לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום זוגות מעורבים

בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגות מעורבים

בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום
 שלום
המשך >>

לצפיה ב-'זה בסדר להכריח קרובים/חברים לנסוע לחתונה בחו"ל ?'
זה בסדר להכריח קרובים/חברים לנסוע לחתונה בחו"ל ?
25/07/2017 | 15:50
1
10
אחד מבני הדודים שלי מתחתן ברוסיה.
הוא יהודי, ישראלי שמצא כלה ברוסיה(גויה) והציע לה נישואים.
כמובן שאי אפשר לערוך חתונת התבוללות כזאת בארץ, אז הוא מתחתן שם והוא ומשפחתו הקרובה ממש לוחצים על שאר הקרובים, בכלל זה עליי לנסוע לשם.
גם על חבריו הקרובים הוא לוחץ די חזק ומאיים שיכעס אם לא יגיעו.
זה עסק ממש לא פשוט, צריך לקחת ימי חופש, לשלם על טיסה, מלון, קיום של מספר ימים, הרי לא תמיד יש טיסה מדוייקת רק לחתונה ובחזרה.
הוא ומשפחתו לא רוצים להקשיב, מבחינתם זה חשוב להגיע בכל מקרה, הוא טוען שהוא לא יכול להתחתן בארץ וצריך להתחתן בחו"ל בגלל זה וכאשר שאלו אותו מדוע לא לעשות מסיבה מסויימת בארץ אז הוא ענה שלא מרשים לאישתו להגיע ארצה מספר חודשים אחרי החתונה והאפשרות הזאת בטלה.
יש באמת דבר כזה ?
היא לא יכולה להיכנס למשל בתור תיירת ?
עם כל הכבוד, זאת לא בעיה שלי ושל שאר המאויימים להגיע, אני לא חושב שאנחנו צריכים לשלם מחיר כה גדול בגלל זה.
שמעתי על זוגות שהתחתנו בקפריסין, הם רק עשו שם חתימה רשמית ואז חגגו בארץ עם כולם.
לטעמי זה הזוי ומוגזם לדרוש מאנשים לסוע לחו"ל בשביל להשתתף בחתונה בחו"ל.
מה דעתכם ?
לצפיה ב-'אני לא הייתי מכריח אף אחד להגיע לחתונה בחו"ל'
אני לא הייתי מכריח אף אחד להגיע לחתונה בחו"ל
25/07/2017 | 16:10
6
ובהחלט לא הייתי נעלב על מי שלא יוכל להגיע.

בהחלט מקובל ונפוץ שאת החתונה האזרחית עושים בחול, ובארץ עושים מסיבת חתונה עם כל האורחים וקרובי המשפחה.

לצפיה ב-'נסיעה לחו"ל באמצע התהליך'
נסיעה לחו"ל באמצע התהליך
25/07/2017 | 14:58
10
הי, שאלתי כאן לפני כמה זמן בנוגע לנסיעה לחו"ל לתקופה של 3 חודשים (רוצים לבקר את ההורים של בעלי עם התינוק החדש במהלך חופשת הלידה שלי). יש לי עוד שאלה שקשורה לאותו עניין- באחת הפגישות במשרד הפנים אמרו לנו אם אני לא טועה שצריך להיות כאן מינימום זמן מסויים לאורך סך כל זמן התהליך של הסדרת מעמד וקבלת אזרחות\ צריך להיות זמן מסויים בארץ כל שנה - לא זוכרת מה מביניהם... מישהו יודע להגיד מה החוק היבש אומר? כי אנחנו חושבים להאריך מ3 ל4 חודשים ואני רוצה לדעת שלא יעשו לנו בעיות אחרי זה כי היינו שם יותר מ-100 ימים לדוגמא או משהו בסגנון...
תודה

לצפיה ב-' אירוח בנושא קצבת הבטחת הכנסה '
אירוח בנושא קצבת הבטחת הכנסה
( לעמוד שלי בתפוז )
25/07/2017 | 14:42
2

קצבת הבטחת/השלמת הכנסה משולמת ע"י ביטוח לאומי למי שאין להם הכנסות או שהכנסתם נמוכה. 

יש לכם שאלות בנושא
ביום שני, 31.7, נארח בפורום ביטוח לאומי את הגב' בתיה כהן, מנהלת בכירה בתחום הכנסה בביטוח לאומי.

מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו בשרשור האירוח

לצפיה ב-'תעודת לידה חסרה'
תעודת לידה חסרה
23/07/2017 | 21:34
5
31
היי, 

אני ובת זוגתי מאוקראינה רוצים להתחיל את כל התהליך. 

אני אזרח ישראלי משנת 90 אבל לי אין תעודת לידה וגם לא הצלחתי להשיג אחת כזאת(המסמכים נעלמו בארץ הלידה שלי אוקראינה). 

לצערי גם לאימי אין תעודת לידה אבל יש לי את המסמכים המקוריים הבאים:

1. תעודת לידה של אבי שרשום שם שהוא יהודי

2. תעודת פטירה של סבתא שלי מצד האמא של הרבנות הראשית שאומרת שהיא יהודייה. 

3.תעודת פטירה של סבי מצד האבא ששם רשום שהוא יהודי. 

4.תעודת פטירה של סבא מצד האמא ששם רשום שהוא יהודי. 

מספר שאלות: 
כיוון שבת זוגתי ואני יוצאי חבר העמים נדרש לעבור בנתיב... האם מסמכים אלו מספיקים להוכחת יהדותי בלי שיהיה לי תעודת לידה? 

האם בשלב כלשהו אני יצטרך להציג תעודת לידה שלי? רצינו להתחתן בקפריסין שלפי הבנתי שם אין צורך בתעודת לידה. 

תודה רבה! 
לצפיה ב-'עברתי את התהליך גם בנתיב- לא נזדקקתי לתעודת לידה'
עברתי את התהליך גם בנתיב- לא נזדקקתי לתעודת לידה
23/07/2017 | 22:46
3
26
בכל התהליך שעברתי עם אישתי (יוצאת חבר העמים גם כן) 
כולל
משרד הפנים (דורש את תעודת הלידה של הזר)
קפריסין-חתונה (דורשים נסח)
נתיב לשכת הקשר (לא דרשו מסמכים) 

מעולם לא נזדקקתי לתעודת לידה- אתה ישראלי ויש לך אזרחות 
לא נראה לי שתזדקק

והמנהג הפסול\לא חוקי בעליל בלשכת הקשר שבו בודקים פתאום גם את זכאותך לאזרחות (מבקר המדינה נכנס בלשכת הקשר חזק בעניין הזה) - לא קשור להליך המדורג בכלל 
בכל אופן- אני לא נדרשתי לתעודת לידה מעולם 
לצפיה ב-'מבקר המדינה נכנס בלשכת הקשר חזק בעניין הזה'
מבקר המדינה נכנס בלשכת הקשר חזק בעניין הזה
24/07/2017 | 00:14
2
28
אתה יכול להרחיב בנושא? מצפה לי ולאשתי ראיון בנתיב בזמן הקרוב והייתי רוצה לדעת מה יש למבקר המדינה להגיד על הארגון המיותר הזה.
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
24/07/2017 | 00:24
24
עמ' 44 
או סימון 1054
לצפיה ב-'סיכום של הפגישה שלי בלשכת הקשר,'
סיכום של הפגישה שלי בלשכת הקשר,
24/07/2017 | 08:18
31
מקווה שיעזור לך להבין פחות או יותר לאן אתה הולך ומה מצפה לך :)

שלום לכולם,

היום עברנו עוד שלב בתהליך המדורג שלנו, בו אני ובת הזוג שלי נמצאים מאז הגעתה לישראל בפברואר השנה. היום, היינו בלשכת הקשר בירושלים (ארגון נתיב).

הוזמנו להיום, יום א', ה-28.5.17, לאחר שהמתנו בדיוק 3 חודשים ממועד שליחת המסמכים על-ידי בת זוגתי אל הארגון הנ"ל. הפגישה נקבעה לשעה 13:00, ואנו הגענו למגדלי הבירה (בהם נמצא ארגון נתיב, במגדל A, קומה 13) בסביבות השעה 11:00. ידענו שהגענו מוקדם מידי ובעצתו של המאבטח הצופה-סורק, חזרנו אל הכניסה למשרדי הממשלה [ארגון נתיב נמצא בתוך קומפלקס ענק של משרדי ממשלה אשר יושבים במגדלי הבירה] עצמם בשעה 12:45. (בינתיים, נהננו מארוחת בוקר במאפיית אנג'ל שנמצאת ממש בסמוך לכניסה אל המגדלים).

נכנסו אל ארגון נתיב בשעה 12:50, בכניסה פגש אותנו פקיד אשר ביקש מבת הזוג שלי את הדרכון שלה וממני את תעודת הזהות שלי, שאל על טיב הקשר בינינו והפנה אותנו לחדר ההמתנה, זאת לאחר שהסביר לנו על התהליך בקצרה (צילום לבת זוג, המתנה קצרה, שיחה עם ה"קונסול", מסירת מסמכים, המתנה קצרה, קבלת מסמכים וזהו). חיכינו לבד בחדר ההמתנה מס' דקות עד שיצאה אישה וקראה לבת הזוג שלי להצטלם, התהליך לקח כ-2 דק' ובת הזוג שלי מיד יצאה והמתנו יחד בחדר ההמתנה עוד כ-5 דקות נוספות. לאחר מכן, יצא ה"קונסול" שקרא לנו למשרדו.

בשיחה עם הקונסול, כמעט כל השאלות הופנו אליי. בת זוגתי נשאלה על שורשים/קרובי משפחה יהודיים, וכן מס' שאלות על איך הכרנו, אולם אלו היו שטחיות למדי. השאלות שנשאלתי אני, היו כולן סביב השורשים שלי, ועל ההצדקה החוקית שבגינה קיבלתי אזרחות במדינת ישראל (אני בן 28, נמצא בארץ מגיל 5, הגעתי לכן עם הוריי ואת האזרחות קיבלנו מתוקף חוק השבות משום שסבא שלי [מצד האבא] הינו יהודי שלם). כמובן, ל"קונסול" היה מידע במחשב על הסבא שלי, על בני המשפחה האחרים שלי, וכן כל מיני מסמכים שהיו אצלו במערכת. אולם אני לא התעצלתי והבאתי המון מסמכים איתי שקשורים לסבא שלי - תעודת לידה, תעודת נישואין שלו ושל סבתא, תמצית רישום ממשרד הפנים (שם מצוין בסעיפי הדת והלאום - יהודי), צילום דרכון של סבא וסבתא רבה שלי (יהודים) וכו'. ה"קונסול" היה מאוד נעים ומסביר פנים, לבסוף הוא שאל אותי אם שירתתי בצבא, אמרתי לו שכן והוצאתי את תעודת השחרור שלי, הוא ראה שאני קצין במילואים וחייך, פנה לבת זוג שלי ואמרה לה: "מריאנה, האישור הזה הוא תעודת ביטוח. אדם יכול להגיע לארץ ללא מסמכים כלל [באופן תיאורטי], אבל אם שירת בצה"ל - הוא מוגן ומאושר מבחינת החוק". כאן פחות או יותר הגיע הראיון לקיצו, ה"קונסול" לקח מאיתנו את כל המסמכים ואמר לנו לחכות בחוץ. יצאנו שוב לחדר ההמתנה, חיכינו עוד מס' דקות, ואחריהן הוא יצא עם כל המסמכים - ארגנו הכל חזרה ויצאנו מארגון נתיב. כל התהליך לקח מקצה לקצה כ-25 דק'. לא היה מפחיד, לא היה מלחיץ, היה בסדר גמור ולגיטימי לחלוטין.

מבחינת המסמכים שבת הזוג שלי הביאה:
1. דרכון
2. תעודת לידה
3. תעודת יושר
4. תמצית רישום
5. מסמכים ותעודות מקצועיים (השכלה+מקצוע)
6. אישור לימודים מהאולפן שלה.
7. אישור לימודים מקורס מקצועי שהיא לומדת.
מכל זה - השתמשו רק בדרכון שלה ובתעודת לידה, על שאר המסמכים לא הסתכלו.

מסמכים שאני הבאתי איתי:
1. תעודת זהות
2. צילום תעודת זהות של - אבא, אמא, סבא (היהודי).
3. תעודת עולה
4. תעודת שחרור מצה"ל
5. 3 תלושי משכורת אחרונים
6. אישור לימודים מפורט מהאוניברסיטה
7. אישורים של סבא (כפי שפירטתי כבר למעלה).
מכל זה - השתמשו בתעודת הזהות שלי, בתעודת השחרור מהצבא, ובמסמכים של סבא. שאר המסמכים לא עניינו אותם.

טיפים:
1. תבואו לבושים בצורה נאותה ומכובדת, המראה שלכם אומר הרבה עליכם. אל תבואו בבגדים קצרים, חושפניים, פרובוקטיביים או בכפכפים - אין שני לרושם ראשוני ואתם לא רוצים להשאיר שם רושם ראשוני גרוע (לדעתי, זה נכון לגבי כל דבר בחיים).
2. תבואו עם כל הניירת מאורגנת - הגעתי עם קלסר מסודר, בו כל מסמך הונח בשקף נפרד, זה מראה על רצינות ויסודיות, מראה על כמה העניין חשוב לכם (וזה באמת חשוב הרי...), הרושם הזה שיוצרים, לפעמים יכול להיות משמעותי מאוד בהחלטות שמתקבלות בעניינכם. וגם אם אתם לא תסכימו איתי, זה לא מזיק.
3. המקום נמצא קרוב מאוד לתחנה המרכזית בירושלים (מרחק של 3-5 דק' הליכה), ככה שאם אתם באים באוטובוס, אתם לא צריכים לקחת בחשבון זמן "ברבור" בתוך העיר. לא מומלץ בכלל להגיע ברכבת לתחנת ירושלים מלחה למשל, זה רחוק מאוד וירושלים עיר פקוקה לעייפה.

מקווה מאוד שהפוסט הזה יעזור למישהו, בהצלחה לכולם.

נ.ב. - הסיבה שבכל משך הפוסט כתבתי "קונסול", היא כי לא באמת ברור לי למה קוראים לו כך. אני ובת הזוג שלי הסכמנו שזה בעיקר מפאת גינוני כבוד.

לצפיה ב-'אצלנו זה לקח 4 דקות עם אפס מסמכים '
אצלנו זה לקח 4 דקות עם אפס מסמכים
24/07/2017 | 21:29
15
כפי שסיפרתי בעבר
נכנסו פנימה, המראיין שואל את אישתי : יש לך קשר לדת היהודית? אישתי עונה: לא 
המראיין: הראיון הסתיים, אתם יכולים ללכת הביתה. נשלח תשובה למשרד הפנים תוך 3 ימים. 

המתנו 4 חודישם ל 4 דקות ראיון 
לצפיה ב-'כמה זה הזוי ?'
כמה זה הזוי ?
21/07/2017 | 17:18
1
67
רק שאלה פה לחברי הפורום
כרגע מה שהמצב, זה שאני נשוי לאשתי שנמצאת בפיליפינים...
והיא לא יכולה להגיע לארץ כי עדיין לא נקבעה לי פגישה במשרד הפנים ....
עם כל הרפרומה החדשה שנכנסה וכל הלחץ שיש להם נקבע לי תור רק לאמצע אוגוסט, (פגישה ראשונה שלי שם) ואז אני אצטרך להביא להם את המסמכים ...
(תמצית רישום, תעודת לידה, תעודת נישואים, סנומר, כל המסמכים חתומים ומאושרים ע"י השגרירות הישראלית במנילה)
ורק אחרי זה אני אצטרך לחכות לאישור שלהם
ורק אחרי זה אשתי תוכל לבוא לארץ...
הזוי !?@

השאלה שלי היא.. האם אני יכול להביא את אשתי לבנתיים עד לפגישה, ועד לתשובה שלהם, ורק לשנות לה את הסטטוס בפגישה שתיהיה לי ?

או שאני צריך לחכות עכשיו באמת חודש שלם... עד לפגישה ועד לאישור הסופי שלהם כדי להביא אותה...
כי כבר יש לי את כל המסמכים והאישורים ביד...

לצפיה ב-'מילת המפתח סבלנות'
מילת המפתח סבלנות
24/07/2017 | 15:22
37
תתכונן ל 3 חודשים עד חצי שנה עד לאישור עבור אישתך (מיום הגשת כל המסמכים למשרד הפנים), אני חיכיתי מעל חצי שנה לאישור, לא יתנו לך להביא אותה "לבנתיים" תאלץ לחכות.
משרד הפנים מושכים זמן בכוונה כדי שאולי תתיאש ותוותר.

לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:49
6

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'קבלת הסכמה של הגרוש להגירת הילד'
קבלת הסכמה של הגרוש להגירת הילד
23/07/2017 | 09:05
3
33
היי, 
בת הזוג שלי גרושה (עם תעודת גירושין).
לבת הזוג יש ילד בן שנתיים שאיתו ברצונה לעלות לישראל לאחר שנתחתן. 

אנחנו חוששים שבעלה לשעבר לא יתן לנו אישור להגירת הילד ואף חמור מכך לא יתן אישור ליציאת הילד מגבולות המדינה (בלארוס). 

האב לא משלם מזונות ורואה את הילד פעם ב...(בעיקר בגלל לחץ מהוריו). 

ראשית ננסה ללכת בדרך הפשוטה וההוגנת ולקבל אישור ממנו בתנאי שנבטיח שהילד יבקר אותו וכו.. במידה וזה לא יצליח נרצה לפנות לבית המשפט אצלו במדינה. 

הבעיה לא רק לגבי המדינה שלנו.. הבעיה שבת הזוג שלי ריצה להוציא את הילד באופן חוקי ממדינתה. 

מה דעתכם? מה אתם הייתם עושים? 

תודה רבה! 
לצפיה ב-'לי ולאשתי'
לי ולאשתי
23/07/2017 | 14:07
1
32
היה מקרה דומה רק באוקראינה. הילד בן 6 והבעל לשעבר בהתחלה רצה סכום כסף די גבוה ואז בכלל החליט שהוא רוצה לעשות לאשתי דווקא וגם עבור הכסף לא הסכים לתת אישור.

אנחנו פנינו לבית המשפט באוקראינה והוצאנו אישור יציאה מגבולות המדינה לטובת טיפול רפואי ואז לאחר כמה וויכוחים עם משרד הפנים שניסה להערים קשיים פתחו לו ויזת תייר לפה לארץ.

אחרי שהילד כבר היה בארץ הגשנו עוד תביעה לבית המשפט באוקראינה לשלילת הזכויות האבהיות של בעלה לשעבר ואז גם לא צריך את האישור שלו מצד משרד הפנים והם העלו לו את המעמד לתושב ארעי שזה המעמד של אשתי כרגע.
לצפיה ב-'אבל זה מעט בעייתי'
אבל זה מעט בעייתי
23/07/2017 | 14:37
24
היינו רוצים שאישתי לעתיד תוכל לבקר עם הילד שם.. בתנאים כאלו זה יהיה בלתי אפשרי.

האם למישהו עוד היה ניסיון דומה?
לצפיה ב-'עושה נכון'
עושה נכון
23/07/2017 | 20:07
12
לצפיה ב-'מעבר מב1 לא5 לאחר חתונה- מה נדרש?'
מעבר מב1 לא5 לאחר חתונה- מה נדרש?
21/07/2017 | 19:05
2
47
היי
אני ובת זוגתי חיים בארץ עם ב1 כבר כשנתיים.
התחתנו במרץ האחרון בקפריסין וקבענו תור למשרד הפנים כדי להצהיר על הנשואים ולשנות סטטוס. אני מבין שהסטטוס משתנה חצי שנה לאחר הנשואים כך שאין בעיה.
אך מה נדרש להביא כעת ךפגישתנו במשרד הפנים? האם תעודת הנשואים המקורית מספיקה? או שיש צרוך במסמכים נוספים?
תודה!

לצפיה ב-'הודעה על נישואים'
הודעה על נישואים
23/07/2017 | 06:33
1
34
כדי לדווח על הנישואים בקפריסין - להביא תעודת נישואים עם אפוסטיל ולמלא טופס הודעה על שינוי במצב אישי.
אם אתם רוצים לעבור למסלול נשואים, צריך למלא את טופס הבקשה שבנוהל נשואים.
יוני קם
לצפיה ב-'תודה, האם יש צורך להביא תעודת נשואים מתורגמת לעברית?'
תודה, האם יש צורך להביא תעודת נשואים מתורגמת לעברית?
23/07/2017 | 11:11
24
וחתימת נוטריון?
או שהתעודה המקורית באנגלית עם אפוסטיל מספיקה? (התחתנו בקפריסין)
לצפיה ב-'שאלה בנוגע להארכת אשרות'
שאלה בנוגע להארכת אשרות
22/07/2017 | 09:49
4
50
שלום לכולם,
אני ובת הזוג שלי ממתינים לתשובה ממשרד הפנים בבאר-שבע בנוגע לאישור הבקשה שלנו לויזת עבודה (ב/1).
היינו בראיון בלשכת נתיב ב-28.5 ובראיון שמתבצע בנפרד לויזה עצמה במשרד הפנים בבאר שבע ב-7.6. עליי לציין שפעם אחר כבר פניתי לקבל מידע דרך האתר של משרד הפנים ולפני שבועיים באמת צלצלו אליי ואמרו שטרם התקבלה החלטה בתיק שלנו.
העניין הוא שבעוד 3 שבועות (ב-12 לאוגוסט) תם התוקף של ויזת התייר השנייה שבת הזוג שלי קיבלה ואני קצת בלחץ, במידה ולא נקבל תשובה לפני. האם אוכל לגשת כמו שעשיתי בפעם שעבר כשבוע לפני סיום הויזה, להסביר את המצב ולבקש שיאריכו לה שוב את אשרת התייר?
מה אתם מציעים לעשות?
נ.ב. - היום שלחתי בקשה נוספת לבירור הנושא שלנו דרך האתר של משרד הפנים, בתקווה שיחזרו אליי בימים הקרובים.
תודה מראש ושבת שלום,
אלכס.
לצפיה ב-'הארכת אשרה עד למתן החלטה'
הארכת אשרה עד למתן החלטה
23/07/2017 | 06:27
3
27
עד למתן ההחלטה - מאריכים את האשרה ללא כל בעיה.
תיגשו לסניף ותשאלו את הפקידה שלכם אם יש החלטה, ואם לא אז שתיתן ארכה.
יוני קם
לצפיה ב-'כמה זמן לפני פקיעת האשרה הנוכחית,'
כמה זמן לפני פקיעת האשרה הנוכחית,
23/07/2017 | 06:36
2
21
אתה ממליץ לגשת למשרד הפנים, שבוע? שבועיים?
לצפיה ב-'זמן'
זמן
23/07/2017 | 06:42
1
20
הבעיה - כל הארכת אשרה עולה כסף. ואם יאריכו עכשיו זה יהיה לתקופה קצרה בלבד.
לכן, כדאי להגיע יום-יומיים לפני פקיעת האשרה, בתקווה שבינתיים תינתן החלטה, ואז יאריכו לה את האשרה לשנה.
ממליץ לקפוץ לפקידה המטפלת אפילו שבועיים לפני, כדי לעדכן אותה שהאשרה פוקעת בקרוב, ותבקש שתיתן החלטה לפני פקיעת האשרה.
יוני
לצפיה ב-'בשביל לתזכר את הפקידה,'
בשביל לתזכר את הפקידה,
23/07/2017 | 07:01
32
אני יכול לבוא לבד, או שבת הזוג שלי חייבת להגיע איתי ביחד?
אני יודע שהארכת האשרה עולה כסף, אבל זה כרגע פחות מטריד אותי כמובן. מה שחשוב לי זה שלא יהיו שום בעיות עם הסטטוס בו בת הזוג שלי שוהה כאן.
לצפיה ב-'מישהו כאן הגיש בקשה דרך האתר של רשות האוכלוסין וחזרו אליו'
מישהו כאן הגיש בקשה דרך האתר של רשות האוכלוסין וחזרו אליו
20/07/2017 | 09:58
3
61
כמה ימים בדר"כ אחרי הגשת הבקשה חוזרים אליך ?
מישהו יודע על הסניף ברמת גן בפרט ?

תודה רבה
לצפיה ב-'יש לחץ'
יש לחץ
23/07/2017 | 06:35
2
31
ברוב המקרים חוזרים אליך או במייל או בטלפון.
כעת יש לחץ ברשות האוכלוסין, בגלל המעבר לביומטרי - להמתין בסבלנות או לנדנד.
יוני

לצפיה ב-'חזרו אלי !!!'
חזרו אלי !!!
23/07/2017 | 19:13
1
23
חזרו אלי , נתנו לי תור לדצמבר
יש דרך להקדים קצת את התור ?
לצפיה ב-'חזור אליהם'
חזור אליהם
23/07/2017 | 23:26
15
לצפיה ב-'רישום תינוקת שנולדה בחול לאם לא ישראלית'
רישום תינוקת שנולדה בחול לאם לא ישראלית
22/07/2017 | 16:41
2
34
שלום רב,
אני ישראלי ואשתי אינה ישראלית אנחנו מתגוררים בחול ולאחרונה נולדה לנו תינוקת.
האישה לא שמחה לרשום את התינוקת בשגרירות מחשש שהילדה תדרש בגיל מאוחר לשרות צבאי.
אני מבין שלפי החוק צריך לרשום את הקטנה...למישהו יש עצה איך להמשיך מכאן?

לצפיה ב-'למיטב ידיעתי אין שום חובת רישום בשגרירות של ישראלים'
למיטב ידיעתי אין שום חובת רישום בשגרירות של ישראלים
22/07/2017 | 23:31
18
וגם אם יש חובה היא לא מחייבת לא ישראלים.
לצפיה ב-'חובה אם אתה תושב ישראלי'
חובה אם אתה תושב ישראלי
23/07/2017 | 06:25
24
אם אתה עדיין תושב ישראלי, אתה חייב מכוח סעיף 11 לחוק מרשם האוכלוסין.
תמלא טופס הודעה על לידת ילד בחו"ל ותגיש בשגרירות - הטופס.
כדי להקל על התהליך למתן אזרחות לילדה, כדאי שגם תודיע על הנישואים (תגיש תעודת נישואים ותמלא טופס הודעה על שינוי מצב אישי).
יוני קם
לצפיה ב-'רפורמה במשרד הרישוי! חובת קריאה!'
רפורמה במשרד הרישוי! חובת קריאה!
21/07/2017 | 08:35
1
62
שלום לכולם,
אתמול פורסמה הרפורמה של השר כץ לגבי השינויים הצפויים במשרד התחבורה והרישוי.
עיקרי הרפורמה אשר נוגעים אלינו:
המרת רישיונות נהיגה זרים. עולים חדשים ותושבים חוזרים יוכלו לראשונה להמיר את רישיון הנהיגה שלהם לרכב פרטי או אופנוע, לרישיון נהיגה ישראלי, ללא צורך בביצוע מבחן שליטה (טסט). זאת, בתנאי שברשותם רישיון נהיגה ממדינת המוצא, במשך חמש שנים לפחות. במקביל, יוארך לתקופה של עד חמש שנים תוקף רישיון הנהיגה של העובדים הזרים, בכפוף לתוקף אשרת השהייה שלהם בישראל,  מהלך שיחסוך יותר מ- 50 אלף פניות בשנה למשרדי הרישוי

סוף שבוע נפלא.
לצפיה ב-'מה לגבי בעלי א5 שברשותם רישיון נהיגה '
מה לגבי בעלי א5 שברשותם רישיון נהיגה
22/07/2017 | 18:08
26
מה לגבי בעלי א5 שברשותם רישיון נהיגה מארץ מוצא מעל 10 שנים ועדיין לא המירו את הרישיון?
לצפיה ב-'לשכת האוכלוסין בחולון'
לשכת האוכלוסין בחולון
22/07/2017 | 15:36
27
היי האם יש למישהו ניסיום עם לשכתהאוכלוסין בחולון? כמה זמן לוקח לקבל תור? האם יש להם גישה קשוחה במתן ויזה לבת זוג זרה? 
לצפיה ב-'מתי להתחיל את התהליך חיים משותפים'
מתי להתחיל את התהליך חיים משותפים
18/07/2017 | 10:59
6
78
תודה רבה לכל מי שחלק בפורום.
כמו הרבה כאן זוגתי לא גרה בארץ ואנחנו רוצים שהיא תעבור לכאן ( לא יהודיה ). היא נרשמה ללימודים ובתהליכי הוצאת ויזה כסטודנטית. השאלה שלי היא כזאת, מתי כדאי להתחיל את ההליך על מנת שתוכל לעבוד באופן חוקי? האם שווה לחכות שתגיע קודם עם ויזת סטודנט ובכך להבטיח את כניסתה לארץ בלי בעיות או ששווה להתחיל את התהליך עכשיו ולחסוך זמן? כל המסמכים קיימים אבל הם אצלה כרגע ועדיין לא עברו תרגום.
תודה מראש לכל העונים :)
לצפיה ב-'קח בחשבון שאי אפשר גם וגם'
קח בחשבון שאי אפשר גם וגם
18/07/2017 | 14:49
59
עדיף שתתחילו את התהליך והיא תקבל אישור עבודה מסודר. באם היא תגיע עם ויזת סטודנט לא תוכלו לעשות ויזת חיים משותפים במקביל
לצפיה ב-'שאלת המשך'
שאלת המשך
18/07/2017 | 15:33
1
46
האם יהיה ניתן להתחיל מסטודנט ולשנות אותה אחר כך בעקבות הנוהל?
לצפיה ב-'יש אפשרות להתחילך עם ויזת סטודנט'
יש אפשרות להתחילך עם ויזת סטודנט
19/07/2017 | 09:16
34
ולשנות לויזת חיים משותפים. משרד הפנים יכול לבקש את יציאת בת זוגתך כדי להתחיל בתהליך החיים המשותפים.
לצפיה ב-'אם היא רוצה להגיע לישראל ללימודים '
אם היא רוצה להגיע לישראל ללימודים
18/07/2017 | 22:36
42
אין מניעה להתחיל בהליכים כשהיא תהיה בישראל. אינני יודע אם זה עדיף מבחינת עבודה אבל היא תוכל להכנס לארץ הרבה יותר מהר.
לצפיה ב-'כדאי להתחיל כסטודנטית'
כדאי להתחיל כסטודנטית
22/07/2017 | 14:46
17
אני הייתי ממליץ להגיע על סטודנט ואז לעבור לתהליך במשרד הפנים. מאשתי הסטודנטית לא בקשו לצאת מהארץ או משהו כזה. בנוסף, מחזיקי ויזת סטודנט מקבלים ביטוח לאומי חצי שנה לאחר שנכנסו לארץ לראשונה. עם משרד הפנים זה יהיה חצי שנה אחרי קבלת ויזת ב1 שעבורה גם צריך לחכות זמן.
לצפיה ב-'עדיף כסטודנטית'
עדיף כסטודנטית
23/07/2017 | 06:46
15
אם היא מתחילה ללמוד בארץ, ברור שעדיף שתיכנס באשרת סטודנט - הרבה יותר קל ומהיר לקבל את האשרה.
לאחר שהיא תהיה בארץ (וכדאי גם אחרי קבלת ביטוח לאומי) - תבקשו הסדרת מעמד כבני זוג.
יוני
לצפיה ב-'הארכה זמנית'
הארכה זמנית
16/07/2017 | 09:52
1
74
הי לכולם,
אנחנו בסטטוס א5. 
הפגישה להגשת מסמכים נקבעה לסוף אוגוסט, והויזה פגה בתחילת החודש.

אנחנו רוצות לטוס באוגוסט..
מה נדרש (חוץ מהרבה סבלנות) כדי להאריך את האשרה זמנית לפחות עד הפגישה ?
תודה לעונים.
לצפיה ב-'אין שום בעיה להאריך'
אין שום בעיה להאריך
17/07/2017 | 11:05
36
תיגשו למשרד הפנים שמטפל בתיק שלכם ותבקשו ויזה עד לפגישה. 
לצפיה ב-'זימון תור'
זימון תור
14/07/2017 | 17:03
4
103
חברתי השבדית ואני מתכננים להתחתן בעוד חודש בשבדיה.
חשבתי להזמין תור מעכשיו ללשכת האוכלוסין (תל אביב) כדי לחסוך זמן. האם יש מניעה לעשות את זה ?
בנוסף, עד כה לא עשו לה בעיות בביקורת הגבולות ואני חושש שאם אמלא את פרטי המוזמן שלה בזימון האינטרנטי, פעם הבאה שתנסה להיכנס יעשו לה בעיות.
יש דרך לאכוף את זה ?
חוץ מזה, לגבי הפרוצדורה, אני מזמין עכשיו תור, שיקבעו לי נובמבר או משהו כזה, ואז אני מגיש להם את המסמכים של הנישואים היא תקבל אשרת כניסה עד הראיון או שבתור שמזמנים לי היא כבר צריכה להיות נוכחת?

תודה וסופ שבוע נעים.
לצפיה ב-'לאכוף= לעקוף'
לאכוף= לעקוף
14/07/2017 | 17:20
35
לצפיה ב-'לפי הנוהל'
לפי הנוהל
15/07/2017 | 08:23
2
65
יש להזמין ולהסדיר את כניסת אשתך לישראל לפני הגעתה.
לצפיה ב-'זה ידוע לי'
זה ידוע לי
16/07/2017 | 21:03
1
52
השאלה היא אםבזמן ההמתנה היא תוכל להמשיך ולבוא כתיירת.
בנוסף, האם מיד עם בגשת המסמכים היא תקבל אשרה או שנצטרך לחכות עד הראיון ?
לצפיה ב-'לאחר הגשת הבקשה והמסמכים הנדרשים'
לאחר הגשת הבקשה והמסמכים הנדרשים
21/07/2017 | 14:13
19
היא תקבל אישור להגיע לישראל. לא כתיירת, אלא כאשתך.

לצפיה ב-'ויזת א5'
ויזת א5
15/07/2017 | 11:07
4
95
ברכות לחברי הפורום המועיל!
שאלה לגבי ויזת א5 +זכויות בביטוח הלאומי: חברתי חיה כאן על סמך "ויזת חיים משותפים". אנחנו רוצים ללכת צעד קדימה ובשעה טובה להתחתן (בחו"ל כמובן). חשוב לי הכיסוי בביטוח לאומי עבור חברתי, והבנתי שהיא תקבל כיסוי כזה כאשר תהיה לה ויזת א5. אולם ברשות אהאוכלוסין נאמר לי שנוכל להתחיל את התהליך רק חצי שנה לאחר הנישואין...
רציתי לוודא איתכם האם זה נכון? ואם כן- האם הזכאות בביטוח לאומי מתחילה ברגע קבלת ויזת א5 או שגם שם יש תקופת המתנה?
והאם יש דרך אחרת להיות מכוסים בביטוח לאומי- למשל אם חברתי/אשתי תמצא עבודה- האם אז היא מכוסה ?
חשוב לי במיוחד לברר לגבי מה שנוגע ללידה ובדיקות היריון כי אנו מעוניינים להקים משפחה...
תודה לכל העוזרים!

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/07/2017 | 11:55
3
72
אחרי הא/5 צריך לחכות ברציפות 6 חודשים ואז מגיע לכם כל התנאים ככל אזרח ישראלי. מציע לכם טיפה להמתין עם ההריון כדי שתהיו מכוסים בצורה מלאה.
לצפיה ב-'ביטוח לאומי ועבודה'
ביטוח לאומי ועבודה
15/07/2017 | 12:29
2
69
תודה! זה מה שחחשתי ממנו... מה קורה במידה וחברתי מתחילה לעבוד ולשלם מיסים- האם אז זכאית למשהו?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/07/2017 | 14:30
52
אוקי, הצלחתי למצוא את הסעיף הרלוונטי בחוק שאומר שהולכים לפי תושבות לצורך זכאות לשירותי בריאות. ותושבות נקבעת לפי הגדרות מסויימות  ומחזיקי אשרת ב/1 אינם נחשבים תושבים... לידיעתכם 
לצפיה ב-'אם היא עובדת ומשלמת מיסים היא זכאית לחופשת לידה בתשלום'
אם היא עובדת ומשלמת מיסים היא זכאית לחופשת לידה בתשלום
16/07/2017 | 08:19
40
אך לא לביטוח בריאות במהלך ההריון.
*בעיקרון ניתן לקבל שירותי בריאות מביטוח לאומי לאחר חצי שנה בא/5, אך לפי הבנתי אחרי חצי שנה, צריך לשלם על ביטוח בריאות חצי שנה רטרואקטיבית, ובמקביל ניתן לקבל זיכויים על הוצאות בריאות שהיו במהלך חצי השנה הרטרואקטיבית הזו.
עוד מספר חודשים כשנגיע לחצי שנה אדע יותר.
לצפיה ב-'מהו התהליך הנדרש לאחר חתונה אזרחית?'
מהו התהליך הנדרש לאחר חתונה אזרחית?
15/07/2017 | 15:50
1
53
שלום,

בעוד מספר שבועות אני ובת הזוג שלי נעשה חתונה אזרחית במדינה שלה.
יש לה ילד מבן זוג קודם, הם לא היו נשואים.
השם משפחה של הילד הוא של האבא, האבא לא מעוניין לעזור בשום דבר ולא לתת שום חתימה או אישור.
כרגע האמא בתהליך משפטי להחלפת שם המשפחה של הילד.

האם לאחר החתונה אני אוכל להתחיל את התהליך להביא את בת הזוג שלי ואת הילד לארץ?
אילו מסמכים הילד צריך? האם צריך להמתין לשינוי שם המשפחה שלו? ( הוא לא יוכל לקבל אישור יציאה מהמדינה שלו מכיוון שהאבא לא נותן אישור ).
האם התהליך לזוגות מעורבים דומה לתהליך כאשר לא נשואים וכאשר נשואים?
אשמח לקבל לינק לפירוט של התהליך המתאים.
איך אפשר לקבל פירוט על כל המסמכים שאני צריך להכין מראש?
האם אני גם אצטרך להמתין לשינוי שם המשפחה של הבת הזוג שלי ורק אז להגיש את המסמכים בארץ?
לאחר החתונה אני אצטרך להגיע עם תעודת נישואין למשרד הפנים?

תודה רבה, מצטער על החפירה.
לצפיה ב-'נוהל הטיפול במתן מעמד לבן זוג זר הנשוי לאזרח ישראלי:'
נוהל הטיפול במתן מעמד לבן זוג זר הנשוי לאזרח ישראלי:
15/07/2017 | 19:23
66
לצפיה ב-'תם המסע'
תם המסע
11/07/2017 | 13:44
8
151
אחרי שש ורבע שנים, נפרדנו הבוקר סופית ממשרד הפנים לאחר קבלת אזרחות. כמובן שזו תזכורת לכל אלו שבאמצע התהליך לכך שיש באמת סוף. זה אפילו מרגש.
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
11/07/2017 | 18:42
1
82
אחרי שזה נגמר פתאום הכל נראה חוויתי.
לצפיה ב-'כן קצת קשה להאמין. '
כן קצת קשה להאמין.
11/07/2017 | 18:59
36
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
11/07/2017 | 19:49
60
אחרי שליווית את הפורום כל השנים  כיף לשמוע שהגעתם לסיום.
בשעה טובה.
לצפיה ב-'בשעה טובה ומזל טוב..'
בשעה טובה ומזל טוב..
12/07/2017 | 10:40
30
לצפיה ב-'מזל טוב!אבן דרך משמעותית! - האם נתנו אזרחות בתום 4 שנות א5?'
מזל טוב!אבן דרך משמעותית! - האם נתנו אזרחות בתום 4 שנות א5?
12/07/2017 | 20:54
1
42
לצפיה ב-'כמעט'
כמעט
12/07/2017 | 21:06
76
אחרי 4 שנים בא5 בקשנו לאשר את סיום התהליך, לשמחתנו הפקידה הגדילה ראש לקראת תום השנה השלישית והאריכה לנו את הא5 לשנה וחודשיים כדי שימלאו 4 שנים. לאחר מכן, היה צריך לבקש מהגרמנים אישור על אזרחות כפולה ורק לאחר מכן לבקש ממשרד הפנים להתאזרח, אז הם בודקים את הבקשה ואחרי כשלושה חודשים מזמינים לקבלת האזרחות. יצא שהיינו כ 4.5 שנים עם א5 (ועוד מעל שנה וחצי עם ב1 - כי לא היינו נושאים בהתחלה). 
לצפיה ב-'במזל טוב! ושאלה:))'
במזל טוב! ושאלה:))
21/07/2017 | 11:17
1
19
קודם כל: מזל טוב!! דרך ארוכה ומפותלת אבל תמיד כיף לשמוע על זוגות שהצליחו וסיימו תהליך:)).
גם בעלי ואני אמורים לסיים תהליך, זימנו אותנו ל-13.08.17.
מה כלול בפגישה של קבלת האזרחות? האם בעלי צריך לשיר את ההמנון בעברית? צריך להביא משהו חוץ מתעודת הזהות ואולי עוד 2 תמונות פספורט בשביל דרכון ישראלי?

המון תודה ושיהיה אחלה סופ"ש!
הדס.
לצפיה ב-'יש שני שלבים'
יש שני שלבים
21/07/2017 | 12:14
22
שלב ראשון - סיום התהליך ובקשה למעמד קבע (התאזרחות או תושבות קבע). בפגישה הזו רק מוודאים שמולאו כל התנאים לסיום התהליך. אח"כ (שלב שני) מחכים כחודשיים שלושה לזימון להצהרת אמונים (אם מבקשים אזרחות). בפגישת הצהרת האמונים מבטלים את הא5 ומנפיקים תעודת זהות רגילה. בנוסף, הולכים למשרד מנהל הסניף, עומדים ליד הדגל, מסתכלים לביבי ורובי בעיניים (עדיף לרובי) ומצהירים אמונים. זהו. מקבלים תעודת התאזרחות ומחגים לדרכון ות.ז. בבית
לצפיה ב-'מורה נהיגה מומלץ להמרת רשיון (הגשה לטסט)'
מורה נהיגה מומלץ להמרת רשיון (הגשה לטסט)
12/07/2017 | 18:29
2
50
שלום,
אשמח לקבל המלצה על מורה נהיגה שמגיש במהירות ובמחיר סביר. אזור רחובות- נ"צ - רשל"צ אבל אפשר גם להרחיק..
תודה
לצפיה ב-'שלחתי לך במסר'
שלחתי לך במסר
13/07/2017 | 12:18
1
21
לצפיה ב-'היי אשמח אם תוכל לשלוח גם לי מורה מומלץ לצורך המרת רשיון'
היי אשמח אם תוכל לשלוח גם לי מורה מומלץ לצורך המרת רשיון
21/07/2017 | 19:00
8

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיפול זוגי
רוצה להתייעץ לגבי זוגיות?
 ורדה צדיק - מאמנת NLP בקריות לשינוי איכות החיים
מרגישים תקועים?
חלי שניר - פסיכולוגית קלינית ורפואית
חלי שניר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה