לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1192711,927 עוקבים אודות עסקים

פורום שיט וימאות

ברוכים הבאים לפורום יאכטות שייט וימאות,
הקהילה הגדולה, הוותיקה והמקצועית ביותר בכל הקשור לשייט יאכטות, סקיפרים, ספינות, כלי שייט שצפים, מפליגים וצוללים. אפשר ורצוי לשתף בחוויות שייט, להודיע על ארועים קרובים, לשאול ולענות על כל שאלה מקצועית של סקיפרים ותיקים וחדשים, ודרך הלוחות ניתן לפרסם (בחינם) אנשי צוות לספינות וכן בקנייה/מכירה של יאכטות והצעות עבודה לסקיפרים וצוות (רק עשו זאת, בבקשה, דרך הלוחות!).
הפורום הוקם בשנת 2001 (!)  והוא הפורום המקצועי והגדול ביותר בכל ההיבטים המעשיים של יאכטות, שייט וסקיפרים.
כידוע ענף השייט בישראל הולך וגדל בקצב מסחרר, כל יום מתווספים בישראל כ-8 סקיפרים חדשים ובכל חודש נכנסות לישראל כ-5 יאכטות חדשות, כמו כן מועדוני השייט פורחים במרינות השונות, אז בואו לחלקת האלוהים הרטובה והקטנה הזו ותהנו מכל רגע.
לא שכחנו ואנו מודים לאלו שהצעידו את הפורום בעבר - אלו הם מנהלי הפורום (לפי הסדר): מון קפיטאן, LIZARD, בת ים, אלון סולומון, לימור, אדם99, נדב השובב. 
וכמו שנאמר:   A bad day at sea is better than a good day on land"  

ושיהיה ים טוב לכולנו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיט וימאות

ברוכים הבאים לפורום יאכטות שייט וימאות,
הקהילה הגדולה, הוותיקה והמקצועית ביותר בכל הקשור לשייט יאכטות, סקיפרים, ספינות, כלי שייט שצפים, מפליגים וצוללים. אפשר ורצוי לשתף בחוויות שייט, להודיע על ארועים קרובים, לשאול ולענות על כל שאלה מקצועית של סקיפרים ותיקים וחדשים, ודרך הלוחות ניתן לפרסם (בחינם) אנשי צוות לספינות וכן בקנייה/מכירה של יאכטות והצעות עבודה לסקיפרים וצוות (רק עשו זאת, בבקשה, דרך הלוחות!).
הפורום הוקם בשנת 2001 (!)  והוא הפורום המקצועי והגדול ביותר בכל ההיבטים המעשיים של יאכטות, שייט וסקיפרים.
כידוע ענף השייט בישראל הולך וגדל בקצב מסחרר, כל יום מתווספים בישראל כ-8 סקיפרים חדשים ובכל חודש נכנסות לישראל כ-5 יאכטות חדשות, כמו כן מועדוני השייט פורחים במרינות השונות, אז בואו לחלקת האלוהים הרטובה והקטנה הזו ותהנו מכל רגע.
לא שכחנו ואנו מודים לאלו שהצעידו את הפורום בעבר - אלו הם מנהלי הפורום (לפי הסדר): מון קפיטאן, LIZARD, בת ים, אלון סולומון, לימור, אדם99, נדב השובב. 
וכמו שנאמר:   A bad day at sea is better than a good day on land"  

ושיהיה ים טוב לכולנו!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לשמור את הפורום אך ורק לדיונים. נא לפרסם מודעות קניה / מכירה / צוותים בלוחות של הפורום - בכדי לפרסם יש לגשת ללוחות דרך התפריט "לוחות" ולא לשכוח את הקטגוריה המתאימה. נהלי ההשתתפות בפורום  (נא לקרוא).               דף טלפונים חשובים.

המשך >>

לצפיה ב-'אהלן חברה, מעלה נושא כאוב שעלה פה כמה פעמים....בדיקת\השבחת '
אהלן חברה, מעלה נושא כאוב שעלה פה כמה פעמים....בדיקת\השבחת
15/11/2017 | 22:18
14
163
אסדת הצלה. לא יצא לי הקיץ\הסתו הזה להגיע ללימסול, ונתתי את האסדה שלי לאחד המקומות בארץ....ונעקצתי. כרגע זה רק כואב לי, אבל כדי שלא יכאב גם לאחרים, מעלה רעיון. תיירות אסדות הצלה. האם יש מצב, בעתיד, לארגן כמה חברה שרוצים טיפול לאסדה, ולעשות הפלגה מרוכזת עם כמה אסדות לטיפול מרוכז. אולי לגבות כמה לירות על הטירחה, אני בטוח שיעלה הרבה הרבה פחות ממה שעלי לי. סירה  שלי עם  אסדות של אחרים או אסדה שלי בסירה של אחר....לא משנה. גירוס במרינה ו\או טיול בהרים בזמן הטיפול באסדות, וזה יכול להיות טיול מושלם ומשתלם.....האם מעשי ????

לצפיה ב-'הרעיון נפלא אבל העקיצה... פרטים.'
הרעיון נפלא אבל העקיצה... פרטים.
16/11/2017 | 17:02
1
75
לצפיה ב-'פרטים....כמובן מדובר בעלויות. קבלתי הצעת מחיר של 1200 ש"ח, '
פרטים....כמובן מדובר בעלויות. קבלתי הצעת מחיר של 1200 ש"ח,
17/11/2017 | 20:18
5
שהתברר לי בדיעבד שזה רק עבור פתיחה וסגירה של האסדה. העלתי תהיות בזמן שהאסדה היתה כבר שם, וקבלתי הבטחה שאם צריך להוסיף\להחליף משהו, אז אקבל מחיר מיוחד. והמחיר המיוחד הגיע.....
במסגרת "אנחנו עובדים לפי התקן" זכיתי להחלפת כל העולם ואישתו בתוך האסדה. ובמסגרת "אנחנו קונים את החלקים כמוך בחנויות הציוד הימי.." הגיע המחיר ל סביבות 3000 ש"ח. ללא מע"מ כמובן.
האסדה אגב בת 3 שנים, מפירמה מכובדת.
מחיר סביר ?   עקיצה....??
ועוד משהו. באמת שכחתי את הנשמות הטובות שירוצו למס הכנסה.....נקודה למחשבה.

לצפיה ב-'ואז פקידוני ארץ הקודש יחליטו שהפכת לעסק ויבקשו מס '
ואז פקידוני ארץ הקודש יחליטו שהפכת לעסק ויבקשו מס
16/11/2017 | 21:01
46
לצפיה ב-'אסדת הצלה'
אסדת הצלה
16/11/2017 | 21:56
7
68
יש בחור בשם מוני (0544443334)במעגן הקישון שהרים את הכפפה לגבי אסדות הצלה
הוא מיבא אסדות עם אישורים ואחריות במחירים שמתחרים גם עם קפריסין
שווה בדיקה(אני קניתי ומאוד מרוצה   לא מקבל אחוזים)
לצפיה ב-'והוא נותן גם שירות תקופתי למה שהוא מוכר?'
והוא נותן גם שירות תקופתי למה שהוא מוכר?
16/11/2017 | 22:24
5
45
לצפיה ב-'כן, אתה מוזמן לבקר.'
כן, אתה מוזמן לבקר.
16/11/2017 | 22:42
4
35
לצפיה ב-'לבקר היכן?'
לבקר היכן?
17/11/2017 | 07:30
3
27
לצפיה ב-'בתחנת שרות'
בתחנת שרות
17/11/2017 | 07:57
2
26
לצפיה ב-'אתה יכול לציין כיוון ומרחק?'
אתה יכול לציין כיוון ומרחק?
17/11/2017 | 12:38
1
26
לצפיה ב-'כן אילן,באזור התעשייה קרית ביאליק,אני מזכה על כל אסדה ישנה'
כן אילן,באזור התעשייה קרית ביאליק,אני מזכה על כל אסדה ישנה
17/11/2017 | 19:03
7
המקום חדש, נפתח לפני שנה,
ייצרן האסדות הוא :NEPTUNE, SEA-AIR.
כל אסדה מכל  ייצרן או שנתון,מזוכה בקניית חדשה.
האסדה היא מנאופרן.3 שנות  תוקף.מהיצרן.+24.כולל כל הזיווד הדרוש לשהייה מעל 24 שעות.
לצפיה ב-'אישור של מה? מי היצרן?'
אישור של מה? מי היצרן?
17/11/2017 | 01:12
35
לצפיה ב-'אפשר פרטים ?כמו יצרן האסדה שלך?'
אפשר פרטים ?כמו יצרן האסדה שלך?
16/11/2017 | 22:33
47
לצפיה ב-'עקיצה בכסף או מקצועי?'
עקיצה בכסף או מקצועי?
17/11/2017 | 19:19
5
האם זה קשור למספר טלפון  שנתתי לך?
לצפיה ב-'טיפול מרוכז באסדות'
טיפול מרוכז באסדות
17/11/2017 | 19:22
7
רעיון מצוין
במידה ויהיה רלונטי אשמח להצטרף
לצפיה ב-'יבוא סירת גומי מסין'
יבוא סירת גומי מסין
15/11/2017 | 11:52
10
155
כדי להדגים את ההמצאה שלי, אני חושב לייבא סירת גומי עם גוף-קשיח באורך של 3 מטר שעליה אוסיף את המוצר ״סנפירי-ים״ שלי - אבל מעל סידורי ועליות הקניה וההובלה, האם עלי לברר על מיסוי, מכס, רשות/רישיון ועל הכרוך בהוצאה מהנמל, ומי יודע מה באמת אני צריך להסדיר, בקשר להסדיר שימוש פרטי שכזה

כמובן, אני גם פתוח לרכוש סירת מנוע קטנה משומשת, שאפשר להעמיס על הג׳יפון שלי, וגם לדבר עם מי שבאמת מעוניין בסירות-מעופפות וספינות-מהירות וגם אניות שיכולות לגלוש קדימה ולתמרן על המים עם יכולות מתקדמות ביותר.   

כן, אני קצת חדש בארץ, ולא יודע מה שרוב העם יודע

לצפיה ב-'עצות...'
עצות...
15/11/2017 | 14:49
3
122
שכח כ ל מה שאתה זוכר מקנדה!
בדוק הכ ל עם כ ל הגורמים הרשמיים לפחות פעמיים! בקש מהם בכתב כ ל סיכום-תמחור ומידע!
לדעתי-עדיף קנייה בארץ לחיסכון בכאבי ראש התרוצצויות והוצאות היבוא והרישוי.
במדינת היהודים שלנו שום דבר אינו פשוט ו/או ידידותי למשתמש!
לצפיה ב-'תודה, ונכון'
תודה, ונכון
15/11/2017 | 17:05
2
95
קשה לשכוח את קנדה בארץ, ואני יודע שאתה צודק, ועדיין מקווה שנצליח לגדול בישראל לאותה דרך ארץ, שם.  שם, יש המון מים, אגמים ונהרות ומקומות לשוט ולהנות מהטבע, ופה אין איפה להוריד סירה למים ולמצוא חוף פרטי ליום מנוחה, לא הרבה אפשרויות לעגינה, או איכסון הסירות - אבל חסר לי לעוף על המים כאשר ואיפה שאפשר. 
אני מעדיף סירות במצב חדיש, ומסכים עם כל שכתבת, ונשאר לצפות שאולי המזל הטוב ישא פניו אלי - אולי יש מישהוא שכבר לא צריך את הסירה הטובה שלו, או מישהוא שרוצא ממש לעוּף על המים.
לצפיה ב-'הכל נכון.אשמח לעזור בכל נושא יבוא.'
הכל נכון.אשמח לעזור בכל נושא יבוא.
17/11/2017 | 08:33
1
31
לצפיה ב-'אפשר להיתקשר'
אפשר להיתקשר
17/11/2017 | 12:35
17
אפשר להיתקשר איתי ב 0543110990  או בEmail  ami@surfins.ca
לצפיה ב-'יבוא הסירה ידרוש ממך אישור דגם (900שח ).'
יבוא הסירה ידרוש ממך אישור דגם (900שח ).
16/11/2017 | 22:38
43
לצפיה ב-'יבוא הסירה ידרוש ממך אישור דגם (900שח ).'
יבוא הסירה ידרוש ממך אישור דגם (900שח ).
16/11/2017 | 22:46
4
33
נוסף, מס קניה ןהובלה,
דרך אגב, ההמצאה שלך כבר הופיעה  בתערוכה האחרונה בשנחאי,כבר בשנה שעברה.
לצפיה ב-'לא מצאתי באתר האוצר את הדרישות האלו'
לא מצאתי באתר האוצר את הדרישות האלו
17/11/2017 | 09:43
3
25
עדיין לא ענו לי ממשרד האוצר, על שאלותי, אבל להבנתי, אין יצרן בארץ שצריך להגן עליו, ולכן אין מיסוי ברשימה הארוכה שלהם.
אז מי דורש אישור דגם, מיסוי ואולי הוצאה מהנמל (מכס) אי אפשר לדעת במדינה שלא מסודרת.  האם עלי לוותר או למצוא יבואן שמבין בכל הבעיות הסמויות בהזמנה כזו?

על איזו המצאה אתה חושב שכנראה דומה לשלי? כי שלי לא ידועה עדיין בעולם.
אשמח אם תכוון אותי למה שידוע ונראה דומה למה שפיתחתי.
אמנון   054-311-0990

לצפיה ב-'תצטרך עמיל מכס.'
תצטרך עמיל מכס.
17/11/2017 | 19:07
1
7
לצפיה ב-'עוד לא החלטתי'
עוד לא החלטתי
17/11/2017 | 19:31
2
רק עשיתי קשר ראשון עם היצרן בסין
לצפיה ב-'אתה לא צריך יבואן, רק עמיל מכס.אם אתה זקוק תודיע לי.'
אתה לא צריך יבואן, רק עמיל מכס.אם אתה זקוק תודיע לי.
17/11/2017 | 19:08
8
לצפיה ב-'רון יציב שלום.אפשר את כתובת הדואר שלך?תודה'
רון יציב שלום.אפשר את כתובת הדואר שלך?תודה
17/11/2017 | 08:01
27
לצפיה ב-'שאלה - השכרת יאכטה בחו"ל'
שאלה - השכרת יאכטה בחו"ל
14/11/2017 | 23:21
3
145
שלום לכולם
אנחנו 4 חברים שחוגגים 40 והחלטנו להשכיר יאכטה לשבוע בחו"ל עם סקיפר. הזמן הוא באזור יוני. 
קיבלנו המלצות על טורקיה (גוצ'ק)  ויוון (אתונה) - מי היה ויכול להמליץ? הבנו כי באתונה זה כולל יציאה לים הפתוח. בנוסף קיבלנו הצעות שונות לסירות (קטמרן או רגילות) מחירים שונים ודגמים שונים. האם השנתון כזה חשוב? לדוגמה דגם 2012 יורגש לעומת 2015. ההבדל יכול להגיע לכדי 1000- אירו. עד כמה חשוב שיהיה מזגן בסירה ואם יש עוד פרטים אז כמובן שנשמח לשמוע. תודה מראש לעונים.
לצפיה ב-'שכירת יאכטה בחו"ל'
שכירת יאכטה בחו"ל
15/11/2017 | 02:35
111
שלום:

-- שיקול 1: האם יש לכם ניסיון בים? הפלגתם ונהניתם? הרבה אנשים סובלים ממחלת ים בהפלגות הראשונות שלהם, ומחלת ים במהלך השבוע תהרוס לכם את הכיף.

-- שיקול 2: איזור גוצ'ק הוא מקסים ואפשר להפליג במפרץ במשך שבוע בלי לצאת לים הפתוח. מתאים הרבה יותר למתחילים. מצד שני, היחסים עם טורקיה הם לא מדהימים. מצד אחר, לא חושב שתקבלו יחס שונה מתיירים אחרים. אם לא הייתם שם אז מומלץ מאד.

-- שיקול 3: קטמרן הוא הרבה מרווח ואין הטיית צד בהפלגה. אבל הוא עולה יותר.

-- שיקול 4: הציוד ביאכטה מתבלה, ואני חושב שיהיה הבדל מורגש בין יאכטה שנת 2012 לשנת 2015. 

-- שיקול 5: אני חושב שחובה שיהיה ביאכטה מזגן. הקיץ לוהט ומזגן הוא משמעותי מאד. החום בתוך היאכטה יכול להיות מורגש עד שתעדיפו לישון על הסיפון ולא בפנים. שימו לב שלא תמיד המזגן מגיע לכל התאים ביאכטה, ולעיתים הוא מקרר רק את "הסלון" או רק את אחד התאים.

בהצלחה,

דרור
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
15/11/2017 | 07:34
1
98
אם אין לכם בעיה עם טורקיה - מפרץ גוצ'ק נראה לי עדיף (לא יודע למה הכוונה ב"ים פתוח" כי גם איזור ההפלגה של אתונה הוא במפרץ או צמוד לדרום מזרח הפלופונז). עוד אופציה נחמדה זה האיים האיונים (יציאה מלפקס)

לא הייתי הולך על סירה בת יותר מ 3-4. יש בסירות האלו בלאי. מזלכם שאתם מגיעים בתחילת העונה - בסוף העונה גם בסירות חדשות יש תקלות שלא מספיקים לתקן במהלך העונה.

חודש יוני - עדיין לא חם מדי - נראה לי שמזגן מיותר, מה גם שהפעלתו מחייבת להגיע למרינה עם חשמל או הפעלת גרטור רועש (נדמה לי שגנרטור יהיה רק בקטמרן או סירת מונו מאוד גדולה) 

מצד אחד קטמרן זה פינוק , מצד שני אתם רק ארבעה וגם מונו של 45 רגל תהיה מאוד מרווחת. עניין של מחיר.
לצפיה ב-'השכרת יאכטה עם סקיפר'
השכרת יאכטה עם סקיפר
15/11/2017 | 14:32
103
באמת אין צורך במזגן... הים האיוני מדהים (קצת יותר מסורבל להגיע בטיסות ללפקס/פרבזה). צור איתי קשר בפרטי ואשמח לתת לך הצעת מחיר מסודרת (גם לקטמרן וגם למונוהול) - אנחנו מחלקת שייט בחברת תיירות גדולה אז הוכל לתת לך את כל היתרונות (הנחות למועדוני לקוחות בכרטיסי אשראי, תשלומים, ארגון טיסות והעברות) והמחיר בדיוק כמו בהזמנה ישירה מהספק בחו"ל.
לצפיה ב-'שתי כתבות מעניינות על ההתנגשות של USS McCain ב 21/8/2017'
שתי כתבות מעניינות על ההתנגשות של USS McCain ב 21/8/2017
14/11/2017 | 17:42
134
אתר Ars Technica פירסם שתי כתבות על ההתנגשויות שאירעו לאחרונה בצי ארה"ב:
בכתבה הראשונה תיאור של האירוע
ובכתבה השניה פירוט של בעיות המימשק (UI) שנמצאו.
לצפיה ב-'מישהו מכיר שיפוצניק למדלה עוגן בצפון??'
מישהו מכיר שיפוצניק למדלה עוגן בצפון??
14/11/2017 | 11:37
93
מדלה עוגן  של QUICK ANTARES
על בנטו אושיאניקס 40.
המנוע החשמלי כבר טופל.
החלק המכני טופל בצורה לא טובה ומחייב טיפול חוזר ובעיקר הרכבה נכונה.
תודה מראש.
לצפיה ב-'רשימת הציוד למבחן כושר שייט'
רשימת הציוד למבחן כושר שייט
07/11/2017 | 20:59
4
126
מעוניין ברשימת הפריטים, ובעיקר הכמויות שנבדקות במבחן כושר שייט אחת לשנתיים בבאווריה 41 פיט.
האם הכמויות שנרשמו ע"י הבוחן על תעודת כושר השייט האחרונה תדרשנה בכל מבחן?
מדוע הכמויות הנדרשות אינן מודפסות על התעודה לצורך הכנת הספינה למבחן?
לצפיה ב-'הדרישות משתנות לפי סוג כ"ש והשימוש. רשימה מעודכנת קיימת באתר'
הדרישות משתנות לפי סוג כ"ש והשימוש. רשימה מעודכנת קיימת באתר
08/11/2017 | 08:00
3
96
רספ"ן.
הבודק עובד לפי הרשימה.
יש בעייה מיוחדת של כמויות חריגות באיזשהו פריט?
לצפיה ב-'הנה הרשימה'
הנה הרשימה
08/11/2017 | 09:14
2
102
לצפיה ב-'נספחי תקן כיבוי אש, עוגנים, עזרה ראשונה'
נספחי תקן כיבוי אש, עוגנים, עזרה ראשונה
08/11/2017 | 09:43
1
108
תהנה בבדיקה...
לצפיה ב-'תודה לכם'
תודה לכם
08/11/2017 | 10:14
37
לצפיה ב-'אזהרה! עוקץ בהשכרת יאכטות בחו"ל'
אזהרה! עוקץ בהשכרת יאכטות בחו"ל
07/11/2017 | 09:34
4
256
שלום לכולם,
אנחנו משמשים כסוכנים לחברות צ'ארטר רבות בחו"ל וברצוני להביא לידיעתכם כי אחד הספקים העיר את תשומת לבי לעוקץ באתר להשכרה - התלונה הגיעה מלקוח שלהם:

I booked a yacht through the site "www.yachtcharterbook.com". In correspondence with me was their employee Maxim Senin.

מסתבר שהאתר גבה כסף מהלקוח אך לא העביר אותו לספק!
למי שמזמין ישירות מאתרים בחו"ל - היזהרו!
אנחנו למשל, כסוכנים, מחייבים את הלקוחות בדיוק כמו הספקים בחו"ל עם היתרונות של ארגטון טיסות, העברות, וכמובן הנחות לחברים במועדוני לקוחות כגון "חבר"... אז תמיד שווה לעבוד דרך סוכן בארץ - בתנאי שלא "גוזר עליכם קופון"

לצפיה ב-'אולי האזהרה במקומה אך חסרים פרטים רבים כדי לאמת אותה'
אולי האזהרה במקומה אך חסרים פרטים רבים כדי לאמת אותה
07/11/2017 | 23:44
1
140
1- מי זה אנחנו "משמשים כסוכנים" ?.
2- מי זה הספק שהעיר את תשומת ליבכם ?.איזה סניף לא העביר את הכסף לספק ?
3- פרטים על איך נגמר הסיפור, אולי זו תקלה בסליקה וכו' ?.
 כדאי למסור בפורום כמה שיותר פרטים אחרת זה נהפך "לשמועה".
לצפיה ב-'תשובה לשאלותיך'
תשובה לשאלותיך
08/11/2017 | 09:33
163
כללית, זה היה "שירות לציבור" להזהר מהזמנה באתר yachtcharterbook.
אנחנו: מחלקת השייט של ב.ד. גרייבר המשווקים השכרת יאכטות ושייט בתעלות בנהיגה עצמית.
הספק: כשאתה מזמין סירה דרך סוכן, אתה משלם לסוכן וזה מעביר את הכסף לספק... התלונה שהגיעה אלינו מ Sunlife Charter (הספק) היא שמישהו הזמין מהם סירה באמצעות  yachtcharterbook , שילם לסוכן אך הסוכן לא העביר את הכסף לספק. מאחר ואנו לא קשורים לפרשה לא המשכתי לתחקר אותה אלא אני רואה זאת בבחינת "תמרור אזהרה" בלבד...
גם אם זו "שמועה" זה לגיטימי להרים דגל, ומי שמעוניין להזמין מהאתר שיבדוק יותר לעומק... בכל מקרה, אנחנו עובדים מול ספקים רבים (בכל העולם), ולכן מקבלים התראות כאלו כדי להזהיר את לקוחותינו.
יום נהדר ושניפגש על המיים...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/11/2017 | 12:09
1
30
עזרה חשובה, אבל גם אני מעונין בהשכרה לשייט בין האיים בייון בשנה הבאה, והשאלה איפה אפשר למצוא אפשרויות, וממי בטוח להזמין בלי בעיות?

לצפיה ב-'השכרה בחו"ל '
השכרה בחו"ל
15/11/2017 | 14:34
34
צור איתי קשר בפרטי ואשמח לתת לך הצעת מחיר מסודרת (גם לקטמרן וגם למונוהול) - אנחנו מחלקת שייט בחברת תיירות גדולה אז נוכל לתת לך את כל היתרונות (הנחות למועדוני לקוחות בכרטיסי אשראי, תשלומים, ארגון טיסות והעברות) והמחיר בדיוק כמו בהזמנה ישירה מהספק בחו"ל.
לצפיה ב-'רשימת הציוד למבחן כושר שייט'
רשימת הציוד למבחן כושר שייט
07/11/2017 | 20:57
94
מעוניין ברשימת הפריטים, ובעיקר הכמויות שנבדקות במבחן כושר שייט אחת לשנתיים בבאווריה 41 פיט.
האם הכמויות שנרשמו ע"י הבוחן על תעודת כושר השייט האחרונה תדרשנה בכל מבחן?
מדוע הכמויות הנדרשות אינן מודפסות על התעודה לצורך הכנת הספינה למבחן?
לצפיה ב-'מה קורה עם המיסים?'
מה קורה עם המיסים?
06/11/2017 | 09:17
9
225
האם משהו יודע מה קורה עם דרישות המס מעמ או מס קנייה + מס " העשירים של לפיד" (האם  הוא פג תוקף)?
האם אנחנו עדיין בני ערובה ? או שאפשר לקבל אישורי יציאה
האם זה נכון שהם מאפשרים לצאת לחו"ל אבל בכניסה חזרה מבקשים את תשלום המס?
בעיקרון מדבר על יאכטה בת 9 שנים עם דגל ישראלי ורישום בארץ

תודה למשיבים
לצפיה ב-'ספינה תחת דגל ישראל, האם יכול להיות מצב שלא שולמו כל המיסים?'
ספינה תחת דגל ישראל, האם יכול להיות מצב שלא שולמו כל המיסים?
06/11/2017 | 10:31
8
192
לצפיה ב-'אכן יכול להיות'
אכן יכול להיות
06/11/2017 | 12:59
7
206
בין רישום כלי השיט במשרד התחבורה אצל הרשם ורישום ותשלום מס ברשות המיסים במשרד האוצר התקשורת חלקית
רצוי לבדוק האם שולם מס
חזרתי זה זמן מה עם סירת מועדון הרשומה בארץ והסתבר שעליה לא שולמו המיסים כלל
לצפיה ב-'אכן - יכול להיות. איך קורה שכלי שייט מיובא/בנוי בארץ מקבל '
אכן - יכול להיות. איך קורה שכלי שייט מיובא/בנוי בארץ מקבל
06/11/2017 | 18:57
6
242
מספר רישוי ישראלי בלי שרספ"ן בדק/אישר שהמיסים עליו שולמו כדין, זו שאלה שהתשובה עליה צריכה להיחקר לעומק. באותו משרד התחבורה כאשר מדובר בכלי טיס/רכב גלגלי הדבר פשוט לא ייתכן.
בלי להיכנס לעומקה של הסוגיה הזו, ברור כשמש שיש מצבים בהם בעל כלי השייט לא שילם מיסים ביודעין ומתחמק מלשלמם, בין אם מדובר בדגל זר או ישראלי. במקרים אלה חובה/זכות המדינה שהמס ישולם. על מי חלה חובת ההוכחה, כאשר רספ"ן התרשל בתפקידו ואין לו רישום (לכאורה) זו שאלה משפטית שאיני יודע מה תשובתה. מצד שני, יש בעלי סירות בדגל ישראלי שקנו סירה מיד שנייה/שלישית לפני שנים רבות והסירה יובאה לדגל ישראלי לפני עשור ויותר. הם עומדים חסרי אונים בפני דרישות המכס ואין כל רישום קיים לא במכס ,לא ברספ"ן. ולא אצל בעל הסירה. ויש אנשים כמוני שבנו את סירתם בארץ והמכס עלול לבוא ולדרוש הוכחות למה שנקנה לצורך זה בארץ לפני  20שנה ויותר. הזוי לחלוטין.
לעניות דעתי יש רק דרך אחת להתמודד עם זה.  התארגנות ארצית, הקמת קרן פעולה  ושכירת משרד עורכי דין המתמחה במיסוי. אחרת, כל אחד ואחד יישחק בגלגלים ההזויים האלה.  מבחינת , הפרד ומשול.
מעניין יהיה לראות את התגובות למובאה הזו.
לצפיה ב-'ועוד איך הגיעה העת להתארגנות ופעולה!'
ועוד איך הגיעה העת להתארגנות ופעולה!
06/11/2017 | 19:28
1
195
לשמחתי איני תושב הארץ כבר שנים רבות ואין לי כל כוונה בגילגול הזה להגיע עם יאכטתי ארצה וליפול בידי חמסני הממסד בכנען אולם ההתעללות הממסדית באזרחיה בכל תחום עדיין מרתיחה את דמי! אפילו מרחוק!
לעולם לא אבין איך ציבור אינטליגנטי משכיל ולא קטן מניח למצב זה להימשך ללא גבול מבלי להתארגן ולזעוק בכל דרך אופן ואמצעי!
אין בעולם הגדול אח ורע למסלול העושק האיוולת והחמסנות ששייט עיברי מחויב בו!
"קום התנערה עם חלכה...!"
לצפיה ב-'מצטרף בחום להצעה של ZINA1955 וSKIPPERRIDER, מתריע פה '
מצטרף בחום להצעה של ZINA1955 וSKIPPERRIDER, מתריע פה
06/11/2017 | 19:59
195
חודשים רבים לאאאאא ללכת לנבלות שסוחטים אותנו ללא עוד דין צמוד, ואולי משרד של עורכי דין שמתמצאים גם במיסים וגם בחשבונאות, ורצוי גם עם ביצים.
לצפיה ב-' כשל של משרד התחבורה.המכס המציא תקנה"יבוא מחדש". הוגשו עתיר'
כשל של משרד התחבורה.המכס המציא תקנה"יבוא מחדש". הוגשו עתיר
07/11/2017 | 11:48
231
לצפיה ב-'אז מה היה לנו במהלך השבוע האחרון?'
אז מה היה לנו במהלך השבוע האחרון?
14/11/2017 | 17:51
2
74
226 צפיות ;  3 תגובות.
היש עוד מי שמבקש להתבכיין כאן בנושאי המיסוי והמכס? תמיהני.
לצפיה ב-'ההסטוריה מספרת...'
ההסטוריה מספרת...
15/11/2017 | 10:40
1
63
שנפוליאון בעת ביקורו בירושלים בזמן ט' באב ראה יהודים אבלים לבושים שק ואפר על ראשם ממררים בבכי וקינות. לשאלתו "למה הבכי?" נענה כי היהודים מקוננים על חורבן מקדשם ואבדן מולדתם לפני כ- 2.000 שנה..."ענה "מעולם לא שמעתי על עם שהצליח להחזיר חירותו וזכויותיו באמצעות ישיבה על התחת בכי וקינות!..."  מזלנו שלא קרא את פורום השייט העיברי...אולי מגיע לנו המצב הקיים? :(
לצפיה ב-'כן. על פי מורפי Most people deserve each other'
כן. על פי מורפי Most people deserve each other
15/11/2017 | 19:25
31
לצפיה ב-'בחירת מצבר'
בחירת מצבר
06/11/2017 | 08:43
1
167
שלום חברים..יש לי סירת חסקה 7 מטר עם מנוע חיצוני מרקיורי 115 כס
איזה סוג של מצבר צריך? רגיל? פריקה עמוקה? ג'ל? אטום?
וכמה אמפר צריך?
תודה רבה לעונים
לצפיה ב-'אם זה רק להתנעה - מצבר התנעה רגיל לחלוטין'
אם זה רק להתנעה - מצבר התנעה רגיל לחלוטין
11/11/2017 | 10:46
46
אין צורך בפריקה עמוקה (כי אין פריקה עמוקה בהתנעה)
הקיבולת (אמפר-שעה) לא קריטית, משהן בסביבות 65 א"ש כנראה יספיק.
לצפיה ב-'אינטרנט זמין בעולם'
אינטרנט זמין בעולם
02/11/2017 | 12:00
8
277
היי לכולם :)
אני חדשה בפורום
בעלי ואני מתכננים כבר שנה טיול ארוך תווך בעולם על סירה וברוך השם זה יוצא לפועל בחודשים הקרובים.
כיום אני עובדת מהבית דרך האינטרנט ורציתי לדעת מה האופציות הכי טובות וזולות היום לאינטרנט זמין בכל מקום בעולם כולל בלב ים אם יש כזה דבר..
תודה רבה
לצפיה ב-'ברוכים הבאים. בעקרון יש לכם 4 אופציות:'
ברוכים הבאים. בעקרון יש לכם 4 אופציות:
02/11/2017 | 15:06
5
267
בקרבת יבשה (שייט חופי, מרינות, מפרצים...) אינטרנט מבוסס סלולאר:
- תוכניות חול למיניהן או גולן טלקום שב99 ש"ח אפשר לגלוש 6GB במדינות רבות יחסית  סביב הים התיכון.
- לקנות סים מקומי לגלישה בכל מדינה (הפתרון הזול) יש שייטים שמחזיקים מכשיר נייד רק עבור הסים הזה.
מעשית הטלפון ישתף את חיבור האינטרנט עם המחשב או טלפונים אחרים, דרך מצב "נקודה חמה HOTSPOT". כמובן שאפשר במרינות ובתי קפה להתחבר לוויפי המקומי.

בלב ים:
- טלפון לוויני נייד שמחובר למחשב: נתונים בקצב איטי מאוד (מאוד). אין גלישה רק מיילים טקסטואליים וקבצי מז"ג אוויר. מצריך קצת "טיפולי הכנה טכניים במחשב" אבל אפשרי.
- אינטרנט לוויני מהיר (הכדור הלבן שרואים ביאכטות יותר גדולות (ליד יאכטה גדולה תמיד יש אחת עוד יותר גדולה)) - מאפשר הכל. התקנה יקרה. מחיר כ$9 לMB (למגה בייט!).
אם הילד הוריד בטעות סרט עפו $15,000 מהחשבון (יש גם אנשים כאלו).

בהצלחה

לצפיה ב-'תודה רבה ��'
תודה רבה ��
03/11/2017 | 07:34
4
89
לצפיה ב-'אינטרנט'
אינטרנט
04/11/2017 | 09:47
3
210
כל מה שרון כתב - מדוייק.
מעבר לכך, במידה ותחברו טלפון לוויני למחשב, יש ספקי שרות בעולם העוזרים לתקשורת בכך שהתקשורת שלכם עוברת בשני הכיוונים דרכם. הם מספקים תוכנה היושבת במחשב שלכם ודואגת שהאימיילים החוצה יוצאים "רזים" וכנ"ל מטפלים בדואר הנכנס להוריד ממנו מידע מיותר (שחלקו בשוטף המקבל אפילו אינו על קיומו - כמו מסלול האימייל בין השרתים מהשולח למקבלת מידע שממש לא מעניין את המקבל), מורידים תמונות, נספחים אשר נשלחים אליכם רק לאחר אישורכם וכך הלאה.
בכך השרות משפר את התעבורה ע"י קיצור משמעותי של זמן העלאת הקבצים והורדתם.
הם גם מספקים שרותי תחזיות מזג אוויר ועוד.
יש כאמור מספר חברות, אחת לדוגמא (שהשתמשתי בשרותיה בהנאה) היא:
MailAsail

לצפיה ב-'איזה יופי תודה רבה'
איזה יופי תודה רבה
05/11/2017 | 12:22
2
101
וזה לא משנה אם לא רכשתי את הטלפון לוויני אצל אותה חברה? אפשר רק לקנות את התכנה שמכווצת מיילים?
לצפיה ב-'המשך'
המשך
05/11/2017 | 14:26
1
138
מנסיוני - לא משנה מהיכן הטלפון (הם כמובן ישמחו גם למכור ציוד).
הנקודה היא שהם אינם מוכרים תוכנה אלא שרות. אם וכאשר מזמינים את שרות התקשורת, אז נהנים משרותי התוכנה למיניהם.
תכנסי לאתר ותראי את מגוון האפשרויות.
לצפיה ב-' מעולה תודה'
מעולה תודה
05/11/2017 | 14:54
55
לצפיה ב-'אינטרנט בעולם'
אינטרנט בעולם
14/11/2017 | 17:52
1
28
מרבית היאכטונרים בעלי תקציב מוגבל משתמשים באינטרנט שזמין במרינות, או משתמשים באינטרנט בסלולר. יש קליטת סלולר בקרבת החוף אבל רק קרוב מאד. האנטנות של הסלולר מכוונות לפני הארץ והכיסוי הימי מוגבל למספר מיילים בודדים מהחוף.

בלב ים -- כמו שכתבו לפני, אין פיתרון זול. מרבית האנשים משתמשים בטלפון לוויני לשיחות קול, או בפיתרון כמו InReach לקבלת הודעות טקסט קצרות  ולמשלוח תשובות. מניסיון אישי, ההרגשה דומה מאד לשיחה ב-SMS.

יש המון דיונים בנושא ברחבי הרשת ושווה להתעדכן, כי כל הזמן יש חידושים ופטנטים. לדוגמה: דפדפן אופרה בגרסה MINI שחוסך בתים בהורדות.

דרור
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
15/11/2017 | 08:34
11
לצפיה ב-'שדרוג יאכטה'
שדרוג יאכטה
30/10/2017 | 05:19
7
377
שלום לכם. חדשים בפורום.
ברצוננו להתקין ביאכטה שלנו, בוואריה 37 , מזגן ועוד כל מיני התקנים.
האם ממליצים בקפריסין או תורכיה?
נשמח לקבל מניסיונכם מקומות ספציפים. לימסול? לרנקה? קרפז? או שמא בכלל בתורכיה?. תודה
לצפיה ב-'מספנות טובות לעבודות כאלה יש ב:'
מספנות טובות לעבודות כאלה יש ב:
30/10/2017 | 06:43
2
311
לרנקה - קרפז - קאש - פיניקה - קמר - מרסין ועוד. אני אמנם את כל מה שרציתי לעשות בסירה ביצעצי לבד. אבל, אני כיר את המספנות הללו מקרוב. על מחירים ועלויות איני יודע אבל אני מניח שקרפז ופיניקה תהיינה יותר זולות.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
31/10/2017 | 11:13
78
לצפיה ב-'תודה '
תודה
31/10/2017 | 11:16
59
לצפיה ב-'מזגן לספינה'
מזגן לספינה
31/10/2017 | 10:25
229
היות וספינתך בוריה פנה לסוכן יהודה זומר הוא ינחה בצורה הטובה ביותר.
לצפיה ב-'יהודה זומר התקין מזגן בבווריה 37 שלי . מומלץ .'
יהודה זומר התקין מזגן בבווריה 37 שלי . מומלץ .
01/11/2017 | 08:43
2
157
לצפיה ב-'טלפון?!?!'
טלפון?!?!
01/11/2017 | 14:37
1
113
סליחה על הבורות, אבל מי זה יהודה זומר? איך מגיעים אליו?
תודה��
לצפיה ב-'חברת אופק יאכטות סוכן של בוואריה .חפש באינטרנט .'
חברת אופק יאכטות סוכן של בוואריה .חפש באינטרנט .
01/11/2017 | 15:17
106
לצפיה ב-'הודעת חיל הים האמריקאי'
הודעת חיל הים האמריקאי
29/10/2017 | 11:14
6
282
לצפיה ב-'על פי yahoo news יש סתירות בסיפור, היה להן epirb ולא הפעילו '
על פי yahoo news יש סתירות בסיפור, היה להן epirb ולא הפעילו
31/10/2017 | 12:11
5
176
לפי הכתבה איש חיל הים מטיל ספק בגרסתן ויש חשד לניפוח כדי להתפרסם.
מצד אחד הם שידרו מצוקה אבל לא הפעילו epirb ומטילים ספק בכשירות הסקיפריט.
לצפיה ב-'ברור לחלוטין, על פי הצילומים, שהחילוץ בפועל היה בים שקט. ו..'
ברור לחלוטין, על פי הצילומים, שהחילוץ בפועל היה בים שקט. ו..
31/10/2017 | 13:09
4
184
לא נראה עלפניו שהאשה המטפסת על סולם האוניה המחלצת נמצאית במצב של עייפות קיצונית. אכן, יש כאן דברים בלתי מוסברים.
לצפיה ב-'אילן עדיין יש מצב - סביר ביותר - שהים שקט והן מחולצות. לזכור'
אילן עדיין יש מצב - סביר ביותר - שהים שקט והן מחולצות. לזכור
02/11/2017 | 15:22
3
114
שאם הן והכלבים עולים לספינת החילוץ - היאכטה שלהן נשארת בים!
לצפיה ב-'אז. אם הים שקט, הכלבים נובחים והגברת עולה בכוחות עצמה ובחיוך'
אז. אם הים שקט, הכלבים נובחים והגברת עולה בכוחות עצמה ובחיוך
02/11/2017 | 21:54
2
116
על הסולם. והיכטה צפה לה רגועה מאחור מה הסיבה לחילוץ? תמיהני. לא פעם אחת קרה שצוותי יכטות חולצו בקריאות חילוץ מבוהלות והיכטה נשארה לצוף בביטחה באוקיינוס.
לצפיה ב-'גם אני תהיתי לגבי משפט מסוים בהודעת חיל הים'
גם אני תהיתי לגבי משפט מסוים בהודעת חיל הים
03/11/2017 | 13:35
1
103
the craft was assessed as unseaworthy

סירה צפה, תורן שלם, יש מפרשים - הגדרה מוזרה ל unseaworthy

נראה לי שלא היה להם נעים להגיד 
the crew was assessed as unseaworthy

לצפיה ב-'זו פרוצדורה סטנדרטית.'
זו פרוצדורה סטנדרטית.
04/11/2017 | 11:06
99
כשמשמר החופים מחליט לפנות מישהו מכלי שייט,  הוא מכריז על הכלי כבלתי כשיר.    הוא לא בודק  או משהו אלא משתמש בסמכותו - הכלי לא כשיר בגלל שהצוות מבקש עזרה.  מי שרוצה יותר פרטים מוזמן לקרוא את הספר PERFECT STORM (ספר לא הסרט),   במהדורה שנייה או יותר (לא הראשונה!).  
לצפיה ב-'מהפרסום הראשון היה ברור שיש יותר שאלות מתשובות'
מהפרסום הראשון היה ברור שיש יותר שאלות מתשובות
01/11/2017 | 11:14
120
לצפיה ב-'ניווט gps בשיט אגמים בפריזלנד בהולנד'
ניווט gps בשיט אגמים בפריזלנד בהולנד
28/10/2017 | 22:30
5
143
שלום . אני זקוק לתכנת ניווט באגמים בפריזלנד בהולנד . וכן למכשיר gps האם יש רעיון?
לצפיה ב-'תוריד לנייד אפליקציה שנקראית Nautical Chart NL'
תוריד לנייד אפליקציה שנקראית Nautical Chart NL
29/10/2017 | 17:48
3
83
לצפיה ב-'המשך השאלה'
המשך השאלה
30/10/2017 | 08:21
113
יורדים כל מני סוגים של תוכנות ניווט.איזה מהן לבחור?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
30/10/2017 | 08:24
1
123
האם ניתן לנווט באגמים בהולנד באמצעות google maps?
לצפיה ב-'יש קליטה סלולרית ותוכלו להתמצא. ברוב התעלות יש שילוט.'
יש קליטה סלולרית ותוכלו להתמצא. ברוב התעלות יש שילוט.
02/11/2017 | 15:11
70
זה אזור יותר של תעלות מאשר אגמים. 
גוגל מפות לא מראה מפות ימיות ולכן ניווט ממש קצת יהיה קשה לעשות.
יש להניח שמי שישכיר לכם סירה יתן גם מפה.
לצפיה ב-'ניווט בפריזלנד'
ניווט בפריזלנד
07/11/2017 | 09:46
30
אנחנו משכירים הרבה סירות לשייט תעלות/אגמים בכל אירופה... חברת השייט מספקת מפות מפורטות וייעוץ על מסלולים, אטרקציות וכו'.
נכון שזה בד"כ בהולנדית אבל אפשר להבין (גובה הגשר, נקודות ציון...)
ויש אפליקציה (לאנדרואיד):
בהצלחה ונשמח לתת הצעות מחיר... פנה באישי...

לצפיה ב-'היי חבר'ה, שמן שטיפטף על העץ תיק ועשה כתם, יש רעיונות '
היי חבר'ה, שמן שטיפטף על העץ תיק ועשה כתם, יש רעיונות
29/10/2017 | 15:02
3
108
מבעלי נסיון איך מנקים? איך מורידים?
תודה
לצפיה ב-'לשטוף עם מי ים ומברשת רכה - עם הזמן זה יעבור'
לשטוף עם מי ים ומברשת רכה - עם הזמן זה יעבור
29/10/2017 | 16:28
2
107
אם בכל זאת מתעקש לא לעבור אחרי תקופה מסוימת יש חומרים יעודיים לניקוי טיק.
לא להשתמש על טיק במברשת גסה ולא בלחץ מים חזק.
לצפיה ב-'יש חומרים נפלאים לניקוי התיק. אני קניתי בחול.'
יש חומרים נפלאים לניקוי התיק. אני קניתי בחול.
29/10/2017 | 18:35
1
96
לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
29/10/2017 | 19:21
44
לצפיה ב-'ספרים לשייטים בהורדה חינמית'
ספרים לשייטים בהורדה חינמית
28/10/2017 | 08:22
2
467
הוצאת ספרים ידועה וותיקה החליטה לתת את הספרים חינם בפורמט PDF. הספרים
Mariner’s Weather Handbook, Surviving the Storm, Practical Seamanship and Offshore Cruising Encyclopedia.
כדאי להוריד ולקרוא בהפלגות הארוכות
http://www.setsail.com/free-books/
לצפיה ב-'תודה רבה על השיתוף !!'
תודה רבה על השיתוף !!
28/10/2017 | 13:29
66
לצפיה ב-'תודה רבה בהחלט שווה'
תודה רבה בהחלט שווה
29/10/2017 | 07:54
49
לצפיה ב-'מה זה "טיפול באסדה " וכמה זמן זה לוקח ?'
מה זה "טיפול באסדה " וכמה זמן זה לוקח ?
24/10/2017 | 20:14
13
127
לצפיה ב-'טיפול תקופתי לפי הוראות היצרן'
טיפול תקופתי לפי הוראות היצרן
25/10/2017 | 06:07
12
157
נדמה לי שרוב היצרנים ממליצים על טיפול פעם ב 3 שנים.
כולל בדיקת תקינות - ניפוח, תקינות מיכל, החזקת אויר לאורך זמן וכו', והחלפת הפריטים עם פקיעת תוקף (פירוטכני, עזרה ראשונה וכו'). אחת ל 10 שנים גם דורש בדיקה מקיפה יותר של מיכל ה CO2.
מנסיון שלי לוקח כיומיים (בעיקר הזמן הנדרש כדי לבדוק שהאסדה מחזיקה אויר).
לצפיה ב-'לי זה לקח שעות ספורות. '
לי זה לקח שעות ספורות.
25/10/2017 | 07:22
11
150
בפעם האחרונה שבדקתי במג"ם הבאתי את האסדה בשעות הבוקר ולקחתי אותה בשעות הצהרים המאוחרות. צריך לתאם מראש.
לצפיה ב-'ביוני השנה ביצעתי אצל אליאס בלימסיל'
ביוני השנה ביצעתי אצל אליאס בלימסיל
25/10/2017 | 08:32
3
159
24 שעות במחיר 240 יורו.
שלי ללא פירוטכי, רק סוללות לפנסים ושקיות מי שתיה

לצפיה ב-'איזה גודל אסדה? לכמה איש? '
איזה גודל אסדה? לכמה איש?
25/10/2017 | 10:19
2
111
לצפיה ב-'טיפול באסדה לשישה אנשים'
טיפול באסדה לשישה אנשים
29/10/2017 | 07:06
1
91
פירוק החבילה, נפוח באויר יבש ל24 ובדיקת דליפה. החלפת סוללות לפנסים, החלפת מי שתיה, החלפת שקית קוביות תחליףמזון עתיר קלוריות, שקילת מיכל גז, ואריזה מחדש בואקום לאסדה ולשקית המעטפת. 
מסמך אישור. 
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
29/10/2017 | 13:53
47
לצפיה ב-'צריך לקחת 24 שעות !'
צריך לקחת 24 שעות !
25/10/2017 | 20:45
6
130
מנפחים ומוודאים שמירה על האוויר

לצפיה ב-'רענון אסדת הצלה,3 שנים מתאריך הייצור .האסדה בתוקף.תקן .iso'
רענון אסדת הצלה,3 שנים מתאריך הייצור .האסדה בתוקף.תקן .iso
05/11/2017 | 13:10
5
41
רענון לאסדה חייב להעשות כל  שנה לפי תקן iso
תוקף המיכל הוא 5 שנים.
בכל בדיקה שאורכת לפחות 24 שעות.נבדקים , המיכל (שקילה),שסתומים,(6),
כמו כן  יש להחליף את הציוד המתכלה,
העבודה  תעשה על ידי תחנה מאושרת של הייצרן, בצרוף אישור של משרד התחבורה,
לצפיה ב-'איפה בדיוק כתוב בתקן ISO שחייבים בבדיקה בכל שנה?'
איפה בדיוק כתוב בתקן ISO שחייבים בבדיקה בכל שנה?
08/11/2017 | 07:56
4
33
לצפיה ב-'אשלח לך קישור'
אשלח לך קישור
12/11/2017 | 08:17
2
20
לצפיה ב-'בדיקה לא כתובה בתקן. זה מסמך ISAF שלא מחייב שיייטים. אפילו '
בדיקה לא כתובה בתקן. זה מסמך ISAF שלא מחייב שיייטים. אפילו
17/11/2017 | 01:10
1
7
כתוב שם שאסדות שנבנו לפי תקן  ISO 9650 ייבדקו תקופתית לפי הוראות היצרן ולפחות אחת ל3 (!) שנים (ואם היצרן כותב כל 5 שנים?). כאמור המסמך הזה הוא לא תקן ולא מחייב אף אחד.
לצפיה ב-'רון, אתה צודק בעיקרון. היצרן לא רשאי לכצוב כל 5 שנים'
רון, אתה צודק בעיקרון. היצרן לא רשאי לכצוב כל 5 שנים
17/11/2017 | 12:43
3
משום שתוקף הפחרוטכני שבאסדה הוא 3 שנים.
לצפיה ב-'http://www.vela.cat/files/PDF/Competicions/Creuer/CanvisCreu'
http://www.vela.cat/files/PDF/Competicions/Creuer/CanvisCreu
12/11/2017 | 08:56
35
Page 48 ,category MOMUO1,2
לצפיה ב-'האם יש למשהו חוזה בסיסי לשותפות ביאכטה? או שיש באינטרנט '
האם יש למשהו חוזה בסיסי לשותפות ביאכטה? או שיש באינטרנט
23/10/2017 | 13:04
6
129
לצפיה ב-'היה בחור שפרסם פעם משהו בעניין, מצרף'
היה בחור שפרסם פעם משהו בעניין, מצרף
24/10/2017 | 21:53
5
119
לצפיה ב-'שותפות'
שותפות
24/10/2017 | 21:56
2
103
לצפיה ב-'משום מה יש בעיה לצרף קובץ וורד פשוט. אנסה מאוחר יותר'
משום מה יש בעיה לצרף קובץ וורד פשוט. אנסה מאוחר יותר
24/10/2017 | 21:58
1
46
לצפיה ב-'אוקיי בסדר'
אוקיי בסדר
24/10/2017 | 23:36
40
לצפיה ב-'זה לא חוזה, תאור שותפות על כלי שייט'
זה לא חוזה, תאור שותפות על כלי שייט
25/10/2017 | 12:14
1
72
לצפיה ב-'הסכם שותפים'
הסכם שותפים
25/10/2017 | 13:28
146
בבקשה
לצפיה ב-'סוף שבוע של שיוטים 20-21 באוקטובר בחיפה'
סוף שבוע של שיוטים 20-21 באוקטובר בחיפה
12/10/2017 | 17:09
193
סוף שבוע של שיוטים.
לפרטים בקובץ המצורף או באתר קהילת שייטי הכרמל.
נשמח לארחכם.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
פינגווין - חופשות סקי
חופשות סקי ומועדוני סקי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה