לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1827418,274 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

הספירה לאחור החלה: לאחר ביטול אירוויזיון 2020, התחרות נשארת ברוטרדם ב-2021! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

הספירה לאחור החלה: לאחר ביטול אירוויזיון 2020, התחרות נשארת ברוטרדם ב-2021! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 הספירה לאחור לאירוויזיון 2021 החלה! 
המשך >>

לצפיה ב-'הלם: אירלנד פורשת מהאירוויזיון?'
הלם: אירלנד פורשת מהאירוויזיון?
24/05/2020 | 11:18
1
49
אירלנד עשויה לפרוש מהאירוויזיון. כך חשף פרשן האירוויזיון הבריטי - גרהאם נורטון. רשת הטלוויזיה האירית נקלעה למשבר פיננסי קשה אשר יקשה על השתתפות באירוויזיון 2021. לכתבה המלאה > http://www.euromix.co.il/2020/05/24/%d7%90%d7%99%d...
לצפיה ב-'האמת? לא אתפלא, אם במקרה ב-2021 כמות המשתתפות תהיה....'
האמת? לא אתפלא, אם במקרה ב-2021 כמות המשתתפות תהיה....
24/05/2020 | 13:39
45
כמו בדנמרק 2014 - הכי מעט משתתפות בעשור הקודם, וכל זה בגלל המשבר הפיננסי שיצרה תקופת הקורונה.
אגב באותו עניין, אני חושב שיותר סביר שלעדן לא יערך בשנה הבאה קדם פרטי עם 4 שירים, אלא שוב יבחר עבורה השיר בוועדה פנימית.
לצפיה ב-'המון זמן שלא הייתי בפורום '
המון זמן שלא הייתי בפורום
23/05/2020 | 20:46
3
63
אני חבר בפורום מעל 15 שנה (מי היה מאמין) ועם הזמן התחלתי להיכנס פחות ופחות. זה די חבל אבל כנראה זה בהשפעה של התקדמות הטכנולוגיה ובעיקר בגלל שאני הרבה יותר פעיל בקבוצה בפייסבוק. בכל מקרה תמיד יהיה לפורום מקום חם בלב והרבה זכרונות ואני מעריך שיום יבוא והוא ייסגר (לצערי, אבל החיים מתקדמים להם)
לצפיה ב-'מה שלומך?סיימת ללמוד?בהצלחה וטוב לראותך!'
מה שלומך?סיימת ללמוד?בהצלחה וטוב לראותך!
24/05/2020 | 06:24
2
13
לצפיה ב-'אני בקבוצה בפייסבוק מצחיק אחד'
אני בקבוצה בפייסבוק מצחיק אחד
24/05/2020 | 07:36
1
17
לצפיה ב-'אני יודע....טוב לראותך כאן! '
אני יודע....טוב לראותך כאן!
24/05/2020 | 08:47
13
לצפיה ב-'נתקלתי אתמול בתמונה באינסטגרם '
נתקלתי אתמול בתמונה באינסטגרם
20/05/2020 | 16:23
164
של הבמה שהייתה מיועדת למדונה, עם חזרה של מישהי אחרת, כמו שעושים בדרכ לכל המשתתפים.

יש למישהו מושג אם יש סרטון לנאמבר הזה ביוטיוב?
לצפיה ב-'רשמית: אירוויזיון 2021 ייערך ברוטרדם'
רשמית: אירוויזיון 2021 ייערך ברוטרדם
17/05/2020 | 00:39
9
206
רוטרדם 2021 איגוד השידור האירופי הודיע רשמית שהתחרות בשנה הבאה תיערך בעיר ובאולם בהם הייתה אמורה להיערך השנה: AHOY שברוטרדם, הולנד. 

התאריכים הרשמיים ופרטים נוספים על התחרות הבאה יפורסמו בקרוב. 
הספירה לאחור החלה... 
לצפיה ב-'רק שהקורונה לא תבטל את התחרות גם שנה הבאה'
רק שהקורונה לא תבטל את התחרות גם שנה הבאה
17/05/2020 | 01:08
162
ואם לא יימצא חיסון עד למועד התחרות, האיגוד צריך לחשוב על פורמט מיוחד בשביל לא לבטל עוד פעם את התחרות, אולי לערוך תחרות בלי קהל.
לצפיה ב-'וגם סמנטה טינה תייצג את לטביה - לראשונה לטביה ללא קדם רב ...'
וגם סמנטה טינה תייצג את לטביה - לראשונה לטביה ללא קדם רב ...
17/05/2020 | 02:17
147
משתתפים.
כן, גם זה קורה: סמנטה טינה שניסתה לייצג את מדינתה בעבר לא מעט פעמים (אם איני טועה 8 פעמים, אם מכלילים גם את השנה הזאת שבה בוטלה התחרות) נבחרה לייצג את לטביה גם ב-2021, וכך לראשונה לטביה הולכת על בחירה פנימית ולא על הקדם רב אומנים (אולי כן יהיה SUPERNOVA  שיהווה קדם פרטי לסמנטה).
להלן קישור לסרטון בו סמנטה מתבשרת על כך:

אגב, בקצב הזה אנחנו מתקרבים כנראה לחצי מאירו' 2021 עם אומנים מפוצים משנה זו, כולל עדן שלנו.
לדעתי אחד ההימורים שישאלו כאן בפורום בשנה הבאה,האם הזוכה של 2021 יהיה אומן מוכר מ-2020 או אומן חדש שלא היה ב-2020.
לצפיה ב-'סטודיו רשמי של "Cuckoo" של נטע מאמש '
סטודיו רשמי של "Cuckoo" של נטע מאמש
17/05/2020 | 09:54
1
148
לטעמי, לא רע בכלל.
לצפיה ב-'אכן לא רע'
אכן לא רע
18/05/2020 | 00:55
92
לחן יפה בעיקר ב דו עיי רילי לאב יוווווו שמאוד מוכר לי.. ההפקה נשמעת אמריקאית. נחמד לשמוע את נטע נטו בלי טיפולים בקול. היא נשמעת טוב. אמיתית. כנה.  גם  הגירסא האקוסטית יפה רק היא וקופסת הנגינה.. זה שיר נוסחתי קצת גנרי קצת פלגיאטי לא מחדש כלום אבל קליט ומושך
לצפיה ב-'קיץ 2021 ברוטרדם...'
קיץ 2021 ברוטרדם...
17/05/2020 | 15:08
194
רגע לפני שחובבי האירוויז בתבל כולה נכנסים לתרדמת שהפעם תסתיים מאוחר מהרגיל בשל העדר עונת קדמים, שהרי כל הזמרים כבר ידועים, נאחל לכל חברינו שהזמן יחלוף ביעף, גם שבט אדר ניסן אייר סיוון תמוז ואב. נקווה שנצליח להתראות בשנה הבאה ושאכן יהיה אירוויז. ומי יודע? אולי עוד קיץ נפגש...
לצפיה ב-' ירדנה ארזי הופיעה באירוויזיון האחרון?'
ירדנה ארזי הופיעה באירוויזיון האחרון?
18/05/2020 | 19:36
2
103
לא זכור לי שראיתי אותה.
לצפיה ב-'נדמה לי שהיא הופיעה'
נדמה לי שהיא הופיעה
19/05/2020 | 03:25
109
במשדר של כאן ששודר, רק בארץ, מייד לפני או האירוויזיון או חצי הגמר השני - אבל דיברה ולא שרה. אני הייתי בחזרה של חצי הגמר השני (כלומר זה בוודאות לא היה בחצי הגמר הראשון) שבה, בין היתר, צילמו איתה את הקטע שלה - אבל למיטב זכרוני זה לא שודר בתכנית עצמה אלא מייד לפניה.
לצפיה ב-'לא בדיוק... היא רק נתנה חל מהנחייה ששודר לפני האירוויזיון'
לא בדיוק... היא רק נתנה חל מהנחייה ששודר לפני האירוויזיון
21/05/2020 | 00:01
52
זה קטע שהיא הקליטה על במת האירוויזיון, נדמה לי לפני החזרה הטכנית ומלצלמות הראשונה (ששי 15:00), וזה שודר לפני האירוויזיון. היא פתחה עם המשפט הצרפתי המפורסם שלה מ-1979, רק שהפעם כמובן אמרה "תל אביב".

אם היה משהו אחר שאינני יודע ממנו... תעשירו אותי
לצפיה ב-'אני הבנתי שאירוויזיון 2021 ימוספר בסוף כ- 65'
אני הבנתי שאירוויזיון 2021 ימוספר בסוף כ- 65
21/05/2020 | 00:26
102
לפי ההודעה של ה-ebu נרשם שהאירוויזיון ה-65 יתקיים ב-2021.
אישית אני לא מבין למה חוזרים על המספר, ופשוט לא מדלגים עליו. לדעתי יש לכבד את זכרו של 2020 ולהשאירו עם #65, ולהבא בתור, 2021, לתת את מספר 66. כך גם היה עם האולימפיאדות שלא התקיימו במלחמות העולם, פשוט דלגו על המספר. (היו למעשה מספר אירועים הקשורים לאלוימךיאדה באותן שנים מעוברות, כמו שהשנה היה אירוע לציין את אירוויזיון 2020)

אולי, סתם לא שמו לב לפרט הזה ולא העמיקו בזה מחשבה. ההודעה באה בצורה חפוזה, ורק בעתיד יחליטו על מספור חדש ל-2021.
לצפיה ב-'Europe Shine A Light: המופע המאחד של אירופה'
Europe Shine A Light: המופע המאחד של אירופה
16/05/2020 | 02:38
29
188
16 במאי. ליום הזה, בו היה אמור להיערך גמר אירוויזיון 2020 ברוטרדם, חיכינו כולנו שנה שלמה. אלא שבפעם הראשונה בהיסטוריה, התחרות שכולנו אוהבים לא תתקיים עקב התפשטות נגיף הקורונה - ובמקומה, ישודר הערב מופע אלטרנטיבי ולא תחרותי, מעין פיצוי על עוגמת הנפש, וכזה שיעניק לנו תקווה מחודשת לקראת ימים אחרים. 

אז הערב ב-22:00, בשידור ישיר מהילברסום שבהולנד יעמדו שלושת המנחים שהיו אמורים להגיש את התחרות ברוטרדם, ויובילו את משדר Eurovision: Europe Shine A Light 

המשדר יכלול קטעים מכל 41 השירים שהיו אמורים להשתתף באירוויזיון 2020 (כולל "Feker Libi" של עדן אלנה שלנו) וגם ביצוע מיוחד של כל האמנים לשיר המנצח של אירוויזיון 1997 מטעם בריטניה, "Love Shine A Light". 

עוד ייכללו במופע מספר ביצועים מיוחדים של זוכי ומשתתפי עבר של התחרות: נציגי גרמניה 2018 והולנד 2014 יבצעו יחד גרסה מיוחדת לשיר הזוכה מגרמניה 1982, גלי עטרי שזכתה עם חלב ודבש ב-1979 תבצע את "הללויה" יחד עם משתתפים מאירוויזיון הילדים, ועוד יופיעו: זוכי אירוויזיון 2007, 2015 ו-2018 (נטע שלנו תבצע גם שיר חדש בהופעת בכורה). 

זוכה התחרות האחרון, דאנקן לורנס, יבצע את הסינגל החדש שלו במופע, ובנוסף - מעריצי אירוויזיון מכל אירופה יבצעו את השיר הזוכה של אירוויזיון 1980, "What's Another Year". 

המשדר יכלול שלל הפתעות נוספות ותיתכן גם הכרזה של יון אולה סאנד בנוגע לתחרות האירוויזיון בשנה הבאה. 

שידור ישיר של המופע החל מ-22:00 בכאן 11 וגם בעמוד היוטיוב הרשמי של האירוויזיון בלינק הבא: 
https://youtu.be/HAo_LxJzALw

צפייה מהנה וכן, בכל זאת, חג אירוויזיון שמח
לצפיה ב-'וכדי לשמור על טעם מתוק,האלבום הרשמי+אלבום קריוקי'
וכדי לשמור על טעם מתוק,האלבום הרשמי+אלבום קריוקי
16/05/2020 | 10:50
3
162
כן, גם אני עצבני מתוסכל ועצוב מביטול התחרות, אבל גם ריאלי, ולא נותן לזה להרוס לי את הבריאות (יש צרות ודברים יותר נוראיים בחיים האלה), אבל לפחות שיהיה לנו משהו מתוק. שיהיה לכם מזכרת מאירוויזיון הקורונה שמעולם לא נערך, אתמול שוחרר האלבום הרשמי של כל 41 השירים שהיו אמורים להתמודד בשבוע הזה, כולל אלבום רשמי של כל 41 גרסאות הקריוקי (כן, גם לזה האזנתי בהנאה).

פייר? אם לומר את האמת, כשמאזינים לאריזה מלאה של כל 41 השירים במשך כשעתיים ושתי דק', אז אני יכול לומר שנתקלתי כבר בשנים נוראיות יותר, ומאידך ישנם גם שירים שזאת הייתה האזנה שנייה שלי אליהם ולדעתי גם האזנה אחרונה.

לינק לאלבום הרשמי:

לינק לאלבום הקריוקי:

תיהנו
לצפיה ב-'יש לינק אחר לאלבום קריוקי ? כי הקישור הזה לא עובד '
יש לינק אחר לאלבום קריוקי ? כי הקישור הזה לא עובד
16/05/2020 | 12:05
2
30
לצפיה ב-'עובד ועוד איך....'
עובד ועוד איך....
16/05/2020 | 12:52
1
68
פשוט לוחצים SUMBIT ו/או נכנסים מחדש ואז זה עובד.
אגב, יתכן והאנטי וירוס של המחשב חוסם , כי יש לו תוספים בדפדפן, אבל גם לזה יש פיתרון: פשוט נכנסים בדפדפן לכרטיסייה "גלישה בסתר" וזה עובד.

בכל מקרה שיתפתי בשרת אחסון נוסף, ואפשר גם להוריד את אלבום הקריוקי מכאן:

לצפיה ב-'תודה עובד נהדר דרך הגלישה בסתר '
תודה עובד נהדר דרך הגלישה בסתר
16/05/2020 | 13:27
23
לצפיה ב-'אחרי המסיבה אתמול אני שוב מתעורר'
אחרי המסיבה אתמול אני שוב מתעורר
16/05/2020 | 12:13
3
181
קצת עייף אחרי שבוע מתיש, חזרת השופטים אתמול הייתה מעולה אבל היום זה קורה! אחרי עשרים שנה... ואני אהיה שם! תאחלו לי בהצלחה!  
לצפיה ב-'אוי, חזרת שופטים של הגמר מאשתקד לא אשכח בכלל...'
אוי, חזרת שופטים של הגמר מאשתקד לא אשכח בכלל...
16/05/2020 | 12:47
2
134
זוכר שאכלתי ארוחת ערב מוקדמת , והגתי מוקדם למתחם האקספו, והייתי עד לחזרות של מדונה שהייתה סגורה, אבל הדלת כניסה לאיזור הגולדן רינג הייתה פתוחה ללא מאבטחים , והייתי עד חצי שעה לחזרה של גב' אסתר עד שהגיעו מאבטחים לסגור את הדלת.

מחזרת השופטים של הגמר חזרתי הביתה ב-4:00 לפנות בוקר.
אני זוכר שקמתי בשבת ב-11:00, ואז ביקשתי מבורא עולם "בבקשה אלוהים, תעשה שהשעות הקרובות יעברו לאט מרוב הציפייה".
לצפיה ב-'בדיוק יצאתי מהמקלחת... איזה חום היום. קיצר אני יוצא נראה לי'
בדיוק יצאתי מהמקלחת... איזה חום היום. קיצר אני יוצא נראה לי
16/05/2020 | 12:54
1
117
לקראת שלוש וחצי ארבע משהו כזה כדי להיות בין הראשונים בתור. אם תראה אותי אתה מוזמן לבוא להגיד שלום. אלבש שמלת מלמלה סגולה וחגורה ורוד פוקסיה. 
לצפיה ב-'תשמור לי מקם עמידה מאחוריך....'
תשמור לי מקם עמידה מאחוריך....
16/05/2020 | 17:24
75
... היה לי משמ נח לעמוד מאחוריך בגובה 1.74 שלך. 
ראיתי הכל טוב.
לצפיה ב-'ועד שיתחיל הנה מישהו להאזין לו'
ועד שיתחיל הנה מישהו להאזין לו
16/05/2020 | 13:10
143
ראשית אני מקווה שכולם האזינו לביצוע של קלמנס לערקייד. אני עף עליו מאתמול וכל האזנה מחדש מרטיטה את ליבי חונקת את גרוני צורבת את עיני. אני מכתיר את הביצוע הזה כביצוע השנה. מכל שירי האיר השנה, מכל הקאברים הרבים ששמעתי חלקם יפים, משידורי ההום קונצרטס ועוד רבים וטובים שהופיעו וחימממו את ליבנו, הביצוע של קלמנס לערקייד הוא מאסטרפיס. זו האינטרפרטציה הכי מרגשת ששמעתי(בנוסף לסלבדורי כמובן שכל ביצוע שלו מרגש אותי באותה עוצמה, אבל אני לא מצרף כי סלבדורי לא עשה קאברים לשירי איר' אלא לשירי עם ספרדים) .
ובכן, עכשיו בשעה שניקיתי תבית האזנתי לדוי פראייר ונהניתי מאוד. לא בעוצמות שתארתי לעיל אבל היה נחמד וחביב לכל אורך השידור. הוא מבצע שירים מפתיעים ובלתי צפויים. עם זאת הוא לא הולך עד הסוף עם אף שיר. ובכל זאת שווה צפייה. הוא אמן עם סגנון ייחודי משלו וכל שיר שהוא מבצע הופך לשלו. האזנה נעימה
לצפיה ב-'ביצוע לייב אקוסטי נוסף של אולריקה ל" Attention"'
ביצוע לייב אקוסטי נוסף של אולריקה ל" Attention"
16/05/2020 | 18:53
6
79
אהבתי.
לצפיה ב-'ביצוע לייב חדש של מונטיין-יתכן וזה היה הבימוי לרוטרדם'
ביצוע לייב חדש של מונטיין-יתכן וזה היה הבימוי לרוטרדם
16/05/2020 | 18:56
2
133
או משהו שמתקרב לזה.
לצפיה ב-'כן זה הבימוי שתוכנן לתחרות'
כן זה הבימוי שתוכנן לתחרות
16/05/2020 | 19:39
1
59
לצפיה ב-'פייר? לא התעלפתי. נראה קצת דל תקציב '
פייר? לא התעלפתי. נראה קצת דל תקציב
16/05/2020 | 20:17
49
לצפיה ב-'עוד ביצוע לייב חדש של שוייץ'
עוד ביצוע לייב חדש של שוייץ
16/05/2020 | 19:17
84
לצפיה ב-'ביצוע אקוסטי בלייב של המאמות מהתוכנית אתמול ב-SVT'
ביצוע אקוסטי בלייב של המאמות מהתוכנית אתמול ב-SVT
16/05/2020 | 19:20
1
75
לצפיה ב-'ועוד מהתוכנית דוטר:קאבר ל"ARCADE" ואז בלייב עם שרה דון פיינר'
ועוד מהתוכנית דוטר:קאבר ל"ARCADE" ואז בלייב עם שרה דון פיינר
16/05/2020 | 19:26
94
השיר מהמלודי האחרון.

לצפיה ב-'מעולם לא השתעממתי ככה'
מעולם לא השתעממתי ככה
16/05/2020 | 22:38
5
181
זה אירוויזיון או הלוויה? מזעזע, המופע הגרוע אוור. תקחו את המסרים הדביקים שלכם ולכו קיבינימאט. מי היה מאמין? מהאושר העילאי של שנה שעברה לסיוט של השנה.
לצפיה ב-'מופע לסחים שטופי מוח'
מופע לסחים שטופי מוח
16/05/2020 | 23:16
4
176
שאוכלים בלי מלח את המסרים של העילו מיני טי. סטיי הום תהיו צייתנים ממושמעים תחנקו עם המסכות ותתכונו לחטוף חיסון עם צ'יפ שיהפוך אתכם לזומבים. כמו כן אני רוצה להזכיר לגלי עטרי שהיא לא הייתה לבד על הבמה אלא יחד עם שלושה גברים שאחד מהם אפילו שר את הבית השני סולו. אז תנוחי עם השמלה הלבנה שלך והבוטוקס. כמו כן מריה חמודע לעשות ליפסינק לעצמך לפני 13 שנה זה קצת מביך.
עיבי יו איבדו את זה לגמרי ואני רואה בכך את תחילת הסוף של העילו מיני טי. ב"ה
לצפיה ב-'אילומינטי! משולש בתוך עיגול! עין בתוך וכך זה הולך:'
אילומינטי! משולש בתוך עיגול! עין בתוך וכך זה הולך:
17/05/2020 | 00:23
142
נאם מי יוהו רנגי יוהו רנגי יוהו

אהההההההההההההההההה

לה קליאופטררררה!

לה לה לה לה! לה לה לה לה!

לצפיה ב-'ולמרות הכל'
ולמרות הכל
17/05/2020 | 00:31
147
ישראל קיבלה יצוג מכובד מאוד לאורך כל התוכנית , עדן אלנה פתחה את יצוג ה41 מדינות , גלי עטרי שרה הללויה בעברית אנגלית והולנדית( בפי אירוויזיון הילדים) על רקע נופי ירושלים עיר הבירה ונטע שקיבלה במה לשיר חדש. רוב המדינות קיבלו דקה וחצי מקסימום.
לצפיה ב-'גלי עטרי דוחה עם כל היחס שלה....'
גלי עטרי דוחה עם כל היחס שלה....
17/05/2020 | 11:41
1
135
... היא גרמה בעיות מהיום הראשון לליהוק, ומאז מייחסת את הזכייה לעצמה בלבד, והכי גרוע שכולם משתפים איתה פעולה ומנגנים לחליל שלה. היא סירבה כל מגע עם חברי חלב ודבש האחרים.

מי שזכה באירוויזיון 1979 הייתה להקת חלב ודבש, שעדיין קיימת ב-75% מההרכב המקורי שלה, ולא גלי עטרי סולו. דוחה.
לצפיה ב-'זה כמו להגיד שאלפא ביתא זכו באירוויז 78'
זה כמו להגיד שאלפא ביתא זכו באירוויז 78
17/05/2020 | 12:47
119
גם אם לחלב ודבש היו סולואים בניגוד לאלפא ביתא, הם עדיין היו להקת ליווי - הא ותו לא. לחלב ודבש ללא סולנית ראשית אין שום תוחלת ומשמעות. מדובר בלהקה עם מטרה אחת בלבד: ללוות את הסולן הראשי. ובניגוד לסולן הראשי הם לא עומדים בזכות עצמם, שכן ללא סולן ראשי אין להם קיום. משכך גלי עטרי זכתה בדיוק כמו שיזהר כהן זכה, על אף שאת השניים ליוותה להקה.
לצפיה ב-'שתם לב למשהו???'
שתם לב למשהו???
16/05/2020 | 23:29
255
כשעדן אלנה עלתה עם השיר שלה הראו את מפת ישראל השלמה סוף סוף האירופאים למדו משהו.. לטוב או לרע (תלוי בדעה) וגם כשהאירו את ירושלים וכתבו שזה בישראל זה מרגש כי בשנים עבדרו זה לא היה מובן מאליו (לפני שנתיים לא הזכירו את ירושלים בחלוקת הנקודות אלא רק את ישראל למרות שלוסי איוב חילקה את הניקוד משם אלא אמרו הלו ישראל מהבחינה הזו מסתבר שבאמת ההולנדים הם הכי פרו ישראלים .. ציינתי רק עובדה ואני לא הבעתי את דעתי הפוליטית האישית כי זה לא הפורום והמקום לזה ואני לא סובלת פוליטיקה בכללי....רק שמתי לב שהאירופאים השתנו לטובה אחרי הרבה שנים שהחסירו את השטחים במפה  
לצפיה ב-'אז איך היה לדעתכם? '
אז איך היה לדעתכם?
17/05/2020 | 20:00
5
142
אני שמתי לב שאני מתמוגגת מכל רגע של דיודטו על המסך...
לגבי השיר Love Shine a Light - בלגיה לא השתתפה, וארמניה לא הייתה צריכה להשתתף... היא and that Voda chick גרועות אבל ממש.
לצפיה ב-''
17/05/2020 | 21:22
4
116
ארמניה מזעזעת, זייפנית! בכלל לא זמרת. את זותי מוודה אני מתעב היא בלתי נזבלת. כמו כן זה עם החולצה השחורה ב1:41 לא יודע מאיפה (סרביה?)שר בטון אחר בסולם אחר ובתווים אחרים ובקיצור אאוט עוף טיון או במילה אחת מיותר. גם סמנטה מיותרת. היום גיליתי שכבר 11 פעמים היא ניסתה להשתתף באיר.אללהיסעדה. אה וגם הגיאורגי מיותר בקולאז' הזה. כל השאר היו טובים.  קראתי היום שהבלגים לא השתתפו בוידאו כי הם לא אוהבים את השיר. על זה נאמר- לא את!
דיאודעטו זמר נפלא. יש לו קול מיוחד. חזק ויציב ויפה ועם יכולות טכניות גבוהות. הוא נהדר. הנה פיי עמורה בקולוסיאום:
לצפיה ב-'גם ליטא לא היה משהו'
גם ליטא לא היה משהו
17/05/2020 | 22:35
2
109
ולגבי סמנתה - בכלל לא נתנו לה לשיר לבד. חבל שנתנו לשתיים האחרות.
לצפיה ב-'נכון, ליטא לא משהו , אפילו מצחיק כמביך קצת, ובאמת לא הוגן'
נכון, ליטא לא משהו , אפילו מצחיק כמביך קצת, ובאמת לא הוגן
18/05/2020 | 10:39
1
83
שלסמנטה לא נתנו לשיר לבד.
עדן שלנו השתלבה יפה בזה (אגב,לאחת המלוות של קתרינה הזוכה עם השיר הזה בדבלין 1997 היה שיער בדיוק כמו לעדן),ושמתי לב גם שללסלי רוז יש אחל'ה קול בקטע הרוקיסטי, גם בכיוונה של קתרינה , המבצעת המקורית.
לדעתי, אם הייתה מוגרלת לסמי 2 ולא לסמי שהראשון שבו ישראל הוגרלה, אז משם היה לה קל יותר להעפיל לגמר (לעולם לא נדע את זה). אני דווקא את השיר שלה.

הכי פיפי ששפכה אותי מצחוק היא הסולנית של  go_a  האוקראינית, שרה את השיר ממיטתה כשהיא חובקת את החתול/ה שלה, ושלא לדבר בסוף קליפ על קתרינה בעצמה חובקת הכלבלב הלבקן שלה.

ובושה לבלגים, אז מה אם אתם מפורסמים כאלה? תכבדו את המעמד. בושה.
לצפיה ב-'אני מתעבת את השיר של לסלי.'
אני מתעבת את השיר של לסלי.
18/05/2020 | 11:25
78
היא דווקא התחבבה עליי - במיוחד אחרי שביצעה את בולט פרוף.
לגבי הבלגים - לדעתי הם פשוט לא מסוגלים להשתתף בשיר אופטימי וחיובי. הם היו קורסים לתוך עצמם. אז בחייאת "שחרר אותם".
לצפיה ב-'אנטוניו דיודאטו חודר לנשמה ומפלח את הלב מאותו יום שלישי ....'
אנטוניו דיודאטו חודר לנשמה ומפלח את הלב מאותו יום שלישי ....
18/05/2020 | 10:27
90
עם ביצוע שלו (וכל סוג של ביצוע) ל"FAI RUMORE".\בשבוע בתום הערב הראשון של סן רמו שבו הועלה הקליפ הרשמי , 4 ימים לפני זכייתו הרשמית בפסטיבל.
איזה כיף ש-EBU אישרו לו ולאיטליה לא להקליט ולהגיש גרסת 3 דק' כשידעו מראש שהם מבטלים את התחרות , ושאיטליה בסגר שבו אתה לא יכול לזוז בכלל (אפילו ס"מ אחד מהבית שלא לצורך) עקב התפרצות הנגיף שם, כמו אש בשדה קוצים, ואז הייתי חושש לביצוע לייב עם כ-30 שניות פחות, כמו שקרה למספר שירים איטלקיים שנהרסו מאותה אדפיטציה מתבקשת (נו, מישהו צועק לי איטליה 2017?).

במקרה שלו יוצר השיר (הוא בעצמו) ידע מה הוא כותב אלו מילים יוצק ללחן המדהים.
לצפיה ב-'לוח השידורים האלטרנטיבי לשבוע האירוויזיון 2020'
לוח השידורים האלטרנטיבי לשבוע האירוויזיון 2020
08/05/2020 | 12:59
26
327
אז נכון, אירוויזיון 2020 ברוטרדם לא יתקיים בשבוע הבא   - אבל במקומו נקבל במהלך כל השבוע שלל משדרים ואירועים מיוחדים שיפצו במשהו על ביטול התחרות לראשונה בהיסטוריה - כשבראשם, משדר Europe Shine A Light במוצ"ש הבא ב-22:00. 

המשדרים והאירועים המרכזיים במהלך שבוע האירוויזיון: 

שבת | 9.5, 22:00, svtplay.se 
Eurovision: Inför ESC - ב-SVT יציגו את כל השירים, 20 יעלו לגמר 

שני | 11.5, 22:00, כאן 11 
העזנו לחלום - פרק 1 של הסרט התיעודי מאחורי הקלעים של אירוויזיון 2019 בתל אביב 

שלישי | 12.5, 22:00, Eurovision.tv 
הצגת השירים שהיו אמורים להתחרות בחצי גמר 1 (לפי סדר ההופעה שתוכנן)

רביעי | 13.5, 21:00, כאן תרבות (ברדיו ובדיגיטל) 
אירוויזיון 2020 - תוצאות האמת: ישראל בוחרת את 20 הגדולים של השנה 

רביעי | 13.5, 22:15, כאן 11 
העזנו לחלום - פרק 2 של הסרט התיעודי מאחורי הקלעים של אירוויזיון 2019 בתל אביב 

חמישי | 14.5, 22:00, Eurovision.tv 
הצגת השירים שהיו אמורים להתחרות בחצי גמר 2 (לפי סדר ההופעה שתוכנן)

חמישי | 14.5, 22:00, svtplay.se 
Eurovision: Sveriges 12:a - משדר תוצאות ההצבעה השוודית - 20 הגדולים 

שבת | 16.5, כאן 11 
העזנו לחלום - פרק 3 של הסרט התיעודי מאחורי הקלעים של אירוויזיון 2019 בתל אביב 

שבת | 16.5, 22:00, כאן 11 
Europe Shine A Light - המשדר המרכזי שיכיל הופעות של זוכי אירוויזיון ושלל הפתעות 
לצפיה ב-'קבלו את ה"מאמות", זוכות המלודי, בקאבר נהדר ל"Toy"'
קבלו את ה"מאמות", זוכות המלודי, בקאבר נהדר ל"Toy"
08/05/2020 | 20:49
236
היום שודר הפרק השישי של Eurovision Home Concerts.
להלן הפרק המלא, אבל אתם מתבקשים לכוןן את הסרטון ל-1:07:10, כי שם נפגוש ב"מאמות", זוכות המלודי על חודה של נקודה נותנות כבוד לנטע ומבצעות קאבר מרגש ומהנה כאחד לזכה אירו' 2018.
תיהנו
לצפיה ב-'פייר? זה מרגיז'
פייר? זה מרגיז
09/05/2020 | 12:42
1
245
היינו אמורים להיות עכשיו בעיצומו של שבוע החזרות, להכיר את הבמה והתאורה, את האלמנטים הזזים, את הרקע הגרפי של כל מדינה ומדינה, מי משתמש בפירוטכניקה, אילו אביזרים יהיו הפעם וכד'. זה מעצבן שאין את זה. 

אני אף פעם לא משתמש בטוויטר ובאינסטוש אלא רק בשבוע החזרות שאני עוקב אחר כל בלוגר ובלוגר כדי לקבל איזו תמונה בלעדית או וידאו קצרצר באיכות גרועה של הבמה, והשנה אין לי את זה!! 

לפחות זכינו בעונת קדמים, אמנם היא הייתה חלשה אבל הסנרמו היה מצוין (האיטלקים לא ידעו אז מה יבוא עליהם חודש לאחר מכן) ולפחות זכינו בזה. אבל עונת הקדמים היא כלום ושום דבר לעומת העינוג העל-חושי שאנו מקבלים אחרי תקופת בין המיצרים, היינו התקופה מיום בחירת השיר האחרון ועד ליום החזרות הראשון. זוהי תקופה צחיחה שמסתיימת בקול תרועה עם פתיחת החזרות המרגשות. 

אני עצבני לכו תחכו עכשיו שנה שלמה עד לשבוע החזרות הבא... אם בכלל. שהרי גם אירוויז 2021 לא בטוח שיתקיים. כוס אמק ערס. 
לצפיה ב-'אני הכי מבין אותך, אבל חבל על העצבים......'
אני הכי מבין אותך, אבל חבל על העצבים......
09/05/2020 | 13:17
143
אתה יודע איך זה - בריאות היא מעל לכל. עם זאת, היה עלינו מראש את האכזבה הצפויה לנו עם ביטול התחרות, כשראינו איך הנגיף מתחיל להתפשט באירופה. זה היה ברור כשמש לאומנים, ליוצרים , למארחת, ולנו - המעריצים האכזבה הצפויה.
מסכנים ההולנדים שעד שהם זכו . לקח 44 שנים להגיע לזה (לא מחשיב כרגע את זה שהם אירחו במקומנו ב-1980).

אגב,
אתה יודע את מי אתה צריך לקלל - אך ורק את הסינים, שהמיטו אסון על כל העולם, גם אם זה בשוגג. הם הוציאו את כל העולם משגרת חייו.
אתה יודע, אני רוכש מוצרים מסין ב"אלי אקספרס" או מ"EBAY". על המוצרים שאתה משתמש ונהנה מהם כתוב "Made in China", אבל בחיים שלי לא חלמתי שאני אומר על אולי מוות פוטנציאלי שלי או של אלה שנפטרו מהנגיף "Made in China".
לצפיה ב-'Efendi בביצוע לייב אקוסטי ל"קלואפטרה" - ממש ללקק את האצבעות'
Efendi בביצוע לייב אקוסטי ל"קלואפטרה" - ממש ללקק את האצבעות
09/05/2020 | 17:04
2
134
מבחינתי זה אחד מ-7 שירים שאני אשמור משנה זו.
הלוואי ולאזרים יהיה שכל וישלחו אותה גם ב-2021.
הנה גם ביצוע שלה ל"דריפ-דרופ" של בת ארצה סאפורה שייצגה אותם ב-2010.
לצפיה ב-'גם אני רציתי להמליץ על הביצועים שלה - במיוחד הקאבר.'
גם אני רציתי להמליץ על הביצועים שלה - במיוחד הקאבר.
09/05/2020 | 17:13
94
בביצועים לשירים עצמם מי שהפתיע אותי מאוד לטובה היה דווקא הבריטי ג'יימס ניומן עם My Last Breath.
לצפיה ב-'יפה אבל'
יפה אבל
09/05/2020 | 23:42
118
זה וידאו ערוך. לא סשן לייב. זה קצת מוריד אבל היא מעולה. יפה ממש ודומה לסאפורה אותה היא גם מבצעת. הופתעתי מקליאופטרה, פתאום השיר נשמע יפה. אני שונא את הסוף שלו בגירסא המקורית יש שם ביטים חופרים ומוגזמים, אבל תכלס זה אמור היה להיות אחד הנאמברים המעניינים השנה.
הכי הופתעתי מלאה סירק אותה אני לא סובל עד מתעב את השיר שלה שלעולם לא אאזין לו, אבל הקאבר שלה לעיפ לאב ווז אפשע ממש טוב והשליטה שלה שם בכלים מזכיר לי שראיתי ביצוע מדהים של נטע לאני כחול אם הייתי ירוק הייתי מת , מה שמביא אותי לחשוב איך זה שאף אחד מהזוכים האחרונים לא משתתף בהום קונצרטס? דנקן נטע סלבדורי. שני האחרונים עשו לא מעט הופעות לייב מביתם.   מה עם לורין. ומונס וקונצ'יטה? אה וראיתם איזה גרועה ערילנה? ממש אבל. האמת חוץ מלאה לא היה אף ביצוע טוב נוסף. תכלס עד עכשיו מלבד וידאו אחד שהיו בו כמה ביצועים טובים עליו כבר דיברתי כל השאר חלשים עד גרועים.
מצרף את נטע שבאמת הייתה מעולה. מתחיל ב 1:58.
ואהוב ליבי מבצע את בילי שגם אותה אני אוהב.
סלבדורי ב"ה הסב לי הרבה נחת בתקופת הסגר. כפרעליו

(קולטים שצירפתי את סלבדורי ונטע ביחד? מי היה מאמין..

לצפיה ב-' אלה התכניות שאסור לפספס השבוע '
אלה התכניות שאסור לפספס השבוע
10/05/2020 | 09:55
180
צפו בוידאו
לצפיה ב-'רק עכשיו ,סתם בזבוז כסף לריק, קליפ רשמי לאלבניה'
רק עכשיו ,סתם בזבוז כסף לריק, קליפ רשמי לאלבניה
12/05/2020 | 16:11
81
לצפיה ב-'אני שבור, מרוסק.... לא יכול יותר....'
אני שבור, מרוסק.... לא יכול יותר....
12/05/2020 | 22:52
6
139
היום אושפזתי במחלקה סגורה אחרי שעברתי התמוטטות עצבים חמורה כאשר הבנתי שהיום אמור היה להתקיים חצי הגמר הראשון ולראשונה בהסטוריה זה פשוט לא יקרה. טופלתי במכות חשמל והמון מורפיום וכעת חל שיפור ניכר במצבי. עדיין אני לא יודע מה לעשות עם עצמי, ביטול האירוויז זה הדבר הנוראי ביותר שאי פעם קרה לי ובכלל, שאי פעם קרה. בהסטוריה. איך ממשיכים מכאן? גם ככה שנה שלמה לחכות עד האירוויז הבא זה נצח אז שנתיים?? אני מתחיל להבין שקורונה הזה זה עניין רציני ומשכך החלטתי מהיום להפסיק ללקק את העמודים באוטובוס איפה שמחזיקים כדי לא ליפול.

לצפיה ב-'ואגב, לולא קורונה , ישראל היתה שיר 15 בסדר ההופעה בסמי'
ואגב, לולא קורונה , ישראל היתה שיר 15 בסדר ההופעה בסמי
12/05/2020 | 23:06
1
155
אחרי נורבגיה.
להגיע עם עוד מכות חשמל?
לצפיה ב-'השיר הישראלי השנה מאוד שנוא עליי '
השיר הישראלי השנה מאוד שנוא עליי
12/05/2020 | 23:30
162
וממילא אין לי סנטימנטים כלפי מדינה זו או אחרת, שהרי אני צופה באירוויז מסיבה אחת בלבד: האלמנט הזז בבמה. זה כל מה שמעניין אותי באירוויז ובכלל בחיים. אותי לא מעניין אם ישראל שיר 15 - אותי מעניין אם בזמן ההופעה נעשה שימוש באלמנט הזז בבמה.
לצפיה ב-'אתמול תליתי תחתונים ליבוש וכמעט התמוטטתי בבכי...'
אתמול תליתי תחתונים ליבוש וכמעט התמוטטתי בבכי...
13/05/2020 | 01:50
3
144
... על התחתונים היה לוגו UNO
לצפיה ב-'השאלה היא איך ממשיכים מכאן? '
השאלה היא איך ממשיכים מכאן?
13/05/2020 | 12:37
2
102
האירוויז הזה בוטל ובכלל לא בטוח שיהיה אירוויז בשנה הבאה. יתכן שעד מאי 2021 כבר יהיה חיסון אך זה לא אומר שיהיה אירוויז שכן ההכנות למופע מתחילות כבר עם סיום האירוויז שלפניו. וכל ביטול שכזה זה נזק של מיליונים.

אז מה עושים? שמישהו פה יבוא ויגיד לי מה עושים. איך ממשיכים? אין תקווה, אין אור בקצה המנהרה... למה דווקא הדור שלנו ספג מגפה. מה היה קורה אם המגפה הזו הייתה מתפרצת עוד מאה שנה? למה דווקא אנחנו??
לצפיה ב-'הנה המשך ל-2021: גם בשנה הבאה בני כריסטו (המשוגע) ישתתף'
הנה המשך ל-2021: גם בשנה הבאה בני כריסטו (המשוגע) ישתתף
13/05/2020 | 16:00
130
עוד אחד שמפצים בדומה ל-13 אחרים (ביניהם עדן אלנה), ומראש הודיעה רשות השידור הצ'כית שהוא ייצג באירו' 2021 (אם יערך) , וכך עוד קדם שהיה בשלוש השנים האחרונות ,כבר לא יערך ב-2021.
נכון לעכשיו זה בערך שליש מהמשתתפות לשנה הבאה.
בקצב הזה לדעתי נגיע לחצי מהתחרות של אומנים משנה זו.
לצפיה ב-'טיסות לואו קוסט.'
טיסות לואו קוסט.
14/05/2020 | 05:54
26
לצפיה ב-'הצילו אני מתמוטט פה... די אי אפשר יותר'
הצילו אני מתמוטט פה... די אי אפשר יותר
14/05/2020 | 20:11
5
96
היום אמור היה להיות החצי גמר השני... בת אחותי שמחה הייתה אמורה לבוא אליי ולעלוץ איתי. הייתי אמור להגיש לאורחים קבבוני טלה, קוסקוס ובסבוסה. שום דבר מזה לא קורה.... אני לא מסוגל להתמודד! ואף כדור לא עוזר. אני לא... אני לא יכול.... זה קשה מנשוא
לצפיה ב-'נו יופי ואז מה הייתן עושות את ושמחה??'
נו יופי ואז מה הייתן עושות את ושמחה??
14/05/2020 | 21:01
4
67
מלבד לאכול?
הייתן צופות בילדות שמנסות להיות אמריקקיות (ערילנה, עטנה, ויקטוריה, שטפניה, עליג'ה), בילדים שמנסים להיות אמריקקים(וינסנט, עקסל), בשיר בינוני שמשומה  מוביל בסקרים(איסלנד), במפגרת בת 60 שנזכרה שבגיל עשרים היא ניסתה להיות מבוגרת בת ששים אז עכשיו היא מנסה להשלים את מה שלא עשתה בגיל עשרים. נו מי? בסתומה טיפשה בלתי נסבלת שצורחת יחד עם כלים רועשים אחרים ובלתי נסבלים גם הם סמנטינעעעעעע סתמי כבר סתמי!!!! נו להמשיך??? מה הייתן עושות את ושמחה? שתבוא מחר שתבוא מחרתיים מה זה משנה?? תדעי לך מיס פות זה הדבר הכי טוב שקרה לנו. השירים השנה דיזאסטר. ליטא ניצחה אצל מאט. קולט? ליטא! אין השנה אפילו לא שיר אחד מעניין, טוב, מרגש, מבשר, מצמרר, מרתק,,,, כולם כולם שבלונים במקרה הטוב דרך בינוניין עד גרועין ובלתי נסבלין. אין אחד. מדובר בשנה הכי גרועה עוור. ראית את הסמיס? מה זה??? מי זאת הסתומה הזאת שמנחה? מה נסגר עם עיבי יו??  תקשיב לי תזמין את שמחה צפו בקליפים העלובים זה אותו דבר בדיוק. מה שכן בשבת כנראה יהיו ביצועים חדשים ראיתי שדיאודעתו במרכז הקולוסאום שר את פיי עמורה וזה נראה יפה. חוץ ממנו אף אחד לא מעניין. וגם הוא לא כזה שוס אלא שבלוני וקלישאתי. מי השוויצרי? יד על הלב אתה מאזין לשיר הזה? לסיכום אתה צריך להודות על אלמנטים זזים שלא בוזבזו לשווא. באיר' הבא ב"ה יהיו שירים טובים שיצדיקו גם השקעה ויזואלית.
לצפיה ב-'אתה צודק בכל מילה ומילה... ובכל זאת '
אתה צודק בכל מילה ומילה... ובכל זאת
14/05/2020 | 21:49
71
אני לא צופה באירוויז בשל איכות השירים, וזה נכון שעדיף שהאלמנט הזז ישמר לדברים טובים יותר אבל מה עדיף? שירים ברמת המיץ של הטראש או שום כלום? מה עדיף?? וזה גם לא רק השידור, אלא החוויה של לארח את בת אחותי שמחה, החברה הדימיונית שלי אתי ויתר האורחים ולטרוח כל היום בבישולים עם הקינוח המפורסם שלי סופגניות במילוי ציאניד שיחולקו לאורחים שיעזו לדבר על השירים. אין לי את זה השנה ואני הרוס מזה.
לצפיה ב-'באמת מעפן לגמרי מה שעשו במקום'
באמת מעפן לגמרי מה שעשו במקום
14/05/2020 | 23:00
2
86
חצאי הגמר. מזל שיש את ההום קונסרץ.
כמו כן, ארילנה יפה למות. לשיר זה פחות החלק החזק שלה, אבל איזו יפה. אה, והוידאו החדש של השיר שלה מביך. אולי לא ברמה של הוידאו הנורבגי משנה שעברה, אבל עדיין - החלק שלה בכלוב פתטי במיוחד.
לצפיה ב-'מזל שיש את פיפיבלוגס'
מזל שיש את פיפיבלוגס
14/05/2020 | 23:56
1
82
סיימתי לצפות עכשיו בג'אם את עום שלהן מאתמול, ולשמחתי היו כמה ביצועים טובים ובכלל זה וידאו מגוון בה מ ו ן אמנים, הם כנראה פנו לכוווווולם ויליאם אלוף בללקק וכל מי שהסכים נמצא בוידאו. סלבקו פתאטית מתמיד שובר שיאי טראש וקאמפ, מדאם מונסייר חמודים אמילי מתוקה הם שרים את מרסי ועוד שיר, עדן אלנה חמודה עם השיר המדעלי הזה והרייכלי הלאומי אבל עדן כזאת מתוקה שזה מחפה על השיר המאוס, AWS מהונגריה מעולים(!), עולריקה מעולה(!!!), קיינו הסחים חמודים הם תמיד באותו ביצוע אף פעם לא מאלתרים, לכל אחד התפקיד שלו אבל רואים איך כל אחד מדייק ומשפץ ומהדק יותר את תפקידו. את מערוב אתם חייבים לראות אני לא יודע איך לאכול אותה. ומי שהכי אהבתי זו טמטה שצפיתי בה פעמיים גם בריפליי וגם בשיר השני סקס עם הX. פרנצ'סקה מישלין מתוקה ומוכשרת, ובסוף בסוף הפתעה מקסימה דנה 1970 ומקהלה רבת משתתפים שרים את כל מיני דברים ופתאום קלטתי כמה שזה שיר יפה. ביצוע מקסים ומרגש.
ציינתי רק את מי שתפס אותי אבל יש עוד מלאאאא
כל הכבוד לויליאם על ההפקה.
אני לא בונה על השידור בשבת. עיבי יו הוכיחו שהם פח עם השידורים העלובים שלהם וגם ככה השירים מעפנים אז אין לי ציפיות.
לצפיה ב-'אני אהבתי את varada - הצחיק אותי.'
אני אהבתי את varada - הצחיק אותי.
16/05/2020 | 09:59
32
וההופעה של רוקסן עם ה"ליווי" ההזוי מאחור - מה לא בסדר עם הבחורה הזאת? הופתעתי מהמראה של על מייקל רייס, הזמר הבריטי של שנה שעברה, ושל בלאנש הבלגית - בקושי הצלחתי לזהות אותם, ונהניתי מהביצוע של לסלי רוי האירית (שאני לא סובלת את השיר שלה) לבולט-פרוף (אבל עדיין חבל שלא הביאו את המקור).
ובאמת לגבי מארוב הגדרת במדויק - לא ברור איך לאכול אותה.
התבאסתי שדיודטו שר רק חצי שיר - למה, דיודטו, למה? אבל היה טוב.
גם השוויצרי ודסטיני היו מעולים. ושמחתי שהאיסלנדי המעפן לא השתתף.

לצפיה ב-'קלמנס בקאבר מהמם לערקייד'
קלמנס בקאבר מהמם לערקייד
15/05/2020 | 18:51
89
לצפיה ב-'יואו אתן לא מבינות איזה חלום היה לי '
יואו אתן לא מבינות איזה חלום היה לי
15/05/2020 | 20:49
3
122
חלמתי שמגפה קטלנית משתלטת על כדור הארץ והאירוויז מתבטל בעקבות זאת. מה רבה הייתה הקלתי כשהסתבר לי שזה רק חלום. איזה כיף! איזו תחושת הקלה! מחר גמר האירוויז ואני כולי מתרגש! נכון? נכון שמחר יש אירוויז? נכון שכל זה היה חלום? בבקשה תגידו שכן.... בבקשה...
לצפיה ב-'כן.'
כן.
16/05/2020 | 10:07
2
13
לצפיה ב-'SAY YES SAY YES SAY YES'
SAY YES SAY YES SAY YES
16/05/2020 | 12:32
1
25
לצפיה ב-'Yes.'
Yes.
16/05/2020 | 12:45
15
לצפיה ב-'אמש נערך ה-EUROSTREAM 2020- תחרות האירוויז 2020'
אמש נערך ה-EUROSTREAM 2020- תחרות האירוויז 2020
10/05/2020 | 07:12
3
334
בה השתתפו והצביעו מעריצי אירוויז מ-20 אתרים ופורומים שונים ברחבי העולם והגלובוס, ואלו הם התוצאות:

לצפיה ב-'+ וידאו למשועממים שבינכם'
+ וידאו למשועממים שבינכם
10/05/2020 | 07:18
183
לצפיה ב-'חחח כצפוי '
חחח כצפוי
10/05/2020 | 10:18
202
איסלנד פיספסה את הזכייה הראשונה בחייה תכל'ס. קצת באסה להם, למרות שהשיר והלהקה האלה מזכירים לי למה אני שונא היפסטרים כבדים. אז אולי דווקא מגיע להם?  

אולי יצדיקו להם את הזכייה הזאת ויקיימו את אירוויזיון 2022 (אני יוצא מנק' הנחה שגם ב-2021 לא ייתקיים אירו') באיסלנד כפיצוי?

וישראל עולה לגמר ומתרסקת שם. בדיוק כמו שחשבתי שיקרה ברגע שהשיר המזוויע הזה של מדלי נבחר. 

לצפיה ב-'ואיזה כיף שזה מייצג רק 20 פורומים, ולא כלל 300 מיליון הצופים'
ואיזה כיף שזה מייצג רק 20 פורומים, ולא כלל 300 מיליון הצופים
12/05/2020 | 09:29
154
וגם שופטים.
איך אמרתי לא מכבר? אם יש סיבה שאני שמח שבגללה הקורונה לא פסחה על ביטול
התחרות אז זאת אחת הסיבות.

לצפיה ב-'האירוויזיון בסכנה !'
האירוויזיון בסכנה !
10/05/2020 | 03:46
261
האירוויזיון בסכנה !
משפט שנאמר כל כך הרבה בעשור האחרון ... יותר נכון , במחצית השנייה של העשור האחרון .
ובאמת , אירוויזיון 2020 אכן בוטל בגלל הקורונה , ומי יודע מה יעלה בגורל אירוויזיון 2021 .... 

אם ניזכר קצת בעבר , החצי השני של העשור עלול היה להיות קטסטרופה אמיתית לאירוויזיון .

אירוויזיון 2017 - אוקראינה אסרה על הזמרת הרוסיה להיכנס לאדמת אוקראינה ולהופיע באירוויזיון , מפני שהיא הופיעה שנתיים קודם בחצי האי קרים שיש עליו מריבה בין אוקראינה ורוסיה .
ב EBU לא הצליחו לשנות את רוע הגזירה , הציעו חלופות כמו לאפשר לרוסיה להופיע מהבית , בשידור חי מרוסיה .
האוקראינים לא הסכימו , הרוסים לא רצו ....
בסוף רוסיה פרשה מהתחרות , אבל ב EBU  כל כך כעסו על אוקראינה , שאפילו איימו להעביר את התחרות למקום אחר.
בגלל חוסר זמן להעביר את התחרות למקום אחר , היו כאלו שהלכו רחוק יותר ואפילו הציעו לבטל את התחרות לגמרי באותה שנה .

אירוויזיון 2019 - מה לא היה שם ....
משחקי כסף , משחקי אגו , הורדות ידיים בין הממשלה לתאגיד השידור , החלטות מוזרות בכל פעם בזמן פציעות לאחר הדקה ה 90 ...
ואם זה לא מספיק, החל רצף מדאיג של כ - 12 רעידות אדמה שמוקדן היה בצפון ובמרכז הארץ .
השיא היה , מתקפת טילים על מרכז הארץ בשבוע האירוויזיון , בזמן החזרות כשכבר כל התיירים נמצאים בישראל .
בסופו של דבר , ממש בנס ולמרות הכל , הופק אחד האירוויזיונים היפים שהיו אי פעם  , אם לא היפה ביותר .

לא היה חסר הרבה בכדי שלא יתקיימו 4 אירוויזיונים ב 5 שנים . 
( 2017 , 2019 , 2020 , 2021 ) .
אבל הכי חשוב , שאירוויזיון 2018 התקיים ללא בעיות מיוחדות ( למרות ההפקה העלובה ולמרות ההנחיה המשמימה והמבישה והקטעים האומנותיים מהמשעממים ביותר שהיו אי פעם ) ... הכל בכדי שנטע וישראל יזכו במקום הראשון .

* אם למישהו זכורים עוד מקרים של "האירוויזיון בסכנה ! " אשמח אם תשרשרו בתגובות ....
( אני בטוח שגם ב 1979 וב 1999 האירוויזיון היה בסכנה , כי אין בישראל אירוע שיכול להתקיים ללא דרמה , אבל מעניין אותי אם בעשור האחרון היו עוד מקרים שיכלו לגרום לרצף ארוך יותר של אירוויזיון בסכנה , ממה שכבר ציינתי פה ) .
לצפיה ב-'Europe Shine A Light - זה המופע החלופי ב-16/5'
Europe Shine A Light - זה המופע החלופי ב-16/5
31/03/2020 | 18:38
10
526
שישודר בערוץ הרשמי של EBU וגם בטלויזיה. זהו יהיה מופע של שעתיים, שבו יכובדו כל 41 האומנים ושיריהם . כמובן לא בפורמט תחרותי.
כל אחד מ-41 האומנים יופיע מארצו וגם יבצע שיר מהעבר האירוויזיוני.
כמו כן אומני יהיו גם שותפים לערב זה כל אחד מהלוקיישן שלו.
בשבועות הבאים יושלם הליין-אפ של יתר האומנים שישתתפו בערב זה.
את המופע הזה ינחו שלושת מנחי התחרות שידועים לנו.

לצפיה ב-'נשמע טוב.'
נשמע טוב.
31/03/2020 | 20:00
99
לצפיה ב-'נהדר'
נהדר
31/03/2020 | 21:03
254
השאלה היא מה יהיה המצב באירופה עד אז, יתכן שהרבה יותר קטסטרופלי מעכשיו. שכן עוד מדינות יצטרפו למועדון ה ״כ-1,000 מתים ביום״. למי בכלל יהיה חשק לזה?

מנגד, אסקפיזם במצב כזה של חרדה, חוסר ודאות, פאניקה, היסטריה, הסתתרות, חוסר אונים, עצבים, רעד, פחד, אימה וחלחלה עשוי לסייע.

זו הייתה התחזית של רבים: כל אמן יופיע ממדינתו - וזה אכן מתממש אך ללא הצבעה. פייר? רעיון מעולה. רעיון פשוט מעולה.

כל הכבוד שלמרות הביטול בכל זאת יתקיים משדר כלשהו.
לצפיה ב-'איך 41 זמרים בשעתיים בלבד'
איך 41 זמרים בשעתיים בלבד
31/03/2020 | 23:26
1
255
זה לא הגיוני שאורך המשדר שעתיים וכל 41 המדינות ישירו את השיר שלהם ושירי אירוויזיון אחרים, זה פשוט לא בר ביצוע
לצפיה ב-' אני אסביר '
אני אסביר
01/04/2020 | 01:21
438
אל תצפו שכל מדינה תינתן שואו מלא של כל השיר...
במקרה הטוב כל מדינה תיתן גרסה חדשה (אקוסטית או משהו כזה) לשיר שלה שיכלול בית ופזמון.... אין סיכוי שכולם יבצעו שיר מלא באורך של 3 דקות בערב אחד. זה לא יקרה...
לצפיה ב-'ומתי בדיוק זה אמור להיות משודר?'
ומתי בדיוק זה אמור להיות משודר?
01/04/2020 | 16:32
2
92
לצפיה ב-'ב-16/5 בכל תחנות המדינות המשתתפות לרבות ערוץ היוטיוב הרשמי '
ב-16/5 בכל תחנות המדינות המשתתפות לרבות ערוץ היוטיוב הרשמי
01/04/2020 | 16:43
1
249
של EBU.
מה שאומר שאצלנו זה ישודר בשידור ישיר ב"כאן 11" בערב שבו היה אמור להיערך גמר האירו'.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
01/04/2020 | 16:48
43
לצפיה ב-'קבלו מחרוזת על פסנתר של כל 41 השירים של אירו' 2020 שבוטל'
קבלו מחרוזת על פסנתר של כל 41 השירים של אירו' 2020 שבוטל
06/04/2020 | 21:01
2
250
לצפיה ב-'מעולה! תודה!'
מעולה! תודה!
07/04/2020 | 11:43
52
לצפיה ב-'מקסים!'
מקסים!
06/05/2020 | 07:49
19
לצפיה ב-'בהולנד לא יהיו אירועים המוניים עד להמצא החיסון לקורונה'
בהולנד לא יהיו אירועים המוניים עד להמצא החיסון לקורונה
07/05/2020 | 19:05
4
145
כך לפי ויויבלוגס

מה שאומר שקיום אירוויז 2021 גם בסכנה. כמובן שאפשר לקיים שם אירוויז ללא קהל, או לחלופין עם קהל אבל במדינה אחרת. 

ואני שוב שואל: כיצד הקורונה לא הפכה לנושא שיחה חם בעונת הקדמים? איש כאן לא תאר ולא שער שכל זה יתרחש, למרות שכל הנורות האדומות נדלקו כאשר הבלאגן התרחש בסין לבדה. אבל ברצינות... איך אף אחד לא תאר לעצמו שהקורונה תדלג מיבשה ליבשה? ממדינה למדינה? ותוביל לביטול כל אירוע, לרבות האירוויז? איך אף אחד לא התריע והזהיר מראש? איך איש לא צפה את ההשלכות? אף אחד. פשוט אף אחד. 

אף אחד... 
לצפיה ב-'תרחישים מציאותיים לאירוויז 2021:'
תרחישים מציאותיים לאירוויז 2021:
07/05/2020 | 19:16
1
169
עוד כמה שבועות עניין הקורונה ישכח והחיים יחזרו למה שהיה לפני כן, רוטרדם תארח את אירוויז 2021 בהצלחה רבה ומסלול החיים ישוב לקדמותו... כאילו כלום לא קרה

אירוויז 2021 יתקיים בשבדיה או גרמניה שיסכימו לארח אך ללא קהל או קהל מצומצם של כמה מאות, לפחות 10-15 מדינות יפרשו, וחלק מהמדינות שלא יפרשו לא ישלחו את הנציג פיזית אלא יופיעו דרך לווין. המשדר יתקיים אך במתכונת מאוד מצומצמת. 

הודעה מטעם ה-EBU תבשר בצער את ביטול אירוויז 2021 והעולם ימשיך להתנהל ללא אירועים עד להמצא החיסון שיבוא בעוד כך וכך זמן, ואז האירוויז ישוב בעוד כמה שנים אבל במתכונת אחרת לחלוטין והאירוויז הישן שהכרנו יעלם אל תהומות הנשייה. 

מוות! חורבן! אסון! הנגיף ישוב לתקוף ואילו הפעם 99% מאוכלוסיית כדור הארץ תעלם לה. היתר ימותו מרעב וממגפות אחרות. הציוויליזציה תכחד, ויעברו עשרות מיליוני שנים עד להופעת יצור חי נוסף על כדור הארץ. מספר מיליוני שנים לאחר הופעת היצור החי מטאור גדול מימדים יתנגש בכוכב, והלה יושמד לרסיסי סופר נובה ויהפוך לאבק קוסמי, ובכך יבואו אל קיצם כדור הארץ ומערכת השמש כולה. 
לצפיה ב-'אבל למה סתם לזרוק ניחושים'
אבל למה סתם לזרוק ניחושים
12/05/2020 | 19:27
62
אם סטילהוק כאן אני קורא לו לבוא ולקבוע האם אירוויזיון 2021 יתקיים ובאיזו מתכונת. אל תשאיר אותנו במתח.
לצפיה ב-'המצב כזה, שאני רואה ש-EBU ימצו את העניין עד סוף אוגוסט....'
המצב כזה, שאני רואה ש-EBU ימצו את העניין עד סוף אוגוסט....
08/05/2020 | 09:50
159
אם עד המועד הנ"ל לא יצליחו לקבל הבטחה מההולנדים שאירו' 2021 יהיה אכן בהולנד, אז סביר להניח שאירוח התחרות באה יעבור למדינה אחרת, כשמדינה אחרת היא אולי אחת מאלה שציינת (למשל שבדיה גרמניה) , או אולי לחלופין יראו שאיטליה ורוסיה סיימו במקומות 2-3 בהתאמה באירו' בת"א, שבו הולנד זכתה, ואז אולי הן תקבלנה פנייה מ-EBU ,אבל אני מתקשה להאמין שזה יהיה אצלן. בכל מקרה אירו' יהיה במדינה שתוכל לארח עם קהל בעדיפות לקריטריון, עד כמה שזה ניתן.

לסיכום,
איך אמרת לא מכבר? איזה מזל שזה לא קרה לנו
לצפיה ב-'ההערכות הן שבינואר או מרס יהיה חיסון לקורונה'
ההערכות הן שבינואר או מרס יהיה חיסון לקורונה
24/05/2020 | 21:36
3
לצפיה ב-' הבקר אמורים היו להתחיל עם החזרות'
הבקר אמורים היו להתחיל עם החזרות
03/05/2020 | 09:30
2
194
8 מדינות ראשונות מהחצי גמר הראשון (ישראל מחר)
אוי, אלו יהיו שבועיים קשים עבורנו.
לצפיה ב-'חבל לבכות על חלב שנשפך....'
חבל לבכות על חלב שנשפך....
03/05/2020 | 10:48
148
עם כל הכאב על האומנים והיוצרים שכל כך טרחו זה היה צפוי האירו' יבוטל בהתחשב בהתפשטות הנגיף לא ניתן לקיים תחרות ראויה , שאליה הורגלנו כל שנה.
כן, אלה היו אמורים להיות השבועיים הכי מרגשים שבהם כל ההימורים (חלקם לפחות) מתהפכים עם החזרות והופעות הלייב מהחצאים.

עכשיו ה-AHOY משמש בי"ח לחולי קורונה, ולחשוב שאם הכל יסתדר אולי עוד תתקיים בו תחרות 2021, והוא יצטרך לעבור חיטוי כליל.
לצפיה ב-'החזרה הישראלית הייתה גרועה!!!!!נוראית!!!'
החזרה הישראלית הייתה גרועה!!!!!נוראית!!!
06/05/2020 | 07:51
203

כי היא לא התקיימה  נקווה לשיר טוב שנה הבאה
לצפיה ב-'משבר הקורונה מגיע אט אט אל קיצו'
משבר הקורונה מגיע אט אט אל קיצו
04/05/2020 | 19:37
12
216
כמובן שזה נאמר בערבון מוגבל, שעה שלפני מאה שנה עם התפרצות השפעת הספרדית - החלק הקטלני הגיע רק בגל השני ולא בגל הראשון. גם אז חויבו אנשים להיות בחוץ עם מסכות בתום הגל הראשון, התחילו לזלזל ואז הגיע הבום. מוות פי כמה וכמה מאשר בגל הראשון.

אך אם נצא מנקודת הנחה שהמצב הפעם יהיה שונה, כלומר גם אם יהיה גל שני הוא לא יהיה כל כך קטלני, אזי שאפשר לראות אור בקצה המנהרה. נכון, אנחנו לא טסים, לא הולכים להופעה, לא עולים על אוטובוס, לא אוכלים במסעדה, לא הולכים לקולנוע, לא מסתובבים בקניון וכיוצ"ב, אבל דומה שלראשונה יש אור בקצה המנהרה. ממאות ואף אלפי חולים ביום ירדנו לעשרות ואולי בהמשך יהיו גם 0 חולים ביממה. 

עוד מספר ימים היה אמור להתחיל שבוע האירוויז וטוב שבוטל. טוב גם שלא נדחה כיוון שהשנה הזו כבר אבודה. האם יהיה אירוויז בוודאות בשנה הבאה? לא כזה בטוח אבל נקווה שכן. 

והנה ההזדמנות לומר זאת שוב: מזל שזה לא קרה ב-2019! מזל שזה לא קרה לנו!

נכון, זה לא פוליטיקלי קורקט להגיד את זה, אבל זה מה שרבים מאיתנו חושבים. המגפה הקטלנית פגעה בכולנו - בריאותית, כלכלית ונפשית. כולנו יצאנו פגועים בדרך כזו או אחרת. הזמנים הם קטסטרופליים, התחושות איומות, הפחד מחלחל, והכל השתנה. כלום לעולם לא יחזור להיות אותו הדבר. מלאך המוות טרם אמר את המילה האחרונה. 

ובכל זאת, זה לא קרה אצלינו! זה נחסך מאיתנו! מדינה אחרת, הולנד, נפלה קורבן, ואילו אנחנו יצאנו מזה בשניה האחרונה, על הקשקש. שנה שעברה הגשמנו חלום, בעוד שהשנה המעריצים ההולנדים סופגים מפח נפש מתסכל ושובר. 

היה לנו מזל. זה כל מה שצריך בחיים. מזל ורק מזל. הא ותו לא. 
לצפיה ב-'אני מסכים'
אני מסכים
04/05/2020 | 20:56
3
107
ועם זאת, אני חושב שגם האירוויזיון של שנה הבאה יבוטל. לא רואה את העולם חוזר להפעלת אירועי ענק עד שלא יהיה חיסון.
לצפיה ב-'קצת מוקדם מדי לקבוע אם תהיה ב-2021 תחרות....'
קצת מוקדם מדי לקבוע אם תהיה ב-2021 תחרות....
05/05/2020 | 12:01
2
121
לדעתי EBU יהיו ומארגני רוטרדם יהיו חכמים יותר באוקטובר עוד לפני שהמדינות תתחלנה לבזבז תקציבים על בחירות , יוצרים, קדמים וכדו'.
דהר אחד בטוח: לכשיהיה אירו' ב-2021 אני מניח שזה לא יהיה אותו הדבר, כפי שהורגלנו אליו עד 2019.

אגב, חברים שלי שרכשו חבילות לאירו' שבוטל רכשו עוד בסבב של ינואר (כלומר עוד הרבה לפני שחשבו על גודל המגפה)  החליטו שלא לבקש החזר, אלא לשמור על חבילות שלהם לשנה הבאה.
לצפיה ב-'ישנה בעיה דרמטית וקשה... מאוד קשה:'
ישנה בעיה דרמטית וקשה... מאוד קשה:
05/05/2020 | 21:02
126
עכשיו אנחנו עליזים ושמחים שהתחלואה יורדת וחוזרים לחיים, גם אם באופן מוגבל. מה שרבים לא יודעים זה שעוד כמה חודשים, בערך עם תחילת עונת הקדמים, יחל לו הגל השני. כל מה שהיה עד כה זה משחק ילדים לעומת הגל השני שיהיה הרבה יותר קטלני, רצחני, ויטיל אימה פי כמה וכמה ממה שהיה עכשיו.

מה שעברנו בחודשים האחרונים לא עבר העולם במאה השנים האחרונות. ועדיין: הסיוט הנוראי הזה הוא כלום ושום דבר לעומת מה שמצפה לנו.

אז גם אם יוחלט על קיום אירוויז ב-2021, יתכן מאוד שבסופו של דבר זה לא יצא לפועל גם בשנה הבאה וגם בשנה שאחריה בשל קטסטרופה שתביא להרג המונים ולקריסה של מדינות בזו אחר זו.

כך נחיה מגל קטלני אחד לגל קטלני עוד יותר ועוד יותר קשה עד להמצא החיסון, וגם לאחר שימצא חיסון עד שכולם יחוסנו יעברו שנים רבות.

לפנינו שנים קשות וכואבות, ומה שהכי עצוב זה שאנו אפילו לא מתארים לעצמינו מה עומד בפתח.

רוצה לומר: יתכן מאוד ואפילו מאוד מאוד שאירוויז 2019 בתל הביב היה האירוויז האחרון בכל הזמנים.
לצפיה ב-'ומדוע אתה מניח שזה ״לא יהיה אותו דבר״?'
ומדוע אתה מניח שזה ״לא יהיה אותו דבר״?
05/05/2020 | 21:17
85
נכון שעברנו תקופה לא קלה, אך ראה זה פלא: הסיוט נגמר. שרדנו תקופת מגפה אבל השד לא כזה נורא. הרוב המוחץ החלים ורוב המתים היו מתים ממילא מזקנה או מחלות רקע. רוצה לומר: פיס אוף קייק.

עוד כמה שבועות ו/או חודשים כולנו נצחק על המשברון הזה. נכון, לא היה תותים אבל גם לא כזה נורא. שפעת וחצי אוקי? ביג פאקינג דיל. וגם אם המדובר במגפה קשה הרי שהנה! היא נסתיימה!

כל המגבלות הוסרו, הכל חוזר לקדמותו ועוד מעט נשכח שזה אפילו קרה. החיים חוזרים, הכלכלה חוזרת, החברה חוזרת לעצמה. והקורונה? היסטוריה. בדיוק כמו הסארס - נעלמה כמו שבאה ולא נשמע ממנה יותר.

אין לי ספק ולו הקל שבקלים, אירוויז 2021 יהיה אותו הדבר ואף גדול יותר מכל האירוויזים הקודמים. והקורונה? קורו-נעליים. מי בכלל יזכור אותה בעוד כמה חודשים?
לצפיה ב-'חח ממש'
חח ממש
05/05/2020 | 00:06
7
147
זו רק ההתחלה חמוד. וזה לא משבר קורונה. זה סדר עולמי חדש. חיסון אורי? אולי שבב שיושתל בכולנו בכפייה? שמעת את ראש הממשלה שלך הערב? הוא דיבר על חיישן לכל ילד. ובכן חמודות, בעשור הקרוב האנושות תעבור שינוי קיצוני. מחברה אנושית שהייתה רגילה לפרטיות ברמה מסויימת תשתנה למציאות בה כלל האנושות תהיה תחת מעקב ביומטרי. חיסונים ושימוש בטכנולוגיות רפואה יהפכו לחובה. בכל גיל ובכל איזור בעולם. בלעדיהם לא תתאפשר תנועה במרחב הציבורי באוויר בים וביבשה. מפיצים לכם פייק וירוס ומטילים עליכם סגר כדי שאתם תתחננו לצאת ותסכימו לכל תנאי כולל חיסון בכפייה וכל אמצעי מעקב אפשרי שהמשטר מתכנן עבורכם. בגל השני הם הולכים לייצר רעב מכוון. גם חנויות האוכל יהיו סגורות ואתם תתחננו לצאת. וזה על קצה המזלג.  אילומיניטי זו לא אגדה אלא מציאות מהגיהנום. פסיכופטים רוצחים אותנו. לא קורונה.
כמו כן תשכחו מהאירוויזיון.
ותגידו תודה שאין לכם ילדים.
נ.ב. יש אנשים שאשמח מאוד אם יושתל בהם שבב כך שאפשר יהיה לשלוט בהתנהגותם ולשנות תכונות בלתי נסבלות. לדוגמא: נציגת לטביה. אמן אמן אמן וישתילו לך צ'יפ פלוס חיסון פלוס מכונת הנשמה פלוס בידוד לכל החיים. מאחל זאת גם לסנהיט הבלתי נסבלת, לזותי מסלובניה שצורחת וווווווווודה תסתמי כבר שישימו לך מסכה מברזל אמן, למפגרת מרומניה אמן ותקבלי הרעלת אלכהול יו, לערילנה ערה שראיתי אותה אתמול שרה את נופלת מהשמיים ענפלאג והזדעזעתי מהמניירות, לסתומה מארמניה אמן ויקשרו אותך עם שלשלאות ויזרקו תמפתח לים, לאידיוטית מבלארוס, למפגרות מסרביה ובעיקר לסוניה, ולרוסים.  אם יש דבר אחד חיובי שיוצא מהפאשיזם הטכנוקרטי הבא עלינו לרעה מלבד זה שהתחלתי סופסןף לאפות עוגות זה ביטול האירוויזיון הדוחה בכל הזמנים.
לצפיה ב-'איזה עוגות אתה אופה? '
איזה עוגות אתה אופה?
05/05/2020 | 12:45
6
40
לצפיה ב-'עוגות בחושות'
עוגות בחושות
05/05/2020 | 17:02
5
77
זה כלכך קל שאני לא מבין איך לא עשיתי עד היום. כל החיים אני מחפש תעוגה המושלמת וכולם זבל תעשייתיים עם חומרים משמרים ועובש אחרי שלושה ימים. והנה באה הונאת הקורונה ואילצה אותי לאפות בעצמי. בננה, תפוזים, דבש, בננות תפוחי עץ, דבש תמרים, אין סוף לקומבינציות. התפוזים שלי משו משו שמעה יצאה כבר למרחקים. מה אומר שף קונדיטור נולד בישרעהל.  ב"ה
אם אתה צריך מתכון רק תבקש בשמחה. ושלא תסכים שיחסנו אותך שמעת?! אויובוי שאני לא אשמע אורי הולכת מתחסנת עם צ'יפ מה מצפצפת מה אומרת יש כרטיס מודון איו כרטיס מודון אויובוי נונונו
לצפיה ב-'האם אתה מחדיר מרכיב סודי לעוגות?'
האם אתה מחדיר מרכיב סודי לעוגות?
05/05/2020 | 21:08
3
70
או שמא מסתפק אתה בסם הסוכר? תסתכל על עצמך, עוד ועוד סוכר. כמה סוכר אדם יכול להספיג אל תוך גופו? עוד ועוד ועוד סוכר. מה יהיה הסוף?
לצפיה ב-'אגב , אם כבר סוכר , אני מכין את העוגות שלי עם סוכרזית ו/או .'
אגב , אם כבר סוכר , אני מכין את העוגות שלי עם סוכרזית ו/או .
05/05/2020 | 22:01
2
57
סוכר חום.
לצפיה ב-'לסוכרזית יש טעם לוואי וזה מלאכותי'
לסוכרזית יש טעם לוואי וזה מלאכותי
06/05/2020 | 01:20
1
55
ובאמת רשמתי לי סוכר חום ושכחתי. אקנה מחר. בגלל שאני מתחיל אז עד כה זרמתי עם הקלאסי ביצים סוכר שמן קמח, אבל אני בהחלט מתכוון להשתפר לכיוון הבריא. כבר קניתי קמח מלא ואפיתי בננות דבש וקינמון ויצא ממש טוב. קניתי קם קרם קוקוס כתחליף לשמן וגם עבד טוב. סוכר אגב אני תמיד שם פחות ממה שכתוב במתכון. וביצים אני גם רוצה להוריד. מחפש תחליף למרות שנדמה לי שלא חובה גם ככה ושאפשר בלי.
ואגב עוד ועוד סוכר אז שנים רבות שמרתי. ואכן בשנים האחרונות פחות מקפיד. עם זאת אני אוכל פרוסה שתיים ביום, אז זה בסדר. כל עוד לא מגזימים הכל טוב. אבל עכשיו גם ככה זה הסוף שלנו אז מהכפתלי אכלי היום כי מחר תמותי. ליטרלי. או במילים אחרות איף איי דונט מי הו מי הו מי

לצפיה ב-'חכה...חכה...הייתי נותן לך לטעום עגת גבינה ועוגת תפוזים עם'
חכה...חכה...הייתי נותן לך לטעום עגת גבינה ועוגת תפוזים עם
06/05/2020 | 07:11
47
פצפוצי שוקולד מבלי שתדע את המרכיבים ואז נראה מה היית אומר

אגב,בעוגת גבינה אלו בן גביות 3% שומן.

ואני עוד לא הזכרתי עוגת תפוחים....
לצפיה ב-' '
06/05/2020 | 01:37
58
הולך לובה לחצר, 30 שקל בעמידה בלי משחק מקדים. דוחפת דוחפת. קשהההה.

אני גם התחלתי לאפות בקצב גבוה מהרגיל הודות לקורונה נה נה.

אני מת על עוגות בננה (שתקו) ועוגות דבש. עוגת תפוזים זה משהו שאמא שלי עושה מדיי פעם וזה מרגיש לי קצת בנאלי, אבל אולי לשלך יש איזשהו טוויסט בעלילה שהופך אותה למשהו מיוחד. 

לצפיה ב-'בפרק השבוע של Eurovision Home Concerts'
בפרק השבוע של Eurovision Home Concerts
02/05/2020 | 13:31
1
181
יש כמה קאברים ממש טובים - במיוחד זה של בן דוליק (לא אעשה ספוילר ואגלה לאיזה שיר).
לצפיה ב-' החדש של ערמל מטה יפה'
החדש של ערמל מטה יפה
02/05/2020 | 19:33
106
וזה אני כותב לאחר האזנה אחת ותוך כדי האזנה שנייה. זה שיר קליט מיידית בזכות הוק שמהפעם הראשונה אתה כבר יודע לשיר והוא סוחף ומרים ומשמח ואופטימי ואירוויזיוני עד כדי כך שאם היה מתחרה היה לוקח טופ 5 בטוח. זה שיר שריטה הייתה רוצה, או שלמה ארצי, או עברי לידר.
ערמל זמר מבצע נהדר. בהאזנה שלישית אני קורא את הטקסט..וזה אכן שיר אופטימי שמנסה לתת תקווה. ".. זה ייגמר טוב, אני נשבע שזה ייגמר טוב"
לצפיה ב-'האם איסלנד פיספסה השנה את זכייתה הראשונה באירוויזיון?'
האם איסלנד פיספסה השנה את זכייתה הראשונה באירוויזיון?
01/05/2020 | 23:36
2
155
פרוייקט Eurojury, בו השתתפו כ- 180 שופטים מובחרים ועשרות אלפי גולשים שהצביעו לשירים המשתתפים באירוויזיון 2020, בחר בשיר האיסלנדי "Think About Things" כשיר שאמור היה לזכות באירוויזיון 2020. לכתבה המלאה > http://www.euromix.co.il/2020/05/01/%d7%94%d7%90%d...
לצפיה ב-'לדעתי קשה להכתיר זוכה עד שלא רואים חזרות והעמדה'
לדעתי קשה להכתיר זוכה עד שלא רואים חזרות והעמדה
02/05/2020 | 02:46
1
141
במאני טיים אמתי. בלא מעט מקרים הימורים מוקדמים מתהפכים, כשמגיע שבוע החזרות עצמו. זאת קטנוניות לשמה.
בכלל, היה היה ונגמר. שנה עלומה שלעולם לא נדע כלום לו היה אירו', אם לא קורונה.
לטעמי איסלמד פיספסה זכייה ראשונה לפני 21 שנים באירו' כאן בי-ם.

לא, תודה לא ששונא ישראל פרו-פלסטיני אנטישמי טרוריסט מבחינתי יהיה זוכה בתחרות.
קיא. היה פעמיים בקדם שם .שלא יחזור - שילך לכוך של חברו מוחמד דף.
לצפיה ב-'זה לא קשה להכתיר זוכה... זה פשוט בלתי אפשרי !'
זה לא קשה להכתיר זוכה... זה פשוט בלתי אפשרי !
13/05/2020 | 01:39
32
ובעניין של לא לדעת מה יהיו תוצאות 2020, שארית חיי לוקה בחסר.
לצד התמונת שער שלי בפייסבוק, אני מסביר כיצד כל חיי אני בתקווה לחיות בהיום שבו מוכיחים שיש צורות חיים אחרות מחוץ לכדור הארץ. אבל שאלה זו כבר לא מטרידה אותי יותר. כי היא מתגמדת מול החידה שתרדוף אותי עד הכבר ולגהנום, מה היה קורה באירוויזיון.
לצפיה ב-'ביצוע מפתיע של KEiiNO שממשיכים לחדש ולמלא את רצון הגולשים'
ביצוע מפתיע של KEiiNO שממשיכים לחדש ולמלא את רצון הגולשים
26/04/2020 | 17:35
135
והפעם לבקשת הגולשים ביצוע אקוסטי מיוחד של KEiiNO לשיר Hatrið Mun Sigra של Hatari הלהקה האיסלנדית השנויה במחלוקת מאירוויזיון 2019 שנערך אצלנו בישראל ושגם KEiiNO השתתפו בו ולמעשה היו הזוכים האמיתיים שלו.

KEiiNO - Hatrið Mun Sigra (Hatari - ESC 2019) Acoustic Cover

לצפיה ב-' האם רוטרדם תארח את האירוויזיון הבא? ייתכנו עוד הפתעות!'
האם רוטרדם תארח את האירוויזיון הבא? ייתכנו עוד הפתעות!
25/04/2020 | 14:27
189
עוד ייתכנו הפתעות בדרך: רוטרדם אישרה תקציב לאירוויזיון הבא אך האם הוא בכלל יתקיים? בהולנד? ובאיזה פורמט? ננסה לעשות סדר בכתבה הבאה > https://youtu.be/vnQh5ir1jnQ
לצפיה ב-'Eurovision Home Concerts 4'
Eurovision Home Concerts 4
24/04/2020 | 20:59
126
יש פה כמה ביצועים טובים ובראשם עוגנט בושפשה עם ביצוע מופלא למול עם גיטרה חשמלית. איזה קול הרג אותי הוא מדהים. ובנוסף מבצע קאבר לאחד השירים היפים עוור והאהובים עליי עוור - סערה שקטה. לא לפספס.
כמו כן, ביצוע נהדר של קיינו לספיריט עין דה סקיי, וגם קאבר מפתיע להטארי מון סיגרע.
כמו כן, קאבר יפה של ויקטוריה לערקייד.( יפה אך לא מרגש.).
וגם אליסה המתוקה עם גיטרה מבצעת את השיר היפה שלה וגם את ווטרלו.
לצפיה ב-'בלאס קנטו מפסיק להופיע: "התקף חרדה בשל ביטול האירוויזיון"'
בלאס קנטו מפסיק להופיע: "התקף חרדה בשל ביטול האירוויזיון"
20/04/2020 | 23:58
193
מפסיק להופיע בשל התקף חרדה קשה! בלאס קנטו, הזמר הספרדי לאירוויזיון 2020, מספר על ההתקף הקשה שתקף אותו בשל ביטול תחרות האירוויזיון. לכתבה המלאה > http://www.euromix.co.il/2020/04/20/%d7%91%d7%9c%d...
לצפיה ב-'בשעה 3 שעון ישראל הלילה ישודר המשדר המוזיקלי הגדול בתקופתנו'
בשעה 3 שעון ישראל הלילה ישודר המשדר המוזיקלי הגדול בתקופתנו
18/04/2020 | 15:45
2
217
האמנים הגדולים בעולם במשדר חסר תקדים - עולם אחד: יחד בבית

פול מקרטני, אלטון ג'ון, סלין דיון, ג'ניפר לופז, טיילור סוויפט, בילי אייליש וסטיבי וונדר הם רק חלק קטן מהמפורסמים שישתתפו במשדר התרמה ענק ביוזמת ליידי גאגא • כל הפרטים

בשבת בלילה ייערך בארה"ב משדר התרמה למען צוותים רפואיים, ביוזמתה של ליידי גאגא ובשיתוף שלושת ערוצי הטלוויזיה הגדולים באמריקה.

"עולם אחד: יחד בבית" יהיה משדר וירטואלי שיועבר במוצ"ש בהנחייתם המשולבת של שלושת מנחי הלייט נייט: סטיבן קולבר, ג'ימי פאלון וג'ימי קימל. בין האמנים שיופיעו במשדר: פול מקרטני, אלטון ג'ון, מאלומה, סולן להקת קולדפליי כריס מרטין, אלאניס מוריסט, אנדראה בוצ'לי, בילי אייליש, סטיבי וונדר, טיילור סוויפט, סלין דיון, ג'ניפר לופז, שון מנדז, פארל וויליאמס וסם סמית'.

כמו כן ישתתפו במשדר כוכבים כמו דייוויד בקהאם, אופרה וינפרי, שרה ג'סיקה פרקר, סמואל ל. ג'קסון, מת'יו מקונוהיי, אלן דג'נרס וקרי וושינגטון.

הלילה בשלוש לפנות בוקר לפי שעון ישראל, ישודר ברחבי העולם מה שיהיה כנראה אירוע התרבות הגדול ביותר של ימי הקורונה - "עולם אחד - יחד בבית" ● ליידי גאגא יזמה, בילי אייליש, אלטון ג׳ון, פול מקרטני, ליזו, כריס מרטין, סטיבי וונדר ורבים אחרים נרתמו - וכמעט כל תחנה ואתר בעולם יעבירו את המופע הזה בשידור חי

"עולם אחד - יחד בבית" יהיה כנראה אירוע התרבות הגדול ביותר של ימי הקורונה, ומן הסתם אחד מאירועי המוזיקה והטלוויזיה הגדולים והמשונים בהיסטוריה.

האירוע יתחיל במוצאי שבת הזאת, 18 באפריל, בשמונה בערב של החוף המזרחי באמריקה - בשלוש לפנות בוקר לפי שעון ישראל - וצפוי להיחרט בזיכרון הקולקטיבי הגלובלי, להפוך לאירוע "איפה היית כש…" ולהזכיר לנו גם בעוד עשורים את הדרמה הגדולה של הימים האלה, כשהעולם כולו עצר מלכת והסתגר מפוחד בבית.

רשימת המשתתפים מסחררת: פול מקרטני, אלטון ג'ון וסטיבי וונדר מבית הלורדים של המוזיקה' בילי אייליש ואחיה פיניאס, ליזו וג'יי בולווין מייצגים את הכוחות העולים החדשים' אדי וודר מ"פרל ג'ם", כריס מרטין מ"קולדפליי" ובילי ג'ו ארמסטרונג מ"גרין דיי" יהיו נציגי הלהקות, שלא יכולות עכשיו להופיע בהרכבים מלאים, אז הן שולחות לחזית רק את הסולנים.

גם הטנור האיטלקי אנדראה בוצ'לי והפסנתרן הסיני לאנג לאנג יהיו שם, כנציגי המוזיקה הקלאסית וכשגרירי שתי הארצות שחטפו את הקורונה הכי קשה בסיבוב הראשון של המגפה. אפילו דיוויד בקהאם בליינאפ, לא כל כך ברור למה. אולי ידגים בעיטות חופשיות בסלון.

אלו ועוד רבים אחרים יופיעו בשידור חי מההסגר בביתם, במגה-אירוע שישודר במקביל ב-CBS, NBC ו-ABC בארה"ב ובעוד עשרות תחנות טלוויזיה בעולם, ויועבר במקביל גם בפייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב ברשת. ינחו אותו (בנפרד ומהבית כמובן) מגישי תוכניות הלייט-נייט האמריקאים סטיבן קולבר, ג'ימי קימל וג'ימי פאלון.

ואצלנו? מתאגיד השידור "כאן" מסרו שהם מעוניינים לשדר את המופע "ונמצאים במגעים עם גורמים שונים הקשורים בהפקה, כרגע ללא התקדמות ממשית". גם בערוץ 13 "בחנו את האפשרות" לשדר את המופע, אבל עוד לא החליטו. אך בינתיים באף לוח שידורים של אף ערוץ ישראלי לא רשום המשדר המוזיקלי המיוחד עולם אחד - יחד בבית. מה שאומר שכנראה יהיה ניתן לצפות בו הלילה בשידור חי רק בערוצים מחו"ל.

גיבוש הליין-אפ המפואר הזה רשום על שמה של ליידי גאגא, שלא רק תשיר - יש לקוות - את הלהיט הגדול שלה מ"כוכב נולד", אלא גם תוסיף לרשימת תארי הכבוד המתארכת שלה את תהילת ה"לייב אייד" של תקופתנו. מאחר שהיא אמריקאית, היא לא תזכה בנוסף גם בתואר אצולה ממלכת אנגליה כמו בוב גלדוף, שאירגן בשנות השמונים את הלייב אייד, אבל מה איכפת לה? היא ממילא כבר נכנסה לאירוע כליידי.

לצפיה ב-'קישור לשידור החי של המשדר של ליידי גאגא: עולם אחד: יחד בבית'
קישור לשידור החי של המשדר של ליידי גאגא: עולם אחד: יחד בבית
19/04/2020 | 04:00
62
Watch Live - One World: Together At Home Special To Celebrate COVID-19 Workers
רשימת כל האומנים המופיעים במשדר החי המיוחד על פי סדר הופעתם:

ARTIST Lineup: Hours 1 & 2 Adam Lambert Andra Day Black Coffee Charlie Puth Eason Chan Hozier & Maren Morris Hussain Al Jassmi Jennifer Hudson Jessie Reyez Kesha Lang Lang Liam Payne Lisa Mishra Luis Fonsi Milky Chance Niall Horan Picture This Rita Ora Sofi Tukker The Killers Vishal Mishra Hours 3 & 4 Adam Lambert Annie Lennox Ben Platt Cassper Nyovest Christine And The Queens Common Delta Goodrem Ellie Goulding Finneas Jack Johnson Jacky Cheung Jess Glynne Jessie J Juanes Kesha Michael Bublé Rita Ora Sebastián Yatra Sheryl Crow Sho Madjozi Sofi Tukker The Killers Zucchero Hours 5 & 6 Angèle Annie Lennox Ben Platt Billy Ray Cyrus Charlie Puth Christine And The Queens Common Eason Chan Ellie Goulding Hozier Jennifer Hudson Jessie J John Legend Juanes Lady Antebellum Leslie Odom Jr. Luis Fonsi Niall Horan Picture This Sebastián Yatra Sheryl Crow SuperM

לצפיה ב-'קישור למשדר החי המלא של 8 שעות ששודר אמש לכל העולם'
קישור למשדר החי המלא של 8 שעות ששודר אמש לכל העולם
19/04/2020 | 17:31
53
קישור למשדר החי המלא של 8 שעות ביוזמתה של ליידי גאגא ששודר אמש לכל העולם, וכלל למעלה מ 70 אמנים מכל רחבי העולם שהתאחדו יחד למשדר היסטורי תקדימי ובלתי נשכח לתמיכה בארגון הבריאות העולמי, הרופאים והצוותים הרפואיים שננמצאים בחזית המלחמה בנגיף הקורונה הקטלני קוביד-19 בכל רחבי העולם, ולכל השליחים והעובדים החיוניים שמסכנים את חייהם כדי לספק לבני אדם בעולם מזון ושתייה בזמן אילוצם להישאר בביתיהם כדי להישאר בטוחים ובחיים ולא להכביד על בתי החולים הציבוריים והצוותים הרפואיים שעובדים 24 שעות מסביב לשעון במלחמה בפנדמיה והצלת חיים.

מצורפת רשימת האומנים והשירים שביצעו על פי סדר הופעתם ב 4 השעות הראשונות של המשדר החי ששודר לעולם כולו אתמול בלילה.

Hours 1 & 2
Andra Day - Rise Up
Niall Horan - Black And White
Vishal Mishra - Aaj Bhi
Sofi Tukker - Purple Hat
Hozier & Maren Morris - The Bones
Adam Lambert - Mad World
Rita Ora - Lonely Together
Hussain Al Jassmi - Bahebek Wahashtini / Mohem Jedan
Kesha - Rainbow
Lang Lang & Gina Alice Redlinger - Four Hands
Luis Fonsi - No Me Doy Por Vencido
Jennifer Hudson - Memory
Liam Payne - Midnight
Black Coffee Feat. Delilah Montagu - Drive
The Killers - Mr. Brightside
Eason Chan - I Have Nothing
Lisa Mishra - Sajna Ve
Milky Chance - Stolen Dance
Charlie Puth - See You Again
Jessie Reyez - Coffin
Picture This - Troublemaker
Hours 3 & 4
Jessie J - Flashlight (From Pitch Perfect 2)
Common - The Light
Jacky Cheung - Touch Of Love
Sebastian Yatra - Robarte Un Beso
Ben Platt - I Want To Hold Your Hand
Delta Goodrem - Together We Are One
Annie Lennox - I Saved The World Today
Sheryl Crow - I Shall Believe
Juanes - Mas Futuro Que Pasado
Ellie Goulding - Love Me Like You Do
Christine And The Queens - People, I've Been Sad
Zucchero - Everybody's Got To Learn Sometime
Jack Johnson - Better Together
Kesha - Praying
Cassper Nyovest Feat. Mahotela Queens - Malome
Adam Lambert - Superpower
Sofi Tukker - Drinkee
Finneas - Let's Fall In Love For The Night
The Killers - Caution
Jess Glynne - I'll Be There
Sho Madjozi - Good Over Here
Liam Payne & Rita Ora - For You (From Fifty Shades Freed)

One World: Together At Home

צפייה מהנה ותשמרו על עצמכם 

לצפיה ב-' באירופה נלהבים מעדן אלנה סיכום תגובות מדהימות לעדן...'
באירופה נלהבים מעדן אלנה סיכום תגובות מדהימות לעדן...
18/04/2020 | 22:39
234
לצפייה: אוהדי אירוויזיון רבים נדהמו מהזמרת הישראלית עדן אלנה, קבלו את סיכום התגובות המדהימות שבהם נתקלנו ביוטיוב! > https://youtu.be/jUNftB70pLE

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ