לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
20802,080 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום דרכון רומני

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'ערבים (ערבות) לצו עיכוב יציאה מהארץ'
ערבים (ערבות) לצו עיכוב יציאה מהארץ
11/09/2019 | 09:50
2

בס"ד

שלום רב,

שמי ישראל, אני בהליך פשיטת רגל מעל שלוש שנים לכן יש כנגדי צו עיכוב יציאה מהארץ מה שאומר שאני לא יכול לחדש דרכון ו/או לעזוב את הארץ.
יש לי בעיה בריאותית, דנטלית, מה שמגביל אותי בחיי היום יום ומלווה בכאבים עזים במהלך רוב היום.

קרוב משפחה שלי מתגורר בחו"ל ומוכן לממן לי את הטיפול הנדרש אצלו (ברומניה), מכיוון וההליך זול יותר ובארץ העלות היא כמה עשרות אלפי שקלים.
מכיוון ואני בפשיטת הרגל אין לי אפשרות לעזוב את הארץ אלא באמצעות בהצגת ערבים בלבד. רציתי לשאול האם מישהו יצא לו להיתקל במצב שכזה? אם כן, מהיכן ניתן להשיג ערבים? אני די מתוסכל מכל העניין.

תודה.

לצפיה ב-'נוטריון לתרגום מסמכים ברומנית'
נוטריון לתרגום מסמכים ברומנית
28/08/2019 | 14:32
8
מה שחשוב לדעת על תרגום וחתימת נוטריון – רומנית
כמו כל נוטריון אחר, גם נוטריון העוסק בתרגום מסמכים מ ואל רומנית הוא עורך דין בהכשרתו, שהוא בעל ניסיון רב בעבודה כעורך דין בישראל, ובעל אישור לעסוק ולתת שירותים נוטריוניים מטעם מדינת ישראל.
כאשר נוטריון חותם על עותק של מסמך, תרגום מסמך או מאמת חתימה של אדם – יש לכך תוקף חוקי במדינת ישראל. תוקף חתימת נוטריון שקול לעדות בבית משפט ויכול לשמש כראייה גם בפני מוסדות מדיניים וגם בבתי המשפט.
חותמת אפוסטיל היא חותמת שמאשרת את התוקף הבינלאומי של מסמך שתורגם על ידי נוטריון לרומנית. חותמת זו ניתן להשיג בבתי משפט השלום תמורת 34 ₪ לחתימה או כחלק מהשירותים שאותם נוטריון לרומנית מציע. רומניה היא אחת המדינות החתומות על האמנת האג 1961 ולכן מקבלת את התוקף המשפטי הבינלאומי של חותמת אפוסטיל.
נוטריון לשפה הרומנית הוא נוטריון שגם שולט היטב בשפה הרומנית וגם אחד שמכיר את החוקים והתקנות ברומניה. באמצעות תרגום מסמכים לרומנית באמצעות נוטריון הדובר את השפה הרומנית ניתן להימנע מתקלות שעלולות לדרוש תרגום חוזר של המסמכים, או תיקוף מפשטי נוסף שלהם.
כאשר דרושים מספר העתקים של תרגום המסמכים, יש לחתום בחתימת נוטריון על כל אחד מהמסכים והתרגומים. עלות קבלת עותק נוסף של תרגום החתום בחתימת נוטריון לאחר שנעשה תרגום נוטריוני שנחתם על ידיו עולה 78 ₪, כולל מע”מ.
051-55-33-400
לצפיה ב-'אזרחות רומנית'
אזרחות רומנית
30/05/2019 | 16:47
52
שלום,
אני ילידת רומניה. מישהו יכול להמליץ לי על עורך דין או חברה אמינים לא יקרים לצורך קבלת אזרחות רומנית עבורי ושני ילדי הבוגרים?
מה לגבי לעשות את התהליך לבד?
מישהו יכול להמליץ על נוטוריון שמבצע תרגומים ואפוסטיל למסמכים?
מישהו מכיר את עמותת אזרחים ושורשים?
תודה רבה,
שרה
לצפיה ב-'דרכונים לילדים'
דרכונים לילדים
18/03/2019 | 14:30
47
שלום,

סיימתי את תהליך הוצאת הדרכון בשבילי. כעת אני מעוניין להוציא דרכון לילדיי.
מה התהליך כולל? (תעודת לידה רומנית? אזרחות רומנית? השבעה? עוד משהו בנוסף?)
כמה זמן בממוצע יקח התהליך?
ילדיי בגירים- בשנות ה 20.

תודה מראש,
דוד
לצפיה ב-'עורך דין ברומניה '
עורך דין ברומניה
05/02/2019 | 07:43
1
83
היי מחפש עורך דין שנמצא ברומניה שיוכל לעזור בתהליך הוצעת דרכון רומני, 
אשמח גם להגיע לרומניה במקרה הצורך   תודה לעוזרים 
לצפיה ב-'עו"ד מומלץ ברומניה'
עו"ד מומלץ ברומניה
16/02/2019 | 21:08
71
את יכולה לכתוב לי בפרטי ואמסור לך
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:10
11

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'לסגור את הנושא ולשלב איכות ואמינות וכמובן במחיר סביר והגיוני'
לסגור את הנושא ולשלב איכות ואמינות וכמובן במחיר סביר והגיוני
07/01/2019 | 11:00
20
שלום וברכה , אפשר להיעזר בקבלת פרטים של מישהו/מישהי כדי לפנות אליהם בנושא , מדובר בערך בלפחות 4 דרכונים כך שהעלות כאן היא פרמטר עקרוני ואפילו אשמח לפנות לבעל מקצוע ברומניה (עו"ד) כדי לצמצם עלויות ( ציפור לחשה לי שמדובר בערך במינימום 1000 $ לאדם ) כך שכל דרך היא אפשרית אפילו לבד אם מישהו יכול להדריך או שעדיף להיעזר בבעל ...., אשמח לתגובות .
יום מהמם לכולם
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:57
7

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:24
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'תעודת לידה דרך השגרירות'
תעודת לידה דרך השגרירות
13/11/2018 | 12:16
61
האם ניתן לקבל את עזרת השגרירות בהשגת תעודת הלידה הרומנית ? התעודה נמצאת כיום בבית העירייה.
ניתן להעביר את המסמכים ( תעודת לידה + נישואין + פטירה ) ויעזרו בשגרירות לקבל העתק של התעודה או רק בהגעה פיזית לבית העירייה זה אפשרי ( בין אם שלי / של מיופה כוח )

בנוסף מה הסיכוי לקבל צילום של המקור מהספר ולא רק העתק של התעודה ?

תודה.

לצפיה ב-'עזרה בהוצאת תעודת לידה חדשה ואישור אזרחות'
עזרה בהוצאת תעודת לידה חדשה ואישור אזרחות
02/11/2018 | 20:17
62
שלום רב, בטעות עשיתי למינציה לתעודת הלידה הרומנית שלי וכן לאישור האזרחות, לכן הם אינם תקפים. אני זקוק להם בדחיפות כדי להגיש בקשה למלגה ללימודי דוקטורט בספרד. ללא המסמכים האלה אין לי יכולת להגיש את הבקשה.

אני זקוק לעזרה בתמורת תשלום כמובן למישהו שיעזור לי להוציא תעודות חדשות מאחר ואינני דובר רומנית כלל אלא ספרדית ועברית בלבד.

אשמח אם יש כאן מישהו שדובר רומנית ויכול לעזור תמורת תשלום כמובן.
לצפיה ב-'דרכון רומני - חברת citiz'
דרכון רומני - חברת citiz
29/10/2018 | 13:19
234
שלום
האם יש מישהו שעובד או עבד בעבר עם חברת citiz, רן גולן
להוצאת דרכון רומני?
אני עובד איתם ונתקל בקשיים
אשמח לשמוע מעוד מישהו שעבד איתם, אפשר גם בפרטי
תודה
דרור
לצפיה ב-'טקסט השבעה'
טקסט השבעה
02/09/2018 | 21:29
1
144
האם ניתן לקבל ממישהו את הטקסט להשבעה, כתוב בעברית? (לא מתורגם. אלא כתוב באותיות עבריות).
תודה
לצפיה ב-'מתקנת את הנוסח:'
מתקנת את הנוסח:
02/09/2018 | 22:01
101
האם ניתן לקבל ממישהו את הטקסט להשבעה, כתוב באנגלית? (לא מתורגם. אלא כתוב באותיות באנגלית, כדי לדעת כיצד להגות נכון את המילים.) 
לא טקסט ברומנית. אני מובנת?
תודה
לצפיה ב-'חידוש דרכון רומני'
חידוש דרכון רומני
08/05/2018 | 08:42
2
249
אז הגיע זמני לחדש את הדרכון הרומני - מישהו עשה זאת מול הקונסוליה? עלות? טפסים? טיפים? דגשים?
בברכה, אלעד
לצפיה ב-'חידוש דרכון רומני'
חידוש דרכון רומני
16/10/2018 | 12:28
1
113
שלום,
על מנת לחדש את הדרכון הרומני צריך לקבוע תור בקונסוליה - לצורך קביעת התור יש לסרוק את המסמכים המקוריים ולהמתין לאישור של הקונסוליה לתאריך של התור.
המסמכים שצריך לסרוק הם: תעודת לידה רומנית, דרכון ישראלי, דרכון רומני ואם נשואים אז גם תעודת נישואין רומנית.

שמואל
לצפיה ב-'איזו בקשה צריך להגיש באתר?'
איזו בקשה צריך להגיש באתר?
12/11/2018 | 15:05
63
אשמח להכוונה לגבי בקשה לחידוש דרכון באתר הקונסוליה - יש באתר כל מיני סוגי בקשות שכולן קשורות לדרכונים (צירפתי צילום מסך). על איזה קישור צריך ללחוץ? חידוש הדרכון הוא עבורי ועבור ילדיי. תודה, אידית.

לצפיה ב-'הגעת לשגרירות'
הגעת לשגרירות
16/04/2018 | 14:12
1
336
יש לי דרכון רומני ואני רוצה להוציא דרכון לילדים. כל המסמכים כבר מוכנים ואני רק צריכה להגיע לשגרירות על מנת להגיש את הטפסים ולהנפיק את הדרכון.
האם ניתן להגיע לשגרירות מתי שרוצים או צריך להזמין מראש תור דרך האתר?
איך עושים את זה?

לצפיה ב-'דרכון רומני לילדים'
דרכון רומני לילדים
16/10/2018 | 12:30
70
שלום,

האם הילדים קטינים או בגירים? האם לילדים יש כבר תעודות לידה רומניות עם מספר זהות רומני?

שמואל
לצפיה ב-'רוצה אזרחות רומנית- כיצד?'
רוצה אזרחות רומנית- כיצד?
10/04/2018 | 16:20
1
222
מעוניין באזרחות רומנית לילדי ונכדי ,נולדתי 1946 ברומניה ,עלינו לארץ יולי 1950 , אין ברשותי תעודת לידה רומנית.
אודה לתשובתך
לצפיה ב-'אזרחות רומנית'
אזרחות רומנית
16/10/2018 | 12:32
93
שלום,

לצורך הוצאת אזרחות רומנית נדרשת תעודת הלידה של היליד הרומני. באמצעות תעודת הלידה ניתן לבקש אזרחות עבור הצאצאים של היליד הרומני.
נשרדות תעודות לידה של כל הילדים והנכדים שמעוניינים באזרחות הרומנית וכן תעודות נישואין של מי שנשוי ותעושות שינוי שם של מי ששינה את שמו מאז הלידה. 
שמואל

לצפיה ב-'מלווה מורשה'
מלווה מורשה
05/03/2018 | 13:46
125
מה זה מלווה מורשה ואיך יוצרים קשר עם מישהו כזה?
לצפיה ב-'האם אתה יכול לרשום ....'
האם אתה יכול לרשום ....
14/08/2017 | 15:04
211
האם אתה יכול לרשום מה התהליך ? מה צריך להביא? כמה זמן זה לוקח? וכד׳
לצפיה ב-'מתורגמן מורשה לשפה הרומנית'
מתורגמן מורשה לשפה הרומנית
06/07/2017 | 21:11
5
303
שלום,
ביקרנו בשבוע שעבר בקונסוליה לצורך הגשת מסמכים לאזרחות. לא התקבלנו בטענה שאיננו דוברי רומנית.
לדבריהם, ניתן להגיע עם מתורגמן מורשה על-ידיהם. האם מישהו מכיר ויכול להעביר פרטי קשר של מתורגמן מורשה?
לצפיה ב-'מתורגמן מורשה לשפה רומנית'
מתורגמן מורשה לשפה רומנית
29/10/2017 | 21:10
180
כך קרה גם לי. האם מישהו מכיר מתורגמן מורשה על ידי הקונסוליה?

לצפיה ב-'מתורגמן מורשה לשפה רומנית'
מתורגמן מורשה לשפה רומנית
29/10/2017 | 21:14
2
135
מקרה דומה קרה גם לי. האם מישהו מכיר מתורגמן מורשה על ידי הקונסוליה?
לצפיה ב-'לגבי תרגום שיחה'
לגבי תרגום שיחה
13/12/2017 | 20:35
1
148
האם הגעת עם אדם שדובר היטב את שתי הספות, רומנית ועברית, והקונסוליה סרבה לאפשר לך מתן שירות?
לצפיה ב-'הגעת מלווה הדובר את שתי השפות'
הגעת מלווה הדובר את שתי השפות
15/12/2017 | 11:03
181
דורון הי,
לקונסוליה הרומנית נהלים משלה המשתנים מפעם לפעם.
המצב כיום הינו שיש להתלוות עם מתורגמן מוסמך רומני בניגוד לאדם השולט בשתי השפות.

בברכה,

עו"ד אייל ברקן
לצפיה ב-'"מתורגמן מורשה"'
"מתורגמן מורשה"
13/12/2017 | 19:23
148
יכול להיות שלא הבנת מה שאענו לך? אני רק שואל, ליתר ביטחון. כאיקרון, אין דבר כזה, מתורגמן מורשה על ידם. על ידי מי בדיוק? על ידי הקונסול? ע"י השגרירה? לפי איזה חוק? 
מסמכים שתורגמו על ידי מעולם לא הוחזרו. 
אני לא "מורשה" על ידם, אני מורשה על ידי החוק הישראלי. 
מה שאני שמעתי מלקוחות הוא שהיו מקרים שאישורים נוטריוניים שאושרו על ידי נוטריון שלא הצהיר שהוא דוהר רומנית לא אושרו. מה שנקרא אישור הצהרת מתורגמן, להבדיל מאישור תרגום נוטריוני.
בכל מקרה, אם אכן זה המצב, בקש מהם רשימה של המסמכים.
לצפיה ב-' פתיחת פורום דרכון רומני '
פתיחת פורום דרכון רומני
02/07/2017 | 12:19
221

אנו מברכים את עו"ד אייל ברקן על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד!

המשך גלישה מהנה

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ