לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אני רק שאלה'
אני רק שאלה
22/02/2017 | 09:41
אין הדלפות על השיר שלנו?
אם אני זוכר, הוועדה התכנסה בשני האחרון, לא?
לצפיה ב-'קמתי באמצע הלילה מחלום בלהות'
קמתי באמצע הלילה מחלום בלהות
20/02/2017 | 22:48
8
230
מה יקרה אם חלילה יגלה דורון מדלי שהשיר שלו לא נוסע לאירוויז?
לצפיה ב-'זה ממש לא בסדר הם העתיקו מ"לחיי האהבה" '
זה ממש לא בסדר הם העתיקו מ"לחיי האהבה"
21/02/2017 | 00:30
5
121
הקטע שסמדר דוחפת את איריס מהגג היה הרבה יותר מעניין מזה 
לצפיה ב-''
21/02/2017 | 21:18
4
6
לצפיה ב-'והרי ההוכחה'
והרי ההוכחה
21/02/2017 | 22:39
3
41
 לחיי האהבה  איך אהבתי את הסדרה הזאת.. מאז התקלקלו.. משחק החיים היה גרוע וכך הלאה..  
לצפיה ב-'מה עם טלנובלה בע"מ? האלופה?'
מה עם טלנובלה בע"מ? האלופה?
21/02/2017 | 23:12
2
9
לצפיה ב-'אז ככה חח '
אז ככה חח
21/02/2017 | 23:50
1
32
התחברתי למיכאלה, אחלה סדרה!! השחקנית הראשית תמיד הצחיקה אותי, שחקנית מעולה! והעלילה עצמה נהדרת ומקורית!

הכי פייבוריטיות שלי הן: לחיי האהבה (סדרה מושלמת! שחקנים מעולים!! העלילה נהדרת!! הסדרה הכי מושלמת שאי פעם הפיקו בישראל!) וכמובן מיכאלה! שעליה דיברתי מקודם..

ולכל השאר..

טלנובלה בע"מ - גרועה מבחינתי.. לא עלילה, לא שחקנים, בושה!
משחק החיים - יותר מידי "אהבה" זה כבר דוחה! והשחקנית הראשית בלתי נסבלת. עוד סיפור רומיאו ויוליה 
לגעת באושר - הטלנובלה הכי פח!! חיקוי עלוב לטלנובלות ארגנטינאיות שלא לדבר על השחקנית הראשית הגרועה! 
האלופה - פשוט להקיא!! 
לצפיה ב-'תראה לא נעים לי להעיר לך'
תראה לא נעים לי להעיר לך
22/02/2017 | 07:46
11
אבל הפורום הזה הוא בעל צביון נשי, ואתה בא משומקום ומדבר פתאום על נושאים גבריים כמו טלנובלות ואופרות סבון. אין לזה מקום כאן. 
לצפיה ב-'שישלחו את אגס קימל לאירוויזיון!!'
שישלחו את אגס קימל לאירוויזיון!!
21/02/2017 | 00:34
1
140
לצפיה ב-'זה היה מושלם לקייב ועכשיו!'
זה היה מושלם לקייב ועכשיו!
21/02/2017 | 08:15
51
לצפיה ב-' המדגם: תוצאות אירוויזיון 2017 נכון להיום...'
המדגם: תוצאות אירוויזיון 2017 נכון להיום...
21/02/2017 | 12:06
5
218

לאחר פרסום 13 שירים מתוך כלל המשתתפים באירוויזיון 2017 זה הזמן לפרסם את תוצאות המדגם נכון להיום:
שימו לב שעל פי הסקרים באתרים השונים של חובבי האירוויזיון בלבד המדינה המובילה כרגע היא איטליה! (בשבוע שעבר איטליה הייתה במקום השלישי אצל חובבי האירוויזיון כאשר במקום הראשון הייתה צרפת ובמקום השני שוויץ)
במקום השני השבוע - צרפת, ולאחר מכן שוויץ, פולין, הונגריה ופינלנד.  

בבקשה תזכרו - התפקיד של המדגם זה להציג דפוס שמתקיים בד"כ באירוויזיון ועל-פיו אנסה לנבא את התוצאות. כמו שכולם אומרים - סטטיסטיקה נועדה כדי להישבר! ב- 2014 וב- 2015 המדגם מאוד דייק! שנה שעברה המדגם דייק קצת פחות בגלל שיטת ההצבעה החדשה אך גם אותה חקרנו והשנה אנו צופים דיוק רב יותר!!!

ולתוצאות...
לצפיה ב-' המדגם: תוצאות השופטים '
המדגם: תוצאות השופטים
21/02/2017 | 12:17
112

להלן תוצאות הגמר של השופטים בשקלול הסטטיסטיקה עם הסקרים וההימורים נכון להיום:
1    איטליה    255
2    פינלנד    254
3    בריטניה    230
4    אלבניה    227
5    גאורגיה    224
6    שוויץ    215
7    גרמניה    201
8    הונגריה    195
9    פולין    169
10    צרפת    168
11    בלרוס    146
12    ספרד    122
13    מלטה    88

שימו לב שההפרש בין פינלנד לאיטליה הוא נקודה אחת בלבד. צרפת, למרות שהיא אהודה מאוד בסקרים מתברגת רק במקום ה- 10. אלבניה מפתיעה מאוד בשופטים. בריטניה מתמקמת במקום ה- 3 אצל השופטים. גרמניה שדורגה בשבוע שעבר במקום 9/10 עולה השבוע ומדורגת כרגע במקום 7 מתוך 13 מדינות. מלטה במקום האחרון.

טופ 3 של השופטים הישראלים: 12. ספרד 10. גאורגיה 8. צרפת
לצפיה ב-' המדגם: תוצאות הטלווטינג '
המדגם: תוצאות הטלווטינג
21/02/2017 | 12:45
85

להלן תוצאות הגמר של הקהל בשקלול הסטטיסטיקה עם הסקרים וההימורים נכון להיום:

1    איטליה    347
2    הונגריה    271
3    פולין    255
4    בלרוס    228
5    שוויץ    216
6    פינלנד    202
7    גאורגיה    197
8    צרפת    175
9    אלבניה    173
10    בריטניה    170
11    גרמניה    163
12    ספרד    63
13    מלטה    34

שימו לב שאיטליה זוכה גם בשופטים וגם בטלווטינג! בטלווטינג הפער מהמקום השני משמעותי הרבה יותר - ובמקום השני בטלווטינג נמצאת בכלל הונגריה! פינלנד שהגיעה למקום השני בשופטים מודרגת כאן רק במקום ה- 6.
ההצבעה בטלווטינג שונה לגמרי לגבי מדינות רבות:
הונגריה - 2 בטלווטינג / 8 בשופטים
פולין - 3 בטלווטינג / 9 בשופטים
בלרוס - 4 בטלווטינג / 11 בשופטים
אלבניה - 9 בטלווטינג / 4 בשופטים
בריטניה - 10 בטלווטינג / 3 בשופטים

צרפת גם בטלווטינג לא מצליחה להמריא. מלטה ממוקמת גם כאן במקום האחרון.

טופ 3 של הטלווטינג הישראלי: 12. בלרוס 10. גאורגיה 8. צרפת
לצפיה ב-' המדגם: סיכום תוצאות '
המדגם: סיכום תוצאות
21/02/2017 | 12:48
102

להלן סיכום התוצאות של השופטים והטלווטינג: 

1    איטליה    602
2    הונגריה    466
3    פינלנד    456
4    שוויץ    431
5    פולין    424
6    גאורגיה    421
7    אלבניה    400
8    בריטניה    400
9    בלרוס    374
10    גרמניה    364
11    צרפת    343
12    ספרד    185
13    מלטה    122

איטליה זוכה ובפער די גדול. הונגריה שבחרה את השיר שלה ביום שבת מתמקמת במקום השני והמכובד, ולכן פינלנד יורדת למקום השלישי. פולין שגם כן בחרה את שירה בשבת מתמקמת במקום ה- 5. צרפת שמצליחה מאוד בסקרים ממוקמת רק מקום 11. מלטה במקום האחרון.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
21/02/2017 | 15:41
41
מחזיק אצבעות לאיטליה, אך יש לי הרגשה שההתלהבות עלולה לדהות עם הזמן ועם בחירת השירים של שאר המדינות!
לצפיה ב-'כמה לא מפתיע שספרד ומלטה שניהם אחרונים גם אצל השופטים'
כמה לא מפתיע שספרד ומלטה שניהם אחרונים גם אצל השופטים
22/02/2017 | 06:32
10
וגם בטלווטינג. ואגב, פולין יותר חזקה מהונגריה, ברוב הדירוגים ביוטיוב הונגריה מדשדשת בתחתית ופולין בצמרת. יש כבר מי שהכתירו את קאשיה לאדל החדשה.
לצפיה ב-'ברוב, אם לא כל הדירוגים האחרונים ביוטיוב איטליה במקום הראשון'
ברוב, אם לא כל הדירוגים האחרונים ביוטיוב איטליה במקום הראשון
20/02/2017 | 23:54
4
129
אליה צמודות חזק צרפת, פולין ושווייץ.
לעומת זאת, את המקומות האחרונים מאיישות ספרד, ג'אורג'יה ואלבניה.
כשברוב הדירוגים ספרד או נמצאת בתחתית או נושקת לה.
ומה שהכי מעניין שדווקא גולשים ספרדים הכי מתעבים את השיר הספרדי ולא חוסכים מילים וביקורת על בחירתו.
כמו שזה נראה נכון לכרגע, עושה רושם שאיטליה שולטת בטופ. אירופה מאוהבת בשיר הגורילה של פרנצ'סקו גבאני.

לצפיה ב-'השיר של מאנל מזכיר לי את הפעם הראשונה שלי.'
השיר של מאנל מזכיר לי את הפעם הראשונה שלי.
21/02/2017 | 00:13
107
האווירה הייתה מוזרה, חוסר וודאות, חשש קל באוויר. אבל אחרי זמן מה כבר התרגלתי אליה, לקחתי אותה בזרועותיי, הצמדתי אותה לגוף שלי ומאז ומאותו רגע מעולם לא נפרדנו. זו הייתה הפעם הראשונה שלבשתי חזייה. גם אם השיר של מאנל קצת לא נח בהתחלה, מהר מאוד מתרגלים ואז כבר לא יכולים בלי.
לצפיה ב-'הספרדים בדרך כלל אוהבים להקצין את התגובות שלהם'
הספרדים בדרך כלל אוהבים להקצין את התגובות שלהם
21/02/2017 | 21:25
2
44
הם הרי מכתירים בכל שנה את השיר שלהם ובטוחים שהפעם הם הולכים לקחת את התחרות
לצפיה ב-'השיר שלהם השנה באמת לא גרוע '
השיר שלהם השנה באמת לא גרוע
21/02/2017 | 22:42
33
אני לא מבין על מה הם זועמים 
לצפיה ב-'דווקא השנה הם מבקשים במפורש מגולשים ממדינות אחרות לא להצביע'
דווקא השנה הם מבקשים במפורש מגולשים ממדינות אחרות לא להצביע
22/02/2017 | 06:26
13
לספרד. ובספרד עצמה כבר מתארגנת תביעה ייצוגית נגד השופטים והסיכול הממוקד שלהם למירלה אהובת הצופים. מסתבר ששם לא פראיירים כמו פה. שאוכלים כל שחיתות שמאכילים אותנו עם כפית, ועוד אומרים תודה.
לצפיה ב-'הקדם המדובר של השנה - פורטוגל - התחיל'
הקדם המדובר של השנה - פורטוגל - התחיל
19/02/2017 | 23:15
26
171
למי שמעוניין לצפות: http://www.rtp.pt/play/direto/rtp1

קדם מדובר כיוון שכל הזוכים של דה ווייס ועוד זמרים מובילים וכן כל הכותבים הטובים ביותר במדינה התאגדו השנה במטרה אחת: למצוא זוכה אירוויז. גם אין יותר חובה לשיר בפורטוגזית לשם הגשמת המטרה העילאית הזו.
לצפיה ב-'שיר 1: לא זוכה אירוויז'
שיר 1: לא זוכה אירוויז
19/02/2017 | 23:20
83
בלדה איטית מאוד, בפורטוגזית מלאה, נשמע כמו צ'עמום המחץ. אהבתי את הנגיעות האלקטרוניות הקלות והעדינות. הזמרת טובה. אשתדל לראות את הטוב שבכל שיר. שיר דווקא סבבה, אבל אנחנו מחפשים זוכה אירוויז וזה לחלוטין לא. 
לצפיה ב-'שיר 2: לא זוכה אירוויז'
שיר 2: לא זוכה אירוויז
19/02/2017 | 23:24
70
שיר טוב, אפשר לראות שהרמה השנה ממש גבוהה. בלדת בלו-גראס עדינה, יש אפילו ווייב של הולנד 14, אבל זה לא מספיק חזק. אולי טוב לרדיו, אבל לא ממש לאירוויז. 
לצפיה ב-'איזה צוות מומחים כמו הרכב מורחב של העליון'
איזה צוות מומחים כמו הרכב מורחב של העליון
19/02/2017 | 23:27
34
לצפיה ב-'שיר 3: אההההההההההההההההההההה'
שיר 3: אההההההההההההההההההההה
19/02/2017 | 23:35
1
118
לא זוכה אירוויז, אין צורך להסחף, אבל בלדה אותנטית, עם ניגון נפלא. מה שכן, נראה שהזמר לא רוצה להיות שם, והקול שלו לא הכי מרשים בעולם. עדיין מבוצע נפלא, כלי הנגינה פשוט עושים קסם בשיר. ובסוף זה הופך לרוק... וואט דה פאק?! 

במילה אחת: אהההההההההההההההההההההההה
לצפיה ב-'הזמר נהדר, הסוף המתפוצץ אחרי שיר משמים נהדר. שישלחו אותו'
הזמר נהדר, הסוף המתפוצץ אחרי שיר משמים נהדר. שישלחו אותו
19/02/2017 | 23:50
28
לצפיה ב-'שיר 4: שיר חזק'
שיר 4: שיר חזק
19/02/2017 | 23:40
86
זו הכושית הגדולה שממנה היו לי הכי הרבה ציפיות. היא לא מאכזבת אבל ציפיתי למשהו קצת יותר מתפצפץ. עליי להשתחרר מהתפיסה האירוויזיונית שרק שלאגרים זולים יכולים לנצח באירוויז. השיר השקט הרביעי ברציפות. אווירה ג'יימס בונדית, וגם קצת דיאנה רוס. שיר ממש ממש טוב אבל זוכה אירוויז? לא נראה לי. 
לצפיה ב-'שירים 3 + 4 לעיל בוצעו ע"י זוכי דה וויס פורטוגל'
שירים 3 + 4 לעיל בוצעו ע"י זוכי דה וויס פורטוגל
19/02/2017 | 23:46
33
לצפיה ב-'שיר 5: רוי שייצג את פורטוגל בקייב 2005'
שיר 5: רוי שייצג את פורטוגל בקייב 2005
19/02/2017 | 23:48
76
הוא זמר טוב, נותן את נשמתו ומוכיח את עצמו. השיר נחמד, לא מזעזע כפי שחשבתי שיהיה. אבל מתאים יותר לאירוויזיון 1996. 
לצפיה ב-'שיר 6: שיר מצוין'
שיר 6: שיר מצוין
19/02/2017 | 23:55
71
פופ דיסקו אבל איכותי. מאוד מחובר, עדכני, עכשווי, והביצוע נחמד. אין שונא דיסקו יותר ממני, אבל כאן זה ממש עובד. אבל גם זה לא זוכה אירוויז. אין כאן התפצפצות שלאגרית ולכן חובבי אירוויז ירוצו לשירותים להקיא, אבל אני ממש חיבבתי.
לצפיה ב-'שיר 7: זהו זה. DONE. יש לנו את זה. זוכה אירוויז'
שיר 7: זהו זה. DONE. יש לנו את זה. זוכה אירוויז
20/02/2017 | 00:03
6
175
הפתיחה מזכירה את רייז לייק א פיניקס. ואז זה הופך למיקאל סאארי 2013 בשילוב של זוכה סן-רמו טיפוסי. אווירת שנות ה-20, וביצוע מרטיט ודרמטי. אני זקוק למכונת הנשמה. הקהל מתרסק לרסיסים. זהו זה, יש לנו את זוכה אירוויז 2017
לצפיה ב-'והנה השיר:'
והנה השיר:
20/02/2017 | 00:18
2
148
לצפיה ב-'שיר משעמם ומרדים '
שיר משעמם ומרדים
20/02/2017 | 00:45
1
77
שלא לדבר על זה שחוץ מדוברי הפורטוגזית, גם לא מבינים מילה ממה שהוא שר.
עם השיר הזה פורטוגל תבטיח לעצמה עוד אי העפלה לגמר אחת לאוסף שלה.
לצפיה ב-''
20/02/2017 | 01:03
93
לצפיה ב-'זה גם הזוכה בהצבעת השופטים'
זה גם הזוכה בהצבעת השופטים
20/02/2017 | 07:34
43
לצפיה ב-'עשה לי דמעות בעיניים '
עשה לי דמעות בעיניים
20/02/2017 | 10:17
1
79
שיר מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם וואו ואיזה ביצוע מרגש, עדין ומינימליסטי. מדהים. וואו.
לצפיה ב-'בגלל השיר הזה שלשלתי כל היום'
בגלל השיר הזה שלשלתי כל היום
20/02/2017 | 22:44
50
מטבעות לקופת צדקה והתפללתי לרבי מאיר בעל הנס בן פורת יוסף בן פורת שובל ניר מוזס שלום שהשיר ינצח בגמר הפורטוגזי ושנזכה לראותו באירוויז. הכי משבצת שיר אחרון בגמר. הכי ווינר בשופטים. הכי איטליה 11. הכי פיור קוואליטי. מה שכן, כיוון שהגיע רק מקום 3 בקהל אני לא בטוח שזה יקרה. יכול להיות שבגלל הבאזז שהשיר הזה מייצר, הוא יזכה לנס שמיימי.
לצפיה ב-'שיר 8: כושית עוד יותר גדולה מהקודמת'
שיר 8: כושית עוד יותר גדולה מהקודמת
20/02/2017 | 00:15
1
118
הבתים מאוד חזקים, העיבוד פשוט מדהים, אפילו אמנותי. אבל בפזמון מצטרפים שני זמרי אופרה?! וואט דה פאק זה אמור להביע?! הפזמון הורס את השיר והופך אותו לדרעק מיושן. לא לא לא לא לא. זה נשמע כמו אזרבייג'אן 2008. פשוט לא. 
לצפיה ב-'וזה הזוכה ב״הצבעת הקהל״'
וזה הזוכה ב״הצבעת הקהל״
20/02/2017 | 07:35
121
בטח המשפחה של הזמרת התאגדה כדי לזייף קולות. טוב שיש שופטים ונקווה שבגמר עצמו להם יהיה הקול המכריע.
לצפיה ב-'הכל היה משעמם, חוץ מהשיר של סלבדור שהיה מקסים'
הכל היה משעמם, חוץ מהשיר של סלבדור שהיה מקסים
20/02/2017 | 13:51
81
נשמע קלאסי, על זמני ולקוח ישירות מהסרט הנפלא לה-לה-לנד.
לצפיה ב-'100,000 צפיות ביממה. זהו. DONE. DONE'
100,000 צפיות ביממה. זהו. DONE. DONE
21/02/2017 | 07:15
2
117
מספר הצפיות אצלו גדול יותר ממספר הצפיות של כל יתר המתמודדים... ביחד!
אנחנו נמשיך לעקוב אחריו.
ליסבון 2018
לצפיה ב-'אני בוכה'
אני בוכה
21/02/2017 | 20:49
1
35
שיר פשוט מהמם.
גרנדוש, תעשה משהו שזה יזכה. תעשה משהו, אני מתחננת.
לצפיה ב-'חכה, לאט לאט, בוא לא נקדים את המאוחר'
חכה, לאט לאט, בוא לא נקדים את המאוחר
21/02/2017 | 21:10
30
אסור לשכוח שמיטב הכותבים והזמרים במדינה התאגדו יחדיו עבור מטרה אחת: על מנת למצוא שיר זוכה אירוויז. יכול מאוד להיות שבסמי השני יהיו שירים וביצועים אפילו טובים יותר. את הקמפיין נתחיל רק לאחר שמיעת השיר האחרון בסמי השני בשבוע הבא.
לצפיה ב-'BREAKING NEWSBREAKING NEWSBREAKING NEWS'
BREAKING NEWSBREAKING NEWSBREAKING NEWS
21/02/2017 | 19:06
102
פורטוגל מזנקת בהימורים מהמקום האחרון למרכז הטבלה. נמצאת כרגע יחד עם ישראל ועוד מדינות ביחס זכיה של 1:66 (השיר טרם נבחר אז לא צריך להסחף).

איטליה עדיין במקום הראשון בהימורים ביחס זכייה של 1:3.

יופי סלבדור, אנחנו נמשיך לעקוב אחריך.
לצפיה ב-'Raquela - Ray of Light'
Raquela - Ray of Light
21/02/2017 | 22:42
1
43

היי לכולם אני סוג של חדש פה. מכיר אתכם ונכנס לפה לפעמים, והסיבה שפתחתי פרופיל היא למצוא שותפים נוספים לאהבה שלי לשיר הזה. אני לא רואה אף אחד כאן שהתייחס למאסטרפיס הזה וזה מוזר לי ממש. זה שיר של פעם בחיים. מהשירים האלה שאתה לא מחכה שמשהו יקרה, אלא הוא קורה מהרגע הראשון ולא מפסיק להיות, להפנט, לרתק אותך עד התו האחרון. אני הרוס מזה שהיא לא ניצחה(שלא לדבר על המקום ה8). זה פיספוס אדיר של מלטה. איזה בילד אפ, איזה קול, איזה ביצוע. זה לפנתיאון הדבר הזה, ומשום אני מרגיש שאף אחד לא רואה את זה. מי עוד חושב ומרגיש כמוני??

לצפיה ב-'זה אמור היה להיות בשרשור מלטה. סורי'
זה אמור היה להיות בשרשור מלטה. סורי
21/02/2017 | 22:46
24
אפשר למחוק. אגיב שוב בשרשור הנכון
לצפיה ב-' הודעה חשובה'
הודעה חשובה
21/02/2017 | 23:48
46
סלבדור סורבל אושפז בבית חולים והולך להיכנס לניתוח. כנראה הרניה. מסתבר שהוא ממש לא הרגיש טוב עוד בהופעה עצמה
מצטער שאני זה שמודיע. חדש כאן , ישר שחור?? 
תתפללו שיחלים מהר ויופיע בגמר וינצח
הנה המקור:
לצפיה ב-'קצת פרטים על השיר של מונטנגרו'
קצת פרטים על השיר של מונטנגרו
21/02/2017 | 16:44
2
103
כבר ידוע שם הזמר, סלאקו קלביץ׳, ואף ידוע ששם השיר הוא space .מי שמצפה לבלדה אתנית בשפה מונטנגרית/סרבית נוסח ז׳ליקו מוטב שיחשוב שוב מאחר ונחשפו פרטי מחברי השיר:Stefan Örn, Jovan Radomir and Johan Kronlund  ,כולם שבדים ,וסביר מאד להניח שהשיר יהיה באנגלית.השיר מוקלט בימים אלו בשטוקהולם כך שמדובר בשיר משובד לגמרי. אגב,אם השם של אחד הכותבים,סטפן אורו, נשמע לכם מוכר זאת מפני שהוא הלחין את השירים המצליחים ביותר שאזרבייג׳אן שלחה לתחרות כולל השיר הזוכה מ 2011 ( Drip drop (2010), Running scared (2011), When the music dies (2012) and Start a fire (2014). מי שהיתה שותפה לכתיבת השירים הללו היא סנדרה בג׳רמן אך לא הפעם.מה שכן ניתן לומר על סטפן שהוא לא פיספס גמר.בדיוק כמו גיסון.וגם סטפן וגיסון מתמודדים באותו חצי גמר(גיסון עם השיר שכתב לקפריסין) כך שניתן לומר שבחצי גמר הראשון הולך להיות דרבי שבדי אך מכיוון ששבדיה עצמה משתתפת באותו חצי גמר ניתן לומר שהחצי גמר הראשון הולך להיות מלודיפסטיבל 2. http://esctoday.com/141335/montenegro-swedish-team...
לצפיה ב-'שונא ששולחים שיר שמבצעיו/כותביו/מלחניו לא קשורים למדינה.'
שונא ששולחים שיר שמבצעיו/כותביו/מלחניו לא קשורים למדינה.
21/02/2017 | 17:09
61
בסופו של דבר אני שופט לפי השיר (את רוב שירי אזר' אהבתי) אבל מה הטעם?
ההשתלטות השוודית עוד יותר מעצבנת אותי (כותבים/מלחינים/רקדנים).
ועכשיו נדבק לי לראש אזר' 16 הגרוע. יופי.

נ.ב ברור שברגע שמונט' תפסיק להיות יצרתית ושנה אחרי ששלחה שיר כל כך שונה היא תעלה לגמר עם השיר הכי נוסחתי שיש.
לצפיה ב-'בויקיפדיה רשום שם של כותב ממוצא מקומי'
בויקיפדיה רשום שם של כותב ממוצא מקומי
21/02/2017 | 21:15
34
ידוע על כך משהו? יכול להיות שהוא שותף לכתיבת השיר או שהחליפו את רשימת הכותבים והמלחינים
לצפיה ב-'שמועות לגבי הבחירה של אוסטרליה'
שמועות לגבי הבחירה של אוסטרליה
21/02/2017 | 18:47
4
136
אוסטרליה למעשה כבר בחרה בשיר ובאמן שייצג אותה אך תפרסם זאת בתחילת מרץ כלומר שייתכן שכבר לקראת סופ׳ש הבא https://eurovoix.com/2017/02/21/australia-sbs-selected-eurovision-2017-participant/ ישנם 3 אמנים שעליהם בעיקר השמועות שהן אלו שנבחרו. הראשונה היא ג׳סיקה מאבוי  https://youtu.be/dGOuiu0dA7o שעליה ההימורים באתר eurovisionworld ,ג׳סיקה כבר לקחה חלק בתחרות בחלק האיטרוולי ב 2014 היא פחות טובה בלייב אך עדיין זמרת ניפלאה.השנייה היא דלטא גודרים שגם בשנה שעברה עלה שמה כמי שתייצג אותם עם כי השנה הסיכוי לכך לא גבוה משום שלמיטב הבנתי היא מצטלמת לדה וויס כמנטורית
אם היא נבחרת לייצג ,אוסטרליה תסומן כמעט בוודאות כפייבוריטית היא מעולה בלייב https://youtu.be/CZXRdXC7wHk .ואחרונות חביבות הן צמד האחיות ׳הורוניקות׳ שלפני חודשיים גרמו למיני סערה באוסטרליה בקליפ פרובוקטיבי שאחת מהן מנהלת רומן לסבי עם שחקנית/במאית אוסטרלית.https://youtu.be/BXQ6QNLcJL8

לצפיה ב-'יותר נכון לומר שבתחילת מרץ יחשפו את שם הזמר'
יותר נכון לומר שבתחילת מרץ יחשפו את שם הזמר
21/02/2017 | 19:01
66
ושבוע לאחר מכן יחשפו גם את השיר.בדיוק כפי שהיה בשנה שעברה.
לצפיה ב-''
21/02/2017 | 20:09
8
לצפיה ב-'אוסטרליה ״תסומן כמעט בוודאות כפייבוריטית״'
אוסטרליה ״תסומן כמעט בוודאות כפייבוריטית״
21/02/2017 | 20:18
66
גם אם היא תשלח את מיסטר פישר מקרוב רחוק לאירוויזיון
לצפיה ב-'אולי שיבחרו בסיה? זאת תהיה בחירה היסטרית'
אולי שיבחרו בסיה? זאת תהיה בחירה היסטרית
21/02/2017 | 21:10
50
כמובן שהסיכויים לכך קטנים אך הכל אפשרי, זה לא שמדובר בבריטניה הכושלת
לצפיה ב-'האזינו ל-10 שירי הקדם של דנמרק 2017'
האזינו ל-10 שירי הקדם של דנמרק 2017
20/02/2017 | 12:48
11
121
לצפיה ב-'האזינו לשירי הקדם הדני וגם תורידו את האלבום(קבצי M4A)'
האזינו לשירי הקדם הדני וגם תורידו את האלבום(קבצי M4A)
20/02/2017 | 10:50
105
ניתן להיכנס לקישור שלהלן ולהפעיל כל סרטון של כל שיר:

האלבום שוחרר ב-iTunes רק של דנמרק, אך סביר להניח שנרכש ע"י אחד החברים ב-ESCNATION, ולהלן הקישור שלו להורדת האלבום (מכיל קבצי M4A של iTunes שבקלות ניתנים להמרה לקובץ  mp3 באיכות שמע גבוהה דרך תוכנת ה- iTunes):

לצפיה ב-'יש פה שיר אחד מעולה שחייב לנסוע לקייב'
יש פה שיר אחד מעולה שחייב לנסוע לקייב
20/02/2017 | 13:50
116
Thomas Ring 'Vesterbro'
שיר שבהעמדה הנכונה יהיה בטופ 3 שלי, ובטופ 10 באירוויזיון.

אבל ברור לי שזה לא יקרה ובטח הדנים ישלחו את עמרי מהאח הגדול של עונה קודמת - Anthony 'Smoke In My Eyes'. 

אם לא השיר הדני, אז אני מחזיק אצבעות לבובה שבטח תתן לנו אחלה שואו.

השאר פרווה למדי כיאה לשירים בקדם הדני.
לצפיה ב-'לא זכור לי מתי פייבוריט שלי בקדם הדני זכה. קדם מתסכל רצח'
לא זכור לי מתי פייבוריט שלי בקדם הדני זכה. קדם מתסכל רצח
20/02/2017 | 15:38
72
שנה אחר שנה.
לצפיה ב-'קטע מצחיק קורה לי עם הקדם הזה'
קטע מצחיק קורה לי עם הקדם הזה
20/02/2017 | 16:38
86
כל השירים, כולם בפני עצמם ממש כייפים ואחלה, אפילו מעולים אבל כמכלול לשמוע את כולם אחד אחרי השני עושה כאב ראש ונוצר הרושם שהם כולם נשמעים אותו הדבר. הפקות אלקטרו-דאנס יותר מדי בומבסטיות לטעמי, יש משהו מאוד רובוטי נטול נשמה ומקוריות בקדם הדני. לדעתי הולכים לצלוח את הסמי.

האהובים עליי במיוחד :
Ida Una - One
Thomas Ring - Vesterbro 
Anthony - Smoke In My Eyes
Rikke Skytte - Color My World
לצפיה ב-'יש כאן שיר אחד ממש טוב - Warriors'
יש כאן שיר אחד ממש טוב - Warriors
20/02/2017 | 17:22
77
לצפיה ב-'לא סתם דנמרק לא הייתה בגמר בשנים האחרונות'
לא סתם דנמרק לא הייתה בגמר בשנים האחרונות
20/02/2017 | 19:33
76
כנראה שזכייה בתחרות משאירה חור בכיס וכאב ראש בשל האירוח ויש כאלה שעושים הכל על מנת חלילה לא לזכות שוב. גם השנה כל השירים בקדם הדני לא טובים, גם השנה דנמרק תשאר בסמי לא משנה איזה שיר יבחר, אבל זה כבר ברור שזה נעשה במכוון לאור טראומת הארוח ב-14 אז אפשר להבין ולסלוח.
לצפיה ב-'או ליתר דיוק - מלודי גראנד פרי'
או ליתר דיוק - מלודי גראנד פרי
20/02/2017 | 20:14
17
לצפיה ב-'"Color My World" הכי מעניין ברשימה'
"Color My World" הכי מעניין ברשימה
20/02/2017 | 21:17
1
69
יש בו משהו ממש מיוחד. למרות הסטטיות הקצת מבאסת, יש בזה פוטנציאל בימתי אדיר, אהבתי גם את העיבוד והאלמנטים האתניים - מהדברים הקטנים שהופכים שיר לווינר. עיבוד כזה לשיר קצת יותר מתפתח היה יכול להוות פאקטור לזכייה. יופי של שיר בגדול. 

אהבתי גם את Where I Am של אניה, ואת One. האחרים לא רעים עד נחמדים כיאה לקדם הדני עמוס שירי אמצע הדרך.  
לצפיה ב-'אם Color My World ייזכה בקדם הדני'
אם Color My World ייזכה בקדם הדני
20/02/2017 | 23:04
71
זה יתמודד חזק על הזכייה לדעתי.
זה נשמע כמו העתק של הזוכה הדני האחרון, אבל עדיין לא רע עד כדי כך.
לצפיה ב-'הקשבתי אתמול בלילה'
הקשבתי אתמול בלילה
21/02/2017 | 11:35
62
ועושה רושם שהכשלונות בשנתיים האחרונות ממש הותירו אותם בטראומה, כי יש פה אחלה להיטים! לא זוכרת כרגע שירים ספציפיים. נדמה לי שהשיר הדני של תומאס תפס אותי, קאלר מיי וורלד, הוריקן. עכשיו שומעת לראשונה את של אניה, גם לא רע! יש עם מה לעבוד!
לצפיה ב-'לא אהבתי את השיר.'
לא אהבתי את השיר.
21/02/2017 | 14:52
10
לצפיה ב-'סקר קטן בעקבות הסקנדל בספרד '
סקר קטן בעקבות הסקנדל בספרד
20/02/2017 | 14:34
7
166
את מי הייתם שולחים: את השיר שזכה או את השיר של מירלה?
לצפיה ב-'הזוכה. מירלה זה שיר גרוע רצח. '
הזוכה. מירלה זה שיר גרוע רצח.
20/02/2017 | 15:35
86
בגדול אני תמיד בעד בחירת הקהל אבל אם השאלה היא טעם אישי אז הזוכה.
לצפיה ב-'מירלה בשביל הפאן אבל תכלס מנאל יגיע להישג יותר טוב'
מירלה בשביל הפאן אבל תכלס מנאל יגיע להישג יותר טוב
20/02/2017 | 15:56
61
"הישג" - איפשהו בחלק התחתון של אמצע הטבלה
לצפיה ב-'בהתחלה אהבתי את מירלה אבל כששמעתי'
בהתחלה אהבתי את מירלה אבל כששמעתי
20/02/2017 | 16:00
83
שוב את השיר שזכה הוא ממש נשמע שיר נורא כיפי ונעים להאזנה.אז אני בעד השיר הזוכה!!!
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
20/02/2017 | 20:57
1
52
מצד אחד הייתי שולח את מאנל כי השיר שלו פי מאה יותר טוב וסיכוייו להצליח גדולים יותר.
מצד שני הייתי שולח את מירלה כי הניצחון של מאנל היה מסריח במיוחד, אפילו בהשוואה לקדמים מכורים אחרים, וכדי לראות איזה תירוצים סטילהוק יביא אחרי שהיא תסיים בתחתית הטבלה.
אז תכלס מה שייצא אני מרוצה.
לצפיה ב-'בגלל שאני שונא שחיתות ותחרות מכורה מראש, וכל בחירת השיר הזה'
בגלל שאני שונא שחיתות ותחרות מכורה מראש, וכל בחירת השיר הזה
20/02/2017 | 23:33
41
היא שחיתות אחת גדולה ותחרות מכורה מראש, שלא לדבר בכלל על מלווה בסיכול ממוקד, מהמכוערים ביותר שנראו. כמו כן אני גם מתעב זמרי וואנבי שחצנים שמראים לקהל אצבע משולשת ולכו תזדיינו. ומכיוון שאני חולה על להיט הקיץ הענק של מירלה, ורוצה לראות את הביצוע שלו בערב הגמר בקייב, אני הייתי שולח את מירלה, הן כפיצוי לעוגמת הנפש שהיא חוותה בסיכול הממוקד המכוער שעשו לה, והן בכדי להרגיע את הרוחות בספרד שמסרבות להירגע ובצדק מאז אותו סיכול ממוקד לחביבת הצופים. אני גם חושב שלפני שמאנל מתעתד להיות זמר שקודם כל ילמד להיות בן אדם וילמד לשלוט בכעסים שלו ובמעשים שלו, בטח מול הצופים. כי לא משנה באיזו תחרות הוא ישתתף או איזה שיר או אלבום הוא יוציא, קהל היעד שלו הם הצופים והמאזינים, לא השופטים.
לצפיה ב-'עדיף שיעשו מולדובה 2006, ויקיימו קדם חדש'
עדיף שיעשו מולדובה 2006, ויקיימו קדם חדש
21/02/2017 | 02:35
41
אישית אני מעדיף את השיר שזכה (למרות שהוא גם לא משהו)
אבל דמוקרטיה זו דמוקרטיה, והנצחון הזה מסריח כמו התערבות של פרנקוץ
לצפיה ב-'פייר? שניהם מבחינתי באותה רמה'
פייר? שניהם מבחינתי באותה רמה
21/02/2017 | 11:32
41
אגיד לכם את האמת, כששמעתי את שניהם אמרתי שמבחינתי שאחד מהם יבחר (או אאוץ'). הקטע שהשיר של מאנל נהדר במשבצת שלו, בעוד השיר של מירלה הרבה פחות. כאילו, כשיר לטיני, חסר בו המון. אולי בגלל זה אני מעדיפה את של מאנל.
לצפיה ב-'הונגריה בוחרת שיר לאירוויזיון 2017'
הונגריה בוחרת שיר לאירוויזיון 2017
18/02/2017 | 11:02
28
181
אחרי שלבים לא מעטים בדרך וגם אסון שדחה את שידור אחד מהם, מגיעה הערב הונגריה לקו הסיום בתהליך בחירת השיר והנציג שלה לקייב 2017. אחרי ההעפלה לגמר בשנה שעברה, המדינה והפפריקה רוצה קצת יותר ממקום לא מרשים בטבלת הגמר - ותבחר הערב את השיר הבא שייצג אותה מבין 8 שהעפילו לשלב הסופי. 

8 שירים יתמודדו על התואר "הונגריה 2017" ואחד מהם ייצג את המדינה בחצי הגמר השני בקייב ב-11 במאי: 

(בין המתחרים להקתו של נציג הונגריה לאירוויזיון 2014, Andras Kallay-Saunders שהגיע בגמר למקום החמישי) 

Gigi Radics – See It Through
Joci Pápai – Origo
Gina Kanizsa – Fall Like Rain
Soulwave – Kalandor
Gabi Tóth & Freddie Shuman feat. Begi Lotfi – Hosszú idők
Leander Kills – Élet
Zävodi & Olivér Berkes – #háttérzaj
Kállay Saunders Band – Seventeen

שידור ישיר של הקדם ההונגרי החל מ-20:30 בקישור הבא: 
http://mediaklikk.hu/dal

להונגריה
לצפיה ב-'ריוויו!'
ריוויו!
18/02/2017 | 12:07
127
בלי הופעות כי ראיתי 2 והזדעזעתי

12 לינדר קילז - הכי טוב. הפזמון והסוף מעיפים. בכ"מ אין לזה סיכוי אז נקסט.
10 גאבי - מעריך מאוד את הניסיון. אני אוהב את זה, אבל משהו פה חסר לי. עדיין יהיה ייצוג מכובד מאוד שזורק אחורה לתור הזהב של האירו עם שילוב טוב בין אתני לעדכני.
08 פאפאי - אוברייטד לא? שיר יפה ודי מעניין, אם כי בעיקר בחלקי האינסטרומנטל המעולים וחלק הראפ שלו. קטעי השירה בתחילת הבתים מורידים.

לינדר/גאבי בשבילי, אבל אני בסדר גם עם פאפאי.
------
קאלאיי - חמוד ומוצלח בתור מה שהוא, אבל זו לא דנמרק, ויש בקדם הזה שירים מעניינים אז פחות.
סולווייב - חמוד וזהו.
ג'יגי - זה לא גרוע, סתם משעמם, וזה במילא נבחר כבר בבריטניה.
זאבודי - שיהיה...
ג'ינה קניזה - נשמע כמו בלדת פרוג מהסבנטיז. שונא. ביי.

לצפיה ב-'מחזיק אצבעות ל- Origo, לא מפספסים שיר כזה'
מחזיק אצבעות ל- Origo, לא מפספסים שיר כזה
18/02/2017 | 12:20
1
98
יקבל המון נקודות. 
לצפיה ב-''
18/02/2017 | 15:09
6
לצפיה ב-'רק פאפאי לאירו!!! '
רק פאפאי לאירו!!!
18/02/2017 | 12:34
68
הקדם הזה מתחלק לשירים מעולים (פאפאי ו-Leander Kills, אבל ההופעה חלשה יחסית - בעיקר של פאפאי), שירים סבבה (גאבי טות', #háttérza, קאלאי בשיר הכי טוב של עד היום וקלאנדור שהוא די חמוד) ושתי בלדות מזעזעות שגורמות לאוזניים שלי לדמם. 
בשורה התחתונה פאפאי צריך לנסוע לאירוויזיון כי זה השיר הכי טוב, ואין קושי להרים לו הופעה מכובדת בקייב. שיר מצוין וסוחף. 
לצפיה ב-'קדם לא טוב. אני בעד שיר הרוק הכבד'
קדם לא טוב. אני בעד שיר הרוק הכבד
18/02/2017 | 12:43
89
שלבטח לא ינצח, אבל זה עדיין השיר היחידי שאני מסוגל להאזין לו בלי להתפחלץ. וגם השיר הזה לא מעיף לי את הסכך. קדם פח. 
לצפיה ב-'שירים לא טובים, יש רק 2-3 בחירות שאיכשהו אחיה איתן:'
שירים לא טובים, יש רק 2-3 בחירות שאיכשהו אחיה איתן:
18/02/2017 | 17:39
2
82

השיר של גיגי הוא לטעמי הוא המוצלח ביותר, אחריו שיר הרוק "Elet" שיכול להיות מעניין מה יקרה לו אחרי שדרוג ואנגלוז.

השיר הכי "מיוחד" בקדם הוא כמובן "Origo", שמזכיר לי שירים שמתאים לבוסניה-הרצגובינה לשלוח (שיר עם נגיעות אתניות בשפת המקור בשילוב של ראפ). אם זה יזכה, אני מאמין שזה יעלה לגמר - אבל שם נראה לי שהשופטים יתחברו יותר מהקהל. מצד שני, יכול לקרות לשיר הזה מה שקרה לבוסניה בשנה שעברה, שלא עלתה עם שיר בעל מאפיינים דומים.

כדי לבלוט הונגריה צריכה לבחור בשיר הרוק. לגיגי יהיה קשה יותר לבלוט, אבל עם נוכחות קולית מרשימה היא יכולה לעלות לגמר ולהגיע לתוצאה בינונית שם.
לצפיה ב-'אגב, גם "טוטובה" יושבת על המשבצת של "אוריגו"'
אגב, גם "טוטובה" יושבת על המשבצת של "אוריגו"
18/02/2017 | 17:41
1
28
לצפיה ב-'יושבת ומשדרגת! אוי, האכזבה.'
יושבת ומשדרגת! אוי, האכזבה.
19/02/2017 | 01:13
11
לצפיה ב-'Joci Pápai – Origo הוא הזוכה שלי'
Joci Pápai – Origo הוא הזוכה שלי
18/02/2017 | 19:20
55
אני מקווה שההופעה תשופר מעט, משהו בחצי הגמר הרגיש קצת סטטי וחסר מעוף - אם כי הביצוע הקולי עבר ללא רבב. בכל אופן, מדובר בשיר נהדר, וזה חייב לזכות עם או בלי הופעה מאכזבת
לצפיה ב-'קדם שיש בו הכל'
קדם שיש בו הכל
18/02/2017 | 20:18
40
גיגי-לא אוהב את הזמרת הזו ומעולם לא שמעתי שיר שלה שאפילו חבבתי (דאמי אים ההונגריה)
וכך גם השיר הזה דרמטי מידי ומנסה בכוח לרגש.
פאפאי-נשמע הודי קלאסי ונהדר עד שמגיע הראפ הטוב גם הוא
אם יבחר זה יהיה מאוד מעניין
ג'ינה-מעניין....
סולואיב-נחמד,אבל שיר די רגיל
אין פה ערך מוסף
גאבי-ושלום גם לזמרת שהכי מעצבנת אותי בהונגריה (הסגנית שלה בשיר הראשון)
שיר סתמי מאוד
לנדר-מעניין ושונה,אם יבחר לדעתי יגיע גבוה
זבודי ואוליבר-חביב,לא יותר 
הלהקה של אנדרס-בסדר גמור,הופתעתי לטובה
לצפיה ב-'אני עושה ניסוי! תנסו להחליף את המילים בשיר של טוטובה'
אני עושה ניסוי! תנסו להחליף את המילים בשיר של טוטובה
18/02/2017 | 21:34
52
תנסו להחליף את המילים של השיר של טוטובה, למילים של השיר ״חורשת האקליפטוס״ אבל עם אותו לחן.

תודה לי אחר כך!
לצפיה ב-'השיר הזוכה:'
השיר הזוכה:
18/02/2017 | 22:38
3
207
לצפיה ב-'וווווווווואווווווו מושלם!!!!!!!!!!!!!'
וווווווווואווווווו מושלם!!!!!!!!!!!!!
18/02/2017 | 22:48
35
לצפיה ב-'ישששש'
ישששש
18/02/2017 | 22:54
79
עכשיו פולין צריכה לבחור בVoiceless, ואסטוניה צריכה לעלות לגמר את Verona
לצפיה ב-'שיר מעולה'
שיר מעולה
18/02/2017 | 23:01
25
לצפיה ב-'בחירה מעולה להונגריה. הם בגמר האירוויזיון גם השנה.'
בחירה מעולה להונגריה. הם בגמר האירוויזיון גם השנה.
18/02/2017 | 22:55
90
מניח שהם מאוד יצליחו עם היציאה המאוד מיוחדת הזו.
לצפיה ב-'בחירה מעולה להונגריה'
בחירה מעולה להונגריה
18/02/2017 | 23:04
88
זה שיר שמאוד תפס אותי בשמיעה הראשונה של הקדם. אני כן חושב שהוא צריך משהו אקסטרה בשביל להיות מוצלח כמו שהחלקים המעולים בו מבטיחים, כי הוא מושלם בחלקים ודי 'ליד' בחלקים אחרים.
סחטיין להונגריה, ותודה לאל שקיבלנו ניצחון מוצדק, ולא אחת מהזוועות האחרות שהתמודדו מולו.
לצפיה ב-'בחירה מעולה בהונגריה '
בחירה מעולה בהונגריה
18/02/2017 | 23:17
68
שיר מיוחד והופעה מצויינת למרות שהקטע התיאטרלי עם הרקדנית מיוסרת המבט לא בא לי טוב, הייתי מוותר עליה. כך או כך מגיע להם לראות גמר, ואני מקווה שזה יקרה למרות שאני חושש שהשופטים לא יאהבו ואני גם לא בטוח איך זה יתקבל בטלווט.
לצפיה ב-'מאוכזבת'
מאוכזבת
18/02/2017 | 23:52
75
זה לא שהשיר הזוכה לא טוב, הוא נהדר, הוא אתני, יש בו הרבה קסם. אבל הוא לא מגרד את הרמה של טוטובה ושירה האתני והמצוין. חברים, לטוטובה הייתה עוצמה מטורפת! זה שיר לאירוויזיון! אוריגו זה עמיר בניון למקום חמישי בגלגלצ. אתאהב בו בטח דרך הריקודים כי הוא סופר רקיד, אבל טוטובה הייתה מגיעה למקום הרבה יותר גבוה.
לצפיה ב-'צריך קצת לעכל את השיר אבל בחירה אמיצה מצד ההונגרים'
צריך קצת לעכל את השיר אבל בחירה אמיצה מצד ההונגרים
18/02/2017 | 23:55
82
כל שנה הם שולחים שירים טובים וזה בטוח יגיע לגמר. הקהל יצביע, השאלה מה עם השופטים
לצפיה ב-'ההונגרים בחרו בשיר שיעזור להם להתבלט מאוד בקייב'
ההונגרים בחרו בשיר שיעזור להם להתבלט מאוד בקייב
19/02/2017 | 00:50
1
115

מה גם ששיר מייצג את הפולקלור הצועני המקומי והוא נורא מיוחד. בסך הכל בחירה טובה ומרעננת, אבל אני לא צופה לזה הצלחה גדולה. לגמר זה יעלה - אבל שם זה סיפור אחר.
לצפיה ב-'שיר מאוד מאוד מיוחד אבל אחרי דקה וחצי, זה קצת ממצה'
שיר מאוד מאוד מיוחד אבל אחרי דקה וחצי, זה קצת ממצה
19/02/2017 | 20:52
44
אז הוא יעלה לגמר ושם יתברג באזור ה13-14
לצפיה ב-'לא התלהבתי מהשיר'
לא התלהבתי מהשיר
19/02/2017 | 13:44
55
מאוד כבד וקשה לעיכול. יש מצב שיגדל עליי אבל בשמיעה ראשונה ממש לא נפלתי.

לא בטוח אם יעלה לגמר, מצד אחד הוא יבלוט בגלל השוני והשפה, אבל לא בטוח שיבלוט לטובה.
לצפיה ב-'מציין!'
מציין!
19/02/2017 | 14:30
16
לצפיה ב-'מציק לי אחרי 10 שניות'
מציק לי אחרי 10 שניות
19/02/2017 | 21:42
50
לא אוהב את זה על אף מקוריותו...
לצפיה ב-'שיר שקשה לעכל'
שיר שקשה לעכל
19/02/2017 | 22:01
58
אבל קטע הראפ ממש טוב לדעתי.
יש מצב שיגדל עליי.
לצפיה ב-'נהנתי עד שהגעתי לראפ (השראה מבוסניה והרצגובינה 2016?)'
נהנתי עד שהגעתי לראפ (השראה מבוסניה והרצגובינה 2016?)
20/02/2017 | 11:10
16
לצפיה ב-'רק אני חשבתי שהוא אירני ששר באירנית?? חחחחח'
רק אני חשבתי שהוא אירני ששר באירנית?? חחחחח
21/02/2017 | 10:19
43
הייתי בטוח שהם כולם אירנים וחצי מהשיר באירנית והכינור הערבי הזה רק מוסיף לאווירה של איראן... חחחחח...
בכל מקרה, בים הבלדות זה בהחלט שיר מתבלט שיעלה לגמר... השאלה לגבי הקטע של הראפ - באירוויזיון באופן חד משמעי לא אוהבים קטעי ראפ בשירים! לא זכור לי שיר ראפ שהצליח לעבור מחצי גמר לגמר - או שאם הגיע ממדינה שאוטומטית בגמר הצליח להתברג גבוה. תקנו אותי אם אני טועה.
אגב, אחת הסיבות שאני חושב שבוסניה לראשונה לא הצליחה לעלות לגמר בשנה שעברה הייתה בגלל קטע הראפ בשיר.
לצפיה ב-'המון שבחים מכל רחבי אירופה לקאשיה מוש'
המון שבחים מכל רחבי אירופה לקאשיה מוש
21/02/2017 | 00:20
1
131
משווים אותה כבר לאדל החדשה, והאמת יש משהו בזה.
אם אדל היתה מבצעת את הבלאדה הג'יימס בונדית הזאת ללא ספק היא כבר היתה מככבת ב MTV והופכת ללהיט ענק. לא שאני לא חושב שבביצוע של קאשיה מוש זה לא יקרה, אך לא כרגע.
לצפיה ב-'מאמין שיעמידו לזה הופעה טובה ופולין תסיים שוב גבוה בקהל'
מאמין שיעמידו לזה הופעה טובה ופולין תסיים שוב גבוה בקהל
21/02/2017 | 21:22
10
לצפיה ב-'כשהונגריה שולחת שיר לקייב: 2005 או 2017?'
כשהונגריה שולחת שיר לקייב: 2005 או 2017?
19/02/2017 | 23:48
8
134
אמש בחרה הונגריה בשיר שלה לאירוויזיון 2017 בקייב - השיר הראשון בניחוח אתני מסורתי שהיא שולחת לתחרות מאז... אירוויזיון 2005 בקייב.

איזה מבין השירים הללו אתם מעדיפים? "Forogj Világ" המופלא של NOX מ-2005 או אולי את "Origo" של Joci Pápai מ-2017? 
לצפיה ב-'ברור שב-2017. אני זוכר איך שמחתי "בכישלון" של '
ברור שב-2017. אני זוכר איך שמחתי "בכישלון" של
20/02/2017 | 00:18
2
98
הונגריה 05' בעוד כולכם גמרתם עליו וניביאתם לו טופ 5. אחחח זיכרון טוב.
לצפיה ב-'דווקא הייתי בטוח שאתה מחובבי NOX '
דווקא הייתי בטוח שאתה מחובבי NOX
20/02/2017 | 00:42
1
30
לצפיה ב-'לעולם לא'
לעולם לא
20/02/2017 | 20:35
26
לא יודע למה ואני מודה שהקונוטציה מאוד מוזרה אבל השיר הזה מזכיר לי את השואה!
לצפיה ב-'הונגריה 05 נפל בהופעה. נחכה לראות איך תהיה ההופעה של הונגריה'
הונגריה 05 נפל בהופעה. נחכה לראות איך תהיה ההופעה של הונגריה
20/02/2017 | 07:45
74
17 ואז יהיה אפשר להשוות.
שניהם מצויינים אם כי לפי הסטודיו אני מעדיף את 17 בינתיים.
לצפיה ב-'אוי, 2005 בענק'
אוי, 2005 בענק
20/02/2017 | 11:03
61
השאלה האמיתית שאני שואלת כבר 3 שנים היא 2005 או 2014. כל פעם יש לי תשובה אחרת, לא מצליחה להכריע!
לצפיה ב-'2005'
2005
20/02/2017 | 17:43
9
לצפיה ב-'שניהם מעולים'
שניהם מעולים
20/02/2017 | 20:52
36
מתלבט. 2005 כי סילביה היתה ממש שווה.
לצפיה ב-'שומדבר לא מתקרב ל2005 המדהים!'
שומדבר לא מתקרב ל2005 המדהים!
20/02/2017 | 23:33
10
לצפיה ב-'אירוויזיון 2017 - TOP 13'
אירוויזיון 2017 - TOP 13
19/02/2017 | 01:21
19
199
3 שירים חדשים נבחרו לתחרות בקייב - והם פותחים את העשירייה השנייה של השירים שהולכים ומצטברים בדרך לחצאי הגמר והגמר בבירה האוקראינית: 

יתחרו בחצי גמר 01 

פולין: Kasia Moś - Flashlight  
https://www.youtube.com/watch?v=MKZuK2UPqiE

יתחרו בחצי גמר 02 (חצי הגמר של )

הונגריה: Pápai Joci - Origo
https://www.youtube.com/watch?v=2stjsoO0NfM

מלטה: Claudia Faniello - Breathlessly
https://www.youtube.com/watch?v=4khL4soIXXc

מה הדירוג שלכם ל-13 השירים שנבחרו עד כה לאירוויזיון 2017?
לצפיה ב-'יאללה, בואו נוציא שירים מהעשירייה!'
יאללה, בואו נוציא שירים מהעשירייה!
19/02/2017 | 01:19
1
163
1. צרפת- עדיין מוקסמת ברמות. כרגע רואה רק את אוקראינה מורידה את זה.
2. פולין - נשמע כמו הגרסה הפחות טובה של ארמניה 2016. מעולה.
3. פינלנד
4. גיאורגיה
5. בלרוס
6. איטליה
7. ספרד
8. הונגריה - טוטובה הייתה נכנסת למקום השלישי
9. גרמניה
10. שוויץ
11. אלבניה- מחכה לאלבניזציה, כי כרגע זה נורא נשכח.
12. מלטה - ויש סיכוי שבריטניה תעקוף אותם. אוף.
13. בריטניה
לצפיה ב-'אוקראינה גם אצלי במידה ו"אני אוהב אותך" זוכה'
אוקראינה גם אצלי במידה ו"אני אוהב אותך" זוכה
19/02/2017 | 18:24
53
הוא הייה במקום 1 שלי אלא אם כן איזה מדינה תבריק במטאל/דאבסטפ לפנים.
לצפיה ב-'בעקבות הזכייה הערב בפולין ובהונגריה הטופ 5 שלי נכון לכרגע:'
בעקבות הזכייה הערב בפולין ובהונגריה הטופ 5 שלי נכון לכרגע:
18/02/2017 | 23:36
165
Timebelle - Apollo (Switzerland 2017)
Alma - Requiem (France 2017)
Francesco Gabbani - Occidentali's karma (Italia 2017)
Kasia Mos - Flashlight (Poland 2017)
Joci Papai - Origo (Hungary 2017)

לצפיה ב-'ה-13 שלי (ובבקשה ש-29 הבאים יהיו טובים אחד אחד)'
ה-13 שלי (ובבקשה ש-29 הבאים יהיו טובים אחד אחד)
19/02/2017 | 01:46
160
אירוויזיון נורא חלש עד כה. אוהב רק את ה-4 הראשונים שלי. 

1. איטליה: השיר שהכי מתקרב לטייטל "להיט" ושאני הכי נהנה ממנו עד כה
2. צרפת: שיר פשוט מצוין, וחכו לאיך שהוא יישמע אחרי העיבוד המחודש 
3. הונגריה : אולי השיר הכי מעניין ומיוחד שנבחר עד כה
4. גרמניה: אוהב על אף בינוניותו. הזמרת משדרגת אותו בלייב 
5. שוויץ: זה אמנם זול ופרווה, אבל זה ממכר. חייבים עיבוד חדש! 
6. ספרד: נו, שיהיה. מחכה שיחליפו אותו במירלה ואז הדירוג ישתנה  
7. פינלנד: משעמם, אבל יש לו קסם מיוחד ואפלולי כזה ששובה אותך 
8. בלארוס: נו, זה נחמד ואני מחבב את הצמד הזה ואת ה"היי, היי, היי!" 
9. פולין : לא מבין איפה השיר כאן. יש כאן רק דרמה, רעש וצלצולים 
10. אלבניה: זה לבטח ידורג הרבה יותר גבוה, אני מחכה לגרסה החדשה 
_______

11. גיאורגיה: לא יכול לשמוע את זה. שישדרגו ואז אולי נדבר 
12. מלטה : כל כך נמרח, כל כך משעמם, כל כך 1997
13. בריטניה: רק השיר הזה איכשהו משעמם יותר מהבחירה במלטה  
לצפיה ב-'2/3 מהפייב' שלי זכו אמש! '
2/3 מהפייב' שלי זכו אמש!
19/02/2017 | 10:16
1
92
1 - איטליה
2 - ספרד - מאוהבת בשיר, בזמר, במלויים, בווייב, בחולצות הוואי, בתלתלים הבלונדיניים ובכל העסק. 
3 - הונגריה - סוחף ושונה, הלוואי שיצליח!
4 - פולין - שיר פשוט מדהים שהולך להצליח מאוד, באחריות. 
5 - צרפת 
6 - בלארוס
7 - אלבניה 
8 - בריטניה 
9 - שווייץ - אוףףףףףףףףףףףףףף השיר הדפוק הזה מה זה ממכר :-\ 
10 - גיאורגיה - מתקשה לשנוא את זה... 
11 - מלטה - שיר פח, זמרת מצוינת, מלטה בבוטום שלי... הכל כרגיל
12 - פינלנד - מדכא לי ת'צורה
13 - גרמניה - לא. פשוט לא. 
לצפיה ב-'אפולו ממש לא שיר דפוק ובע"ה הוא עוד יזכה'
אפולו ממש לא שיר דפוק ובע"ה הוא עוד יזכה
19/02/2017 | 20:49
42
ברן 2018, לגזור ולשמור.

להזכירכם, תחרות האירוויזיון הראשונה בהיסטוריה נערכה בעיר לוגאנו שבשווייץ, שהיא גם המדינה הראשונה בהיסטוריה שזכתה בתחרות האירוויזיון עם שירה של ליס אסיה. כשזכייתה השנייה של שווייץ היתה רק בשנת 1988 עם השיר של סלין דיון. והשנה, במידה ושבדיה לא תפתיע בענק עם השיר של לורין, שרוב הסיכויים שתזכה במלודי ותישלח לקייב, יש לשווייץ סיכוי גדול ורציני להשיג את הזכייה השלישית שלה בתחרות האירוויזיון.

וכל מי שעכשיו מזלזל בשווייץ, תזכרו מה שאמרתי לכם.
לצפיה ב-'מי נאנדיטו!'
מי נאנדיטו!
19/02/2017 | 13:03
76
1. צרפת
2. פינלנד
3. בלארוס
4. איטליה
5. ספרד
6. הונגריה
7. אלבניה
8. בריטניה
9. שוויץ
10. פולין
11. מלטה
12. גרמניה
13. גאורגיה
לצפיה ב-'טופ 10'
טופ 10
19/02/2017 | 13:40
4
119
לפי מה שבא לי טוב ואני הכי רוצה לשמוע כרגע, כי באמת שאני אוהב את כל הטופ 6.

המעולים
1. פולין
2. הונגריה
3. ספרד
4. צרפת
5. איטליה
6. בלארוס

והפחות (בפער גדול)
7. פינלנד
8. אלבניה
9. גרמניה  - כמו להאזין לטפט בז' בדירת שיכון אבל רק הזמרת גורמת לי איכשהו עמוק עמוק עמוק בפנים לחבב חלק מזה.
10. בריטניה
לצפיה ב-'נשבע לך שלא ראיתי את הדירוג שלך לפני שעשיתי את שלי'
נשבע לך שלא ראיתי את הדירוג שלך לפני שעשיתי את שלי
19/02/2017 | 14:27
3
83
לצפיה ב-'אחח ועל זה:'
אחח ועל זה:
19/02/2017 | 14:49
2
105
לצפיה ב-'יאמ יאמ יאמ '
יאמ יאמ יאמ
19/02/2017 | 15:39
56
לא ידעתי שהיא משלנו חח
לצפיה ב-'היא עוד תצליח להעביר את שנינו צד '
היא עוד תצליח להעביר את שנינו צד
19/02/2017 | 16:28
15
לצפיה ב-'הטופ 13 שלי '
הטופ 13 שלי
19/02/2017 | 13:43
128
  1. שוויץ  (עדיין השיר הכי אירוויזיוני והכי מתאים לתחרות השנה)
  2. איטליה  (לא רע את האמת אחרי כמה צפיות, בסה"כ הופעה מצחיקה)
  3. גרמניה  (היא זמרת לא רעה בכלל והשיר נחמד)
  4. הונגריה  (פייר אהבתי שזה בהונגרית, וזה נשמע שיר לא רגיל יקח לי זמן להתרגל אליו)
  5. מלטה  (אכזבו אותי שלא בחרו ב"לעקוב" אבל נו טוב השיר שנבחר לא כזה גרוע)
  6. ספרד  (אחלה שיר קליל והזמר מופיע מעולה יש לו קול שמתאים לשיר, יש מצב שיעלה אצלי עוד!)
  7. הממלכה המאוחדת  (יש לזמרת קול מעולה, השיר בכייני מידי והעיבוד ריק מידי, אם הם יעשו עיבוד חדש יש לשיר סיכוי לעלות בדירוגי)
  8. בלארוס  (לא שיר רע אבל משעמם)
  9. פינלנד  (הזמרת מפחידה אותי והשיר משעמם אחרי כמה שמיעות)
  10. אלבניה  (זה לא רע אבל אני מחכה לעיבוד החדש)
  11. צרפת  (פשוט לא אהבתי!)
  12. פולין  (גרוע, מה זה השיר הזה? אין אפילו מלודיה!)
  13. גאורגיה  (לא אהבתי בכלל, מקום אחרון שלי!)
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת, נבחר השיר הווינר הראשון השנה:'
בשעה טובה ומוצלחת, נבחר השיר הווינר הראשון השנה:
19/02/2017 | 14:23
171
1. פולין - מושלם. לא מלודי ולא קיטשי. מקרה פולין שנה שעברה יחזור (טופ בקהל, בוטום בשופטים)
2. הונגריה - איזה שיר מעלף
3. פינלנד - אפל ומצויין
4. צרפת - מתחיל לאהוב את זה
5. איטליה - לזמר יש קול אדיר, השיר כיפי בטירוף, אבל החובבות עפו על זה יותר מדי
6. גרוזיה
7. בריטניה
8. בלרוס
9. מלטה
10. ספרד
לצפיה ב-'הדירוג המאוד מצומצם שלי:'
הדירוג המאוד מצומצם שלי:
19/02/2017 | 20:34
77
1. איטליה

בפער גדול -
2. שוויץ

כל השאר...
לצפיה ב-'כנראה שאיטליה תזכה'
כנראה שאיטליה תזכה
19/02/2017 | 22:53
35
לצפיה ב-'דירוגי'
דירוגי
19/02/2017 | 23:06
92
1. Hungary
2. Italy
3. France
בפער..
4. Belarus
5. Finland
6. United Kingdom
7. Poland

השאר לא מעניינים מספיק בשביל לדרג
לצפיה ב-'נכון לכרגע'
נכון לכרגע
20/02/2017 | 10:38
52
הדירוג שלי זה רק איטליה
(אבל זה רק בגלל שכמו בכל שנה, אני מסרבת לשמוע את השירים
לפני האירוויזיון עצמו)
לצפיה ב-'TOP 5, כי כל השאר ממש לא מעניין'
TOP 5, כי כל השאר ממש לא מעניין
20/02/2017 | 16:37
62
1. מלטה

2. פינלנד
3. שוויץ
4. הונגריה
5. גרמניה
לצפיה ב-'לא רק 3 שירים חדשים: כל חצאי הגמר הערב'
לא רק 3 שירים חדשים: כל חצאי הגמר הערב
18/02/2017 | 16:52
24
229
אז חוץ מהבחירות שיעשו הערב פולין, הונגריה ומלטה וחצי הגמר השלישי בשבדיה, ייערכו הערב עוד מופעים בעוד מדינות (הכל כחימום לשבת הבאה שצפויה להיות עמוסה וגדושה במיוחד, אז תתכוננו). 

הנה מה שצפוי הערב בגזרת המדינות שעדיין-לא-בוחרות-שהן-לא-שבדיה: 
(שימו לב לחביב החובבים "Verona" שמתחרה הערב באסטוניה) 

אוקראינה: חצי הגמר השלישי בקדם של המדינה המארחת ממנו יעפילו עוד שני שירים לגמר בשבוע הבא. בהופעת אורח: מנאל מספרד שלא בטוח בכלל שהוא הנציג שלה לאירוויזיון ב-100% 

שידור ישיר מ-19:00: http://1tv.com.ua/live

ליטא: עוד מופע בסבב המופעים הבלתי-נגמר של תחרות הקדם הזו, הערב יהיה זה המופע השביעי במספר. 

שידור ישיר מ-21:00: http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-televiz...

סלובניה: אחרי חצי הגמר הראשון שנערך במדינה אתמול (ממנו העפילו 4 לגמר בשישי הקרוב, בהם גם Omar Naber הזכור לכולנו מקייב 2005), הערב ייערך חצי הגמר השני - שגם ממנו יעלו לגמר 4 שירים. 

שידור ישיר מ-21:00 http://4d.rtvslo.si/zivo/tvs1

אסטוניה: חצי הגמר השני של Eesti Laul 2017 ובו מתחרה חביב החובבים "Verona", שמסקרן מאוד לראות איך הוא יעבור בלייב. 

שידור ישיר מ-21:35: http://otse.err.ee/k/etv/
לצפיה ב-'ואם חלילה וחס VERONA לא יעלה לגמר באסטוניה'
ואם חלילה וחס VERONA לא יעלה לגמר באסטוניה
18/02/2017 | 17:07
1
123
לצפיה ב-''
18/02/2017 | 20:38
9
לצפיה ב-'עם כל האהבה (ויש) לורונה, היום מתחרה המלכה שלי! קרלי! '
עם כל האהבה (ויש) לורונה, היום מתחרה המלכה שלי! קרלי!
18/02/2017 | 18:56
7
69
זכייה עתידית (בעזרת השם) של קרלי עשויה לסכן את המקום הראשון של פרנצ'סקו בטופ שלי 
לצפיה ב-'אין על קרלי!!! '
אין על קרלי!!!
18/02/2017 | 19:05
5
19
לצפיה ב-'צפיתי בה ובעוד הופעות מהקדם האסטוני. בהחלט על רמה'
צפיתי בה ובעוד הופעות מהקדם האסטוני. בהחלט על רמה
19/02/2017 | 01:11
4
54

קרלי נראית כאילו היא בלעה את לורין ואמילי דה פורסט והתחפשה לסמארה מ"הצלצול". חיבבתי את שירה וההופעה הייתה לא רעה בכלל.

מעבר לזה אהבתי את השיר וההופעה של דניאל לוי (ה-פספוס של 2015 עם הסטייג'-דייבינג האדיר שלו והשיר הכיפי), ראסמוס שהיה מצוין וגם את ורונה כמובן. אני עוד צריך להשלים הופעות מהחצי הראשון, זה קדם משובח בדרך כלל.
לצפיה ב-'קרלי מעולה אבל ההופעה הזכירה לי'
קרלי מעולה אבל ההופעה הזכירה לי
19/02/2017 | 01:40
1
55
את הקליפ של דניס דניס ווט וויל בי וויז יו. באס, כי זה לא נראה טוב ולא מחמיא לשיר בעיני. מקווה שהיא תזכה ותכין הופעה יותר מדליקה וקינקית לקייב.
לצפיה ב-' וואי, בול דניז דניז '
וואי, בול דניז דניז
19/02/2017 | 01:47
18
לצפיה ב-'אוף איפה אפשר לראות את ההופעות של קרלי, דניאל לוי'
אוף איפה אפשר לראות את ההופעות של קרלי, דניאל לוי
19/02/2017 | 20:19
25
וכו? יש ביוטיוב?
לצפיה ב-'אה מצאתי לינקים ביוטיוב. צופההה'
אה מצאתי לינקים ביוטיוב. צופההה
19/02/2017 | 20:24
12
לצפיה ב-''
19/02/2017 | 01:43
11
לצפיה ב-'ההופעה של VERONA'
ההופעה של VERONA
18/02/2017 | 23:30
13
134
אמנם עלו לגמר אבל השופטים כסחו, וכבר לא כזה בטוח שינצחו בגמר האסתוש. 
לצפיה ב-'הופתעתי לטובה, הופעה לא רעה בכלל'
הופתעתי לטובה, הופעה לא רעה בכלל
18/02/2017 | 23:52
77

אבל כן, לא חושב שזה ינצח.
לצפיה ב-'זה די מזכיר את אסטוניה 2015 עם כל הרעש סביב השיר'
זה די מזכיר את אסטוניה 2015 עם כל הרעש סביב השיר
19/02/2017 | 00:18
59
אבל הם יהיו חייבים לעבוד על הכימיה ביניהם. איפה השיר ממוקם במצעדים שם?
לצפיה ב-'הבנתי למה זה גילטי פלז׳ר של רבים'
הבנתי למה זה גילטי פלז׳ר של רבים
19/02/2017 | 01:36
1
70
זה באמת קיטש אירוויזיוני דרמטי טיפוסי, אבל יחסית לז׳אנר יש לו מבנה קצת יותר מעניין והוא מצליח לא להיות over the top. הביצוע מצויין. עדיין מקווה שקרלי תנצח, אבל לפחות אני רואה מה מוצאים בזה.
לצפיה ב-'לאורה נראית קצת לא קשורה לטעמי '
לאורה נראית קצת לא קשורה לטעמי
19/02/2017 | 01:47
28
לצפיה ב-'המבטים'
המבטים
19/02/2017 | 01:42
1
94
כמעט בא לי שהחרא הזה ישלח רק בשביל האתנחתא הקומית
לצפיה ב-'חחח הורסים בהחלט'
חחח הורסים בהחלט
21/02/2017 | 11:36
4
לצפיה ב-'טוב, זה חייב לייצג אותם בתחרות - זה מושלם '
טוב, זה חייב לייצג אותם בתחרות - זה מושלם
19/02/2017 | 03:42
74
זה לגמרי אותו שטאנץ של אסטוניה 2015 וזה לגמרי יכול להצליח באירוויזיון. יאללה
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחח לאורה כל כך מביכה '
חחחחחחחחחחחח לאורה כל כך מביכה
19/02/2017 | 10:06
61
מעבר לכך שהם אכן לא עלו לגמר אצל השופטים, אני כן אוהבת את השיר וחולה על קויט! הוא עושה את השיר. המבטים המביכים שלהם למצלמה קרעו אותי מצחוק... נראה כמו גרסה יותר זקנה ומעופשת של אסטוניה 2015. ברור שהשופטים ירצחו את זה גם בגמר (ובצדק), ובכל זאת אני מקווה שהם יזכו להפסיד לקרלי בסופרפיינל  
לצפיה ב-'VERONA - אוהב ת'שיר אבל'
VERONA - אוהב ת'שיר אבל
19/02/2017 | 20:25
60
ההופעה מחרידה...אלוהים שישמור. אירוויזיון 88?
לצפיה ב-'אוקיי אז קרלי מדהימה. בעד שתייצג את אסטוניה! אוהב את '
אוקיי אז קרלי מדהימה. בעד שתייצג את אסטוניה! אוהב את
19/02/2017 | 20:32
59
הווירדיות שלה.
ולגבי דניאל לוי החבוב - הופעה טובה. שיר טוב אבל לא חזק מספיק
לצפיה ב-'מזמן זה לא קרה לי - '
מזמן זה לא קרה לי -
19/02/2017 | 22:46
67
אני מכורה קשות לשיר הזה, עד כדי כך שלפעמים אני נרדמת עם השיר מתנגן לו במוח...

ההופעה ווקאלית מצויינת.
ויזואלית - הם מנסים לדמות את הקליפ וזה לא עובר בכלל.
הם פשוט צריכים לשנות בעיקר את בימוי המצלמות, מתמקדים על מי ששר ולא על בן/בת הזוג ואז חוסכים את המבטים המביכים האלה.
אני מקווה שהם יצליחו לנצח באסטוניה, כי באמת שמזמן לא התמכרתי לשיר ככה.
לצפיה ב-'אנמי, סטטי, ממש כמו ההופעה של 2015 בקדם'
אנמי, סטטי, ממש כמו ההופעה של 2015 בקדם
20/02/2017 | 11:05
50
וזה מבאס כי זה שיר מצוין שיתברג אצלי ממש גבוה נכון לעכשיו. לאורה לא חזקה בגבוהים והיא גם פרפורמרית קלוצית. קויט, לעומת זאת, פשוט מעולה. הוא מציל את השיר ואת ההופעה הזאת. עדיין רוצה שהם יזכו, כי אם הצמד של 2015 הצליח לעשות שינוי ולהפוך מקלוצים ואנמיים לפרפורמרים נהדרים, גם הצמד הזה יכול!
לצפיה ב-'מה עשיתם מהשיר הזה.. שמעתי אותו פעם אחת ועצרתי באמצע'
מה עשיתם מהשיר הזה.. שמעתי אותו פעם אחת ועצרתי באמצע
20/02/2017 | 15:39
51
בקדם האסטוני לרוב פייבוריט החובבים לא זוכה. מקווה שגם הפעם.
לצפיה ב-'מלטה בוחרת שיר לאירוויזיון 2017'
מלטה בוחרת שיר לאירוויזיון 2017
18/02/2017 | 11:12
54
322
בשנה שעברה היא לימדה את כולנו ללכת על המים עם בטן הריונית - מה שהספיק למלטה להגיע רק עד המקום ה-12 בטבלת הגמר. השנה מלטה רוצה להפיח חיים חדשים בתחרות האירוויזיון בקייב ולהגיע הכי גבוה שאפשר, או לפחות כמעט הכי גבוה: בפעם האחרונה שמלטה שלחה שיר לבירה האוקראינית, היא סיימה במקום...
המשך>>
בשנה שעברה היא לימדה את כולנו ללכת על המים עם בטן הריונית - מה שהספיק למלטה להגיע רק עד המקום ה-12 בטבלת הגמר. השנה מלטה רוצה להפיח חיים חדשים בתחרות האירוויזיון בקייב ולהגיע הכי גבוה שאפשר, או לפחות כמעט הכי גבוה: בפעם האחרונה שמלטה שלחה שיר לבירה האוקראינית, היא סיימה במקום השני (). 

הערב, לראשונה מאז 2006, תערוך מדינת האיים שבים התיכון שלב אחד ויחיד לבחירת השיר שלה לאירוויזיון - ללא חצי גמר. שלב אחד בו יתחרו 16 שירים ואמנים על ייצוג מלטה באירוויזיון 2017 - בהם גם כאלה שניסו לייצג את המדינה הקטנטנה במשך שנים וכשלו במשימה. 

16 השירים המתחרים על ייצוג מלטה באירוויזיון 2017 שאחד מהם יזכה לתואר "מלטה 2017" ויתחרה בחצי הגמר השני ב-11 במאי: 

Klinsmann Coleiro – Laserlight
Raquela Dalli Gonzi – Ray of light
Deborah C & Josef Tabone – Tonight
Kevin Borg – Follow
Jade Vella – Seconds away
Crosswalk – So simple
Franklin Calleja – Follow me
Rhiannon Michallef – Fearless
Miriana Conte – Don’t look down
Shauna Vassallo – Crazy games
Janice Mangion – Kewkba
Cherton Caruana – Fighting to survive
Maxine Pace – Bombshell
Richard Edwards – You
Brooke Borg – Unstoppable
Claudia Faniello – Breathlessly

שידור ישיר של הגמר במלטה החל מהשעה 22:00 בקישור הבא: http://www.tvm.com.mt/mt/live/ ;

ואגב, תסריט הקדם הספרדי לא יחזור על עצמו כאן - פשוט כי רק הקהל קובע ומחליט את מי לשלוח לתחרות (100% טלווטינג).

למלטה 

לצפיה ב-'Melodifestivalen 2017: חצי גמר 03'
Melodifestivalen 2017: חצי גמר 03
18/02/2017 | 11:22
31
202
המסע למציאת השיר שייצג את שבדיה בקייב נמשך! אחרי העלייה לגמר של Mariette ו-Benjamin Ingrosso בשבוע שעבר, Melodifestivalen 2017 ממשיך עם חצי הגמר השלישי! 

הערב יתמודדו שבעת השירים הבאים במסגרת חצי הגמר השלישי, שייערך ב-Växjö:

והפעם: רובין בנגטסון וקריסטה שייצגה את פינלנד באירוויזיון 2013 בסיבוב חוזר במלודי, המשתתפים החדשים והמאיימים אנטון הגמן וג'אסמין קארה, הצמד בלה ופיליפה שיזכיר לכם מעט את טימוטיי ז"ל, המבצע המבוגר ביותר בתולדות המלודי אובה ת'ורנקוויסט והשלישייה הסופר-פופולרית שיכולה להיות זו שתייצג את שבדיה בקייב - FO&O (הידועה גם בשם The Fooo Conspiracy) 

Robin Bengtsson – I Can’t Go On
Krista Siegfrids – Snurra Min Jord
Anton Hagman – Kiss You Goodbye
Jasmine Kara – Gravity
Owe Thörnqvist – Boogieman Blues
Bella & Filippa – Crucified
Felix, Oscar & Omar / FO&O – Gotta Thing About You

לצפייה בקטעים מהחזרות ולהאזנה לדקה מכל שיר:
http://www.svt.se/melodifestivalen/lyssna-pa-en-mi...

בשעה 15:00 ייחשפו השירים ה(כמעט) מלאים להאזנה בכתובת הבאה:
http://www.svt.se/melodifestivalen/

שידור חי של חצי הגמר השלישי: החל מהשעה 21:00, בקישור הבא:
http://svt.se/melodifestivalen

לפייבוריטים שלכם בחצי הגמר ה-3 ו...חג מלודי שמח
לצפיה ב-'אני בעד קריסטה ויסמין'
אני בעד קריסטה ויסמין
18/02/2017 | 14:27
65
מקווה שיקבלו לכל הפחות גלגל
לצפיה ב-'חצי טוב יש פה כמה שירים עם פוטנציאל חרישה גדול'
חצי טוב יש פה כמה שירים עם פוטנציאל חרישה גדול
18/02/2017 | 16:01
1
91
Robin Bengtsson – I Can’t Go On
פיייי איזה שדרוג עבר הבחור היישן עם המפוחית מהשנה שעברה. אז זה שיר קליט עם עיבוד מפוצץ ופוטנציאל חרישה מתקדם לגמרי, מעין שילוב של דאפט פאנק עם הסגנון של דני סאוסדו/ אולה. קטע המעבר אדיר. אהבתי, ונראה שזה פיינליסט ודאי 

הימור: גמר 

Krista Siegfrids – Snurra Min Jord
זה לא רע בכלל, אבל האמת שמרגיש לי שזה מעט קשה לעיכול בשבדית. אני באמת יכול לדמיין את זה טוב באנגלית. הפזמון טוב וזה קליט, ההופעה גם נראית מגניבה וקריסטה פרפורמרית טובה וסקסית. נראה לי שזה הולך לסיים במקום האחרון בסמי הזה, פשוט כי למרות הכל - זה נשכח. 

הימור: בחוץ 

Anton Hagman – Kiss You Goodbye
במבט ראשון הייתי בטוח שזה אריק סעדה! טוב אז גם כאן יש לנו סוג של ג'סטין ביבר/ שון מנדז מקומי - וזה אחלה שיר שאני רואה את עצמי חורש עליו אחרי התחרות, אם כי אני מרגיש שחסר לי משהו. לא שלא שמענו שירים כאלה, אבל המכלול יכול לעשות את העבודה ולעבור לגלגל, נניח. 

הימור: גלגל הצלה 

Jasmine Kara – Gravity
איזה שיר שמסתתר לנו כאן. הפזמון פשוט מצוין, העיבוד עדכני ומחובר, המבצעת לא רעה בכלל בלייב. יש בזה משהו שמזכיר לי קצת את לורין והסגנון שלה, גם בגלל ההופעה שקצת מזכירה את "לבי מסרב לי" המעולה מ-2011. מקווה בשבילה שתעבור הלאה, זה מסתמן כשיר שחבל לוותר עליו. 

הימור: גלגל הצלה

Owe Thörnqvist – Boogieman Blues
כמובן שהוא עשה מוזיקה כזו הרבה לפני שתכננו אותה אפילו, אבל זה ממש "Candyman" של כריסטינה יש פה אווירת סווינג מחזמרית-פיפטיזית מגניבה. זה מרקיד ונוסטלגי, אבל כאמור כל כך מיושן. מעניין לראות אם זה יעלה הלאה, השבדים מסוגלים הרי

הימור: בחוץ 

Bella & Filippa – Crucified
כשהאחיות פיק פוגשות את טימוטיי/ קוקיז אנד בינז. שיר חמוד נורא, קליט וקליל, ממש כובש בפשטותו. אני אוהב שירי גיטרה פשוטים ויפים כאלה. אה, וממש תפור על זה לעלות לגלגל ההצלה ולא לעבור הלאה  

הימור: בחוץ

Felix, Oscar & Omar / FO&O – Gotta Thing About You
אההההההההההההההההההההההההה שלום לבקסטריט בויז שפוגשים את וואן דיירקשן, הבנות כבר מוכנות עם מבול הסמסים על השלישייה הזו. עולה ודאי לגמר שיכול לסכן את הפייבוריטית לורין. חרישה! 

הימור: גמר

מבין עכשיו את דעת העיתונאים. המאבק על הגמר אולי כבר ברור, אבל על הגלגל יהיה נורא צמוד. בגדול ג'סמין ואנטון צריכים להגיע אליו - אבל אני צופה מאבק גם מכיוון אובה ואולי בנות הקרוסיפייד. 

לסיכום ההימור: 

גמר: פו אנד או, רובין בנגטסון 
גלגל הצלה: אנטון וג'סמין/ קרוסיפייד 
בחוץ: ג'סמין/ קרוסיפייד, אובה וקריסטה 

לצפיה ב-'עוד סיבות שהחרדון שלי נוחר יסיים אחרון'
עוד סיבות שהחרדון שלי נוחר יסיים אחרון
18/02/2017 | 20:39
26
כי קריסטה כבר גמלאית זונת מלודי
כי יש נגיעות שלאגר
כי אני אהבתי

לצפיה ב-'וחדשות מדאיגות: הזמר הקשיש מוביל בענק בסקר של "אפטונבלדט"'
וחדשות מדאיגות: הזמר הקשיש מוביל בענק בסקר של "אפטונבלדט"
18/02/2017 | 16:18
1
83

האם הבוגי-מן הולך לתפוס מקום מיותר בגמר על חשבון רובין בנגטסון?
לצפיה ב-'מסופקני. מקום 6 בסקר העיתונאים...?'
מסופקני. מקום 6 בסקר העיתונאים...?
18/02/2017 | 20:41
13
לצפיה ב-'על פי הדוגמיות, מדובר בסמי המשובח עד כה'
על פי הדוגמיות, מדובר בסמי המשובח עד כה
18/02/2017 | 19:43
37
רובין עם 59 שניות מעולות, מפוצץ בפוטנציאל מבחינתי. מסתמן כשיר הכי טוב לטעמי במלודי עד עכשיו. בלה ופליפה במקום השני אצלי, לא שיר מיוחד, אבל מלא בקסם. אהבתי גם את שלישיית הבנים - לא עפתי על הבתים אבל אחלה פזמון. הדוגמית של ג'סמין לא מספיק ברורה ולא הצלחתי לגבש דעה מוחלטת לגביה, זה יכול להיות להיט בדיוק כמו שזה יכול להיות סתמי (דינה נה סטייל), אבל זה בהחלט הולך לכיוון חיובי, במיוחד המעבר שלפני הפזמון - נשמע חזק לאללה.
שאר השירים נשמעים לא רע עד נחמדים אבל לא חושב שיהוו פקטור לעלייה - אולי רק אנטון וקריסטה, וגם זה רק בגלל שיש הייפ מסויים סביב השתתפותם

רצוי: 

גמר:
1. רובין 
2. בלה ופליפה

גלגל הצלה
3. ג'סמין 
4. להקת פוו הוו 

מצוי:

גמר:
1. להקת פוו בו
2. רובין 

גלגל הצלה
3.ג'סמין
4.אנטון/בלה ופליפה
לצפיה ב-'חצי גמר מעולה'
חצי גמר מעולה
18/02/2017 | 19:46
39
חצי גמר הזה שעל הנייר היה הכי טוב, אכן הכי טוב
נהנתי מכל השירים ואין פה שום שיר חלש,איפה כל השירים הללו
היו בשבוע שעבר שרק רוג'ר (הצלצול החדש שלי),ליסה ודיסמיסט הבריקו   
אני אראה רק את השירים הפעם בגלל שהשיר של אובה כל כך גאוני,אדיר,אגדי וכל שניה בו מדויקת
והוא נמצא בתיקו עם אונהליש (הקדם הגרמני 2014) בשיר הקדמים הכי טוב בעשור הזה
שאני לא רוצה לראות תוצאות ולהתאכזב אם הוא לא יעלה לגמר.   
רובין-שונה מאוד מהשיר הקודם שלו
אך אני נהנה גם מזה, זה מזכיר לי אומנם כמה שירים 
אבל לא ברמה שזה יצרום לי כחיקוי
סה"כ טוב מאוד
קריסטה-אומנם כצפוי השיר החלש פה,הסגנון לא בשבילי והפזמון מוזר לי מידי
אבל זה עדיין חביב+ ואני מאוד מופתע שהיא לא הורסת לי את חצי הגמר המעולה הזה   
אנטון-כן,זה נורמלי והבתים נשמעים כמו כל שיר פופ גנרי שמושר ע"י זמר צעיר
אבל הפזמון מצויין.
יסמין-מזכיר לי את השיר של מולי סאנדן משנה שעברה בהרבה קטעים
ואני לא אוהב דאבסטאפ אבל השיר הזה עדיין טוב ואני די נהנה ממנו
אובה-כתבתי למעלה מה דעתי על הגאונות הזו
אז אחמיא פה לאסטוניה במקום שהעלו את איבו עם השיר הכי טוב בקדם שלהם לגמר,לא ציפיתי לכך. 
בלה ופיליפה-אני מאוד אוהב קאנטרי וזמרים צעירים מביאים בדרך כלל שירים טובים מאוד.
וכך כצפוי השיר הזה מעולה וגם הוא יכנס לשירים שלי  
זה המקום השני שלי אחרי הגאונות של אובה
פו ואו (פליקס,אוסקר ועומר)-
הפזמון חביב- ונוסחתי, והשיר נשמע כמו כל שיר פופ של להקת בנים
אבל אני נהנה מהבתים ומקטעי המעבר
סה"כ הם התעלו על הציפיות שלי מהם
לא אעשה הפעם דעה והימור-כולם פה טובים מאוד
(חוץ מקריסטה אבל גם השיר שלה חביב+)
לצפיה ב-'אעשה זאת בקצרה רובין מנצח בחצי גמר ו FO&O יצטרפו אליו לגמר'
אעשה זאת בקצרה רובין מנצח בחצי גמר ו FO&O יצטרפו אליו לגמר
18/02/2017 | 19:59
52
לגלגל הצלה יעלו אנטון וג`סמין.
תיתכן הפתעה מצד בלה&פליפה על חשבון אנטון אך הסיכוי לכך קלוש,לדעתי כמובן.
לצפיה ב-'לעוד מישהו יש בעיה בלהגדיל את המסך באתר של SVT?'
לעוד מישהו יש בעיה בלהגדיל את המסך באתר של SVT?
18/02/2017 | 21:09
4
20
לצפיה ב-'אכן.נורא מבאס'
אכן.נורא מבאס
18/02/2017 | 21:16
1
14
לצפיה ב-'לגמרי. אי אפשר לצפות ככה. אני תמיד מעביר את השידור'
לגמרי. אי אפשר לצפות ככה. אני תמיד מעביר את השידור
18/02/2017 | 21:26
40
ל-LCD ואז רואים מצויין וגדול. בכל מקרה, אעבור לדה וויס
לצפיה ב-'אני צופה במסך מלא באיכות בקישור הבא:'
אני צופה במסך מלא באיכות בקישור הבא:
18/02/2017 | 21:32
1
46
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
18/02/2017 | 21:42
7
לצפיה ב-'שיר מצויין והטוב ביותר עד כה במלודי בכל חצאי הגמר!'
שיר מצויין והטוב ביותר עד כה במלודי בכל חצאי הגמר!
18/02/2017 | 21:20
76
גם הופעה מעולה, של רובין
לצפיה ב-'נראה לי שיש לנו מנצח, או יותר נכון מנצחת הערב'
נראה לי שיש לנו מנצח, או יותר נכון מנצחת הערב
18/02/2017 | 21:39
82
 Jasmine Kara - Gravity
לצפיה ב-'לא יאומן אף אחת מהמשתתפות בחצי הגמר השלישי הערב לא עלתה'
לא יאומן אף אחת מהמשתתפות בחצי הגמר השלישי הערב לא עלתה
18/02/2017 | 22:29
70
ממש ערב נטול זוכות, אפילו בגלגל.
לצפיה ב-' הסבא הישיש עלה לגמר על חשבון FO&O'
הסבא הישיש עלה לגמר על חשבון FO&O
18/02/2017 | 22:35
1
97
ג`סמין עפה מהתחרות כנ`ל  בלה ופליפה.ובשבוע הבא לדבר האמיתי-לורין ואז נדע אם זה מלודי לפרוטוקול שימחק את התוצאות המבישות הערב,אני רק מקווה שזה לא יהפוך לאירוויזיון לפרוטוקול.
לצפיה ב-'ושלא בצדק'
ושלא בצדק
18/02/2017 | 22:56
12
לצפיה ב-'כבר חשבתי ששבדיה שכחה מהזמרים המבוגרים שלה '
כבר חשבתי ששבדיה שכחה מהזמרים המבוגרים שלה
18/02/2017 | 22:40
79
אחרי שגם רוג'ר וגם שרלוט לא העפילו לשום מקום
אבל עכשיו הם הוכיחו לי שלא סתם שבדיה כמו גם אסטוניה ואנחנו 
ידועות בכיבוד הזמרים המבוגרים שלהם (אם יהיה קדם אירוויזיון ויהורם גאון לצורך העניין ישתתף הוא 100% בגמר)
וזאת בניגוד לדוגמה לבריטניה,שלעגה לנציג שלה ב-2012 ובזמן הצגת האומנים השבדים כתבו כמה תגובות לא ראויות כנגד הגיל שלו.
בנושא אחר אני כמובן מאוד מרוצה מהתוצאות אחרי התוצאות הגרועות בחצאים הקודמים
למרות שבלה ופיליפה בגלגל ההצלה יכל להיות מעולה.  
לצפיה ב-'נהנתי ממש מהסמי הזה'
נהנתי ממש מהסמי הזה
18/02/2017 | 23:00
56
שירים ברמה מאוד טובה היום. רובין, האחיות (ג'ילטי פלזר. זה כזה קליל, כיפי ואופטימי) הלהקה, יסמין ואפילו קצת אנטון. ההופעה של קריסטה גם היא הייתה מעולה, ודווקא את הזקן לא יכולתי לסבול  
לצפיה ב-'רובין'
רובין
18/02/2017 | 23:04
58
עפתי על השיר שלו. ואיזו הופעה מעולה זה עדיין לא מרגיש כמו הזוכה של מלודי 2017, אבל הוא לגמרי התעלה על השיר המעולה (!!!) שלו משנה שעברה.

הסמי הזה ללא ספק היה הכי טוב עד כה. חוץ מהשיר של הזקן, כל השירים היו טובים.
חבל לי על קריסטה סיגפרידס, ששנה שנייה ברציפות מסיימת אחרונה בסמי... ודווקא השנה היה לה אחלה שיר.

נראה לי שעדיין לא נחשפנו לשוודיה 2017, בין אם זה יגיע מלורין, ויקטוריה או יון הנריק...
לצפיה ב-'וואו, חצי גמר מרהיב כאילו מלודי 2017 התחיל רק הערב '
וואו, חצי גמר מרהיב כאילו מלודי 2017 התחיל רק הערב
18/02/2017 | 23:30
6
102

כל ההופעות היו פשוט מדהימות: זוויות הצילום, האפקטים ומה לא - ככה עושים אירוויזיון! כבר מתחילת ההופעה של רובין מאחורי הקלעים הופתעתי בגדול - וזה פשוט נמשך לכל אורך השיר שלו וגם בכל יתר השירים. שאפו לבימוי האדיר הערב.

רובין הביא אותה בהופעה מדויקת, מהוקצעת ומשודרגת - ועלה לגמר בצדק רב.

ה"פו" גם היו מעולים עם שירם הממכר, הם היו צריכים לעלות דירקט טיל פינאל כמובן אבל אובה גנב להם את הכרטיס לגמר עם שירו הכיפי - וזה היה די ברור שזה יקרה. בחצי גמר כזה שהתוצאות היו ודאי כה צמודות, זה פותח פתח להפתעות. הם יחזרו מגלגל ההצלה.

ההופעה והשיר של ג'סמין היו מעולים - אבל לצערי היה ברור שהיא תודח, יחד עם קריסטה שהייתה אף היא מעולה, מקצוענית וסקסית בטירוף. בלה ופיליפה היו חמודות והפתיעו לטובה ולאנטון הוגמן זה פשוט הצליח בגלל הקסם האישי והשיר המדבק.

מחלוקת קלה על התוצאות מבחינתי (לאובה לא הגיע יותר מגלגל הצלה בעיניי) אבל זה היה חצי גמר שמוכיח שוב שהמלודי ברמה אחת מעל כל יתר הקדמים באירופה - אם לא בהכרח מבחינת שירים, אז מבחינת ההפקה. אחרי ערב כזה ,לכו תדעו מה מצפה לנו בחצי הגמר בשבוע הבא...

עכשיו צריך לצפות שוב בהופעות מחצי הגמר הזה. נהדרות אחת אחת!
לצפיה ב-'פער נורא גדול מהסמיז הקודמים'
פער נורא גדול מהסמיז הקודמים
18/02/2017 | 23:40
1
27
לצפיה ב-'כאילו מי שהיה אחראי על האפקטים ב-SVT חזר לעבודה '
כאילו מי שהיה אחראי על האפקטים ב-SVT חזר לעבודה
18/02/2017 | 23:59
51

חיכיתי לאיזה אלמנט מפתיע בהופעה של אייס בסמי הראשון ולא היה טוב, אם ככה, אני מפחד לדעת אילו גימיקים מצפים לנו בחצי הגמר הרביעי - ובמיוחד בהופעות של לורין, ויקטוריה ויון הנריק.
לצפיה ב-'צפיתי בהופעות (חוץ מה-2 שעלו לגמר) ולדעתי הרמה גבוהה מדי'
צפיתי בהופעות (חוץ מה-2 שעלו לגמר) ולדעתי הרמה גבוהה מדי
18/02/2017 | 23:56
72
אפשר להיות בטוחים שהזמרים שרים בלייב? כי הכל נשמע כמו פלייבק. מכל אלו שלא עלו לגמר הכי אהבתי את קריסטה. זה ממש מכניס לאווירה של מועדון לילה, חזק ביותר. כל היתר היו גם טובים מאוד. 

הצרה: אם המלודיפסטיבולן עולה ברמתו על האירוויז עצמו, אפשר לארוז וללכת הביתה. 
לצפיה ב-'אחלה שואו. חרא מוזיקה.'
אחלה שואו. חרא מוזיקה.
18/02/2017 | 23:56
24
לצפיה ב-'צפיתי הרגע ברובין - זהו זה. DONE... DONE.'
צפיתי הרגע ברובין - זהו זה. DONE... DONE.
19/02/2017 | 00:21
1
33
לצפיה ב-'הופעה פשוט מצוינת ומהודקת הופתעתי שרובין מ-13' כתב את זה'
הופעה פשוט מצוינת ומהודקת הופתעתי שרובין מ-13' כתב את זה
19/02/2017 | 00:26
38
לצפיה ב-'לא מבין על מה התעופה. סמי ממש בינוני בעיני'
לא מבין על מה התעופה. סמי ממש בינוני בעיני
19/02/2017 | 13:37
1
49
רובין התעלה מעל כולם ועלה לגמר בצדק, למרות שהשיר שלו בשנה שעברה היה יותר טוב לדעתי.

קריסטה באה עם שיר זול והופעה מפחידה (מה היה לעזאזל הקטע עם הראשים???)

אנטון עם שיר נשכח אך נסבל

הפרחה התורנית שבאה עם הורוד - שיר זול מאוד אבל כיפי, אבל ווקליסטית גרועה והופעה בחוסר טעם.

הזקן - אני בדרך כלל אוהב שירי זקנים (מירקל מ-2012, האסה אנדרסון, הזקנים משנה שעברה שסיימו אחרונים וכו'...) אבל זה היה מיושן בקטע רע לדעתי. מה שכן כל הכבוד שבגילו יש לו כאלה אנרגיות.

בלה ופיליפה - זה היה נחמד ונעים, אבל לא וואו.

פו קונספירסי - עוד שיר וואן דיירקשן/אחת מלהקות הבנים הזולות. הביצוע היה חובבני והשיר בינוני מינוס.

בקיצור - שיפור אחרי הסמי המחריד של שבוע שעבר, אבל חלש מהסמי הראשון המצוין שהיה.
זה נראה שהרמה נמוכה כדי ששירה של לורין יבלוט ויקח את המלודי. מקווה להתבדות.
לצפיה ב-'אנשים פה בונים על לורין, אך לא בטוח בכלל שיש לה שיר מנצח'
אנשים פה בונים על לורין, אך לא בטוח בכלל שיש לה שיר מנצח
19/02/2017 | 21:18
37
אם זה הולך להישמע כמו השיר האחרון שלה, גם אם זה ייבחר להישלח לקייב זה לא יזכה. קשה לי להאמין שאפשר לשחזר את ההצלחה האדירה של אופוריה. וגם ההתמסטלות, כפי שיכולנו לראות בגמר התחרות של שנה שעברה בשטוקהולם, לא ממש עושה טוב ללורין. בגלל זה כנראה גם השירים האחרונים שלה בהתאם. לא מתלהב מאף אחד מהם. למרות זאת, מקווה שהיא תפתיע בגדול בשבוע הבא.
לצפיה ב-'הייתי כל כך חולה אתמול שנרדמתי מול המחשב'
הייתי כל כך חולה אתמול שנרדמתי מול המחשב
19/02/2017 | 21:59
49
אבל היה קשה לפספס את הפיאסקו של הסמי הזה - הקשיש שאף אחד לא יודע איך אומרים את שמו עולה לגמר.

ממש אהבתי את השיר של  FO&O מקווה שיעלו מהגלגל.
לצפיה ב-'שליחת שיר לאירוויזיון'
שליחת שיר לאירוויזיון
17/02/2017 | 16:46
7
288
היי
לא מצאתי מידע בגוגל
אבל עם ידע כמו שלכם מניח שתוכלו לעזור או לפחות קצה חוט...
האם יודעים איך שולחים שיר לוועדת האירוויזיון שמתכנסת לבחור את השיר הזוכה ביום ב' הקרוב?

תודה רבה רבה לכם
לצפיה ב-'תפנה בפייסבוק ליואב גינאי'
תפנה בפייסבוק ליואב גינאי
17/02/2017 | 17:04
102
לצפיה ב-'האם אתה מקורב של מישהו מרשות השידור?'
האם אתה מקורב של מישהו מרשות השידור?
17/02/2017 | 22:08
2
93
לצפיה ב-'לא, אינני מכיר'
לא, אינני מכיר
18/02/2017 | 00:53
1
147
מדוע?
לצפיה ב-'אז עושה רושם שסיכוייך קלושים'
אז עושה רושם שסיכוייך קלושים
18/02/2017 | 20:36
51
לצפיה ב-'אני מציע לך לא לשלוח השנה '
אני מציע לך לא לשלוח השנה
19/02/2017 | 18:17
1
136
אם כבר תחכה ל2018, "כאן" (המחליפים של רשות השידור) כנראה יפסיקו את שיתוף הפעולה עם טדי הפקות ויפיקו קדם אירוויזיון רגיל.

אז מציע לך למצוא זמר טוב שמעוניין לנסוע לאירוויזיון, להשמיע לו את השיר, לראות אם הוא מתחבר אליו, אם כן אז מצויין, תקליטו את השיר כסינגל באולפן הקלטות ותשמרו את השיר בסוד עד 2018 שיוכרז (אני מקווה) על חזרתו של הקדם.

בכל מקרה כל עוד שזה בידיים של טדי, כותב השיר יהיה דורון מדלי (בשל קשרים רבים עם טדי הפקות, ולא רק זה הוא גם מבצע את ההעמדה אז זה חוסך להם כסף לעוד כרטיס טיסה).
לצפיה ב-'את כרטיסי הטיסה משלמים אנחנו '
את כרטיסי הטיסה משלמים אנחנו
19/02/2017 | 18:56
89
כיוון שרשות השידור מעניקה טיסה ומלון למשלחת (כמובן בהגבלה של כך וכך אנשים), והכסף מגיע ממשלם המסים. 

אין ספק שדורון מדלי לא יתעקש להיות כותב השיר לאירוויז ולא ישבור את הכלים בשל כך כיוון שהוא נוסע במילא, תחת כובעו כצדי צרפתי הישראלי. כלומר גם אם בדרך נס ימצא שיר מדהים וטוב יותר משל דורון מדלי (שלא יתפרש חלילה שאני סבור שתסריט כזה יכול להתרחש, שהרי אין איש בכדור הארץ שכותב שירים יפים יותר מהלה) זה לא משנה שעה שמדלי נוסע בכל מקרה.
לצפיה ב-'הליך בחירת השיר לאירוויז יכול ללמד אותנו הרבה על החיים:'
הליך בחירת השיר לאירוויז יכול ללמד אותנו הרבה על החיים:
19/02/2017 | 18:32
139
אם אתה לא מקושר, אם לא נולדת למשפחה הנכונה, אם אתה אדם פשוט מן היישוב - אבוד לך. כך גם עם השיר לאירוויז. ממליץ לך לקרוא את התגובה שלי לאחד אחר ששאל גם לפני כך וכך זמן כיצד מגישים שיר לאירוויז. 
לצפיה ב-'פולין בוחרת שיר לאירוויזיון 2017'
פולין בוחרת שיר לאירוויזיון 2017
18/02/2017 | 10:49
44
283
אחרי החזרה המפתיעה לעשירייה הראשונה בגמר בשנה שעברה בשטוקהולם, פולין רוצה לשוב ולצבוע את חייהם של מיליונים באירופה בצבעי הדגל האדום והלבן ולככב שוב על טבלת התוצאות - ואפילו גבוה יותר, עד לתוצאה שתוביל לעריכת אירוויזיון 2018 בוורשה. האמנם? 

המשך>>
אחרי החזרה המפתיעה לעשירייה הראשונה בגמר בשנה שעברה בשטוקהולם, פולין רוצה לשוב ולצבוע את חייהם של מיליונים באירופה בצבעי הדגל האדום והלבן ולככב שוב על טבלת התוצאות - ואפילו גבוה יותר, עד לתוצאה שתוביל לעריכת אירוויזיון 2018 בוורשה. האמנם? 

הערב יתחרו בפולין 10 שירים, שרק אחד מהם יזכה לטוס ולייצג את המדינה בחצי הגמר הראשון בקייב ב-9 במאי:

(בין המתחרים - נציג פולין לאירוויזיון 2010 שמתחרה תחת השם Martin Fitch וגם השיר "Voiceless" שלא עבר לקדם השבדי והלחין פרדריק שמפה) 

Martin Fitch – Fight for us
Kasia Moś – Flashlight
Carmell – Faces
Agata Nizińska – Reason
Rafał Brzozowski – Sky over Europe
Isabell Otrębus-Larsson – Voiceless
Małgorzata Uściłowska (Lanberry) – Only human
Aneta Sablik – Ulalala
Paulla – Chcę tam z tobą być
Olaf Bressa – You look good

שידור ישיר של הקדם הפולני החל מ-21:30 בקישור הבא: 
http://eurowizja.tvp.pl/

לפולין
לצפיה ב-'BREAKING NEWS איטליה עולה למקום הראשון בהימורים'
BREAKING NEWS איטליה עולה למקום הראשון בהימורים
18/02/2017 | 22:45
3
185
וזה הטופ 10 הנוכחי:
לצפיה ב-'שכחת להוריד את הכותרת Eurovision 2016 Betting Odds'
שכחת להוריד את הכותרת Eurovision 2016 Betting Odds
18/02/2017 | 23:48
104
בהתחלה לא הבנתי מה מדינות שעדיין לא בחרו את נציגיהם לתחרות מחפשות בדירוג ההימורים הזה. אך אז שמתי לב לכותרת
לצפיה ב-'אוגיי איטליה בתגובה '
אוגיי איטליה בתגובה
19/02/2017 | 00:16
1
113
לצפיה ב-''
19/02/2017 | 00:20
16
לצפיה ב-'דרמה בספרד: השיר הנבחר לאירוויזיון ייפסל?'
דרמה בספרד: השיר הנבחר לאירוויזיון ייפסל?
16/02/2017 | 00:23
44
419
4 ימים לאחר התוצאות השערורייתיות של הקדם הספרדי בהן המועמדים Manel ו-Mirela הגיעו שניהם למקום הראשון עם אותו מספר נקודות - ושלבסוף הכריעו שני שופטים מתוך שלושה כי הוא המנצח ונוסע לתחרות, זאת במקום לאפשר לקהל להחליט - רשת השידור הספרדית הודיעה רשמית כי העניין בבדיקה. 

בהודעה שפרסמה...
המשך>>
4 ימים לאחר התוצאות השערורייתיות של הקדם הספרדי בהן המועמדים Manel ו-Mirela הגיעו שניהם למקום הראשון עם אותו מספר נקודות - ושלבסוף הכריעו שני שופטים מתוך שלושה כי הוא המנצח ונוסע לתחרות, זאת במקום לאפשר לקהל להחליט - רשת השידור הספרדית הודיעה רשמית כי העניין בבדיקה. 

בהודעה שפרסמה הערב רשת rtve הספרדית, נמסר כי ניצחון השיר "Do It For Your Lover" של Manel שנבחר לאחר הכרעת השופטים, עומד בסימן שאלה וכי הם הם יקיימו בדיקות וחקירה פנימית בסוגיה. המסקנות יפורסמו עד לתאריך הסופי להגשת השירים לאירוויזיון - 20 במרס, והחלטות יתקבלו בהתאם לממצאים. 

אז האם יתרחש בספרד מהפך דרמטי שיוביל לכך ש-Mirela שזכתה במקום הראשון בהצבעת הקהל בספרד, תסע לאירוויזיון במקומו של Manel שזכה בהצבעת הקהל רק במקום השלישי?

בינתיים, הבלגן בספרד סביב התוצאות מסרב לגווע - וצצים עוד ועוד דיווחים על כך ששני השופטים שהעניקו ל-Manel את הניצחון, הכירו אותו היכרות מוקדמת וכי אחד מהם אף צייץ כי הוא ינצח בוודאות עוד לפני שהקדם נערך. יש לציין כי שני השופטים הללו העניקו ל-Mirela את הניקוד הנמוך ביותר האפשרי ול-Manel את הגבוה ביותר, במה שנראה כמו סיכול ממוקד. 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ