לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1809418,094 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'וידאו: אלני פוריירה ומשה פרץ הופיעו אמש בקיסריה'
וידאו: אלני פוריירה ומשה פרץ הופיעו אמש בקיסריה
19/09/2019 | 15:05
37
אלני פוריירה ומשה פרץ הוציאו שיר חדש יחד והופיעו אמש בקיסריה! כן אלני בישראל!
לקריאה וצפייה:
http://www.euromix.co.il/2019/09/19/%d7%90%d7%9c%d...
לצפיה ב-' הזדמנות אחרונה להצביע למצעד הישראלי של שירי האירוויזיון '
הזדמנות אחרונה להצביע למצעד הישראלי של שירי האירוויזיון
19/09/2019 | 14:05
20
בערב סוכות, 13/10/19, ישודר ב- EuroMix המצעד הישראלי של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון! זו ההזדמנות האחרונה שלכם להצביע למצעד הענק של שירי האירוויזיון והקדמי אירוויזיון מכל הזמנים לשנת תשע"ט.... אל תפספסו את ההזדמנות להיות חלק מהמסיבה הגדולה!
http://www.euromix.co.il/2019/09/08/%d7%94%d7%9e%d...

תצביעו ותשפיעו!

לצפיה ב-'אוהד שרגאי, לואי עלי ומפורסמים נוספים בדרך לכוכב הבא 2020?'
אוהד שרגאי, לואי עלי ומפורסמים נוספים בדרך לכוכב הבא 2020?
15/09/2019 | 18:43
4
108
לצפיה ב-'די, שיתנו הזדמנות ליוצרים חדשים'
די, שיתנו הזדמנות ליוצרים חדשים
16/09/2019 | 16:40
3
29
לצפיה ב-'אל דאגה , אוהד שרגאי לא ייצג אותנו ברוטרדאם'
אל דאגה , אוהד שרגאי לא ייצג אותנו ברוטרדאם
16/09/2019 | 21:51
2
92
הספיק ל"קשת" ו"כאן" הפסולת שהוא יצר לנו דווקא כשאיחרנו בת"א.
ובנימה אישית, ממש לא סבלתי אותו, כשהתמודד בעבר ב"כוכב נולד".
לצפיה ב-'הוא עדיין הבן זוג של מדלי? '
הוא עדיין הבן זוג של מדלי?
17/09/2019 | 08:37
1
35
לצפיה ב-'לא עד כמה שידוע לי....'
לא עד כמה שידוע לי....
17/09/2019 | 10:02
91
אני ראיתי במקרה את מדלי צמוד עם מישהו לפני חודשיים בקניון רמת אביב, כשאני עולה במדרגות הנעות, והוא יורד בחברתו של בחור, והם נראו די צמודים, ולא...זה לא היה שרגאי.

שאני אבין, היה  פעם משהו בין שרגאי למדלי? חחחח
לצפיה ב-'קובי מרימי בשיר חדש'
קובי מרימי בשיר חדש
13/09/2019 | 01:14
9
82
הוא גם בין כותבים. לי נשמע לקחו את כל קלישאות האירוויזיון האפשריות, דחפו קצת יותר מדי השראה מ-N*Sync  ציפו את זה בקיטש הודי, והנה זה... דווקא חמוד

לצפיה ב-'אהיה בנאלי ואגיד את האמת: זה היה צריך להיות השיר שלו בתחרות'
אהיה בנאלי ואגיד את האמת: זה היה צריך להיות השיר שלו בתחרות
13/09/2019 | 08:55
102
באירוויזיון הקול שלו היה נשמע כמו קול מהשאול, או כמו שמישהו אמר לי "קול מהמעמקים, ממעמקי הישבן". הייתה ציפיה שהטוקסידו שלו יעבוד - אבל זה עובד רק על ישראלים; באירופה זה היינו הך וחסר משמעות. הוא לא דומה לפרדי מרקיורי וגם אם כן - אז מה? אז הוא דומה.
המלווים שלו שפתאום צצו ונעמדו מולו כאילו חזרנו אל ימי "אמן" ו"חי", מי היה משוכנע שזה כל כך נכון שמכל האופציות השונות להעמדה דווקא צריך זמרי ליווי מאחוריו?
ואם משתמשים בגשר כדי שהקהל הבייתי ישתגע, אז יש דרך לעשות את זה, עם דרמה.
איזה פספוס. כמה מביך לקבל 12 נקודות מבלרוס, ולדעת באותו רגע שמשהו שם פייק בניקוד.
לצפיה ב-'לא רע בכלל!'
לא רע בכלל!
13/09/2019 | 09:44
80
נכון, זה ממש לא מה שציפינו ממנו (זאת הגרסה הטובה לביצוע הנוראי שלו לפואגו מהכוכב הבא, לא אסלח ולצערי גם לא אשכח). עדיין, זה נהדר! זה עדכני, קצבי ורקיד לי לאללה (וזה באסה, כי אני עם נקע וכל השירים הרקידים החדשים האלו לא באים לי בטוב עכשיו, הם היו יכולים לצאת עוד שבועיים ככה). אני ממש מקווה שזה לא שיר שהוגש לוועדה, כי אם כן- באסה, חבל שלא בחרנו בו, הוא בטוח היה מצליח יותר מהום. נכון, זה לא מחדש בעליל ונשמע כמו רב השירים השנה, אבל הוא עדיין נהדר!
ו... קצת מתביישת לעצמי על זה שלא שמתי לב לדמיון לביי ביי ביי על ההתחלה. הלכתי להעמיד את עצמי בפינה.
לצפיה ב-' איכסוש'
איכסוש
13/09/2019 | 19:51
18
לצפיה ב-''
14/09/2019 | 01:15
57
מה שכן זה עדיין פחות עבש ממה שהוא שר בתל אביב, וזה כנראה היה מקבל הופעה קצת יותר חצופה ושובבה מאשר הצדי-צרפתי-על-סטרואידים שיואב צפיר סידר לHome.
לצפיה ב-'קובי כנראה מבין מי קהל היעד בישראל '
קובי כנראה מבין מי קהל היעד בישראל
14/09/2019 | 16:03
91
בואו נודה על האמת, אם הוא ישחרר שירים באותו סגנון שהוא שר בכוכב הבא - לא חושב שיהיה לזה קהל.

בעיניי זה שעטנז לא מוצלח, אבל הוא עושה מה שהוא צריך לעשות בשביל להתפרנס מהקול שלו

לצפיה ב-'תת רמה'
תת רמה
15/09/2019 | 17:42
3
63
מה זה הגועל נפש הזה.
בתור מי שלא מאזין בכלל למוזיקה ציונית אני  לא אמור להזדעזע. ובכל זאת הקאתי. איכס
לצפיה ב-'אתה מוזמן להאזין למוסיקת חאמס מהמסגד בעזה'
אתה מוזמן להאזין למוסיקת חאמס מהמסגד בעזה
16/09/2019 | 13:15
2
55
עם זה בטוח תיהנה.
לצפיה ב-'את מוזמנת להצביע מחר לנתניהו'
את מוזמנת להצביע מחר לנתניהו
16/09/2019 | 17:19
1
54
שימשיך לרצוח מפגינים מול הגדר כמו שאת אוהבת כבשה פשיסטית עלובה
לצפיה ב-'קודם כל אל תפנה אלי בלשון נקבה, כי אני גבר זכר....'
קודם כל אל תפנה אלי בלשון נקבה, כי אני גבר זכר....
16/09/2019 | 21:46
54
אם היית קצת מתאמץ להקיש על הניק שלי ולראות מין. הבנת את זה ברוך?
דבר שני: אין שום קשר למה/למי אני מצביע בבחירות, אם בכלל.
דבר שלישי: אם ביבי בכלל מתקרב, אז החברים שלך , הטרוריסטים מעזה , הם מרצחים פשיסטים , ידידיו של היטלר, צורר היהודים שייזכר לדיראון עולם.
ולא , זה לא אומר שאני מצביע לביבי,ולא - הוא אינו טלית שכולה תכלת בלשון המעטה, אבל מבחינתי , מי שמפגע בכוונה תחילה בישראלים באשר הם באמצעות מעשה טרור ופיגועים, מגיע לו להירקב בגהנום
סליחה אתה ישראלי? אם לא , סע לחיות בבונקר עם חברך מוחמד דף,ונסה לעזור לו לכוון גראדים ו-M75.
לצפיה ב-' המצעד הישראלי הענק של שירי האירוויזיון תשע"ט יוצא לדרך!'
המצעד הישראלי הענק של שירי האירוויזיון תשע"ט יוצא לדרך!
08/09/2019 | 13:02
145
המצעד הישראלי של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון יוצא לדרך! הצביעו למצעד המסכם של שירי האירוויזיון והקדמי אירוויזיון מכל הזמנים לשנת תשע"ט.
http://www.euromix.co.il/2019/09/08/%d7%94%d7%9e%d...
לצפיה ב-'ניקוד מוזר'
ניקוד מוזר
01/09/2019 | 16:03
2
243
שלום לכולם,
שמתי לב שיש שירים שהתמודדו השנה והם נמצאים בעשרת השירים הפופולאריים ביולי / אוגוסט בעמוד של האירוויזיון ביוטיוב ועדיין הם קיבלו ניקוד ממש נמוך מהקהל (לדוגמא מלטה שבגמר היא מקום 5 מהסוף בהצבעת הקהל,קפריסין מקום 7 מהסוף בגמר בקהל).
למישהו יש הסבר נורמלי לזה?
לצפיה ב-'יש לי מיני הסבר על מלטה'
יש לי מיני הסבר על מלטה
01/09/2019 | 18:22
1
174
לפחות לפי דעתי (בתור חובב לייט שלא לוקח את התחרות ברצינות רבה מידי)

* זה היה השיר הראשון ועד רגע ההצבעה השיר הספיק להתפוגג בראש שלך
* באיזהשהו שלב בביצוע החבר'ה האלה עשו מן תנועה שנראית כמו צלב קרס - ברור לי שזה לא הכוונה וזה סתם יצא כך, אבל לפחות מבחינתי היו כמה שניות שזה הוציא אותי לגמרי מפוקוס ןגרם לי לחשוב על כמה לא חשבו על זה לפני וכמה זה מצטלם רע, במיוחד על הבמה פה בישראל
* בסופו של דבר - זהו שיר פופ כיפי, אז הוא מתחרה על אותה משבצת של נורווגיה שוויץ וקפריסין, אז יצא כך שהשיר לא קיבל את מרב פוטנציאל הנקודות שאולי הוא היה מקבל בשנה אחרת.
* שירים שמגיעים לסוף הטבלה הם לאו דווקא שירים רעים. לרוב שירים רעים מגיעים לסוף הטבלה, אבל גם סתם שירים שנופלים בין הכסאות. קח לדוגמא את crazy של שנה שעברה - לא שיר רע, לא ווקאל רע, ולמעשה שיר הרבה יותר שמיע מ-90% ממה שהוצג לנו שנה שעברה בליסבון, ועדיין.
* אני חושב שדווקא הפרסום של השיר כמודעה ביוטיוב טרם האירוויזיון עשה לשיר יותר נזק מתועלת , כי המעריצים, שיכולים לתת פוש נוסף לשירים שהם אוהבים, מרגישים שדחפו להם את השיר בכוח במקום שהשיר יתפוס מומנטום אורגני.
לצפיה ב-'אני חושב שהצופים סולדים מזמרים שנתפשים בעיניהם כחובבנים'
אני חושב שהצופים סולדים מזמרים שנתפשים בעיניהם כחובבנים
01/09/2019 | 20:05
131
אני חושב שהשיר המלטזי היה פיצוץ. אני חושב שהוא נפגע מהביצוע, וכאן צריך לעשות הפרדה בין היכולת הווקאלית לבין מה שהמלטזית נתנה.
אם היא שרה טוב או לא - זה נתון לויכוח ולדעתי זה לא הדבר שפוגע ברוב המבצעים.
אני חושב שהביצוע, גם אם הוא מהוקצע, גם אם הוא מושקע ויפה, יכול להיות חשוד בתחושה של "טקס סיום י"ב" בכל בית ספר תיכון באירופה. במילים אחרות: חובבני, מנסה להיות משהו שהוא לא, נשאר בעמדת ה"בכאילו טוב", ובעיקר תחושה של "רגע רגע, קצת עובדים עליי פה". כולנו היינו בטקס סיום תיכון, כולנו זוכרים את השירים שבוצעו מול ההורים והשכבות הנמוכות יותר, את ההתלהבות של בני 17 שקצת מעמידים פנים לרגע שהם זמרים, אבל בעצם הם מחזיקים מיקרופון לראשונה ועושים דאווינים. מי שיושב בקהל מתמוגג אם הבן או הבת שלו על הבמה, כי הם צעירים, וילדים, אז מתלהבים. הם לא זמרים.

גם אם המלטזית נתנה הופעה טובה, היא לא "עברה" טוב, כי היא עברה כילדה שזוכרים מהטקס ההוא. גם הצ'כים שהשתטו ועשו שטויות - השיר מצויין, הבמה הייתה יפה, אבל אלה הם בדיוק החבר'ה המתלהבים שמזכירים את מי ששרו בטקס את "סוף זה תמיד התחלה של משהו אחר" או "העולם עגול ופתוח" או "קח אותו לאט את הזמן".

התחושה הזו מספיקה כדי לפסול, לטעמי, הצבעה לשיר, ובחירה בשיר אחר, גם אם בסך הכל חיבבו אותו.
לצפיה ב-' ההכנות לקראת אירוויזיון 2020 עולות הילוך - כל הפרטים.'
ההכנות לקראת אירוויזיון 2020 עולות הילוך - כל הפרטים.
01/09/2019 | 12:40
2
211
ההכנות לקראת אירוויזיון 2020 עולות הילוך. לפניכם סיכום כל הפרטים הידועים עד כה לגבי ההכנות לקראת אירוויזיון 2020 אשר ייערך ב- 12, 14 ו- 16 במאי.
http://www.euromix.co.il/2019/09/01/%d7%94%d7%94%d...
לצפיה ב-'לפני-כן יש פסטיבל נקניקים בהונגריה באוקטובר'
לפני-כן יש פסטיבל נקניקים בהונגריה באוקטובר
01/09/2019 | 13:56
1
110
לפני ההכנות לאירוויזיון, שיתקיימו רק במאי 2020, יהיה את csabai kolbaszfesztival, פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה בין 24 ל- 27 באוקטובר !!!
לצפיה ב-'חבוב , פה זה לא פורום אוכל/נקניקים - טעית בפורום...'
חבוב , פה זה לא פורום אוכל/נקניקים - טעית בפורום...
01/09/2019 | 14:15
100
אין שום קשר לאירו' ולשירים ,ובבקשה גאל אותנו מייסורים על אוכל מעובד בכל שרשור שהגבת, כאילו אין מחר.
מקווה מאד שמנהלי הפורום ידאגו להסיר את הפוסטים האחרונים שלך בכל השרשורים, כפי שידעו לעשות זאת בעבר.
די, מיצינו!
לצפיה ב-'התגעגעתם למחמוד? קיבלתם-מסתמן שיופיע כאן באוקטובר בראשל"צ'
התגעגעתם למחמוד? קיבלתם-מסתמן שיופיע כאן באוקטובר בראשל"צ
01/09/2019 | 10:58
3
128
אז הנה הוא חוזר אלינו, כנראה מרוב געגועים לישראל, אלסנדרו הגדול שמבחינתי הוא הזוכה בתחרות כאן ב"אקספו".
מסתמן שהוא הולך להופיע בזאפה לייב פארק בראשל"צ בתחילת חודש אוקטובר.
אני רק מחכה לפרטים על מכירת הכרטיסים. זה לדעתי הולך להיות SOLDOUT גם ע"י חובבים וגם ע"י נון חובבים.
איזה כיף!!!

מקור הידיעה:

לצפיה ב-'יש אירוע לא פחות חשוב באוקטובר !!!'
יש אירוע לא פחות חשוב באוקטובר !!!
01/09/2019 | 13:59
118
פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה - csabai kolbaszfesztival יתקיים בין 24 ל- 27 באוקטובר !!!
אירוע לא פחות חשוב מהאירוויזיון !!!
לצפיה ב-'וזה הסינגל החדש של מחמוד: BARRIO'
וזה הסינגל החדש של מחמוד: BARRIO
01/09/2019 | 14:10
126
את הסינגל החדש הוא שחרר לפני יומיים , להלן לינק להאזנה לסינגל המלא.
השיר הוא בסגנון לטיני/ספרדי שכמובן מבוצע באיטלקית.
קליפ רשמי ישוחרר במהלך 48 השעות הקרובות.

כפי שהבנתם מהלינק הנ"ל, הוא גם הגיע לתחנות הרדיו כאן בארץ.
לצפיה ב-'תאריך מדויק של ההופעה שלו כאן בארץ: 3 באוקטובר.'
תאריך מדויק של ההופעה שלו כאן בארץ: 3 באוקטובר.
04/09/2019 | 12:37
29
לצפיה ב-'רוטרדם תארח את אירוויזיון 2020!'
רוטרדם תארח את אירוויזיון 2020!
30/08/2019 | 13:03
18
173
התחרות תיערך ב-AHOY ארנה ברוטרדם ב-12,14 ו-16 במאי 2020
לצפיה ב-' כתבת וידאו בעברית'
כתבת וידאו בעברית
30/08/2019 | 13:15
129
רוטרדם נבחרה לארח את אירוויזיון 2020 אשר יתקיים בהולנד. העיר גברה על מאסטריכט ו- 4 ערים נוספות. אירוויזיון 2020 ייערך במרכז הכנסים Rotterdam Ahoy.
https://www.youtube.com/watch?v=3A-fGqdeRVA&t=...

לצפיה ב-' כתבה בעברית ב- EuroMix'
כתבה בעברית ב- EuroMix
30/08/2019 | 13:16
87
לצפיה ב-''
30/08/2019 | 13:43
8
104
לצפיה ב-'לי יש רק תקווה אחת (וכן היא מאוד צפויה)'
לי יש רק תקווה אחת (וכן היא מאוד צפויה)
30/08/2019 | 14:56
7
186
שגם בבמה שלהם יהיה אלמנט זז. תודה לאל הבמות בישראל הצליחו תמיד להשפיע על האירויזיון שבשנה העוקבת, כך שגם באמסטרדם 80 וגם בשטוקהולם 00 היו בבמות אלמנט זז משמעותי. אף אחד לא ירצה לשבור את המסורת הזו ולכן אני לא מודאג. יהיה אלמנט זז גם שנה הבאה. 
לצפיה ב-'בשטוקהולם? המלבנים? הם במכוון יצרו במה ולוח ניקוד מכוער'
בשטוקהולם? המלבנים? הם במכוון יצרו במה ולוח ניקוד מכוער
30/08/2019 | 16:21
6
119
למה במכוון? חשבו שבייסיק זה אסתטי. 
לצפיה ב-'מי אתה שתצא נגד אלמנט זז?'
מי אתה שתצא נגד אלמנט זז?
30/08/2019 | 19:37
5
27
לצפיה ב-'נראה לי שב-1970 היה אלמנט זז, אגב'
נראה לי שב-1970 היה אלמנט זז, אגב
31/08/2019 | 07:45
4
34
לצפיה ב-'נכון ובחזרה הגנרלית כל האלמנטים נפלו על הרצפה ויצרו משבר'
נכון ובחזרה הגנרלית כל האלמנטים נפלו על הרצפה ויצרו משבר
31/08/2019 | 10:58
42
לצפיה ב-'וניתן להתרשם מהאלמנט הזז (המהמם) גם מהאינטרבל אקט:'
וניתן להתרשם מהאלמנט הזז (המהמם) גם מהאינטרבל אקט:
31/08/2019 | 11:05
103
נראה שלא רק הישראלים, אלא גם ההולנדים אוהבים אלמנטים זזים באירוויזים אצלם. אם לא יהיה אלמנט זז באירוויז 2020 לא יודע מה אעשה עם עצמי. 
לצפיה ב-'ובואו לא נשכח את הצרפתים'
ובואו לא נשכח את הצרפתים
31/08/2019 | 13:26
1
84
שהיו הראשונים לבנות במה מבוססת אלמנטים זזים, ב-1959.

לצפיה ב-'גם הציגו את כל הזמרים בתחילת המופע תוך שימוש באלמנט הזז'
גם הציגו את כל הזמרים בתחילת המופע תוך שימוש באלמנט הזז
31/08/2019 | 15:43
61
גם באירוויז האחרון שהצרפתים ארחו, ב-78 היה אלמנט זז משמעותי. פייר? אני כבר מת לדעת פרטים על הבמה של 2020. זה יהיה תחילתו של עשור חדש, שנות ה-20 המפוארות, הפריחה של מוזיקת הג'אז, צ'ארלי צ'אפלין, גסטבי הגדול, ואני משער שפלוריאן וידר לא יהיה זה שיעצב את הבמה. אני מקווה שהמעצב שיבחר יפעל כשורה ובכך ימנע מקללת פולסא דנורא. 
לצפיה ב-'יופי, אני אעשה פייק GPS על רוטרדם בגריינדר, נראה את ההיצע'
יופי, אני אעשה פייק GPS על רוטרדם בגריינדר, נראה את ההיצע
30/08/2019 | 16:24
2
45
לצפיה ב-'לפני כן תעשה על בקשצ'אבה בהונגריה'
לפני כן תעשה על בקשצ'אבה בהונגריה
01/09/2019 | 14:02
1
51
לידיעתך, יש אירוע לא פחות חשוב בהונגריה בין 24 ל- 27 באוקטובר. csabai kolbaszfesztival, פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה בעיר בקשצ'אבה בהונגריה
לצפיה ב-'חמודה שלי, בגריינדר מחפשים נקניקים כל השנה בלי פסטיבל'
חמודה שלי, בגריינדר מחפשים נקניקים כל השנה בלי פסטיבל
01/09/2019 | 15:10
22
לצפיה ב-'כצפוי-מכרז כה מיותר(אפילו שלפי התקנים של EBU יש לערוך אותו)'
כצפוי-מכרז כה מיותר(אפילו שלפי התקנים של EBU יש לערוך אותו)
30/08/2019 | 17:50
2
138
כל העיתונאים ההולנדיים שדיברת איתם ביום הגמר, כולל ידידה טובה שלי, שהיא אחת מהם, אמרו לי שכל מכרז שיערך עם ערים נוספות לצד רוטרדם הוא כה מיותר.

בקיצור, הבחירה הנכונה והמתבקשת.DONE.
לצפיה ב-'אינני בטוח שחובה לערוך מכרז'
אינני בטוח שחובה לערוך מכרז
09/09/2019 | 09:56
1
22
זו החלטתם של הגוף המארח להחליט מה הכי טוב, וה-ebu שיאשר שהכל עומד לפי דרישות הבסיס.
לצפיה ב-'אז זהו שלא - EBU מחייב לפי התקנים שיהיה מכרז לפחות בין שתי..'
אז זהו שלא - EBU מחייב לפי התקנים שיהיה מכרז לפחות בין שתי..
09/09/2019 | 10:01
27
ערים. זה בתקנון שלו.
לצפיה ב-'בקשצ'אבה תארח את פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה'
בקשצ'אבה תארח את פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה
01/09/2019 | 13:55
57
שכחתם לציין שלפני שרוטרדאם תארח את אירווזיון 2020, יהיה בהונגריה בבקשצ'אבה, פסטיבל הנקניקים הגדול של הונגריה, csabai kolbaszfesztival, בין התאריכים 24 ל- 27 באוקטובר 2019, יותר מחצי שנה לפני האירוח של רוטרדאם !!!
לצפיה ב-'למה אף אחד לא מדבר על הגזע האירוויזיוני העליון?'
למה אף אחד לא מדבר על הגזע האירוויזיוני העליון?
30/08/2019 | 07:06
9
213
אלה שזכו באקרדיטציה, אלה שצפו בכל החזרות הן בחדר העיתונאים והן באולם עצמו, אלה ששהו באולם במהלך בניית הבמה, אלה שהסתובבו בבאבל בינות לאמנים ולצוותים, אלה ששהו במסיבות העיתונאים מבלי להיות עיתונאים, אלה שזכו לעמוד על הבמה עצמה (אפילו במהלך משדר הגמר עצמו), אלה שנכנסו חינם לכל המסיבות והאירועים, אלה שקיבלו טיולים בחינם ברחבי הארץ, אלה שהשתובבו והצטחקקו עם הזמרים והפכו לידידיהם בלב ובנפש, אלה שלהיות נוכחים במופעי הלייב זה כל כך לא לרמה שלהם ובמקום הם היו במתחמי ה-VIP בגני התערוכה וישבו על ספות ואכלו טאפאס, אלה שלקחו חלק בשטיח האדום ולא עמדו כמו כלבים עזובים מוקפים בגדרות הרחק הרחק, אלה שהתראיינו לתכניות בטלוויזיה, אלה שלקחו חלק בהפקת המופע על כך גווניו ויהיה להם מה לספר לנכדים בעוד 40 שנה. 

אני מקלל אתכם, את כולכם. אני, נציג הפרולטריון, המעמד הנמוך, זה שלא זכה להתענג על מנעמי החיים, מקלל אתכם הגזע האירוויזיוני העליון באלף קללות. מאחל לכם שתאבדו את הזכרון ותשכחו מכל הדבר הטוב הזה שקרה לכם. טינופות. 
לצפיה ב-'לי פחות מפריע, בכלל מסתיר מפני הסביבה את הקשר לאירוויזיון'
לי פחות מפריע, בכלל מסתיר מפני הסביבה את הקשר לאירוויזיון
30/08/2019 | 08:17
4
46
לצפיה ב-'אין קשר לסביבה, האירוויזיון זה בועה'
אין קשר לסביבה, האירוויזיון זה בועה
30/08/2019 | 10:33
3
87
אתה חושף עצמך רק בפני חובבי אירוויז אחרים, כלומר ניתן לשמר רמה מסוימת של אנונימיות או דיסקרטיות ועדיין להנות מכל מנעמי החיים שיש לאירוויז להציע. מה גם, שבניגוד לעבר, היום להיות חובב אירוויז זו כבר ממש לא בושה. וגם אני מודה שהפכתי מאחד שמתבייש בזה לאחד שמתגאה בזה - גם בסביבה החוץ-אירוויזיונית. וכשאני מספר לאנשים לא אירוויזיוניים שהייתי באירוויז השנה ניתן לראות שהם הופכים לירוקים מרוב קנאה. כלומר החשש שלנו שהסביבה החיצונית תלעג לנו בשל חיבתנו לאירוויז הוא לחלוטין איננו מבוסס. 
לצפיה ב-'למדתי על בשרי, כשהזכרתי את האירוויזיון בדייט והבחור כמעט ברח'
למדתי על בשרי, כשהזכרתי את האירוויזיון בדייט והבחור כמעט ברח
30/08/2019 | 16:18
2
86
בעולם ההומואי בו חשובים המרכיבים: גבריות, שרירים, שעירים, שחומים וכו' - מניסיוני רצוי לאוחצ'ות כמונו להסוות קצת את התחביב. אולי בדייט השלישי

אומרים לנו מגיל 0 "תהיה מי שאתה ואל תתבייש, תהיה כמו שאתה", אני מסכים, עד שזה מגיע לאירוויזיון. תכחישו!
לצפיה ב-'באירוע חובבים לפני 10 שנים בערך...'
באירוע חובבים לפני 10 שנים בערך...
31/08/2019 | 05:19
1
53
... על דלת האולם (הי מספר אולמות) היה כתוב שזה Lחובבי האירוויזיון, ואני הרגשתי ממש ממש ממש מפודח הכנס שם.
כאילו, שאלתי את היו"ר דאז אם הוא לא יכל לרשום "חוג אוריגמי גאה", או "אלכוהולים אנונוימים", "סאדו מאזו למתחילים", או "פועלי bds" ומצידי אפילו "פדופילים בשיקום".... משהו , רק לא "חובבי אירוויזיון"
לצפיה ב-'מזכיר לי איך הוצאתי כרטיס דיגיתל בשביל אירוע אירוויזיון'
מזכיר לי איך הוצאתי כרטיס דיגיתל בשביל אירוע אירוויזיון
31/08/2019 | 07:40
60
הגעתי לעיריית תל אביב, ניגשתי לדלפק להפיק כרטיס ואז לקבל את הכרטיסים בשביל האירועים שהיו במועדון התיאטרון (2016-2017?) לפני התחרות. עם כמה שכל מי שבא לשם ניסה להתנהג כאילו זה לגיטימי ושגרתי לקבל את הכרטיסים, הייתה קצת תחושה של פאדיחה.
ובכל פעם שהגיע מישהו עם גופיה וקצת שרירים, מבלי שהוא הוציא מילה, פנתה אליו פקידה ושאלה: "כרטיסים לאירוויזיון?"
לצפיה ב-'מהיכרות עם חלקם'
מהיכרות עם חלקם
31/08/2019 | 09:33
3
82
מדובר באנשים שפועלים דיי קשה על מנת לדחוף את עצמם לקבלת האקרדיטציות האלה... תחשוב אם זה מתאים לך לקושש נדבות ולהתחנף לבעלי אינטרס כאלה ואחרים במהלך כל השנה על מנת לקבל את הpass הלא כזה נוצץ (לדעתי לפחות).
לצפיה ב-'לא יודע עד כמה הפס נוצץ אבל לשבת בחדר העיתונאים '
לא יודע עד כמה הפס נוצץ אבל לשבת בחדר העיתונאים
31/08/2019 | 10:56
2
70
ולצפות במשך שבוע בחזרות זה משהו שהיה יכול להתאים לי ובמקום ישבתי בבית והתפוצצתי מקנאה, וייחלתי מיתה בייסורים לכל החברים בחדר העיתונאים, שכן לא יכלתי להתגבר על תחושות הקנאה העזות והקשות שהציפו אותי. 

נכון, היה לי שבוע אירוויז מופלא, אבל בנקל יכלו להיות לי שבועיים אירוויז מופלאים. יחד עם זאת, אני משתדל להסתכל על חצי הכוס המלאה ולהעריך את המזל שהיה לי בהשגת כרטיס לגמר וליתר המופעים, ולתענוג שחשתי בכל פעם שראיתי את האלמנטים הזזים אכן זזים. אז אני לחלוטין לא מתלונן, אבל בהחלט התסכול הזה של להיות בבית במקום באולם עצמו ולצפות בחזרות ולהעביר רשמים עם חברים מכל העולם נצרב בי. 

לא אסע לאירוויזים בחו"ל ככל הנראה (NEVER SAY NEVER), ומשכך אצלי הרכבת כבר עזבה את הרציף. לכן ככל הנראה לא אפעל בעתיד ולא אלקק לאיש כדי לנסות להשיג אקרדיטציוש, שכן את האירוויזים הבאים, ככל הנראה, אחווה דרך המרקע. 
לצפיה ב-'איזה מזל יש לי שאני לא אוהב בני אדם, אחרת גם הייתי מקנא'
איזה מזל יש לי שאני לא אוהב בני אדם, אחרת גם הייתי מקנא
31/08/2019 | 19:57
1
17
לצפיה ב-'קנאה זה מנגנון מאוד מתוחכם בגוף האדם שמאותת לך שמשהו חסר לך'
קנאה זה מנגנון מאוד מתוחכם בגוף האדם שמאותת לך שמשהו חסר לך
31/08/2019 | 21:17
42
והמנגנון הזה פעל אצלי שעות נוספות בשבוע האירוויז הראשון מתוך 2. בשבוע השני כבר לא, כי לקחתי חלק בכל הפעילויות, הייתי בכל המופעים ובכל המסיבות, והכל היה נהדר. לגמרי שבוע בלתי נשכח. אבל השבוע הראשון אוי השבוע הראשון... אז ישבתי בבית ויצא לי עשן מהאזניים. 
לצפיה ב-'יאללה שיבחרו כבר את העיר המארחת, אני כל היום בגריינדר מעצבים'
יאללה שיבחרו כבר את העיר המארחת, אני כל היום בגריינדר מעצבים
27/08/2019 | 21:49
3
97
לצפיה ב-''
27/08/2019 | 21:53
1
92
דווקא לי גריינדר מביא את העצבים 
לצפיה ב-'התרגלתי, אני מעמודי התווך של הגריינדר, אם לא מהמייסדים'
התרגלתי, אני מעמודי התווך של הגריינדר, אם לא מהמייסדים
29/08/2019 | 20:09
22
לצפיה ב-'אתר Eurovoix טוען שרוטרדאם כבר נבחרה'
אתר Eurovoix טוען שרוטרדאם כבר נבחרה
28/08/2019 | 20:51
104
אין שום אישור מאף גורם באמת רשמי.
לצפיה ב-'הדרך לאירוויזיון הילדים 2019 חלק 2'
הדרך לאירוויזיון הילדים 2019 חלק 2
24/08/2019 | 20:38
145
קישור לחלק הראשון:
התחרות כזכור תתקיים בעיר גליביצ'ה (לא רחוק מקטוביץ').

הרבה דברים נחשפו בקשר לתחרות השנה מאז החלק הראשון
ונתחיל מהדבר החשוב ביותר לאחר שגיאורגיה בחרה את גיאורגי רוסטשווילי לייצג אותם בתחרות יש לנו שיר ראשון.
אוקראינה בחרה את הנציגה ואת השיר שלה לתחרות מבין 10 השירים שהיו מועמדים. שיטת הבחירה הייתה 100% שופטים
השיר הנבחר הוא "כשנדמה" שמבוצע ע"י סופיה איבנקו, השיר מצורף למטה ביחד עם שירי הקדם ההולנדי (שימו לב שזו לא הגרסה הסופית של השיר ועד תחילת אוקטובר נקבל גרסה חדשה לשיר).

בנוסף לפני כמה ימים נחשפו שמות מנחי התחרות: אידה נבקובסקה הפולנית-אמריקנית, מנחה טלוויזיה בערוץ TVP2 הפולני, אלכסנדר שיקורה, מנחה וכתב ליייף סטייל פולני וכמובן, רוקסנה (רוקסי) ונגיאל זוכת התחרות בשנה הקודמת שאלבומה הראשון (המצוין והמומלץ מאוד) קיבל אלבום זהב כחודשיים בלבד לאחר יציאתו לאור.
זו הפעם הראשונה שזוכה אירוויזיון הילדים מנחה את התחרות  לאחר שכבר היו לנו משתתפי עבר של תחרות הבוגרים (פולי ג'נובה), משתתפים לעתיד של תחרות הבוגרים (זנה) ומשתתפי עבר של אירוויזיון הילדים (ליזי פופ).

בנוסף לכך, ב-4 מדינות בחרו נציגים לתחרות: מילה מורסקוב תייצג את מקדוניה הצפונית עם שיר שנכתב ע"י נציג מקדוניה בתחרות ב-2005, ירזן מקסים ייצג את קזחסטן לאחר שסיים במקום השלישי ב"קדם" שהיה בשנה שעברה בקזחסטן, מלאני גרסיה תייצג את ספרד בשיר בסגנון אופראי ככל הנראה ואליאנה גומז בלנקו תייצג את מלטה לאחר שנבחרה ע"י הקהל והשופטים במלטה מבין 10 זמרים שהשתתפו בתחרות למציאת הזמר.

כמו כן נחשפו שיטות הבחירה באירלנד (שני חצאי גמר שצולמו מראש וגמר שבהם המתמודדים שרים קאברים באירית ללהיטים באנגלית ולאחר מכן יותאם לזוכה שיר) ופולין (בהתחלה הם רצו לבחור בחירה פנימית אך לאחר שהם זכו, הוחלט ללכת על שלושה מופעים מצולמים מראש שבכל אחד מהם יעלו מספר משתתפים לגמר, שם ישירו המשתתפים קאבר ואת השיר שלהם לתחרות).

מה מצפה לנו בהמשך:
חודש ספטמבר הוא חודש הקדמים כמו שניתן לראות למטה, כל המדינות שהודיעו על קדמים עד כה יקיימו אותם בחודש זה
חודש אוקטובר הוא חודש חשיפת השידור האחרונים והגשתם הרשמית לאיגוד השידור האירופי
כמו כן גם התוכנית האומנותית מתפרסמת בחודש זה
ובחודש נובמבר נחשף לפרטים האחרונים לקראת הגעת המשלחת לגליביצ'ה החל מה-15 בנובמבר.
לוח אירועים ידועים:
אוגוסט

חשיפת השיר המקדוני של מילה מורסקוב (ע"י השמועה שמסתובבת ככל הנראה באחד משלושת הימים האחרונים של החודש)
ספטמבר
לא ידוע-הקדם הרוסי, הקדם הבלארוסי (על פי התקנון, הקדם יתקיים לפני ה-27 בספטמבר).
24 בספטמבר- ויילס (בחירת הזמר בלבד ככל הנראה).
28 בספטמבר- הולנד
29 בספטמבר -אירלנד (זמר בלבד) ופולין
לא הכריזו דבר עד כה
אוסטרליה, איטליה, צרפת (בחירות פנימיות בוודאות).
ארמניה, אלבניה, סרביה ופורטוגל
קישור לקדם הבלארוסי

לצפיה ב-'האם הזמרת סנידה (SENIDAH) נבחרה לייצג את סלובניה?'
האם הזמרת סנידה (SENIDAH) נבחרה לייצג את סלובניה?
18/08/2019 | 15:13
131
לצפיה ב-'RAI בחרה במאי ומנהל אמנותי לסן רמו 2020 וזה לא קרלו קונטי'
RAI בחרה במאי ומנהל אמנותי לסן רמו 2020 וזה לא קרלו קונטי
13/08/2019 | 19:11
1
135
הם בחרו בבמאי ומנהל אמנותי בשם אמדאוס

למרות הנסיון העשיר שלו כמפיק וכבמאי זאת פעם ראשונה שלו כמנהל מוזיקלי בסן רמו,
rai הודיעו שהם מתכננים מופע שאפתני ומושקע היות והם חוגגים לפסטיבל סן רמו 70 שנה.הרשת שיחררה הודעה שזה יהיה פסטיבל המוקדש לזמר ולחגיגה - פסטיבל עם הפתעות, פסטיבל בשם ההיסטוריה של RAI שיראה את כל החברה המעורבת. אשר יתחיל במהדורה של Sanremo Giovani שתהיה פתיחה גדולה עוד יותר לטרנדים חדשים , שנערכה ביום שלישי האחרון בRAI, ותמשיך בסדרת מינויים נוספים במהלך 2020 `.
כניראה שבעוד 3 חודשים אפשר יהיה לשמוע את השירים שיתחרו בג`ובאני אך לא ברור עדיין אם מנהל המוזיקלי החדש יאמץ את המודל של קלאודיו וישבץ את המנצחים בג`ובאני בתחרות הגדולה.​Sanremo 2020, è ufficiale: Amadeus c...
כמו כן נודע שקומיקאי בשם פיורלה ילווה את חמשת ימי הפסטיבל אך כניראה לא כמנחה.

לצפיה ב-'תודה על העדכון'
תודה על העדכון
14/08/2019 | 15:35
78
איזה כיף לקרוא את הפוסטים ממך...
היה ברור שאחרי ״הבלאגן״ סביב הבחירה במחמוד, יהיו שינויים בהנהלת הפסטיבל. באופן אישי קיוויתי שהמנהל האומנותי יישאר. הבחירה האמיצה במחמוד הוכיחה את עצמה והוא הפך לסנסציה(וכמובן גם השיר המושלם שהצליח בטירוף). אני גם ממש אהבתי את הבחירות האומנותיות בשנתיים האחרונות(בניגוד לדעות שהרמה דוקא ירדה).
בקיצור, החלק המעודד הוא שגם השנה יעשו מאמצים לחזק את הפסטיבל בשמות מוכרים, לרגל חגיגות ה70.
ממש מקוה שהסן רמו ג׳ובאני יישאר באותה המתכונת של השנה שעברה. גם ברמת הפורמט, גם באופן חשיפת השירים באינטרנט ובעיקר בהשתתפות המנצחים בפסטיבל סן רמו.
אמשיך להמתין לעדכונים המרתקים שלך.
תודה

לצפיה ב-'תעלומת האלמנט הזז שלא היה - ליסבון 2018'
תעלומת האלמנט הזז שלא היה - ליסבון 2018
10/08/2019 | 05:52
6
232
ב-5.4.2018 דיווחתי כאן כי בבמה בליסבון יהיה אלמנט זז. כך כתבתי: "הכוונה ל״עצמות הדינוזאור״ שבמרכז הבמה, מן מקלות בגדלים שונים התלויים באוויר. אלה יזוזו ובכך כל שיר יקבל במה בצורה שונה."

זמן מה לאחר מכן התפרסם בכל מקום שאכן יהיה אלמנט זז בבמה. הנה ציטוט אחד לדוגמה:
The backwall of the stage consists of 28 pairs of moving ribs between 4,5 meters and 13,5 tall.

כמה שחיכיתי וציפיתי לאלמנט הזז בבמה בליסבון. 

אבל עם תחילת החזרות כל התקוות התנפצו לאחר שהבנו ששמועת האלמנט הזז אינה אלא עורבת פרחה. לא אלמנט, לא זז ולא בטיח. 

לאחרונה נתקלתי בחזרות הסטנד-אין של 2018 שם הבחנתי במשהו מוזר. "עצמות הדינוזאור" או ה"צלעות" שוכבות ולא עומדות כמו במופע החי. 

כידוע חזרות הסטנד-אין מבוצעות ימים ספורים לפני הגעת המשלחות. כך שלא יתכן שמדובר בבמה בבנייה, אלא בבמה שאמורה להיות מוכנה ב-100%. 

אני סבור שאכן היה אמור להיות אלמנט זז, שבחלק מההופעות עומד, בחלק שוכב, ואולי בעל פוקציות נוספות, אך בשל כשל טכני לבסוף הוחלט לוותר על התזוזה ולהפוך את האלמנט למקובע. מדובר לדעתי בדבר חמור ביותר. אני מודע לאתגר ולסיכון ולמורכבות בהצבת אלמנט זז בבמה, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במשדרים חיים והכל עשוי להשתבש, אבל דאחילק. זוהי רוח האירוויזיון? פשוט לוותר? עד היום הבמה בליסבון היא אחת המאכזבות אוור למרות הפוטנציאל התזוזתי האדיר שהיה בה. מזל שהטראומה תוקנה והשנה זכינו למספר רב של אלמנטים זזים, ללא פחד וללא מורא, כאן בארץ הקודש שלנו. 
לצפיה ב-'גם בחזרה של אוסטריה הדבר הזה שוכב ולא עומד'
גם בחזרה של אוסטריה הדבר הזה שוכב ולא עומד
10/08/2019 | 11:37
3
134
אני זוכר שהיה דיבור על כך שיהיה אלמנט זז בבמה של 2018 אבל יכול להיות שוויתרו על הרעיון בגלל שהיה קושי ביישום או אולי תקלה גדולה שהצריכה תיקון רחב שלא התאפשר בעקבות לו"ז צפוף..
כמובן שאני מעלה רק השערות כי אי אפשר באמת לדעת את התשובה האמיתית.

אתה חבר של פלוריאן וידר הרי - אז למה שלא תשאל אותו??
לצפיה ב-'וואלה רעיון מצוין, אולי באמת אעשה זאת ולו בשל הסקרנות'
וואלה רעיון מצוין, אולי באמת אעשה זאת ולו בשל הסקרנות
10/08/2019 | 12:01
2
103
הבעיה היא שאני במצב של פוסט-טראומה מהפאדיחה שלי עם אסי עזר והזמר הנורבגי שאני לא מעז יותר לפנות לסלבס. אני עד היום מתעורר באמצע הלילה בצעקות, מכוסה זעה קרה ועם דפיקות לב וקשיי נשימה. אם זה יעבור לי בהדרגה אולי אאזור אומץ ואפנה אליו. 
לצפיה ב-'אבל במקרה הזה אתה פונה אליו מהפייסבוק'
אבל במקרה הזה אתה פונה אליו מהפייסבוק
10/08/2019 | 21:53
72
אז אני לא מבין את הבעיה
לצפיה ב-'פנית אליו??? החזיר תשובה?'
פנית אליו??? החזיר תשובה?
13/08/2019 | 21:06
13
לצפיה ב-'ואם כבר אני בשוונג של הודעות השבוע אז עוד נושא מטריד:'
ואם כבר אני בשוונג של הודעות השבוע אז עוד נושא מטריד:
10/08/2019 | 16:01
175
למעשה הנושא שאולי הכי מטריד אותי בחיים וגורם לי למחנק נפשי. כידוע לכם ה"אלמנט הזז" באירוויז 18 בסוף לא זז - יחד עם זאת היו המון גופי תאורה שכן זזו. וזו הדילמה הקשה ביותר של חיי: האם יש להסתכל על גופי תאורה כעל אלמנט זז?

התשובה האוטומטית שצצה במחשבה היא כמובן לא אחד ענק. שהרי פנסי תאורה זה משהו שזז משכבר הימים ובנוסף אין לתאורה פאן עיצובי אלא פאן תאורתי בלבד. האמנם? באירוויז 18 ראינו את גופי התאורה זזים ומתעצבים לצורות שונות לכל הופעה: לנטע פנסי התאורה עוצבו בצורת כנפיים של עוף. אצל הלני הפנסים הסתדרו באלכסון ולקראת סוף ההופעה התיישרו. אצל מלובין בצורת קשת. וכן הלאה וכן הלאה. 

למעשה הייתה כאן קריאת תיגר ושבירת מוסכמות, כלומר פנסי התאורה המשמשים כפסאודו אלמנט זז. ברור שקביעת פנסי תאורה זזים כאלמנט זז תחטוא למטרה של האלמנט הזז בבמות, ותביא למדרון חלקלק לפיו כל תזוזה קלה של משהו יהפוך מיד בגדר אלמנט זז. 

שלא תבינו לא נכון, ואני באמת מדבר כאן מדם לבי שכן מדובר בנושא שלא נותן לי מנוח, אני האחרון שאמהר להגדיר פנסי תאורה כאלמנט זז, אבל אם הם משרתים את המטרה של האלמנט הזז, שהיא כמובן ליצור מראה בימתי שונה לכל הופעה, אזי שאולי נפתח כאן פתח, פרצה, לפיהם אפשר במקרים מסוימים ומאוד מאוד ספציפיים להתייחס לפנסי תאורה כאל אלמנט זז. 

אל דאגה - אין כאן קביעת מסמרות, ואני אמשיך להתחבט בנושא זה ביני לבין עצמי. פשוט רציתי להעלות על הכתב משהו שלא נותן לי מנוח כבר זמן רב, תוך שימת לב לאי-זילות מוסד האלמנט הזז ומתן הכבוד הראוי לו. 
לצפיה ב-'אתה כל כך צודק'
אתה כל כך צודק
29/08/2019 | 17:39
22
כל במה בהיסטוריה של האירוויזיון שבה היו אלמנטים שזזים זכתה אצלי להערכה רבה. זאת כיוון שלבחור להקים תפאורה עם אלמנטים שזזים אומר לייקר את הפרויקט ולסבך אותו.

במות שבלטו במיוחד לדעתי:
1976 - במה מהפכנית ביחס לכל התפאורות עד אותה תקופה. מאמין שהיו "פריסטים" לכל שיר. היו אפילו מקרים שהיו תזוזות בזמן השירים ולכן הערכתי הרבה.
1979 - רעיון נחמד, לא משתווה ל-1976 לדעתי.
1999 - שונא את הבמה הזאת מהרבה סיבות, האלמנט שזז הוא קיטש ולכן לא אהבתי אותו.
2005 - המון המון אלמנטים שזזים והרבה שכבות בבמה. ביצוע נהדר.
2006 - דוגמא איך לא לעשות אלמנטים שזזים, במה עם אפס שכבות ואפס עיצוב. כותב כאן רק בשביל קונטרסט.
2009 - מהבמות המסובכות ביותר. המסכים העומדים וגם העיגול שמתפרק לחתיכות בפיגום העליון - ביצוע מבריק, מסובך ושאפתני. מתאים רק למדינה מארחת כמו רוסיה.
2018 - גם מבחינתי מדובר בתעלומה, עקבתי אחרי הבנייה באדיקות והתאכזבתי שפשוט נכנעו ולא הפעילו את האלמנטים... אני מניח שהיו טעויות פיזיקליות והאמינות של המכניקה הייתה נמוכה. בעקרון בבמה שאין בה הרבה שכבות ואין וידאו זה מה שהיה אמור להציל אותה, כנראה הויתור היה ממש בלית ברירה.
2019 - אין יותר גאה ממני לראות שהבמה הציונית זזה ושינתה צורתה. שיא היופי היה לדעתי בשיר של אלבניה.
לצפיה ב-' האם רוטרדם נבחרה לארח את האירוויזיון?'
האם רוטרדם נבחרה לארח את האירוויזיון?
10/08/2019 | 12:21
194
העיר אשר תארח את אירוויזיון 2020 תחשף ב- 30 באוגוסט. האם זו תיהיה רוטרדם או מאסטריכט? ייתכן שהתשובה כבר נחשפה בטעות... פרטים בכתבה!
http://www.euromix.co.il/2019/08/10/%d7%94%d7%90%d...
לצפיה ב-' מסכמים עשור: אירוויזיון 2010 – הראל סקעת – "מילים"'
מסכמים עשור: אירוויזיון 2010 – הראל סקעת – "מילים"
08/08/2019 | 14:57
11
167
לכבוד סיום העשור הנוכחי החלטנו לפרסם סדרת כתבות אשר סוקרת את העשור האחרון באירוויזיון.
פרק ראשון - אירוויזיון 2010: הראל סקעת נבחר לייצג את ישראל באירוויזיון עם השיר "מילים". מול מי התמודד בועדה? איזה שירים התמדדו בקדם אירוויזיון? באיזה מקום דורג בהימורים?  כל התשובות לשאלות.
http://www.euromix.co.il/2019/08/08/%d7%9e%d7%a1%d...
לצפיה ב-'לדעתי זה השיר המוצלח ביותר ששלחנו'
לדעתי זה השיר המוצלח ביותר ששלחנו
09/08/2019 | 12:06
139
יותר מטוי, יותר מרק בשבילו.

חבל שהשיר הזה "נשרף" על הפקת הערוץ הראשון שהסתכמה בקניית כרטיס טיסה לנורבווגיה ותו לא.
אם טדי היו מפיקים את השיר (כולל לאמן ווקאלית את הראל ולמנוע כל מיני זיופים כאלה ואחרים) זה בהחלט סיכוי זכיה לא נמוך.

לצפיה ב-'זה השיר הראשון שלו אוור שלא הפך ללהיט'
זה השיר הראשון שלו אוור שלא הפך ללהיט
09/08/2019 | 12:44
4
147
ברגע שהשיר לא נהיה להיט בארץ, בניגוד לשיריו האחרים, הבנתי שהמצב לא טוב והצלחה לא תהיה כאן. גם הפרומואים של רשות דאז שהכריזו על ״מבצע נצחון״ הפכו את הכשלון הטוטאלי לעוד יותר צפוי מראש.

באשר לדעתי: מדובר בשיר שהוא לא פחות ולא יותר פח פחי אשפת אשפתות הפחים. אאזין לשיר מרצוני החופשי אך ורק תחת איומי אקדח.
לצפיה ב-'זה כי אתה ממחנה'
זה כי אתה ממחנה
09/08/2019 | 14:50
3
143
"ישראל צריכה לשלוח פופ מזרחי מקפיץ כל שנה".

לצפיה ב-'נכון אבל לא מהסיבות שאתה חושב '
נכון אבל לא מהסיבות שאתה חושב
09/08/2019 | 14:57
2
140
אני חושב שזה מגנט נקודות, אבל שלא תטעה - את הציבור שמעריץ מוזיקה שכזו ביום יום אני מתעב הרבה יותר מכמה שאתה מתעב אותם.

לצפיה ב-'זה היה מגנט נקודות'
זה היה מגנט נקודות
09/08/2019 | 15:06
1
145
כבר לא. מדינות הולכות להתפס על טרנד הפופ מזרחית חזק והאפקט שלו הולך להשחק מהר מאוד. אם הגענו למצב ששוייץ שולחת פופ מזרח תיכוני - אתה מבין מהר מאוד שכדאי לך להתרחק מהסטייל הזה כמו מאש.

ישראל צריכה לחזור לעידן הבלדות העבריות שלה במהירות אם אנחנו רוצים להביא משהו מעניין, מיוחד ושונה. למעט רק בשבילו (שעדיין פופלארי בקרב החובבים) שאר הבלדות הצליחו יפה מאוד.

לצפיה ב-'שווייץ הגיעה למקום 4'
שווייץ הגיעה למקום 4
11/08/2019 | 20:04
100
אולי האפקט ידעך, אבל כרגע לא נראה שלמישהו מפריע, כל עוד השיר + לייב טובים.

אפשר להביא משהו מיוחד ושונה שהוא לא רק בלדות עבריות. TOY היה שונה והאמת שגם גולדן בוי בשנה שלו.
לצפיה ב-'קיטש פומפוזי וחלול שחשב את עצמו איכותי ומרגש'
קיטש פומפוזי וחלול שחשב את עצמו איכותי ומרגש
09/08/2019 | 22:55
3
129
יומרני בטירוף. תודה לאל שהאירופאים לא הבינו את המילים. "נתת לי זר של מנעולים", "גם לקרח קר כשאני נשבר" - זה אמור להיות עמוק? כי זה לא. זה סתם ילדותי.
האלבניזציה הגרועה הרסה את כל מה שעוד איכשהו עבד בגרסה המקורית, והגישה של "בואו נהמם את אירופה עם הקול המדהים של הזמר שלנו אז ניתן לו לצרוח חצי מהשיר" רק הוציאה את סקעת היסטרי וגרמה לו לקרוע את מיתרי הקול ולזייף.
לצפיה ב-'לא יותר קיטצ'י מהמנצחים ב-11', 13', 14', 15''
לא יותר קיטצ'י מהמנצחים ב-11', 13', 14', 15'
10/08/2019 | 10:36
1
120
אז אני לא חושב שיש כאן בעיה.

דעתי האישית שהמעריצים הישראלים למדו מהאירופאים הומופוביה עצמית, שנאה עצמית ולאומית, ואלא אם כן זה שיר שמתיימר להיות "סטרייטי, לא ישראלי ומקפיץ" אז חובה לשנוא אותו להגיד כמה הוא נורא וקיטצ'י.

תשאל את המעריץ הישראלי הממוצע מה הוא רוצה באירוויזיון ותגלה שהוא בעצם רוצה מסיבת עופרה פוגשת את עדן-בן-זקן פוגשת את איביזה, וחבל.
לצפיה ב-'i beg to differ'
i beg to differ
10/08/2019 | 15:09
25
לצפיה ב-''
11/08/2019 | 20:06
17
לצפיה ב-' עזרו לנו להמשיך לספק כתבות מעניינות!!!'
עזרו לנו להמשיך לספק כתבות מעניינות!!!
09/08/2019 | 23:32
119
עזרו לנו להמשיך לספק כתבות מעניינות!!! הרשמו כמנויים בעמוד היוטיוב שלנו: https://www.youtube.com/channel/UCCUexQkn0IAKdzS57...
תודה רבה ��
לצפיה ב-'היי חברים! '
היי חברים!
07/08/2019 | 11:06
8
322
אני נכנסת לכאן כל בוקר, נשבעת. אתם לא מרגישים את זה כי אין לי סבלנות להגיב, אבל תמיד כיף לחזור להגיב כאן! (ומי שבקבוצות בפייס רואה אותי שם כלללל הזמן, חופרת!). 
בכל מקרה, עשיתי איזשהו חידון מגניב על האירוויזיון לפני התחרות של השנה באתר שאני עובדת בו, נזכרתי בו פתאום ותהיתי איך לעזאזל לא שתפתי אותו כאן. אם בא לכם לענות עליו... תהנו וזה! אתם תעברו אותו בקלות.
לצפיה ב-'וואוו......'
וואוו......
07/08/2019 | 14:13
1
119
היו לי 2 טעויות....לא ידעתי את הפרט על להקת אבבא.....מעניין.......!!!!
לצפיה ב-'אצלי זאת היתה הטעות היחידה לגבי אבבא.'
אצלי זאת היתה הטעות היחידה לגבי אבבא.
08/08/2019 | 11:38
32
לצפיה ב-''
09/08/2019 | 08:21
6
לצפיה ב-'מעולה! ותיקון קטנטן'
מעולה! ותיקון קטנטן
12/08/2019 | 13:31
4
45
חידון מהנה וכיפי!
לגבי חוק השפה: ב-1977 עדיין מותר היה לשיר באיזו שפה שרוצים (למשל, גרמניה שרה באנגלית), לכן התשובה המדויקת (חלקה השני לפחות) צריכה להיות לא מ-1977-1998, אלא מ-1978-1998.
תודה על הקישור
לצפיה ב-'בערך'
בערך
12/08/2019 | 21:30
1
39
ב-1977 החליטו להחזיר את חוק השפה, אבל בלגיה וגרמניה קיבלו אישור מיוחד לשיר באנגלית כי הן הספיקו לבחור שירים באנגלית עוד לפני שהוחלט על החזרת החוק.
כלומר 1977 נמצאת בתחום אפור. כמו שציינת היו בה שתי מדינות שלא שרו בשפתן, ומצד שני חוק השפה חל על המדינות שבחרו את שיריהן מאוחר יותר ואולי היו בוחרות שיר בשפה שאינה שפתן הרשמית לולא חוק השפה.
לצפיה ב-'מעניין, לא ידעתי. תודה! '
מעניין, לא ידעתי. תודה!
13/08/2019 | 10:17
5
לצפיה ב-'בדקתי את זה וזה לא מדויק...'
בדקתי את זה וזה לא מדויק...
14/08/2019 | 07:22
1
29
כל מדינה הורשתה לשיר רק בשפתה, אבל בגלל שכמה מדינות כבר שלחו שירים באנגלית עוד בטרם חוקק הוחזר החוק (כמו בלגיה וגרמניה), הוחלט לאשר להן באופן חריג להישאר עם שירן...
לצפיה ב-'כן, נכתב מעליי. לא ידעתי. תודה!'
כן, נכתב מעליי. לא ידעתי. תודה!
14/08/2019 | 10:41
4
לצפיה ב-'HATARI לא מפסיקים: "ראינו בישראל אפרטהייד"'
HATARI לא מפסיקים: "ראינו בישראל אפרטהייד"
04/08/2019 | 12:17
22
269
לצפיה ב-'צודקים תכלס. והפאשיסטים יכולים להמשיך לקרקר'
צודקים תכלס. והפאשיסטים יכולים להמשיך לקרקר
04/08/2019 | 13:38
72
לצפיה ב-'מספיק להיות שופר עבורם'
מספיק להיות שופר עבורם
04/08/2019 | 14:42
3
156
להקה זניחה, ממדינה זניחה שמתראיינת לעיתון של אחת ממדינות ערב הזניחות (איחוד האמירויות).
כמובן שלא נשמעה אצלם שום קריאה לשיפור זכויות האדם באותה מדינה...
אולי כדאי שכולנו נסכים שזאת הייתה הפעם האחרונה שמישהו בפורום הזה מזכיר את הפוצים האלה.

לצפיה ב-'הם אולי להקה אחת, יחידים, אבל הם משקפים עמדות של מיליונים'
הם אולי להקה אחת, יחידים, אבל הם משקפים עמדות של מיליונים
05/08/2019 | 19:17
2
43
לצפיה ב-'אם היינו תלויים בעמדות של מיליונים, ישראל לא הייתה קיימת'
אם היינו תלויים בעמדות של מיליונים, ישראל לא הייתה קיימת
06/08/2019 | 10:55
1
89
וכאמור, אין צורך להיות שופר לדעות הללו.
למה תמיד ההלקאה העצמית? למה לא להביא ציטוטים מכל המיליונים שהתאהבו והתלהבו מישראל?
לצפיה ב-'כי רגשות האהבה והתמיכה שלנו/של אחרים לישראל לא רלבנטים לנושא'
כי רגשות האהבה והתמיכה שלנו/של אחרים לישראל לא רלבנטים לנושא
17/08/2019 | 03:37
15
לצפיה ב-' אתם ידעתם על זה '
אתם ידעתם על זה
04/08/2019 | 21:56
7
255
יש כאן את חזרת השופטים של הגמר השנה (וגם את חצאי הגמר, הראשון והשני) באיכות מעולה כפי ששודרה לצוותי השופטים.
בין האטרקציות: כל הזוגות שהתנשקו ב-kissing cam של דנה בשידור החי של סמי 1 היו במקרה גם בחזרה. אסי ובר משתתפים בתחילת ההופעה של ננה בננה (דווקא חמוד, לא יודע למה ויתרו על זה). הטריקים החלופיים שליאור סושרד עשה בחזרות. כל מיני שינויים קלים בתסריט ובליינאפ שנעשו בין החזרה לשידור החי. לא מעט פאשלות והרבה צלמים שנכנסים לפריים. ההצבעה המזוייפת. וכמובן ההתנקשות של ההפקה הישראלית בהופעה הנורבגית כתגמול על התרגיל המסריח שהם עשו לאסתר עופרים.
אפשר למצוא שם גם את רוב חזרות השופטים מהשנים האחרונות, למי שחושב שיוכל למצוא שם הסברים לפערים בין הצבעות השופטים והקהל (דעתי: לא תמצאו. הפערים נובעים בעיקר ממהבדלי טעם וממוטיבציות פוליטיות שונות).
לצפיה ב-'בוודאי שהזוגות שהתנשקו הם אותם זוגות שהיו בחזרה'
בוודאי שהזוגות שהתנשקו הם אותם זוגות שהיו בחזרה
05/08/2019 | 19:15
5
161
מצחיק שיש מי מאיתנו שהופתעו - הרי אי אפשר לביים דבר כזה באופן ספונטני, וגם לא ראוי אם רוצים מופע מקצועי. מעבר לכך, כיוון שדנה הייתה המבצעת, חלק מהזוגות המתנשקים היו זוגות חד מיניים. עם זאת, הסיבה האמיתית הייתה הPINK WASHING שהמופע שוב ושוב נקט בה. זה בסדר, עד שזה היה שקוף מדיי וכבר לא נראה כמו יוזמה אישית של אסי עזר לדבר על בעלו.
לצפיה ב-'תאמין לי, אתם האוחצ׳ות'
תאמין לי, אתם האוחצ׳ות
06/08/2019 | 20:40
4
104
רק אקטיביזם להטבי יש לכם בראש
לצפיה ב-'וזה בדיוק לב העניין!'
וזה בדיוק לב העניין!
20/08/2019 | 01:21
3
35
שלושה צירים נפגשו בתחרות השנה (1. אסי עזר ורצונו לדבר על בעלו, 2. אקטיביזם להטבי שנקטו בו העומדים מאחורי המופע ברמת ההפקה וצוותי ההיגוי, 3. מדיניות ישראל בהצגת המדינה כליברלית ופתוחה עבור להטבים). הצירים נפגשו והתוצאה שלהם הייתה הנשיקות החד מיניות, העיסוק והאיזכור של המוסקסואליות (ובעיקר בנישואים חד מיניים, זוגיות חד מינית, יחסים בין בני זוג חד מיניים).

אני חושב שלולא המפגש בין 3 הצירים האלו, היינו מקבלים אירוויזיון פחות "הומואי".
אני חושב שאסי עזר טעה. הוא יודע שרק תל אביב היא פתוחה באמת (וגם בה, תלוי איפה ותלוי את מי שואלים) והוא יודע שאין נישואים חד מיניים. ההדיוט שצפה במשדר יכל להבין שבישראל נישואים חד מיניים הם מותרים בחוק.
ישראל מנצלת את מצעד הגאווה בתל אביב כדי להגיד שישראל היא ליברלית. ובאופן תמוה, אם יש משהו שמסמל ליברליות וחופש דעת, פתיחות, אהבה - ונוגד את הדימוי השלילי של ישראל - הוא מצעד הגאווה. זה מעודד תיירות, זה יפה, זה חיובי, אבל זה PINK WASHING בגלל שזה לא מייצג את המציאות כהווייתה. המציאות בהרבה פחות סבלנית, עם עליה של 57% בתקריות הומופוביות בשנת 2019.
לצפיה ב-'מילא שדיבר על עצמו ועל בעלו, זה לא הפריע לי'
מילא שדיבר על עצמו ועל בעלו, זה לא הפריע לי
28/08/2019 | 21:21
2
17
אבל בדיחות ה"אני הומו חרמן" שכתבו לאסי היו מאוסות, ולתחושתי גבלו בהומופוביה (גם אם בהפוך על הפוך) כשחיזקו את הסטריאוטיפ על הומוסקסאליות כאורח חיים שמתמצה בנעשה בחדר המיטות. אסי היה מצוין כמנחה אבל היה עדיף אילו היה מסרב לספר את הבדיחות האלה, מה גם שהן באמת לא הצחיקו. לא בפעם הראשונה ולא בפעם החמישית.
בתור דובר הקהילה הלהטבקית בפורום אשמח לשמוע את דעתך.
לצפיה ב-'האיזכורים+בדיחות ההומואיות לא הפריעו לי מהמקום הרגשי'
האיזכורים+בדיחות ההומואיות לא הפריעו לי מהמקום הרגשי
30/08/2019 | 16:38
1
14
זה לא עניין של אי נוחות בגלל שאני הומו.
צריך לעשות הפרדה לרגע בין העובדה לבין המציאות.
העובדה היא שנבחר מנחה ישראלי שהוא הומו מוצהר וכוכב טלוויזיה פופולרי. הוא גם המנחה הדומיננטי והמוביל, בפועל, מבין 4 המנחים.

ועכשיו המציאות.
אחד הביטויים השגורים בפי ישראלים היא ש"התקשורת שמאלנית". הרי ברור שתקשורת מעצבת דעות ועמדות. מי שכתב את הטקסטים והגה את הרעיון של להבליט את היותו של אסי הומו הם הם "התקשורת".
אני לא מתנגד לזה, או בעד זה, אני מתאר את המציאות כהווייתה. הרי מישהו ישב וחשב והחליט שככה נכון ומתאים להנחייה.

הבעיה שלי היא שאחרי שהראינו לישראל ולעולם שיש מנחה הומו באירוויזיון בישראל ושהוא מדבר על היותו הומו - נעשתה בחירה להזכיר את זה שוב ושוב, במינונים גבוהים ובצורה בולטת.
המינון וההתרכזות בזה יוצרים מראית עין שקרית שבישראל, שאמנם יש בה כוכב טלוויזיה הומו, יש סובלנות כלפי להטבים. וגם בין השורות, הצופה האירופאי עשוי לחשוב שבישראל נישואים חד מיניים הם חוקיים (הרי אסי דיבר כמה פעמים על בעלו). אדם ממוצע יסיק שישראל היא גן עדן להומואים ולסביות.

זה PINK WASHING ופוגע בקהילה שנאבקת על הליגטימיות שלה.
לדעתי, בריאיון עם מדונה, אסי מיוזמתו בחר להזכיר את בעלו, מתוך מחשבה שהוא עושה משהו טוב.
לתפישתי - הוא טעה, גם אם בתמימות.
יש עליה של 54% בשנת 2019 במקרים אנטי להטבים, וזה לא הוגן להציג את ישראל כמשהו שהיא לא.
אפשר היה להזכיר במינון נמוך יותר ובתכנים אחרים, בלי נישואים חד מיניים למשל.

לצפיה ב-'תזכור שלא כולם רואים ושומעים את אותו הדבר'
תזכור שלא כולם רואים ושומעים את אותו הדבר
04/09/2019 | 18:20
9
כי אם האוזן שלך הייתה מאד מכווננת בלחפש איפה ומה נאמר בהקשר של הומואים, אז אחרים, כולל אותי, פשוט לא שמו לב לדברים האלה, מלבד האזכור של אסי שהוא גיי לפני ההופעה של דנה, ובראיון עם מדונה - ובשני המקרים האלה העניין הזה היה רגעי ונשכח שניה אחרי שנאמר.

אני גם טוען שאין באמת פתיחות להומואים בשום מקום, וגם אם יש איזושהי סובלנות לזה, זה רק כי אנשים כבר רגילים לראות את התופעה הזו בטלויזיה, במקומות ציבוריים, וזה כאילו קצת מתאזן מתוך הרגל שלא מדובר במשהו חדש - אבל מפה ועד להגיד שזה באמת משהו שאנשים אוהבים או מקבלים? או.. ככ רחוק מהמציאות.
לצפיה ב-'מעניין. לא הייתי מנחש שזה מבויים.'
מעניין. לא הייתי מנחש שזה מבויים.
26/08/2019 | 20:13
19
אבל תכלס, כשחושבים על זה באמת לא הכי קל להשיג זוג מתנשק ככה סתם מהקהל בלי הכנה מוקדמת.
לצפיה ב-'נו אז....?'
נו אז....?
04/08/2019 | 22:47
126

לצפיה ב-'קיא - קחו אותי מכאן לפני שאני הולך להקיא על ההרכב הזה....'
קיא - קחו אותי מכאן לפני שאני הולך להקיא על ההרכב הזה....
04/08/2019 | 22:59
140
מגעילים ברמות שלא תתוארנה. בהמות.
מאחל להם מכל הלב לחיות תחת שלטון חמאס בעזה , ואז נראה אותם מדברים כך.

לצפיה ב-'הם היו מוטים לצד אחד מלכתחילה ביושבם בשמאל האולטרה-קיצוני'
הם היו מוטים לצד אחד מלכתחילה ביושבם בשמאל האולטרה-קיצוני
05/08/2019 | 21:11
1
120

אין שום הבדל בין השמאל הקיצוני לימין הקיצוני. יש להתנחם בכך שהרוב השקט והשותק ממוקם במרכז. שהקצוות הקיצוניים יצרחו ויצווחו כאוות נפשם, הכלבים נובחים והשיירה עוברת. 
לצפיה ב-'בדיוק הפוך. הרוב "השפוי" (מה שנקרא) הכי מפחיד אותי'
בדיוק הפוך. הרוב "השפוי" (מה שנקרא) הכי מפחיד אותי
20/08/2019 | 01:28
25
כי האנשים ששותקים ודוממים מאפשרים לקיצוניים להישמע חזק יותר.
לצפיה ב-'אני בטוחה שהם ראו בדיוק מה קורה כאן'
אני בטוחה שהם ראו בדיוק מה קורה כאן
07/08/2019 | 11:07
1
117
הם הרי היו פה בדיוק שבועיים, אז הם כנראה יודעים איך זה לחיות כאן. יאללה!
לצפיה ב-'בניגוד לבערך 95% מהיהודים במרכז הארץ'
בניגוד לבערך 95% מהיהודים במרכז הארץ
09/08/2019 | 17:09
91
שמעולם לא ביקרו במחנה פליטים ולא דיברו עם אף פלסטיני, האיסלנדים דווקא התעניינו במצב הקיים וביקרו באותם מקומות שאף ישראלי (שאינו מתנחל) לא חולם להגיע אליהם כי מדובר בחצר האחורית המלוכלכת 20 דקות מתל אביב לכיוון מזרח.

לצפיה ב-'סתומים ופאתטים. '
סתומים ופאתטים.
07/08/2019 | 17:24
88
שישבו בלול.

לצפיה ב-'ההצלחה שלהם בטללוטינג היא השנוי המיוחל '
ההצלחה שלהם בטללוטינג היא השנוי המיוחל
08/08/2019 | 16:28
1
147
לגבי דעותיהם הפוליטית - זה מדהים איך כשאומנים קידמו אג'נדה שנוחה לחובבים (נניח קונצ'יטה) אז זה היה מדהים ומלבב ואיך שאחרים מקדמים אג'נדה אחרת זה לערב פולטיקה וכו.

אני בעד שהאירו יהיה נקי מהכל. מכל דעה ומכל קידום אג'נדה. אבל זה רחוק מלהיות ככה אז צריך לקבל הכל לדעתי.
לצפיה ב-'לא נעים להגיד, אבל הדבר היחיד שקונצ'יטה או האיסלנדים קידמו'
לא נעים להגיד, אבל הדבר היחיד שקונצ'יטה או האיסלנדים קידמו
20/08/2019 | 01:37
61
זה את האירוויזיון.
בניגוד לזכייה של מפלצות, או שמלת אורות צבעונית - וכל דבר מדהים ומעורר השתאות שיהיה - דמות כמו דנה או התקרית עם איסלנד הפכו את האירוויזיון לרלבנטי.
אני חושב שהופעות מפוצצות זה חשוב והפקות מהוקצעות זה עוד יותר חשוב, אבל היכולת להיות אירוע שמדברים עליו, שעוסקים בו, שמתווכחים עליו, הופך אותו לרלבנטי יותר מכל דבר אחר.
לצפיה ב-' טקס פרס האלמנט הזז 2019'
טקס פרס האלמנט הזז 2019
05/08/2019 | 21:35
12
136
ברוכים הבאים לטקס פרסי האלמנט הזז 2019. בטקס זה נחלק פרסים למדינות שהטיבו להשתמש באלמנט הזז באופן המיטבי ביותר. מיד נתחיל בכל הקטגוריות.

לצפיה ב-'קטגוריה ראשונה: המשולש המסתובב. והמועמדים הם:'
קטגוריה ראשונה: המשולש המסתובב. והמועמדים הם:
05/08/2019 | 21:47
1
168
נטע - מופע פתיחה חצי 1
בלגיה
אוסטריה
נדב גדג' - מופע פתיחה גמר

לצפיה ב-' והזוכה הוא:'
והזוכה הוא:
05/08/2019 | 22:16
139
לצפיה ב-'קטגוריה שנייה: הרגליים המתרוממות. והמועמדים הם:'
קטגוריה שנייה: הרגליים המתרוממות. והמועמדים הם:
05/08/2019 | 21:59
2
161
אלבניה
בריטניה
איסלנד
הונגריה

והזוכה הוא:
05/08/2019 | 22:19
1
139
לצפיה ב-'זוכה ראוי'
זוכה ראוי
06/08/2019 | 23:48
55
וחבל שלא היה יותר שימוש ברגליים האלה ובדברים השונים שהן יכלו לעשות. מצד שני אני יכול להבין את הבמאים שהעדיפו במה מינימליסטית ונקייה עם וידאו-ארט ברקע וזהו, בלי פריזמות הענק שההפקה ניסתה לדחוף להם.
לצפיה ב-'קטגוריה שלישית: המסכים המסתובבים. והמועמדים הם:'
קטגוריה שלישית: המסכים המסתובבים. והמועמדים הם:
05/08/2019 | 22:12
1
152
צ'כיה
בלארוס
אזרבייג'אן
מקדוניה הצפונית

והזוכה הוא:
05/08/2019 | 22:21
127
לצפיה ב-'דבר יו"ר האקדמיה '
דבר יו"ר האקדמיה
05/08/2019 | 22:38
4
134
טקס פרס האלמנט הזז חשוב לי יותר מכל דבר אחר. אין מילים שיתארו כמה אני מבסוט ומרוצה מהשימוש באלמנט הזז השנה, אלמנט זז משולש תרתי משמע. שלושה אלמנטים זזים שכל אחד מדהים ועוצר נשימה יותר מקודמו. 

יחד עם זאת, אני רותח מזעם שלא היה ייצוג לאחד מהאלמנטים הזזים, הלא הוא המשולש המסתובב, בגמר. המפיקים יצאו מנקודת הנחה שאחד משני השירים המשתמשים בו - בלגיה ואוסטריה - יעלו בוודאות לגמר ולכן לא כפו אותו על אחד מהשירים המצויים אוטומטית בגמר. זו הייתה טעות קשה. טראומה לכל החיים. אין משולש מסתובב בגמר למעט שתי שניות בודדות ועלובות כשנדב גדג' מופיע. 

עוד משהו שמפריע לי זה אי מיצוי של האלמנט הזז. ב-1999 וב-1979 האלמנט הזז מוצה לחלוטין. השתמשו בכל ווריאציה אפשרית, ואילו השנה היה ניתן לעשות עוד מלא דברים שלא נעשו. שלא לדבר על כך שמלא מדינות שהשתמשו באלמנט הזז בחזרות (וחלקן אף בנו ההופעה בהתבסס עליו, למשל ספרד שהכינה בית ובסוף ויתרה על הגג) וויתרו עליו כלאחר יד. לכו לאלף עזאזל. 

כמובן שגם סדר השירים בגמר הותיר מלא הופעות ברצף ללא שימוש ברגליים, ואילו כמה הופעות ברצף שכן משתמשות. כך שלא היה פיזור שוויוני (אגב בדיוק כמו הרצף ארמניה-גרמניה-פורטוגל באירוויז 10, שם האלמנט הזז שהה שלוש הופעות ברצף, במקום להתפזר על גבי כל הערב - מה שהוביל בין היתר את המפיקים לביטול הגרלת סדר השירים וקביעה שלהם ע"י כ"ב). שלא לדבר על כך שרוב המופעים שהשתמשו ברגליים נשארו בסמי. איזה גורל אכזר...  

עד כאן לתלונות. ומכאן לתשבוחות: אין לי אלא להסיר את הכובע. הרגעים האהובים עליי באירוויז היו דווקא אלו שלא שודרו: בזמן שהצופים בבית ראו גלויות, אני ישבתי באולם וראיתי את הרגליים מתכוננות לכל הופעה. פעם יורדות כל ה-4, פעם רק ה-2 הקדמיות, פעם רק ה-2 האחוריות,פעם בצורת X, פעם כך ופעם כך. אתם מתארים לעצמיכם איזו תחושת אביונה חשתי. הלב שלי התפוצץ מרוב אושר והייתי צריך לצבוט את עצמי שזה אכן קורה. קשה לי להאמין שאי פעם יגיע אירוויז שירומם את רוחי ויפריש ממוחי כמויות כאלו של סרוטונין כמו שהצליח לעשות אירוויז 19 בתלאביב. 

משהו אומר לי שבאירוויז 2020 כבר לא נזכה לחזות באלמנט זז כלשהו. נו שיהיה... לא אכפת לי גם ככה. העיקר שמסורת האלמנט הזז באירוויזים בארץ נמשכה ולא נגדעה. זה הכי חשוב.  
לצפיה ב-''
06/08/2019 | 20:40
6
לצפיה ב-'זו באמת היתה השנה הקינטית ביותר בתולדות התחרות'
זו באמת היתה השנה הקינטית ביותר בתולדות התחרות
07/08/2019 | 00:35
2
100
ואני מזדהה עם תחושותיך לגבי חוסר מיצוי הפוטנציאל של האלמנטים הנעים. ניצול רב יותר של האפשרויות היה תורם לנראות הרבה יותר מגוונת של הבמה לאורך המופע.
גם אני הייתי באולם (בחזרת השופטים של הגמר), נהניתי לראות את השינוי שהבמה עברה מול עיניי המשתאות ואהבתי להיות במתח בשביל עובדי הבמה שהיו צריכים לארגן את הבמה תוך חצי דקה בערך (בחזרת השופטים היו כמה פעמים שהם לא הספיקו).
מת כבר לדעת עם איזה אלמנט זז נפתיע באירוויזיון 2039. מהמר שאלה יהיו עמודי חשפניות מתכווננים שיצאו מהרצפה כמחווה לראש הממשלה יאיר נתניהו.
לצפיה ב-'המאבק העיקש והתנגשות הרצונות '
המאבק העיקש והתנגשות הרצונות
07/08/2019 | 02:08
1
70
בין המשלחות להפקה הישראלית ניכר בהחלט. מספיק להסתכל על חזרות הסטאנד-אין, שבינתיים ירדו מהרשת, כדי להבין את גודל המאבק הזה. מלא משלחות דרשו לוותר על השימוש באלמנטים הזזים ודרישתם נענתה בלית ברירה, שהרי הלקוח תמיד צודק. אותי עצבן במיוחד המשלחת ההולנדית שבחזרה השניה, פסע לפני מופע הלייב, עוד השתמשו באלמנט הזז וממש ברגע האחרון בחרו לגנוז. זה מרתיח. דבר מרגיז נוסף הוא הקטנת העוצמה של האלמנט הזז מבלי להשמיט אותו. כך למשל אזרבייג׳אן שהסכימו שלא להשמיט את הרגליים אך דרשו להסיר את התאורה מתוכן, כך שבמקום לחזות בהן במלוא תפארתן אנו רואים צל חשוך ונחבא אל הכלים.

מכאן עולות כמה שאלות מוסריות: מה האיזון שיש לעשות בין רצון ההפקה המקומית לנצל את כלל האלמנטים שיש לבמה להציע לבין רצון המשלחות לחופש אומנותי מלא ללא התחשבות בתפאורה. זו אחת הסוגיות הקשות ביותר והמבלבלות ביותר, ולא ניתן שלא להתאכזב מההפקה הישראלית שנכנעה למרבית המשלחות.

אולם לא הכל שחור. אפשר לומר שמי שצפה באירוויז בהחלט יכל להתרשם מתנובות הבמה ולקלוט את הפרינציפ שמאחוריה. בסך הכל, ולמרות הכניעה לטרור המשלחות, אני כן יוצא מרוצה.
לצפיה ב-'אין מה לעשות - צריך להיכנע לבקשות של המשלחות'
אין מה לעשות - צריך להיכנע לבקשות של המשלחות
09/08/2019 | 16:27
43
תחשוב ששנה שעברה, לא היו מרשים לישראל להעלות לבמה את הקירות עם החתולים בטענה שזה מסתיר את קיר המנורות.. איך היינו מגיבים?!

בסופו של דבר, הבמה והתפאורה צריכות לשרת את המדינות ורצונותיהן.
בגלל זה יש את מופע הפתיחה ומופעי האמצע שבהם ההפקה יכולה להשוויץ כמה שהיא רוצה בבמה ובתפאורה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ