לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1756617,566 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אירוויזיון

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'בקרוב- RSC חוזרת!!!'
בקרוב- RSC חוזרת!!!
18/10/2018 | 19:58
1
מזכיר לכולם שממש בקרוב התחרות חוזרת!!!
מי שבעינין, אשמח שתעדכנו. 
כל מתמודד צריך לשלוח שני שירים(של אומנים שכבר השתתפו באירויזיון). השירים אינם יכולים להיות שירים שהשתתפו בקדמים/ קאברים.
למי שיש שאלות/ בקשות וכו׳, מוזמן לפנות אלי במסר אישי.
ולכל מי שפספס, זה הימים האחרונים של המהדורה ה6 של המלFFוניאדה. יש אחלה שירים- כדאי לכם לצפות בפלייליסט. 
לצפיה ב-' השמועות מסן רמו ממשיכות לזרום'
השמועות מסן רמו ממשיכות לזרום
16/10/2018 | 23:17
8
232
היום כבר מתעדכנים זמרים נוספים שיתכן ויקחו חלק בתחרות שמתווספים לזמרים
קודמים שאותם ציינתי-ג`וזי פאררי,לורדנה ברטה,ריקי,אלסנדרה ארמוסו, וג`ג`י דאליסיו בדואט עם הזמרת אנה טנטנג`לו.
השמות החדשים הם-דואט של מיקל בראבי ואלודי,נק, אריסה,MODA ,פאולה טורצ`י,שלישיה של זמרים שאחד מהם הופיע בתחרות הקודמת -מקס גאזי אליו מצטרפים ניקולו פאבי ודניאל סלבסטרי,דואט של פרנצסקו ראנגה והראפר קוז,ו.....זה באמת הזוי -מאסימו ראנירי (הנציג שלהם לתחרות 1971 ו 1973 ) עם שיר שכתב לו הזמר הצרפתי שהלך לעולמו בתחילת החודש שארל אזנבור, וזה באמת הזוי.
לצפיה ב-'זה לא כזה הזוי'
זה לא כזה הזוי
16/10/2018 | 23:28
3
90
אומנם עברו מעל 40 שנה מאז שהוא ייצג אותם באירוויזיון אבל ההשתתפות של האומנים בפסטיבל היא לאו דווקא כדי להגיע לאירוויזיון אלא כדי למנף את הקריירה שלהם
לצפיה ב-'עד כמה שלי ידוע שארל אזנבור לא כתב שיר באיטלקית אלא בצרפתית'
עד כמה שלי ידוע שארל אזנבור לא כתב שיר באיטלקית אלא בצרפתית
16/10/2018 | 23:33
2
74
אני בספק אם בכלל ידע איטלקית.
לצפיה ב-'בשביל זה קיימים מתורגמנים. קח למשל את תומס גיסון'
בשביל זה קיימים מתורגמנים. קח למשל את תומס גיסון
17/10/2018 | 08:45
1
45
כתב כמה שירים לספרד ואני בטוח שאין לו שום מושג בספרדית
לצפיה ב-'אתה שוכח שלכל השירים שכתב גיסון,הוא כתב את הלחן'
אתה שוכח שלכל השירים שכתב גיסון,הוא כתב את הלחן
17/10/2018 | 09:38
49
כאן מדובר במילים וכנראה גם בלחן,שיר חדש באיטלקית שמחברו כתב בצרפתית ותורגם מייד לאיטלקית,קצת קשה לי להאמין לזה.
מה שכן אני מת לפגוש את אריסה בישראל וללחוש באוזנה כמה שהיא נהדרת,והלוואי שהידיעה לגביה נכונה והיא אכן תשתתף ואמן ותזכה .
לצפיה ב-''
17/10/2018 | 08:49
3
31
כרגיל כיף לקרוא את העדכונים שלך!
אני דוקא מאוד מסוקרן מההשתתפות הצפויה של מאסימו ראנירי. שני השירים שלו לאירויזיון היו מושלמים!!! לא יודע איזה מהם אני מעדיף יותר, אבל בעיני הם מהטובים שאיטליה שלחה. והשילוב עם אזנבור רק מעלה לי את הציפיות. מצד שני זה יכול להיות פלופ וסתם גימיק. וגם את זה האיטלקים אוהבים (בכל מקרה הם בניגוד אלינו יודעים לתת כבוד לכוכבי העבר). את הקאמבקים של השנה שעברה אהבתי (בעיקר את אורנאלה והרקדנית המהפנטת שכמעט נשלחה לליסבון, פחות את פוגלי). 
והשם שהכי מרגש אותי ברשימה הוא כמובן נק. עדין לא התאוששתי מההפסד שלו ב2015.
יש חדש בגזרת לורנצו פרגולה? אני ממש מצפה להשתתפות שלו. בנוסף עוד זמרת שממש הייתי רוצה לראות בתחרות היא פדריקה אבאטה. 

לצפיה ב-'ההופעה של פפינו די קאפרי ב-91' הייתה ראויה אבל לא הוערכה די.'
ההופעה של פפינו די קאפרי ב-91' הייתה ראויה אבל לא הוערכה די.
17/10/2018 | 14:15
37
הופיע בגיל 52 ואמנם סיים במקום השביעי והמכובד, אבל יכול להיות שמיקומו כשיר האחרון בתחרות לא סייע לו בעידן השופטים. השיר האיטלקי היחיד שבוצע בנאפוליטנית - NEAPOLITAN שנחשבת לשפה שמורה שאיפיינה כמה חבלים בדרום איטליה ובעיקר סביב נאפולי. בעיניי אחת הבלאדות האיטלקיות היותר מרגשות שאיטליה שלחה בשלושת העשורים שבין 1970-1997, אבל איכשהו היא נמנית על השירים הפחות זכורים שהגיעו מהמדינה.
יהיה מרגש לראות את מאסימו ראניירי בסן רמו כמו כל אמן ותיק עם רזומה עשיר שמשתבח כמו יין. לעומת זאת, לא הייתי רוצה מצב כמו בגרמניה 2007 בו ויקי לאנדרוס הוותיקה התמודדה עם תומס אנדרס מ'מודרן טוקינג' ו'טקסס לייטנינג' על הכרטיס לאירוויזיון לא רק עם בלאדה סכרינית ומיושנת אלא גם זייפה את נשמתה לכל אורך השיר. לא הייתי רוצה להיות גם בנעליים של אינגלברט המפרדינק או בוני טיילור שפתאום גילו שהם לא כל כך רלוונטיים לקהל הזה ולא רק משום שהם בריטים (לאינגלברט נגרם עוול בכל קנה מידה משום שהוא היה במיטבו ואי אפשר לבוא אליו בשום טענה) .ויקי לאנדרוז טענה שהאוזנייה לא עבדה או משהו בסגנון, אבל הנזק היה רב יותר מהתועלת. 
אם האיטלקים יחליטו שהשיר של ראניירי ראוי למקום הראשון כמו פיורלה או אורנלה ואנוני כמעט, לפחות הוא יזכה לזה ביושר ובתמיכה משוקללת מקיר לקיר אחרי 4 או 5 הופעות חיות ברצף במשך 5 ימים.
לצפיה ב-'לא יודע לגבי לורנזו אך יתכן ונזכה לראות את...'
לא יודע לגבי לורנזו אך יתכן ונזכה לראות את...
18/10/2018 | 10:20
1
38
גם בסרטון המצורף שעלה אתמול לרשת שמו עולה בדקה 3:30 אם כי קשה לי להאמין גם לזה מאחר והוא הולך לשחרר את האלבום החדש שלו בסוף נובמבר,בדרך כלל זמרים שמשתתפים בסן רמו מוצאים את האלבום אחרי הפסטיבל על מנת לקדם את האלבום שלהם באם אם הוא משתתף סביר להניח שזה יהיה באינטרבל.ואם הוא כן מחליט להשתתף בחלק התחרותי אני מאד מקוה שהוא עם שיר כזה
לצפיה ב-'שיר מעולה'
שיר מעולה
18/10/2018 | 19:54
ההופעה שלו באירויזיון היא פספוס ענק! בא לי שיתחרה בסן רמו, יזכה ויגיע לתל אביב. השאלה אם זה מענין אותו בכלל...
לצפיה ב-'רותם סלע ואסי עזר קיבלו הצעה להנחות את האירוויזיון'
רותם סלע ואסי עזר קיבלו הצעה להנחות את האירוויזיון
18/10/2018 | 10:52
9
121
רולטת השמות להנחיית המשדר הבינלאומי מסתובבת, וכעת הגיע תור הזוג הכי פוטוגני על המסך לקבל את ההצעה הנכספת - להנחות את אחד האירועים הכי גדולים בעולם. אז למה זה לא בטוח יקרה לרותם ואסי? וואלה! סלבס דוז פואה

https://celebs.walla.co.il/item/3194078
לצפיה ב-'לא הבנתי למה מחקו את ההודעה הזאת, העלתי שוב!'
לא הבנתי למה מחקו את ההודעה הזאת, העלתי שוב!
18/10/2018 | 10:53
41
לצפיה ב-'רק שהגברת סלע ואדון טורנדו -'
רק שהגברת סלע ואדון טורנדו -
18/10/2018 | 15:03
59
לא ישחקו לנו במוח 
לצפיה ב-'אין לי בעיה שישוטטו להם בגרין רום ויראיינו מתמודדים'
אין לי בעיה שישוטטו להם בגרין רום ויראיינו מתמודדים
18/10/2018 | 16:25
1
55
אבל להנחות את האירוע? Hell no. זה מתכון בטוח לזילות ולשכונתיות.
לצפיה ב-'כשפטרה ומונס מנחים את התחרות הצ'יזית הזאת בהומור'
כשפטרה ומונס מנחים את התחרות הצ'יזית הזאת בהומור
18/10/2018 | 17:27
38
זה הנחיה "בלתי נשכחת" ו"מחוץ לקופסא"

כשאסי ורותם עושים את אותו דבר זה "זילות ושכונתיות".
לצפיה ב-'מדינת הגמדים אסי ורותם'
מדינת הגמדים אסי ורותם
18/10/2018 | 18:01
2
23
לצפיה ב-'Nice interpretation לשיר של נטוי'
Nice interpretation לשיר של נטוי
18/10/2018 | 18:21
1
17
לצפיה ב-'לקחו את זה לכיוון ג'אז-כלייזמר. ריספקט על ההשראה.'
לקחו את זה לכיוון ג'אז-כלייזמר. ריספקט על ההשראה.
18/10/2018 | 18:47
11
 'כאן' ו'קשת' יחלקו את שלל הזכייה ביניהם וההעדפה תהיה למנחים שמזוהים איתם. אם חוזרים לקונספט של 3 מנחים ולא ארבעה, מוטב שהשלישי יגיע מכיוון מפתיע ולא צפוי. אסי ורותם באים כעיסקת חבילה או לא באים בכלל. כמו באהבה ובנישואין - יו קנט הב ואן וית'אאוט די את'ר. אם הצמד הזה יקבל בסוף את הג'וב, יהיה ברור שמי שמנהלת את רוב השואו זאת 'קשת'. כך היה וכך יהיה.
לצפיה ב-'אמן אמן אמן'
אמן אמן אמן
18/10/2018 | 19:31
12
אמן ששני המפגרים ינחו ויפגינו בפני כל העולם את הפיגור הציוני.
היום, כשברור וידוע שהנצחון הציוני הושג במירמה, ושהג'ינגל הדוחה הזה לא היה עולה לגמר לולא מירי רקב וההאקרים שלה, אין כמו שני אידיוטים שישלימו את הנצחון בצרחות אימה וולקאם טו יזראאעעעעעעעעעעעעעלללללללל
מה חשבתם שזו תהיה הנחיה אינטלינטית מבריקה מצחיקה ומרחיבת לב אה לה מונס ופטרה? כן בטח
אגב אני במדינה מתוקנת הייתי נותן את ההנחיה לגלית גיאת ודרור קרן. הם המקבילים הראשונים שעולים לי בראש למונס ופטרה. שחקנים, רקדנים, מנחים מוכשרים כשרוניים מצוינים ואינטליגנטים.
אבל באמת לא מגיע לכם. תאכלו את מה שבישלתם, ציונים עלובים. זה הולך להיות מופע מהגיהנום. ואני הולך להנות מכל רגע

לצפיה ב-'אני מאוד מאוד בעדם!!'
אני מאוד מאוד בעדם!!
18/10/2018 | 19:34
1
לצפיה ב-'חסויות או לא להיות'
חסויות או לא להיות
18/10/2018 | 19:03
15
כמה ישלמו נותני החסויות לאירוויזיון בת"א, ומה הם יקבלו בתמורה

https://www.israelhayom.co.il/article/600463
לצפיה ב-'מזאאאאאאאאאאאאאאאווווווווווווווווו'
מזאאאאאאאאאאאאאאאווווווווווווווווו
17/10/2018 | 17:50
12
206
רגע לפני מתקפת ההאקרים הבאה שתמחק גם את ההודעה הזו, אולי היום, אולי מחר, אולי בשבוע הבא, בא לי להזכר ב-5 שירי ג'וניור אירוויז שעושים לי נעים ב-KUSS ושלא זכו. 
לצפיה ב-'5'
5
17/10/2018 | 17:51
69
רוסיה 2012

לצפיה ב-'4'
4
17/10/2018 | 17:53
59
בלגיה 2009

לצפיה ב-'3'
3
17/10/2018 | 17:54
50
ספרד 2005

לצפיה ב-'2'
2
17/10/2018 | 17:56
53
ספרד 2006

לצפיה ב-'1 '
1
17/10/2018 | 17:57
2
70
בלגיה 2007

לצפיה ב-'Hear the Children say: We Don't Need Another Zero'
Hear the Children say: We Don't Need Another Zero
17/10/2018 | 19:14
1
62
ומה קרה לחברלך מ'נאמנות' בסוף? איבדו אמון אחד בשני, התפרקו והתפוגגו. הרכב בוגר יחסית, מי יודע מה השתבש אצלם.
נחזור 16.5 שנים ויותר לפני שהג'וניור נולד. ישראל כבר חושבת על שיר ילדים בתחרות אירופאית. המבצעים: אחד כבר לא איתנו - אבידה טרגית גדולה, והשנייה, תבדל"א, כבר לא ממש באור הזרקורים. אז הם היו בשיאם...אצלה זה היה יותר סוג של קאמבק בשינוי אדרת. 
יש רק אודיו, אז תנסו לדמיין איך זה יכל להיראות...
לצפיה ב-'זרו או או אוק... זרו או או אוק... זרו או או אוק... '
זרו או או אוק... זרו או או אוק... זרו או או אוק...
17/10/2018 | 21:38
39
ת'בומרנג
לצפיה ב-'החלטתי לעשות גם 3 השירים הגרועים אוור בג'וניור'
החלטתי לעשות גם 3 השירים הגרועים אוור בג'וניור
17/10/2018 | 22:21
4
41
משום מה שלושתם מגיעים מיוון וקפריסין. הם כל כך גרועים עד כדי כך שהם פשוט מעולים. מבולבלים? גם אנחנו. הנה מתחילות:
לצפיה ב-' 3 '
3
17/10/2018 | 22:22
38
קפריסין 2017

לצפיה ב-' 2 '
2
17/10/2018 | 22:23
39
קפריסין 2016

לצפיה ב-' 1 '
1
17/10/2018 | 22:27
1
45
יוון 2007 AKA פסס פסס צ'ק צ'ק פיק פיק אהההה
אההההההההההההההההההההההההההההההה
לצפיה ב-'יוון העתיקה וקפריסין הדביקה (תקראו את זה איך שתרצו)'
יוון העתיקה וקפריסין הדביקה (תקראו את זה איך שתרצו)
18/10/2018 | 18:05
14
קבלו את מצעד חמשת פשעי ההעמדה הכי לא משתלמים בקדם אירוויזיון:
לצפיה ב-'Sandra Kim של 2010 '
Sandra Kim של 2010
18/10/2018 | 16:11
41
https://www.youtube.com/watch?v=jydIvJzbl0E

מענין לראות שיחזור גם ב2024 :)

לצפיה ב-'כפרה עליכם: אלו הם המועמדים להנחיית האירוויזיון'
כפרה עליכם: אלו הם המועמדים להנחיית האירוויזיון
17/10/2018 | 08:26
18
217
אירוע האירוויזיון שיתקיים בישראל גרף הרבה כותרות וחילוקי דעות מאז שנטע ברזילי קטפה בקלות את המקום הראשון על הבמה בליסבון. עכשיו, כשאפשר להכריז על אירוויזיון בתל אביב והתחרות מתקרבת מבלי ששמנו לב, גם רשימת שמות המנחים שלה מצטמצמת. אז מי מתמודד על התואר הנחשק? כל הפרטים

אירועי האירוויזיון שעמלנו רבות כדי להביא אותם לישראל, מתקרבים בצעדי ענק ועתידים להתקיים כאן במאי 2019. מאז שהמשלחת הישראלית הביאה לנו את המקום הראשון בליסבון, התחרות שתתקיים בישראל גרמה לחילוקי דעות רבים בהקשר למיקומה בארץ, אם בכלל. עכשיו, כשההסכם נחתם ואפשר להכריז על אירוויזיון בתל אביב, גם רשימת שמות המנחים של התחרות הולכת ומצטמצמת. אחרי דיונים בין אנשי תאגיד השידור כאן והנהלת איגוד השידור האירופי, הרשימה מתכנסת למועמדים בודדים.

ארז טל, חובב אירוויזיונים דגול ומי שזכה להכריז על המנצחת הגדולה בשנה שעברה, הוא בין המועמדים לתואר הנחשק. גם נציגת ישראל לשנת 2005 בתחרות, שירי מימון, שבימים אלו מתרגלת את האנגלית על הבמה של "שיקגו" בברודווי, מתמודדת לתפקיד. מי שצפויה להיות נציגת התאגיד בצוות המנחים היא לוסי איוב, מנחה וכתבת צעירה ששידרה את הצבעת השופטים באירוויזיון האחרון. גם המנטליסט ליאור סושרד קיבל הצעה למשימת ההנחיה לשלושת המשדרים הגדולים שיערכו בארץ.

https://www.mako.co.il/good-evening-with-guy-pines...
לצפיה ב-'אם כבר אז ליאור ושירי מימון'
אם כבר אז ליאור ושירי מימון
17/10/2018 | 10:37
5
154
כל השאר לפח
לצפיה ב-'הם אובססיבים לארז טל'
הם אובססיבים לארז טל
17/10/2018 | 12:09
146
משל היה משה רבינו עם לוחות הברית. עזוב, הוא בונקר מבחינתם.

עלוב.
לצפיה ב-' לגמרי'
לגמרי
17/10/2018 | 14:02
3
85
היתר לסל המחזור 
לצפיה ב-'מקווה שיחשבו קצת מחוץ לקופסא'
מקווה שיחשבו קצת מחוץ לקופסא
17/10/2018 | 14:55
2
118
עבור חובבי האירוויזיון, יהיה נחמד אם אחת המנחות או אחד המנחים יהיה מישהו שנהנה עדיין מההכרה ומהאהדה של החובבים, אבל חשוב שהאנגלית שלו/שלה תהיה ללא דופי ואני לא בטוחה ששירי מימון, עם כל הכבוד להופעה ב'ברודווי' ולראיונות שקיימה ומקיימת, משוחררת מספיק בשביל לאלתר באנגלית במצבים שדורשים הערות שנונות, הומור או היחלצות מתקלות לא צפויות.
לא מכירה מספיק את רמת האנגלית של לוסי איוב כדי להביע דעה בעניין, אבל הייתי רוצה להאמין שהיא מועמדת בגלל המקצוענות והייצוגיות שלה ולא משום שמדובר בקלף בן/בת המיעוטים עם סיפור הרקע המיוחד.
הייתי רוצה מנחה-שחקן כמו יחזקאל לזרוב, סאשה דמידוב, ישי גולן, יפתח קליין, ליאור אשכנזי וכו' או לחילופין שחקנית כמו יעל אבקסיס, איילת זורר, אלונה טל, שרה אדלר, אניה בוקשטיין ו...הבנתם את הכיוון.
מה שחשוב זה שהמנחים, מי שלא יהיו, יהודים, בני מיעוטים, גאים או סטרייטים, אינם מתנשאים על האירוויזיון בהווה ושיש להם אמפתיה וסקרנות ביחס לתחרות כצופים מהצד. 
אם כבר מדברים על ארז טל ואסי עזר, בעיניי אסי עזר רלוונטי יותר ופחות מכופתר. קשה לי לראות את טל יוצא מהחליפה שלו בעוד שעזר מסוגל להתחפש ולהתפרע, ובלבד שייפטר מכמה מהמניירות היותר מעצבנות שלו. לא אוהבת את טון הדיבור ואת גוון הקול של רותם סלע ומאד מקווה שלא יאפשרו לצמד הזה להגשים את החלום להנחות ביחד את האירוויזיון. זה יהיה צעד אחד יותר מדי צפוי ונפוטיסטי.
עצם המחשבה שצריך לרצות את 'קשת' עם מנחה אחד או יותר מטעמה מרגיזה. אסור לחשוב במונחים של מה עובד בטלוויזיה מסחרית ישראלית משום שהרף של הטלוויזיה המסחרית די נמוך בכל מה שנוגע לתכניות בידור. זה שמנחים משתטים בטלוויזיה או מחליפים דאחקות לא אומר שיש להם 'קלאסה' או 'פאסון' ועוד באנגלית וקצת בצרפתית.
צריך ראייה קצת יותר אירופאית, כלומר: מה יכול להפתיע קהל אירופאי כך שיחשוב על ישראל באופן פחות סטריאוטיפי (כמו ירדנה ארזי בעיקר ודניאל פאר בזמנו וגם דפנה דקל ובעיקר סיגל שחמון ב-99'). נראה לי שבישראל של 2018 חשוב ליצור כל מני תקדימים שבעיקר ימחישו את הפלורליזם ואת ההזדמנות השווה לכולם לפי מפתח כישורי הנחייה באנגלית וייצוגיות בלבד.
לצפיה ב-'לפי שידורי כאן 11 הלא מתקדמים'
לפי שידורי כאן 11 הלא מתקדמים
17/10/2018 | 17:50
106
ולפי בחירת השיר הנורא לאירוויז' ז'וניור
הכיוון  Old Fashion 
לצפיה ב-'ליאור סושרד ואלונה טל יכול להיות שילוב מדליק'
ליאור סושרד ואלונה טל יכול להיות שילוב מדליק
17/10/2018 | 18:50
47
לצפיה ב-'מה הקטע עם האובססיה הישראלית למנחות שהן משתתפות עבר'
מה הקטע עם האובססיה הישראלית למנחות שהן משתתפות עבר
17/10/2018 | 17:08
11
122
אם שירי אכן תהיה מנחה זו תהיה פעם שלישית מתוך שלוש שבישראל מנחה את האירוע זמרת שהשתתפה בתחרות.
אין לי עם זה בעיה עקרונית, מאנס למשל היה אחלה מנחה לפני שנתיים, אבל אני באמת לא רואה מה הופך את שירי לאופציה מובילה להנחיה, ולאף אחד לא אכפת מזה שהיא השתתפה לפני 14 שנה בתחרות.
השלושה האחרים סבבה בעיני אבל מקווה שלא יהיו ארבעה מנחים גם אצלנו, זה הרבה יותר מדי. פחות זה יותר.
תראו אותנו מדברים על מי ינחה את התחרות בתל אביב בשנה הבאה. עדיין לא מאמין
לצפיה ב-'יש לשירי יתרון גדול - היא יודעת לשיר מצויין'
יש לשירי יתרון גדול - היא יודעת לשיר מצויין
17/10/2018 | 17:49
4
131
ואם ישכילו להשתמש בה כמו שצריך, היא צריכה להיות על תקן מנחה שגם שרה וככה הופכת את ההנחיה הממלכתית והעתיקה למשהו יותר נסבל ומעניין.

האירוויזיון יכול להפתח למשל בשירי שנכנסת וישר שרה את השקט שנשאר ואז מברכת את כולם ופותחת את האירוע.

לצפיה ב-'סורי אבל המשפט האחרון שכתבת זה שיא הפרובינציאליות בעיני'
סורי אבל המשפט האחרון שכתבת זה שיא הפרובינציאליות בעיני
17/10/2018 | 18:47
1
95
גם אני נגד הנחיה ממלכתית ועתיקה, אבל אני חושב ששירי היא לא בהכרח האנטיתזה לזה. כל הארבעה שצוינו בכתבה לא ״ממלכתיים ועתיקים״ בעיני, ומנחה מזמרת היתה כבר ב1983 וזה היה נורא.
לצפיה ב-'מת על זה שכל דבר שחובבי אירוויזיון לא אוהבים זה פרובנציאלי.'
מת על זה שכל דבר שחובבי אירוויזיון לא אוהבים זה פרובנציאלי.
18/10/2018 | 17:17
6
לצפיה ב-'ממתי מנחה מזמרת באירו' זה דבר טוב? '
ממתי מנחה מזמרת באירו' זה דבר טוב?
17/10/2018 | 20:52
1
75
רק כשפטרה ומאנס שרו באירו' 2016 זה עבד (סוגשל. זה היה שיא השמאלץ) כי השיר עצמו היה חביב והזכיר קצת את שירי הפארודיה שמנחי האוסקר מבצעים בשנים האחרונות. לעומת זאת, השיר המזעזע "לחיים" שביצעו דפנה דקל וסיגל שחמון באירו' ב-99' עדיין מזכיר לי שצריך להתרחק מהשטויות האלה כמו מאש. אם לא יודעים לכתוב משהו שנון - עדיף לוותר.
ואני לא חושב שאם שירי מימון נבחרת להנחייה היא צריכה להיכנס לצלילי "השקט שנשאר", "הרעש שחוזר" או "הבית של פיסטוק". האירו' זה לא החגיגה הפרטית שלה, וגם ככה רוב הצופים לא ממש זוכרים מי היא ולמה היא רלוונטית למשהו.
לצפיה ב-''
17/10/2018 | 21:32
55
והשיר של מאנס ופטרה היה מעולה אבל הוא בתור שיר פארודי הוא לא הצריך יכולות שירה עילאיות, עובדה שפטרה הנון-זמרת שרה אותו וזה היה סבבה.
הרקורד האירוויזיוני של שירי, מכובד ככל שיהיה, לא יעניין אף אחד מהצופים. בצדק. אז היא היתה במקום רביעי לפני 14 שנה. ביג אפינג דיל.
אם יקחו אותה להנחיה, אני מקווה שזה יהיה רק כי היא מספיק רהוטה, ספונטנית וקולחת בשביל להחזיק שידור מורכב כזה (אני חושש שהיא לא, אבל אשמח לסעוד את כובעי) ולא בגלל כישורים לא רלוונטיים והיסטוריה רחוקה בתחרות. אם ירצו לשלב אותה באינטרבל אפשר לעשות את זה בלי שהיא תהיה מנחה, ע״ע שרה טבארש המהממת באינטרבל השנה.

לצפיה ב-'החן שלה '
החן שלה
17/10/2018 | 17:54
5
37
לצפיה ב-'ולא להרבה אנשים יש חן'
ולא להרבה אנשים יש חן
17/10/2018 | 18:49
4
110
לצפיה ב-'לחן אהרוני יש '
לחן אהרוני יש
17/10/2018 | 19:35
3
25
לצפיה ב-'יש לו צ'ן'
יש לו צ'ן
17/10/2018 | 20:56
2
19
לצפיה ב-':) ששש..שישראל אהרוני לא יקנא'
:) ששש..שישראל אהרוני לא יקנא
17/10/2018 | 22:09
20
לצפיה ב-'לא נראה לי שאנשים הבינו את הריפרנס'
לא נראה לי שאנשים הבינו את הריפרנס
18/10/2018 | 11:34
95
אבל אותי זה הצחיק.

לצפיה ב-'מה הוחלט בקשר לפורום אירוויזיון?'
מה הוחלט בקשר לפורום אירוויזיון?
14/10/2018 | 20:32
18
283
 יורובוי נשאר?
וזה מפתיע שבפורום תפוז משוב, פרסמו את ההודעה שלי ולא ענו מה יהיה עם עניין הפריצות לפורום שגם לי זה מפריע, וגם מאוד מאכזב

אול נעבור לכתוב בפורום FXP מוסיקה על האירוויזיון?
מותר לכתוב שם על האירוויזיון.
מי שרוצה אנונימיות.
תפוז אנשים, הסיבה שאני מפרסם את הקישור הזה, זה לא כדי לפגוע
אנחנו חברי הפורום שפה, התייאשנו מפריצות חוזורת ונשנות לפורום הזה, בלי פיתרון לבעיה הזאת.
אז זה הקישור לפורום הזה 
לצפיה ב-'צריך לקוות לטוב'
צריך לקוות לטוב
14/10/2018 | 23:10
17
143
סבלנו כל כך הרבה כחובבים, צריך לקחת את זה יותר בקלות...בעצם, אני מסתכל על הצד החיובי של זה- מזכיר לי את הסטורי באינסטגרם. אחרי יום זה נעלם! כנ״ל לגבי הפורום- צריך להשאר מעודכנים, כי לא ידוע מתי תתרחש המתקפה הבאה
לצפיה ב-'בולגריה פרשה רשמית מאירוויזיון 2019'
בולגריה פרשה רשמית מאירוויזיון 2019
15/10/2018 | 13:15
16
241

הטיעון העיקרי: 'עלויות פרוייקט האירוויזיון חורגות בהרבה מהיכולות הפיננסיות של רשות השידור הבולגרית'. אז מה זה אומר? שהשנה האחרונה רוששה להם את כל הקופה? לא יכלו ללכת על בחירה פנימית? זה חייב היה להיות הכל או כלום?
משהו מסריח שם בהתנהלות.
לצפיה ב-'מבאס'
מבאס
15/10/2018 | 13:29
137
לא יודע מה לחשוב לגבי המסקנות. משהוא שם לא ברור ומוזר. 
דוקא שהם כבר עלו על מסלול חיובי הם פורשים.
לצפיה ב-'השנה הייתה קומפטטיבית במיוחד'
השנה הייתה קומפטטיבית במיוחד
15/10/2018 | 13:51
1
208
והרבה מדינות (ישראל בתוכם) השקיעו השנה אקסטרה כסף בהופעות שלהם במטרה לנצח.

אכן נראה שהשנה הייתה מצד אחד בזבזנית מאוד ומצד שני מאכזבת מאוד. אני בטוח שהמחיר והמיקום הסופי שלהם גרר אותם להחלטה הזאת.

לצפיה ב-'תחרותית (מילה עברית קצרה, פשוטה, מוכרת, מובנת וקלה להגייה!)'
תחרותית (מילה עברית קצרה, פשוטה, מוכרת, מובנת וקלה להגייה!)
17/10/2018 | 00:07
24
לצפיה ב-'מבאס ממש'
מבאס ממש
15/10/2018 | 14:42
1
154
ב-3 השנים האחרונות הם הביאו שירים טובים (חלקם פחות) עם הופעות חזקות (ושוב, חלקן פחות), אבל היי, אוקראינה פרשה ב-2015 וזכתה ב-2016 ופורטוגל פרשה ב-2016 וזכתה ב-2017, אז כנראה שאנחנו יודעים מי הולכת לזכות ב-2020 
לצפיה ב-'אומרים שכל נסיגה היא ירידה לצורך עלייה'
אומרים שכל נסיגה היא ירידה לצורך עלייה
15/10/2018 | 15:48
152
ובאירוויזיון זאת כנראה יותר מסתם אמונה טפלה אם לשפוט לפי 1998, 2007, 2016, 2017, 2018 (סגירת רשות השידור ואי ודאות לגבי השנה שלאחר מכן) ואפילו 2011 - איטליה חזרה אחרי 14 שנה וסיימה במקום השני אחרי אזרביג'אן שכנראה 'קנתה' לא מעט נקודות באותה שנה.
יכול להיות שהבולגרים רוצים גלגל הצלה מאיגוד השידור האירופאי ע"י זעקת 'תחזיקו אותי' במאני-טיים או שהם מספיק ממולחים כדי ללכת על תיאוריית הנסיגה לצורך עלייה עד הסוף. קיימת אי-ודאות גם לגבי סן מרינו, רוסיה ומולדובה ונראה שכל הדד-ליינים עדיין גמישים מספיק כדי להגיע להבנות שונות ומשונות גם אחרי הדקה ה-90.

לצפיה ב-'והנה נפתחה לה העצומה נגד הפרישה. אתם מוזמנים להצטרף ולחתום..'
והנה נפתחה לה העצומה נגד הפרישה. אתם מוזמנים להצטרף ולחתום..
15/10/2018 | 22:49
3
138
מי יודע? אולי עד דצמבר זה יעזור חחח

הנה, קישור להלן דרך "וויוי בלוגס":

לצפיה ב-'מה שאני באמת לא מבינה'
מה שאני באמת לא מבינה
17/10/2018 | 16:45
2
50
איך מדינה מתנהלת בצורה כזו לא אחראית...לשפוך כסף על הופעה בומבסטית הם ידעו אבל מה היה קורה אם נניח הם היו זוכים, אז פתאום לא היה להם תקציב בשביל לארח את התחרות?
ואגב, מישהו יודע במקרה מה עם רוסיה, מולדובה וסן-מרינו שטרם אישרו השתתפות? האם יש בכוונתן להשתתף בכלל השנה? האם יש דדליין להרשמה?
לצפיה ב-'השחיתות שם חוגגת ומכרסמת בקופת המדינה'
השחיתות שם חוגגת ומכרסמת בקופת המדינה
17/10/2018 | 17:27
1
51
אם אין לבולגריה מניע נסתר כלשהו והבולגרים מציגים את הדברים כהווייתם, אז זאת תעודת עניות לרשות הציבורית שלהם שהנחיתה מכה כזאת אחרי שכבר החל תהליך לבחירת האומן המייצג באמצעות הצבעת אונליין. כל ההליך הזה נראה עכשיו כמו סתם מצג שווא אחד גדול ששימש לסוג של הסחת דעת, אחרת מה בער לבולגרים להכריז שיש להם 24 מועמדים מלכתחילה?
אין כל מידע לגבי סן מרינו, רוסיה ומולדובה חוץ משמועות והשערות שאין להן ביסוס. בזמנו הערכתי שרוסיה עשויה לפרוש השנה בגלל הפלת המטוס ו-15 ההרוגים שלהם, אבל זאת רק נבואה שלי בלי שום ביסוס. במקרה של סן מרינו ומולדובה, ההערכה היא שהקשיים שלהם פיננסיים (יותר במקרה של מולדובה). בסן מרינו זה עשוי להיות מורכב יותר. גם המצב עם בלרוס אינו ברור: אתר אחד בלבדטוען שהיא אישרה את השתתפותה באופן רשמי, אך לפי אתרים מהימנים אחרים אין אישור כזה . 
לצפיה ב-'ההתנהלות הבולגרית מזכירה לי את רשות השידור...'
ההתנהלות הבולגרית מזכירה לי את רשות השידור...
17/10/2018 | 19:09
38
ולא חסרים סיפורים/ שנים שלא היה כסף לתקצוב משלחת, שהיו שמועות על אי השתתפות שלנו, שפוליטיקה היתה מעורבת. לא יודע מה הסיפור בבולגריה. אבל אין לנו מה לזלזל בהם/ להתנשא. רק להצטער שהם פרשו. לעצומה אין בעיני משמעות. זה לא שפתאום מיליונים יצביעו והם ישנו את דעתם. אולי זה ספין כדי לקבל הקלות תקציביות מאיגוד השידור האירופי.
לצפיה ב-'נורא מבאס אבל אולי יש עוד סיכוי שישתתפו כמו שקרה עם מקדוניה'
נורא מבאס אבל אולי יש עוד סיכוי שישתתפו כמו שקרה עם מקדוניה
16/10/2018 | 01:45
61
לצפיה ב-'*אדישות* '
*אדישות*
17/10/2018 | 00:08
23
לצפיה ב-'כל עוד הם נשארים קולוניה תרבותית של שבדיה שיישארו בחוץ מצדי'
כל עוד הם נשארים קולוניה תרבותית של שבדיה שיישארו בחוץ מצדי
17/10/2018 | 21:39
4
14
לצפיה ב-'אני עוד זוכר את הימים בהם בקדם הבולגרי היו שירים כמו זה:'
אני עוד זוכר את הימים בהם בקדם הבולגרי היו שירים כמו זה:
17/10/2018 | 22:19
3
102

לצפיה ב-'מזעזע'
מזעזע
17/10/2018 | 22:44
1
30
אבל יש בו גם משהוא...הקול של הזמרת מזכיר קצת את מיי.
מה שכן, עשית לי חשק להחזרת השירשור האהוב- הפספוסים הגדולים של הקדמים הבולגרים(נראה לי שדלגת עליהם שנה שעברה). 
לצפיה ב-'הפספוס הכי גדול שלהם הוא מ-2005 עם סופי מרינובה ששבה לנקום'
הפספוס הכי גדול שלהם הוא מ-2005 עם סופי מרינובה ששבה לנקום
17/10/2018 | 22:48
43
בקדם עצמו הם בחרו שלא לשיר את השיר ועל הרקע הפלייבק נשאו נאום חוצב להבות על כמה הקדם מושחת ומכור מראש. 
לצפיה ב-'מגעיל ומעולה '
מגעיל ומעולה
18/10/2018 | 14:42
3
לצפיה ב-'המכרז לגלויות אירוויזיון 2019 נחשף'
המכרז לגלויות אירוויזיון 2019 נחשף
17/10/2018 | 13:45
2
154
עד 46 מדינות משתתפות, סרטונים באורך 40 שניות, ניסיון של שלוש שנים לפחות בהפקות מכובדות ותקציב של יותר משלושה מיליון שקלים • רוצים להיות חלק מאירוויזיון 2019? אלו תנאי המכרז להפקת הגלויות המצולמות

https://www.israelhayom.co.il/article/599915
לצפיה ב-'ובכל גלויה סושרד יעשה קסם מדהים '
ובכל גלויה סושרד יעשה קסם מדהים
17/10/2018 | 14:18
1
118

לצפיה ב-'סושרד יצוץ בכל גלויה כמו במטה קסם...'
סושרד יצוץ בכל גלויה כמו במטה קסם...
17/10/2018 | 14:59
108
אם הוא יצליח להמציא את עצמו מחדש בכל גלויה בלפחות 40 גלויות - ביג לייק.
שיירדו לחלוטין מציטוטים מהמקורות ומהמחשת סיפורים תנ"כיים. היה טוב וטוב שהיה, אבל קהל היעד הוא לא האוונגליסטים עם כל הכבוד...
לצפיה ב-'מלFFוניאדה6# חשיפת השירים'
מלFFוניאדה6# חשיפת השירים
14/10/2018 | 09:44
12
99
הבלאגן שמתרחש בפורום לא יפגע בנו!!! 
אני גאה לחשוף את השירים הנהדרים ששלחתם למהדורה השישית

רשימת השירים:
(Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah
ФАБРИКА - Не родись красивой
(Alan Walker - Diamond Heart (feat. Sophia Somajo
Lorenzo Fragola - Bengala
Imany - Take Care
Majk ft. Yll Limani - Krejt ti fala
Cecilia Krull - My Life Is Going On 
Mahan Moin - Azizami
Stromae - Papaoutai
KRISKO feat. TITA - ISKAM DA BUDA S TEB
Alex Ubago - Cuanto antes
Fuel Fandango - New life
Barbara Opsomer "Ta plus belle insomnie
"Joyce Jonathan - "On
Ansambel Stil - Pr'jatlca
Delta Goodrem - In This Life
AvevA - I Wanna Go
BLØF - Over De Dam
PRICAJ MI O LJUBAVI - ÐAVOLI
Jan Smit - Jij en Ik
DIA - Veno Neveno
Normandie - Ghost 

כל מתמודד צריך לשלוח אלי במסר אישי את ההצבעה שלו בדיוק כמו הניקוד לאירויזיון/ לתחרות הרילייטד.
לדוגמא:
12 נקודות -
10 נקודות -
וכו'
*לא ניתן להצביע לשיר ששלחתם...
**ההצבעה מתחילה ברגע שהרשימה נחשפת ועד יום שבת 20/10 , או כשכל המשתתפים ישלחו לי את הניקוד שלהם.

הערה בקטנה- תודה לכל מי שמשתתף. כבר עשינו כברת הדרך ביחד, 120 שירים!!! באופן אישי חיממתם לי את הלב וגרמתם לי להגשים פנטזיה - ליצור קהילה בתוך הפורום הנהדר שלנו ולגלות דרכה עוד מוזיקה נהדרת. זה לא היה פשוט וכמובן שהייתי שמח למשתתפים נוספים. ועדין, לקרוא את ההודעות שלכם ואת הבחירות שלכם מרגש אותי כך פעם מחדש
לצפיה ב-'שירים מחרידים!!! אני מזועזע'
שירים מחרידים!!! אני מזועזע
14/10/2018 | 13:01
4
66
אמרתי שאני פורש אבל שכחתי שאני משתתף בתחרות הזאת אז אני כאן זמנית כי אין לי כוח למחיקות..

השירים היחידים שאהבתי הם השירים ששלחתי חח אבל אי אפשר להצביע להם, התאמצתי ממש כולם היו מזעזעים חוץ מאחד שדי אהבתי.. אבל הוא די מיושן ולא הכרתי אותו, הכרתי שירים אחרים של.. אבל לא את השיר הזה
לצפיה ב-'על טעם וריח'
על טעם וריח
14/10/2018 | 13:04
1
48
אני בניגוד אליך, מרוצה מאוד מרמת השירים ואפילו חושב שזאת המהדורה הכי מוצלחת עד כה!!!
לפחות גרמתי לך להשאר בפורום
לצפיה ב-'אכן נשארתי בפורום בעיקר בגלל זה..'
אכן נשארתי בפורום בעיקר בגלל זה..
14/10/2018 | 17:02
55
לא רציתי להרוס לך את התחרות ולפרוש, אם כבר נרשמתי לתחרות אז עד הסוף

לגבי השירים? באמת עניין של טעם
לצפיה ב-'אני מ-זו-ע-ז-עת שאתה חושב שלמישהו אכפת מרק עצמי ואנוכי.'
אני מ-זו-ע-ז-עת שאתה חושב שלמישהו אכפת מרק עצמי ואנוכי.
14/10/2018 | 14:18
1
86
יותר מדי אני-אני-אני, יותר מדי יריקות לתוך הבאר. 
אולי נגלגל לך גם שטיח כבוד לרגל איומי הפרישה העתידית שלך?
כאילו יש לך את זה ביותר בוטה ולא ג'נטלמני?
לצפיה ב-''
15/10/2018 | 05:10
11
לצפיה ב-' אהבתי את השירים, תודה '
אהבתי את השירים, תודה
18/10/2018 | 19:54
לצפיה ב-'היכרות קצרה עם המתמודדים!!!'
היכרות קצרה עם המתמודדים!!!
15/10/2018 | 10:04
2
76
הנה מה שכתבתם(עם קצת תוספות שלי) על האומנים ששלחתם:

דואה ליפה (באנגלית: Dua Lipa; נולדה ב-22 באוגוסט 1995) היא זמרת, פזמונאית, ודוגמנית בריטית  ממוצא אלבני. היא החלה את הקריירה המוזיקלית שלה בגיל 14 עם גרסאות כיסוי לשירים של אמנים כגון כריסטינה אגילרה ונלי פורטדו ב-YouTube. בשנת 2015 חתמה חוזה עם האחים וורנר רקורדס, והוציאה את הסינגל הראשון שלה. בדצמבר 2016 הופק סרט תיעודי על ליפה על ידי "The Fader". בינואר 2017, היא זכתה בפרס הציבור EBBA.

פבריקה - להקת פופ רוסית מאוד מצליחה. שימו לב לכמות הצפיות של השיר...פירוש שמו של הלהיט הממכר הוא "אל תיוולד יפה"

אלן אולב ווקר (באנגלית: Alan Olav Walker; נולד ב-24 באוגוסט 1997) הידוע בעבר בשם DJ Walkzz, הוא מפיק מוזיקלי ו-DJ נורווגי.
את תחילת הקריירה שלו עשה ווקר במחשבו האישי ובאינטרנט באמצעות "YouTube" ו"SoundCloud". פריצת הדרך של ווקר הייתה עם שחרור הסינגל "Faded"(אנ') בשנת 2015, בביצועה של איסלין סולהיים שהגיע למעמד אלבום פלטינה ביותר מ-10 מדינות שונות 
איסלין סולהיים (באנגלית: Iselin Løken Solheim; נולדה ב-20 ביוני 1990) היא זמרת וכותבת שירים נורווגית המוכרת בביצועיה "Sing Me to Sleep" ו"Faded" של המפיק אלן ווקר.

לורנצו פרגולה - זכה באקס פקטור האיטלקי ב2014, והשתתף פעמיים בפסטיבל סן רמו(205-2016). 

אימני - זמרת סוול-פופ צרפתיה אהובה עליי במיוחד. השיר המיוחד משלב שירה של ילדים, ומילים בשפה הקומורית. 

מאג'ק - זמר ראפ מקוסובו.

ססיליה- שיר הפתיחה של הסדרה הספרדית המצליחה בית מנייר. השיר זכה להצלחה מסחררת. וגרם לי באופן אישי לרצות לעזוב הכל ולהתמכר לסדרה המסקרנת שמשודרת בנטפליקס. 

מאהן - זמרת שבדית ממוצא אירני. השתתפה במלודיפסטיבלן 2014, אבל לא ממש הצליחה. דוקא השיר שלה היה ממש טוב. הביצוע מרוגש מדי(באודיו זה ממתק שווה ומקפיץ במיוחד). מקווה לקאמבק שלה בקרוב. 

סטרומה - פול ואן-האבר (בהולנדית: Paul van Haver; נולד ב-12 במרץ 1985), הידוע בשם הבמה שלו סטרומאה (Stromae), הוא זמר ומוזיקאי בלגי ממוצא רואנדי. הוא יליד בריסל ופעיל בסגנונות ההיפ-הופ והמוזיקה האלקטרונית ומשלב בין שניהם. בשנת 2009 הקליט את הסינגל "Alors on danse", שהפך להצלחה מסחרית והביא אותו לתודעה הבינלאומית. שפת שיריו היא לרוב צרפתית. כמעט ניצח את מלפפוניאדה4#.

קריסקו הוא זמר, ראפר ומפיק בולגרי. טיטה זמרת, דוגמנית ושחקנית שהתפרסמה באקס פקטור הבולגרי.

אלכס אובאגו - זמר ויוצר ספרדי מצליח. צירפתי את הלהיט הכי גדול שלו:

Fuel Fandango - היא להקה (או יותר נכון צמד) שהוקמה על ידי אחד המפיקים הבולטים בספרד שצרף אליו זמרת שבמקור באה מתחום הפלמנקו. הלהקה זכתה להצלחה לא קטנה בספרד ואפילו להצלחה מסויימת במספר מדינות אחרות.סגנון הלהקה נע בין רוק קל לפופ אלקטרוני קיצבי עם נגיעות קלות של פלמנקו. ברוב שיריה (כמו גם השיר שצרפתי) הלהקה משלבת בין השפה האנגלית לספרדית. 

ברברה אופסומר היא זמרת ושחקנית בלגית. בשנת 2007 לוהקה לסרט "La Môme" ובתחילת 2018 זכתה במקום השלישי בעונה ה-11 של תוכנית הריאליטי "Sercet Story". 

ג'ויס - זמרת ויוצרת צרפתייה. הוציאה שני אלבומים שמאוד הצליחו. זכתה בפרס תגלית השנה ב2011 של ערוץ המוזיקה הצרפתי. אחד השירים שלה שודר בסדרת הטויזיה המצליחה גוסיפ גירל:
https://youtu.be/XkqpuW4nt2k
ומתברר שהיא גם יודעת לרקוד:
https://youtu.be/L1bubzs5TX0

Ansambel Stil  -להקה סלובנית עם שיר נעורים קצבי שלא לוקח את עצמו בכובד ראש...

דלתה זמרת אוסטרלית מצליחה מאוד, עם המון להיטים שזכו להצלחה. בנוסף שופטת בדה וויס האוסטרלי ולאחרונה הקליטה מספר דואטים עם אוליביה ניוטון...

אבבה הדסה היא יוצרת וזמרת ישראלית. דסה שמעה בילדותה ובנעוריה מוזיקת סול, אר אנד בי ומוזיקה שחורה, והחלה לשיר באופן חובבני בבית הספר התיכון. בשנת 2012, במהלך התנדבותה בקיבוץ גלעד, השתתפה בעונה הראשונה של תוכנית המציאות The Voice ישראל והייתה חברה בקבוצה של המנטורית שרית חדד. בשלב הדו-קרב הראשון התמודדה מול קטלין רייטר ולא העפילה לשלב ההופעות החיות. לאחר השתתפותה בתוכנית, החלה ללמוד מוזיקה בבית הספר רימון. בסיום לימודיה, התנדבה בגאנה בבית ספר לבנות ובבית יתומים, ולאחר מכן הייתה זמרת ליווי בפרויקט של עידן רייכל.
בשנת 2013, הקימה דסה את ההרכב המוזיקלי AvevA בו חברים אליזה אקוונדו, עומר לוצקי, אסף לביא ותמיר הלל, והחלה להופיע במסגרות שונות עם ההרכב. במקביל שקדה על אלבום בכורה בהפקתו של יוסי פיין. ביולי 2016, הוציאה לאור את השיר 'Who Am I' (בעברית: מי אני) כסינגל הראשון מאלבום הבכורה. באוקטובר 2016, הוציאה לאור את השיר 'I Wanna Go' (בעברית: אני רוצה ללכת) כסינגל שני מאלבום הבכורה.
ב-11 בנובמבר 2016, השיקה את אלבום הבכורה 'Who Am I'. האלבום מכיל ששה שירים באנגלית ובאמהרית אותם כתבה והלחינה.

בלוף- להקה מצליחה מהולנד. בין היתר חידשה את השיר הנהדר בגרמנית שהשתתף במלפפוניאדה:

יאן - זמר מפורסם בהולנד, שחקן מנחה ומנג'ר של קבוצת כדורגל!!! 

דבולי - להקה קרואטית משנות ה90, שעדין ממשיכה להוציא מוזיקה נהדרת עד היום!

דייה - דימנה מירצ'בה המכונה דייה מביאה את הפולק אל רחבת הריקודים כאשר היא משלבת בין מוסיקה בולגרית מסורתית לבין מוסיקה אלקטרונית קשוחה. כבר מגיל ילדות דייה השתתפה וזכתה בפרסים בתחרויות מוזיקה שונות ובגיל 17 הוציאה את אלבומה הראשון (כיום היא בת 20).   

נורמדי היא להקת פוסט-הארקוד-רוק-אלטרנטיבי משוודיה. הלהקה הוקמה בשנת 2013 והספיקה להיות מופע החימום למגוון אומנים שונים כמו ממפיס מיי פייר, אדפט, בטריינג דה מרטירס ואנדברלין. 
לצפיה ב-'על הסקירה והקישורים'
על הסקירה והקישורים
15/10/2018 | 13:10
1
40
תחרות מגוונת ומרתקת מאד הפעם. מהצמודות אי פעם להערכתי (מתי לא בעצם...)
לצפיה ב-''
15/10/2018 | 23:41
17
גם אני חושב שזאת מהדורה מגוונת ומרתקת. אולי הטובה ביותר שהיתה לנו. יש איזון טוב בין אנגלית לשפות אחרות, הרבה שירים מעולים שכבר הספקתי להתמכר אליהם, דברים מעניינים שלא הכרתי לפני, ובעיה קשה להחליט כיצד לדרג....
בקיצור צרות טובות!!! ולחשוב שכבר כמעט התיאשתי מהתחרות
בקרוב אעלה את הריוויו שלי.
לצפיה ב-'הפעם השירים טובים! '
הפעם השירים טובים!
16/10/2018 | 06:55
31

נתתי 12 נקודות לשיר שכמעט בחרתי בו לתחרות!
לצפיה ב-'הנה הריוויו שלי'
הנה הריוויו שלי
16/10/2018 | 21:47
42
זה מה שחשבתי על השירים הפעם. בעיני זאת אחת מהמהדורות המרתקות שהיו לנו. אין לי פייבוריט מובהק - אלא כמה שירים שממש אהבתי, לא יודע איך לדרג אותם. מענין מי ינצח...

דואה - וואו איזה אחלה שיר פתיחה לתחרות. עדכני, קצבי ומקפיץ. מזכיר פרסומת להייץ אנד אם או קסטרו(היא מזכירה קצת את גל גדות). אהבתי מאוד.
פבריקה - כבר הזכרתי בעבר שאני חולה על פופ טראש רוסי. ופה מדובר ביציאה משובחת במיוחד. קליפ מעולה, פזמון ממכר. הלוואי שהרוסים ישלחו דבר כזה לתחרות.
אלאן ווקר - וואו, איזה הפקה מטורפת, קול מצמרר, קליפ מטורף. ישר חפרתי מי זאת הזמרת וגיליתי שאלאן זה בכלל די ג'יי נורבגי (סורי על הספוילר- עוד מידע בהיכרות שכתבתי על המתמודדים). אחת התגליות של התחרות. מזכיר קצת את סיה/ ריהאנה, אבל עם גישה כל כך שונה...
לורנצו - מהשירים שאני מתאהב בהם מהצליל הראשון. אהבתי גם את העיבוד האלקטרוני. הלוואי שישתתף השנה בסן רמו. נפלא.
אימני - בהתחלה חשבתי שמדובר בזמרת שכבר יצגה את צרפת בשנת 98, אבל אז גיליתי שזה היה בכלל השם של הזמרת הבריטית מאותה שנה. לא משנה, גיליתי אחלה יוצרת. השילוב עם השפה הקומורית מהמם ונותן המון עומק וקסם לשיר. 
מאג'ק - וואו איזה אחלה יציאה. תודה למי ששלח!!! השפה הזאת ממש עושה לי את זה, הקצב נהדר, פיזמון מרים. שמעתי בלופ. זה בדיוק מה שאני מצפה מהבלקניות בתחרות (פרט לבלדות קורעות לב בשפת המקור). תענוג.
ססיליה- כמובן שהסדרה נוספה לרשימת הסדרות שאני חייב לראות בקרוב (ממליץ גם על אליטה, הסדרת אחות). שיר מעולה ממש, שהכרתי כנראה מהרדיו/ ספוטיפיי. וישאר אצלי בלב לעוד הרבה זמן. לא הצלחתי למצוא עוד חומר מהזמרת המעולה. אשמח לקישור.
מאהן - איזו שפה זאת? עוד שיר שמהצליל הראשון התלהבתי וישר צללתי בקורות חיים של הזמרת המסקרנת. והיא עוד השתתפה במלודי. יאללה, שיר כזה משבדיה יהיה שינוי מרענן. הפיזמון ממש כיפי וגורם לי שמחה גדולה בלב.
סטרומה - תמיד קצת סלדתי ממנו(משהוא בשפת הגוף שלו/ פנים) אבל חזרתי לאהוב אותו בזכות ההשתתפות הקודמת שלו במלפפוניאדה. שיר מקפיץ ומענג, למרות הקליפ המטריד משהוא...אוטה פפהאוטה נדבק אליי ומצאתי את עצמי מפזם (ומפזז) את זה באובססיה(:
קריסקו - עכשיו שבולגריה הכריזו על פרישה, נותר לי רק להצטער. שיר כזה יכל לעשות לי את זה בגדול בתחרות. אני חולה על השפה הבולגרית. מקווה שיחזרו בהקדם ורצוי עם קריסקו וטיטה.
אלכס - שיר חביב, שפחות התחברתי אליו. מצטער.
פואל פאנדנגו - וואו, עוד תגלית נהדרת. מתחיל חביב ביותר, אבל נפתח בפיזמון והשילוב עם הספרדית מסחרר. גם הקול של הזמרת ממש מיוחד. 
ברברה - או ברברה. כמה כיף היה לי לגלות אותך שוב. הפזמון נשמע לי ממש מוכר ואז נזכרתי שזה ממש מזכיר לי...שיר אחר מעולה שלה. צירפתי לכם. בקיצור אהבתי את הפטיפור הבלגי המשובח. תודה למי ששלח.
https://youtu.be/YeAAx58-LP4
אנסאמבל סטיל - שיר עם/ פופ קליל בסלובנית. פחות אהבתי, למרות השימוש באקורדיון. ועדין זה טוב יותר מכל מה ששלחו לאחרונה.
ג'ויס - ממתק צרפתי ממכר ומענג. אומנם אין בו יותר מדי עומק, אבל הפזמון J'tape plus fort עושה את העבודה. 
דלתה - זה לא פיג'מה...סתם(:.דלתה אחלה זמרת. קול נהדר. הקליפ והשיר מזכירים לי המון דברים מתחילת שנות האלפיים. 
AvevA  - עוד תגלית משמחת, ועוד מקומית. כמה אוירה ומסתורין. הפזמון עושה לי צמרמורת. בגשר האחרון אני נסחף לגמרי ושר בטירוף את מילות השיר. 
בלוף - אני ממש אוהב את השפה ההולנדית, וגיליתי אחלה להקה. לשיר הזה שלהם פחות התחברתי.
יאן סמית - עוד שיר הולנדי, אבל ממש מהנה. אהבתי את הקצב, הפשטות, קולות הרקע. אולי כי זה מזכיר לי את השירים של פעם שממש אהבתי כמו דיסקו טנגו מדנמרק ואו או קולורדו
דבולי- וואו להקת רוק מענגת מקרואטיה, עם קצת נפטלין והרבה נוסטלגיה מענגת. אהבתי ממש. מזכיר לי הרבה דברים, גם קצת מקומיים משנות התשעים. אני לגמרי רואה שיר כזה בתחרות מיצג את יוגוסלביה לשעבר...האמת גם את קרואטיה ב2019!!!
דיה- מהמממממת, מה זה?!?! היא מוכשרת בטירוף, השפה הבולגרית מכשפת, השילוב האתני עם הדאבסטפ נפלא. קליפ מושקע ומהנה. 
נורמנדי - כבר מהפתיחה דימינתי אותם מופיעים על במת המלודי, וזוכים בבכורה...להקה מעניינת ושיר שווה ממש. תענוג.

הכל נכתב ברוח טובה, תודה לכל המשתתפים

לצפיה ב-'סאפורה ב"יורו קלאב" המעריצים שם רובם מישראל חח '
סאפורה ב"יורו קלאב" המעריצים שם רובם מישראל חח
15/10/2018 | 20:05
172
אין היא הורסתתת
לצפיה ב-'קצת נחת מאנאליזה'
קצת נחת מאנאליזה
14/10/2018 | 14:06
3
232
השיר האהוב עלי בסן רמו2018 זכה בניצחון של תחרות ההזדמנות השניה של OAGE. 
בעצם זה שיר הקדמים המצטין של השנה שחלפה. עדין מרגש אותי כמו בשמיעה הראשונה.
לצפיה ב-'אחד מהאהובים עלי כיום ועדיין מדובר בסוג-של הפתעה'
אחד מהאהובים עלי כיום ועדיין מדובר בסוג-של הפתעה
14/10/2018 | 15:10
62
זה ביצוע מאופק ואינטיליגנטי: מתחיל מרוסן ונמוך, הולך ומתעצם עם קולות ליווי מעולים אבל תמיד נסוג רגע אחד לפני השיא שמגולם בפזמון ולא גולש למפגן ראווה של דיווה אובר-דרמתית. כשהוא הושמע לראשונה בסן רמו לא חשבתי שהוא המוצלח ביותר שלה מהשנים האחרונות, אבל בשמיעות חוזרות הוא ממש גדל עלי.
לצפיה ב-'נחמד. מעדיף את Una Finestra tra le Stelle'
נחמד. מעדיף את Una Finestra tra le Stelle
14/10/2018 | 17:29
52
שכמובן היה חסר סיכוי מול איל וולו.
לצפיה ב-'שיר מ-ע-ו-ל-ה אחד הטובים מעונת הקדמים האחרונה'
שיר מ-ע-ו-ל-ה אחד הטובים מעונת הקדמים האחרונה
14/10/2018 | 17:43
21
לצפיה ב-'שוב פעם פרצו לפורום?'
שוב פעם פרצו לפורום?
13/10/2018 | 21:24
22
109
לצפיה ב-'גם אצלנו נפרץ. האתר הזה מת '
גם אצלנו נפרץ. האתר הזה מת
13/10/2018 | 22:09
1
78
לצפיה ב-''
14/10/2018 | 00:40
29
לצפיה ב-'זה נורא מבאס לראות איך הפורום הולך וגוסס לו'
זה נורא מבאס לראות איך הפורום הולך וגוסס לו
14/10/2018 | 07:59
19
135
אני כאן כבר מעל עשר שנים והפורום הוא בית בשבילי וחבל שאף אחד לא שומר עליו
לצפיה ב-'מקווה שזה לא כזה נורא'
מקווה שזה לא כזה נורא
14/10/2018 | 08:18
18
101
שלחתי הודעה להנהלת האתר בנושא. מקווה שהם יפתרו את זה בסוף. 
עם כל הבלאגן שזה יוצר, אני משתדל לא להשבר מזה. 
לצפיה ב-'כל הבעיות התחילו ב-14.6'
כל הבעיות התחילו ב-14.6
14/10/2018 | 11:31
17
148
יודעים את זה כי ארכיון ההודעות נותר לגמרי שלם. חלפו בדיוק 4 חודשים מאז החלו כל ההטרלות האלה. העובדה שההודעות הישנות לא נמחקו בכלל מעידה שמדובר במשהו שצריך להיות קל מאד לאתר. פורומים אחרים בתפוז לא נפגעו בצורה כזאת. תיכנסו, למשל, לפורום אקטואליה: יש שיבוש במעבר מדף ממוספר אחד לדף אחר, אבל אין הודעות שנמחקו כליל על פני תקופה ארוכה. זה פורום פעיל מאד עם השתתפות מאד ערה והייתם חושבים שהוא ישמש כיעד מובהק להטרלה. כפי שכבר נאמר, מקור ה'השחתה' הזאת עשוי לבוא מחשבון משתמש כלשהו או מקבצים נגועים שהועלו לאתר.
לצפיה ב-'וזה רק מחזק את החשד שלי אחרי הפעם הקודמת שפרצו לכאן'
וזה רק מחזק את החשד שלי אחרי הפעם הקודמת שפרצו לכאן
14/10/2018 | 11:43
16
107
שתי הסיבות למקור ה'השחתה', שאת מציינת , נעשו במזיד יתכן  ע"י מי שמנהל את אחת מקבוצות הפייסבוק , וזאת על מנת שיהיו יותר חברים בפייסבוק ועל הדרך למוסס כאן את הפורום. בושה וחרפה יש לומר לאותו אחד, שעושה כאלו דברים.
לצפיה ב-'זה לא משהו נגד פורום מסוים, זו פגיעה רחבה באתר'
זה לא משהו נגד פורום מסוים, זו פגיעה רחבה באתר
14/10/2018 | 12:13
15
87
בעיקר בפורומים הפופולריים... במתקפה הזאת נפגעו יותר פורומים, גם כאלה שלא נפגעו בעבר.
לצפיה ב-'ובהנהלת תפוז ממשיכים לא לעשות כלום.'
ובהנהלת תפוז ממשיכים לא לעשות כלום.
14/10/2018 | 12:27
14
120
מעניין שכבר הבוקר (או אולי בשעות הלילה) שוחזרו ההודעות המחוקות בפורום האח הגדול.

אך בהנהלת תפוז טוענים שקיים קושי של ממש לשחזר את ההודעות המחוקות.

אפילו הודעה מסודרת של הנהלת תפוז לא פורסמה עד עתה, אבל את ההודעות המחוקות בפורום האח הגדול הם כאמור דאגו לשחזר כבר הבוקר.
לצפיה ב-'אלוהים ישמור, עד לכאן הגעת רק כדי להגיב לי?! '
אלוהים ישמור, עד לכאן הגעת רק כדי להגיב לי?!
14/10/2018 | 12:42
93
מצא לך חיים (או קח את הכדורים) ותפסיק להטריל פורומים שאתה בכלל לא כותב בהם רק כדי לנגח את הנהלת תפוז. אתה נודניק חסר תקנה.
לצפיה ב-'הנהלת תפוז זו בדיחה'
הנהלת תפוז זו בדיחה
14/10/2018 | 12:42
12
89
הם מתעלמים בקביעות בכל פעם שאני מתלונן על פוסטים מסיתים בפורום אקטואליה ושולח להם קישור ישיר להודעות הרעילות. זה פשוט לא מעניין אותם מה קורה מתחת לאף שלהם, וחבל. ככה הם ממסמסים את מערכת הפורומים וגורמים לבריחת משתמשים.
לצפיה ב-'אתה רק מספק לו דלק... בחייאת, אל תאכיל אותו.'
אתה רק מספק לו דלק... בחייאת, אל תאכיל אותו.
14/10/2018 | 12:43
11
28
לצפיה ב-'אני לא יודע מי זה... לא ראיתי בכלל את הפוסט שלו עד עכשיו'
אני לא יודע מי זה... לא ראיתי בכלל את הפוסט שלו עד עכשיו
14/10/2018 | 12:44
10
30
לצפיה ב-'נודניק מקצועי... הוא הגיב לי כאן כי איימתי לחסום אותו במסרים'
נודניק מקצועי... הוא הגיב לי כאן כי איימתי לחסום אותו במסרים
14/10/2018 | 12:46
9
76
הוא בכלל לא פעיל בפורום הזה (ואפשר רק לקוות שזה יישאר כך, כבר יש כאן די והותר מציפנים ).
לצפיה ב-'בהנהלת תפוז לא עושים שום דבר.'
בהנהלת תפוז לא עושים שום דבר.
14/10/2018 | 12:57
1
70
וככל הנראה גם לא יכולים לעשות שום דבר ולא מסוגלים לטפל באתר שלהם.

יתכן שלמנהל/ת פורום האח הגדול יש הרשאות גישה של הנהלת הפורומים ולכן ההודעות המחוקות שוחזרו שם.
לצפיה ב-'נודניק חסר תקנה, הבנו שלא טוב לך, אז יאללה ביי! שחרר אותנו.'
נודניק חסר תקנה, הבנו שלא טוב לך, אז יאללה ביי! שחרר אותנו.
14/10/2018 | 12:58
26
לצפיה ב-'ולגבי הפעילות שלי בפורום הזה,'
ולגבי הפעילות שלי בפורום הזה,
14/10/2018 | 13:03
6
87
אם הבעיה שיש בחודשים האחרונים בתפוז תיפתר ובנוסף גם מר גדי ביטון (שיש לו קשרים עם מירי רגב ועם בכירים במשרד התרבות) יהיה חלק מצוות ההפקה של האירוויזיון הקרב ובא, אז תהיה לי סיבה טובה לכתוב בפורום הזה.
לצפיה ב-''
14/10/2018 | 13:04
5
16
לצפיה ב-'האם את יודעת בכלל מה זה גדי ביטון?'
האם את יודעת בכלל מה זה גדי ביטון?
14/10/2018 | 13:35
4
72
האם בכלל את יודעת על הקשרים שיש לגדי ביטון עם המפיק יגאל בן דוד?

חברת בנדה הפקות בע"מ היא החברה של יגאל בן דוד והיא רשומה ברשם החברות על שם אשתו חוה.

לטענתם של כמה מהעוסקים בתחום המחול העממי בישראל, כל המכרזים שבהם זכתה חברת בנדה הפקות בע"מ היו מכרזים תפורים.

אם יגאל בן דוד ו/או גדי ביטון יהיו קשורים לצוות ההפקה של האירוויזיון תהיה לי סיבה טובה לכתוב בפורום הזה. ולא יעזרו לך כל הפרצופים שאת עושה.
לצפיה ב-''
14/10/2018 | 13:47
3
15
לצפיה ב-'עוד הזוי מקלדת לרשימה.'
עוד הזוי מקלדת לרשימה.
14/10/2018 | 13:50
21
לצפיה ב-'כבר ראיתי ששקיפות השלטון וחופש המידע לא באמת מעניינים אותך.'
כבר ראיתי ששקיפות השלטון וחופש המידע לא באמת מעניינים אותך.
14/10/2018 | 14:11
1
52
את רוצה שמישהו אחר יעשה את העבודה עבורך בחינם.

אם הנושא מעניין אותך אז את צריכה לעשות את העבודה ולא לחכות שמישהו אחר יעשה עבורך את העבודה בחינם.
לצפיה ב-'שקיפות השלטון מעניינת אותי מאוד, אני פשוט לא אובססיבית כמוך'
שקיפות השלטון מעניינת אותי מאוד, אני פשוט לא אובססיבית כמוך
14/10/2018 | 14:13
63
אני לא מחכה שמישהו אחר יעשה עבורי עבודה בחינם, אני יודעת איך להשיג את המידע שרלוונטי לי, ואני מחליטה מהו, לא אתה.

בכל מקרה, מה מעניין אותי או לא, בפרט בנושא הנ"ל, לא רלוונטי לפורום אירוויזיון. בבקשה תרגיע ותפסיק להציף כאן את הפורום, זה לא לעניין. כתבת שתהיה לך סיבה לכתוב כאן אם יקרה תנאי מסוים, כרגע הוא טרם קרה, אז חלאס.
לצפיה ב-'אז מה בפועל אנחנו יודעים על האירוויזיון הקרוב מבחינת הפקה?'
אז מה בפועל אנחנו יודעים על האירוויזיון הקרוב מבחינת הפקה?
14/10/2018 | 13:05
1
173
אוקטובר ואין לנו שמץ של מושג לגבי מנחים, מופעי פתיחה מחצית וסיום.

למישהו יש מושג?
לצפיה ב-'רק בנובמבר יתחילו לפרסם דברים על התחרות'
רק בנובמבר יתחילו לפרסם דברים על התחרות
14/10/2018 | 13:10
186
ובדצמבר כבר נחשף לעיצוב הבמה, לסלוגן של התחרות ולעוד המון פרטים חדשים
ינואר- מרץ יהיו חדשות על קצב בניית הבמה וההכנות..

בסוף מרץ כבר נקבל צילום מלא של הבמה הגמורה בביתן 2 כולל הגרין רום
לצפיה ב-'אני פורש מהפורום כרגע '
אני פורש מהפורום כרגע
13/10/2018 | 21:30
3
282
לפחות עד שהבעיה הזאת תיפתר

להתראות 
לצפיה ב-'בדיקה'
בדיקה
14/10/2018 | 01:55
2
48
לצפיה ב-'פ'
פ
14/10/2018 | 02:07
15
לצפיה ב-'בדיקה'
בדיקה
14/10/2018 | 02:18
20
לצפיה ב-'כנראה שעומר אדם לא יותר טוב מנטע ברזילי'
כנראה שעומר אדם לא יותר טוב מנטע ברזילי
11/10/2018 | 20:51
4036
280
כמדי חודש, ארגון אקו"ם מפרסם את השירים המושמעים ביותר ברדיו הישראלי בחודש החולף, על פי מערכת ניטור ההשמעות בזמן אמת "אקו"ם און אייר". לראשונה מזה הרבה מאד זמן, מלך המצעדים עומר אדם, ומי שהוכתר גם כשובר שיאי מכירות להופעותיו, נמצא מחוץ לעשירייה הפותחת.
המשך>>
כמדי חודש, ארגון אקו"ם מפרסם את השירים המושמעים ביותר ברדיו הישראלי בחודש החולף, על פי מערכת ניטור ההשמעות בזמן אמת "אקו"ם און אייר". לראשונה מזה הרבה מאד זמן, מלך המצעדים עומר אדם, ומי שהוכתר גם כשובר שיאי מכירות להופעותיו, נמצא מחוץ לעשירייה הפותחת.
https://www.israelhayom.co.il/article/577683

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ