לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1799017,990 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'RSC 25 '
RSC 25
21/06/2019 | 11:56
10
184
אני שמח להציג את רשימת השירים שמשתתפים במהדורה החדשה. 
ניתן להאזין לפלייליסט:

רשימת השירים:
HATARI – KLEFI / SAMED
Voltaj - Lumea e a mea
Nicki French - Steal The Crown
Loïc Nottet - 29
Zdravko Colic - Jedina
Il Volo - A chi mi dice
Triana Park - Rozā Brille
Kate Miller-Heidke - You've Underestimated Me, Dude
Céline Dion - Flying On My Own
MARUV & BOOSIN - Drunk Groove
Johnny Logan - Galway Girl
Lordi - Who's Your Daddy
Marco Mengoni - Hola (I Say) ft. Tom Walker
Aurela Gace - Tranzit
Mikolas Josef - Me Gusta 
SERAFÍN ZUBIRI "UN HOMBRE NUEVO
Hadise - Sıfır Tolerans
Rita Guerra - À Espera do Sol (Official Video
Conchita Wurst - Hit Me
VERKA SERDUCHKA - Я не поняла
Aud Wilken : LAVENDER GRAA
Salvador Sobral - La Souffleusse

*את הניקוד שולחים אלי במסר אישי בלבד- עד לתאריך 27/6, יום חמישי.
הניקוד יהיה בדיוק כפי שמנקדים בתחרות האירויזיון:
1/2/3/4/5/6/8/10/12
**לצורך התחרות "הוגמשו" מספר חוקים, ולכן אומנית שנפסלה ברגע האחרון מלהשתתף בתל אביב אושרה וגם מתמודד ששלח שלושה שירים. 

בימים הקרובים אשלח קצת יותר מידע על האומנים ואת הריוויו שלי. מוזמנים לשתף גם(אפילו אם לא לקחתם חלק בתחרות!!!).
אז שיהיה לכם אחלה סופ"ש, 
ובהצלחה
לצפיה ב-'לא הכרתי אף שיר'
לא הכרתי אף שיר
21/06/2019 | 18:36
59
שמעתי פעמיים את השירים....חלקם טובים.....השיר שנתתי לו 12 נקודות הוא שיר מדהים בעיניי...וואו..וואו...וואו
לצפיה ב-'היכרות עם המתמודדים'
היכרות עם המתמודדים
22/06/2019 | 02:19
1
72
ממשק מעצבן, תעברו להודעה הבאה. מצטער
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
22/06/2019 | 09:11
15
לצפיה ב-'המשך היכרות - אחרון חביב...'
המשך היכרות - אחרון חביב...
22/06/2019 | 02:25
53
סלבדור סורבל
מהזוכים הבולטים של השנים האחרונות. מי שלא מכיר צריך מייד לעזוב הכל ולצפות בפלא. היתה לו את הזכות להעניק לנטע את הגביע בליסבון(ולבלוע צפרדע ענקית...). ואם תהיתם מדוע הוא שר בצרפתית אז הנה ההסבר המלומד: "סלבדור נשוי לאשה צרפתיה. הם התחתנו לפני שנה בערך.. שחקנית, לא זוכר את שמה, צעירה בת 26-7 חמודה. אז הוא כבר יותר בתוככי התרבות הצרפתית. בלי קשר יש לו קליטה מדהימה לשפות. הוא אוהב לדעת עוד ועוד שפות. אז כשהיה בשבדיה הוא התראיין לטלויזיה השבדית בשבדית. הוא מופיע בעולם המון , באירופה כלומר, ולכל מדינה שהוא מגיע לקראת סוף ההופעה הוא מפתיע עם שיר מוכר של המדינה בה מופיע ושר אותו בשפה המקורית. כבר שמעתי אותו. בליטאית ואסטונית".
לצפיה ב-''
22/06/2019 | 12:52
46
אני חוזר בי ממה שכתבתי על כמות השירים. אתה צדקת, ככל שיותר שירים יותר יותר טוב(ויותר קל להרכיב טופ 10).

אגב, יש פה שיר אחד שאין לי ספק שיקבל את רוב אם לא את כל הדוזים(גם ממני) וינצח. שיר מקסים וביצוע מרגש. הלוואי והיה זוכה באיר' במקום מיצי
לצפיה ב-'תחרות הרילייטד- הפינה היומית'
תחרות הרילייטד- הפינה היומית
23/06/2019 | 10:44
2
49
אז אחרי ההכרות עם המתמודדים(מקוה שצלחתם את הממשק המעצבן), אני פותח בפינה יומית שבה אכתוב קצת על השירים שמשתתפים, סתם דברים שחשוב לי לשתף, מחשבות וכו'. מקוה שתאהבו ותשתפו גם...
כשבחרתי את שני השירים למהדורה הנוכחית, היה לי ממש חבל לא לשלוח את האומן שהכי אהבתי השנה. כמובן שמדובר במחמוד. שהיה הפייבוריט שלי בסן רמו וכיום הוא המקום הראשון של גלגלצ!!!
הקליפ לשיר סולדי כבר חצה את 100 מיליון צפיות ומחמוד חורש את אירופה(שווה לעקוב אחרי האינסטוש שלו).שלא לומר כובש את אירופה. ובצדק. מלבד היותו קסם של בחור, הוא יוצר מוכשר ומאוד מיוחד. האלבום שהוציא השנה כולל המון שירים מעולים שהתמכרתי אליהם. הנה חלק מהם(בקישור המצורף). מקוה שתאהבו כמוני. ואם זה מה שהספיק בשנה האחרונה, יש לי הרגשה שהוא עוד הולך לכבוש את כל העולם...
דרך אגב, עדין לא התאוששתי מזה שהוא לא ניצח. זה יכל להיות כל כך מיוחד וסמלי. מצד שני, זה מחזק לי את התאוריה(שעדין לא חקרתי לעומק) שבדר"כ השיר שמסיים במקום השני הוא הטוב יותר מהמנצח. ד"ש למיצי...
לצפיה ב-'אז בסוף השתתפת איתו או לא?'
אז בסוף השתתפת איתו או לא?
23/06/2019 | 15:14
1
35
כי שים לב שהוא לא מופיע בפלייליסט שצירפת.
לצפיה ב-'לא שלחתי אותו בסוף'
לא שלחתי אותו בסוף
24/06/2019 | 10:26
16
כי היה לי קשה לבחור שיר אחד, והאמת שהוא מעל לתחרות בעיני...אז זה היה כאילו לשלוח מתמודד מושלם מדי. בקיצור, בגלל זה שיתפתי את ההודעה הקודמת לגביו. מקוה שאהבת את השירים שצירפתי.
לצפיה ב-'המשך הפינה היומית- הריוויו שלי לתחרות'
המשך הפינה היומית- הריוויו שלי לתחרות
24/06/2019 | 12:47
24
ראשית, אני ממש שמח שיצא לי לארגן מהדורה נוספת. בלי קשר לאיכות השירים, ממש כיף שהצלחנו ליצור רשימה מכובדת. והאמת, אני די מרוצה מההרכב. יש פה מתמודדים מהשנים האחרונות וגם כמה מהעבר, שבחלקם ממש כיף להזכר...
ברור שלא התחברתי לכל השירים, אבל הדבר שאני אוהב ברילייטד זה שאני פתאום מתמכר ומתאהב בשירים שתכלס, לא הייתי מצליח להגיע אליהם בדרכים אחרות(את הפוסט הבא שלי אקדיש חלק מהם מתחרויות עבר). בכל אופן, החלטתי לשתף הפעם רק בשירים שממש עשו לי את זה. ודרך אגב, אין לי מושג למי אתן את הדוז שלי...השירים שאהבתי מתחלקים לשני חלקים. חלק מרימים וממש עושים לי כיף. וחלק שנכנסים לי עמוק לנשמה...
האטרי - וואו איזה שיר נהדר. הרבה יותר מוצלח ממה ששלחו לתל אביב. דוקא החלק בערבית מדליק אותי בקטע אחר(והקטע באיסלנדית קצת הורס). החלום שלי זה ששוב יהיה שיר בערבית באריוזיון(רצוי מישראל...). השילוב של המוזיקה האלקטרונית והפזמון מעולה. הקליפ מענג, מטורף שהם הצליחו לצלם אותו בזמן ששהו כאן. בכלל הם סיפור מענין. 
Loïc Nottet- אחד האמנים הטובים של השנים האחרונות בתחרות. חבל שלא חזר עם שיר כזה לייצג את הבלגים. אני מפנטז על הקאמבק שלו...מהצליל הראשון התאהבתי גם בשיר הזה, שלא הכרתי לפני. מקסים.
קייט מילר היידיקי - וואו, אני חולה על כל דבר שהיא עושה. שיר מטורף, במובן הטוב של המילה...איזה כישרון, חוצפה, תעוזה. מסכן זה שהתעסק איתה. הוא בטח מתחרט...גם הקליפ חזק, המוזיקה נהדרת, והקול שלה פסיכי לגמרי. מסוג האומנים שהופכים את האירויזיון למקום של שפיות ואיכות. מושלם!!!
מרוב - וואו איזה פאקינג גרוב. אחלה צליל, קליפ, קצב. היא מדהימה בעיני. שיר כזה יכל בקלות לזכות בתחרות. היא פשוט רמה בפני עצמה. הלוואי שרוסיה תשלח אותה שנה הבאה!!!
מיקולס - איי לאב יו מה גוסטה...וואו איזה שיר כיפי. בליסבון הוא עיצבן אותי והשיר שלו היה פספוס ענק. אין ספק שהבחור מוכשר, ובשיר הזה הוא ממש בא לידי ביטוי. אם היה שר אותו במקום היה בהחלט יכול לנצח!!! שמעתי אותו בלופ. תענוג...
קונציטה - וואו. קודם כל המראה. בהתחלה חשבתי לעצמי מה קרה לה. ואז פשוט לא הצלחתי להסיר ממנה את העיניים. היא כובשת, מרתקת, מסקרנת. והשיר הוא ממתק משובח. שונה מהסגנון שאיפיין את האלבום הקודם שלה. וטוב שכך. אולי התגלית הגדולה של המהדורה הזאת. אני לא יכול להפסיק לצפות בקליפ. והפזמון לא יוצא לי מהראש. מהשירים שמגלים בתחרות ונכנסים מייד לפלייליסט וללב. אפילו הקטע של הדיבור חביב בעיני(למרות שבשמיעות ראשונות הוא מרגיש קצת מביך). תודה למי ששלח
סלבדורי - אחרון החביב, אבל ספירה אחרת. מה זה הדבר המהמם הזה?!?!?! שאנסון סוחף, קסום, מהפנט. ומבטא מושלם. אומן מרתק שלא מפסיק להפתיע. חייב ללכת להופעה שלו. מי מצטרף?
על שאר השירים(שאהבתי) ארחיב בהמשך

לצפיה ב-'הזוכה האמיתי'
הזוכה האמיתי
23/06/2019 | 22:07
2
98
אני עצבני
לצפיה ב-'אמת, ללא כל ספק - כבש אותי עוד מסן רמו וייחלתי לזכייתו שם'
אמת, ללא כל ספק - כבש אותי עוד מסן רמו וייחלתי לזכייתו שם
24/06/2019 | 02:13
54
לכל אורך עונת הקדמים בתקופה שרק מעט שירים הוא ליווה בהשמעות ביומיום, וגרם לי להתמכר אליו.
אלסנדרו מחמוד הוא לא רק אומן מעולה, אלא בן אדם לפני הכל, כשהוא תמיד ישמור לת"א חסד נעורים על האירוח כאן. אני זוכר שהוא נחת לחזרות כאן חולה עם 39 מעלות חום, אבל התגבר על זה.

הלוואי ובעתיד יבוא לכאן להופיע. אני לבטח אקנה כרטיסים להופעה שלו. לממן את הבאתו להופעה כאן זה לא קל ולא זול, כשגוף כמו "יוניברסל מיוזיק איטליה" מייצג אותו.

הזוכה האמתי של אירו' 2019 ,כבר אמרתי?
לצפיה ב-'בהחלט!בהחלט!!'
בהחלט!בהחלט!!
24/06/2019 | 05:29
19
לצפיה ב-'זוכי הצופים והקהל של תחרות אירוויזיון 2019 הוציאו סינגל חדש'
זוכי הצופים והקהל של תחרות אירוויזיון 2019 הוציאו סינגל חדש
23/06/2019 | 14:34
85
זוכי הצופים והקהל הרשמיים של תחרות אירוויזיון 2019, ששיטת חשיפת הקולות החדשה מנעה מהם אפילו לקבל את התואר הרשמי ושיכריזו עליהם כזוכי הצופים והקהל הרשמיים של התחרות, ההרכב הנורבגי האתני-פופ-דאנס KEiiNO הוציאו בימים אלה ממש סינגל חדש בשם Praying, אחרי שכבר הספיקו להוציא גרסת כיסוי אתנו-דאנס ענקית ומציחה עם מאות אלפי צפיות לשיר הדואט Shallow של ליידי גאגא ובראדלי קופר, מתוך פסקול הסרט 'כוכב נולד' בכיכובם.

נכון לכרגע עוד לא יצא הווידאוקליפ הרשמי של השיר החדש שלהם, אך עלתה ליוטיוב גרסת הליריקס הרשמית של השיר:

KEiiNO - Praying (Official Lyric Video)

לצפיה ב-' החדש של מדונה תענוגות'
החדש של מדונה תענוגות
20/06/2019 | 21:56
3
150
מדונה הופיעה באיר' ולכן רלוונטית לפורום ולאיר' בכלל.
תשמעו זה אחלה אלבום. להפתעתי הרבה. כי הסינגלים שהוציאה (מלבד הראשון עם מעלומה) היו מבאסים. ואח"כ ההופעה באיר' שהייתה דיזאסטר.
כך שלא היה בא לי עליה בכלל. אבל האזנתי כמובן. כי זו מדונה מהזתמורת. ובואנה זה אלבום נהדר. הסינגלים ששיחררה מסתבר היו הכי חלשים. יש פה טראקים מעניינים יצירתיים ומיוחדים.  היה חשוב לי לכתוב את זה כאן כי יש לי תחושה שרבים חשים כמו שאני הייתי. שלא לדבר על מי שהספיד אותה בעקבות גילה. אז מצפה לכן הפתעה. תאזינו לה. זה אלבום מעולה כמו כל האלבומים שלה. ההפקה מהממת. הלחנים, המסרים. לא לפספס זה אחלה אלבום!
לצפיה ב-'אין ספק שכיום עם כל הטכנולוגיה בגרסת סטודיו אפילו היא יכולה'
אין ספק שכיום עם כל הטכנולוגיה בגרסת סטודיו אפילו היא יכולה
21/06/2019 | 02:04
2
112
אין ספק שכיום עם כל הטכנולוגיה, הפלייבק, האוטו-טיון וכל שאר התוספות ומסנני הסאונד הממוחשבים למיניהם שיצאו בעשור האחרון בגרסת סטודיו כל זייפנית מצוייה, ובטח מדונה שעד לא מזמן עוד היה לה גם קול שאיבדה אותו עם הגיל, השתייה, העישון והסמים יכולה להישמע מצויין.כי  בימינו עם כל הטכנולוגיה כל מה שצריך זה פרצוף יפה וגוף מעלף ואת "זמרת" לכל דבר. מקסימום לא תופיעי בלייב, אך להוציא אלבומים אין שום בעיה כיום, כשהכל קורה בסטודיו, ואם יש לך גם כסף לממן את כל זה, כמו למדונה, על אחת כמה וכמה שאין שום בעיה והשמיים הם הגבול.
לצפיה ב-'אם הייתי מדונה'
אם הייתי מדונה
21/06/2019 | 11:01
1
108
הייתי תובע אותך על לשון הרע.
סמים? שתיה? מדונה לא נוגעת בסמים. היא קונטרול פריק. יש לה שישה ילדים. מתאמנת כל יום, ריקוד, יוגה, נגינה. מגדלת את ילדיה עם המון חום ואהבה יחד עם משמעת קפדנית. כולם מתאמנים על כלי נגינה וריקוד שירה. אשה מסוממת לא הייתה עושה את כל זה, אלא זרוקה ג'אנקי על הספה.
בעניין הטכנולוגיה, מדונה אף פעם לא נחשבת לזמרת. היא פרפורמרית. לפני הכל רקדנית. למדה אצל מרתה גרהם. כל האלבומים שלה מבוססים על הפקה. טקסטים עם מסר, לחנים, והפקה עדכנית. תמיד ידעה להתחבר למפיקים שמעניינים אותה וליצור יחד איתם מוזיקה.
אין ספק שלא האזנת לאלבום. בכל מקרה אל תאזין, לא בשבילך.
לצפיה ב-'תקרא את הביוגרפיה של מדונה, הבחורה עשתה הרבה ססו"א'
תקרא את הביוגרפיה של מדונה, הבחורה עשתה הרבה ססו"א
23/06/2019 | 13:35
52
0ק0, 0מים ואלכוהול. מתחילת דרכה ועד היום. ועל עישון, מעניין שהצבועה הזאת מטיפה נגד עישון בהופעותיה, בזמן שהבת שלה עצמה נתפסה מעשנת במצלמות לא פעם ולא פעמיים.
לצפיה ב-'בתאגיד מבהירים: אין אישור רשמי להשתתפות באירוויזיון 2020'
בתאגיד מבהירים: אין אישור רשמי להשתתפות באירוויזיון 2020
21/06/2019 | 11:37
174
לצפיה ב-'מודה שלא הכרתי את הערוץ הזה - אבל זה מהמם'
מודה שלא הכרתי את הערוץ הזה - אבל זה מהמם
19/06/2019 | 18:15
3
222

הירידה לפרטים פשוט לא תאומן.

לצפיה ב-'אהבתי. תודה!'
אהבתי. תודה!
19/06/2019 | 20:45
29
לצפיה ב-'עבודה מדהימה!'
עבודה מדהימה!
19/06/2019 | 21:54
96
מעניין אם זה לגו אמיתי או ממוחשב.
כך או אחרת רואים שהבנאדם ישב שעות רבות. אכן ירד לפרטים, כולל הזוויות צילום. נהדר.

לצפיה ב-'נפלא'
נפלא
20/06/2019 | 07:58
17
לצפיה ב-'אירוויזיון הילדים 2019-חלק 1'
אירוויזיון הילדים 2019-חלק 1
18/06/2019 | 10:08
189
אחרי שסיימנו עם פרויקט אירוויזיון המבוגרים כאן בארץ וכולנו כבר השלמנו עם התוצאות, הגיע הזמן לעבור לתחרות הגדולה הבאה של איגוד השידור האירופי-אירוויזיון הילדים
התחרות תתקיים ב-24 בנובמבר בעיר גליביצ'ה שבפולין.
קצת רקע על התחרות
החל מ-1990 זמרים מתחת לגיל 16 לא יכולים להשתתף באירוויזיון ולכן בהרשאת תחרות ילדים סקנדינבית הוחלט ב-2003 להקים תחרות אירופית לילדים כדי לחשוף את העולם לילדים מוכשרים ולהראות לילדים שצופים בבית וחולמים שהם לא חייבים לחכות עד גיל 16 כדי לשיר.
מספר המדינות הוא בכל השנים בין 12-20 מדינות ובמהלך השנים חלו בתחרות מספר שינויים כמו המעבר ליום ראשון ב-17:00 משבת ב-19:00, הורדת גיל המקסימום מ-15 לגיל 14 ושינויים בבחירת המדינה המארחת שנבחרת כיום במכרז בין המדינות הניגשות אליו.
בשונה מאירוויזיון המבוגרים מדינות שהן חברות נלוות של איגוד השידור האירופי יכולות להשתתף באירוויזיון הילדים, בשנה שעברה קזחסטן, ווילס ואוסטרליה השתתפו בתחרות.
שיטת ההצבעה נכון לשנה שעברה באירוויזיון הילדים היא שהקהל מכל העולם מצביע דרך האתר ל 3-5 מדינות מתחרות לאורך היומיים לפני התחרות=25%, 15 הדקות המסורתיות=25%
והשאר הם צוות שופטים מכל מדינות עם שני ילדים בגילאי המשתתפים ושלושה מבוגרים.
השירים לתחרות יכולים להיחשף החל מ-1 במאי.
מארחת התחרות ב-2019
למכרז שהתקיים השנה ניגשו מספר לא ידוע של מדינות מהן 4 שהוציאו הודעה רשמית על כך, ארמניה,קזחסטן, רוסיה ופולין שזכתה בסופו של דבר במכרז.
פולין היא גם המדינה שזכתה בשנה שעברה בתחרות שהתקיימה במינסק עם השיר "כל מי שארצה להיות" בביצוע רוקסנה "רוקסי" וינגיאל   (הנחמדה מאוד) לאחר שזכתה בקהל בפער עצום.
התחרות תתקיים בעיר גליבצ'ה (לא רחוקה מקטוביץ) באולם המכיל כ-14,000 מקומות לאחר שהיא נבחרה במכרז בין 5 ערים, ורשה באופן מפתיע לא ניגשה למכרז עקב חוסר באולם מתאים לאירוח.
גליביצ'ה נבחרה גם לאור התמיכה הכלכלית שהציעו לתחרות במחוז וזו הסיבה שבכל הפרסומים הרשמיים מצוין גליביצ'ה-שלזיה. 
מוטו התחרות הוא "שתפו את השמחה" והלוגו מצורף למטה
תוכנית אומנותית ומנחים יתפרסמו ככל הנראה בין החודשים אוגוסט-ספטמבר.
המדינות המשתתפות
נכון לכתיבת הודעה זו 15 מדינות אישרו את השתתפותן בתחרות
כולן מדינות שהתחרו בשנה שעברה, המדינות שעדיין לא אישרו השתתפות הן איטליה, בלארוס וארמניה (כולן מאשרות השתתפות מאוחר יחסית מידי שנה ולקחו חלק בועידת ההגוי שהייתה מוקדם יותר השנה ולכן סביר להניח שהן בפנים).
קזחסטן שמבחינתם כבר החלו לתכנן קדם אך זקוקים לאישור של איגוד השידור האירופי
לגבי ישראל-בתאגיד פרשו מהתחרות עקב סיבות כלכליות השנה אך הם מתכוונים לשדר את התחרות בארץ.
רוב המדינות בוחרות את הנציגים שלהם לתחרות בתחרות בין אמצע ספטמבר לאמצע אוקטובר.
נכון לרגע זה רוסיה,ווילס,הולנד כבר הודיעו שהם יבחרו את הנציגים שלהם בקדמים בתקופה זו .
מלטה תבחר את הנציג שלה בקדם ב-20 באוגוסט.
משתתף אחד כבר נבחר לייצג את מדינתו, גיאורגי רוסטשווילי שנבחר לאחר הקדם האחרון ביותר באירוויזיון הילדים (הם התחילו במרץ) זו השנה השנייה שבה הקדם מתקיים וכל שלושת המקומות הראשונים זוכים להגיע לאירוויזיון הילדים, כנציג, מקריא נקודות וחבר משלחת בהתאמה.
השיר של גיאורגי אמור להיחשף לקראת המועד הסופי להגשת השירים (סוף אוקטובר-תחילת נובמבר).
ובגזרת השמועות לאחר שרוקסי זכתה בתחרות, החלו דיבורים על כך שזוכת העונה השנייה של דה וויס ילדים פולין,אנה, תייצג אותם השנה בתחרות בעיקר משום שרוקסי זכתה בעונה הראשונה, למיטב הבנתי הסיכויים לכך די גבוהים.
ספרד על פי הדיווחים שוקלת חזרה לתחרות בעיקר לאור העובדה שהתחרות מעוררת עניין בספרד מידי שנה למרות הם לא משתתפים כבר יותר מעשור.
כל השאר ומה הלאה
חודש יוני הוא כמו חודש אוקטובר באירוויזיון המבוגרים, שקט בדרך כלל למרות שמידי פעם זמר נחשף או יוצאת הודעה רשמית לגבי משהו בתחרות.
אירועי התחרות נפתחו בחודש שעבר באופן רשמי אצלנו באקספו עם מסיבת העיתונאים הרשמית בה נחשפו הלוגו, הסלוגן והרעיון האומנותי שילווה את כל האירוע השנה וכמובן הראיון של רוקסי בחצי הגמר הראשון של התחרות ששודר לכל המדינות.
באופן אישי, יצא לי לדבר קצת עם המשלחת הפולנית ובעיקר עם מקריא הנקודות שלהם שהיה בארץ וכמובן עם רוקסי שהיה לי הכבוד לדבר איתה בערב חצי הגמר וזה נראה שהפולנים הולכים להשקיע השנה בענק ולהראות מה הם יכולים, במיוחד אחרי המופע הנהדר בשנה שעברה במינסק.
בחודשים הקרובים אני אשתדל לעדכן כאן מה חדש בתחרות ולעלות סיכום על כל המתמודדים.
לצפיה ב-'תחרות הרילייטד חוזרת!!!'
תחרות הרילייטד חוזרת!!!
14/06/2019 | 20:44
8
147
RSC-25 יוצאת לדרך הערב...

כעת מתחיל שלב ההרשמה - שליחת השירים. כל משתתף יכול לשלוח עד שני שירים. את הבחירות שלכם נא לשלוח במסר אישי אלי. אשמח אם תוכלו להוסיף משפט בנוגע לשיר. זה יכול להיות מידע על הזמר, מידע על השיר, מידע על איפה שמעתם את השיר, משפט על איך הוא גורם לכם להרגיש. כל דבר שיבליט את השיר שלכם. 
ההרשמה תסתיים ביום חמישי הקרוב ה20/6.

חוקי התחרות:
האמן הנבחר חייב להיות רילייטד (אמן שהשתתף באירוויזיון) 
לא ניתן לבחור שיר שהתמודד באירוויזיון או בקדם אירוויזיון.
לא ניתן לבחור קאברים.
ניתן לבחור דואט עם אומנים שלא השתתפו בתחרות.

לאחר סיום שלב שליחת השירים, אפתח שירשור נוסף שבו אציג את רשימת השירים ואסביר על אופן הדירוג.

אודה לכל מי שבעינין שיגיב בבקשה בהמשך השירשור. בכל שאלה, התלבטות, מצוקה וכו' אשמח לענות ולעזור.
בהצלחה לכולם

*כל מי ששלח בעבר שירים למהדורה הנוכחית, אנא עדכנו שוב. בגלל באג של המערכת אינני יכול לפתוח מסרים ישנים.
**מצרף את הקישור לפלייליסט של המהדורה האחרונה. תיהנו: 
לצפיה ב-'שלחתי'
שלחתי
15/06/2019 | 07:15
17
לצפיה ב-''
17/06/2019 | 16:11
1
64
שלום לכולם, עד כה יש כבר 8 משתתפים(סהכ 16 שירים)!!!
מזכיר לכל מי שעדין לא אישר השתתפות- ההרשמה מסתיימת ביום חמישי. 
מי שמעונין לשלוח שיר נוסף, שיעדכן. במידה ולא תהיה היענות נוספת, לפחות נוכל להגדיל את כמות השירים בתחרות.
המגוון מאוד רחב, הולכת להיות אחלה מהדורה...
לצפיה ב-'לא צריך להגדיל'
לא צריך להגדיל
17/06/2019 | 22:40
56
16 זה אחלה.  אלא אם כן ישתתפו עוד וזה יגיע ל24 או יותר אז סבבה. אבל גם אם נישאר 16 מה רע? כל אחד 3 שירים זו הגזמה לדעתי. מה גם שאין לי עוד אמן אירוויזיוני אהוב מלבד השניים איתם אני משתתף...
לצפיה ב-''
18/06/2019 | 02:06
1
17
לצפיה ב-''
18/06/2019 | 17:24
27
כיף שאתה משתתף!!!
לצפיה ב-''
20/06/2019 | 00:50
1
28
קריאה אחרונה בהחלט להשתתף בתחרות!!!
יש כבר 9 משתתפים, 18 שירים והתרגשות גדולה...
אל תפספסו, ככל שיהיו יותר משתתפים, תהיה לנו תחרות מהנה יותר.
מחר תסתיים האפשרות להצטרף. בסופש אפרסם את הפלייליסט

לצפיה ב-'חברים...קחו יוזמה...הצטרפו'
חברים...קחו יוזמה...הצטרפו
20/06/2019 | 07:58
16
לצפיה ב-' שלחתי'
שלחתי
20/06/2019 | 19:10
12
לצפיה ב-'אז אילו מזכרות יש לכם מהאירוויזיון האחרון?'
אז אילו מזכרות יש לכם מהאירוויזיון האחרון?
13/06/2019 | 15:38
7
197
אני קמצנית אז כל מה שקנינו זה מגנט למקרר (זה מה שאנחנו בדרך כלל עושים בכל מקום), וקיבלנו איתו את שקית הבד הכתומה ומניפת נייר.
חוץ מזה קניתי שתי פחיות קולה מוזהבות .
מה איתכם, אילו מזכרות יש לכם?

(נא לא לנקוב בשמות של מחלות מין או משהו בסגנון)

לצפיה ב-'תמונה במסגרת של האירוויזיון ביפו'
תמונה במסגרת של האירוויזיון ביפו
15/06/2019 | 16:42
1
148
במהלך ביקור בארץ בחופשת הפסח התאכזבתי לגלות שלא היו שום נקודות מכירה או דגלי אירוויזיון בשום מקום כפי שפורסם בחדשות, המסגרת ביפו הפונה לתל אביב היתה הדבר היחידי שמצאנו שרמז על האירוויזיון בישראל
לצפיה ב-'בפסח היו נקודות מכירה של מזכרות רשמיות'
בפסח היו נקודות מכירה של מזכרות רשמיות
17/06/2019 | 20:29
70
זה היה בנקודות מידע לתייר שמפוזרות בעיר...
דגלים יכול להיות שתלו מאוחר יותר...
לצפיה ב-'יש לי את הצמיד אם מישהו רוצה....'
יש לי את הצמיד אם מישהו רוצה....
15/06/2019 | 19:00
54
לצפיה ב-'יש לי סוג של מזכרת'
יש לי סוג של מזכרת
16/06/2019 | 17:18
111
לא באמת מזכרת, אבל אחלה תזכורת...
המקום הראשון של מחמוד במצעד של גלגלצ הוא הישג פסיכי. אני ממש לא מאזין לרדיו ישראלי, אבל ההכרה בשיר הנהדר הזה והכל כך שונה מהפלייליסט המזעזע שלהם זה הישג נדיר. לא זכורה לי הצלחה כזאת של שיר אירויזיון, במיוחד שיר בשפה זרה(ולא אנגלית). 
זה גם חוצה מגדרים, קהלים וכו׳. ילדים קטנים מכירים את השיר, בכמה מסיבות שהייתי השיר כיכב(כולל תנועות הכפיים המתבקשות). 
כאילו, מי היה מאמין שהתחרות המושמצת שבעיקר דיסקסנו עליה בפורום, תהפוך פתאום לנחלת הכלל וכולם יתנשאו עלי כאילו תמיד ידעו מי זה מחמוד(:
לצפיה ב-'קיבלתי יחסית הרבה מזכרות מהתחרות'
קיבלתי יחסית הרבה מזכרות מהתחרות
18/06/2019 | 10:29
2
118
דף מידע על קרוסל (לטביה)
ספרון של פנדה (אוסטריה)
פרומו דיסק של קונאן (פורטוגל)
המגפון מקרטון של סרהאט (סן מרינו)
פוסטר של אסתר (רומניה)
חוברת מידע על יוון
התוכנייה הרשמית
הדיסק הרשמי 
2 תיקים 
2 חולצות
כובע
2 פוסטרים של זנה (בלארוס) וחתימה שלה על מזכרת מאירוויזיון הילדים
כמה דגלים 
השלטים של החדרים בבאבל של פולין, פורטוגל, גיאורגיה, הונגריה ופינלנד
המארז הגדול של קרואטיה-שוקולד, צמיד, 2*דיסק און קי, שקית, דפים, פתקים צבעוניים וקוביה. 
תמונה עם רוקסי זוכת אירוויזיון הילדים 2018 שהופיעה בחצי הגמר הראשון וחתימה שלה על מזכרת מאירוויזיון הילדים.
לצפיה ב-'וואו! מרשים!'
וואו! מרשים!
18/06/2019 | 10:59
15
לצפיה ב-'טעות בתכניה הרשמית'
טעות בתכניה הרשמית
19/06/2019 | 07:28
62
שמתם לב לטעות בתכניה ?
בעמוד של אסטוניה שמו את המילים לשיר הצכי.

זה ממש הרגיז אותי
לצפיה ב-'שלום רב. אנו עורכים סקר לסמינריון באונ' הפתוחה, נשמח מאד אם '
שלום רב. אנו עורכים סקר לסמינריון באונ' הפתוחה, נשמח מאד אם
11/06/2019 | 09:14
3
263
שלום רב. אנו עורכים סקר לסמינריון באונ' הפתוחה, נשמח מאד אם תשתתפו. הסקר קצר ולא תידרשו להשיב על שאלות אישיות.
תודה רבה ויום נעים! מירי ואביעד

https://docs.google.com/forms/d/1dxk8Ni2_ksCSBcqLN...

לצפיה ב-'אני לא מאמין!!! מוטי גלעדי ושרי צוריאל בפורום'
אני לא מאמין!!! מוטי גלעדי ושרי צוריאל בפורום
11/06/2019 | 19:09
150
תדעו לכם שאני מאוד אהבתי את יבוא יום. הבעיה הייתה בעאוטפיט. שרי השמלה שלך הייתה מזעזעת. וגם הפריזורה. ואתה מוטי כבר אז היית זקן חסר כריזמה. בעיה.
טוב ששיניתם את השמות ועברתם לעבוד בסקרים. יותר מתאים לכם לדעתי. בהצלחה חמודים.
לצפיה ב-'מיצי ואביעד? מיצי זה אתה?'
מיצי ואביעד? מיצי זה אתה?
11/06/2019 | 19:32
116
אני לא מאמין, לא מספיק הדחת את מחמוד מתהילת העולם עכשיו אתה בא להשתלט לנו על הפורום? לך מכאן בן בליעל! מיצי.....מיצי..... הצילו אני חש כאילו אני מאבד את השפיות........ זה בדיוק מה שקרה לי אחרי שהנצחון נגזל מאיל וולו.... התמוטטות עצבים וקריסה נפשית..... אני יוצא לחופשה ארוכה כדי להבריא...... להתראות...... נתראה בפתיחת עונת הקדמים 2020....... מיצי? מיצי???? מיצי, זה אתה?? רגע, מה הולך כאן? מי אלה האנשים האלה בחלוקים הלבנים? מה אתם רוצים עזבו אותי!! עזבו אותיייייי!!!! מיצייייייייייייייי!!!!!!!!!
לצפיה ב-'אביעד החתיך מהגריינדר או אביעד הנשית מאטרף? מת'הההה'
אביעד החתיך מהגריינדר או אביעד הנשית מאטרף? מת'הההה
11/06/2019 | 21:15
43
לצפיה ב-'נתקלתי כמה פעמים בסרטון של מאיה וקונצ'יטה'
נתקלתי כמה פעמים בסרטון של מאיה וקונצ'יטה
08/06/2019 | 17:46
28
333
וכל פעם דילגתי עליו, כי לא היה לי דחוף לראות את זה.
עכשיו ראיתי את זה פעם ראשונה, ו-וואו! מה זה היה בדיוק? למה מאיה בוסקילה גם נשמעת ככ טוב, וגם נראית ככ טוב? וכל זה אחרי שלל של סיבות לא לאהוב שום ביצוע שלה בכוכב הבא. שירים שפשוט הוחרבו על ידה אחד אחד. שירים טובים - וביניהם גם אותו אחד של קונצ'יטה שהיא חבטה בו בלי רחמים כאילו היה שק איגרוף.

היא ביצעה את זה ככ טוב באולפן שהייתי יכול להקשיב לזה עוד ועוד! ועם ביצועים דומים הייתי הכי חושב עליה בתור נציגה ראויה מאד לאירוויזיון! אבל למה זה קורה ככה באולפן של איזו תכנית, ולא קרה כשהיא התמודדה כדי להגיע לשם. למה?
מסתבר שלמאיה יש עדיין מה להציע, וזה פשוט לא התבטא בשום צורה בבחירות הדפוקות שלה, ובביצועים התוקפניים והסגנון המיושן, פלוס המראה שלא החמיא לה בכלל והיא דגלה להגזים בו.

זו מחשבה דמיונית, אבל אני חושב שצריכים לשלוח אותה שנה הבאה בלי שום תחרות!
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאני אמרתי'
זה בדיוק מה שאני אמרתי
08/06/2019 | 18:04
3
201
אחד על אחד. כבר כתבתי את זה כאן.
אבל, וזה אבל גדול,
דווקא אחרי שכתבתי בהתלהבות בדיוק את מה שכתבת.. האזנתי שוב, אבל יצא שרק האזנתי בלי לצפות. ואז ירד לי. שמעתי את כל הפאקים שציינת. תנסה בעצמך. תאזין שוב בלי לצפות.
מה שקרה לנו זה האולפן, האוירה הנונשלנטית, ספונטית, לוקחת מקרופון ופתאום יוצא קול כזה טוב. הפער בין הפשטות של האולפן לקול גרם לנו להתלהב בהגזמה. אך אותה שירה על במה נוצצת לא היתה מלהיבה אותנו.
למאיה יש קול עוצמתי ומרשים, אבל היא לא מצליחה להעיף את המניירות הקוליות וכאמור גם כאן באולפן הם קיימים. תאזין שוב.
לצפיה ב-'יש משהו במה שאתה אומר לגבי במה גדולה וזה'
יש משהו במה שאתה אומר לגבי במה גדולה וזה
08/06/2019 | 18:21
2
142
והאזנתי שוב גם בלי קשר, והצטמררתי שוב, ובא לי שוב ושוב!
המניירות שלה בכוכב היו turn off רציני יחד עם דברים אחרים, שבאולפן הובאו במינון ככ מדויק, שהרגשתי שאני מקשיב לזמרת, ולא לתותחן.

ואני אשמח למצוא את התגובה שלך ולקרוא עכשיו.
לצפיה ב-'הנה'
הנה
08/06/2019 | 18:32
1
114
לצפיה ב-'אה, נכון נכון. קראתי'
אה, נכון נכון. קראתי
08/06/2019 | 19:55
39
לצפיה ב-'מאיה בוסקילה זה פאסה. היא רלוונטית לאירו כמו גלגל המזל '
מאיה בוסקילה זה פאסה. היא רלוונטית לאירו כמו גלגל המזל
10/06/2019 | 07:45
21
117
וריאלטי.
לצפיה ב-'גלגל המזל'
גלגל המזל
10/06/2019 | 15:44
25
לצפיה ב-'מאיה היתה משיגה תוצאה הרבה יותר טובה מקובי'
מאיה היתה משיגה תוצאה הרבה יותר טובה מקובי
10/06/2019 | 20:23
19
101
שלא לדבר בכלל על כיתריה שהיתה עלולה להתברג לטופ 10 השנה, או אפילו עם להיט מתאים הרבה יותר גבוה, ואולי אפילו רחמא ליצלן לזכות. אך בתאגיד ובקשת לא רצו זכייה נוספת ועשו הכל כדי לא לקחת שום הימור שבטעות נזכה שנה שנייה ברציפות. ולכן קובי שהודח כבר ברבע הגמר והוקפץ ישירות לגמר בגלגל הצלה מיוחד שנתפר במיוחד רק עבורו, נבחר כנציג ישראל השנה, ובגלל זה השיר החלש הזה נבחר כשיר המייצג השנה. ככה זה כשלא רוצים לזכות, עושים הכל שזה לא יקרה.
לצפיה ב-'ללא קשר לקובי, מאיה שייכת למוסיקה של לפני 20 שנה. לא להיום.'
ללא קשר לקובי, מאיה שייכת למוסיקה של לפני 20 שנה. לא להיום.
11/06/2019 | 07:27
18
101
זה יהיה סוף הקרירה שלה אם חלילה תייצג אותנו ולא תעלה לגמר/תסיים נמוך.

לצפיה ב-'מאיה פשוט נולדה למקום הלא נכון'
מאיה פשוט נולדה למקום הלא נכון
11/06/2019 | 16:42
17
108
מאיה ניסתה לעשות פופ-סול ישראלי.
במדינה ערסית כמו שלנו, מעולם לא באמת היה לא סיכוי להצליח.

כוכב נולד קצת נתנה פוש למוזיקה ישראלית ועברית, אז בעשור הקודם ותחילת העשו הנוכחי זמרים כמו שירי מיימון, הראל סקעת, נינט טייב, קרן פלס, מאיה בוסקילה - כולם יכלו יחסית ליצור ולשחרר אלבומים מצליחים.

ואיכשהו מדינת ישראל לקחה תפנית חדה לכיוון הערסיות והיום הז'אנר היחיד שמצליח בארץ הוא מזרחית.

אם למדינת ישראל היה קצת סטייל וקלאס, יכול להיו שמאיה היום הייתה מצליחה ומושמעת, אבל היא נולדה למדינה הלא נכונה.
לצפיה ב-'איכשהו, כאילו הפופ הלטיני הוא לא הז'אנר המצליח ביותר '
איכשהו, כאילו הפופ הלטיני הוא לא הז'אנר המצליח ביותר
11/06/2019 | 18:46
77
בעולם בחמש השנים האחרונות, ז'אנר שהוא  מאד קרוב בכל בחינה לפופ המזרחי שהולך בארץ בחמש השנים האחרונות.
לצפיה ב-'המוסיקה שהיא עושה היא מיושנת. זו הבעיה שלה.'
המוסיקה שהיא עושה היא מיושנת. זו הבעיה שלה.
12/06/2019 | 15:59
2
58
אתה לא יכול לכתוב את מה שכתבת כשהיא זכתה בזמרת השנה בשיא ההצלחה שלה.

לא מת על מוסיקת ערסים כמו שכתבת אבל וואלה זה מה שהקהל אוהב.
לצפיה ב-'בשנות האלפיים היא עשתה מוזיקה שהתאימה לתקופה'
בשנות האלפיים היא עשתה מוזיקה שהתאימה לתקופה
13/06/2019 | 12:06
1
50
בדיוק כמו שביונסה, ליידי גאגא ושאר זמרות עשו מוזיקה ששיקפה את המוזיקה באותה תקופה והיום אותה מוזיקה נחשבת מיושנת.

כמו כל אמן, אם היא תשחרר מוזיקה, כנראה שהשירים היום לא יזכירו את את השירים של אז, וזה בסדר.

לצפיה ב-'איזה הגזמה מטורפת. גם המוסיקה שעשתה אז הייתה מיושנת'
איזה הגזמה מטורפת. גם המוסיקה שעשתה אז הייתה מיושנת
13/06/2019 | 15:03
50
השיר "הלב" היה באיחור של עשור לפחות.
לצפיה ב-'לא מצליח למצוא קשר בין המילים סטייל וקלאס למאיה בוסקילה'
לא מצליח למצוא קשר בין המילים סטייל וקלאס למאיה בוסקילה
12/06/2019 | 17:43
11
87
אני חושב שהיא לא מצליחה גם כי היא לא זמרת מספיק טובה, וגם כי החומרים שלה טראשיים ומיושנים. בארץ באמת פחות מתחברים לדיוות שפותחות מבערים, אבל שירי מימון נמצאת באותה קטגוריה ומצליחה הרבה יותר.
אם כבר אז אני חושב שדווקא היה לה מזל שנולדה בישראל, מדינה בה נישת ה"דיווה עם קול גדול" לא היתה מאויישת. באמריקה יש אלף כמוה, רק יותר טובות, באודישנים לעונה ממוצעת של אמריקן איידול.
לצפיה ב-''
12/06/2019 | 22:21
6
62
תובנה מדוייקת!
אשכרה באמריקה יש אלף כמוה. ובישראל אין בכלל. זה קטע. מעניין למה. כי אמריקה גדולה? יכול להיות. מה שאומר שבמדינות קטנות יש מעט דיוות שפותחות מבערים?
בכל אופן, זה הסיפור כאן. הצורך שלנו בדיוות וההאחזות במאיה עקב המחסור למרות מיגרעותיה

לצפיה ב-'נראה לי שזה פשוט ז׳אנר פחות ישראלי באופיו'
נראה לי שזה פשוט ז׳אנר פחות ישראלי באופיו
12/06/2019 | 23:51
57
כמו שלא היו פה אף פעם להקות גלאם רוק ראויות לציון, ואם היו הן כנראה היו נשמעות נלעגות.
לו היה לי צורך בדיוות אני מניח שהייתי מעדיף כבר את שירי מימון או מירי מסיקה על פני בוסקילה, זמרת בלתי נסבלת בעיני. אבל to each his own.
לצפיה ב-'גילוי נאות'
גילוי נאות
13/06/2019 | 15:00
1
66
כל דבר שיש פה בארץ יש אותו פי אלף בארצות הברית וכנראה שעם אנשים טובים ומקצועיים יותר.

זה לא סיבה לא להפיק פה תוצרת מקומית של אנשים.
לצפיה ב-'זו סיבה מספיק טובה בשביל לעשות מוזיקה אותנטית ורלוונטית'
זו סיבה מספיק טובה בשביל לעשות מוזיקה אותנטית ורלוונטית
13/06/2019 | 19:36
60
ולא חיקויים צולעים של דברים שעושים הרבה יותר טוב מעבר לים.
באמריקה יש אלף בדולר כמו בוסקילה, אבל אין עוד אלף כמו אהוד בנאי, אין עוד אלף כמו הגבעטרון, אין עוד אלף כמו להקת שפתיים, אין עוד אלף כמו חוה אלברשטיין וגם לא כמו עומר אדם או סטטיק ובן אל. ולכן קיומם המוזיקלי של הנ"ל יותר מוצדק בעיניי מקיומה המוזיקלי של הבוסקילה. רק דעתי וזה.
לצפיה ב-'יש דיוות כאלה בישראל, הן פשוט לא מצליחות'
יש דיוות כאלה בישראל, הן פשוט לא מצליחות
17/06/2019 | 21:27
2
30
כי אין לזה ביקוש מאז שנות ה-90 (ואז ריטה שלטה במשבצת הזו)
ריקי  מהכוכב הבא וקטלין רייטר הן דוגמאות לכך שהן קיימות, אבל מחוץ לריאליטי אין להן זכות קיום.

בארצות הברית השוק מאד גדול אז יש נוכחות שלהן כי יש יותר מקום ליותר ז'אנרים, אבל כמה דיוות מהסוג הזה נמצאות בשורה הממש ראשונה כמו שוויטני יוסטון, סלין דיוןן ומריה קארי היו בשנות ה-90.
לצפיה ב-'קתלין רייטר היא ההחמצה הכי גדולה של הפופ הישראלי'
קתלין רייטר היא ההחמצה הכי גדולה של הפופ הישראלי
17/06/2019 | 22:43
1
38
יש לה קול מעולה. והאנגלית שלה טבעית וזה יתרון מצוין. היא גם הוציאה שלושה סינגלים מצוינים לפני כמה שנים. ונעלמה. כנראה לא נוהלה נכון. חבל
לצפיה ב-'זה לא עניין של ניהול, לדיוות כאלה אין מה להציע לשוק הישראלי'
זה לא עניין של ניהול, לדיוות כאלה אין מה להציע לשוק הישראלי
18/06/2019 | 00:22
28
ומאז ריטה שגם היא יש לה סאונד מאד ייחודי וספיצפי לא היו דיוות שבאמת הצליחו ליותר מכמה להיטים ספיצפים.
מה גם שאני לא מבין מחוץ להקשר האירוויזיון ותכניות ריאליטי, מה נותן לשוק הישראלי אנגלית טבעית.
לצפיה ב-'למאיה בוסקילה יש קול פנומנלי'
למאיה בוסקילה יש קול פנומנלי
16/06/2019 | 18:59
2
49
הן מבחינת המנעד, והן מבחינת הנפח (אגב, היא מנצחת בקלילות רבה את שירי מימון בשני הממדים הללו).

הבעיה העיקרית איתה, שלעומת שירי- מאיה פחות יודעת להיות מעודנת, ומאוד לא גמישה בסגנון השירה שלה, ומאוד מנייריסטית. כיום, אני מרגיש שהיא גם קצת עצלנית ופחות מלאת דרייב מכפי שהייתה בצעירותה. בכוכב הבא, במרבית הביצועים, היא פשוט נשענה על הקול הגדול שלה כפי שהוא, לא ניסתה אפילו להתאים או לעדן את סגנון השירה שלה לשירים שביצעה, ופשוט חירבה אותם אחד אחרי השני (ברוסיה 15' זה היה הכי בולט, באוסטריה 14' דווקא התפלק לה ביצוע טוב).

אני גם חושב שכיום היא כבר פחות מתאימה לאירוויזיון, בתחילת שנות האלפיים דווקא יכולתי לדמיין אותה מביאה משהו כמו טורקיה 03', ספרד 03' וכו'.
כיום, לכל היותר אני מדמיין אותה מביאה הישג כמו זה של צפון מקדוניה 19', וגם זה דיי בנס.
לצפיה ב-'מה זה נפח קולי?'
מה זה נפח קולי?
16/06/2019 | 20:36
1
43
לא שאני מעריץ שרוף של שירי, אבל גם אם יש לה פחות נפח (?) ומנעד, היא שולטת בקול שלה יותר טוב והביצועים שלה הרבה יותר נקיים.
בכל מקרה מוזיקאים הם לא מחשב, וטיבם (עניין שכמובן ניתן להתווכח עליו) לא נקבע לפי מפרט טכני. לצורך העניין יהודית רביץ היא בעיני זמרת יותר טובה משתיהן למרות שיש להן מנעד הרבה יותר רחב משלה.
לצפיה ב-'עצמה, רזוננס'
עצמה, רזוננס
16/06/2019 | 21:42
51
אם שתיהן היו שרות ללא מיקרופון בתוך היכל, היית שומע טוב יותר מהשורה האחרונה באולם, ככל הנראה, את מאיה. כמובן שאלה דברים שאין להם שום קשר להצלחה מסחרית, וזה לא אמור לעניין את הקהל, כן? למאיה בוסקילה יש נתונים טבעיים טובים יותר, אך כפי שאנחנו רואים- זה לא מועיל לה יותר מדי.

שלא יובן לא נכון, אני מת על שירי מיימון. הייתי אפילו בהופעה שלה שבוע שעבר באמפי שוני ונהניתי מאוד. אבל שירי מיימון הרבה יותר מוגבלת בעוצמות הווקאליות שלה, היא הרבה יותר מאנפפת ממאיה, ובוודאי שהיא יותר מוגבלת בריינג', וזה דבר שניכר בהופעות של שתיהן באוויטה.
מבחינתי, שירי היא יותר במקומות של סלין דיון, מאיה בוסקילה היא יותר במקומות של אריתה פרנקלין (שתיהן לא מגיעות לקרסוליים שלהן, כן? אך מבחינת הכיוון).

עם זאת, לעומת מאיה- אני חושב ששירי יותר פרפקציונסטית, יודעת לתת ביצועים יותר מעודנים, נקיים, מדויקים ובטעם טוב. אין כאן תחרות אפילו. עם זאת, מאיה יותר מוזיקלית לדעתי ויודעת לתת אלתורים מוזיקליים נפלאים (שכמובן, לא תמיד במקום, ובלי שום טעם או ריח).

אני לגמרי מסכים איתך שזמרת לא נמדדת רק עפ"י ריינג', דיוק, ווקאל. אלא גם עפ"י יכולת הגשה, ורסטיליות, רגש וכו'. אך מאחר וזה דבר שאני עוסק בו הרבה שנים, אני אוהב להתחבט בו המון ביני לבין עצמי, וזה לא באמת משהו שלרוב מעניין או רלוונטי באיזו שהיא דרך לאנשים אחרים.
לצפיה ב-'מאיה...'
מאיה...
17/06/2019 | 15:47
31
זה שהיא מיושנת לא מפריע לי ולא לאירו, כי דברים מיושנים מצליחים בו בלי בעיה (מי ניצח בקהל השנה?)
אני מעריך את הדעה של טומי שמבין בווקאליות יותר ממני, אבל בעיני מאיה - כזמרת ופרפורמרית - פשוט קשה לצפייה ושמיעה. הקול מכאיב לי, המבטא העלק אמריקאי הכה זול בלתי נסבל, ההתעלמות מנושא השיר בולטת כל פעם וכפרפורמרית אין לה נוכחות לדעתי. את הקול החזק אף אחד לא ייקח ממנה, אבל זה לא אומר שאני אוהב אותו. ואם אריתה פרנקלין האלוהית נחשבת לדיווה, אז וואלה אני אוהב דיוות לעיתים, רק לא כמו מאיה. לא בטוח שהייתה מצליחה בשום תקופה באירו.
כל הביצועים שלה שראיתי בכוכב היו רעים לטעמי. הביצוע לקונצ'יטה היה גרוטסקי גם כן, ומנותק לחלוטין מהשיר. סלחי לי מאיה פליז! זה ממש לא אישי.
לפחות שלחנו השנה את מאיה בגבר
לצפיה ב-'סליחה?? אין פופ?? מה עם נועה קירל? ויש עוד מלא זמרי פופ היום'
סליחה?? אין פופ?? מה עם נועה קירל? ויש עוד מלא זמרי פופ היום
14/06/2019 | 10:40
54
אין מה לעשות הקול של מאיה בלתי נסבל, היא בלתי נסבלת, זקנה מיותרת

שתלך לעשות חמוצים, זמרת בשקל
לצפיה ב-'כולם יקומו וייפלו על שיר'
כולם יקומו וייפלו על שיר
11/06/2019 | 16:26
1
111
מציע לכולם לחזור ולראות את הביצועים של נדב בכוכב הבא - הבן אדם זייפן על חלל, כולל ביצוע הגמר שלו "all of me" שפשוט לא הצליח לשיר

אבל עם השיר הנכון הוא קיבל בכיף מקום 9.

קחו את חובי סטאר - ווקאליסט מגן עדן , לוקח ווקאלית את כל זוכי הכוכב הבא (גם נטע לא ווקאליסטית טובה כמוהו) - קיבל שיר לא טוב, עשו לו קצת ריוואמפ וזה עדיין שיר לא טוב - רפפיטטיבי ולא מתפתח לשום מקום. הבימוי המינימלי והרפפיטטיבי רק הדגיש את כל החסרוות של השיר - מקום 14.

אין באמת חשיבות לאיזה זמר נבחר כל עוד הוא יודע לשיר בסדר. גם ככה מה שחשוב בסופו של דבר זה השיר ולא הזמר. מאיה, כתריה, קובי, שפיטה -כולם יכולים להביא את הדאבל, כולם יכולים לקבל מקום אחרון - הכל תלוי בשיר שהם מקבלים.

לצפיה ב-'ובנימה זאת'
ובנימה זאת
11/06/2019 | 16:30
123
אם לא יודיעו השנה שהשיר ייבחר בצורה שקופה ודמוקרטית תוך התחשבות בקהל בבית - ספק אם אצפה שוב בכוכב הבא השנה.

עם כל ההיי שהיה לנו מהעונה המצויינת של נטע (אחלה פיינליסטים, אחלה ביצועים, אחלה שופטים שמתחשבים בהם) נפלנו לעונה מכורה, פופית, פלסטיקית וצמאת רייטינג שהשופטים בהם הם על תקן קישוט ותו לא.
ממה שהבנתי בן אל, הראל ואמדורסקי לא ימשיכו לעונה הבאה (כנראה שגם להם נמאס להיות דוברי ההפקה)

משהו התקלקל השנה בכל מה שקשר בבחירת המבצע והשיר.
לצפיה ב-'יותר מדי אנשים ברחוב הישראלי'
יותר מדי אנשים ברחוב הישראלי
10/06/2019 | 09:15
8
395
נראים כמו צ'ינגיז.
לצפיה ב-'אבל אף אחד לא מושלם כמוהו'
אבל אף אחד לא מושלם כמוהו
10/06/2019 | 11:19
2
182
סתם...אבל אני ממש אוהב אותו ומתבאס שהוא לא סיים גבוה יותר. מוזר שהוא שעשו לו סיכול ממוקד ברוסיה וגרורותיה...
לצפיה ב-'אתה לא מבין מה עבר עליי היו... סליחה...'
אתה לא מבין מה עבר עליי היו... סליחה...
10/06/2019 | 18:39
168
שמעתי מישהו שומע באזניות באמצע הרחוב את זוזים ונזכרתי שזה השיר שלא... שלא זכה... סליחה...
מעניין, לא שמעתי אף אחד מאזין למיצי. את מיצי כולם כבר שכחו.
לצפיה ב-'איך רוסיה עשתה לו סיכול ממוקדם אם נתנו לו 12 בשופטים ובקהל?'
איך רוסיה עשתה לו סיכול ממוקדם אם נתנו לו 12 בשופטים ובקהל?
11/06/2019 | 07:25
95
גם שאר הרוסיות ניקדו אותו (למעט ארמניה כמובן).
בכלל השיר הזה נוקד ע"י הרבה מדינות.
לצפיה ב-'כל מה שאני זוכר מצ'ינגיס זה את התגובה הקרינג'ית שלו '
כל מה שאני זוכר מצ'ינגיס זה את התגובה הקרינג'ית שלו
10/06/2019 | 20:11
2
205
להעפלה שלו לגמר, שהוא הראה את שריריו למצלמה

זו הייתה דרך מוזרה למדי להודות לקהל שהצביע.
לצפיה ב-'וכשמיצי הראה את שיניו? למה זה כן בסדר? '
וכשמיצי הראה את שיניו? למה זה כן בסדר?
10/06/2019 | 22:45
1
153
כל אחד משוויץ עם מה שיש לו
לצפיה ב-''
11/06/2019 | 06:13
21
לצפיה ב-'סרגיי בפרימיירה לשיר scream בגרסה הרוסית'
סרגיי בפרימיירה לשיר scream בגרסה הרוסית
13/06/2019 | 14:28
1
80
לצפיה ב-'לא שלחו אותו עדיין לגולאג באשמת הפסד שני באירו'?'
לא שלחו אותו עדיין לגולאג באשמת הפסד שני באירו'?
13/06/2019 | 17:27
84
מדהים
לצפיה ב-'האם אחד מהם הוא הנציג של איטליה לתחרות '
האם אחד מהם הוא הנציג של איטליה לתחרות
11/06/2019 | 06:33
3
250

אז לאחר שנאלמה תרועת הפסטיביליים ,אני שוב רוצה להכיר לכם זמרים איטלקיים חדשים ,זאת משום שקיבלתי פידבקים מאד חיוביים לפעמים הקודמות שעשיתי זאת ,אני מתאר לעצמי שאת הזמרים אינכם מכירים,אני שוב ושוב חוזר לאיטליה מאחר והיא מסתמנת כמדינה המעניינת ביותר בתחרות,שמאז שחזרה לתחרות היא פוקדת את העשיריה הראשונה כמדי שנה.השתדלתי הפעם להתמקד בזמרים חדשים שהתגלו בשנתיים האחרונות ,מן הסתם רובם הם פליטי תוכניות ריאליטי 
שלא מן הנמנע שנפגוש אותם בשנה הבאה בסן רמו
ויתכן שיהפכו לנציגי איטליה לתחרות,התחרות המעניינת שבה התמרד נקראת אמיסי (בשמה המלא היא נקראת אמיסי די מריה דה פליפי) זוהי תוכנית לגילוי כשרונות צעירים שהחלה מראשית שנות ה 2000 ,הנמשכת חודשים ארוכים (מאוקטובר -נובמבר ועד מאי-יוני.) ואכן הם בחרו מנצח לפני ימים אחדים .
הזמרת הראשונה שאני רוצה להכיר לכם נקראת כרמן פאררי,היא הגיעה למקום השני בשנה שעברה אחרי אירמה שניצח בתחרות,היא הקליטה שיר נפלא וזועם שנקרא ״ללא אהבה״ ומתארת מערכת יחסים עם גבר סובכה ואלימה ועל כן נקרא השיר ״זאת לא אהבה״ מבחינה רעיונית השיר מתכתב עם השיר ״אם זאת אהבה״ שכתב אהוד מנור למזי כהן.
Carmen-Non È Amore
https://youtu.be/8hv6PJ7_6qU
״החדר שלי פונה לחצר פנימית
שאם יורד גשם זה מרגיש כמו קונצרט
אז תמיד אהבתי את הגשם
זה מזכיר לי שהרגיעה תמיד חוזרת
חיכיתי לך עם האור דולק
כי אני יודעת שאתה מפחד מהחושך
ואם לא אכלת כלום מאז הבוקר
השארתי את ארוחת הערב שלי במטבח
מה נותר לנו לספר עלינו?
אם אתה הולך עם הראשון אתה פוגש
ואתה כבר לא יכול להסתכל עלי
מה הבטחנו? 
באותו יום מתחת לבית שלי
אתה אפילו לא זוכר את זה
היד שלך עדיין מודבקת על פניי
מה כבר עשיתי שבסופו של דבר זאת אשמתי
וניסיתי לשנות משרות אלף פעמים
אבל זה מעולם לא היה מספיק עבור הקנאה שלך
מה נותר לנו לספר עלינו?
אם ניגע בידנו
מה שנשאר בעיני
זאת שקיעתנו
אם אתה משתמש בי כמו שטיח
כדי לטהר את החרטה שלך,
אמרתי לך, אמרתי לך 
זה היה הולך לעזאזל 
אותה אהבה אמיתית,אהבה אמיתית זאת לא האובססיה האבסורדית שלך
היית ליל חג המולד שלי 
שנהוג לומר בקול נמוך ייתכן כי אתה לא שם לב שזו לא אהבה?
 צלקת היום היא הפגם הטוב שלי
זה מזכיר לי את מי שהייתי
ואם הייתי אומרת לך לפחות פעם אחת
 מה אני חושבת
אולי הייתי מצילה את עצמי
מה שהבטחנו לעצמנו
 מתחת לבמה בקול רם
בזמן שהם שיחקו את היצירות שלנו
מה נותר לך לספר לי?
אני יודעת שאתה מסתיר כל כך הרבה
 כי אתה שווה פחות ממה שאתה חושב
אמרתי לך, אמרתי לך
זה היה הולך לעזאזל
אותה אהבה אמיתית, אהבה אמיתית
זאת לא האובססיה האבסורדית שלך
 היית ליל חג המולד שלי
שנהוג לומר זאת קול נמוך
ייתכן כי אתה לא שם לב
 שזו לא אהבה? אה,זאת לא אהבה. 
שמות המשפחה שלנו עדיין מחוברים לדלת
אם אני חושבת על זה, 
אני זועמת כי אני לא יכולה לצאת, 
בתי,אני כותבת לך במכתב הזה את הצער שלי
אתה זהיר לגבי מי שאתה מפזר את חיוכים 
הכי טובים שלך.
השם הבא הוא מי שזכה למעשה בתחרות לפני ימים אחדים זמר צעיר בן 22 בעל תואר שני בשירה אופרה בקונסרבטוריון של מסינה.שסגנונו הינו פופ-אופראי ואם יורשה לי לומר זה רק עניין זמן עד שהוא ייצג את איטליה בתחרות ואני מהמר שכבר בסן רמו הבא ניפגש אותו,שמו אלברטו יוזרו 
 alberto urso ״המהפכה שלי״
https://youtu.be/HeYR3nVTuTc
https://youtu.be/NbDRx28x5vs
״אנו נשארים אנושיים לאחר קרב נוסף
אחרי עוד גיהנום, אחרי הסערה
כמו אנטנות יפים כמו פרחים, טוב כמו לחם
אנחנו עומדים על הגגות, ערים

להיות גדול אולי מהר 
מדי אבל עם רצון גדול לשחק
יש לנו על מה לחלום
 אנו המלאכים המרירים 
ומחר מיועד למי שישתנה
גם הירח נכבה
עדיין יש לך
אבל למזלי את שלי

כי צריך אומץ לאהוב בימים אלה
לחפש יופי אפילו בדברים עצובים
כי רק שניים לא מודעים בלב הבילבול הזה
הם מכירים אותך המהפכה שלי״
ומכאן למי שהגיעה למקום השני באותה תחרות
שמה ג'ורדנה אנג'י היא השתתפה גם בסן רמו ג׳ובאני ב 2012 אך לא הגיעה לשום מקום שם.
היא שיחררה במהלך התחרות את שירה המצליח casa "בית״.
https://youtu.be/Vii_dhNKfkI
״נסיעה הביתה
הביתה אל החופש
בית מעטפת של כל הגילאים שלי
ואני נמנע מטראומות וממלנכוליה
אני מתנצלת אם אני אומר לך את שלי
בית חורף, בית חסר משמעות
בית השתיקה ריק כל הזמן
בית עייף שאתה רוצה לעזוב עכשיו
הבית שרציתי לבנות
איתך,איתך,איתך
עזור לי לקבל את מה שרציתי לשכוח
ואתה יכול להראות לי כל יום שעובר
שאין מה לחשוש אבל כל כך הרבה לשמור
ואם זה לא איתך
ואם זה לא היה מקום נגיש
ואז אני עוצרת ומפסיקה להסתכל
אם אתה לא הבית אני כבר לא חיה
ואם אין, אין
באותו מקום חשבתי שאני יודעת
יש יותר מדי מקום עכשיו
עבורי אני רוצה להישאר
איתך
בית אינטימי 
בית קטן
תחנת בית של אנשים באים והולכים
בית בפינת הרחוב
שהשכונה הזאת תימשך לעד
איתך,איתך,איתך
עזור לי לקבל את מה שרציתי לשכוח
ואתה יכול להראות לי כל יום שעובר
שאין מה לחשוש אבל כל כך הרבה לשמור
ואם זה לא איתך
ואם זה לא היה מקום נגיש
אם אתה לא הבית אני כבר לא חיה
ואם אין,אין
באותו מקום חשבתי שאני יודעת
יש יותר מדי מקום עכשיו
בשבילי, אני רוצה להישאר
איתך
איתך
אתמול בבית
בית בזיכרונות
הביתה כשאנחנו מאחרים
ואני מבינה את זה כשאתה עוזב
הבית הוא המקום שבו אתה
תחשוב עלי״.
ההרכב הבא נקרא the giornalist לא התחרה אמנם בתוכנית כשרונות אך כישרון רב יש להם בעיקר אחרי שבשנה שעברה הם שיחררו את אלבומם החמישי והמצליח הנקרא
בפשטות love שהיה פופ טהור וקליט שזכה להצלחה מסחרית עצומה אך כמה מבקרים טענו שהמילה love לאלבום מסמלת את האנטי-אינדית שאיפיינה אותה בתחילת דרכה ולמעשה היא הוציאה את עצמה מהמעגל האינדי והאלטרנטיבי,
אך אלבום הניב להיטים רבים ומתוכו בלט שיר פופ נהדר ׳שיר אהבה טיפשי׳
השיר נכתב ע״י חבר פרלמנט טומאסו פרדיסו אשר מספרת על אדם הנתון לחסדי רגשותיו וחולשותיו
https://youtu.be/0HUkv6jgerA
״זה שיר האהבה הטיפשי שלנו״ - העיתונאים
״
אם נעלמת מחר במקרה ולא ידעתי עם מי לדבר אחרי שלוש כוסות של ג'ין, מה עלי לעשות?
העולם מאז שהיית כאן 
אני לא רוצה להתחיל שוב
אני לא רוצה להרגיש רע הבנתי מי את ,
אתה יודע שזכיתי באליפות
הנבחרת הלאומית בשנת 2006 
אבל את בבית עם שמלת כלה
לפני השינה וכשאני עוצם את עיני
אני מדמיין את פיומיצ׳נו 2
ואת הסיום הטוב ביותר של כל הסרטים שאנחנו יכולים לצפות ואת יוצאת לטיול
אני משקה את הצמחים מחכה שתחזרי
מבטי אבוד בעננים
והטלפון מצלצל אני לא יכול לענות, 
זה עדיין מוקדם צפון קוריאה
לא תוכל להפסיק את כל זה

ואם התעוררתי במקרה
נפגע מכדור בלב
רדוף אחרי דברים מוזרים
זה מספיק כדי שאחבק אותך
מתחת לשמיכות
או על הספה כדי לגעת ביד
ולשמוע את נשימתך
כדי להבריא
חזור לישון 
ותמשיך לחלום
או - או
ואני מניח לעיניי להיעצם
אני מדמיין את פיומיצ'ינו
ואת יוצאת לטיול 
אני משקה את הצמחים
מחכה שתחזרי
מבטי אבוד בעננים 
והטלפון מצלצל
אני לא יכול לענות, זה עדיין מוקדם
צפון קוריאה לא תוכל להפסיק
אפילו לא שיר האהבה הטיפשי שלנו
כאשר אתה בוכה בזמן המקלחת
מתי שאתה לבד
ואתה מרגיש יפה ואתה מרגיש מוכן
בשביל החיים שמחכים לך
צפון קוריאה לא תוכל 
להפסיק את כל זה
זה כל כך יפה, גם אם זה גורם לך לבכות
שיר האהבה הטיפשי הזה שלנו
וזה כל כך יפה, גם אם זה מצחיק אותך
שיר האהבה הטיפשי הזה שלנו
גורם לך לבכות שיר האהבה הטיפשי ה
לצפיה ב-'המשך...'
המשך...
11/06/2019 | 06:48
84

השם הבא הוא Riccardo Marcuzzo 
אך ידוע יותר בכינוי ריקי ,הוא
התחרה באמיסי ב 2016 וזכה במקום השני ,ב 2017 הוא שיחרר את הלהיט הגדול שלו "Se parlassero di noi" אם הם ידברו עלינו.
https://youtu.be/3XWTNXe2qQg
אם הם דיברו עלינו
אל תגיד להם שאני לא יודע כלום
השתהי קצת ואז תלכי
בלי בושה או רגשות קשים.
 אם הם דיברו עלינו
אל תשיבי באופן שבטוח בעצמך
תגיד להם שלפעמים זה קורה
ללא צפיה לטעויות יותר
בין ריקנות לאכזבות
בשבילך בשבילנו
כי
אם אני עושה דברים לאט, זה לא יכול לעבוד.
אבל זה לא משנה
אם את שואלת אותי 
מה לא בסדר עם העיניים הרגילות שלך
תגיד לי שזה בסדר
כפי שאת מחייכת, להישאר איתי
ככל שהזמן עובר יותר, כך הכאב שלי לא
תישארי איתי, תישארי איתי
אם הכל לא עובד
שוב פעם
אם תנסי אבל אנחנו לא יכולים 
למצוא תשובה.
את בורחת שדעתך מוסחת
אנשים יודעים עלינו בכל מקרה
אבל זה לא משנה, שום דבר אחר לא משנה
בחרתי בך ואני כל הזמן בוחר בך
אם הם דיברו עלינו
אל תגידי להם שאני לא יודע כלום
משפטים אבודים בדממה
בין תירוצים לא הגיוניים
אם הם דיברו עלינו
אל תגיד להם שאני לא יודע כלום
בואי הישארי איתי בשקט את ואני, איפה את?
אם אני עושה דברים לאט, זה לא יכול לעבוד.
אבל זה לא משנה
אם אתה אף פעם לא שואל אותי מה לא בסדר
עם העיניים הרגילות שלך.
תגיד לי שזה בסדר
כפי שאת מחייכת, להישאר איתי.
ככל שהזמן עובר יותר, כך הכאב שלי לא
תישארי איתי, תישארי איתי
אם הכל לא עובד
שוב פעם
אבל אנחנו לא יכולים למצוא תשובה.
אם תנסי
אתה בורחת כשדעתך מוסחת
אנו בכל מקרה אבל זה לא משנה,
אנשים יודעים עלינו
שום דבר אחר לא משנה
אני בחרתי בך.
הזמר הבא הוא לייל אספוטי,הוא 
התחרה באמיסי לפני שלוש שנים 
והגיע למקום השלישי ולפני שנתיים הוא התחרה בסן רמו בקטגוריה של אמן מתחיל ושם הוא ניצח עם שיר
זה הנקרא
Ora mai   עכשיו ,לעולם לא
https://youtu.be/Vp6k2IpIh1o

הישארי כמו העננים האלה
ללא משקל, את הולכת משם
ואני לא יכול יותר, לרמות
הפנים שלך, מה את מרגישה
שאת לא

וכל פצע בפנים משאיר את הסימן
כמו המילים שמחזיקות אותי כשאת מסתלקת
ואני מרגיש את החורף הזה בפנים
ובכל יום אני מבטיח לעצמי שלא אחזור
אבל זה לא קל, אפילו לא העננים
החזיקו את המשקל של המחשבות
הנה יורד גשם אתמול
עכשיו, לעולם לא
זה לא יכול להיות הרגל
מעולם לא הייתי
ובעוד הכל עכשיו הוא חסר תועלת
אני מתלבש שוב, אני לא חושב על זה
אני מסתלק

וכל פצע בפנים משאיר את הסימן
ובכל יום אני מבטיח לעצמי שלא אחזור
הנה יורד גשם אתמול
עכשיו, לעולם לא
כי מה שתמיד ידעתי
האם השתיקה הזאת דיברה אל עצמה
וכדי לאבד מה שרציתי
זה לא כל כך פשוט בשבילי

וכל פצע בפנים משאיר סימן
ובכל יום אני מבטיח לעצמי שלא אחזור.
הנה יורד גשם אתמול 
עכשיו, לעולם לא
 עכשיו אף פעם לא
הישארי כמו העננים האלה.
ומכאן לבת הזוג של לייל עד לאחרונה ושמה אלודי,
היא התחרתה מול לייל באותה העונה של אמיסי והצליחה לעקוף אותו ולהגיע למקום השני,אף היא התחרתה בסן רמו 2017 אך בתחרות הגדולה ולא בג׳בוני אך היא לא הצליחה להתברג במקומות הראשונים ,היא שחררה את האלבום הבכורה שלה
ב 2016 והשיר שבלט ממנו הוא שיר הנושא של האלבום Un’altra vita ״חיים אחרים״
שאותו כתב לא אחר מאשר פאברציו מורו והפיקה אמה מורנו 
https://youtu.be/uRXrFwkLGMk
חיים נוספים נדרשים
לעצור את עצמנו בשנייה של מרחק של טעות
חיים אחרים להבין
עליך ולשמור אותך משם מהפחדים הגדולים 
אשר היא הדרך להגן עליך ולשמור אותך משם
מהפחדים הגדולים שלך.
היית מקנא כמה עליות המציעות את השפל
אילו הייתם קיימים, חיים אחרים.
לחזור על הצעדים שלנו
לחדש את השלום שהוא אינו קיים
חיים נוספים נדרשים
כדי להבין כל דבר
חיים אחרים איתך
חיים נוספים נדרשים
לפני שעבר בין הידיים
כדי להגן עליך
מן צביעות של העולם ומתוך עמדה שיפוטית
מן ההמצאה שהזמן השתנה להרגלים.
חיים נוספים נדרשים
לאהוב אותך שוב
ולעולם לא לטעות
כדי להיות בטוח שאין לי אותם
זה נחוץ, כן, אני יודעת... אני יודעת ...
חיים אחרים.

לחזור אל הצעדים שלנו
לחדש את השלום שאינו קיים
זה נחוץ, כן, אני יודעת ... אני יודעת
חיים אחרים.
כדי לשפר, להפעיל מחדש!
ובינתיים חלומות עוברים
דעות לשנות
 אנחנו נשארים כאן כדי להיות בטוחים
מחר אולי יבוא
 חיים אחרים
כדי לשפר,להפעיל מחדש
חיים אחרים  אבל איפה עוד חיים,
ביחד איתך.

ומכאן לצמד שנקרא Takagi &Ketra
טאקאגי, הידוע גם בעבר בשם THG, שם בדוי של אלסנדרו מרלי שהינו תקליטן איטלקי ומפיק מוזיקלי 
ופאביו קלמנטה שהיה חלק מהרכב רגאיי Boom Da Bash  (הופיעו השנה בסן רמו) הם צמד מפיקים ששיתפו פעולה עם זמרים מצליחים שהפכו ללהיטי ענק ,בקיץ הקודם זה היה עם ג׳וזי פרארי ולפני שנתיים עם אריסה ולורנזו פרגולה ׳הצבא של הסלפי׳ 
לפני 3 חודשים 
הם שיתפו פעולה עם 
טומאסו פרדיסו יובנוטי וקלקוטה.
ושחררו להיט מצליח שנקרא
La luna e la gatta  הירח והחתול
https://youtu.be/UOGIB04HfVw

עצים, לתפוס לתפוס
הנשמה של העולם שלנו
מטמיעים את שורשיהם
ומחבקים את קו המשווה
אני רוצה שתעשי את אותו הדבר
עם היד שלך על הלב שלי
כאשר את מביטה בעיני
אני רוצה לסיים בתוך בלנדר
אבל תגידי לי איך להיות טוב
למרות שאנחנו רחוקים
ואני לא שמעתי את קולך
במשך יותר מדי שבועות
תגידי לי איך לחיות 
גם מבלי לנשום
אני רק יכול לבלוע, לגרד
שרים בתוך ראשי
זה שהופך אותי
להיות כמו חתול
אשר נראה מהחלון (באגרטל)
הירח הנופל באגם צבוע כחול
ואתה גם נופל
בשמים הלילה רומנטי
ונוס מנשק אוריון
בלי לדעת איפה
בלי לדעת איך
אני רוצה שתעשי את אותו הדבר
קוראת לי בשמי אהבה 
חוצה את החלל
קילומטרים שנות האור
אבל תגידי לי איך להיות טוב
למרות שאנחנו רחוקים
ואני לא שמעתי את קולך
במשך יותר מדי שבועות
תגידי לי איך לחיות 
גם מבלי לנשום
אני רק יכול לבלוע, לגרד
שרים בתוך ראשי
זה שהופך אותי
להיות כמו חתול
אשר נראה מהחלון (באגרטל)
הירח הנופל באגם צבוע כחול
ואתה גם נופל
האהבה שלי, זה לא תירוץ
אבל, אני נשבע, איבדתי
זה לא היה ניסיון טוב
אבל בכל זאת מצא חן בעיני
היה ירח באגם
זה מה שהשתקף
והלהקה ניגנה בלוז
גם אתה תיפול

לצפיה ב-''
14/06/2019 | 19:29
1
28
איזה כיף לקבל ממך עדכונים בשלב כל כך מוקדם!!!
יש לי חומר קריאה לכל הסופש, איזה כיף. אתעמק בפוסט המושקע שלך ואעדכן ברשמים שלי.
יש לך מושג האם הפורמט של השנה שעברה נשאר זהה? שני המנצחים בתחרות הצעירים יעלו שוב לגמר הסן רמו? יהיה שינוי בהנהלת הפסטיבל/צורת הניקוד? אני בטוח שמשהוא ישתנה בעקבות זעם הקהל(שלא היה מוצדק בעיני ומחמוד היה בחירה מושלמת). 
באופן אישי עוד לא התאוששתי מהטירוף של הפסטיבל השנה(למרות שיש נטיה לזלזל ברמת/איכות השירים). אני עדין נהנה להקשיב לרובם(כולל לסן רמו ג'ובאני). בעיקר לאירמה שהיה מעולה(לא מבין איך סיים נמוך), פדריקה אבאטה אהובתי ומוטה. את בומבדש חרשתי כל כך שאני קצת בגמילה מהם(:
תודה רבה על ההשקעה והשיתוף...
לצפיה ב-'ולגבי שאלתך,מוקדם מדי לדעת טרם נבחר מנהל רישמי לפסטיבל'
ולגבי שאלתך,מוקדם מדי לדעת טרם נבחר מנהל רישמי לפסטיבל
16/06/2019 | 19:47
56
אפשר כמעט לומר בודאות שקלאדיו בלגיוני כבר לא ימשיך בשנה הבאה,בלגיוני הוא זה שאיחד את הג`ובאני עם הזמרים הותקים ,אך חטף על כך אין ספור ריקושטים,בלגיוני הצהיר עוד לפני הסקנדל בבחירה במחמוד שהוא לא מתכוון להמשיך בשנה הבאה.
מי שכניראה
יחליף אותו הוא המנהל המוזיקלי הקודם קרלו קונטי,אך לא ראיתי שיש על כך אישור רישמי

ואם זה לא מספיק נראה שצדקתי בתגובתי הראשונה מאחר והשמועה על הזמר הראשון שיקח חלק בפסטיבל בשנה הבאה
הוא לא אחר מאשר זוכה אמיסי הטרי אלברטו והוא נראה לאחרונה משוחח עם...קרלו קונטי

אך חייב לציין שהמוזיקה שלו לא ממש לטעמי ,עודף מוגזם מאד של קיטש.
ואני שם לב שעוד לפני שזכה באמיסי מעריצותיו או מי מטעמו פתחו בקמפיין לבחור בו לנציג הבא של איטליה לאירוויזיון.
לצפיה ב-'תחרות הרילייטד- קריאה אחרונה להשתתפות'
תחרות הרילייטד- קריאה אחרונה להשתתפות
10/06/2019 | 11:17
3
115
הי חברי פורום יקרים,
עונת המלפפונים הקשה מנשוא החלה, עדין לא התאוששנו מחודש מאי הקסום שעבר עלינו, ואפילו עדין לא סיימנו לסכם את השנה. ועדין, אחד הדברים שהכי משמחים אותי לאחר התחרות, זה שבפורום מתקיימת תחרות הרילייטד ופתאום הייאוש נעשה קצת יותר נוח...
בכל אופן, אני יודע שהפורום קצת גוסס ומוטרל... ויש פלטפורמות יותר מרגשות...ועדין לכל מי שחשוב לו שנמשיך ליצור יחד תוכן איכותי ומענין - השתתפות ברילייטד זאת בדיוק הדרך לכך!!!
למי שלא מכיר - מדובר בתחרות שבה כל משתתף בוחר מבצע שהשתתף באירויזיון, בשיר אחר שלו. ככה מגלים אחלה שירים, זוויות מעניינות של זמרים, פספוסים ושאר ירקות
חלק מהשירים שאני הכי אוהב בלפייליסט שלי, זכיתי להכיר בזכות תחרות!
חברים ותיקים יאללה תשתתפו, חברים חדשים- אשמח שתפנו אלי ואסביר לכם קצת יותר לעומק את הכללים. 
יאללה יהיה כיף, אני מבטיח
**מצרף קישור לפלייליסט ל המהדורה האחרונה 
לצפיה ב-'משתתף'
משתתף
10/06/2019 | 13:41
1
59
א. את השיר לצרף כאן בשירשור או לשלוח לך בפרטי?
ב. איזה פלטפורמות יותר מרגשות??
לצפיה ב-''
10/06/2019 | 16:12
51
ריגשת אותי!!!
את השירים שולחים אלי במסר אישי. יש לי השערה במי תבחר
בגדול, בניגוד למהדורות קודמות ניתן לשלוח עד 2 שירים(של אומנים שונים).
בהצלחה

לצפיה ב-'שלחתי'
שלחתי
13/06/2019 | 18:31
10
לצפיה ב-'משהוא קטן לגבי השיר הקפרסאי'
משהוא קטן לגבי השיר הקפרסאי
10/06/2019 | 11:03
238
שהיה צריך להגיע הרבה יותר גבוה...המוזיקה היתה ממש מוכרת לי וסופסוף ירד לי האסימון- מה דעתכם?
*שימו לב לפיזמון. ובלי קשר מרקו הוא אחד הזמרים המעולים שאני מקוה שיחזור להתחרות בסן רמו...השנה בהופעת אורח שלו הוא חישמל אותי

לצפיה ב-'זה נכון שב-78 השידור הופסק רגע לפני הזכיה של יזהר?'
זה נכון שב-78 השידור הופסק רגע לפני הזכיה של יזהר?
09/06/2019 | 18:05
1
209
שמעו זאת מגה-פאשלה.  מוזר שלא מדברים על זה בכלל.   איך בני ישראל התעדכנו בזכיה? דרך הרדיו או שהם חיכו לעיתון של מחר?
לצפיה ב-'בחדשות סיפרו/בישרו על כך....'
בחדשות סיפרו/בישרו על כך....
09/06/2019 | 19:18
96
לצפיה ב-'פוסט מרגש של מחמוד: מתגעגע לתל אביב'
פוסט מרגש של מחמוד: מתגעגע לתל אביב
05/06/2019 | 14:22
19
422
ומוסיף סרטון שלו מצלם את אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר בעיר - הפוסיקאט.

דאנקן, קיינו ותמרה מגיבים לו.

https://www.instagram.com/p/BySdLC_BhWg/?igshid=lh...
לצפיה ב-'אין על מחמוד'
אין על מחמוד
06/06/2019 | 10:55
14
184
לפחות הוא לא שכח אותנו ומתגעגע...
גם אתה שמת לב לכמות הלייקים ההיסטרית שלו באינסטוש? כאילו מה הקטע כולם נזכרו שהוא מהמם?! איפה הייתם בהצבעה יא סתומים!!!
הכי פאתט לראות את מיטב סלבריטאי ארצנו הקטנה מלייקים את עצמם לדעת ומריירים על כל פוסט שלו. 
מפנטז על נסיעה לורונה להופעה הקרובה שלו. מי מצטרף?

לצפיה ב-'למה הוא לא זכה? למה???'
למה הוא לא זכה? למה???
06/06/2019 | 14:05
13
176
איפה היו כל השאננים? 25 נקודות עלובות מסכנות מסמורטטות מהמקום הראשון. שנה שעברה זכתה תרנגולת והשנה ארנבת. תאכל גזר עם השיני ארנבת שלך... עלוב!
לצפיה ב-'כן, אבל לפחות הניצחון של התרנגולת היה מוצדק וסוחף בקהל'
כן, אבל לפחות הניצחון של התרנגולת היה מוצדק וסוחף בקהל
06/06/2019 | 14:34
6
194
את זה אני לא יכול לומר על הארנבת שקיבל את הגביע מהתרנגולת, אפילו אני אוהב את השיר שלו מהיום שיצא, אבל לא כמו שאני אוהב את איטליה ,נורבגיה ושוויץ, שאותם אני אוהב יותר.
לצפיה ב-'ארנבת! ארנבת! בואי תאכלי גזר! '
ארנבת! ארנבת! בואי תאכלי גזר!
06/06/2019 | 18:15
5
159
בואי מיצי מיצי מיצי מיצי מיצי, בואי תאכלי גזר. מיצי מיצי מיצי מיצי מיצי
לצפיה ב-'יש לו שיניים יפות אנלאמביןעלמהתהמדבר'
יש לו שיניים יפות אנלאמביןעלמהתהמדבר
06/06/2019 | 18:31
4
145
שיני ארנבת אומרים על שיניים בולטות. ושלו שתי הקידמיות אמנם גדולות יותר אך ישרות עם כל השאר.
אגב , יכול מאוד להיות שבאורגיה ההיא השתתפו דאנקן ומחמוד. הם מאוד נמשכים אחד לשני.
לצפיה ב-'גם אם הוא ארנבת וגם אם לא- הזכייה שלו פגעה בי עמוקות '
גם אם הוא ארנבת וגם אם לא- הזכייה שלו פגעה בי עמוקות
06/06/2019 | 19:04
2
132
נכון, אין מה להשוות ל-2015, לטרגדיית איל וולו שם התאשפזתי במוסד סגור, מחמוד אפילו לא ניצח בהצבעת הקהל כך שאין אי צדק שניתן להצביע עליו - אבל לא בא לי בטוב. מה לעשות גם אני בנאדם.
לצפיה ב-'אני מבין ומזדהה לגמרי'
אני מבין ומזדהה לגמרי
06/06/2019 | 19:20
1
119
ולא אוסיף....

אגב, גרנדה אמורה זה אחד השירים היפים עוור. המלודיה כלכך יפה ומענגת, הפסנתר הפותח המעלף, השירה הקולות היפים שלהם, כא לחוד וביחד, ההרמוניות. ההופעה הייתה מושלמת. זו ההחמצה הכי גדולה שהייתה אני חושב באיר. לא זוכר *כזה* שיר טוב שלא ניצח.  

אז לא יודע אם ינחם אותך, אבל - סולדי לא *כזה* שיר טוב. כלומר אין כאן פיספוס ברמה של גרנדה אמורה. יש החמצה יחסית מול המתחרים שלו באיר הספציפי 2019. אבל זה לא שיר שישאר לתמיד.
גרנדה אמורה על זמני. זה שיר מופתי. כמעט ברמה של אהבה לשניים. ולכן ההחמצה היא באמת בלתי נסלחת. זה שיר נפלא שישאר לתמיד. אחת המלודיות היפות שנכתבו אי פעם. לא מגזים.
לצפיה ב-'אני חולק עליך!!!'
אני חולק עליך!!!
10/06/2019 | 11:07
57
השוד האמיתי והפספוס הכי גדול בשנת 2015 היתה שנק לא ניצח והגיע לאירויזיון. ווידוי קטן - אני ממש שמח שמונס ניצח...
לצפיה ב-' היתה השנה רק ארנבת אחת, והיא לא הגיעה מהולנד'
היתה השנה רק ארנבת אחת, והיא לא הגיעה מהולנד
15/06/2019 | 20:27
33
אני יכול לראות את הקשר הדנטאלי של דאנקן לעולם המכרסמים, אבל הוא לכל היותר ירבוע.
לצפיה ב-'מעניין כמה מהר שכחת את הפייבוריטית שלך, סלובניה עם Sebi '
מעניין כמה מהר שכחת את הפייבוריטית שלך, סלובניה עם Sebi
06/06/2019 | 19:43
132
הרי כל עונת הקדמים לא הפסקת להלל ולשבח אותם וייחלת לזכייתם. אפילו הצהרת שאם הם לא יזכו אתה לא יודע מה תעשה. ופתאום ככה פוף שכחת מהם?

אז מסתבר שהסלובנים עלו לגמר מהמקום השישי בסמי הראשון, אך לא נכנסו לטופ 10 בגמר והגיעו רק למקום ה 15, כשהקולות שהם קיבלו מהשופטים והטלווט לא שונים בהרבה אלה מאלה, עם יתרון קל בלבד לטלווט.

וזה עוד אחד מהשירים שאני לא מפסיק לשמוע גם היום, בגלל הוייב המיוחד שלו. ובעיקר בגרסת הסטודיו המושלמת. (אז נכון, ההופעה שלהם לא היתה משהו ואפילו די משעממת, אך חייבים להודות שהשיר עצמו והוייב המיוחד שלו ממכר)
לצפיה ב-'לפחות השיר שלו הוא מקום 1 בגלגצ ומתקבל יפה ברדיו הישראלי'
לפחות השיר שלו הוא מקום 1 בגלגצ ומתקבל יפה ברדיו הישראלי
07/06/2019 | 18:19
1
113
השיר הבינלאומי הכי מושמע ברדיו בישראל אחרי הרבה שנים ששירים שלא היו של ישראל מהתחרות נשכחו (האמת שהיו גם שירים ישראלי שנשכחו בתהום הנשייה חחח) ידעתי ממרץ כבר שזה או איטליה או הולנד והם היו בשני המקומות הראשונים הם היו השירים הכי טובים השנה מה לעשות !!!!
לצפיה ב-'גם את השיר ההולנדי משמיעים לפעמים והוא מועמד למצעד של גלגלצ'
גם את השיר ההולנדי משמיעים לפעמים והוא מועמד למצעד של גלגלצ
07/06/2019 | 18:20
97
גם כן
לצפיה ב-'חוץ מזה אהבתי גם את השיר ההולנדי שזכה באותה מידה '
חוץ מזה אהבתי גם את השיר ההולנדי שזכה באותה מידה
07/06/2019 | 18:22
2
112
לא צריך להשמיץ אנחנו כבר חודש אחרי התחרות מה שהיה היה העיקר ששניהם נשמעים ברדיו בישראל בצורה יפה הרבה שנים זה לא היה ככה
לצפיה ב-'הרבה שנים האירוויזיון לא נערך בישראל...'
הרבה שנים האירוויזיון לא נערך בישראל...
07/06/2019 | 20:11
1
70
לצפיה ב-'אגב סטטיסטית שבדיה שברה שיא מסוים מאז הזכייה המשולשת של....'
אגב סטטיסטית שבדיה שברה שיא מסוים מאז הזכייה המשולשת של....
07/06/2019 | 20:58
137
אירלנד בין בשנים 1992-1994, והזכייה הנוספת שלה ב-1996.

ב-23 השנים האחרונות היא המדינה היחידה שחיכתה הכי מעט זמן בין שתי זכיותיה האחרונות - שלוש שנים בלבד.
תכל'ס אני לא רואה את זה קורה עוד הרבה זמן .
לצפיה ב-'חייב להגיד שאחרי ההופעה שלו באולם הייתי בטוח שזה או הוא'
חייב להגיד שאחרי ההופעה שלו באולם הייתי בטוח שזה או הוא
06/06/2019 | 12:07
272
או הנורווגים זוכים.
זה היה ממש בולט.
אנרגיות מטורפות.
צלמתי בוידאו את ההופעה שלו ושל איסלנד (הפייבוריטים שלי) וכל מי שראה את ההופעה של איטליה היה ממש מופתע מהאנרגיות המטורפות שהיו באולם.
גם בטלוויזיה ראו שזה ממש חביב על הקהל אבל זה כלום לעומת איך זה הרגיש שם.
לצפיה ב-'השיר שלו מקום 1 בגלגל"צ !!!!!'
השיר שלו מקום 1 בגלגל"צ !!!!!
07/06/2019 | 18:16
2
216
שיר ראשון מהאירוויזיון שהוא לא ישראלי  אחרי הרבה שנים שמושמע ככה בישראל אחרי הרבה שנים שהשירים מהתחרות היו שירים שנשכחו דבר מדהים שמחתי בשילו שבגלגלצ הוא נאמבר וואן וב-99 אפ אמ שמשמיעים בדרך כלל שירים באנגלית ובעברית הוא מושמע וגם את השיר הזוכה מהולנד אהבתי שזה זמר ששר על פסנתר לבוש בגינס וחולצה כחולה פשוטה שיר שהוא כתב ושמחתי ששיר כזה זכה ולא משהו מלא גימיקים אלא משהו נקי ואותנטי ומכל הלב ידעתי שאיטליה יהיו ב-2 הראשונים מההתחלה חבל שלא הימרתי על מיליון דולר!!!!!
לצפיה ב-'מרגיז'
מרגיז
07/06/2019 | 18:31
176
הצלחה מטאורית ברמה שטרם נראתה מאז ומעולם ובפועל? מיצי זוכה. מיצי בואי קחי גזר מיצי מיצי מיצי. תחזירי את הגביע למי שבאמת מגיע לו והסתפקי בגזר שלך. מיצי מיצי מיצי מיצי
לצפיה ב-'מה שמפתיע בזה שאיטליה מקום 1 בגלגלצ זה הצבעת הקהל הישראלי'
מה שמפתיע בזה שאיטליה מקום 1 בגלגלצ זה הצבעת הקהל הישראלי
10/06/2019 | 08:05
124
שנתן לו רק 8 והשופטים שנתנו לו 10.
זה שהשופטים לרוב לא קולעים לטעם של הצופים זה לא חדש, אבל מה זה אומר שהקהל הישראלי בחר לתת לנורווגיה ורוסיה יותר נקודות מאשר איטליה וזה הופך ללהיט?
אולי פשוט הרבה צופים לא מצביעים..

לצפיה ב-'האם יש נאמבר שאתם עדיין צופים בו?'
האם יש נאמבר שאתם עדיין צופים בו?
05/06/2019 | 18:43
16
257
אז רק רציתי לעדכן שאין יום שאני לא צופה לפחות פעם אחת בהופעה המושלמת של קיית מהגמר. מושלמת ומדוייקת. הצילום תודה לאל היה מצוין. מהודק. כל פריים בול בזמן. הביצוע שלה, המימיקה בפנים, הקהל ששומעים ששר איתה זיהיהיהיהיהיהירו וגורם לה להתמוגג והמצלמה תופסת את פניה מחויכת מרחפת לה באיזור הזירו גראביטי וזה כלכך מוסיף.(זה היה ייחודי לגמר. בסמי הקהל לא שר איתה). זו ההופעה הכי טובה אי פעם בהיסטוריה של האיר'. והנאמבר היחיד מהשנה שאני חוזר אליו שוב ושוב.
האם לכם יש אחד כזה השנה? שעשה לכם טוב על הלב ואתם חוזרים אליו שוב ושוב?
לצפיה ב-'לא אה? חחח'
לא אה? חחח
05/06/2019 | 21:33
6
150
האמת שאני יכול להבין. לי היה מזל עם אוסטרליה. שנה שעברה גם נשארתי יבש. ב2017 היה לי את סלבדורי כפרעליו. ב2016 את ג'מאלה. שניהם נשארו איתי ואני מאזין למוזיקה שלהם עד היום. ועכשיו קיית  התווספה. וזה כייף. ובאמת מזל. כי תכלס האיר הזה משופע בצעירים בתחילת דרכם, והנאמברים הטובים לטווח רחוק הם תמיד של אמנים מנוסים, אמיתיים. ולכן גם כייף לחזור אליהם שוב ושוב. כי יש בהם אמת. לא רק שואו.

לצפיה ב-'לי יש!!!'
לי יש!!!
06/06/2019 | 10:50
5
128
אני לא מבין איך עוד לא התנכרת למחמוד. השירים של האלבום החדש שלו נהדרים. ואני עדין לא מעכל את ההפסד שלו.
האוסטרלית היתה מושלמת וגם אני התמכרתי להופעה המדהימה שלה. לא מבין איך היא לא הגיע לטופ 3.
אבל הנאמבר שגיליתי ולא משחרר אותי הוא של נטע. ננה בנה זה גילטי פלז'ר מהסוג הכי ממכר ומענג(לפחות אותי). השיר ממש טוב, כיפי וההופעה של נטע שמה בכיס הקטן את כל השאר...חבל שלא עשו כמו הגרמנים עם לינה ושלחו אותה עם הנאמבר הזה להתחרות גם השנה. 
בלי קשר לנאמברים השיר האזרי חזק אצלי בפלייליסט ואני חורש עליו המון. סורי לא מתחבר לשיר הנורבגי ומזל שעשו לו סיכול ממוקד. הופעה מביכה שמתאימה ל2005.

לצפיה ב-'כי אין את האלבום שלו ביוטיוב'
כי אין את האלבום שלו ביוטיוב
06/06/2019 | 15:33
70
ואני לא מאזין דרך ספופיטעי וכל זה....
שמח שאהבת את קיית :)
נורווגיה זה גילטי פלז'ר. אני לא מאזין להם חלילה, אך מעדיף כזוכים אותם על ערקייד העבש
לצפיה ב-'האזנתי עכשיו לשני שירים מעולים'
האזנתי עכשיו לשני שירים מעולים
06/06/2019 | 18:46
3
107
ואם זה הסגנון באלבום אז אני מבין על מה אתה מתלהב.
שניהם טובים.
יכול להיות שאחד מהם מסן רמו ג'ובאני האחרון?
לצפיה ב-'לא. אבל הוא השתתף בסן רמו 2016 עם Dimentica'
לא. אבל הוא השתתף בסן רמו 2016 עם Dimentica
07/06/2019 | 11:13
2
36
אחד השירים שהבאת בסרטונים הוא השיר הנושא של האלבום שלו שבהתחלה היה EP עם 7 שירים, והשתחרר כאלבום עם 11 רצועות ב-22/2.
אני כבר חרשתי על האלבום הזה.
לצפיה ב-'הוא השתתף בסן רמו ג'ובאני 2019'
הוא השתתף בסן רמו ג'ובאני 2019
07/06/2019 | 11:44
1
45
עם אחד השירים שצירפתי. אחכ נזכרתי. הוא ניצח, ולכן גם השתתף בבוגרים, אבל החליף שיר לסולדי.
לצפיה ב-'כן, את זה שכחתי שהוא השתתף שם עם השיר הנושא של האלבום'
כן, את זה שכחתי שהוא השתתף שם עם השיר הנושא של האלבום
07/06/2019 | 12:50
24
עוד מתקופת דצמבר.
הרי העליתי כאן קישור עם כל שירי הקטגוריה הזאת.
לצפיה ב-'השיר הנורבגי מתנגן אצלי בלופ ללא הרף, ללא ספק להיט הקיץ שלי'
השיר הנורבגי מתנגן אצלי בלופ ללא הרף, ללא ספק להיט הקיץ שלי
05/06/2019 | 22:22
2
130
ואני יודע על עוד הרבה ששומעים אותו עד היום. לא מזמן הייתי באירוע חגיגי ושמו את השיר הזה וכולם שם רקדו לצליליו בטירוף ברחבת הריקודים ואף ביקשו מהתקליטן לשים אותו שוב. שיר נוסף של KEiiNO זה הקאבר הענקי שלהם לשיר Shallow שליידי גאגא בכבודה ובעצמה החמיאה להם עליו בפורום הרשמי של ליידי גאגא.
לצפיה ב-'צפיתי בהם עכשיו בעקבות תגובתך'
צפיתי בהם עכשיו בעקבות תגובתך
05/06/2019 | 23:06
1
168
ואני חייב לציין שלדעתי ההופעה בקדם הנורווגי הייתה הרבה יותר טובה מהאיר'. שם גם היו תופים ואני אהבתי אותם. הצילום היה מהודק יותר, וגם היה קליימקס אחרי הנהו נהו שהם שרו את הפזמון והוא קפץ הבחורצ'יק וזה עבר טוב בצילום. באיר זה לא קרה.
מה שכן, אם הם היו מנצחים השנה באיר זה היה משמח אותי הרבה יותר מהנצחון ההולנדי. ובטוח לא רק אותי. בכל זאת, מקום 1 בקהל. אין ספק שהיה פה מחטף.
לא אהבתי את הקאבר לגאגא אבל אני לא אוהב את השיר בלי קשר.
יש משהו טוב בין השלושה הללו. סינרגיה. הם שלם שגדול מסך חלקיו. וזה עובד.
לצפיה ב-'לא יכלו להביא את המתופפים בהופעה החיה בישראל, כי כידוע לך'
לא יכלו להביא את המתופפים בהופעה החיה בישראל, כי כידוע לך
05/06/2019 | 23:49
132
על פי חוקי התחרות החדשים אסור יותר מ 6 על הבמה.
חוץ מזה, למרות שאני אהבתי את שתי ההופעות שלהם, גם בקדם הנורבגי וגם בתחרות עצמה, הרבה טענו שההופעה שלהם בקדם הנורבגי היתה חשוכה מדי ועם יותר מדי אטרקציות (צמד רקדנים, 4 מתופפים) על הבמה.
לצפיה ב-'נאמבר 22.'
נאמבר 22.
06/06/2019 | 04:33
4
54
לצפיה ב-'איזה כיף. עד עכשיו חשבתי שאני היחידה שאוהבת אותו.'
איזה כיף. עד עכשיו חשבתי שאני היחידה שאוהבת אותו.
09/06/2019 | 12:34
3
66
לא מעניין אותי כמה טיפשי השיר הזה
משהו שם עובד (לי) וזה אחד האהובים עליי השנה (רק אני)
לצפיה ב-'זאת הייתה בדיחה - הוא ביקש "נאמבר".'
זאת הייתה בדיחה - הוא ביקש "נאמבר".
09/06/2019 | 15:08
2
58
אבל אכן השיר הזה היה אהוב אצלי בבית (בין יתר האהובים כמו ארקייד, סולדי, שי גוט מי, קמיליון, רואה, ריפליי, ואחת הילדות אהבה גם את ספיריט אין דה סקיי).
לצפיה ב-' כן אני אוהבת פופ'
כן אני אוהבת פופ
09/06/2019 | 15:39
1
44
הכי אהבתי את נורבגיה
גם קפריסין טוב לטעמי מתעלה על השנה שעברה (עכשיו בטח אני יוצאת עוד יותר מוזרה כי דווקא את Fuego לא אהבתי)
כל הפייבוריטים שציינת בהתחלה הם בעיניי אמנם לא מזיקים אבל אוברייטד
היו עוד הרבה שירים טובים כמו סלובניה, רוסיה
לצפיה ב-'רוסיה גרוע לטעמי.'
רוסיה גרוע לטעמי.
09/06/2019 | 18:50
13
לצפיה ב-'נורבגיה!!!!'
נורבגיה!!!!
06/06/2019 | 05:13
44
לצפיה ב-'ויויבלוגס העלו סרטון של טופ 10 הפשעים של אירוויזיון 2019'
ויויבלוגס העלו סרטון של טופ 10 הפשעים של אירוויזיון 2019
07/06/2019 | 00:36
1
286
Eurovision 2019: Review Of The Top Crimes And Jury-Televote Wrongs
https://www.youtube.com/watch?v=CYfoZzEdLnI
לצפיה ב-'אירוויזיון 2019 לא מפסיק להפתיע ועכשיו מסתבר שהרבה'
אירוויזיון 2019 לא מפסיק להפתיע ועכשיו מסתבר שהרבה
07/06/2019 | 01:02
281
אירוויזיון 2019 לא מפסיק להפתיע, עם כל הטעויות בשיפוט והמשחקים המכורים של חבר השופטים בתחרות השנה, ועכשיו מסתובבת שמועה ברשתות החברתיות של בסיסי המעריצים הגדולים ביותר של התחרות שחברי שופטים מהרבה מדינות דירגו בסדר הפוך את המדינות שלהן הם חילקו נקודות. וכל חבר השופטים של סרביה בחצי גמר הראשון כאילו יישרו קו ודירגו את מונטנגרו במקום הראשון.

בקצב הזה של מה שהולך ומתגלה אחרי שהתחרות כבר הסתיימה אני לא אתפלא כלל אם בניגוד לתוצאות הטלווט, התוצאות של חבר השופטים בתחרות השנה הן בכלל לגמרי שגויות. זה מה שקורה כשהכל קומבינות בין השופטים, אין סדר, אין פיקוח אמיתי על השופטים והבלאגן חוגג. אני לא מבין, מי מפקח על השופטים של התחרות? ומי לעזאזל מפקח על המפקח שהתרשל קשות בתפקידו ואיך אף אחד לא חושב אפילו לפטר אותו?

מי מבטיח לנו שבשנה הבאה עם אותו מפקח על התחרות שהתרשל קשות בתפקידו השנה ואף תרם לא מעט לחוסר ההגינות שהביאו לתוצאות העגומות של התחרות, לא יחזור שוב אותו הסינריו ושוב נגלה שנעשו פשעים וטעויות קשות בקרב חבר השופטים של התחרות ששיבשו את התוצאות והרסו את התחרות?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ