינין בעונת המלפפונים. אני בטוח שגם מי שלא לקח חלק בתחרות נהנה מהשירים. חלק ממש בלטו בהעדרם. בפעם הבאה אתם חייבים להשתתף(וגם הקוראים הסמויים של הפורום, שבמשך שנים גם אני הייתי כזה. פשוט תירשמו ותתחילו להיות חלק פעיל). 
לילה טוב(:
לצפיה ב-'ספויילרים: אעאעעאעאעאע'
ספויילרים: אעאעעאעאעאע
26/06/2018 | 02:29
2
96
יייייששש!!
אני לא מאמין שניצחתי!
פעם שנייה!

אני בחרתי את לורין, למרות שרציתי לבחור באלני פוריירה.
אבל זה היה ברור לי מהתחלה שאני בוחר אך ורק בשיר הזה- זו יצירת מופת עם הפקה סופר מיוחדת. מהרגע שהאלבום יצא, זה השיר היחידי שחרשתי עליו.
השיר הזה הוא לגמרי שונה ולגמרי הגיע לו לנצח, למרות שחשבתי שלפורום תהיה סלידה ממנה בגלל שהיא די אוברייטד בנוגע לאירוויזיון, שמח לגלות שהתבדיתי ואהבתם את השיר שלי!

אתייחס לטופ 10:
10. השיר של נדב חמוד מאוד, כשהוא יצא חרשתי עליו, אבל הוא מהר מאוד נמאס עליי.
9. את השיר של יוון פחות אהבתי (מודה) למרות שאני בדרכ אוהב שירים ביוונית.
8. כנ"ל לגבי איטליה ^
7. מגיע לאיסל מקום בהרבה יותר גבוהה! נכנס אצלי לפלייליסט, שיר מדהיםםםםםם!  השפה האזרית נשמעת בו יפה. 10 נקודות ממני
6. השיר של נינה גם חמוד מאוד.
5. אני שונא אותו חחח (מצטער)
4.  דוז פואה ממני, וזאת הייתה בחירה מתבקשת שגם הוא וגם היא הופיעו באירוויזיון
3. שיר מקסים.
2. שיר מיוחד ברמות, תפס אותי וגם נכנס אצלי לפלייליסט. ניקדתי אותו 7.

אני רוצה להגיד תודה מיוחדת לL e j l a, השיר שבחרת מעולה ואני לא מפסיק לחרוש עליו- ניקדתי אותו 8 נקודות. מגיע לו לפחות עשירייה ראשונה.

לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
26/06/2018 | 15:45
23
אני נתתי לך את המקום הראשון אז נראה שאנחנו באותו ראש 
לצפיה ב-'זוכה מוצדק!'
זוכה מוצדק!
27/06/2018 | 10:39
37
התלבטת בין 2 השירים שהכי אהבתי במהדורה חח
לצפיה ב-''
26/06/2018 | 06:05
43

אבבא...מקום 15  חכו חכו
לצפיה ב-'sg151 על הארגון למופת של התחרות'
sg151 על הארגון למופת של התחרות
26/06/2018 | 06:06
29
לצפיה ב-' תודה רבה על התחרות!'
תודה רבה על התחרות!
26/06/2018 | 11:15
60
ברכות לזוכה. מבחינתי היו מועמדים לזכייה יותר ראויים מלוריין, אבל ככה זה בתחרות.
תודה לכל מי שניקד אותי (אפילו קיבלתי דוז פואה אחד! :) )

לצפיה ב-' בשנייה האחרונה ניצלתי מהמקום האחרון '
בשנייה האחרונה ניצלתי מהמקום האחרון
26/06/2018 | 15:40
2
52
ובכל זאת, חבל לי שלא הצביעו יותר לשיר ששלחתי (פולין). תודה לכן מי שהעריך:

TAJCI (צרפת) - 5 נקודות
GALXP (סלובניה) - 3 נקודות
סטילהוק (איסלנד) - 10 נקודות
GABYGENIO (ספרד) - 5 נקודות
EREV114 (שוודיה) - 8 נקודות

ברכות לשוודיה וללוריין על הניצחון עם שיר מהמם, לצרפת ואמינה במקום השני עם שיר מהפנט ולמיכאל הגרמני עם שיר נהדר במקום החמישי.

וכמובן, תודה לעורך התחרות שעשה עבודה נהדרת. מחכה למהדורה הבאה 
לצפיה ב-'אהבתי את הבחירה שלך'
אהבתי את הבחירה שלך
26/06/2018 | 15:49
1
36
וגם אני חששתי שתסיים אחרון...
השיר ישר תפס אותי, הקטע האורינטלי ממש יפה(בייחוד ההתחלה עם החלילים). לגמרי אחד השירים הטובים בתחרות!!!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
26/06/2018 | 15:58
33
כנראה נגזר על אייסיס (או בשמה כיום - תמרה) לסיים בתחתית הטבלה 
לצפיה ב-' ברכות לשיר המנצח , ותודה לכל מי שניקד אותי'
ברכות לשיר המנצח , ותודה לכל מי שניקד אותי
26/06/2018 | 18:53
1
57
השיר שלי
EMILIJA KOKIC - NEBO

אני אוהב כבר שנים את קרואטיה ואת התרבות הקרואטית והמוזיקה הנפלאה שמגיעה משם , בכל אירוויזיון אני מחזיק אצבעות ל - 2 מדינות באופן קבוע ,  ישראל וקרואטיה.
את אמיליה קוקיץ' אני מאוד אוהב ומעריץ מאז האירוויזיון שהיא זכתה בו כחלק מלהקת RIVA. זמרת נפלאה ונהדרת עם קול מקסים ושירים מצוינים.

היא התחתנה לפני קצת יותר משנה בערך ,  ואמרה באיזה ריאיון שאם היא היתה יודעת שזה נפלא להיות נשואה ,  היא היתה עושה את זה מזמן. 

תודה לכל מי שניקד אותי ,  קיבלתי דוז אחד , וגם זה נפלא !! 
לצפיה ב-'אחלה בחירה'
אחלה בחירה
26/06/2018 | 22:37
40
אני מזדהה לגמרי עם מה שרשמת. פחות לגבי קרואטיה ויותר לגבי יוגוסלביה לשעבר(קרואטיה די איבדה את זה לדעתי. הבחירות האחרונות שלה היו די חלשות). דוקא את השירים הקרואטים שנשלחו לפני הפיכתה למדינה עצמאית, הרבה יותר אהבתי.
כל שנה אני מחכה להפתעה מכיוונם ודי מתאכזב. מקווה ששנה הבאה יחזרו לשיר בקרואטית...
לצפיה ב-''
26/06/2018 | 19:56
54
מקום 16 מתוך 19. לפחות הייתם מביאים אותי למקום 12
תודה לששת מנקדיי, בעיקר להולנד90 וסקנדי המתוקים על הדוז והעשר (לשיר של לוקאס נתתי 7 נקודות ופחות התחברתי לשיר של אלני, סורי סקנדי)

ברכות לזוכה. לא אהבתי את השיר, עוד כשיצא עשיתי לו דיסלייק ביוטיוב.
גם המקום השני ממש לא לטעמי. אבל הרוב אמר את דברו

הדוז שלי (פסטורה) סיים רק במקום ה-13, נמוך מדי. גם המקום השני שלי (לנה) היה ראוי לסיים בעשירייה הראשונה. טוב, הוא ממש לא היה רחוק משם...
המקום האחרון הכי אנדרייטד מאז אוסטריה 2015. Glacib, אהבתי את שירך.

תודה ל-sg151 על אירגון התחרות. הצלחתי להנות מהסימולטור
לצפיה ב-'התייחסות לתוצאות '
התייחסות לתוצאות
27/06/2018 | 05:12
1
41
אני שלחתי את מיכאל.
בהתחלה היה נראה לפי הסימולטור שאני לוקח את זה, הובלתי בהרבה מהזמן.. ממש הרגשתי ה'אוסטריה' של השנה. לא נורא
ברכות לזוכה, דירגתי אותו נמוך יחסית לטופ 5.
נתראה בתחרות הבאה :)
לצפיה ב-'שיר מהמם. בחירה טובה'
שיר מהמם. בחירה טובה
27/06/2018 | 21:33
9
לצפיה ב-''
27/06/2018 | 10:24
75
תודה שגיא על הניהול!
שלחתי את אייסל עם שיר שעפתי עליו עוד כשנבחרה להיות נציגת אזר'. וכן, גם אני התאכזבתי מהכישרון המבוזבז שלה באירו. 
הדוז שלי זכה אלני, לורין ואמינה - שירים מושלמים. אהבתי את רוב הטופ.
לצפיה ב-' ממיאללה'
ממיאללה
28/06/2018 | 19:57
3
29
מקום 11 - Lena - Wild % Free
תודה לכל המצביעים
כן חשבתי שאגיע גבוה יותר אבל oh well
אייסל ונינה שלחו שירים מדהימים !!
לורין שיר מצוין גם כן, סחתיין לכולם
מתי מרימים עוד אינטרקראון? עוד רילייטד? אם אין מתנדבים שיחפצו לכך בימים הקרובים אני ממש מוכן לקחת את הרילייטד הבא על עצמי
לצפיה ב-'אהבתי את הבחירה שלך'
אהבתי את הבחירה שלך
28/06/2018 | 20:09
2
27
מצטער שלא ניקדתי(:
יש לך מושג באיזה סרט מדובר?(ניסיתי לחפש ולא הצלחתי).
אני בטוח שכולנו נשמח לתחרות נוספת בקרוב. אם צריך עזרה בארגון אשמח גם לעזור.
בלי קשר אשמח אם תקחי חלק בתחרות המלפפוניאדה#1 שמתחילה ביום ראשון(מעין גרסה הפוכה לרילייטד שבה בוחרים אומן שלא השתתף בתחרות. אני בטוח שיהיה גם כיף). 
לצפיה ב-'מממיאללה אחיייי'
מממיאללה אחיייי
29/06/2018 | 12:13
1
19
חחח אני בן

השיר Wild & Free הוא מתוך פסקול הסרט Fack ju Göhte 2 שזה Fuck you, Goethe 2 או איך ששוחרר באמריקה- Suck Me Shakespeer 2
לצפיה ב-'אופס'
אופס
29/06/2018 | 13:48
17
תודה על הקישור!
לצפיה ב-' התוצאות '
התוצאות
30/06/2018 | 19:15
15
איזה כיף - השיר שלי הגיע למקום השלישי .
השיר של סלין דיון יצא לאוויר העולם לפני כמעט חודשיים .
השיר מצליח בעולם , עם קרוב ל 34 מיליון צפיות ביוטיוב .
סלין דיון בגיל 50 נשמעת כמו בת 20  , זה פשוט מדהים .
( הייתי לפני חודש בהופעה שלה בלאס ווגאס ...היא פשוט מדהימה .
  נשמעת צלולה , חדה ומדייקת בשירה חיה של שירים לא פשוטים לשירה )
בשבילי סלין דיון תמיד מספר 1 , אבל אני שמח שהפורום העריך אותה הפעם .

לצפיה ב-'מה נדרש מביתן 2 כדי לארח את התחרות'
מה נדרש מביתן 2 כדי לארח את התחרות
27/06/2018 | 00:24
12
292
טוב בהינתן שגברו מאד הסיכויים שהתחרות תהיה בתל אביב, בגני התערוכה ביתן 2 - השאלה שתכריע היא כנראה אפשרות ההרחבה של ביתן 2. ביתן 2 כולל 4 יתרונות גדולים מאד. 1. הוא בעל מפתח גדול מאד בלי עמודים בדומה להיכלי ספורט, רק בלי יציעים ככה שיש גמישות מקסימלית בעיצוב. 2. הגג נבנה לשאת ארועים ולכן מאפשר להרים פרופס ותפאורות כבדות. 3. אקוסטית וטכנית האולם מצויד בכל אמצעי ההפקה הדרושים. 4. צמודים אליו אולמות ארועים קטנים שיכולים לשמש חדרי משלחות, הפקה, תקשורת וכמובן ביתן 1 וכל שאר מתקני וביתני גני התערוכה. 
אבל הקאץ' זה הקיבולת
ביתן 2 אולי ענק כאולם כנסים, אבל לא כאולם הופעות. שני חסרונות: העדר כניסות מרובות מכל הצדדים (כך שיקח יותר זמן להכניס קהל ליציעים על פני אצטדיון עם שערים רבים) וכמובן קיבולת עם במה גדולה, שיורדת כולל טריבונות תלולות ל-6000 איש. סף המינימום לאולמות לתחרות עומד על 9,000. וכמובן בארוע כזה צריך שטח רב לוגיסטי סביב הבמה, הפרדה מהקהל, אבטחה, אפקטים (זיקוקים) וכו'.
לכן, בהינתן שעם במה גדולה על שליש מהאולם (שליש אופקי או שליש אנכי, יש צורך בעוד אגפים צדדים שיאפשר להגיע ליעד.
האם אפשר לפרק את החזיתות ולבנות האנגרים עם יציעים?
 זו השאלה המכרעת. לביתן 2 שתי חזיתות שפוטנציאלית יכולות לאפשר הקמת יציעים חיצוניים במבנה כלשהו של האנגר שצמוד לבניין הקיים. הצפונית והדרומית שכוללות בכל אחד 4 אלמנטים: 6 עמודים, קירות מסך (זכוכית 3,500 מ"ר) וקירות מאלמנטים של פח אלומיניום צבוע ו"קסטות" אלומינום בין החלונות ומבני הגגונים. בהנחה שאת כל אלו ניתן לפרק (הם גם הורכבו אחרונים, עד סיום הגג שתי החזיתות עמדו פתוחות)
אז אפשר בכל צד להוסיף טריבונות גבוהות כלפי האולם. כל טריבונה בהנחה שיש מגבלה גם לגובה שלה וכמות המושבים, תוסיף כ-2000-3000 איש. כדי להגיע לקיבולת הדרושה, יהיה אפשר להסתפק בטריבונות נוספות בצד אחד בלבד. במקרה כזה "בצד" השני תמוקם הבמה (ראו אופציית סידור עם הרחבה). השקעה לא קטנה, אך יתכן שיבחרו לשמור את ההרחבה הזו גם בעתיד והיא תיבנה כקבועה.
כדי לייצר את אפקט ה"קערה" של היכלים, די בהקמת טריבונות לאורך הקירות הצדדים לשליש הגובה (עד 8 מ', כמו בניין משרדים שתי קומות). ההרחבה נחוצה גם כדי לייצר את ההפרדות הדרושות (מעברים, קהל מהבמה) וגם לתת תחושת "עומק" במצלמות הרחף שיצלמו מההרחבה לכיוון הבמה (אותן תמונות "אחוריות" שבמאים אוהבים). גם לגבי התקשורת הרבה שתסקר תידרש מחשבה. האם יבנו כחלק מההרחבה משטחי צפייה ושידור עיליים? זה אולי היתרון של הארנה ואצטדיון חיפה: תאי האח"מים ויציעי תקשורת שכבר קיימים. 

לצפיה ב-'סידור הרחבה אפשרית'
סידור הרחבה אפשרית
27/06/2018 | 00:27
2
244
סידור אפשרי לאחר הרחבה.
טריבונות צד מוגבהות, ואגף חדש מוגבה כולו כטריבונות אחוריות
(הגבהה מקסימלית)
לצפיה ב-'שכחתם את הגרין רום'
שכחתם את הגרין רום
27/06/2018 | 10:17
1
166
חלק מהיציעים צריך להכיל את הגרין רום - אלה אם רוצים לחזור לשנות ה 90 שישובים מאחורי הבמה ולקהל אין אינטרקציה עם המשתתפים....
לצפיה ב-'כבר ציינתי שני פתרונות שונים לגרין רום '
כבר ציינתי שני פתרונות שונים לגרין רום
27/06/2018 | 13:45
153
1. פתרון ראשון זה הצבתו בלב ביתן 1 והפיכת ביתן 1 לחלק אינטגרלי מערב הגמר, עם מסך ענק וגרין רום (מה שיאפשר למכור עוד 6 אלף כרטיסים, ולהכריז על "15 אלף איש בשני האולמות איתנו הערב"). גרין רום במרכז ביתן 1 יוכל לייצר גם אינראקציה עם הקהל סביב בביתן 1.
2. גרין רום מאחורי הבמה כחלק מהרחבת ביתן 2. כן אותו פטנט שבו המסך זז/מורם ומאחוריו נפתח עולם שלם שכולו גרין רום ססגוני למחיאות הכפיים הסוערות. זה אפשרי אם מאחורי הבמה יבוצעו לא הרחבה אחת עבור עוד יציע אלא שתי הרחבות עבור אוהל הפקה משולב גרין רום.

לצפיה ב-'כמה מקומות צפויים להיות אחרי הרחבה בסך הכל? '
כמה מקומות צפויים להיות אחרי הרחבה בסך הכל?
27/06/2018 | 10:27
8
107
לצפיה ב-'סדר במספרים לגבי ביתן 2 '
סדר במספרים לגבי ביתן 2
27/06/2018 | 13:50
210
ביתן 2 עם במה בשליש הגודל ללא הרחבה: 6,000 איש (יציעי טריבונות + שורות )
ביתן 2 עם הרחבה בצד אחד כשההרחבה תהיה בגודל שליש האולם: 9,000 איש (יציעי טריבונות + שורות)
ביתן 2 עם הרחבה + ביתן 1: 15,000 איש.

לצפיה ב-' אתה אשכרה שואל אותו ברצינות כאילו באמת יש לו מושג ירקרק?'
אתה אשכרה שואל אותו ברצינות כאילו באמת יש לו מושג ירקרק?
27/06/2018 | 16:48
6
67
לצפיה ב-'חחח אתה רק שחכת פרט קטן וחשוב'
חחח אתה רק שחכת פרט קטן וחשוב
27/06/2018 | 18:43
5
205
"אין לי מושג". ברור. רק מה? כתבתי לגבי הבחירה בגני התערוכה שבוע לפני שהתראיין גורם במשרד האוצר שאמר אותו דבר. ואני יודע שלא שאלתם למה דווקא התראיינו מהאוצר יש לי את התשובה אבל לא תדעו. 
לצפיה ב-'לאא דיי אל תעשה לנו את זה!!!!!'
לאא דיי אל תעשה לנו את זה!!!!!
27/06/2018 | 20:18
128
שתףף אותנו במידע הפיקטיבי שלך תפוזו אני לא אחיה בלי הפייקניוז שלך
לצפיה ב-'הבעיה היא לא במידע שאתה מביא אלא בגישה השלילית ובהצפת הפורום'
הבעיה היא לא במידע שאתה מביא אלא בגישה השלילית ובהצפת הפורום
27/06/2018 | 21:12
123
זה לא נעים וזה קורה כל פעם מחדש
לצפיה ב-'אתה לא לוקח דבר אחד בחשבון'
אתה לא לוקח דבר אחד בחשבון
28/06/2018 | 00:09
144
כמעט אף אחד לא טורח לקרוא את התקפי הגראפומניה התלת-יומיים שלך. הם ארוכים ובלתי קריאים. מצדי תמשיך להציף את הפורום אגב, לא מפריע לי.
לצפיה ב-'אני לא הייתי מאמין אפילו לציטוטים של "מקורות בכירים"'
אני לא הייתי מאמין אפילו לציטוטים של "מקורות בכירים"
28/06/2018 | 13:18
1
84
כשהמצטט הוא תפוזו.
 אז חברה-
 הסיטואציה הקיימת היא מתנת שמיים לספינרים וטרולים.
 יש 2 ברירות.
או לשחק איתם את המשחק או להתעלם.
 תבחרו מה בא לכם...
לצפיה ב-'כנראה שרוב הקוראים בפורום שלא מגיבים ומשתתפים'
כנראה שרוב הקוראים בפורום שלא מגיבים ומשתתפים
28/06/2018 | 18:22
73
הם אנשים שנכנסים לכאן במקרה אחרי חיפוש "נטע ברזילי" או "אירוויזיון בישראל" בגוגל. ואז הם בתמימותם קוראים הטרלות ומניחים שזו המציאות.
זה בסדר, זו עונת המלפפונים, והרי כבר ידענו בערך מחודש מרץ שאם ישראל זוכה אז הנושאים בהם ידונו בקיץ יהיו: ירושלים כן או לא, איזה אולם, שבת, חרדים, הומואים, מנחה וכו'... זו לא הפתעה, ולכן אין מה לכעוס שאנשים מפטפטים את עצמם לדעת או מציפים.
זה בסך הכל משעשע, ואם על הדרך tapuzzo מרגיש משפיע או חשוב וזה מעניק טעם לחייו, מדוע שניקח את זה ממנו?
בלאו הכי, בעוד כחודשיים כבר נדע את כל ההחלטות והעובדות, ובינתיים אפשר קצת להמר ולתת לאוחצ'ות מעריצות להרגיש שהן חשובות ומועילות עם ההודעות הדרמטיות שלהן.
לצפיה ב-'הוגשה בקשה לארח את האירוויזיון במצדה'
הוגשה בקשה לארח את האירוויזיון במצדה
26/06/2018 | 19:46
6
192
הצעה נוספת לאירוח האירוויזיון: דב ליטבינוף, ראש המועצה האזורית תמר, הגיש בקשה לערוך את התחרות במצדה. "מדובר בהיכל התרבות של הטבע", אמר בשיחה עם ynet.

בתחילת השבוע נחשף ב-ynet כי תאגיד השידור הישראלי צפוי לפנות לארבע ערים: ירושלים, אילת, תל אביב וחיפה, על מנת שיגישו בקשה לאירוח תחרות השירה האירופית בישראל, אולם גם מתמודדות נוספות יוכלו להגיש בקשה.

"עשינו דברים ענקיים במצדה כמו הופעה של דיוויד גואטה, האופרה הישראלית ועוד. היכל התרבות של הטבע יכול להכיל מעל 20 אלף איש, זה טבעי שאנחנו נתמודד על האירוע", אמר ליטבינוף. "עם התפאורה של מצדה, הנושא של הצלת ים המלח שיכול לעלות לכותרות בינלאומיות - זה לא רק מקום, אלא גם מסר ואחד המקומות היפים שיש לנו בישראל. אם לא ירושלים - אז מצדה", הוסיף.

הקריטריונים לאירוח התחרות צפוים להתפרסם בקרוב, וליטבינוף סבור שמצדה יכולה לעמוד בכל תנאי הסף הדרושים. "יש לנו 4,000 חדרי מלון צמודים אלינו בים המלח, יש עוד כ-500 צימרים באזור וירושלים נמצאת במרחק שעה נסיעה אם חסר משהו. לגבי התחבורה הציבורית - אנחנו נדאג לאוטובוסים, וגם הקירוי של המתחם לא אמור להוות בעיה. בקיצור - אנחנו מוכנים ואנחנו מקווים שיקחו אותנו בחשבון".

לצפיה ב-'זה נורא הצחיק אותי כששמעתי על זה לראשונה '
זה נורא הצחיק אותי כששמעתי על זה לראשונה
26/06/2018 | 22:18
171
זה נשמע רעיון נחמד אבל אין לזה באמת סיכוי ממשי
לצפיה ב-'הצעה גאונית, למעט בעיה אחת עיקרית'
הצעה גאונית, למעט בעיה אחת עיקרית
27/06/2018 | 00:53
215
העלאת הפקה נוסח האופרה עם תפאורה אחת (בקושי) לא דומה להעברת שידור ל-300 מליון איש מאולם שצריך לאפשר 25 מופעים מתחלפים בתפאורה, תאורה, רקעים וזויות צילום.
קבלתם את שמכם בעיתון, תודה, היו שלום.
לצפיה ב-'"ליטבינוף סבור שמצדה יכולה לעמוד בכל תנאי הסף הדרושים"'
"ליטבינוף סבור שמצדה יכולה לעמוד בכל תנאי הסף הדרושים"
27/06/2018 | 16:55
3
125
הוא יודע שדורשים גג? (אמיתי, לא כיפת השמיים).
לצפיה ב-'נראה לי שהוא בונה על ברזנט'
נראה לי שהוא בונה על ברזנט
27/06/2018 | 18:23
1
39
לצפיה ב-''
27/06/2018 | 21:31
13
לצפיה ב-'קראתי שהם מציעים לעשות קירוי למקום. בקיצור, לא יקרה'
קראתי שהם מציעים לעשות קירוי למקום. בקיצור, לא יקרה
27/06/2018 | 21:30
41
לצפיה ב-'המפגש של נטע והנסיך וויליאם: בארמון הגיבו ב"כפרה עליכם"'
המפגש של נטע והנסיך וויליאם: בארמון הגיבו ב"כפרה עליכם"
27/06/2018 | 12:28
179
לצפיה ב-'הרב הראשי של ירושלים לשרה רגב: "בטלי את האירוויזיון"'
הרב הראשי של ירושלים לשרה רגב: "בטלי את האירוויזיון"
25/06/2018 | 15:12
2
220
לצפיה ב-' רק שתי הצבעות חסרות לRSC!!!'
רק שתי הצבעות חסרות לRSC!!!
25/06/2018 | 15:30
1
158
יאללה אנשים מחר כבר יחשפו התוצאות!!

מבקש ממש ממש מכל מי שלא הצביע שימהר כי חבל סתם בשבילו, הניקוד שלו יופחת בחצי וזה עלול לעלות לו גם בניצחון בתחרות
לצפיה ב-''
25/06/2018 | 18:47
30

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ