לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1737117,371 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'היום סיום מועד הגשת ההצעות מהערים '
היום סיום מועד הגשת ההצעות מהערים
17/07/2018 | 12:42
1
216
מצפה לשמוע מתאגיד כאן מי הערים שהגישו הצעה, ואיזה אולם הגישו, ואם הגישו היכל ספורט או אצטדיון, מה הפתרון שהציעו לגבי קבוצות שמשחקות בו. 

לצפיה ב-'מחכים בקוצר רוח'
מחכים בקוצר רוח
20/07/2018 | 10:04
9
לצפיה ב-'חשיפה: תרשימי אירוח האירוויזיון באילת'
חשיפה: תרשימי אירוח האירוויזיון באילת
16/07/2018 | 21:17
7
247
מסמכים שהגיעו לידי "ישראל היום" מעידים כי הטענות לחוסר מוכנותה של העיר חסרות שחר • פרט לאופציה להקמת קומפלקס, העיר מציעה גם חידושים מרעננים

http://www.israelhayom.co.il/article/571915

לצפיה ב-'רונה רמון בחניכת נמל התעופה בערבה: "לפעמים חלומות מתגשמים"'
רונה רמון בחניכת נמל התעופה בערבה: "לפעמים חלומות מתגשמים"
16/07/2018 | 21:19
1
198
הבוקר נערך טקס הסרת הלוט בכניסה לטרמינל הנוסעים בנמל התעופה "רמון" שנקרא על שם אילן ואסף רמון. רונה רמון: "היום הזה גורם לי להתעלות נפש". צפו בתיעוד מתוך הקוקפיט של מטוס ארקיע בהמראה המסחרית הראשונה מהנמל

לצפיה ב-'מ-30 אירו לכרטיס: וייז אייר משיקה קו טיסות חדש - וינה-אילת'
מ-30 אירו לכרטיס: וייז אייר משיקה קו טיסות חדש - וינה-אילת
16/07/2018 | 21:20
116
הקו החדש, שיחל לפעול בבנובמבר 2018 בימים שלישי ושבת, יצטרף ל-4 קווי החורף שמפעילה החברה לאילת - מלונדון, מבוקרשט, מריגה ומוורשה

לצפיה ב-'אילת 2019? = חמסין 2019?'
אילת 2019? = חמסין 2019?
16/07/2018 | 21:22
1
47
לצפיה ב-'חמסין לא אישיו גם בדובאיי יש חמסין ומליוני תיירים'
חמסין לא אישיו גם בדובאיי יש חמסין ומליוני תיירים
17/07/2018 | 10:43
61
חמסין לא מפריע כשיש מיזוג בכל מקום מהרכב דרך הקניון דרך המלון. לא רק בישראל חם מאד או קר מאד. זה כמו להגיד שבמאלמו או הלסינקי מפריע הקפור.

לצפיה ב-'עוד הדמיות שקריות עבור הבחירות המקומיות. הנה האמת'
עוד הדמיות שקריות עבור הבחירות המקומיות. הנה האמת
16/07/2018 | 22:06
2
183
1. בניית אולם - פה לא אזרביז'ן. אולם כזה יקח בין שנה לשנה וחצי רק לאשר, להביא צוותים והקמה. שלא לדבר על הצורך בטופס 4, אישורים מעשרות גורמים ובדיקות הרצה. אולי לאירויזיון 2020 אם יתחילו הקיץ.
2. שדה התעופה - אמנם יהיה בינלאומי אך יהיה בהרצה ויפתח בהדרגה. הוא עדיין לא מוכר לסוכנויות רבות, וומה יהיה על רוב תיירי התחרות שינחתו בנתב"ג? האם נתיש אותם בטיסה נוספת לאילת, או אוטובוס של 4 שעות?
3. בהנחה שיש אולם והשדה יקלוט עוד עשרות טיסות מכל המדינות כולל קונקשנים,
מה עם הציוד הטכני וציוד התקשורת? ציוד לבמה?
4. האם באמת האייס-מול בנוי לקרר ולהכיל 7,000 איש בבת אחת? מי יבנה יציעים באמצע קניון שכבר בנוי? מי יפצה את הסוחרים בעשרות מליוני שקלים אובדן הכנסות? איפה יש שם גובה לבמה של 5 קומות ויכולת לתקרה לשאת גשרי תאורה ותפאורה? אין, תקרת עץ שלא בנויה לשאת עומסים. גם האייס מול לא יכול לארח.

תודה לעיריית אילת שהצטרפה לחגיגת התקשורת על גב התחרות כמו עיריית חיפה.
אותה שיטה: כתבות עם הדמיות בתקשורת, על היכולות המופלאות של העיר, ובעיקר הסתרת כל הבעיות שלא יאפשרו את זה.

לצפיה ב-'אנחנו האוחצ'ות יודעות שזה קשקוש, אבל מה עוד נשארו לנו בחיים'
אנחנו האוחצ'ות יודעות שזה קשקוש, אבל מה עוד נשארו לנו בחיים
16/07/2018 | 22:21
126
מסיבות, גריינדר ואירוויזיון.
ובהיעדר ניוז, גם פייק ניוז יתקבלו.
לצפיה ב-'לגבי 1, תמיד יש למה לשאוף לישראל בתור מתמודדת מארחת .....'
לגבי 1, תמיד יש למה לשאוף לישראל בתור מתמודדת מארחת .....
16/07/2018 | 22:54
154
לעשות את אותו repeat  זכיות מלפני 40 שנה
אם יקרה, הבלתי יאמן הזה, אני מבטיח לך שב-2020 זה יהיה ב"אום רשרש" חחחח....
לא ככה?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
14/07/2018 | 07:58
14
390
למה בשנה שעברה נבחרה העיר המארחת בחודש יולי
והשנה העיר המארחת תבחר רק בספטמבר?
הפרש של חודשיים
מלחיץ העניין
לצפיה ב-'הנה המדינות שאישרו השתתפותן:'
הנה המדינות שאישרו השתתפותן:
14/07/2018 | 08:46
1
359
בלגיה
קפריסין
שוודיה
גרמניה
צרפת
שוייץ
מלטה
נורבגיה

לצפיה ב-'התגובה לא קשורה לשאלה שלי '
התגובה לא קשורה לשאלה שלי
14/07/2018 | 09:00
87
לצפיה ב-'אולי בשנה שעברה ידעו מראש ולא הייתה התלבטות, בישראל זה מורכב'
אולי בשנה שעברה ידעו מראש ולא הייתה התלבטות, בישראל זה מורכב
14/07/2018 | 13:49
1
199
כי אין עיר אחת מושלמת מכל הבחינות והדרישות ונדרשת היערכות רבה יותר. לא הבנתי מה "מלחיץ" בזה.
לצפיה ב-'לפי מה שקראתי...'
לפי מה שקראתי...
14/07/2018 | 14:54
202
ליסבון לא רצתה לארח את תחרות האירוויזיון בגלל העלויות היקרות

ערים אחרות לעומת זאת כן רצו לארח

ובסוף ליסבון קפצה והחליטה שהיא כן רוצה לארח את התחרות אצלה

מה מלחיץ? שמחכים לתאריך האחרון שבסופו של דבר ה EBU יחליטו ששום מקום בישראל לא יוכל לארח לפחות 10 אלף צופים. ולא יהיה זמן להיערך למשהו אחר. כנראה שזה סתם חשש שלי שממנו נובע העניין המלחיץ

לצפיה ב-'אני חושב שהדדליין הוא ספטמבר'
אני חושב שהדדליין הוא ספטמבר
14/07/2018 | 13:50
1
202
וזה תקף לכל המדינות. בדרך כלל אין בעיה לשאר המדינות לבחור את העיר המארחת. בישראל גם ככה תמיד דוחים את הכל לרגע האחרון ועם כל הבעיות הלוגיסטיות/פוליטיות שלנו, זה לא מפתיע.
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 14:57
20
לצפיה ב-'העיר המארחת תיבחר *עד* ספטמבר. כלומר אולי לפני כן'
העיר המארחת תיבחר *עד* ספטמבר. כלומר אולי לפני כן
14/07/2018 | 20:52
169

הכל בסדר, וגם אם נצטרך לחכות עוד חודש וחצי עד להכרזה - קטן עלינו אחרי החודשים האחרונים.
אגב קייב הוכרזה לפני שנתיים כמארחת רק בספטמבר.
לצפיה ב-'פשוט כי אין אף אופציה מושלמת'
פשוט כי אין אף אופציה מושלמת
15/07/2018 | 16:23
6
105
ירושלים מציבה דרישות דתיות לאיגוד השידור האירופי (דבר שהם ליטרלי לא פוגשים באף מדינה מארחת אחרת ולא יכולים להתאים את הלו״ז אליו).
תל אביב מציעה את ביתן 2 שממש בקושי עונה על הקריטריון של קיבולת הקהל המינימלית ואולי יצטרך הרחבה.
חיפה מציעה מחצית מכמות בתי המלון הנדרשת ואיצטדיון שמצריך פרוייקט קירוי מורכב.
ואילת מציגה הדמיה שילד בכיתה ו׳ עשה כשיעורי בית לחוג פוטושופ. (באמת שלא ראיתי הדמיות מביכות כל כך ועוד לארוע בינלאומי גדול).
באוקראינה גם הסתבכו עם האירוח ואיגוד השידור האירופי החליט על אולם שהם בכלל לא רצו לארח בו כי הוא נמצא בשכונה מכוערת. בסוף אמרו להם ״די, פה אתם מארחים ותסתמו״. ככה יהיה גם בארץ.
לצפיה ב-'ת"א מציעה גם את "מנורה" בנוסף לביתן 2.'
ת"א מציעה גם את "מנורה" בנוסף לביתן 2.
15/07/2018 | 16:51
5
126
אני מאמין שזה לא יהיה בירושלים. אי אפשר להתפשר בעניין שלוש החזרות הגנרליות של מופע הגמר ,שנערכות בשישי ובשבת. אי אפשר לעצור הפקה שהיא כמעט סביב השעון.
לצפיה ב-'היא יכולה להציע גם את הבימה'
היא יכולה להציע גם את הבימה
15/07/2018 | 17:14
4
119
שום מתקן בתל אביב לא מתאים לאירוח, אולי בעוד 20 שנה כשיבנו אולם גדול יוכלו לארח.
לצפיה ב-'לצערינו הרב גם "סמי עופר" לא מתאים, וגם ה"ארנה" לא מתאים'
לצערינו הרב גם "סמי עופר" לא מתאים, וגם ה"ארנה" לא מתאים
15/07/2018 | 17:47
3
125
תאמין שלי אישית אין בעיה עם שניהם. שניהם טובים, כשאין סיבות לוגיסטיות הנלוות להלן בהמשך ההודעה. הרי לתחרות אני אלך גם ככה, כמו שהייתי ב-99' בתור תלמיד תיכון. יש לי משפחה בחיפה ויש לי גם משפחה בי-ם ,שאני יכול ללון אצלם בשבוע התחרות. כבר הכנתי אותם לגבי זה, כשהערים הנ"ל היו מועמדות.

אבל תתעורר ,
EBU לא יתפשר בעניין שלוש החזרות הגנרליות של מופע הגמר שנערכות בסופ"ש, כפי שאני פירטתי האחד השרשורים, כשיש כאן התנגחות חריפה עם החרדים. ניר ברקת לא יסכן את עתידו הפוליטי ,וכך גם ביבי. מה שהיה טוב ל-1999 לא טוב לאירו' של היום. אם תהיה כאן התעקשות מצד התאגיד על ירושלים , אז לצערי הרב יטיסו את אירוח התחרות היישר לוינה, ואת זה לא אתה, לא אני ולא אף רוצה שיקרה. זה יהיה כתם לישראל ולתאגיד כחבר זמני לפני חברות קבועה ב-EBU. מה חשבת לעצמך????

לגבי "סמי עופר" כבר טחנו את זה כאן.יונה יהב ועיריית חיפה לא יעשו מעצמם צחוק עם כל ההדמיות לקירוי, כשבכלל אישרו את מכירת המינויים לשתי החיפאיות ,ולא טרחו ופנו בכלל להתאחדות לכדורגל ולמנהלת הליגה בבקשה למצוא סידור חלופי לשתי החיפאיות. כבר התכתבנו על זה בשרשור אחר בשבת ב-7/7. מה גם שזה לא עונה למכרז שהתאגיד פרסם ופורסם באתר מאקו ב-11/7.

לסיכום, אני הכי בעד שכמה שיותר יראו את התחרות מקרוב, אבל מה לעשות?התאגיד לא יעשה צחוק מול ה-EBU עם הבטחות שווא לגבי שתי האכסניות הנ"ל (י-ם: שהחרדים לא יפריעו ויעצרו את ההפקה בסופ"ש, וחיפה בעניין קירוי).
הגיע הזמן להיות ריאליים .

לצפיה ב-'בפוליטיקה בסוף הכל נסגר'
בפוליטיקה בסוף הכל נסגר
15/07/2018 | 19:03
2
92
מאמין שיסתדרו עם השבת, ביבי יתן עוד תקציב לליצמן תהיה שם פשרה.

חיפה יגישו הצעה השאלה אם EBU יסכים ויסמוך על חיפה שיעמדו בזמנים של הקירוי, כרגע האופציה הריאלית זה ירושלים בגלל הארנה וכל התשתית שמסביב.
לצפיה ב-'הלוואי, אשרי המאמין לגבי ה"ארנה", אבל אני פסימי מאוד'
הלוואי, אשרי המאמין לגבי ה"ארנה", אבל אני פסימי מאוד
15/07/2018 | 19:20
1
118

מצטער, עם כל הרצון שזה יהיה ב"סמי עופר" (כמה שיותר שיראו אירו' מקרוב) לא ריאלי בעליל מהסיבות שאני ציינתי, ואני לא רואה את חיפה עולה על סולם המועמדות, ומגישה הצעה.

עניין השבת יכריע ירושלים או ת"א. נכון לעכשיו, לת"א יש לה יתרון מכל הבחינות (כולל עניין השבת).
אני רק יכול לומר לך ,שהתאגיד לא ילך על חבל דק מול EBU , ולא יסתכן בלפזר הבטחות שווא ל-EBU בעניין השבת ושלוש החזרות הגנרליות. פה אתה לא יכול לעשות מולם מעשה "סאלח שבתי", כי אח"כ התאגיד עלול למצוא את עצמו מחוץ לחברות ב-EBU כעבור שנה.
לצפיה ב-'עיריית חיפה לא תגיש בגלל מכבי חיפה'
עיריית חיפה לא תגיש בגלל מכבי חיפה
16/07/2018 | 15:39
63
הסברתי פה שזה היה בלוף תקשורתי לבחירות המקומיות של ראש העיר חיפה כל עוד לא ענה איפה תשחק מכבי חיפה עם 15 אלף מנויים במקום באצטדיון.
לצפיה ב-'נציגת קפריסין לאירוויזיון: "דורון מדלי הוא כמו משפחה"'
נציגת קפריסין לאירוויזיון: "דורון מדלי הוא כמו משפחה"
16/07/2018 | 13:02
2
124

פוריירה, שעובדת עם כותב Toy דורון מדלי, סיפרה שהתחרות מול ישראל הייתה ידידותית גם ברגעים המכריעים. "אני לא הרגשתי את התחרות", אמרה דקות לפני שעלתה לבמה במועדון האומן 17, "כמובן שזו הייתה תחרות, אבל היינו חברים. ודורון הוא אחד המפיקים שלי. אז הייתי מאוד שמחה להיות שם יחד איתם. לא ראיתם את זה בטלוויזיה, אבל דורון ואני החזקנו ידיים ואני אמרתי לו 'בהצלחה, אתה תזכה'. הוא כמו משפחה, זה נחמד ויפה".

על השיר המנצח  היא אומרת: "מהפעם הראשונה ששמעתי אותה אמרתי שזה שיר מדהים. חשבתי שזו ההחלטה הכי טובה שישראל עשתה. וצדקתי". צפו בריאיון המלא עמה.
לצפיה ב-'אפשר להתחיל מסורת מאד יפה של הזמנת מקום 2 להשתתף שנה אחרי'
אפשר להתחיל מסורת מאד יפה של הזמנת מקום 2 להשתתף שנה אחרי
16/07/2018 | 15:27
1
131
אפשר להזמין אותה כאורחת כבוד ולשלב אותה במסגרת פינה קצרה על אזכור שנה שעברה ולהגיד שאיתנו באולם... זאת יכולה להיות מסורת שתמשיך בכל תחרות להזמין את הrunner up להשתתף בתחרות בשנה אחרי ולתת לו כבוד 
לצפיה ב-'סתם פתטה שלא יודעת לשיר. שתלך לחפש מי יזמין אותה..'
סתם פתטה שלא יודעת לשיר. שתלך לחפש מי יזמין אותה..
16/07/2018 | 21:13
28
לצפיה ב-'המלפפוניאדה1# התוצאות!!!'
המלפפוניאדה1# התוצאות!!!
14/07/2018 | 22:40
18
174
הרגע לו חיכינו סוף סוף הגיע!!!
אחרי שבועיים של תחרות מרתקת, ובסוף קרב צמוד ומותח, אני שמח לחשוף את התוצאות הרשמיות של המלפפוניאדה הראשונה. 
תודה לכל המשתתפים. באופן אישי נהנתי מאוד והכרתי הרבה שירים מעולים (שלא הייתי מצליח להגיע אליהם ללא התחרות!!!). 

חשיפת התוצאות תעשה ע"י הסימולטר בקישור הבא: 
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/224190/melafefoniada1

התוצאות המלאות בקישור הבא (ממליץ להתאפק ולנסות את הסימולטור המצוין שהכרתי בזכות sg151):
https://scorewiz.eu/scoreboard/sheet/224190/melafefoniada1/5qZJjKn7

מבקש בכל לשון של בקשה לא לפרסם ספויילרים ללא סימן ה (או לחיליפן פשוט לכתוב ספויילר). יותר מאשמח לראות את התגובות שלכם בנוגע לתוצאות, פידבקים לקראת המהדורה הבאה, דעתכם בנוגע לזוכה וכו'.

ברכות לזוכה המאושר/ת
שתהיה לכם אחלה עונת מלפפונים וניפגש במהדורה הבאה!!!
לצפיה ב-' ברכות לזוכה'
ברכות לזוכה
14/07/2018 | 23:12
3
103
כמעט! מקום שני מכובד. ו2 שירים בטופ 10 :)

תודה לכל מי שניקד ואפילו כמה דוזים. אני רציתי שkaty B תנצח, כי זה אחד השירים היחידים שבאמת נכנסו לפלייליסט שלי.
בקשר לזוכה, אני לא ממש אהבתי, אבל ניקדתי בלית ברירה. לא היו הרבה שירים שהתחברי אליהם.
ומסר לממיאללה: השיר הכי גיי אבר בפורום עקף בגדול את הזמר האהוב עליך. ובלי קשר (או שעם קשר), פעם הבאה הייתי מתבטא בקצת יותר רגישות, כי להגיד גיי בתור דבר רע קצת פוגע בי אישית, ואני לא אדם שנעלב/נפגע בקלות. תאמין לי.
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 23:26
51
ברכות על המקום השני, זה היה ממש קרוב...
מצטער שלא ניקדתי, בניגוד לאחרים היו לי הרבה שירים שהתחברתי אליהם, ולפחות שלושה שירים שממש היה לי קשה לא לדרג. 
דוקא כשראיתי את ההערה על השיר הכי גיי הבנתי את זה כמחמאה, לא חשבתי שזה יכול לפגוע ואני מצטער(כמארגן התחרות) אם יש עוד שהתבאסו על זה. המטרה של התחרות היא ליצור עינין והנאה בפורום. 
בהמשך אפרט קצת יותר על התוצאות והמחשבות שלי. 
שוב תודה על ההשתתפות וכל הכבוד על המיקומים הגבוהים שלך. 
לצפיה ב-'הייי'
הייי
15/07/2018 | 14:38
1
28
סורי אם נפגעת, נאמר כמובן בהומור (:
לצפיה ב-''
15/07/2018 | 19:37
9
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 23:43
1
57
אני שלחתי את טרוי סיון&אריאנה, ואת השיר מסיבות של התחרות של פליקס.
הייתי בטוח שהשיר הענק של טרוי סיון יצליח ויגיע מאוד גבוה ואילו השיר של פליקס ייכשל, קרה ההפך (מקומות 6,13 מתוך 21)

הזוכה הוא שיר טוב אך לא הטוב ביותר בתחרות, וגם לא השני הכי טוב, נתתי לו 7. בכל מקרה ברכות.
מתי תפוזינה סונג קונטסט?
לצפיה ב-'שמע שיר ענק'
שמע שיר ענק
15/07/2018 | 14:39
35
אימצתי
לצפיה ב-''
15/07/2018 | 01:11
56
מקום 19 מתוך 21 לאחד השירים היותר טובים בתחרות לא בדקתי, אני היחיד שהתחרה עם שיר אחד?
לפחות הזוכה ראוי. התלבטתי האם לתת לו דוז, בסוף בחרתי בשיר האיטלקי בגלל הסי-פארט האדיר.

אני זוכר שנתתי 8 או 10 נקודות ל-Oonagh באחת התחרויות (אינטרקראון אאל"ט) עם השיר Orome. כעת אני מאזין לכמה שירים שלה וכולם נשמעים אותו דבר. היא לא שמעה על גיוון? היא מזכירה לי את אילן פלד (שאני מאוד מחבב), שעשה קריירה על דמות אחת. וואן טריק פוני.

את השיר של שרה קונור אני אוהב יותר בגרסה הספרדית שהשתתפה באחת התחרויות (תפוזינה אאל"ט), נדמה לי שנתתי לה אז 10 נקודות אם לא דוז.

שתי תחרויות אדירות שישארו רק בזיכרון

תודה לשלושת מנקדיי בעיקר לגבי על העשר. ותודה לtajci על ניהול התחרות. היה נחמד.
לצפיה ב-''
15/07/2018 | 05:19
1
54
ככל הכבוד על הארגון של התחרות..על הנחישות....

אצלי התחרות הייתה חמוצה במיוחד

שבוע טוב!
לצפיה ב-''
16/07/2018 | 07:39
16
אני בטוח שבמהדורה הבאה, תצליח יותר!
לצפיה ב-'הסיכום שלי לתחרות'
הסיכום שלי לתחרות
15/07/2018 | 15:24
46

אז שוב ברכות לזוכה.
היה ממש כיף (ומאתגר) לארגן את התחרות הראשונה של המלפפוניאדה. תודה לכל מי שזרם איתי ושלח את השירים. 
אולי בגלל הארגון, חרשתי על הפלייליסט ובאמת התאהבתי בהמון שירים. 
לזוכה, הענקתי 12 נקודות. הוא שיר מצוין ומהנה, זמר שלא הכרתי לפני. מסוג השירים שהיו בטוח מצליחים באירויזיון. או לפחות אני הכי הייתי אוהב...
לגבי המקום שני, אני מאוד מסמפט את הזמרת והשיר ממש מדבק. אבל גם קצת מעייף וחוזר על עצמו. בשלב מסויים כבר הייתי בטוח שהוא המנצח...
קייתי בי אחת ההפתעות של התחרות. הפקה מדהימה, קול נפלא ודיווה שיכולה לזכות באירויזיון. מאוד אשמח לראות אותה בעתיד מייצגת את בריטניה. 
המקום הרביעי, היה אחד השירים שמייד תפסו אותי. אני ממש אוהב את הזמר ואת השירים המעולים שלו. התלבטתי מאוד האם לתת לו את הדוז. 
הופתעתי מאוד מהדירוג הנמוך של טרוי סיון, בעיני אחד השירים הטובים בתחרות. תודה למי ששלח, היה לי ממש כיף להכיר אותו.
עוד אכזבה מהמיקום הנמוך, הוא השיר הנהדר של ג'ק באג. וואו, איזה קצב וקליפ מסחרר. תענוג. לפחות זכיתי להכיר ולהתמכר אליו. 
לגבי השירים שאני שלחתי. ציפיתי למיקומים גבוהים יותר, אבל גם באמצע זה בסדר
מוסטי הוא אומן שאני ממש מעריך. גיליתי אותו ממש במקרה ומאז אני חורש על השירים שלו. בעיני הוא ממש לא בינוני ושווה לתת לו עוד הזדמנות. הנה הלהיט האחרון שלו:
https://youtu.be/5HKLb1p-p3o
רושל היא זמרת מעולה וסופר מעניינת. הלהיט שלה אומנם נשמע כמו הרבה מהז'אנר, אבל בעיני יש לה המון איכויות ועוד נשמע ממנה (מקווה שתיצג את הולנד...). הנה עוד שיר מצוין שלה (ואחלה להיט קיץ היסטרי להעברת הזמן בכיף): 
https://youtu.be/HiRl1VcUv1Q
ולסיום, לא ידעתי איך הפורום יקבל תחרות חדשה. גם אני הייתי שמח שהתחרויות המצוינות מהעבר יחזרו (מה עם איזו מהדורת רילייטד?).
בכל אופן, אשמח לקיים עוד מהדורה של המלפפוניאדה בחודש אוגוסט, עם יותר משתתפים, אז יאללה, תתחילו לחשוב על עוד שירים מעולים ותעדכנו אותי אם אתם בעינין.
תודה רבה

לצפיה ב-''
15/07/2018 | 15:47
1
44
התוצאות לא מפתיעות במיוחד ואני אומר את זה לטובה.

דבר ראשון אני עדיין לא מבין מה עבר בראש למי ששלח את Kayfuem? השיר מרגיש כמו משהו שיתנגן ברדיו באיזה פיצוציה נידחת בבלקן, לא משהו שיכול להשתתף באירוויזיון.

באופן יחסי שירים שאינם באנגלית זכו במקומות נמוכים יותר - אבל כאן הקאץ'. אני תמיד אומר שאם שולחים שיר שהוא לא באנגלית, הוא צריך לתפוס את השומע בכל מה שמסביב לפירוש המילולי - הלחן, הרגש, האינטונציה, השירה. הזמר צריך "לספר סיפור" בסוג של פטומימה מוזיקלית כדי שהשומע יבין על רעיון כללי על מה הוא שר.

בשירים שנשלחו זה פשוט לא זה, לרוב שני השירים ביוונית שנשלחו - ככה *לא* שולחים שיר בשפה שהיא לא אנגלית. פשוט אין לי על מה להתפס. לא הלחן, לא השירה, לא הרגש, לא האינטונציה. אם אני לא מבין יוונית - אין שום דבר שימשוך אותי בשירים האלה.

דווקא בשירים שיש על מה להתפס עליהם - כמו Eldamar, המילים והמשמעות שלהם משניות. המנגינה הפנטסטית והאווירה שהשיר יוצר תופסת והיא זאת שגורמת לאנשים להצביע לשיר הזה.

לגבי קייטי בי - ציפיתי שהיא תנצח, כי זה באמת שיר מופתי. ורק מוכיח מה אנגליה מסוגלת כשמתחשק לה. אבל אנגליה נמצאת בערך איפה שישראל נמצאה בו בתחילת העשור - התחרות לא מעניינת אותם. הם לא זכו בשום השגים משמעותיים בשנים האחרונות, אז העניין הציבורי יורד, ואז זמרים טובים פשוט לא הולכים להתחרות ובעצם זה מעגל שמזין ומדרדר את עצמו. עד שהם לא יישלחו איזה זמר סלב שיגאל אותם מהשיממון שהם שולחים כל שנה התחרות פשוט לא רלוונטית לממלכה.
לצפיה ב-'מסכים לגבי השירים שלא היו באנגלית'
מסכים לגבי השירים שלא היו באנגלית
15/07/2018 | 20:30
22
במבט ראשון, קצת נלחצתי שהיתה כמות גדולה של שירים באנגלית. מצד שני אני גם יכול להבין את זה. רובנו הלכנו על בטוח ומוכר, עם רצון להצליח- ממש כמו באירויזיון. 
אני מעריך מאוד את מי שבחר בשירים בשפות אחרות. דוקא אהבתי את שני השירים ביוונית. הנורבגי היה מעניין, אבל עם שיא מעט לא ממומש...האיטלקי לגמרי הצליח לגרום לי הנאה והפזמון ממש מדבק אלי למרות שלא ממש הבנתי.
מסכים לגמרי עם הקביעה ששיר שלא מושר באנגלית חייב לספר סיפור/ למשוך בצורה שלא תפגע במי שלא מכיר את השפה. ועובדה ששירים כאלה זוכים להצלחה באירויזיון וגם בתחרויות של הפורום. 
מתאר לעצמי שבמהדורה הבאה, כמות השירים באנגלית תפחת ולכולנו יהיה יותר אומץ להעיז בבחירות. 
ועוד דבר. הפכנו להיות מדינה די בנאלית במוזיקה שאנו צורכים. מעט מאוד שפות, פרט לאנגלית זוכים לחשיפה אצלנו וחבל. וזה מחזיר אותי גם לאכזבה מחוק השפה ששינה לגמרי את האירויזיון. תמיד אעדיף שיר שמושר בשפה המקומית על פני שיר באנגלית(בתנאי שהוא עומד בתנאי הסיפור...). 
ספציפית במלפפוניאדה השירים באנגלית היו ממש איכותיים ולכן דירגתי אותם בראש הרשימה שלי.  
לצפיה ב-' ברכות לזוכה המאושר !! '
ברכות לזוכה המאושר !!
15/07/2018 | 18:15
34
תחרות מעולה עם שירים מדהימים ומצוינים שלא היכרתי. 
אני סיימתי עם השירים שלי בטופ 10 , מקום 7 ומקום עשירי.

תודה רבה לכל מי שניקד אותי !!

נתראה במלפפוניאדה הבאה !!

השירים שלי :
Zucchero - Baila Morena
Nolwenn Leroy - Juste Pour Me Souvenir
לצפיה ב-''
15/07/2018 | 20:47
2
36
מקום 4 עם השיר Open Season של ג'וזף סלוואט!!
תודה חברים!!!

חבל לי על הדירוג הנמוך של ג'ייק באג אבל מבין איך אפשר פחות להתחבר
תודה ענקית לשולחי השירים של טרוי סיון ואריאנה גראנדה ,טום גרנאן וקייטי בי (שאני מכיר מלפני). נכנס לפייליסט ונכנס חזק !!!!

אחלה מהדורה ומבחינתי להתחיל את הבאה בימים הקרובים, לעלות על הגל (:

מממיאללללהההה
לצפיה ב-'יאלללללה'
יאלללללה
15/07/2018 | 22:15
1
33
תשלח שני שירים ומייד נכריז על פתיחת המלפפוניאדה2#
לצפיה ב-'תתחיל עם תחרות חדשה..צא לדרך!'
תתחיל עם תחרות חדשה..צא לדרך!
16/07/2018 | 13:00
11
לצפיה ב-''
19/07/2018 | 13:07
1
20
אני מרבה להיות קורא סמוי בפורום אבל הפעם הייתי חייב להגיב.

אני רוצה להגיד תודה רבה לכל המצביעים (לשני השירים שלי), לחלוטין לא ציפיתי לזכות בתחרות. גיליתי את טום לפני כשנה וחצי ומאז אני רק מחכה להיזדמנויות להפיץ את המוזיקה הנהדרת שהוא מייצר (מצרף את אחד השירים האחרונים שלו שאני גם אוהב במיוחד).
האמת שבהתחלה ציפיתי שדווקא השיר הנורבגי ששלחתי יצליח יותר, אבל אני שמח שאני לא היחיד שרואה את האיכויות שבשיר של טום.

תודה על תחרות נהדרת, הכרתי כמה שירים נפלאים שנכנסו לפלייליסט! מתלבט אילו שירים לשלוח למהדורה השנייה.
לצפיה ב-'(שוב) ברכות על הזכיה'
(שוב) ברכות על הזכיה
19/07/2018 | 20:05
9
ותודה על היציאה המרעננת!
שמחתי לקרוא את התגובה והתחושות שלך. ועוד יותר שמח שהתחרות גרמה לך לצאת מהיותך קורא סמוי למשתתף פעיל. גם אני הייתי כזה במשך שנים, ומצטער שלא השתתפתי בתחרויות עבר/ פירגנתי לשירים שעד היום נמצאים חזק בפלייליסט שלי...
מאוד סקרן לקראת הבחירות שלך במהדורה הקרובה ותודה על השיר הנוסף שצירפת, כיף להכיר
לצפיה ב-'אני בספק אם יהיה לתאגיד כאן מספיק כסף לעשות אירוויזיון'
אני בספק אם יהיה לתאגיד כאן מספיק כסף לעשות אירוויזיון
14/07/2018 | 14:55
4
247
אם בקושי הוא מצליח לשדר מבזק  חדשות מיוחד על מה שקורה עכשיו בדרום מדינת ישראל.
אז אתם רוצים שיהיה לו כסף גם לקדם אירוויזיון?
לצפיה ב-'האירוויזיון בישראל ימומן מתקציב המדינה'
האירוויזיון בישראל ימומן מתקציב המדינה
14/07/2018 | 14:59
91
לצפיה ב-'מה הבעיה עם המבזק?'
מה הבעיה עם המבזק?
14/07/2018 | 19:56
163
ובהפקת האירו' יש עוד הרבה גורמים חיצוניים מעורבים שידאגו שהאירו' לא ייראה כמו טקס הענקת פרס שקרכלשהו בערוץ 1 שמשודר בשבת בצהריים. 
לצפיה ב-'לתאגיד תקציב שנתי של 700 מיליון שקל'
לתאגיד תקציב שנתי של 700 מיליון שקל
15/07/2018 | 11:51
1
114
ויש לו עוד שאריות מתקציב ההקמה (תקציב חד פעמי שניתן בשביל ההשקה, והוא לא ניצל עד הסוף).
כסף לא חסר.
אם כבר, הבעייה של התאגיד שהוא תאגיד ממשלתי, זה אומר שעבודה בשבת מצריכה היתר מיוחד ממשרד העבודה והרווחה.
לצפיה ב-'השבת היא לא בעיה, אם זה לא מתקיים בירושלים'
השבת היא לא בעיה, אם זה לא מתקיים בירושלים
15/07/2018 | 16:15
80
אלא אם כן מישהו בממשלה רוצה להיות הפנים של ביטול האירוויזיון בישראל, כמו שמירי רגב נהייתה הפרצוף של ביטול המשחק של ארגנטינה. אף פוליטיקאי שהוא לא חרדי לא מעוניין בזה, הם אפילו ירדו מעניין פיצול התאגיד.
לצפיה ב-'להתעלם מההודעה'
להתעלם מההודעה
15/07/2018 | 15:21
135

לצפיה ב-' ברזילי: "באמת נקלעתי לסיטואציה"'
ברזילי: "באמת נקלעתי לסיטואציה"
13/07/2018 | 06:07
9
309

מאז הזכיה באירוויזיון נטע ברזילי לא נחה לרגע: מופיעה ברחבי אירופה בלי הפסקה, זוכה לגלי הערצה, ועכשיו כבר מצלמת קמפיין ראשון. בריאיון למהדורה המרכזית היא מספרת מה היא חושבת על סערת ההעתקה של השיר טוי, על ההתבטאויות מעוררות המחלוקת של יוצר השיר דורון מדלי, וגם על התערבות הפוליטיקאים באירוח התחרות בארץ.
כשנמצאים לצד נטע ברזילי במקום כמו קייב שבאוקראינה, מבינים מיד עד כמה בינלאומית ההצלחה שלה. היא זמרת שמצליחה בקלות למשוך את תשומת הלב ולרגש עוברי אורח. כעת כשהיא מצטלמת לקמפיין הראשון שלה לפרטנר, היא ישבה ונתנה את נקודת המבט שלה על כל הסערות סביבה.

ברמה המקומית, נטע ברזילי השיבה לנו את הכבוד האבוד אחרי 20 שנות בצורת באירוויזיון, ובכלל במדינה רוויית בעיות כמו שלנו ניצחון בתחרות הזו הוא דבר שמחזיר טיפה צבע ללחיים. אבל גם ברמה הבינלאומית היא הביאה איתה לעולם מסרים שעוררו הזדהות כמעט בכל מקום והפכו את הניצחון שלה להרבה יותר ממוזיקלי.
בעניין סוגיית השיר הגנוב וההשוואה ל-Seven Nation Army היא כלל לא מבינה על מה המהומה: "לקרוא לזה שיר גנוב זה מצחיק אותי. כשטוי הגיע אליי לא יכולתי להתעלם מכמה שהוא היה טרי וחדשני - זה לא היה נשמע כמו שום דבר אחר".
כשברזילי אמרה בתמימות בזמן הזכייה "בשנה הבאה בירושלים" היא לא חזתה את תגובת שרת התרבות מירי רגב שרכבה על העניין. "ירושלים-תל אביב זה 30 דקות. כל האירועים מסביב יכולים להתקיים בכל הארץ. אם זה יהיה בירושלים זה יהיה מדהים, ואם בתל אביב זה מדהים ואם חיפה זה מדהים - מה שחשוב זה שהאירוויזיון בישראל", טענה הזמרת. "אנחנו סתם עושים רעש".
בזמן שהיא מופיעה ומקליטה בעולם, בבית לא מפסיקים לדבר עליה, בכל פעם בהקשר אחר. אחד הרגעים הגדולים היה כמובן הרגע שדורון מדלי, אחד מיוצרי השיר "טוי" טען כי היא "רק נקלעה לסיטואציה". נטע מסבירה: "לדורון נעשה עוול גדול, זה ממש חוסר צדק".
"דורון הוא אחד מהאנשים הכי מיוחדים והכי מדהימים שפגשתי בחיים שלי", יוצאת ברזילי להגנתו, "הוא חלם על האירוויזיון במשך 10 שנים. כהוא אמר שאני נקלעתי לסיטואציה - אני נקלעתי לסיטואציה", היא מודה. "הוא כתב את השיר הזה והוא אמר לי את מוזמת להצטרף לזכייה שלנו באירוויזיון".
ברזילי באמת מחוברת לאנשים שיצאו איתה למסע הזה מהרגע הראשון. כל הצוות המקצועי שהיה צמוד אליה בתחרות בליסבון מלווה אותה עד היום, ואפילו את קמפיין הפרסום הראשון שלה בקריירה, שצילמה השבוע בקייב לפרטנר טי.וי ונטפליקס, היא עושה עם הבמאית קרן חכמה שכבר ביימה לה את הקליפ המוצלח של "טוי".

לצפיה ב-'איזה "עוול גדול" ו"חוסר צדק" נעשו לו?'
איזה "עוול גדול" ו"חוסר צדק" נעשו לו?
13/07/2018 | 07:17
6
188
לצורך הריאיון היא רוצה ליישר קוו ולהחמיא לו, בסדר, אבל מכיוון שאנחנו לא יכולים להתעסק ב"מה היה אילו" ולדמיין עבר אלטרנטיבי, לזקוף את כל הצלחתה, את המקריות, או המזל, למדלי לבדו זה מאכזב מאוד כשזה בא ממנה.
לא הגיוני שהיא מברברת על העצמה נשית ולהיות עצמך, ואז היא קצת מגמדת את העצמך ואומרת שבעצם תהיה עצמך אבל יש מקריות, ונקלעים לסיטואציות.

כדאי להזכיר שההצלחה שלה שייכת להצלחתו, הם לא אחד לצד השני, הם אחד יחד עם השני.
דווקא מנטע ברזילי, שמשדרת צניעות, ומדברת על צניעות, אני לא מבין מאיפה פתאום מגיעה חוסר הצניעות כשזה נוגע למדלי. בטח שלא נעשה לו עוול גדול.
לצפיה ב-'אתה קורא לא נכון לדעתי'
אתה קורא לא נכון לדעתי
13/07/2018 | 09:01
4
158
היא אומרת שהיא נקלעה לסיטואציה בהקשר שהיא נקלעה לתוך החלום שלו לזכייה באירוויזיון, לא שאין לה חלק בזה. שלדורון לא משנה איזה זמר היה שר את השיר שלו, הוא חלם על זה עשור והזכייה (מבחינתו) שלו.

יותר מפריע לי שאמרה שטוי נשמע לה חדשני, כי זה לגמרי חרטוט. היא לא התחברה לשיר בכלל, וכשמקשיבים לדמו של דורון אפשר להבין בדיוק למה וכמה נטע הוסיפה לשיר הזה ולהצלחה שלו.
אם למישהו נעשה עוול זה לה, גם תקעו לה שיר שלא התחברה אליו, השתמשו במראה שלה בציניות להעביר "מסר", נתנו לה להוסיף קטעי לופר ואז אמרו לה שהיא בכלל לא תופיע איתו. כל הכבוד לה שלמרות כל החרא שהפילו עליה המשיכה לשדר חיוביות וקרעה את הבמה בליסבון כמו שהיא יודעת.
לצפיה ב-'לא מסכימה עם הניתוח שלך לגבי נטע.'
לא מסכימה עם הניתוח שלך לגבי נטע.
14/07/2018 | 02:05
3
88
מה הקשר בין "טוי נשמע לה חדשני" לבין "היא לא התחברה לשיר בכלל"? אין סתירה בין השניים. אפשר לשמוע שיר ולחשוב שהוא חדשני ועדיין לא להתחבר אליו. "חדשני" לא אומר בהכרח "טוב" או "אהבתי". הוא רק אומר "כזה עוד לא שמעתי". ודאי שנטע הוסיפה לשיר, לכן היא קיבלה קרדיט ואיש לא ניסה לקחת אותו ממנה.

אבל לא "עשו לה עוול", היא זכתה בתחרות והיא ידעה מה התנאים ולאן היא הולכת ועשתה זאת בשמחה. ולא "תקעו" לה שיר שהיא לא התחברה אליו, בחרו בשיר שהיא אולי לא אהבה משמיעה ראשונה אבל היא עבדה עליו איתם והפכה אותו לשלה ועם המסר היא דווקא מזדהה מאוד כי זה בדיוק גם המסר שלה.

לא " נתנו לה להוסיף קטעי לופר ואז אמרו לה שהיא בכלל לא תופיע איתו". קיבלו אישור עקרוני מה-EBU להופיע עם לופר (כי באמת מותר כשזה קול אנושי שמוקלט חי על הבמה) ואז הכינו את הקליפ, ולאחר מכן הם הודיעו שזה לא מתאים להם ולא מסתדר. זה לא היה בשליטת המשלחת בישראל ולא עשו לה שום דבר בכוונה.

בשורה התחתונה, לא "הפילו" עליה שום "חרא". כמו בכל הפקה יש קשיים ובעיות (זה אף פעם לא רץ חלק, ככה זה בחיים) ומתמודדים וממשיכים. כן, נטע היא פרגמטית והיא מבינה מה צריך לעשות, מה אפשרי ומה לא, והיא אכן המשיכה לשדר חיוביות (למה לא?) והייתה נהדרת כי זאת היא. אבל גם נציגים קודמים של ישראל התמודדו עם הקשיים והבעיות ולא לכלכו וידעו שמדובר בעסקת חבילה ויש בה דברים טובים ויש דברים מעצבנים. שוב, ככה זה בחיים.
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 22:06
2
47
לא ציפיתי לתגובה שתנתח כל משפט וחצי משפט - לא ניסיתי לתקוף את נטע, פשוט היה קצת מוזר לי לקרוא דעה חיובית על השיר שקראתי חלק מהראיונות שלה מאותה תקופה. גם לא ציפיתי שהיא תתחיל ללכלך על אנשים מהמשלחת או משהו כזה, היא כולה חיובית.

צודקת, יש הבדל בין "נשמע חדשני" ל"לא אהבתי" אבל הדמו של דורון לא נשמע חדשני (לפחות לי. נשמע כמו שיר פופ מבולגן), אולי היא חשבה אחרת. מה שכן הוא בהחלט נשמע מעניין ולא דמה לשום דבר אחרי שהיא התערבה

MeToo =/= קבלה ואהבה עצמית (המסר שנטע דאגה לדבר עליו בהקשר של טוי). היא הפכה את המסר למה שהיא מאמינה בו עם התוספת של הקרקור (והבריון הפחדן). לא נראה לי שזה מה שעבר לדורון בראש כשהוא כתב אותו (גם על זה אפשר להתווכח אבל אין טעם - מה שחשוב שבסופו של דבר היא הצליחה לגרום לעצמה להתחבר לזה ולהעביר את המסרים שכן חשובים לה, כמו שכתבת. בשבילה זה לא היה שיר "פמניזם").

בשורה תחתונה היא עשתה את הטוב ביותר ונהנתה מהתהליך למרות הקשיים. מהממת. (אגב, בלי קשר, הדהים אותי לראות חלק מהשאלות שהאירופאים שאלו אותה בתקופת האירוויזיון - שאלו אותה דברים שנראה לי שגם מעריצים ישראלים לא מודעים אליהם, וראו שזה ריגש אותה - על העבר שלה כזמרת ג'אז, על הלהקה שהייתה בה והחיים בניגריה).
לצפיה ב-'Me too = העצמה נשית. זה לגמרי זה, נטע הרחיבה את המסר הלאה'
Me too = העצמה נשית. זה לגמרי זה, נטע הרחיבה את המסר הלאה
14/07/2018 | 23:40
1
52
אבל זה לא סותר. קבלה עצמית, ביטחון עצמי, לדעת שאת שווה ולעמוד על זכויותייך – כל אלה ועוד הם בדיוק מה שמונעים ניצול, הטרדה וכו' שנובעים מאנשים בעמדות כוח שמנצלים את כוחם לרעה. לא רק שאין סתירה בין הדברים, הם קשורים ושזורים זה בזה.

לא משנה מה עבר לדורון ולסתיו בראש; כל שיר עובר תהליך בישול והבשלה מהסקיצה הראשונית לתוצאה הסופית, כל אחד מהשותפים ליצירה (כותבים, מעבדים, מפיקים, מבצעים) יכול לתרום את חלקו ואין כאן משהו חריג. כשמקשיבים לסקיצה הראשונית (שהיא מקסימה בעיניי, אגב) מזהים היטב את השינויים שנעשו עד לתוצר הסופי, אבל אין ב-TOY כמות או איכות שינויים יוצאת דופן. זו הזדמנות מצוינת להמליץ על ההסכת "שיר אחד" שעוסק בסיפורים מאחורי שירים מוכרים).
לצפיה ב-'לא כתבתי שהיה משהו חריג או יוצא דופן בתהליך'
לא כתבתי שהיה משהו חריג או יוצא דופן בתהליך
15/07/2018 | 00:16
36
להפך, טוב שתרמה מעצמה ומצאה נקודת חיבור. על העיקר אנחנו מסכימות - היא עשתה את המקסימום

תודה על הלינק
לצפיה ב-'הוציאו את דבריו מהקשרם והוציאו אותו מנאיק כדי לעשות כותרת'
הוציאו את דבריו מהקשרם והוציאו אותו מנאיק כדי לעשות כותרת
14/07/2018 | 03:02
92
כתבתי על כך כאן בהרחבה:
וטור דעה שפורסם במאקו טען דברים דומים:

ובקיצור:
במהלך הריאיון הוא החמיא לנטע מאוד ופרגן לה לא מעט, הסביר שהיא מופלאה, שהיא הייתה ההשראה לשיר, ולמעשה אמר מפורשות שהוא לא היה יכול לנצח עם כל אחד ושאחרי חובי סטאר הוא חיכה למתמודד שהוא מרגיש שהוא יכול לעשות את זה.

כשהוא אמר שהיא "נקלעה לסיטואציה" זה לא בא להקטין מחשיבותה (ששוב, הודגשה שוב ושוב לאורך כל הריאיון) אלא להבהיר את הדברים מנקודת המבט שלו, אדם שחי ונושם אירוויזיון מילדות, שחולם על זה שנים, שהיה מכוון מטרה. היא לא חלמה לזכות באירוויזיון מילדות, זה באמת קרה לה די במקרה: חיזרו אחריה שנים ל"כוכב הבא" ולבסוף היא נענתה. היא אפילו לא חשבה שהיא תזכה בתחרות אלא שתקבל די חשיפה שתעזור לה בהופעות ובתשלום שכר הדירה. לעומת זאת דורון מדלי כבר כמה שנים מנסה להתכוונן על ניצחון, זה המסלול שהוא התווה לעצמו. נטע חצתה אותו ברגע הנכון. היא נפלה עליו משמיים כפרי בשל והשלימה את החתיכה החסרה בפאזל.
לצפיה ב-'ריאיון מקסים, נטע מהממת כרגיל, שמה דברים בפרופורציות הנכונות'
ריאיון מקסים, נטע מהממת כרגיל, שמה דברים בפרופורציות הנכונות
14/07/2018 | 13:53
91
בעניין דורון מדלי, בעניין העיר המארחת ובאופן כללי לגבי עצמה. כמה מרענן ומהנה לראות אדם כ"כ פיקח ומפוכח לגבי עצמו, המציאות ובכלל, בלי היסטריות ודרמות מיותרת. נטע עונה בצורה ישירה, עניינית, כנה ואפילו נון-שלנטית תשובות כ"כ רהוטות ומדויקות... הלוואי שכולם היו ככה.
לצפיה ב-' נטע תופיע עם "טוי" בתוכנית בוקר אמריקאית'
נטע תופיע עם "טוי" בתוכנית בוקר אמריקאית
15/07/2018 | 02:40
131
לצפיה ב-'הנציגה הקפריסאית לאירוויזיון, אלני פוריירה, הופיעה בישראל'
הנציגה הקפריסאית לאירוויזיון, אלני פוריירה, הופיעה בישראל
14/07/2018 | 15:19
212
משעמם אותי לצפות בגרסאות ביוונית לשירים ישראליים ולכן רק הצצתי; לא הבנתי את הביגוד. היא פרזנטורית של הלבשה תחתונה? אין בזה טיפת סטייל, נראה כאילו היא לבשה את המחטב והיה לה חם מכדי ללבוש בגד אמיתי מעליו...

לצפיה ב-'DVD אירוויזיון 2018'
DVD אירוויזיון 2018
12/07/2018 | 19:53
4
199
בדרך כלל אני לא נוהג לרכוש את הדי וי די של האירוויזיון שמופץ למכירה אך הפעם אני מעוניין לרכוש אותו

השאלה שלי היא איפה ניתן בארץ לרכוש אותו וכמה בערך זה עולה?

האם בדי וי די יש פרשנויות בין השירים או שאין דיבורים בין השירים?
לצפיה ב-'בארץ ראיתי רק את הדיסק למכירה'
בארץ ראיתי רק את הדיסק למכירה
12/07/2018 | 21:25
127
אני מניח שעוד חודש או חודשיים ניתן יהיה להשיג בארץ את המארז.
הבעיה היא שהשנה לא יצא מארז בלו-ריי , וניתן יהיה לקנות רק מארז DVD .

ראיתי באמזון גרמניה את המארז למכירה.
לצפיה ב-'...'
...
12/07/2018 | 22:59
93
מחיר: 150 ש"ח
ב-DVD אין פרשנויות/דיבורים בין השירים

הבנתי שה-DVD לא יכלול את ההופעה של UK באירוויזיון
בגלל מה שהיה במהלך ההופעה

כרגע הוא לא במלאי
תבדוק מול החנות מתי הוא יכנס למלאי

לצפיה ב-'נראה לי שמצנזרים את השיר של בריטיה'
נראה לי שמצנזרים את השיר של בריטיה
14/07/2018 | 14:55
105
נראה לי שב DVD מצנזרים את הקטע שבו אנרכיסט הפריע לזמרת של בריטניה לשיר.
למה לרכוש אם יש ביוטיוב חינם אין כסף?
לצפיה ב-'שווה לבדוק באתר הרשמי של האירוזיון'
שווה לבדוק באתר הרשמי של האירוזיון
14/07/2018 | 22:07
27
לצפיה ב-'מסתמן: גם קדם האירוויזיון הבא יהיה בקשת'
מסתמן: גם קדם האירוויזיון הבא יהיה בקשת
12/07/2018 | 22:21
16
216
לוואלה ברנז'ה נודע כי קשת הייתה היחידה מבין המועמדים הרלוונטיים שהגישה הצעה לקול קורא שפרסם התאגיד, שבעצמו החליט ככל הנראה לרדת מהפקה עצמאית. גם ברשת ויתרו על הקדם

לצפיה ב-'מעולה, סוס מנצח (ליטרלי!) לא מחליפים'
מעולה, סוס מנצח (ליטרלי!) לא מחליפים
12/07/2018 | 22:34
3
149
בעיקר ששירי מיימון מצטרפת עכשיו לפאנל השיפוט ואני סומך עליה שלא תאכל שום שיט מההפקה.
לצפיה ב-'איך זה סוס מנצח מילולית? הקדם יהפוך למרוץ סוסים? '
איך זה סוס מנצח מילולית? הקדם יהפוך למרוץ סוסים?
13/07/2018 | 03:20
2
33
לצפיה ב-'נכון ש"סוס מנצח" זה מונח בהשאלה'
נכון ש"סוס מנצח" זה מונח בהשאלה
13/07/2018 | 17:29
1
94
אבל הרבה פעמים משתמשים במושג הזה כ"סוס מצליח" ולאו דווקא מנצח. כלומר השאלה על השאלה.

עד השנה, הכוכב הבא היה "סוס מנצח" בזה שעלינו לגמר כל שנה והשארנו חותם. אבל לא באמת ניצחנו. השנה, אנחנו ליטרלי מנצחים. לא מצליחים, לא מעפילים, לא משאירים חותם - מ-נ-צ-ח-י-ם.
לצפיה ב-'הבנתי. רק אדייק: "סוס מנצח" = סוס שמספק את הסחורה'
הבנתי. רק אדייק: "סוס מנצח" = סוס שמספק את הסחורה
14/07/2018 | 01:42
46
מחזיר את ההשקעה (כאמור, הדימוי לקוח ממרוצי סוסים). כל אחד יכול להגדיר מה זה אומר מבחינתו.  זו לא שאילה על שאילה; האמרה "לא מחליפים סוס מנצח" שקולה לכך שאין טעם לשנות מה שעובד, זו המשמעות המקורית של האמרה. אכן היה כאן ניצחון, אבל זה עדיין לא "סוס מנצח" מילולית...
לצפיה ב-'תאגיד מיושן שלא יכול להפיק קדם, כנראה גם לא אירויזיון'
תאגיד מיושן שלא יכול להפיק קדם, כנראה גם לא אירויזיון
12/07/2018 | 23:04
11
163
התאגיד עושה מעצמו צחוק. אם אינו יכול להפיק בעצמו קדם אירויזיון, האם יוכל להפיק אירויזיון? כנראה שיוטסו בעלות של 100 מליון שקל מפיקים, במאים, אנשי סאונד, תאורה, למעשה הכל יופק על ידי צוותים זרים, כי התאגיד שלנו עם יכולות נמוכות, עסקנות ברמה גבוהה מאד, חיזורים נואשים אחרי תוכניות כושלות בערוץ 10, הפקות מקור דלות באולפנים גרועים מאלו שהיו ברשות השידור. 
מסירת הפקת הקדם שוב לידי תוכנית ריאליטי מכורה מראש היא הרמת ידיים והודאה בפומבי שהתאגיד כושל.
לצפיה ב-'לפעמים בא לי לעשות דוקטורט על הזויי מקלדת.'
לפעמים בא לי לעשות דוקטורט על הזויי מקלדת.
13/07/2018 | 17:41
10
132
יש לי תחומי עניין רבים, אז אני משתתף בהרבה פורומים שנוגעים לתחומי העניין שלי, ובכל פורום ופורום ללא יוצא מהכלל, תמיד יהיו הזויי מקלדת.

אותם הזויי מקלדת מתאפיינים באותם סימפטומים - אנשים שעיקר התכנים שלהם זה שטויות מוחלטות. הם בטוחים שהם יודעים הכל. הם תמיד יציפו את הפורום שהם משתתפים בו (ולא ישרשרו את השטויות שלהם אחד לשני, למשל). הם תמיד יחשבו שהם יודעים טוב יותר מכולם. לרוב ההודעות שלהם כתובות בצורה רעה, ללא סימני פיסוק, ללא חלוקה לפסקאות והרבה פעמים הנקודה שלהם, מופרכת או הגיונית, פשוט לא קוהרנטית לאורך ההודעה.

לרוב מדובר באותם אנשים - אנשים שיש להם קצר בתקשורת הבין אישית בחיים האמיתיים אז פשוט עם הזמן הם למדו "לדבר עם עצמם", ליצור עם עצמם דיאלוגים אינסופיים, לקחת מחשבה קטנה שכל בן אדם שפוי אחר היה משחרר אחרי כמה שניות ופשוט להתעכב עליה בצורה אובססיבית, לפתח אותה לתורה שלמה שהגיונית רק להם. וכמובן - לרוץ לספר את אותה תורה לחבריהם האון-ליינים, שכמובן לא מתעניינים במה שיש להם להגיד. כמובן שאותה תורה (במקרה שלך תפוזו), למשל, איפה האירוויזיון יאורח, מי ינחה אותו ומי יופיע במופעי הפתיחה\מחצית, לא באמת נשענות על עובדות אמיתיות אלא על רסיסי מידע, דמיונות ושמועות.

ספציפית לאירוויזיון, אותם הזויי מקלדת תוססים מאוד לאחרונה, שכן עיקר השטויות שלהם מתעסקות בלחנך את המדינות השונות, לספר לעולם איך צריך להפיק נאמבר מנצח לאירוויזיון, איך האירוויזיון צריך להתנהל ובאופן כללי לחפור ימים ולילות מה צריך לעשות, כמה ומתי.

ומה קורה שהמדינה של אותם הזויי מקלדת לפתע מנצחת? זה מחרפן אותם. הקרקע נשמטת להם מתחת לרגליים. אותם הזויי מקלדת שעסוקים חודשים על חודשים בלחנך ולהטיף מה נכון ומה לא פתאום מאבדים את הרלוונטיות שלהם (שלמעשה, מעולם לא הייתה להם). הרי המשלחת הישראלית לא באמת הייתה צריכה את תפוזו, למשל, כדי להפיק נאמבר מנצח או איפה לארח את אירוויזיון 2019 או מי ינחה אותו או מה הופעות המחצית צריכות לכלול.

ואז הם מרגישים צורך להציף את הפורום אפילו יותר. להוכיח לעולם שהם עדיין יודעים טוב יותר, עדיין חכמים יותר מכולם, עדיין יותר רלוונטים ומשמעותיים.

נראה לי שהססמא הכי נכונה לאנשים האלה: Get a life, כמו שנכבר פה כבר בעבר.
לצפיה ב-'אני לא חייב להסכים איתך בזה'
אני לא חייב להסכים איתך בזה
13/07/2018 | 17:48
4
32
לצפיה ב-'עצם זה שבכלל הגבת להודעה שלי רק מוכיח שאתה אכן הזויי מקלדת.'
עצם זה שבכלל הגבת להודעה שלי רק מוכיח שאתה אכן הזויי מקלדת.
13/07/2018 | 17:49
3
110
לצפיה ב-'ועצם העובדה שאתה מגיב לי מוכיחה שגם אתה הזוי מקלדת'
ועצם העובדה שאתה מגיב לי מוכיחה שגם אתה הזוי מקלדת
13/07/2018 | 18:00
2
19
לצפיה ב-'מה אני אגיד לך, הלוואי על חצי ממדינת ישראל להיות הזויה כמוני'
מה אני אגיד לך, הלוואי על חצי ממדינת ישראל להיות הזויה כמוני
13/07/2018 | 18:01
1
142
לצפיה ב-'אולי במקום לריב'
אולי במקום לריב
14/07/2018 | 10:38
45
תעשו דיון מעניין על האירוויזיון?
לצפיה ב-'עוד פיסת מידע קטנה מאחורי הקלעים ("כי אין לי מושג")'
עוד פיסת מידע קטנה מאחורי הקלעים ("כי אין לי מושג")
13/07/2018 | 19:27
154
בעיריית ירושלים ועוד גורמים שנקרא להם "ממלכתיים" דרשו להעלות רעיון להזיז את התחרות ביומיים כך שחצאי הגמר יערכו בראשון ושלישי, והגמר בחמישי. זאת כמובן כדי לאפשר לארח בארנה בלי בעיות שמירת שבת. הרעיון הוצע וצוות המארגנים היה כנראה כל כך המום שאחרי עשרות שנים שזה נערך בהצלחה במוצ"ש באים ומציעים שיזיזו שאפילו לא שללו את זה, פשוט הייתה דממה וזה נגנז באותה מהירות שהועלה. 
לצפיה ב-'Get a life זאת הסיסמה שלי :))'
Get a life זאת הסיסמה שלי :))
13/07/2018 | 21:20
1
37
לצפיה ב-'ועכשיו תריבו על סיסמאות?'
ועכשיו תריבו על סיסמאות?
14/07/2018 | 00:52
66
ממש בוגר כאילו
לצפיה ב-'מעניין אותי דבר אחד.....'
מעניין אותי דבר אחד.....
14/07/2018 | 12:11
1
97
איפה אותם הזויי מקלדת, שהטרילו כאן יומם וליל כנגד נטע, השיר שלה וההופעה שלה בליסבון נמצאים היום. ממש נעלמו. לדעתי, הם פתחו סוכת אבלים על הזכייה הישראלית.

מעניין אותי לדעת, אם הם יגיחו בחזרה ויחזרו לכתוב כאן כשתחל עונת הקדמים, או כשבכלל יחליטו איזו עיר תארח התחרות, או כאשר יבחרו המנחים ,ומי ישתתף באינטרבל אקט של כל מופע, ואולי רק בתקופת החזרות שלקראת התחרות.
לצפיה ב-' בעיקר כל אלה שלכלכו על ההפקה שלא מבינה כלום'
בעיקר כל אלה שלכלכו על ההפקה שלא מבינה כלום
14/07/2018 | 13:47
72
ורק מחכה לביקורת שלהם על עצות בבימוי, עיצוב ובאופן כללי שינוי קונספט כי לדעתם הוא לא מוצלח (ודאי שישנו הכול ברגע האחרון רק כי זה לא לטעמכם ). או כל אלה שמיהרו לקטול חזרה ראשונית לא מוצלחת (כי היא לא נראית כמו הופעה של גמר, מי היה מאמין?) והספידו את ישראל...
לצפיה ב-'"פיס ארנה" ירושלים, המקום הכי מתאים לאירוח אירוויזיון!'
"פיס ארנה" ירושלים, המקום הכי מתאים לאירוח אירוויזיון!
12/07/2018 | 19:52
24
302
מקום נהדר לתחרות, הנה תראו תמונה, רק במה אחרת ואפשר כבר לדמיין את האירוויזיון..
הבמה לא חייבת להיות ענקית, אפשר לעצב במה מיוחדת אבל קטנה יחסית לא חייב ענקית, העיקר שיהיו כמה שיותר אלמנטים ומסכים... זה לא יהיה כמו הבמה של שבדיה 2013 או פורטוגל 2018, זה יהיה יותר בסגנון אוסטריה 2015 שהייתה יחסית סבבה ומכובדת!
המקום שם יותר נקי, הכל מסודר שם, הבניין עצמו נראה נהדר, גם הסביבה שם נקייה, הוא נראה מקום יותר ממלכתי לייצוג אירוויזיון ולא בתל אביב עם הסביבה המזעזעת שם, תחבורה גרועה, בשביל מה צריך את זה..
יכול להיות אחלה אירוויזיון בפיס ארנה בירושלים! וכמו שהחרדים לא הפריעו ב1999 אז הם לא יפריעו ב2019, זה בסדר...
לצפיה ב-''
12/07/2018 | 20:23
39
לצפיה ב-'זה ייערך בפיס ארנה, בסופו של דבר, אבל הסיכון ישאר'
זה ייערך בפיס ארנה, בסופו של דבר, אבל הסיכון ישאר
12/07/2018 | 20:39
2
234
האירוויזיון הוא ההזדמנות להראות את הפנים היפות של ישראל, כאשר כל מחאה כנגד תחרות או חזרות בשבת עלולה לחשוף את כל מה שאנחנו מנסים להסתיר מהעולם: העובדה שירושלים היא אחת הערים העניות ביותר בישראל, שהדו קיום נשמר-נשבר, עיר דתיה מאוד ולפעמים אפילו להשיג קרטון חלב בשבת אי אפשר, אז אם אתה תייר? תשלם 30$ על ארוחה מחוממת על כיריים חשמליות במלון.

לא היו בעיות ב-1999 ואנחנו לא יודעים איך. נכון, לא היו. 20 שנה קדימה, ירושלים התחרדה יותר, הקצינה יותר, ובמקביל התחרות של היום שונה לחלוטין מהתחרות שהייתה אז, יש בה קהל שרוכש כרטיסים והחזרות ארוכות. לכן, האמירה הזאת של "לא היו בעיות לפני 20 שנה" לא רלבנטית, והיא פשוט מטעה.
גם היום, אפשר לשחד את החרדים, אבל הפעם, מספיק שאיזה מיקל ממינכן יקטר בפייסבוק על זה שמישהו במדרחוב ממילא עשה לו פרצוף או סימן או איים עליו איכשהו כי הוא גיי - וכל ההשקעה של ה-110 מיליון שקל הביאה לזה שראו את הפנים המכוערות של ישראל.

לכן, תחבורה לא נוחה ליד אליהו ממש לא צריכה להפחיד אף אחד.
אבל כיוון שבסופו של דבר מה שיכריע היא הזיקפה הלאומית - התחרות תיערך בירושלים.
לצפיה ב-'בכל מקום לא משנה איפה יעשו פרצוף לקהילה הגאה אין מה לעשות'
בכל מקום לא משנה איפה יעשו פרצוף לקהילה הגאה אין מה לעשות
12/07/2018 | 21:56
158
זה לא אומר שהם צריכים להתייחס לזה! פשוט להעביר את זה..
הרי עשרות אלפיי תיירים מגיעים לירושלים בחגים ובחופשים ולא שמעתי שהחרדים עשו בעיות, כן גם הומואים מגיעים ומסתובבים בירושלים ולא שמענו על שום מהומות ותקיפה כלשהי וכדומה.. החרדים אוהבים לנבוח אבל בסוף לא עושים כלום.

לפי דעתי ירושלים צריכה לארח, ופיס ארנה צריך להיות האולם.
אין דבר יותר מרגש מזה שגם טראמפ העביר את השגרירות לירושלים וגם שנה לאחר מכן ישראל מארחת את האירוויזיון ומשדרת אותו מירושלים! אתה יודע איזה הד זה יעשה בעולם? זה יוכיח לכל העולם ש"אנחנו פה ואנחנו כאן כדי להישאר!"

אם זה יהיה בתל אביב אז אוי ואבוי, תל אביב היא ממש מדינת עולם שלישי.. לא הפנים היפות של המדינה הזאת! זה שהיא גיי פרנדלית לא אומר שהיא ייצוגית.

אנחנו מדברים כאן על אירוויזיון לא על מסיבת ישראל קולינג... אירוויזיון זה אירוע יותר רשמי וממלכתי, צריך שיהיה מקום מכובד, סביבה מכובדת ונקייה.. לא איפה שכל המסתננים וכל זה, מה גם שהארנה ממוקם באיזור די שקט כך שמהומות לא יהיו שם זה בסדר לעומת מנורה מבטחים המזעזע והמכוער שגם ממוקם באמצע כל הבלאגן...

בנוסף לזה אתה מתאר לך את האינטרו של התחרות בירושלים? את הצילום המדהים של הכותל, כל המקומות היפים שם ומקודשים ל3 הדתות.. מה יש לצלם בתל אביב את מגדלי עזריאלי והרכבת והתחנה המרכזית שנראית כמו הפרצוף המכוער של חולדאי? די נו..
לצפיה ב-'ב-99' היו בעיות מאחורי הקלעים ואנחנו יודעים איך הן נפתרו'
ב-99' היו בעיות מאחורי הקלעים ואנחנו יודעים איך הן נפתרו
13/07/2018 | 03:19
138
כי המפיקים דיברו על כך... הדיבור עם הרב, הפשרה, הקדמת החזרה הגנרלית בשישי ועוד. לא סביר שזה יחזור על עצמו כי המצב שונה וקיצוני יותר משני הצדדים (הן מצד דרישות ה-EBU והן מצד החרדים).
לצפיה ב-'תתחברו לקרקע'
תתחברו לקרקע
12/07/2018 | 22:37
3
202
אמנם יש היכל טוב בירושלים
אבל האירוויזיון לא יתקיים בירושלים
לצפיה ב-' הם מפיצי פייק ניוז.. '
הם מפיצי פייק ניוז..
12/07/2018 | 23:12
2
151
 את אותן הדמיות אפשר למצוא גם עבור היכל מנורה. לגבי הארנה - ירושלים סגורה לחלוטין בשבת, התח"צ לא פועלת. ברמת ההזייה לחשוב שהארנה מסוגל לארח במצב כזה. חבל על הפייק ניוז.
לצפיה ב-'היחידי שמפיץ פה פייק ניוז זה אתה'
היחידי שמפיץ פה פייק ניוז זה אתה
13/07/2018 | 02:19
1
182
הארנה בירושלים מודולרית, השורות הראשונות בהיכל מתקפלות לכן ניתן להגדיל את הבמה ולהכניס יותר אנשים לרחבה.
ההשוואה להיכל מנורה הישן מגוחכת, לא מספיק שהוא קטן ואפשר להכניס בו רק 6000 אנשים להופעה גם אין מקום מסביב להיכל להקים אולם משלחות, מרכז תקשורת ואולם מסיבת עיתונאים.
לצפיה ב-'אשכרה! פיס ארנה אולם מושלם לתחרות הזאת!'
אשכרה! פיס ארנה אולם מושלם לתחרות הזאת!
13/07/2018 | 08:21
125
תיאור מושלם.
לצפיה ב-'אנשים פה חושבים שירושלים היא שילוב בין בני ברק למורדור'
אנשים פה חושבים שירושלים היא שילוב בין בני ברק למורדור
12/07/2018 | 23:50
9
198
נכון, היא מתחרדת ועניה, והיא עדיין עיר יפה ותיירותית ובעיני נפלאה עם כל בעיותיה הרבות. תחבורה ציבורית אין באף עיר בארץ חוץ מחיפה ואילת, ובירושלים יש מוניות שירות כך שבעניין הזה היא לא שונה מתל אביב. במרכז העיר עדיין יש הרבה פאבים ומסעדות שפתוחים בשבת, יש את מתחם התחנה ואת מחנה יהודה שפתוחים בשבתות ואמנם אין AM:PM בכל פינת רחוב כמו בתל אביב, אבל יש במרחק הליכה סביר כמה מכולות ופיצוציות שפתוחות 24/7.
תל אביב היא עדיין העיר המושלמת לאירוח התחרות בעיני (מלבד העניין הקטן של היעדר אולם נורמלי) ואני בטוח שתייר האירוויזיון הטיפוסי יהנה בה יותר מאשר בירושלים, אבל אירוח בירושלים הוא לא סוף העולם כמו שכמה חושבים כאן, מה גם שבי-ם יש את האולם המתאים ביותר בארץ.
עדיין הייתי שם את הכסף שלי על אירוח בתל אביב כי נראה שלשם זה הולך, אבל לא תראו אותי בשק ועפר אם זה יהיה שוב בירושלים.

לצפיה ב-'צ'מעי בתור ירושלמי לשעבר ירושלים היא אכן חור מגעיל..'
צ'מעי בתור ירושלמי לשעבר ירושלים היא אכן חור מגעיל..
12/07/2018 | 23:53
4
65
לצפיה ב-'גם אני ירושלמי לשעבר'
גם אני ירושלמי לשעבר
13/07/2018 | 00:01
3
47
לצפיה ב-'ואתה לא מתחלחל מהמחשבה שתיירים אירופאים יחשפו לגועל הזה?'
ואתה לא מתחלחל מהמחשבה שתיירים אירופאים יחשפו לגועל הזה?
13/07/2018 | 12:31
2
89
רחובות מזוהמים, אנשים מוזנחים, עיר ענייה ולא מתפקדת. תחבורה ציבורים בעייתית מאוד מאוד.
לצפיה ב-'בואי נגזים גאולה'
בואי נגזים גאולה
14/07/2018 | 00:00
1
103
קודם כל, אירוויזיון 2019 זו לא הפעם הראשונה שתיירים יגיעו לירושלים. ל״גועל נפש״ הזה נחשפים כמה מיליוני תיירים כל שנה.
רוב המקומות המתויירים בירושלים יותר יפים ומטופחים מגאולה או נוה יעקב (שמן הסתם תיירים לא מגיעים אליהן), או לפחות יותר אותנטיים ו״אקזוטיים״. אתה מוזמן לחפש סרטונים על ירושלים של יוטיוברים מחו״ל שמטיילים בעולם ולראות שהחוויה שלהם שונה.
תכלס גם לרחוב אלנבי, לכיכר אתרים ולעוד כמה מקומות בתל אביב הייתי מעדיף שתיירים מחו״ל לא יחשפו, ועדיין אני בטוח שתל אביב תהיה אחלה מארחת. כנ״ל ירושלים.
בכל מקרה כמו שכתבתי קודם, לא חושב שיש לך מה לחשוש כי כרגע נראה שהאירוח הולך לתל אביב.
לצפיה ב-''
14/07/2018 | 01:55
9
לצפיה ב-'מה שבטוח, האירוויזיון מעלה לפני השטח את כל הבעיות בישראל'
מה שבטוח, האירוויזיון מעלה לפני השטח את כל הבעיות בישראל
13/07/2018 | 07:33
2
143
תחבורה בשבת, חילונים מול דתיים, ביטחון, המעמד של ירושלים בעולם, זכויות להט"ב.
אנחנו כותבים על זה בנינוחות כבר במשך כמה חודשים (כשעוד לא נבחר השיר TOY והתחלנו לדבר על זכייה) אז אנחנו מרגישים שזה ממוחזר. עם זאת, לא בליסבון, קייב, או שוודיה דנו בבעיות כאלה עמוקות כשאירחו את התחרות.
גם על מאלמו אפשר היה להגיד כמה דברים לא נעימים כמו שאומרים על ירושלים או על האזור של יד אליהו, על זה שחיפה היא בדיחה וכו'... אבל זה שונה לגמרי.
הפיתרון של להפוך את מתחם הארנה למבוצר, להבטיח שאטלים מתל אביב, או להתעלם מהנושא של התיירים זאת החשיבה שלנו הישראלים. אני מקווה שה-EBU לא יפול להבטחות ויבין שירושלים בעייתית.
לצפיה ב-' כמה שיותר להציף את ה'
כמה שיותר להציף את ה
13/07/2018 | 11:59
39
לצפיה ב-'אני חושב שכבר בתאגיד מבינים שהאירו' לא יכול להיות בירושלים'
אני חושב שכבר בתאגיד מבינים שהאירו' לא יכול להיות בירושלים
13/07/2018 | 13:30
100
ולכן לא נראה לי שהם יבואו ל-EBU עם בקשה לארח בי-ם.
ברגע שניר ברקת ביקש מאנשי התאגיד לא לערוך חזרות בשבת (כדי לא להיקלע לבעיות עם החרדים), דבר שנוגד מאוד את כל ההפקה של התחרות , אז זה יוריד את אנשי התאגיד לבקש לארח בי-ם. הם לבטח לא ירצו להתנגח עם יאן אולה סאנד ושות'.
אין מה לעשות, מה שהיה טוב ל-1999 לא טוב לאירו' של היום.

EBU לא הולכים להתפשר בעניין שלוש החזרות שנערכות בשישי שבת: אחת בשישי, שמתחילה לפני כניסת השבת ,ומסתיימת כשעה וחצי לאחר כניסתה, שנייה בשישי בערב ,שחייבת להיערך בשעה 22:00 , החזרה שבה השופטים נותנים את הניקוד שלהם, והשלישית בשעות אחה"צ ביום שבת עוד לפני צאת השבת .
אי אפשר להתפשר בעניין הזה עם כל הכבוד לממלכתיות של עיר בירה שמארחת את התחרות ,כפי שהוזכר בשרשור הזה.

אני למשל הייתי דווקא בעד "סמי עופר" ,כדי שהרבה יזכו לראות את התחרות מקרוב, אבל היום אני למד שגם שם זה לא יכול להיות מהסיבות שהוזכרו כאן באחד השרשורים. אנשים אינם מכירים במציאות של ישראל - אין מתקן אחד נורמלי מכל הבחינות (כולל המתלוות ) ,כדי לארח את התחרות, וכפי הנראה נראה שבתאגיד ילכו על "מנורה" בתקווה לסחוט כמה שניתן להכניס לשם.

חברים כאן עושים הדמיות למיניהן כאילו הם מהנדסים מדופלמים, וממציאים מספרים למיניהם של צופים שיכנסו לתחרות, כאילו מר גורלם, שלא יזכו לרכוש כרטיס לתחרות (אגב, אני די מבין אותם לגבי זה).
לצפיה ב-'מה הקשר? הרי הם בכל מקרה יוכלו לנסוע לבלות בתל אביב'
מה הקשר? הרי הם בכל מקרה יוכלו לנסוע לבלות בתל אביב
13/07/2018 | 08:20
94
אתה יודע המרחק בין תל אביב לירושלים הוא לא נצח... הם יוכלו לבלות בתל אביב ואז לחזור ללון בירושלים או ללון בתל אביב ולנסוע להשתתף באירוויזיון בירושלים, לא ביג דיל...
המדינה שלנו מדינה קטנה וזה הפלוס מבחינת מרחקים...
לצפיה ב-'"פיס ארנה" המקום היחיד שיכול לארח את האירוויזיון '
"פיס ארנה" המקום היחיד שיכול לארח את האירוויזיון
13/07/2018 | 15:05
5
200
  • "סמי עופר" ו"טדי" נפסלים - הוצאות גבוהות מדי לקירוי, נפסל!
  • "מנורה" נפסל, מקום קטן מדי לאירוויזיון, אחרי הקמת במה בקושי 6000 בלחץ (לא מספיק, צריך לפחות 8000), נפסל!
  • אילת - אין אפילו מקום קיים, הוצאות גבוהות וסיכונים שלא יספיקו לדד ליין - נפסל!
  • מרכז הירידים ביתן 2 - עלוב ולא ייצוגי, נפסל!
מה נשאר? פיס ארנה! יכול להכיל מעל 12,000 (בקונצרטים) נגמר! 
לצפיה ב-'נו באמת '
נו באמת
13/07/2018 | 15:51
52
לצפיה ב-'דיי דיי דיי דיי דיי דיי!!!!'
דיי דיי דיי דיי דיי דיי!!!!
13/07/2018 | 16:36
3
154
לא מסוגל עם ההצפות שלך!
אין מצב שתיתפס על נושא ותשחרר ממנו אחרי שרשור אחד נכון? לא. אתה חייב מיליארד פוסטים שמצדיקים את זה ומביא גם את הטיעונים הכי מטומטמים שיש (עלוב ולא ייצוגי, נפסל)

פשוט חלאס
לצפיה ב-'ההצפות שלו ושאר חברי הפורום'
ההצפות שלו ושאר חברי הפורום
13/07/2018 | 17:24
1
130
שחושבים שהם נביאים או אנשי סוד של ההפקה.

צאו מהסרט שלכם. אנחנו לא יודעים כלום, אתם לא יודעים כלום, אף אחד לא יודע כלום! תחכו בסבלנות חודש וחצי ונדע מי ומה. חיכינו עשרים שנה לניצחון נראה לי שזה הגיוני לחכות חודש וחצי עד ספטמבר.

כל אחד כאן חושב שהוא מבין יותר מכולם.
לצפיה ב-'זה לא בגלל שמישהו נביא או הזוי מקלדת. כולנו באחוות אוחצ'ות'
זה לא בגלל שמישהו נביא או הזוי מקלדת. כולנו באחוות אוחצ'ות
13/07/2018 | 20:42
31
לצפיה ב-'אני מאשים רק את המנהלים שמסתכלים מהצד ולא עוצרים את זה'
אני מאשים רק את המנהלים שמסתכלים מהצד ולא עוצרים את זה
13/07/2018 | 22:45
32
לצפיה ב-'"שמישהו ייתן לאיש הזה להנחות את אירוויזיון ‭ 2019‬ בתל אביב"'
"שמישהו ייתן לאיש הזה להנחות את אירוויזיון ‭ 2019‬ בתל אביב"
13/07/2018 | 03:34
4
331
כתב השבוע עדי רובינשטיין על ארז טל אחרי הפרק הראשון של "אביב או אייל". רציתי להביא את הידיעה בשרשור הרלוונטי, אבל ב"ישראל היום" לא העלו את הטור לאתר הרגיל, ורק עכשיו גיליתי איך אפשר להעדביק מהמהדורה המודפסת ולקשר אליה (ובינתיים הוא כבר שקע). להלן הפסקה הרלוונטית:

"טל היה אמש בתוכנית הבכורה ברמה אחת מעל כל המשתתפים האחרים. גפן וגולן רבו כצפוי וזה היה מלאכותי, מירי מסיקה הודיעה שהיא חרדה לגורלם של המשתתפים בערך פעם  בחמש דקות ורק טל היה כמו דג במים. מקצוען, רהוט, שוחה במים  שלו. שמישהו ייתן לאיש הזה להנחות את אירוויזיון ‭ 2019‬ בתל אביב. מי היה מאמין שלאורך כל השנים שהיה נדמה שהוא רק עושה את זה בכאילו, התשוקה של טל והאמת שהוא מביא לכל מה שהוא נוגע בו, תככב גם בתוכנית עם מגה אגואים כמו זאת  שעלתה אמש. מקצוען."

אני לא בעד ארז טל להנחיית האירוויזיון כי אני מעדיפה פנים מוכרות לקהל הבינ"ל וכי אני מעדיפה את ארז טל שנון ומגניב בעמדת הפרשן ופחות ממלכתי, מעונב ומחויב למעמד בתפקיד המנחה (הוא היה נהדר השנה בהגשת הגמר ). אבל לכל מי שזלזל בו שם (בשרשור), תרגיעו עם הרעל. אפשר לא לאהוב אותו ואת סגנונו (לגיטימי) אבל לבטל אותו רק מחמת גילו או ממושקפותו (אגב, הוא מסוגל להרכיב עדשות מגע ועשה זאת בעבר) מדובר במנחה מיומן, אחד הטובים שיש כאן, ואין כמותו בהחזקת שידור חי, לא משנה מה יקרה. אני לא יודעת איך ועד כמה הוא מסוגל לעשות זאת באנגלית, אבל יש לי ביטחון מלא בכישוריו וביכולותיו. הוא אינטליגנטי, מוכשר וחרוץ (ועדיף בעיניי עשרות מונים על אסי עזר המעיק או על אילן פלד הבלתי מצחיק).
לצפיה ב-'ארז טל וירדנה ארזי'
ארז טל וירדנה ארזי
13/07/2018 | 06:03
1
55
לצפיה ב-'דיי עופר תן לה קצת לנוח'
דיי עופר תן לה קצת לנוח
13/07/2018 | 14:06
96
היא בעצמה הבטיחה שהיא לא חוזרת לאירוויזיון בעד שום הון שבעולם
לצפיה ב-'הוא פירשן מצוין את הגמר'
הוא פירשן מצוין את הגמר
13/07/2018 | 13:03
119
והוא מנחה נהדר בעיניי, והמראה החיצוני לא אישיו בכלל בעיניי (נהפוך הוא, הוא נראה מעולה, קשה להאמין שהוא נושק לגיל 60). לי באופן אישי יש בעיה כי הוא משדר משהו מאוד ציני שאני לא יודעת איך הקהל האירופאי יאכל אותו (עלולים לחשוב שהוא מזלזל אפילו במתמודדים או משהו).
אגב אם מישהו חושב שהמראה שלו גמלוני, שייזכר במנחה הדני ב-2014 שגם הוא היה "מבוגר" ו"משקפופר"
לצפיה ב-'הבחירה שלי להנחות זה אריאל מרגלית ונועה תשבי'
הבחירה שלי להנחות זה אריאל מרגלית ונועה תשבי
13/07/2018 | 17:00
100
לא, החיוך הציני-מתנשא-נגעל-מגעיל של ארז טל זה לא מה שאנחנו רוצים על המסך בתור מנחה. אני שמח שמה שאמרתי הובא פה משפט במשפט על כך שזה יראה כאילו הוא לועג לתחרות / לקהל / למתמודדים ואת ההצחקה-שעשוע עצמי שלו מאיזה ארוע/תוכנית/קהל הוא מנחה וכמה כולם נמוכים ומביכים לרמתו, שאולי הצופה הישראלי מורגל לה מאפרוחי גל"צ מהאייטיז המזדקנים (אברי ארז ושות').
מכיוון שכמעט כל מה שייצא לו מהפה, בעצם הכל - כי צריך כתוביות - יהיה כתוב וערוך מראש, זה יראה אפילו עוד יותר מאולץ כשהוא יתאפק לא לאלתר ויצטרך להתחלק בזמן המסך עם מגישים נוספים, הוא נוטה לנסיונות השתלטות על השידור. 
אם באח הגדול זה עוד איכשהו התאים לתחושת ה"שידור חי" הרי שבתחרות שבה כל שנייה של טקסט מחושבת וגם ככה נמשכת מעל שלוש שעות, הוא לא יוכל לאלתר 
כלום ועל הפנים שלו נראה רק חרדה/מצוקה שגם את זה לפעמים הוא משדר במיוחד
כשהוא נדרש לדבוק בטקסט מוכן מראש. 
שורה תחתונה: צריך לקחת את ההימור עם מגישים יותר צעירים, שיש גם להם מספיק נסיון ושיתנו עוד נופך של כיף וממלכתיות שנעדר מטל.
אני הייתי מנסה להביא את אריאל מרגלית בצד הרציני-ממלכתי ונועה תשבי.
תשבי או מורן אטיאס או בר רפאלי לאיזון הצד השואו-ביזי. 

לצפיה ב-'2 נבחרות בגמר - צרפת מול קרואטיה. יאללה '
2 נבחרות בגמר - צרפת מול קרואטיה. יאללה
12/07/2018 | 01:33
6
98
2001 - צרפת
2002 - צרפת
2003 - צרפת
2004 - צרפת
2005 - צרפת
2006 - צרפת
2007 - קרואטיה
2008 - צרפת
2009 - צרפת
2010 - קרואטיה
2011 - צרפת
2012 - קרואטיה
2013 - צרפת
2016 - קרואטיה
2017 - צרפת
2018 - צרפת

12:3 לצרפת
לצפיה ב-'ניצחון מוחץ ל'
ניצחון מוחץ ל
12/07/2018 | 08:29
94
צרפת!!!
כמעט על שנה השיר הצרפתי אהוב אצלי, גם בשנים חלשות. 
מקווה שההצלחה במונידאל תעשה לקרואטים חשק להשקיע קצת יותר בבחירת השירים באירויזיון.
לצפיה ב-'צרפת מול קרואטיה '
צרפת מול קרואטיה
12/07/2018 | 11:41
51
1993 קרואטיה
1994 צרפת
1995 צרפת
1996 צרפת
1997 צרפת
1998 קרואטיה
1999 קרואטיה
2000 קרואטיה 
2001 צרפת
2002 צרפת
2003 צרפת 
2004 צרפת
2005 צרפת
2006 צרפת
2007 קרואטיה 
2008 צרפת 
2009 צרפת
2010 קרואטיה 
2011 צרפת
2012 קרואטיה 
2013 צרפת 
2016 צרפת 
2017 צרפת 
2018 צרפת 

17:7 לצרפת 
לצפיה ב-''
12/07/2018 | 11:56
39
1993 - צרפת
1994 - צרפת האדיר
1995 - צרפת
1996 - צרפת
1997 - קרואטיה
1998 - קרואטיה
1999 - קרואטיה
2000 - צרפת
2001 - צרפת
2002 - צרפת
2003 - קרואטיה ג׳אנק פוד מעולה, צרפת ארוחת גורמה עם צילחוּת מזעזע. בכל זאת צרפת
2004 - צרפת
2005 - קרואטיה
2006 - קרואטיה
2007 - צרפת
2008 - צרפת
2009 - צרפת
2010 - צרפת
2011 - צרפת, קרואטיה ממש מביך
2012 - צרפת
2013 - אוהב את שניהם. צרפת
2016 - קרואטיה
2017 - צרפת
2018 - צרפת

18:6 מוחץ לצרפת.
בכדורגל אני דווקא בעד קרואטיה
לצפיה ב-'יאללה!'
יאללה!
13/07/2018 | 10:20
2
32
1993- צרפת (מאוד אוהבת את השיר הקרואטי)
1994- צרפת
1995- קרואטיה
1996- קרואטיה
1997- צרפת (כילדה הייתי מאוהבת בשיר ובהופעה של הספייס גירלז הקרואטיות)
1998- קרואטיה
1999- קרואטיה
2000- קרואטיה
2001- צרפת
2002- צרפת (סאסבים סיגורנה מצוין!)
2003- קרואטיה
2004- קרואטיה
2005- צרפת
2006- צרפת (שני שירים בינוניים)
2007- קרואטיה
2008- צרפת
2009- צרפת
2010- צרפת
2011- קרואטיה
2012- צרפת
2013- צרפת
2017- צרפת
2018- קרואטיה

13:10 לצרפת. במונדיאל אני בעד הקרואטים.
לצפיה ב-'מה עם 2016?'
מה עם 2016?
13/07/2018 | 22:42
1
9
לצפיה ב-'שכחתי לחלוטין! כמובן שצרפת'
שכחתי לחלוטין! כמובן שצרפת
16/07/2018 | 06:31
2
לצפיה ב-'למה פנו לנטע להגיע ל "כוכב הבא"'
למה פנו לנטע להגיע ל "כוכב הבא"
10/07/2018 | 05:26
26
604
"שלחתי לה הודעה בפייסבוק והצעתי לה להגיע ל'אקס פקטור' שליהקתי אז".
ברזילי, שבאותו הזמן שירתה בלהקת חיל הים, סירבה. יעקובסון אשמואלי המשיכה לנסות מחדש שנה אחר שנה, עד שלבסוף קיבלה תשובה חיובית. "הצלחנו להביא אותה לפגישה, אחרי שהיא הבריזה מכמה פגישות עם יואב (יואב צפיר, במאי "הכוכב הבא" - פ"ט). היא ישבה בפגישה, בלי להוציא הגה, עם היד על הפה, והסתכלה עלינו בעיניים חשדניות. אבל היא כנראה הבינה שזה הצעד הנכון ושזה הזמן שלה".

"ראינו ודמיינו לאן הבחורה הזו יכולה להגיע, עם המראה, האופי והכישרון השונים שלה. אתה לא יכול להפוך להיות מותג אם אין לך את הבסיס לכך - ונטע באה כמותג מלכתחילה. היא מותג גם בכישרון ובחיים האישיים שלה, וגם באופן שבו היא מדברת ומתנהלת. זה משהו שרק חיכה להזדמנות לפרוץ ולהצליח".
הבסיס שעליו נבנה המיתוג של ברזילי הוא הייחוד שלה. היא שונה מהדמויות שרואים לרוב במיינסטרים, אבל בו-זמנית משהו בשוני ובייחוד שלה קורץ לכולם. היא פגיעה, אך מצליחה להתרומם מעל זה; היא לא מושלמת, אבל שלמה עם עצמה. הפעם זה לא המכנה המשותף הנמוך ביותר, אלא הצורך הבסיסי שמתחבא בכל אחד מאיתנו: להיות אני האמיתי ולקבל על כך אישור. החלום האמריקאי של האינדיבידואל, אם תרצו. הייחוד של ברזילי, לצד כישרון מוזיקלי שקשה להתעלם ממנו, הפך לקלף ההיכר שלה.
"כשהיא הגיעה לתוכנית הבנו שיש פה משהו מאוד מיוחד", מספר סיון יאנג, המפיק האמנותי של הכוכב הבא ומפיק המשלחת לאירוויזיון. "זרמנו איתה, הלכנו עם כל השיגעונות שלה, כמו הלופר שהיה חדש מבחינתנו. להגיד לך שישבנו ותכננו איזו אסטרטגיה וידענו מה הולך לקרות איתה? לא באמת. הדברים התגלגלו. פתאום הבנו בתוכנית שהיא אומנית, יוצרת, שיש לה אמירה. זה היה שלב אחרי שלב, אבל קודם כול היא הגיעה מהמוזיקה. הלכנו איתה עד הסוף כי הבנו שזה משהו אחר ומיוחד שלא נראה עוד על המסך".

לצפיה ב-'מה שכואב לי בכל הסיפור הזה'
מה שכואב לי בכל הסיפור הזה
10/07/2018 | 07:17
17
324
שגם שעברו כמה חודשים, אז לא רואים שיש לה עוד שירים חוץ מהשיר טוי.
לצפיה ב-'באמת שאני לא יודע למה'
באמת שאני לא יודע למה
10/07/2018 | 08:47
214
משנת 2012 כל הזמרים שייצגו את ישראל באירוויזיון , לא ממשיכים להוציא עוד שירים?
מה הסיפור? אין עוד שירים חדשים לעשות?
שאלה מותר, כיום שהשיר לאירוויזיון יהיה עם עיבוד מוסיקלי? או שהלחן שלו חייב להיות מקורי?
אם הלחן חייב להיות מקורי אז אני מקווה שבהמשך יבטלו את החוק שאסור שיר מעובד,
בדיוק כמו שהיה במצעד הפיזמונים של רשת ג שמשנת 1991 מותר גם לשיר עם עיבוד להיות במצעד הפזמונים, זה מה שאמר מנחם פרי מגיש המצעד.
לצפיה ב-'גם, ומה שהכי בעייתי..'
גם, ומה שהכי בעייתי..
10/07/2018 | 08:54
2
209
זה שעם כל החיזורים אחריה ברור שכל ה"שלבים" שעברה להגיע חגמר התוכנית היו מפוברקים מראש. תכלס זו צריכה להיות ההפנמה שברגע שהולכים לפורמט ריאליטי כזה, משתתפים בהונאה ויודעים שעם כמות הכסף שהושקעה בזה ההפקה תתערב בכל שלב ותפברק הצבעות ותעוות תגובות מנחים כדי לבנות סיפורי סינדרלה והפתעה יעני. לכן פורמט קדם הוא היחיד שיכול להבטיח תחרות הוגנת וגם אז רק אם אין סיי מוחלט בניקוד לחבר שופטים. העובדה שנטע ניצחה לא רלוונטית, אנחנו רוצים להנות מהדרך ולהבטיח שהיא הוגנת ושקופה. והאלמנט הזה נעדר מהתהליך אחרי קריאת הכתבה, ובכלל גם לפניה לכן לא צפיתי  ולא עניין אותי מי נבחר ואני עדיין חושב שנטע עושה מיצב אומנות יותר מאשר זמרת עם סגנון. בכל אופן הכוכב הבא זה תאטרון בובות של טדי. וגם לא אחד מוצלח מדי בז'אנר.
לצפיה ב-'זו לא רק נטע וזה לא רק הכוכב הבא'
זו לא רק נטע וזה לא רק הכוכב הבא
12/07/2018 | 10:41
1
66
זה כל המתמודדים בכל תוכנית ריאליטי כלשהי. כמעט כולם מגיעים לשם בידיעה שאם יצליחו ירוויחו כסף לעצמם ולהפקה. זה לא משנה מי עומד שם בגמר, כל המתמודדים שהגיעו רחוק הגיעו לשם כי ההפקה רצתה וידעה שיכלה למתג אותם - הכל עניין של כסף בסופו של דבר.
עכשיו כשקראתי את הכתבה הבנתי שעוד נדנדו לה כשהייתה חיילת, אם הייתה מקשיבה להם אז כנראה הייתה מקבלת סיפור סינדרלה סטנדרטי של בחורה שרוצה להצליח. היא באה אליהם בשלה עם כיוון ברור והרבה ניסיון כך שלא יכלו לשחק איתה כמו בובה על חוט. לסצנת הריאליטי הישראלית (ובכללי) זה דווקא חיובי, מראה שהם מסוגלים להתגמש כשהם מאמינים במשהו. בהקשר לאירוויזיון ולבחירה של המתמודד והשיר, כנראה שלא, אבל עם ניצחון אי אפשר להתווכח.
לצפיה ב-'הם מנדנדים לכל מועמד עם פוטנציאל להיות מעניין, זה כבר שנים'
הם מנדנדים לכל מועמד עם פוטנציאל להיות מעניין, זה כבר שנים
13/07/2018 | 03:24
36
זו מדינה קטנה עם המממון תחרויות שירה טלוויזיוניות, ואף שכישרונות לא חסרים, לא די במתמודדים שיודעים לשיר, צריך שהם יהיו מיוחדים. אז על המיוחדים רבים (או רבות, כי אלה בד"כ מלהקות) ומכיוון שהם מיוחדים, הם בד"כ לא עושים להם חיים קלים... ככה זה אנשים שיודעים מה הם שווים.
לצפיה ב-'עברו "כמה חודשים"?! בקושי חודשיים... מה הלחץ?'
עברו "כמה חודשים"?! בקושי חודשיים... מה הלחץ?
10/07/2018 | 14:22
11
160
אתה כמו ההורים שחודשיים אחרי החתונה בודקים אם הכלה כבר בהיריון?
לצפיה ב-':-D'
:-D
10/07/2018 | 14:29
21
לצפיה ב-'עוד בעיקר שחוץ מטוי יש לה בערך 15 ביצועים מהכוכב הבא'
עוד בעיקר שחוץ מטוי יש לה בערך 15 ביצועים מהכוכב הבא
10/07/2018 | 15:36
3
128
פלוס עוד כמה מסביב (יום העצמאות, עצמאי, רימון ושות)
לצפיה ב-'איך 15 ביצועים? אולי 8'
איך 15 ביצועים? אולי 8
10/07/2018 | 23:44
2
69
אבל מה עם שירים חדשים?
איך סטטיק ובן אל כל כמה חודשים מוציאים שיר חדש והיא לא?
לצפיה ב-'Quality not quantity'
Quality not quantity
11/07/2018 | 00:03
67
לא צריך להציא חרטוט כל חודש כדי להשאר בתודעה. נטע יכולה לעשות את זה, לפני הכוכב הבא הייתה מאלתרת מופעים שלמים (השירים שקישרתי בשרשור הזה מאולתרים), אבל למה לה לעשות את זה? עדיף שהיא תוציא משהו שהיא מאמינה בו (ובשבילה זה חשוב) בעוד כמה חודשים מאשר שתשחרר שירים סתם ככה כי "צריך".
לצפיה ב-'הם לא מופיעים כרגע באירופה ובכלל בכמות שלה'
הם לא מופיעים כרגע באירופה ובכלל בכמות שלה
11/07/2018 | 02:22
33
לצפיה ב-'כן'
כן
10/07/2018 | 23:39
5
66
אני מאלה שלא יכולים להתאפק בנושא הזה אני מאמין ב
אם לא עכשיו אז מתי?
אני לא רואה שמפרסמים שהיא מתכננת לעשות עוד שיר.

לצפיה ב-'בכתבה לBBC אמרה שהיא מתכננת לשחרר שיר חדש בסביבות ספטמבר'
בכתבה לBBC אמרה שהיא מתכננת לשחרר שיר חדש בסביבות ספטמבר
10/07/2018 | 23:52
3
130

(היה פה מישהו שכתב משהו דומה לפני כמה שבועות, שהסינגל הבא שלה ייצא בערך בתאריכים האלו. אם אתה קורא את ההודעה הזו - קלעת בול). נותר רק לחכות ולאחל לה בהצלחה.
לצפיה ב-'שיהיה לה בהצלחה ואבל אני עדיין מבואס'
שיהיה לה בהצלחה ואבל אני עדיין מבואס
11/07/2018 | 01:49
2
78
לא רק ממנה אלא מכל מי שמשנת 2012 יצג את ישראל באירוויזיון ומאז לא עשה עוד שירים,
כולל עדן אלנה שלפני לא מעט חודשים זכתה באקס פקטור ישראל בחוזה הקלטות עם המנהל של להקת וואן דיירקשן, ועד עכשיו אין אף מידע בקשר לשיר שלה.
רק אלה שניצחו ב תוכנית אייל גולן קורא לך עשו אחרי הזכיה עוד שיר.
לצפיה ב-'היא נמצאת בנתב"ג ועל מטוסים על בסיס שבועי'
היא נמצאת בנתב"ג ועל מטוסים על בסיס שבועי
11/07/2018 | 10:31
1
92
היא כבר הופיעה והתראיינה במספר מקומות באירופה (בסרדיניה, במדריד, בציריך, הוזמנה לריאיון באמסטרדם, הופיעה ב"בוקר טוב בריטניה", כרגע היא נמצאת בגרמניה). היא פועלת כרגע בצורה נכונה: מכה בברזל בעודו חם. לנו זה אולי נראה ממזמן, אך עברו בקושי חודשיים מאז הזכייה, עדיין ישנם אדי דלק בקרב המעריצים השרופים באירופה. חומרים מקוריים אין לי ספק שיגיעו בהמשך, תן לה קצת את הקרדיט
לצפיה ב-''
12/07/2018 | 00:35
21
לצפיה ב-'אז תסבול... או תלמד להתאפק. היא עובדת בקצב שלה'
אז תסבול... או תלמד להתאפק. היא עובדת בקצב שלה
11/07/2018 | 02:24
62
ויש צוות שלם שמנהל אותה בתבונה. היא לא חייבת למהר ולהוציא שיר רק כדי שרמי אב יסמן V. היא עושה מה שטוב ומתאים לה, גם אם זה לא מתאים ללו"ז שלך.
לצפיה ב-'הנה'
הנה
10/07/2018 | 15:53
187
ביצועים ישנים, אבל אולי זה יחזיק אותך עד שיגיע השיר הבא. יש עוד סרטונים שלה מהתקופה של לפני הכוכב הבא, צריך רק לחפש.

מסכימה אתך שטוי כבר חרוש ומאוס בשלב הזה אבל היא לא חייבת להוציא משהו חדש כ"כ מהר.
לצפיה ב-'כתבה מצוינת, תודה על הקישור!'
כתבה מצוינת, תודה על הקישור!
10/07/2018 | 14:21
30
לצפיה ב-'הנחיות לערים שמעוניינות לארח את אירוויזיון 2019'
הנחיות לערים שמעוניינות לארח את אירוויזיון 2019
10/07/2018 | 16:44
6
387

ההנחיות כוללת גודל אולם וקירויו, מספר חדרי מלון בסמוך למתחם האירוע, אירועים נלווים ועוד. בתאגיד אומרים כי הוא "גיבש מספר קריטריונים שהם בבחינת חובה עבור העיר המארחת... התאגיד מעוניין לבחון ערים ו/או רשויות מקומיות העומדות בקריטריונים שלהלן, והמעוניינות לארח את תחרות אירוויזיון 2019. מובהר, כי התאגיד כבר החל בהליך בדיקה מול מספר ערים העומדות למיטב ידיעתו בקריטריונים אלו, והוא שומר על זכותו להמשיך בבדיקה מול ערים אלו ומול ערים ו/או רשויות מעוניינות אחרות. יובהר, כי הליך הבדיקה הינו הליך פטור ממכרז. התאגיד יהיה רשאי אך לא חייב, לבחון הצעות שיופנו אליו ו/או לנהל מו"מ עם עיריות ו/או רשויות מתאימות, ו/או לפנות לעיריות ו/או רשויות נוספות גם אם לא פנו אליו, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי, לצרכיו, ובכפוף להוראות איגוד השידור האירופי בנושא. ההחלטה הסופית בדבר מיקום אירוח האירוויזיון תתקבל על ידי התאגיד, בשיתוף ובאישור איגוד השידור האירופי, ומבלי שלעירייה או לרשות כלשהי תהיה כל טענה בעניין".
על פי הנחיות איגוד השידור האירופי EBU, התחרות צריכה להיערך באולם מקורה וסגור לחלוטין, וגודל האולם אמור להכיל 8,000-12,000 צופים, במקומות ישיבה ועמידה. בשל שיקולי לוחות זמנים, התאגיד ייתן יתרון מובהק לעיר שתוכל להציג אולם קיים שעונה על הדרישות אלה – כלומר אולם שהתאמתו לדרישות יחסית פשוטה. כלל ההתאמות הנדרשות באולם, ככל שנדרשות התאמות כאמור, תבוצענה על חשבון העיר.

לצפיה ב-'תודה על המידע, אבל אם אתה כבר מצטט, רחם על העיניים'
תודה על המידע, אבל אם אתה כבר מצטט, רחם על העיניים
10/07/2018 | 18:39
5
217
גם בולד, גם איטליק וגם כחול? זה להדגשה ולכותרות, לא נעים לקרוא כך טקסט שלם. הכי טוב להשאיר פשוט ונקי, שחור ע"ג לבן.
לצפיה ב-''
10/07/2018 | 18:49
29
לצפיה ב-'לדעתי את מדברת שטויות'
לדעתי את מדברת שטויות
10/07/2018 | 23:41
3
51
לצפיה ב-' זה הדדי...'
זה הדדי...
11/07/2018 | 02:25
28
לצפיה ב-'עכשיו תגיד את זה ב4K'
עכשיו תגיד את זה ב4K
11/07/2018 | 08:58
1
60
לצפיה ב-'רואים שגם לך משעמם'
רואים שגם לך משעמם
11/07/2018 | 11:44
26
לצפיה ב-'לtapuzo נודע שע' חיפה כלל לא תגיש "הצעה"'
לtapuzo נודע שע' חיפה כלל לא תגיש "הצעה"
12/07/2018 | 22:10
2
173
בלוף "הרצון לארח באצטדיון העירוני" במכתב תקשורתי של ראש העיר חיפה היה למעשה מאין תרגיל הונאה.
לעיריה אין כוונה להגיש הצעה לאירוח, מכיוון שאין לה אפשרות להזיז את מכבי חיפה והפועל חיפה שישחקו בו מאוגוסט השנה ועד יוני 2019.
גם התירוץ כבר מוכן על ידי דוברי העירייה: מכתב דרישות התאגיד שבו נאמר כי קיימת העדפה לאולמות שכבר עומדים בדרישות, כלומר מפקפק ביכולת לקרות את האצטדיון בפרק הזמן שנדרש.
לtapuzo נודע בלעדית שמבחינת ראש העיר כנראה היה זה גימיק תקשורתי לבחירות, שמוצה. הוא הורה בסביבתו לא להתראיין בנושא, "שאינו רלוונטי יותר"
העירייה כלל לא מתכוונת להגיש הצעה כלשהי מעבר למכתב כוונות כללי, ובתאגיד אין כל כוונה לבזהז זמן על אצטדיון שאינו פנוי לארח.
בחוג בית אמר מתמודד לראשות העיר ש"זה עוד בלון תקשורת שמהר מאד יוצא ממנו האויר החם. לפחות קבלנו הדמייה, כרגיל, חיפה נשארת רק עם הדמיות". 
לצפיה ב-'שיתחילו...'
שיתחילו...
12/07/2018 | 22:31
109
בבניית היכל ספורט גדול של לפחות 20,000 מושבים
לשנים הבאות שישראל תנצח ותצטרך לארח את האירוויזיון
לצפיה ב-'תפוזו מוזמן גם לשמור את המידע החשאי לעצמו.'
תפוזו מוזמן גם לשמור את המידע החשאי לעצמו.
12/07/2018 | 22:33
51
לצפיה ב-'סמי מונדיאל אנגליה (בריטניה לצורך העניין) Vs קרואטיה'
סמי מונדיאל אנגליה (בריטניה לצורך העניין) Vs קרואטיה
11/07/2018 | 12:12
4
52
לצפיה ב-''
11/07/2018 | 12:13
1
70
1993 - בריטניה לא מת על שניהם
1994 - בריטניה
1995 - קרואטיה
1996 - בריטניה, אבל גם קרואטיה טוב
1997 - קרואטיה אבל שניהם מאוסים
1998 - קרואטיה
1999 - קרואטיה
2000 - קרואטיה
2001 - בריטניה די גרוע אבל סוג של גילטי פלז׳ר
2002 - בריטניה
2003 - קרואטיה הזול והמהנה, ובביץ׳ הפאתט שעף על עצמו בתור מלווה זה פרייסלס
2004 - בריטניה
2005 - קרואטיה
2006 - בריטניה אבל שניהם סבבה
2007 - קרואטיה
2008 - קרואטיה
2009 - קרואטיה
2010 - קרואטיה
2011 - בריטניה אבל כל שיר עדיף הפדיחה של קרואטיה
2012 - בריטניה
2013 - קרואטיה
2016 - קרואטיה
2017 - קרואטיה כי אם כבר קיטש אז עד הסוף
2018 - קרואטיה

15:9 לקרואטים
לצפיה ב-'קרואטיה מדינה מבוזבזת'
קרואטיה מדינה מבוזבזת
11/07/2018 | 15:15
85
אני מת על השפה, ועל המון שירי עבר שלהם(בעיקר מהימים של יוגוסלביה).בשנים האחרונות הם ממש מביכים. אז אם כבר מבוכה אני ממש חולה על השיר מ2003, תודה על התזכורת, והמלווה ממש מצחיק(שכחתי מזה!!!). מעדיף פופ זנותי בקרואטית מאשר אופרה או פופ גנרי באנגלית על בוני וקלייד. 
לגבי בריטניה, נראה לי שמשהוא קצת משתנה שם והעינין בתחרות קצת גובר. הלוואי שישלחו שיר כמו של ג׳ק באג או קייתי בי(שמשתתפים במלפפוניאדה, למי שפספס...).
לצפיה ב-'שלי '
שלי
12/07/2018 | 12:08
48

1993 קרואטיה 
1994 בריטניה 
1995 בריטניה 
1996 בריטניה 
1997 בריטניה 
1998 בריטניה 
1999 קרואטיה 
2000 קרואטיה 
2001 בריטניה 
2002 בריטניה 
2003 בריטניה 
2004 בריטניה 
2005 בריטניה 
2006 בריטניה 
2007 קרואטיה 
2008 בריטניה 
2009 בריטניה 
2010 קרואטיה 
2011 בריטניה 
2012 בריטניה 
2013 בריטניה 
2016 קרואטיה 
2017 בריטניה 
2018 בריטניה

18:6 לבריטניה ! 
לצפיה ב-'זורם'
זורם
12/07/2018 | 19:51
18
1993 בריטניה
1994 בריטניה
1995 קרואטיה
1996 בריטניה
1997 בריטניה
1998 קרואטיה
1999 קרואטיה
2000 קרואטיה
2001 קרואטיה
2002 בריטניה
2003 קרואטיה
2004 קרואטיה
2005 קרואטיה
2006 בריטניה
2007 בריטניה
2008 קרואטיה
2009 בריטניה
2010 קרואטיה
2011 בריטניה
2012 קרואטיה
2013 בריטניה
2016 קרואטיה
2017 קרואטיה
2018 בריטניה
לצפיה ב-'יש אולם: היכל מנורה יארח את אירוזיון 2019'
יש אולם: היכל מנורה יארח את אירוזיון 2019
11/07/2018 | 01:03
7
462
הפרסום של הקריטריונים לא מקרי, ונועד למעשה לאותת כי החלופות שלא דורשות קירוי ויאפשרו קיום חזרות ביום התחרות, הן רק שני האולמות בתל אביב. גני התערוכה והיכל נוקיה. בעוד שיש העדפה טכנית לגני התערוכה, עם אפשרויות רבות למתחם עיתונאים, וגרין רום בביתן 1 הסמוך לביתן 2, הרי שנושא הבמה מחייב הרחבת ביתן 2, ככל הנראה אין נכונות להתחייב לפרויקט כזה, ומן הסתם הקריטריונים מתעדפים אולם שלא דורש הרחבה. ביתן 2 בעייתי מסיבה אחרת, של יציעים ארעיים והפחד מארוע נוסח "גשר מכביה".
הגורם אישר שנעשו פניות לארנה בירושלים "אבל המבוי הסתום הוא חוסר הרצון שלו (ברקת) להתעמת עם החרדים ועוד 3 חודשים לפני הבחירות, כשהוא מסתכל הלאה על דרכו הפוליטית שאחרי העירייה".
"מנורה למעשה נבחר"
מדבריו עולה שהבדיקה הרצינית ביותר, היא לגבי היכל מנורה מבטחים (יד אליהו) בתל אביב. הבדיקות נעשו גם לגבי שכירת שטחי משרדים עבור עיתונאים והפקה בסמוך להיכל.
כאן נכנס לתמונה מגדל משרדים חדיש שנמצא בשלב סיום הבנייה - מגדל אדגר C עם 17 קומות כש-5 התחתונות יהיו שגרירות גרמניה החל ינואר 2019. הכניסה בינואר 2019 אידיאלית לצרכי התאגיד, מכיוון שהמגדל נמצא מעבר לכביש, מרחק 50 צעדים מההיכל. העובדה ששגרירות גרמניה (אחת המממנות של התחרות) ומשרדי קישור של גופים אירופאים ימוקמו בבניין מבטיחה שהותאם לדרישות אבטחה. אותו גורם מדבר על סגירת מתחם שלם סביב היכל מנורה.
לדבריו הרחבה בין רחובות וינגייט והשלושה תיסגר כמתחם אירויזיון. זה כולל גידור וסגירת הכניסות למורשים בלבד, ולאחר מכן לבעלי כרטיסים בלבד. בנוסף למשרדים במגדל C שיפתח בינואר 2019, ניתן יהיה להזמין עמדות עבודה במספר חללי שיתוף שנמצאים בסמוך כמו במגדלי אלון.
העירייה לדברי הגורם, תצטרך להשקיע בעיקר בשדרוג התחבורה הציבורית מתחנות הרכבת, ובעיקר התחנה המרכזית החדשה (ותגבור תחושת הבטחון , נקיון רחובות או סגירת מסלולים מהתחנות להיכל, עבור הולכי רגל ואופניים).
כמות הקהל והבמה במנורה
כמות הקהל תיקבע בהתאם ליציעי עמידה או ישיבה. על פיו, מספר היעד של ההיכל, גם אחרי ביטול 4 יציעים עבור הבמה וזויות צפייה, תהייה למכור 10 אלף כרטיסים (לאו דווקא מושבים). כרטיסים ליציעי עמידה, אולי החלפת כסאות בחלק מהיציעים לספסלים המשכיים ממוספרים (כמו קיסריה) כדי להוסיף כמה מאות מקומות גם בהם.
אין לו כרגע שום מידע מה יעשו עם גרין רום או פרטים מדויקים, אבל יימצאו פתרונות מתאימים ומספקים לכל הדרישות בתוך ההיכל עצמו ללא תוספות בינוי.
הבמה
לדבריו "אפשר להגיע לתוצאות מעולות בהיכל, דווקא ממגבלות שונות נולדים העיצובים הכי מעניינים". שאלתי לגבי האפשרות לבמת אמצע "גלדיאטור" כשאולי המופיעים "יעלו במעלית" ויופיעו בצורה היקפית עם פחות קירות מסכים, או שימוש ברצפה בלבד כקיר המסך. לדבריו זה יקבע עם מעצבי הבמה, אבל "צריך ללכת עם מה שעובד, כי בארוע כל כך מורכב, חידושים גדולים מדי ייצרו תקלות או ייקרו מאד עלויות.
ככה שנראה שילכו על במה סולידית, באותו מיקום של הופעות שכבר נערכו באולם (ביטול 4 יציעים 10-11-12-1).
שוב הוא מעריך שיגיעו "למספר העגול של 10 אלף, שנשמע בהחלט מספק ויאפשר סה"כ מכירת כ-30 אלף כרטיסים לשלושת הלילות".
מכבי תל אביב וארועים נוספים
מכבי תל אביב  תשחק בארנה בירושלים או בהיכל חולון (5 אלף), ינתן פיצוי כלשהו (כלכלי) על אבדן הכנסות מהאולם וכן סיוע בהסעת אוהדים (שאטלים ישירים לארנה בירושלים)
הוא מעריך שעיריית תל אביב תהיה בעלת האינטרס להפיק ארוע נוסף, אולי במקום בו ניתן למכור כרטיסים, כך שיתכן שכן יעשה שימוש בביתן 1 או ביתן 2 כאולמות ארועים נלווים לפני או במהלך התחרות (הקרנה)
אך זה לא יהיה בשיתוף פעולה עם התאגיד.
בתאגיד מודאגים מהמראה המוזנח של חלקי העיר סביב היכל מנורה ויקראו לעיריית תל אביב להיכנס בתחילת 2019 לתהליך מואץ של שדרוג האזור לקראת הארוע.
לצפיה ב-'חייב להודות שלמרות שזה מגיע ממך'
חייב להודות שלמרות שזה מגיע ממך
11/07/2018 | 09:05
2
321
זה נשמע די הגיוני
סך הכל באמת נראה שהכל מוביל למנורה
מבאס קצת שלא יהיו הרבה כרטיסים ונאלץ להילחם כדי לראות אבל זה המחיר שצריך לשלם על מחסור במתקנים ראויים בארץ.

אולי עד הפעם הבאה שישראל תארח כבר ייבנה ההיכל הענק של רמת השרון שעתיד להחליף את מנורה ויכיל כ20,000 מקומות
לצפיה ב-'רמת השרון לא תבנה כלום, אולי מלבד ציפיות שווא'
רמת השרון לא תבנה כלום, אולי מלבד ציפיות שווא
11/07/2018 | 22:02
1
137
בניית אולם של 20,000 מקומות זה משהו שרק הערים הגדולות בישראל יכולות להרים.
ראשית מדובר בפרויקט של 1 מליארד שקל. שנית זה מחייב נגישות מירבית לתחבורה ציבורית קיימת כמו רכבות ותחנות מרכזיות. לבסוף, זה מחייב מנהלת גדולה של מאות עובדים בתפעול, שיווק ותחזוקה.
אף עיריית צעצוע של 50 אלף איש לא יכולה לדמיין אפילו להקים בתחומה פרויקט כזה. 
מדובר ביותר עובדים מאשר יש להן בעירייה. היכל כזה דורש צוות כמו גני התערוכה.
היכל של 20 אלף מושבים גם דורש קבוצות עירוניות שישתמשו בו כדי שיהיה רווחי, כי לא יגיעו אליו מליוני תיירים להופעות ברכבות כמו שקורה באירופה וארה"ב. 
אם מדובר במתחם שנקרא רצועת הנופש ברמת השרון ולמעשה משותף לתל אביב או באזור גלילות, אני חושב שזה רעיון מצוין וכמובן שהעירייה היחידה שתוכל לממן ולהקים פרויקט בסדר גודל ענק כזה תהיה תל אביב.
לצפיה ב-'לךי מה שהבנתי התכנון היה שמכבי תל אביב תעבור לשם'
לךי מה שהבנתי התכנון היה שמכבי תל אביב תעבור לשם
11/07/2018 | 23:25
106
אבל קראתי הבוקר כתבות על כך ונראה שהפרויקט הוקפא/בוטל

לא מבין למה באשדוד מקימים עכשיו איצטדיון חדש ובמרכז לא מקימים שום אולם שיכול לשמש הופעות בינלאומיות
לצפיה ב-'מקווה שזה לא יותר מקשקוש רגיל. המרת המושבים בספסלים?!'
מקווה שזה לא יותר מקשקוש רגיל. המרת המושבים בספסלים?!
12/07/2018 | 00:33
1
151
הם גם ככה כ"כ לא נוחים וצפופים שלצופף את הקהל יותר זה כבר צער בני אדם. צפיפות כמו באוטובוס עירוני, רק בלי הריפוד. ההבדל הוא שבאוטובוס לא באים ליהנות ולא מדובר בשעות (באוטובוס עירוני). בפעם האחרונה שישבתי שם ביציע חשתי אינטימיות גבוהה משהייתי רוצה עם האנשים הזרים שישבו לידי.
לצפיה ב-'אין תחליף להיכל מנורה כל היתר כבר לא ריאלי'
אין תחליף להיכל מנורה כל היתר כבר לא ריאלי
12/07/2018 | 12:07
132
בעיריית חיפה קיפלו את מצגי השווא וההדמיות כשהבינו שהציבור שואל מה יקרה עם מכירת המנויים של מכבי חיפה והפועל חיפה לאצטדיון. בעיריית ירושלים קיפלו את מצגי השווא כשהתברר שהחרדים מקבלים יד חופשית שם להפריע בתנאים בלתי אפשריים.
ביתן 2 נדרש לתהליך בנייה שאין שם מי שמוכן לקדם הרחבה כזאת בזמן קצר.
מה שנשאר זה היכל מנורה ולהשתדל להוציא מהלימון לימונדה וזה כולל הגדלת מספר הכרטיסים למקסימום האפשרי בכל האמצעים. לא פשוט יהיה להגיע ל10 אלף עם הבמה שתתפוס שליש מהיציעים 
לצפיה ב-'כל כך הרבה שטויות רשומות פה'
כל כך הרבה שטויות רשומות פה
12/07/2018 | 16:59
121
הבעיה העיקרית של היכל מנורה היא הזירה הקטנטנה שלו. הנה למשל הופעה של סטטיק ובן אל יכולה להכיל רק 8 אלף מקומות, זה בזמן שהבמה שם קטנה בהרבה מבמת אירוויזיון ממוצעת ואין נקודות של צלמים שתופסות המון מקום, בנוסף יש להתקין 46 נקודות שידור לפרשנים שמן הסתם ישבו על היציעים (כי איפה עוד ישימו אותם?) ויורידו את הקיבולת עוד יותר. בחיים הם לא יגיעו ל10 אלף בתצורת אירוויזיון (מאיפה כל האקסטרה מקום הזה אם בהופעה רגילה יש רק 8 אלף?), הם בחיים לא יצליחו להגיע אפילו קרוב ל8 אלף וזה בעצם כבר פוסל את המקום. לגבי הקשקוש המקושקש על החשש שבגלל שהיציעים בביתן 2 הם זמניים אז יהיה ״אסון המכביה״. מה? מה?? עשרות פסטיגלים עם אלפי ילדים הם לא מפחדים לשים על היציעים האלה, שלא לדבר על הופעות אחרות שהתקיימו על היציעים האלה אבל פתאום האירוויזיון זה בעיה? למה, לחובב אירוויזיון ממוצע יש משקל של 250 קג? לא הבנתי בכלל מאיפה הוקרצה הטענה הזו. 
ביתן 2 מסוגל להכיל במה גדולה ולפחות 8 אלף בקהל, אין סיכוי בכלל שזה יהיה במנורה, תזכרו מה אמרתי. 
לצפיה ב-'ולפני שבועיים היית בטוח שזה גני התערוכה'
ולפני שבועיים היית בטוח שזה גני התערוכה
12/07/2018 | 17:18
124
מנורה לא ריאלי בעליל. באיזה הזיה אתה חי שאפשר לדחוף לשם 8,000 איש, פלוס גרין רום, פלוס תקשורת? 

התחרות כרגע היא בין גני התערוכה וסמי עופר. מנורה לא היה אפשרות ריאלית מלכתחילה. 

או, אם בנס, מישהו יצליח להוריד את החרדים מהעץ, ואז ישראל תתעקש על הארנה במלחה. 
לצפיה ב-'לא מבין תהחלטה של התאגיד בקשר לקדם אירוויזיון'
לא מבין תהחלטה של התאגיד בקשר לקדם אירוויזיון
10/07/2018 | 01:22
9
318
שתוכנית בעונה ראשונה שגם אם היא מאוד מצליחה שהיא לא יכולה להיות קדם אירוויזיון, מה הסיבה לזה כדי עונה שנה ומעלה יותר טובה?
לא שמעו על המושג שעונות מתקדמות יכולות להיות יותר נמאסות לצפיה?
אז אם זה נכון ש
תוכנית כמו אביב או אייל לא תוכל להיות קדם אירוויזיון.
אז בגלל ש
ראיתי את הפרק הראשון היום של העונה הראשונה של התוכנית הזאת, ולדעתי היא הרבה יותר מקצועית מהתוכנית של הכוכב הבא לאירווזיון, ברברת רק של שלוש שופטים במקום 4 בכוכב, ובכוכב זה גם יותר דגש לא רק על עניין המוסיקה אלא גם על מה שעבר בחיים האישיים על המשתתף, מרוב שנהנתי מאביב או אייל, אני מרגיש שבא לי שהקדם אירוויזיון הבא רק לא יהיה בכוכב הבא, ואני מקווה שהוא יהיה בתוכנית של רשת הרביעיה, שזה גם נראית לי תוכנית מקצועית ששופטת את המשתתפים רק לפי עניין המוסיקה ולא לפי מה שהם משתתפים עברו בחיים האישים שלהם, בגלל זה גם בתוכנית הזאת מותר תוך כדי התוכנית שגם אנשים אחרים ינסו להתמודד מול הוותיקים.
מי שלא ראה, פה זה הפרק הראשון של העונה הראשונה של התוכנית אביב או אייל.
https://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/aviv_or_eyal
ועכשיו אני שואל אותכם, אם זה נכון שמי שבתוכנית הזאת שהוא חתום בחברת קשת לא לזמן מאוד ארוך, והקדם אירוויזיון הבא לא יהיה בתוכנית של חברת קשת, אז יש מצב לדעתכם שחלק מהמשתתפים בתוכנית של אביב או אייל יוכלו בשנה הבאה מתוכנית של קדם אירוויזיון להגיע למקום גבוה באירוויזיון?
או שאתם מעדיפים קודם לראות עוד פרקים בתוכנית הזאת?

לצפיה ב-'למרות שלדעתי בפרק הראשון הכי אהבתי את הביצוע של אהרון בן חור'
למרות שלדעתי בפרק הראשון הכי אהבתי את הביצוע של אהרון בן חור
10/07/2018 | 04:49
110
וזה פעם ראשונה שאני ראיתי את אביב גפן מתרגש עם הוזלת דמעות בשיר שיש בו סלסולים, כנראה כי אביב הגפן התרגל בהצלחה לשמוע שירים עם סלסולים.
עדיין לדעתי בינתים זה לא מספיק בשביל האירוויזיון.
ובקשר לביצוע של נועם בתן, אני בספק אם בהמשך הוא גם יצליח גם כאשר בפרק הזה לדעתי הוא שר לא רע.
לצפיה ב-'אין תחליף לקדם אירוזיון'
אין תחליף לקדם אירוזיון
10/07/2018 | 09:18
2
113
בעיני תמיד היה חשוב יותר מהאירוזיון עצמו. בסוף אנחנו מוותרים על חשיפת אמנים וכיף וחלק ממסורת  מקומית שלנו וחבל. הריאליטי מביים סיפורים ולא נותן חשיפה שווה והוגנת.
לצפיה ב-'אם זה נכון, אני מקווה שזה שהפרק הראשון של אביב'
אם זה נכון, אני מקווה שזה שהפרק הראשון של אביב
12/07/2018 | 11:50
1
34
או אייל, קיבל לא הרבה רייטינג, שזה רק בגלל שיותר אנשים התעניינו במשחקי מונדיאל ולא בתוכניות חדשות שלא מזמן התחילו,
לצפיה ב-'אבל אני מתנחם בזה שבינתים בסקר שבכתבה כמות מאוד גדולה של '
אבל אני מתנחם בזה שבינתים בסקר שבכתבה כמות מאוד גדולה של
12/07/2018 | 13:43
50
גולשים בחרו באפשרות שזאת תוכנית מאוד טובה.
וגם בדף הפייסבוק של הגולשים לא מצאתי ביקורות נגד התוכנית, שהיה הכוכב הבא היו הרבה ביקורות שזה משחק מכור.
וכמובן אין בתגובות אף מילה על העבר של אייל גולן ולא בנושא המוסיקה במה שבתקשורת לא אהבו עם מה שקרה איתו.

לצפיה ב-'#אובססיבי'
#אובססיבי
10/07/2018 | 12:42
1
215
#GetALife
לצפיה ב-''
10/07/2018 | 14:24
13
לצפיה ב-'סתם שאלה, איך אפשר לנבא שתוכנית תהיה מצליחה?'
סתם שאלה, איך אפשר לנבא שתוכנית תהיה מצליחה?
14/07/2018 | 00:19
2
18
תוכנית בעונה ראשונה היא תוכנית שעדיין לא נוסתה.
יפה גם שמפרק אחד (ויחיד) החלטת כבר משהו על כל העונה של אביב או אייל, ועל זה שהתוכנית היא מצליחה או לא.
ברור שהתאגיד יעדיף ללכת על משהו מנוסה.
לצפיה ב-'כי בפרק הראשון של הכוכב היו לא מעט תגובות שזה משחק מכור'
כי בפרק הראשון של הכוכב היו לא מעט תגובות שזה משחק מכור
14/07/2018 | 00:54
1
15
וגם בהמשך הפרקים.
בפרק הראשון של אביב או אייל לא היו תגובות כאלה.
לצפיה ב-'ומה הקשר בין זה לבין הצלחה?'
ומה הקשר בין זה לבין הצלחה?
15/07/2018 | 11:45
5
הרייטינג של הפרק הראשון עמד על 13.7% - לא המון, גם לא אחרי הפיצול של ערוץ 2.
לצפיה ב-'אלה האומנים שצוות ההפקה במגעים למופעי אמצע / פתיחה'
אלה האומנים שצוות ההפקה במגעים למופעי אמצע / פתיחה
08/07/2018 | 22:59
19
456
6 גורמים אליהם נעשית הפנייה להשתתף במופע אמצע ו/או פתיחה, כשלא ברור כמובן מה ישובץ איפה - שני ערבי חצי הגמר, הגמר.

א. רד בנד. כאן נשקלות כמה אופציות. רד בנד בשילוב אמנים נוספים, אולי משתתפי עבר באירויזיון בביצוע קאבר לשיר/עם נציג מהעבר (רד בנד. אופציות שעלו: רד בנד ושרית חדד / שירי מימון)

ב. A-WA ובלקן ביט בוקס. השילוב בין תומר לבנות שכבר הוליד כמה שירים נמצאים חזק ברשימה. על הפרק אולי גירסה משותפת לשיר part of the glory או משהו מקפיץ אחר נוסח קום-קום.

ג. קוטימן. האם יהיה אחראי על הפתיח? על המעברים בין השירים, כפי שכבר עשה מכמה ערים באירופה? על חיבור יצירה חדשה לפני מתן הנקודות - שתכלול קטעי מוזיקה, שירה וכלים מכל השירים המשתתפים?

ד. חמש דיוות על הבמה. אם יסתדרו הכוכבים והלו"זים, נראה 4 זוכות ומשתתפות זכורות שלנו שרות יחד: האם יצליחו להפגיש באופן חד פעמי את אילנית, גלי עטרי, ירדנה ארזי, דנה אינטרנשיונל ונטע ברזילי לביצוע משותף וכייפי של אחד השירים הזוכים (ואולי הראשון, אי שם?).
הארוע יכלול מחווה גם לאשה הראשונה שהייתה מנצחת תזמורת בתחרות - נורית הירש.

ה. אורפנד לנד. אחת הלהקות הישראליות המצליחות בעולם - אולי בשיתוף פעולה עם אמן נוסף (קובי אפללו). רקדני מחול ישלימו יצירת מטאל-פיוז'ן שתוקדש לנושא כלשהו ותכלול. לחילופין ואיך לא, אינפקטד מאשרום או אחד הדיג'יי המוכרים שיתנו "סט מסיבות". אניה בוקשטיין ועופר ניסים בריפיט של "רוקדת?"

ו. רועי כפרי ווניה היימן. האם נראה קליפ נוסח mayokero משולב באמני אירויזיון מהעבר? האם בימוי המעברים בשילוב אלמנטים היתוליים כלשהם הנוגעים לכל מדינה?

לצפיה ב-'וואי זה מזעזע. למה לדחוף את כל הזקנות האלה'
וואי זה מזעזע. למה לדחוף את כל הזקנות האלה
09/07/2018 | 00:15
4
256
אם מישהו מכאן קורא את התגובה, תתחילו ליישם את הדברים הבאים.
האירוויזיון אמור להיות קליל, שמח, כיפי, ו צ ע י ר!
עם כל הכבוד לגלי עטרי, אילנית, נורית הירש וירדנה ארזי (ויש הרבה כבוד למלכות האלה)- זה פשוט לא.

צריך לשווק את הארץ כארץ צעירה, שמשית, כיפית עם תרבות ואוכל נפלאים- ואם אנחנו נקבל את המחרוזות של השירים שלהם באירוויזיון זה יהיה כל כך משעמם ומביך. שיעשו את זה בישראל קולינג, לאירוויזיון צריך לשלוף את התותחים הכבדים.
A-WA ובלקן ביט בוקס זאת בחירה מצוינת. שניהם מרעננים ומצליחים.
דנה חייבת להופיע כי היא אייקון שעדיין אנשים זוכרים, וגם עופר ניסים חייב להשתלב שם איכשהו, עם אניה זה יכול לעבוד מצוין.

בנוגע לאורפנד לנד... הא... הם חמודים לשמוע אותם מיוטיוב, לא מעבר.

הייתי שמח לראות את נדב גדג', שירי מימון (אפילו בתור מנחת גרין רום), עדן בן זקן,  נועה קילר, אפילו את עומר אדם. מחרוזת מזרחית יכול להיות נורא נחמד.

לצפיה ב-'חחח.. בסוף בתגובה שלך, אתה בעד הכל.'
חחח.. בסוף בתגובה שלך, אתה בעד הכל.
09/07/2018 | 01:14
1
188
אם אתה אומר שדנה חייבת להיות, ונטע חייבת להיות, אז מה הבעיה ש"הזקנות" אילנית, גלי עטרי וירדנה ארזי יהיו? קודם כל, זה נפלא להראות שהתחרות מכבדת את כל הגילאים וזוכרת את האומנים הגדולים שהופיעו בה וכמובן שזכו בה.
ההתייחסות השלילית שלך לגיל היא על גבול הפרימיטיביות. א. אפשר רק לאחל לכולנו
להצליח בקריירה ו'להזדקן' בצורה ששלושת הנשים המהממות האלו עשו, ב. גם אתה תגיע לגיל מבוגר.
לצפיה ב-'הסברתי למה דנה צריכה להיות'
הסברתי למה דנה צריכה להיות
09/07/2018 | 16:05
95
כי היא עדיין אייקון והיא עדיין יכולה לדפוק הופעה עם דיווה, שתעשה שמח.
אבל רצף של  אילנית, גלי עטרי, ירדנה ארזי......זה פשוט לא זה.
אולי נתחיל ללמוד משבדיה איך באמת מפיקים דברים?
שיכוונו על דברים ויראלים כמו שהשבדים עשו את "לאב לאב פיס פיס", ושילבו כל מיני אמנים.

אבל ברגע שזאת תהיה מחרוזת של שלושתן אחת אחרי השניה ברציפות שרות את השירים האלה האלה אנשים ירדמו מול המסך, וזה לא באמת יעשה את המטרה של האירוויזיון- להציג את ישראל כמדינה חדשנית וצעירה,
צריך הרבה הומור, הרבה קלילות, זה אירוויזיון.

כן אפשר כמובן להביא כבוד לנציגות העבר, אבל שמסתכלים על הרשימה הכוללת ואת ההופעות שכאן מנסים לארגן לנו- זה נראה משעמם ביותר.
אנחנו צריכים לכוון כמה שיותר רחוק וגבוה.
לצפיה ב-'אמירה טיפשה ומזלזלת'
אמירה טיפשה ומזלזלת
09/07/2018 | 08:04
67
לצפיה ב-'מסכים ומחזק, ומציע לכולם לצפות לדבר הכי מביך כדי לא להתאכזב'
מסכים ומחזק, ומציע לכולם לצפות לדבר הכי מביך כדי לא להתאכזב
09/07/2018 | 08:29
141
צריך לזכור שמי שהביא את ההצלחה בשנים האחרונות לישראל זה טדי, הנציגים שלנו ועם כמה שקשה להודות בזה - דורון מדלי.

היות וטדי ודורון מדלי לא מעורבים בהפקת האירוע, והנציגים, במידה שישתתפו, רק יבואו למופע פתיחה\מחצית אני מציע לכולם להנמיך ציפיות.

מי שאחראים בפועל על הפקת האירוע זה כאן, שלהזכיר לכולם שזה בעצם הערוץ הראשון בתחפושת. שלא לדבר שהממשלה אורבת מאחורי הגבים של מפיקי האירוע ובשושו מזריקה תכנים פוליטים לאירוע.

יש לנו את הפוטנציאל לעשות אירוע שייזכר לדורות. אבל אני מציע לכולם לאפס את הציפיות שלהם שלא נתאכזב בהמשך. אני לגמרי רואה איך האירוויזיון הזה הולך להיות זקן ופוליטי.
לצפיה ב-'ושוב, בלי מקור אמין או קישור לכתבה הכל בגדר הטרלה אחת גדולה'
ושוב, בלי מקור אמין או קישור לכתבה הכל בגדר הטרלה אחת גדולה
09/07/2018 | 07:46
1
171
ותסלח לי, אבל מאוד קשה לי להאמין שבאירוע שקורה פעם בעשרים שנה בישראל אלו יהיו האמנים שיופיעו, כשכל קשר בינם לבין התחרות הזאת הוא קשר בין מחט לתחת (ולא נגיד, אחד ממתמודדי העבר).

בקיצור, עוד אחת מהטרלותיך. אם יש לך יותר מידי זמן פנוי תלמד מקרמה או משהו.
לצפיה ב-'איזה קשר היה לג'סטין טמברלייק לאירויזיון? ולזרועות רובוטיות?'
איזה קשר היה לג'סטין טמברלייק לאירויזיון? ולזרועות רובוטיות?
09/07/2018 | 20:28
97
מופע אמצע לא קשור לאירויזיון הוא קשור למשהו בתרבות המקומית שהמדינה מעוניינת לחשוף. במקרה שלנו יש לנו את המוזיקה הכי קוסמופוליטית מגוונת ומשלבת ישן וחדש וזה משהו שכנראה רוצים להדגיש. אני חושב שזאת החלטה נכונה ללכת על משהו כזה שמשלב ישן וחדש (ולא מופע התחפושות המוזר באירויזיון 99 ליד החומות עם דנה ששרה שיר לא ישראלי ולא קשור לכלום, לטעמי זה היה מגוחך).
אני כן הייתי רוצה לראות אמנים שכבר משלבים ז'אנרים ויכולים להביא משהו חדשני
כמו צפריר יפרח (השיר שלו ללא מילים עם מאיה סימנטוב יכול בכיף לשמש לפתיח מבחינתי). 
לדעתי ללכת על מופע אמצע שיחשוף את האמנים כאן לקהל ענק זה דבר חיובי רק צריך להצמיד לזה מופע ויזואלי, רקדנים או אפקטים לייזר מסכים ואולי לחשוב מחוץ לקופסה ולעשות משהו שישלב טכנולוגיות אינטראקטיביות (לא זרועות רובוטיות אלא 
אפשרות לקהל בבית דרך אפליקציה לקבל עוד שירים או מידע על האמנים, לקבל מסרים של האמנים על ההופעה עצמה תוך כדי ההופעות, ודברים מגניבים נוספים שיצליחו ויהיו משהו קבוע שיעשו באירויזיונים עתידיים)
לצפיה ב-'הכל ממוחו הקודח. לא ראוי לתגובה.'
הכל ממוחו הקודח. לא ראוי לתגובה.
09/07/2018 | 20:11
4
40
לצפיה ב-' אבל אני מודה שגם המוח שלי קדח על מעורבות של היימן וכפרי'
אבל אני מודה שגם המוח שלי קדח על מעורבות של היימן וכפרי
09/07/2018 | 23:22
3
115
הם גאונים ומוכשרים בטירוף, בעיקר וניה היימן שבכל מה שהוא עושה יש קונספט חזק וויז׳ואל מרשים, גם בתקציב נמוך.
ממש מקווה שהם על הכוונת של ההפקה, אם הם יעשו את הגלויות בין השירים זה יהיה משהו שאנשים אשכרה יצפו בו במקום להתעסק עם הטלפון שלהם או להביא משהו מהמטבח.
לצפיה ב-'בהחלט מתאימים דרושה חשיבת עומק למעטפת עיצובית קונספט וויזואל'
בהחלט מתאימים דרושה חשיבת עומק למעטפת עיצובית קונספט וויזואל
11/07/2018 | 22:08
2
38
זה אחד הדברים שישראל חלשה בהם באירוח ארועים. ראינו את המיתוג ההזוי של סמל ה-70 רק בתור המחשה של הבעיה. לעומת זאת מדינה כמו רוסיה משקיעה סכומי עתק במיתוג הלוגו שלה בארועי ספורט, בקונספטים של הארועים, בשיווק מוצרים על בסיס העיצובים האלו. אולי האירויזיון כאן יכול להיות מקפצה לשדרג את התחום הזה. לפנות לא רק למשרדי פרסום מקומיים שלפעמים קצת מקובעים כשזה בא להסתכל מבחוץ ולשווק משהו מקומי כלפי חוץ אלא ממש למומחים בינלאומיים ליצירת קונספטים בויז'ואל שיעבדו עם במאים מוכשרים כאלו לייצר משהו ייחודי שייזכר.
לצפיה ב-'לא חייבים לפנות למומחים בינלאומיים, יש בארץ הרבה כשרונות'
לא חייבים לפנות למומחים בינלאומיים, יש בארץ הרבה כשרונות
12/07/2018 | 00:09
1
33
כל מה שהלך סביב יום העצמאות ה-70 מעיד יותר על ההתנהלות המקצועית של משרד התרבות תחת מירי רקב מאשר על התעשיה המקומית. גם הקליפ של גלי עטרי ועדן ב״ז היה תת רמה ואין זה אומר שאין בארץ במאים מוכשרים שיודעים לעשות עבודה מעולה ומיוחדת ומקבלים על זה הכרה גם בחו״ל - כי יש.
מקווה שההפקה תדע לבחור את האנשים הנכונים, ולאו דווקא ללכת בדיפולט על הסטודיואים הגדולים ביותר שאכן סובלים פעמים רבות מקיבעונות וחוסר מעוף. יש כאן הרבה אפשרויות.
לצפיה ב-''
12/07/2018 | 00:34
5
לצפיה ב-'רק קולולם, עם כל הקהל באולם האירוויזיון בשיר פתיחה משותף'
רק קולולם, עם כל הקהל באולם האירוויזיון בשיר פתיחה משותף
09/07/2018 | 22:40
3
60
לצפיה ב-'אפשר אפילו להקליט את הביצוע מראש בחזרה הגנרלית למשל '
אפשר אפילו להקליט את הביצוע מראש בחזרה הגנרלית למשל
09/07/2018 | 22:43
1
104
ולבחור איזה שיר מוכר אבל די רגוע כמו הללויה למשל שיתאים למקהלה או סתם שיר מוכר אפילו לא מעולם האירוויזיון.
לצפיה ב-'אני חושבת שזה יהיה חייב להיות מוקלט מראש'
אני חושבת שזה יהיה חייב להיות מוקלט מראש
11/07/2018 | 19:08
58
אבל זה חייב להיות הם זה פשוט יהיה מושלם...
לצפיה ב-'בדיוק מה שבאתי לכתוב. הם יהיו מושלמים לזה!!!'
בדיוק מה שבאתי לכתוב. הם יהיו מושלמים לזה!!!
11/07/2018 | 19:06
17
לצפיה ב-'ואם ליאור סושרד בהנחייה, אז שיירד לגרין רום יריץ כמה קטעים'
ואם ליאור סושרד בהנחייה, אז שיירד לגרין רום יריץ כמה קטעים
09/07/2018 | 22:45
99
עם משתתפי התחרות יפתיע אותם בכמה טריקים. והכי מגניב יודיע שהוא יודע מראש מי הזוכה יכניס למעטפה ואז כשמודיעים מי הזוכה פותחים את המעטפה והנה אותה תשובה
לצפיה ב-'מוזיקה של נטע ברזילי עם להקת בת-שבע יכול להיות מושלם'
מוזיקה של נטע ברזילי עם להקת בת-שבע יכול להיות מושלם
12/07/2018 | 13:00
1
15
לצפיה ב-'היא כבר הופיעה איתם בעבר, זה יכול להיות אדיר.'
היא כבר הופיעה איתם בעבר, זה יכול להיות אדיר.
13/07/2018 | 14:40
11

חם בפורומים של תפוז

משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ