לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1764117,641 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העעזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העעזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'סן מרינו אישרה את השתתפותה בתחרות וזהו לא הדבר היחיד שאישרה'
סן מרינו אישרה את השתתפותה בתחרות וזהו לא הדבר היחיד שאישרה
06/11/2018 | 22:35
2
305
אושר שהם לא יחזרו לפורמט הנפתל והמסורבל שלהם משנה שעברה,
מה שאומר שולנטינה יכולה להתחיל לחמם את מיתרי קולה ואת הספונסר וכותב השירים שלה ראלף סיגל לסיבוב נוסף
אך שתי הצעות לי לסן מרינו
אם אתה מחפשים כיס עמוק ללא שום קשר למידת כישרונו של האמן המייצג ותפיסת המקום האחרון באופן קבוע אלא רק לדאוג שהוא יכסה את כל ההוצאות ושגם ישלם לכם לא עדיף שתיקחו את ניקול ראידמן שתייצג אתכם? לפחות תגוונו.
ואם התוצאה כן חשובה לכם למה לא לבחור באמן איטלקי מוכשר שהרי גם כך מדובר באותה שפה ויש מבחר של זמרים איטלקים מוכשרים שישמחו לקחת חלק בתחרות ולייצג אתכם  ,נאמר אנאליזה? לפחות 24 נקודות מובטחות לכם אם זו היא.
לצפיה ב-''
07/11/2018 | 05:01
30
לצפיה ב-'אניה בוקשטיין? תנחה את האירוויזיון?'
אניה בוקשטיין? תנחה את האירוויזיון?
04/11/2018 | 17:00
5
440

היא קיבלה פנייה מהתאגיד....

.
לצפיה ב-'היא השתתפה בסצנה קצרה במשחקי ה-Kuss'
היא השתתפה בסצנה קצרה במשחקי ה-Kuss
04/11/2018 | 17:08
4
329
מה שאומר שבעיניים ישראליות פרובנציאליות היא נחשבת לכוכבת מגה-סטארית עולמית. 
לצפיה ב-'כשם שהשיר LISBOA JERUSALEM ניבא את זכייתינו השנה,'
כשם שהשיר LISBOA JERUSALEM ניבא את זכייתינו השנה,
04/11/2018 | 22:42
3
261
הצמד ארז טל ואניה בוקשטיין מסתמן כצמד המוביל להנחיית האירוויזיון.
ומה הקשר בין השניים? התכנית 'מועדון לילה':
עכשיו, אניה ויורוטראש הם תאומים סיאמיים ודי להקשיב לאלבום שהוציאה אשתקד כדי להיווכח שאניה לגמרי בצד שלנו. הכימיה בינה לארז כבר מבוססת. האם מדובר בסוג של הסחת דעת וזריעת דיסאינפורמציה?...לא נראה לי.
לצפיה ב-'נשמע פצצה של ליהוק!'
נשמע פצצה של ליהוק!
04/11/2018 | 23:25
2
209
עכשיו רק חסר שיהיה איזה מערכונים/ משהו משעשע ולא בנלי
לצפיה ב-'לגמרי! המועמדת המתאימה ביותר בעיניי'
לגמרי! המועמדת המתאימה ביותר בעיניי
07/11/2018 | 08:28
1
147
הרבה יותר מאסי עזר ורותם סלע למשל...

לפי מה שהבנתי, גם ארז טל חזק בתמונה. מעניין אם הם ינחו כזוג ואיך תהיה הכימיה ביניהם...

בוקשטיין בקיצור המתאימה ביותר..
לצפיה ב-'על הנייר כן. השאלה אם לא נכנסים שיקולים אחרים.'
על הנייר כן. השאלה אם לא נכנסים שיקולים אחרים.
10/11/2018 | 19:09
14
אני מאד מקווה שמבינים אצלנו שאסי ורותם זה טוב אולי לקהל ביתי בטלוויזיה מסחרית שקהל היעד שלו הוא בעיקר ילדים ונוער (למרבה הצער) שמכיר את ההיסטוריה של הצמד הזה ואת כל השטיקים שלו ובשום פנים ואופן לא לקהל אירופאי ובינלאומי שמחפש הנחייה סימפטית, רהוטה, קולחת והומוריסטית במידה בגובה העיניים בלי אינפנטיליות, ליצנות וכאוס.
לצפיה ב-'שרשור 5 נאמברים *מעולים* מהעשור האחרון'
שרשור 5 נאמברים *מעולים* מהעשור האחרון
03/11/2018 | 21:43
30
127
מדובר בהופעות שאני מוצא את עצמי חוזר אליהם שוב ושוב.
כל אחד מהנאמברים המצורפים מרגש אותי כל פעם מחדש.
כולם משובחים. מצוינים. מעולים.
לכל אחד אצרף כמה מילים.
תהנו

לצפיה ב-' מקום 5 '
מקום 5
03/11/2018 | 21:46
3
179
נורווגיה 2014
שיר יפהפה. הטקסט, הלחן, הפסנתר, וקארל, שלמרות שאינו זמר מקצועי, ואולי דווקא בשל כך, מביא כאן ביצוע עמוק, כנה, נוגע חודר ומרטיט לב כל צפייה והאזנה מחדש.

לצפיה ב-'השיר מצוין, ההופעה לא טובה. בוא כאילו...'
השיר מצוין, ההופעה לא טובה. בוא כאילו...
03/11/2018 | 21:50
70
על השיר עצמו אין מה להגיד. עוד ששמעתי את הדוגמית ביום פרסום שירי המג"פ ידעתי שזה משאיר אבק לאחרים. אבל ההופעה באירוויז הייתה מאכזבת בטירוף. הזמר גמלוני ומגושם, ההעמדה קיטשית ומעייפת, ובסוף שהמצלמות זזות מהר כדי להמחיש עלק את הסערה שמתחוללת בו... בואו, זה יצא על הפנים. הופעה ממש גרועה שמעולם לא חזרתי אליה. את השיר הזה אני שומע רק בסטודיו, בואו. 
לצפיה ב-'שיר יפהפה, ההופעה הצדי-צרפתיסטית די הרסה'
שיר יפהפה, ההופעה הצדי-צרפתיסטית די הרסה
03/11/2018 | 23:19
45
השיר פשוט וחשוף, וההופעה היתה צריך להבליט את זה. הכנריות, הפסנתר, הוידאו והעשן לקחו את זה לכיוון לא נכון ומיסמסו את המהות של השיר בעיני.
לצפיה ב-'שיר מעולה, הופעה משעממת'
שיר מעולה, הופעה משעממת
04/11/2018 | 08:49
28
הזמר חסר כריזמה. מסכים עם מה שנאמר, בימוי אחר אולי היה משפר אותו.
לצפיה ב-' מקום 4 '
מקום 4
03/11/2018 | 21:48
2
152
אלבניה 2017
פשע שהשיר הזה לא עלה. אחד הריוואמפים המצוינים של אלבניה. הטקסט יושב כלכך יפה על הלחן. אולמוסט אימפאסיבולללל  איך אני נהנה לשיר את השורה הזו כל פעם מחדש. לחן מהמם. טקסט עם מסר. ולינדיטה אחת עם קול כזהההה טוב. אחחח. וה20 שניות שהיא מחזיקה זה קאלט!
אחד הפספוסים הגדולים בהיסטוריה של האיר'.

לצפיה ב-'ההופעה מצוינת, השיר טוב... הגרסה באנגלית חראאאאא'
ההופעה מצוינת, השיר טוב... הגרסה באנגלית חראאאאא
03/11/2018 | 21:52
67
חראאאאאא על הזמרת הזאתי שבחרה את הגרסה האנגלית המזעזעת. באלבנית זה נשמע מצוין והיה עולה לגמר בקלי קלוטו. כאילו בואו, לא, אין דברים כאלה. מגיע לה שלא עלתה, האפסה הזו, בגלל שבחרה בגרסה האנגלית המחרידה והקקאית. 
לצפיה ב-'אחד האהובים עלי באותה שנה'
אחד האהובים עלי באותה שנה
04/11/2018 | 08:53
29
למרבה ההפתעה גם את הגרסה באנגלית ממש אהבתי. אבל ההופעה היתה קצת מביכה, התלבושת הזויה. באופן כללי הרבה שירים באותה שנה נראו על הבמה חובבנים. באמת פספוס גדול.
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
03/11/2018 | 21:51
3
162
אזארבייז'אן 2012
מת על הקול של סבינה. שיר יפה. עיבוד מקסים. שליטה קולית מצויינת. אני מתענג כל צפייה והאזנה מחדש. וזה שבסוף היא עולה תו זו אורגזמה.

לצפיה ב-'למרות השיבוד, הבוטוקס ומילוי השפתיים - השיר טוב'
למרות השיבוד, הבוטוקס ומילוי השפתיים - השיר טוב
03/11/2018 | 21:54
61
פה נוצר שיבוד מוצלח. אבל בואו, הגרסה באזרית הרבה יותר מושכת, מצמררת, משמעותית ועושה לי את זה. היא הגיעה למיקום מצוין, ובצדק, אבל בואו - הייתה צריכה לשיר באזרית. כאילו, די נו. 
לצפיה ב-'שיר מיוחד'
שיר מיוחד
04/11/2018 | 08:57
31
באזרית הרבה יותר מוצלח. הקטע של קולות הרקע באזרית של הבחור מאחור יפהפה. חבל שלא קיבל יותר נפח בשיר. באודיו יש קולות אתנים יותר חזקים וחבל שבלייב הם פחות הורגשו.
לצפיה ב-''
04/11/2018 | 17:36
5
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
03/11/2018 | 21:53
4
173
נורווגיה 2015
טקסט מסקרן(מה הוא עשה??), קול מעולה חזק של מורלנד. הפלצטים שלו מעלפים. הרמוניה מושלמת בינו לבין דברה. והלחן כה יפה. זה שיר שהתאהבתי בו מהאזנה ראשונה ואני ממשיך עד היום. מת על ההופעה.

לצפיה ב-'השיר עצמו אחד הטובים בכל הזמנים. ההופעה פחחחחחחחחחח'
השיר עצמו אחד הטובים בכל הזמנים. ההופעה פחחחחחחחחחח
03/11/2018 | 21:56
1
69
לא, כאילו אתם אמיתיים? מה חשבתם לעצמיכם אפסים? לא, בואו כאילו. השיר קודר ואפל והם לובשים לבן, כמו שתי נערות בר מצווש בהופעה שבכלל לא מתאימה לשיר. לא, בואו כאילו. לא, אתם אמיתיים? זה כאילו שהם הרסו לעצמם בכוונה. וגם מסך הוידאו הנבחר, מן אור עלוב בקצה המנהרה היה פשוט על הפנים. מי אחראי להופעה? לפטר אותו ומיד! 
לצפיה ב-'במילותיו של גראהם נורטון:'
במילותיו של גראהם נורטון:
03/11/2018 | 23:07
74
they're dressed like people who work in a very posh private hospital in the future

בקדם הנורבגי הבימוי היה מוצלח בהרבה והבליט את הפן האפל בשיר הזה. בווינה זה כבר כבר היה די סתמי והבליט את הקיטש, ואכן מדובר בבלדת קרן פלס טיפוסית שניסתה להסוות את עצמה בתור שיר רגיש וקודר באמצעות שם השיר שחוזר כמה פעמים. על הג'וריז זה עבד.
לצפיה ב-'שיר מקסים'
שיר מקסים
04/11/2018 | 08:58
32
אבל ההופעה ממש חלשה ולא קשורה לתוכן. מקוה שמורלנד יחזור לקדם הנורבגי בקרוב.
לצפיה ב-' עם הסתייגות'
עם הסתייגות
04/11/2018 | 17:38
45
מורלנד מוכשר וגם אני מקווה שישוב לייצג את נורבגיה בעתיד, אולי כבר בשנה הבאה בת"א, אבל הדואט הזה יכל להיות מוצלח יותר עם זמרת אחרת במקום הפוסטמה שלצדו. אני לא יכול להסביר במילים כמה שהיא מזעזעת...
לצפיה ב-' מקום 1 '
מקום 1
03/11/2018 | 21:56
13
189

אוקראינה 2017 קדם
טוב, זה מאסטרפיס. הקול של טיאנה בנאמבר כאן לא מהעולם הזה. אחר כך בגמר הוא בגד בה. הקול. אני חושב שהייתה קצת חולה. השיר עצמו יפה אבל לא מדהים. אם מישהי אחרת הייתה שרה לא בטוח שהיה מעניין. אבל הסיפור כאן זו טאינה. ומה שהיא עושה כאן מצמרר אותי כל פעם מחדש. אני משתגע מהיכולת הקולית שלה ומאיך שהיא גורמת לזה להיראות (יחסית)קל. מהמודולציה המטורפת. ומהרנרים בסוף שמשאירים אותי שוב ושוב עם פה פעור.
זה הפספוס הכי גדול של אוקראינה אי פעם. אני מאמין שהייתה מסיימת מקום 2 בגמר אחרי סלבדורי.

לצפיה ב-'זה לא היה באירוויז אז אני אפילו לא אטרח. לא, כאילו בוא. '
זה לא היה באירוויז אז אני אפילו לא אטרח. לא, כאילו בוא.
03/11/2018 | 21:57
9
44
לצפיה ב-'מה שגומר בשיר זה הפאתוס. מרוב רצינות תהומית זה נהיה קאמפי.'
מה שגומר בשיר זה הפאתוס. מרוב רצינות תהומית זה נהיה קאמפי.
04/11/2018 | 00:35
8
70
השירה שלה היא כמו של חיה פצועה שמלקקת את פצעיה ומשמיעה יללות שבר לכל עבר. בעיניי זאת בלדה אנכרוניסטית ושמרנית להחריד וזה לא משנה אם בחצי הגמר הטכניקה וההגשה שלה היו ללא דופי. אני לא מאמינה לייסורים ולהקרבה על מזבח האהבה כפי שהם מגולמים בקול ובתנועות הגוף האקסטזיות. זה מעורר אולי השתאות, אבל בעיקר גירוי עצבי טורדני. ההופעה בגמר חשפה את המחיר של ההליכה-על-סף-תהום בביצוע הזה: עם מחלה וחום כבד או בלי, אף שופט בר-דעת לא יכול היה להעניק לה ציון מקסימלי כי הנפילות שלה היו בלתי נסלחות. זה מסוג הדברים בהם טיימינג הוא הכל ואם הגעת לשיא מוקדם מדי, אף אחד לא יזכור לך את זה. דווקא השיר שלה מ-2018 התאים לה מאד ברטרו-פאנק שלו, אבל ההופעה בגמר גם נראתה מעט מפוספסת ומתנשפת. 
לצפיה ב-''
04/11/2018 | 17:36
7
54
אייקון מופתע כי נדמה לי שזו הפעם הראשונה שאני ממש לא מסכים איתך.
א. פאתוס. יש כלכך הרבה דוגמאות לזמרות פאתוס שאני לא יודע מאיפה להתחיל. ממאיה בוסקילע ועד תמרה גאורגיה 2017. סתם שתיים ראשונות שחשבתי עליהן. אבל יש מאות. באירוויזיון. הן הרוב. אולי 10% זמרות כנות שמגישות שיר מהלב מהבטן בלי לחשוב על מצלמות.
וטיאנה בביצוע הזה מביאה את עצמה טוטאלית. זה שיר קשה כי הוא בסולם גבוה מאוד וצריך להיות סופר דופר מרוכז כדי להצליח לבצע אותו וזה מה שהיא עושה כאן. סופר מתרכזת וסופר מתכוונת. אני מאמין לה. לגמרי.  אין כאן פאתוס אלא התכוונות מוחלטת.
ב. קאמפ. לפי ויקיפדיה קאמפ היא "גישה אסתטית פוסטמודרניסטית שהופיעה בשנות ה-60 בארצות הברית, שלפיה ניתן לזהות יופי אירוני אנין בתופעות אופנתיות הלוקות בחוסר טעם קיצוני או בביטויים מובהקים של פרובינציאליות וכיעור".
דוגמאות לקאמפ יש המון מהאיר'. אנג'לינה אגורבוש אוקראינה 2005 למשל. שיר נוראי, הופעה עוד יותר נוראית, פוזה מוגזמת. קאמפ און דה פייס.
להגדיר את ההופעה של טיאנה כקאמפ באמת חוטא למציאות.
אז אני מבין שלא עשתה לך את זה. סבבה. לך היא נשמעת חיה פצועה, לי היא קורעת את הלב כל פעם מחדש. הכל בסדר, אבל בואי לא נגזים, קאמפ זה מעליב. אגב היא ניצחה את הסמי, את בטח יודעת.  מה לעשות שבגמר הייתה חולה?
אני מצרף לך כאן ביצוע אקוסטי שתראי עד כמה היא רצינית והכי לא קאמפ 
נ.ב. תוספת בעריכה: חיה פצועה זו דווקא מחמאה. זה אומר שהיא אמינה. היא פצועה, כואבת. איך זה שאת מגנה אמינות, כאב? לא מתאים לך. דרוש הסבר.

לצפיה ב-'קאמפיות זו גם תיאטרליזציה מופרזת של חוויה, הגדשת סיאה, עודף'
קאמפיות זו גם תיאטרליזציה מופרזת של חוויה, הגדשת סיאה, עודף
04/11/2018 | 22:29
6
46
אני מעריכה זמרת שלוקחת אתגר ומותחת את גבולות היכולת שלה ואין לי כמעט ספק קל שבקלים שלו השיר נשלח לייצג את אוקראינה והביצוע היה מתעלה לרמה של חצי הגמר האוקראיני, היא הייתה מגיעה לחמישייה הראשונה עם כל הליטושים, השידרוגים והעיבויים שמאפיינים כל כך את המקצוענות האוקראינית ברוב המקרים. (הופעת הגמר הבליטה את השגיאות הפטאליות שנעשו בזמן שחלף מחצי הגמר עם טריק החלפת השמלה האדומה הרפויה עם הבד העודף בשמלת זהב מטאלית הדוקה. מה יותר גימיק זול מזה?)
ועדיין, הבלדה הזאת במהותה נשמעת לי בסופו של דבר כאחת שלוחצת יותר מדי על דוושת הרגש באופן שמקשה לי להסדיר את נשימתי לאחר מכן. זה התיאור הכי קרוב לתחושה שיש לי לגבי חווית ההאזנה לשיר הזה. לגבי יללת השבר של חיה פצועה כעדות לאותנטיות ולכאב, זאת שאלה של מינונים ושל תחושת גובה הצליל והגוון שהיא מפיקה. קח לצורך השוואה את זלאטה מ-2013 עם השיר MY GRAVITY. על מה ולמה (כשמי...) הייתה ראויה למקום השלישי? הרי מדובר בבלאדת דיסני קיטשית למדי שהיא הפגנת מנעד קולי וצלילות קול של זמרת מקצועית ועתירת ניסיון. אני מכירה ביכולות השירה המופלאות שלה, אך אני בזה לשיר ולמניפולטיביות הברורה שלו. 
יתרה מזאת, שיר שכותרתו היא I LOVE YOU או שמכיל את המשפט I WILL NEVER LOVE AGAIN או I WILL NEVER FALL IN LOVE AGAIN או I WILL FALL IN LOVE AGAIN זה הדבר הכי עצלני ומאוס בעיניי.
שוב, זה בסדר גמור להילחם בלהט על הבחירות שלנו ואכן הבאת את הטיעונים שלך עם גיבויים לשיטתך. חשוב לי לומר, למרות שעשוי להצטייר רושם אחר, שאין לי משהו נגד טאיאנה והייתי מאד בעד LEYLA ב-2018 עד כדי כך שהייתי מליצת יושר שלה כאן בניגוד לאדישותם ודברי הביטול של כמה ממכרינו המשותפים.
לצפיה ב-''
05/11/2018 | 10:58
5
36
מסכים מאוד לגבי ביצוע הגמר. אני מתעלם ממנו לגמרי. ואם לפאתוס וקאמפ התכוונת לגמר אז אני איתך. זה היה פתאטי ומיותר. כמו הסתומה עדרואן ספרד 2015, שם גם השיר היה נוראי וגם שהיא מעיפה את הגלימה זה כה עלוב. (אצל עדרואן רואים מאחורה מישהו שרץ מהר לאסוף את הגלימה חח). את  I LOVE U אני אוהב כשיר גולמי הוא לא רע בכלל. אני מתעלם מהגמר. הפוסט שלי מדבר רק על הביצוע בסמי שלדעתי היה מאסטרפיס.
בקשר לזלאטה, עוד שיר שאני מתעב שמעולם כמו עם עדרואן לא האזתי לו(אחרי הפעם ה1). ואצלה זה באמת פאתוס עלוב. זה שיר חלש שממש לא הגיע לו מקום 3. למרות שיש לה קול מצוין.  טוב נו, ומה נאמר על רוסיה והבבושקות שהגיעו מקום 2? יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע.
בעניין LEYLA, אהבתי כי טיאנה מצטיינת בכל מה שהיא עושה וזו הייתה הופעה טובה. אבל אין מה לאז'וות... 
לצפיה ב-' את הנעשה אין להשיב. רק להוקיר (או שלא)'
את הנעשה אין להשיב. רק להוקיר (או שלא)
05/11/2018 | 17:37
4
40
עוד דוגמא: JE SUIS L'ENFANT SOLEIL הוא שיר עלילתי-אפי קורע לב שקורם עור וגידים בעיני המאזין ושולח אותו למחוזות סינמטוגרפיים, אבל ההופעה של אן מארי דוד בגמר בירושלים הייתה תיאטרלית באופן מופרז על סף מערבולת רגשית עודפת. הופעה שהיה בה לעיתים מפגן כוח אלים משהו, אבל בלהט הרגע והשידור החי הפאתוס נטל את שרביט ההובלה, הן בהגשה הקולית והן בבחירת הלבוש והאקססוריז. 
אני מעריכה יותר את הרבדים והרטט בגוון הקול של אן מארי דוד על פני זמרות אחרות שנוטות לשיר בלאדות דרמטיות עוצמתיות, אבל המקרה שלה הזכיר לי את מה שעבר על טאיאנה בין חצי הגמר לגמר (למרות שהדרך לגמר האירוויזיון בי"ם הובטחה מספיק זמן מראש בהשוואה לזמן שעמד לטאיאנה והנפילה בין הקדם לגמר לא הייתה כה מובהקת ובלתי ניתנת לגישור).

ילד השמש - קדם (דקה 09:27)
ילד השמש - גמר
לצפיה ב-''
05/11/2018 | 22:41
3
30
איך שלפת את הקדם הצרפתי מ79??
את ומיס פות שני אלופים. אני לא מגיע לקרסוליים שלכם בידע האירוויזיוני. 
כל הכבוד!
לצפיה ב-'עכשיו שולפת את הגירסה המלאה והאיכותית של 79''
עכשיו שולפת את הגירסה המלאה והאיכותית של 79'
05/11/2018 | 22:57
1
35
לצפיה ב-''
05/11/2018 | 23:12
10
לצפיה ב-'גם ממני'
גם ממני
06/11/2018 | 11:09
20
בהחלט הביצוע שלה בקדם רגוע יותר, מדויק, וממש מענג (יש רגע שהמצלמה מתקרבת אליה והיא עושה קצת פרצופים..אבל זאת היתה ההופעה הכי מוצלחת בקדם. דרך אגב מענין מדוע הבמאי בחר בזוית הצילום המרוחקת). 
תודה רבה על הקישור לקדם הצרפתי. זה עונג צרוף!!!  כל כך מרתק לראות שגם במדינות אחרות התיחסו באותן שנים לארועי בחירת הנציג לאירוזיון ברצינות גדולה כל כך. חפרתי קצת בפרופיל של מי שהעלה את הקישור ביו טיוב - לא לפספס את הקדם הטורקי מאותה שנה , עם שיר נהדר שכל כך חבל שלא הגיע בסוף לירושלים(בשל לחץ מדינות ערב), בקדם הפורטוגזי האיכותי, בקדם הפרטי בהולנד(עופר דואק מוקדש לך ב), בשערוריה של הקדם הבריטי עם שיר הפנטזיה הנהדר שנשדד (מזכיר מאוד את ניו יורק של הכל עובר חביבי וגלי), וגם הקדם הגרמני חביב עם פאולה הפיבוריטית שלי. בקיצור אחלה דף לעקוב אחריו.

לצפיה ב-'לא מבין את ההתלהבות ממנה'
לא מבין את ההתלהבות ממנה
04/11/2018 | 09:02
1
95
אם כבר, הפספוס הגדול של האוקראינים הוא השיר הנפלא הזה משנת 2016, שגם יכל לנצח את התחרות...

לצפיה ב-'שיר מעולה'
שיר מעולה
06/11/2018 | 01:40
27
אבל תש"ד-תש"ה היה השיר הטוב ביותר באותו קדם, שהיה אחד הקדמים הטובים אי פעם. ובוא, הם ניצחו איתו אז כמה פיספוס זה כבר יכול להיות.
ואם כבר שיר שהייתי מוכן לראות בסטוקהולם במקום ג'מאלה, זה שריקת פח . אמנם ההופעה בקדם האוקראיני לא היתה משהו לכתוב עליו הביתה, אבל לו היה נוסע לאירוויזיון לבטח היה מקבל אוקראיניזציה מעיפת מוחות

לצפיה ב-'ביצוע מרטיט'
ביצוע מרטיט
04/11/2018 | 17:42
69
פספוס אדיר של אוקראינה למרות המעידה הקולית שלה בגמר.
לצפיה ב-'רוסיה אישרה השתתפות! 40 מדינות ישתתפו באירוויזיון 2019 '
רוסיה אישרה השתתפות! 40 מדינות ישתתפו באירוויזיון 2019
04/11/2018 | 20:09
5
276
מחכים למולדובה וסן מרינו 

כנראה שיהיו השנה 42 מדינות! למרות שאשמח אם סן מרינו יפרשו.. 
לצפיה ב-'אלני פוריירה תופיע באירוויזיון 2019 בהופעת אורח'
אלני פוריירה תופיע באירוויזיון 2019 בהופעת אורח
04/11/2018 | 23:02
2
267
לא ברור אם בחצאי הגמר או בגמר, אבל זה וין-וין סיטיואיישן לדורון מדלי ול-KUSS שיוכל חצי שנה להתאמן על נשיות ועוצמתיות מול המראה. רק להחליף את השמלה הורודה בבגד גוף נוצץ וסקסי ולהתפרע על המרפסת.
לצפיה ב-'כן כן אש'
כן כן אש
04/11/2018 | 23:28
72
לצפיה ב-'מי אמר שהיא תופיע בכלל? אף אחד לא אישר דבר כזה'
מי אמר שהיא תופיע בכלל? אף אחד לא אישר דבר כזה
04/11/2018 | 23:32
177
ואני בספק אם זה יקרה בכלל, ממתי מביאים מקום שני להופיע במדינה המנצחת? זה אמור להיות מוקדש רק לשיר המנצח ולשירים המנצחים בעבר (של אותה מדינה) אז מה פתאום היא קשורה???

אין סיכוי שזה יקרה
לצפיה ב-'אפשר בבקשה קישור?'
אפשר בבקשה קישור?
05/11/2018 | 01:57
1
56
לצפיה ב-'צפה בתכנית 'הצינור' מ-4.11 החל מדקה 7 בערך'
צפה בתכנית 'הצינור' מ-4.11 החל מדקה 7 בערך
05/11/2018 | 16:58
167
לצפיה ב-'אשכול מרוכז לקדם אירוויזיון ישראל.'
אשכול מרוכז לקדם אירוויזיון ישראל.
04/11/2018 | 03:09
5
298
אפשר להיות רגוע,
אתמול יום שבת, בערוץ קשת 12,
קצת אחרי שהתחילה התוכנית נינגה ישראל, הראו פרומו של בקרוב של הכוכב הבא לאירוויזיון,
אז אני מנחש שאולי בעוד שבועיים , התוכנית הזאת תשודר (:
לצפיה ב-'הולך להיות מעניין בכוכב הבא'
הולך להיות מעניין בכוכב הבא
04/11/2018 | 11:18
1
213

המתמודדת כתריה, שנחשבת למועמדת לניצחון בריאליטי המוסיקה של רשת, נבחנה בלי לקבל אישור מההפקה ל"כוכב הבא" של קשת, כך נודע ל›ישראל היום›. כתריה, * ,22‬ מגיעה מקהילת הכושים העבריים בדימונה. כיום היא עובדת במאפייה בתל אביב. היא נחשבת לזמרת הבולטת והמדוברת ביותר של ›דה פור› ומסומנת לניצחון. עם זאת, בשבוע שעבר היא התייצבה לאודישן בתוכנית המתחרה, מול השופטים של ›הכוכב הבא›. שירי מימון, השופטת החדשה בתוכנית, זיהתה את כתריה ושאלה אותה על המעבר מ›דה פור›. כתריה השיבה: ›אני אוספת חוויות›. על פי החוזה, כתריה לא יכולה להשתתף בשתי תוכניות מתחרות בו בזמן, ולא יכולה להתחרות בתוכנית אחרת במשך שנתיים מיום שידור הפרק האחרון בכיכובה, ומהלך זה הוא הפרה של החוזה. כידוע, בכל התוכניות משתתפים זמרים שהשתתפו בתוכניות מוסיקה אחרות, אבל זו הפעם הראשונה שזה קורה בו בזמן ועוד בין גופי שידור המתחרים ביניהם. כעת מעניין יהיה לראות אם רשת ינסו למנוע את השתתפותה של הזמרת או יפתחו נגדה בהליכים. מרשת נמסר בתגובה: ›לא נעשתה פנייה שכזו ולכן גם לא ניתן אישור. הסוכנים ועורכי הדין שמלווים אותה בכל צעד לא פנו עד כה בנושא›. מהפקת "הכוכב הבא" נמסר בתגובה: ›משתתפי העונה החדשה ייחשפו בפרקי האודישנים של 'הכוכב הבא' שישודרו בקשת * 12‬ בקרוב".

במילים אחרות, ברשת 13 נראה להם שכתריה לא ניסתה להתחרות בתוכנית של הכוכב הבא, אבל יש הבדל בין לא נראה לבין בטוח שלא, לפי דעתי בנושא הזה חברת רשת עשתה הסכם עם חברת קשת , לתת גם לכתריה הזדמנות לייצג את ישראל באירוויזיון, שזה לטובת המדינה, ולא רק לטובת חברת קשת, וגם אם חברת רשת לא מסכימה שכתריה תתחרה בתוכנית של הכוכב הבא והיא תדע שכתריה התחרתה שם, אז נראה לי שיש לכתריה אנשים שיעזרו לה במה להגיד לחברת רשת כדי שכתריה כמה שפחות תיפגע מזה.
מאת ערן סוויסה.

לצפיה ב-'כתריה צריכה לכבד נהלים!!!!'
כתריה צריכה לכבד נהלים!!!!
04/11/2018 | 13:26
81
לצפיה ב-'זה נראה לכם הגיוני שדודו פארוק משתתף בקדם אירוויזיון של '
זה נראה לכם הגיוני שדודו פארוק משתתף בקדם אירוויזיון של
03/11/2018 | 21:18
214
של ישראל?

כי פרסמו בדף הפייסבוק שגם שייך לקשת בשם TVBEE את דודו פארוק באולפן הכוכב הבא לאירוויזיון שזה הקדם אירוויזיון של ישראל,
ואני מבין שלא כולם אוהבים את צורת האומנות שלו בשירים.
אם כבר שירים מיוחדים אז זה מזכיר לי שגם השיר של דדי דדון שזה אסי לוי בשם מתוקה מהחיים שהוא נכנס למצעד שירי המוסיקה של גלג"ץ
https://he.wikipedia.org/wiki/מתוקה_מהחיים

לצפיה ב-'קצת מאכזב בקשר לכוכב הבא'
קצת מאכזב בקשר לכוכב הבא
02/11/2018 | 00:16
324
צילומי הכוכב הבא לאירוויזיון לא הסתיימו,
וגם שנגמר שלב האודישנים הראשון של המטבח המנצח,
של ה 3 שבועות,
לא הראו היום בקשת הודעה שהכוכב יהיה בקרוב.
אפילו לא שינו את התמונה הראשית של דף הפייסבוק של הכוכב הבא.

לצפיה ב-'הפרומו לכוכב הבא למי שלא ראה'
הפרומו לכוכב הבא למי שלא ראה
05/11/2018 | 01:59
144
לצפיה ב-'נחשפה מתמודדת ראשונה בקדם של אוקראינה'
נחשפה מתמודדת ראשונה בקדם של אוקראינה
02/11/2018 | 16:19
9
278

שמה נטליה הודרינקו ושם השיר שלה "hrim' (רעם),אני מבין מזה שאוקראינה תשתתף באופן סופי. https://eurovoix.com/2018/11/02/ukraine-natalia-hordienko-ציר vidbir-2019/
כמו כן בסן רמו השמועות ממשיכות לזרום,ישנם הדלפות שאת התחרות כשרונות הצעירים שאמורה להתקיים בדצמבר בעוד כחודש וחצי ובו יבחרו שני מתמודדים שימשכו לסן רמו ינחה פאביו רובאצי שהוציא להיט שזכה להצלחה רבה 
מדובר בלהיט קיץ בו אורחים רבים שגם בפורום אני משער מכירים אותם כמו ג׳יאני מורנדי(הנציג שלהם מ 1970) אל בונו(הנציג שלהם מ1976 ו 1985) אמה מורנו(הנציגה שלהם מ 2014) וגם ארוס ראמזוטי ונק.השיר לא לטעמי אך אי אפשר להתעלם מהרמה הויזואלית של הקליפ המציג עולם עתידני ומרדפים נוסח ג׳ימס בונד,והאסטיקה של הקליפ.את נק ואמה רק שומעים אך לא רואים

על כל פנים יתכן מאד שגם רובאצי עצמו יתמודד בסן רמו על משבצת של שיר-בדיחה שהופכת להיות משבצת קבועה אחרי גבאני ולה סאטו סוציאל

לצפיה ב-'נטליה הורודיינקו או גורודיינקו...מולדובה 2006?'
נטליה הורודיינקו או גורודיינקו...מולדובה 2006?
03/11/2018 | 20:20
8
101
הייתכן כי זאת אותה נטליה הורדיינקו שייצגה את מולדובה ב-2006 עם LOCA בגיל 19?
בכל מקרה, ה'רעם' של הורדיינקו חסר ברק. מילא שהסאונד באולפן מזעזע, השיר מתפתח באופן כל כך צפוי עם הרבה הי-הי-הי ואה-אה-אה כדי לחפות על ההתפתחות המוגבלת שלו. אני 'שמחה' שהיא התחברה סוף סוף לצד האוקראיני שלה , אבל זאת טבילת אש פושרת מאד. מה ש-12 שנה יכולות לעשות למופקרת מחושבת שמתגאה בנכסיה הבתוליים.
מי שגונבים את ההצגה בהופעה הזאת הם המנחים שהם גם עובדי הבמה כנראה. מה לא עושים כדי לגנוב את הפוקוס? פיפי...

FACCIO QUELLO CHE VOGLIO לא הרשים אותי, אבל אבק כוכבים, כמה מרדפים ספקטקולריים, לוקיישנים מושקעים והומור איטלקי פנימי מספיקים כדי לעשות קופה בקיץ. בסך הכל זה EDM לפי הספר.

*ידיעה מהשעות האחרונות מדווחת על שתי התפטרויות מהדירקטוריון של הערוץ הממלכתי היווני שעשויות להביא לפרישתה של יוון מהתחרות.

*הזמרת מאריה גינוט שייצגה את פורטוגל בשנת 1984 עם השיר SILENCIO E TANTA GENTE (אחד מהמשובחים והצובטים בלב ששלחה פורטוגל) הלכה לעולמה בגיל 73 לאחר שנים של בריאות לקויה.

לצפיה ב-'פייר? התעצבתי לשמוע. השיר שלה עשה לי נעימי. '
פייר? התעצבתי לשמוע. השיר שלה עשה לי נעימי.
03/11/2018 | 22:04
1
70
לא, בואו, פורטוגל לא הצטיינה במשך השנים ביצירות מופת, ופה ושם היו הברקות. באירוויז 84 הייתה אחת ההברקות הללו שלא זכתה להוקרה. זה שיר ענק, גם בסטודיו וגם בלייב, ובואו, כאילו, בים הטראש של ארוויז 84 זה היה פרשי ומרענן. ותמיד נשמע כאילו היא אומרת "דינוזאור". בואו ואגלה לכן סוד: היא לא. 
לצפיה ב-' DIA DE ILUSAO מסוג טירנוזארוס רקס, pensando sobre mim?'
DIA DE ILUSAO מסוג טירנוזארוס רקס, pensando sobre mim?
03/11/2018 | 22:16
43
לבי לבי על האבדה. 
לצפיה ב-' ובנתיים גם יוון וגם קפריסין פנו לאותה זמרת שתיצג אותן'
ובנתיים גם יוון וגם קפריסין פנו לאותה זמרת שתיצג אותן
04/11/2018 | 08:12
3
136

מדובר בזמרת Tamta ,שמה כבר עלה בשנים קודמות לייצג אחת מהן,אף שנה שעברה היתה פניה אליה עם השיר של אלכס פ. אך כידוע בסופו של דבר בחרו בהלני.
הקפריסאים מתכוונים להמשיך ולעבוד עם אלכס פ. והוא כנראה יכתוב את השיר שלהם לתחרות בתל אביב.
לצפיה ב-'טאמטה היא הבחירה הכי מתבקשת כהמשך ישיר לאלני...'
טאמטה היא הבחירה הכי מתבקשת כהמשך ישיר לאלני...
04/11/2018 | 23:46
2
85
גאורגית במקור, ניסתה את מזלה פעמיים בקדם היווני ולא צלחה את הדרך. ב-2007 סיימה במקום השלישי עם השיר WITH LOVE וב-2015 החמיצה את המועד האחרון להגשת השיר UNLOVED שהפך בהמשך ללהיט ביוון. האירוניה היא שכבר לפני למעלה מעשור הביעה נכונות לייצג את קפריסין וגם אז הקפריסאים העדיפו מקומיים. יהיה מעניין לראות עד כמה קפריסין מוכנה לבלוע את עניין הלוקאל-פטריוטיות לטובת הפאן-יווניות. בדרך כלל המקום השני הוא לא מקפצה למקום הראשון בשנה שלאחר מכן (למעט גרמניה 1981-1982, בריטניה 1976-1975 ורוסיה שסיימה שנייה ב-2006, שלישית ב-2007 וראשונה ב-2008), אבל עם קפריסין עושה רושם שהמניות שלה מאד חמות כרגע וצדק פואטי הוא לפעמים מנוע חזק יותר מסתם צדק.
לצפיה ב-'מומנטום באירוויז זה לא קיים באמת - דווקא הזוכות '
מומנטום באירוויז זה לא קיים באמת - דווקא הזוכות
05/11/2018 | 22:06
1
49
שנה לפני הזכייה היו ממוטטות. ישמעאל בין האחרונים והודעה על פרישה בשידור חי, פורטוגל על הפנים בכלל לא היה תקציב להשתתף שנה לפני הזכיה, אוקראינה בלי תקציב ולא השתתפה שנה לפני הזכייה, אוסטריה ב-13 לא עלתה לגמר וכיוצ״ב. מסקנה: מומלץ להכשל בטירוף, לפרוש עקב בעיות תקציב וכאלה על מנת לנצח בשנה שלאחר מכן. לכן אני כבר עתה מכריז: ציריך 2020 מה גם שטמטמה הזו או איך שלא קוראים לה כזו זולה וכזו זנותית שזה כזה זול לא להאמין כמה שהיא זנותית.
לצפיה ב-'טמטה תמתי. טמטה חמדתי. לא לחרחר קרב עם תופי טמ טה.'
טמטה תמתי. טמטה חמדתי. לא לחרחר קרב עם תופי טמ טה.
06/11/2018 | 00:24
35
כמה שנים נראה לך יימשך הרצף הזה של כמעט פרישות/פרישות כמקפצה לשנה שלאחר מכן? התאוריה קצת לא מסתדרת עם שבדיה 2015 אבל בוא לא ניתן לעובדות הזרות כמו אלני וטמטה לבלבל אותנו.  אני לא מכריזה כלום כי אין לי ביצים. בשביל זה יש אותך.
לצפיה ב-'שיר וביצוע נפלאים. כיף להזכר בפורטוגל 84'
שיר וביצוע נפלאים. כיף להזכר בפורטוגל 84
08/11/2018 | 08:28
1
11
וממש עצוב לי עליה...
אני גם שוב חוזר למחשבה על העוול הנורא של הפורטוגלים באירויזיון. היו שנים שהם שלחו שירים מדהימים שסימו בתחתית הטבלה/ זכו להתעלמות מוחלטת...
מטורף איך הם המשיכו להשתתף ולא להתיאש (עד הפרישה לצורך זכיה...).
אם היה מדובר בישראל אז היו אומרים שכולם אנטישמים/ אירופה שונאת אותנו וכו'...
לצפיה ב-'מיי פיינגולד בטח מצטערת עד היום על האמירה שלה'
מיי פיינגולד בטח מצטערת עד היום על האמירה שלה
08/11/2018 | 18:10
23
מיי יכלה לעשות לימונדה מהלימון שזרקו לעברה מרשות השידור ואחר כך בדנמרק לו רק הייתה סופרת עד 3 ומבינה שלהיות פלופ חובבים זאת זכות גדולה לכל החיים ושזה משהו לרוץ איתו בשביל גיגים בכל אירופה! אבל לא, היא בחרה להפנות את הגב לתחרות, להתרכז בעבודה הסיזיפית בתיאטרון וכעת לחזור להתרסקות הלא ממש מפוארת של 'דה פור'. זאת ועוד: היא חתומה עכשיו לפחות לכמה שנים 'טובות' על חוזה דרקוני שמפקיע מידיה את כל זכויות היוצרים שלה כאמן יוצר ללא קשר לתכנית עצמה! חובה לקרוא את הכתבה הבאה ולשאול עד כמה זה דומה ל'כוכב הבא'. מה קרה לכל זוכי 'כוכב נולד' שהקריירה שלהם לא ממש המריאה והם עדיין מיוצגים ע"י 'טדי' בגלל חוזים ארוכי טווח?
לצפיה ב-' 5 נאמברים שאני תמיד חוזר אליהן 10-18 '
5 נאמברים שאני תמיד חוזר אליהן 10-18
04/11/2018 | 11:55
13
104
מעתיק מפבלוב. לא כולל זוכות, אוקי? לאו דווקא שירים מצוינים או ווטאבר, אלא משהו שהכל מתלבש וההופעה שעושה חזק לחזור שוב ושוב. מבינות את הפרינציפ?
לצפיה ב-'5'
5
04/11/2018 | 12:11
122
בואו, צפיתי בנאמבר הזה עשרות אלפי פעמים. בחצי הגמר שראיתי זאת לראשונה בלייב הסתרתי את הפה עם שתי ידיי, לא האמנתי למה שאני רואה. האם זה ארמניה? אזרבייג'אן? לא, בואו זוהי נקודת המפנה, שם הכל התחיל. ראויים לציון הזיקוקים שבאים בדוק במקומות הנכונים. לא מדובר בשיר שהוא יצירת מופת איכותית, אבל בואו, זה אחד הנאמברים הטובים בעשור האחרון אם לא ה... עוד רגע ראוי לציון: החלק האינסטרומנטלי בין הפזמון הראשון לבית השני, ברגע הזה יורד אסימון ואתה מבין: ישראלה סוף סוף שולחת שיר עם פלייר מזרחי לאירוויז. לא, בואו כאילו. אין דברים כאלה. 
לצפיה ב-'4'
4
04/11/2018 | 12:16
105
את השיר תמיד אהבתי, מהשניה הראשונה, אבל כשצפיתי בלייב נפלו לי האשכים לקרקע. לא האמנתי למה שאני רואה. היה כאן מיצוי מושלם ובואו, בואו נודה באמת - ההופעה העלתה אותם לגמר. לא נשכח את 12 הנקודות שקיבלו מהשופטים הבריטים שנתן את האשרור לכל זה. זה היה כאילו מעולם אחר, והרגע בו מתחיל התקף האפילפסיה בואכה טריפ LSD עם התאורה הצהובה הפסיכדלית הופך את העסק למושי מושלם. 
לצפיה ב-'3'
3
04/11/2018 | 12:19
1
121
לא, בואו. בואו. אין אפילו מה להגיד חוץ מזה שזה הלא עולה הכי לא מוצדק אוור כאילו. לא, באמת כאילו. לא, די, ברצינות עכשיו. השופטים מגיע להם להענש על זה. לא רק שהשיר מדהים ובעל קישוטי דאבסטפ מפתים, אלא גם ההופעה, בניגוד לכל הציפיות, הייתה מרנינה ומושלמת. הכל עבד. לא, אני עדיין לא תופס. 
לצפיה ב-''
04/11/2018 | 20:56
31
העוול הכי בלתי נסלח בתולדות התחרות
לצפיה ב-'2'
2
04/11/2018 | 12:22
1
114
נראה לי שזו ההופעה שצפיתי בה הכי הרבה פעמים אוור כאילו. ההופעה הזו זוכה בפרס עיצוב התאורה הטוב ביותר. אני זוכר שצפיתי בחזרה הראשונה והכל היה חשוך למעט הבזקי האור הלבנים חייכתי לעצמי. כולם התלוננו על התאורה וכמה שהיא מעפנה ואני אמרתי לעצמי: אויש, חובבי אירוויז עלובים, כמה קאמפיות וקיטשיות אתן יכולות להיות, כמה?? אוי כאילו תנומו אפסים. לדעתי מדובר בנאמבר מושלם והגיעו למקום השני בצדק. מקצועי וטוב. אולי הייתי מוותר על הרובוט שהופך לאישה אבל זה לא הזיק. בואו. 
לצפיה ב-'אחלה שיר והופעה מדהימה'
אחלה שיר והופעה מדהימה
04/11/2018 | 20:58
29
הפעם האחרונה שטרחתי לסמס לשיר אירוויזיון היתה לשיר הזה
לצפיה ב-'1'
1
04/11/2018 | 12:24
3
109
שמתי לעצמי מחסום ביוטיוב. אני לא מאשר לעצמי לצפות בזה יותר. צפיתי בזה שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב. ואז שוב ושוב ושוב ושוב. אחרי זה שוב ושוב ועוד פעם ושוב. לא, בואו, אני לא מסוגל לצפות בזה יותר. אבל זו הופעת האירוויז הטובה בכל הזמנים. בואו. 
לצפיה ב-'טוב'
טוב
04/11/2018 | 13:58
2
76
אמרת "בואו" כל כך הרבה פעמים שהחלטתי לבוא.
באתי.
לא היה אף אחד בבית.

רציני ? אלה הגדולים שלך ?
בוא (לא, אל תבוא, רק תקשיב) :
אלני היא בובה על חוט, יש עוד מאה כמוה רק בערוץ ניקולודיאון.
בהצלחה עם הרעידות ודפיקות הלב (נוירולוג וקרדיולוג, בהתאמה) -
אבל באמת.
לצפיה ב-'בשקט בשקט כשאף אחד לא מסתכל'
בשקט בשקט כשאף אחד לא מסתכל
04/11/2018 | 16:33
1
89
אני נוטל שמלה ורודה שהייתה חלק מתחפושת לפורים שנמצאת אצלינו בבית, אחרי שגזרתי אותה כי היא הייתה ארוכה מדי, לובש אותה ומתחיל להתנועע כמו הלני בהופעתה בליסבון. אני זז מצד לצד, מנפנף בשיער לכל הכיוונים ומשתולל מול המראה אחרי שלמדתי את התנועות בעל פה. הלני זזה בהופעה שלה כמו אישה אמיתית ועוצמתית, וכך גם אני. 
לצפיה ב-'חחחח עכשיו הכל מתחבר לי'
חחחח עכשיו הכל מתחבר לי
04/11/2018 | 23:38
34
ואהבתי את אחשלו הסחבק פלוריאן
לצפיה ב-'איטליה 2016? אסטוניה 2017? איפה הן?'
איטליה 2016? אסטוניה 2017? איפה הן?
04/11/2018 | 13:25
23
לצפיה ב-'דעתי על הנאמברים שלך'
דעתי על הנאמברים שלך
04/11/2018 | 15:06
1
73
-גולדן בוי? סירייסלי?? טוב לכל אחד יש את הגילטי פלז'ר שלו, אז נסלח לך.

-בוא ניתן לה הזדמנות נה נה נה נה הזדמנות.. האמת שאהבתי את זה בזמנו בעיקר בגלל החלק בו יש קיק דאנס סטייל האוס או טכנו.  אבל הדאבסטפ בלתי נסבל ותודה לאל שמדובר בז'אנר טרנדי זמני שהתפוגג כלא היה וטוב שכך.
לגמר חד משמעית היו צריכים לעלות.

-את גאורגיה 2016 אהבתי מאוד אז. יש אחלה ריפ גיטרות. ההופעה הייתה מצויינת בזכות עריכת וידאו בזמן אמת. הגיע להם מקום גבוה יותר.

-את מנגה אני מתעב. זה שיר כזה פח. איפה הם ואיפה מור ואוטסי המדהימים מ2008.  כל הסיפור זה התאורה. נו באמת. שים לב שבבתים זה לא לחן. סתם ראפ לעניים. נורא. מקום 2 זה מחטף!

-ואלני, כן היא הייתה טובה. מקצוענית כמו ביונסה. אבל השיר זה שיבוד עלוב. מכיוון שזה היה האיר' הגרוע בכל הזמנים הגיע לה המקום 2, בחסד.

לצפיה ב-'פייר? אני גם לא מתעלף מהשיר של מגנה אבל מה לעשות שההופעה'
פייר? אני גם לא מתעלף מהשיר של מגנה אבל מה לעשות שההופעה
04/11/2018 | 16:46
57
גורמת לי לחזור שוב ושוב ושוב ושוב. זה הרי נושא השרשור. וכן, עיצוב תאורה מוצלח יכול לעשות את זה. הקסם נוצר בדברים הללו. 
לצפיה ב-'BREAKING NEWSהחלטתי לפנות לפלוריאן וידר בפייסבוק'
BREAKING NEWSהחלטתי לפנות לפלוריאן וידר בפייסבוק
01/11/2018 | 21:35
22
333
עכשיו שאנחנו יודעים בוודאות שפלוריאן וידר נבחר לעצב את הבמה ושיש כבר עיצוב מוכן שזכה, החלטתי לפנות אליו בפייס בגרמנית כמובן ולשאול אותו את שאלה המאה: האם בעיצוב במת האירוויז ישנה השראה מהעיצוב שלו עצמו של במת טקס פרסי האמי 2018.

אביא לפה לפורום את כל מהלך ההתכתבות, ככל שתינתן לי תשובה על ידו. יש לציין בפייס שלו הוא מגיב לאנשים, כך שאני מאוד אופטימי.

אז פלוריאן, האם הבמה תראה קצת ככה?

לצפיה ב-'דודה חני תחזיקי אותי אני מ-ת-מ-ו-ט-ט-ת. לשון ההודעה:'
דודה חני תחזיקי אותי אני מ-ת-מ-ו-ט-ט-ת. לשון ההודעה:
01/11/2018 | 21:52
5
288
להלן ההודעה שניסחתי ושטרם נשלחה:

Sehr geehrter Herr Wieder,

Ich bin ein Eurovision Fan aus Israel und habe grade eine Berichterstattung gelesen indem steht, dass Sie der Designer der ESC-Bühne in Tel Aviv sind. Ich freue mich drüber.

Ich würde gerne wissen, ob die ESC-Bühne irgendwelche Ähnlichkeiten mit der Emmy Awards-Bühne hat. Ich finde die Emmy-Bühne einfach wunderschön und bin deswegen neugirieg.

Grüße

תרגום חופשי:

מר וידר היקר,

הנני חובב אירוויזיון מהיישות הציונית והרגע קראתי ידיעה חדשותית לפיה נבחרת לעצב את במת האירוויז בתל אביב. הנני שמח על כך.

הייתי חפץ לדעת האם לבמת האירוויז ישנו מכנה משותף כלשהו לבמת פרס האמי. לעניות דעתי, במת האמי היא פשוט מופלאה ומשכך הנני סקרן.

בברכה. 

=====================
מה אתן אומרות? לשלוח? או לא לשלוח? 
לצפיה ב-'אתה בטוח במשפט האחרון ?'
אתה בטוח במשפט האחרון ?
01/11/2018 | 22:05
162
אין לך שם טעות ?
בכל אופן נראה לי מנומס ונחמד - מה יש להפסיד ?
לך על זה !
לצפיה ב-''משכך הנני סקרן'...אולי פשוט DESHALB BIN ICH NEUGIRIG '
'משכך הנני סקרן'...אולי פשוט DESHALB BIN ICH NEUGIRIG
01/11/2018 | 22:26
3
138
אומרת כן לזקן. 'משכך הנני סקרן' מצדיק את גילך המופלג 104...

לצפיה ב-' -יש רק בעיה אחת קטנטנה:'
-יש רק בעיה אחת קטנטנה:
01/11/2018 | 22:30
2
196
אם אשלח ההודעה זה יראה כאילו שאכפת לי. עצם המחשבה שיתפס כאילו אכפת לי איכשהו מהאירוויז בתל הביב מעוררת בי פלצות. שאני אנסה לברר פרטים בקשר לאירוויז? לא, בואו. יש לי לו"ז מאוד תובעני והשטויות האלה אין להן מקום אצלי. אני כל כך הרבה יותר טוב מזה.

לכן אשמח אם מישהו אחר יעשה קופי פייסט להודעה שניסחתי בגרמנית וישלח אותה לפ. וידר במקומי, שכן לעשות את זה בעצמי זה כל כך אבל כל כך לא לרמה שלי. 
לצפיה ב-'שידור חוזר. יש לך את זה יותר GROUNDHOG DAY?'
שידור חוזר. יש לך את זה יותר GROUNDHOG DAY?
01/11/2018 | 22:47
1
128
לצפיה ב-''
01/11/2018 | 22:49
134
לצפיה ב-'אתם משעממים אותי'
אתם משעממים אותי
01/11/2018 | 21:58
1
166
במה, לא במה, גרמני שוודי או חייזר ממאדים.
מה זה משנה ?
הוא יכול לעצב וילה בקיסריה או לא יכול ?
זה צריך להיות חלק מהחוזה.
את ריהוט הגינה אנחנו מספקים.
וברצינות, לקחת מעצב כזה לאולם ברמהשלא היכלי בונבון - 
זה כמו לקחת את מכונת החפירה הסינית כדי לעשות תמ"א 
בשכונת הארגזים ג.
אני הייתי שם את הזמרים בחדרון לא גדול, ומקרין את כל השאר 
במציאות מדומה מסביבם. את דמויות המבצעים מקרינים כהולוגרמות
באולם שבו יושב הקהל, ואז גם יש מקום לעוד כמה אלפים.
ממילא 99.999 מהצופים יושבים בבית ואין להם מושג מי נמצא איפה.
לצפיה ב-'הגיג פילוסופני משהו...אבל ביג לייק על החזרת השפיות לדיון'
הגיג פילוסופני משהו...אבל ביג לייק על החזרת השפיות לדיון
01/11/2018 | 22:34
57
לצפיה ב-'BREAKING NEWS שלחתי לו את ההודעה'
BREAKING NEWS שלחתי לו את ההודעה
02/11/2018 | 08:21
1
243
אני רועד בכל הגוף, לא יודע מה יהיו ההשלכות לכך, אני פשוט ממוטט כרגע... הרגשות משתלטים עליי. אבל אמרתי יאללה כוסאומו נשלח לו בשביל הספורט ונראה אם הוא יגיב, איך הוא יגיב, והאם בסופו של יום יושת עליי עונש מאסר בפועל. 

אמאל'הההההההההה אני מתוש.... הצילו..... 

לצפיה ב-'איזה בייב אתה! היסרת את קללת 'לקום אתמול בבוקר' לטובת...'
איזה בייב אתה! היסרת את קללת 'לקום אתמול בבוקר' לטובת...
02/11/2018 | 14:11
123
לצפיה ב-'BREAKING NEWS פלוריאן וידר ענה לי בפייסבוק'
BREAKING NEWS פלוריאן וידר ענה לי בפייסבוק
02/11/2018 | 15:08
11
332
לא, אין, אני בשוק. לא, כאילו, אין דברים כאלה. לא, באמת עכשיו, כאילו זה לא אמיתי. לא, כאילו ברצינות עכשיו. לא, הייתם מאמינים? כאילו, בואו. לא, אני לא יודע איך להגיב לזה, מאיפה להתחיל. די, לא, זה לא קורה. לא, כאילו בואו. 

וזו תגובתו בתרגום אחד לאחד:

תודה (השחרתי את השם שלי)!
לצערי אסור לי עדיין לגלות.
אחרת יתרגזו עליי ב"כאן".
אבל לדעתי זה יצא ממש טוב :)

===============================
לא, עכשיו בואו. אתם קולטים כאילו? לא, זה אמיתי כאילו? לא, אין דברים כאלו. די נו, בואו. לא, כאילו באמת. אני כאילו... לא, אין דברים כאלה. לא, אין כאילו. יואו אני בשוק. די נו, זה אמיתי? לא, אין דברים כאלה. 

לצפיה ב-'חחח חמוד! מעניין באמת איך העיצוב יצא..'
חחח חמוד! מעניין באמת איך העיצוב יצא..
02/11/2018 | 15:20
166
הרי "כאן" אמרו במפורש שהשנה הם רוצים להפציץ בבמה מאוד מיוחדת שעוד לא ראו!
אז מעניין לראות את הבמה הענקית עם האלמנטים הזזים, למרות שאני לא חושב שהבמה באמת תהיה "ענקית" כי כולנו יודעים שמדובר בביתן 2.. וחייבים להיות לפחות 6000 מקומות ישיבה.. עם מקומות העמידה עוד אפשר להתווכח אפשר גם 1000 איש בעמידה..

אני גם רוצה לדעת איך העיצוב של ה"גרין רום" ישתלב עם עיצוב הבמה..
לצפיה ב-'וזה מה שעניתי לו למי שמעוניין לדעת:'
וזה מה שעניתי לו למי שמעוניין לדעת:
02/11/2018 | 15:20
9
268
"חחחח תודה על התגובה ובהצלחה בישראל "

========================
לא, אני עדיין רועד כאילו. בואו כאילו, זה לא קורה כל יום. לא, כאילו בואו.
לצפיה ב-'והנה התשובה שלו לתגובה שלי לתשובה שלו לבקשה שלי'
והנה התשובה שלו לתגובה שלי לתשובה שלו לבקשה שלי
02/11/2018 | 15:32
258
הפעם לא צריך לתרגם... בואו, תתאמצו קצת.

לצפיה ב-'איך לא שאלת אותו לגבי ה"גרין רום"?'
איך לא שאלת אותו לגבי ה"גרין רום"?
02/11/2018 | 15:34
3
143
אולי בסוף הגרין רום יהיה באולם הרגיל? איך זה ישתלב?
לצפיה ב-'להתחיל לשאול אותו לגבי הגרין רום'
להתחיל לשאול אותו לגבי הגרין רום
02/11/2018 | 15:36
2
193
זה כל כך לא לרמה שלי. מה אכפת לי מה יש מחוץ לבמה? אותי מעניין הבמה עצמה, התאורה, התפאורה, האלמנט הזז... כל מה שמחוץ לבמה אין לי עניין בזה ווטסואבר. 
לצפיה ב-'הקטע הוא שהשנה הגרין רום הוא באולם נפרד עם קהל!'
הקטע הוא שהשנה הגרין רום הוא באולם נפרד עם קהל!
02/11/2018 | 15:40
1
150
בשונה מאירוויזיוני העבר, אירוויזיון 2019 יהיה חדשני ברעיון שלו של לעצב באולם נפרד גרין רום שיאפשר כניסת קהל! זה משהו שלא נעשה בעבר!

חשוב שהגרין רום מבחינת העיצוב לפחות יתכתב עם הבמה! כי אם לא אז זה ייראה מוזר
והפעם הגרין רום לא בתוך האולם או מאחורי הבמה, הגרין רום יתפקד כאולם נפרד ענק שיכיל אלפי אורחים! זה לא צחוק, זה לא כמה ספות וגמרנו.. צריך לתכנן את זה כמו שצריך שלא יהיה משעמם
לצפיה ב-'זה לא מה שהיה ב-2013?'
זה לא מה שהיה ב-2013?
03/11/2018 | 21:38
56
או שרואים את המשפחות שם יושבות ברקע?
לצפיה ב-'אתה רועד? כאילו באמת בוא. די, כאילו לא. די, בוא תזקק לי אתזה'
אתה רועד? כאילו באמת בוא. די, כאילו לא. די, בוא תזקק לי אתזה
02/11/2018 | 16:33
3
188
אני שמה מבטחי בהר וידר שלא ייפול לתוך מלכודת הדבש של חונטת הדיקטטו פשיסטו הדתיסטו מבית מירי-לא-חסה-סתם-קלוואסה. אדרבא, שישכיל לפרק סמלים דתיים ולאומיים למשולשים פאליים וישלב מוטיבים מהווי הצבר החרמן. כל עוד העיצוב מייצר אשליית עומק ושלל אשליות אופטיות אחרות שחותרות תחת הסדר הקיים, אני כבר מתחילה לחמם את הפותמוביל.
לצפיה ב-'לי נראה שאת מקנאה עכשיו שאני ופלוריאן אחוקים'
לי נראה שאת מקנאה עכשיו שאני ופלוריאן אחוקים
03/11/2018 | 07:16
2
127
לא, בואי כאילו. קשה לך לראות שמעצב העל חלל שומע לעצות שלי והופך אותי לחלק מהצוות שלו ואותך לא. די נו, בואי כאילו. לא, באמת, כאילו ברצינות עכשיו. די נו, כאילו בואי, אוקי? לא, באמת כאילו. מה לעשות שהוא אוהב אותי וחושב שאני כשרוני, גם בשפות וגם בארכיטקטורה? לא, באמת עכשיו כאילו. יש פה צרות עין וקנאת פין מהמדרגה הראשונה. אז כאילו בואי נרגיע. לא, כאילו בואי. כל מה שהגעתי אליו בחיים, כולל השותפות עם פלוריאן, זה בעשר אצבעות אוקי? אז בואי כאילו. לא, שאין לתאר. לא, כאילו ברצינות עכשיו. בואי, אוקי?
לצפיה ב-'רק דודה חני יכולה להעיד על הנחתום כי בת דודתך לא אתית. כאילו'
רק דודה חני יכולה להעיד על הנחתום כי בת דודתך לא אתית. כאילו
03/11/2018 | 17:54
1
83
בוא, אם כבר ברצינות אז די, בוא. די ללכת סחור סחור, כאילו ברצינות עכשיו. יצאת לרגע מהחדר של חני ואתה חושב שתסובב אותי על עשר אצבעות? עזות מצח שאין לתאר! די נו, מאיפה להתחיל? ואפילו בלי להודות לי ששיחררתי אותך מקללת המרמיטה שרק בזכותה אזרת עוז לפנות למר אובר-מנשן? כאילו, לא, באמת, ברצינות עכשיו: נדלקת על מסכים מסתובבים על צירם כמו שאתה חג סביב היקום הפנימי הקורס לתוך עצמך? די נו, מה לא תעשה כדי להיתלות על פלוריאן טמיר  כמו אוכל חינם? לא, באמת כאילו, שימי לך פודרה והסמיקי!

לצפיה ב-'אוי את לא מבינה מה את מזכירה לי... די אני לא יכול..'
אוי את לא מבינה מה את מזכירה לי... די אני לא יכול..
03/11/2018 | 18:27
108
יום אחד אני כזה, כאילו כזה... וידיד שלי פלוריאן כזה עושה לי: ״לא, אני לא יכול לגלות, שכאן לא יכעסו... ״ ו-א-נ-י על הרצפה לא, פיפי, פיפי! נשבע לך... לא, פלוריאן הזה? לא, אין דברים כאלה אני חייב לכתוב לו בווצאפ שנזכרתי הרגע בשיחה הזו שלנו... אין, פיפי!
לצפיה ב-'RSC-24- חשיפת השירים!!!'
RSC-24- חשיפת השירים!!!
31/10/2018 | 13:20
29
217
אז אחרי תקופת המתנה ארוכה מדי...אני שמח לחשוף את המשתתפים בתחרות הרילייטד
יש לנו תחרות מגוונת, מקווה שתאהבו

רשימת השירים:
Patrick Fiori - Chez nous 
Korni grupa - Ivo Lola
Trijntje Oosterhuis - Better Think Twice
Kristina - V sieti ta mam
The Common Linnets - We Don’t Make The Wind Blow
Anne-Marie David - Que Sais-Tu
Athena - Ses Etme
SERGEJ feat. HAUSER // OCI NIKAD NE STAR
Conchita Wurst - You Are Unstoppable
Amir - On dirait
Doris Dragović — Moram
Madame Monsieur - Comme Une Reine
DANIEL KAJMAKOSKI - Samo za Ljubav
הראל סקעת - הרוח תשנה את כיוונה
Celine Dion ft Julio Iglesias - When I Fall in Love
Francesca Michielin - L'amore esiste
Jonatan Cerrada - Lintas Galaksi
Anna Rossinelli - Speechless
Corinne Hermes - Je n'ai jamais vu Jerusalem
Mor ve Ötesi - Bir Derdim Var
Amina Annabi - Gallouli
Kasia Kowalska - Alannah

*לא ניתן להצביע לשיר ששלחתם
**את ההצבעות נא לשלוח אלי במסר אישי בלבד, מוקדם ככל האפשר. מועד אחרון לשליחה 6/11 (ברגע שכל ההצבעות ישלחו אפרסם את התוצאות). מזכיר לכם, ההצבעה כמו באירויזיון:
12 נק/
10 נק
8 נק
7/6/5/4/3/2/1

בהצלחה
לצפיה ב-'וואו...יש כאן שיר מעולה....מעל כולם....וואו'
וואו...יש כאן שיר מעולה....מעל כולם....וואו
31/10/2018 | 14:07
5
51
לצפיה ב-'לכל אחד יש ת'אחד שלו שיבוא וייפול בגורל...'
לכל אחד יש ת'אחד שלו שיבוא וייפול בגורל...
31/10/2018 | 22:46
3
69
בטח שיש שם שיר אחד מעל כולם אחרת הוא לא היה מקבל את הדוז...
לצפיה ב-''
01/11/2018 | 13:26
1
42
חייב להודות שזאת מהדורה פחות חזקה ממה שצפיתי...
לצפיה ב-'לא רציתי להודות בזה, אבל זאת גם התחושה שלי.'
לא רציתי להודות בזה, אבל זאת גם התחושה שלי.
01/11/2018 | 14:55
57
לא חושבת שיש שם שיר אחד מעל כולם באופן מובהק (איזה כיף לעופר שהחיים שלו 'תותים' בעניינים כאלה), רק הבעיה היא שלא מעט מהבחירות מאכזבות מכל מני סיבות שנדבר עליהם אחרי שהתוצאות ייחשפו. 
לצפיה ב-'לא ולא.....'
לא ולא.....
01/11/2018 | 14:01
37
היו תחרויות שהתלבטתי בין ארבעת הראשונים....כאן יש שיר אחד מעל כולם!!!!!!!!!

לצפיה ב-''
01/11/2018 | 13:25
32
יש לי כמה שירים שאני ממש אוהב...
לצפיה ב-'היכרות קצרה עם המתמודדים חלק א''
היכרות קצרה עם המתמודדים חלק א'
01/11/2018 | 15:03
84
פטריק פיורי - הנציג הצרפתי לאירוזיון בשנת 1993. שר לראשונה בתולדות התחרות בשפה הקורסיקאית. סיים רביעי. נולד במרסיי(שם מצולם הקליפ) להורים מהגרים ממוצא קוריסקראי וארמני. פטריק זמר מפורסם ומצליח מאוד בצרפת(שבעיני השתבח עם השנים...). מה שיפה בשיר שנראה לי שמדובר קצת בסיפור אוטוביוגרפי שלו/ של רבים מתושביי מרסיי(מצרף את שני סרטוני ההמשך לקליפ בה הוא מסביר ומציג את משפחותו שמופיעה בקליפ).
הנה ההופעה שלו בתחרות(היה פייבוריט חזק לזכיה):
והנה סרטוני ההמשך לקליפ:

קורני גרופה-  הלהקה היתה נציגת יוגוסלביה לשנת 1974. סיימו במקום ה12. מדובר בלהקה מצליחה מאוד ביוגוסלביה לשעבר, מחלוצות מוזיקת הרוק במדינה. 

טרינטה - נציגת הולנד לשנת 2015. בעיני לפחות מדובר בהחמצה גדולה. היא זמרת מוכשרת , אבל היה לה שיר חלש והופעה מזעזעת שזיכתה אותה לפחות בפרס המכובד של ע"ש ברברה דקס...(את הסמי שלה סימה במקום ה13 והמאכזב).

קריסטינה - נציגת סלובקיה 2010.  היתה אהובת החובבים (ובמילים אחרות פלופ חובבים). השיר "הרונין" מתאר אזור מאוד הררי ומיוער במדינה, ולכן הדימויים המגוחכים של הענפים והתלבושת המחירדה. בתוספת זיופים בלייב השיר החביב נשאר בסמי. חבל, זוכר שאהבתי אותו וממש התבאסתי מהכישלון. במבחן הזמן הההופעה נראית מגוחכת...
תשפטו בעצמכם:

The Common Linnets - הנציגים של הולנד 2014. היו סוס שחור החל משלב החזרות ודהרו מתחתית תחזיות ההימורים למקום השני בתחרות (והיו ממש קרובים לניצחון דרמטי ודי מוצדק...). 

אן מרי דויד - מהדיוות הגדולות והאהובות בתולדות התחרות. 
השתתפה באירוויזיון 1973 כשהייתה בת 21 וזכתה במקום הראשון כנציגת לוקסמבורג עם השיר "Tu te reconnaîtras" ("אתה תזהה את עצמך"). שש שנים אחר־כך, השתתפה באירוויזיון 1979 שנערך בירושלים והגיעה למקום השלישי כשייצגה את צרפת בשיר "Je suis l'enfant soleil" ("אני ילדת שמש").
באופן אישי אהבתי יותר את השיר של 79(יש בו מימד קודר ומסתורי), אבל ההופעה היתה קצת לחוצה (קצת צובט את הלב לצפות בביצוע שלה..). ועדין בשנה כזאת איכותית  זה הישג מכובד מאוד. מניח שה"כישלון" פגע בה בהמשך הקריירה.

Athena- הלהקה היתה נציגת טורקיה ב2004 וסימה במפתיע במקום הרביעי. הלהקה מצליחה מאוד בטורקיה וידועה באג'נדות החברתיות והפוליטיות שלה(בין היתר היו נגד המלחמה בעיראק ב2003). גם השיר שלהם ברילייטד עשה המון רעש במדינה, כשהציג באופן ישיר וכנה יום בחיי טראנסג'נדר(במדינה האיסלאמית זה לא עינין שבשגרה). חבל שלא שלחו את השיר הזה לאירויזיון.

Sergej Ćetković- נציג מונטנגרו לשנת 2014. הראשון שהעלה את המדינה לגמר (בגמר סיים במקום ה19).

קונצ'יטה - לא חושב שצריך להציג את התופעה והזקן...זוכת האירויזיון לשנת 2014 כנציגת אוסטריה. בהתחלה היתה סוג של גימיק, אבל הופעה מקצועית ומרגשת הפכה אותה לסנסציה בכל רחבי אירופה ואפילו גרמה לטורקים לפרוש בגללה מהתחרות...
בשנים האחרונות יש שמועות על שינוי כיוון של הדמות, שווה לעקוב. אבל באופן אישי אני ממש אוהב את השירים המוצלחים שהוציאה אחרי הזכיה בתחרות(וגם את שיר הקדם שכמעט זכתה איתו שנה קודם לכן).

אמיר - נציג צרפת לשנת 2016 והפיבוריט הגדול באותה שנה. סיים רק במקום השישי, וסוג של התחיל את ה"הצלחה" הצרפתית בתחרות מאז. בעיני היה לו שיר מושלם, אבל הופעה חלשה ובימוי לקוי פגעו בו. יכל להיות הזוכה באותה השנה. פספוס. הנה עוד קצת מידע עליו:
הנה הקישור לשיר שלו התחרות:

Doris Dragović - מהזמרות האהובות עלי בתולדות התחרות. ואחת הזמרות המצליחות בבלקן. היתה צריכה לזכות בשתי ההתמודדויות שלה, בשנת 1986 ו1999. אני עדין מחכה לקאמבק שלה
ב99 היתה אחת הפייבוריטיות לזכיה. אני עדין בטוח שאיגוד השידור האירופי הכשיל אותה וגנב לה את הניצחון. 

גברת ואדון- Madame Monsieur - הנציגים הצרפתיים לשנת 2018. הייתי בטוח שיזכו, אבל הופעה בינונית בגמר הביאה אותם רק למקום ה13. הצמד מצליחים מאוד בצרפת והוציאו  הרבה להיטים מצליחים.

DANIEL KAJMAKOSKI - נציג מקדוניה לשנת 2015. זוכה האקס פקטור האדריאטי הראשון. 
בעיני היה לו את אחד השירים היפים ביותר באותה השנה. עד היום אני מתרגש ממנו. אבל ההופעה המזעזעת, הזיופים וזמרי הרקע הלא קשורים השאירו אותו בתחתית הסמי. פספוס ענק. חבל

לצפיה ב-'היכרות קצרה עם המתמודדים חלק ב''
היכרות קצרה עם המתמודדים חלק ב'
01/11/2018 | 15:08
3
62

הראל סקעת - הנציג והתקווה הישראלית לשנת 2010. היה סוג של פייבוריט (ופלופ חובבים). שיר חלש והופעה לחוצה. פספוס ענק של זמר גדול.
https://youtu.be/n9LfYMyLORM

Celine Dion ft Julio Iglesias - שני כוכבי ענק. מהכוכבים הגדולים שהוציאה התחרות. סלין דיון זכתה בצדק בשנת 1988 (וניצחה את ירדנה שהיתה צריכה לסיים שניה. או ראשונה. אבל זה כבר סיפור אחר). חוליו סיים במקום הרביעי בשנת 1970.
https://youtu.be/w6b7BHGkKQA
https://youtu.be/ChvTMWYplAk

פרנצ'סקה - נציגת איטליה לשנת 2016. היה לה שיר נהדר אבל הופעה חלשה(ותפאורה מביכה עם פרחי רשות השידור מהקדם של 79). בקיצור סיימה בצדק רק במקום ה16. פספוס.
למען הצדק ההיסטורי רק אזכיר, שהיא סימה עם השיר רק במקום השני בסן רמו. והשיר הזוכה באותה שנה היה מופלא וצריך היה להשלח לתחרות. משום מה האיטלקים העדיפו אותה. עדין לא התאוששתי גם מזה.
את הפרסום שלה עשתה בזכות הזכיה באקס פקטור האיטלקי. 
https://youtu.be/YfnhDfy8AjU

Jonatan Cerrada - נציג צרפת לשנת 2004. סיים במקום ה15. הזמר ממוצא בלגי, זכה בעונה הראשונה של האיידול הצרפתי. 
https://youtu.be/vrzC1oGWX_I

Anna Rossinelli  - נציגת שוויץ לשנת 2011. עלתה לגמר בעיקר בזכות השופטים. בגמר סימה אחרונה. 
https://youtu.be/wxLE5FmNJow

Corinne Hermes - זמרת צרפתיה שזכתה באירוזיון כנציגת לוקסמבורג בשנת 83(ותזכר כזאת שגנבה לעופרה חזה את הניצחון). אולי בגלל זה שחררה את השיר הנ"ל לרילייטד...
למיטב ידיעתי לא הצליחה לשחזר את ההצלחה בתחרות לקריירה משמעותית. 
https://youtu.be/C6uKNJ8nS3o

Mor ve Ötesi - הלהקה יצגה את טורקיה בשנת 2008, וסימה במקום השביעי המכובד. מכובד בגלל שזה ממש לא מובן מאליו ששיר רוק בשפה הטורקית יצליח כך. אבל זה היה שיר נהדר והופעה מעולה. אחד הפייבוריטים שלי באותה שנה(שהיתה שנה מצויינת, מהאהובות עלי בתולדות התחרות. פרט למנצח הגרוע, כמובן).

אמינה- אחת הזמרות האהובות עלי בתולדות התחרות. ההופעה המהפנטת שלה משנת 1991 היא אחד הארועים המכוננים בתולדות התחרות. הבימוי, התנועות, הצליל, המבט המכשף. סימה שניה בשיוויון עם קרולה. בעיני היתה צריכה לנצח. 
אמינה יוצרת מאוד מסקרנת. שווה לעקוב אחר הביוגרפיה הייחודית שלה. במהדורה הקודמת של הרילייטד שלחתי שיר שלה, שסיים במקום השני. 
https://youtu.be/PnxEBAoCZIw
הנה השיר ששלחתי לרילייטד: https://youtu.be/bLzlzOpTQz4.

Kasia Kowalska- נציגת פולין לתחרות בשנת 1996. סימה עם שיר חלש (ומדכא) במקום ה15. מסתבר שהיא השתבחה עם השנים. אשמח לשיר כזה מפולין.  נחמד לצפות בקטע המקדים לשיר שמצורף:
https://youtu.be/GzvygDccKaA

לצפיה ב-'רק כמה תוספות קלות:'
רק כמה תוספות קלות:
02/11/2018 | 18:26
1
55
-הוריו האמיתיים של פטריק פיורי אכן משתתפים בקליפ. פיורי שיתף אותם בגלל המסר החשוב של הקליפ בנוגע למהגרים ולקליטתם בצרפת. הקליפ בין היתר צולם בשכונת בל-איל במרסיי עם רבי הקומות האימתניים ומחוקי הזהות. פיורי עצמו הוא בן לאם קורסיקנית ולאב ארמני-צרפתי יליד מרסיי. את ילדותו העביר תחילה במרסיי אך בהמשך עבר לקורסיקה.

-השיר IVO LOLA של KORNI GRUPA נציגי יוגוסלביה 74' עם השיר הנפלא 'מויה גנרציה' מדבר על הפרטיזן היוגוסלבי איבו לולה ריבר, שהיה אחד מידי ימינו של מנהיג יוגוסלביה טיטו לפני ובמהלך מלחמת העולם השנייה. הוא נחשב לגיבור עממי בתור מי שעמד בראש תנועת הנוער האנטי-פאשיסטית של יוגוסלביה.

-טרנצ'ה ההולנדית הצליחה מאד בארה"ב בזכות שיתוף הפעולה עם המלחין הידוע ברט בכארך. היא נחשבת לזמרת סול-ג'אז מוערכת ביותר. תמיד תיזכר 'לרעה' בגלל חוסר תעוזה (למרות שאחיה נשוי לנועזת שלפניכם:)

-השיר של אן מארי דוד הוא קאבר לביצוע המקורי הזה:
ולכן (לכאורה) עובר על חוקי התחרות...
מסכימה אתך לגמרי לגבי 79' וההופעה הלחוצה והעוכרת שלווה, אבל גם השיר עצמו אינו קל לעיכול ואין לו את האינטרו הגרנדיוזי של 'תכיר את עצמך'. הבעייתיות עם אן מארי דוד בהמשך הייתה שהיא הייתה עסוקה יותר מדי באקרובטיקה קולית מתוך צורך פנימי להפגין את המנעד הקולי שלה בכל מחיר. דוגמא מובהקת לכך היא בהופעה משנת 81' באירוע לציון 25 שנות אירוויזיון. גם התספורת והתסרוקת היו סוג של אובר-קיל. הקריירה שלה דעכה בעיקר בגלל לחץ מצד בעלה בזמנו, אבל גם כתוצאה מניהול לא נכון. היא נעלמה לגמרי מהעין הציבורית בין 1987 ל-2003 משום שנכפה עליה אורח חיים קשה בניהול חווה בפירנאים ובעלה בגד בה והותיר אותה לבד עם כל החובות בהמשך. https://www.youtube.com/watch?v=s5ldasW_Qco

-קורין הרמס. מי ש'הרס' לה את הקריירה אחרי האירוויזיון היה המפיק חיים סבן בכבודו ובעצמו שלא הקדיש לה זמן ולא קיים את ההבטחות שלו ביחס לקריירה שלה. רק בשנת 89' היא הוציאה את הלהיט DESSINE-MOI והוכרזה בשנת 90' כ'הבטחת השנה' בטקס פרסי המוסיקה הצרפתית באותה שנה. לא הייתה לה פריצת דרך משמעותית, אבל היא הוציאה לא מעט אלבומים ומדי פעם היא מופיעה בתכניות הבידור המובילות בטלוויזיה בצרפת, כמו זו האחרונה בספטמבר 2018:

לצפיה ב-'תודה על התוספות!'
תודה על התוספות!
03/11/2018 | 14:17
21
במיוחד על השיר הקרואטי (מהפתעות התחרות בעיני).
לגבי פטריק פיורי, אהבתי מאוד את השיר. במבט ראשון הוא מרגיש קצת כמו תוכן שיווקי של ממשלת צרפת לרב תרבותיות ולקליטה היפה של המהגרים והשתלבותם בחברה. קולות הילדים ברקע רק מעצימים את זה...הצד האישי שלו בקליפ הופך אותו לכנה ומרגש. ובגלל זה הוא אחד הפייבוריטים שלי. והפזמון הממכר ממש מענג!

ותיקון קטן על הדברים שכתבתי - אירוזיון 2007 היה חביב, התכוונתי שמש אהבתי את שנת 2009...
לצפיה ב-'מבקש להביע את התנגדותי הנחרצת להערה האחרונה שלך'
מבקש להביע את התנגדותי הנחרצת להערה האחרונה שלך
03/11/2018 | 17:37
25
פולין 1996 היה שיר חזק מאוד, אחד החזקים בשנות התשעים לדעתי
לצפיה ב-'lamore esiste כבר השתתף לפחות פעמיים'
lamore esiste כבר השתתף לפחות פעמיים
01/11/2018 | 17:23
9
27
לצפיה ב-'הוא באמת הרגיש לי "מוכר" מדי'
הוא באמת הרגיש לי "מוכר" מדי
01/11/2018 | 20:48
8
47
אבל בגלל הבלאגן בפורום, ומחיקת חלקים מהארכיון היה לי ממש קשה לבדוק את השירים. בתחרויות הבאות אנסה להקפיד יותר. אם למישהוא יש את רשימת השירים שהשתתפו בתחרות RSC23, ובתחרויות האינטרקראון/תפוזינה - אשמח לשיתוף.

לצפיה ב-'BREAKING WATER: פלוריאן וידר מעצב התפאורה של 2019'
BREAKING WATER: פלוריאן וידר מעצב התפאורה של 2019
01/11/2018 | 21:08
7
131
גבר על מאיה חנוך, בתו של שלום חנוך.
כולנו אחים! י-ה-ו-ד-י-ם! 
לצפיה ב-'כשהזרים באים'
כשהזרים באים
01/11/2018 | 21:12
4
125
באים לביתך
הורגים הכל
אומרים
לא עשיתי
עשיתי
לצפיה ב-'מה רצית מאומת סטארט-א-פייר? גואינג אפ-אפ-אפ?'
מה רצית מאומת סטארט-א-פייר? גואינג אפ-אפ-אפ?
01/11/2018 | 21:21
3
84
ראית איך מערכת המחשוב של הבחירות לרשויות המקומיות קרסה?? 
הכל קורס סביבנו. בלי כספי השילומים והקטארים הרכבת שלנו יורדת מן הפסים!!
לצפיה ב-'יש כאן צדק פואטי'
יש כאן צדק פואטי
01/11/2018 | 21:23
2
96
הרי מאיה חנוך האנונימית גברה על יעקב אגם האגדי כאשר העיצוב שלה נבחר להיות במת אירוויז 99 ואילו אגם נותר עם הזנב בין הרגליים. כעת היא טועמת מהמדיסן של עצמה. מגיע לה. הנקמה של אגם מתוקה. נקווה שזו לא המאיה היחידה שמודחת בהקשר של האירוויז בתל אביבוש. 
לצפיה ב-'הבמה של אגם היא כל מה שהתחרות ב-99 היתה צריכה'
הבמה של אגם היא כל מה שהתחרות ב-99 היתה צריכה
01/11/2018 | 22:11
1
136
בשביל להיות תת רמה מוחלטת.
הבמה של מאיה חנוך אמנם היתה קיטש מוגזם וחסרת תיחכום, אבל היא בכל זאת היתה חדשנית לזמנה ואף חלוצית בתור הראשונה שהשתמשה בוידאו כאלמנט מרכזי, והיו כמה שירים שזכו למראה בימתי נאה, בעיקר השיר האסטוני.
וחבל שכך, כי התחרות הגרועה ביותר בתולדו האירוויזיון - שירי טראש עלובים, סאונד ברמה של מתנ"ס באלפי מנשה, הנחיה פומפוזית וגמלונית - היתה צריכה את הבמה הגרועה ביותר שניתן להעלות על הדעת, וכזו היתה הבמה של יעקב אגם: קיר תכלת מאחור, השטיק המאוס של קיר זיגזג צבעוני מימין, גליל זיגזג צבעוני וקיר בצבעי הקשת משמאל, קשת בענן על התקרה וכמובן two big balls, כשכמקובל אחד מהם גדול במעט מהשני.
הבמה של יעקב אגם היתה הדבר היחיד שהיה חסר לתחרות של 1999 בשביל להיות full concept.
לצפיה ב-'הבקורות על במת 99 היא שנראית כמו הסט של גלגל המזל'
הבקורות על במת 99 היא שנראית כמו הסט של גלגל המזל
01/11/2018 | 22:15
119
ואני מסכים, אבל ברור שהיא עדיפה עשרות מונים על השעמומון של אגם והשטיק המעייף שלו עם הצבעים העלובים שלו. אבל הוא בטח יושב היום בבית וזועק לתקרה: קארמה היא כלבה!
לצפיה ב-'הלם'
הלם
01/11/2018 | 21:26
1
103
מאיפה זה בא?
מקוה שישמע בעצתו של סרבן התחרויות ויעצב במה כמו של האמי(התיאורים של חברנו המתבולל עשו לי חשק...).
והכותרת בוואלה- שריפה אחינו שריפה!!!

לצפיה ב-'מהמקום הכי נמוך בתל אביב'
מהמקום הכי נמוך בתל אביב
01/11/2018 | 22:15
110
מה שהספיק לפני 20 שנה בבנייני האומה עם צוות ישראלי לא יחזיק היום מים משום שלצוותים הישראלים אין ניסיון בהפקות ענק בסדר גודל כזה בחו"ל. אין כאן סנטימנטים: 'כאן' הוא גוף בהתהוות, חסר ניסיון וחסר שיניים. הוא חבר ב-EBU עדיין על תנאי, אז כדאי שטבילת האש שלו תתבסס על עבודה אירופאית זרה.
חוצמזה, כולם חולמים על קצת אבק כוכבים אמריצ'קאי באירוויזיון. רכבת אווירית לכאן עדיפה על אומן.
לצפיה ב-'באיחור אופנתי'
באיחור אופנתי
01/11/2018 | 23:48
110
"נכשלתי באירוויזיון אז אני עובדת בכביש"

לצפיה ב-'אני ממתין להצבעות שלכם!!!'
אני ממתין להצבעות שלכם!!!
03/11/2018 | 14:17
40
עד כה ארבעה הצביעו, הכל פתוח...
הולכת להיות תחרות מאוד צמודה!
לצפיה ב-'ריויו קצר מממיאללה'
ריויו קצר מממיאללה
03/11/2018 | 18:47
1
50
בקצרה בקצרה

l'amore esiste בהחלט בטופ 3 של השירים הכי חזקים במהדורה ואישית אצלי בפלייליסט כבר שנים אבל לא אצביע לו כיוון שנשלח כבר פעם או פעמיים לתחרויות בפורום וחלאס..

בגדול מהדורה יחסית חלשה, השירים שבולטים כאן הם הצרפתים ומעט באנגלית..

השיר של מאדם מיסייה מצוין, השיר של אמיר טוב מאוד אבל הייתי שולח שירים אחרים שלו. קורין הרמס כזאת מיוחדת!!! מת עליה.

מהדורה אכזבה בגדול.. אמנם אני כאן ברילייטד רק מהמהדורה ה18 אבל בהחלט יכול לומר שזו אחת החלשות של הרילייטד שזכורות לי

בהצלחה לכולם
לצפיה ב-'הנה הריוויו הקצר שלי'
הנה הריוויו הקצר שלי
04/11/2018 | 15:23
27
הכי אהבתי את פטריק פיורי. שיר מרגש במיוחד בגלל הצד האישי והשילוב של המשפחה שלו בקליפ. פזמון נהדר וממכר.
קורני גרופה - אחלה יציאה, מנהרת הזמן ללהקה הנהדרת הזאת ולשנות השבעים. המון אוירה ועם הערך מוסף של הגיבור הפרטיזני(תודה לalma velama על ההסבר).
טרנטה - ההתחלה מזכירה לי פתיח לסדרה...למרות הקול הנהדר שלה והפזמון הקליט, פחות התחברתי לשיר.
קריסטינה - שיר קליל מדי בשבילי. מה הקטע עם הז'קט?!
The Common Linnets- אחד השירים הטובים במהדורה. אחלה שיר וקצב. כל הזמן אני חושב על הכתבה שקראתי שהם שנאו אחד את השני...ובאמת נראה שרגע לפני הצילום הם רבו ובגלל זה הכל אחד תפס צד ומרחק מהשני...אני כמובן בצד של הזמרת המהממת. הלוואי שתחזור לתחרות.
אן מרי דוד- למרות שמדובר בחידוש, אהבתי את הגרסה שלה. יש לה קול מצמרר, המוזיקה מרגשת. אבל השיר די בינוני.
אתנה- וואו איזה שיר, ועוד יותר איזה קליפ מטורף!!! יום בחייה של טראנסג'נדר בטורקיה זה תמיד חומר נפץ...נשבר לי הלב, כבוד על האומץ. מבחינת מוזיקה הצליל הנוסטלגי אלקטרוני ממש עושה לי את זה. 
סרג' - בלדה הלקנית קצת משעממת. 
קונצ'יטה - שיר חביב לזמרת שאני ממש אוהב. יש לה טובים יותר. 
אמיר - אני ממש אוהב את אמיר ושמח על ההצלחה שלו בצרפת. חרשתי על השיר הזה ודי מיציתי אותו מהר...
דוריס- אני ממש אוהב אותה. משהוא בקול שלה/הפזמון הקליט מרגיש לי ממש מקומי ומוכר. אהבתי.
מדאם מסייה - מהרגע ששמעתי את מרסי בקדם הצרפתי התאהבתי בצמד והתחלתי לעקוב אחריהם. יש להם שירים הרבה יותר מיוחדים, לפחות לטעמי. ועדין הם מרתקים בעיני, גם בשיר חביב כזה.
דניאל - הקול שלו עושה לי את זה ממש. השיר שלו באירויזיון היה אחד הפספוסים הגדולים בעיני בשנים האחרונות. השיר חביב מאוד.
הראל סקעת - פחות אהבתי. משהוא בהראל פחות עושה לי. מסוג השירים שמנסים לשדר איכות ואז מנסים להיות עדכניים, אז הוסיפו להם קצב ואפקטים לא קשורים. מצטער, אבל אני לא אוהב. מבולגן מדי. 
סלין וחוליו - משעמם וכבד מדי עבורי. מזכיר מאוד בלדה של וולט דיסני.
פרנצ'סקה - שיר מוכר וזמרת מעולה. אבל היא עדין מרגשת בטירוף.
ג'ונתן - השפה מסקרנת, עיבוד מענין. הפתעה.
אנה רוסליני - הפזמון הקליל נתקע לי בראש...אין לי מילים...
קורין הרמס- כמה פאתוס ורצינות. קצת מלחיץ. 
מור וה אוסטי - להקה מדהימה ושיר מענג. אהבתי מאוד. הם תמיד מסקרנים וסוחפים אותי. מהשירים שנשארים איתך בלב ובמחשבות הרבה אחרי שהקליפ מסתיים. 
אמינה - מהזמרות האהובות עלי בתולדות התחרות. השיר מרגיש לי קצת כמו סוג של המשך לשיר שלה באירוזיון. אבל הפעם בלי להתחנף לקהל בצרפתית. כאילו מנסה לשדר על אותו גל ניו אייג' עם ניחוח מהמגרב...הקול שלה מכשף, השפה הערבית זורמת וישר מחממת את כל הגוף. אהבתי מאוד.
קאסיה - מהשירים שמהצליל הראשון אני מתחבר אליהם. השפה הפולנית מטריפה אותי(לפחות במוזיקה), קליפ מהמם (בא לי לנסוע להרים המושלגים האלה ולתרגל ויניאסה). הקול שלה והפזמון הקסום נכנסו לי בלופ לראש. וואו, הלוואי שפולין תעז ותשלח משהוא כזה(בקדם האחרון היו שני שירים פולנים מושלמים - הגיע הזמן שהלאומנות המקצינה שלהם תתבטא בשליחת שירים בשפה הפולנית לתחרות, מה לא?!).

לצפיה ב-'המהדורה הכי חלשה שהשתתפתי בה מבין כל תחרויות הפורום'
המהדורה הכי חלשה שהשתתפתי בה מבין כל תחרויות הפורום
04/11/2018 | 17:35
3
17
לצפיה ב-'קביעה קצת קשה...'
קביעה קצת קשה...
05/11/2018 | 14:11
2
29
אני מסכים שמדובר במהדורה פחות חזקה מאחרות. עדין היו לי כמה הפתעות לטובה ושירים שישארו אצלי בפלייליסט.
הבעיה העיקרית בעיני היא מיעוט המשתתפים בתחרות. קיוויתי להיענות גדולה יותר. חיכיתי הרבה זמן שמישהוא ירים את הכפפה, עד שהחלטתי ליזום בעצמי...
בכל אופן המהדורה הזכירה לי שאלה ימים לא פשוטים של הפורום. הרבה חברים התיאשו ועזבו אותנו...הפריצות האחרונות החריפו את זה. לפחות שלושה חברים שפניתי אליהם בבקשה להצטרף סיפרו שהם פרשו מהפורום...
אני אמשיך, כל עוד תהיה היענות להמשיך לנסות ליצור תוכן משמעותי וכיפי בפורום. כל התחושות האלה עשו לי חשק למהדורה חדשה ומרעננת של המלFFוניאדה 
לצפיה ב-'הבעייה טמונה בבחירות עצמן, במחשבה מאחוריהן וברלוונטיות שלהן'
הבעייה טמונה בבחירות עצמן, במחשבה מאחוריהן וברלוונטיות שלהן
05/11/2018 | 19:16
28
לא תמיד אפשר להקדיש מחשבה וזמן בבחירות מפתיעות ולא צפויות. תמיד קל יותר ללכת על מה שמוכר ומשותף. בסך הכל המהדורה הזאת הייתה רחוקה מלהיות גרועה, אבל יכול להיות שמספר לא מבוטל של שירים היה כבר מוכר לחלק מהמשתתפים והדבר פגם במוטיבציה להצביע עבורם. כשבתחרות משתתפים שירים מ-5 עשורים שונים, ייתכן מצב בו כמה מהם לא עומדים במבחן הזמן או שהשייכות שלהם למסגרת תחרותית היא מלכתחילה בעייתית. זמרים ששמם הולך לפניהם עשויים לקבל יחס מועדף על פני זמרים יותר נשכחים או כמעט אלמוניים.
המציאות היא שיש 11 משתתפים בלבד והסיכוי שהמספר הזה יעלה נמוך. היית מצפה שכל החברים יטו כתף, אבל יש כאלה שזה כל כך לא לרמה שלהם להשתתף בתחרויות המטופשות 'שלנו' שצריך לשקול עם האינפוט שלהם הוא כל כך לרמה 'שלנו'...
לצפיה ב-'אתה מתוק אמיתי ואין לי שום טענה כלפיך'
אתה מתוק אמיתי ואין לי שום טענה כלפיך
06/11/2018 | 00:12
21
אהבתי בסך הכל ארבעה שירים כאשר שניים מתוכם הם שירים ששלחתי.
רוב השירים לא היו לטעמי ונאלצתי להצביע לחלקם על מנת להשלים הצבעה.
מקווה שתמשיך להרים את הכפפה. אני אוהב את התחרות שאני משתתף בה מהמהדורה התשיעית בשנת 2013, כמובן בתנאי שהפורום ימשיך להתקיים(בקושי אבל עדיין...)
לצפיה ב-'מעצב במת אירוויזיון 2019 - פלוריאן וידר '
מעצב במת אירוויזיון 2019 - פלוריאן וידר
02/11/2018 | 00:16
18
268

צעד נוסף בדרך לאירוויזיון 2019 בתל אביב: נבחר מעצב התפאורה של התחרות שתתקיים בארץ - הגרמני פלוריאן וידר (Florian Wieder).

וידר גבר בהתמודדות על מעצבת התפאורות הישראלית המפורסמת מאיה חנוך ושותפה אבי פחימה. חנוך עיצבה את במת האירוויזיון הקודם שהתקיים בישראל בירושלים ב-1999, ובנוסף עיצבה עם פחימה את במות תכניות הטלוויזיה "כוכב נולד", "הכוכב הבא", "נולד לרקוד", "רק רוצים לרקוד" ו"לעוף על המיליון". חנוך היא גם בתו של הזמר שלום חנוך ומי שעל שמה נכתב השיר "מאיה".

לכתבה המלאה:
https://e.walla.co.il/item/3197595
לצפיה ב-'מעצבן לקרוא "2 העיצובים היו מצוינים" בלי להראות אותם לנו'
מעצבן לקרוא "2 העיצובים היו מצוינים" בלי להראות אותם לנו
02/11/2018 | 00:38
2
112
לצפיה ב-'אבל כל שנה הבחירה מתבצעת בחדרי חדרים'
אבל כל שנה הבחירה מתבצעת בחדרי חדרים
02/11/2018 | 00:40
1
157
מעולם לא פורסמו ההצעות לתפאורות אירוויזיונים, רק כאשר בחרו את העיצוב הסופי ולאחר שידרוגו והתאמתו פירסמו את המודל המוגמר כעיצוב הבמה הרשמי!

גם השנה זה כך..
לצפיה ב-'אבל כשדוחים את העיצוב המקומי השאלה היא למה'
אבל כשדוחים את העיצוב המקומי השאלה היא למה
02/11/2018 | 08:48
124
האם הוא היה פחות מרשים? האם יש חשש טכני ליכולת ביצוע של סטודיו מקומי ולא משנה כמה תפאורות עיצב לתוכניות טלוויזיה בהשוואה לסטודיו בינלאומי שספציפית התמחה גם בבמות אירוויזיון גדולות? אני מקווה שסטודיו פורמה של פחימה-חנוך יטרח מתישהו להציג את העיצוב שלו שנדחה (העיצוב הזוכה במילא יתפרסם בקרוס בהדמיות רשמיות). האמת היה אפילו מגניב יותר אם כל ה7 עיצובים שהוגשו היו מוצגים איפשהו.
לצפיה ב-'אם היא עיצבה את 1999 אז טוב שהוא גבר עליה'
אם היא עיצבה את 1999 אז טוב שהוא גבר עליה
02/11/2018 | 07:18
2
195
אני עוד זוכר את הקישוטים ההזויים שתלו ןפיזרו בתור תפאורה
זה היה מיושן לשנת 99' במקום לסמל קידמה ומעבר לאלף הבא
היא הביאה משהו מימי הביניים
לצפיה ב-'כי זה בדיוק היה הרעיון, שעון זמן ממילניום ה1000 ל2000'
כי זה בדיוק היה הרעיון, שעון זמן ממילניום ה1000 ל2000
02/11/2018 | 08:39
1
75
לצפיה ב-'ואני מניח שהכשלים האמיתיים היו בשל גודל האולם והבמה בו'
ואני מניח שהכשלים האמיתיים היו בשל גודל האולם והבמה בו
02/11/2018 | 08:56
147
אם היו בונים במה עם אותו קונספט (אבל יותר גדולה לגובה ולרוחב) ביד אליהו והיה קהל של איזה 8000 צופים האפקטים היו מרשימים יותר.
לצפיה ב-'על פי ידיעות אחרונות, העיצוב שלו יתבסס על משולשים ומגן דוד'
על פי ידיעות אחרונות, העיצוב שלו יתבסס על משולשים ומגן דוד
02/11/2018 | 08:44
3
236
ואני מצטט: "מוטיב המשולשים הנעים על במה ענקית, ואפשרויות האקספוזיציה מייצרות מגוון רחב של צורות בהשראת מגן דוד, ברוח יהודית וישראלית". בקיצור זה תיאור שממש לא נשמע דומה או בכיוון של במת פרסי האמי האחרון למי שפינטז. נקווה אבל שהעיצוב באמת ירשים את חובבי במות התחרות ושלא יגזימו עם הרעיון של מגן דוד יותר מדיי אלא רק בצורה מרומזת.

ובלי קשר הם מציינים בדרך אגב שהוא יהודי-גרמני כדי אולי להרגיע את הממורמרים שלא נבחר ה"עיצוב הישראלי".

ואני שוב אומר חבל שלא הציגו את 2 העיצובים כדי שנוכל להתרשם בעצמנו מהעיצובים (ובמיוחד העיצוב שלא זכה).
לצפיה ב-'וואו! קודם כל תודה על הדיווח. שנית- מילת המפתח כאן היא:'
וואו! קודם כל תודה על הדיווח. שנית- מילת המפתח כאן היא:
02/11/2018 | 08:51
2
197
נעים

משהו שנע הוא משהו שזז, כלומר יהיה אלמנט זז בבמה. לא, אין לתאר את ההתרגשות. התיאור נשמע מטריף, במה עם אלמנט זז, עם מסכים זזים זה החלום הרטוב של כל חובב אירוויז רציני. 

לצפיה ב-'אני סומך עליו שהוא יעצב לנו במה לעניין שתגרום לצופה הממוצע..'
אני סומך עליו שהוא יעצב לנו במה לעניין שתגרום לצופה הממוצע..
02/11/2018 | 10:12
1
148
בבית ליהנות.
לצפיה ב-'אתה סומך על כולם, אתה מפרגן לכולם'
אתה סומך על כולם, אתה מפרגן לכולם
02/11/2018 | 13:07
106
למה ככה נשמה, למה? למה לפרגן כל הזמן? מה כואב לך? 
לצפיה ב-'הפעם האחרונה שהיה לנו אלמנט זז משמעותי בבמת אירוויז היה ב'
הפעם האחרונה שהיה לנו אלמנט זז משמעותי בבמת אירוויז היה ב
02/11/2018 | 08:58
1
256
2009 ברוסיה. נכון, גם בבמות 2016, 2015, 2013 ו-2011 היו אלמנטים זזים אבל הם היו מעפנים ולא מורגשים. אם יהיה אלמנט זז בדומה לבמות של שנות ה-80 באירוויז רק עם מסכים, אזי שאפשר לנשק את האדמה, להתנצר, להתאסלם ולהגיד תודה רבה וללכת לעולמינו. אין דבר מרגש מזה. 
לצפיה ב-'ואני מניח שהשנדליר המפלצתי מ2017 לא הרשים אותך'
ואני מניח שהשנדליר המפלצתי מ2017 לא הרשים אותך
02/11/2018 | 16:20
106
היו שם טונות של ציוד שעלו וירדו יחד או בחלקם. בדומה אגב ל2011
לצפיה ב-'האם במת אירוויז 19 תהיה דומה ל...'
האם במת אירוויז 19 תהיה דומה ל...
02/11/2018 | 09:09
292
...במת הקדם הגרמני מ-2015? התיאור נשמע די דומה. כמובן שבאירוויז זה יהיה גדול ומרשים יותר,אבל מסקרן לדעת אם יהיה דימיון כלשהו.

לצפיה ב-'האמת שאני סומך עליו לגמרי וזה לא מפתיע שבחרו אותו'
האמת שאני סומך עליו לגמרי וזה לא מפתיע שבחרו אותו
02/11/2018 | 09:44
158
קודם כל יש לו שורשים יהודיים אז אפשר להניח את כל הסיפור שבחרו גוי על ישראלים ויהודים בצד...
ובכל מקרה, זה היה ברור שישראל תבחר בו כי המגמה בשנים האחרונות היא להפגיז בבמות (גם אם הן לא גדולות ו/או בעלות אלמנטים זזים ו/או יפות בעיני כולם). יש כיוון בבמות האירוויזיון האחרונות לקשור בין הרצפה לתקרה, כלומר, שלא תהיה רק במה שעליה עומדים ומאחורה קיר מסכים אלא אלמנט נוסף שיהיה בתקרה וישלים את הבמה, בדיוק כמו שנעשה ב-2018,2017,2015 וכו'.
אני חושב שכל הבמות שהוא עיצב לאירוויזיון ממש יפות. כן, גם זו של 2018.

ראיתי גם בפייסבוק שלו לפני מספר שבועות שהעלה תמונה מתל אביב והיה אפשר להניח שיש קשר בין הדברים.

אני מחכה לראות כבר את עיצוב הבמה שבטח יתפרסם בזמן הקרוב!
לצפיה ב-'הוא יהודי?? נראה לי שהנפיצו את זה...זה לא נכון'
הוא יהודי?? נראה לי שהנפיצו את זה...זה לא נכון
02/11/2018 | 11:40
143
לא אכפת לי מי יעצב את הבמה כל עוד יראה טוב .
את הבמה של שלוש התחרויות האחרונות לא אהבתי
לצפיה ב-'במת מגן דוד'
במת מגן דוד
02/11/2018 | 11:42
1
254
כל כך צפוי. היה ברור שזה הכיוון.
זה הולך להיות מופע לאומני פאשיסטי למהדרין. תהנו 
לצפיה ב-'פייר? זה קצת מציק גם לי. '
פייר? זה קצת מציק גם לי.
02/11/2018 | 13:11
221
אמנם היו הרבה במות אירוויז שניסו לייצג את מאפייני המדינה - כמו בברגן 86 (הקרחונים) או אוסלו 96 (אסדות הנפט), או ליסבון 18 עם הספינה, הלסינקי עם הקנטלה, בלגרד 08 עם נהרות הסאבה והדנובה שנפגשים להם וכיוצ"ב. סבבה לי עם זה. אבל מגן דוד? כאילו, לא, בואו. לא, כאילו באמת. זה כזה... כאילו, בואו. לא, די. בואו כאילו. לא, זה כאילו, בואו.  
לצפיה ב-'עדיף הרבה יותר אם היו בוחרים מעצב ישראלי'
עדיף הרבה יותר אם היו בוחרים מעצב ישראלי
08/11/2018 | 18:02
8
בטח יש כאן בארץ מעצבים מוכשרים במיוחד שיכלו לעצב במה יוצאת דופן, מדהימה ומהממת בעיני הרוב ברמה שלא נראתה בשום אירוויזיון, כך שכל העולם יתפלאו לטובה מעיצוב הבמה שלנו. זה לא חייב לעלות הון בכדי שיהיה כך.
חוץ מזה נראה לי שלמעצב מישראל יהיה יותר דחף, חשק ורצון לעצב במה כ"כ יפה.
מעניין מאוד למה בחרו את פלוריאן ולא את המעצבת הישראלית. מבין הבמות שהוא עיצב לאירוויזיון אהבתי במיוחד רק את הבמה של 2015 וגם זה לא היה מספיק וואו בעיניי. הבמות האחרות שהוא עיצב היו לא מספיק יפות ומרשימות, במיוחד הבמה של 2018 רק שהוא לא יאכזב
לצפיה ב-'בואו נזכר בבמה שפלוריאן וידר עיצב לקייב 17- עיצוב שנדחה'
בואו נזכר בבמה שפלוריאן וידר עיצב לקייב 17- עיצוב שנדחה
02/11/2018 | 13:21
1
304
בשל בעיות תקציב. אפשר לראות מסך שמקיף את כל הבמה, גם את החלק הקדמי שלה. כלומר משהו חדש שטרם ראינו. מעניין אם משהו מזה יגיע לבמת אירוויז 19. קשה לי להאמין שיהיו הפעם בעיות תקציב. פה זה לא קייב עם כל הכבוד ופה רוצים להרשים כמו ברוסיה. בעיה של כסף לא תהיה. מעניין אם האלמנט הזה של מסך המקיף את כל הבמה מכל צדדיה יוכנס הפעם.

לצפיה ב-'זה לא מסך, זה מה שנקרא ״מציאות רבודה״'
זה לא מסך, זה מה שנקרא ״מציאות רבודה״
02/11/2018 | 16:11
163
כלומר אלמנטים גרפיים תלת מימדיים שמגיבים לתנועות מצלמה ונשתלים בשידור החי (הקהל באולם לא רואה אותם)
לצפיה ב-'אירוויזיון אסיה יתקיים בדצמבר 2019 באוסטרליה'
אירוויזיון אסיה יתקיים בדצמבר 2019 באוסטרליה
31/10/2018 | 21:09
8
224
עד כה אישרו 16 מדינות השתתפות. האולם המארח (מרכז הכנסים והתערוכות בעיר גולד קוסט באוסטרליה) מכיל כ6000 מקומות. אפשר לצפות אבל תחרות יחסית מצונזרת בתור אחד שאיחוד האמירויות הערביות אישרה בה השתתפות.
לצפיה ב-'ב-15.11 ייחשפו שמות המשתתפים בשני חצאי הגמר של אסטילול'
ב-15.11 ייחשפו שמות המשתתפים בשני חצאי הגמר של אסטילול
31/10/2018 | 23:11
4
175
קשה לי להתלהב מהרעיון של אירוויזיון אסיה, אבל כל המרבה בפסטיבלים/תחרויות זמר בין מדינות, הרי זה משובח.
רק חבל שיש תחרויות שבכלל לא נמצאות על הראדאר שלנו כמו למשל Festival Internacional de la Canción de Viña del Mar שמתקיים במשך 6 ימים בצ'ילה בשבוע האחרון של פברואר. ישראל אפילו זכתה בו פעם ב-1977 עם השיר 'שיר לאהבה' שביצעה נאוה ברוכין. הפסקנו להשתתף בו כבר לפני למעלה מ-20 שנה או משהו דומה. למה? כי הממלכתיות התאיידתה מתי שהוא...
מתוך 'עוד להיט' 1977
מתוך השידור החי עם הכרזת הניצחון בצ'ילה
(לאנשים היה קשה לקבל זמרת עם קול גדול על גבול הצעקני בזמנים האלה. אילנה אביטל האלמונית אמנם לקחה מקום שלישי בפסטיבל הזמר באותה שנה, אבל גם היא חטפה לא מעט צוננים על סגנון השירה הזה במשך שנים. נאוה ברוכין מה'נשמות הטהורות' התקשתה לבסס קריירת סולו בארץ אחרי שני 'כשלונות' יחסיים בפסטיבל הזמר של 77 ו-78. זה לא מנע ממנה לחזור לנסות את מזלה בצ'ילה לפחות פעמיים נוספות - האחרונה ב-84'.
ושם גם מבחינים בסימנים הראשונים לקראת החזרה בתשובה שלה שבאה בהמשך)

לצפיה ב-'איפה כתוב שזה ב 15.11?'
איפה כתוב שזה ב 15.11?
01/11/2018 | 10:49
18
לצפיה ב-'איפה כתוב שזה ב 15.11?'
איפה כתוב שזה ב 15.11?
01/11/2018 | 10:49
2
13
לצפיה ב-'אתה יודע מה זה 'גיגול'? '
אתה יודע מה זה 'גיגול'?
01/11/2018 | 14:41
1
49
לצפיה ב-'אני לא הבנתי איך זה קשור לאירוויזיון אסיה, אבל בסדר, תודה.'
אני לא הבנתי איך זה קשור לאירוויזיון אסיה, אבל בסדר, תודה.
01/11/2018 | 19:30
14
לצפיה ב-'מצחיק לקרוא לזה אירוויזון אסיה'
מצחיק לקרוא לזה אירוויזון אסיה
01/11/2018 | 08:47
1
137
אירו - זה אירופה

לכן צריך לאמר אסיווזיון 
לצפיה ב-'איגוד השידור האירופאי עושה את זה '
איגוד השידור האירופאי עושה את זה
01/11/2018 | 10:52
65
לצפיה ב-'כתבה מעודכנת על אירוויזיון אסיה'
כתבה מעודכנת על אירוויזיון אסיה
01/11/2018 | 10:46
157

בינתים מה שידוע על אירוויזיון אסיה שהוא כנראה יהיה באוסטרליה באזור חוף הזהב, ראש העיר של חוף הזהב אומר ש
אירוויזיון אסיה יהיה 8 ימים, ושהוא צריך להתחיל ב 31 בנובמבר והגמר שלו צריך להיות ב 7.12.2019
כנראה שבערך 200 מיליון צופים יצפו בו,
בהתחלה צריכים להיות באירוויזיון הזה 16 מדינות.
באירווזיון אסיה גם צריך להיות טקס השטיח כבוד וועידת עיתונאים,
ההצבעה שבו שצריכה להיות 50 אחוז צופים ו 50 אחוז שופטים,
הגמר שלו צריך להיות בערך 3 שעות,
בינתים זה שלב של תכנון, שרוב הסיכויים שזה מה שיקרה.
וכנראה בחודש מאי 2019 יפורסמו רוב המדינות שתחלטנה להשתתף באירוויזיון הזה.
לצפיה ב-'מאיה בוסקילה תנסה לייצג את ישראל באירוויזיון 2019'
מאיה בוסקילה תנסה לייצג את ישראל באירוויזיון 2019
29/10/2018 | 12:34
14
381
לצפיה ב-'אוי, תיפח רוחי, זאת בדיחה מהלכת, ולמה?'
אוי, תיפח רוחי, זאת בדיחה מהלכת, ולמה?
29/10/2018 | 12:58
1
250
לחשוב שבמשך כמעט כל שנות הקריירה שלה היא חלמה לייצג אותנו בתחרות ,אבל מבלי להתחרות על כך עם אומנים אחרים, וזאת גם הסיבה שהיא כבר היתה רשומה לקדם 2011, אך פרשה ממנו ,כי חששה להתחרות עם עוד 9-10 שירים אחרים של אומנים אחרים.

נו באמת? עכשיו באה לך המוזה להתחרות עם אחרים ועוד ב"כוכב הבא", כדי לייצג אותנו?.
אני תוהה לעצמי ,אם לא הכל "מכתוב" למעלה מאלוהי ההפקה של טמירה ירדני וחבורתה ו/או התאגיד, והבטיחו לה שזה חתום וגמור לטובתה.
מה נראה לכם?

לצפיה ב-'אגב, לא שוכח לה בכלל את הקאבר שעשתה לספרד 2003, להקיא!'
אגב, לא שוכח לה בכלל את הקאבר שעשתה לספרד 2003, להקיא!
29/10/2018 | 13:49
191
נראה לי בת', המבצעת המקורית של השיר (ישראל דיזזה את השיר בהצבעה) מקללת אותה עד עצם היום הזה.
לצפיה ב-'סיבוני בטח תקדם אותה בנחישות וללא שמץ של רגישות'
סיבוני בטח תקדם אותה בנחישות וללא שמץ של רגישות
29/10/2018 | 13:04
4
200
זה לילההה סתוווייי.... אמאאאא! 

לא, ברצינות עכשיו. הבחורה הזאת עשתה קריירה שלמה מתכניות ריאליטי ומוסיקה גרועה. אולי זכייה בקדם זה השלב הבא המתבקש באבולוציה שלה. 
לצפיה ב-'תגובתה של נטע לידיעה:'
תגובתה של נטע לידיעה:
29/10/2018 | 15:11
3
311
זה מעניין את הביצה השמאלית שלי!

מאיה בוסקילה ב'כוכב הבא' זה כל כך 2005 כמו רינת בר. זה ייגמר בהודעה מוקלטת. אקטיבי ופסיבי כבר מנסחים הספד.
לצפיה ב-'חחח טוב לדעת שיש עוד צופים הדוקים של ארץ!!'
חחח טוב לדעת שיש עוד צופים הדוקים של ארץ!!
31/10/2018 | 23:23
2
79
לצפיה ב-'המאיה '
המאיה
31/10/2018 | 23:26
1
62
לצפיה ב-'חחחחחח!!! '
חחחחחח!!!
31/10/2018 | 23:29
11
לצפיה ב-'הכי ראויה! נקודה!!'
הכי ראויה! נקודה!!
29/10/2018 | 13:56
80
לצפיה ב-'למה ולמה ?'
למה ולמה ?
29/10/2018 | 16:14
200
זה לא פייר שרק ניוביז מקבלים הזדמנות לייצג את היישות הציונית באירוויז. כל זמר שרוצה, גם אם וותיק, ישן ונושן צריך לקבל את הזכות הקדושה הזו לייצג. נכון, בעשור הקודם איש לא קפץ על המציאה כי זה היה נחשב לנחיתות אבל בשנים האחרונות האירוויז הפך לשם דבר, הכיבוש הרים את הראש והראה לכולם מי הבוס, מה שבסופו של דבר הסתיים בנצחון. לכן גם לזמרות וותיקות כמו בוסקילוש מגיע לייצג בכבוד את פלשתין הכבושה. 

מתוקוש, אם לא הצלחת עד עכשיו מה גורם לך לחשוב שתצליחי הפעם? לא, כאילו את אמיתית? במעמדך את צריכה להיות שופטת בתכנית כזו ולא מתמודדת. אין הבדל בין הכוכב הבא לכל יתר ריאליטי המוזיקה שם מפנים את הבמה לאמנים חדשים ורעננים ולא לעגלות משנת תרפפ"ו. מה גם שאם תגיעי לאירוויז ותייצגי את מדינתו ישראל הקדושה, שניתנה לנו ע"י הקב"ה, כנראה שלא תצליחי מי יודע מה. את ציון, את ירושלים עיר הבירה הנצחית ומקום מושבו של העם היהודי, את ארץ ישראל השלמה, כנען ש-ל-נ-ו אסור שתייצג מישהי שיצא לה שם של לא-מצליחנית. שיהיה לך הצלחה אבל את האירוויז תניחי לנו, מה גם שהיו לך הרבה הזדמנויות בעבר לייצג את אימפריית יהודה ובחרת שלא. 
לצפיה ב-''
29/10/2018 | 17:16
42
לצפיה ב-'היא מנסה להחיות את הקריירה המדשדשת שלה'
היא מנסה להחיות את הקריירה המדשדשת שלה
29/10/2018 | 20:00
168
גרועה! הביתה!
לצפיה ב-'הלוואי שתנצח!'
הלוואי שתנצח!
31/10/2018 | 19:38
107
שתייצג אותנו כבר ונפסיק לשמוע כל שנה על כמה שהיא ״הכי מתאימה לאירוויזיון״ ו״מגיע לה״.
היא תופיע בגמר בכל מקרה, תנחל כישלון חרוץ או במקרה הטוב כישלון מתון (הצלחה אינה אופציה), היא וחובביה ינוחו ונוכל להמשיך בחיינו.
עם כל הכבוד למנעד הקולי שלה, יש אלף כמוה בשלבי האודישנים של דה ווייס אלבניה ולרובן אף אחד לא טורח להסתובב כי פוזת הדיווה עם האטיטיוד ו״הקול הענק״ מיצתה את עצמה לפני שנים. בכל שנה אחרת הייתי מתחלחל מעצם הרעיון, אבל השנה אנחנו משוריינים בגמר, גם ככה ההפקה יותר תעניין אותנו מהנציג הישראלי ומה זה כבר עוד כתם קטן ומביך על ההיסטוריה האירוויזיונית שלנו? קטן עלינו. מאיה לאירוויזיון!
לצפיה ב-'מישהו יודע איך הזמרים של לטביה 2005 מתו? '
מישהו יודע איך הזמרים של לטביה 2005 מתו?
31/10/2018 | 23:50
1
168
Walter & Kazha - The War Is Not Over

מסכנים, היו צעירים....
לצפיה ב-'קאז'ה בחיים. וולטרס נפטר לפני שבועיים מסרטן בגיל 32'
קאז'ה בחיים. וולטרס נפטר לפני שבועיים מסרטן בגיל 32
31/10/2018 | 23:54
61
לצפיה ב-'הקאבר העברי הרשמי ל-MALL של בושפפה קורם עור וגידים בימים אלה'
הקאבר העברי הרשמי ל-MALL של בושפפה קורם עור וגידים בימים אלה
31/10/2018 | 10:27
2
177

זמרת ויוצרת בשם חגית מעוז עבדה לאחרונה על תרגום לעברית של האלבני לאירו' האחרון. מבחינתי זה אחד מהשירים בתחרות האחרונה שכיף לי להאזין לו בעיקר בסוף יום העבודה. 

אז חגית פרסמה בקבוצות הפייסבוק סרטון שבו היא מבצעת את הגרסה ברקע את הגרסה העברית ל-MALL "געגוע עמוק". האמינו לי יושב יופי עברית על השיר הזה.
כרגע לא ניתן להעלות סרטון זה ליוטיוב קב זכויות יוצרים, ובימים אלה חגית כבר יצרה קשר עם בושפפה בעצמו ,והוא נשמע מתלהב מהרעיון, כך שיתכן שבקרוב 
מאוד ניחשף לקליפ רשמי ביוטיוב של הגרסה העברית לשיר האלבני מאירו' 2018.

בינתיים את הקישור שלהלן ניתן לפתוח רק למי שיש לו פייסבוק (לי אישית אין - האזנתי לזה  בשקיקה רק מתוך הפייסבוק של הדודנית שלי, שהפנתה את תשומת לבי לזה):

https://www.facebook.com/hagit.maoz.3/videos/10156915436319664/

לצפיה ב-'הלינק אינו תקין'
הלינק אינו תקין
31/10/2018 | 18:09
1
76
ביצוע בשל ועוצמתי עם ניואנסים קוליים יפים. עושה כבוד למקור.
ככה מעזים לחלום...ובגדול!
המלים מתיישבות יפה על הלחן. רק כותבים 'שני זרועות' ולא 'שתי'...זרוע בזכר.
לא בטוחה אם אין סתירה פנימית בתמליל: הדוברת בוחרת לחיות ולא למות, אבל דומה שאין לה מנוס מלחיות את העבר כל יום שעובר עד שיגיע סימן ממושא הגעגוע שלה.

נוסעת רחוק, לא יודעת לאן
ראשי מתמלא מחשבות כל הזמן
והלב...אין מנוחה

זולגות הדמעות והעצב גדול
בדמיון שתי* זרועות מרגיעות את הכל
והלב...

דמותך בחלון מוארת
בים כוכבים.
ושוב געגוע עמוק...

יוצאת למסע
הלב במנוסה
כל אבן כל פרח
מזכירים לי אותך
רק עוד מבט
עוד נשימה שלך

ירח מלא
באור כוכבים
מעלים זכרונות
שנהיים כה קרובים
רק עוד מבט
עוד נשימה שלך

כי ביום שעזבת
הלכת מכאן
אני לא יכולה לעצור
את הזמן שחולף
אין לי מוצא...

הצליל של קולך
נשמע בחלון
פתאום התעוררתי
באמצע היום
והלב...

אז תן לי סימן
בתוך המציאות
כי אני בוחרת לחיות
אני בוחרת לחיות
לחיות ולא למות

יוצאת למסע,
הלב במנוסה... (פזמון חוזר)
לצפיה ב-''
31/10/2018 | 22:20
60
רק על זה שמישהו קלט את השיר היפה הזה מגיע לה ביג לייק.
המילים אכן מתיישבות על הלחן וזה אחלה.
אבל,
א. הסאונד גרוע. לא נעשה מאסטרינג. ואני חושב שזו שירה על פלייבק. כך שזה די חובבני.
ב. אין לה את הקול העוצמתי שהשיר הזה דורש. שלא לדבר על הפלצטים של עוגנט.
ג. כך שהקאבר הזה עשה לי חשק לחזור ולהאזין ולצפות בעוגנט בגמר אחרי די הרבה זמן.
אבל באמת כל הכבוד. מעריך מאוד.
לצפיה ב-'בולגריה הודיעה רשמית על פרישתה ואי השתתפותה באירוויזיון 2019'
בולגריה הודיעה רשמית על פרישתה ואי השתתפותה באירוויזיון 2019
31/10/2018 | 18:43
1
217
לצפיה ב-''
31/10/2018 | 19:26
119
לצפיה ב-'אז סלוגן יש, מה עם במה?'
אז סלוגן יש, מה עם במה?
29/10/2018 | 20:16
9
227
מעניין איך הבמה תתאר את הסלוגן...
ב2018 הבמה תיארה את הסלוגן כמו שצריך, אבל הבמה עצמה הייתה מזעזעת

מעניין איך הבמה של 2019 תיראה, האם היא באמת תיראה "חלומית"..
מעניין 
לצפיה ב-'אני יכול להתערב שהבמה תהיה מאוד דומה לבמה הזו:'
אני יכול להתערב שהבמה תהיה מאוד דומה לבמה הזו:
30/10/2018 | 17:39
4
288

מסך ארוך המורכב מכמה מסכים מלבניים שמסתובבים על ציר. או במלים אחרות במה כמעט זהה לבמה של טקס פרסי האמי 2018, שאותה עיצב - מי אם לא - פלוריאן וידר, שיעצב גם את הבמה בישמעאל, כך נדמה.

דעתי על במה מסוג זה: רעיון מדהים ומושלם. גם חוסך מקום, גם ייחודי, וגם ממשיך את מסורת הבמות בעלות האלמנטים הזזים מהאירוויזים האחרונים בישראל. גם ב-79 וגם ב-99 היו לנו אלמנטים זזים וכך יהיה גם הפעם.

תדמיינו את אופציות ההזזה הבלתי נגמרות. לכל הופעה לא רק שיהיה מסך וידאו אחר, אלא גם תצוגת מסכים אחרת. זה מושלם. זה נהדר. ולדעתי 99% שהבמה אכן תראה כך. 

פלוריאן אם אתה קורא כאן, דיר באלאק לאכזב אותנו נשמה. 
לצפיה ב-'פעם ככה'
פעם ככה
30/10/2018 | 17:43
234
לצפיה ב-'פעם ככה'
פעם ככה
30/10/2018 | 17:44
215
לצפיה ב-'פעם ככה'
פעם ככה
30/10/2018 | 17:45
1
218
בקיצור - לדעתי זו תהיה במה מושלמת לאירוויז בתל אביבוש. 
לצפיה ב-'סומך שהאירוויזיון יהיה מרהיב'
סומך שהאירוויזיון יהיה מרהיב
30/10/2018 | 19:06
91
לצפיה ב-'Breaking News אני שוקל לפנות לפלוריאן וידר בפייסבוק'
Breaking News אני שוקל לפנות לפלוריאן וידר בפייסבוק
30/10/2018 | 20:48
3
203
לפי מה שאני רואה הוא עונה לאנשים שכותבים לו, וכיוון שאני דובר גרמנית שוטפת אז אני מעוניין לכתוב לו ולבקש ממנו שהבמה בתל-אביבה תהיה בעלת מאפיינים דומים לבמת האמי 18 - היינו עם מסכים מסתובבים על ציר.

לא בטוח שאעשה כן, כיוון שאינני רוצה להפוך לאחד מההזויים האלה שפונים לזמרי אירוויז ומציעים להם איך לעשות ואיך לשפר. כל החיים זלזלתי בחובבי האירוויז שנותנים עצות למומחים, ועכשיו שאני אהפוך לאחד מהם? ועוד בנושא כל כך דרמטי כמו הבמה? אני עדיין שוקל זאת, ואם אכן אכתוב לו, אביא את כל ההתכתבות על גבי הפורום - במידה והוא בכלל יטרח לענות לי (אין לי ספק שהוא יענה, כיוון שהוא עונה בפייס). 

עדכון בהמשך. 
לצפיה ב-'שקול את מילותיך בקפידה '
שקול את מילותיך בקפידה
30/10/2018 | 21:20
2
205
נראה לך שתבזבז את הזמן היקר שלי בכתיבה בפייס של ויטה וידר?
לא, כאילו תהיה לרגע אמיתי! עם כל הכבוד, כן?
כאילו בוא רגע נהיה מציאותיים. אין לך משהו יותר טוב לעשות?
כאילו ברצינות עכשיו!
עיצוב הבמה חייב לייצג קונספט עם זהות ישראלית מובהקת מצד אחד ובה בעת להיות ייחודי, פורץ דרך ורב תכליתי. איך עושים את זה? עם קפה ואמפטמינים בדרך כלל ובמקרה שלנו גם לקשור תפילין כל בוקר. אומרים שזה ממריץ את מחזור הדם.
לצפיה ב-''
30/10/2018 | 21:26
1
125
אני מסכים. להתערב בענייני הפקת האירוויז זה כל כך אבל כל כך לא לרמה שלי. מה זה בכלל נוגע אליי? ומה זה יתן לי ואיך זה יוסיף לי ואיך זה ישפר את חיי אם בבמת האירוויז יהיו מסכים מסתובבים על ציר? אויש... אני כל כך יותר טוב מהשטויות האלה. מצדי שלא יהיה שום אלמנט זז בבמה בתל אביבה... כאילו שאכפת לי. 
לצפיה ב-'BREAKING WATER: פלוריאן וידר מעצב התפאורה של 2019'
BREAKING WATER: פלוריאן וידר מעצב התפאורה של 2019
01/11/2018 | 21:05
60
גבר על מאיה חנוך, בתו של שלום חנוך
עכשיו הכל זה KUSS TIME
לצפיה ב-'בלעדי התגובה הרשמית שלי לנצחון ISRAEL באירוויז'
בלעדי התגובה הרשמית שלי לנצחון ISRAEL באירוויז
29/10/2018 | 16:53
10
459
אני הייתי הראשון לזהות

אני הייתי הראשון לצעוק DONE, כשכולם לא האמינו

אני הייתי הראשון שהבהיר שאין לופר - אין נצחון (בהצבעת השופטים)

אני הראשון שחוזה כאן, כאן ועכשיו, שימו לב לזה: מנחת אירוויז 19 תהיה לא אחרת מאשר א"ק. 

וכעת לדעתי על הנצחון: 
תראו, זה היה ברור מהרגע הראשון. יחד עם זאת ההצבעה הייתה מותחת. בת אחותי שמחה תלשה שיערות והתחילה לצווח את נשמתה. באיזשהו שלב לא הייתה לי ברירה, ניגשתי למטבח, נטלתי מחבת נירוסטה והנחתתי לה בומבה בראש. המתח הרג אותי. אבל כאשר האוסטרי הגיע ראשון בשופטים ידעתי בוודאות שהנצחון הולך לישמעאל, שכן אין סיכוי שהצבעת הקהל תלך ל... לא עלינו, בעל פיגמנט שונה בעור. 

לא מעניין אותי שישמעאל זכתה, מעניין אותי שהשיר הטוב ביותר זכה. צדק. צדק זה מה שחשוב. שנה שעברה עם פורטוגז' והשנה עם ישראלה. הצדק. זו תחרות שירים ולכן השיר הטוב ביותר חייב לנצח. זהו צדק. צדק. לא הייתה לי נטייה מיוחדת לישראלוש, הגם שאני ציוני מובהק, כיוון שכאשר מדובר בצדק זהות המדינה לא מעניינת וכאן נעשה צדק. כף המאזניים הראתה שאין דרך אחרת. בתחרות שירים זוכה השיר הטוב ביותר נקודה. וזו דעתי. 
לצפיה ב-'וואלה ..'
וואלה ..
29/10/2018 | 23:08
2
198
טוב הרמת לי להנחתה, או הנחתת לי להרמה.
כך או כך פתאום בא לי גם להוציא..
אז ככה:
הדבר הדוחה הזה, ששיר הוא לא, ייזכר לעד בתור ה"שיר" הגרוע ביותר שניצח באיר'. לדעתי לא יהיה שיר שישבור  את שיא הגועל הזה.
עד הנצחון הציוני החזקתי מיוגוסלביה 89 בתור השיר הגרוע ביותר. בטופ 5 נמצאים אצלי גם יוון 2005 ולטביה 2002
בא הדבר הנוראי הזה והפך את רוק מי בייבי לשיר חמוד.
וזה הנצחון האמיתי.
אף אחד לא יעשה לגועל הזה קאבר.  כבר היום חמישה חודשים קדימה הוא נשמע לא רלוונטי מעיק ובלתי נסבל(כמו שלי הוא נשמע מהרגע הראשון). אף אחד לא ישמיע אותו ברדיו. אף אחד לא יבצע אותו בערב שירי איר' כלשהו איפשהו לא חשוב איפה. זה "שיר" שיזכה להתעלמות ולמבוכה גדולה ככל שיעברו השנים. אף אחד לא יבין איך ניצח הגועל הזה. מעטים יבינו שהתוצאות זויפו. כמו אזארבייג'אן 2011, כמו רוסיה 2008. שניהם לפחות שירים סבירים.  פעם ב מחליטה איזו מדינה פשיסטית שהיא צריכה לנצח את האיר' בשביל יחסי ציבור חיוביים. והאקינג זה כזה לא ביג דיל. זה קיים כאן באתר, בבחירות, הארציות והמוניציפליות(כן, גם מחר ינצחו כל החלאות), אז בטח שבאיר'. ( רק שבוע שעבר נחשף שהמערכת הממוחשבת של ועדת הבחירות המרכזית אינה מוגדרת "תשתית חיונית" ולכן אינה זוכה להגנת המדינה המירבית בכל הקשור לאיומי סייבר והאקינג).
אני מהמר שהמנצחת הפאשיסטית הבאה תהיה הונגריה. לא יודע אם השנה. מה שבטוח זה יהיה שיר ראוי ושפוי יותר מדילדו. כי כל שיר שפוי מהגועל הזה. לא היה ולא יהיה שיר גרוע יותר. אני גם בטוח שאף אחד כאן כבר לא מאזין לו. בטוח. אולי אחוזון בודד עם טעם רע במיוחד. רק כדי לא להכליל.
זהו. אלו היו 60 שניות
נ.ב. 2018 הייתה לדעתי השנה הכי גרועה העשור הזה. אני צופה בשירי אירוויזיונים תמיד, ומכל שנה יש נאמברים שאני נהנה מהם כל צפייה מחדש. רק מ2018 לא נשאר איתי לא רק אף שיר, אלא גם אף הופעה. אין אחת שהיא קאלט. אולי קפריסין, אבל השיר עצמו לא עושה לי את זה. אז אני מאוד מקווה ש2019 תנפיק לנו כמה פנינים שישארו לתמיד..

לצפיה ב-'אתה הולך להצטער על הפוסט הנלוז הזה'
אתה הולך להצטער על הפוסט הנלוז הזה
30/10/2018 | 11:35
150
שומרים!!

לצפיה ב-'חחח... אם טמטום היה מחלה סופנית היית מזמן קבור עמוק באדמה.'
חחח... אם טמטום היה מחלה סופנית היית מזמן קבור עמוק באדמה.
30/10/2018 | 12:20
133
יש לך מזל שהוא לא.

אף אחד לא יעשה לגועל הזה קאבר? לא רק שהשיר הזה כבר זכה לעשרות אם לא אפילו מאות קאברים, בכל כלי נגינה אפשרי, לריקודים חובקי עולם, כולל במקומות הכי נידחים בעולם. הוא גם נכנס למצעד הבריטי והגיע אפילו למצעד הבילבורד האמריקאי, מה שמעטים השירים הישראלים אם בכלל שנכנסו למצעדים הללו. ועוד לא דיברנו על כמות הצפיות האסטרנומית שלו ביוטיוב ששבר את שיאי הצפייה של שיר ישראלי אי פעם.

אבל היי, אל תיתן לעובדות לטשטש את החושך והטמטום שלך ותמשיך לחיות באשליות שזה השיר הישראלי הכי גרוע ושהוא ישכח במהרה.

ועוד משהו, אם כבר הרמת לי להנחתה, הדבר הכי טוב מלבד הניצחון הענקי של ישראל בתחרות האירוויזיון השנה, היתה עצם העובדה שזכינו על אדמת פורטוגל ארצו של סנדובל, ושהוא עצמו נאלץ להעביר את גביע הזכייה שלו לידיה של נטע הישראלית, ורק לראות את הפנים שלו שהוא הבין שהוא צריך למסור לנטע את גביע הזכייה שלו היה רגע פרייסלס שצריך למסגר ולשמור בזיכרון. שלא לדבר בכלל שהגביע זכייה הזה שלו נשבר לרסיסים ונטע קיבלה במקומו גביע חדש דנדש מהניילון. וכך עבר הקלח גם על סנדובל וגם על גביע הזכייה שלו.

אנשים שלא צועדים עם הזמן נשארים מאחור. ולא רק במוזיקה, בכל תחום בחיים.
לצפיה ב-'אק'
אק
30/10/2018 | 14:02
5
43
לצפיה ב-'ארז קומורובסקי, אלונה קמחי, ארז קליימן ו...אלון קסטיאל. האק!'
ארז קומורובסקי, אלונה קמחי, ארז קליימן ו...אלון קסטיאל. האק!
30/10/2018 | 15:14
147
כולם כבר הצביעו 'האק'.
מלחמות העבר לא מעניינות אותי, אבל:
להגיד שלא היה מאמץ מתואם ושלא הוקצו עבורו משאבים יהיה בבחינת לעג לרש. אבל!! זה לא היה מתרחש אילולא היה כבר מומנטום עצום והשיר הפך לתופעה ויראלית מעל ומעבר ליכולותיהם של בני תמותה במשרד לעניינים אסטרטגיים גנרי כלשהו. איך יסתכלו על 'טוי' בעוד עשור? כמו שתופסים אותו כיום: רכיבה על קמפיין #metoog ורתימתו לסיפור אישי של 'לכלוכית' שהפכה לסינדרלה וכמעט הפסידה לנרטיב הפליטה הדחויה פעמיים עם תעתועי גוף שלא מהעולם הזה.
לצפיה ב-'עופר דו-אק'
עופר דו-אק
30/10/2018 | 15:22
3
43
לצפיה ב-'ואני חשבתי ש-'
ואני חשבתי ש-
30/10/2018 | 15:41
2
92
א"ק זה : אני, קווס
לצפיה ב-'שום א''ק.....המנחים ידועים כבר.......'
שום א''ק.....המנחים ידועים כבר.......
30/10/2018 | 19:16
1
126
ארז טל.......אסי עזר.......מגי אזרזר() ועוד מישהי מכאן....
לצפיה ב-'א״ט - כן, א״ע - כן, ורק א״ק לא? אני דורש ועדת חקירה! '
א״ט - כן, א״ע - כן, ורק א״ק לא? אני דורש ועדת חקירה!
30/10/2018 | 19:40
39
לצפיה ב-'עם מלחמת האגו של הפרקליטות'
עם מלחמת האגו של הפרקליטות
30/10/2018 | 16:11
111
יש מצב גדול מאוד שא"ק עוד תנחה את האירוע.
לצפיה ב-'Dare To Dream: שירי החלום הטובים ביותר מהאירוויזיון'
Dare To Dream: שירי החלום הטובים ביותר מהאירוויזיון
29/10/2018 | 11:53
14
249
אז עכשיו כשאנחנו מעזים לחלום באופן רשמי על תל אביב 2019, אילו שירי "חלום" היו הכי טובים באירוויזיון לדורותיו? To Dream Again, In , My Dreams, Carry Me In Your Dreams, My Impossible Dream Visionary Dream או אולי Dreamin'? 

חלמו והעזו לשתף את שירי החלומות הכי טובים מהאירוויזיון
#DareToDream
לצפיה ב-'והנה עוד שני שירי חלום מאירו' 2011, שירים שעדיין מאזין להם'
והנה עוד שני שירי חלום מאירו' 2011, שירים שעדיין מאזין להם
29/10/2018 | 12:47
3
163
צרפת והונגריה הבלתי נשכחים!

לצפיה ב-'ציפי לבני כמה חבל שזייף את נשמתו בלייב '
ציפי לבני כמה חבל שזייף את נשמתו בלייב
29/10/2018 | 12:53
2
135

מסכי הלד שהיו לו היו מרהיבים! ואהבתי גם את הונגריה מאותה שנה, אם כי היה ברור שזה פלופ חובבים מהדהד
לצפיה ב-'לגבי הונגריה , כן פלופ חובבים ....'
לגבי הונגריה , כן פלופ חובבים ....
29/10/2018 | 13:03
1
82
אבל לפחות לא כזה שלא העפיל לגמר (העפילה לגמר וסיימה בוטום שלו) ,כדוגמת מאי פיינגולד ,שסיימה בבוטום של סמי 2, או בלגיה 2006, שגם לא הצליחה להעפיל לגמר.

נכון, לגבי צרפת, זייף את נשמתו לבורא עולם, אבל עדיין שומע את השיר בשתי הגרסאות שלו ,וגם האלבום שממנו הוא לקוח.

לצפיה ב-'הוגריה היתה מעולה!'
הוגריה היתה מעולה!
29/10/2018 | 14:27
57
ולמרות ששרה באנגלית (פרט לקטע אחד בהונגרית), היתה צריכה לסיים טופ 10(למרות הזיופים).
בעצם, איטליה היתה צריכה לזכות, בוסניה שניה, סלובניה המשולמת שלישית,  הונגריה רביעית, אריק סעדה חמישי. היתה שנה ממש שווה...
לצפיה ב-'והנה עוד כמה שירי חלום שעלו לי בשלוף מזכרוני מתחרויות עבר...'
והנה עוד כמה שירי חלום שעלו לי בשלוף מזכרוני מתחרויות עבר...
29/10/2018 | 13:21
107
אלבניה 2009, שעדיין מרטיט אותי, הולנד 2005 בגלל הזמרת גלניס גרייס והקול שלה, ואפילו מלטה 2010 של תיאה גארט. הייתי מוסיף את בריטניה 1983, שעד היום אני מאזין לו בתאווה - שם זה בגלל שם ההרכב שקשור לסלוגן ,אבל שם השיר קשור בעקיפין לפחות לסלוגן.
הנה, קבלו אותם:
לצפיה ב-'הראשון שקפץ לי'
הראשון שקפץ לי
29/10/2018 | 14:20
1
103

אירלנד 1995. הוא בא אחרי רצף של שלוש זכיות רצופות של האירים ומיד התאבתי בו, כבר מהצפייה בו בלקט המקדים לתחרות (שלא לומר התמכרתי אליו קשות). הימים היו ימים אחרים, בלי אינטרנט וכו'. לא היה לי מושג על הזמר והשיר ובתמימותי הייתי בטוח שהנה, אירלנד בטוח הולכת על זכיה נוספת... חשבתי את זה לאחר שלדעתי(עדין מחזיק בה) השיר היה טוב יותר מלפחות שני השירים הזוכים שקדמו לו.
מה שלא ידעתי (וגיליתי במקרה לאחרונה) שהיתה סיבה הגיונית לכך שלא זכה (פרט לעובדה שזאת היתה אחת השנים הטובות בתולדות התחרות, הרמה היתה אדירה, והטופ באמת ראוי). מדובר בגניבה גסה וחצופה משיר אחר לגמרי! ולמרות שאלו היו ימים אחרים, מייד לאחר שזכה בקדם האירי והועלו האשמות נגדו, הדבר לא גרם לפסילתו. שערוריה!!! 
וכך אני התאהבתי בו ונשבר לי הלב. ועדין השיר הזה מחזיר אותי לילדות, לתמימות, ולמחשבות על השיר הקטן והחמוד הזה. עד כאן -רגע של נוסטלגיה. 
מצרף את השיר ואת המקור. תשפטו בעצמכם:

לצפיה ב-'חידשת לי. העיבוד האירי והקול המחוספס עושה לי את זה יותר'
חידשת לי. העיבוד האירי והקול המחוספס עושה לי את זה יותר
29/10/2018 | 15:45
57
מקומם שהשיר לא נפסל על המקום בזמנו. מי יודע אם ג'ולי פליקס (או כותבי השיר ליתר דיוק, בהנחה שהיא הייתה אחת מהם) לא העדיפה דמי שתיקה נדיבים בתמורה לויתור על הצדק ההיסטורי. הביצוע שלה קסום בדרכו האינטימית והצלולה עם כלי פריטה בלבד.

אני נזכרת ב-VISIONARY DREAM של סופו מגאורגיה 2007 ואיך אפשר בלי NO DREAM IMPOSSIBLE של 'פשטידת הבשר' החצי אפויה לינדזי דראקס שכמעט התפרקה בלייב?
לצפיה ב-'איך שכחת את להקת רוח?'
איך שכחת את להקת רוח?
29/10/2018 | 16:20
3
103
בנסיון הכי פחות מוצלח שלהם. לא נורא, זה רק ספורט
לצפיה ב-'כנראה עשה לי טראומה בזמנו'
כנראה עשה לי טראומה בזמנו
29/10/2018 | 16:35
2
68
ומה התירוץ שלך ל-
Dieser Traum darf niemals sterben
באמת ניסיתי להדחיק, אבל בעידן #metoo אני חייבת לדווח שנאנסתי להקשיב לזה
לצפיה ב-'אהבתי את משחק המילים השנון (Traum, טראומה)'
אהבתי את משחק המילים השנון (Traum, טראומה)
29/10/2018 | 16:38
1
68
בנוגע לשיר עצמו - הרבה קוראים לשיר הזה "נאצי" רק בגלל שהוא מדבר על כך שעל החלום הנאצי של היטלר אסור לעולם למות. ואני אומר: סו פאקינג וואט? מה כואב לכם?! יואו... לא, זה מעצבן. תנו להם להתרפק על העבר וצאו ממוד ה-#metoo התוקפני שלכם. 
לצפיה ב-'לא, השיר הכי 'יאצי' זה FEUER'
לא, השיר הכי 'יאצי' זה FEUER
29/10/2018 | 17:24
57
איש אינו יכול להימלט מאימת האש, היא מתפשטת וכובשת כל חלקה. אין כל סכנה אם אחד משלנו אתה. אמץ אותה אל חיקך והסכנה לא תארוב לפתחך. עולם בלי מעכבי בעירה מניע את מכונת האהבה. 
לצפיה ב-'אמנם קדם ולא אירוויזיון עצמו, אבל'
אמנם קדם ולא אירוויזיון עצמו, אבל
29/10/2018 | 18:36
78
התאהבתי בה לגמרי עם הפזילה והכל - 
אמנם הייתי בן 16 וכל אישה שלחשה בחושניות למיקרופון עשתה לי את זה...
לצפיה ב-'...'
...
29/10/2018 | 19:59
54
....
לצפיה ב-'תל אביב 2019: DARE TO DREAM'
תל אביב 2019: DARE TO DREAM
28/10/2018 | 23:55
17
285
במשך 20 שנה העזנו לחלום על זכייה נוספת של ישראל באירוויזיון - ובשנה החולפת זה הפך לרשמי. ישראל ניצחה ובעוד פחות מ-200 ימים תיערך תחרות האירוויזיון ה-64 בתל אביב. 

הערב נחשף רשמית הסלוגן שילווה את התחרות בישראל: 
DARE TO DREAM

העיצוב הגרפי הרשמי שיתלווה לסלוגן ייחשף בקרוב 

לצפיה ב-'הסלוגן ל-2019 נחשף:'
הסלוגן ל-2019 נחשף:
28/10/2018 | 21:48
11
331
לצפיה ב-'או בעברית:'
או בעברית:
28/10/2018 | 22:14
1
259
מדחי אל דחי
לצפיה ב-'בעברית זה'
בעברית זה
28/10/2018 | 22:19
205
מי שלא מעז - לא מדזז
לצפיה ב-'סליחה שאני הורס אבל זה DTD'
סליחה שאני הורס אבל זה DTD
28/10/2018 | 22:15
2
232
התמונה של הגברת שרה ואולה סאנד באותו פריים זה
דבר שלא חשבתי שיכול לקרות - היקום קורס לתוך עצמו
מזל שרגב באבו דאבי.
ובעניין הסלוגן - זה כמובן אנגרמה שקוםה ל 
A Dead Tremor 
שזו רמת ההתרגשות בממשלה שלנו מהעניין הזה
או Art' Do me, dear - מי זה ארט ? אולי ארט גרפונקל מביא את החבר שלו מהארון ?
לצפיה ב-'כזה הורססס! מירי העזה לחלום להזיל דמעות קרוקודיל'
כזה הורססס! מירי העזה לחלום להזיל דמעות קרוקודיל
28/10/2018 | 23:25
1
133
עכשיו הבנתי מה זה סינדרום אבו דאבי ואיך נראית אביונה בלי דגל לגירוי מקדים.
הסיבוני בכתה מאדי.

לצפיה ב-''
29/10/2018 | 00:17
21
לצפיה ב-'כולנו יודעות שהסלוגנים האלה הם חרטוש ברטוש'
כולנו יודעות שהסלוגנים האלה הם חרטוש ברטוש
28/10/2018 | 22:34
5
182

אין להם שום משמעות, אף אחד לא זוכר אותם, ומדובר בשטות מוחלטת וחסרת שחר. כמו שבצבא לכל מיירט טילים קוראים באיזה שם דה לה שמאטע שמוטמע במערכת (שרביט קסמים, עמוד ענן, כיבוש בלבוש) כך גם כאן. ססמאות נבובות, כל שנה, כללל שנההה, אין לייחס לכך שום משמעות. NEXT! לא, כאילו סירייסלי? לא, כאילו זה אמיתי? לא, כאילו אתם אמיתיים איתי? לא, כאילו באמת? לא, כאילו אתן אמיתיות? נכנסתי לכתבה וזה היה בזבוז זמן מוחלט. אני כל כך יותר טוב מהשטויות האלה...

לצפיה ב-'והנה ניתוח מורחב שלי לקו התחתון תחת המילה TO'
והנה ניתוח מורחב שלי לקו התחתון תחת המילה TO
28/10/2018 | 22:42
3
193
כפי שרואים מתחת למילה TO בסלוגן ישנו קו תחתון משום מה. החלטתי לרדת לעומקם של דברים, והנה הניתוח שלי לקו התחתון:

קו תחתון אני עומד להרדים אותך עכשיו. אחות תביאי איזמל! פרפור חדרים! מכות חשמל עכשיו! 3...2...1... להתרחק! אחות מזרק אדרנלין עכשיו! רגע... רגע... יש לנו דופק. יופי, לקחת להתאוששות ובעוד שעתיים לעשות צילום, אני יוצא להודיע למשפחה. 
לצפיה ב-'לפעמים סיגר הוא רק סיגר'
לפעמים סיגר הוא רק סיגר
28/10/2018 | 23:04
84
אבל אתה יקירי צריך חופשה של שבוע-שבועיים מול איזה חוף ים.
עדיף לבד.
ובלי ווי פיי
או שגם לזה אתה טוב מדי ? ...
לצפיה ב-'החסרתי פעימה. מי יחזיר לי את השנייה האבודה מהחיים שלי??'
החסרתי פעימה. מי יחזיר לי את השנייה האבודה מהחיים שלי??
28/10/2018 | 23:11
1
87
וואו, איזו תפיסה מרחבית יש לנו כאן: אנגרמות, מר קו רוצה לאמא, צוללנים עשויים ללא חת יורדים למעמקים...פששש. 
מה יש לומר? הכי פרווה שיש. ככה לא מעצבנים לא את הקרניבורים ולא את הקרניבורים המיוסרים. עושה דיגי דיגי כמו דן דיגי דן על הסוס הלבן.
לצפיה ב-'נו ברור, זה הרי בדיוק כמו במשחקי ה-Kuss'
נו ברור, זה הרי בדיוק כמו במשחקי ה-Kuss
28/10/2018 | 23:15
98
מי שמתבלט וחושב ת׳צמו מלך נשחט באכזריות, והאלה השקטים שלא מתבלטים, כמו הילד הנכה המעצבן הזה (תמות כבר! תמות!!) נותרים למרבה הצער בחיים. בימינו פרווה זה המתכון להשרדות. ואחרי זה אומרים שאין הדתה.
לצפיה ב-'kuss לפעמים אתה נשמע כמו זועבי גלאון. זו אחת הפעמים האלו.'
kuss לפעמים אתה נשמע כמו זועבי גלאון. זו אחת הפעמים האלו.
29/10/2018 | 07:07
32
לצפיה ב-'תרגום: "תעזו לחלום שתשיגו כרטיסים במחיר שפוי יא פשוטות!"'
תרגום: "תעזו לחלום שתשיגו כרטיסים במחיר שפוי יא פשוטות!"
29/10/2018 | 00:15
1
110
למרות שמיסיס פיגי בתמונה זה פרייסלס 
לצפיה ב-'אם כבר נדייק:"תעזו לחלום ,שבכלל תשיגו כרטיסים" '
אם כבר נדייק:"תעזו לחלום ,שבכלל תשיגו כרטיסים"
29/10/2018 | 01:37
36
לצפיה ב-'סלוגן נדוש או כפי שאמר הוד מלעונו-זה משעמם תביאו משהו מעניין'
סלוגן נדוש או כפי שאמר הוד מלעונו-זה משעמם תביאו משהו מעניין
29/10/2018 | 06:05
117
כשאני חושב על זה כסלוגן ׳את פשוט לא מעניינת אותנו,את משעממת,תביאי דברים מעניינים׳ נשמע יותר יצירתי מהסלוגן הבנאלי והשבלוני הזה שבחרו שלא אומר דבר גם כשהופכים בו.
לצפיה ב-'אני לא רואה איך קו עיצובי גרפי יוצא מהסלוגן הזה.'
אני לא רואה איך קו עיצובי גרפי יוצא מהסלוגן הזה.
29/10/2018 | 07:02
110
הסלוגן עצמו לא מבטא משהו מקומי משלנו וחבל.
הקו שהולכים עליו כנראה "פרווה" נטול שיוך, כללי ופתוח (מדי) לפרשנות.
סלוגן טוב מקבע אליו אלמנטים גרפיים ותוכניים.
אני לא רואה איך מהמשפט הזה יוצאים לתפאורה, לעיצוב, לגרפיקה, לתכנים.

לצפיה ב-'שיר פתיחה שמתחבר למשפט הוא "אין אני" של שוטי הנבואה'
שיר פתיחה שמתחבר למשפט הוא "אין אני" של שוטי הנבואה
29/10/2018 | 07:51
138
לדעתי זה צריך להיות שיר הפתיחה. 
קל ללמד אותו וכל הקהל יכול לשיר ביחד את "אין אני".
במקום משהו פומפוזי זה יכול להעביר את הרגש.
לצפיה ב-'"אני חושש שלא אשיג כרטיס לאירוויז" - שרשור ראשון בסדרה'
"אני חושש שלא אשיג כרטיס לאירוויז" - שרשור ראשון בסדרה
29/10/2018 | 07:24
11
204
בואו, לא בואו, בואו נודה באמת - כולנו חוששות, מפחדות, לא ישנות בליל וביום, לא מתפקדות מתוך החשש שלא נשיג כרטיס. אז הנה חדשות בשבילכן:

אתם לא תשיגו כרטיס 

אלא אם כן אתם מעושרים ומקושרים, מכירים את האנשים הנכונים, וכיוצ"ב. אחרת אין שום סיכוי. זה כואב לכם נכון? אתם מאוכזבים נכון? אתם מתפוצצים מבפנים נכון? ומדמיינים עצמיכם איכשהו מצליחים להשיג כרטיס, בדרך לא דרך, פיראטית או חוקית, למכור כלייה - הכל עולה לכם בראש. תודו בזה, בואו נפתח את זה. בואו נדבר על זה.

בואו נתחיל לשנוא את כל אלה שבוודאות יקבלו כרטיס. בואו נתאחד ונשנא את המקושרים. והכי חשוב - בואו נדבר על זה, נוציא את זה. לא נשמור בבטן. בואו נודה באמת: אנחנו לא נשיג כרטיס לגמר וזה משהו שעשוי להרוג אותנו ולהחריב את נפשינו הפצועה ממילא. 

לצפיה ב-'אני מתנדב להיות הראשון:'
אני מתנדב להיות הראשון:
29/10/2018 | 07:27
124
קוראים לי צוות Kuss וגם אני חושש שלא אשיג כרטיס לאירוויז. 
לצפיה ב-'אני יודע שלא אשיג כרטיס, וזה בסדר'
אני יודע שלא אשיג כרטיס, וזה בסדר
29/10/2018 | 10:40
1
97
גם ככה אני סולד מאירועים המוניים. אצפה בתחרות מאיזה פאב או מסיבה ביתית, אם בכלל אהיה בארץ באותו זמן
לצפיה ב-' כמו באולימפיאדה, הזווית הכי טובה, נוחה ונעימה היא מהספה'
כמו באולימפיאדה, הזווית הכי טובה, נוחה ונעימה היא מהספה
29/10/2018 | 17:24
51
אני שולטת בטמפרטורה, בווליום, באוכל, בחברה... ואפשר כמובן לקשקש ולנתח בזמן אמת, ובעיקר להעביר הרבה יותר מהר את הזמן בשירים המשמימים.

אם יהיה לי כוח / כסף / זמן פנוי, אולי אגיע לאיזה חצי גמר / חזרה גנרלית כדי להתחבר לחוויה החיה. לא מרגישה צורך ביותר מזה.
לצפיה ב-'אלא אם כן הייתם חברי מועדון OGAE לפחות שנה , והייתם בשנה....'
אלא אם כן הייתם חברי מועדון OGAE לפחות שנה , והייתם בשנה....
29/10/2018 | 11:20
3
109
השנייה לחברות שלכם, כי השנה המועדון הזה מקבל הקצאה גדולה ביותר כמועדון המארח.
לכן, הנכם מוזמנים בהמונכם לנהל משאים ומתנים עם מנהל המועדון ולא לבחול באמצעים (המבין יבין כרצונו), על מנת שהוא יכניס אותו לחברות במועדון ,וירשום שאתם כבר שנתיים במועדון , ואז הייתם יכולים לרכוש בקלות ללא כל דאגות את החבילה של כל 6 המופעים (3 החזרות הגנרליות של השופטים + 3 המופעים בלייב) חחחח.....

הא, נ.ב:
אני בכל מקרה אהיה שם, ב"אקספו ת"א", ולא, אני לא חבר מועדון OGAE, ולא תרמתי שום איבר מגופי ו/או  לא ניהלתי משא ומתן כזה או אחר.  
לצפיה ב-'נכון. אין לנו להלין אלא על עצמינו'
נכון. אין לנו להלין אלא על עצמינו
29/10/2018 | 11:30
2
86
מי שלא טורח בערב שבת, לא יאכל בשבת. מי שלא הצטרף למועדון יצפה באירוויז בביתו, עזוב, ערירי, מסכן. שכן על מכירת הכרטיסים דרך האינטרנט אפשר רק לפנטז (האתר קורס תוך שניות ממילא) ואלוהים גם לא יוכל לעזור הפעם.

גם השנה, כבכל שנה, אני, בת אחותי שמחה והחברה הדימיונית שלי אתי נצפה באירוויז בבית החשוך, האפל, רדוף הרוחות... לבד!

אלא אם כן... עם מי אתה ממליץ לשכב כדי לקבל כרטיס? אפשר גם שלישייה עם שמחה, היא עושה הכל. 
לצפיה ב-'למה שלישייה? זאת גם יכולה להיות רביעייה עם עוד יותר שמחה! '
למה שלישייה? זאת גם יכולה להיות רביעייה עם עוד יותר שמחה!
29/10/2018 | 11:46
1
65
הרי למנהל מועדון OGAE יש שני סגנים השותפים להנהלת המועדון, זאת יכולה לך (או לכל מען דבעי)  אחל'ה אורגיה. חחחח

שמע ,אם אתה אצל שמחה ואתי ,אל תשכח את המשאושה טפו טפו ,כדי שכל המופעים יעברו בשלום  ללא כל תקלת לוין, או תקלות אחרות.
לצפיה ב-'אם אין לי כרטיס אדאג שהאירוויז יקולל באלף קללות'
אם אין לי כרטיס אדאג שהאירוויז יקולל באלף קללות
29/10/2018 | 11:51
55
אם אני נופל, כולם נופלים איתי. 
לצפיה ב-'מה זה משנה- העיקר שתהיה משאושה'
מה זה משנה- העיקר שתהיה משאושה
29/10/2018 | 11:55
3
81
ואולי נקבל סופסוף הזמנה...כי למען האמת - זה יהיה הרבה יותר מרגש מלהיות פאתטיים ולהצטופף במרכז הירידים העולב
לצפיה ב-'בהחלט תהיה משאוואשה... עם ציאניד בפנים'
בהחלט תהיה משאוואשה... עם ציאניד בפנים
29/10/2018 | 12:00
2
79
אני מתחיל להצטער שפתחתי את השרשור הזה. הדם עולה לי לראש ואני בשיא העצבים בשל המחשבה שלא אזכה להיות באולם בזמן האירוויז. התחושות שלי קשות אבל אני מוכן לנקום. וזה יהיה כואב. גם אם זה אומר שאצטרך לעמוד 40 יום ו-40 לילה במרפסת ביתי ולבצע כישוף כנגד כל המעורבים. אני יוצא למלחמה וכל האמצעים כשרים! 
לצפיה ב-''
29/10/2018 | 12:03
1
63
אתה פצצה מתקתקת, אבל לפחות אנחנו מתחילים קצת להינות מההכנות לתחרות, בזכות השירשורים שלך...
לצפיה ב-'לצערי עליי לאכזב אותך, כיוון שגם הפעם מדובר בהבלחה זמנית'
לצערי עליי לאכזב אותך, כיוון שגם הפעם מדובר בהבלחה זמנית
29/10/2018 | 16:28
113
נראה לך שאבזבז את הזמן היקר שלי בכתיבה בפורום הזה? לא, כאילו תהיה לרגע אמיתי. עם כל הכבוד, כן? אבל בוא. לא, כאילו בוא רגע נהיה מציאותיים. נראה לך שאין לי משהו יותר טוב לעשות? לא, כאילו ברצינות עכשיו. 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ