לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום אירוויזיון
 ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

אירוויזיון 2016 - החזרות: יום 04
05/05/2016 | 03:45
48
היום בחזרות: 8 המדינות האחרונות שיתמודדו בחצי גמר 02: 

סלובניה
בולגריה
דנמרק
אוקראינה
נורבגיה
גיאורגיה
אלבניה
בלגיה

החזרה הראשונה תחל בשעה 11:00 שעון ישראל.

לוח החזרות המלא - אירוויזיון 2016:
http://www.eurovision.tv/upload/2016/press/ESC2016...

סיקור שוטף לכל אורך היום באתר הרשמי - תמונות וסרטונים של החזרות:
www.eurovision.tv

שרשרו לכאן את כל הדיווחים הקשורים לחזרות שייערכו במהלך היום
לכל המשלחות וחוויית חזרות מהנה לכולם 
IT'S A FIGHT: 2016
05/05/2016 | 04:17
2
18
בבית 02 התחרו 8 מדינות, ואלו הן תוצאות ההצבעה המלאות:

08. יוון - עם 181 נק'
Argo - Utopian Land

07. בריטניה - עם 184 נק'
Joe & Jake - You're Not Alone

06. הולנד - עם 235 נק'
Douwe Bob - Slow Down

05. אזרבייג'אן - עם 243 נק' 
Samra - Miracle

04. אוקראינה - עם 245 נק'
Jamala - 1944

03. גרמניה - עם 247 נק'
Jamie-Lee Kriewitz - Ghost

ו-2 המדינות שצברו את הניקוד הגבוה ביותר בבית, ויעלו לשלב חצי הגמר הן:

02. הונגריה - עם 262 נק'
Freddie - Pioneer
https://www.youtube.com/watch?v=wpIg3bJ__GE

01. צרפת - עם 327 נק'
Amir - J'ai Cherché
https://www.youtube.com/watch?v=boYQovCybYQ

ההצבעה לבית 03 ואחרון תיפתח מיד...
בית 03: דרגו - ובחרו את המנצחים שלכם
05/05/2016 | 04:30
1
22
ההצבעה לבית 03 יוצאת לדרך
בבית זה מתחרות 8 המדינות האחרונות:

01. צ'כיה
Gabriela Gunčíková - I Stand
https://www.youtube.com/watch?v=0L2imZRo6NY

02. סרביה
(Sanja Vučić - Goodbye (Shelter
https://www.youtube.com/watch?v=mqh-XVcjmHc

03. אוסטריה
ZOË - Loin d’ici
https://www.youtube.com/watch?v=ZaPGwvAis3U

04. קפריסין
Minus One - Alter Ego
https://www.youtube.com/watch?v=kQMSPkGoQrY

05. בולגריה
Poli Genova - If Love Was A Crime
https://www.youtube.com/watch?v=yKsNfccUTuk

06. ישראל
Hovi Star - Made of Stars
https://www.youtube.com/watch?v=SpWKfcjXcp0

07. אסטוניה
Jüri Pootsmann - Play
https://www.youtube.com/watch?v=A8oilbtQptQ

08. לטביה
Justs - Heartbeat
https://www.youtube.com/watch?v=s1vCG64pBZU

דרגו את 8 מדינות הבית ע"פ השיטה הבאה: 1,3,5,6,7,8, 10 ו-12 נק' לשיר הטוב ביותר
2  המדינות עם הניקוד הגבוה ביותר יעפילו לקרבות חצי הגמר.

ההצבעה תיסגר בחצות בדיוק!
והצבעה נעימה!
מדרג
05/05/2016 | 07:37
3
צ'כיה dvanáct שתים עשרה twelve douze اثنا عشر zwölf

סרביה 10
אוסטריה 8
קפריסין 7
בולגריה 6
ישראל 5
- - - - - - -
לטביה 3
אסטוניה 1

אלמלא לטביה ואסטוניה היה יוצא שבדיוק סידרת לי בסדר הנכון.

אירוויזיון 2016 - החזרות: יום 03
04/05/2016 | 00:16
276
6358
היום בחזרות: 10 המדינות הראשונות שיתמודדו בחצי גמר 02, בהן גם החזרה הראשונה של חובי סטאר וישראל: 

לטביה
פולין
שוויץ 
...
המשך>>
היום בחזרות: 10 המדינות הראשונות שיתמודדו בחצי גמר 02, בהן גם החזרה הראשונה של חובי סטאר וישראל: 

לטביה
פולין
שוויץ 
ישראל
בלארוס
סרביה
אירלנד
מקדוניה
ליטא
אוסטרליה 

www.eurovision.tv

ל- וליתר המשלחות וחוויית חזרות מהנה לכולם 

04/05/2016 | 01:07
50
220
בבית 01 התחרו 8 מדינות, ואלו הן תוצאות ההצבעה המלאות:

08. מולדובה - עם 123 נק'
Lidia Isac - Falling Stars

07. בוסניה הרצגובינה - עם 165 נק'
Dalal &...
המשך>>
בבית 01 התחרו 8 מדינות, ואלו הן תוצאות ההצבעה המלאות:

08. מולדובה - עם 123 נק'

07. בוסניה הרצגובינה - עם 165 נק'
Dalal & Deen feat. Ana Rucner and Jala - Ljubav Je

06. אוסטרליה - עם 223 נק'
Dami Im - Sound of Silence

05. ארמניה - עם 223 נק' (יותר 12 נקודות)
Iveta Mukuchyan – LoveWave

04. פולין - עם 225 נק'
Michal Szpak - Color of Your Life

03. איטליה - עם 236 נק'
Francesca Michielin - No Degree of Separation

ו-2 המדינות שצברו את הניקוד הגבוה ביותר בבית, ויעלו לשלב חצי הגמר הן:

02. רוסיה - עם 270 נק'
Sergey Lazarev - You're The Only One
https://www.youtube.com/watch?v=w7hRZS-nLhY

01. קרואטיה - עם 300 נק'
Nina Kraljić - Lighthouse
https://www.youtube.com/watch?v=ZPDKaOgkAGY

ההצבעה לבית 02 תיפתח מיד...
אירוויזיון 2016 - החזרות: יום 02
03/05/2016 | 01:26
143
1988
היום בחזרות: 9 המדינות האחרונות שיתמודדו בחצי גמר 01 + החזרה הראשונה של המדינה המארחת: 

צ'כיה
קפריסין
אוסטריה
אסטוניה
אזרבייג'אן
מונטנגרו
...
המשך>>
היום בחזרות: 9 המדינות האחרונות שיתמודדו בחצי גמר 01 + החזרה הראשונה של המדינה המארחת: 

צ'כיה
קפריסין
אוסטריה
אסטוניה
אזרבייג'אן
מונטנגרו
איסלנד
בוסניה הרצגובינה
מלטה
שבדיה 

www.eurovision.tv

לכל המשלחות וחוויית חזרות מהנה לכולם 
הצבעת האוגיי ננעלה
02/05/2016 | 17:30
10
329
כאשר שבדיה העניקה לישראל נקודה מפתיעה והצביעה כך:

12 points go to… Russia
10 points go to… France
8 points go to… Austria
7 points go to… Australia
6 points go to… Italy
5 points go to… Spain
4 points go to… Azerbaijan
3 points go to… Iceland
2 points go to… Poland
1 point goes to… Israel

עפ"י השנים האחרונות, המנצחת תצא מהעשיריה הפותחת של האוגיי:
France – 425 points
Russia – 392 points
Australia – 280 points
Bulgaria – 175 points
Italy – 170 points
Spain – 155 points
Austria – 128 points
Latvia – 110 points
Ukraine – 88 points
Hungary – 80 points

אז מי זו תהיה?
בשבילי הייתי שמחה לו הייתה זו בולגריה (3 שלי) או איטליה (2 שלי). למרבה הבאסה, אני לא רואה את זה קורה...

אני לא חושב שהשנה זה יקרה
02/05/2016 | 17:38
3
172
ההצבעה של האוגי ממש לא מייצגת את רוב הצופים והמצביעים.
ובכלל, השבדים נראה לי מפחדים מכל מה שלא משובד שיגנוב להם את ההצגה.
ובכן אוסטרליה, רוסיה, בולגריה ושות
02/05/2016 | 17:46
1
119
הם גם בטופ של ההימורים הכלליים...

אני בכלל רוצה שסרביה תנצח ככה שאני לא בהכרח עפה על הטופ הזה. אני כן אוהבת את רובות אבל שונאתתתתתתתתתתת את אוקראינה וספרד..
לפי מה שהבנתי מי שאחראי על ההפקה של בולגריה
02/05/2016 | 17:53
115
זה מי שהיה אחראי על ההפקה של לורין.
השאלה מה קורה כשהם הפכו את הכל למשובד.
02/05/2016 | 20:55
58
מה בדיוק יכול לגנוב את ההצגה? מונטנגרו?
לכולם יש סיכוי כלשהו חוץ מהונגריה, לטביה, אוסטריה ואיטליה
02/05/2016 | 17:52
87
צרפת
אוסטרליה
רוסיה
אלה הברורים מאליו, וכנראה שזה יילך אליהם, אלא אם כן נתקל בהופעה אדירה מכיוון לא צפוי.

בולגריה - קטן אבל קיים. לא משנה כמה הקהל יעוף, אני לא חושב שהשופטים יתנו לזה טופ 3. יותר בכיוון גולדן בוי - 7-9.
אוקראינה - גם קטן. אולי יגיע למקום 5-6 בקהל, אבל לא חושב שיותר. יהיה קשה לאכול אותו. הלוואי.
ספרד - קטן אבל קיים. השופטים יאהבו אותה לדעתי, והשיר אאל"ט הוא בין המצליחים עד כה באייטונז/ספוטיפיי.

הונגריה - נחמד אך בינוני ולא מתבלט. יכול בכיף לסיים בטופ 10, אבל אם שיר כזה יזכה, מודה שאהיה בהלם.
לטביה - לטעמי בינוני+. שאר החובבים עפים. מכבד את טעמם. למרות שזה שיר עדכני של זמר שנראה טוב (=על הנייר זה מבטיח), זה לא נשמע לי ווינרי, ולדעתי זה יסיים 11-15, אולי קצת יותר גבוה.
אוסטריה - לא עולה לגמר. הסן מרינו/מיי של השנה.
איטליה - יש אהבה חזקה לשיר הזה, אבל לדעתי הוא יפלפ בקהל ויצליח בשופטים (במילים אחרות, איטליה)

צרפת רוסיה צרפת רוסיה צרפת רוסיה
02/05/2016 | 18:08
98
נכון שזה יהיה נהדר אם הזוכה יהיה משהו שאף אחד בכלל לא דמיין? הבעיה שאין השנה איזה שיר קטן ונוגע כמו הולנד 2014, או שיר שבסטודיו נשמע סבבה ואהוד על הכל אבל בהופעה עתיד להפציץ באופן שאיש לא יכל לדמיין כמו אוסטריה 2014. או שאולי יש? יהיה מעניין. 
לדעתי בולגריה תהיה הגולדן בוי של השנה
03/05/2016 | 17:33
2
85
היא תרים את כל האולם בשטוקהולם עם שירה המקפיץ.
יקריאו אותה אחרונה בסמי שלה כשהקהל ישתולל ויצרח "פולי"/"בולגריה". היא תסיים בטופ 10, ואולי אפילו בטופ 5.

לגמרי
03/05/2016 | 17:39
66
הרמות בבית השגרייייייייייייייייייייייר
כאשר 9 מדינות יעלו ותישאר בולגריה, כל הקהל יצרח
05/05/2016 | 00:08
36
או לה מילופטהה
וישיר את הפזמון
זכרו מה אמרתי
Hungary Ukraine
03/05/2016 | 17:43
32
ישראל עלתה בהימורים
04/05/2016 | 15:49
11
424
מה שמעניין יותר שהיא ציצמצמה פערים...

http://www.kolumbus.fi/jarpen/chart16.htm
שים לב שזה נסגר לפני 3 ימים, כבר בראשון למאי
04/05/2016 | 15:57
143
איזה מהמם!!! טופ 5 בוודאות!
04/05/2016 | 16:05
206
הו חובי חובי
04/05/2016 | 17:46
4
299

https://www.youtube.com/watch?v=gceUd50L8Yk
04/05/2016 | 17:51
122

https://www.youtube.com/watch?v=YkafDAgMIA0
חובי עושה צחוק מעצמו....
04/05/2016 | 17:56
268
עוד פעם פאק פאק פאק ...מעייף!
04/05/2016 | 18:05
104
הם מתים עליו, הראיון הזה מטורף, תסתכל בתגובות
04/05/2016 | 23:51
62
הם הכי נהנו מהמתמודד הזה עד עכשיו
לא להאמין!
04/05/2016 | 18:35
2
295
04/05/2016 | 18:36
66
עוד סקר
04/05/2016 | 18:43
226
חובב
04/05/2016 | 18:47
237
הדרך לשטוקהולם 2016 | גרמניה
03/05/2016 | 19:51
18
83
גרמניה 2016
Jamie-Lee Kriewitz - Ghost
גמר 

אחרי שידעה כמה שנים מוצלחות באירוויזיון, גרמניה חזרה בשנים האחרונות לדשדש בתחתית טבלת הניקוד - כשבשנה שעברה אף הגיעה למקום האחרון עם אפילו לא נקודה אחת, דווקא באירוויזיון שנערך במגרש הביתי של האחות הקטנה. 

האם השנה גרמניה מסוגלת להתאושש ולהגיע לפחות לאמצע הטבלה ולהישג מכובד מעט יותר? הכל תלוי בזוכת הגרסה המקומית של The Voice, הזמרת הצעירה Jamie-Lee Kriewitz שנבחרה לייצג את מדינתה בתחרות האירוויזיון עם שיר הגמר שביצעה בריאליטי המוזיקלי, "Ghost". האם זה יהיה השיר שיחלץ את גרמניה מתהומות טבלת הניקוד? 

מה דעתכם על השיר הגרמני? נעלם כמו רוח רפאים או דווקא מוצלח?
 האם גרמניה תיחלץ השנה מהבוטום ודווקא תגיע למקום לא רע בגמר?
 מה היתרון הגדול של השיר הגרמני? מה החיסרון הגדול שלו? 
 האם גרמניה צריכה להמשיך לשלוח שירים באנגלית או בגרמנית? 
 גרמניה 2016 במשפט אחד: 
 גרמניה 2016 באייקון אחד: 
 מה עדיף: עשן שחור עמוק בתחתית או רוח רפאים עם תסרוקת טיפשית?
נול פואה לא מוצדק אשתקד
03/05/2016 | 20:22
86
לשיר השנה יש FEEL טוב ואווירה מחשמלת. החיסרון הוא הפיזמון הפחות מוצלח וכמובן השתיל שעל ראשה של ג'יימי לי קרטיס.
גרמנית? אני תמיד בעד שיר בשפת המדינה.
לא ברור לי....
03/05/2016 | 20:24
1
67
אחד השירים הטובים ביותר השנה.
זמרת מצוינת, שיר קליט ומיוחד.
אנדרייטד באופן פושע!!!
אמן ויגיע (בצדק!) לטופ 10.

כןןןןןןןןןןןןןןןןן סופסווווווווווווווווווווף
03/05/2016 | 20:36
19
המקום השני שלי
03/05/2016 | 20:27
43
שיר מעולה,מעניין וטוב המקום השני שלי השנה רק אחרי בלגיה המופלאה 
שיר שאי אפשר להפסיק לשומעו וברגע שזה מתנגן פעם אחת הפעם האחת הזו הופכת לשמונה פעמים ברצף
למרות שאני חייב להודות שיש בונוסים שהשיר הזה קיבל
קודם כל אני מעריך מאוד זמרים שאני חולק איתם שנת לידה (למעשה היא גדולה ממני בשלושה חודשים וקצת) וכשרונות צעירים בפרט (מה שלא עזר כלל לפרנס) ובנוסף היא מזכירה לי אנשים מסוימים בהתנהגותה (לא כמו הכפילה אבל עדיין)
אבל גם בלי זה גרמניה הייתה מדורגת גבוהה מאוד אצלי כי ההופעה שלהם מעניינת והשיר עצמו מעולה וכמעט כל זמר היה לוקח אותו למקום טוב
האם גרמניה תיחלץ השנה מהבוטום ודווקא תגיע למקום לא רע בגמר?
כל עוד גרמניה מסיימת מעל המקום ה-24 הכל מצוין,כי זה יחשב למקום בסדר ובמיוחד עם השנה תהיה שנה כמו 2011 ואני מאוד מקוה שאנשים יתחברו לשיר המעולה הזה ולזמרת המיוחדת הזו (ולא יסתכלו על אביזר האנימה שהיא תביא) 
יתרון:השיר קליט,מעניין מיוחד שונה וגם הזמרת מעולה (כמובן התאוריה שלי על ילידי 1998 שפרנס קצת הרס לי)
חסרון:ישנם אנשים שלא מערכים זמרים צעירים וגם הקול של ג'יימי מעניין
 האם גרמניה צריכה להמשיך לשלוח שירים באנגלית או בגרמנית? 
גרמנית כמובן אבל גרמניה פוחדת משום מה לשלוח שיר בשפתה וזה מה שהוביל למחדל ב-2014 ומישהו צריך להגיד להם שהם יזכו גם עם שיר בגרמנית
גרמניה 2016 במשפט אחד:מאז המחדל ב-2014 שהם פספסו מקום ראשון הם שלחו רק שירים מצויינים
גרמניה 2016 באייקון אחד:  (הכי קרוב לאנימה שיש פה)
שני שירים שנמצאים בעשרת הגדולים שלי לשנתם אבל מעל ג'יימי לי נמצאת רק לאורה אז כמובן שאבחר בשיר מהשנה
מקום ראשון שלי
03/05/2016 | 20:34
2
79

השיר הכי אנדרייטד של השנה, והכי טוב, לפי טעמי האישי. נעים, מסוגנן, מלוטש אבל לא סינתטי. נותן אווירה, מרגש, מקסים. הכי אוהבת בעולם. הגרמני הטוב אבר

האם גרמניה תיחלץ השנה מהבוטום ודווקא תגיע למקום לא רע בגמר? לדעתי כן. זה שיר אמצע טבלה שיסיים 15-20 לדעתי. בהתחלה חשבתי שזה סוס שחור שיסיים תחתית טופ טן, אבל הצלחתם לדכא אותי במידה מסוימת. מקווה שזה יתרומם אחרי החזרה

השיר קליט מאוד אך רפטטיבי ומונוטוני. עבור מרבית האנשים פה הוא מאוס - אבל אני אהבתי משמיעה ראשונה, ברמת מקום ראשון, חרשתי על אמאמא שלו ועדיין לא נמאס לי.
ג'יימי מופיעה עם השיר כבר חצי שנה ככה כי זכתה איתו בדה וויס, והוא הצליח מסחרית בגרמניה, לא יודעת אם זה חיסרון כי נמאס לה ממנו כבר (? חשש..לא שהיא אמרה את זה או העבירה את זה מן הסתם..) או יתרון כי היא משופשפת ובטוחה בעצמה. לדעתי היא מצוינת בלייב אבל נקודת התורפה שלה זה הנמוכים.

האם גרמניה צריכה להמשיך לשלוח שירים באנגלית או בגרמנית? אנגלית. לא סובלת גרמנית.

גרמניה 2016 במשפט אחד: הכי טוב שיש, הכי אנדרייטד שיש.
גרמניה 2016 באייקון אחד:

התסרוקת לא טפשית פר סיי, בהתחלה נראתה לי הזויה, אבל אז התחבר לי כחלק מאופנת רחוב יפנית בסגנון מנגה כזה שג'יימי לי והרבה טינאייג'רים מאוד אוהבים היום. גיסתי החיילת מיד עפה לשמיים והסבירה לי תקטע של דקורה קי ככה קוראים לזה נראה לי

Decora[edit]
The Decora style originated in the late 1990s/early 2000s and rose to great popularity both in and outside Japan. The clothes are usually in black, dark pink or baby pink, but other neon colors were also acceptable. A plain shirt and hoodie was often worn with short tutu-like skirts. The hair (often worn in low ponytails with long bangs) and make-up itself tends to be quite plain. However, the most significant part of decora is to pile on many layers of cute accessories until the bangs and shirt are barely visible. Stockings, legwarmers, armwarmers, and knee socks are also worn over each other in different layers. Common details also include leopard prints and patterned dental masks. The style was eventually merged/replaced in the late 2000s by fairy kei and OTT (over-the-top) lolita in Japan, though it is still a relatively popular style overseas.

אם אפילו לזמרת עצמה נמאס מהשיר שהיא שרה זה אומר המון.
04/05/2016 | 05:29
1
39
אדם שעובד בעבודה שהוא שונא יפיק פחות תפוקה מאדם שעובד בעבודה שהוא אוהב. אם אפילו לזמרת עצמה נמאס מהשיר שהיא שרה זה מתכון בטוח לכישלון.
לא אמרתי שנמאס לה
04/05/2016 | 10:09
27
הדגשתי שהיא לא אמרה את זה ושזה סתם חשש שלי. מה גם שבאירוויזיון יש שמיעה אחת בלבד.
רק השועל חושב שהשועלה הגרמניה מזכירה מישהי אחרת מוכרת?
03/05/2016 | 20:51
62
השועל לא אוהב את השיר הגרמני השנה.
גרמניה בגמר גם ככה, היא לא צריכה לעלות אליו, אבל היא לא תטפס גבוה השנה.
היתרון בו שהוא יכול לשמש הפסקה לפיפי בגמר. החיסרון שהוא עלול להרדים את השועל באמצע הגמר.
גרמניה צריכה לשלוח שועל או שועלה יותר שווים עם שיר ששווה זכייה בגמר.
לא להירדם באמצע הגמר, לא להירדם באמצע הגמר, לא להירדם באמצע הגמר.
זאת באמת תסרוקת טיפשית

כמה שניסיתי
03/05/2016 | 23:16
1
78
לא הבנתי עד היום למה שונאים את השיר הזה. נגיד גאורגיה, מונט, ארמניה, יוון וכו' - כולם שירים שאני מת עליהם ובטופ שלי, אבל צפיתי שישנאו אותם. גרמניה, לעומת זאת, לא.

שיר מקסים, ממסטל, סוחף וממכר בקטע אחר. ג'יימי מתוקה וכריזמטית. הוא נותן לי תחושת ריחוף מה זה נעימה ומשככת כל פעם שאני שומע אותו, ושמעתי אותו המווווווווווון וזה אף פעם לא נמאס. ירד לי קצת ממנו זמנית בגלל החרישות, אבל עדיין אוהב.
הקיצוץ אמנם מקצועי ולא זול כמו שרגילים מהאירו, אבל גם הוריד את אחד הקטעים היפים בשיר, וזה כן הרס קצת לדעתי. עדיין יפה.
התחושה הראשונית שלי הייתה שזה שיר והופעה שיצליחו יפה, שלא כמו אן סופי שהייתה מעולה אבל לקח לי איזה 10 שמיעות לקלוט את השיר שלה. עם הזמן אני פחות בטוח, רק כי נראה כי בכל מקום אפשרי אנשים קוטלים אותו. חבל.

04/05/2016 | 00:23
12
רוח פיל בית, רוח!
03/05/2016 | 23:33
51
מה דעתכם על השיר הגרמני? נעלם כמו רוח רפאים או דווקא מוצלח? השיר הגרוע של השנה. נראה לי שמעולם לא האזנתי לו יותר מפעם או פעמיים. פח.
האם גרמניה תיחלץ השנה מהבוטום ודווקא תגיע למקום לא רע בגמר? הם יגיעו גבוה יותר משנה שעברה אבל לא גבוה יותר ממקום 20.
מה היתרון הגדול של השיר הגרמני? מה החיסרון הגדול שלו? יתרון - אין. חסרון - שיר גרוע מבוצע על ידי תינוקת מעצבנת וקרצייתית.
האם גרמניה צריכה להמשיך לשלוח שירים באנגלית או בגרמנית? אנגלית. גרמנית היא שפת הקודש ויש להשתמש בה לתפילות ולעבודת האל בלבד.
גרמניה 2016 במשפט אחד: שיר מציק ומיותר
גרמניה 2016 באייקון אחד:
מה עדיף: עשן שחור עמוק בתחתית או רוח רפאים עם תסרוקת טיפשית? גרמניה מדרדרת בתחרות אחרי שלוש טופ 10 רצופים בתחילת העשור. השנה זה השיא עם אחד השירים הגרועים אוור.
אחד השירים הגרועים השנה, מדשדש אצלי בעשיריה התחתית
04/05/2016 | 05:14
30
השיר מדורג אצלי במקום ה 34, והוא אחד השירים הגרועים השנה
מה דעתכם על השיר הגרמני? נעלם כמו רוח רפאים או דווקא מוצלח? שיר גרוע, אחד מהגרועים ששלחה גרמניה לאירוויזיון בתולדותיה.
האם גרמניה תיחלץ השנה מהבוטום ודווקא תגיע למקום לא רע בגמר? עם השיר הגרוע הזה היא תדשדש בתחתית הגמר בין המקום ה 20 לאחרון.
מה היתרון הגדול של השיר הגרמני? מה החיסרון הגדול שלו? לא מוצא בו יתרון וחסרונות לא חסרים בו. אם הוציאו לו רמיקס בשביל שבכלל נאזין לו זה אומר הכל.
האם גרמניה צריכה להמשיך לשלוח שירים באנגלית או בגרמנית? השפה ממש לא משנה, השיר משנה ומי ששר אותו.
גרמניה 2016 במשפט אחד: רוח חסרת מעוף.
גרמניה 2016 באייקון אחד:
מה עדיף: עשן שחור עמוק בתחתית או רוח רפאים עם תסרוקת טיפשית? עדיף שיר טוב.
נחמד
04/05/2016 | 07:36
24
 מה דעתכם על השיר הגרמני? נעלם כמו רוח רפאים או דווקא מוצלח? באמצע כזה.
 האם גרמניה תיחלץ השנה מהבוטום ודווקא תגיע למקום לא רע בגמר? לא חוזה מעל למקום ה-15.
 מה היתרון הגדול של השיר הגרמני? מה החיסרון הגדול שלו? היתרון בשיר - ג'יימי לי, היא מאוד חמודה. חסרון - אין בו מספיק ייחוד.
 האם גרמניה צריכה להמשיך לשלוח שירים באנגלית או בגרמנית? אני בעד גרמנית.
 גרמניה 2016 במשפט אחד: can we get an alternate ending?
 גרמניה 2016 באייקון אחד: 
 מה עדיף: עשן שחור עמוק בתחתית או רוח רפאים עם תסרוקת טיפשית? הממ. אני חושב שאת שנה שאת אן סופי אהבתי יותר.
עד עכשיו לא ברור לי איך השיר הזה לא טופ 6 בהימורים
04/05/2016 | 08:29
42
שיר פופ מצויין, כיפי.
נכון, קליט במידה ולא חופר.
הלוואי והוא יצליח כמו שמגיע לו וייכנס הישר לטופ 8 כי הוא ללא ספק בין השירים הטובים בתחרות השנה.
Deutschland
04/05/2016 | 11:44
43
מה דעתכם על השיר הגרמני? נעלם כמו רוח רפאים או דווקא מוצלח? שיר פופ מצויין, קליט וסוחף, שממש בולט בצורה נעימה בין כל שירי הפופ הסטריליים, המשובדים, ה"מתפוצצים" וחסרי הנשמה שגודשים את האירוויזיון השנה
 האם גרמניה תיחלץ השנה מהבוטום ודווקא תגיע למקום לא רע בגמר? לדעתי גרמניה היא סוס שחור, ועשוייה להתברג ב-TOP 10. הסיבה שהיא כל כך לא מוערכת בהימורים היא הכשלונות שלה ב-3 השנים האחרונות, בדיוק כפי שבשנה שעברה ההימורים לא ספרו גם את ישראל.
 מה היתרון הגדול של השיר הגרמני? מה החיסרון הגדול שלו? היתרון: הסאונד העדכני ויחד עם זאת הרגוע של השיר, יחסית לכל השירים הקצביים הסטריליים, וכן הסטיילינג הייחודי של ג'יימי-לי. החיסרון: אם ההופעה לא תהייה מספיק מהודקת, עלול עוד להיבלע ולהישכח.
 האם גרמניה צריכה להמשיך לשלוח שירים באנגלית או בגרמנית? אני מאוד בעד גרמנית, ומקווה מאוד שבשנים הקרובות נזכה לקבל שיר בגרמנית (מה שלא קרה מאז 2007), אבל בשורה התחתונה צריך גם שיר טוב, והשנה השיר של ג'יימי-לי היה טוב יותר מהשירים בגרמנית שהתמודדו בקדם.
 גרמניה 2016 במשפט אחד: אנדרייטד
 גרמניה 2016 באייקון אחד: 
 מה עדיף: עשן שחור עמוק בתחתית או רוח רפאים עם תסרוקת טיפשית? אוהבת הרבה יותר את השיר מהשנה.
04/05/2016 | 12:12
28

מה דעתכם על השיר הגרמני? נעלם כמו רוח רפאים או דווקא מוצלח? מוצלח. מקום 6 אצלי
האם גרמניה תיחלץ השנה מהבוטום ודווקא תגיע למקום לא רע בגמר? כשהשיר נבחר חשבתי שהוא יצליח להתבלט בדרכו הבלתי מתלהמת ושיש בו משהו ווינרי, אבל מאז כמעט כולם לא סופרים אותו או שונאים אותו. לא יודע מה לחשוב. נדמה לי שבהימור השתפנתי ושמתי אותו בתחתית העשיריה השניה
מה היתרון הגדול של השיר הגרמני? מה החיסרון הגדול שלו? יתרון: זמרת טובה עם הופעה חזקה, השיר וההפקה. חסרון: הפזמון פחות טוב מהבתים
האם גרמניה צריכה להמשיך לשלוח שירים באנגלית או בגרמנית? גרמנית ביטה, לפחות מדי פעם. למרות ששיר בגרמנית יתקשה לנצח בעידן חופש השפה
גרמניה 2016 במשפט אחד: מינה סייקו אריגטו קה קה קה קאוואי
גרמניה 2016 באייקון אחד:
מה עדיף: עשן שחור עמוק בתחתית או רוח רפאים עם תסרוקת טיפשית? אוהב את שניהם, את הרוח קצת יותר
מיותר להחריד
04/05/2016 | 20:56
30
מה דעתכם על השיר הגרמני? נעלם כמו רוח רפאים או דווקא מוצלח? הוא בהחלט היה הכי טוב בקדם (הבינוני והמיותר שהיה להם). השיר עצמו הוא להיט בינוני ביותר שנשמע כמו הגרסה החיוורת של אוסטרליה. הוא בהחלט כשם השיר - רוח רפאים.
האם גרמניה תיחלץ השנה מהבוטום ודווקא תגיע למקום לא רע בגמר? לא נראה לי. לא מגיע להם, סורי.
מה היתרון הגדול של השיר הגרמני? מה החיסרון הגדול שלו? היתרון- שהזמרת טובה. החסרון- שהשיר מיותר, לא מספיק חזק, לא מספיק טוב ונשמע כמו הרוח רפאים של אוסטרליה.
האם גרמניה צריכה להמשיך לשלוח שירים באנגלית או בגרמנית? תלוי שיר.
גרמניה 2016 במשפט אחד: מיותר.
גרמניה 2016 באייקון אחד:  די נדרש...
מה עדיף: עשן שחור עמוק בתחתית או רוח רפאים עם תסרוקת טיפשית? עשן שחור עמוק, לפחות היה בזה קטע מגניב
מדהימה - מקום ראשון שלי
04/05/2016 | 23:24
13
שיר שמדגים בעני הכי טוב איך מילים יכולות לגעת בך
יום הזכרון לשואה ולגבורה
04/05/2016 | 20:18
1
126
בלתי נתפס!
04/05/2016 | 21:58
31
הדרך לשטוקהולם 2016 | אלבניה
01/05/2016 | 21:42
11
86
אלבניה 2016
Eneda Tarifa - Fairytale Love
חצי גמר 02 (שיר 17) 

המדינה הלפני אחרונה שתנעל את מופעי חצאי הגמר תהיה המדינה הראשונה שבחרה את השיר שלה לאירוויזיון, אלבניה. אלא שבניגוד לשיר ההוא שנשמע מבטיח בשלהי דצמבר, קיבלנו גרסה מהוהה וחיוורת באנגלית שאחרי אלבניזציה לא מוצלחת לדעת רבים - ונראה שבכך נחרץ גורלה של מדינת העיטים באירוויזיון 2016. 

האם Eneda Tarifa תצליח לעשות את הבלתי ייאמן ולעלות לגמר כמו בסיפור אגדות או שאלבניה תיאלץ לצפות בגמר בלי להיות בו? 

מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה? 
 האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל? 
 האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה? 
 ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו? 
 אלבניה 2016 במשפט אחד: 
 אלבניה 2016 באייקון אחד: 
 מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר?
"מעשה במשכב זכר"
01/05/2016 | 21:50
117
שיר נוראי , בעיקר בגלל הגרסה החדשה המאונגלזת והמחפירה

או או או או אוהוווו
המקום ה 25 שלי נכון לכרגע. היה במקום ה 14 וצנח לאחר ההופעה
01/05/2016 | 22:10
53
החיה שלה בישראל.

מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה? בלייב זה לא משהו.
 האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל? לא נראה לי
 האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה? לא מכיר גרסה אחרת, ודווקא בוידאוקליפ שלה זה נשמע מצויין, אבל בלייב זה סיפור שונה.
 ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו? השפה ממש לא משנה, השיר עצמו ואיך ששרים אותו בלייב זה הכי משנה.
 אלבניה 2016 במשפט אחד: מעשה באגדה אלבנית שהתפקששה.
 אלבניה 2016 באייקון אחד: 
 מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר? ברור שלעלות לגמר עדיף.
אחת מששת המדינות החלשות השנה
01/05/2016 | 22:11
49
מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה? 
חתיכת מעידה שממשיכה את המעידות שלהם בשנים הקודמות הם יכלו לשלוח את הנציגים מ-2006/2007 כבר כמה פעמים ולהצליח איתם.
האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל? 
אלבניה נקברה חזק כי השונות (לצערי הבינונית) של גאורגיה והשיר הכי טוב של אירוויזיון 2016 יצירת המופת הבלגית.
האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה? 
לא אוהב את השיר בשתי הגרסאות
ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו? 
בהחלט כן וזו הסיבה שהשאלה שאנדה נשאלה הכי הרבה פעמים היא למה באנגלית.
אלבניה 2016 במשפט אחד:כבר שנה שלישית ברציפות שהם בוחרים שיר חלש בקדם המעולה שלהם. 
אלבניה 2016 באייקון אחד: 
מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר?
לא סובל את אלבניה 2015 וזו הייתה הפעם היחידה ששמחתי ששיר קיבל את המקום הרע ביותר בחצי השני של הגמר (26=מספר רע להופיע בו)
האלבניזציה הגרועה ביותר אי פעם
02/05/2016 | 00:14
45
בתחרות צמודה עם האלבניזציה הסן מרינזית המגוחכת.
זה כאילו גייסו את כל היעדר המעוף וחוסר ההשראה שהצליחו למצוא בשביל להרוס את השיר המעולה שניצח ב-FiK.
רע לתפארת. פשוט רע.
02/05/2016 | 10:13
17
אוי, איך נפלו גיבורים
02/05/2016 | 10:37
29
מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה? המקור היה מלא פוטנציאל וזה אולי היה השיר שהכי חיכיתי לגרסתו הסופית השנה. קיוויתי שהם יקחו את בלדת הרוק ויהפכו אותה לעוצמתית וחזקה. בפועל, הם עשו ממנה שיר פופ טיפה אפל אבל לא באמת. ההתחלה נהדרת כמו שהייתה במקור והיא נותנת לך תקווה שאולי השיר יתפתח מצוין - ואז מגיע הפזמון שמבאס לך את החיים. אז השיר הזה היא מעידה אדירה.
האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל? לא! אבל עם המקור הם יכלו!
האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה? נראה לי שהבהרתי שלא...
ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו? היא צריכה ללכת בכיוון של שיר טוב שנשמע יותר טוב מהמקור, ולא כזה שמבאס אותו.
אלבניה 2016 במשפט אחד: אכזבה
אלבניה 2016 באייקון אחד: 
מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר? לצווח ולחיות, לפחות אני אשכרה מקשיבה לשיר הזה היום כי הוא מתפתח לאנשהו
הרבה נפלו למלכודת הזו - חיפשו שדרוג אבל התוצאה: שנמוך
02/05/2016 | 10:49
36
דוגמאות בולטות נוספות שעולות לי כרגע לראש לשדרוגים ששנמכו: אלבניה 2014, מלטה 2015, קרואטיה 2012. שלושת השירים הללו וכן השיר האלבני השנה היה לא רעים בגרסתם המקורית אך נהרסו כליל עם שדרוגם.
אלבניה
02/05/2016 | 12:28
38
מה דעתכם על השיר האלבני השנה? סיפור אגדה או חתיכת מעידה? חופר, מציק וכאוטי
 האם אלבניה מסוגלת להפתיע ולעלות לגמר אחרי הכל? בגרסה הנוכחית בוודאות לא
 האם אתם בין המעטים שבכל זאת מעדיפים את השיר בגרסתו החדשה? לא אהבתי את השיר גם בגרסתו הישנה, ומאז ומתמיד הוא היה משעמם וחופר לטעמי, אבל באנגלית הוא הפך לצווחני ובלתי נסבל.
 ההצלחה המשמעותית האחרונה של אלבניה הייתה עם בלדה בלתי שגרתית וגדולה בשפת המקור. האם זה הכיוון בו צריכה ללכת המדינה הזו? אלבניה הולכת כמעט כל שנה על בלדה גדולה בעלת מלודיה לא מוגדרת, אבל משום מה מתעקשת לאנגלז את שיריה. בכלל לא בטוח שבאלבנית היא הייתה מצליחה יותר, אבל באופן כללי כשמשווים את הגרסה האלבנית לאנגלית, הביצוע באנגלית תמיד נשמע לוחץ מדי וצווחני. אני מקווה שאחרי הכישלון הצפוי השנה, נציגת אלבניה בשנה הבאה (ברור ששוב יבחרו בזמרת עם בלדה כבדה) תחליט להשאיר את השיר באלבנית.
 אלבניה 2016 במשפט אחד: כואב לי באוזניים
 אלבניה 2016 באייקון אחד: 
 מה עדיף: לצווח ולחיות אבל לעלות לגמר או לשיר על סיפור אגדה שנגמר? עד כמה שלא עפתי על השיר בשנה שעברה, הוא עוד היה איכשהו נסבל בהשוואה לשנה זו.
לא מכיר את הגרסה המקורית אבל השיר לא רע כמו שאתם מתארים
02/05/2016 | 19:19
14
בהחלט האלבניזציה הכי גרועה אי פעם
03/05/2016 | 17:48
23
מרוב אכזבה אני אפילו לא רוצה לענות על השאלות.

מהמקום ה-1 או ה-2 עם שיר שהיה ליגה אחת מעל השאר, היא הדרדרה לעשירייה השלישית שלי.
אל תגיד אלבניה,תגיד אלבניה המאכזבת
04/05/2016 | 19:20
16
למרות היותה של אלבניה אחת המדינות הכי אהובות עלי בעולם מוזיקלית(כשאני פותח רדיו אינטרנטי ומחפש מוזיקה טובה דבר ראשון אני עובר על התחנות האלבניות) ושנה שעברה גירסת האולפן היא שיר השנה העולמי שלי, השנה אלבניה איכזבה כי פוטנציאלית היה לה שיר טוב עד מעולה אם רק היו יודעים לבנות ולהגיש אותו כמו שצריך. בשפת המקור הוא גם היה פוטנציאל לא ממומש אבל בגירסה החדשה הפיספוס הוכפל ושולש.

אלבניה לא תעלה לגמר. באנקר.

אלבניה כמדינה בעלת הגנום מהמוצלחים בעולם עם ריכוז כל כך גבוה באוכלוסיה של זמרי צמרת ובעיקר דיוות-על צריכה להפגין תמיד את הייחוד שלה בשליחת דיוות עם הופעה ווקאלית בלתי נשכחת. לאו דווקא לחשוב על נצחון דבר שהוא כמעט בלתי אפשרי בתקופה זאת של שלטון הרשע השבדי.

שנה שעברה כמעט זה עבד - לו רק אלחאידה היתה מתקרבת בלייב במשהו ליצירת הפאר שהיא הפיקה באולפן.

בקיצור אלבניה 16 = פיספוס
אייקון? -

ואני מוחה על הכנסת אלבניה 15 המסטרפיס במשפט אחד עם אלבניה 16
איך אפשר לראות את חצי הגמר הראשון בשידור חי?
04/05/2016 | 18:50
2
73
האם יש ערוץ בYES שמשדר אותו?
אתר האינטרנט הרשמי של האירו משדר אותו בשידור חי
04/05/2016 | 23:12
1
11
וחוץ מזה אין ערוצים בטלוויזיה?
05/05/2016 | 06:15
1
מצטער אבל....
04/05/2016 | 14:49
19
472
לא זיקוקים
לא לוליינים על חישוקים
וגם לא אלפי כוכבים על המסכים יעזרו לשיר המרדים והמשעמם הזה לעלות לגמר.

חובית תחזור לארץ בבושת פנים כפי שמגיע לה!

אתה חי בסרט
04/05/2016 | 15:06
3
260
זהו אין סיכוי שישראל לא עולה השנה
חחחח ברור. לא רק שעולים, גם בטופ 5 לא? :) חחחח
04/05/2016 | 15:34
2
85
מהמר שנסיים 14 בגמר
04/05/2016 | 15:44
1
132
אני הימרתי על ישראל 14 בגמר בתחרות ההימורים
מקווה שתאכל תכובע!
לא יקרה. ישראל לא רואה גמר השנה!!!!! :D :D :D
04/05/2016 | 16:03
50
כוס מים+
04/05/2016 | 15:25
7
202
שנאה תהומית מזיקה לבריאות.
 (גם אם אתה לא אוהב את השיר של חובי)
לא אוהב לא את השיר ולא את האדם שעומד מאחורי השיר!
04/05/2016 | 15:34
6
72
או שאתה ממש ילד או שאתה סתם טיפוס ממורמר
04/05/2016 | 15:51
5
112
גם אם אתה לא אוהב את חובי/השיר, כמו רבים אחרים, זאת לא צורה לדבר ככה.
לא ידעתי שגם פה סותמים פיות..
4
82
אבל לא את שלי.
שונא את השיר!!! חרא שיר
או איך אומרים... שיר פח
חלילה סתימת פיות
04/05/2016 | 16:08
3
72
רק בקשה לשפר סגנון דיבור. תגיד מה שאתה חושב רק בלי אלימות מילולית. וואלה תכבד
לא הייתה שום אלימות מילולית. להגיד שאני לא אוהב את השיר
04/05/2016 | 16:14
2
60
זו אלימות מילולית?
צודק אין אלימות מילולית made of shit
04/05/2016 | 16:25
1
31
04/05/2016 | 16:39
19
גם אם ישראל לא תעלה, חביתית עשתה את המקסימום ממה שהיה לה
04/05/2016 | 16:12
1
151
וזה סבבה גם כן.
לגמרי. לא פשוט לקחת שיר פח ועדיין לנסות להוציא ממנו משהו..
04/05/2016 | 16:18
58
חובי זמר מעולה
04/05/2016 | 16:18
1
144
לקח שיר סביר והצליח להפוך אותו למצמרר ומרגש עד דמעות.
לא כל אחד יכול לעשות את זה

אוהבת גם את ההתלהבות הדיוותית שלו מהאירוויזיון (בגד ב-20 אלף יורו ) רואים שהוא נהנה מכל רגע וזה אחלה!
הזמר מעולה (בעיניך), השיר (הרבה) פחות
04/05/2016 | 16:20
62
בהתחלה גם אני חשבתי שישראל לא עולה אבל התהפכתי.חובי מסיים 11
04/05/2016 | 16:39
2
195
בגמר.

השיטה הזאת של לשלוח מועמד דרך זכייה בתוכנית ריאליטי היא שיטה מאוד מוצלחת יחסית לכל השיטות האחרות(שנוסו ואיכזבו בגדול).

זוכה בתוכנית ריאליטי זה חייב להיות מישהו עם קול מאוד ערב שהקאברים שלו מעיפים את הציבור.
ואז כשמחברים לו שיר שתפור עליו חייב לצאת משהו הכי טוב שאפשר להוציא.

רק צריך לגמור את התוכנית ואת הגמר של הריאליטי לפחות חצי שנה(ואפילו שנה) לפני האירוויזיון כדי שמחבר השיר(דורון מדלי? או מישהו אחר?)יהיה לו מספיק זמן ומוזה להכין שיר פגז שיהיה תפור על המועמד לשליחה.

בקיצור את התוכנית צריך להקליט ללא הגמר בינואר-מרץ של שנה קודם.
לשדר אותה ביוני-אוגוסט של אחרי האירוויזיון הקודם.
ומאוגוסט עד מרץ יהיה זמן למחבר השיר להכין שיר פיצוץ. ואולי עוד מחברים יוכלו להכנס לתמונה כשהם כבר יודעים למי הם צריכים להתאים שיר מה צבע הקול שלו ומה המנעד.

אם יהיו כמה מחברים אפשר לעשות לאותו זוכה בריאליטי קדם פרטי של כל המחברים שהכינו לו שירים.(חח הבן אדם גם זוכה על הדרך ברפרטואר להופעות).  
מקום 11 בגמר? חחחחח די אני לא נושם כבר מרוב צחוק :)
04/05/2016 | 17:15
1
47
טוב, אז אם זה עושה לך טוב אז ספיישל בשבילך(אבל רק בשבילך):
04/05/2016 | 17:33
120
מקום 10 בגמר
עכשיו גם פה נכנסנו לגמר
04/05/2016 | 15:46
5
367
עד לפני כמה ימים ההימור על ישראל עמד על מקום 13 ואז השתפר למקום 11 ומהיום אנחנו לפי ההימור סוגרים את הרשימה.
לצערי זה לא אומר כלום כי כמעט בכל שנה האתר הזה מהמר שנעלה לגמר....
http://eurovisionworld.com/?odds=eurovision-semi-f...
שנה שעברה באתר הזה, ישראל, עד *יום* לפני הסמי, לא עלתה לגמר
1
175
***יום*** לפני הסמי העלו את גולדן בוי למקום 6
והוא סיים 3.
אחלה זה רק מעודד
04/05/2016 | 16:06
59
אני דווקא ראיתי אתר הימורים ששם היינו בטום 3
04/05/2016 | 16:19
82
בינתיים זה רץ כבר הגיעו ל-8
04/05/2016 | 20:13
1
48
לגמרי. ובכללי עלינו למקום 16!
04/05/2016 | 20:21
44
עזרה לגבי צפיה בסמי 1
03/05/2016 | 09:42
36
291
אשמח לעצה לגבי צפיה בסמי ה1.
אני מזמין כמה חברים כל שנה. אין לי ערוצים זרים בטלוויזיה (סלקום TV) ולכן נאלץ לראות ב אתר האירוויזיון. בגלל שהמחשב קטן, מן הסתם אשתמש בכרום כאסט לשידור לטלוויזיה.
אני מאד חושש שהשידור לא יעבוד או יקרטע או שהשימוש בCAST לטלוויזיה לא יהיה חלק.
אשמח אם למישהו יש רעיון מה לעשות מנסיון . פליזזזז ותודה
השידור באתר הוא חלק, באיכות די טובה ודי מהנה. אין לך ממה
03/05/2016 | 09:50
1
190
לחשוש.
תודה רבה!! מקווה שכך יהיה
03/05/2016 | 10:49
36
עוד שנה שיניב דורנבוש עושה סקירה עם מלא טעויות בוואלה
03/05/2016 | 09:51
22
248
תזדעזעו כמוני:

היי חזירים!
03/05/2016 | 11:32
14
182
קודם כל תודה רבה על השיתוף. עכשיו נא האר את עיניי איפה הטעויות, מה הצליח לזעזע את עולמך כל כך, מי יודע - אולי אלמד משהו, פרח בלון.
יאא מרגיש סלב. קודם כל בבקשה על השיתוף!
03/05/2016 | 12:06
8
141
היו מלא דברים לא נכונים. אני אדגים על המדינה הראשונה בכתבה שלך פינלנד:
"את סקירת הגוש הצפוני נפתח עם אחת המדינות הוותיקות ביותר וגם הכושלות ביותר בתחרות הזמר של האירוויזיון"
מהותיקה ביותר?
שוויץ, בריטניה,איטליה, צרפת, בלגיה, הולנד, גרמניה וספרד ותיקות יותר ממנה וזה עוד בשלוף ובלי להתקטנן.
האם התכוונת להכי וותיקה בגוש הצפוני אז זה גם לא נכון כי שוודיה ותיקה יותר ממנה (השתתפה לראשונה ב58 בזמן שפינלנד ב61), דנמרק עוד יותר (השתתפה לראשונה ב57) וגם נורווגיה ותיקה יותר כי השתתפנה שנה לפניה.
אי אפשר לכתוב על מדינה שיש לפחות 10 מדינות משתתפות ותיקות ממנה שהיא אחת הותיקות. זה נכון לגבי בלגיה ושוויץ. לא לגבי פינלנד.
זה לא מקצועי בעיני..

הכושלת ביותר?
למעשה כל מדינה שמעולם לא זכתה כושלת יותר ממנה כי פינלנד זכתה.
אם זה ממוצע מקומות (לא נראה לי שירדת לריזולוציה כזאת) אז גם שם יש יותר כושלות ממנה.
אם המקום האחרון הוא המדד שלך אז גם שם יש יותר כושלות מפינלנד.
פינלנד זכתה, עולה לגמרים והממוצע שלה באירו (אם נקח את האירו הישן + גמרים שפינלד עלתה בהם) הוא נמוך אומנם אבל יש מדינות עם ממוצע נמוך בהרבה.
הכי בשלוף  - פורטוגל יותר כושלת ממנה.
אם תתעקש על הכי כושלת מבין הותיקות - בלגיה ושוויץ יותר כולשות מבחינת ממוצע מקומות שלא נדבר על עליות לגמר.

על אותו בסיס אי דיוקים אפשר לכתוב פוסט על כל מדינה שכתבת.

לקורא הממוצע זה לא משנה, אבל לנו החובבים שיודעים היסטוריה של האירו וזוכרים דברים זה ממש מציק.

נ.ב סחתיין על התגובה. אנשים אחרים היו בורחים או משוכנעים שמה שכתבו הוא כה נכון ולא מבקשים הסברים.

לא סתרת שום דבר ממה שכתבתי
03/05/2016 | 12:28
7
117

פינלנד - כן כן, אחת המדינות הוותיקות ביותר. לא הוותיקה ביותר. מהוותיקות. 1961, האירוויזיון השישי, בהחלט נותן לה את התואר "אחת הוותיקות". הניסוח מדויק. כשיש לפחות 40 מדינות שהצטרפו אחריה, היא לחלוטין אחת הוותיקות.

כן, הכושלות ביותר. במיוחד לעומת הוותק המוחלט בשנים, גם אם היו 375 מדינות שהשתתפו לפניה. הזכייה שלה הגיעה 45 שנים מההשתתפות הראשונה, יש לה עשרה מקומות אחרונים (כולל סמי), הדחות עוד מתקופת הרליגיישן, מיעוט הופעות בטופ 10 מהשנים שזה משנה. "יש כושלות ממנה", אולי, אבל הניסוח מדויק - אחת הכושלות ביותר, ולכן הזעזוע שלך עדיין לא נהיר לי. יש כל מיני מדדים לקבוע, וגם אם נגיד שכל הדוגמאות שהבאת - פורטוגל, בלגיה ושוויץ יותר כושלות בכל המדדים בעולם, גם אם פינלנד תהיה הרביעית, החמישית או השישית במדדים - מתוך יותר מ-40 משתתפות היא אבסולוטית אחת הכושלות ביותר.

אם קראת את הטור הראשון בסדרה, כתוב בו שהוא מופנה לקורא הממוצע, לא לחובב שאף פעם לא יהיה מרוצה ממשהו שלא הוא עצמו כתב. אני אף פעם לא בורח, שמי המלא ותמונתי גלויים לכל, אנשים שבורחים הם אלו שכותבים תחת שמות ופרטים בדויים דברים בסגנון "הכתב לא מבין שום דבר" על נגזרותיו השונות וגם לא טורחים להסביר. 
עדיין לא סתרת את הדברים שכתבתי. 

אני מוותר על לך על הותיקה אבל על הכושלת ביותר אני לא אוותר
03/05/2016 | 13:05
4
78
לא משנה מה המדד שלך יהיה, פינלנד היא לא המדינה הכושלת ביותר.
שים לב שכתבת הכושלת ביותר ולא אחת הכושלות או מהלא מוצלחות וכו. אתה הכרעת שהיא הכושלת ביותר.

עכשיו, כמו בצבא, מדינה כושלת היא אחת משלוש:
1. לא זכתה אף פעם - פינלנד זכתה
2. לקח לה הכי הרבה שנים עד שזכתה - פורטגל טרם זכתה והיא משתתפת כבר משנת 1964, 52 שנה, 52 > 45 ולכן היא יותר כושלת מפינלנד
3. סיימה הכי הרבה במקום האחרון - נורווגיה סיימה 6 פעמים במקום האחרון פינלד 5
בשום מדד פינלנד היא לא הכושלת ביותר.
גם אם תרצה להיות הכי יאקי שיש ותחשב ממוצע מקומות תראה שיש מדינות שיותר נמוכות מפינלנד בממוצע.

אני לא מכיר אותך ואין לי כלום נגדך. פשוט האי דיקוים האלה עצבנו אותי ואתה ביקשת הסברים.

אני מציע לך לשוב ולקרוא את הכתבה
03/05/2016 | 15:30
3
59
במקרה שקשה, הנה המשפט: "אחת המדינות הוותיקות ביותר וגם הכושלות ביותר". ביקשתי הסברים, אך עדיין לא הראית לי אי דיוקים שלי, אלא קריאה לא מדויקת שלך :)
והנה אתה מתחיל להיות כמו כתבי הספורט שכותבים שלסטר עשתה
03/05/2016 | 15:40
2
73
משהו שאף קבוצה לא עשתה ואז אתה מראה להם דוגמאות של קבוצות קטנות שהיו שנה לפני כן בתחתית ולקחו אליפות שנה אחרי והם טוענים שזה לא רלוונטי כי זה לא בתקופה שמסי משחק כדורגל..

סלמאת.
הפתרון הקל כשאתה לא מצליח להוכיח את התזה שלך
03/05/2016 | 15:44
1
65
זה ללכת לכיוון שהלכת. האשמת באי-דיוקים, עד כדי כך שהזדעזעת, לא פחות! קיבלת קריאה מודרכת. הראית שקראת לא נכון ("הכושלת ביותר" - הדגשת את זה, למרות שזה לא כתוב בכלל). ואז המפלט שלך הוא ללכת להשוואה בכלל לא קשורה.

אכן סלמאת.
03/05/2016 | 16:04
12
נאג'י יקירי היקר
04/05/2016 | 08:58
1
48
אני מתה עליך והכל. לגבי ה"ותיקות"- נו, נחליק לך. לגבי הכושלות- פינלנד היא אכן מהמדינות הכושלות ביותר. נכון, היא זכתה ולכן היא לא "פורטוגל", אבל היא ממש ממש ממש כושלת. אבל ממש. אז היו לה הצלחות פה ושם, אבל סטטיסטית היא כושלת ממש, אם מסתכלים על המכלול של המיקומים שלה נוכח הותק.
אני הייתי אומר שהיא יותר ותיקה מכושלת
04/05/2016 | 14:54
25
ופורטוגל יותר כושלת מותיקה, אבל שתיהן ותיקות וכושלות.
למי שלא יודע - Yaniv-DC
03/05/2016 | 12:18
4
159
הוא מנהל פורום אירוויזיון הראשון החל מיום הקמתו בשנת 2001 (לפני 15 שנה!) ולמעשה בזכותו אנחנו כאן.
כבוד
03/05/2016 | 12:19
22
לאחר תחלופת מיילים זועמת, זועמת! עם הנהלת הפורומים של אז
03/05/2016 | 13:01
117
שטענה: "אין לזה קהל, לא מעניין אף אחד" :(
ידוע. לא קשרתי שאותו יניב שם זה יניב DC.
03/05/2016 | 13:06
39
השאלה אם הוא קרוב משפחה של האוסטרית
03/05/2016 | 17:00
68
עם החלציים בוושינגטון DC
הבעיה היחידה שהייתה לי עם הכתבות של יניה זה השנאה שלו
03/05/2016 | 17:24
6
96
ליצירה המושלמת של ג'אמלה ואוקראינה.
אבל זה כבר עניין של טעם
שנאה? למה להחמיא לה?
03/05/2016 | 21:23
5
63
מדובר באיבה ותיעוב. אבל זה אכן לא משהו עובדתי ואף ציינתי שם שאני יודע שבתיאור הזה אני צפוי להקים עלי חובבים רבים.
כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן מקום אחרון שליייייייייייייייייי
03/05/2016 | 21:26
18
אויש שקט זה שיר נהדר!
04/05/2016 | 08:59
3
34
ואני מתה על הכתיבה שלך והכל (אתה יודע את זה, גם אם אתה לא מקשר בדיוק מי אני בקבוצת חובבים), אבל בריוויו הזה נעלבתי בשם ג'מאלה וכל אדם שיש לו אוזניים ומסוגל לשמוע כמה השיר הזה אדיר.
תכלס מאוקראינה מצפים ליותר...
04/05/2016 | 09:13
8
אוקראינה זה ליגה אחרת מכל השאר
04/05/2016 | 09:20
12
כל אדם שיש לו אזניים - כרת אותן אחרי השיר הזה :(
04/05/2016 | 10:53
33
(וברור שמקשר, זה כאילו שאקרא לעצמי niv dor)
וולקאם טו מיי ווורלד!!
03/05/2016 | 09:52
6
152
אני שנים צופה רק בוובקאסט.(מטבע הדברים...).
זה שידור אם כי בשנים האחרונות השידור האינרטנטי באתר האירוויזיון סביר יותר.
תכין לעצמך גיבוי של עוד שידור וובקאסט מאתרים אחרים(פועל על MUTE) למקרה של באפרינג, ותתפלל לטוב.
וואי מלחיץ. איזה באסה. אני אשתגע אם יהיה שידור פח!@
03/05/2016 | 10:50
3
31
נו מה לעשות... קשים חיי הצופה בוובקאסט...
03/05/2016 | 11:01
58
אם יש לך אינטרנט טוב (מעל 10) ומחשב עם מעבד טוב אין סיבה
03/05/2016 | 11:06
1
75
שזה יתקע.
את אירו 2013 ראיתי באתר וזה היה מעולה (בטח השתפרו מלא מאז).
03/05/2016 | 11:54
13
למה במחשב כן ובטלוויזיה לא?
03/05/2016 | 16:00
1
73
מבחינה דתית יעני.
אני די בשוק שאני הולך לצפות באירוויזיון בערב יום הזכרון. זה ערב מאוד קשה נפשית עבורי. אבל אולי זה דווקא טוב לצאת מהבאסה לשעתיים של שמחה....
אם תרצה לדון בזה שלח בפרטי
03/05/2016 | 16:07
27
אני היחידה שלא תצפה בסמי 1 בלייב?
03/05/2016 | 11:12
3
189
אני די בונה על טורנט או לפחות סטרימינג איכותי 24 שעות אחרי...

(לא צופה בערב יום הזיכרון)
תוכלי לראות באתר עצמו יום אחרי ואולי יומיים אחרי אפילו
03/05/2016 | 11:31
64
גם אני לא אצפה. יהיה את כל הסמי ביוטיוב זמן קצר אחרי השידור
03/05/2016 | 19:53
53
מקליטים בטלוויזיה ורואים יום אחרי
03/05/2016 | 21:50
36
משחקי האחוויזיון 2016 - מי לא תראה את הגמר
02/05/2016 | 10:15
37
144
משחקי האחוויזיון 2016, חצי הגמר הסתיים,
יש לנו את השמות של ארבעת העולים לגמר הגדול

ויש לנו את השם של מי שפספסה את הגמר ברגע האחרון, היא קיבלה 17 קולות ואילו המקום הרביעי קיבל 12 קולות...

Italy - Francesca Michielin - No Degree Of Separation

מצטערים פרנצ׳סקה , מקומך לא בגמר 
את לא זכירה כזה , כנראה שמקומך בהיכל התהילה הוא כמו מקומן של לינור שפר, וסיוון אברהמי (מי )
כנראה שיש מעלה של הפרדה עד לגמר
משחקי האחוויזיון 2016 - הגמר הגדול
02/05/2016 | 10:36
34
167
אז ברוכים הבאים לרביעייה הגדולה של הגמר של משחקי האחוויזיון 2016

אז מה היה לנו העונה? 39 הדחות מטורפות

איפה הייתם ברגע שארמניה הודחה בהדחה ה-5 של העונה בהפתעה גמורה?
מי עודד את הבית שספרד הודחה בטרם עת?

יש לנו 4 מתמודדות בגמר, בואו נראה מה עבר עליהם העונה :
עמיר - יהודי חמוד ושובה לב , הקהל התאהב בו ובשירו המרגש, אבל האם עמיר ימשיך לרגש או לקהל נמאס?
פולי - הרבה לא מבדילים בינה לבין טל גלבוע, וכל הבית לא ישכח את החברות שלה ושל סניה (לאחר שחובי עזב את הבית)
נינה - הקהל התחבר לנטע זר של העונה, עברה חרם חברתי בתיכון , והסיפור המרגש שלה וחיבתה למיקה קרני הועיל לה בקולות מהבית.
סניה - הפרובוקטיבית של הבית, הפלפל , השי חי של העונה , לא הפסיקה להפתיע בעונה , ששפכה כוס יין על פרנצ׳סקה , אבל אחרי שחובי הודח יצאו ממנה דברים יותר טובים והפסיקה לגדף ולקלל.

החוקים להצבעה בגמר:
אנחנו בגמר הגדול של משחקי האחוויזיון אין יותר הדחות - מכאן מי שתקבל הכי קולות לטובתה תזכה.
עליכם להצביע למדינה שמי שאתם רוצים שיזכו במשחקי האחוויזיון.
יש לכם להצביע עד : יום חמישי , 5.5.16, ב-15:00

המדינות המשתתפות בגמר הגדול של משחקי האחוויזיון הן!

* Bulgaria - Poli Genova - If Love Was A Crime
* Serbia - Sanja Vučić ZAA - Goodbye (Shelter)
* Croatia - Nina Kraljić - Lighthouse
* France - Amir - J'ai cherché

המדינות שכבר הודחו ועזבו את התחרות :
5. Italy - Francesca Michielin - No Degree Of Separation
6. Russia - Sergey Lazarev - You're The Only One
7. Lithuania - Donny Montell - I've Been Waiting For This Night
8. Cyprus - Minus One - Alter Ego
9. Hungary - Freddie - Pioneer
10. Germany - Jamie-Lee Kriewitz - Ghost
11. Latvia - Justs - Heartbeat
12. Estonia - Jüri Pootsmann - Play
13. The Netherlands - Douwe Bob - Slow Down
14. Malta - Ira Losco - Walk on Water
15. Israel - Hovi Star - Made Of Stars
16. Ukraine - Jamala - 1944
17. Iceland - Greta Salóme - Hear Them Calling
17. Czech Republic - Gabriela Gunčíková - I Stand
19. Spain - Barei - Say Yay!
20. Australia - Dami Im - Sound Of Silence
21. Poland - Michał Szpak - Color Of Your Life
22. Azerbaijan - Samra - Miracle
23. Norway - Agnete - Icebreaker 
23. Ireland - Nicky Byrne - Sunlight
25. Sweden - Frans - If I Were Sorry
26. United Kingdom - Jo & Jake - Your'e Not Alone

להזכירכם ! אתם צריכים להצביע לזוכה הגדול שלכם העונה! 

שתהיה הצבעה מהנה, תצביעו
בהמוניכם !
צרפת
02/05/2016 | 10:38
23
צרפת!
02/05/2016 | 10:42
16
לה פראנס!
02/05/2016 | 10:51
18
סרביה
02/05/2016 | 10:55
30
מבין ה-4, אני הכי אוהב את סרביה וקרואטיה.
אבל אני חושב שסניה יותר טובה בלייב, אז זה מה שהכריע את הכף לטובתה.
צרפת
02/05/2016 | 11:21
10
חיבתה למיקה קרני
02/05/2016 | 11:28
61
מעולה אתה!

איזה משחק כיפי היה
בולגריה (3) קרואטיה (12) סרביה (5) וצרפת (6) א-ב-ל
02/05/2016 | 11:34
3
74
אני הולכת דווקא על סרביה כי לדעתי היא פרפורמרית ענקית, יש בה משהו מיוחד ושונה, המסר חזק וחשוב והשיר ממש גדל עליי.

אז סרביה (אפילו שהיה ברור שצרפת תנצח מההתחלה)
מה המסר? חח
02/05/2016 | 19:42
2
28
חייב לשאול
להיות עשר
02/05/2016 | 21:14
12
המסר של סרביה
03/05/2016 | 17:14
29

אלימות נגד נשים.
מצביע לבולגריה. הפתעה ענקית!
02/05/2016 | 12:27
20
בולגריה
02/05/2016 | 13:06
10
קרואטיה
02/05/2016 | 13:13
9
בולגריה
02/05/2016 | 13:47
27
אגב - אהבתי את הפתיח
סרביה
02/05/2016 | 14:08
6
מפרגן לסרבית
02/05/2016 | 15:12
9
קרואטיה , השיר הכי איכותי וטוב של השנה
02/05/2016 | 15:28
34
וזמרת ענקית שאני צופה לה גדולות, כמו שצפיתי לאדל כבר מהסינגל הראשון שלה עם ההתגלגלות על המדרכה, בזמן שאף אחד עדיין לא ספר אותה.

ובדיוק כפי שאמרתי עליה, כך אני גם אומר על נינה הקרואטית: זו הקטנה עוד גדולה תהיה. כי עם קול כמו שלה, גם השמיים הם לא הגבול.
סרביה
02/05/2016 | 16:11
6
צרפת
02/05/2016 | 17:55
5
סרביה
02/05/2016 | 18:29
4
קרואטיה
02/05/2016 | 18:57
17
אני רואה שכמו באח הגדול, גם פה החזקים באמת לא הגיעו לגמר.
הצחקת אותי עם איך שתיארת את העולות לגמר.
ואגב לינור שפר היתה מקום 3 בגמר.
קרואטיה
02/05/2016 | 19:58
12
בגלל שרוסיה לא משתתפת
סרביה כל כך!!!!!!!!!!!!!
02/05/2016 | 19:59
6
שיט שכחתי שנינה זאת בעצם סי היימן !
02/05/2016 | 22:32
31
מה אני אעשה עכשיו?
כולם טובים. קרואטיה!
02/05/2016 | 22:53
9
קרואטיה
02/05/2016 | 22:58
9
צרפת
02/05/2016 | 23:30
8
קרואטיה
03/05/2016 | 00:40
5
קרואטיה
03/05/2016 | 06:58
6
סרביה
03/05/2016 | 17:05
6
המשיכו להצביע! יש לכם עוד יותר מיום!
04/05/2016 | 10:50
8
השועל בוחר בקרואטיה
04/05/2016 | 14:12
18
ואיפה רוסיה?
סרביה
04/05/2016 | 17:06
5
צרפת צרפת צרפת
04/05/2016 | 18:23
4
בולגריה!!!!!
02/05/2016 | 19:41
33
Day mi lyubovta נשמות
למי שכתב צרפת, צרפת בגמר בכל מקרה היא בין 5 המדינות שבגמר!
03/05/2016 | 22:22
16
למה כחול?? מה נסגר?? עוד הבלונד היה נורמאלי
04/05/2016 | 12:13
223
וחבל כי יש לה שיר חמוד.. טוב נראה אם זה יתאים להופעה
היום ב- nrg: האם נציג רוסיה ההומופובית הוא הומו בעצמו?
01/05/2016 | 18:43
60
444
http://www.nrg.co.il/online/7/ART2/773/649.html

המשך>>
החזרה של רוסיה מזלזלת באינטיליגנציה
02/05/2016 | 21:25
63
547
מה עשו הרוסים?
לקחו כוכב מהשורה הראשונה
שפכו הון תועפות של כסף
החליטו שהשנה - זה שלהם
כתבו שיר שנתפר באופן מושלם למידותיו של האירוויזיון ולאוזן הלא מתוחכמת של חובבי האירוויזיון (לכאורה)
ושלחו את הכוכב שלהם לשטוקהולם להופיע על רקע מיצג וידאו מוגזם ומתאמץ שזועק "אנחנו חייבים...
המשך>>
מה עשו הרוסים?
לקחו כוכב מהשורה הראשונה
שפכו הון תועפות של כסף
החליטו שהשנה - זה שלהם
כתבו שיר שנתפר באופן מושלם למידותיו של האירוויזיון ולאוזן הלא מתוחכמת של חובבי האירוויזיון (לכאורה)
ושלחו את הכוכב שלהם לשטוקהולם להופיע על רקע מיצג וידאו מוגזם ומתאמץ שזועק "אנחנו חייבים לנצח פליזזזזזזז!!!!!!!!!!"
הכל שם מתאמץ מדי, מוגזם מדי, מנופח מדי, ובתוך כל הבלון הגדול של השיר וההופעה הזו אין כלום. שום תוכן. 
למראית עין ההופעה מרשימה והגימיקים עושים את שלהם, אבל מספיק להסתכל על התמונה הכוללת ולהבין שיש פה קרב על החיים מבחינת רוסיה, זה או הכל או כלום. ובעיני זה בעיקר כלום.
אני מקווה שצופי האירוויזיון יגלו מידה של תבונה ולא יצביעו לשלשול הויזואלי והווקאלי הזה.
מחמיא שפה אנחנו בטופ 15
04/05/2016 | 05:52
132
03/05/2016 | 00:36
40
175
שלב קרבות הראש בראש הסתיים - ול-21 השירים שניצחו הצטרפו עוד 3 שירים שזכו ברוב הקולות בשלב ההצלה: קרואטיהאוקראינה ולטביה

לפיכך, 24 שירים יחולקו ל-3 בתים בשלב הבא של התחרות:

01. בוסניה-הרצגובינה
02. צ'כיה
03. סרביה
04. ארמניה
05. אוסטריה
06. פולין
07. אוסטרליה
08. גרמניה
09. קפריסין
10. בריטניה
11. הונגריה
12. מולדובה
13. איטליה
14. הולנד
15. רוסיה
16. יוון
17. בולגריה
18. צרפת
19. אזרבייג'אן
20. ישראל
21. אסטוניה
22. קרואטיה
23. אוקראינה
24. לטביה 

בכל בית יתחרו 8 שירים על 2 כרטיסים לחצאי הגמר
 לשלב חצי הגמר יעלו 6 שירים (שני השירים המנצחים בכל בית).
בחצי הגמר ייערכו שני קרבות של 3 שירים - המנצח בכל קרב משולש, יעפיל לקרב הגמר.

מיד יוצאים לדרך עם הבית הראשון...
אווווווווווף ידעתי שה תחזור...
03/05/2016 | 00:38
60
בית 01: דרגו - ובחרו את המנצחים שלכם
03/05/2016 | 01:04
36
139
ההצבעה לבית 01 יוצאת לדרך
בבית זה מתחרות 8 המדינות הבאות:

01. פולין
https://www.youtube.com/watch?v=Sjup9PJ25LM

02. אוסטרליה
https://www.youtube.com/watch?v=2EG_Jtw4OyU

03. מולדובה
https://www.youtube.com/watch?v=wXcDKy97BHk

04. ארמניה
https://www.youtube.com/watch?v=l7m3wOGhEvE

05. איטליה
https://www.youtube.com/watch?v=WySSLip5uzc

06. רוסיה
https://www.youtube.com/watch?v=w7hRZS-nLhY

07. קרואטיה 
https://www.youtube.com/watch?v=ZPDKaOgkAGY

08. בוסניה-הרצגובינה
https://www.youtube.com/watch?v=MFmLfeMzgrc

דרגו את 8 מדינות הבית ע"פ השיטה הבאה: 1,3,5,6,7,8, 10 ו-12 נק' לשיר הטוב ביותר
2  המדינות עם הניקוד הגבוה ביותר יעפילו לקרבות חצי הגמר.

ההצבעה תיסגר בעוד 24 שעות בדיוק!
והצבעה נעימה!
הצבעתי
03/05/2016 | 01:11
1
70
1 - ארמניה
3 - קרואטיה
5 - מולדובה
6 - איטליה
7 - אוסטרליה
8 - רוסיה
10- בוסניה
12- פולין
דירוג
03/05/2016 | 02:45
40
1 - ארמניה
3 - אוסטרליה
5 - איטליה
6 - קרואטיה
7- פולין
8 - מולדובה
10 - רוסיה
12- בוסניה
03/05/2016 | 01:17
59
12 נק׳ לארמניה
10 נק׳ לקרואטיה
8 נק׳ לאיטליה
7 נק׳ לבוסניה-הרצגובינה
ומכאן כבר דירגתי באן-דן-דינו:
6 נק׳ לפולין
5 נק׳ לרוסיה
3 נק׳ לאוסטרליה
נק׳ 1 למולדובה
איטליההההההה
03/05/2016 | 01:19
81
1 - ארמניה
3 - בוסניה
5 - פולין
6 - קרואטיה
7 - רוסיה
8 - אוסטרליה
10- מולדובה
12- איטליה
03/05/2016 | 01:20
49
ארמניה 12
קרואטיה 10
אוסטרליה 8
פולין 7
רוסיה 6
מולדובה 5
בוסניה-הרצגובינה 3
איטליה 1
ההצבעה שלי
03/05/2016 | 01:29
55
בוסניה-הרצגובינה 1
מולדובה 3
פולין 5
ארמניה 6
רוסיה 7
איטליה 8
אוסטרליה 10
קרואטיה 12

אחרי החזרה האחרונה שלה רוסיה ירדה אצלי בגדול מהמקום הרביעי למקום התשיעי.מה לעשות, אני לא אוהב מעתיקנים, אני אוהב מקוריים.
מצביע
03/05/2016 | 01:31
35
12.רוסיה
10.אוסטרליה
8.ארמניה
7.איטליה
6.קרואטיה
5.בוסניה הרצגובינה
3.פולין
1.מולדובה

הצבעתי:
03/05/2016 | 02:33
36
01. פולין
1

02. אוסטרליה
10

03. מולדובה
3

04. ארמניה
8

05. איטליה
6

06. רוסיה
5

07. קרואטיה
​12

08. בוסניה-הרצגובינה
7
מהטוב לפחות טוב
03/05/2016 | 07:01
32
פולין
קרואטיה
איטליה
רוסיה
ארמניה
בוסניה
אוסטרליה
מולדובה
ההצבעה שלי
03/05/2016 | 07:06
33

12 - ארמניה
10 - קרואטיה
08 - אוסטרליה
07 - איטליה
06 - מולדובה
05 - רוסיה
03 - פולין
01 - בוסניה הרצגובינה
מצביע:
03/05/2016 | 07:25
26
1- בוסניה
3- מולדובה
5- ארמניה
6- רוסיה
7- פולין
8- איטליה
10- אוסטרליה
12- קרואטיה
זו תחרות ראש בראש ולכן אף פעם לא הבנתי למה צריך בתים!
03/05/2016 | 08:17
2
44
שונא את השלב הזה אבל הנה שלי מהטוב לרע:
קרואטיה
ביח
רוסיה
פולין
אוסטרליה
ארמניה
מולדובה
איטליה

כדי לסנן את השירים במהרה (אחרת התחרות הייתה נמשכת נצח)
03/05/2016 | 08:42
1
39

התחרות מתחילה רק לאחר בחירת כל השירים ואין די זמן לערוך קרבות גם בשלב הזה. הקרבות יחזרו בחצאי הגמר וכמובן בגמר.
הצעה: לא להחזיר אף מדינה ובמקום בתים לעשות ראש בראש של 3
03/05/2016 | 09:56
35
שירים.
כל העניין שתמיד יהיה ראש בראש חחח
שלי
03/05/2016 | 08:20
33
12- קרואטיה
10- איטליה
8- ארמניה
7- אוסטרליה
6- רוסיה
5- פולין
3- בוסניה
1- מולדובה
אוקיי מצביעה:
03/05/2016 | 09:01
28
12 - איטליה
10 - ארמניה
8 - פולין
7 - רוסיה
6 - בוסניה
5 - קרואטיה
3 - מולדובה
1 - לאוסטרלית הפחה כדי שתיכשל
דירוגים בית 1 מממיאללה
03/05/2016 | 09:10
28
מולדובה 1
בוסניה 3
ארמניה 5
אוסטרליה 6
פולין 7
רוסיה 8
איטליה 10
קרואטיה 12
מדרג
03/05/2016 | 09:42
23
12 איטליה
10 רוסיה
8 בוסניה הרצגובינה
7 פולין
----מפה השירים החלשים----
6 מולדובה
5 קרואטיה
3 אוסטרליה
1 ארמניה
danian
03/05/2016 | 10:04
22
12- רוסיה!
10- פולין
8- ארמניה (פולין וארמניה תמיד מתחלפות אצלי במיקום, נו באמת)
7- איטליה
6- מולדובה
5- קרואטיה
3- בוסניה
1- אוסטרליה
3 מעולים ממש
03/05/2016 | 10:09
40
מדרג לפי מה שהכי בא לי טוב עכשיו:
12 בוסניה
10 קרואטיה
8 ארמניה

השאר לא מעניין
7 איטליה
6 פולין
5 רוסיה
3 מולדובה
1 אוסטרליה
שלי
03/05/2016 | 10:17
25
12 - פולין!!!
10 - רוסיה
8- איטליה
6 - ארמניה
5 - קרואטיה
4 - אוסטרליה
3 - מולדובה
1 - בוסניה הרצגובינה
מצביע
03/05/2016 | 13:25
22
12 - קרואטיה
10- פולין
8 - ארמניה
7 - איטליה
6 - אוסטרליה
5 - מולדובה
3 - רוסיה
1- בוסניה
הצבעתי:
03/05/2016 | 14:12
21
12 - קרואטיה
10 - איטליה
8 - ארמניה
7 - בוסניה והרצגובינה
6 - רוסיה
5 - מולדובה
3 - אוסטרליה
1 - פולין

ההצבעה שלי:
03/05/2016 | 15:28
28
12 נק': בוסניה הרצגובינה
10 נק': איטליה
8 נק': אוסטרליה
7 נק': קרואטיה
6 נק': פולין
5 נק': ארמניה
3 נק': רוסיה
1 נק': מולדובה
ההצבעה שלי
03/05/2016 | 16:08
21
12 - אוסטרליה
10 - ארמניה
8 - קרואטיה
7 - מולדובה
6 - איטליה
5 - פולין
3 - רוסיה
1 - בוסניה הרצגובינה
מדרג
03/05/2016 | 16:21
23
12 קרואטיה
10 ארמניה
8 אוסטרליה
7 פולין
6 רוסיה
5 איטליה
3 בוסניה הרצגובינה
1 מולדובה
בית חזק למעט מולדובה המחריד
03/05/2016 | 16:23
27
מהטוב לרע:

ארמניה
בוסניה הרצגובינה
רוסיה
אוסטרליה
קרואטיה
פולין
איטליה
מולדובה

את כל השירים אני אוהב כאן חוץ ממולדובה
מדרג
03/05/2016 | 16:38
23
מהכי טוב לפחות טוב

קרואטיה
ארמניה
איטליה
פולין
אוסטרליה
רוסיה
מולדובה
בוסניה הרצגובינה
הצבעתי
03/05/2016 | 17:27
21
רוסיה 12
אוסטרליה 10
קרואטיה 8
פולין 7
בוסניה הרצגובינה 6
ארמניה 5
מולדובה 3
איטליה 1
בית חזק
03/05/2016 | 17:39
21
1 - ארמניה
3 - מולדובה
5 - אוסטרליה
6 - בוסניה
7 - איטליה
8 - קרואטיה
10 - פולין
12 - רוסיה
ההצבעה שלי
03/05/2016 | 21:43
21
נקודה- בוסניה הרצגובינה
3 נק'- איטליה
5 נק'- מולדובה
6 נק'- אוסטרליה
7 נק'- פולין
8 נק'- ארמניה
10 נק'- רוסיה
12 נק'- קרואטיה
דירוגי לבית 01:
03/05/2016 | 22:57
31

01 - ארמניה
03 - בוסניה הרצגובינה
05 - מולדובה
06 - איטליה
07 - פולין
08 - קרואטיה
10 - אוסטרליה
12 - רוסיה
מהטוב לגרוע
03/05/2016 | 23:02
19
רוסיה
קרואטיה
ארמניה
איטליה
בוסניה
אוסטרליה
פולין
מולדובה
דירוגי
03/05/2016 | 23:05
18
1- מולדובה
3- בוסניה
5-פולין
6-אוסטרליה
7-ארמניה
8-קרואטיה
10-איטליה
12-רוסיה
הדירוג שלי-
03/05/2016 | 23:37
18
12- אוסטרליה
10- רוסיה
8- קרואטיה
7- פולין
6- ארמניה
5- מולדובה
3- איטליה
1- בוסניה
► מצביע ◄
04/05/2016 | 00:44
22
12 רוסיה
10 אוסטרליה
8 פולין
7 איטליה
6 קרואטיה
5 מולדובה
3 בוסניה
1 ארמניה
תגידו
03/05/2016 | 07:02
1
59
מה חשבתם לעצמכם שהעפתם את אוקראינה? מה?
03/05/2016 | 12:18
9
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ