לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'חושבים ששיר כזה היה מצליח באירוויזיון?'
חושבים ששיר כזה היה מצליח באירוויזיון?
27/08/2016 | 20:18
4
48
שמעתי אותו לפני כמה ימים לראשונה ומאז לא יוצא לי מהראש!
מה אתם אומרים?

https://www.youtube.com/watch?v=Jwux_c8cIQ8

לפי דעתי הוא כן היה מצליח. לא יודע אם עד כדי זכייה אך מיקום בטופ 5!

לצפיה ב-'חד משמעית היה מצליח! '
חד משמעית היה מצליח!
27/08/2016 | 20:38
8
לצפיה ב-'היה מצליח, לאור ההצלחה של פראנס'
היה מצליח, לאור ההצלחה של פראנס
27/08/2016 | 20:49
32
הם שניהם יושבים על אותו סגנון רק בשני הבדלים:
1. מצד אחד השיר הזה הרבה יותר טוב
2. מצד שני הוא שלנו, אי אפשר לדעת.
לצפיה ב-' מה קורה עם תחרות INTERCROWN התקררנו '
מה קורה עם תחרות INTERCROWN התקררנו
27/08/2016 | 21:09
1
28
לצפיה ב-''
28/08/2016 | 01:03
2
לצפיה ב-'אוקראינה מתקשה לבחור עיר מארחת לאירוויזיון 2017'
אוקראינה מתקשה לבחור עיר מארחת לאירוויזיון 2017
25/08/2016 | 17:00
4
119
אירוויזיון 2017 בקייב, דניפרו או אודסה? ההכרזה על העיר המארחת של התחרות ה-62 נדחית שוב ושוב, וגם היום, אחרי שכבר הוכרז שהולכים להכריז על זהות העיר הבאה בה ייערך האירוויזיון - רשת השידור האוקראינית NTU דחתה את ההחלטה. 

בשלב זה לא ברור מתי תוכרז סוף סוף העיר המארחת באוקראינה - זאת לאחר זכייתה של Jamala בשטוקהולם עם השיר "1944", זכייתה השנייה של אוקראינה באירוויזיון (שלי, באופן אישי, עדיין לא ברורה כלל). 

האולם שהוזכר כאחד המובילים לארח את התחרות הוא מרכז הכנסים והתערוכות של קייב (IEC), המכיל כ-11 אלף מקומות - אולם כאמור, טרם יצאה כל הודעה רשמית בנושא ולא ברור אם התחרות אכן תיערך לבסוף בקייב - או באחת משתי הערים האחרות המועמדות לאירוח. לדברי האוקראינים, עדיין ישנם בירורים אחררונים וחשובים שיש לבצע בטרם יוחלט סופית על העיר המארחת. 

נכון לעכשיו, אירוויזיון 2017 מתוכנן להיערך בתאריכים 9, 11 ו-13 במאי 2017 - אולם התאריכים עשויים להשתנות בהתאם לבקשת המדינה המארחת. לישראל, בכל אופן, אין כל בעיה עם התאריכים הללו או בהמשך חודש מאי (ערב ל"ג בעומר יצוין במוצאי שבת, 13 במאי, הערב בו אמור להיערך הגמר). 

לפרטים על הערים המארחות הפוטנציאליות לאירוויזיון 2017: 
http://www.eurovision.tv/page/news?id=watch_live_h...
לצפיה ב-'רוצה את אודסה'
רוצה את אודסה
25/08/2016 | 17:29
1
95
נשמעת לי יותר אטרקטיבית. אבל זו בטח תהיה קייב שוב.
לצפיה ב-'כלכלית פשוט לא שווה לקרות את האיצטדיון באודסה'
כלכלית פשוט לא שווה לקרות את האיצטדיון באודסה
26/08/2016 | 11:28
31
לצפיה ב-'הסחבת באמת די מעצבנת אבל הבנתי שזה ככה בכל שנה'
הסחבת באמת די מעצבנת אבל הבנתי שזה ככה בכל שנה
26/08/2016 | 21:00
1
58
לא יודע אם דווקא מבחינת סחבת אלא יותר מבחינת העובדה שמכריזים תמיד עד סוף חודש ספטמבר. אני נוטה להאמין שקייב תארח את התחרות כמו בפעם הקודמת, למרות שאודסה נראית לי די מעניינת ואינטרקטיבית. נחכה ונראה
לצפיה ב-'יצא לי לבדוק את מועד הכרזת העיר ואולם בשנים קודמות'
יצא לי לבדוק את מועד הכרזת העיר ואולם בשנים קודמות
27/08/2016 | 13:00
52
2016 - הכרזה ב 08 יולי 2015
2015 - הכרזה ב- 06 אוגוסט 2014
2014 - הכרזה ב-02 ספטמבר 2013
2013 - הכרזה ב-30 יולי 2012
2011 - הכרזה ב-12 אוקטובר 2010. השנה הראשונה בה היה מכרז רציני לאירוויזיון
2012 - העיר באכו הוכרזה מיד אחרי הנצחון, והיה ברור כי מבחינת תשתיות היר היחידה שתוכל לארח, אך לא היה אולם. ב-08 בספטמבר האזרים הודיעו שההיכל החדש שבבניה יארח, אך הודעה רשמית מה-ebu הגיע רק ב-25 בינואר 2012. 

לפני 2011 לא היה ממש הליך בחירה מכיוון שברוב השנים רק בעיר הגדולה ביותר (שב"כ היא הבירה) היו התשתיות לארח אירוע בסדר גודל שנהיה מהאירוויזיון.

2010 - אוסלו הוכרזה מיד עם הנצחון כאפשרות יחידה, כאשר האולם הכמעט גמור הוכרז ב-03 יולי

2009 - לרוסיה היו מספר ערים המסוגלות לארח, אך פוטין עצמו מיד דאג להכריז על מוסקבה הבירה. האולם היה ידוע מראש, אבל הוכרז רשמית רק ספטמבר 2008.

לפני כן, פשוט לא היה תהליך בחירה, והעיר היתה ידועה עוד לפני שהזוכה הספיק לעלות על הבמה לקבל את הגביע.

דווקא בתקופה לפני שהאירוויזיון נהיה מפלצתי, היתה יכולת לארח מחוץ לעיר הכי גדולה, ואכן הרבה מדינות בחרו באפשרות זאת, הבולטת מכולם היא כמובן מילסטריט 1993.
לצפיה ב-' RSC 19 - פתיחת שלב שליחת השירים.'
RSC 19 - פתיחת שלב שליחת השירים.
26/08/2016 | 08:19
14
105
RSC 19 תתקיים ב ברגן, נורבגיה (העיר המארחת הוחלפה לבקשת מתן).
החל מרגע זה ועד יום שישי הבא 2/9 בשעה 8:00, ניתן לשלוח שיר במסר פרטי אלי.
חוקי התחרות:

1. כל משתתף מוזמן לשלוח שיר של אמן שהשתתף באירוויזיון. לא ניתן כמובן לשלוח שיר שהשתתף באירוויזיון אלא כל שיר של האמן מחוץ לתחרות.
כל אמן  יכול להשתתף רק פעם אחת באותה תחרות, ולכן ע"פ כל הקודם זוכה, במידה וישלח אמן שמישהו אחר כבר שלח, המשתתף יאלץ להחליף שיר.

2. אם האמן השתתף באירוויזיון במסגרת צמד או להקה, ניתן לשלוח שיר שלו גם כסולו או אפילו בהרכב אחר שהוא שר איתו.

3. באחריותו של כל משתתף, לבדוק לפני שליחת השיר, שהשיר לא השתתף כבר בתחרויות קודמות של RSC (ע"פ הקובץ שיצורף להודעה זו). אני לא מתכוון לבדוק זאת בעצמי (אלא אם אזכור שהשתתף ללא הרשימה). במידה ולאחר חשיפת השירים ופתיחת התחרות, יתברר שנשלח שיר שהשתתף כבר בתחרות RSC הוא יפסל מיד ויוסר מהפלייליסט(איך יתברר? מיד יהיו קופצים שיזכרו זאת חחח) ולכן באחריות כל אחד לבדוק בעצמו ברשימה.

4. בעניין השתתפות שיר שנשלח בתחרויות אחרות : מאחר ואין כיום קובץ המרכז את כל שירי תחרויות הפורום וכמו כן לא כולם משתתפים בכל התחרויות ולא נחשפים לכל השירים, במידה וישלח שיר שהשתתף בתחרות אחרת בפורום, לא אמנע זאת (אלא אם אזכור שהשתתף ואז אעיר לשולח) , והמצביעים יחליטו בעצמם כיצד להתייחס לכך. בכל מקרה, השיר לא יפסל.

5. יש לשלוח קישור יוטיוב בלבד לשיר המשתתף (ללא MP3)

בהצלחה לכולם 

לצפיה ב-'בוצע'
בוצע
26/08/2016 | 09:39
1
38
התענון ,המקורי,היה לשלוח שיר מנצח של להקת אבבא....
החלטתי לשלוח שיר שאני אוהב....נראה אם הפעם זה יצליח...לא לרצות את כולם,אלא משהו שאני אוהב...
לצפיה ב-'בוצע'
בוצע
26/08/2016 | 10:09
30
עופר מסכים עם כל מילה , גם אני הלכתי על מקורי 
שירים של אבבא כולם מכירים וזה לא מעניין...סיכוי טוב שהרווחת את הניקוד שלי...
לצפיה ב-'שירי נשלח'
שירי נשלח
26/08/2016 | 10:27
30
הוא לא ינצח לדעתי אבל אני אוהב אותו
לצפיה ב-'גם אני בפנים'
גם אני בפנים
26/08/2016 | 10:40
23
מקורי מקורי ורק מקורי
לצפיה ב-'גם אני הלכתי על שיר שאני מאוד אןהב'
גם אני הלכתי על שיר שאני מאוד אןהב
26/08/2016 | 13:18
27
מקווה להצלחה :)
לצפיה ב-'וואו כל כך בא לי להשתתף!'
וואו כל כך בא לי להשתתף!
26/08/2016 | 15:08
32
אבל אין לי כח לחפש שיר!
אחשוב על זה ואאזור כוחות לחפש משהו שהוא פחות בנאלי ממה שאני יכולה לשלוח.
לצפיה ב-'שמח על חזרת התחרות'
שמח על חזרת התחרות
26/08/2016 | 15:27
2
45
האם ליותר ממשתתף אחד מותר לשלוח שירים של אותו זמר?
לצפיה ב-'לא ניתן. זה תמיד היה כך'
לא ניתן. זה תמיד היה כך
26/08/2016 | 16:43
1
36
רשמתי את זה בחוק מס' 1 של התחרות:)
לצפיה ב-'תודה, אשלח בקרוב את השיר שלי'
תודה, אשלח בקרוב את השיר שלי
26/08/2016 | 21:02
11
לצפיה ב-'היה עדיף ללכת לשחות במקום'
היה עדיף ללכת לשחות במקום
26/08/2016 | 23:23
1
51
לצפיה ב-'תודה על הלוגו'
תודה על הלוגו
27/08/2016 | 01:17
9
לצפיה ב-'שלחתי '
שלחתי
26/08/2016 | 23:58
12
לצפיה ב-'תודה לכל השולחים'
תודה לכל השולחים
27/08/2016 | 01:20
1
45
הגיעו היום הרבה שירים. מחר אשלח אישורים בבת אחת לכולם במידה ואין כפילויות:)
לצפיה ב-''
27/08/2016 | 12:47
9
לצפיה ב-'יש עיר מארחת ל-2017 והיא...'
יש עיר מארחת ל-2017 והיא...
24/08/2016 | 09:29
24
178
כנראה סידני, אוסטרליה. ה-ABU מתכנן אירויזיון אסייתי, שם קוד - Asiavision
העיר הראשונה לארח כנראה תהיה סידני, באוסטרליה.
מקווים להספיק לארח כבר ב-2017 את התחרות האסייתית הראשונה, שתכלול ככל הנראה לפחות 10 מדינות - כשבונים על השתתפות סין, הודו, פיליפינים, דרום קוריאה, הונג קונג, אוסטרליה, סמואה, יפן, תאילנד, סינגפור, ויטנאם, ניו זילנד.
הבעיה מספר אחת של ארגון התחרות: קש'ק'שים.

לגבי האוקראינים, הם עדיין לא החליטו אחרי 3 חודשים (!) איזו עיר תארח.

לצפיה ב-'אז עכשיו כשיש להם גרסה מקומית, הם מוזמנים בחום לפרוש מהאירו '
אז עכשיו כשיש להם גרסה מקומית, הם מוזמנים בחום לפרוש מהאירו
24/08/2016 | 14:59
22
80
ולהפסיק להיות חיית המחמד של ה-EBU.
לצפיה ב-'לא מסכים'
לא מסכים
24/08/2016 | 15:32
21
70
אני חושב שהם מוסיפים קצת יוקרה לאירו'.
לצפיה ב-'אין ספק שהם משקיעים והכל, אבל הקידום האגרסיבי שלהם השנה'
אין ספק שהם משקיעים והכל, אבל הקידום האגרסיבי שלהם השנה
24/08/2016 | 16:22
20
64
הוריד לי לחלוטין את החשק שהם יחזרו להשתתף.
לצפיה ב-'קידום אגרסיבי?'
קידום אגרסיבי?
24/08/2016 | 18:06
19
54
השקיעו בהופעה, כמו הרבה מדינות אחרות. שלחו זמרת שהצליחה לשדרג את הלהיט הבינוני שלה ולתת הופעה של הלייף. הם מביאים את מה שבריטניה הייתה צריכה להביא, טוב שהם שם.
לצפיה ב-'לשים את השיר האוסטרלי בפימפ-ספוט גם בסמי וגם בגמר '
לשים את השיר האוסטרלי בפימפ-ספוט גם בסמי וגם בגמר
25/08/2016 | 15:24
18
56
(בהתחשב בכך שהם הוגרלו פעמיים לחצי הראשון, ובמקרה במקרה במקרההההההההה הופיעו פעמיים כשיר האחרון של החצי הזה), להמשיך לתת יחס מיוחד לאוסטרליה בסגנון "Good morning Australia" (לא זכור לי שאומרים "אמצע הלילה טוב, אזרבייג'אן") ועוד כהנה וכהנה התייחסויות מיוחדות. שוב, מסכימה שהם משקיעים, אבל העובדה שהם זוכים לנחיתה רכה בזכות ה-EBU מעניקה להם לגיטימציה להשקיע.

לגבי בריטניה - וואלה, מסכימה. על פניו כל הביג 5 אמורות להשקיע יותר בהתחשב בכך שהן מסודרות בגמר, אבל הן עושות בדיוק את ההיפך. שנים של שאננות עושות את שלהן, לצד חוסר עניין של הציבור בתחרות (אני לא בטוחה מה היחס לאירו באוסטרליה, אבל אני מניחה שלא מתלהבים מזה יתר על המידה).
לצפיה ב-'להוציא את איטליה, כן? מדינה מושלמת שלי '
להוציא את איטליה, כן? מדינה מושלמת שלי
25/08/2016 | 15:28
18
לצפיה ב-'וואי, בואי נפריד'
וואי, בואי נפריד
25/08/2016 | 18:00
16
48
העניין של "בוקר טוב אוסטרליה" זה בגלל שכל הערב מדברים על אירופה וצריך לציין גם את אוסטרליה (ולא, המדינות של אסיה לא נחשבות כי הן די גבוליות מבחינה גיאוגרפית ותרבותית).
לגבי בריטניה- היא ממש לא כמו שאר מדינות הביג 5. היא מדינה עם אחת מסצנות המוזיקה הגדולות והמובילות בעולם ושנה אחרי שנה היא בוחרת לשלוח שירים שאפילו לא היו עוברים MTV. אני באמת די תוהה למה מדינות הביג 5 משתתפות בתחרות ועוד מממנות אותה אם הן יודעות שאין למדינה עניין בתחרות, אבל בכל מקרה בריטניה היא מקרה שונה לגמרי מהמדינות האחרות. הבנתי שבאוסטרליה די עפים על האירוויזיון.
לצפיה ב-'אני ממש לא חושבת שאוסטרליה ראויה ליחס מיוחד '
אני ממש לא חושבת שאוסטרליה ראויה ליחס מיוחד
25/08/2016 | 18:37
12
42
עזבי את העובדה שהיא בכלל לא שייכת לאירופה (גיאוגרפית, הכוונה), מה שפותח למעשה צוהר לשלל מדינות לא-אירופאיות לרצות להשתתף בתחרות. אפשר להוציא את העוקץ מהטיעון הזה ולטעון על ישראל, אזרבייג'אן או מרוקו שגם הן לא גיאוגרפית באירופה, אבל אין פה בכלל מקום להשוות. בכל מקרה - נסכים שלא להסכים בנושא אוסטרליה. אני פשוט חושבת שהאירוויזיון צריך להיות חוויה ותחרות אירופאית, ולא בינלאומית.

לגבי בריטניה - גם לספרד יש מורשת מוזיקלית נפלאה (שגם זכינו לחוות ממנה באירוויזיון), וכנ"ל לאיטליה שחולקת איתנו את מיטב הכישרונות שלה שנה אחר שנה. הבריטים מזלזלים בטירוף בתחרות בעיקר כי יש להם נטייה לזלזל באירופה, לטעמי (אפשר היה לראות את זה בהצבעה שלהם בנוגע להיפרדות מהאיחוד האירופי, אבל זה דיון אחר...). לבריטים לא ממש אכפת להיכשל בתחרות, כי גם כשהם כן "משקיעים" (בסטנדרטים העלובים שלהם, כן?) הם לא בדיוק מצליחים. לראייה בלו, שלמרות היותם להקה מבוססת הם סיימו במקום החמישי בלבד בקהל וחטפו התנקשות של ממש מהשופטים. העניין הוא שהבריטים לדעתי חושבים שגם אם ישלחו את הארי סטיילס הם לא יצליחו לנצח בתחרות. מקווה כן לראות איזשהו נציג מפתיע מטעמם בשנים הקרובות.
לצפיה ב-'וואו, אני כל כך לא מסכימה איתך'
וואו, אני כל כך לא מסכימה איתך
26/08/2016 | 11:44
11
38
נכון שגיאוגרפית אנחנו, אזרבייג'אן ומרוקו לא שייכים לתחרות. לא יודעת מה לגבי מרוקו, אבל המנטליות שלנו ושל האזרים יותר "אירופאית" מאסייתית (למרות שזה לא נראה, אני יודעת) והמיקום הגיאוגרפי שלנו הוא די כזה In between, לכן אפשר לשחק עם הגבולות איכשהו. אגב, גם בתחרויות ספורט אנחנו מתחרים עם אירופה ולא עם אסיה (זה קשור גם למניעים פוליטיים של מדינות ערב, אם אני לא טועה). בקיצור, אפשר לשחק עם הגבולות. חוויה ותחרות אירופאית? יש לך חוויה ותחרות אירופאית, אוסטרליה לא משנה שום דבר כי החוויה שלה אירופאית. את יודעת מה? מבחינה תרבותית היא הרבה יותר אירופה מאיתנו.
את צודקת שגם לספרד יש מורשת מוזיקלית נפלאה, אבל תסכימי איתי שבריטניה מעצמת מוזיקה בינלאומית הרבה יותר גדולה ממנה. הבריטים מזלזלים בתחרות גם כי היא מזלזלת באירופה (היא לא זלזלה פעם, מעניין) וגם כי אין לתחרות רייטינג, בדיוק כמו בצרפת ובדיוק כמו בספרד. לגבי בלו- נושא מאוד רגיש אצלי כי הם עד היום הפייבוריטים שלי באותה שנה ואחד השירים הבריטים הטובים בעיניי (ואחד משירי העשור שלי באירוויזיון), אבל את טיפה מתבלבלת: ב2011 בלו ממש לא הייתה "להקה מבוססת", היא הייתה להקה שנסתה לעשות קאמבק ודי כשלה לחזור לקדמת הבמה. אני באמת מאמינה שברגע שהיא תשלח כוכב פופ עם להיט - היא תיכנס לחמישייה (הארי סטיילס יצטרך להוציא כמה סינגלים לפני כי כרגע הוא פליט להקת בנים שבעיקר מייצר רכילות).
לצפיה ב-'קצת שימי לב למילותייך - אני לא "מתבלבלת" '
קצת שימי לב למילותייך - אני לא "מתבלבלת"
26/08/2016 | 12:23
10
36
אני מכירה את בלו בדיוק כמוך. להקה מבוססת = להקה שהתבססה במוזיקה העולמית, כמו שבוני טיילר היא זמרת מבוססת. זה לא אומר שהם רלוונטיים - בוודאי שבאותה תקופה הם כבר היו מעבר לשיא תהילתם. עדיין הם נחשבים להקה מבוססת - רק על סמך שמם המוכר והפרצופים המוכרים הם היו שווים טופ 5 די בקלות.

השאיפה שלך מבריטניה לשלוח זמר פופ בשיא תהילתו היא די תלושה מהמציאות... זה דבר שמעולם לא קרה. גם כששלחו זמרים מוכרים יחסית (אולי להוציא את קליף ריצ'רד) זה היה לפני או אחרי שיא תהילתם, ורובם היו one hit wonders. ככה שהתהליך הזה לא חדש בשום אופן. אני לגמרי אתרצה אם הם ישלחו זמר מבוסס (וכן, זו הטרמינולוגיה הנבחרת) יחסית מתוצרתם - מישהו שהשם שלו והפרצוף שלו מוכר והייתה לו דריסת רגל כלשהי במוזיקה העולמית, גם אם הוא לא בשיא הרלוונטיות שלו. זה הרבה יותר טוב ממה שהם שולחים עכשיו.

לגבי הארי סטיילס - הוא אחושילינג מבוסס והוא בקלות שווה טופ 5, גם אם יעמוד בשקט על הבמה 3 דקות.
לצפיה ב-'את לא מדייקת בעובדות'
את לא מדייקת בעובדות
26/08/2016 | 15:13
9
29
להקה מבוססת היא להקה שמבוססת כרגע, שהיא להיט. זה כמו לומר שבריטניה שולחת את פייב כי היא להקה מבוססת. מי ישים היום על פייב? (חוץ ממעריצות רטרו וניינטיז אלפיימיז כמוני). אין לבריטניה הרבה טעם לשלוח זמר עבר והיא די הוכיחה את זה. מה שהתאים ב1997 בעידן השפה הרשמית והערב האחד לא רלוונטי היום. ברור שאשמח אם הם ישלחו את אמני העבר שלהם שאני אוהבת - שישלחו את פייב, שישלחו את אטומיק קיטן, אלו האמנים שאני הכי אוהבת, אעוף עליהם. אגב, זה רק גורם לאנשים לחשוב שהאירוויזיון אכן מיושן - אם בריטניה שולחת אמנים שכבר מזמן עבר זמנם.
לגבי האמנים בשיא תהילתם - לולו הייתה מוכרת, סנדי שואו הייתה מוכרת, ההורים שלי אמרו לי שהזמרים שנשלחו אז על ידי הבריטים היו מוכרים וידועים.
הארי סטיילס מבוסס ושווה בקלות טופ 5 אבל אין לו להיטים, הוא גם די מנסה קריירת משחק. אני דווקא בעד לשלוח את זיין - זמר שכל השירים שלו להיטים מצליחים (ובצדק, הם ממש מעולים).
לצפיה ב-'זיין בחייםםםםםםםםםםםם לא יופיע באירוויזיון - הוא מגניב מידי '
זיין בחייםםםםםםםםםםםם לא יופיע באירוויזיון - הוא מגניב מידי
26/08/2016 | 19:52
8
33
בשביל זה. זה ברור שהאירוויזיון הוא אירוע סאחי. הוא גם דורש זמן רב, חזרות, עצירה של הלו"ז. בשביל כוכב בשיא תהילתו מדובר במשהו מאוד תובעני. אני חשבתי משום מה על ג'יי שון (זוכרת אותו?). אני זוכרת שהרהרתי בשליחתו לתחרות מתישהו. אני חושבת שצריך לשלוח זמר שהצליח ב-10 השנים האחרונות, קצת דעך ומחפש חזרה לתודעה.

הסיכוי שמישהו יהפוך לכוכב עצום בבריטניה בגלל האירו אפסי (כמו שקרה ללנה למשל בגרמניה). אז עדיף לשלוח מישהו משופשף, גם אם זמנו חלף.
לצפיה ב-'את מבינה?'
את מבינה?
27/08/2016 | 11:36
7
34
בגלל מה שכתבת כאן עכשיו אמנים עדכניים לא רוצים ללכת: הוא מגניב מדי, דורש זמן רב, חזרות, עצירות של הלו"ז. מה זה "חזרות"? כאילו שאין לו חזרות והוא לא מופיע? תאמיני לי שאם הוא יזכה זה רק ישתלם לו כלכלית. מה זה "מגניב מדי"? מספיק אמנים מגניבים מדי השתתפו בתחרות בשנים האחרונות. לא לרמתו? וואלה, לא צריכה אותו בתחרות. זה הכל עניין של תפיסה (שהיא די קלוקלת, חבל שזו התפיסה בבריטניה וגם בארץ).
לצפיה ב-'זו בעיקר שאלה של כדאיות'
זו בעיקר שאלה של כדאיות
27/08/2016 | 14:25
3
29
מי שיש לו מה להרוויח מהשתתפות - כלומר לקבל יותר חשיפה במדינה שלו - ילך על זה גם אם הוא הכי מאגניב בעולם וגם אם הוא יצטרך לעצור את הלו״ז שלו בשביל ההשתתפות. מי שהקריירה שלו במצב אופטימלי הרי שאין לו באמת מה להרוויח מההשתתפות -> יש לו בעיקר מה להפסיד, ולכן הוא לא ימהר לקחת את הסיכון. בעיקר במדינה כמו בריטניה שהאירוויזיון נתפס בה כמשהו טראשי ונלעג.
יש פה ושם יוצאי דופן שמשתתפים כי זה חלום ילדות שלהם, ובמדינות כמו רוסיה נראה שהזמרים הכי גדולים שמחים להשתתף כי זה נחשב לכבוד ולפסגה בקריירה או משהו כזה. מבריטניה אני חושב שנמשיך לקבל זמרים אלמוניים, חצי מוכרים או כאלה שעתידם מאחוריהם, ודווקא לא נראה לי שזה בהכרח אומר שאין להם סיכוי לזכות אי פעם. תעשיית המוזיקה והבידור של בריטניה לגמרי יכולה להוציא תחת ידיה נאמבר מנצח לאירוויזיון גם אם המבצע לא כוכב על, אבל כאן נכנסת בעיית חוסר העניין וחוסר המוטיבציה של ה-BBC.
לצפיה ב-''
27/08/2016 | 20:30
5
לצפיה ב-'ואתה חוזר לכך שזה עניין של תפיסה קלוקלת'
ואתה חוזר לכך שזה עניין של תפיסה קלוקלת
27/08/2016 | 23:32
1
6
שאמן בריטי גדול שיש לו מה להפסיד לא יילך לאירוויזיון, לעומת אמן רוסי או שבדי גדול שיילך לאירוויזיון כי זה האירוע הכי גדול ונחשב.
לצפיה ב-'לא יודע אם היא קלוקלת'
לא יודע אם היא קלוקלת
28/08/2016 | 00:27
3
זה אמנם מצער מאוד שהתחרות נתפסת כבדיחה במדינה שיש לה הכי הרבה מה להציע אבל מצד שני אי אפשר להתכחש לאלמנט הטראש שקיים גם קיים בתחרות, ומכיוון שבניגוד לאמנים הגדולים ממדינות אחרות, שהם כוכבים בקנה מידה לאומי (מקסימום אזורי), האמנים הגדולים של בריטניה הם לרוב כוכבים בקנה מידה עולמי - אני מבין למה לא בראש שלהם ללכת לריאליטי מוזיקלי, גם אם הניצחון היה מובטח להם.
תכלס גם לא הייתי רוצה שסופרסטארים יתחילו להשתתף, מעדיף שהזמרים יישארו יחסית אלמוניים ככה שהפוקוס יישאר כמה שיותר על השירים וההופעות (טוב נו, פלוס נגיעות בלתי נמנעות של פוליטיקה ושחיתות).
לצפיה ב-'האירוויזיון הוא באמת קוץ בתחת לכל מיני זמרים'
האירוויזיון הוא באמת קוץ בתחת לכל מיני זמרים
27/08/2016 | 15:20
25
אפילו לסרגיי זה נתקע לו באמצע סיבוב הופעות שהמשיך בסוף מאי.

זמרים רבים וטובים כמו Katrina וגם Engelbert סיפרו איך במהלך הקריירה שלהם הופיעו אלפי גיגים, קונצרטים, ופסטיבלים שונים ותוכניות טלויזיה, ולמרות הנסיון הרב, בחיים לא התכוננו למופע אחד כמו שהתכוננו לשלוש דקות אירוויזיון. וקטרינה זכתה עוד לפני שהאירוויזיון התנפח לקרקס התקשורתי שאנו רואים כסטנדרט היום.

אז כן, כמו שמישהו צחק פעם על מיי פיינגולד (באפריל 2014) :
מצטערת ילדים, הערב אין ארוחת ערב. לאמא יש אירוויזיון !
לצפיה ב-'לצערי זה אכן המצב '
לצערי זה אכן המצב
27/08/2016 | 20:37
1
17
גם אני חושבת שהאירוויזיון די סאחי, אבל אני מתה על זה! זה לא גורע מאהבתי אליו. אין ספק שראינו אמנים עדכניים ו"מגניבים" משתתפים בתחרות, אבל לא כאלה שנמצאים בשיא תהילתם, ובעיקר כאלה שרוצים להיחשף באירופה. בסופו של דבר רוב המשתתפים באירו, גם ממדינות מזרח אירופה, היו פחות או יותר נובאדיז לפני כן. אפשר לראות שכל שנה יש בערך 5-6 כוכבים ממדינותיהם שמשתתפים... אנסה למנות, תקני אותי אם אני טועה:
סרגיי לזרב, דוני מונטל (שופט באקס פקטור ליטא וכו'...), ניקי ביירן (בערך... אני מניחה שהוא מוכר באירלנד), פרנצ'סקה מיצ'לין, אירה לוסקו (שהיא פאקינג אלוהים במלטה) ואולי מיכל שפאק. אלה אנשים שתכלס הייתה להם עבודה בתחום הבידור ומספר נורמלי של מעריצים ועוקבים בפייסבוק ובאינסטגרם גם לפני האירוויזיון. כל היתר הם סוג של פליטי ריאליטי או זמרים בתחילת הקריירה, שבאמת צברו מעריצים ועוקבים באופן משמעותי אך ורק בזכות התחרות.

בקיצור ובשורה התחתונה: מסכימה עם Willo, רוב הזמרים משתתפים בתחרות כמקפצה לקריירה.

לצפיה ב-'ניקי ממש לא כוכב'
ניקי ממש לא כוכב
27/08/2016 | 23:35
8
ניקי הוא החתיך של ווסטלייף שבקושי הורגש שם ומעבר להיותו חתיך לא הייתה לו שום משמעות בלהקה כי הוא אפילו לא ידע לשיר מספיק טוב (והוכיח את זה בשבדיה). שיין (אחד הסולנים) דווקא ניסה להתקמבק עם סינגל (די בינוני) לפני שנה, למה הוא לא ניסה ללכת לאירוויזיון? עדיין תוהה.
לצפיה ב-'ה"אובססיה" של אוסטרליה מהאירוויזיון'
ה"אובססיה" של אוסטרליה מהאירוויזיון
25/08/2016 | 22:56
2
50
ה"אובססיה" של אוסטרליה מהאירוויזיון זו תם הגזמה של כמה גורמים אינטרסנטים, שבכח שיכנעו כמה מקבלי החלטות עד כמה זה חשוב ואהוב ביבשה. אבל זה לא נכון. האוסטרלים תחרותיים ואוהבים בעיקר את הספורט שלהם, ואת הים שלהם, ואת הקריקט, ולא תחרות שירים מהצד השני של העולם. אז נכון שיש רייטינג חריג לחמש לפנות בוקר, שלמעשה מהווה כמעט 100% מהצפייה בשעה זו (פשוט לא הצליחו לרשום צפייה בתחנות אחרות באותה שעה), אבל יום ראשון שם מוקדש לצאת לבלות עם החברים בטבע, ולעשות דברים כייפים ולא לשרוף את הבקר על צפייה באירווזיון.

שאלתי את אחיינית שלי אם הילדים בבית ספר מדברים על זה, או מתכוונים להתעורר מוקדם כדי לצפות, והיא אמרה שלא. הילדים כן ידעו מה השיר שלהם, אבל זהו.

אחותי לאומת זאת סיפרה לי שבבקר יום שני באוטובוס לעבודה, היא כן שמעה שיחה על האירוויזיון. אז גם אם דיברו על זה, זה עדיין לא האובססיה שכמה אנשים מנותקים ניפחו.
לצפיה ב-' הייתה לי תחושה שזה מנופח מעבר לכל פרופורציה '
הייתה לי תחושה שזה מנופח מעבר לכל פרופורציה
26/08/2016 | 12:28
1
36
האירוויזיון חזק ופופולרי בעיקר במדינות המזרח, לצד שוודיה (גם שם רוב זמרי האירו הם סוג של נובאדיז ברגע שנגמר המלודי). זה קצת כואב לחובבים ולנציגים של מדינות מערב אירופה, בעיקר לשוודים, ולכן הם מנסים להרחיב את המעגל ה"מערבי" על חשבון מדינות מזרח אירופה ששגשגו בשנות האלפיים המוקדמות. אחרי הזכייה של אוקראינה וההצלחה הרוסית השנה (וכבר כמה שנים ברצף) אני מניחה שנראה עדנה מחודשת של מזרח אירופה על חשבון המערב, שבעצם יצרו בדרכים עקלקלות "מאפיה" משלהם - אך בעוד שמדינות המזרח השתמשו בכוח ההמונים באופן חוקי ולגיטימי, בהתאם לחוקי הטלווט באותה תקופה, מדינות המערב משתמשות בשופטים ובהפקה על מנת לקדם את הפייבוריטים שלהן. אשמח לתת דוגמאות לכל דורשת ודורש.
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שהמדינות אכן נעזרות בשופטים'
אני לא בטוחה שהמדינות אכן נעזרות בשופטים
26/08/2016 | 15:20
32
כמו שהשופטים פשוט חולים על המערב ומנסים להרוס למזרח. כמובן שזו ההנחה שלי, את לא צריכה לתת לי הסברים כי אני גם חצי מסכימה איתך. זה משהו ששווה לחשוב עליו.
ולגבי אוסטרליה- די, עזבו אותה, היא גם ככה מנודה ומבודדת, תנו לה להרגיש מקובלת.
לצפיה ב-'הצירוף של אוסטרליה לאירוויזיון היה מבורך'
הצירוף של אוסטרליה לאירוויזיון היה מבורך
26/08/2016 | 20:52
34
אומנם בקצה השני של העולם אבל הם בינתיים מוכיחים את עצמם ומביאים רלוונטיות לתחרות, וזה מבורך
לצפיה ב-'דיון 2016 - האם סילוקה של רומניה העלה את ישראל לגמר '
דיון 2016 - האם סילוקה של רומניה העלה את ישראל לגמר
22/08/2016 | 23:30
17
121
היו כמה חברים כאן שהתלוצצו לאחר הודעת סילוקה של רומניה מהתחרות, שעכשיו לישראל יש יותר סיכוי לעלות לגמר, אבל אני לא חושב שדנו על זה אחרי האירוויזיון.
האם זה מה שהעלה את ישראל לגמר ?

אז מדובר פה בשתי בלדות שאולי היו לוחקות הצבעות קהל אחת מהשניה, אבל כמה הצבעות קהל כבר יכלו לקחת לישראל ? הרי "עשויים מכוכבים" התרסק לגמרי בהצבעת הקהל, אבל לפי שיטת הניקוד החדשה, הוא היה עולה לגמר גם אם היה מהקהל היה מאפס אותו לגמרי (מאחר וזה כבר לא היה יכול להשפיע על דירוג השופטים הנפרד). בנוגע לשופטים, שתי בלדות לא אמורות להוות סכנה משמעותית זו לזו, מאחר שהשופטים מדרגים את כל השירים, בניגוד לקהל שבזרך כלל מצביע רק לשיר אחד. אצל השופטים יש משמעות לכל מיקום אישי-ספציפי שלהם כך ששירים בז'אנרים דומים לא מתחרים אצל השופטים על משבצת מסויימת.

ומי בכלל אמר שרומניה היתה עולה לגמר. אז אכן רומניה עולה כל שנה, אבל גם יוון עולה, והפעם לא. (למרות שלרומניה יש קהל מצביעים הרבה יותר פאטריוטי מאשר יוונים שברחו לאירופה עם כעס עצום למולדת). גם בוסניה לראשונה לא העפילה.  אז אולי רומניה בכלל לא פינתה שום מקום בגמר.

אז מה אומרים ?

לצפיה ב-'זו סוגיה'
זו סוגיה
22/08/2016 | 23:34
55
רומניה הייתה עולה לגמר, אני אומרת את זה בוודאות די מלאה. כל מי ששמע מסביבי את השיר בלקט נפל ממנו (הורים, חברים). לרומניה יש 100% עלייה והסטטיסטיקה הזו לא הייתה נשברת השנה כי היא הייתה מביאה הופעה מעולה לשיר החזק הזה.
ברור שהסילוק הרומני העלה את הסיכויים שלנו לעלות - זה עניין של מתמטיקה פשוטה. אני מניחה שהם פינו לנו מקום (בהימור שלי הם בהחלט פינו לנו מקום), אבל האם היא פנתה מקום גם אצל המצביעים האחרים? וואלה, אין לי שמץ. בשורה התחתונה עלינו, למי אכפת למה? חח
לצפיה ב-'חובי גם ככה לא העפיל לגמר בזכות הקהל שאיפס אותו בסמי'
חובי גם ככה לא העפיל לגמר בזכות הקהל שאיפס אותו בסמי
23/08/2016 | 00:18
65
ולרומניה גם ככה היה את אחד השירים הגרועים ביותר השנה. וממש לא משתווה לשירים הגדולים שהם שלחו בעבר.
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על זה!! אבל לאו דוקא בהקשר של ישראל....'
גם אני חשבתי על זה!! אבל לאו דוקא בהקשר של ישראל....
23/08/2016 | 01:02
4
51
לפני התחרות ברור שחשבתי שזה יגביר את הסיכוי של ישראל. אבל אחרי התחרות, היה לי ברור שמי שתעלה מהמקום העשירי (שזו לא היתה ישראל ואני לא זוכר מי) זה רווח נקי בזכות רומניה, מאחר ורומניה היתה עולה בוודאות!
לצפיה ב-'העולה העשירית היתה סרביה'
העולה העשירית היתה סרביה
23/08/2016 | 09:54
3
57
היא עלתה גבולי גם אצל הקהל וגם אצל השופטים. קצת מעליה עלתה גרוזיה שכמעט עלתה אצל הקהל אבל בסוף עלתה בגלל השופטים.

כמובן שאי אפשר לדעת מה היה קורה מאחר, כי הוספה של מתחרה 19 היה משנה את כל הדינמיקה, ולא יודעים איך היה משפיע על כל השירים האחרים. לך תדע, אולי כל מי שהצביע לאוסטרליה היה מעדיף להצביע לרומניה לו יכל... הא הא הא
לצפיה ב-'איך סרביה הייתה עשירית?!'
איך סרביה הייתה עשירית?!
23/08/2016 | 11:16
2
50
שמישהו יסביר לי איך לעזאזל השיר המצוין עם ההופעה הדרמטית והנהדרת שלו נכשל?!
לצפיה ב-'משהו בהגשה של סניה היה מעט טכני'
משהו בהגשה של סניה היה מעט טכני
23/08/2016 | 12:10
51
היא הייתה נהדרת לדעתי והקול שלה מהמם והופעה מושקעת ויפה. אבל בשיר כזה צריך המון רגש וסניה ברגע האמת לא סיפקה אותו והייתה מעט מזויפת מבחינת ההגשה ולא הייתה מספיק משכנעת. זאת דעתי לפחות
לצפיה ב-'גם לי לא ברור, מאוד אהבתי את השיר (בעיקר בזכות ההופעה באירו)'
גם לי לא ברור, מאוד אהבתי את השיר (בעיקר בזכות ההופעה באירו)
23/08/2016 | 16:57
37
מניחה שהז'אנר הזה עובד רק על מדינות הבלקן, ומדינות המערב לא קונות אותו. אם ככה - חבל שבחרה לשיר באנגלית ולא בסרבית... סביר להניח שהייתה זוכה ליותר הצלחה באופן הזה. בכל מקרה מאוד אהבתי את השיר וההופעה.
לצפיה ב-'קודם כל, שמחה לחזור לדון על האירוויזיון (לשם שינוי) '
קודם כל, שמחה לחזור לדון על האירוויזיון (לשם שינוי)
23/08/2016 | 17:02
57
אני חושבת שאין ממש קשר, בדיוק כמו שאמרת. השיר הרומני כנראה היה די נכשל אצל השופטים (סביר להניח שהיה מסיים במקומות 8-12, ורק משום שאובידיו באמת היה זמר טוב) ועולה בזכות הקהל. הייתי מהמרת עליו כעולה, סביר להניח, אם לא היה מסולק בבושת פנים מהתחרות.

הצרה העיקרית בשיטה החדשה היא העובדה ששירים יכולים לקבל קידום משמעותי בזכות השופטים. עם זאת, גם שירים שמצליחים בקהל ונכשלים חרוצות בהצבעת השופטים לא ניזוקים כפי שהיו ניזוקים בשיטת ההצבעה הקודמת. כך שההצלחה של ישראל ומלטה מתקזזת עם הכישלון שנחסך ממיכל שפאק, למשל. כמובן שיש מקום לדעתי לצמצם את השפעת השופטים (ובעתיד לבטל את השימוש בהם לחלוטין). בינתיים, השיטה הנוכחית היא הרע במיעוטו.

לגבי ההשוואה בין רומניה ליוון - אין לה מקום. השיר היווני היה חובבני מלכתחילה והיה ברור שלזמרים אין יכולות שירה ממשיות. השיר הרומני אמנם היה פרווה למדי ולא עפתי עליו, אבל אובידיו היה וואחד זמר. לא חשבתי לרגע שהוא ייכשל בעלייה לגמר.
לצפיה ב-'מה לוקחות הצבעות'
מה לוקחות הצבעות
23/08/2016 | 17:18
52
חוץ מזה ששני השירים די קיטשיים ושני הזמרים אכלו כאפות מחובבים (כי אלה לא רצו לשכב איתם) אני לא מוצא דמיון ביניהם.

לדעתי רומניה הייתה מגיעה 7-8 בקהל ולא עולה בשופטים = מסיימת 11 ככה. חוץ מזה ישראל גם ככה עלתה הודות לשופטים, והניקוד שלהם אלינו לא היה משתנה עם רומניה, אז היינו עולים. מי שסיים 10 אולי היה נדפק.
אני האמת מאוד אהבתי את רומניה והיא בטופ 10 שלי השנה.
לצפיה ב-'ההיגיון אומר שאחרי 2013 רומניה תעלה עם כל שיר לגמר'
ההיגיון אומר שאחרי 2013 רומניה תעלה עם כל שיר לגמר
23/08/2016 | 23:42
7
57
אבל ראינו כבר שאף מדינה כבר לא חסינה, אפילו לא בוסניה הרצגובינה ויוון
לצפיה ב-'לגמרי !'
לגמרי !
24/08/2016 | 09:20
4
39
רק שבמקרה של רומניה אני כבר באמת חושב שלא יקרה מצב שלא יעלו. כמו שחזיתי את העליה שהלם ב-2013.
לצפיה ב-'לא רק שהם עלו, הם סיימו ראשונים בהצבעת הקהל כמדומני '
לא רק שהם עלו, הם סיימו ראשונים בהצבעת הקהל כמדומני
24/08/2016 | 14:58
3
43
לא הכל קשור לדיאספורה הרומנית. השיר כנראה פשוט התחבב על הקהל (ואני מתעבת אותו, שיהיה לגמרי ברור).
לצפיה ב-'כן, עוד עפו על זה מסביבי'
כן, עוד עפו על זה מסביבי
25/08/2016 | 18:10
2
35
אחת המרצות של זה, נדמה לי שגם אחותי. מה יש לנון-חובבים האלו?! לא מבינים במוזיקה! העיקר צוחקים עלינו שאנחנו אוהבים את הטראש האירוויזיוני - לא אתם!
לצפיה ב-'מתעבתתתתתתתתת גברים ששרים בסגנון הזה, שנאתי גם את דוד ד'אור'
מתעבתתתתתתתתת גברים ששרים בסגנון הזה, שנאתי גם את דוד ד'אור
25/08/2016 | 18:39
1
14
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
26/08/2016 | 11:43
5
לצפיה ב-'חחחחח וואי, לגמרי'
חחחחח וואי, לגמרי
24/08/2016 | 11:24
1
44
העלייה של רומניה 2013 גרמה לי לאבד תקווה באנושות, נשבעת.
לצפיה ב-''
24/08/2016 | 13:15
9
לצפיה ב-'RELATED SONG CONTEST 19'
RELATED SONG CONTEST 19
24/08/2016 | 23:21
9
115
חודשיים וחצי אחרי סיומה של RSC 18 היכונו למהדורה ה 19.
התחרות הקודמת בניהולו המופתי של אדם, עברה לניהולו של זוכה התחרות ה 18, מתן, לאחר שזכה עם השיר skin  של MØRLAND
https://youtu.be/A405Bfb5sQM. ועל כן התחרות הקרובה תתקיים באוסלו, נורבגיה.
בגלל שמתן לא יוכל לנהל את התחרות הקרובה, הוא ביקש שאנהל אותה במקומו, כסגנו בתחרות ההיא:)

כעת אסביר את חוקי התחרות שבניהולי, שברובם דומים לחוקי התחרות הקודמים:
1. כל משתתף מוזמן לשלוח שיר של אמן שהשתתף באירוויזיון. לא ניתן כמובן לשלוח שיר שהשתתף באירוויזיון אלא כל שיר של האמן מחוץ לתחרות.

2. אם האמן השתתף באירוויזיון במסגרת צמד או להקה, ניתן לשלוח שיר שלו גם כסולו או אפילו בהרכב אחר שהוא שר איתו.

3. באחריותו של כל משתתף, לבדוק לפני שליחת השיר, שהשיר לא השתתף כבר בתחרויות קודמות של RSC (ע"פ הקובץ שיצורף להודעה זו). אני לא מתכוון לבדוק זאת בעצמי (אלא אם אזכור שהשתתף ללא הרשימה). במידה ולאחר חשיפת השירים ופתיחת התחרות, יתברר שנשלח שיר שהשתתף כבר בתחרות RSC הוא יפסל מיד ויוסר מהפלייליסט (איך יתברר? מיד יהיו קופצים שיזכרו זאת חחח) ולכן באחריות כל אחד לבדוק בעצמו ברשימה.

4. בעניין השתתפות שיר שנשלח בתחרויות אחרות : מאחר ואין כיום קובץ המרכז את כל שירי תחרויות הפורום וכמו כן לא כולם משתתפים בכל התחרויות ולא נחשפים לכל השירים, במידה וישלח שיר שהשתתף בתחרות אחרת בפורום, לא אמנע זאת (אלא אם אזכור שהשתתף ואז אעיר לשולח) , והמצביעים יחליטו בעצמם כיצד להתייחס לכך. בכל מקרה, השיר לא יפסל.

5. יש לשלוח קישור יוטיוב בלבד לשיר המשתתף (ללא MP3)

6. הודעה זו היא למעשה הכרזה על פתיחת התחרות בקרוב. עד מחר ניתן לערער/ להעיר על חוקי התחרות ורק לאחר מכן תפתח התחרות רשמית ולכן בבקשה לא לשלוח עדיין שירים!!
7. ניתן לשלוח שירים לתחרות החל מיום שישי 26/8 בשעה 8:00. הודעה מסודרת תופיע בפורום וכמובן גם המועד האחרון לשליחת השירים.

שיהיה בהצלחה לכולם:)) ואגב, תחרות הלנגוויז'ן שיצאה לפגרה ארוכה תחזור בהמשך עונת המלפפונים!!

לצפיה ב-''
24/08/2016 | 23:42
57
יא אופיר יש מצב שהיא תתקיים גם בברגן?
לצפיה ב-''
24/08/2016 | 23:56
1
42
מקווה שהפעם אחזיר את הכבוד האבוד, לאחר ההשפלה במהדורה הקודמת
מחכה גם ל-Langvision. טליה כבר בחרה שפה? סרבית? קרואטית? סרבו-קרואטית?
לצפיה ב-'התבלבלת.טליה בחרה את השפה לתחרות הקודמת.ניצה הזוכה האחרונה'
התבלבלת.טליה בחרה את השפה לתחרות הקודמת.ניצה הזוכה האחרונה
25/08/2016 | 07:30
32
עדין לא ידועה השפה שבחרה
לצפיה ב-'Langovusion'
Langovusion
24/08/2016 | 23:59
1
38
מתגעגע אליה

ואיזה כיף רילייטד!!
לצפיה ב-''
25/08/2016 | 07:30
7
לצפיה ב-'שו האדה לנגוויז'ן?'
שו האדה לנגוויז'ן?
25/08/2016 | 00:56
2
14
לצפיה ב-'זו תחרות'
זו תחרות
25/08/2016 | 07:31
1
36
שבכל פעם בשפה אחרת. למשל סרבית. כולם שולחים שירים רק בסרבית לא מהאירו' כמובן
לצפיה ב-'הבנתי, תודה'
הבנתי, תודה
25/08/2016 | 07:47
11
לצפיה ב-'יהההה!'
יהההה!
25/08/2016 | 11:23
28
אחשוב על זה!
לצפיה ב-'תסבוכת: רשות השידור תסיים לפעול באפריל 2017'
תסבוכת: רשות השידור תסיים לפעול באפריל 2017
24/08/2016 | 15:23
2
95
תסבוכת משפטית: רשות השידור תסיים לפעול באפריל 2017, ותוקם כתאגיד השידור הציבורי. כל ההסכמים המשפטיים שחתמה - צריכים אישור מחדש, הפעם כחלק מאותו תאגיד. הדבר עלול ליצור תסבוכת, כידוע - כל מה שקשור בהקמת התאגיד הזה עד כה הסתבך משפטית מעל ומעבר, כמקובל במדינת עורכדיניה על 70 אלף משפטניה.
יש להסדיר מראש את עניין הרישום מחדש, וההתחייבות לתשלום (ע"ע סיפור רומניה, שנחושים לא לחזור עליו). במידה ומשרד התקשורת / משרד ראש הממשלה / האוצר לא יחתמו על התחייבות כזו, התאגיד שעדיין אין לו את כל המסגרת החוקית לפעילות ולתקצוב של נושאים כאלו, לא יוכל להתחייב. אין התחייבות - לא בטוח שתהיה השתתפות. 
העברה לשנה של התחרות על ידי קשת/רשת שבכל מקרה מקיימות את שלב בחירת הנציג בשנים האחרונות אפשרית, אך הן קרוב לודאי יסרבו לממן את העלות, והמדינה לא יכולה לממן זאת בערוץ מסחרי.
רשות השידור תסיים באפריל 2017 אבל צריך להודיע עד ינואר. במידה ולא תהיה הסדרה של חתימה על רצף הסכמים עם ה-EBU על ידי תאגיד השידור, זה יצור בעיה גם בהשתתפות בתחרות.

לצפיה ב-'אני מניחה שיסדרו את זה עד אפריל 2017'
אני מניחה שיסדרו את זה עד אפריל 2017
24/08/2016 | 18:08
1
61
מה המקור שלך? ומאיפה אתה שואב את כל הפסימיות הזו? חזרנו להטרלות השליליות שלך?
לצפיה ב-'בגדול, אלו הן עובדות ידועות ובעיתיות...'
בגדול, אלו הן עובדות ידועות ובעיתיות...
24/08/2016 | 20:27
63
... מבחינת החוק היבש, השתתפות ישראל באירוויזיון הבא אכן בעייתית ביותר
אבל אין לי ספק שאם האירוויזיון בדיוק יפול על חלון הבעייתי שבו מחיליפים רשות לתאגיד, ואין בעל בית ברור, ה-ebu יעגל פינות לשנה אחת כדי לאפשר לישראל להמשיך להשתתף, כפי שעשו עם nerit מיוון ב-2014 שלא ענו על כל התנאים.

מקרה רומניה 2016 הוא חריג ביותר, מאחר ש-rtv ממש מתחו ומתחו את סבלנות ה-ebu למשך כמעט כעשור, עד שהפיוז רטח. במקרה ישראל 2017 מדובר בתקלה זמנית.

הרי אוטסרליה בטח תחזור ב-2017, אז ישראל לא ?
לצפיה ב-'פורשiת ראשונות מ-2017: לוקסמבורג, מונקו. גם צ'כיה מתלבטת.'
פורשiת ראשונות מ-2017: לוקסמבורג, מונקו. גם צ'כיה מתלבטת.
24/08/2016 | 09:43
5
99
רשימת הפורשות תתארך אם צ'כיה וקרואטיה שמתלבטות לגבי השתתפות - יחליטו לפרוש.
לצפיה ב-'שתי מדינות חביבות '
שתי מדינות חביבות
24/08/2016 | 09:50
29
לצפיה ב-'רוסיה לא תפרוש כי זה באוקראינה? ואיתה גם בלרוס?'
רוסיה לא תפרוש כי זה באוקראינה? ואיתה גם בלרוס?
24/08/2016 | 10:34
65
אני בעד כמה שיותר פורשות כי אולי ככה יבינו שהפורמט הזה גרוע.
לצפיה ב-'אני לא אתפלא כלל אם גם קרואטיה תפרוש אחרי האמבוש'
אני לא אתפלא כלל אם גם קרואטיה תפרוש אחרי האמבוש
24/08/2016 | 12:02
62
שעשו לה עם המיקום בגמר. לא לשכוח שקרואטיה כבר פרשה לפני 3 שנים וחזרה לתחרות רק השנה. וכנ"ל צ'כיה, שפרשה וחזרה לתחרות רק לפני שנתיים.
לצפיה ב-'צ'כיה וקרואטיה הן האחרונות שיכולות להתלונן'
צ'כיה וקרואטיה הן האחרונות שיכולות להתלונן
24/08/2016 | 13:23
64
צ'כיה, שעלתה לראשונה בתולדותיה לגמר וקרואטיה, שעשתה זאת אחרי שבע שנים
לצפיה ב-'צ'כיה וקרואטיה? יהיה שוק אם הן יפרשו '
צ'כיה וקרואטיה? יהיה שוק אם הן יפרשו
24/08/2016 | 14:57
72
נפולת של נמושות! עולות לגמר עם שירים וביצועים פח, בעיקר באדיבות השופטים, ועוד מתלוננות?
לגבי מונקו ולוקסמבורג - no surprises here, אף אחד לא ציפה לשובן. האמת שאני אוהבת שהאירו מגוון כמה שניתן ועם כמה שיותר מדינות, אז קצת חבל לי על כל פורשת.
לצפיה ב-'מסתמן שרשות השידור מתעניינת ב-junior השנה'
מסתמן שרשות השידור מתעניינת ב-junior השנה
22/08/2016 | 09:57
16
138
אני מניח שהידיעה ב-twitter עצמה היא אמינה, שברשות כן מתעניינים באפשרות השתתפות בג'וניור במלטה, אבל בין להתעניין ולהוציא לפועל, במיוחד בכל הערפלות הסובבת אותם כרגע, יש הבדל גדול.

השנה , הג'וניור יתקיים ביום ראשון אחה"צ 20 נובמבר שעה 16:00 מקומי (17:00 שעוננו), בנסיון לאפשר לילדים צעירים לראות את התחרות בשעות נוחות. הרי באירופה, יום ראשון יום חופש.
לצפיה ב-'גם במקור הכי לא אמין ברשת , מדווח שישראל חוזרת לג'וניור'
גם במקור הכי לא אמין ברשת , מדווח שישראל חוזרת לג'וניור
22/08/2016 | 10:44
90
לצפיה ב-'אני מאוד בעד'
אני מאוד בעד
22/08/2016 | 12:03
77
1.תחרות אירוויזיון הילדים צוברת תאוצה בארץ מבחינת התענינות
הרבה מאוד בני נוער נחשפים ועוקבים אחר התחרות הזו
2.בנוסף שנה שעברה בבולגריה,חוץ מבריטניה
ישראל היתה המדינה עם הכי אנשים בקהל מהמדינות הלא משתתפות 
3.רמת השירים בתחרות גבוהה מאוד ואני מקווה שיהיה אירוויזיון מבוגרים שיגרד את הרמה של אירוויזיון הילדים
4.בישראל ישנם המון כשרונות צעירים וחשוב לתת להם את הניסיון הבינלאומי הזה לעתידם בתחום
----------------------
שלושה* שירים נחשפו עד כה
אלבניה
רוסיה
הולנד (40 שניות)*
עוד חמישה זמרים נבחרו והקדם הבלארוסי בעוד ארבעה ימים
לצפיה ב-'תחרות מיותרת. לא חושב שיש לתחרות הזאת זכות קיום.'
תחרות מיותרת. לא חושב שיש לתחרות הזאת זכות קיום.
22/08/2016 | 13:28
5
70
שאת הכסף הזה ישיקעו באירו עצמו.
לצפיה ב-' לגמרי דבילי ומיותר להשתתף '
לגמרי דבילי ומיותר להשתתף
22/08/2016 | 17:33
1
60
הרייטינג ברצפה, התחרות בדעיכה רצינית ותחרויות שכאלה לא תורמות במאומה לילדים שמשתתפים בהן. ובלי קשר - ילדים ששרים זה כזה פיכסה
לצפיה ב-'ממש '
ממש
23/08/2016 | 07:10
8
לצפיה ב-'כל כך לא רלוונטית או מעניינת'
כל כך לא רלוונטית או מעניינת
22/08/2016 | 19:09
21
לצפיה ב-'לא צריך להשקיע יותר כסף באירוויזיון....'
לא צריך להשקיע יותר כסף באירוויזיון....
22/08/2016 | 22:06
1
51
... יותר כסף באירוויזיון = מופע פתיחה וביניים יותר ארוך ומיגע, שזה גם לא יגמר בשתיים בלילה. 

בקשר לג'וניור, אני לא יודע מה לחשוב.
אם זה מצליח, אז צריך להמשיך, אבל אני לא יודע מה היא האמת.
מצד אחד, יותר מדינות מתעניינות בזה, מצד שני ביטלו את הצבעת הטלמסר, אולי בגלל חוסר הצבעות. אז מה אני אמור להבין ?

אני אוהב את הג'וניור לצפייה אחת, אבל הבעיה המרכזית שלי עם זה, היא שאני לא באמת יודע עם ילדים כותבים את השירים, ולא המבוגר המנחה כותב הכל בשבילם. אני בגיל 14 דברתי שלוש שפות, אבל לא יכולתי לכתוב טקסט יותר עמוק :
i like ice scream , cause tasty
i like it in the summer when i am sweaty
(והייתי חזק חזק בענייני המוסיקה הבריטית)
לצפיה ב-'כוונתי בכסף לאירו היא שיורידו את מחיר ההשתתפות למדינות'
כוונתי בכסף לאירו היא שיורידו את מחיר ההשתתפות למדינות
23/08/2016 | 07:14
35
וישיקעו בדברים אחרים שהם לא מופע פתיחה (שצריך להיות גג 5 דקות מהרגע שיש את הפתיח עד השיר הראשון) וביניים (להקטין למינימום זמן).

מסכים איתך לגמרי לגבי התהיה אם הילדים באמת כתבו את השירים או לא.
התחרות הזאת בעיני היא לא רלוונטית כי אין שירים שמצליחים מחוץ לחתרות ולא היו  הרבה ילדים זמרים שהצליחו אחרי הג'וניור.
לצפיה ב-'יופי, עכשיו ניתן לשלוח את נועה קירל כחימום לדבר האמיתי'
יופי, עכשיו ניתן לשלוח את נועה קירל כחימום לדבר האמיתי
22/08/2016 | 22:30
51
לפני שהיא מגיעה לגיל שבו אפשר להתחיל.... להשתתף בתחרות של הגדולים.

אגב שמעתם על פרוייקט הקיץ המשותף של צביקה פיק, חובזה ונועה קירל?

ברשת כבר הספיקו לעשות על זה מערכון פארודי בתוכניתם הלא מוצלחת 'זה המצב' שבעווני יצא לי לצפות בו אמש לאחר המירוץ למיליון.
לצפיה ב-'ככל הנראה נועה קירל או שוב עדי ביטי'
ככל הנראה נועה קירל או שוב עדי ביטי
22/08/2016 | 22:59
5
58
אם עדי תחזור לאירוויזיון הילדים יחשבו שאנחנו ממחזרים כמו סן מרינו כי אין לנו עוד דברים. לשלוח את נועה קירל יהיה פצצה!
לצפיה ב-''
22/08/2016 | 23:07
30
רק שלא תשיר שירים של צביקה פיק, היא ממש לא מתאימה לזה. לעומת זאת, בהיפ הופ היא תותחית.
לצפיה ב-'אין שום סיכוי שנועה קירל או עדי ביטי עושות את זה'
אין שום סיכוי שנועה קירל או עדי ביטי עושות את זה
22/08/2016 | 23:19
3
65
ולו מסיבה של מיתוג. הן רוצות למתג את עצמן כדבר האמיתי, כוכבות סוג א', אז למה שישתתפו בתחרות של ילדים שממתגות אותן בצורה יותר "נחותה"?
לצפיה ב-'נועה טענה בראיון שהיא רוצה'
נועה טענה בראיון שהיא רוצה
22/08/2016 | 23:24
1
63
היא אמרה שאם יבחרו בה בבחירה ישירה היא ממש תרצה, המא לא תלך לכוכב הבא או משהו כזה אבל אירוויזיון/אירוויזיון הילדים זה משהו שהיא רוצה
לצפיה ב-'היא קצת...'
היא קצת...
22/08/2016 | 23:35
58
ריהאנה מדי בשביל להופיע בג'וניור, אם אתם מבינים למה אני מתכוונת...
לצפיה ב-' אני לא חושבת שהן פונות לקהל הילדים '
אני לא חושבת שהן פונות לקהל הילדים
23/08/2016 | 17:04
50
יותר לכיוון של פדופילים מזילי ריר על ילדות (מממממממממממממ ואולי בעצם זה קהל היעד של הג'וניור?) |לא להרוג אותי בבקשה|
לצפיה ב-'מגניב!'
מגניב!
22/08/2016 | 23:36
49
את מי נשלח? את זוכה בית הספר למוזיקה?
לצפיה ב-'פאזל אירוויזיון 14'
פאזל אירוויזיון 14
21/08/2016 | 00:15
11
117
פאזל אירוויזיון 14 החל , והנה רשימת 10 המדינות שכבר תפוסות לתחרות :

אזרבייג'ן
איטליה
אירלנד
בריטניה
הונגריה
ישראל
סלובניה
צ'כיה
צרפת
שבדיה

ניתן להמשיך להירשם במסר אישי בלבד , עד ליום רביעי הקרוב בשעה 18:00
 מחר תפורסם טבלת האקסל המעודכנת של התחרות .

לצפיה ב-'נשארתי בפיסגה או הודחתי?'
נשארתי בפיסגה או הודחתי?
21/08/2016 | 20:01
1
17
לצפיה ב-'יש לך פער מספיק גדול כדי להשאר ראשון גם עם 2 העדרויות:)'
יש לך פער מספיק גדול כדי להשאר ראשון גם עם 2 העדרויות:)
21/08/2016 | 20:21
36
נסעת בזמן
לצפיה ב-' 17 מדינות כבר בתחרות ....'
17 מדינות כבר בתחרות ....
22/08/2016 | 11:09
2
67
הנה הן 17 המדינות שכבר לא ניתן לבחור יותר בפאזל 14 :

אזרבייג'ן
איטליה
אירלנד
ארמניה
בלגיה
בריטניה
הונגריה
טורקיה
יוון
ישראל
מולדובה
סלובניה
פולין
צ'כיה
צרפת
רוסיה
שבדיה

ההרשמה עדיין פתוחה ,
ניתן לשלוח מסר אישי עד ליום רביעי הקרוב בשעה 18:00
לצפיה ב-'חייב להגדיל את הפער......'
חייב להגדיל את הפער......
22/08/2016 | 18:30
15
לצפיה ב-'מה עם הטבלה?'
מה עם הטבלה?
22/08/2016 | 18:54
14
לצפיה ב-' - 20 מדינות כבר משתתפות בתחרות ... ההרשמה נמשכת'
- 20 מדינות כבר משתתפות בתחרות ... ההרשמה נמשכת
23/08/2016 | 10:55
4
58

פאזל אירוויזיון 14 החל , והנה רשימת 20 המדינות שכבר תפוסות לתחרות :

אוסטריה
אזרבייג'ן
איטליה
אירלנד
ארמניה
בלגיה
בריטניה
גרמניה
הונגריה
טורקיה
יוון
ישראל
מולדובה
סלובניה
ספרד
פולין
צ'כיה
צרפת
רוסיה
שבדיה

ההרשמה נמשכת ...

לצפיה ב-'צרפת תמיד טובה....'
צרפת תמיד טובה....
25/08/2016 | 17:54
3
30

.
לצפיה ב-'עופר חסרת לי בפאזל האחרון'
עופר חסרת לי בפאזל האחרון
26/08/2016 | 04:29
2
26
הפורום לא עשה מספיק כבוד לפטריסיה
לצפיה ב-''
26/08/2016 | 08:24
12
לצפיה ב-'יש לי רעיון....'
יש לי רעיון....
26/08/2016 | 09:48
31
אולי ,אבוא לתחרות,כל פעם...כמו "אמן אורח"....תעשו לי כבוד...בכל זאת.....
לצפיה ב-'|עדכון|פאזל 14 יחל כנראה בשישי בערב '
|עדכון|פאזל 14 יחל כנראה בשישי בערב
26/08/2016 | 00:56
37
אני לא בבית ואין לי איך להעלות את השירים המשתתפים.
כנראה שעד מחר בערב אוכל לחשוף את השירים המשתתפים .
הכי מאוחר , פאזל אירוויזיון 14 יחל ביום שבת.
לצפיה ב-'פאזל אירוויזיון 13: חשיפת התוצאות '
פאזל אירוויזיון 13: חשיפת התוצאות
20/08/2016 | 17:41
15
114

יש לנו תוצאות !

בבקשה , ניתן ורצוי להגיב על התוצאות אך נא לשים ספויילר (    ) על כל תגובה שרומזת על המיקום של המדינות בתחרות .

לצפייה בסימולטור לחצו על הקישור הזה , ואז לחצו על המילה Continue .
( רצוי לכוון את מהירות הצפייה ל 5/7 ) :

http://www.tummiweb.com/scorewiz/scoreboard/view/1...

לכל המשתתפים  
   בהמשך אעלה את טבלאות האקסל המעודכנות  ...
  שימו לב :  ההרשמה לפאזל אירוויזיון 14 נפתחת כרגע באופן רשמי .
    ניתן להתחיל לשלוח אליי מסר אישי עם המדינה והשיר שאתם בוחרים לתחרות הקרובה .

לצפיה ב-''
20/08/2016 | 19:25
60
אז חזרתי למקומי הטבעי סוף סוף!
מקום 6 מכובד לרות לורנזו הנהדרת��

תודה לרמי על הדוז ולמשה על העשיריה ועל תחרות נפלאה!

ומזל טוב לאופיר כמובן!!
לצפיה ב-' תגובת שבדיה'
תגובת שבדיה
20/08/2016 | 19:55
1
53
מקום לפני אחרון...
עכשיו אני מבין איך זה שהוא קיבל רק 8 נקודות בתחרות...
כנראה לא מספיק בולט למרות שהוא שיר מעולה בעיניי.
מזל טוב לאופיר עם הגראביטי... זכיה מפתיעה משהו. לא חשבתי שהוא יכול להגיע כלכך גבוה. אני גם מופתע שרוסיה שדיזזתי הגיעה כלכך נמוך.
תודה רבה למנקדים הבודדים וכמובן למשה על התחרות הנפלאה.

לצפיה ב-'שלחת שיר מעולה.נתתי לו עשיריה'
שלחת שיר מעולה.נתתי לו עשיריה
24/08/2016 | 14:17
4
לצפיה ב-' תגובת נורווגיה'
תגובת נורווגיה
20/08/2016 | 20:13
47
מקום אחרון לנורווגיה 2014, חבל. אולי אחד מהשירים הטובים ביותר שהכרתי בזכות האירוויזיון
לצפיה ב-' תגובת דנמרק'
תגובת דנמרק
20/08/2016 | 22:46
44
האמת ציפיתי להיות בין 3 הגדולים 
מדובר בלא פחות ביצירה , ואם לא נוקטורנו באותה שנה סיכוי רב שהיתה לוקחת 
תשאלו כל דני מה השיר הגדול של דנמרק בכל הזמנים ותקבלו תשובה חותכת ...

בהצלחה בתחרויות הבאות 
לצפיה ב-'תגובת איטליה '
תגובת איטליה
21/08/2016 | 00:42
37
לא שציפיתי לנצח בתחרות עם השיר האיטלקי של אחד הזמרים הגדולים ביותר של סן רמו בכל הזמנים, אך גם לא חשבתי ששוב אמצע את עצמי בבוטום 5, פעם חמישית כבר מאז שאני משתתף בתחרויות הפאזל.

ולגבי השיר הזוכה בתחרות, ברכותיי לאוקראינה, שהיה גם המקום הראשון שלי בדירוג. זוכה מוצדק בהחלט. ואתנחם בזאת שלפחות השיר שחשבתי שהכי מגיע לו לזכות זכה.
לצפיה ב-' תגובת אוקראינה'
תגובת אוקראינה
21/08/2016 | 01:51
42
איזה כיף לזכות עם שיר מעולה אבל לא מובן מאליו בכלל שיזכה בתחרות כל כך קשה שבד"כ זוכים בה זוכי עבר או קלאסיקות ישנות יותר. בכל זאת יש בשיר הזה משהו כובש....

תודה לכל המברכים והמפרגנים החמודים. וכמובן למשה על התחרות המושלמת!
לצפיה ב-'WOW'
WOW
21/08/2016 | 13:31
13
לצפיה ב-' ספוילר'
ספוילר
21/08/2016 | 14:22
42
אז אחרי לא מעט זמן,מקום חמישי לשיר שפחות חשבתי שיצליח...
תודה למצביעים הרבים!!

לצפיה ב-' תגובת רוסיה'
תגובת רוסיה
21/08/2016 | 16:02
2
48
תוצאה מאכזבת ובעיני לא מובנת. תודה לעופרי ולשבדיה על הדוז. 
כרגיל עשירייה שנייה, כמו בכל פאזל בו השתתפתי. בטח מתישהו יימצא הסבר איך זה ייתכן. 
ואולי, יום אחד תהיה זכייה, או לפחות מקום 10..
לצפיה ב-'גם אני לא מבין'
גם אני לא מבין
21/08/2016 | 16:24
1
43
שלחת שיר אדיר עם הופעה מעולה, שלאחר לבטים רבים דירגתי אותו אפילו מעל האגדה האירית!!!
מה לסות...
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
21/08/2016 | 16:27
12
לצפיה ב-'תגובת אירלנד '
תגובת אירלנד
25/08/2016 | 21:05
2
28
מבסוט לחלוטין מהמקום ה-2 בתחרות כה חזקה ולפני שירים כה טובים.
הזוי לטעמי שהשיר היחיד שעבר אותי היה אוקראינה..

תודה למדזזים משה, BT וארתור, וכמובן תודה לכל שאר המנקדים!
התבאסי למראה כל המאפסים (מי יכול לאפס בלדה קאסית של ג'וני לוגן?!) אבל אז ראיתי שלמנצח גם היו המון איפוסים.
לא תודה לעופרי שהיה ההצבעה האחרונה ולא נתן לי נקודה אבל לא נורא גם אני לא נתתי לו נקודה (הכל בהומור עופרי!)

צריך לראות איזה שירים נשארו לי בפלייליסט. המהדורה הזו היתה מלאה בשירים שרציתי לשלוח!
לצפיה ב-'התבלבלת...'
התבלבלת...
26/08/2016 | 11:03
1
30
אני הייתי הראשון שהצביע (שבדיה) ונתתי לאירלנד 10 נקודות...
אופיר, הזוכה, הוא זה שהיה אחרון ובזכות זה שלא נתן לך כלום ניצח...

לצפיה ב-'אופס'
אופס
27/08/2016 | 16:29
16
עמך הסליחה :D

מתחלפות לי האותיות כל הזמן.

תודה על הניקוד הגבוה :)
לצפיה ב-'בניגוד לגולשי הפורום הזה שפסלו את שירה של מרגרט על הסף'
בניגוד לגולשי הפורום הזה שפסלו את שירה של מרגרט על הסף
16/08/2016 | 16:59
9
202
רוב הגולשים בסקר דווקא חושבים שלמרגרט הפולניה הכי מגיע לזכות עם שיר הקדם שלה Cool Me Down בתחרות ההזדמנות השנייה השנתית של אוגי. מרגרט מובילה בפער ניכר על פני כל שאר המתמודדים בתחרות היותר חשובה. השיר האוקראיני שהרבה חשבו שיש לו סיכוי לזכות בתחרות ולעשות דאבל אוקראיני השנה, קיבל פחות מחצי מהנקודות שקיבלה מרגרט בסקר של אוגי שנסגר אמש, ואלו הן תוצאותיו הסופיות:

Who should win OGAE Second Chance Contest 2016? (Poll Closed)

Poland: Margaret - "Cool Me Down"  16.93%  (1,063 votes)  

Latvia: MyRadiantU - "We Will Be Stars"  13.3%  (835 votes)  

Sweden: Wiktoria - "Save Me"  8.18%  (514 votes)  

Ukraine: The Hardkiss - "Helpless"  7.53%  (473 votes)  

Denmark: Anja Nissen - "Never Alone"  6.04%  (379 votes)  

Finland: Mikael Saari - "On It Goes"  4.35%  (273 votes)  

United Kingdom: Bianca - "Shine a Little Light"  4.12%  (259 votes)  

Norway: The Hungry Hearts ft. Lisa Dillan - "Laika"  4.06%  (255 votes)  

Spain: María Isabel - "La vida solo es una"  3.95%  (248 votes)  

Austria: Elly V - "I'll Be Around (Bounce)"  3.65%  (229 votes)  

Estonia: Laura - "Supersonic"  3.61%  (227 votes)  

Hungary: Kállay Saunders Band - "Who We Are"  3.15%  (198 votes)  

Belgium: Tom Frantzis - "I'm Not Lost"  3.07%  (193 votes)  

Malta: Brooke - "Golden"  3.06%  (192 votes)  

Slovenia: Raiven - "Crno bel"  2.32%  (146 votes)  

Israel: Ella Daniel - "Somebody Out There"  2.23%  (140 votes)  

Germany: Avantasia - "Mystery of a Blood Red Rose"  2.02%  (127 votes)  

Romania: Florena - "Behind The Shadows"  2.02%  (127 votes)  

Albania: Besa Krasniqi - "Liroje zemrën"  1.67%  (105 votes)  

Lithuania: Erica Jennings - "Leading Me Home"  1.62%  (102 votes)  

Belarus: NAPOLI - "My Universe"  1.27%  (80 votes)  

Italy: Patty Pravo - "Cieli Immensi"  1.08%  (68 votes)  

Switzerland: Vincent Gross - "Half a Smile"  0.75%  (47 votes)  

Total Votes: 6,280

ואני מאוד שמח עבורה, כי מדובר באחד השירים הטובים ביותר שיצאו השנה והשיר שמהרגע שיצא לי לשמוע אותו לפני כחודשיים הפך לשיר הכי אהוב עלי ואף שמתי אותו בראש הפלייליסט שלי.

לצפיה ב-'טוב, מה אתה רוצה? שחרר אחי '
טוב, מה אתה רוצה? שחרר אחי
17/08/2016 | 11:19
116
כולה תחרות בפורום, יש עולם יפה בחוץ.
לצפיה ב-'אחי, תקשיב'
אחי, תקשיב
18/08/2016 | 00:50
3
90
אני מבינה את מה שאתה אומר, זה באמת מכעיס כשאנשים נותנים ריוויו ומדרגים אחרת. זה מכעיס כשאתה משקיע בשיר ושולח אותו ובסוף מזלזלים בבחירה ואפילו לא נותנים לה את הכבוד הראוי. אני בטוחה שהשיר ששלחתי הפעם לא יגיע למקום הראוי לו (כמו הרבה אחרים שנפסלו כי הם לא מספיק יצירתיים לדעת אנשים עילאיים ומתנשאים כאן). עם זאת, הסברנו לך כמה פעמים:
1. זה לא פייר לשלוח לתחרות שירים כללית בפורום אירוויזיון שיר שכל כך אהבו כאן וכל כך דברו עליו כאן.
2. אנשים חרשו על השיר, נמאס להם ממנו.
אני מניחה שהשיר נכשל מהסיבות האלו. אני מבינה את העצבים, זה מכעיס בטירוף, גם אני בעצמי פרשתי פה מתחרות כי לא שפטו את השיר שלי לפי האיכות שלו אלא פשוט צחקו על עצם הבחירה. כעסתי, התעצבנתי, הוצאתי את העצבים ועבר לי. אתה חדש כאן, תלמד את הנורמות כי הן לא השתנו (אני פה כבר 5 שנים, יש פה ותיקים הרבה יותר ממני, תאמין לי שהאנשים מתחלפים אבל הנורמות נשארות וכן, גם הצביעות). זה מה יש. די, לטובתך, קח נשימה עמוקה ותמשיך הלאה.
לצפיה ב-'מכעיס בטירוף? עצבים?'
מכעיס בטירוף? עצבים?
18/08/2016 | 05:40
2
67
רק השימוש במילים האלה מעיד על חוסר פרופורציות...
לא מצליח להבין אנשים שמגיעים למקומות האלה מסיבות שקשורות לפורום אירוויזיון...
אין חיים???
לצפיה ב-'לא, אין חיים'
לא, אין חיים
18/08/2016 | 11:17
1
53
אבל זה לא חדש
לצפיה ב-' '
18/08/2016 | 11:36
52
go get'em
לצפיה ב-''
18/08/2016 | 13:35
2
97
אנשים,
אני מבינה שחם וקשה לנשום בחום הזה (אישית מעדיפה את זה מאשר החורף )
ומשעמם - אין אירוויזיון באופק,ויבש גם בגזרת הקדמים.
אז אם אתם רוצים להוציא עצבים ותסכול - אפשר גם בצורה יפה (או שתלכו להרביץ לאיזו כרית או משהו )
לצפיה ב-'בדיוק!'
בדיוק!
18/08/2016 | 23:58
14
לצפיה ב-'בדיחה המקום הזה'
בדיחה המקום הזה
19/08/2016 | 15:06
20
לצפיה ב-'אחד משירי הקדמים הטובים אי פעם אבל בחיאת זומזום שחרר'
אחד משירי הקדמים הטובים אי פעם אבל בחיאת זומזום שחרר
21/08/2016 | 12:03
15
לצפיה ב-'על תחרויות שירים בפורום - מאמר דעה'
על תחרויות שירים בפורום - מאמר דעה
15/08/2016 | 21:23
47
221
החלטתי לכתוב את זה, כי התחשק לי וראיתי לנכון לשתף את כל באי הפורום במחשבות ובתחושות הפרטיות שלי לגבי התחרויות שאנו עורכים כאן בעיקר בעונת המלפפונים, חצי השנה לערך שבין האירוויזיון לעונת הקדמים הבאה אחריו.
כל הנאמר הוא דעות ותחושות סובייקטיביות שלי מהשתתפותי המקומית כאן ואין לראות בנאמר...
המשך>>
החלטתי לכתוב את זה, כי התחשק לי וראיתי לנכון לשתף את כל באי הפורום במחשבות ובתחושות הפרטיות שלי לגבי התחרויות שאנו עורכים כאן בעיקר בעונת המלפפונים, חצי השנה לערך שבין האירוויזיון לעונת הקדמים הבאה אחריו.
כל הנאמר הוא דעות ותחושות סובייקטיביות שלי מהשתתפותי המקומית כאן ואין לראות בנאמר יומרות לקביעת אמיתות אבסולוטיות כלשהן.
אז למה אנחנו עורכים תחרויות שירים בפורום? יש כמה סיבות והעיקריות שבהן:
1. חשיפת כל באי הפורום ובעיקר משתתפי התחרויות למגוון שירים וסגנונות.
2. שיתוף חברי הפורום בשירים אהובים עלינו שברצוננו להעניק כמתנה לאחרים כדי שגם להם תהיה ההזדמנות לאהוב (או לא) את השירים. כי מהות הפורום הזה היא אהבת שירים ומוסיקה...
3. להרחיב את ידיעותינו בנושא שירים\זמרים\הרכבים\שנות יצירה ועוד פרטים מתחום המוסיקה.
4. להרגיש כמשתתפים, גם אם בזעיר אנפין, בתחרות שירים דמויית אירוויזיון, כשיש ביכולתינו להשפיע על הזכיה בדומה לכוחה של מדינה משתתפת באירוויזיון. סוג של עינוג עצמי בחוויה שאנו כלכך אוהבים בתחרות האמיתית.
5. הרצון הטבעי לנצח בתחרות מסוג כלשהו, שבתחום כשרונותינו\תחביבינו\אהבותינו. יענו תחרותיות בריאה נטו.

יכול להיות שישנן עוד סיבות ומטרות, אך לתחושתי מניתי את העיקריות שבהן. אני רוצה להתיחס לרגע לעניין התחרותיות. הרצון הזה לנצח בתחרות, הוא דבר חיובי, ותורם רבות לאיכות התחרות, שהרי אנו שולחים שיר שלדעתנו הוא או טוב, או שלתחושתנו רבים אחרים יאהבו אותו, או שתי הסיבות יחד... כל זה מביא סוג של קנאת סופרים שמעצימה את רמת השירים בסך הכל ומגבירה את ההנאה של כלל המשתתפים. גם אם לפעמים טעינו בהערכותינו.
כאן בנקודה הזאת, חשוב לזכור ולהזכיר לעצמנו, שהשירים הנשלחים, הם רובם ככולם כאלו שאחרים כתבו, הלחינו וביצעו... הם אפילו לא באמת שלנו... מה שדי בו כבר להשאיר בפרופורציות את משמעויות תוצאות התחרות...
שיר שסיים במקום הראשון, מזכה את שולחו בצ'אפחה לאגו, בקטנה, בשמחה שיתר החברים אהבו שיר שהוא אוהב והביא לחשיפה... ואולי אפילו נותן תחושה של "איזה גדול אני שכיוונתי כלכך טוב"...
שיר שזוכה במקום נמוך, זה בד"כ מאכזב, כי למה האחרים לא רואים את היופי במה שאני רואה?...
אבל, וזה חשוב לזכור... זה לא אומר על השולח כלום. לא דבר ולא חצי דבר.
זו תחרות שליחת שירים בפורום, זה נועד לכיף של כולנו ותו לאו. זכית, תהנה, תשמח, תשתף בשמחה... לא זכית או שירך הגיע נמוך... זה רק הצטברות של דעות של אנשים מכל מיני סיבות נטיות רגשות ומה שלא יהיה... תלמד מזה מה שתלמד, זו ההחלטה... כמו בכל מערכת שההחלטות בה מתקבלות בהצבעה דמוקרטית... התוצאות הן סך ואינטגרל של כל הדעות והמניעים...
בא לך מאוד לנצח? תלמד מה עובד כדי לנצח... לא כלכך חשוב לך לנצח אלא לשתף בשירים יפים? תמשיך לעשות את זה... אבל העיקר ורק העיקר: תהנו! תהנו! תהנו! אין סיבה לייחס לתוצאות והצבעות בתחרויות האלה יותר מאשר חוקי משחק ומהלכים במשחק... ומשחק זה כיף.
לצפיה ב-'קשה באימונים קל בקרב'
קשה באימונים קל בקרב
17/08/2016 | 20:19
1
105
בעצם... אולי הקרב לא כל כך הצליח אם הוא לא זכה...

בכל מקרה, מעניין לראות את זה.

לצפיה ב-'זה עוד כלום, כי היה יותר קשה בקרב הקודם....'
זה עוד כלום, כי היה יותר קשה בקרב הקודם....
22/08/2016 | 14:41
37
... בחזרה הראשונה סרגיי נפל מהמסך !
לצפיה ב-' InterCrowN Song Contest 19 - הגמר'
InterCrowN Song Contest 19 - הגמר
14/08/2016 | 23:55
62
864
שלום וברוכים הבאים לגמר הגדול של – InterCrown 19, ליברפול, בריטניה

...
המשך>>
שלום וברוכים הבאים לגמר הגדול של – InterCrown 19, ליברפול, בריטניה

מתוך 32 השירים שהתמודדו בחצי הגמר, 20 מהם העפילו לשלב הגמר לאחר שקיבלו את מס' הנקודות הגבוה ביותר בשלב חצי הגמר. בכך הם הצטרפו ל-5 המדינות שכבר המתינו בשלב הנוכחי.
כעת, 25 מדינות מכל רחבי העולם תתמודדנה על המקום הראשון! רק מדינה אחת תזכה ב, וגם תזכה לארח את התחרות הבאה.

שירי הגמר הגדול:

1. דנמרק - Scarlet Pleasure - Heat
  2. קפריסין - Loucas Yiorkas - Den Fantazesai
  3. גרמניה - voXXclub - Geiles Himmelblau
  4. ישראל - Inbal Bibi - Dominoes
  5. איסלנד - Land & Synir - Lífið Er Yndislegt
  6. אוסטרליה - Josef Salvat - Hustler
  7. ספרד - La Oreja De Van Gogh - Puedes Contar Conmigo
  8. בריטניה - The Qemists - Take It Back
  9. קנדה - The Zolas - Cultured Man
  10. נורבגיה - Aurora - Running With The Wolves
  11. פינלנד - Laura Närhi - Supersankari
  12. מולדובה - Dan Balan – Plach
  13. שבדיה - Dotter – Dive
  14. ברזיל - Paula Fernandes, Victor & Leo - Não Precisa
  15. רומניה - Andra feat. David Bisbal - Without You
  16. אירלנד -  Walking On Cars - Speeding Cars
  17. הולנד - Yellow Claw Ft. Ayden - Till It Hurts
  18. קוסובו - Sabina Dana feat. Dafi Derti - E Kam Pas
  19. דרום קוריאה - Song Ji Eun - Don't Look At Me Like That
  20. אסטוניה - SHANON - Jäätunud Jäljed
  21. צרפת - Indila - Love Story
  22. איטליה - Annalisa - Alice e Il Blu
  23. אלבניה - Elvana Gjata - Njesoj
  24. ארצות הברית של אמריקה - Katy Perry - Rise
  25. סרביה - Sandra Afrika feat. Costi - Devojka Tvog Druga
פלייליסט האזנה לשירי הגמר
סדר השירים נקבע בהגרלה בין המדינות
התחרות נשארת חסויה עד לפרסום התוצאות, ולפיכך אסור לפרסם את זהות שולחי השירים .
מתמודדים שלא עלו רשאים לחשוף את שירם.
מקומות 11-16 יפורסמו מיד ובהודעה נפרדת. תוצאות חצאי הגמר המלאות תתפרסמנה עם תוצאות הגמר כמובן.

עד יום א' (21.08.16) ב-18:00, ניתן להצביע לגמר הגדול  במסר לניק InterCrowN.

ההצבעה לגמר תיעשה בשיטת האירוויזיון – בדומה לדירוג שנעשה בשיטת חצי הגמר. (1-8, 10 ו-12 נק').
25 משתתפי הגמר נדרשים להצביע לשלב זה. מתמודד שלא יצביע ייפסל וניקודו יופחת בחצי..
גם למתמודדי חצי הגמר יש אפשרות להשפיע – הצבעת מתמודדי חצי הגמר תשוקלל להצבעה אחת ("הצבעת מתמודדי חצי הגמר").
כמו באירוויזיון, לא ניתן להצביע לעצמכם, כמובן.
 הצבעות שישלחו לאחר סגירת ההצבעה, לא יתקבלו, השירים ייפסלו וניקודם יופחת בחצי.

קישור להורדת 25 שירי הגמר בצורה מרוכזת יועלה לשרשור זה (אם כי רצוי היה להוריד את כל השירים כבר עם חשיפתם בשלב חצי הגמר ).

בשרשור זה אתם מוזמנים לפרסם את דעתכם על השירים המתחרים בגמר הגדול.
תחרות מהנה, ו לכולם מליברפול, בריטניה

לצפיה ב-'פאזל אירוויזיון 13: חשיפת השירים + תחילת ההצבעה'
פאזל אירוויזיון 13: חשיפת השירים + תחילת ההצבעה
12/08/2016 | 19:19
18
290
  22 משתתפים ...  מתחילים 

Ted Gärdestad - Satellit - שבדיה 1979 - 01
Marlayne - One Good Reason - הולנד 1999 - 02
Patricia Kaas - Et S'Il Fallait Le Faire - צרפת 2009 - 03
Sèverine - Un Banc, Un Arbre, Une Rue - מונקו 1971 - 04
Carl Espen - Silent Storm - נורבגיה 2014 - 05
Tom Dice - Me And My Guitar - בלגיה 2010 - 06
בועז מעודה - כאילו כאן - ישראל 2008 - 07
Poli Genova - If Love Was A Crime - בולגריה 2016 - 08
Samantha Janus - A Message To Your Heart - בריטניה 1991 - 09
Aud Wilken - Fra Mols Til Skagen - דנמרק 1995 - 10
Johnny Logan - Hold Me Now - אירלנד 1987 - 11
Katri-Helena - Tule Luo - פינלנד 1993 - 12
Lara Fabian - Croire - לוקסמבורג 1988 - 13
Bobby Solo - Se Piangi, Se Ridi - איטליה 1965 - 14
Tolmachevy Sisters - Shine - רוסיה 2014 - 15
Anna Vissi - Everything - יוון 2006 - 16
Kejsi Tola - Carry Me In Your Dreams - אלבניה 2009 - 17
Ruth Lorenzo - Dancing In The Rain - ספרד 2014 - 18
Simone - Keine Mauern Mehr - אוסטריה 1990 - 19
Ira Losco - Seventh Wonder - מלטה 2002 - 20
Roman Lob - Standing Still - גרמניה 2012 - 21
Zlata Ognevich - Gravity - אוקראינה 2013 - 22

והנה קישור לצפייה ביוטיוב , בכל השירים המשתתפים :
https://www.youtube.com/watch?v=fLASqYItYZ4&li...

ניתן ורצוי לשרשר פה רוויו על כל השירים , אך לא לרמוז או להגיד מהו השיר שלכם ...
( אם אתם כותבים על השירים , תשתדלו לא להתמקד ולכתוב רק על שיר אחד ... תשקיעו לפחות בכמה שירים ) . 

ההצבעה נפתחת עכשיו !
    נא לשלוח אליי במסר אישי את הצבעתכם , בשיטת האירוויזיון לעשרת השירים האהובים עליכם ביותר , עד ליום רביעי הבא בשעה 18:00 
 ו -  לכולם ...

לצפיה ב-'הקישור שנתת לא מוביל לשירי התחרות רק לשיר הראשון בה'
הקישור שנתת לא מוביל לשירי התחרות רק לשיר הראשון בה
12/08/2016 | 19:33
3
17
לצפיה ב-'תנסה עכשיו את אותו הקישור ... זה אמור לעבוד'
תנסה עכשיו את אותו הקישור ... זה אמור לעבוד
12/08/2016 | 19:35
2
12
לצפיה ב-'עכשיו זה עובד '
עכשיו זה עובד
12/08/2016 | 19:37
1
12
לצפיה ב-' '
12/08/2016 | 19:43
9
לצפיה ב-'טוב, בואו נראה מה אני אוהבת במיוחד כאן'
טוב, בואו נראה מה אני אוהבת במיוחד כאן
13/08/2016 | 11:38
73
שירים פוטנציאלים שהייתי מדרגת אם הייתי מצביעה:
צרפת 09
בריטניה 91
דנמרק 95
לוקסמבורג 88
רוסיה 14
יוון 06
אלבניה 09
אוקראינה 13

וואו, נחלשתם, חברים
לצפיה ב-'* * * * * הריוויו שלי * * * * *'
* * * * * הריוויו שלי * * * * *
13/08/2016 | 13:03
81
מהדורה בינונית הפעם. בהשוואה לקודמות האדירות היא חלשה יחסית.

אז ככה:

Ted Gärdestad - Satellit - שבדיה 1979 - 01 - לא ייאמן שהשיר הזה סיים עם 8 נקודות בלבד. טוב, נו... אירוויזיון 1979... * * * * *
Marlayne - One Good Reason - הולנד 1999 - 02 - שיר נחמד. * * * 1/2
Patricia Kaas - Et S'Il Fallait Le Faire - צרפת 2009 - 03 - חוץ מהעובדה שהיא נראית כמו סי היימן שרה בצרפתית, זה משעמם. * 1/2
Sèverine - Un Banc, Un Arbre, Une Rue - מונקו 1971 - 04 - קלאסיקה חביבה למדי. מתוק שכזה. * * * *
Carl Espen - Silent Storm - נורבגיה 2014 - 05 - המנגינה יפה ונעימה. סה"כ כשיר - בסדר. * * * 1/2
Tom Dice - Me And My Guitar - בלגיה 2010 - 06 - יש שיאהבו את הסגנון. לי זה לא עושה ולא עשה את זה. * *
בועז מעודה - כאילו כאן - ישראל 2008 - 07 - הקול של בועז מעודה מצמרר. זה שיר מצוין. * * * * 1/2
Poli Genova - If Love Was A Crime - בולגריה 2016 - 08 - שיר פופי חביב ותו לאו. * * *
Samantha Janus - A Message To Your Heart - בריטניה 1991 - 09 - נשמע כמו שיר 80s מייצג למדי. קצב חביב ולחן סביר. * * * 1/2
Aud Wilken - Fra Mols Til Skagen - דנמרק 1995 - 10 - הקצב המיוחד נותן לשיר נופך של סיפור. חמוד ברמות! מאוד אוהב! עלה אצלי עם השנים. * * * * *
Johnny Logan - Hold Me Now - אירלנד 1987 - 11 - שיר שמלווה חלקים בחיים האישיים שלי. המילים, המנגינה... זה לא שיר, זה אגדה. * * * * *
Katri-Helena - Tule Luo - פינלנד 1993 - 12 - קצת שרהל'ה שרון מדי בשבילי, למרות שבד"כ אני אוהב פינלנד... * * *
Lara Fabian - Croire - לוקסמבורג 1988 - 13 - יפה, נעים. לא וואו. * * * 1/2
Bobby Solo - Se Piangi, Se Ridi - איטליה 1965 - 14 - מזכיר את אסקימו לימון. נחמד, גם היום. * * *
Tolmachevy Sisters - Shine - רוסיה 2014 - 15 - נהדר! דרמטי... אהבתי בתחרות, גם היום! * * * * *
Anna Vissi - Everything - יוון 2006 - 16 - שיר מתקתק שנשמע כאילו התנגן באוזניי כבר 5000 פעם לפניכן. * * 1/2
Kejsi Tola - Carry Me In Your Dreams - אלבניה 2009 - 17 - מודרן טוקינג סטייל אירוויזיון. דווקא נחמד מאוד. * * * *
Ruth Lorenzo - Dancing In The Rain - ספרד 2014 - 18 - יציאה ספרדית נחמדה ונעימה. * * * 1/2
Simone - Keine Mauern Mehr - אוסטריה 1990 - 19 - שיר משעמם ושבלוני למדי. מאולץ משהו. * * 1/2
Ira Losco - Seventh Wonder - מלטה 2002 - 20 - בתחרות של 2002 מאוד אהבתי אותה (לא חוכמה, היה די חלש). ככה בסדר. * * * 1/2
Roman Lob - Standing Still - גרמניה 2012 - 21 - הלחן בסדר. השיר די סתם. * *
Zlata Ognevich - Gravity - אוקראינה 2013 - 22 - קצב טוב. שיר נחמד. * * * 1/2

בהצלחה!!!

לצפיה ב-'אמיץ מי ששלח את רוסיה 2014'
אמיץ מי ששלח את רוסיה 2014
13/08/2016 | 17:27
67
אני אוהב כמובן
לצפיה ב-'ספרד'
ספרד
13/08/2016 | 18:59
65
גם רוסיה אוקראינה גרמניה ובלגיה
לא מהדורה חזקה אבל יש פה פנינים ויהיה כיף לדרג
לצפיה ב-'דעתי - ללא ציונים '
דעתי - ללא ציונים
13/08/2016 | 19:44
88
שבדיה - נוסטלגי וחמוד
הולנד - מתוק ושובה לב 
צרפת - סי היימן ביורו 
מונקו - רובנו עוד לא תוכננו כשהיא ש רה לכן לא ניתן לשפוט אותה 
נורבגיה - יכל להתחרות מול אורי ששון בריו 
בלגיה - טוב לדייט ראשון 
ישראל - טוב לדייט רביעי 
בולגריה - לא טוב לאף דייט 
בריטניה - עכשיו מבינים למה כאן מקום שלישי ? 
דנמרק - 100% המבצעת לקחה משהו 
אירלנד - להצעת נישואין 
פינלנד - לא להצעת נישואין 
לוקסמבורג - בנו על הצבעה גושית 
איטליה - ראה ערך מונקו 
רוסיה - רק פוטין חסר שם 
יוון - שירי מימון בניחוח סופלקי 
אלבניה - כמו פרק בסדרה "עיירה ללא מוצא" 
ספרד - לא שמעה על חסכמים 
אוסטריה - אהבתי את הז'קט 
מלטה - כאילו יצאה מחפיסת לואקר 
גרמניה - מוקי ביורו 
אוקראינה - ג'מילה אוכלת את הכובע 

זה כמובן לשעשוע , לדעתי - מהדורה חזקה ביותר !!! שהרי זו החוזקה של הפאזל שניתן זרקור למקומות שטרם התוודענו 

בהצלחה לכולם 

לצפיה ב-'וואו!'
וואו!
14/08/2016 | 14:35
60
יש כאן 8 שירים שאני ממש אוהב!

איך אני אדרג את זה???
לצפיה ב-'פאזל מצוין, בחירות מפתיעות ומחדשות!'
פאזל מצוין, בחירות מפתיעות ומחדשות!
14/08/2016 | 17:25
70
הטובים בעיני: בולגריה, בריטניה, פינלנד, רוסיה ואלבניה. 
שאפו גם למארגן, שכרגיל יצר כאן תחרות שכולה עונג!
לצפיה ב-'כבר שכחתי כמה אני אוהב את גרמניה 2012 הנהדר'
כבר שכחתי כמה אני אוהב את גרמניה 2012 הנהדר
16/08/2016 | 01:34
47
אשכרה לא שמעתי אותו מאז. איך שמחתי שהם הצליחו באותה שנה
לצפיה ב-'מתי יפורסם תוצאות פאזל 13????'
מתי יפורסם תוצאות פאזל 13????
18/08/2016 | 17:15
2
13
לצפיה ב-'משה תמיד מקפיד לפרסם מהר, אז אני מניח ששוב זה בגלל'
משה תמיד מקפיד לפרסם מהר, אז אני מניח ששוב זה בגלל
18/08/2016 | 19:32
1
32
המאחרים בהצבעה שהוא מתחשב בהם למזלם.....
לצפיה ב-':-‏D סורי נראה לי שזה בגללי הפעם!!'
:-‏D סורי נראה לי שזה בגללי הפעם!!
18/08/2016 | 21:11
33
שכחתי להצביע וניתנה לי ארכה. הרגע שלחתי את הצבעתי

לצפיה ב-' 21 הצבעות התקבלו '
21 הצבעות התקבלו
18/08/2016 | 21:04
2
50
נותרה עדיין הצבעה אחת שלא התקבלה .
שלחתי מסר אישי למשתתף , והארכתי לו את האפשרות להצביע עד למחר ב 12:00 , בכדי להימנע מהפחתת ניקוד .
התוצאות הסופיות יפורסמו מחר במהלך היום , ואז תיפתח ההרשמה לפאזל אירוויזיון 14 .

לצפיה ב-'שלחתי הרגע!! סורי שוב '
שלחתי הרגע!! סורי שוב
18/08/2016 | 21:12
1
11
לצפיה ב-''
18/08/2016 | 21:17
7
לצפיה ב-'פאזל 13 WE ARE COOLING '
פאזל 13 WE ARE COOLING
12/08/2016 | 13:21
2
69
ובאותה הזדמנות ...הרשו לי להביע שוב את מחאתי על בוסניה 2011  איך דבר כזה לא לוקח פה בהליכה 
לצפיה ב-'תתכוננו! פאזל 13 יוצא לדרך היום! כנראה שבשעה הקרובה ... '
תתכוננו! פאזל 13 יוצא לדרך היום! כנראה שבשעה הקרובה ...
12/08/2016 | 18:25
16
לצפיה ב-'ֻֻתזכורת – InterCrowN 19'
ֻֻתזכורת – InterCrowN 19
12/08/2016 | 19:00
61

מתמודדים יקרים,
להזכירכם, ההצבעה ל- InterCrowN בעיצומה, והדדליין להצבעה לשלב חצי הגמר הוא מחר, מוצ"ש, 13.08.16 ב-18:00 .
מתמודדים אשר קיבלתי מהם הצבעה, קיבלו מסר מאשר. מתמודדים אשר טרם קיבלתי מהם הצבעה, קיבלו מסר תזכורת.
, ושבת שלום .

לצפיה ב-'קדמי האירוויזיון הישראלים - פלייבק או לייב?'
קדמי האירוויזיון הישראלים - פלייבק או לייב?
12/08/2016 | 10:45
4
126
אז החלטתי לבדוק בכל הקדמים בעבר האם השתמשו בפלייבק או לא. ולהלן דעתי בעניין. היו שנים שקל מאוד לזהות שזה פלייבק (2001) או שקל מאוד לזהות שזה לייב (2011) ושנים שזה לא ממש ברור (1993).

1981 - פלייבק
1982 - פלייבק
1983 - פלייבק
1985 - פלייבק
1986 - פלייבק
1987 - לייב
1988 - פלייבק
1989 - פלייבק
1991 - פלייבק
1992 - פלייבק
1993 - לייב
1995 - לייב
2001 - פלייבק
2005 - לייב
2006 - לייב
2009 - פלייבק
2011 - לייב
2013 - לייב

למה זה חשוב? חברי השופטים בחרו שיר וביצוע שהוא פלייבק. לא היה להם מושג איך המבצע שר בלייב, ואז הוא מגיע לאירוויזיון וצריך לשיר בלייב. זה האבסורד בקדם אירוויזיון שכולו פלייבק.

מה דעתכם?
לצפיה ב-'לגבי העבר'
לגבי העבר
12/08/2016 | 11:46
1
96
נראה לי שרב הזמרים היו הכי גדולים, מוכרים ופופולריים, לכן לא היה צורך לתת להם לשיר בלייב כי האיכויות שלהם היו ברורות. זה היה ברור שזמרים כמו עפרה, ירדנה, אבי טולדנו, יגאל בשן לא יזייפו ולכן כל מה שהיה חשוב הוא השיר והשואו. אני מניחה שזה גם חסך איכשהו עלויות אבל לגבי זה אין לי מושג.
לצפיה ב-''
12/08/2016 | 15:28
12
לצפיה ב-'ב-1991 ו-2001 שרו לייב'
ב-1991 ו-2001 שרו לייב
13/08/2016 | 23:53
1
26
לצפיה ב-'וב-2010 זה היה לייב טו טייפ'
וב-2010 זה היה לייב טו טייפ
15/08/2016 | 01:49
20
לצפיה ב-'InterCrown Song Contest 19'
InterCrown Song Contest 19
05/08/2016 | 18:04
52
867

InterCrown 19

ברוכים הבאים לתחרות -  InterCrowN...
המשך>>

InterCrown 19

ברוכים הבאים לתחרות -  InterCrowN 19, ליברפול, בריטניה.

לפני שאחשוף את רשימת שירי התחרות, ברצוני לחשוף בפניכם את הלוגו המרשים ביותר, שילווה את המהדורה הנוכחית עד סופה.
הרבה תודה לנילס האוסטרי על הלוגו המושקע והיצירתי
שלב חצאי הגמר של התחרות נפתח כעת, והוא יכלול 32 שירים מ-32 מדינות, שיתמודדו ב-2 חצאי גמר: בחצי גמר 01 יתמודדו 16 שירים ו-16 הנותרים יתמודדו בחצי גמר 02. השירים שיגיעו ל-10 המקומות הראשונים בכל חצי גמר, יעפילו לשלב הגמר, בו כבר ממתינים 5 השירים המייצגים את 5 המדינות שנבחרו אוטומטית - כך שבסה"כ בגמר הגדול יתחרו 25 שירים על המקום הראשון ועל הזכות לארח את התחרות הבאה

לא לשכוח – עד תום התחרות, זהות המשתתפים תישאר חסויה. על כן, אסור לחשוף את המדינה אותה בחרתם ואף לא לפרסם באיזה חצי גמר אתם משתתפים.
סדר השירים נקבע בהגרלה בין המתמודדים.
ההצבעה לשלב חצי הגמר נפתחת כעת, ותינעל במוצ"ש, 13.08.16, ב-18:00.

להלן השירים המתחרים בתחרות InterCrowN 19 ליברפול, בריטניה – יולי 2016
שירי חצי הגמר הראשון:

1. ברזיל - Paula Fernandes, Victor & Leo - Não Precisa
  2. קפריסין - Loucas Yiorkas - Den Fantazesai
  3. אלבניה - Elvana Gjata - Njesoj
  4. פינלנד - Laura Närhi - Supersankari
  5. אסטוניה - SHANON - Jäätunud Jäljed
  6. ארגנטינה - Ricardo Montaner - Pasa Todo
  7. אירלנד -  Walking On Cars - Speeding Cars
  8. קוסובו - Sabina Dana feat. Dafi Derti - E Kam Pas
  9. אוסטריה - Anna F. - DNA
  10. דנמרק - Scarlet Pleasure - Heat
  11. מקסיקו - Noel Schajris - Cuando Amas a Alguien
  12. קרואטיה - Ibrica Jusic - Shalom Sara
  13. הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו - Mohombi & Nicole Scherzinger - Coconut Tree
  14. מולדובה - Dan Balan – Plach
  15. סרביה - Sandra Afrika feat. Costi - Devojka Tvog Druga
  16. לבנון - Jad Choueiri - Funky Arabs

פלייליסט האזנה לשירי חצי הגמר הראשוןhttps://www.youtube.com/watch?v=YBwuoIO2NNk&list=PLLoy0dk5cfuOxphdR9_qxPGhCJ2kPzfSb
 מדינות הגמר שיצביעו לחצי הגמר ה-1 הן:  בריטניה וקנדה.

שירי חצי הגמר השני:

1. לטביה - PYØR - Broke My Rules
  2. יוון - Knock out ft. Konstantinos Nazis - Otan Ponao To Glentao
  3. גרמניה - voXXclub - Geiles Himmelblau
  4. פולין -Margaret - Cool Me Down
  5. רוסיה - DJ Smash & Moya Mishel - Tyomnyye Allei
  6. צרפת - Indila - Love Story
  7. יפן - Yuki Kajiura - Hear Our Prayer
  8. דרום קוריאה - Song Ji Eun - Don't Look At Me Like That
  9. אוסטרליה - Josef Salvat - Hustler
  10. איסלנד - Land & Synir - Lífið Er Yndislegt
  11. ארצות הברית של אמריקה - Katy Perry - Rise
  12. שבדיה - Dotter - Dive
  13. אורגוואי - Natalia Oreiro - Un Ramito De Violetas
  14. ישראל - Inbal Bibi - Dominoes
  15. ספרד - La Oreja De Van Gogh - Puedes Contar Conmigo
  16. רומניה - Andra feat. David Bisbal - Without You
פלייליסט האזנה לשירי חצי הגמר השניhttps://www.youtube.com/watch?v=LZkqss8ITp4&list=PLLoy0dk5cfuM_U5Gpawr483ZH8edTHJ7u
 מדינות הגמר שיצביעו לחצי הגמר ה-2 הן:  נורבגיה, הולנד ואיטליה.

שירי הגמר הגדול:
( - מקום שמור למדינה שעולה משלב חצאי הגמר.)
  1. בריטניה - The Qemists - Take It Back
  2. קנדה - The Zolas - Cultured Man
  3. נורבגיה - Aurora - Running With The Wolves
  4. הולנד - Yellow Claw Ft. Ayden - Till It Hurts
  5. איטליה - Annalisa - Alice e Il Blu
פלייליסט האזנה לשירי הגמרhttps://www.youtube.com/watch?v=5CRO3xtYuY4&list=PLLoy0dk5cfuO5ap0S6wdddZ6-FgGL-nXr

קישורים להורדת כל שירי התחרות יועלו לשרשור זה בהמשך. בינתיים ניתן לצפות בשירים המתמודדים ב-פליילסטים.
נא להוריד את כל השירים המתחרים - מכל השלבים, כיוון שאח"כ יהיה קשה להשיגם.

בשרשור זה אתם מוזמנים לפרסם את דעתכם על השירים המתחרים
InterCrowN Song Contest – כי למוסיקה אין גבולות
לצפיה ב-'האם כבר הערב תתחיל תחרות פאזל 13? או רק מחר?'
האם כבר הערב תתחיל תחרות פאזל 13? או רק מחר?
08/08/2016 | 16:33
2
33
לצפיה ב-'על פי ההודעה הראשונה שהוא כתב, אז היום'
על פי ההודעה הראשונה שהוא כתב, אז היום
08/08/2016 | 16:38
16
לצפיה ב-'פאזל 13 מתעכב ...יתחיל כנראה מחר.מצטער, אני עמוס מאוד השבוע '
פאזל 13 מתעכב ...יתחיל כנראה מחר.מצטער, אני עמוס מאוד השבוע
09/08/2016 | 13:05
18

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ