לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
431431 עוקבים אודות עסקים

פורום תמלול

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמלול

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום תמלול, שאלו כל שאלה העולה על רוחכם, ענו אחד לשני בשמחה, רק שמרו על שפה נקייה ומכובדת.

המשך >>

לצפיה ב-'מכשיר הקלטה'
מכשיר הקלטה
04/08/2019 | 14:06
1
48
היי,
שמתי מכשיר הקלטה בילקוט של ביתי  וזאת לאחר שביתי התלוננה שהמורה כל הזמן מעליבה אותה לעיני כל הכיתה. ואכן  ושמעתי שהמורה מעליבה אותה.
 האם ניתן להגיש את זה לבית משפט?
לצפיה ב-'מכשיר הקלטה'
מכשיר הקלטה
05/08/2019 | 10:40
22
שלום מיכלי.
על מנת שהקלטה תהיה קבילה כראייה בבית המשפט יש להוכיח כי בעל הדין היה חלק מהשיחה ועל כן, הקלטה שנעשתה על ידך כשאת לא היית שם אינה קבילה.
במידה וביתך ביצעה את ההקלטה, תחשב ההקלטה כראייה קבילה. 
אני ממליצה להתייעץ עם עורך דין בנושא.
בהצלחה.
לצפיה ב-'מקלדת מומלצת'
מקלדת מומלצת
28/07/2019 | 11:53
1
39
שלום רציתי לשאול איזו מקלדת מומלצת לתמלול בימינו?  רוב המקלדות היום בעלות מקשים שטוחים ומקשות על התמלול מאוד, ישנה מקלדת עם מקשים יותר בולטים?  אני כותב 120 מל"ד אבל רק בתנאי שהתנאים מאפשרים... תודה : )
לצפיה ב-'מקלדת מומלצת'
מקלדת מומלצת
29/07/2019 | 09:51
24
שלום רן, 
מקלדת טובה היא מקלדת שמתאימה לך, כל אחד מתחבר לסוג אחר של מקלדת, אני ממליצה לך ללכת לחנות ולבקש לנסות להקליד על המקלדת לפני שאתה רוכש אותה, כדי לוודא שהמקשים מתאימים לך. 
בהצלחה.
לצפיה ב-'פניה למנהל'
פניה למנהל
28/07/2019 | 16:29
1
22
שלום,
פניתי למנהל בית הספר של ביתי והודעתי לו שאני מתכוונת להקליט את הפגישה ביננו. הוא סרב ,האם הוא יכול לסרב?
לצפיה ב-'פניה למנהל'
פניה למנהל
29/07/2019 | 09:49
23
שלום שרון, 
את רשאית להקליט כל שיחה שאת חלק ממנה, זה החוק. 
אדם יכול לבקש שלא להקליט אותו, אבל הבקשה הזו לא תמנע שימוש בהקלטה שבוצעה בהתאם לחוק. וכפי שציינתי, מותר לך להקליט כל שיחה שאת חלק ממנה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תמלול רק בחברה'
תמלול רק בחברה
21/07/2019 | 16:31
1
46
שלום,
אני צריך לתמלל  שיחה שנעשתה  לצורך ענין משפטי. שאלתי היא האם חייבים לתמלל ע"י חברה? 
לצפיה ב-'תמלול רק בחברה'
תמלול רק בחברה
23/07/2019 | 10:36
26
שלום שוקי,
במידה ואתה צריך להגיש הקלטה כראייה לבית המשפט היא חייבת להיות מתומללת על ידי מתמלל מקצועי משום שכך נקבע בפסיקת בית המשפט העליון ב- ע"פ 869/81 מוחמד שניר נ' מדינת ישראל
וההיגיון מאחורי פסיקה זו הוא פשוט מאוד, לך, כתובע, או כנתבע בתיק מסוים יש ניגוד עניינים מובנה, מתמלל משמש כ"זבוב על הקיר" ומגיש לבית המשפט תיעוד מדויק של כל מה שנאמר בהקלטה. 
תמלול זה חייב להיות מלווה בחוות דעת מומחה לבית המשפט החתומה על ידי המתמלל ומפרטת את כישוריו וניסיונו. 
הקלטה היא ראייה יקרה מפז, ולא כדאי לחסוך בהוצאות התמלול שכן ראייה זו יכולה לשנות את הכף מבחינת הראיות העומדות לרשות בית המשפט.
בהצלחה.
לצפיה ב-'זימון לבית משפט'
זימון לבית משפט
18/06/2019 | 14:19
1
32
העורך דין שלי אמר לי שאני צריכה להביא את מי שעשה את התמלול להעיד בבית משפט, אבל כשהתקשרתי לחברה אמרו לי שזה בלתי אפשרי, מה עושים?
לצפיה ב-'זימון לבית משפט'
זימון לבית משפט
19/06/2019 | 09:45
26
היי, 
מדוע עורך הדין שלך רוצה להזמין את המתמלל לחקירה?
בדרך כלל בחברות תמלול מי שמבצע את התמלול זה לא המזכירה שעונה לך אלא מתמלל שעובד איתם. האם עורך הדין שלך רוצה לחקור את המתמלל עצמו?

לצפיה ב-'תמלול חלקי'
תמלול חלקי
18/06/2019 | 14:07
1
29
האם אפשר לתמלל רק חלק מהקלטה? יש לי הקלטה ארוכה ורובה לא רלוונטית לבית משפט.
לצפיה ב-'תמלול חלקי'
תמלול חלקי
19/06/2019 | 09:43
21
שלום אבי, 
ההמלצה תמיד היא לתמלל את כל ההקלטה, גם את החלקים הלא רלוונטים וזאת משום שתמלול חלק מהשיחה עלול להעלות את השאלה מדוע לא תומללו החלקים האחרים בה, האם זה בגלל שרצית להסתיר מידע מבית המשפט או מהצד השני, מידע שאולי פועל לרעתך?
מבחינה טכנית אפשר לתמלל חלק מהקלטה, אבל בגוף התמליל צריך לציין שתומלל מדקה עד דקה לבקשתך. כשתגיע לבית המשפט במידה ותעלה השאלה, תוכל להסביר את הסיבות לבחירתך ולצד השני תהיה הזכות לקבל את ההקלטה המלאה לידיו ולבדוק, אם אכן החלטתך התבססה על שיקולים כספיים, או ניסיון לחסוך זמן ואכן בשאר ההקלטה אין דברים אותם ניסית להסתיר הכל בסדר, אבל אם יתגלה שהסתרת מידע בכוונה זה עלול לפגוע באמינות שלך בפני בית המשפט ועלולים לפסול את כל התמלול, וחבל. 
אני ממליצה לך להתייעץ עם עורך הדין שלך. 
בהצלחה,
ליאת.
לצפיה ב-'אני רוצה לעבוד בזה'
אני רוצה לעבוד בזה
13/06/2019 | 07:29
1
33
איך לומדים לתמלל?
לצפיה ב-'אני רוצה לעבוד בזה'
אני רוצה לעבוד בזה
15/06/2019 | 17:39
35
שלום אורה.
לצערי, אין היום לימודים מסודרים של תמלול, על מנת לעבוד כמתמללת את צריכה להקליד בצורה עיוורת ולהיות מוכנה ללמוד ולצבור ניסיון. 
במידה וברצונך לעבוד בתחום אני מציעה לך לפנות לחברת תמלול אשר מחפשת עובדים ולבדוק האם הם מוכנים להכשיר אותך.
שיהיה לך המון בהצלחה.
לצפיה ב-'תוספות תשלום'
תוספות תשלום
02/06/2019 | 08:04
1
36
שלום, פניתי לחברה מסוימת שתתמלל לי הקלטה של עשר דקות, הם שלחו לי את החומר אחרי יומיים והיו לי תיקונים, כשביקשתי שיתקנו הם ביקשו ממני חמישה שקלים על כל תיקון, למה? זה נהוג?
לצפיה ב-'תוספת תשלום'
תוספת תשלום
02/06/2019 | 11:47
31
שלום אורנית,
בדרך כלל יש ליידע לקוח מה נכלל בשירות שמוצע לו, האם אמרו לך מראש שתיקונים והגהות הן בעלות נוספת?
כמו כל התקשרות, יש לקרוא את האותיות הקטנות כשמזמינים עבודה, לצערי, במקרה הזה, כנראה שהשירות כלל תמלול בלי תיקונים והגהות. 
אני ממליצה שתנסי לשוחח עם החברה שביצעה עבורך את התמלול ולבקש הבהרה בנושא.
בהצלחה.
לצפיה ב-'כמה זה עולה?'
כמה זה עולה?
27/05/2019 | 15:44
1
35
כמה עולה תמלול? יש לי הקלטה של חצי שעה.
לצפיה ב-'כמה זה עולה?'
כמה זה עולה?
28/05/2019 | 08:20
34
שלום רונית, 
ישנם הרבה פרמטרים הנשקלים בעת קביעת מחיר עבור עבודת תמלול, איכות ההקלטה, מספר הדוברים, תוך כמה זמן את צריכה את התמליל, כל אלה משפיעים על התמחור הסופי.
אם תוכלי לפרט יותר, איזה סוג של הקלטה יש לך וכמה דחוף לך השירות אוכל לתת לך הסבר מפורט יותר.
לצפיה ב-'תמלול הרצאות'
תמלול הרצאות
20/05/2019 | 17:22
1
38
שלום ליאת, אני סטודנטית ורוצה תמלול של הרצאות, אבל יש לי הרבה שעות... איך מתמחרים את זה? לפי מה זה עובד?

תודה מראש
לצפיה ב-'תמלול הרצאות'
תמלול הרצאות
21/05/2019 | 08:58
29
שלום מאי.
ישנם פרמטרים רבים שיש להביא בחשבון בתמלול של הרצאות, שכן תמלול הרצאות אינו תמלול משפטי בו את צריכה חוות דעת מומחה, ואין צורך לעמוד בכללי בית המשפט ולתמלל כל מילה שנאמרת.
התמחור צריך להיות גלובאלי, בקשי הצעת מחיר על מספר מסוים של שעות.
משום שהרצאות הן בדרך כלל קלות לתמלול, שכן לא צריך לכתוב מילה במילה ובדרך כלל יש רק דובר אחד ולכן השמע צריך להיות טוב תוכלי להתמחק ולקבל מחיר הוגן עבור פרויקט מסוג זה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'הקלטה ברוסית'
הקלטה ברוסית
19/05/2019 | 10:00
3
28
שלום,ובהצלחה עם הפורום
יש לי הקלטה שהקלטתי את אבי ז"ל .ההקלטה ברוסית. איך אני מתמללת את זה?
לצפיה ב-'הקלטה ברוסית'
הקלטה ברוסית
19/05/2019 | 15:01
2
26
שלום מרינה, 
ראשית, תודה רבה על הברכות. 
באשר לשאלתך, את ההקלטה עצמה עליך לתמלל מרוסית לרוסית ולאחר מכן לתרגם את התמליל מרוסית לעברית.
שכן מה זה תמלול? תמלול הוא העלאת מלל קולי לכתב ועל כן תמיד ייעשה באותה השפה. 
במידה ותרצי להגיש את התמליל לבית המשפט בישראל, יהיה עליך לתרגם את התמליל על ידי מתמלל. 
המון בהצלחה
לצפיה ב-'הקלטה ברוסית'
הקלטה ברוסית
20/05/2019 | 10:31
1
18
תודה רבה!
לצפיה ב-'הקלטה ברוסית'
הקלטה ברוסית
20/05/2019 | 10:34
18
בשמחה.
לצפיה ב-'תמליל לבית משפט'
תמליל לבית משפט
16/05/2019 | 14:08
1
39
האם חייבים חוות דעת מומחה כשמגישים תמליל לבית משפט?
לצפיה ב-'תמליל לבית משפט'
תמליל לבית משפט
16/05/2019 | 14:37
23
שלום סיוון,
כשמגישים תמליל לבית משפט הוא חייב להיות מלווה בחוות דעת מומחה אשר מצהיר כי כל מה שנשמע בהקלטה נכתב בתמליל. על המתמלל לציין את השכלתו וניסיונו, ולציין בפירוש את שם ההקלטה אותה הוא תמלל ועליה הוא מצהיר.

ההיגיון שעומד מאחורי חובה זו הוא שבית המשפט לא מקשיב להקלטות המקוריות, שהרי התמליל מוגש במקומן ולכן בית המשפט צריך להיות סמוך ובטוח כי האדם שביצע את התמלול הוא בעל ניסיון בתמלול ושאין לו קשר למי מהצדדים ועל כן קיים חשש לניגוד עניינים.
לצפיה ב-'איך אדע שכל החומר מתומלל'
איך אדע שכל החומר מתומלל
16/05/2019 | 08:55
1
37
יש לי חומרים עסקיים רבים שאני מעוניינת לתמלל. איך אדע שאכן כל מה שנאמר בהקלטה עבר לתמלול?
יש דרך לוודא שהכול תומלל אחד לאחד?
לצפיה ב-'איך אדע שכל החומר מתומלל'
איך אדע שכל החומר מתומלל
16/05/2019 | 10:58
36
השאלה שאת שואלת הינה שאלה מורכבת, אך הפתרון לה הוא פשוט.
אין דרך לדעת שכל מה שהוקלט תומלל, אלא אם תקשיבי להקלטה בזמן שאת קוראת את התמליל.
הפתרון הפשוט יותר הוא לתת למתמלל בעל ניסיון לבצע את עבודת התמלול ולקבל ממנו חוות דעת מומחה, שם הוא מתחייב שכל מה שנשמע בהקלטה תומלל.

לצפיה ב-' פתיחת פורום תמלול '
פתיחת פורום תמלול
13/05/2019 | 14:17
35

אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום תמלול
בהזדמנות זה נאחל למנהלת הפורום ליאת בן שי הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ