לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1351213,512 עוקבים אודות עסקים

פורום שיט וימאות

ברוכים הבאים לפורום יאכטות שייט וימאות,
הקהילה הגדולה, הוותיקה והמקצועית ביותר בכל הקשור לשייט יאכטות, סקיפרים, ספינות, כלי שייט שצפים, מפליגים וצוללים. אפשר ורצוי לשתף בחוויות שייט, להודיע על ארועים קרובים, לשאול ולענות על כל שאלה מקצועית של סקיפרים ותיקים וחדשים, ודרך הלוחות ניתן לפרסם (בחינם) אנשי צוות לספינות וכן בקנייה/מכירה של יאכטות והצעות עבודה לסקיפרים וצוות (רק עשו זאת, בבקשה, דרך הלוחות!).
הפורום הוקם בשנת 2001 (!)  והוא הפורום המקצועי והגדול ביותר בכל ההיבטים המעשיים של יאכטות, שייט וסקיפרים.
כידוע ענף השייט בישראל הולך וגדל בקצב מסחרר, כל יום מתווספים בישראל כ-8 סקיפרים חדשים ובכל חודש נכנסות לישראל כ-5 יאכטות חדשות, כמו כן מועדוני השייט פורחים במרינות השונות, אז בואו לחלקת האלוהים הרטובה והקטנה הזו ותהנו מכל רגע.
לא שכחנו ואנו מודים לאלו שהצעידו את הפורום בעבר - אלו הם מנהלי הפורום (לפי הסדר): מון קפיטאן, LIZARD, בת ים, אלון סולומון, לימור, אדם99, נדב השובב. 
וכמו שנאמר:   A bad day at sea is better than a good day on land"  

ושיהיה ים טוב לכולנו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיט וימאות

ברוכים הבאים לפורום יאכטות שייט וימאות,
הקהילה הגדולה, הוותיקה והמקצועית ביותר בכל הקשור לשייט יאכטות, סקיפרים, ספינות, כלי שייט שצפים, מפליגים וצוללים. אפשר ורצוי לשתף בחוויות שייט, להודיע על ארועים קרובים, לשאול ולענות על כל שאלה מקצועית של סקיפרים ותיקים וחדשים, ודרך הלוחות ניתן לפרסם (בחינם) אנשי צוות לספינות וכן בקנייה/מכירה של יאכטות והצעות עבודה לסקיפרים וצוות (רק עשו זאת, בבקשה, דרך הלוחות!).
הפורום הוקם בשנת 2001 (!)  והוא הפורום המקצועי והגדול ביותר בכל ההיבטים המעשיים של יאכטות, שייט וסקיפרים.
כידוע ענף השייט בישראל הולך וגדל בקצב מסחרר, כל יום מתווספים בישראל כ-8 סקיפרים חדשים ובכל חודש נכנסות לישראל כ-5 יאכטות חדשות, כמו כן מועדוני השייט פורחים במרינות השונות, אז בואו לחלקת האלוהים הרטובה והקטנה הזו ותהנו מכל רגע.
לא שכחנו ואנו מודים לאלו שהצעידו את הפורום בעבר - אלו הם מנהלי הפורום (לפי הסדר): מון קפיטאן, LIZARD, בת ים, אלון סולומון, לימור, אדם99, נדב השובב. 
וכמו שנאמר:   A bad day at sea is better than a good day on land"  

ושיהיה ים טוב לכולנו!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לשמור את הפורום אך ורק לדיונים. נא לפרסם מודעות קניה / מכירה / צוותים בלוחות של הפורום - בכדי לפרסם יש לגשת ללוחות דרך התפריט "לוחות" ולא לשכוח את הקטגוריה המתאימה. נהלי ההשתתפות בפורום  (נא לקרוא).               דף טלפונים חשובים.

המשך >>

לצפיה ב-'יאכטות למכירה'
יאכטות למכירה
18/05/2020 | 11:24
239
שלום רב,

אני רוצה להציג לכם את האתר החדש של חברת אזימוט ישראל.

אזימוט ישראל היא החברה המובילה בתעשיית היאכטות והסירות בישראל, המייצגת את המותגים היוקרתיים ביותר בעולם כדי להעניק לכם את החוויה המיטבית על המים.

אצל אזימוט תמצאו סירות ויאכטות למכירה יד 2 וגם יאכטות חדשות.

לצפיה ב-'הפלגה סביב יוון'
הפלגה סביב יוון
17/05/2020 | 13:58
3
161
האם ניתן / כדאי לשכור יאכטה באתונה, להפליג סביב יוון, לעלות ללפקדה, ובחזור לעבור בתעלת קורינטוס ?
שבועיים יספיק ?
לצפיה ב-'התכוונת "סביב הפלופונז"'
התכוונת "סביב הפלופונז"
17/05/2020 | 15:29
118
המסלול הוא של כ 500 מייל כך שאם המטרה שלך זה להעביר את כל התקופה בימים שלמים של הפלגה זה אפשרי, בהנחה שלא יהיה הפתעות של מזג אויר.
כדאי? אני לא הייתי עושה את זה. אני מניח שמדובר בחופשה, ייתכן עם משפחה  - הייתי מתמקד באזור של האיים האיונים - בסיס יציאה וחזרה לפקדה. לחילופין אזור הסארונים ודרום הפלופונז - בסיס יציאה וחזרה אתונה.

לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
20/05/2020 | 17:35
79
כמובן שזה תלוי בכמה זמן יש לך.  שבועיים זה לא מספיק לקצב שאני אוהב.  בקיץ שעבר אני התחלתי באתונה וחשבתי לעשות את אותו הסיבוב המרתק הזה אבל בכיוון ההפוך (קודם כל קורינתוס).  אבל בגלל שהיה לי רק 6 שבועות, החלטתי שאני לא אספיק להנות בדרך והלכתי לכיוון אחר. פעם הבא.
לצפיה ב-'"סובב פלופונזס"'
"סובב פלופונזס"
23/05/2020 | 14:35
59
יופי של הפלגה, עשיתי זאת כמה פעמים. שבועיים יספיקו בריצה, שלוש בכיף.
בשבועיים תדלג על כמה מקומות יפים.
בהצלחה
לצפיה ב-'כתבה בYNET - סירה "חתכה" אבוב בכינרת, שלושה נפצעו קל'
כתבה בYNET - סירה "חתכה" אבוב בכינרת, שלושה נפצעו קל
15/05/2020 | 17:59
6
119

ברור שהכתבה גררה גלי התלהמות נגד משיט (משיטת?) הסירה ה"פוגעת". אלא שמהתבוננות בתמונה שמפורסמת נראה שנהפוך הוא - סירה שגררה אבוב חתכה את מסלולה של סירה אחרת. יש אפילו וידאו אבל אותו אני לא מצליח להריץ, אבל גםלפי התמונה מסתמן  שגורר האבוב ראה את הסירה השנייה מימין ולכן היה צריך לפנות לה דרך.
בנוסף, נדמה לי שאני מכיר את סוג הסירה השניה - סירה קטנה עם מנוע 6 כ"ס שמשכירים בעין גב בלי צורך ברשיון. לפי השובל של גורר האבוב הוא היה במהירות כזו שהסירה הקטנה לא כל כך יכלה לחתוך אותו אלא להיפך.
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
16/05/2020 | 22:22
5
115
שני דברים רואים:
1)הרואה מימין מפנה
2) סירה עם רשיון מפנה לסירה ללא רשיון !
ז"א שהגורר האבוב יש לו בעיה רצינית !
לצפיה ב-'מה קשור עניין סירה עם רשיון או ללא רשיון?'
מה קשור עניין סירה עם רשיון או ללא רשיון?
21/05/2020 | 12:11
4
59
אשמח אם תפנה אותי בחוק לסעיף הדן בחובת פינוי בין כלי שייט עם ובלי רשיון...
לצפיה ב-'תודה רבה על ההתייחסות. אני זכרתי...אבדוק בהמשך ואתן תשובה '
תודה רבה על ההתייחסות. אני זכרתי...אבדוק בהמשך ואתן תשובה
21/05/2020 | 15:18
41
לצפיה ב-'1'
1
21/05/2020 | 15:59
24
לצפיה ב-'אכן אין קשר'
אכן אין קשר
21/05/2020 | 17:38
1
45
וגם אין קשר לזה שהוא גורר - בתגובות ב YNET כשמישהו כתב כמוני שגורר האבוב היה צריך לפנות היו שכתבו שלפי חוקי הדרך יש לפנות לגורר.
יצא לי גם לראות בשלב יותר מאוחר את הוידאו - מקולות הרקע די ברור שעד שהסירה הטנה לא היתה על החבל של האבוב, מפעיל הסירה הגוררת אפילו לא שם לב שיש סירה בסביבה שלו
לצפיה ב-'לפי הסרט אני מבין שהמשיט הסתכל אחורה...'
לפי הסרט אני מבין שהמשיט הסתכל אחורה...
23/05/2020 | 20:00
35
וככה בטח שלא רואה קדימה, המהירות של "הסירה הפוגעת" הייתה מאוד נמוכה והגורר פשוט חתך אותה.
זה שמדובר בצד השני בסירה ללא משיט ברשיון רק מוסיף לחוסר האונים שלה
לצפיה ב-'מחפש מקום ביוון או בשאר הים התיכון לעבודות על הסירה'
מחפש מקום ביוון או בשאר הים התיכון לעבודות על הסירה
30/04/2020 | 10:14
11
157
שלום לכולם,
בחורף 2021 אני מתכנן חצייה אטלנטית (בתקווה כמובן שהקורונה תאפשר) ולצורך העניין רוצה להכין את הסירה שלי היטב מבחינה תחזוקתית. היא נמצאת כרגע ביוון ואני מחפש המלצות על המקום הנכון לעשות הכנות אלה מבחינת אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים. אשמח אם יש מקום כזה ביוון, אבל המלצה על כל מקום אחר בים התיכון בין יוון לגיברלטר תתקבל גם היא בשמחה. הכוונה היא להשאיר את הסירה שם בחורף הבא לצורך העבודות.
שמעתי על מקום ביוון שנקרא  basimakopoulos shipyard, ליד Kilada. מישהוא מכיר?
תודה מראש!
לצפיה ב-'Lero9s Evros באי לרוסאחת המספנות הטובות שניתקלתי'
Lero9s Evros באי לרוסאחת המספנות הטובות שניתקלתי
01/05/2020 | 14:30
2
118
בהןץ והיא גם מרינה מוצלחת. יש להם אתר באינטרנט
לצפיה ב-'מספנה בלרוס'
מספנה בלרוס
02/05/2020 | 22:02
1
101
היי אילן,
כשאתה אומר שהמספנה בלרוס טובה האם אתה מתייחס לצד של בעלי המקצוע שם? האם הם אכן מקצועיים ואמינים?

לצפיה ב-'לרוס אברוס הייתה מספנה מצויינ ת עוד לפני שנעשתה גם מרינה'
לרוס אברוס הייתה מספנה מצויינ ת עוד לפני שנעשתה גם מרינה
03/05/2020 | 14:24
81
הם עושים הכל באופן מקצועי. אני מכיר אותם כבר 20 שנה מהזמן שלפנחי המרינה.
לצפיה ב-'מספנה basimakopoulos shipyard'
מספנה basimakopoulos shipyard
02/05/2020 | 10:07
1
110
שלום
בזמנו (2014) רכשתי סירה שהיתה שם בהספנה
המספנה נמצאת בתוך עירת דייגים kilada מקום ציורי ונחמד
אין שם מעגנה בים
ניתן לקבל שם שירותי הספנה יבשה 
יש להם מנוף שמוריד ומעלה את הסירות ליבשה
רוצה יותר פרטים תתקשר ל 0504039045
יצחק
לצפיה ב-' ב kilada אין מרינה אבל יש מעגנה. נמל דייגים עם שוקע טוב'
ב kilada אין מרינה אבל יש מעגנה. נמל דייגים עם שוקע טוב
02/05/2020 | 15:04
91
שאפשר לעגון בו. הייתינ שם. למספנה יש חוקים ננוקשים שלא מאפשרים שהייה בסירה ליותר משבוע. אני בשעתו בדקתי אוצה והעדפתי את לרוס אברוס. גם יותר זול ויותר נחמד בשילוב עם המרינה
לצפיה ב-'איפה ביוון?'
איפה ביוון?
03/05/2020 | 10:41
2
81
באזור הדודקנסים באמת בלרוס יש יחסית מבחר - בנוסף למה שאילן כתב יש מספנה נוספת (נדמה לי שנקראת ארטמיס) ליד שדה התעופה.
בצד השני של יוון, בים האיוני, יש את מרינה קליאופטרה בפרבזה.
אין לי נסיון אישי איתן, אבל את שתיהן שקלתי בעבר והגעתי אליהן בעקבות ביקורות ועדויות של שייטים ברשת. ברור שעם השנים דברים יכולים להשתנות, בעיקר במספנות יחסית גדולות שבהן כנראה יש תחלופה של בעלי מקצוע.
נראה לי שבמספנות קטנות, משפחתיות,אם יש עליהן ביקורת טובה היא כנראה ארוכת טווח, אבל במקרה כזה נראה לי שתהיה מגבלה ביכולת המולטידיסיפלאנרית שאתה עלול להזדקק לה (לא ציינת מה אתה צריך בדיוק לקראת החצייה  אבל אני לא חושב שיש הרבה בעלי מלאכה שיהיו מקצועיים גם בגוף, גם במערך, גם במנוע, גם בחשמל, גם במערכות כמו מתפילי  מיים וכו')

לצפיה ב-'gb השאלה היא באמ מה האיש צריך. במספנות המשפחתיות'
gb השאלה היא באמ מה האיש צריך. במספנות המשפחתיות
03/05/2020 | 14:30
1
101
יש בד,כ איש מקצוע אחד - נגר סירות משודרג. בגדולות יש גיוון של אנשי מקצוע.
לצפיה ב-'אכן, הוא שאמרתי - במקרה שלו כנראה עדיף מספנה גדולה'
אכן, הוא שאמרתי - במקרה שלו כנראה עדיף מספנה גדולה
03/05/2020 | 16:34
65
לצפיה ב-'גם מפרץ וליחו בלפקדה'
גם מפרץ וליחו בלפקדה
05/05/2020 | 12:27
77
שלום,

אני מצטרף להמלצות על מרינה אברוס באי לרוס. הסירה שלי שם כרגע, וביצעתי שם כמה טיפולים בעבר, אם כי לא הכנה לחציית אטלנטי...
השירות אכן מקצועי ואדיב, יש להם את כל בעלי המקצוע. והמרינה מאד נעימה לשהיה.
מקום אחר בו ביצעתי הספנה וכמה עבודות, הוא במפרץ וליחו באי לפקס (לפקדה). יש שם זוג אירי בשם רורי וויקי ברדלי, שמפעיל מועדון יאכטות ושירותי שמירה על סירות. אין להם מספנה משלהם, הם עובדים עם מספנות מקומיות, אבל רורי מאד מקצועי וקפדן, ומשמש מעין "קבלן ראשי", שמוציא את העבודות הגדולות יותר למספנות או למתפרות מפרשים, ומשגיח על איכות העבודה. ביצעתי אצלם טיפולים ואספנה, והייתי מאד מרוצה. עבודות מכונאות ואלקטרוניקה הם עושים עם אנשי מקצוע  שלהם. 
לינק לאתר שלהם:

העיקר - שיהיה בהצלחה!

לצפיה ב-'אני יכול להמליץ לך על לפקדה'
אני יכול להמליץ לך על לפקדה
10/05/2020 | 17:30
1
66
עשיתי שמה את ההכנות שלי לחצייה. כולל החלפת ונטות. אנשים מאוד מקצועיים, כמובן שהיו שמה גם אנשי מקצוע פחות רציניים.
אם תגיד מה תכננת במסגרת ההכנות אני אוכל להמליץ יותר ספציפי. מוזמן להתקשר 
נימרוד - 0543906548
לצפיה ב-'תודה לכל המגיבים, ממש עוזר!'
תודה לכל המגיבים, ממש עוזר!
14/05/2020 | 08:18
35
לגבי השאלה מה אני צריך- אכן אני צריך מגוון של דברים שונים שלא הכל בעל מקצוע אחד יוכל לספק. בין השאר רוצה בעל מקצוע טוב להתייעץ איתו על מה אני צריך...
אני מתלבט בין מספנה גדולה לאלו המשפחתיות כי מנסיוני במקומות הקטנים היחס יותר אישי. הכי טוב אם אמצא שילוב בין משפחתי לריכוז בעלי מקצוע רחב. מבין שלרוס זו אפשרות טובה, מחפש עוד אימות לגבי המספנה בקילדה עליה שמעתי דברים טובים ונראה שיש שם מגוון גדול של אנשי מקצוע בסביבה איתם הם עובדים.
לצפיה ב-'חידוש שייט (אבל לא אצלנו...)'
חידוש שייט (אבל לא אצלנו...)
28/04/2020 | 11:48
2
193
Australians are welcoming moves by Queensland and Western Australia to loosen the restrictions on recreational boating following encouraging signs of containment.
As Darren Vaux, Boating Industry Association President, said: "Recreational boating out in the fresh air and sunshine is good for mental and physical health and is a low-risk activity that a family can easily do whilst adhering to social distancing and hygiene rules.
"Governments recognise that getting out on the water is a way of life for many Australians and it is estimated more than 20 per cent of all Australians engage in some form of boating activity annually.
"It was good to see Queensland enable households to travel 50km from home for recreational boating, especially as 85 per cent of the population live within 50km of the coast. This adds to the existing permitted uses of fishing, paddle and sail craft in that State for exercise

לצפיה ב-'נן מאיר. אתה משווה?תרבות השייט באוסטרליה מושרשת.'
נן מאיר. אתה משווה?תרבות השייט באוסטרליה מושרשת.
28/04/2020 | 14:45
1
102
בכל השכבות
לצפיה ב-'והנה, ראה זה פלא, גם אצלנו התירו...'
והנה, ראה זה פלא, גם אצלנו התירו...
30/04/2020 | 10:05
74
לצפיה ב-'כיסויים למושבים'
כיסויים למושבים
23/04/2020 | 12:26
3
157
איזה חומר הבד עדיף לכיסויים(למושבים) ואולי מישהו מכיר תופרת באזור אשדוד(עדיף) ואם לא, אז במרכז ?
לצפיה ב-'תחת הודעתך 0.7 מילימטר יש לך תשובה'
תחת הודעתך 0.7 מילימטר יש לך תשובה
23/04/2020 | 12:58
113
לצפיה ב-'במרינה אשדוד יש זוג שגר בסירה בקצה רציף N3'
במרינה אשדוד יש זוג שגר בסירה בקצה רציף N3
23/04/2020 | 14:05
1
139
ברח לי השם של הסירה - יש להם מתפרה באשדוד, הם תופרים כסויים וריפודים. לא עשיתי עדיין אצלם אבל מסירות אחרות שראיתי נראה שהם מבצעים עבודה טובה.
ויש גם את כרמל שהוזכר כאן, שביצע עבורי לפני כמה שנים ריפודים לקוקפיט ואני מאוד מרוצה מהם.
באופן כללי בכיסי מושבים יש יותר גמישות כי הם בדרך כלל מאוחסנים בתוך הסירה, אבל אני בחרתי להשתמש באותו בד כמו לבימיני שזה קנבס אקרילי.
לצפיה ב-'תפירה אשדודית'
תפירה אשדודית
23/04/2020 | 17:24
133
קלאודיה ומשה
0543361511
לא הייתי איתם בקשר הרבה זמן - מקווה שנתוניט הקשר עדיין תקפים.
אם כן - תקבל שם שרות טוב וגם תמסור ד"ש ממני.
בהצלחה
לצפיה ב-'כתבה בכלכליסט על תיקוני מפרשים בישראל'
כתבה בכלכליסט על תיקוני מפרשים בישראל
17/04/2020 | 12:42
3
160
למד את המקצוע מחתולי (שלמיטב הבנתי תפר מפרשי בד).

כותרת המשנה הינה תופר מפרשים ,אולם מהכתבה עולה שהמפרשים כנראה נתפרים במזרח

https://newmedia.calcalist.co.il/magazine-16-04-20...

לצפיה ב-'כרמל איש מקצוע מצויין והשירות שלו מעולה'
כרמל איש מקצוע מצויין והשירות שלו מעולה
18/04/2020 | 10:31
112
אולי לא תופר מפרשים, אבל עושה עבודה מצויינת בתיקונים ותפירת כיסויים ונותן שירות עד הסירה
אני ממליץ בחום
לצפיה ב-'אמין ומקצועי'
אמין ומקצועי
18/04/2020 | 14:38
1
92
לצפיה ב-'גם חייט מדופלם, גם שייט ומפרשן שמבין לעומק דברים וגם אדם'
גם חייט מדופלם, גם שייט ומפרשן שמבין לעומק דברים וגם אדם
26/04/2020 | 02:30
57
נעים והגון!
לצפיה ב-'הגה אוטומטי תוצרת בית - סיכום פרויקט'
הגה אוטומטי תוצרת בית - סיכום פרויקט
14/04/2020 | 22:56
9
309
חברים,
למי שמעוניין, ניצלתי את ימי הקורונה המוזרים כדי לסכם ולתעד פרויקט קטן שבניתי לסירה שלי.
אחרי שבקר (Controller) של ההגה האוטומטי המקורי הלך בדרך כל מוצר שסופו גריטה והבנתי שקניה של מערכת חליפית זה עסק דיי יקר החלטתי לעשות ניסיון לייצור עצמי. 

הניסיון הראשון שלא מתועד בסרטון המצורף התבסס על ה GPS אבל התברר כגרוע מאוד לשליטה בהגה בגלל קצב עדכון נמוך מידי של נתונים ובגלל שנתון הכיוון הוא בעצם אינטרפולציה של מיקומים ולכן מכניס רעש גדול למדידות.

הניסיון השני שמתועד בקישור מבוסס קריאת כיוון מצפן מגנטי ואחרי כמה שיפורים ותיקוני באגים בתוכנה עובד ממש יפה, בטח ביחס למחיר....
למי שמעוניין בנתונים טכניים נוספים לסרטון מוזמן לפנות בערוץ האישי

שנחזור וניפגש על המיים במהרה
גיא, S/Y WINDY
לצפיה ב-'יפה מאוד'
יפה מאוד
15/04/2020 | 10:30
2
114
גם אצלי יושב על ה TODO LIST. החלפתי לפני מספר שנים את המנוע לכזה שמחובר ישירות להגה (RAYMARINE LINEAR DRIVE) ואני ממשיך להפעיל אותו עם ה"ראש" של ההגה הישן שהיה עם מנוע הרבה יותר קטן. אמנם זה עובד יפה, אפילו לאורך עשרות שעות הפלגה, אבל מתישהו ברור לי שהדרייבר ישבוק.

רק הערה קטנה - ייתכן וכבר בדקת, ואני לא יודע בדיוק מה צריכת המנוע שלך.
הרכיב שבמגן שבחרת יודע לדחוף כ 2 אמפר מקסימום. בהגה אוטומטי יש לא מעט זרמי התנעה, בגלל שמדובר בהפעלות קצרות ושינויי כוון תכופים,והזרמים האלו גבוהיים בהרבה מהזרם הנקוב של המנוע.

דרך אגב - שווה אולי לנסות להוסיף סנסור הגה - ביננו, זה בסה"כ פוטנציומטר ועיקר העבודה זה המכניקה (או לקנות אחד מסחרי). אפילו במערכת המקורית של ריימרין  ההבדל בביצועים בלי ועם הוא אדיר- את הסירה שלי קניתי בלי וזה היה אחד הדברים האשונים שהוספתי.
לצפיה ב-'זרם למנוע - עד 4 אמפר'
זרם למנוע - עד 4 אמפר
15/04/2020 | 21:31
1
92
במקרה של שימוש בשתי היציאות של ה Driver מוגבל ל2A, או עד 4A ליציאה בודדת כפי שאני משתמש, כמובן שהמקור הוא מתח הסירה ולא פנימי מהבקר.

לא חוויתי בעיות תפקוד מנוע
לצפיה ב-'לפי דפי הנתונים של הרכיב - 4 אמפר רק אם קיצרת כניסות ויציאות'
לפי דפי הנתונים של הרכיב - 4 אמפר רק אם קיצרת כניסות ויציאות
16/04/2020 | 11:47
69
של שני הערוצים. 
לא ניתן לראות מהסכימות שהעלית אם זה מה ששעשית.
בלי החיבור המקבילי לא תרגיש הבדל בביצועי המנוע, רק תקצר את חיי הרכיב. שים לב (שוב, מדף הנתונים) שהמארז הספציפי בו משתמשים במגן הזה דורש תכנון מיוחד לצורך פיזור הספק טוב ולא נראה לי שמימשו את זה במגן.

לצפיה ב-'רעיון מקורי אהבתי את שיר הספני האנגלי. הזכיר לי נשכחות.אני '
רעיון מקורי אהבתי את שיר הספני האנגלי. הזכיר לי נשכחות.אני
15/04/2020 | 14:45
1
105
כשייט בודד ברוב הזמן הייתי מסןגל להתמודד עם תקלו7תקלות.ייתי מפליג עם שני אאוטו פיילוט וכך פתרתי את בעיית האמינות של המכשיר.
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
15/04/2020 | 20:07
83
תמיד-מאז שהפסיק לעבוד ההגה הראשון שלי- חשדתי שאפשר לעשות משהוא כזה אבל עד היום אני לא יודע איך. אז אם מישהוא רוצה לנסות יש לי 2 מערכות מנוע + קונטרולר ורימוט שאשמח לתת לכל מי שינסה להשיבן לחיים.
מדובר על מנוע שמתחבר עם רצועה לגלגל על ההגה ומערכת אלקטרונית הכל מתוצרת NAVICO.

לצפיה ב-'עבודה מעולה!'
עבודה מעולה!
16/04/2020 | 15:34
56
לצפיה ב-'כול הכבוד על תבונת הכפיים והידע, מעורר השראה'
כול הכבוד על תבונת הכפיים והידע, מעורר השראה
17/04/2020 | 08:32
72
 בדומה לתגובה של zina 1975 , בזמנו כתב כאן אפרים וגם אצלו בסירה היו מערכות כפולות לכול דבר 
לצפיה ב-'מאד יפה !!'
מאד יפה !!
09/05/2020 | 13:00
17
לפרויקט מיוחד אני השתמשתי במצפן אלקטרוני KVH
GPS נותן קצב של 1 שניה שאינו מאפשר תיקונים מהירים הרצויים.
לצפיה ב-'יציבות ציר אופקי בשימוש מצפן אלקטרוני'
יציבות ציר אופקי בשימוש מצפן אלקטרוני
09/05/2020 | 22:11
21
בהמשך להערה של הפרויקט שביצעתי עם KVH:
מצפן זה מגיע בשני ורסיות: POWER , SAIL
ברור לנו מה המשמעות: מודל POWER מתאים רק למנועיות והמודל SAIL למפרשיות. ז"א יש משמעות איך מתקבלים הנתונים בהקשר לתנודות הסירה.
השיפוע במפרשיות גדול יותר מהמנועיות.
מקוה ששקלת במוצר זה בתנודות סירת המפרש שלך.
בהמשך הצלחתך
לצפיה ב-'אני ממש לא מבין את ההיגיון שבסגירת המרינות'
אני ממש לא מבין את ההיגיון שבסגירת המרינות
29/03/2020 | 18:23
1
255
אם מישהו צריך להיות בבידוד ויש לו יאכטה במרינה, הרי הכי טוב שיבודד את עצמו ביאכטה וכך לא יעמיד את המשפחה שלו בסכנת הדבקה. אדם שאפילו הוא נשא ונמצא ביאכטה שלו במרינה לא מעמיד בסכנת הידבקות, לא את השוהים ביאכטות האחרות, ובטח לא את עובדי המרינה שנמצאים ממש רחוק מהיאכטה. נראה לכם הגיוני ? מה אפשר לעשות ?
לצפיה ב-'הגבלה והקטנת תנועת הציבור-לנסוע, להגיע, לחנות להגיע לסירה...'
הגבלה והקטנת תנועת הציבור-לנסוע, להגיע, לחנות להגיע לסירה...
31/03/2020 | 15:29
187
לצפיה ב-'אסדת קידוח מול חיפה'
אסדת קידוח מול חיפה
28/03/2020 | 15:41
1
228
שלום.
אני מניח שזה לא כל כך אפשרי כרגע, אבל אם מישהו במקרה יוצא עם יאכטה או כלי שייט אחר, או אם אתם במקרה עומדים גבוה על הכרמל, תסתכלו מערבה בערך 12 מייל ימי מול חיפה, אנחנו נישאר פה לעוד 3-4 ימים.
מדובר על ספינת קידוח- סטנה דרילמקס. סיימנו זה עתה פרויקט קידוח לאנרג'יאן ואנחנו עושים סגירות אחרונות לפני שהאסדה מפליגה לגיברלטר. 
לא קורה הרבה שיש אסדת קידוח קרוב כל כך לחוף, אז אם בא לכם, בואו להגיד שלום. אני מבטיח לנופף לשלום מהמנחת.
ולא, אנחנו לא קשורים לנובל!
לצפיה ב-'לא קשורים..אז...עוד צרה נופלת עלינו!'
לא קשורים..אז...עוד צרה נופלת עלינו!
04/04/2020 | 07:07
93
לצפיה ב-'אזימוט ישראל – AZIMUT יאכטות למכירה '
אזימוט ישראל – AZIMUT יאכטות למכירה
25/03/2020 | 11:39
2
246
היי חברים

קבלו המלצה על חברת אזימוט ישראל, יבואנית סירות ויאכטות של מגוון מותגי יוקרה מאירופה וארה"ב.

אצל אזימוט תמצאו יאכטה יד שניה וכמו כן מכירת יאכטות חדשות ויאכטות.

ממליץ להיכנס לאתר ולהתרשם. 
לצפיה ב-'אזימוט ישראל'
אזימוט ישראל
23/04/2020 | 14:45
42
מצטרף להמלצה על אזימוט ישראל.

מכיר אישית את תום.
חבר'ה מאוד נחמדים ואדיבים, היאכטות שלהם פשוט חוויה.

ממליץ לכם להיכנס גם לעמודים שלהם ברשתות החברתיות.

לצפיה ב-'השכרת יאכטה בארץ'
השכרת יאכטה בארץ
26/04/2020 | 04:32
32
היה לי נסיון טוב מאוד איתם עם משפחה מהצפון, הם במרינה הרצליה ויש להם יאכטה להשכרה עם אחלה סקיפרים, לגבי חו"ל גם ניסינו עם איסטון וגם עם זיזו ושניהם היו מעולים, פעם בטורקיה ופעמיים ביוון, עכשיו בקיץ היינו אמורים להפליג בקורואטיה אבל לא רואים איך זה קורה בקיץ הזה.
לצפיה ב-'לכל העוגנים במרינות- יש מקום לדרוש הנחה בדמי עגינה'
לכל העוגנים במרינות- יש מקום לדרוש הנחה בדמי עגינה
21/03/2020 | 16:08
8
216
שלום לכל בעלי כלי השייט במרינות
עקב האיסור , בכל אופן בהרצליה, לגשת לכלי השייט או לצאת לשוט הרי שיש מקום לדעתי לדרוש הנחה בדמי העגינה.
הרי מי שמשלם עבור שרות חייב לקבל אותו, גישה לכלי שייט ויציאה חופשית מהמרינה, ובאם הדבר נבצר ממנו הרי ששיש לדרוש פצוי על אי מתן השרות.
אשמח לשמוע דעות מכולכם.
תודה ומקווה שנתראה כולנו בריאים בים.
לצפיה ב-'לא נאסר לגשת לכלי השיט או. לצאת לשוט בפורום מצוצמם'
לא נאסר לגשת לכלי השיט או. לצאת לשוט בפורום מצוצמם
21/03/2020 | 20:22
2
168
לצפיה ב-'במקרה של סגר כללי לא תותר שהייה על כלי השייט, '
במקרה של סגר כללי לא תותר שהייה על כלי השייט,
21/03/2020 | 22:30
1
185
על פי הודעה מהנהלת המרינה מתאריך 15 מרץ באם יהיה סגר כללי לא תתאפשר שהייה בכלי השייט, מי מבין העוגנים המעוניינים לבקר בכלי השייט יידרש לתאם עם משרדי המרינה.
לצפיה ב-'וכרגע אין סגר כללי.משמע, אין בעיה להגיע לסירה'
וכרגע אין סגר כללי.משמע, אין בעיה להגיע לסירה
22/03/2020 | 01:17
123
לצפיה ב-'לעוגנים במרינה הרצלייה '
לעוגנים במרינה הרצלייה
25/03/2020 | 13:15
3
209
בדיוק למטרות אלו הוקם וועד עוגנים במרינה הרצלייה,  והוועד מנהל שתי קבוצות ווטסאפ שבאחת מעדכנים בפעולות (בלי תגובות) ובשנייה אפשר גם לכתוב.  

הלינק לקבוצות :

לצפיה ב-'האיסור על השהייה בסירות '
האיסור על השהייה בסירות
25/03/2020 | 13:21
2
181
מרינה הרצלייה באמת הודיעה שאם יהיה סגר אסור לבוא לסירות.  לדעתי זה לא בסמכותה - תקנות המעגנות מתירות למרינה  לאסור הגעה במצב של סכנה לבטיחות השייט,  וזה לא המקרה.  הסמכות היא בידי רספ"ן בתור גוף ממשלתי.   כוועד אנחנו מתנגדים להוראה הזו כל זמן שהמדינה (רספ"ן) לא סוגרים את המעגנות או את נמלי הים. .  

בנוסף,  במרינה תל אביב הבהירו לעוגנים כי עליהם מוטלת החובה לבוא לסירות ולבדוק שהכל תקין,  גם בתקופת הקורונה.   זה רכוש שלנו והמרינה לא רוצה לקחת אחריות.    מציע גם לעוגני הרצלייה לאמץ את גישת תל אביב.  

ללא קשר לאיסורים,  בקבוצת הווטסאפ נודיע לעוגני הרצלייה גם אם מישהו רואה סיבה לדאגה בסירה כלשהי - חבלים,  חשש לכניסת מיים  וכו'.  
לצפיה ב-'גם ההוצאות של העירייה יקטנו'
גם ההוצאות של העירייה יקטנו
26/03/2020 | 08:54
115
ובוודאי של החברה לתיירות שהיא מפעילה את המרינה היות והשנה לא יממנו  ארועים ,בטח לא בחודשים הקרובים.
שאלה : הופץ מסמך למילוי פרטים של הסירות, מי עומד מאחורי המכתב ?
ניסיתי להכנס לקבוצת וואטספ שהופיעה לעיל ללא הצלחה.
לצפיה ב-'מרינה ת"א אסרה הגעה'
מרינה ת"א אסרה הגעה
26/03/2020 | 21:02
140
ציטוט מאימייל שהגיע מהמרינה היום (26.03)

הגעה למרינה ל"ספורט" - אסורה
הגעה למרינה לצורך התאווררות - אסורה
הגעה למרינה לצורך בדיקת כלי-שייט וכיוצ"ב - אסורה
שיטור ימי יבצע במרינה אכיפה כנגד מפירי הצו וירשמו דוחות בהתאם לצו החדש- אנא המנעו מאי-נעימות מיותרת.

לצפיה ב-'בוודאי שאי אפשר להגיע לסירות אלא אם אתה גר על איזה צוק מעל '
בוודאי שאי אפשר להגיע לסירות אלא אם אתה גר על איזה צוק מעל
25/03/2020 | 21:18
120
החוף. שכן הוחלט היום על יכולת להתנועע עד 100 מ' מהבית. 
אין ספק שיש לדרוש הנחה מהנהלות המרינות. הסירות לא זזות, לא מיצרות זבל שיש לפנות, אין שייטים ואין אורחים ואין צריכה של כל שרות אחר.
לצפיה ב-'בלב ים: ישראלים לכודים בסירה ליד פורטוגל. '
בלב ים: ישראלים לכודים בסירה ליד פורטוגל.
19/03/2020 | 07:46
246
לצפיה ב-'מרינה Bar במונטנגרו'
מרינה Bar במונטנגרו
18/03/2020 | 18:22
2
163
שלום,
יצא לך לבקר ב Bar?
אודה להמלצות מאנשי הפורום בנוגע למרינה הזו.
תודה
יורם
לצפיה ב-'port of bar-OMC marina sveti nikola'
port of bar-OMC marina sveti nikola
21/03/2020 | 21:40
1
81
אחלה מרינה, מאוד טכנית, פחות מתוירת
השאלה כרגע מה קורה, אנסה לברר לך
אופציה בקוטור
אזור יותר חי ושמח
אופציה ב"ריוויארה של מונטנגרו
לש גם מרינה בבודווה, מעט יותר זולה
שים לב למחירים, לא זולים בד"כ
לצפיה ב-'מחירים'
מחירים
22/03/2020 | 15:14
60
ב porto mentenegro ו dulkey קיבלתי הצעות מחיר של כ 1200-1400 יורו בחודש. ב Bar זה סביב ה 400 יורו בחודש. יש הבדל!
חשוב לי להבין אם Bar מרינה מספיק בטוחה ואמינה להשאיר סירה לבד לחודש עד שאחזור. זו הדילמה.
תודה
לצפיה ב-'0132020 - הנחיות לכניסת כלי שיט למרינות בצל נגיף הקורונה'
0132020 - הנחיות לכניסת כלי שיט למרינות בצל נגיף הקורונה
17/03/2020 | 05:53
218
מצ"ב הודעה למשיטים 0132020 - הנחיות לכניסת כלי שיט למרינות בצל נגיף הקורונה
לצפיה ב-'סדנת שייט מתקדם באזור המעניין והמאתגר בעולם בסוף '
סדנת שייט מתקדם באזור המעניין והמאתגר בעולם בסוף
05/03/2020 | 15:07
3
264
#שייטאמיתי סדנת שייט מתקדם באזור המעניין והמאתגר בעולם בסוף אפריל. מי שמעוניין להצטרף, מוזמן ליצור קשר.

בתוכנית:
✅ 350 מיילים ו10 ימים של הרפתקת שייט מדהימה ותרגול מתקדם
✅ סדנת תכנון מסלול לפי זרמים, גאות ושפל, מזג האוויר, מצבי ים
✅ שתי חציות של התעלה האנגלית (כולל חצית גבול למשיט 60)
✅ שייט בים הפתוח, תרגול גישות, היקשרויות ועגינות במזג אויר מאתגר
✅ ניווט יום ולילה: תכוויני מעבר, מגדלורים ומצופים, פאבים ובירות
✅ שימוש במפות נייר, GPS, AIS ומכשירים אחרים
✅ רסיסי העולם הישן-ביקור בערים בריטיות וצרפתיות מדהימות שקפאו בזמן.
✅ המון ניסיון ימי אמיתי וחוויות בלתי נשכחות

מקומות שנבקר בהם:
‏Hamble-le-Rice, Portsmouth, Cows, Yarmouth, Saint-Vaast-la-Hougue, Cherbourg, Alderney, Guernsey, Jersey, Saint-Malo, Mont-Saint-Michel

נתחיל באזור סולנט בדרום אנגליה, שהוא המכה של השייטים מכל העולם בזכות מערכת זרמים מיוחדת ותנאי מזג האויר מגוונים. אחרי ביקור חובה בפאב של הימאים המקומיים, נכיר את הסירה, ואחרי שיעור מבוא לשייט באזורי גאות ושפל נצא לדרך. נתרגל שליטה בסירה בהתחשבות בזרם, גישות ועגינות שונות, הרמת אדם מהים ונצא לחצות את התעלה האנגלית דרומה. במהלך החציה נתרגל שייט בים הפתוח ובתנאי מזג האוויר מאתגרים, תוך כדי התחשבות בזרמים חזקים. לאחר הפלגה של כ10 שעות ללא חוף באופק נגיע לחופים האטלנטיים של צרפת. כאן נתחיל לחוות גאות ושפל משמעותי יותר עד 14 מטר והזרמים מעל 10 קשרים במקומות מסוימים. נבקר בכמה ערים צרפתיות ונמשיך לרדת דרומה לאיי התעלה המדהימים שהחיים זורמים שם כאילו הזמן נעצר לפני 200 שנה. אחרי שנתרשם מהאטרקציות המקומיות נמשיך להפליג דרומה לבריטני ונגיע לסנט מלו-עיר צרפתית עתיקה מרשימה. משם נעשה קפיצה למונט סן מישל האגדי (ראו תמונות) ונתחיל במסע חזרה כאשר נשתדל לעבור במקומות שטרם היינו בהם. נסיים עם ביקור בעיר בריטית פורטסמוט׳ שהיא עיר הבירה של הצי הבריטי המהולל שבה סיים את דרכו אדמירל נלסון שהביס את צרפת וספרד ביחד. לפני חזרה לארץ נבקר במוזאון ימי מדהים בעיר ובחנות ציוד ימי ענקית. המסלול המשוער מצורף. מי שמעוניין להשתתף מוזמן ליצור קשר.0547353415
לצפיה ב-'מספר אנשים בסירה ? מחיר ? טיסות ?'
מספר אנשים בסירה ? מחיר ? טיסות ?
07/03/2020 | 14:11
121
לצפיה ב-'בפאב תיהיה קורונה:)'
בפאב תיהיה קורונה:)
13/03/2020 | 06:49
95
לצפיה ב-'בלון ניסוי ?!'
בלון ניסוי ?!
15/03/2020 | 14:19
103
לצפיה ב-'פורסם:סירה בהרצליה נפגעה משריפה'
פורסם:סירה בהרצליה נפגעה משריפה
03/03/2020 | 13:40
246
מה סיבת הדליקה? היכן מוקד תחילת האש?
לצפיה ב-'מחפש גוף של גלית או להבדיל מערך של אופטימיסט'
מחפש גוף של גלית או להבדיל מערך של אופטימיסט
22/02/2020 | 19:00
99
שלום רב
מחפש לקנות גוף של מפרשית ותיקה מסוג גלית (יש לי מערך מלא) גנבו את הגוף
או מערך (הגה, חרב תורן ומנור) של אופטימיסט

תודה רבה
לצפיה ב-'volvo penta kad32'
volvo penta kad32
13/02/2020 | 09:32
4
205
לא מצליח לעבור 2000 RPM בעומס המדחס לא נכנס לעבודהויכול להיות שבגלל זה למישהו יש נסיון עם המנוע הזה רעיונות מה לבדוק אן מכונאי שמכיר את המנוע
לצפיה ב-'לא מכיר את המנוע הספציפי אבל הייתי בודק את ברך הערבוב ביציאה'
לא מכיר את המנוע הספציפי אבל הייתי בודק את ברך הערבוב ביציאה
13/02/2020 | 13:16
125
(החלק שמערבב את מי הקירור עם הגזים בפליטה - בין המנוע לצינור הגמיש). אם לא עשית את זה אף פעם והמנוע צבר כבר כמה מאות שעות בהחלט יכול להיות שהיא סתומה חלקית והסימפטום העיקרי זה חוסר יכולת להעלות טורים בעומס (סימפטומים נוספים אופייניים -  התנעה בעייתית וכתם פיח על המים ביציאת המפלט ברגע שהמנוע מניע).
ניקוי עם חומצת מלח ואמצעים מכניים.
לצפיה ב-'פנה להרצל במרינה תא'
פנה להרצל במרינה תא
13/02/2020 | 14:54
1
92
לצפיה ב-'תודה על התגובות'
תודה על התגובות
13/02/2020 | 23:20
89
אני חושב שהבעיה במדחס אויר שלא נכנס לעבודה מחר אני אבדוק ונראה
לצפיה ב-'לאחר בדיקה הבעיה היא במדחס לא עובד'
לאחר בדיקה הבעיה היא במדחס לא עובד
17/02/2020 | 10:01
122
ביצעתי בדיקה חיברתי את המדחס ישורות למינוס של המצבר והמנוע עובר 2000 RPM ללא בעיה כנראה המדחס לא מקבל פקודה להכנס לעבודה
לצפיה ב-'מעוניין להצטרף להפלגה לאירופה תמורת עבודה או תשלום'
מעוניין להצטרף להפלגה לאירופה תמורת עבודה או תשלום
10/02/2020 | 11:09
1
145
היי
אני מעוניין להצטרף לשייט שיוצא לאחד מחופי אירופה (או קפריסין), מתישהו בחודשים הקרובים.
אני מוכן לשלם, או לעבוד על הסיפון במה שצריך.
רוצה להצטרף לכיוון אחד.

תודה
אלכסנדר 054-7543761

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו