לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תביעות ביטוח סיעודי

פורום זה עוסק בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח ומנוהל על ידי עו"ד גלעד רמתי.

הורינו המבוגרים מבוטחים בביטוח סיעודיים שונים, פרטיים או באמצעות קופות החולים. אולם כאשר הם נזקקים לעזרה מהביטוח הסיעודי, בחלק ניכר מהמקרים, חברות הביטוח מתנערות ממתן פיצוי תוך שימוש בתירוצים שונים.

במקרים אלה אסור לוותר לחברות הביטוח מכיוון שברוב המקרים, לאחר התערבות עורך דין, חברות הביטוח משלמות את הפיצוי המגיע למבוטחים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות ביטוח סיעודי

פורום זה עוסק בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח ומנוהל על ידי עו"ד גלעד רמתי.

הורינו המבוגרים מבוטחים בביטוח סיעודיים שונים, פרטיים או באמצעות קופות החולים. אולם כאשר הם נזקקים לעזרה מהביטוח הסיעודי, בחלק ניכר מהמקרים, חברות הביטוח מתנערות ממתן פיצוי תוך שימוש בתירוצים שונים.

במקרים אלה אסור לוותר לחברות הביטוח מכיוון שברוב המקרים, לאחר התערבות עורך דין, חברות הביטוח משלמות את הפיצוי המגיע למבוטחים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום תביעות ביטוח סיעודי העוסק בסיוע למבוטחים בביטוח סיעודי. זה המקום שלכם להתייעץ בכל שאלה הקשורה להתמודדות מול חברות הביטוח הסיעודי ובקשיים שהן מערימות. אין לראות באמור בפורום זה תחליף לייעוץ משפטי פרטני.
המשך >>

לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:07
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'קבלה אחת מקורית מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי.'
קבלה אחת מקורית מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי.
26/03/2017 | 09:47
1
21

יש לי ביטוח סיעודי של דיקלה שהוא מסוג  "שיפוי".
ויש לי ביטוח סיעודי בחברה פרטית שהוא מסוג "פיצוי".
איך פותרים את הבעייה של קבלה אחת מקורית  מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי?

לצפיה ב-'תשובה לגבי קבלה לתביעת סיעוד'
תשובה לגבי קבלה לתביעת סיעוד
27/03/2017 | 11:32
14
שמוליק שלום,
לפוליסה הפרטית מסוג "פיצוי" אינך צריך להציג קבלה, כך שעליך לשלוח אותה רק לחברת דקלה (הראל).
במידה ולא הבנתי את שאלתך, אתה מוזמן לפרט וליצור עמי קשר טלפוני 03-6249313.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'קבלות מקוריות מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי.'
קבלות מקוריות מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי.
25/03/2017 | 12:57
2
14
יש לי ביטוח סיעודי של דיקלה שהוא מסוג  "שיפוי" כלומר -
אני צריך להוכיח שההוצאה מתבצעת בפועל עם קבלה מקורית.
ויש לי ביטוח סיעודי בחברה פרטית שהוא מסוג "פיצוי".
איך פותרים את הבעייה של 2 קבלות מקוריות מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי?
או שהביטוח הפרטי הוא בזבוז כסף מיותר?
לצפיה ב-'קבלות מקוריות מבית אבות ל-2 חברות ביטוח'
קבלות מקוריות מבית אבות ל-2 חברות ביטוח
26/03/2017 | 08:41
1
14
שלום רב,
פוליסת סיעוד פרטית על בסיס פיצוי טובה יותר מפוליסת סיעוד על בסיס שיפוי של קופת חולים. היות ובפוליסת סיעוד פרטית על בסיס פיצוי, צריך להוכיח רק צורך סיעודי,  ואז מקבלים  את מלוא סכום הביטוח הנקוב בפוליסה ללא צורך הוכחת הוצאות ולא צריך קבלות.

לעומת זאת, בפוליסת שיפוי של קופת חולים, בהנחה של צורך סיעודי חייבים  להוכיח גם הוצאה בפועל ולהמציא קבלות מקוריות. על כן תתבע את דקלה עם שתי הקבלות שיש לך, והם ישלמו לך עד ההוצאה בפועל או עד סכום הביטוח הנקוב בפוליסה - הנמוך מביניהם, בניכוי השתתפות עצמית.

בהצלחה

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח - הבית שלך

לצפיה ב-'מחכה לתשובה מעו"ד גלעד רמתי (ולא מנציג חברת ביטוח......)'
מחכה לתשובה מעו"ד גלעד רמתי (ולא מנציג חברת ביטוח......)
26/03/2017 | 09:42
5
לצפיה ב-'עיכוב תשובה לתביעה סיעודית'
עיכוב תשובה לתביעה סיעודית
15/03/2017 | 09:51
1
7
שלום,
אמי חולת אלצהיימר. הגשתי תביעה לביטוח סיעודי בחודש אוגוסט 2016 וצרפתי אישורים ואת כל ההיסטוריה הרפואית כולל הטיפולים של אמי בנושא זה מאז שנת 2013.
באוקטובר הגיעה אלינו רופאה הביתה וקבעו שאכן אמי סיעודית והחלו לשלם את דמי הביטוח.
החברה הראל לשעבר דיקלה טענו שזכאים רק לחמש שנים למרות שזכרתי שהביטוח שעשינו בשנת 2002 היה לשש שנים, אז הם טענו שהחוק שונה ביולי 2016.
אז אמרתי שכל הטפסים שהגשתי מראים שהיא חולה כבר מ-2013 אז ביקשו טופס ויתור סודיות כדי שיוכלו לבדוק רטרואקטיבית. למרות שהבאתי כבר באוגוסט את כל המסמכים אליהם.
בדצמבר 2016 הבאתי טופס ויתור סודיות חתום ע"י עו"ד לבקשתם. הם טענו שהטופס לא תקין, כי היה פער של יום בין התאריך שמופיע לייד החתימה של אמי לתאריך החתימה של עורך הדין. ב-1.1.17 הגשנו טופס חדש שהיה תקין לטענתם.
אגב, בבדיקה מול הרופא בקופת החולים הם שלחו אליהם ואל הרופא הפרטי את הטופס שהיה "בלתי תקין". בקיצור ניסו להתיש אותי ולהעביר זמן. 
עד עכשיו אין להם תשובה אלי.
מה הזמן המקסימלי שמותר להם לעכב את התשובה וממתי הוא נספר?
לצפיה ב-'עיכוב תשובה לתביעה סיעודית'
עיכוב תשובה לתביעה סיעודית
15/03/2017 | 13:37
6
שלום משה,
חברת ביטוח צריכה לטפל בתביעה שלך תוך 30 ימי עבודה. אם אתה חושב שמנסים להתיש אותך, תתלונן עליהם בפני המפקח על הביטוח בקישור המצורף:

בעניין תקופת התשלום בביטוח סיעודי:
אם היית מגיש תביעה עד סוף 6.16 תקפות התשלום היתה עד 6 שנים. החל מחודש 7.16 יש פוליסה סיעודית קבוצתית אחידה וזהה לכל חברי קופות החולים ותקופת התשלום היא עד 5 שנים.

בהצלחה

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח - הבית שלך
לצפיה ב-'תביעת סיעוד'
תביעת סיעוד
06/03/2017 | 11:13
5
12
הגשתי בשם אבי תביעת סיעוד לפני כ5 חודשים
אבי בן ה87 (ניצול שואה) אובחן כחולה אצלצהיימר לפני 4 שנים ויש לו מטפלת פרטית בבית שמסייעת לו להתקלח להתלבש ומגישה לו אוכל . בשנתיים האחרונות הוא מסתגר בבית. 
התביעה נדחתה
הגשתי ערעור לפני כחודשים (תוך כדי כך אבי חטף שבץ ואחרי שבועים חזר הביתה עם ירידה בתפקוד. בקושי הולך.. צריך לעזור לו לאכול כי הוא רועד בידים וכו)
אתמול קיבלתי תשובה שהתביעה אושרה למשך חצי שנה עם ניכוי חודשים של תקופת המתנה

יש תחושה קשה של התנערות וסחבת
האם יש מקום לתבוע את חברת הביטוח? (הראל ולשעבר דקלה)
לצפיה ב-'תביעת סיעוד'
תביעת סיעוד
07/03/2017 | 21:20
4
15
שלום רב,
אם מדובר בביטוח סיעודי קבוצתי של קופ"ח כללית דרך דקלה חברת בת של הראל שנכון להיום התמזגה עם הראל, אז אכן יש תקופת המתנה של 60 יום. תקופת התשלום אמור להיות עד 6 שנים.

בגלל שפנית אליהם ישירות ולא עם סוכן ביטוח, שלא לדבר על עורך דין, הם מנצלים זאת לרעה. בעקרון, אם יש לך אישור רפואי שלאביך יש אלצהיימר אתה אמור לקבל 100% . מאחר וכבר אישרו לך לחצי שנה אין טעם בשלב זה לתבוע את חברת הביטוח.  אך אם הם יתנערו בתום חצי שנה בההחלט יש מקום לתבוע אותם.

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח - הבית שלך

לצפיה ב-'האם הם יכולים לאלץ אותי שוב להגיש תביעה.+ תקופת המתנה?'
האם הם יכולים לאלץ אותי שוב להגיש תביעה.+ תקופת המתנה?
08/03/2017 | 10:45
3
8
לצפיה ב-'תביעה חוזרת ותקופת המתנה '
תביעה חוזרת ותקופת המתנה
12/03/2017 | 07:51
2
5
שלום רב
תשלח להם מייל בצירוף האישורים הרפואיים  שכבר שלחת להם בפעם הראשונה, ותבקש שיאשרו את התביעה על סמך מצבו הרפואי של אביך ותבקש מהם אישור בכתב בחוזר.
לא אמורה להיות תקופת המתנה נוספת.

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח - הבית שלך

לצפיה ב-'כבר עכשו לשלוח? (עדין אבי לא התחיל לקבל את כספי הביטוח)'
כבר עכשו לשלוח? (עדין אבי לא התחיל לקבל את כספי הביטוח)
12/03/2017 | 08:54
1
4
לצפיה ב-'תביעת סיעוד חוזרת'
תביעת סיעוד חוזרת
12/03/2017 | 22:01
5
שלום רב,
תשלח להם חודש וחצי לפני סיום חצי השנה
חברת הביטוח חייבת לענות ולהגיב לך בכתב תוך 30 ימי עבודה מיום קבלת המסמכים ששלחת להם.

בהצלחה וחג שמח

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח - הבית שלך

לצפיה ב-'ייפוי כוח נוטריוני בתביעת סיעוד'
ייפוי כוח נוטריוני בתביעת סיעוד
13/02/2017 | 23:10
3
20
הגשתי תביעת ביטוח סיעודי עבור אימי.
אימי בת 92 ויש לה אלצהיימר.
אני חתמתי על המסמכים כולל ויתור סודיות רפואית מאחר ויש לי ייופי כוח נוטריוני משנת 2004.
חברת הביטוח "דיקלה" טוענת שיפוי כוח נוטוריוני מוגבל ל-3 שנים.
בייפוי כוח לא כתוב שיש הגבלת זמן.

מה אני צריך לעשות?

לצפיה ב-'ועוד משהו....אם זה רלוונטי לעיניין...,'
ועוד משהו....אם זה רלוונטי לעיניין...,
14/02/2017 | 14:27
13
הסעיף האחרון של הייפוי כוח כתוב כדלקמן:

"הנני מאשרת בזאת מראש את כל מה שבאי-כוחי הנ"ל יעשו, יפעלו או יגרמו
לאחרים לעשות בתוקף יפוי כח זה ובכלל זה לחתום בשמי ובמקומי על יפוי כח בלתי חוזר."
לצפיה ב-'ייפוי כוח נוטריוני בתביעת סיעוד'
ייפוי כוח נוטריוני בתביעת סיעוד
20/02/2017 | 10:35
1
19
שמוליק שלום,
ראה לינק להחלטה של ועדת נוטריונים לשאילתה שהוגשה בעניין דומה.
לפי ההחלטה, ככל שייפוי הכוח בלתי חוזר, אין הגבלת זמן.
בהצלחה,
גלעד
לצפיה ב-'הבהרות....'
הבהרות....
20/02/2017 | 12:02
4
הכותרת של הייפו כוח היא:
יפוי כוח והרשאה כללי
זה מבהיר משהו או משנה משהו?

לצפיה ב-'סדר בביטוחי הבריאות'
סדר בביטוחי הבריאות
15/01/2017 | 15:19
2
18
קבלתי פרסומת על גוף מסוים שעושה סדר ללקוחות שלו (בחינם) בביטוחי הבריאות הכפולים בחינם. התשלום הוא במעבר לחברות ביטוח שעובדות דרך הגוף הזה.

מישהו יודע להמליץ על גוף כזה?

באותו הקשר. אני משלם ביטוח סיעודי (אמי בן 32).
חבר שאבא שלו נפטר מסרטן, אמר שברגע האמת - אף אחד לא הביא שקל מטעם הביטוח הסיעודי. יש אמת בדבר? כדאי לבטל את הביטוח הסיעודי?
לצפיה ב-'תשובה לסדר בביטוחי בריאות'
תשובה לסדר בביטוחי בריאות
16/01/2017 | 08:37
1
21
הכי נכון בשבילך זה לפנות לסוכן ביטוחי מקצועי ומנוסה שאמור להיות איש אמונך, ולאחר שקיבלת עליו המלצות חמות .

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח-הבית שלך

לצפיה ב-'אבל הוא יכול לראות את פרטי ביטוחי הבריאות שלי מקופח והכל?'
אבל הוא יכול לראות את פרטי ביטוחי הבריאות שלי מקופח והכל?
16/01/2017 | 08:57
6
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:55
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'בטוח סיעודי מכבי'
בטוח סיעודי מכבי
16/12/2016 | 07:34
1
33
שלום בני בן ה 14 נכה מעל 100 אחוזים מגיל שנתיים. התחלנו להיעזר בביטוח הסיעודי של מכבי כבר מאז שהוא היה בן 3 ובעוד חודשיים מכבי מפסיקים לתת לנו את העזרה. זה כמעט בלתי אפשרי להחזיק את הילד בבית ללא עזרת עובד זר ומצד שני לא אסכים שיגור במוסד כלשהו. כמוכן קשה מאוד להחזיק עובד זר ללא עזרה כספית. האם היה בעבר תקדים או שיש אפשרות לנסות ולדרוש ממכבי שימשיכו לתת עזרה כספית? אודה מאוד לתשובתך
לצפיה ב-'תשובה לגבי ביטוח סיעודי מכבי'
תשובה לגבי ביטוח סיעודי מכבי
21/12/2016 | 10:38
19
דיאנה שלום,
הבן שלך מקבל תקופה ארוכה גמלה מהביטוח הסיעודי וזה לא במסגרת הפוליסה "הסטנדרטית". את מוזמנת ליצור עמי קשר על מנת להסביר את הנסיבות ולמסור לי מידע לגבי הפוליסה, על מנת שאוכל לתת לך תשובה מדויקת.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'מימוש ביטוח סיעודי בגין אלצהיימר - תנאי זכאות'
מימוש ביטוח סיעודי בגין אלצהיימר - תנאי זכאות
12/12/2016 | 09:46
1
42
שלום,
מה הם הקריטריונים המדוייקים להפעלת ביטוח סיעודי תחת "תשישות נפש"? ספיציפית במקרה שאובחנה מחלת אלצהיימר.
תודה
לצפיה ב-'ביטוח סיעוד תנאי זכאות לתשישות נפש'
ביטוח סיעוד תנאי זכאות לתשישות נפש
12/12/2016 | 21:17
30
שלום רב,
תשישות נפש מוגדרת על ידי הפוליסות ואגף שוק ההון כלהלן, לתשומת לבך לתתי הקריטריונים המופיעים בהגדרה הרחבה הזו.

"תשישות נפש" שנקבעה על ידי רופא מומחה בתחום. לעניין זה, "תשישות נפש" - פגיעה בפעילותו הקוגניטיבית של המבוטח וירידה ביכולתו האינטלקטואלית, הכוללת ליקוי בתובנה ובשיפוט, ירידה בזיכרון לטווח ארוך או קצר וחוסר התמצאות במקום ובזמן הדורשים השגחה במרבית שעות היממה על פי קביעת רופא מומחה בתחום, שסיבתה במצב בריאותי כגון: אלצהיימר, או בצורות דמנטיות שונות.
לצפיה ב-'תביעה לבטוח סעודי כלל '
תביעה לבטוח סעודי כלל
07/12/2016 | 15:42
1
34
בעלי בן 86 חולה דמנטיה. כעת יש לנו עובדת זרה. הגשתי תביעה לכלל ביטוח בצירוף תעודות רפואיות ומבית החולים תל השומר. הוחזרה לי הצהרה על ויתור סודיות, עליה חתמתי "בשם"  היות ובעלי אינו מבין מה כתוב עקב מחלתו. לטענתם רק הוא יכול לחתום, למרות מצבו הקוגניטיבי, היות ולי עדיין אין אפוטרופסות. הדבר נראה לי מוזר. שאלתי היא האם צירוף מכתב עם הבהרה על מצבו וחתימתו נעשתה על פי הנחייתם, תפטור את הבעיה? מה אפשר לעשות?

לצפיה ב-'תביעת ביטוח סיעודי'
תביעת ביטוח סיעודי
08/12/2016 | 16:14
26
נושא ויתור סודיות רפואית מהווה בעיה לחברת הביטוח לאור העובדה שקופות החולים לא יסכימו למסור לה מסמכים רפואיים ללא חתימת החולה בעצמו, היות ורק החולה יכול לוותר על החסיון.
את מוזמנת ליצור עמי קשר ואנסה להדריך אותך במציאת פתרון.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי'
ביטוח סיעודי
06/12/2016 | 17:51
2
34
מאיזה גיל מומלץ להתחיל ולשלם על ביטוח סיעודי?
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי'
ביטוח סיעודי
08/12/2016 | 16:11
18
עמיחי שלום,
השאלה מאוד סובייקטיבית, אבל בגדול מומלץ להתחיל את הביטוח הסיעודי בגיל צעיר, לפני שמתחילות הבעיות הבריאותיות אשר מייקרות את הביטוח ואף עלולות למנוע ממך מלהיות מבוטח.
בהצלחה,
גלעד
לצפיה ב-'תשובה לעמיחי '
תשובה לעמיחי
12/12/2016 | 22:33
18
היי עמיחי,
ככל שמצטרפים לביטוח סיעודי בגיל צעיר יותר משלמים פרמיה חודשית נמוכה יותר. היום אנו מצרפים גם ילדים לביטוח הזה. זה נובע מכך שהתשלום החודשי נקבע בגיל ההצטרפות ולא משתנה עם הגיל למעט הצמדה למדד. פשוט צריך להתייחס לזה כהשקעה לטווח ארוך כמו בביטוח פנסיוני המיועד לגיל פרישה, ואז יהיה לך יותר קל לקבל החלטה בנושא הזה.

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח-הבית שלך
Kobig@shaham.co.il
http://kobig.bizmakebiz.co.il
https://www.facebook.com/Kobig.ins/

לצפיה ב-'תביעה לבטוח סעודי כלל '
תביעה לבטוח סעודי כלל
07/12/2016 | 15:43
24
לצפיה ב-'הצהרת בריאות'
הצהרת בריאות
15/11/2016 | 19:18
2
28
בביטוח סיעודי חדש יש צורך בהצהרת בריאות? ואם כן האם זה למטרות גובה הפרמיה או שהמבוטח לא יהיה מכוסה בגין מחלות קיימות טרם הביטוח?
לצפיה ב-'הצהרת בריאות בביטוח סיעודי'
הצהרת בריאות בביטוח סיעודי
17/11/2016 | 09:42
18
שלום רב,
רצוי להתייעץ בעניין זה עם סוכן ביטוח מנוסה.
גלעד
לצפיה ב-'תשובה על הצהרת בריאות'
תשובה על הצהרת בריאות
21/11/2016 | 22:47
12
במידה ואתה מצטרף חדש אז צריך למלא הצהרת בריאות כמו כל ביטוח סיעודי אחר.
חברת הביטוח אמורה לבצע בדיקת תנאי קבלה. בדרך כלל  אין הגבלות לגבי מחלות קיימות.  אך ייתכן שחברת הביטוח תדרוש תוספת רפואית בגין המצב הרפואי הקיים וישנם גם  מקרים שהיא לא מקבלת לביטוח עקב מצב רפואי קיים.

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח-הבית שלך
050-5790550
Kobig@shaham.co.il

לצפיה ב-'מעבר בין קופות חולים'
מעבר בין קופות חולים
15/11/2016 | 19:10
2
17
האם במעבר בין קופות החולים מקבלים את התנאים של הביטוח הסיעודי של הקופה שעברנו אליה?
הכוונה למשל שהביטוח הסיעודי במכבי נותן פיצוי גבוה יותר מאשר בביטוח של הכללית. אם אני עוברת מהכללית למכבי האם גם התנאים של הביטוח הסיעודי משתפרים?
לצפיה ב-'תשובה לביטוח סיעודי'
תשובה לביטוח סיעודי
17/11/2016 | 09:41
10
שלום רב,
החל מה- 1.7.16 תנאי הביטוח הסיעודי בקופות החולים זהים.
יחד עם זאת, יש לוודא היטב לפני המעבר שהזכויות לא נפגעות ולוודא עם קופת החולים האם נדרש מענה על שאלון רפואי- דבר שעלול להחריג את הביטוח הסיעודי.
גלעד
לצפיה ב-'תשובה על מעבר בין קופות חולים'
תשובה על מעבר בין קופות חולים
21/11/2016 | 22:45
4
החל מחודש 7.16 יש רפורמה בביטוח סיעוד הקבוצתיים
יש פוליסה אחידה וזהה בכל קופות החולים. סכומי זהים,  השוני הוא רק במחיר.
יחד עם את, במידה ואת מעל גיל 49 ישנם קופות שסכום הפיצוי בין החודשים 7.16-1.7 נמוך יותר
ולכן מציע לך לבדוק לפני שאת עוברת מקופת חולים אחת לאחרת על מנת שזכויותייך לא יפגעו.

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח-הבית שלך
050-5790550
Kobig@shaham.co.il

לצפיה ב-'ביטוח סיעודי כולל תאונות אישיות וכוויות|השוואה'
ביטוח סיעודי כולל תאונות אישיות וכוויות|השוואה
12/11/2016 | 23:48
2
15

אהלן, שבוע טוב,
מעוניין לעשות לאמא שלי המתוקה ביטוח תאונות אישיות, כולל כוויות וביטוח סיעודי חס ושלום, מהנסיונות שהיו לי עם האב בחברות כמו AIG המצב שם על הפנים וטעון שיפור, אין שירות לקוחות ועד ששלמו לי כשאבא שבר צלעות הפכתי עולמות כולל עו"ד שהייתי צריך לערב, לא רוצה שום להכנס לא אליהם ולא להראל,
מהשאר שנשארו לי: הפניקס, מנורה, כלל, מגדל, ואם יש עוד חברה ששכחתי,

אצל מי לדעתכם כדאי לעשות ביטוח סיעודי ותאונות אישיות , מי משלם הכי מהר ואצל מי יש עדיפות, אם מישהו יודע לזהות אם יש קשר בין החברות(כלומר אותה חברה או בת של חברה רק בשם אחר) כי אין מצב שאני עושה אצל חברת בת של הראל אוAIG, תתרחקו כמו מאש

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
17/11/2016 | 09:39
5
שלום רב,
זו שאלה שרצוי להפנות לסוכן ביטוח מנוסה.
בהצלחה,
גלעד
לצפיה ב-'תשובה על ביטוח תאונות אישיות'
תשובה על ביטוח תאונות אישיות
21/11/2016 | 22:43
6
יש ביטוחי תאונות אישיות טובוים וברמות כיסוי שונות.
חשוב שתמצא לך סוכן ביטוח אמין מקצועי, ושירותי שהאינטרס שלו הוא  לדאוג לך בשוטף ובמיוחד ברגע הקובע
במידה ותרצה הצעה , אתה מוזמן לפנות אלי

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח-הבית שלך
050-5790550
Kobig@shaham.co.il

לצפיה ב-'מחלות קשות'
מחלות קשות
07/11/2016 | 11:49
3
56
שלום, 
 לפני כשנה אובחנתי כחולה בפיברוזיס ריאתי וטופלתי בהתחלה בתרופות שהיו במסגרת טיפול חמלה ושאח"כ נכנסו רק ב2106 לסל הבריאות.
לפני כחודש אובחנתי במחלת ווגנר בכליות ( וסקוליטיס כלייתי חריף עם anca חיובי) והתחלתי טיפול כימוטרפי. עד כה 2 טיפולים מתוך 8 מתוכננים. 
כיום אני מרותקת למיטה עם מחולל חמצן נייח + נייד למיקרים דחופים. 
נוטלת תרופות רבות. לפי נסיונך : 
א. כחב' קופ"ח כללית ,ביטוח סיעודי הראל/דיקלה - האם המחלות הללו מכוסות בפוליסה ויקנו לי את קיצבת הסיעוד החודשית ? 
ב. האם כחב' בביטוח בריאות במנורה ישלמו לי את 60 ימי האישפוז והמחלה שעברתי? 
ג. אני עדיין מוגדרת בעבודה כשכירה עד גיל פרישה ( 67) , האם התפטרות שומרת על הפיצויים? 
לצפיה ב-'תשובה לגבי מחלות קשות'
תשובה לגבי מחלות קשות
08/11/2016 | 15:07
34
שלום רב,
תשובתי (על סמך נסיוני ותחום התמחותי הינה רק לגבי סעיף א' בשאלתך).
הבדיקה האם את זכאית לגמלת סיעוד מהביטוח הסיעודי הינה תפקודית בלבד וללא קשר למחלתך.
כלומר, יבדקו האם את נזקקת לעזרה מהותית (של למעלה מ- 50%) בשלוש מתוך שש הפעולות הבאות:
1. מעברים (קימה מישיבה לעמידה ומשכיבה לישיבה).
2. להתלבש ולהתפשט.
3. להתרחץ.
4. לאכול.
5. ניידות.
6. אי שליטה על סוגרים.
בהצלחה,
גלעד
לצפיה ב-'תשובה על מחלות קשות'
תשובה על מחלות קשות
21/11/2016 | 22:41
17
תשובותיי הם לגבי סעיפים  ב' וג'
ב. יש אכן חברות ביטוח שמשלמות בגין אשפוז ממחלה. אך זה תלוי בסוג פוליסות הבריאות שיש לך וזה דורש בדיקה מקצועית .
ג. לפי התיאור שלך את נמצאת במצב של אובדן כושר עבודה . בהנחה שיש לך ביטוח פנסיוני, מומלץ לפנות לגורם המבטח אותך,  על מנת לבדוק אם מגיע לך פיצוי חודשי עקב אובדן כושר עבודה.  
במקרה ואת נמצאת באי כושר עבודה כל הזכויות לרבות פיצויים נשמרות לך כל עוד עד במצב של אי כושר עבודה ועד גיל  פרישה,

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח-הבית שלך
050-5790550
Kobig@shaham.co.il

לצפיה ב-'ייעוץ חינם עם עורך דין'
ייעוץ חינם עם עורך דין
09/12/2016 | 13:48
13
הייתי ממליצה לך להתייעץ חינם עם עו"ד תומר לינר ממשרד ינובסקי לינר שהוא מומחה גדול בתחום. לי הוא עזר, אולי גם לך יצליח. כדאי לך להתייעץ איתו. 
לצפיה ב-'מבוטח שמקבל פיצוי סיעוד בביטוח קוקטיבי'
מבוטח שמקבל פיצוי סיעוד בביטוח קוקטיבי
24/10/2016 | 12:11
1
35
האם מבוטח בביטוח קולקטיבי בן 90 שמקבל פיצוי סיעודי מביטוח קולקטיבי קג"מ ימשיך לקבל או לא ?

לצפיה ב-'תשובה למבוטח שמקבל פיצוי סיעוד מביטוח קולקטיבי'
תשובה למבוטח שמקבל פיצוי סיעוד מביטוח קולקטיבי
25/10/2016 | 13:31
22
שלום רב,
במידה והתחלת לקבל פיצוי חודשי מביטוח סיעודי כלשהו לרבות של קג״מ, אתה תמשיך לקבל פיצוי חודשי כל הוא אתה חולה סיעודי ובכפוף להגדרות סיעוד בפוליסת הביטוח שלך, ובהתאם לתקופת הביטוח הרשומה בפוליסה.
רפואה שלמה

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח-הבית שלך
050-5790560
Kobig@shaham.co.il

לצפיה ב-'סיעודי כמה שאלות'
סיעודי כמה שאלות
24/10/2016 | 08:09
1
39
גיל 62,פורשת לגימלאות .יש לי ביטוח סיעודי בקופת חולים ל5 שנים  בפרמיה 117שח פיצוי 4500-6500. בנוסף מקום העבודה מציע הצטרפות ללא הצהרה 3 מסלולים מקסימום פיצוי 8100 כמובן הפרמיה לפי פיצוי שאחליט.
האם זה נכון לעשות סעודי נוסף?
אני חברה בקופת חולים  לאומית משנת 74.שילמתי עבור ביטוחי הבריאות ברצף כולל הסיעודי.לאחרונה נמסר לי כי הצטרפתי לסיעודי רק בשנת 2005 הייתי בהלם.יש לי מסמך הצטרפות ללאומית ועוד בשנת 2001 אני לא יודעת אם קשור לסעודי.אין לי אפשרות לבדוק תשלומים בבנק יותר מ-7שנים.
מה אני עושה?
יש לי ביטוח בלאומית שניקרא לאומית מקסימום פרמייה 53שח.וגם לאומית כסף.האם זה יכול לבוא במקום ביטוח בריאות פרטי?
תודה מראש
לצפיה ב-'תשובה לסיעודי כמה שאלות'
תשובה לסיעודי כמה שאלות
25/10/2016 | 13:19
32
שלום רב,

לגבי ביטוח סיעודי
ההוצאה לחולה סיעודי בבית יכולה להגיע בין 7000-10,000 ₪ בחודש.  במוסד סיעודי זה יכול להגיע בין 14,000-20,000 ₪ בחודש

הואיל והפיצוי בביטוח סיעודי קבוצתי של קופת חולים במקרה שלך הוא עד 4500 ₪ בבית ושיפוי עד 6500 ₪ במוסד סיעודי. ובנוסף התשלום מוגבל עד ל-5 שנים, בהחלט חשוב וכדאי לרכוש ביטוח סיעודי פרטי בתור השלמה לביטוח סיעודי הקבוצתי של קופת חולים, ובהתאם לרצונות והיכולות שלך.

לגבי לאומית מקסימום:
מדובר בביטוח בריאות פרטי של הראל לחברי קופ״ח ״לאומית״ שנקרא היום בשם: ״פור לייף״, המאפשר לקבל כיסוי במקרה של השתלות איברים טיפולים מיוחדים בחו"ל ותרופות שלא בסל הבריאות. לאור הרפורמה בביטוחי בריאות שהיתה בתחילת השנה מציע לך לבדוק את האפשרות לשדרג את המוצר שלך, תוך שמירת רצף ביטוחי מלא על הכיסויים החופפים. יש לציין, שניתן להרחיב את ביטוח הבריאות שלך ולקבל כיסויים רחבים יותר כגון ניתוחים פרטיים, וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ או בחו״ל ועוד.

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח-הבית שלך
050-5790560
Kobig@shaham.co.il

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:38
2
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד גלעד רמתי מכהן כסגן יו"ר ועדת ביטוח ארצית בלשכת עורכי הדין ומומחה לתביעות ביטוח סיעודי נגד חברות הביטוח. עו"ד רמתי מייצג במשך שנים רבות מבוטחים ב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ