לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
409409 עוקבים אודות עסקים

פורום השקעות נדל"ן ביוון

השקעה בנדל"ן בכלל והשקעה בנדל"ן בחו"ל בפרט דורשות מיומנות, מקצועיות והבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן. היכולת המקצועית שלנו בהום סלקט מקבוצת נדל"ן בג'ינס , המומחיות רבת השנים כמו גם הניסיון רב הערך שרכשנו בכל השנים בהם אנו מלווים משקיעים פרטיים לביצוע השקעות איכותיות בארץ , בארה"ב ובספרד, עם למעלה מ-1600 יחידות דיור, מאפשרים לכם להגיע למימוש השקעה רווחית ובטוחה גם באתונה.

כדי לבצע השקעה איכותית, נדרש לתכנן נכון את העסקה ולהתאימה ליכולות הפיננסיות של המשקיע, לבחור את המיקום המיטבי של הנכס ואת הנכס הספציפי לרכישה, לבצע את ההליך המשפטי לרכישה תוך וידוא הביטחון בעסקה כשבסופו רישום הזכויות בנכס על שמכם, וכל זאת בכפוף לתקנות הרגולציה המקומיות, לתכנן ולבצע שדרוג ושיפוץ של הנכס ולבסוף לדאוג לניהול שוטף של הנכס והשוכרים.

בפורום זה, נענה במפורט לכל שאלה בנושאים אלו ובכלל בכל הנוגע להשקעות נדל"ן באתונה.

הפורום פונה למשקיעים מנוסים אך גם למתחילים, שמחפשים להגדיל את ההון העצמי שלהם וליצור לעצמם עצמאות כלכלית בעתיד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום השקעות נדל"ן ביוון

השקעה בנדל"ן בכלל והשקעה בנדל"ן בחו"ל בפרט דורשות מיומנות, מקצועיות והבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן. היכולת המקצועית שלנו בהום סלקט מקבוצת נדל"ן בג'ינס , המומחיות רבת השנים כמו גם הניסיון רב הערך שרכשנו בכל השנים בהם אנו מלווים משקיעים פרטיים לביצוע השקעות איכותיות בארץ , בארה"ב ובספרד, עם למעלה מ-1600 יחידות דיור, מאפשרים לכם להגיע למימוש השקעה רווחית ובטוחה גם באתונה.

כדי לבצע השקעה איכותית, נדרש לתכנן נכון את העסקה ולהתאימה ליכולות הפיננסיות של המשקיע, לבחור את המיקום המיטבי של הנכס ואת הנכס הספציפי לרכישה, לבצע את ההליך המשפטי לרכישה תוך וידוא הביטחון בעסקה כשבסופו רישום הזכויות בנכס על שמכם, וכל זאת בכפוף לתקנות הרגולציה המקומיות, לתכנן ולבצע שדרוג ושיפוץ של הנכס ולבסוף לדאוג לניהול שוטף של הנכס והשוכרים.

בפורום זה, נענה במפורט לכל שאלה בנושאים אלו ובכלל בכל הנוגע להשקעות נדל"ן באתונה.

הפורום פונה למשקיעים מנוסים אך גם למתחילים, שמחפשים להגדיל את ההון העצמי שלהם וליצור לעצמם עצמאות כלכלית בעתיד.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הפורום משמש כהמלצה בלבד ולא כייעוץ עסקי.

המשך >>

לצפיה ב-'השקעות בפיראוס'
השקעות בפיראוס
13/10/2019 | 09:16
3
שלום.
מישהו יודע לתת פרטים לגבי כדאיות השקעה בפיראוס?
לצפיה ב-'ב-250,000 אירו תקבלו גולדן ויזה- אשרת שהייה במשך 5 שנים! '
ב-250,000 אירו תקבלו גולדן ויזה- אשרת שהייה במשך 5 שנים!
( לעמוד שלי בתפוז )
03/10/2019 | 15:12
9
אין ספק שהסינים כבשו את שוק הנדל"ן של אתונה. והם לא מחפשים רק נכסים.
אז מה הם עושים שם אתם שואלים?
מעבר למחירי הנכסים הנמוכים שקורצים למשקיעים זרים ככלל, את עיקר העניין הסיני ביוון הוא "הגולדן ויזה"!
מדובר באשרת שהייה למדינות אירופה שיוון, ומדינות נוספות, מציעות למשקיעי נדל"ן מזה כמה שנים. אלא שביוון סכום ההשקעה הנדרש כדי לקבל את הוויזה הזו הוא הנמוך ביותר, רק 250 אלף אירו (כ-975 אלף שקל). בתמורה, יוכל המשקיע, ואף בני משפחתו, לשהות (לא לעבוד) ביוון ובמרבית מדינות האיחוד האירופי - במשך חמש שנים.
הנה לכם עוד סיבה משמעותית למה המשקיע החכם נוהר ליוון ומבצע השקעות אטרקטיביות במיוחד. 

לכתבה המלאה כנסו ללינק הבא: https://bit.ly/2oKqrji
לצפיה ב-'מי מבטיח לי שהרווח מהשבח יהיה גבוה וכך אשיג תשואה גבוהה יותר'
מי מבטיח לי שהרווח מהשבח יהיה גבוה וכך אשיג תשואה גבוהה יותר
( לעמוד שלי בתפוז )
26/09/2019 | 10:23
17
היי חברים,
שאלה נפוצה שמשקיעים רבים שואלים אותי היא "מי מבטיח לי שהרווח מהשבח יהיה גבוה וכך אשיג תשואה גבוהה יותר?".
נכון, אני לא יכול לחזות את העתיד, אבל בתור מלווה משקיעים שעושה זאת מעל לעשור בארץ ובחו"ל, המומחיות שלי ושל צוות המומחים בחברה שבבעלותי, Home Select, היא לזהות שינוי מגמות בשווקים שונים בעולם ולהשקיע באותו שוק שמראה התחלה של עלייה במחירי הדירות.

בפוסט הבא, המבוסס רובו על נתונים מהבנק היווני (BANK OF GREECE), אני רוצה להציג בפניכם את הנתונים העיקריים עליהם צריך להתבסס* כאשר בוחנים את השוק היווני והשקעת נדלן בחול.

המשבר הכלכלי אליו נקלעה יוון בשנת 2009, נראה שכבר מיצה את עצמו ואנו עדים לזה שיוון נמצאת בדיוק בשינוי המגמה החיובי שאנחנו מחפשים כיעד השקעה נכון.
לפי המידע האחרון שהוצג מהבנק היווני (BANK OF GREECE), משקיעים זרים ביוון, הכפילו את מס' השקעותם ביחס לשנה שעברה.
ניתן לראות שלאחר שני הרבעונים הראשונים של שנת 2018, עמד מחיר הנדל"ן הממוצע במרכז אתונה על כ- 1,500 אירו למ"ר. נתון זה מדגים כי המ"ר נמוך ל משמעותית מערי בירה אחרות באירופה.
בעקבות המשבר, מחירי הדירות למ"ר ירדו וכעת הגיעו ליציבות מסויימת ואף עלייה בערים שונות ביוון.
עליות אלו התחילו בשנת 2018 ועומדות על 10% פר שנה, ומאידך ישנן ערים בהן המחירים המשיכו המשיכו לרדת.
שוק הבנייה מראה סימני התאוששות וב2017 עלה לראשונה מס' הפרוייקטים עלה 13% ביחס ל10 שנים הקודמות.
מס' העסקאות באתונה, עפ"י הבנק היווני (BACK OF GREECE), עלה ב18% משנת 2017 ופי 1.5 בחודשיים הראשונים של שנת 2018.
נתון מעניין נוסף הוא מס' התיירים הזרים שמגיעים ליוון, לפי הבנק היווני, אשר עלה מ2009 ל2017 מ15 מיליון ל30 מיליון בהתאמה.
אתונה היא העיר השניה בקצב ביקוש לתיירות באירופה. כנ"ל לגבי זמן השהייה שעלה גם הוא בשנים האחרונות.
התיירים לרוב מבצעים CHECK IN בדירות AIR BNB ואפשר לראות שגם מס' ההזמנות  עלו ב66% כל שנה מ2010.
פרט נוסף וחשוב לא פחות הוא שהחל מיולי 2013 החלה ביוון מדיניות מתן "ויזת זהב" (Golden visa) מטעם משרד ההגירה. צעד כלכלי זה נערך בשאיפה לעודד כניסת השקעות זרות ולסייע בשיפור המצב, שנוצר בעקבות המשבר הכלכלי ביוון.  הסכום המינימלי להשקעה נדל"נית (נכס אחד או מס' נכסים) המאפשר קבלת "ויזת זהב" (Golden visa) יוונית הינו: 250,000 יורו בלבד. זהו רף ההשקעה הנמוך ביותר מבין החלופות כיום באירופה – במדינות שבחרו להשתתף בתוכניות דומות.
בגלל אופציה זו, יש עליה גם במספר מקבלי הויזות. (30% ויזות יותר בשנת 2017 לעומת 2016).
לצורך הדוגמא, נתקלנו בעסקאות של בניינים בעלות של  650,000-750,000 אירו, חלוקה ל7-11 דירות והשכרה לתקופות קצרות (דוגמת AIR BNB) בתשואה של 7% לשנה.

לסיכום, להערכתנו הנתונים הנ"ל מעידים על שוק שנמצא בשלבי התאוששות, לאחר קריסה משמעותית ב2009.
מס' הבניות והפרוייקטים החדשים, מס' התיירים שמגיעים לאתונה והמחירים הזולים, מראים שיש שינוי של מגמת חיובי בשוק הנדל"ן. זהו שוק אטרקטיבי ומעניין להשקעות חכמות, ובעקבות פתיחת שוק המשכנתאות הצפויה ב2020, גם התושבים המקומיים יוכלו לקחת הלוואות לרכישת בתים. הדבר יעלה את הביקוש לדירות והמחירים לבסוף יזנקו. בשלב זה לצורך העניין, מעולה למכור את הנכס שהשקעתם בו והשבח יהיה משמעותי!

אשמח שנפתח כאן דיון עם הערות, הארות ונתונים שיש לתת להם את מלוא תשומת הלב כדי שנוכל לבצע את תהליך ההשקעה בצורה החכמה ביותר

*אין הבטחה, אבל המשקיע החכם יודע להגיע למסקנה הנכונה מנתונים אלו ולפי זה לבצע את ההשקעה הטובה ביותר עבורו.

לצפיה ב-'מתקשרים באנגלית?'
מתקשרים באנגלית?
15/09/2019 | 15:08
1
20

איך מתמקחים על מחיר הדירה? רובם מדברים אנגלית?
לצפיה ב-'איך מתמקחים על מחיר הדירה? רובם מדברים אנגלית?'
איך מתמקחים על מחיר הדירה? רובם מדברים אנגלית?
( לעמוד שלי בתפוז )
16/09/2019 | 09:17
31

שלום רגב,
כלל ברזל בהשקעות נדל"ן בכל מדינה/אזור השקעה/שכונה שבה אנו מתכוונים לבצע רכישה של דירה להשקעה חייב שיהיה מלווה שמכיר את שוק הנדל"ן באותו אזור, את ההלך רוח של האזור,השכונה,הדינמיקה של המחירים, הגמישות של המחירים והממוצע שאפשר להוריד את מחיר הדירה (למשל בישראל אנחנו אוהבים לבקש מחיר שיווק גבוה והמחיר סגירה לפעמים נמוך בהרבה).
 אותו מלווה יכול לחסוך לכם המון- מחיר עסקה נכון (שלא יעבדו עליכם), רכישה באזור נכון ובטח, חיבור לאנשי מקצוע טובים ונאמנים וכך תמנעו מעשיית עסקה לא טובה, לפעמים הניסיון בחיסכון של כמה אלפים עולה לכם בהפסד של כמה מאות אלפים.
לגבי השפה, כמובן שאותו מלווה חייב להבין את השפה המקומית וכך למנוע ממכם עשיית עסקה לא נכונה. בעסקאות שעשינו המון פעמים גם המוכר וגם אנשי המקצוע של המוכר אינם מדברים אנגלית וקשה להתנהל מולם, לכן חשוב מאוד שבצוות הביצוע של המשקיע יהיה מלווה מוסמך עם ידע וניסיון על מנת לעשות את התהליך נכון ובריא.

לצפיה ב-'השכרה והתנהלות מול השוכר '
השכרה והתנהלות מול השוכר
12/09/2019 | 13:16
3
34
איך משכירים את הנכס ואיך מתנהלים מול השוכר?
לצפיה ב-'השכרה והתנהלות מול השוכר'
השכרה והתנהלות מול השוכר
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2019 | 16:30
2
34

תודה על השאלה!
תהליך השכרת הנכס מושפע עוד משלב בחירת פרופיל הדירה ואזור הרכישה.
לפי הבנת פרופיל הנכס והשכונה הנבחרת לרכישה, המשקיע אמור לדעת מי הקהל הרלוונטי אליו הוא פונה ולהתאים את הדירה מבחינת חלוקת הדירה (לדוגמא אזור של סטודנטים אז בדרך כלל רוכשים דירות סטודיו/דירת 2 חד',  שכונה שמכוונת למשפחות רוכשים דירת 3 חד' ומעלה). 
לאחר שרכשנו את הנכס צריך לשפץ אותו/ לעצב אותו (הום סטיילינג) ולהביא את הנכס למצב הכי טוב ומזמין, על מנת לצור ביקוש גבוה לדירה.
השלב הבא, צילום תמונות/סרטונים של הדירה והעלאת מודעה לאינטרנט לאתרי הנדל"ן השונים עם פרסום גם בפייסבוק ובקהילות הרלוונטיות.
קביעת ימים פתוחים עם השוכרים הפוטנציאליים (אנו ממליצים לבצע ימים מרוכזים על מנת להביא את כל המתעניינים אחד אחרי השני כדי להראות ביקוש ולגרום ללחץ למתעניינים להתקדם עם הדירה).
לאחר סינון השוכרים הפוטנציאליים, מבצעים תהליך של בדיקת השוכר- מעבר על 3 תלושי שכר, שיחה עם בעל הדירה הקודם, בדיקה שהשוכר לא מוגבל על ידי הבנקים, שלא היו פסקי דין על אותו שוכר- בדיקות אלו גם מסננות עבורנו מעומדים חלשים וגם מונעות בעיות עתידיות.
שלב חתימת הסכם- בחתימת ההסכם חשוב לערב ערבים של השוכר הפוט' + לקחת פיקדון במזומן מהשוכר על מנת שיהיו לנו כספים זמינים למקרה הצורך.
העברת כל החשבונות והתחייבויות על השוכר על מנת למנוע בעיות עתידיות של חובות ובעיות.
התנהלות מול השוכר מאוד חשובה- הרעיון לראות את השוכר כלקוח שלך ולדאוג לו להרגשה נעימה ובטוחה בדירה, כמובן שצריך גם לדעת לשים גבולות לשוכר ולא על כל דבר להתלונן, חשוב ללמד את השוכר לפתור בעיות שוטפות גם בעצמו.

לצפיה ב-'איך אתם יכולים לבדוק האם השוכר הפוטנציאלי לא מוגבל בבנקים?'
איך אתם יכולים לבדוק האם השוכר הפוטנציאלי לא מוגבל בבנקים?
01/10/2019 | 18:31
1
11
או שלא היו נגדו פסקי דין?
ואיך תדברו עם בעל הדירה הקודם שלו? הוא הרי יכול לתת מספר טלפון של אח שלו ולבקש ממנו להתחזות...
לצפיה ב-'איך אתם יכולים לבדוק האם השוכר הפוטנציאלי לא מוגבל בבנקים?'
איך אתם יכולים לבדוק האם השוכר הפוטנציאלי לא מוגבל בבנקים?
( לעמוד שלי בתפוז )
07/10/2019 | 12:53
5
שלום,
לגבי בדיקות בנקים ופסקי דין - ישנן בדיקות שעורכות דין מבצעות עבורנו (בדיקה של חובות לשוכר והתחייבויות).
לגבי שיחות עם בעל הדירה הקודם של אותו שוכר - ברור שכל אחד יכול לתת פרטים של אדם פיקטיבי, אבל חברה שיש לה ניסיון יודעת לשאול את השאלות הנכונות על מנת להבין עם דברי בעל הדירה הקודם אמתיים או לא.
לצפיה ב-'השקעות נדלן באתונה'
השקעות נדלן באתונה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2019 | 11:15
47

שחר לרום, מנכ"ל החברה ומנהל הפורום, בכנס אינטימי ללקוחות החברה, מסביר על פוטנציאל ההשקעה באתונה, פריים לוקיישן, מיהו קהל היעד ומה צריך לעשות על מנת לקבל גולדן ויזה.
לצפיה ב-'ניתוח פוטנציאל שווקי נדלן - יוון, אתונה'
ניתוח פוטנציאל שווקי נדלן - יוון, אתונה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2019 | 11:06
39

חיים לוי, מנכ"ל משותף של החברה ובעלים של חברת נדל"ן בג'ינס הקיימת מעל לעשור, באחד מכנסי החברה שמנה כ-120 משתתפים בפאב הדבלין בהרצליה. בסרטון חיים מסביר על כדאיות ההשקעה באתונה ושינוי המגמה לאורך השנים.

לצפיה ב-'סוג דירה ומיקום '
סוג דירה ומיקום
09/09/2019 | 11:31
1
48
איך יודעים איזה סוג דירה לקנות ובאיזה אזור?

לצפיה ב-'סוג דירה ומיקום'
סוג דירה ומיקום
( לעמוד שלי בתפוז )
10/09/2019 | 10:09
37
הי לך, תודה רבה על השאלה הנכונה.
כאשר מחליטים על רכישת דירה להשקעה, צריך לפני הכל להגדיר מהם המטרות שהמשקיע/ה שמים לפניהם, כל אחד יכול להגדיר את המטרות בצורה שונה, יש כאלה שמעוניינים בדירה הכי זולה עם התשואה הכי גבוהה (שזה המודל המוכר בעולם ההשקעות)- אך לדירה כזו צריך לקחת בחשבון שהשכונות, האזורים וגודל הדירה יכולים להוות קשיים גם בתהליך ההשכרה (משום שהשכונה לא הכי מבוקשת ומרכזית, דירה קטנה שמתאימה לפרופיל מאוד ספציפי- רווק/ה/זוג) ובנוסף גם בתהליך המכירה העתידית יכול להיות בעייתי, מכיוון שמי שירכוש מאתנו את הנכס יהיה ככל הנראה משקיע/ה וכך אנו לא פונים לכלל הקהל (משפחות-שזה הקהל הגדול ביותר) שיכול לרכוש מאתנו את הדירה.
יש כאלה שמעוניינים בדירת נופש- כזו דירה שיוכלו לשלב נופש בדירה ובזמן שהם לא נמצאים בדירה, הדירה תושכר לשכירות קצרת טווח (פרופיל של דירה כזו משתנה והמיקום שלה משתנה).
לכן מאוד חשוב קודם כל להגדיר מטרות ורצונות ולאחר מכן להגדיר את פרופיל הנכס.
השלב הבא זה הגדרת (בשפה שלנו) תכנון הפיננסי להשקעה- שלב שאנו מגדירים את מחירי הנכסים + העליות הנלוות הכוללות, שיפוץ וכו'.. ולכל פרופיל שמים את טווחי השכירויות הפוטנצאליים על מנת להבין את התשואות השונות (תשואה על שכירות ותשואה על שבח).
בשלב של התכנון אנו מגדירים לפי התקציב והמטרות את השכונות הרלוונטיות שבהן נוכל למצוא את אופי הנכסים שאנו מחפשים, כמובן שלכל שכונה יש אופי שונה ולכן צריך המון ידע (מחירי עסקאות,שכיריות,אוכלוסיה), וניסיון בשטח (באילו רחובות כדי לרכוש, מחירי העסקאות,מחיר למ"ר, תוואי המטרו, תוואי הרכבת העלית והפוט' העתידי מבחינת התפתחות של אותו אזור שתשפיע על מכירי הנכסים).
השלב הבא- שלב איתור הנכס- לאחר שהגדרנו עליות ופרופיל הנכס- אנו יוצאים לשטח ורואים כ-12 נכסים באותו פרופיל בשכונות השונות ולאחר לימוד של הנכסים והכנסתם לתכניות עסקיות, מסננים את הנכסים הרלוונטיים עד לבחירת הנכס הספציפי שעושה לנו שכל מבחינה מספרית ומבחינה אזורית, הנכס הנכון ביותר להשקעה. 
אשמח לענות על כל שאלה נוספת

שחר לרום- הום סלקט מקבוצת נדל"ן בג'ינס- השקעות נדל"ן בארץ וביוון
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
08/09/2019 | 13:23
28

אנו מברכים את שחר לרום עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'השקעה ביוון אקזיט'
השקעה ביוון אקזיט
27/07/2019 | 06:53
1
191
שלום רב
מהן האפשרויות להשקעה ברכישת קרקע בניה ומכירה , קניית דירות שיפוץ מהיר ומכירה או אופציה אחרת לאקזיט מהיר?
מה טווח ההשקעה ?
איך הנהלים והזמנים לקבלת הייתרי בניה?
לצפיה ב-'השקעת אקזיט ביוון'
השקעת אקזיט ביוון
28/07/2019 | 18:59
160

שלום ניב,
הדרך המהירה והבטוחה יותר לאקיזט מוצלח לרוב תהיה רכישת נכס מכונסי הנכסים של הבנקים השונים, השבחת הנכס ושיפוץ ולאחר מכן הוצאה למכירה חוזרת. סכום מינימאלי בדרך כלל להשקעה מסוג זה הינה 100K יורו.
לרוב אקזיטים טובים צריכים להגיע עם סבלנות ולכן חשוב כיצד אתה מממן את הפרויקט. אני תמיד מציע ללקוחות שלנו לבוא מוכנים להשיג את המחיר הטוב ביותר וזה אומר לא להיות לחוצים על הרוכש הראשון שיציע הצעה.
דרך נוספת הינה להיכנס שותף עם חברה שיכולה לאתר נכסים זולים. לעיתים חברות אלו יפחיתו את העלויות שלהם ויכנסו שותפים באפסייט (ברווח ההון)  - כך המוטיבציה יכולה להיות הדדית לאורך כל הדרך.
לגבי רכישת שטחים, בניה והשבחה, אני חושב שעדיין אין צורך להיכנס לפרויקטים שכאלו מכיוון שניתן למצוא נכסים/בניינים במחיר זול הרבה יותר מבניה.
אשמח לענות על כל שאלה, 
שחר שבק - אורבניקוס השקעות נדל"ן ביוון.

לצפיה ב-'שכונה להשקעה ביוון'
שכונה להשקעה ביוון
02/07/2019 | 14:27
202
יש לי 40אלף יורו כולל הוצאות נלוות שאני מעוניינת להשקיע.
רוצה לקנות נכס באתונה ולייעד אותו להשכרת מגורים בלבד.

באיזה שכונות היית ממליץ לחפש דירה?
לצפיה ב-'השקעה באתונה'
השקעה באתונה
21/05/2019 | 20:54
2
276
שחר שלום, ככל שאני מתעמק עושה רושם שלקנות דירות זולות(20-40) אלף יורו אלו השקעות מסוכנות: אוכלוסיה מוחלשת, מוסר תשלומים ירוד, העדר בטחונות מצד הדיירים ואפשר להמשיך.
1. איך נמנעים מחשיפה שדייר לא משלם חשבונות שוטפים(מים, ארנונה, חשמל), ללא בטוחות הוא יכול לגור בדירה מספר חודשים ופשוט להעלם, או לחלופין לפלוש לדירה ולא לצאת( אל תעשה השוואה לשוכר בישראל כי כאן יש בטוחות)
2. בהנחה ואני מעוניין להשקיע 120 אלף יורו, האם השקעה בשכונות חזקות נכונה יותר/בטוחה יותר מאשר מספר נכסים זולים? מה התשואות בדירות יקרות?
3. האם יש עסקאות פליפ מעניינות, רכישת דירה, שיפוצה ומחירה ברווח?
לצפיה ב-'השקעה באתונה'
השקעה באתונה
22/05/2019 | 23:21
268

שלום גיל,
דירות של 20,000 אלף יורו לא יניבו לך רווח. לרוב אלו דירות במקומות לא טובים, מרתפים שמוגדרים כמחסנים או מקומות עם בעייתיים.
לשאלותיך:
1. את חשבון החשמל והארנונה מעבירים על שם הדייר עם החתימה על ההסכם ולכן כאן אין סיכון. חשבון במים והגז בדרך כלל מאוד נמוכים וכאן הסיכון באמת נמוך. החוק ביוון מאוד ברור לגבי הרחקת דייר שלא משלם, לרוב לוקח עד 3 חודשים לגרום להוצאה לסלקו מהדירה.
2. השקעה של 120,000 אירו הייתי מחלק בין 2-3 דירות. הייתי הולך על שכונות מתפתחות, חלקם במרכז וחלקם במעגל השני - בעיקר שכונות שבהם גרים  משפחות.
3. עסקאות פליפ מעניינות יש תמיד! כמובן שלא ניתן לפרסמן כאן באתר.

בהצלחה
לצפיה ב-'השקעה באתונה'
השקעה באתונה
28/07/2019 | 19:05
118
שלום גיל, 
האם יש עוד שאלות ?
לצפיה ב-'אנשי קשר בתחום'
אנשי קשר בתחום
21/05/2019 | 23:06
1
206
שלום!

אני בקנית הדירה שלי ביוון בגישת עשה זאת בעצמך בכדי להימנע על גזירת קופון של תיווך על תיווך על תיווך.

אשמח לשאול אותך שחר, וכל אחד פה בפורום:

האם מכירים אנשי מקצוע מצויינים ואמינים בתחום:
1. עורך דין
2. נוטריון
3. חברת ניהול יוונית שמתעסקת גם עם מהנדסים ועם שיפוצים גדולים
4. רואה חשבון
5. מתווך יווני (חשוב שיהיה אמין!)

תודה רבה! ושלכולנו יהיו סיפורי הצלחה!
לצפיה ב-'אנשי קשר'
אנשי קשר
22/05/2019 | 23:14
194
אביב שלום רב,
לפי תקנות הפורום אסור לנו להשתמש בבמה זו לצורך פרסום בעלי מקצוע,
לכם אינני יכול לתת לך אנשי קשר שאני מכיר לצורך עבודה שוטפת,
אבל עדיין אני רוצה להתייחס ברצינות לשאלה שלך.
עורך דין הינו לב העיסקה ומטרתו באמת להגן עליך. אני מציע לתת את מירב המאמצים במציאת אדם אשר אתה יודע בוודאות שהוא מקצועי.
במידה ולא מצאת שכזה, אנא צור עימי קשר בפרטי ואעזור לך.
- נוטריון הינו משרד ממשלתי ביוון ואין למשרד זה אינטרס כזה או אחר.
- לגבי מתווך, אני תמיד אומר לאנשים שמתווכים ביוון תמיד רוצים למכור. אם אתה לא מכיר את השכונות והמחירים - לא תדע להבדיל בין מתווך ראוי למתווך שרלטן.

דבר אחרון,
יש לא מעט מלווים ישראלים שיודעים את העבודה. חלקם מכירים את אתונה ויוון יותר וחלקם פחות. עדיין אני ממליץ לך בחום לבחור מלווה.
מניסיון של לקוחות פגועים שמגיעים אלינו לחברה (בכול חודש לפחות 3 פניות),
תמצא מלווה שאתה סומך עליו, סביר להניח שהוא יקצר לך את הדרך, יחסוך לך הרבה מאוד כסף וימנע ממך לעשות טעויות בשיקול הדעת. 

לצפיה ב-'קניית דירה בכריתים'
קניית דירה בכריתים
18/05/2019 | 18:00
177

אני מעונינת לרכוש דירה חדשה בת 2 חדרים באיזור הרקליון בכריתים עם מקלחת שרותים ומטבח קטן
למי אוכל לפנות לעזרה בקנייה?
והאם תוכל לתת לי סכום מחיר לערך?
תודה מראש
לצפיה ב-'קניית דירה בכריתים'
קניית דירה בכריתים
18/05/2019 | 18:00
1
160

אני מעונינת לרכוש דירה חדשה בת 2 חדרים באיזור הרקליון בכריתים עם מקלחת שרותים ומטבח קטן
למי אוכל לפנות לעזרה בקנייה?
והאם תוכל לתת לי סכום מחיר לערך?
תודה מראש
לצפיה ב-'השקעה בכרתים'
השקעה בכרתים
22/05/2019 | 23:24
169
שרה שלום רב,
לצערי אני לא משקיע בכרתים ולכן אין לי מידע או כל דרך לייעץ לך.
מתנצל,
לצפיה ב-'שלום! שאלה בנושא סכום השקעה'
שלום! שאלה בנושא סכום השקעה
07/05/2019 | 23:10
2
234
יש לי סכום של 32-34 אלף יורו להשקעה בדירה (כמובן שמתי בצד סכום של 6-8 אלף יורו לטובת המסביב)
אשמח להבין שאילו שכונות כדאי לי להתמקד?
לצפיה ב-'השקעה ב 30-35 אלף יורו'
השקעה ב 30-35 אלף יורו
08/05/2019 | 11:31
1
269
היי אביב,
שכונה מצויינת להשקעה בסכומים האלו יכולה להיות קיפסלי,פסירי ואפילו חלקים של פיראוס. תוכל למצוא דירות 30-40 מטרים קומה 1-3.
כמובן שיש ליעד את הבית להשכרה ארוכת טוות ולא לחשוב לכיוון airbnb.
אשמח לענות על עוד שאלות,

לצפיה ב-'למה בהכרח השכרה לטווח ארוך'
למה בהכרח השכרה לטווח ארוך
07/08/2019 | 11:34
78
היי,
למה בסכומים האלה בהכרח יש ליעד את הנכס להשכרה לטווח ארוך ולא לחשוב לכיוון הairbnb?
לצפיה ב-'רכישת נכס ביוון'
רכישת נכס ביוון
25/04/2019 | 23:19
4
242
הי,
אני מתעניין בקניית נכס ביוון ויש לי כמה שאלות:
1. בתקציב של כ-55 אלף יורו (כולל הכל) איפה היית ממליץ לרכוש? (אשמח לשמות של שכונות בערים)
2. בעקרון הייתי שמח לאיזה בית על אי.. אבל כמובן שהפוטנציאל לעליית הערך הוא גם שיקול. האם הירידה במחירי הנכסים באיים היה שונה משמעותית ממרכז יוון והאם יש איים ספציפיים שהיית ממליץ לחפש בהם נכסים?
3. מה פחות או יותר ההפרש בתשואה בהשכרת נכס לטווח ארוך לעומת השכרה בairbnb באתונה למשל?
4. מהו טווח גובה העמלה של חברות ניהול ביוון והאם זה משתנה בין השכרה לטווח ארוך או קצר?
5. כמה נהוג לגבות עבור ליווי לרכישת נכס, מחברה מהארץ? 

אשמח לתשובות
תודה
לצפיה ב-'שאלות כלליות בנוגע לרכישת נדלן ביוון'
שאלות כלליות בנוגע לרכישת נדלן ביוון
27/04/2019 | 22:34
3
286

שלום רב,
באשר לשאלותיך,
1. הייתי ממליץ על אתונה, מרכז סלוניקי, לסבוס ולוטראקי.
2. ברוב האיים הירידה של עלויות הנכסים היתה פחותה משמעותית ממרכז יוון.        המנוע הכלכלי העיקרי באיים הינו תיירות ומכך גם היציבות במחירים.
3. ההבדל בין השכרה ארוכת טווח באתונה לבין בניית נכס ל Airbnb יכולה להגיע בנטו להפרש של 5-8%.
4. בטווח בארוך, חברות ניהול גובות סכום שדומה לשכ"ד אחד בשנה. כאשר מדובר על תקופות קצרות Airbnb, כל המנגנון בנוי באופן שונה. לרוב מדובר על עמלת ניהול של 20% + עמלות על שירותים כגון ניקיון, ארוחת בוקר וכו'.
5. הטווח יכול להשתנות בהתאם למקצועיות וותק החברות. לפי דעתי נע בין 2500 – 5000 אירו. ממליץ להיפגש עם שתי חברות לפחות. חברת ליווי איכותית וטובה אמורה לחסוך לך הרבה מעבר לעמלה שאתה משלם לה על הייעוץ והליווי.
שיהיה שבוע טוב :)

לצפיה ב-'אתונה'
אתונה
27/04/2019 | 23:44
2
191
הי,
תודה רבה על המענה!

מה לגבי בדיקת הנכס, איך זה עובד בדיוק? האם זה גם משהו שבדרך כלל חברת הליווי דואגת לו?
על אילו שכונות אתה ממליץ באתונה?
לצפיה ב-'בדיקת הנכס'
בדיקת הנכס
28/04/2019 | 10:49
205
היי הראל,
האחריות של בדיקת נאותות הנכס הינה של עורך הדין אשר מייצג אותך.
ולכן חשוב לבחור עורך דין מנוסה ומקצועי.
לגבי שכונות באתונה אשר תואמות לתקציב שלך, הייתי מחפש בתים בשכונות הבאות:
קליתיאה, פנגרטי, קיפסלי, גיזי.

בהצלחה 
לצפיה ב-'לא לשכוח את המיסוי הממשלתי ביוון על בעלי דירות'
לא לשכוח את המיסוי הממשלתי ביוון על בעלי דירות
23/05/2019 | 23:38
167
שמשום מה לא מזכירים כאן.
זאת הסיבה שהיוונים מעדיפים לגור בשכירות ולהימנע מהמיסוי המטורף.
לצפיה ב-'מהו אתר ה"יד 2" של יוון שאפשר לחפש דירות?'
מהו אתר ה"יד 2" של יוון שאפשר לחפש דירות?
27/04/2019 | 22:01
1
173
לצפיה ב-'אתר יד2'
אתר יד2
27/04/2019 | 22:39
231
היי בן,
אין בדיוק אתר יד2 ביוון אבל ניתן להסתכל באתר:https://en.spitogatos.gr/
אתר זה למעשה נותן אוסף של דירות ממתווכים ולכן צריך לזכור שהמחירים שאתה  רואה במודעות אלו לרוב כבר מתייחסים לנכסים שלא קיימים ומטרתם העיקרית הינה לגרום לך לצלצל - לקבל לידים. משם כבר ימצאו מה למכור לך.
(קצת מזכיר חלק מהספקים שמוכרים בזאפ בישראל עם מחירים נמוכים עבור דגמים שלא קיימים יותר במלאי  - אולם בשיחה מהירה כבר ימכרו לך משהו דומה עם תוספת במחיר).
לצפיה ב-'בירור לגבי חברת investmart'
בירור לגבי חברת investmart
01/04/2019 | 09:18
1
194
שלום
מישהוא או מישהיא שמעו על החברה investmart? יש המלצות?
תודה
יוני
לצפיה ב-'התייחסות לחברה '
התייחסות לחברה
03/04/2019 | 12:33
207
היי יוני,
אני לא מכיר את החברה הנ"ל.
האם יש לך שאלות שקשורות באופן ישיר להשקעת נדלן ביוון?

יום נעים
לצפיה ב-'תרחיש קיצוני'
תרחיש קיצוני
24/03/2019 | 14:26
1
252
שלום למנהל,
האם תרחיש קיצוני של חוסר איזון כלכלי במדינה [לא משהו שלא קרה שמה]
ולפיכך סגירת מימוש רווחי הון או מכירת נכסים למען בריחת הון מהמדינה הוא משהו שמצוץ מן האצבע ?
לצפיה ב-'תגובה לחן'
תגובה לחן
26/03/2019 | 12:11
208

היי חן,
אני מאמין שהמצב הקיצוני של יוון היה בשנים האחרונות ועד שנת 2017.  
כיום לפי רוב הדיווחים יוון מדינה בהתאוששות.
התרחיש שתיארת יכול להיות בכל מדינה, בכל מקום.
צריך לזכור שחלק מהעוצמה של יוון הינה היותה חלק מגוש האירו, שזה לפני עצמו נתון מרגיע וחשוב.

מנהל/ת הפורום

אודות:
שחר לרום, מייסד הום סלקט-חברת השקעות נדל"ן מבית היוצר של נדל"ן בג'ינס. בעל תואר במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, ובוגר מחלקת מעקב ומודיעין עסקי בחב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שחר לרום-מנהל פורום השקעות נדל
להתיעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו