לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1811718,117 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

אחרי שהחלום הפך למציאות - והאירוויזיון חזר לישראל, הגיע הזמן להיערך לשנת 2020! 
אירוויזיון 2020 ייערך ב-12,14 ו-16 במאי ברוטרדם, הולנד 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

אחרי שהחלום הפך למציאות - והאירוויזיון חזר לישראל, הגיע הזמן להיערך לשנת 2020! 
אירוויזיון 2020 ייערך ב-12,14 ו-16 במאי ברוטרדם, הולנד 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הסולחה של דנה ושרלוט'
הסולחה של דנה ושרלוט
15/10/2019 | 18:28
2
59
תקשיבו זה מה זה דפוק כל העניין הזה עם הסולחה שעשו ביניהן השנה.
לא יודע כמה מכירים את הסיפור, אבל יצא לי לשמוע ראיון של דנה לפני איזה שנה שהיא דיברה על התקרית עם הנפילה אז ברגע הזכייה של שרלוט.

דנה אמרה שלחלוטין היה מדובר בקטע מבויים שאליו שאפה כדי לעשות משהו זכיר שנה אחרי הזכייה שלה.

יצא לי לשוטט בסרטונים החדשים שנוספו ליוטיוב על דנה, על דיווה וכל זה, ומסתבר שאפילו ג'אן פול גוטייה סיפר על העניין של הנפילה, וסוג של לגלג על זה כי הוא ידע שזה מה שמתוכנן להיות.

אבל מה דפוק בכל הסיפור- שיש גם סרטון שאותו מעצב או לא יודע מה, יעקב כלשהו, שהיה מעורב ביצירת פסל הזכייה, אמר לשרלוט שדאג שהפסל לא יהיה כבד מדי, וביקש מדנה להגיע לחזרות אך היא סירבה, ולכן לא הייתה מוכנה לכובד שלו ומעדה.
דנה שנחכה במפגש הזה, תרגמה לשרלוט את הדברים, כי יעקב קצת הסתבך עם האנגלית וזה, ואמרה (דנה) "תראו איזה דברים חשובים הוא אומר".. בשיא התמימות שאכן הדבר קרה בלי כוונה.

ואני לא מבין- מה בעצם כל הרעיון של הסולחה, כשבעצם הסולחה מושתתת על אותו סיפור בדיה שקרי שמסתבר כל המעורבים בדבר ידעו עליו, חוץ מהזוכה של אותו אירוויזיון- שהייתה למעשה שרלוט.

לא מבין את החשיבה הדפוקה של דנה לעשות דבר ככ מרושע בכוונה תחילה, ולעשות פרובוקציה בידיעה מראש שזה ייקח את כל הרגע היפה של הבנאדם שהולך לזכות- ופשוט לשמוט לו את זה בין הרגליים, כי לא הספיקה לה כמות הצומי שקיבלה מאז ועד היום, ולא חסר לה שום דבר.

כנראה ששרלוט האחרונה שיודעת שממשיכים לשקר לה, רק שעכשיו זה כבר במסגרת "סולחה"
לצפיה ב-'למען האמת, גם בשנת 2000 שרלוט הייתה דעתנית'
למען האמת, גם בשנת 2000 שרלוט הייתה דעתנית
15/10/2019 | 20:50
51
היא סירבה להשתתף בהענקת הפסל לזוכים בשטוקהולם מבלי שתינתן לה האפשרות לשיר שיר חדש, בטענה ש"אני לא אהיה נערת פרחים".
אני חושב שהיא צדקה בסה"כ.

אנחנו קצת רואים אותה באור שטחי בגלל סגנון השירים שלה ובגלל ניתוחי הפנים האובססיבים והלא מוצלחים. היא דמות שלא באמת הצלחתי לפענח.
לצפיה ב-'רשע טהור, אין ספק. דנה היא ההיטלר של זמננו'
רשע טהור, אין ספק. דנה היא ההיטלר של זמננו
16/10/2019 | 01:40
41
בעצם היא יותר גרועה מהיטלר כי היטלר לפחות היה מאוד גלוי עם הרשע שלו, בעוד שדנה שיקרה ועדיין משקרת.
לצפיה ב-'הכוכב הבא - כבר אפשר לנחש מי יזכה העונה'
הכוכב הבא - כבר אפשר לנחש מי יזכה העונה
12/10/2019 | 18:22
11
160
אלא אם כן נטע גרסת 2.0 תצוץ משום מקום, זה די ברור שהזוכה העונה היא עדן אלנה.

כל שאר ה"מפורסמים" העונה הם פח.
חוץ משפיטה. וגם היא באה להופעת אורח.

https://www.israelhayom.co.il/article/698099
לצפיה ב-'נראה שגם בגזרת השיפוט מצפה לנו נפילה'
נראה שגם בגזרת השיפוט מצפה לנו נפילה
12/10/2019 | 18:31
138
כנראה שאיתי לוי הולך להצטרף כשופט.
מה אגיד ומה אומר? הוא היה בלתי נסבל בעונה הקודמת וגם ירד על שפיטה שהיא מבין היחידים בעונה הקודמת שיש להם ערך מוסף לאירוויזיון.
וכן, המבטא המזרחי המזוייף והמוגזם שלו מעצבן אותי מאוד.

הראל סקעת (שדווקא הביקורת שלו טובה) עוזב את התוכנית. כנראה שגם אמדורסקי.

בקיצור, נראה איך העונה מתחילה ואולי נדריפ בהמשך.
לצפיה ב-'ייבחר מישהו אנונימי...יש ספק?'
ייבחר מישהו אנונימי...יש ספק?
12/10/2019 | 19:44
1
52
לצפיה ב-'מאיפה הביטחון?'
מאיפה הביטחון?
12/10/2019 | 23:56
99
ב2016 העדיפו את המוכר על פני האנונימי.

לדעתי, ההפקה בוחרת את מי שהיא חושבת שיש לו את הסיכוי הגבוה ביותר להעפיל לגמר.
אלא אם כן תבוא נטע 2 משום מקום, אין לי ספק שעדן אלנה לוקחת את זה.
לצפיה ב-'וואו יודה גברה וניקי גולדשטיין לא מוותרים, הא?'
וואו יודה גברה וניקי גולדשטיין לא מוותרים, הא?
13/10/2019 | 23:33
85
ניקי. נשמה.. בוא, כאילו.. אתה כבר בן 80. זה לא קרה עד עכשיו וזה גם לא יקרה בעתיד. חבל עליך. תמשיך לשיר במכונית. 

ויוד'לה - כדיי לשיר על במה כזאת ענקית צריך מינימום כישרון. אה, רגע.. זימרי ומרדימי בעצם מנפצים לי את הטיעון. אז סבבה, נשמה. אולי זה עוד יקרה.
לצפיה ב-'שיוותרו על כל הטררם וישלחו ישר את מי שהם בחרו מראש'
שיוותרו על כל הטררם וישלחו ישר את מי שהם בחרו מראש
14/10/2019 | 02:42
1
79
הרי כולנו כבר יודעים אחרי הביזיון של השנה שעברה בכוכב הבא שלא באמת הצופים בוחרים מי ייצג את ישראל בתחרות. אז שלפחות במקום לטחון לנו את השכל שאנחנו בוחרים את הנציג/ה לתחרות האירוויזיון, יכריזו מראש את מי הם בחרו ולפחות יתעסקו בלהתאים לו שיר מתאים, ולא יחכו לדקה ה99 למצוא לו שיר בלחץ אטומי, 3 ימים לפני המועד הסופי להגשת השיר.
לצפיה ב-'אותו סיפור חוזר כל שנה'
אותו סיפור חוזר כל שנה
14/10/2019 | 12:11
70
בפוקס הצליח לנו עם נטע...
בתכל'ס כל מי שייצג אותנו מהכוכב הבא לא נחל הצלחה גדולה (שוב מלבד הפוקס עם נטע).
זה שאנחנו עולים לגמר כל שנה זה אחלה ויופי אבל אנחנו לא באמת מכוונים ליותר מזה.. מבחינתינו עצם העלייה לגמר זה כבר ניצחון כי אחרת אם באמת היינו רוצים לזכות פעמיים ברצף או להגיע למקומות גבוהים כל שנה היינו משקיעים קצת יותר והופכים לשוודיה של המזרח התיכון. אנחנו יכולים אבל לא רוצים.
לצפיה ב-'כל התגובות כאן בשרשור נכונות'
כל התגובות כאן בשרשור נכונות
14/10/2019 | 13:18
4
109
אנחנו עדיין מגרדים את הראש באי ידיעה אם הקולות שלנו מהווים איזהשהי השפעה או שה"קולות" שלנו הולכים ישירות לפח הזבל הוירטואלי.

וכן, מה הטעם למצוא זמר, מוכשר ככל שיהיה, אם בסופו של דבר משדכים לו שיר פח?

מלבד העונה של נדב גדג', ראיתי את כל העונות של הכוכב הבא לאירוויזיון. הבעיה אינה בזמר. גם אימרי יכול לשיר טוב, גם קובי.

אני רואה שתי בעיות עם ישראל (פוסט 2015) באירוויזיון:

א. כותבי השירים בישראל עדיין מתייחסים לאירוויזיון כתחרות גימיקים צ'יזית וזולה (ובתור חובב לייט - קשה להאשים אותם, עד הזכיה של נטע זוהי הייתה הגישה הרווחת בישראל לגבי תחרות האירוויזיון), ולכן לא שולחים שירים "רציניים" לתחרות. מה שנשלח אלו שירים חובבניים שאין להם ממש סיכוי לנצח. אני מאמין לדורון מדלי שאמר בראיון הפרובוקטיבי שרוב השירים בועדה הם פח.

מכל העונות של הכוכב הבא, אני יכול להגיד בפה מלא שהווקאליסט הכי טוב שניצח הוא חובי סטאר. פאק איזה קול יש לו! נשמע כמו דיסק! אבל מה זה השיר הדביק, המתוק, הרפיטטיבי והמשעמם שנתנו לו? כמו לקחת סטייק קובה ולשרוף אותו על האש עד שמתקבלת סוליה של נעל.

ב. אחרי כשלון מילים ורק בשבילו, יש לנו הישראלים קבעון לשלוח משהו שהוא "אירוויזיוני" - כלומר מוזיקה אירופאית, פופית, נטולת רגש אמיתי. כשאנחנו רוצים לצאת מהקופסא אנחנו עושים את הברור מאליו וזה לשלב מזרחית בין הפופ.
די עם זה. אנחנו צריכים לשלוח משהו ישראלי, גולמי, עברי, מרגש. אז סבבה, לא משהו פומפוזי וצעקני כמו מילים או רק בשבילו, אבל בהחלט משהו ישראלי ומרגש.
הייתי נורא שמח אם היינו שולחים השנה את דניאל ברזילאי ונותנים לו לשיר בלדה בעברית. הייתי נורא שמח אם היינו שולחים משהו בעברית שפוצע לך את הלב שאתה שומע אותו. נמאס לי מעוד חיקויי עדן בן זקן למינהם או לחלופין משהו סטרילי כמו "מרגיש חיי"
לצפיה ב-' כל מילה'
כל מילה
14/10/2019 | 20:46
1
58
אני הייתי משדך את עופרי כלפון מהעונה האחרונה עם יובל דיין ועידן רייכל, יכל לצאת בלוז כנעני קסום ומרסק.
לצפיה ב-'או שיר שכתב עידן רייכל'
או שיר שכתב עידן רייכל
14/10/2019 | 20:58
57
כל השירים שלו הם להיטים מסיבה מסויימת. הלהיטים הגדולים שלו (ממעמקים, שובי אל ביתי, מילים יפות מאלה, אם תבואיי אליי, אם היית רואה אותי עכשיו) יכולים לקחת אירוויזיון בקלות. ועם הזמר שידע לתת את הווקאל? בכלל.

לצפיה ב-'זהו זה מה שלא ברור לי'
זהו זה מה שלא ברור לי
15/10/2019 | 18:51
31
מה היה השנה הסיפור עם ההופעה הישראלית? ההעמדה היתה כל-כך מיושנת ולא אפקטיבית, ממש הזכירה לי את ימי ערוץ 1 רק שהפעם האירוויזיון היה כאן אצלנו, שנה אחרי שישראל ניצחה עם שיר חזק וחצוף (האם נטע היתה הברקה של פעם בעשור?), עם במה מושקעת שהיה אפשר חופשי להתפרע, לעוף איתה ולהפציץ עם הופעה בלתי נשכחת (מה היה לנו להפסיד? ממילא היינו בגמר). האם  כל הפארסה הזאת היתה בשביל לוודא שישראל לא תזכה פעם שנייה ברציפות ותאלץ לארח גם שנה הבאה או ש"חזרנו" לתלם לימים שבהם עלייה לגמר היתה החלום הכי רטוב שלנו.
אם ישראל היתה מתחרה השנה בחצי הגמר, אני בספק אם היתה מעפילה לגמר. מה יהיה השנה? האם ישראל תתאפס על עצמה ותכוון שוב גבוה?
לצפיה ב-'נכון'
נכון
15/10/2019 | 19:32
30
לכולם היה סיכוי טוב אם היה נבחר שיר טוב.

אמרי החזיק שירים בצורה מעולה, והיה מרגש כשצריך בכוכב, ברמה שגם נחשד (בפורום פה) בתיקון ווקאלי שהוכן במיוחד לשידור, מרוב שזה היה ככ טוב.

עם קובי דווקא היה שיר טוב (כשיר בפני עצמו), אבל גם הביצוע (שאומנם היה יותר מעודן בלייב), וגם החוסר כריזמה, וחוסר יצירתיות מעבר למה שאמרו לו לעשות- לא נתנו לשיר להיות יותר מזה.

אוהד שרגאי, בדומה להולנדי- יכל לעשות את אותו הדבר עם home, ולהבליט את השיר הזה בביצוע אחר מקובי- עם במה חצי חשוכה וקלידים.
לצפיה ב-'במת האירוויזיון בתל אביב העיצוב המקורי'
במת האירוויזיון בתל אביב העיצוב המקורי
14/10/2019 | 20:36
1
93
נראה שאלמנט המשולשים מהגג שיורד לבמה היה במקור אמור להיות גדול בהרבה ולא רק משולש "קטן" במרכז הבמה (ולא שיש לי תלונות על העיצוב בפועל..)
לצפיה ב-'ועיצוב במת אירוויזיון הילדים הקרוב בפולין, ילדותית ומשעממת'
ועיצוב במת אירוויזיון הילדים הקרוב בפולין, ילדותית ומשעממת
14/10/2019 | 20:45
72
כמו אירוויזיוני הילדים במינסק ולפני זה בסופיה גם בפולין (ותזכרו שגם אהוי רוטרדם אירח את הג'וניור ב2007) בחרו לארח אותו בהיכל ספורט גדול (הרבה יותר מביתן 2 באקספו ת"א שלנו) אך לצמצם את קיבולת הקהל באולם בבמה בזבזנית בגודלה עם 2 מסלולי קאט ווק ואזור גרין רום גדול בלב האולם. האלמנטים הדקורטיביים המרכזיים בבמה הם מעין 4 "סרטים" מתפתלים שנראה שיפעלו כאלמנטי תאורה שמתכתבים גם עם צורת הקאט ווק המתפתלים, ומאחור מסך לד גדול. שטח הבמה עצמה קטן יחסית.
לצפיה ב-'דרישה מרוטרדם: שתפו את פלשתין באירוויזיון בהולנד'
דרישה מרוטרדם: שתפו את פלשתין באירוויזיון בהולנד
13/10/2019 | 22:05
4
90
דרישה מרוטרדם: שתפו את פלשתין באירוויזיון

לאחר הצגת דגלים באופן לא חוקי בשתי הזדמנויות שונות בישראל, הוגשה בקשה רשמית להפוך זאת לשגרה ולצרף את פלשתין לרשימת המתמודדות בתחרות

פלשתין באירוויזיון? נציגי מפלגת DENK הגישו בקשה לראש עיריית רוטרדם ובה הם דורשים לאשר ולהזמין את פלשתין להשתתף באירוויזיון 2020.

המפלגה הוקמה בראשותו של הפוליטיקאי ממוצא טורקי, טונהאן קוזו, שפרש ממפלגת העבודה ההולנדית והקים בשנת 2015 את המפלגה עם עוד חבר ממוצא טורקי ועוד חבר ממוצא מרוקאי. קוזו עלה לכותרות הבינלאומיות כאשר סירב ללחוץ את ידו של נתניהו כמחאה על מעשי הכיבוש של ישראל על העם הפלסטיני - מהלך שמסביר את הבקשה שלהם עכשיו.

חובבי התחרות כבר עסוקים בדיונים מעמיקים האם לאפשר לפלשתין להשתתף או לא. כך או כך, הם לא חברים באיגוד השידור האירופאי, כך שייקח עוד זמן עד שפלשתין תקבל דוז פואה. בנוסף, מדינה אשר רוצה להשתתף בתחרות חייבת לשדר אותה שנה קודם, מה שפוסל את הבקשה מראש.

בנוסף, השתתפות פלשתינית באירוויזיון איננה ישימה בשל שהיא אינה מדינה המוכרת באו"ם, וכן משום שמדובר בשטחים שנמצאים תחת הגדרה של סכסוך טריטוריאלי (מאותה סיבה קפריסין הטורקית אינה יכולה להשתתף בתחרות). השוואה להזמנת אוסטרליה להשתתפות בתחרות אינה קבילה אף היא, מאחר ש אוסטרליה חברה באיגוד השידור האירופאי מזה שנים, ואילו הטלוויזיה הפלשתינית לא. גם במידה שהטלוויזיה הפלשתינית תעבור את כל המשוכות הנ"ל, נותר אותו עניין פעוט שכנראה לא יעבור בשקט – המחויבות לשדר את השיר הישראלי ככל האחרים, וכן לפתוח את קווי ההצבעה עבורו.

כזכור, באירווייזון 2018 שהתקיים בישראל, נרשמו שני מקרים בהם הופיעו דגלי פלסטין במהלך התחרות, הפרה בוטה של כללי התחרות.

לצפיה ב-'אדון קוזו יכול לקושש עשבים ולא יותר מכך....'
אדון קוזו יכול לקושש עשבים ולא יותר מכך....
13/10/2019 | 23:07
66
יכול לבוא עוד 100 שנה בדרישה לרוטרדאם להזמין את פלסטין.
זאת דרישה שצריכה מטעמו להישלח ל-EBU , ושם סביר להניח היא תיתקל בחומה בצורה מצד יאן אולה סאנד ושות', עם כל ההחרמה וההסתה נגד ישראל.
לא אתפלא אם מדובר בעוד חבר פעיל מטעם BDS.
קיא, כבר אמרתי?
לצפיה ב-'נו אז אמר, ו?'
נו אז אמר, ו?
13/10/2019 | 23:21
59
פוליטיקאי של מפלגה זניחה בהולנד ביקש בקשה פופוליסטית על מנת לפאר את שמו. נו, אז מה? כאילו שאצלנו אין פוליטיקאים פופוליסטים שמנפיצים שטויות מהתחת.
לצפיה ב-'צריך לתת להם הזדמנות - נראה אותם משדרים את השיר של ישראל'
צריך לתת להם הזדמנות - נראה אותם משדרים את השיר של ישראל
14/10/2019 | 12:02
54
אם זה לא קרה ב-2005 עם לבנון. כנראה שזה גם לא יקרה איתם.

כל ההתעסקות הזאת מצחיקה אותי כל פעם מחדש.
הרי ברור שדבר כזה לא יקרה בשנים הקרובות וכנראה גם לא יקרה בכלל.
טוב שיש על מה לצחוק 
לצפיה ב-'כמה מוסלמים קיקיוניים עם בקשה שאין לה סיכוי לכלום'
כמה מוסלמים קיקיוניים עם בקשה שאין לה סיכוי לכלום
14/10/2019 | 13:08
47
להתעלם.
לצפיה ב-' המצעד הענק של שירי האירוויזיון והקדם ישודר ביום ראשון'
המצעד הענק של שירי האירוויזיון והקדם ישודר ביום ראשון
11/10/2019 | 22:40
3
89
תזכורת: המצעד הענק של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון ישודר ביום ראשון, ערב חג סוכות, בשעה 08.00 בבוקר בעמוד היוטיוב של EuroMix.
מי שמעוניין לקבל תזכורת לנייד / למייל עם תחילת השידור מוזמן כבר עכשיו להרשם כמנוי לעמוד היוטיוב דרך הקישור הבא:
https://bit.ly/2OPcNGP
קישור למצעד יהיה גם באתר עצמו, החל משעות הבוקר המוקדמות.
לצפיה ב-'מחכים'
מחכים
12/10/2019 | 19:45
18
לצפיה ב-' אתם בחרתם - Toy הוא שיר האירוויזיון האהוב ביותר'
אתם בחרתם - Toy הוא שיר האירוויזיון האהוב ביותר
13/10/2019 | 13:58
49
לצפיה ב-' אתם בחרתם - Toy הוא שיר האירוויזיון האהוב ביותר'
אתם בחרתם - Toy הוא שיר האירוויזיון האהוב ביותר
13/10/2019 | 13:58
30
לצפיה ב-' צילומי הכוכב הבא בעיצומם! כל הפרטים על המתמודדים...'
צילומי הכוכב הבא בעיצומם! כל הפרטים על המתמודדים...
09/10/2019 | 19:37
165
צילומי שלב האודישנים של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" כבר החלו. לואי עלי, ליהי טולדנו, עדן אלנה, דנה לפידות וניקי גולדשטיין בין המתמודדים. גם שפיטה היתה שם!

האם לואי עלי עלה לשלב הבא? מי זו ליהי טולדנו? מה עשתה שם שפיטה? כל הפרטים בכתבה...
http://www.euromix.co.il/2019/10/09/%d7%a6%d7%99%d...
לצפיה ב-'Blas Cantó ייצג את ספרד באירוויזיון 2020 ברוטרדם'
Blas Cantó ייצג את ספרד באירוויזיון 2020 ברוטרדם
05/10/2019 | 17:39
8
138
הטלוויזיה הספרדית בחרה אוטומטית בזמר, שמאז ומתמיד חלם להגיע לאירוויזיון והוזכר במשך שנים כשם חם לתחרות. בספרד החלו לעבוד על מציאת השיר המושלם עבורו - בתקווה שהפעם זה יסתיים עם מיקום גבוה ואולי אפילו זכייה אחרי 50 שנה!
לצפיה ב-' פרטים נוספים על בלאס קנטו'
פרטים נוספים על בלאס קנטו
05/10/2019 | 18:18
99
הזמר בלאס קנטו (Blas Cantó) נבחר לייצג את ספרד באירוויזיון 2020. הזמר נבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה הספרדית. http://www.euromix.co.il/2019/10/05/%d7%a1%d7%a4%d...
לצפיה ב-'זהו? ויתרו על הפורמט המפורסם שחזר בשנתיים אחרונות? '
זהו? ויתרו על הפורמט המפורסם שחזר בשנתיים אחרונות?
05/10/2019 | 18:47
50
לצפיה ב-'יש לי תיאורית בנוגע לאירוויזיון'
יש לי תיאורית בנוגע לאירוויזיון
05/10/2019 | 19:00
1
148
זה נקרא "כדור השלג" וזה אותו דבר שקרה לישראל בין השנים 2011-2014.

ברגע שיוצא למדינה שם של "מפסידה", אנשים מתקמצנים על הכסף של ההצבעה ברגע האמת כי הם אומרים "נו, גם ככה המדינה הזאת אף פעם לא עולה לגמר, אז נחסוך את הכמה יורו שאצביע להם, כי הכסף הזה גם ככה ילך לזבל"

ואז כמו כדור שלג, משנה לשנה תדמית המפסידה רק הולכת וגדלה ואנשים עוד יותר חוששים להצביע וחוזר חלילה. צריך משהו באמת מדהים (כמו גולדן בוי) שינער אנשים מהאדישות.
אני חושב שזה פשוט מה שקורה עם ספרד. סך הכל גם השנה וגם שנה שעברה הם לא היו מאוד גרועים, ובטח לא הגיע להם המקומות שהם קיבלו. אולי לא טופ 10 או 15, אבל בטח לא מקומות אחרונים.
לצפיה ב-'לא בטוחה שלמוניטין המדינה בתחרות יש השפעה'
לא בטוחה שלמוניטין המדינה בתחרות יש השפעה
06/10/2019 | 10:57
83
ההשפעה היא נטו בידיה של המדינה. ברגע שכל מדינה רואה שהיא לא מצליחה להעפיל לגמר כמה שנים רצופות, היא פשוט מחפשת לעשות שינוי וריענון בפורמט הקיים שלה ומחפשת להפציץ עם שיר ומבצע חזקים וטובים, וברגע שזה קורה אז הקהל מצביע, כי הקהל מצביע לשיר שהוא אוהב ושיר שהוא טוב לטעמו.

יכול להיות שיש אנשים ששומרים חסד נעורים למדינות מסוימות ונוטים לזלזל במדינות אחרות, אבל אני לא חושבת שהרוב עושה טבלאות סטטיסטיות ואומר לעצמו: "אה, צ'כיה לא עלתה לגמר מעולם? אז לא נצביע להם". עובדה שצ'כיה למשל כן הצליחה לעלות לגמר ולהתברג במקום שישי שנה שעברה אחרי שנים של כישלונות וצפון מקדוניה הפתיעה השנה בענק עם ניצחון אצל השופטים והמיקום הטוב ביותר שלהם בתחרות. זה היופי בתחרות, כל שנה היא שנה חדשה ומלאת הזדמנויות חדשות. איסלנד סיימה במקום האחרון בכל התחרות בשנה שעברה והשנה ניצחה בטלווט בחצי הגמר (לא מבינה כל-כך למה אבל שיהיה) כך שזהות המדינה לא באמת משנה אלא מי האמן ומה השיר.
לצפיה ב-'אז גם השנה לא ישלחו חיקוי לדספסיטו'
אז גם השנה לא ישלחו חיקוי לדספסיטו
06/10/2019 | 12:40
83
גם השנה לא ישלחו להיט לטיני קופצני ופופולארי כמו לו מאלו. גם השנה ישלחו מוצר פופ דלוח וחסר סיכוי מלכתחילה. עדיין לא מאוחר - למרות שמדובר בזמר פרווה, ניתן לעשות ממנו לוקה עם קצת עבודה. רק לא עוד פופ דלוח וממוצע. 
לצפיה ב-' לצפייה: כל המידע שאתם חייבים לדעת על הנציג הספרדי '
לצפייה: כל המידע שאתם חייבים לדעת על הנציג הספרדי
06/10/2019 | 16:52
92
לצפיה ב-'זה ייגמר בעוד טראש בספרדית עם כמה מילים משורבבות באנגלית'
זה ייגמר בעוד טראש בספרדית עם כמה מילים משורבבות באנגלית
07/10/2019 | 21:55
1
38
לצפיה ב-'מי אמר אלימו"ת ולא קיבל...'
מי אמר אלימו"ת ולא קיבל...
08/10/2019 | 13:55
38
לצפיה ב-'עונת 2020 החלה: Hooverphonic ייצגו את בלגיה'
עונת 2020 החלה: Hooverphonic ייצגו את בלגיה
01/10/2019 | 23:34
12
151
לצפיה ב-' להקת Hooverphonic תייצג את בלגיה'
להקת Hooverphonic תייצג את בלגיה
01/10/2019 | 23:44
98
להקת Hooverphonic נבחרה לייצג את בלגיה באירוויזיון 2020. הלהקה נבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה הפלמית (VRT). השיר ייחשף, ככל הנראה, בחודש פברואר.  http://www.euromix.co.il/2019/10/01/%d7%91%d7%9c%d...
לצפיה ב-'והנה השיר שהוא אולי הלהיט הכי גדול שלהם'
והנה השיר שהוא אולי הלהיט הכי גדול שלהם
01/10/2019 | 23:46
2
171
אתם בטוח מכירים
לצפיה ב-'זה לא רק השיר המוכר, אלא גם האלבום שעוטף אותו'
זה לא רק השיר המוכר, אלא גם האלבום שעוטף אותו
02/10/2019 | 09:19
102
שאני מאזין לו ממתי שוחרר.
טוב, נכון שאין להביע דעה עד שלא שומעים את היצירה (אם זאת תהיה אכן יצירה) שתשוחרר בפברואר , אבל לדעתי בלגיה מכריזה בבחירה שלה אנחנו מכוונים גבוה מאוד השנה בדיוק כשהתחרות אצל השכנים.
לצפיה ב-''
02/10/2019 | 14:33
55
לא ידעתי שהם בלגים. נחמד מאוד
לצפיה ב-'ושימו לב לזה: הם יופיעו בבארבי בתל אביב בדצמבר הקרוב'
ושימו לב לזה: הם יופיעו בבארבי בתל אביב בדצמבר הקרוב
02/10/2019 | 00:14
4
57
לצפיה ב-'אם כבר מדברים על הופעות, לא לשכוח - מחר מחמוד מופיע בראשל"צ'
אם כבר מדברים על הופעות, לא לשכוח - מחר מחמוד מופיע בראשל"צ
02/10/2019 | 09:20
3
51
לצפיה ב-'אוי הייתי הולך אבל זה כל כך לא לרמה שלי '
אוי הייתי הולך אבל זה כל כך לא לרמה שלי
02/10/2019 | 20:54
2
98
מה לעשות שלא אכתת רגליי כדי להתערבב עם כל עמי שראל, עם ריח של זיעה, אם פריחות מרוטטות, עם ערסים מאויימים, עם ילדים קטנים ומעצבנים, עם כל הישראליאדה המטמטמת הזאת. אם מחמוד רוצה הוא מוזמן להופיע בפניי באופן פרטי ועדיף במזגן. יש לציין שאין בכוונתי לשלם עבור הופעה פרטית. זה צריך להיות כבוד בשבילו להופיע מול אדם גדול מהחיים כמוני.
לצפיה ב-'התיאור של ראשל"צ דומה למה שהיה קורה לו התחרות התקיימה בי-ם'
התיאור של ראשל"צ דומה למה שהיה קורה לו התחרות התקיימה בי-ם
02/10/2019 | 22:12
1
92
ולשמחתנו התקיימה בתל אביב בזכות התנגדות החרדים - ובכך ישראל זכתה להסתיר את הכיעור, ההתהבמות, הנכונות לנבערות. כל מה שישראל מנסה להסתיר, להצניע, אבל רובץ על כתפיה.

לצפיה ב-'אני לגמרי לגמרי מסכים ומודה לחרד״לים'
אני לגמרי לגמרי מסכים ומודה לחרד״לים
03/10/2019 | 04:27
81
בזכותם ובזכות התנגדותם למשכב זכריה על במת האירוויז וכן בשל הסכסוך הישמעאלי-פלשתי אני זכיתי לנוחות שאין לתאר בכך שהיה לי מזה קל להגיע כל ערב לארנה ולשוב הבייתה בשלום.
לצפיה ב-'כל מה שחשוב לדעת על הוברפוניק'
כל מה שחשוב לדעת על הוברפוניק
02/10/2019 | 13:34
125
לצפיה ב-'אם תסיט מבטך... look away... אוווווווו'
אם תסיט מבטך... look away... אוווווווו
02/10/2019 | 18:48
1
131
מי מתלהבת משם גדול בניינטיז שום דבר מחיים שלה לא מבינה
לצפיה ב-'תכלס'
תכלס
03/10/2019 | 18:40
80
בוא נראה מה השיר שהם מוציאים
בוא נראה איך זה נשמע בלייב
בוא נראה איך זה נראה בלייב.
כל כך הרבה מקומות שזה יכול ליפול
לצפיה ב-' העניינים מתחילים להתחמם בפסטיבל סן רמו '
העניינים מתחילים להתחמם בפסטיבל סן רמו
05/10/2019 | 09:14
2
150
השמועות מסן רמו מתחילות לזרום באשר לזמרים המתכוונים לקחת חלק בתחרות ועל השינויים בפסטיבל,את חלקם של הזמרים אני בטוח שאתם מכירים כמו אנאליזה,קיארה גליאזו,אל באנו(שכבר זכה בסן רמו ב 84,ואף פעמיים השתתף באירוויזיון ,אוטוטו בן 77)יתכן שגרושתו רומינה פאוור תצטרף אליו לדואט, אלודי,ביאנקה אטאצי וגם דואט מוזר בין Silvia Mezzanotte לזמרת האמריקאית בת 78 דיון וורוויק (בת דודה של ויטני יוסטון) .
הג׳ובאני יחזור למתכונתו הקודמת מלפני שנתיים,כלומר הזמרים
בג׳ובאני לא יכלו להשתתף יחד עם הזמרים בתחרות הגדולה כפי שהיה השנה עם מחמוד,כך שהג׳ובאני הופך ללא רלוונטי לאירוויזיון ,את השירים לג׳ובאני הם מתכננים לפרסם כבר בחודש הבא חמשת הראשונים
יצטרפו לשניים של ׳סאנרמו ארנה׳( כניראה מאקדמיה) ועוד אחת ׳ סן רמו יאנג׳ שזהותה כבר ידועה,סה׳כ 8 זמרים יתמודדו בג׳ובאני במסגרת הפסטיבל.
הם מחזירים את תחרות הקאברים בסן רמו שכניראה יתרחש ביום השלישי לפסטיבל,ממה שהבנתי לערב
הדואטים יהיה משקל כבד יותר בשיקלול התוצאה הסופית.
ובניגוד לשנה שעברה הם לא יפרסמו את שמות הזמרים המתחרים בפסטיבל סן רמו בגמר של הג׳ובגני בדצמבר אלא בתוכנית מיוחדת וזה יקרה רק בשישי לינואר.
הם מתכוונים להביא אמנים בינלאומיים במסגרת חגיגות השבעים לפסטיבל ,השם של מדונה
חזר על עצמו מס׳ רב של פעמים אך אין שחר לשמועות הללו מאחר ובאותו מועד של הפסטיבל
מדונה תהיה בלונדון במסגרת סיבוב ההופעות שלה.
ומילה אישית לאנאליזה אם את אכן חוזרת מוטב שתחזרי לשתף פעולה עם היוצר מתחילת דרכך רוברטו קזליאנו
Roberto Casalino ,שניים מהשירים שהוא כתב לך
הם היפים ביותר לטעמי בקריירה שלך.
https://www.money.it/?page=amp&id_article=80497

https://www.google.co.il/amp/s/www.altrospettacolo.it/sanremo-2020-cantanti-canzoni/amp/

לצפיה ב-''
06/10/2019 | 12:37
18
לצפיה ב-'בצירוף מקרים נחמד איטליה מאשרת את השתתפותה בתחרות'
בצירוף מקרים נחמד איטליה מאשרת את השתתפותה בתחרות
11/10/2019 | 17:15
52
http://esctoday.com/176879/italy-rai-confirms-participation-in-eurovision-2020/
ולכבוד השתתפותה של איטליה בתחרות רציתי להתמקד בשיר מאד ספציפי שניצח בתחרות סן רמו ב 2007
שאמלמלא איטליה פרשה בשנים ההן מהתחרות סיכוי יותר מסביר שהוא היה הנציג שלה ,שיר מאד יחודי ומאד עדין שרחוק מאד משירים פסטיבליים ובוודאי בנושא המאד יחודי בו השיר עוסק,זהו מכתב של פגוע נפש ששר סימון(סימונה) סרקאצ׳י שאף השתתף בשנה החולפת בסן רמו עם שיר נהדר בפני עצמו שבעבר כתבתי עליו.
השיר שניצח ב 2007 נקרא ׳אני אתן לך ורד׳
כאמור השיר מורכב כמכתב מבחור הסובל מבעיות פסיכיאטריות, אנטוניו,אשר כותב לאהובתו מרגריטה מהתאים האפלים של המקלט בו הוא סגור, מהם הייתה גם אורחת זמן מה בעצמה. אפילו בסביבה העגומה והנואשת ההיא הוא מצא אהבה. למרות הנטיות מסוימות, אנטוניו לא שוכח את אותם רגעים ספורים שבהם הרגיש חי, מכיוון שיכול היה לאהוב. כדי להיפטר מכאב כה רב ולגלות מחדש את האשליה של חופש שאינו קיים, הוא רק צריך להפתיע את מרגריטה שלו בטיסה אחרונה.
כריסטיצ'י טען שמצא את ההשראה לכתוב את היצירה בעיירה גיריפלקו בקלבריה, שם ניצב מקלט מרשים לפגועי נפש. הוא החליט לערוך טיול בבתי החולים הפסיכיאטריים באיטליה. בעקבות הגעתם ומסעיהם של חולי המכון,סיכם בטקסט נוקב זה את הסיפורים שסיפרו לו חולי המוסדות הפסיכיאטריים בהם ביקר לצורך התיעוד.

״אני אתן לך ורד במתנה,
ורד אדום לצייר כל דבר,
ורד לנחם את דמעותייך
ורד בכדי להיות מסוגל לאהוב אותך.
אני אתן לך ורד,
ורד לבן כאילו את כלתי,
ורד לבן שימושי לך לשכוח
כל צער קטן.
שמי אנטוניו ואני פגוע נפש.
נולדתי בשנת '54 וחייתי כאן מאז שהייתי ילד.
חשבתי שאני מדבר עם השטן
אז הם נעלו אותי ארבעים שנה  
בבית חולים לחולי נפש.
אני כותב את המכתב הזה כי אני לא יודע לדבר.
סלחי על כתב היד כמו תלמיד בית ספר יסודי
בשנה הראשונה,
ומפליא אותי אם עדיין טמון בי רגש,
אבל התקלה נמצאת ביד שלא מפסיקה לרעוד.

אני כמו פסנתר עם מפתח שבור,
האקורד הדיסוננטי של תזמורת שיכורים,
והיום והלילה זהים.
באור העמום החודר בזכוכית האטומה
אני מחרבן על עצמי כי אני מפחד

עבור החברה השפויה תמיד הייתי אבק אדם
המסריח מתערובת של שתן ונסורת.
זוהי מחלה נפשית ואין תרופה

אני אתן לך ורד במתנה,
ורד אדום לצייר כל דבר,
ורד לנחם את כל דמעותייך
אני אתן לך ורד,
ורד לבן כאילו את הכלה שלי,
ורד לבן שימושי לך
לשכוח כל צער קטן.

המשוגעים הם סימני שאלה ללא ביטוי.
אלפי חלליות שאינן חוזרות לכן השיגור.
הם בובות שהוצאו להתייבש בשמש.
פגועי הנפש הם שליחים של אל שלא רוצה אותם.
אני מפרק שלג עם קלקר.
הפתולוגיה שלי היא שנשארתי לבד.
עכשיו קחי טלסקופ, ... למדוד את המרחקים
ותראי: ביני לבינך ... מי יותר מסוכן?

בתוך החדרונים אהבנו אחד את השניה בסתר,
בפינה שרק ​​שלנו.
אני זוכר את הרגעים המעטים שבהם הרגשתי חי
לא כמו רישומים רפואיים שהוחזקו בארכיונים.
מכל הזכרונות שלי תהיי הזכרון האחרון שידעך,
היית כמו מלאך שקשור למקרן חום.
למרות הכל, אני עדיין מחכה לך
ואם אני עוצם את עיניי אני מרגיש שהיד שלך מלטפת אותי.

אני אתן לך ורד במתנה,
ורד אדום לצייר כל דבר,
ורד לנחם את כל דמעותייך
אני אתן לך ורד,
ורד לבן כאילו את הכלה שלי,
ורד לבן שימושי לך לשכוח
כל צער קטן.

שמי אנטוניו ואני על הגג.
מרגריטה היקרה עברו כבר עשרים שנה
שאני מחכה לך.
המטורפים הם אנחנו כשאף אחד לא מבין אותנו,
כשאפילו החבר הכי טוב שלך בוגד בך.
אני משאיר לך את המכתב הזה,
עכשיו אני צריך ללכת.
סלחי על כתב ידו כשל ילד בבית ספר יסודי בשנה הראשונה.
ואני נדהם שאני עדיין חש ברגש?
תדהמו שוב כי אנטוניו יודע לעוף.״

לצפיה ב-' יון אולה סאנד פורש מתפקידו. '
יון אולה סאנד פורש מתפקידו.
30/09/2019 | 19:33
4
192
לצפיה ב-'לא היתה ברירה לדעתי...'
לא היתה ברירה לדעתי...
01/10/2019 | 22:25
1
165
...לדעתי היה צריך לעשות את זה מיד אחרי הפאדיחה עם הניקוד. כאיש שעומד בראש הפירמידה, לא נעים, אבל אחראיותו לבדוק שהכל תיקן וכולם עןשים את עבודתם. כאן היתה פאשלה וכמה אנשים חייבים לתת את הדין על זה.
לצפיה ב-'אין עריפות ראשים ב-EBU, משוכנע שהפרישה רצונית '
אין עריפות ראשים ב-EBU, משוכנע שהפרישה רצונית
02/10/2019 | 21:04
137
ושאין לה קשר לטעות בניקוד. הוא כבר בתפקיד זמן מה והגיע זמנו לצאת לפנסיה. אחרי שכריסטר ב. חטף שבץ מוחי כפול - כך לפחות על פי פרסומים זרים - מן הראוי יהיה להעניק לו את התפקיד הבכיר ביותר בעולם אירוויז, אותו אירוויז שכריסטר כמעט מת למענו.

קאז איי ווד דיי פור יו
לה לה לה לה לה סי איט טו
רילי איי קן נבר ליי טו יו
תה נה נה נה נה

לצפיה ב-'אני זוכר שפגשתי אותו בשבוע האירוויז '
אני זוכר שפגשתי אותו בשבוע האירוויז
02/10/2019 | 20:59
153
המתנתי להכנס לארנה וראיתי אותו הולך ומשוחח בטלפון, מרחק שתי אמות ממני. פייר? התלבטתי אם לפנות אליו ולומר משהו אבל אז נזכרתי שהוא נורבגי והנורבגים ימח שמם שונאי ישראל מובהקים. למה שאתן לו תירוץ להפיץ את משנת שונאי ישראל בפניי? מדוע שאהיה קורבן למלל אנטישמי? אז וויתרתי.
לצפיה ב-'תוחזר כריסטין מרשל אורטיז! לדעתי הודחה אחרי הפארסה של 2001'
תוחזר כריסטין מרשל אורטיז! לדעתי הודחה אחרי הפארסה של 2001
03/10/2019 | 20:48
58
לצפיה ב-' בלגיה תכריז מחר על הנציג לאירוויזיון 2020'
בלגיה תכריז מחר על הנציג לאירוויזיון 2020
30/09/2019 | 19:38
92
לצפיה ב-' אירוויזיון 2020: 37 מדינות אישרו השתתפות עד כה '
אירוויזיון 2020: 37 מדינות אישרו השתתפות עד כה
29/09/2019 | 11:59
157
לצפיה ב-'לכבוד ראשהשנה: מצעד העשור- 10 שירי הקדמים הטובים ביותר'
לכבוד ראשהשנה: מצעד העשור- 10 שירי הקדמים הטובים ביותר
28/09/2019 | 07:47
32
120
בין השנים 2010-2019. 
לצפיה ב-'קצת על הליך הבחירה'
קצת על הליך הבחירה
28/09/2019 | 08:26
76
צוות שופטים מעשרות מדינות ברחבי העולם התכנס והאזין לכל אחד ואחד מאלפי שירי הקדמים של העשור וליקט מתוכם את הטובים ביותר. 100 השירים הגדולים נשלחו למיטב מפיקי העל ומוזיקאים זוכי פרסים באירופה ובספרד שליקטו מתוכם 25 מופלאים. רשימת ה-25 הגיעה אליי ומתוכה אני בחרתי את 10 הגדולים, שכן אני הוא בעל הטעם המוזיקלי המשובח ביותר בכל רחבי כדור הארץ. כולם יודעים. 
לצפיה ב-'לאחר צו מניעה מבית המשפט ודיונים אל תוך הלילה'
לאחר צו מניעה מבית המשפט ודיונים אל תוך הלילה
28/09/2019 | 09:28
1
80
הוחלט להגדיל את המצעד ל-15 הגדולים במקום 10 הגדולים. מתחילות. 
לצפיה ב-'.'
.
28/09/2019 | 09:47
30

לצפיה ב-'המקום ה-15 מסלובניה'
המקום ה-15 מסלובניה
28/09/2019 | 09:30
1
93
2017

לצפיה ב-'פשע-שופטים חמוּר ביותר '
פשע-שופטים חמוּר ביותר
30/09/2019 | 14:08
10
לצפיה ב-'המקום ה-14 מנורבגיה'
המקום ה-14 מנורבגיה
28/09/2019 | 09:33
77
2011

לצפיה ב-'המקום ה-13 מספרד'
המקום ה-13 מספרד
28/09/2019 | 09:40
76
2018

לצפיה ב-'המקום ה-12 מאסטוניה'
המקום ה-12 מאסטוניה
28/09/2019 | 09:44
1
74
2016

לצפיה ב-''
30/09/2019 | 14:09
4
לצפיה ב-'המקום ה-11 מהונגריה'
המקום ה-11 מהונגריה
28/09/2019 | 09:49
60
2018

לצפיה ב-'המקום ה-10 משבדיה'
המקום ה-10 משבדיה
28/09/2019 | 09:50
77
2010

לצפיה ב-'המקום ה-9 מאוקראינה'
המקום ה-9 מאוקראינה
28/09/2019 | 09:54
1
69
2016

לצפיה ב-'מבחינתי זה המקום השני.'
מבחינתי זה המקום השני.
14/10/2019 | 03:14
2
לצפיה ב-'המקום ה-8 מנורבגיה'
המקום ה-8 מנורבגיה
28/09/2019 | 09:57
78
2013

לצפיה ב-'המקום ה-7 מאיטליה'
המקום ה-7 מאיטליה
28/09/2019 | 10:00
81
2012

לצפיה ב-'המקום ה-6 מאסטוניה'
המקום ה-6 מאסטוניה
28/09/2019 | 10:03
79
2013

לצפיה ב-'המקום ה-5 מפולין'
המקום ה-5 מפולין
28/09/2019 | 10:06
1
77
2016

לצפיה ב-'מבחינתי זה המקום הראשון.'
מבחינתי זה המקום הראשון.
14/10/2019 | 03:13
3
לצפיה ב-'המקום ה-4 מאיטליה'
המקום ה-4 מאיטליה
28/09/2019 | 10:09
78
2012

לצפיה ב-'שלושת הגדולים'
שלושת הגדולים
28/09/2019 | 10:10
35
לצפיה ב-'המקום השלישי משבדיה'
המקום השלישי משבדיה
28/09/2019 | 10:15
1
96
2017

לצפיה ב-' טוב מדי בשביל השבדים השבלונים'
טוב מדי בשביל השבדים השבלונים
30/09/2019 | 14:10
15
לצפיה ב-'המקום השני מפינלנד'
המקום השני מפינלנד
28/09/2019 | 10:18
80
2013

לצפיה ב-' שיר העשור '
שיר העשור
28/09/2019 | 10:22
121
איטליה 2015

לצפיה ב-'דעתי + חמישה משלי'
דעתי + חמישה משלי
28/09/2019 | 19:20
5
58
ובכן, ורי נייס, נעים להיזכר, כל אחד והשירים שלו. אין ספק שזו בחירה אישית סובייקטיבית.
במבט לאחור, בהאזנה לאחר זמן רב, אני כבר פחות מתלהב מפר סמפרה. הלחן יפה אבל פנינה צלילי חופרת. בואי, סתמי קצת, תני לעוד כלים. אהבתי את אסטוניה 2016. אין כאן אף שיר מהרשימה שלי שחשבתי עליה עכשיו לאחר שראיתי את הפוסט הזה ושלפתי ממעמקי הזכרון חמישה שקפצו ראשונים, אלו שנשארו לתמיד. אבל יש עוד מלא. רק מסן רמו אפשר לשלוף טופ 10. כך שזו רשימת ביג 5 ספונטנית, אהובה, אך בהחלט לא סופית. והם
לצפיה ב-'מקום 5 משבדיה'
מקום 5 משבדיה
28/09/2019 | 19:25
53
2011
לצפיה ב-'מקום 4 ממלטה'
מקום 4 ממלטה
28/09/2019 | 19:29
45
2017

לצפיה ב-'מקום 3 מגרמניה'
מקום 3 מגרמניה
28/09/2019 | 19:34
44
2018
לצפיה ב-'מקום 2 מאלבניה'
מקום 2 מאלבניה
28/09/2019 | 19:38
49
2017
לצפיה ב-' מקום 1 מספרד '
מקום 1 מספרד
28/09/2019 | 19:45
86
2017
לצפיה ב-'איזו רשימה מעולה'
איזו רשימה מעולה
02/10/2019 | 16:30
1
61
השיר של EMMA לא טוב
NEK חמוד+ ולא יותר
סארי - שיר סבבה אבל לא אוהב כמו אחרים

כל השאר טובים וחצי מהם אדירים
לצפיה ב-'נו ברור, ככה זה כשאתה (אני, לא אתה) בעל טעם מוזיקלי כה מעולה'
נו ברור, ככה זה כשאתה (אני, לא אתה) בעל טעם מוזיקלי כה מעולה
02/10/2019 | 19:45
15
לצפיה ב-'לא תאמינו מי האמא של גרטה טורנברג'
לא תאמינו מי האמא של גרטה טורנברג
24/09/2019 | 20:16
3
263
לצפיה ב-'בדיוק היום גיליתי את את זה, מטורף'
בדיוק היום גיליתי את את זה, מטורף
25/09/2019 | 01:06
1
188
והתיאוריה שלי היא שגרטה רוצה להציל את העולם בניסיון לכפר על הזוועה שאמא שלה הביאה אליו.
ועכשיו ברצינות, ובלי להפחית מחומרת הזוועה שמלנה המיטה על אירופה, היא נראית מותק של בנאדם ולשיר היא יודעת. וגם לגדל את דור העתיד, מסתבר.
לצפיה ב-'והנה היא כבר מתנערת מאמא שלה'
והנה היא כבר מתנערת מאמא שלה
26/09/2019 | 14:03
162
לצפיה ב-'מעניין אבל אני כבר זקנה בלה וויאז'ה למות גם בשביל רכילות כזו'
מעניין אבל אני כבר זקנה בלה וויאז'ה למות גם בשביל רכילות כזו
03/10/2019 | 20:50
21
לצפיה ב-' האמת שזה חדשות לבקרים-טורקיה לא תשתתף גם בשנה הבאה.'
האמת שזה חדשות לבקרים-טורקיה לא תשתתף גם בשנה הבאה.
22/09/2019 | 22:58
3
192
התירוץ לפרישתם ידוע,נדוש ושקרי-
חוקי התחרות מאפשרות השתתפות אוט` בגמר של 5 המדינות המממנות 
של התחרות ,אך כולם מבינים שהסיבה האמתית היא ארדואן והקו השמרני-איסלמי שהוא מוביל אותו.
לצפיה ב-'אבל הם מנמקים בסיבה אחרת, שהיא לא תירוץ: הומופוביה'
אבל הם מנמקים בסיבה אחרת, שהיא לא תירוץ: הומופוביה
23/09/2019 | 20:58
1
135
הם חושבים שהתכנים באירוויזיון לא הולמים וקונצ'יטה היא חציית הגבולות שלהם.
ובכל זאת, אני לא חושב שדיכוי הקהילה הלהטבית היא הסיבה. היא חלק מהסיבה.

טורקיה ניסתה להתקבל לאירופה ולאיחוד האירופאי במשך שנים. הצבו לה תנאים שהיא לא עמדה בהם. תנאים כאלה שיפרו את זכויות האדם בטורקיה, וטורקיה הסכימה לקבל אותם ושיכתיבו לה ושיתערבו במדיניות הפנים שלה על מנת להיות חלק מהקהילייה העולמית.
המציאות הזאת טפחה על פניה; האירופאים רואים את המהגרים הטורקיים כבעיה ולא חלק אינטגראלי אמיתי מהחברה.
אירופאים נוסעים לנופש בטורקיה בהמוניהם, ונהנים מהקירבה אל טורקיה, אבל זה לא אומר שהם רוצים מיליוני מוסלמים במדינות שלהם.

התקווה שנכזבה וההפנמה שטורקיה לא תהיה חלק מאירופה היא שהביאה לנטישת האירוויזיון. התחרות לא משרתת את האינטרסים הלאומיים שלהם. למען האמת, לא שירתה גם בשנות ה-70 וה-80.
לצפיה ב-'בכל מקרה הקו שטורקיה תופסת עכשיו הוא קו אסלאמיסטי-פאן ערבי'
בכל מקרה הקו שטורקיה תופסת עכשיו הוא קו אסלאמיסטי-פאן ערבי
24/09/2019 | 11:05
102
והשתתפות בתחרות אירופאית שמעודדת חופש וביטוי עצמי זה פשוט נוגד את התפיסה של תורכיה.

איחוד אירופאי, הומופוביה, מהגרים ושאר מרעין בישים הם פשוט ביטויים מוחשים למשהו יותר אבסטרקטי - תורכיה לא רואה את עצמה כמדינה דמוקרטית מערבית אלא מדינה מוסלמית אוטוריטרית כמו ירדן ומצרים.

לצפיה ב-'לא צריך שתשתתף, ובטח לא אחרי הטבח הנורא של ארדואן בכורדים'
לא צריך שתשתתף, ובטח לא אחרי הטבח הנורא של ארדואן בכורדים
14/10/2019 | 02:58
7
אחרי שטראמפ נטש ובגד בבני בריתו.
לצפיה ב-' איסלנד: קנס של 5000 יורו בשל הנפת דגלי פלסטין'
איסלנד: קנס של 5000 יורו בשל הנפת דגלי פלסטין
20/09/2019 | 23:42
9
125
לצפיה ב-'החמור הוא שהטלוויזיה האיסלנדית לא נושאת באחריות ולא מתחרטת'
החמור הוא שהטלוויזיה האיסלנדית לא נושאת באחריות ולא מתחרטת
21/09/2019 | 08:34
7
153
היו הצהרות מוקדמות של הנציגים שלהם שבכוונתם להביע מחאה פוליטית בתחרות. תפקיד תחנת השידור בחודשים הקודמים לתחרות (כמעגל ראשון) ושל ראש המשלחת בשבוע האירוויזיון עצמו ובמהלך המשדר (כמעגל שני) היה לפקח, למנוע, לעשות משהו.

שלושה לקחים נובעים מכך:
1. נחצה קו אדום השנה. הדבר פותח פתח לדברים דומים בשנים הבאות.
2. בשידור חי חייבת להיות השהייה של 5 שניות בשידור, או בימוי הדוק יותר על המצלמות שלא יאפשר צילום אקטים כאלה.
3. תחנות טלוויזיה נוספות עשויות להתנער מאחריות במידה ודבר כזה יישנה. 5,000 יורו זה לא מעט וקנס כספי זו דרך מקובלת להעניש, אבל לא ראיתי פה מחויבות מצד האיסלנדים לא לחזור על כך, או הבעת חרטה. "זה לא בשליטתנו" או "ניסינו לעשות הכל כדי לעצור את זה לפני" זה לא מספיק טוב.

נדמה לי שעל אף שזה נשמע קיצוני, איסלנד הייתה צריכה שלא להשתתף ב-2020.
לצפיה ב-'אולי כי האיסלנדים לא נכנסים לפאניקה ממחאה פוליטית?'
אולי כי האיסלנדים לא נכנסים לפאניקה ממחאה פוליטית?
22/09/2019 | 13:22
6
107
הפאניקה שישראל משדרת מעידה רק על הפאניקה של החברה הישראלית ביחס להבעת מחאה פוליטית שלא תואמת את האג'נדה של הממשלה. האיסלנדים לא חייבים לשחק את המשחק שלנו.
לצפיה ב-'דווקא הופתעתי לטובה מהתגובה לזה בארץ'
דווקא הופתעתי לטובה מהתגובה לזה בארץ
23/09/2019 | 00:16
3
129
ממה שיצא לי לראות, חוץ ממירי רגב שניסתה לעשות מזה הון פוליטי (וכשלה) וחובבות ציוניות שכמו חובבות בכל מדינה נוטות להיות דרמטיות ופטריוטיות, האקט של הטארי לא זכה ליותר מדי התייחסות. הסיקור היה בעיקר על ההפקה המוצלחת ועל מדונה, הקטע עם הדגלים אוזכר לכל היותר בתור אנקדוטה.
אני גם לא חושב שהיה גורם ישראלי שדחף להטיל את הקנס על איסלנד. ל-EBU לא היתה ממש ברירה אחרי שהם הזהירו את המשלחת האיסלנדית חזור והזהר שלא יעשו פרובוקציות פוליטיות.
לצפיה ב-'נכון. ולכן הם קיבלו עונש מינימאלי כי... פרופורציות וזה'
נכון. ולכן הם קיבלו עונש מינימאלי כי... פרופורציות וזה
23/09/2019 | 18:59
1
71
לצפיה ב-'€5,000 נראה לי מידתי'
€5,000 נראה לי מידתי
24/09/2019 | 00:15
17
לצפיה ב-'אם אנחנו משווים לפינג לפונג לפני 19 שנה, הפעם לא התרגשו מזה'
אם אנחנו משווים לפינג לפונג לפני 19 שנה, הפעם לא התרגשו מזה
23/09/2019 | 20:47
35
לצפיה ב-'ההנחה שלי היא שהם מרגישים שזה היה ראוי ושווה את ה-5000 יורו'
ההנחה שלי היא שהם מרגישים שזה היה ראוי ושווה את ה-5000 יורו
23/09/2019 | 20:46
31
לצפיה ב-'האיסלנדים כן חייבים לנהוג על פי חוקי התחרות'
האיסלנדים כן חייבים לנהוג על פי חוקי התחרות
14/10/2019 | 03:10
5
מה דעתך שישראלים יעשו פרובוקציה דומה לאיסלנדים וינופפו בזמן התחרות בתמונות של לווייתנים שחוטים שהאיסלנדים טובחים בהמונים בניגוד לחוק? אם להם מותר לעשות פרובוקציה נגדנו ונגד המדינה שלנו ולצאת מזה בזול וללא הרחקה מהתחרות לפחות לשנה, אז גם לנו מותר להחזיר להם באותה המטבע ולא להיענש על כך או לצאת בזול בדיוק כמוהם.
לצפיה ב-'פחחח עונש בדיחה'
פחחח עונש בדיחה
23/09/2019 | 10:10
30
לצפיה ב-'שני הזוכים המצטיינים ever ביחד'
שני הזוכים המצטיינים ever ביחד
21/09/2019 | 14:50
198
סלבדורי הופיע בקייב וארח את ג'מאלה. מצרף תמונה. כשיהיה וידאו אוסיף
לצפיה ב-'אני מתבייש בעצמי: הצבעתי בבחירות לליברמן'
אני מתבייש בעצמי: הצבעתי בבחירות לליברמן
21/09/2019 | 10:26
3
253
רק בגלל שבלוגו של המפלגה שלו יש אלמנט זז

לצפיה ב-''
21/09/2019 | 19:40
2
129
לצפיה ב-''
21/09/2019 | 20:34
35
לצפיה ב-''
25/09/2019 | 19:41
9
לצפיה ב-'וידאו: אלני פוריירה ומשה פרץ הופיעו אמש בקיסריה'
וידאו: אלני פוריירה ומשה פרץ הופיעו אמש בקיסריה
19/09/2019 | 15:05
124
אלני פוריירה ומשה פרץ הוציאו שיר חדש יחד והופיעו אמש בקיסריה! כן אלני בישראל!
לקריאה וצפייה:
http://www.euromix.co.il/2019/09/19/%d7%90%d7%9c%d...
לצפיה ב-' הזדמנות אחרונה להצביע למצעד הישראלי של שירי האירוויזיון '
הזדמנות אחרונה להצביע למצעד הישראלי של שירי האירוויזיון
19/09/2019 | 14:05
71
בערב סוכות, 13/10/19, ישודר ב- EuroMix המצעד הישראלי של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון! זו ההזדמנות האחרונה שלכם להצביע למצעד הענק של שירי האירוויזיון והקדמי אירוויזיון מכל הזמנים לשנת תשע"ט.... אל תפספסו את ההזדמנות להיות חלק מהמסיבה הגדולה!
http://www.euromix.co.il/2019/09/08/%d7%94%d7%9e%d...

תצביעו ותשפיעו!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ