לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1749317,493 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

אחרי 20 שנה - האירוויזיון חוזר לישראל!  

נטע ברזילי זכתה באירוויזיון 2018 בליסבון עם השיר "Toy", הביאה לישראל זכייה רביעית היסטורית בתחרות - ובמאי 2019 היא תיערך ממש כאן אצלנו! כאן בפורום נלווה מקרוב את העונה הקרובה, עד לפתיחת אירוויזיון 2019 בישראל. קולולו קולולו! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

אחרי 20 שנה - האירוויזיון חוזר לישראל!  

נטע ברזילי זכתה באירוויזיון 2018 בליסבון עם השיר "Toy", הביאה לישראל זכייה רביעית היסטורית בתחרות - ובמאי 2019 היא תיערך ממש כאן אצלנו! כאן בפורום נלווה מקרוב את העונה הקרובה, עד לפתיחת אירוויזיון 2019 בישראל. קולולו קולולו! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'באמת שלחנו את השירים האלה לאירוויזיון '
באמת שלחנו את השירים האלה לאירוויזיון
17/09/2018 | 23:14
11
209
באווירת יום הכיפורים, אתם יותר ממוזמנים לשתף כאן שירים שונים ששלחו המדינות השונות לאורך השנים לתחרות, ושאתם חשים שקיים צורך עז שהן יבקשו מכולנו על שהעזו לשלוח אותם לתחרות בינלאומית ולחשוף אותם לעולם. ובשתי מילים: שירים מחרידים כי אם לא נסלח ביום כיפור, אז מתי נסלח 

ואני מתחיל: הצילו!  
לצפיה ב-''
18/09/2018 | 00:15
119
3 דקות של בהייה במסך ו-WTF אחד גדול
לצפיה ב-'אז ככה בשלוף (אתם כבר תפעילו בעצמם בחיפוש יוטיוב) מדינה ושנה'
אז ככה בשלוף (אתם כבר תפעילו בעצמם בחיפוש יוטיוב) מדינה ושנה
18/09/2018 | 00:53
134
סלובניה 2010, פורטוגל 2011, מונטנגרו 2012, גיאורגיה 2018, לטביה 2014, ישראל 1986 (לא נסלח על זה שריטה לא נשלחה כבר אז), ישראל 2000 (ממש מבוכה), פינלנד 2015 .
אני בטוח שיש עוד ,אם אזכר.
לצפיה ב-'טורקיה חייבת לנו התנצלות'
טורקיה חייבת לנו התנצלות
18/09/2018 | 09:42
105
 כי השיר שלהם מ89 עשה לי סיוטים בתור ילדה
אוסטריה ב79 הרסה את החגיגה עם השיר
ובשנה של דיוה היה זמר גרמני משוגע שרץ וקפץ  וואי איזה מכה
ו.....אחרון צכיה 2007  אבל בזמן האחרון יש הרבה ארצות שחייבים לצופים התנצלות ואולי גם פיצויים 
לצפיה ב-'הבלתי נסלחים'
הבלתי נסלחים
18/09/2018 | 13:15
74
להלן כמה שירים מחרידים, ובטח יש עוד הרבה אסונות שכרגע לא עולים בזכרוני.
אם לבחור רק אחד, הייתי אומר שגרמניה 1991 הוא הפשע המתועב ביותר נגד צופי האירוויזיון. שילוב מעורר חלחלה של מילים דביקות ומתוקות עד בחילה, לחן שבלוני והרכב שתנאי הקבלה אליו היו ככל הנראה יכולות ווקאליות ירודות, פחד קהל והיעדר כריזמה מוחלט.
לצפיה ב-'לישראל לא חסרים שירים הזויים '
לישראל לא חסרים שירים הזויים
18/09/2018 | 13:17
88
מזעזעים! 
מה-20 שנים האחרונות!
לצפיה ב-'אני בוחר לא בשיר אלא באירוויזיון שלם: קופנהגן 2001'
אני בוחר לא בשיר אלא באירוויזיון שלם: קופנהגן 2001
18/09/2018 | 13:39
1
86
האירוע לא היה רק גרוע, הנחייה לא טובה או במה לא מתאימה. הוא היה אירוע מחפיר ואחת מנקודות השפל של אירוח התחרות.
בתור נער בן 15 אני ציפיתי חיכיתי והשתוקקתי לתחרות הזו וקיבלתי אולם עם צופים משועממין שמתהלכים במעברים בין השירים (נדמה לי שבשיר של סלובניה הגדיל ועשה אחד הצופים שהיה ללא חולצה. ולא צופה חתיך בלי חולצה), החרוזים של המנחים, והמנחה הגבר שנראה כמו ד"ר מוות.
הם הביאו לנו את אקווה כמופע! עם ליפסינג! מזיעים!
מי עושה דבר כזה לקוקציה בת 15?

השיר הישראלי מאותה שנה הוא כנראה הנשכח ביותר. המיותר ביותר. ורד גובר הייתה הבחירה הנכונה והמתאימה, אבל אחרי פינג פונג היו חייבים לבחורה במשהו מהוגן וייצוגי, לתפישת רשות השידור.
במשך החודשים שקדמו הימרתי שהשיר הטיפשי של אסטוניה ינצח, ובפורום אירוויזיון באנגלית ז"ל היו לועגים לי. זה היה ברור ששיר שנשמע כמו פרסומת ייזכה. ובכלל היה ברור שאסטוניה מתקרבת לזכייה אחרי כמה שנים של הצלחות.

היה מזעזע.
השנה הכי גרועה אי פעם.
ה-EBU היה מרוצה ככל הנראה, כי נתן להם להפיק גם את חגיגות ה-50 ב-2005 שהיו המשך ישיר של זה. הריקודים הסלוניים האלה על הבמה כשמאחורה מסכים שמראים את ההופעה המקורית של הזמר מהאירוויזיון - מי חשב שזה הגיוני וראוי?

אסור לתת לדנמרק לארח.
לצפיה ב-'גם הבמות שלהם פשוט מכוערות'
גם הבמות שלהם פשוט מכוערות
18/09/2018 | 13:49
67
גם של 2001 וגם של 2014... זוועה!!
לצפיה ב-''
18/09/2018 | 14:11
1
80
פורטוגל צריכה לבקש סליחה שבחרה את כדור השינה המשעמם הזה שלקח את התחרות יובל אחורה.
הפורטוגזים צריכים לבקש סליחה על האפטר אפקט בדמות מבול בלדות שנה אחרי
סלבדור צריך לבקש סליחה על נאום הזכייה הזחוח והמתנשא שלו.
סלבדור צריך לבקש סליחה מנטע.
לצפיה ב-'בדרך כלל שמעבירים את הגביע, מתחבקים, נותנים נשיקה..'
בדרך כלל שמעבירים את הגביע, מתחבקים, נותנים נשיקה..
18/09/2018 | 14:15
79
זה מה שראיתי בכל התחרויות הקודמות, התחבקו, התנשקו, הכל!

והוא? הוא כאילו עשה טובה!

חתיכת מגעיל, לפחות תזייף את זה, אל תתנשא... חתיכת זבל..

אבל האירוניה שהוא בסופו של דבר העביר את זה לנטע, צחקתי שעה!

חתיכת אפס!
לצפיה ב-'ג'מאלה - 1944'
ג'מאלה - 1944
18/09/2018 | 14:43
72
אני מודע לעובדה שיש פה לא מעט שיחלקו עליי, אבל לדעתי זאת הייתה יציאה אוקראינית מזעזעת.
אני עד כדי כך מתעב את השיר הזה ומתמרמר על הזכייה שלו, שעד היום לא שמעתי אותו במלואו.
fun fact: זה השיר היחיד בהיסטוריה של התחרות שסירבתי בתוקף להאזין לו עד הסוף.
לצפיה ב-'לא חסרות דוגמאות'
לא חסרות דוגמאות
18/09/2018 | 15:55
48
השירים שסן מרינו שלחה בין 2015-2018, אלבניה 2013-2014, אסטוניה 2008 ויש עוד בלי ספק
לצפיה ב-'סרחת והלנה פאפריזו הוציאו סינגל ביחד! אני בהלם '
סרחת והלנה פאפריזו הוציאו סינגל ביחד! אני בהלם
17/09/2018 | 19:28
3
140
מה נדפק???!!?? היא אמיתית??? כמה הוא שילם לה על זה???
גרוע!
לצפיה ב-'הלנה יודעת לזהות אייקון אירוויזיוני אמיתי'
הלנה יודעת לזהות אייקון אירוויזיוני אמיתי
18/09/2018 | 14:55
18
לצפיה ב-'איך היא הסכימה לתת לו לגעת בה? הלם'
איך היא הסכימה לתת לו לגעת בה? הלם
18/09/2018 | 16:06
1
14
לצפיה ב-'אני לא אתפלא אם הוא דפק אותה'
אני לא אתפלא אם הוא דפק אותה
18/09/2018 | 16:46
31
בחיי שני דוחים! היא משנה לשנה הופכת להיות יותר ויותר דפוקה..
לצפיה ב-'תקציב אירוויזיון 2019 בתל אביב! '
תקציב אירוויזיון 2019 בתל אביב!
16/09/2018 | 10:34
16
318
120 מיליון שקלים! זה התקציב לאירוויזיון הקרוב בתל אביב.
כבר בתחילת חודש מרץ "ביתן 2" יימסר רשמית למארגנים להקמת הבמה ולסידור המושבים.
העיר תל אביב צפויה להרוויח כ100 מיליון שקלים! מה שאומר שכנראה ישראל תצא בהפסד של כ20 מיליון שקלים.

מספר האנשים שיכולים להכנס ל"ביתן 2" הם 9000! במידה והבמה תהיה גדולה יותר המספר יקטן בהתאמה! הערכות הן שיכנסו כ7000 איש.

דעה אישית: על מה כל כך הרבה כסף? שבדיה הצליחו לעשות אחלה אירוויזיון ב60 מיליון שקלים! אז למה בישראל שזה גם באולם קטן יותר וגם שלא צריכים לבנות כלום ושהכל ישנו (ביתנים, מקומות לאירוח והכל) זה יותר יקר?
לצפיה ב-'אבטחה. זה ישראל פה, לא שוודיה. לכן העלות כאן גבוהה יותר '
אבטחה. זה ישראל פה, לא שוודיה. לכן העלות כאן גבוהה יותר
16/09/2018 | 12:17
98
לצפיה ב-'לדעתי כי התשתיות של האולם השבדי היו קיימות כבר'
לדעתי כי התשתיות של האולם השבדי היו קיימות כבר
17/09/2018 | 09:36
4
138
האולם לפי דעתי אירח שנים את גמר המלודי עד לבניית הפרינדס ארנה. ובוודאי השתמשו בתשתיות מהמלודי האחרון בעוד פרמטרים ואין מה לעשות, שבדיה יודעת להיערך לאירועים מהסוג הזה ואפילו לקחת מסקנות מ2013 ולשנות מה שצריך ל2016 בכדי לצאת עם רווח. 
לא חושב שיש מדינה היום שתצליח בזה חוץ משבדיה.
לצפיה ב-'זו לא הפעם הראשונה שמקימים במות ב"ביתן 2".. '
זו לא הפעם הראשונה שמקימים במות ב"ביתן 2"..
17/09/2018 | 12:27
3
153
מאז הוא נפתח התקיימו בו המון הופעות, כנסים ובנו בו מספיק במות מפוארות וגדולות כך שהתשתיות קיימות וזה אולם שנבנה במיוחד להופעות וכנסים כך שיש הכל לעומת הארנות הקודמות שהיו בעצם אולמות ספורט רגילים!

כך שההפך! זה אמור לפשט את העניין ולא לסבך את העניין! וכיסאות? כבר יש להם טריבונות כיסאות מותאמות אישית, שהן גם פריקות ושאפשר לסדר אותן בכל סדר שרוצים..

ודווקא ב"אקספו" יש מספיק ביתנים, כאילו הכל מוכן לא צריכים לבנות שום דבר! זה מושלם מהבחינה הזאת!

אבטחה ברור שצריך אבל סליחה עד 2 מיליון אפשר לסדר אחלה אבטחה, זה לא מבצע צבאי... כולה תחרות של 3 ערבים! מה הביג דיל?

לדעתי אפשר לסגור את סידור כל האולמות כולל הבמה ב30 מיליון שקלים! הבמה לא צריכה לעלות יותר מ3-5 מיליון גג! ועוד הייתי נדיב! כל סכום שעובר את זה זה פשוט בזבוז..

על מה 120 מיליון??? הייתי עוד מבין 60-80 מיליון אבל 120??? גם ככה האולם קטן וגם ככה הבמה תהיה יחסית קטנה מהבמות הקודמות וגם הכל מסודר ויש כבר ביתנים ואולמות מוכנים אז על מה?? מדינת חלם!
לצפיה ב-'חבוב, מור (יורובוי) כבר אמר לך סיבה שהיא כבדת משקל...'
חבוב, מור (יורובוי) כבר אמר לך סיבה שהיא כבדת משקל...
17/09/2018 | 13:35
1
112
נושא האבטחה כאן. לדעתי, הוא בשקט לוקח נתח של רבע/שליש מהתקציב.

סליחה ,אבל זה ממש בולשיט, מה שכתבת מבחינת 2 מיליון ש"ח.
אבטחה לא מסתכמת ב-3 ערבים בלבד. איפה כל 11 הימים שבהם האומנים נמצאים, שכוללים מסיבות עיתונאים וחזרות? הם ימים שאינם קיימים מבחינתך? איפה כל עניין אבטחת טקס הפתיחה עם השטיח האדום?
אתה מודע לזה שרק זה בלבד (טקס הפתיחה) מבצע אבטחה גדול בפני עצמו, שהולך לסגור את כל הרחובות הסמוכים למוזיאון? מה חשבת לעצמך?

מה לגבי האבטחה בכפר האירוויזיון שיוקם שם ב-9 במאי? לא צריך שם אבטחה?

אני גם בטוח, שבקרבת בתי המלון, שבהם תהיינה המשלחות מחו"ל, גם יזכו לאבטחה.
לצפיה ב-'אז בשבדיה לא הייתה אבטחה??? ברור שהייתה! אז למה הרבה כסף?'
אז בשבדיה לא הייתה אבטחה??? ברור שהייתה! אז למה הרבה כסף?
17/09/2018 | 18:20
71
הרי בשבדיה ידוע שבתקופה שהם אירחו את האירוויזיון הייתה את כל בעיית המוסלמים שהתחילו להשתלט על שבדיה אז ברור שהשבדים השקיעו באבטחה!

אבל למה ישראל צריכה להשקיע 30 מיליון לאבטחה? אנחנו נכנסים למבצע או שאנחנו סה"כ מארחים תחרות שירים? מי שישמע! אין צורך בכל כך הרבה אבטחה!

ואני מעריך שלא יהיו בעיות עם החמאס וכל אלה כי זו תחרות אירופאית! אם הם יפגעו באירופאים הם יפגעו בעצמם ואז האירופאים בכלל לא יתייחסו אליהם! הם לא רוצים שזה יקרה ולכן אני מאמין שהם לא יעשו בעיות בתקופת האירוויזיון.
לצפיה ב-'60 המיליון הנוספים הם בשביל שוחד, לסדר עניינים, "לארגן"'
60 המיליון הנוספים הם בשביל שוחד, לסדר עניינים, "לארגן"
17/09/2018 | 22:19
36
לצפיה ב-'חגיגות האירוויזיון ישולבו עם מצעד הגאווה שגם הוא'
חגיגות האירוויזיון ישולבו עם מצעד הגאווה שגם הוא
17/09/2018 | 23:28
1
95
עולה כמה מיליונים טובים אז אני מניחה שהסכום גלובלי כבר להכל. ובניגוד לערים הקודמות שאירחו - פה צריך לבנות / לשדרג כמעט מאפס, גם את הביתנים, גם את כפר האירוויזיון, גם מסיבות ענק, אירועים בים, בכיכר רבין, נמל, גן צ'ארלס קלוד. אני מניחה שכל חלקי העיר ייקחו חלק באירוע.
לצפיה ב-'מצעד הגאווה ייתקיים ב14.6 בסופו של דבר'
מצעד הגאווה ייתקיים ב14.6 בסופו של דבר
18/09/2018 | 10:26
35
לצפיה ב-'צריך לקחת בחשבון שעלויות השינוע הן גדולות'
צריך לקחת בחשבון שעלויות השינוע הן גדולות
18/09/2018 | 09:16
7
68
כי ישראל מבחינה גיאוגרפית היא מחוץ לאירופה ודברים שניתן לשנע בקלות יחסית ממדינה אחת לשניה לא קורה כאן.. הכל צריך להגיע בספינות ומטוסים. זה דבר יקר מאוד! 
תחשוב על כמות הציוד שצריכים להביא לישראל.

מה גם שהאירוויזיון של היום זה לא 3 ערבים בלבד של שידור חי אלא שבועיים של שלל אירועים שאת כולם מישהו צריך לממן..

בנוסף, עניין האבטחה שכבר הוזכר פה.
לצפיה ב-'אם אני לא טועה את הבמה ישראל בונה ולא מזמינה מאירופה'
אם אני לא טועה את הבמה ישראל בונה ולא מזמינה מאירופה
18/09/2018 | 11:12
6
77
הם רק מקבלים את התוכניות של הבמה ומפעלים בארץ מייצרים אותה לדעתי...

ולגבי שאר ההוצאות אם הכל כלול בתקציב הזה אז זה אולי נורמלי אבל אם זה רק ל3 ערבים, סידור האולמות והבמה אז זה מטורף!
לצפיה ב-'אתה מה זה טועה BIG TIME!!!!!'
אתה מה זה טועה BIG TIME!!!!!
18/09/2018 | 14:43
5
60
כשראיתי בדרך בין כל הקניות בסופר את ההודעה שלך ,אני אמרתי לעצמי ,בוא נבדוק אם אתה טועה, ולמזלי הרב יש לי חבר טוב, שעובד בתאגיד כבר 8 חודשים , והוא די מקורב להפקה.
הוא אמר לי חד משמעית במילים האלה: אפילו לא גרם אחד מהבמה מיוצר ו/או נבנה כאן בארץ לפחות לגבי התחרות שתהיה בביתן 2. הכל דרך חברה מחו"ל מתוכנן, נבנה ומיוצר, בהתאם לגודל מידותיו של ביתן 2.
לצפיה ב-'רגע אז אתה רוצה להגיד לי שכבר בחרו במה?'
רגע אז אתה רוצה להגיד לי שכבר בחרו במה?
18/09/2018 | 14:48
4
42
אז למה לא לחסוך לי לחצים ופשוט לפרסם אותה?!?!
לצפיה ב-'אני מאמין שאפילו יותר מזה'
אני מאמין שאפילו יותר מזה
18/09/2018 | 15:06
3
41
יעשו גם ייבוא לציוד טכני (תאורה, סאונד וכו').

תחשוב שגם על הפרופס (הציוד שיש לכל מדינה על הבמה בזמן ההופעה) - ישראל משלמת חלק כלשהו.
תזכור שמה שעובר בין מדינות אירופאיות בקלות יחסית הופך לקושי ממשי כשזה אמור להגיע לישראל ואין דרך יבשתית להעביר את זה אלא רק ימית או אווירית.. בדיוק כמו כל מוצר ישראלי שמיובא מחו"ל ועולה פה הרבה יותר.. 
לצפיה ב-'אם זה ככה אז התקציב של ה120 מיליון מתחיל להיראות הגיוני'
אם זה ככה אז התקציב של ה120 מיליון מתחיל להיראות הגיוני
18/09/2018 | 15:39
2
48
בגלל שהכל בישראל יותר יקר ויותר מסובך לייבא את כל החלקים האלה ואם ישראל לא מייצרת או מתכננת את הבמה אז זה עוד יותר כסף לשלם לחברה, לשלם למעצב, לשלם לשינוע ולייבוא וגם להקים את הבמה זה לא קל וצריך צוות שיודע להרכיב את הבמה ובטח גם את הצוות הזה יביאו מאירופה וישלמו להם.. כך שאני מתחיל להבין למה התקציב המנופח הזה..

אני גם מאמין שישראל תביא השנה במה משוכללת ולא במות כמו ליסבון ואוסטריה כך שהיא בטח תעלה לפחות 10 מיליון כי ישראל תרצה להראות שהיא יכולה להביא הפקה גרנדיוזית אז זה עוד יותר מסובך כי בניגוד לרק אורות על הבמה יש את כל העניין של המסכים ומסכים עולים הרבה יותר מרק פנסים אז זה ישלש את ההוצאות..

וואי, זה כנראה הולך להיות אירוויזיון מושקע כי אם לא חסר להם! עם כל כך הרבה כסף אני מצפה לבמה הכי יפה והכי משוכללת בתולדות האירוויזיון! צריך לדעת גם לבחור עיצוב במה נכון כי ב2012 העיצוב היה מחריד למרות כל הכספים שהוציאו עליה.. גם לבחור במה צריך טעם!

ותגיד זה הולך להיות המעצב שעיצב את כל הבמות מ2011 והלאה? או שמישהו אחר? רק שלא יביא לנו במת אוסטריה או פורטוגל ואז אבדנו.. גם הבמות שלו פשוט לא מעניינות!

הבמות מ2003-2008 היו נהדרות, כל פעם בקונספט שונה ואהבתי את העיצוב הכללי! אלה במות אירוויזיון! במיוחד של 2008 ושל 2003 שממש אבל ממש אהבתי! לא שגרתיות ומיוחדות!

במת 2003 
לצפיה ב-'אגב, בתור תוספת לדברי מלפני כן.....'
אגב, בתור תוספת לדברי מלפני כן.....
18/09/2018 | 16:10
1
37
באותה שיחה טלפונית נאמר לי, שכנראה השנה יהיו לדים על הבמה.
לצפיה ב-'לד או לא לד..'
לד או לא לד..
18/09/2018 | 16:32
28
אני רוצה לראות במה על רמה! מודרנית! מיוחדת! שונה! ושתייצג רעיון מסויים!

לא סתם עוד במה לא קשורה לכלום כמו ב2009-2018 חוץ מ2015..

דווקא ב2015 הבנתי שזה היה כאילו "עין"... אבל הביצוע שלה היה מחריד..
לצפיה ב-'אירוויזיון ב-18 במאי, מה שהיה הוא מה שיהיה?'
אירוויזיון ב-18 במאי, מה שהיה הוא מה שיהיה?
17/09/2018 | 10:49
12
253
בשבוע שעבר, עם ההכרזה על תל אביב כעיר המארחת של אירוויזיון 2019, הוכרזו גם התאריכים הרשמיים של התחרות בארץ, והתברר שהגמר ייערך ב-18 במאי. האם מה שקרה בעבר בגמרים של התחרות שנערכו בתאריך הזה, מעידים מה יקרה בעתיד? 

ב-18 במאי 1996 נערך האירוויזיון באוסלו, נורווגיה, בו הוכתרה אירלנד לזוכה בפעם הרביעית תוך 5 שנים - ולמעשה זו הייתה הזכייה השביעית והאחרונה שלה עד כה, זו שממצבת אותה עד ימינו כאלופת האירוויזיונים של כל הזמנים.

מאז ועד ימינו, היחידה שמאיימת לשלול מאירלנד את התואר היא שוודיה, שזכתה מאז עוד 3 פעמים בתחרות (1999, 2012 ו-2015). האם ב-18 במאי 2019, שוודיה תזכה באירוויזיון בישראל - ותהפוך לאלופת האירוויזיון של כל הזמנים לצד אירלנד? פעם אחת השוודים כבר זכו כאן, להזכירכם 

ואם כבר שוודיה, אז ב-18 במאי 2013 נערך גמר האירוויזיון במאלמו. תחרות כואבת מבחינתה של ישראל שלא העפילה לגמר שנה שלישית ברציפות אחרי שנראה היה שמורן מזור תעפיל לגמר עם הופעה משכנעת וטובה, ובמיוחד אחרי שזכתה לזמן מסך ממושך בגרין רום. השנה, כאמור, ההיסטוריה הכאובה הזו לא תחזור על עצמה, כי ישראל משתתפת אוטומטית בגמר. 

באותה השנה, דנמרק הוכתרה לזוכה הגדולה של התחרות - אחרי שכמעט לאורך העונה כולה היה ברור שתנצח. זו הייתה הזכייה השלישית (והאחרונה, בינתיים) של דנמרק בתחרות - שהשוותה את מספר הזכיות שלה לישראל, עד הזכייה של נטע השנה - שהוסיפה לנו גביע אירוויזיון רביעי. האם גם השנה ב-18 במאי, דנמרק תשווה את מספר הזכיות שלה לישראל - ועוד באירוויזיון שנערך בישראל? האם מדינה סקנדינבית נוספת תזכה על אדמתנו? 

ועוד נקודה מעניינת בהקשר של אירוויזיון 2013: זו הייתה התחרות האחרונה שבה הגרין רום לא היה בתוך אולם התחרות - מה שיחזור על עצמו גם בתחרות של 2019. 
לצפיה ב-'אולי אפילו ישראל תזכה פעמיים ברציפות? זה כבר קרה פעם אחת!'
אולי אפילו ישראל תזכה פעמיים ברציפות? זה כבר קרה פעם אחת!
17/09/2018 | 11:19
4
162
אם זה יקרה שוב ישראל תזכה בניצחון החמישי שלה ותיצור שיא חדש של המדינה המארחת הראשונה שזכתה בעצמה בארץ שלה פעמיים ברציפות!
לצפיה ב-'בוא נחדד ניסוח: תהיה הראשונה שתעשה זאת פעם שנייה של .....'
בוא נחדד ניסוח: תהיה הראשונה שתעשה זאת פעם שנייה של .....
17/09/2018 | 12:56
3
174
דאבל זכיות שנה אחר שנה.
עד היום רק ישראל ,לוקסמבורג ,ספרד (במסגרת הזכייה המרובעת בביתה) ואירלנד (3 זכיות ברצף), כל אחת מהן עשתה רק סט אחד של זכיות שנה אחר שנה.
לצפיה ב-'מה שהוא אמר '
מה שהוא אמר
17/09/2018 | 13:02
114
לצפיה ב-'לוקס'' זכתה ב72 וב73 נחשו מי היתה אמורה ליצג אותם ב74 '
לוקס'' זכתה ב72 וב73 נחשו מי היתה אמורה ליצג אותם ב74
17/09/2018 | 13:32
1
142
אילנית   
לצפיה ב-'היום יש לה יום הולדת '
היום יש לה יום הולדת
17/09/2018 | 14:06
38
לצפיה ב-'אם כבר הזכרת את דנמרק בהקשר של 18/5, אז למאמינים במגידי....'
אם כבר הזכרת את דנמרק בהקשר של 18/5, אז למאמינים במגידי....
17/09/2018 | 13:10
2
146
עתידות,

שאלו לאחרונה מספר פותחי קלפים וקוראים בקפה מי המדינה שתזכה באירו' שיהיה כאן בארץ, ושתי המדינות שרובם (אם לא כולם אמרו) חוזים עפ"י ה'קישורים' הנ"ל שלהם הן צרפת ודנמרק.
מעניין, נחיה ונראה, אם הזוכה תהיה אחת מהן.
לצפיה ב-' אם Kendji Girac ייצג את צרפת, יש סיכוי שזה יקרה'
אם Kendji Girac ייצג את צרפת, יש סיכוי שזה יקרה
17/09/2018 | 13:15
1
114
הוא אמר שהוא מעוניין, אז ייתכן שנראה אותו בקדם הצרפתי

כך או כך, אזכור את ההודעה הזו
לצפיה ב-'הוא זמר טוב! הלוואי ונזכה לראותו בתחרות השנה!'
הוא זמר טוב! הלוואי ונזכה לראותו בתחרות השנה!
18/09/2018 | 09:25
8
לצפיה ב-'אה, את 96' זכרתי, כלומר את התאריך, לא את התחרות '
אה, את 96' זכרתי, כלומר את התאריך, לא את התחרות
17/09/2018 | 14:10
106
באותה שנה היה לי חבר שזה יום ההולדת שלו, יצאתי איתו ולא צפיתי בה... ניסיתי "להיגמל" מאירוויזיונים ולא טרחתי להשלים; רק שנים לאחר מכן שמעתי את השיר הזוכה, אחד המקסימים.
לצפיה ב-'לא מצליחה לדמיין איך עיריית תל אביב מתכננת'
לא מצליחה לדמיין איך עיריית תל אביב מתכננת
17/09/2018 | 23:22
70
להפיק אירועי יום זיכרון, חגיגות יום עצמאות, פסטיבל אירוויזיון ומצעד גאווה והכל בפרק זמן של 10 ימים !!! בשבוע של יום הזיכרון והעצמאות (ואפילו שבוע קודם) כל העיר מלאה בדגלי ישראל, כך שיום אחרי העירייה תצטרך לקפל הכל ולקשט את העיר לאירוויזיון עם דגלי גאווה, כרזות של התחרות וכו'. זו תהיה חוויה מרתקת לראות פה את כל המשלחות בצפירה של יום הזיכרון ובאבל הלאומי באותו היום ולהבדיל בחגיגות העצמאות של המדינה. וכל המשלחות יהיו כאן ואלפי התיירים לחוות איתנו הכל... לא חושבת שאי פעם אירוויזיון נפל על אירועי יום עצמאות של מדינה מארחת ועוד מדינה לאומנית כמו ישראל. להבנתי ב-17 למאי יום שישי (יום לפני הגמר) העירייה אף מתכננת את מצעד הגאווה על כל המשתמע מכך. הולכים להיות שבועיים עמוסים, מרגשים ומרתקים...לא מצליחה עדיין לדמיין את זה...
לצפיה ב-'לא בא לי עוד ניצחון של מדינה סקנדיבית, מספיק'
לא בא לי עוד ניצחון של מדינה סקנדיבית, מספיק
18/09/2018 | 16:03
23
אלא אם מדובר באיסלנד או פינלנד שיפתיעו, אבל עוד אירוויזיון בשוודיה בזמן הקרוב יהיה כבר יותר מידי. הייתי שמח לראות מדינה שלא זכתה עדיין באירוויזיון או מדינה שלא זכתה המון זמן ותעשה ניצחון היסטורי (כמו אוסטריה אחרי 48 שנים)
לצפיה ב-'אשמח שמדינה תזכה כאן בפעם הראשונה'
אשמח שמדינה תזכה כאן בפעם הראשונה
18/09/2018 | 16:26
21
אשמח מאוד אם ליטא (ארץ מוצאם של אבות אבותיי ) או בולגריה יזכו כאן בפעם הראשונה, או מדינה שלא זכתה כבר המון המון זמן כמו הולנד או בריטניה. דאבל נראה לי כרגע בגדר פנטזיה הזויה מדי.
לצפיה ב-'בקשר לכוכב הבא לאירוויזיון'
בקשר לכוכב הבא לאירוויזיון
17/09/2018 | 16:15
9
147
ההרשמה לעונה הקרובה של הכוכב הבא לא נסגרה, אז זה אומר שגם עוד לא התחילו הצילומים לאודישנים של העונה הזאת.
כאשר לפני שנה אמרו בתקשורת בחודש 9 התחילו הצילומים לעונה הקודמת של הכוכב הבא לאירוויזיון, קודם אני לא האמנתי שזה נכון, אז נכנסתי לאתר האינטרנט של קשת, אל דף ההרשמה לתוכניות, ושאני לחצתי על האפשרות של ההרשמה לתוכנית הכוכב הבא לאירוויזיון, אז היה כתוב "ההרשמה הסתיימה", בניגוד למה שקורה השנה הזאת, שעדיין בחודש 9 שההרשמה לעונה של התוכנית הזאץ עוד לא נגמרה, כנראה כי בינתים קשת יותר מעדיפה להמשיך לתכנן את התוכנית המתחרה למשחק של האח הגדול שם זמני 2025, לדעתי זה בצדק, כי שרשת לקחת לקשת את המשחק המאוד מצליח שלה של האח הגדול כי חברת המשחק הזה אנדמול עשתה הסכם מניות עם חברת רשת, לארז טל לא היה נעים להגיד את זה בשידור שהיה אחרי פרק סיום העונה האחרונה בקשת של האח הגדול, אז הוא אמר שהמשחק הזה לדעתו מיצה את עצמו ושמעכשיו הוא לא רוצה להמשיך לדבר על המשחק הזה, וגם  שערוץ 2 מפוצל וכל חברת שידור ששידרה בערוץ 2 ועכשיו היא משדרת בערוץ משלה, שהיא רוצה עד כמה שאפשר להצליח.

אבל אין מה לדאוג, כי קשת יודע שעכשיו ששוב הקדם אירוויזיון הוא שלה וששידור כזה יכול לתת לקשת הרבה רייטינג כמו בשנה שעברה, אז בהמשך היא גם תמשיך את ההכנות לכוכב הבא לאירוויזיון.  

לצפיה ב-'מי שמגיע לאודישנים הוא באמת דפוק '
מי שמגיע לאודישנים הוא באמת דפוק
17/09/2018 | 17:50
8
188
הכל שם מכור ורק מקורבים להפקה מתקבלים, הם כבר אמרו את זה על הבחירה בנטע!

דבר שני אם זה ככה אז למה לקיים בכלל תחרות ולא לבחור באמן בחירה ישירה? הרי בכל מקרה כל אלה שנבחרים הם לא אנונימיים וההפקה מכירה אותם יופי! (גם נדב וגם אימרי לא היו אנונימיים לפני התחרות זה בסדר).

גם השנה זה יהיה ככה.. וככה כל הזמן עד שיחליטו על דרך בחירה חדשה ברגע שישראל תחזור לתקופת הכישלונות..
לצפיה ב-'וגם נטע הייתה באודישן השאלהה יא מי באמת מצליח בתחרות הזאת'
וגם נטע הייתה באודישן השאלהה יא מי באמת מצליח בתחרות הזאת
18/09/2018 | 00:41
32
לצפיה ב-'גם נטע ברזילי הייתה באודישנים של הכוכב הבא לאירוויזיון'
גם נטע ברזילי הייתה באודישנים של הכוכב הבא לאירוויזיון
18/09/2018 | 01:00
6
88
מי יותר מצליח במוסיקה אז הוא המנצח
לצפיה ב-'אתה מה זה טועה, הם פשוט רצו אותה כבר כמה שנים'
אתה מה זה טועה, הם פשוט רצו אותה כבר כמה שנים
18/09/2018 | 11:10
5
47
אז הכריחו אותה להשתתף (אני לא אתפלא אם גם שילמו לה) כי הם רצו שהיא תייצג אז הם קידמו אותה לכל אורך התחרות כולל הגמר ובחרו בכוונה את המתמודדים הכי הזויים ושהכי לא יכולים לתת לה פייט ואז היא זכתה, כי באמת מי היה בוחר במרגי הדבע או בהזויה השנייה? ילדות "קוקיות" בנות 13 או זקנים...

איףףףף תוכניות מכורות, היחידה שלא מכורה זה XFACTOR לדעתי... אבל גם שם אי אפשר לדעת.. בכלל עדיף לא להגיע לאודישנים בישראל, אם אתה באמת רוצה להצליח לך לאמריקן איידול או לתוכניות כישרונות בחו"ל שם אתה יכול לבנות קריירה, בארץ? אין סיכוי! אתה פשוט תיכנס לסטטיסטיקה
לצפיה ב-'לקחת את הכתבה על נטע קצת רחוק'
לקחת את הכתבה על נטע קצת רחוק
18/09/2018 | 12:37
4
42
כן, רצו שהיא תשתתף בתוכנית שנים והיא סירבה. כן, השופטים לרוב פרגנו לה והצביעו בלי סוף. אבל זה לא אומר שמהרגע הראשון היא הייתה הזוכה שלהם (היא רצתה לפרוש כמה פעמים במהלך הצילומים ממה שהבנתי, והייתה בטוחה שידיחו אותה אחרי כמה שבועות כי המוזיקה שהיא יוצרת "מוזרה" מדי; חשבה שהפרסום מהתוכנית יביא קהל נוסף להופעות הקטנות שהייתה עושה בברים בתל אביב ולא יותר מזה), וזה גם לא אומר שכל מתמודד בתוכנית מקורב להפקה. אגב, אם מחשיבים רק את הצבעות הקהל מרגי זכה, לא נטע.

אתה צריך לזכור שכל תוכניות השירה האלו בכל העולם הם בסופו של דבר מכונות כסף. ההפקה מחפשת מתמודדים למתג, המחשבה העיקרית היא רווח כספי. אם נטע לא הייתה מספיק טובה יכלו להחליף אותה בשניה באחד המתמודדים האחרים, אין להם בעיה לשחק עם מתמודדים איך שבא להם. זה יהיה ג'סטין ביבר הבא, זאת תהיה הביונסה הבאה, וכו'.
לצפיה ב-'בכלל מסכן מי שהולך לשם'
בכלל מסכן מי שהולך לשם
18/09/2018 | 12:46
3
36
שנה מדברים עליו ולאחר מכן שוכחים אותו לגמרי! מי בכלל משמיע אותם ברדיו מי מתייחס אליהם וכל הקליפים שעלאק מיליוני צפיות אלו צפיות מזויפות שהם שילמו כדי לקבל אותם.. כל התעשייה הזאת מזויפת ועלובה..

מסכנים הילדים של היום, שומעים דודו פארוק... מדינה של עלובים!

דווקא אנשים שהם באמת מוכשרים אבל לא נולדו לאנשים המקורבים להפקות האלה לא זוכים לחשיפה ומוותרים על זה כי הם יודעים שאין סיכוי שזה יקרה אלא אם הם ישלמו לסוכנים אלפי שקלים לקידום אישי!

לדעתי מי שבאמת רוצה קריירה רצינית במוזיקה חייב לדעת אנגלית, חייב לגדל ביצים ולטוס לאמריקה בתקופת אודישנים לתוכניות שם, רק באמריקה עושים את הכסף, בישראל אין סיכוי, זו מדינה קטנה ואומללה... המוזיקה היחידה ששולטת כאן זו מזרחית וגם בה כבר יש טופ שאי אפשר לנצח כמו דודו אהרון, עומר אדם ואייל גולן..
לצפיה ב-'משעשע אותי שאתה חושב שבאמריקה זה לא קורה'
משעשע אותי שאתה חושב שבאמריקה זה לא קורה
18/09/2018 | 13:21
2
31
ההפך, באמריקה צריך הרבה מאוד כסף וקשרים כדי להתפרסם בגדול. וגם בתוכניות הריאליטי שלהם 90% מבויים (ברמה כזו שהשופטים יודעים בדיוק מה להגיד כדי לגרום לקהל להתחבר למתמודד, סיימון קאוול עשה מזה קריירה)

אתה מתוסכל על כל התהליך עם נטע אבל שוכח שההפקה של הכוכב רצתה שהיא תשתתף כי היא מוכשרת ומיוחדת, לא כי היא "מקורבת". יש סיבה שנלחמו עליה גם אחרי שהבריזה וסיננה אותם במשך שנים.
מסכימה איתך שזמרים שמעדיפים לשיר באנגלית פחות יצליחו פה, אין מה לעשות. צריך לדעת לאיזה קהל לכוון. הקהל הישראלי מעדיף מזרחית
לצפיה ב-'דבר ראשון אני שמח שאני משעשע אותך '
דבר ראשון אני שמח שאני משעשע אותך
18/09/2018 | 13:24
1
30
דבר שני אני ממש לא מתוסכל מהבחירה בנטע, דווקא הבחירה הייתה מוצדקת והייתה יעילה כי זכינו, אני פשוט לא מבין למה צריך את התוכנית הזאת אם גם ככה ההפקה שולחת את מי שהיא רוצה, בשביל מה? שפשוט ישלחו את מי שהם רוצים עם שיר שנכתב במיוחד ע"י מדלי וזהו!

זה יחסוך גם זמן, גם כסף וגם שיגעון ומרמור מצד אלו שמגיעים להיבחן או שולחים שירים.
לצפיה ב-''
18/09/2018 | 13:33
30
למה הם עושים את התוכנית בכל זאת? כי שוב, זו מכונת כסף. הם מחפשים זמרים למתג, להפוך איזה ילדון לג'סטין ביבר הישראלי הבא, להרוויח מההצבעות וההצלחה שהכוכבים החדשים יביאו להם. נטע מכניסה להם אחלה כסף, מרגי, חן, נדב. אם הם מפמפמים מתמודד מספיק זה לא משנה מי מגיע למקום שני חמישי או עשירי, אם אפשר לקדם אותו לקהל הנכון יש להם רווח
לצפיה ב-'תמונת מצב: כמה אישרו שיגיעו לאירוויזיון בת"א?'
תמונת מצב: כמה אישרו שיגיעו לאירוויזיון בת"א?
17/09/2018 | 11:42
5
283
הפרטים המלאים כאן: 
https://www.mako.co.il/news-israel/entertainment-q...
לצפיה ב-'בינתיים גם פורטוגל, גיאורגיה ואלבניה אישרו (סה"כ 30 עד כה)'
בינתיים גם פורטוגל, גיאורגיה ואלבניה אישרו (סה"כ 30 עד כה)
17/09/2018 | 23:17
60
לצפיה ב-'חלום שלי שמרוקו תקבל הזמנה אישית ותגיע...זה יהיה כ"כ '
חלום שלי שמרוקו תקבל הזמנה אישית ותגיע...זה יהיה כ"כ
17/09/2018 | 23:24
1
127
יפה וסימבולי אם מרוקו תחזור לתחרות דווקא שהיא מתקיימת על אדמת ישראל. לחילופין, ורק לשם הקוריוז - לא הייתי פוסלת לשלוח הזמנה גם ללבנון...
לצפיה ב-'זה גם חלום שלי!'
זה גם חלום שלי!
17/09/2018 | 23:53
103
ועל הדרך, גם פיוס עם טורקיה וחזרתה לתחרות
השיר היחיד של מרוקו בתחרות הוא אחד האהובים עליי ביותר. 
לצפיה ב-'חבל לי שבוסניה מונקו ולוקס'' לא '
חבל לי שבוסניה מונקו ולוקס'' לא
18/09/2018 | 09:51
29
לצפיה ב-'מאחל שיתנו לקזחסטן להצטרף'
מאחל שיתנו לקזחסטן להצטרף
18/09/2018 | 15:56
11
לצפיה ב-'את מי הכי הייתם רוצים לראות באירוויזיון 2019?'
את מי הכי הייתם רוצים לראות באירוויזיון 2019?
15/09/2018 | 20:57
41
256
אחרי ההכרזה על תל אביב כעיר המארחת, עוד ועוד מדינות מאשרות את השתתפותן באירוויזיון 2019 בישראל (האחרונות שבהן, בינתיים, הן אירלנד ואיסלנד, שם צפו ועלו דיבורים על חרם אפשרי - ובסוף השבוע גם ספרד ויוון אישרו שיגיעו לכאן)

סביר להניח שגם בישראל ישתתפו 43 מדינות, בדומה לאירוויזיון האחרון בליסבון...
המשך>>
אחרי ההכרזה על תל אביב כעיר המארחת, עוד ועוד מדינות מאשרות את השתתפותן באירוויזיון 2019 בישראל (האחרונות שבהן, בינתיים, הן אירלנד ואיסלנד, שם צפו ועלו דיבורים על חרם אפשרי - ובסוף השבוע גם ספרד ויוון אישרו שיגיעו לכאן)

סביר להניח שגם בישראל ישתתפו 43 מדינות, בדומה לאירוויזיון האחרון בליסבון - אז את מי הכי הייתם רוצים לראות מייצג כל מדינה ומגיע לכאן, לישראל
לצפיה ב-' אין היא אגדה! גמרה לי את החיים!! '
אין היא אגדה! גמרה לי את החיים!!
17/09/2018 | 22:38
132
אני לא מאמין שלפני חצי שנה ראיתי אותה בעזריאלי חח 
היא מצחיקה רצחחח
לצפיה ב-'שהאירוויזיון היה בחוץ לארץ אז גם במלונות שם ביקשו על אירוח '
שהאירוויזיון היה בחוץ לארץ אז גם במלונות שם ביקשו על אירוח
17/09/2018 | 18:13
1
124
על אירוח שם, מחיר כספי מאוד גבוה?
"בקטגוריית מלונות 4 כוכבים נבדק מלון ברחוב מונטיפיורי, שמחירו קפץ ב-1,346% לאחר ההכרזה על האירוויזיון, מ-990 שקל. המחיר בסופי השבוע שלפני ואחרי האירוויזיון נשאר ללא שינוי."
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100...
בעלי האירוח בישראל חושבים שרוב החובבי האירוויזיון בעולם הם אנשים מאוד עשירים בכסף?

לצפיה ב-'זה עניין של ביקוש והיצע, לא שייך לחובבים עשירים או עניים.'
זה עניין של ביקוש והיצע, לא שייך לחובבים עשירים או עניים.
17/09/2018 | 19:29
83
ההנחה של בעלי המלונות שהביקוש יהיה גבוה, לכן הם מעלים את המחירים.
אם יהיה מי שמוכן לשלם את המחירים הגבוהים האלה - אז בעלי המלונות הרוויחו.
אם אף אחד לא יסכים לשלם (מה שאני בספק שיקרה), אז בעלי המלונות "יגלו גמישות" והמחירים יתחילו לרדת.
לצפיה ב-'כך יוגדל מספר הכרטיסים לאירוויזיון: צפייה מהגרין רום'
כך יוגדל מספר הכרטיסים לאירוויזיון: צפייה מהגרין רום
16/09/2018 | 15:23
50
677
ההפקה הישראלית חשבה על פתרון יצירתי להגדלת מספר הכרטיסים לאירוויזיון:

בביתן 2 עצמו צפויים להיכנס כ-6,500 צופים, ובנוסף להם יימכרו כרטיסים לעוד 2000-3000 איש, לביתן 1 שבו ימוקם הגרין רום, ויוצבו בו מסכי ענק לצפייה בתחרות.

זה אמנם ללכת עם ולהרגיש בלי, אבל עדיין...
המשך>>
ההפקה הישראלית חשבה על פתרון יצירתי להגדלת מספר הכרטיסים לאירוויזיון:

בביתן 2 עצמו צפויים להיכנס כ-6,500 צופים, ובנוסף להם יימכרו כרטיסים לעוד 2000-3000 איש, לביתן 1 שבו ימוקם הגרין רום, ויוצבו בו מסכי ענק לצפייה בתחרות.

זה אמנם ללכת עם ולהרגיש בלי, אבל עדיין יעביר לנוכחים חלק מהחוויה, כי מדובר בשהות לצד האמנים בגרין רום ברגעי המתח, וכמובן שלכל אורך המשדרים יהיו פריצות בלייב למתחם. 
לצפיה ב-'מלפפוניאדה4# -התוצאות!!!'
מלפפוניאדה4# -התוצאות!!!
16/09/2018 | 07:24
10
72
הרגע לו חיכינו סוף סוף הגיע!!!
אנחנו כבר באמצע ספטמבר, עונת הקדמים החלה, נקבעה עיר מארחת, ולא פחות חשוב - המהדורה הרביעית של המלפפוניאדה הגיעה לסיומה
רשימת השירים היתה מגוונת, ואני שמח לחשוף את התוצאות הרשמיות.
תודה לכל המשתתפים. כרגיל נהנתי מאוד והכרתי הרבה שירים שאוסיף לפלייליסט (שלא הייתי מצליח להגיע אליהם ללא התחרות!!!). 

חשיפת התוצאות תעשה ע"י הסימולטר בקישור הבא: 
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/232567/melafef...

התוצאות המלאות בקישור הבא(ממליץ לכולם לנסות להתאפק ולוותר על הקישור הבא - הסימולטור הרבה יותר מהנה):
https://scorewiz.eu/scoreboard/sheet/232567/melafe...

מבקש לנסות לא לפרסם ספויילרים ללא סימן ה / או פשוט לרשום זהירות ספויילר.

ברכות לזוכה המאושר
שתהיה לכם אחלה עונת קדמים, גמר חתימה טובה וניפגש במהדורה הבאה!!!

*לגבי המהדורה הבאה- במידה ותהיו מעוניינים שהתחרות תימשך אנא שילחו לי מסר/שירים לתחרות הבאה ואפתח שירשור בנושא. 
לצפיה ב-' ברכות לזוכה!'
ברכות לזוכה!
16/09/2018 | 07:59
1
41
ברכות לזוכה, למרות שהוא לא היה בכלל פייבוריט שלי.
הצבעה מותחת עד הסוף!

תודה רבה לכל מי שניקד אותי, והביא אותי למקומות 2 ו3.
דווקא ציפיתי שstromae יסיים יותר גבוה מאמילי, אבל אני לא מתלונן :)
לצפיה ב-'הישג מצוין'
הישג מצוין
16/09/2018 | 08:09
35
שלחת שני שירים מעולים, ברכות על ההישג המרשים!
הסימולטור מעולה!!!
גם אני חשבתי שסטורמה יכול לנצח. אמילי היא אחת ההפתעות בתחרות. לא הכרתי לפני, שמח שהגיעה למקום השני והמאוד מכובד.
לצפיה ב-'מזל טוב לזוכה '
מזל טוב לזוכה
16/09/2018 | 19:58
1
23
tajci,
תודה על תרומתך והפעלת הפורום
ותודה על הניקוד לשירים שלי
לצפיה ב-''
16/09/2018 | 20:56
14
בכיף, שמח מאוד שאתה חלק מהתחרות!
לצפיה ב-' ברכות לזוכה !!'
ברכות לזוכה !!
16/09/2018 | 20:41
2
26
נפלא להכיר שירים שייתכן ולא היינו מכירים אלמלא התחרויות האלה.
תודה רבה לכל מי שניקד אותי !! 
לצפיה ב-'תודה על שליחת השירים המיוחדים שבחרת!'
תודה על שליחת השירים המיוחדים שבחרת!
16/09/2018 | 20:55
1
24
למרות שלא ניקדתי, אני תמיד אוהב את הבחירות שלך!
מקווה שבמהדורה תצליח יותר
לצפיה ב-' תודה !'
תודה !
16/09/2018 | 21:21
17
ואני בהחלט מסכים שאיטלקית היא שפה מקסימה לשירים. זו בכלל שפה שכיף לשמוע ! 
לצפיה ב-'הסיכום שלי לתחרות'
הסיכום שלי לתחרות
16/09/2018 | 20:53
21
ברכות לזוכה. שיר ראוי וממש כיפי, שלא הכרתי לפני התחרות. קליפ נהדר, ואין על השפה האיטלקית...
אני עדין בהלם על אי ההצלחה של Human, שיר שלא אני שלחתי אבל ממש רציתי שיזכה. בעצם הייתי בטוח שהוא ינצח! הגיע לו להיות בטופ 3 לפחות. בכל אופן זאת התגלית הכי גדולה שלי במהדורה הנוכחית. מקווה שמי ששלח לא יתייאש מהמיקום וימשיך לשלוח שירים מעולים.
לגבי השירים שאני שלחתי, הייתי בטוח שהם יתקבלו ביותר אהבה...
דייגו היה סוג של פנטזיה שכמעט התממשה בשנה שעברה. השיר ששלחתי יצא ב2015 ומאז אני מכור אליו. כשהתפרסם שהוא משתתף שנה שעברה בקדם הפורטוגזי זה היה כמו חלום שהתגשם. אבל השיר היה בינוני וכל עינין הפרישה היה ממש מבאס(ומוצדק). מקווה שיתעשת וינסה שנית את מזלו, בשיר בסגנון הזה.
אדונה ויטוצ'י היתה סוג של הימור. בעיני זה שיר קסום עם קליפ מאוד מסקרן וסוחף. בשילוב השפה האלבנית המסתורית, התאהבתי בו מהצליל הראשון. מקווה מאוד לראות את האלבנים ממשיכים בקו של השנה שעברה וממשיכים לשלוח יוצרים מיוחדים ולא גרסאות פופ שעוברות שינוי מלאכותי לאנגלית. 
שמח שסטרומה סיים בטופ3. שיר מצמרר. יש לו עוד המון שירים נהדרים שזכיתי להכיר שוב בזכות התחרות (מודה שסלדתי ממנו בעבר, אבל התאהבתי בו מחדש).
תודה שוב לכל המשתתפים.
אני מאוד נרגש כל פעם מחדש מהמעורבות והשתתפות שלכם. עברנו כבר ארבע מהדורות, למעלה מ100 שירים! 
מקווה שעוד משתתפים יצטרפו לחגיגה ושהמלפפוניאדה תצליח ליצור אפקט גדול יותר בפורום שלנו

לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
16/09/2018 | 21:09
19
גם על הארגון וההתמדה, ההשקעה והרצינות !
שמחתי מאד להכרה לפחות באחד מהשירים ששלחתי,
ואפילו דוז בהשתתפות הראשונה - לא צריך יותר מזה !
ברכות לזוכה הראוי בהחלט !
שתהיה לנו עונה משמחת ארוכה ומספקת
לצפיה ב-'מממיאללה '
מממיאללה
17/09/2018 | 15:18
18
מקום חמישי ומכובד עם Story About A Broken Heart
שמחתי לחשוף אתכם לעוד יצירה ישראלית משובחת

ברכות לזוכה שאותו גם דיזזתי! Thegiornalisti - Felicità puttana שיר ענק, אחד הטובים שהיו במלפפוניאדה עד כה
מי ששלח את השיר של רובין- שאפו, בחיים לא הייתי מכיר

תודה על הארגון והחייאת הפורום tajci, אשמח כמובן למהדורה נוספת
מממיאללה
לצפיה ב-' יום רביעי, 19 בספטמבר, בשעה 21:00 ב-כאן 11'
יום רביעי, 19 בספטמבר, בשעה 21:00 ב-כאן 11
16/09/2018 | 23:30
4
217
לצפיה ב-'התחיל מבטיח, עד שהגעתי ל"אסי עזר ורותם סלע" '
התחיל מבטיח, עד שהגעתי ל"אסי עזר ורותם סלע"
17/09/2018 | 00:53
1
122
שני נודניקים שפולטים למצלמה כל מה שעובר להם בראש, בלי מסננים... וכמה שהם חופרים...

אגב, לא מקובל לצרף צילומי מסך, אם זה באינטרנט פשוט מעדביקים את המידע ו/או נותנים קישור לכתבה.
לצפיה ב-'הו הו כמה את צודקת'
הו הו כמה את צודקת
17/09/2018 | 13:42
63
בעלי אומר שיש לעזר NPD בקיצור נרקיסיסט
ממש לא סובל את הקול שלו  מקבל אלרגיה ועצבים
אז את נינגה אני רואה רק בחדר שינה בווליום שקט
לצפיה ב-'התחיל מבטיח, עד שהגעתי ל"אסי עזר ורותם סלע" '
התחיל מבטיח, עד שהגעתי ל"אסי עזר ורותם סלע"
17/09/2018 | 00:54
1
78
שני נודניקים שפולטים למצלמה כל מה שעובר להם בראש, בלי מסננים... וכמה שהם חופרים...

אגב, לא מקובל לצרף צילומי מסך, אם זה באינטרנט פשוט מעדביקים את המידע ו/או נותנים קישור לכתבה.
לצפיה ב-''
17/09/2018 | 19:30
4
לצפיה ב-'אירוויזיון 2019 בתל אביב: מה הסלוגן שלכם? '
אירוויזיון 2019 בתל אביב: מה הסלוגן שלכם?
15/09/2018 | 20:41
24
220

בעוד 241 ימים זה יקרה: נעימת הפתיחה של אירוויזיון 2019 בתל אביב! 20 שנה חיכינו שהתחרות תחזור לישראל, ובעוד 8 חודשים היא תנחת כאן אצלנו, מי היה מאמין.

רק שלשום הוכרז רשמית שתל אביב תארח את התחרות, וכעת ההכנות מעלות הילוך: בתקופה הקרובה ייבחר הסלוגן הרשמי שילווה את האירועים ויעטר כל פינה בתל אביב. אם זה היה תלוי בכם - מה היה הסלוגן שלכם לאירוויזיון 2019׳בתל אביב

מוזמנים להפגין יצירתיות ולהציע את ההצעות שלכם! אני עדיין לא מאמין שזה בכלל אמיתי ולא משחק!

לצפיה ב-'הנה הצעה משעשעת שלי '
הנה הצעה משעשעת שלי
15/09/2018 | 20:46
4
280
זה כמובן לא ברצינות, אבל תודו שזה משעשע
הרעיון הוא שלי, גולש בשם מוטי נחום שנתקל בציוץ שלי בנושא עיצב את הכרזה

(אגב, יש לי רעיון נהדר ורציני לסלוגן לאירוויזיון בארץ, ייתכן ואשתף בהמשך)
לצפיה ב-'״כפרה עליכם״'
״כפרה עליכם״
15/09/2018 | 22:41
3
84
לצפיה ב-'האמת שזה לא רע בכלל'
האמת שזה לא רע בכלל
16/09/2018 | 01:39
1
48
לצפיה ב-''
16/09/2018 | 08:01
13
לצפיה ב-' like אפשר גם = פסטיבל כאן'
like אפשר גם = פסטיבל כאן
16/09/2018 | 23:18
16
לצפיה ב-' Let's Get This Party Started '
Let's Get This Party Started
15/09/2018 | 20:46
3
162
זה די מתבקש, הרי תל אביב ידועה בחיי הלילה שלה..
לצפיה ב-'או "It's Party Time" '
או "It's Party Time"
15/09/2018 | 20:51
2
64
לצפיה ב-'או פשוט summer party'
או פשוט summer party
15/09/2018 | 21:10
1
116
בהנחה שכאן יעשו מה שצריך לעשות ויפיקו אירוויזיון שמתמקד בצד המסיבתי והכיף של ישראל, ולא ינסו להלעיט את האירופאים בהיסטוריה ופרופגנדה.
לצפיה ב-'זה גם נחמד '
זה גם נחמד
15/09/2018 | 21:26
48
לצפיה ב-'חשבתי על זה '
חשבתי על זה
15/09/2018 | 21:04
133
האירוויזיון הזה יהיה האירוויזיון האחרון לעשור, ישראל היא מדינה חדשה יחסית אך מלאת היסטוריה, ולכן מתבקש שהסלוגן יהיה מאין משהו של סגירת מעגל ומבט לעתיד, לכן: Looking Forward
לצפיה ב-'אני מהמר על SHALOM EVERYBODY - יוכלו להשתמש בזה המון'
אני מהמר על SHALOM EVERYBODY - יוכלו להשתמש בזה המון
15/09/2018 | 21:06
154
וכמובן ליצור לזה מלא תתי סלוגנים לכל מדינה וכו'
לצפיה ב-'Sun & fun'
Sun & fun
15/09/2018 | 21:09
49
לצפיה ב-'let's feel the party '
let's feel the party
15/09/2018 | 21:48
42
לצפיה ב-'Let me show you Tel Aviv '
Let me show you Tel Aviv
15/09/2018 | 21:52
5
114
מפרגנת לדורון מדלי 
לצפיה ב-'חחח אין סיכוי הסלוגן חייב להיות אוניברסלי..'
חחח אין סיכוי הסלוגן חייב להיות אוניברסלי..
15/09/2018 | 21:56
4
136
לא קשור במדינה עצמה או בעיר, משהו שכולם יתחברו אליו
לצפיה ב-'אולי sun of a beach '
אולי sun of a beach
15/09/2018 | 22:15
3
55
לצפיה ב-'מתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת '
מתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
15/09/2018 | 22:16
2
103
חנקת אותי
לצפיה ב-' חמוד אתה'
חמוד אתה
15/09/2018 | 22:18
1
30
לצפיה ב-''
15/09/2018 | 22:21
30
לצפיה ב-'איף חחחח'
איף חחחח
16/09/2018 | 01:35
2
187
לצפיה ב-'אוי ויי זמיר '
אוי ויי זמיר
16/09/2018 | 06:39
1
29
לצפיה ב-'The Bar Mitzva his here'
The Bar Mitzva his here
16/09/2018 | 12:03
24
לצפיה ב-'"On your face Europe" '
"On your face Europe"
16/09/2018 | 04:08
47
לצפיה ב-'"Kiss and tell" - גם תל (אביב) וגם TELL!! '
"Kiss and tell" - גם תל (אביב) וגם TELL!!
17/09/2018 | 19:36
13
לצפיה ב-'רגע שהכי זכור לי מאירוויזיון 2017, זה גמר אותי '
רגע שהכי זכור לי מאירוויזיון 2017, זה גמר אותי
16/09/2018 | 21:23
2
212
חחחחח
אני צופה באירוויזיון פתאום אני רואה על המסך את הדבר הזה חח ועוד הייתי באמצע לשתות קולה.. 

צחקתי כל כך חזק כבר עלו לי הגזים לאף!! נחנקתי חבל על הזמן חחחח 

מסכנה שהיא הייתה צריכה לעבור את זה, אבל אני חייב להגיד זה די החייה את המשדר הזה שהיה כל כך משעמם.. 
לצפיה ב-' וואי לא ראיתי את זה. '
וואי לא ראיתי את זה.
16/09/2018 | 23:11
1
102
מקווה שבארץ לא יהיו פשלות
כי ב2010 היה קטע בשיר הספרדי
ושנה שעברה לאנגלים https://www.youtube.com/watch?v=Z9e6PShsjhs
לצפיה ב-'אין מצב, בישראל לא יאפשרו לקהל לעמוד כ"כ קרוב לזמר בלי מרווח'
אין מצב, בישראל לא יאפשרו לקהל לעמוד כ"כ קרוב לזמר בלי מרווח
17/09/2018 | 02:08
99
ביטחון ובלי אבטחה... אנחנו לא אירופאים, אין לנו הנחת מוצא שאנשים מתורבתים, מחונכים ומנומסים...
לצפיה ב-'המדריך המלא: איך משיגים כרטיס לאירווזיון?'
המדריך המלא: איך משיגים כרטיס לאירווזיון?
16/09/2018 | 20:17
138
האירוויזיון יתקיים בתל אביב במאי 2019. מתי תתחיל מכירת הכרטיסים, כמה זה יעלה ואיך אפשר בכלל להשיג כרטיס לאירוע המדובר? המדריך המלא

https://reshet.tv/item/news/haolam-haboker/season-...
לצפיה ב-'אריק אנשטיין או מייק ברנט '
אריק אנשטיין או מייק ברנט
15/09/2018 | 14:16
17
159
וגם החלונות הגבוהים
היו מועמדים לייצג את ישראל ב74
אבל היה חשש שאריק לא יתייחס ברצינות לתחרות כמו ארויזיון
ומייק ברנט נחשב יותר זמר צרפתי ופחות ישראלי וביגלל זה הועדה ירדה מהראיון
לצפיה ב-'אפשר בבקשה לדעת'
אפשר בבקשה לדעת
15/09/2018 | 16:27
16
113
מה גרם לאריק איינשטיין אחר כך להפסיק להופיע בהופעות כולל שלא לייצג את ישראל באירוויזיון?
אומרים שאריק איינשטיין הפסיק להופיע בהופעות אחרי שהוא נפגע בתאונת דרכים, אבל נראה לי שמאז התאונה הוא שוב נהיה בריא, אז לא נראה לי שזה בגלל התאונה.

לצפיה ב-'כנראה שלא תקבל על כך תשובה '
כנראה שלא תקבל על כך תשובה
15/09/2018 | 17:27
2
91
אין לדעת מה עבר בנפשו אחרי התאונה הקשה  
האמת  אנלא חושבת שארוויזיון התאים לאריק. אולי למייק ברנט יותר אבל מייק ברנט ושיר בעיברית?  נו באמת........ ממש לא 
לצפיה ב-'Anyway ביגלל מילחמת יום כיפור'
Anyway ביגלל מילחמת יום כיפור
15/09/2018 | 20:07
58
הועדה לא יכלה להיפגש ולבחור נציג. והוחלט לא להישתתף ב74
ולמה כי התקנות של אז חויבו לשלוח את שם הנציג והשיר חצי שנה לפני התחרות. המלחמה היתה בOctober והאירוויז בApril  מה עושים  איזה מתח 
And the end of the story  כוורת  ושבע הדבורים טסו לאנגליה

לצפיה ב-'הוא הפסיק להופיע ב-1981, התאונה הייתה ב-1982'
הוא הפסיק להופיע ב-1981, התאונה הייתה ב-1982
16/09/2018 | 18:07
18
לצפיה ב-'בגדול הוא פשוט לא אהב להופיע'
בגדול הוא פשוט לא אהב להופיע
15/09/2018 | 18:58
12
65
סיבוב ההופעות האחרון שלו היה ב-1981 ואחריו הוא לא הופיע יותר, פשוט כי הוא אוהב להיות בבית עם התה והעיתון והספרים הישנים, ולא להתחכך עם ההמונים המריעים. גם בזמנים בהם הופיע היה עושה את זה בחוסר חשק. לתאונה לא היה קשר למיטב ידיעתי.
לצפיה ב-' הוא סיפר שהופעות הכניסו אותו ללחץ ולמתח והוא שתה לפני'
הוא סיפר שהופעות הכניסו אותו ללחץ ולמתח והוא שתה לפני
16/09/2018 | 16:02
11
37
כי היה קשה לו לעבור אותן פיכח... בקיצור, היה לו פחד במה, פשוט כך.
לצפיה ב-'וגם היה לו מספיק כסף מתמלוגים'
וגם היה לו מספיק כסף מתמלוגים
16/09/2018 | 16:17
10
10
לצפיה ב-'זה לא קשור, זה לא היה שיקול כספי, להפך'
זה לא קשור, זה לא היה שיקול כספי, להפך
16/09/2018 | 16:31
9
34
רוב האומנים אוהבים את הבמה, לכן הם בתחום... כיף להם להופיע, הם אוהבים את הקהל, את האהבה והאנרגיות שהם מקבלים ממנו, את הקשר הבלתי-אמצעי הזה. פול מקרטני, לדוגמה, הוא אחד האנשים העשירים ביותר בבריטניה (אם לא בעולם) אבל הוא ממשיך להקליט ולהופיע כי הוא חיית במה, אלה החיים שלו. יש גם אומנים שפחות נהנים להופיע ומבחינתם הופעות הן "כורח המציאות" ודרך להתפרנס, אבל לרוב הם לא סובלים.

אריק איינשטיין סבל. מבחינה כלכלית הוא חי בסדר, אבל הוא לא היה עשיר, ומכיוון שהיה ביקוש אדיר להופעות שלו הוא היה יכול לצאת אפילו לסיבוב הופעות אינטימי מצומצם ו"לדפוק קופה" רצינית, כי אנשים היו מוכנים לשלם הון כדי לראות אותו מופיע. הוא לא עשה זאת (אף שלא חסרו הצעות) כי המחיר הכספי לא היה שווה מבחינתו את המחיר הנפשי.
לצפיה ב-'אחרי התאונה הוא היה אולי בן 45 '
אחרי התאונה הוא היה אולי בן 45
16/09/2018 | 16:44
8
32
היום 45 נחשב צעיר אבל אז לא. אפילו שלמה ארצי אמר שבגיל 40 יפרוש חח
לצפיה ב-'לא ברור לי מה הקשר. הוא דיבר בגלוי על הסיבה שהפסיק להופיע'
לא ברור לי מה הקשר. הוא דיבר בגלוי על הסיבה שהפסיק להופיע
16/09/2018 | 17:09
7
41
וזה לא היה בגלל תאונה או בגלל הגיל, זה היה מהסיבה שציינתי.
לצפיה ב-'איך את יודעת דיברת איתו '
איך את יודעת דיברת איתו
16/09/2018 | 17:21
6
27
יש מצב שאת צודקת. אבל אנחנו מעולם לא באמת נדע. רק מנחשים
לצפיה ב-'קטע מ86'
קטע מ86
16/09/2018 | 17:32
2
31
לצפיה ב-'נו, זה בדיוק מה שכתבתי...'
נו, זה בדיוק מה שכתבתי...
16/09/2018 | 17:37
1
9
לצפיה ב-'קודם לא עלה לי הקישור שלך ליוטיוב'
קודם לא עלה לי הקישור שלך ליוטיוב
16/09/2018 | 17:48
7
לצפיה ב-'כתבתי! "הוא דיבר בגלוי על הסיבה שהפסיק להופיע" וצירפתי סרטון'
כתבתי! "הוא דיבר בגלוי על הסיבה שהפסיק להופיע" וצירפתי סרטון
16/09/2018 | 17:49
2
28
וגם בלי הסרטון (שחיפשתי במיוחד עבורך, אגב) הוא דיבר על זה בראיונות אחרים. זה לא היה סוד, שוב, הוא לא הסתיר את הסיבה. לא ברור לי על מה ולמה את מתווכחת ולמה להתעקש מול אדם שהבהיר את כוונותיו שוב ושוב בחייו.
לצפיה ב-'תודה. יפה מצידך '
תודה. יפה מצידך
16/09/2018 | 18:09
1
22
למרות שכל הדיון סביב דבר אחר ממה שהתכוונתי.
רציתי לדבר על הועדה של74
שחשבה לשלוח אותו סולו או כחלק משלישית החלונות הגבוהים
אבל הדיון בסוף הלך למקום אחר.  חג שמח וסליחה
לצפיה ב-'אריק איינשטיין לא אהב להופיע אפילו בישראל, ובחו"ל עוד פחות'
אריק איינשטיין לא אהב להופיע אפילו בישראל, ובחו"ל עוד פחות
16/09/2018 | 18:45
29
הוא חתך מסיבוב ההופעות של "החלונות הגבוהים" בחו"ל והשאיר את שמוליק וג'וזי באירופה. לייצג את ישראל באולם גדול בתחרות מול כל אירופה? ועוד סולו? (החלונות הגבוהים התפרקו כבר בסוף שנות השישים) ספק רב שהיה מסכים.

אגב, לא רק בראיונות היה א"א כן ולא הסתיר את תחושותיו, הוא עשה זאת גם במילים שחיבר לשיריו:

"הדרך ארוכה ומתפתלת
מן הסתם הוא נזכר בהופעה
השמיים קודרים עכשיו
מוציא בקבוק, לוקח לגימה
האולם היה מלא מפה לשם
הלכו מכות, כן, היה שם חם
ככה זה בהופעות יש מהומה
שם באוויר שולט טירוף האהבה"

"אבל אני אוהב להיות בבית
עם התה והלימון והספרים הישנים
כן, אני אוהב להיות בבית
עם אותה האהובה ועם אותם ההרגלים
אוהב להיות בבית"

הבמה מייצגת "טירוף" והבית מייצג את המקלט, המקום החם, האהוב והבטוח. יש אומנים שחיים עבור הבמה וחיים על הבמה, ואריק איינשטיין מעולם לא היה כזה. בתחילת דרכו לא הייתה לו ברירה, אבל ברגע שהיה לו קהל גם מחוץ להופעות והוא הגיע למעמד שבו הוא יכול היה לעשות מה שהוא רוצה ולא כי יש לחץ של להקה / מנהל / אמרגן וכו', הוא פשוט חתך סופית.

אגב, גם הביטלס הפסיקו להופיע כשההופעות נהיו מטורפות מדי עבורם, ואחרי שהם צברו די קהל אוהד שימשיך להקשיב להם גם בלי הופעות הם העדיפו להתמקד באולפן ובפרויקטים אחרים. עם זאת במקרה שלהם לא היה מדובר בפחד במה/קהל, ארבעתם חזרו להופיע (רק לא במסגרת הלהקה) בבריטניה וברחבי העולם. רינגו סטאר היה כאן לא מזמן, פול מקרטני ביקר אותנו ממש לפני עשור...
לצפיה ב-'ניסיון'
ניסיון
16/09/2018 | 18:31
2
57
...
לצפיה ב-'גם לך יש בעיה בשליחת תגובה מהירה? רק התגובות המלאות עובדות..'
גם לך יש בעיה בשליחת תגובה מהירה? רק התגובות המלאות עובדות..
16/09/2018 | 18:46
1
14
לצפיה ב-'כן! לכן לחצתי "עבור לעורך מלא" רק ככה אני מצליח לשלוח '
כן! לכן לחצתי "עבור לעורך מלא" רק ככה אני מצליח לשלוח
16/09/2018 | 18:47
12
לצפיה ב-'רק עכשיו קלטתי את זה וזה מצחיק אותי '
רק עכשיו קלטתי את זה וזה מצחיק אותי
14/09/2018 | 11:18
6
416
כולנו זוכרים את ההכרזה של נחשון ב2017 על כך שישראל עוזבת את האירוויזיון, האירוניה בזה זה ששנה לאחר מכן זכינו בכל הקופה..

אני חושב שאנחנו צריכים מדי פעם להכריז ולהטעות את האירופאים שאנחנו עוזבים ככה שנה לאחר מכן ננצח חחחח

היה איזה סרטון ביוטיוב שהראו את נחשון אומר את המילים "אנחנו מפסיקים את הפעילות" עם מוזיקת כינור עצובה ואז היה קטע מעבר מצחיק כזה שהיה כתוב " one year later" ואז הופיעה ההכרזה על ישראל כמנצחת אירוויזיון 2018 חח ושמו על הפנים של נטע משקפי שמש שחורות וסיגריה

צחקתי כמה שעות.. אבל שכחתי לשמור את הקישור ואני לא זוכר את הכותרת כי זה היה בגרמנית חח
לצפיה ב-' OMG נטע גמרה אותי מצחוק, אני צורחחח!!'
OMG נטע גמרה אותי מצחוק, אני צורחחח!!
14/09/2018 | 11:29
315
איך היא עשתה לו עם היד, נחנקתי..
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על זה '
גם אני חשבתי על זה
14/09/2018 | 11:31
1
194
במשדר ב-bbc אגב המנחה אמר ברגעים שנטע הלכה לבמה לקבל את הגביע: "ישראל כמעט פרשה שנה שעברה אחרי שרשות השידור שלהם נסגרה, אבל תראו אותם עכשיו! הם חזרו וזכו בזה!!!"
לצפיה ב-' זה הזוי חח '
זה הזוי חח
14/09/2018 | 11:47
70
לצפיה ב-'עופר נחשון לא אמר שישראל עוזבת אלא שרשות השידור נפרדת'
עופר נחשון לא אמר שישראל עוזבת אלא שרשות השידור נפרדת
14/09/2018 | 18:51
2
174
והוא לא ניסח את זה ברור מספיק למי שלא היה בקיא בעניינים...

ואגב, אם הפוליטיקאים היו מפצלים את התאגיד אולי באמת ישראל הייתה נאלצת לפרוש...
לצפיה ב-'הדרמטיות ועצם העלאת הנושא הטעו מאוד'
הדרמטיות ועצם העלאת הנושא הטעו מאוד
16/09/2018 | 17:03
1
39
אני זוכרת את הפרצופים של המנחים באולפן שלא הבינו בהתחלה על מה הוא מדבר. 
הדרמטיות של אין תאגיד = אין השתתפות ושידור אירוויזיון, וזה לא היה אף פעם על פרק אם אני לא טועה (כאן או חברה אחרת היתה מלכתחילה מתוכננת להחליף) .
לצפיה ב-'מבחינתו זו אכן הייתה דרמה... אני הבנתי אותו מייד, כמובן'
מבחינתו זו אכן הייתה דרמה... אני הבנתי אותו מייד, כמובן
16/09/2018 | 17:18
43
כי ידעתי במה מדובר, ורק אחרי שהיו דיבורים על כך שזה לא מובן, הקשבתי שוב והבנתי למה לא כולם הבינו...

זה היה היום האחרון לשידורי רשות השידור, למוחרת כבר החל לשדר התאגיד... וכבר אז דיברו (עוד לפני שהוא עלה, למעשה) על פיצול חטיבת החדשות, שתמנע מישראל את ההשתתפות באיגוד השידור האירופי ומכאן גם את ההשתתפות באירוויזיון, וזה בהחלט היה על הפרק (נדחה זמנית בהחלטת בג"ץ ואז המדינה מסמסה את זה, ובסוף אחרי הזכייה של נטע הפולטיקאים דחו את זה, לפחות לעת עתה).
לצפיה ב-'ישראל היום: 4 אלף כרטיסים בלבד יוצעו למכירה'
ישראל היום: 4 אלף כרטיסים בלבד יוצעו למכירה
14/09/2018 | 06:36
29
417
ועוד היו לי תחזיות אופטימיות של 6 אלף כרטיסים, בקיצור עוד שנה שנראה את האירוויזיון מהבית
לצפיה ב-'רק חצי מהכמות - מבאס ממש!'
רק חצי מהכמות - מבאס ממש!
14/09/2018 | 08:02
107
לצפיה ב-'גם לי'
גם לי
14/09/2018 | 10:08
200
לא טענו שיהיו 8,000-9,000 אחרי הבמה? אכן מבאס לקרוא את זה.

ואולי אפשר להקים את הגרין רום מחוץ לאולם (כמו במאלמו, לא?)
לצפיה ב-'אני משער שאת הגרין רום יעבירו לאולם אחר..'
אני משער שאת הגרין רום יעבירו לאולם אחר..
14/09/2018 | 10:53
4
224
בנוגע לכרטיסים זה היה לי ברור שזה לא יהיה 10,000 כמו שאמרו כי המקום מאוד קטן אם מוסיפים לו במה וטריבונות ישיבה, הטריבונות ישיבה תופסות כשני שליש מהמרחב! מה שאומר שבאמצע בין הבמה והטריבונות יעמדו בערך כ1500 איש..
הטריבונות עצמן יכולות להכיל עד 6500 איש! (לאחר הקמת הבמה) ועוד 1500 איש יעמדו!
מה שאומר שהאירוויזיון יכלול 8000 איש בערך.

מזכיר לי מאוד את אירוויזיון 2003 מבחינת הגודל!

אבל וזה אבל גדול! אם הגרין רום גם יתווסף לאולם הוא יתפוס מקום של כ500 איש (עמידה) מה שאומר שיישאר מקום רק ל1000 צופים בעמידה! ומספר האורחים הכללי יעמוד על 7500 איש!

אני לא דואג כי בכל מקרה לא התכוונתי לקנות כרטיסים או ללכת, אני גם ככה אצפה מהבית..

בנוגע לרווח מהכרטיסים, אני צופה שכל הכרטיסים גם לחזרות, גם לחצאי הגמר וגם לגמר ייגמרו תוך שבועיים מפתיחת האפשרות לרכישה! מעט כרטיסים כך שהסיכוי שכולם יימכרו גדול מאוד! שזה פלוס!
לצפיה ב-'שוב פעם, גרין רום יהיה בביתן 1 הצמוד לביתן 2, כי יש מעבר....'
שוב פעם, גרין רום יהיה בביתן 1 הצמוד לביתן 2, כי יש מעבר....
14/09/2018 | 12:56
2
229
ביניהם.
כך אמרה דוברת מרכז הכנסים והירידים.
ישתמשו בביתן 12 עבור צרכי ההפקה.
לצפיה ב-'אז תביא קישור לסרטון או לכתבה '
אז תביא קישור לסרטון או לכתבה
14/09/2018 | 16:00
1
120
כי קשה לי להאמין שיוותרו על גרין רום באולם, זו כבר מסורת..
לצפיה ב-'הראו לי תמונה באחת מקבוצות הפייסבוק ,שבה דוברת המקום....'
הראו לי תמונה באחת מקבוצות הפייסבוק ,שבה דוברת המקום....
14/09/2018 | 18:10
167
כתבה, שיעשה שימוש ב-3 ביתנים: ביתן 2 כאולם ראשי ,ביתן 1 כגרין רום, כי יש מעבר מקשר בין שני הביתנים האלה, וביתן 12 ישמש לצוות הפקת האירוע.
אני  לא כותב סתם דברים.
אין קשר למסורת, זה הכל תלוי במבנה האכסניה שמארחת את התחרות. אני גם מניח שEBU היו מודעים לזה כשבחרו בת"א, אז מניח שההפקה תמצה את מה שאמרה הדוברת של המקום.
לצפיה ב-' לשים את הגרין רום בתוך הקהל זו טעות'
לשים את הגרין רום בתוך הקהל זו טעות
15/09/2018 | 23:00
49
הרעיון נחמד ועד 2018 הוא אכן עבר בלי תקלות,
אבל כבר היו התפרצויות לבמה כמה וכמה פעמים.
אם אותם פרובוקטורים שמתפרצים לבמה, היו מחליטים במקום ללכת ולשפוך מים על התסרוקת המנופחת של איזה זמרת, בדיוק כמה דקות לפני שהיא עולה להופיע, מה אז?
לצפיה ב-'עד כמה שאני שמחה שהאירוויזיון יהיה בתל אביב'
עד כמה שאני שמחה שהאירוויזיון יהיה בתל אביב
14/09/2018 | 14:03
5
329
ולא בירושלים שהייתה ממיטה עלינו אסון דיפלומטי - אירוע בסדר גודל של פסטיגל ממוצע עם כמה אלפי צופים באולם ורק כ-4,000 כרטיסים למכירה ימסמס את כל האירוע הגדול שרצינו להביא לפה. דיברו על עשרות אלפי תיירים ? שישכחו מזה. אם רק 4,000 כרטיסים מוצעים למכירה ונניח רק מחצית מהם יילכו לקהל האירופאי אז במקרה הטוב יגיעו לכאן 10,000 תיירים וזה יהיה עולב העולבים. דיברו על פי שלוש לפחות. תהיה חגיגה ויהיה שמח זה בטוח אבל בעיקר עם קהל מקומי ופה ושם איזו קבוצת תיירים מבולבלת. חגיגה בינלאומית לא תהיה עם אולם של פסטיגל שלא לדבר על התקציב הנמוך המתוכנן לאירוע. העיקר אנחנו מכתירים את עצמנו למעצמת טכנולוגיה והיי טק. אולם אירועים נורמלי אין פה.
לצפיה ב-''
14/09/2018 | 14:59
33
לצפיה ב-''
14/09/2018 | 16:15
1
34
לצפיה ב-''
14/09/2018 | 17:10
31
לצפיה ב-'לא חושב שכמות התיירים הם אישיו משמעותי-אבל אם כבר, שכחת משהו'
לא חושב שכמות התיירים הם אישיו משמעותי-אבל אם כבר, שכחת משהו
14/09/2018 | 18:24
1
178
והמשהו הזה - הוא שיש כוונה (מצויינת) להזיז את מצעד הגאווה בתל אביב כך שיתחבר מייד אחרי/לפני האירווזיון. מצעד הגאווה מושך אליו אלפי תיירים מה שיגרום ללא מעט תיירים להשאר פה למשך פרק זמן ארוך יותר, מה שיכניס יותר כסף לקופת המדינה והעירייה.
ועם זאת ועם כל הכבוד לאירווזיון, אני חושב שהפוטנציאל התיירותי של המצעד גדול מזה של האירווזיון. ושבאופן כללי ההתרגשות, השמחה וההרים שבונים על אירוח האירווזיון בארץ הם יותר בפאן של יח"צ - איך ההפקה תראה בטלוויזיה ומה היא תשדר לאירופה ולעולם בנוגע לישראל. גם במובן המדיני/פוליטי בלה בלה בלה, אבל גם במובן התיירותי, כלומר להשתמש באירווזיון כדי לחשוף את הצופים לישראל ולעודד תיירות אליה. אני חושב שההתרכזות היא פחות על תיירים במהלך האירוע עצמו, שבמונחים של תיירות בהסתכלות שנתנית - התיירים שיגיעו לכאן הם כסף קטן. אז אני חושב שכמה אלפי כרטיסים לפה או לשם הם עניין שפחות מעסיק את ההפקה.
(אבל כאמור מצעד הגאווה בהחלט ישמש מקפצה לנצל את המומנטום גם באירוע עצמו עד הסוף).
לצפיה ב-'יהיה זה חתיכת אתגר לעיריית תל אביב לקיים בשבועיים '
יהיה זה חתיכת אתגר לעיריית תל אביב לקיים בשבועיים
15/09/2018 | 11:50
109
גם את חגיגות יום העצמאות, גם את חגיגות האירוויזיון וגם את חגיגות מצעד הגאווה. אם זה יצלח אז שאפו ענק.
לצפיה ב-'חחח אתם באמת חושבים שהם יתנו לארח כאן'
חחח אתם באמת חושבים שהם יתנו לארח כאן
14/09/2018 | 15:07
8
335
רשעות השידור החליפה תכסיסים במקום לאיים בירושלים הם יעברו לאיים הבביתא 
לצפיה ב-'אז סתם יאן פרסם בערוץ הרשמי של האירוויזיון ביוטיוב הצהרה?'
אז סתם יאן פרסם בערוץ הרשמי של האירוויזיון ביוטיוב הצהרה?
14/09/2018 | 15:13
2
228
כי הוא מתכוון לקחת את הכל לספרד עוד שבוע שבועיים? כי הוא מתעקש לעשות מעצמו צחוק?

תגיד, אתה מודע לזה שאתה הזוי? כי הכרה בבעיה היא השלב הראשון בפתרונה.
לצפיה ב-'מה לא מובן?'
מה לא מובן?
14/09/2018 | 17:09
1
157
כל העניין הולך להיות משודר מאולם בפראג, ורק יעמידו פנים שזה בישראל!
למעשה לא הולך להימכר אפילו כרטיס אחד! מראש יגידו שכל הכרטיסים נמכרו.
את האולם בפראג יאיישו ניצבים שהוחתמו על מסמך סודיות!
לצורך ההפקה, הביאו את האנשים שזייפו את הנחיתה של האמריקאים על הירח ב-1969!
לצפיה ב-''
14/09/2018 | 17:47
14
לצפיה ב-'אה עכשיו הכל ברור'
אה עכשיו הכל ברור
14/09/2018 | 15:45
1
176
"כאן" בכלל לא מתכננים לארח את התחרות אז הם כל הזמן (הם או ה"מקורות" המיוחדים) ממציאים תירוצים אחרים, פעם תירוצים של תקציב ופעם תירוצים של חזרות בשבת ובעיות עם חרדים ונתניהו. ובכלל, התחרות לא אמורה להתקיים בספרד? או בכלל בפראג? לא היה דיבור על כך שכדאי להכין את אנשי פראג שבקרוב הם יארחו את התחרות?
מה פתאום, למה שיארחו אם התחרות תהיה בכלל בתל-אביב והיא תיראה כמו פסטיגל עולב עולבים עם כמות תיירים מצומצמת ואין בכלל מספיק רכבות כדי להסיע כל-כך הרבה תיירים והחמאס עלול לשגר טילים על הפרצוף של יאן אולה סאנד והפסנתר שיעלה באש באמת יעלה באש מהטילים...
רגע רגע, אפשר להירגע כי אסי וגלית גוטמן ינחו את התחרות בוודאות (רק לא ארז וגאולה? נו באמת הם כאלו זקנים ולא אטרקטיביים).
בתכלס? עם כמות החמיצות שהולכת במדינה הזו אולי אנחנו באמת לא ראויים לארח אותה. לא מסוגלים להנות אפילו יום אחד ממשהו בלי להתחיל לחפש רק את השלילי. וזה מבלי לדבר על כל הגאונים מהפייסבוק שכועסים על כך שירושלים בירתנו לא מארחת את התחרות (למרות שאירחה אותה כבר פעמיים) למרות שישראל היא לא רק ירושלים ואיפה נשמע דבר כזה שעיר הבירה לא מארחת את האירוויזין? (ממ, מאלמו 2013, ברמינגאהם 1997, איסטנבול 2004, דיסלדורף 2011 והרשימה קצרה מלהכיל...)
לצפיה ב-' יש אנשים שאי אפשר לרצות... תמיד ימצאו על מה להתלונן'
יש אנשים שאי אפשר לרצות... תמיד ימצאו על מה להתלונן
14/09/2018 | 17:49
37
לצפיה ב-'אנחנו באמת חושבים ששכחת לקחת את התרופות... אבל היי, הפסקת'
אנחנו באמת חושבים ששכחת לקחת את התרופות... אבל היי, הפסקת
14/09/2018 | 17:51
1
126
לחפור כאן מגילות על "מקורות ייעודיים" שמספרים רק לך "סודות" מההפקה, אז אולי הקולות בראש נדמו, סוף סוף?
לצפיה ב-''
15/09/2018 | 09:50
11
לצפיה ב-'תטפל בעצמך!'
תטפל בעצמך!
15/09/2018 | 21:46
37
יש תרופות בעולם.

לצפיה ב-'אולי עדיף לוותר על מקומות ישיבה ולהפוך את הכל לעמידה?'
אולי עדיף לוותר על מקומות ישיבה ולהפוך את הכל לעמידה?
14/09/2018 | 18:01
6
165
ככה יוכלו להיכנס יותר אנשים..

במקרה הכי גרוע - יכולים לשים טריבונת ישיבה קטנה בסוף הביתן בשביל VIP או שקר כלשהו אחר... אבל העיקר שרוב האנשים יעמדו.

עם קירות שחורים בצדדים לא יבחינו בגודל הבעייתי של האולם והמצלמה תוכל לתפוס הרבה אנשים...
לצפיה ב-'אתה חושב שאנשים יעמדו 2 וחצי שעות?'
אתה חושב שאנשים יעמדו 2 וחצי שעות?
14/09/2018 | 18:28
3
174
מה גם שדווקא הטריבונות מגדילות את החלל כי הן בזווית מה שאומר שיוכלו להכניס יותר כיסאות (שורות) מאשר אם היו שמים כיסאות בזווית ישרה.. הטריבונות יכולות להכיל 6500 איש! וזה לאחר בניית הבמה כך שרוב אלה שהזמינו כרטיסים ייהנו ממושב על טריבונות הכיסאות.. ה1500 הנותרים יעמדו, או אם הבמה תהיה גדולה יותר אז רק 1000 יעמדו או ישבו בכיסאות, לדעתי עדיף לתת לאנשים לשבת בכסא ולוותר על כך שאנשים יעמדו, זה פשוט ייראה מסודר יותר ויהיה נוח לכולם, אנשים לא צריכים לעמוד 2 וחצי שעות, זה מטורף!

אבל די ברור לי שיהיה מקום לצפייה בעמידה כי זה מה שהיה באירוויזיונים הקודמים..

אם אני לא טועה באירוויזיון 2003 היו כ6000 מוזמנים ולכולם היו כיסאות, זה הצטלם נחמד בטלוויזיה ונראה טוב ומסודר! האולם שם דומה ל"ביתן 2" מבחינת הגודל, היתרון ב"ביתן 2" שאפשר להשתמש בטריבונות שלו שיכולות להכיל מעל 6500 איש! (לאחר הקמת הבמה) ועוד להוסיף כיסאות באמצע ל1100 איש נוספים! אם בעמידה אז יכנסו 1500.. אבל לפי דעתי זה יהיה יותר נוח לכולם לשבת על כסאות כמו בני אדם!
לצפיה ב-'בהופעות אחרות אנשים לא עומדים שעתיים וחצי?'
בהופעות אחרות אנשים לא עומדים שעתיים וחצי?
14/09/2018 | 21:31
1
130
אנשים גם עומדים 4 שעות ויותר בהופעות.

אם כבר אתה מציע שכולם ישבו אז עדיף ליצור במה מרכזית שמסביבה יהיו כסאות (בדיוק כמו בפסטיגל). ככה תוכל להיות הכמות הגדולה ביותר של כסאות. משהו כמו 9000 מקומות.
לצפיה ב-'רעיון מעולה, אהבתי מאד'
רעיון מעולה, אהבתי מאד
16/09/2018 | 02:35
41
במה אמצעית זה בדיוק הפתרון שצריך ליישם באולם בסדר גודל של ביתן 2.
זה גם יהיה "תקדימי" משהו, כי מעולם לא נערך אירוויזיון בתצורה שכזאת (לפי מה שידוע וזכור לי).
מה גם שבתיאוריה, זה יכול להצטלם ממש טוב, כי ההפקה ודאי "תשחק" הרבה עם הדינמיות של 360 המעלות.
לצפיה ב-'בהחלט, אנשים עומדים גם יותר. לא כולם, כמובן, לכן צריך גם וגם'
בהחלט, אנשים עומדים גם יותר. לא כולם, כמובן, לכן צריך גם וגם
15/09/2018 | 01:26
132
המתלהבים שקופצים ורוקדים כל ההופעה (כמו בהופעות רוק בפארקים וכו') יכולים לעמוד קרוב לבמה והם גם יצטלמו היטב בתור קהל מעריצים אוהד. אנשים קצת פחות צעירים/מלאי מרץ (או פחות צעירים ו/או בריאים) ישבו.
לצפיה ב-'כמה דברים.'
כמה דברים.
15/09/2018 | 22:11
1
75
א. יש קיבולת חוקית שהאולם הזה יכול להכיל. מעבר לזה זה בעיה עם  אישורים של משטרה וכיבוי אש.
 כלומר אם האולם מורשה להכיל לצורך העניין 9000  אנשים אז גם אם הצלחת להכניס 12000 אתה נדרש לאישורים בירוקרטיים שהם לא ניתנים בקלות.
ב.
 אתה הולך על רעיון מאד טוב לדעתי אבל ניתן לשכלל אותו.
אני בעד שעל הרצפה הקייימת ימקמו צופים רק בעמידה אבל ליצור טריבונות בצורת "ח" שיאפשרו למקם עוד צופים (בעמידה או ישיבה. זה ממש יכול הלגדיל את כמות הצופים (ובהתאם את הכרטיסים).
לצפיה ב-'בכל מקרה יקימו טריבונות ובכל מקרה יהיה אזור לעמידה...'
בכל מקרה יקימו טריבונות ובכל מקרה יהיה אזור לעמידה...
15/09/2018 | 23:03
63
אני חשבתי שיוותרו על עמידה ויכניסו כיסאות במקום!

לפי מה שהבנתי עם במה אפשר להכניס עד בערך 7000 איש (שלכולם יהיה כיסא) וזה לדעתי מספיק! יהיה לכולם נוח, לכולם יהיה כיסא והם יראו את ההופעה בכיף ובלי לחץ במקום לעמוד כל הערב, זה מטורף!

מה גם שזה לא כזה משנה אם יצלמו את הקהל יושב, לא יקרה כלום, זה גם יכול למנוע ממעריצים לעלות לבמה בלי רשות כי הם לא יהיו צמודים לבמה! אזור הישיבה יהיה 2 מטרים הרחק משפת הבמה, מופרד במחיצות ויעמדו מאבטחים ברווח שנוצר..
לצפיה ב-'בימים אלה איגוד השידור האירופאי מציג דברים חדשים בתערוכת IBC'
בימים אלה איגוד השידור האירופאי מציג דברים חדשים בתערוכת IBC
15/09/2018 | 16:11
1
188
אני מקווה שזה אומר שאירוויזיון 2019 הרגיל ישודר באיכות תמונה 4K
https://tech.ebu.ch/news/2018/09/ebu-showcases-hfr...
לצפיה ב-'מי שרוצה לראות עוד מידע בקשר לתצוגה של איגוד השידור האירופאי'
מי שרוצה לראות עוד מידע בקשר לתצוגה של איגוד השידור האירופאי
16/09/2018 | 00:37
54
בתערוכת IBC
אז זה פה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ