לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1779917,799 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'תלוש תרבותית, מגושם, חשוך, נטול אלגנטיות'
תלוש תרבותית, מגושם, חשוך, נטול אלגנטיות
08/01/2019 | 23:27
5
411
לוגו הכוכב באמת הגדיש את הסאה. אם אתם לא מתביישים במגן דוד, תעשו משהו איתו. אם לא איתו, קחו אלמנט אחר. צבר. מנורה. ספר תורה. אצבע לקריאת התורה. כובע טמבל. מה הבריחה הזו ממה שיהודי וישראלי ומייחד את המדינה שלנו? כוכב, כזה שמצוי חמישים פעם בדגל ארה"ב? רמז לגבי האיחוד האירופי? 
הסיסמה שגם היא נטולת שום הקשר מקומי. לא לתל אביב, לא לישראל, מה הפחד? אם באמת מעזים, מעזים לא לחלום, אלא לקוות. ההמנון שלנו הוא התקווה, לא החלום. 
כמה עוד גלותיים יהיו קול ישראל? סליחה, אין להם לא קול ובטח לא קול ישראל. הם כאן. איפה זה כאן? על פי הלוגו, כאן זה במעמקי השינה, כי רק בה חולמים. כלומר כאן זה מצב של חוסר הכרה, בעולם החלומות והפנטזיות ולא המעשה וההגשמה. 
האקטים הפוסט-ציוניים הפאטתיים, עוד היו יכולים להיות נסבלים אם לפחות היו מובילים אותנו לתוצאה אלגנטית ולא למשהו שנראה כמו קיטש של 87'. בסוף שנות ה-80 עוד התלהבו ממשחקי צורות עם נאונים וקינטיות. זוכרים את שרוולי מייבשי הכביסה בצבעי נאון של קדם איוריזיון 86? כבר אז זה נראה מגושם ומיושן. 
משולשים זזים ומחליפי צבעים. כאלו שלא מצטלמים טוב לא כרקע, לא כתפאורה מעל הבמה ואפילו לא בשוט רחב של האולם. לוגו עם נאון. בסדרות ריאליטי סליזיות, כשרוצים להדגיש שזה משהו זול, בנידורמי או איביזי כזה, טראש, עושים לוגו נאון.
הבנו, אתם פוחדים קו נטוי מתביישים קו נטוי מתעקשים לנתק.. 
חוסר האלגנטיות וחוסר המודעות לכך שנדרש מהם להיות יצרני תרבות לאומית וממלכתית מאפיין את המותג והלוגו ההזוי שלו. מה זה כאן? נשאיר את זה פתוח.
קחו כוכב עם נאון. קחו סיסמה שלא אומרת כלום. אפילו לא "אנחנו מעזים לחלום".
אנחנו? אנחנו לא שחקנים בהפקה. הכל אטום רגשית וויזואלית, מגושם ומיושן איימים.
מוטב שתקרת המשולשים הכבדה הזו לא תנוע. לא בגלים, לא בפורמציות פרקינסוניות אחרות. השבדים תמיד ידעו את מלאכת ההפשטה והאלגנטיות, ועם זאת, שמירת קו עיצובי שמיד זועק סקנדינביה. אנחנו רוצים יאכטה סליקית, צחורה וסקסית
אבל איכשהו שלנו הופך בדרך לספינה הטבריינית מהסרט אבא גנוב.
אני בהחלט מעז לחלום שיום אחד עוד נדרוש להפסיק את ההסתה נגד מדינתנו, נחזור להתגאות במורשתנו הדתית והלאומית, נחזור להבנה שהתרבות שלנו לא צריכה להתבטל או להתחבא מפני אף אחד אחרת, להיפך - שהיא אחת המפוארות ביקום כולו. שלא נעשה פתיחים קיטשיים מסצנות תנ"כיות אלא נדגיש את יופיה של השפה שחודשה, שנתגאה בסמכויות הרוחניות שלנו, שנציג בתי כנסת מפוארים כמעט כמו אלו הריקים שנותרו בבירות השואה האירופאיות אליהן אנחנו נוהרים לראות רובע יהודי. כמה חבל שאת הרובע היהודי אנחנו מדחיקים, הד לנסיונות הגלותיים של כור היתוך שבתוכו מגן הדוד והמנורה מותכים ל"חג החגים", ותחרות אירויזיון משקפת ריקנות שרק מדרבנת את גדולי השונאים להמשיך במסעות ההשמצה והשקרים. 
אם אנחנו משתכפצים ומתקרנפים זה רק מזמין עוד תקיפות. במקום ראש זקוף וגאה, תהפוך העיר העברית לרובע נאון הסליזי. רייכל יתן את מוזיקת העולם, א-ווה יעשו כבוד
לתימן, והישראליות רק תתבטא בזריקת "מזל טוב" ו"לחיים" על ידי מנחים בלבוש נערי בר מצווה מפוחדים. אצלנו אבל אל תגלו, ב'כאן' לא מעזים כבר לחלום חלומות על כאן.

לצפיה ב-'כתבת יפה..רואים ו"שומעים" את הכאב והאכפתיות שלך!'
כתבת יפה..רואים ו"שומעים" את הכאב והאכפתיות שלך!
09/01/2019 | 05:20
65
לצפיה ב-'כאילו... אתה עכשיו תמשיך להציף אותנו על כל פיפס?'
כאילו... אתה עכשיו תמשיך להציף אותנו על כל פיפס?
09/01/2019 | 11:40
128
מניפסט של 1000 מילה על פאקינג לוגו. לא רוצה לחשוב על האנציקלופדיה שתפרסם פה על עיצוב השיער והאיפור של המנחות.
לצפיה ב-'אתה כנראה ממש טרול, זה אסור בתכלית האיסור! '
אתה כנראה ממש טרול, זה אסור בתכלית האיסור!
09/01/2019 | 11:41
132
דבר ראשון אסור לסלוגן וללוגו להתייחס בשום אופן לסממנים הדתיים של המדינה או למולדת.

ממתי ראית בלוגואים בתחרויות אחרות צלב נוצרי?? לא היה, נכון?! אז זו בדיוק הנקודה.

בנוסף לזה צריך סלוגן שיהיה אוניברסלי מספיק ושיתכתב עם הסלוגנים של אחדות ותקווה של השנים הקודמות ולכן "העזו לחלום" זה לטעמי אחלה סלוגן, המון אנשים יכולים להתחבר אליו.

ולדעתי הלוגו מאוד מתוחכם, גם צורת המשולש מזכירה במקצת את הצורה של ישראל במפה, גם קורץ לעיצוב הבמה של פלוריאן ואהבתי שזה לא משולש רק עם 5 קודקודים אלא אם תשים לב יש עוד קודקודים, זה לא כוכב בדיוק זו צורה קינטית וזה ממש לא כוכב מושלם.

ואיך אי אפשר שלא להתייחס לכוכבים שמדברים על סלוגן כמו "העזו לחלום".. מה רצית שיהיה הלוגו, תמונה של ענן?? נו באמת! הרי מי שמגיע לתחרות הזאת רוצה בסופו של דבר לצאת כוכב, להגשים את השאיפות שלו "להגיע עד לכוכבים" במילים אחרות. בנוסף לזה זה קורץ לשיר "MADE OF STARS" שגם בשיר שלו נכתב "אנחנו כולנו עשויים מכוכבים" או "שברי כסף נופלים" טוב זה אולי לא בצבע כסף אלא זהוב כזה אבל הבנת את הכוונה שלי
לצפיה ב-'צריך לחקור את התופעה הזאת של חיפוש חיזוקים רגשיים מזרים ברשת'
צריך לחקור את התופעה הזאת של חיפוש חיזוקים רגשיים מזרים ברשת
09/01/2019 | 13:02
107
פעם הבאה נפתח מחדש את ים סוף בהופעה שלפני ההצבעה.
אמ:לק!

לצפיה ב-'אני בהחלט מסכימה עם חלק מהדברים שלך, אבל...'
אני בהחלט מסכימה עם חלק מהדברים שלך, אבל...
10/01/2019 | 00:53
79
מפריעה לי הפוזה של 'הצדיק היחיד בסדום' ושל 'הנביא המתריע בשער'. 
עד שתי הפסקאות האחרונות שלך אני מוכנה 'לזרום' עם הביקורת, אבל כשאתה מכניס ציונות עם פטריוטיות, גאווה לאומית, מורשת ותרבות ישראלית ויהודית אתה לגמרי מפריז ומאבד את זה. בשביל מה לטעון את האירוויזיון בכל כך הרבה משמעויות היסטוריות ותרבותיות כשמדובר בתחרות שהמטרה העיקרית שלה היא לעשות יחסי ציבור למדינה המארחת ולקוות להחזיר חלק מההשקעה מכל האירוע בטווח הארוך במקרה הטוב? התחרות והאירוח לא יפתרו את השסעים והקרעים בחברה הישראלית ולא יהפכו את ישראל למדינה לגיטימית יותר בעיני מי שסבור שהכיבוש הוא סרטן שאוכל כל חלקה בדמותה המוסרית והערכית של המדינה.
אם כבר, ההפקה השנה עשויה להיות בבואה של האינפנטיליזציה, ההשטחה והרידוד של הטלוויזיה המסחרית בארץ משום שהאישים והגופים האמונים על הפקת התחרות מגיעים עם נורמות עבודה שבהם האריזה, העריכה והמניפולציה הרגשית הם העיקר בעוד שהתוכן הוא רק אמצעי למכור יותר פרסומות. מדורת השבט נמצאת במקום הזה והשבט הזה אולף לקדש נעורי נצח, נובו רישיות חלולה, התעשרות מהירה ובלינג בלינג וכל זה בכסות התחזקות האמונה בעם הנצח שמפסיק לפחד ולהתנצל. לא רוצה לפתח את זה אחרת גם אני אחטא במה שאני יוצאת נגדו בדבריך. 
לגבי הלוגו והסלוגן, אפשר לחשוב שכל גורלנו נחרץ בגלל עיצוב כזה או אמירה סתמית כזאת. לפעמים פחות זה יותר ודווקא בלוגו יהיה מי שיבחין שהמשולש עם הנאון מתכתב עם מפת ארץ ישראל המערבית ומי שרוצה לראות בזה אמירה פוליטית מחמיאה, שיבושם לו. מי שרואה רק עוד משולש רב-זוויתי סתמי - אשריו.
מה באמת אפשר לצפות ממי שהשפה הויזואלית שלו היא בהשראת הלוגו של 'הכוכב הבא' עם זיקה מרומזת ל'קשת' ולנוכחות הניכרת שלה בהפקת האירוויזיון השנה. ישראל מגיעה לאירוח האירוויזיון בתנאים לא אופטימליים בכלל ללא מימון ממשלתי וצריך לקרות נס כדי שנהיה מסוגלים להציב רף שטרם נראה כמותו. מבחינתי די בכך שהכל יעבור ללא תקלות וסקנדלים מתוקשרים. כאן זה לא אירופה.
לצפיה ב-'אחרי שמאיה היחידה שקיבלה אמש 100 וכתריה כנראה תקבל הערב'
אחרי שמאיה היחידה שקיבלה אמש 100 וכתריה כנראה תקבל הערב
08/01/2019 | 12:37
14
404
מי שעדיין לא קולט ומפנים שהן יהיו שתי המתמודדות האחרונות בגמר שיתחרו ביניהן ראש בראש על הניצחון וייצוג ישראל בתחרות חי כנראה בלה לנה לנד.
לצפיה ב-'עוד לא ראינו את קובי מרימי. '
עוד לא ראינו את קובי מרימי.
08/01/2019 | 12:54
107
לצפיה ב-'לי זה ברור ששתיהן יהיו בקרב האחרון'
לי זה ברור ששתיהן יהיו בקרב האחרון
08/01/2019 | 13:36
6
281

מהמר שיחד איתן בגמר גם קובי ואברהם/ טאי
לצפיה ב-'ולי זה הכי ברור שכתריה צריכה לייצג אותנו ולא אף אחד אחר.'
ולי זה הכי ברור שכתריה צריכה לייצג אותנו ולא אף אחד אחר.
08/01/2019 | 14:28
5
101
לצפיה ב-'התכוונת....מאיה!'
התכוונת....מאיה!
08/01/2019 | 16:58
4
73
לצפיה ב-'ממש לא , פשוטו כמשמעו : רק כיתריה ותו לא. מספיק ברור?! '
ממש לא , פשוטו כמשמעו : רק כיתריה ותו לא. מספיק ברור?!
08/01/2019 | 20:33
3
60
לצפיה ב-'התכוונת...מאיה...לא ככה? ברור!'
התכוונת...מאיה...לא ככה? ברור!
09/01/2019 | 05:05
2
28
לצפיה ב-'כן הוא כתב מאיה בוסקילה!! רק מאיה לניצחון!!! ותו לא!!! '
כן הוא כתב מאיה בוסקילה!! רק מאיה לניצחון!!! ותו לא!!!
09/01/2019 | 20:59
1
28
לצפיה ב-''
10/01/2019 | 05:21
6
לצפיה ב-'מה שמעניין בתחרות הזאת בין מאיה לכתריה בכוכב הבא השנה זה...'
מה שמעניין בתחרות הזאת בין מאיה לכתריה בכוכב הבא השנה זה...
09/01/2019 | 01:40
3
242
מה שמעניין בכל התחרות הזאת בין מאיה לכתריה בכוכב הבא השנה זה שכתריה לא מזמן הפסידה בגמר של דה פור לשרית אביטן, שלהזכירכם הפסידה למאיה בוסקילה בגמר של חי בלה לה לנד 2 ועכשיו היא עומדת לההתמודד מול מאיה. זה לא נראה לכם סוג של סגירת מעגל בין השלושה?

ואגב, אני מאוד מקווה שאף אחד בהפקה של הכוכב הבא לא מטומטם להקריב אחת מהן כבר בשלב הדו-קרב ולהעמיד אותן זו מול זו כבר בשלב הזה.
לצפיה ב-'איזו מין 'שלווה'?'
איזו מין 'שלווה'?
09/01/2019 | 21:30
2
111
ב"כוכב הבא" רוצים לשלב בעלי צרכים מיוחדים, אבל לא את כולם.
להקת "שלווה", פייבוריטית "הכוכב הבא לאירוויזיון", מונה שמונה מוזיקאים שחלקם בעלי צרכים מיוחדים, שמתוכם ינופו שניים בדרך לבמה הגדולה. מדוע בחרה ההפקה בהרכב של 8 מתמודדים כשהיא אמורה לדעת מראש ששניים מביניהם לא יוכלו להופיע בתחרות, והאם הרייטינג שווה את מפח הנפש האפשרי?

ההפקה בוחרת להתעלם במודע מחוקי האירוויזיון שקובעים באופן ברור שעל הבמה יכולים לעלות לכל היותר 6 אנשים. היא מעדיפה להציב מתמודדים מרגשים עם סיפור אנושי מרגש משיקולי פנים קצרי טווח, לטעת בהם את האשליה שהם הפייבוריטים לזכייה ולשחק ב'נדמה לי' בשם הרייטינג עד לדקה ה-89.
דבר דומה קרה עם ה'ראסטה היברו מן' ב-2015 שכללה 9 חברים וסיימה עם 10% פחות קולות בגמר מול נדב גדג' (כשמלכתחילה לא הייתה כל כוונה אמיתית לשלוח אותה וגרף ההצבעה היה מניפולציה מתוכננת מראש ללא קשר לאחוזי ההצבעה מהבית).

היבט מעניין נוסף הוא שלמרות הסנטימנטים שמעוררים בעלי צרכים מיוחדים בקרב הקהל הביתי, באירוויזיון זה לא עושה ממש רושם וכדוגמא לכך אפשר לקחת את קורינה מיי העיוורת ב-2002 (מקום 21), מוניקה קוזינסקה המרותקת לכסא גלגלים (מקום 23), הרכב המטאל הפיני מ-2015 שלא עלה בכלל לגמר וכמובן יוליה סמיולובה שהייתה יותר קורבן של הכנה לקויה ושל מלכודת עצמית שהרוסים טמנו לעצמם. 

כמובן שבשם הכללים הקשוחים והבלתי מתפשרים של האירוויזיון, הרכב הלהקה יכול לכאורה להצטמצם לשישה. בהופעה בפני ועידת התחזיות של 'כלכליסט' ב-1 בינואר הופיעה הלהקה בהרכב של 7. לא ברור אם זה היה חד-פעמי או שההופעה לא הצריכה נוכחות נוספת, אבל בשם הסולידריות והמסע שהלהקה עוברת כיחידה מגובשת אחת בכוכב הבא, יצער מאד אם שני חברים מההרכב יוקרבו למען תחרות שמקדשת על פי רוב את האקסצנטריות והצבעוניות. ישנם עקרונות שפשוט לא מוותרים עליהם ומנהל הלהקה ומקימה, שי בן שושן, בוודאי לא יתפשר עליהן. 
לצפיה ב-'שלווה זה גימיק מובהק, ואסור לישראל לשלוח השנה גימיק'
שלווה זה גימיק מובהק, ואסור לישראל לשלוח השנה גימיק
09/01/2019 | 22:44
1
111
לא שולחים גימיק אחרי ניצחון בתחרות. חוץ מזה, תראו מה קרה לרוסיה ששלחה גימיק השנה.

עם כל הכבוד לסולנית שלהן, זה ממש לא במקום לשלוח כזה דבר השנה.
לצפיה ב-'אל דאגה, לא צריך להיות בלחץ. זה לא יקרה.'
אל דאגה, לא צריך להיות בלחץ. זה לא יקרה.
10/01/2019 | 00:07
40
לצפיה ב-'אני תמיד נותן צ'אנס לשיר'
אני תמיד נותן צ'אנס לשיר
09/01/2019 | 20:57
130
אבל במקרה של מאיה באמת שקשה לי להאמין שאוהב שיר שהיא מעורבת בו. נו אופנס וזה לא אישי, פשוט מוזיקלית זה ממש לא זה מבחינתי.
לצפיה ב-'שימו לב שבפרקי המבחן הגורלי התחילו עם מאיה ויסיימו עם כתריה'
שימו לב שבפרקי המבחן הגורלי התחילו עם מאיה ויסיימו עם כתריה
09/01/2019 | 23:07
153
ובאמצע הביאו את כל הבררה, כי צריך גם ניצבים להצגה המבויימת הזאת של קשת.
לצפיה ב-'עומר אדם בדרך לאירווזיון וגם חבר להקת וואן דיירקשן'
עומר אדם בדרך לאירווזיון וגם חבר להקת וואן דיירקשן
06/01/2019 | 19:02
28
436
שמועות חזקות על כך שעומר אדם צפוי להופיע בחלק האומנותי של האירווזיון.

וגם חבר להקת וואן דיירקשן ניל הורן צפוי לייצג את אירלנד לפי השמועות כך מדווחים בשש עם עודד בן עמי ומאקו

https://www.mako.co.il/music-news/local/Article-20b550f45132861006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

לצפיה ב-'יופי, עושים ערב שכונה '
יופי, עושים ערב שכונה
06/01/2019 | 19:08
1
203
מה עובר לאדיוטים ב'כאן' שהם חושבים שעומר אדם יעניין מישהו באירופה?
האמת שאני מתקשה להבין את ההיסטריה סביבו כאן בארץ.
היכולות הוקאליות שלו בינוניות ומטה, ושירים 'מקפיצים' כולם יכולים לשיר.
מה הצעד הבא? להביא איזה יוטובר דביל שמדליק ילדות בנות 13? אולי דודו פארוק?

לצפיה ב-'דודו פארוק הכי מתאים '
דודו פארוק הכי מתאים
06/01/2019 | 19:10
54
לצפיה ב-'הערב בחדשות ערוצי 12 ו13 כתבה על ההיערכות לאירווזיון 2019'
הערב בחדשות ערוצי 12 ו13 כתבה על ההיערכות לאירווזיון 2019
06/01/2019 | 19:23
277
בהשראת הטרנד התיירותי החם בעולם.
מישהו שם משווה את ״עיר האוהלים״ ל״סנטרל פארק״ ולקיו גארדנס
לצפיה ב-'איזה עלובים, חבורה של חארות, תמיד לעשות בושות '
איזה עלובים, חבורה של חארות, תמיד לעשות בושות
06/01/2019 | 20:42
6
240
אם זה נכון אני אתפלל שישראל לא תזכה יותר לעולם ושלא נעלה לגמר בחיים ושנהיה סן מרינו 2 אמן!!!!
לצפיה ב-'העולב כולו שלך, דרמה קווין'
העולב כולו שלך, דרמה קווין
07/01/2019 | 10:44
5
114
אפשר להתערב שהפורטוגלים לא דיברו ככה על האומנים שלהם שפתחו את המופע וגם הופיעו בהפסקה לפני ההצבעה.
אז זהו, שזה אירוויזיון ישראלי בישראל, אז יופיעו בו אמנים ישראלים.
ממומן ע"י משלם המיסים הישראלי, גם זה שצופה בעומר אדם.
מי שלא טוב לו - שייצא להפסקת פיפי אחת ארוכה.
לצפיה ב-'"ממומן ע"י משלם המיסים הישראלי" בואנה אתה חצוף '
"ממומן ע"י משלם המיסים הישראלי" בואנה אתה חצוף
07/01/2019 | 11:24
4
113
מה אתה אומר כאילו שאני לא משלם?? מי אתה שתקבע אם זה מה שקהל משלם המיסים רוצה לראות באירוויזיון?? עשית סקר? אתה מכיר את כל אזרחי המדינה?

בכלל.... לא יכולתי שלא לחוש את הזלזול בתגובה שלך וכדאי שתרגיע ואל תגיד לי "העולב הוא כולו שלך" כי אני יכול לקבור אותך בעקיצות אני פשוט לא משתמש בהן בדיונים עם אנשים שאני לא מכיר.. אבל אני לגמרי אשמח להשתמש בהן אם מישהו שאני לא מכיר יבוא ויעקוץ אותי בעוד אני לא התחלתי איתו את המריבה ודיברתי על מפורסמים

לנושא:

יש הבדל בין אמנים כאלה לבין אמנים בינלאומיים, הרמת אנגלית של עומר אדם שואפת לאפס והמבטא עוד יותר.. אנחנו לא רוצים לעשות מעצמנו צחוק ובטח לא לשיר שירים בעברית שאף אחד לא מכיר.. אם כבר בפורטוגל ובאוקראינה וברוב המדינות כל ההופעות היו בשפה האנגלית חוץ מהשיר של הפורטוגלי אבל הוא פאקינג הזוכה

בנוסף לזה "עולה לי עולה לי עולה ולא יורד לי" זה ממש לא שיר שהייתי רוצה שישמעו 200 מיליון צופים ובטח שלא שירי הדיכאון שלו... שיעשו טובה במקום שיעלו זמרים בהפסקות שיעשו קטעים אומנותיים של קסמים.. "תעזו לחלום" לא???1!??!, או של סרט מיוחד הכולל ראיון עם השחקנים ולראות מה עבר עליהם בשבוע לפני האירוויזיון...

לא חייב בכלל שירים או הופעות חיות בתור מופעי ביניים בתחרות, הגיע הזמן לשנות פאזה.. שיתקדמו כבר, למה הם דוחפים שירים לכל מקום ועוד שירים של עומר אדם להראות עד כמה תת רמה הם יכולים להיות.. אני לא רוצה שנקח דוגמא מהמדינות העלובות שעשו אירוויזיונים מפדחים וזוועתיים, אני רוצה לראות אירוויזיון שיוציא לאירופאים את העיניים ולא אני לא רוצה שזו תהיה במה לקידום אמנים ישראלים.. ממש לא..
לצפיה ב-'אתה מקלל, מטיל רפש ואח"כ נעלב כשנוהגים בך באותה צורה. '
אתה מקלל, מטיל רפש ואח"כ נעלב כשנוהגים בך באותה צורה.
07/01/2019 | 12:09
1
78
תתבגר.
ואני לא מתכוון לפתוח פה דיון פרסונלי.
לצפיה ב-'נעלב אני ממש לא, ממי אני אעלב? ממשתמש בפורום?? '
נעלב אני ממש לא, ממי אני אעלב? ממשתמש בפורום??
07/01/2019 | 13:05
75
כאילו דיי מספיק, רד רד מהעץ.. אני לא מכיר אותך, אתה לא מכיר אותי אז אין לי מה לריב איתך. אתה אמיתי?

לגבי התגובה שלך אני דיברתי על ההתנהלות שלהם של אנשים מפורסמים ולא משתמשים מהפורום. תאמין לי שאם אני רוצה אני יכול להתנסח בצורה מאוד גבוהה אבל גם עוקצנית ומתוחכמת לא פחות ממך ואפילו יותר. אתה יכול לדבר אל כל המפורסמים או למשתמשים אחרים ככה אבל לא כלפיי.

ובזה נגמר הדיון, אני מקווה שהבנו את הדברים. אני לא רוצה לראות מילה אחת זלזול או אפילו רמז לזה לא "תתבגר" ולא "העולב הוא כולו שלך", כמו שאני לא מתבטא כך כלפייך ולגבי שאר חברי הפורום. אני מתבטא כך למפורסמים או למי שקשור לאירוויזיון וזה לגיטימי כי על זה נושא הפורום זה לא פורום עליי.
לצפיה ב-''
07/01/2019 | 14:43
1
56
"אני רוצה לראות אירוויזיון שיוציא לאירופאים את העיניים" =
אחרי עומר אדם הם יעקרו את העיניים שלהם בעצמם.

לצפיה ב-'כל כך '
כל כך
07/01/2019 | 16:30
37
איזה ביזיון
לצפיה ב-' הזמר הכי טוב במדינה'
הזמר הכי טוב במדינה
06/01/2019 | 20:55
4
199
אמן אינטרוול מרים עם עומר, משה פרץ, נועה קירל ואלני בהפקה של אריסה
לצפיה ב-'ערסיאדה 2019'
ערסיאדה 2019
06/01/2019 | 21:16
3
78
לצפיה ב-'גזענות 2019'
גזענות 2019
07/01/2019 | 23:24
2
107
זמנך עבר אפס, צלילה נעימה אל תהום הנשייה.
לצפיה ב-'לצמד הבבונים שעשו אותך תקרא אפס, אפס.'
לצמד הבבונים שעשו אותך תקרא אפס, אפס.
07/01/2019 | 23:39
30
לצפיה ב-'איך לא חוסמים אותך כבר, טרול?'
איך לא חוסמים אותך כבר, טרול?
08/01/2019 | 14:00
17
לצפיה ב-'בלי אבי ביטר זה לא שווה '
בלי אבי ביטר זה לא שווה
07/01/2019 | 01:52
44
לצפיה ב-'לא מבין למה כולם נגד'
לא מבין למה כולם נגד
07/01/2019 | 11:12
117
דווקא נשמע לי כמו משהו אחלה. 
לצפיה ב-'מה אתם מתלוננים?'
מה אתם מתלוננים?
07/01/2019 | 13:39
5
105
יגיע להרים את הקהל עם "יא חביבי תל אביב" ואולי עוד שיר וזהו (גולדן בוי?)
לדעתי בחירה מעולה.
לצפיה ב-'אתה מפיק מופע בינלאומי, לא מופע קריוקי לערסים'
אתה מפיק מופע בינלאומי, לא מופע קריוקי לערסים
07/01/2019 | 14:48
4
104
וכמופע בינלאומי, אתה אמור לכוון את עצמך למשהו שיקלע לטעם בינלאומי.
יש הרבה דברים ישראלים שיקלעו לטעם הבינלאומי, אבל עומר אדם הוא לא אחד מהם.
אגב, אותו עומר אדם סירב להשתתף בפסטיגל אם תהיינה הופעות בשבת, ולכן הנהלת הפסטיגל החליטה לבטל את ההופעות בשבת.
לאירוויזיון הוא לא יוכל להציב תנאי כזה.

לצפיה ב-'עידן רייכל גם נבחר לתכנית האמנותית'
עידן רייכל גם נבחר לתכנית האמנותית
07/01/2019 | 15:43
3
153
הפקת האירוויזיון לא מתבצעת ע"י מחלקות תאגיד השידור הישראלי בעצמו אלא באמצעות יחידה נפרדת שהוקמה אך ורק לצורך התחרות וכוללת דמויות מוכרות ומנוסות בתחום (זיוית דוידוביץ', יובל כהן, טלי אשכולי, קובי נוסבאום ומיטל כהן). החמישייה הזאת פעלה ופועלת בעיקר בשוק הטלוויזיה המסחרית הישראלית והבחירות שלהם משקפות דפוסי חשיבה ישראלים שמשקפים את המיינסטרים של הטלוויזיה המסחרית. אם אלני פוריירה תגיע להופעת אורח בחצאי הגמר או בגמר זה יהיה אך ורק משום שזה ישרת את נתוני הצפייה בקרב הישראלים שלמדו להכיר אותה היטב בשנה האחרונה ורק אחר כך בהקשר האירופאי הרחב יותר. המופע הוא אכן מופע בינלאומי, אך בראש ובראשונה הוא פלטפורמה עבור כל אותם אמנים וכוכבי זמר ישראלים שמזוהים עם קשת, רשת, טדי, הפקות יולי אוגוסט, אולפני הרצליה וכו'.
לצפיה ב-'עוד פרטים לגבי עמדת צוות ההפקה:'
עוד פרטים לגבי עמדת צוות ההפקה:
07/01/2019 | 16:43
2
161
בשנה שעברה מרבית האמנים שהופיעו בחלק האמנותי היו פורטוגלים שניגנו מוסיקה מסורתית. ההפקה רוצה ליצור מופע שישקף את פניה של ישראל מחד ויאפשר גם לקהל האירופי להתחבר מאידך. היא בונה על עידן רייכל שיארח אמנים שונים שישלבו אלמנטים אתניים עם סאונד מערבי. היא גם רוצה לחלוק כבוד למשתתפי האירוויזיון שלנו בעבר (כצפוי), אך פרט לדנה אינרנשיונל ונטע לא ברור אם נעשתה פנייה ליזהר כהן, גלי עטרי ו'חלב ודבש'. נטע תבצע בבכורה עולמית שיר חדש שלה. האם זה יהיה דואט עם עומר אדם? ימים יגידו.

לצפיה ב-'לא יודע מה איתך, אבל התחרפנתי משיעמום'
לא יודע מה איתך, אבל התחרפנתי משיעמום
07/01/2019 | 20:25
1
96
כשכל הזמרים הפורטוגלים התחילו לשיר שם. יותר יעיל מכדור שינה.
לצפיה ב-'הופעות האורח צריכות להתכתב עם ההיסטוריה של האירוויזיון'
הופעות האורח צריכות להתכתב עם ההיסטוריה של האירוויזיון
07/01/2019 | 21:45
103
או לפחות למצוא איזון בין מי ששולט בכיפה בשנים האחרונות או מאז 99' בזמר הישראלי לבין כוכבי העבר שכוחם עדיין במותנם ושאינם שוקטים על השמרים. הייתי שמחה לראות את ירדנה ארזי והגבעתרון מקבלים איזו מחרוזת למשל או הופעה משותפת ל אילנית עם אן מארי דוד...מותר לחלום, לא?
לצפיה ב-'הם מביאים את השמות הכי גדולים בניגוד ל-99 שלאף אחד לא היה '
הם מביאים את השמות הכי גדולים בניגוד ל-99 שלאף אחד לא היה
07/01/2019 | 18:36
1
192
אכפת. האירוויז עבר דרך ארוכה. ב-79 הוא היה מגה פופולארי. ב-99 היה בשפל השפלים. וב-19 שב לגדולתו. התנודות והתזוזות הללו הן נושא מעניין למחקר אקדמי סוציולוגי אנתרופולגי פוליטי אוונגליסטי. ב-19 האירוויז הוא הכל, בית המקדש השלישי, האורים והתומים של האנושות. והנה מביאים אליו את השמות הכי גדולים והכי מצליחים, אלה שהדירו רגליהם מכל מה שקשור לאירוויז עד לפני כמה שנים. יפה מאוד, מי ידע שכך יהיה. 
לצפיה ב-'שבכמה לילות ללא אמא תהפוך מנער ותהיה לבחור מסתער על קוקיצה. '
שבכמה לילות ללא אמא תהפוך מנער ותהיה לבחור מסתער על קוקיצה.
08/01/2019 | 00:31
91
למען בית המקדש השלישי אני מוכנה להקריב קורבן מנחה (או שניים).
לצפיה ב-'ועוד אולי התכנית האמנותית לפי השמועות אלטון ג'ון או קולדפליי'
ועוד אולי התכנית האמנותית לפי השמועות אלטון ג'ון או קולדפליי
09/01/2019 | 00:19
2
85
וגם אולי מופע ההולוגרמה של אבבה ודנה אינטרנשיונל וכמובן נטע ברזילאי עם שיר חדש.
לצפיה ב-'שירים כהופעת אמצע אחרי שירים: מתיש, הקהל רוצה מופע אחר ושונה'
שירים כהופעת אמצע אחרי שירים: מתיש, הקהל רוצה מופע אחר ושונה
09/01/2019 | 01:04
47
לצפיה ב-'מדונה בהופעת אמן באירוויזיון?'
מדונה בהופעת אמן באירוויזיון?
15/01/2019 | 19:36
4
לצפיה ב-'ימותו הקנאים '
ימותו הקנאים
08/01/2019 | 23:10
176
בר רפאלי לא רק שכנראה תנחה את האירוויזיון, היא צפויה להרוויח 100000 ש"ח בעבור הנחייתה.
לצפיה ב-'בשרשור זה ננתח את כל הפונקציות של הבמה בתל אביב'
בשרשור זה ננתח את כל הפונקציות של הבמה בתל אביב
08/01/2019 | 20:18
15
202
תודה ל-Willo the Wisp על הוידאו! לא נפספס אפילו מראה בימתי אחד. הנה מתחילים:
לצפיה ב-'1. אווירת בין ערביים'
1. אווירת בין ערביים
08/01/2019 | 20:24
233
לצפיה ב-'2. פירמידה'
2. פירמידה
08/01/2019 | 20:26
203
לצפיה ב-'3. בלאגן מבולגן'
3. בלאגן מבולגן
08/01/2019 | 20:29
180
לצפיה ב-'4. ורוד מהבהב'
4. ורוד מהבהב
08/01/2019 | 20:34
146
לצפיה ב-'5. ציפור זרה'
5. ציפור זרה
08/01/2019 | 20:38
123
לצפיה ב-'6. חבר מכוכב אחר'
6. חבר מכוכב אחר
08/01/2019 | 20:41
108
לצפיה ב-'7. רק על הקווים'
7. רק על הקווים
08/01/2019 | 20:48
101
לצפיה ב-'8. בעל זבוב'
8. בעל זבוב
08/01/2019 | 20:52
95
לצפיה ב-'9. צ'יקי צ'יקי צ'יקי היי היי היי'
9. צ'יקי צ'יקי צ'יקי היי היי היי
08/01/2019 | 20:59
4
125
לצפיה ב-'טוב די אין לי כח יותר. הבנתם את הפרינציפ'
טוב די אין לי כח יותר. הבנתם את הפרינציפ
08/01/2019 | 21:03
3
100
מי שרוצה לראות עוד פשוט שיצפה בוידאו. לא, שאין לתאר. 

לצפיה ב-'מאיפה יש לך כוח להיות הוזה? תשאיר פונקציה אחת לא מוגדרת.'
מאיפה יש לך כוח להיות הוזה? תשאיר פונקציה אחת לא מוגדרת.
08/01/2019 | 21:55
2
76
עכשיו רק חסר שבאירו 2019 לא תתגשמנה כל הפונקציות והתקוות עליהן הן תלויות מהתקרה. תמיד יהיה אפשר להאשים את הקודקוד וידר. 
לצפיה ב-'אני צופה שידור חוזר של וינה 15. תאורה קינטית ללא שימוש'
אני צופה שידור חוזר של וינה 15. תאורה קינטית ללא שימוש
08/01/2019 | 22:00
1
93
וזה בהנחה שבכלל תהיה תאורה קינטית. אולי המשולשים הם בסך הכל משולשי אלומיניום ולא קינטיים. אני כבר עכשיו יודע שאני צריך לחזור לקחת קסרוקסט. אני לא אעמוד בזה עד מאי. 
לצפיה ב-'נמשיך לכסוס ונכניס שלל מזהמים בלתי רצויים לגוף (ולנפש בעיקר)'
נמשיך לכסוס ונכניס שלל מזהמים בלתי רצויים לגוף (ולנפש בעיקר)
08/01/2019 | 22:22
48
לא לקחת בחיים שלך קסרוקסט כי אין כדור כזה. אני ממליצה לעבוד על אליבי מוצלח יותר כמו סרוקסט למשל, רק בלי תופעות לוואי (השמנה, נשירת שיער ושלל מרעין בישין).
לצפיה ב-'תקשיב אתה הטרול הכי מצחיק שיצא לי לראות '
תקשיב אתה הטרול הכי מצחיק שיצא לי לראות
08/01/2019 | 22:26
86
תנשום קצת!
בטח כבר בחודש הבא כבר תפורסם הגרסה המלאה של הבמה מכמה כיוונים.

די להיות בלחץ, זה בסה"כ משולשים! ונראה לך ש"כאן" יבחרו במה שהיא פחות מפנטסטית?? אין סיכוי! במיוחד שהם לא חסכו במילות לעג על ההפקה הפורטוגלית והבמה המחרידה שלהם!

אתה יכול לנשום, מבחינת במה ועיצוב הכל טוב.

השאלה היא מה יהיה עם ההנחייה והקטעים האומנותיים כי ממש לא בא לי עומר אדם
לצפיה ב-'מצאתי וידאו שמסכם את ההופעה ומתמקד בפונקציות של המשולשים '
מצאתי וידאו שמסכם את ההופעה ומתמקד בפונקציות של המשולשים
08/01/2019 | 22:59
134
חובה לצפות
לצפיה ב-'ארוע של מאות מליוני צופים מחפש מנחים (לא חלטורה)'
ארוע של מאות מליוני צופים מחפש מנחים (לא חלטורה)
08/01/2019 | 07:48
3
291
ארז טל עסוק ב-2025, בר רפאלי בתביעות בבתי המשפט על העלמות המס, ובתאגיד השידוד הציבורי אובדי עצות.
בואו נספר לציבור משהו שהוא עוד לא יודע:
תוכנית הבק-אפ: כל המנחים יגיעו מתוך קרייני החדשות בתאגיד. היכונו לסנוז-פסט.
לצפיה ב-'אמן!! שיבחרו בליאור ונועה תשבי '
אמן!! שיבחרו בליאור ונועה תשבי
08/01/2019 | 12:31
1
135
גם הגייז יאהבו וגם הסטרייטים יזילו ריר
לצפיה ב-'זה באמת יהיה ליהוק מוצלח.'
זה באמת יהיה ליהוק מוצלח.
08/01/2019 | 15:50
36
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה שלא.'
אני מאוד מקווה שלא.
08/01/2019 | 12:55
55
לצפיה ב-'מי יירש את מיקולאש? האזינו ל-8 השירים המועמדים בצ'כיה'
מי יירש את מיקולאש? האזינו ל-8 השירים המועמדים בצ'כיה
07/01/2019 | 14:49
2
162
8 השירים המתמודדים בקדם הצ'כי זמינים במלואם בקישור המצורף.
מישהו יצליח לשחזר את ההישג הטוב ביותר בתולדותיה של צ'כיה? 
לצפיה ב-'קדם חיוור מאד. סלפי - תמונת מצב לא מחמיאה בכלל.'
קדם חיוור מאד. סלפי - תמונת מצב לא מחמיאה בכלל.
07/01/2019 | 16:19
124
השלישייה שלי: אגם מלאווי, פאם ארנבת וספייס סושי. אהבתי את השירים של ANDREA HOLA ו-BARBORA MOCHOWA אבל הם לכל היותר רדיו פרנדליים בעוד שבאירוויזיון הם חסרי סיכוי. 
לצפיה ב-'כולם מזעזעים, רק האנדריאה הזאת היא הרע במיעוטו'
כולם מזעזעים, רק האנדריאה הזאת היא הרע במיעוטו
07/01/2019 | 16:35
100
אני לא רואה את צ'כיה בגמר השנה.. סורי
לצפיה ב-'אחרי הכישלון הראשון: מי ייצג את רומניה בתל אביב?'
אחרי הכישלון הראשון: מי ייצג את רומניה בתל אביב?
07/01/2019 | 14:56
3
193
אחרי הכישלון הראשון אי פעם של רומניה בשלב חצי הגמר בשנה שעברה בליסבון, במדינה והדרקולה מנסים לחזור לעצמם.

TVR חשפה את כל 23 השירים שיתחרו על ייצוג המדינה בתל אביב 2019. בין המתחרים גם נציג רומניה ב-2006, M I H A I, שמנסה נואשות לחזור לתחרות מאז. 

את כל השירים המתחרים ברומניה ניתן לשמוע במלואם כאן: 
https://eurovisionworld.com/esc/romania-listen-to-...
לצפיה ב-'אני מאמין שמיחאי, יש לו שיר חמוד'
אני מאמין שמיחאי, יש לו שיר חמוד
07/01/2019 | 16:37
1
71
אם הוא ייבחר אני רואה את רומניה בגמר אבל יסיים במקום נמוך

את כל שאר השירים לשרוף
לצפיה ב-'לורה ברטאן. הרומנים עפים עליה ורואים את זה גם בכמות הצפיות.'
לורה ברטאן. הרומנים עפים עליה ורואים את זה גם בכמות הצפיות.
07/01/2019 | 16:58
85
חסר לנו עוד השיר של בלה סנטיאגו שבשנה שעברה סיימה במקום הרביעי עם ההרכב JUKEBOX אחרי שכמעט כל הסקרים ניבאו להם ניצחון. עוד החמצה רומנית כזאת והם יכולים לפרוש לנצח.
לצפיה ב-'קדם מאוד מעניין '
קדם מאוד מעניין
07/01/2019 | 20:54
83
כל שיר מביא אנרגיות אחרות ואין פה כמעט פופ רדיו-פרנדלי סתמי באנגלית 
שהוא הסוג ששולט באופן כללי בקדמים בשנים האחרונות (ראו צ'כיה). 
למרות זאת בקדם הזה יש יותר מידי אנגלית לדעתי.
מבין השירים רק השיר של סנדרה נשמע לי רע ועדיין לא החלטתי מה דעתי על השיר של תיאודורה. 
שאר השירים טובים עד מצוינים.
שני השירים הכי בולטים הם שיר הפיראטים (הרומנית מתאימה מאוד ולא נמאס)  
והשיר של לאורה: לדעתי אם היא תזכה פה יש סיכוי טוב מאוד לזכייה רומנית בישראל, נשמע לי כאחד השירים שהם קונצנזוס.
יש פה כל מה שאני מחפש בשיר, לא צריך לשנות בו כלום ולכן מבחינתי יש פה ציון מושלם
לצפיה ב-' לגבי סן רמו ,בעיקר על יוצרי השירים.'
לגבי סן רמו ,בעיקר על יוצרי השירים.
07/01/2019 | 15:44
2
154

ההדלפות מסן רמו מתחילות ,אך הם מתרכזות בכותבי השירים שמשום מה לא פורסמו עד עתה,ועדיין רק על חלק מהשירים הכותבים ידועים ולא בכולם(פרנצ'סקו רנגה לדוגמא),אלא שכן ידועים הם כמו בשירה של אריסה Mi sento bene (אני מרגישה טוב)
הפעם אריסה נוטשת את כותב השירים הקבוע שלה שכתב את כל השירים עמם התמודדה בסן רמו ,ג׳וזפה אנסטסי ,במקומו היא בחרה ב Alessandra Flora, Matteo Buzzanca ,Lorenzo Vizzini.
אלסנדרה היתה שותפה לכתיבת השיר של מליקה עמו הגיעה למקום השלישי בסן רמו 2015  
Matteo Buzzanca נחשב לכותב מאד ידוע שכתב אף הוא להיטים למליקה ואף כתב כמה להיטים למרקו מנגוני ופרנצ׳סקה משלין.
קלאודיו בלגיוני התראיין למגזין איטלקי וציין שמדובר בשיר מאד מפתיע שלא דומה כלל לשירים הקודמים שלה בפסטיבל .https://www.google.co.il/amp/s/www.bellacanzone.it/musica/canzoni/arisa-mi-sento-bene-testo-video-autori-604810/amp/
כמו כן האלבום החדש של אריסה הולך לצאת כמה ימים אחרי הפסטיבל ובין הכותבים לאלבום נימצא לא אחר מאשר סלבדור סוברל
http://www.allmusicitalia.it/news/arisa-mi-sento-bene-sobral.html

נק-את השיר של נק כתבו נק בעצמו ולוקה קארבלי
יחד עם Paolo Antonacci 
לנק וקראבלי זהו שיתוף פעולה שני שלהם בתחרות
מאחר והם היו שותפים לכתיבת השיר הקודם של נק
בתחרות ב 2015 ,קראבלי אף היה שותף לכתיבת השירים הזוכים ב 2016 (סטאדיו) ו 2017 (פרנצ'סקו גבאני הקארמה המערבית) כמו כן הוא כתב את השיר
של פאולה טורצ׳י השנה לפסטיבל.
https://www.bellacanzone.it/musica/canzoni/nek-mi-faro-trovare-pronto-testo-video-autori-604962/

לגבי il volo בין מחברי השיר אנו מוצאים את פיירו רומיטלי, אמיליו מונדה(שכתב בשנה שעברה את השיר לנינה זילי), אנטונלו קארוזה (פחות התעסק בכתיבה אלא יותר בבימוי ,הוא כתב וביים כמה הופעות של סן מרינו בג׳ניור ב 2013 ו 2014 )ומי שהלחינה את השיר הינה מחברת הותיקה ג'יאנה נניני שיש לה רזומה עשיר ובעבר שיתפה פעולה עם אנדרה בוצ׳ילי בשלהי הניינטיז בקטע אופראי ,כך שסביר להניח שזה יהיה סגנון השיר.
https://www.bellacanzone.it/musica/canzoni/il-volo-musica-che-resta-testo-video-autori-604919/

אולטימו-יחד עם il Volo נחשב לפייבוריט לניצחון
https://eurovisionfun.com/en/2018/12/italy-the-favourites-to-win-sanremo-2019-according-to-odds/
ידוע רק שהוא כתב את השיר לבדו,אולטימו הינו הזוכה של השנה שעברה בקטגוריה אמן מתחיל עם שיר מצויין שגם אותו כתב בעצמו https://www.bellacanzone.it/musica/canzoni/ultimo-i-tuoi-particolari-testo-video-e-autori-605016/

גם אירמה (פליפו מריה פנטי,זהו שמו האמיתי)כתב את שירו לתחרות בעצמו יחד Giulio Nenna
שכתב לו את שירו הראשון עמו התחרה לפני 3 שנים בקטגוריית אמן מתחיל ב 2016 
https://www.bellacanzone.it/musica/canzoni/irama-la-ragazza-col-cuore-di-latta-testo-video-autori-604920/
פדריקה קרטר והצל,דואט עם של זמרת צעירה ומצליחה עם ראפר ממה שהבנתי הם שיתפו פעולה
בעבר בשיר בשם unattainable, עליו קיבלו פלטינה משולשת. 
הצל עצמו כתב את השיר עם Jacopo Ettore
https://www.google.co.il/amp/s/www.bellacanzone.it/musica/canzoni/federica-carta-e-shade-senza-farlo-apposta-testo-video-autori-604899/amp/

כפי שכבר כתבתי ע׳פ אתרי ההימורים זה הולך להיות
מרוץ צמוד מאד בין אולטימו ו il Volo באחד האתרים ראיתי התחזקות מצד אריסה שבמקום השלישי אך ביחס ההימורים היא די רחוקה מהם

http://www.allmusicitalia.it/news/sanremo-2019-quote-scommesse.html
https://eurovisionworld.com/odds/sanremo
https://www.oddschecker.com/tv/eurovision/
sanremo/winner

לצפיה ב-'תודה על המידע המפורט. נקווה שאתרי ההימורים לא רואים את הנולד'
תודה על המידע המפורט. נקווה שאתרי ההימורים לא רואים את הנולד
07/01/2019 | 21:04
43
אם כי ברור שהם מזהים סביב מי יש הכי הרבה פטפטת ועניין במדיה וברשתות.
לצפיה ב-'תענוג לקרוא'
תענוג לקרוא
08/01/2019 | 00:25
34
הכי שמח לקרוא שנק ממשיך בשיתוף פעולה עם הכותב של השיר מ2015, אבל איכשהוא נדמה לי שכמו בשנה שעברה צריך להתייחס ברצינות לסקרים.
אולטימו יכול להיות בחירה מצוינת, הוא אומן נהדר. את איל וולו ממש לא בא לי לראות מנצחים. אבל אין ספק שהם יגיעו לטופ3. מענין מי יהיה הצלע השלישית(שמח על שינוי הכיוון של אריסה). ממש סקרנת על השיר שסורבל כתב לה...
מפתיע לראות בחלק העליון של הטבלה את אינר, מקוה שהוא יוכל להפתיע ולהתקרב לטופ. מחמוד לעומת זאת בתחתית הרשימה, אבל גם הוא יעלה ככל הנראה בדירוג. ממתין בסקרנות לתגובות העיתונאים לאחר שמיעת השירים.
תודה לך על ההתמדה והשיתוף, הפוסטים שלך כרגיל בעונה הזאת, הם אחד הדברים הכי מהנים בפורום!!!
לצפיה ב-'רגע לפני "השלב הגורלי" - מי ייצג אותנו באירוויזיון?'
רגע לפני "השלב הגורלי" - מי ייצג אותנו באירוויזיון?
07/01/2019 | 14:29
2
283
הערב יחל "השלב הגורלי" שבסופו תוכרז הנבחרת הסופית של "הכוכב הבא לאירוויזיון". לפניכם סיכום, נכון להיום, של מי שאתם חושבים שצריך לייצג אותנו באירוויזיון בתל אביב!

נשמח שתלחצו על ה- Subscribe ותהפכו למנויים בערוץ שלנו ��

לצפיה ב-'מי ערך את הסקר הזה? מה היה המדגם?'
מי ערך את הסקר הזה? מה היה המדגם?
07/01/2019 | 15:58
1
156
דרך אגב, אחוזים זה בזכר: שישה אחוזים וחמישים מאיות האחוז או שישה נקודה חמש אחוזים.

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
07/01/2019 | 16:38
113
הסקר בוצע ברשתות החברתיות...
לצפיה ב-'"עיר האוהלים" בת"א - אירוויזיון 2019 '
"עיר האוהלים" בת"א - אירוויזיון 2019
03/01/2019 | 16:46
23
394
מה נדפק??? באמת נראה להם שהתיירים ישנו באוהלים?? 

משרד התיירות ועירית תל אביב בחנו הקמת מתחם קמפינג יוקרתי בפארק הירקון. זאת על מנת לתת מענה לאורחים הרבים שצפויים להגיע לישראל בעקבות האירוע הגדול, וכעת נראה שהתוכנית יוצאת לדרך.

האתר יוקם במרחק הליכה מ"אקספו תל אביב", בו יתקיים האירוויזיון. "עיר האוהלים" תפעל לתקופה של כחודשיים - מהאירוויזיון ועד מצעד הגאווה, ותספק פתרונות לינה במחירים נגישים לכ-2,000 אורחים.

הלינה במקום תתאפשר בשלוש רמות אירוח ומחיר שונות: אוהלי שדה לקהל הצעיר במתחם חוויתי: אוהלים המובאים על ידי הלנים או אוהלים קטנים להשכרה.
לצפיה ב-'בתשובה לשאלתך, כן.'
בתשובה לשאלתך, כן.
03/01/2019 | 17:08
255
"מה נדפק??? באמת נראה להם שהתיירים ישנו באוהלים?" -
עם המחירים שדורשים במלונות/Airbnb - יש מצב סביר שחלק מהאורחים ילכו על האופציה הזולה (אני מניח שלא הרבה, כי התחרות לא תערך באולם בעל קיבולת גבוהה, אבל עדיין יהיו תיירים שישמחו שהאופציה קיימת).
לצפיה ב-'מה הבעיה כאן?'
מה הבעיה כאן?
03/01/2019 | 17:50
2
239
אפשר לחשוב, מי ישמע שמתוכננות להגיע לארצה 100 אלף סבתות ושושלת מלוכת הוהנצולרן. כולה כמה אלפי אוחצ'ים צעירים. הם יכולים לישון באוהל.
לצפיה ב-'מה זה "הוהנצלורן"?'
מה זה "הוהנצלורן"?
03/01/2019 | 20:30
1
89
לצפיה ב-'נשמע כמו מחנה פליטים'
נשמע כמו מחנה פליטים
04/01/2019 | 05:54
169
אני לא מבין את הפינוק הזה - מה הבעיה לקחת אוטובוס או טקסי לגני התערוכה? למה חייבים לישון בצמוד למקום? אני למשל בערב הגמר אזמין טקסי מהבית לאולם. אז יעלה לי 100-150 ש״ח, אז מה? מה זו התמאות הזו? לאן הגענו שאנשים לא מוכנים להוציא 100 ש״ח על מונית? לא, אין, לפעמים אני צריך לצבוט את עצמי.
לצפיה ב-'השאלה האמיתית פה היא: למה ליד גני התערוכה אין מלונות'
השאלה האמיתית פה היא: למה ליד גני התערוכה אין מלונות
05/01/2019 | 07:50
5
137
לא נראה שתהיה "עיר אוהלים" אין מתקנים בפארק ואין היתר להקמה שלהם ואין באזור שום מקום לאכול. זה יהיה בלאגן אחד גדול. גם לא בטוח שהמשטרה תאשר את היוזמה הזאת.
מה שלא ברור זה איך ליד מקום כמו גני התערוכה אין פאקינג מלון אחד!! כשיש שטחים ענקיים ריקים מסביב. במקום מגרשי חניה עיליים אפשר היה לייצר חניונים תת קרקעיים ומעליהם להוסיף לאורך שד' רוקח ובדרייב אין כמה אלפי חדרי מלון.
עיר מטומטמת משהו משהו.

מה שנשאר כרגע לעשות זה להציע למי שמגיע להתארח בערים אחרות רחוקות יותר באזור השרון חיפה אשקלון וכו' עם תחבורה ציבורית ממש עד לגני התערוכה, ולתגבר במוצאי שבת את הרכבות והאוטובוסים מערים אחרות באופן מרוכז אל גני התערוכה.
יש בחיפה למשל 1,500 חדרי מלון ויחנכו בקרוב עוד 300, התפוסה בד"כ סביב 60 אחוז משמע יש מאות חדרים נוספים פנויים. כנ"ל אזור כפר הים בחדרה, כנ"ל מלונות נתניה והרצליה. אין שום סיבה שיישארו רק בתחומי תל אביב כשהמרחקים קצרים.

לצפיה ב-'לאן התנדף הרעיון של ספינות תענוגות כמלונות צפים בנמל ת"א?'
לאן התנדף הרעיון של ספינות תענוגות כמלונות צפים בנמל ת"א?
05/01/2019 | 21:09
4
113
איש כבר אפילו לא משתעשע עם רעיון חכירת ספינה או שתיים...וכל זה יכל בקלות למנוע את הר הזבל החדש שיקום לנו בגני יהושע. אני לא מודאגת מעניין התחבורה כי יש צוות שלם שדואג לכל נושא הגברת תדירות האוטובוסים ואמצעי התחבורה האחרים. השאלה היא איך מוודאים שלא יווצרו פקקי תנועה אימתניים בדרכי הגישה לגני התערוכה.
לצפיה ב-'ומה אם ירד גשם ?'
ומה אם ירד גשם ?
05/01/2019 | 22:04
1
99
לצפיה ב-'למה לחזור עד למאי 2014? להזכירך גם במאי השנה ירד גשם'
למה לחזור עד למאי 2014? להזכירך גם במאי השנה ירד גשם
06/01/2019 | 17:36
64
ואפילו היה השיטפון הנורא שבו נספו 9 חניכות וחניך ממכללה טרום צבאית.
לצפיה ב-'זה יעלה מיליונים אין סיכוי שזה יקרה...'
זה יעלה מיליונים אין סיכוי שזה יקרה...
06/01/2019 | 11:49
1
90
אתה יודע כמה זה חדר ללילה בספינת פאר אמיתית וגדולה?? זה לפחות איזה אלף שקל.. שלא לדבר על מיסים כאלה ואחרים.. אז עוד להשתמש ב2 אוניות קרוז ענקיות כל החדרים שיעגנו בנמל וואי זה יעלה הון תועפות ואני לא רואה איך יהיה לזה כסף במיוחד שהתקציב כל כך מצומצם

זה אבטחה, זה אוכל, זה עובדים, זה מים, זה חשמל, מדובר בהרבה מאוד דברים..

אין סיכוי בקיצ'ר במיוחד שלא בתקציב הזה, גם ככה חצי מהתקציב זה רק לאבטחה, הבמה וההפקה זה עוד רבע מהתקציב בקיצר אין סיכוי יש להם מספיק דברים שהם צריכים להתחשב בהם..
לצפיה ב-'ישנן אוניות שזה למעשה מטרתן'
ישנן אוניות שזה למעשה מטרתן
06/01/2019 | 17:22
53
בניגוד לספינות תענוגים לחופשות קרוז ברמת אירוח גבוהה, ישנן כם אוניות העוגנות מסביב לעולם במקומות שבהם יש אירועים המצריכים עוד חדרי אירוח זמניים. אבל בדרך כלל מדובר באירועי ממש ממש גדולים (שהמצוקה יכולה להביא גם רווח) ואל אירוע קטן כמו אירוויזיון, שלא יביא לעירייה רווחים כלכליים
לצפיה ב-'גם האוחצ'ה ישנה באוהל בקייב 2005'
גם האוחצ'ה ישנה באוהל בקייב 2005
06/01/2019 | 17:04
7
160

היה משבר חדרים בעיר (לפני ימי airbnb ולפני שדרוג ליורו 2012), וכידוע, אוחצ'ה תמיד נזכרת להזמין טיסה ולינה 10 דקות לפני שסוגרים את שער היציאה, אז אני בסוף ישנתי באוהל שהקימו העירייה במיוחד על אי בנהר הדנייפר.

סה"כ חוייה די נחמדה, זה היה מן עיר נוער (ואוחצ'ה כמעט בת 40 ב-2005), כל מיני פעילויות כיף שלא קשורות לאירוויזיון (שאני לא לקחתי חלק בהם, כי אני הייתי עסוק מדי להיות באולם עצמו צופה בחזרות וכו'). מה שלא היה שם זה מעריצי אירוויזיון. אני חושב שהיה ניתן לספור אותם על יד אחת. ומכיוון שזה כמו אכסנייה, יש כמובן אי-נוחות עם כל החפצים שאי אפשר לפזר, כי אתה לא רוצה שיראו ויגעו וכו'

מה שכן הטריף אותי היה החימום אל תוך האוהלים. תחילת השעה היה קר, אחרי זה הוזרם פנימה אויר רותח, ואחרי זה התקרר בהדרגה עד שנהיה קר, ואז שוב הוזרם אויר רוטח (בטח המפזר חום פעל בפיצול עם כמה אוהלים סביב, וכל פעם חימם אוהל אחר בסבב, נו , סובייטים) 

לצפיה ב-'הכוונה לאוניות קרוז מיושנות שהוצאו משירות, או לחילופין...'
הכוונה לאוניות קרוז מיושנות שהוצאו משירות, או לחילופין...
06/01/2019 | 18:52
6
76
כל אניית נוסעים שמסוגלת לשמש כבית מלון צף. חברת החדשות דיווחה על האופציה הזאת באוקטובר 2018 ואפילו ראש העיר חולדאי ודובר העיריה התבטאו בפומבי שזו האופציה המועדפת עליהם בשל המחסור בחדרי מלון ועלויות השהייה הגבוהות.

שימו לב מה נכתב ב-22.10.2018
"היום נסגר חוזה עם ספינה ראשונה, אותה מביא היזם איתן איוון מחברת אמה ספנות. מדובר בספינה איטלקית שמכילה 500 חדרים - יותר ממספר החדרים במלון הכי גדול בתל אביב. כל חדר מיועד לעד ארבעה אנשים בחדר, סך הכול קיבולת של 1,700 אורחים. המחיר ההתחלתי: 50 דולר לאדם כולל שלוש ארוחות.
מכיוון שהיום אין נמל בתל אביב, הספינה תעגון במים העמוקים מול חופי העיר - והתיירים יגיעו לחופי העיר באמצעות שאטלים ימיים. על האונייה, כך מבטיחים, יהיו גם מסיבות ענק וזיקוקים. יוזמה דומה יצאה לפועל במסגרת אולימפיאדת ברזיל.
בתקופה הקרובה העירייה פועלת מול עוד יזמים רלוונטיים להביא עוד ספינות. ראש עיריית תל אביב רון חולדאי אמר לחדשות: "מחירי המלונות בתל אביב-יפו הם מאוד מאוד גבוהים. חשוב מאוד לייצר לחץ כדי להוריד את המחירים והבאת ספינת קרוז לחופי תל אביב - זה 500 חדרים במחירים שפויים".
האם הרעיון ננטש לחלוטין? לא בטוח, אבל ברור שכבר לא מדברים עליו בפומבי.
לצפיה ב-'MAKE MAGA GREAT AGAIN'
MAKE MAGA GREAT AGAIN
06/01/2019 | 19:07
1
94
הכל מתחבר בסוף.
לצפיה ב-'אוייש, זה כל כך פאסה....'
אוייש, זה כל כך פאסה....
06/01/2019 | 20:43
65
... נראה לי 10 שנים לא עדכנתי את האתר. זה פשוט היה לפני אינסטגרם, טוויטר ופייסבוק.
לצפיה ב-'האמת שנשמע רעיון לא משהו כל עניין השוטי שוטי ספינתי הזה'
האמת שנשמע רעיון לא משהו כל עניין השוטי שוטי ספינתי הזה
07/01/2019 | 02:10
3
51
לא יודע למה, נשמע לי כמו תאונה. בטח יהיה מדובר בספינה רעועה ומיושנת שהתיירים יתלוננו על טיבה, השאטלים ימענו לצאת בזמן ולהביא את התיירים למחוז חפצם - ובחזרה, במים העמוקים הספינה תיטלטל אם מזג האוויר יהיה גשום והתיירים יסבלו ממחלת ים, השירות יהיה גרוע ובלילות המסיבות שיפיקו לתיירים יהיו חפלות מזרחיות רועשות וצעקניות מודל צוות בידור לעובדי מפעלי כימגת 1989.

בכל מדינה מתקדמת אחרת הייתי אומר - וואלה רעיון מעניין. כשזה נוגע להפקה ישראלית...   
לצפיה ב-'הספינות באמת לא משהו...'
הספינות באמת לא משהו...
07/01/2019 | 11:38
2
35
... הם יועדו לעגון זמנית ולענות על מצוקת לינה זמנית, ולא לספק חווית נופש בוטיק בטן-גב. ושמעתי שזו שהיתה בשטוקהולם 2016 היתה מחורבנת עם יתרון יחיד שהיתה הליכה של כמה דקות גם מהאולם וגם מהיורוקלאב (למרות שאני לא חושב שהיא בכלל יועדה לאורחי אירוויזיון). תגובה מעלי בשרשור הזה בכלל אמר שאלו ספינות תענוגות שיצאו לגמלאות, אבל זו ממש לא נראתה כמו אחת (כמובן שאי אפשר לקבוע מספינה אחת). אורחי האירוויזיון רק רוצים מקום להתקלח ולישון בו. 

כל הדבר הזה הוא לא חדש. אין לי כח לחפש באינטרנט על ההתפתחות והמידע והנתונים בזה, אבל זה לא חדש.
לצפיה ב-'זה מפריע לי אז אני חייב לציין '
זה מפריע לי אז אני חייב לציין
07/01/2019 | 11:40
1
47
ספינה זה כלי שייט קטן
אונייה זה כלי שייט גדול

הייתי חייב

וגם זה לא ייצא לפועל אתם יכולים להירגע
לצפיה ב-'אז במקרה זה (בטעות) צדקתי....'
אז במקרה זה (בטעות) צדקתי....
07/01/2019 | 18:08
23
... אני מדבר על ספינות שכנראה אינן ענקיות כמו הליינרים של אוניות התענוגות. לפי חישוב גס שלי למה שראיתי, מדבור על סביבות 60 חדרים. אבל שוב, המידע שלי מערופל כי סתם מתבסס על מבט מהצד.
לצפיה ב-'השאלות הגדולות: מה רמת הביצוע בפועל, ומה יהיה מזג אוויר'
השאלות הגדולות: מה רמת הביצוע בפועל, ומה יהיה מזג אוויר
07/01/2019 | 19:51
3
53
רמת הלוגיסטיקה באופן כללי. חבר'ה צעירים יכולים להנות מהקמפינג, אבל גם למפונקים יותר יש הבדל עצום בין לישון עם שק"ש באוהל גדול, בלי מזגן, בחום, ושירותים\ מקלחות לא מתוחזקות- לבין חווית אוהלים ברמה מפונפנת (לדוגמא: קראוונים של תאי שירותים- לא כימיים- עם מזגן, מוזיקה, ובישום. כן, יש כאלו להשכרה עבור אירועי חברות)

לצפיה ב-'כפי שנאמר בחדשות, המוצר הכי נמכר בעיר האוהלים יהיה אלתוש'
כפי שנאמר בחדשות, המוצר הכי נמכר בעיר האוהלים יהיה אלתוש
08/01/2019 | 00:16
48
לפי המכרז להקמת 'עיר האוהלים' שאמורה לכלול 2,000 מקומות לינה, העיר אמורה להיות מתוחזקת עד סוף יוני שהוא מועד סיומו של מצעד הגאווה בת"א.
לא מעט סימני שאלה מתעוררים בעקבות ההחלטה הזאת משום שברור שאף אחד לא ישהה במקום ביום או לכל היותר ביומיים שלאחר גמר האירוויזיון. להקים עיר כזאת לתקופה של חודשיים בערך מחייבת תחזוקה שוטפת ופתרונות הולמים להיגיינה ולסניטציה שבמתחם משום שאף אחד לא משלה את עצמו שלא ייגרם נזק סביבתי בטווח הארוך - לא רק לגני יהושע ולפארק הירקון, אלא גם לשכונה הסמוכה, לבעלי החיים ולצמחייה. האם הסמיכות לביתן 2 שווה את המחיר הזה? לא בטוח. אין שום סיבה שהעיר תאוכלס לפרק זמן שלא עולה על שבועיים לכל היותר אם הגיעו למסקנה שזה המענה היחיד למחסור בחדרי מלון.
לצפיה ב-'אני מעריך שמיותר לציין שמה שיקרה בפועל הוא האופציה הראשונה'
אני מעריך שמיותר לציין שמה שיקרה בפועל הוא האופציה הראשונה
09/01/2019 | 22:13
1
20
לא רואה את ההפקה הישראלית משקיעה כסף בתנאים מפונפנים לתיירים, מצטער. 
לצפיה ב-'אולי... לך תדע... עלינו הם חוסכים, אבל כלפי חוץ ...'
אולי... לך תדע... עלינו הם חוסכים, אבל כלפי חוץ ...
10/01/2019 | 12:14
8
לצפיה ב-'מלפפוניאדה8# התוצאות!!!'
מלפפוניאדה8# התוצאות!!!
03/01/2019 | 13:16
7
127
הגיע שלב התוצאות!!!
בשל עיכוב בשליחת הניקוד, אני גאה לחשוף את התוצאות של המהדורה השמינית והמאוד מהנה של התחרות הכי שווה ביקום

הנה הפלייליסט למי שפספס:

סימולטור לצפייה בהצבעה המותחת:

והתוצאות הרשמיות:

תודה לכל המשתתפים. איזה כיף שאתם ממשיכים לקחת חלק ולהפתיע עם הבחירות המשובחות. למרות שעונת הקדמים בעיצומה נבחר רק שיר אחד לתל אביב2019. בחודש ינואר לא צפוי יותר מדי (פרט לבחירה הצרפתית המסקרנת מאוד, ותחילת שלב הקדמים במספר קטן של מדינות).
בקיצור - ניתן כבר לשלוח שירים למהדורה התשיעית של המלפפוניאדה!!!
מזכיר לכם ששולחים 3 שירים. רצוי של אומנים שונים.
בכל שאלה אשמח לעזור

מקווה שתהיה היענות קצת יותר גדולה ושגם משתתפי עבר/ חברים חדשים מהפורום יצטרפו לחגיגה.

אז שתהיה שנה מעולה,
וברכות לזוכה המאושר/ת...

לצפיה ב-''
03/01/2019 | 15:56
5
13
לצפיה ב-'הפתעה נעימה. הזוכה ראוי מאד גם אם אינו כוס התה של כולם.'
הפתעה נעימה. הזוכה ראוי מאד גם אם אינו כוס התה של כולם.
03/01/2019 | 18:12
4
58
אי אפשר להפריד בין השיר והקליפ. שניהם מושלמים, מטלטלים, מהפנטים ומבוצעים במיומנות של יד אמן. מזכיר במשהו את 'שלח לי שקט' של ערן צור.
לצפיה ב-''
05/01/2019 | 01:26
3
24
הפתעה נעימה, ממש לא ציפיתי לניצחון כזה. נכון שהוא לא זוכה מיינסטרימי שקיבל ניקוד מרוב המשתתפים. מי שאהב נתן לו דוז. שלושה איפסו אותו. ועוד שניים העניקו לו ניקוד נמוך. אבל מעבר לניצחון אני שמח שהשיר שאני כל כך אוהב וסחף אותי, הצליח לגעת גם בשאר המשתתפים. קשה להתעלם ממנו, גם למי שפחות התחבר. 
הקליפ באמת מהפנט, אבל התאהבתי בשיר עוד לפני הצפיה בו. הצליל מאוד מיוחד(האלקטרוני) והמנגינה עם הנגיעות 
הבלקניות מאוד ריגשו אותי. 
וזה אחד הדברים המרתקים בתחרות הקטנה שלנו(שלא לומר, זניחה). כמות השירים הנהדרים/ השפות/ אומנים מרתקים. סוג של אירויזיון אלטרנטיבי. וגם כשאין תמימות דעים על איכות השירים, מספיק שיר אחד כזה שחודר ללב ונשאר איתנו לעוד הרבה זמן...
בפעם הקודמת ששלחתי שיר אלבני, די התרסקתי(למרות שבעיני מדובר בשיר מושלם). אז הפעם הנמכתי ציפיות. בכלל, גילתי סצינת מוזיקה אינדי/ אלטרנטיבית מרתקת במדינה הקטנה. מודה שדי זילזלתי בה במהלך השנים. אבל ככל שאני מעמיק ומכיר אומנים נוספים משם(בזכות המלפפוניאדה כמובן...), אני מתמכר ומתאהב(ואמשיך לשתף אתכם במהדורות הבאות).
מקווה שימשיכו בקו של השנה שעברה/ יבחרו שירים ואומנים כמו אנדוס. אלבניה כרגע היא הבלקנית האהובה עלי. 
בהמשך אשלח סיכום שלי למהדורה הנהדרת הזאת.
לצפיה ב-'תודה על הארגון!'
תודה על הארגון!
05/01/2019 | 11:43
2
9
לצפיה ב-'הנה הסיכום שלי לתחרות'
הנה הסיכום שלי לתחרות
05/01/2019 | 16:00
1
37
וואו איזה מנצח מפתיע. לא האמנתי כשבחרתי באנדוס המופלא שיצליח לנצח. אין נוסחה מדויקת להצלחה בתחרות ולכן הניצחון הלא צפוי(למרות שקיוויתי) מאוד שימח אותי.
בכלל כל הטופ 5 מאוד מיוחד הפעם. ארבעה שירים בשפות מקור ואומנית נורבגית מרתקת בשיר מאוד מיוחד. 
אלינורה זאת הפתעה נוספת. והיא היתה ממש קרובה לניצחון. 
במקום הרביעי יש שיר נוסף שבחרתי, של הזמיר הפולני. התאהבתי בו כבר מזמן ויש לו עוד המון שירים מעולים. הלוואי שפולין תבחר בו בבחירה ישירה. הוא יכול ממש להצליח עם שיר כזה באירו'(לפחות לטעמי...).
למקום החמישי הענקתי את הדוז שלי. שיר מעולה ואני מאושר מההכרות עם הצמד המכשף הזה מאיסלנד הרחוקה. הוא קצת הזכיר לי את השיר הנהדר של נפיו מהמהדורה הקודמת. הפזמון ממכר ומענג, גם הסולנית בקליפ מהפנטת. בקיצור בחירה מעולה, ועוד תזכורת לעובדה שאיזה כיף שיש לנו את הפלטפורמה של המלפפוניאדה להכרת אומנים ושירים כאלה!!!
דה מונטס ממולדובה נכנסו לתחרות ברגע האחרון, וזכו לאהבה גדולה. הדואט עם דלילה ממש עשה לי את זה. גם דרמה קווין היה חטיף ממכר. 
כולי תקווה שהמולדובים ינסו להעז ולשלוח אותם. אהבתי במיוחד גם את ההסבר המענין על קורות הזמר/להקה וחלומות החתולים שהוסיפו להם נקודות עוד לפני ששמעתי את השיר...
עוד שיר מעולה שלא זכה לצערי למספיק הערכה, מגיע הישר ממלטה. I AM WILLOW. שמעתי את השיר בלופ והייתי בטוח שיסיים בטופ. גם יש לו מעט מדי צפיות ביו טיוב. לא מבין איך שירים כאלה לא חורכים את המצעדים ותחנות הרדיו
המקום השני שלי בדירוג היה היציאה המטריפה מאוקראינה. פרויקט נהדר, שמתחיל כפולק מודרני מכשף, ואז השילוב עם הזמר שהשתלב בצורה נהדרת יצרו חוויה בלתי נשכחת. וואו, איזה שלמות. כמעט הענקתי לו דוז. לא מבין איך לא זכה ליותר הערכה.
החגיגה בפרובינציה של הצמד הדני(והשיר השלישי ששלחתי)זכו להצלחה מפתיעה יחסית, מקום העשירי המכובד. זה שיר מסיבות שישר מסב לי אושר בכל הגוף ומקפיץ אותי(מעולה לספינינג/הליכות/ בדרך לעבודה). ממש בא לי שהדנים יתאפסו על עצמם, יפסיקו עם האנגלית וישלחו דברים פחות בנאלים מויקינגים/ קסאמים וסתם וונאבי...
עוד שיר שלא זכה למספיק אהבה הוא מאטיס. גיליתי אחלה אומן ושיר מצוין. גם הממתק הצרפתי היה כיפי. 
בקיצור אין לצפות מה יצליח, במיוחד כשיש רק 8 משתתפים עם טעמים שונים ומגוונים כל כך. וזה הכיף של המלפפוניאדה. אז מאחל לכולנו לקראת השנה החדשה שנמשיך לאהוב, נמשיך להכיר ביחד מוזיקה מופלאה, וגם אם נכשלתם אל תתיאשו. 
נפגש במהדורת ינואר שתיכף נפתחת

לצפיה ב-'הבעייה עם DHAKABRAKHA זו בעיקר האוונגארדיות'
הבעייה עם DHAKABRAKHA זו בעיקר האוונגארדיות
05/01/2019 | 20:21
28
נתתי להם נקודה אחת כי אני מאד מעריכה את האמנות והווירטואוזיות שלהם, אבל אני מתקשה לדרג את היצירה המוסיקלית שלהם כ'שיר'. זה יותר מיצג אור-קולי וגם הבימוי של הקליפ הוא מסוגנן, אסתטי ואיקוניני. יש הבדל בין תחרות שירים וזמרים עם פוטנציאל להופעה באירוויזיון לבין יצירות מוסיקליות שנמשכות 6,7 או 8 דקות יותר והיו לנו כאלה גם בעבר. הן לא פסולות כשלעצמן בגלל אורכן חס וחלילה, אבל יש הבדל בין שיר לבין יצירה מוסיקלית ושיר הוא מסגרת הרבה יותר הדוקה ומוגבלת. I AM WILLOW ריגשה אותי בטקסט אבל לא חשתי שהשיר מחזיק מספיק עניין במשך 3:40 דקות וזה כבר עניין לגמרי סובייקטיבי. נדמה לי שגם השיר של מאטיס הזכיר לי יותר מדי שיר קודם שלו או של מבצע אחר מאחת המהדורות הקודמות של המלפפוניאדה ואולי המינימליזם של ההפקה הייתה בעוכרו.
צריך להתייחס גם לדיידו שקיבלה פעמיים 12 ואפס מוחלט מכל השאר. יש קושי גדול להצביע לשיר ותיק יחסית שנטחן עד דק בכל תחנות הרדיו מזה שנים. זה אולי לא הוגן כי כולנו יודעים ששירים שנכנסו ל'היכל התהילה' לא סתם הגיעו לשם במקרה, אבל המלפפוניאדה נועדה להציג שירים חדשים או כאלה שהסיכוי להיחשף אליהם בעבר היה אפסי משום שלא נוגנו כלל אצלנו בפלטפורמות המובילות. אותו דבר נכון גם לגבי שירים אנכרוניסטיים שלא מספקים פרשנות מודרנית לפולקלור או למוסיקה עממית. בכל מקרה, זאת רק דעתי ורק ביטוי לטעם שלי.
במיוחד מצערת כמות המשתתפים. אני מעדיפה 20 שירים עם 10 משתתפים על פני 24 שירים עם 8 משתתפים ומאד מקווה שכל מי שכותב בפורום ו/או קורא את ההודעות כאן יפסיק לשבת על הגדר ויצטרף לתחרות כי זה הדבר החברי לעשות ומה שבסופו של דבר מאחד בין כולנו.
לצפיה ב-'שירים מצוינים. ברכות לשיר הזוכה '
שירים מצוינים. ברכות לשיר הזוכה
05/01/2019 | 18:42
10
לצפיה ב-'אפיק 22 וארז טל'
אפיק 22 וארז טל
05/01/2019 | 19:39
199
חברת ההפקה תצטרך לעבוד 24 שעות מסביב לשעון ולקוות מאד ששכרה לא ייצא בהפסדה כי המון מונח כאן על הכף והלו"ז ממש לא-מי-יודע-מה.

הוא כיבה את ערוץ 22 ב-1 בנובמבר 2017 ועכשיו הוא מדליק אותו שוב ב-31 בינואר. ארז טל מניח הרבה מהמוניטין שלו (ובעיקר את חשבון הבנק שלו) על כפות המאזניים החל מה-31 בינואר. האם הוא מסוגל לחגוג דאבל או שהוא פשוט מחפש מצנח זהב?
לצפיה ב-'הגירסא המלאה של השיר הכי יפה בדסטיניישן'
הגירסא המלאה של השיר הכי יפה בדסטיניישן
02/01/2019 | 15:40
9
336
חרשתי בלופ על הדקה וכמה שניות... חיכיתי חיכיתי, קססתי קססתי
והנה זה בא
זה השיר שצריך לנצח את הקדם הצרפתי!
בבקשה
נ.ב. לטינופת שחוסם אותי- תמצא חיים.
לצפיה ב-'ישנה סיבה טובה כמו יין ישן נושן למה זה השיר הכי יפה...'
ישנה סיבה טובה כמו יין ישן נושן למה זה השיר הכי יפה...
02/01/2019 | 16:31
127
הביצוע נשען לגמרי על הכאב והגעגוע שבקול שלה ובליווי של הפסנתר. ביצוע מאד אינטימי ומפעים באיפוק שלו, רק שהמלודיה איננה מקורית ואני יכולה להישבע שוואריאציות שונות שלה הופיעו בכתיבת מוסיקה לסרטים או לסדרות טלוויזיה.
אני רק מקווה שגב' 'מטבילה מים חיים' (BATTISTA AQUAVIVA) לא תזכה בגלל השפה הקורסיקאית והשירה הגרגוריאנית. השיר לא מתעלה לשום גבהים שמצדיקים זכייה שלו. מקווה גם שלא יושפעו מהשיר של עמנואל מואר LA PROMESSE בגלל הוידוי המגדרי. נראה לי שההכרעה תיפול בין פלורינה, טרייסי דה סה, בילאל, אייסט, הוגו ושימן באדי הוותיקה.
לצפיה ב-'כיף שחזרת'
כיף שחזרת
02/01/2019 | 22:56
1
69
זה גם הפייבוריט שלי. מבצע מאוד מסקרן שיכול לסחוף אחריו את כל אירופה. הדבר היחיד שמפריע לי זה שבשיר יש גם אנגלית. 
מתי יפורסמו השירים במלואם? רק לאחר מכן אוכל להעריך את הרמה. שנה שעברה היה קדם מעולה(ברמת השירים, הפורמט של משדר מוקלט וההפקה היו מעצבנים). 
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
03/01/2019 | 13:22
34
שיר חביב, בטעות קפץ לי ששיתפת את השיר המהמם של בילאל...
אני מכור לROI. הוא ווינר בטירוף ומאוד מסקרן לשמוע את כל השיר.
השיר של סימון חביב מאוד, אבל קצת מונוטני וקטן מדי לבמת האירוזיון, לטעמי(מזכיר קצת את מילים במינימליסטיות שלו). גם הקטע עם פאפא או מה שזה לא יהיה מוריד לי קצת ממנו.
לצפיה ב-'חיכיתי לזה!'
חיכיתי לזה!
03/01/2019 | 10:38
54
שמעתי את הדוגמית והתאהבתי.
מכל הדוגמיות והגרסאות המלאות של השירים שמנסים להיות נורא מגניבים ועדכניים, דווקא השיר המיושן והקטן הזה כבש אותי. נשמע כמו הרבה בלדות יפהפיות ששמעתי בעבר. קצת זורק אותי לבלדות הצרפתיות של הסבנטיז. מדהים. כמה פשוט, ככה יפה.
לצפיה ב-'בא לי שצרפת לא תשלח השנה לאירוויז שיר חצוף ושובב'
בא לי שצרפת לא תשלח השנה לאירוויז שיר חצוף ושובב
03/01/2019 | 16:39
4
145
ולכן לדעתי עליהם לשלוח את המאסטרו. ואז מה אם יכשלו? העיקר שלא שלחו שיר חצוף שובב!
לצפיה ב-'אבל למה לבחור בחיקוי כשהמקור הרבה יותר טוב?'
אבל למה לבחור בחיקוי כשהמקור הרבה יותר טוב?
03/01/2019 | 18:31
3
92
LE BRASIER נשמע כמו הגירסה הגברית של אמי ליאנה מ-2017. יש לו קול בריטוני מרשים, אבל לשיר אין אפקט 'וואו' והשיא שלו מגיע מוקדם מדי. 

לצפיה ב-'באין ציפור שיר, גם עורב ייחשב לזמיר'
באין ציפור שיר, גם עורב ייחשב לזמיר
05/01/2019 | 13:40
2
47
זה קדם מזעזע, השירים פשוט לא טובים ולא משנה כמה וויליאמית ו-וופי ישתפכו עליהם. הקדם הצרפתי השנה הצליח לעשות את הלא יאמן - 18 שירים כביכול קונטמפורריים, ואפילו לא אחד מהם בעל איכות מסויימת. הכל פח. השיר שהוא הכי פחות פח לדעתי הוא זה של המאסטרו, אבל שוב, לא משנה מה יבחר, צרפת השנה בדרך להתרסקות. 
לצפיה ב-'המסר של נטע לממשיך: כל צפרדע יכול להפוך לנסיך'
המסר של נטע לממשיך: כל צפרדע יכול להפוך לנסיך
05/01/2019 | 18:45
1
59
קדם מתעתע יותר ממזעזע. אין שם שיר אחד שבנוי לתלפיות, שאפשר להגיד עליו שהוא מקורי, פורץ דרך או מלא תעוזה. יש הרבה כוונות טובות שלא מתורגמות למשהו שגורם לך לשבת על קצה הכיסא עם לשון שמוטה, אבל עדיין אפשר למצוא 6-8 שירים שבביצוע מרשים בלייב יכולים להיצבע פתאום באור אחר עם אי אלו שדרוגים.
לצפיה ב-'הנה הזוכה בצרפת וכנראה גם בתל אביב'
הנה הזוכה בצרפת וכנראה גם בתל אביב
06/01/2019 | 11:31
80
שוחרר הקליפ, והקטע האוטוביוגרפי חזק ומרגש. גרסה משופרת של הקונצ׳יטה, עם רקע של מהגר(ועוד מוסלמי), בקיצור- יש פה חתיכת סיפור והמון באזזז. 
השיר ממש עושה לי את זה, למרות השילוב עם האנגלית(שמנגיש אותו ולא פוגע). הכל כמובן יקום ויפול על הביצוע בלייב, אבל יש לי הרגשה שבליאל מוכשר וידפוק הופעה בלתי נשכחת
לצפיה ב-'Destination Eurovision 2019 - הדה בסט! '
Destination Eurovision 2019 - הדה בסט!
02/01/2019 | 16:55
9
292
וואי איזו תחרות קשה, מבין כל השירים המתמודדים בלט שיר אחד, אם יבחרו בו אני רואה את צרפת ממוקמת בטופ 10. אחלה שיר! כל השאר ממש פרווה..
זה נהדר והייתי מוסיף את זה לפלייליסט אבל הצרפתית לא באה לי בטוב, בכללי זה שיר מעולה, הלחן מעולה.. אני רואה את זה מצליח! במיוחד על במה כמו במת 2019..  וואי הבמה השנה תעזור להמון שירים להתבלט! 
לצפיה ב-'סלבדור נישא לבחירת לבו ב-31.12'
סלבדור נישא לבחירת לבו ב-31.12
03/01/2019 | 09:15
3
142
לצפיה ב-'היא תתפקח.'
היא תתפקח.
03/01/2019 | 10:11
2
42
לצפיה ב-'כן, אין 'קוף'. 'קה', 'קה', קה'! אין 'קוף'! יש 'כף', אין קוף.'
כן, אין 'קוף'. 'קה', 'קה', קה'! אין 'קוף'! יש 'כף', אין קוף.
03/01/2019 | 12:27
1
73
אחרי לילה של שכרון חושים שניהם יצטרכו להתפכח. יכול להיות שמהר מאד הם יתפכחו ממוסד הנישואים, אבל בינתיים הם הזוג המדובר באירופה פה-פה-פה!
לצפיה ב-'להגנתי אטען שבעצמי הייתי צריך להתפכח '
להגנתי אטען שבעצמי הייתי צריך להתפכח
03/01/2019 | 16:58
21
לצפיה ב-'שיר מושלם'
שיר מושלם
03/01/2019 | 13:24
4
79
הלוואי שיזכה וידפוק שואו בלתי נשכח כמו בקליפים המרהיבים שלו...
שילוב של אומן מרתק, אג'נדה, קול מעולה, שואו מלוטש - מזכיר לכם מישהי?!
מת לשמוע את כל השיר
לצפיה ב-'הלוואי, אם הוא ייבחר אני אהיה הכי שמח שיש'
הלוואי, אם הוא ייבחר אני אהיה הכי שמח שיש
03/01/2019 | 13:59
3
61
וגם אם מיחאי מרומניה ייבחר ואז באמת עונת האירוויזיון תתחיל

עם 3 שירים מעולים, שלו, של מיחאי ובטח גם השיר של קפריסין מעולהה

אם 2 אלו ישלחו לאירוויזיון אני חושב שזה יהיה האירוויזיון הכי טוב EVER!!! ועוד בישראל..
לצפיה ב-'בילאל - ROI בגירסתו המלאה'
בילאל - ROI בגירסתו המלאה
05/01/2019 | 13:08
2
74
בדרך המלך של קונצ'יטה...וכל זה בפחות מ-4 שנים. 
לצפיה ב-'לא הצלחתי להאזין עד הסוף'
לא הצלחתי להאזין עד הסוף
05/01/2019 | 13:36
1
66
הטקסט כזה צ'יזי והשיר עצמו נוראי. זה שהוא אנדרוגוניסט (או איך שלא כותבים את זה) זה לא מספיק. צריך גם שיר חזק - כמו רום אתרוממה כעוף החול למשל - שהיה שיר פשוט מצוין וברמה מאוד גבוהה. 
לצפיה ב-'לפי כמות הצפיות ביוטיוב, בילאל ממריא אלעל '
לפי כמות הצפיות ביוטיוב, בילאל ממריא אלעל
05/01/2019 | 18:28
59
ומועכב בכניסה לנתב"ג בגלל טעות בזיהוי המיני (או סתם משום שהוא מדרום דרום צרפת במקור ואז אוטומטית נכנס לסיווג בטחוני מחמיר).
בכל אופן, שירים על העצמה וצמיחה אישית בגוף ראשון ובסגנון I AM WHAT I AM תמיד יצליחו לא רע אם המבצע מחזיק את השיר ועושה אותו שלו. הכל יקום וייפול על הלייב, ובכל מקרה 'גברת אדון' מעורבים בהפקה או בעיבוד של השיר ויש לזה משקל לא מבוטל. מסכימה שהטקסט עתיר קלישאות, אבל הבחירה באנגלו-פרנקית היא נכונה ומאד מנגישה אותו לקהל רחב.
לצפיה ב-'ינואר 2019: לוח הקדמים והאירועים'
ינואר 2019: לוח הקדמים והאירועים
02/01/2019 | 13:39
6
296
חודש ינואר כבר כאן - ואירועי עונת הקדמים מתחילים בחודש הקרוב מכניסים להילוך ראשון עם שיר אחד לפחות שייבחר, הילוך שני ושלישי בפברואר עם לא מעט שירים שיתווספו לרשימה - וטיסה של ממש במרץ, כשכל השירים שטרם נחשפו יתגלו בזה אחר זה, בקצב מסחרר. 

ב-68 הימים הקרובים ייבחרו כל השירים שיתמודדו באירוויזיון 2019 בתל אביב - עד לדדליין הרשמי להגשת השירים כולם ופגישת ראשי המשלחות ב-11 במרץ. 

הדרך לתל אביב - האירועים הצפויים בחודש ינואר 2019: 

7/1 (שני): האמנים המשתתפים בקדם הצ'כי נחשפים 
12/1 (שבת): Destination Eurovision 2019 - חצי גמר 1 (צרפת) 
19/1 (שבת): Destination Eurovision​ 2019 - חצי גמר 2 (צרפת) 
19/1 (שבת)A Dal 2019  - מופע 1 (הונגריה) 
25/1 (שישי)MGP 2019 - המשתתפים נחשפים (נורבגיה) 
26/1 (שבת): Destination Eurovision​ 2019 - הגמר - צרפת בוחרת שיר
26/1 (שבת): מלטה - בחירת האמן המייצג (הזוכה ב-X Factor) 
26/1 (שבת): A Dal 2019  - מופע 2 (הונגריה) 
28/1 (שני): הגרלת החלוקה לחצאי הגמר - תל אביב 2019 
31/1 (חמישי): Eesti Laul 2019 - חצי גמר 1 (אסטוניה) 

עוד במהלך החודש: 
 פרקי הנבחרת של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" יגיעו לשלבים המתקדמים 
צפויים להיערך שלבי הגמר בקדמים של צ'כיה וספרד 
גל ראשון של מכירת כרטיסים ייפתח 
מנחי אירוויזיון 2019 בישראל יוכרזו 
הלוגו והעיצוב הגרפי הרשמיים ייחשפו (הסלוגן הנבחר: Dare To Dream) 

לצפיה ב-'עונת הקדמים מתחילה עם ליטא ב-5.1 וכל מוצ"ש עד ה-23.2 ב-21:00'
עונת הקדמים מתחילה עם ליטא ב-5.1 וכל מוצ"ש עד ה-23.2 ב-21:00
02/01/2019 | 16:46
3
143
4 סיבובים מוקדמים, שני חצאי גמר וגמר. הסיבובים המוקדמים יהיו מוקלטים.
לצפיה ב-'ה'פופ איידול' הגיאורגי לבחירת נציגם לאירוויזיון מתחיל הערב.'
ה'פופ איידול' הגיאורגי לבחירת נציגם לאירוויזיון מתחיל הערב.
05/01/2019 | 12:44
1
42
שידור חי:
(מתחיל ב-22:00 לפי שעון גאורגיה, 20:00 בישראל)

לצפיה ב-'לינק מעודכן ל'איידול' הגאורגי (שידור חי עכשיו)'
לינק מעודכן ל'איידול' הגאורגי (שידור חי עכשיו)
05/01/2019 | 21:42
17
לצפיה ב-'אלו תוצאות הסיבוב המוקדם הראשון בליטא שהוקלט ב-20 בדצמבר:'
אלו תוצאות הסיבוב המוקדם הראשון בליטא שהוקלט ב-20 בדצמבר:
05/01/2019 | 12:57
37
ישודר הערב בליטא. השידור חסום לצופים בחו"ל.

MIGLOKO - 12
MaNNazz - 10
GEBRASY -8
TWESOME - 7
GLOSSARIUM - 6
MATAS LYGEIKA - 5
FILTERED TOOLS -4
Šarūnas Mačiulis and Aldegunda - 3
Gabriela Ždanovičiūtė - 1
0 - Simona and Rūta Statkevičiūtė
לצפיה ב-' מישהו יודע מתי מתחילה המכירה של הכרטיסים?'
מישהו יודע מתי מתחילה המכירה של הכרטיסים?
02/01/2019 | 21:21
1
92
לצפיה ב-'בנושא הכרטיסים צפויה חלוקה למדינות'
בנושא הכרטיסים צפויה חלוקה למדינות
05/01/2019 | 08:13
112
להערכתי יהיה בנק מסויים של כמה מאות שניתן יהיה לרכוש מישראל, וכל היתר ילכו לאירופה לחברות כרטיסים. כנראה שבאופן הפוך, מרבית כרטיסי הגרין-רום ילכו לישראל וימכרו בנפרד. 

לצפיה ב-'טוב הקדם הרומני תפור למיחאי, הוא בטוח זוכה '
טוב הקדם הרומני תפור למיחאי, הוא בטוח זוכה
03/01/2019 | 13:50
4
227
זה כזה ברור, לכן כל השירים האחרים נשמעים גרוע ביותר, רק שלו נשמע הכי אירוויזיוני וכיפי.. אני לא אתפלא אם הוא סגר דיל מאחורי הקלעים חח 

האמת שיר ממש חמוד, אני רואה את זה ממוקם באמצע הטבלה בגמר עם הופעה טובה, אני אהבתי  הוא גם זמר מעולה.
אם אני לא טועה הוא השתתף באירוויזיון 2006.

ואני חייב להגיד שאני מאוד מרוצה שסוף סוף מדינות שולחות שירים בניחוח אתני ולא שירים משובדים, הגיע הזמן! 
לצפיה ב-'בא לי שרומניה תשלח לאירוויז השנה שיר חצוף ושובב'
בא לי שרומניה תשלח לאירוויז השנה שיר חצוף ושובב
03/01/2019 | 16:30
3
145
כן כן, שמעתם נכון, שיר חצוף ושובב, כזה ששם זין על האירוויזיון. ולכן לדעתי עליהם לשלוח את שיר המטאל ברומנית. ואז מה אם יכשלו? העיקר ששלחו שיר חצוף ושובב!

לצפיה ב-'הכי לא, סוף סוף יש סיכוי לשיר אתני מהם '
הכי לא, סוף סוף יש סיכוי לשיר אתני מהם
03/01/2019 | 16:31
106
אל תהרוס שששששששששש
לצפיה ב-'אהבתי. אין מה לעשות...'היא רק רוצה לרקוד''
אהבתי. אין מה לעשות...'היא רק רוצה לרקוד'
03/01/2019 | 18:37
1
111
רק לא עמיחי! כל דבר רק לא ההוא והפלצטים האיומים שלו!
לצפיה ב-'דסטיניישן רומניה - 23 שירים'
דסטיניישן רומניה - 23 שירים
03/01/2019 | 19:53
97
לצפיה ב-' KAZKA תשתתף בקדם אירוויזיון האוקראיני'
KAZKA תשתתף בקדם אירוויזיון האוקראיני
01/01/2019 | 20:11
3
265
הלהקה האוקראינית KAZKA שחורשת את כל תחנות הרדיו בישראל ובמזרח אירופה תשתתף בקדם אירוויזיון האוקראיני.
כנסו לכתבה שמסקרת את הלהקה.

נשמח שתרשמו כמנויים לערוץ היוטיוב שלנו :)

https://youtu.be/e-7ecgaiEAg
לצפיה ב-'אהבתי את הערוץ, כל הכבוד'
אהבתי את הערוץ, כל הכבוד
02/01/2019 | 01:34
1
105
שאפו
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
02/01/2019 | 13:14
58
נשמח שתלחץ על ה- Subscribe אם עדיין לא לחצת כדי להישאר מעודכן 
לצפיה ב-'תודה על העדכון'
תודה על העדכון
03/01/2019 | 13:35
44
וכל הכבוד על היוזמה והעמוד ביו טיוב.
נשמח לקבל עוד סקופים...
לצפיה ב-'BREAKING NEWSעיצוב במת אירוויז 18 של פלורי שנדחתה'
BREAKING NEWSעיצוב במת אירוויז 18 של פלורי שנדחתה
31/12/2018 | 19:53
15
487

שימו לב שהבמה המקורית כוללת מסכי וידאו. מי כל כך התעקש להשמיט את מסכי הוידאו? ומדוע? בנוסף גם "שלד הדינוזאור" המדמה ירכתי ספינה נראה הרבה יותר מרשים מהעיצוב שבסופו של דבר נבחר.
לצפיה ב-'לא אהבתי בכלל, ממש מכוערת! אין כאלה הבדלים '
לא אהבתי בכלל, ממש מכוערת! אין כאלה הבדלים
31/12/2018 | 20:11
2
203
לעומת זאת במת 2019 זו אולי הבמה הכי יפה שהוא עיצב עד כה! פשוט יפייפיה, עיצוב מיוחד

זה שילוב של רטרו, מודרני, הייטקי ואייקוני.. פשוט מושלמת! לפחות לפי התמונה!

מחכה לראות איך היא מתפקדת בלייב
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי הממשלה הזמנית לא מתכוונת להוציא הרבה כסף'
לפי מה שהבנתי הממשלה הזמנית לא מתכוונת להוציא הרבה כסף
31/12/2018 | 20:49
1
182
ובעיקר לא בזמן בחירות שעולות לקופת המדינה המון כסף. ותאגיד השידור כאן לא ממש לארג'...
לצפיה ב-'לפי התמונה מדובר בבמה סופר דופר יוקרתית '
לפי התמונה מדובר בבמה סופר דופר יוקרתית
31/12/2018 | 21:12
169
כך שאם הם בחרו במה כזו יש דברים ב"גו" כמו שאומרים
לצפיה ב-'עיצוב נוסף לאירוויז בליסבון שנדחה, הפעם המעצב הוא מקומי'
עיצוב נוסף לאירוויז בליסבון שנדחה, הפעם המעצב הוא מקומי
31/12/2018 | 20:14
3
403
לצפיה ב-'זוועת עולם'
זוועת עולם
31/12/2018 | 20:25
136
נראה משהו משנת 2004
לצפיה ב-'כמה מגני דוד, היה צריך לשלוח את זה השנה'
כמה מגני דוד, היה צריך לשלוח את זה השנה
31/12/2018 | 20:40
1
85
לצפיה ב-'חחח רק עכשיו קלטתי '
חחח רק עכשיו קלטתי
31/12/2018 | 20:57
114
עדיין זוועה
לצפיה ב-'הפורטוגלים הקמצנים רצו אירוויזיון זול ולדים עולים הרבה כסף'
הפורטוגלים הקמצנים רצו אירוויזיון זול ולדים עולים הרבה כסף
31/12/2018 | 20:46
1
166
חוץ מזה, הם רצו שהאירוויזיון ייראה כמה שיותר פשוט ומשעמם כמו הקדם שלהם Festival Da Cancao שנראה כאילו תקוע עדיין בשנת תרפ"ט.
לצפיה ב-'הצליחו בזה'
הצליחו בזה
31/12/2018 | 20:59
101
הבמה הייתה ביזיון
לצפיה ב-'אני מת לראות את העיצוב של מאיה חנוך ל-2019.'
אני מת לראות את העיצוב של מאיה חנוך ל-2019.
31/12/2018 | 21:14
1
83
לצפיה ב-'גם אני, רק כדי להבין למה פסלו את זה'
גם אני, רק כדי להבין למה פסלו את זה
31/12/2018 | 21:31
143
ובחרו בשל פלוריאן..

אני לגמרי שמח שבחרו בפלוריאן כי הבמה עוצרת נשימה, מעולם לא ראיתי במה כזאת!
לצפיה ב-'שני העיצובים שפה מדהימים'
שני העיצובים שפה מדהימים
31/12/2018 | 21:38
200

חבל שלא בחרו באחד מהם. מצד שני, זה רק יעשה את העבודה שלנו פה קלה יותר - הבמה לבטח תיראה מרשימה הרבה יותר ממה שראינו בליסבון. כל מה שצריך זה לדים
לצפיה ב-'תיראו אותה בהדמיית 360 מעלות'
תיראו אותה בהדמיית 360 מעלות
01/01/2019 | 10:35
189
RTP הפורטוגזית אסרה בפירוש שימוש במסכי לד מכל סוג שהוא בקול הקורא שפרסמה בזמנו לקבלת הצעות לעיצוב הבמה. או שמדובר בהחלטה אידאולוגית נטו או בחיסכון בכל מחיר. העיצוב עצמו מזכיר צדפה ענקית וזה כשלעצמו קשר די רופף לזיקה של פורטוגל למורשת של גילוי יבשות חדשות, יורדי ים הרפתקנים בעבר ומדינה עם חופים זהובים שהיא מעין 'מכה' MECCA לגולשי ים בהווה.

*ללא קשר, ההכרזה על המנחות בפורטוגל התרחשה ב-8 בינואר, 2018 ולפי קצב העניינים אצלנו היא תקרה לכל המאוחר סמוך לטקס העברת מפתחות האירוויזיון שיתקיים בבית העיר ב-28 בינואר*
לצפיה ב-'נראה דומה מאוד (כמובן שבמכוון) ללוגו הקונכייה של התחרות'
נראה דומה מאוד (כמובן שבמכוון) ללוגו הקונכייה של התחרות
01/01/2019 | 16:30
117
מי יודע איך זה היה נראה במציאות, כי בהדמייה זה נראה נורא. הבמה הנוכחית לעומת זאת נראתה מדהים בהדמיה ומחרידה במציאות. שנאתי את שלד הדינוזאור הזה שגרם לבמה להיראות מיושנת וחסרת חן
לצפיה ב-'הוא עיצב משהו דומה לסינים לכבוד הסילבסטר'
הוא עיצב משהו דומה לסינים לכבוד הסילבסטר
02/01/2019 | 21:43
101
עם שלד ענק של חיה כלשהי. משהו מטורף!

לצפיה ב-'2019 שנת האירוויזיון בישראל כאן'
2019 שנת האירוויזיון בישראל כאן
01/01/2019 | 00:00
7
235
שתהיה לכולנו שנת אירוויזיון מדהימה ובלתי נשכחת. תל אביב 2019, אנחנו באים 
לצפיה ב-'1979 - 1999 - 2019. לפי זה: רק בעוד 20 שנה?'
1979 - 1999 - 2019. לפי זה: רק בעוד 20 שנה?
01/01/2019 | 06:09
6
196
העולם יחגוג ב-2039 בדיוק מאה שנה למלחמת העולם השנייה. 
ואין מועד מרגש מזה לחזור ולארח בישראל את התחרות. 
אז תהנו מאירוויזיון 2019, על פי כל כללי הטקס הזכייה הבאה כנראה תגיע בעוד שני עשורים.
עם מי נזכה ואיזו מוזיקה תהיה ב-2038?
אחרי דנה אינטרנשיונל? ונטע ברזילי? מה נשלח בדיוק בעוד עשרים שנה?
האם עדיין יהיו אז רכבים אישיים? מגישים וזמרים אנושיים או יצורי כלאיים?
האם עדיין יצפו בתחרות בעיקר בטלויזיה ובמחשבים?
לצפיה ב-'תמיד קיימת האפשרות של REPEAT בדיוק כמו לפני 40 שנה חחח'
תמיד קיימת האפשרות של REPEAT בדיוק כמו לפני 40 שנה חחח
01/01/2019 | 09:32
4
161
ישראל, ספרד, לוקסמבורג ואירלנד. אנחנו בחברה טובה של מדינות שעשו את זה.
חבל שלוקסמבורג כבר לא אתנו.
לצפיה ב-'עם המשעממים שכרגע ב"כוכב הבא" אני לא רואה את זה קורה'
עם המשעממים שכרגע ב"כוכב הבא" אני לא רואה את זה קורה
01/01/2019 | 10:01
3
176
לא כתוב עליהם "ווינרים" סורי
לצפיה ב-'שאני אבין, אתה שמעת כבר את השיר שלנו לתחרות בת"א?'
שאני אבין, אתה שמעת כבר את השיר שלנו לתחרות בת"א?
01/01/2019 | 10:35
2
179
הוא הודלף לך ע"י צוות הכותבים, או שהגשת שיר לוועדה ואתה טוען שהוא לא מתאים בכלל לכל אלה שעברו את האודישנים?

סליחה, אבל כשנטע נבחרה כנציגה ללא חשיפת TOY היה כתוב עליה WINNER בטוח בליסבון?
חלאס עם הקטנוניות הזאת.

כמובן שצחקתי בהודעה מעל לגבי REPEAT ,אבל עד שלא שומעים את השיר בהתאמה לנציג כולל הופעה קשה לגבש דיעה, כך למדתי בחיים שלי בתחרות הזאת.

בכללי אני צנוע, כמובן שאהיה מרוצה מטופ 10 בגמר , אבל שוב זה תלוי באומן, בשיר ובהופעה. אם השיר גרוע כולל הופעה ,אז מגיע לנו בוטום בגמר.

בקיצור, אל תקדים את המאוחר - נמתין, ואז נגבש דיעה לגבינו ביחס לאחרים שיגיעו כאן לת"א.
לצפיה ב-'קודם כל זה שונה'
קודם כל זה שונה
01/01/2019 | 10:41
1
159
משנטע הגיעה לתוכנית היא הביאה משהו שונה ומרענן, היה לה קול, היה לה גימיק והיה לה את הלופר, היה לה את כל החבילה כמו שאומרים.

טוי רק עזר למוזרות ולשוני שלה להתבטא באופן קליל וכיפי ואנחנו רואים מה הייתה התוצאה..

כבר שלחנו דיוות ולא הצלחנו לנצח, שלחנו כבר שירים מזרחיים ולא הצלחנו.. בתחרות כזאת צריך להביא משהו אחר, משהו מרענן.. ולפי מה שראיתי המתמודדים השנה פשוט משעממים ועוד מהמרים על מאיה בוסקילה המביכה הזאת שמנסה בכל הכוח להחיות את הקריירה המדשדשת שלה.. דיי הזמן שלה עבר..

ב3 השנים שקדמו לניצחון לא סבלתי את הכוכב הבא כי הם פשוט שלחו נציגים לא מעניינים ובטח שלא כדי לנצח.. דווקא בניסיון הרביעי הם למדו שהעיניין כאן הוא חידוש מרענן וכישרון לא קונבציונלי וזה מה שהם עשו.. קידמו את המתמודדת הכי מיוחדת שהם יכלו לחשוב עליה וניצחנו בגלל זה.. אבל השנה הם חוזרים לאותן בחירות הזויות אולי הם לא רוצים עוד ניצחון
לצפיה ב-'שמע ,ברור שחשוב שיהיה חידוש מרענן....'
שמע ,ברור שחשוב שיהיה חידוש מרענן....
01/01/2019 | 11:09
146
ועדיין עד שלא שומעים /רואים את כל החבילה כולל שיר והופעה עדיין אי אפשר לגבש דיעה.
אני זוכר שבסוף גמר ה"כוכב הבא" משנה שעברה אמרתי לאחותי לגבי נטע: "זה יכול ללכת לשני כיוונים: מקום גבוה בתחרות (טופ 5 בגמר) או נפילה חזקה בסמי. אין משהו באמצע. עדיף להמתין לתוצר הסופי".

לגבי השנה, אני ממש לא רוצה שמאיה תיבחר. אני סולד מקובי ,אבל נותן לו הזדמנות לתוצר הסופי של שיר והופעה, במידה ויגיע לגמר "הכוכב" וינצח בו. לגבי שפיטה, קשה לי להתחבר, אבל היא יכולה לבוא ביציאה מאוד מרעננת.
אני יותר מחובר לכתריה, ואני מודה שאני מאוד רוצה שהיא תיבחר, אבל יחד עם זאת אני אמתין בסבלנות ליצירה שילבישו עליה, במידה ותיבחר, ואז אגבש דיעה בתקווה לא להתאכזב.
אגב, אם היא תיבחר זה יהיה בדיוק לפני 20 שנה ,כשאז חצי מהרכב רביעיית "עדן" היה מאותה קהילה של כתריה, כמו שאומר השיר:" איך שגלגל מסתובב לו"
לצפיה ב-'אולי הפורמט השתנה עד אז...'
אולי הפורמט השתנה עד אז...
01/01/2019 | 16:39
164

והארוויזיון יצא מהקיבעון
אולי יתאפשר לשיר  יותר מ3 דקות
או יתאפשר לסמפל שירים שכבר היו למשל ראפ חדש עם פיזמון של Nocturne

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו