לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1749317,493 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

אחרי 20 שנה - האירוויזיון חוזר לישראל!  

נטע ברזילי זכתה באירוויזיון 2018 בליסבון עם השיר "Toy", הביאה לישראל זכייה רביעית היסטורית בתחרות - ובמאי 2019 היא תיערך ממש כאן אצלנו! כאן בפורום נלווה מקרוב את העונה הקרובה, עד לפתיחת אירוויזיון 2019 בישראל. קולולו קולולו! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

אחרי 20 שנה - האירוויזיון חוזר לישראל!  

נטע ברזילי זכתה באירוויזיון 2018 בליסבון עם השיר "Toy", הביאה לישראל זכייה רביעית היסטורית בתחרות - ובמאי 2019 היא תיערך ממש כאן אצלנו! כאן בפורום נלווה מקרוב את העונה הקרובה, עד לפתיחת אירוויזיון 2019 בישראל. קולולו קולולו! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אירוויזיון 2003 לצפייה ישירה (זה הכי דומה לביתן 2!) '
אירוויזיון 2003 לצפייה ישירה (זה הכי דומה לביתן 2!)
15/09/2018 | 20:22
12
180
אז חשבתי על זה ומישהו הזכיר פה את אירוויזיון 2003 שמזכיר בגודל האולם שלו את "ביתן 2".

ב2003 האירוויזיון התקיים באולם שבו היו 6500 צופים (כולם בישיבה) ואיכשהו כשאני צופה באירוויזיון זה נראה ממש יפה ולא קטן וההפך דווקא שאנשים לא קופצים ומשתגעים זה נראה מסודר ומתורבת יותר (לדעתי).

רמת השירים הייתה די בינונית, היו כמה שירים חזקים ולדעתי השיר הזוכה לא ראוי בכלל, דווקא השיר של ספרד היה לדעתי הכי חזק והיה ראוי לנצח אומנם הזמרת זייפה את נשמתה וחבל כי דווקא זה היה שיר די קל שאם הזמרת לא הייתה מזייפת היא הייתה זוכה! מה גם שההופעה שלה הזכירה לי מאוד את ההופעה של יוון שנתיים לאחר מכן!

הבמה.. איך לומר את זה.. במת אירוויזיון קלאסית! הכי מעניין שכל הבמות שבאו לאחריה נראו בדיוק כמוה עם שינויים קלים! האמת? במה יפה מאוד במיוחד לתקופה.. אני מאמין שבישראל הבמה תהיה יותר מודרנית, אבל לאחר הצלקת של 1999 אני כבר לא יודע למה לצפות.. לא שבמת 1998 הייתה טובה יותר כן?! חח

פעם ראשונה שצפיתי באירוויזיון הזה והאמת להפתעתי ממש נהניתי! אני המום שזה 2003 ולא משהו מ2007-2010.. שאפו!

אני חייב להגיד שאפו לבמאי המצלמות, העביר את השידור וצילומי הקהל בצורה מושלמת! האולם נראה ענק ועוד כולם בישיבה ויש שם רק 6500 איש! זה הזוי! שאפו! זה נראה כאילו יש שם לא פחות מ20,000 איש!

לגבי השיר שלנו, עולב העולבים! ליאור נרקיס אוי ואבוי!
לצפיה ב-'השיר שלדעתי היה ראוי לזכות '
השיר שלדעתי היה ראוי לזכות
15/09/2018 | 20:26
7
136
אבל למה הזיופים???
אני המום איך הבמה נראית ענקית וזה אולם מה זה קטן.. זה הזוי!!
לצפיה ב-'בדיוק כמו בית האח הגדול'
בדיוק כמו בית האח הגדול
15/09/2018 | 21:11
1
81
האיזורים השונים שבו לא מאוד גדולים אבל כשצופים בהם דרך הטלוויזיה מתקבלות פרופורציות אחרות לחלוטין.

זה נקרא אפקט המצלמה. לא סתם אומרים שהמצלמה משמינה בכמה קילוגרמים. היא עושה את זה לכל דבר ולא רק לבני אדם... היא מגדילה הכל!

באירוויזיון גם יש חשיבות רבה לצבע השחור שיש באיזור הקהל ובצידי הבמה שגורמים לטשטוש הגבולות ולתחושה של מרחב למרות שאינה קיימת במציאות.
לצפיה ב-'בדיוק באמת שמתי לב שהם הקפידו שהאולם יהיה מאוד חשוך'
בדיוק באמת שמתי לב שהם הקפידו שהאולם יהיה מאוד חשוך
15/09/2018 | 21:25
72
במיוחד בחלק של הישיבה כך במצלמה זה נראה ענק ואין סופי!

אני מקווה שיחשבו על זה ויחפו את כל קירות האולם בבדים שחורים או משהו..

אני גם אהבתי את עיצוב הבמה מאחורה שזה נראה כמו כוכבים אבל לאחר שראינו במות כל כך מודרניות קשה לחזור לבמות המושקעות של פעם.. 2003-2008 דווקא אני מתגעגע לעיצובים האלה..
לצפיה ב-'עדכון - הוספתי את גרסת הסטודיו לפלייליסט '
עדכון - הוספתי את גרסת הסטודיו לפלייליסט
15/09/2018 | 21:53
4
75
התאהבתי
לצפיה ב-'אגב, אנחנו דיזזנו את השיר הזה, אם אני לא טועה.'
אגב, אנחנו דיזזנו את השיר הזה, אם אני לא טועה.
15/09/2018 | 22:20
3
66
ועוד נתון: זה האירוויזיון האחרון לפני הפעלת חצי גמר, כש-14 המדינות שסיימו ראשונות השתתפו ישירות בגמר האירו' ב-2004, שנערך באיסטנבול.
לצפיה ב-'אני בהלם! מה שאומר שלישראלים היה טעם טוב! '
אני בהלם! מה שאומר שלישראלים היה טעם טוב!
15/09/2018 | 22:23
2
60
חולה על זה מאז גיליתי את השיר הזה אני בלופים עליו חחח

הגרסה של מאיה בוסקילה מעצבנת אותי

זו הגרסה המקורית! עם המגע הלטיני.. חולה על זה!
לצפיה ב-'גועל נפש על הקאבר של בוסקיצה לשיר הנפלא הזה'
גועל נפש על הקאבר של בוסקיצה לשיר הנפלא הזה
15/09/2018 | 23:56
1
28
אני במקום יוצרי השיר ובת' המבצעת  תובע אותה על התעללות בקאבר לשיר הזה.
לצפיה ב-'היא אשכרה רצחה את השיר, מעולם לא אהבתי את הגרסה שלה'
היא אשכרה רצחה את השיר, מעולם לא אהבתי את הגרסה שלה
15/09/2018 | 23:58
27
הייתי המום לשמוע שהגרסה המקורית בספרדית כל כך יפה ומתאימה! בוסקילה גרועה!
לצפיה ב-'רמת שירים בינונית?!'
רמת שירים בינונית?!
15/09/2018 | 23:14
3
60
אירווזיון 2003 זכור לי כאחד המוצלחים ביותר מבחינת שירים. בעיקר שהוא הגיע אחרי 3 אירווזיונים רצופים עם שירים חלשים מאוד יחסית לדעתי. 
אהבתי כל כך הרבה שירים ב2003. טורקיה הייתה זוכה מוצדקת ואני זוכר שהצבעתי להם והייתי מאוד בעדם. אבל אהבתי במיוחד גם את איסלנד, בלגיה וצרפת והייתי שמח מאוד גם אם אחד מהם היו מנצחים. שירים טובים היו גם לגרמניה (טראש מוחלט אבל כמה שזה כיף), ספרד ורומניה. גם לרוב השאר היו שירים נחמדים. אפילו רוסיה בגירסאת הסטודיו לא היה כזה נורא והיה כיף לראות את טאטו במסגרת הזו, למרות שהן זייפו את חייהן.
ברצינות שזה זכור לי כאחד האירווזיוים המוצלחים ביותר, ונראה לי שעד 2010 לא אהבתי כל כך הרבה שירים.

ולגבי הבמה? אני מוכרח להודות שפעם ראשונה גיליתי שהאולם שם היה כזה קטן. הוא מעולם לא היה נראה לי קטן, אפילו להיפך, הבמה עצמה נראית מאוד גדולה (ובעיני גם יפה בהתחשב בתקופה) וזה מעודד מאוד מהבחינה הזו שגם ביתן 2 יצטלם כמו שצריך (מה שכמובן עדיין לא פותר לי את עניין השגת הכרטיס, אבל גם זה משהו)
לצפיה ב-'השירים היחידים מהשנה הזאת שהייתי מסוגל לשמוע הם של'
השירים היחידים מהשנה הזאת שהייתי מסוגל לשמוע הם של
15/09/2018 | 23:43
2
57
הולנד, ספרד, טורקיה ורומניה (שהיה חמוד)

בשבילי זה ככה..

מקום ראשון: ספרד (בפער ענק)
מקום שני: טורקיה
מקום שלישי: רומניה, השיר הרג אותי מצחוק אבל העיבוד מושלם!
מקום רביעי: הולנד
לצפיה ב-'דווקא לטעמי שנה לא רעה בכלל.....'
דווקא לטעמי שנה לא רעה בכלל.....
16/09/2018 | 00:14
1
37
אז בנוסף לספרד וטורקיה, אהבתי נורא איסלנד, נורבגיה (בלדה נוגעת ללב, לפחות לטעמי) ,שבדיה, רומניה, גרמניה ,צרפת, הולנד, קרואטיה.
ולליאור נרקיס בשנה כזאת לא היה בכל סיכוי להתברג גבוה, גם בגלל השיר וגם ההופעה.
בכלל ,לא אהבתי אף ב-4 שירי הקדם הפרטי שלו באותה שנה.

אני זוכר אז עדיין שפחות בעידן האינטרנט של אי חשיפת שירים הקליפים שודרו בערוץ 1 רק יומיים לפני התחרות.
לצפיה ב-'אני חייב להגיד שכשמעתי את השיר היווני נחנקתי מצחוק, זוועה!'
אני חייב להגיד שכשמעתי את השיר היווני נחנקתי מצחוק, זוועה!
16/09/2018 | 00:33
44
שיר שילד בן 5 יכל לכתוב ואיך הוא שר אותו בפוזות זה עוד יותר הצחיק אותי..

בכל מקרה, לספרד גנבו את הניצחון, שיר מעולה! והתאים לתקופה בצורה מושלמת! אהבתי מאוד את ההופעה גם והצבעים והכל בעצם! אפילו את התלבושות..

ההופעה של הטורקיה הייתה נחמדה אבל הבגדים היו מחרידים, היא זייפה ולא הייתה בטון של השיר בכלל נשמעה גרוע... סבלתי! אם לא הייתה את גרסת הסטודיו לא הייתי מסוגל לשמוע!

לעומת זאת הספרדיה החזיקה את השיר שלה יחסית למרות שהיו קצת זיופים בעיקר בתווים הגבוהים, אבל באמת שהיא שיחקה אותה והביאה הופעה ווינרית..
לצפיה ב-'תל אביב תארח את אירוויזיון 2019'
תל אביב תארח את אירוויזיון 2019
13/09/2018 | 13:08
69
2138
4 חודשים לאחר הניצחון של נטע ברזילי באירוויזיון עם "Toy", הזכייה הרביעית של ישראל בתחרות - הוכרזה העיר המארחת של אירוויזיון 2019: תל אביב

תל אביב תארח לראשונה את תחרות האירוויזיון שתיערך בביתן 2 במרכז הירידים 
...
המשך>>
4 חודשים לאחר הניצחון של נטע ברזילי באירוויזיון עם "Toy", הזכייה הרביעית של ישראל בתחרות - הוכרזה העיר המארחת של אירוויזיון 2019: תל אביב

תל אביב תארח לראשונה את תחרות האירוויזיון שתיערך בביתן 2 במרכז הירידים 

חצי גמר 1: יום שלישי, 14 במאי 2019 
חצי גמר 2: יום חמישי, 16 במאי 2019 
הגמר הגדול: יום שבת, 18 במאי 2019 (בהשתתפות ישראל) 

עונת אירוויזיון מרגשת ומהנה לכולנו, כל הדרך לתל אביב 2019 
לצפיה ב-'בעוד דקות אחדות תצא ההודעה: האירוויזיון יערך בתל אביב'
בעוד דקות אחדות תצא ההודעה: האירוויזיון יערך בתל אביב
12/09/2018 | 18:20
20
390
לצפיה ב-'עדכון: ההכרזה נדחתה למחר'
עדכון: ההכרזה נדחתה למחר
12/09/2018 | 18:25
1
328
לצפיה ב-'ברוב המקרים ערן סויסה אומר הודעות נכונות'
ברוב המקרים ערן סויסה אומר הודעות נכונות
12/09/2018 | 20:27
88
לצפיה ב-'די כבר עם הטרוליזם והודעות הספאם!! '
די כבר עם הטרוליזם והודעות הספאם!!
12/09/2018 | 20:00
2
179
עד שלא תעודכן באתר הרשמי של האירוויזיון העיר המארחת ותצא כתבה באתר האירוויזיון הרשמי אני לא אאמין לשטויות האלה!

כרגע מבחינתי שום עיר עדיין לא נבחרה! ושום דבר לא סגור!
לצפיה ב-'+1 כמה פייק ניוז אפשר להפיץ'
+1 כמה פייק ניוז אפשר להפיץ
12/09/2018 | 20:09
123
כשיודיעו רשמית על העיר תפתחו שרשור חדש, מספיק עם כל הספאם
לצפיה ב-'וואוו, כמה אפשר להדחיק את מה שכולם אמרו לך כל הזמן? תל אביב!'
וואוו, כמה אפשר להדחיק את מה שכולם אמרו לך כל הזמן? תל אביב!
14/09/2018 | 02:44
36
סגור ומסוגר כבר משבוע שעבר, העובדה שההכרזה נדחתה עד היום היא עניין פורמלי. בניגוד לכל מיני קשקשנים כאן בפורום שמנפיצים מידע, כשאתרי חדשות אמיתיים מפרסמים מידע, זה בד"כ כי יש להם מקור מידע רציני דיו. נכון, הם לא תמיד מדייקים ב-100%, אבל זו עדיין לא סיבה להתכחש למידע ולדמיין שכלום לא סגור כשההחלטה לא התקבלה היום וגם לא אתמול.
לצפיה ב-'רוטר הוא לא מקור אמין'
רוטר הוא לא מקור אמין
12/09/2018 | 20:24
7
163
אבל, כשעשוע נכנסתי למלון קראון פלאזה ירושלים ולהזמין מלון בנקודות (אני חבר מועדון). אי אפשר להזמין שום חדר כמעט מתחילת מאי ועד....ה26 במאי.
אם הייתי צריך להמר, הייתי אומר שירושלים נבחרה. זה בהמשך למה שהופיע בטוויטר בקישור הקודם.
לצפיה ב-'ירושלים האופציה ההגיונית'
ירושלים האופציה ההגיונית
12/09/2018 | 20:55
139
אם יון אולה סאנד וביורקמן יבחרו בקופסת שימורים בתל אביב אפשר יהיה להזדכות על הציוד, לא רואה סיבה למה הם ירצו לדרדר את האיכות של התחרות.
לצפיה ב-'אני מאמין שזו באמת ירושלים כי אם לא... אבדנו! '
אני מאמין שזו באמת ירושלים כי אם לא... אבדנו!
12/09/2018 | 21:06
1
163
ביתן 2 כזה עלוב, הייתי שם.. ממש מחסן מכוער..

מעדיף את פיס ארנה בהרבהההההה
לצפיה ב-'זה טוב שאתה לוקח דברים בפרופורציה '
זה טוב שאתה לוקח דברים בפרופורציה
12/09/2018 | 22:13
43
לצפיה ב-'רוטר אתר שמביא ידיעות מאתרים אחרים, אין עניין של אמינות.'
רוטר אתר שמביא ידיעות מאתרים אחרים, אין עניין של אמינות.
12/09/2018 | 22:11
3
123
1. ברוטר הביאו ציוץ של "חדשות 10", לפיו התחרות תערך בת"א.
(ונכון, חדשות 10 זה באמת לא מקור אמין, אבל מחר כבר נגלה, זה סיכוי של 50-50)

2. יש הרבה מלונות פנויים בי-ם בתאריכים שציינת (בהם דן בוטיק, דן פנורמה, דן ירושלים, המלך שלמה ועוד רבים אחרים), זה לא רמז לכלום (יש גם מלון בתפוסה מלאה בת"א, שוב, לא רמז לכלום).

לצפיה ב-'החשד הוא שהכל מתפנה ב26 במאי, יום אחרי. מכאן החשד שלי.'
החשד הוא שהכל מתפנה ב26 במאי, יום אחרי. מכאן החשד שלי.
12/09/2018 | 22:12
2
77
לצפיה ב-'ניתן להזמין חדרים בקראון פלאזה ולבטל ללא עלות'
ניתן להזמין חדרים בקראון פלאזה ולבטל ללא עלות
12/09/2018 | 22:18
1
134
עד 7 ימים לפני מועד ההגעה, כלומר ייתכן שאיזה סוכן נסיעות הזמין מלא חדרים כדי לשווק אותם. אם האירו' לא בי-ם, הוא יכול לבטל את ההזמנה ובזאת נגמר הסיפור.
לצפיה ב-'אין ספק שאתה צודק. נדע מחר :)'
אין ספק שאתה צודק. נדע מחר :)
12/09/2018 | 23:08
38
לצפיה ב-'ההכרזה על העיר המארחת - היום לקראת הצהריים. היכונו'
ההכרזה על העיר המארחת - היום לקראת הצהריים. היכונו
13/09/2018 | 10:19
3
143
לצפיה ב-'נו מתי??? אני מתעעעעעעע'
נו מתי??? אני מתעעעעעעע
13/09/2018 | 12:17
80
אמרו היום בוקר/צהריים!
לצפיה ב-'ובכן? כבר 12,'
ובכן? כבר 12,
13/09/2018 | 12:18
94
 שזה צהריים לכל דבר!
לצפיה ב-'אמא איזה לחץץץ'
אמא איזה לחץץץ
13/09/2018 | 12:32
37
לצפיה ב-'סופית ורישמית: תל אביב נבחרה!'
סופית ורישמית: תל אביב נבחרה!
13/09/2018 | 13:03
2
74
לצפיה ב-'לא אמרו שחייבים מקום ל30 אלף '
לא אמרו שחייבים מקום ל30 אלף
13/09/2018 | 20:37
1
118
מה זה טמטום     רק בארץ לא יודעים לסחות את הלימון עד הסוף  
לצפיה ב-'הכמות היא 10,000'
הכמות היא 10,000
14/09/2018 | 09:21
100
ונראה שהם נאלצו להתפשר קצת בנושא הזה בתל אביב. 
כל שאר הדברים מעולים.

לצפיה ב-'נתקלתי בתגובות של ערבים, יש משהו מעצבן בהן... '
נתקלתי בתגובות של ערבים, יש משהו מעצבן בהן...
13/09/2018 | 19:42
24
250
הם כל כך שמחים שירושלים לא נבחרה ואומרים שהם כאילו "ניצחו" שירושלים לא מארחת כי זו עיר הבירה של פלסטין כביכול ולא של ישראל.. ויש מלא מלא תגובות חיוביות לזה ומלא מלא לייקים, אפילו יותר לייקים מלהודעות ששמחות על כך שתל אביב מארחת!

אותי... כציוני... זה... מאוד מעצבן!! כבר היה אולם נהדר הכל היה בסדר, חוץ מעניין השבת.. רק אם לא היה את העניין הזה.. 
אני מבין שתל אביב יותר קורצת לקהילה ובאמת 90% מהקהל של התחרות הם מהקהילה הגאה אז באמת תל אביב היא סבבה בקריטריון הזה.. וגם מבחינת השבת תל אביב פועלת כרגיל...

אבל לא יודע שאני רואה איך הערבים והאירופאים הרשעים שמחים שירושלים לא מארחת זה די מעצבן אותי... כואב לי שהם צוחקים ונהנים מהספק שירושלים הודחה כדי שהעולם לא ישמע שירושלים העיר "הכבושה" מארחת...
לצפיה ב-'השמחה הזאת היא סתם התלהמות שנובעת מהפסדים צורבים של ה..'
השמחה הזאת היא סתם התלהמות שנובעת מהפסדים צורבים של ה..
13/09/2018 | 19:48
6
140
פלסטינאים והמוסלמים בכלל בשבועות האחרונים. העולם ליטרלי נוטש את הפלסטינים לטובת ישראל.

טראמפ מכיר בירושלים כבירת ישראל ומעביר לשם את השגרירות האמריקאית
טראמפ מפסיק את התרומות לאונר"א לגמרי
טראמפ פועל להקטנת מספר ה"פליטים" הפלסטינים
טראמפ מקצץ 25 מיליון דולר מהתרומות לרשות הפלסטינית
טראמפ סוגר את נציבות הרשות בארצות הברית
סעודיה מהדקת את הקשרים שלה עם ישראל על בסיס יומ-יומי - והיום- דיווחים על רכישת כיפת ברזל מאיתנו.
רצועת עזה על סף משבר הומניטרי
האירוויזיון יתקיים בישראל אחרי הכל

אירופה מתקטבת בדעה למהגרים, למוסלמים ולאיסלאם. אם פעם המוסלמים נחשבו להיות האנדרדוג, האלה שאירופה תקבל ותראה להם את האור - היום אירופה מתקטבת, כשרוב אירופה פונה לימין. כבר כמה מדינות הוציאו את הבורקה מחוץ לחוק (צרפת, דנמרק, אוסטריה וכו'). בשוודיה מפלגה-אנטי מוסלמית קיבלה 17% מהקולות. איטליה כבר לא מפחדת להגיד שנמאס לה ממוסלמים. בהולנד כבר יש פוליטיקאים שיוצאים נגד האיסלאם והשפעותיו על אירופה בגלוי.
היחידים שעוד איכשהו קונים את הלוקש המוסלמי הם האנגלים שאיכשהו עוד חושבים שהחלומות הילדותיים על מולטי-קולטורליות הם אפשריים והם עוד איכשהו מתקטבים שמאלה. אבל סך הכל אירופה מהפכת אנטי מוסלמית לפי שעה.

ברור שהם יעשו רעש ברשת. לעשות רעש ולנסות לסחוט קצת אמפתיה מהאירופאים זה הדבר היחידי שנשאר ללוזרים הפתטים האלה לעשות. ירושלים בירת פלסטין? סבבה. בגלל זה אתם לא יכולים להכנס אליה בלי אישור ישראלי? שיעשו לי טובה.
לצפיה ב-'כשאני רואה איך צוחקים ברשת וכל תגובה מקבלת מאות לייקים'
כשאני רואה איך צוחקים ברשת וכל תגובה מקבלת מאות לייקים
13/09/2018 | 19:54
5
104
והכל נגד ישראל ולצחוק על העניין של ירושלים אני לא יכול שלא להתעצבן, יש יגידו שאני קטנוני אבל מה לעשות אני ציוני מוחלט ומה לעשות זה די מעצבן אותי ואני רק יכול להתנחם בכך שהאירוויזיון יהיה בישראל.. למרות שהוא לא יתקיים בעיר המועדפת..

אני לא יכול שלא לחשוב על כך שתל אביב נבחרה בכוונה גם בגלל העניין הזה וכדי שהEBU לא יקבלו מכתבים וצעקות על שהם בחרו בירושלים כעיר המארחת, נראה לי שהם בחרו בתל אביב כי הם ידעו שזה יגרום להם להיראות טוב גם בעולם הערבי וגם מבחינת הקהילה הגאה..
לצפיה ב-'אבל מי אלה שצוחקים ומי המאות שנותנים לייקים?'
אבל מי אלה שצוחקים ומי המאות שנותנים לייקים?
13/09/2018 | 19:55
4
89
ערימות של מוסלמים אנטישמים ושונאי ישראל. חדש לך שיש מליארד איש ששונאים כל דבר שאיננו ערבי-מוסלמי?

באופן כללי אל תתרגש מהרשתות החברתיות. הם רעשי רקע ותו לא. אל תשכח שאירופה היא זאת מלכתחילה שהביאה לך את הניצחון.
לצפיה ב-'עכשיו כשאני חושב על זה יש משהו במה שאתה אומר'
עכשיו כשאני חושב על זה יש משהו במה שאתה אומר
13/09/2018 | 19:59
3
86
האירופאים באמת אלו שהביאו לנו את הניצחון עם הצבעות מהבית, גם השופטים היו ממש נחמדים לישראל..

וסתם ככה נכנסתי לראות מה התגובות, שמחתי שהיו תגובות טובות אבל התגובות המובילות ואלה שרואים אותן הכי הרבה הן התגובות המגעילות של האנטי ציוניים וערבים! וזה פשוט מעכיר את האווירה.. והיה אחד שזרק משפט "נו בטח שיהיה בתל אביב, ירושלים לא שייכת לישראל" (כולל סמיילי צוחק ודגל פלסטין) אתה לא מבין כמה לייקים התגובה הזאת קיבלה ועוד אחרי התגובה הזאת כמה אחרים פשוט שיכפלו אותה לפוסטים נוספים...
לצפיה ב-'אז מה?'
אז מה?
13/09/2018 | 20:07
2
69
תסתכל על ההופעה של נטע באירוויזיון, יש יותר דיסלייקים מלייקים - מה זה אומר? כלום. שהייטרים כאלה ואחרים יותר רועשים ויותר נראים מהאוהבים.

שהרי אכן מלשפוט מהתגובות ברשתות ומהדיסלייקים מהצד זה ייראה כאילו ישראל לא ניצחה וכולם שונאים אותנו. אבל ככה זה - אלה ששונאים הם רועשים יותר, בעוד אלה שאוהבים עושים פחות רעש.

אז יאללה, כמה ערבים, אירופאים שמאלנים וסתם אוחצ'ות-הלני-פורייה למינהם עשו לייק לתגובה שונאת. ביג פאקינג דיל. במקום לכעוס על השנאה שלהם, תהנה מהמירמור שלהם. המירמור והשנאה הם רק תוצאה ישירה של ההצלחה שלנו.
לצפיה ב-'באמת עכשיו כשאני חושב על זה, זה יצא לטובה..'
באמת עכשיו כשאני חושב על זה, זה יצא לטובה..
13/09/2018 | 20:29
58
תל אביב עומדת בקריטריונים, יכולים לעבוד בשבת, עיר מותאמת לקהילה אז כן יש בה המון דברים חיוביים

אני עדיין חושב שהאולם קטן ויראה עלוב אבל אני מקווה לטוב ולפחות שהצילום יוציא מהאולם את המיטב!

והערבים והאירופאים האנטישמים והאנטי ציונים הארורים שיכחדו אמן!
לצפיה ב-''
15/09/2018 | 01:28
7
לצפיה ב-'אני כבר צופה פאדיחה וצחוקים מהערבים על ההכרזה של נטע '
אני כבר צופה פאדיחה וצחוקים מהערבים על ההכרזה של נטע
13/09/2018 | 20:03
5
177
כולנו זוכרים את ההכרזה המרגשת שנטע אמרה "פעם הבאה בירושלים" עכשיו זה די ברור לי שאחרי הבחירה בתל אביב זה רק עניין של זמן שיצא סרטון פארודיה שיצחק על העניין שכאילו יקחו את הקטע הזה שהיא אומרת את המשפט ואז בסיומו יהיה מן צליל של "שגיאה" ואז תופיע ההכרזה של EBU על תל אביב ויראו ערבים חוגגים ושמחים וכל זה..
לצפיה ב-'אויש נו, בקטנה.'
אויש נו, בקטנה.
13/09/2018 | 20:40
1
79
נטע אמרה בראיונות אחרי הגמר שזה פחות משנה, העיקר שהאירוויזיון יהיה בישראל. היא גם המליצה לתיירים לבקר בשתי הערים, כי לדעתה שתיהן מראות צדדים של ישראל שכדאי להכיר.

אל תקח את השנאה ברשת יותר מדי ברצינות. יש הרבה אנשים שכותבים שטויות, לרוב מבורות (ואני אפילו לא מדברת על פוליטיקה - ברגע שישראל ניצחה ראיתי מאות תגובות שהניצחון לא הגיוני כי ישראל לא באירופה), אין טעם להתעסק בזה.
לצפיה ב-'מה שנכון נכון '
מה שנכון נכון
13/09/2018 | 20:43
21
לצפיה ב-'אם זה מה שיעלה חיוך על פניהם אז סבבה'
אם זה מה שיעלה חיוך על פניהם אז סבבה
13/09/2018 | 23:04
40
כי מעבר לזה באמת שאין להם שום סיבה לחייך. מדובר באנשים נבערים שחיים במדינות דיקטטוריות. אלה מהם שהצליחו להגר לאירופה מנסים להפוך את אירופה לאותה מדינה חשוכה ופרמיטיבית ממנה הן ברחו.
לצפיה ב-'איפה ראית תגובות שלהם? תביא קישור'
איפה ראית תגובות שלהם? תביא קישור
13/09/2018 | 23:21
1
19
לצפיה ב-'בפייסבוק הרשמי של האירוויזיון'
בפייסבוק הרשמי של האירוויזיון
13/09/2018 | 23:28
69
יש יותר מדי תגובות כאלה פשוט תחפש בפייסבוק את העמוד הרשמי של התחרות ואתה כבר תראה, אי אפשר לפספס אלה התגובות המובילות!
לצפיה ב-'הכי חשוב שב2020 התחרות תתקיים בישראל '
הכי חשוב שב2020 התחרות תתקיים בישראל
13/09/2018 | 20:30
7
197
ועד אז לאילת יש מספיק זמן להתכונן  
לצפיה ב-'אם זה יקרה זה יהיה שיחוק חחח ההיסטוריה תחזור על עצמה!'
אם זה יקרה זה יהיה שיחוק חחח ההיסטוריה תחזור על עצמה!
13/09/2018 | 20:36
2
117
ונאמר אמן!!
לצפיה ב-'את הזיקוקים יראו גם בעזה '
את הזיקוקים יראו גם בעזה
13/09/2018 | 20:40
1
33
לצפיה ב-'חנקת אותי '
חנקת אותי
13/09/2018 | 20:42
63
מתתתתתתתת
לצפיה ב-'צ'מעו אם נבחר נציג טוב'
צ'מעו אם נבחר נציג טוב
13/09/2018 | 20:43
2
109
עם עוד להיט היסטרי, ושאר השירים יהיו חלשים - יש בהחלט סיכוי!
לצפיה ב-'חחח מבחינתי עוד זכייה ישראלית תהיה מבורכת'
חחח מבחינתי עוד זכייה ישראלית תהיה מבורכת
13/09/2018 | 20:53
1
97
אבל לא נראה לי שנארח פעמיים כי זה המון כסף..
לצפיה ב-'מבטיח לך ,שאם הפעם יקרה REPEAT זכיות, אז....'
מבטיח לך ,שאם הפעם יקרה REPEAT זכיות, אז....
13/09/2018 | 23:06
119
קודם כל סטטיסטית ישראל תהיה המדינה הראשונה אי פעם שעושה פעמיים דאבל זכיות שנה אחרי שנה, ובמקרה כזה אני דווקא חושב, שההיסטוריה תתוקן לעומת 1980, ובמקרה כזה אני מאמין שזה לא יהיה שוב בת"א, אלא בירושלים, או.....ב"סמי עופר" בחיפה.
לצפיה ב-'יותר חשוב שבשנת 2039 יהיה בת"א ארנה נורמלית ורכבת תחתית'
יותר חשוב שבשנת 2039 יהיה בת"א ארנה נורמלית ורכבת תחתית
14/09/2018 | 14:43
21
לצפיה ב-'מה הם כבר יכולים לעשות'
מה הם כבר יכולים לעשות
13/09/2018 | 21:59
2
106
מלבד לנסות לקבל קצת את אור הזרקורים על עצמם?? ניצחון שלהם?! הכל בסדר עכשיו כולם יקפצו מהחורים במטרה לנסות לקחת חלק מהתהילה או לנצל את ההתעניינות הגדולה בישראל לאינטרסים שלהם, ובזמן האירוויזיון הם יאכלו את הלב איך תל אביב מפוצצת תיירים מכל העולם ונמצאת בכותרות מהדורות החדשות בעולם ובכל מקום.
הכנסה כזאת מתיירים בחודש אחד הם היו חולמים לקבל בירושלים, באסה להם
לצפיה ב-'מה שנכון נכון, בכל מקרה התיירים יוכלו לבקר בירושלים'
מה שנכון נכון, בכל מקרה התיירים יוכלו לבקר בירושלים
13/09/2018 | 23:31
1
80
וכמו שאני מכיר את ישראל אני בטוח שירושלים תצולם ותוזכר כמה וכמה פעמים בכל המשדרים! זה בסדר וגם יזכירו כל שניה שהאירוויזיון בישראל, להוציא לכולם את העיניים חח
לצפיה ב-'יש אירופאים שאוהבים את ישראל. '
יש אירופאים שאוהבים את ישראל.
14/09/2018 | 01:45
33
לצפיה ב-'בחירה מצוינת. בואו רק נקווה שחמאס לא יקלקל את החגיגה'
בחירה מצוינת. בואו רק נקווה שחמאס לא יקלקל את החגיגה
13/09/2018 | 20:22
5
136
עם טילים על תלאביב בזמן המופע. תתארו לעצמכם בשידור חי איך המופע נקטע באמצע ואלפי אנשים רצים לאזור מוגן מול 200 מליון צופים. זה יהייה ניצחון מורלי אדיר לחמאס ויהייה שווה לו כל מחיר . גם כניסה קרקעית לרצועה. להגיד לכם את האמת? אני אהייה מופתע אם חמאס לא ירה טילים לתל אביב בערב הגמר.
הלוואי ואני טועה.
לצפיה ב-'חמאס לא יעשה זאת בוודאות '
חמאס לא יעשה זאת בוודאות
13/09/2018 | 20:29
1
176
כי האירוויזיון הוא סמל אירופאי, שמפוצץ בתיירים אירופאים.

והיות ואירופה היא מהישויות היחידות שעוד מעבירות כספים לחמאס ומצודדות בהם בכל עימות עם ישראל - אין להם אינטרס לירוק לבאר שהם שותים ממנה. פגיעה באירוויזיון היא לא רק פגיעה בישראל, היא פגיעה בראש ובראשונה באירופה.

תחשוב על זה שהאירוויזיון יופסק באמצע בשל טילים מעזה - מה האירופאי הממוצע יגיד לעצמו? "הו, מסכנים תושבי עזה?" לא. הוא יגיד לעצמו "אז אולי הישראלים כן צודקים בסופו של דבר - הנה, חמאס מנסה לחבל בכל דבר טוב, אפילו באירוע אירופאי שנוצר בשביל אירופה".

חמאס אולי שונא את ישראל, אבל הוא לא עד כדי כך טיפש.
לצפיה ב-'כל מילה זהב! '
כל מילה זהב!
13/09/2018 | 20:39
88
מסכים לחלוטין
לצפיה ב-' עמודי הפייסבוק והטוויטר של 'כאן' לאירוויזיון 2019'
עמודי הפייסבוק והטוויטר של 'כאן' לאירוויזיון 2019
13/09/2018 | 21:33
151
לצפיה ב-'נגמרו כל הבעיות - בואו נחפש חדשות'
נגמרו כל הבעיות - בואו נחפש חדשות
13/09/2018 | 22:06
121
בשיא הרצינות עכשיו, למה לצפות ולחשוב על דבר כזה?! ברור שחמאס ירצה להרוס לישראל כל חגיגה אפשרית, אבל פגיעה באירוויזיון זה סיכון ענק לחמאס וירייה עצמית ברגל ביחסים עם המדינות האירופאיות והתדמית שלהם באירופה. התיירים יראו מי מתחיל את הבלאגן וגם יהיו בסיכון להיפגע בעצמם, מה שיוביל אותם לצרות ובעיות גדולות - פה הם לא מסתבכים רק איתנו, אלא עם שאר היבשת.
ניצחון מורלי אדיר לחמאס ששווה כל מחיר?? אני לא חושב.
לצפיה ב-'החמאס תשגר ג'ימי ג'אמפים לבמה'
החמאס תשגר ג'ימי ג'אמפים לבמה
14/09/2018 | 14:50
19
לצפיה ב-'סרטון תדמית לעיר המארחת שלנו שהכנתי '
סרטון תדמית לעיר המארחת שלנו שהכנתי
13/09/2018 | 15:32
3
242
לצפיה ב-'שאפו! כל הכבוד על ההשקעה'
שאפו! כל הכבוד על ההשקעה
13/09/2018 | 15:51
34
לצפיה ב-'אבל למה להציף את הפורום?'
אבל למה להציף את הפורום?
14/09/2018 | 02:45
1
20
לצפיה ב-'ומי את?'
ומי את?
14/09/2018 | 03:10
17
לצפיה ב-'אתם מוכנים? סרטון תדמית לאירוויזיון 2019'
אתם מוכנים? סרטון תדמית לאירוויזיון 2019
13/09/2018 | 11:17
243
לצפיה ב-'עונה חדשה וכבר קאמבק ראשון לעונת הקדמים '
עונה חדשה וכבר קאמבק ראשון לעונת הקדמים
12/09/2018 | 22:20
4
287
סבלטר שייצג את שוויץ באירוויזיון 2014 והגיע למקום 13 ינסה השנה שוב את מזלו לייצג את המדינה פעם נוספת. הנה השיר שהוא שלח: https://www.youtube.com/watch?v=JKawWmg7-KM
לצפיה ב-'רגע זה השיר?'
רגע זה השיר?
12/09/2018 | 22:36
1
126
עולב העולבים
לצפיה ב-'מזעזע'
מזעזע
12/09/2018 | 23:30
99
לא שציפיתי יותר מדי. גם השיר הקודם שהוא היה חלק ממנו היה אסון...
מקווה ששיר אחר ומוצלח יותר יבחר. 

לצפיה ב-'זה דומה מדי לשיר קיים'
זה דומה מדי לשיר קיים
13/09/2018 | 10:37
1
65
ממש ממש דומה לשיר הבא של אקסוול:

שיר חמוד, בטח יותר טוב מהשיר המעצבן שלו מ2014.
לצפיה ב-'לי הפתיחה הזכירה שיר אחר רק שאני לא זוכר איזה'
לי הפתיחה הזכירה שיר אחר רק שאני לא זוכר איזה
13/09/2018 | 11:16
21
לצפיה ב-'ויקיפדיה - תבנית משותפת לקדם ולישראל באירוויזיון'
ויקיפדיה - תבנית משותפת לקדם ולישראל באירוויזיון
11/09/2018 | 07:24
11
174
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%91%D7%A0%D...

נשארו לי עוד 2 ערכים לכתוב/לתרגם מהערך באנגלית
ישראל באירוויזיון 2015 ו-2016
לצפיה ב-'יצרתי תבנית נפרדת לאירוויזיון הילדים'
יצרתי תבנית נפרדת לאירוויזיון הילדים
11/09/2018 | 07:30
70

וגם עדכנתי את הערך ישראל באירוויזיון הילדים 2018
לצפיה ב-'לראשונה: חנן בן ארי יקבע מי יהיה הנציג של ישראל'
לראשונה: חנן בן ארי יקבע מי יהיה הנציג של ישראל
12/09/2018 | 17:45
6
102
הזמר והיוצר חנן בן ארי יצרף לירדנה ארזי וליאור נרקיס, שיקבעו לראשונה מי יהיה הנציג של ישראל בתחרות השירה האירופאית לילדים ''אירוויזיון ג'וניור"

https://www.srugim.co.il/277577-%D7%9C%D7%A8%D7%90...
לצפיה ב-'מסתבר שהמתמודדים ישירו רק קאברים'
מסתבר שהמתמודדים ישירו רק קאברים
12/09/2018 | 17:46
65
וכרגע יש קול קורא לכתיבת שיר לזוכה - נועם דדון
לצפיה ב-'הכותרת לא מדוייקת כי חנן בן ארי גם יקבע ולא רק יקבע'
הכותרת לא מדוייקת כי חנן בן ארי גם יקבע ולא רק יקבע
12/09/2018 | 18:05
4
68
דבר שני כבר פרסמו פה שהקדם צולם והזוכה הוא נועם דדון.
אני מציע לך לפרט בויקיפדיה על משתתפי הקדם הזה ש
ליאן בירן הייתה בעונה 3 של בית ספר למוסיקה
וגם נועם דדון ורוני מדואל.

לצפיה ב-'חלק מהמידע עדכנתי מוקדם יותר היום'
חלק מהמידע עדכנתי מוקדם יותר היום
12/09/2018 | 20:08
3
28
תרשום לי מה אתה רוצה שאוסיף
לצפיה ב-'אני מבקש שתוסיף ש'
אני מבקש שתוסיף ש
12/09/2018 | 23:28
2
37

ליאן בירן הייתה בעונה 3 של בית ספר למוסיקה
וגם נועם דדון ורוני מדואל.
לצפיה ב-'הוספתי'
הוספתי
14/09/2018 | 08:28
1
13
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/09/2018 | 13:30
4
לצפיה ב-'למי שמודאג עם התוכנית של קשת שתתחרה באח הגדול של רשת'
למי שמודאג עם התוכנית של קשת שתתחרה באח הגדול של רשת
16/09/2018 | 13:03
47
שהיא תקח לא מעט זמן
שידור מהתוכנית הכוכב הבא לאירוויזיון, כלומר שהוא חשב שהתוכנית תתחיל בחודש 12 השנה מתי שיש את הכוכב הבא לאירוויזיון של קשת,
וזאת תוכנית טלוויזיה שגם לה צריך להיות ערוץ של שידור חי.
אז למי שאוהב גם תוכנית כמו האח הגדול וגם תוכנית של הכוכב הבא ורוצה להנות משתי התוכניות האלה,
אז רוב הסיכוים, התוכנית המתחרה לאח הגדול, שהשם הזמני שלה זה 2025, תשודר לא לפני שנת 2019,
כלומר רוב הסיכוים אחרי הגמר של הכוכב הבא לאירוויזיון.
כלומר בערוץ קשת 12,
קודם, הכוכב הבא לאירוויזיון שזה הקדם אירוויזיון,
ואחר כך, התוכנית המתחרה של האח הגדול שם זמני 2025.
http://bigbroil.com/s08art/s-546/
עם שאר התוכניות שקשת צריכה לשדר לא נראה לי שצריכה להיות בעיה בקשר לתוכנית הכוכב הבא לאירוויזיון.
ואני מקווה שזה מה שיהיה.

לצפיה ב-'בקשר למי שכתב את הערך של הכוכב הבא לאירוויזיון 2019'
בקשר למי שכתב את הערך של הכוכב הבא לאירוויזיון 2019
16/09/2018 | 13:23
1
40
בדף הזה

https://he.wikipedia.org/wiki/ישראל_באירוויזיון_2019#בחירת_המבצע_-_הכוכב_הבא_לאירוויזיון_2019

אהבתי את המידע החדש.
הזה.
אתה יכול בבקשה לתת שם קישור לדף של התוכנית הזאת?
הדף הזה?

https://he.wikipedia.org/wiki/הכוכב_הבא_לאירוויזיון#העונה_השישית_(2018-2019)

ובקשר לדף של הכוכב הבא לאירוויזיון
אתה יכול בבקשה איפה שכתוב תקפות שידור מקורית לשנות ל נובמבר 2018?

כי נראה לי שבינואר 2019 צריכים להכריז מי מישראל ייצג באירוויזיון, וזמן הממוצע של סדרת הריאליטי הכוכב הבא לאירוויזיון זה בערך חודשים.
לצפיה ב-'אני אשמח בלי נדר אם יהיה לי עוד מידע על התוכנית של הכוכב הבא'
אני אשמח בלי נדר אם יהיה לי עוד מידע על התוכנית של הכוכב הבא
16/09/2018 | 13:26
26
לאירוויזיון 2018-2019
לפרסם פה.

לצפיה ב-'אלדד קובלנץ, מנכ"ל התאגיד, התראיין למוסף "7 לילות" של ידיעות'
אלדד קובלנץ, מנכ"ל התאגיד, התראיין למוסף "7 לילות" של ידיעות
10/09/2018 | 19:47
14
381
ודיבר לא מעט גם על האירוויזיון:

"תתפלא, האירופאים אמרו לנו שאלה דברים שקורים ואנחנו לא ייחודיים בנושא", מכריז אלדד קובלנץ, מנכ"ל תאגיד השידור 'כאן', שנאלץ להתמודד עם כל הסיפור הזה בחודשים האחרונים. "שווייץ קיבלה נזיפה מהאיגוד על התערבות פוליטית בשידור, ובאוקראינה האירוויזיון כמעט בוטל שבוע לפני התחרות כי ראש הממשלה רצה להופיע שם. האירופאים לא נראו בפאניקה. שאלנו אותם אם ההתנהלות הישראלית חריגה יחסית והם אמרו שלא, שהאירוויזיון תמיד מייצר מאבקים בין פוליטיקאים לרשויות שידור, וזה לפעמים גם חיכוכים בין זמרים למנחים. זה אירוע אמוציונלי בסופו של דבר".

אז אנחנו לא שכונה?
"בשלב הזה הם מגיבים באופן מתון, אבל אני ממליץ לנו להתנהל בשיקול דעת ולא רק ביחס לנראוּת שלנו בקרב מדינות אחרות".

למדינה אין כמה מיליונים בשביל הפקה שתשים זרקור על ישראל בפני 600 מיליון איש?
"בערך שבוע אחרי הזכייה פנינו לכל הגורמים הרלוונטיים במדינה, משרד האוצר ומשרד התקשורת, בבקשה להסדיר את כל עניין התקציב של האירוויזיון, שתאגיד השידור לא ערוך לקיים אירוע בכזה סדר גודל, וגם מבחינה משפטית אנחנו לא יכולים לקבל מימון עבור אירוע כזה.

"שר האוצר אמר אחרי האירוויזיון, וגם מירי רגב, שהאירוע ימומן על ידי המדינה, ולא קיבלנו הוראה רשמית כזו. הגשנו לאוצר תקציב ביוני, ובדרך הישראלית המקובלת זה הגיע לדקה האחרונה. ההערכה שלנו היא שהאירוויזיון יעלה 157 מיליון שקל. 55 מיליון שקל יוחזרו על ידי חסויות ומימון העיר המארחת וזכויות שידור ומימון של איגוד השידור האירופי. היינו אמורים להעביר את הערבויות עד 1 באוגוסט. ככל שהתקרב התאריך, הניסיון שלנו לעורר את המערכת לא צלח. קיבלנו מאיגוד השידור האירופי אישור לעוד שבועיים, והגענו לדקה ה־90 בלי פתרון, דבר שחשף את התאגיד לסכנה תקציבית. מה שעברנו זה רק פרומו. הולך להיות מסע ארוך ומייגע עד שנגיע לתקצוב האירוויזיון".

אז צפויות לנו עוד סכנות של ממש לעצם קיום האירוויזיון בישראל?
"אנחנו צפויים לעוד מהמורות. לא ברור מי יתקצב, מאיפה ואיך. שיהיה לנו בהצלחה".

פוליטיקאים הבטיחו לסגור חשבון אחרי האירוויזיון.
"מניסיוני למדתי שיש פער ניכר בין התבטאויות לבין המציאות. יהיה קשה עד בלתי אפשרי ציבורית או משפטית לסגור את התאגיד או לפגוע בפעילות שלו".

מה יהיה עם המנחים?
"אני קורא לגל גדות לשקול שוב את הנחיית האירוויזיון ומבקש ממנה לפשפש בנשמתה הציונית ולמצוא מקום בלו"ז העמוס שלה. מבטיח שנקל עליה. ארז טל לא סגור, אבל הוא אחד המנחים הטובים במזרח התיכון של אירועים חיים ובטוח שהוא יוכל לעשות את זה טוב. לוסי איוב תיקח תפקיד כלשהו, שירי מימון נשקלת, גם יעל אבקסיס וגאולה אבן. אף אחד לא קיבל פניות רשמיות חוץ מגל גדות. זה ייסגר עד נובמבר".

לצפיה ב-'כולי תקווה שהאירוויזיון יתקיים בישראל'
כולי תקווה שהאירוויזיון יתקיים בישראל
10/09/2018 | 20:33
7
104
לצפיה ב-'ראיון מעניין בהיבט הרחב יותר של סגנון ניהול והדיפת ביקורות'
ראיון מעניין בהיבט הרחב יותר של סגנון ניהול והדיפת ביקורות
10/09/2018 | 22:24
6
190
קובלנץ פיתח כמה שכבות עור של פיל וזה לא פלא כשאתה מוקד לאיומים, ללחצים ולחיסולי חשבונות. בהקשר לאירוויזיון, הראיון פורסם ב-4.9 אבל די ברור מתוכן השיחה שהוא התקיים לפחות שבוע או יותר לפני הפרסום משום שיש בו התייחסות לתכנים של הטלוויזיה החינוכית שטרם הועברו לידי התאגיד. נכון להיום הבעיה הזאת כבר נפתרה. בכל מקרה, 'מקום קפריזי שמתנהל לפי שיקולים של כסף, אגו, פוליטיקות קטנוניות ותחושה שהעולם כולו צריך לרקוד לפי המוזיקה שאנחנו בחרנו' יעשה את המוות לתאגיד שנתפס כלעומתי וכאחד שלא הפיק מאז הקמתו אפילו תכנית בידור מושקעת אחת בהשתתפות קהל או אירוע תרבותי כלשהו בשידור חי (ולא - 'הערב יהיו כאן' עם ירון ברובינסקי לא נחשבת כשם שטקס המשואות ופתיחת חגיגות עצמאות ה-70 של המדינה הם הפקה של לשכת הפרסום הממשלתית עם צוותי צילום משלה).
אותי מעניין למשל למה קובלנץ משכיב את הצופים לישון ב-23:00 בלילה אחרי חדשות הלילה ב-22:30 משום שכל מה שמשודר משעה זו והלאה הם שידורים חוזרים וחוזרים חלילה. ואם כבר משתתפים באירוויזיון למוסיקאים צעירים לראשונה מזה 32 שנה, מדוע לא להעביר אותו בשידור חי אלא לחכות שבועיים לאחר מכן כדי לשבץ אותו בערב ראש השנה בשעה שכולם יושבים סביב שולחן החג. שרק יעזו לגזור גזירה שווה על הג'וניור. ערוץ 23 עבר לידיהם לא מזמן: נגמרו התירוצים! 
לצפיה ב-'מהי "תוכנית בידור מושקעת" אחת? לא ממש ברור לי...'
מהי "תוכנית בידור מושקעת" אחת? לא ממש ברור לי...
11/09/2018 | 01:56
5
113
אני למשל חולה על "תם אהרון" (אם כי היו לו כמה נפילות) וגם "המרדף" סבבה. אין ריאליטי אבל יש סדרות מעניינות, ולמען האמת אני הרבה יותר נהנית מהתכנים בדיגיטל. הוא אמר בצדק שכיום רוב הצופים לא צופים בכלל בטלוויזיה בזמן השידור אלא בזמנם הפנוי דרך האתר / יוטיוב / ביישום וכו'. זה בהחלט נכון לגביי.

גם לא הבנתי למה "משכיב לישון ב-23:00", בשעות האלה משודרים תכנים חדשים ומסעירים בערוצים אחרים? הרי כולם ממחזרים... אני מניחה שהם לא רוצים/יכולים להשקיע בתוכן חדש/מקורי בשעות שבהן אין כמעט רייטינג , זה פשוט לא כלכלי (ובלאו הכי הקהל המבוגר באמת הולך לישון והקהל הצעיר לא יושב לצפות בערוץ 11 בשעות האלה, אם בכלל... או כמוני, רואה בזמנו הפנוי בערוצי הדיגיטל). עם זאת, חייבת להודות שבתקופה ששידרו "האוס" דווקא נשארתי לצפות קצת מדי פעם, היה נחמד להיזכר... והביקורת העיקרית היא הקדימונים שהם תוקעים באמצע בלי הצדקה מיוחדת .
לצפיה ב-'זה פשוט מאד:'
זה פשוט מאד:
11/09/2018 | 14:25
4
99
כשכאן11 החל לשדר לפני 16 חודשים, קיבלת מדי ערב ב-23:00 את 'מועדון תרבות' וב-23:30 סדרת דרמה בשידור ראושן יומי. השידורים החוזרים מאותו ערב ושידורים חוזרים של הפקות בולטות של רשות השידור מהשנים האחרונות שובצו עד הבוקר.  'מועדון תרבות' בוטל לאחר 8 חודשים בנימוק שעלויות ההפקה לא מצדיקות את המשך התכנית במתכונת יומית וסדרת הדרמה בהקרנה ראשונה ב-23:30 הפכה לסדרת הדרמה המובאת בשידור חוזר מהמאגר הקיים.

לכן, קובלנץ כמנכ"ל וכעורך ראשי 'משכיב' אותנו היום לישון ב-23:00. בשום מדינה אחרת ערוץ טלוויזיה ציבורי-ממלכתי לא נוהג כך וגם בימי רשות השידור שעות צפייה השיא היו בין 21:00 עד 23:30 עם מהדורת חדשות מסכמת ב-23:30. סדרה כמו 'אחוזת דאונטאון' ששודרה בערוץ הראשון ב-21:00 או ב-22:00 בימי רשות השידור לא הייתה מובאת כלל לשידור בכאן11 משום שכל תפיסת השידור שלו בנויה על הפקות ישראליות חיצוניות בשיות צפיית השיא ובדחיקה של הרכש הזר והאיכותי לימי שישי בלילה בלבד בהיעדר תוכן מקורי אחר. 'כאן11' גם נמנע מלהביא בפני הצופים שידורי קונצרטים, אופרות, מחזות או קולנוע מקומי וזר כפי שנהוג בערוצים ציבוריים במדינות המערב. הוא לא מייצר אירועים טלוויזיוניים משמעותיים ועם כל הכבוד לדיגיטל ול-VOD שהם פני העתיד, ערוץ טלוויזיה חייב לעמוד באמות מידה מינימליות של תוכן מגוון ולא בשידורים חוזרים במרבית שעות היממה.

משום מה הטמיעו קברניטי הטלוויזיה הציבורית והמסחרית בקרב הצופה הממוצע את ה'נורמטיביות' שבשממה הזאת בנימוק של משבר בשוק התקשורת ובכרסום בעוגת הפרסום. מדובר בתופעה הרבה יותר רחבה ועמוקה שמבטאת כשל רגולטורי ותרבותי מתמשך. פני הטלוויזיה הן בסך הכל בבואה של העדפות תרבות הפנאי הישראלית כיום (או כפי שהן נתפסות ע"י בעלי ההון). אין פירוש הדבר שלא ניתן למצוא פה ושם הפקה מקורית נקודתית מוצלחת כמו 'התכנית של תם אהרון' או 'המרדף' לשיטתך, אבל 'כאן' אינה ממלאת את תפקידה כפי שהיה מצופה מערוץ ממלכתי שמצד אחד צריך לשקף את החברה הישראלית ולתת מענה לסוגיות הבוערות שלה, ובמקביל לשדר תוכן מגוון שמתעלה מעבר לרחשי הביצה המקומית ופותח צוהר אל מה שקורה בעולם הרחב בתחום התרבות והאמנויות וזהו שילוב שאמור להיות מובן מאליו בתפריט הטלוויזיוני. די לצפות בבי.בי.סי או בפראנס 2 שהם ערוצים ציבוריים ולהיווכח במגוון התכניות ובז'אנרים השונים שבאים לידי ביטוי כל יום עד 01:30-02:00 בלילה בממוצע עם נתח שידורים חוזרים רק בשעות הלילה המאוחרות מאד.
ואם ההשוואה אינה במקומה, בואי ניקח מדינה בגודל אוכלוסיה נמוך משלנו כמו דנמרק, פינלנד, אסטוניה, קרואטיה, אלבניה וכו' וניווכח שגופי השידור המרכזיים בהם, ציבוריים ומסחריים כאחד, לא עושים צחוק מהעבודה ולא עובדים בעיניים באופן בוטה כל כך עם אינפלצייה מכוונת בשידורי אקטואליה ובתפריט דל מאד (עם לא שואף לאפס) בקצת שאר רוח...
לצפיה ב-'הבנתי אותך. השאלה היא מה התקציב של אותם ערוצים זרים...'
הבנתי אותך. השאלה היא מה התקציב של אותם ערוצים זרים...
11/09/2018 | 14:41
2
61
כל שידור ראשוני או הפקת תוכן עולים לא מעט כסף, והתקציב מוגבל... אני כן חושבת שיש השקעה בהפקות מקור, גם אם לא בהכרח כאלה שתמיד מעניינות אותי או אותך. באשר לקונצרטים וכו', אישית אני לא חושבת שזה מה שיעזור לערוץ, אבל אם זה חשוב וחסר לך, הייתי כותבת להם.
לצפיה ב-'התקציב של אותם ערוצים זרים גבוה כי צופים בהם'
התקציב של אותם ערוצים זרים גבוה כי צופים בהם
14/09/2018 | 19:29
1
12
ישראל היא בין המדינות היחידות בעולם שהחליטה כי השידור הציבורי צריך להיות "איכותי" ואף אחד לא צופה בו.
ה-BBC למשל מפיק סדרות כמו רוקדים עם כוכבים, בייק-אוף (עד לשנה שעברה), ד"ר הו וסבוניות שונות ומשונות (איסט אנדרס וכו').
אותו דבר תקף ל-NRK, SVT ורוב רשתות השידור האירופיות.
רשות השידור סבלה ממוניטין גרוע מאוד, אבל היא לפחות ניסתה לשדר תוכן מעניין - שלא תפס בגלל מיתוג גרוע של הערוץ.
מבחינת תכני רכש - רשות השידור הייתה הערוץ הראשון ששידר בארץ את אמריקן איידול (עונה 4), CSI זירת הפשע - בתקופה שהייתה התוכנית הנצפית ביותר בארצות הברית (2000), חוק וסדר על שלל תוכניות הבת שלה, אחוזת דאונטון - את כל התוכניות שידרה לפני שהגיעו ל-HOT ו-YES (ובלי פרסומות, בניגוד לתאגיד).
חלק לא קטן מהתוכן המשודר כיום בתאגיד הגיע בירושה מרשות השידור - בואו לאכול איתי, המונדיאל (שרשות השידור היא זו שחתמה על החוזה לשידורו), 60 דקות וכו'.
לרשות השידור היו בעיות שנבעו ממצבת העובדים שלה, אבל זו בעייה כללית בארץ שבה ההסתדרות שולטת ביד רמה.
יש סיבה שרשות השידור (והחינוכית) נסגרו בחקיקה - אחרת בתי הדין לעבודה היו מונעים את הפיטורים של אותם עובדים (מיותרים בחלקם), שהייתה להם קביעות.
לצפיה ב-'או להפך? זו יכולה להיות ביצה ותרנגולת'
או להפך? זו יכולה להיות ביצה ותרנגולת
15/09/2018 | 01:00
11
גם הבריטים יודעים שהשידור הציבורי צריך להיות איכותי, BBC נחשבת לתחנה איכותית מאוד, גם אם יש בה בין היתר תכנים יותר קלילים. אבל בישראל אין שום סיבה שהשידור הציבורי ישדר תכנים שמשודרים בלאו הכי בערוצים המסחריים, הם מסתדרים בעצמם, אין סיבה שהציבור יממן עוד ערוץ כזה. תקציב ציבורי שהולך לתרבות ניתן לא מעט דווקא לתרבות כמו קולנוע, קונצרטים ושלל פרויקטים יקרים שאינם בידור זול שמחזיק את עצמו בעצמו. זו בדיוק הנקודה, ליצור את מה שלא קורה מעצמו בזכות הרייטינג לבדו, לדאוג שתהיה עוד חלופה.

אני לא חושבת שיש טעם שהערוץ הציבורי היום ישדר תוכניות רכש (עונות חדשות), אנחנו כבר לא בתקופה הזאת. למעשה גם הערוצים המסחריים כבר לא משדרים הרבה סדרות זרות ואפילו לא סרטים, כי יש כ"כ הרבה ערוצים ייעודיים לכך בכבלים ובלוויין, שלא לדבר כיום גם על שירותי VOD למיניהם (ושלל אפשרויות באינטרנט, גם לא חוקיות) שזה מיותר, חבל על הכסף.

אני כן חושבת שבתאגיד מנסים לשדר תוכן מעניין, חלקו לפחות מעניין אותי... ואני יכולה לומר לך שלפני התאגיד, בתקופת רשות השידור, צפיתי קצת ביוטיוב ב"היהודים באים" אבל זהו בערך; לעומת זאת מאז התאגיד, מצאתי את עצמי צופה בהמון תכנים חדשים (לא ארכיון) של התאגיד ביוטיוב (בד"כ לא ביוזמתי, יוטיוב מציע ואני נענית, כי הוא "מבין" לא רע מה עשוי לעניין אותי... ) וזה כנראה אומר שהם בכ"ז עושים משהו נכון. סביר להניח שזה לא נכון לכולם, אבל זה גם עניין של טעם, עניין, הרגלי צפייה וכו'. להבדיל, דווקא הסדרות שהזכרת הן תכנים שלא צרכתי מעולם והם לא מעניינים אותי כלל... (ואני ודאי לא חושבת שדווקא השידור הציבורי צריך להשקיע בהם כסף, כשיש כ"כ הרבה חלופות ואין בו צורך לפונקציה הזאת).
לצפיה ב-'המשך:'
המשך:
11/09/2018 | 15:00
68
לגבי התנהלות כאן11 מאז הזכייה באירוויזיון באמצע מאי השנה, ברור שהערוץ יזדקק לקביים משמעותיות כדי להרים הפקה בסדר גודל שטרם נראה כמותו בארץ. אם בשנות ה-90' ובעשור הראשון של המאה הזו עוד הפיקו כאן תכניות אירוח ובידור בנוכחות קהל באולפנים הגדולים בארץ (אולפני ג.ג והרצליה בעיקר) עם מיטב הבדרנים והאמנים, הרי שתכניות אלה חלפו מן העולם לטובת תכניות ריאליטי המוסיקה בקשת וברשת. ה'קביים' של כאן יכולים לבוא מטדי הפקות משום שכל ההשתתפויות הישראליות במפעלי האירוויזיון השונים נעשים בתיאום מלא בין שני הגופים. מזה משתמע שלפחות אחד ממנחי או מנחות האירוויזיון בארץ יהיה מזוהה עם 'טדי' או 'קשת' כהכרה בחלקם בהצלחות ישראל באירוויזיון מאז 2015.
אני מקווה שאחת ולתמיד ינטשו את רעיון 3 המנחים או 4 המנחות וגם יירדו כבר מפנטזיית גל גדות כאילו היא מוכרחה להתייצב לטובת משימה לאומית מכוח הסלבריטאות ההוליוודית שלה. זאת מחשבה כל כך פרובינציאלית שלא יאומן שמנכ"ל שנלחם על כל גרוש לכאורה נוטש את כל העקרונות רק כדי
TO PUT A LIPSTICK ON A PIG...
הכוונה: אי אפשר לשנות את מנטליות ה'סמוך' וה'יהיה בסדר' כמו גם את עשיית המוות ההדדית בין התאגיד לממשלה באמצעות עבודת פוטושופ יקרה כמו גל גדות. במלים אחרות: הפנים היפות של המדינה (גל גדות?) ועלותם הבלתי פרופורציונאלית בכל קנה מידה אובייקטיבי לא יחפו על הליקויים המהותיים ועל טבעם האמיתי של כיפופי הידיים והתנגשות האגואים שילוו את כל תהליך האירוח עד לרגע בו יהיה אפשר לנשום לרווחה ולשלב ידיים למען מטרה משותפת (בהנחה שהיא אכן אינטרס ויעד ראשון במעלה בעיני כולם).

נ.ב  תקציב רשות השידור הדנית שמפעילה יותר ערוצי טילוויזיה ורדיו מאשר 'כאן' עומד על 500,000,000 שקלים בשנה...
לצפיה ב-'למה הם תקועים על גל גדות?'
למה הם תקועים על גל גדות?
11/09/2018 | 00:09
2
70
לצפיה ב-'כי גל גדות מוכרת בכל העולם ואולי רוצים להעניק לה פרסום רחב '
כי גל גדות מוכרת בכל העולם ואולי רוצים להעניק לה פרסום רחב
11/09/2018 | 02:00
1
165
עוד יותר.
לצפיה ב-'מה רע במי שימתאים וכן רוצה להיות?'
מה רע במי שימתאים וכן רוצה להיות?
11/09/2018 | 13:56
120
גל גדול אמרה בתקשורת שבזמן הזה חשוב לה יותר להצליח בעניין המשחקי תפקידים כולל להיות במאית.
לצפיה ב-'ההתנהלות ה"שכונתית" היחידה היא זו של "כאן" '
ההתנהלות ה"שכונתית" היחידה היא זו של "כאן"
11/09/2018 | 07:25
2
211
גיבוב של כסת"ח.
1. הגישו תקציב בלי לפרט עלויות. זרקו מספר. 157. 145. 123. מליון שקל. למה? ככה בא לנו. עכשיו תנו לנו את הכסף או ש..
2. במקום לפשפש בנשמתה הציונית של אחת הכוכבות העסוקות בהוליווד כרגע, בואו תרדו לקרקע. גל גדות לא תפנה חצי שנה בלו"ז שלה לתחרות הזאת. והיא לא תנחה לצד ארז טל. וארז טל מתאים להנחייה בעברית, לא בינלאומית. ולוסי איוב יכולה להנחות אולי את מתן הנקודות של ישראל. גאולה אבן ויעל אבקסיס? - בחייאת.
3. אדון כובע-לץ אתם מושכים הכל לדקה ה-90. בגרירת רגליים איומה. את נושא האולם, העיצוב, המנחים, הכל אתם בלבד גררתם ובמכוון כדי לאיים על הממשלה.
4. התערבות פוליטית יש בכל אירויזיון. מי שבחרו לעשות מזה רוח וצלצולים, כדי להקניט את שרת התרבות, זה אתם. באזרביז'ן, ברוסיה, באוקראינה - היו צוותים של משרד התרבות המקומי שעסקו במופעים ובתכנים. מי שניפח את זה למימדים היסטריים הייתם אתם עם המכתבים המתוקשרים.
5. במקום לדחות דברים מיולי לאוגוסט, מאוגוסט לספטמבר ואז לאוקטובר ועכשיו לנובמבר, תפשילו שרוולים ותראו שאתם זזים. בנתיים ראינו ממכם אפס מלבד תלונות.
לצפיה ב-''
11/09/2018 | 07:26
37
לצפיה ב-'גיבוב של קשקושים... ראיות? סימוכין?'
גיבוב של קשקושים... ראיות? סימוכין?
11/09/2018 | 11:24
58
לצפיה ב-'Roger Bens יצג את צרפת ב85'
Roger Bens יצג את צרפת ב85
11/09/2018 | 11:50
1
173
ידוע לכם על שירים נוספים שלו חוץ מFemme dans ses 
לצפיה ב-'לא חושב שיש לו עוד שירים.'
לא חושב שיש לו עוד שירים.
11/09/2018 | 13:35
33
לצפיה ב-'המלפפוניאדה4# נפתחה!!!'
המלפפוניאדה4# נפתחה!!!
07/09/2018 | 23:37
15
185
המלפפוניאדה4# יצאה לדרך!!!
סופסוף הגיע שלב חשיפת השירים ותחילת ההצבעה.
כל מתמודד צריך לשלוח אלי במסר אישי את ההצבעה שלו בדיוק כמו הניקוד לאירויזיון/ לתחרות הרילייטד.
לדוגמא:
12 נקודות -
10 נקודות -
וכו'
*לא ניתן להצביע לשיר ששלחתם...
**ההצבעה מתחילה ברגע שהרשימה נחשפת ועד ה15/9 , או כשכל המשתתפים ישלחו לי את הניקוד שלהם.

***מי שלא הצליח להירשם בזמן - מצפה לכם במהדורה הבאה!

רשימת השירים:
Emeli Sandé - Hurts
KYAN - Wire On The Fences 
Gradur - Rosa
Elissa - Maktooba Leek 
AURORA - Running With The Wolves
Kodaline - Brother
Thegiornalisti - Felicità puttana
La Oreja de Van Gogh - Paris
Laura Pausini - Non C'è
Diogo Piçarra - Dialeto
Of Monsters and Men - Huma
THOMAS HOLM - NITTEN
Dobrády Ákos és Szekeres Adrienn - Híd a folyót
Arilena - Aeropla
Roni Alter - I Follow Rivers
Severija - Zu Asche, Zu Staub
TRAD.ATTACK! - Kallimale / To My Dearest
Edona Vatoci - Hala
Benjamin's Brother - Story About A Broken Heart
Röyksopp & Robyn "Monument" 
Наташа Королева - Серые глаза 
Stromae-Formidable 
Mustafa Sandal - Aşka Yürek Gerek 
Michael Hausted - My Love

***עוד דבר קטן וחשוב. יש לנו מגוון רחב של שירים. חלקם תאהבו ואת חלקם פחות. זה ממש בסדר, אני רק מבקש להקפיד במידת האפשר על שיח מכבד/ לנסות להמנע מהערות פוגעניות. 
בנוסף אשמח לריווויו שלכם לתחרות, שיתוף והרחבה על האומנים (בהמשך אפרסם את המידע שצירפתם) וכו'.

בהצלחה לכולם
לצפיה ב-'ממש בקרוב אפרסם ריוויו'
ממש בקרוב אפרסם ריוויו
08/09/2018 | 11:01
5
58
ואת ההיכרות עם המשתתפים
לצפיה ב-'רוב השירים ראויים מאד ויש גם כמה תגליות מאד מסקרנות.'
רוב השירים ראויים מאד ויש גם כמה תגליות מאד מסקרנות.
08/09/2018 | 14:55
1
61
אני קודם כל מאזינה לשירים ללא צפייה בקליפים משום שלדעתי שיר צריך לחולל בך משהו ללא הקשרים חיצוניים ולייצר אצלך דימויים חזותיים מתוך עולמות התוכן האישיים שלך. מאד משתדלת לא לתת לקליפ משקל יתר בהשוואה לשירים שהועלו ללא קליפ נלווה.
לצפיה ב-'מסכים, זה בדיוק מה שאני עושה!'
מסכים, זה בדיוק מה שאני עושה!
09/09/2018 | 00:10
26
אבל לפחות שלושה שירים השתדרגו אצלי באופן ניכר, בזכות הקליפים המיוחדים שלהם...
מהדורה מאוד מיוחדת, התמכרתי כבר לכמה שירים, ואפילו יש לי פייבוריט בולט שמהרגע הראשון כבש אותי!!! אפרט בהמשך בריוויו שלי
לצפיה ב-'היכרות עם המתמודדים'
היכרות עם המתמודדים
08/09/2018 | 22:32
2
64
תתעלמו מההודעה, הממשק של תפוז ממש עושה לי חיים קשים...
לצפיה ב-'הנה ההכרות עם המתמודדים(הממשק של תפוז נוראי)- חלק א''
הנה ההכרות עם המתמודדים(הממשק של תפוז נוראי)- חלק א'
08/09/2018 | 22:40
1
81
הנה מה שאתם כתבתם על הבחירות שלכם (עם קצת תוספות שלי):
Emeli Sandé - Hurts
זמרת בריטית, הוציאה שני אלבומים מצליחים מאוד ומספר להיטים שכיכבו בראש המצעד הבריטי והאירי.

KYAN - Wire On The Fences
זמר, יוצר ונגן פסנתר מחונן שעושה מאש אדיר של פופ, אלקטרו וR&B. לייב סשן שעשה בלונדון, גרסת הסטודיו זמינה בספוטיפיי. שרוף על זה!

Gradur - Rosa
וואנאני גראדי מריאדי הוא ראפר צרפתי ממוצא קונגולי. הוציא שני אלבומים שהצליחו מאוד בצרפת ובלגיה.

Elissa - Maktooba Leek
מצאתי את הפוסט הבא עליה, שווה להכנס לקישור:
http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=25813&msgid=19676168

AURORA - Running With The Wolves
אורורה היא מוסיקאית נורבגית שאת המוסיקה שלה ניתן להגדיר לרוב כדרים פופ. השיר שבחרתי הוא למעשה השיר הראשון אותו הוציאה והוא זכה ללא מעט שבחים בכל רחבי העולם וגם להצלחה מסחרית לא קטנה.

Kodaline - Brother
להקת רוק אירית (במקור נקראה 21 Demands עד שהחליפה את שמה בשנת 2012) שהוקמה ע"י סטיב גריגן ומארק פרנדגאסט כאשר עלו לחטבית הביניים והתחרות בתחרות להקות. התלבטתי איזה משירי הלהקה לשלוח אבל הצמרמורת שקיבלתי כששמעתי את המילים וראיתי את הקליפ של השיר הזה הייתה הגורם המכריע.

Thegiornalisti - Felicità puttana
פירוש שם השיר בעברית 'אושר בן זונה' או 'בן זונה של אושר', או אולי 'הזונה פליצ'יטה'??
ההרכב האיטלקי עומד להוציא את האלבום החמישי שלו לקראת סוף השנה. הוא קיים מאז 2009 והם קוראים לעצמם 'העיתונאים' כי מילות השירים שלהם הכי קרובות ואובייקטיביות לתיאור שיגרת המציאות כמו דיווח עיתונאי. תרגום השיר על אחריות המאזין...כי יש אירוניה גדולה מאד בין מה שרואים למה שבעצם שומעים.

La Oreja de Van Gogh - Paris
להקת פופ מספרד. אשמח לתוספת לגביהם.

Laura Pausini - Non C'è
זמרת פופ איטלקיה , בת 44.
שרה גם בספרדית .
בעלת קריירה עשירה ומגוונת שהתחילה בשנת 1993. הוציאה 12 אלבומי אולפן מאז.
במהלך הקריירה שלה, היא זכתה בפרסים מוסיקליים רבים באיטליה ובעולם. היא זכתה במקום הראשון והשלישי בפסטיבל המוסיקה של Sanremo, שני פרסי "Lunezia", עשר פרסי Music Wind, ארבעה פרסים בפסטיבל, שבעה טלגטי ופרס MTV מוסיקה איטלקית.
היא זכתה בארבעה פרסים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי של וינה דל מאר, שלושה פרסי Lo Nuestro, שלושה פרסי גראמי בלטינית, פרס מוסיקה בבילבורד הלטיני , וששה פרסי מוסיקה עולמיים. בשנת 2006 היא גם הפכה לאמנית האיטלקית הראשונה שזכתה בפרס גראמי, וקיבלה בנוסף את ההוקרה על אלבום הפופ הלטיני הטוב ביותר .

Diogo Piçarra - Dialeto
זמר מפורטוגל, שזכה בגרסה המקומית לאמירקן איידול ב2012. הוציא שני אלבומים שהצליחו מאוד. שנה שעברה היה הפייבוריט לזכייה בקדם הפורטוגזי, זכה בסמי השני. לאחר שהואשם בהעתקת השיר פרש ימים ספורים לפני הגמר. פספוס גדול (למרות שהייתי מעדיף אם היה בוחר בשיר בסגנון שבחרתי לתחרות).
https://www.youtube.com/watch?v=J9YvJf-ipMU

Of Monsters and Men - Human
להקת אינדי-פולק מאיסלנד שהוקמה בשנת 2010. באותה שנה זכתה בתחרות Músíktilraunir- תחרות שנתית בין להקות באיסלנד. בשנת 2013 זכתה בפרס European Border Breakers Award.

THOMAS HOLM - NITTEN
שיר מגניב ומצחיק במיוחד אם קוראים את תרגום המילים. הזמר מדנמרק.

Dobrády Ákos és Szekeres Adrienn - Híd a folyót
 שיר אהבה מרגש ויפה - גם אם לא מבינים את תרגום המילים. את השיר מבצעים שני זמרים מפורסמים מהונגריה.

Arilena - Aeroplan
הזמרת האלבנית זכתה באקס פקטור האלבני ה-2013 והסגנון שלה נע בין פופ, דאנס ואר אנד בי.

Roni Alter - I Follow Rivers
פרסומה הראשון כזמרת  היה כזמרת ליווי במספר אלבומים. בשנת 2002 הקליטה עם אריק איינשטיין את הדואט "חיוורון" שנכלל באלבומו "שמש רטובה", וכעבור שנתיים הקליטה עמו גרסת כיסוי לשירו של בני ברמן"פרידת המלח", שנכללה באלבומו של איינשטיין "שתי גיטרות בס תופים".
בשנת 2005 השתתפה אלטר באלבום "מטרופולין" של הרכבו של עופר מאירי "מטרופולין", ושרה בדואט עם דנה ברגר את השיר "לישון בלי לחלום", שהיה אחד המצליחים ביותר מהאלבום. בשנת 2006 הקליטה אלטר בדואט עם דודו טסה את השיר "מעליות", שנכלל באלבומו "לולה". בשנת 2007 יצא האלבום השני של מטרופולין, "הסליל", שבו השתתפה אלטר בשלושה שירים. שניים מהם גם כתבה יחד עם עופר מאירי.
עוד ב-2007 הקליטה אלטר עם ההרכב טרי פויזן את שיר הנושא של הטלנובלה "בובות". כעבור שנה הקליטה גם את שיר הנושא של סדרת הטלוויזיה "לאהוב את אנה".
ביוני 2010 הוציאה אלטר את אלבומה הראשון, "כיס אוויר". את האלבום הפיקו עופר מאירי ואלון לוטרינגר, שגם עיבדו יחד עם אלטר את שיריה. אלטר עצמה כתבה מילים לשלושה שירים באלבום, ובין שאר הכותבים והמלחינים היו אגי משעול, קורין אלאל, נתן סלור, יסמין אבן וורד קלפטר. נפתלי אלטר, אביה של רוני, הלחין עבור האלבום את השיר "נגועה" שכתב עלי מוהר, וכן השתתף בדואט "הבכי", שהלחין למילים של נתן אלתרמן ושר במקור אושיק לוי. הסינגל הראשון שיצא לפני האלבום היה "נמרים", שכתבה והלחינה קלפטר.
בינואר 2014 יצא אלבומה השני של אלטר, "Go Wild", שגם בו שיתפה פעולה עם המפיק אלון לוטרינגר. באלבום זה שרה אלטר באנגלית.

Severija - Zu Asche, Zu Staub
זמרת, שחקנית ודוגמנית ליטאית. השיר בגרמנית לקוח מהסדרה "בבליון ברלין". סדרה יצר הבמאי הגרמני טום טיקוור ("ראן לולה, ראן") בתקציב מרשים של 42 מליון דולר והיא מתמקדת בשנות 20 המאוחרות בברלין ההוללת, טרם עליית הנאצים לשלטון.

TRAD.ATTACK! - Kallimale / To My Dearest
להקת פולק אסטונית אותה גיליתי לפני מספר חודשים ומאז אני לא מפסיק לשמוע אותם. הייחוד שלהם בעצם מתבטא בשמם כאשר מבחינה מוזיקלית הם תוקפים (attack) את המוזיקה המסורתית (trad שזה קיצור של tradition) במוזיקה מודרנית. הלהקה מרבה להשתמש בכלים מוסיקליים לא קונבנציונלים ולרוב הם לא שרים אלא משתמשים בסימפולי שירה של שירים אסטונים מסורתיים. מאחר ומדובר בתחרות, השיר שבחרתי הוא קצת יותר קונבנציולי (אם כי עדיין מצויין לדעתי) אבל למי שמעוניין הייתי ממליץ לשמוע גם דברים אחרים שלהם, אני לפחות לא שמעתי אף פעם הרכב שנשמע כך מבחינת סגנון.

Edona Vatoci - Hala
זמרת ושחקנית אלבנית שמוצאה מקוסבו. היתה אמורה להשתתף בקדם האלבני ב2017 אבל נפסלה בטענה שהשיר שלה נחשף לפני הראשון לספטמבר. שיר מאוד מיוחד וקליפ ממש מסקרן. עוד מידע עליה ועל צילומי הקליפ בקישור הבא:
https://prishtinainsight.com/unassuming-prowess-edona-vatoci-comes-fore-mag/

Benjamin's Brother - Story About A Broken Heart
אמן מגניב, שיר קטן ומרגש, והקליפ ריגש אותי עד לכדי דמעות.

לצפיה ב-'המשך ההכרות- חלק ב''
המשך ההכרות- חלק ב'
08/09/2018 | 22:44
46

Röyksopp & Robyn "Monument"
צמד מוזיקה אלקטרונית שמקורו בעיר בֶּרְגֶן שבנורווגיה, המילה רויקסופ (הצמד עצמו מאיית Röyksopp, אך בנורווגית יש לאיית Røyksopp), שמשמעותה "פטריית עשן", היא השם הנורווגי לזן של פטריות בשם Lycoperdale, שפולטות עשן כשנוגעים בהן.
הסינגלים הראשונים שלהם יצאו באמצעות חברת התקליטים העצמאית Tellé, ומאוחר יותר הוציאו את האלבום .Melody A.M עם חברת התקליטים הבריטית Wall of Sound. האלבום נחשב לאלבום המוצלח ביותר של הצמד, בעל הכרה ציבורית רחבה, וממנו מוכרים הלהיטים "Eple" ,"Poor Leno" ,"Remind Me" ו-"Sparks".
הפופולריות של אלבום הבכורה צברה תאוצה בעזרת מספר וידאו קליפים מרהיבים וחדשניים גרפית. אחד מהם, סרטון בסגנון אינפוגרפי שנוצר על ידי החברה הצרפתית H5 עבור הרצועה "Remind Me", זכה בפרס סרטון המוזיקה הטוב ביותר בטקס פרסי המוזיקה של MTV בשנת 2002.
הרצועה "Eple" נבחרה על ידי חברת המחשבים Apple להשמעה בהפעלה הראשונה של מחשבי מקינטוש בהם הותקנה מערכת ההפעלה Mac OS X Panther.
אלבומם השני, The Understanding, יצא ב-12 ביולי 2005, כשקדם לו הסינגל הראשון מתוכו "Only This Moment" שיצא ב-27 ביוני 2005, והפך ללהיט. 

Наташа Королева - Серые глаза
בחרתי בשיר של זמרת רוסייה ( אוקראינית במקור ) ששמה נטשה קורולבה.
זמרת פופ מוכרת ואהודה מאוד ברוסיה ואוקראינה , התחילה את הקריירה שלה בשנת 1991(ואז פורסם השיר).

Stromae-Formidable
פול ואן-האבר (בהולנדית: Paul van Haver; נולד ב-12 במרץ 1985), הידוע בשם הבמה שלו סטרומאה (Stromae), הוא זמר ומוזיקאי בלגי ממוצא רואנדי. הוא יליד בריסל ופעיל בסגנונות ההיפ-הופ והמוזיקה האלקטרונית ומשלב בין שניהם. בשנת 2009 הקליט את הסינגל "Alors on danse", שהפך להצלחה מסחרית והביא אותו לתודעה הבינלאומית. שפת שיריו היא לרוב צרפתית.
בשנת 2000 הופיע כראפר עם הכינוי Opmaestro, כינוי שהחליף מאוחר יותר בשם הבמה הנוכחי שלו, עמו התפרסם. השם Stromae הוא שיכול הברות של המילה Maestro, שעשוע לשון אופייני בסלנג הצרפתי ורלאן.
בגיל 18 הקים בצוותא עם הראפר J.E.D.I.‎ את להקת הראפ Suspicion (צרפתית: 'חשד') והשניים הפיקו את השיר והווידאו-קליפ ...Faut que t'arrête le Rap. בהמשך עזב J.E.D.I.‎ את הפרויקט, הצמד התפרק וקריירת הסולו של סטרומאה החלה.
בהמשך להפקת אלבומו הראשון ...Juste un cerveau, Un flow, Un fond et Un mic, שיתף פעולה עם הראפרים BdBanx, Beretta וקרי ג'יימס ובשנת 2008 הוחתם בחברת ההפקות 'Because Music'. ב-Because הלחין את הסינגל Cette fois עבור הזמרתMelissa M, הפיק שירים באלבומו של קרי ג'יימס À L'Ombre Du Show Business ועבור הזמרת Anggun. במקביל הפיץ באינטרנט סרטוני וידאו הסוקרים את יצירתו האומנותית תחת הכותרת 'השיעורים של סטרומאה'.
בשנת 2009 עבר התמחות בתחנת הרדיו הצרפתית NRJ, שם גילה אותו המפיק וינסנט ורבלן שזיהה את כשרונו של ואן-האבר והחליט לקדם את הקריירה המוזיקלית שלו. מרגע הזה ההצלחה הייתה כמעט מיידית: סטרומאה יצא עם הלהיט Alors on danse וכבש במהרה את המצעדים השבועיים ברחבי אירופה. העיתונות המוזיקלית בצרפתית הרעיפה שבחים על הזמר הצעיר והשוותה את יכולותיו הווקאליות לאלו של גאאטאן רוסל, סולנה של להקת הרוק הצרפתית 'Louise Attaque'. בעקבות ההצלחה החתימה אותו חברת התקליטים Vertigo Records, לייבל של יוניברסל מיוזיק גרופ.
באפריל 2010 הוענק לסטרומאה על ידי שר התרבות הצרפתית הבלגי פרס התגלית המוזיקלית לשנת 2009.
בשנת 2013 הוציא ואן האבר שלושה סינגלים בעלי מאות מיליוני צפיות ביוטיוב: "Tous Les Mêmes", "Formidable", והבולט מבין כולם - "Papaoutai". כולם מתוך האלבום- racine carrée.

Mustafa Sandal - Aşka Yürek Gerek
סנדל נולד באיסטנבול, אך למד בבית ספר תיכון בז'נבה ובמכללת ניו המפשייר בארצות הברית. עם סיום לימודיו חזר לאיסטנבול, ועסק בכתיבת שירים לזמרים טורקים שונים, כגון זרין אזר, הקאן פקר, יונג'ה אווג'ימיק ואייסגול אלדינץ'.
ב-1994 הוציא את אלבומו הראשון, "Suç Bende", ממנו נמכרו 1.7 מיליון עותקים, שהפכו אותו לאלבום הנמכר ביותר בטורקיה באותה שנה. במקביל, המשיך לכתוב שירים לזמרים אחרים ואף עסק בהפקת אלבומים. ב-1996 נסע ללונדון והקליט את אלבומו השני, "Gölgede Aynı". אלבום זה הצליח אף יותר מקודמו, ונמכר ב-2.6 מיליון עותקים. בעקבות הצלחת האלבום, יצא סנדל לסיבוב של 140 הופעות ברחבי טורקיה.
לאחר שהקים חברת תקליטים משל עצמו, "יאדָה פרודקשנס", הקליט באמצעותה את אלבומו השלישי, "Detay", ב-1998. הצלחתו של טרקאן בצרפת, הביאה גם את סנדל לחתום על חוזה עם השלוחה הצרפתית של חברת המוזיקה של סוני בשנת 2000, ובמסגרתה הוציאת את האלבום "Araba", שכלל כמה מלהיטיו הגדולים. באותה שנה הוציא את אלבומו הרביעי בטורקיה, "Akışına Bırak", אך זה לא זכה להצלחה כקודמיו.
בשנת 2001 סגר סנדל את חברת המוזיקה שהקים, לאחר שהחברה עימה הייתה שותף בבעלות עליה פשטה את הרגל. ב-2002 הקליט את האלבום "Kop", שזכה להצלחה רבה. בין 2003 ל-2005 הקליט מספר סינגלים ששווקו באירופה. אחד מהם, "İsyankar", קיבל מעמד של אלבום זהב בגרמניה והגיע למקום הרביעי במצעד הפזמונים השווייצרי. במקביל, הקליט את האלבומים "Seven" (ב-2003) ו-"İste" (ב-2004).
בשנת 2005 הקליט מחדש את אלבומו "Seven" תחת השם "Seven Reloaded", אך אלבום זה נחל כישלון. עקב כך, הודיע סנדל כי הוא לוקח פסק זמן בקריירה. במהלך השנים הבאות השתתף במסע פרסום של חברת התקשורת הסלולרית הטורקית "טורקסל" ובקמפיין למען נהיגה בטוחה.
לאחר דחיות רבות, הוציא ביוני 2007 את אלבומו השמיני, "Devamı Var". מאלבום זה נמכרו כ-200,000 עותקים כבר בשבוע הראשון להופעתו בחנויות, ומספר העותקים הכולל בשנת 2007 הגיע ל-2.3 מיליון. בשנת 2009 הוציא את אלבומו האחרון, "Karizma".
סנדל נשוי לזמרת הסרבית אמינה יחוביץ', אחותו של הכדורסלן מירסאד טורצ'אן.

Michael Hausted - My Love
זמר דני שקצת קשה היה לי למצוא עליו פרטים.
לצפיה ב-''
09/09/2018 | 10:14
1
23
לצפיה ב-'מכירים את זה שבא נורא על משהו מוקפץ ויהי מה?'
מכירים את זה שבא נורא על משהו מוקפץ ויהי מה?
10/09/2018 | 15:18
21
לצפיה ב-'מכירים את זה שנורא בא על משהו מוקפץ?'
מכירים את זה שנורא בא על משהו מוקפץ?
10/09/2018 | 15:20
2
55
מנסה להקפיץ בכל הכוח כדי למקד את הפוקוס...לא תמיד זה הולך.
לצפיה ב-'לא מכיר, וחבל'
לא מכיר, וחבל
10/09/2018 | 17:57
1
41
קשה להתמצא בין עיקר לטפל בפורום שלנו...
בהתחלה חשבתי שהתכוונת להמלצה על אוכל
*פעם חשבתי שזה קשור להודעה האחרונה שכותבים, אבל כנראה שזה קשור לעוד כמה דברים. 
לצפיה ב-'הודעה עם תוכן מקפיצה שרשור לראש הפורום כל עוד לא עברו 72 שע''
הודעה עם תוכן מקפיצה שרשור לראש הפורום כל עוד לא עברו 72 שע'
10/09/2018 | 18:15
19
לצפיה ב-'הריוויו שלי'
הריוויו שלי
11/09/2018 | 00:20
50
בגלל החג, אני רחוק מהמחשב וממקלדת נורמאלית, אז אעשה את זה תמציתי:
השיר שהכי אהבתי הוא לא אחר מאשר Human!!! שיר מדהים, קליפ מהפנט, מוזיקה נהדרת. הלהקה סופר מעניינת ובדיקה עליהם גילתה לי עוד הרבה שירים שלהם שאני ממש אוהב(ואפילו מכיר). 
משהוא בשיר מזכיר לי להיט מה80s(אשמח לעזרה עם זה). הנה עוד שיר שלהם שבטוח שמעתם(היה להיט ענק גם אצלנו):
עוד שירים שממש אהבתי:
טראד אטאק- וואו, מתחיל כשיר פולק חביב, הקטע עם זמרי המשנה הרס אותי(בקטע טוב, כמובן). יכול מאוד להתאים לאירויזיון. מזכיר קצת את הבבושקות הרוסיות. והקליפ של השיר היה אחד הדברים הכי מחממי לב שיצא לי לראות לאחרונה. אל תפספסו.

בקודלין עם שיר מרגש, ישר התאהבתי. אחלה להקה, לא הכרתי לפני. תודה למי ששלח. והקליפ העלה בי דמעה...

הלהיט האיטלקי של ״העיתונאים״ הקפיץ אותי ועשה לי ממש כיף.

האלבנית ארילנה חידדה אצלי משהוא שכבר הרבה זמן אני חושב בהקשר של אלבניה- אחת מהמדינות הכי לא מוערכות בתחרות ובכלל. אהבתי כמעט את כל השירים שלהם בתחרות(לפחות באודיו ובדרך כלל לפני האלבניזציה, ובמיוחד לפני שלב החזרות...). בכל אופן שיר פופ מקפיץ, מרים, שפה נהדרת, ומסוג הדברים שלא הייתי מקשר למדינה הקטנה והמסתורית הזאת!

רוני אלטר בקאבר נפלא (יודע שזה קצת עובר על חוקי המלפפוניאדה, אבל ספציפית במקרה הזה לא היתה לי ברירה- קאבר מדהים ושונה מאוד מהמקור). סאונד נהדר, גישה שונה לגמרי ובעיני גם משובחת יותר מהמקור(שאני גם ממש אוהב).

עוד נציגות לאלבניה(אדונה) אבל בסגנון אחר לגמרי. המוזיקה ישר נכנסה לי ללב, משהוא טיפה נוסטלגי בצליל, שפה מכשפת, ומלנכוליה בלתי מוסברת מחד, אבל שגם מעוררת בי זרמים נעימים בכל הגוף מאידך. 
הקליפ תפס אותי בשלב בחיים שבא לי לצאת כמו בפתיחת הקליפ לשדה פתוח ופשוט לצעוד אל הלא נודע. או בשלב הראשון לערבות קוסבו(:

את דייגו פיסארה, הכרתי מהקדם הנהדר של השנה שעברה. השיר הזה מדבק ומייד התמכרתי אליו. מרענן לשמוע דבר כזה מפורטוגל!

את השיר הנהדר של אורורה הכרתי לפני, אבל שמחתי לגלות יוצרת מאוד מסקרנת מנורבגיה. הייתי שמח לשמוע אותה שרה בנורבגית, שזאת אחת השפות שאני הכי אוהב בתחרות. 

את השיר הישראלי של בינימין לא הכרתי. קליפ מאוד מיוחד ומסקרן(ומאוד מושקע). השיר חביב מאוד.

סטרומה הוא יוצר וזמר נדיר, שאני מודה שפספסתי לפני המהדורה הנוכחית. ושמח שיצא לי שוב להתעכב עליו ולגלות אומן מרתק!!! והשיר הזה שקצת מזכיר לי שאנסונים של פעם, עם טאץ עדכני מייד תפס אותי. הוא גם גרם לי לקצת דכדוך בלי להבין את כל משמעות המילים. בקיצור אחד השירים המרגשים בתחרות. תודה למי ששלח.

את רויקסופ אני אוהב כבר הרבה זמן, וגם בשיר הזה(שלא הכרתי), הם לא איכזבו. תמיד הקליפים שלהם מהפנטים/ מעוררי עינין. נהנתי מאוד להתמסר אליו.

השיר הרוסי מיושן מאוד, אבל יש בו משהוא שגרם לי לסמפט אותו. אני בטוח שבשנה שיצא, היה מגיע לטופ האירויזיון. מזכיר לי בסגנון את ריבה ואת יוגוסלביה 88.

אמילי בנדה עם בלדה בריטית אופינית ומוצלחת(אם כי טיפה מונוטונית). אשמח שהבריטים יתעשתו ויתחילו לשלוח אומנים כמוה.

אחרון חביב, קיאן. הקליפ לא עושה חסד לשיר המסקרן הזה. שמחתי להכיר אותו, אתעמק בו בהמשך.

אז אלה השירים הבולטים מבחינתי. כבוד למי שאעז ושלח שיר בערבית ובטורקית! שמחתי להכיר גם את שאר השירים, תודה שוב לכל המשתתפים ושנה טובה(;
לצפיה ב-'ריוויו מממיאללה'
ריוויו מממיאללה
11/09/2018 | 21:33
42
אני אתחיל בכמה שירים שמהסיבות שלי מבאס שהם ספציפית בתחרות הזו:

Aurora - Running with the wloves
שיר מדהים- אצלי בפלייליסט כבר שנים, אבל מבאס כי נשלח בתחרות האינטרקראון האחרונה כשיר של נורבגיה

Roni Alter - I follow rivers
לא מתחבר להרבה קאברים וספציפית גם לא במלפפוניאדה

Kodaline - Brother
פשוט מבאס כי אני שרוף על קודליין וחושב שזה אולי הסינגל הכי חלש שהם הוציאו.. חבל שלא שלחתם שירים אחרים שלהם ;(

ובנימה חיובית, השירים שאהבתי!!

Thegiornalisti - Felicità puttana - ענק!!!

Laura Pausini - Non C'è - משמיעים כבר שנים בקפה שאני יושב בו... אוהב מאוד

KYAN - Wire On The Fences - גרוב אדיר

THOMAS HOLM - NITTEN - קליל וכיפי

Stromae-Formidable - אגדה, מה נגיד..

Röyksopp & Robyn "Monument" - וואלה לא רציתי שיגמר, הכי שיר לגיטימי לאורך של כמעט 7 דקות. ביג לייק לשולח!

TRAD.ATTACK! "Kallimale / To My Dearest" - חמוד ביותר

Benjamin's Brother - Story About A Broken Heart - מילים יפות, לחן נעים מאוד

Diogo Piçarra - Dialeto - עדכני, מחבב

Emeli Sandé - Hurts - קלישאה, לאו דווקא אין אה באד וויי..

מהדורה חביבה בהחלט, תודה לtajci על ארגון מהדורה נוספת! תותח.
בהצלחה לכולם!
לצפיה ב-'עדכון תוצאות והצבעות'
עדכון תוצאות והצבעות
12/09/2018 | 15:48
1
38
מחצית מהמשתתפים כבר הצביעו...
יש כבר שיר שצועד בראש, ארבעה נושפים בעורפו. מרכז הטבלה צמוד מאוד והכל עוד יכול להשתנות!!!
מחכה לניקוד של מי שעדין לא הצביע.
לצפיה ב-'חסרות לנו 3 הצבעות!'
חסרות לנו 3 הצבעות!
14/09/2018 | 13:57
12
מחר מסתיים שלב ההצבעה, בבקשה להזדרז...
לצפיה ב-'מכון לעכשיו איזה זמרים מפורסמים הכי מתאימים לייצג את ישראל '
מכון לעכשיו איזה זמרים מפורסמים הכי מתאימים לייצג את ישראל
08/09/2018 | 19:26
45
229
בתחרות האירוויזיון?
ומה הסיבה שהם כן?
אני אמשח לשמוע פה תגובות בנושא.
המשך>>
בתחרות האירוויזיון?
ומה הסיבה שהם כן?
אני אמשח לשמוע פה תגובות בנושא.
לצפיה ב-'ואם זה נכון, אני קצת שמחצוקצת עצוב.'
ואם זה נכון, אני קצת שמחצוקצת עצוב.
07/09/2018 | 13:51
246
ומתפלל לאלוקי הגייז שאני אצליח להשיג כרטיס לאולם הקטן.
אבל שמח שניצלנו מהאסון שאירוח בירושלים היה יכול להביא
לצפיה ב-'הפתעה.'
הפתעה.
07/09/2018 | 14:03
4
263
הייתי בטוח שזה יהיה בירושלים..
למען האמת, לשתי הערים יתרונות וחסרונות בולטים, כך שהייתי מתרצה מבחירה בכל אחת מהן.

זה גם מוציא את נטע קצת שוקיסטית אחרי ההכרזה שלה בנאום הניצחון.. אבל מילא.

לצפיה ב-'זה לא מוציא את נטע כלום'
זה לא מוציא את נטע כלום
07/09/2018 | 14:10
2
192
מעבר לכך ש"שנה הבאה בירושלים" זה פתגם ידוע שאפשר להגיד בכל הקשר ישראלי, זו גם הייתה בעיני פרפראזה לדנה ב98.
+נטע מכירה את הנפשות הפועלות והיה הגיוני לגיטימי מבחינתה לחשוב שתהיה התעקשות על ירושלים.
לא נראה לי שמישהו יחשוב שהיא "שוקיסטית"
לצפיה ב-'במבט לאחור אני לא חושב שהיא הייתה צריכה להגיד את זה'
במבט לאחור אני לא חושב שהיא הייתה צריכה להגיד את זה
07/09/2018 | 14:18
1
168
שלא תבין אותי לא נכון, אני ירושלמי לשעבר ועם כמה שיש לי יחסי שנאה-אהבה עם העיר הזאת לעולם לא אכחיש שהיא בירת ישראל הנצחית.

אבל לא זו בלבד שהיא אמרה את זה בדיוק כשהעבירו את השגרירות האמריקאית לירושלים וכל אירופה ואישתה קפצו עלינו, אלא שזה גם קצת מוזר להכריז דבר כזה קונקרטי כששום דבר לא קונקרטי, ובדיעבד הנבואה לא באמת התגשמה.

כמובן ששום דבר לא קרה, וזה גרגר חול לעומת כל הזכיה העצומה הזאת, אני פשוט חושב שבמבט לאחור אולי היה אפשר לשמור את האמירה הזאת וםשוט להספק ב- "שנה הבאה בישראל"
לצפיה ב-'אהבתי שהיא אמרה את זה, בלי קשר למיקום התחרות'
אהבתי שהיא אמרה את זה, בלי קשר למיקום התחרות
07/09/2018 | 14:55
114
אסרו על המנחות להזכיר את ירושלים וכמה שניות אחרי נטע באה ואמרה את המילה שניסו להעלים בקול ובהתרגשות גדולה. היא לא הייתה צריכה לצנזר את עצמה, זה היה רגע אמיתי

עכשיו אפשר להשתמש בGolden Boy ולהראות לאירופה את ת"א
לצפיה ב-'לא הפתעה... אפשר היה להריח את זה כבר בשבוע שעבר'
לא הפתעה... אפשר היה להריח את זה כבר בשבוע שעבר
07/09/2018 | 14:49
140
עם כל הדיבורים הבלתי נגמרים על פעילות מלאה בשבתות וכל המסביב... ת"א נוחה יותר מכל הבחינות למעט האולם עצמו (שזה משהו שאפשר להתפשר עליו). קצת פחות קהל זה פחות נורא ובעיקר הרבה פחות כאב ראש ודאגות. כפי שכתבתי כאן, האירופים רוצים ראש שקט, וכמה שפחות לדאוג ככה יותר טוב. מבינה אותם.
לצפיה ב-'יאללה בשעה טובה ושכולנו נצליח להשיג כרטיסים'
יאללה בשעה טובה ושכולנו נצליח להשיג כרטיסים
07/09/2018 | 14:08
66
לצפיה ב-'מידע על ביתן 2 במרכז הירידים בתל אביב'
מידע על ביתן 2 במרכז הירידים בתל אביב
07/09/2018 | 14:14
1
269
כתוב שניתן עד 10,000 בני אדם, ואולי יצליחו לחשוב על דרך להרחיב עוד.

לצפיה ב-'הבעיה שזה 10 אלף בלי הבמה'
הבעיה שזה 10 אלף בלי הבמה
07/09/2018 | 14:21
200
מקווה שימצאו דרך להרחיב כדי שיהיה לי מקום :)
לצפיה ב-'עובדה לא חשובה: פעם ראשונה שיהיו 2 מילים בשם העיר המארחת'
עובדה לא חשובה: פעם ראשונה שיהיו 2 מילים בשם העיר המארחת
07/09/2018 | 14:45
199
חשבתי על העובדה הלא חשובה הזו מתוך התרגשות מהמחשבה לראות בלוגו הרשמי של האירווזיון "Tel Aviv 2019".
תכלס זה יותר מרגש אותי מדגל ישראל בלוגו
לצפיה ב-'לא יודעת למה, אבל הקישור לא עובד ומחזיר אותי לפורום.'
לא יודעת למה, אבל הקישור לא עובד ומחזיר אותי לפורום.
07/09/2018 | 15:02
121
(אף שהוא נראה תקין לחלוטין). חיפשתי ומצאתי ידנית, מנסה להדביק אותו כאן:
לצפיה ב-' דלף הסידור לאולם? 6,500 מקומות'
דלף הסידור לאולם? 6,500 מקומות
07/09/2018 | 15:15
4
416
6,500 מקומות ישיבה.
לצפיה ב-'חשבתי שכל העניין אמור להיות כסת"ח אחד גדול, לא?'
חשבתי שכל העניין אמור להיות כסת"ח אחד גדול, לא?
07/09/2018 | 15:17
3
213
ואנחנו סופרים את השניות עד שיכריזו שהאירוויזיון לא יקיים בישראל , לא?
הרי הכל בלוף. יאן הגיע לארץ בשביל להגיד "ניסינו וזה לא צלח" - זה מה שכתבת לא לפני שעות רבות.

מה קרה שפתאום סידור האולם דלף?
לצפיה ב-'כמו שבמאקו "מסתמן ש.."'
כמו שבמאקו "מסתמן ש.."
07/09/2018 | 15:22
1
107
לצפיה ב-'עזוב את מאקו - לפי מה שאתה אומר, יהיה אירו' בישראל או לא?'
עזוב את מאקו - לפי מה שאתה אומר, יהיה אירו' בישראל או לא?
07/09/2018 | 15:23
72
לצפיה ב-' אל תדאג, הוא כבר ימצא סיבה להסביר לנו איך הוא בכ"ז צדק'
אל תדאג, הוא כבר ימצא סיבה להסביר לנו איך הוא בכ"ז צדק
07/09/2018 | 15:48
56
לצפיה ב-'עד שלא תהיה הכרזה רשמית לא מאמין לזה, בולשיט! '
עד שלא תהיה הכרזה רשמית לא מאמין לזה, בולשיט!
07/09/2018 | 15:59
181
שמעתי על הכתבות שלהם.. עד שלא יהיה כתוב רשמית "תל אביב 2019" אני לא מאמין לזה..

למרות שאני אשמח אם זה יתקיים בתל אביב רק בגלל הבעיה עם השבת שיכלה לגרום לצרות אבל עצוב כי האולם קטן מדי, קשה לי להאמין שעם הבמה יהיה מקום ל10 אלף איש..
לצפיה ב-'כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן על העיר'
כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן על העיר
07/09/2018 | 16:37
220
אני מאוד בעד העיר הזו לאירו, וגם לה מגיע את הספוטלייט סוף סוף.

מבין ללבם של חבריי החובבים. גם אני דואג לגבי כרטיסים (לא לגבי איך זה יראה. הטכנולוגיה תדאג שזה יראה מכובד ויפה בטלוויזיה) והחלום היה כמובן שאולם הארנה היה ממוקם 50 ק"מ מערבה.
נותר לפנטז שההודעה הבאה תהיה "מרחיבים את ביתן 2" |חי בסרט| ואז בכלל יהיה מושלם.
לצפיה ב-'ואולי הדיווח של מאקו היה מוקדם מדי?'
ואולי הדיווח של מאקו היה מוקדם מדי?
07/09/2018 | 18:31
2
280
זה נהיה מורט עצבים.
תוהה אם יש להם סיבה ממשית לטרוח להכחיש אם אכן מדובר בתל אביב.
בקיצור, לי כבר אין שמץ של מושג. בלבלו גם אותי.

מזל שיש לנו את תפוזו שיגיד לנו מה הולך לקרות
לצפיה ב-'ודאי שיש להם סיבה: הם לא רוצים הכרזה לפני שהם יכריזו רשמית'
ודאי שיש להם סיבה: הם לא רוצים הכרזה לפני שהם יכריזו רשמית
08/09/2018 | 00:48
1
178
הדלפות תמיד מוכחשות, זה תמיד ככה בנסיבות דומות. לדעתי זה לא אומר שמאקו טעו... אבל נחיה ונראה.
לצפיה ב-'יכול להיות שזו הסיבה'
יכול להיות שזו הסיבה
08/09/2018 | 13:14
122
אבל אני מוכרח להודות שהכחשה על פני התעלמות מרגישה בפעולה קצת מוזרה ולא בהכרח הכי חכמה. להוציא הכחשה ואז להודיע רשמית על אותו דבר בדיוק בעצמם, מרגיש קצת לא רציני... לרוב במקרים כאלו מה שקורה זה שמקדימים את ההודעה הרשמית כדי שההדלפה לא תתפוס את הפוקוס.
עדיין, בהחלט יתכן שזו הסיבה ועוד יותר ייתכן שזו אכן תל אביב שנבחרה או תבחר, אבל אני נוטה להאמין ל-EBU. ייתכן שהם באמת עוד לא החליטו.
לצפיה ב-'חברים, תפסיקו להגיב לתפוזו'
חברים, תפסיקו להגיב לתפוזו
08/09/2018 | 13:38
177
אם יש משהו אחד שברור בכל הסאגה של בחירת העיר - זה שהאירווזיון יערך בישראל ואין בכלל מחשבה רצינית שהיא מעבר לתוכנית מגירה לא לקיים אותו בישראל.
הראיון של יאן אולה הבהיר את זה מצויין. אפילו הודעה ההכחשה הנוכחית מדברת על כך שגם ירושלים וגם תל אביב הגישו הצעות חזקות, כלומר ההתלבטות היא מכיוון חיובי. בכלל, אין שום סיבה שה-EBU והאתר הראשי של האירוויזיון היו מתבטאים בצורה כזו אם הם יודעים שהכל בלוף.

אבל למעשה לא הייתי צריך לכתוב את זה, כולנו מבינים את זה ואין פה אדם אחד שמאמין לתפוזו, ואני מציע שמעכשיו והלאה פשוט נתעלם מההודעות שלו. לא שאני בעד חרמות... אני אפילו בעד לתת לטרולים להתבטא, אבל זה כבר נהיה פשוט מגוכך ואנחנו סתם מעייפים את עצמנו, כי זה רק מתדלק אותו.

אז לפחות בשבילי זה מ-ע-כ-ש-י-ו  מוזמנות.ים להצטרף
לצפיה ב-'אירוויזיון בתל אביב זה חלום'
אירוויזיון בתל אביב זה חלום
08/09/2018 | 22:16
5
207
כשנטע זכתה לא חשבתי שזו אפילו תהיה אופציה. אין מתאימה מתל אביב להיות עיר אירוויזיון ואני מת כבר להסתובב בעיר במאי 2019.
ויש את עניין האולם. מבין את המבואסים - אלטיס ארנה, מאלמו ארנה והגלובן הצטלמו נהדר כמו שביתן 2 בחיים לא יוכל. אני לא דואג לגבי איך שזה יראה בבית, האולם באמת פצפון אבל יצליחו לגרום לו לעבור מסך, מניח שלא יצלמו כמעט שוטים רחבים של האולם ויתמקדו בבמה עצמה, ואולי זה דווקא טוב שיהיה פחות שוּפוּני על המסביב ויותר פוקוס על המופע עצמו. זה לא יראה מרשים כמו בפורטוגל ובשבדיה, אבל זה יראה בסדר ולא מביך ומביש כמו שכתבו כאן.
באסה שאין בתל אביב אולם בסטנדרט של הפיס הארנה, אבל מה לעשות. יהיה כמעט בלתי אפשרי להשיג כרטיס, אבל הבנתי שגם באלטיס ובגלובן הענקיים היה קשה להשיג.
אז בואו נשמח על זה שהתחרות אצלנו (מישהו היה מאמין לפני שנה שנהיה עכשיו, או אי פעם, בהכנות לתחרות בישראל?), ובעיר נהדרת שתעשה לנו אחלה יח״צ. אני מקווה שההפקה המקומית (עד כמה שתהיה באמת מקומית) תהיה מוצלחת. יש לנו המון כותבים יהודים, המצרך הכי מבוקש בעולם התוכן הבינלאומי! וגם אנשי מקצוע מוכשרים בשאר התחומים שיכולים להביא הפקה מיוחדת, חכמה ומבדרת במקסימום. מחזיק להם (לנו) אצבעות.
לצפיה ב-'אני פחות דואג לאיך זה יצטלם ויותר לכרטיסים'
אני פחות דואג לאיך זה יצטלם ויותר לכרטיסים
10/09/2018 | 12:12
63
נכון, גם באלטיס ובגלובן (ואני יכול להעיד שגם בקייב) היה קשה להשיג כרטיס, הם נחטפו במהירות. מה שמעיד על כמה זה יהיה קשה עד בלתי אפשרי לאנשים רגילים לקנות כרטיסים לגמר בביתן 2. רבים מאוד ישארו בחוץ וזו עובדה ידועה מראש. אותי זה סופר מבאס, בתוא אחד שחשב כמה פעמים להזמין כרטיס ובסוף החליט לחכות להזדמנות טובה יותר, ודווקא כשההזדמנות הזו מגיעה הכי קרוב שיש - רוב הסיכויים שלא אצליח להכנס - זה מבאס מאוד מאוד.
לצפיה ב-'אירוויזיון בתל אביב זה חלום בלהות'
אירוויזיון בתל אביב זה חלום בלהות
10/09/2018 | 12:25
2
149
קופסת נעליים שלי יותר גדולה מהמחסן הזה
לצפיה ב-'איפה שלא יהיה האירו' , אתה בכלל רוצה להשיג כרטיס לתחרות?'
איפה שלא יהיה האירו' , אתה בכלל רוצה להשיג כרטיס לתחרות?
10/09/2018 | 13:16
1
45
לצפיה ב-'בתל אביב לא יהיו כרטיסים'
בתל אביב לא יהיו כרטיסים
11/09/2018 | 20:42
53
6 אלף ילכו למקורבים למינהם
לצפיה ב-' אגב, אני מודה שאני לא יודעת עד כמה חשוב לי להשיג כרטיס'
אגב, אני מודה שאני לא יודעת עד כמה חשוב לי להשיג כרטיס
10/09/2018 | 12:38
113
כמו במשחקים האולימפיים, כשאני רואה את הקהל במצלמות אני לא מקנאה בו. אנשים שילמו ים כסף, עמדו בתורים ארוכים, הם יושבים/עומדים ומתייבשים שעות, הם רואים הכול בקטן יותר (או מסתכלים במסך, כמוני)... וזו ללא ספק חוויה מרגשת להיות במקום עצמו כשהכול קורה, ועדיין... לא בטוחה שזה כ"כ חשוב לי.

למשל ב"איזראל קולינג" היה די משעמם בשירים הפחות מעניינים... ואני לא מצטערת שהגעתי לשם, אבל זה לא היה במקום, כי כנראה לא הייתי טורחת לצפות בשידור אלמלא כן (למעט בנטע, כמובן). שם גם היה ערך מוסף שכל האומנים עברו ממש לידינו.

אבל באירוויזיון עצמו? לא יודעת. מצד אחד, תמיד חשבתי להיות לפחות פעם אחת, ומצד שני, מה רע לי על הספה בבית בכיף שלי? בלי לצאת מהבית, בלי להוציא שקל, עם הנשנושים החביבים עליי, במזגן, עם חברים, מקשיבה לפרשנות ויכולה להוסיף עליה משלי? אין ספק שזו חוויה אחרת לחלוטין, אבל בעיניי היא לא בהכרח נחותה יותר. בתחרויות מהסוג הזה אני אוהבת להקשיב למשדר וגם לשדר בעצמי (אם יש למי ).
לצפיה ב-'נציג ישראל בתחרות הג'וניור הקרובה: נועם דדון '
נציג ישראל בתחרות הג'וניור הקרובה: נועם דדון
06/09/2018 | 21:15
28
445
נועם השתתף בעבר בתוכנית הטלוויזיה "בית הספר למוזיקה" וכיום הוא מופיע באירועים רבים ובחתונות.
נשמע שאנחנו בדרך לבלדה מזרחית לראשונה בתולדות הג'וניור.

מצורפת כתבה מחודש מרץ: http://mynetbeersheva.co.il/article/267613/7

לצפיה ב-'חמוד, בהצלחה לו '
חמוד, בהצלחה לו
06/09/2018 | 21:21
121
מחכה לשמוע את השיר
לצפיה ב-'בחירה מעניינת ומסקרנת ממש!'
בחירה מעניינת ומסקרנת ממש!
06/09/2018 | 22:33
109
שמח מאוד שבחרו בזמר מזרחי סוף סוף! מווה שלא ייפלו לבלדה שטאנצית אירוויזיונית ובאמת יביאו לו שיר אותנטי מהעולם שלו
לצפיה ב-'אני מקווה שזה באמת יהיה בכיוון המזרחית '
אני מקווה שזה באמת יהיה בכיוון המזרחית
06/09/2018 | 22:50
3
119
כי להיות שונים מכולם זה הכי טוב
מסתמן שגם אירוויזיון הילדים 2018 הולך להיות חזק מאוד.
נועם היום היה רק 4/5 בדירוג שלי (הראשונה, הרביעית והחמישית היו לפניו)
אבל בניגוד לשירים האחרים הוא גבר על הנגנים שלו. 
אני בטוח שהשיר יהיה טוב ומעלה ויהיה מאוד נחמד לסיים גבוה בבלארוס.
ואני מצפה שיהיו הרבה ישראלים השנה בקהל.
לצפיה ב-'יכול לספר מי היו המתחרים האחרים?'
יכול לספר מי היו המתחרים האחרים?
06/09/2018 | 23:10
2
52
לצפיה ב-'כן'
כן
07/09/2018 | 06:36
1
166
ליאן בירן
אדר כגן
מיכאלה שר
רוני מדואל
ורומי שכרגע אני לא זוכר את שם המשפחה שלה.
לצפיה ב-'בחירת הנציג הישראלי לג'וניור נעשית בשת"פ עם טדי הפקות'
בחירת הנציג הישראלי לג'וניור נעשית בשת"פ עם טדי הפקות
08/09/2018 | 14:29
108
..ושוב ייבחר השיר ע"י ועדה מקצועית (2 מטדי ו-3 מהתאגיד) שתבחן את השירים 
המוצעים (הקלטות סקיצה ומלים) באופן אנונימי. בפעמיים הקודמות שישראל השתתפה בג'וניור, יוצרי השיר נקבעו מראש ללא קשר לזהות המבצעים.
לכאורה נלמד הלקח שלא ליצור זיווגים כפויים ומאולצים ולשלוח סולן, אבל יש לי תחושה שלא נצליח לפצח את הג'וניור גם השנה ובוודאי לא לדגדג את המקומות הראשונים למרות הסלסולים החינניים וקול הסופרנו של נועם. העיקר ההשתתפות. מעניין אם תינתן פעם נוספת עדיפות ליוצרים שהיו או עודם בקשרי עבודה עם טדי, אבל זה כבר לא צריך להפתיע אף אחד שהבחירה מופקעת מהציבור לטובת 'אח גדול' ששומר עלינו מעצמנו.
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
08/09/2018 | 16:52
19
לצפיה ב-'לא הבנתי לא היה אמור להיות משדר/מופע בחירה בטלוויזיה?'
לא הבנתי לא היה אמור להיות משדר/מופע בחירה בטלוויזיה?
08/09/2018 | 21:22
17
76
הכריזו גם שירון ברובינסקי ורוני דלומי ינחו אותו..
לצפיה ב-'אמור להיות כנראה. חוץ מזה אנ י לא יודע כלום'
אמור להיות כנראה. חוץ מזה אנ י לא יודע כלום
08/09/2018 | 21:34
2
25
לצפיה ב-'20 בספטמבר תיאטרון ראסל רמת גן'
20 בספטמבר תיאטרון ראסל רמת גן
08/09/2018 | 23:40
1
109
המנחים רוני דלומי וירון ברובינסקי, השופטים ירדנה ארזי, ליאור נרקיס וחנן בן ארי.
לצפיה ב-'אה אוקיי תודה רבה '
אה אוקיי תודה רבה
09/09/2018 | 04:42
16
לצפיה ב-'ישודר ב-20 בספטמבר, כנראה רוצים להודיע רשמית עם השיר'
ישודר ב-20 בספטמבר, כנראה רוצים להודיע רשמית עם השיר
08/09/2018 | 21:47
13
55
לצפיה ב-'אם המופע כבר צולם והבחירה כבר פורסמה מה הטעם לראות את המופע'
אם המופע כבר צולם והבחירה כבר פורסמה מה הטעם לראות את המופע
08/09/2018 | 23:43
12
80
חתיכת ספויילר שהרס את החשק לצפייה. ועוד לא הבנתי האם גם השיר הוצג או שעכשיו עובדים על כתיבת שיר לזוכה.
לצפיה ב-'בכאן פתחו קול קורא לשירים עד 12 בספטמבר'
בכאן פתחו קול קורא לשירים עד 12 בספטמבר
09/09/2018 | 07:20
11
76
ומבחינתי זה כמו להשלים כל גמר אחר, רואים כדי לראות איך הוא היה ביחס למתמודדים האחרים, האם הבחירה הייתה נכונה ומה דעתנו על הקדם הראשון בכאן.
לצפיה ב-'נראה שיהיה קדם אירוויזיון פרטי - זאת השערה'
נראה שיהיה קדם אירוויזיון פרטי - זאת השערה
09/09/2018 | 10:06
10
37
לצפיה ב-'היה קדם אירוויזיון ילדים בישראל שהוא ציבורי ביום חמישי'
היה קדם אירוויזיון ילדים בישראל שהוא ציבורי ביום חמישי
11/09/2018 | 00:14
9
28
עם קהל.
לצפיה ב-'לא'
לא
11/09/2018 | 07:21
8
20
ב-6.9 - בחרו את הנציג - נועם דדון
ב-20.9 - יבחרו את השיר לנציג - בשידור חי
לצפיה ב-'יש לך מקור למידע הזה?'
יש לך מקור למידע הזה?
11/09/2018 | 14:04
7
18
כי בתאגיד אמרו שההבל בין התאריכים זה שב 20 לחודש ישדרו בשידור ראשון ולא חי את הקדם הזה שהיה בתאריך 6.9
לצפיה ב-'תקרא בבקשה בקישור את כל ההודעה הראשית-פוסט'
תקרא בבקשה בקישור את כל ההודעה הראשית-פוסט
11/09/2018 | 14:38
20
https://www.facebook.com/groups/530411744042260/permalink/560211041062330/
למה חלא משדרים את זה בשידור חי? כי הצופים לא מצביעים וזה סדר עדיפות שלהם של מתי לדעתם יותר טוב לשדר את זה.
לצפיה ב-'ב-7.9 כאן פירסמו קול קורא לכתיבת שירים לקדם אירוויזיון'
ב-7.9 כאן פירסמו קול קורא לכתיבת שירים לקדם אירוויזיון
11/09/2018 | 18:16
5
22
עד ה-12.9 יש להגיש את השירים
לצפיה ב-'אני לא בטוח שזה קשור לשידור הראשון לא חי של הקדם אירוויזיון '
אני לא בטוח שזה קשור לשידור הראשון לא חי של הקדם אירוויזיון
11/09/2018 | 18:29
4
14
ילדים בכאן 11
לצפיה ב-'זה כתוב בקול קורא'
זה כתוב בקול קורא
11/09/2018 | 20:41
3
18
בהתאם ללוח הזמנים של התקנון, זהות הנציג/ה תיוודע כבר בתאריך 6 בספטמבר
)כשבוע לפני המועד האחרון להגשת השירים(. יוצרים המבקשים לקבל את הפרטים
יתבקשו לחתום על טופס שמירה על סודיות שיישלח אליהם לבקשתם במייל, בו
יתחייבו שלא לפרסם דבר בנוגע לזהות הנציג/ה לפני מועד החשיפה הרשמי על ידי
התאגיד )הצפוי ב-20 בספטמבר(;

סעיף 1-ב

לכן אני מסיק שיתקיים קדם אירוויזיון פרטי לנועם דדון
כפי שעדכנתי כבר בויקיפדיה
לצפיה ב-'אולי אתה מתכוון לוועדה לבחירת שיר'
אולי אתה מתכוון לוועדה לבחירת שיר
11/09/2018 | 20:50
2
15
וזה לא נקרא קדם אירוויזיון
לצפיה ב-'תקרא את הקול קורא'
תקרא את הקול קורא
11/09/2018 | 20:59
5
לצפיה ב-'אני רק מעדכן אותך לפי הפרסומים של כאן'
אני רק מעדכן אותך לפי הפרסומים של כאן
11/09/2018 | 21:00
13
זה מה שהבנתי מהקול קורא
וזה כתוב שחור על גבי לבן
לצפיה ב-'יש רק בעיה אחת'
יש רק בעיה אחת
09/09/2018 | 00:36
140
בגוגל בחדשות אין אף הודעה שאומרת שזה מידע נכון

לצפיה ב-'מסתבר שבמופע השתתפו 6 ילדים שביצעו קאוורים לשירים מוכרים'
מסתבר שבמופע השתתפו 6 ילדים שביצעו קאוורים לשירים מוכרים
12/09/2018 | 17:31
23
לצפיה ב-'אגב אירוויזיון הילדים ישודר ב23 (כאן חינוכית) ולא ב11 (כאן)'
אגב אירוויזיון הילדים ישודר ב23 (כאן חינוכית) ולא ב11 (כאן)
12/09/2018 | 17:33
14
לצפיה ב-'שאלה לי אליכם'
שאלה לי אליכם
07/09/2018 | 02:09
29
377
למה במצעד השירים השנתי של YNET עם גלגלץ
השיר של עומר אדם ניצח את השיר טוי?
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5340852,0...
לצפיה ב-'כי כולם אוהבים את עומר אדם ושונאים את נטע.'
כי כולם אוהבים את עומר אדם ושונאים את נטע.
07/09/2018 | 15:47
14
68
לצפיה ב-'למה לשנוא את נטע?'
למה לשנוא את נטע?
07/09/2018 | 17:38
13
113
זה משנה להם המראה החיצוני של האומן?
אז מה אם לנטע יש גוף יותר גדול?
לצפיה ב-'היא צוחקת '
היא צוחקת
07/09/2018 | 17:41
97
אל תקח כל מה שאומרים כאן ברצינות חחח
לצפיה ב-'כי היא לא שרה את "שני משוגעים".'
כי היא לא שרה את "שני משוגעים".
07/09/2018 | 17:59
11
83
לצפיה ב-'למה היא חייבת לשיר את שני משוגעים?'
למה היא חייבת לשיר את שני משוגעים?
07/09/2018 | 18:15
10
34
לצפיה ב-'אתה אמיתי?'
אתה אמיתי?
07/09/2018 | 18:27
7
94
אתה לא קולט שהיא צוחקת כדי לשגע אותך ולהוכיח שאתה טרול?

נראה לך שאם היא הייתה שרה את שני משוגעים אז... עזוב אין לי כוח להסביר

בכל מקרה תיקח את התשובות כציניות בפורום הזה..
לצפיה ב-'אני יודע יש בפורום הזה גם תשובות של ציניות וצחוק'
אני יודע יש בפורום הזה גם תשובות של ציניות וצחוק
07/09/2018 | 20:01
6
76
ומתי שטוב לי אין לי בעיה להגיב גם לזה, כאשר התגובה היא לא בצורה פוגענית.
לצפיה ב-'מי ששואל שאלה מטופשת יקבל תשובה מטופשת'
מי ששואל שאלה מטופשת יקבל תשובה מטופשת
07/09/2018 | 20:16
5
72
לאיזו תשובה ציפית? למה נבחר למקום הראשון השיר שנבחר למקום הראשון? כי יותר אנשים הצביעו לו, כאילו דה? העובדה ש-TOY זכה באירוויזיון לא אומרת שהוא השיר האהוב ביותר בישראל כל השנה, מותר לאנשים לאהוב יותר שירים אחרים. מה יש לשאול פה? לא ברור לי.
לצפיה ב-'לדעתי זה לא שאלה טיפשית'
לדעתי זה לא שאלה טיפשית
07/09/2018 | 22:11
4
63
כי נראה לי שאם השיר טוי זכה לייצג את ישראל באירוויזיון,
זה כי הרבה יותר אנשים מעדיפים אותו.
לצפיה ב-'נראה לך לא נכון. השיר טוי זכה לייצג את ישראל כי ועדה בחרה בו'
נראה לך לא נכון. השיר טוי זכה לייצג את ישראל כי ועדה בחרה בו
08/09/2018 | 00:45
2
61
שישבו בה נציגים מהתאגיד ומטדי הפקות, ולהבנתי מדובר בכמות אנשים שאפשר לספור על אצבעות הידיים. אבל מה זה בעצם משנה מה נראה לך? העיקר שפתחת עוד שרשור מטופש ומיותר בפורום... ומצאתי שוב סיבה להתבאס על נטע כי היא "רק" במקום השני במצעד... שהרי TOY הוא ה-שיר של ישראל מעתה ולעולם ועד, ונטע חייבת לזכות במקום הראשון בכל תחרות או מצעד באשר הם, לא ככה? פויה מצביעי YNET, מה פתאום אהבתם יותר שיר של עומר אדם?! אתם משוגעים?
לצפיה ב-'אז אם זה נכון שמי שבעיקר קובע אם השיר יהיה באירוויזיון זה '
אז אם זה נכון שמי שבעיקר קובע אם השיר יהיה באירוויזיון זה
08/09/2018 | 13:40
1
41
חברי וועדה מקצועית, אז למה נותנים לקהל גם לבחור?
לדעתי במצב כזה יש סתירה
או שיותר חשוב אנשי המקצוע ורק הם מחליטים או שיות חשוב לקהל במה הוא מחליט מצב של גם וגם יוצר חילוקי דעות ומקטין לדעתי הזכיה באירוויזיון, נכון שנטע זכתה אבל בסיכוי יותר קטן. אני עדיין מאמין שהם בעונה הקודמת של הכוכב הבא שגם רוב הקל היה יכול לבחור מצהפרק הראשון של התוכנית זמן שהוא אוהב כולל זמר שרוצי צופי האירוויזיון אוהבים אז השיר של ישראל היה גם יכול להיות פחות מיוחד כולל לקבל הרבה יותר ניקודי 12 מעוד מדינות.

לצפיה ב-''
08/09/2018 | 13:50
12
לצפיה ב-'נשמע שהיינו צריכים לשלוח את עומר אדם'
נשמע שהיינו צריכים לשלוח את עומר אדם
08/09/2018 | 01:06
59
עם השיר "שני משוגעים" ומי יודע, הוא כנראה היה זוכה גם אצל השופטים וגם אצל הקהל במקום נטע שהעזה ברוב חוצפתה לנצח רק אצל הקהל ואצל השופטים הגיעה רק למקום השלישי
לצפיה ב-'כי היא קצת משוגעת'
כי היא קצת משוגעת
07/09/2018 | 18:32
167
ולא באמת אכפת לה
כי רק היא יודעת

לא חשוב אתמול
לא חשוב מחר
סינגל יצא בסופו של דבר
לצפיה ב-'חייבת? לא כתבתי חייבת. למה אתה שואל אותי על מה שלא כתבתי?'
חייבת? לא כתבתי חייבת. למה אתה שואל אותי על מה שלא כתבתי?
07/09/2018 | 20:25
26
לצפיה ב-'למה היא נבחרת כאשת השנה וכפריצת השנה?'
למה היא נבחרת כאשת השנה וכפריצת השנה?
07/09/2018 | 18:31
106
ולמה רק להתמקד בשלילי למה 
לצפיה ב-'למה מנהלי הפורום לא עושים את העבודה שלהם, למה?'
למה מנהלי הפורום לא עושים את העבודה שלהם, למה?
08/09/2018 | 02:12
1
92
בשביל מה יש 3 מנהלים לפורום הזה, אם הם לא פה? אם הם לא מתחילים לחסום את כל הטרולים האלה?
לצפיה ב-'לגמרי. לפחות שיאחדו שרשורים באותו נושא'
לגמרי. לפחות שיאחדו שרשורים באותו נושא
08/09/2018 | 20:00
8
לצפיה ב-'במצעד של תאגיד כאן'
במצעד של תאגיד כאן
10/09/2018 | 13:04
10
246
השיר ששרה נטע ברזילי בשם טוי זה שיר השנה והיא שם גם זמרת השנה
בתגובות להודעה שבפייסבוק שקראתי מלפני כמה שעות היו שם אנשים שרשמו עליה דברים פוגעים
כמו זמרת השנה לא צריכה להראות כמו דוב מגעיל
https://www.facebook.com/KANGIMMEL/videos/31670112...
התוצאה שלה במצעד הזה זה
יפה אבל לדעתי לא מספיק אם זה היה אותה תוצאה גם במצעד של גלג"ץ עם YNET אז זה היה עניין מפחות שנוי במחלוקת איכות ההצלחה שלה.

וזה גם לא חוכמה שהתוצאה היא מהתאגיד שעשה את האירוויזיון
אולי היו שם זיופי הצבעות של אנשי תאגיד כאן מאנשי תאגיד כאן?
זה החיסרון בהצבעה דרך אינטרנט
אולי צריכים לחזור לעשות ש
הצבעה תהיה רק דרך מכתבים בדואר מעטפות?
כי מה יהיה איתה בשנה הבאה?
ולכן לדעתי היא חייבת עד האירוויזיון הבא להוציא עוד שיר אם היא רוצה שימשיכו לזכור אותה כי מה לעשות? במדינת שיראל בבתי הספר בהסטוריה מלמדים יותר על אנשי העבר הפוליטיקיאים כמו ראשי ממלמות ונשיאים שנדברים על מלחמות ישראלי מאשר על זמרים לשעבר, ועל חברי כנסת של העבר בשיעורי חוקי מדינה בשיעורים של אזרחות.
לצפיה ב-''
10/09/2018 | 13:56
20
לצפיה ב-'מה אתה כל כך לוחץ עליה להוציא שיר'
מה אתה כל כך לוחץ עליה להוציא שיר
10/09/2018 | 14:27
5
90
מה כל כך לא מציאותי או הגיוני בזה שהיא הגיעה למקום הראשון במצעד כאן?? לדעתי, גם היא וגם טוי צריכים לקטוף את רוב פרסי השנה בתחום המוזיקה בישראל, שיר וזמרת כל כך מדוברים, שהביאו כבוד וגאווה למדינה, אי אפשר להשוות לאחרים השנה. אז בגלל שהם מקום שני במצעד כלשהו אז זהו?! ומה, גם עומר עכשיו יזכה בכל שאר המצעדים?? הפכת את המקום השני שלה במצעד גלגלצ לאיזו קטסטרופה וכישלון צורב, כשיכול להיות שההפרש ביניהם מאוד צמוד אפילו
הלחץ שלך עליה להוציא שיר עבר את הגבול, למה אתה חושב שהיא לא עובדת על חומרים חדשים או רוצה להתקדם בתחום המוזיקה??
זכייה באירוויזיון בשבילה היא לא סוף הקריירה אלא ההתחלה שלה. היו לה עכשיו חודשים כל כך עמוסים ולחוצים, היא הסתובבה בכל העולם והשיר שלה הגיע עד לארה''ב ואפילו הגיע למקום ה-ר-א-ש-ו-ן במצעד הבילבורד האמריקאי, מצעד קצת יותר נחשב מגלגל''צ, ואף למשחק הפופולרי ''ג'סט דאנס''. אתה יכול להמשיך ולכעוס על זה ש**בינתיים** אין לה שירים אחרים, אבל תסלח לי, אם כל הכבוד לכמה שירים היא תוציא עכשיו, טוי יהיה השיר שיהיה תמיד שייך לה, תמיד יאפיין אותה ויתאר אותה, איתו היא תכנס לספרי ההיסטוריה ולא יהיה שיר שיזוהה איתה כל כך כמו ''טוי'' לעולם.

לצפיה ב-'מקווה שאתה טועה'
מקווה שאתה טועה
10/09/2018 | 14:51
2
69
לגבי "טוי יהיה השיר שיהיה תמיד שייך לה, תמיד יאפיין אותה ויתאר אותה, איתו היא תכנס לספרי ההיסטוריה ולא יהיה שיר שיזוהה איתה כל כך כמו ''טוי'' לעולם"

שהיא תוכל להמציא את עצמה מחדש ולהצליח בגדול גם בלי הרעש של האירוויזיון. טוי לא באמת משקף אותה.
לצפיה ב-'זה לא בהכרח משהו רע'
זה לא בהכרח משהו רע
10/09/2018 | 15:05
1
52
השיר נכנס לבילבורד, לג'אסט דאנס, הושמע ברחבי כל העולם, זכה באירוויזיון! כמה זמרים עם המוני להיטים בימינו מקבלים כל כך הרבה תארים ועוד כאלה?!
לנטע יהיו עוד המון שירים אבל מה לעשות, אף אחד, כנראה, לא יהיה מדובר ומזוהה איתה כמו ''טוי'' וזה בסדר לגמרי, זה משהו ששייך לה ושהיא יכולה להתגאות בו, תואר ושיר שלא יקחו ממנה לעולם, זה ה-להיט שלה וזה כבוד מטורף ואין פה שום דבר רע ובוודאי שגם אני מקווה שהשירים הנוספים שלה יזכו להצלחה דומה
אי אפשר להגיד שטוי לא משקף אותה כי בראיון שלה היא אמרה שכשדורון השמיע לה את הסקיצה היא הרגישה שמשהו שם לא מתחבר אליה והיא הפכה אותו למשהו שתתחבר אליו ושתהנה לשיר אותו - היא זאת שהוסיפה את הקרקורים שהזכירו לה את סגנון הג'אז שאליו היא רגילה, כן, זאת נטע, וגם אם זה שיר שנכתב במיוחד לאירוויזיון או בידי מישהו אחר זה משהו שהיא יכולה להתגאות בו, להזדהות איתו, להרוויח ממנו וכו' וכו'

לצפיה ב-'עם זה יותר קל להסכים. צודק '
עם זה יותר קל להסכים. צודק
10/09/2018 | 15:25
10
לצפיה ב-'עם כבר ארצות הברית מיסכנה נטע ברזילי'
עם כבר ארצות הברית מיסכנה נטע ברזילי
10/09/2018 | 15:51
1
88
מרוב לחץ שהיה לה
היא איבדה את הויזה שלה לארצות הברית
זה לא קל להוציא מחדש ויזה מישראל לארצות עוד כסף ועוד זמן ושוב בדיקת של למה היא רוצה להיות שוב בארצות הברית, מה לעשות שנטע ברזילי היא לא גל גדות?
שגם שהיא ישראלית
שאין לה בעיה מתי שהיא רוצה להיות בארצות הברית?
כי יש לה גרין  כארד של ארצות הברית.
"קינוח למי שרוצה לדעת מה קורה עם נטע ברזילי. ערן סויסה מאותו עיתון כותב שנטע ברזילי נאלצה לבטל את נסיעתה הבאה לארצות הברית , עקב אובדן דרכונה והויזה לארה"ב שהיתה בו. בינתיים מנהליה עושים את כל המאמצים בהנפקת דרכון וויזה חדשה עבורה כדי שתוכל לנסוע לשם."
לצפיה ב-'המידע הזה על נטע ברזילי'
המידע הזה על נטע ברזילי
10/09/2018 | 17:01
60
נמצא קודם
בארכיון המודפס של עיתון ישראל היום
לתאריך
3.9.2018
במדור רכילות, עמוד אחרון.
אז אני לא מאמין שזה פרסום שיקרי.
לצפיה ב-'ואוו, זה השיא. '
ואוו, זה השיא.
10/09/2018 | 14:47
37
לצפיה ב-'גם celine dion התחילה ככה'
גם celine dion התחילה ככה
10/09/2018 | 16:08
85
ניצחה באירויז' אבל הצליחה יותר עם טיטניק.
או עפרה חזה היתפרסמה בעולם עם im nin'alu ולא רק אם חי

לא כל שיריי הארוויז' שלנו הגיעו למיצעד השנתי לא מורן מזור ולא דנה ודינג דונג
רק בודדים זכו לתואר שיר השנה.... אפילו דיווה לא היתה שיר השנה
 לנטע הזמרת שכבשה עוד צמרת .
בטח יהיה לה עוד להיטים עד 2019 אמן שתיהיה לה ולכם שנה מוצלחת

לצפיה ב-'במצעדים השירים של שנות ה 1990'
במצעדים השירים של שנות ה 1990
10/09/2018 | 17:47
70
גם שהיו שם שירים של אירוויזיון המצעדים האלה היו ביום ראש השנה הראשון
לדעתכם זאת החלטה נכונה שהקדימו את המצעדים האלה? גם של YNET וגם של תאגיד כאן?
לדעתי זאת לא החלטה נכונה ורוב תושבי מדינת ישראל הם חילונים ויותר נוח לחילונים
ביום החופש שזה ראש השנה לשמוע את המצעד שירים, זה נכון שיש כיום לא מעט זמרים ישראלים ששומרים למשל שבת, אבל לדעתי זה מיעוט מתושבי המדינה, ולא חובה לראיין את הזמרים האלה שלמשל שומרים שבת במצעד השירים, העיקר התוצאה שמצביעי המצעד בחרו, לא ככה?
לצפיה ב-'מאקו כאלה כאפות, לא סוכם שום דבר לגבי תל אביב! הוכחה!'
מאקו כאלה כאפות, לא סוכם שום דבר לגבי תל אביב! הוכחה!
07/09/2018 | 18:38
4
295
בעמוד הפייסבוק הרשמי של האירוויזיון יצאו עם תגובה להרגיע את כל השטויות של "מאקו".. חחח עלובים! עלאק תל אביב סגור, נעול ובטוח... כן.. מה זה נעול פחחח

הכל עוד פתוח, ירושלים עדיין במירוץ!

קישור:
לצפיה ב-'שרשרתי את זה להודעה הקודמת'
שרשרתי את זה להודעה הקודמת
07/09/2018 | 18:44
120
היה נראה לי מיותר קצת לפתוח שרשור חדש...
עם כמות הדיווחים בנושא זה כבר נהיה עמוס
לצפיה ב-'איך ידעתי לא "לקנות" פרסום של מאקו ,כמו כל הפרסומים הקודמים'
איך ידעתי לא "לקנות" פרסום של מאקו ,כמו כל הפרסומים הקודמים
07/09/2018 | 19:33
135
שלהם, ולכן לא הגבתי לשרשור כאן שנפתח "מסתמן שאירו' 2019 בת"א" של מאקו.

מבחינתי, טרם נאמרה המילה האחרונה ,והאחרונים לומר מילה בעניין עם החלטה סופית והכרזה רשמית זה רק EBU ולא אף אחד.
הכרזה רשמית על העיר המארחת היא רק באחד או יותר של ערוצים רשמיים של EBU ,קרי האתר שלהם Eurovision.tv ו/או טוויטר שלהם ו/או ערוץ היוטיוב שלהם.
שום פרסום עיתונאי לא "לקנות" בעניין הזה, כמו שאני לא "קניתי" בעבר.
לצפיה ב-'זה לא אומר שלא סוכם, זה רק אומר שהם מכחישים את ההדלפה...'
זה לא אומר שלא סוכם, זה רק אומר שהם מכחישים את ההדלפה...
08/09/2018 | 00:52
114
אני ממש לא חושבת ש"הכול עוד פתוח" אלא שהם פשוט לא רוצים שיכריזו במקומם (צודקים). אני חושבת שהם כבר קיבלו החלטה ופשוט עוד לא מכריזים עליה (לפני שהם מקבלים אישור לתנאים שלהם, כפי שנכתב).
לצפיה ב-'אני די בטוח שעכשיו לפני ראש השנה לא יכריזו מה העיר המארחת'
אני די בטוח שעכשיו לפני ראש השנה לא יכריזו מה העיר המארחת
08/09/2018 | 21:29
25
לצפיה ב-'אירוויזיון ב"פיס ארנה"? כך זה יראה! הלסת נשמטה לי! '
אירוויזיון ב"פיס ארנה"? כך זה יראה! הלסת נשמטה לי!
07/09/2018 | 11:55
20
464
פשוט מדהים!! מדהים!!! והצילום, וואיייי גם רואים על הבמה במסך איך זה מצטלם.. מטורף!!
שיכריזו כברררר
לצפיה ב-''
07/09/2018 | 12:25
49
לצפיה ב-'או שלא... ולא הבנתי את ההתלהבות. הרבה קהל עם אורות, מה הרעש?'
או שלא... ולא הבנתי את ההתלהבות. הרבה קהל עם אורות, מה הרעש?
07/09/2018 | 15:14
16
146
אין שום דבר מיוחד במבנה או בבמה מהצילום הזה, וקהל חשוך עם אורות מצטלם היטב בכל מקום, אין לזה שום קשר דווקא לארנה.
לצפיה ב-'בביתן 2 אין קומות ומה שאהבתי בצילום שרואים ממש קיר אורות!!!'
בביתן 2 אין קומות ומה שאהבתי בצילום שרואים ממש קיר אורות!!!
07/09/2018 | 16:03
15
149
קיר ענק של 2 קומות מפוצצות מושבים שכולם מדליקים את הפנסים בחושך, וואי זה נראה אדיר..

בביתן 2 אין קומות ובגלל זה ויזואלית הוא ייראה קטן..
לצפיה ב-'זה אכן מצטלם יפה אבל יש עוד הרבה דברים שמצטלמים יפה'
זה אכן מצטלם יפה אבל יש עוד הרבה דברים שמצטלמים יפה
07/09/2018 | 16:05
14
130
ואין שום בעיה לדאוג שיצטלם יפה, הגודל הוא לא הבעיה, רוב אולפני הטלוויזיה מצטלמים הרבה יותר גדול מבמציאות (יודע כל מי שביקר אי פעם באולפן).
לצפיה ב-'בכל מקרה עדיין לא הוכרז שום דבר ולא עודכן כלום רשמית'
בכל מקרה עדיין לא הוכרז שום דבר ולא עודכן כלום רשמית
07/09/2018 | 16:10
13
86
כך שעדיין יש סיכוי שזה יתקיים בארנה.. זו הבחירה הראשונה שלי רק בגלל שאני לא רוצה שיחשבו שהאירוויזיון שלנו עלוב בהשוואה לקודמים..

אבל אם זה באמת יהיה בביתן 2 אולי זה יהיה אירוויזיון "בוטיק" ואז אני מקווה שישקיעו ממש בבמה שלא ישימו לב לקהל ושהצילום יהיה בעיקר מבוסס על הבמה וזהו...
לצפיה ב-'אז בואו נקווה'
אז בואו נקווה
07/09/2018 | 16:21
11
99
שמגבלות האולם (ואני מסכים שהוא בכלל לא אידיאלי, למרות שכעיר אני בעד ת"א בענק) יעוררו מוטיבציה אצל ההפקה הישראלית להרים אירוע מעניין, מבדר ומיוחד, שונה משנים קודמות (במיוחד בהשוואה ל17-18). כי אם האירו עצמו יהיה וואו מהבחינה הזו, לדעתי שזה יהיה יותר מרשים בשביל הצופה בבית. לתרגם את הקושי הזה לתחרות יצירתית
לצפיה ב-'האמת? אם הבמה תהיה על רמה אז לא ממש משנה לי..'
האמת? אם הבמה תהיה על רמה אז לא ממש משנה לי..
07/09/2018 | 16:41
10
82
אם השנה הבמה לא תהיה מבריקה אני מחרים את התחרות.. נמאס לי! אם הם יפספסו הזדמנות להפיק מופע מרשים אני לא אסלח להם!

התחרות היא קודם כל הבמה, כי מהתחרות זוכרים את הבמה בעיקר..
לצפיה ב-'התחרות היא קודם כל הבמה? התחרות היא קודם כל השירים!'
התחרות היא קודם כל הבמה? התחרות היא קודם כל השירים!
07/09/2018 | 16:45
9
75
מהתחרות זוכרים את השירים בעיקר... רק אנשים כמוך זוכרים את הבמה, ואל תיעלב, אבל אתה מיעוט שבמיעוט. אפילו בתור חובבת של התחרות (קצת יותר מהממוצע בציבור) אני לא זוכרת את רוב הבמות כי הן פשוט לא מעניינות.

האירוויזיון אינו תחרות במות, אינו תחרות עיצוב או תפאורה או השד יודע מה. הוא תחרות ש-י-ר-י-ם. לכן אנשים זוכרים את השירים, את הזמרים, את ההופעה, את הריקוד ועוד קצת גימיקים ודברים שתופסים את העין ונחרטים בזיכרון.

אם השירים יהיו ברמה לא משנה הבמה.
לצפיה ב-'אין ספק שבמה איכותית יכולה להפוך אירוויזיון למשהו בלתי נשכח!'
אין ספק שבמה איכותית יכולה להפוך אירוויזיון למשהו בלתי נשכח!
07/09/2018 | 16:55
7
73
עד היום אנשים זוכרים את אירוויזיוני 2011 ו2010 ו2012 בעיקר בגלל הבמות, דיברו רק על זה, כל פעם שאני מחפש ביוטיוב אירוויזיון אני רואה סרטונים "טופ 10 במות אירוויזיון" וברובם הבמה שמככבת היא של 2011.. שהייתה פשוט במה יפיפיה, נקייה אך גרנדיוזית...

ראינו איך כולם התאכזבו מהבמה העלובה של 2018 שנראתה עלובה יחסית לבמות העבר..
אם זה מה שיש לעצב הבמות המהולל להציע לאירוויזיון שהתקציב שלו 100 מיליון שקלים!! אז מה יהיה לו להציע לאירוויזיון שהתקציב שלו הוא 70 מיליון או פחות כמו שעתיד להיות בישראל, אוי ואבוי.. עדיף להעסיק מעצב במות אחר.. לא חסרים מעצבי במות!
לצפיה ב-'אין ספק שאתה חי בתוך בועה קטנה של אנשים שזה משנה להם'
אין ספק שאתה חי בתוך בועה קטנה של אנשים שזה משנה להם
07/09/2018 | 17:00
6
71
ולכן מתקשה כנראה להפנים עד כמה זה לא משנה ל-99% מהצופים...

"כולם" התאכזבו?
צא מהסרט... שוב, זה רק בקליקה שלך.
אני לא התאכזבתי, לא מכירה אישית אף אחד שהתאכזב, אני לא זוכרת את הבמות שציינת ואני לא צופה בסרטוני במות ביוטיוב.
לצפיה ב-'אנשים ולא משנה את מי תשאלי (מעריצים אמיתיים) אמרו ש..'
אנשים ולא משנה את מי תשאלי (מעריצים אמיתיים) אמרו ש..
07/09/2018 | 17:14
5
66
שהבמה הייתה השנה מתחת לכל ביקורת, התאכזבו שלא היה לדים, התאכזבו מהמראה העלוב של הבמה והרבה אמרו שאם היו מסכים אז ההופעות היו יותר מרשימות..

מה גם שהבעיה בבמה כזאת שהיא פשוט משעממת ולא מוסיפה כלום להופעות, זו נראית כמו הופעת מתנ"ס עם תפאורה אחת ורק הצבעים משתנים בעוד שאם הייתה במת מסכים ולדים היה אפשר לתת לבמה מראה אחר לגמרי בדיוק כמו ב2011 שכל הופעה הייתה שונה לחלוטין מהשנייה בעיקר בגלל המסכים והרקעים שהשתנו..
לצפיה ב-'משנה את מי אני שואלת, ולא ידעתי שאתה מחלק ציונים למעריצים'
משנה את מי אני שואלת, ולא ידעתי שאתה מחלק ציונים למעריצים
07/09/2018 | 17:29
4
62
ע"ס האובססיה שלהם לבמה... יש אנשים כמוך שכל הלדים והפירוטכניקה מלהיבים אותם בטירוף, ויש אחרים שזה לא ממש מזיז להם, ודאי שלא עד כדי כך. במקום להחליט מי מעריץ "אמיתי" ומי "מזויף", אולי תגלה קצת פלורליזם וסובלנות לאנשים שונים ממך, או לכל הפחות תפנים שלא כולם כמוך?

אני למשל חושבת שהשימוש בווידאו הוא גימיק מוגזם וכל הבהובים האלה הם כבר על גבול התקף אפילפסיה. אני אוהבת הופעות בזכות השיר, ההגשה, ההעמדה והכוריאוגרפיה. סרטאב או ריבאק לא נזקקו ללדים, גם סורבל ממש לא. את ההופעות שלהם אפשר להציג בדיוק אותו הדבר על כל במה, ואלה כמה מהשירים שהכי אהבתי בשנות האלפיים (ולא רק אני, ולראיה – הם זכו). לעומת זאת "מילים לאהבה" של ליאור נרקיס שממנו אני דווקא זוכרת את המילים בווידאו על הרצפה היה מטופש ומביך להחריד ואף במה לא הייתה מצילה אותו.
לצפיה ב-'דווקא את הדוגמא של ליאור נרקיס הבאת?'
דווקא את הדוגמא של ליאור נרקיס הבאת?
07/09/2018 | 17:43
3
55
למה לא לדבר על ההופעה המשגעת של חובי סטאר עם הכוכבים?
לצפיה ב-'זו זוועה שנחרטה לי בראש... חובי סטאר היה סוג של למל"ם כזה'
זו זוועה שנחרטה לי בראש... חובי סטאר היה סוג של למל"ם כזה
07/09/2018 | 17:57
2
52
שיר שאני בקושי זוכרת.
לצפיה ב-'עזבי את השיר, בלי ההופעה הוא היה מגיע למקום הרבה יותר נמוך'
עזבי את השיר, בלי ההופעה הוא היה מגיע למקום הרבה יותר נמוך
07/09/2018 | 18:05
1
57
ההופעה המרהיבה היא זו שעזרה לו לעלות, המסך עם הכוכבים ברצפה ובמסך האחורי היה פשוט מרהיב!!

אני עדיין חושב שמבחינת 2015-2018 הבמה הכי יפה הייתה של 2016! במה מדהימה!
לצפיה ב-'עזוב אתה, אני לא עוזבת שום שיר. הוא היה שיר חביב למקום באמצע'
עזוב אתה, אני לא עוזבת שום שיר. הוא היה שיר חביב למקום באמצע
07/09/2018 | 20:11
41
וזה מה שהיה. ההופעה לא השאירה עליי שום רושם ואני לא זוכרת אותה בכלל (וזה לא שיר שחזרתי לצפות בו בדיעבד כי הוא לא עניין אותי במיוחד). שוב, תפנים שלא כולם כמוך, וגם אם משהו הוא בנפשך ומעניין אותך (ולא רק אותך) בטירוף, אין פירוש הדבר שהוא מעניין את כולם (ודאי שלא באותה מידה).
לצפיה ב-' בדיוק ככה - אירו' הוא תחרות שירים נטו ולא תחרות במה'
בדיוק ככה - אירו' הוא תחרות שירים נטו ולא תחרות במה
07/09/2018 | 16:57
66
גם אני מעריץ הדוק של התחרות מגיל צעיר (8 ליתר דיוק), ועד היום אני מזמזם שירים מתחרויות עבר מאוד ישנו שעבורי נשארו זכורים מאוד , ולבטח לא בגלל הבמה.
אפילו חלקם של השירים ההופעות שלהם כל כך זכורות לי ,ושוב לא בגלל במה.
זאת רדידות לשמה לחשוב שאירו' זכור בגלל במה.
את הצופים והמעריצים מעניין השירים עצמם וההופעות שלהם מאותו אירו' ספציפי, גם אם הם היו ויהיו על במה בכל עיצוב כזה או אחר.
לצפיה ב-'הוסבר מדוע לא הוכרז רשמית, ונאמר שהבחירה כבר נעשתה'
הוסבר מדוע לא הוכרז רשמית, ונאמר שהבחירה כבר נעשתה
07/09/2018 | 16:25
136
ואם המידע נכון (ואני מעריכה שיש סבירות גבוהה לכך, אחרת לא היו טורחים לפרסם, לא מדובר בסקופ היסטרי שכל העם עוצר את נשימתו עבורו, גם אם בפורום הזה נראה כאילו כן ) הרי שאין באמת סיכוי שהוא יתקיים בארנה.

בתור צופה בבית מעולם לא חשבתי על אירוויזיון מסוים שהוא "עלוב" בגלל הבמה או האולם, ומעולם לא עניין אותי איך הקהל מצטלם. באתי לראות את התחרות, אני רוצה לראות את הבמה, ולא באמת אכפת לי מהקהל.
לצפיה ב-'מה מדהים פה? נראה כמו אולם סטנדרטי ולא מרשים במיוחד'
מה מדהים פה? נראה כמו אולם סטנדרטי ולא מרשים במיוחד
07/09/2018 | 16:37
1
136
ולמי אכפת בכלל? העיקר שהאירו' ייראה מכבד ויכלול שירים טובים/הופעות זכירות.
לצפיה ב-''
07/09/2018 | 17:09
19
לצפיה ב-'מצחיק אותי שבויקיפדיה ממהרים לשנות ל"תל אביב" ואז מה שקורה'
מצחיק אותי שבויקיפדיה ממהרים לשנות ל"תל אביב" ואז מה שקורה
07/09/2018 | 17:05
11
255
זה שהעורכים מוחקים את זה ומחזירים למצב הקודם מצב ה"טרם נקבע" חח, כי זה באמת טמטום, עוד לא הייתה הכרזה מסודרת ואם זה לא נכון? אי אפשר להאמין לכל מה שאומרים בתקשורת! ברגע שתצא הודעה רשמית ותפורסם כתבה על כך באתר הרשמי של האירוויזיון רק אז יהיה אפשר לעדכן את הפרטים האלה..
לצפיה ב-'ילדה בת 13 יכולה לערוך בויקיפדיה ממה אתה מתרגש'
ילדה בת 13 יכולה לערוך בויקיפדיה ממה אתה מתרגש
07/09/2018 | 17:43
3
153
הנה עדכנתי עכשיו בחזרה ל"טרם נקבע" כמו שזה צריך להיות
לצפיה ב-'בדיוק ההפך, לא הבנת?'
בדיוק ההפך, לא הבנת?
07/09/2018 | 17:44
2
96
התכוונתי לכך שלא צריך להתייחס למה שכתוב בויקיפדיה או בחדשות.. מה שצריך להתייחס אליו זה רק במה שמתעדכן באתר הרשמי של האירוויזיון, ברגע שתעלה שם כתבה רשמית שבה נבחרה העיר המארחת רק אז אפשר לעדכן..
לצפיה ב-'מסכים, הודעה רשמית תצא רק בשבוע הבא '
מסכים, הודעה רשמית תצא רק בשבוע הבא
07/09/2018 | 17:45
1
77
עד אז אין להתייחס לשמועות ופייק ניוז שצץ בתקשורת
לצפיה ב-'מקווה שזה יהיה בשבוע הבא למה כבר אי אפשר לדעת'
מקווה שזה יהיה בשבוע הבא למה כבר אי אפשר לדעת
07/09/2018 | 17:47
59
הם יכולים לדחות את זה גם לאוקטובר
לצפיה ב-'רק נאיבים חושבים שרשות השידור באמת תתגייס להפקה של זה'
רק נאיבים חושבים שרשות השידור באמת תתגייס להפקה של זה
07/09/2018 | 17:44
6
111
המציאותיים כבר מבינים שכל הדחיות והבלאגן נועד בסופו של דבר להגיע למצב שבו "אין ברירה" אלא להוציא את זה מידי רשות השידור (כלומר להוציא את זה מכאן, תרתי משמע). רשעות השידור פשוט החליפה שם, הכל נותר כשהיה - כשלוניזם וכסת"חיזם
לצפיה ב-'תפוזי אהבתי את הסקיצה שפרסמת רק מראה כמה עלוב הביתן'
תפוזי אהבתי את הסקיצה שפרסמת רק מראה כמה עלוב הביתן
07/09/2018 | 17:48
5
104
6,500 בדיחה האירוויזיון הכי קטן מזה 2 עשורים, לא חושב שיון אולה יסכים לכזה דבר
לצפיה ב-'אז למה לא פסלו מראש את האולם? אגיד לך למה. כי הכל מראית עין'
אז למה לא פסלו מראש את האולם? אגיד לך למה. כי הכל מראית עין
07/09/2018 | 17:59
4
102
אין להם שום כוונה לא לקיים את זה בארנה ולא בביתן 2 ולא במנורה וגם אם בלומפילד היה מוכן ומקורה תוך חצי שנה היו מוצאים לך סיבה שאין לשם תחבורה או שהגג לא עומד בדרישות או מכתבים לממשלה או איומים שהכסאות לא מספיק נוחים.
עזוב נו, אם רצו לקיים את זה כמו שצריך כבר היינו עם חשיפת עיצוב, קונספט, לוגו, אולם, עיר, ועדה מארגנת, מיקום הארועים. 
הם עושים לנו הצגה של פול גז בניוטרל. ולדעתי הסיבה שזה תוכנן מראש להגיע לנקודה שבה יהיו "מחלוקות" כלשהן או אי התאמה או תירוץ אחר.
לצפיה ב-'אכן משהו פה לא מסתדר גם ההודעה של התאגיד שתהיה הכרזה השבוע'
אכן משהו פה לא מסתדר גם ההודעה של התאגיד שתהיה הכרזה השבוע
07/09/2018 | 18:06
101
ובסוף זה נדחה לתאריך לא ידוע, נקווה שלא תהיה פארסה ויקחו את האירוויזיון לוינה
לצפיה ב-'הלחצה מיותרת, כרגיל'
הלחצה מיותרת, כרגיל
07/09/2018 | 18:40
2
96
מה הקשר בין ההתעכבות לבין העברת אירוויזיון למדינה אחרת או כל מה שציינת? כשאמרו שיפרסמו את התאריכים והאולם בספטמבר לא התכוונו בהכרח לשבוע הראשון של החודש, הגיוני שיש שתי אופציות רלוונטיות ותהליך הבחירה מתמשך, למה כולם בטוחים שאם לא הודיעו אז הכל אבוד? אפילו העירבון שולם, למה להילחץ ולהלחיץ? ביתן 2 יכול לארח כל עוד הוא לא נפל בהצעות, ראינו בראיון עם יון אולה סאנד איך הוא הסביר שאילת נפלה בגלל שהאולם לא עמד בדרישות, לעומת ירושלים ות''א, כלומר הפיס וביתן 2 כן עומדים בהן, ואם בסוף ביתן 2 ייבחר גם לא אמורה להיות בעיה לעשות בו. מאיפה כולכם (או אתה), יודע כבר עכשיו איך יראה סידור האולם? מישהו יודע איך תראה הבמה ומה יהיה גודלה? אם כן ירחיבו את הביתן קצת או לא??
כנראה להפחיד פה את אלה שמאמינים לך הוא הכיף שלך וחבל שזה מצליח לך והם קונים את השטויות שלך

לצפיה ב-'יש אנשים שפשוט שואבים את ההנאה שלהם מלהלחיץ אחרים'
יש אנשים שפשוט שואבים את ההנאה שלהם מלהלחיץ אחרים
07/09/2018 | 19:03
75
או לשרשר שוב ושוב הודעות על נושאים שלא קשורים לאירוויזיון (אף על-פי שביקשו מהם שוב ושוב להפסיק עם זה). מאנשים כאלו צריך פשוט להתעלם ולא לשתף פעולה עם ההזיות שהם כותבים.
לצפיה ב-''
07/09/2018 | 20:39
8
לצפיה ב-'זה מחזק את התחושה שלי שהכיוון הוא בכל זאת ירושלים.'
זה מחזק את התחושה שלי שהכיוון הוא בכל זאת ירושלים.
06/09/2018 | 22:24
20
82
לצפיה ב-'אמן! כי הארנה הרבה יותר גדול מביתן 2 וגם זו עיר הבירה '
אמן! כי הארנה הרבה יותר גדול מביתן 2 וגם זו עיר הבירה
06/09/2018 | 22:36
12
134
ואין דבר יותר כיף להוציא לאירופאים ולכל העולם את העיניים ולקיים את האירוויזיון בעיר הבירה של ישראל.

אנחנו כאן ואנחנו כאן כדי להישאר!
#לכו..תחפשו!
לצפיה ב-'באופן אישי אני קצת ניטרלי בעניין.'
באופן אישי אני קצת ניטרלי בעניין.
06/09/2018 | 22:42
11
112
אין לי שום רצון להוציא עיניין לאף אחד ובכמעט כל מובן הייתי רוצה לראות את האירווזיון בתל אביב. לא מעניין אותי בירה שמבירה. מעניין אותי שתל אביב היא עיר מתאימה בהרבה לאירוח האירווזיון ובעיקר מעריצי האירווזיון.

אבל במובנים אנוכיים לחלוטין, אני באמת חושש שאם התחרות תיערך בביתן 2, הסיכוי שלי להשיג כרטיס הוא קטן, והייתי מעדיף אולם גדול שמגדיל את הסיכויים.
לצפיה ב-'לפי דעתי אירוויזיון בתל אביב זו תהיה תבוסה לקהילה הגאה!'
לפי דעתי אירוויזיון בתל אביב זו תהיה תבוסה לקהילה הגאה!
06/09/2018 | 22:47
10
149
זה רק יראה כאילו ירושלים היא "טובה מדי" בשביל האירוויזיון!

ההפך, אם האירוויזיון יתקיים בירושלים זה יראה שירושלים מקבלת את הקהילה הגאה, מקבלת את כל הדתות, מוכנה גם להיות פעילה בשבת רק לשם איחוד אנשים מהעולם ועושה את זה במטרה להפיץ מסר של שיוויון ואחווה שלא משנה מי אתה, ירושלים וישראל יקבלו אותך..
לצפיה ב-'אני לא חושב ככה (ואני גם "מהקהילה הגאה")'
אני לא חושב ככה (ואני גם "מהקהילה הגאה")
06/09/2018 | 22:51
9
98
בכל זאת, למרות האפילינג הברור לגייז, האירווזיון הוא לא מצעד הגאווה.
כשמדובר במצעד הגאווה, חשוב לקיים אותו גם בירושלים באופן עקרוני.
אבל כשמדובר באירווזיון, צריך לנסות להפסיק להעביר נקודות ועקרונות (וזה נכון כמובן גם לכל עניין ה"ירושלים היא בירת ישראל" ט'ינג) ולבחור בעיר שפרקטית הכי מתאימה. ואין ספק שלהוציא את עניין האולם, העיר הכי מתאימה זו תל אביב, בלי שום טיפ-טיפה של תחרות.
לצפיה ב-'כל הנושא הזה מסובך שחבל על הזמן'
כל הנושא הזה מסובך שחבל על הזמן
06/09/2018 | 23:01
8
62
מצד אחד ירושלים הרבה יותר מעניינת מתל אביב, יש בה את האולם הכי מרשים בארץ לאירוע בסדר גודל שכזה, היא עיר הבירה של ישראל, יש בה המון מקומות מעניינים לבקר בהם, להתרשם ולחוות..

אבל מצד שני יש את כל העניין עם החרדים, הקהילה הגאה, המסיבות בשבת ומה אם יסגרו את כל החנויות בשבת? ומה יהיה ביום של גמר התחרות שהוא בשבת, מה יעשו המעריצים כל היום אם הכל סגור? לא יודע זה כל כך מסובך..

אם לא היה את הקטע הזה של השבת והסגירת חנויות הייתי הולך על ירושלים עד הסוף! הבעיה היא מה יהיה ההסדר עם השבת..
לצפיה ב-'אם תעשה סקר בקרב מעריצי אירווזיון'
אם תעשה סקר בקרב מעריצי אירווזיון
06/09/2018 | 23:08
7
89
כלומר אנשים שאשכרה מתכוונים להגיע לפה בשביל התחרות. התוצאות יהיו חד משמעיות לכיוון תל אביב. כן, ירושלים מעניינת אבל לא את קהל היעד של התחרות, שיעדיף לבלות על החוף ואולי לנסוע ליום טיול בירושלים ולא לשהות שם.

לכן אני לא חושב שהגישה הייתה "אם לא היה את עניין השבת אז בטוח זה היה בירושלים"
אלא
"אם בתל אביב היה אולם גדול מספיק, אז זה בטוח היה בתל אביב".
לצפיה ב-'בכל מקרה לפחות כרגע "ביתן 2" לא מספיק גדול...'
בכל מקרה לפחות כרגע "ביתן 2" לא מספיק גדול...
06/09/2018 | 23:14
1
86
כל ההתפתחויות של היומיים האחרונים מעידות על כך שכולם רוצים את ירושלים!

העיכוב עם בחירת העיר המארחת, כל הראיונות עם חברי הכנסת שדוחפים על קיום האירוויזיון בירושלים, ההודעה של דרעי שהוא מקבל את עניין השבת, אפילו ביבי החליט לנסות לדון על התנאים כולל עניין השבת כך שאם זה היה בתל אביב בעיית השבת לא הייתה עולה בכלל, הכל קשור לירושלים!

אפילו המכתב של חולדאי, אפילו זה גורם לי לחשוב שתל אביב מדשדשת.. וירושלים חזקה על האירוח!

כך שרוב הסיכויים שמאחורי הקלעים כולם מבלי יוצא מן הכלל רוצים את ירושלים!
לצפיה ב-'אין לי מושג מי הם "כולם" שאתה מדבר בשמם... ממש לא כולם רוצים'
אין לי מושג מי הם "כולם" שאתה מדבר בשמם... ממש לא כולם רוצים
07/09/2018 | 15:59
30
את ירושלים. הפוליטיקאים בהחלט, זה ברור, ידוע והוצהר מפורשות, אבל הם לא קובעים. אבל מי מלבדם? חולדאי רוצה בת"א, כמובן; התאגיד, לפי מה שפורסם, מעדיף ת"א; האירופאים מעדיפים פחות דאגות על הראש = ת"א.
לצפיה ב-'שהתחרות תתקיים בירושלים וכל המסביב בת"א'
שהתחרות תתקיים בירושלים וכל המסביב בת"א
06/09/2018 | 23:36
4
82
שיפעילו קו מיוחד ירושלים-ת"א שיפעל גם בשבת. זה יפתור את כל הבעיות
לצפיה ב-'סביר להניח שמשהו מהסוג הזה אכן יקרה.'
סביר להניח שמשהו מהסוג הזה אכן יקרה.
06/09/2018 | 23:45
2
64
לא הייתי אומר שזה יפתור את כל הבעיות אבל זה יניח את הדעת של כל הגורמים.
הרי מבחינת ממשלת ביבי-את-מירי מה שבאמת חשוב זה שיהיה כתוב Jerusalem 2019 ושהם יוכלו להתגאות שכופפו את ה-EBU ויוכלו להשתמש בזה פוליטית כדי להציג את זה בתור הכרה מסויימת של אירופה בירושלים כבירת ישראל. גם אם זה יגרום בפועל לנזק תיירותי ותדמיתי.
לצפיה ב-'זה לא קשור רק לזה, בוא נשים את הקלפים על השולחן'
זה לא קשור רק לזה, בוא נשים את הקלפים על השולחן
07/09/2018 | 00:03
1
79
בנינו רק ה"פיס ארנה" יכול לארח את האירוויזיון, אתה, אני וכולנו יודעים את זה!

"ביתן 2" לא יהיה מסוגל להכיל אירוע בסדר גודל שכזה וגם אם כן זה ייראה לא מקצועי כי המבנה עצמו הוא לא שגרתי, הוא פשוט חלל אחד מרובע.. הפיס ארנה מעוצב בדיוק כמו האולמות של האירוויזיונים הקודמים עם כמה קומות שמפוצצות מושבים בצורה של פרסה (פרסה של סוס)
זה העיצוב הכי מתאים והכי ייצוגי.. זה גם מצטלם נהדר!
לצפיה ב-'אני מסכים עקרונית אבל פחות נחרץ ממך'
אני מסכים עקרונית אבל פחות נחרץ ממך
07/09/2018 | 00:15
53
קשה לי להגיד מה חשוב יותר ומה חשוב פחות בעיני ה EBU. ברור שהפיס ארנה מתאים יותר, אבל למיטב הבנתי ביתן 2 עומד בתנאים (בקושי, אבל עומד).

כאמור אני מרגיש שיבחרו בירושלים, אבל אני לא חושב שזה כל כך מובן מאליו
לצפיה ב-'בדיוק, גם נרוויח אולם נהדר וגם המעריצים והאורחים יחגגו בת"א!'
בדיוק, גם נרוויח אולם נהדר וגם המעריצים והאורחים יחגגו בת"א!
07/09/2018 | 00:04
62
פתרנו את הבעיה
לצפיה ב-'וההסבר לאיך ההיגיון שלי עובד בעניין '
וההסבר לאיך ההיגיון שלי עובד בעניין
06/09/2018 | 22:38
3
171
אני מוכרח להודות שכבר הצליחו לשכנע אותי פה בפורום שזה הולך להיות בת"א...
אבל אני עדיין בתוכי מרגיש בחודש האחרון ובעיקר בשבוע-שבועיים האחרונים יש הרבה סימנים שמעידים לכיוון ירושלים.
מעבר להתבטאויות של מירי רגב ושאר פוליטיקאים שרמזו בכיוון, ואפילו ההתבטאות המתונה משהו של דרעי מאתמול ("אני יודע איפה אני חי").
ההתעסקות במכתב של ה-EBU לממשלה אולי לא הייתה מקבלת פוקוס ותשומת לב אילו הבחירה הייתה בתל אביב. המכתב של חולדאי היה קצת "היי אני כאן! תראו אותי!" סטייל בעיני. הרי היה ביד, חולדאי כבר נפגש עם יאן-אולה ונציגי ה-EBU, למה שישלח לאחר מכן מכתב נוסף -מתחנן-משהו לו לא היה יודע שירושלים היא המועמדת המובילה.
לי מרגיש, שיש רצון של ה-EBU ללכת עם הרצונות הישראלים ולבחור בירושלים, אבל בתמורה חשוב להם לסגור פינות ולקבל הבהרות והבטחות לפני כן. זו הסיבה היחידה שאני יכול להסיק לעיכוב הזה.

אני אולי טועה לחלוטין, אין לי שום מידע או משהו, זו סתם ספקולציות שלי בסופו של דבר. אתם מוזמנים להביע דעה אחרת, אבל פליז בלי החרטא של "יאללה מספקי עם האובססיה נחכה ונראה". כל הקטע של פורום זה להתבחבש בספקולציות האלה, תנו להינות ואל תהרסו את הכיף
לצפיה ב-'המכתב של חולדה באמת היה פתטי ברמות! יש מצב שבאמת..'
המכתב של חולדה באמת היה פתטי ברמות! יש מצב שבאמת..
06/09/2018 | 22:43
2
97
איגוד השידור האירופי באמת רוצה לקיים את האירוויזיון בירושלים, הם גם יודעים טוב שרק בירושלים יש אולם שעונה על כל הדרישות! הוא הכי גדול והוא כבר במבנה המתאים כמו האולמות שאירחו את התחרות לפני כן במדינות האחרות... בעוד שאת ביתן 2 צריך להרחיב, כאילו זה עוד סיכונים זה עוד כסף ויש דד ליין, כך ש"פיס ארנה" היא בחירה נוחה ובטוחה בשבילם!

אם לא היה את עניין השבת כבר ממזמן ירושלים הייתה מוכרזת כעיר המארחת, הבעיה היחידה זו השבת..

אם החרדים יתנו אישור האירוויזיון... בירושלים! חד משמעית!
לצפיה ב-'לא הייתי קורא לזה פאתטי...'
לא הייתי קורא לזה פאתטי...
06/09/2018 | 22:47
1
79
אני חושב שהייתי נוהג כמוהו. קלירלי הבחירה בין 2 הערים לא פשוטה כי בכל אחת מהם יש יתרון בולט אחד וחיסרון גדול אחר. חולדאי כנראה יודע את זה ומנסה לפעיל את מעט הלחץ שהוא יכול כדי להעביר את הבחירה לתל אביב.

אבל אני משוכנע שנעשתה המון עבודה שקטה מאחורי הקלעים כדי שהבחירה תהיה בירושלים. ובתמורה ה-EBU רוצה קבלות, סימוכין והבטחות (ובצדק יש לאמר).
לצפיה ב-'בת"א יש הרבה יותר מיתרון בולט אחד... ובירושלים הרבה חסרונות'
בת"א יש הרבה יותר מיתרון בולט אחד... ובירושלים הרבה חסרונות
07/09/2018 | 16:04
40
שאפשר לפתור, אבל זה אומר שצריך לפתור. כלומר לטפל ולדאוג. למה לדאוג? תפנימו: האירופאים דואגים גם ככה, הם לא רוצים להוסיף לעצמם עוד דאגות ונקודות שמצריכות פתרונות. הם מעדיפים תשתית קיימת, ותשתית כזאת יש רק בת"א (כן, גם אם האולם קצת יותר קטן, מה לעשות, ברור שצריך להתפשר על משהו).
לצפיה ב-'האמת שזאת היתה התחושה שלי משבוע שעבר, תחילת הביקור של EBU'
האמת שזאת היתה התחושה שלי משבוע שעבר, תחילת הביקור של EBU
06/09/2018 | 22:49
2
130
וגם איך שיאן אולה סאנד צילם את הפיס ארנה.
לא התרגשתי מהמכתב של חולדאי מאתמול, כי זה נראה לי יותר ניסיון להראות לEBU ,שלא ישכחו מת"א.
כן, זה כעת  יותר קרוב מתמיד, שאני אאלץ לשהות בשבוע התחרות אצל קרובי משפחה שלי שגרים בי-ם.
לצפיה ב-'הצילומים נועדו להציג מראית עין ש"עשינו את שלנו"'
הצילומים נועדו להציג מראית עין ש"עשינו את שלנו"
07/09/2018 | 00:19
1
74
זה היה פוטו אופ כדי להראות כאילו הם ניסו לקדם את העסק.
כאילו לא יכלו לשלוח תמונות שרטוטי האולמות כבר לפני חודשיים למארגנים.
תבינו שהכל בלוף. הם עוסקים בכיסוי ישבנם..
לצפיה ב-'טוב'
טוב
07/09/2018 | 00:27
27
לצפיה ב-'האירוויזיון בירושלים, צאו מהסרט תל אביב לא תארח במחסן'
האירוויזיון בירושלים, צאו מהסרט תל אביב לא תארח במחסן
06/09/2018 | 23:13
8
222
ביתן 2 יכול לארח מקסימום פסטיגל בחנוכה, הוא לא מתאים מבחינת המידות לאירוויזיון, אם חולדאי היה רציני הוא היה שולח לEBU תוכניות הרחבה לביתן, אבל נוח לו להתמקד רק בנושא השבת, כנראה הוא מבין בעצמו שאין לו הרבה סיכוי

לצפיה ב-'זה באמת אולם לא מתאים לאירוע בסדר גודל שכזה'
זה באמת אולם לא מתאים לאירוע בסדר גודל שכזה
06/09/2018 | 23:16
4
130
לדעתי אם רוצים אירוויזיון על רמה אז רק פיס ארנה מתאים, עם במה והכל יכולים להכנס בו 16 אלף איש! מה גם שהוא בנוי יפה, הצורה שלו, הכל צורח "אירוויזיון"!!!
לצפיה ב-'אכן רק פיס ארנה תהיה מסוגלת לארח אירוע מפואר ומרשים'
אכן רק פיס ארנה תהיה מסוגלת לארח אירוע מפואר ומרשים
06/09/2018 | 23:18
3
244
יאללה שיכריזו כבר

לצפיה ב-'ושתבין בתמונה השנייה זה רק החלק התחתון יש עוד חלק עליון!!'
ושתבין בתמונה השנייה זה רק החלק התחתון יש עוד חלק עליון!!
06/09/2018 | 23:21
2
138
אתה קולט איך זה יצטלם בטלוויזיה? מטורף!! ותדמיין שלמטה במקום הכיסאות יעמדו מלא אנשים מסביב לבמה, וואי זה יהיה אירוויזיון משגע..

המבנה של 2 הקומות עם אלפי המושבים בקומות מסודרות למשעי זה כל כך יפה!! כל כך איכותי וכל כך מרשים!! אין סיכוי שביתן 2 יצליח להיראות כך, ראיתי תמונות מהופעות של ביתן 2, עם כל הכבוד הוא פשוט קטן מדי, זה יצטלם גרוע!
לצפיה ב-'אני סומך על הEBU הארנה תצטלם מעולה'
אני סומך על הEBU הארנה תצטלם מעולה
06/09/2018 | 23:43
1
200
אם את הארנה במאלמו 2013 הצליחו לצלם באופן מרשים אז הEBU יעשה עבודה טובה גם בירושלים הם בערך באותו גודל
לצפיה ב-'וואי! אתה לגמרי צודק!! הם אותו דבר בשניהם יש 16,000 מקומות!'
וואי! אתה לגמרי צודק!! הם אותו דבר בשניהם יש 16,000 מקומות!
07/09/2018 | 00:06
133
אוי כבר בא לי שיכריזו על ירושלים ועל "פיס ארנה" וזהו!!
לצפיה ב-'הארנה לא תארח כלום, ביתן 2 לא יארח כלום. הכל היה פייק ניוז'
הארנה לא תארח כלום, ביתן 2 לא יארח כלום. הכל היה פייק ניוז
07/09/2018 | 00:36
2
187
נפל האסימון. הכל התנהל כמסך עשן לגרור עוד קצת זמן ולהעסיק את התקשורת.
הארנה לא פנויה אפילו לארח. משחקת שם הפועל ירושלים. אפילו לא דיברו איתם על העברת העונה. הם מכרו מנויים. אין ארנה. אין ביתן 2. בביתן 2 סוגרים ארועים לחודשים
שלפני התחרות. הכל פייק ניוז. עבדו עלינו טוב טוב, סיבון תקשורתי.. תבינו.
המכתב ההזוי של חולדאי זה אותו בלוף תקשורתי של המכתב של ראש העיר בחיפה.
הוא מריח שהכל בלוף אז אין סיבה לא לשגר מכתבים בהולים ותמונות לתקשורת מה רע. בסוף ייצא "לא זה ולא זה". הוא קלט, הוא פוליטיקאי עם חושים מחודדים. הוא הבין שהם משחקים בנדמה לנו, אז הוא משחק איתם את המשחק במכתבים לתקשורת. הבלופר של חיפה, יונה הב הב, שיחק באותו בלוף. כל כך להוט לארח.. תחבורה בשבת, בלה בלה.. הכל נועד לקמפיין שלו. בסוף התברר שחיפה לא הגישה הצעה. בסוף התברר שמנורה תפוס, וביתן 2 תפוס, ואף ראש עיר לא מזיז אצבע בכיוון. בירושלים ברקת בכלל מפנה את הבמה. עוד חודש יבוא איזה פלוץ אחר ויחליט שלא מזיז לו כן לא ארנה, הוא לא רוצה צרות עם החרדים ואוהדי הפועל ירושלים.
הסיפור פיניטו, רשות השידור הרגה את המומנטום במלאכת מחשבת של תלונות ואיומים ועיכובים. פשוט עושים לנו הצגה יפה.
לצפיה ב-'גם לי יש חשש קטן שתהיה פה פארסה'
גם לי יש חשש קטן שתהיה פה פארסה
07/09/2018 | 00:52
162
עצם זה שההחלטה מתעכבת כשהבטיחו להודיע השבוע מעלה סימני שאלה, יהיה מעניין בשבועות הקרובים.
לצפיה ב-''
07/09/2018 | 15:56
27

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ