לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
12111,211 עוקבים אודות עסקים

פורום תפוז ויראלי

 
כל מה שויראלי, רץ ברשת ומעניין - אצלנו בפורום!
אתם מוזמנים לשתף עם כולם את הסרטונים החמים, הפרובוקציות המדוברות והפוסטים הכי מבוקשים!
 
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תפוז ויראלי

 
כל מה שויראלי, רץ ברשת ומעניין - אצלנו בפורום!
אתם מוזמנים לשתף עם כולם את הסרטונים החמים, הפרובוקציות המדוברות והפוסטים הכי מבוקשים!
 
 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-''
01/01/2020 | 07:18
20
בחורה זו.. פסכופטית בת עוולה מתעללת בילדים קטנים פדופלית ומטרידה!!! מכפישה את הוריהם עושה שיימניג ברשתות וכו' זהרו ממנה מפלצת עם בעיה בראש גרה בבאר יעקב הדרור 6 מניסיון אישי תקפה אותי באיומים על חיי זהרו מהטורפת הזו איילת ששון איילת עברה הטרדה מינית קשה הרסה למשפחתי את החיים ועוד משפחות בארץ מכירים אותה איפה שצריך ילדיי ניסו להתאבד בגללה גרמה להם לנזק נפשי עצום גרמה להם לחרדות ולא יצאו מהבית שנים לאחר איומים שלה ובני משפחתה העסקים של המשפחה הפדופלית עזרא ירקן בשוק בבאר יעקב אח ברק ששון הדרך הנכונה נדלן תחשבו אם אתם רוצים לעזור לעסקים של פדופלית מוכרת למשטרה
לצפיה ב-'כסף מהיר ללא מאמץ !!!'
כסף מהיר ללא מאמץ !!!
12/12/2019 | 20:17
15

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
 האם זה נכון?
 וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.
 וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪
 וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!
 לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"

 זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.

 אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :

 צעד ראשון:
 קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
 עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
 מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

 1.כפיר  ראשון לציון מיקוד75144  ת.ד 4518
 2. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047
 3. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879
 4. לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460
 5. משפחת מאיר, רחוב משה שרת 65, אזור, מיקוד 5800282
 6.עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920
 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!

 צעד שני:
 הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.

 צעד שלישי:
 השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!

 צעד רביעי:
 שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!

 כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

 אך... בבקשה זכרו!

 התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!

 עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

 מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.
 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!
 אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!

 זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?
 אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!

 הערות:

 אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
 אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!

 אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!

 והכי חשוב!!!
 אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.

 ושוב !
 הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.

 בהצלחה!
לצפיה ב-'5 השיטות המרכזיות לשיווק דיגיטלי והכנסה מהאינטרנט'
5 השיטות המרכזיות לשיווק דיגיטלי והכנסה מהאינטרנט
15/10/2019 | 11:16
12
בשנה האחרונה התחלתי לעסוק בשיווק דיגיטלי, ניסיתי בדקתי כמה שיטות, התנסיתי, טעיתי, למדתי והתחלתי לייצר הכנסה.
 
יצרתי קובץ עם 5 השיטות המרכזיות לשיווק דיגיטלי, היתרונות והחסרונות של כל שיטה וכמה לינקים רלוונטים.
 
למי שמעוניין, מוזמן להשאיר מייל בלינק והקובץ יגיע אליו ישירות.
 
 
בהצלחה ומוזמנים לשאול שאלות.
לצפיה ב-'לא רק אתגר הבקבוק: אתגר האבטיח שמשגע את מפתחי הגוף בעולם '
לא רק אתגר הבקבוק: אתגר האבטיח שמשגע את מפתחי הגוף בעולם
29/07/2019 | 10:11
23
אחרי אתגר הבקבוק שהצליח לשגע את העולם כולו, מגיע אתגר חדש. כל הפרטים
חשבנו שאחרי אתגר הבקבוק, האתגר שהצליח לגרור אליו את ח"כ אהוד ברק, יאיר לפיד, שרן השכל וכמובן את מייקל לואיס שעורר סערה, יהיה לנו קצת, אז חשבנו, ההפך הוא הנכון. כי יש אתגר חדש והוא צובר תאוצה – אתגר האבטיח.


האתגר המדובר הוא לא העפת אבטיח לאוויר, וגם לא אכילת אבטיח בשלמותו, האתגר החדש דורש מכם להפעיל את הכוח שלכם בידיים, כן כן. הרעיון כפי שאתם יכולים לראות בהמשך הוא לקחת אבטיח ופשוט באמצעות שתי הידיים לפוצץ את האבטיח. עכשיו אתם מבינים למה מדובר באתגר שמעסיק את מפתחי הגוף בעולם.


מי שככל הנראה התחיל את האתגר הוא מפתח הגוף סטיב קריס, שחשבון האינסטגרם שלו מונה כחצי מיליון עוקבים. מיד אחריו עשה זאת מפתח הגוף וכוכב הרשת שבזכותו כולם מדברים על האתגר – בראדלי מרטין. אותו מרטין נעמד באמצע סופר עם אבטיח ופשוט פוצץ אותו לחתיכות. וגם אכל חלק ממנו. לחגיגה הצטרפו עוד ספורטאים פחות מוכרים. לנו נותר לחכות ולראות מי הישראלי הראשון שיקח חלק באתגר הזה. מבטיחים לעדכן.

http://gossipbuilder.co.il/%d7%9c%d7...aa%d7%97%d7...
לצפיה ב-'רוצים להשיב את האושר לחיים שלכם???'
רוצים להשיב את האושר לחיים שלכם???
08/07/2019 | 20:21
3
48
ריכזנו לכם 8 טיפים מעולים על מנת לשפר את האושר של כל אחד ואחת מאיתנו. חשוב לקורא:
https://www.raash.co.il/%d7%9e%d7%a8%d7%92%d7%99%d...
לצפיה ב-'אהבתי '
אהבתי
21/07/2019 | 15:57
12
לצפיה ב-'הידעת'
הידעת
23/07/2019 | 22:45
17
הי!
איזה יופי! אהבתי :) אני מסכים שדווקא הפעולות הקטנות האלו הם אלו שמשפרים את האושר שלנו על בסיס קבוע. אושר נמצא בפרטים הקטנים, והוא הרבה מאוד פעמים בחירה שלנו, ולא משהו שמחפשים או שמגיעים אליו. זו דעתי לפחות.
האמת שאם אתם מחפשים עוד כתבות בסגנון אני מאוד אוהב לגלוש באתר מה זה פה, יש שם המון הידעתות מעולות, סקרים מגניבים, וגם כתבות מעניינות מאוד.
לצפיה ב-'מפתח הגוף הטרנסג'נדר שרוצה לכבוש את תחרות פיתוח הגוף '
מפתח הגוף הטרנסג'נדר שרוצה לכבוש את תחרות פיתוח הגוף
20/06/2019 | 12:46
18
בגיל 5 הבין איי ג'יי הולברוק בן ה-22 כי הוא רוצה להיות גבר, למרות שביולוגית הוא נולד כאישה. בראיון לCNN סיפר כי בוקר אחד התעורר והחל לבכות ואיחל לעצמו להיות גבר.
ואז בגיל 17 החל טיפול בטסטוסטרון על מנת לעבור את השינוי המיוחל, מגוף של אישה לגוף של גבר. הולברוק החל להתאמן בצורה מקצועית, פקד את מכון הכושר לא מעט, עבד על תזונה נכונה ואחרי עבודה קשה הגיעו התוצאות שהפכו אותו למפתח גוף מן השורה. ועכשיו כאמור אחרי המהפך שעבר ואחרי שהפך למפתח גוף מוכר בתחומו הוא רוצה לכבוש את האולימפיה ולהתחרות בתחרות היוקרתית של עולם פיתוח הגוף "מר אולימפיה".
ואם זה נשמע לכם מוכר זה לא סתם, הולברוק טען לכתר גם בשנה שעברה. וכולו תקווה שהוא יוכל לעשות זאת השנה, במידה ויעמוד בקריטריונים של התחרות היוקרתית. ימים יגידו.

http://gossipbuilder.co.il/%D7%9E%D7%A4%D7%AA%D7%9...
לצפיה ב-'הנשק הסודי של משטרת ישראל: הכירו את היס"מניק ששבר את הרשת '
הנשק הסודי של משטרת ישראל: הכירו את היס"מניק ששבר את הרשת
11/06/2019 | 12:08
44
אם אתם חיים ונושמים את הרשתות החברתיות, אין סיכוי שלא נתקלתם בו, ואם יש כזה מצב, נתקן. כל הפרטים
לצה"ל יש את דוגמנית הנשק וכוכבת "הישרדות" אורין ג'ולי, אז למה שלמשטרת ישראל ואם לדייק – ליס"מ לא יהיה משהו דומה?! אז מסתבר שיש, עידן דיין שמו והוא בהחלט הצליח לשבור את הרשת ולהביא לנו גאווה למדינה. המשיכו לקרוא!

אז איך הכל התחיל?: דיין בן ה-33 המשרת 12 שנה ביס"מ ש"י בתור לוחם ומאמן כושר, עם עבודה מסביב לשעון "16 ברצף לפעמים" הוא אומר, החל לפני שנים בודדות להעלות תמונות לרשתות החברתיות, אינסטגרם ופייסבוק. ולא אנחנו לא מדברים על תמונות מפעילות מבצעית אלא תמונות מאימונים, חדר כושר וכו.

התמונות שהעלה דיין הפכו לויראליות והתפשטו כמו אש בשדה קוצים, אנשים החלו לעקוב אחריו, לשתף תמונות שלו, להתייעץ איתו ואם כל זה לא מספיק, אז עמודים מרחבי העולם החלו להעלות תמונות שלו שזכו לאלפי לייקים ומאות תגובות והפכו אותו לשם דבר בעולם. החלטנו לשאול אותו כמה שאלות, איך הוא מצליח לשלב בין העבודה למכון, מה המטרה שלו בסוף ועוד כמה שאלות.
איך מצליח לשלב בין הכושר לתפקיד?
האמת שממש קשה יש פעילויות שנמשכות 16-17 שעות לפעמים. אני מנסה לגנוב זמן לאימונים במשמרות הארוכות גם אם זה בא על חשבון זמן ארוחת הצהריים, ואת האוכל אני אוכל תוך כדי עבודה. בימים שאני עובד בלילות אני מתאמן לפני ואחרי הפעילות.
מה המטרה שלך ?
המטרה היום יותר לשמר, למרות שתמיד יש את הרעב לתוצאות יותר טובות , אין לזה סוף אבל העיקר זה ליהנות מהדרך וממה שקיים!.

הפכת לפנים של היס"מ, כולם מכירים אותך כבר, איך זה?
כן, זה משמח כי אני שומע עוד ועוד גם בתוך המשטרה וגם מחוץ לה אנשים שאני נותן להם מוטיבציה, במיוחד ללוחמים החדשים שחושבים שאין מספיק זמן ועם עבודה במשמרות לא מסודרות קשה עם התזונה.. אבל אם רוצים בסוף.
לצפיה ב-' מה עומד מאחורי התמונה שמשגעת את הרשת?'
מה עומד מאחורי התמונה שמשגעת את הרשת?
08/06/2019 | 11:31
48
בימים האחרונים תמונה אחת, של בובה אחת הצליחה לשגע את הרשת. מה עומד מאחוריה? הפרטים
אם אתם כמו רובנו חיים על כדור הארץ ולא ביקום מקביל, סביר להניח שגם אתם נתקלתם בתמונה (ראו צילום) בה נראית בובת חלון ראווה עוטה לגופה בגדי נייקי, ועכשיו מה מיוחד בה אתם שואלים את עצמכם? המשיכו לקרוא.
יכולה להיות מרוצה? נטע ברזילי
אותה בובה בשונה מכל אותן בובות שאנחנו רגילים לראות בחנויות הרשת הספורטיבית, שם כל בובה מעוצבת בגזרה של דוגמנית מהשער של הספורטס אילוסטרייטד, בעלת גזרת רחבה. כן כן, מה שאומר שהבגדים שהולבשו על הבובה הם למידות גדולות, משהו שאנחנו לא רגילים לראות ברשת הספורטיבית.
התמונה הצליחה לשגע את הרשתות כאמור והביאה גם את מגישת "הכל כלול" סיון כהן לברך בציוץ על המהלך, היא ועוד כמה צייצנים מובילים. אז האם המהלך המדובר צולם בארץ, לצערנו לא.
התמונה המדוברת צולמה באחת מהחנויות של הרשת בלונדון שבאנגליה, והיא חלק ממהלך שיווקי של הרשת שהחליטה להיכנס כבר לפני מספר חודשים לעולם המידות הגדולות, וזאת לאחר תלונות של נשים וגברים בעלי מידות גדולות. האם המהלך יגיע לישראל? אנחנו מהמרים שהתשובה היא כן.
 
לצפיה ב-'תוכלו לתת לי חווד על הערות שלי '
תוכלו לתת לי חווד על הערות שלי
24/05/2019 | 16:59
28
שלום לכולם לא מזמן פתחתי ערוץ יוטיוב והייתי רוצה לקבל את תגובתכם 
לצפיה ב-'ככה אני מתכננת להעביר את חופשת פורים שלי '
ככה אני מתכננת להעביר את חופשת פורים שלי
20/03/2019 | 14:32
58
 
לצפיה ב-'גגגגגגגגגגגגגווווווווווווווללללללל'
גגגגגגגגגגגגגווווווווווווווללללללל
11/03/2019 | 12:15
1
52
 
 
או שלא 
לצפיה ב-'ענקקקקקקקקקק'
ענקקקקקקקקקק
15/09/2019 | 18:16
7
לצפיה ב-'תיעוד: הקפיצה המדהימה בהיסטוריה! '
תיעוד: הקפיצה המדהימה בהיסטוריה!
28/02/2019 | 13:36
66
לצפיה ב-'היעד שכבש את האינסטגרם '
היעד שכבש את האינסטגרם
24/02/2019 | 14:00
1
65
לצפיה ב-'שבוע טוב! '
שבוע טוב!
24/02/2019 | 14:10
20
לצפיה ב-'יכל להביא את הדאבל'
יכל להביא את הדאבל
12/02/2019 | 18:22
33
בארוויזיון
לצפיה ב-'ספרים שאסור לקרוא '
ספרים שאסור לקרוא
07/02/2019 | 13:37
98
לצפיה ב-'משפט שישמח ויעציב אותו בו זמנית '
משפט שישמח ויעציב אותו בו זמנית
10/01/2019 | 17:24
79
לצפיה ב-'חחחחחחח חובה להפעיל רמקולים!! >>>'
חחחחחחח חובה להפעיל רמקולים!! >>>
07/01/2019 | 11:34
63
לצפיה ב-'חיבור הסמארטפון לטלוויזיה ��'
חיבור הסמארטפון לטלוויזיה ��
04/01/2019 | 14:24
38
לצפיה ב-'לא יאומן שהפאדיחה הזאת תועדה '
לא יאומן שהפאדיחה הזאת תועדה
02/01/2019 | 16:47
104
לצפיה ב-'שנה אזרחית טובה '
שנה אזרחית טובה
02/01/2019 | 12:31
47

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ