לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
527527 עוקבים אודות עסקים

פורום חשבון מוגבל

החשבון שלך הוגבל על ידי הבנק או הבנק מאיים להגביל את החשבון שלך?, דע כי ניתן למנוע הגבלת חשבון או לבטל הגבלה של חשבון וזאת תוך 24 שעות. הגבלת חשבון גורמת נזק רב ללקוח באותו בנק בו הוגבל החשבון וכן באפשרות לפתוח חשבון בנק בבנקים אחרים. קיימת משמעות רבה לפעולה נכונה קרוב ככל שניתן למועד שבו הבנק הודיע על הגבלת החשבון.

פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הגבלת חשבון. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין רונן מטלון יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חשבון מוגבל

החשבון שלך הוגבל על ידי הבנק או הבנק מאיים להגביל את החשבון שלך?, דע כי ניתן למנוע הגבלת חשבון או לבטל הגבלה של חשבון וזאת תוך 24 שעות. הגבלת חשבון גורמת נזק רב ללקוח באותו בנק בו הוגבל החשבון וכן באפשרות לפתוח חשבון בנק בבנקים אחרים. קיימת משמעות רבה לפעולה נכונה קרוב ככל שניתן למועד שבו הבנק הודיע על הגבלת החשבון.

פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הגבלת חשבון. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין רונן מטלון יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
16/09/2019 | 16:26
1
2
חבר שלי הוגבל בחשבון שלו וכעת הוא רוצה להצטרף לחשבון שלי כדי שיוכל להשתמש בכרטיס אשראי. האם יש לי בעיה אם הוא מצטרף לחשבון שלי ?
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
16/09/2019 | 18:49
הילה שלום.

אסור לך לצרף את החבר לחשבון שלך שכן אם מספר ת.ז. יופיע בחשבון שלך אזי החשבון שלך יוגבל אף הוא.
תתקשרי אלי כדי שאסביר לך בפרוטרוט  כדי שלא תעשי טעות.
לצפיה ב-'הגבלת חשבון '
הגבלת חשבון
02/09/2019 | 18:49
1
27
לפני חודשים התגרשתי מבעלי, בהסכם נקבע כי החשבון המשותף בבנק דיסקונט נשאר בבעלותי  עם יתרת החובה בסך 8,000 שח. בעלי יצא מהחשבון לפני חודש בערך. מתברר לי עכשיו שהוא נתן לחברים שלו ולספקים שלו ( שחלק מהם גם חברים שלו) שיקים בסכומים של 1000-2000 שח וסכומים דומים. שבעה שיקים חזרו ואין לי מושג כמה שיקים עוד צריכים להיכנס לחשבון. הפקידה של הבנק הזהירה אותי שהחשבון יכול להיות מוגבל. מה אני עושה כדי שהחשבון לא יוגבל?
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
02/09/2019 | 20:53
2
איריס שלום.
הבנתי כי מסגרת האשראי שלכם עמדה על כ 8000 ש"ח.
את צריכה להבהיר לנציג הבנק שלך , כי בעלך "מוציא שקים, באופן לא חוקי, שכן הוא אינו בעלים בחשבון, וכי יחזירו את השקים כ"חתימת המושך אינה זהה" שמשמעותה - החתימה על השקים מזויפת. 
בכך החשבון לא יוגבל.
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
19/08/2019 | 12:25
1
21
אני אזרחית אמריקאית ותושבת מדינת ישראל.
לפני שנתיים נפרדתי מהבן זוג שלי וחזרתי לחיות בארצות הברית.
מסתבר שלאחר שנפרדנו, הבן זוג שלי השתמש השיקים שלי בחשבון שהיה ללא פעילות בישראל. חזרתי לפני כחודשים לישראל, ואני מגלה שהחשבון שלי מוגבל ויש נגדי תיקי הוצאה לפועל.  
איך אפשר לחייב אותי ולהגביל לי את החשבון שהחתימה זוייפה ואני לא חתומה על השיקים? מה לעשות ?
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
19/08/2019 | 13:14
2
ג'ני שלום,

אחלק את תשובתי ל-2 חלקים.
1. חשבון מוגבל- באם אינך חתומה על השקים אזי את יכולה לבטל את ההגבלה שכן חתימתך זויפה ובפועל לא חזרו 10 שקים בחתימתך. 
יש להגיש בקשה לפי ס' 10 לחוק שקים ללא כיסוי. 
2. הוצאה לפועל- באפשרותך לבטל את תיקי ההוצאה לפועל שנפתחו כנגדך שכן באם תוכיחי שחתימתך זויפה הרי לא ניתן לפתוח כנגדך תיק הוצאה לפועל. 

באם יש צורך בהבהרת האמור להלן, אנא פני אלי למספר הטלפון הרשום בצד שמאל שבמסך. 
לצפיה ב-'חשבון מוגבל- מיופת כוח'
חשבון מוגבל- מיופת כוח
18/08/2019 | 12:21
1
72
אני מיופת כוח בחשבון של אבי שהינו בן 87 שנים.
הוצאתי שקים לקיום היום יומי שלו ובמשך הזמן חזרו 8 שיקים, שילמתי את כולם, אם יחזרו 2 שיקים נוספים והחשבון יוגבל, האם ההגבלה היא שלו או שלי?
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
18/08/2019 | 15:46
2
אילנה שלום,
ראשית, יש לבדוק באם השיקים שלא כובדו הינם בתקופה של 12 חודשים, שכן חשבון מוגבל רק כאשר הבנק "מחזיר" עשרה שיקים מהסיבה "אין כיסוי מספיק" בתקופה של 12 חודשים. 
הנני ממליץ לך להיזהר ולא למשוך שיקים באם יתרת החשבון אינה מאפשרת זאת.
לחלופין, ניתן לבקש מהבנק להגדיל את מסגרת האשראי הכל כדי שהחשבון לא יוגבל. 
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
18/07/2019 | 17:55
1
16
נתתי עשרה שיקים לביטחון עבור רכישת מלגזה.
העסקה בוטלה אך החברה של המלגזות המשיכה להפקיד את השיקים ועד עכשיו חזרו שמונה שיקים אין כיסוי. האם יש דרך לעצור את שני השיקים שאמורים לרדת לי החשבון כדי שהחשבון לא יוגבל?
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
18/07/2019 | 18:25
9
איתי שלום
אם עסקת הרכישה בוטלה הרי שאין ספק שאינך אמור לפרוע את השקים.
כדי ש 2 השקים לא יחזרו מהסיבה א.כ.מ. , עליך לדאוג להפקיד את סכום השיק בחשבון ולתת הוראת ביטול לשיק. 
להבהרות אנא פנה אלי במספר הטלפון שמשמאל.
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
14/07/2019 | 16:06
8
פורום שלום,
לי ולבעלי חזרו שמונה שיקים בחשבון ויש לנו עוד ארבעה שיקים בחוץ.
הצלחנו לעצור שני שיקים אבל שני שיקים אחרים העבירו אותם הלאה.
איך אנחנו יכולים לעצור את השיקים שהעבירו הלאה? והאם גם אני יוגבל בחשבון? למרות שמתוך השמונה אני נתתי רק שני שיקים.
לצפיה ב-'חשבון לא מוגבל וסירוב הבנק'
חשבון לא מוגבל וסירוב הבנק
30/06/2019 | 13:25
18

יש לי 3 חשבונות משותפים בבנק :
בסניף אחד: 2 מהם עם אבי שהוא לקוח מוגבל רגיל עד 1/2020, ועם אחי שמוגבל חמור. 
בסניף אחר: החשבון השלישי הוא שלי משותף עם אבי בלבד. לפי בנק ישראל חשבון זה אינו מוגבל. וגם אני אינני לקוח מוגבל.אני יכול להשתמש בהמחאות אישיות ולמשוך מזומן .
כמו כן, למרות החשבון ביתרת זכות ועם פקדונות בסכומים גבוהים, הבנק מסרב לשחרר את הפקדונות וכן לתת לי מסגרת אשראי, וגם הפעיל על הפקונות  הערת קיזוז/שיעבוד. 
בבירור שנערך בסניף על כל החשבונות התברר שאין סיבה מדוע שועבדו פיקדונותיי. 
בקשתי לגריעת אבי מהחשבון המשותף הנ"ל ושחרור הפקדונות הועברה למחלקה המשפטית.אני פשוט תקוע בגלל זה יש לי תוכניות אישיות שמתעכבות בגלל בירור משפטי שעלול גם להמשיך ולעכב אותי .( שבוע ימים המחלקה המשפטית טרם נתנה תשובה).
האם יש לי עילה לתביעה כנגד הבנק לאור אבסורד זה ??

לצפיה ב-'הגבת חשבון '
הגבת חשבון
23/06/2019 | 13:37
1
27
הייתה לי הגבלה בחשבון לפני שנה וחצי שהסתיימה לפני כחצי שנה. עכשיו חזרו לי שמונה שיקים ויש סיכוי שיחזרו עוד שיקים. בבנק אמרו לי שאם יחזרו לי עוד שיקים אני אהיה מוגבל חמור בחשבון. האם זה נכון? מה זה אומר חייב מוגבל חמור? 
לצפיה ב-'חשבון מוגבל חמור'
חשבון מוגבל חמור
23/06/2019 | 18:44
18
אלי שלום,
אם יחזרו לך עוד 2 שקים הרי ששוב חשבונך יוגבל , אך הפעם יחשב החשבון כלקוח בעל חשבון מוגבל חמור.
לקוח מוגבל חמור הינו לקוח שמנהל (לבדו או בשיתוף עם עוד אנשים) יותר מחשבון בנק אחד שהוא מוגבל, או שחשבון הבנק שהוא מנהל הוגבל בפעם השניה או יותר, בתוך תקופה של שלוש שנים או פחות מיום שנסתיימה התקופה הקודמת בה היה חשבון זה מוגבל (אצלך זה חצי שנה בלבד מיום סיום הגבלת החשבון הקודם).
לקוח מוגבל חמור הינה הגדרה שנמשכת  שנתיים. במשך שנתיים אלה, יחולו על הלקוח המוגבר החמור כל ההגבלות החלות על לקוח מוגבל, אולם הפעם, אם הלקוח מנהל עוד חשבונות, הוא יוגבל בכל חשבונותיו ולא רק בחשבון הרלוונטי, שבו לא כובדו ההמחאות. ההגבלות יחולו לא רק על חשבונות שאותם הוא מנהל אלא גם על חשבונות שבהם הוא שותף או אף מיופה כוח.
אתה צריך לעשות ככל יכולת כדי שהשקים לא יכובדו מהסיבה "ניתנה הוראת ביטול" ולא מהסיבה " אכ"מ ".
לצפיה ב-'הגבלת חשבון '
הגבלת חשבון
19/06/2019 | 12:18
1
31
לבעלי חזרו עשרה שיקים בחשבון בבנק לאומי. אני גם נמצאת איתו בחשבון.
קיבלתי הודעה שאני מוגבלת בחשבון שלי איתו למרות שאני לא חתמתי על השיקים. האם יכולים להגביל אותי כשאני לא נתתי שיקים? 

לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
20/06/2019 | 11:29
12
סיוון שלום. למרות שאת לא חתמת על השקים., העובדה שלא כובדו 10 שקים מחשבון שאת רשומה בו כאחד הבעלים,גורם להגבלת החשבון לכל בעלי החשבון. 
קיים צורך לבדוק את הסיבה שגרמה "להחזרת השקים", יתכן והבנק לא פעל כשורה ובהתאם לנוהלים, וניתן לבטל את הגבלה. 
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
31/03/2019 | 12:24
1
42
היה לי בחשבון אשראי של 8000 ש״ח הבנק ביטל לי את האשראי. אני במינוס של 7000 ש״ח והתחילו להחזיר לי שיקים. חזרו 6 שיקים ויש עוד 5 שיקים שלא הופקדו. האם זה הגיוני שהבנק יכול לבטל לי את האשראי ולדרוש ממני להפקיד 7000 ש״ח שאין לי ולמרות זאת להחזיר לי שיקים?
לצפיה ב-'הגבלת חשבון בנק'
הגבלת חשבון בנק
20/05/2019 | 15:58
15
שאלתך הגיעה אלי רק עתה, והנני ממהר להשיב.
הבנק אינו יכול לבטל אשראי מבלי לתת התראה מראש של לפחות 14 יום. 
העובדה שהבנק מצד אחד מבטל אשראי ומצד שני מחזיר שקים אינה תקינה ונעשתה שלא בתום לב. 
עליך לשלוח מכתב לבנק ולהתריע כי באם יוגבל חשבונך תראי את הבנק אחראי לכל נזק שיגרם לך.
בינתיים עליך להתקשר לכל מי שמחזיק בשיק שלך ולבקש שלא יפקידו את השיק.
להבהרות נוספות ניתן להתקשר לח"מ בהתאם לפרטים שבצד שמאל שבמסך.

לצפיה ב-'שיקים חוזרים'
שיקים חוזרים
19/03/2019 | 12:44
1
36
חזרו לי 8 שקים בחשבון, 6 חזרו אכ"מ (מה זה אומר?) ו- 2 שקים טכני (מה זה אומר?). כמה שקים עוד שיחזרו יגרמו לי לחשבון מוגבל?
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
( לעמוד שלי בתפוז )
19/03/2019 | 14:04
27
מארק שלום. 
משמעות המילה אכ"מ הינו - אין כיסוי מספיק. כלומר, שיתרת האשראי שלך בחשבון אינה מאפשרת את פירעון השיק.משמעות הדבר כי כל שיק שלא מכובד מהסיבה אכ"מ נספר לעניין הגבלת החשבון. 
בהתאם לכך, באם "יחזרו" עוד 4 שקים (בתקופה כוללת של 12 חודשים) אזי החשבון יוגבל.
שיק "שחוזר" טכני, משמעות הדבר שיש פגם ברישום על גבי השיק שאינו מאפשר פירעונו. שיק "שחוזר" טכני אינו נחשב ואינו נספר לעניין הגבלת החשבון.
לצפיה ב-'חשבון מוגבל '
חשבון מוגבל
19/03/2019 | 10:45
1
30
החשבון שלי הוגבל בבנק לאומי. אחרי שנה נגמרה ההגבלה אבל הבנק שלי מסרב לתת לי שיקים, האם זה חוקי?
לצפיה ב-'הגבלת חשבון'
הגבלת חשבון
( לעמוד שלי בתפוז )
19/03/2019 | 13:44
24
בהנחה שטרם ההגבלה השתמשת בשקים בחשבון, אזי הבנק לא יכול למנוע ממך שימוש בשקים לאחר סיום ההגבלה.
עליך לפנות אל מנהל הסניף ולמסור לו שיפנה אותך להוראה או לחוק שמאפשר לו למנוע ממך להשתמש בשקים.
סביר להניח שמנהל הסניף יאפשר לך להשתמש בשקים.

לצפיה ב-'צ'ק שחזר'
צ'ק שחזר
14/03/2019 | 11:10
2
25

אם נתתי למישהו אחר צ'ק שחזר.
מה רואים בחשבון שלי?
האם רואים חיוב וזיכוי? או שלא רואים כלום?

לצפיה ב-'שקים בנקים'
שקים בנקים
( לעמוד שלי בתפוז )
14/03/2019 | 11:40
1
22
בחשבון שלך תראי חיוב שיוריד את הסכום מהחשבון, ויום למחרת זיכוי החשבון באותו סכום.
לידיעתך, הבנק מחייב אותך בעמלה של 26 שח לגבי שיק "שחזר" חשבונך.
לצפיה ב-'תודה רבה לך'
תודה רבה לך
14/03/2019 | 11:57
3
לצפיה ב-'חשבון מוגבל'
חשבון מוגבל
11/03/2019 | 13:21
1
33
חזרו לי שבעה שיקים בחשבון בבנק לאומי לפני כחצי שנה. הבנק לא איפשר לי לפעול והתחלתי לפעול מחשבוני בבנק דיסקונט. בשבועיים האחרונים חזרו לי ארבעה שיקים בבנק דיסקונט. האם אחד מהחשבונות או שניהם יוגבלו? 

לצפיה ב-'חשבון מוגבל'
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
11/03/2019 | 13:43
22
ענת שלום,

החוק קובע כי חשבון מוגבל אם לא כובדו 10 שקים מאותו חשבון לתקופה של 12 חודשים רצופים.
במקרה שלך, החשבונות הינם שונים, ולכן החשבון לא יוגבל.
עליך להיזהר ממסירת שקים בבנק דיסקונט, שכן באם לא יכובדו עוד 6 שקים, החשבון יוגבל.
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:11
5

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:57
5

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אני סקרן'
אני סקרן
09/11/2018 | 18:10
1
126
מה יכולות להיות הסיבות להגבלת חשבון, מלבד חזרת צ'קים?
לצפיה ב-'חשבון מוגבל'
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
11/12/2018 | 12:54
67
בהתאם לחוק, ניתן להגביל חשבון במסגרת הליכי פשיטת רגל והליכי הוצאה לפועל. 
הגבלת חשבון תהיה עקב בקשה של מי מהצדדים, או המנהל המיוחד והחלטת בית המשפט בפשיטת הרגל או רשם ההוצאה לפועל בלשכת ההוצאה לפועל.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/11/2018 | 10:34
2
123
שלום רונן,
לפני שנתיים חשבון שלי הוגבל בבנק לאומי. עברתי לבנק דיסקונט. קיבלתי לאחרונה שקים ובמקרה חזרו לי 3 שקים כי לא קיבלתי משכורת בזמן. קראתי באינטרנט שאם חשבון נוסף מוגבל אז זה נקרא חשבון מוגבל חמור. אם במקרה יוגבל החשבון שלי בנק דיסקונט אז יש קשר בין הבנקים ואני אהיה חייב מוגבל חמור?
לצפיה ב-'שלום רונן '
שלום רונן
22/11/2018 | 18:01
58
זה נושא שגורם לנו להתביש בעצמו זה כל כך מביך גם לי זה קרה לפני שלוש שנים אצלי זה גרם לבושה איך אתה הרגשת רק עם אתה רוצה לשתף אתה לא חייב 
לצפיה ב-'חשבון מוגבל'
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
11/12/2018 | 12:49
36
חוק שיקים ללא כיסוי קובע כי מי שהיה לקוח מוגבל וחשבונו הוגבל שנית תוך שלוש שנים, מיום שנסתיימה התקופה שבה היה לקוח מוגבל, החשבון השני יוגבל כחשבון חמור.
אין צורך להתבייש בהגבלת חשבון שכן זוגות צעירים רבים המנסים לקיים חיי משפחה תקינים לילדיהם, אין באפשרותם לעמוד בהוצאות וקורה כי חשבונם מוגבל.
לצפיה ב-'בנק ישראל'
בנק ישראל
01/11/2018 | 14:26
2
174
קיבלתי מכתב מבנק ישראל  שחזרו לי 5 שקים והזהירו אותי שהחשבון שלי יוגבל. איך בנק ישראל יודע מה קורה בחשבון שלי?מה אני צריך לעשות כדי שהחשבון לא יוגבל?
לצפיה ב-'חשבון מוגבל '
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
01/11/2018 | 18:09
100
המערכות של כל הבנקים הפרטיים מחוברות למחשב של בנק ישראל.
כאשר באותו חשבון לא מכובדים (חוזרים) 5 שיקים במהלך תקופה של 12 חודשים, אזי העניין מדווח לבנק ישראל שמוציא לך אזהרה שבה מפורט כי באם לא יכובדו 10 שיקים בתקופה של 12 חודשים, אזי החשבון יוגבל ולאר תוכל להוציא מחשבון זה שיקים נוספים.
כדי שהחשבון לא יוגבל עליך לדאוג שכאשר השיק ייפרע בחשבון, החשבון לא יחרוג ממסגרת האשראי המותרת לך, והשיק יכובד.
לצפיה ב-'חשבון מוגבל'
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
23/01/2019 | 18:31
15
בנק ישראל מקבל מידע מהבנקים הסחירים.
מטרת המכתב הינה כי בנק ישראל מתריע בפניך כי באם לא יכובדו עוד 5 שקים בחשבונך, אזי חשבונך יוגבל.
עליך לדאוג כי כל השקים שמסרת ושתמסור מחשבונך, יכובדו על ידי הבנק.
לצפיה ב-'שקים וחשבון מוגבל'
שקים וחשבון מוגבל
23/10/2018 | 12:23
1
125
אם החשבון שלי הוגבל לפני יומיים, תוך כמה זמן אפשר לבטל את ההגבלה על החשבון כי יש לי עוד שקים שצריכים לרדת מהחשבון.
לצפיה ב-'חשבון מוגבל'
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
01/11/2018 | 18:05
63
ניתן להגיש בקשה לביטול חשבון מוגבל תוך 14 יום מיום שהגיעה אליך הודעה מבנק ישראל.
חשבון מוגבל הינו חשבון שלא כובדו בו 10 שיקים במהלך 12 החודשים האחרונים.
אם יש עוד שיקים שאמורים להיפרע מהחשבון, נסה לגרום לכך ששיקים אלו ייפרעו על מנת שאותם שיקים לא יתווספו לרשימת השיקים שלא כובדו.

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד עו"ד רונן מטלון הינו משרד עורכי דין בעל ניסיון של יותר מ-22 שנים, המעניק ליווי וייעוץ ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. המשרד מתמחה בבקשות לפשיטת רג
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד רונן מטלון

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו