לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
8686 עוקבים אודות עסקים

פורום חשבון מוגבל

החשבון שלך הוגבל על ידי הבנק או הבנק מאיים להגביל את החשבון שלך?, דע כי ניתן למנוע הגבלת חשבון או לבטל הגבלה של חשבון וזאת תוך 24 שעות. הגבלת חשבון גורמת נזק רב ללקוח באותו בנק בו הוגבל החשבון וכן באפשרות לפתוח חשבון בנק בבנקים אחרים. קיימת משמעות רבה לפעולה נכונה קרוב ככל שניתן למועד שבו הבנק הודיע על הגבלת החשבון.

פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הגבלת חשבון. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין רונן מטלון יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חשבון מוגבל

החשבון שלך הוגבל על ידי הבנק או הבנק מאיים להגביל את החשבון שלך?, דע כי ניתן למנוע הגבלת חשבון או לבטל הגבלה של חשבון וזאת תוך 24 שעות. הגבלת חשבון גורמת נזק רב ללקוח באותו בנק בו הוגבל החשבון וכן באפשרות לפתוח חשבון בנק בבנקים אחרים. קיימת משמעות רבה לפעולה נכונה קרוב ככל שניתן למועד שבו הבנק הודיע על הגבלת החשבון.

פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הגבלת חשבון. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין רונן מטלון יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'אני סקרן'
אני סקרן
09/11/2018 | 18:10
41
מה יכולות להיות הסיבות להגבלת חשבון, מלבד חזרת צ'קים?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/11/2018 | 10:34
54
שלום רונן,
לפני שנתיים חשבון שלי הוגבל בבנק לאומי. עברתי לבנק דיסקונט. קיבלתי לאחרונה שקים ובמקרה חזרו לי 3 שקים כי לא קיבלתי משכורת בזמן. קראתי באינטרנט שאם חשבון נוסף מוגבל אז זה נקרא חשבון מוגבל חמור. אם במקרה יוגבל החשבון שלי בנק דיסקונט אז יש קשר בין הבנקים ואני אהיה חייב מוגבל חמור?
לצפיה ב-'בנק ישראל'
בנק ישראל
01/11/2018 | 14:26
1
53
קיבלתי מכתב מבנק ישראל  שחזרו לי 5 שקים והזהירו אותי שהחשבון שלי יוגבל. איך בנק ישראל יודע מה קורה בחשבון שלי?מה אני צריך לעשות כדי שהחשבון לא יוגבל?
לצפיה ב-'חשבון מוגבל '
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
01/11/2018 | 18:09
62
המערכות של כל הבנקים הפרטיים מחוברות למחשב של בנק ישראל.
כאשר באותו חשבון לא מכובדים (חוזרים) 5 שיקים במהלך תקופה של 12 חודשים, אזי העניין מדווח לבנק ישראל שמוציא לך אזהרה שבה מפורט כי באם לא יכובדו 10 שיקים בתקופה של 12 חודשים, אזי החשבון יוגבל ולאר תוכל להוציא מחשבון זה שיקים נוספים.
כדי שהחשבון לא יוגבל עליך לדאוג שכאשר השיק ייפרע בחשבון, החשבון לא יחרוג ממסגרת האשראי המותרת לך, והשיק יכובד.
לצפיה ב-'שקים וחשבון מוגבל'
שקים וחשבון מוגבל
23/10/2018 | 12:23
1
80
אם החשבון שלי הוגבל לפני יומיים, תוך כמה זמן אפשר לבטל את ההגבלה על החשבון כי יש לי עוד שקים שצריכים לרדת מהחשבון.
לצפיה ב-'חשבון מוגבל'
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
01/11/2018 | 18:05
26
ניתן להגיש בקשה לביטול חשבון מוגבל תוך 14 יום מיום שהגיעה אליך הודעה מבנק ישראל.
חשבון מוגבל הינו חשבון שלא כובדו בו 10 שיקים במהלך 12 החודשים האחרונים.
אם יש עוד שיקים שאמורים להיפרע מהחשבון, נסה לגרום לכך ששיקים אלו ייפרעו על מנת שאותם שיקים לא יתווספו לרשימת השיקים שלא כובדו.
לצפיה ב-'חשבון מוגבל '
חשבון מוגבל
21/10/2018 | 19:36
4
63
הבנק החזיר לי 2 צ׳קים שגרמו להגבלה למרות שהיה לי הסכם עם הבנק שאם אני חורגת מהאשראי שמותר לי ויורד צ׳ק, אז למחרת אני חייב להשלים את הסכום כדי שהחשבון יהיה במסגרת האשראי ואז הבנק לא יחזיר את הצ׳ק אכ״מ.
האם אננ יכול לבטל את החזרת הצ׳ק?

לצפיה ב-'חשבון מוגבל '
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/10/2018 | 19:42
2
44
קורים מקרים רבים שבהם קיים הסכם בעל פה בין הבנק לבין הלקוח, שהלקוח יסדיר בהקדם האפשרי את החריגה במכסת האשראי.
במקרה שכזה, ניתן להוכיח על פי מקרים בעבר באותו חשבון שהיה נהוג בין הבנק לבין הלקוח שהלקוח מכסה את יתרת החוב תוך יום או מספר ימים.
באם מראים שבעבר הבנק לא החזיר שיקים במקרים כאלו, אזי ניתן לבטל את החזרת 2 השיקים שלא כובדו והוחזרו על ידי הבנק.
אם לאחר ביטול החזרת אותם שיקים, כמות השיקים שלא כובדו בחשבון ב- 12 החודשים האחרונים הינה פחות מ- 10 שיקים, ניתן לבטל את ההגבלה.
לצפיה ב-'למי צריך להוכיח?'
למי צריך להוכיח?
06/11/2018 | 22:47
1
34
במקרה שמדובר על מגמה ברורה שמכבדים כמעט כל צק למרות חריגה  די גדולה בחשבון.
וישנם מקרים חריגים שכאשר ישנה חריגה קטנה בחשבון הצקים לא כובדו.
האם ניתן לבטל את הצקים שחזרו לאור עובדה זו?
למי צריך לפנות להוכיח?
* ההערה החשבון טרם הוגבל

ושאלה נוספת

במידה וקיימים 2 חשבונות בבנקים שונים
בחשבון אחד חזרו 6 צקים
בחשבון השני צק אחד.
האם המניין הוא 7 צקים? או כל בנק בנפרד

ובמידה וחשבון אחד מוגבל האם יש הגבלות כלשהן על החשבון השני?

תודה רבה

לצפיה ב-'חשבון מוגבל'
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
08/11/2018 | 21:13
17
במקרה שהבנק לא כיבד שקים כאשר במקרים דומים אכן כובדו שקים, ניתן לטעון כי נוצרה נורמה ביחסי הלקוח והבנק, כי שקים מכובדים גם בחריגה. ניתן לבטל שקים ש"הוחזרו" שלא כדין.
חשבון יוגבל אך ורק אם "חזרו" 10 שקים באותו חשבון " ללא כיסוי" בתוך 12 חודשים. אין כל קשר להחזרת שקים בין חשבונות שונים.
לצפיה ב-'חשבון מוגבל.'
חשבון מוגבל.
( לעמוד שלי בתפוז )
08/11/2018 | 21:17
13
אם היה הסכם עם הבנק וניתן להוכיח כי הבנק פעל בהתאם להסכם כאשר שקים אחרים נפדו בחשבון,אז ניתן לבטל את "החזרת" 2 השקים ולבטל את ההגבלה. נא לפנות אלי טלפונית כדי שאסביר את ההליך לביטול ההגבלה.
לצפיה ב-'חשבון מוגבל חמור'
חשבון מוגבל חמור
18/10/2018 | 12:05
2
68
שלום ובהצלחה!
הוגבלתי  בהגבלה חמורה  לדעתי שלא בצדק, האם ניתן להסיר גם הגבלה חמורה? ומה התהליך?
לצפיה ב-'חשבון מוגבל '
חשבון מוגבל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/10/2018 | 19:24
1
55
חשבון מוגבל חמור הינו חשבון שני שהוגבל בגין אי כיבוד 10 שיקים בכל חשבון. ניתן לבטל את הגבלת שני החשבונות, בהתאם לתנאים שבהם הוגבלו החשבונות, ואז מתבטלת ההגבלה החמורה וההגבלה הרגילה.
האם שני החשבונות שהוגבלו הינם באותו חשבון בנק?
לצפיה ב-'חשבון מוגבל'
חשבון מוגבל
22/10/2018 | 14:15
56
אכן לצערי באותו החשבון
לצפיה ב-' פתיחת פורום חשבון מוגבל '
פתיחת פורום חשבון מוגבל
16/10/2018 | 14:32
30
אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום חשבון מוגבל

בהזדמנות זה נאחל למנהל/ת הפורום עו"ד רונן מטלון הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד עו"ד רונן מטלון הינו משרד עורכי דין בעל ניסיון של יותר מ-22 שנים, המעניק ליווי וייעוץ ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. המשרד מתמחה בבקשות לפשיטת רג
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד רונן מטלון

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו