לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום זוגות מעורבים
בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגות מעורבים

בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

עלויות פתיחת תיק חיים משותפים
10/02/2016 | 22:27
4
48
היי
האם במעמד הריאיון שלאחריו אמורים לקבל את ויזת ב1 נגבה תשלום נוסף בנוסף על האגרה ששילמנו בפגישה הראשונה לפתיחת התיק?
כל החלפת אשרה
11/02/2016 | 08:33
1
40
עולה 180 ש"ח.. תוסיפי לזה גם אינטר ויזה ליציאה וכניסה חופשית, עוד 180 ש"ח.
אינטר ויזה
11/02/2016 | 12:05
33
היום שילמתי 175 . רק
היום הלכתי לבד . נתתי צ'ק 175 ש"ח
ללא אישתי וולא כרטיס טיסה . רק הצגת ת.ז. שלי

ומיד נתנו מדבקה
לא משלמים שוב
11/02/2016 | 10:13
38
אם שילמתם על ויזת ב/1 בעת הגשת המסמכים, אז במועד הראיון אתם לא אמורים לשלם שוב (בעצם שילמת על אשרת ב1 בעת הגשת המסמכים, אך תקבלו אותה רק לאחר הראיון. )

*אל תשכחו להביא את הקבלה על התשלום
**בנוסף צריך לשלם על אינטר ויזה
תודה רבה לכולם אנחנו כבר אחרי עם ויזת ב1 בידנו:)
11/02/2016 | 13:42
23
כניסה חוזרת לארץ לתייר
10/02/2016 | 12:58
1
56
חמותי הייתה בשנת 2015 חצי שנה בארץ כתיירת. מיולי עד דצמבר. עכשיו, בחלוף חודשיים בלבד מאז שחזרה לארצה, מעוניינת חףלהגיע לישראל פעם נוספת, לתקופה של 3 חודשים. האם יכולים לעשות לה בעיות בשדה תעופה ולא להכניס אותה? היא בת 60 ומגיעה בשביל לשמור על הנכדים שלה. כמובן שנצייד אותה במכתב הסבר מתאים. השאלה האם יש איזשהו חוק נגד ביקור חוזר בארץ לאחר שהייה של חצי שנה? אשמח לשמוע מבעלי נסיון. תודה
תשובה
11/02/2016 | 10:09
25
תלוי מאיזה מדינה חמותך מגיעה. ישנם מדינות שישראל מגבילה את כמות הימים השנתית שתייר יכול לשהות.
כמו כן באופן כללי, האם יכולים לעשות לה בעיות? תאורטית כן. יושבים שם פקידים שלפעמים השיקול הדעת שלהם שואף ל-0.

טופס מצב חשבון
09/02/2016 | 09:22
19
76
שלום
בבקשה לחידוש ויזה משרד הפנים מבקש טופס מצב חשבון לבנק אין מושג מזה
לבעלי נסיון מה צריך לבקש מהבנק אני הפועלים
תודה
דף תנועות אחרונות סטנדרטי
09/02/2016 | 09:29
53
אפשר להוציא לבד ממכשיר המידע של הבנק
אני לא מוציא להם דף חשבון
09/02/2016 | 11:28
56
הם לא צריכים לדעת את הפעולות בחשבון
אני גם לקוח בנק הפועלים,אני מוציא להם אישור ניהול חשבון משותף בבנק לשנינו 
חשבון בנק משותף
09/02/2016 | 12:03
12
67
מסמכי חשבון בנק הם בין המסמכים החשובים, שיש בהם כדי להוכיח את כנות הקשר וקיום משק בית משותף.

לכן, אני תמיד מקפיד שיוגשו שלושה מסמכים:
1. אישור הבנק על ניהול חשבון משותף - בגלל שבדף החשבון הרגיל לא תמיד רואים את השמות של שני בני הזוג, בגלל חוסר מקום.
2. תדפיס תנועות בחשבון - להראות שהזוג לא רק פתח חשבון משותף אלא גם עושה בו שימוש בחיי היום יום [מי שמאוד מפריע לו שיראו את היתרות, אפשר למחוק].
3. תדפיס תנועות של כרטיס האשראי של בן/בת הזוג הזר - שוב, כדי להראות שהוא עושה שימוש חופשי בכסף שבחשבון ולא רק רשום.

ומקרה קיצוני שנתקלתי - כאשר לבת הזוג הזרה היה חשבון נפרד, דרשו לקבל תדפיס תנועות מפורט של החשבון שלה.
אמרו שרוצים לראות אם בן הזוג הישראלי מבצע לה הפקדה חודשית קבועה, המעידה לטענתם שהוא משלם לה בעקיפין משכורת - וזו הוכחה, לטענתם, שלא מדובר בקשר אמיתי [אך, שוב, זה היה מקרה בודד שהיה חשש לכנות הקשר].

בהצלחה
יוני 
אין לנו חשבון משותף
09/02/2016 | 12:42
10
61
אין לנו חשבון בנק משותף הם יעשו בעיות?
אולי ישאלו
09/02/2016 | 14:20
7
58
הרי כשמנהלים משק בית משותף (בלי קשר לזוגות מעורבים) אז ההוצאות צריכות לצאת מחשבון כלשהו. גם אם בת הזוג אינה שותפה בחשבון היא צריכה להשתמש בכרטיס אשראי / צ'קים וכד'. אפשר לעשות זאת בחשבונות נפרדים אבל זה מסורבל. מדוע לא להשתמש בחשבון משותף? 
יש בנקים
09/02/2016 | 19:01
4
45
המסרבים לפתוח חשבון משותף עם אזרח זר או מטילים מגבלות על חשבון שכזה.

לאשתי יש חשבון נפרד. לה יש יפוי כוח בחשבון שלי, ולי יש יפוי כוח בחשבון שלה.

עובד יופי.
המלצה
10/02/2016 | 17:12
27
מכיוון שבמקצועי אני יועץ לכלכלת המשפחה אגיד כך:
- חשבון בנק משותף הוא המלצה לכל משק בית. זה מפשט מאד את הניהול
- אם יש גם עסק כדאי שהוא יתנהל בחשבון  נפרד
- מי שרוצה לשמור על נכסיו מלפני הזוגיות מוטב שיערוך הסכם ממון. הפרדת חשבונות בנק אינה מונעת מבן הזוג לדרוש חלוקת נכסים בעת הפרידה. אפשר כמובן להחזיק חשבונות נוספים שאינם משמשים לניהול השוטף של משק הבית (השקעות, חסכונות וכד')
- בנקים שאינם מוכנים לפתוח חשבון משותף כדאי לעזבם, במיוחד אם הסירוב ממשיך כאשר כבר יש תושבות. כפי שכתבו, בנק לאומי אינו עושה בעיות. יחד עם זאת, הבנקים החמירו לאחרונה את הנהלים בנושא של חשבונות של תיירים (בגלל ענייני מיסוי) ולכן לא כל סניף (גם של לאומי) מסכים לטפל בחשבונות של זרים אבל יש לו סניפים מיוחדים עם אנשי מקצוע שכן מטפלים בזרים. צריך לשאול. 
לאישתי בבנק פםועלים
10/02/2016 | 19:50
2
34
פתחו מיד חשבון בנק . כאשר הייה לה רק דרכון
ומיד הפקידה הציע לה כרטיס אשראי .
היום שלחו מביטוח לאומי מיכתב שרוצים את מס' החשבון שלה 
על מנת לזכות אותה בסכומים שאולי יגיעו לה . כניראה על

הסכומים ששילמה לקופת חולים מכבי .
חשבון משותף לא תופס בביטוח לאומי

מה אתה אומר
10/02/2016 | 21:37
1
18
אדון מנהל . אני לא אומר ,אני כותב כאן
11/02/2016 | 10:17
13
בקשר לזה בתזמון טוב
09/02/2016 | 20:13
1
53
אני עובד מדינה, פתחתי חשבון בבנק יהב בתחילת 2015 על מנת לקחת הלוואה בריבית נמוכה לחתונה וטסתי להתחתן.
אחסוך לכם שהדבר היחיד שטוב ביהב זה רק הריבית הנמוכה שנתנו לי, חוץ מזה הבנק מיושן ולא טכנולוגי, אפליקציה לוקה בחסר, אתר אינטרנט מלפני עשור ותורים אין סופיים בסניף.
כשאישתי היתה עם ב/1 רציתי להוסיף אותה לחשבון.. קיבלתי תשובה שלילית במקום. אמרתי אוקיי, תפתחו לה חשבון משלה ביהב.. שוב תשובה שלילית - אי אפשר.
הלכתי לבנק לאומי ותוך 5 דקות פתחו לה חשבון עם דרכון ואפילו נתנו כרטיס אשראי מקומי.
עברה חצי שנה וקיבלנו כאמור א/5, ניגשתי שוב ליהב וביקשתי לצרף אותה לחשבון. פה כבר אמרו לי "אנחנו נברר" והחזיקו אותי חודש שאם לא הייתי מגיע לסניף אף אחד לא היה טורח להודיע לי את התשובה.
שוב, אחרי כל ההמתנה אמרו לי "אי אפשר, חבל למה לך, זה יגביל אותך, לא תקבל אשראי יהיו הגבלות על החשבון -כל זה בגלל שהיא תושבת ארעית."
פה כבר יצא לי עשן מהאוזניים.. לא עולה בדעתי שמשרד הפנים "המדינה" אישרה את אישתי והיא רשומה אצלי בת.ז כאישתי לכל דבר ועניין, בעלת ת.ז (לא משנה שזה ארעי - גם הדרוזים ברמת הגולן ארעים כבר עשרות שנים) לא תתקבל כשותפה בחשבון שלי ולא תוכל לקבל כ. אשראי!

לכן התחלתי בשבוע האחרון לחפש בנק אחר שיהיה זול מבחינת עמלות (ביהב אין לי עמלות כעובד מדינה) ומצאתי את בנק אגוד עם החשבון ההפוך שלהם שבמקרה היה מעבר לכביש בו נמצא יהב.
שם פתחתי הבוקר חשבון משותף עם אישתי, עם אותה מסגרת שהיתה לי ביהב ואפילו הזמינו לשנינו כרטיסי אשראי רגילים לאחר בירור מול ויזה כאל.

הם טוענים
09/02/2016 | 22:56
41
שמדובר בהוראות של בנק ישראל והם לא יכולים להפר את ההוראות(כך נאמר לי בבנק הפועלים).

יכול להיות, שבבנקים/סניפים אחרים יש מוטיבציה לפתוח חשבונות ולגייס לקוחות חדשים, ולכן הם מעלימים עין. ויכול להיות שפשוט לא בקיאים בכל הוראות בנק ישראל.

בכל אופן, לאישה פתחו חשבון באותם תנאים כמו שלי(ללא עמלות), והאמת אני לא מרגיש מחסור במשהו. עניין האשראי מעצבן, אך גם הוא פתיר. אשתי כבר 3 שנים מסתובבת עם כרטיס אשראי שנושא את השם שלי, ואפילו לא פעם אחת נתקלה בסירוב או בעיה כלשהי.

לא נראה לי שיעשו בעיות בגלל זה
10/02/2016 | 07:16
1
40
גם לנו אין חשבון משותף, אלא שני חשבונות עם יפויי כוח אחד לשני.
לא עשו לנו בעיות עם זה אף פעם, רק שאלו איך אנחנו חולקים בהוצאות
זוג לא חולק בהוצאות
10/02/2016 | 07:28
32
שותף לעסק חולק בהוצאות . בשעות עבודה . וכסף
מעולם בנשואים הקודמים . כאשר קניתי לבית רהיט או משהוא אחר

לא אמרתי לאישתי תני לי חצי . לי ולאישתי היו חשבונות ניפרדים .
הייתי נשוי 47 שנים . כול אחד קנה לבית מה שהייה ניראה לו שצריך
תמיד הגשנו רק אישור חשבון משותף
09/02/2016 | 14:25
48
ומסרתי חשבוניות שרושומות על שנינו בקניות שעשינו,כמו מכונת קפה,טלויזיה,בתי מלון וכדומה 
לא מסרתי מעולם תדפיסי בנק,לא צריך שהם ידעו שאנחנו במינוס,שלא יגידו שאנחנו לא מסתדרים כלכלית 
וזה עבר יופי 
למה לערבב בשר עים חלב
09/02/2016 | 22:34
3
48
אני עצמאי . לי יש חשבון בנק40 שנה בבנק
לאישתי פתחתי ליפני 6 חודשים חשבון בנק ניפרד .
שההכנסות שלה יהיו רק שלה . שמס הכנסה לא יגיד שאני מרויח יותר
לי יש 3 דירות . אז ? אני צריך לירשום את הדירות על שמה ?
עושים בהתחלה הסכם ממון מה שלי ומה שלה .
עוד ליפני החתונה הצגתי  לפקידה . שמשך ה7 חודשים של ההכרות שלחתי לה כ1500$  לתיילנד . כול חודש למחייה . כי היא הפסיקה לעבוד . אז הפקידה לא אמרה . שזה לא כנות הקשר אלה היא מגיע עבור הכסף . כנות הקשר זה חיים משותפים . של לינה ומשק בית . חשבון משותף לא מראה על כלום . סתם מבלבל את היוצרות . במיוחד מי שהוא עצמאי . אין חשבון משותף . אז מגרשים מהארץ את בן/בת הזוג ??

כולנו מכירים את הסיפור שלך
10/02/2016 | 05:54
2
51
ואצלך זה באמת בשר וחלב אך אני לעומתך לא שומר על כשרות.
שכל אחד יתנהל איך שנוח לו.
אנחנו זוג צעיר עם הפרש גילאים של שלוש שנים בינינו, זוג נורמטיבי שרוצה לנהל חיי משפחה. זוג ללא חסכונות שמתחיל באיחור את חייו.

וכן חשבון משותף מראה על קשר רציני יותר, ולא פיקטיבי שנועד לצורך אינטרס כזה או אחר אצל אותו הזוג.

אישתי עצמאית ואנחנו רוצים חשבון משותף לניהול משק הבית יחד.
אישתי עצמאית אתה כותב
10/02/2016 | 07:04
1
53
עסק לפי תקנות מס הכנסה חייב חשבון בנק ניפרד .
אישתך תקבל צ'ק החזר כול שהוא 
מה תספר לפקיד שומה . שיטען שעל הסכום הזה לא הוצאה חשבונית 

מה הבעייה שזוג עם נשואים פקטיוים . יהיו לו חשבון בנק משותף .
עים יתרה אפס ! או כמה שקלים 

צריך להביא רק אישור מהבנק   על קיום חשבון משותף . 
החשבון הבנק  משותף לא מראה על כלום ... לפקידה . אים רוצים לרמות 
זו פעולה הקלה ביותר שניתן לעשות על רמאות 
אגב ביטוח לאומי
10/02/2016 | 07:21
46
ביטוח לאומי ביקש מימני . חשבון בנק של אישתי על מנת לתת לה החזרים .אם מגיע
ולא חשבון משותף . לא ניתן לתת לביטוח לאומי חשבון משותף . כי ביטוח לאומי רוצה שההחזר ינתן רק לאישה . ולא שהבעל ימשוך את הכסף . לא תמיד הנשואים מוצלחים
שאלות
07/02/2016 | 12:00
11
118
שלום
מספר שאלות וחידודים

א. אם אין עיכובים , מרגע הגשת הבקשה לאחר נישואים אזרחיים בחו"ל למתן אישור ב 1 ,כמה זמן הבקשה יכולה להתעכב (בממוצע)

ב . כמה זמן לאחר האישור העלייה לארץ, היא תהייה חייבת לעלות לצורך התחלת חיינו המשותפים??
אשמח לתגובה כלשהי:)
08/02/2016 | 12:12
31
תשובה
09/02/2016 | 00:00
9
46
לא מובנת לי השאלה הראשונה..
נתחיל הפוך, מרגע הגשת הבקשה והאישור להגיע לארץ לבן זוג הזר
אם איני טועה, חייב להכנס תוך 3 חודשים מרגע האישור.
ככה היה אצלנו, רשום על טופס ההברקה לשגרירות.

ברגע שהזר נכנס לארץ, עליו לפנות בהקדם להסדרת מעמדו.
ב/1 מקבלים בד"כ בפגישה הראשונה לאחר הגעת הזר לארץ.
לי לקח חודש עד שקבלתי תשובה
09/02/2016 | 00:11
40
התחתנתי בנישואין אזרחיים בחו"ל וחזרתי לארץ לבדי. במשרד הפנים הגשתי את המסמכים הדרושים והגשתי בקשה לויזה B2 להזמין את בעלי לארץ.
לאחר חודש קבלתי תשובה שהבקשה התקבלה ובעלי הגיע לשגרירות בארצו על מנת לקבל את הויזה. 

אחדד את השאלה
09/02/2016 | 14:29
7
34
אני לא רוצה שיהיה מצב ששתינו כבר בארץ ומשרד הפנים מחליט פתאום שאחד המסמכים לא קביל (חוסר חתימה אפוסטיל וכדומה) לכן אני מעוניין שבת הזוג שלי תעלה לארץ לאחר שמשרד הפנים אישר כבר את הבקשה הראשוהית לקבלת סטטוס ב 1 או ב 2 לפי המצב (לחצי השנה הראשונה) לכן גם שאלתי לאחר כמה זמן ממתן האישור היא מחוייבת להגר (הרי יש המון עניינים שיש לסגור שם בזמן קצר)

בתודה מראש
תשובה
09/02/2016 | 20:16
6
31
ב/1 מקבלים כששני בני הזוג ביחד.
ב/1 זה לא אומר שהבקשה שלכם מאושרת, אלא בבדיקה.
בתום 6 חודשים (לפי נוהל נשואים) במידה והכל תקין, ניתן לאשר את הבקשה והתחלת ההליך המדורג ולתת לאישתך מעמד ארעי א/5.

לכן, מרגע שמגישים את הבקשה - על אישתך להגיע לארץ תוך 3 חודשים, לקבל ממשרד הפנים ב/1 ולהמתין 6 חודשים לבדיקת הבקשה.
הבהרה
10/02/2016 | 14:46
5
21
הכוונה היא 
הם באיזה שלב משרד הפנים יכול פתאום להגיד שהמסמכים הראשוניים (תעודת נישואין, מצב קודם וכו...) אינם תקינים

לפני עלייתה לארץ או אחרי?
במעמד הפגישה הראשונה
10/02/2016 | 17:06
4
30
כשאתה מגיש את המסמכים, הפקיד/ה עובר עליהם.
אם הכל בסדר, אז מאשרים את הגעתה משמע שהמסמכים תקינים -> מסמכי הסף כמובן.
אם לא אמרו לכם שצריך להשלים מסמכים והכל בסדר, אז אין מה לדאוג.
תודה רבה
11/02/2016 | 10:59
10
נכון ולא נכון
11/02/2016 | 22:10
2
16
אכן בפגישה הראשונה המסמכים נבדקים, אך הם נבדקים גם בהמשך התהליך, ובמיוחד במהלך החלפת מעמד למעמד גבוה יותר.

הבדיקה שנעשית בשביל לאשר ויזת תייר, אינה אותה בדיקה שנעשית בשביל לאשר אזרחות.

לצערינו אין לנו יותר מדי שליטה על כך. יש להגיש את כל המסמכים כנדרש, ולקוות שהפקיד אכן יעשה עבודה יסודית בבדיקתם. בנוסף יש לבדוק בעצמך את נכונות התרגומים, את קיום כל החותמות הרלוונטיות, את נכונות התאריכים וכדומה.

אני לא מאמין שבאמת
12/02/2016 | 10:45
1
15
מישהו יושב ועובר על כל המסמכים שנית במהלך תקופת ההמתנה.
ברגע שהמסמכים מתקבלים בפגישה הראשונה, הפקיד כמובן עובר עליהם - ואם לא שם לב לטעות מסויימת והמסמכים עברו, לא נראה לי שמישהו בודק אותם שוב.
יתכן ואחרי שהזוג הולך, באותו יום מנהלים רשימות בתיק ואז זורקים את התיק בארון עד הפגישה הבאה.
בפגישה הבאה, מתעסקים בניירת שצריכים ולא עוברים על התעודות הראשונות עוד פעם לראות אם הכל תקין.. זאת דעתי וככה גם היה בשתי הפגישות שלי לאחר פתיחת התיק (פתחתי בכלל בלשכה א' והמשכתי טיפול בלשכה ב')

שוב הכל תלוי כמובן במדיניות הלשכה, הפקיד שנופלים עליו וכו'
אך אני חושב שמרוב התיקים שיש להם בלשכות, אף אחד לא באמת טורח לבדוק שנית את המסמכים לאחר שהם כבר התקבלו.
מסכימה וגם היה לנו פעם מקרה
12/02/2016 | 15:59
10
שבו חידשנו את אשרת הא/5 שנה שלישית, שלפתע הפקידה - שניה לפני ששחררה אותנו - אמרה ״אה, לפי המחשב אני רואה שלא מסומן פה כלום ברישום פלילי, לא שיש ולא שאין...״ ליבי החסיר פעימה (לאנגלי יש רישום פלילי ישן מאוד ועברנו אישור של ועדת חריגים בסניף אחר - בפעם הראשונה שקיבל ב/1 -  לכן הפקידה בסניף משרד הפנים החדש לא הכירה את הסיפור), ופשוט אמרתי לה ברוגע, שתציץ בקלסר עב הכרס, יש שם את כל המסמכים.
הפקידה מיהרה להגיד לא תודה אני לא מחפשת בקלסר ושחררה אותנו עם א/5.

חידוש ויזה B1
09/02/2016 | 17:28
2
50
שלום! לאחר מאמצים רבים אישרו לבן זוגי אישור שיהיה בארץ למשך שנה עכשיו רציתי לשאול איך הולך ההליך לחידוש האישור....צריך לעבור שוב ראיון כל אחד בנפרד או ביחד?? תוך כמה זמן צריך לגשת למשרד הפנים לבקש תור או שאפשר להתקשר?? האם אנחנו חייבים ללכת ביחד לקביעת תור או שאני יכולה ללכת לבד??, צריך לקח שוב עו"ד או שאפשר להסתדר לבד?? מה הולך שם??....אשמח שתסבירו לי פרטים אלה כדי אני יוכל להיות מוכנה למלחמה הזאת...תודה מראש  
הם ידריכו אותך בלשכה
09/02/2016 | 17:57
37
אתם תוזמנו שוב לצורך מעקב. אין צורך בעו"ד אלא אם תתקלו בקשיים שלא ניתן לפתור לבד.
חידוש האשרה
09/02/2016 | 19:01
40
כמה חודשים, 3-4 חודשים לפני תום האשרה (תלוי באיזה סניף אתם, אנחנו בסניף חדרה נתבקשנו להזמין חודשיים בלבד לפני תום האשרה) צריך להזמין תור לחידוש - דרך האתר של משרד הפנים, חוזרים אליך בטלפון או באימייל  ובדרך כלל קובעים לכמה שבועות לפני תום האשרה. אפשר להזמין דרך המוקד של משרד הפנים אך אני לא ניסיתי זאת אז לא יודעת איך זה עובד שם...
לפגישה שנקבעת לחידוש האשרה חייבים להגיע ביחד עם כלללל המסמכים המוכיחים מה עשיתם בשנה הקודמת, תמונות, מכתבים ועוד ועוד - ינחו אותך ואולי אף ישלחו מכתב עם כל הרשימה (יש גם באתר שלהם את הרשימה הזו). עוברים ריאיון והפקידה בודקת לפי הרשימה המדוקדקת שלה שיש את כל המסמכים (שלחו אותנו בחזרה הביתה ללא אשרה כי לא הבאתי אישור מרואה החשבון שלי שאני עצמאית........) פלוס אישור מהמשטרה שהכל בסדר. אם הכל בסדר ויש את כל המסמכים - אמורים לקבל ב/1 נוספת על המקום.
לגבי עורך דין - איני יודעת מה מורכבות הסיפור שלכם ומדוע לקחת בעבר עו״ד אז אני לא יודעת מה לענות.. בד״כ אחרי שעוברים את המשוכה הראשונה של האשרה הראשונה נהיה קל יותר אבל כאמור כל מקרה לגופו ותמיד יש הפתעות.
בהצלחה!
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:42
2
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

הארכת ויזת תייר
08/02/2016 | 08:29
1
47
אמא של אישתי באה לבקר אותנו מהפיליפינים.
היא קיבלה ויזה לשולשה חודשים ואנחנו מעוניינים להאריך לה את הויזה בעוד שלושה חודשים.
האם יש משהו מיוחד שאנחנו צריכים להביא? האם יש הכנות שצריך לעשות?
להגיש בקשה מנומקת
08/02/2016 | 21:06
28

אין הכנות שצריך לעשות.

ככל והסיבה להארכת האשרה חזקה יותר, כך הסיכויים לאישורה גבוהים יותר.
ערוץ 10 מחפש זוגות מעורבים לסדרה דוקומנטרית מעניינת ביותר!!!
08/02/2016 | 18:10
1
62
שלום רב לכולם,

ערוץ 10 שוקד בימים אלו על סדרה דוקומנטרית מרתקת, עוצמתית במיוחד, סוחפת ומרגשת על דילמות מהותיות והצורך בקבלת החלטות הרות גורל בחיים.

במסגרת התוכנית, כל פרק יעסוק בסוגייה אחרת מעניינת ויעלה אותה על סדר היום לדיון מעמיק ונוקב.

אחד מהפרקים עתיד לעסוק בזוגות מעורבים, על כל המשתמע מכך: זוגות שאחד מבני הזוג אינו יהודי או שיהדותו מוטלת בספק, זוגות להט"בים, זוגות של כהן וגרושה, זוגות שמחליטים שאינם מעוניינים להתחתן בטקס אורותודוכסי וכן הלאה... - הכל קביל מבחינתנו.

זוגות מעורבים אכן נוטים להיתקל בקשיים רבים: יחס החברה והמשפחה, קונפליקטים לגבי גידול הילדים, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות כמו אשרות שהייה, עבודה וכדומה ...

אני אשמח לשמע מזוגות המעוניינים לקחת חלק מהם הקונפליקטים העומדים בפניהם ואם לא בפניהם, אזיי בפני המשפחות, שלא תמיד נוטות לקבל את מערכת היחסים הזו.

ניתן לפנות אליי בפרטי או במייל orly@studioglam.tv

תודה מראש ובכבוד רב,

אורלי
כמה משלמים ב$$$$
08/02/2016 | 19:41
51
הרי הץוכנית תשובץ בפירסומות נכון?
כמה יקבלו הזוגות המישתתפים תמלוגים מהפירסומות ?
הריון ולידה שאלה
06/02/2016 | 23:03
6
90
שלום לכולם,
חדש בפורום הנ"ל ואשמח אם תוכלו לתת קצת מידע על כל התהליך.
התחתנתי לא מזמן עם בחורה מרוסיה. השבועה הגשתי את כל המסמכים למשרד הפנים ולכאורה נראה שקיבלו את כל המסמכים והכל בסדר למרות שאיך שהבנתי גם אם קיבלו הם יכולים להתקשר אחרי איזה חודש ולמצוא איזשהי טעות או משהו חסר.
שאלה ראשונה, האם כדאי להתקשר עוד איזה שבוע ולבדוק שהכול בסדר או לתת למערכת לעבוד בקצב שלה ?
ולשאלות קצת יותר קשות :)
אשתי בחודש השלישי במידה וגלגלי ביורוקרטיה יעבדו טוב זה אומר שהיא תגיע לארץ בחודש הרביעי -חמישי. אני יודעה שביטוח לא מכסה הריון ואלה שכן תקופת הכשרה 9 חודשים ובכל זהות איזה ביטוח עדיף משתלם במקרה שלנו ?
שמעתי על איזשהו ביטוח בכללית אשת חבר אך לא מצאתי שום פירוט בנושא, אולי מישהו יודע על מה מדובר ?
ולשאלות היותר קשות :)
מה התהליך של הוצ הריון ולידה עם יש החזר מביטוח לאומי ואיך להימנע מביעות ברישום הילד ?

נ.ב
האם כדאי או עדיף להימנע בלהצהיר על הריון במשרד הפנים טרם הגעתה לארץ או עדיף שלא ידעו בכלל במידה והבטן לא תהיי יותר מידי בולטת ?

תודה מראש

ברוך הבא
07/02/2016 | 09:41
2
59
העניין שלכםקצת מסובך, במיוחד לאור העובדה שנכנסתם להריון טרם קבלת מעמד לאישתך.

לגבי ביטוחים, אין ביטוח שמכסה הריון עד כמה שאני יודע, אבל צור קשר עם חברת "הילית ביטוח" (חפש בגוגל) המתמחה בביטוחים לעובדים זרים ותיירים ותברר עימם בדיוק מה תופס ומה לא.

לגבי מעמד לילד, זאת בעיה בפני עצמה.
על פי הנוהל, צפה לכך שמשרד הפנים יטרטר אתכם ויבקש לראות ראיות אובייקטיביות לגבי תא משפחתי טרם הוריית הקטין,  יתכן גם ידרוש בדיקות גנטיות על מנת להוכיח שאתה אכן האבא, טרם מתן המעמד לילד.
כעקרון, במידה וההליך המדורג בינכם אושר (אשתך במעמד א/5) ונולד התינוק, ניתן להניק לו אזרחות ע"ס הצהרה בלבד. אך לפי דבריך, אישתך כרגע בחודש שלישי.. שגם אם היא מגיעה היום, לא תספיקו לקבל את ה-א/5 מאחר ונשארו לכם 6 חודשי הריון, ורק בדיקת הבקשה (מעמד ב/1 תייר עם אשרת עבודה) לוקחת 6 חודשים במידה ואין שום בעיות - גבולי.

תלמד את הנהלים טוב טוב ותפעל על פי הם.

בהצלחה

נכון
07/02/2016 | 14:48
1
48
ואף אדגיש, רוב הסיכויים שהילד שיוולד במזל טוב לא יקבל מעמד בישראל אלא לאחר שיוכח שהוא ילד של אב ישראלי (בינתיים הוא יכול לקבל מעמד זהה לזה של האם, אבל צריך לבקש זאת). משרד הפנים לא מקבל הצהרת אב על היותו אב כאשר נגזר מכך שהוא צריך להעניק מעמד לילד כתוצאה מאותה הצהרה. לכן בקשת ההכרה באבהות צריכה להיעשות דרך בית משפט לענייני משפחה שלרוב מבקש בדיקת רקמות (יקרה). בקיצור, קצת פרוצדורה.
לגבי ביטוח הריון. הרעיון של ביטוח הוא להגן על המבוטח מפני אירוע לא צפוי. הריון אינו אירוע לא צפוי ולכן ישנם מעט (אם בכלל) ביטוחים שמבטחים נגד ה"סיכון" הזה. ביטוח הבריאות הממלכתי מכסה שירותי בריאות סטנדרטיים ובכללם חלק מבדיקות ההריון אבל אתם עוד רחוקים מלהיות מבוטחים בביטוח בריאות ממלכתי. 
עלויות הלידה עצמה כאשר אחד ההורים תושב ישראל מכוסות על ידי ביטוח לאומי.
בהצלחה!
לחכות חודש
07/02/2016 | 21:19
48
אם קיבלו את המסמכים ונתנו לך לשלם סביב 1000שח עבור פתיחת תיק - אז הכל בסדר ולא צריך מסמכים נוספים.

משרד הפנים צריך לתת לך תשובה תוך 45 יום... בדרך כלל הם לא שולחים תשובות גם אם תנשק את תיבת הדואר כל יום... חכה חודש. בתום החודש, תלך אליהם או תשלח פנייה באינטרנט של ״רוצה לברר מה קורה״, אם לא עונים-פיזית הולך ללשכה. אולי תהיה בר מזל ויתנו תשובה מהירה בדואר... אבל תתכונן שיכול לקחת כמה חודשים, יש זוגות שלקח להם שנה...
אחרי שאתה מחכה חודש ואם העניינים לא זזים- כדאי לדווח שהיא בהריון. זו גם הוכחה לכנות הקשר. וגם אי אפשר להסתיר את הבטן, וגם אם היא תלד לפני שתקבל אישור כניסה- אז מאיפה פתאום נוצר הילד? תהיה חייב לדווח. עכשיו עוד אתה יכול להגיד- זה טרימסטר ראשון, לא היינו בטוחים שהכל עובר חלק וההריון בסדר, אבל בטרימסטר שני כבר זה לא טוב להסתיר, וגם משרד הפנים לא אוהב שמנסים להסתיר או לשקר. יקשו עליכם אם ידעו שניסיתם להסתיר- כי מי שמנסה להסתיר- סימן שיש לו מה להסתיר. וככה אם תהיה ישר ותגיד- אני מוכן לעבור בדיקת DNA וזה המצב- לזכותך.
יתכן ויבקשו ערבות עבור אישתך, יתכן שיתנו אישור כניסה ויתכן שיגידו שרוצים לערוך לך ולה ראיון/שימוע. אם זה המצב- מיד לדווח על הריון, לדעתי. ו...שיהיה בהצלחה! מזל טוב!:-)
תודה
08/02/2016 | 10:06
1
36
תודה רבה על כל האינפורמציה.
אנחנו רק בתחילת הדרך, לאלו שמבניכם שעושים מילואים לא בה לכם אחרי כל הטרטורים והיתייחסות פשוט להפסיק לתרום ?
קצת מרגיז כל העניין הזה!!!
אם הייתי עושה רשימה של עוולות או חוסר צדק
08/02/2016 | 13:05
43
במדינה, לא הייתי מסיים עד סוף חיי.
זה המצב. אולי תתנחם שהגירה אינה קלה באף אחת ממדינות המערב. נכון שלישראל יש את הייחודיות שלה בכמה מובנים, בעיקר בצד של יישום הנהלים אבל יש מדינות מקשות יותר. 
ביתוח בריאות
12/02/2016 | 12:32
4
בדקתי מול חברות ביטוח ובאמת לא מצאתי שום ביטוח שמכסה הריון או שמכסה רק אחרי תקופת הכשרה של 9 חודשים.
שאלה אחרת, במידה ולא רושמים את התינוק אוטומטי איך מסדירים את ביטוח בריאות ? בדיקות גנטיות בית מישפט זה עניין של לא יום יומיים.

תעודת יושר מאירלנד, תודה לעוזרים.
07/02/2016 | 22:45
1
37
אני ובת זוגי התבקשנו להביא לפגישה ראשונית תעודת יושר
היא גרה באירלנד ולא מצאנו דרך להשיג תעודה כזאת
מישהו יודע על מה מדובר ? כמה זה נדרש ? מה זה בכלל?
המסמך הכי קרוב זה טופס מהמשטרה שאנחנו מקבלים
שנותן פרטים אישיים גם כן
אשמח לקבל עזרה בעניין
תודה רבה לכל העוזרים והמשך שבוע נהדר.
תשובה
08/02/2016 | 01:31
40
צריך לבקש את זה מהגארדה (משטרת אירלנד) וזה לוקח 40 יום.

שתקרא בקישור הזה:
http://www.citizensinformation.ie/en/justice/law_and_rights/access_to_garda_records.html
היטל עובד זר
07/02/2016 | 12:14
2
54
היי כולם,
אני מודע לכך שהנושא נטחן בפורום וקראתי את הדיונים.
הבעיה שלי היא יותר פרקטית - בת זוגתי מתראיינת למקומות עבודה. למיטב הבנתי צריך להוכיח שההיטל לא חל אבל זה קשה- ברשות ההגירה ביקשו מאיתנו להראות מסמך שמראה שההיטל לא חל. אנשים פה בפורום אמרו שהם קיבלו אישורים כאלה לאחר התעקשות, גם אם זה רק למקרה הספציפי שלהם - אמרו לי שם שזה יעזור לנו לקבל מהם למקרה הספציפי שלנו.
אז הבקשה שלי היא פשוטה - אם למישהו יש מסמך\הקלטה\ משהו כזה - שישלח לי בבקשה. אני ממש אעריך את העזרה הזו כי הסיכויים שלה למצוא עבודה טובה עם ההיטל הזה הם נמוכים מאוד.
תודה רבה לכל מי שיוכל לעזור או לתת מידע.
07/02/2016 | 20:36
40
שלחתי לך
שים לב רק שזה תלוי בהוכחות של התושבות שלכם, ותק ועוד....
רשות האוכלוסין אינה הכתובת
07/02/2016 | 22:39
34
היא לא מוסמכת לקבוע האם אדם הוא עובד זר או לא.

לצורך הוכחת תושבות ישנם מבחנים, ויש הוכחות שיש לספק. התהליך הזה נעשה מול רשות המיסים ולא מול רשות האוכלוסין.

בכל אופן, בהצלחה.
תעודת משפחה משהוא מכיר ?
06/02/2016 | 12:30
4
69
אני ובן זוגי מברזיל מנסים להוציא ויזת ידועים בציבור
פגישה ראשונה עם משרד הפנים במאי
נתקלתי בתעודת משפחה
משהוא מכיר ?
זה במקום ההוצאת ויזה של יודעים בציבור ?
צריך להמשיך בהתהליך של הוצאת המסמכים כמו בתהליך של ידועים בציבור ? להביא מסמכים מתורגמים ולהחתים בקונסולה ?
תודה על העזרה !!:)
אולי כוונתך לתעודת זוגיות?
06/02/2016 | 17:17
42

התעודה לא ניתנת ע"י המדינה, לכן ודאי אינה במקום ויזה.
לא יודעת האם יכולה להועיל בתהליך הבירוקרטי, אולי
(כשבעלי ואני היינו בשלב הזה, לא היה תהליך כזה, הוא קיבל מיד אזרחות).
אין חיה כזאת
06/02/2016 | 18:16
24
השאלה לא ברורה
07/02/2016 | 14:40
32
מה הכוונה "תעודת משפחה"?

ישנם שני תהליכי הגירה של בני זוג.. אחד לנשואים ואחד ללא נשואים. התהליכים די דומים במהותם ולמעשה זהים בתחילתם. ההתנהלות מול משרד הפנים די דומה. 
חדדי את השאלה ונשמח לעזור. 
תעודת זוגיות
09/02/2016 | 12:32
22
עליכם להוכיח "כנות הקשר".
תעודת זוגיות זו המצאה נחמדה של ארגון "משפחה חדשה" [ארגון שלו פעילות חשובה בתחום], שמנפיקים את התעודה לזוג שחותם בפני עורך דין שלהם על תצהיר, בו הם מצהירים שהם בני זוג וכו'.
אפשר לחתום על תצהיר כזה בפני כל עורך דין, אך למעשה אין לו הרבה משמעות בהליך המדורג, כי מדובר רק בהצהרה של הצדדים - ומשרד הפנים דורש לקבל הוכחות ולא רק הצהרות.
אם אתם מאוד רוצים לקבל מסמך עם תוקף משפטי - תמיד אפשר לעשות "הסכם זוגיות" [שלעתים נקרא גם "הסכם חיים משותפים"] ולאשר אותו בבית משפט - הליך פשוט ומהיר, שבסופו אתם מחזיקים במסמך רשמי עם חותמת של בית משפט - וממסמך כזה קשה למשרד הפנים להתעלם, כי בית המשפט מאשר את ההסכם לאחר שהוא מברר עם הצדדים להסכם את כנות יחסיהם.
אני באופן אישי חושב שדי להסתפק בהוכחת כנות הקשר בדברים של היום-יום, ואין צורך בתעודות, תצהירים או הסכמים שאושרו בבית משפט.
בהצלחה
יוני
יעוץ לגבי תהליך הוצאת ויזה ידועים בציבור
06/02/2016 | 12:26
1
74
שלום !
אני ישראלית ובן זוגי ברזילאי בן 34
הכרנו במהלך הטיול שלי גרתי אצלו מספר חודשים ולפני חודש חזרתי.
כרגע אנחנו רוצים לגור בישראל ביחד כדי שאני יוכל להתחיל ללמוד
פתחתי בקשה במשרד הפנים וקבעו לנו פגישה במאי
הוא מגיע מאמצע מרץ לארץ
הביאו לנו דף של המון מסמכים שהוא צריך להביא שהוא מגיע ארצה כולל תרגום והחתמות בקונסולה
יש לנו הרבה מסמכים שאנחנו יכולים להביא אבל על כל מסמך אנחנו צריכים לשלם על תרגום ועל אישור בקונסולה וזה מגיע לכמה אלפיי שקלים
לכן אנחנו רוצים לדעת מה באמת נחוץ
יש לנו אישור של שתי מוסדות אקדמאים שלו , עסקאות נדלן שלו ומסמך על קנית בית שלו שמה  נחוצים כל המסמכים האלו ? והרבה המלצות על הקשר שלנו ממכרים   
אם ההמלצות באנגלית עדיין נחוץ לתרגם ?
ומה אחוזי ההצלחה בהוצאת הוויזה ?
ברגע שמתקיימת הפגישה במשרד הפנים מאריכים לו את הויזה במיידי ?
אשמח לשמוע טיפים והמלצות כי במשרד הפנים לא הסבירו לי.
שהוא מגיע הוא צריך להגיע בשדה תעופה כרטיס הלוך וחזור ? כי כרגע אנחנו לא יודעים מתי החזרה שלו
תודה על כל העזרה !!!:)

ייעוץ
06/02/2016 | 16:21
58
כמה דברים:

1. אתם לא בוחרים להביא מה שבא לכם, אלא יש רשימה מצומצמת ומוגדרת איזה מסמכים נדרש לתרגם לצורך פתיחת התיק. מדובר במסמכים כמו תעודת לידה, תעודה על מצב אישי, תעודת יושר ואולי עוד כמה אני כבר לא זוכר. אבל מדובר במסמכים רשמיים של המדינה(ברזיל) שאותם יש לקבל ולתרגם כנדרש. כל יתר המסמכים שציינת - עסקאות נדלן, אישורים ממוסדות אקדמאיים, קניית בית - כל זה לא צריך.

2. במידה והקשר כנה ואמיתי אחוזי ההצלחה הם גבוהים מאוד. רק מקרים מסובכים נתקלים בקשיים.

3. לגבי כרטיס הלוך וחזור - הדיעות חלוקות. אם לא רוצים לקחת סיכון שיסורב בכניסה, עדיף שיהיה גם כרטיס חזור. עדיף לקנות כרטיס כזה שניתן יהיה לבטלו לאחר מכן.

המלצות אולפן ...מישהו....?
02/02/2016 | 21:45
2
81
היי
אני מחפשת אולפן בת"א..ועשיתי חיפוש אינטרנטי והכל אבל תכלס לא מצאתי שוב ביקורות על אף אחד מהם ומשום מהת כולם נראו לי מפוקפקים...
אז אם מישו מכיר איזה אולפן סבבה אני אשמח ללינק או פרטים
תודה:)
אולפן גורדון בתל אביב
04/02/2016 | 14:59
1
38
אשתי למדה שם,גם מורים טובים,גם אפשר להכיר חברים מכל מיני מדינות וגם במקום מרכזי 
רחוב לסל 7 תל אביב 
טלפון 03-5242884

מסכים. אולפן גורדון.
05/02/2016 | 23:17
26
גם חברה שלי למדה שם ומאוד מרוצה.
ספר תאוריה ללימוד נהיגה בשפה האנגלית
04/02/2016 | 07:19
36
יודעים איפה אני יכול להשיג ספר תאוריה באנגלית?
לפי מה ששמעתי אפשר לעשות את מבחן התאוריה באנגלית - שמעתי נכון ?

יציאה לחו'ל לתקופה של 3_4 חודשים
02/02/2016 | 07:49
3
92
מישהו יודע עבר מקרה שהבן זוג הזר היה בחו'ל לתקופה של 3_4 חודשים ומשרד הפנים עשו לו בעיה בתהליך המדורג?אישתי ב 5 א חצי שנה נוסעת לבקר משפחה שלה יחד עם הבן,יש לנו חודש 8 להאריך 5 א ,האם יעשו לנו בעיות בתהליך המדורג?מישהו שמכיר שהיה בחו'ל תקופה ממושכת יכול לשתף?תודה.
לא זכור לי מקרה של נסיעה כל כך ארוכה
02/02/2016 | 12:45
1
66
היו ששאלו על נסיעות של שבועות בודדים שנחשבות בתחום הסביר. אתם מדברים על בעצם שליש מתקופת המבחן (שנה) שבו לא תחיו במשותף וגם בארצות נפרדות. זה נראה כבר מעבר לביקור אלא יותר כמו מחיה זמנית במקום אחר. נדמה לי שיש סיכוי סביר שמשרד הפנים ישאל שאלות לא פשוטות, במיוחד אם תחיו בנפרד בכל התקופה הזו. 
במצב כזה מה יכול להיות שהיא שוהה בחו'ל 4 חודשיים
03/02/2016 | 21:37
48
התהליך המדורג יפסק?יגרשו אותה?יש איזה שהוא נוהל שמדבר על זה??
תקופת שהות בישראל - לקבלת מעמד נשואים
09/02/2016 | 12:43
12
סעיף ד(9)(ח) לנוהל נשואים - קובע את הזמן שיש לשהות בישראל, לצורך האישור הסופי של ההליך המדורג לזוגות נשואים.
צריך לשהות בישראל 3 שנים מתוך 5 השנים של ההליך המדורג, ומתוכן השנתיים האחרונות ברציפות (למעט חופשות קצרות).
צריך לזכור שזה הכלל, אך כמו בכל דבר בהליך המדורג, גם עניין זה כפוף לשיקול דעת האחראי - לכן, אם יש לכם סיבה טובה שלא הייתם בארץ תקופות אלה, תמיד אפשר להסביר ולבקש שלא לעמוד בדווקנות על ספירת התקופות.
בהצלחה
יוני
ראיון בנפרד- יאוש
02/02/2016 | 20:54
5
124
אני ובן זוגי מנסים לעבור תהליך מדורג לזוגות מעורבים.
חיכיתי שלושה חודשים לראיון שלי, ובן זוגי עדיין לא זומן לראיון. 
שגרירות אתיופיה אמרו שלא קיבלו הודעה  ממשרד הפנים ולכן לא יכולים לזמן אותו. משרד הפנים טוענים ששלחו טלגרמים ומיילים ואין להם עוד מה לעשות חוץ מלשלוח עוד הודעה. בינתיים עברו עוד שבועיים ואין התקדמות. אני לא יודעת אם אחד הצדדים משקר או שפשוט אין תקשורת, אבל העובדה שאני תקועה ושום דבר לא מתקדם.

למי אפשר לפנות כדי שמשהו יתקדם ויקבעו לו כבר ראיון?!

אני מרגישה חסרת אונים במצב הזה ומיואשת....
תבקש העתק
02/02/2016 | 21:17
3
61
אני בזמנו ביקשתי, קיבלתי וציידתי את בת זוגתי במסמך ששלחו ממשרד הפנים לשגרירות בארצה, על מנת שתבוא עם המסמך לשגרירות.

במידה ולא עוזר או מסרבים לטפל, פנה בדחיפות לפניות ציבור של משרד הפנים וכן פניות ציבור של משרד החוץ.  
אינני יכולה לקבל העתק כי זה כולל את שאלות הראיון
02/02/2016 | 22:32
2
43
המסמך שכביכול שלחו לשגרירות הוא שאלות הראיון ששאלו אותי לכן משרד הפנים צריכים לשלוח לשגרירות ישירות ואסור שאהיה מעורבת בשליחה.

השאלה איך לגרום לזה שיקבלו כבר את הזימון עם השאלות לראיון?
שוב להתקשר לקונסוליה
03/02/2016 | 00:14
1
49
אצלנו סיפור דומה- חיכינו חיכינו עד שביררנו- והוחלט על ראיון לבן זוגי בקונסוליה. עוד חיכינו- שתיקה. התחלנו להתקשר לקונסוליה- לא קיבלו זימון, שוב ללשכה- מבררים עם המטה בירושלים, שוב מבררים בקיצור אחרי שבועיים של בירורים - התקשרו וקבעו ראיון. סוףסוף... תלכי לדבר פיזית עם הלשכה, שיכתבו לך אישור באיזה תאריך העבירו פנייה, תתקשרי לקונסוליה ותגידי להם את התאריך. אם לא עוזר- פניות הציבור. אני מאמינה שיתקשרו. אנחנו מחכים לראיון. אותי לא זימנו. את זוכרת את השאלות ששאלו אותך? זה יעזור לנו מאוד...
עברו שלושה חודשים...
03/02/2016 | 20:20
36
כבר בנובמבר הם שלחו את הטלגרם הראשון ואח"כ עוד שניים ואח"כ מייל לקונסול... לא מאמינה שזה יגיע... אולי באמת אפנה לפניות הציבור, אני רק מקווה שזה לא יגרום להם לנקום בי על כך אח"כ....
להתלונן ביחידת פניות הציבור
03/02/2016 | 09:55
20
רישיון נהיגה לתאילנדית
03/02/2016 | 19:50
37
שלום,
בת זוגתי מגיעה מתאילנד ואנחנו בעיצומו של ההליך המדורג.
רישיון הנהיגה שלה פג תוקף מלפני שנתיים, ובביקור הבא שלנו בתאילנד היא תחדש אותו.
רציתי לשאול אם וכאשר היא מחדשת אותו מה עלה לעשות על מנת לקבל רישיון נהיגה בארץ. האם היא צריכה לעשות את כל התהליך מחדש (תיאוריה, שיעורים, טסט) או בגלל שיש לה כבר רישיון נהיגה היא תוכל לעשות רק טסט?
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:14
3
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

יש מישהו שהכיר בחורה באתר אינטרנט ?ויכול להמליץ
30/01/2016 | 14:23
3
102
יש מישהו שהכיר בחורה באתר אינטרנט ?ויכול להמליץ
תודה רבה
2 הבנות שלי הכירו
31/01/2016 | 21:14
107
את הבעלים באינרנט . ולכול בת יש 2 ילדים

ובעלים זהב . בעבודה בחינוך הילדים בהכול
נאחל לך הצלה גם בחיפוש

אתר נחמד
02/02/2016 | 13:05
1
86
הכרתי שם את אישתי (אוקראינה).
בעיקר נשים מרוסיה/אוקראינה, יש גם ממדינות רבות נוספות כמו רומניה, גרמניה ועוד.
האתר חינמי לחלוטין כולל שליחה/קבלה של הודעות ללא תשלום.
שים תמונה עדכנית ומחמיאה ותתחיל לבדוק, שווה ניסיון.
לפרטים נוספים פנה אלי בפרטי אשמח לעזור.
לא עובד יותר האתר
10/02/2016 | 23:28
7
לא עובד יותר האתר הזה http://fdating.com/
יש האתר אחר מישהו מכיר?
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
אורלי גולד- זוגיות בקלות
נמאס לך מחיי הרווקות?
אינטרפלורה- רשת חנויות פרחים ומשלוחי פרחים לחו
אינטרפלורה- רשת חנויות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה