לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1028010,280 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגות מעורבים

בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגות מעורבים

בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום
 שלום
המשך >>

לצפיה ב-'אנוכי '
אנוכי
21/09/2017 | 08:17
12
שלום לכם, בת זוגי קיבלה אשרת שהייה זמנית וכן רשיון עבודה. בכוונתנו לנסוע לטיול לחו"ל. יש לי בעיה בהסדרת ביטוח נסיעות לבת זוגי . חברות הכיטוח אליהן פניתי מסרבות לכך בשל העובדה שהיא אינה אזרחית ישראלית. האם ידוע לכם על חברת ביטוח דרכה כן ניתן לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל? בתודה ושנה טובה
לצפיה ב-'קיבלנו א5 - מה הלאה מבחינת ביטוח בריאות/לאומי'
קיבלנו א5 - מה הלאה מבחינת ביטוח בריאות/לאומי
19/09/2017 | 22:05
1
31
אחרי 10 חודשים על ב1 (באשמת הפקידה), סופסוף קיבלנו לפני יומיים א5.
אנחנו משלמים ביטוח בריאות פרטי דרך הילית.
אני מכיר את תקופת ה-183 יום.
השאלה היא האם כרגע לפנות לקופת חולים כללית וביטוח לאומי או לחכות 183 יום קודם?
איך אנט מחזיר את ההחזר מביטוח לאומי על ה-183 יום הללו ?
תודה מראש לעוזרים
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
20/09/2017 | 10:30
24
ההחזר הוא מביטוח לאומי. אי אפשר לשלוח להם אימייל או לצלצל אלא רק לכתוב בדואר, כך נמסר לי בסניף ביטוח הלאומי שלנו (חדרה).
 צריך לכתוב מכתב מפורט (אין טופס ספציפי אלא רק מכתב שאתם כותבים) עם העתק של אישור התושבות מביטוח לאומי, צילום ת.זהות + צילום הדרכון + תלושי משכורת אם היו + הקבלה המקורית על התשלום לחברת הביטוח הפרטית כולל התאריכים ולבקש החזר (כדאי אולי גם לצרף פרטי חשבון בנק / מכתב מהבנק שזה חשבון של שניכם, אני העברתי צילום של צ'ק מבוטל)
את הכל לשלוח בדואר לכתובת הבאה:
תחום ביטוח בריאות
המוסד לביטוח לאומי
המשרד הראשי
שדרות ויצמן 13
ירושלים
91909

**** כמו כן אם היו גם הוצאות רפואיות באותה תקופה אפשר לצרף את האישורים והקבלות ועליהם לקבל גם החזר בתנאים מסוימים.
אנחנו אחרי חודש ומשהו קיבלנו העברה לחשבון הבנק - החזר יחסי של התשלום לאותה התקופה
 בהצלחה
לצפיה ב-'פשוט כבר למדתי להתייחס לחברים פה כמו משפחה אז....'
פשוט כבר למדתי להתייחס לחברים פה כמו משפחה אז....
20/09/2017 | 09:37
37
קודם כל הלוואי ואשתי כבר היתה פה שהיתה חוגגת את זה איתי
אבל לא נורא הפגישה ביום שני נקווה לטוב !!!

שיהיה לכולנו פה
שנה טובה !!!!!
שנה מקסימה של הגשמה עצמית מקצועית ואישית
שנה קלה במשרד הפנים, ושנה פרודקטיבית !

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:14
2

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'מס מעסיקים לתושב ארעי?'
מס מעסיקים לתושב ארעי?
18/09/2017 | 23:18
28
היי,

מה ההבדל בין מס המוטל על המעסיק בין 'עובד זר' לבין 'תושב ארעי'?

ולזוג שחי יחד בארץ שנה וחצי כחלק מהליך מדורג והתחתן עכשיו- האם גם צריך לחכות חצי שנה לקבלת תושב ארעי או שמקבלים ישר?
לצפיה ב-'שאלה לגבי הגשת הבקשה למשרד הפנים'
שאלה לגבי הגשת הבקשה למשרד הפנים
17/09/2017 | 22:51
3
58
שלום,
אני ובת-זוגי מעוניינים להתחיל את התהליך של הסדרת המעמד שלה בארץ. האם צריך ללכת תחילה למשרד הפנים ולקבוע תור להגשת המסמכים? או שאמורים להגיע לשם עם כל המסמכים?

תודה
לצפיה ב-'אי אפשר להתחיל תהליך כאשר היא בארץ'
אי אפשר להתחיל תהליך כאשר היא בארץ
18/09/2017 | 08:37
26
לצפיה ב-'קובעים תור'
קובעים תור
18/09/2017 | 09:00
25
לצפיה ב-'הגשת בקשה- תחילת תהליך'
הגשת בקשה- תחילת תהליך
18/09/2017 | 09:53
44
אנחנו התחלנו תהליך כשבעלי בארץ (כבר קיבלנו ב1).
פניתי תחילה במייל לקביעת תור, לא חזרו אלי. ניגשתי לסניף, ביקשתי לקבוע פגישה במחלקת אשרות, לאחר מילוי טופס בקשה לפגישה חזרו אלי באותו היום וקבעו לנו ל-3 שבועות לאחר מכן.(משרד הפנים בחדרה). נאמר לי שניתן להגיע ללא תור בין 08:00 ל08:30 אבל בתאכלס לא ממש נותנים להכנס (יש תור ענק) מומלץ לדעתי לנסות להגיע לסניף ולקבוע.
לצפיה ב-'כניסה לארץ לפני התהליך'
כניסה לארץ לפני התהליך
17/09/2017 | 14:39
2
56
שלום, בת זוגי אזרחית אירופאית ואנחנו מתכננים להתחיל את ההליך המדורג, זה אפשרי שהיא תכנס לארץ (יש לה אשרא של 90 יום בגלל הדרכון) ואז להתחיל את ההליך המדורג בארץ? או שאני חייב לחכות שרשות ההגירה תאשר את ההזמנה שלה?

תודה
לצפיה ב-'יש הלכה ויש למעשה'
יש הלכה ויש למעשה
17/09/2017 | 18:16
51
אסור לבת הזוג להגיע ארצה כתיירת, כאשר המטרה האמיתית היא להשתקע - אתה חייב להזמין אותה מראש.
אבל אם היא נכנסה לארץ באופן חוקי כתיירת - אין שום מניעה או הגבלה בהגשת הבקשה, ואסור להורות לה לצאת מהארץ כתנאי להגשת הבקשה, גם אם בעת הגשת הבקשה היא נמצאת בארץ באופן לא חוקי (האשרה פקעה וכו') - זו הוראה מפורשת בנוהל.
הבעיה בדרך השנייה - שאמנם הפקיד מחויב לקבל את טפסי הבקשה, אך הכניסה לארץ בשקר מעידה על חוסר תום לב ויכולה לעמוד לכם לרועץ בהמשך ההליך, כאשר לפקיד יש שיקול דעת אם לאשר דברים או לא.
יוני קם
לצפיה ב-'לפי הנהלים עליה להגיש את הבקשה בחו"ל'
לפי הנהלים עליה להגיש את הבקשה בחו"ל
17/09/2017 | 18:51
33
ולהמתין לאישור.
לצפיה ב-'הקדמת תור'
הקדמת תור
15/09/2017 | 09:03
2
72
שלום, רציתי לשאול האם יש דרך להקדים תור ללשכה עמוסה כמו תל אביב? מאד קשה להשיג אותם אז אני מניח גם מי שצריך לבטל לא באמת מנסה יותר מדי. מה אם לנסות לבוא ותבדוק האם התפנה תור? רק שאני באמת לא רוצה לעצבן אותם.
לצפיה ב-'לא יודע איך זה בתל אביב'
לא יודע איך זה בתל אביב
16/09/2017 | 14:20
38
אבל בחיפה השומר לא יכניס אותך.
לצפיה ב-'הקדמת תור'
הקדמת תור
17/09/2017 | 08:29
42
סיכוי קטן שבסניף תל אביב יקדימו את התור, במיוחד כעת כשיש את הלחץ של הביומטרי.
תוכל לפנות אליהם במייל או לגשת לסניף - בין 8:00-8:30 אפשר להיכנס ללא הזמנת תור לדברים קטנים (הגשת מסמכים חסרים, שאלות וכו').
יוני קם
לצפיה ב-'טלפון של לשכת גבעתיים או רמת גן'
טלפון של לשכת גבעתיים או רמת גן
16/09/2017 | 17:03
2
31
שלום,
שלחתי מיילים בנוגע לקביעת תור אבל לא חזרו אליי.
אני רוצה להתקשר אבל אני לא יודע את המספר של הסניף הספציפי.

מישהו יודע? תודה!
לצפיה ב-'אי אפשר להתקשר לסניף עצמו'
אי אפשר להתקשר לסניף עצמו
17/09/2017 | 10:42
1
15
לצפיה ב-'Google it'
Google it
17/09/2017 | 11:19
10
לצפיה ב-'פתיחת חשבון בנק לאשתי, אזרחית זרה'
פתיחת חשבון בנק לאשתי, אזרחית זרה
13/09/2017 | 13:51
5
83
שלום.
האם מישהו יודע ויכול לייעץ היכן (באיזה בנק ובאיזה סניף)  אפשר לפתוח חשבון בנק לאזרח זר  (אשתי)
ברמתהעיקרון אנחנו מתגוררים בכפר יונה אבל אם צריך ניסע לפתוח גם בתל אביב או בחיפה...
תודה מראש 
לצפיה ב-'מה המעמד שלה בישראל?'
מה המעמד שלה בישראל?
13/09/2017 | 14:03
44
לצפיה ב-'אני חושב שאפשר עם דרכון ומספר מס הכנסה במדינת המוצא'
אני חושב שאפשר עם דרכון ומספר מס הכנסה במדינת המוצא
14/09/2017 | 11:06
41
ככה לפחות הוספתי את אשתי לחשבון שלי בלאומי.
ממליץ לך דוקא לנסות בבנק בנתניה שם יש אוכלוסייה צרפתית וסביר להניח שהפקידים מכירים את הנהלים.
לצפיה ב-'בלאומי'
בלאומי
14/09/2017 | 17:54
33
בחיפה, סניף הכרמל.. ניתן לפתוח חשבון זר עם דרכון זר באנגלית.
להמון עובדים זרים יש חשבון שם.. רק העמלות... משהו לא יאמן.
סגרתי לאישתי את החשבון שם מיד כשקיבלה תעודת זהות ועברנו לאגוד.
ממליץ.
לצפיה ב-'בדיוק התחלתי לברר אפשרות פתיחת חשבון לאשתי.'
בדיוק התחלתי לברר אפשרות פתיחת חשבון לאשתי.
14/09/2017 | 22:05
47
היא חסרת מעמד בישראל ולמעשה אנחנו בכלל לא גרים בישראל.
בינתיים נתקלתי בסרוב אבל נאמר לי שיש סניפים ספציפיים שבהם זה אפשרי.
התחלתי לבדוק רק השבוע, כשיהיו לי יותר פרטים אפרסם.
לצפיה ב-'כל בנק'
כל בנק
17/09/2017 | 00:12
25
רק תתקשר קודם ותשאל באיזה סניפים הם פותחים חשבונות לאזרחים זרים. בדרך כלל לכל בנק יש איזה 5-6 סניפים אשר רק בהם אזרח זר יכול לפתוח חשבון בנק.
לדיסקונט למשל יש באשדוד, רמת גן, תל אביב, נתניה ועוד כמה בצפון
לצפיה ב-' חבר שלי רוצה שגם אימו תקבל מעמד ,מה ההליך?'
חבר שלי רוצה שגם אימו תקבל מעמד ,מה ההליך?
13/09/2017 | 22:57
6
65
שלום רב, כותב בשביל חבר , חבר שלי א'  הגיע מטורקיה הגיע לפני 20   שנה , 
   התחתן עם ישראלית, יש להם 3 ילדים משותפים ,חיים באושר , א' כמובן קיבל תעודת זהות ואזרחות , א' מעוניין להביא את אימו מטורקיה כדי שתגור ביחד איתם , איך הוא פונה למשרד הפנים כדי להתחיל בהליך ? האם צריך עו"ד בשביל זה? אם א' בערך בן 40 אז אימו בערך בת 65 ,אלמנה . כרגע היא בארץ .
  תודה לעונים

לצפיה ב-'עיין בנוהל מתן מעמד להורה קשיש '
עיין בנוהל מתן מעמד להורה קשיש
14/09/2017 | 17:55
39
באתר רשות ההגירה. המלצתי היא להעזר בעורך דין למרות שזאת לא חובה.
לצפיה ב-'תעיין בנוהל שבקישור המצורף'
תעיין בנוהל שבקישור המצורף
17/09/2017 | 18:07
4
21
כל התנאים והדרכים להזמנת הורה קשיש, מפורטים בנוהל שבקישור הזה.
בהצלחה
יוני קם
לצפיה ב-'תודה רבה לעורכי דין קם ופרדריך על התגובות '
תודה רבה לעורכי דין קם ופרדריך על התגובות
17/09/2017 | 18:33
3
25

להורה קשיש ובודד של אזרח ישראלי
כבר הכותרת של הנוהל לא מתאימה... כי הקשיש לא בודד ,יש לישראלי עוד אחים בטורקיה חוץ ממנו ,מה לעשות?

לצפיה ב-'ראה סעיף ג 13 לנוהל'
ראה סעיף ג 13 לנוהל
17/09/2017 | 18:56
9
לצפיה ב-'גם אם הוא לא ״בודד״ אפשר'
גם אם הוא לא ״בודד״ אפשר
17/09/2017 | 20:59
1
40
תראה סעיף אחד לפני הסוף. 
המקרה הנפוץ - אם ילדיו האחרים של ההורה אינם בקשר עמו והוא לא יכול להיות לבדו, יש סיכוי גבוה שיאשרו. 
יוני

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
19/09/2017 | 12:36
5
היא כרגע בארץ ,באשרת תייר לרגל בר מצווה של הנכד, האם אפשר להתחיל בתהליך עכשיו?או שהיא צריכה לצאת?
לצפיה ב-'רשימת מסמכים סופית למפגש ראשון- ידועים בציבור, בת זוג זרה'
רשימת מסמכים סופית למפגש ראשון- ידועים בציבור, בת זוג זרה
12/09/2017 | 10:37
6
92
שלום לכולם! אני לקראת מפגש ראשון במשרד הפנים והייתי שמח שהכל ילך חלק ושכל המסמכים יהיו ברשותי.
אם הבנתי נכון, זאת רשימת המסמכים הסופית שיש בהם צורך:
אם יש מסמך חסר, בבקשה עדכנו אותי.

1)תעודת יושר (תרגום,אפוסטיל ונוטריון)
2)תעודת לידה (תרגום,אפוסטיל ונוטריון)
3)מצב משפחתי שלה  (תרגום,אפוסטיל ונוטריון)
4)מכתב שאנחנו מספרים את סיפורנו (בעברית)
5)מכתב מההורים שלי, חברים שלי שמספרים חוויות משותפות (בעברית)
6)תמונות משותפות, גם מהרשת וכו'
7)2-3 תמונות פספורט שלה ושלי
8)צילום דרכון ותעודת זהות שלה 

אופציונלי:
9)פירות שיחות שלנו
10)תלושי שכר שלה + חוזה עבודה (באנגלית)
11)אישור מגורים שלה בחו"ל (ברומנית)

משהו חסר? משהו נוסף שיכול לעזור? 

הרבה תודה!! 
לצפיה ב-'רשימת מסמכים'
רשימת מסמכים
12/09/2017 | 11:52
5
66
שלום לך ובהצלחה

הייתי בפגישה להגשת המסמכים לפני יומיים, בעקרון אם קבעת תור אתה צריך לקבל את הרשימה המסודרת בדואר, אני ממליץ לקבוע פגישה (מחכים 3-4 חודשים) זה הנוהל שלהם.

להלן הרשימה: (מועתק אחד לאחד מהמכתב שקיבלתי מהם) - הערות שלי באדום.

תנאים ומסמכים הנדרשים:

1. חובת שני בני הזוג חובה ***הערה- זה רק אם אתם עושים את התהליך שהיא כבר פה, שים לב שיש שוני בין הלשכות בבאר שבע למשל לא מוכנים להתחיל תהליך שהיא כבר פה, בתל אביב אני יודע מחבר שכן אישרו לו, תלוי במצב רוח שלהם.

2. שלוש תמונות פספורט של כל אחד מבני הזוג.

3. טופס בקשת אשרת כניסה + תמונת פספורט נוספת ***הערה- אתה יכול להוריד את המסמך הזה באינטרנט, אם לא הסתדרת אל תדאג יביאו לך שם.

4. צילום תעודת הזהות של בן הזוג הישראלי וצילום דרכון של הזר ***הערה- אין צורך באפוסטיל או אימות צילום פשוט במדפסת הביתית.

5. תעודת לידה של הזר מקורית, במידה והונפקה אחרי 1990- יש לאמת בחותמת אפוסטיל. ***הערה- שים לב שאתה מביא מסמך מקורי, אני הבאתי העתק מאומת באפוסטיל ולא קיבלו, המסמך חייב להיות המקור ממדינת המוצא ומאומת באפוסטיל, אם זה לא באנגלית צריך גם תרגום.

6. דרכון זר בתוקף לשנתיים מעבר לתוקף הרשיון שיינתן. ***הערה- ממה שאני הבנתי משמע אם תקבלו ויזה לשנה תוודא שיש לה תוקף בדרכון של 3 שנים לפחות.

7. תעודת יושר של בן הזוג הזר, כולל שמות קודמים, מקורית ומאומתת בחותמת אפוסטיל ***הערה- בת זוגתי למשל גרושה ובתעודת יושר הראשונה שקיבלנו לא היה את השם משפחה המקורי שלה ולכן הוצאנו עוד אחת, אני לא יודע להגיד לך אם משרד הפנים יתעקש על זה אני לא יודע אם בכלל זה רלוונטי אבל אם כן עדיף שיהיה את השם נעורים, כמובן שאם היא שינתה את השם שלה חייב להיות השם הישן.

8. תעודה על מצבו האישי של הזר (תעודת גרושין, תעודת פטירה של בן הזוג) בנוסף אישור עדכני על מצבו האישי של הזר, מתורגם מקורי ומאומת בחותמת אפוסטיל.  ***הערה- בארץ קוראים לזה תעודת רווקות, תוודא מה השם של זה אצלכם, השמות באנגלית שאני מכיר הם maritial status או certificate of no impediment, מלבד זה אם בת זוגתך היא גרושה או אלמנה תביא תעודת נישואין+גרושין או תעודת נישואין+פטירה של בעלה לשעבר וכמובן מתורגם ומאומת באפוסטיל.

9. במידה ובוצע שינו שם (פרטי או משפחה) של הזר, יש להציג תעודה המעידה על שינוי שם מקורית מאומתת בחותמת אפוסטיל. ***הערה- הכוונה פה רק אם היא שינתה את השם מסיבה כלשהי ולא אם שונה שם המשפחה בגלל נישואין קודמים, לכן אם היא גרושה והבאת את המסמכים ע"פ סעיף 8 אתה בסדר.

10. מכתב הסבר מפורט לכל אחד מבני הזוג בנפרד על החיים המשותפים אופן ומשך ההכרות. ***הערה- אנחנו כתבנו עמוד שתיים זה מספיק, איפה נפגשתם מהמ עשיתם מאז וכו.

11. הוכחות לקשר ולחיים משותפים (תמונות משותפות, מכתבים מקרובי משפחה וחברים + צילומי תעודות הזהות של הממליצים) ***הערה- אני הבאתי אלבום של 100 תמונות שלנו והפקידה לקחה רק 8 תמונות אל תשתגע, לגבי מכתבים מקרובים אני הבאתי גם ממנה וגם מהצד שלי ולא לקחו את המכתבים מהממליצים מחו"ל רק מהארץ חשוב להקפיד על עותק תעודות זהות ופרטי קשר במכתב.

12. מכתבי התכתבות בין בני הזוג, פרוט שיחות הטלפון, התכתבות באינטרנט וכדומה. ***הערה- גם פה אני הבאתי המון חומר והם לוקחים קצת מכל דבר, הבאתי צילומי מסך מפייסבוק, תמליל התכתבות מהוואצאפ, מכתבים אישיים ביננו, מיילים ששלחנו אחד לשני, כרטיסי ברכה ליום ההולדת, גם פה לא להשתגע 2-3 מכל אחד מספיק.

13. חוזה שכירות \ רכישת בית של הישראלי.

14. חשבונות של ארנונה, חשמל, טלפון וכו' על שם הישראלי או בעל הדירה.

15. תלושי משכורת ממקום העבודה של הישראלי \ אישור ממקום לימודים.

16. אגרה על סך 175+90 שקלים.

17. יש להמציא תרגום נוטריוני של כל המסמכים + צילומים.

18. מדינות שאינן כלולות בחותמת אפוסטיל יש לאמתן ע"י השגרירות הישראלית

זהו שיהיה לכם בהצלחה

לצפיה ב-'שאלה נוספת בבקשה'
שאלה נוספת בבקשה
12/09/2017 | 14:43
52
המון תודה!! 

בנוגע לסעיף 5:
אם היא נולדה לפני 1990, אין צורך בחתימת נוטריון?
אם התעודה ברומנית צריך רק לתרגם אותה? (איך מתרגמים? צריכים מתרגם מיוחד?) 
אם התעודה היא גם באנגלית אז מביאים פשוט את המקורי?

5. תעודת לידה של הזר מקורית, במידה והונפקה אחרי 1990- יש לאמת בחותמת אפוסטיל. ***הערה- שים לב שאתה מביא מסמך מקורי, אני הבאתי העתק מאומת באפוסטיל ולא קיבלו, המסמך חייב להיות המקור ממדינת המוצא ומאומת באפוסטיל, אם זה לא באנגלית צריך גם תרגום.

תודה!
לצפיה ב-'היי, אם תוכל אשמח שתחדד כמה נקודות'
היי, אם תוכל אשמח שתחדד כמה נקודות
12/09/2017 | 21:55
3
48
היי, אהבתי את התשובה המפורטת שלך. אני כרגע בשלב שהתחתנו וממתין לתור ראשון שלי במשרד הפנים. רציתי לבדוק איתך שלוש נקודות ברשותך:
לגבי הדרכון (בת זוגתי עדיין לא בארץ מחכה לאישור כניסה), מספיק שהיא תעביר לי עותק, בלי אפוסטיל ובלי תרגום (כמובן ששם בדרכון כתוב באנגלית)? או שחייב לפחות אפוסטיל או גם וגם?
אולי לא שמתי לב, אבל לראותי שרשמת משהו על תצהיר של עורך דין לגבי הילדים.
ונושא אחרון של חשבוניות וחוזה שכירות, אני כרגע גר עם שותף ורק מתחיל לחפש דירה לשנינו. מספיק שאני אציג שכירות נוכחית? מה אם שוכרים יחידת דיור שהחשבוניות נשארות על שם בעל הבית? ובכללי מה קורה אם אני עובר לגור בעיר אחרת, אני מבין לפי הנוהל שהצפייה היא שנלך לסניף לפי מקום מגורים, אם פתאום משנים באמצע? מישהו נתקל בזה? ונזכרתי בעוד דבר, מישהו רשם לי שלוקח לפחות 30 יום עד שיאשרו כניסה שלה לארץ (לעבור על מסמכים), כמה זמן זה לקח במקרה שלך והאם אפשר לקצר איכשהו את הבדיקה?

לצפיה ב-'חידודים'
חידודים
14/09/2017 | 05:27
2
50
שלום שוב,

אני שמח שעזרתי לך, גם לי יש שאלה, האם הסניף של משרד הפנים שאליו פנית לא סיפק לך רשימה מפורטת של מה שצריך? שמעתי שחלק מהסניפים נותנים וחלק לא.

לגבי דרכון אין צורך באימות שלו באפוסטיל רק עותק מצולם של הדרכון (כמובן באיכות נורמלית שאפשר לקרוא בלי בעיה) אין צורך בתרגום כל הדרכונים יש באנגלית.

לגבי תצהיר לגבי ילדים זה נמצא בטופס "טופס בקשת אשרת כניסה" (מספר 3 ברשימה שלי) אני חייב להודות שאני עובר את התהליך עם בת זוג ואנחנו לא נשואים ואין לנו ילדים אז אני לא יודע במפורט מה הדרישה עם עורך דין אבל צירפתי לך את הטופס תוריד ותראה.

לגבי שכירות אני יודע שאתה חייב להציג בסיס מגורים, גם אם אתה גר עם שותף אתה צריך להראות שיש לך מקום, ההנחייה היא לעשות את התהליך ע"פ הלשכה הקרובה אליך, האם אתה עובר לאזור אחר לגמרי? אני מציע לך שאם אתה מתכנן מעבר באופק תתכנן היטב אני משער שעדיף לך לגשת ולהישאר באותה לשכה. ואם עברת דירה באמצע לא נורא תעדכן אותם אחרי שעברת. 

לגבי אישור הכניסה שלה, למיטב הבנתי זה משתנה מלשכה ללשכה ע"פ העומס שלהם, לי אמרו שהיא יכולה לבוא כבר בפגישה בה הגשתי את המסמכים (הם רק מעדכנים את המערכת שלהם במחשב) שבוע לאחר שהיא מגיעה הולכים יחד לקבוע תור לראיון משותף, את התור לראיון הזה הבנתי שלוקח בין חודש ל3 חודשים לקבל, אבל היא כבר איתך בתקופת זמן הזאת.

עוד עצה כשאתה שם, תהיה נחמד, סבלני ומבין,שאל שאלות בלי לחשוש, מה שלא ברור תשאל, אני שמעתי המון דברים רעים על משרד הפנים שלנו ואני חייב לציין שבלשכת באר שבע קיבלתי שרות אדיב והנציגה היתה מקסימה ועוזרת. אמנם מאוד קשה לתפוס אותם בטלפון, התור מאוד ארוך, והתקשורת במיילים מאוד מייאשת (חזרו אלי אחרי חודש מיום הפנייה) אבל בפרונטלי הכל היה בסדר ולא הערימו עלי קשיים להפך אפילו עזרו לי.

בהצלחה

לצפיה ב-'שוב המון תודה לך'
שוב המון תודה לך
14/09/2017 | 07:11
1
24
לשאלתך כן קיבלתי את הקובץ במייל, כשקוראים אותו זה לא תמיד ברור, כי כמו שרשמת מקודם בסוף יש סעיף שכל מסמך צריך להיות מאומת עם חותמת אפוסטיל ומתורגם. ניסיתי ליצור איתם קשר מספר פעמים גם טלפונית וגם במייל, אך בינתיים ללא הצלחה. אני כרגע נמצא בלשכת טלפונים והעומס שם פשוט מטורף גם ביחס ללשכות אחרות

לצפיה ב-'טופס אש/6'
טופס אש/6
14/09/2017 | 08:11
32
בוקר טוב, אנחנו אחרי קבלת ויזה ב1...למזלינו הכל הלך חלק ונעים. (תוך יומיים קיבלנו!)
לא ראיתי שציינת את טופס אש/6 למילוי. יש שם תצהירים עם חתימת עו"ד שחייבים להגיש. אני במקרה מצאתי אותו בפורום הזה והחתמתי עו"ד. זה הדבר הראשון שביקשו שהגענו לפגישה הראשונה.
וד"א, אם לא הפורום הזה הייתי די אבודה, אין מספיק מידע בכל התהליך ...תודה רבה!!
לצפיה ב-'ביקור דחוף בחול'
ביקור דחוף בחול
13/09/2017 | 22:49
1
61
היי לכם.
אני תיירת ובת זוג לישראלי. אנחנו בטיפול במשרד  הפנים. אני צריכה לצאת דחוף לשבועיים.
האם אני יכולה לצאת ולחזור?
האם זה לא יפריע לי לקבלת לקבלת ויזה ארוכה לשהות בישראל כידועה בציבור?. 
לצפיה ב-'עליך לבקש אינטר ויזה'
עליך לבקש אינטר ויזה
16/09/2017 | 17:22
9
לצפיה ב-'אנטריויזה'
אנטריויזה
13/09/2017 | 22:27
1
48
זוגתי חייבת לצאת לטפל באמה ל20 יום. אנו זוג מעורב בסופו של ההליך במשרד הפנים. לזוגתי ויזת תייר עד סוף דצמבר. האם תאושר לה יציאה וחזרה לארץ . האם זה לא יפגע בהשלמת הליך הזוגיות במשרד הפנים?? .
לצפיה ב-'אינטר ויזה'
אינטר ויזה
17/09/2017 | 08:24
16
כדי לצאת ולחזור צריך לבקש אינטר ויזה.
אם מדובר ביציאה לתקופה קצרה, זה לא ישפיע על ההליך להסדרת המעמד.
יוני קם
לצפיה ב-'קשר שנקטע בגלל חוסר התאמת מנטליות עם משפחת החברה'
קשר שנקטע בגלל חוסר התאמת מנטליות עם משפחת החברה
11/09/2017 | 23:14
6
140
היי לכולם,
קיבלתי המלצה להתייעץ בפורום הזה לגבי המקרה שלי.
אני יצאתי בשנה וחצי האחרונות עם בת לעדה המזרחית (היא 29) ואני אשכנזי (מעורב). ידעתי כל הזמן שאני לא מחובר למשפחה שלה, אך הייתי מחובר אליה ושיכור מאהבה. לא הצלחתי לראות כמה הקשר שלי עם המשפחה שלה לא טוב.
היה מקרה לא קל שהיא עברה במהלך התקופה הזאת שקירב אותי יותר אליה.
כל הזמן הזה פשוט לא הצלחתי להתחבר למשפחה שלה, לא שמתי לב אבל הייתי מגיע למשפחה שלה הייתי פשוט יושב בצד ומחכה שהזמן יעבור. וכל פעם שהייתי נפגש עם חברים הייתי מתמרמר על משפחתה.
המשפחה שלה רועשת, צמודים זה לזה, אוהבים דיבורים ורכילויות, המוסיקה שלהם זה מזרחית, ומזרחית דיכאון בלבד, לא מלומדים ואפילו אנטי לזה, הסגנון דיבור הוא כמו רחוב, צעקות ובלאגן כמו ילדים קטנים גם כשאני נמצא שם, כולם מסתובבים עם שרשראות מחוץ לחולצה, המנטליות ממש שונה מהדרך שהשתדלתי לחיות בה. המשפחה שלה יחסית גדולה, אף פעם לא הייתה לי שום שיחה אמיתית עם אף אחד מהם (אולי גם אני אשם בזה שלא ניסיתי ליזום שיחות, הרגשתי שלרוב השיחות מיותרות ולא אצליח להגיע לעומק, בעיקר כי הם מתפרצים וכל דבר חייבים להעיר).

הערתי לה לפני כמה חודשים כשהתחלתי להתפקח, על זה שנורא מפריע לי המצב עם המשפחה, היא ומשפחתה כבר הרגישו את זה.
החלטתי לעצור את המצב הזה למרות כל האהבה, המירמור לגבי משפחתה התחיל לאכול לי את הראש, קשה היה לי לראות את זה שאני נהיה צמוד אליהם ב 50 שנה הקרובות. אני לא הצלחתי לחשוב על נישואים בזמן שהקשר שלי עם המשפחה שלה ממש במצב לא טוב ואני סוג של אנטי אליהם.

אני מרגיש שהיא נכנסה לדיכאון והפרידה קשה לה נורא, והיא ראתה אותנו מתקדמים. היינו אמורים לעבור לגור ביחד והיא כנראה כבר ציפתה לטבעת.
גם לי ממש לא קל, החברים כבר הרבה מהם נשואים, ואני חוזר ללבד, וכמובן שאהבתי/ אוהב אותה. 

יצרתי איתה קשר כמה ימים אחרי שהקשר נקטע כדי להבהיר כמה דברים שלא הצלחתי.
ניסיתי לראות אם אפשר עוד לגשר על נושא המשפחה שלה, ובתגובה היא אמרה כמובן שהיא לא תהיה מוכנה להתרחק מהם, ושאני לא יכול למנוע ממנה להפגש איתם. היא כן מוכנה לתת לי להתרחק מהם, לא לקרוא לי לכל מפגש. - לא מאמין שזה יקרה, והיא תגיע למשפחה שלי כאילו הכל טוב (אחרי חתונה וילדים).

אני כן הייתי חוזר אליה, ולא חוזר למשפחה שלה..
האם אני יכול לחזור לקשר כזה? צריך להבין שאני די אנטי למנטליות שם ואפילו די מתבייש במנטליות שלהם. (יכול להיות שזאת גזענות, אבל אני מכיר מזרחים ורוסים שגם מכירים את הסוג מנטליות הזה של משפחות ולא סובלים אותו).

תודה לכולם
לצפיה ב-'אני כן אענה ברצינות'
אני כן אענה ברצינות
12/09/2017 | 08:37
89
כשאתה בוחר בת זוג לחיים, אתה גם בוחר את המשפחה שלה. אני לא מדברת על הדברים הפשוטים, כמו העובדה שבנישואים אתה תפגש עם האנשים האלה על בסיס קבוע, הם יבואו לבית שלך גם בלי לתאם איתך, וכשיהיו ילדים, הם יהיו חלק מהחיים שלהם וגם דמויות שהילדים יכולים לחקות, בניגוד לרצונך.
אני מדברת על זה שלכל אחד מאתנו יש מודל למשפחתיות שנטבע בו כשהוא גדל. חלקנו בחרנו להמשיך במודל הזה, חלקנו בעט בו, אבל אנחנו ממשיכים להתכתב עם המודל הזה כל חיינו, פשוט מכיוון שהוא המודל שאנחנו מכירים בצורה הטובה ביותר. רוב הסיכויים הם שלמרות שהקשר ביניכם טוב כרגע בשבילך, כאשר תחליטו להקים משפחה, כל אחד מכם יתאר לעצמו את המודל שהוא גדל בו, ועם הזמן תהיה התנגשות בין המודלים השונים שלכם, ואולי זה יגיע לכלל גירושין כשיש כבר ילדים וכשכאב הלב הרבה יותר גדול.

אתה נמצא בפורום של זוגות מעורבים, שהשונות ביניהם היא גדולה מאד, יותר מאשר הדברים שאתה מתאר. ההבדל בין מה שסיפרת עליו לבין מה שמתנהל אצל זוגות ששורדים למרות הבדלים מהותיים בין בני הזוג זה כבוד הדדי לבן/ת הזוג ולמקום שהוא מגיע ממנו, ובדרך כלל גם יחס יותר רופף למסורת מצד כל אחד מבני הזוג. כלומר, יש שני אנשים שבסך הכל מעונינים לשנות את הצורה שבה הם גדלו ולהכניס משהו אחר, שונה, ולפעמים קסום, לתוך המשפחה שלהם. זה לא קל, אבל זה מאפשר את הגישור על השונה. לרוב דוקא השוני הוא מקור המשיכה ולכן חיים איתו בשלום גם אם זה אומר עבודה קשה כדי להיות משפחה אחת. בזוגיות שיש בה שוני חשוב מאד לדבר על החיים שאנחנו רוצים לבנות ביחד ולראות מה אנחנו לוקחים מהמקום שבאנו ממנו ומה אנחנו יוצרים חדש, ועושה רושם שאתם לא עשיתם את זה. השוני הוא מעבר לאנשים של המשפחה שלה, השוני הוא בציפיות שלה מאיך זה להיות משפחה, בערכים שלפיהם היא רוצה לגדל את הילדים שלה, ממה שהיא רואה בו חשיבות, לעומת הדברים שחשובים לך או שנראים לך בעלי ערך.

במקרה שלך, אתה מקווה שתוכל להוציא את בת הזוג שלך מצורת המחשבה והמקום שבו היא גדלה, אין לך רצון להשתתף או כבוד למקום שממנו הגיעה ואני לא מבקרת אותך כאן, רק מציינת עובדה. התחלה כזו היא לא מקום טוב לזוגיות. גם האשה שעומדת מולך, ונראית לך כל כך שונה מהמשפחה שלה, היא לא האשה שתחייה איתה כאשר תתחתנו והיא תלד ילדים. באופן טבעי, היא תרצה לתת להם ממה שהיא חושבת שהיה טוב בילדות שלה ובמשפחה שלה. זה בכלל לא במקום של "האם אני מגיע למפגש עם המשפחה שלה" - המנטליות הזו היא חלק ממנה ונשמע שבעיניה זה בסדר, כך שזה יהיה חלק מהבית שתבנו.

אני חושבת שעשיתם טוב כשנפרדתם, ושלמרות שמדובר באשה שאתה מאד אוהב, אין לכם עתיד ביחד. זה ראש בריא במיטה חולה, ועדיף כאב הלב היום מאשר הרבה מאד כאב לב מאוחר יותר.

(ולמען הסר ספק, עניתי לך כי אתה זה ששאלת, אבל אני לא בהכרח מסכימה איתך שיש בעיה במנטליות שלה ושל המשפחה שלה - זו זכותם לחיות בכל צורה שהם מוצאים לנכון כל עוד לא פוגעים בך או עושים משהו פלילי.)
לצפיה ב-'אני מציע לפותח השרשור להעביר את השאלה לפורום יעוץ זוגי'
אני מציע לפותח השרשור להעביר את השאלה לפורום יעוץ זוגי
12/09/2017 | 09:51
1
56
כמו כן, אבקש מכולם להשתמש בשפה יפה ולא לנבל את הפה. 
לצפיה ב-'לדעתי הנושא העקרוני הוא חשוב'
לדעתי הנושא העקרוני הוא חשוב
12/09/2017 | 21:17
47
אפילו שההודעה לא בדיוק מתאימה לפורום הזה בגלל העובדה שמדובר בשוני עדתי. בעבר הנושא הזה נדון כאן בכל מיני וריאציות, ובגלל זה עניתי ברצינות. אולי יהיה מענין למישהו אחר שדוקא כן נמצא בזוגיות מעורבת.
לצפיה ב-'אני שונא למחוק הודעות, אבל חברים.. הגזמתם'
אני שונא למחוק הודעות, אבל חברים.. הגזמתם
12/09/2017 | 14:27
66

נכון שהשאלה לא אמורה להישאל בפורום הספציפי הזה אבל עדיין, אפשר להגיב בצורה נאותה. 
אבקש שוב מכולם, לשמור על שפה נאותה. אתם דיירים ותיקים בפורום הזה ודווקא מכם אני מצפה לתת דוגמא.
לצפיה ב-'לדעתי, טוב עשית שחתכת'
לדעתי, טוב עשית שחתכת
13/09/2017 | 17:27
45
נכון שזה פורום זוגות מעורבים שאכן אמורים להיות להתמודד עם השוני במנטליות, אבל בוא נזכור שלרוב משפחת הבן/בת זוג אינה נמצאת בארץ ואז ההתמודדות אתם היא מאד מצומצמת (בד"כ אתה מגיע לראות אותם תקופה קצרה ומתיחסים אליך כמו אורח חשוב מאד).

אתה מתאר משהו הרבה יותר אינטנסיבי, אתה גם מספר שאינך יכול לנהל עם מי מהם שיחה, ובתרבות הישראלית אם יהיו לכם ילדים המשפחות עלולות להתערב עוד יותר בנושא חינוך הילדים.
בסיכומו של דבר זה אומר הרבה יותר בעיות וקשיים מבחינתך.

אולי עכשיו אתה מרגיש שאתה אוהב אותה, אבל אחרי חתונה עם הבחישה של המשפחה ימאס לך מהר מאד.
אחרי 5-8 שנים תמצא את עצמך עם ילדים קטנים מול משפחה קשה שכבר עכשיו אינך אוהב, ובשלב הזה גם האהבה לאשתך תשכח.

אז באמת, עזוב אותך.

הטענה ש "חברים שלי כבר עם ילדים" ממש לא משנה.
בתור גבר אתה יכול להביא ילדים גם בגיל 70, עדיף לא להתפשר כשאתה כבר יודע שיש פה בעיות עמוקות.
לצפיה ב-'לכל בן/בת זוג'
לכל בן/בת זוג
13/09/2017 | 18:42
52
חבילה שהוא מגיע איתה וצריך לדעת האם אתה מקבל את החבילה הזו או לא.

אם כפי שרשמת אתה מרגיש שאתה לא מסוגל, אז עשית בשכל שחתכת עוד בטרם הדברים התפתחו.

לצפיה ב-'מחר פגישה בנתיב בירושלים - למה לצפות ?'
מחר פגישה בנתיב בירושלים - למה לצפות ?
12/09/2017 | 13:26
4
50
אחרי סאגה ארוכה וטעות של פקידה המטפלת בתיק תהליך מדורג שלי, מחר סופסוף יש לי ואישתי פגישה בנתיב בירושלים.
רציתי לברר למה לצפות בפגישה זו, מה קריטי להביא ומה המטרה של פגישה זו מניסיון של אחרים.
אציין שאנחנו נשואים מעל 3 שנים, יש לנו בן משותף בעל אזרחות ישראלית, אני אזרח ישראלי לכל דבר מאז שעליתי ארצה בסוף שנת 1990.
לאישתי אין קשר ליהדות ואני לא נחשב יהודי בגלל שאימי לא יהודייה.
הכנתי כבר קלסר עם תעודות לידה, שינוי שם, וכל המסמכים שבזמנו הבאתי למשרד הפנים.
אנחנו כמעט 10 חודשים על ב-1 בגלל הטעות של הפקידה.
הפקידה מצידה מסרה לי שאחרי פגישה עם נתיב, אישתי תקבל א5.
אודה לכל עצה בנושא הפגישה
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'פגישה בנתיב'
פגישה בנתיב
12/09/2017 | 18:36
2
39
במקרה שלי היינו בנתיב לפני קבלת הב/1.
התפקיד של נתיב הוא לחקור את זכותך להיות אזרח ישראלי, כלומר שאתה נמצא בארץ מתוקף חוק השבות ולכן אתה צריך להמציא את כל המסמכים הנדרשים (תעודות לידה, פטירה, נישואין וכו של שני ההורים שלך ורצוי הסבים משני הצדדים).
אשתך מצידה צריכה להביא את תעודת הלידה שלה, דרכון, תעודות תואר אקדמיות (מאיתנו ביקשו), הם יבררו אם במקרה יש לה שורשים בישראל ואולי במקרה היא יכולה לשהות בארץ מתוקף חוק השבות וכל ההליך במשרד הפנים הוא מיותר (רוב הסיכויים שלא :) ).
המפגש שם הוא ידידותי מאוד מנסיוני, אתם שניכם מרואיינים על ידי אדם אחד בנוכחות 2-3 אנשים נוספים וזה די מהיר. 
מקווה שהזמנתם תור למשרד הפנים כבר כי התשובה מנתיב למשרד הפנים נשלחת בדרך כלל מאוד מהר וחבל לחכות הרבה זמן לתור במשרד הפנים.

בהצלחה

לצפיה ב-'תודה רבה על המידע'
תודה רבה על המידע
12/09/2017 | 18:50
1
26
לשמחתי, תור למשרד הפנים כבר יש ומחכים רק לתשובת נתיב על מנת לקבל א5.
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
12/09/2017 | 19:10
21
שתף אותנו מחר בחוויה
לצפיה ב-'הנה קישור למה שקורה בפגישה'
הנה קישור למה שקורה בפגישה
13/09/2017 | 09:37
26
לצפיה ב-'שאלה דחופה - האם הלשכה פתוחה מחר בבוקר?'
שאלה דחופה - האם הלשכה פתוחה מחר בבוקר?
12/09/2017 | 19:55
1
26
ידוע לי שיש יום שבו הם לא מקבלים בבוקר, נדמה לי שזה יום רביעי, האם אני צודק?

תודה

לצפיה ב-'בימי ד' אין קבלת קהל '
בימי ד' אין קבלת קהל
12/09/2017 | 21:03
6
לצפיה ב-'אנטר ויזה'
אנטר ויזה
12/09/2017 | 15:38
3
41
שלום לכולם,אני והבת זוג שלי התחלנו תהליך מדורג של ידועים בציבור,היא טסה למולדת שלה באוקוראינה לבד לשבועיים,ועקב מחלה של אמא שלה היא כבר כמעט חודשיים שם,איזו תקופה רצופה אפשר לשהות עם האנטר ויזה בחול? תודה
לצפיה ב-'אנטר ויזה'
אנטר ויזה
12/09/2017 | 18:25
1
37
במקרה שלי כששאלתי במשרד הפנים אמרו לי שאין הגבלה אבל רוב השנה צריך ורצוי לשהות בארץ על מנת להראות שמרכז החיים הוא כאן. בכל מקרה זה יהיה טוב אם לפגישה הבאה שלכם תביאו את כל המסמכים הקשורים במחלת האם כהוכחה להעדרות הממושכת.
לצפיה ב-'תודה על המידע'
תודה על המידע
12/09/2017 | 23:22
11
לצפיה ב-'הגבלות של אינטר ויזה'
הגבלות של אינטר ויזה
17/09/2017 | 08:22
8
לאינטר ויזה יש שתי הגבלות:
1. מספר כניסות - יש שורה שבה כותבים את מספר הפעמים שאפשר לצאת ולהיכנס. לפעמים כותבים מספר ולפעמים רושמים את האות "ר" "M" - שזה "רב פעמי" או "מולטי" באנגלית ואז אין הגבלה על מספר הפעמים.
2. תוקף האשרה - כמובן שהאינטר ויזה מוגבל לתוקף האשרה הכללית.
יוני קם
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:57
7

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'הזמנת בת זוג זרה'
הזמנת בת זוג זרה
10/09/2017 | 10:54
2
71
היי, 
אשמח לדעת מה ההליך להזמנת בת זוג זרה לארץ? כמה זמן זה לוקח? יש לי ראיון להגשת מסמכים בקרוב לקבלת ויזה ב'1 האם עדיף שהחברה שלי תבוא לארץ לפני הראיון או שאפשר להגיע לאחר מכן ללא הזמנה? תודה רבה אשמח לעזרה אני בלחץ

לצפיה ב-'עליך להמשיך ולמלא אחר הוראות רשות ההגירה'
עליך להמשיך ולמלא אחר הוראות רשות ההגירה
10/09/2017 | 15:48
33
לצפיה ב-'תשובה לשאלתך'
תשובה לשאלתך
12/09/2017 | 12:38
36
אם יש לך תור להגשת המסמכים תדאג שחברה שלך לא תגיע לפני הגשת המסמכים, רוב הסיכויים שגם לא יתנו לה להכנס.

משרד הפנים רוצה לבדוק את הבקשה לפני שהיא באה ולוודא שאין לה תיק פלילי ואת כנות הקשר וכדומה.

אם כל המסמכים תקינים הם יאשרו לה הגעה תוך כמה ימים לכן אין צורך להביא אותה לפני זה רק יסבך אתכם

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

חלי שניר - פסיכולוגית קלינית ורפואית
חלי שניר
פורום תמ
תמ"א 38 והתחדשות עירונית
פורום משפחות מורכבות
פורום משפחות מורכבות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה