לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1695116,951 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'Melodifestivalen 2018: חצי גמר 03'
Melodifestivalen 2018: חצי גמר 03
17/02/2018 | 13:12
23
151
הערב: המסע למציאת השיר שייצג את שבדיה בליסבון נמשך! אחרי העלייה לגמר של Samir & Viktor ו-Liamoo בשבוע שעבר, Melodifestivalen 2018 ממשיך עם חצי הגמר השלישי!

הערב יתמודדו שבעת השירים הבאים במסגרת חצי הגמר השלישי, שייערך ב-Malmö:

והפעם: ייסיקה אנדרסון בקאמבק המי-יודע-כמה עם שלאגר כשר למהדרין, מנדז בקאמבק אחרי 16 שנה וחקיין דהוי שלו מתקופתנו, כוכב האיידול השוודי עם שיר ערש מריר, משבצת הזמר המזדקן עם שיר הקאונטרי העממי ודוטר שמסמומנת כאחת הפייבוריטיות לזכייה.  

Martin Almgren - A Bitter Lullaby
Barbi Escobar - Stark
Moncho - Cuba Libre
Jessica Andersson - Party Voice
Kalle Moraeus & Orsa Spelmän - Min dröm
Dotter - Cry
Méndez - Everyday

לצפייה בקטעים מהחזרות ולהאזנה לחצי דקה מכל שיר:
https://www.svtplay.se/video/16936130/melodifestiv...

https://www.svtplay.se/video/16936106/melodifestiv...

בשעה 15:00 ייחשפו השירים ה(כמעט) מלאים להאזנה בכתובת הבאה:
http://www.svt.se/melodifestivalen/

שידור חי של חצי הגמר השלישי: החל מהשעה 21:00, בקישור הבא:
http://www.svt.se/melodifestivalen/

לפייבוריטים שלכם בחצי הגמר ה-3 ו...חג מלודי שמח
לצפיה ב-'איזו אכזבה מ DOTTER אחרי ששליש מהשיר נחשף היא צונחת בהימורים'
איזו אכזבה מ DOTTER אחרי ששליש מהשיר נחשף היא צונחת בהימורים
17/02/2018 | 15:25
88
מפייבוריטית לזכיה בתחרות היא כרגע אפילו לא מעומדת להגיע לגמר אלא רק לגלגל הצלה,זה נשמע כמו גירסה חיוורת לביורק.לא נותר אלא להמתין למה שמארייט תביא בשבוע הבא ,מאד מקווה שלא להתאכזב משום שהיא התקווה היחידה למלודי השנה,מקווה שההמתנה תשתלם.
לצפיה ב-'השיר של ייסיקה = המלודי שכולנו מתגעגעים אליו'
השיר של ייסיקה = המלודי שכולנו מתגעגעים אליו
17/02/2018 | 18:01
71

איזה שלאגר חרלוטי-אלקזארי משגע! ועוד יש שם רגע פיצוץ שטרם שמענו! הלוואי שהשלאגר הזה יעלה לגמר!

מעבר לזה אהבתי את מרטין
חיבבתי את מנדז הזול, הזקן התורן ואת ברבי

אכזבת האכזבות: דוטר. מה זה?! אמנם יש שם רגע מתפוצץ שנקטע, אבל זה ממש לא מה שציפיתי לקבל מצוות כותבים כזה. לא אתפלא אם היא תעלה ישר לגמר, כי שמעתי שההופעה וואו.

אם זה היה תלוי בי: ייסיקה ומרטין דירקט טיל פינאל
עכשיו אפשר לומר שזה מלודי מאכזב מאוד.
לצפיה ב-'הגרסה המלאה של ייסיקה דלפה זה מושלםםםםםם'
הגרסה המלאה של ייסיקה דלפה זה מושלםםםםםם
17/02/2018 | 18:18
3
77

אם השוודים לא מעלים אותה הערב לשלב כלשהו - אני שולק אותם
השיר הכי טוב במלודי הזה עד כה ללא כל עוררין איזה שלאגר מעיף
לצפיה ב-'ומה לגבי קישור לגרסה המלאה שלה?'
ומה לגבי קישור לגרסה המלאה שלה?
17/02/2018 | 19:02
2
12
לצפיה ב-'אם עוד לא הורידו את זה'
אם עוד לא הורידו את זה
17/02/2018 | 19:23
1
53
לצפיה ב-'תודה, נשמע טוב, אך זו גירסת סטודיו, צריך לשמוע איך זה בלייב'
תודה, נשמע טוב, אך זו גירסת סטודיו, צריך לשמוע איך זה בלייב
17/02/2018 | 20:29
13
לצפיה ב-'קאלה חייב לעלות'
קאלה חייב לעלות
17/02/2018 | 18:53
1
39
זה ידוע שהכנסת האפלקציה הורסת לכל הזמרים המבוגרים
כי האפליקציה בחינם אז מצביעים שם יותר וזה לא הקהל של המבוגרים בדרך כלל 
וזה מעלה זמרים כמו בנג'מין אינגרוסו עם שירים נוראים לגמר או לגלגל
במקום את השירים הטובים יותר.

לצפיה ב-'באופן מפתיע, באמת מגיע לו לעלות לאנשהוא'
באופן מפתיע, באמת מגיע לו לעלות לאנשהוא
17/02/2018 | 21:50
13
הוא הכי פחות מביך ממה שהיה לפניו. למרות שזה ממש לא הסגנון שלי. 
לצפיה ב-'מחכה לצפות הערב בשירים במלואם'
מחכה לצפות הערב בשירים במלואם
17/02/2018 | 19:44
32
אחרי האכזבה מהקטעים שיצאו בחמישי, דילגתי על הקטעים מהחזרות. זה פוגע בצפייה במלודי והורס את אפקט ההפתעה. מקווה להיות מופתע לטובה(למרות שנראה לי שגם הסמי הזה יהיה משעמם וסתמי).
לצפיה ב-'פתיחה חלשה'
פתיחה חלשה
17/02/2018 | 21:27
3
25
שיר ראשון  משעמם. כבר מהפתיח השתעממתי(מה הקטע עם הפסטה?!). נה נה וסימון לקהל למחוא כפיים. כנראה שגם הוא מבין שהשיר מרדים. חבל, ציפיתי יותר מזוכה איידול. 
לצפיה ב-'גם השיר השני גרוע'
גם השיר השני גרוע
17/02/2018 | 21:32
2
19
לא מבין מה קרה השנה בסינון השירים/ מבצעים. מביך. דוקא הקטע עם הרקדנים שרצים היה מעניין(אחת מהן כמעט נפלה לפני, יכל להציל את ההופעה הסתמית). מבאס שעד שיש שיר בשבדית, הוא כזה משעמם.
לצפיה ב-'אני כמעט נרדם'
אני כמעט נרדם
17/02/2018 | 21:38
1
22
אקסל משנה שעברה מכותבי השיר. לפחות יש לי למה לחכות. או שלא(אקסל היה אחד מהשירים שהכי אהבתי שנה שעברה, מה הקטע של המקל הליכה? מסכן). 
אהבתי את הקטע שלפני השיר עם המשפחה של הזמר. מעניין מה הכינו, עשה לי תיאבון...
שוב, ועדת הסינון נכשלה. שיר מיושן שממש לא מתאים למלודי. מקסימום לצוות בידור באיזה קלאב בפונטה קאנה. או משהוא בסגנון(:

לצפיה ב-'תכלס, ההופעה שהכי ציפיתי לה(אחרי האכזבה בחשיפת הקטעים בחמישי'
תכלס, ההופעה שהכי ציפיתי לה(אחרי האכזבה בחשיפת הקטעים בחמישי
17/02/2018 | 21:47
35
המנחה הרים לה, אבל ההופעה היתה חלשה. הקול של ג׳סיקה היה חלש מאוד, הופעה מיושנת בטירוף, היא נראתה רע(מה זה הג׳קט בנות הזהב הזה?). חבל, יכלה לזכות בסמי אם היתה משקיעה יותר. ועדין זה השיר הכי מהנה עד עכשיו. 
לצפיה ב-'דוטר הייתה טובה. היחידה עד כה. למרות ש'
דוטר הייתה טובה. היחידה עד כה. למרות ש
17/02/2018 | 21:50
7
49
לא אהבתי את הפוזות למצלמה. היא נראית כמו אחת שנורא משתדלת להיות מיוחדג'ת.
וגם, השיר גדול עליה. זמרת עם קול יותר טוב הייתה עושה אותו מצוין. 
אבל,
מגיע לה גמר
לצפיה ב-'צפיתי ב-DOTTER בעקבות ההמלצה. דעתי:'
צפיתי ב-DOTTER בעקבות ההמלצה. דעתי:
17/02/2018 | 22:00
1
64
ההופעה הזכירה לי את אופוריה של לורין, מבחינה ויזואלית. אהבתי מאוד את הקול של הזמרת, ולמעשה את כל החבילה. השיר עצמו לא הכי מדהים שאי פעם שמעתי, אבל עובר מבחינתי. לדעתי היא כרגע הכי ראויה לזכות בגמר. 
לצפיה ב-'לי זה גם הזכיר את לוריין'
לי זה גם הזכיר את לוריין
17/02/2018 | 22:04
31
אבל מהשיר של השנה שעברה. היא הלכה עם האמת שלה עד הסוף, דפקה ביצוע כמו שהיא מאמינה, פחות חנופה לקהל. אהבתי. 
לצפיה ב-'וואו דוטר!'
וואו דוטר!
17/02/2018 | 22:01
47
טוב, מה זה היה?!
כבר מהצגתה, ככותבת של מראייט מהשנה שעברה, היתה פה הרמה להנחתה...
וכמו חברה טובה(אני כמובן בעד מראייט) ההשתתפות שלה במלודי השנה, היא בעיקר סוג של פרסום וקבלת הכרה מקהלים שפחות מתחברים אליה(כך אני מדמיין). לכן היא הרשתה לעצמה לתת ביצוע מיוחד, שונה וכן, גם קצת מוזר לשיר בינוני. אני מקווה לראות אותה בשנה הבאה מפציצה עם שיר יותר מעניין. 
מצוות כותבים ומזמרת כל כך מסקרנת, ציפיתי ליותר. אבל הכל נסלח. מקווה שעדין תעלה לגמר, כי זה היה הביצוע הכי שונה ומעניין הערב. למרות הבעיות שלו. 
דרך אגב, גם היוגה עשתה לי את זה בטירוף...אחלה סרטון פתיחה(:
לצפיה ב-'איזה עולב היא אפילו לא ב-5 הראשונים. אוי שבדיה... '
איזה עולב היא אפילו לא ב-5 הראשונים. אוי שבדיה...
17/02/2018 | 22:06
3
32
לצפיה ב-'שילכו לעזאזל השבדים הסתומים האלה'
שילכו לעזאזל השבדים הסתומים האלה
17/02/2018 | 22:19
2
55
אני שבור על דוטר. איך היא לא עלתה? תעודת עניות לביורקמן! לא נשכח ונסלח. פספוס. מקווה שזה לא ימנע מאומנים בסדר גודל כמוה להשתתף בעתיד בתחרות. מקווה שהיא תחזור למלודי. אם ג׳סיקה לא עולה לגמר, אני יכריז על המלודי השנה כגרוע בעשור האחרון(אם לא יותר מזה). עוד מוצש של שברון לב.
לצפיה ב-'אין צורך להתרגש, למלודי חוקים משלו'
אין צורך להתרגש, למלודי חוקים משלו
17/02/2018 | 22:23
1
47
ועובדה שהם מצליחים באירוויז באופן עקבי אז אולי הם מבינים משהו שאנחנו לא. 
לצפיה ב-'שום חוקים. השבדים איבדו את זה'
שום חוקים. השבדים איבדו את זה
17/02/2018 | 23:11
38
הם הפכו להיות חיקוי של עצמם. הנוסחא עשתה את שלה וכבר לא רלוונטית. אף טכנאי לא מצליח ליצור אלגוריתם חדש ומפותח יותר. וכך כל הטכנאים השבדים עבר זמנם, זה הסוף שלהם. השירים שלהם ממוחזרים, מיושנים כבר. זהו, שבדיה תצטרך לחשב מסלול מחדש.
סו פאר השיר הזוכה במלודי השנה עוד לא הופיע. כלומר הוא צריך להיות בסמי ה4. אם גם בו לא נראה את הזוכה הברור המיידי שתופס אותך על המקום(וזה מה שהיה בשבדיה 2017/16/15/14/12) אז שבדיה השנה לא תסיים טופ 5.
לצפיה ב-'הלם על דוטר'
הלם על דוטר
17/02/2018 | 22:06
54
השיר וההופעה הכי טובים במלודי הזה עד כה
בושה וחרפה באמת
לצפיה ב-'מנדז הכי מביך וגרוע. בטח ינצח את הסמי'
מנדז הכי מביך וגרוע. בטח ינצח את הסמי
17/02/2018 | 22:11
62
הוא נראה רע, שלא לומר כמו קלישאה של עבריין צעצוע. המילים מביכות, ההופעה כאילו נלקחה מהקדם הרומני(בעשור הקודם). הפזמון אומנם ממכר, אבל כמו פרסומת לטמפונים, לא לשיר שמקבל את הכבוד לסיים את הסמי. מאכזב בטירוף!!!!
לצפיה ב-'מונטנגרו בוחרת שיר לאירוויזיון 2018'
מונטנגרו בוחרת שיר לאירוויזיון 2018
17/02/2018 | 13:21
3
127
אחרי הכישלון של האיש והצמה על בימת האירוויזיון הקודם בקייב, מונטנגרו רוצה להפוך למע-צמה ולבחור את היורש/ת - בתקווה שהפעם, תזכה המדינה הקטנה והיפהפייה הזו לראות את דגלה מתנוסס גם בשלב הגמר של אירוויזיון 2018 בליסבון. 

אחרי עשור, מונטנגרו מחייה את תחרות הקדם שלה, Montevizija, והערב יתחרו 5 שירים על הזכות לייצג אותה בחצי הגמר השני בליסבון ב-10 במאי: 

Nina Petković – Dišem
Vanja Radovanović – Inje
Ivana Popović Martinović – Poljupci
Katarina Bogićević – Neželjena
Lorena Janković – Dušu mi daj

עד לתחרות הערב זמינות רק דוגמיות קצרות של השירים ב-YouTube.

שידור ישיר של הגמר במונטנגרו החל מ-21:00:
http://rtcg.me/tv/tv-uzivo.html

למונטנגרו
לצפיה ב-'Nina Petković - Dišem בדוגמית זה שיר טוב.....'
Nina Petković - Dišem בדוגמית זה שיר טוב.....
17/02/2018 | 14:38
1
54
לצפיה ב-'גם אני אהבתי אותו'
גם אני אהבתי אותו
17/02/2018 | 21:02
13
לצפיה ב-'נבחר שיר טוב מאוד'
נבחר שיר טוב מאוד
17/02/2018 | 23:06
57
בלקה בלקנית שמנסה לחזור לימי "העולם שלי"
עם ביצוע טוב
סוף סוף קדם שראיתי ואני מרוצה מהתוצאות שבו
החל מהדחת שירי הקש בסיבוב הראשון ועד לתוצאות הלא רעות בסיבוב השני
במונטנגרו שולחים שירים טובים בדרך כלל ותמיד מעניינים. 
לצפיה ב-'אסי נגד הטוקבקים'
אסי נגד הטוקבקים
16/02/2018 | 10:57
6
189

היישר מ"חי בלילה":
אסי נגד הטוקבקים: "לכתוב למישהי לעשות דיאטה מצדיק שאינסטגרם יחסמו אותך"
עוד לא עברו יומיים מאז הניצחון של נטע ברזילי ב"הכוכב הבא", והרשת כבר מוצפת בתגובות על הזכייה. חלקן אמנם מפרגנות, אבל יש גם טוקבקיסטים שבחרו לתקוף דווקא את המראה החיצוני של הנציגה הישראלית באירוויזיון, וכאן אסי עזר התייצב לצד המנצחת

לצפיה ב-'צודק 100%'
צודק 100%
17/02/2018 | 02:53
5
21
לצפיה ב-'גם לי זה נראה מוצדק לא לחייב אדם לעשות דיאטה'
גם לי זה נראה מוצדק לא לחייב אדם לעשות דיאטה
18/02/2018 | 02:40
4
9
במיוחד אם זה לא רופא בגלל עניין רפואי.
לצפיה ב-'זה לא לחייב אלא להמליץ/להציע... שזו כבר די חוצפה'
זה לא לחייב אלא להמליץ/להציע... שזו כבר די חוצפה
18/02/2018 | 02:58
3
7
זו לא תחרות מלכת היופי ואין שום סיבה לשפוט את האופן שבו היא נראית או למתוח ביקורת על המשקל שלה.
לצפיה ב-'להציע זה לא לחייב, והאדם מחליט אם הוא מסכים מרצונו החופשי'
להציע זה לא לחייב, והאדם מחליט אם הוא מסכים מרצונו החופשי
18/02/2018 | 03:01
2
6
להסכים להצעה.
לצפיה ב-'נכון, לכן הערתי, כי אף אחד לא חייב (או יכול לחייב) אותה'
נכון, לכן הערתי, כי אף אחד לא חייב (או יכול לחייב) אותה
18/02/2018 | 03:04
1
3
לצפיה ב-'לדעתי עם איך שהיא פרסמה את הדברים'
לדעתי עם איך שהיא פרסמה את הדברים
18/02/2018 | 03:13
1
מותר לנטע לתבוע ממנה פיצוי על לשון הרע פוגעני.
לצפיה ב-'אני לא שלם בצורה מלאה שנטע זכתה בקדם אירוויזיון'
אני לא שלם בצורה מלאה שנטע זכתה בקדם אירוויזיון
16/02/2018 | 19:39
30
230
במיוחד בגלל סיכונים כאלה היה צריך לעשות קדם אירוויזיון שבו התחרות היא גם על השיר שייצג את ישראל באירוויזיון.
כי אולי באמת טעינו ועדיף שיר מעניין של מרג'י, גם אם נגיע למקום 10 ולא 1, באם יתברר שעם השיר של נטע, נגיע למקום אחרון באירוויזיון?
לצפיה ב-'בוקר רע אליהו'
בוקר רע אליהו
16/02/2018 | 20:23
22
224
נציגה שלא מצליחה לנצח בשום סיבוב ללא התערבות ההפקה הוא רמז מקדם חד וברור לאיזה זה הכיוון זה הולך,בדיוק לאותו כיוון של מתמודדים שנבחרו באמצעות התערבות בוטה של ההפקה:מורן מזור,איזיבו,פינג פונג,טיפקס וכו` וכו`.המעניין הוא שהנימוקים בבחירה של אותם נציגים נשמעים זהים לבחירה בנטע:מיוחד,שונה,מגניב,צעיר,צבעוני וכו` וכו` הנימוקים זהים וגם התוצאות זהות.אין לי שום בעיה עם זמר ושיר שונה ,אחר,יוצא דופן כו` וכו` אבל נטל ההוכחה עליו ואם הוא לא מצליח לסחוף ולנצח מבלי שההפקה תתערב אז אין לגטימציה לזכיה כזאת.הרי אף אחד כאן לא נאיבי ויודע כיצד בתחרויות שונות יש יד מכוונת של צוות הפקה לבחירת מנצח אך הם עושים זאת מבלי שהצופה המומצע ירגיש אבל מה שקרה השבוע עם נטע היה כל כך בוטה,וכל כך צורם וכל כך ברור לעין שגם הצופה האידיוט ביותר הבין גם הבין,בגלל זה הראיונות הרבים של ההפקה בכלי התקשורת על מנת להצדיק את הזכיה ולהדוף את הביקורות כלומר הפעם הם לא השתינו בברכה אלא עשו זאת ישר מהמקפצה.
יאמר לזכות שבדיה שגם הבינו את המשמעות של זוכה שופטים שנכשל בטלווטינג ולמרות ההצלחה היחסית של רובין הם שינו את הפורמט שלהם על מנת שלקהל יהיה משקל רב יותר,הם הבינו שזוכה כזה מסכן את אמינות התוכנית וחשש מאיבוד צופים למרות שהפורמט הניב להם הצלחות וצוות השיפוט הוא בינלאומי -הם העדיפו בכל זאת לשנות.בטדי הפקות החליטו לעבור אבולוציה הפוכה לכך.
לצפיה ב-'ובגלל שהתחרות בכוכב הבא זה רק על הזמר ולא השיר אז'
ובגלל שהתחרות בכוכב הבא זה רק על הזמר ולא השיר אז
16/02/2018 | 20:53
3
150
אנחנו כבר לא באזור הבטוח להצלחה באירוויזיון, אנחנו מסתכנים בלהגיע למקום אחרון.
וחיים על המזל.
היו לנטע שני נצחונות בכוכב הבא בחלק השני של הגמר שבו לדעת מרג'י שר פחות טוב
ופעם אחת שהיא שרה בלי הלופר.
אבל למרג'י היו יותר נצחונות.
אני כבר הכנתי את עצמי נפשית למצב שהשיר של נטע לאירוויזיון לא יהיה טוב בשבילי.
לצפיה ב-'יש לי תחושה שאני ואתה לא ראינו את אותה תוכנית.'
יש לי תחושה שאני ואתה לא ראינו את אותה תוכנית.
16/02/2018 | 21:24
2
162
לכן אני יכול לספר מה אני ראיתי,ואתה מוזמן לתקן אותי.זה התחיל עוד בשבוע שעבר ,הפקת התוכנית החליטה שהם רוצים מתמודד שידלג שלב ויגיע ישירות לגמר,למה?כובע. והם החליטו שזה צריך להיות בין ריקי לנטע,למה?כובע.אז השופטים החליטו שזאת צריכה להיות נטע.באירוע הגמר בסיבוב הראשון בגמר נטע מפסידה לריקי,אז החליטו בהפקה שהשופטים צריכים להחליט מי מבין המפסדים מתקדם שלב נטע או חן,והם בוחרים בנטע,אם כי זה אירע גם בעונות קודמות ולדעתי בשלב כזה חייב להיות בין המפסדים דו קרב ולא הכרעת שופטים ולבסוף נטע עולה לשלב אחרון מול מרגי וריקי שלמרות הביצוע המאכזב של מרגי הוא הצליח לנצח אותה[אגב גם נדב גדג` זייף את נשמתו לדעת בגמר בו זכה כששר את השיר all of you  אבל אז היתה הצבעה רק של קהל ללא שופטים ] אך נטע מנצחת בזכות שופטים לאחר שניקדו בצורה טקטית כדי להבטיח את ניצחונה.זוכה שמפסידה בכל הסיבובים אך מתקדמת בגלל שההפקה רוצה זהו זוכה לא ראוי ולא לגטימי,ההיסטוריה של זוכים מסוגה די מפוקפקת לכן טדי הפקות לקחו הימור עצום ואיני מדבר על הכשלון של נטע אלא עתיד התוכנית.
לצפיה ב-'אולי זה המקום להזכיר כיצד נדב גדג` שר בגמר למרות הזיופים זכה'
אולי זה המקום להזכיר כיצד נדב גדג` שר בגמר למרות הזיופים זכה
16/02/2018 | 22:37
161
אך בוינה הוא לא איכזב.וזאת היתה בחירה נטו של קהל בבית
לצפיה ב-'יפה אמרת! '
יפה אמרת!
17/02/2018 | 09:55
87
הבחירה בנטע מסריחה מההתחלה ועד הסוף, אבל לא בגלל שלא ניצחה בקהל וכן ניצחה בשופטים (כאן ההתנהלות קלוקלת מראש - שופטים מצביעים בטרם הסתיימה הצבעת הקהל, שופטים משוחחים בינם לבין עצמם ומחליטים יחד, שופטים מצביעים על סמך "רעיון כללי" ולא על סמך הביצועים בגמר... אגב מעניין שכאן הם כן בחרו להתחשב בביצוע החלש של מרגי אבל לא בביצוע החזק של ריקי), אלא בגלל הקמפיין הבלתי פוסק לניצחונה מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון - לא הפסיקו לפמפם למוח לאורך כל העונה כמה שצריך לשלוח משהו "חדש", "שונה", "אומנותי", "אישה", וואטאבר... אף על פי כן, הגברת לא זכתה בקהל! ברור שלא יכלו לזייף את ניצחונה בקהל, גם אם לדעתי מרגי ניצח בפער גדול בהרבה מזה שנרשם.

לפעמים הקהל לא לגמרי יודע "מה טוב לו" ויש יד מכוונת של ההפקה, וזה ידוע. אני לא שלמה עם זה ולא חושבת שזו התנהלות לגיטימית כלל ועיקר, לא בישראל ולא בכלל (גם לא בהקשר של סלבדור - רציתם לשלוח את "ויוה לה דיוה"??? שיבושם לכם המקום האחרון בסמי). הצבעת הקהל היא לא לקישוט והיא לא נועדה לספק חותמת גומי. המטרה היא לבחור במי שיגע ביותר לבבות וימשוך יותר מצביעים ברגע האמת. ברגע שבוחרים במישהו שלא הצליח לעשות כן במידה הכי טובה, למעשה "מוותרים" קצת על קולות הקהל באירוויזיון למען קולות השופטים. וזה לדעתי מה שההפקה בכוכב הבא מנסה לעשות הפעם... הם חושבים שהתוכן האיכוצ'י-עלק שנטע מספקת ילהיב את השופטים הקשישים והמשובדים ברחבי אירופה, וזה קשקוש. התוצר של נטע לא מלוטש ולא מקצועי, וזה מה שמעניין את השופטים... בקיצור - לא שופטים ולא קהל, אף אחד לא בכיס שלנו. שיהיה בהצלחה.
לצפיה ב-'זה לגמרי מזכיר את ספרד 2017'
זה לגמרי מזכיר את ספרד 2017
16/02/2018 | 21:29
5
74
לצפיה ב-'אתה צודק,זה בדיוק מה שקרה בשנה שעברה בספרד.'
אתה צודק,זה בדיוק מה שקרה בשנה שעברה בספרד.
16/02/2018 | 21:37
4
143
רשת הטלוויזיה בספרד כך התביישה ממה שאירע שם שהיא הסירה את כל הסרטונים ביו טיוב שמתעדים את שריקות הבוז שהזמר חטף ואת התנועה המגונה שעשה לעבר הקהל,בטדי הפקות החליטו שזה המודל שצריך לחקות,רק אולי מוטב לעדכנם שהזמר הספרדי קטף את המקום האחרון,דוגמא מצויינת לזוכה לא לגיטמי.
לצפיה ב-'המקום האחרון היה שמור לו מראש לא רק בגלל השיר גם בגלל התגובה'
המקום האחרון היה שמור לו מראש לא רק בגלל השיר גם בגלל התגובה
16/02/2018 | 21:46
3
108
שציינת. ההבדל בינינו לבינם, שהם עלו אוטומטית לגמר, גם אם הגיעו בו למקום האחרון, ואילו לנו את הפריבילגיה הזאת ויכולים להישאר בכלל בסמי.
לצפיה ב-'הוא הגיע למקום האחרון בגלל שהשופטים בספרד בחרו בו?'
הוא הגיע למקום האחרון בגלל שהשופטים בספרד בחרו בו?
16/02/2018 | 23:07
2
91
ואם הוא היה מגיע למקום הראשון בזכות הקהל, הוא לא היה מגיע למקום האחרון? ומי בכלל בעולם מחוץ לספרד ידע על שריקות הבוז והאצבע המשולשת לקהל? השיר שלו היה למלמי ונבלע ונעלם. לפעמים השיר שמגיע למקום האחרון הוא לא השיר הגרוע ביותר, שבו הזמר זייף או פישל - אלא שפשוט נשכח ולא תרם.

זאת נראית לי מסקנה רחוקת לכת שישראל לא תעלה לגמר כי הפייבוריט של הקהל הגיע רק למקום השני.
זה כן היה עניין אם היה מדובר בבחירת שיר כשהשיר הפייבוריט היה מפסיד בגלל חבורה של 15 שופטים (כפי שלצערי קרה בישראל כשאדי בטלר נבחר, כש"בואי לרקוד איתי" הפסיד, כשדנה ניצחה בקדם ונדמה לי בעוד כמה מקרים).
לצפיה ב-'כל מי שיש לא חיבור לאינטרנט וחובב אירוויזיון בעולם'
כל מי שיש לא חיבור לאינטרנט וחובב אירוויזיון בעולם
16/02/2018 | 23:12
61
לצפיה ב-'עובדה שגם אנו ידענו מה קרה בספרד בזמן אמת'
עובדה שגם אנו ידענו מה קרה בספרד בזמן אמת
16/02/2018 | 23:27
91
והשאלה שצריכה להישאל האם בטדי הפקות באמת הם רוצים להגיע למחוזות אלה כמו בספרד?http://www.rtve.es/alacarta/videos/programa/votacion-publico/3911274/
מי יכול להבטיח לטמירה ירדני וליואב צפיר שלא יקרה גם להם באולפן מה שהצופים בספרד עשו למנאל,אתה לא צריך ללכת רחוק כדי להבין `שתאונה בשידור חי`כמו זאת יכולה לקרות גם בישראל,מספיק להציץ ברשתות חברתיות כדי להבין שמה שמנאל ספג באולפן נטע ספגה ברשתות החברתיות,למה ללכת למחוזות האלה מלכתחילה? התערבות בוטה של הפקה  יש מחיר שהוא אובדן אמון הצופים וצניחה ברייטינג אבל זה בקלות יכול להגיע למה שאירע בספרד בשנה עברה.אם זה המודל שהם אימצו לעצמם שיהיה להם בהצלחה עם זה,הם הזדקקו לזה.
לצפיה ב-'למה אתה מתעלם מזה שסלבדור ניצח בקדם רק בזכות התערבות ההפקה? '
למה אתה מתעלם מזה שסלבדור ניצח בקדם רק בזכות התערבות ההפקה?
16/02/2018 | 23:47
11
57
לצפיה ב-'אבל לא נראה לי שהקדם שהיה שם'
אבל לא נראה לי שהקדם שהיה שם
17/02/2018 | 00:01
10
107
היה רק על הזמר.
והשיר יותר חשוב מהזמר כי אם הזמר שר שיר שפחות מתאים לו, אז מה טוב בזה?
לצפיה ב-'על אחת כמה וכמה '
על אחת כמה וכמה
17/02/2018 | 00:08
9
100
הקהל הפורטוגזי לא רצה את סלבדור, לא בחצי גמר ולא בגמר. לא את השיר ולא את הזמר. הסיבה היחידה לנצחון שלו היא בזכות השופטים שדרגו אותו ראשון ואת השיר הפופולארי בקהל דרגו בכוונה נמוך. סלבדור לא ניצח בקדם באופן הוגן וזו עובדה. ההתערבות של ההפקה זעקה לשמיים.

מתן טוען שניצחון שכזה הוא לא לגיטימי ומוביל תמיד לכשלון באירוויז עצמו, אז שיסביר את עצמו.

לצפיה ב-'עניתי על כך בתגובה הראשונה'
עניתי על כך בתגובה הראשונה
17/02/2018 | 00:56
2
75
`שאף אחד כאן לא נאיבי ויודע איך בתחרויות שונות יש יד מכוונת של צוות הפקה וכו`...`אין טעם לרשום את אותה תגובה במלואה שוב,אתה מוזמן לקרוא את כל הדברים שכתבתי למעלה גם נתתי את הדוגמא לשבדיה השיר הפסיד בטלווטינג וניצח אצל השופטים ועל אף התוצאה הטובה של שבדיה הם העדיפו לשנות את הפורמט שלהם על מנת שלקהל יהיה משקל גדול יותר משום שאולי שהם הבינו משהו שאתה לא הבנת,זכיה כזאת פירושה אובדן צופים וצניחה ברייטינג ואם זה נעשה ביד מכוונת בצורה כל כך בוטה אז על אחת כמה וכמה,התוכנית של הכוכב הבא נמתחה לכדי 3 וחצי חודשים ולא יומיים,בזמן כל כך ארוך אתה מנהל עם הצופה מערכת יחסים המושתת על אמון,לאחר 3 וחצי חודשים שגם משודרים לכל מי שיש לו אינטרנט ,האמון נפגע כשאתה רואה את המסלול העקום לגמרי שהיה בגמר וגם לפני הגמר
אם הפקת התוכנית כל כך רוצה בנטע אז אין טעם בתוכנית הנמתחת 3 וחצי חודשים ,אפשר פשוט לבחור בה מיידית, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
לצפיה ב-'תכנית ריאליטי זה המקום האחרון בו הייתי מצפה לריאליטי'
תכנית ריאליטי זה המקום האחרון בו הייתי מצפה לריאליטי
17/02/2018 | 01:00
1
34
לצפיה ב-'אני לא יודע למה קוראים לתוכנית ריאליטי בשם ריאליטי'
אני לא יודע למה קוראים לתוכנית ריאליטי בשם ריאליטי
17/02/2018 | 03:49
54
מה כן ריאליטי?
משחק ספורט
תוכנית אקטואליה
מהדורת חדשות
סרט טבע
סרט תיעודי
סרט דוקוריאליטי

לצפיה ב-'גם בשוודיה הזוכה בקהל נרמס ע"י השופטים'
גם בשוודיה הזוכה בקהל נרמס ע"י השופטים
17/02/2018 | 01:06
5
105
והתוצאה היא לפעמים טובה בתחרות, כמו בשנה שעברה, ולפעמים קצת פחות כמו עם שרלוט פרלי.
אני מניח שיש עשרות מקרים לאורך השנים בהם הזוכה בקהל הפסיד בגלל השופטים. מן הסתם לפעמים השופטים מדרגים במכוון שירים נמוך כדי שלא יצליחו. אבל מה עם כל הפעמים שהם מצביעים למי שהכי טוב בעיניהם? וגם בינם לבין עצמם לא תמיד השופטים באותה דעה.
ואולי לפעמים השופטים מצילים אותנו מעצמנו? אני למשל חושב שהעובדה שחלקם איפסו את רוסיה ב-2016 הייתה הצלה של ממש. זאת שחיתות כי הם לא הסכימו עם הקהל, או שהם הבינו יותר טוב?
לצפיה ב-'השאלה מתי השופטים הם שולחים של ההפקה כדי לבחור מנצח מ`טעם`'
השאלה מתי השופטים הם שולחים של ההפקה כדי לבחור מנצח מ`טעם`
17/02/2018 | 10:19
4
96
ומנצח מטעם ההפקה הוא פרובלמטי ביותר על אחת כמה וכמה שמדובר בתוכנית הנמתחת ל 3 וחצי חודשים המבקשת את אמון הציבור בה,ולכן הזוכה לא ליגטימי ,ואמון פירושו גם רייטינג ורייטינג פירושו גם כסף והצלחה,אז בל יתפלאו אם אמון הציבור בתוכנית התערער מאד אם ההפקה מתערבת בצורה כל כך בוטה,כפי שהיה הפעם עם נטע.אם אין לך שום בעיה עם הקולות בסרטון שאני מצרף ואתה סבור שהדבר לגיטמי אז סיימתי את הדיון איתך.אתה מוזמן בעצמך להציץ בתגובות בפייסבוק של אתר התוכנית כדי לבדוק כיצד בא לידי איבוד אמון הציבור בתוכנית למעשה נטע סופגת אש כפי שמנאל ספג אש מהקהל בספרד.כי הם הבינו יפה מאד שעבדו עליהם.
לצפיה ב-'אתה כנראה היחיד בכדור הארץ שפיתח אמון עם התכנית'
אתה כנראה היחיד בכדור הארץ שפיתח אמון עם התכנית
17/02/2018 | 11:41
1
28
לצפיה ב-'רייטינג פירושו גם אמון,תוכנית הגמר השיגה 24.4% רייטינג'
רייטינג פירושו גם אמון,תוכנית הגמר השיגה 24.4% רייטינג
17/02/2018 | 13:18
76
זהו למעשה שיא הרייטינג מאז פיצול הערוצים http://www.ice.co.il/media/news/article/734506,והתגובות שלי הם חוסר אמון בגלל התערבות בוטה של ההפקה,וחוסר אמון פירושו צניחה עתידית ברייטינג.אתה רוצה לראות איך מתבטא חוסר אמון -תכנס לאתר הפייסבוק של הכוכב הבא ותיראה בעצמך אלו תגובות הם מקבלים.השאלה שצריכה להישאל האם שווה לסכן את עתיד התוכנית בזכייה המפוקפקת הזו?
לצפיה ב-'מי שהיה בקהל בקדם הספרדי ומי שחשוב לו להגיב באתר התכנית'
מי שהיה בקהל בקדם הספרדי ומי שחשוב לו להגיב באתר התכנית
17/02/2018 | 12:11
1
68
הם אוחצ'ות ספרדיות שמעריצות את האירוויזיון והוא הדבר החשוב ביותר בחייהם - למה? כי החיים קשים וצריכים דיוות עם שמלות קצרות שמתיישבות באמצע השיר על הבמה. כולנו חוטאים בזה.
כמה אנשים כבר היו שם באולפן? הומואיות קשות ממדריד, חמות מזג, צועקות ומשתוללות.
גם אם אנשים מתאכזבים ומאבדים את האמון, או כועסים על ששילמו רבע יורו כדי לשלוח הודעה בטלפון והצביעו עבור המועמד האהוב, הם שוכחים מהר וממשיכים הלאה. יש המון תוכניות ריאליטי עם שופטים, וזה דבר שקורה שהשופטים לא מצביעים בדעה אחת עם הקהל.

בכלל, אני לא בטוח שהשופטים בספרד היו "מטעם". אולי כוונתם הייתה דווקא לעזור ולמנוע מצב ששוב, שנה אחר שנה, ספרד תשלח דיווה שלא מביאה לתוצאה מרשימה.
וכן, הם היו צריכים לבחור במירלה, לא בגלל המקום האחרון, אלא כי היא הייתה הבחירה המושכלת והברורה מאליה בלי קשר לתוצאה.
לצפיה ב-'נו,באמת'
נו,באמת
17/02/2018 | 13:28
25
לצפיה ב-'תזכירו לי בבקשה בשנה שעבר כמה זמן לקח'
תזכירו לי בבקשה בשנה שעבר כמה זמן לקח
17/02/2018 | 15:11
1
95
מגמר הכוכב הבא בישראל לזמן שבו פרסמו את השיר של ישראל לאירווייון?
וכמה זמן זה לקח לפני שנתיים?
אולי בצורה הזאת הזאת יהיה יותק קל לדעת מתי בערך יפרסמו השנה את השיר של ישראל לאירוויזיון?
לצפיה ב-'השיר הישראלי מתפרסם בד"כ בשבוע השני של מרץ'
השיר הישראלי מתפרסם בד"כ בשבוע השני של מרץ
17/02/2018 | 17:39
53
לצפיה ב-'אולי טעינו ואולי לא. '
אולי טעינו ואולי לא.
17/02/2018 | 20:27
3
81
היופי בתחרות האירווזיון שאתה לא יודע לאיזה כיוון ילך, הלך הרוח בסוף.

בשלוש השנים האחרונות שלחנו זמר אבל זה היה מצויין רק בפעם הראשונה. 
טוב בפעם שניה, ובינוני בפעם השלישית. 
הפעם אני בחרתי בנטע בסוף ולא במרגי. 

א. היא יותר מעניינת. חדשנית וסופר מרתקת לראות לאן אפשר להגיע איתה.
ב. מרגי כוכב אדיר בארץ בחו"ל יש עוד כמוהו. ובגמר לא חשבתי שהוא זמר עם קול אדיר מעבר לאחרים שהין שם ומה שוב פעם נשלח זמר שנראה טוב. עם קול טוב  אבל לא ייחודי. 
ג. אפשר להכשל עם נטע, אבל גם אפשר להצליח בגדול.  
עם שיר טוב וסיפור טוב שהאומנות שלה  ניצחה את כל היפים והמוכשרים. שהחדשנות שלה היא זו שניצחה, ולא משנה איך אתה נראה, מה לעשות יש גם קהל שלא רוצה לראות בן חתיך פעם רביעית וחושב שהתחרות היא גם אומנות. 
וגם חדשנות. וגם צריך שיהיה באזז וסיפור. 
ד. הלופר צריך להיות במינון בתחילת השיר בסוף אבל באמצע לעזוב אותו. 

אז כולם להרגע, נצליח סבבה, נכשל לא נורא לפחות העזנו לנסות משהוא שונה.
ברור שאם תכשל כולם יגידו אוי זה היה יותר מדי בשביל הקהל אוי אייך אנחנו לא לומדים. 
אבל אחרי שלוש פעמיים של אותו דבר, אולי צריך להעז.

לצפיה ב-'ואז מה אם נכשל? העיקר ששלחנו שיר חצוף ושובב!'
ואז מה אם נכשל? העיקר ששלחנו שיר חצוף ושובב!
17/02/2018 | 21:42
1
34
לצפיה ב-'הפסקת באמצע המשפט...'
הפסקת באמצע המשפט...
17/02/2018 | 22:51
24
לצפיה ב-'השאלה אם זה קל תוך בערך חודש לעשות שיר איכותי'
השאלה אם זה קל תוך בערך חודש לעשות שיר איכותי
18/02/2018 | 02:44
1
ומבחינת זמרת לאירוויזיון שהיא גם דוגמא שהחיים קשים ושטוב להתגבר על הקושי, יש את זאת עם הכסא גלגלים מרוסיה.
לצפיה ב-'זה כל ההקדשה שהתאגיד נתן לנטע ?'
זה כל ההקדשה שהתאגיד נתן לנטע ?
18/02/2018 | 02:52
2
אני ציפיתי שהכתבה עליה תהיה יותר ארוכה
https://www.youtube.com/watch?v=x-iteo7-w8khttps:/...
לצפיה ב-'הפייבוריט בסן-מרינו'
הפייבוריט בסן-מרינו
17/02/2018 | 11:27
5
104
הקול של הזמרת מצמרר
לצפיה ב-'ריקאפ של המתמודדים בסלובניה'
ריקאפ של המתמודדים בסלובניה
17/02/2018 | 11:40
61
הפייבוריטים שלי משמיעה ראשונה:
אין. בחירה מאוד חלשה, הרעלת פופ, אבל יש לי תקווה ש-BQL החזקים יצליחו להעיר לחיים את השיר שבדוגמית נשמע מאכזב לאללה. 
לצפיה ב-'Emma Sandström - Diamonds '
Emma Sandström - Diamonds
17/02/2018 | 11:43
27
לצפיה ב-'קליפ ל-When we're old בליטאית'
קליפ ל-When we're old בליטאית
17/02/2018 | 19:32
2
39
בקדם הליטאי היא שרה באנגלית וזכתה בסיבוב הראשון. ההופעה טובה, היא זמרת טובה, ואני גם אוהב את השיר עצמו אבל הטקסט באנגלית נשמע עלוב ופשטני. אני מקווה שכמו Feli ברומניה גם היא תבין מה טוב בשבילה, ותחליף לגרסה בשפת המקור. אם היא אכן תבחר לשיר בליטאית בקדם, אתפלל לזכייתה. 
לצפיה ב-'וזה גם הזוכה הערב - גם בטלווטינג וגם בשופטים'
וזה גם הזוכה הערב - גם בטלווטינג וגם בשופטים
18/02/2018 | 00:24
1
22
למרות העיצה שלי היא בכל זאת מתעקשת להשאר עם אנגלית. פקאצה.
לצפיה ב-'לחן יפהפה. אבל בהופעה מינואר משו לא עבר..'
לחן יפהפה. אבל בהופעה מינואר משו לא עבר..
18/02/2018 | 00:49
15
יש לך לינק להופעה מהיום??
כשלחצתי פליי על הוידאו קיבלתי זץץץ כזה, פלאשבק, דהז'וו או וואטעבר..  זה היה כלכך יפה, ומוכר.., ממש התענגתי על השיר. ואז ראיתי בצד ביוטיוב ונזכרתי שכבר דיברנו עליה כאן אבל לא הרגשתי ככה עם השיר אז כמו עכשיו.
זו פעם ראשונה ששמעתי את גרסת הסטודיו וזה היה לי ממש טוב. 
ואני מסכים שהיא חייבת לשיר בליטאית, אחרת זה(עוד)פיספוס ענק.
לצפיה ב-'שרשור יתר מופעי הקדמים מהמדינות השונות הערב'
שרשור יתר מופעי הקדמים מהמדינות השונות הערב
17/02/2018 | 20:08
12
27
לצפיה ב-'הונגריה: A DAL 2018 - חצי גמר 2'
הונגריה: A DAL 2018 - חצי גמר 2
17/02/2018 | 20:10
1
26
לצפיה ב-'הסמי הטוב'
הסמי הטוב
17/02/2018 | 20:45
36
בהצלחה לAWS ולמגיפה. גם yesyes סבבה והיה עוד שיר נחמד ששכחתי.
לצפיה ב-'אסטוניה: Eesti Laul 2018 - חצי גמר 2'
אסטוניה: Eesti Laul 2018 - חצי גמר 2
17/02/2018 | 20:11
1
27
לצפיה ב-'חצי גמר שני באסטוניה'
חצי גמר שני באסטוניה
17/02/2018 | 20:02
40
והחצי הפחות חזק ומעניין. אני עדין מאוכזב מתוצאות של שבוע שעבר.
הכי מסקרנת אותי ההופעה של Nika. 
מעניין לראות בלייב גם את טמפל(למרות שזה שיר מפוספס, והחזרה על הפזמון מעצבנת). גם קרלי, שהיה אחד מהאהובים עלי שנה שעברה. אבל השיר פחות טוב, מקווה להפתעה בהופעה. 
לצפיה ב-'סלובניה: EMA 2018 - חצי גמר '
סלובניה: EMA 2018 - חצי גמר
17/02/2018 | 20:12
1
10
לצפיה ב-'צפיתי בהופעה של BQL. דעתי:'
צפיתי בהופעה של BQL. דעתי:
17/02/2018 | 22:30
24
רק בגלל שאני מכבד אותם החזקתי מעמד עד הסוף. איזו נפילה, אילו בושות. גם אם הם ינצחו את ה-EMA בגלל הפופולאריות שלהם, אין מלים שיתארו את האכזבה. שנה שעברה על השניה הראשונה היה אפשר לזעוק: DONE!!! ואילו השנה? יותר מדי אפקטים, גימיקים, לייזרים, גיטרות מוארות ברמה של הופעת ג'וניור, והשיר עצמו? פחי הפחים. אני מאוד מאוד מאוכזב. אכזבת השנה. 
לצפיה ב-'איסלנד: Songvakeppnin 2018 - חצי גמר 2'
איסלנד: Songvakeppnin 2018 - חצי גמר 2
17/02/2018 | 20:12
11
לצפיה ב-'לטביה: Supernova 2018 - חצי גמר 3'
לטביה: Supernova 2018 - חצי גמר 3
17/02/2018 | 20:13
6
לצפיה ב-'אוקראינה: Vidbir 2018 - חצי גמר 2'
אוקראינה: Vidbir 2018 - חצי גמר 2
17/02/2018 | 20:13
2
13
לצפיה ב-'יש מצב לשם שינוי אוקראינה תשלח השנה שיר שבאמת מגיע לו לזכות?'
יש מצב לשם שינוי אוקראינה תשלח השנה שיר שבאמת מגיע לו לזכות?
17/02/2018 | 20:36
45
כמו זה למשל של וילנה?
לצפיה ב-'הקדם היחיד'
הקדם היחיד
17/02/2018 | 21:05
52
שהשירים בו לא נשמעים כאילו יצאו מישיבות אירוויזיון בהן תופרים שירים משאריות של מנצחי עבר, אלא פשוט אמנים שבאים עם השירים שלהם. שאפו. ועכשיו אחרי המחמאות - סתומים. את רוב השירים המעניינים זרקו בסמי והעלו את היותר בנאלים (וגם אותם אני מחבב מאוד)
לצפיה ב-'ליטא: Eurovizija 2018 - מופע 6 '
ליטא: Eurovizija 2018 - מופע 6
17/02/2018 | 20:15
16
לצפיה ב-'השיר הצרפתי מתורגם לאנגלית, חבל רק שהסוף שלו הורס אותו'
השיר הצרפתי מתורגם לאנגלית, חבל רק שהסוף שלו הורס אותו
17/02/2018 | 20:44
3
72
יכל להיות מושלם בלי הסוף.
לצפיה ב-'כמעט חטפתי התקף לב, חשבתי שהם שינו אותו לאנגלית'
כמעט חטפתי התקף לב, חשבתי שהם שינו אותו לאנגלית
17/02/2018 | 21:01
57
צרפת היחידה שנותנת טעם לעונה הזו.
לצפיה ב-' ברוך שובך לפורום! '
ברוך שובך לפורום!
17/02/2018 | 21:22
1
68
כולנו זוכרים איך בשנה שעברה שיתפת אותנו במידע שהגיע אליך מחצי האי האיברי דרך ידידה מברצלונה, בעיקר העידכונים לגבי ההונאה של RTP וסלבדור החולה המדומה שהצליח לעבוד על יבשת שלמה ולגייס סימפתיה שעזרה לו לנצח.
האם ידידתך יכולה לשפוך אור על הדיווחים (השיקריים, מן הסתם) בנוגע ל״ניתוח״ שסלבדור עבר והראיון האחרון שלו בו הוא נראה חלש ונפוח מתרופות. האם הקנוניה כל כך עמוקה שקרדיולוגים פורטוגזים אולצו לדווח לתקשורת על הליכים רפואיים שלא התקיימו, או חמור מכך - אדם בריא עבר ניתוח מסכן חיים כדי לא לחשוף את השקר?
לצפיה ב-' מדהים מה זמרים מוכנים לעשות בימינו כדי לזכות... '
מדהים מה זמרים מוכנים לעשות בימינו כדי לזכות...
18/02/2018 | 03:07
1
לצפיה ב-'אירוויזיון 2018 - TOP 11'
אירוויזיון 2018 - TOP 11
17/02/2018 | 13:41
9
143
בלי ששמנו לב, צורפו אתמול עוד 2 שירים לתחרות הקרובה בליסבון, ויש לנו כבר 11 שירים, כשהערב יצטרף עוד אחד. עד לבחירה של מונטנגרו - דרגו את הפייבוריטים שלכם עד כה, ולמעשה חשפו בפעם הראשונה את הטופ 10 שלכם לשנת 2018 

עד כה נבחרו שירים מ: 
צרפת 
ספרד 
איטליה 
בריטניה 
שוויץ 
אלבניה
מלטה
צ'כיה 
בלארוס
יוון 
דנמרק 
לצפיה ב-'הנה-'
הנה-
17/02/2018 | 14:40
131
חמשת המובילות:

1. צרפת
2. צ'כיה
3. שוייץ
4.איטליה
5. בריטניה
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
17/02/2018 | 15:58
110
1. אלבניה
2. צרפת
3. איטליה
[פער ענק]
4. דנמרק
5. בלארוס
6. ספרד
7. יוון
8. צ'כיה
9. מלטה
10. שוויץ
11. בריטניה
לצפיה ב-'קצרצר'
קצרצר
17/02/2018 | 16:18
72
--- שלמוש ---
1. צ'כיה
2. איטליה
3. בלארוס
4. יוון
5. צרפת
6. ספרד
7. אלבניה
--- טוב פלוס ---
8. דנמרק
--- טוב מינוס ---
9. שווייץ
--- גובל בפח ---
10. מלטה
--- פח פחי הפחים של כל הזמנים ---
11. בריטניה

לצפיה ב-'TOP 11'
TOP 11
17/02/2018 | 16:42
73
ראשית יש לומר, מדובר באוסף שירי פח שלא נשמעו כאן מזה זמן רב. מלבד המקום ה2 שלי. השיר היחיד שנכתב שלא לצורך פסטיבל, אלא יצירה שאדם כתב לעצמו. היחיד שאני מאזין לו מידי פעם.
2. צרפת. 
7. ספרד
17. אלבניה
18. שוויץ
19. יוון
20. בלארוס. אם הוא לא היה כזה גרוע בלייב הייתי שם אותו מקום 3. זה גילטי פלז'ר שנשלף הישר מהאייטיז.
22. איטליה
40. בריטניה
41. דנמרק. למה זה מגיע לנו
42. מלטה.
43. צ'כיה. מתעב נרקיסיסטים. שיר חופר ומעיק
 ...................
המצב לא טוב חברות. סו פאר אני לא מוצא את אפקט סלבדורי באף קדם. לא מוצא שירים אישיים של יוצרים אמיתיים שנכתבו ברגע של השראה. כל השירים שטעינו לחשוב שיש בהם משו, התגלו כמזופים, שיקריים, מעושים ובלתי נסבלים. כרגע אני שומע רק שירים משובדים מכל עבר. זה נורא.  יש עוד 32 שירים. נקווה לטוב..

לצפיה ב-''
17/02/2018 | 18:45
39
  1. צרפת
  2. צ'כיה
  3. אלבניה
  4. יוון
  5. איטליה
  6. שוויץ
  7. בלארוס
  8. דנמרק
  9. ספרד
  10. בריטניה
  11. מלטה
לצפיה ב-'בינתיים אף שיר מהשירים שנבחרו לא עושה לי את זה'
בינתיים אף שיר מהשירים שנבחרו לא עושה לי את זה
17/02/2018 | 19:16
36
אולי קצת דנמרק, אך לא ממש, אני בטוח שעוד ייבחרו שירים הרבה יותר טובים בקדמים שעוד לפנינו.... פינלנד, אסטוניה, שבדיה, אזר, קרואטיה, אוסטרליה, נורבגיה, איסלנד, רומניה, אוקראינה, אסטוניה, בולגריה, ליטא, ארמניה, מולדובה, גאורגיה, הונגריה, סלובניה, פולין, מונטנגרו, גרמניה, פורטוגל, הולנד, סרביה ועוד....
לצפיה ב-'הנה שלי, עם מוביל ברור כבר הרבה זמן'
הנה שלי, עם מוביל ברור כבר הרבה זמן
17/02/2018 | 19:17
1
85

1. צ'כיה: פשוט השיר הכי טוב עד עכשיו. זהו. 
2. דנמרק 
3. בלארוס 

עוד אוהב: צרפת, מלטה וספרד 
מחבב ו/ או מחכה לשדרוג: איטליה, שוויץ, אלבניה, יוון
מחרידה מארץ המחרודות: בריטניה 
לצפיה ב-'לצ'כים יש את החצוצרה של מולדבה '
לצ'כים יש את החצוצרה של מולדבה
17/02/2018 | 20:32
37
מנסה להיזכר עם חצוצרה קליטה ושני חתיכים, האמת לדעתי זה יעבוד להם ונראה אותם בגמר.
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
17/02/2018 | 20:27
50
1. יוון - חרשתי על צ'כיה ובא לי לרענן
2. צ'כיה - מת על זה
3. בלרוס
4. שווייץ
5. איטליה
6. דנמרק
7. צרפת
8. מלטה
9. ספרד
10. אלבניה
11. בריטניה
לצפיה ב-'Aitana Ocana & Ana Guerra - Lo Malo Dj Maikel King Remix'
Aitana Ocana & Ana Guerra - Lo Malo Dj Maikel King Remix
16/02/2018 | 17:54
1
71
לצפיה ב-'שיר מעולה ולא מספיק מוערך'
שיר מעולה ולא מספיק מוערך
17/02/2018 | 19:56
24
הייתי שמח מאוד אם היה זוכה. זה בדיוק הסגנון שבא לי שספרד תשלח. הגרסה שהעלת מעולה(העיבוד של השיר בלייב היה קצת חלש). פספוס!
לצפיה ב-'יוון 2018: Yianna Terzi - Oneiro Mou'
יוון 2018: Yianna Terzi - Oneiro Mou
16/02/2018 | 16:34
14
218
הקדם היווני בוטל - והשיר הבא נשלח אוטומטית לייצג את יוון בליסבון. דעתכם? 
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
16/02/2018 | 17:16
32
לצפיה ב-' זה נהדר,אולי הטוב ביותר של יוון ב 10 שנים האחרונות'
זה נהדר,אולי הטוב ביותר של יוון ב 10 שנים האחרונות
16/02/2018 | 17:50
112
שיר שמחייב הופעה חזקה.
לצפיה ב-'לא מיוחד'
לא מיוחד
16/02/2018 | 17:59
85
נשמע לי כמשהו שנכתב באנגלית ואז שהוחלט שיוון שרה השנה ביוונית
הוכנסו כל מיני אלמנטים שמבטאים מה חושבים מחוץ יוון על המוזיקה היוונית
השיר לא מרשים מידי
ולמרות כל מה שכתבתי למעלה זה לא נורא אבל די מאכזב 
כי מיוון אני מצפה ליותר מרוב המדינות.
לצפיה ב-'פיספוס ענק!'
פיספוס ענק!
16/02/2018 | 18:04
122
אני כל כך רוצה לאהוב את זה. לחן יווני אסלי, שירה יוונית. מה יותר טוב?
הבעיה שהלחן רזה ולא מיוחד, אבל-וכאן הפספוס- אפשר היה לשדרג עם עיבוד מעניין יווני אותנטי עד הסוף עם כלי נגינה רלוונטיים כמו בוזוקי. אבל במקום יש שם הפסקה של כמה שניות לפני סו קולד התפוצצות, ואז תופי קונגו לא קשורים. ואז שוב הפזמון הרזה. עיבוד שמתיימר ליצור דרמה אך למעשה כלום לא קורה. חבל. מאכזב נורא
לצפיה ב-'מעולה ומעניין! סוף סוף משהו טוב'
מעולה ומעניין! סוף סוף משהו טוב
16/02/2018 | 18:55
86
הבעיה הקטנה שלי זה שהוא מרגיש קצת בסלואו מושן... לא קשור לאיטי/מהיר, זה משהו שקשה להסביר. חוץ מזה בחירה מצוינת.
לצפיה ב-'בשביל יוון השיר הזה מונוטוני מדי ולא מתקדם לשום מקום'
בשביל יוון השיר הזה מונוטוני מדי ולא מתקדם לשום מקום
16/02/2018 | 19:37
63
לא עשה עלי שום רושם. אולי צריך לראות ולשמוע את זה בלייב בשביל להתרשם יותר, אולי צריך להכניס בזה כמה שינויים, לא יודע, בינתיים זה לא מדבר אלי.
לצפיה ב-'מצויין. מזכירה לי את חאריס אלקסיו. נשמעת כמו זמרת אמיתית'
מצויין. מזכירה לי את חאריס אלקסיו. נשמעת כמו זמרת אמיתית
16/02/2018 | 19:57
65
האוחצ'ות היו רוצות שהזוכה במקום ה-2 של איידול יוון 2014, נניח, תייצג את יוון, אבל הפעם הביאו שיר עם זכות קיום, שיר שנשמע כאילו זמרת יווניה שמבקרת בישראל ונותנת הופעה בקיסריה יכולה לשיר.

תהינו אם מדינות הושפעו מהזכייה של פורטוגל. אני חושב שמישהו בטלוויזיה היוונית הבין לאן נושבת הרוח ועשה בחירה חכמה. יכלו בקלות להביא שיר מקפיץ יווני, אבל זיהו בחוכמה שבתקופה של 50-50 שופטים קהל נדרש להפתיע ולפתוח אפשרויות מוזיקליות חדשות.

קשה להמר לגבי ההצלחה שלו. בערב עמוס של 26 שירים, אם שיר כזה מופיע באזור ה-15-20 הוא יכול ליפול ולהבלע.
צילום טוב, כלי נגינה אותנטיים והופעה שמתנזרת משמאלץ יכולה להביא את זה גבוה מאוד.
לצפיה ב-'טוב, גרסת הליריקס הבאה הרבה יותר מוצלחת ועם יותר פוטנציאל'
טוב, גרסת הליריקס הבאה הרבה יותר מוצלחת ועם יותר פוטנציאל
16/02/2018 | 21:10
100
למרות שעדיין יש כמה קטעים מונוטוניים באמצע, אך צריך לראות ולשמוע את זה בהופעה חיה בכדי לשפוט יותר לעומק. לדעתי צריך להגביר טיפה את הקצב ופחות קטעים מונוטוניים באמצע. לא אתפלא כלל אם היוונים עוד יעבדו על זה וישדרגו את זה וזאת לא תהיה הגרסה הסופית של השיר. גם בשנה שעברה זה היה ככה.
לצפיה ב-'דעתי: '
דעתי:
16/02/2018 | 23:58
94
דרמטי ובומבסטי מדי. לא כוס התה שלי.
לצפיה ב-'לא רע'
לא רע
17/02/2018 | 00:23
65
בגדול אהבתי למרות שזה מרגיש קצת כמו סקיצה. על סמך הסטודיו בלבד זה לא נשמע כמו עולה ודאי לגמר, היא תצטרך לתת ביצוע טוב והופעה מדוייקת. פעם יוון היתה תופרת הופעות מרשימות וחכמות (2010! 2011! 2013!) אבל בשלוש השנים האחרונות הם איבדו את מגע הקסם והביאו הופעות מביכות ועלובות אז אני קצת חושש.
לצפיה ב-'יסיים בחצי התחתון של הטופ 10'
יסיים בחצי התחתון של הטופ 10
17/02/2018 | 11:12
43
היוונים עדיין יודעים איך לעשות את זה
לצפיה ב-'לא אתפלא אם זה לא עולה. שיר יפה אבל די כבד ומשעמם'
לא אתפלא אם זה לא עולה. שיר יפה אבל די כבד ומשעמם
17/02/2018 | 12:59
24
לצפיה ב-'לא הבנתי על מה אתם עפים?? אז יש תופים סו וואט???'
לא הבנתי על מה אתם עפים?? אז יש תופים סו וואט???
17/02/2018 | 18:37
30
שיר מעייף, משעמם והוא כנראה יעלה אבל יסיים באמצע-תחתית הטבלה
לצפיה ב-'מקווה שיוציאו גרסה אחרת, זה לא מספיק טוב'
מקווה שיוציאו גרסה אחרת, זה לא מספיק טוב
17/02/2018 | 19:50
26
שיר חביב, אבל מרגיש לא שלם מספיק. חייבים להעלות הילוך, להגביר את הקצב, לחבר את כל הקטעים לשיר אחד שלם. יש בו פוטנציאל לשיר מוצלח, השאלה אם ליוונים איכפת בכלל מהתחרות?!
הבלאגן היווני לא מפתיע אותי, אבל משהוא מאוד מוזר בהליך הבחירה. לפחות חזרו לשיר ביוונית המופלאה. הלוואי שיוציאו עיבוד חדש ומוצלח יותר.
לצפיה ב-'בלארוס בוחרת שיר לאירוויזיון 2018'
בלארוס בוחרת שיר לאירוויזיון 2018
16/02/2018 | 11:28
30
177
אחרי שבשנה שעברה הצליחו לחזור לגמר - ולראשונה עם שיר בשפת המקור - הגיע תורה של הדיקטטורה הקפואה לבחור את השיר שלה לאירוויזיון 2018: בלארוס. האם הפעם המדינה הזו תצליח לשבור את השיא של עצמה ולהגיע למקום גבוה יותר ממיקום השיא שלה - מקום 6 אי שם בהלסינקי 2007? 

10 שירים יתחרו על הכרטיס הבלארוסי לאירוויזיון 2018: 
(השיר הזוכה יתמודד בחצי הגמר הראשון ב-8 במאי, מול ישראל) 

Adagio – You and I
Alekseev – Forever
Shuma – Hmarki
Napoli – Chasing rushes
Anastasia Malashkevich – World on fire
Gunesh – I will not cry
Radiovolna – Subway lines
ALEN HIT – I do not care
Lexy – Ain’t you
Kirill Hood – Deja vu

שידור ישיר של הגמר בבלארוס החל מ-21:15 כאן:
https://www.tvr.by/

לשירים המתחרים תוכלו להאזין כאן (לחיצה על שמות השירים בכתום)
http://esctoday.com/159064/tonight-national-final-...

לבלארוס
לצפיה ב-'השיר הכי פחות גרוע שם זה Subway Lines '
השיר הכי פחות גרוע שם זה Subway Lines
16/02/2018 | 11:50
64
כל השאר פשוט לשרוף!!
מה זה הקדם ההזוי הזה?????
לצפיה ב-'Alekseev – Forever אין בי ספק בכלל'
Alekseev – Forever אין בי ספק בכלל
16/02/2018 | 12:04
2
34
לצפיה ב-'אהבתי את זה, רק שזה מזכיר לי מלא שירים אחרים'
אהבתי את זה, רק שזה מזכיר לי מלא שירים אחרים
16/02/2018 | 12:55
1
26
לצפיה ב-'נכון...'
נכון...
16/02/2018 | 13:04
15
לצפיה ב-'כמובן שהקדם הזה תפור בשביל אלכסייב'
כמובן שהקדם הזה תפור בשביל אלכסייב
16/02/2018 | 13:13
3
69
כמו שלחלק מהאנשים יש תשוקה לשלאגרים סקנדינביים, לי יש תשוקה אינסופית ללהיטים מזרח אירופאיים מפוצצים בפאתוס מזויף, מבטא מקושקש וללא כל קשר לשום דבר שרלוונטי לפופ העולמי. אי לכך אני פוסקת ששירו של אלכסייב מחזיר אותי לימים היפים של סוף העשור הקודם - ימים של דימה בילאן וקולדון...
מניחה שאם ינצח בקדם (וכנראה ינצח) הוא יביא לבלארוס את ההישג הטוב ביותר מאז אותו קולדון.
לצפיה ב-'אם הוא פייבוריט אז למה תקעו אותו בתחילת הערב?'
אם הוא פייבוריט אז למה תקעו אותו בתחילת הערב?
16/02/2018 | 14:48
2
16
לצפיה ב-'כדי שלא יראה מושחת, דההההההההההההה'
כדי שלא יראה מושחת, דההההההההההההה
16/02/2018 | 15:24
1
42
היש קדם מושחת יותר מהקדם הבלארוסי?
לצפיה ב-'הם באמת לא החליפו שיר הרבה זמן'
הם באמת לא החליפו שיר הרבה זמן
16/02/2018 | 17:22
13
לצפיה ב-'Shuma הלוואי'
Shuma הלוואי
16/02/2018 | 13:46
101
הצ'אנס היחיד שלהם זה גמר מכור/שופטים... אחרת זה לגמרי של אלכסיי
לצפיה ב-'SHUMA'
SHUMA
16/02/2018 | 14:15
1
36
לצפיה ב-'סופית?'
סופית?
16/02/2018 | 14:17
47
יש לך עוד זמן להתחרט
לצפיה ב-'Gunesh מנסה לייצג את בלארוס כבר משנת 2005'
Gunesh מנסה לייצג את בלארוס כבר משנת 2005
16/02/2018 | 14:35
1
45
זאת תהיה הפעם השביעית שהיא מנסה לייצג את המדינה בתחרות

2005 - מקום 4
2006 - מקום 4
2008 - עלתה לגמר
2009 - מקום 2
2012 - מקום 3
2015 - מקום 3
לצפיה ב-'זה כמו עם ההיא ממלטה'
זה כמו עם ההיא ממלטה
16/02/2018 | 15:04
50
אול אובר אגיין
לצפיה ב-'יש תקווה קלה שאלכסייב ישאר בבית'
יש תקווה קלה שאלכסייב ישאר בבית
16/02/2018 | 14:52
4
81
קודם כל הוא בכלל לא בלארוסי אלא אוקראיני, והוא פשוט הגיש לשם שיר בלי שיש לו קשר כלשהו לבלארוס. האם הקהל יצביע למישהו שאינו משלהם?

וגם אם הקהל יצביע בטירוף, בשנה שעברה השיר הזוכה הגיע למקום ה-6 בקהל, כלומר הכח האמיתי הוא אצל השופטים ואולי הם יעדיפו שיר אדג'י בשפת המקור או שיר של נציג בלארוסי ולא של מתחזה. הסיכויים לא גבוהים אבל תמיד אפשר לקוות 
לצפיה ב-'לא. הולך. לקרות. '
לא. הולך. לקרות.
16/02/2018 | 15:28
3
57
איך אתה לא תומך באלכסייב? ראית את השיניים שלו? הסתנוורתי מהלובן.
לצפיה ב-'אני תומך ב-Shuma משתי סיבות '
אני תומך ב-Shuma משתי סיבות
16/02/2018 | 15:33
2
83
1. השיר עצמו עושה לי נעים ב-Kuss
2. הם מופיעים עם לופר או מכשיר כלשהו דמוי לופר, מה שיהרוס לישראל את ה״ייחוד״ כמו שתי נשים שמגיעות לאירוע עם אותה השמלה. השמחה לאיד שלי לא תדע גבול.
לצפיה ב-'שכנעת אותי והם יהיו אצלי מקום שני (לא שמעתי אף שיר אחר)'
שכנעת אותי והם יהיו אצלי מקום שני (לא שמעתי אף שיר אחר)
16/02/2018 | 15:34
22
לצפיה ב-'מתתתתתתת '
מתתתתתתת
16/02/2018 | 15:47
52
אבל לא יקרה
לצפיה ב-'אפשר לעשות טופ 9 קצר לפני שאלכסייב הופך למקום הראשון? '
אפשר לעשות טופ 9 קצר לפני שאלכסייב הופך למקום הראשון?
16/02/2018 | 15:32
75
1. צ'כיה - לא ייאמן שהדוגמן החתיך והמהמם הזה כתב את השיר המושלם הזה בעוד שג':סון שולח מיני אשפה לכל מיני קדמים עלובים ברחבי הים התיכון!
2. איטליה - המדינה האהובה עליי מאז ולתמיד
3. צרפת - איכוצ'י ועדכני
4. ספרד - לא איכוצ'י ולא עדכני בעליל אבל עושה לי רגשושין
5. אלבניה - זהב טהור וזמר חיה רעה
6. דנמרק - זה טוב מאוד למרות שזה זול מאוד. אני דווקא אוהבת את זה שההופעה קצת בנויטרל... אחרת זה היה מרגיש פי 100 יותר פתאט ומתאמץ
7. שווייץ - זה לא ממש רע ואני אפילו זוכרת איך זה הולך, אני פשוט לא מתה על רוק צ'יקס
8. מלטה - זמרת שמנמונת וכעורה שרה שיר בינוני עם מילים מפגרות של ג':סון. כן, זו רק מלטה being מלטה
9. בריטניה - מעליב אותי אפילו לדרג את השיר הזה
לצפיה ב-'קדם מעולה '
קדם מעולה
16/02/2018 | 18:52
44
בלארוס שלחה את השיר הטוב ביותר בשנה שעברה לתחרות
ומהפעמים שפגשתי אותם, הם המשלחת והאוהדים הכי מעודדים ושמחים שיש (בהצלחה לי שנה הבאה במינסק) ואני תמיד מאחל להם בהצלחה.
רק שיר אחד לא נשמע לי טוב, השיר של נאפולי 
ללא ספק השיר החלש והמעצבן ביותר שלה מכל ההשתפויות שלה בקדמים.
ונעבור לשירים הטובים מאוד
אדאגיו מעולים ושונים, רדיוולנה הביא שיר קטן ומיוחד.
על קיריל כתבתי מרגי בדיסקו והתוצאה לא רעה בכלל.
סומה מחדשים ומביאים יציאה מעניינת מאוד שאני אוהב למרות שזה לא הסגנון שלי בדרך כלל. 
אלן מוכיח שגם שיר סטנדרטי ונורמלי יכול להיות טוב ולא מועתק מידי.
בשיר של אנסטסיה הפזמון טוב והשיר חביב מאוד אבל ההופעה תהיה הכי משמעותית לשיר הזה.
גאנש היא זמרת ותיקה שזכתה בהרבה תארים, השיר הזה אומנם לא מחדש כלום אבל הוא טוב+ ולא נופל לכל מיני מלכודות שהיו מורידות אותו מאוד אצלי בדירוג.
על אלכסייב שמעתי לפני והוא טוב מאוד, לדעתי שפת מקור היתה יותר מתאימה מאנגלית אבל יש פה כמעט את כל מה שאני מחפש בשיר בתחרות.
ולקסי מביאה משהו מעניין, שונה ומעולה ובנוסף זמרים צעירים מקבלים בונוס אצלי.
דירוג:
--שירים מעולים--
1.לקסי
2.אלכסייב
3.אדאגיו
4.רדיוולנה
--שירים טובים עד טובים מאוד--
5.סומה
6.אלן
7.גנאש
8.קיריל 
9.אנסטסיה
--שיר בינוני+--
10.נאפולי 
לצפיה ב-'אנסטסיה אדל הבלארוסית'
אנסטסיה אדל הבלארוסית
16/02/2018 | 19:52
45
לצפיה ב-'חחח האעלכזב הזה זייפן אללה איסטור. חבל דווקא שיר נאה'
חחח האעלכזב הזה זייפן אללה איסטור. חבל דווקא שיר נאה
16/02/2018 | 21:43
21
לצפיה ב-'שומה WTF??'
שומה WTF??
16/02/2018 | 21:49
56
אין לחן. רק איאואיאואיאו על קיק טרנסי. לא מבין על מה ההתלהבות
לצפיה ב-'השיר היחיד שאהבתי מהקדם הזה זה השיר של אדל, סליחה אנסטיה'
השיר היחיד שאהבתי מהקדם הזה זה השיר של אדל, סליחה אנסטיה
16/02/2018 | 21:58
48
World On Fire
בגירסת הסטודיו שלו.
לצפיה ב-'נכון לעכשיו אלכסייב מוביל בגדול בטלווט'
נכון לעכשיו אלכסייב מוביל בגדול בטלווט
16/02/2018 | 23:15
60
אך לא ידוע מה מצב ההצבעה של השופטים, כי הם כבר שעה בהפסקת אנסמבל ואמנים אורחים שנשמעים יותר טוב מכל אלו שהופיעו הערב בקדם....

לצפיה ב-'עכשיו זה רשמי, אלכסייב זכה גם בקולות השופטים וייצג את בלארוס'
עכשיו זה רשמי, אלכסייב זכה גם בקולות השופטים וייצג את בלארוס
16/02/2018 | 23:25
48
לצפיה ב-'דעתי על השיר הזוכה: '
דעתי על השיר הזוכה:
16/02/2018 | 23:50
128
פייר? ברוסית השיר מוצא חן בעיני אבל באנגלית זה נשמע מזעזע. אמשיך להאזין לשיר בגרסה הרוסית בלבד.
בנוסף, למיטב הבנתי השיר פורסם לפני המועד המותר.
לצפיה ב-'הווו איך הבלארוסים אוהבים פופ רוסי שדופק במוח ואורות זוהרים'
הווו איך הבלארוסים אוהבים פופ רוסי שדופק במוח ואורות זוהרים
17/02/2018 | 09:35
74
אני תמיד תוהה מה חושב הצופה הממוצע בבית, בערב האירוויזיון, כשהוא רואה אסופה של שירים כאלה: הוא חושב על המבטא של הזמר? הוא נהנה כי הסגנון הזה הוא מה שמזוהה עם האירוויזיון ולכן קיבל תמורה? הוא מתגלגל מצחוק בחלק המעבר שבו האורות שעל הגוף של אעלכזייב הופכים אדומים והקהל צועק ושואג?

מה חושב האדם הממוצע מול שירים כמו Celebrate של שוויץ 2004? אני נמנע מלראות את התחרות עם אנשים לידי לא בשביל הריכוז, ההנאה, הפרטיות והכיף. אני לפעמים פשוט נמנע בגלל הבושה.
לצפיה ב-'השיר הנבחר מעולה אבל חייבים לעבוד על הביצוע בלייב '
השיר הנבחר מעולה אבל חייבים לעבוד על הביצוע בלייב
17/02/2018 | 17:38
38

המבטא שלו כבד מאוד והוא לא מדייק בשירה בלשון המעטה. לא בטוח שגם גימיק הלדים המרהיב מבית היוצר של ויקטוריה יסייע במקרה הזה.

כך או כך, השיר הזה הוא אחד הטובים שנבחרו עד כה. כנראה שבלארוס תעפיל לגמר שוב
לצפיה ב-'זוועה'
זוועה
17/02/2018 | 19:46
17
מילא היה ברוסית. שיר מאוד מיושן ומשעמם. המבטא מזעזע. לא מבין איך השיר זכה. היו בגמר שירים מעניינים יותר. מדינה מעצבנת ומיותרת. 
לצפיה ב-'השיר שהיה צריך לייצג השנה את ישראל בתחרות האירויזיון בליסבון'
השיר שהיה צריך לייצג השנה את ישראל בתחרות האירויזיון בליסבון
15/02/2018 | 17:05
25
380
לצפיה ב-'זוועת עולם'
זוועת עולם
15/02/2018 | 19:03
4
131
השירים שלה מהסדרה כבר יותר טובים

כמעט מפורסמת/לא אכפת לי/שיר הנושא של כפולה

הכי טובים שלה EVER
לצפיה ב-'3 וחצי מיליון צפיות לשיר הזה ביוטיוב בתוך פחות מחודש'
3 וחצי מיליון צפיות לשיר הזה ביוטיוב בתוך פחות מחודש
16/02/2018 | 01:13
2
104
יותר ממה שקיבלה או תקבל נטע ברזילי גם בתוך שנה.
חוץ מזה, זה מזכיר את הלהיטים הגדולים של טורקיה באירוויזיון.

כמובן שיש לה עוד שירים גם מהסדרה 'כפולה' שהכי טוב מביניהם זה השיר נמסיס, גם שיר הנושא מסרט הקולנוע 'כמעט מפורסמת' בכיכובה, גם מי ייתן לי את הכוח מהמחזמר 'שלושת המוסקטרים' בכיכובה וגם בכלל. כמו למשל מקום לשינוי עם אביאור מלסה, או לרקוד מ'ליפסטאר' עם שגיא ברייטנר.

לצפיה ב-'כול אלה שצפו היו ישראלים כי נועה קירל מפורסמת בישראל ורק פה'
כול אלה שצפו היו ישראלים כי נועה קירל מפורסמת בישראל ורק פה
16/02/2018 | 08:23
1
29
לצפיה ב-'לא נכון, יש גם הרבה תגובות מגולשים מחו"ל ובעיקר מאירופה'
לא נכון, יש גם הרבה תגובות מגולשים מחו"ל ובעיקר מאירופה
16/02/2018 | 11:48
28
לצפיה ב-'האמת שגם שיר הנושא של הסדרה כפולה בביצועה יכל לזכות השנה'
האמת שגם שיר הנושא של הסדרה כפולה בביצועה יכל לזכות השנה
16/02/2018 | 11:52
61
או לפחות להגיע גבוה בגמר. למעשה זה אחד השירים הישראלים השנה שאני לא מפסיק לחרוש עליו מאז ששודרה העונה הראשונה של הסדרה. זה שיר שקל מאוד להתמכר אליו והוא תופס כבר מהאזנה ראשונה. כאלה שירים אנחנו צריכים לשלוח לתחרות האירוויזיון.

לצפיה ב-'קקי קדוש! זוועת עולם . ואני יודעת איפה שמעתי את זה פעם...'
קקי קדוש! זוועת עולם . ואני יודעת איפה שמעתי את זה פעם...
15/02/2018 | 19:25
18
142
לצפיה ב-'לא דומה אפילו בכאילו, אין שום דימיון בין השירים'
לא דומה אפילו בכאילו, אין שום דימיון בין השירים
16/02/2018 | 01:18
17
26
לצפיה ב-'הנקודה לא הייתה דמיון בין השירים. הביקורת שלי אחרת.'
הנקודה לא הייתה דמיון בין השירים. הביקורת שלי אחרת.
16/02/2018 | 03:12
16
64
אני מקווה שמי שצפה בסרט יבין (אחלה סרט, ממליצה).
לצפיה ב-'אבל טענת ששמעת את זה פעם, ומתברר שזה לא דומה אפילו בכאילו'
אבל טענת ששמעת את זה פעם, ומתברר שזה לא דומה אפילו בכאילו
16/02/2018 | 12:02
15
47
מה שכן, ראיתי את הסרט Music And Lyrics וגם אני ממליץ עליו.
לצפיה ב-'כי אלה "אותן זמירות". ולמקרה שפספסת, צירפתי שני קליפים מהסרט'
כי אלה "אותן זמירות". ולמקרה שפספסת, צירפתי שני קליפים מהסרט
16/02/2018 | 12:50
14
41
ששניהם לא אותו שיר בכלל, כך שלא הלחן הייתה הכוונה  שלי... דווקא ממי שצפה בסרט הייתי מצפה להבין את הקשר.
לצפיה ב-'הדבר היחיד שמקשר ביניהם זו בוליווד שבשניהם יש מאפיינים ממנה'
הדבר היחיד שמקשר ביניהם זו בוליווד שבשניהם יש מאפיינים ממנה
16/02/2018 | 20:09
13
40
אם לזה התכוונת ב"אותן זמירות". אך גם בבוליווד עצמה לא כל השירים דומים, למרות הניחוח ההודי.
לצפיה ב-'לא אני חוששת שפספסת את הביקורת של יוצרי הסרט...'
לא אני חוששת שפספסת את הביקורת של יוצרי הסרט...
16/02/2018 | 20:20
12
16
לצפיה ב-'עם כל הכבוד, שאני רואה סרט, אני לא רואה את הביקורת של יוצריו'
עם כל הכבוד, שאני רואה סרט, אני לא רואה את הביקורת של יוצריו
16/02/2018 | 21:28
11
20
אז או שתגידי לי למה את מתכוונת או שתביאי לי קישור לביקורת של יוצריו.
לצפיה ב-'כשהיא חלק מהעלילה אתה בהגדרה כן, אלא אם אתה לא שם לב...'
כשהיא חלק מהעלילה אתה בהגדרה כן, אלא אם אתה לא שם לב...
16/02/2018 | 21:48
10
20
ואם לא שמת לב אז לא, לא משנה. תהנה מהשיר .
לצפיה ב-'ראיתי את הסרט הזה מתי שהוא יצא לפני 11 שנה בערך'
ראיתי את הסרט הזה מתי שהוא יצא לפני 11 שנה בערך
16/02/2018 | 21:55
9
24
ואני רק זוכר שזו היתה קומדיה רומנטית עם יו גרנט ודרו ברימור על כתיבת שיר והקלטתו, לך תזכור כל חלק בעלילה שלו. בכל זאת עברו 11 שנה מאז והרבה סרטים נוספים אחריו....

לצפיה ב-'הוא שווה לפחות צפייה שנייה ורק כדי לרענן את זיכרונך'
הוא שווה לפחות צפייה שנייה ורק כדי לרענן את זיכרונך
17/02/2018 | 02:29
8
29
יו גרנט אומר על זה (כלומר הדמות שלו בסרט):
it simultaneously destroyed two musical cultures in under a minute

חבל שהספקת לשכוח שכבר לפני 11 שנה יוצרי הסרט הציגו בו דמות של אלילת נוער כוסית שתהילתה באה לה מענטוזים ופיזוזים נוטפי מין תוך שהיא מנצלת תרבויות אחרות באופן שטחי וסטראוטיפי לצרכיה האישיים, כלומר שיווק קליפים ומכירת תדמית מתוחכמת/רוחנית/ווטאבר יותר. המוזיקה מלאה באפקטים ובביטים ובעצם לא באמת משנה הרבה, היא בסה"כ מספקת "תפאורה" או תירוץ לפיזוזים ולענטוזים, ולקליפים מושקעים שגורפים צפיות ואז ים מרצ'נדייז .
לצפיה ב-'אם את רומזת שנועה קירל לא זמרת אמיתית לא מסכים איתך בכלל'
אם את רומזת שנועה קירל לא זמרת אמיתית לא מסכים איתך בכלל
17/02/2018 | 11:00
7
27
מדובר בזמרת, שחקנית, רקדנית, דוגמנית, מנחה, שופטת (בישראל גוט טאלנט שמתחיל מחר בערב), כותבת שירים ומה לא... והיא בסה"כ רק בת 16. שלא לדבר על השירים שלה, שכל אחד מהם, או לפחות רובם, הפכו ללהיטים, איפה היא ואיפה הסטריאוטיפ הזול שהציגו בסרט לפני 11 שנה?
לצפיה ב-'גם זה לא מה שכתבתי... '
גם זה לא מה שכתבתי...
17/02/2018 | 13:18
6
4
לצפיה ב-'לא כתבת, רמזת לזה.'
לא כתבת, רמזת לזה.
17/02/2018 | 13:47
5
5
לצפיה ב-'לא. לא התייחסתי כלל לכישרון השירה שלה... הביקורת עוברת מעליך'
לא. לא התייחסתי כלל לכישרון השירה שלה... הביקורת עוברת מעליך
17/02/2018 | 14:04
4
18
והפעם זו כבר לא אני, זה אתה. לא נורא. תהנה מהשיר.
לצפיה ב-'לא השווית אותה לסטריאוטיפ הזול שהציגו בסרט לפני 11 שנה?'
לא השווית אותה לסטריאוטיפ הזול שהציגו בסרט לפני 11 שנה?
17/02/2018 | 14:51
3
5
לצפיה ב-'שוב, לא התייחסתי לשירה. היילי בנט זמרת טובה (יותר מקירל)'
שוב, לא התייחסתי לשירה. היילי בנט זמרת טובה (יותר מקירל)
17/02/2018 | 15:15
2
7
לצפיה ב-'לא דיברתי על היילי בנט כזמרת או על שירתה'
לא דיברתי על היילי בנט כזמרת או על שירתה
17/02/2018 | 19:23
1
12
דיברתי על הסטריאוטיפ הזול שהיא הציגה בסרט מלפני 11 שנה.
לצפיה ב-'דיברת על "זמרת אמיתית" ושוב, זו לא הייתה הביקורת. עזוב.'
דיברת על "זמרת אמיתית" ושוב, זו לא הייתה הביקורת. עזוב.
17/02/2018 | 19:32
12
הבנתי שלא הבנת בהתחלה, חשדתי שהסבר לא יעזור (זה קצת כמו להסביר בדיחה) ולצערי צדקתי, כי גם אחרי ההסבר המלא אינך מבין אותי. אז בוא נעזוב את הניחושים, ואודה לך אם לא תנסה להכניס לי לפה כוונות שאין לי. את מה שהיה לי לומר כתבתי במילותיי שלי ממש כאן מעל. אתה לא מבין / לא מסכים, בסדר. דפדפנו הלאה.
לצפיה ב-'דבר ראשון'
דבר ראשון
16/02/2018 | 04:45
110
מה שקובע זה לא מספר צפיות, אלא
מספר סימוני אהבתי, כי אפשר לצפות מבלי לאהוב את מה שצופים.
דבר שני,
כאשר זאת לא עבירה על החוק,
אולי נעשה פה עניין של קניית צפיות ושל קניית סימוני אהבתי?

לצפיה ב-'השוואת הלופר של נטע לנורבגים:'
השוואת הלופר של נטע לנורבגים:
17/02/2018 | 13:57
142
תמיד עלתה השאלה אם הלופר חוקי בכלל. והתשובה שישר כולם אמרו זה שהנורבגים עשו את זה כבר, אז כן. לפי דעתי ההשוואה בכלל לא במקום. 

לפני שנטע הייתה קיימת (ז"א שנה שעברה), אף אחד לא שם לב בכלל שהנורבגים השתמשו בלופר. הלופר היה ככ קטן ולא מורגש. עם נטע יש לופר וסביבו יש שיר. בנוסף, השימוש בלופר אצל הנורבגים לא נעשה ע"י שינוי הקול. אצל נטע היא יכולה לזייף, לעוות את הקול והכל יהיה מגניב. ייצא אחלה שיר, לכאורה, כיכול.

השימוש שנטע עושה עם הלופר הוא כמו אוטוטיונג. בדרכ זמרות לא משהו (זמרות פח, איטס בריטני ביץ') משתמשות באוטוטינג. מה הייתם אומרים אם לזמרת האזרבקסטנית ששרה miracle, ולא היו לה זמרי לווי, ובגהוהים היו עושים לה בלייב אוטוטינג? או להראל סקעת כשידע שעלול לזייף (או לאבד את הקול, מה שזה לא יהיה שאמר שלא זייף)? אני הייתי מרגיש מרומה.גם עכשיו אני מרגיש ככה.

בוא נודע באמת נטע היא לא הזמרת בעלת הקול הכי מדהים (בלשון המעטה), השימוש בלופר בא להסוות את חוסר יכולת השירה הזו. הדבר שמעצבן אותי זה שהכיוון של שימוש בלופר באירוויזיון הופך את התחרות לשירה עוד יותר מכנית, ללא נשמה, ללא רגש ומשמעות למילים של השיר.(מי אמר שיש בכלל משמעות למילים של שיר באירוויזיון?! חחח זיבן זיבן הללולו, זיבן זיבן איככטריין).
דבר שהפוך לגמרי מהמגמה והזכייה של שנה קודמת עם סלבדור. אולי השנה זה מה שמחפשים, ההפך המושלם משיר עם כוונות טובות ומשמעות.

בכל מקרה הלוואי שנזכה! :)

לצפיה ב-'בואו ננסה לפענח את כתב החידה של BNT-רשות השידור הבולגרית'
בואו ננסה לפענח את כתב החידה של BNT-רשות השידור הבולגרית
16/02/2018 | 14:09
12
192
נתחיל עם העובדות:
1. בולגריה ממוקמת כעת במקום הראשון בהימורים, למרות שטרם נחשף הזמר המייצג והשיר.
2. הצהובון השבדי Aftonbladet דיווח ששם השיר הבולגרי הוא Bones ומי שיבצע תהיה קבוצה של 6 זמרים.
3. את הדמו לשיר Bones הקליטה לא אחרת מאשר... לורין. 

וכעת לכתב החידה:
BNT פרסמה בטוויטר את ההודעה הבאה שאומרת כדלקמן: אנו מציגים בפניכם את הטופ 5 בכל אחד מ-6 האירוויזיונים האחרונים, בצירוף הנציג הבולגרי, כאשר כל מי שמופיע ברשימה לא ייצג את בולגריה השנה. 

לכן על מנת להגיע לרשימת המועמדים הפוטנציאליים, עלינו לבחון מי לא נמצא ברשימה. ובכן הזמרים שלא נמצאים ברשימה (טופ 5 + נציג בולגרי מכל שנה) הם:

2012: לורין (שבדיה) וז'לקו (סרביה)
2013: אמלי (דנמרק)
2014: קונצ'יטה (אוסטריה)
2015: -
2016: סרגיי (רוסיה) ופולי (בולגריה)
2017: כריסטיאן (בולגריה)

כלומר בהתאם לכתב החידה אחד ו/או יותר מהזמרים הנ"ל הולכים לייצג את בולגריה. האם כריסטיאן חוזר? האם כריסטיאן חוזר בדואט עם פולי? האם זוכות העבר אמילי, קונצ'יטה ולורין יהיו אלה שישירו עבור בולגריה? והאם השמועה של עיתון Aftonbladet נכונה, ולא פחות מ-6 מהזמרים הנ"ל ישירו יחדיו? מעניין.... 

לצפיה ב-'דבר אחד בטוח - בולגריה עלתה על דרך המלך'
דבר אחד בטוח - בולגריה עלתה על דרך המלך
16/02/2018 | 14:25
132
נשמע שהם מכוונים שוב גבוה ולא אתפלא אם יהיו שוב בטופ 5. איזה כיף לראות מדינה נחשלת הופכת למצליחה
לצפיה ב-'מה זה הקשקוש הזה? '
מה זה הקשקוש הזה?
16/02/2018 | 14:25
9
134
מן הסתם זמרים שאינם כושלים לא יבחרו לייצג את בולגריה, גם לא כבדיחה. לכן אתה יכול להעיף מהרשימה הזו את הזמרים המבוססים ז'ליקו וסרגיי לזרב. לורין היא זמרת סמי-כושלת אבל לא הייתי רוצה להאמין שהיא תתמסחר ותייצג מדינה אחרת, ועוד בשיתוף עם זמרים כושלים אחרים! הו ההשפלה!
אי לכך נשארנו עם הכושלים ביותר - אמילי דה-יער העלובה, שמקוששת יורואים בקדמים ברחבי אירופה, קונצ'יטה שלא יודעת מה היא עושה (אבל אני מניחה שהיא פחות עולב מאמילי) ופולי (ה-BFF של אלונה מיר שנמצאת ממש בימים אלה בסיור עולב בישראל בפעם ה-389489698594973). לא אופתע אם אחד מהכושלים הללו משתף פעולה עם קריסטיאן (התמים והמסכן שעשוי לעשות לנה ולהשתתף back to back). בכל מקרה... אני מעדיפה את הוריאציה הבלתי-מודעת והכושלת של בולגריה שנשארה שנה אחרי שנה בסמי עם יצירות מופת כמו סופי מרינובה או אליטסה וסטויאן על פני המפלצת המשובדת שמתפתחת למול עינינו. תוחזר בולגריה לבולגרים לאלתר! תשלחו כבר שיר צועני מטופש!
לצפיה ב-'לא רק שלוריין לא עלובה אלא מדובר באחת הזמרות הטובות שיש'
לא רק שלוריין לא עלובה אלא מדובר באחת הזמרות הטובות שיש
16/02/2018 | 14:45
2
45
לצפיה ב-'אחלה זמרת, אך ללא שמץ לקריירה מתפקדת '
אחלה זמרת, אך ללא שמץ לקריירה מתפקדת
16/02/2018 | 15:26
1
81
ברור שהיא לא עולב ברמות של פולי ודומותיה, אבל הבחורה ממשיכה להתבוסס בביצה האירוויזיונית למרות הזכייה המפוארת שלה (ואפילו הספיקה להתבזות בקדם שנה שעברה, בטוחה שאתה זוכר) במקום למנף את ההצלחה לקריירה של ממש או לפחות לשמור על יושרה אומנותית כלשהי ולעשות לביתה. אי לכך היא מוכתרת כסמי-עלובה
לצפיה ב-'לוריין שלחה שיר אדיר, פשוט לא ידעו איך לאכול אותה'
לוריין שלחה שיר אדיר, פשוט לא ידעו איך לאכול אותה
16/02/2018 | 21:20
20
לצפיה ב-''
16/02/2018 | 15:05
2
104
חדש מסופי
איך היה מתאים השיר הזה באיר'
לצפיה ב-'מלכתנו הנסגדת אלילת הטראש הנצנצים והזיקוקיאדות '
מלכתנו הנסגדת אלילת הטראש הנצנצים והזיקוקיאדות
16/02/2018 | 15:24
41
לצפיה ב-'לא נשכח ולא נסלח'
לא נשכח ולא נסלח
16/02/2018 | 18:51
25
לצפיה ב-' כל מילה בסלע'
כל מילה בסלע
16/02/2018 | 18:49
28
לצפיה ב-'לקרוא ללורין סמי עלובה זה לא רציני'
לקרוא ללורין סמי עלובה זה לא רציני
17/02/2018 | 01:42
1
73
היא כבר מזמן נמצאת בדרגת סמרטוט רצפה, כאשר הנסיון שלה במלודי שנה שעברה היה המסמר האחרון בארון המתים שלה. לא אתפלא אם נראה אותה שרה עבור בולגריה. ומה הכוונה שאת לא רוצה שהיא תייצג מדינה אחרת. שבדיה היא ״המדינה האחרת״ שהיא כבר ייצגה. מה ההבדל בין שבדיה לבולגריה? לורין לא שייכת לא לפה וגם לא לפה.
לצפיה ב-'מה לעשות שמרוקו לא חזרה שוב לתחרות אחרי 1980??? '
מה לעשות שמרוקו לא חזרה שוב לתחרות אחרי 1980???
17/02/2018 | 08:43
24
לצפיה ב-'הימרתי שהם זוכים, אבל שלא יתחילו להיסחף כי זה ייגמר בפלופ'
הימרתי שהם זוכים, אבל שלא יתחילו להיסחף כי זה ייגמר בפלופ
17/02/2018 | 13:24
17
לצפיה ב-'נטע ברזילי - נציגת ישראל לאירוויזיון 2018'
נטע ברזילי - נציגת ישראל לאירוויזיון 2018
13/02/2018 | 23:37
85
2760
ברכות לנטע שתיסע לייצג את ישראל באירוויזיון 2018 בליסבון, פורטוגל. 
ל-
המשך>>
ברכות לנטע שתיסע לייצג את ישראל באירוויזיון 2018 בליסבון, פורטוגל. 
ל-
לצפיה ב-'יש מצב שב2019 האירוויזיון יתקיים בדנמרק? '
יש מצב שב2019 האירוויזיון יתקיים בדנמרק?
16/02/2018 | 14:14
2
146
בפעם הראשונה ששמעתי את זה חטפתי שוק!! זה נשמע כמו שירי הנושא האלה ששמים בסדרות של הפיראטים... זה אפילו מתאים להיות מתוך פסקול של סרט..  

ככל שאני שומע את זה יותר ויותר אני מבין שעם הופעה טובה זו יכולה להיות דנמרק שתזכה, מה אתם אומרים? 
לצפיה ב-'לא, השנה זה הולך סוף כל סוף לצרפת '
לא, השנה זה הולך סוף כל סוף לצרפת
16/02/2018 | 15:58
45
לצפיה ב-'לזכות לא אבל יעפילו לגמר. 12 נקודות ממלטה בוודאות'
לזכות לא אבל יעפילו לגמר. 12 נקודות ממלטה בוודאות
17/02/2018 | 15:18
14
לצפיה ב-'וואי אני שם לב שבימים האחרונים יוצאים בקמפיין בעד נטע לייצוג'
וואי אני שם לב שבימים האחרונים יוצאים בקמפיין בעד נטע לייצוג
16/02/2018 | 11:37
213
נראה לי כבר ראיתי 4 כתבות ביומיים על נטע ש2 מהן על כך שהיא זכתה ו2 מהן עד כמה שנטע מיוחדת ושלא צריך לשלול..
אני גם אומר שזה נכון שלא צריך לשלול אותה על מראה חיצוני או בגלל שהיא מביאה משהו חדש.. כבר שלחנו ילד עם שיר מזרחי, שלחנו בחור יפה עם שיר פופ זול ושלחנו בלדת פופ מרגשת.. עזר לנו?? עדיין לא זכינו..
לשלוח עוד ילד פלא עם שיר פופ זול לא ימקם אותנו גבוה יותר, באירוויזיון מחפשים תמיד מה הכי שונה..
ב2015 זה היה החידוש עם המסך
ב2016 זה היה השיר על רוסיה, שיר לא רגיל בכלל ודי קשה לעיכול אבל עם הופעה מדהימה
ב2017 נמאס לכולם מכל הפופ והמסכים ודווקא בחרו בשיר הכי שקט, לא מתאמץ ונקי..

כל שנה הזוכה הוא תמיד השיר הכי שונה משאר השירים, הזה שהכי מתלבט מבחינת ההופעה והייחודיות שלו..
אז מבחינת נטע יחודיות תהיה ובשפע, לא נראה לי שהיא תביא שיר פופ עלוב או בלדה מלוקקת.. ממש לא! היא תביא שיר מיוחד.
ודווקא זה שמאקו, טדי וכולם באים להגנתה זה רק מראה לי עד כמה הם רוצים שהיא תצליח וזה שהם אחראיים על בחירת השיר זה עוד יותר טוב, כי אם הם כל כך מודאגים ורוצים ושהיא תצליח הם יבחרו את השירים בקפידה ויתאימו לה שיר שישב בול עליה, בדיוק כמו שעשו לחובי סטאר שבהתחלה אף אחד לא אהב אותו או את השיר ואחרי ששינו את העיבוד ומבנה השיר כולם פתאום התאהבו בשיר הזה..

מחכה כבר למרץ!! לשמוע את השיר, לראות את הקליפ ובתקווה להיות מרוצה 
לצפיה ב-'השיר השני של Saara Aalto בפינלנד: "Domino" '
השיר השני של Saara Aalto בפינלנד: "Domino"
16/02/2018 | 00:09
8
123
השיר מבית היוצר של ג:סון, האיש והנקודתיים. הקליפ לשיר מצורף. 

בשבוע שעבר נחשף השיר "Monsters", כעת נחשף "Domino" - ובשבוע הבא ייחשף השיר השלישי והאחרון שמועמד לייצג את פינלנד באירוויזיון 2018, שייקרא "Queens". 

לצפיה ב-'איפפפפפפפ'
איפפפפפפפ
16/02/2018 | 00:30
85
יו איזה מעצבנת הבחורה הזו אין בה טיפת אמת. כולה חיקוי של כל מיני זמרות אמריקקיות שהיא מעריצה. הצמידו לה כל מיני טכנאים שיבודיים שיוצרים "שירים" מתוכנתים בלי נשמה. מזעזע. והיא מסכנה. באמת. בחורה אבודה.
לצפיה ב-' נשמע כמו שיר מלטזי טיפוסי'
נשמע כמו שיר מלטזי טיפוסי
16/02/2018 | 00:36
23
לצפיה ב-'שיר לא רע וגם אהבתי מאוד את הקליפ, אך Monsters הרבה יותר טוב'
שיר לא רע וגם אהבתי מאוד את הקליפ, אך Monsters הרבה יותר טוב
16/02/2018 | 01:24
25
לצפיה ב-'לא מהמובחרים של גיסון,אך גם לא מהמביכים כמו השיר שכתב למלטה'
לא מהמובחרים של גיסון,אך גם לא מהמביכים כמו השיר שכתב למלטה
16/02/2018 | 06:22
57
שיר נחמד למדי ,בנוי טוב מופק טוב,אך ללא שום ערך מוסף.השיר הקודם היה טוב יותר ,פינלנד זינקה למקום הראשון בהימורים וזה כניראה לא בגלל השיר הזה אלא בגלל monsters ,אך יאמר לזכות גיסון שהוא לא מפספס גמרים,השנה לראשונה ,כניראה,זה הולך לקרות עם מלטה.
לצפיה ב-'פילר טיפוסי בקדם של אמן אחד... הקודם הרבה יותר טוב'
פילר טיפוסי בקדם של אמן אחד... הקודם הרבה יותר טוב
16/02/2018 | 07:55
25
לצפיה ב-'אההההההההההההההההההההההההההההה #2'
אההההההההההההההההההההההההההההה #2
16/02/2018 | 11:09
84

"מפלצות" שחשפה בשבוע שעבר אמנם טוב יותר ואף ווינרי יותר ואני חורש לו את החיים, אבל גם כאן מדובר בשיר מ-ע-ו-ל-ה לו רק ג:סון היה שולח אותו לכל מדינה אחרת כדי שהיינו נהנים גם ממנו באירוויזיון... רגע השיא

בשבוע הבא ייחשף השיר "Queens" שהוא ככל הנראה הפייבוריט של שרה. הוא צריך להיות טוב יותר מ"מפלצות" אם כך. כי אם לא - אני בעד המפלצות לליסבון.
לצפיה ב-'קונצ'יטה ללא זקן'
קונצ'יטה ללא זקן
16/02/2018 | 14:16
20
לצפיה ב-'יותר ויותר שירים נשמעים כמו גיבוב של סיה vs ליידי גאגא. אוף'
יותר ויותר שירים נשמעים כמו גיבוב של סיה vs ליידי גאגא. אוף
17/02/2018 | 01:13
11
לצפיה ב-'Melodifestivalen 2018: דוגמיות חצי גמר 3'
Melodifestivalen 2018: דוגמיות חצי גמר 3
15/02/2018 | 11:12
18
126
שני חצאי גמר מאחורינו וארבעה כבר הבטיחו את מקומם בגמר המלודי - מי יהיו הבאים בתור? Melodifestivalen 2018 ממשיך עם חצי הגמר השלישי!

גם היום, יומיים לפני מופע חצי הגמר הבא בשבדיה, יפורסמו דוגמיות קצרות של השירים שיתחרו במוצאי השבת הקרובה על שני הכרטיסים הבאים לגמר הגדול של הקדם השבדי בשטוקהולם ב-10 במרץ. 

היום ייחשפו דוגמיות בנות דקה בגרסת הסטודיו של השירים והערב גם קטעים קצרים מההופעות. בשבת ייחשפו גרסאות 2:30 דקות של כל שיר בגרסת הסטודיו.

מכל חצי גמר יעלו שני השירים שהגיעו לשני המקומות הראשונים ישירות לגמר, ועוד שניים יעלו לגלגל ההצלה. 4 שירים מתוך 8 שיגיעו אליו יעלו לשלב הסופי, כך שבגמר יתחרו 12 שירים על ייצוג שבדיה בגמר אירוויזיון 2018 בליסבון. 

ואלו 7 השירים שיתחרו בחצי הגמר השלישי ב-Malmö: 

Barbi Escobar - Stark
Moncho - Cuba Libre
Dotter - Cry
Méndez - Everyday

קטעים מהחזרות מ- Malmö והאזנה לדוגמיות יתאפשרו בקישור הבא מ-15:00 לערך:
http://svt.se/melodifestivalen/

המשך עונת מלודי מרגשת ומשובדת במיוחד לכולנו!
לצפיה ב-'מחכה לדוטר'
מחכה לדוטר
15/02/2018 | 12:24
25
לצפיה ב-'השנה מארייט זוכה, ולא יעזור לאף אחד, היא הפייבוריטית הגדולה.'
השנה מארייט זוכה, ולא יעזור לאף אחד, היא הפייבוריטית הגדולה.
15/02/2018 | 13:46
114
Mariette - For You

וזה גם השיר האחרון שיבוצע בלייב במלודי השנה.
לצפיה ב-'סמי טוב יותר מהשניים הקודמים. אין אפילו שיר אחד'
סמי טוב יותר מהשניים הקודמים. אין אפילו שיר אחד
15/02/2018 | 16:18
9
129
שאני יכול להגיד עליו שהוא מזעזע, זוועתי ובלתי שמיע - בניגוד לכמה שירים בשני הסמיז הקודמים. אבל גם אין איזו יצירת מופת, לפחות לא בדוגמיות. עדיין המלודי מועמד רציני לתואר הקדם הגרוע של השנה. 

יש לציין שהשיר שכובש כעת את שבדיה ונמצא כרגע במקום ה-2 במצעד האייטונס הוא:

לצפיה ב-'בצדק! הכי טוב מהמלודי עד כה'
בצדק! הכי טוב מהמלודי עד כה
15/02/2018 | 16:29
4
85
טוב בסמי הזה אהבתי את דוטר ומונצ'ו, ומנדז חביב
מרטין - הדבר הכי גרוע ששמעתי אבר.
לצפיה ב-'בניגוד לצנן אותי המופתי, הפעם לא יכלתי להאזין למרגרט עד הסוף'
בניגוד לצנן אותי המופתי, הפעם לא יכלתי להאזין למרגרט עד הסוף
15/02/2018 | 16:34
2
41
לצפיה ב-'טוב זה הקונצנזוס'
טוב זה הקונצנזוס
15/02/2018 | 16:43
89
בכל מקרה, זה סה"כ אייטונז הלא רלוונטי, והיא בגלגל... לא סביר שתזכה
לצפיה ב-'טוב אין מה לעשות היא תמיד הייתה '
טוב אין מה לעשות היא תמיד הייתה
16/02/2018 | 10:59
18
אבל לפחות "צנן אותי" היה שיר טוב
לצפיה ב-'אני ממש לא מתלהב מהשיר הבנאלי של מרגרט השנה'
אני ממש לא מתלהב מהשיר הבנאלי של מרגרט השנה
15/02/2018 | 16:56
53
עם כל הכבוד, למרגרט היו שירים ויש שירים הרבה יותר טובים מזה.
לצפיה ב-'שיר מעולה וממכר אני חורש על זה'
שיר מעולה וממכר אני חורש על זה
15/02/2018 | 17:35
63

אגב לא מפתיע שהיא גבוה באייטונז כי רק שירי הגלגל והמודחים משחררים את הסינגלים שלהם - ומבי ן כולם ברור שהיא הכי טובה. יש לה סיכוי להגיע לגמר. אחלה להיט (לא משתווה ל"קרר אותי", אבל עדיין)
לצפיה ב-'קאבנה?? היא אמיתית??'
קאבנה?? היא אמיתית??
15/02/2018 | 19:07
2
53
זה וואנבי "הוואנה"... רק גרוע מאי פעם..

יש את זה ביותר שקוף??

והשיר שלה הקודם היה הרבה יותר טוב ה"קול מי דאון" הזה...
לצפיה ב-'או בוי או בוי...נו ריגרט, מרגרט?'
או בוי או בוי...נו ריגרט, מרגרט?
16/02/2018 | 10:38
1
30
לא מרגרט, בחיים לא תהיי הזמרת הלבנה הכי שחורה שם בחוץ או נה נה!
לצפיה ב-'כן עלאק "או נה נה" חתיכת עלובה חחחח '
כן עלאק "או נה נה" חתיכת עלובה חחחח
16/02/2018 | 10:57
22
איזו העתקה גרועה של הוואנה חחחחחחח.. פח מארץ הפחיות
לצפיה ב-'סמי על הפרצוף, מנדז הכי מביך א-ב-ר '
סמי על הפרצוף, מנדז הכי מביך א-ב-ר
15/02/2018 | 16:28
2
41
לצפיה ב-'קובה ליברה עוד יותר מביך, אבל מנדז בהחלט מביך '
קובה ליברה עוד יותר מביך, אבל מנדז בהחלט מביך
15/02/2018 | 17:34
1
65

מתנחם בשלאגר המעולה שייסיקה הביאה לנו! זה מלודי!
לצפיה ב-'בוא נסכים ששניהם נראים כמו אהבלים שלא התקבלו לכנופיה '
בוא נסכים ששניהם נראים כמו אהבלים שלא התקבלו לכנופיה
16/02/2018 | 14:06
7
לצפיה ב-'סמי לא רע. מי אמר שאלקזאר לא משתתפים השנה?!'
סמי לא רע. מי אמר שאלקזאר לא משתתפים השנה?!
15/02/2018 | 17:29
90
חוטב העצים הפתיע! שיר סטנדרטי אמנם ולא מיוחד במיוחד, אבל נשמע כמו משהו שאני הולך לאהוב נורא (במיוחד בגלל הפזמון וקולות הרקע היפים שבו) 

Barbi Escobar - Stark
אמנם ברור שזה חסר סיכוי לעלות לאנשהו, אבל זה נשמע לא רע בכלל. פופ-דאנסי מלודי טיפוסי וקליט כזה. 

Moncho - Cuba Libre
מה זה הדבר הגרוע הזה? לא להאמין שזה התקבל למלודי. ולמה זה נשמע לי כמו דואט של עציה הזולה עם שון פול? 

אההההההההההההההההההההההההה ייסיקה איז בק ועוד עם שלאגר אלקזארי למהדרין! מעולה ומהנה! שלום לך מלודיפסטיבלן באמת! 

משבצת המזדקן עם שיר הקאונטרי היא חובה בכל חצי? עוצמתי ומפתיע לטובה! נשמע כמו הגרסה המשודרגת למדי לשיר של פונטארה משנה שעברה. 

Dotter - Cry
לכאורה הדוגמית המאכזבת מכולם, בטח כשיש כאן שיר עם צוות כותבים מפואר כזה מאחוריו. אני בטוח ששמענו רק את החלק הראשון ושזה עוד מתפוצץ בהמשך.

Méndez - Everyday
אמנם נשמע כמו משהו ששייך לעשור הקודם (למרות שהוא מנסה לרכב על גל הלטינו ששב לחיינו) אבל הפזמון לא יוצא מהראש. וזה נורא זול בגלל המילים  

לצפיה ב-'הדירוג שלי '
הדירוג שלי
15/02/2018 | 19:15
90
  1. מנדז - זה ממש חמוד וכנראה יעלה
  2. ג'סיקה - שיר פופ זול.. אבל עושה את העבודה
  3. מרטין - נחמד ולא יותר מזה
  4. מונשו - וואנבי שון פול.. גרוע!!
  5. ברבי - אני אפילו לא זוכר את השיר
  6. קאלה ואורסולה - ביי??? ביי!!
לצפיה ב-'משמיעה ראשונית גם הסמי הזה חלש'
משמיעה ראשונית גם הסמי הזה חלש
16/02/2018 | 09:04
48
ובאמת המלודי השנה מסתמן כחלש במיוחד. דוטר הכי איכזבה אותי מהדוגמיות. ג׳סיקה אנדרסן הפתיעה אותי לטובה. 
לצפיה ב-'אפשר בבקשה שתעשו רשימה'
אפשר בבקשה שתעשו רשימה
16/02/2018 | 00:43
3
154
של כל שיר מכל מדינה שעד עכשיו נשלח לאירוויזיון?
לצפיה ב-'הנה'
הנה
16/02/2018 | 06:08
2
123
לצפיה ב-'תודה אבל'
תודה אבל
16/02/2018 | 06:57
1
77
איך אין שם את השיר של מקדוניה?
היא בחרה שיר לאירוויזיון
לצפיה ב-'לא....הנה שירי הגמר שלהם...'
לא....הנה שירי הגמר שלהם...
16/02/2018 | 08:17
81

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ