לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
431431 עוקבים אודות עסקים

פורום השקעות נדל"ן ביוון

השקעה בנדל"ן בכלל והשקעה בנדל"ן בחו"ל בפרט דורשות מיומנות, מקצועיות והבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן. היכולת המקצועית שלנו בהום סלקט מקבוצת נדל"ן בג'ינס , המומחיות רבת השנים כמו גם הניסיון רב הערך שרכשנו בכל השנים בהם אנו מלווים משקיעים פרטיים לביצוע השקעות איכותיות בארץ , בארה"ב ובספרד, עם למעלה מ-1600 יחידות דיור, מאפשרים לכם להגיע למימוש השקעה רווחית ובטוחה גם באתונה.

כדי לבצע השקעה איכותית, נדרש לתכנן נכון את העסקה ולהתאימה ליכולות הפיננסיות של המשקיע, לבחור את המיקום המיטבי של הנכס ואת הנכס הספציפי לרכישה, לבצע את ההליך המשפטי לרכישה תוך וידוא הביטחון בעסקה כשבסופו רישום הזכויות בנכס על שמכם, וכל זאת בכפוף לתקנות הרגולציה המקומיות, לתכנן ולבצע שדרוג ושיפוץ של הנכס ולבסוף לדאוג לניהול שוטף של הנכס והשוכרים.

בפורום זה, נענה במפורט לכל שאלה בנושאים אלו ובכלל בכל הנוגע להשקעות נדל"ן באתונה.

הפורום פונה למשקיעים מנוסים אך גם למתחילים, שמחפשים להגדיל את ההון העצמי שלהם וליצור לעצמם עצמאות כלכלית בעתיד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום השקעות נדל"ן ביוון

השקעה בנדל"ן בכלל והשקעה בנדל"ן בחו"ל בפרט דורשות מיומנות, מקצועיות והבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן. היכולת המקצועית שלנו בהום סלקט מקבוצת נדל"ן בג'ינס , המומחיות רבת השנים כמו גם הניסיון רב הערך שרכשנו בכל השנים בהם אנו מלווים משקיעים פרטיים לביצוע השקעות איכותיות בארץ , בארה"ב ובספרד, עם למעלה מ-1600 יחידות דיור, מאפשרים לכם להגיע למימוש השקעה רווחית ובטוחה גם באתונה.

כדי לבצע השקעה איכותית, נדרש לתכנן נכון את העסקה ולהתאימה ליכולות הפיננסיות של המשקיע, לבחור את המיקום המיטבי של הנכס ואת הנכס הספציפי לרכישה, לבצע את ההליך המשפטי לרכישה תוך וידוא הביטחון בעסקה כשבסופו רישום הזכויות בנכס על שמכם, וכל זאת בכפוף לתקנות הרגולציה המקומיות, לתכנן ולבצע שדרוג ושיפוץ של הנכס ולבסוף לדאוג לניהול שוטף של הנכס והשוכרים.

בפורום זה, נענה במפורט לכל שאלה בנושאים אלו ובכלל בכל הנוגע להשקעות נדל"ן באתונה.

הפורום פונה למשקיעים מנוסים אך גם למתחילים, שמחפשים להגדיל את ההון העצמי שלהם וליצור לעצמם עצמאות כלכלית בעתיד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הפורום משמש כהמלצה בלבד ולא כייעוץ עסקי.

המשך >>

לצפיה ב-'מסים בקניית דירה ביוון'
מסים בקניית דירה ביוון
11/12/2019 | 19:01
1
8
שלום רב !
ברשותי שתי דירות בארץ (אחת מהן דירת ירושה) ואני מתעניין לגבי רכישת דירה שלישית ביוון. (בסכום של 40-50 אלף יורו).
רציתי לדעת מבחינת המיסוי בארץ והמיסוי ביוון.
אשמח לפירוט נרחב בנושא זה כדי לדעת האם זה כדאי.

בתודה מראש.
לצפיה ב-'מיסים בקניית דירה ביוון '
מיסים בקניית דירה ביוון
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2019 | 10:02
8
שלום ותודה על השאלה-
אין קשר בנושא המיסוי בין הדירות שלך בארץ לדירות שאתה עתיד לרכוש ביוון. רכישת דירה ביוון לא משפיעה על נושא של הדירות בארץ.
כאשר אתה רוכש דירה ביוון חלים עליך המיסים הבאים:
1.מס רכישה על סך 3.09% על כל דירה שנרכשת באתונה ללא קשר אם זו הדירה הראשונה או השלישית.
2.פטור ממס שבח ביוון וגם בארץ. נתון מדהים שגורם להשקעות ביוון להיות אטרקטביות.
3.מס על שכירות ביוון העומד על 15% (ביוון מניקים 5% פחת מזה) עד סכום של 12 אלף אירו בשנה, ובארץ אין כפל מס בנושא- הכוונה שכל מס ששילמת ביוון מוכר לך בארץ.
נשמח לתת לך אינפורמציה נוספת בפגישת מידע מסודרת.
לצפיה ב-'עוד זוג צעיר שרכש איתנו דירה מקסימה באתונה! '
עוד זוג צעיר שרכש איתנו דירה מקסימה באתונה!
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2019 | 16:56
13
עוד זוג צעיר שרכש איתנו דירה מקסימה באתונה! 
המטרה הייתה לייצר הכנסה פסיבית באמצעותה יוכל הזוג לרכוש דירה למגורים בעתיד!
לאחר סיור של יומיים באתונה הכולל ליווי מלא של צוות הום סלקט, הישראלי והמקומי באתונה, רכשנו דירה בשווי של 38,000 אירו!
על הדירה הזוג יקבל שכירות חודשית שתעמוד על 300 אירו.
הדירה נמצאת בשכונת קיפסלי המדהימה, קרוב מאוד לבית המשפט וכ-10 דקות מהאוניברסיטה לכלכלה ומנהל עסקים.
הדירה נמצאת כ-2.5 ק"מ ממרכז העיר, מיקום אטרקטיבי ביותר!
נאחל בהצלחה רבה לרוכשים היקרים, שמחנו לקחת חלק בדרכם הפיננסית! 
בתמונות - הדירה שנרכשה ⬇️
לצפיה ב-'עוד זוג לקוחות שעברו איתנו תהליך קנית דירה להשקעה באתונה!'
עוד זוג לקוחות שעברו איתנו תהליך קנית דירה להשקעה באתונה!
( לעמוד שלי בתפוז )
28/11/2019 | 16:18
33
עוד זוג לקוחות שעברו איתנו תהליך קנית דירה להשקעה באתונה!
לא היה ללקוחות תקציב משמעותי לשיפוץ וב- 2,000 אירו הצלחנו לשדרג את הדירה בצורה איכותית שיצרה ללקוחות שכירות ארוכת טווח של 350 אירו לחודש ע"י משפחה מקומית שהשכירה את הדירה ל- 3 שנים !
נאחל לזוג הצלחה רבה בהמשך וכמובן נשמח לקחת חלק בהשקעה הבאה שלהם !
Home Select מברכת אתכם בסופ"ש נעים :)
לצפיה ב-'חברת נהול נכסים'
חברת נהול נכסים
27/11/2019 | 15:43
1
25
כמה נגבה עבור שכירות ארוכת טווח וכמה עבור AIRBNB ומה הם מספקים בתמורה
לצפיה ב-'חברת ניהול נכסים '
חברת ניהול נכסים
( לעמוד שלי בתפוז )
28/11/2019 | 11:28
22
שלום אייל, תודה על השאלה.
התשלום עבור ניהול בשכירות ארוכת טווח הינו בעלות של 10% מהשכירות השנתית וחודש שכירות חד פעמי על השכרת הנכס.
עבור AIRBNB תשלום עבור הניהול נע בין 12%-20% מההכנסה החודשית. בשכירות ארוכת טווח מספקים: השכרה, ניהול השוכרים, טיפול בבעיות שוטפות, הבאת אנשי מקצוע לטיפול בבעיות והחלפת שוכרים.
בנוגע ל-AIRBNB , ניתן לדמות זאת  ללובי של מלון, ז"א: שיווק ופרסום הדירה באתרי האינטרנט השונים, קבלת האורחים וטיפול שוטף בזמן שהייתם, ניקיון הדירה, החלפת מצעים וטיפול בבעיות שוטפות כולל גבייה.
לצפיה ב-'הצטרפו עכשיו לקבוצת הוואטספ שלנו ! '
הצטרפו עכשיו לקבוצת הוואטספ שלנו !
( לעמוד שלי בתפוז )
24/11/2019 | 16:09
19
השקעות נדל"ן באתונה פונות לכל אחד מאיתנו שכן, ההון העצמי הנדרש לביצוע השקעה הינו נמוך ביחס לערי בירה אחרות בעולם!
אנו רוצים להזמין אתכם להצטרף לקבוצת הוואטספ שלנו, בה תקבלו עדכונים שוטפים מהשטח על עסקאות חמות, מידע עדכני אודות שוק הנדל"ן המקומי וכמובן עסקאות חכמות של לקוחות החברה שלנו.
כך תוכלו להרגיש את השטח, גם כשאתם פיזית רחוקים, ולבצע עסקת נדל"ן חכמה ונכונה עבורכם!
להצטרפות לקבוצה לחצו על הלינק הבא: https://bit.ly/2DeaNkm ;או סרקו את הקוד בתמונה.
** עפ"י תקנות הוואטספ, מס' המשתתפים מוגבל ל-250, מהרו להצטרף!
קליק אחד ואתם בפנים !
מחכים לכם  :)
לצפיה ב-'מחירים למ"ר לפי רובעים'
מחירים למ"ר לפי רובעים
22/11/2019 | 10:29
1
34
האם יש אתר כמו מדלן יווני שמראה מחירים למ"ר לפי רובעים ודירות שנמכרו לאחרונה
לצפיה ב-'מחירים למ"ר לפי רובעים'
מחירים למ"ר לפי רובעים
( לעמוד שלי בתפוז )
25/11/2019 | 14:12
24
שלום אייל,
אין אתר כזה, אך קיימים אתרים כמו יד 2 של קנייה ומכירה
לצפיה ב-'אנחנו רוצים לשתף אתכם ברגע חתימת החוזה של הלקוחה שלנו '
אנחנו רוצים לשתף אתכם ברגע חתימת החוזה של הלקוחה שלנו
( לעמוד שלי בתפוז )
21/11/2019 | 16:22
34
היי כולם !
בהמשך לפוסט הקודם שלנו שמספר על תהליך רכישת הדירה להשקעה של נורית, הלקוחה שלנו,
אנחנו רוצים לשתף אתכם ברגע חתימת החוזה, שהתקיים בשבוע שעבר.
בתמונות - שחר לרום, מנכ"ל החברה ומלווה משקיעים, יחד עם נורית הלקוחה שלנו והמוכרים בעסקה!
שמחנו לקחת חלק בתהליך !
המון הצלחה נורית היקרה, נשמח ללוות אותך גם בהשקעות הבאות  :)
לצפיה ב-'עוד לקוחה שרכשה איתנו דירה להשקעה באתונה! '
עוד לקוחה שרכשה איתנו דירה להשקעה באתונה!
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2019 | 10:30
35
עוד לקוחה שקיבלה כספי ירושה והגיעה אלינו עם התלבטות מה לעשות איתם.
הלקוחה השתתפה באחד הכנסים שערכנו בנוגע להשקעות נדל"ן באתונה ולאחר שהתרשמה הגיעה לפגישת תכנון פיננסי שבה הגדרנו את התקציב, תכנית עסקית, פרופיל נכס ואזורי השקעה מומלצים.
לאחר סיור של יומיים באתונה הכולל ליווי מלא של צוות הום סלקט מישראל והצוות המקומי שלנו באתונה, רכשנו דירה בשווי של 60,000 אירו !
שכירות של 450 אירו לחודש למשפחה מקומית ששכרה את הנכס ל3 שנים!
הדירה בקומה ראשונה עם 2 חזיתות שבשתיהן מרפסת.
בנוסף, מול הדירה הולך להיבנות פארק ירוק שיעלה את ערך הדירה ואת הביקוש לשכירות!
לזה אנחנו קוראים עסקה חכמה!
נורית היקרה, שמחנו ללוות אותך ולקחת חלק בדרכך הפיננסית ! המון הצלחה  :)
כנסו ללינק הבא כדי לראות את הדירה -> https://www.youtube.com/watch?v=gR4O9NSwS1s&t=...;
לצפיה ב-'Ih group/אחד על אחד'
Ih group/אחד על אחד
18/11/2019 | 17:49
1
21
היי אני מעוניינת להשקיע באתונה , הייתי בפגישה עם שתי החברות
Ih group ו עם אחד על אחד , מישהו מכיר? יודע אם הן אמינות ? מי יותר אמין לאורך זמן?
לצפיה ב-'lh group/אחד על אחד'
lh group/אחד על אחד
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2019 | 12:17
20
שלום מזל, אנחנו פחות מכירים את החברות האלו.
נשמח לעזור לך בפגישת ייעוץ אצלנו.
יש לנו ניסיון בליווי משקיעים של למעלה מ15 שנה עם חברות בארה"ב, מדריד ובאתונה :) 

לצפיה ב-'חקיקה ביוון בנוגע לairbnb'
חקיקה ביוון בנוגע לairbnb
10/11/2019 | 12:38
1
47
בוקר טוב,האם נכון שהחל מהראשון בינואר 2020 תכנס ביוון חקיקה מחמירה לגבי השכרת נכסים בairbnb?
לצפיה ב-'חקיקה ביוון בנוגע לairbnb'
חקיקה ביוון בנוגע לairbnb
( לעמוד שלי בתפוז )
13/11/2019 | 09:13
39
תודה על השאלה- יש כרגע התחלת חקיקה שתגביל את ימי השכרת הנכסים לתקופות קצרות (דירות airbnb ) עד 90 יום בשנה ועד הכנסה מקסימלית של 12,000 אירו. חשוב לציין שחוק זה עדיין לא עבר וגם לא בטוח שיעבור.
לצפיה ב-' האם ומדוע צריך לפתוח חשבון בנק ביוון'
האם ומדוע צריך לפתוח חשבון בנק ביוון
05/11/2019 | 22:43
1
32
לצפיה ב-'האם ומדוע צריך לפתוח חשבון בנק ביוון'
האם ומדוע צריך לפתוח חשבון בנק ביוון
( לעמוד שלי בתפוז )
06/11/2019 | 10:40
39
תודה על השאלה.
אנחנו תמיד ממליצים לפתוח חשבון בנק באתונה על מנת שנוכל לעביר את הכסף לרכישת הדירה מהבנק בישראל לבנק האישי של הרוכש באתונה.
בנוסף חשוב מאוד לפתוח חשבון בנק על מנת שהשוכר יוכל לעביר את דמי השכירות לחשבון הבנק של בעל הדירה ולא לעביר לגוף 3 או באמצעות העברות בין לאומיות מכיוון שזה יכול לגרום לבעיות של אי תשלומים מצד השוכר (השוכר נדרש לשלם עמלות וכך השכר דירה עולה עבורו) . ברגע שהפרוצדורה של העברת הכספים היא לא רגילה וסטנדרטית זה יכול לצור בעיות אצל השוכרים בעברת הכספים ובהשכרת הדירה. כלל חשוב בהשקעות נדל"ן תמיד להתייחס לשוכר שלכם בדירה כלקוח שלכם.
לצפיה ב-'רכישת בית ביוון ,מהו שיעור המס על בעלי בתים? האם הרשויות'
רכישת בית ביוון ,מהו שיעור המס על בעלי בתים? האם הרשויות
03/11/2019 | 17:28
1
31
בארץ יודעות על כך שרכשתי נכס ביוון? (ערך קניה של כ 50000 יורו)
לצפיה ב-'רכישת בית ביוון, מהו שיעור המס על בעלי הבתים? האם הרשויות'
רכישת בית ביוון, מהו שיעור המס על בעלי הבתים? האם הרשויות
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2019 | 13:42
39
שלום,
עליות מס רכישה ביוון על כל נכס עומד על 3.09%
לגבי הרשיות בארץ, הן אמורות לדעת זאת מכיוון שאת/ה מכניס/ה את הכסף לארץ :) 
לצפיה ב-'דירה להשקעה בשכונת זוגרפו- כיכר גרדניה'
דירה להשקעה בשכונת זוגרפו- כיכר גרדניה
02/11/2019 | 20:20
1
47
שלום חברים,
אשמח לשמוע את חוות דעתכם על השקעה בדירת 50 מר בשכונת זוגרפו בכלל ובפרט באיזור כיכר גרדניה.
ידוע שאמור לקום שם מטרו אך יקחו עוד כמה שנים.
אשמח למסקנות שאנשים הגיעו או אפילו כאלה שכבר מושקעים בשכונה.
באופן כללי גם אשמח לשמוע עדיפות לשכונה הזאת או שכונת גודי (goudi).
תודה מראש
לצפיה ב-'דירה להשקעה בשכונת זוגרפו- כיכר גרדניה'
דירה להשקעה בשכונת זוגרפו- כיכר גרדניה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/11/2019 | 16:51
49

תודה על השאלה!
שכונת זוגרפו נחשבת לאחת השכונות המעניינות מבחינת השקעה- חשוב לוודא שהמחיר למ"ר הוא עדיין אטרקטיבי- מכיוון שבחלק מהשכונות במרכז אתונה כבר מרגישים את עליית המחירים הגבוהה ולא פעם נתקלנו בעסקאות באזורים הללו שהמחיר למ"ר מגיע לאזור 2,000 אירו שזה כבר גבוה ופחות מומלץ.
אנחנו תמיד בעד לקחת בחשבון את תוואי המטרו העתידי מכיון שזה יעלה את רמת הביקושים (חשוב לוודא מה הצפי לסיום עבודות הקו, באתונה זה סיפור שלם סביב העבודות של הקווים החדשים של המטרו, מכיוון שבאתונה המון ארכאולוגיה וקשה לחפור).
מבחינת העדפה לשכונות תמיד מומלץ לכוון לשכונות שקרובות יותר למרכז ומחוברות לנתיבי התחבורה הראשיים.
נשמח להיפגש ולתת לך מידע מיקף יותר אודות השכונות המומלצות שלנו להשקעה.

לצפיה ב-'מפה של השכונות/ רובעים של אתונה '
מפה של השכונות/ רובעים של אתונה
02/11/2019 | 19:06
1
37
האם תוכלו בבקשה להעלות מפה של השכונות השונות באתונה שנוכל לראות מיקומים?
לצפיה ב-'מפה של השכונות/ רובעים של אתונה'
מפה של השכונות/ רובעים של אתונה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/11/2019 | 11:24
47
שלום שחר,
אנחנו מזמינים אותך לפגישת מידע איתנו ללא עלות וללא התחייבות בה נציג לך את המפה שלנו עם השכונות שאנחנו עובדים בהן כולל מיקומים של דירות שרכשנו עם הלקוחות שלנו וכמובן תכניות עסקיות כדי שתבין את התזרים הכספי בעסקה זו.
תוכל לתאם איתנו טלפונית 1-700-700-803
נשמח לעזור לך בנושא ולתת לך את המידע הרלוונטי :) 
ככלל ברזל, השכונות הרלוונטיות הן עד 3 ק"מ וברדיוס של 360 מהאקרופוליס.
לצפיה ב-'שוק בירידה '
שוק בירידה
31/10/2019 | 14:58
1
58
בהרצאה שלכם מיום שלישי האחרון, חיים אמר שהוא תמיד מעדיף להיכנס לשוק שהוא אחרי נפילה, שזה הזמן לקנות, אני מסכים עם ההנחה הזו.
אבל איך יודעים שהוא לא יפול עוד יותר מהמצב שהוא נמצא בו כרגע?
לצפיה ב-'שוק בירידה'
שוק בירידה
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2019 | 17:55
56
שלום,
נכון, אנחנו חוקרים שווקים ומחפשים שווקים שקרסו ושינו מגמה.
אתונה נמצאת בשינוי מגמה של שנה וחצי. אחרי שקרסה, אתונה התחילה להתייצב ולשנות מגמה בשנה וחצי האחרונות, ז"א התחילה להתייצב והמחירים מתחילים לעלות.
הכלכלה משתפרת, ההכנסה הממוצעת עולה, ההוצאות של המקומיים עולות, הפסיקו עם ההגבלות במשיכת מזומנים של המקומיים משום שיש להם יותר כסף 
בעקבות השקעות של זרים, מה שמזרים הכנסה למדינה.
בעקבות כך, המדינה והכלכלה השתפרו ובשל שיפור זה של שנה וחצי אנחנו מאמינים שהשוק ממשיך לעלות ורואים זאת בשטח ולפי נתוני העבר.
לכן כשנכנסים לשוק נדלן מחפשים שוק שקרס ושינה מגמה ובמיוחד כשמגמה זאת רואים בעיניים, בהכרות עם השטח. 
מעבר לזה, בהשקעות נדל"ן תמיד ישנו סיכון, אין הבטחות. אבל אחרי שלמדנו וראינו שהשוק קרס ועכשיו המצב הרבה יותר טוב ובטוח בגלל עליית מחירים בשנה וחצי האחרונות - אנו מבינים שזהו שוק בטוח ועל כך אנחנו מתבססים.
לצפיה ב-'עוד כנס מוצלח מבית היוצר של חברת Home Select מקבוצת נדל"ן בג'
עוד כנס מוצלח מבית היוצר של חברת Home Select מקבוצת נדל"ן בג
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2019 | 17:30
27
עוד כנס מוצלח מבית היוצר של חברת Home Select מקבוצת נדל"ן בג'ינס������
אנו מודים לעשרות האורחים שהגיעו להרצאתנו "נדל"ן על הבר" ביום שלישי, בפאב הדבלין בהרצליה, בנושא השקעות בארץ ובאתונה!
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת Home Select שתלווה אתכם, יד ביד, בדרך הבטוחה לרכישת דירתכם להשקעה!
משפחת Home Select מברכת את כולכם בברכת סופ"ש נעים :)
לצפיה ב-'עוד עסקה מוצלחת מבית היוצר של Home Select Athens'
עוד עסקה מוצלחת מבית היוצר של Home Select Athens
( לעמוד שלי בתפוז )
23/10/2019 | 11:20
44
עוד עסקה מוצלחת מבית היוצר של Home Select Athens
זוג צעיר שהשתתף באחד הכנסים שלנו ובחר בנו ללוות אותו ברכישת דירתו להשקעה באתונה.
לאחר התכנון הפיננסי הוחלט שהמטרה היא רכישת דירה בסכום של 250,000 ש"ח כולל העלויות הנלוות, ולפי כך ערכנו עבור הלקוח את התכנית העסקית שמציגה את המטרה שהגדרנו עם הזוג והינה הכפלת ההון העצמי איתו רכשו את הדירה, בתקופה של 4-5 שנים, בזכות עליית ערך הנכסים ושכר הדירה השוטף.
בשלב הראשוני של התהליך, שלב איתור הנכס - לאחר סיור מוצלח באתונה שבו ליווינו את הלקוח מפתיחת חשבון בנק וTAX NUMBER ועד לימוד השטח וסינון נכסים, הוחלט על רכישת הדירה הבאה:
✔ נרכשה ב51,000 אירו
✔ שכירות על הנכס תהיה בין 400-450 אירו לחודש
✔ כ- 60 מ"ר
✔ קומה 5 עם מעלית
פרויקט זה ייצר לזוג הצעיר תשואה מצרפית של 13% שנתי הכוללת 7% על שכירות ו- 10% צפי של עליית ערך הנכס לשנה.
בהצלחה רבה לזוג , שמחנו לקחת חלק בדרככם הפיננסית :)
לצפיה ב-'אנו מזמינים אתכם לכנס בנושא "איך מזהים מגמות בשוק הנדל"ן?'
אנו מזמינים אתכם לכנס בנושא "איך מזהים מגמות בשוק הנדל"ן?
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2019 | 09:58
32
אנו מזמינים אתכם להרצאה שלנו בנושא "איך מזהים מגמות בשוק הנדל"ן?" בה נדבר על:

מגמות שוק הנדל"ן הישראלי והעולמי לשנת 2020-2021
מהם הפרמטרים להשקעת נדל"ן נכונה
כיצד מנתחים השקעת נדל"ן
השווקים האטרקטיביים להשקעה בארץ ובאתונה - החל מ-150,000 ש"ח הון עצמי
עסקאות שלנו לדוגמא

ההרצאה תתקיים ביום ג', 29/10/19, בשעה 19:30, בפאב ה"דבלין" בהרצליה בכתובת אריה שנקר 4, הרצליה

הבטיחו את מקומכם בלינק הבא   https://bit.ly/2AGR3nz

ההשתתפות ללא עלות ובהרשמה מראש! מס' המקומות מוגבל!
לצפיה ב-'השקעות בפיראוס'
השקעות בפיראוס
13/10/2019 | 09:16
1
48
שלום.
מישהו יודע לתת פרטים לגבי כדאיות השקעה בפיראוס?
לצפיה ב-'השקעות בפיראוס '
השקעות בפיראוס
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2019 | 09:45
43
שלום אלכס,
אנחנו פחות ממליצים על פיראוס, מכיוון שלאזור זה אין חזון, הכוונה היא שפחות משקיעים באזור מבחינת התחדשות של הבניינים,תשתיות ולכן רמת המחירים תעלה במקצת לעומת מרכז אתונה. בנוסף, הביקוש לשכירות קטן יותר ממרכז אתונה, ז"א פחות לקוחות פוטנציאליים ירצו להשכיר ולקנות מאתנו בהמשך.
בהשקעות מחוץ לישראל עדיף להיצמד לפריים לוקשיין ולאזורי ביקוש.
לצפיה ב-'ב-250,000 אירו תקבלו גולדן ויזה- אשרת שהייה במשך 5 שנים! '
ב-250,000 אירו תקבלו גולדן ויזה- אשרת שהייה במשך 5 שנים!
( לעמוד שלי בתפוז )
03/10/2019 | 15:12
39
אין ספק שהסינים כבשו את שוק הנדל"ן של אתונה. והם לא מחפשים רק נכסים.
אז מה הם עושים שם אתם שואלים?
מעבר למחירי הנכסים הנמוכים שקורצים למשקיעים זרים ככלל, את עיקר העניין הסיני ביוון הוא "הגולדן ויזה"!
מדובר באשרת שהייה למדינות אירופה שיוון, ומדינות נוספות, מציעות למשקיעי נדל"ן מזה כמה שנים. אלא שביוון סכום ההשקעה הנדרש כדי לקבל את הוויזה הזו הוא הנמוך ביותר, רק 250 אלף אירו (כ-975 אלף שקל). בתמורה, יוכל המשקיע, ואף בני משפחתו, לשהות (לא לעבוד) ביוון ובמרבית מדינות האיחוד האירופי - במשך חמש שנים.
הנה לכם עוד סיבה משמעותית למה המשקיע החכם נוהר ליוון ומבצע השקעות אטרקטיביות במיוחד. 

לכתבה המלאה כנסו ללינק הבא: https://bit.ly/2oKqrji

מנהל/ת הפורום

אודות:
שחר לרום, מייסד הום סלקט-חברת השקעות נדל"ן מבית היוצר של נדל"ן בג'ינס. בעל תואר במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, ובוגר מחלקת מעקב ומודיעין עסקי בחב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שחר לרום-מנהל פורום השקעות נדל
להתיעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו