לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
243243 עוקבים אודות עסקים

פורום תמלול

אני ליאת בן שי, מתמללת מעל לעשר שנים, בעלת ניסיון רב בכל סוגי התמלול.בפורום הזה תוכלו לשאול כל שאלה שקשורה לתחום התמלול ואני מכאן אעשה כל שביכולתי לענות, לייעץ, ללוות ולתת לכם תשובות לכל השאלות.

תחום התמלול בארץ מתפתח במהירות, היום, כשכל אחד יכול להקליט בקלות באמצעות הסמאטרפון יותר ויותר אנשים משתמשים בכלי המדהים הזה שחולש על כל תחומי חיינו, בין אם אנחנו מקליטים שיחה עם נותני שירותים, מקליטים הרצאות בהם אנחנו משתתפים, ישיבות, אנשים שאיתם אנו מסוכסכים והרשימה עוד נמשכת ונמשכת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמלול

אני ליאת בן שי, מתמללת מעל לעשר שנים, בעלת ניסיון רב בכל סוגי התמלול.בפורום הזה תוכלו לשאול כל שאלה שקשורה לתחום התמלול ואני מכאן אעשה כל שביכולתי לענות, לייעץ, ללוות ולתת לכם תשובות לכל השאלות.

תחום התמלול בארץ מתפתח במהירות, היום, כשכל אחד יכול להקליט בקלות באמצעות הסמאטרפון יותר ויותר אנשים משתמשים בכלי המדהים הזה שחולש על כל תחומי חיינו, בין אם אנחנו מקליטים שיחה עם נותני שירותים, מקליטים הרצאות בהם אנחנו משתתפים, ישיבות, אנשים שאיתם אנו מסוכסכים והרשימה עוד נמשכת ונמשכת.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום תמלול, שאלו כל שאלה העולה על רוחכם, ענו אחד לשני בשמחה, רק שמרו על שפה נקייה ומכובדת.

המשך >>

לצפיה ב-'תמלול הרצאות'
תמלול הרצאות
20/05/2019 | 17:22
1
5
שלום ליאת, אני סטודנטית ורוצה תמלול של הרצאות, אבל יש לי הרבה שעות... איך מתמחרים את זה? לפי מה זה עובד?

תודה מראש
לצפיה ב-'תמלול הרצאות'
תמלול הרצאות
( לעמוד שלי בתפוז )
21/05/2019 | 08:58
שלום מאי.
ישנם פרמטרים רבים שיש להביא בחשבון בתמלול של הרצאות, שכן תמלול הרצאות אינו תמלול משפטי בו את צריכה חוות דעת מומחה, ואין צורך לעמוד בכללי בית המשפט ולתמלל כל מילה שנאמרת.
התמחור צריך להיות גלובאלי, בקשי הצעת מחיר על מספר מסוים של שעות.
משום שהרצאות הן בדרך כלל קלות לתמלול, שכן לא צריך לכתוב מילה במילה ובדרך כלל יש רק דובר אחד ולכן השמע צריך להיות טוב תוכלי להתמחק ולקבל מחיר הוגן עבור פרויקט מסוג זה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'הקלטה ברוסית'
הקלטה ברוסית
19/05/2019 | 10:00
3
6
שלום,ובהצלחה עם הפורום
יש לי הקלטה שהקלטתי את אבי ז"ל .ההקלטה ברוסית. איך אני מתמללת את זה?
לצפיה ב-'הקלטה ברוסית'
הקלטה ברוסית
( לעמוד שלי בתפוז )
19/05/2019 | 15:01
2
5
שלום מרינה, 
ראשית, תודה רבה על הברכות. 
באשר לשאלתך, את ההקלטה עצמה עליך לתמלל מרוסית לרוסית ולאחר מכן לתרגם את התמליל מרוסית לעברית.
שכן מה זה תמלול? תמלול הוא העלאת מלל קולי לכתב ועל כן תמיד ייעשה באותה השפה. 
במידה ותרצי להגיש את התמליל לבית המשפט בישראל, יהיה עליך לתרגם את התמליל על ידי מתמלל. 
המון בהצלחה
לצפיה ב-'הקלטה ברוסית'
הקלטה ברוסית
20/05/2019 | 10:31
1
4
תודה רבה!
לצפיה ב-'הקלטה ברוסית'
הקלטה ברוסית
( לעמוד שלי בתפוז )
20/05/2019 | 10:34
3
בשמחה.
לצפיה ב-'תמליל לבית משפט'
תמליל לבית משפט
16/05/2019 | 14:08
1
13
האם חייבים חוות דעת מומחה כשמגישים תמליל לבית משפט?
לצפיה ב-'תמליל לבית משפט'
תמליל לבית משפט
( לעמוד שלי בתפוז )
16/05/2019 | 14:37
5
שלום סיוון,
כשמגישים תמליל לבית משפט הוא חייב להיות מלווה בחוות דעת מומחה אשר מצהיר כי כל מה שנשמע בהקלטה נכתב בתמליל. על המתמלל לציין את השכלתו וניסיונו, ולציין בפירוש את שם ההקלטה אותה הוא תמלל ועליה הוא מצהיר.

ההיגיון שעומד מאחורי חובה זו הוא שבית המשפט לא מקשיב להקלטות המקוריות, שהרי התמליל מוגש במקומן ולכן בית המשפט צריך להיות סמוך ובטוח כי האדם שביצע את התמלול הוא בעל ניסיון בתמלול ושאין לו קשר למי מהצדדים ועל כן קיים חשש לניגוד עניינים.
לצפיה ב-'איך אדע שכל החומר מתומלל'
איך אדע שכל החומר מתומלל
16/05/2019 | 08:55
1
11
יש לי חומרים עסקיים רבים שאני מעוניינת לתמלל. איך אדע שאכן כל מה שנאמר בהקלטה עבר לתמלול?
יש דרך לוודא שהכול תומלל אחד לאחד?
לצפיה ב-'איך אדע שכל החומר מתומלל'
איך אדע שכל החומר מתומלל
( לעמוד שלי בתפוז )
16/05/2019 | 10:58
6
השאלה שאת שואלת הינה שאלה מורכבת, אך הפתרון לה הוא פשוט.
אין דרך לדעת שכל מה שהוקלט תומלל, אלא אם תקשיבי להקלטה בזמן שאת קוראת את התמליל.
הפתרון הפשוט יותר הוא לתת למתמלל בעל ניסיון לבצע את עבודת התמלול ולקבל ממנו חוות דעת מומחה, שם הוא מתחייב שכל מה שנשמע בהקלטה תומלל.

לצפיה ב-' פתיחת פורום תמלול '
פתיחת פורום תמלול
13/05/2019 | 14:17
17

אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום תמלול
בהזדמנות זה נאחל למנהלת הפורום ליאת בן שי הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרדי מעניק שירותי תמלול מכל הסוגים, תמלול לצורך הליכים משפטיים, הכולל חוות דעת מומחה לבית המשפט, תמלול כתוביות, ראיונות, תמלול ישיבות רבות משתתפים, ד
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ליאת בן שי-מנהלת פורום תמלול
להתייעצות עם מנהלת הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו