לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1794417,944 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'עובדות מסקרנות על הניצחון ההולנדי באירוויזיון'
עובדות מסקרנות על הניצחון ההולנדי באירוויזיון
19/05/2019 | 15:30
8
391
זה הניצחון החמישי שלה, מה שמקפיץ אותה למקום השלישי בטבלת זוכי האירוויזיון של כל הזמנים (יחד עם בריטניה, צרפת ולוקסמבורג) 

עד לזכייה אמש, הולנד הייתה בתיקו עם ישראל במספר הזכיות: 4. עכשיו הם שוב מעלינו 

זו פעם שנייה שמדינה שזוכה בתחרות בישראל עוקפת אותה במספר הזכיות: ב-1999 זו הייתה שוודיה (עלתה מ-3 ל-4 זכיות)

זו הפעם השנייה שהתחרות נערכת בישראל - ושנה לאחר מכן בהולנד. אחרי הזכייה הישראלית ב-1979, התחרות נערכה בהולנד ב-1980 (רשות השידור ויתרה על אירוח שני ברציפות)

הזכייה האחרונה של הולנד בתחרות הייתה לפני 44 שנים באירוויזיון בשוודיה. אתמול הולנד ניצחה את שוודיה ברגע השיא של ההצבעה

מאז הזכייה האחרונה של ההולנדים, מדינה קטנה אחת בשם ישראל הספיקה לזכות באירוויזיון 4 פעמים - ולהשוות את מספר הזכיות של הולנד

הזוכה האחרונה באירוויזיון שלא ניצחה לא בקהל ולא בשופטים הייתה אוקראינה ב-2016 עם השיר "1944". הולנד, שזכתה בתחרות אפילו שלא דורגה ראשונה בקרב השופטים והקהל, חיכתה 44 שנים לניצחון נוסף

האירוויזיון נערך בעבר ב-3 ערים בהולנד: הילברסום, אמסטרדם ופעמיים בהאג. רוטרדם טרם אירחה

הולנד היא אחת מ-4 המדינות שזכו ב-1969 - השנה היחידה בתולדות התחרות בה הוכרזו 4 זוכות עקב תיקו שנוצר ולא ניתן היה להכריע לפי שיטת הניקוד של אז. שנה לאחר מכן הולנד אירחה את התחרות 

הולנד לא רוותה נחת באירוויזיון בשנות האלפיים: בין 2005 ל-2012 לא העפילה לגמר 8 פעמים ברצף!

ב-2014 הולנד הייתה קרובה מאוד לניצחון עם הדואט "Calm After The Storm" של הצמד The Common Linnets. אחת מחברות הצמד, Ilse DeLange, הייתה המנטורית של זוכה האירוויזיון הטרי דאנקן לורנס ב-The Voice - והובילה לבחירתו לאירוויזיון
לצפיה ב-'אחלה עובדות, חשבתי עליהן גם '
אחלה עובדות, חשבתי עליהן גם
19/05/2019 | 15:36
210
ותוספת לעובדה האחרונה: ליסה (איך מבטאים את השם שלה בעברית) היתה גם חלק מהמשלחת של הולנד.

אה ועוד משהו: שנה שעברה הולנד הופיעה אחרי ישראל בגמר (וזכתה שנה אחרינו)

לצפיה ב-'זה שישראל נתנה 12 נק' לשיר שבסוף גם זכה'
זה שישראל נתנה 12 נק' לשיר שבסוף גם זכה
19/05/2019 | 16:13
3
287
מראה כמה אנחנו ישרים שלא כמו המדינות הצבועות והמגמתיות

לצפיה ב-'כנראה סלחנו על הסאטירה האנטי-ישראלית של הולנד'
כנראה סלחנו על הסאטירה האנטי-ישראלית של הולנד
19/05/2019 | 16:35
2
247
לצפיה ב-'תרגום ='
תרגום =
19/05/2019 | 17:54
172
TOY - הגרסה האנטי-ישראלית:
 תכנית סאטירה פופולרית בהולנד הציגה חיקוי להופעתה של נטע ברזילי באירוויזיון 
ומתחה באמצעותו ביקורת חריפה על המדיניות הישראלית.
הקומיקאית ההולנדית סאנה וליס שרה את השיר TOY,  עם מילים אחרות לגמרי. 
היא תקפה את ישראל שמשליכה פצצות בעזה וממשיכה "בחגיגות האלו" כבר 70 שנה.
בין היתר שרה הזמרת על רקע צילומים מהעימותים על גבול עזה: 
"הביטו בי, אני מדינה מאוד חמודה, מנהיגי העולם אוכלים בצייתנות מכף ידי, בנשיקה אחת אני מסוגלת לכבות כל תבערה", "מסגד אל-אקצא יהיה בקרוב ריק לגמרי", "תראו כמה יפה אני משליכה פצצות",
 "כבר 70 שנים שהחגיגה הזו נמשכת, תראו איזה יופי", "מחיפה ועד ים המלח הכול מלא בנשק אז בואו לרקוד איתי".
במקום הפזמון החוזר שבו נטע ברזילי שרה "אני לא הצעצוע שלך", שרה הקומיקאית -
 "תראו כמה יפה אני משגרת את הטילים שלי"..
בהמשך הזמרת גם מבקרת את פתיחת השגרירות האמריקנית בירושלים ועוקצת את טראמפ באומרה = כשהכסף זורם, "יש סיבה טובה לחגוג".
לצפיה ב-'לא כל ההולנדים שונאים את ישראל'
לא כל ההולנדים שונאים את ישראל
19/05/2019 | 20:43
156
ולא כל ההולנדים אנטישמים.
בשנות ה-60'-80' הולנד דווקא היתה תמיד תומכת נלהבת של ישראל (אחוות המדינות הקטנות או משהו) והיו קשרים כלכליים ותרבותיים רבים בין ישראל להולנד (ולא לשכוח את כל המתנדבים ההולנדים בקיבוצים...חלק מההתנדבויות הסתיימו בחתונה והקמת משפחה).

חדירת המהגרים המוסלמים בשנות ה-90' והלאה והמודעות החברתית לזכויות אדם וכו' הובילה להזדהות של חלק מהצעירים עם הפרופוגנדה הפלסטינית. לא הייתי מגדיר זאת כאנטישמיות בהכרח, למרות שיש בסיס אנטישמי לחלק מהביקורות. אבל עם זאת - צריך לזכור שמדינה כוללת אנשים שונים עם דיעות שונות וזה בסדר גמור. חובה לבקר את האנטישמיים, אבל גם להפריד מביקורת לגיטימית נגד מדיניות של ממשלות.

דווקא דאנקן ממש התלהב מתל אביב ואמר שהוא ממש נהנה כאן.
לצפיה ב-' שאלה כללית: למה שבעצם לא יינתן כוח בלעדי לקהל בבית'
שאלה כללית: למה שבעצם לא יינתן כוח בלעדי לקהל בבית
19/05/2019 | 23:31
1
90
ויוותרו על השופטים? אולי אני מפספס פה משהו אבל מה לדעתכם
היתרונות ומה החסרונות? זה כן נותן יותר עניין לשלב הניקוד וזו מסורת,
אך יכול להיות שבשלב מסויים נראה את ניקוד השופטים נעלם מהתחרות?
לצפיה ב-'להימנע כמה שאפשר מהצבעות לשכנות/חברות'
להימנע כמה שאפשר מהצבעות לשכנות/חברות
20/05/2019 | 07:14
43
למשל אנחנו, כמעט תמיד נותנים לרוסיה את הדוז פואה. גם אנחנו, לא מצביעים ישר והגון
לצפיה ב-' אצטדיון בלומפילד בתל אביב יכיל 30 אלף מושבים '
אצטדיון בלומפילד בתל אביב יכיל 30 אלף מושבים
20/05/2019 | 00:43
97
רק מה הבעיה, שלמרות השיפוץ וההרחבה שלו, הוא עדיין לא יהיה מקורה
הם כאלה סתומים! יש להם הזדמנות ליצור אחלה אולם לאירוח האירוויזיון הבא והם לא עושים את זה!!

ככל שיהיו יותר מקומות, אם נוריד את המרחב של הבמה והגרין רום שיהיו בתוך האולם עצמו אני חושב שישארו איזה 20 אלף מקומות שזה פשוט מדהים לאירוויזיון הבא בישראל!

מישהו יכול ליצור קשר עם עיריית תל אביב ולשכנע אותם לחשוב על קירוי לאיצטדיון?
לצפיה ב-'מי תארח את אירוויזיון 2020: אמסטרדם, האג או רוטרדם?'
מי תארח את אירוויזיון 2020: אמסטרדם, האג או רוטרדם?
19/05/2019 | 20:49
3
148
יום אחרי הזכייה, בהולנד כבר מתחילים לבחון אפשרויות לאירוח האירוויזיון ה-65 באחת מערי המדינה, כשכבר די ברור שהמועמדות המובילות הן 3 מהערים הגדולות במדינה: אמסטרדם, האג ורוטרדם. גם הילברסום ואוטרכט מוזכרות כמועמדות.  

באמסטרדם ניתן יהיה לארח את התחרות ב-Ziggo Dome שמכיל 17 אלף צופים. אולם נוסף ששאפשרי לאירוח בעיר הוא האצטדיון Cruyff Arena שמכיל 30-35 אלף צופים (ושניתן לקירוי) 

ברוטרדם ניתן יהיה לארח את התחרות ב-AHOY שמכיל 14 אלף צופים. 

בהאג קיים אצטדיון שמתאים לאירוח אבל כזה שמצריך התקנת קירוי. 

אלו רק הצעות ראשוניות ובטח יעלו עוד אפשרויות במהלך הקיץ, אבל תהיו בטוחים שיחליטו על האולם הראוי ביותר למטרת האירוח. בכל זאת חיכו שם הרבה זמן. 
לצפיה ב-'כתבתי אתמול בצהריים שסביר שזה יהיה באהוי ארנה'
כתבתי אתמול בצהריים שסביר שזה יהיה באהוי ארנה
19/05/2019 | 21:45
138
ההולנדים מנסים להעלות את הפרופיל של רוטרדאם ומאד רוצים שהיא תהיה עיר תיירות וחדשנות. מה גם שאמסטרדם גם ככה מוכרת וזוכה לרוב התיירות במדינה. ופקוקה.
לכן לדעתי יהיה להם אינטרס לבחור עיר אחרת והאולם הכי מתאים זה רוטרדאם.
כנראה שיעשו איזה תחרות ביניהן כדי למתוח ולייצר קצת עניין לציבור.

לצפיה ב-'אולי אף אחת מהן'
אולי אף אחת מהן
19/05/2019 | 23:23
1
100
מצאו שהשיר אינו חדש והזמר שר אותו כבר ב-2017 שזאת הפרה של התקנון, כך שייתכן שהצדק ינצח והולנד לא תהיה המנצחת ובינינו לאור החיקוי האנטישמי של נטע בגירסת ה-TOY לא מגיע לה לזכות!
לצפיה ב-'לא יקרה בחיים. יעגלו פינות.'
לא יקרה בחיים. יעגלו פינות.
20/05/2019 | 09:36
4
לצפיה ב-'ברכות להולנד, זוכת אירוויזיון 2019 בתל אביב'
ברכות להולנד, זוכת אירוויזיון 2019 בתל אביב
19/05/2019 | 14:49
23
256
השיר הזוכה של אירוויזיון 2019:
 Duncan Laurence - Arcade

הולנד צברה 492 נקודות וזכתה בתחרות, זאת למרות שלא דורגה במקום הראשון לא אצל השופטים (מקום 3, כמו נטע בשנה שעברה) ולא אצל הקהל (מקום 2). 

התחרות בשנה הבאה תיערך באמסטרדם, רוטרדם, האג או הילברסום.

לצפיה ב-'לא מאמין שנורבגיה זכתה בקהל והפסידה'
לא מאמין שנורבגיה זכתה בקהל והפסידה
19/05/2019 | 15:35
3
128
לצפיה ב-'נורבגיה זוכת הקהל והצופים גם של שני חצאי הגמר'
נורבגיה זוכת הקהל והצופים גם של שני חצאי הגמר
19/05/2019 | 18:48
2
168
ואם זה היה תלוי בסאנד וחבר השופטים המושחתים שדאגו לדרגה מחוץ לעשירייה, במקום ה 11 כדי שלא ייראה שקוף הסיכול הממוקד שלהם, היא גם לא היתה עולה לגמר. וזה היה הביזיון הכי גדול של השנה שבסוף היה מתברר שבגלל השופטים זוכת הטלווט של שני חצאי הגמר לא עלתה לגמר. למזלה של נורבגיה ותחרות האירוויזיון כולה, הזכייה בטלווט הצילה אותה והיא עלתה לגמר, אמנם רק מהמקום השביעי בשל הסיכול הממוקד, אך עלתה, והביזיון הגדול של השנה גם לסאנד וגם ל EBU נחסך.
לצפיה ב-'דיי, דיי כבר! נמאס מההודעות הילדותיות המתקרבנות שלך.'
דיי, דיי כבר! נמאס מההודעות הילדותיות המתקרבנות שלך.
19/05/2019 | 20:07
1
126
אתה טעון לסיכול ממוקד - תוכיח. אתה טוען לשחיתות בקרב השופטים (באמת כל הנציגים של כל 41 המדינות מושחתים?) - תוכיח. 
האירוויזיון מורכב משני חלקי הצבעה - הצבעה פופולארית של הקהל בבית והצבעה של אנשי מקצוע. זה כמו תוצאות הבחירות לנשיאות ארה"ב - לא תמיד הכמות של הקולות בפריסה הכללית היא זאת שקובעת. 

אין לך הוכחות חוץ מ-rant ילדותי שלא מתאים לגבר בן 37. שתה מים קרים ותירגע. הפוסטים שלך ממש לא נעימים.
לצפיה ב-'לא צריך את כל הנציגים של 41 המדינות בשביל לעשות סיכול ממוקד'
לא צריך את כל הנציגים של 41 המדינות בשביל לעשות סיכול ממוקד
19/05/2019 | 20:12
106
מספיק כמות גדולה מהם שידאגו לאפס את זוכת הטלווט בשני חצאי הגמר והשגת את המטרה. תשאל את סאנד החלאה והמלטזים שהם מומחים בקומבינות ודילים מפוקפקים. הרי שמם הולך לפניהם. ואגב, גם ישראל השתתפה בזה, עובדה שהטלווט הישראלי העניק הרבה נקודות לנורבגיה והקהל הישראלי באולם היה מטורף עליהם בכל הופעה, אך חבר השופטים איפסו אותם.
לצפיה ב-'אחרי 44 שנה לי אין ספק שהתחרות תתקיים באמסטרדם'
אחרי 44 שנה לי אין ספק שהתחרות תתקיים באמסטרדם
19/05/2019 | 16:08
255
אבל היי, מצד שני התחזיות שלי לא ממש הוכיחו את עצמן עד כה
לצפיה ב-'הסיכום שלי לאירוויז 19'
הסיכום שלי לאירוויז 19
19/05/2019 | 17:40
275
1. מהשניה הראשונה ידעתי שנטע תזכה אך קיוויתי שזה לא יקרה כי לא יכולתי לשאת המחשבה שמא לא אצליח להשיג כרטיס לאירוויז בארץ. הקנאה הייתה אוכלת אותי והייתי מקלל את אירוויז 19 באלף קללות אך לשמחתי השגתי כרטיס וכל החששות התבדו.

2. זה היה האירוויז הראשון שלי... וגם האחרון. הסיבה: ללא אקרדיטציה זה פשוט לא שווה, על אחת כמה וכמה כאשר מעורבת נסיעה לחו״ל. בארץ מילא אבל לנסוע לחו״ל ללא אקרדיטציה זה משהו שלא אעשה. גם מטעמי כדאיות וגם מטעמי קנאה. למותר לציין שגם השנה קיללתי באלף קללות את כל מי שנשא אקרדיטציה על גופו.

3. ישבתי במיקומים הכי טובים שיש. בחצי הראשון שורה 17 באמצע, היה מהמם. בחזרת השופטים של הסמי השני כנ״ל. בסמי ה-2 שורה ראשונה באזור העמידה. דא עקא מאבטח עמד לי מול הפרצוף לאורך כל המופע והרס לי את החוויה. למותר לציין שגם אותו קיללתי באלף קללות. בחזרת השופטים לגמר ישבתי במיקום מעולה, אבל הטופ שבטופ, הדובדבן שבקצפת: בגמר אמש עמדתי בשורה הראשונה בגולדן רינג, במיקום הכי טוב באולם. היה שווה כל גרוש.

4. נהניתי במסיבות היורוקלאב אבל הרבה יותר נהניתי לאכול סמבוסק באבולעפיה בנמל תל אביב בכל ערב. שמחתי לראות חברי פורום שלא ראיתי למעלה מעשור. שמחתי להכיר תיירים חמודים מכל העולם. שמחתי לפסוע ברחובות תל אביב באמצע הלילה עם סלמה, פרידריק והרה ביורק ולנתח איתם את תוצאות חצי הגמר, שמחתי ללחוץ ידיים לעיתונאים גרמנים ולדבר עם אמני האירוויז מהשנה. אמרתי לוויקטור האסטוני לאחר עלייתו לגמר שהגיע לו והוא ממש התרגש ממילותיי. דא עקא כיוון שהוא נראה כל כך טוב הקנאה השתלטה עליי ומיד לאחר המפגש ביננו קיללתי אותו באלף קללות - ואכן בגמר היו לו מלא טעויות צילום פטאליות.

5. היה ממש נחמד ביורו ווילג׳, הופעות חביבות ומזון טעים. אזכור את היורו ווילג׳ לטובה ואקווה שהמסורת תמשך בארץ גם בלי האירוויזיון. עובדה שהצליח בטירוף.

6. מופעי האירוויז בארץ, החצאים והגמר, היו מהממים. מאוד נהניתי, הכל עבר חלק, הבמה משמיטת לסת. הבאסה היחידה זה שרוב השירים שהשתמשו באלמנט הזז נשארו בסמי ולא הייתה את הוורסטיליות הנדרשת. אבל זה לא פגם בהנאה. היה מהמם.

7. הזוכה צפוי. העדפתי את מחמוד.

8. אני לא רוצה לשמוע את המילה אירוויזיון לפחות ב-12 החודשים הקרובים. אל תתקשרו אליי, אל תפנו אליי, אל תשלחו לי מסרים ותשאלו לאן נעלמתי. אם תעשו כן... ניחשתם נכון: אקלל אתכם באלף קללות. תנסו אותי. ביי.
לצפיה ב-'בטוח שהיא תהיה מוצפת בתיירים....לא כמו בישראל!'
בטוח שהיא תהיה מוצפת בתיירים....לא כמו בישראל!
19/05/2019 | 19:03
71
לצפיה ב-'השיטה החדשה שהכניסו השנה היא השיטה הכי מושחתת בכל הזמנים'
השיטה החדשה שהכניסו השנה היא השיטה הכי מושחתת בכל הזמנים
19/05/2019 | 19:12
3
200
השיטה החדשה שהכניסו לתחרות האירוויזיון השנה סאנד וחבר מרעיו המושחתים היא השיטה הכי מושחתת בתולדות האירוויזיון בכל הזמנים. כי היא נועדה למנוע את ההכרה בזוכת הטלווט (זוכת הקהל והצופים), ולטשטש את השחיתות של חבר השופטים של התחרות. שלא לדבר על כך, שהשיטה הזאת לא יוצרת שום מתח בהקראת הקולות, בגלל שכבר בחצי הדרך ניתן כבר להבין מי הזוכה, ועוד לפני זה אפשר לראות מי השופטים תכננו שתזכה (המממ... שבדיה המממ...)

וכבר עולות טענות כנגד השיטה המושחתת הזאת וגם כנגד סאנד וחבר מרעיו המושחתים, שבקרוב מאוד הולך להיצלב ע"י מעריצי האירוויזיון הזועמים הן על השיטה החדשה המושחתת והן השוד והסיכול הממוקד הכפול שנעשה לזוכת הטלווט גם בגמר וגם בשני חצאי הגמר השנה, בדיוק כפי שקורה בצד השני של האוקיינוס האטלנטי עם צמד D&D והסופר ג'. ר.ר. מרטין שקוראיו ומעריצי הסדרה משחקי הכס המבוססת על ספריו שמאשימים אותו בהונאה של מיליונים ברחבי העולם, העלו עצומה שקוראת לצלם מחדש את כל העונה השמינית והאחרונה של הסדרה משחקי הכס ושהפעם HBO תפקיד את האחריות לכתיבת התסריט בידי תסריטאים אחרים, רציניים ואחראים שלא יהרסו את הסדרה אולי הכי טובה ופופולארית עד לא מזמן בעשור האחרון, שפרק הסיום שלה אמור להיות משודר בארה"ב הלילה, והעצומה הזאת כבר הגיעה ליותר ממיליון חתימות וקצב החתימות עליה הוא פשוט מטורף וכפי שלא נראה מעולם, עד כדי כך שהמטרה להגיע למיליון חתימות עד לשידור פרק הגמר של העונה האחרונה של הסדרה הלילה כבר הוחלפה למיליון וחצי חתימות, ועל פי קצב החתימות המטורף של מעריצי וצופי הסדרה שנמשך, ככל הנראה שעוד ישונה בהמשך לאחר שישודר פרק השידור הנוראי והזוועתי שיהרוס את הסדרה כולה ואת הדמויות המרכזיות בה להרבה הרבה יותר מזה. 

Remake Game Of Thrones Season 8 With Competent Writers

לצפיה ב-'היה מממשששש מותח. '
היה מממשששש מותח.
19/05/2019 | 19:24
2
156
מצד שני, היה גם טיפה משפיל למי שקיבל נקודות מעטות מהטלווטינג אחרי שהוביל אצל השופטים. גם על צפון מקדוניה וגם על שוודיה ראו את הציפייה ואז את האכזבה. מסכנים...
לצפיה ב-'הדבר האחרון שאפשר להגיד על שבדיה זה שהיא מסכנה'
הדבר האחרון שאפשר להגיד על שבדיה זה שהיא מסכנה
19/05/2019 | 20:09
1
134
הרי שבדיה עומדת מאחורי הסיכול הממוקד של נורבגיה שלא קיבלה אפילו קול אחד מהשופטים של שכנתה, שהשתתפו גם הם בסיכול הממוקד בהוראתו של סאנד. אז באמת סליחה שאני לא מזיל בגללה דמעות. שתשלח להיט אירוויזיון חזק ואמיתי ולא חרטת גוספל עלובה עם מאמות מלוות שנראית ונשמעת כאילו הרגע יצאה מאיזו כנסייה, ותפסיד את הזכייה בגמר, אז היא תוכל לטעון שהיא מסכנה. לשבדים הרי היה להיט אירוויזיון ענק במלודיפסטיבלן שהדפוקים האלה ויתרו עליו בשביל החרטת גוספל העלובה הזאת. אז שיאשימו אך ורק את עצמם. 
לצפיה ב-'אני מדברת על הזמר/כותב. הזמר שטיפח תקוות ואז'
אני מדברת על הזמר/כותב. הזמר שטיפח תקוות ואז
19/05/2019 | 20:35
82
המציאות טפחה על פניו. ומה יש לך נגד מקהלה שיצאה מכנסייה? הוא והמלוות שלו שרו מאוד יפה, ואין לי שום דבר נגדם. הוא לא מאוד אטרקטיבי, וזה פגע בהצלחתם, אבל גם זה לא באשמתו...
לצפיה ב-'לסיכום סיכומי הסיכומים '
לסיכום סיכומי הסיכומים
19/05/2019 | 20:22
127
זו היתה תקופה מרתקת וכיפית למדיי. אסקפיזם טהור ואני שמח שלקחתי בו חלק, גם בתור מעריץ וגם בתור מי שעובד בתעשייה ולקח חלק בקידום האירווזיון בצורה כזו או אחרת.
דאנקן  aka דויד לביא ההולנדי - תמיד ייזכר בעיני כאחד הזוכים הטובים מהשנים האחרונות. עודדתי אותו מההתחלה והאמנתי בדרך המוסיקלית שלו. הוא ההוכחה לכך ששוב (כמו עם סלבדור) - לא חייבים שואו נוצץ עם רובוטים על הבמה, כסאות גבוהים, מראות, עשן, זרנוקי אש, רוח וצילצולים על מנת לזכות בתחרות הזאת. לפעמים מספיק שיר סוחף וביצוע חזק. אני חושב שבסופו של דבר הזכייה שלו היתה ראוייה ומוצדקת ביותר, גם אם היו שירים אחרים שהייתי לגמרי סבבה עם זכייה שלהם (איטליה, פורטוגל, ספרד, צפון מקדוניה).

לגבי ההפקה הישראלית - התאגיד התעלה על עצמו ועל הציפיות שלי והוכיח שכשרוצים אפשר להרים פה מופע מכובד ומושקע. ואני גם אוסיף - כשהרבה אנשים נרתמים בשמחה ומכל הלב למען מטרה משותפת כולם יוצאים מנצחים. אז יש תקווה.

אפשר גם לבקר את הגמר ואת המנחים. הגמר היה באמת עמוס מדיי כפי שכבר ציינו פה, בדיחות הקרש זעקו לשמיים, אסי-נמאסי נע בין החמוד למעצבן ממש והמבטא הישראלי הבולט שלו ושל ארז היו מהדברים הפחות נעימים לאוזן. אבל בסך הכל - היתה גם הרגשת זרימה וההנחייה היתה פחות נוקשה ועציצית ממה שאחנו רגילים בדרך כלל מהאירו' באירופה. 
הדבר שהכי חרה לי בכל ההפקה הזו זה מחירי הכרטיסים האסטרונומים שנראו ממש כמו שוד לאור יום ודרך ההתנהלות החלקלקה-קומבינטורית הקבועה שאנחנו לצערי מכירים היטב מהארץ. חבל. 

לצפיה ב-'מוקדש לסטילהוק'
מוקדש לסטילהוק
19/05/2019 | 20:30
10
182
נראה שמצאת שותף מפתיע לזעם על הסיכול הממוקד שנעשה בנורבגיה על ידי השופטים המושחתים! אולי תרימו איזה תביעה ייצוגית ביחד?

החל מ-5:33 בסרטון
לצפיה ב-'הוא בכלל מודע לכך שהם צופים בשני מופעים שונים?'
הוא בכלל מודע לכך שהם צופים בשני מופעים שונים?
19/05/2019 | 20:42
5
45
לצפיה ב-'את בכלל מודעת שאין לזה שום קשר לעובדות?'
את בכלל מודעת שאין לזה שום קשר לעובדות?
19/05/2019 | 20:54
4
77
ועוד דבר, למה לעזאזל צריך שני מופעים במקום מופע אחד? זה הרי לא היה כך בעבר, וגם לשופטים לא היה כזה כוח עצום בעבר. אלא לנו הצופים והקהל. זה למה נבחרו שירים שהצופים אהבו והכתירו כזוכים ולא חבורה של אפסים מושחתים שעושים דילים בינם לבין עצמם מאחורי הגב לערוך סיכולים ממוקדים לזוכי הטלווטינג של הצופים.

ומילא אם זאת היתה הפעם הראשונה, אך כולנו יודעים שזו ממש לא פעם ראשונה וכנראה שגם לא תהיה אחרונה. ובעיני לפחות, כל מי שמצדיק שחיתות יצדיק כל שחיתות, וצריך להיענש בדיוק כמו המושחתים שאותם הוא מצדיק. כי מי שמצדיק שחיתות, גם אם הוא לא עוסק בשחיתות בעצמו בליבה שלו מושחת באותה המידה כמו המושחתים שאותם הוא מצדיק. 
לצפיה ב-'אני בכלל לא חושבת שצריך שני מופעים - אבל אני כן חושבת'
אני בכלל לא חושבת שצריך שני מופעים - אבל אני כן חושבת
19/05/2019 | 21:06
3
69
שאם מישהו רוצה לדבר על הפער בתוצאות, כדאי שהוא יידע שמדובר בתוצאות של שתי הופעות שונות.
ואני מסכימה איתך, אתה צריך למצוא לעצמך עונש ראוי, אחרי שקודם ניסית להצדיק רמאים שהעתיקו שיר אחר, ואחר כך תמכת בזכייתם בזכות קולות של מהגרים טורקים. אתה ממש מושחת כמו המושחתים שאת המצדיק, אם לא יותר מהם, וראוי לעונש בדיוק כמו כל מושחת אחר.
לצפיה ב-'אף אחד לא העתיק שיר אחר, זה תירוץ שאת מספרת לעצמך בראש'
אף אחד לא העתיק שיר אחר, זה תירוץ שאת מספרת לעצמך בראש
19/05/2019 | 21:26
2
41
וזכותם של כל מבצעי השירים לקבל קולות מכל מי שיצביע להם. זה הרי לא שמישהו חתם דיל עם מיליוני הטורקים זבכל רחבי אירופה להצביע לנורבגיה, ובתמורה לזה הם יקבלו וילה ומרצדס כל משפחה. את זה יכולים לעשות רק חבורה של אנשים מצומצמים שמקבלים שוחד, אם זה בכסף ואם זה בטובות הנאה, קידום וכדומה, תמורת הצבעה מסויימת, כמו למשל חבר שופטים מושחתים. 
לצפיה ב-'תירוץ של מה? ולמה הראש שלי מכיל '
תירוץ של מה? ולמה הראש שלי מכיל
19/05/2019 | 21:33
1
40
כל כך הרבה אנשים נוספים ברחבי העולם ששמו גם הם לב להעתקה הזאת בשנייה שהשיר יצא?
ולמה אתה חושב שזה סביר ששיר שזכה לקולות רבים בלי שום קשר לאיכות השיר / הופעה (אלא כי יש לאנשים האלה שהצביעו איזושהי סיבה בלתי קשורה לתמוך בו - למשל, כי הם מהגרים מאותה מדינה או ממדינה אחרת שממנה מגיעים הזמרים) הוא השיר שיזכה? זו באמת אחת הסיבות הקריטיות שבגללה אי אפשר רק להסתמך על קולות הקהל וצריך מערכת "בלמים ואיזונים" בצורה של שופטים (שאני בכלל לא חולקת עליך שגם הם לא שיטה אופטימלית, והטלווטינג מהווה גם מערכת שכזאת עבורם) - כדי שבאמת ייבחר שיר שנבחר בזכות האיכות המוסיקלית, ההופעה, וכו', ולא מסיבות שאינן קשורות בשום צורה לשיר או להופעה.
לצפיה ב-'תירוץ לשנוא. ובגלל ששונאי חינם ממש לא חסרים לצערי בעולמינו'
תירוץ לשנוא. ובגלל ששונאי חינם ממש לא חסרים לצערי בעולמינו
35
וגם שונאי שירי אירוויזיון שרוצים לשנות בכוח את האירוויזיון למה שהוא לא וזו לא מהותו והייחודיות שלו ממש לא חסרים. ובכך מביאים לחיסולו של האירוויזיון בדיוק כפי שצמד D&D הביאו לחיסולה של משחק הכס, הסדרה הכי גדולה ואהובה בעשור האחרון, שהעונה האחרונה שלה הולכת והופכת אותה בהדרגה לסדרה הכי שנואה, ופרק הסיום שלה עומד להיות משודר הערב ולהביא כאוס לעולם כולו, ולא רק על צופיה אלא גם על משתתפיה בכבודם ובעצמם. כפי שניתן לראות ולשמוע בקישור הבא מכוכבת הסדרה בכבודה ובעצמה:

לצפיה ב-'תודה, וכל הכבוד לגיא זהר על ההוגנות והיושרה להציג את העובדות'
תודה, וכל הכבוד לגיא זהר על ההוגנות והיושרה להציג את העובדות
19/05/2019 | 20:48
3
118
אנחנו זקוקים להרבה יותר אנשים ישרים והגונים בעולמנו, ולפחות אנשים רעים ומושחתים שמונעים אך ורק מכסף ותאוות בצע כמו סאנד וחבר מרעיו המושחתים.

הלוואי, הלוואי, הלוואי שבעקבות הביזיון והפערים האדירים שנחשפו בתחרות האירוויזיון האחרונה, ייעשה משהו בנדון והחלק של השופטים בתחרות יבוטל או לפחות יצוצמם באופן משמעותי כך שלא יוכל להשפיע ולעשות סיכולים ממוקדים לזוכי הטלווט. 
לצפיה ב-'בדיוק בגלל זה חשוב שיהיה שידור ציבורי'
בדיוק בגלל זה חשוב שיהיה שידור ציבורי
19/05/2019 | 21:19
2
80
בשביל תחקירים עיתונאיים כמו זה. בערוצים המסחריים לא שמענו מילה על הפערים בין הטלווט לשופטים. כנראה שהכסף השבדי עשה את שלו. טוב שעדיין יש עיתונאים שהמחוייבות שלהם היא קודם כל לזכות הציבור לדעת.
לצפיה ב-'בדיוק בגלל הפער הזה חשוב שיהיה שיפוט של שופטים ולא רק קהל!!'
בדיוק בגלל הפער הזה חשוב שיהיה שיפוט של שופטים ולא רק קהל!!
19/05/2019 | 21:50
1
54
הפער הזה מבטא לא רק הבדלי טעם. אלא הבדלים כי בשיפוט אין מליוני מהגרים בין המדינות. אמורים להתייחס לאיכות השירים, אפילו לא לאיכות ההופעה. מה שמרגיז זה שיש מדינות שנותנות לשכנות דרך השיפוט כמו יוון וקפריסין.
הדרך הכי פשוטה למנוע את זה היא להכריז על חוק מדינות שכנות שבו מדינות שנותנות אחת לשנייה 10 או 12 נק' על פני מעל 5 שנים ברציפות, יוכלו לתת רק עד 8 נקודות לשכנה במשך 5 שנים. מאד קל לבדוק את זה וליישם.
עוד "חוק מדונה" כדי למנוע התמסחרות חיצונית זה לקבוע שרק אמנים ממדינות משתתפות יוכלו להשתתף בתחרות. כלומר אמריקנים, קנדים וכו: 'צטערים.
ועוד חוק שלישי לגבי השיפוט: 

לצפיה ב-'50% אחוז לשופטים זה יותר מדי כוח ופיתיון לשחיתות'
50% אחוז לשופטים זה יותר מדי כוח ופיתיון לשחיתות
19/05/2019 | 22:04
55
אי אפשר לשחד מיליונים, אך אפשר לשחד כמה צוותי שיפוט בודדים, ואפילו לא צריך לעשות את זה בכסף, אפשר לסגור את זה בדילים אחרים, שכמוהם ממש לא חסרים.  

בדיוק כמו עם פוליטיקאים ונציגי ציבור, שגם אם בתחילת דרכם מטרותיהם לשרת את הציבור ולפעול למענו אמיתיים וכנים, כשמגיע הפיתוי והכסף הגדול נכנס לתמונה הכל יכול להשתנות. זה למה בדר"כ אנשים ישרים והגונים לא נכנסים לביצה הפוליטית, בכדי לא להתלכלך. כי לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה.
לצפיה ב-'התוצאות המלאות של חצאי הגמר'
התוצאות המלאות של חצאי הגמר
19/05/2019 | 23:07
105
חצי גמר 1

אוסטרליה זכתה בחצי הגמר הזה, צ'כיה הפתיעה והגיעה למקום השני - ואיסלנד שלישית. אסטוניה הפתיעה אף היא והתברגה רביעית! יוון, סלובניה וסרביה במקומות 5-7, סן מרינו עלתה מהמקום השמיני (כן, למרות ההופעה הווקאלית ה"מדהימה" של סרחת), קפריסין רק תשיעית! ובלארוס העפילה לגמר מהמקום העשירי. פולין הייתה רחוקה 2 נקודות בלבד מהגמר. 

הונגריה, בלגיה וגיאורגיה במקומות 12-14, פורטוגל במקום 15 בלבד, מונטנגרו במקום הלפני אחרון בחצי הגמר (הפתעה שלא במקום האחרון) ואחרונה בשלב הזה - פינלנד, עם 23 נקודות בלבד. 

אם רק הקהל היה מצביע בחצי הגמר הזה - פולין הייתה עולה לגמר במקום בלארוס. איסלנד הייתה מנצחת בחצי הגמר הזה - ופינלנד הייתה נותרת במקום האחרון, עם 14 נקודות. 

אם רק השופטים היו מצביעים בחצי הגמר הזה - הונגריה היתה עולה לגמר במקום סן מרינו. צ'כיה הייתה מנצחת בחצי הגמר הזה - ופורטוגל הייתה במקום האחרון עם 8 נקודות. 

https://eurovision.tv/event/tel-aviv-2019/first-semi-final?sorting=rank&direction=asc

חצי גמר 2

הולנד זכתה בחצי הגמר הזה, מקדוניה הצפונית הפתיעה והגיעה למקום השני - ושוודיה שלישית. שוויץ במקום הרביעי, אזרבייג'אן בחמישי. רוסיה רק במקום השישי, נורווגיה (שזכתה בטלווטינג בגמר) העפילה אליו רק מהמקום השביעי, מלטה במקום השמיני, אלבניה תשיעית - ומי שכמעט פספסה את הגמר הייתה דנמרק שהגיעה למקום העשירי, בפער של נקודה בלבד מ... ליטא! כן, ליטא, שהגיעה למקום ה-11. 

מולדובה, רומניה וקרואטיה במקומות 12-14, לטביה במקום 15, ארמניה רק במקום 16, אוסטריה במקום 17 ולפני אחרון בחצי הגמר הזה - ואירלנד דורגה אחרונה עם 16 נקודות בלבד (חבל שלא 22). 

אם רק הקהל היה מצביע בחצי הגמר הזה - ליטא הייתה עולה לגמר במקום דנמרק. נורווגיה הייתה מנצחת בחצי הגמר הזה - ואוסטריה הייתה במקום האחרון עם 0 נקודות. 

אם רק השופטים היו מצביעים בחצי הגמר הזה - מולדובה ורומניה היו עולות לגמר במקום נורווגיה() ואלבניה. מקדוניה הצפונית הייתה מנצחת בחצי הגמר הזה - ואירלנד הייתה נותרת במקום האחרון עם 13 נקודות. 

https://eurovision.tv/event/tel-aviv-2019/second-semi-final?sorting=rank&direction=asc
לצפיה ב-'מסתבר שגיא זהר אינו היחיד שהתחיל לקלוט את הפערים העצומים'
מסתבר שגיא זהר אינו היחיד שהתחיל לקלוט את הפערים העצומים
19/05/2019 | 22:48
4
132
מסתבר שגיא זהר אינו היחיד שהתחיל לקלוט את הפערים העצומים בין הצבעת הצופים להצבעת חבר השופטים המושחתים. גם מאט מאסקיונייטד שעודו בישראל שבה ישהה עד יום חמישי העלה הערב סרטון לגבי הפערים הבלתי נתפסים השנה. כשהוא מציין את נורבגיה כנשדדת הכי גדולה ע"י חבר השופטים השנה. וגם ויויבלוגס הודיעו שהם מתכוונים להעלות בהמשך הערב סרטון לגבי הפערים הבלתי נתפסים שהיו השנה בין השופטים לטלווט.

עושה רושם שיותר ויותר סוקרי אירוויזיון מתחילים להבין מה הלך פה אמש, והאסימונים מחילים לרדת להם בזה אחר זה...
לצפיה ב-'והנה גם הטבלה שאינה משקרת ומוכיחה כמה שחיתות היתה בגמר הזה'
והנה גם הטבלה שאינה משקרת ומוכיחה כמה שחיתות היתה בגמר הזה
19/05/2019 | 23:22
73
לצפיה ב-'גם שנה שעברה היו פערים גדולים ולא נראה שהתרעמת ככה'
גם שנה שעברה היו פערים גדולים ולא נראה שהתרעמת ככה
19/05/2019 | 23:23
1
60
אז השנה שינו את השיטה, מה שהבליט את חוסר האיזון הזה, אבל גם ב-2018 היו פערים ענקיים. לא זכור לי שזעקת ככה. תזכיר לי אם אני טועה.

תודה.
לילה טוב.
לנשום.

לצפיה ב-'כי בשנה שעברה לא הצליח לחלאות הסיכול הממוקד לנטע'
כי בשנה שעברה לא הצליח לחלאות הסיכול הממוקד לנטע
20/05/2019 | 00:11
50
למרות שהם ניסו למנוע את זכייתה בתחרות, אך הטלווט שינה הכל והדירוג הנמוך שנטע קיבלה מחבר השופטים המושחתים של סאנד לא הספיק למנוע את זכייתה. אין יור פייס סאנד. לפחות כאן נכשלת יצור מושחת.
לצפיה ב-'ייתכן שהשופטים מסונכרנים עם סוכני ההימורים.'
ייתכן שהשופטים מסונכרנים עם סוכני ההימורים.
20/05/2019 | 09:44
8
כשאתה שם כסף על סוס מסויים, אתה תעשה הכל בשביל שהוא יזכה.
לצפיה ב-'עשרות אלפים צופים בכפר האירוויזיון בערב הגמר - קליפים '
עשרות אלפים צופים בכפר האירוויזיון בערב הגמר - קליפים
20/05/2019 | 06:39
41
לצפיה ב-'זיופים ומסר פוליטי: הפאדיחות של מדונה מלכת הפלופ באירוויזיון'
זיופים ומסר פוליטי: הפאדיחות של מדונה מלכת הפלופ באירוויזיון
20/05/2019 | 01:09
2
54
זיופים ומסר פוליטי: הפאדיחות של מדונה באירוויזיון

כאן חדשות: ההופעה הקצרה של מדונה בגמר האירווזיון לא השאירה אף אחד אדיש. כבר בפתיחה כשנשמעו הזיופים הרשת סערה בביקורות קוטלות מכל רחבי אירופה. זאת בנוסף לדגלי ישראל ופלסטין בתלבושת הרקדנים.
כתבתו של נוב ראובני מתוך חדשות הערב 19.05.19
לצפיה ב-'אני לא מבינה איך יכול להיות שנתנו לזיופים האלה במה '
אני לא מבינה איך יכול להיות שנתנו לזיופים האלה במה
20/05/2019 | 02:18
44
הופעה קוטלת, עצובה, מפדחת, כואב הלב עליה ממש. אני לא מבינה איך נתנו לזה לעבור? איפה אשת יחסיי הצבור שלה? איפה האמרגנים?
לאף אחד לא היה אומץ להגיד לה שזה לא נשמע טוב ושצריך פלייבק?

לצפיה ב-'גרסה מתוקנת שעלתה לעמוד הרשמי של מדונה '
גרסה מתוקנת שעלתה לעמוד הרשמי של מדונה
20/05/2019 | 04:47
46
הלוואי וזה היה נשמע ככה במציאות.
לצפיה ב-'אירוויזיון 2019: הגמר הגדול'
אירוויזיון 2019: הגמר הגדול
18/05/2019 | 15:54
233
4000
The dreams that you dare to dream always do come true...
במשך 20 שנה העזנו לחלום ולהביא את האירוויזיון לישראל - והערב זה קורה:
הגמר הגדול של אירוויזיון 2019...
המשך>>
The dreams that you dare to dream always do come true...
במשך 20 שנה העזנו לחלום ולהביא את האירוויזיון לישראל - והערב זה קורה:
הגמר הגדול של אירוויזיון 2019 בתל אביב 

שנה חלפה מאז הרגע המרגש והבלתי נשכח ההוא שבו נטע ברזילי מישראל הניפה את גביע הניצחון באירוויזיון – הרביעי בהיסטוריה של ישראל – והערב, בישראל, תוכתר מדינה חדשה למדינה הזוכה - זו שתנצח באירוויזיון ה-64 ותזכה לארח את הגרסה ה-65 של תחרות הזמר האירופית, בעוד שנה מהיום

הערב, מבין 26 המדינות שהעפילו לגמר, תהיה לנו זוכת אירוויזיון חדשה - וזה הזמן להתרגש יחד עם ישראל, אירופה ואוסטרליה כולה כי...   הגמר הגדול של אירוויזיון 2019 יוצא לדרך

בשעה 22:00, תישמע בפעם האחרונה נעימת האירוויזיון ותחרות הזמר ה-64 של האירוויזיון תיפתח בפעם האחרונה. הגמר יועבר בשידור ישיר מ-EXPO תל אביב - העיר המארחת של אירוויזיון 2019

26 המדינות שיתחרו הערב על גביע המנצחים באירוויזיון 2019 בתל אביב: 

1. מלטה
2. אלבניה
3. צ'כיה
4. גרמניה
5. רוסיה
6. דנמרק 
7. סן מרינו
8. מקדוניה הצפונית 
9. שוודיה 
10. סלובניה
11. קפריסין 
12. הולנד 
13. יוון 
14. ישראל
15. נורווגיה 
16. בריטניה
17. איסלנד
18. אסטוניה
19. בלארוס
20. אזרבייג'אן 
21. צרפת 
22. איטליה
23. סרביה 
24. שוויץ 
25. אוסטרליה 
26. ספרד 

קובי מרימי, נציג ישראל לאירוויזיון בישראל, יפתח את החלק השני של המופע ויבצע את השיר "Home" (שיר מספר 14)

שידור בטלוויזיה: בערוץ כאן 11, החל מ-21:45 וכמובן גם בלא מעט תחנות באירופה שפתוחות לצפייה בישראל 

שידור באינטרנט: בעמוד הרשמי של תחרות האירוויזיון בקישור הבא: 
https://www.youtube.com/watch?v=Dsx4pVjUth0

בשעה 22:00 יחל מופע הגמר הגדול בשידור ישיר מתל אביב - אז גם יתגשם חלום עבור מדינה אחת ויחידה שתנצח ותזכה לארח את תחרות האירוויזיון ה-65 במספר. היכן ייערך אירוויזיון 2020? 

גמר אירוויזיון 2019 – הערב הטירוף מגיע לשיא

כל מה שקשור לגמר הגדול שייערך הערב, ולמהלך המופע כולו - שרשרו לכאן בלבד
כל הודעה שקשורה לגמר ולא תשורשר - תימחק, וזאת על מנת להקל על העומס הצפוי בפורום.
חברי הפורום הוותיקים, החדשים והאורחים - כאחד, מתבקשים לשרשר את הודעותיהם למקומות המתאימים 
לכך.

זה הזמן להתרגש בפעם האחרונה עד לשנה הבאה עם גמר האירוויזיון - והשנה ההתרגשות גדולה במיוחד, כי התחרות נערכת כאן אצלנו, כמו שחלמנו

צפייה מהנה, חג אירוויזיון שמח ו- לישראל בטבלת הניקוד ובאירוח
לצפיה ב-'האירוויזיון היה מרהיב ובהתאם הרייטינג '
האירוויזיון היה מרהיב ובהתאם הרייטינג
19/05/2019 | 23:12
3
83
מתחילים לאסוף נתונים והאירוויזיון השנה בזכות המתח האדיר שנבנה בחצאי הגמר זוכה לעלייה יפה בנתוני הצפייה במדינות רבות לעומת שנים קודמות.

לצפיה ב-'תוכל להביא נתונים לכשיתפרסמו? תודה :)'
תוכל להביא נתונים לכשיתפרסמו? תודה :)
19/05/2019 | 23:26
2
18
לצפיה ב-'נתונים ראשונים מכמה מדינות '
נתונים ראשונים מכמה מדינות
19/05/2019 | 23:56
1
73
בריטניה למרות רצף הכשלונות,  קצת מעל 7 מליון בריטים ראו ובשיא 7.7 מליוו לעומת 6.9 שנה שעברה ו6.7 ב-2017.
בשבדיה 2.7 מ' לעומת 2.58.
בגרמניה נפילה ב130 אלף צופים,  8 מליון צפו בגמר.  
ישראל עלייה של 300,000 מ-1 מליון בזכייה של נטע,  ל-1.3 מליון השנה.   
ברוסיה לפי כתבה אחת הייתה בשנה שעברה 16% שזה לא מפתיע כי לא עלו לגמר והשנה עלה חזרה ל30% כשעוד לא תורגם למספרי צופים.  
לצפיה ב-'הולנד 4.4 מליון ממוצע עם שיא, 5.3'
הולנד 4.4 מליון ממוצע עם שיא, 5.3
20/05/2019 | 00:30
60
5.3 מ' צפו בהולנד ברגעי השיא של הזכייה.   
לצפיה ב-'נורווגיה דורשת החלפת סאנד בראש התחרות'
נורווגיה דורשת החלפת סאנד בראש התחרות
20/05/2019 | 00:25
101
לאור ה"תרגיל" שהם טוענים שסאנד בישל עם מספר צוותי שיפוט ממדינות שונות שלא נתנו ניקןד כלל את הירידה שלהם מחשש לנצחון נורווגי על פני השיר השבדי, שנטען שסאנד קיווה שיזכה.  עולה דרישה שתובא לתאגיד השידור לחקור מדוע מספר מדינות לא נתנו שום ניקוד לשיר הנורווגי בעוד הקהלים שלהן נתנו לו ניקוד גבוה (בין היתר מציינים את הפער בניקוד אותנו).  יש דרישה מסאנד להתפטר או למנות ועדה לחקר בעיות השיפוט.  
לצפיה ב-'איך פספסנו את זה?'
איך פספסנו את זה?
20/05/2019 | 00:05
92
למישהוא יש מושג מה קרה לביורקמן? 
במקרה ראיתי באינסטגרם שלו את התמונות מאיכילוב...
הוא פספס את הגמר ואת כל הדרמה השבדית. רצות לי בראש כל מיני מחשבות מצחיקות בהקשר שלו
לצפיה ב-'שמועות חזקות בשעה האחרונה על כך שנורבגיה שוקלת לפרוש'
שמועות חזקות בשעה האחרונה על כך שנורבגיה שוקלת לפרוש
19/05/2019 | 19:50
8
226
שמועות חזקות בשעה האחרונה על כך שנורבגיה שוקלת לפרוש מתחרות האירוויזיון, לאחר הסיכול הממוקד שנעשה לה גם בחצי הגמר וגם בגמר, ומניעת זכייתה בתחרות גם בחצי הגמר וגם בגמר ע"י השופטים ושכנתה שבדיה.

סולנית ההרכב הנורבגי KEiiNO זוכה הטלווט בשני חצאי הגמר ובגמר, אלכסנדרה רוטן, פרצה בבכי כשהתבררו לה תוצאות האמת של הטלווט בו בזמן שנורבגיה היתה כמעט בתחתית טבלת הקולות בגמר הגדול שנערך אמש בישראל. והצוות הנורבגי כולו פנה כבר בלילה לאיגוד השידור האירופאי EBU לגבי הסיכול הממוקד והניסיון של חבר השופטים להדיח את נורבגיה זוכת הטלווט מהתחרות עוד לפני הגמר ולאחר שידעו שהיא הזוכה, לאחר שנודעו להם גם תוצאות האמת של שני חצאי הגמר. טום הוגו סולן ההרכב הנורבגי אהוב הצופים והקהל טען שככל הנראה השופטים לא מעוניינים יותר בשירי אירוויזיון בתחרות הזמר האירופאית, ועושים הכל בכדי לדאוג שהם לא ישתתפו יותר בתחרות. ובמצב כזה נורבגיה ומדינות אחרות שמתכוונות לשלוח לתחרויות האירוויזיון הבאות שירי אירוויזיון צריכות לקחת בחשבון שהשופטים יעשו להם סיכול ממוקד כפי שעשו לנורבגיה השנה. אז אמנם פרישתה של נורבגיה מתחרות האירוויזיון היא עדיין רק בגדר שמועה, וייתכן מאוד שהיא תחליט שלא לפרוש בסופו של דבר, אך היא מסמלת את מה שדיברתי עליו עוד לפני זה, וזה האם מה שקורה לתחרות האירוויזיון שהולכת ומאבדת בהדרגה את ייחודה וכל מהותה בחצי העשור האחרון הולך לגרום לכך שלתחרות האירוויזיון בעלת מספר הצופים הגדול ביותר בעולם, תפסיק להיות הזכות להמשיך להתקיים.

ואגב, גם בריטניה כבר שוקלת לפרוש מהתחרות. 52% מהבריטים בעד פרישה מהתחרות המיותרת הזאת שלא מעניינת כמעט אף אחד בבריטניה, לטענתם. וזאת כבר לא רק שמועה, זאת עובדה, כפי שאפשר לקרוא בקישור הבא:

Brits Want To Leave Eurovision... By 52% To 48%

ואם גם נורבגיה (מדינה שאחוזי הצפייה בתחרות האירוויזיון מהגבוהים בעולם, ואולי במקום השני אחרי שבדיה), וגם בריטניה (שהיא אחת מחמשת המדינות הגדולות המממנות העיקריות של התחרות), יחליטו בסופו של דבר לפרוש מתחרות האירוויזיון, מדינות נוספות עלולות לללכת בעקבותיהן ולפרוש בזו אחר זו מהאירוויזיון שפשוט יילך וייעלם מן העולם לתמיד.
לצפיה ב-'מה דעתך שגם אתה תשקול פרישה'
מה דעתך שגם אתה תשקול פרישה
19/05/2019 | 20:27
5
122
מהפורום?
לצפיה ב-'אפשר לקבוע את זה בטלווטינג.'
אפשר לקבוע את זה בטלווטינג.
19/05/2019 | 21:16
36
לצפיה ב-'מה דעתך לצאת לי מהווריד?'
מה דעתך לצאת לי מהווריד?
19/05/2019 | 22:08
3
26
לצפיה ב-'נעשה דיל!'
נעשה דיל!
19/05/2019 | 22:21
2
72
תצא לכולנו מהוריד ואנחנו נצא לך.
 דיל?
לצפיה ב-'יש לי דיל יותר טוב בשבילך'
יש לי דיל יותר טוב בשבילך
19/05/2019 | 22:38
52
לך חפש מי ינענע אותך.
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 23:35
37
בידור!
לצפיה ב-'מאיפה כל השמועות האלה מגיעות? מהחברה שלך שגרה בברצלונה?'
מאיפה כל השמועות האלה מגיעות? מהחברה שלך שגרה בברצלונה?
19/05/2019 | 20:37
1
47
לצפיה ב-'ממוחו הקודח'
ממוחו הקודח
19/05/2019 | 20:53
32
לצפיה ב-'אם להקת שלווה היו מייצגים אותנו באירוויזיון, האם היה דאבל?'
אם להקת שלווה היו מייצגים אותנו באירוויזיון, האם היה דאבל?
17/05/2019 | 00:41
16
338
לדעתי אין שאלה -
החבר'ה האלו פשוט מדהימים, ואני מהמר שאיתם היינו זוכים פעם שנייה ברציפות...

הם פשוט מדהימים, ואין לי ספק שגם האירופאים היו מתלהבים מהם בטירוף!!!

דעתכם? האם הם היו מצליחים לגבור על השיר ההולנדי?
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
17/05/2019 | 00:48
298
אני, בכלל, לא מבין מה מואים בשיר ההולנדי.
היה פעם בדה-וייס מתמודד דתי שגם ניגן בפסנתר ושר, הוא היה בכמה דרגות יותר טוב מהזמר ההולנדי!
לצפיה ב-'אני לא חושב אבל הם כן היו מגיעים לטופ 10 בקלות, דרך אגב'
אני לא חושב אבל הם כן היו מגיעים לטופ 10 בקלות, דרך אגב
17/05/2019 | 00:49
325
ההופעה שלהם המיסה אותי לגמרי!! הזלתי דמעות, זה הרג אותי..
אני חייב להגיד כל הכבוד להפקה השנה, החצאי גמר היו פשוט מהממים! שאפו לישראל!

אם זה ככה, אני מחכה כבר לניצחון ישראלי נוסף בשנים הקרובות
לצפיה ב-'זה יהיה נחמד אם נשלח להקה במקום מאה זמרים בודדים בכוכב הבא'
זה יהיה נחמד אם נשלח להקה במקום מאה זמרים בודדים בכוכב הבא
17/05/2019 | 01:40
9
245
מעולם לא זכתה להקה בכוכב הבא
התוכנית כנראה לא רק מכורה מראש אלא תפורה מראש לייצוג אמן בודד.
הגיע זמן שנדרוש לשלוח שוב להקה. 
להערכתי אחרי כמה שנים בהן זכו אמנים בודדים או כבר השנה ואם לא אז בודאות
שנה הבאה הזוכה יהיה דואט או להקה. 
לצפיה ב-' קובי מרימי מדורג במקום ה-25 מתוך 26'
קובי מרימי מדורג במקום ה-25 מתוך 26
17/05/2019 | 10:47
8
213
לצפיה ב-'אל תאמינו לסקרים.קובי עוד יפתיע'
אל תאמינו לסקרים.קובי עוד יפתיע
17/05/2019 | 11:17
4
241
קודם כל קובי מרימי עבר את גרמניה...ישששש...
גרמניה בסקרים אחרונה,וישראל מקום 25 מתוך 26....##
לדעתי,
קובי מרימי שר כמו זמר אופרה.הוא זמר קלאסי...
שר מוזיקה קלאסית...
בדיוק ההיפך מהפופ החדשני של שנות האלפיים...
זו אירופה,כן?!
אם באירופה לא אוהבים,קלאסי...אז מי כן?!...
לצפיה ב-'במה הוא עוד יפתיע? נורווגיה שזה שיר חזק ממוקמת אחריו'
במה הוא עוד יפתיע? נורווגיה שזה שיר חזק ממוקמת אחריו
17/05/2019 | 11:42
1
100
לצפיה ב-'Ynet שינו את השם של הכתבה ל-'
Ynet שינו את השם של הכתבה ל-
18/05/2019 | 20:48
110
לצפיה ב-'מה כבוד בזה שהזייפן לא בסולם בכלל מסן מרינו עבר את ישראל?'
מה כבוד בזה שהזייפן לא בסולם בכלל מסן מרינו עבר את ישראל?
17/05/2019 | 12:23
75
לצפיה ב-'אני גם לא מאמין '
אני גם לא מאמין
18/05/2019 | 11:35
125
לדעתי, הוא יתברג באיזה מקום בעשירייה השנייה.
לצפיה ב-'מה בושה בזה?!'
מה בושה בזה?!
18/05/2019 | 20:56
2
81
גם אם אלו יהיו תוצאות האמת : קובי הוא אחד הזמרים האיכותיים ביותר שישראל שלחה אי פעם לאורוויזיון.
(חוץ מזה שעושה רושם שהוא גם בחור איכותי בלי קשר לשירה).
גם אם הוא יזכה במקום האחרון - אני עדיין אהיה גאה בכך שהוא ייצג את המדינה שלי 
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 02:06
6
לצפיה ב-'יש עוד אחד לא אפוי שחושב כמוך '
יש עוד אחד לא אפוי שחושב כמוך
19/05/2019 | 15:40
24
לצפיה ב-'לא זה מרגש והכל אבל יקלטו שזה גימיק'
לא זה מרגש והכל אבל יקלטו שזה גימיק
17/05/2019 | 11:40
1
100
לצפיה ב-'זהו, שזה לא גימיק, אלא להקה הטרוגנית איכותית'
זהו, שזה לא גימיק, אלא להקה הטרוגנית איכותית
19/05/2019 | 23:07
10
אגב, 2 הסולניות היו גם מצליחות באופן אינדיבידואלי.
לצפיה ב-'לא'
לא
18/05/2019 | 14:33
1
132
זה היה מרגש, אבל בתור מתמודדים מן המניין הכל היה נראה אחרת.
לצפיה ב-'הם טובים בכמה רמות מהשיר ההולנדי בכל שיר שישירו'
הם טובים בכמה רמות מהשיר ההולנדי בכל שיר שישירו
19/05/2019 | 23:27
15
אם היו שרים את השיר המדובר בשפת הסימנים שהם שרו בכוכב הבא, אז היו יכולים לנצח בעיניים עצומות, תרתי משמע
לצפיה ב-'כל מה שצפיתי והזהרתי שיקרה בתחרות האירוויזיון השנה קרה '
כל מה שצפיתי והזהרתי שיקרה בתחרות האירוויזיון השנה קרה
19/05/2019 | 18:26
7
198
כל מה שצפיתי והזהרתי שיקרה בתחרות האירוויזיון השנה אכן קרה, ועד הפרט האחרון. כולל הזוכה וכולל ה  השחור האמיתי של התחרות אצל הצופים (אך לא אצל השופטים המושחתים שעשו לנורבגיה סיכול ממוקד בהוראתו של סאנד, שגם בשנה שעברה ניסה לעשות סיכול ממוקד לנטע שלנו, ולהכתיר את אוסטריה על חשבונה. אלא שבניגוד לשנה הזאת, השופטים לא דירגו את נטע מספיק נמוך שתפסיד ולכן זכינו, למרות ניסיונם לעשות גם לישראל סיכול ממוקד), ואני הייתי הראשון ולמעשה היחיד בכל הפורום הזה שסימנתי את נורבגיה כ  השחור כבר כשיצא קובץ האודיו של השיר בתחילת עונת הקדמים. ובטח שאחרי ההופעה החיה שלהם בגמר הקדם הנורבגי שבו הם זכו. שאז זה כבר נחתם אצלי סופית. כי מבחן הלייב, ובעיקר מבחן הווקאל בלייב, זה המבחן הכי חשוב וקובע אצלי בסופו של דבר.

והנה לכם 10 עובדות, על פי תוצאות האמת שנחשפו לאחר הגמר, ומה שראינו ושמענו כולנו בזמן התחרות עצמה, שמדברות בעד עצמן, ולא משנה בכלל כמה ינסו להכחישן או להתעלם מהן, הן עדיין יישארו עובדות:

1. נורבגיה שאני הראשון ולמעשה היחיד מכל הפורום הזה שסימנתי אותה כ  השחור של התחרות השנה, זכתה במקום הראשון בטלווטינג של סמי המוות השני והקשה יותר עם 170 קולות, בעוד שהולנד השיר הזוכה שכולם פה היו בטוחים שניצחה בטלווטינג של סמי המוות קיבלה 140 קולות והגיעה רק למקום השני בטלווטינג באותו סמי. בעוד שאת הזוכה האמיתית של הסמי נורבגיה השופטים המושחתים דירגו רק במקום ה 11 מחוץ לעשיריית הגמר, ובכך הצליחו להורידה למקום השביעי בחצי הגמר השני. למזלה של נורבגיה זה לא הספיק לנבלות האלה בכדי להשאירה בסמי כפי שתכננו, והיא עלתה לגמר רק בזכות הצופים שהצביעו לה בטירוף. וזאת אם תרצו או לא תרצו עובדה.

2. למעשה נורבגיה עם 170 קולות שקיבלה בטלווטינג מהצופים המצביעים היא גם מקום ראשון בטלווטינג של שני חצאי הגמר גם יחד. בעוד שאוסטרליה זוכת הטלווטינג של חצי הגמר הראשון והיותר קל מבין השניים קיבלה רק 140 קולות, בדיוק כמו הולנד המקום השני בטלווטינג בחצי הגמר השני. כך שלמעשה אף מדינה שהשתתפה בתחרות האירוויזיון השנה לא קיבלה יותר נקודות בטלווטינג מנורבגיה, וזאת למרות שנורבגיה השתתפה בסמי המוות הקשה יותר מבין השניים. ואם תרצו או לא תרצו, גם זאת עובדה.

3. נורבגיה זכתה במקום הראשון גם בטלווטינג של הגמר הגדול עם לא פחות מ 291 (כמעט 300), קולות שהצביעו לה מכל מדינות אירופה, כולל האוסטרלים שלמעשה העניקו לנורבגיה את כל הקולות שלהם. אך השופטים המושחתים בראשותו של סאנד דאגו לדרג את נורבגיה רק במקום ה 15 ועל ידי כך להורידה מהמקום הראשון, ועוד כבר בידיעה ברורה גם של סאנד בכבודו ובעצמו וגם של חבר השופטים, שנורבגיה היא זוכת הטלווטינג של שני חצאי הגמר גם יחד, ולהכתיר במקומה את שבדיה יקירת ה EBU וסאנד בכבודו ובעצמו. ואם תרצו או לא תרצו, גם זאת עובדה.

4. הזהרתי הרבה לפני שהם הגיעו ארצה להשתתף בתחרות, מפני האיסלנדים האנטישמים הניאו-נאצים שונאי ישראל שמתכננים פרובוקציה בגמר, וזה אכן מה שקרה. ועזבו את הרוע, החוצפה וחוסר הנימוס המינימלי של חלאות האדם האיסלנדים שאפילו לא טרחו לאמר תודה לצופים בסוף השיר, שלא לדבר בכלל למדינה המארחת. לא בגמר וגם לא בחצי הגמר הראשון שבו הם השתתפו, ועלו ממנו לגמר הרבה בגלל השופטים ולא הטלווטינג שנתן להם רק 70 קולות, בעוד השופטים המושחתים נתנו לחלאות האנטישמים הניאו-נאצים האלה 151 קולות, ובכך העלו אותם מהמקום השלישי לגמר. וגם זאת עובדה.

5. התרעתי מפני הזמנתה של מדונה "מלכת הפופ" שכבר לא בשיאה כפי שהיתה בעשורים הקודמים, לתחרות בישראל, כי בסוף זה יתפוצץ בפרצופו של הפראייר שיממן את זה, כולל התאגיד שהשקיע 20% מהסכום, ואכן צדקתי לגמרי לגביה, סבתא אסתר גמרה את הסוס ועשתה לעצמה בושות בשידור חי אל מול 200 מיליון צופים מכל רחבי העולם. ונפילתה לאחור בסוף המופע מסמלת גם את נפילתה של "מלכת הפופ" שהוכיחה אמש סופית שהיא למעשה מלכת הפלופ, ואף זכתה לכינוי הזה, ולגמרי בצדק. כי את השיר השני היא ביצעה בפלייבק מלא, ואילו בראשון שהיא באמת שרה, נו.... שמעתם וראיתם הרי בעצמכם. שלא לדבר בכלל על הפרובוקציה הפוליטית של רקדניה שהיא ידעה ממנה ותרמה להתרחשותה בידיעה ברורה שזה בניגוד לחוקי האירוויזיון. ואין מה להוסיף על מראה עיניים ומשמע אוזניים, מלבד אצל חרשים ועיוורים וכאלה שמעדיפים לטמון את ראשם בחול כמו בת יענה ולהתעלם לחלוטין מהמציאות ומעובדות. וגם זאת עובדה.

6. צפיתי גם איזו מדינה תנצח בסופו של דבר בגמר, ואת זה אפשר לבדוק בקלות בהימוריי לתחרות ההימורים של הפורום. וממש לא על פי טעמי האישי, אלא על פי מה שאני חושב שיהיה בהכירי את השטח ואת הכוחות הפועלים בו כבר שנים רבות, ובעיקר את השחיתות וחוסר האובייקטיביות הפושעת של השופטים, וממש לא משנה אם מחליפים אותם כל שנה, כי ההוראה מגיעה מאותו מקום בכל שנה מחדש, ולכן זה ממש לא משנה מי יושבים בחבר השופטים ומי מחליף אותם. כי בסופו של דבר מי שמחליט זה מי שמעליהם, וכולם יודעים היטב למי הכוונה. וגם זאת עובדה.

7. הזהרתי וצפיתי שלא יהיה ניתן לביית את אסי עזר הקרצייה המעצבנת שנבחר להנחות את תחרות האירוויזיון, ושעוד צפויות לנו בושות שהוא יעשה בשידור חי מול מאות מיליוני צופים. ונחשו מה? גם זה קרה, ובעיקר בראיון שלו עם מיקי הנציג הספרדי שעורר סערה בספרד ובתקשורת הספרדית,  על ידי דחיפת התמונה שלו בחזה חשוף שהוא העלה פעם מזמן לאינסטגרם האישי שלו, לפרצופו של מיקי מספר פעמים כשההוא מאדים מרוב מבוכה ולא יודע כבר לאיפה לברוח מהקרצייה המעצבנת שנפל עליו. ואז בגמר הקטע עם מדונה, שזה כבר היה באמת ממש מביך ברמות קשות. וגם זאת עובדה.

8. צפיתי שהשיר הפורטוגלי שהרבה בפורום הזה הכתירו לזוכה התחרות אחרי הקדם הפורטוגלי ייכשל ולא יצליח בהופעה חיה, גם כי זה שר קשה מאוד לעיכול ולא שיר אירוויזיון וגם כי אי אפשר להעביר שיר כזה בהופעה חיה כמו בגרסת הסטודיו ללא עיבוד וסינטוז, זה פשוט בלתי אפשרי לעשות את זה בלייב, ולכן השיר הזה יישאר בסמי ולא יעלה לגמר. ולא רק שזה אכן מה שקרה, אלא שפורטוגל קיבלה בחצי הגמר הראשון והקל יותר שבו השתתפה רק 8 קולות מהטלווטינג ועוד 50 קולות מהשופטים, ולמעשה הגיע רק למקום ה 15 בחצי הגמר הראשון שהשתתפו בו הרבה שירים חלשים ועלובים השנה, כמו למשל הזייפן מסן מרינו שבכלל לא שר בסולם הנכון, שאפילו הוא עלה לגמר, והרבה בזכות השופטים שנתנו לו 124 נקודות, בעוד שמהטלווט הוא קיבל רק 26 קולות. אך זה הספיק לו לעלות מהמקום השמיני לגמר. וגם זאת עובדה.

9. צפיתי שהשיר השבדי השנה ייכשל ושנורבגיה תהיה המדינה הסקנדינבית שתגיע הכי גבוה בטבלת הגמר.ולמרות הסיכול הממוקד של סאנד וחבר השופטים המושחתים שניסו להורידה ולהכתיר את שבדיה יקירתם במקומה, מאמיצהם נכשלו, ולא רק ששבדיה לא זכתה בתחרות, הטלווטינג העלה את נורבגיה הסוס השחור והזוכה האמיתית של התחרות השנה מעל שבדיה, שאמנם נשארה בטופ 10, אך אפילו לא בחמישייה הראשונה. ואילו נורבגיה תפסה את המקום החמישי. והכל בזכות הצופים ולא סאנד וחבר השופטים המושחתים, שאם זה היה תלוי אך ורק בהם נורבגיה בכלל לא היתה בגמר השנה. וגם זאת עובדה.

10. צפיתי שרוסיה למרות ששלחה שוב את סרגיי לזרב, שהרבה כאן הכתירו אותו כזוכה השנה, והביאה מופע אורקולי די מרשים עם אפטקים מושקעים ולדעתי לגמרי מוגזמים, אך זו דעתי, לא תזכה, גם בגלל המבטא הכבד של סרגיי כשהוא שר באנגלית וגם בגלל ההגזמה הפראית בהופעה החיה על הבמה, שהזכירה לא מעט את ההגזמה הפראית של רוסיה בתחרות האירוויזיון של 2016. וזה אכן מה שקרה. למרות שהיתה מקום 4 בטלווט עם 244 קולות, ומקום 9 אצל השופטים עם 125 קולות. וגם זאת עובדה.
ואגב, גם צפיתי שלא איטליה, לא צרפת, לא מלטה ולא אוסטרליה, שחלק פה הכתירו כזוכות התחרות השנה, ייזכו בסופו של דבר, וכל אחת מהן וסיבותיה. ואכן זה מה שקרה, אף אחת מהן לא זכתה בסופו של דבר.
לצפיה ב-'קבל פרס.'
קבל פרס.
19/05/2019 | 18:38
95
.
לצפיה ב-'אתה אובססיבי... זה מפחיד'
אתה אובססיבי... זה מפחיד
19/05/2019 | 21:13
25
לצפיה ב-'איסלנד ניצחה בטלווט של חצי הגמר'
איסלנד ניצחה בטלווט של חצי הגמר
19/05/2019 | 21:13
4
87
והשופטים היו אלה שנתנו לה מקום שמיני. לא להיפך.

ואני רוצה לציין שאני זה שהזהיר מכך שהשיר שאתה מעודד תמיד נדפק. פעם קרואטיה בתחתית הלוח, פעם שווייץ לא עולה לגמר והפעם נורבגיה מנצחת בטלווט ואפילו לא נכנסת לטופ 3, פעם ראשונה שדבר כזה קורה.
כפי שצפיתי, הכרזתך על שיר כלשהו כמנצח ודאי משולה לנשיקת מוות. אתה לעגת לי וקראת לי צרעה אבל המציאות הוכיחה שצדקתי, וזו עובדה.
לצפיה ב-'ועדיין נורבגיה עם 170 קולות זוכת הטלווט של חצאי הגמר גם יחד'
ועדיין נורבגיה עם 170 קולות זוכת הטלווט של חצאי הגמר גם יחד
19/05/2019 | 21:55
3
44
וגם של הגמר. ולהזכיר לך כמה איסלנד חביביך שונאי ישראל האנטישמים קיבלו בטלווט של הגמר לעומת נורבגיה?

ותסלח לי מאוד אדוני, אך אני ממש לא אשם שחבר השופטים מושחתים, רק הם אשמים בשחיתותם ולא אף אחד אחר. ונשיקת מוות מיי אס. כי כמעט כל שיר שסימנתי כמנצח זכה. החל מאופוריה וכלה בטוי. 
לצפיה ב-'דפקט כבר לא תהיה צרעה, כי אתה כבר כזה'
דפקט כבר לא תהיה צרעה, כי אתה כבר כזה
19/05/2019 | 23:14
1
37
ואיך אני 'אוהב' שאתה מוציא משפטים מהקשרם כך שיתאימו לגחמותך העלובות והקטנוניות, שלא לדבר בכלל על 'שוכח' לציין מתי ובאיזה שלב זה בכלל נאמר.

מה דעתך צרעה עלובה שגם אני אנהג איתך ככה ויוציא את משפטך מהקשרם ו'אשכח' לציין מתי ובאיזה שלב זה בכלל נאמר על ידך? אני בטוח שממש 'תאהב' את זה קרצייה.
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 23:20
6
לצפיה ב-'אז הולנד זכתה! וקובי?? הרחק מאחור.. סיכום 2019 '
אז הולנד זכתה! וקובי?? הרחק מאחור.. סיכום 2019
19/05/2019 | 02:34
26
658
אהבתי:
  • ההפקה מדהימה, ראו שהשקיעו בזה מעל ומעבר, כל הכבוד! 
  • השירים, השנה היו שירים טובים היה קרב מטורף. 
  • הולנד ניצחה, היה הפייבוריט מהשנייה הראשונה, מנצח מוצדק! שנה הבאה בהולנד!!! 
  • ההופעות ביניים היו מעלפות מדונה הייתה הכי פחות מעניינת. 
  • במה מרהיבה, נוצצת, משתנה! אני מחכה לראות איזו במה תהיה בהולנד. 
  • ההופעות אורח של ליאור סושרד, מדהים!!! 
לא אהבתי:
  • השמלות של המנחות, זוועה! 
  • חשיפת דגלים "שחררו את פלסטין" בזמן הקראת הנקודות של איסלנד, חבורה של נבלות מה גם שהצלמים כשלו בזה שהם לא דילגו עליהם, היו אמורים לא לצלם אותם, סתומים! אבל אהבתי ששמעו "בוז" בקהל חח 
  • הזיופים של מדונה, מזעזע, ההופעה לא הייתה משהו, ציפיתי ליותר וגם היא תפרה דגלים של ישראל ופלסטין על 2 רקדנים שלה למרות שאמרו לה לא לעשות את זה! 
  • השיר של קובי, עם כמה שההופעה הייתה מושקעת השיר 
  • הניסיון של קובי לבכות בכוח היה לא יותר מעלוב, זה היה כזה קרינג'י הוא ניסה לבכות ולא הלך לו, הוא כזה שחקן גרוע! 
אז לסיכום, ישראל שאפו, הפקה מדהימה, שירים טובים והופעות ביניים מרהיבות, אני חושב שניקח הפסקה מניסיונות לנצח לאיזה 5 שנים לתת ל"כאן" זמן להחזיר את כל החובות לממשלה (מדובר בעשרות מיליונים). אבל כמובן שארצה שישראל תשלח שירים טובים ולא פחות חשוב מבצעים טובים. 
מקווה לראות את ישראל מנצחת שוב בעוד כמה שנים, ניצחון מוחץ! רק שהפעם ייבנו אולם גדול יותר לאירוח התחרות ועדיף שיהיה בתל אביב, האמת אני לא אתנגד אם יעשו הרחבה לביתן 2, תל אביב הכי מתאימה לתחרות הזאת! 

אז שלום נטע, קובי ושאר הנעלמים של הכוכב הבא.. נגמרו 15 דקות התהילה ובטדי כבר עובדים על לקמבן עוד אחד משלהם, לעבוד על הצופים שהבחירה בידיים שלהם ולמחוק כל זכר של זוכי התחרות הקודמים.

אני לא רואה את "כאן" מממנים תוכנים קדם אירוויזיון, הם בחובות שיהיה להם קשה מאוד לצאת מהם, כנראה ששנה הבאה יישלח עוד נציג או נציגה של טדי, אין ברירה.
לצפיה ב-'אין לי אשליות שישראל תפעל נגד האיסלנדים. אין לנו משרד חוץ!'
אין לי אשליות שישראל תפעל נגד האיסלנדים. אין לנו משרד חוץ!
19/05/2019 | 02:45
10
177
לצפיה ב-'אני לא מאשים את האיסלנדים החלאות אני מאשים רק את'
אני לא מאשים את האיסלנדים החלאות אני מאשים רק את
19/05/2019 | 02:52
9
440
הצלמים שראו את האיסלנדים מניפים את הדגלים ובכל זאת החליטו לצלם אותם, איזה נכים! לא יכלו להחכים ולוותר על צילום שלהם?? סתומים
לצפיה ב-'לגבי הצלמים'
לגבי הצלמים
19/05/2019 | 10:02
5
212
כל המעברים של הצילום מתוכננים מראש ואפילו יש תוכנה שמעבירה את הצילום אוטומטי בין הצלמים. מה שכן מי שיושב בקונטרול יכול לעבור מצלמה באותה שניה וזה באמת חבל
לצפיה ב-'הם ידעו טוב מאוד שאי אפשר לבטוח באיסלנד'
הם ידעו טוב מאוד שאי אפשר לבטוח באיסלנד
19/05/2019 | 10:15
181
חבורת מפגרים עכשיו הBDS חוגגים על זה! איזה עולב!!! היו חייבים להרוס, ההפקה הייתה מדהימה, היו חייבים לקלקל??
לצפיה ב-'משהו התפספס גם בשיר האסטוני'
משהו התפספס גם בשיר האסטוני
19/05/2019 | 18:29
2
70
כשהמצלמה קלטה צלם אחר רץ על הבמה
לצפיה ב-'נכון'
נכון
19/05/2019 | 18:36
49
התוכנה שמעבירה בין הצלמים לא חפה מתקלות. המצלמה המשיכה לשדר במקום שתעבור למצלמה הבאה. אגב זה קרה גם בשיר של מדונה וגם בגרין רום

לצפיה ב-'נכון, וגם בשיר הספרדי שראו את איש האביזרים המיוחדים'
נכון, וגם בשיר הספרדי שראו את איש האביזרים המיוחדים
19/05/2019 | 20:20
41
שהסתתר מאחורי הרובוט המואר ולקח אותו הצידה באמצע ההופעה.

גם בשיר השווייצרי המסך התכווץ והתרחב, והיו ממש קטעים שבהם ראו ללוקה רק את חצי גוף בזמן שהוא רקד או אפילו רק את הפנים בקלוז אפ. זה היה מביך ברמות.

וזה קרה בעוד שירים שבחלקם ראו למבצעים בכלל את הגב במהלך השיר.
לצפיה ב-'זאת טלוויזיה טובה. בטלוויזה לא מוותרים על פרובוקציות'
זאת טלוויזיה טובה. בטלוויזה לא מוותרים על פרובוקציות
19/05/2019 | 19:56
49
מסיבות "מוסריות". מעבירים את מה שקורה כדיי שידברו על זה.
לצפיה ב-'אני בהחלט מאשים את האיסלנדים'
אני בהחלט מאשים את האיסלנדים
19/05/2019 | 15:20
103
חולרות אנטישמים שלא יכלו להפריד בין מוזיקה לפוליטיקה
חבורת פריקים עלובה.
מקווה שישראל תגיש איזו מחאה רשמית או אחרת.

לצפיה ב-'נראה שאתה לא מבין מה על הפרק'
נראה שאתה לא מבין מה על הפרק
19/05/2019 | 22:45
17
אירווזיון הוא אירוע לא פוליטי.
ברגע שאתה מאפשר פרובוקציה שכזו, אתה נכנס לשדה מוקשים כי באירופה יש איבות ושנאות ישנות.
מה תעשה שבשנה הבאה נציג אירלנד יבוא עם דגלי IRA?
ומה עם יבוא נציג ספרד עם דגל ארגנטינה ויצעק די לכיבוש איי מלווינס (פוקלנד).
ומה עם נציג יוון ידרוש שחרור קפריסין מכיבוש טורקי?

אירווזיון לא הוקדם כאירוע לקידום קהילה גאה אלא אירוע חברתי מאחד לאירופה המדממת לאחר מלחמת העולם השנייה.
כל ניסיון להכניס לשם ויכוחים פוליטיים פוגע במטרה של האירגון מיסודו.

לצפיה ב-'לא נראה לי שהוא ניסה לבכות'
לא נראה לי שהוא ניסה לבכות
19/05/2019 | 02:55
4
438
היה נראה לי שהוא מנסה דווקא לחייך ולהילחם בבכי.  הוא עבר מחיוך לבכי ולהיפך....
לצפיה ב-'אני דווקא מסכימה איתו - נראה היה שהבכי מזויף.'
אני דווקא מסכימה איתו - נראה היה שהבכי מזויף.
19/05/2019 | 03:23
121
לצפיה ב-'זה היה מאוד מזוייף, והוא עשה בדיוק את אותו הדבר גם בגנרלית'
זה היה מאוד מזוייף, והוא עשה בדיוק את אותו הדבר גם בגנרלית
19/05/2019 | 10:59
2
90
לצפיה ב-'להיפך....'
להיפך....
19/05/2019 | 12:24
147
החיוך שלו היה מסויים ומאולץ. הוא כן נטה לבכות.
אם הבכי היה מסויים - הוא היה פשוט בוכה.
ראו שהוא מחייך ובוכה ומתעשט ושוב בוכה ואז קופץ כדי להפיג את המתח ואז נכנע לבכי. זה היה נראה מוזר ולא אמין אבל נראה לי שדווקא מהצד השני. הוא ניסה להשאר מחוייך בניגוד למה שהרגיש.
לצפיה ב-''
19/05/2019 | 19:57
2
לצפיה ב-'מרימי קיבל דוז פואה '
מרימי קיבל דוז פואה
19/05/2019 | 09:51
1
330
ואפילו מעודה, אחינועם ומירה, סקעת, גדג' ,חובי, ואימרי לא קיבלו 12 נקודות

תקנו אותי אם לא...
לצפיה ב-'הדוז מבלארוס שנפסלה - מפוברק וניתן כמתנה '
הדוז מבלארוס שנפסלה - מפוברק וניתן כמתנה
19/05/2019 | 10:33
145
לצפיה ב-'נו, אז פחות צדקתי בזה שהשנה מקרה 2016 יחזור על עצמו'
נו, אז פחות צדקתי בזה שהשנה מקרה 2016 יחזור על עצמו
19/05/2019 | 11:42
4
262
השנה הלכתי בפעם הראשונה למופע בלייב (חזרת השופטים) ותשמעו, אני מבין איזה פער אדיר יש בין התחושה באולם לבין האימפקט בבית. היה לי ברור שאין מצב שהולנד זוכה בטלווטינג, וזה היה בערך הדבר היחידי שצדקתי לגביו.
הייתי סגור על זה שאוסטרליה ושוויץ בטופ 3, וטעיתי, הייתי בטוח שאיטליה היא פלופ- וטעיתי, חשבתי שספרד תגיע לטופ 10- ושוב טעיתי. יש פער גדול מאוד בין האנרגיות באולם לבין מה שעובר בטלוויזיה....

יש מצב ששוויץ מגיעה למקום הכי גבוה שלה מאז 1993? מבחינתי הוא היה המנצח אתמול
ונורווגיה- בהלם מהניצחון בטלווטינג. שאפו לסטילהוק ונילס שזיהו את הפוטנציאל העצום שאני לגמרי פספסתי. מה שכן- הם השתפרו בטירוף ווקאלית מאז ההופעה בקדם הנורווגי.
איטליה- ממש הפתיע אותי שהיא סיימה כזה גבוה, לא חשבתי שההופעה הייתה מספיק חזקה. אבל מת על השיר.
הולנד- זוכה ראוי, אני תמיד שמח כשזוכה שיר בזכות עצמו לא בזכות גימיקים. אבל יש טעם חמצמץ מכך שהגיע רק שני בטלווטינג.
ישראל- קובי הוציא את המירב מהשיר המעפאן שלו. הטענות הן לא אליו אלא לוועדה שבחרה את השיר וחשבה שהמילה HOME מספיקה כדי לבחור בו לאירוויזיון בתל אביב. טעות גדולה שהייתה ברורה ל90% מאיתנו כבר חודשיים, במיוחד כשמאז 2013 המדינה המארחת מסיימת במחצית הנמוכה של הטבלה, וברוב המקרים בבוטום 5.

וכמה דברים לגבי המופע:
פירגון- לבמה, לגלויות המדהימות, למנחים שרק הלכו והשתפרו לאורך השבוע, לפתיחה המהממת, למופע של כוכבי האירו עם גלי עטרי.
ביקורת- כמו כולם- מדונה. זה היה מיותר. וגם על עידן רייכל הייתי מוותר. המופע היה ארוך מדי. אולי הכי ארוך שהיה עד כה. משהו שהפריע לי לאורך כל המשדרים- זה שהגרין רום ממוקם מחוץ להיכל המרכזי. זה נתן קצת תחושה של מתנ"ס כשהשידור עבר לשם. לפחות היו משלבים בין הצילום מהגרין רום לבין הסאונד מההיכל.... ובכלל- לעומת ליסבון בשנה שעברה, הכל הרגיש קטן יותר ומלהיב פחות, גם ברגע הזכייה. מבין את אילוצי התשתיות וזה, ועדיין זה הורגש.
וביקורת אחרונה לגבי שיטת הקראת הניקוד החדשה. היא מייצרת בלבול מטורף, ובעיקר לא מאפשרת לזוכי הטלווטינג, במקרה הזה נורווגיה, לקבל את ההכרה שמגיעה להם. אני משער שהם רצו לחסוך למנצח בלייב את הטעם החמוץ שנלווה לזכייה ממקום שני בטלווטינג, והשיטה החדשה אכן מטשטשת זאת. ועדיין- זה לא נראה לי הוגן מבחינת המנצחת בטלווטינג. אני מנחש ששנה הבאה יחזרו לשיטת ההקראה שהייתה בשנים האחרונות מאז 2016.

לסיכום- הגמר היה עמוס מדי לטעמי, אבל כל הכבוד לכאן על ההפקה המדהימה שהראתה את הצד היפה והשפוי של ישראל
לצפיה ב-'מסכים לגמרי עם מה שרשמת. הייתי בחזרות הגנרליות ביום שישי'
מסכים לגמרי עם מה שרשמת. הייתי בחזרות הגנרליות ביום שישי
19/05/2019 | 14:29
3
156
ולפי האנרגיות המטורפות בשיר הספרדי הייתי בטוח שהוא מגיע לטופ 10. גם שוויץ לווה באנרגיות חזקות של הקהל והוא השיר הכי טוב בתחרות, אין ספק שהוא יכול לצעוד חזק במועדונים.
איטליה לא הרגיש ווינר בכלל והקטע עם הכפיים היה חמוד והכל אבל ככה לא זוכים.
אוסטרליה חשבתי שיסיימו במקום ה2, שרואים את המקלות/השיפודים ויזואלית ולא דרך הטלוויזיה זה נראה מרהיב ומיוחד(גם לא צילמו את המקלות כל השיר), וע"פ החזרה זה הרגיש טופ 5 בקלות.
לצפיה ב-'מה עפתם על השיר הספרדי '
מה עפתם על השיר הספרדי
19/05/2019 | 15:52
2
135
וזה מה שאני חשבתי מהתחלה 

ספרד כבר הרבה שנים בשפל 
ממש חבל!  יש להם שפה יפה
לצפיה ב-'לא אהבתי אותו עד שראיתי על הבמה בחזרה ואת התגובה של הקהל'
לא אהבתי אותו עד שראיתי על הבמה בחזרה ואת התגובה של הקהל
19/05/2019 | 16:06
116
לא חשבתי שינצח, אבל אחרי החזרה חשבתי שיעשה טופ 10 בטלווטינג
לצפיה ב-'זה השיר הראשון השנה שהתלהבתי ממנו'
זה השיר הראשון השנה שהתלהבתי ממנו
19/05/2019 | 20:01
37
בינינו - זו היתה שנה חלשה מבחינת השירים ועד שהולנד העלתה את השיר של דאנקן לקח הרבה זמן להבין שאירוויזיון מעולה מבחינת שירים לא יהיה השנה, אבל השיר הספרדי היה מאלה שכן אהבתי בשלבים הראשונים של חשיפת השירים. הוא היה קליט ומשהו במיקי כובש ואותנטי. 
לצפיה ב-'"הבכי" של קובי הזכיר לי מתמודדי אח הגדול'
"הבכי" של קובי הזכיר לי מתמודדי אח הגדול
19/05/2019 | 14:18
2
194
שניסו לבכות והכל היה שם: עיוותי פנים, קול שבור, ידיים מכסות פנים ועוד ועוד תוספות - רק לא דמעות
נראה לי קובי גמר את כל מלאי הדמעות בחזרות שלא נשאר לו מה להוציא בגמר.
חבל. אולי היה מקבל מקום 22.
לצפיה ב-'זה לא יפה '
זה לא יפה
19/05/2019 | 16:26
1
111
למה ליצלוב אותו ?
הבן אדם עשה הכל כדי ליצג אותנו בכבוד !!
עבד קשה בטרוף בחזרות בראיונות בצילומים- ביום ובלילה
וכל התודה שהוא מקבל זה  לעג השפלה וכינויים מעליבים  וצחוקים עליו 
הבכי שלו היה אמיתי יצא ממנו כאב תיסקול בילבול וכעס.
אני מה זה מבינה אותו
בכיתי איתו
לצפיה ב-'מצטער, אך אין לי שום אמפטיה כלפיו בגלל שנבחר בצורה מפוקפקת'
מצטער, אך אין לי שום אמפטיה כלפיו בגלל שנבחר בצורה מפוקפקת
63
ולא הגונה. אם הוא היה נבחר ביושר והיו בוחרים לו שיר נורמלי ולא של טכס יום הזיכרון מעורבב עם אופרה קרינג'ית אולי היתה לי אליו אמפטיה.
לצפיה ב-'ע׳פ שמועות נתניהו מתכוון לקצץ כספים לתאגיד על מנת לחסל אותו'
ע׳פ שמועות נתניהו מתכוון לקצץ כספים לתאגיד על מנת לחסל אותו
1
69
יתכן מאד שישראל תיזרק מהתחרות אם נתניהו ינסה להפריד את חטיבת החדשות מהתאגיד ,
הממשלה לא אוהבת את תאגיד כאן, ושרק כדי לנסות להביא תיירים מהאירוויזיון לישראל אז היא הסכימה לבטל ,כך נראה לי ,בצורה זמנית את חוק פיצול התאגיד.אך לכל אירוויזיון יש מוצאי אירוויזיון 
ויש לי הרגשה שאחרי האירוויזיון, רוצים לחוקק בממשלה חוקים עוקפי בג"ץ ואז כנראה בחוק יפוצל תאגיד השידור כאן ממחלקת החדשות, בניגוד להעדפה של איגוד השידור האירופאי, ואז כנראה ישראל לא תוכל לשדר את האירוויזיון
כי אם החוק לא נותן לבג"ץ אפשרות לבטל חוקים שהממשלה מחוקקת, חברי הכנסת החדשים מהקואלציה ,עושי דברו של נתניהו אפשר יהיה לשנות את החוק הקיים ובגזרת הבג׳ץ לא יוכל להתערב עם פסיקת ההתגברות .
לפי שמועות אם התאגיד לא יוכל לקבל עוד כסף מהממשלה אז רוב העובדים שם יעברו לערוץ קשת 12, שכבר עכשיו קשת וכאן בקשר מאוד טוב.אבל קשת לא חברה באיגוד השידור האירופי ,לכן עתיד ישראל בתחרות לא ברור.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאני מודאגת '
זה בדיוק מה שאני מודאגת
19/05/2019 | 22:30
29
מה נעשה אם ישראל לא תשתתף שנה הבאה בתחרות בהולנד ולתמיד, הרי במקרה כזה זה משחק לידי הבי די אס אם נפרוש או נודח מהתחרות בגלל כסף
לצפיה ב-'בויקיפדיה נפתח כבר ערך של אירוויזיון 2020'
בויקיפדיה נפתח כבר ערך של אירוויזיון 2020
19/05/2019 | 14:25
2
218
ועל-פיו כבר לא עבר יום מאז סיום התחרות אתמול וכבר 17 מדינות הזדרזן להכריז על אישור השתתפותן בתחרות,כי הכי קל זה לאשר השתתפות מיד כשיודעים שהאירוויזיון יהיה בהולנד.לנו יצאה הנשמה עד ש41 מדינות אישרו בסופו של דבר ועניין את השתתפותן בתחרות שלנו.עצוב שאצלנו זה לוקח כל כך קשה ולהולנד כל כך קל לאשר בפרק זמן כל כך קצר יחסית השתתפות של כל כך הרבה מדינות בפרק-זמן יחסי כל כך קצר.
לצפיה ב-'מציע שנאשר השתתפות יום לפני המועד האחרון בהחלט.'
מציע שנאשר השתתפות יום לפני המועד האחרון בהחלט.
19/05/2019 | 18:50
1
107
זה יהיה מסר שיובן היטב.
לצפיה ב-'אנחנו צריכים לאשר השתתפות אם הEBU ימנע מאיסלנד להשתתף'
אנחנו צריכים לאשר השתתפות אם הEBU ימנע מאיסלנד להשתתף
19/05/2019 | 21:41
60
וזה כנראה מה שהולך לקרות, קשה לי להאמין שEBU יעברו על זה בשתיקה
לצפיה ב-'מקווה שאנשי "הכוכב הבא" יישמו את הלקח:'
מקווה שאנשי "הכוכב הבא" יישמו את הלקח:
19/05/2019 | 19:04
11
199
שרביעיית הגמר יציגו שיר משלהם שייצג אותו!!!
לצפיה ב-'דעתי שהכוכב הבא צריך להיות הפעם'
דעתי שהכוכב הבא צריך להיות הפעם
19/05/2019 | 19:24
8
128
רק מזמרים שזכו בתוכניות ראליטי שונות
x factor
 the voice
כוכב נולד
הכוכב הבא
משפחה בהופעה
אביב או אייל
THE FOUR
כולם צריכים להביא שירים חדשים והשיר הטוב ביותר ייצג את ישראל
ולא לתת לועדה שחצנית טיפשה ולא מיקצועית ליבחור בישבילנו

לצפיה ב-'מה זה אומר שהם "צריכים להביא שירים חדשים"?'
מה זה אומר שהם "צריכים להביא שירים חדשים"?
19/05/2019 | 19:29
7
71
להביא מאיפה?
מה שאת מתארת נשמע פחות או יותר כמו קדם אירוויזיון, עם דרישת קדם (תרתי משמע ) מיותרת שהמתחרים חייבים להיות זוכי תכניות ריאליטי, ולא יכולים להיות "זמרים אמיתיים".
אגב, אני בעד רוני דלומי. בלי קשר לאירוויזיון. אני פשוט בעדה.
לצפיה ב-'לגמרי כך'
לגמרי כך
19/05/2019 | 20:44
6
38
כוונתי  שילוב של שתי תוכניות גם הכוכב הבא וגם קדם
אז בהתחלה ישירו קאברים
ורק 12 האחרונים שישארו ישמיעו שיר חדש  
שיר שכתבו בעצמם או שהזמינו בתשלום מכותבים מוכשרים
המנצח ייצג אותנו עם השיר

הנה כמה שמות של זמרים מעולים שזכו במקומות ראשונים
וכן היו גם להקות מעולות..
חגית יאסו   דיאנה גולבי   עדי כהן  עידן עמדי   דוד לביא  
לי בירן   דניאל יפה   אנה טימופיי    עדן אלנה
ים רפאלי    גיא יהוד   יוסי שטרית    אלקנה מרציאנו   
 ספיר סבן    אלי חולי    קטלין רייטר  ועוד הרבה.......
לינא מחול    שרית אביטן    אביתר קורקוס    ,מצדה איש ימיני  ועודדד ...
ממש מיבחר ענק של סיגנונות 
וזה גם יתן להם היזדמנות לחזור לבמה ולא להעלם עם הכתר ששמנו להם על הראש.
כולנו נרוויח שירים חדשים וניתן שוב היזדמנות  לזמרים מעולים לככב
לצפיה ב-'בשביל מה התכניות הראשונות אם את רוצה בסופן קדם אירוויזיון,'
בשביל מה התכניות הראשונות אם את רוצה בסופן קדם אירוויזיון,
19/05/2019 | 20:50
5
25
ואם את רוצה שהמתחרים ממילא יהיו כאלה שכבר זכו בריאליטי? עושים תכנית אחת, של 12 מתחרים + שירים - קוראים לזה, כאמור, קדם אירוויזיון, וזה מה שהיה בעבר.
לצפיה ב-'לתת היזזדמנות לכולם'
לתת היזזדמנות לכולם
19/05/2019 | 21:08
4
15
לפחות 30 זמרים\ות  ו 10 להקות
לא רק  12
גם הקהל צריך להתאהב מחדש בזמרים וזה הולך ונבנה בשלבים
לצפיה ב-'לתת הזדמנות לכל אחד, בתנאי שזכה בתכנית ריאליטי?'
לתת הזדמנות לכל אחד, בתנאי שזכה בתכנית ריאליטי?
19/05/2019 | 21:12
2
14
תמוה. 
לצפיה ב-' בתכנית ריאליטי מוזיקלית'
בתכנית ריאליטי מוזיקלית
19/05/2019 | 21:18
1
13
והגיע לשלישית הגמר
לצפיה ב-'בתור חובבת גדולה של תכניות ריאליטי מוסיקה, למה'
בתור חובבת גדולה של תכניות ריאליטי מוסיקה, למה
19/05/2019 | 21:29
14
שמישהו יצפה במשהו כזה? אם הם טובים, הם טובים, ולא צריך יותר מתחרות אחת (שנקראת קדם אירוויזיון במקרה הזה). אם עושים אודישנים - זה כדי למצוא מי טוב (וכמה שלא), ולא לקחת כמה שידענו מראש שהם טובים, ואנחנו כבר מכירים מראש, ולתת להם להתחרות זה בזה במשך כמה פרקים. את מי זה מעניין? אם רוצים, שישדרו לקט של התכניות שבהן הם זכו לפני התחרות. 
ושוב, אני לא רואה שום סיבה להגביל את קדם האירוויזיון שלך רק לזוכי תחרויות ריאליטי ולא לאפשר לזמרים מוכשרים ואף מצליחים שאינם בוגרי תכניות ריאליטי להתחרות (וגם לא לזמרים פחות מוכרים שטרם זכו בריאליטי).
כלומר, השאלה מצטמצמת להאם לעשות כוכב הבא (כמו שיש עכשיו) עם השינוי שבסוף התכנית הבחירה היא גם של השיר וגם הזמר (ואין שום סיבה שהמועמדים יהיו רק זוכי תכניות עבר אחרות), או לעשות קדם אירוויזיון וזהו. 

לצפיה ב-'הדבר הכי חשוב זה שתהיה שקיפות, שקיפות מלאה'
הדבר הכי חשוב זה שתהיה שקיפות, שקיפות מלאה
19/05/2019 | 21:35
9
כדי שנדע בוודאות מוחלטת שהנמציג והשיר שבחרנו נבחר במורה ישרה והוגנת. זה הא-ב של כל תחרות, לא רק שירה, כל תחרות. ואם אין שקיפות שוב יכולים לעבוד על כולם ולשלוח שיר שהשופטים בחרו ולא הצופים. הרי זה קרה גם בקדם הישראלי האחרון שנציגת הצופים אופסה ע"י השופטים המושחתים של רשות השידור. אז מה מבטיח לנו שזה לא יקרה שוב? רק שקיפות ושקיפות מלאה.
לצפיה ב-'עופר דואק - אני מסכימה, וגם... בחזרת המשפחות '
עופר דואק - אני מסכימה, וגם... בחזרת המשפחות
19/05/2019 | 19:36
72
של הסמי השני צילמו את הקטע ששודר לפני הגמר, כולל הקטע עם ירדנה ארזי (וקודם כל עשו חזרה של כל זה)! 
לצפיה ב-'יוחזר הקדם לאלתר!'
יוחזר הקדם לאלתר!
19/05/2019 | 20:51
16
לצפיה ב-'"ישראל צריכה להתגאות בהישג הכי גדול שלה בתחרות: ניקוד הוגן."'
"ישראל צריכה להתגאות בהישג הכי גדול שלה בתחרות: ניקוד הוגן."
19/05/2019 | 18:45
4
200
מתורגם מאנגלית:
"מאז שנת 2000 בערך, אם אתם רוצים לדעת איזו מדינה הולכת לזכות, תתייעצו עם צוות השיפוט הישראלי. הוא קלע הכי הרבה פעמים ונתן 12 למדינה שזכתה בתחרות. והשנה, זה חזר על עצמו. ניקוד הדוז התעופף בין שלל מדינות אבל המצפן הישראלי יודע לזהות היטב את השיר שיקח הביתה את הנצחון. איך הם עושים את זה? כנראה שאין יותר מדי דילים, שכנים, נקמות וגחמות. וכך ישראל היא כמעט היחידה שמצליחה להיות עם היד על הדופק. וזאת לבדה סיבה מצוינת למה אנחנו מתארחים כאן בתל אביב. אז ברכות לישראל לא רק על האירוח והכיף שהיה השבוע הזה אלא על 20 שנה של הצבעות הוגנות מאז החלה השיטה הזו".
בלוגר בשידור חי מסכם את התחרות.
חשבתי שתאהבו לשמוע את זה וכדאי בהחלט להתגאות בזה כי בסוף זה מה שחשוב. ניקוד הוגן וקריאת הטעם הציבורי. 
לצפיה ב-'אגב ההוגנות מחושבת בצורה מתמטית: הנה המידע שבוצע ב-2014'
אגב ההוגנות מחושבת בצורה מתמטית: הנה המידע שבוצע ב-2014
19/05/2019 | 18:57
144
ומאז כמובן המשכנו להצביע הוגן למדינות שאכן זכו או לכל הפחות לא לאותה מדינה שוב ושוב (בפער ענק מכל הצבעת שיפוט אחרת אגב)

Israel are the fairest Eurovision participants with its 14 douze points have been split between 11 different countries. And have only favoured Russia, Spain and Sweden more than once. 
לצפיה ב-'נכון. גם אני שמתי לב לזה והייתי גאה בזה.'
נכון. גם אני שמתי לב לזה והייתי גאה בזה.
33
לצפיה ב-'חחח... ניקוד הוגן עלק '
חחח... ניקוד הוגן עלק
19/05/2019 | 20:32
1
86
הטלווט הישראלי נתן המון קולות לנורבגיה, בעוד שחבר השופטים העלק הוגן שלך איפס אותה. אז פה ההוגנות בדיוק? ניקוד הוגן מיי אס. 
לצפיה ב-'אולי פחות טורקים הגיעו לצוות השיפוט מאשר לטלווטינג.'
אולי פחות טורקים הגיעו לצוות השיפוט מאשר לטלווטינג.
20/05/2019 | 09:46
2
לצפיה ב-'טוב, לסיכום: איך נהניתם השנה?'
טוב, לסיכום: איך נהניתם השנה?
19/05/2019 | 09:54
5
199
לאילו חזרות/מופעים הלכתם, אם בכלל? ואיך היה?
הלכתם לארועים אחרים של האירוויזיון? אם כן, איך היה?
מה דעתכם על איכות השירים השנה?
מה דעתכם על התוצאות?
מה דעתכם על האירוח הישראלי? מכל בחינה שהיא?
כל הערה אחרת לגבי האירוויזיון השנה?

לצפיה ב-'שבוע מדהים ומרגש שהטעין אותי כמו שצריך לפני שאני מכבה'
שבוע מדהים ומרגש שהטעין אותי כמו שצריך לפני שאני מכבה
19/05/2019 | 10:25
206
אצלי בראש את תסמונת האירו לכמה חודשים....

תכלס זו הייתה שנה מדהימה אבל נתמקד באירו עצמו.

הדברים שאני הכי אקח איתי הלאה-
מופע הפתיחה של נע הקטנה. מבחינתי זה היה גאונות צרופה של בימוי וקריאייטיב.
להקת שלוה. אוי כמה שהם ריגשו!!
מופע הפתיחה של הגמר. אדיר. עוצמתי. שוס!
ההנחיה המעולה. אפילו אסי יצא טוב!  כבוד!
הגלויות!!! אנחנו באמת גרים בארץ הזו? כמה כיף, ויצירתיות יש בזה.
הבמה. הטובה ביותר של פלוריאן וידר, וכנראה בין הטובות של התחרות אוור! כמה כבוד היא עשתה למבצעים עליה. לא היה שיר שלא הצליח לרומם את עצמו בזכותה. 
מבחינת שירים- אקח איתי הלאה את איטליה, נורבגיה אוסטרליה והולנד. כמובן גם קובי שלנו ימשיך איתי עם "הום".

מה פחות ארצה לזכור?
מדונה. איכס פיכס.
מופע המיקס אנד מצ' של זוכי העבר. מיותר ואוילי.
 איסלנד ופורטוגל. הרגעים האלו שאתה מתכווץ בכסא ולא יודע להסביר לסביבה שלך למה אתה חובב אירוויזיון.

יאללה. לפני שמכבים את האורות לכמה חודשים טובים- תודה לכאן ולכל העוסקים במלאכה שגרמו והביאו לכולנו הרבה רגעים של נחת וגאווה.

לצפיה ב-'עונה'
עונה
19/05/2019 | 10:49
134
לאילו חזרות/מופעים הלכתם, אם בכלל? ואיך היה? לאף מקום
הלכתם לארועים אחרים של האירוויזיון? אם כן, איך היה? לא
מה דעתכם על איכות השירים השנה? שירים מעולים
מה דעתכם על התוצאות? צפויות, זוכה ידוע מראש ומגיע להם
מה דעתכם על האירוח הישראלי? מכל בחינה שהיא? מהמם מושקע ומוצלח!
כל הערה אחרת לגבי האירוויזיון השנה? אמן שאיסלנד לא תוכל להשתתף יותר באירוויזיון

לצפיה ב-'עונה לעצמי: נהניתי מאוווודדדדד!'
עונה לעצמי: נהניתי מאוווודדדדד!
19/05/2019 | 12:28
1
131
הלכתי לחזרת המשפחות של הסמי השני, והיה מדהים ומעולה! רבים מהמופיעים היו טובים יותר בחזרה מאשר במופע עצמו (אולי כי בחזרת המשפחות אין לחץ של תחרות), ונהנינו כמעט מכל ההופעות (הייתי עם שתי הבנות הגדולות שלי).
בחרנו בכוונה את הסמי השני, כמובן, כי בו השירים הטובים, ובראשם הולנד. גם את השיר האירי אהבו אצלי (ובחזרה היא לא פישלה), אז שמחנו לראות אותו בהופעה לפני שהודח.

לא הלכתי לארועים אחרים השנה. ניסינו להגיע מחזרת המשפחות לכפר האירוויזיון באוטובוס מרוקח, אבל זה היה ממש לא פשוט - לקח זמן עד שהאוטובוס הגיע, ואז הוא התקדם ממש לאט, ובסוף התייאשנו וירדנו בכיכר רבין ונסענו הבייתה.

לגבי איכות השירים השנה - היו השנה שירים רבים גרועים. בסמי הראשון לא אהבתי כמעט כלום. בסמי שלנו, כאמור, אפילו הגרועים היו טובים, והטובים היו מעולים. ומעל כולם היה דאנקן, שהצליח לרגש אפילו באולם כל כך גדול. 
שירים שאהבתי השנה - הולנד, איטליה, שוויץ, צרפת, בלגיה, מלטה, אירלנד, קפריסין, וגם ישראל. ההופעות של בלגיה ומלטה (ודי צרפת) הרסו. אצל אזר' ההופעה הייתה יתרון, ודווקא לא אהבתי את השיר.
איטליה הפתיעה לטובה יחסית למה שנאמר לגבי ההופעה שלה לפני הגמר.

לגבי התוצאות - אני מרוצה. אפשר לראות ממה שכתבתי לפני המופע שהכל היה יחסית צפוי מבחינתי (אפילו ההפתעה בעשירייה מכיוון צפון מקדוניה, שחזיתי שתגיע מכיוון השירים השקטים). הייתי בטוחה שהולנד תנצח, אבל בגמר עצמו פתאום ההופעה של האיטלקי כן הייתה מצוינת, וחשבתי שזה יאיים על הנצחון - וזה בדיוק מה שקרה, ובקרב יחסית צמוד בין השניים דאנקן ניצח.
הצרפתי הפתיע לרעה בהופעה שלו (שהייתה די בלגן, והיד הרועדת שלו הייתה משונה), ולכן יצא מהעשירייה לטובת צפון מקדוניה.
מובן שהפתיע המיקום הגבוה של צפון מקדוניה ספציפית בשופטים, אבל גם שנה שעברה הייתה תופעה כזאת (לגבי אוסטריה), וכל עוד זה לא משפיע על זהות המקומות הראשונים זה לא משנה.

לגבי האירוח הישראלי - לגבי המנחים מבחינתי הכי חשוב היה שבר תיראה מדהימה, וזה אכן מה שקרה - עם בונוס שפרט לשמלה האחרונה גם לוסי נראתה נהדר. לוסי ואסי היו כריזמטיים וזורמים, המבטא של אסי היה קצת כבד אבל החן שלו פיצה על כך, ופרט לכך כולם נשמעו טוב - למעשה בר נשמעה טוב מכולם.
לגבי הצילום, היו בגמר פשלות - למשל נדמה לי באסטוניה (לא בטוחה שזה היה באסטוניה) כשראו את הצלם ואז את המדרגות. אבל באופן כללי לגבי הבמה והבימוי הכל נראה נהדר, מודרני, משוכלל ויפה.
באופן כללי, שימח שהכל הסתיים בשלום, שהצליחו לאבטח את המופע וגם את כפר האירוויזיון, ששום דבר לא נפל על הבמה או באולם, וכו'.
לגבי איכות ההופעות פרט לשירים עצמם - שלווה הייתה הברקה, מוכרחה להודות. גם הרעיון של הקליפים של קותימן היה מוצלח. גל גדות לא באמת הגיעה, אבל תרמה עוד יופי מהמם לגמר - נראה לי שאנשים יגיעו עכשיו לישראל עם ציפיות אולי קצת גבוהות מדי לגבי יופי הנשים פה
מדונה זייפה באופן מזעזע ועצוב, וקצת רחמים עליה - אולי היא כן הייתה צריכה להשתתף קצת יותר בחזרות... אבל זה שהיא דייפה דווקא הוסיף עניין לאירוויזיון.
ההופעות של נטע היו בסדר - נטע. ההופעה של זוכי האירוויזיון הקודמים דווקא מצאה חן בעיניי - במיוחד כשהם ליוו את גלי עטרי. מונס הפתיע לטובה.
עידן רייכל היה בסדר. ליאור סושרד לא מדהים בעיניי - ועצם הופעת מנטליסט זה קצת יותר מופע של מלון באילת בעיניי וקצת פחות אירוויזיון.

לסיכום, לדעתי מה שקרה פה בשבוע האירוויזיון עלה על הצפיות, ושמחה מאוד שזכיתי לצפות בחזרה! 

לצפיה ב-'והנה מה שחשבתי'
והנה מה שחשבתי
19/05/2019 | 19:15
42
לצפיה ב-'ננה בננה שיר מביך '
ננה בננה שיר מביך
19/05/2019 | 16:30
33

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו