לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1780417,804 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'בוחרים שיר לאירוויזיון 2019 לקובי מרימי'
בוחרים שיר לאירוויזיון 2019 לקובי מרימי
18/02/2019 | 23:23
12
423
הוועדה הבוחרת את השיר של ישראל לאירוויזיון בישראל התכנסה היום וצפויה להתכנס שוב מחר על מנת לבחור את השיר שיבצע קובי מרימי בגמר אירוויזיון 2019 בתל אביב ב-18 במאי 

חברי הוועדה: אביעד רוזנבוים (יו"ר), נעמה הדסי ומיכל אסולין - נציגי תאגיד כאן 11, ויחד איתם נציגי טדי הפקות - יואב צפיר וטמירה ירדני. 

לידי הוועדה הגיעו 200 שירים, בהם גם שירים שכתבו קרן פלס, שירי מימוןאוהד חיטמן, דנה לפידות, אורי אבני ונוי אלוש. בין היוצרים שלא שלחו הפעם שיר לתחרות: דורון מדלי, סתיו בגר וכותבי השיר הישראלי ב-2017, דולב רם ופן חזות. 

הוועדה ככל הנראה צפויה להכריע מחר בדבר השיר הנבחר, אם כי תיתכן אפשרות לפיה תבחר מספר שירים מובילים שאת כולם יקליט קובי - ולאחר שמיעה חוזרת של השירים בביצועו, יוחלט מהו השיר שייצג את ישראל. 

ב-24 בפברואר (יום ראשון הקרוב, כך לפי הלו"ז הרשמי) צפויה לצאת הודעה רשמית על זהות השיר שייצג את ישראל, והקליפ הרשמי שלו צפוי להיחשף ב-10 במרץ - היום האחרון להגשת השירים לאירוויזיון 2019 ל-EBU

לצפיה ב-'מה שקובי מרימי צריך זה בלדה אלגנטית עם הרבה עוצמה, כמו:'
מה שקובי מרימי צריך זה בלדה אלגנטית עם הרבה עוצמה, כמו:
19/02/2019 | 00:41
2
329
לצפיה ב-'נכון יש בזה משהו '
נכון יש בזה משהו
19/02/2019 | 09:17
196
אפילו קטע באיטלקית נגיד  כמו אופרה
אולי משהו כמו בשיר ז'סיקה של אתניx
לצפיה ב-'דווקא לא צריך ללכת לכיוון של אופרה, הוא לא זמר אופרה, והשירה'
דווקא לא צריך ללכת לכיוון של אופרה, הוא לא זמר אופרה, והשירה
19/02/2019 | 16:00
142
שלו הרבה יותר מיוחדת מזה. לדעתי הוא צריך לשיר שיר בסגנון של השירים שהוא שר בגמר והללויה וסוויט דרימס (שירים מרגשים ועוצמתיים וגם עם גיוון). אלו היו הביצועים הכי טובים שלו, ומביאים בצורה יפה את היכולות שלו, למרות שאפשר ליצור שיר שאף ימקסם עוד יותר את היכולות והיתרונות שלו.
לצפיה ב-'לא אוהבת אותו אבל בהצלחה לקובי חייבים להיות פטריוטים!'
לא אוהבת אותו אבל בהצלחה לקובי חייבים להיות פטריוטים!
19/02/2019 | 06:01
318
בינתיים אשמע את האחד והיחיד שאי אפשר לשחזר את השיר שלו
איזה עוצמות OMGֱ
לצפיה ב-'אני מקווה שיש כבר שיר שיש עליו תמימות דעים בוועדה'
אני מקווה שיש כבר שיר שיש עליו תמימות דעים בוועדה
19/02/2019 | 15:38
6
230
ושקובי לא יצטרך לעשות סקיצות ודמואים לכמה שירים, כי זה רומז שאין בינם משהו ממש וינרי....

אני רוצה שהשנה נשיר בעברית. אני מעודד את עצמי בעובדה שלוועדה בטח הוגשו הרבה שירים בעברית ואני כמובן רוקם לי מזימות עלובות שרשות השידור כאן מכוונת לעברית עוד מההתחלה ובהתאם לאותה כוונת תחילה הגיעו תוצאות הכוכב הבא. ז"א: את כתריה העיפו כי היא לא יודעת עברית, את מאיה העיפו כיוון שהיא הצהירה שהיא רוצה לשיר באנגלית בלבד ושפיטה, ובכן, היא שפיטה. היחיד שאפשר להלביש עליו עברית בלי להעביר אותו אולפן או להכנס איתו לכסאח, הוא קובי. בקיצור, מזימות עלובות כבר אמרתי,הכל לטובת שיר בעברית, אני מקווה שזה הלך הרוח השנה.

לצפיה ב-'הלוואי וזה יהיה שיר בעברית'
הלוואי וזה יהיה שיר בעברית
19/02/2019 | 16:01
3
137
אבל חשוב שזה יהיה שיר עם מילים לא מביכות ולחן טוב!

כי אני ממש לא רוצה דיכאון כמו "רק בשבילו".

אני עדיין חושב שישראל מסוגלת לנצח עם שיר בעברית, זה רק צריך להיות שיר ממש ממש טוב ואיכותי
לצפיה ב-'לדעתי עדיף שיר באנגלית עם אולי קצת עברית. יש יותר סיכוי '
לדעתי עדיף שיר באנגלית עם אולי קצת עברית. יש יותר סיכוי
19/02/2019 | 16:03
1
141
שהצופים יתחברו לשיר, כשהם מבינים את המילים.
לצפיה ב-'אז אם כבר "חצי חצי"...'
אז אם כבר "חצי חצי"...
19/02/2019 | 16:21
136
כי אם השיר שלנו לא יהיה בעברית ועוד באדמת ישראל.. לא יודע לי זה מרגיש כאילו שהעברית לא מספיק טובה..

אז אין בעיה להקליט 2 גרסאות, אחת באנגלית מלאה והשנייה חצי אנגלית וחצי עברית שאת הגרסה עם העיברית הוא ישיר באירוויזיון.

בכל מקרה אם השיר שייבחר יהיה 100% אנגלית אבל יחמיא לקול שלו ויהיה ממש טוב אז אין בעיה.
לצפיה ב-'עדיף אנגלית מסיבה אחת עיקרית'
עדיף אנגלית מסיבה אחת עיקרית
19/02/2019 | 18:35
186
זו תחרות בינלאומית ולכן אם זמר רוצה למנף את הקריירה שלו מהאירוויזיון לקריירה בינלאומית ולא סתם עוד זמר בארץ(זוכי ריאליטי יש לא מעט ומשתתפי אירוויזיון לשעבר גם לא מעט)הוא חייב לשיר בתחרות באנגלית.אם הוא ירצה אחרי התחרות להקליט שירים לקהל המקומי שלנו בעברית אז זו כבר בחירה שלו.
מי מהזמרים ששרו בעברית הצליחו משמעותית?ליאור נרקיס?שרית חדד?
לצפיה ב-'לא נראה לי שזה יהיה שיר בעברית, אולי חלקית, אך לא מלא'
לא נראה לי שזה יהיה שיר בעברית, אולי חלקית, אך לא מלא
19/02/2019 | 16:34
177
גם לא זכור מתי קובי ביצע שיר בעברית בהכוכב הבא, הוא שר רק שירים באנגלית. אם כבר דווקא כל השאר כן שרו בעברית, כולל כיתריה ששרה שיר של שרית חדד בביצוע מאוד מרגש והגיעה לתוצאות מרשימות.
לצפיה ב-'אם כבר אז שיר באנגלית עם תוספות עברית ולא מעבר'
אם כבר אז שיר באנגלית עם תוספות עברית ולא מעבר
20/02/2019 | 14:49
44
כמו שנטע עשתה בטוי ובאסה סבבה.. תוספות סמויות של העברית וכל השאר אנגלית.
עברית יכולה להשמע טוב בשיר מאד מסוים, שכתוב מאד נכון ומולחן נכון כדי שזה יישמע מנצח.
אבל לא נראה לי שהכותבים לאירוויזיון יכולים לעשות את זה מבלי לרדת לסתמיות והמביך.
לצפיה ב-'הלוואי שזה לא יהיה שיר בעברית'
הלוואי שזה לא יהיה שיר בעברית
19/02/2019 | 18:37
187
רוב האנשים בעולם לא אוהבים את איך שעברית נשמעת והם אומרים שזה נשמע להם כמו ערבית
שיר בעברית לא יקבל הרבה הצבעות מהקהל ויסיים בתחתית הטבלה ,רק עם השופטים זה יכול להגיע למקום גבוה
לצפיה ב-'היום ייבחר השיר שלנו לאירוויזיון '
היום ייבחר השיר שלנו לאירוויזיון
18/02/2019 | 06:47
28
338
לצפיה ב-'מענין איזה סוג של שיר יבחר'
מענין איזה סוג של שיר יבחר
18/02/2019 | 09:12
17
278
מסקרן מאוד גם לדעת מי עומד מאחורי השירים שנשלחו לועדה הסופית. מאיפה המידע?
דרך אגב, ברוכים השבים הרבה זמן לא ראיתי אותך מעלה שירשור חדש. התגעגעתי
לצפיה ב-'די בטוח שהשיר כבר נבחר מזמן ולכן קובי נבחר לשיר אותו'
די בטוח שהשיר כבר נבחר מזמן ולכן קובי נבחר לשיר אותו
18/02/2019 | 10:19
16
309
איזה שיר שזה לא יהיה, הוא כנראה הטוב ביותר שהוגש השנה והוא תפור לקובי כזמר.
לכן ההפקה בחרה בו (אני שמח על כך).
בסופו של דבר מדובר בכסף וטמירה לא אחת שתהמר.
לצפיה ב-'לאיזה קובי אתם הכי מאמינים?'
לאיזה קובי אתם הכי מאמינים?
18/02/2019 | 12:34
15
307
לנער השמן והדחוי בן ה-17 ב-2009 שכבר היה עם מספיק ביטחון עצמי וללא פחד במה? או אולי לקובי זוכה פרס השחקן המבטיח באופרה הישראלית לשנת 2017? ואולי בכלל לקובי הצבעוני והמאופר? ואולי אי אפשר להאמין בכלל לקובי כי בסך הכל הוא גילם עוד תפקיד על פני 35 פרקים בכוכב הבא לפי הוראות הבימוי של יואב צפיר? 
צפיר עצמו יצא בשני וידויים במוצ"ש:
האחד - הזוכה בכוכב הבא הוא מי שהצופים מפתחים איתו קשר רגשי (סיריאסלי?) והשני שהוא ש'באסה סבאבה' היה השיר שנטע רצתה לנסוע איתו לאירוויזיון והוועדה העדיפה את 'טוי' על פניו. מה להסיק מכך? שכל מסע היחצ"נות של נטע לקראת חשיפת השיר לפיו היא פיתחה עור של קרנף לאחר שלמדה מה זה נאמנות ל'שבט' שמקיף אותה ומעניק לה חום ובטחון זה עורבא פרח!
כעת ברור שעוד הרבה לפני מועד הגשת השירים בפברואר 2018 היא השתעשעה עם עדרי קרנפים כך שכל הסיפור הזה ש'באסה סבבה' נולד כפועל יוצא של החוויות שלה אחרי 'טוי' מצוץ מהאצבע ונשמע טוב בשביל נרטיב תקשורתי ומסחרי, בדיוק כמו שהכוכב הבא בונה נרטיב כדי להטות את דעת ההמונים, ובמקרה שזה לא עוזר, דואגים שיהיו כמה שיותר צוותי שיפוט פיקטיביים מראש (בשנה של נטע היו 15 צוותי שיפוט בערך בעוד שלקובי היו 9).
ולמען הדיוק לסיום: קרנפים הם בעלי חיים שנוטים לחיות בבדידות או לכל היותר כזוגות. בגלל מידותיהם הגדולות וגופם המגושם הם מסוכנים מאד כשהם בקירבה לצאצאים שלהם...
לצפיה ב-'אז מה בעצם אמרת פה? '
אז מה בעצם אמרת פה?
18/02/2019 | 13:34
239
אף אחד לא מתחתן פה עם קובי שחשוב לנו לחטט בעברו.
הוא שר? הוא פרפורמר? הוא יודע להחזיק קול גם בשיא ההתרגשות?
זה מספיק בשבילי.
לגבי נטע - זכתה באירווזיון, גם מספיק עבורי.
לחפש דרמה בחיים של אנשים שאני לא מכיר? קצת מעיייף.
לצפיה ב-'לא מסכים לגבי נטע...'
לא מסכים לגבי נטע...
18/02/2019 | 21:11
3
187
אני מאלו שחושבים שקובי נבחר עוד באודישן הראשון. וכבר דיברנו על זה שההפקה בחרה בנטע (ולא הקהל, שוב ושוב לייצג את ישראל).

הפעם ההפקה הייתה יותר מתוחכמת:
*שידור תכנית של ערב טוב עם גיא פינס רק עבור קובי- לפני שנבחר
*יצירת אנדרדוג והחזרתו לתכנית
*להעיף את מאיה בוסיקלה-מתמודדת לבלדה על אותה קטגוריה
*וכמובן לשים את שפיטה בגמר- המתמודדת הכי פחות אהובה.

תמיד כששמים 2 מתמודדים בולטים: כיתריה וקובי (וטובים) ההצבעה תיהיה 50-50. אז מי שיקבע זה השופטים. הכל ידוע מראש, אבל נשכח מהלב.

לגבי נטע:
אני חושב שזה השיר שהיא באמת שלחה לאירוויזיון, אבל שירים משתנים עם הזמן- לפני התוצר הסופי (ראה ערך טוי). זה שהיא הלבישה את הקרנף על סיפור הזכייה זה לא סותר. יכול להיות שהיה קרנף לפני ויכול להיות שלא. הכל טוב...

ו
לצפיה ב-'אני רק מזכיר'
אני רק מזכיר
19/02/2019 | 13:35
2
102
בגמר של העונה קובי ניצח בפער גם בהצבעת השופטים וגם בהצבעת הקהל 113 מול 87 זה קצת לא חצי חצי כמו שהצגת את זה
לצפיה ב-'למה? זה ממש תואם'
למה? זה ממש תואם
19/02/2019 | 18:43
1
72
87+113 זה 200 סהכ. 87 חלקי 200 זה 43.5%
לצפיה ב-'אל תשכח שהייתה עוד מתמודדת'
אל תשכח שהייתה עוד מתמודדת
21/02/2019 | 18:46
7
ובסך הכל זה מתוך 270:
קובי עם 42% בערך
כיתריה עם 32%
שפיטה עם 26%
אם כבר 50-50 אז יותר בין כיתריה לשפיטה מקובי וכיתריה
לצפיה ב-'יכול להיות שכש"באסה סבבה" נכתב אז הוא לא כלל קרנף'
יכול להיות שכש"באסה סבבה" נכתב אז הוא לא כלל קרנף
19/02/2019 | 21:57
9
80
ואולי המילים שלו היו קצת אחרות. להזכירך, גם המילים בסקיצה של TOY היו שונות. בלאו הכי כל הקטע הקרנפי הוא בעיקר בקליפ, הקשר בין הקליפ לשיר לא כ"כ חזק. בקיצור, אם נטע אמרה שהקרנף זה משהו שהיא חשבה עליו מאז, זה ממש לא סותר.
לצפיה ב-'אין מצב. שתי השורות המרכזיות בו ב-2018 וגם שנה אחרי הם:'
אין מצב. שתי השורות המרכזיות בו ב-2018 וגם שנה אחרי הם:
19/02/2019 | 23:15
8
97
TELL HER I'M A RHINO...WATCH, MY HORN IS BIGGER
כמו שמוכרים לנו את הלוקש שקובי מרימי הודח מהתכנית וחזר בגלל הלחץ הציבורי שהתעורר מיד לאחר שידור הפרק (כאשר אותו פרק הדחה כבר צולם כמה שבועות לפני מועד השידור) ואנחנו בולעים אותו כמעט בשקיקה בגלל השעיית הספק ו/או יצירת התניה שעומדת בבסיסה של כל תכנית ריאליטי מסחרית, גם השתלשלות העניינים עם נטע והתיווך שלה לקהל מונעת מאינטרסים שהציבור בדרך כלל לא מודע אליהן. 
זה היה הציטוט לעיתונות שחזר על עצמו גם בכתבות מתוקשרות במדיה לקראת חשיפת הקליפ המדובר ל'באסה סבאבה': 
"למדתי השנה דרך הקהל שלי שאני יותר חזקה ממה שנדמה לי שאני. שהאור והשמחה בתוכי והאנשים שסביבי מסוגלים לנצח ביחד את כל החושך שבא מבפנים ומבחוץ. קרנף היא חיה עם עור עבה מאוד, שמגנה על עצמה ועל העדר שלה בתקיפה ולא בבריחה. היא גם חיה בעדרים והם נעים ושורדים יחד. אני מתרגשת לחלוק איתכם את באסה סבבה - המנון חגיגי ומעצים, על יציאה לעצמאות מכל הבחינות, על להיכנס בקושי שבחיים - ביחד - ועם המון שמחה קלילות וצבע"...
שימי לב ששני המשפטים הראשונים אינם קשורים כלל לשיר, אבל הם תורמים לקשר האסוציאטיבי הרצוי כדי שנשתכנע ש'באסה סבאבה' נכתב בעקבות השנה האחרונה שעברה על נטע בעוד שבמציאות כתיבתו של השיר הושלמה עוד בתחילת 2018 לכל המאוחר. אין פירוש הדבר שנטע לא מאמינה באמת ובתמים בשני המשפטים הללו, אבל אסור לשכוח שהיא כפופה למכונה משומנת שמטרתה העיקרית היא למקסם חשיפה ורווחים ולשם כך אפשר ואף רצוי לכופף את המציאות ולהתאים אותה לנסיבות. בדיוק כמו בפוליטיקה.
לצפיה ב-'איך את יודעת מה היו המילים ב-2018?'
איך את יודעת מה היו המילים ב-2018?
19/02/2019 | 23:32
7
68
ודווקא מהציטוט הזה לא עולה שהיא חשבה על הקרנף רק עכשיו, ועדיין אני לא מבינה מה הביג דיל.

בעניין מרימי, היות שאיני צופה בכוכב הבא ולא עקבתי אחרי הנעשה בתוכנית, קשה לומר שאני "בולעת בשקיקה" משהו ממכונת יחסי הציבור של קשת... אבל היא גם לא מפריעה לי, אני די אדישה לנושא. למעשה עד לפני שעה לא ידעתי איך הוא בכלל נשמע... כמו בשנה שעברה, חיכיתי שייבחר נציג כדי לבדוק במי מדובר, וגם הפעם לא התאכזבתי. הערב החלטתי שבשלה השעה לעמוד על טיבו של הנציג הנבחר; חיפוש בגוגל הוביל אותי לאודישן שלו במאקו, הורשמתי לטובה. סבבה, אני מרוצה, נראה אחלה בחירה. כל השאר לא ממש מעניין אותי.
לצפיה ב-'נכתב בעיתון ואושר ע"י יואב צפיר בכבודו ובעצמו'
נכתב בעיתון ואושר ע"י יואב צפיר בכבודו ובעצמו
19/02/2019 | 23:55
6
91
השיר נכתב עוד לפני אירוויזיון 2018, ונשלח לוועדת בחירת השיר. ברזילי רצתה לגשת עם השיר לתחרות, וזכתה לתמיכת נציגי 'טדי', שהעדיפו אותו על פני "TOY", אך נציגי התאגיד אביעד רוזנבוים, רועי דלמדיגו ויובל גנור בחרו לבסוף את טוי.
לצפיה ב-'כל זה ידוע ולא רלוונטי למה ששאלתי...'
כל זה ידוע ולא רלוונטי למה ששאלתי...
20/02/2019 | 00:04
2
28
לצפיה ב-'זה כמו לשאול מה בא קודם, הביצה או התרנגולת או הקרנף.'
זה כמו לשאול מה בא קודם, הביצה או התרנגולת או הקרנף.
20/02/2019 | 12:30
1
48
כל הטיעון שלי בא להוכיח שהדימוי של הקרנף על קרנו ועורו העבה כבר היה קיים עם הגשת השיר ב-2018 ולא כפועל יוצא של החוויה של נטע וההתחשלות שלה מדורשי רעתה בשנה האחרונה. אבל מאחר ובעצמך ציינת מה מעניין אותך ומה ביג דיל או לא ובכך קבעת את הפרמטרים של מה ראוי או לא לדיון, אין ממש טעם לדוש בזה, נכון? זאת לא חידה לוגית ולא תיאוריית קונספירציה כי אין שום קונספירציה: יש רק מניפולציה לכל היותר ועל טיבה עמדתי - זה הכל. אם את באמת מאמינה שהמלים RHINO ו-HORN לא הופיעו כלל בגירסה שהוגשה לועדה בפברואר 2018 ובאורח פלא שובצו בגירסה ששוחררה ב-1 בפברואר 2019 ושהשיר עבר מתיחת פנים מהקצה אל הקצה בתמליל שלו, אין לי מה להוסיף על זה (בידידות, לא בביקורת).
לצפיה ב-'שוב, איך את יודעת מה היו מילות השיר כשהוגש ב-2018? לא הסברת'
שוב, איך את יודעת מה היו מילות השיר כשהוגש ב-2018? לא הסברת
20/02/2019 | 13:00
36
כל הטיעון שלך בא להאשים את נטע ע"ס מה, לא ברור. החלטה שלך שאין מצב שהמילים שונו?

אני לא מאמינה ששיר יכול לעבור מתיחת פנים בתמליל שלו, אני יודעת שזה דבר שקורה כל הזמן בעבודה על שירים. לדוגמה, זה קרה גם עם TOY, המילים בין הסקיצה לתוצר הסופי לא היו זהות.

אם את טוענת שלא ייתכן שהמילים שונו מאז, נטל ההוכחה עלייך.
לצפיה ב-'מה שאומר שאם זה היה תלוי בטדי וקשת היינו מפסידים בשנה שעברה'
מה שאומר שאם זה היה תלוי בטדי וקשת היינו מפסידים בשנה שעברה
20/02/2019 | 11:12
2
50
ומה שמוכיח שבחירות השירים של תאגיד כאן עדיפות על הבחירות של קשת.
לצפיה ב-'גם אם זה היה תלוי בך היינו מפסידים'
גם אם זה היה תלוי בך היינו מפסידים
21/02/2019 | 22:54
1
9
לצפיה ב-'אין לך את זה ביותר קטנוניות? '
אין לך את זה ביותר קטנוניות?
22/02/2019 | 00:10
7
לצפיה ב-'לא מדוייק... קשה לי להאמין שיבחרו בשיר הזוכה היום בהנחה שהם'
לא מדוייק... קשה לי להאמין שיבחרו בשיר הזוכה היום בהנחה שהם
18/02/2019 | 14:48
306
קשה לי להאמין שיבחרו בשיר הזוכה היום בהנחה שהם מקשיבים ל -200 שירים 

לצפיה ב-'אני 99% בטוח שזו תהיה בלדה בסגנון "רק בשבילו"'
אני 99% בטוח שזו תהיה בלדה בסגנון "רק בשבילו"
18/02/2019 | 14:55
2
308
משהו משעמם או משהו גרנדיוזי מביך
ישראל גרועה בבלדות, גרועה!
אבל זה מה שמתאים לו. והאמת אני מעדיף שהוא ישיר בעברית מלאה ולא באנגלית, בטח שעל אדמת ישראל.
לצפיה ב-'המממ... "השקט שנשאר"?'
המממ... "השקט שנשאר"?
19/02/2019 | 22:02
1
109
לטעון שישראל "גרועה בבלדות" ע"ס קומץ בלדות ששלחנו לתחרות זו הגזמה. היו כאלה שלא הצליחו, היו כאלה שהגיעו למקום טוב באמצע, היו כאלה שהצליחו לא רע בכלל. בקיצור, לא יותר גרוע משירים אחרים ששלחנו...
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 00:33
3
לצפיה ב-'הלוואי ויבחר שיר כזה,הוא תפור עליו'
הלוואי ויבחר שיר כזה,הוא תפור עליו
18/02/2019 | 19:30
2
357
קצת מיושן אך כמו יין משתבח עם השנים
וכובש את הלב משמיעה ראשונה.
לצפיה ב-'יותר עדיף שיר שמשלב תפילה יהודית'
יותר עדיף שיר שמשלב תפילה יהודית
19/02/2019 | 09:46
141
ושיר כמו Josh Groban - Bring Him Home
או בעיברית= אלוהיי (לשלום)

אבל הדוגמה שנתת נהדרת 
לצפיה ב-''
20/02/2019 | 18:40
2
לצפיה ב-'הוא מפחיד, מבהיל. בחירה הזויה כמו כל הכוכב הבא. תכלס גם נטע.'
הוא מפחיד, מבהיל. בחירה הזויה כמו כל הכוכב הבא. תכלס גם נטע.
19/02/2019 | 17:47
2
177
לא מתחבר לאף בחירה של התוכנית הכושלת הזאת
לא יצמח ממנה דשא, זה מדבר של טלאנטים בינוניים שחתומים אצל טמירה והיא לא יודעת מה לעשות בהם. נטע - עוד לא הוציאה שיר אחד נורמלי.
לצפיה ב-'מה זה שיר נורמלי?'
מה זה שיר נורמלי?
19/02/2019 | 18:29
1
56
לצפיה ב-'נתחיל משיר שהוא לא גבב צרחות'
נתחיל משיר שהוא לא גבב צרחות
19/02/2019 | 22:52
54
לצפיה ב-'מה-10 במרץ "ביתן 2" יסגר להקמת הבמה והכנות לאירוויזיון '
מה-10 במרץ "ביתן 2" יסגר להקמת הבמה והכנות לאירוויזיון
19/02/2019 | 17:26
4
277
בתאריך ה10.3 יתחיל תהליך בניית הבמה ב"ביתן 2" שבמרכז "אקספו תל אביב".  (המידע אושר ע"י נציגי "כאן") 
העבודות על הקמת הגרין רום ב"ביתן 1" כבר החלו! (לפי השמועות בפייסבוק) 

בהצלחה ל-ישראל.
לצפיה ב-'אבל יש עופרה בפורים בביתן 1 '
אבל יש עופרה בפורים בביתן 1
19/02/2019 | 17:31
1
130
לצפיה ב-'המידע על ביתן 2 ידוע לי מ"כאן"'
המידע על ביתן 2 ידוע לי מ"כאן"
19/02/2019 | 17:32
206
לגבי ביתן 1 זה שמועות בפייסבוק..
לצפיה ב-'רון חולדאי תסיים כבר את העבודות בתחנת רכבת מרכז, נראה מזעזע'
רון חולדאי תסיים כבר את העבודות בתחנת רכבת מרכז, נראה מזעזע
19/02/2019 | 17:50
1
226
אני כבר לא מדבר על זה שאין מיזוג לא ברכבת מרכז ולא בהשלום ולא ב"תחנת" האוטובוסים (תכלס רציפים עם גגון) ברכבת מרכז.. ראבק תסיימו שם כבר את העבודות.
שנה שלמה ועדיין יש שם חול חצץ מקומות בלי מדרכה, בורות ומעקפים.
מספיק כבר, זאת עבודה של חודשיים שנמשכת אצלכם שנתיים.
לצפיה ב-'כאחד שעובר שם ביומיום אני מתחבר למה שכתבת.... '
כאחד שעובר שם ביומיום אני מתחבר למה שכתבת....
20/02/2019 | 07:49
181
זה ממש לא נראה יפה כל המבוך הבלתי נגמר של המעבר בין תחנת רכבת ''סבידור '' מרכז לכל מתחם האוטובוסים בפנים למתחם בחוץ. המקום הזה צריך להיות ידידותי מאוד לתייר שבא לכאן החל משבוע החזרות עד לגמרי.

מה שכן, סופסוף מזה כחודש יש גם כיתוב באנגלית בשלטי ההמתנה האלקטרוניים בתחנות האוטובוסים בת''א וגם בערים השכנות.
לצפיה ב-'1/3 משירי אירוויזיון 2019 בתל אביב נבחרו: סיכום ביניים'
1/3 משירי אירוויזיון 2019 בתל אביב נבחרו: סיכום ביניים
18/02/2019 | 23:59
10
390
13 שירים נבחרו עד כה לאירוויזיון 2019 בתל אביב. בסוף השבוע צפוי להתחיל גל בחירות השירים המשמעותי השני, שיוביל אותנו לעבר כמעט חצי מהשירים המשתתפים 

רגע לפני שזה קורה, זה הזמן להביט אחורה, להאזין שוב ל-13 השירים שנבחרו עד כה להגיע לאירוויזיון כאן אצלנו, לנסות להעריך מי יצליחו, מי פחות, אילו מהם אתם אוהבים, אילו פחות - ואילו אתם מתעבים ברמות קשות. 

אלה כל השירים שנבחרו עד כה לאירוויזיון 2019 - 13 מתוך 42
תוכלו להאזין לכולם בתחתית ההודעה - כולם מצורפים כקישורי youtube

חצי גמר 1 

צ'כיה: Lake Malawi - Friend Of A Friend
אוסטרליה: Kate Miller-Heidke - Zero Gravity
מונטנגרו: D-Moll - Heaven
אסטוניה: Victor Crone - Storm
סלובניה: Zala Krajl & Gasper Šantl - Sebi

חצי גמר 2 

אלבניה: Jonida Maliqi - Ktheju Tokës

רומניה: Ester Peony - On A Sunday
קרואטיה: Roko Blažević - The Dream
לטביה: Carousel - That Night

הגמר 

ספרד: Miki - La Venda
צרפת: Bilal Hassani - Roi
בריטניה: Michael Rice - Bigger Than Us
איטליה: Mahmood - Soldi
לצפיה ב-'ציון שליש, אין מה לעשות: מעל כולם בבדידות מזהרת ללא ספק.....'
ציון שליש, אין מה לעשות: מעל כולם בבדידות מזהרת ללא ספק.....
19/02/2019 | 09:50
1
254
איטליה!!השיר,המלל, הלחן והעיבוד שלו ממכרים וכמובן הקסם האיטלקי שמעביר לנו את הסיפור, כל זה ממכר אותי לשמוע ביומיום את השיר וה-EP שלו. תתכוננו לאלבום שלו ב-1 במרץ.
במקרה שלו ,אני ממש לא דואג לקיצור 3:15 שניות ל-3:00 דק' מבלי לפגוע בקסם של השיר. במקרה יצאה השנה מסן רמו סוכריה בטוב טעם שממש מעט מקצרים ממנה מבלי שהטעם שלה יפגע.

הרחק מאוד מאחור: ספרד, סלובניה ואלבניה עם המראה הדומה לגלי עטרי בצעירותה כשהביאה לנו דאבל, שחוגג כבר חודשיים לחשיפה שלו עוד עובר לי ככה באוזן עד האלבניזציה שלו, וזהו.
דנמרק, כנראה הקיצוצים הביאו אותכם לבחור ב-10 ערימות פח אשפה אחת אחת ללא משהו להאזנה נורמלית לרפואה. בחיים לא חלמתי לכתוב ככה על ה-DMGP שתמיד מופק לעילא ולעילא. הפעם אני לא מתכוון לצפות ברצף לשידור הישיר עד שיגיע שלב הסופר פיינל.

כל היתר גורנישט - אתר חיריה מחכה להם, מצטער על המטאפורה. זה מה שאני מרגיש כרגע.

סיכום הערכת שליש: טעון שיפור, ומהר ליתר 29 השירים.

נ.ב.
לגבי ישראל, אני שומר על ראש פתוח ,אפילו שקובי אינו הכוס תה שלי בלשון המעטה, כלומר אני בא בחוסר ציפיות מוחלט, ומקווה מאוד להתבדות ב-10/3 , אפילו שאני מאוד מתקשה להאמין בזה.
לצפיה ב-'המדינות עושים הכול כדי להישתתף רק לא לנצח'
המדינות עושים הכול כדי להישתתף רק לא לנצח
19/02/2019 | 10:04
197
אף אחד לא רוצה את הצרה הזאת "לארח -על הראש 
אולי זה מה שאמרו באירופה על השיר שלנו לjunior eurovision 
אבל הפעם השירים הם המיץ של הזבל
לצפיה ב-'טופ 13'
טופ 13
19/02/2019 | 10:35
182
1. סלובניה - המדינה הכי גרועה בהיסטוריה מוציאה את השיר הכי טוב שלה ובינתיים את השיר הכי טוב השנה. הם רואים טופ 10, אם לא טופ 5. הסוס השחור של השנה.
2. איטליה - מעולה.
3. אלבניה.
----
4.. צרפת
5. ספרד
6. צ'כיה
7. לטביה
8. אוסטרליה
9. אסטוניה
10. קרואטיה

הגרועים:
11. ויויבלוגס 2019
12. בריטניה
13. מונטנגרו 
לצפיה ב-'ליתר דיוק, 14 זו נקודת השליש, לכן יש מקום לתקווה !'
ליתר דיוק, 14 זו נקודת השליש, לכן יש מקום לתקווה !
19/02/2019 | 11:53
73
לצפיה ב-'בינתיים כולם אוטומטית בגמר וזו שנה נהדרת לארבעת הגדולות'
בינתיים כולם אוטומטית בגמר וזו שנה נהדרת לארבעת הגדולות
19/02/2019 | 16:16
80
לצפיה ב-'טופ'
טופ
19/02/2019 | 16:41
128
1. אוסטרליה. השיר היחיד שאני מאזין לו ונהנה ממנו. גילטי פלז'ר מרים ומשמח בלי הגילטי.
............................
2. אלבניה. שיר טוב, עיבוד טוב, זמרת כריזמטית. אין צורך בריוואמפ, אך זה מה שהולך לקרות. נקווה שלא יהרסו.
....................
3. איטליה.  לא בא לי להאזין לו. אבל מעריך.
..........................
4. ספרד
5. צרפת
............................
6. סלובניה
7. רומניה
8. לטביה
9. אסטוניה
...........................
הבלתי נסבלים להם לא אאזין עוד לעולם:
צ'כיה, מונטנגרו, קרואטיה, בריטניה.
לצפיה ב-'האיטלקי מדליק!'
האיטלקי מדליק!
19/02/2019 | 16:42
54
לצפיה ב-'יתרונות: אין שירים גרועים ממש'
יתרונות: אין שירים גרועים ממש
19/02/2019 | 16:45
158
חסרונות: חסרים לי עדיין שירים מדהימים. זו פתיחה סבירה לשנה הזו (חברים - פרופורציות, כבר היו לנו שנים עם פתיחות איומות הרבה יותר). אוהבת מאוד את אלבניה ואיטליה.
לצפיה ב-'הדירוג החלקי שלי '
הדירוג החלקי שלי
19/02/2019 | 17:16
136

טרם שמעתי את כל השירים שיצאו, אבל כרגע הטופ 3 שלי לפי סדר לא אקראי: איטליה (שמעורר אצלי בדיוק את אותה הצביטה הקסומה הזו בלב ש״טוי״ עורר בי בשנה שעברה אף על פי שמדובר בשני שירים שונים לגמרי, ולכן אני מייחלת לזכייתו), אוסטרליה שאני ממש מקווה שההופעה שלהם תהיה בדיוק כמו בקדם, הקטע עם הלוליינית מאחורה פשוט היסטרי וצרפת, שכשיר הוא שיר טוב אך בילאל חייב לעבוד עליו ודחוף כי הביצוע בגמר הצרפתי לא היה מספיק סוחף.

בריטניה אנמי, ספרד חביב (פחות הטעם שלי) ואסטוניה פשוט פיהוק. בדוק נשאר בסמי
לצפיה ב-'טופ 3 - איטליה, סלובניה ואוסטרליה'
טופ 3 - איטליה, סלובניה ואוסטרליה
21/02/2019 | 18:52
6
לצפיה ב-' הלבוש החושפני של פאולה טורצ`י בגמר סן רמו גרם לסערה'
הלבוש החושפני של פאולה טורצ`י בגמר סן רמו גרם לסערה
19/02/2019 | 23:55
1
190
הדבר קצת מזכיר את מה שאירע בארץ עם נפילת הכתפיה מהג`קט הצהוב של ריטה,
וגם כאן מדובר בג'קט הפעם בצבע שחור שהסתיר מעט,הבגד שלה זכה ללא מעט אזכורים וכתבות יותר מהשיר (המצויין לכשלעצמו) מעצבי אופנה הירבו להרעיף שבחים על ההופעה שלה בפסטיבל ושהיא דוגמא לאיך אפשר להראות סקסית
בגיל 55 ,הנה שתיים מהן לדוגמא

אך היא מקבלת גם תגובות לא נעימות מגברים חרמנים בנוסח שהלבוש שלה יותר אפקטיבי מויגרה.

לצפיה ב-'מהממת'
מהממת
20/02/2019 | 00:10
84
כבר כתבתי על הג'קט שלה בזמן אמת. אהבתי את הצבע. וגם שמתי לב למחשוף. בכל הבגדים שלבשה בכל ההופעות היה אותו קו, אותו משולש עם מחשוף עמוק. גם כשלבשה לבן. אבל תמיד אלגנטית. כמו כולם ללא יוצא מן הכלל בסן רמו. גם גברים.  זו היתה תצוגת אופנה מדהימה. הרבה יותר מהתצוגה המוזיקלית.  
לצפיה ב-' צילומי הגלויות יחלו בשבועות הקרובים על ידי צוות הפקה זר!'
צילומי הגלויות יחלו בשבועות הקרובים על ידי צוות הפקה זר!
18/02/2019 | 13:53
22
350

צילומי הגלויות לאירוויזיון יחלו בשבועות הקרובים. הקונספט הנבחר הוא "רוקדים את ישראל" ובו יושלבו רקדים כגון: אנה ארונוב, דנה פרידר, להקת "בת שבע" ועוד. את הצילומים יערכו עובדי הפקה מחו"ל בשל מחלוקות עם ארגון אק"ט!
לכל הפרטים המלאים:
http://www.euromix.co.il/2019/02/18/%d7%a6%d7%99%d...

לצפיה ב-'אק"ט כבר הודיע שלא יאפשר למהלך תקדימי כזה לעבור.'
אק"ט כבר הודיע שלא יאפשר למהלך תקדימי כזה לעבור.
18/02/2019 | 14:57
5
265
אלו כלים משפטיים יש להם בכלל כדי להוציא צו מניעה נגד הבאת עובדים מחו"ל? הרי ידוע שהוגשה עתירה מנהלית נגד 'עיצוב במה' שזכתה במכרז לבניית הטריבונות למרות שלא עמדה כלל בתנאי הסף של המכרז וטרם נפלה הכרעה. בינתיים הליכים נמצאים בהקפאה ומכירת הכרטיסים לא יוצאת לפועל.
נדמה היה לי שהגיעו להסכם פשרה עם אק"ט שאיפשר את ההכרזה על צילומי הגלויות בימים הקרובים, אבל לפי הידיעה הזאת אין הדבר כך. אם הארגון החליט להחרים את הפקת האירוויזיון, אין מניעה שהתאגיד ניהל כבר מו"מ על הבאת עובדים מחו"ל. שביתה אפשר אולי לשבור, אבל ההשלכות לגבי עתיד ההפקות החיצוניות לתאגיד נראות חמורות מאד.
לצפיה ב-'זה ספקולציות מיותרות...'
זה ספקולציות מיותרות...
18/02/2019 | 15:25
4
208
אני עורך את האתר ואני בקשר ישיר עם התאגיד. נכון לרגע זה התאגיד עובד על הבאת צוותים מחו"ל לצורך ביצוע צילומי הגלויות.
לי לא ידוע על כך שאק"ט פעלו להוצאת צו מניעה שכזה ונכון לרגע זה התאגיד לא פועל לפי צו מניעה (אם קיים).
לצפיה ב-'תודה לך על קול השפיות'
תודה לך על קול השפיות
18/02/2019 | 15:49
64
לצפיה ב-'בפורום מותר לדבר על הכל. אין כאן צנזורה.'
בפורום מותר לדבר על הכל. אין כאן צנזורה.
18/02/2019 | 16:13
2
149
לערוך אתר זה דבר אחד. פורום מתנהל אחרת ומותר וגם רצוי להביא שמועות ולהעלות ספקולציות ולא לקבל כאמת לאמיתה כל הצהרה לתקשורת או תגובת דובר מתחמקת. לא טענתי שהוצא צו מניעה: שאלתי בקול רם אילו כלים משפטיים עומדים לרשותם. התואר 'מיותרות' היא המיותר היחיד כאן.
לצפיה ב-'חלילה לא התכוונתי לפגוע!!! '
חלילה לא התכוונתי לפגוע!!!
18/02/2019 | 22:42
1
63
מתנצל אם דבריי לא הובהרו כראוי. אין צנזורה וניתן לעלות כל דבר כמובן!!!

סך הכל התכוונתי לומר שידוע לי שהתאגיד עובד על הבאת צוותי הפקה זרים. לא ידוע לי לגבי כך שאק"Y הודיעו שלא יאפשרו למהלך תקדימי כזה לעבור ובנוסף, לא ידוע לי לי אם הם יכולים לעתור לבית משפט שהרי לתאגיד אפשרות ליצור קשר עם כל ספק או עובד שיחפוץ (בהתאם לתנאי מכרז כפי שנהוג במגזר הציבורי). כל מה שידוע לי זה שצוותים מחו"ל יגיעו. בנוסף ידוע לי שלמרות הסכסוך עם אק"ט תאגיד השידור הציע לעובדי ההפקה סכומים שהם גבוהים מהתעריף היומי הנהוג בשוק (כך לפחות הם טוענים). ולגבי ההשלכות לגבי ההפקות החיצוניות התכוונתי שהן ספקולציות משום שכידוע האזרח הישראלי הוא אזרח עם זיכרון לטווח מאוד מאוד קצר. מה שרשום היום בעיתונים או באתרים ישכח כבר מחר לכן אני אישית לא מאמין שיהיו לזה השלכות.
שוב סליחה אם פגעתי, כנראה לא הסברתי את עצמי כראוי.
לצפיה ב-'מבחינתי הנושא חפור ומצורפת התגובה של אק"ט בהמשך.'
מבחינתי הנושא חפור ומצורפת התגובה של אק"ט בהמשך.
18/02/2019 | 23:52
83
הגבתי כי המלה 'מיותרות' בכותרת נראתה לי לא במקום. 
אני כן סבורה שיהיו השלכות על הפקות חיצוניות והתאגיד כבר התריע מראש שתהיה פגיעה בהפקות המקור כתוצאה מההלוואה שהוא אולץ לקחת מהממשלה. המשמעות המיידית של ההלוואה הזאת היא שהתאגיד ייאלץ לקצץ מתקציבו בשנים הקרובות כדי להשיב אותה וכבר היום זה מתבטא בלוחות השידורים של כאן11 וכאן חינוכית (גם אם אף אחד לא אומר על זה מלה, אבל זה כבר נושא אחר).
לצפיה ב-'ובינתיים "כאן" מחפשים פראיירים שיעבדו בחינם '
ובינתיים "כאן" מחפשים פראיירים שיעבדו בחינם
18/02/2019 | 17:22
15
230
בזמן שהם שופכים כספים על עבריינית המס לכאורה ברבור רפאלי באירוע המסחרי הגדול ביותר שהופק פה.

לצפיה ב-'נשמע לגמרי כמו עבודה שראוי לקבל עליה שכר'
נשמע לגמרי כמו עבודה שראוי לקבל עליה שכר
18/02/2019 | 17:38
8
172
זה לא שהם מתנדבים לעזור לקשישים, אנשים קשיי יום, בעלי מוגבלויות או יתומים שבאמת זקוקים לעזרה...זה נטו ללוות ולעבוד כמו חמור עם זמרים וזמרות צעירים, עבודה בכלל לא קלה ובטח שלא "התנדבותית". מעניין אם זה משהו שבמסגרת החוק הוא אפשרי בכלל. 
עוד שאלה שעולה לי: האם גם במדינות האחרות שאירחו את האירוויזיון תאגידי השידור יצאו בהודעות כאלו והציעו לאנשים לבוא להתנדב?
טוב שלא ביקשו מפיק מתנדב, במאי מתנדב, מנחה מתנדב, תאורן מתנדב או שה-EBU יתנדב 
לצפיה ב-'שלפחות יציעו למתנדבים כרטיס כניסה למופעים'
שלפחות יציעו למתנדבים כרטיס כניסה למופעים
18/02/2019 | 17:42
105
אבל אפילו לזה הם לא מתחייבים ב"קול קורא" שפרסמו. ומה שלא נכתב שחור על גבי לבן - לא קיים.
לצפיה ב-'הרבה פעמים מבקשים מתנדבים בארגון תחרויות ספורט'
הרבה פעמים מבקשים מתנדבים בארגון תחרויות ספורט
18/02/2019 | 18:17
5
112
כאלו שגובים עליהן כסף לכרטיס וגם משודרות בטלוויזיה.
לצפיה ב-'גם לפי האתר של האירוויזיון, כל שנה יש מתנדבים.'
גם לפי האתר של האירוויזיון, כל שנה יש מתנדבים.
18/02/2019 | 18:54
4
122
לצפיה ב-'אם כך אז זה פחות תמוה '
אם כך אז זה פחות תמוה
18/02/2019 | 19:06
3
90
מה שכן, אני עדיין חושבת שמין הראוי להציע למתנדבים האלו כרטיס למופעים. לא חייב אפילו למופעים המשודרים, אפילו רק לחזרות הגנרליות.
לצפיה ב-'ידוע שיש מעט כרטיסים, ועדיף לרצות קודם כל את האורחים מחו"ל:)'
ידוע שיש מעט כרטיסים, ועדיף לרצות קודם כל את האורחים מחו"ל:)
18/02/2019 | 19:15
2
42
לצפיה ב-'בעצם צריך בכלל לקוות שכבר יתחילו למכור את הכרטיסים האלה '
בעצם צריך בכלל לקוות שכבר יתחילו למכור את הכרטיסים האלה
18/02/2019 | 19:20
1
74
יש אולם, יש כבר שירים, יש מנחים, אבל מה עם הקהל? 
לצפיה ב-'למען האמת האולם לא גמור וגם שירים נבחרו רק חלק, אז גם '
למען האמת האולם לא גמור וגם שירים נבחרו רק חלק, אז גם
18/02/2019 | 19:37
86
הכרטיסים יגיעו :) לא צריך לדאוג, הקהל משווע להגיע ואין הרבה כרטיסים, אז גם אם הכרטיסים יימכרו קצת יותר מאוחר, הם יחטפו 
לצפיה ב-' בדיוק מה שחשבתי... אבל כמו במקרה של "מתמחים" יש קופצים'
בדיוק מה שחשבתי... אבל כמו במקרה של "מתמחים" יש קופצים
19/02/2019 | 23:42
26
כנראה בזכות החוויה, ההתחככות בכוכבים, הגישה למאחורי הקלעים וכו'. לי כבר יש עבודה ואין לי רצון לעבוד בחינם, אבל כל עוד יש רבים שכן, קשה לי להאשים אותם. נראה שכל הצדדים מרוצים וזה win-win עבורם... קטונתי.
לצפיה ב-'יש להם רצון חופשי להשיג דריסת רגל בתעשייה'
יש להם רצון חופשי להשיג דריסת רגל בתעשייה
18/02/2019 | 17:55
2
132
אתה יכול לקרוא לזה 'ניצול', אבל מי שצעיר, נמרץ, כוחו במותניו ויש לו/לה תאבון ומוטיבציה להיכנס למקצועות הטלוויזיה ולתחום ההפקה ותוך כדי ההתנסות הזאת להתחכך גם עם משלחות רשמיות, עיתונאים וגורמים אחרים מענפי המדיה - מה פסול בזה? כולם התחילו פעם בתחתית הסולם והתקיימו משאריות. אז אולי זה רחוק משלושה חודשים של שכרון חושים, אבל מי שמסמן לעצמו מטרה מגיע בסוף ליעד (אוקיי, כנראה רק בודדים באמת יצליחו בזכות כישורי האנוש שלהם, מפגש עם האיש הנכון בזמן הנכון או בזכות אלת המזל)
לצפיה ב-'זה לא סותר את העובדה שלעובדים צריך לשלם'
זה לא סותר את העובדה שלעובדים צריך לשלם
18/02/2019 | 18:10
1
88
בטח שאם אתה גוף שמארגן אירוע מסחרי בסדר גודל שכזה. 
אני מכיר את הרעיון הכללי שצעירים שרוצים להיכנס לעולם ההפקות/טלוויזיה/קולנוע/תקשורת מוצאים עצמם מתנדבים או עובדים תמורת קרדיט. אני גם חלק מהעולם הזה ועברתי את זה בתחילת דרכי. האם אני חושב שזו הדרך הנכונה להתנהל? ממש לא.
לצפיה ב-'נוסח טופס ההרשמה למתנדבים:'
נוסח טופס ההרשמה למתנדבים:
18/02/2019 | 19:39
101
אז ראשית, מדובר על משימות לפרק זמן קצר יחסית שיחלו לכל המוקדם עוד במהלך חודש אפריל, אך רובן רלוונטי לשבועיים-שלושה. לא יצא שום קול קורא מטעם התאגיד ותמוה עוד יותר שלתפקיד התנדבותי נדרשת כתנאי מוקדם שליחת קורות חיים ולא הסתפקות בראיון. לא מתפלאה שהתאגיד מחפש קיצורי דרך ושדרישות הסף שלו במכרזים שונים הן ברף התחתון ביותר ברמת הדרישות. הוא במירוץ נגד הזמן והזמן אוזל. הוא חייב לעמוד בהתחייבויות שלקח על עצמו. יהיה עוד זמן לעשות חשבון נפש לגבי ההתנהלות וההתארגנות שלו מחד ולמקלות ברגליים שהממשלה הניחה לעברו.
לצפיה ב-'כל שנה יש מתנדבים'
כל שנה יש מתנדבים
18/02/2019 | 20:05
2
149
אזור האולם ומרכז העיתונאים כולו מתנדבים.
ואגב - המתנדבים מקבלים אקרדיטציה שמקנה להם אפשרות להיכנס לכל המקומות האלה וכמובן להיפגש עם האומנים, עיתונאים, מפיקים, אלא שיעבדו בתוך האולם יוכלו כמובן להיכנס לחזרות.
מי שהולך להתנדב בזה - יודע בוודאות שהוא יכול להשיג משהו שם.
לצפיה ב-'גם עיריית ת"א-יפו קוראת למתנדבים בין ה-8 ל-18 במאי:'
גם עיריית ת"א-יפו קוראת למתנדבים בין ה-8 ל-18 במאי:
18/02/2019 | 20:18
140
בניגוד לטופס ההתנדבות של התאגיד, הפנייה היא הן בעברית והן באנגלית וגם השאלות הרבה יותר ממוקדות ורלוונטיות. קו"ח לא על הפרק.
לצפיה ב-'יש כבר יותר מ500 מיתנדבים תוך יום'
יש כבר יותר מ500 מיתנדבים תוך יום
19/02/2019 | 09:28
138
מיתנדבים ינסו להמתיק לתיירים את הביקור בישראל
אבל אלה שישדדו אותם במחירים מטורפים  ישאירו טעם מר
לצפיה ב-'נחשפו מחירי הכרטיסים לאירוויזיון 2019 בתל אביב'
נחשפו מחירי הכרטיסים לאירוויזיון 2019 בתל אביב
19/02/2019 | 07:34
10
260

מתכננים לראות את קובי מרימי מרים את האולם באירוויזיון, לעשות סלפי עם נציג שוודיה ולהתמנגל עם חברי המשלחת מבלארוס? זול זה לא יהיה • הכרטיסים לערב הגדול יעלו מ־1,150 שקלים למושב מרוחק עד 2,000 שקלים לפינוקים בגרין רום • אבל יש אופציות זולות יותר: עבור כרטיסים לחזרות תיפרדו רק מ־350 עד 500 שקלים
רז שכניק

19.02.19

אירוויזיון 2019 ייצא לדרך במאי הקרוב בתל־אביב ואחת השאלות המעניינות עד היום הייתה כמה יעלו מחירי הכרטיסים לקהל. ובכן, זול זה לא יהיה. ל"ידיעות אחרונות" נודע כי הכרטיסים לגמר שבו תשתתף ישראל יימכרו בסכום שבין 1,150 שקל למושב ביציע עד ל־2,000 שקל למושב בגרין רום הנחשק. המכירה תיפתח בקרוב באתר הכרטיסים "לאן", אחרי שהושגו הסכמות לגבי המחירים עם אנשי תאגיד כאן שמפיק ומשדר את האירוויזיון.

האירוויזיון ייערך במרכז הירידים (אקספו) בתל־אביב, והשנה יימכרו כרטיסים לתשעה אירועים של תחרות השירים האירופית: שני חצאי גמר, הגמר, ושתי חזרות לכל שלב, הפתוחות לקהל. לכל אירוע יוצעו כ־5,000 כרטיסים: 3,500 לאולם ועוד 1,500 לגרין רום, שבו יהיה הקהל קרוב לחברי המשלחות השונות ויזכה גם לאוכל ושתייה תוך צפייה בשידור. האולם במרכז הירידים יכול להכיל יותר קהל, אבל בגלל דרישות אבטחה גבוהות — בכל זאת מדובר בישראל — וגודלה העצום של הבמה זו תכולת הקהל שנקבעה לבסוף. בנוסף, התאגיד אמור להקצות באתר כשליש מהכרטיסים, 1,500, לקהל שמגיע מחוץ לישראל.

כמה יעלו הכרטיסים לאירועים? לגמר, ב־18 במאי, מחירי הכרטיסים ינועו מ־1,150 שקל למושבים באולם, דרך 1,350 שקלים לישיבה בשורות הראשונות. כרטיס לעמידה בגולדן רינג, קרוב מאוד לבמה, יעלה 1,500 שקל. מושבים ברמת פריים, הטובים ביותר, יעלו 1,700 שקל, וישיבה בגרין רום — שכוללת מזון ושתייה — 2,000 שקל. הכרטיסים לשני חצאי הגמר, ב־14 וב־16 במאי, יהיו זולים יותר: מ־750 שקל למושבים באולם, דרך 1,000 שקלים למושבים ברמה 2, 1,150 שקלים לעמידה בגולדן רינג, מושבים ברמת פריים במחיר של 1,250 שקל, וישיבה בגרין רום שתוצע ב־1,000 שקל לכרטיס.

בנוסף ניתן יהיה לרכוש כרטיסים לחזרות לגמר ולשני חצאי הגמר, שיהיו זולים בהרבה: 500 שקל לחזרת לגמר ו־350 שקל לחזרות לחצאי הגמר. 500 כרטיסים לחזרה הגנרלית לפני הגמר יוענקו לחיילים.

בהפקה מודעים לביקורת שבטח תתעורר לנוכח המחירים הגבוהים ומספר הכרטיסים המוצע, אבל צריך לזכור שהאירוויזיון הוא לפני הכל אירוע טלוויזיוני שמגיע לכ־300 מיליון צופים ברחבי העולם, וזה המבחן העיקרי של התאגיד. המחירים הגבוהים נגזרו גם ממספר המקומות המוגבל באולם במרכז בירידים — שבסופו של דבר נבחר אחרי מכרז מקיף ובהחלטה משותפת של התאגיד ואיגוד השידור האירופי.

על מה כל הרעש | רז שכניק

האירוויזיון הוא אירוע בינלאומי ענק שמתאפיין, לצד התחרות הרשמית, גם בשלל מסיבות שעורכים חברי המשלחות השונות והמעריצים. עיריית תל־אביב לוקחת את זה בחשבון, והדבר יתבטא גם בזכות לעשות רעש במהלך עשרת הימים שלפני התחרות.

במסגרת היערכות לאירוח התחרות אישרה אתמול מועצת עיריית תל־אביב־יפו הוראת שעה לתיקון חוק העזר העירוני בדבר מניעת רעש. לפי ההוראה החדשה, בתאריכים 19־11 במאי 2019 יצומצמו השעות שבהן אסור להקים רעש באזורים מסוימים בעיר.

עד ערב הגמר עצמו יתרחשו אירועים רבים ברחבי תל־אביב, כשחלק גדול מהם יתרכז בכפר האירוויזיון — "היורו וילג'" — שיוקם בפארק צ'ארלס קלור ויהיה פתוח לקהל הרחב. מועצת העיר החליטה כי האיסור על הקמת רעש, הקבוע בחוק העזר, יצומצם במהלך תקופה זו במרכזי הבילוי עד חצות ובכפר האירוויזיון ניתן יהיה להשמיע מוזיקה עד השעה 01:00. בערבים שבהם ייערכו חצאי הגמר והגמר תהיה הארכה נוספת של השעות שבהן מותר לחגוג.

http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5465960,...

לצפיה ב-'יפה. מסיבת צפייה מהבית for me'
יפה. מסיבת צפייה מהבית for me
19/02/2019 | 10:00
218
גם חסכוני וגם בלי כל הרעש והבלגאן.
לצפיה ב-'כשאמרו שהמחירים מפוקחים על ידי איגוד השידור האירופאי'
כשאמרו שהמחירים מפוקחים על ידי איגוד השידור האירופאי
19/02/2019 | 12:59
206
חשבתי שזה אומר שהם יהיו דומים לאלו של שנה שעברה.
כמה חבל לגלות שכרטיס לכסא הכי זול בגמר עולה כמו כרטיס לגולדן רינג בשנה שעברה.
אם זה כבר ככה, למה לא העלו עוד יותר את המחירים? גם ככה האירועים יהיו סולד אאוט תוך שניה. לפחות היו מרוויחים משהו.
חברים שלי תכננו לא להוציא יותר מ300-400 ש"ח על הכרטיס (לפי המחירים של שנה שעברה) ועכשיו כנראה שגם אנחנו נסתפק במסיבת צפייה בבית או אולי באיזה פאב בתל אביב כדי להרגיש את האווירה.
לצפיה ב-'"כאן" בשלב זה מאשרים את המחירים. תגובת כאן:...'
"כאן" בשלב זה מאשרים את המחירים. תגובת כאן:...
19/02/2019 | 13:47
3
210
ב"כאן" בשלב זה מאשרים את המחירים אך מסרבים להתייחס להשוואה למחירים בשנים שעברו. הבטיחו להעביר תגובה בהקדם - אנחנו מחכים!
לצפיה ב-'בכאן העבירו תגובה רשמית ארוכה...'
בכאן העבירו תגובה רשמית ארוכה...
19/02/2019 | 22:29
61
לצערי מתמצית הדברים אפשר להבין שלמי שאין כסף - עדיף שיצפה באירוויזיון מהבית כי האירוויזיון הוא קודם כל "אירוע טלוויזיוני". 
בנוסף הם מסבירים שהמחיר גבוה כי מדובר באולם קטן, עלויות אבטחה גבוהות, אי השתתפות של הממשלה במימון ועוד...
הכל נכון ולדעתי זה עדיין לא מצדיק מחירים פי 10(!!!) מהשנים האחרונות.

לכתבה המלאה:
לצפיה ב-'זה האתר שלך? יש לכם בעיה בכותרות המחירים... פעמיים מופיע גמר'
זה האתר שלך? יש לכם בעיה בכותרות המחירים... פעמיים מופיע גמר
20/02/2019 | 00:43
1
20
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
21/02/2019 | 01:13
7
לצפיה ב-'גאוני! עם מחירים כאלה, יש סיכוי לזכייה של קובי!'
גאוני! עם מחירים כאלה, יש סיכוי לזכייה של קובי!
19/02/2019 | 14:07
206
במחיר כזה עדיף כבר לטוס לטייל באירופה, ואם אנחנו כבר שם, אפשר להצביע לישראל .
לצפיה ב-'לא מופתע, האמת? ציפיתי למחירים גבוהים יותר '
לא מופתע, האמת? ציפיתי למחירים גבוהים יותר
19/02/2019 | 15:02
158
קודם כל בואו לא נשכח שזה אולם קטן אז אין הרבה כרטיסים לקהל אז ברור ש"כאן" יצטרכו למכור כרטיסים במחירים גבוהים יותר כדי לכסות לפחות חלק מההוצאות של ההפקה.

דבר שני מדובר על אירוויזיון מאוד מושקע, עם במה מאוד יקרה, אני חושב שזו הבמה הכי יקרה שהייתה באירוויזיון, אני לא צוחק! זה לא כמו בשנים הקודמות עם הפקה על הפנים.

ושכחתם את מדונה!! פאקינג מדונה בגמר הגדול, הכרטיסים לגמר ולחזרות לגמר ייגמרו תוך מקסימום שבוע! מי לא ירצה לראות אותה מופיעה?

והכי הכי חשוב, השנה יש דגש עצום על האבטחה כך שאין סיכוי שיתנו לקהל להתקרב יותר מדי לבמה ולכן מרחיקים את הקהל מהבמה מה שיוצר פחות שטח רצפה = פחות שטח עמידה לקהל כך שצפוי שכרטיסי העמידה יהיו יקרים יותר כי יש אפילו פחות כרטיסים לעמידה מאשר לישיבה!

כל הכרטיסים לכל האירועים הולכים להיות SOLD OUT תזכרו מה שאמרתי..
לצפיה ב-'1,150 זה המחיר לפני מע"ס (מס ערך ספסר)'
1,150 זה המחיר לפני מע"ס (מס ערך ספסר)
19/02/2019 | 15:38
154
תוסיפו עוד 0 בסוף.
לצפיה ב-'המחירים סבירים בהחלט, הפתעה'
המחירים סבירים בהחלט, הפתעה
19/02/2019 | 17:36
183
סליחה עם כל המקטרים המקצועיים. לכל הופעה פושטית באולם גדול של  15 אלף מקומות ביציעים הטובים או קרובים לבמה מוכרים כרטיסים ב-150-200 אירו.
לארועי גמר בספורט מוכרים כרטיסים החל מ-300 יורו ועד כמה אלפי יורו לשורות ראשונות. 
כלומר כרטיס להופעה רגילה  600-800 שקל - פה אנחנו מדברים על פחות כרטיסים, אנחנו מדברים על במה יקרה והפקה יקרה, אנחנו מדברים על שואו של ערב אחד בלבד (לא הצגה או מופע בסבב שחוזרים שוב ושוב). לדרוש 350 יורו לגולדן רינג זה סביר מאד. הפחד היחיד שספסרים יקנו כמויות ואז ינסו לספסר בהם. לדעתי מדובר במחירים סבירים יחסית לכמות שתימכר, הגרין רום נשמע קצת יקר אבל אם זה מסך ענק משוכלל ומקבלים קייטרינג ועוד כל מיני אקסטרה זה בהחלט יכול להצדיק. 
אני עדיין מייחל למסיבת אפטר-פרטי שתשודר אחרי המופע מהגרין רום ככה שמי שיקנה כרטיס יוכל גם להשתתף במסיבה, בין באולם או באולם אחר בגני התערוכה.
ולשדר את האפטר פרטי הזה אל תוך הבוקר. זה יכול להיות תקדים שיזכרו מהאירוח.
מקוה שמישהו ירים את הכפפה ויעשה חתיכת אפטר פרטי בגני התערוכה, עם האמנים עצמם שבודאי לא יוכלו לישון אחרכך.
לצפיה ב-'סטיג רסטה:"אין לי מושג איך החליטו לגבי השופטים ששפטו בתחרות"'
סטיג רסטה:"אין לי מושג איך החליטו לגבי השופטים ששפטו בתחרות"
19/02/2019 | 22:19
150
המלחין של השיר האסטוני "Storm", סטיג רסטה שכבר ייצג את אסטוניה ב- 2015, מביע פליאה על השופטים שנבחרו לשפוט בתחרות ה- Eesti Laul (לא ברור איפה מצאו אותם) ועל כך שויקטור קרון, הזמר הזוכה, הצליח לעלות לשלב הסופי בזכות הפרש של נקודה אחת בלבד. פייר? צודק!

לצפיה ב-'הפסקה מהקדמים - למתגעגעי התזמורת, הנה מלטה 2002 מליל אמש'
הפסקה מהקדמים - למתגעגעי התזמורת, הנה מלטה 2002 מליל אמש
19/02/2019 | 14:27
2
157
לצפיה ב-' איזה יופי'
איזה יופי
19/02/2019 | 16:50
92
ביצוע ועיבוד יפה של הפלא השביעי מבית מלטה.

אפרופו, מי שמתגעגע לתזמורת לא חייב בהכרח לעשות הפסקה בקדמים.... אני למשל מקשיב בימים האחרונים לשירי הקדם הסרבי ומיד בפעם הראשונה שהקשבתי לשירים שמתי לב לתבנית: שומעים תופים אמיתיים, פנסתר, הרבה כלי נשיפה. למען האמת, רוב השירים ב-Beovizija מנוגנים בכלי נגינה אמיתיים ולא אלקטרונים.

הנה דוגמא לבלדה בלקנית הורסת, שכנראה תיכשל כישלון חרוץ ושאר שירי הקדם הסרבי
לצפיה ב-'מהמם!'
מהמם!
20/02/2019 | 19:41
5
לצפיה ב-' דחייה נוספת במכירת הכרטיסים לאירוויזיון'
דחייה נוספת במכירת הכרטיסים לאירוויזיון
16/02/2019 | 17:42
25
454
עיכוב נוסף במכירת הכרטיסים לאירוויזיון. מאחר ולא ברור מי יבנה את הטריבונות - לא ניתן לבצע חלוקת מושבים מדוייקת, ובהתאם לכך, לא ניתן להתחיל במכירת הכרטיסים. כל הפרטים:
לצפיה ב-'איזה חבורה של סתומים'
איזה חבורה של סתומים
16/02/2019 | 18:21
248
מה הבעיה לבחור בחברה אחרת? חסרות חברות אחרות? נו באמת
אם "עיצוב במה" לא יכולים שיבחרו בחברה אחרת, סה"כ טריבונות לא טיל בליסטי
לצפיה ב-'בזיון'
בזיון
16/02/2019 | 19:36
155
התאגיד תפר מכרז לחברה שאפילו לא מחזיקה רשיון מתאים (והנושא נמצא היום בבית משפט).
כ"כ קשה להשיג חברה מחו"ל שתבצע את זה?

לצפיה ב-'זה דפוס שמתאים למדינות ברה"מ'
זה דפוס שמתאים למדינות ברה"מ
16/02/2019 | 20:43
190
כל פעם שהאירוויזיון באחת מהסובייטיות לשעבר, אז הגל הראשון של מכירת הכרטיסים מתבצע אפילו בחודש מרץ, (פעם אחרונה ב-2017 זה היה לקראת סוף פברואר). כנראה הבנו לאיזה בלוק אנו שייכים.
לצפיה ב-'זאת צריכה להיות הכותרת הראשית בפורום. הכל תלוי בזה.'
זאת צריכה להיות הכותרת הראשית בפורום. הכל תלוי בזה.
17/02/2019 | 09:36
127
אפשר לדבר הרבה על כל הגמרים, אבל בסופו של דבר הכל מתחיל ונגמר בפרטים הטכניים של אולם-במה.
ואם אכן הבעיה כ"כ חמורה כמו שמתואר, אז גם בעוד שבועיים לא יתחילו למכור כרטיסים.
ממש שערוריה שלא יודעים מה התנאים הטכניים לקיום המופע הזה.
מצד שני לא שמענו עד כה על התערבות של ה-EBU.
לצפיה ב-'למה לא להתחיל למכור את הכמות שהיא בטוחה וודאית? '
למה לא להתחיל למכור את הכמות שהיא בטוחה וודאית?
17/02/2019 | 10:25
13
62
לצפיה ב-'יכול להיות שאפילו את זה הם לא יודעים לומר.'
יכול להיות שאפילו את זה הם לא יודעים לומר.
17/02/2019 | 11:40
12
119
מי יכול לבנות על 20 א' תיירים, אם אפילו תייר אחד לא יכול לדעת כרגע אם ומתי יהיה לו כרטיס (שגם ככה הסיכוי להשיגו אפסי).

לצפיה ב-'ואם לא די בכך:'
ואם לא די בכך:
17/02/2019 | 12:59
11
175
לצפיה ב-'זה מחזק את מה שחשבתי על המחדל של הטריבונות -שרוצים לחסוך כסף'
זה מחזק את מה שחשבתי על המחדל של הטריבונות -שרוצים לחסוך כסף
17/02/2019 | 14:02
6
148
אם יש לתאגיד את הכסף והם סתם רוצים לחסוך, אז זה מקומם (ובמה שקשור לטריבונות, גם חסר אחריות). אם פשוט התקציב לא מספיק, אז למה שלא ינסו למצוא איזה דרך להגדיל אותו (מהמדינה, מאיזה מיליארדר)? באופן חוקי כמובן.
לצפיה ב-'זה ממש רכבת הרים נפשית האירוויזיון הזה - '
זה ממש רכבת הרים נפשית האירוויזיון הזה -
17/02/2019 | 14:31
2
152
מעברים מאופוריה והתרוממות רוח (עם החדשות המשמחות וההצלחות) מצד אחד, ומפח נפש (בשל הקשיים של התאגיד והאיום של ה-BDS ושאר שונאי ישראל, וגם המצב הבטחוני) מצד שני. אני כבר מתה שיגיע האירוויזיון הזה, ויעבור בשלום ובהצלחה.
לצפיה ב-'הכל פה מיתנהל בשנטי באנטי. '
הכל פה מיתנהל בשנטי באנטי.
18/02/2019 | 08:20
1
62
בזמן הזה הסינים כבר היו בונים עוד חומה
לצפיה ב-'זה לפעמים באמת נראה כך, אבל אני לא חושבת שהם בשאנטי, '
זה לפעמים באמת נראה כך, אבל אני לא חושבת שהם בשאנטי,
18/02/2019 | 13:46
56
אלא מדובר אולי בחוסר ניסיון, ובמגבלת תקציב, וגם (אפשר לפרגן להם) ברצון לעשות את הכי טוב.
לצפיה ב-'זה לא אותו דבר'
זה לא אותו דבר
17/02/2019 | 15:30
2
122
כשעושקים אותך בארץ אז טוב להזכיר לגוף העושק שתמיד קיימת האופציה לעבוד עם אנשים מחו"ל (במידה ולא מדובר במונופול).
זה בדיוק כמו שקונים מעיל באינטרנט מחו"ל כי הוא זול משמעותית מאותו מעיל בחנויות בישראל.
לצפיה ב-'בדיוק ! גם אני אומר שצריך לשכור את עזרת האוקראינים '
בדיוק ! גם אני אומר שצריך לשכור את עזרת האוקראינים
18/02/2019 | 12:27
26
לצפיה ב-'גם זה נכון (כל עוד זה לא בא על חשבון האיכות (ושמדובר רק '
גם זה נכון (כל עוד זה לא בא על חשבון האיכות (ושמדובר רק
18/02/2019 | 13:43
50
בדברים טכניים ולא כאלה שקשורים לאותטניות/ישראליות- דברי תוכן), וכשאכן הסכום שדורשים בארץ הוא גבוה משמעותית).
לצפיה ב-'עדכון: צילומי הגלויות יחלו ממש בימים אלה לאחר הסכם עם אק"ט'
עדכון: צילומי הגלויות יחלו ממש בימים אלה לאחר הסכם עם אק"ט
18/02/2019 | 13:56
3
112
(איגוד עובדי הקולנוע והטלוויזיה). נחתם הסכם עבודה מחודש עם הארגון וכך לא ימומש האיום של התאגיד לשכור צוותים זרים מפורטוגל או אוקראינה. לא ברור אם ההסכם שהושג מקובל על כל העובדים או שהושגו כל התנאים המשופרים שהעובדים נאבקו עליהם. 42 הגלויות יצולמו באתרים שונים ברחבי הארץ, אך בניגוד לשנים עברו, כולם ייביאו לדיד ביטוי את ריקודי העם הישראלים והמתמודדים השונים ישולבו בריקוד ספונטני בהשתתפות דמויות ידועות מהציבוריות הישראלית (לא פוליטיקאים). הגלויות יבויימו ע"י הבימאית והכירואוגרפית קרן חכמה שביימה את הקליפ 'טוי' וגם עשרות פרסומות, קליפים ומערכונים עבור 'ארץ נהדרת' בצילומי חוץ.
לצפיה ב-'רעיון מעולה! (שמתי קישור לכתבה ב"ישראל היום"):'
רעיון מעולה! (שמתי קישור לכתבה ב"ישראל היום"):
18/02/2019 | 14:13
1
102
מהמורות לא מהמורות, התאגיד מפתיע אותי כל הזמן לטובה, במה שקשור לתכנים. זה נשמע ממש מקסים ושמח וזה מקורי (אין על הישראלים ).
כאן כתוב שהגלויות "יבוימו על-ידי מיטב במאי הפרסומות בארץ".
לצפיה ב-'וכמובן יופי שפתרו את הבעיה/מחלוקת :) '
וכמובן יופי שפתרו את הבעיה/מחלוקת :)
18/02/2019 | 14:32
32
לצפיה ב-'תיקון: לא הושג הסכם עם אק"ט ועם זאת צילום הגלויות יוצא לדרך'
תיקון: לא הושג הסכם עם אק"ט ועם זאת צילום הגלויות יוצא לדרך
18/02/2019 | 15:08
84
קרן חכמה היא הבמאית הראשית שמופקדת על הפרוייקט הזה. ייתכן והגלויות אכן מבויימות ע"י מספר במאים. התאגיד עקף את אק"ט וניהל מו"מ עם צוותי עובדים מפורטוגל.
הקשיבו החל מ-01:20:45 - אף מלה על סכסוך עבודה או על צוותים זרים.
לצפיה ב-'כל מה שישראלי פרטאץ' איזה בושות '
כל מה שישראלי פרטאץ' איזה בושות
17/02/2019 | 16:46
63
לצפיה ב-'חה חה חה.. זה היה כ"כ צפוי. כאן עוד יותר כושלת מרשות השידור '
חה חה חה.. זה היה כ"כ צפוי. כאן עוד יותר כושלת מרשות השידור
18/02/2019 | 07:52
5
119
לצפיה ב-'נשמע כמו מצב חירום, מי בעל הבית פה?'
נשמע כמו מצב חירום, מי בעל הבית פה?
18/02/2019 | 09:26
4
43
לצפיה ב-'אני גם תוהה, למה ראש הממשלה שכ"כ מתהדר באירוויזיון, וכ"כ '
אני גם תוהה, למה ראש הממשלה שכ"כ מתהדר באירוויזיון, וכ"כ
18/02/2019 | 13:58
3
116
רוצה שהוא יצליח ויביא כבוד למדינה, לא דואג כלל שהממשלה/מדינה יעזרו במשהו. הממשלה (השר שקשור לכך) החליטו שהתקציב של התאגיד מספיק, ועושה רושם שמעבר לכך לא מעניין אותם כלום. אני מקווה שהתאגיד יצלח גם את המהמורה הזאת, ושלאחר מכן דברים יזרמו יותר טוב.
לצפיה ב-'זה דווקא ברור למה'
זה דווקא ברור למה
18/02/2019 | 20:12
2
82
בעשור האחרון הוא מנסה למוטט את התקשורת החופשית בישראל, וכשהתאגיד צריך לממן מכיסו את האירוויזיון הוא יותר חלש והפוטנציאל להתערב בנעשה בו בעתיד גדול יותר.
להתהדר באירוויזיון לא עולה לו כסף, והוא בטח זיהה שהסנטימנט של הציבור כלפי האירוע הוא חיובי.
לצפיה ב-'כן, אני יודעת את זה. אני עדיין תוהה, כי התנהגות כזו "קרה" '
כן, אני יודעת את זה. אני עדיין תוהה, כי התנהגות כזו "קרה"
18/02/2019 | 23:27
1
58
ומרושעת, ושבאה על חשבון משהו שהוא לטובת המדינה, לא מתאימה לו. זה בטח בהשפעת/עצת אשתו.
לצפיה ב-'חולק עליך. מאוד מתאימה לו'
חולק עליך. מאוד מתאימה לו
18/02/2019 | 23:45
19
לצפיה ב-'SUPER SATURDAY: הלו"ז המלא'
SUPER SATURDAY: הלו"ז המלא
16/02/2019 | 02:42
28
395
השבת העמוסה הראשונה לעונת 2019 הגיעה הערב בוחרים 4 שירים לאירוויזיון 2019 בתל אביב + ייערכו עוד 6 מופעי קדם בכל רחבי אירופה - מאוקראינה והונגריה, דרך ליטא ושוודיה ועד פורטוגל ואיסלנד 

SUPER SATURDAY 16.2.19: הלו"ז המלא 

18:45 | אסטוניה: בוחרים שיר לאירוויזיון 2019
לצפייה: https://otse.err.ee/k/etv

19:00 | אוקראינה: Vidbir 2019 - חצי גמר 2 
לצפייה: https://www.youtube.com/user/STBonline

20:30 | הונגריה: A DAL 2019 - חצי גמר 2 
לצפייה: https://www.mediaklikk.hu/duna-world-elo/

21:00 | שוודיה: Melodifestivalen 2019 - חצי גמר 3 
לצפייה: https://www.svtplay.se/

21:00 | ליטא: Eurovizija 2019 - חצי גמר 2
לצפייה: https://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-televi...

21:00 | קרואטיה: בוחרים שיר לאירוויזיון 2019
לצפייה: https://hrti.hrt.hr/

21:00 | סלובניהבוחרים שיר לאירוויזיון 2019
לצפייה: https://4d.rtvslo.si/zivo/tvs1

21:25 | לטביה: בוחרים שיר לאירוויזיון 2019
לצפייה: https://ltv.lsm.lv/lv/tieshraide/ltv1/live.360/

21:45 | איסלנד: Söngvakeppnin 2019 - חצי גמר 2
לצפייה: http://www.ruv.is/sjonvarp/beint?channel=ruv

23:00 | פורטוגל: Festival da Canção 2019 - חצי גמר 1
לצפייה: https://www.rtp.pt/play/direto/rtp1
לצפיה ב-'קונאן אוסיריס משתתף היום עם שירו בפורטוגל?'
קונאן אוסיריס משתתף היום עם שירו בפורטוגל?
16/02/2019 | 10:42
8
56
לצפיה ב-'כן, הוא משובץ בחצי הגמר הראשון, ולכן משתתף הערב.'
כן, הוא משובץ בחצי הגמר הראשון, ולכן משתתף הערב.
16/02/2019 | 12:03
7
34
לצפיה ב-'יש מצב לקובץ הורדה של הקדם הפורטוגלי?'
יש מצב לקובץ הורדה של הקדם הפורטוגלי?
16/02/2019 | 15:30
6
41
לצפיה ב-'לא קובץ, אלא הדיסק הרשמי של Festival da Canção 2019 '
לא קובץ, אלא הדיסק הרשמי של Festival da Canção 2019
16/02/2019 | 16:58
5
70
הנה , כנס ללינק שלהלן ותוריד:

תהנה
לצפיה ב-''
16/02/2019 | 22:45
34
תודה רבה!!!
אני ממש מעריך את ההתגייסות המהירה שלי אתה השלי
לצפיה ב-'יש לך במקרה את Sanremo ?'
יש לך במקרה את Sanremo ?
16/02/2019 | 23:13
3
14
לצפיה ב-'תבדוק בשירשור של הסן רמו'
תבדוק בשירשור של הסן רמו
17/02/2019 | 00:13
2
34
צורפו קבצים של שתי מסגרות התחרות. אני טכנופוב והכי עילג בקטע הזה אז אין לי מושג איך לשלוח לך את הקובץ שהורדתי...אם לא תמצא תעדכן אותי במסר אישי ואנסה לעזור. בהצלחה(שווה לחפש, אני מכור כבד לדיסק הרישמי).
לצפיה ב-'לא מוצא'
לא מוצא
17/02/2019 | 19:38
1
7
לצפיה ב-'תנסה את זה'
תנסה את זה
18/02/2019 | 00:36
16

במידה והתוקף של ההורדות הסתיים, אנסה לשלוח לך למייל את הקובץ שהורדתי.
בהצלחה(:
לצפיה ב-'דעתי על פסטיבל דה קנסאו'
דעתי על פסטיבל דה קנסאו
17/02/2019 | 00:03
10
125
האולימפיאידה של הקדמים.
סחתיין על התיקתוק. בלי זיוני שכל.
ועכשיו להופעות:
היחיד שהרטיט את ליבי היה מתאי. השיר האחרון. איזה יופי של ביצוע. איזו נונשלנטיות. בלי דרמות, עם המון נשמה ועם קול נפלא. הלוואי וינצח.
ועכשיו קונאן. ובכן, אני התאכזבתי. זה היה מעושה, לא ברור, לא אמיתי. זה שיר שבסטודיו אני רוצה שינצח. אבל ההופעה ההזויה... מה דעתכם?
לצפיה ב-'פספסתי את השידור והלינק לא עובד'
פספסתי את השידור והלינק לא עובד
17/02/2019 | 00:15
2
47
איפה ניתן לצפות בהופעות?, ביו טיוב אין לכך שום זכר
לצפיה ב-'כאן'
כאן
17/02/2019 | 00:21
1
55
לצפיה ב-''
17/02/2019 | 00:27
33
זה מזעזע אבל גם קצת "גאוני"(בחוסר רצינות ובנועזות).
מודה שגם אני התאכזבתי וציפיתי למשהוא שונה לגמרי. חבל ששיר נהדר כזה נופל לידיים כל כך בוסריות וחפיפניקיות. זה יכל להגיע רחוק מאוד בתל אביב.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאמרתי על קונאן, שבלייב זה לא יעבוד כמו בסטודיו'
זה בדיוק מה שאמרתי על קונאן, שבלייב זה לא יעבוד כמו בסטודיו
17/02/2019 | 00:18
63
היה ברור שלא ניתן להעביר את גרסת הסטודיו בלייב, בגלל שאסור להשתמש בקולות אנושיים, ואפילו לא בלופר.
לצפיה ב-'אה ואיך שכחתי'
אה ואיך שכחתי
17/02/2019 | 00:23
65
את גואה קמפוס עם אה או קייאה
סליחה סליחה סליחה
שיר מקסים והופעה מרטיטת לב. איךצשכחתי שאני מטומטמת רונאן הזה בילבל אותי לגמרי.
אז לפרוטוקול זואה קמפוס היה מהמם וחסר להם שהוא לא בגמר.
לצפיה ב-'אין לי מושג על מה אתה מדבר.'
אין לי מושג על מה אתה מדבר.
17/02/2019 | 00:31
3
92
קונאן הביא מוצר. פאדו מהנשמה זה לא כאן אלא בטברנה מעופשת באלגארבה. גם סלבדור הביא מוצר. זה חלק מהדיל באירוויזיון או בכלל, במוזיקה להמונים בעידן המודרני.
המוצר מתוקתק, מהודק, מרתק ומצמרר, קונאן חתיך מהרס והטוויסט עם הרקדן מוסיף לטעמי. פורטוגל 2019 טופ 10.
לצפיה ב-'לא הגיע אליי'
לא הגיע אליי
17/02/2019 | 00:43
60
ואני בעדו כן?
לא עשה לי כלום. ואני רואה שביוטיוב עפים עליו. וצפיתי שוב. כלום. נאדה.
אני מבין מה אתה אומר, אכן מוצר.
סלבדורי שיהיה ברור לא הביא מוצר. אלא את עצמו את ליבו ואת נשמתו.
אבל כאמור אני לגמרי בעד קונאן ואשמח אם ינצח למרות שלא הזיז לי. אני התרגשתי ממתאי וזואה.
לצפיה ב-'בואו נציין שהרקדן חתיך מהרס גם כן!'
בואו נציין שהרקדן חתיך מהרס גם כן!
18/02/2019 | 20:06
1
41
לצפיה ב-''
18/02/2019 | 21:03
6
לצפיה ב-'בעיני דווקא הופעה טובה יחסית לקדם לא מהוקצע כמו PdC'
בעיני דווקא הופעה טובה יחסית לקדם לא מהוקצע כמו PdC
17/02/2019 | 02:03
51
הרקדן היה פאתט והרס, הסכו"ם מיותר אבל לא באמת הפריע לי, התאורה והווידאו ארט היו אחלה וקונאן היה טוב.
מאמין שאם הוא ינצח זה יעבור הרבה יותר טוב בתל אביב.
לצפיה ב-'TELEMOVEIS עלה מהמקום הראשון עם 1000 נק' כבר?'
TELEMOVEIS עלה מהמקום הראשון עם 1000 נק' כבר?
17/02/2019 | 01:14
2
127
סורי, אני מפחד מהקדם הזה. גם מההופעה האולי מאכזבת. מעדיף לחיות באשליה ולא לדעת עד מרץ.
פורטו 2020 ביי.
לצפיה ב-'העפיל לגמר. חייב לומר שמראה השרדר והכפיות היה קריפי'
העפיל לגמר. חייב לומר שמראה השרדר והכפיות היה קריפי
17/02/2019 | 01:25
1
56
לצפיה ב-'לפחות זה. הבנתי שהשופטים הרסו לו'
לפחות זה. הבנתי שהשופטים הרסו לו
18/02/2019 | 19:56
59
מדליק מעכשיו לשיר הקדמים הכי טוב בהיסטוריה.
לצפיה ב-'ההופעה של קונאן מהקדם הפורטוגלי הערב (שרדר עם כפיות)'
ההופעה של קונאן מהקדם הפורטוגלי הערב (שרדר עם כפיות)
17/02/2019 | 01:27
4
119
לצפיה ב-'הופעה פאטתית ומביכה'
הופעה פאטתית ומביכה
17/02/2019 | 03:51
33
לצפיה ב-'מה זה שרדר??'
מה זה שרדר??
17/02/2019 | 12:35
2
88
חייב לומר שהיום, לילה אחרי, אני חושב סופית, ללא צל של ספק, שמדובר בפלופ. וזאת כי בסטודיו זה שיר מעניין ולא בכדי כולם עפים עליו. אבל ההופעה כזו חסרת נשמה, שואו בלתי מובן בלי רגש.
אני שמח שמתאי ניצח את הקדם. מבואס שקמפוס לא עלה. ומתפלל שקונאן לא ינצח. וכנראה שהוא כן ינצח וזה אך ורק בגלל הבאזזזזזז.
נאמר זאת כך, אם לא היו מפרסמים את השירים לפני הוא גם לא היה זוכה מקום 2, רוב הסיכויים שלא היה רואה גמר.
לצפיה ב-'לא מכיר את שרדר?'
לא מכיר את שרדר?
17/02/2019 | 13:18
1
91
לצפיה ב-''
17/02/2019 | 17:30
16
לצפיה ב-'השיר הכי יפה בביצוע הכי מרגש מכל עונת הקדמים סו פאר'
השיר הכי יפה בביצוע הכי מרגש מכל עונת הקדמים סו פאר
18/02/2019 | 17:44
190
תמצית מזוקקת של אמת.
הכל פה מושלם. השיר, הלחן, הגיטרות, ובראש הביצוע הכנה המדויק על הפיצ', הרגש, ההתכוונות, הביטו בפניו כשהוא שר, כמה יופי, אמת צרופה,
העיבוד כלומר אריינג'מנט- איך שהשיר מסודר, בנוי בטבעיות, בהגיון .
הטקסט היפה.
סו פאר זה הנאמבר שלי שישאר איתי לתמיד מכל עונת הקדמים.
מבאס אותי קשות שהוא לא בגמר.  
לצפיה ב-'הופעת בת מצווש '
הופעת בת מצווש
18/02/2019 | 15:11
2
210
יש לו קול טוב
השיר חמוד
אבל ההופעה מביכה ממש!

הוא חייב להעיף את הכנפיים ואו שלפחות יימתן את זה

בואו לא נשכח שרצו שדנה ב1998 תופיע עם שמלת התוכי ובסוף היא בחרה בשמלת ערב רגילה וזה לא מנע ממנה לזכות..

אני חושב שהם יכולים לעלות עם השיר הזה אבל תלוי מאוד בהופעה, הוא חייב למתן את ההופעה המביכה הזאת
לצפיה ב-'זה זכור לך '
זה זכור לך
18/02/2019 | 16:13
1
101
2008 Azerbaijan
והיו הרבה עם כנפים רק שחלק עפו עוד לפני הגמר 
  Malta  2010 - Russia 2016 - Bulgaria 2010

ואלה שכנפים עזרו להם להמריא דנה98 פינלנד 2006  שבדיה 2015
לצפיה ב-'אני מת!! זה לא זה שייצג אותם גם ב2015?'
אני מת!! זה לא זה שייצג אותם גם ב2015?
18/02/2019 | 16:40
77
איזו הופעה ציזית חחחחח
זה באמת הסגנון של האירוויזיון הישן, היום זה לא עובד
לצפיה ב-'בסופ"ש הקרוב עוד גשם של חשיפות שירים '
בסופ"ש הקרוב עוד גשם של חשיפות שירים
18/02/2019 | 15:53
165
  • דנמרק - שבת
  • ליטא - שבת
  • גרמניה - שישי
  • הונגריה - שבת
  • אוקראינה - שבת
לצפיה ב-'רומניה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019'
רומניה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019
17/02/2019 | 01:46
31
256
מבול השירים החדשים לאירוויזיון 2019 נמשך - והערב תהיה זו רומניה שתתכבד לבחור את השיר שלה לתחרות בתל אביב, שנה לאחר שלא העפילה בפעם הראשונה בתולדותיה לגמר האירוויזיון, מאז החלה שיטת חצאי הגמר. 

במדינה ייערך הערב גמר Selecţia Naţională 2019 בו יתחרו 12 שירים על הכרטיס לייצוג רומניה בחצי הגמר השני בתל אביב ב-16 במאי: 

Trooper - Destin
Teodora Dinu - Skyscraper
Dya & Lucian Colareza - Without You
Vaida - Underground
Claudiu Mirea - We Are the Ones
Bella Santiago - Army of Love
Olivier Kaye - Right Now
Aldo Blaga - Your Journey
Letiția Moisescu & Sensibil Balkan - Daina
Laura Bretan - Dear Father
Ester Peony - On a Sunday
Linda Teodosiu - Renegades

בקדם הרומני הערב ינקד את השירים גם צוות שיפוט בינלאומי, בו יהיו חברות בין היתר טלי אשכולי מישראל וזוכת אירוויזיון 2013, אמלי דה פורסט מדנמרק. במופע הביניים צפויה להופיע זוכת אירוויזיון 2018, נטע ברזילי

איך צופים ומתי? החל מ-20:30 שעון ישראל בערוץ TVR הזמין לחלקנו בטלוויזיה וגם בקישור הבא: 
http://eurovision.tvr.ro/2019/

לרומניה
לצפיה ב-'לאורה ברטן היא לגמרי הפייבוריטית שלי בקדם הרומני השנה'
לאורה ברטן היא לגמרי הפייבוריטית שלי בקדם הרומני השנה
17/02/2019 | 03:11
1
170
ולדעתי היא גם בעלת הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות. כי בניגוד לכל שאר המבצעים בעלי הסיכויים הגבוהים לזכות, שמעתי אותה בלייב והיא פשוט מעולה. והיא גם ממש מתוקה.

לעומת זאת, לינדה ובלה לא נשמעות טוב ואפילו מזייפות קשות בלייב.

אולי רומניה תציל את פברואר 2019 מלהפוך לחודש הבחירות הכי אומללות בתולדות תחרות האירוויזיון. ולשם שינוי תצטרף לספרד היחידה שבחרה נכון השנה.
לצפיה ב-'נשיקת המוות של טילהוק מכה שוב'
נשיקת המוות של טילהוק מכה שוב
18/02/2019 | 00:14
23
לצפיה ב-'הרומנים חייבים להציל את הסופ"ש עם בלה!!!'
הרומנים חייבים להציל את הסופ"ש עם בלה!!!
17/02/2019 | 09:26
135
השיר של בלה יכול להביא לרומניה טופ10 בקלות ועם הופעה ממש טוב לא אתפלא אםזה יסיים טופ5.
לצפיה ב-'נטע כן תופיע? בקבוצת הפייסבוק רשמו שלא'
נטע כן תופיע? בקבוצת הפייסבוק רשמו שלא
17/02/2019 | 11:54
1
58
לצפיה ב-'זו התכנית ממה שהבנתי וזה גם מופיע באתר הרומני, אולי ביטלה'
זו התכנית ממה שהבנתי וזה גם מופיע באתר הרומני, אולי ביטלה
17/02/2019 | 13:22
68
לצפיה ב-'לינדה חירבה את השיר של עצמה, פוסטמה!'
לינדה חירבה את השיר של עצמה, פוסטמה!
17/02/2019 | 15:19
116
היחידה שעוד היה לה שיר עלאק דיסני, קליט וממכר

הלכה עשתה לו גרסה חדשה והרסה אותו לגמרי

בנוסף לזה היא חירבה את השיר בלייב, זייפה את עצמה ורק צרחה

ולמה היא הוסיפה את הוידיאו המביך שלה ברקע??

בטח הילדה תזכה, לפחות היא באמת הביאה הופעה חזקה מבחינת הווקאליות
אם הם יבחרו משהו אחר רומניה ישארו בחצי גמר! כן כולל השיר של לינדה לצערי..
לצפיה ב-'אחד הקדמים היותר חזקים השנה'
אחד הקדמים היותר חזקים השנה
17/02/2019 | 20:06
1
84
אבל גם עם תוצאה מאוד ברורה, לאורה ברטאן או בלה סנטיאגו ייצגו את רומניה בישראל וסיימו בעשרת המקומות הראשונים בגמר.
לכל אחת מהן יש מחנה אוהדים גדול מאוד והן מייצגות דברים שונים לחלוטין.
אני מעדיף שלאורה תייצג את רומניה בישראל כי מדובר לדעתי בשיר הכי טוב בעונת הקדמים הזו ואם היא תזכה כאן לדעתי היא מביאה את האירוויזיון לרומניה.
השיר של בלה לדעתי הוא החלש ביותר כאן, אני פשוט לא מתחבר לסגנון האלקטרוני ששולט בשיר הזה (גם את השיר הקפריסאי מהשנה שעברה אני לא אוהב).
כל שאר השירים טובים החל מ"דיינה" החביב אך פחות הטעם שלי ועד ל-"מסע שלך" הנהדר שהיה מנצח אצלי ברוב הקדמים שהתקיימו עד כה.
לצפיה ב-'לפחות זכה שיר טוב '
לפחות זכה שיר טוב
17/02/2019 | 23:24
58
קודם כל לדעתי הקהל לא צריך להיות רק 1/7 מהקולות אלא 30% לפחות
ומי שלדעתי אחראים לכך שאנחנו לא נזכה לראות אצ לאורה ברטאן מנצחת את אירוויזיון 2019 הם רק דבון וויליאם, בדעתם על השירים הם סימנו את לאורה כאחת המקומות הראשונים שלהם ופתאום רק 4 ו-6 נקודות בהתאמה.

לצפיה ב-'יש שידור ישיר ביוטיוב'
יש שידור ישיר ביוטיוב
17/02/2019 | 20:33
1
73
לא מצליח להדביק לינק.
חפשו ביוזר tvr ביוטיוב
או דרך הפייסבוק של tvr1

בהצלחה ללאורה��
לצפיה ב-'Finala Eurovision România 2019 - prima parte | LIVE'
Finala Eurovision România 2019 - prima parte | LIVE
17/02/2019 | 21:09
85
לצפיה ב-'טלי אשכולי אמילי בת יער ויליאם ודבאן'
טלי אשכולי אמילי בת יער ויליאם ודבאן
17/02/2019 | 20:53
1
141
היש צוות שופטים הזוי יותר?
אה ועוד שני רומנים חחחח
התקדמה ויליאם
ודבען גם
האמת שהם עפו על לאורה בריעקשן וזה טוב
וואו לינדה שינתה לוק נראית צעירה ב30 שנה. שיר פח. אבל יש לה קול טוב. בבתים.
זה מצחיק, בצד בתגובות רואים לאורה בלה לאורה בלה לאורה בלה..
בסוף תבוא שלישית ותיקח
טוב, השיר השני מעצבן פח אז אני על מיוט.  אחריו לאורה אני במתח..
לצפיה ב-'בסוף תבוא שלישית ותיקח'
בסוף תבוא שלישית ותיקח
17/02/2019 | 23:12
65
איי ניו עיט!!!!
אני בשוק אני בהלם אני ה מ ו מה???
לצפיה ב-'לאורה'
לאורה
17/02/2019 | 21:05
6
135
וואו וואו וואו מאיפה להתחיל. מהסוף-נתנה את הופעת חייה.
מהתחלה-הייתי ועדיין בשוק ק מבוגרת ב20 שנה. איפה התמימות. נעלמה. מה זה התלתלים האלה. והעשן. והשמלה.ווהטדהפאק. ככה עד שפתחה מבערים. והשאירה אותי חסר נשימה השתיקה אותי א.. הכל קטן על הביצוע הזה. כל הביקורת הנכונה על הקיטש גם השיר וגם עכשיו ההופעה, מתגמדת לעומת הביצוע ה מ ד ה י ם הזה. בסופו של דבר נשארתי פעור פה וזה מה שחשוב. אני מאד רוצה שתנצח ושבאיר' על הבמה בסמי תחזור לתמימות לשיער הגלי לקוקו בלוף למבע התמים הטהור שנעלם היום כלא היה..
לצפיה ב-'Dear father THOU ART in Heaven הוא שיר אהבה לישו...'
Dear father THOU ART in Heaven הוא שיר אהבה לישו...
17/02/2019 | 22:19
5
116
ויש להבין אותו בהקשר נוצרי אדוק. אין בכך כל פסול, רק לקחת בחשבון שזה לא 'פאפא' של סימון או של זאב רווח...וזה מתיישב היטב עם קמפיין מתוקשר ברומניה ובריכוזים רומנים בעולם לפיו לורה ברטאן מואשמת בהומופוביה ובהצהרות הומופוביות לקראת משאל עם ברומניה על הכרה בנישואים חד מיניים שהתקיים בסוף 2018.  בסופו של דבר היה רוב נגד החקיקה.
זה לא מה שימנע ממנה לנצח ובענק וכל תוצאה אחרת תהיה בגדר סנסציה. זה אמור להיות הניצחון הכי מוחץ אי פעם שרומניה זוכרת...
לצפיה ב-'לאורה רק שלישית אצל השופטים. אסתר פאוני לקחה את כל הקופה!'
לאורה רק שלישית אצל השופטים. אסתר פאוני לקחה את כל הקופה!
17/02/2019 | 23:03
2
105
משקל ההצבעה של הקהל היה רק שביעית מסך כל ההצבעות. השופטים הכריעו את המנצחת ב-85.7% (62 נקודות לאסתר מ-6 שופטים, 3 נקודות מקהל בלבד).
לאורה קיבלה 48 נק' מהשופטים ו-12 מהקהל וזה לא הספיק. הפער שאסתר פתחה כבר היה גדול מדי ולהצבעת הקהל לא הייתה שום משמעות. אנטי קליימקס נוראי.
ככה זה : שניים ראש בראש - שלישי לוקח (כמו באיטליה).
לצפיה ב-'כבר העדפתי את הלאורה הזאת'
כבר העדפתי את הלאורה הזאת
17/02/2019 | 23:13
1
72
אבל לא
לצפיה ב-'ואני העדפתי את - Bella Santiago - Army Of Love'
ואני העדפתי את - Bella Santiago - Army Of Love
17/02/2019 | 23:39
52
לצפיה ב-'כל הסימנים היו שם'
כל הסימנים היו שם
17/02/2019 | 23:22
107
הקול שיוצא ממקום לא בריא. הלהטופוביה.
לאורה עוד צריכה לעבור תהליך. התבגרות. ארוך. להשתחרר מכבלי האם. והדת.
השינוי שראיתי בה הערב הוא כנראה הצעד הראשון בתהליך.
יש לה דרך ארוכה.
אני מקווה לה שבעוד 10 שנים תהיה אשה משוחררת.
לצפיה ב-'אולי השופטים הגאים ביצעו בה סיכול ממוקד....'
אולי השופטים הגאים ביצעו בה סיכול ממוקד....
17/02/2019 | 23:34
46
לצפיה ב-'טוב נטע הייתה גרועה ביותר עם "באסה סבבה"'
טוב נטע הייתה גרועה ביותר עם "באסה סבבה"
17/02/2019 | 22:44
185
גם תקלה בהתחלה, גם זיופים
נורא

חסר לה שהיא תופיע ככה באירוויזיון
לצפיה ב-'האם נטע כרגע הרסה להם את השידור החי ?'
האם נטע כרגע הרסה להם את השידור החי ?
17/02/2019 | 22:45
197
הייתה לה בעיה עם המיקרופון ואז עם הפלייבק... הם חיכו לה בסבלנות בשידור חי! תוך כדי שהם מריעים "נטע נטע" 

לצפיה ב-'רומניה 2019 - Ester Peony - On a Sunday '
רומניה 2019 - Ester Peony - On a Sunday
17/02/2019 | 23:05
180
לצפיה ב-'שערוריה ברומניה: אסתר פאוני קיבלה את המקום השמיני אצל הצופים'
שערוריה ברומניה: אסתר פאוני קיבלה את המקום השמיני אצל הצופים
17/02/2019 | 23:23
178
אסתר פאוני זכתה במקום השמיני בלבד אצל הצופים בבית ובמקום הראשון אצל צוות השופטים, בזמן שלאורה ברטאן זכתה מקום ראשון אצל הצופים ומקום שלישי אצל השופטים - הבעיה: משקל הצופים בתוצאות התחרות הוא רק 14%!

לצפיה ב-'עוד בחירה סתמית לשנה הזו. איפה רומניה הכיפית והמרימה?!'
עוד בחירה סתמית לשנה הזו. איפה רומניה הכיפית והמרימה?!
17/02/2019 | 23:32
1
156
והשיר הנבחר מזכיר לי את לטביה 18', ייתכן מאוד שיסיים כמוהו. ממש סתמי 
לצפיה ב-' בלה הייתה יכולה להוסיף קצת כיף'
בלה הייתה יכולה להוסיף קצת כיף
17/02/2019 | 23:37
60
לצפיה ב-'זו ממש חוצפה מצד הרומנים'
זו ממש חוצפה מצד הרומנים
18/02/2019 | 00:05
168
עומדת מולם טלי אשכולי ומול קבל ועידה מוסרת את התוצאות מנקודת השיפוט הישראלית: "10 נקודות לדיינה, 12 נקודות לבלה". אז אמרנו לכם מה אנחנו לראות על הבמה בארץ, היינו מאוד ברורים! מה זו ההתעלמות הזו? איך אתם יכולים לאכזב את טלי אשכולי?
המסקנה היא שהיו צריכים לנקודת השיפוט הישראלית משקל של 40% בהצבעה 

אני מקשקש כי אין לי מה לומר על השיר הנבחר...הוא סתם, לא מריח ולא מסריח.
לצפיה ב-'כרגיל הצתה מאוחרת כי איני צופה בניקוד'
כרגיל הצתה מאוחרת כי איני צופה בניקוד
18/02/2019 | 00:18
148
ועכשיו גיליתי שויליאם ודבען עשו ללארה סיכול ממוקד בגלל פרשת הלהטופוביה.
הרי הם עפו בטירוף על השיר בריעקשן.
מצד אחד יש בי צד מרוצה.
מצד שני אני הרי נורא רציתי שתנצח.
בסופו של דבר זה כנראה לא הזמן שלה. כאמור היא צריכה לעבור תהליך. והכל קשור. כשתהיה אשה משוחררת חסרת עכבות ודיעות קדומות היא תחזור עם הקול האמיתי שלה, עם שיר אמיתי שנכתב ע"י יוצר ברגע של השראה ולא כזה שנתפר כדי שתוכל להרטיט לבבות ברחבי רומניה והעולם, עם הופעה אלגנטית ולא קיטשית, עם אהבה לכל ולא רק לישו, לאל, למריה הקדושה, לברבאבא.
ויליעם ודבען יו נורטי נורטי בויעס
לצפיה ב-'ממש בא לי להגיד שזה סתם, ושזה הולך להישאר בסמי'
ממש בא לי להגיד שזה סתם, ושזה הולך להישאר בסמי
18/02/2019 | 07:27
144
מצד שני, משהו צריך להעפיל לגמר השנה, ועד כה נבחרה רשימה מחרידה, אז זה עדיין לא לחלוטין ברור.

בכל אופן, לתת משקל כה מזערי להצבעת הקהל מזמין בחירות מהסוג הזה.

הייתי בעד בלה סנטיאגו עם החיקוי לפואגו, אבל ההופעה שלה הייתה מגושמת, מבולגנת וחסרת כל חן.
לצפיה ב-'והנה גם רומניה ממשיכה את חודש הבחירות האומללות של האירויזיון'
והנה גם רומניה ממשיכה את חודש הבחירות האומללות של האירויזיון
18/02/2019 | 10:40
2
108
חודש פברואר 2019, הוא כנראה חודש מקולל. אחרת אי אפשר להסביר איך מדינה אחרי מדינה בוחרת בשירים כאלה גרועים ומשעממים. האם בכוח הם רוצים להפוך את תחרות האירוויזיון בישראל במאי לתחרות הגרועה והמשעממת ביותר בתולדות האירוויזיון? 
לצפיה ב-'בידיוק מה שעבר לי בראש'
בידיוק מה שעבר לי בראש
18/02/2019 | 11:14
35
לצפיה ב-'בסוף עוד קובי ינצח'
בסוף עוד קובי ינצח
22/02/2019 | 22:12
2
סתם סתם. לא באמת. אבל מצחיק לחשוב על זה...
לצפיה ב-'4 השירים החדשים שנבחרו לאירוויזיון 2019'
4 השירים החדשים שנבחרו לאירוויזיון 2019
17/02/2019 | 01:20
10
402
אסטוניה: Victor Crone - Storm
https://youtu.be/CkdXzuDigNM

לטביה: Carousel - That Night
https://youtu.be/oIjAVh-p0Bg

קרואטיה: Roko Blažević - The Dream
https://youtu.be/XOwPqUKG83s

סלובניה: Zala Krajl & Gasper Šantl - Sebi
https://youtu.be/m4Ci3nrBdno
לצפיה ב-'ריוויו מהיר'
ריוויו מהיר
17/02/2019 | 01:37
255
לטביה - מקסים, נעים ומרגיע. אוהב.
סלובניה - מקסים ממש. לצערי אני לא בטוח בנוגע לסיכוי שלו בתחרות.
אסטוניה - זה כביכול פרווה בלתי מזיק, אבל אוך כמה שאני שונא את זה. הזמר הגרוע בטח לא עוזר לי. תודה אירו! גם כאלה צריך. אמן מקום אחרון בסמי. זה עיקרון - חלאס לשלוח שירים כאלה.
קרואטיה - צורח עליי ולא בקטע טוב. לא תודה.

לצפיה ב-'סופ"ש שחור לאירוויזיון הישראלי'
סופ"ש שחור לאירוויזיון הישראלי
17/02/2019 | 12:24
3
303
ארבעה שירים חלשים וגרועים הצטרפו אתמול לאירו. מוזיקת מעליות משמימה מכיוון לטביה וסלובניה, זוועת דיסני wanna be  מקרואטיה שלידם שיר הרדיו הלעוס שנבחר ראשון מאסטוניה עוד נשמע סביר, והוא לא.

לא לזה התכוון המשורר....
לצפיה ב-'כמו כל שנה....'
כמו כל שנה....
17/02/2019 | 13:02
2
207
מאוכזבים מהשירים ואחכ אומרים " זוהי התחרות עם השירים הכי טובים"
לצפיה ב-'לא בכל שנה האירוויזיון בישראל'
לא בכל שנה האירוויזיון בישראל
17/02/2019 | 15:05
1
218
מין הסתם, אני מקווה להמון שירים מוצלחים, להיטים, הופעות מפוצצות וגימיקים זכירים שיעלו את קרנו. הביקורת אינה מוסקאלית גרידא. אני מקווה שמה שיצא מהשבת הזו הוא רק מדגם של שירי סמי ולא התמונה הגדולה.

רגע, רגע, רגע למה אתה עף על משהו שנבחר אתמול?

לצפיה ב-'דוקא לא עף....צרפת טוב יותר לטעמי....'
דוקא לא עף....צרפת טוב יותר לטעמי....
17/02/2019 | 17:46
49
לצפיה ב-'עד עכשיו שום שיר לא זוכה ורובם בכלל לא יעפילו לגמר! '
עד עכשיו שום שיר לא זוכה ורובם בכלל לא יעפילו לגמר!
17/02/2019 | 15:11
3
147
מה נדפק עם השנה הזאת? אין אף שיר שאני יכול להגיד עליו שזה מנצח! בושה! ההפך רוב השירים שנבחרו לא יעפילו לגמר!

בינתיים אני מחכה לשיר של סרגיי לזרוב (רוסיה) ושל טמטה (קפריסין)
אני מאמין שאחד מהם יזכה השנה
אולי גם שבדיה בתקווה שהם יבחרו את מוהומבי עם Hello, השיר הכי ווינרי עד כה במלודי.

האמת זה עושה לקובי עבודה קלה יותר, אם זה ימשיך ככה הוא עוד יגיע לטופ 5 עם שיר טוב...
לצפיה ב-'אני גם לא הכי מרוצה מהרמת שירים עד כה אבל '
אני גם לא הכי מרוצה מהרמת שירים עד כה אבל
17/02/2019 | 17:59
1
117
תזכור שרוב השירים הטובים לרוב מתפרסמים בימים האחרונים לרישום שירים אז יש עוד זמן וכבר עכשיו יש כמה לא רעים-בעיקר מהטופ5 שכבר בגמר
לצפיה ב-'אני גם חושב שזה יהיה ככה'
אני גם חושב שזה יהיה ככה
17/02/2019 | 18:02
94
אם אני אמצא לפחות 3 שירים להוסיף לפלייליסט מבחינתי זו שנה מעולה

וכרגע השיר היחיד שאני רוצה להוסיף לפלייליסט זה HELLO של מוהומבי והשיר אפילו לא זכה עדיין במלודי בשבדיה

את כל השאר אני לא מוסיף כי הם לא שירים מספיק טובים
אני מקווה שקפריסין ורוסיה לא יאכזבו, כי מכל השאר אני לא מצפה להרבה
לצפיה ב-'בסדר מה הלחץ... יש לנו עוד 30 שירים שצריכים להחשף'
בסדר מה הלחץ... יש לנו עוד 30 שירים שצריכים להחשף
17/02/2019 | 18:08
52
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
17/02/2019 | 18:19
168
לטביה: מקסים. שפוי. והצילום אחלה. חבל ש2 דק'מהשיר זו חזרה על הפזמון. חבל שאין גשר אינסטרומנטלי מעניין.

קרואטיה: אייטיז. יכול להיות גילטי פלז'ר מטורף לולא הצעקות המוגזמות, ואילו העיבוד היה יותר עדכני.
תגידו, הפסיכופטית המתפצלת קשורה לשיר? כי ראיתי אותה בצילום איתו. אם כן אני חוזר בי מהמעט מחמאות. אם לא מקווה לריוואמפ.

סלובניה: אחלה אלקטרו אמביענט צ'ילאאוט שפוי ונעים.

אסטוניה: נאמר כבר הכל.
ההופעה בגמר הייתה הרבה הרבה יותר טובה מהסמי. אבל צ'יזית_ עם גיטרה בלי גיטרה, עם זמרת בלי זמרת.. לא הטעם השלי אבל חייב לומר שיש פה פוטנציאל טופ 10.
לצפיה ב-'אירוויזיון 2019: TOP 12'
אירוויזיון 2019: TOP 12
17/02/2019 | 01:52
6
264
עד כה נבחרו לאירוויזיון 2019 בתל אביב 12 שירים מתוך 42
אלבניה, צ'כיה, צרפת, ספרד, אסטוניה, קרואטיה, סלובניה, לטביה, איטליה, בריטניה, אוסטרליה ומונטנגרו

מוזמנים לפרסם את הדירוגים שלכם
לצפיה ב-''
17/02/2019 | 02:07
144
איטליה
סלובניה
אוסטרליה
צ׳כיה
ספרד
אלבניה
לטביה
בריטניה
צרפת
אסטוניה
מונטנגרו
קרואטיה
לצפיה ב-'כשיש כל כך הרבה שירים גרועים ומשעממים קשה מאוד לדרג'
כשיש כל כך הרבה שירים גרועים ומשעממים קשה מאוד לדרג
17/02/2019 | 03:43
204
איזה שיר יותר גרוע מביניהם וצריך לאייש את התחתית.
להוציא הבחירה הספרדית כל שאר הבחירות עד כה בין משעממות למחרידות.

אז הדירוג שלי:

1. ספרד
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
כל השאר.
לצפיה ב-'קל'
קל
17/02/2019 | 08:01
150
רומא 2020!!!
הכל מתגמד לעומת יצירת האומנות של מחמוד. 
המקום השני שלי הוא בילאל. מקוה שהוא לוקח שיעורי פיתוח קול ושיהיו לו מלווים. הופעה טובה תביא אותו לטופ.
כל השאר לא מענין...
לצפיה ב-'ממש קשה, אבל ממש!'
ממש קשה, אבל ממש!
17/02/2019 | 15:14
113
הסבירים:

בריטניה - זה רדוד אבל לפחות זה עובר באוזן
צרפת - חמוד, מרגש
צ'כיה - חמוד, קליט

הבלתי נסבלים:

כל השאר

מתי קפריסין ורוסיה יחשפו את השירים שלהם כברררר
לצפיה ב-'הדירוג שלי'
הדירוג שלי
17/02/2019 | 18:01
98
ספרד אחרי זה איטליה,בריטניה צרפת ואוסטרליה-כל השאר כשאעבור את החצי שמיעה שלהם אוסיף אותם
לצפיה ב-'טופ 4 שלי (כולל רומניה)'
טופ 4 שלי (כולל רומניה)
17/02/2019 | 23:08
103
  1. צ'כיה - איכשהו אני אוהב את זה
  2. צרפת - מרגש
  3. בריטניה - נחמד
  4. ספרד - נחמד
רומניה ביי
לצפיה ב-'Melodifestivalen 2019: חצי גמר 3'
Melodifestivalen 2019: חצי גמר 3
16/02/2019 | 01:19
12
170
אחרי ההעפלה המפתיעה לגמרי של מאלו פריץ לגמר (ויחד איתה ליאמו והאנה בדואט שהיה ברור שיעפיל ישר לגמר), הקדם החם ביותר של העונה ממשיך ומה יותר מופלא מהעובדה שהשיר שינצח בסופו, יהיה זה שייסע לייצג את שוודיה באירוויזיון ב... ישראל?

בכל חצי גמר שייערך מדי שבת, יתמודדו 7 שירים חדשים על 2 מקומות בגמר הגדול (שייערך ב-9.3) ועל 2 מקומות בגלגל ההצלה, שייערך כשבוע לפני הגמר, ושממנו יצורפו 4 שירים אל הגמר. בסה"כ בגמר הגדול של המלודי שייערך ב-Friends Arena שבסולנה, יתחרו 12 שירים על הזכות לייצג את שוודיה באירוויזיון 2019 בתל אביב - תחילה בחצי הגמר השני, ולאחר מכן, ככל הנראה, גם בגמר הגדול.

אלה 7 השירים שמתחרים בחצי הגמר השלישי, שייערך ב-Leksand:

בחצי הגמר השלישי ינסו את מזלם הפיינליסט הקבוע שתמיד מוזכר כמועמד לניצחון, יון הנריק פיולגרן בעוד שיר המהומים עממי, יוצאת אלקזאר לינה הדלונד בהופעת סולו ראשונה, נציג שוודיה באירוויזיון 2005 מרטין סטנמארק שחוזר לעוד סיבוב, פליט FO&O עומאר רודברג שמנסה גם הוא לבד (אחרי אוסקר שניסה בשבוע שעבר והגיע אחרון), דולי סטייל בהרכב חדש לגמרי אבל עם אותו שטיק ועוד... 

The Lovers of Valdaro - Somebody Wants 
Dolly Style - Habibi
Martin Stenmarck - Låt skiten brinna
Lina Hedlund - Victorious
Omar Rudberg - Om om och om igen
Rebecka Karlsson - Who I Am
Jon Henrik Fjällgren - Norrsken

לצפייה בקטעים מהחזרות ולהאזנה לדקה מכל שיר:

https://www.svtplay.se/video/21107264/melodifestiv...

https://www.svtplay.se/video/21101132/melodifestiv...

שידור חי של חצי גמר 3 - Melodifestivalen 2019 מ-21:00, בקישור הבא:
https://www.svt.se/melodifestivalen/

לפייבוריטים שלכם בחצי הגמר השלישי ו...חג מלודי שמח
לצפיה ב-'השיר היחיד שאהבתי מהחצי הזה זה Victorious שהוא גם הטוב ביותר'
השיר היחיד שאהבתי מהחצי הזה זה Victorious שהוא גם הטוב ביותר
16/02/2019 | 10:50
122
עד עכשיו מכל השירים שהוצגו עד עכשיו במלודי השנה.
גם השיר Who I Am שיר בינוני פלוס שיר לא רע, אך Victorious זו ליגה אחרת.
לצפיה ב-'הימור שלי'
הימור שלי
16/02/2019 | 22:04
1
92
עולים לגמר-יון ורבקה
לגלגל הצלה-עומר ולינה
לא אהבתי אף שיר במקבץ הזה,מאד מקווה שדולי סטייל לא יעלו לשלב הבא ,השיר שלהם מעפן.
לצפיה ב-'השיר שביבי יאמץ לקמפיין הבחירות שלו '
השיר שביבי יאמץ לקמפיין הבחירות שלו
17/02/2019 | 00:43
22
לצפיה ב-'סיוט'
סיוט
16/02/2019 | 22:07
87
זה מה שהרגשתי. שבעה פחי אשפה.
לא חדש שהמלודי זו גירסא שבדית לפסטיגל. ובכל זאת כלכך הרבה טראש בלי פרומיל של אמת.
בשיר האחרון כבר ניתקתי באמצע לא יכולתי לסבול יותר.
בסוף ויקטוריה תנצח ובישראל בגלל שהכל חאפרי ומושחת ישפכו עליה בטעות את שפך הירקון. תכלס מגיע לה.
לצפיה ב-'יששששששששששששש תוצאות מעולות נקמת השלאגר'
יששששששששששששש תוצאות מעולות נקמת השלאגר
16/02/2019 | 23:34
2
153
כמו בשנה שעברה, גם הפעם - השלאגר נוקם את נקמתו ולינה הדלונד עולה דירקט טיל פינאל עם "Victorious" הסוחף (וכנראה תגיע אחרונה בגמר, אבל למי אכפת). אני חושב שאם אלקזאר היו מופיעים עם זה, זה היה יכול להתקרב לזכייה שם ובלייב זה היה גם יותר חזק קולית 

העלייה של יון הנריק צפויה ולמרות שהשיר שלו השנה חלש מקודמיו - הוא בינתיים, ככל הנראה, הזוכה של המלודי הזה. משהו באווירה המסתורית הזו עושה משהו. לא אתפלא אם נראה אותו מניף את גביע הניצחון ב-9 במרץ ונוחת ישר בחום של תל אביב מהקור של צפון שוודיה  

שמחתי שמרטין ורבקה בגלגל ובעיקר שדולי סטייל עפו עם "חביבי" הנוראי - שבמקום להיות שוס היסטרי התברר כזוועה 
לצפיה ב-'שובה של חרלוט(בגרסת 2019)'
שובה של חרלוט(בגרסת 2019)
16/02/2019 | 23:54
94
היה אחלה ערב. לא היו לי הרבה ציפיות ודוקא ממש נהנתי מהמופע.
הפתיחה הנוסטלגית עם אריק סעדה נתנה את האות לקאמבק של הדיסקו והימים הכיפים של המלודי (יאללה חביבי תחזור כבר למלודי, הוא השתבח עם השנים ואני מת לראות אותו זוכה באירויזיון). 
יון הנריק בשיר מרדים ומאוד מיושן, אבל כמכור כבד לשירי מלודי ישנים היה לי ממש כיף. לא מבין איך עפים עליו, אבל שמחתי שהוא עלה לגמר. לא חושב שהוא יכול באמת לקחת את הניצחון עם שיר בינוני והופעה חלשה כזאת. 
אבל הכוכבת העיקרית של הערב היתה לינה. נראה שההפקה היתה ממש בעדה, ובניגוד לביצוע החלש של קול המסיבה משנה שעברה, לינה הפגינה יכולת קולית מרשימה (ומחשוף אמיץ שאף פעם לא מזיק בדרך לגמר...). אני חושב שדוקא כסולנית ובלי אלקזאר יש לה הרבה יותר חן ופוקוס. היא לגמרי הפיבוריטית שלי עד כה עם השלאגר הממכר (וכן, קצת מיושן). הדמיון לחלוט ממש בולט, כולל האיפור, התסרוקת והביגוד. רק בלי הבוטוקס. השיר העביר בי תחושות ואנרגיות של "דה גירל" האלמותי. מקוה שבגמר ידעו להעריך. אשמח לראות אותה בתל אביב. 
שני המקומות האחרונים לגמרי מוצדקים. מלבד ההופעות החלשות, נדמה שלשבדים השנה קצת קשה לעכל סולנים קצת "שונים". דוקא החספוס של מרטין בלט לטובה, אבל אין סיכוי שיעלה בגמר עם כל הסימפטיה לקאמבקים. 
דולי סטייל בגורל צפוי. באמת אכזבה קאריבית לעומת הציפיות האורינטליות שטיפחתי לשוא. הם עשו סלט לטיני, במקום לבנטיני. מקוה לא לראות אותן יותר במלודי. יויו בקטע האסאיתי/מנגה/ יותר עושה לי את זה!!!
לצפיה ב-'לא חביבי, הביבי'
לא חביבי, הביבי
17/02/2019 | 00:44
43
השיר של ביבי
לצפיה ב-'סוף סוף בסמי הזה היו תוצאות טובות'
סוף סוף בסמי הזה היו תוצאות טובות
17/02/2019 | 00:36
77
חוץ מהשיר של רבקה שהיה למלמי בעיניי אהבתי את שלושת העולים האחרים.
מאמינה שמרטין יוכל לעלות מהאנדרה ואז זה יהיה מושלם.
לצפיה ב-'היחידה שאהבתי, עוד מהדוגמיות, זאת לינה עם Victorious'
היחידה שאהבתי, עוד מהדוגמיות, זאת לינה עם Victorious
17/02/2019 | 00:47
54
לדעתי זה להיט ענק והשיר הכי טוב השנה במלודי, לפחות עד היום.
לצפיה ב-'טוב, התאהבתי ממש בשיר של יון וזה מריח לי ווינרי'
טוב, התאהבתי ממש בשיר של יון וזה מריח לי ווינרי
17/02/2019 | 13:15
1
95
יש משהו בשיר הזה שעושה לי להתרגש. זה אמנם לא השיר הכי חזק של יון במלודי (של 2015 היה וואו), אבל השיר הזה עושה משהו. כרגע לפחות הוא הפייבוריט לזכייה במלודי לדעתי. אם לא יהיה שיר ממש חזק שיאיים עליו בחצי הגמר האחרון - זה כנראה שלו 

אם הוא יגיע לכאן, מעניין יהיה לבחון את ההסתגלות שלו מהשלג בלפלנד לחום של תל אביב  
לצפיה ב-'פרחה במרצדס'
פרחה במרצדס
17/02/2019 | 16:32
17
לצפיה ב-'ביורקמן צריך להחזיר את המפתחות '
ביורקמן צריך להחזיר את המפתחות
17/02/2019 | 22:05
67
אני חושב שזה המלודי החלש ביותר בעשור האחרון. שירים לא טובים, מיושנים או אנמיים. דווקא הדיר היחידי שהתחבב עליי אתמול היה של רבקה קרלסון, שעלתה לגלגל הצלה.
נראה לי שבינתיים זה או של ויקטוריה או של זארה, אה סליחה, מאלו.
לצפיה ב-' המדגם: איטליה שומרת על המקום הראשון '
המדגם: איטליה שומרת על המקום הראשון
17/02/2019 | 15:00
3
174
איטליה תהיה הזוכה באירוויזיון על פי המדגם שלנו, נכון לשלב זה. אוסטרליה במקום השני ואסטוניה במקום השלישי. רוצים לקבל את הרשימה המלאה? רוצים לדעת כיצד כל מדינה הצביעה?
הכנסו:
לצפיה ב-'בוא התחרות נגמרה ביום שאיטליה פרסמה את השיר שלה '
בוא התחרות נגמרה ביום שאיטליה פרסמה את השיר שלה
17/02/2019 | 16:42
1
144
לצפיה ב-'אני לא ממהר להכריז עליו כמנצח'
אני לא ממהר להכריז עליו כמנצח
17/02/2019 | 18:07
111
אני לא רואה את השופטים מצביעים בהמונם או שהקהל ישתולל במיוחד, חוץ מהקטע של הכפיים השיר משעמם פחד...

אני דווקא חושב שהשנה זה או של רוסיה או של קפריסין, שניהן הולכות להפציץ!
לצפיה ב-'השיר הכי טוב עד עכשיו בפער. להיט ממכר ומעולה '
השיר הכי טוב עד עכשיו בפער. להיט ממכר ומעולה
18/02/2019 | 01:26
37
לצפיה ב-'קרואטיה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019'
קרואטיה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019
16/02/2019 | 02:01
9
182
כבר שנים שקרואטיה לא קולעת: לא עולה לגמר האירוויזיון - ואם היא כבר עולה, אז היא מגיעה למקום נמוך מאוד או בינוני. בפעם האחרונה שהאירוויזיון היה בישראל, קרואטיה כיכבה והגיעה למקום הרביעי. האם גם הפעם הקרואטים יככבו אצלנו?

16 שירים ואמנים מתחרים בגמר DORA 2019 על הזכות לייצג את קרואטיה בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2019 בתל אביב:

Bojan Jambrošić & Danijela Pintarić – Vrijeme predaje
Jelena Bosančić – Tell me
Kim Verson – Nisam to što žele
Jure Brkljača – Ne postojim kad nisi tu
Beta Sudar – Don’t give us
Lea Mijatović – Tebi pripadam
Gelato Sisters – Back to the swing
Luka Nižetić – Brutalero
Ećlis Lovri – All I really want
Domenica – Indigo
Roko Blažević – The dream
Ema Gagro – Redemption
Lidija Bačić  – Tek je počelo
Lorena Bućan – Tower of babylon
Bernarda Bruno – I believe in true love
Manntra – In the shadows

איך ומתי צופים? החל מ-21:00 בקישור הבא:
https://hrti.hrt.hr/
(ניתן לצפות במופע גם ע"י הורדת האפליקציה של HRT) 

לקרואטיה
לצפיה ב-'קדם חביב יחסית למדינה כושלת'
קדם חביב יחסית למדינה כושלת
16/02/2019 | 16:16
88
מהדוגמיות ששחוררו אהבתי את מגדל בבל שמזכיר באוירה את מריה מגדלנה ואת הפופ טראש של לידייה בציץ׳(הסגנון הקרואט האהוב עלי, שמזכיר את ימי הזוהר של יוגוסלביה בתחרות). כנראה שאין להן סיכוי. 
לצפיה ב-'יש כמה יציאות סבירות'
יש כמה יציאות סבירות
16/02/2019 | 20:11
136
דומניקו בדאנס החביב בסרבו קרואטית אינדיגו, מגדל בבילון של לורנה, ברוטלרו של לוקה והכי בא לי כמובן על לידיה בביק. שאר השירים לפח ואם כל אלו לא יזכו אז אולי האירוויזיון בתל אביב ירוויח מהרעש של להקת מנטרה, מלבד הרעש שכולנו נעשה, כמובן 
לצפיה ב-'אני לא רואה אותם עולים לגמר השנה'
אני לא רואה אותם עולים לגמר השנה
16/02/2019 | 21:57
2
89
מה זה השירים האלה?
לצפיה ב-'ה'סיוט' ניצח. בלדה סכרינית ארכאית, משמימה ופלגיאטית'
ה'סיוט' ניצח. בלדה סכרינית ארכאית, משמימה ופלגיאטית
16/02/2019 | 23:59
1
42
לצפיה ב-'אוי לבושה'
אוי לבושה
17/02/2019 | 00:23
63
רק אומר שאני מקוה שהיתה טעות/ טענה לפלגיאט ושתוחלף הזוועה הזאת(ויוחזרו הכנפיים לבן אל). אתנחם בזה שחלק מהשיר מושר בקרואטית. גם בשנת 90/תחילת המילניום זה היה נשמע מיושן ומתאמץ מדי.
לצפיה ב-'אהבתי את השיר שזכה'
אהבתי את השיר שזכה
17/02/2019 | 00:27
85
אבל היום לשיר על אנג'ל ולשים כנפי מלאך זה ממש לא גימיק שיעזור לך, להפך - תהיה בלי כנפיים ויתייחסו אליך הרבה יותר ברצינות...
לצפיה ב-'מופע צעקות ויללות מעיק'
מופע צעקות ויללות מעיק
17/02/2019 | 01:04
62
בלתי ניתן להאזנה... מקווה שנאזין לו השנה רק פעם אחת (משמע, שישארו בסמי)
לצפיה ב-'what year is this '
what year is this
17/02/2019 | 01:38
93
חשבתי שכבר לא שולחים יותר כזה לאירוויז. כישלון ודאי וראוי.
לצפיה ב-' רוקו ייצג את קרואטיה באירוויזיון 2019'
רוקו ייצג את קרואטיה באירוויזיון 2019
17/02/2019 | 14:05
66
הזמר רוקו בלז'ביץ' ייצג את קרואטיה באירוויזיון 2019 עם השיר "The Dream". השיר יבוצע באנגלית וקרואטית. הכנפיים ישארו! למידע נוסף:

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו