לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1618616,186 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית! הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב). ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.חוקי הפורום מטרת הפורום: פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות. מה מותר לכתוב בפורום? כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון. בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון. מה אסור לכתוב בפורום? 1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה. 2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט: א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים. ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט. ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר. 3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק. הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו . 4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור. 5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון. 6. מספרי טלפון פרטיים. 7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב. מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אירוויזיון אסיה יוצא לדרך'
אירוויזיון אסיה יוצא לדרך
21/08/2017 | 15:05
5
83
איזו התרגשות! מעניין מה יהיה ה"מלודיפסטיבולן" של הגרסה הנוכחית. אני מהמר על הקדם היפני. 
לצפיה ב-'וויוויבלוגס על אירוויזיון אסיה'
וויוויבלוגס על אירוויזיון אסיה
21/08/2017 | 15:07
65
3 מדינות נאבקות על אירוח המהדורה הראשונה: 

אוסטרליה (סידני)
הונג קונג
סינגפור
לצפיה ב-'האתר הרשמי של אירוויזיון אסיה'
האתר הרשמי של אירוויזיון אסיה
21/08/2017 | 15:09
1
76

אלוהים פליז עשה שצפון קוריאה תשתתף!
לצפיה ב-'יו הלוואי שישתתפו'
יו הלוואי שישתתפו
21/08/2017 | 21:02
55
ושישלחו את היון סונג-וול
לצפיה ב-'אני דווקא מהמר שיפן תהיה הבריטניה של אירוויזיון אסיה'
אני דווקא מהמר שיפן תהיה הבריטניה של אירוויזיון אסיה
21/08/2017 | 20:48
1
61
כלומר הבריטניה של העת הנוכחית, מעצמה מפוארת מחוץ לאירוויזיון, מדינת נחשלת בתחרות עצמה.
דווקא לדרום קוריאנים יש בעיני סיכוי להיות השבדיה של אסיה. בדבר אחד אני בטוח - הפיליפינים יהיו המלטה של התחרות.
לצפיה ב-'האם יפן וסין הם THE NEW יוון וקפריסין?'
האם יפן וסין הם THE NEW יוון וקפריסין?
22/08/2017 | 11:39
48
מלזיה ואינדונזיה - שבדיה ונורבגיה? אוסטרליה וניו זילנד - בריטניה ואירלנד? תאילנד ולאוס - רוסיה ובלארוס? פפואה ובורניאו - סרביה ומונטנגרו? מונגוליה וקזחסטן - טורקיה ואזרבייג׳אן?
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 15:57
18

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'היינו יכולים להכשל בסבבה'
היינו יכולים להכשל בסבבה
11/08/2017 | 18:25
1
211
יש להדגיש כבר בהתחלה: השיר הזה לא מתאים לאירוויזיון ואם היה מגיע אליו היה מסיים באחד המקומות האחרונים.

אבל: אם בכל זאת היינו שולחים למשל את זה במקום את I Feel Alive, המזעזע, המחריד, האשפתי, פח הפחים, עולב העולבים, תחתית התחתיות, אז לפחות אני באופן אישי הייתי מרוצה מהבחירה גם אם הכשלון ידוע מראש. כמו שהייתי ממשיך לחשוב ש-Amar Pelos Dois הוא שיר האירוויז הטוב בכל הזמנים גם אם היה מגיע למקום האחרון.

I Feel Alive היה סיוט בדמות שיר (אף מילה על הזמר!), ואילו השלאגר הזה של משה פרץ, אחד מזמרי השלאגר המובילים בישראל, היה יכול להפוך את חובבי האירוויז לגאים ומבסוטים, גם אם הכשלון היה ידוע מראש. ממכר, מעניין, טראשי אבל לא גרוע, נטול איכות לחלוטין אבל עושה חשק להאזין שוב ושוב. נו שיהיה. 
לצפיה ב-'אוי שבדיה שבדיה...'
אוי שבדיה שבדיה...
12/08/2017 | 14:58
148
פליטה אירנית אחראית לאחד משירי הפופ החזקים שיצאו משבדיה בשנים האחרונות. יש כאן פוטנציאל להפוך ללהיט עולמי שאינו בשפה האנגלית. אוהב. 
לצפיה ב-' 16 מדינות ישתתפו בתחרות הג'וניור הקרוב'
16 מדינות ישתתפו בתחרות הג'וניור הקרוב
09/08/2017 | 17:39
156
01. אוסטרליה
02. אוקראינה
03. איטליה
04. אירלנד
05. אלבניה
06. ארמניה
07. בלארוס
08. גאורגיה
09. הולנד
10. מלטה
11. סרביה
12. פולין (חזרה לתחרות בשנה שעברה אחרי 12 שנים)
13. פורטוגל (חוזרת לתחרות אחרי 10 שנים)
14. קפריסין
15. רוסיה
16. ר.י.ל מקדוניה

בולגריה וישראל לא ישתתפו השנה בתחרות שתשלב את הצבעת הקהל בחזרה באמצעות הצבעה שתערך מספר ימים לפני התחרות, זאת בניגוד לתחרות בשנה שעברה שבה בוטלה לראשונה הצבעת הקהל והשתמשו רק בהצבעת השופטים.
לצפיה ב-'BREAKING NEWS: האם טורקיה חוזרת?'
BREAKING NEWS: האם טורקיה חוזרת?
02/08/2017 | 09:43
6
223
להקת maNga (מקום 2 באירוויז 2010) פרסמה את הציוץ הבא:

האם זה אומר שטורקיה חוזרת לאירוויזיון ו-maNga הולכים לייצגם? לציוצי אירוויז יש משמעות, ראינו איך שנה שעברה אמיר (צרפת 2016) המליץ בנונשלנטיות על שיר חדש ונחמד בשם רקוויאם ששבוע לאחר מכן הוכרז כמייצג את צרפת. האם "אירוויזיון? שוב ושוב" אומר שלא רק שטורקיה חוזרת אלא גם maNga בעצמם?
לצפיה ב-'עכשיו זה רשמי: טורקיה חוזרת לאירוויזיון'
עכשיו זה רשמי: טורקיה חוזרת לאירוויזיון
02/08/2017 | 15:13
1
238
לצפיה ב-'כנראה ארדואן הבין שאירופה לא מוכנה למצוץ לו! סליחה על הג'ורה'
כנראה ארדואן הבין שאירופה לא מוכנה למצוץ לו! סליחה על הג'ורה
07/08/2017 | 20:24
36
לצפיה ב-'אאמין כשאראה'
אאמין כשאראה
02/08/2017 | 17:58
1
168
טורקיה חוזרת לאירו זה המאיה בוסקילה של ישראל. כל שנה. רק שפה זה רק חלום ולא סיוט.
לצפיה ב-'דווקא הסולנית של הלהקה Model () אישרה שהיא במגעים '
דווקא הסולנית של הלהקה Model () אישרה שהיא במגעים
07/08/2017 | 15:43
85
מול רשות השידור הטורקית להשתתפות בריאיון, בכללי הרעיון של לחזור די התפוצץ במדיה הטורקית השנה בגלל דברים כמו מנגה וסרטאב שדיברה על זה, אני ממש מקווה שהם יחזרו ועוד איתה.
לצפיה ב-'אכן להקת manga הביע את רצונה לחזור לתחרות'
אכן להקת manga הביע את רצונה לחזור לתחרות
04/08/2017 | 21:25
1
132
יש דיבורים ברשת השידור הטורקי על חזרת טורקיה לתחרות אך אין לכך אישור רישמי.אף זוכת אירוויזיון 2003 התייחסה לכך ,להקת מנגה (נציגת טורקיה ב 2010 )צייצה בטויטר שלה על רצונה לייצגה בליסבון https://eurovoix.com/2017/08/02/turkey-manga-possible-eurovision-return/
לצפיה ב-'בצירוף מקרים מעניין מעלה היום האיגוד את הסרטון המצורף'
בצירוף מקרים מעניין מעלה היום האיגוד את הסרטון המצורף
04/08/2017 | 22:15
169
צירוף מקרים או רמז עבה לחזרתה של טורקיה?
לצפיה ב-'ליסבון - העיר המארחת של אירוויזיון 2018'
ליסבון - העיר המארחת של אירוויזיון 2018
25/07/2017 | 21:19
31
277
רשת השידור הפורטוגלית, RTP, הכריזה הערב כי עיר הבירה ליסבון תהיה העיר המארחת של תחרות האירוויזיון ה-63, אירוויזיון 2018 שייערך ב-8, 10 ו-12 במאי 2018. 

התחרות תיערך ב-MEO Arena בליסבון המכיל 20 אלף מקומות ישיבה, ושבעבר כבר נערכו בו הופעות של האמנים הגדולים בעולם וגם נערך בו טקס פרסי MTV ב-2005. 

בפעם הראשונה בהיסטוריה של האירוויזיון: ברוכים הבאים לליסבון 

למידע המלא באתר הרשמי:
https://eurovision.tv/story/eurovision-2018-dates-...
לצפיה ב-'זה פשוט נפלא, אני באמת מתרגש מזה'
זה פשוט נפלא, אני באמת מתרגש מזה
25/07/2017 | 21:46
173
אני חושב שכולנו זוכרים את מה שבוראט אמר כשליסבון אירחה את ה-MTV מיוזיק אווארדס ב-2005 והנה זה מתגשם. אין מילים. יאללה, שתתחיל כבר העונה החמה, יהיה פה אש ובלאגן. 
לצפיה ב-'אגב נראה לי שזו הפעם הראשונה אוור שחושפים את האריזה הגרפית'
אגב נראה לי שזו הפעם הראשונה אוור שחושפים את האריזה הגרפית
25/07/2017 | 22:03
3
193
כל כך מוקדם. מה היה להם למהר? נראה שהם חזק בקטע של ים. שזה טוב: זה קיצי, מרענן, כיפי. יחד עם זאת זה מתנגש עם חזונו של סלבדור, כלומר להפוך את האירוויז לתחרות מוזיקה רצינית ואיכותית. מעניין אם למרות זאת, נזכה באירוויז איכותי ראשון מסוגו (כפי שזכינו לאירוויז "עאלק" רוקיסטי שנה לאחר זכיית לורד). 
לצפיה ב-'תהיתי אם זו באמת האריזה הגרפית או רק משהו זמני'
תהיתי אם זו באמת האריזה הגרפית או רק משהו זמני
27/07/2017 | 13:03
2
141

בגדול היא די פשוטה, שזה בדיוק מה שהפורטוגלים רוצים לשדר. הם אפילו כבר הציבו שלטים ברחבי ליסבון עם הלוגו של האירוויזיון והאריזה הזו, כך שאני מניח שזו האריזה.

ציפיתי למשהו יותר מיוחד, אבל מצד שני זה גם יפה בפשטותו. חבל לי שזה קרה עכשיו ולא באמצע ינואר כפי שקורה בדרך כלל. זה רגע שאני דווקא ממש מחכה לו וסקרן לגביו כל שנה
לצפיה ב-' יפה בפשטותו'
יפה בפשטותו
27/07/2017 | 13:18
129
זה מה ששכחתי לכתוב
כי ברור לי שזו תהיה הפקה מרהיבה ומושקעת ועשויה ללא דופי. אך היא לא תהיה מעושה ומשובדת, אלא יפה בפשטותה. זה יהיה אירוע של אמת צרופה לכל אורך הדרך, החל מהלוגו ועד למנחים. דרך הבמה, התפאורה, הבימוי והמוזיקה כמובן.
וסלבדורי גם 
לצפיה ב-'הנה שלט שהוצב בליסבון (יש עוד 9 חודשים, כן?)'
הנה שלט שהוצב בליסבון (יש עוד 9 חודשים, כן?)
27/07/2017 | 16:12
181

טוב, מצד שני הם חיכו לזה 50 שנה (בשנה הבאה ההשתתפות ה-50 של פורטוגל)
לצפיה ב-'זה הולך להיות האיר' היפה בכל הזמנים'
זה הולך להיות האיר' היפה בכל הזמנים
26/07/2017 | 21:09
9
201
לפחות מאז תור הזהב של שנות ה50 - 70
זו תהיה הפקה מרהיבה עשויה לעילא ולעילא. איכותית- מוזיקלית, עם תזמורת ופאדו וזמרות עבר והווה, דיוות מרשימות עם ביצועים עוצרי נשימה, וגם זמרים כמובן. 
זו תהיה תצוגת מדינת רווחה מדהימה, בה קיים משטר שמאל חברתי, בה האזרח נהנה מהשקעה תרבותית לצד כל מה שאזרח אמור לקבל תמורת מיסים(דיור, בריאות, חינוך, רווחה).
רק האולם זו חתיכת התרגשות (20,000 מקומות זה מדהים!!!)
פורטוגל היא נקודת האור של אירופה, וכך יראה האירוויזיון הבא עלינו לטובה.
וסלבדורי גם 

לצפיה ב-'הלוואי ושבדיה תזכה עם שיר פופ '
הלוואי ושבדיה תזכה עם שיר פופ
28/07/2017 | 17:19
8
120
כזה שקצת יוציא את התחרות הזו מהפשטות שבטח תתפאר בה...
לצפיה ב-'באירוויז מה שהיה הוא לא מה שיהיה'
באירוויז מה שהיה הוא לא מה שיהיה
28/07/2017 | 18:38
7
144
זה שהשנה זכה שיר קלאסי איכותי ורם מעלה, לא אומר ששנה הבאה לא ינצח איזה שלאגר קליל או טראק אלקטרוני מתפצפץ. להיפך, ככל שיותר ינסו לחקות את הזוכה מהשנה הקודמת, כך יגברו הסיכויים שהזוכה של 2018 יהיה שונה בתכלית השוני מהזוכה של 2017. 

באירוויז מה שהיה הוא לא מה שיהיה!
לצפיה ב-'יש לי הרגשה, שפורטוגל תנצח שוב'
יש לי הרגשה, שפורטוגל תנצח שוב
28/07/2017 | 19:35
5
136
מה שבטוח, פסטיבל דה קנשאו הולך להיות מ ע ל ף ב2018
וגם האיר' עצמו
נקווה גם לשירים משובחים, וכמה שיותר
אבל אם לא יהיה לפחות שיר מופתי אחד שברור עליו שינצח (כמו שהיה ברור על פורטוגל השנה ועל אוקראינה 2016), אז לא אתפלא אם פורטוגל תיקח שוב. סתם מחשבה פרועה. הלוואי ואני טועה. אני רוצה הרבה שירים משובחים. לא רק אחד. שתהיה תחרות קשה בין איכות לאיכות, ולא בין פחים.  מ2016 אני חש במגמת השתבחות. שתי הזכיות האחרונות הן סימן לנטישה של שירי פופ דלוחים וחתירה לכיוון איכות. השנה אני מצפה לעליית כמה מדרגות ברמת השירים, הן בקדמים באירופה, והן באירוויזיון.  נקווה לא להתאכזב
לצפיה ב-'את מבינה שבאירוויזיון, שיר איכותי פירושו בלדה?'
את מבינה שבאירוויזיון, שיר איכותי פירושו בלדה?
01/08/2017 | 10:21
78
וזה אומר שגם השנה נקבל אירוויזיון בלדתי מנומנם? ולמי היה ברור שפורטוגל תזכה השנה? ולמי היה ברור שאוקראינה תזכה לפני שנה?
לצפיה ב-' סלבדורי יבחר את אחד המלחינים ב Festival da Canção '
סלבדורי יבחר את אחד המלחינים ב Festival da Canção
02/08/2017 | 15:24
3
91
כאמור,  Festival da Canção הולך להיות מ ע ל ף ב2018
קשה לי להאמין שמישהו יכול לכתוב שיר יפה יותר מאהבה לשניים. פורטוגל הציבה רף כלכך גבוה, שאם מישהו יכול להגיע אליו זו רק היא עצמה.
יכול להיות שסלבדורי יבחר את השיר הזוכה? ובכן, מאוד יכול להיות
וואי וואי איזו התרגשות. תודה לאל על פורטוגל ועל סלבדורי קסם 

לצפיה ב-'נו באמת, פורטוגל כמעט בחרה שיר בשם Viva La Diva!!!'
נו באמת, פורטוגל כמעט בחרה שיר בשם Viva La Diva!!!
07/08/2017 | 20:29
2
66
אני ממש לא הייתי מציג את פורטוגל כאבירת האיכות ומציבת הרף. נכון שהם עלו לגמר כמה פעמים בשנים האחרונות, אבל עוד לא השתכנענו שהם עלו על דרך המלך.
לצפיה ב-'דיווה לה דיווה זה דנה אינרנשיראל'
דיווה לה דיווה זה דנה אינרנשיראל
09/08/2017 | 18:59
52
השיר שיר דיווה מדבר קלפוטרה, ויקטוריה אפרודיטה!
דינוג דינוג שלנ יותר טוב מהשיר לה דיווה! 
מצרפת לך קישור 

לצפיה ב-'* Viva La Diva זה שם ההרכב, השיר (הגרוע) היה משהו בפורטוגזית'
* Viva La Diva זה שם ההרכב, השיר (הגרוע) היה משהו בפורטוגזית
15/08/2017 | 16:55
15
לצפיה ב-'אז זה אומר שיש בינינו הסכמה?'
אז זה אומר שיש בינינו הסכמה?
29/07/2017 | 09:52
97
שיזכה שיר שבדי/פופי/קצבי/אלקטרוני?
לצפיה ב-'זה יהיה צדק פואטי אם דווקא בפורטוגל יזכה שיר להיט'
זה יהיה צדק פואטי אם דווקא בפורטוגל יזכה שיר להיט
01/08/2017 | 15:28
14
116
ויחזיר את ימי הכיף לתחרות האירוויזיון שאיבדה אותם בשנתיים האחרונות עם שני שעמומונים שאף אחד מהם לא זכה בזכות השיר, אלא אך ורק בזכות  כל מה שמסביב, אוקראינה שזכתה עם שיר פוליטי האסור בכלל לפי כל חוקי התחרות, מן ההפקר של השנאה התהומית לרוסיה ולפוטין, ופורטוגל שזכתה בעקבות הפצת שמועות שקריות של החולה המדומה ורשת השידור שלה, שרוב הצופים הצביעו לו ולא לשירו ורק מתוך רחמנות, על מחלה שבכלל לא היתה לו.אך זה בהחלט הספיק לו לצחוק על כל הפראיירים שהצביעו לו כל הדרך אל הבנק. בדיוק כמו שנוהגים לעשות המושחתים בצמרת שלנו.

כולי תקווה שדווקא בפורטוגל, ארצו של החולה המדומה של RTP השחצן היהיר והרברבן, שטען שרק המוזיקה שלו היא מוזיקה אמיתית, יזכה להיט ענק ויחזיר את הימים הטובים של תחרות האירוויזיון שלהיטי ענק כמו 'אופוריה', 'אונלי טירדרופס', ו'הירוז' זכו בה. ולא, חצי העשור הראשון ייזכר לטובה, בעוד שחצי העשור השני ייזכר לרעה.
לצפיה ב-'זהירות: אני עומד להאכיל את הטרול'
זהירות: אני עומד להאכיל את הטרול
01/08/2017 | 20:22
12
133
מי שלא מעוניין להחשף לכך מוזמן לדפדף להודעה הבאה. עמכם הסליחה. 

אם לסלבדור הצביעו מתוך רחמים בגלל מחלה מדומה, אז למה הפולניה מ-2015 שישבה על כיסא גלגלים (וזה אפילו לא היה מדומה) לא ניצחה? ולמה הפינים מ-2015 חולי תסמונת דאון ואוטיזם (לא מדומה בודאות) הגיעו למקום האחרון בסמי? הרי הצופים בבית מצביעים אך ורק מתוך רחמים לכאלה שחולים במחלות (בין אם מדומות ובין אם אמיתיות). 

האם מחלת לב שקרית חמורה יותר מנכות? מאוטיזם? מתסמונת דאון? הרי לסלבדור יש עוד תקווה להנצל, הפולניה לעומת זאת כבר לעולם לא תעמוד על הרגליים והפינים לנצח ישארו עם התסמונת.

ואפילו לא התחלתי לדבר על כל העיוורים שהשתתפו בתחרות (גאורגיה 2008, ספרד 2000 ו-1992, גרמניה 2002 ) - כולם בלי יוצאי מן הכלל הגיעו למקומות בין האחרונים. איך זה יתכן?! אתה יכול לחשוב על משהו נוראי יותר מעיוורון?!
לצפיה ב-'כתבתי לו תגובה כמעט זהה כמה ימים אחרי הניצחון של סלבדורי קסם'
כתבתי לו תגובה כמעט זהה כמה ימים אחרי הניצחון של סלבדורי קסם
01/08/2017 | 22:46
11
89
לצפיה ב-'הכל בסדר'
הכל בסדר
01/08/2017 | 23:52
70
טודו בום. 
לצפיה ב-'אגב, גם אם נצא מנקודת הנחה שסטילהוק צודק'
אגב, גם אם נצא מנקודת הנחה שסטילהוק צודק
03/08/2017 | 10:19
9
82
ומחלת לב זה הכי קשה שיש והצביעו לו אך ורק מתוך רחמים, אז איך זה שסלבדור כשל לנצח את הקדם הפורטוגזי בהצבעת הרחמים של הקהל. זמר מקומי, פורטוגזי, דם מדמם, בשר מבשרם, וכולה 10 שירים, וגם אז לא הצליח לנצח למרות שהכל ידעו על אודות מצבו הרפואי. זה לא צץ רק לאחר הנצחון בגמר הפורטוגזי. לסטילהוק הפתרונים?
לצפיה ב-'אם אני מנסה לחשוב כמו סטילהוק:'
אם אני מנסה לחשוב כמו סטילהוק:
03/08/2017 | 20:37
63
הפורטוגזים כבר מכירים את סלבדור ואחותו שהשתתפו שניהם באקס פקטור בפורטוגל, ולא קונים את השקרים שלהם בניגוד לאירופאים התמימים שהתרגשו מקמפיין הרחמים הערמומי של RTP, וכמו כן ידוע שרצו שפורטוגל תזכה השנה בשביל לעשות היסטוריה וזה בכלל לא קשור לשיר, כי כל שיר שפורטוגל היתה שולחת היה מנצח כנראה והשקרים על מחלת לב רק עזרו להבטיח את הזכיה שהיתה מכורה גם ככה.
*הכנס כאן עוד חמש פסקאות חופרות*
לצפיה ב-'פשוט מאוד, בפורטוגל ובספרד יודעים את האמת לגביו.'
פשוט מאוד, בפורטוגל ובספרד יודעים את האמת לגביו.
03/08/2017 | 20:41
7
88
זאת הסיבה שהוא לא ניצח בהצבעת הקהל אלא בהצבעת השופטים המושחתים של RTP שהיא גם האחראית להפצת השמועה השקרית על החולה המדומה שזרם עם זה, כי זה שירת אותו. עובדה שמאז זכייתו והתרברבותו/שחצנותו במסיבת העיתונאים מיד לאחריה לא שומעים יותר כלום על הקשוש המקושקש או על סכנת חיים שנשקפת לו. למה? כי אין יותר סיבה להמשיך עם השמועות השקריות אחרי שהמטרה הושגה.
לצפיה ב-'הייתי די קרוב'
הייתי די קרוב
03/08/2017 | 20:47
16
לצפיה ב-'אגב'
אגב
03/08/2017 | 21:03
1
70
שלושה שבועות אחרי שניצח, סלבדור סירב להצעה לטוס ולהתארח בתכנית האירוח הנצפית ביותר בארה״ב מכיוון שמצבו הבריאותי לא מאפשר לו להתרחק מהמולדת לתקופות ארוכות, אותה סיבה בגינה נעדר מהחזרות. איך אתה מסביר את זה?
לצפיה ב-'אם היה נוסע התרמית הייתה מתגלה וה-EBU היו מבטלים את הזכייה'
אם היה נוסע התרמית הייתה מתגלה וה-EBU היו מבטלים את הזכייה
03/08/2017 | 21:12
68
ו-RTP היו מפסידים הרבה כסף שתכננו להרוויח מאירוח התחרות. הרי לא יתכן שלחזרות בקייב הוא לא יכול לנסוע ופתאום לארצות הברית כן. 
לצפיה ב-'מאיפה לך שה-EBU לא שיתפו פעולה עם התרמית?'
מאיפה לך שה-EBU לא שיתפו פעולה עם התרמית?
03/08/2017 | 21:16
2
93
הרי סלבדור לא יכול לקום בבוקר ולהחליט שהוא לא מגיע לחזרות. צריך לקבל אישור מיוחד מה-EBU. האישור מתקבל ככל הנראה על ידי הצגת מסמכים רפואיים, שאחרת כל אחד יוכל להגיד שהוא לא מגיע וכך לייצר הייפ תקשורתי. אז לא רק סלבדור ו-RTP ששותפים לתרמית אלא גם ה-EBU שככל הנראה רצו שפורטוגל תנצח משיקולים כאלה ואחרים. מנגד, יתכן שדווקא כן הוצגו מסמכים רפואיים שזויפו על ידי רופא מקומי, אולי רופא הבית של RTP, שלקח חלק במזימה תמורת מעטפות חתומות. 
לצפיה ב-'ועוד בטח רופא יהודי, שומו שמיים'
ועוד בטח רופא יהודי, שומו שמיים
07/08/2017 | 20:39
1
16
לצפיה ב-'זה פורטוגל, אז כנראה רופא יהודי אנוס'
זה פורטוגל, אז כנראה רופא יהודי אנוס
07/08/2017 | 23:53
16
לצפיה ב-'כי זה לא באמת מעניין מישהו...'
כי זה לא באמת מעניין מישהו...
04/08/2017 | 11:19
42
וכי זה ממש לא עניינו של מישהו מצבו הבריאותי של זמר כזה או אחר
לצפיה ב-'הבעיה היא לא בזוכים'
הבעיה היא לא בזוכים
03/08/2017 | 10:46
79
אלא במכלול השירים שמגיעים לתחרות. הרמה פשוט ירדה, יש הרבה פחות שירים מצוינים בשנתיים האחרונות.
לגבי הזוכים, זה עניין של טעם. אני מאוהבת בזוכה האוקראיני (למרות שברור לי שהוא זכה רק כדי להתנגח ברוסיה, שהייתה הפייבוריטית שלי. אם לא היה עניין רוסיה, זה היה מתברג היה מתברג בחמישייה הפותחת אבל לא זוכה). לא עפה על השיר הפורטוגזי אבל מבינה למה הוא זכה. האם הייתה למחלה שלו קשר לזכייה? אני מניחה שאנשים הבינו שמשהו מוזר שם אצל הבחור הזה, עובדה שהרבה חברים שלי שאלו אותי בזמן הצפייה בהופעה אם יש לו איזו בעיה. לומר שהמחלה שלו מומצאת? הגזמת.
לצפיה ב-'אהבתי את התמונה והקליפ!'
אהבתי את התמונה והקליפ!
02/08/2017 | 17:54
112
כחול + ים
גם הוידאו. קליל, מרענן, רגוע ויפה, כמו הרושם שליסבון עושה עליי מתמונות.
איזה כיף שנפטרנו מהצורות המכוערות והצבעים המעייפים. האירו הזה מתחיל ברגל ימין.
לצפיה ב-'ניתוח המבנה הייחודי של Amar Pelos Dois ע״י מעבד השיר '
ניתוח המבנה הייחודי של Amar Pelos Dois ע״י מעבד השיר
27/07/2017 | 20:45
7
166
פייר? מעניין.

לצפיה ב-'השיר הכי יפה בעולם'
השיר הכי יפה בעולם
27/07/2017 | 22:04
6
108
בביצוע הזמר הכי מרגש בעולם
זה הדבר הכי טוב - מוזיקלית- שקרה לי בחיים
גם אהבה לשניים, וגם סלבדורי
אף אחד לא עשה לי מעולם את מה שהוא עושה
ואף שיר לא עשה לי את מה שאהבה לשניים עושה
מתנה
צפו בוידאו שצירפתי בשרשור הקודם. קהל של אלפים מתמוגג ושר את אהבה לשניים. זה עונג צרוף. בעצם אני מצרף שוב. לא לפספס. החל מ3:28

לצפיה ב-'במשך השנים האחרונות הייתי בטוח שהסיכוי היחיד של פורטוגל לנצח'
במשך השנים האחרונות הייתי בטוח שהסיכוי היחיד של פורטוגל לנצח
27/07/2017 | 23:01
5
117
הוא עם להיט קיץ בסגנון נוסה נוסה. כמה שאני שמח שטעיתי. זה בהחלט השיר הטוב ביותר בתולדות האירוויזיון. נקודה. 
לצפיה ב-'על טעם ועל ריח...'
על טעם ועל ריח...
28/07/2017 | 14:11
4
80
לדעתי היחיד שמציל את השיר הזה מלהיות הזוכה הגרוע בתולדות האירווזיון הוא ג'אמאלה של 2016 .

מדובר בלא יותר מגימיק , לא שמעתי את השיר ולו פעם אחת בשום מדיה ( בניגוד לזוכה השבדי למשל מ 2015 ) 

בקיצר - לדעתי השיר ממש זוועה , רוב התחרות היתה ברמה הרבה פחות טובה מ 2016 

לצפיה ב-'נו ברור, כל שיר שאיננו שלאגר סקנדינבי '
נו ברור, כל שיר שאיננו שלאגר סקנדינבי
28/07/2017 | 15:08
3
82
כל שיר שאיננו עומד במבנה הסטנדרטי
A B A B C B B
בית פזמון בית פזמון גשר פזמון פזמון חוזר
כל שיר שאיננו קל לעיכול ושלא משתייך לזרם המיינסטרים
כל שיר עם טיפת תחכום
כל שיר שלא ניתן לזמזמו לאחר חצי שמיעה
ישירות מקוטלג על ידי חובבי האירוויז כגרוע

את זה הבנו.

מה שלא מובן זה הצורך שלכם חובבי האירוויז להתפאר כל פעם מחדש בנכות הזו שלכם. יש דברים שעדיף להצניע ובטח שלא להתגאות בהם. זה ממש לא עניין של טעם. ממש ממש לא.
לצפיה ב-'אז זהו שפה הטעות שלך ידידי '
אז זהו שפה הטעות שלך ידידי
28/07/2017 | 15:51
1
73
משום מה החלטת והכללת .
לא בהכרח אוהב את הנפוץ , הונגריה למשל היה ייחודי ו (קצת ) יותר טוב מהשיר הנדון למשל . 

אבל כל אחד זכותו לחשוב מה שבא לו 
לצפיה ב-'נכון, אתה צודק, להכליל זה אף פעם לא טוב. '
נכון, אתה צודק, להכליל זה אף פעם לא טוב.
28/07/2017 | 18:39
20
לצפיה ב-'אני כאילו נוטה להסכים איתך בויכוח הבלתי נגמר הזה אבל יש בעיה'
אני כאילו נוטה להסכים איתך בויכוח הבלתי נגמר הזה אבל יש בעיה
07/08/2017 | 20:49
31
נסכים שמעריצי האירוויזיון היו רוצים שבכל שנה יזכה שיר שיהפוך ללהיט עולמי. אבל הם יודעים שלשיר כמו אוקראינה 2016 אין סיכוי. ואולי גם לשירים איכותים שלא נכתבו "לפי התקן השוודי" אין סיכוי: הונגריה 1994 לדוגמא.
אז יש כאן דילמה.
האירוויזיון משמש אכסניה גם לשלאגרים וגם לשירים איכותיים וגם לשירים שיש להם זכות קיום מחוץ לאירוויזיון.

עם כמה שאני מעדיף שירים איכותיים, אני מרגיש לפעמים שזה קצת טיפשי לעוף עליהם ולדרג אותם גבוה בסקרים. בדיוק כמו שזה טיפשי, לטעמי, לדרג שירי רוק כבד. די, חאלס, המסגרת של האירוויזיון והייחודיות שלו היא קיטש, עם זה הוא שרד והלך במשך שנים.
כמו שלא תתקן באסטיונר בשוק הכרמל שאומר "עשר שקל", אבל כן תתקן אם באוניברסיטת תל אביב יגיד את זה סטודנט. צריך להבין את מקומך. ואם תתקן את הבאסטיונר, אתה כנראה דביל בעצמך - כי תראה איפה אתה נמצא - בשוק! מי מתקן באסטיונר בשוק, מה זה ייתן?
אז לדחוף בכוח שירי איכות לאירוויזיון ולדבר על מופת ויצירה ואת מה שפורטוגל מחזירה לתחרות - זה כאילו לא שייך בכלל לקונספט.
לצפיה ב-'לידיעת הגולש חובי סטאר'
לידיעת הגולש חובי סטאר
25/07/2017 | 21:01
3
317
לצפיה ב-'לא יפה, נכון שהוא קצת מלא'
לא יפה, נכון שהוא קצת מלא
25/07/2017 | 21:44
2
212
אבל לכנות אותו בשם של מאכל אשכנזי על מנת ללעוג לכרס העגלגלה ולמוצא שלו זה מעשה לא יאה. 
לצפיה ב-''
25/07/2017 | 23:27
1
151
לצפיה ב-'נו באמת לשים תמונה שלו כתגובה זה הכי בנאלי '
נו באמת לשים תמונה שלו כתגובה זה הכי בנאלי
26/07/2017 | 00:00
156
או שזה אחי בנה ליייייייייייי!! זה שני דברים שונים לגמרי!!
לצפיה ב-'אירוויזיונה בליסבונה - 8.10.12 במאי'
אירוויזיונה בליסבונה - 8.10.12 במאי
25/07/2017 | 21:05
155
ליסבונה נבחרה באופן רשמי לארח את האירוויזיונה ואפילו יש פרומו בערוץ הרשמי. ראיתי בוויוויבלוגה סרטונה על האולמה והאזור נראה מושלמה. פייר? ההתרגשות שלי עצומה. אתן אשכרה קולטות? זה אמיתי! אירוויזיונה בליסבונה! הידד! חלום שמתגשמת!
לצפיה ב-'חידה: באיזו גלויה לפני שיר של מדינה הופיעה אישה ערומה?'
חידה: באיזו גלויה לפני שיר של מדינה הופיעה אישה ערומה?
21/07/2017 | 18:09
7
81
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
21/07/2017 | 23:22
6
183
טופלס, אם לדייק, ולא אחת - אלא שתיים! (0:31, 0:37)
לצפיה ב-'יפה מאוד, זה כנראה היה הכנה להופעה של Evridiki'
יפה מאוד, זה כנראה היה הכנה להופעה של Evridiki
23/07/2017 | 04:11
3
32
לצפיה ב-' ג׳סיקה ראביט הקפריסאית'
ג׳סיקה ראביט הקפריסאית
23/07/2017 | 20:31
2
26
לצפיה ב-'בעיני זה all time classic של האירוויזיון. זכה לקאבר בעברית?'
בעיני זה all time classic של האירוויזיון. זכה לקאבר בעברית?
23/07/2017 | 21:29
1
72
גם השיר שלה ב-94' מצויין, אחד האהובים מאותה שנה, אבל לא יכל לתת פייט לפולין בגזרת הבלדות הענקיות, מכיוון שTO NIE JA הוא עד היום אחד השירים הכי חזקים, דרמטיים ועוצמתיים באירוויזיון.
השיר של אוורדיקי מ-2007 כבר קצת פחות טוב. כאילו, כיפי וזורם, אבל זה שיר שדנה אינטרנשיונל הייתה צריכה לבצע, לא היא.
לצפיה ב-'אהבתי את טריאזומה'
אהבתי את טריאזומה
23/07/2017 | 22:58
53
אבל בעיקר בגלל ה-look and feel הארוטי והנועז לתקופתו. לא ידוע לי על גרסה עברית אבל מה אני יודע. הכי אהבתי ב-92׳ את איטליה, צרפת, יוון והולנד.
גם את השיר של אוורידיקי ב-94׳ אני מחבב אבל הוא לא הוציא אותי מגדרי. אני חושב שכשיר נטו to nie ja הוא שיר די חלש, וההצלחה שלו היא אך ורק בזכות אדיטה שהיתה פשוט מושלמת ווקאלית והיה בנוכחות שלה שילוב משכנע וכובש של עוצמה ופגיעוּת. כמעט כל זמרת אחרת במקומה אפילו לא היתה נכנסת לטופ 10 לדעתי. אם כבר בלאדה גדולה בשנה הזאת - אני מעדיף את רוסיה.
גם את השיר של אוורידיקי ב-07׳ אהבתי, מי היה מאמין שעשר שנים אחרי זה התחרות תהיה מפוצצת בסינת׳פופ. אני חושב שהיא היתה ראויה לגמר, למרות שהלייב לא היה מדהים.
לצפיה ב-'התשובה אינה מלאה'
התשובה אינה מלאה
25/07/2017 | 22:05
1
72
יש שדיים שופעים גם בגלויה של יוון 1992. 
לצפיה ב-'חבל לי שפנית למחוזות השיימינג'
חבל לי שפנית למחוזות השיימינג
25/07/2017 | 23:21
39
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:49
14

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'TOP 10: Entries from Israel'
TOP 10: Entries from Israel
16/07/2017 | 10:42
157
לצפיה ב-'החדש של לורין'
החדש של לורין
14/07/2017 | 15:18
180
פייר? אהבתי. 
לצפיה ב-'יוליה סמויילובה flame is burning'
יוליה סמויילובה flame is burning
13/07/2017 | 00:02
166
חיכיתי כל הזמן הזה שמתישהו יהיה וידאו של ביצוע חי של יוליה לשיר הזה שהיא לא זכתה לשיר באירוויזיון.
עכשיו כשעלו שני סרטונים שלה מופיעה עם השיר הזה, מאכזב שמה ששומעים זה בעצם את הקלטת הסטודיו הלא מוצלחת ורואים את יוליה קצת שרה אבל בעיקר מזיזה את השפתיים.

אולי האוקראינים בעצם התחשבו בכך שקשה לה לשיר חי אז העדיפו לשלול את השתתפותה בכלל.
לצפיה ב-'האם זאת פעם ראשונה שאתם שומעים על אירוויזיון המקהלות?'
האם זאת פעם ראשונה שאתם שומעים על אירוויזיון המקהלות?
11/07/2017 | 05:23
6
166
שגם שייך לאיגוד ה EBU ?
http://eurovisionchoir.tv/
לצפיה ב-''
11/07/2017 | 06:20
16
לצפיה ב-'דברו על זה באירו במאי'
דברו על זה באירו במאי
11/07/2017 | 08:31
4
42
לצפיה ב-'ותוכל בבקשה להסביר בצורה קלה'
ותוכל בבקשה להסביר בצורה קלה
11/07/2017 | 21:01
3
102
מה חוקים התחרות הזאת?
לפי מה שאני מבין עוד אין לתחרות הזאת שלב של חצאי גמר
ושזאת תחרות במקום תחרות של אירוויזיון הריקודים שבינתים הוא לא כראוי מצליח ושעד עכשיו הוא שודר רק פעמיים 
2007
2008

לצפיה ב-'אמרו דברים מאד כללים:'
אמרו דברים מאד כללים:
12/07/2017 | 08:04
2
118
תחרות ראשונה תהיה השנה בליטא אם אני לא טועה.
כנראה שאין חצאי גמר כי אין הרבה משתתפים.

אירו הריקודים היה מביש. שמח שזה ירד מהמסך.
לצפיה ב-'ייערך בלטביה ב-22.07 עם 9 משתתפות, ווילס ביניהן'
ייערך בלטביה ב-22.07 עם 9 משתתפות, ווילס ביניהן
13/07/2017 | 20:28
43
לצפיה ב-'והאם לדעתך אירוויזיון הריקודים לצעירים גם היה מביש?'
והאם לדעתך אירוויזיון הריקודים לצעירים גם היה מביש?
14/07/2017 | 06:27
102
לצפיה ב-' RSC 23 - פתיחת התחרות ב23/07 '
RSC 23 - פתיחת התחרות ב23/07
08/07/2017 | 22:51
16
123
המהדורה הבאה של הRSC המוכר והאהוב תיפתח בעוד כשבועיים
התחרות חוזרת להיות אנונימית, וכמו כן אני מתכוון לחשוב על דרך שתחזיר קצת חיים לפורום על מנת שהתחרות תתקיים במימדים המוכרים לנו מהעבר.

בינתיים אתם מוזמנים לחשוב על שירים ובהזדמנות זו נחזור על כללי התחרות:

התחרות הינה אנונימית ואין לרמוז על זהות השולח עד לחשיפת התוצאות
 את השירים יש לשלוח אליי במסר פרטי כאשר שם השיר ושם האמן מובנים ולצרף קישור ליוטיוב
 אמנים הרשאים להשתתף הם אך ורק אלו שהתחרו באירוויזיון (במידה ומדובר בשיתוף פעולה עם אמן אחר שלא השתתף באירוויזיון יש לוודא כי חלקו של האמן הרילייטד גדול משל האמן השני)
 ללא שירי קדמים
 אסור קאברים
 מותר לבחור בזמרים שהיו במהדורה הקודמת
 בחירת השיר היא לפי "כל הקודם זוכה" מותר שיר אחד בלבד של אותו הזמר באותה המהדורה

שיהיה בהצלחה לכולם!
לצפיה ב-'aSongForX: ניתנת ארכה להגשת שירים עד ליום 17.7'
aSongForX: ניתנת ארכה להגשת שירים עד ליום 17.7
08/07/2017 | 23:11
60
מעבר ל-32 חברי פורום פעילים, פניתי גם לחברי פורום מהעבר הקרוב ומהעבר הרחוק בבקשה שישלחו שיר. אפילו לחברים שכתבו כאן בשנת 2001, השנה בה נפתח הפורום וכבר למעלה מעשור שלא כותבים כאן.

אם כן, אני עושה הכל על מנת להחיות את התחרות אך הקושי עצום וההיענות נמוכה מאוד. לכן ניתנת הארכה החד פעמית הזו (יתכן שיש כאלה שבחו"ל) ולאחריה, אם לא נגיע ל-14 מתמודדים, התחרות תבוטל סופית. 

מישהו יודע מה האימייל של ESC-Pino מהסולסיק?
לצפיה ב-'לא רשמת בחוקים האם מותר לשלוח שיר מבלי לדרג את השירים האחרים'
לא רשמת בחוקים האם מותר לשלוח שיר מבלי לדרג את השירים האחרים
09/07/2017 | 01:20
3
47
כפי שעשו שני משתתפים בתחרות האחרונה, ולמרות זאת השירים שלהם לא נפסלו.

לצפיה ב-'כי זה ברור מאליו שכולם מדרגים'
כי זה ברור מאליו שכולם מדרגים
09/07/2017 | 02:29
2
44
מי שלא ידרג לא ישתתף
לצפיה ב-'אז זהו שלא, אחרי התקדים של התחרות האחרונה'
אז זהו שלא, אחרי התקדים של התחרות האחרונה
09/07/2017 | 06:01
1
55
ששני משתתפים שלחו שירים, אך לא טרחו בכלל לדרג את שאר השירים, ולמרות זאת שיריהם לא נפסלו, ואף הגיעו גבוה, שום דבר לא ברור מאליו. ולכן אני מוודא איתך מראש את מה שאמור להיות מובן מאליו.
לצפיה ב-'הסר דאגה מליבך'
הסר דאגה מליבך
09/07/2017 | 15:50
41
התחרות תהיה מסודרת ומאורגנת
לצפיה ב-'מחכה לזה! תמיד שלחת הצבעות מוקדם ובאופן מסודר '
מחכה לזה! תמיד שלחת הצבעות מוקדם ובאופן מסודר
09/07/2017 | 17:13
18
לצפיה ב-'אני מתבייש אבל השתמשתי בכלי שהכי לא רציתי להשתמש בו'
אני מתבייש אבל השתמשתי בכלי שהכי לא רציתי להשתמש בו
09/07/2017 | 22:10
6
87
איומים. אחרי שהבנתי שלא שולחים שירים החלטתי להשתמש במוצא האחרון ולאיים על חברי הפורום שעדיין לא שלחו שיר. בפגיעה פיזית, סחיטה ועוד דברים שהשתיקה יפה להם. אני יודע שזה נשמע קיצוני אך אעשה הכל כדי שהתחרות תיפתח.
לצפיה ב-'אוקי אוקי שיקרתי, זה היה שקר אחד גדול'
אוקי אוקי שיקרתי, זה היה שקר אחד גדול
09/07/2017 | 22:38
5
62
לא איימתי על אף אחד. אבל בהחלט חשבתי על זה. מה זה הדבר הזה שלא שולחים שיר לתחרות? תשלחו נו... בבקשה... אני מתחנן. אני מתחנן בבקשה פלייייייייייז
לצפיה ב-'תפחית את כמות המשתתפים'
תפחית את כמות המשתתפים
09/07/2017 | 23:06
4
63
על כמה אנחנו עומדים עד עתה?
לצפיה ב-''
10/07/2017 | 03:21
13
לצפיה ב-'לא רוצה לכתוב המספר מרוב בושה '
לא רוצה לכתוב המספר מרוב בושה
10/07/2017 | 06:29
2
106
למה שיורובוי פותח תחרות יש ישר 40 משתתפים? במה הוא יותר טוב ממני? למה כי הוא משתמש באייקונים ובפוטושופ? הוא הרי תמיד קינא בי וניסה להרוס אותי כי אני תמיד הייתי יותר פופולארי ממנו, אבל בתחרויות שהוא פותח יש ישר 40 איש. אוי תראו אותי אני יורובוי ואני עושה לוגואים לתחרויות בפוטושופ. יואו! אני כזה מוכשר בפוטושופ! איכס... להקיא
לצפיה ב-''
10/07/2017 | 17:36
15
לצפיה ב-'LL'
LL
14/07/2017 | 10:16
11
לצפיה ב-''
26/07/2017 | 07:20
17
לצפיה ב-'לאיזה 23/07 התכוון המשורר? 2017 או 2018?'
לאיזה 23/07 התכוון המשורר? 2017 או 2018?
26/07/2017 | 14:22
28
כי 23/07/2017 כבר עבר מזמן.
לצפיה ב-'פתיחת התחרות מתעכבת בשל בעיות אישיות'
פתיחת התחרות מתעכבת בשל בעיות אישיות
01/08/2017 | 18:17
10
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:56
30

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'RSC 22 BAKU JULY 2017 חשיפת הזוכה!'
RSC 22 BAKU JULY 2017 חשיפת הזוכה!
08/07/2017 | 15:07
31
91
זהו זה! אנו נפרדים לשלום מבאקו העיר המארחת של RSC 22. הזוכה במהדורה הקודמת אור לוי סירב לארח את התחרות עקב זה שאין לו זמן פנוי ברוב השבוע. ולכן אני אוטומטית נבחרתי לארח את התחרות בבאקו. לפני שנתחיל בחשיפה באו נזכר באלמה הזוכה של המהדורה הקודמת בסלובניה:  https://www.youtube.com/watch?v=UCB5zRmQ-qg

החשיפה תהיה מהמקום האחרון למקום הראשון אחד אחד. אני מבקש למארגן המהדורה הבא לא לחשוף את השולחים לפני חשיפת המנצח. טבלת האקסל תיחשף יותר מאוחר או ביום ראשון.

בהצלחה לכולם!
לצפיה ב-'מקום אחרון (14) '
מקום אחרון (14)
08/07/2017 | 15:12
79
עומר נאבר - קחי אותי רחוק.
18 נקודות.

שיר מודרני ורגוע לא מגיע לזה לדעתי לקבל מקום אחרון!

תודה לניצנץ63 ששחלה את השיר!

לצפיה ב-'מקום לפני אחרון (13)'
מקום לפני אחרון (13)
08/07/2017 | 15:18
79
Timebelle- Desperado
19 נקודות.

לדעתי זה שיר מהמהם ולדעתי זה צריך להיות בטופ 10.

תודה לאור לוי המנצח הקודם ששלח את השיר המהמם הזה!
לצפיה ב-'מקום 12 '
מקום 12
08/07/2017 | 15:40
62
ANNA OXA SENZA PIETA
30 נקודות עם דוז אחד.
שיר יפה וסבבה.
תודה לBT2011 ששלח את השיר!

לצפיה ב-'מקום 11 '
מקום 11
08/07/2017 | 15:48
61
Aram MP3 & Iveta Mukuchyan - Dashterov
32 נקודות עם שתי דוזים!
איך מקום 11?! טופ 5 בשבילי!

תודה רבה לbee905 ששלח את השירר המדהים הזה!

לצפיה ב-'מקום 10 '
מקום 10
08/07/2017 | 15:56
55
אירה לוסקו - What I'd Give
33 נקודות
שיר נחמד לדעתי

תודה רבה ל axe9 ששלח את השיר
לצפיה ב-'מקום 9 '
מקום 9
08/07/2017 | 16:03
58
שרית חדד - למה לי
42 נקודות

זה אני, כן אני טיפה מאוכזב מהמקום חשבתי אני יהיה בטופ 4 אבל לא נורא.
לצפיה ב-'מקום 8 '
מקום 8
08/07/2017 | 16:08
55
אנג'לו - Brotherhood of Man
46 נקודות עם דוז אחד
שיר מקסים ממש יפה!

תודה רבה לmmmyala ששלחה את השיר הזה!
לצפיה ב-'מקום 7'
מקום 7
08/07/2017 | 16:16
1
67
ילנה טמניקובה - Vdoh
51 נקודות עם דוז אחד
שיר יפה מאוד!
תודה רבה השורד שבאמת מגיע לו ששלחת את השיר המהמהם הזה!

לצפיה ב-'המקום השלישי שלי '
המקום השלישי שלי
08/07/2017 | 16:57
29
לצפיה ב-'מקום שישי'
מקום שישי
08/07/2017 | 16:21
1
58
מריה - Lovin' Me
52 נקודות
שיר ממש מדהים!
תודה לעופר דואק ששלח את השיר הזה!
לצפיה ב-'המקום החמישי שלי '
המקום החמישי שלי
08/07/2017 | 17:00
16
לצפיה ב-'מקום חמישי '
מקום חמישי
08/07/2017 | 16:27
1
68
Il Volo - L'amore si muove
53 נקודות עם 2 דוזים!
שיר וואו פשוט וואו!
תודה להולנד 90 ששלח את השיר!
לצפיה ב-'המקום הראשון שלי '
המקום הראשון שלי
08/07/2017 | 16:57
21
לצפיה ב-'מקום 4 '
מקום 4
08/07/2017 | 16:31
1
72
פרנצ'סקו גאבני - in equilibrio
61 נקודות
שיר יפה מאוד! שיר מתאים לאירוויזיון גם.
תודה לGlasib ששלח את השיר הזה!
לצפיה ב-'המקום הרביעי גם שלי '
המקום הרביעי גם שלי
08/07/2017 | 16:59
17
לצפיה ב-'מקום שלישי '
מקום שלישי
08/07/2017 | 16:35
2
78
עפרה חזה - YOU
66 נקודות עם דוז אחד
שיר מרגיע ויפה!
תודה לסטילהוק ששלח את השיר!

לצפיה ב-'תיקון טעות: 2 דוזים אחד ממני! המקום והנקודות אותו דבר.'
תיקון טעות: 2 דוזים אחד ממני! המקום והנקודות אותו דבר.
08/07/2017 | 17:09
17
לצפיה ב-'תודה לכל מי שניקד, ובעיקר למי שדיזז את השיר היפה הזה של עפרה'
תודה לכל מי שניקד, ובעיקר למי שדיזז את השיר היפה הזה של עפרה
08/07/2017 | 17:35
40
שהלכה בטרם עת ובנסיבות טרגיות לעולמה בגיל צעיר יחסית, כשהיה לה כל כך הרבה עוד לתת לעולם. כל מי שיצא לו לשמוע את הסקיצות שעפרה ז"ל הקליטה לאלבום האחרון שהיא תכננה להוציא ושאחיותיה גנזו את הוצאתו לאחר מותה, בשל הסכסוך המשפחתי עם משפחת בעלה של עפרה, שבנו המאומץ הוא זה שתכנן להוציא את האלבום, ניבא לאלבום הזה הצלחה בינלאומית ענקית וכנראה שהיה אמור להיות אחד האלבומים הטובים ביותר שנעשו.

יהי זכרה של עפרה חזה הזמרת הבינלאומית אולי הכי גדולה שלנו ברוך
לצפיה ב-'המקום הראשון והשני יחשפו בעוד שעה. תהמרו מי ינצח!'
המקום הראשון והשני יחשפו בעוד שעה. תהמרו מי ינצח!
08/07/2017 | 16:37
1
24
לצפיה ב-'ההימור שלי שאמיר הזוכה, למרות שאת הצמד הגרמני אהבתי יותר'
ההימור שלי שאמיר הזוכה, למרות שאת הצמד הגרמני אהבתי יותר
08/07/2017 | 16:55
41
המקום השני שלי (ובשלב מסויים הראשון), מול המקום השישי שכנראה שיזכה.

לאיל וולו האיטלקים הגיע המקום הראשון מבחינתי ולא המקום החמישי. שיר ענק שרק הולך וגדל עלי בכל שמיעה מחדש, והזוכה שלי במהדורה הנוכחית.
לצפיה ב-'המקום השני'
המקום השני
08/07/2017 | 17:12
1
91
Revolverheld Feat. Marta Jandova - Halt Dich An Mir Fest
78 נקודות עם שתי דוזים!
שיר יפה מאוד! ומזל טוב על מקום שני!
תודה לצוות Kuss ששלח את השיר המהמם הזה!
לצפיה ב-'המקום השני גם שלי, ובשלב מסויים גם הראשון '
המקום השני גם שלי, ובשלב מסויים גם הראשון
08/07/2017 | 17:16
44
למרות המשקעים שבינינו, שמתי את זה בצד, וניקדתי את השיר אך ורק על פי הטעם המוזיקלי שלי, ללא שום קשר לשולח השיר. כמו שחשבתי והימרתי, אמיר הצרפתי שלנו הזוכה.
לצפיה ב-'המנצח שלנו קבלו את...............'
המנצח שלנו קבלו את...............
08/07/2017 | 17:23
1
92
Amir - On dirait
80 נקודות עם דוז אחד.

וואו שיר מנצח מלידה! אני כל כך אוהב את השיר הזה!

תודה אבה למנצח sg151 ששלח את השיר המנצח הזה
בנוסף אני מזמין אותך לארח את המהדורה הבא בפריז עם יש לך זמן פנוי לשבועים. תפנה אליי במסר.
לצפיה ב-'למרות שמדובר במקום השישי שלי במהדורה הזאת, ברכות לזוכה '
למרות שמדובר במקום השישי שלי במהדורה הזאת, ברכות לזוכה
08/07/2017 | 17:41
30
אחד השירים היותר יפים וטובים במהדורה הנוכחית, למרות שלדעתי לפחות היו שירים יפים וטובים ממנו שהגיעו להם מקומות יותר גבוהים.
לצפיה ב-'ניתן להוסיף תגובה על התוצאת עם זה '
ניתן להוסיף תגובה על התוצאת עם זה
08/07/2017 | 17:25
1
21
לצפיה ב-'אגב, אם כבר חשפת את שמות שולחי השירים מן הראוי שתחשוף גם'
אגב, אם כבר חשפת את שמות שולחי השירים מן הראוי שתחשוף גם
08/07/2017 | 18:00
42
את דירוגיהם המלאים. כדי שנראה עד כמה השפיעה חשיפת שמות השירים על הדירוגים והמדרגים שלהם, כשכולם יודעים מי עומד מאחורי כל שיר.

ותודה על ארגון וניהול התחרות שהיה מהיר ישיר ולעניין, להוציא חשיפת שמות שולחי השירים, כל הכבוד לך על ארגון התחרות.
לצפיה ב-'וואוו!!! לא ציפיתי בכלל!!'
וואוו!!! לא ציפיתי בכלל!!
08/07/2017 | 18:43
62
אני אשמח לארח את התחרות הקרובה שתיפתח בעוד כשבועיים כשאחזור לארץ מסלובקיה היפה. עד אז מוזמנים לארגן שירים
לצפיה ב-'מי ניקד את כל אחד? RSC 22 BAKU'
מי ניקד את כל אחד? RSC 22 BAKU
08/07/2017 | 19:08
3
52
מי ניקד את כל אחד בתחרות?
התוצאות מ: bee905
מרתה 12
פרנצ'סקו 10  
מריה 8  
אמיר 7  
איל וולו 6  
אירה לוסקו 5  
שרית חדד 4  
דספרדו 3  
עפרה 2  
אנג'לו 1  

התוצאות מ:axe9
12 אראם ואיבטה  
10 מריה - Lovin' Me
8 ילנה  
7 אנה אוקסה  
6 עופרה חזה  
5 אמיר  
4פרנצ'סקו  
3 שרית חדד  
2 אנגלו  
1 דספרדו  

התצאות מ:BT2011
Aram MP3 & Iveta Mukuchyan - 12 points
אירה לוסקו - What I'd Give - 10 points
Il Volo - L'amore si muove - 8 points
Brotherhood of Man - Angelo - 7 points
מריה - Lovin' Me - 6 points
עופרה חזה - YOU - 5 points
פרנצ׳סקו גאבני - in equilibrio - 4 points
Revolverheld feat. Marta Jandová - Halt Dich an mir fest - 3 points
Amir - On dirait - 2 points
ילנה טמניקובה - Vdoh - 1 point

התצאות מ: סטילהוק
Il Volo - L'amore Si Muove - 12
Revolverheld Feat. Marta Jandova - Halt Dich An Mir Fest - 10
Elena Temnikova - Vdoh - 8
Francesco Gabbani - In Equilibrio - 7
Maraaya - Lovin' Me - 6
Amir - On Dirait - 5
Timebelle - Desperado - 4
שרית חדד - למה לי - 3
Omar Naber - Take Me Far - 2
1 - Brotherhood Of Man - Angelo

התוצאות מ: השורד שבאמת מגיע לו
12 - עופרה חזה
10 - פרנצ'סקו
8 - שרית
7 - מרת'ה
6 - Brotherhood of Man
5 - אירה
4 - אמיר
3 - איל וולו
2- מריה
1- Ana Oxa

התוצאות מ: הולנד 90
1- אראם MP3
2 - אירה לוסקו
3 - שרית חדד
4 - עמיר
5 - פרצסקו גבאני
6 - בראדרהוד אוף מן
7 - טיימבל
8 - עופרה חזה
10 - עומר נאבר
12 - מרתה גנדובה

התוצאות מ: אירופה זה ישראל:
12 עופרה חזה
את התוצאות החלטטי לפני הרבה מאוד זמן ואני לא יודעה את האחרות רק את הדוז

התוצאות מ: ניצנץ63
12 - ANNA OXA SENZA PIETA
10 - Francesco Gabbani - In Equilibrio
8 - Ofra Haza – You
7 - Brotherhood Of Man – Angelo
6 - Il Volo - L'amore si muove
5 - Amir - On dirait
4 - Maraaya - Lovin Me  
3 - Revolverheld feat. Marta Jandová - Halt Dich an mir fest
2 - Ira Losco - What I'd Give
1 - ילנה טמניקובה - Vdoh   

התוצאות מ: mmmyala
12 ילנה טמניקובה
10 מארייה
8 אנה אוקסה
7 אמיר
6 שרית חדד
5 איל וולו
4 פרנצ'סקו גבאני
3 עפרה חזה
2 מרטה ינדובה
1 אירה לוסקו

התוצאות מ: Glasib
12- Il Volo- L'amore Si Muove
10- Amir- On Dirait
8- Revolverheld feat. Marta Jandova- Halt Dich an mir fest
7- Elena Temnikova- Vdoh
6- Maraaya- Lovin Me
5- Omar Naber- Take Me Far
4- Anna Oxa- Senza Pieta
3- Aram MP3 & Iveta Mukuchyan- Dashterov
2- Ira Losco- What I'd Give
1- Timebelle- Desperado

התוצאות מ: עופר דואק
12   sg151 - Amir - On dirait
10 -  Revolverheld feat. Marta Jandová - Halt Dich an mir fest
8 - שרית חדד - למה לי
7- עופרה חזה - YOU
mmmyala - Brotherhood of Man -6
5- ילנה טמניקובה - Vdoh
4 Dashterov
- TIMEBELLE - DESPERADO
2 פרנצ׳סקו גאבני - in equilibrio
1 - עומר נאבר - קחי אותי רחוק

התוצאות מ:Or Levy1

Brotherhood Of Man - Angelo שתיים עשרה נקודות
 Amir - On dirait עשר נקודות
 Елена Темникова - Вдох שמונה נקודות
 שרית חדד - למה לי - שבע נקודות
 Aram MP3 & Iveta Mukuchyan - שש נקודות
 Revolverheld feat. Marta Jandová - Halt Dich an mir - חמש נקודות
 Francesco Gabbani - In Equilibrio - ארבע נקודות
 Ofra Haza - You - שלוש נקודות
 Ira Losco - What I'd Give - שתי נקודות
 Il Volo - L'amore si muove - נקודה אחת

לצפיה ב-'זה לא כל המשתתפים בתחרות, היו 14 משתתפים, ורשום רק של 12'
זה לא כל המשתתפים בתחרות, היו 14 משתתפים, ורשום רק של 12
08/07/2017 | 20:25
2
47
אך גם לפי זה אפשר לראות עד כמה השפיעה חשיפת שמות שולחי השירים על כמה מדירוגי וניקודי המשתתפים בתחרות. מה שאומר שבתחרויות הבאות אסור לחשוף את שמות שולחי השירים. למרות שאני מבחינתי לא התייחסתי כלל למי עומד מאחורי כל שיר ושפטתי ודירגתי את השירים אך ורק על פי הביצועים וטעמי המוזיקלי, מבלי לערב שום שיקול זר בבחירה ובדירוג.
לצפיה ב-'לא כולם הצביעו'
לא כולם הצביעו
08/07/2017 | 20:45
1
20
לצפיה ב-'אתה רציני? אז אין שום משמעות לתוצאות.'
אתה רציני? אז אין שום משמעות לתוצאות.
08/07/2017 | 20:48
60
חוץ מזה על פי חוקי תחרויות הפורום, משתתף שלא מצביע בתחרות שבה הוא משתתף, גם השיר שלו נפסל ונקודותיו לא נלקחות בחשבון.

האם יש חוק חדש שמאפשר לשלוח שיר לתחרות מבלי הצורך לדרג את שיריה?
לצפיה ב-'RSC 22 BAKU ההצבעה סגורה!'
RSC 22 BAKU ההצבעה סגורה!
08/07/2017 | 13:44
2
41
המנצח יוכרז היום! בתקווה הפעם המנצח יסכים לארח את המהדורה הבא.
לצפיה ב-''
08/07/2017 | 14:07
11
לצפיה ב-'RSC 22 BAKU JULY 2017 הקולות נספרו!'
RSC 22 BAKU JULY 2017 הקולות נספרו!
08/07/2017 | 14:55
37
עוד מאת ייחשף המנצח שלנו!
לצפיה ב-'aSongForX: מסע בעקבות הנוסטלגיה'
aSongForX: מסע בעקבות הנוסטלגיה
04/07/2017 | 12:31
12
90
בשרשור זה נזכר ב-7 התחרויות הקודמות של aSongForX, ברגעים הגדולים והמפתיעים, בשירים המשתתפים, וכן בסודות עסיסיים מאחורי הקלעים.

אל תפספסו
לצפיה ב-'תחרות הפורום ה-1'
תחרות הפורום ה-1
04/07/2017 | 12:38
95
שנה: 2010
נושא התחרות: שירים שמעולם לא יצאו כסינגלים
המתמודד הזוכה: V e n g a
השיר הזוכה: 

הידעת? 
בתחרות הראשונה הורשו להשתתף אך ורק חברי פורום שחצו את גיל 18, על מנת לקדם תחרות ברמה גבוהה עם שירים יותר אלטרנטיביים ופחות שלאגריים. זה עבד. 

לצפיה ב-'תחרות הפורום ה-2'
תחרות הפורום ה-2
04/07/2017 | 12:48
76
שנה: 2011
נושא התחרות: שירים עם מספרים (שירים עם מספר כלשהו בכותרת השיר)
השירים המשתתפים: תקציר השירים
המתמודד הזוכה: Frank Mills
השיר הזוכהDamien Rice - 9 Crimes

הידעת? 
בתחרויות הראשונות שמות השירים והמבצעים הוסתרו על מנת לגרום למתמודדים להצביע ללא כל דיעה קדומה. כל מתמודד קיבל שם קוד (בד"כ של מדינה כלשהי) ולא ידע מה שם השירים המתחרים ואילו זמרים מבצעים את השירים עד לחשיפת התוצאות. 
לצפיה ב-'תחרות הפורום ה-3'
תחרות הפורום ה-3
04/07/2017 | 12:59
62
שנה: 2012
נושא התחרות: שירים עם כותרות אירוויזיוניות (שירים שכותרת השיר שלהם זהה אחד אחד לכותרת של שיר שהשתתף בעבר באירוויזיון)
המתמודד הזוכה: אני
השיר הזוכהMGMT - Congratulations

הידעת?
מדובר במהדורה הגדולה ביותר בתולדות התחרות עם למעלה מ-20 משתתפים. בשנה זו הותרה לראשונה ההשתתפות בתחרות לכל הגילאים. יחד עם זאת, בשל הרמה הירודה של השירים, שחוטאת למטרת התחרות, החלטתי לגנוז את התחרות ולא להעמיד את השירים להצבעת המתמודדים. במקום צוות שופטים מיוחד בחר את הזוכה, שבמקרה היה השיר שאני שלחתי. כתוצאה מכך חברי פורום רבים החליטו להחרים את התחרות. 
לצפיה ב-'תחרות הפורום ה-4'
תחרות הפורום ה-4
04/07/2017 | 13:08
59
שנה: 2013
נושא התחרות: גיטרות חשמליות
המתמודד הזוכה: ramidanino
השיר הזוכהMyrath - Merciless Times

הידעת?
ב-8 השנים בהן התחרות מתקיימת ניתנו 3 עונשי הרחקה ל-5 שנים מהתחרות ל-3 חברי פורום. העונשים הנ"ל ניתנים במקרי קיצון, בהם חברי פורום עוברים את גבול הטעם הטוב ומעבירים ביקורת על התחרות ו/או על מנהל התחרות. במהלך תקופת הענישה, 5 שנים כאמור, נאסר על חברי הפורום הנענשים לקחת חלק כלשהו בתחרות. עם תום תקופת העונש ניתן להם לשוב ולהשתתף. 
לצפיה ב-'תחרות הפורום ה-5'
תחרות הפורום ה-5
04/07/2017 | 13:15
64
שנה: 2014
נושא התחרות: גיטרות אקסטיות
המתמודד הזוכה: השורד שבאמת מגיע לו
השיר הזוכהTom Waits - Cold Cold Ground

הידעת?
בשנה זו הוצג חידוש שמעולם לא בוצע באף תחרות פורום אחרת: עיצוב תפאורה מיוחד לתחרות. החל מתחרות זו השירים הוצגו על "במה" שעוצבה במיוחד לתחרות, עם אורות וצבעים מתחלפים המייצגים אווירה מיוחדת המתאימה לכל שיר ושיר. ניתן לחזות בעיצוב הבמה בסרטון תקציר השירים המוצג לעיל. 
לצפיה ב-'תחרות הפורום ה-6'
תחרות הפורום ה-6
04/07/2017 | 13:29
1
95
שנה: 2015
נושא התחרות: האירוויזיון שמעולם לא היה (שירים שלדעת המתמודדים היו יכולים לנצח את האירוויזיון אילו היו משתתפים בו)
המתמודד הזוכה: Nirosss10 (קירה)

הידעת?
לאורך כל שנות התחרות שרר כלל קבוע: אסור לשלוח שירים מוכרים. המתמודדים ששלחו שיר מוכר נאלצו לשלוח שיר אחר, במקומו, כזה שאיננו להיט. איך קובעים אם השיר מוכר או לא? פשוט מאוד: אני זה שמחליט. אני מאזין לשיר, ואם אני מכיר אותו אז הוא נחשב לשיר מוכר ונפסל מהתחרות. אם אני לא מכיר את השיר הנשלח - ברוך הבא לתחרות!
לצפיה ב-''
05/07/2017 | 00:21
10
לצפיה ב-'תחרות הפורום ה-7'
תחרות הפורום ה-7
04/07/2017 | 13:34
80
שנה: 2016
נושא התחרות: רוק עולמי (שירי רוק בשפות שאינן אנגלית)
המתמודד הזוכה: Nirosss10 (קירה)
השיר הזוכהСЛОТ - Анk...

הידעת?
זו התחרות השנייה שנגנזת על ידי, הפעם בשל נסיעה דחופה לחו"ל. כששבתי מחו"ל המומנטום חלף, הוחלט שלא לחדש את התחרות ובפעם השנייה צוות שופטים מיוחד בחר את הזוכה, ולא המתמודדים עצמם.
לצפיה ב-'תחרות הפורום ה-8'
תחרות הפורום ה-8
04/07/2017 | 13:40
79
שיר שכבר שלחתי

הנכם מוזמנים לשלוח שיר לתחרות. ניתן לשלוח שיר עד ליום 10.7 בשעה 23:59.
לצפיה ב-'עדכון: אנו עומדים כרגע על 10 משתתפים '
עדכון: אנו עומדים כרגע על 10 משתתפים
06/07/2017 | 15:32
1
60
מה שאומר שצריך לפחות עוד 4 כדי שהתחרות תפתח. אני סקרן לדעת אם התחרות אכן תפתח בסופו של דבר, נקווה שכן. אם לא, לא נורא.
לצפיה ב-''
07/07/2017 | 18:12
61
אני לא מבין את ההתעקשות על כמות המשתתפים, אבל אתה המנהל...
השיר ששלחתי גאוני לדעתי, סיימתי רק במקום התשיעי מתוך 11 באותה תחרות. אני זקוק לחוויה מתקנת, כמו פולי
לצפיה ב-'המשיכו לשלוח שיר שכבר שלחתם'
המשיכו לשלוח שיר שכבר שלחתם
08/07/2017 | 10:23
56
אתם כן אתם נותנים הזדמנות שנייה, אנדרה שאנסן, לשיר שכבר שלחתם.

תפוזינה, יורוקראון, RSC, ואפילו aSongForX, בין אם זה שיר ששלחתם בשנים האחרונות או אפילו זה מכבר, ובין אם שיר ששלחתם לפני עשור ומעלה. בין אם שיר שניצחתם איתו ובין אם שיר שהובסתם בגללו.

אתם כן אתם נותנים סיכוי נוסף לשיר שכבר שלחתם.

בוחרים שיר שכבר שלחתם ושולחים לינק יוטיוב במסר אישי. רק אתם כן רק אתם נותנים הזדמנות נוספת לשיר שכבר שלחתם.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ