לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום זוגות מעורבים

בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגות מעורבים

בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'חבר מעבודה הכיר כאן בישראל בחורה אריתראית פליטה '
חבר מעבודה הכיר כאן בישראל בחורה אריתראית פליטה
25/09/2016 | 20:38
2
45
שלום לכולם חבר מעבודה שלי הכיר לפני חצי שנה בחורה אריתראית הוא רוצה להתחתן איתה
השאלה אין לה ניירת לא דרקון לא תעודת לידה לא תעודה ממשטרה
איך הוא מתחתן איתה? לאריתרה הוא והיא לא יכולים להגיע
מה עושים? המון תודה מראש
לצפיה ב-'לא ברור'
לא ברור
28/09/2016 | 07:49
1
18
אני עונה לך לא מידיעה למרות שהיו בפורום בעבר מקרים בודדים של זוגיות עם פליטים. מדובר בנושא מורכב מן הסתם. אחת הבעיות בנושא היא שמדינת ישראל לא באמת נותנת מעמד רשמי של פליט לרוב המבקשים אלא משאירה אותם במצב "המתנה" במשך זמן ארוך מבלי לבדוק את בקשות המקלט שלהם (שכן אז היתה חייבת להשאירם כאן). 
בסופו של דבר צריך לזכור שלא כל זוגיות ניתן לממש בתחומי מדינת ישראל.
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
28/09/2016 | 17:29
3
תודה לך
לצפיה ב-'כניסת בת זוג כתיירת'
כניסת בת זוג כתיירת
27/09/2016 | 22:14
3
41
שלום רב,
אני ואשתי, תושבת מוסקבה, התחתנו לפני יותר מחודש, כאשר לפני חודשיים התקשרתי להזמין תור למשרד הפנים וקבעו לי רק לנובמבר. כרגע יש לנו את כל המסמכים ואכן מתכוונים להגיש בקשה במועד הנ"ל. מכיוון שמדובר בזמן יותר מדי רב שמפרידים ביננו וגם לא ידוע מתי, לאחר הגשת המסמכים, יאשרו לה להכנס לארץ, היינו מעוניינים שהיא תגיע לפה ביחד איתי, כבר בסוף אוקטובר, כאשר לשנינו כרטיס טיסה למוסקבה לסוף דצמבר שאנחנו בוודאות נממש. בזמן שהיא תהיה פה, נגיש את הבקשה.
אני מודע לכך שהחוק מצריך להזמין אותה אף שפתורה מויזה ולכן השאלה שלי היא האם ישנו סיכון גבוה מידי שבסיטואציה הזו, היא תסורב כניסה?
אציין בזאת שהיא ביקרה בארץ ויצאה מהארץ מספר רב של פעמים, היא גם עוברת כאן טיפול שיניים בכל חודש וחצי (כרגע היא בעיכוב רציני בטיפולים שלה), היא בעלת תואר, עובדת, ואני גם בעל תואר ועובד הייטק. רוצה לומר שברור כשמש שהיא לא מגיעה למטרות עבודה.
תודה.
לצפיה ב-'מדובר בהימור . כבר היו מקרים שבני זוג לא קיבלו היתר כניסה'
מדובר בהימור . כבר היו מקרים שבני זוג לא קיבלו היתר כניסה
28/09/2016 | 08:39
2
24
בגלל שלא הסדירו את מעמדם בחו"ל. 
לצפיה ב-'גם כשמדובר בביקור?'
גם כשמדובר בביקור?
28/09/2016 | 15:03
1
13
נכון שאנחנו נגיש בקשה כשלושה שבועות לאחר כשתגיע, אבל גם מתחייבים שבכל מקרה תוך חודשיים אנחנו יוצאים מהארץ.
ואני מתחייב שאני מפרנס והיא גרה איתי בתקופה הזו.
לצפיה ב-'כפי הנראה כן'
כפי הנראה כן
28/09/2016 | 17:15
12
מהרגע שתאמת תור לצורך פתיחת תיק חיים משותפים, למעשה הצהרת כי בכוונתה של אשתך להשתקע בארץ. במצב זה, הסיכוי שבמידה והיא תגיע לנתב"ג ללא הזמנה מראש מרשות ההגירה ושהם יאשרו את כניסתה, הוא נמוך ביותר.

הדרך הנכונה היא להסדיר את ביקורה מראש במשרד הפנים, אולם בנקודת זמן זו שאתם נמצאים בתהליך, לא נראה לי שמשרד הפנים יאשר לה כניסה כתיירת.
להערכתי הם יגידו לך שעליכם להמתין לפגישה שתואמה לך, שאחריה (במידה והכל תקין) היא תוזמן להגיע ארצה במסגרת ההליך המדורג.

לצפיה ב-'הארכת ויזה ב1'
הארכת ויזה ב1
26/09/2016 | 21:12
2
40
שלום לכולם:)
כמה זמן לפני שפג תוקף הויזה צריך לקבוע פגישה? איזה מסמכים צריך להביא? ועד כמה זה בעיה אם לשנינו חשבונות בנק נפרדים?

תודה!
לצפיה ב-'רצוי להזמין תור כמה שיותר מהר'
רצוי להזמין תור כמה שיותר מהר
26/09/2016 | 21:59
31
רשימת מסמכים מופיעה בטופס הבקשה. השאלה היא האם  יש ביניכם זוגיות אמיתית. 
לצפיה ב-'מאיתנו בקשו ליצור קשר חודש לפני שפג התוקף (ולא קודם)'
מאיתנו בקשו ליצור קשר חודש לפני שפג התוקף (ולא קודם)
27/09/2016 | 13:45
21
התור נקבע ליומיים לפני שפג התוקף ולא היתה בעיה בשום חלק של התהליך.
לצפיה ב-'איך אפשר להכניס את אמא של זוגתי לארץ?'
איך אפשר להכניס את אמא של זוגתי לארץ?
25/09/2016 | 17:45
7
50
היי,

זוגתי קיבלה אישור להיכנס לארץ ואמורה להגיע איתי לריאיון במשרד הפנים.
אנו רוצים שגם אמא שלה תצטרף לחופשה איתנו בארץ ולאחר מכן תחזור.
האם אני צריך להזמין אותה דרך משרד הפנים?
לצפיה ב-'כן אלא אם היא פטורה מקבלת ויזה'
כן אלא אם היא פטורה מקבלת ויזה
25/09/2016 | 20:39
1
24
לצפיה ב-'איך אפשר לדעת אם היא פטורה?'
איך אפשר לדעת אם היא פטורה?
26/09/2016 | 08:48
18
לצפיה ב-'מאיזו מדינה היא?'
מאיזו מדינה היא?
26/09/2016 | 09:21
4
19
לצפיה ב-'אוקראינה, כנראה שלא, אה?'
אוקראינה, כנראה שלא, אה?
26/09/2016 | 15:29
3
18
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
27/09/2016 | 09:10
2
30
שתבקש, תסביר שהיא באה לחופשה ומתארחת אצל קרובי משפחתה, לפרק זמן קצר, אין בכך כל עבירה. 
לצפיה ב-'צריך להגיש בקשה דרך משרד הפנים?'
צריך להגיש בקשה דרך משרד הפנים?
27/09/2016 | 11:08
23
או שהיא פשוט יכולה להגיע לארץ ללא הזמנה ולהגיד שהיא הגיעה אליי?
בעיקרון היא צריכה להגיע עם הבת שלה [ בת הזוג שלי ] לארץ ביחד, אני לא רוצה שיעשו לה בעיות בביקורת גבולות
לצפיה ב-'התקשרתי עכשיו למוקד של משרד האוכלוסין ואמרו לי ככה'
התקשרתי עכשיו למוקד של משרד האוכלוסין ואמרו לי ככה
27/09/2016 | 13:29
33
אני צריך לפנות למחלקת אשרות דרך הטופס המקוון ולשאול אותם מה עליי לעשות והם יסבירו לי בדיוק.
הוא אמר שאני צריך כנראה לקבוע תור כדי להגיש מסמכים.
הבעיה שלקבוע תור בעיר שלי זה לפחות 3 חודשים...
אין אפשרות לקחת מסמכים ולהגיש אותם? חייבים לקבוע תור?
זה בסך הכל תייר
לצפיה ב-'חתונה אזרחית'
חתונה אזרחית
27/09/2016 | 08:14
2
39
התגרשתי לפני כחודש בבית הדין הרבני ונאמר לי שאני צריכה להמתין תקופה של 92 ימים עד אשר אוכל להינשא מחדש, האם זה תקף גם לנישואים אזרחיים בקפריסין ? עם גבר שאינו יהודי ?
לצפיה ב-'תקופת המתנה לפני נישואים מחדש'
תקופת המתנה לפני נישואים מחדש
27/09/2016 | 10:26
1
38
בישראל חל הדין הדתי לפיו יש להמתין 3 חודשים מהגירושין, כדי לוודא שאת לא בהריון.
בחו"ל המצב שונה, כיוון שרואים את הגירושין כפסק דין של בית משפט, ויש להמתין עד שפסק הדין סופי ואינו ניתן לביטול או לערעור.
לכל מדינה יש את הכללים שלה - יש מקומות שאין תקופת המתנה ויש מקומות שצריך להמתין, וגם תקופת ההמתנה משתנה ממקום למקום [ממספר ימים ועד למספר חודשים].
בקפריסין ההנחייה הכללית היא שיש להמתין 42 ימים מהגירושין לפני שאפשר להתחתן שוב.
אך גם מגבלה זו אפשר לעקוף, אך זה תלוי בעיר שבו אתם מתכוונים להתחתן בקפריסין - יש ערים שדורשות להביא את תעודת הגירושין [ואז רואים את התאריך ומחילים את תקופת ההמתנה] ויש ערים שמסתפקות בהבאת תמצית רישום אוכלוסין בה רשום שאת גרושה [שם אין תאריך גירושין].
יוני קם

לצפיה ב-'תקופת המתנה '
תקופת המתנה
27/09/2016 | 10:51
27
הכוונה שלנו היא להתחתן בלרנקה , ידוע לך האם יש צורך בהמתנה שם של 42 ימים ? תודה רבה לך על התשובה ושתהיה שנה טובה 
לצפיה ב-'שבוע טוב חברים! שאלה בקשר לעורך דין לפתיחת תהליך :)'
שבוע טוב חברים! שאלה בקשר לעורך דין לפתיחת תהליך :)
25/09/2016 | 11:44
5
80
שלום לכם חברי הפורום, אני חדש פה ורציתי להגיד לכם בראש ובראשונה שזה פורום ממש מועיל ויצא לי לעיין כמעט בכולו ואתם עושים עבודת קודש במתן מענה וייעוץ לאנשים שנקלעו למצב הבירוקרטי והלחוץ!

אז ככה -
יש לי בת זוג דרום אמריקאית (פרו) ואנחנו מגיעים לארץ בעוד חודשיים. (אנחנו כמעט שנתיים ביחד)
הולכים להמציא את כל המסמכים הדרושים לנו כאן בפרו עם החותמות (אפוסטיל) ולקבוע פגישה לפתיחת תיק בארץ (אני מעריך באזור דצמבר/ינואר).
בת הזוג שלי תגיע לארץ באשרת תייר ואנחנו נלך למשרד הפנים לצורך הפגישה לפתיחת התיק שלאחר מכן יקבע לנו הראיון.
(הבנתי שבמידה והוויזה תחרוג בתקופה שבין הפתיחת תיק לראיון יאריכו לה אותה).
עכשיו השאלה שלי היא מה אם אני מבצע את התהליך עם עורך דין?
שיהיה איתנו לאורך הדרך? מה שהכי חשוב לנו זה לקבל את הוויזת עבודה שלה ב/1 כמה שיותר מהר כדי שהיא תוכל להתחיל לעבוד (האוכל של סבתא טעים אבל היינו רוצים להשכיר דירה משלנו).
השאלה העיקרית - מהו הסכום פחות או יותר הממוצע שעורך דין ידרוש לטיפול בתיק בתחילתו (פתיחת תיק, ראיון ראשוני וכ'ו) כולל ייעוץ ועזרה בנוגע לכל המסמכים והצעדים?? אם למישהו יש ניסיון עם העניין ויוכל להגיד לי סכום כספי ממוצע שנצטרך להוציא על כך בחודשים הקרובים.
ואפשר גם לתת ייעוץ ככה מניסיון אישי מהלב לגבי הפרטים שמסרתי :)
וגם לגבי הצורך בעורך דין..
תודה רבה רבה ושבוע מקסים!

לצפיה ב-'ויזת עבודה היא תקבל רק לאחר שיתחילו בהליך המדורג'
ויזת עבודה היא תקבל רק לאחר שיתחילו בהליך המדורג
25/09/2016 | 12:28
4
68
לפני תחילת ההליך מתקיים הליך מקדמי לבדיקת כנות הזוגיות. הליך כזה אורך כמה חודשים בממוצע (תלוי גם בלשכה). 

רשות ההגירה דורשת שבת הזוג תישאר בחול עד שתאושר הפתיחה בהליך המדורג.

היא יכולה כמובן "לעקוף" את האיסור על ידי הגעה בויזת תייר, אבל אם היא תצהיר בבקשה לויזת תייר פרטים לא נכונים, כגון שהיא באה לטייל  ולא להשתקע-זה לא יהיה חוקי.

הדרך הראויה לדעתי היא להגיש עתירה לבגצ נגד הנוהל הלא אנושי. בוודאי שיש צורך בעו"ד.
לצפיה ב-'אז תגיש עתירה בשם כל הפורום'
אז תגיש עתירה בשם כל הפורום
25/09/2016 | 14:47
3
66
לשינוי הנוהל ועזוב אותנו, הזוגות בשקט.
תלמד מיוני שמייעץ לנו כאן רבות, מביא פסיקות עדכניות, נהלים וכו' מבלי לטעון שצריך עורך דין בכל פוסט וללא תמורה.

לפותח השרשור, תעבור על הפורום ותעבור על הנהלים.
כשהולכים ע"פ הנוהל אחד לאחד לא נתקלים בשום בעיה ואין שום צורך בעורך דין.
95 אחוז מהפורום עשו זאת לבדם ולא נתקלו בשום קשיים שהצריכו התערבות עורך דין כזה או אחר.

הפורום הזה תמיד פתוח לשאלות ותוכלו לקבל פה הכוונה מהרבה זוגות שעשו זאת לפניכם, כמו שאני קיבלתי בזמנו, אקבל בעתיד ועכשיו עוזר מתוך ידע וניסיון אישי.
עכשיו שהבהרנו את השאלה הראשונה, מפנה אותה לנהלים 5.2.0008 לנשואים ונוהל 5.2.0009 ללא נשואים. תדפיס, תמרקר ואם יהיה שאלות אנחנו פה עבורך בחינם לכל שאלה ועזרה שתזדקק.
לצפיה ב-'אהלן elicoz '
אהלן elicoz
26/09/2016 | 01:23
2
50
תודה רבה על עזרתך!
רק שאלה אחרונה אם אוכל..
בשנה שעברה כשבת הזוג שלי הגיעה לבקר כתבנו לה מכתב אני וההורים שלי שהיא מגיעה להיות איתי ואנחנו אחראים על ההוצאות הכספיות והמגורים שלה והיא הראתה את המכתב בביקורת הגבולות ונכנסה בקלות עם 90 יום ויזת תייר.
השאלה שלי היא האם הפעם (אנחנו מגיעים בנפרד גם הפעם) נוכל לעשות את אותו הדבר עם המכתב שאנחנו אחראים ושהיא נכנסת בתחום הויזת תייר.
כמובן שלאחר מכן אני והיא נלך לפגישה שנקבע לפתיחת התיק, נציג את כל המסמכים ונחכה שיזמנו אותנו לראיון הראשוני (כל זה כשהיא איתי בארץ על ויזת תייר).
עכשיו השאלה שלי היא האם אמורות לצוץ בעיות כלשהן?
האם לא יעשו לנו בעיות אחר כך שאמרנו בשדה שהיא נכנסת כתיירת?
ואם כן אילו בעיות יכולות להיות?

תודה רבה!
לצפיה ב-'אם היא נכנסת כתיירת אבל בכוונה להשתקע'
אם היא נכנסת כתיירת אבל בכוונה להשתקע
26/09/2016 | 09:27
45
מדובר בעבירה. לכן זו בעיה. אם שניכם בחו"ל כדאי להתחיל את התהליך בחו"ל ולבקש באופן רשמי אשרת כניסה לצורך תחילת התהליך המדורג כך שתוכלו להגיע ביחד.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/09/2016 | 13:49
39
אל תחפשו בעיות, על פי החוק ועל פי נוהל 5.4.000 (ראה שרשור מעל זה) חובה להזמין את הבת זוג לישראל אם בכוונתה להשתקע.

הרי רשמת בעצמך שאתם מגיעים בנפרד.. לכן קבע תור ללשכה הקרובה למקום המגורים, תגיע לישראל ותגיש להם את המסמכים שלה והניירת כשהכל מתורגם (במידת הצורך) ומאומת כדין ותוך 45 יום (בד"כ פחות - לי אישרו תוך 3 ימים) הלשכה תאשר את כניסת בת זוגתך והיא תוכל להגיע לכאן ללא חשש ואפילו עם שלט "באתי להשתקע"..

אני התחתנתי בחו"ל בפברואר 2015, חזרתי לארץ במרץ הגשתי מסמכים מאומתים ומתורגמים. הלשכה אישרה את הגעתה והיא נכנסה לישראל בחודש יוני ומאז הכל תיקתק כמו שעון, ב/1, היום א/5 וללא עיכובים - הכל על פי הנוהל.

הדבר הכי חשוב שלכם כרגע, זה לאסוף את כל המסמכים הדרושים ושלא יהיו תקלות כשתגיע ללשכה לפתיחת התיק.

בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
26/09/2016 | 12:11
42
כמה זמן לוקח עד שמקבלים אשרה ב1?
לפני שבועיים העברנו את כלל המסמכים הדרושים להסדר מעמד.
תודה לעונים וחג שמח לכולם.
לצפיה ב-'הזמנת בן זוג'
הזמנת בן זוג
25/09/2016 | 11:16
11
79
קראתי את הנוהל וגם כאן ועדיין יש לי מספר שאלות:
בן זוגי אזרח בריטניה והוא מגיע לכאן עד היום כתייר.
אנחנו בני זוג כשנה וחיים על הקו לונדון-ישראל.
הבנתי שכחלק מהתהליך אני צריכה "להזמין את בן הזוג"
האם זה תקף גם לאזרח בריטניה שלמעשה יכול להיכנס לכאן כתייר?
האם לאחר קבלת המעמד ורשיון עבודה הוא ייאלץ לקבל אישור מיוחד ליציאה מהארץ לאנגליה לצורך ביקור קרובים וחזרה?
תודה.
לצפיה ב-'אני לא רואה סיבה שאדם שיכול להכנס לארץ'
אני לא רואה סיבה שאדם שיכול להכנס לארץ
25/09/2016 | 12:37
6
74
ללא ויזה, יצטרך לבקש עוד בהיותו בחו"ל ויזת תושב. הנהלים מתירים לבן זוג שנמצא בארץ להגיש בקשה לתושבות. הבעיה היא עם אלה שחייבים להכנס לארץ עם ויזה. מהם דורשת רשות ההגירה להגיש את הבקשה לתושבות, בחו"ל ולדעתי צריך לבחון אפשרות להגיש עתירה לבגצ.

לצפיה ב-'מר עו"ד-צר לי מאוד על תגובתך- קראת את הנוהל? אתה טועה ומטעה'
מר עו"ד-צר לי מאוד על תגובתך- קראת את הנוהל? אתה טועה ומטעה
25/09/2016 | 13:09
4
72
הנוהל אומר בפירוש שכאשר מזמין ישראלי רוצה להזמין בן זוג זר לארץ עליו בפירוש להגיש בקשה גם לארצות שהאזרחים שלהם פטורים מויזה. 
נכון שהנוהל מתייחס רק לזוגות נשואים אך מחילים אותו בלשכות גם על לא נשואים 

סעיף ב'3 לנוהל  
"מוזמן שנישא לאזרח ישראלי ושוהה בחו"ל אך מעוניין להגיע לישראל לצורך קיום חיים משותפים לצד בן זוגו, מחויב בהגשת בקשה מראש בטרם הגיעו לישראל,
לרבות כאשר הנו נתין מדינה אשר לישראל יש עמה הסכם פטור מאשרת כניסה מוסדרת מראש" 

התוצאה של הייעוץ שלך היא שאם יתשאלו אותו בשדה למטרת הגעתו וישאלו היכן ישהה ויבינו שזה קשור לזוגיות יכולים לסרב כניסה או לדרוש שיתחייב לשא יגיש בקשה לשדרוג מעמד. 

לצפיה ב-'תודה . מה לגבי שאלתי השניה? ידוע לך משהו?'
תודה . מה לגבי שאלתי השניה? ידוע לך משהו?
25/09/2016 | 13:21
3
29
לצפיה ב-'כן'
כן
25/09/2016 | 13:31
2
34
זה נקרא אינטר ויזה ועולה 180 ש"ח לשנה. (אשרת חוזר)
לצפיה ב-'וזה משהו אוטומטי או שגם נתון לגחמתם של פקידים?'
וזה משהו אוטומטי או שגם נתון לגחמתם של פקידים?
25/09/2016 | 13:41
1
22
לצפיה ב-'צריך לבקש'
צריך לבקש
25/09/2016 | 14:38
39
אוטומטי זה בטוח לא יבוא מהפקיד אך לא תיהיה בעיה להוציא את זה.
התוקף של האשרת חוזר בד"כ תיהיה מקבילה לאשרת העבודה או הא/5 שתקבלו.
לצפיה ב-'אתה בושה למקצוע- איזה עתירה לבג"צ - השמרו מתשובותיו של זה'
אתה בושה למקצוע- איזה עתירה לבג"צ - השמרו מתשובותיו של זה
26/09/2016 | 00:19
31
לצפיה ב-'החובה להזמין ארצה - חלה גם על בני זוג לא נשואים'
החובה להזמין ארצה - חלה גם על בני זוג לא נשואים
25/09/2016 | 20:11
1
69
אמנם הדרישה להזמין את בן הזוג הזר מופיעה רק בנוהל הנוגע לנשואים, אך היא חלה גם על בני זוג ידועים בציבור.
זה מופיע במפורש בסעיף ב(11) לנוהל 5.4.000
זה גם נקבע בפסיקת בית המשפט - צירפתי דוגמא.
יוני קם

לצפיה ב-'זה נחמד אבל הנהלים אינם חזות הכל '
זה נחמד אבל הנהלים אינם חזות הכל
26/09/2016 | 05:10
21
לצפיה ב-'מנהל הפורום-יש כאן עו"ד שפשוט מטעה ועונה תשובות שגויות- אסון'
מנהל הפורום-יש כאן עו"ד שפשוט מטעה ועונה תשובות שגויות- אסון
26/09/2016 | 00:18
1
51
אולי תיתן את הדעת על מה שקורה כאן 
עו"ד פרנדריך פשוט נותן תשובות משפטיות שגויות, שמטעות את הציבור- מדובר בדיני נפשות!!! 
ראה את שרשרת התגובות, ראה את תשובתו של העו"ד - " אני לא רואה סיבה שאדם שיכול להכנס לארץ ללא ויזה, יצטרך לבקש עוד בהיותו בחו"ל ויזת תושב"
וראה את התשובה המשפטית האמיתית של JAKAMM כולל הפניה לנוהל ופסק דין לדוגמא.

אני חושב שצריך לעשות משהו בנידון : עורך דין שלא מכיר את הנהלים ואת ההלכות ועונה פה כמעט על כל שאלה -  ס-כ-נ-ה 
לצפיה ב-'לשם כך יש שומרי סף רבים'
לשם כך יש שומרי סף רבים
26/09/2016 | 09:29
44
שעושים עבודה טובה. 
לצפיה ב-'הסדרת מעמד כששני בני הזוג בחו"ל, איך להכנס לישראל?'
הסדרת מעמד כששני בני הזוג בחו"ל, איך להכנס לישראל?
23/09/2016 | 16:06
4
60
שלום לכולם,

רשמתי כאן בעבר לגבי הנקודה הזו, אך כעת קיבלתי עדכון מהשגרירות ולכן רושם כאן שוב, בתקווה לגבי עזרה מבעלי הנסיון:
אנו זוג מעורב המתגורר כרגע בחו"ל (אירופה) ורוצה לעבור לגור בישראל. פניתי לשגרירות ישראל במדינה ושם נאמר לי שהם לא יכולים לתת לבת זוגתי אשרת כניסה (למרות שבנוהל לזוגות נשואים רשום שאם שני בני הזוג בחו"ל עליהם להסדיר את המעמד באופן ראשוני בשגרירות אותה מדינה), ושעדיף לנו להכנס לישראל בתור תיירים (לקבל אשרת תייר) ואז כאשר שנינו בישראל לפנות למשרד הפנים ולהגיש את הבקשה.

האם מישהו עבר תהליך דומה ואותו דבר נאמר לו?
האם מישהו מחברי הפורום הגיע כזוג לישראל, ובן/בת הזוג הצהיר שהוא בא לביקור, קיבל ויזת תייר, ורק לאחר מכן (בישראל) הגיש בקשה למשרד הפנים?

בנוהל רשום באופן מפורש דבר מסויים וכעת נאמר לי דבר אחר, לכן הנושא לא ברור לי. מהשגרירות נמסר שאלו הנהלים שהם קיבלו ושגם הם לא מבינים מדוע הם שונים מאלו של משרד הפנים, ושהם לא יכולים לעזור בנושא. כמו כן, נאמר לי שאפשר יהיה להסדיר את המעמד בעודנו בחו"ל, אך זה ייקח כשנה ולכן לא כדאי.

מצד אחד זה הכי הגיוני להגיע לישראל כתייר ורק לאחר מכן להחליט להתשקע ולפנות למשרד הפנים להסדיר המעמד, מצד שני אולי זה בכלל עדיף שאני אגיע לישראל קודם לכן ואזמין את בת זוגתי מחו"ל. זה יצריך פירוד של כמה חודשים וזה לא משהו שאנחנו רוצים לעבור.

אם יש כאן בעלי נסיון אשמח לשמוע מכם.
תודה!
לצפיה ב-'אין עובדים פחות יעילים מעובדי הקונסוליות הישראליות.'
אין עובדים פחות יעילים מעובדי הקונסוליות הישראליות.
25/09/2016 | 18:53
41
הם כמעט אף פעם לא יודעים מה העבודה שלהם, הם תמיד אומרים "אני לא יכול לעזור לך עם זה", וכשהם כבר עושים משהו זה כמעט תמיד לא נכון.  הם טירטרו אותי שלוש פעמים לקונסוליה כי הפקידה לא הבינה שהקישקוש שהיא דפקה לי על האישור בתור חתימה, לא יכול לתפוס אצל השלטונות של המדינה שאני חיה בה כי היא רק פקידה ודוגמת החתימה שלה לא מוכרת ולא שמורה במשרד החוץ של המדינה הזאת. למרות שאני כבר ידעתי את זה ולכן התחננתי לפניה שתבדוק, היא התעקשה ש"זה בסדר ככה"} וכמובן שזה ממש לא היה בסדר. גם התאריך שהיא שמה לי באישור היה שגוי. ככה זה עובדי הקונסוליה, צריך להתעקש איתם על כל דבר אבל בסוף, איכשהו, הם מצליחים לתת שירות מסוים.
לצפיה ב-'באופן רשמי'
באופן רשמי
26/09/2016 | 09:24
2
23
צריך להתחיל את התהליך בחו"ל. זה כתוב בנוהל והקונסוליה אמורה לדעת על כך. 
ניתן גם להתחיל את התהליך בארץ.
יחד עם זאת, אסור להגיע לארץ בתור תייר כאשר הכוונה היא להשתקע. כאן נמצא המלכוד. 
לצפיה ב-'תודה, האם ידוע לכם לגבי יציאה של ישראלי מהארץ בזמן ההמתנה'
תודה, האם ידוע לכם לגבי יציאה של ישראלי מהארץ בזמן ההמתנה
26/09/2016 | 18:24
1
15
במידה ואני מגיע לישראל לבד ואז מזמין את בת זוגתי לכאן, האם יש מניעה שאצא מהארץ לביקור (של כמה שבועות/חודש למשל) בחו"ל על מנת להיות עם בת זוגתי? ואז אני חוזר לישראל לבד לפני מועד הפגישה הראשונה של הצגת המסמכים.

כך לא נצטרך להיות פרודים למשך תקופה ארוכה, אבל גם לא נצטרך להכנס יחד לישראל לפני שמעמדה הוסדר.

ידוע למישהו אם זה משהו שמותר בחוק, ואם עשיתם את זה בעבר?
לצפיה ב-'לא צריכה להיות בעיה'
לא צריכה להיות בעיה
27/09/2016 | 08:33
9
להיפף, זה רק מחזק את הזוגיות
לצפיה ב-'אז מה התהליך של בקשת ויזת עבודה?'
אז מה התהליך של בקשת ויזת עבודה?
25/09/2016 | 17:56
20
לצפיה ב-'ויזת עבודה'
ויזת עבודה
25/09/2016 | 04:34
1
47
שלום,

יש חברה שמוכנה להציע לחברה שלי ויזת עבודה ורציתי לדעת שני דברים:
א. אם היא מקבלת ויזת עבודה - האם אח"כ מסובך לעבור לסטאטוס ויזת בת זוג?
ב. האם תהליך הקבלה של ויזת העבודה דומה? האם הוא ארוך? אשמח למידע כללי לגביו.

תודה לכל המשיבים!
לצפיה ב-'א. לא יותר מסובך מבקשה ללא ויזת עבודה'
א. לא יותר מסובך מבקשה ללא ויזת עבודה
25/09/2016 | 06:40
43
ב. הרבה יותר קצר. אין הליך מדורג. 

לצפיה ב-'מה עושים כשאשה כאן ואין ניירת?'
מה עושים כשאשה כאן ואין ניירת?
24/09/2016 | 11:44
4
68
שלום דוד שלי הביא לארץ אישה מקמבודיה הוא כאן איתה כבר חודשיים  הוא שם ערבות  שלושים אלך שקל
אבל לא זאת השאלה השאלה איך הוא משאיר אותה כאן המטרה היא להתחתן איתה
אבל אין לה שום ניירת הכוונה תעודות לידה משטרה וכאלה
מה עושים? תודה רבה  לכולם
לצפיה ב-'אתה כבר הרבה זמן קורא'
אתה כבר הרבה זמן קורא
24/09/2016 | 12:32
3
77
את ההודעות ואמור להיות בקיא בנושא.
לא עושים כלום.

חוזרים לקמבודיה ומשיגים את המסמכים, דוד שלך יזמין אותה לארץ כמו כולם לאחר שהיא תשיג את כל הניירת ותאמת אותה באמצעות שרשרת חותמות בקמבודיה ושגרירות ישראל בבנגקוק, תאילנד (האמונה על קמבודיה).
תפנה אותו לנהלים 5.2.0008 לנשואים, או 5.2.0009 ללא נשואים.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
24/09/2016 | 22:11
2
39
תודה לך
לצפיה ב-'יש אפשרות לעשות את זה בשגרירות תאילנד בישראל?'
יש אפשרות לעשות את זה בשגרירות תאילנד בישראל?
24/09/2016 | 22:26
1
34
יש אפשרות לעשות את זה בשגרירות תאילנד בישראל?
מבלי לצאת מארץ?
תודה
לצפיה ב-'לא'
לא
25/09/2016 | 10:29
12
לצפיה ב-'בודקים חשבונות בנק או תלושי משכורת?'
בודקים חשבונות בנק או תלושי משכורת?
22/09/2016 | 16:03
3
82
בהליך חיים משותפים הם בודקים חשבונות בנק או תלושי משכורות?
לצפיה ב-'הם, אתה מתכוון משרד הפנים?'
הם, אתה מתכוון משרד הפנים?
22/09/2016 | 16:42
2
64
אז כן בהחלט
בפגישות עוברים על הכל וגם על זה,אולי במיוחד על זה 
לצפיה ב-'חייב חשבון משותף לבני הזוג? או כל אחד לחוד?'
חייב חשבון משותף לבני הזוג? או כל אחד לחוד?
23/09/2016 | 14:02
1
47
אשמח לדעת מה הם בודקים. תלושי משכורת? פירוט חשבונות?
לצפיה ב-'הם רק בודקים שיש את זה ושהגשת... '
הם רק בודקים שיש את זה ושהגשת...
23/09/2016 | 23:05
55
אף אחד לא באמת קורא את כל השורות בחשבונות ואת המשכורת שלך.
גם לא חייבים חשבון משותף, זה בהחלט לגיטימי שלכל אחד יהיה חשבון נפרד - אנחנו עשינו ככה בהתחלה.

הכל תלוי עד כמה לגיטימיים אתם נראים לפקיד - ככל שיותר לגיטימיים, אז יותר יתגמש במסמכים, וככל שיתעורר חשש שאתם פיקטיביים, ירצו עוד ועוד דברים לחטט.
לצפיה ב-'תחילת תהליך בארץ לאחר חתונה בחול ארה"ב לגבי אפוסטיל'
תחילת תהליך בארץ לאחר חתונה בחול ארה"ב לגבי אפוסטיל
22/09/2016 | 01:10
2
61
אנחנו התחתנו במדינת ורגיניה אר"הב ויש לנו את התעודת נישואין אבל לא הבנתי מזה אפוסטיל ואיך אני מוציא אותו לתעודת נישואין ?
לצפיה ב-'זאת חותמת שמאשרת שהמסמכים הרשמיים עליהם היא מוטבעת אמיתיים'
זאת חותמת שמאשרת שהמסמכים הרשמיים עליהם היא מוטבעת אמיתיים
22/09/2016 | 07:37
39
עליך לברר במדינה בה התחתנת מי חותם את האפוסטיל.
לצפיה ב-'richmond, virginia'
richmond, virginia
23/09/2016 | 21:51
24
אנחנו התחתנו במיסורי. כתבתי בקשה לאפוסטיל מהמשרד של ה-Attorney General במדינת מיסורי. היינו צריכים גם לצרף צ'ק -- קיבלנו הכל תוך שבועיים. אני מציעה להסתכל באתר של ריצ'מונד, ורג'יניה.
לצפיה ב-'פגישה לקבלת א5 שני- שוב ראיון עומק? או שרק מסמכולוגיה?'
פגישה לקבלת א5 שני- שוב ראיון עומק? או שרק מסמכולוגיה?
23/09/2016 | 00:42
7
75

אשמח לדעת מניסיונם של אחרים
האם שוב מראיינים וחוקרים או רק בודקים מסמכים?
הנוהל אומר ראיון מעמיק כל שנה ..
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
23/09/2016 | 10:53
56
אצלנו שנה אחת לא היה ראיון, לאחר מכן כן היה.
לצפיה ב-'זה נתון לשיקול דעתם'
זה נתון לשיקול דעתם
26/09/2016 | 09:19
12
לצפיה ב-'ממליץ לך להגיע עם עו"ד'
ממליץ לך להגיע עם עו"ד
26/09/2016 | 22:01
4
20
לצפיה ב-'מי שלא יודע קרוא וכתוב מבין יותר ממך- אתה עורך דין בדיחה'
מי שלא יודע קרוא וכתוב מבין יותר ממך- אתה עורך דין בדיחה
26/09/2016 | 22:16
11
לצפיה ב-'עו"ד פינדריך אתה מטעה'
עו"ד פינדריך אתה מטעה
27/09/2016 | 09:08
2
15
אין שום סיבה להגיע עם עורך דין במקרה הזה.
ידידי, ברגע שאתה מזדהה כעורך דין בפורום וממליץ להיעזר בעורך דין גם כאשר אין צורך אתה יוצר מצג של שיווק מסחרי וזה אסור כאן. אנא ממך הפסק אחרת אאלץ לחסום אותך לפי תקנון תפוז. 
לצפיה ב-'אם היית יותר פיקח היית מבין שלעגתי לו'
אם היית יותר פיקח היית מבין שלעגתי לו
27/09/2016 | 12:44
1
12
לאחר שתקף אותי כל כך הרבה פעמים.
לצפיה ב-'לא הבנתי את הבדיחה'
לא הבנתי את הבדיחה
27/09/2016 | 14:02
9
מתנצל. 
עם זאת, לעג לחברי הפורום גם הוא אינו מקובל. 
לצפיה ב-'שלום לכולם - כמה שאלות'
שלום לכולם - כמה שאלות
21/09/2016 | 11:00
4
108
הרבה בזכות החברים כאן אני ובת זוגתי עברנו את הפגישה,היא קיבלה ויזת ב\1 וכרגע התחילה לעבודאז קודם כל - תודה.

עברתי על הודעות קודמות בפורום ורציתי רק לוודא אם הבנתי את הדברים נכון.

אחרי כמה שבועות שבת זוגתי התחילה לעבוד,נאמר לה ממקום העבודה שהם גילו שהם צריכים לשלם עלייה כפול מיסים מעובד רגיל,ולכן ביקשו שתנסה לראות אם היא יכולה לשלם את הביטוח עצמאית.

1.כהמלצת החברים אני אסדר לה את הביטוח בחברת "הילית",
האם הביטוח הזה בא במקום ביטוח ממקום העבודה?

2.אמרתי לה שתחפור למעסיקה שלה לוודא שהיא משלמת ביטוח לאומי,המעסיקה אמרה שתשלם,אבל עכשיו ראיתי שבמעמד ב1 לא אמורים לשלם ביטוח לאומי(?),האם הביטוח הרפואי הוא במקום הלאומי?(צריך לגשת אליהם לעשות משהו?)

תודה,תודה,תודה!

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/09/2016 | 19:59
3
49
מעסיק של עובד זר מחויב לרכוש עבור העובד ביטוח רפואי ובנוסף חלה עליו החובה לתשלום היטל עובדים זרים בגובה 20% משכר העובד, מה שאכן מייקר את עלות העסקתו של העובד הזר. אין מה לעשות כנגד זה, זו חובה על פי חוק והיא חלה על המעסיק.

לגבי ביטוח הלאומי, נדרש לשלם סכום מצומצם(ללא מס בריאות) שנותן כיסוי רק למקרים כמו תאונת עבודה, פשיטת רגל המעסיק וכדומה.

לצפיה ב-'אתה בטוח לגבי ההיטל עובדים זרים?'
אתה בטוח לגבי ההיטל עובדים זרים?
22/09/2016 | 20:39
1
48
אני דיי בטוח שזה תקף רק לעובדים זרים אשר הגיעו במיוחד כדי לעבוד בארץ.
לבני זוג אומנם יש ב-1 אבל זה ב-1 עם אישור עבודה ללא הגבלת תחום מתוקף חיים משותפים.
ראיתי פה מספר דיונים על זה כבר, ובנוסף לחברה שלי לוקחים רק את ה10% של המדרגת מס הרגילה.
לצפיה ב-'לא הבנת'
לא הבנת
23/09/2016 | 10:46
39
ההיטל משולם על ידי המעסיק, לא על ידי חברה שלך.

חברה שלך משלמת מס הכנסה לפי מדרגות מס וזה נכון ותקין.
לצפיה ב-'היי תודה על התשובה'
היי תודה על התשובה
28/09/2016 | 08:32
2
אז רגע רק שאני אבין,את הביטוח של ״הילית״ המעסיק אמור לעשות לא אני?
ולגבי ביטוח לאומי אני צריך לגשת ולעדכן שהיא התחילה לעבוד כדי למנוע בעיות?
לצפיה ב-'מישהו יודע היכן יש בארץ עובדות תאילנדיות?'
מישהו יודע היכן יש בארץ עובדות תאילנדיות?
22/09/2016 | 22:53
42
מישהו יודע היכן יש בארץ עובדות תאילנדיות?
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'העברת מסמכים'
העברת מסמכים
22/09/2016 | 10:00
61
שלום חברים.
כמה זמן לוקח עד זימון לפגישה 2.
פגישה ראשונה העברנו את כל המסמכים אישורים ומכתבים רלוונטים. שילמנו אגרה לבקשה ואגרה לאשרה שעוד לא קיבלנו. תודה על העזרה וחג שמח לכולם

לצפיה ב-'חתונה בארצות הברית (נבאדה)'
חתונה בארצות הברית (נבאדה)
21/09/2016 | 11:05
2
66
שלום לכולם,
אנחנו כרגע שנה ראשונה ב- ב/1. בשעה טובה, באוקטובר מתכוונים לנסוע להתחתן בארצות הברית.
פניתי דרך האתר ללשכת תל אביב, והם אמרו להגיע כמו שקבענו ללפגישה להארכת הב/1 בינואר.
חוץ מאשר להביא את תעודת הנישואין עם אפוסטיל, יש דברים מיוחדים נוספים שצריך להביא לפגישה?
שבועיים לאחר הפגישה אנחנו מתכננים לנסוע למשפחה שלה בסין, וחשוב לנו שהכול יעבור תקין בפגישה הזו.

תודה רבה! :)

לצפיה ב-'נישואים באמצע ההליך'
נישואים באמצע ההליך
25/09/2016 | 07:00
1
13
ללא קשר לחתונה, לפגישה השנתית הקבועה לכם בינואר אתם אמורים להביא מסמכים מעודכנים [להוכחת כנות הקשר ומרכז חיים משותף בישראל].
אם באותה פגישה אתם מבקשים גם לעדכן על החתונה ולעבור למסלול נשואים, תביאו גם את תעודת הנישואים עם אפוסטיל + תמלאו את הטפסים שבנוהל נשואים.
יוני קם
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
26/09/2016 | 10:12
6
לצפיה ב-'מסמכים לתחילת התהליך מארה"ב'
מסמכים לתחילת התהליך מארה"ב
20/09/2016 | 22:08
1
61
אשמח לעזרתכם, מי שמכיר את המסמכים האמריקאיים:
בעלי נמצא בארה"ב ואני מגישה עבורו בקשה להתחלת התהליך המדורג.
א. האם כשאני מגישה את הבקשה (ובעלי עדיין בחו"ל) אני צריכה את כל המסמכים שלו עם תעודת האפוסטיל, או שמספיק צילומים?
ב. כמובן שיש לנו תעודת נישואין עם אפוסטיל. בנוסף, אשמח להבין מה המקבילה האמריקאית (ספציפית, מדינת ניו יורק) של המסמכים: 
1. תעודה ציבורית עדכנית ממדינתו המעידה על מצב אישי נוכחי וקודם של המוזמן. הרי כתוב בתעודת הנישואין שהוא היה נשוי קודם אפס (0) פעמים. זה לא מספיק? אם לא, איזו תעודה הבאתם? 
2. דרכון של המוזמן - הרי הדרכון שלו אצלו, ואני אביא צילום. גם הצילום צריך להיות עם אפוסטיל?
3. תעודת יושר עדכנית מקורית, מאומתת* ומתורגמת ממדינת המוצא של המוזמן. במידת הצורך תידרש גם תעודת יושר פדראלית או תעודה מן המחוז - מה הבאתם? איך קוראים לזה באנגלית? הוצאתם דרך הFBI או דרך משטרה מקומית? כמה זמן זה לקח? 
לצפיה ב-'סטטוס קודם'
סטטוס קודם
21/09/2016 | 07:52
41
מצטרף לשאלה איזה מסמך צריך להביא על סטטוס קודם?אמרו לה שיכולים לרשום לה שזאת הפעם הראשונה שהתחתנה

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תמ
פורום תמ"א 38
בית הספר הישראלי ל NLP
בית הספר הישראלי ל NLP
ענת בן דוד- סקסולוגית
חשים חוסר סיפוק מחיי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה