לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1743217,432 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'ויקיפדיה תחרויות קדם אירוויזיון'
ויקיפדיה תחרויות קדם אירוויזיון
16/08/2018 | 08:10
17
103
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%98%D7%92%D...

lidia80 - בעניין קדם 2001 - העניין טופל נכתבו הכותבים והמלחינים. תודה

סיני חן - השיר היה מיועד לפסטיגל 1985 אבל שלמה צח המפיק של יזהר כהן האזין לו פעם נוספת והחליט שזה חייב ללכת לאירוויזיון. אז שינו לו את המילים (במקור זה היה שיר על כלבים) והמזכירה של שלמה צח הציעה את השם עולה עולה כדי להעניק לשיר ניחוח בינלאומי.
השיר לא הוגש לקדם אירוויזיון במסגרת הרגילה ולא דורג במקום ה13 בוועדה במקום זה שלמה צח הפעיל לחצים על רשות השידור להגדיל את מספר המשתתפים בקדם מ12 ל14 וכך גם יזהר כהן וגם דורון מזר נכנסו. בקדם עצמו בהופעה מול קהל חי אחת הרקדניות כל כך התרגשה שהיא נאלצה לעזוב את הבמה במהלך השיר (או שהיא הלכה להקיא או שהיא התעלפה אני לא יודע) אבל השיר ניצח בכל זאת. לא ניתן לראות את הקטע הזה כי השירים של הקדמים בשנות ה80 הוקלטו מראש ובזמן שהאמנים הופיעו היה סינכרון בין השידור החי לבין ההקלטה בטלוויזיה.
יש לך מקור?
לצפיה ב-'אם יש לכם עוד עדכונים, אשמח להוסיף..'
אם יש לכם עוד עדכונים, אשמח להוסיף..
16/08/2018 | 08:42
20
לצפיה ב-'זכור לי ראיון שנערך לפני 30 שנה עם אדם'
זכור לי ראיון שנערך לפני 30 שנה עם אדם
16/08/2018 | 09:10
86
שם הוא מספר שלקראת סוף השיר, הוא הרגיש משהו חם בגב, כי הרקדנית שמאחוריו פשוט הקיאה עליו...
לצפיה ב-'יש לי גזרי עיתונות מ1985'
יש לי גזרי עיתונות מ1985
16/08/2018 | 14:33
1
95
וזה מופיע שם. אני אנסה לחפש ולמצוא.
בנתיים אפשר לראות בקדם אירוויזיון בסיום השיר עולה עולה כשמסתיימת ההקלטה והשידור חוזר לבנייני האומה איך הרקדנית עם השמלה הורודה נעלמת מהמסך
לצפיה ב-'טופל, תודה '
טופל, תודה
16/08/2018 | 20:36
8
לצפיה ב-'ישראל 1976'
ישראל 1976
17/08/2018 | 06:18
2
41
באיזה מתכונת התקיימה בחירת השיר הישראלי לשנת 1976?
כמו ב-2002?
נבחר שיר 1 מתוך 3?

לצפיה ב-'כן'
כן
17/08/2018 | 13:13
1
36
השיר נבחר בוועדה סגורה. זה בעצם לא קדם - בזמן ההופעה הזאת כבר היה ידוע ש״אמור שלום״ נבחר, הן פשוט שרו את שלושת השירים שהגיעו לשלב הסופי בוועדה.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/08/2018 | 18:22
3
לצפיה ב-'ב79 גלי עטרי לא רצתה את הללויה'
ב79 גלי עטרי לא רצתה את הללויה
17/08/2018 | 17:02
5
43
בגלל שהשיר שלה =שמש אדומה  לא התקבל לפסטיבל היא היתה מאוד מאוכזבת
אז עד לרגע אחרון לא היה ברור מי תשיר את הללויה
לצפיה ב-'מקור?'
מקור?
17/08/2018 | 18:21
4
6
לצפיה ב-'קטע ישן ממגזין'
קטע ישן ממגזין
17/08/2018 | 20:25
3
25
לצפיה ב-'נידמה לי שהציעו גם לירדנה לשיר את הללויה'
נידמה לי שהציעו גם לירדנה לשיר את הללויה
17/08/2018 | 20:29
22
ברגע שיהיה לי יותר פרטים אני יגיד לך
לצפיה ב-'הוספתי, תודה '
הוספתי, תודה
17/08/2018 | 22:15
5
לצפיה ב-'השיר היה זוכה גם עם ירדנה או עופרה. זה פשוט שיר קאנוני'
השיר היה זוכה גם עם ירדנה או עופרה. זה פשוט שיר קאנוני
17/08/2018 | 23:04
11
להערכתי הוא גם היה הופך להמנון האירויזיון אם נניח היה זוכה בצרפתית או אנגלית.

לצפיה ב-'אתם חושבים שזה רצוי/מיותר?'
אתם חושבים שזה רצוי/מיותר?
17/08/2018 | 18:39
2
37
מנהלי ויקיפדיה רואים לנכון לסגור את הערכים האלה ולאחד עם הערך הראשי ישראל באירוויזיון
מה דעתכם?
לצפיה ב-'כל הכבוד על הפרויקט המטורף שלקחת על עצמך!!!'
כל הכבוד על הפרויקט המטורף שלקחת על עצמך!!!
17/08/2018 | 19:38
1
27
נראה לי, שבשנה ללא קדם עדיף שזה יהיה תחת הכותרת ישראל באירויזיון.
ובדף ישראל באירויזיון יהיה קישור לכל דף קדם שיצרת/ קיים.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/08/2018 | 20:01
19
זה למעשה מה שאני עשיתי ורוצה להמשיך לעשות
אבל מנהלי ויקיפדיה כנראה חולקים על דעתי
לצפיה ב-'קבוצה רשמית בפייסבוק לאירוויזיון של תאגיד כאן'
קבוצה רשמית בפייסבוק לאירוויזיון של תאגיד כאן
17/08/2018 | 21:24
2
66
לצפיה ב-'אין לי פייסבוק וטוב שכך '
אין לי פייסבוק וטוב שכך
17/08/2018 | 21:42
14
לצפיה ב-'מחקתי את הפרופיל, לא משתמש יותר'
מחקתי את הפרופיל, לא משתמש יותר
17/08/2018 | 22:57
14
לצפיה ב-'טוב עכשיו רק נשאר לפתור את בעיית האולם...'
טוב עכשיו רק נשאר לפתור את בעיית האולם...
14/08/2018 | 22:56
14
284
אני מקווה מאוד שהאירוויזיון יתקיים בארנה בירושלים, הכי מתאים, הכי ממלכתי והכי ייצוגי לדעתי!

יש שם מספיק מקום ואני בטוח שיגיעו להסכמים עם כל המתנגדים למינהם..

רק שלא יהיה בתל אביב, הפנים המכוערות של המדינה..

ירושלים כל כך יפה וייצוגית, חובה שזה ייתקיים בירושלים!
לצפיה ב-'מה ייצוגי בשכונת מלחה בלילה? ובמיוחד במוצ"ש'
מה ייצוגי בשכונת מלחה בלילה? ובמיוחד במוצ"ש
15/08/2018 | 01:15
1
176
תל אביב הרבה יותר ייצוגית בשעות הלילה עם תאורת מגדלי המשרדים ומתחם כמו גני התערוכה הרבה יותר מרשים ממתחם הארנה והחניונים סביבו וטדי המוזנח ברקע. אז נכון שבשעות היום ירושלים מצטלמת מאוד יפה כמו שראינו למשל בג'ירו ד'איטליה. אבל בלילה הסביבה קריית הספורט במלחה נראית עצובה. אבל כשכבר נכנסים לארנה יש לה עיצוב פנים וגודל טובים מהאולמות המוצעים בתל אביב.
לצפיה ב-'מה ייצוגי במגדלי משרדים? ומה מרשים במתחם גני התערוכה?'
מה ייצוגי במגדלי משרדים? ומה מרשים במתחם גני התערוכה?
17/08/2018 | 15:01
28
לצפיה ב-'ומה יעשו אלפי המעריצים בסוף כל מופע? הארנה נמצאת בשום מקום'
ומה יעשו אלפי המעריצים בסוף כל מופע? הארנה נמצאת בשום מקום
17/08/2018 | 05:08
1
118
הייתי מספר פעמים בתחנת הרכבת מלחה. המקום נמצא בקצה העיר, אומנם במרחק הליכה של כמה דקות מאיצטדיון טדי, הארנה וקניון מלחה אבל בבירור מרגיש כמו חלק מנותק מירושלים. לא ידוע לי על מקומות בילוי, בתי קפה וכדומה בסביבה. מה אמורים לעשות אלפי המעריצים בסיום כל מופע? צריך לתת מענה גם לצורך הזה.
לצפיה ב-'יבלו במתחמים/ירידים סמוכים שיוקמו באזור במיוחד'
יבלו במתחמים/ירידים סמוכים שיוקמו באזור במיוחד
17/08/2018 | 15:00
45
או יסעו לאן שצריך. זה לא שבכל מקום בעולם יש אצטדיון בצנטרום של הפיילה.

גם אם חושבים על גני התערוכה או על היכל הספורט ביד אליהו, מה כבר יש שם מסביב? אלה לא אזורי הבילוי של ת"א.
לצפיה ב-'רשות השידור לא מסוגלת להפיק את הארוע הזה.'
רשות השידור לא מסוגלת להפיק את הארוע הזה.
17/08/2018 | 07:28
137
אני מפסיק להשתמש בשם המטופש 'כאן' הרי 70% שם הגיעו מרשות השידור וממשיכים את המנטליות של בינוניות ובטלה במקרה הטוב  וכשלוניות וחבלה בשגרה. 
רשות השידור לא עושה אף סימן שהיא יכולה לעמוד באתגר הזה, להיפך מחפשים תירוצים. אפילו את תחרות הקדם שהבטיחו להחזיר מסרו בסוף שוב לערוץ מסחרי. 
לצפיה ב-'אל תפתחו ציפיות אפילו, לדעתי הם ממזמזים זמן באופן מכוון'
אל תפתחו ציפיות אפילו, לדעתי הם ממזמזים זמן באופן מכוון
17/08/2018 | 07:46
6
149
בעוד שבועיים יודיעו שאין סיכום על אולם, באגוד השידור יקחו את המושכות,
קובלנץ יתפטר, יהיו חגים וחופשות, וככה העסק יסתיים.
זאת אותה ההתנהלות של רשות השידור הקלאסית.
הם לא עושים אפילו בדל סימן שהם זזים בכיוון כלשהו של הכנות. הכל ברור.
אנחנו יודעים עם מי יש לנו שם עסק. והתקשורת כמו נשרים רק מחכים לפגר כדי
להוציא בשר.
לצפיה ב-'לא נמאס לך עם נבואות הזעם הא? ועוד שבועיים תשנה את דעתך שוב.'
לא נמאס לך עם נבואות הזעם הא? ועוד שבועיים תשנה את דעתך שוב.
17/08/2018 | 13:10
5
36
לצפיה ב-'דברים שיכולים לגרום לי לשנות את דעתי'
דברים שיכולים לגרום לי לשנות את דעתי
17/08/2018 | 14:33
1
86
א. רשות השידור מודיעה השבוע על האולם, הקונספט במסיבת עיתונאים גדולה
ב. רשות השידור מודיעה שהיא תפיק את הקדם אירויזיון 
ג. רשות השידור מעלה אתר ייעודי של התחרות, כבר מעוצב עם הקונספט שבו חדשות על התחרות, ההכנות, קליפים ממסיבת העיתונאים והעיר המארחת..
ד. במסיבת העיתונאים רשות השידור מודיעה שתחשוף מי יהיו המנחים לקראת החגים,
והעיר המארחת תציג את התוכניות שלה לכפר אירויזיון ולו"ז ההקמה.
כשאני אראה את זה קורה, אשנה את דעתי.
לצפיה ב-'כן רק ש..'
כן רק ש..
17/08/2018 | 14:52
72
אתה טרול.
לצפיה ב-' וגם אם לא ישנה, הוא ימצא תירוצים להסביר איך "צדק" '
וגם אם לא ישנה, הוא ימצא תירוצים להסביר איך "צדק"
17/08/2018 | 14:48
2
30
לצפיה ב-'אני צורך לאחרונה כל כך הרבה קפה נטו כי תפוזו מעייף אותי'
אני צורך לאחרונה כל כך הרבה קפה נטו כי תפוזו מעייף אותי
17/08/2018 | 15:06
1
21
לצפיה ב-'אני יכול להמליץ לך לעבור לתה קר, עם לימון נענע וקרח.'
אני יכול להמליץ לך לעבור לתה קר, עם לימון נענע וקרח.
17/08/2018 | 22:58
8
לצפיה ב-'איזה ייצוגית, עיר מתה אחרי 9, נראית זוועה ומלחיצה בטירוף.'
איזה ייצוגית, עיר מתה אחרי 9, נראית זוועה ומלחיצה בטירוף.
17/08/2018 | 13:26
44
לצפיה ב-'כל כך עצוב לי שחיפה ירדה מהפרק, היא הייתה האופציה האידיאלית'
כל כך עצוב לי שחיפה ירדה מהפרק, היא הייתה האופציה האידיאלית
17/08/2018 | 19:23
19
לצפיה ב-'מי שהביא את ג'ירו ד'איטליה לארץ יציל את האירוויזיון?'
מי שהביא את ג'ירו ד'איטליה לארץ יציל את האירוויזיון?
16/08/2018 | 06:44
9
254
סילבן אדמס, המיליארדר מקנדה, הביע את נכונותו לעזור באירוויזיון שיתקיים בארץ ואמר למקורבים כי יתרום מכספו כדי שהאירוע יקרה ● נזכיר כי האוצר ותאגיד השידור הציבורי "כאן" הסתפקו בהצהרה שאם האירוויזיון לא יתקיים בארץ והערבות בסך 50 מיליון שקל תחולט ישקול האוצר לשפות את התאגיד

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100...
לצפיה ב-'חחחח....הזכרתי את זה כאן בדיוק לפני שבועיים ,כשהתאגיד.....'
חחחח....הזכרתי את זה כאן בדיוק לפני שבועיים ,כשהתאגיד.....
16/08/2018 | 07:27
168
קיבל את אותה ארכה של שבועיים בהעברת הערבות, כשהזכרתי אז שמימון חיצוני משותף של  מיליארדר כדוגמת סילבן אדאמס אוהב ישראל ,שהביא לכאן את הג'ירו האיטלקי ביחד עם "קשת" השותפה הטבעית לתאגיד בפרוייקט אירו' יכול לעזור לתאגיד במימון של ההפקה של התחרות.

עם זאת, כששוב אני חושב על זה, אז אני לא בטוח שזה אפשרי , כי יתכן שבמסגרת חוק הקמת התאגיד אחד התנאים הכתובים בהקמה של התאגיד הוא אי אפשרות להיעזר במימון חיצוני מגורמים פרטיים לכל מטרה, מאחר והתאגיד הוא גוף ציבורי.
לצפיה ב-'שיתרום איזה האנגר ענק לארועים כמו שהיה בקייב כמדומני '
שיתרום איזה האנגר ענק לארועים כמו שהיה בקייב כמדומני
16/08/2018 | 10:40
7
123
וככה תפטר בעיית האולם ויהיה מקום ל 12-15 אלף איש
לצפיה ב-'אם כבר לדייק ,שיממן בניית ארינה רב תכליתית....'
אם כבר לדייק ,שיממן בניית ארינה רב תכליתית....
16/08/2018 | 10:59
5
131
שאינה מיועדת רק לארח אירו', אלא אליפות עולם/אירופה לג'ודו (לא מספיק האולם שהיתה בו אליפות אירופה האחרונה), אליפות אירופה/עולם להתעמלות וכדו'.

לצפיה ב-'סביר שיש בעיה בחוק עם תרומות, ויש גם בעיה אתית - שאפשר לכופף'
סביר שיש בעיה בחוק עם תרומות, ויש גם בעיה אתית - שאפשר לכופף
16/08/2018 | 12:24
4
135
הרי לא היינו רוצים לחיות בעולם שבו בעל המאה הוא בעל הדעה. אנחנו לרוב סולדים מכל מיני מילארדרים ובכל זאת יש תחום אפור שבו זה נוח לנו.
כשרצו לשנות את שמו של מוזאון ת"א על שם סמי עופר - קם קול צעקה. היה איום שלא יינתן הכסף להיכל. יש עוד כמה מקרים שבהם הגיעו לפשרה כמו כיתוב באותיות קטנות מי התורם.

כשנבנה מכון הלב בבית החולים איכילוב על שם סמי עופר זה עבר בלי בעיה, כי המטרה היא אנושית וצדק וחמלה.
איפה הקו האדום אם ככה? זה רק עניין רגשי? מוסרי? מצפוני? חברתי?

והאירוויזיון נכנס תחת איזו הגדרה?
מה שהמיליארדר כן יכול לעשות זה לתרום כסף לכל מה שלא קשור ישירות להפקה. לבניית ושידרוג האולם, להקלה על המבקרים מחו"ל.

לצפיה ב-'לגבי המשפט האחרון שלך בעניין האירו' אני מאוד מסכים איתך....'
לגבי המשפט האחרון שלך בעניין האירו' אני מאוד מסכים איתך....
16/08/2018 | 12:52
1
100
וכל זאת בהנחה ,שאכן חוק הקמת התאגיד כולל את התנאי של אי קבלת מימון מגורם פרטי.
לא משנה באיזו עיר תיערך התחרות (י-ם או ת"א, כי ברור שזה לא יהיה באילת) סילבן אדאמס יכול בהחלט לעזור בקריטריונים שציינת. למשל בקריטריון של המבקרים מחו"ל, הוא יכול בהחלט לתרום מימון לאותם היסעים ושאטלים בתוך העיר המארחת.

במקרה של העיר ירושלים יצטרכו לבנות מרכז למסיבות עיתונאים ממש ליד הארינה, ואילו במקרה של ת"א יצטרכו לשדרג את אולם ביתן 2 , כדי להגיע לקיבולת תכולת  הצופים המינימלית בתקן של EBU (מינימום 8,000, כשכיום ביתן 2 יכול להכיל במקרה הטוב עם הבמה 7,000 צופים). מימון של אדאמס בבניות והשדרוגים הנ"ל יהיה ברכה.

שוב, בלי שום קשר צריך שתהיה כאן בארץ ארינה רב תכליתית באחת הערים המרכזיות  מבחינת משיכת תיירים. ארינה כזו שתכיל 15,000-20,000 צופים (זה די מספיק). זה מחדל גדול שבמדינה שלנו אין ארינה כזאת אחת לרפואה .
לצפיה ב-'מסכים לגמרי - חובה ארנה להופעות/ארועים '
מסכים לגמרי - חובה ארנה להופעות/ארועים
16/08/2018 | 15:18
99
עפ קיבלות של 15-25 אלף צופים

כדאי שיתחילו היום - ככה שיסיימו בעוד 20 שנה - נוכל לאחר שוב
לצפיה ב-'ובסוף קיבל אצטדיון על שמו, אף שתרומותיו מימנו רק כ-15% '
ובסוף קיבל אצטדיון על שמו, אף שתרומותיו מימנו רק כ-15%
17/08/2018 | 14:56
1
51
בתור מי שהייתה שותפה בחלק של ה-85%, זה די מרגיז. האצטדיון הזה היה צריך להיקרא ע"ש תושבי העיר.
לצפיה ב-'אנו נמשיך לקרוא לו האצטדיון העירוני חיפה, לא סמי ולא סוסו.'
אנו נמשיך לקרוא לו האצטדיון העירוני חיפה, לא סמי ולא סוסו.
17/08/2018 | 23:10
7
לצפיה ב-'האולם בקייב 2017, היה בסה"כ "גני התערוכה" של קייב'
האולם בקייב 2017, היה בסה"כ "גני התערוכה" של קייב
17/08/2018 | 00:00
136
זה מרכז ירידים כמו גני התערוכה שלנו רק עם אולם גדול יותר (אבל עם עמודים שמחזיקים את הגג) ולא היה האנגר זמני למופע בלבד.
לצפיה ב-'המוזיקה האולטימטיבית לפתיח עבור אירוויזיון 2019'
המוזיקה האולטימטיבית לפתיח עבור אירוויזיון 2019
17/08/2018 | 11:55
109
אם הייתי מפיק מוזיקת הפתיח הייתה:
Infected Mushroom / Heavyweight
החל מ-3:00 ועד 8:00.
אין טוב מזה.

לצפיה ב-'מלפפוניאדה3#'
מלפפוניאדה3#
17/08/2018 | 08:19
30
אז אחרי שבוע מורט עצבים ומתוח, לגבי קיום או ויתור על אירוח האירויזיון בארץ, אפשר לחזור לשפיות...
שבוע הבא, בתאריך ה20/8 תסתיים ההרשמה למהדורה הנוכחית. מי שעדין מעוניין להצטרף, נא להזדרז. הולכת להיות תחרות איכותית במיוחד!!!
מזכיר לכולם לפרט בקצרה על האומן/ שיר הנבחר.
יש כבר 20 שירים, מדינות משתתפות- ישראל, איטליה, גרמניה, שבדיה, איסלנד, אנגליה, קרואטיה, רוסיה, אוסטרליה, צרפת, בלגיה.

לצפיה ב-'הפרק הראשון של אירוויזיון המוסיקאים הצעירים למי שלא ראה'
הפרק הראשון של אירוויזיון המוסיקאים הצעירים למי שלא ראה
16/08/2018 | 03:52
117
לצפיה ב-'טענות להעתקת Toy: הסכם פשרה קרוב'
טענות להעתקת Toy: הסכם פשרה קרוב
14/08/2018 | 22:49
17
243
לצפיה ב-'ממשלת ישראל מודיעה בתדהמה'
ממשלת ישראל מודיעה בתדהמה
14/08/2018 | 23:01
1
247
שיצאה הרוח מהמפרשים של מדלי

חשבתי שהוא אמר שזה שיר מקורי
לצפיה ב-'זה שיר מקורי; הגונב מגנב פטור, אבל הנופל לידי יוניברסל גמור'
זה שיר מקורי; הגונב מגנב פטור, אבל הנופל לידי יוניברסל גמור
15/08/2018 | 01:50
123
או בקיצור, מה שכתבו בהמשך: זו סחיטה, דמי חסות, ניצול של תאגיד ענק מול אנשים קטנים. הם מעדיפים להתפשר כי ללכת מולם למשפט זה פשוט לא כוחות, אף שהצדק איתם.
לצפיה ב-'חבל שהיוצרים נאלצים להיכנע לבריונות המשפטית של יוניברסל'
חבל שהיוצרים נאלצים להיכנע לבריונות המשפטית של יוניברסל
15/08/2018 | 00:10
1
130
שאגב מאד מזכירה לי בהתנהלותה את גובי הפרוטקשן למיניהם שמתעלקים על בעלי עסקים תמימים.  
אבל אני יכול להבין אותם. יש להם הרבה מה להפסיד.
לצפיה ב-' זה היה ברור שזה מה שיוניברסל ניסו להשיג כל הזמן... $$$'
זה היה ברור שזה מה שיוניברסל ניסו להשיג כל הזמן... $$$
15/08/2018 | 01:53
96
אין לזה קשר לזכויות יוצרים (כל מומחי המוזיקה פסקו נחרצות שאין כאן שום גנבה אלא שימוש בתבניות מוזיקליות שלאיש אין זכויות עליהן) אלא לרצון של התמנון הגדול לשלוח עוד זרוע, לקחת עוד נתח, כי הוא יכול. אז למה לא?
לצפיה ב-'אם יש הסכם אז זה אומר שישראל מודה שזה שיר שהוא משיר אחר'
אם יש הסכם אז זה אומר שישראל מודה שזה שיר שהוא משיר אחר
15/08/2018 | 01:18
11
133
והזכיה של ישראל תיפסל, לא?
לצפיה ב-'לא... אין הודאה, יש הסכם פשרה שאמור להוציא את כולם מרוצים'
לא... אין הודאה, יש הסכם פשרה שאמור להוציא את כולם מרוצים
15/08/2018 | 01:51
10
152
קראת את הכתבה? כתוב בה מפורשות:

"בכל מקרה, גם אם הפשרה שבדרך לא הייתה מושגת, גורמים מהפקת האירוויזיון בישראל הסבירו כי לא היה חשש לקיום התחרות או לפסילת השיר הזוכה, אלא רק פגיעה בתמלוגים של יוצרי השיר. כאמור אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון - גם הסיפור הזה צפוי להסתיים בפשרה."
לצפיה ב-'והאם פגיעה בתמלוגים לא מראה שהשיר הוא משיר אחר?'
והאם פגיעה בתמלוגים לא מראה שהשיר הוא משיר אחר?
15/08/2018 | 13:53
9
68
כי לא סתם יוצר אחד מבקש תמלוגים מהיוצר השני.
לצפיה ב-'לא, זה לא המצב'
לא, זה לא המצב
15/08/2018 | 14:18
8
94
יש לך חברת ענק עוצמתית שהחליטה לנצל הזדמנות לנגוס בעוגת האירוויזיון המצליחה שנקראת toy ויוצר ישראלי שכבודו במקומו מונח, אך הוא אפילו לא סרדין לעומת הכריש הענקי שנקרא ״יוניברסל״, והוא הבין שהסיכויים לא לטובתו ולכן החליט ללכת על הסכם הפשרה
לצפיה ב-'אבל אם הוא מודה שזה שיר שהוא משיר אחר '
אבל אם הוא מודה שזה שיר שהוא משיר אחר
15/08/2018 | 14:53
7
72
ושבגלל שזה שיר משיר אחר אז החברה השניה צריכה לקבל על זה תמלוגים
אז הוא מוכיח ש טוי זה שיר שהוא משיר אחר, מה שמנוגד לחוקי האירוויזיון ומשם האיגוד שידור האירופאי יכול לבטל אתה זכיה באירוויזיון של השיר הישראלי, לא?

לצפיה ב-'ל-EBU זה לא אכפת. צא מהסרט.'
ל-EBU זה לא אכפת. צא מהסרט.
15/08/2018 | 14:55
4
52
לצפיה ב-'לדעתי זה חשוב לארגון ה EBU'
לדעתי זה חשוב לארגון ה EBU
15/08/2018 | 15:31
3
110
כי יש לארגון הזה את חוקי האירוויזיון שחשובים לו.
לצפיה ב-'אהא.'
אהא.
15/08/2018 | 15:39
27
לצפיה ב-'או שאפילו ה-EBU מבין שמדובר בבלבולי ביצים'
או שאפילו ה-EBU מבין שמדובר בבלבולי ביצים
15/08/2018 | 20:20
24
לצפיה ב-'דעתך לא משנה את המציאות. המציאות היא שזה לא חשוב.'
דעתך לא משנה את המציאות. המציאות היא שזה לא חשוב.
15/08/2018 | 23:38
16
לצפיה ב-'הוא לא מודה בכלום, ולפי הכתוב בידיעה הפשרה לא נוגעת לתמלוגים'
הוא לא מודה בכלום, ולפי הכתוב בידיעה הפשרה לא נוגעת לתמלוגים
15/08/2018 | 20:55
29
לצפיה ב-'הוא לא מודה. זה הרעיון בפשרה, אין משפט ואין פסק דין'
הוא לא מודה. זה הרעיון בפשרה, אין משפט ואין פסק דין
15/08/2018 | 23:37
52
במקרים רבים מקובל להתפשר מחוץ לכותלי בית המשפט ולסגור על פיצוי כלשהו ללא הודאה באשמה/נזק וכו'. אתה צריך ללמוד קצת על התנהלות משפטית ואז זה יהיה לך מובן. בשורה התחתונה, אין תביעה, אין הודאה, אין בעיות. יש רק הסכם הפצה/תמלוגים בין גופים שלא נוגע ל-EBU.
לצפיה ב-'עצוב'
עצוב
15/08/2018 | 14:55
139
היה ברור שזה מה שיקרה בסופו של דבר, גם אם אין פה גניבה והשירים לא נשמעים דומה בכלל. הכל כסף.

רק לא ברור לי לאיזה קהל יוניברסל רוצה לשווק. זכויות ההפצה של טוי בארה"ב שייכים לBMG. באירופה, ליוניברסל. הם רוצים לשווק את טוי לקהל קוריאני או משהו?
לצפיה ב-'המשבר הבא כבר 'כאן': אין אולם. '
המשבר הבא כבר 'כאן': אין אולם.
14/08/2018 | 20:26
13
410
חולדאי הציע אולם בחינם? בפועל נודע לי שבתאגיד מבוי סתום בנושא האולם והעיר שיארחו. היכל מנורה מבטחים, כמו האצטדיון בחיפה, תפוס לארועי ספורט מחייבעם. כך גם הארנה. בשני המקרים פינוי האולם החל מתחילת שנה הבאה לעבודות הקמת הבמה, שצפויות לקחת 4 חודשים לכל המאוחר בינואר יחייבו פיצוי כספי לקבוצות שיש להן חוזה למשחקי הליגה וליגות אירוח ביתי ומכירת המנויים. פיצוי כזה יכול להגיע לסכום עתק של 10 מליון שקל. עוד הודע שהנהלת גני התערוכה לא נלהבת לקיים את הארוע, אינה מוכנה להרחבת ביתן 2 וגם לא לשימוש מקביל בביתן 1 בנוסף ל2. עלות השכרת הביתנים לארוע יכולה להגיע גם היא לכ20 מליון שקל וזאת בטענה ששכירת הביתן כולו ללילה עם ארוע מגיעה לכ100 אלף שקל. גם אם אכן יעמוד חולדאי בהבטחתו לממן אולם בחינם, הערכה לצרכי הקמת הארוע כוללים אוהל חיצוני למשרדי הפקה, תקשורת, יציעים, שינוע והוצאות כלליות שיגיעו ל25 מליון שקל וחלקן דורשות היתרי בנייה ורישוי בנייה ובכולם בעיית מספר הכסאות שמצמצם את מספר הכרטיסים למכירה כלומר מוריד ברווחים. התאגיד שוקל לדרוש את התערבות משרד האוצר גם בנושא עלויות בינוי והפיצוי באולם שייבחר. במידה ויבחר אולם הארנה תחל הדרמה מול החרדים שכבר נערכים לבחירות בתחילת שנה הבאה סביב חוק הגיוס ויחפשו לנצל גם נושא זה כמקפצה לקבל זמן מסך וקולות בציבור החרדי. בתאגיד נוטים לוותר כליל על חלופת הארנה לאור החשש משימוש בכל כחלק מתעמולת הבחירות המקומיות ויתכן הארציות. גורם באוצר אמר כי הם לא רואים פתרון אחר מלבד הרחבת ביתן 2, על ידי הצמדת אוהל או מבנה יביל זמני ענק בצמוד אליו. לפיכך להערכתם אין אפשרות אחרת מלבד גני התערוכה. הוא אמר: "נראה שיש בתאגיד דפוס להגיע למצב מאין משברי ודרכו לחפש פתרונות. הייתי מציע כלקח מהתנהלותו בנושא מתן ערבויות, לא לשחק הלאה במשחקי הרגע האחרון ולהודיע על בחירה בגני התערוכה כדי להוציא משם את המקסימום טזאת בידיעה שהארנה ומנורה יגררו סדרה של תנאים ועלויות נוספות. יש מספיק זמן לארגון מיטבי בגני התערוכה שייצר אולם שיעמוד בכל הדרישות הטכניות והפרוגרמטיות אם לא יגררו הלאה רגליים ולא ישתהו שלא לצורך בקבלת ההחלטה".
לצפיה ב-'המשבר הבא יהיה עם החרדים לגבי אירוח בירושלים'
המשבר הבא יהיה עם החרדים לגבי אירוח בירושלים
14/08/2018 | 20:46
8
228
אנחנו חיים ברפובליקת בננות אבל גם המשבר הזה יפתר עם עוד תקציבים לישיבות של ליצמן, במדינה שלנו חייבים שהכל יהיה עם דרמות
לצפיה ב-'מועמדת לראש העיר חיפה: "צו גיוס" לארח באצטדיון בחיפה"'
מועמדת לראש העיר חיפה: "צו גיוס" לארח באצטדיון בחיפה"
14/08/2018 | 22:29
7
225
המועמדת המובילה לראשות עיריית חיפה ויתכן שראש העיר הבאה של חיפה עינת קליש רותם, אמרה בחוג בית כי לדעתה המדינה יכולה לתת "צו גיוס" לאצטדיון בחיפה ולא מאוחר לארח את התחרות בחיפה, שבה המתקן הגדול והמתאים ביותר עם כל התשתיות הנחוצות והטובות ביותר לקיום האירוזיון. ניתן להעביר את קבוצות הכדורגל לשחק באצטדיון בנתניה בפריסת הליגה על פני מספר ימי שידור. לדבריה לא מאוחר להחליט על אירוח התחרות בחיפה, קירוי האצטדיון יעשה עם עמודים וחומרים קלים בתוך זמן קצר מרגע קבלת ההחלטה ויאפשר לארח מעל 30 אלף איש, פי שלושה או ארבעה מכל מתקן אחר, כמות של 90 אלף כרטיסים שתכסה את כל עלויות הקירוי. מדבריה עחה שקראה לתאגיד לפנות לממשלה כדי שזו תכריע ולמעשה תתן "צו גיוס" לאצטדיון בחיפה ותקבע שהעיר תארח את התחרות.
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לה היא עדיין לא ראשת עיר'
עם כל הכבוד לה היא עדיין לא ראשת עיר
15/08/2018 | 01:14
122
אל תבינו אותי לא נכון , אני בעד "סמי עופר". עם זאת,  היא עדין לא
ראשת עיר, כך שהיא אינה בעמדה של מקבלת החלטות.זה אומר שלא ניתן
לחכות עד 30 באוקטובר, כדי שהיא תיבחר לראשות העיריה.
העיר המארחת חייבת להיבחר עד ספטמבר.
לגבי העברת הקבוצות ופריסת משחקי ליגת העל מול המנהלת, כבר כתבתי
על זה כאן.
לצפיה ב-'חיפה פנטזיה לצערי זה מאוחר מידי'
חיפה פנטזיה לצערי זה מאוחר מידי
15/08/2018 | 01:16
5
129
העניינים מתנהלים פה בדיחה רק את הערבות סידרו בדקה ה-90, לסדר תקציב לאירוח בחיפה כולל מי יממן את הגג תוך חצי שנה נשמע תסריט הזוי ולא אפשרי.
לצפיה ב-'לא חושב ששום דבר מאוחר, אם השר כחלון ישפיע - זה יהיה בחיפה'
לא חושב ששום דבר מאוחר, אם השר כחלון ישפיע - זה יהיה בחיפה
15/08/2018 | 02:03
4
116
אנחנו באמצע אוגוסט כשיש עוד 9 חודשים. החלטה מהירה על האצטדיון ואישור קירוי בעמודים יכולים לקרות עוד לפני החגים בחודש הקרוב. בתל אביב מקימים עבור ארועי הגאווה קירוי קל זמני תוך שבועיים. ככה שקירוי קצת יותר מסיבי באצטדיון ניתן להקים תוך 4-5 חודשים בהחלט, ותוך כדי הקמת במה (זה באמצע המתקן זה לא מפריע לבמה)

לצפיה ב-'צריך מישהו שייזום, התאגיד והממשלה בסכסוך לא מעניין אותם '
צריך מישהו שייזום, התאגיד והממשלה בסכסוך לא מעניין אותם
15/08/2018 | 02:45
3
115
אלא אם כן יהיה מצב חריג שהEBU יגיד שאף אולם לא מתאים תיתנו לנו אופציה חלופית, אבל גם במצב הזה יכול להיות משבר כי המדינה תטען שהאירופאים מחרימים את ירושלים
לצפיה ב-'שטויות במיץ עגבניות לגבי י-ם '
שטויות במיץ עגבניות לגבי י-ם
15/08/2018 | 19:21
2
94
אם הממשלה תצליח לשחד את החרדים, לגבי  3החזרות בשישישבת והתרת שאטלים והיסעים בשישישבת, אז לא תהיה בעיה לבוא לאנשי EBU  ,ולהציע את ירושלים עם הבטחה לגבי שני הסעיפים הנ''ל, אז לא תהיה בעיה עם י-ם. לממשלה ולכולם ידועים תנאי הסף של עיר מארחת, שכוללים את שני הסעיפים הנ''ל. למדינה לאיהיה על מה לטעון.
לצפיה ב-'כל מה שכתבת נכון ולא צריך להיות בעיות עם הEBU'
כל מה שכתבת נכון ולא צריך להיות בעיות עם הEBU
15/08/2018 | 20:36
1
95
אני רק מדבר על מצב קיצוני במידה ו... כרגע זה נראה סגור בירושלים.
לצפיה ב-'ממש לא, שום דבר כרגע לא סגור....'
ממש לא, שום דבר כרגע לא סגור....
15/08/2018 | 22:02
72
י-ם ות"א הן בעלות אותו הסיכוי כרגע 50/50.
סיבות הגיוניות:
1) מאידך לגבי מה שאני ציינתי (וזה בהחלט תרחיש ריאלי) יכול להיות ש"זוזים מרשרשים" לא יעבוד על החרדים ,שיכולים לעמוד על העיקרון שלהם, שהם דורשים שלא יהיה חילול שבת בי-ם, ושהם אינם רוצים  את "מופע הזוהמה הזה" בי-ם, ואז זה יכול לסבך את ביבי, שגם כך מסוכסך איתם קשות עם חוק הגיוס, ואז חזרנו לסיבה שבגללה EBU יפסול את י-ם ,ואז אל לה למדינה להתלונן ש-EBU אנטישמיים כלפי י-ם.

2) סיבה כספית. עלות אירוח התחרות בי-ם יכולה להגיע לפי 2 מעלות אירוח התחרות בת"א, מסיבות הגיוניות מאוד שצוינו כאן (דפדף כאן עמוד אחורה), ואז כחלון והממשלה יעדיפו לחסוך ולהשקיע למשל בדברים חשובים יותר אחרים (כמו למשל מימון הפעימה השנייה בהעלאת קצבאות הנכים), ואז יחליטו לומר לתאגיד, שעדיף להציע את ת"א עם הרחבת ביתן 2 לקיבולת המינימלית לפי תנאי הסף של EBU, ואז העלות תהיה זולה יותר, כשעדיין אפשר להרים הפקה יפה (ולא...לא ברמת פסטיגל, בטח לא כשהפקה בינלאומית גם תהיה מעורבת פה, למשל השבדים). באותו הקשר, ביבי כבר אמר שהאירו' לא חייב להיות בי-ם.

לא הייתי דואג ממצב קיצוני ,למשל מחרם BDS , אם יוחלט שזה יהיה בי-ם. אני מאמין שלא משנה באיזו עיר תהיה התחרות (י-ם או ת"א) ,כך שזה לא ישפיע על מספר המדינות המשתתפות ,שאליו הורגלנו בשנים האחרונות.

בקיצור ,אני מניח, שאת החגים הקרובים נחגוג בידיעה על העיר המארחת, ולי אישית לא משנה איזו מהן תיבחר, כי הרי גם ככה אני אהיה בתחרות, והכי חשוב לי שהאירו' כאן בארץ לראשונה ,כשהוא במתכונת של 3 מופעים להבדיל מהפעמיים הקודמות, שהיה כאן בארץ בי-ם ב"בניני האומה", ובכל מקרה זאת תהיה אותה הפקה.
לצפיה ב-'ת"א'
ת"א
15/08/2018 | 04:47
77
לצפיה ב-'רשמו לפניכם - האירוויזיון לא יתקיים בישראל ב2019'
רשמו לפניכם - האירוויזיון לא יתקיים בישראל ב2019
15/08/2018 | 05:29
2
352
מרבית הסיכויים שאמסטרדם תארח את האירוויזיון ב2019 (ישראל כבר ביקשה טובה מהולנד אך עדיין לא התקבלה תשובה, רוב הסיכויים הם שהולנד תסכים).
לצפיה ב-'מקור?'
מקור?
15/08/2018 | 09:10
94
לצפיה ב-'ולמה אתה אומר כך?'
ולמה אתה אומר כך?
15/08/2018 | 20:11
172
הרי אתמול סוכם על הערבות למה שיקחו את זה מאיתנו ולמה שיפנו להולנדים????
לצפיה ב-'תל אביב 2019? פורסם ב-ynet כמעין טיזר'
תל אביב 2019? פורסם ב-ynet כמעין טיזר
15/08/2018 | 10:39
8
363
לצפיה ב-'תל אביב 2019.'
תל אביב 2019.
15/08/2018 | 11:40
1
247
לא נראה לי אפשר להתווכח על זה, לא מנוסחת שאלה או הצעה - משפט ונקודה = עובדה. השאלה היחידה היא איפה בת''א - אפר להבין שמרכז הירידים הוא המועדף אבל מה הן האופציות הנוספות? היכל מנורה?! בכל מקרה, כיף לשמוע כבר שעולות חדשות טובות - לאחר יום מלחיץ כמו אתמול והרבה איומים על בעיות שייעלו בהמשך אולי בכל זאת מעכשיו הדברים יתחילו להסתדר ולכיוון הטוב
לצפיה ב-':)'
:)
15/08/2018 | 15:13
32
לצפיה ב-'עיתונאות במיטבה, ללא ספק. ממש מקור אמין...'
עיתונאות במיטבה, ללא ספק. ממש מקור אמין...
15/08/2018 | 12:08
3
111
לצפיה ב-'מצחיק לקרוא משפט כזה כשהוא'
מצחיק לקרוא משפט כזה כשהוא
15/08/2018 | 19:27
1
105
יוצא מהמקלדת שלך...

לצפיה ב-''
15/08/2018 | 23:25
10
לצפיה ב-' כל הפוסל – במומו פוסל...'
כל הפוסל – במומו פוסל...
15/08/2018 | 23:31
20
לצפיה ב-'על סמך מה זה נאמר?'
על סמך מה זה נאמר?
15/08/2018 | 12:09
1
180
לא ראיתי שום כתבה בYNET על זה.

לצפיה ב-'על סמך פייק ניוז ניוז ותקוות שווא של הכתב'
על סמך פייק ניוז ניוז ותקוות שווא של הכתב
15/08/2018 | 20:34
99
זה די ברור מהרגע הראשון שהברנז'ה השמאלנית תדחף לאירוח בתל אביב על הראש של ביבי
לצפיה ב-' האוירה התקשורתית מזכירה מעלליה במשחק עם ארגנטינה'
האוירה התקשורתית מזכירה מעלליה במשחק עם ארגנטינה
15/08/2018 | 13:01
143
א.  לא ברור אם תאגיד כאן דוחף את הסיקור הציני והשלילי הזה והפנים החמוצות.. או שאלו כלי תקשורת שמרחרחים בחירות וחושבים שאם יקלקלו את האירוח זה יפגע בממשלה או מה הסיפור המלא פה אבל כל הדרך שזה מסוקר ובה מתנהלים אולי נועדה לייצר ענן שלילי.. ב. תאגיד כאן צריך להחליף דיסקט בראש מהלוחמנות והשליליות ולהתנהל באופן חיובי ושקוף, לכנס בהקדם האפשרי מסיבת עיתונאים חגיגית, להחליט על האולם ולסכם סופית המוטיב, לוגו, מנחים והארועים הנלווים, ולעבור לפסים חיוביים במקום מכל דבר לייצר הד שלילי ולאיים.
ג. במידה והשינוי התקשורתי והניהולי לא יקרה ממש בשבועיים הקרובים, יש בהחלט סכנה לקיומה אצלנו ואולי אני מקוה שזה לא כך אבל.. אם זו כבר כוונת התאגיד או מישהו בו? אין לדעת.
העכירות הנוכחית חייבת להסתיים וממש בשבוע הקרוב לכך המאוחר וזה כולל התקשורת שצריכה לסקר חיובית במקום לנפח כלפי חוץ סיקור צהוב שלילי שפוגע בהכנות.
לצפיה ב-'שר האוצר כחלון מזהיר את התאגיד: "עושה שגיאה איומה"'
שר האוצר כחלון מזהיר את התאגיד: "עושה שגיאה איומה"
14/08/2018 | 06:30
27
223
שר האוצר התייחס לטענת התאגיד כי אין ביכולתו להעמיד את הערבויות הנדרשות. התאגיד: "לאורך כל הדרך אמרנו הזהרנו מהמצב". חולדאי התערב במשבר והציע מימון לאולם

http://www.maariv.co.il/culture/music/Article-6562...
לצפיה ב-'ההצעה של חולדאי: תל אביב תארח את האירוויזיון בחינם'
ההצעה של חולדאי: תל אביב תארח את האירוויזיון בחינם
14/08/2018 | 08:37
174
על רקע כיפופי הידיים בין הממשלה לתאגיד בנוגע למימון התחרות, וכשהמירוץ לעירייה מתחמם, הציע רון חולדאי שהעירייה תיקח על עצמה את עלויות האולם המארח

לצפיה ב-'הכרעת האירוויזיון: יתקיים בישראל?'
הכרעת האירוויזיון: יתקיים בישראל?
14/08/2018 | 08:37
1
155
היום אמור תאגיד השידור להעביר לאיגוד השידור האירופי את התשלום הראשוני כמקדמה על קיומו של הארוויזיון בישראל. התאגיד מסרב לשלם.

לצפיה ב-'התאגיד לא שילם והאירוויזיון לא יתקיים בישראל ב2019'
התאגיד לא שילם והאירוויזיון לא יתקיים בישראל ב2019
15/08/2018 | 05:30
57
לצפיה ב-'שר האוצר בגל"צ: הערבות יתן התאגיד, הממשלה הודיעה שתממן'
שר האוצר בגל"צ: הערבות יתן התאגיד, הממשלה הודיעה שתממן
14/08/2018 | 09:28
134
שר האוצר חוזר ואומר הבוקר בראיון לגלי צהל, שהגוף היחיד שאחראי לתת ערבות לאגוד השידור האירופי זה תאגיד כאן, שהוא חברה ממשלתית וכספי ציבור ולא יתכן שיתנהל באיומים של "אקדח לרקה" מול הממשלה, "מי שחשב שכך מתנהלים עשה טעות ויפגע בתאגיד שאני לחמתי מול רה"מ עליו, אבל הדרך שבה פועלים אנשי 'כאן' לא מקובלת גם עלי"..
השר הסביר שלתאגיד יש תקציב דו-שנתי של 1.5 מליארד שקל כי זה מתפרס על 2019 והממשלה גם חזרה ואמרה שתישא בעלויות יחד עם התאגיד אך עליו לשלב את הערבות ואם הוא פחד שיחלטו מסיבה כלשהי היה צריך לבוא לדון בכך עם האוצר. השר כחלון האשים את התאגיד שניסה להתנהל באיומים ובחוסר שקיפות ושכח שאלו כספי הציבור  וכספי הממשלה, הם לא שייכים למישהו בתאגיד והתאגיד חייב לבצע את הוראות החוק וכפוף לממשלה. כחלון חזר ואמר שעל התאגיד להפסיק לנסות להתנהל באיומים, להעביר את הערבות ולדון עם אנשי האוצר בכיסוי תקציב התחרות ושקיפות לגהי כל ההוצאות. 
לצפיה ב-'ההכרעה על האירווזיון: קרב ענקים על קיומו בישראל'
ההכרעה על האירווזיון: קרב ענקים על קיומו בישראל
14/08/2018 | 09:48
124
עד היום אמורים להגיש בתאגיד 'כאן' את הערבויות הכספיות בסך 12 מיליון אירו (כ- 50 מיליון ש"ח) לאיגוד השידור האירופי (EBU). אולם בממשלה מסרבים להשתתף במימון, ובתאגיד טוענים כי אין להם תקציב מספק

לצפיה ב-'השר קרא על הסחטנות: ״כחלון מרוגז כי הוא דחף לתאגיד ורואה בזה'
השר קרא על הסחטנות: ״כחלון מרוגז כי הוא דחף לתאגיד ורואה בזה
14/08/2018 | 09:58
99
השר קרא על הסחטנות: ״כחלון מרוגז כי הוא דחף לתאגיד ורואה בזה סוג של בגידה בו״

לצפיה ב-'"שהתאגיד יפסיק לשחק בפוליטיקה, נפצה אותו אם האירוויזיון יבוט'
"שהתאגיד יפסיק לשחק בפוליטיקה, נפצה אותו אם האירוויזיון יבוט
14/08/2018 | 09:59
2
118
"שהתאגיד יפסיק לשחק בפוליטיקה, נפצה אותו אם האירוויזיון יבוטל"

היום הוא היום האחרון להפקדת כספי הערבויות לקיום תחרות האירוויזיון - וכחלון ונתניהו ממשיכים לעשות שרירים. פקיד בכיר: "הושטנו יש לתאגיד וביטלנו את הפיצול. שיקבלו את הערבות בשקט ויפתחו עם האוצר במשא ומתן על מימון ההפקה"

לצפיה ב-'האירוויזיון לא יבוטל'
האירוויזיון לא יבוטל
15/08/2018 | 05:31
1
77
אך ייתכן שישראל תיפסל מלהשתתף בו ב2019.
לצפיה ב-'מי אמר לך את זה?????'
מי אמר לך את זה?????
15/08/2018 | 21:20
4
לצפיה ב-'מנהל רשות השידור לשעבר: "אינני מבין על מה הבכי של התאגיד"'
מנהל רשות השידור לשעבר: "אינני מבין על מה הבכי של התאגיד"
14/08/2018 | 11:19
2
109
יאיר שטרן התייחס לסאגת אירוח התחרות היוקרתית, ולוויכוח בין הגוף המארגן לבין האוצר: "רשות השידור כבר ארגנה שני אירוויזיונים וזכינו להרבה מחמאות"

לצפיה ב-''
14/08/2018 | 11:22
8
לצפיה ב-'הוא כנראה לא מבין במה זה כרוך, זו כבר לא התחרות שהייתה אז'
הוא כנראה לא מבין במה זה כרוך, זו כבר לא התחרות שהייתה אז
15/08/2018 | 02:14
48
אלא תחרות בסדר גודל אחר מכל הבחינות, גם תקציבית.
והוא אוליי שכח(?) שאפילו באירוויזיון 1999 הייתה עזרה ממשלתית, למשל הקליפים המונפשים (הלא זולים בכלל!) לפני כל שיר הופקו במימון משרד התיירות.
לצפיה ב-'כבל על משבר האירוויזיון: "משוגעים - רדו מהאנטנה"'
כבל על משבר האירוויזיון: "משוגעים - רדו מהאנטנה"
14/08/2018 | 11:20
1
108
יו"ר ועדת הכלכלה התייחס אמר כי זה לא מתקבל על הדעת שישראל תפספס אירוע כזה ■ בממשלה מאיימים להעביר חוק לסגירת התאגיד אם האירוע לא יתקיים בישראל

לצפיה ב-''
14/08/2018 | 11:22
10
לצפיה ב-'מסתמן: התאגיד ייקח הלוואה, האירווזיון יתקיים כמתוכנן בישראל'
מסתמן: התאגיד ייקח הלוואה, האירווזיון יתקיים כמתוכנן בישראל
14/08/2018 | 11:59
59
לצפיה ב-'חולדאי תוקף את הממשלה: "התפשרו עם חמאס - שיתפשרו על האירוויז'
חולדאי תוקף את הממשלה: "התפשרו עם חמאס - שיתפשרו על האירוויז
14/08/2018 | 12:01
73
חולדאי תוקף את הממשלה: "התפשרו עם חמאס - שיתפשרו על האירוויזיון"

שעות ספורות לפני הדד-ליין להעמדת הערבות לאירוח התחרות, תקף ראש העיר תל אביב בריאיון לאולפן ynet את התנהלות הצדדים: "כמו גן ילדים". יו"ר ועדת הכלכלה כבל: "קורא לממשלה ולתאגיד לרדת מהעץ"

לצפיה ב-'ח"כ חזן: "במידה והממשלה תממן את האירוויזיון - התאגיד עשוי לש'
ח"כ חזן: "במידה והממשלה תממן את האירוויזיון - התאגיד עשוי לש
14/08/2018 | 12:02
116
ח"כ חזן: "במידה והממשלה תממן את האירוויזיון - התאגיד עשוי לשלם מחיר כבד"

חבר הכנסת אורן חזן התייחס היום בראיון לאנה רייבה-ברסקי בתוכנית "נושא היום" ברדיו רק"ע, לסערת תאגיד השידור. "יהיה פה אירוויזיון בכל מצב. התאגיד יממן, ובמידה ולא, הממשלה תממן את האירוע מתקציב המדינה. אך במקרה הזה, התאגיד עשוי לשלם מחיר כבד. או שייסגר או שלכל הפחות תוחלף ההנהלה" .

לצפיה ב-'אירוויזיון 2019: האם ישראל זכאית להנחה?'
אירוויזיון 2019: האם ישראל זכאית להנחה?
14/08/2018 | 12:14
1
186
תחרות האירוויזיון בירושלים בסכנה כיוון שישראל עוד לא העבירה לאיגוד השידור האירופאי את המקדמה הנדרשת. אבל בישראל כמו בישראל, מי שלא מתמקח - לא מנצח. רחלי רוטנר התקשר והזכירה למר פרנק דיטר, יו"ר התחרות, מה חשוב באמת

לצפיה ב-'אוי זה גדול '
אוי זה גדול
14/08/2018 | 12:41
31
לצפיה ב-'"לא לקחתי שקל מהמדינה לאירוויזיון"'
"לא לקחתי שקל מהמדינה לאירוויזיון"
14/08/2018 | 12:19
3
162
מנהל רשות השידור לשעבר יאיר שטרן סיפר כיצד נערך האירוויזיון בשנת 1999 מבלי להיעזר בכספי הממשלה.

לצפיה ב-'הטענות שלו אידיוטיות'
הטענות שלו אידיוטיות
14/08/2018 | 12:21
149
עם כל הכבוד, מה הוא משווה את האירוויזיון לפני עשרים שנה, שנראה כמו הופעה במתנ"ס לאירוויזיון בימינו, עתיר האפקטים?
לצפיה ב-'א. שקר וכזב; הוא לא זוכר או משקר. ב. לא רלוונטי. פירטתי לעיל'
א. שקר וכזב; הוא לא זוכר או משקר. ב. לא רלוונטי. פירטתי לעיל
15/08/2018 | 02:15
1
115
התחרות לפני עשרים שנה הייתה מאוד שונה. אבל גם אז הראש היהודי מצא פטנטים... למשל מטעמי חיסכון ויתרו על התזמורת החיה (מאז ועד עצם היום הזה). וגם מופע האמצע לא היה חי על הבמה אלא צולם מראש בבריכת הסולטן... וכאמור, במקום לצלם את כל המשתתפים בגלויה לפני השיר שלהם, התעלמו מהם לחלוטין והפיקו גלויות פרסומת מטעם משרד התיירות (ובמימונו). אז... שלא יבלשט.
לצפיה ב-'נאלץ להסכים. משרד התיירות תמך בהפקה, כמו גורמי שלטון נוספים'
נאלץ להסכים. משרד התיירות תמך בהפקה, כמו גורמי שלטון נוספים
15/08/2018 | 17:56
16
לצפיה ב-'סערת הארוויזיון: "אין הסכמות בין האוצר לתאגיד"'
סערת הארוויזיון: "אין הסכמות בין האוצר לתאגיד"
14/08/2018 | 14:06
3
162
בניגוד לפרסומים: הארוויזיון בישראל עדיין בסכנה • "משרד האוצר טרם החזיר תשובה"

https://www.israelhayom.co.il/article/579457
לצפיה ב-'מסתמן פתרון לאירוויזיון: נבחן סיוע ממשלתי עבור ביטול שאינו ת'
מסתמן פתרון לאירוויזיון: נבחן סיוע ממשלתי עבור ביטול שאינו ת
14/08/2018 | 14:54
117
מסתמן פתרון לאירוויזיון: נבחן סיוע ממשלתי עבור ביטול שאינו תלוי בתאגיד

משרד האוצר הציע נוסח להסכם שיפתור את סאגת מימון האירוע: במידה שתחולט הערבות עקב אירוע שלא תלוי בתאגיד - הממשלה תדון בהצעה לפתרון. גורמי מקצוע טוענים שמדובר בעלויות זניחות יחסית לאוצר

לצפיה ב-'נמצא פתרון? ישראל לא תאלץ לוותר על אירוח האירוויזיון'
נמצא פתרון? ישראל לא תאלץ לוותר על אירוח האירוויזיון
14/08/2018 | 15:55
1
107
לאחר מחלוקת כספית בין תאגיד השידור והממשלה לגבי מימון האירוויזיון, התאגיד כמעט והודיע על וויתר על אירוח האירוויזיון בישראל בשנה הבאה, אך לבסוף נמצא פתרון וישראל לא תאלץ לוותר על אירוח האירוויזיון בשנה הבאה

לצפיה ב-'בדיוק אותו פתרון שהציעו כבר לפני שבועיים'
בדיוק אותו פתרון שהציעו כבר לפני שבועיים
15/08/2018 | 22:10
6
לצפיה ב-'מסתמן: התאגיד ייקח הלוואה, האירווזיון יתקיים כמתוכנן בישראל'
מסתמן: התאגיד ייקח הלוואה, האירווזיון יתקיים כמתוכנן בישראל
14/08/2018 | 12:03
31
205
ביום האחרון למועד העברת התשלום ולאחר סדרה של כיפופי ידיים, תאגיד השידור ככל הנראה ילווה 50 מיליון שקל עבור כספי הערבות לאיגוד השידור האירופי. משרד האוצר יערוב לסכום במידה שהתחרות לא תיערך בארץ

https://www.haaretz.co.il/gallery/music/eurovision...

נו, היה שווה להיות דראמה קווינז?
לצפיה ב-'עוד דיווח בלעדי מדוייק של תפוזו'
עוד דיווח בלעדי מדוייק של תפוזו
14/08/2018 | 12:23
13
104
לצפיה ב-'כמו שאומר הפתגם - גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום.'
כמו שאומר הפתגם - גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום.
14/08/2018 | 12:27
1
60
לצפיה ב-'אני מרגיש נבוך כי בהתחלה האמנתי לו.'
אני מרגיש נבוך כי בהתחלה האמנתי לו.
14/08/2018 | 12:32
138
הצטרפתי לפורום רק לפני כמה חודשים והוא היה נראה לי אמין. יאמר לזכותו שהוא משקיען ויסודי
לצפיה ב-''
14/08/2018 | 12:37
18
לצפיה ב-'עדיין מחכה לשמוע איפה לא דייקתי.'
עדיין מחכה לשמוע איפה לא דייקתי.
14/08/2018 | 13:31
9
115
בבקשה הבא את הסימוכין היכן לא דייקתי.
אתם חושבים שאם תפיצו את השקר הזה הוא יתפוס? הוא לא. כל מה שכתבתי כעבור שבוע הופיע מילה במילה בתקשורת. 
לצפיה ב-'שהאירוויזיון לא יתקיים בישראל, אולי..'
שהאירוויזיון לא יתקיים בישראל, אולי..
14/08/2018 | 13:32
4
55
לצפיה ב-'תקרא מה כתבתי ב7.8, דייקתי בתאור המצב 1:1'
תקרא מה כתבתי ב7.8, דייקתי בתאור המצב 1:1
14/08/2018 | 13:35
3
112
כי זה נמסר לי על ידי אדם שמעורה בכל הפרטים ואמר לי שזה לא נסגר ובדיוק מה שאמר הופיע אתמול 13.8 בתקשורת.
כתבתי שבאוצר רואים בזה תקדים ולא יתקפלו מאיומי הסרק של התאגיד וזה בדיוק מה שהיה. גם לקיחת הלוואה כרגע למימון הערבויות עוד לא מביאה את משבר האמון בין האוצר לתאגיד לסיומו רחוק מכך. האוצר דורש פירוט סעיפי התקציב ובתאגיד רוצים צ'ק פתוח
לצפיה ב-'נשמה, אתה לא עיתונאי, אתה לא מציג שום מקורות מוסמכים'
נשמה, אתה לא עיתונאי, אתה לא מציג שום מקורות מוסמכים
14/08/2018 | 13:39
2
89
ולכן, אתה לא שונה משום אדם רנדומלי שכותב מה שבא לו.
זה לא משנה מה אמרת ולא אמרת (אמרת הרבה דברים, שליש מהם התבררו כנכונים, שליש כלא, ועוד שליש שאף אחד לא הבין מה אתה רוצה לעזאזל).

בנוסף לזה, אני לא אבזבז אנרגיה על לעקוב אחרי מה שאתה כותב ומה לא. אתה מפיץ שמועות, זה הכל. שמעת ממישהו (שגם זה מוטל בספק) ואז אתה דוחף את המחשבות והאמונות שלך למה ששמעת ומפרסם את זה כעובדה מוגמרת. זה ההגדרה לשמועה - שמעתי ואני מעביר את זה האלה. עם כל הכבוד, מעדיף לחכות לעיתון רציני עם מקורות ולא להסתמך על שמועות.

מי שמחפש ריגושים זולים סטייל סיה אולי ימצא נחמה בפוסטים שלך, כל אדם בר דעת לא ישקיע יותר מידי אנרגיות אמוציונליות על השמועות שלך.
לצפיה ב-'נשמה, לא התיימרתי להיות עיתונאי'
נשמה, לא התיימרתי להיות עיתונאי
14/08/2018 | 13:41
70
ואת המקורות שלי לא אציג בפניך כפי שאפרופו עיתונאים גם לא יציגו לך מקור שמדבר איתם בבקשה לא לצטטו בשמו.
ואם יהיה לי מידע שאוכל לפרסם פה לפמי התקשורת אמשיך לעשות את זה ומצידי אל תיכנסו וחכו לקרוא אותו כעבור שבוע אצל "עיתונאים"
לצפיה ב-' הוא גרפומן שחופר כ"כ הרבה, ובכל פעם משהו אחר...'
הוא גרפומן שחופר כ"כ הרבה, ובכל פעם משהו אחר...
15/08/2018 | 02:03
38
אז תמיד איכשהו בסוף הוא יכול למצוא את המקומות שבהם יצא נכון (פחות או יותר) ולומר "הנה, צדקתי". אסטרולוגים, מתקשרים ושלל קוראים בקפה/בעננים/בכף היד עושים זאת כל הזמן. מקוששים קצת מידע, בונים איזו תזה, ודואגים תמיד להשאיר פתח לספק, לחזק את מה שיצא נכון ולטשטש את מה שבעצם לא קלע בכלל. אנשים תמימים מאמינים...
לצפיה ב-'ממש מתחתנו "ביזיון האירווזיון"'
ממש מתחתנו "ביזיון האירווזיון"
14/08/2018 | 13:40
3
115
"האירוויזיון יערך באוסטריה, צ'כיה או ספרד"/ תפוזו, 13 באוגוסט 2018
לצפיה ב-'עזוב, יש לו טיוח להכל, כמו ביבי למעשה'
עזוב, יש לו טיוח להכל, כמו ביבי למעשה
14/08/2018 | 13:43
2
68
אם הוא לא צדק הוא כבר ידאג לטייח את זה ולהביא פוסט מוקדם יותר שבוא הוא הציג עמדה אחרת (שהרי תפוזו משנה את עמדתו מיום ליום)
לצפיה ב-'מה הקשר לעמדה שלי? דיווחתי מי החלופות שהכין האיגוד'
מה הקשר לעמדה שלי? דיווחתי מי החלופות שהכין האיגוד
14/08/2018 | 13:47
1
76
כתבתי שהבזיון בהתנהלות התאגיד - והבוקר הבר ברור לכל שבמשבר המדומה אחראי התאגיד - אין קשר פה לעמדה או דעה זאת עובדה. אותו דבר אמר מיד אחרי שכתבתי זאת גם חולדאי. ומה שחשפתי זה שאגוד השידור כבר הכין מיד אחרי ערב הגמר חלופות בידיעה שיש אפשרות כזו. אחת מהן אוסטריה, אחת צ'כיה וספרד. זה הכל לא כתבתי שכבר בוטל. ואגב תשלום הערבות גם אינו מספיק להבטיח את קיומו. א.יש את גיבוש התקציב המלא ויש עוד שפע נושאים שלא נסגרו בכלל כמו האולם העיר סידורי אבטחה תאריכים וכו'
לצפיה ב-' אל תהיה כזה חכם, לך ספר לסבתא '
אל תהיה כזה חכם, לך ספר לסבתא
15/08/2018 | 02:07
54
כי בין אמת לבין מוגזם
שמה הסתבכת
לסיפור מתוח לא תמצא לקוח
ולא תוכל אותנו לבלבל.
לצפיה ב-'התאגיד לא יכול לקחת הלוואה'
התאגיד לא יכול לקחת הלוואה
14/08/2018 | 13:12
133
הוא משרד ממשלתי שהרזרבות בתקציב שלו חוזרות בסוף השנה למדינה. אין לו ממה לחסוך כדי להחזיר את ההלוואה. זה טריק מצוין של האוצר וביבי כדי להחזיק אותם יותר קצר (מגיע להם) אחרי האירוויזיון.
לצפיה ב-'סופית: האירוויזיון ייערך בישראל'
סופית: האירוויזיון ייערך בישראל
14/08/2018 | 16:29
7
245
מהתאגיד, שקיבל את מתווה האוצר, נמסר כי "בתום מגעים קדחתניים, התחייב האוצר כי במקרה שהאירוויזיון לא יתקיים בישראל בשל נסיבות שאינן תלויות בתאגיד - תובא לממשלה הצעה למתן פתרון לתאגיד באשר לסכום הערבות שיחולט"

לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
14/08/2018 | 17:00
4
66
לצפיה ב-'הערכתי שעוד צפויים קשיים בהמשך. מתנצל שאני פסימי'
הערכתי שעוד צפויים קשיים בהמשך. מתנצל שאני פסימי
14/08/2018 | 17:10
3
83
לצפיה ב-'עצה שלי: לא להתעסק עם זה'
עצה שלי: לא להתעסק עם זה
14/08/2018 | 17:58
2
170
זה יישמע דרמטי מאוד אבל בתקופת התחרות השנה בחשתי בקלחת יומם ולילה וזה ממש השפיע על המצב הנפשי שלי, בקטע רע ממש (לא ישנתי טוב, לא אכלתי טוב, בקושי תפקדתי בעבודה), קפצתי על כל כתבה, ציוץ, סיקור ותגובה בפורום. אחרי הזכייה היתה כמובן הקלה מטורפת אבל כשהתחילו ניצני הלחץ החדשים לגביי אירוח האירוויזיון החלטתי לעשות סוויץ׳ בראש ולהתנתק לגמרי מכל הכתבות וה״סיקורים״ הללו, עד שיהיו החלטות ממשיות ועד שתהיה תחרות מוכנה ולא פיסות מידע, שמועות, פייק ניוז וטרולים שנזרקים לאוויר פה ושם. ממליצה בחום לכולם לעשות זאת, חכו בסבלנות עוד כמה חודשים 
לצפיה ב-' '
14/08/2018 | 18:15
74
הלילה האחרון לא ישנתי טוב
בגלל כל העניין עם האירוויזיון
אני צריך לאמץ את הצעתך
מקווה לעמוד בזה
לצפיה ב-' אני עוקבת, אבל לא מתרגשת; היה ברור לי שיימצא פתרון'
אני עוקבת, אבל לא מתרגשת; היה ברור לי שיימצא פתרון
15/08/2018 | 01:56
44
בדקה ה-90, כי לפני כן כולם עושים שרירים... אבל בסוף איכשהו מתקפלים/מתפשרים. למרבה הצער ככה הדברים מתנהלים כאן...
לצפיה ב-'בסך הכל צפוי כמו העיר המארחת'
בסך הכל צפוי כמו העיר המארחת
14/08/2018 | 20:16
157
נתראה בירושלים
לצפיה ב-'צפוי... רק למה כל משחקי הכוח המעיקים האלה, למה...'
צפוי... רק למה כל משחקי הכוח המעיקים האלה, למה...
15/08/2018 | 01:58
56
ומילא שמכבסים בחוץ את הכביסה המלוכלכת, אנחנו רגילים ויודעים עם מי יש לנו עסק; אבל כשזה מול אירופה, לא נעים. המבוגר האחראי נד בראשו ברחמים ומצקצק בצער כשהוא רואה את הילדים רבים ותולשים שערות בארגז החול.
לצפיה ב-'האירוויזיון יתקיים בישראל: הסכם בין האוצר לתאגיד'
האירוויזיון יתקיים בישראל: הסכם בין האוצר לתאגיד
14/08/2018 | 13:12
7
153
התאגיד יטול הלוואה עבור הערבות בהיקף של 50 מיליון שקל, שאותה יש צורך להעמיד לארגון EBU

https://www.themarker.com/advertising/1.6381674
לצפיה ב-'משבר האירוויזיון נפתר'
משבר האירוויזיון נפתר
14/08/2018 | 13:13
107
דיווח על הסכמות בין הנהלת התאגיד לבכירי משרד האוצר על קיום האירוויזיון בישראל.

לצפיה ב-'נפתר משבר האירוויזיון: התאגיד ייקח הלוואה, הממשלה תפצה במקרה'
נפתר משבר האירוויזיון: התאגיד ייקח הלוואה, הממשלה תפצה במקרה
78
ביום האחרון להפקדת הערבות לאיגוד השידור האירופי, נפתר המשבר בין תאגיד השידור הציבורי לממשלה - ואירוויזיון 2019 ייערך כמתוכנן בישראל. על פי המתווה עליו הוסכם, התאגיד ייטול הלוואה - והממשלה תתחייב לשפות את התאגיד במקרה והתחרות תבוטל

לצפיה ב-'האירוויזיון בדרך: התאגיד והאוצר הגיעו להסכם למימון האירוע'
האירוויזיון בדרך: התאגיד והאוצר הגיעו להסכם למימון האירוע
68
מדובר בפשרה שהוצגה בשלבים ראשונים של הוויכוח, עוד לפני תום פגיעת מועד הפקדת הערבות הראשון, לפיה התאגיד ייקח הלוואה לצורך הפקדת הערבות הנדרשת, והאוצר יתחייב במכתב לשפות אותו במקרה שהאירוויזיון יבוטל

לצפיה ב-'מסתמן: הסכם בין הממשלה לתאגיד - האירוויזיון יתקיים בישראל'
מסתמן: הסכם בין הממשלה לתאגיד - האירוויזיון יתקיים בישראל
14/08/2018 | 13:46
36
לפי ההסכמות המסתמנות בין התאגיד למשרד האוצר, התאגיד ישלם את הערבות בסך 12 מיליון יורו בהתבסס על הלוואה והמדינה תתחייב לפצות אותו במקרה של כוח עליון שיגרום לביטול האירוויזיון וחילוט הערבות

לצפיה ב-'מסתמן פתרון לאירוויזיון בישראל: תאגיד השידור ייקח הלוואה מבנ'
מסתמן פתרון לאירוויזיון בישראל: תאגיד השידור ייקח הלוואה מבנ
14/08/2018 | 13:47
43
מסתמן פתרון לאירוויזיון בישראל: תאגיד השידור ייקח הלוואה מבנק

אחרי ימים ארוכים של התכתשויות פומביות בין הממשלה לתאגיד השידור הציבורי, מתגבש פתרון שיאפשר לערוך את התחרות בישראל. תאגיד השידור ייקח הלוואה ויעמיד ערבות בסך 50 מיליון שקלים לאיגוד השידור האירופי. משרד האוצר יגבה

לצפיה ב-'מסתמן הסכם בין האוצר ל"כאן" לאירוח האירוויזיון'
מסתמן הסכם בין האוצר ל"כאן" לאירוח האירוויזיון
14/08/2018 | 14:05
51
לאחר שבתאגיד השידור הציבורי איימו להודיע לאירופים על ביטול תחרות השירים בארץ עקב קשיים כלכליים, ככל הנראה משרדו של השר כחלון יערוב להלוואה שתינתן לו

לצפיה ב-'לא הצעצוע שלכם: נפתר משבר האירוויזיון'
לא הצעצוע שלכם: נפתר משבר האירוויזיון
14/08/2018 | 14:06
120
ברגעים אלו מנוסח סיכום פשרה בין המדינה לתאגיד "כאן" בו ייאמר כי ההלוואה למימון הערבות כנראה לא תגיע מקופת המדינה אלא מגורם חיצוני. לכל הפרטים

לצפיה ב-'אני אחזור על מה אמרתי שבוע שעבר'
אני אחזור על מה אמרתי שבוע שעבר
14/08/2018 | 00:21
3
432
אל תאכלו אחד את השני. מצב האירוויזיון לא יזוז לא לכאן ולא לכאן בגלל שאכלנו אחד לשני את הראש.

למען הבריאות הנפשית של כולנו, אני קורא לכולם להרגע עד מחר מחרתיים כדי לראות מה קורה. גם אם האירוויזיון לא יקרה בישראל, עדיין זכינו השנה ושום דבר לא ישנה את זה.

בברכת "בשורות טובות ואירוויזיון בישראל שנת 2019" לכולם.
לצפיה ב-'המרגיע הלאומי '
המרגיע הלאומי
14/08/2018 | 06:27
31
לצפיה ב-'אמרתי וצדקתי'
אמרתי וצדקתי
14/08/2018 | 13:52
1
107
לפעמים עדיף להיות נייטרלים עד שיוצאת הודעה רשמית. אמוציות וכעסים לא משנים את המציאות.
לצפיה ב-''
14/08/2018 | 13:54
14
לצפיה ב-'ביזיון האירווזיון: יעבור לספרד, אוסטריה או צ'כיה'
ביזיון האירווזיון: יעבור לספרד, אוסטריה או צ'כיה
14/08/2018 | 01:06
7
345
השידור הציבורי בישראל ירד מהפסים וכנראה שהאגוד האירופי הכין כבר מערב הגמר "אלטרנטיבות" מבעוד מועד. ספרד מעוניינת לארח במדריד. אוסטריה מעוניינת לארח בוינה וצ'כיה בפראג. 
לא ברור אם ישראל תאבד גם את ההשתתפות האוטומטית בשנה הבאה וזו תינתן למדינה המארחת. במידה וזו ספרד שהשתתפותה מובטחת, יתכן שלא תאבד. במידה וזו אוסטריה, צ'כיה יתכן ותאבד.
גם נטע תיפגע: ככל הנראה תוזמן לתת הופעת אורח בחצי הגמר בלבד והופעות הגמר יישמרו ליוצרים מהמדינה המארחת. 
חוק בזק לסגירת התאגיד סביר שיוביל גם לאי השתתפות ישראל בתחרות שנה הבאה. גם ללא סגירת התאגיד, יכולים בממשלה להחליט על ביטול ההשתתפות כחלק משינוי וקיצוץ תקציב התאגיד. 
לצפיה ב-'מקורות?'
מקורות?
14/08/2018 | 02:35
55
לצפיה ב-'ה"דיווח" שלך הוא הדבר היחיד שגורם לי קצת אופטימיות'
ה"דיווח" שלך הוא הדבר היחיד שגורם לי קצת אופטימיות
14/08/2018 | 09:31
2
149
כי אתה קשקשן.
לצפיה ב-'אתם ציטטתם כתבה אופטימית מוואלה רצופה בשגיאות..'
אתם ציטטתם כתבה אופטימית מוואלה רצופה בשגיאות..
14/08/2018 | 09:34
1
126
חגגתם דיווח בוואלה כאילו הכל כבר סודר ואני באתי וציטטתי גורם באוצר שאמר שכלום לא נפתר ונשארו אותן בעיות. אז מי צדק. זה היה ב7.8.18
אתה הקשקשן, ואני צדקתי בכל מה שפרסמתי והכל התברר אחרי שבוע שצדקתי מילה במילה.
לצפיה ב-''
14/08/2018 | 09:41
14
לצפיה ב-'אני מדווח על דברים שקרו ב1985 ביותר אמינות ממך'
אני מדווח על דברים שקרו ב1985 ביותר אמינות ממך
14/08/2018 | 10:07
2
47
לצפיה ב-'כאמור כל מה שכתבתי כאן נכתב 1:1 כעבור שבוע בתקשורת'
כאמור כל מה שכתבתי כאן נכתב 1:1 כעבור שבוע בתקשורת
14/08/2018 | 11:19
1
79
אין ערעור על האמינות שלי
למעט אצל כמה טרוליסטים מתוסכלים פה
לצפיה ב-' גם לספור אתה לא יודע...'
גם לספור אתה לא יודע...
15/08/2018 | 02:22
9
לצפיה ב-'לבני: הציבור לא יסלח'
לבני: הציבור לא יסלח
13/08/2018 | 14:49
29
371
יו"ר האופוזיציה ציפי לבני תוקפת את ראש הממשלה בעקבות הדיווח לפיו האירוויזיון לא יוכל להתקיים בשנה הבאה בישראל.

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/380093

לצפיה ב-'חברה זה כבר אבוד. נותרו עוד פחות מ 12 שעות....'
חברה זה כבר אבוד. נותרו עוד פחות מ 12 שעות....
13/08/2018 | 17:16
23
117
לצפיה ב-'שום דבר לא אבוד... ולא משנה כמה זמן נותר, רק מה עושים בסוף'
שום דבר לא אבוד... ולא משנה כמה זמן נותר, רק מה עושים בסוף
13/08/2018 | 17:40
22
238
גם אם זה רק בשנייה האחרונה. הגורם ב-EBU שהתראיין לוואלה דווקא אופטימי, ונראה שהוא הרבה פחות מתרגש מממשלת ישראל:

גורם בכיר באיגוד השידור האירופי העריך בשיחה עם וואלה! תרבות שיימצא פתרון למשבר: "קשה לי לדמיין מצב שבו ממשלת ישראל תסרב לקיים בארץ את תחרות האירוויזיון, אני חושב שיימצא פתרון. אני מאוד אופטימי".

זו דרמה גדולה בישראל. מה תעשו אם לא תקבלו את הכסף?
"לא כל דרמה שמדברת לישראלים מדברת לכל העולם. את המסקנות שלנו אתם תדעו מחר"

מה אתם חושבים ש'כאן' יעשו אם הם לא יקבלו את הכסף מהממשלה?
"אני לא יודע מה קורה ומהניסיון שלי כשהדד ליין מגיע... דברים קורים. אז נראה מה יקרה בסוף היום"

ומה איגוד השידור יעשו במקרה כזה?
"במקרה שבו הממשלה לא תביא את הכסף ל"כאן", אנחנו נדבר ואיתם ונראה מה נעשה אבל אנחנו מדברים איתם ולא עם הממשלה והכל היפותטי כרגע. מהניסיון שלי כשהדד ליין מגיע מתחילים לפעול, בעיקר מהניסיון שלי עם הממשלה הישראלית. עכשיו אנחנו סתם מייצרים ספקולציות".

לצפיה ב-''
13/08/2018 | 18:05
21
114
לכו תדעו, אולי מהשמים איזה עשיר יהודי יסכים לתת כסף או שהתאגיד כן יפטר 200 עובדים וישבור את הראש איך להתגבר על זה אחר כך.

מה שכן, לא הייתי סומך כל כך על האירופאי, היות והם נוהגים לתת תשובות נייטרליות ולקוניות.

המוח אומר - זה אבוד.
הלב אומר - לכו תדעו. הרבה דברים טובים קורים לישראל לאחרונה - סוריה מתפוררת מבפנים, טורקיה נופלת למשבר כלכלי, איראן מסתכסחת עם ארה"ב והאחרונים מטילים עליה סנקציות ופורשים מהסכם הגרעין, חמאס מוכן להגיע להבנות עם ישראל, ישראל מנצחת באירוויזיון.. לכו תדעו, אולי בסוך מעז ייצא מתוק וכל אותם אוחצ'ות-הלני למינהם יחשבו לרגע שקפריסין תארח את האירוויזיון רק לגלות ששוב ניצחנו.
לצפיה ב-'אני מקווה מאוד שהתאגיד לא יפטר 200 עובדים'
אני מקווה מאוד שהתאגיד לא יפטר 200 עובדים
13/08/2018 | 18:17
20
140
לפטר עובדים בגלל תחרות חד פעמית, ועוד כזאת שאמורה להיות מטעם המדינה, על מה ולמה? איך זה הוגן?

כל מי שחווה פיטורין בחייו (בעצמו או של אדם קרוב) יודע כמה זה יכול להיות קשה, עד כדי מצוקה נוראה. אנשים רואים בטלוויזיה את ה"טלנטים" ושוכחים שמאחורי הקלעים יש צוות גדול של אנשים די אלמוניים שפשוט עובדים קשה ולא מרוויחים סכומי עתק, וזה לא שמחכות להם אין ספור הצעות עבודה בכל פינה.
לצפיה ב-'גם אני מקווה שהם לא יעשו את זה'
גם אני מקווה שהם לא יעשו את זה
13/08/2018 | 18:31
1
124
כמובן שכולנו מקווים שהממשלה תממן את התחרות ותצא תחרות פצצה, אבל יכול להיות שכאן ימצא איך בכל זאת לקושש את הסכום.
אולי לא לפטר את כל ה-200 עובדים, אולי לפטר 50, להקפיא כמה פרוייקטים ולקבל קצת תרומות וחסויות. לא יודע .

כולי תקווה שהכל יסתדר בסופו של דבר. כולי תקווה גם, דרך אגב, שתושבי ישראל יעשו חושבים טוב טוב בבחירות הבאות. פקעה נפשנו.
לצפיה ב-'לא לפטר אף אחד. עם כל חיבתי לאירוויזיון, הוא לא שווה את זה'
לא לפטר אף אחד. עם כל חיבתי לאירוויזיון, הוא לא שווה את זה
13/08/2018 | 22:55
70
אף עובד לא צריך לשלם במקום עבודתו רק כדי שיהיה אירוויזיון בישראל. הממשלה כבר התעללה בתאגיד ובעובדיו די והותר, האנשים האלה סבלו מאי-ודאות במשך תקופה ארוכה מגחמות השרים, חלאס, שיתנו להם לעבוד.
לצפיה ב-'נו באמת...'
נו באמת...
13/08/2018 | 21:35
17
92
הרי עוד לפני שבועיים הממשלה הייתה מוכנה להוציא לתאגיד LOI (מכתב הצהרת כוונות) על כך שיממנו את הערבות במידת הצורך, אבל ההשקעה הראשונית תהיה של התאגיד (ככה שאם היא תחולט אז הממשלה תשלם).
לא צריך לפטר אף אחד.
לתאגיד יש תקציב של 700 מיליון שקל (ושאריות מתקציב הקמה), כסף לא חסר לו.
שיתעדף.
לצפיה ב-'700 מיליון השקלים האלה הם לא סתם כסף שיושב באיזו כספת'
700 מיליון השקלים האלה הם לא סתם כסף שיושב באיזו כספת
13/08/2018 | 22:26
16
102
ומחכה שיעשו איתו משהו. זה התקציב השנתי שלהם. לכל תכניות החדשות, מגזינים, סדרות מקור, תחנות הרדיו, הדיגיטל וכו'. זה כסף שכבר משולם, לפעמים מראש להפקות שעתידות להצטלם, לפרוייקטים שאמורים לקום, למשכורות עתידיות לעובדים... זה לא משהו שאפשר פשוט להוריד ממנו כ-40 מיליון ש"ח דמי עירבון (12 מיליון יורו) על אירוע חד פעמי.

זאת ממש חוצפה ממדרגה ראשונה להציג את זה בצורה המבזה הזאת כאילו התאגיד הוא איזה גוף עשיר שעומד בראשו איזה מיליארדר קמצן שלא רוצה שיגעו לו בכסף. כל הטענות קופי-פייסט האלה (שהגיעו במקור מהמקלדת של מושחתיהו) רק משקפות בורות וחוסר הבנה מוחלט באיך מנהלים גופי שידור.

לצפיה ב-'אולי עדיף לתעדף את הכסף לדברים שאנשים צופים בו?'
אולי עדיף לתעדף את הכסף לדברים שאנשים צופים בו?
13/08/2018 | 22:44
10
55
ידוע שהאירוויזיון, המונדיאל והאולימפיאדה הם האירועים העיקרים שהתאגיד משדר שיש בהם רייטינג גבוה מן הרגיל, אז מן הסתם שרוב העוגה תלך לדברים המרכזיים שמביא להם רייטינג גבוה, ולא כל מיני סדרות שמעטים רואים.
לצפיה ב-'ממתי שידור ציבורי תלוי ברייטינג? '
ממתי שידור ציבורי תלוי ברייטינג?
13/08/2018 | 22:50
9
48
שכח מזה, זה טיעון של הערוצים המסחריים. ערוץ ציבורי צריך לספק אלטרנטיבה איכותית. ברור שזה אינטרס שהרבה צופים יצפו, אבל האינטרס הוא לא ברמה הכלכלית של do or die, שהרי גם ככה אין הפסקות פרסומות בזמן האירו'/מונדיאל וכו'.

לתעדף את הכסף לאירועים גדולים ונוצצים שהם גם חד-פעמיים/חד-שנתיים/פעם ב-4 שנים זה משהו שנעשה גם ככה, אבל יש גבול לכמות הכסף שאפשר להשקיע בהם מבלי לפגוע ב'שוטף'.
לצפיה ב-'חבל שהתאגיד לא רואה לנכון להשקיע על אירוע שעושה טוב למדינה'
חבל שהתאגיד לא רואה לנכון להשקיע על אירוע שעושה טוב למדינה
13/08/2018 | 23:17
7
53
שקורה פעם ב20 שנה במקום על תכניות כביכול איכותיות
לצפיה ב-'אוקיי, ונניח והיו עושים את זה. ואז מה?'
אוקיי, ונניח והיו עושים את זה. ואז מה?
13/08/2018 | 23:20
6
50
משדרים שידורים חוזרים של קרובים-קרובים כדיי למלא את החורים בלוח השידורים? 

אני אומר, השקעה סבירה באירוע זה סביר בהחלט. לצפות מהם להקפיא הפקות מקור/לפטר עובדים בשביל זה - ממש לא הגיוני בשום קונסטלציה. זה יהיה מעשה לא אחראי שיפגע בהם לטווח הארוך. 
לצפיה ב-'רציתי להגיד ש"קרובים קרובים" זה בכלל של החינוכית, אבל למעשה'
רציתי להגיד ש"קרובים קרובים" זה בכלל של החינוכית, אבל למעשה
13/08/2018 | 23:24
51
החינוכית נסגרה ועכשיו כל החומרים שלה עוברים לתאגיד, אז אפשר יהיה לגוון עם שידורים חוזרים של קשת וענן, רחוב סומסום, פרפר נחמד והחדר של חני!

מי צריך הפקות מקור חדשות כשאפשר למחזר את הישנות?
לצפיה ב-'רעיון לא רע לשים קרובים קרובים, ככה יהיה מה לראות שם'
רעיון לא רע לשים קרובים קרובים, ככה יהיה מה לראות שם
13/08/2018 | 23:33
2
56
ובנימה רצינית, פה רשום חלוקת התקציב של התאגיד ל2018:
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001216082, אני לא רואה סיבה למה לא לקצץ 50 מיליון מהמחלקות השונות גם מבלי לפטר עובדים. 
גם ככה משרד התחבורה מקצה להם 650 מיליון שקל מכספי הציבור, אני מבין מדוע הממשלה לא מוכנה לא לשלם עוד כסף, בנוסף שר האוצר כחלון אמר שהם יכולים להעביר את הערבות הכספית תוך דקה והוא עוד נלחם על התאגיד, וכנראה הוא יודע יותר מאיתנו על כספי התאגיד ולא ישקר בעניין הזה.

לצפיה ב-'אני דווקא מוצאת המון מה לראות, הכול עולה ליוטיוב, ממש נוח'
אני דווקא מוצאת המון מה לראות, הכול עולה ליוטיוב, ממש נוח
14/08/2018 | 00:04
35
אני צופה בעיקר בתם אהרון (עושה "ג'ון אוליבר" מקומי לא רע), היהודים באים (שהמשיכה מרשות השידור), המרדף, סליחה על השאלה... אני מתכננת לצפות גם ב"שטוקהולם" וב"יחידה מעורבת" (אני צופה בסדרות במרתון, לא פרק פרק). ניסיתי את "הפסיכולוגית" ופרשתי באמצע הפרק הראשון, לא דיבר אליי (אבל ראיתי בתגובות שרבים אהבו).

בדיגיטל אני אוהבת את הפינות שעולות ליוטיוב, למשל פינה מוצלחת על ביטויים בעברית (לא זוכרת שמות, יוטיוב מציע לי ואני בד"כ נענית, כי זה מעניין אותי ). יש ל"כאן" גם הסכתים מרתקים, אני מאזינה להם בד"כ כשאני עושה ספורט או בזמן נהיגה. עד היום חרשתי על כל "המובן מאליו" של דורון פישלר, חלק ניכר מתוכניות "חיות כיס" של כתבי הכלכלה, "שיר אחד" (בכל פרק סיפור "איך שיר נולד"), "מה קורה כאן" (בינתיים היו רק שתי תוכניות, זה ממש חדש; מזכיר קצת את ההסכת השבועי של "הארץ"),  ו"שלושה שיודעים" התוכנית המדעית ברוח "החפרנים" שמגיש דודו ארז ב"כאן תרבות" (חולה עליו ).

נראה לי שגם האירוויזיון או המונדיאל נצפו לא רע...

ואף שבערוץ הראשון (רשות השידור) צפיתי הרבה פחות (התכנים אומנם עלו למרשתת, לפחות חלקית, אבל היה פחות נוח) לא רציתי שיבטלו את השידור הציבורי בישראל.

בשורה התחתונה, באמת לא ברור לי מה נראה לך לא סביר בתקציב, בפרט ביחס לכמות התוכן (גם אם הוא לא לטעמך).
לצפיה ב-'אני באופן אישי מרוצה מהתכנים שלהם'
אני באופן אישי מרוצה מהתכנים שלהם
14/08/2018 | 09:33
17
ערוץ רענן עם תכנים עדכניים, מגישים מקצועיים ותכניות דוקו מרתקות. מה שאני פחות מבינה כרגע הוא מדוע הם מסרבים לפחות לשלם את הערבות (שבכל מקרה הם האחראיים על התשלום שלה), הרי מימון לתחרות, בין אם זה בסופו של דבר מימון לתחרות ממשלתי, נדבן יהודי או ראש עירייה שמסכים לתרום אולם למען התחרות, איגוד השידור האירופאי או חסויות שונות
לצפיה ב-'והיום הם לא משדרים 5(!) שעות ביום של תוכניות רדיו?'
והיום הם לא משדרים 5(!) שעות ביום של תוכניות רדיו?
14/08/2018 | 00:08
1
43
אז ישדרו 10.
לא יקרה כלום.
לצפיה ב-'אכן לא יקרה כלום, זו הבעיה... חלקנו דווקא רוצים שיקרה.'
אכן לא יקרה כלום, זו הבעיה... חלקנו דווקא רוצים שיקרה.
14/08/2018 | 00:14
37
גם שידור הרדיו הוא לא אידאלי, ואני מעריכה שנעשה משיקולי תקציב. עכשיו אחרי שהאחריות על שידורי הילדים (לשעבר "החינוכית") תעבור לתאגיד, אמורים לשדר בשעות היום שידורים לילדים ולנוער, אם הבנתי נכון.
לצפיה ב-'מאז ומתמיד. רק בארץ החליטו ששידור ציבורי צריך להיות איכותי'
מאז ומתמיד. רק בארץ החליטו ששידור ציבורי צריך להיות איכותי
14/08/2018 | 00:06
46
ה-BBC משדר את "רוקדים עם כוכבים" - אגב, התוכנית הכי נצפית בבריטניה.
SVT זו הרשת הכי ניצפת בשבדיה.
לצפיה ב-' והחוק גם ספציפי לגבי השימוש שצריך להיעשות בכסף הזה'
והחוק גם ספציפי לגבי השימוש שצריך להיעשות בכסף הזה
13/08/2018 | 22:44
1
63
כלומר היכולת של התאגיד לשחק עם התקציב מוגבלת וכמעט בלתי קיימת. אחוז מסויים מהתקציב השנתי חייב ללכת להפקות מקור, אחוז מסויים למשכורות, לרדיו וכו׳. כשמדובר בהפקה כל כך יקרה כמו האירוויזיון הם פשוט לא מסוגלים גם לציית לחוק השידור הציבורי הישראלי מ-2014 וגם להעמיד בכוחות עצמם אירוויזיון. זה גם לא מצב חריג, בכל במדינות המארחות המדינה מקצה תקציב נוסף בשביל האירוח.
לצפיה ב-''
13/08/2018 | 22:51
10
לצפיה ב-' כששר הביטחון אומר שהוא צריך הגדלת תקציב בגלל מבצע צבאי'
כששר הביטחון אומר שהוא צריך הגדלת תקציב בגלל מבצע צבאי
13/08/2018 | 22:59
47
גם אז אומרים לו ראש הממשלה ושר האוצר "אה, חבוב, יש לך תקציב של X מיליארדים, תסתדר"?

הרי גם לממשלה עצמה יש תקציב שעובר ואז מתחילים לשנות ולשחק ולהעביר ולהזיז לפי צו השעה (או סחיטת השרים/ח"כים...) אז מה הם משחקים אותה פתאום מיתממים/טיפשים?
לצפיה ב-'אז מה? כל משרד ממשלתי משחק עם סעיפי התקציב כשהוא רוצה'
אז מה? כל משרד ממשלתי משחק עם סעיפי התקציב כשהוא רוצה
14/08/2018 | 00:03
1
43
לתעדף משהו מסויים.
ופה, יש מסמך שהממשלה מתחייבת להחזיר לתאגיד את הכסף שיעביר לערבות במידה והיא תחולט.
לצפיה ב-'התאגיד הוא לא משרד ממשלתי'
התאגיד הוא לא משרד ממשלתי
14/08/2018 | 00:25
35
יש עליו רגולציה כבדה, ובגדול טוב שכך כי מדובר בכסף ציבורי. בשביל שהוא יקח כסף ממקום אחד למקום אחר (ומדובר על אחוז גדול מהתקציב השנתי שלהם) הם יצטרכו לעבור על החוק שלפיו הם מתנהלים, או להיכנס לגירעון - שגם זה אסור לפי החוק ויכול להוות עילה לסגירתם.
לא שמעתי שום דבר על מסמך כזה, אם הוא קיים אני לא רואה סיבה לכל הדרמה שמתחוללת עכשיו.
לצפיה ב-'אם באמת לא יהיה אירוויזיון בארץ'
אם באמת לא יהיה אירוויזיון בארץ
13/08/2018 | 19:26
281
(למרות שקשה לי להאמין, למרות הדרמה הפוליטית, שיוותרו על האירוח)
אז הגיע הזמן לפרוש מהתחרות. מה הטעם? כל כך רבה אנשים השקיעו מאמצים בלהביא את התחרות לארץ ובסופו של דבר העבודה הייתה לחינם. אם לא רצו לארח יכלו להגיד את זה ברגע הזכייה.
לצפיה ב-'רון חולדאי מציע בפייסבוק שלו לספק בחינם את האולם לאירוויזיון'
רון חולדאי מציע בפייסבוק שלו לספק בחינם את האולם לאירוויזיון
13/08/2018 | 23:47
2
143
כלומר עיריית ת"א לא תגבה כסף על הספקת אולם כמו מנורה מבטחים או ביתן 2 לכמעט חודש, אם זה יאפשר את קיום התחרות בישראל ובתל אביב. ובלי קשר מצטרף למחאה נגד הויתור על אירוח האירוויזיון.
לצפיה ב-'אולי כי הוא יודע שאם במידה והאירוויזיון יתקיים בישראל, אז'
אולי כי הוא יודע שאם במידה והאירוויזיון יתקיים בישראל, אז
14/08/2018 | 00:38
142
הוא יהיה בוודאות בירושלים ולא בת"א?
לצפיה ב-'אחד המגיבים הזכיר את ההבטחה של כחלון לתקצב את האירוע'
אחד המגיבים הזכיר את ההבטחה של כחלון לתקצב את האירוע
14/08/2018 | 02:43
94
"כבר ביום 13.5.2018, למחרת הזכייה, התראיין כחלון, שר האוצר של כולנו, כמו הרבה מאוד פוליטיקאים בראיון לגל״צ, כדי לרכב על ההצלחה של נטע ברזלי. כחלון העריך כמעט במדויק את העלויות ב-120 מיליון ש״ח (20 מיליון מעל להערכה הנוכחית), הבטיח לתקצב את זה בתקציב ייעודי, והוסיף: ״בקשתי להכין הצעת תקציב״. עברו שלושה חודשים, ואז מסתבר שפקידי האוצר לא עשו כלום."

וכמובן, כולנו זוכרים את קרא ורגב רבים ביניהם מי אחראי על האירוויון ומי יעשה יותר... עד שהתברר שזה בכלל לא בשליטתם ואסור להם להתערב (אוף, אז מה זה שווה?). הגדילה לעשות מירי ("מה שווה התאגיד אם אנחנו לא שולטים בו") רגב במנטרה חדשה: מה שווה האירוויזיון אם הוא לא בירושלים... היא הרי אמרה שהיא תמליץ לראש הממשלה שאם האירוויזיון לא מתקיים בירושלים עדיף לוותר עליו בכלל. היא כנראה מרוצה.
לצפיה ב-'ולה הוא יסלח? לבני שקרנית סדרתית שקפצה 4 מפלגות'
ולה הוא יסלח? לבני שקרנית סדרתית שקפצה 4 מפלגות
13/08/2018 | 23:54
118
כשרת משפטים סירבה השמאלנית הקיצונית הזאת לתת הטבות חיילים קרביים. שתלך קיבינימט גם היא. 
לצפיה ב-'"אין סיכוי שישראל תסרב לארח את האירוויזיון, אני מאד אופטימי"'
"אין סיכוי שישראל תסרב לארח את האירוויזיון, אני מאד אופטימי"
13/08/2018 | 19:16
12
194
לצפיה ב-'אני מאוד לא אופטימי.'
אני מאוד לא אופטימי.
13/08/2018 | 19:31
3
121
ה-EBU כנראה לא יודע מי זה ביבי.
עד אתמול בערב עוד שמרתי על אופטימיות זהירה שפשוט יגררו את זה עד הרגע האחרון עם מקסימום פגיעה במוניטין של התאגיד, רק כדי "להצליל" את האירווזיון ברגע האחרון ובכך להכתיר את ביבי שוב כמלך ישראל המושיע הגדול.

אבל הבליץ של דוברי נתניהו (כחלון, ביטן, "מקורבים" וממש עכשיו גם איוב קרא) נראים כמו סוג של הכנת הקרקע להטלת הפצצה ולדאוג מראש שהאחריות (התדמיתית, לא הממשית) - תיפול כל כולה על התאגיד.
הדברים נשמעים לא מעודדים, מאוד מקווה שתהיה הפתעה של הרגע האחרון.
לצפיה ב-'והראיון עם איוב קרא היה מאוד לא מעודד.'
והראיון עם איוב קרא היה מאוד לא מעודד.
13/08/2018 | 19:35
2
117
כצפוי, השתמשו בתירוץ ה"ביטלנו את הפיצול" כדי להראות כמה הם כביכול הלכו לקראת. הציגו את איוב קרא כ"גורם שניסה לגשר" והוא מדבר במילים מאוד נחרצות.
נראה רע.
לצפיה ב-'קישור לראיון עם איוב קרא?'
קישור לראיון עם איוב קרא?
13/08/2018 | 19:38
1
62
דווקא בראיון האחרון איתו, הוא כן היה נשמע מעודד לטעמי.
לצפיה ב-'זה היה בחדשות של 18:00'
זה היה בחדשות של 18:00
13/08/2018 | 20:05
77
אני עוד לא רואה את זה מופיע.. בטח יעלה בקרוב
לצפיה ב-'והינה עכשיו מדברים בחדשות על סגירת התאגיד בחוק בזק.'
והינה עכשיו מדברים בחדשות על סגירת התאגיד בחוק בזק.
13/08/2018 | 20:04
6
151
שכמו שחששתי - נראה שאולי זו הייתה המטרה מלכתכילה.

הממשלה מאיימת לסגור את התאגיד בהליך מהיר ושכחלון לא יתנגד הפעם.
הבחירות מתקרבות - מעניין מה ביבי הבטיח לכחלון ואיך הוא הכניע אותו הפעם.
לצפיה ב-'וזה כמובן אם התאגיד יודיע ל-EBU על ויתור האירוח של אירו' '
וזה כמובן אם התאגיד יודיע ל-EBU על ויתור האירוח של אירו'
13/08/2018 | 20:18
2
56
לצפיה ב-'נכון, אבל ביבי עם ידו על העליונה בשני המקרים.'
נכון, אבל ביבי עם ידו על העליונה בשני המקרים.
13/08/2018 | 20:26
1
106
אם התאגיד יחליט לוותר על זכות האירוח - נתניהו ייצור שנאה ציבורית קשה כלפי התאגיד וכמו שנאמר ישתמש בזה כדי לנסות לסגור את התאגיד.

אם התאגיד יחליט בכל זאת לקחת את הסיכון ולא לוותר על הבקשות מהממשלה, הוא למעשה יעמיד את עצמו בסכנת קריסה ממשית בעתיד (ואנחנו לא יודעים איזה עוד הפתעות יש לביבי בשרוול). שלא לדבר שבמקרה כזה ביבי ימחיש את צדקתו וייצייר עצמו כמי שכופף את ה"סחטנות" של התאגיד ובכך יזכה גם בהשיג מיידי.

גם תומכי ביבי שבנינו צריכים לראות את המציאות. נתניהו והתאגיד הם שני גורמים שנמצאים בעימות ארוך, מתמשך וקשה - אז בואו לא נתמם שהדברים שקורים עכשיו הם מציאות אובייקטיבית לחלוטין.
לצפיה ב-'*לקחת את הסיכון וכן לוותר על הבקשות מהממשלה'
*לקחת את הסיכון וכן לוותר על הבקשות מהממשלה
13/08/2018 | 20:43
72
(כלומר לקיים את האירווזיון בלי סיוע)
לצפיה ב-'הנה הפרסום הרשמי על האיום של ביבי לתאגיד: "התפשרו או תיסגרו"'
הנה הפרסום הרשמי על האיום של ביבי לתאגיד: "התפשרו או תיסגרו"
13/08/2018 | 21:34
108
לצפיה ב-'יש בג"צ, לא לדאוג.'
יש בג"צ, לא לדאוג.
13/08/2018 | 22:27
1
40
לצפיה ב-'בג"צ לא רלוונטיים בעניין הזה'
בג"צ לא רלוונטיים בעניין הזה
13/08/2018 | 23:59
48
אין שום דבר לא חוקתי משפטית בסגירת התאגיד
בג"צ במקרה הזה יכול לכל היותר לדחות את העניין סביב עניינים טכניים כאלו או אחרים
לצפיה ב-'כבר פורסם בצוהריים... אולי תעבור על הפורום לפני שאתה מפרסם?'
כבר פורסם בצוהריים... אולי תעבור על הפורום לפני שאתה מפרסם?
13/08/2018 | 23:11
63
לצפיה ב-'כחלון ל-ynet: "אם התאגיד לא ירצה, האירוויזיון לא יהיה"'
כחלון ל-ynet: "אם התאגיד לא ירצה, האירוויזיון לא יהיה"
13/08/2018 | 11:07
6
155
שר האוצר אמר באולפן ynet כי אנשי התאגיד "מסוגלים להעמיד את הערבות תוך דקה, הפוליטיקאים היחידים בסיפור זה הם". על ההתייקרויות: "אם תנובה ואחרים חושבים להמשיך לנצל את הציבור - תהיה תגובה". על אפשרות הקדמת הבחירות: "מעריך שהכנסת תתפזר בתחילת המושב"

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5327657,0...

לצפיה ב-'הוא כזה ליצן'
הוא כזה ליצן
13/08/2018 | 11:52
123
והוא כנראה קרוב לסוף ההרפתקה הפוליטית שלו. מי נשאר להצביע למפלגת-אופנה הזאת?
מה היו ההישגים שלו ב-3.5 השנים האחרונות? נכשל בהורדת יוקר המחייה ומחירי הדירות (טוב, הוא בחר להצטרף לממשלה שעומד בראשה מושחת קמצן עם עלק-אידיאולוגיה כלכלית "אחראית") עכשיו הוא מיישר קו עם הקיסר לנסות להציג מצג שווא לפיו התאגיד (אותו הוא הקים במהלך הקדנציה) הוא אם כל חטאת. נו באמת, מי קונה את זה? 
לצפיה ב-'כתבה בוואלה '
כתבה בוואלה
13/08/2018 | 12:10
2
127
למרות שבתאגיד ממשיכים להביע גם היום עמדה נחרצת נגד תשלום הערבות בסך 12 מיליון יורו מכיסם, מעריך גורם בכיר באיגוד השידור האירופי בשיחה עם וואלה! תרבות: "יימצא פתרון, אני אופטימי"
לצפיה ב-'אני לא מבין דבר אחד'
אני לא מבין דבר אחד
13/08/2018 | 12:24
1
184
בכל הסרטונים של 2017, תמיד הופיעו Jacobs ו-Visa על הלוגו של התחרות, מכאן שאוקראינה לקחה חסויות בשביל לממן את האירוע, למה כאן לא עושה אותו דבר?
לצפיה ב-'הם יקחו, יש חסויות כל שנה'
הם יקחו, יש חסויות כל שנה
13/08/2018 | 19:00
84
לפי ההערכה שהם פירסמו החסויות יכסו בערך שליש מעלות ההפקה, ובכל מקרה הויכוח עכשיו הוא לא על תקציב האירוח (על זה סגרו כבר עם הממשלה ) אלא על תשלום הערבות בלבד.
לצפיה ב-'שילך קיבינימט הוא שר האוצר שיצר את תאגיד דעאש הזה'
שילך קיבינימט הוא שר האוצר שיצר את תאגיד דעאש הזה
13/08/2018 | 12:43
132
האחריות לתאגידעאש הזה גם שלו.
לצפיה ב-'מה שהכי מצחיק אותי זה המשפט "תעשו מה שכולם עושים"'
מה שהכי מצחיק אותי זה המשפט "תעשו מה שכולם עושים"
13/08/2018 | 23:27
52
ובכן, אני ממליץ לכחלון ולממשלה לתת למשפט הזה לחלחל ולפעול בהתאם.
אם בכל מדינה מארחת הממשלה משתתפת בהוצאות אירוח האירווזיון - תעשו מה שכולם עושים.
לצפיה ב-'מנהלי האירוויזיון: עובדים עם התאגיד, יש גם חלופות'
מנהלי האירוויזיון: עובדים עם התאגיד, יש גם חלופות
13/08/2018 | 20:55
3
158
איגוד השידור האירופי בתגובה למשבר סביב העברת הערבויות לקיום התחרות: "בכל מקרה שבו איגוד שידור ציבורי לא מצליח לעמוד בדרישות הסף - יש לנו תכניות חלופיות"

לצפיה ב-'משה כחלון בראיון אולפן'
משה כחלון בראיון אולפן
13/08/2018 | 21:49
80
לצפיה ב-'חבל'
חבל
13/08/2018 | 22:40
1
86
ישראל היא המדינה היחידה שניצחה באירוויזיון וויתרה על ארוח וזו תהיה הפעם השניה, לא רק שזה מוציא שם רע במקרה הזה , זהו גם ניצחון לכל מי שקרא להחרים את האיירוזיון בישראל
לצפיה ב-'לא היחידה, אבל כן האחרונה'
לא היחידה, אבל כן האחרונה
13/08/2018 | 22:45
27
לצפיה ב-'האיום לתאגיד: התפשרו או תיסגרו (מאקו)'
האיום לתאגיד: התפשרו או תיסגרו (מאקו)
13/08/2018 | 22:03
2
108
לצפיה ב-'ומעיתון הארץ'
ומעיתון הארץ
13/08/2018 | 22:36
1
70

"זהו איום מופרך, שככל הנראה נועד להלך אימים על ראשי התאגיד. גם אם אכן תעלה הצעת חוק כזו, יש סבירות נמוכה מאוד כי היא תעבור את סף היועץ המשפטי לממשלה, שכבר הבהיר לנתניהו בעבר כי ניסיונות ההתערבות שלו בתאגיד אינם קבילים. גם לגבי גיבוש רוב בכנסת, סיכויו של נתניהו אינם גבוהים. "
לצפיה ב-' "בכל מארחת תקציב התחרות באחריות המדינה ולא הגוף המשדר"'
"בכל מארחת תקציב התחרות באחריות המדינה ולא הגוף המשדר"
13/08/2018 | 23:03
54
מ"כאן" נמסר בתגובה: "המשמעות של מימון האירוויזיון מתקציב התאגיד היא פיטורי מאות עובדים וביטול הפקות מקור ישראליות בניגוד לחוק. כל מדינה שקיבלה את הזכות לארח את האירוויזיון השתתפה בתקציבו והרוויחה לקופת המדינה כסף רב מתיירות של אלפי מבקרים ומחשיפה עולמית. האמירות הקשות נגד התאגיד מקשות על מציאת פתרון והתאגיד עושה ויעשה כל שביכולתו לפתור את המצב".

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ