לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
570570 עוקבים אודות עסקים

פורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב

הפורום מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, ובבריטניה וארה"ב בעיקר.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב

הפורום מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, ובבריטניה וארה"ב בעיקר.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אירוח חדש: "איך כלה וחמות יכולות (באושר) לחיות?" '
אירוח חדש: "איך כלה וחמות יכולות (באושר) לחיות?"
17/06/2018 | 13:58

יחסים בין כלה לחמותה הם לא פשוטים וכוללים התנגשויות ומתחים בחיי היום היום.
אירוח חדש עם ליאת פדות, מאמנת לתקשורת במערכות יחסים, יתמקד בתקשורת השוטפת בין הכלה לחמות בו תוכלו להעלות דוגמאות ולהתייעץ לגבי אתגרים ביחסים אלו.
היכנסו עכשיו לשרשור האירוח וכיתבו לאורחת! 

לצפיה ב-'דרכון אנגלי לילדים שלי'
דרכון אנגלי לילדים שלי
03/06/2018 | 12:16
1
16
שלום,
יש לי דרכון אנגלי מכח זה שאבא שלי נולד באנגליה.
האם ישנה אפשרות לעשות דרכון אנגלי גם לילדים שלי???
אשמח לתשובה
יום טוב
לצפיה ב-'כנראה שלא'
כנראה שלא
05/06/2018 | 07:36
11
אם את לא ילידת בריטניה או חיית שם לפחות 3 שנים לפני הולדת הילדים אז אין בסיס להשגת אזרחות בריטית לילדים.
לצפיה ב-' שינוי שם וויזה לארה"ב'
שינוי שם וויזה לארה"ב
27/05/2018 | 17:11
29
שלום רב,

שיניתי שם, ליתר דיוק הוספתי שם נוסף על השם הקיים. כתוצאה מכך הנפיקו לי דרכון ישראלי חדש. יש לי ויזה לארה"ב בתוקף לעוד כ-6 שנים. אבל השם בה הוא כמובן בלי השם שהוספתי. מה לעשות, אפשר לעדכן שם בויזה? או שזה לא משנה? או שצריך בכלל להוציא ויזה חדשה?

בתודה מראש.
לצפיה ב-'שאלה טכנית לגמרי לגבי מילוי בקשה לדרכון אנגלי'
שאלה טכנית לגמרי לגבי מילוי בקשה לדרכון אנגלי
23/05/2018 | 13:49
21
אני מנסה למלא את הטפסים לבקשת דרכון , באתר יש אופציית לוג אין  (כלומר ניתן להרשם, עם יוזרניים וסיסמא כדי שאפשר יהיה לחזור לטופס בהמשך אם עוזבים באמצע ) אבל הוא לא נותן לי אופציית הרשמה... - או שאני לא מוצאת אותה
מה אני מפספסת? איפה זה מתחבא? 

לצפיה ב-'שוב אני, הפעם לגבי הוצאת דרכון בריטי'
שוב אני, הפעם לגבי הוצאת דרכון בריטי
16/05/2018 | 08:48
2
39
שלום

לפי ההנחיות באתר השגרירות הבריטית, אחד מהמסמכים הנלווים לטופס הוצאת הדרכון שעלי לשלוח להם הוא תעודת הנישואים של ההורים שלי, מתורגמת לאנגלית.

פניתי לנוטריון שאני מכירה והוא אמר לי שהסכום שאני אצטרך לשלם לו על התרגום+האישור הנוטריוני הוא די מטורף- יותר יקר מהסכום שאני אשלם על הדרכון עצמו.

כדי לחסוך בעלויות ניסיתי לברר בעצמי מול המידע באתר שירות הוצאת הדרכונים ומול השגרירות בת"א וקיבלתי מידע סותר- מקור אחד (האתר של שירות הוצאת הדרכונים) אמר שמספיק להשיג תרגום ממקור מוסמך ולהצהיר עליו שהוא נכון ונאמן, מקור אחר (מייל ששלחתי להם ושבו הם השיבו בצורה כללית מאד והתעלמו מהשאלה המפורטת שלי) הפנה אותי אל רשימה ספציפית של מתרגמים שהשגרירות עובדת מולם, כולם עורכי דין ונוטריונים בלבד.

האם יש צורך ממשי באישור מנוטריון, בעלות של לפחות 400 ש"ח, או שאני יכולה לפנות לחברת תרגום כלשהי ולבקש מהם תרגום רשמי, ללא אישור נוטריוני? 
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
16/05/2018 | 16:38
1
28
את גם אזרחית אמריקאית וגם בריטית?
לצפיה ב-'כן.'
כן.
16/05/2018 | 18:02
11
לצפיה ב-'דרכון בריטי'
דרכון בריטי
07/05/2018 | 17:35
1
46
אבי ז"ל נולד (וגדל באנגליה) . היה בעל אזרחות בריטית ודרכון בריטי כל חייו. אני נולדתי בשנת 1982 - הבנתי שאני זכאית בעצמי לדרכון בריטי בזכות אבא (שהיה נשוי לאמא כשנולדתי...)  האמנם? 

לצפיה ב-'אכן'
אכן
09/05/2018 | 09:35
33
לפי מה שתיארת את אזרחית בריטית מלידה ויכולה כמובן להגיש בקשה לדרכון  אם תחפצי בכך תיצטרכי להשיג, בין שאר המסמכים את תעודת הלידה שלו.
לצפיה ב-'מתי לא יצטרכו ויזה לארה"ב'
מתי לא יצטרכו ויזה לארה"ב
01/05/2018 | 09:10
1
49
יש למישהו מושג מתי זה קורה?
לצפיה ב-'הנבואה ניתנה לשוטים'
הנבואה ניתנה לשוטים
01/05/2018 | 15:25
37
וגם אל תבנה על זה
לצפיה ב-'דרכון עים ויזה פג תוקף'
דרכון עים ויזה פג תוקף
01/05/2018 | 15:14
2
28
ברשותי דרכון הכולל ויזה לארה"ב .הויזה תקפה ל10 שנים אבל הדרכון פג תוקפו .מה התהליך כדי להעביר את הויזה לדרכון החדש
בתודה
לצפיה ב-'לא צריך להעביר'
לא צריך להעביר
01/05/2018 | 15:24
1
26
הויזה תמשיך לשכון בשלום בדרכון הישן/פג תוקף ואתה תיצטרך להציג אותו בכניסה לארה"ב יחד עם הדרכון החדש.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/05/2018 | 15:32
6
לצפיה ב-'נראה לי עבדו עלי...'
נראה לי עבדו עלי...
22/04/2018 | 20:50
1
69
לפני שנתיים נרשמתי לאתר Global USA Green Card להוצאת גרין קארד לארה"ב
פעם אחת הם כן רשמו אותי להרשמה של ההגרלה, אבל בפעם השניה הקוד לא תקין.
ניסיתי לצור קשר וכמובן אין מענה.

כמה דברים שאני צריך לדעת ואני דואג מהם:
1. הכסף אבוד? אין מצב לנסות להחזיר?
2. הפרטים שלי נמצאים במאגר שלהם, מה אני יכול לעשות בנידון.

לצפיה ב-'הכסף אבוד'
הכסף אבוד
26/04/2018 | 10:00
39
הרשמה להגרלת הגרין קארד אפשרית באופן עצמאי באתר הרשמי של ההגרלה. אין צורך בחברות תיווך לצורך העניין. החברות האלה לוקחות את הכסף ונעלמות.
לצערי אין לי את הכתובת של האתר הרשמי. תוכל להתעניין בפורום עוברים לארצות הברית.
לצפיה ב-'אזרחות לאח'
אזרחות לאח
21/04/2018 | 22:49
25
שלום לכולם
אשמח לקבל עזרה ממביני עניין
שאלה:האם זה נכון שקיימת אפשרות לאזרח אמריקאי לבקש אזרחות או גרין קארד או כל אישור חוקי אחר בעבור אח או אחות?
אם כן, זה משנה בן כמה האזרח האמריקאי ובן כמה האח?
מדובר באבי (62) שמעונין בפנסיה לעבור עם אימי לכמה שנים לארה"ב ואח"כ להמשיך לטייל, אחיו בארה"ב (54) אזרח כמובן עם משפחה וקריירה
תודה לעונים
לצפיה ב-'מסמכים דרושים להוצאת Social Security Card'
מסמכים דרושים להוצאת Social Security Card
16/03/2018 | 09:48
2
55
שוב שלום,

בהמשך להמלצות הקונסוליה ואלה שקיבלתי פה, קבעתי תור להוצאת המספר והכרטיס הנ"ל בקונסוליה בי-ם.
הבנתי שאני צריכה להציג הוכחות להעדרות ארוכה מארה"ב שבגללה לא הוצאתי מספר, אבל איזה מסמכים בדיוק יש להביא? תעודת לידה (הוצאתי בעבר אחת רשמית מתורגמת) ודרכון אמריקאי כמובן, אבל מגיל הילדות-בגרות יש לי רק תעודות סיום בי"ס בעברית שלא נראות בכלל כמו מסמכים רשמיים. מגיל 18 ואילך יש לי אישור על שירות לאומי ותלושי משכורת, אבל גם הם כולם בעברית. האם משהו כזה יתאים, והאם עלי למצוא נוטריון שיתרגם לי את המסמכים? כמו כן, מה טווח ההיעדרות שעלי להציג? כל שנה, או רק כמה דוגמאות פה ושם?

תודה מראש!
לצפיה ב-'הצעות'
הצעות
17/03/2018 | 22:34
1
43
לא מכיר את התהליך האמריקאי אבל מציע:
1. לנסות לברר עם הקונסוליה את השאלות שלך. אין אתר, מסמכים שמפרטים או מדריכים מה להביא?
2. משרד הפנים הישראלי יכול לספק תמצית רישום של כניסות ויציאות מהארץ ודרך זה את יכולה להוכיח לדעתי שחיית בארץ במשך תקופה ארוכה
לצפיה ב-'יש אתר,'
יש אתר,
18/03/2018 | 06:04
29
אבל הם כתבו לי את הדוגמאות שהבאתי- תעודות ב"יס ואישורי עבודה. אך אנסה לשלוח להם מייל. בנוסף אנסה להוציא את האישור הנ"ל, נשמע שהוא יעזור לי.

תודה רבה!

לצפיה ב-'שאלה לגבי קבלת אזרחות אמריקאית'
שאלה לגבי קבלת אזרחות אמריקאית
15/02/2018 | 08:50
3
88
האם אפשרי ואם כן, מה נדרש כדי לקבל אזרחותעברו אימי במצב הבא:
סבתי וסבי היו  אזרחים אמריקאיים שהתגוררו בארה"ב
אך נפטרו לפני 21 שנים.
אחיה של אימי ואחותה מתגוררים בארה"ב והם משפתחה היחידה.
אימי מחזיקה בדרכון ישראיל בלבד.
כעת היא רוצה להשיג אזרחות אמריקאית ואולי בשלב הבא אני כבנה אוציא אזרחות אמריקאית גם כן.
אודה לעזרתכם.

לצפיה ב-'היכן אמא שלך נולדה?'
היכן אמא שלך נולדה?
16/02/2018 | 00:10
2
37
לצפיה ב-'נולדה במצרים ועלתה עם הוריה ואחיה לארה"ב בגיל צעיר יחסית'
נולדה במצרים ועלתה עם הוריה ואחיה לארה"ב בגיל צעיר יחסית
18/02/2018 | 08:41
1
84
אך לא ניתנה לה אזרחות שם (היא לא שהתה תקופה ארוכה מידי שם) כל שאר משפחתה נשארה שם וקיבלה אזרחות.
לצפיה ב-'כפי שציינת אימך אינה אזרחית אמריקאית'
כפי שציינת אימך אינה אזרחית אמריקאית
18/02/2018 | 22:41
107
ולמיטב ידעתי גם אין לה בסיס לקבלת אזרחות אמריקאית. מכאן נגזר שגם לך אין זכות כזו אם כי ייתכן שאולי משפחה שם יכולה לעזור לך בקבלת ויזת הגירה כלשהיא (לא מומחה בעניין). ואגב, לארה"ב מהגרים.גם אם זה ממצרים. רק לישראל עולים.
לצפיה ב-'האם זה נכון שהחיים בארה"ב יותק קלים מבארץ ?'
האם זה נכון שהחיים בארה"ב יותק קלים מבארץ ?
13/02/2018 | 15:44
1
82
כמה שעות עובדים ביום  ? כמה מס משלמים?
לצפיה ב-'אין כמו ארץ ישראל'
אין כמו ארץ ישראל
01/05/2018 | 09:11
48
אני מאמין בארץ ישראל
לצפיה ב-'דרכון מתקופת המנדט בריטי ואזרחות'
דרכון מתקופת המנדט בריטי ואזרחות
10/02/2018 | 19:20
1
127
ברשותי דרכון של סבי מתקופת המנדט הבריטי. האם יש אפשרות כלשהי או תרחיש מסויים שבו זה יקנה לי אזרחות בריטית?

לצפיה ב-'לא'
לא
10/02/2018 | 19:45
96
ויש בהמשך הפורום הזה שרשור שמסביר למה (לא).
לצפיה ב-'שאלה על הוצאת דרכון בריטי'
שאלה על הוצאת דרכון בריטי
09/02/2018 | 17:01
1
465
שלום,

למיטב ידיעתי ולפי המידע שקיבלתי באתר השגרירות יש לי זכאות לדרכון בריטי (אבי היה אזרח בריטי (מלידה) בזמן שנולדתי, הורי היו נשואים), אבל בזמן שבו מילאתי את טופס הבקשה ראיתי שבמקרה שהבקשה נדחית לא מקבלים את הכסף (110 פאונד) חזרה. מכיוון שזהו סכום לא מבוטל, האם יש דברים מיוחדים שעלי לציין בטופס/לבדוק לפני שאשלח את הבקשה, כדי לוודא שהיא תעבור בהצלחה? והאם רצוי שאצלם ואשלח את הדרכון הבריטי של אבי, או שמספר הדרכון מספיק?

בנוסף, יש לי דרכון אמריקאי שנמצא כרגע בתהליכי חידוש ולא נמצא אצלי. האם חובה עלי לצרף אותו לטופס בקשת הדרכון, או שמספיק לי לצרף את הדרכון הישראלי שלי?
לצפיה ב-'לא נראה לי שאתה בכיוון הנכון'
לא נראה לי שאתה בכיוון הנכון
09/02/2018 | 23:10
131
מציע לך לעבוד לפי הלינק הבא:
תענה על כל השאלות ובסוף תגיע גם לטופס הבקשה והנחיות רלוונטיות וגם (ולא פחות חשוב) לינק לאיזה מסמכים לצרף לפי הגיל והנסיבות שלך. 
למיטב זכרוני למשל, הדרכון הבריטי של אבא שלך לא כל כך רלוונטי - צריך תעודת לידה שלו (כדי לוודא שהוא אכן נולד בבריטניה) וגם תעודת נישואין שלו. וכן, צריך עותק מצולם של כל הדרכונים הנוכחיים שלך. אם יש לך ישראלי ואמריקאי אז את שניהם.
לצפיה ב-'אזרחות בריטית לתינוק'
אזרחות בריטית לתינוק
09/02/2018 | 20:45
1
80
בעלי בעל דרכון בריטי, מכיון שאבא שלו נולד וחי באנגליה עד הבגרות.
בעלי נולד בארץ, האם כשיוולד לנו ילד בארץ התינוק יוכל לקבל דרכון בריטי, או שהתינוק חייב להיוולד על אדמת אנגליה בשביל שזה יקרה?
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
09/02/2018 | 22:14
74
הורשת האזרחות הבריטית לילדכם אפשרית רק אם יוולד בבריטניה או אם במקרה בעלך גר 3 שנים רצופות בבריטניה (ויכול להוכיח את זה) באיזהשהיא תקופה לפני לידת התינוק. במקרה האחרון האזרחות אינה אוטומטית ודורשת רישום. במקרה של לידה בבריטניה האזרחות עוברת אוטומטית.
לצפיה ב-'ויזת EEA Family Member לחצי שנה'
ויזת EEA Family Member לחצי שנה
07/02/2018 | 18:18
1
71
מישהו יכול לשלוח את הלינק של משרד הפנים הבריטי של הבקשה הראשונה שצריך למלא  בארץ בכדי לקבל את ויזת EEA  Family Member לחצי שנה עבור בת זוג ישראלית (נשואים) לבן זוג עם דרכון אירופאי (לא בריטי) שרוצים לעבור לאנגליה.
תודה.
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
07/02/2018 | 19:56
40
לצפיה ב-'שאלות לגבי Social Security, אפשר גם?'
שאלות לגבי Social Security, אפשר גם?
05/02/2018 | 11:59
2
113
שלום

הלכתי לחדש את הדרכון האמריקאי שלי, בלי מספר ביטוח לאומי כי מעולם לא הוצאתי, והפקיד עשה חצי פרצוף ואמר שהוא ממליץ לי ללכת להוציא מספר ביטוח לאומי. האם יש לי באמת צורך/חובה להוציא אחד, אם אני לא מתכננת להגר ולעבוד בארה"ב, או שזה רק כדי שהם יוכלו לדרוש ממני לדווח על מיסים ושטויות כאלה?

תודה מראש!
לצפיה ב-'שטויות? ממש לא'
שטויות? ממש לא
07/02/2018 | 13:53
1
102
לצפיה ב-'אה וואו לא ידעתי'
אה וואו לא ידעתי
07/02/2018 | 17:21
68
מזל ששאלתי, ואתחיל בתהליך להוצאת המספר. תודה רבה!
לצפיה ב-'הוצאת ויזה לארהב - '
הוצאת ויזה לארהב -
06/02/2018 | 12:56
60

היי,
אבד לי הדרכון הישן ובו הויזה לארהב שפג תוקפה. אני בתהליך מילוי פרטים להוצאת ויזה חדשה , אך יש שאלות לגבי הויזה הקודמת ואין לי את המידע , האם יש פתרון ? מה אפשר לעשות ?

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד דליה סקלאר, מייסדת משרד Drsi Law ובוגרת בית הספר למשפטים באוניברסיטת מנצ'סטר, הינה חברה בלשכת עוה"ד הישראלית ובאיגוד עוה"ד המתמחים בהגירה לבריטני
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דליה סקלאר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו