לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1736317,363 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'ישראל בדרך לכבוש את המקום הראשון בעמוד הרשמי של האירוויזיון'
ישראל בדרך לכבוש את המקום הראשון בעמוד הרשמי של האירוויזיון
22/05/2018 | 13:42
5
423
במקום הראשון: צרפת 2010 עם 57,849,101 צפיות.

במקום השני: גרמניה 2010 עם 57,226,777 צפיות.

ישראל, תוך חודשיים בלבד, השיגה נכון לכרגע 52,164,170 צפיות. מדהים 
לצפיה ב-'עדיין גבאני עם 190 מיליון בערוץ הפרטי שלו'
עדיין גבאני עם 190 מיליון בערוץ הפרטי שלו
22/05/2018 | 13:45
4
240
הדרך עוד ארוכה בשביל לעקוף
לצפיה ב-'הוא אמר בעמוד הרשמי של האירוויזיון, יותר אובייקטיבי'
הוא אמר בעמוד הרשמי של האירוויזיון, יותר אובייקטיבי
22/05/2018 | 13:51
260
באיטליה חיים 63 מליון אנשים, מן הסתם יש הרבה צפיות איטלקיות לשיר של גבאני בערוץ הרשמי שלו.
לצפיה ב-' זה לא נחשב בככל, זה ערוץ VEVO ואלו צפיות עולמיות'
זה לא נחשב בככל, זה ערוץ VEVO ואלו צפיות עולמיות
22/05/2018 | 17:08
2
177
פחות צפיות אירופאיות.

בערוץ של האירוויזיון הוא עומד רק על 5M
לצפיה ב-'בטח שזה נחשב זה שיר שהיה באירוויזיון'
בטח שזה נחשב זה שיר שהיה באירוויזיון
22/05/2018 | 17:40
1
143
נטע תחזיק בשיא של העמוד הרשמי של התחרות, אבל גבאני ככל הנראה ישמור על הפסגה בעמוד הפרטי
לצפיה ב-'לא זה לא נחשב, ערוצי VEVO זוכים להרבה יותר פופולריות'
לא זה לא נחשב, ערוצי VEVO זוכים להרבה יותר פופולריות
22/05/2018 | 17:46
139
מלכתחילה.

תגלול כאן למטה ותראה לאיזה אומנים יש ערוץ VEVO, ואז תבין:
רוב הצפיות מגיעות מקהל אמריקאי.
לצפיה ב-'למה אומרים שאין אפשרות ששנה הבאה התחרות תתקיים בתל אביב??'
למה אומרים שאין אפשרות ששנה הבאה התחרות תתקיים בתל אביב??
21/05/2018 | 18:24
16
301
מה עם בלומפילד לא יכולים לסיים את השיפוצים של המקום עד אז? מה עם נוקיה יכולים להוסיף שם מקומות לא?
לצפיה ב-'דווקא הסתכלתי עכשיו בתמונות של בלומפילד'
דווקא הסתכלתי עכשיו בתמונות של בלומפילד
21/05/2018 | 18:52
4
343
והוא לא נראה רע בכלל לפי ההדמיה של אחרי השיפוצים, אז אולי באמת אפשר גם להתחיל לחשוב עליו בתור אופציה ולקרות אותו לגמרי. היכל נוקיה לא רלוונטי בכלל, הוא מאוד קטן וצר, יש שם רק 10 אלף מקומות ובהופעה מחצית מזה, ובנוסף לגרין רום, במה וכל האלה - הוא לא בגודל ובסטנדרטים של האירוויזיון. אולי באמת לקרות את בלומפילד ולסיים את הבנייה מוקדם תהיה זו שתביא את האירוויזיון לת''א
לצפיה ב-'חוץ מבלומפילד אין עוד מקום בת"א?'
חוץ מבלומפילד אין עוד מקום בת"א?
21/05/2018 | 22:38
2
62
לצפיה ב-'בהתחלה היו דיבורים על ביתן 2 גם'
בהתחלה היו דיבורים על ביתן 2 גם
21/05/2018 | 22:42
180
אבל גם הוא וגם היכל מנורה לא מתאימים בגודל שלהם. חבל, מקווה במקרה הזה שיעשו משהו עם בלומפילד לפחות, כי אני מקווה מאוד שהתחרות תהיה בתל אביב
לצפיה ב-'היכל מנורה וביתן 2 יכולים לאכלס רק 6 אלף צופים'
היכל מנורה וביתן 2 יכולים לאכלס רק 6 אלף צופים
21/05/2018 | 23:10
134
לא מתאים לאירוח אירוויזיון, רק סמי עופר בחיפה, ארנה וטדי בירושלים מתאימים
לצפיה ב-'קירוי בבלומפילד לא יקרה, חולדאי הודיע כבר שלא מעוניין '
קירוי בבלומפילד לא יקרה, חולדאי הודיע כבר שלא מעוניין
21/05/2018 | 23:07
178
למרות דרישות הקבוצות לקרות את האיצטדיון, לכן בלומפילד לא מתאים
לצפיה ב-'הפוליטיקה ניצחה: המשחק מול ארגנטינה בטדי'
הפוליטיקה ניצחה: המשחק מול ארגנטינה בטדי
21/05/2018 | 23:02
3
207
לצפיה ב-'למי שעוד הייתה פנטזיה על אירוויזיון בחיפה או ת"א'
למי שעוד הייתה פנטזיה על אירוויזיון בחיפה או ת"א
21/05/2018 | 23:04
2
237
קיבל את התשובה היום המדינה לא תוותר בקלות על אירוח בירושלים
לצפיה ב-'למה שואלים את חולדאי ההחלטה אמורה להגיע מהממשלה לא?'
למה שואלים את חולדאי ההחלטה אמורה להגיע מהממשלה לא?
22/05/2018 | 00:13
1
51
לצפיה ב-'כי עיריית תל אביב שיפצה את האיצטדיון'
כי עיריית תל אביב שיפצה את האיצטדיון
22/05/2018 | 00:41
130
ועלות הקירוי מוערכת במאות מיליוני שקלים, הממשלה לא תבזבז על זה סתם
לצפיה ב-'ד"א למה אצטדיון רמת גן לא אחד מההתלבטויות? '
ד"א למה אצטדיון רמת גן לא אחד מההתלבטויות?
22/05/2018 | 00:16
2
127
זה האיצטדיון הכי גדול בארץ עם מעל 40 אלף מקומות
לצפיה ב-'אצטדיון ר"ג על סף הריסה. אפילו כדורגל הוא כמעט ולא מארח. '
אצטדיון ר"ג על סף הריסה. אפילו כדורגל הוא כמעט ולא מארח.
22/05/2018 | 00:22
50
לצפיה ב-'איכסטדיון רמת גן לא מתאים אין קירוי'
איכסטדיון רמת גן לא מתאים אין קירוי
22/05/2018 | 00:47
107
אתם זורקים פה אופציות מצחיקות ולא הגיוניות, אצטדיוני כדורגל היחידים שמתאימים לארח כי הם מקורים חלקית זה סמי עופר וטדי, כל השאר לא עומדים בסטנדרטים.
לצפיה ב-'יש בכלל סיכוי שהאירו יתקיים מחוץ לי-ם? נראה שמקובעים על זה'
יש בכלל סיכוי שהאירו יתקיים מחוץ לי-ם? נראה שמקובעים על זה
22/05/2018 | 00:27
3
61
לצפיה ב-'לפי הממשלה אין סיכוי, לפי ביורקמן דווקא יש'
לפי הממשלה אין סיכוי, לפי ביורקמן דווקא יש
22/05/2018 | 00:50
2
223
ביורקמן והחברים מהאיגוד לא פראיירים, הם יבינו מהר מאוד את החסרונות בירושלים וילחצו על הממשלה לארח בסמי עופר, יהיה מעניין זה בטוח..
לצפיה ב-'לצערנו גם ביבי ורגב לא פראיירים '
לצערנו גם ביבי ורגב לא פראיירים
22/05/2018 | 08:39
1
176
והם לא הולכים לסגת מהאירוח בירושלים שמשרת אותם כל כך טוב. אותם, כי את התחרות ואת המעריצים שיגיעו זה משרת פחות טוב.
לצפיה ב-'החרדים יעשו הפגנות וזה ייראה רע כלפי העולם'
החרדים יעשו הפגנות וזה ייראה רע כלפי העולם
23/05/2018 | 00:08
31
לצפיה ב-'המדריך לכל הקלישאות של אירויזיון 2019 בישראל '
המדריך לכל הקלישאות של אירויזיון 2019 בישראל
21/05/2018 | 23:32
1
355
1. המנחים בטח יהיו לוסי אהריש כי צריך לקרוץ עם ערביה, והיא בטח תדחוף משפטים בערבית בלי קשר לכלום, יגאל רביד כי הוא עם לוז פנוי-לנצח ועם הלשון בחוץ מפרכס שיתנו לו שוב, ועל תקן הדפנה דקל - מיי פיינגולד, כי היא שלחה קלטת שבה הקריאה נקודות ומישהו בתאגיד אמר 'זה ייצא לנו הכי זול'. נטע תנחה את הגרין רום עם טיטי איינאו והם יצחקקו על הפרש הגבהים כשנטע תקפוץ על ספה לידה.
2. הכתבות-הפחדה שיספרו בשמחה לא מוסתרת על בעיות כלכליות, ריב קרדיטים, חשש לאי עמידה בלוח הזמנים ו"כשלים" ביזאריים ילוו אותנו כל השנה במיטב הפרגון העיתונאי שקיים כאן.
3. בתאגיד "כאן" ימשיכו להתלבש על נטע עם עוד תשבוחות עצמיות - למרות שהכל הופק בקשת
4. כל השמלות של המנחות יהיו בלבן, כי לבן זה שלום.
5. דנה אינטרנשיונל תגיע לתת עוד נאמבר בלבוש סליז עם רקדנים בלי חולצה
6. לא משנה איך תיראה הבמה, ישולבו בה: רמז למנורה, רמז ליונת שלום, או רמת לחומות ירושלים, או הכל ביחד.
7. קטעי הקישור יהיו קיטשיים להחריד, וינסו שוב לדחוף אזכורים תנ"כיים 
8. כל נסיון לפתיח קצבי מודרני מסקרן ומקורי יועלם לטובת חומות ירושלים ומגדל דוד בלילה
9. לפחות שני שירים יסבלו מסאונד שנשמע כאילו שודר מסלולרי מחפ"ק בואדי קלט
10. שרת התרבות תדרוש לחבק אישית ולהצטלם לסלפי עם כל משלחת.
11. השירים הללויה, כאן נולדתי, אבניבי, חי, אי שם, הורה ודיוה ישולבו במחרוזת שכולה טעם רע וריקודי צ'כונה שתבצע פיינגולד הצרודה עם מורן מזור ובועז מעודה, כי גם הם היו מאד פנויים. אהריש תצטרף רק ב'סלאם עליכום בוא אמור שלום'
12. לוגו הנושא השנתי חייב לכלול יונה בצורה כלשהי.
13. באיזה פינה בגמר ובניקוד ישלבו את המילים "לחיים" "מזל טוב" וירימו כוסית.
14. תקרית תתרחש כאשר המנחים יתבלבלו בין אוסטרליה לאוסטריה, ויגידו ערב טוב קייב לנציג רוסיה.
15. שבדיה תעניק לנו נקודה. אנחנו נעניק 12 לשבדיה ועוד נצחון לאיזה אבבא משועתק

לצפיה ב-'שום חומות לא יהיו הפעם'
שום חומות לא יהיו הפעם
22/05/2018 | 00:14
220
יש לזה קונטציה שלילית ואף אחד לא יבין מזה חומות ירושלים, יבינו מזה חומות אחרות לגמרי
לצפיה ב-'סירטון עם 50 השירים שנפגעו הכי הרבה מהשופטים מ2009 עד 2018'
סירטון עם 50 השירים שנפגעו הכי הרבה מהשופטים מ2009 עד 2018
19/05/2018 | 17:21
32
421
מצחיק שב2012 ההפרש בטלווטינג בין אופוריה לסבתות הרוסיות היה 11 נקודות (מקום 1 ומקום 2)

לדעתי אם רוסיה היתה מופיעה שיר מספר 17 ושבדיה שיר מספר 6, הרוסים היו לוקחים בטלווטינג
https://www.youtube.com/watch?v=iIF0c3fA6ow
לצפיה ב-'נראה מי שסובל מכך במיוחדים הם האיטלקים והפולנים'
נראה מי שסובל מכך במיוחדים הם האיטלקים והפולנים
19/05/2018 | 17:25
13
296
איטליה, שנמנעה ממנה זכייה סוחפת (ומוצדקת) ופולין ב-2016 שהיתה שלישית בקהל ומקום לפני אחרון בשופטים!!! (וגם השנה הקהל העלה את פולין לגמר והשופטים לא)
לצפיה ב-'בדקתי עכשיו את פולין בחרדה שלא מדובר במופע הזנותי שלהם'
בדקתי עכשיו את פולין בחרדה שלא מדובר במופע הזנותי שלהם
19/05/2018 | 19:41
12
250
אבל הוקל לי לגלות שזה היה ב-2015 וב-2016 הם שלו זמר מזוקן במקטורן אדום ששר שיר נחמד למדי אבל די קלישאתי. אני יכולה לפשפש ברשומותיי לבדוק מה חשבתי עליו אז, אבל אני יודעת מה אני חושבת עליו בדיעבד: לא כלום. הוא לא הטביע חותם ולא השאיר עליי שום רושם... היה כלא היה. זה לא היה רע, פשוט לא מעניין. אני לא חושבת שזה גרוע למקום אחרון, אבל גם אימרי זיו לא היה כ"כ גרוע; אלה פשוט שירים סתמיים כאלה שרוב השופטים לא מיקמו בעשירייה הראשונה שלהם, יש להניח.
לצפיה ב-'גם אני לא אהבתי את השיר'
גם אני לא אהבתי את השיר
19/05/2018 | 19:54
5
142
אבל חייבים להודות שהפער הזה הוא ענק!!! לא תגידו 5 או 10 מקומות...יש פער של טופ 3 לבין תחתית הטבלה. מעניין מה ההסבר לזה
לצפיה ב-'אני חושבת שהשופטים סולדים משירים קלישאתיים, ממוחזרים'
אני חושבת שהשופטים סולדים משירים קלישאתיים, ממוחזרים
19/05/2018 | 20:05
4
138
להערכתי זו הסיבה למשל שקפריסין הצליחה השנה פחות בקרב השופטים, למשל. שופט ממוצע רואה אותה וחושב לעצמו "יופי, עוד חיקוי שאקירה... " וצופה ממוצע רואה אותה וחושב לעצמו "יופי, עוד חיקוי שאקירה! ". אנשים שמגיעים מתעשיית המוזיקה מצד אחד פחות מתרשמים מכל מיני גימיקים חזותיים (כמו שלל ענטוזים ופיזוזים), ומצד שני הרבה יותר רגישים למִחזור יתר, לעומת הקהל שמורכב ממאזינים שחלקם דווקא אוהבים את המוכר גם אם הוא נשמע אותו הדבר (ואולי אפילו בזכות זה). כמובן, זו רק תאוריה, והשופטים מגוונים ויש ביניהם כאלה וכאלה, אבל בגדול אני חושבת שהם קצת יותר שמרניים מצד אחד ומחפשים פחות קלישאות מצד שני.
לצפיה ב-'כאחד שתמיד אהב את '
כאחד שתמיד אהב את
19/05/2018 | 22:11
1
143
השיר האוסטרי השנה, הוא ממוחזר ונוסחתי. גם השבדי ממוחזר וגרסה סוג ז' של מיליון שירים מהסוג. שניהם סיימו בטופ 2 בשופטים.
זוכה השופטים ב2016, בפער גדול, היה השיר הכי בנאלי וממוחזר בתחרות. ב2015 זכה אצלם שיר ממוחזר - להיטי וסוחף בהחלט, אך חסר מקוריות ונשמע כמו כמה שירים ספציפים מהתקופה. אז לא, הם ממש לא סולדים מכאלה.

יש מספיק שירים מקוריים שלא נשמעו כמו שום דבר שהיה בתחרות, שהצליחו בקהל ולא עלו לגמר בגלל השופטים. וכן, יש גם דוגמאות הפוכות.
לצפיה ב-'שמע, הכול יחסי. אוסטריה השנה לא היה נורא מקורי אבל לא ממוחזר'
שמע, הכול יחסי. אוסטריה השנה לא היה נורא מקורי אבל לא ממוחזר
19/05/2018 | 23:19
129
לא היה שיר או זמר מסוים שיכולתי להצביע עליו ולומר "כזה". כנ"ל שוודיה ב-2015.
ב-2016 זו הייתה בחירה פוליטית.

מן הסתם מקוריות אינה הפרמטר היחיד או העיקרי (יש שירים מקוריים שהם קטסטרופה) אלא זה שילוב.

בכל מקרה לא מפתיע אותי שיש פער בין טעם הקהל הרחב לטעם אנשים מהתעשייה; באופן דומה הזוכים באוסקר אינם בד"כ שוברי הקופות הגדולים ביותר, ולא פעם סרטים שמצליחים בענק בקופות מקבלים מהמבקרים מעט כוכבים... למה כשזה קורה בתחרות שירים כולם נורא מופתעים?
לצפיה ב-'מסכים לחלוטין !'
מסכים לחלוטין !
20/05/2018 | 11:40
1
66
אני חושב גם שהמהגרים הפולנים הרבים ביבשת הבינו סוף סוף שאפשר לעזור למדינתם באירוויזיון (בשנים האחרות) אך אינני מכיר את הנתונים מספיק טוב לדעת אם אני צודק, או סתם משאר. (כלומר, איפה היו לפני 2011 ? מה מספרם למרות שאני יודע שהוא גדול)
לצפיה ב-'מעניין מה באמת קרה ב-2014 שפולין הפכה לעולה קבועה'
מעניין מה באמת קרה ב-2014 שפולין הפכה לעולה קבועה
21/05/2018 | 01:11
67
מניח שזה שילוב של שירים שקלעו לטעם הקהל בעיקר בשילוב הצבעות מהגרים (אם כי אין לי מושג כמה פולנים יש ברחבי אירופה)
לצפיה ב-'ההופעה היתה טובה לא מובן לי איך השופטים איפסו את השיר הזה'
ההופעה היתה טובה לא מובן לי איך השופטים איפסו את השיר הזה
19/05/2018 | 22:32
5
165
איך מקום 3 אצל הקהל מסיים מקום לפני אחרון אצל השופטים?

לצפיה ב-'השופטים לא "איפסו" את השיר, הם לא דירגו אותו בעשירייה שלהם'
השופטים לא "איפסו" את השיר, הם לא דירגו אותו בעשירייה שלהם
19/05/2018 | 23:33
4
143
וברגע שזה המצב הוא לא מקבל מהם נקודות. זה לא אומר שהם דירגו אותו אחרון בהכרח, אגב; למעשה ייתכן שהוא היה, נגד, במקום ה-12 אצל הרבה שופטים. התחרות היא כזאת שלפעמים דווקא שיר קיצוני שלא מקבל נקודות מהרבה מדינות אבל כן מקבל קצת מכאן ומשם יכול לעבור שיר בינוני שפשוט לא הצליח להגיע לעשירייה ולכן כמעט שלא קיבל נקודות.
לצפיה ב-'אם אני זוכר נכון ב2015 הם דירוג את כל השירים'
אם אני זוכר נכון ב2015 הם דירוג את כל השירים
20/05/2018 | 10:37
1
84
לא רק את ה10 המובילים
לצפיה ב-'זה לא מה שכתבתי... דיברתי על הניקוד, כלומר דירוג בעשירייה'
זה לא מה שכתבתי... דיברתי על הניקוד, כלומר דירוג בעשירייה
20/05/2018 | 13:09
23
לצפיה ב-'וכך הסברת למה השיר שמגיע מקום אחרון אינו השיר הגרוע של הערב'
וכך הסברת למה השיר שמגיע מקום אחרון אינו השיר הגרוע של הערב
20/05/2018 | 23:49
1
66
הוא השיר שלא השאיר רושם לא לכאן ולא לכאן.
שיר קיצוני יותר מצליח לקבל קולות מהיכן שהוא, שיר נחמד למלמי פשוט לא !
זה ממש על אותו משקל למה שהסברת
לצפיה ב-'אכן כן, זו הייתה כוונתי'
אכן כן, זו הייתה כוונתי
20/05/2018 | 23:55
15
לצפיה ב-'השופטים מתנקשים במדינות הקבועות'
השופטים מתנקשים במדינות הקבועות
19/05/2018 | 19:15
8
355
בולגריה - פיספסו את הגמר פעמיים (2012 ו-2013)
יוון - השיא היה השנה שכשלא עלו לגמר
פולין - השיא היה ב-2016 והשנה כשלא עלו לגמר
פינלנד - פיספסה את הגמר שלוש פעמיים (2010, 2015 ו-2017)
רומניה - מידי שנה מדורגים בתחתית
שוויץ - פיספסה את הגמר שלוש פעמים (2012, 2013 ו-2017)
לצפיה ב-'אני אתעלם מהפועל ואזכיר שאלה לא אותם שופטים, הם מתחלפים'
אני אתעלם מהפועל ואזכיר שאלה לא אותם שופטים, הם מתחלפים
19/05/2018 | 20:09
7
193
בכל שנה, והם מגיעים ממדינות שונות, כך שקשה להניח שלאנשי תעשיית המוזיקה ברוב אירופה יש "אנטי" משותף נגד המדינות המסוימות האלה דווקא. לא בדקתי אילו שירים מסתתרים מאחורי השמות והמספרים (ואני לא זוכרת בע"פ) אבל אולי הסיבה הפוכה: המדינות המסוימות האלה שולחות שירים בסגנון מסוים שפחות קולע לטעמם של אנשי תעשיית המוזיקה (שהוא לא פעם קצת יותר אליטיסטי/מתנשא/שמרן), אבל כן קולע לאיזשהו מכנה משותף בקרב הקהל הרחב.
לצפיה ב-'ממה תתעלמי? לא מבין את הכותרת המוזרה שלך'
ממה תתעלמי? לא מבין את הכותרת המוזרה שלך
19/05/2018 | 21:04
6
127
לגבי התוכן: פולין בפעם החמישית ברציפות מכוסחת ע"י השופטים. אם זה לא מכוון אז אני לא יודע מה כן
לצפיה ב-'מהפועל בכותרת. אני סולדת משימוש בז'רגון אלים לתחרות שירים'
מהפועל בכותרת. אני סולדת משימוש בז'רגון אלים לתחרות שירים
19/05/2018 | 21:17
5
131
אני יודעת שזה נחשב לחלק מה"סלנג" המקובל, אבל צורם לי מאוד שמשתמשים באותן מילים אלימות וקשות שמשמשות בתקשורת לדיווח על פיגועים ומעשי טרור לאירוע בידור/תרבות שהוא בסה"כ תחרות שירים ספורטיבית.

לא עקבתי אחרי מצבה של פולין בתחרות, אבל "מכוסחת"? לא אהבו את השירים הפולניים, לא פעם בצדק (ב-2015 ההופעה שלהם הייתה ממש חרפה בעיניי) ואני לא יכולה להבין איך זה כן יכול להיות "מכוון". כל השופטים בכל המדינות שנה אחרי שנה, עשרות אנשים מתעשיית המוזיקה בכל אירופה, כולם כאחד (או רובם ככול) יצאו דווקא נגד פולין באופן מתואם כשאין ביניהם שום קשר? צר לי, לא עובר את התער של אוקהם.

גם ישראל במשך ארבע שנים רצופות לא עלתה לגמר, ולא כי זו ישראל, אלא כי לא היינו טובים מספיק.
לצפיה ב-'אוהבת או לא, זאת המציאות'
אוהבת או לא, זאת המציאות
19/05/2018 | 21:20
3
109
לגבי פולין, זאת האמת. כל שנה השופטים מכסחים להם את הצורה שלא בצדק ואת יכולה לראות את זה אפילו בהשוואה לתוצאות שלהם בהצבעת הקהל:

2014 - מקום 5
2015 - מקום 15
2016 - מקום 3
2017 - מקום 12
2018 - עלתה לגמר בהצבעת הקהל
לצפיה ב-'זו לא המציאות, זו הבחירה להשתמש במילים כאלה לתאר אותה'
זו לא המציאות, זו הבחירה להשתמש במילים כאלה לתאר אותה
19/05/2018 | 21:42
1
147
אני לא מתווכחת עם חוסר האהדה של צוותי השיפוט לפולין לעומת אהדת הקהל, כאמור, הרעיון ששופטים בכל המדינות שמתחלפים כל שנה מוטים אוטומטית נגד פולין אינו סביר ולכן הצעתי הסבר חלופי ממש כאן מעל.

אגב, לפולין הייתה הכניסה הגבוהה ביותר לתחרות (שנשברה בהמשך) – הופעת הבכורה שלהם באירוויזיון ב-1994 זינקה היישר למקום השני (שנקבע בזמנו ע"י צוותי שיפוט בלבד). השיא הזה נשבר מאז, אבל הוא השאיר עליי חותם כזה שזכרתי אותו בע"פ (ואני לא מאלה שזוכרים נתונים וסטטיסטיקות ).
לצפיה ב-'חמודה, בואי'
חמודה, בואי
19/05/2018 | 21:49
54
לצפיה ב-'לא יודעת מה היה בשנים קודמות, אבל השנה לא הגיע להם לעלות.'
לא יודעת מה היה בשנים קודמות, אבל השנה לא הגיע להם לעלות.
21/05/2018 | 15:25
59
הסולן (השבדי) פשוט זייפן, והדי ג'יי ה"מרקד" לא ממש תרם להופעה הגרועה.

כאילו, נחמד שהם השיגו את ג'ארד לטו כזמר ואת ג'סי ג'יי כמלווה, אבל זה לא מספיק...
לצפיה ב-'אללי, את טרחנית '
אללי, את טרחנית
21/05/2018 | 15:01
34
לצפיה ב-' שאלה שמעסיקה אותי הרבה-'
שאלה שמעסיקה אותי הרבה-
21/05/2018 | 10:12
8
236
אם היינו בשיטת ההצבעה הקודמת (שבה שיקללו ישר את נקודות הטלווטינג עם השופטים)
א. איך הייתה נראית ההצבעה המשוקללת של הנקודות שישראל קיבלה
ב. אם סדר ההצבעה היה נשאר על כנו כפי שראינו במוצש שעבר- באיזה שלב כבר היינו מבינים שישראל מובילה?
מישהו חישבן את זה?  זה מעסיק פה עוד מישהו? (או שכולם עסוקים רק באיזה ארנה\אולם\ אוהל\ מספנה או אורווה יתקיים אירוויזיון 2019...)
לצפיה ב-'הנה:'
הנה:
21/05/2018 | 10:26
6
236
יש פה את הרשימה אבל לא את ההדגמה של איך ההצבעה הייתה נראית ומי היה עוקף, מוביל ויורד. בגלל שההפרש בין ישראל לקפריסין הוא בערך כ-90 נק' אז אני משער שההצבעה הייתה כמו ב-2015 עם רוסיה ושבדיה, שבהתחלה ההצבעה הייתה צמודה ולקראת הסוף ישראל כבר הייתה מתחילה לצבור פער:
לצפיה ב-'וואו ממש תודה.'
וואו ממש תודה.
21/05/2018 | 10:31
167
אני מבין שבכזה מצב היינו קולטים שישראל זוכה כבר באמצע הדרך.
(וגם אם לא ממש אמצע זה לא היה יכול להשאר לשניה האחרונה כמו בשיטה החדשה).
תודה.

לצפיה ב-'מעניין! תודה על הקישור'
מעניין! תודה על הקישור
21/05/2018 | 20:21
4
105
לדעתי השיטה שמשתמשים בה כיום עם הפרדת השופטים והקהל הרבה יותר מעניינת.
אז נכון שבמצב של 2009 היינו מגיעים לסוף הערב עם הרבה פחות עצבים מרוטים כי היינו יודעים את הזוכה כבר באמצע ההצבעה, אבל לדעתי זה היה הופך את זה להרבה פחות מרגש, וגם הרבה פחות מעניין.
לצפיה ב-'עוד דבר -'
עוד דבר -
21/05/2018 | 20:23
3
103
אני זוכרת שאי שם לפני אירוויזיון 2016 שאז שונתה השיטה היו צעקות שבר שזה לגמרי ישנה את המיקומים ואפילו את הזכיה, אבל אנחנו רואים פה שזה בעצם אותו הדבר כמעט חוץ מכמה מיקומים שוליים בתחתית הטבלה שלא מעניינת אף אחד אחרי האירוויזיון.
לצפיה ב-'דווקא ב-2016 השיטה באמת השפיעה על הזוכה'
דווקא ב-2016 השיטה באמת השפיעה על הזוכה
21/05/2018 | 20:38
2
126
(וטוב שכך כי אני מאוד אוהב את תש״ד-תש״ה) אילו היו משאירים את השיטה הקודמת אוסטרליה היתה זוכה.
מסכים איתך - אם כבר נגזר עלינו לחיות עם שיטת ה50%-50% אז זו הדרך הכי מותחת להציג את התוצאות, ויש בה מידה רבה של שקיפות בהשוואה לשיטה הקודמת.
לצפיה ב-'2016 בכלל היתה בעייתית מבחינת התוצאות'
2016 בכלל היתה בעייתית מבחינת התוצאות
21/05/2018 | 21:06
1
114
לא רק העובדה שהמקום הראשון של הקהל לא זוכה אלא גם המקום הראשון של השופטים לא זכה. זה מרגיש כאילו שניים רבים והשלישי לוקח וזה מרגיש ממש לא פייר כלפי אף אחד מהזוכים האמיתיים.
לצפיה ב-'אני בכלל חושב שצריך לוותר על השופטים'
אני בכלל חושב שצריך לוותר על השופטים
21/05/2018 | 23:28
80
אבל אם כבר יש שופטים ונותנים להצבעה שלהם משקל של 50%, דווקא הזכיה של אוקראינה יותר מתקבלת על הדעת בעיני כי היה סביבה קונצנזוס גדול יותר בין השופטים והקהל, לעומת אוסטרליה שהיתה רק מקום רביעי בטלווט.
לצפיה ב-'גם אני תהיתי אם מישהו חישב... '
גם אני תהיתי אם מישהו חישב...
21/05/2018 | 17:40
143
חבל שלא נשארו עם השיטה הישנה, סוף סוף יכולנו ליהנות מהצבעה נורמלית בלי עצבים מרוטים עד השנייה האחרונה... אומנם נחמד שמפרידים בין השופטים לקהל וכל ההצבעות האלה באות יותר לביטוי, אבל אני אוהבת שלהצבעת המדינות יש משמעות ואפשר לראות כמה כל מדינה נתנה בסה"כ כשהיא נותנת את הנקודות, וכל הזמן הזה כשיושבים וצופים בקודות מצטברות הוא לא "סתם" אלא בסופו או במהלכו באמת אפשר לראות תמונה אמיתית של המצב, ולא טבלה שיכולה להשתנות בבת אחת בסוף.
לצפיה ב-'צעירה בולגריה בשם גבי ג'י מבצעת את השיר Toy של נטע'
צעירה בולגריה בשם גבי ג'י מבצעת את השיר Toy של נטע
21/05/2018 | 21:57
1
186
לצפיה ב-'הפארודיה הכי מצחיקה שנעשתה על שירי אירוויזיון 2018'
הפארודיה הכי מצחיקה שנעשתה על שירי אירוויזיון 2018
21/05/2018 | 22:00
189
לצפיה ב-'אודיו ישיר מהמיקרופון של הביצוע ל fuego כפי שהיה בלייב'
אודיו ישיר מהמיקרופון של הביצוע ל fuego כפי שהיה בלייב
21/05/2018 | 20:04
3
247
הופיע לי הסרטון הזה ביוטיוב והחלטתי לשתף גם כאן.
הבחור המוכר לכם כבר שעשה כמה וכמה חשיפות לאיך דברים נשמעים באמת כשמסננים דברים בהקלטות סטודיו והקלטות חיות, עשה סינון להופעה החיה של fuego והתוצאה לפניכם

אגיד בתור ספויילר שאני לא מופתע ממה ששמעתי, כי אף פעם לא היה לי ספק ש... נו אתם כבר תבינו בעצמכם
לצפיה ב-'וזאת ההוכחה הכי טובה לכל הספקנים שביניכם שפוריירה יודעת לשיר'
וזאת ההוכחה הכי טובה לכל הספקנים שביניכם שפוריירה יודעת לשיר
21/05/2018 | 21:10
212
ובצורה שלא מביישת אף זמרת מקצועית. כולל הגברת ביונסה נולאנס, שכבודה במקומו מונח. אך אני ממש לא צריך את ההוכחה הזאת, לנוכח כל שאר השירים האחרים שפוריירה הוציאה ואף ביצעה בלייב במהלך הקריירה המוזיקלית שלה, שחלקם אף בסגנון שונה לחלוטין מהשיר Fuego ורחוקים מאוד מלהיות להיטי ריקודים.

הנה הטופ 10 שירים הכי גדולים (לא כולל השיר Fuego) של אלני פוריירה:

לצפיה ב-'אלני פוריירה מבצעת את השיר Fuego בספרדית'
אלני פוריירה מבצעת את השיר Fuego בספרדית
21/05/2018 | 22:15
1
176
לביצוע הזה שלה יש כבר כמעט מיליון צפיות.
לצפיה ב-'אבל למה להציף את הפורום במקום לרכז בשרשור אחד?'
אבל למה להציף את הפורום במקום לרכז בשרשור אחד?
22/05/2018 | 02:16
48
לצפיה ב-' דורון מדלי הוא לא היורש של אהוד מנור'
דורון מדלי הוא לא היורש של אהוד מנור
21/05/2018 | 13:53
15
360
לצפיה ב-'שר התקשורת איוב קרא: ''נזמין את סעודיה ומדינות המפרץ להשתתף '
שר התקשורת איוב קרא: ''נזמין את סעודיה ומדינות המפרץ להשתתף
21/05/2018 | 15:35
1
309
איוב קרא: "נזמין את סעודיה ומדינות המפרץ להשתתף באירוויזיון"
שר התקשורת איוב קרא אמר היום בערוץ הכנסת: "אנחנו נזמין את סעודיה ומדינות המפרץ לבוא להשתתף באירוויזיון בישראל".

לצפיה ב-'לא ייאמן כמה שהאיש הזה דביל'
לא ייאמן כמה שהאיש הזה דביל
22/05/2018 | 09:12
18
לצפיה ב-' חיקוי של טוי באירוויזיון כשברקע ''פלסטינים'' ''נהרגים-'
חיקוי של טוי באירוויזיון כשברקע ''פלסטינים'' ''נהרגים-
21/05/2018 | 17:47
5
201
לצפיה ב-'מסתבר שלא רק וויילון חלאה, אלא גם בני עמו ההולנדים'
מסתבר שלא רק וויילון חלאה, אלא גם בני עמו ההולנדים
21/05/2018 | 17:54
3
162
מה שוויילון אמר אחרי הזכייה של נטע מתגמד לעומת החיקוי האנטישמי החלאתי הזה לשיר של Toy הישראלי. כנראה שממש כואב לחלאותה ההולנדים שלא זכו עם החיקוי לזמר קאנטרי שלהם והרקדנים השחורים הלא קשורים שלו.
לצפיה ב-'אפשר לדעת מה הווילון הזה אמר בדיוק?'
אפשר לדעת מה הווילון הזה אמר בדיוק?
21/05/2018 | 19:09
2
108
ולמה להגיד על כל ההולנדים שהם חלאות? למיטב זכרוני הם נתנו לשיר 10 נקודות בטלווט (שזה המון!) וגם באמסטרדם המנחים ממש הרימו לה והרעיפו מחמאות
לצפיה ב-'לא אמרתי שכל ההולנדים חלאות, אמרתי בני עמו שאחראים לקטע'
לא אמרתי שכל ההולנדים חלאות, אמרתי בני עמו שאחראים לקטע
21/05/2018 | 19:16
1
114
האנטישמי והאנטי-ישראלי הזה. ומה שוויילון שלא יודע להפסיד בכבוד, אמר זה שבושה וחרפה ששיר כזה גועלי וטיפשי זכה בעוד שהוא ושירו 'האיכותי' לא נכנסו אפילו לטופ 10. אז שהחקיין הלא מוצלח הזה לזמר קאנטרי יגיד בכלל תודה שהוא עלה לגמר ולא נשאר בסמי עם קרקרס הרקדנים השחורים הלא קשורים בכלל לשיר שלו.
לצפיה ב-'איזה תינוק'
איזה תינוק
21/05/2018 | 19:28
93
לא יודע להפסיד בכבוד...
כל אותם המתמודדים האלו שיורדים על השיר המנצח מאוד מצחיקים אותי. הרי אם השיר ה״עלוב״ והנוראי הזה ניצח מה זה אומר על השיר שלהם שאפילו שיר כזה ״גרוע״ ניצח אותם?
לצפיה ב-'מי לעזאזל נתן למשוגעת הזאת להנחות תכנית'
מי לעזאזל נתן למשוגעת הזאת להנחות תכנית
21/05/2018 | 18:09
158
זאת אמורה להיות תכנית לילה? זו אמורה להיות תכנית בידור? סאטירה?! יש פה הסתה נוראית ולא פחות מכך. מכל זה שאירופה מלאה בתומכיהם ומתנגדינו הייתי כבר מצפה לפחות למנחה אובייקטיבית, שאולי תגיד פה ושם נו נו לישראל כמו כולם, אבל לשיר בכזו צורה נוראית, משפילה, מבזה, תסלחו לי, זו הייתה אנטישמיות במלואה שחגגה פה בדבר הנוראי שראיתי עכשיו - תראו אותי מנצחת שבעים שנה? צדה פלסטינים? דולרים וסנטים הנה הכסף שלך? מקווה שהסרטון הזה יתפרסם בכל מקום וההולנדים יובכו כל כך ויחשבו פעם הבאה ואולי אפילו יעשו משהו בנוגע לתכנית הבידור המאוד מבדרת הזאת. העיקר לצעוק אירוויזיון זה פוליטיקה ואחר כך לקשר את כל זה לאירוויזיון ולנטע שאין לה שום הקשר לעניין. כלבים.
לצפיה ב-'מישהו חשב אחרת? (מלבד אוחובסקי, שלא קראתי...)'
מישהו חשב אחרת? (מלבד אוחובסקי, שלא קראתי...)
21/05/2018 | 18:06
142
ראשית, מדלי גם מלחין ולא רק פזמונאי. בכך הוא מזכיר לי, אם כבר, את תלמה אליגון (מישהו כאן מכיר? לא? זה בסדר, לא ציפיתי ). הוא כותב להיטי פופ/ים תיכוני בשעה שמנור כתב גם שירים שאינם פופ ואפילו לא בהכרח רוק. הוא כתב לכל הסגנונות, לכל מי שביקש. שניהם יוצרים מכובדים, מוכשרים וראויים, כל אחד בתחומיו, סוגותיו ודרכו שלו.

לגבי האישיות של מדלי, רבות נכתב על האהבה העצמית... להבנתי מדובר גם בסוג של הגנה עצמית מבחינתו, אחרי משברים קשים שעבר. כך או כך, אני לא רואה בזה שום דבר "מבעית" ואני בכל מקרה שופטת את היוצר ע"ס יצירתו ולא ע"ס אישיותו. חבל שזהר לא הצליח להתאפק והיה חייב להשחיל זאת לתוך הטור שלו. אמת, מנור היה (כנראה, לא זכיתי להכירו אישית ) אדם נעים וצנוע יותר, אבל יש גם יוצרים מוכשרים אחרים שלא, אז מה בכך? לו היה אוחובסקי משווה את מדלי ליוצר פחות נחמד זה כן היה בסדר? מה הקשר?
לצפיה ב-'"TOY" הוא כנראה הלהיט הגדול ביותר שידעה התחרות'
"TOY" הוא כנראה הלהיט הגדול ביותר שידעה התחרות
21/05/2018 | 18:13
250
סיכום מפרגן של איתי שטרן מליסבון (מהשבוע שעבר, אז אולי פורסם כאן, אבל זו דווקא כתבה שפספסתי והיא מוצלחת, לכן אני משתפת ליתר ביטחון).

שלוש פסקאות מתוכו:
ההתרגשות הגדולה מזכייתה של ברזילי חצתה קהלים, גילאים ונטיות מיניות. החל מגרהם נורטון, אושיית האירוויזיון הבריטית שקבע עוד במהלך השידור כי ברזילי עתידה לזכות ועד לג'יי־קיי רולינג שפירגנה אמש מחשבון הטוויטר שלה וציינה כי ברזילי היא זוכה ראויה. אפילו יאן אולה סאנד הנורווגי, המפקח היבשושי על האירוויזיון משנת 2011 ואייקון אירוויזיוני בפני עצמו, קבע אמש כי מדובר בניצחון מרהיב וכי "טוי" הוא כנראה הלהיט הגדול ביותר שידע האירוויזיון. לא פחות.

ואכן, "טוי" הוא היה כנראה פיסת הפופ העדכנית ביותר שהוצגה בליסבון, וגם הביצוע הווקאלי של ברזילי היה מהמשובחים שהציגה עד לאותו רגע. עם זאת, הניצחון שלה נכרך בשני היבטים נוספים: הראשון קשור למראה של ברזילי, שעליו דיברה שוב ושוב, כמו על הבריונות ממנה סבלה בילדות. מעריצי האירוויזיון, חברי הקהילה הגאה, שמובילים את דעת הקהל בנוגע לתחרות, העניקו לברזילי רוח גבית כשהזדהו עם המסר המעצים שהעבירה באשר להתמודדות עם אנשים אלימים שמחפשים לעצמם טרף קל. ברזילי הציגה את הסיפור האישי שלה מתוך מקום של כוח וחוזק, והציבה בכך מראה מול אותם בריונים.

ההיבט השני קשור לרוח הזמן שנשבה מבין שורות השיר והדהדה את קמפיין "מי טו". השימוש בוונדר־וומן כעוגן המוביל לפזמון, כמו גם האמירה הברורה שאשה כמו ברזילי לא מחפשת גבר עשיר שיציל אותה, זכו לתשומת לה משמעותית. הניצחון שלה על פוריירה הקפריסאית, שעשתה כל שביכולתה כדי להיכנס למשבצת דיוות הפופ הגנרית, היה עוד נדבך במהלך ההיסטורי בו נשים יכולות לזקוף את קומתן הגדולה ולהישיר מבט לכל מי שנוהג להירתע מהן. בתקופה בה אירופה מסוכסכת ומסובכת בקונפליקטים מורכבים, קל היה לאגד אותה מול מסרים מעצימים ואוניברסליים כאלו. ישראל עצמה אימצה את המסר הזה כשסידרה לנטע כרטיס כניסה אל לב ליבה של התחרות המוזיקלית הנצפית ביותר בעולם.
לצפיה ב-'שר התקשורת קרא קורא לסעודיה ומדינות המפרץ להשתתף באירוויזיון'
שר התקשורת קרא קורא לסעודיה ומדינות המפרץ להשתתף באירוויזיון
21/05/2018 | 19:34
4
116
השר קרא: "קורא לסעודיה להשתתף באירוויזיון בישראל"

שר התקשורת איוב קרא השמיע קריאה למדינות המפרץ ולמדינות ערביות נוספות לקחת חלק בתחרות שצפויה להתקיים בשנה הבאה בארץ, אלא שתקנון התחרות קובע אחרת - ומהלך כזה אינו אפשרי. עם זאת, יש מדינות ערביות שכן יוכלו להשתתף אם רק ירצו, אך לא בתחרות של השנה הבאה.

סעודיה, 12 נקודות? שבוע לאחר הניצחון של ישראל באירוויזיון 2018 ותחילת ההיערכות לאירוח התחרות בארץ בשנה הבאה, שר התקשורת איוב קרא מעוניין שכמה שיותר מדינות יטלו בה חלק - גם סעודיה ומדינות המפרץ.

בריאיון לתכנית "אולפן פתוח" עם אורית לביא-נשיאל בערוץ הכנסת אמר היום (שני) השר קרא כי "נזמין את סעודיה ומדינות המפרץ - דובאי, אבו דאבי, וגם את תוניסיה להשתתף בתחרות האירוויזיון. למה לא? אם הן רק יבקשו. יכולה להיות בכך בשורה".

אלא שמשאלת לבו של השר קרא לא תוכל להתממש מהסיבה הפשוטה שסעודיה ומדינות המפרץ אינן חברות באיגוד השידור האירופי EBU - הארגון האמון על תחרות הזמר הוותיקה, בה משתתפות מדי שנה רק המדינות החברות בו, בהן גם ישראל ואוסטרליה שאינן מדינות אירופאיות.  

עוד קובע תקנון ה-EBU כי מדינות חדשות שמעוניינות להצטרף לתחרות, חייבות להיות חברות בו - ולשדר את התחרות שנה לפני שישתתפו בפעם הראשונה, כך שגם אם סעודיה או דובאי יחשבו על הצטרפות, זה לא יקרה בתחרות שתיערך במאי 2019 בישראל.

אם השר קרא בכל זאת ירצה, הוא יוכל לקרוא למדינות ערביות שחברות כיום באיגוד השידור האירופי להשתתף באירוויזיון - אבל רק בתחרות עתידית ולא בזו שתיערך בישראל בשנה הבאה. מצרים, ירדן, לבנון, אלג'יריה, לוב, תוניסיה ומרוקו חברות באיגוד השידור האירופי - ומרוקו אף השתתפה בעבר פעם אחת ויחידה בתחרות, אך בשנה בה ישראל פרשה מיוזמתה - 1980. לבנון כבר בחרה שיר לתחרות ב-2005 וכמעט השתתפה בה, אלא שהחוקים המחייבים לשדר את כל השירים - בהם גם השיר הישראלי - מנעו את השתתפותה.

עם זאת, סביר מאוד להניח שהמדינות הללו לא יבחרו להצטרף לאירוויזיון או לשוב אליו בזמן שהוא נערך בישראל - וספק אם בכלל שידרו את התחרות השנה - מה שאמור לאפשר להן להשתתף או לחזור להתחרות בשנה הבאה, לכאורה. גם מספר המדינות שיכולות להשתתף מוגבל - ויש מדינות נוספות אחרות שייתכן ויצטרפו או ישובו להתחרות לאחר פרישה. מספר המדינות המתחרות עומד כיום על 43, כשהמקסימום האפשרי על פי התקנון הוא 46.
לצפיה ב-'עופר כבר פרסם ממש כאן מתחת, בשרשור שאפילו הגבת בו...'
עופר כבר פרסם ממש כאן מתחת, בשרשור שאפילו הגבת בו...
21/05/2018 | 19:48
1
87
לצפיה ב-'כן, לא שמתי לב, עכשיו אני רואה, הקישור שלו ממעריב, שלי ממאקו'
כן, לא שמתי לב, עכשיו אני רואה, הקישור שלו ממעריב, שלי ממאקו
21/05/2018 | 20:00
20
לצפיה ב-'כבר העלתי....'
כבר העלתי....
21/05/2018 | 19:48
23
לצפיה ב-'ג'יימס בלנט, גילה כי הוא מוכן לייצג את בריטניה באירוויזיון'
ג'יימס בלנט, גילה כי הוא מוכן לייצג את בריטניה באירוויזיון
21/05/2018 | 19:52
140
לצפיה ב-'עוד הישג לנטע,הסינגל toy נכנס למקום ה 49 במצעד הבריטי'
עוד הישג לנטע,הסינגל toy נכנס למקום ה 49 במצעד הבריטי
21/05/2018 | 19:00
1
243
לא הרבה אמנים ישראלים הצליחו להשתחל למצעד הזה,רק 7 במספר שהם כמובן כל הזוכים הישראלים באירוויזיון כולל נטע
יזהר כהן עם אבניבי מקום 20
גלי עטרי וחלב ודבש מקום רביעי
דנה אינטרנשיונל מקום 11
והנה כבר בשבוע הראשון נטע מקום 49 ,שנציגות בריטניה וקפריסין מאחוריה.
שלושת הזמרים הישראלים הנוספים שהשתחלו למצעד הבריטי כולן הופיעו באירוויזיון אך הן נכנסו למצעד לא עם השירים שהתחרו עמם באירוויזיון והן -עפרה חזה,אחינועם ניני ואסתר עופרים,האחרונה היא היחידה שהצליחה גם לכבוש את המקום הראשון במצעד בשנת 1969 עם הלהיט סינדרלה רוקפלה.
לצפיה ב-'היה ברור לי שהיא תיכנס, זה היה רק עניין של זמן'
היה ברור לי שהיא תיכנס, זה היה רק עניין של זמן
21/05/2018 | 19:23
157
מול הבאזזזז וההייפ האדיר וההצלחה הגלובלית חוצת הגבולות של השיר.
לצפיה ב-'איפה אפשר לראות את הניקוד של הטלווטינג מכל מדינה מ2012?'
איפה אפשר לראות את הניקוד של הטלווטינג מכל מדינה מ2012?
21/05/2018 | 18:31
1
57
לצפיה ב-'מ-2016 יש בוויקיפדיה (באנגלית). לדוגמה:'
מ-2016 יש בוויקיפדיה (באנגלית). לדוגמה:
21/05/2018 | 18:41
108

בשנים מוקדמות יותר אין תצוגה של ניקוד קהל לחוד מכל מדינה אבל יש שם גם טבלה (שצריך לפתוח כי היא לא מופיעה אוטומטית) של הצבעות שופטים מול קהל, למשל.

יש אתרים שמפרסמים יותר מזה, הכי פשוט לחפש בגוגל. לדוגמה:
לצפיה ב-'אתם מוכנים? '
אתם מוכנים?
21/05/2018 | 01:35
15
576
אירוויזיון 2019 בישראל

https://www.youtube.com/watch?v=pFuq9d1r-zM
לצפיה ב-'אפשרויות הלינה בחיפה לאירוח האירויזיון'
אפשרויות הלינה בחיפה לאירוח האירויזיון
21/05/2018 | 05:01
235
בחיפה  1,500 חדרי מלון ועוד 300 במושבה שיפתחו במהלך השנה. במהלך השנה הקרובה אפשר להכשיר במבני מעונות (כמו קמפוס הנמל) עוד 500 חדרים לפחות.
הגעה ברכבת מאפשרת להשתמש גם בפול חדרי המלון של הרצליה ותל אביב. 
במתחם האצטדיון:
400 חדרי מלון קרובים לאצטדיון ולמרכז הקונגרסים: אכסנית אנא חיפה (100) מלון לאונרדו פלאזה (200 ) גארדן הוטל במרכז הקונגרסים (31). מלון קדם בטירת כרמל שיפתח בשנה הבאה (84). כל אלו ישוריינו לצוותים טכניים, תקשורת ומשלחות. בנוסף ניתן להוסיף מתחמים לקראוונים ובמבנים יבילים בשטח האכסניה להוסיף במשך השנה הקרובה עוד 200-300 חדרי מלון.
תל אביב וירושלים
צריך לקחת בחשבון שגם מי שיגיעו רק לאירויזיון כבר ינצלו זאת להיות בתל אביב וירושלים לכן מלונות בתל אביב הם לא אילוץ אלא "הטוב מכל העולמות" למי שירצה גם להיות בתל אביב וירושלים וגם להגיע בימי התחרות לחיפה. 
אירוח בבתים נוסח airbnb
הקמת גוף תיווך מרכזי שירכז פניות ללון בחיפה עבור התחרות ו"ישדך" בין תושבים שמציעים דירות וחדרים בחיפה. בצורה כזאת ניתן להציע עוד מאות חדרים ולתת אירוח אישי מקומי בעיר.
כל הפתרונות יחד יציעו מגוון גדול של חדרי מלון, חדרי אכסניה, חדרי השכרה  - עם יעד להציע 3000 חדרי מלון ואירוח בחיפה והיתר בערים אחרות מקושרות רכבת כמו עכו, נתניה, הרצליה, תל אביב. באותן ערים אפשר להפעיל גם שאטל מלונות-רכבת בשבוע האירויזיון.

לצפיה ב-'מישהו יכול לכתוב פה מה היו תוצאות הצבעת הקהל הישראלי'
מישהו יכול לכתוב פה מה היו תוצאות הצבעת הקהל הישראלי
21/05/2018 | 09:43
7
177
באירוויזיון 2018?
ואם יש לכם קישור להצבעות הקהל המלאות של כל המדינות, אשמח...
לצפיה ב-'בבקשה (יותר נוח במחשב):'
בבקשה (יותר נוח במחשב):
21/05/2018 | 09:48
6
228
לצפיה ב-'מעולה. תודה רבה!'
מעולה. תודה רבה!
21/05/2018 | 10:07
38
לצפיה ב-'לא מופיע שם אסטוניה'
לא מופיע שם אסטוניה
21/05/2018 | 16:14
4
23
לצפיה ב-'היא מופיעה אם לוחצים על מדינה אחרת'
היא מופיעה אם לוחצים על מדינה אחרת
21/05/2018 | 16:17
3
80
במחשב זה יותר נוח. לוחצים על מדינה מסוימת ואז אפשר לראות כמה נקודות היא קיבלה ונתנה, וזה גם מחולק לפי קולות שופטים וקולות קהל. הסיבה שאסטוניה לא מופיעה בהצבעות ישראל היא משום שאסטוניה לא נתנה לישראל שום נקודות בגמר. לא בשופטים ולא בקהל
לצפיה ב-'נתנו 0 נקודות אבל עשו לTOY קאבר באסטונית'
נתנו 0 נקודות אבל עשו לTOY קאבר באסטונית
21/05/2018 | 16:26
2
93
לצפיה ב-'קאבר נחמד ממש '
קאבר נחמד ממש
21/05/2018 | 16:49
51
לקחו לכיוון מעניין. אהבתי את האקורדיון
לצפיה ב-'אחלה קאבר של האסטונים'
אחלה קאבר של האסטונים
21/05/2018 | 17:33
19
לצפיה ב-'עבודה שלך? יפה מאוד!'
עבודה שלך? יפה מאוד!
21/05/2018 | 15:02
1
35
לצפיה ב-'לא שלי אבל הקרדיט מגיע. זה אחלה סרטון תדמית למדינה'
לא שלי אבל הקרדיט מגיע. זה אחלה סרטון תדמית למדינה
21/05/2018 | 17:56
20
לצפיה ב-'מת על חיפה אבל...'
מת על חיפה אבל...
21/05/2018 | 16:23
1
103
עם כל הכבוד זו עיר מתה ומשעממת לתיירים. צריך לחשוב לא רק על האולם עצמו אלא על כל שבוע האירוח. אירוויזיון 19 הוא לא אירוויזיון 99 שהתסכם בערב אחד של הופעה. מדובר פה בשבועיים שלמים של אירוח משלחות ולתקוע אותם בחיפה זה די התעללות
מעדיף את ירושלים

לצפיה ב-'ירושלים בסופ"ש זה גם התעללות העיר בעוצר'
ירושלים בסופ"ש זה גם התעללות העיר בעוצר
21/05/2018 | 18:04
74
האופציה האולטימטיבית זה תל אביב אבל אין אולם
לצפיה ב-'סרטון יפה ברובו, אבל שיר מעצבן (למה לא משהו ישראלי? ) '
סרטון יפה ברובו, אבל שיר מעצבן (למה לא משהו ישראלי? )
21/05/2018 | 17:59
70
ובחלק מהתמונות (למשל תחנת הכוח של חדרה) לא הייתי משתמשת. בפרט, זה נראה כאילו ישראל מורכבת בעיקר ממישור החוף. אין אילת או גולן, אין נגב או גליל, אין ים המלח, ירושלים... נוף אורבני מאוד והרבה ים ים ים. לא שזה רע, אבל חסר הגיוון בישראל. מטעם מי הסרטון הזה?
לצפיה ב-'שמתי לב שירושלים לא מופיעה בכלל בסרטון התדמית הזה'
שמתי לב שירושלים לא מופיעה בכלל בסרטון התדמית הזה
21/05/2018 | 18:21
29
לצפיה ב-'מה חושב היטיובר הידוע ג'ייק על השיר הזוכה, על נטע ועל הזכייה'
מה חושב היטיובר הידוע ג'ייק על השיר הזוכה, על נטע ועל הזכייה
21/05/2018 | 17:19
199
כולל שילוב קטעים מהחגיגות של זכייתה בישראל עצמה.
הסרטון הזה הוא החלק הראשון של סדרת סרטונים שהוא העלה לגבי שירי הגמר ודעתו עליהם ועל הניקוד שהם קיבלו, מהמקום הראשון בגמר ועד למקום האחרון.
לצפיה ב-'הסלבס עונים לשאלה מי צריך להנחות את האירוויזיון שנה הבאה?'
הסלבס עונים לשאלה מי צריך להנחות את האירוויזיון שנה הבאה?
21/05/2018 | 17:05
151
לצפיה ב-'סמוילובה: "הכל יהיה בסדר את לא מבינה שום דבר".'
סמוילובה: "הכל יהיה בסדר את לא מבינה שום דבר".
20/05/2018 | 13:25
5
504
זה ציטוט שנאמר מראיון מסכם של יוליה ששמעתי אתמול.
בראיון שאורכו בערך שעה, יוליה ישבה עם מראיין ודיברו בעצם על כל תהליך היצירה של המשלחת של רוסיה לאירוויזיון, והמאחורי הקלעים.

אני יכול להגיד שמעבר לדברים שכבר נאמרו ונכתבו פה לא פעם, היה לי מעט עצוב לשמוע את הדברים שלה, לא בגלל שהיא הופכת את כל הקערה על פיה ואומרת "זה לא אני, זה הם", אלא כי הבחורה דיברה בקול שפוי על תהליך שלא איפשר לה בתור דמות מרכזית, והפנים של כל הדבר הזה, להביע שום חוסר הסכמה, דעה, והכל נשען על "הכל בסדר"...

מתוך הראיון יוליה סיפרה שמראשית הדרך כבר לא אהבה את התוצאה הסופית של הקליפ, וכאשר ראתה אותו, מיד התקשרה למפיקים של הדבר כדי להביע את חוסר שביעות רצונה, אך היה מדובר בשעה מאוחרת בלילה - בלילה של לפני הבכורה הטלויזיונית של השיר בערוץ הרוסי הראשון וביוטיוב, וכמובן שנתקלה בסירוב לשנות משהו, וגם זה היה מאוחר מדי.

כמו כן בהמשך הדברים היא ציינה שהופתעה לשמוע כמה "מתחו" את הקול שלה באוטוטיון לרמה של קול ילדותי - דבר שהיה סוג של התגרות בעובדה שתצטרך גם לשיר את השיר הזה בלייב.

מאוחר יותר כשהופיע במופע הווגאס בבכורה עם השיר, אמרה שבאוזניה שלה היא שמעה את הפלייבק חזק מאד ואת המלוות ברמה שלא יכלה להתרכז בשירה שלה ולהבין שהיא מזייפת בטירוף! וזה היה סוג של אות אזהרה שהדברים הולכים לא קשורה, ואפילו היה לה את הרצון לבטל את כל המשלחת ולסרב להופיע.

עוד סיפרה שאם משלחות אחרות דאגו לזמרים שלהם לערוך הרבה חזרות ולבדוק ולתקן דברים, אז ליוליה הייתה רק חזרה אחת מלאה עם כל האביזרים כפי שהם אמורים להיות במופע הסופי.
בחזרות האלה היא טענה שהדברים דווקא עבדו טוב, היא הרגישה הרבה יותר ביטחון, המלווים שלה (שהגיעו מגרמניה) לא נשמעו בלבל ככ חזק מעליה, והיא מאד הייתה מסופקת ורצתה שככה זה גם יהיה בליסבון.

אם להתייחס לדברים האחרים כמו בגדי המופע, ובגדי הרקדנים שהיו איתה שהיו צריכים לצעוד על השטיח - זה הכל היה במימון אישי שלה (למי שטען שיוליה בת עשירים - אז לא, היא ממש לא שם).

באשר לקטע הזה שאף אחד לא נשאר אדיש אליו כשצולם פריים של יוליה מחייכת לקהל ובכלל לא שרה במהלך הפזמון, יוליה אמרה שמרוב התסכול, הפחד, החשש שכבר היה לה מכל הדברים שקדמו למופע הזה, היא התעוררה כבר התעוררה באותו בוקר חסרת אנרגיות, אבל מאד קיוותה שהאנרגיות יחזרו כשתגיע לארנה ותעלה לבמה, כי מאד התרגשה מהתשואות ומזה שחיכו לראות אותה הרבה אנשים.
אך באותו שלב בפזמון כשכולם תהו אם היא שכחה את המילים, היא אמרה שעלה בה כזה גל של התרגשות, שהיא הבינה שאם תשיר באותו רגע זה יישמע מאד לא טוב ומביך, לכן העדיפה לתת לעצמה שנייה להתאשת, להוציא אוויר כדי לא לבכות, ולהמשיך לשיר.

בסיכום הדברים היא אמרה שמאד קיוותה שתקבל הרבה יותר גיבוי ותמיכה, ושתהיה לה אפשרות להשפיע על דברים כפי שהיא הייתה רוצה שייראו, אך במקום זאת, היא נתקלה במשפט חוזר שהכל אחלה והיא לא מבינה כלום.

יוליה כמובן לא דיברה ממקום מתנשא ואמרה בכל שלב שלא רוצה לפגוע באף אחד מהגורמים שעבדה איתם, היא מבינה שגם הם היו תלויים במדיניות מסוימת בכל הדבר הזה, אך לצערה פשוט לא יכלה לעשות שום דבר כדי להשתלט על העניינים ולשנות את מה שצריך.

ואני רוצה להגיד לכם בסיכום שלי, שאני במידה מסוימת מאמין לה, למרות שהיא לא פתורה מאשמה, כי הספיק לי לשמוע את השיר שלה משנה שעברה כשהיא ביצעה אותו בלייב, ולהבין איזה הבדל היה בין האוטוטיון המחריד שעשו לה, לביצוע החי עם קצת מלווים על הפלייבק שהוסיפו לה מעט גיבוי, והביצוע הככ יפה ומרגש שלה לשיר.

יוליה אמרה שב21 לחודש (מחר) תעשה הופעה חיה אקוסטית לחלוטין בליווי גיטרה, והיא מאמינה ששם כבר לא יוכלו להגיד דבר על יכולות השירה שלה.
לצפיה ב-'מסכנה... היה ברור מלחתחילה שהיא הקורבן'
מסכנה... היה ברור מלחתחילה שהיא הקורבן
20/05/2018 | 13:42
248
כולם הזהירו את המשלחת הרוסית אבל הם היו בשלהם, כנראה קיוו לכישלון או שציפו לו לפחות. אחרי המסיבה במוסקבה, וגם בכלל כל התגובות לשיר, היה ברור שמשהו לא נכון, שמשהו לא עובד. עצוב לי על יוליה, באמת שחבל. היה ברור איך המשלחת הרוסית לא ניסתה לעשות משהו שיועיל לשיר, לקול שלה, פשוט בושה. יש ביוטיוב סרטון איך היא שרה את השיר הספרדי ברוסית, ויש לה קול של מלאך. מקווה מאוד שלפחות עליה יפסיקו לכעוס, הם לוקחים קשה ברוסיה את האירוויזיון, מקווה שיוליה תזכה רק לטוב ותמשיך בשלה.
לצפיה ב-'אני אובייקטיבי כאן'
אני אובייקטיבי כאן
20/05/2018 | 14:33
2
259
שבבקשה מישהו ישתף קישור של יוליה שמצליחה לשיר כמו זמרת ולא כמו חובבת קריוקי ואשתכנע, עד אז הכל תירוצים.
לצפיה ב-'הנה'
הנה
20/05/2018 | 18:36
1
165

זה לא תירוץ לשום דבר, אבל שתבין רק שמדובר בבחורה שאין לה שרירים בגוף, ונפח הריאות שלה קטן פי3-4 מאדם רגיל, וזה שהיא שרה זה בכלל סוג של נס.
אני כבר לא מדבר על זה שהיא שרה לחלוטין בישיבה ללא כל יכולת להזיז את עצמה כדי להוסיף תנופה ואנרגיה לשירה שלה, וגם ללא יציבה נוחה לזה.
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
20/05/2018 | 19:57
168
אני מסכים עם כל מה שכתבת על הבעיות הפיזיולוגיות שלה וגם אני חשבתי על כולם כששמעתי אותה פעם ראשונה, אבל:
א. זה לא רלוונטי. אם יש לי בעיות גב קשות, אני לא אלך להתחרות באולימפיאדה בתחרויות ריצה, כי חבל על הזמן.
ב. בסרטון ששמת היא בגבול שבין שירה לדיבור, עם סיוע כבד של מלווים. אני עדיין לא חושב שראיתי משהו ממנה שגורם לי לחשוב "היא יכולה לעמוד בתחרות כזאת".

סחטיין על הנחישות שלה, אבל לפעמים צריך גם מודעות עצמית, בעיקר כשאתה שואף להיות אומן במה.
לצפיה ב-'אני מאוד מרחמת על הבחורה הזו '
אני מאוד מרחמת על הבחורה הזו
21/05/2018 | 15:07
109
ברור לגמרי שהיא הייתה כלי משחק בידיים של רשות השידור הרוסית. היא הייתה צריכה לוותר על ההשתתפות בתחרות ולא להתעקש עליה. נראה שברגע שהיא התעקשה לממש את ההסכם שלה עם רשות השידור ולהשתתף ב-2018, הם פשוט הסירו לחלוטין אחריות מעצמם (אבל כמובן שאם היא הייתה מצליחה בכל זאת לעלות לגמר ולהתברג במקום מכובד, הם היו נוטלים את הקרדיט). הביצוע הרוסי השנה היה מתחת לכל ביקורת וקשה להאשים בזה רק את יוליה או את הצוות שלה. ברור שרשות השידור לחלוטין נתנה לכישלון הזה לצאת אל הפועל - בניגוד להשקעה שלהם שנה אחר שנה במטרה לנצח ולא פחות.
לצפיה ב-'תגובה סולידית שלי לזכייה...'
תגובה סולידית שלי לזכייה...
18/05/2018 | 15:43
7
639
לצפיה ב-'חבל שלא צילמתי את עצמי'
חבל שלא צילמתי את עצמי
19/05/2018 | 21:26
215
כמות הצרחות שהרמתי כנראה העירה את כל הבניין 
לצפיה ב-'במקרה של אזעקת אמת ישמעו צפירות עולות ויורדות '
במקרה של אזעקת אמת ישמעו צפירות עולות ויורדות
19/05/2018 | 22:10
77
לצפיה ב-'מרגש וחייבת להודות...'
מרגש וחייבת להודות...
20/05/2018 | 19:27
170
שגם אני צרחתי , קפצתי , בכיתי ורציתי שסלבדור יאכל את כובעו....
לצפיה ב-' '
21/05/2018 | 11:23
19
לצפיה ב-''
21/05/2018 | 14:45
56
קורע!!
 והגדרת יפה את סלבדור...
לצפיה ב-'קברת '
קברת
21/05/2018 | 21:58
24
לצפיה ב-'חח גדול '
חח גדול
21/05/2018 | 23:21
9
לצפיה ב-'ויאגוגו - חשוב מאד לכל מי שקנה כרטיסים דרכם'
ויאגוגו - חשוב מאד לכל מי שקנה כרטיסים דרכם
21/05/2018 | 13:34
184
שלום לכולם! מקווה מאד שנהניתם בליסבון ובטוח שכן לאור הזכייה שלנו :). אני כותב כדי לשאול אם יש פה ישראלים שקנו כרטיסים דרך ויאגוגו ונעקצו בדרך כלשהי. בקצרה, קניתי במרץ 4 כרטיסים לגמר ויומיים (!!!) לפני הגמר, הם הודיעו שאין כרטיסים למרות שהתחיייבו בפרוש לספק אותם. הכסף הוחזר לי כמובן אבל נאלצתי להסתפק רק ב-jury show (שהיתה מעולה אמנם אבל עדיין).
בכוונתי לשלוח מכתב דרישה ואף לשכור את שירותיו של עורך דין בשוויץ שם החברה מאוגדת. אני עושה זאת עם עוד שלושה חברים שלי שקנו יחד עמי את הכרטיסים ואנחנו ממש ממש לא מתכוונים לוותר. לדעתנו החברה הזו מרמה אנשים ומוכרת כרטיסים כפולים ואז מבטלת ומעבירה למי שהסכים לשלם יותר. היא מגלגלת ככה הון. מי שקרה לו מקרה דומה או שיודע על מישהו שזה קרה לו, מוזמן לפנות בפרטי. אני כן אדגיש שבכוונתי להוציא את המכתב עוד היום ואנחנו כרגע לא מחפשים מצטרפים נוספים אבל כן נשמח לייעץ/להחליף רשמים ולסייע בניסוח מכתב דומה כדי להפעיל עליהם לחץ. כמו כן, אם מישהו יודע על נציגות שלהם בארץ - אשמח לקבל מידע כי אז ניתן יהיה לתבוע בישראל ולא בשויץ.
תודה, יזהר לוי, עו"ד
לצפיה ב-' והזוכה בפרס ברברה דקס לשנת 2018 היא:'
והזוכה בפרס ברברה דקס לשנת 2018 היא:
20/05/2018 | 14:38
6
465
מקדוניה!!!!!
(איך לא...)

לצפיה ב-'ונטע מקום 5'
ונטע מקום 5
20/05/2018 | 18:08
1
115
לצפיה ב-'כן ושאר המקומות:'
כן ושאר המקומות:
20/05/2018 | 18:21
297
אוסטרליה מקום שני, בלגיה מקום שלישי ומונטנגרו מקום רביעי
לצפיה ב-'מזה התחרות הזאת?'
מזה התחרות הזאת?
21/05/2018 | 09:40
1
40
לצפיה ב-'המתלבש/ת הגרוע/ה של השנה '
המתלבש/ת הגרוע/ה של השנה
21/05/2018 | 09:47
47
לצפיה ב-'מישהו יודע מי זכו בתואר מר ומרת אירוויזיון 2018?'
מישהו יודע מי זכו בתואר מר ומרת אירוויזיון 2018?
21/05/2018 | 13:04
1
122
בכל שנה מוענקים הפרסים והתוארים האלה לאמנים הנבחרים באותה שנה עוד בשלב טקס פתיחת תחרות כשהם צועדים על השטיח.
לצפיה ב-'אני לא מכירה את הפרס הזה, אבל הנה זוכי פרס marcel bezencon:'
אני לא מכירה את הפרס הזה, אבל הנה זוכי פרס marcel bezencon:
21/05/2018 | 13:07
123
לצפיה ב-'אנשים אתם חיים בסרט - זה לא יהיה טדי ולא יהיה הפיס ארנה'
אנשים אתם חיים בסרט - זה לא יהיה טדי ולא יהיה הפיס ארנה
18/05/2018 | 13:23
22
788
למה אתם חושבים שביתר ירושלים בכדורגל או הפועל ירושלים בכדורסל יסכימו שחצי עונה הם יצטרכו לארח מחוץ לאיצטדיון / האולם הביתי שלהם ? ולא מדובר על שבוע או שבועיים אלא כבר אני מניחה מחודש ינואר תחילת פברואר או טדי או הפיס ארנה יהיו מושבתים לקראת היערכות / בנייה וכו'...מעבר לנזק הספורטיבי שייגרם להם באירוח משחקי בית מחוץ לעיר זה גם ייגרום לנזקים כספיים ולכעס אדיר מצד האוהדים שאין סיכוי בעולם שיסכימו לטייל במשחקי הבית מחוץ לבירה. יש מנויים ששילמו ממיטב כספם ואין מצב בעולם שהם יסכימו להתחיל לנדוד. להזכירכם הגרעין הקשה של ביתר זה הלה פמיליה שהולכים להבעיר את ירושלים אם הם ישמעו שהולכים לקחת להם את טדי לחצי עונה - ועוד בשביל אירוע של הומואים. וגם האוהדים של הפועל ירושלים בפיס ארנה הם לא בדיוק אוהדים של קונצרטים. יהיה פה בלאגן אטומי ואף צד לא יסכים לוותר. האופציה היחידה היא להקים ביתן אוהלים ענק או בירושלים (השד יודע איפה) או בתל אביב בגני התערוכה. אבל עם איך שמקבלים פה החלטות ועם החאפריות הישראלית - גם את זה אני לא רואה. תתחילו להזמין כרטיסים לפראג.
לצפיה ב-'אבל למה שלא נארח פה '
אבל למה שלא נארח פה
18/05/2018 | 15:45
1
326
אנחנו כמו כל מדינה זכותנו לארח אז בשביל מה אנחנו משתתפים במשחק אנחנו ניצחנו ושיאכלו את הלב
לצפיה ב-'אף אחד לא אומר לך לא לארח '
אף אחד לא אומר לך לא לארח
18/05/2018 | 16:46
232
אבל מדינת ישראל עם הכלכלה החזקה, בירת ההיי טק וההמצאות גם בשנת 2018 היא מדינת עולם שלישי מבחינת מתקנים, אולמות והיכלי תרבות והופעות. אין פה איפה לארח ואם לא נבנה משהו חדש ומהר כמו שעשו באזרבייג'אן אז אובייקטיבית אנחנו לא ראויים לארח תחרות שכזו.
לצפיה ב-'לבית"ר יש צרות יותר גדולות'
לבית"ר יש צרות יותר גדולות
18/05/2018 | 16:00
185
מאשר האירוויזיון. הבעלים שלהם עזב, כל השחקנים כנראה הולכים להימכר... והם גם ככה לא עושים מנויים בהמוניהם כמו אוהדי מכבי חיפה או אוהדי הפועל ב"ש למשל.
בנוגע לכדורסל, שמה זו באמת בעיה גדולה ... כי גם הליגה מתחילה יותר מאוחר מהליגה בכדורגל אם אני לא טועה..  
לצפיה ב-'לבית"ר תמיד יש קצת מנויים זה לא יפגע בהם הרבה'
לבית"ר תמיד יש קצת מנויים זה לא יפגע בהם הרבה
18/05/2018 | 16:53
5
118
מה גם רוב האוהדים שלהם מהמרכז, הם לא יתלוננו אם הם ישחקו במרכז כמה חודשים
לצפיה ב-'אתה מבין בכלל איזה נזק כספי זה לקבוצה'
אתה מבין בכלל איזה נזק כספי זה לקבוצה
18/05/2018 | 16:56
4
136
לא לארח באיצטדיון שלה ? לא למכור מנויים לטדי ? לשלם כסף בעד שכירת איצטדיון חלופי ? ומספיק שיש את גרעין הלה פמיליה שיתנגד לזה וישרוף את המועדון אם ייקחו לו את טדי בגלל האירוויזיון. על פחות מזה הם הבעירו את השטח. ועוד מדובר על הסיומת של העונה, המשחקים הכי מותחים והכי חשובים לקבוצה. כנ"ל לגבי הפיס ארנה. בסופו של דבר טדי זה לא איצטדיון לאומי (בניגוד לאיצטדיון ר"ג ז"ל) ואם הנהלת ביתר תשיב בשלילה אז אירוויזיון לא יהיה שם. כנ"ל לגבי הפיס ארנה שהוא לא אולם פרטי (לדעתי עירייה + בעלות פרטית).
לצפיה ב-'זה בטל בשישים לעומת ההוצאה הכספית לאירוח אירוויזיון '
זה בטל בשישים לעומת ההוצאה הכספית לאירוח אירוויזיון
18/05/2018 | 17:00
2
151
המדינה אולי תפצה אותם, אבל אף אחד באמת לא ישאל אותם כי זה האיצטדיון של העירייה והיא קובעת, אירוח אירוויזיון זה אינטרס לאומי ואם קבוצת ספורט לא תשחק כמה חודשים באיצטדיונה הביתי לא יקרה כלום, מכבי ת"א הפועל ת"א ובני יהודה לא משחקים בבלומפילד כבר שנתיים בגלל שיפוצים יש להם מה לעשות בנידון? כלום זה המצב
לצפיה ב-'אתה ממש טועה'
אתה ממש טועה
18/05/2018 | 17:06
1
130
המדינה לא יכולה להחליט לבעלים של האיצטדיון שהיא מפקיעה לו את האיצטדיון לטובת אירוע כזה או אחר. אז היא ועוד איך צריכה לשאול ולקבל הסכמה. אלא אם תפצה אותו בסכומים נכבדים מאוד ועדיין זה יהיה נתון לביקורת מטורפת מצד לה פמילייה. אתה באמת רואה את לה פמיליה מסכימים שייקחו להם את טדי לחצי עונה ? ועוד לחצי העונה המכריעה...והדוגמה עם בלומפילד לא קשורה. בלומפילד בשיפוצים למען מכבי, הפועל ובני יהודה. איך בדיוק האירוויזיון והשבתת טדי  יעזור לביתר ירושלים ? אני לא רואה את המדינה מזרימה עשרות מיליונים לביתר בשביל להשתיק אותה. הם יצטרכו את הכסף לחרדים...
לצפיה ב-'אבל העירייה מחליטה, לבית"ר אין פה מילה'
אבל העירייה מחליטה, לבית"ר אין פה מילה
18/05/2018 | 17:35
104
בית״ר לא מחזיקים זכויות על האיצטדיון
לצפיה ב-'לדעתי אוהדי כדורגל/לה פמיליה הם הדאגות האחרונות שלנו בעניין'
לדעתי אוהדי כדורגל/לה פמיליה הם הדאגות האחרונות שלנו בעניין
19/05/2018 | 17:19
74
אז מי ישמע, הם יצטרכו לשחק באיצטדיון אחר כדי שיוכלו להמשיך לשחק בשקט ולהפסיד 8:0 לנבחרות על אירופאיות כמו מקדוניה או מונטנגרו. כמו שנאמר כאן, ברגע שהעירייה תקבל החלטה הם פשוט יצטרכו להתמודד איתה.
לצפיה ב-'גברת, את חיה בסרט אימה תמידי, שחררי אותנו מתסריטי הבלהות שלך'
גברת, את חיה בסרט אימה תמידי, שחררי אותנו מתסריטי הבלהות שלך
19/05/2018 | 02:20
6
119
לצפיה ב-'בהודעה הבאה שאת תכתבי אלי בצורה הזו'
בהודעה הבאה שאת תכתבי אלי בצורה הזו
19/05/2018 | 13:44
5
300
את תצטערי ובגדול. אני מזהירה אותך.
לצפיה ב-'את לא מאיימת עליי, ולתשומת ליבך, לא רק לי נמאס מהשליליות'
את לא מאיימת עליי, ולתשומת ליבך, לא רק לי נמאס מהשליליות
19/05/2018 | 14:33
233
הבלתי נגמרת שלך. למה נראה לך לגיטימי להטיף לנו שאנחנו חיים בסרט, אבל לא לגיטימי להשיב לך באותו מטבע?
לצפיה ב-'אויש תנוחי'
אויש תנוחי
19/05/2018 | 16:37
70
לצפיה ב-'את מכינה נגד הפורום כתב תביעה?'
את מכינה נגד הפורום כתב תביעה?
20/05/2018 | 21:42
2
129
אויש.
רחמנות.

לצפיה ב-'אל תכנס לי לפה...'
אל תכנס לי לפה...
20/05/2018 | 22:12
1
51
לצפיה ב-'אוי ואבוי.'
אוי ואבוי.
20/05/2018 | 22:14
136
בזה הרגע נוצרה שלולית תחת הכסא שלי מרוב פחד. באמת. רק זה מה שחסר לנו... להכנס לך לפה...
 נקסט.
עלובה.

לצפיה ב-'אויש נו '
אויש נו
19/05/2018 | 14:26
214
זה לא המגרש שלהם, המגרש לא בבעלות הקבוצות והם יכולים רק לקפוץ.
זה גם לא תסריט כזה קיצוני, הפועל ירושלים תשחק במלחה וביתר תשחק במגרש הקטן בירושלים ששכחתי את השם שלו והופ פתרנו את הבעיה.
מכבי תל אביב והפועל תל אביב שיש להם הרבה יותר אוהדים ומנויים (ומשחקים באירופה) כבר שלוש שנים משחקות בנתניה/פתח תקווה. לא כיף גדול אבל זה מה יש כשהאצטדיון לא שלך

והפכתם את לה פמיליה לאיזה ארגון פשע של דון קורליאונה, כולה כמה ערסים שגם רוקדים לצלילי TOY ורוצים לארח את האירוויזיון. על  טביב הם לא יכולים, אז על הממשלה הם כן יכולים? מה גם שאוחנה סחבק של פוליטיקאים

כל התחושה המשברית הזו פה כל כך מופרכת
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
19/05/2018 | 16:53
186
1. מכירת המנויים של עונת הכדורגל הבאה טרם התחילה, כשתתחיל עונת המנויים יצוין שבאיזור ינואר, משחקי בית"ר יועתקו לאצטדיון אחר (זה כבר קרה בטדי עם השיפוצים באמצע העונה וכבר קרה בעוד מקומות בעולם). גם בדיסלדורף 2011, אצטדיון הכדורגל של הקבוצה (שאמנם היתה אז בליגה נמוכה...) הושבת לטובת קירוי האצטדיון. קירוי אצטדיון לא אמור לקחת יותר משלושה-ארבעה חודשים, כמובן שבמונחים ישראליים זה ייקח שנה. אבל שיהיה...
2. אין שום אולם מופעים אחר במדינה שיכול לקלוט כמות קהל של 10-15K אז כך שמדובר בעובדה מוגמרת שזה או אולם כדורסל או אצטדיון כדורגל.
3. כבר כתבתי כמה פעמים פה, בתל אביב אין מקום ראוי לאירוח האירו, לא היכל "מנורה" שמאוד קטן, לא גני התערוכה ולא איזה אוהל ארעי יתקבלו כיוון שהם לא עומדים בסטנדרטים - לא יקרה.

הערכה שלי, טדי יקורה, אוהדי בית"ר ינדדו לאצטדיון אחר כפי שכבר היה בעבר וכך תסתיים לה הסאגה. לאוהדים לא תהיה ברירה אלא לקבל זאת כעובדה מוגמרת. אנחנו, לצערי, לא אזרבייג'אן שבנו אולם תוך שנה במיוחד בשביל האירו - לא יקרה.

לשנה הבאה בירושלים הבנויה.
לצפיה ב-'ואו כמה שליליות בבן אדם אחד'
ואו כמה שליליות בבן אדם אחד
19/05/2018 | 17:53
207
אני לא כותב כאן בפורום אבל את פשוט נוראית.
תשתחררי קצת הכל טוב.
לצפיה ב-'אני חושב שצריך לשם גיוון ועניין לתת לחיפה לארח את התחרות'
אני חושב שצריך לשם גיוון ועניין לתת לחיפה לארח את התחרות
21/05/2018 | 05:26
2
90
את ירושלים ותל אביב מכירים. זאת הזדמנות פז לתת תנופה לאזור הצפון ו"לשווק" גם את חיפה כיעד. אירוח התחרות יביא לאצטדיון חיפה עוד ארועים בעתיד. אפשר במהלך השנה הקרובה לתגבר את מספר חדרי המלון בעיר, או להוסיף אוניית קרוז שבבת אחת
תוסיף מאות חדרי מלון. האצטדיון בחיפה הוא המתקן שבנוי לארח תחרות גדולה ולתת תחושה של אולם ענק ברגע שריבוע האמצע בגג יקורה. האירויזיון יתנהל באצטדיון חיפה עם מקסימום שימוש בתחבורה ציבורית כי אין אף מתקן אחר בארץ שיושב גם על תחנת אוטובוס מרכזית וגם תחנת רכבת גדולה. 
תל אביב וירושלים עמוסות בארועים שונים אחרים לאורך השנה, בעוד בחיפה ניתן יהיה להתרכז באירוח התחרות. העובדה שלעיר יש נמל תעופה ונמל ימי מאפשרים את שינוע הציוד של האירויזיון בצורה מהירה אל האצטדיון.
את תהליך קירוי אצטדיון חיפה אפשר ללמוד ממקרים קודמים ואפילו להשמש באותן חברות ואמצעים של קירוי. באצטדיון שטחים ענקיים שהיו מיועדים לקניון שאפשר להסב בקלות לכל שימוש: משרדים, חנויות ומסעדות, ארועים וחדרי תקשורת.
המתמודד היחיד מול אצטדיון חיפה זה אולם הארנה בירושלים. הבעייתיות שלו היא מבחינת התחבורה אליו שתחייב לסגור צירים עיקריים בירושלים ואולי אף את כביש 1 בימי התחרות, שתביא לשיתוק העיר. בעוד בחיפה מדובר בשולי העיר וסביב האצטדיון שטחים גדולים שמאפשרים "עיר לוגיסטית" סביב האצטדיון. 
אצטדיון חיפה עדיף בכל הקריטריונים: גודל, תחבורה, מתחמי אוהדים בחופי הים הסמוכים לרכבת, ואפשרות לתוספת חדרי מלון במהירות באכסנייה ליד המלון ואפשרות קיום מסיבות, מרכז תקשורת וארועים במרכז הקונגרסים.
לצפיה ב-'הבעייה היא שחיפה לא מעניינת בשום צורה. '
הבעייה היא שחיפה לא מעניינת בשום צורה.
21/05/2018 | 11:51
1
81
הסיבה שאין בה חדרי מלון רבים היא שאף אחד לא רוצה להיות בה, כי היא עיר לא מעניינת. פשוט אין מה לעשות בה. הדבר היחיד ה"מיוחד" שיש בה הם הגנים הבהאים. תל אביב היא עיר שוקקת שמושכת צעירים. ירושלים מרובת אטרקציות. בחיפה אין כלום. זה בזבוז כסף להביא לשם תיירים מכל העולם כדי להראות להם שאין לישראל מה להציע.
לצפיה ב-'זה פשוט לא נכון, ויעידו התיירים שמגיעים אליה.'
זה פשוט לא נכון, ויעידו התיירים שמגיעים אליה.
22/05/2018 | 02:22
11
ברור שהיא לא קדושה ומיוחדת כמו ירושלים (וגם לא עיר בירה, ואין לה היסטוריה של 3,000 שנה) והיא קטנה יותר מת"א (שהיא גם המרכז התרבותי של ישראל) אבל גם לחיפה לא חסר. היא לא יכולה להתחרות בירושלים או בת"א (והיא גם לא מתיימרת) אבל היא לא צריכה להתבייש.

לא יודעת באילו "אטרקציות" מדובר, אבל גם בחיפה יש ים, טיילת, פאבים, מוזאון מדע; זו עיר יפה עם הרבה שטחים ירוקים (ויערות הכרמל מעל) שבנויה על הר, עם תצפית יפה לים, עם המוחרקה, חיבר בכרמל, ולא רק המקדש והגנים הבהאיים, יש גם מנזרים, מסגדים... לא חסר. השאלה במה מתעניינים, מן הסתם.
לצפיה ב-'אירוויזיון 2019 באצטדיון סמי עופר -בחיפה'
אירוויזיון 2019 באצטדיון סמי עופר -בחיפה
18/05/2018 | 06:30
59
972
כתבה מעניינת על מספר אופציות. . . 

המשך>>
כתבה מעניינת על מספר אופציות. . . 

אין לשכוח כי על מנת לארח את התחרות, על העיר המארחת למלא דרישות שונות, ובהן:
שדה תעופה בינלאומי עם חיבורי טיסה בינלאומיים
ארנה עם קיבולת של 10,000 אנשים
מערכת תחבורה טובה ויעילה
קיבולת המלון להכיל משלחות, עיתונות, אוהדים וכו '
תוכנית חברתית לאירועי הצד האירוויזיון (מרכז הקונגרסים בחיפה)
מקומות לאירוח היורוקלוב, אירוויזיון וילג ', מרכז העיתונות ועוד.
לוגיסטיקה ותשתיות לארח את האירוע
אמצעי אבטחה המבטיחים את בטיחות המשלחות, האוהדים, העיתונאים, המבקרים בתקופת ESC

לצפיה ב-'ג'רמי קורבין פעל לסילוק ישראל מהאירוויזיון ב-2010 '
ג'רמי קורבין פעל לסילוק ישראל מהאירוויזיון ב-2010
20/05/2018 | 17:08
4
333
מנהיג מפלגת הלייבור וראש האופוזיציה בפרלמנט הבריטי, ג'רמי קורבין, ניסה למנוע את השתתפות ישראל באירוויזיון ובאירועים נוספים באירופה לפני שמונה שנים.
בשנת 2010 גיבש קורבין הצעת חוק הקוראת לאסור את השתתפותה של ישראל באירועי התרבות והספורט באירופה. באותה עת הוא כיהן כחבר בפרלמנט הבריטי מטעם מפלגת הלייבור.

הצעתו של קורבין הוגשה תחת הכותרת: "קשרי התרבות והספורט של אירופה עם ישראל". ההצעה של קורבין נגנזה מאחר ולא קיבלה כל תמיכה מצד חברי הפרלמנט.

וכך נכתב בהצעה: "הואיל וישראל אינה חלק מאירופה, אין זה ראוי שתתמודד באירועי ספורט או תרבות באירופה, ולכן, הממשלה מתבקשת לעודד את מארגני התחרויות במדינות אירופה לסילוק ישראל".

דובר מטעמו של קורבין מסר בתגובה לצהובון הבריטי "סאן" כי קורבין הניח את ההצעה על השולחן במטרה לסייע לישראל להשיג שלום עם העולם הערבי.

https://www.timesofisrael.com/in-2010-resolution-c...
לצפיה ב-'רובי ויליאמס רוצה ליצג את בריטניה בשנה הבאה באירוויזיון'
רובי ויליאמס רוצה ליצג את בריטניה בשנה הבאה באירוויזיון
20/05/2018 | 17:17
3
364
לצפיה ב-'הלוואי!!!'
הלוואי!!!
20/05/2018 | 18:49
216
זה בדיוק מה שאני רוצה שבריטניה תשלח. הוא יכול להכניס קצת טירוף בממלכה ואולי אפילו לנצח.
לצפיה ב-'יכול להיות מאוד טוב ולהביא הרבה התעניינות בתחרות שנה הבאה'
יכול להיות מאוד טוב ולהביא הרבה התעניינות בתחרות שנה הבאה
20/05/2018 | 19:14
87
לצפיה ב-'הוא מוזמן בחום!!! אגב הוא פשוט מעולה בלייב '
הוא מוזמן בחום!!! אגב הוא פשוט מעולה בלייב
21/05/2018 | 15:08
26
לצפיה ב-' מחשבות על אירוויזיון 2019'
מחשבות על אירוויזיון 2019
17/05/2018 | 14:14
32
607
 לאחר כמה ימי התאוששות , אני יכול להגיד שלא חשבתי שנוכל לזכות בשיטה החדשה .
לא האמנתי שנוכל להצליח גם בשופטים וגם בקהל .
לא האמנתי שנוכל לנצח 42 מדינות . הסיכוי היה נראה לי קלוש .
תמיד דיברו על BDS , אנטישמיות , אנטי ישראליות ואנטי יהדות .
לא האמנתי , למרות שנסחפתי אחרי כולם והימרתי בתחרות ההימורים שישראל תנצח - הופתעתי לטובה

אולם לאירוח 
באופן אישי , אני מעדיף שהאירוויזיון יתקיים בירושלים .
עד שנה שעברה הייתי רוצה שיהיה בתל אביב , אבל עקב המצב הפוליטי  ( התחלת העברת שגרירויות לירושלים ) , אני רוצה להדגיש את ירושלים כעיר הבירה , להדגיש את החשיבות שלה בעבור מדינת ישראל .
רק שהדתיים יתנו לנו נחת , שיתנו לתחרות להתקיים בשקט ובשלום .

אני בעד אצטדיון טדי בגלל המשוואה הכי פשוטה שיש :
יותר מקומות באולם = יותר קהל = יותר תיירים בישראל !
כשמשקיעים כל כך הרבה כסף בתחרות , היא חייבת להיות רווחית למדינה .
באצטדיון טדי יש כ 30 אלף מקומות לקהל .
לאחר בניית הבמה יישארו , נניח , כ 20 אלף מקומות לקהל .
זה המון קהל ישראלי ובינלאומי שיגיע לחגוג אירוע ענק .
אם יסתפקו בארנה הירושלמית , יישארו לאחר בניית הבמה רק כ עשרת אלפים צופים בקהל .
בחישוב פשוט - יגיעו חצי מהתיירים המתוכננים .
אם יעבירו את התחרות לגני התערוכה בתל אביב , לא יגיעו אפילו רבע מכמות התיירים .
הסתפקות באולם בעל מספר מקומות קטן לקהל , זה פשוט מאבד את כל הרעיון של חשיפת ישראל לכמה שיותר אנשים .
כל אדם שמבקר בישראל , זה רווח כלכלי אך לא פחות חשוב - זה רווח תדמיתי למדינה .
באירוע אחד של פעם ב 20 שנה , אנחנו מרוויחים כל כך הרבה שגרירים חדשים לישראל , ולכן , השיקול בבחירת האולם חייב להיות - כמה שיותר גדול וכמה שיותר קהל

בחירת האמן  לאירוויזיון
קודם כל , הייתי מוותר על הכוכב הבא לשנה אחת ובוחר משהו מעניין בבחירה ישירה .
( החיסרון הוא שלא יהיה הכסף העצום של קשת להפקת השיר וההופעה , אבל גם ככה יהיו פחות הוצאות כשהתחרות בישראל ולא צריכים לשלם על מלונות , טיסות , אוכל ובזבוזים אחרים ורבים בחו"ל , ככה שאני מקווה שזה יתקזז ויהיה בסדר ) 
 לאחר כמה שנים שישראל לא השתמשה בשפה העברית באירוויזיון , זה נראה לי הכי מתבקש שבירושלים ישירו בעברית ... ( לפחות חצי מהשיר אם לא את כולו ) .

אופציות מעניינות : 
( חלק מהן לא הייתי מעיז להציע בשנים שכל כך חיכינו להצלחה , אבל כשזה כבר קרה , למה לא לנסות ?  ) 

1 -  שירי מימון לסיבוב שני וקצבי יותר מהבלדה האירוויזיונית הקודמת ( למרות שזה גם היה מעולה ) .
הבעיה ששירי אמורה להופיע בברודווי ואני לא בטוח שיהיה לה זמן לאירוויזיון
2 - שיר ישראלי מקפיץ ושמח ומזרחי "שכונה"  עד הסוף  .
3 - זמרת שבכל שנה אני רוצה שנשלח , ואולי היא קצת נשכחה וחבל ...
     סיוון בהנם . (אבל  עם שיר חי , לא כמו קח אותי מקדם 2011 ) 
4 - ווקה פיפל ( יכול להיות מגניב ומרענן . הם מאוד ידועים ומוצלחים בעולם )
5 - אורפנד לנד  עם שיר בהשראת  " ספרי " 
     מאז שנחשפתי בעבר לשיר הזה , רציתי שנעיז לשלוח משהו כזה .
     רוק אתני סטייל טורקיה , יכול להצליח מאוד ויכול להיכשל (כשזו לא טורקיה) , אבל למי אכפת ?
     כבר ניצחנו ואנחנו מארחים אירוויזיון וזה הזמן להעיז !
6 - זמרים עם קולות טובים ! 
  ( אמיר דדון / אליעד נחום / חנן בן ארי / אברהם טל / גיא ויהל /  הבנות נחמה / חן אהרוני / מאיה בוסקילה / רוני דלומי / מירי מסיקה / ועוד רבים אחרים ... )
7 - להיט עכשווי מגניב  ( סטטיק ובן אל תבורי / התקווה 6 / איזי / מומי לוי / סאבלימינל )
8 - לפני כמה חודשים העלתי כאן רעיון אמיץ לשנת 2018 . 
הרעיון נכשל בענק בפורום , אבל אולי עכשיו אחרי שזכינו הוא יכול להתעורר מחדש  :
לוקחים שישה זמרי עבר שהשתתפו באירוויזיון ומחברים אותם לשיר שיהיה ישראל 2019 .
( אני הייתי בוחר את שירי מימון + מיי פיינגולד + הראל סקעת + נדב גדג' + חובי סטאר + בועז מעודה .  יכול להיות פיצוץ ! 
אני לא חושב שזה נכון , אבל אפשר להתפרע עד הסוף , ולהכניס לקבוצה את נטע במקום חובי סטאר . זו שנת השגעת , הכל מותר  )

לגבי המופע עצמו ...

גלויות 
אני הייתי מציע לחלק את הגלויות ל 2 קבוצות ( תיירות וחדשנות ) :
חצי מהמדינות יצולמו לגלויה לקידום תיירותי לישראל ( כמו שנעשו המון פעמים בתחרויות עבר במדינות אחרות ) 
המשלחות יצלמו גלויות באתרי תיירות בישראל , וזו תהיה אחלה פרסומת לישראל .
חייבים לנצל את התחרות לקידום התיירות .

החצי השני של המדינות , יצלמו גלויה של חדשנות / פיתוחים ישראליים , תרומה ישראלית לעולם .
( אנרגיית שמש , פתרונות רפואיים לנכים , וויז , פתרונות מיחזור מים , הייטק , חקלאות ... ועוד .. )

התוכנית האומנותית : 

בזמן ההצבעה , הייתי  מציע שנטע תכין קטע של סופר לופר כפול 3 ...
( יהיו לה 3 לופרים על הבמה והיא תכין מיקס אירוויזיונים ענק עם המון להיטי עבר ( הרחוק והקרוב יותר )  . להיטים שישתלבו לשיר אחד .   
באירוויזיון צריכים להגזים , ולכן יהיו 3 לופרים , והקולות , הפעם , יוקלטו בחי על הבמה בכדי שהעולם יראה את הכשרון של נטע ) .
( דרך אגב - כל כך שמחתי שלא איפשרו לנטע להשתמש בלופר באירוויזיון 2018 .
למרות הסיכון והחשש שלא נזכה בלעדיו , אני הייתי נגד הלופר מההתחלה .
האיסור על הקלטת הקול של נטע ועיוותו על הבמה בשידור חי , זה פשוט הצלה של תחרות האירוויזיון .
אני לא רוצה לדמיין מה היה קורה , אם פתאום כל זמר היה מקליט את עצמו , ובעוד שנים ספורות , כבר היו מבטלים את חוק השירה החיה ... שזה הדבר האחרון שנותר מיוחד בכל התחרות הזו ) . 
עכשיו כשנטע זכתה והיא מארחת אירוויזיון - תנו לה להתפרע עם הלופר(ים)

לאחר סגירת הקווים והמתנה לתוצאות השופטים 

אני ממש רוצה שהשנה יתקיים יזראל קולינג במתכונת טיפה שונה :
כל האמנים יגיעו לישראל כמה ימים לפני תחילת החזרות .
הם לא יופיעו ביזראל קולינג 2019 , אלא רק יטיילו בישראל .
( אפשר לבחור כמה יעדים מהרשימה הזו ולהרכיב טיול מעניין :  רמת הגולן / הגליל / הנגב / ים המלח / אילת / תל אביב / חיפה / מצדה / כנרת / ירושלים .... ) .
הרעיון הוא שלפני החזרות המלחיצות , יהיו לאמנים כמה ימי כיף להשתחרר , להכיר אחד את השני , להתגבש .
כמובן , שהטיולים יתועדו בוידאו -  וייערכו לסרט ל 5 עד 7 דקות , שישודר בזמן ההמתנה לתוצאות . ( לאחר סגירת הקווים - על מנת שלא להשפיע על התוצאות ,  מכיוון שבסרט יראו את האמנים מדברים ומכייפים בישראל ) 
נרוויח מסרט כזה כמה פעמים : 
1 - קידום ענק ובחינם ליזראל קולינג 2020 , שיכול לגרום לו להיות האירוע הגדול ביותר במסיבות הקידום באירופה .
2 - להראות את האמנים מאחורי הקלעים ( זה ממש חסר באירוויזון שלא מכירים את האמנים כבני אדם , חוץ מהשיר שלהם וזה יכול להיות חידוש מרענן ), לראות אותם בכיף , מרואיינים ומדברים דברים טובים על ישראל ( אוכל , שמש , ים , חומר אנושי ) , זה קידום עצום לתדמית ישראל בעולם וקידום עצום לתיירות הישראלית . (כל תייר הוא שגריר של ישראל  , זוכרים ? )

אני חושב שעם רעיונות כאלה , יש סיכוי מעולה שאירוויזיון 2019 ייחשב לאחד הטובים שנעשו .
מה דעתכם ?
לצפיה ב-'הכל עדיף על ירושלים. זה לירות לעצמנו ברגל אם נעשה שם.'
הכל עדיף על ירושלים. זה לירות לעצמנו ברגל אם נעשה שם.
17/05/2018 | 14:26
2
125
לצפיה ב-'המ, משום מה התגובה הזאת עברה לפה'
המ, משום מה התגובה הזאת עברה לפה
17/05/2018 | 14:27
230
אבל רלוונטי גם לפוסט שלך מסתבר.
לצפיה ב-'היה מי שחשב שנטע גם לא תזכה. יהיה בירושלים בע"ה ויהיה טוב!!'
היה מי שחשב שנטע גם לא תזכה. יהיה בירושלים בע"ה ויהיה טוב!!
20/05/2018 | 08:21
22
לצפיה ב-'אהבתי את הרעיון של מאחורי הקלעים'
אהבתי את הרעיון של מאחורי הקלעים
17/05/2018 | 14:33
230
זה משהו שתמיד חסר לי: המתמודדים עצמם. זה בהחלט יכול להיות שינוי מרענן. הייתי אפילו מרחיקה ומציעה לתת לכל מתמודד מצלמה לתעד את עצמו (ולשלב בגלויה שלו), להראות אותם קצת מאחורי הקלעים
לצפיה ב-'נכון לעכשיו טדי זה חלומות באספמיה.'
נכון לעכשיו טדי זה חלומות באספמיה.
17/05/2018 | 15:26
16
288
לא רלוונטי ולא אפשרי לקרות את האצטדיון הזה בפחות משנה.
 הארנה זו האופציה הכי ריאלית גם אם לא האולטימטיבית.
 11600 מוקמות ישיבה. הבמה גוזלת כמות גדולה של מקומות  אבל מצד שני הפרקט מכיל עוד אלפי מקומות עמידה. סה"כ נגיע ל11,000 מקומות בקירוב.
 את הגרין רום הייתי מנסה להפוך למשהו שפחות גוזל מקום. אולי על איזה 2 טריבונות גדולות שיצאו מ2 צידי הבמה  וייבנו כ2 כקופסאות זכוכית גדולות. (לפנטז זה כיף נכון?) אבל ייגזלו מקום מגובה האולם ולא מבסיסו.
בכללל נראה לי שכדאי לתכנן במה שתתפרס דווקא אל הגובה ולא אל רוחב הארנה.
לצפיה ב-'סתם בכדי שיובן על מה חשבתי-'
סתם בכדי שיובן על מה חשבתי-
17/05/2018 | 15:47
1
371
זה הרעיון. (שירבטתי השניה בעפרון)
 גרין רום  כקובית זכוכית עגולה שעוטפת את הבמה באויר. (מה שמאפשר לנצל מקום מתחת.)
זה יכול להשתלב כחלק מעיצוב הבמה וזה גם יכול להיות אלמנט נפרד שלא קשור לתכנון הבמה עצמה.
לצפיה ב-''
18/05/2018 | 17:42
10
לצפיה ב-'11 אלף זה עדיין בדיחה לעומת פוטנציאל צופים'
11 אלף זה עדיין בדיחה לעומת פוטנציאל צופים
17/05/2018 | 15:50
11
314
עומר אדם מביא שבוע הבא 30 אלף לסמי עופר אז גם האירוויזיון יכול
לצפיה ב-'בדיחה או לא'
בדיחה או לא
17/05/2018 | 15:55
1
228
(וזה לא) זה מה יש למדינה שלנו להציע. מה יש לקטר עכשיו?
לצפיה ב-'כרגע למדינה שלנו אין להציע תחבורה ציבורית נורמלית לירושלים'
כרגע למדינה שלנו אין להציע תחבורה ציבורית נורמלית לירושלים
17/05/2018 | 15:57
206
ואף אחד עדיין לא יודע מה צפוי להיחנך הקו המהיר, כרגע יש הרבה חסרונות בלארח בירושלים
לצפיה ב-'יש הבדל בין'
יש הבדל בין
17/05/2018 | 16:51
8
191
מעריצי עומר אדם ישראלים שנוסעים במקסימום שלוש שעות לראות הופעה בחיפה ואז חוזרים הביתה, וקהל זר מחו"ל שמגיע לחיפה וצריך לשהות שם או באזור.
כבודה של חיפה במקומה מונח, אבל לא בטוח עד כמה מטעמי מרחק (בעיקר מת"א, ששם רוב הקהל ירצה לשהות/לבקר, לא משנה איפה בארץ ייערך המופע) ואטרקציות תיירותיות.
כן אשמח לקבל את חיפה על-פני ירושלים, אבל אני לא רואה את זה קורה.
לצפיה ב-'כל מי שכותב "מרחק" גר כנראה בגוש דן. חיפה–ת"א לא נחשב "מרחק"'
כל מי שכותב "מרחק" גר כנראה בגוש דן. חיפה–ת"א לא נחשב "מרחק"
17/05/2018 | 19:22
7
156
באף מדינה שאינה זערורית כמו ישראל, והוא גם לא נחשב ביג-דיל מבחינת תושבי ישראל שלא גרים במדינת ת"א. לי אישית יש חברים שגרים בחיפה (או אפילו בקריות) ונוסעים יום יום לת"א, ואני מכירה גם אנשים שגרים באזור גוש דן ונוסעים יום יום לחיפה למת"ם (בכניסה לחיפה, ליד אצטדיון סמי עופר ותחנת הרכבת).

ואם כבר הזכרתי רכבת, נסיעה ברכבת מת"א מרכז (סבידור) לחוף הכרמל (הכניסה הדרומית לחיפה, ושם מרוכזים כל המקומות הרלוונטיים בלאו הכי) אורכת כ-50 דקות. גם אני לא חושבת שהאירוויזיון יגיע לחיפה, אבל פסילה מטעמי מרחק מת"א די מגוחכת.
לצפיה ב-'בתנאי מעבדה אכן המרחק זניח אבל'
בתנאי מעבדה אכן המרחק זניח אבל
17/05/2018 | 19:36
6
142
להוסיף עוד בערך 15,000 תיירים לקו הרכבת תל אביב-חיפה ונקבל כאוס תחבורתי מטורף. הרכבת לא תוכל להתמודד עם הלחץ והעומס והמראה של אלפי תיירים מצטופפים כמו סרדינים בקרונות כאילו היינו הודו - זה ממש לא מחזה שהייתי רוצה להציג לאורחים מאירופה. 
לצפיה ב-'אז ייערכו בהתאם באופן חריג על חשבון קווים אחרים וכו'.'
אז ייערכו בהתאם באופן חריג על חשבון קווים אחרים וכו'.
17/05/2018 | 19:41
5
130
מדובר בסה"כ בשבוע עמוס, ובכל מקרה אין סיבה שכזאת כמות של תיירים תיסע בו"ז בקו. לגבי סרדינים, לא יודעת אם מישהי מכם ביקר בשעות העומס בערים גדולות (ניו יורק, לונדון, פריז ועוד) אבל גם שם אנשים דחוסים מאוד בתחבורה הציבורית, זו לא איזו "המצאה" ישראלית. וכשחזרתי מהופעת רוק באיצטדיון בווינה שהתרוקן בבת אחת וכולנו עמדנו בתור לרכבת, חיכינו כמה רכבות עד שיכולנו לעלות, וגם בפנים היה צפוף מאוד. מה לעשות, איצטדיון שלם התרוקן וכולם נסעו ברותה רכבת. אנשים (אירופאים!) הבינו שיש עומס והשלימו עם המציאות הזאת.
לצפיה ב-'וואו, כן, להיות תקוע בבית שחי של איזה מישהי בסאבווי בNY'
וואו, כן, להיות תקוע בבית שחי של איזה מישהי בסאבווי בNY
18/05/2018 | 00:32
4
113
בניו יורק יכולים להיות עומסים מטורפים ברכבת התחתית בעיקר, ממה שאני חוויתי
לצפיה ב-'בכל העולם הטיוב \ או-באהן \ סאבווי, הכל אותו דבר בשעות העומס'
בכל העולם הטיוב \ או-באהן \ סאבווי, הכל אותו דבר בשעות העומס
18/05/2018 | 01:10
3
87
מרגיש כמו במדינת עולם שלישי עם ריחות בהתאם.
לצפיה ב-' ועדיין יש מי שחושב שישראל המציאה את העומס בתח"ץ '
ועדיין יש מי שחושב שישראל המציאה את העומס בתח"ץ
18/05/2018 | 15:14
2
40
לצפיה ב-'מסכימה שיש עומס גם בלונדון, פריז וברלין אבל וזה אבל גדול'
מסכימה שיש עומס גם בלונדון, פריז וברלין אבל וזה אבל גדול
18/05/2018 | 16:52
1
191
רכבת עמוסה אחת חולפת בתוך 3 דקות רכבת חדשה מגיעה. אצלנו רכבת עמוסה חולפת וצריך להמתין במקרה הטוב 30 דקות לרכבת הבאה. לא משנה באיזו עטיפה יפה תעטפי את זה אנחנו רחוקים שנות אור מבחינה תחברותית מלונדון, פריז, ברלין, ברצלונה וכו'. כאן עולם שלישי מבחינה תחברותית רחוקים מאוד מאוד מאוד מהסטנדרטים האירופאים.
לצפיה ב-'זה לא בהכרח נכון, ובכל מקרה את מתייחסת לתחבורה עירונית'
זה לא בהכרח נכון, ובכל מקרה את מתייחסת לתחבורה עירונית
18/05/2018 | 17:03
97
ברכבות בין-עירוניות לא מחכים 3 דקות בין אחת לשנייה. בכל מקרה, הסעות זה דבר שאפשר לפתור כשמדובר בעומס נקודתי וידוע מראש.
לצפיה ב-'קירוי אצטדיון דיסלדורף ב- 2011 לקח שישה שבועות בלבד'
קירוי אצטדיון דיסלדורף ב- 2011 לקח שישה שבועות בלבד
19/05/2018 | 21:14
1
164
מבחינת זמנים, אפשרי ביותר. מבחינת כסף והשקעה - כאן טמונה הבעיה
לצפיה ב-'לא רואה את זה קורה גם לא בחצי שנה.'
לא רואה את זה קורה גם לא בחצי שנה.
20/05/2018 | 20:59
47
כאן זה לא דיסלדורף.
לצפיה ב-'מחשבות מעניינות(:'
מחשבות מעניינות(:
19/05/2018 | 19:18
4
159
ברור שהאירוויזיון חייב להיות בירושליים ויהיה בירושליים, ירושליים היא הבירה שלנו היא הייצוג שלנו והיא כל כך יפה ומיוחדת.
לצפיה ב-'אין שום חוק שאומר שהתחרות צריכה להיות בעיר הבירה '
אין שום חוק שאומר שהתחרות צריכה להיות בעיר הבירה
19/05/2018 | 22:12
3
105
ירושלים תהיה בחירה רעה והזויה. לזרוק אירופאים ליברלים לחור דתי קיצוני ולצפות שזה יגמר טוב זה הזוי הזוי הזוי
לצפיה ב-'חוקים ומציאות לחוד'
חוקים ומציאות לחוד
19/05/2018 | 22:19
2
93
כרגע זה האופציות היחידות ירושלים או חיפה
לצפיה ב-'למה לא בלומפילד? רשום בויקיפדיה שהבנייה תסתיים במאי 2019'
למה לא בלומפילד? רשום בויקיפדיה שהבנייה תסתיים במאי 2019
19/05/2018 | 22:59
1
90
אפשר לזרז את זה לינואר לא?
לצפיה ב-'לא, קצב בנייה איטי אפילו במאי לא בטוח יסיימו'
לא, קצב בנייה איטי אפילו במאי לא בטוח יסיימו
19/05/2018 | 23:15
95
מה גם שההכנות לאירוויזיון לוקחות חודשיים לפחות ככה שבשום תסריט זה לא יכול להיות בבלומפילד
לצפיה ב-'לא היה לי כח לקרוא הכל, אבל נתחיל'
לא היה לי כח לקרוא הכל, אבל נתחיל
19/05/2018 | 23:01
5
162
קירוי איצטדיון טדי אינו מוצדק כלכלית עבור אירוויזיון ותהליך מסובך מאד. והכרטיסים הנוספים שתוכל למכור הם רק עבור ערב הגמר, לא לחצאים ולא לחזרות 0כי עם כל הכבוד לאירוויזיון, הוא רק אירוויזיון ולא מונדיאל). יש גם לציין שאותם כרטיסים שהיו מתווספים למקום גדול כמו טדי, הם כרטיסים זולים יותר, מכיוון שאינך יכול לקרב עוד צופים לבמה. רק להרחיק עם המקומות הנוספים. כך שתוסיף 5000 כרטיסים זולים, אין פה רווח כלכלי משמעותי (גם לא תיירותי). קירוי האיצטדיון כנראה לא יהיה שימוש נוסף אחרי האירוויזיון. ייתכן ואפילו יהיו צריכים לתת כרטיסים חינם ע"מ למלא את האיצטדיון (או במקרה קיצוני להושיב שם ילדים שקיבלו עונש מבית ספר, או חיילים בריתוק או מאסר, למלא אולם בחצאי גמר האירוויזיון).

יש לציין שכלכלית לא שווה לשכור את כל אצטדיון טדי למשך ששה שבועות, רק כדי למכור עוד כמה כרטיסים זולים ללילה אחד. זו פשיטת רגל. (סיבה דומה ש-friends לא אירח את אירווזייון 2016 אגב)

קירוי האיצטדיון המוזהב בחיפה יותר רלוונטי, מאחר והאיצטדיון נבנה במיוחד עם תשתית שתוכל בעתיד לקרות במידה ויהיה בצורך, אך דובר האיצטדיון אמר לי לפני מספר שנים (כשלא ידע באמת מה הסיבה ה"אמיתית" שאני שואל לגביה) שבמדינה חמה כמו שלנו, אין צדק לקרות את האיצטדיון. אולי במקרה של אירוויזיון ייתכן וזה כן יצדיק, כי זה ישים ומתוכנן. לא יודע. כבר שנים ישנן תוכניות לבנות גשר הולכי רגל מעל הצומת הסמוכה, בעלות של כמה מיליוני שקלים, במיוחד למטרות אלו (המונים המגיעים מהרכבת למשחקי כדורגל בינ"ל). אולי אירוויזיון סוף סוף יצית את הבנייה. גם יורוקלאב במידת הצורך יכול להתקיים במרכז הקונגרסים הסמוך. קל. אבל לחיפה אין מספיק מיטות מלון כדי לארח את כולם, וכך יורדת מהפרק. (אני יודע שיש פתרונות יצירתיים, אבל ה-ebu לא ימהר לבנות עליהם). שוב אני חוזר על חוסר כדאיות לארח באיצטדיון רק עבור מכירת כרטיסים זולים לערב גמר אחד.

היכל הפיס ביורשלים לכן נשאר כאופציה היחידה לאירוח האירוויזיון,ולדעתי ה-25 במאי הוא גם התאריך האפשרי היחיד לקיון התחרות (אחרת חזרות יתנגשו עם ימי הזכון והעצמאות ולפני זה באפריל יש פסח).

ואי אפשר להנתק עכשיו קשר עם טדי הפקות. הם אלו שהשקיעו בשנים האחרונות, הם אלו שהחזירו את האירוויזיון לתודעת הציבור, הזכייה של נטע זה בעיקר בזכות הגב הכלכלי שהעמידו לנט, ולכן מגיע להם להנות  מהפירות.

ולגבי היצוג הביתי, אני אישית חושב שאולי כדאי לכוון לשיר בשפה הערבית בירושלים, כי ממילא ישראל בגמר, אז למה לא להתפרע והסתכן (השנה הסיכון השתלם בנצחון). אבל זה נוגד את שאמרתי לגבי זכותם של טדי הפקות להמשיך לבחור לנו נציג.
לצפיה ב-'קירוי אצטדיון טדי כבר החל בלי קשר לאירוויזיון:'
קירוי אצטדיון טדי כבר החל בלי קשר לאירוויזיון:
19/05/2018 | 23:29
3
294

ולא צריך דעה, כבר הודיעו בתקשורת שהאירוויזיון ייערך ב-25/5.
לצפיה ב-'מה הכוונה קירוי? ולא הבנתי למה לא בלומפילד?'
מה הכוונה קירוי? ולא הבנתי למה לא בלומפילד?
20/05/2018 | 10:47
2
114
אפשר לזרז את הבנייה אם מוסיפים מאות פועלים
לצפיה ב-'באמת צריך פה אסון המכבייה 2? '
באמת צריך פה אסון המכבייה 2?
20/05/2018 | 10:55
120
שלא יבנו משהו זריז במיוחד.
לצפיה ב-'בדיוק מה שחשבתי. להביא פועלים מחו''ל ממדינות כמו סין וכו''
בדיוק מה שחשבתי. להביא פועלים מחו''ל ממדינות כמו סין וכו'
20/05/2018 | 11:27
99
קירוי הכוונה לכסות את הגג של האצטדיון כי הדרישות של האירוויזיון הוא שהמבנה יהיה סגור. וגם אני חושב שצריך בת''א ופשוט צריך להביא פועלים כדי לייעל ולזרז את העבודה
לצפיה ב-'וואללה, זה לא ידעתי בכלל !'
וואללה, זה לא ידעתי בכלל !
20/05/2018 | 11:32
142
אז, זה לגמרי מוריד את חיפה מהפרק !
א-ב-ל, אני לא בטוח אם גדאי כלכלית לארח את האירוויזיון בטדי, מאחר והשכרת המקום למשך 6 שבועות תעלה הרבה מאד כסף, כשרק בערב הגמר יוכלו למכור את הכמה אלפי כרטיסים הנוספים (שיהיו זולים מאחר והם רחוקים יותר - אי אפשר לקרב את הכרטיסים הנוספים). זה כבר חישוב שאינני מספיק מלומד להעריך.

כמובן שלפעמים היוקרה יותר חשובה מהמחיר הכלכלי הנוסף, ולזה כבר צריכים גורמים נוספים להכריע.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ