לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אירוויזיון
 ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

שאלה למומחים-גרמניה 2014
25/05/2016 | 20:08
5
73
איך גרמניה 2014 (is it right) מקום 19 עם 39 נק בלבד אבל ביוטיוב עם 8 מיליון צפיות, יותר מהרבה אחרים. אני אפילו לא זוכר שהיא הייתה בפבוריטים. נכון?

אולי זה שיר שניצח את הזמן?
לא נראה לי חריג במיוחד
25/05/2016 | 20:47
38
לגולדן בוי, מקום 9 מ 2015 (שנה פחות בשוק) יש 17,000,000 צפיות בסרטון הנצפה ביותר שלו. והוא בא ממדינה עם פי 10 פחות תושבים...
השיר היה להיט ענק בגרמניה ולכן מס' הצפיות
25/05/2016 | 22:30
1
30
עיז עיט רייט עור עיז עיט רונג עיי קנט גו עון יו קנט גו עון

זה נכון או לא נכון?
26/05/2016 | 00:50
3
נמשיך לצעוד, כך בגאון
בין אם תאמר לי הן או לאו
איך ולאן נלך עכשיו?
לא נראה לי שהוא ניצח את מבחן הזמן
25/05/2016 | 23:23
5
בגרמניה חיים 80 מיליון איש, הגיוני שזה מספר הצפיות
25/05/2016 | 23:30
6
BREAKING NEWS: רוסיה פורשת לצמיתות מהאירוויזיון
23/05/2016 | 22:08
77
522
המשך>>
חבל מאוד שלא בחרו בה להגיש את הנקודות של אוסטרליה
24/05/2016 | 16:24
18
260
אני מדבר על הבחורה הזאת:

ואם לא היא אז היו נותנים את זה לאל מקפירסון,קייט בלאנשט,ניקול קידמן,קיילי מיינוג ולא חסר פצצותת כוסיות מאוסטרליה.

במקום זה כבר שנתיים נותנים לסינית זקנה וכעורה עם מראה ווירדי מהשנתון של ליס אסיה להגיש את הנקודות כבר שנתיים.
אם כבר אוסטרליה מצטרפת,אז שיהיה בסטייל.
רק לסיימון בייקר!
24/05/2016 | 16:35
5
116
לא שמעתי עליו
24/05/2016 | 16:55
66
גם הוא שיחק פעם ב "שכנים"?
המנטליסט
24/05/2016 | 19:12
2
74
אבל הסדרה היתה צריכה להסתיים אחרי הנקמה של ג׳יין ברד ג׳ון. הם עשו כזה בילד אפ עם הזהות של רד ג׳ון שאחרי שהסיפור איתו נגמר היתה נפילת מתח אדירה שהם לא ידעו להתמודד איתה, ובסוף כבר ממש לא היתה לי סבלנות לראות את זה.
סיימון בייקר אחלה שחקן וכשאוסטרליה תזכה הוא אופציה מעולה להנחיה.
נההההההההההה ג'יסבון לנצח וטוב שכך
25/05/2016 | 11:34
1
39
לנצח נצחים, מאז ולתמיד
25/05/2016 | 17:57
6
כמובן שהוא עדיף על הסינית שברחה מבית האבות שם היא
24/05/2016 | 20:14
78
נמצאת ביחד עם ליס אסיה.
אבל עדיין אני חושב שהבחורה שהצעתי היא הכי מתאימה לתפקיד וגם להנחיה.

כתבתי את זה בפורום escnation וכמעט הוציאו אותי להורג
24/05/2016 | 18:56
9
132
איזה אנשים מטונפים כותבים שם אלוהים!
אבל למה הם כל כך כעסו???
24/05/2016 | 19:08
3
48
תשפוט בעצמך:
24/05/2016 | 19:31
2
112
escnation.com/mbnews/viewmsg.php?id=3896557
פשוט גועל נפש התגובות שקיבלת שם!!!
24/05/2016 | 19:59
1
99
בסך הכול אנחנו צופים ומותר לנו להעביר ביקורת (חיובית או שלילית)על מה שאנחנו רואים.

זה גם ממש לא לעניין שבמקום לענות לעניין הם בחרו להעביר את הביקורת אלייך רק כי הבעת דעה שלא מצאה חן בעיניהם.
מה קשור המראה החיצוני שלך לעניין???היא זאת שמופיעה בטלוויזיה ולא אתה,לכן זה לגיטימי לגמרי להעביר ביקורת על אנשים שבחרו להתפרנס מחשיפה.

לצערנו הם מייצגים את האירופאי הממוצע של היום
24/05/2016 | 22:00
84
השמאלני הקיצוני המתייפיף סותם הפיות וכופה הדעות.
לא יודע, אולי כי "סינית זקנה וכעורה עם מראה ווירדי"
25/05/2016 | 04:05
4
113
זו לא בדיוק בחירת מילים אידיאלית?
שלא נדבר על הקטע המחפיץ של "למה לא בחרו כוסית???"
זה לא מה שכתבתי
25/05/2016 | 11:19
24
יכול להיות שלא בחרתי את המילים הנכונות
25/05/2016 | 13:18
2
64
אבל עדיין,לדעתי אם הם כבר משתתפים אז יכלו לבחור מישהי(או אפילו מישהו)קצת יותר צעירים לתפקיד.

זה לאו דווקא הגיל, היא לא ייצוגית
25/05/2016 | 13:37
1
64
וזה בסדר גמור לרצות את זה ולצפות לזה, אם זו דרישה לגיטימית בכל מודעת דרושים בסיסית או ריאיון עבודה, למה זה לא בסדר לומר שצריכה להיות מישהי ייצוגית בשביל פאקינג לייצג מדינה מול מיליונים בכל אירופה?!

אני איתך הקיצור
25/05/2016 | 13:45
10
אני דווקא אוהב אותה, היא חמודה ממש!
25/05/2016 | 12:19
26
אגב מגישי ניקוד, האם זיהיתם
25/05/2016 | 18:13
61
את המגיש השבדי המסטול מ-2008 שחזר השנה לתחרות במערכונים המוקומנטריים על אומת החננות בתור ה״מומחה למדיה חברתית״?
שאלה קשה ...בבחירת שיר
21/05/2016 | 22:18
15
322
שאלה שעלתה בראשי בתקופה האחרונה 
האם בבחירת השיר המועדף עליכם ( ואני מניח שזה קורה בכל מדינה) אתם לוקחים בחשבון את התחושה האישית שלכם מאותה מדינה ? 
לדוגמא לי היתה חווית טיול מטורפת בנורבגיה ובעקבות כך יש למדינה הזו יתרון קל על אחרות  , יש בה משהו שאני אוהב 

באותה מידה זה יכול לקרות בכל ארץ אחרת לכל אחד 

קורה רק אצלי ..?
אצלי ממש ממש לא
21/05/2016 | 23:46
110
אין לי מדינות שאוהב את שיריהן לא משנה מה או כאלה שאשנא שיריהן לא משנה מה. אני שופט נטו לפי השיר, וממש לא מעניין אותי מאיפה השיר בא. כך למשל מאוד אהבתי את צרפת השנה, אך שנאתי את שנה שעברה. מאוד אהבתי את איטליה שנה שעברה אך שנאתי את השנה. בקיצור תשובתי היא לא, לאו, נייט, נו, לאא, ניכטטט, לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
מבין לגמרי את השאלה
21/05/2016 | 23:53
85
הרי קשה לומר אם זה משפיע או לא...
מדובר בד"כ בתת-מודע שלנו.
הרי מה גורם לנו לאהוב \ לא לאהוב שיר?
הזדהות עם המדינה שהשיר מייצג עשויה לתת לו "פור" מסוים כי מקשיבים לשיר בחיוב. זה לא אומר שבהכרח נאהב אותו, אך זה עשוי לתת לו סיכוי יותר גבוה שיזכה לאהדה.
באותה מידה מדינה שיש לנו משהו שלילי כלפיה.
זה לא בהכרח בא משיקולים "זרים", זה פשוט חלק מהעניין שאהבת שיר היא לא מדע מדויק אלא בעיקר עניין רגשי.
אצלי זה מתבטא
22/05/2016 | 08:04
58
בעניין בסקרנות ובציפיה שלי לשירים ממדינות מסוימות.
אבל בסופו של דבר השיפוט שלי לשיר מסוים לא ישתנה בגלל אהבתי/ שנאתי למדינה כזו או אחרת.
זה בחירת מדינה לא בחירת שיר
22/05/2016 | 08:35
1
66
אדם אינטליגנטי אמור להיות מודע גם לתת-מודע שלו.
זה אוקסימורון...
22/05/2016 | 14:04
50
לכל אדם יש תת-מודע, גם המודעים ביותר לעצמם... עדיין נשארים אזורים שחסומים לאדם על עצמו ועל רקע שהביא אותו לאהוב דבר מה או לא.
לא קשור לאינטיליגנציה בכלל. יכול להיות שמי שאינטליגנטי יותר, גם יש לו יותר מודעות עצמית (אם כי זה לא ברור שיש כזו קורלציה חזקה), אך תמיד יהיה לאותו אדם גם תת-מודע היינו הדברים שמשפיעים עליו שלא במודע.
לחלוטין לא
22/05/2016 | 10:38
68
המדינות שהיו אצלי בטופ השנה הן גרמניה, איטליה, סרביה, מולדובה, צרפת, אוסטריה ואוסטרליה, קפריסין ורוסיה.

מתוכן הייתי רק באיטליה ובלרנקה קפריסין שזה כמו עזה. לא אוהבת אף אחת מהאחרות באופן מיוחד, ואף סולדת מצרפת (שנאתי את פריז) והצרפתים, ורוסיה הפוטינית.
רק לפי השיר והרגש שהוא מעורר בי.
22/05/2016 | 15:53
45
לא בקטע רע, אבל מה שאתה מתאר זה בערך אותו סגנון שיפוט שרואים לעתים קרובות בניקוד שמדינה מעניקה רק בגלל היותה גוש מסוים או יתרון מסוים על השנייה מטעמים צדדיים ולא אובייקטיביים לטיב השיר וההופעה.
ויש מלא ששופטים גם לפי הג'וק של אותו הרגע.
לדוגמה מישהו שאולי בערב המופע התלהב שיזמינו פיצה ובירות לשידור הסמי והתנגן סתם איזה שיר מעפן ברקע, וההתלהבות מהפיצה והבירות של אותו רגע קבעו ניקוד לאותה מדינה. "יאללה נצביע לבלגיה יוהוו!"...
אני מושפעת בעיקר מהפרפורמר עצמו ומה הוא משדר לקהל
23/05/2016 | 00:06
55
פחות מהמדינה עצמה. אין לי הרבה חוויות או מחשבות שקשורות למדינות אירופה.
אבל אם הזמר עצמו קולע לטעם שלי מבחינת ההופעה,משדר מה שצריך לשדר,  אני יכולה להתאהב גם בשיר שלא נחשב מוצלח או אהוב בקרב הקהל.

חלק ניכר מהחוויה זה המראה, קצת שטחי אבל ככה זה, אם המבצע הוא גבר נאה  זה גורם לי יותר לרצות לראות את השיר\ההופעה.
אבל אני לא מתכוונת רק בפן של המראה עצמו, כבר היו זמרים חתיכים שהשיר ששרו לא דיבר אליי בכלל ושיעממו אותי בהופעתם.
פרדי והונגריה למשל, לא דיבר אליי בכלל בכלל. עם כל היופי שלו, משהו שם לא זז נכון והיה די משעמם. 

אני מדברת על כל הסגנון של המבצע והכימייה שלו עם הבמה,אם הוא זז יפה,יודע לרקוד,זורם עם המוזיקה ,טורף את הבמה בתנועות ובקצב שלו. הגישה והמצב רוח גם מאוד משפיעים, אם הזמר מגיע בגישה טובה,נינוח,מחייך ונהנה מההופעה.

ניקח את סרגיי כדוגמא. זה קצת מאבד מהפואנטה של האירווזיון ,לשפוט שיר לא לפי האיכות שלו אלא לפי המדינה ששלחה אותו ומאפייניה ,אבל עדיין כל הסיפור עם רוסיה לא עשה לי הרבה חשק להיות בעדם....
אבל אז ראיתי את השיר ובעיניי הוא ממש מצויין וסוחף וסרגיי מופיע נהדר ,הוא מדוייק ומקצועי , והאפקטים בכלל היו מדהימים ובעיניי כל הפן הפוליטי הפך לשטויות ואיבד מחשיבותו ואפילו עשה ההפך וגרם לי לחשוב שהנה מדינה עם תדמית כל כך קרה וקשוחה והזמר שלה בחור כל כך נחמד וחייכן בראיונות ונעים מזג ומראה שיש שם גם דברים אחרים.

וגם ליטא,שהשיר שלהם לא נחשב כאחד המובילים שהיו השנה. האמת היא  שאין לי שום ידע על המדינה הזאת, וזה לא שדוני הוא הטעם שלי מבחינת מראה ומעצבן אותי איך השיער שלו עומד, שכמו חובי מסתיר לו את הפנים... אבל דוני הופיע נהדר, הרגיש בנוח על הבמה, חייך וזרם וזז יפה וזה כבש אותי.
אני מתוך עקרון תמיד משריין את המקום הראשון שלי לרוסיה
23/05/2016 | 00:15
69
בכל זאת, רוסיה זו רוסיה  (שפשוט לא מאכזבת)
אבל לגבי שאר המדינות, אומנם יש לי צפיות יותר וצפיות פחות מכאלו וכאלו, אני שופט לפי שיר בלבד !
לי אישית הכי חשוב אם הזמר חתיך/חתיכה/לז'ליקו יש חלק בשיר
24/05/2016 | 13:08
1
59
אם אכן כך הדבר, אחבב את השיר אוטומטית. אם הזמר כונף + השיר לא מבית היוצר של יוקסימוביץ', כנראה שאני לא אוהב. כמובן שיש יוצאים מן הכלל.
24/05/2016 | 16:58
8
אם זה מתקשר לחוויות/הכרות עם המדינה
24/05/2016 | 16:46
2
67
אז אולי. לא עולה לי דוגמה כרגע, אבל זה בטח משהו לא מודע גם ככה. תלוי גם אם השיר עצמו מתקשר לזכרונות ולחוויה מהמדינה. בימינו רוב המדינות שולחות שירי פופ סטנדרטיים וחסרי זהות, אז זו בעיה.

אם זה לדעה על מדינה - לפני שמיעת איטליה נגיד (באירו ובתחרויות פה אפילו) אני לרוב בא עם דעות קדומות שהשיר יהיה קיטשי וזול. אבל בכללי אם השיר לטעמי, אז אני אוהב אותו בסופו של דבר, גם אם זה יקח כמה שמיעות.
אתה אוהב את מונטנגרו על אוטומט! יא מפלה!
24/05/2016 | 19:24
1
13
25/05/2016 | 12:19
5
אעיד על עצמי שלא. אני מפריד לחלוטין את הדגל והשיר
25/05/2016 | 14:22
10
חובי מסכם את התחרות בשיחה מאד משעשעת ברדיו
21/05/2016 | 17:38
12
367
הוא גם מתייחס לסכסוך עם הזמר ההולנדי "לא הייתי מריח לו את הוורד" (הקעקוע על הגוף שלו) https://soundcloud.com/telavivradio/19-2016-19
ראיון מעצבן
21/05/2016 | 20:44
222
חובי אמר שבהתייחסות לזה שהשופטים הישראלים לא נתנו ניקוד לרוסיה:"וטוב שכך" ובתור אדם שהחמיא לסרגיי כל הזמן זה לא ראוי לאמר כך (כמו כן שופט אחד לפחות מישראלים היה צריך להיפסל)
בנוסף יש פה זלזול גם ביורי הנציג האסטוני (ובלי קשר לדיבור על ההולנדי)

וגם התעלמות מהמשפט ומגרסת הנוכחים במקרה ההולנדי
וכמו כן אם חובי וסניה באו יחדיו למה דאוה העיר אך ורק לחובי
ולמה בשטיח האדום התגובה של חובי היא "מי זה דאוה" בעוד התגובה של דאוה היא "אני חבר של כולם ואני יכול לחזור על זה שוב"
והולנד לא עלתה עד לפני שלוש שנים לגמר מ-2005 מה זאת אומרת שניתן להבין מדבריו שהולנד עולה תמיד.
ואחרי שלושה חודשים זה כמובן לא נכון מדובר על פחות מחודש.

וכמובן "אי אפשר להשמיע את השירים למעט ההופעה בקדם לפני שהגשת את השיר לאיגוד השידור האירופי" שזה כמובן שטויות,יש רק את אחד בספטמבר.

ולגבי שיטת הניקוד-בטח שהוא יקבל יותר מנדב כי מחברים את הנקודות של הקהל והשופטים ביחד ולא משקללים אותם לניקוד אחד מכל מדינה
זו גם הסיבה שאלכסנדר פרסם את הפוסט שלו שבו הוא אמר משהו בסגנון:אני שיאן הניקוד ואני אשאר שיאן הניקוד (ולדעתי גם הסיבה שהזמינו אותו השנה)

נקודה לטובתם:ההערה של אסי הנכונה לגבי 12 הנקודות שהוא היה צריך להרחיב לגביה.
חובזוש הולך לחזור למקום ממנו הוא בא: אנונימיות מוחלטת
23/05/2016 | 12:39
1
139
הוא הולך להישכח בדיוק כמו טל סונדק, ואין לו שום סיכוי להצליח בעולם המוזיקה הישראלי. גם ליאור נרקיס, דוד ד'אור ועוד נכשלו באירוויזיון, אך אלו היו זמרים מבוססים ומוכרים עוד לפני האירוויז. חובי סטאר אבוד, לא בגלל שהוא זמר לא טוב, להיפך, אלא בגלל שככה זה. אני מוכן לתלוש את אשכיי, לטגן אותן ולזלול אותן בהנאה אם חובי סטאר יהפוך לזמר מצליח ורווחי (מוכר תקליטים, הופעות, מושמע ברדיו) בישראל או בכל מקום אחר בכדור הארץ. 
+ אהבתי את הראיון! חובי משעשע כהרגלו ומסביר את הצד שלו
23/05/2016 | 12:45
119
בנוגע למריבה עם דאווה בוב ההולנדי. מעניין.
איך הוא לא נותן לעובדות לבלבל אותו
23/05/2016 | 19:12
3
129
אחרי שחובי הצליח רק בהצבעת השופטים הם הפכו לתו איכות, והכישלון שלו וההצלחה של מיכל הקטנה מפולין בטלווט זה ״הוכחה״ לכך שהכל פוליטיקה. לא משנה שבטלווט בשנה שעברה ישראל הצליחה בטירוף ופולין כשלה. ויופי באמת שהוא ״קיבל יותר נקודות מנדב״ אחרי ששינו את השיטה, הוא קיבל גם יותר נקודות מABBA ומחלב ודבש. נדב היה מנגב איתו את הרצפה אם הם היו מנוקדים באותה שיטה (לא משנה איזו), ושניהם הגיעו לאותו מקום אצל השופטים (רביעי בסמי, שמיני בגמר).
אגב ההערה של אסי היתה נכונה, אם השיטה החדשה היתה בתוקף היינו מקבלים ארבעה דוזים ב-2009, וסיכוי טוב שגם ב-2010 ישראל קיבלה כמה דוזים מהשופטים (לא פורסמה ההצבעה המפוצלת לפי מדינות, אבל ישראל היתה חמישית בג׳וריז).
זה מזכיר לי שדויד ד׳אור התראיין אחרי אירוויזיון 2004 ואמר שהוא בכלל לא רצה לעשות את זה אבל ״עשו סקר והציבור הכי רצה שהוא ייצג את המדינה״ אז הוא לא רצה לאכזב את העם (כשבעצם בחרה אותו ועדה של כמה אנשים לא קשורים לכלום מרשות השידור, לא היה שום סקר) ושהוא היה בטופ 10 בסמי ו״לא העלו אותו לגמר בגלל טעות בחישוב הנקודות״ (זה לא נכון - כשחשפו את תוצאות הסמי הוא היה מקום 12 ואח״כ תיקנו את זה למקום 11 בתיקו עם אסטוניה בגלל טעות עם הנקודות שאסטוניה קיבלה, ועדיין הם היו בפער של עשרות נקודות מהמקום העשירי).
אין מה להתרגש, מדובר בדף מסרים מרשות השידור או גורם אחר
23/05/2016 | 20:23
1
102
שמדקלם כל מועמד ישראלי שנכשל על מנת לרכך את המפלה. לרוב הישראלים אומרים "אנטישמיות", כמו שהבריטים משתמשים בכל מני מלחמות ופלישות ועניינים. השנה היו גרמנים שהשתמשו במדיניות מרקל על מנת להצדיק את הכשלון. אקיצקץ ברור שמי שהפסיד יעשה הכל על מנת לרכך את ההפסד, ולנסות להציל את הקריירה שלו - אף שברור שהנציג יודע שדבריו לא תמיד נכונים ומדויקים. 
דף מסרים מאגו גדול אך גם שברירי
23/05/2016 | 23:08
68
מן הסתם דויד ד׳אור יודע לאיזה מקום הוא הגיע וחובי יודע שנדב הצליח יותר ממנו, אבל האגו צריך קצת שכנוע עצמי בשביל להישאר שלם. הכי אהבתי לנחש כל שנה איזה תירוץ פוליטי-מדיני טרי ווגן ימצא לכישלון הבריטי.
והנה התירוץ הכי ותיק בספר
23/05/2016 | 21:54
107
יווווווווווווווווווווו בא לי לשרוף אותווווווווווווו
23/05/2016 | 20:22
4
138
עלק מזלזל בדווה!!!!!!!!!!!! שהצליח יותר ממנו באירו!!!!!!!!!!!!! והרבה יותר ממנו באופן כללי!!!!!!!!!!!!!! אייייייייייייף בואו נבדוק כמה לייקים יש לדווה באינסטוש וכמה יש לחובית העלובה והפתטית. וכן חובי - אתה אכן פתטי!
המריבה בינהם לא נותנת לי מנוח
24/05/2016 | 00:39
3
111
אפשר לומר שזה אחד מהמשברים הגדולים של חיי וזה ממש מטריד ומדיר שינה מעיניי. אני לא מבין למה דאווה היה צריך לבוא 3(!) פעמים לחובי ולהעיר לו. בד״כ מעירים פעם אחת (אלא אם מדובר בילדים) ולכן קשה לי להבין למה 3 פעמים. מה גרם לדאווה להעיר את אותה ההערה לחובי 3 פעמים? לדעתי יש כאן חלק בפאזל שחובזוש מסתיר ואני לא אשקוט ולא אנוח עד שאברר מה באמת קרה שם, ושמישהו ינסה אותי.
שאלה טובה, גם אני מעורערת מהעניין
24/05/2016 | 13:07
2
90
אני מרגישה שחובי מעוניין בדווה ברמה המינית ומשליך את תסכוליו המיניים על המריבה המטופשת הזו. שיא הראיון מגיע כשחובי ואסי עזר משפריצים בצוותא על עור הפורצלן של דווה ועל יופיו האלמותי. בסוף ההשתפכות חובי אומר בביטול ש"לא משנה כמה הוא חתיך, כי יש לו את האופי הכי נורא בעולם", ואומר שהוא היה "שופך כלור" על הקעקוע שיש לו על הצוואר! אין ספק שמדובר בתסכולים מיניים מודחקים ותו לא, שמביאים את חובי לכדי מילים קשות מאין כמוהן!
אני מסכים עם כל מילה
24/05/2016 | 13:49
24
בוב הבצק מזכיר לחובי את הסטרייט החתיך והמקובל מהכיתה
25/05/2016 | 11:40
53
שגילה שחובב בו מאוהב ועל כן לגלג עליו מול חבריו
השאלה המתבקשת: מחולות פראיים או תש"ד
23/05/2016 | 13:01
13
261
שתי זוכות שהן נשים חזקות, פעילות פוליטיות, ודיוות אוקראיניות. כל אחת שרה שיר שאינו באנגלית מלאה ולמרות זאת לקחה את כל הקופה. אז מי הפייב שלכם? מחולות פראיים או תש"ד

ההצבעה פתוחה ל-24 שעות.
Nobrainer
23/05/2016 | 15:44
85
ברור לחלוטין, חד וחלק, בנוקאאוט בסיבוב הראשון...
Wild Dances

מה בכלל השאלה...
1944
23/05/2016 | 16:48
52
במבט אחר של חברי הפורום עוד כמה שנים התשובה הזאת תהיה יותר רווחת
בטוח
ברור שרוסלנה....מי יכול להגיד אחרת?
23/05/2016 | 16:57
28
אדייק: ה'תש"ד - ה'תש"ה
23/05/2016 | 17:25
23
גם אני בוחר כמובן במחולות פראיים
23/05/2016 | 17:27
67
מכל כך הרבה סיבות שאין לי כח לפרטם. מה גם שבשנת 2005 רוסלנה הגיעה ארצה ולחצה לי יד. היא הייתה היצור האנושי היפה ביותר שאי פעם ראיתי בלייב. חיוכה מנצנץ, עיניה בוהקות, שדיה זקורים, וגופה רזה רזה. לראשונה בחיי חשתי סטארסטראק. באותה השנה שירי מימון נתנה לי LOL, אבל זה כבר סיפור לותיקי הפורום. 
1944 - בפער עצום!
23/05/2016 | 17:32
20
ברור שג'א המדהימה! אחחחחחחחחחח איזו זוכה לפנתיאון
23/05/2016 | 20:12
19
1944 אין מה להשוות!
23/05/2016 | 21:51
15
ברור שרוסלנה, עם השיר האוקראיני הכי טוב בכל הזמנים
24/05/2016 | 00:09
48
מאיפה אתם חושבים לורין לקחה את השראת הריקוד שלה לאופוריה?
המחולות הבלתי מנומסים מ2004
24/05/2016 | 08:15
41
הוא אחד הזוכים המוצדקים בעוד שמקבץ הגניחות והיבבות מהשנה מתהדר כנראה בתור זוכה גרוע ובחתי מוצדק בעליל.
2004 בפער הכי גדול שקיים!
אני מעדיפה להידבק בקדחת הביצות מיבחושת הניקוד האוסטרלית
24/05/2016 | 09:12
1
63
מאשר לשמוע את תש"ד, אז נראה לי שבחירתי ברורה למדי

איזה פרץ של יצירתיות חחח
24/05/2016 | 09:26
42
לא יכולת להבהיר את זה טוב יותר
ברור ש...
24/05/2016 | 09:35
43
מחולות פראיים!
פאזל אירוויזיון 6: שלב חשיפת השירים ותחילת ההצבעה
22/05/2016 | 00:01
26
296
 ברוכים הבאים לחשיפת 16 השירים שמתמודדים בתחרות פאזל אירוויזיון 6 :
  מיד לאחר חשיפת השירים , ניתן יהיה לשלוח אליי מסר אישי עם ההצבעה שלכם .
  רק 16 המשתתפים , יכולים להצביע ולהשפיע על התחרות והניקוד .
  משתתף שלא ישלח את הצבעתו בזמן , יופחת לו חצי מהניקוד , אך אני מקווה שלא נגיע לזה ...
  המשתתפים מתבקשים שלא לומר לאף אחד מהו השיר שלהם ולמי הם המציעים .
  ניתן ורצוי לפרסם בשרשור הזה רוויו לכל השירים המשתתפים .
      גם מי שלא משתתף יכול ומוזמן  לפרסם רוויו לשירים 

הנה הם 16 השירים:

01 - 2010 אזרבייג'ן - Safura - Drip drop
02 -  2012 אסטוניה - Ott Lepland - Kuula
03 - 2011 דנמרק - A Friend in London - New Tomorrow
04 - איסלנד 2004 - Jónsi - Heaven 
05 - נורבגיה 1995 - Nocturne - Secret Garden
06 - יוון 2004 - Sakis Rouvas - Shake It
07 - בלגיה 1987 - Liliane Saint-Pierre - Soldiers of Love
08 - אוסטריה 2016 - Zoë - Loin d'ici
09 - מונטינגרו 2013 - Igranka - Who See 
10 - הולנד 1975 - Teach-In - Ding-a-dong
11 - סרביה ומונטינגרו 2005 - No Name - Zauvijek moja
12 - בוסניה 2009 - Regina - Bistra voda
13 - גיאוריגיה 2015 - Nina Sublatti - Warrior
14 - ארמניה 2008 - Sirusho - Qélé, Qélé
15 - איטליה 1992 - Mia Martini - Rapsodia
16 - קפריסין 2004 - Lisa Andreas - Stronger Every Minute 

ניתן לצפות בכל השירים המשתתפים , בקישור לפלייליסט מיוחד שהכנתי ביוטיוב : 
לכל המשתתפים .
 תיבת מסרים שלי ממתינה להצבעותיכם ...
 ניתן לשלוח את ההצבעה עד ליום שישי הבא  , ה 27/5/2016 , בשעה 10:00 .

16 חרושים רצח. ידעתי למה לא נרשמתי
22/05/2016 | 08:05
43
יש רק כמה שירים שאני אשכרה יכול לשמוע כל השאר מה זה פח
22/05/2016 | 11:52
87
תגיד, צריך לדרג רק 10 מהשירים נכון? ללא השיר שבחרתי..
ריוויו שלי
22/05/2016 | 12:03
100
01 - 2010 אזרבייג'ן - Safura - Drip drop - אחד השירים הטובים ביותר באירוויזיון, היה צריך לזכות באותה השנה אם רק סאפורה לא הייתה מחרבת אותו!
02 -  2012 אסטוניה - Ott Lepland - Kuula - חמוד אבל לא הבנתי מילה!
03 - 2011 דנמרק - A Friend in London - New Tomorrow - שיר נהדר, פשוט נהדר!! אהבתי ממש, היה הפייבוריט שלי!
04 - איסלנד 2004 - Jónsi - Heaven - לא אהבתי..
05 - נורבגיה 1995 - Nocturne - Secret Garden - מדהים!!!! מדהים!!! אהבתי ממש!!
06 - יוון 2004 - Sakis Rouvas - Shake It - חפירה!! מעדיף את השיר שלו מ2009
07 - בלגיה 1987 - Liliane Saint-Pierre - Soldiers of Love - פשוט לא!
08 - אוסטריה 2016 - Zoë - Loin d'ici - חמודה חח שיר חמוד..
09 - מונטינגרו 2013 - Igranka - Who See - גרוע..
10 - הולנד 1975 - Teach-In - Ding-a-dong - חח נהדר אהבתי מאוד!!
11 - סרביה ומונטינגרו 2005 - No Name - Zauvijek moja - לא..
12 - בוסניה 2009 - Regina - Bistra voda - לא הטעם שלי
13 - גיאוריגיה 2015 - Nina Sublatti - Warrior - וואי!! הפייבוריטית שלי מאותה שנה, שיחקה אותה איזו הופעה, לקחה את אמבר בסיבוב!!
14 - ארמניה 2008 - Sirusho - Qélé, Qélé - למה הם שרים על כלבים?? לא.. ביי!!
15 - איטליה 1992 - Mia Martini - Rapsodia - נחמד, אבל הקול שלה גמור...
16 - קפריסין 2004 - Lisa Andreas - Stronger Every Minute - יואו סבלתי...
בשמחה גדולה. תודה רבה למארגן, כן ירבו!
22/05/2016 | 12:32
26
ריוויו שלי
22/05/2016 | 13:07
4
95
01 - 2010 אזרבייג'ן - Safura - Drip drop מצוין, אחד הטובים בתחרות
02 -  2012 אסטוניה - Ott Lepland - Kuula משעמם, אנמי
03 - 2011 דנמרק - A Friend in London - New Tomorrow עוד מאותו הדבר בגרסה בינונית
04 - איסלנד 2004 - Jónsi - Heaven משעמם, קול לא טוב
05 - נורבגיה 1995 - Nocturne - Secret Garden הכי משעמם שיש
06 - יוון 2004 - Sakis Rouvas - Shake It גרסה חיוורת של להיטים יווניים
07 - בלגיה 1987 - Liliane Saint-Pierre - Soldiers of Love מעורר רגש ישן מתוק 
08 - אוסטריה 2016 - Zoë - Loin d'ici מצוין, אבל בחירה קלה מדי
09 - מונטינגרו 2013 - Igranka - Who See קרקס שמוציא שם רע
10 - הולנד 1975 - Teach-In - Ding-a-dong קלאסיקה מופלאה. בחירה קלה מדי
11 - סרביה ומונטינגרו 2005 - No Name - Zauvijek moja נחמד
12 - בוסניה 2009 - Regina - Bistra voda נחמד
13 - גיאוריגיה 2015 - Nina Sublatti - Warrior קרקס שמוציא שם רע
14 - ארמניה 2008 - Sirusho - Qélé, Qélé צפוי. עוד מאותו הדבר
15 - איטליה 1992 - Mia Martini - Rapsodia מיוחד. לא רע
16 - קפריסין 2004 - Lisa Andreas - Stronger Every Minute חלש, אבל בחירה מקורית

מה שאתה מגדיר כ"הכי משעמם שיש" זו יצירת אומנות זוכה שנת 1995
22/05/2016 | 19:53
3
68
השיר שהוכתר ע"י פורום שנות התשעים ז"ל כשיר האירוויזיון הטוב ביותר של ה90's
ואם ביצירות אומנות עסקינן, לשיר הזה, בניגוד גמור לגבב היללות הצעקות והקינות הפוליטי של הנאקה החנוקה מאוקראינה השנה, אפשר בהחלט לקרוא יצירת אומנות של ממש.

ולא, לא אני בחרתי אותו. אך ברגע שראיתי את שמו כמשתתף בתחרות הבנתי שאין לי שום סיכוי לנצח בתחרות הזאת. כי הוא גם שיר זוכה וגם יצירת אומנות ענקית של שנות התשעים.
חתום על כל מילה
22/05/2016 | 20:17
1
40
וגם אני לא בחרתי אותו 
לגיטימי הטיעון שאתה מעלה. ביטאתי את טעמי האישי בלבד כמובן
22/05/2016 | 20:25
39
כך השיר גורם וגרם לי להרגיש. חוסר עניין. בעיני לא השיר הטוב ביותר בשנות ה90 וגם לא הזוכה הטוב ביותר. אבל מובן שאני במיעוט, אולי גם בתחרות זו. 
מוסיף "שהשעמום" הזה צעד חודש במקום ראשון במצעד שבועי רשת ג'
23/05/2016 | 23:59
22
בתקופה ששירי אירוויזיון לעולם לא צעדו במצעד הלועזי (טוב במקרה ב-1994 ו-1996 הם כן צעדו, אבל זה היה ממש נדיר).
אההה, וכעורך חתונות, לא מעט זוגות צעדו לצלילי nocturno אל תוך החופה !
וואו חזק הפעם
22/05/2016 | 17:00
57
הרבה שירים טובים!
Kuula
22/05/2016 | 18:24
19
* * * ריוויו * * *
22/05/2016 | 19:22
75
איזה כיף של תחרות!!! (אה כבר אמרתי את זה? טוב זה כיף!!!)
בחירה קשה בין השירים!
אז ככה:

01 - 2010 אזרבייג'ן - Safura - Drip drop - טוב! אהבתי אז וגם היום! * * * * 1/2
02 -  2012 אסטוניה - Ott Lepland - Kuula - כולה שיר נחמד ותו לא * * *
03 - 2011 דנמרק - A Friend in London - New Tomorrow - קצב חביב, די שמאלץ מתוק שכזה. * * * 1/2
04 - איסלנד 2004 - Jónsi - Heaven - בלדת סלואו נעימה. לרקוד את זה בחושך... * * *
05 - נורבגיה 1995 - Nocturne - Secret Garden - טוב, זה קלאסיקה מדהימה! אני יכול לשמוע את זה עוד ועוד. אחד השירים היחידים שיצאו מהאירוויזיון שהוא ממש יצירה בפני עצמו. * * * * *
06 - יוון 2004 - Sakis Rouvas - Shake It - קצב נפלא, כיף של שיר, חבל שזייפו בלייב. * * * *
07 - בלגיה 1987 - Liliane Saint-Pierre - Soldiers of Love - כלכך נוסטלגי, שנות ה 80 הנפלאות * * * *
08 - אוסטריה 2016 - Zoë - Loin d'ici - אהבתי מאוד! כלכך חמוד! * * * * 1/2
09 - מונטינגרו 2013 - Igranka - Who See - אפקטים טובים, אין ממש שיר, קצת מנג'ס. * * 1/2
10 - הולנד 1975 - Teach-In - Ding-a-dong - קלאסיקה... הצלילים של האירוויזיון... * * * * *
11 - סרביה ומונטינגרו 2005 - No Name - Zauvijek moja - בלקני נעים מאוד לאוזן! טוב!!! * * * * 1/2
12 - בוסניה 2009 - Regina - Bistra voda - שיר למצעדים צבאיים. קצב סלאבי טוב. * * * *
13 - גיאוריגיה 2015 - Nina Sublatti - Warrior - מיוחד, אבל לא לגמרי התחברתי עד הסוף. * * * 1/2
14 - ארמניה 2008 - Sirusho - Qélé, Qélé - סירושו המדהימה! השיר קצת ירד לי מאז. * * * 1/2
15 - איטליה 1992 - Mia Martini - Rapsodia - משעמם. לאיטליה היו כלכך הרבה שירים טובים יותר. * 1/2
16 - קפריסין 2004 - Lisa Andreas - Stronger Every Minute - כיארה לעניים. לא עשה לי את זה. * *

בהצלחה לכוווווווווולם!

עד עכשיו אני....במקום האחרון
22/05/2016 | 19:31
2
25
חחח למה אתה חושב??
22/05/2016 | 19:42
1
47
מישהו מדליף לך ??
מדליף? עפ הריוויו
23/05/2016 | 05:30
12
חבל שלא ראיתי את זה ועוד יותר חב שלא נרשמתי כי מבחינת השירים
22/05/2016 | 20:47
71
זה כל כך אני...יש פה מלאאאא שירים שהם לא נמצאים בטופ שלי לשנת השתתפותם אלא בטופ של לעשור.
זו הייתה הצבעתי אם הייתי משתתף.
מהטוב לפחות טוב ...וזה קשה!
איסלנד 04 בלדה כובשת, מרגשת ומהפנטת מבוצעת על ידי זמר עם קול אלוהי חזק וכובש. גרסת בלייב עושה עוול כאן
סוב 05- אולי השיר הבלקני האהוב עלי ביותר! כמה כיף ושמחה...אדיר אדיר אדיר
איטליה 92- מרטיט את החושים והנשמה. מי שלא מתרגש מזה ...קטונתי מלהבין ולדעת. וזה לא קשור לטעם
אסטוניה 12 אני לא זוכר עוד שיר שגרם לי לצמרמורת כזו בעת שהופיע באירוויזיון...שיר כל כך טוב שמבחינתי צלח את תקופת הזמן וישאר איתי
אזר 10- אחת המדינות השוות באירו שמפציצה שנה אחר שנה (בלי השיר הזוכה הנוראי שלהם) כך שאם אני חושב שזה הכי אוב שלהם זה לא משהו מובן מעליו... מצוין
נורבגיה- קלאסיקה שכנראה הייתה מדורגת במקום הראשון אילולא חרישות והעדפתי לדרג שירי שהם לא קלאסיקה ראשונים
יוון- איזה שיר מקפיץ! איזו הופעה! שיר מצוין וסאקיס אדיר
ארמניה 08- כלא כלא...אהההההההה כמה אהבתי את זה בזמנו
דנמרק- שיר שאהבתי מאוד בזמנו, סוחף ומעיף...נראה לי שאפילו ביה מקום ראשון שלי בזמנו לשנה אך זה ירד לי. עדיין שיר מצוין
קפריסין-אוהבבבבבבבבבב את זה. ממש לא התפלאתי על המיקום הגבוה שזה קיבל
מונטנגרו - עוד שיר מצוין שהיה מדורג יותר גבוה אצלי אילולא הרשימה העילית של המהדורה
בוסניה-שיר שלקח לי זמן לאוהב וכיום אני מעריך ואוהד. שיר שווה שגם אצלו בלייב לא עושה חסד
אוסטריה 16- חמוד ביותר. לא התפלאתי שהטלווטינג העריך את זה . זואי פשוט סוכריה שלאכול אותה
גיאורגיה -שיר טוב ואוהב
הולנד-אף פעם לא אהבתי את זה
בלגיה-אני לא זוכר את זה ואני לא רוצה לפתוח עכשיו יוטיוב מחשש שהכל ימחק.
בהצלחה!

וואי וואי וואי איזה מזל שלא השתפתתי!
22/05/2016 | 22:25
1
59
יש פה כמה יצירות!

המדהימים (לפי הסדר שהם מופיעים, לא לפי דירוג):
אסטוניה 12
דנמרק 11
יונסי
נורבגיה 95
בלגיה 87
אוסטריה 16
מונטנגרו 13
הולנד 75
סרביה 05
בוסניה 09
גיאורגיה 15
ארמניה 08
איטליה 92

איך אפשר לדרג את הדבר הזה?!
דווקא חבל, הייתי כנראה מקבל ניקוד ממך...
23/05/2016 | 08:50
12
לא משתתף אבל חייב להגיב
22/05/2016 | 22:26
66
אם רפסודיה לא מנצח את הפאזל הזה זו תעודת עניות לכל המשתתפים כי זה פשוט נגיעת אלוהים מוזיקלית, בלי תחרות בכלל השיר הטוב ביותר עם הביצוע הטוב ביותר בתולדות האירוויזיון.
עד לרגע זה התקבלו 9 הצבעות מתוך 16 .
23/05/2016 | 10:24
55
לדעתי , הפאזל השישי מאוד מעניין .
בניגוד לפאזלים הקודמים , שבהם נבחרו לייצוג שירים יותר מוכרים ( = הכוונה לשירים שהם יותר "להיטים" , או בשפה יותר עתיקה , יותר "שלאגרים") ,  ומדינות שעל הנייר יותר "מוצלחות" , הפעם הפורום הרכיב פאזל של  תחרות אירוויזיון מאוד אמיצה .

ההצבעה נמשכת עד ליום שישי בשעה 10:00 .
משמח לראות שהשיר ששלחתי זוכה לפירגונים מכולם
23/05/2016 | 14:36
42
שיר נהדר שאני נורא אוהב ושמח שהוא לקח חלק באירוויזיון. תכף אשלח את ההצבעה שלי
כל כמה זמן עושים תחרות כזו ...?
23/05/2016 | 20:58
3
12
תחרות הפאזל מתקיימת בפורום בתדירות גבוהה .
23/05/2016 | 23:01
2
37
לפני שהתחרות יצאה לחופשה הארוכה של  "העונה החמה לקראת אירוויזיון 2016" , התחרות התקיימה 5 פעמים , בקצב של פתיחת תחרות בכל כשבוע וחצי בממוצע ...
למעשה , מייד לאחר פרסום התוצאות של הפאזל , נפתחה ההרשמה לפאזל הבא .

הקצב תלוי בפורום .
כל עוד תהייה התעניינות ודרישה לקיום תחרויות , הן יתקיימו בקצב מהיר .
אם יהיה פחות עניין בתחרות , הקצב שלה יירד בכדי לשמור עליה לאורך זמן .

מתי תוצאות?
23/05/2016 | 23:06
1
32
משתוקק לדעת
כרגע אנחנו עדיין בשלב איסוף ההצבעות .
23/05/2016 | 23:19
36
נותרו עוד 4 הצבעות שאמורות להתקבל בתיבת המסרים שלי עד ליום שישי הקרוב בשעה 10:00 .
לאחר מכן , אוכל להכריז על הזוכה , באמצעות הסימולטור .

כמובן שבמידה ואקבל את 4 ההצבעות האחרונות לפני יום שישי , אוכל לפרסם את התוצאות מוקדם יותר , ולפתוח את ההרשמה לפאזל הבא .

כמו שכבר כתבתי מקודם , קצב התחרויות תלוי בפורום .

ריוויו
25/05/2016 | 19:54
16

01 - 2010 אזרבייג'ן - שיר יפה נורא ביצוע מזעזע ברמות מחרידות 7/10
02 -  2012 אסטוניה - איזה קסם!  9/10
03 - 2011 דנמרק - חמוד ולא יותר 7/10
04 - איסלנד 2004 - לא, פשוט לא 5/10
05 - נורבגיה 1995 - זה מיוחד והכל אבל קה לי לראות בזה את יצירת המופת שמדברים עליה 8/10
06 - יוון 2004 - זבל לחלוטין ואני מת על זה 8/10
07 - בלגיה 1987 - אלוהים תשמור 5/10
08 - אוסטריה 2016 - מהיותר יפים וחמודים של 2016 8/10
09 - מונטינגרו 2013 - LOVE IT 9/10
10 - הולנד 1975 - משעמם 6/10
11 - סרביה ומונטינגרו 2005 - אוהב מאוד! 8/10
12 -  בוסניה 2009 - לא עפתי אבל זה נעים באוזן 7/10
13 - גיאוריגיה 2015 - ההופעה החזקה ביותר של אותו הסמי חוץ מרוסיה והשיר אש 10/10
14 - ארמניה 2008 - אלוהים אדירות מתי היא חוזרת לתחרות כבר?? 10/10
15 - איטליה 1992 - יפה ממש באופן מפתיע 9/10
16 - קפריסין 2004 - קצת מרדים אבל יפה 8/10
23/05/2016 | 20:37
4
129

https://www.youtube.com/watch?v=3hXFbQPaao4
הללויה
23/05/2016 | 20:41
99
החזרה הגנרלית של מיי פיינגולד באירוויזיון
23/05/2016 | 20:44
2
131
לא רע בכלל...

לא אכפת לי מה אומרים אנשים
23/05/2016 | 21:17
1
123
ישראל הייתה צריכה לעלות לגמר באותה שנה
24/05/2016 | 11:04
9
האם אוקראינה היא מדינת האירויזיון המצליחה ביותר?
21/05/2016 | 13:25
9
297
מתוך 13 הופעות: פעמיים מקום ראשון, פעמיים מקום שני, פעם אחת מקום שלישי
וסה"כ 6 פעמים בחמישייה הראשונה, כמעט 50%.
אני חושב שאזרבייז'אן לוקחת
21/05/2016 | 23:02
152
לפני מספר שנים אתר esctoday פרסם חישוב לפי מספר המשתתפות בכל תחרות ורמת ההצלחה, ואוקראינה אכן היתה  מקום ראשון, אבל הסקר לא חישב מדינות שהשתתפו פחות מחמש פעמים, אחת מהם אז הייתה אזבייז'אן.

אזרבייז'אן בינתיים בתשעה אירוויזיון הוציאה מקומות 1, 2, 3, 4, 5, 8, ועוד כמה מקומות יותר נמוכים, כולם כמובן בגמר !

שיעמם לי מאוד, אז בדקתי כמה דברים : אוקראינה > אזרבייג'אן
21/05/2016 | 23:36
199
אלה הדירוגים הממוצעים של שנים 04'-16' של כל המדינות שלקחו חלק בתחרות:

1. אוסטרליה 3.5
2. אוקראינה 6.83
3. רוסיה 6.84
4. אזרבייג'אן 8.22
5. טורקיה 9.22
6. איטליה 9.66
7. שבדיה 10.84
8. ארמניה 11
9. יוון 11.15
10. בוסניה & הרצ. 12.4

כמובן שהשנה שינתה מאוד את הממוצע דירוגים בעקבות הדרדרותם המתמשכת של יוון ואזרבייג'אן בהצבעות , הטופ 10 היה בלי 16' :

1. אוסטרליה 5
2. אזרבייג'אן 7.12
3. רוסיה 7.16
4. אוקראינה 7.36
5. איטליה 8.4
6. יוון 8.91
7. טורקיה 9.22
8. בוסניה 10.77
9. שבדיה 11.33
10. ארמניה 11.44

הקובץ המצורף זה הדירוג המלא : ישראל מקום 24.

בהחלט, ותמיד עם שירי פח!
21/05/2016 | 23:39
1
155
לא מצליח לחשוב על שיר אוקראיני אחד שאני מחבב, כולם אשפת האשפתות. הבה ונעשה ריוויו כדי לראות אם אני צודק:

2003- פח
2004- אהההההההההההההההההההההההה זוכה מוצדק.
2005- נחמד
2006- פח
2007- נחמד
2008- פח
2009- פח
2010- נחמד (כאן היא הגיעה גבוה בזכות השופטים ולא הקהל)
2011- פח
2012- פח (גם כאן, עליה לגמר אך ורק בזכות השופטים, הקהל דרג אותה אחרונה בסמי).
2013- פח
2014- פח
2015- פח פחי אשפתות הפחים

בקיצור השירים רובם דרעק אבל ההופעות מפצפצות ומתפצפצות. יש הרבה כסף שאפשר פשוט לשפוך אותו על הופעה אירוויזיוניות כדי להעלות את קרנה של אוקראינה על מפת העולם. וזה עובד! בטח שנה הבאה יגיעו למקום העשרים ומשהו. תסמונת הכשלון לאחר הזכייה צפויה יותר מאי פעם. 

דווקא את 2015 הייתי בטוח שהכי הכי תאהב מעשר השנים האחרונות
22/05/2016 | 10:44
32
בצדק, המדינה הכי טובה באירו
22/05/2016 | 00:27
1
113
אם כי מונט' מתחילת העשור וגאורגיה בשנתיים האחרונות לא רחוק מאחור.
מונט' לא מאכזבת למעט 2009
22/05/2016 | 16:47
54
אוהבת את כל השירים שלה. לגבי אוקראינה - אוהבת את כל השירים חוץ מ-2003 המזעזע, 2011 הנמרח ו-2012 הזול להפליא.
בעשור הנוכחי שבדיה המצליחה ביותר
22/05/2016 | 08:23
1
130
זוכרים שב-2010 היה נראה ששבדיה איבדה את הטאץ' ושנותיה המוצלחות מאחוריה?
ומאז - מתוך 6 שנים: 5 פעמים טופ 5, ומתוכם 2 ניצחונות!
עוד נתון מעניין: בכל 6 הפעמים ששבדיה אירחה, כמעט תמיד ייצגו אותה זמרים גברים. הזמרת היחידה היא קיקי דניאלסון ב-1985.
בעשור הנוכחי המדינה שאני הכי אוהבת הפכה לאחת השנואות עליי אם
22/05/2016 | 12:56
114
לא ה- בכל הנוגע להתנהלותם האירוויזיונית
רוסיה היא המדינה המצליחה ביותר בתחרות ובטופ עשר כמעט כל שנה
23/05/2016 | 00:38
112
2000 - מקום 2 
2001 - מקום 12
2002 - מקום 10
2003 - מקום 3 
2004 - מקום 11
2005 - מקום 15
2006 - מקום 2 
2007 - מקום 3 
2008 - מקום 1 
2009 - מקום 8 (11 בשיקלול הסופי)
2010 - מקום 11
2011 - מקום 7 (16 בשיקלול הסופי)
2012 - מקום 2 
2013 - מקום 5
2014 - מקום 6 (7 בשיקלול הסופי)
2015 - מקום 2 
2016 - מקום 1  (3 בשיקלול הסופי)
הזוכים השנה בתחרות Barbara Dex Award
22/05/2016 | 19:44
1
188
במקום הראשון נינה קראלג'יק מקרואטיה שקיבלה 770 קולות מתוך 2221
במקום השני ג'יימי לי קרביץ מגרמניה שקיבלה 335 קולות מתוך 2221
במקום השלישי רייקה משווייץ שקיבלה 201 קולות מתוך 2221
במקום הרביעי פולי ג'נובה מבולגריה
ובמקום החמישי שסוגר את הטופ 5 החבר'ה מבוסניה והרצגובינה.

בניגוד לאירוויזיון, בפרס הברברה דקס לעולם אין הפתעות !
23/05/2016 | 00:35
48
Related Song Contest 18 - ההרשמה
20/05/2016 | 09:40
31
278
Sveiki visi!
ברוכים הבאים ל-RSC 18 שנערכת בוילנה שבליטא. מיכאל העביר את הניהול לאחר שזכיתי עם מוניקה הליטאית בתחרות הקודמת, ואנסה לעשות את המקסימום בכך. וילנה היא בירתה של ליטא הבלטית ומכילה אוכלוסיה של כחצי מיליון אנשים.

כעת מתחיל שלב ההרשמה - שליחת השירים אתם מוזמנים לשלוח לי את השיר + המשפט שלכם במסר.
את השירים יש לשלוח ביוטיוב ובקישור לקובץ MP3 (אם מתקשים למצוא כזה, תגידו לי ואשלח במקומכם).
המשפט שיש לשלוח (אבל לא חובה אם ממש לא רוצים) - עליכם לשלוח יחד עם השיר איזה משפט או שניים על השיר- זה יכול להיות מידע על הזמר, מידע על השיר, משהו מעניין על האלבום ממנו לקוח השיר,  איפה שמעתם את השיר או משפט על איך השיר גורם לכם להרגיש. כל דבר שיבליט את השיר שלכם. 
דוגמא- Edyta Górniak - One And One - "הזמרת שייצגה את פולין ב-1994 בשיר המדהים שלה שהוא המקור לשיר של רוברט מיילס. מאוד מרגשת בעיני."
הדד ליין לשליחת השירים הוא עד ל-28.5.16, יום שבת הבאה בשעה 22:00.

חוקי התחרות:
קריטריונים לבחירת האמן:
האמן הנבחר חייב להיות רילייטד (אמן שהשתתף באירוויזיון) 
לא ניתן שיותר מאדם אחד ישתתף עם אמן מסויים, במקרה של התנגשות הקודם זוכה.
בוחרים זמרים ולא מדינות, ולכן ניתן לבחור כמה אמנים ממדינה אחת.
קריטריונים לבחירת השיר:
ניתן לשלוח רק שירים מהרפטואר של אמני אירוויזיון, גם אם משתתפים בהם זמרים שלא היו באירוויזיון- זאת כל עוד וחלקם לא גובר על חלקם של אמני האירוויזיון.
לא ניתן לבחור שיר שהתמודד באירוויזיון או בקדם אירוויזיון.
לא ניתן לשלוח שירים שהשתתפו כבר בתחרות בעבר. לנוחיותכם מצ"ב טבלת אקסל ובה השירים שכבר השתתפו.
אין הגבלת מקומות. במידה ויירשמו יותר מ27 משתתפים, יחולקו השירים רנדומלית ל2 חצאי גמר.

השיר הזוכה מהמהדורה הקודמת:

בהצלחה לכולם
רשימת השירים ממהדורות קודמות
20/05/2016 | 09:41
113
20/05/2016 | 10:52
7
אירשם
20/05/2016 | 11:17
4
53
למרות שאין לי כח לתחרויות אבל יש לי שיר סבבה לסלוח
תירשמי גם לתחרות של משה(פאזל)
20/05/2016 | 11:23
3
22
לא לא, אין לי זמן וכח
20/05/2016 | 14:57
2
56
אני באמת בוחרת את התחרויות בקפידה חח
זו תחרות קלילה....לא צריך הרבה מחשבה
20/05/2016 | 15:22
17
זו תחרות קלילה....לא צריך הרבה מחשבה
20/05/2016 | 15:22
13
מותר אומנים שהשתתפו בקדמים?
20/05/2016 | 11:49
5
92
אגב מהרשימה אני רואה שכן שלחו שירים שהשתתפו בקדמים כמו "אל האור" ו"שיר אמן".
זה חוק חדש יחסית
20/05/2016 | 11:59
78
אמני קדם אי אפשר. רק אמנים שהיו באירוויזיון.
שירו שיר אמן
20/05/2016 | 12:25
21
זאת הייתה מהדורה מיוחדת של שירי קדמים
20/05/2016 | 14:03
2
21
20/05/2016 | 14:16
6
איך אני אוהב להכיר שירי קדמים מהעבר
20/05/2016 | 14:59
52
בעבר היתה פה "פינת שיר הקדם היומי" וגם "מצעד המלודיפסטיבלן".
הלוואי שמשהו כזה יחזור.
מתכוון להשתתף כמובן
20/05/2016 | 13:17
44
עדיין לא מצאתי שיר, אבל יהיה, אל דאגה!
אני כנראה יותר אוהב את התחרות הזאת מהאירוויזיון עצמו
20/05/2016 | 13:33
67
אשלח שיר בקרוב
השתתפתי פעמיים עד כה, מקום 4 ו-7 איזה כיף שזה חזר !
20/05/2016 | 13:48
18
אם אין סימולטור, אני לא משתתף
20/05/2016 | 18:18
3
22
עוד לא הוחלט
22/05/2016 | 15:59
2
14
יש לך מזל שאני מאוהב בתחרות הזאת
22/05/2016 | 16:33
1
52
כך שגם אם לא יהיה סימולטור (ואני עדיין מקווה שיהיה), אני אשתתף. בינינו, RSC לא אותו דבר בלעדיי.
אני מתלבט בין שלושה שירים (כן, יש לי רשימה לא קצרה של שירים בהמתנה למקרה שאחד מהם יתפס, השיר או האמן).
22/05/2016 | 16:38
10
שלחתי את השיר שלי!!!
20/05/2016 | 18:29
50
איזה כיף ששוב RSC!!!
מצטרף בשמחה
20/05/2016 | 18:32
54
אבדוק מה אני מכיר ואשלח בימים הקרובים
21/05/2016 | 12:38
7
משתתף!
22/05/2016 | 17:24
39
השאלה הקבועה שמדירה שינה מעיניי
23/05/2016 | 16:21
2
41
כמה נרשמו עד עתה?
בינתיים אנחנו עומדים על 18 מתמודדים
23/05/2016 | 16:29
1
20
כןןןןןןן
23/05/2016 | 16:36
46
אם לסיים מקום 12, אז שיהיה מתוך 18 משתתפים ומעלה
סביר להניח שזו לא תהיה הרשימה הסופית, יש מספיק זמן עד לתום ההרשמה.
אולי תקצר את מועד ההרשמה? לחמישי במקום מוצ"ש
24/05/2016 | 17:07
3
34
אני מאמין שהתווספו עוד מתמודדים ב-24 שעות האחרונות.
ממש בא לי שזה יתחיל...
גם אני הייתי מעדיפה שזה יתחיל לפני סוף השבוע, או במהלכו
25/05/2016 | 10:00
33
ככה יש יותר זמן להקשיב לשירים..

ומי שגנב לי את מיכל שפאק עוד ישלם על כך!!
כרגע יש לנו 20 מתמודדים
25/05/2016 | 14:19
1
26
ולצערנו, בעייתי להקדים את ההדדליין אחרי שהוא נקבע...
אל תדאג, אף אחד לא יתבע אותך
25/05/2016 | 15:45
28
מה בעייתי בזה? כולה 48 שעות לפני. אתה יודע מה? שיהיה 24.
ברור לי שהדדליין לא יוקדם ואני אאלץ להמתין לחשיפת השירים בתחילת השבוע הבא... לא נורא, הזמן טס.
בשורה טובה: ישראל בצמרת המדינות בעלות חיזוי זוכה באירויזיון
21/05/2016 | 21:17
12
336

עם הצבעת השופטים השנה שנתנו 12 לשיר הזוכה - אוקראינה, וכן ב-2014 נתנו 12 לשיר הזוכה - אוסטריה, וב-2015 נתנו 10 לשיר הזוכה - שבדיה (12 לאיטליה)
ישראל טיפסה השנה לצמרת המדינות בעלות "כח החיזוי" של זוכי אירויזיון
(predictive power). 
כך נראית ההצבעה הישראלית לשירים זוכים בין 2000-2016
12  10 ISR 12 6 12 7 12 7 7 3 12 12 0 4 12 8 12
ישראל העניקה על פני 16 שנה 8 פעמים 12 לשיר הזוכה (50%)
ובכך נכנסת השנה ל-5 המדינות בעלות 'כח החיזוי' הגבוה ביותר.
או: המצביעות בצורה הוגנת ביותר (בהנחה שחלק גדול מהמדינות מעניקות 10 או 12 למדינות שכנות)

זה נכון, שעופר נחשון אמר תריסר לאוקראינה כבר ידעתי שהם ינצחו
21/05/2016 | 23:33
10
241
כי כמעט תמיד השיר שישראל מעניקה לו תריסר זוכה. לכן תמיד בכל הקדמים מביאים שופטים מישראל כי יש להם רקורד בניחוש הזוכה. 

אין ספק שאיפוס השופטים הישראלים את השיר הרוסי והענקת התריסר ליריבה המושבעת - אוקראינה, נעשו באופן מחושב למדי. לא מאהבת מרדכי (ג'מוסה) אלא משנאת המן (רוסיה הגדולה).

ומי המרוויחה מכל העסק הזה? נכון, ג'מוסה. שלא ניצחה באופן מלא בקדם האוקראיני (מקום שני בשופטים ותיקו במקום הראשון בקהל), לא ניצחה באופן מלא בהצבעת השופטים, לא ניצחה באופן מלא בהצבעת הקהל, ופשוט - לא ניצחה. אבל מה? מזל יש לה בלי עין הרע

ג'מוסה, בקשה קטנה לי אלייך - אולי תעבירי לי ולו קמצוץ מהמזל שלך? אני זקוק לו באופן דחוף ומיד. מה דעתך? רק קומץ קמצוצי ולא יותר. זה לא פייר שרק לך יש, חלקי לי גם. בבקשה! 
איפה התיקו בקדם?
22/05/2016 | 00:25
8
144
The Hardkiss "Helpless" 21.11%
Jamala "1944" 37.77%

הוא אוהב לסלף עובדות מדי פעם שיתאימו לתאוריות שלו
22/05/2016 | 10:27
31
הסבר על כל ההתרחשויות בקדם האוקראיני השנה:
22/05/2016 | 10:53
3
108
עובדות:
ג'מוסה אכן ניצחה בהצבעת הקהל (סורי, טעות שלי)
ג'מוסה הגיעה רק למקום השני בהצבעת השופטים.
בסופו של דבר, לאחר שכלול הקולות המצב היה תיקו בין המקום הראשון למקום השני.

אם כך, אין כאן נצחון מלא בקדם האוקראיני. 
אין ניצחון מלא בשום מקום. כולנו הפסדנו. ג'מוסה היא פחה
22/05/2016 | 11:59
73
אפילו עשתה דווקא לאירוויזיון המטבחים ובאה עם שיר שהדרך היחידה לתרגמו כראוי היא כריך עובש ונפתלין
השיטה של הקדם האוקראיני לא מתאימה ל6 שירים בלבד
22/05/2016 | 12:08
1
63
יותר מדי סיכוי לתיקו בתוצאות ככה.

בסופו של דבר היא ניצחה בקהל בפער של 17% מהמקום השני (המדהים בעצמו)
לא הצלחתי להבין אם ג'מוסה נבחרה לזוכה באמצעות הגרלה
22/05/2016 | 16:31
54
או בגלל שניצחה בטלווטינג ובמצב כזה הכלל אומר שכשיש תיקו אז זה שזכה בטלווטינג הוא הזוכה הגדול. אבל זה לא משנה, שעה שאין פה ניצחון סוחף לא רק באירוויזיון, אלא אפילו לא בקדם האוקראיני. מנגד יש לציין שגם יזהר כהן ב-1978 לא ממש זכה בקדם, אלא סיים בתיקו עם שיר נוסף. 
נשיקה עזה
22/05/2016 | 11:56
2
135
#אירוויזיון המטבחיםז"ל
אף פעם לא הבנתי את ההתלהבות מנשיקות
22/05/2016 | 12:10
1
31
זה לא טעים בכלל אבל לפחות זורם עם אירוויזיון המטבחים..
22/05/2016 | 12:42
25
לסבתא שלה היה פחות מזל
22/05/2016 | 08:30
35
יאפ
22/05/2016 | 00:40
93
ב13 אני בכלל לא בטוח שדנמרק ניצחה בקהל ולא אזר'/אוקראינה אז לך תדע.
ב12 לזוכה
ב11 לשיר שסיים נקודה מתחת הזוכה בקהל
ב09 לזוכה
ב08 לזוכה

רק 10 היה פאדיחה.
שמתן לב למחווה המרגשת של המשובדים לצרפתים בשל פיגועי הטרור?
21/05/2016 | 16:56
7
378
הרגע צפיתי שוב בהופעה של צרפת וזה מה שנגלה לעיני בסופה. פייר, הזלתי דמעה.
מחוות זה לא מה שימנע ממחבל לעלות על מטוס בשארל דה גול, כפרה
21/05/2016 | 18:30
193
המחווה היא צבעי דגל צרפת באורות מעל הבמה? זה לא משהו שמדינה יכולה לבקש בהופעה שלה?
סרטון קורע שקשור לצרפת, אני פיפי .
21/05/2016 | 20:44
1
178
22/05/2016 | 16:06
58
לא מבין את ההתלהבות מהשיר הזה, למרות ששמתי אותו בעשיריית הטובים אצלי, אבל בגדול למרות שעמיר שר טוב וההופעה הייתה מתוקתקת, נשארתי אדיש לצרפת השנה לחלוטין.
אולי זו בכלל מחווה לישראל? בגלל שאמיר הוא ישראלי?
22/05/2016 | 15:54
3
117
הרי את האדום לא רואים טוב כל כך...
אני חושב שזה קשור לישראל בכלל.
ברור - הכל הרי קשור לישראל
23/05/2016 | 00:32
21
ממליץ לך לאכול קצת צ'יפס. זה טוב.
23/05/2016 | 12:35
1
19
רק אם זה מגיע כתוספת להמבורגר! הולך?
23/05/2016 | 20:33
15
פאזל אירוויזיון 6: נרשמו 15 משתתפים, ההרשמה נמשכת !
21/05/2016 | 06:42
4
133

הגענו כבר 15 שירים משתתפים בתחרות השישית שתחל היום בערב .

התחרות השישית מאופיינת בכמות יפה של משתתפים חדשים שבוחרים שיר בפעם הראשונה , ובמדינות חדשות שעדיין לא זכו לייצוג בתחרויות הקודמות .
מצד שני , הרבה משתתפים קבועים שהשתתפו ב 5 התחרויות הקודמות וחיכו בקוצר רוח בכל פעם לתחילת תחרות חדשה ולבחירת שיר , עדיין לא בחרו שיר לתחרות השישית . 

חדשים וותיקים - המשיכו להירשם . יהיה כיף !

בינתיים אציג לכם את רשימת 15 המדינות מתוך 52 , שכבר לא תוכלו לייצג בתחרות הפאזל השישית :

אוסטריה
אזרבייג'ן
איטליה
איסלנד
אסטוניה
ארמניה
בוסניה
בלגיה
גיאורגיה
דנמרק
הולנד
יוון
מונטינגרו
נורבגיה
סרביה ומונטינגרו

יש לכם עדיין רשימה ארוכה של המוני שירים לבחירה ,  ממדינות פנויות לבחירתכם , ואלה המדינות :

גרמניה
טורקיה
ספרד
פינלנד
קפריסין
קרואטיה
שבדיה
אוקראינה
אירלנד
בריטניה
ישראל
לוקסמבורג
צרפת
רומניה
רוסיה
אלבניה
הונגריה
לטביה
מונקו
מלטה
סלובניה
סלובקיה
סרביה
פולין
פורטוגל
שוויץ
אוסטרליה
אנדורה
בולגריה
בלרוס
יוגוסלביה
ליטא
מולדובה
מקדוניה
מרוקו
סן מרינו
צ'כיה

בהצלחה ...

ההרשמה נמשכת עד היום בשעה 20:00 .
 שלחו אליי מסר אישי עם שם המדינה והשיר שלכם .
אז מונטנגרו למעשה משתתפת פעמיים???
21/05/2016 | 07:35
1
56
נדמה לי ש"סרביה-מונטנגרו" זה משהו שהיה חד פעמי בלבד... (ז'ליקו, לאנה מויה)...
להבהרה: אין לי בעיה עם זה...
אכן כן .סרביה מונטינגרו ומונטינגרו מוגדרות מדינות שונות
21/05/2016 | 09:30
51
אין הרבה התנגשויות כאלה , אז זה לא יחזור כנראה ,  שוב .

מתי תיפתח התחרות?
21/05/2016 | 23:26
1
41
יש לי בגרויות ולמרות זאת נרשמתי גם לרילייטד וגם לפאזל
אני פשוט אוהב את זה
. הפאזל השישי נפתח להצבעה .
22/05/2016 | 00:16
27
השירים שנשארים
19/05/2016 | 10:29
30
379
5 ימים אחרי האירוויזיון, אלו שירים יישארו בפלייליסט שלכם מה תקחו מהאירוויזיון הזה אתכם האם טעמכם קרוב יותר לג'וריז/הפקה או לקהל מערבי או מזרחי (מבחינת מדינות אך גם מבחינת הסאונד) 

השירים שנשארים אתי הם:
גרמניה (מערב, גבוה יותר בטלווט אבל בקטנה)
איטליה (מערב, גבוה יותר בג'וריז)
סרביה (מזרח, גבוה בהרבה בטלווט, בוטום 5 בג'וריז)
בולגריה (מזרח, קצת יותר גבוה בטלווט)
מולדובה (מזרח אבל עם סאונד מערבי, עקידת לידיה יצחק בשניהם)
צרפת (מערב, גבוה בהרבה בג'וריז)
אוסטריה (מערב, גבוה בהרבה בטלווט, בוטום 5 בג'וריז)
אוסטרליה (מערב - מבחינת סאונד, תרבות, תפיסה - המנצח של הג'וריז בפער עצום)
קפריסין (מזרח עם סאונד מערבי, גבוה יותר בטלווט)
רוסיה (מזרח, המנצח של הטלווט)
לטביה (מזרח, גבוה יותר בטלווט בקטנה)
פולין (מזרח, טופ 3 בטלווט, בוטום 5 בג'וריז )

סיכום: 5 שירי מערב, 5 שירי מזרח, 2 שירי כלאיים (מדינת מזרח, סאונד יותר מערבי). שיר 1 עולב שנתקע בסמי, 8 שירים שדורגו גבוה יותר בטלווט, 3 שירים שדורגו גבוה יותר בג'וריז, כולם מהמערב (אוסטרליה, איטליה, צרפת).

הפתעתי אותי

שלי- (לא הרבה!)
19/05/2016 | 11:53
3
180
צרפת
אוסטריה,
בולגריה
הולנד
ורוסיה
כנ"ל חוץ מהולנד
19/05/2016 | 19:20
2
30
הולנד מהמם וההופעה הייתה מעולה
21/05/2016 | 21:03
1
35
אבל אני שמח שאנחנו חולקים במשותף את שאר השירים...
אני עדיין לא מבין את ההתלהבות מהולנד
22/05/2016 | 15:52
17
אבל כנראה שזה גדול עליי...
הנה השירים שצצים ומתנגנים אצלי בראש מדי פעם מאז האירוויזיון:
19/05/2016 | 12:00
168
בולגריה, שבדיה, צרפת, ישראל, אחר כך אוקראינה, צ'כיה, קרואטיה ואוסטריה, ופעם אחת כל אחת הולנד ורוסיה.

את אוסטרליה ההו כה איכותית אני לא זוכרת בכלל.

השירים היחידים שהאזנתי להם מאז האירוויזיון היו בולגריה (כי הוא נתקע לי בראש) ואוקראינה (כי הבנות רצו לדעת מי ניצח) - והיום בבוקר הגדולה שרה לקטנה את השיר של אוקראינה ובעלי לא הבין מה זה אמור להביע, ולא חשב שזה שיר אמיתי בכלל...

עדי, להערכתי יותר נכון לבדוק את זה חודש/חודשיים
19/05/2016 | 12:03
3
106
אחרי התחרות ולא כעת ,כשהתחרות עדיין טרייה. אז יהיה חכם לגלות מה מזמזמים חודש/חודשיים אחרי התחרות.
אני למשל עד היום לא מפסיק לזמזם את אוקראינה 2007.
לגבי האירוויזיון הנוכחי , אני רק יכול להניח ,שאני אמשיך לזמזם לא מעט את בולגריה,ואולי עוד בודדים.
אדרבא, בכיף! נחזור עוד חודש חודשיים ונראה מה החזיק מעמד
19/05/2016 | 12:05
1
74
אצלי לפחות אני יודעת שזה בדרך כלל נשאר אותם שירים, ללא תלות בזמן.

על רב השירים ברשימה אני חורשת כבר כמה חודשים, היחיד שהצטרף לאחרונה זה פולין. לא רואה סיבה שזה ישתנה...אבל כמובן, אפשר לחזור לזה גם עוד חודש חודשיים כמובן
אוי נכון, גם את פולין אני ממש אוהבת בלייב! נהדרררררררררר
19/05/2016 | 12:26
27
זה רעיון מעולה לחזור עוד חודש חודשיים ולהביע דעה על השירים.
22/05/2016 | 17:03
14
עד היום זה נדיר ששירים שעבדו עליי בתקופת האירוויזיון, לא עבדו אחרי חודשים או שנים. אז אני לא צופה לשינוי גדול מהרשימה שכתבתי כבר, אבל סקרן בעצמי מה יתווסף לה.
קצת קשה לי עדיין להגיד, כי אני באמת אוהבת המון המון שירים
19/05/2016 | 12:25
2
124
השירים שהכי נשארו איתי (ואף שודרגו בעקבות ההופעה) ואני חורשת עליהם ללא הפסקה:

הולנד כמובן
ליטא
אוסטריה
רוסיה
ארמניה
אוקראינה אהובתי
שוודיה - אובססיבית על הגרסה מהגמר! נהדר!!!

אני שומעת עוד שירים, אבל על אלה אני ממש חורשת. הגילטי פלז'ר המביך שלי הוא אזרבייג'אן בסטודיו. ממכר.

יש שירים שירד לי מהם בעקבות ההופעה, בעיקר השיר האסטוני שמעלה לי תמונות טראומטיות של יורי שולף קלפים מהשרוול.
יורי בחליפה ממתאים לי כשהיה צריך להסתפק בשילב
19/05/2016 | 12:27
30
על אזרבייג'אן
19/05/2016 | 12:59
70
מאז החזרות הוא אחד החרושים אצלי. והוא היה מקום אחרון שלי בהתחלה
השירים שנשארו אצלי בפלייליסט:
19/05/2016 | 12:43
101
שהם דווקא מפתיעים, כי זה לא תואם בהכרח את השירים שאהבתי בזמן התחרות (כמובן, עם ההופעה והכל):

בולגריה, צרפת, פולין (הפתעה בשבילי אבל הוא תקע לי בראש חזק), ישראל, אוקראינה

בתחרות אהבתי מאוד את ארמניה, אוסטרליה, ספרד ועוד מדינות אבל לא רואה את עצמי מוסיף את השירים לפלייליסט.. אולי בהמשך :)
מה שמזכיר לי שאני צריך ליצור פלייליסט
19/05/2016 | 12:51
63
מהגמר:
רוסיה (מזרח, קהל)
פולין (מזרח, קהל)
שבדיה (מערב, קהל קצת יותר)
אוסטריה (מערב, קהל)
ליטא (מזרח, הגיע גבוה יותר בקהל קיבל יותר נקודות בשופטים :X)
סרביה (מזרח, קהל)
אזרבייג'אן בסטודיו (מזרח, קהל)
קפריסין (נספח למערב. קפריסין היא מצביעת יוון לא מצביעת מזרח אירופה.., קהל בקטנה)
קרואטיה (מזרח, קהל בקטנה)
ישראל..נראה כמה זמן ישרוד (נספח למערב - סורי הטלווטינג שלנו מצביע מזרח, שופטים)

מהחצאים:
מקדוניה (מזרח, קהל לעזאזל עם השופטים שהפילו את זה והעילו את גאורגיה במקום!)
סלובניה (מזרח, שופטים. מסתבר היתה בטופ 10 שלהם :O)

סה"כ:
12 שירים.
מזרח: 8, מערב ונספחיו: 4
קהל: 10, שופטים: 2

לפי התוצאות האלו כנראה התחברתי לשורשים הפולנים שלי והפכתי להיות מצביע מזרח אירופה כבד
מזועזע מהטבלה הזאת
19/05/2016 | 15:13
1
114
לוטה פשוט תדפיסי את הטבלה הזו למיליוני עותקים ושתלחי אותם בנפרד ליאן אולה שרמוטה-סנד כספאם

אני אקח איתי את
נורבגיה היחידה שאני שומע להנאתי
איטליה

את אלה אני פשוט אשמור:
אוסטרליה
סלובניה
לטביה
אירלנד
ליטא
אוסטריה

הדבר היחיד שמפריע לו בטבלה הזו זה שהפער של אוסטרליה לא הספיק
19/05/2016 | 15:23
28
אצלי נשאר רק אחד: גאורגיה
19/05/2016 | 16:32
29
חורשת על בולגריה. כבר כמה שבועות.
19/05/2016 | 16:41
26
נכנסו לפלייליסט שלי
19/05/2016 | 17:58
68
ולא יצאו ממנו בקרוב:

אוקראינה
בולגריה
ישראל
הולנד
מקדוניה
אוסטרליה
ספרד
קרואטיה
צרפת
אירלנד- השיר שלי לריצות!!!! (ולריצות בלבד.)
נדבר אחרי תקופת הגמילה
19/05/2016 | 18:30
4
131
השירים מטופי שיצא לי לשמוע מאז הגמר:
אוקראינה האלוהי (מהטופ 5 שלי אבר באירו)
גאורגיה - ישאר בטוח
ארמניה -  כנל! שמעתי אותו מיליון פעם בין שלישי לשישי והוא נראה לי היחיד ששמעתי אחרי סמי 1. 
מונט' - כנל
גרמניה
ספרד

אחרים ששמעתי השבוע:
בלגיה
אזרבייג'אן
ליטא
מאלה התלהבתי רק אחרי ההופעות אז בטח לא ישארו אצלי.

עדיין אוהב את שאר השירים בטופי, ומאמין שאקח את רובם איתי (סרביה, בוסניה, קרואטיה, איסלנד, בולגריה, צ'כיה, נורבגיה, יוון אם אצליח להדחיק את ההופעה המזעזעת)
איזה טעם רע
19/05/2016 | 20:32
3
77
כל המקומות האחרונים שלי, בדגש על גיאורגיה, אוקראינה ומונטנגרו
שירים לא שהם לא קליטים, הם לא שמיעים
זה הבוטום 3 שלי!!
19/05/2016 | 20:52
23
דווקא הטעם שלך גרוע
20/05/2016 | 08:38
1
44
כי אני מסכים עם הרשימה שלו
20/05/2016 | 11:46
8
השירים שבא לי לשמוע גם אחרי האירוויזיון
19/05/2016 | 20:21
104
לא יודעת אם ברמה של משהו שאכניס לפלייליסט שלי...
אבל השירים שכיף לי לשמוע\לראות  שוב את ההופעה , ואני מציצה עליהם ביוטיוב לפעמים :

רוסיה - אחלה שיר ,ואני אוהבת לראות כל פעם איך הוא יושב ומטפס שם על הקיר

ישראל - היית הופעה מכובדת,ובגלל שזה שלנו נחמד לראות ולהיזכר

אוסטרליה - אהבתי את השיר בגלל שהוא דרמטי, והקול העצום של הזמרת

צרפת - שיר מהנה ,לדעתי אחד השירים עם הכי הרבה פוטנציאל להישאר איתנו,יכול להיות אחלה שיר למסיבות,לרדיו ולכל דבר אפשרי

בריטניה - אהבתי גם את השיר והזמרים מוכשרים לדעתי ,מזכירים לי לגמרי זמרי פופ מוכרים בסגנון שלהם. אולי פחות מתאים לאירווזיון,יכול לדעתי להצליח ברדיו כשיר מיינסטרים

אירלנד - בעיקר כי אני מחבבת את ניקי מימי ווסטלייף...השיר לא מוצלח במיוחד וגם ההופעה לא הייתה טובה עם כל העמידה הזאת במקום והנפות הידיים , אבל תמיד נחמד לי לראות אותו

וההההההשיר שלי ,ליטא - בגלל ההופעה היפה ,האורות המתפרצים ודוני  בנתיים אני רואה בלופים השבוע,ממש אוהבת את השיר

22 השירים מהתחרות השנה שנכנסו אצלי לפלייליסט ולא ייצאו ממנו
19/05/2016 | 21:13
91

Nina Kraljic - Lighthouse (Croatia) (מחכה לצאת אלבום הבכורה שלה שאמור לצאת בימים הקרובים) (שתי הגרסאות הסטודיו והלייב מהסמי הראשון)
Dami Im - Sound Of Silence (Australia) (שתי הגרסאות הסטודיו והלייב מהגמר)
Poli Genova - If Love Was A Crime (Bulgaria) (שתי הגרסאות הסטודיו והלייב מהגמר)
Sergey Lazarev - You Are The Only One (Russia) (גרסת הסטודיו)
Amir - J'ai Cherche (France) (גרסת הסטודיו)
Barei - Say Yay! (Spain) (גרסת הסטודיו)
Samra - Miracle (Azerbaijan) (גרסת הסטודיו)
Francesca Michielin - No Degree Of Separation (Italy) (גרסת הסטודיו)
Zoe - Loin D'ici (Austria) (שתי הגרסאות הסטודיו והלייב)
Michal Szpak - Color Of Your Life (Poland) (גרסת הסטודיו)
Sanja Vucic ZAA - Goodbye (Shelter) (Serbia) (גרסת הסטודיו)
Greta Salome - Hear Them Calling (Iceland) (גרסת הסטודיו)
Iveta Mukuchyan - LoveWave (Armenia) (שתי הגרסאות הסטודיו והלייב)
Donny Montell - I've Been Waiting For This Night (Lithuania) (שתי הגרסאות הסטודיו והלייב)
Minus One - Alter Ego (Cyprus) (גרסת הסטודיו)
Nicky Byrne - Sunlight (Ireland) (גרסת הסטודיו)
Lidia Isac - Falling Stars (Moldova) (גרסת הסטודיו)
Highway - The Real Thing (Montenegro) (גרסת הסטודיו)
Argo - Utopian Land (Greece) (גרסת הסטודיו)
Sandhja - Sing It Away (Finland) (גרסת הסטודיו)
Ivan - Help You Fly (Belarus) (גרסת הסטודיו)
Freddie - Pioneer (Hungary) (גרסת הסטודיו)

אוקראינה, בולגריה ואוסטרליה כרגע
19/05/2016 | 22:08
26
אצלי
20/05/2016 | 08:53
84
אוקראינה - המנצח האהוב עליי אי פעם. או לפחות מאז 1964. אני עדיין צריך להחליט מה יותר טוב.
פולין - נתן בגמר את הופעת חייו.
ליטא
מונטנגרו
גיאורגיה
אוסטריה - שנאתי את השיר הזה לפני ההופעה של זואי בגמר.
בולגריה
סלובניה - באמת שהיא אנדרייטד לדעתי.
אף אחד. אין לי פלייליסט. ואני לא מסוגל לחרוש על שירים
21/05/2016 | 22:04
51
מה ששמים ב-escradio אני שומע, ואם זה מרגיש לי חרוש מידי אני משתיק.
בעיקרון שירים כמו גרמניה ואיטליה הם מסוג השירים שנמאסים עליי הכי לאט.
השירים שלי:
22/05/2016 | 16:54
38
בלי קשר להתייחסות מערב/מזרח וכו'...

אוסטריה - השיר התחבב עליי מההתחלה והלך והשתדרג והפך לפייבוריט! הופעה מצוינת הן ויזואלית והן ווקאלית.
בלארוס - מהשירים הראשונים שאהבתי ומעט הלכו ודעכו, אבל נשאר בטופ הטובים בגרסת הסטודיו. ההופעה הפכה את השיר לבנאלי ווקאלית זה היה בסדר. היה חסר לי את העצמות של הסטודיו.
קפריסין - גדל עליי יותר עם ההופעה, אבל גם בתור שיר בפני עצמו הוא היה טוב בשמיעה הראשונה.
שוויץ - על אף הנפילה, השיר הזה נשאר להיות מצוין.
הופעה חמודה.
קרואטיה - על אף שני הביצועים החלשים שלה בסמי ובגמר וההופעה הצולעת, אני אוהב את השיר הזה מאדדד! ההופעה מאד קלקלה לשיר הזה.
נורבגיה - אכזבה גדולה שלא עלה, אך למרות הכל, השיר הזה הוא הכי אירוויזיון שיש והיה בין הטובים השנה.
ההופעה הייתה טובה וויז'ואבל, למרות שאגנט התרגשה מעט והקול שלה נשמע מעט סגור הגבוהים.
הולנד - גדל עליי בהופעה. שיר מצוין.
סלובניה - מהיותר אהובים עליי שגם לא צלח והתרסק לצערי.
ההופעה מאד הורידה את השיר הזה. האקרובט על המוט היה מיותר, הבגד החושפני שסתם הציק בעין. חבל.
סרביה - שיר מצוין שמעט נפגם מהופעה אגרסיבית ותקועה שלא זרמה לעין. ווקאלית היא הייתה מעל ומעבר.
אזרייבג'אן - שיר מעולה שלא עבד טוב עם ההופעה והיה נשמע פחות פופי וקליל כפי שהוא אמור להיות.
לא אהבתי את הפיזוזים של הרקדנים ולא את הבגדים ולא את החלק שהצטרפו לסמרה בשיר.
בולגריה - גדל עליי עם ההופעה, למרות שלא אהבתי אותה.
האאוטפיט היה לגמרי NOT.
אסטוניה - ממש חבל שזה לא קיבל כרטיס לגמר. שיר מצוין והופעה טובה בסהכ. 
גרמניה - מהשירים שהתאהבתי בהם משמיעה ראשונה שמעט דעך בהמשך, אבל גם הוא מהטובים. מבחינת ההופעה זה היה חמוד ולא מעבר.
איטליה - שיר שמאד הפתיע אותי, כי היה בין האחרונים שנחשפתי מהשנה ואהבתי מיד. ההופעה הייתה מעולה אבל גם מעט אנמית ולא זורמת על אף הבמה המאד יפה.
רוסיה - הפייבוריט הראשון של השנה שעבד מצוין עד הסוף, למרות שלקראת שבוע האירוויזיון כבר לקחתי אותו בתור מובן מאליו.
צ'כיה - מהיותר אהובים עליי השנה. הופעה קטנה אך עוצמתית מאד וביצוע מעיף!!
הונגריה - עד הגמר השיר הזה מאד ירד אצלי, אבל הוא ממשיך להיות בין האהובים בזכות השיר ולא ההופעה, שבסהכ הייתה לא רעה, אבל השיר עובד לי יותר בסטודיו.

17 שירים בסהכ.
לפלייליסט הכללי ישנם 29 שירים, שאליהם הוספתי עוד שירים שהם סבירים במידה מסוימת ואני יכול למצוא את עצמי מאזין להם מעת לעת.
הסיכום שלי של התחרות השנה
18/05/2016 | 23:38
30
362
האמת שאני מסיים את התחרות השנה עם תחושה של חמוץ- מתוק.
מצד אחד, אין מה לעשות, השיר שזכה היה באמת השיר הכי איכותי של השנה. שיר כל כך איכותי, שאפילו לא העזתי לחשוב שינצח. שמח שהתבדיתי והוא אכן זכה.
אך מצד שני, אני מסיים עם טיפה תחושה חמוצה. המארגנים כל כך ניסו למנוע פוליטיקה בתחרות- אסרו על דגלים, ניסו לחזק את מחיאות הכפיים בקטע של רוסיה וכו'. ובמקום זאת קיבלנו את התחרות הכי פוליטית עד כה, עם שיר שמביע ביקורת על מדינה אחרת.
אני חושב שכפי שאנחנו לא רוצים שיביעו ביקורת על ישראל בתחרות, כך גם צריכים לעזוב את רוסיה בשקט. מדינה מגעילה והומופובית ככל שתהיה, אין שום מקום לבוזים, תקיעת דגלי גאווה בכוונה והכשלת הזכייה כמו שהיה בצורה כה מובהקת השנה, מכיוון שמדיניות המדינה לא מקובלת עלינו. זה לא המטרה של האירוויזיון שאמור לקרב בין האנשים. זה קצת ביאס.
מקווה ששנה הבאה נחזור לאוקראינה עם קצת פחות פוליטיקה ויותר שירים טובים וCOME TOGETHER לא רק יהיה סיסמא..
נ.ב. חבר טוב שלי קיבל התקף אפילפסיה מהשיר של גיאורגיה. סיפור אמיתי.
אני בטוח שלא רק הוא קיבל התקף אפילפסיה
19/05/2016 | 22:19
170
העיקר יש כאלה שעוד משבחים את ההופעה האפילפטית שלהם ומכתירים אותה בתואר ההופעה הטובה ביותר. כנראה שבחיים שלהם הם לא ראו התקף אפילפטי...
אני לא חושב ש1944 הוא שיר פוליטי
19/05/2016 | 23:03
16
167
אי אפשר כמובן להתחסד ולהגיד שהוא לא מדבר על מצב מסויים.

אבל הצופה הממוצע לא יודע לפענח בלייב ולהגיד- אה כן, זה על המתח בין אוקראינה לרוסיה.

לא היו כאן הנפות דגלים, תפאורה או סמלים (כמו שהארמנית עשתה), לא היו כאן רמזים או התחכמויות (We don't wanna put in), לא היו כאן שימוש בשמות, מדינות או ערים, לא היו כאן קריאות פוליטיות, הסתה או איום. היה כאן בסה"כ שיר, שמחציתו מושר בשפה לא מובנית לאוזן אירופאית.

הדבר היחידי שיכול להעיד על משהו פוליטי, זה שם השיר. לחילופין, אפשר לפרש גם את המילים בכ"כ הרבה דרכים אחרות. כמו אונס, רצח, גניבה או התעללות מסוג שהם.
ואם כן נלך על ההקשר, גם זה שמדובר בשנת 1944, לא מעיד חד-משמעית על משהו פוליטי או כהסתה, אלא כשיר על חוויה מסויימת. ואם הוא כבר עבר את כל התקנות של הEBU, שפסל כאלו כבר בעבר או הורה לשנות תכנים, אז ככל הנראה יש דברים בגו.

שום דבר פוליטי לא עזר לו לנצח. כי גם מחצית מהג'וריז איפסו גם אותו. לא רק רוסיה נפגעה כאן. עכשיו, לאחר הזכייה, הניצחון האמיתי והמתוק הוא זה שרק עכשיו, לאחר הזכייה, ניתן לתת לו את הפרשנות הזאת, ועוד בהקשר הזכייה- כי זה ממש מרגיש משמיים, הסיטואציה הזו שאוקראינה האנדרדוג מנצחת את רוסיה הפייבוריטית החזקה ברגע הכי אחרון שקיים. כאילו, כמה טוב יכל לצאת להם??

הרוסים יכולים להיות ממורמרים כמה שבא להם. להפיץ תיאוריות קונספירציה, לפתוח עצומות, לשלוח פוליטקאים או זמרים לדבר, לנסות לבטל תוצאות, להמציא שקרים, או להדיח את ג'מאלה מהתחרות כי 17 איש צפו ביוטיוב בשיר שלה מלפני שנה (מה שגרם בטוח לעשרות מליונים של אנשים להצביע לה). התוצאות כבר נ-ק-ב-ע-ו. ושיאכלו ת'לב. ויש להם על מה. פעם הבאה, שינסו להרשים גם בפן המוסיקלי והאומנותי, ולא לפנות למכנה משותף הכי נמוך שיש, ואז יקבלו פירגון גם מהג'וריז (בדיוק כמו בשנה שעברה).
מצד אחד אתה אומר לא להתחסד
20/05/2016 | 00:13
14
107
ומצד שני גם עושה זאת.
כשג'מאלה קראה לשיר הזה "1944" היא ידעה טוב מאד למה.
לכן אין צורך לנופף בדגלים או בסמלים או לחפש חומר קריאה בהיסטוריה כדי להבין שהשיר הזה מדבר בראש ובראשונה על המצב הנוכחי, ו"1944" הוא בסהכ סיפור הסוואה לכוונה האמיתית.

"אבל הצופה הממוצע לא יודע לפענח בלייב ולהגיד- אה כן, זה על המתח בין אוקראינה לרוסיה."

- וואלה?? אז רק כדי להזכיר לך...
"When strangers are coming
They come to your house
They kill you all
and say... we're not guilty".

מהמשפט הראשון היא כאילו עומדת עם רימון ביד ודוחפת לצופים בכוח את המסר והכוונה האמיתיים של השיר, למקרה שפספסו בכתוביות את השם שלו.
אין שום דבר מלחמתי
20/05/2016 | 09:12
13
85
בשורות שציינת. זה לחילופין היה יכול להיות על אונס, רצח או התעללות. אין כאן ציון בשמות, אין כאן ציון הזכרה של שום מדינה או מנהיג או הסתה. האנשים שצפיתי איתם הן בחצי השני והן בגמר לא הבינו בכלל שזה על גירוש הטטרים עד שסיפרתי להם. אם כבר, פינג פונג כבר היו יותר פוליטיים בהופעה שלהם. וכן, הצופה הממוצע בעיניי לא יעלה על דעתו שמדובר בגירוש הטטרים לפני כמעט שמונים שנה כשהיא שרה את השורות האלה. זה נשמע פשוט כמו שיר אתני מיוחד שמושר ע"י זמרת דרמטית.    

לגבי ההיתממות, אני פשוט מסתכל על התמונה המלאה. צריך לפרוט מה זה שיר פוליטי. זה לא מה שעזר לה לנצח. גם היא אופסה אצל חצי מהג'וריז.  אנשים הצביעו לשיר הזה לא למען אות הזדהות. היא מעולם לא התראיינה על זה או ניצלה את הבמה לדעותיה הפוליטיות. היא בסה"כ שרה על טרגדיה שהמשפחה שלה עברה.

ולגבי ה"היתממות"- בעיניי פשוט, התמונה הרבה יותר מורכבת מאיך שאתה מציג אותה, ויש לה כמה צדדים. אני הוספתי שבעיניי, הניצחון האמיתי הוא בהקשר הזכייה והגבירה על רוסיה, וכעת אחרי שהתחרות עברה בהצלחה, ניתן לתת משמעויות נרחבות לשיר. כאירוע שהוא אירוע לכל המשפחה, לא היה שום סממן פוליטי מלבד הדגל שהארמנית הניפה. אין כאן שום דבר שהEBU יכול לפסול. ואולי כדאי שהרוסים יניחו לה כבר, יפסיקו לחפש תיאוריות קונספירציה מופרכות, ויקבלו את זה שהם הפסידו כי הם קיבלו פחות נקודות.
אתה משקר לעצמך.
20/05/2016 | 13:01
12
53
המלחמתיות של השיר הזה זועקת לשמיים וצריך באמת לחיות במערה ולהיות מנותק ממש מהעולם כדי לא להבין על מה השיר הזה מדבר.

אני אדם שלא רואה חדשות ולא מכיר את ההיסטוריה על גירוש הטטרים, כי זה גם לא מעניין אותי למען האמת. ולא קראתי את הטקסט של השיר עד לפני הגמר.
אבל ברגע שנכנסתי לפני כמה חודשים ליוטיוב לשמוע שירים של כמה מדינות באירוויזיון השנה, וראיתי את הכותרת "1944", בלי הרבה מחשבות, ידעתי כבר לאן זה הולך.

כל בן אדם שרק נתקל בכותרת על המצב באוקראינה בשנתיים שלוש האחרונות, יכול לקשר שנציגה אוקראינית כתבה את השיר הזה ספציפית על זה, ולא על אונס, לא על גניבה, ולא על גירוש הטטרים מלפני עשרות שנים וכל שאר סיפורי הסבתא שלה.

אל תשקר לעצמך.
הוא משקר לעצמו. בניגוד לכל אותם אנשים שפשוט שונאים את השיר
20/05/2016 | 13:04
70
ואת המבצעת ומחליטים להסתתר מאחורי הניגוח "השיר הוא פוליטי".
הכל פוליטי, גם התגובה שלך.
זוהי דעתך, יקירי. אני ממש לא "משקר לעצמי". וזו אמירה מיותרת
20/05/2016 | 13:59
4
52
בבקשה אל תחליט עבורי מה אני עושה לעצמי.

זוהי דעתך, וזו דעתי.

קצת מובן לי שאתה לא מחובבי השיר והזכייה האוקראינים, אך אם הEBU לא מצא תוכן פוליטי חד-משמעי בשיר, סביר להניח שאין בו תוכן פוליטי חד-משמעי, ועם זה לא ניתן להתווכח.

כל השאר, ההשערות, הספקולציות, מי הבין מהמשתמע מה שהבין- על זה אפשר להתווכח רבות. בעיניי אין כאן שום אמירה פוליטית, אלא רק תיאור סיטואציה כואבת למדי לה ולכמותה, ואין בזה שום דבר רע שעובר על חוקי התחרות. אם כך, גם ישראל 02' זה שיר פוליטי בעינייך.

אגב, אני הכי בעד שירים פוליטיים (שהם עשויים טוב כמובן). זה הכי מעניין, והלוואי שהיו שירים כאלה עם יותר תוכן ומשמעות יצירתיים בתחרות הזו, ולא רק "מה צבע חייך" ואם "האהבה הייתה פשע". אך חוקי התחרות אוסרים על כך, ובצדק. וגם 1944 לא היה משתתף אם היו בה תכנים "אסורים" שכאלו.
זה שיר באבוה פוליטי
20/05/2016 | 14:48
1
71
שזה בכלל לא משנה אם תאהב אותו או לא, אם תחשוב שהניצחון מוצדק ראוי או לא. אני לצורך העניין שונאת אותו אבל כמו שאמרתי עדיף לי שהסגן של הטלווט יזכה מאשר פאקינג מקום 4 שלו. ועדיין זה שיר פוליטי ברבאק זה בכלל לא פתוח לדיון, הזמרת בעצמה מודה שהוא פוליטי אז לא ברור על מה יש פה להתעקש. היא גם לא יודעת על מה היא שרה? באו והרגו אותנו זה לא רק פוליטי זה גם בוטה. מטומטמים אנחנו לא.
20/05/2016 | 14:56
12
ברור שזו דעתי.
20/05/2016 | 14:54
1
62
והשיר זה לא האישיו פה.
מה שאני מדבר עליו זה המהלך שבו נקטה ג'מאלה, שכתבה שיר פוליטי עם משמעות חריפה לימים הנוכחיים ושמה עליו כותרת הסוואה "1944" שכביכול מדבר על משהו אחר שקרה בעבר.

הנקודה שאני מדבר עליה זה שכאומנית ויוצרת שבאה לזעוק את כאבה על עוול שנגרם לעם שלה, מן הראוי גם להיות ישרה ואמיתית עם מי ששומע ותומך בך.

לא מפריע לך שמשקרים לך ככה בפרצוף?
"יש בשיר הזה הרבה מעבר למה שאנשים חושבים"
"ברור שהמסר הפוליטי נמצא שם, אבל זה יישאר הסוד בינינו- ואת זה אומרת הבחורה שזועקת אל מול כל העולם שלקחו לה וגנבו ורצחו לה?
אלוהים! אז למה את פועלת באותה הדרך? מה למעשה המסר שהעברת פה לאנשים שנחשפו למזימה שלך... שאפשר לשקר ולהסתיר וגם לנצח בדרך?

היא יכולה לשיר על מה שבא לה, מתי שבא לה, והכל אחלה בחלה.
אבל כשאת מטיפה למישהו אחר ועושה את אותו הדבר בעצמך... וואלה, זה מגעיל אותי.
זה קצת קיצוני, אתה לא חושב?
20/05/2016 | 19:57
45
"כמה אפשר לשקר ולהסתיר וגם לנצח בדרך?"

שקרים, מזימות, אמת ויושרה.
אני חושב שהמציאות קצת יותר מורכבת מאיך שאתה מתאר אותה.

אני לא חושב שזה שסבתא שלה טטרית שגורשה זה שקר. וכמובן שהעיתוי לשלוח את השיר הזה עכשיו הוא עיתוי מוצלח. זה שלאורך כל תקופת העונה היא לא דיברה על זה כלום, או במילים שלך "הודתה"- רק ממחיש בעיניי את זה שהיא רצתה שהשיר יצליח בזכות עצמו.

מעניין שהפוליטיקה של השיר לא הדאיגה אף אחד לפני שהיא זכתה. אבל מובן לי שהקרב הזה אבוד מראש, ושבד"כ הזוכים לא מקבלים פירגון (גם אני לוקה בזה), במיוחד כשמדובר בזוכים שנויים במחלוקת.
נסכים שלא נסכים
הוא מנסה לשקר לכולם
20/05/2016 | 14:39
5
77
רק כי הוא אוהב תשיר הנורא הזה
אוי עדי, זה נמוך.
20/05/2016 | 19:40
4
66
יש עוד דעות רבות משלך, וזכותן להיאמר, גם בלי הטחת האשמות. האשמות בלשקר עוד לא קיבלתי כאן כנראה שלדבר פה על הנושא הזה עכשיו זה עוד רגיש מדי.

וכן, בוודאי שאני אוהב את השיר הזה. חולה עליו. ויכול להיות שאני לא אובייקטיבי. האם הוא זכה בגלל היותו פוליטי ובגלל שהקהל זיהה זאת? אז לא. לא לדעתי. גם אם את חושבת "שזה בכלל לא פתוח לדיון",  אה תודה לך על הזכות להתבטא- אני אוהב אותו בגלל מה שהוא. והזמרת הודתה בכך שהוא פוליטי? א. אשמח ללינק. טרם עוד נתקלתי בראיון שלה שהיא מדברת בצורה פוליטית (וצפיתי בהמון ראיונות שלה)  ב. אם פספסתי איך שהוא, אני מאמין שגם אם זה קרה, זה קרה אחרי האירוויזיון. כי אם זה היה לפני, היא הייתה נפסלת.

עיקר הדיון בעיניי, הוא זה שאנשים חושבים שהיא זכתה בגלל שהשיר פוליטי. בעיניי הוא זכה בזכות עצמו ובזכות הביצוע. ולא בגלל ש17 איש צפו בו ביוטיוב לפני שנה, ולא בגלל שג'מאלה קראה לעצור את הרוסים החולירות האלו (אה סליחה, זה לא קרה).
ואם בא לכם לקרוא לזה בכל סוג של שם שבא לכם אז כיף לכם. אך זוהי דעתי, ואתם לא חייבים לקבל אותה. אבל לפחות תנו לה מקום.

שיר פוליטי בעיניי הוא שיר תעמולני, שמכיל חומר מסית ונפיץ. ובעיניי 1944 הוא ממש לא כזה. בעיניי זה שיר שהוא כולו זעקה של כאב על טרגדיה שקרתה. ולכן זה גם צלח את התקנות של הEBU שכבר פסל בעבר לא-פעם שירים פוליטיים. וכן, גם ה"באו והרגו אותנו" הבוטה עבר.
הוא זכה כי אהבו אותו
22/05/2016 | 00:19
3
29
גם בג'וריז וגם בטלווט, בלי קשר לפוליטיקה. נשגב מבינתי למה אבל מן הסתם פוליטיקה זו לא הסיבה שהרי רוסיה נצחה בטלווט. וכן הוא אמאמא של הפוליטי יש תראיון עם גמוסה שגרנדוש העלה בשרשור חשיפה על זה שהשיר נחשף מוקדם. אז לומר שזה לא שיר פוליטי זה שקר גס.

אתה יכול לומר שאין לך בעיה עם שירים פוליטיים באירו, לי כן יש אובוויסלי.  אבל בוא, אל תעשה מאנשים מטומטמים. זה נמוך. מאוד.
ברור שהוא זכה בגלל פוליטיקה
25/05/2016 | 09:00
2
8
ואני אומרת את זה בתור אחת שחולה על השיר הזה, אבל השנה זה ברור ושקוף. השופטים לא רצו אירוויזיון רוסי אז הם נתנו לאויבת הכי גדולה שלהם לזכות, שבמקרה גם היה לה סיכוי ממשי להצליח (כי יש לה שיר מצוין, אבל זה עניין של טעם).
איך זה מתיישב עם 17 איפוסים לשיר האוקראיני? רובם ככולם
25/05/2016 | 13:31
3
מטעם המערב? היה פה ניסיון של ההפקה, ג'וריז וואטאבר להכתיר את אוסטרליה ע"י פער עצום, ואם לא, אז מקסימום צרפת. 17 צוותי שיפוט אפסו את אוקראינה. זה לא מקרה. ואני שונאת תשיר הזה.
שימי לב שהוא הגיע 2 (גבוה מאוד) גם בקהל (שהעדיף את רוסיה)
25/05/2016 | 13:33
3
וגם בשופטים (על אף 17 איפוסים מערביים)...
אחי, אני חולה על השיר הזה
25/05/2016 | 08:58
5
ושמחה שהוא זכה (גם אם זה על חשבון הפייבוריט שלי), אבל בוא לא נעצום עיניים - הוא פוליטי, הייתה כאן יד אחת נגד רוסיה, הוא לא זכה סתם. אתה צודק שצריך להמשיך הלאה אבל בוא לא ניתמם. סתם שאלה, אתה אוהב את השיר הרוסי?
אני מאוד הייתי רוצה שידברו על ישראל.
20/05/2016 | 09:41
4
170
אני גם די בטוח שמקום 14 ישראל קיבלה לא רק בגלל ביצוע שהיה פחות טוב מהמצופה.
על מה אתה מדבר?ביצוע פחות טוב?
20/05/2016 | 10:46
3
108
בולשיט!
חובי נתן ביצוע מעולה לשיר כל כך בינוני(אם לא למטה מכך). הוא הוציא 200% משיר בינוני ומטה, כך שמקום 14 הוא הצלחה כבירה עבור הזה.
לעתים לא משנה כמה הופעה הכי טובה שאתה תתן (שוב, היתה הופעה מעולה לשיר הבינוני ומטה הזה), אבל הטלווטינג לא התחבר לשיר לעומת השופטים שכן התחברו לשיר.
לטעמי , ספרד שיר יותר טוב משל חובי, ובכל זאת איך אתה מסביר את המיקום הנמוך שלהם מישראל?
השאלה הזו מניחה דבר מה ושזרת בה גם את דעתך
20/05/2016 | 12:21
2
85
השיר הספרדי היה כל כך משעמם, ממש שיר ערש.
ישראל הייתה זוכה להיות בין עשרת הראשונים אם חובי היה מצליח להגיע לרמת חצי הגמר. אבל מה לעשות, הוא מאוד התרגש ולא הצליח. גם זה קורה.
השיר לא היה כזה בינוני. הוא היה די טוב.
שמע לגבי איכות השיר אפשר להתווכח
20/05/2016 | 12:42
1
68
כי זה עניין של טעם, כפי שאומר המשפט: על טעם ועל ריח, ויחד עם זאת כנראה מישהו משנינו לא היה מול הטלוויזיה במוצ"ש שעבר(רמז: לא אני אז נחש מי לא היה מול הטלוויזיה....) ,כשחובי ביצע בלייב בגמר. הוא את אותו ביצוע מעלה כמו בחצי הגמר,ובשני המקרים הטלווטינג דרג אותו כל כך נמוך: 16 בחצי הגמר מבין כל 18 המשתתפים ו-22 בגמר מבין כל 26 המשתתפים. מזל שיש שופטים מקצועיים.
לא התרגש ולא כלום - היה כל כך בטוח וקולח בשתי ההופעות.   
צפיתי באתר בשידור הישיר, אז נכון, לא הייתי מול טלוויזיה.
20/05/2016 | 12:52
78
הביצוע היה פחות טוב מההקלטה או מהביצוע בחצי הגמר.
כמובן שגם זה עניין סובייקטיבי.
הסיכום שלי: הניסיון מוכיח שגם הטלווטינג חרא וגם השופטים חרא
20/05/2016 | 11:31
2
139
בשילוב ביניהם הם אולי מנטרלים אחד את השני. ואולי לא.

ואני מסכים איתך שמחאות פוליטיות באירוויזיון זה בעייתי. התחרות היא לא בית המשפט הבינלאומי בהאג. כששרים שיר מחאה זה מותיר רושם שזו האמת המוחלטת. כשהשיר יפה ומרגש - את מי מעניין לשמוע את הצד השני?
זה לא צריך להיות בית משפט
20/05/2016 | 11:42
1
105
האמן מדבר על החוויה האישית שלו בהקשר לאירוע מסוים. זו לא הרצאה, פרופגנדה או הנפת שלטים. מעולם לא הבנתי מה הבעיה בשירים פוליטיים באירו (הרבה לפני ג'מאלה). גם ככה הם באים אחד לתחרות בקושי.

הזוי שתמיד רוצים לחבר את האירו לעולם החיצון, אבל בו זמנית מבועתים מהמחשבה של שיר פוליטי שיכנס. פוליטיקה היא חלק בלתי נפרד ממוזיקה כבר עשרות שנים, וזה אחד הדברים שהבדילו בעשורים הקודמים בין מוזיקה אירוויזיונית (שלאגרים מנותקים מהעולם) לבין מוזיקה "אמיתית". הניגוד בין שניהם היה מגוחך ונלעג בזמנו.

(ומי שטוב לו רק עם שלאגרים ושירים אירוויזיונים זה סבבה. זו פשוט דעתי האישית)
כל כך!
20/05/2016 | 14:04
18
הסיכום שלי ונקודה למחשבה
20/05/2016 | 13:47
3
120
ברמת ההפקה  ופירוטנכיקה זה היה אירוע בלתי נשכח, שאפו לשבדים יש לי תחושה שעוד נחזור אליהם...

השיר הזוכה הוא כנראה פונקציה של הצבעת מחאה אני לא רואה בו ערך מוסיקלי
יחד עם זאת בתחרות השנה היו לא מעט שירים טובים מאוד!!! שאצלי לפחות מנגנים לא מעט 

נתחיל באיטליה שלטעמי הוא השיר מספר אחד בתחרות , ברמת הביצוע והשיר עצמו . 
אוסטריה הזכירה את הימים הטובים של התחרות והיא המקום השני שלי 
קרואטיה , מלטה ובולגריה עם ביצועים טובים מאוד 
ורוסיה שכנראה נעשה לה עוול שכן הביצוע בעיקר והשואוו שנתנו היה מרשים ביותר 

נקודה למחשבה - למה שלא יוסיפו את ארצות הברית כמצביעה ? 
יהיה מעניין לראות מה ההצבעה של מדינה אובייקטיבית 

הסיכום שלי: "אירויזיון שמיצה גימיקים ופירוטכניקה מחפש כיוון"
21/05/2016 | 14:23
2
105
השנה הביאו עד לכדי בחילה את הגימיקים והפירוטכניקה.
מוצו כל גימיקוני המסכים, בכל המישורים, היקומים, הגרפיקות והאפקטים הויזואליים מכל ז'אנר אפשרי.
מעתה, ואולי בהזזתו חזרה לגוש המזרחי, האירויזיון מחפש, נואשות, כיוון לעצמו. איזו הצדקה לקיומו (שכן במהלך המשדר כבר הובהר שבמקום לאחד את היבשת 'בזמנים חשוכים' כפי שטען המנחה לפני ששוב התפשט בעוד שיר מטעמו - הוא הפך יותר לגורם מפלג).

אין מנוס מהורדת 26 השירים ל-20. אין מנוס מהחזרת שיטת הניקוד הישנה. אין מנוס מכללים שיבלמו את עודף הפירוטכניקה-ויזואליה בכל שיר ויקבעו כללים לכמות הגימיקים. אין מנוס מויתור על "חמשת הקבועים" וקביעת כללי תחרות שוויוניים לכולם.
השאלה האם לאירויזיון יש כח לתקן את העיוותים, או שהריבוי ההולך וגדל שלהם מסמן את דעיכת התחרות כולה ואיבוד עניין מצד קהלים הולכים וגדלים.

האירויזיון מחפש כיוון כמעט בכל מישור: אומנותי, אמירתי, בידורי. הקשקושציה השבדית חשפה את ערוותו של המופע: אין בו כלום. בשירים הפארודיים על עצם הסתמיות של האירויזיון, שלום שלום אהבה אהבה, הייתה הכי הרבה אמירה: בעצם, זהו מופע לשם מופע, ואפילו לא ממש מבדר. גם ההצבעה, החלק הנחמד של הערב, הפכה למשהו טכנוקרטי ומעייף, מרובה שלבים מדי, נטול הפשטות והקסם של פעם.
הכנסת ג'סטין טימברלייק ואוסטרליה, רוקנו את התחרות מהמיקוד היבשתי, לרעתו.
שמענו כבר את תולדות אבבא אלף פעם. מיצינו עד תום את הנוסטלגיות.
האירויזיון מחפש כיוון חדש, ואולי אוקראינה תוכל לספק אותו.
חזרה למשהו פשוט יותר, חד יותר, דינמי יותר, מהנה יותר, מהיר ומותח יותר.
ההגזמה ה-OTT השבדית בעיקר השאירה טעם רע בפה, טעם של "יותר מדי" מהכל. התחרות בהחלט מחפשת כיוון, משהו רענן. כמו אויר עומד, מישהו צריך לפתוח חלון ולהכניס שינויים תוכניים ולא טכניים.
התחרות צריכה להתחיל בשמונה בערב
21/05/2016 | 16:34
38
כבר בתילת שנות ה-90, אמרו שהאירוויזיון על מוות קליני...
23/05/2016 | 23:54
20
בתחילת העידן רב ערוצים ותחילת האינטרנט המאסיבי, כשהעולם נהיה קטן יותר ומשדרי בידור טלוויזיונים כבר לא היה משהו מיוחד, נדמה היה שגם האירוויזיון יטבע עמוק אל השיכחון. אבל, כשיתר אירועי הבידור (לא ספורט) צנחו באחוזי צפייה קטלניים, האירוויזיון שרד, נפגע הכי פחות מכולם. כשכל חיקוי או תחרויות שירים מקוריים נכשלו, האירוויזיון שמר על הממסדיות שלו, ויעדיין אירוע הטלויזיה הנצפה ביותר ביבשת (שאינו ספורט). אז משהו באמת מתנהל שם נכון.

בעקרון, צדקת בכך שהכל מוגזם, ומוסד הולך לאיבוד, אבל זה נכון לכל תוכניות השירה שמיצו את העצמן, ובכל זאת, האירוויזיון תוסס בצורותו המעוותת.

אני גם מצדיק אותך בנושא ה-20 שירים בגמר, כי 26 זה יותר מדי. אך שים לב שלהוציא 6 מדינות מהגמר יפגע מאד ברייטינג, של אותן שש מדינות שלא עלו. כאן, מותחים את הסבלנות של הצופים (שדעתי זה פתיל קצר, כי למי יש סבלנות ל-26 שירים אחרי מופע פתיחה ארוך ומיגע).

גם אוסטרליה, (שהגיע לה לזכות השנה), לא היתה צריכה להיות שם מלכתחילה. הבנו את הגימיק. פעם אחת וזהו !

בנוגע לגימיקים, כנראה שלא נסכים כאן, כי צריך כל הזמן חידושים ולהתעלות על אשתקד, והקהל הנון-חובב יודע שבאירוויזיון הם יראו כל מיני שיגעונות הזוויים. חלק מהטירוף של האירוויזיון.

מה זה OTT ? - זה over time transmission ?
אתם חושבים שנשתתף באירוויזיון 2017?
18/05/2016 | 18:41
18
329
אתם חושבים שיחדלו לשלוח בשנה הבאה נציג לקייב?
ואם כן ישלחו, איזה סגנון שיר אתם חושבים שצריך לשלוח בשביל להגיע למקום גבוה? :)
נפתחה כבר ההרשמה לכוכב הבא, אז ברור שיישלח נציג
18/05/2016 | 19:25
1
271
מאוד מקווה שיסיקו את המסקנות מהכשלון הגדול השנה של לקחת זמר מעולה ולתת לו שיר דפוק.
"הכשלון הגדול השנה"?
24/05/2016 | 10:31
9
עליה שניה ברציפות לגמר אחרי 4 שנים בסמי ומקום 14 מתוך 42 מדינות מתחרות?

חברים, השתן עלה לכם לראש.
שאלה לא לעניין...
18/05/2016 | 19:45
276
שנתיים עלינו לגמר..למה לא להשתתף?
שיר קצבי מזרחי!!
כמובן!! שיר קצבי או מזרחי דחוףףףףףףףףףף
19/05/2016 | 19:47
59
לשלוח את "דדי דדון" עם השיר מארץ נהדרת.
21/05/2016 | 00:21
1
136
או עומר אדם ומשה פרץ בשיר הפוליטי "אין מה לעשות איתה היא רק רוצה לדקור".
21/05/2016 | 12:51
8
שמעתם את השיר החדש של דודו אהרון לשבוע הגאווה?
21/05/2016 | 02:15
6
155

אני לא אומר שצריך לשלוח בדיוק שיר כזה אבל שימו לב לפוטנציאל שיש בתעשיית המוזיקה הישראלית. שיר מזרחי שכונתי מקפיץ יכול להעיף את האירופאים וזה לגמרי המגרש שלנו, לא צריך להתאמץ להיות משהו אחר.
לרגע התלהבתי לשמוע כי בדרכ משקיעים בשירים לשבוע הגאווה
21/05/2016 | 12:36
3
87
אבל זה כ"כ סתמי ומיותר שסגרתי אחרי דקה וחצי.
פופ מזרחי שכונה זה בהחלט מה שצריך לשלוח, אבל שיהיה כמה שיותר רחוק מ"קצפת עם תות" ויותר קרוב ל"פה זה לא אירופה" ודומיו.
"פה זה לא אירופה" זה לא שיר מזרחי
21/05/2016 | 12:55
2
76
העיבוד שלו מזרח אירופאי.
פה זה לא אירופה = הכי אוקראינה 2007
21/05/2016 | 13:23
32
כנראה שלא התנסחתי נכון
21/05/2016 | 13:52
62
הכוונה שישלחו שיר פופ מזרחי, אבל שיהיה יותר בסגנון הסוחף של "פה זה לא אירופה", "גולדן בוי" וכו'...
פחות בסגנון הפח של דודו אהרון.
רמה נמוכה, הפקה נמוכה, שמעתי 20 שניות הספיק לי מהזבל הזה
21/05/2016 | 13:21
24
שיר פח
23/05/2016 | 20:03
3
שיר בסגנון "שיר אהבה אינדיאני "
21/05/2016 | 10:45
77
היה יכול להיות באנקר 
שיר בעברית מלאה שלא נכתב במיוחד לאירוויזיון
21/05/2016 | 12:58
80
לא חובה בסגנון ים תיכוני, אבל זה סגנון שכל כך מצליח אצלנו אז למה שלא ייצג אותנו בתחרות?
קפה שחור חזק (בפופ-אר רנד בי עם נגיעות מזרחי, לא ראפ)
21/05/2016 | 14:08
1
95

או: שיר כייפי חזרתי עם ביט מקפיץ, נוסח "בא לשכונה בחור חדש"
21/05/2016 | 14:13
60
בארה״ב מתכננים להשתתף ב-2017 והם מכוונים לניצחון
21/05/2016 | 14:17
156
למה אוקראינה ???!!!
18/05/2016 | 19:32
8
270
למה בחרתם באוקראינה?
השיר הזה נשמע זייפני, מדכא, גם לזמרת אין קול כזה בשמיים!
התאכזבתי מאוד מהזכייה של השיר הזה.

אם כבר מי שהיו אמורים לזכות הם: רוסיה, אוסטרליה, צרפת או פולין.
כבר היה עדיף שאחת מרוב הארצות המשתתפות היתה זוכה,
חוץ מגאורגיה, מונטנגרו, סן מרינו (וכמובן אוקראינה) ועוד כמה ארצות אחדות.

אז תסבירו בבקשה למה בחרתם והצבעתם לאוקראינה???
שיר יפה הוא שיר קליט וזה לא שיר יפה ולא קליט בעייני.
אם השיר באמת נשמע לכם יפה והזמרת שרה אותו טוב בעיינכם והבחירה שלכם לא נעשתה מטעמים פוליטיים אז אני יבין אתכם יותר ואהיה פחות מאוכזב
כי השיר הזה דיבר אל הרבה אנשים
18/05/2016 | 23:16
4
155
כמו אוסטריה ב2014 שעשתה באז ענקי
כך  אוקראינה השנה , השיר נופל לאירופה , בדיוק בול באמצע של בעיית הפליטים דעא"ש אנטי רוסיה וכו'.
אוקראינים מפגינים נגד רוסיה במקומות מרכזיים לעיתים
כתבתי פה על הפגנה מול הפנתיאון המקום המרכזי ברומא עתיקה שבו יש תיירים מכל העולם.  

אוקראינה מקבלת אהדה אדירה במזרח אירופה , כמדינה שעומדת על שלה וכו'.
וחוץ מזה , ההתרגשות של הזמרת , והסיפור שלה , עשה את זה.

אז פעם ב זוכה שיר שונה , ויוצא דופן מהרגיל זה קרה בעבר , כמו מולטיבה הסרבי , ששרה זמרת שונה מהרגיל ומרגשת אוסטריה לפני שנתיים. ישראל 1998, פינלנד 2006
וכו'.  נורבגיה 1995 וכו'.
זה נראה לי דבילי ולא מתאים לאירוויזיון...
20/05/2016 | 18:24
3
97
למה אנשים בוחרים לפי מה הארץ עשתה ולא לפי איזה שיר ואיזה זמר הכי טוב?!
איזה באסה, זאת תחרות מוזיקה לא תחרות פוליטיקה...!
אולי יעשו תחרות פוליטית לפני האירוויזיון ואז אולי פחות אנשים יצביעו באירוויזיון לארץ עצמה.

זה לא פעם ב שזוכה שיר שלא ראוי באמת לזכות, בגלל סיבות פוליטיות או אחרות שלא קשורות לתחרות מוזיקה. אחרי שנתיים שוב זה מהר מידי.
לישראל היה שיר לפחות נחמד שזכה ב-1998 ולכן היה ראוי יותר שזכה
בבקשה עוד תגובות...
20/05/2016 | 18:34
74
במיוחד מאלה שהצביעו לאוקראינה
השיר והזמר הכי טוב זה דבר אינדיבידואלי
20/05/2016 | 19:36
1
82
עניין של טעם. אין קונצנזוס בנוגע לאף שיר באירוויזיון שהוא הכי טוב ועל כן זה שצריך לנצח. עצם זה שמדרגים שירים על פי 'מי הכי טוב' זה אומר שברוב המקרים לא יזכה השיר הכי טוב, כי מי בכלל קובע מה הכי טוב? ולמה בכלל לקבוע מה הכי טוב? 
כל אחד אוהב שיר אחר אבל...
22/05/2016 | 17:26
17
כנראה שהרוב אוהבים יותר כמה שירים אחדים שבדרך כלל הגיעו לעשרת הראשונים 
ולדעתי אחד מהם צריך לזכות ולא שיר שאמור להיות בין האחרונים! שיר זייפני, משעמם, מדכא...!
אז כשכתבתי למה אנשים לא בוחרים איזה שיר ואיזה זמר הכי טוב התכוונתי למה כל אחד (לפי הטעם האישי שלו) לא בוחר את השיר והזמר שהוא הכי אהב.
שאלת למה לקבוע מה הכי טוב? כי זה הרבה יותר נעים לשמוע שיר יפה ונעים לאוזן מזמר איכותי במקום הראשון וזה נראה צודק שככה יהיה. שוב פעם זאת תחרות מוזיקה, לא תחרות פוליטיקה! 
כדי לחפות על 9 שנות יורופופ זבל, כל שנה עשירית מנקים מצפון.
21/05/2016 | 13:38
64
ככה נבחרה ב-2007 גם הצווחנית הלסבית הסרבית. 
פעם בעשר שנים מכניסים את השיר הלא-מובן-קודר-לא-קליט-צווחני-בשפת מקור
של העשור.
ככה אפשר 9 שנים אחרכך שוב לתת לפופ דלוח מתוק וחזרתי לזכות במצפון שקט.

ומבחינת איכות הביצוע - הגיע לארמניה או אוסטרליה לזכות
21/05/2016 | 14:01
61
שני השירים שכנראה יזכרו בתחרות ונכנסו לפלייליסטים כשירי פופ לגיטימיים, הרבה מעל כל היתר.

לא הצבעתי
22/05/2016 | 00:49
30
אני חסום!

אם הייתי מצביע, זה כי אהבתי אותו יותר מכל השאר.
"אני לא אנוח עד שאביא את האירוויזיון לישראל"
20/05/2016 | 06:34
15
404
ראיון עם דורון מדלי ,ישראל היום,עמוד 34:

"בשנה שעברה כיוונו לקהל,ועל הדרך גם לשופטים.....השנה המטרה הייתה לעלות לגמר דרך השופטים".

"הייתי חוזר לנציגים מושלמים כמו הראל סקעת ושירי מימון.עכשיו,כשכללי המשחק ברורים,היינו עובדים על זה שנה ומפציצים,ניחוש שלי: זה יקרה בקרוב".

"הזכייה של הזמרת מאוקראינה היא בגלל ההצבעה נגד רוסיה,ולא ניצחון אמיתי.השופטים מכל אירופה חיסלו את הרוסים".

"זה שהקהל באירופה לא הצביע לנו,לא אומר שהוא לא אוהב את השיר...יושב בן אדם בבית ורואה אירוויזיון ".

"איך תסביר שספרד הגיעה למקום ה- 22 ?מה,שונאים את ספרד"?

"פופ ים תיכוני יכול לנצח אירוויזיון"

"אשמח להביא את הניצחון הרביעי של ישראל בתחרות.זה יקרה בסוף,קצת סבלנות"

סכסוך בין אנשי הפמליה של ישראל באירוויזיון
20/05/2016 | 06:49
330

http://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-542291
20/05/2016 | 11:52
163
"בשנה שעברה כיוונו לקהל,ועל הדרך גם לשופטים.....השנה המטרה הייתה לעלות לגמר דרך השופטים".

סחטיין על המודעות והגישה הווינרית

"זה שהקהל באירופה לא הצביע לנו,לא אומר שהוא לא אוהב את השיר...
"פופ ים תיכוני יכול לנצח אירוויזיון"
20/05/2016 | 12:19
107
עוד 10 שנים
20/05/2016 | 12:34
2
266
מדלי יכתוב שיר שייצג את סן מרינו כשכל ההוצאות עליו.
20/05/2016 | 12:48
37
20/05/2016 | 13:49
39
דביליזטור עלוב נפש ומביך
20/05/2016 | 16:15
198
לא, השנה נכשלתם בקהל, אבל אתה (מדלית) ואלונה מיר כבר ותיקים בתחרות וביססתם יכולת סגירת דילים בשופטים שהספיקה לעלות לגמר.

יותר מלטזים מאירה לוש אותו בלידת מים
הוא סיפר עוד שהציע לחובי שיר קצבי,
20/05/2016 | 16:46
3
243
שהיה מנצח את האירוויזיון...כולם רצו רק לא חובי...אז הוא שומר אותו לשנה הבאה או...למדינה אחרת....
אני מדמיין משום מה את השיר הזה כשלאגר שבדי לינדה בנדציג עם..
20/05/2016 | 16:51
189
וינטלטור ומצלמה מתרחקת לכל האולם ברגע השיא עם צרחה מטורפת.
נמצאה זונת אירוויזיון חדשה!
20/05/2016 | 17:06
93
קשקשן הוא גם אמר שמייד אוף סטארז יכול לנצח אירוויזיון
20/05/2016 | 17:09
81
אני מקווה מאוד ששנה ישלחו שיר של מישהו אחר
20/05/2016 | 17:23
178
ואני מקווה מאוד שאותו שיר יכנס לטופ 5 ויסתום למדלי את הפה..

הוא מה זה ממאיס את עצמו.... איףףף.
כלומר הוא יוצא מנק' הנחה שהוא זה שיכתוב את השיר הבא
20/05/2016 | 18:23
173
אין שום בעיה שיבחרו את דורון מדלי בבחירה ישירה ככותב השיר, באף מקום לא כתוב שבחירת השיר לאירוויזיון חייבת להעשות בדרך דמוקרטית, שהרי בעל המאה הוא בעל הדיעה. שידורי קשת/טדי/ווטאבר משלמים סכומי כסף רבים עבור הייצוג הישראלי, סבבה, זכותם לקבוע מי יהיה כותב השיר. אבל למה נותנים לאנשים סתם להגיש שירים שהם כתבו אם ממילא אין להם סיכוי להיבחר? למה לא להודיע פשוט שדורון מדלי הוא כותב השיר וזהו זה? זה הרי מכרז תפור וזה מכוער ומושחת. 
כשהחתול לא מגיע לשמנת הוא טוען שממילא היא היתה חמוצה
21/05/2016 | 00:14
126
דווקא השיר הזה לא היה שיר טוב, וחבל, כי יש למדלי הרבה להיטים מצליחים, כמו למשל: אם יש גן עדן, אבא, הופה, תל אביב, מהפכה של שמחה, היא רק רוצה לרקוד, שגעת טרפת, אני עף אלייך, על גג העולם (שיר הנושא של חצויה), פה זה לא אירופה, מסלול חיי, בלעדיך, מאריפוסה, נמס ממך, בראשית עולם וכמובן Golden Boy
דורון מדלי הכלאה של צביקה פיק+ גיספן +איש הגשם +מרלין הקוסם*
21/05/2016 | 13:35
95
* +מגדת עתידות
BREAKING NEWS: השיר 1944 נחשף כבר במאי שנה שעברה
18/05/2016 | 20:14
57
1047
החל מדקה 4:00
כידוע לשירי אירוויזיון אסור להחשף לפני הראשון בספטמבר.
המשך>>
החל מדקה 4:00
כידוע לשירי אירוויזיון אסור להחשף לפני הראשון בספטמבר.
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ