לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תביעות ביטוח סיעודי

פורום זה עוסק בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח ומנוהל על ידי עו"ד גלעד רמתי.

הורינו המבוגרים מבוטחים בביטוח סיעודיים שונים, פרטיים או באמצעות קופות החולים. אולם כאשר הם נזקקים לעזרה מהביטוח הסיעודי, בחלק ניכר מהמקרים, חברות הביטוח מתנערות ממתן פיצוי תוך שימוש בתירוצים שונים.

במקרים אלה אסור לוותר לחברות הביטוח מכיוון שברוב המקרים, לאחר התערבות עורך דין, חברות הביטוח משלמות את הפיצוי המגיע למבוטחים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות ביטוח סיעודי

פורום זה עוסק בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח ומנוהל על ידי עו"ד גלעד רמתי.

הורינו המבוגרים מבוטחים בביטוח סיעודיים שונים, פרטיים או באמצעות קופות החולים. אולם כאשר הם נזקקים לעזרה מהביטוח הסיעודי, בחלק ניכר מהמקרים, חברות הביטוח מתנערות ממתן פיצוי תוך שימוש בתירוצים שונים.

במקרים אלה אסור לוותר לחברות הביטוח מכיוון שברוב המקרים, לאחר התערבות עורך דין, חברות הביטוח משלמות את הפיצוי המגיע למבוטחים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום תביעות ביטוח סיעודי העוסק בסיוע למבוטחים בביטוח סיעודי. זה המקום שלכם להתייעץ בכל שאלה הקשורה להתמודדות מול חברות הביטוח הסיעודי ובקשיים שהן מערימות. אין לראות באמור בפורום זה תחליף לייעוץ משפטי פרטני.
המשך >>

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:21
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'שלום עו"ד רמתי'
שלום עו"ד רמתי
25/06/2017 | 11:12
4
אשמח למידע והמלצות בנוגע לאותיות הקטנות לפני שחותמים עם חברת הביטוח
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:41
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי לחולה סיעודי'
ביטוח סיעודי לחולה סיעודי
12/06/2017 | 17:49
16
שלום,
האם חולה סיעודי ללא ביטוח סיעודי, יכול להצטרף לביטוח סיעודי?
תודה
לצפיה ב-'ביטוח סעודי'
ביטוח סעודי
08/06/2017 | 10:15
4
21
הי,

בן זוגי בן 38, בזמן תחילת שירותו הצבאי עשו לו ביטוח מושלם דרך הכללית וביטוחים סעודיים להוריו ללא ידיעתו. במרוץ השנים הבין כי משלם על ביטוחים האלה ןהסכומים רק גדלו. פנינו לכללית לברר איך ניתן בכלל האישור לבצע את הביטוחים והם טוענים שחתם אך לא מוכנים להראות טופס חתום שמראה על ההסכמה. שנים אנו משלמים את הסכומים ואנחנו לא בטוחים שגם אם נשאיר את הביטוחים אכן נקבל משהו בשעת הצורך. מצד שני הסכומים גדולים ולא ביקשנו אותם ואנחנו שוקלים לבטל. מה קורה אז? האם כל הכסף הלך לאיבוד? האם בכלל שווה לבטל?
לצפיה ב-'סדר בבלאגן'
סדר בבלאגן
08/06/2017 | 19:36
10
היי עדה,
יש לי סיפור קצת שונה קצת דומה.. היו לי כפל ביטוחים ובעיקר הרבה בלאגן ופחד להתמודד עם הכל. אני מאוד ממליצה לך על מה שאני עשיתי.. עברתי הדרכה בתחום הביטוחים ואז גם פגישה אישית עם מומחה והכל מטעם המיזם לחינוך פיננסי פרקטי וזה היה פשוט מדהים! בהדרכה למדתי בכללי על ביטוחים קצת ידע רחב ובפגישה התמקדנו בסיפור שלי ושל בעלי ובדקנו מה צריך לשנות ולשפר. מומלץ מאוד
לצפיה ב-'הי, אשמח לעזרה בנושא בבקשה , מישהו?'
הי, אשמח לעזרה בנושא בבקשה , מישהו?
12/06/2017 | 11:13
7
ראו הודעה קודמת שלי בנושא הביטוח הסעודי להורים בנ"ל אשמח לתשובה , עצה קונקרטית נטולת אינטרסים ככל הניתן
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי להורים'
ביטוח סיעודי להורים
13/06/2017 | 17:11
1
7
עדה שלום,
לא מומלץ לבטל את הביטוח להורים, מכיוון שבמידה ואין להם ביטוח סיעודי במקום אחר, יש להניח כי לאור גילם הם לא יתקבלו לביטוח סיעודי.
לפיכך, לעניות דעתי רצוי להשאיר את הפוליסה, שכן במידה וחלילה ייכנסו למצב סיעודי תצטרכו כל שקל לממן את ההוצאות הנדרשות.
בברכה,
עו"ד גלעד רמתי
לצפיה ב-'שאלה נוספת באותו עניין-'
שאלה נוספת באותו עניין-
15/06/2017 | 09:30
33
תודה על התשובה
איך אני יודעת מה הם אמורים לקבל בבוא העת? על מה לשים דגש? מה מכסה ביטוח שכזה? מדובר בביטוח סעודי של קופת חולים כללית (כיום יש להם ביטוח מושלם)
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:57
3

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'זקוק לעצה דחופה! ידידה נפצעה בתאונת אופניים'
זקוק לעצה דחופה! ידידה נפצעה בתאונת אופניים
30/05/2017 | 23:22
1
9
חברים, שלום! ידידה טובה מאוד שלי נפצעה בתאונת אופניים. האופניים החליקו, היא נפלה ושברה את עצם הכתף (שבר מסובך, היום עברה ניתוח שכלל הכסת חלקי מתכת) ושבר ברגל, שכולה מגובסת. היא מאושפזת בבית חולים, לא יכולה לא ללכת, לא לשבת, שום דבר מהפעולות הבסיסיות (להתלבש, להתרחץ...וכו'). היא עבדה עד לרגע הפציעה, עדיין עובדת. מה מגיע לה? מה מגיע לה מביטוח לאומי? האם מגיעה לה קצבת נכות לפחות באופן זמני? מתי כדאי להגיש טופס נכות? האם מגיע לה לקבל שירותים מיוחדים? יש לה שני ילדים קטנים מאוד ובעלה שומר עליהם כל הזמן, היא לבד בבית חולים. האם מגיע לה אחות פרטית  אחרי ניתוח? מה עוד מגיע לה? מה עם ימי מחלה? כמה ימים מגיע לה? מארו לה שצפוי לה שיקום. יש לה איזשהו ביטוח נוסף מחברות ביטוח, אבל אני לא יודע מה בדיוק? כרגע מעניין אותי העניין של ביטוח סיעודי. מגיע לה משהו? תודה רבה לכם ותבורכו על התשובה. חג שמח!
לצפיה ב-'תשובה לגבי פציעה בתאונת אופניים'
תשובה לגבי פציעה בתאונת אופניים
07/06/2017 | 09:29
4
שלום רב,
פורום זה עוסק רק בנושא סיעודי.
ייתכן ולפי תיאור המקרה מצבה של הידידה הוא סיעודי, אך יש לבדוק האם קיימת פוליסת ביטוח סיעודי ולקבל פרטים נוספים.
לגבי הזכויות ממקומות אחרים, אני ממליץ לך לברר בפורום ביטוח לאומי.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'דקלה - ביטוח סיעודי מושלם או מושלם פלוס? '
דקלה - ביטוח סיעודי מושלם או מושלם פלוס?
25/05/2017 | 18:55
1
31
שלום רב,

אמי מבוטחת בביטוח סיעודי מושלם של הראל - דקלה - עדכון של ביטוח סיעודי מושלם.
בשנת 2009 הוכרה כחולת אלצהיימר - אך הוריי הגישו תביעה רק עכשיו, מאחר ולא היו מודעים לזכויותיהם. במשך כל השנים המשיכו לשלם את הפרמיות באופן שוטף.
הביטוח זיכה את אמי בתשלומי תגמולים ע"פ הפוליסה הישנה, מאחר ומקרה הביטוח אירע לפני מועד עדכון הביטוח.
האם יש מקום לתבוע את חברת הביטוח עבור ההפרשים, מאחר ואמי המשיכה להיות מבוטחת כל השנים האלה?
לצפיה ב-'תביעת החזר פרמיות'
תביעת החזר פרמיות
29/05/2017 | 13:58
10
גלית שלום,
אם הבנתי את כוונתך, את רוצה לתבוע את החזר הפרמיות ששולמו לאחר תקופת ההכרה.
את בהחלט יכולה לטעון כלפי חברת הביטוח כי אם מקרה הביטוח חל לגישתם כבר בעבר אז לא היה צורך לגבות פרמיה לעתיד.
בהצלחה,
גלעד
לצפיה ב-'קצבה'
קצבה
17/05/2017 | 17:35
1
16
שלום. לאימי הקשישה ביטוח סיעודי בחברת הפניקס 20 שנה .  כיום היא בת שמונים וחמש. . מה שהסוכן הסביר והבטיח בעל פה לא יושם בפוליסה. הבטיח קיצבה חודשית בקרות המקרה לסיעוד . ורשמו לה שיפוי .אימי הטמינה את הפוליסה. ובתחילת2017 . אושר לה מביטוח לאומי קיצבה מקסימלית. הפניקס דחו את התביעה . בטענה שכשעשתה את הביטוח כבר הייתה סיעודית לפי ביטוח לאומי . לאורך כל השנים הללו לא הייתה זקוקה לסיעוד. ושילמה כל השנים לחברת הביטוח .
אודה מאד לתשובה . 

לצפיה ב-'ביטוח סיעודי בחברת הפניקס'
ביטוח סיעודי בחברת הפניקס
22/05/2017 | 12:48
10
מיכאל שלום,
הבעיה מוכרת, הפניקס שיווקו בעבר פוליסות על בסיס שיפוי ולא אמרו בצורה מפורשת למבוטחים כי לא מדובר בפיצוי כספי, אלא בהחזר כנגד קבלות למוסד הרפואי.
במידה והפניקס יסרבו לשלם, לא יהיה מנוס מלהגיש תביעה לבית משפט.
בכל מקרה צריך לבדוק את תנאי הפוליסה ולקרוא את המסמכים.
אתה מוזמן לפנות אלי בטלפון 03-6249313.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:07
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'קבלה אחת מקורית מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי.'
קבלה אחת מקורית מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי.
26/03/2017 | 09:47
1
32

יש לי ביטוח סיעודי של דיקלה שהוא מסוג  "שיפוי".
ויש לי ביטוח סיעודי בחברה פרטית שהוא מסוג "פיצוי".
איך פותרים את הבעייה של קבלה אחת מקורית  מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי?

לצפיה ב-'תשובה לגבי קבלה לתביעת סיעוד'
תשובה לגבי קבלה לתביעת סיעוד
27/03/2017 | 11:32
22
שמוליק שלום,
לפוליסה הפרטית מסוג "פיצוי" אינך צריך להציג קבלה, כך שעליך לשלוח אותה רק לחברת דקלה (הראל).
במידה ולא הבנתי את שאלתך, אתה מוזמן לפרט וליצור עמי קשר טלפוני 03-6249313.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'קבלות מקוריות מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי.'
קבלות מקוריות מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי.
25/03/2017 | 12:57
21
יש לי ביטוח סיעודי של דיקלה שהוא מסוג  "שיפוי" כלומר -
אני צריך להוכיח שההוצאה מתבצעת בפועל עם קבלה מקורית.
ויש לי ביטוח סיעודי בחברה פרטית שהוא מסוג "פיצוי".
איך פותרים את הבעייה של 2 קבלות מקוריות מבית אבות ל-2 חברות ביטוח סיעודי?
או שהביטוח הפרטי הוא בזבוז כסף מיותר?
לצפיה ב-'עיכוב תשובה לתביעה סיעודית'
עיכוב תשובה לתביעה סיעודית
15/03/2017 | 09:51
17
שלום,
אמי חולת אלצהיימר. הגשתי תביעה לביטוח סיעודי בחודש אוגוסט 2016 וצרפתי אישורים ואת כל ההיסטוריה הרפואית כולל הטיפולים של אמי בנושא זה מאז שנת 2013.
באוקטובר הגיעה אלינו רופאה הביתה וקבעו שאכן אמי סיעודית והחלו לשלם את דמי הביטוח.
החברה הראל לשעבר דיקלה טענו שזכאים רק לחמש שנים למרות שזכרתי שהביטוח שעשינו בשנת 2002 היה לשש שנים, אז הם טענו שהחוק שונה ביולי 2016.
אז אמרתי שכל הטפסים שהגשתי מראים שהיא חולה כבר מ-2013 אז ביקשו טופס ויתור סודיות כדי שיוכלו לבדוק רטרואקטיבית. למרות שהבאתי כבר באוגוסט את כל המסמכים אליהם.
בדצמבר 2016 הבאתי טופס ויתור סודיות חתום ע"י עו"ד לבקשתם. הם טענו שהטופס לא תקין, כי היה פער של יום בין התאריך שמופיע לייד החתימה של אמי לתאריך החתימה של עורך הדין. ב-1.1.17 הגשנו טופס חדש שהיה תקין לטענתם.
אגב, בבדיקה מול הרופא בקופת החולים הם שלחו אליהם ואל הרופא הפרטי את הטופס שהיה "בלתי תקין". בקיצור ניסו להתיש אותי ולהעביר זמן. 
עד עכשיו אין להם תשובה אלי.
מה הזמן המקסימלי שמותר להם לעכב את התשובה וממתי הוא נספר?
לצפיה ב-'תביעת סיעוד'
תביעת סיעוד
06/03/2017 | 11:13
23
הגשתי בשם אבי תביעת סיעוד לפני כ5 חודשים
אבי בן ה87 (ניצול שואה) אובחן כחולה אצלצהיימר לפני 4 שנים ויש לו מטפלת פרטית בבית שמסייעת לו להתקלח להתלבש ומגישה לו אוכל . בשנתיים האחרונות הוא מסתגר בבית. 
התביעה נדחתה
הגשתי ערעור לפני כחודשים (תוך כדי כך אבי חטף שבץ ואחרי שבועים חזר הביתה עם ירידה בתפקוד. בקושי הולך.. צריך לעזור לו לאכול כי הוא רועד בידים וכו)
אתמול קיבלתי תשובה שהתביעה אושרה למשך חצי שנה עם ניכוי חודשים של תקופת המתנה

יש תחושה קשה של התנערות וסחבת
האם יש מקום לתבוע את חברת הביטוח? (הראל ולשעבר דקלה)
לצפיה ב-'ייפוי כוח נוטריוני בתביעת סיעוד'
ייפוי כוח נוטריוני בתביעת סיעוד
13/02/2017 | 23:10
3
31
הגשתי תביעת ביטוח סיעודי עבור אימי.
אימי בת 92 ויש לה אלצהיימר.
אני חתמתי על המסמכים כולל ויתור סודיות רפואית מאחר ויש לי ייופי כוח נוטריוני משנת 2004.
חברת הביטוח "דיקלה" טוענת שיפוי כוח נוטוריוני מוגבל ל-3 שנים.
בייפוי כוח לא כתוב שיש הגבלת זמן.

מה אני צריך לעשות?

לצפיה ב-'ועוד משהו....אם זה רלוונטי לעיניין...,'
ועוד משהו....אם זה רלוונטי לעיניין...,
14/02/2017 | 14:27
16
הסעיף האחרון של הייפוי כוח כתוב כדלקמן:

"הנני מאשרת בזאת מראש את כל מה שבאי-כוחי הנ"ל יעשו, יפעלו או יגרמו
לאחרים לעשות בתוקף יפוי כח זה ובכלל זה לחתום בשמי ובמקומי על יפוי כח בלתי חוזר."
לצפיה ב-'ייפוי כוח נוטריוני בתביעת סיעוד'
ייפוי כוח נוטריוני בתביעת סיעוד
20/02/2017 | 10:35
1
28
שמוליק שלום,
ראה לינק להחלטה של ועדת נוטריונים לשאילתה שהוגשה בעניין דומה.
לפי ההחלטה, ככל שייפוי הכוח בלתי חוזר, אין הגבלת זמן.
בהצלחה,
גלעד
לצפיה ב-'הבהרות....'
הבהרות....
20/02/2017 | 12:02
5
הכותרת של הייפו כוח היא:
יפוי כוח והרשאה כללי
זה מבהיר משהו או משנה משהו?

לצפיה ב-'סדר בביטוחי הבריאות'
סדר בביטוחי הבריאות
15/01/2017 | 15:19
25
קבלתי פרסומת על גוף מסוים שעושה סדר ללקוחות שלו (בחינם) בביטוחי הבריאות הכפולים בחינם. התשלום הוא במעבר לחברות ביטוח שעובדות דרך הגוף הזה.

מישהו יודע להמליץ על גוף כזה?

באותו הקשר. אני משלם ביטוח סיעודי (אמי בן 32).
חבר שאבא שלו נפטר מסרטן, אמר שברגע האמת - אף אחד לא הביא שקל מטעם הביטוח הסיעודי. יש אמת בדבר? כדאי לבטל את הביטוח הסיעודי?
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:55
3
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'בטוח סיעודי מכבי'
בטוח סיעודי מכבי
16/12/2016 | 07:34
1
42
שלום בני בן ה 14 נכה מעל 100 אחוזים מגיל שנתיים. התחלנו להיעזר בביטוח הסיעודי של מכבי כבר מאז שהוא היה בן 3 ובעוד חודשיים מכבי מפסיקים לתת לנו את העזרה. זה כמעט בלתי אפשרי להחזיק את הילד בבית ללא עזרת עובד זר ומצד שני לא אסכים שיגור במוסד כלשהו. כמוכן קשה מאוד להחזיק עובד זר ללא עזרה כספית. האם היה בעבר תקדים או שיש אפשרות לנסות ולדרוש ממכבי שימשיכו לתת עזרה כספית? אודה מאוד לתשובתך
לצפיה ב-'תשובה לגבי ביטוח סיעודי מכבי'
תשובה לגבי ביטוח סיעודי מכבי
21/12/2016 | 10:38
25
דיאנה שלום,
הבן שלך מקבל תקופה ארוכה גמלה מהביטוח הסיעודי וזה לא במסגרת הפוליסה "הסטנדרטית". את מוזמנת ליצור עמי קשר על מנת להסביר את הנסיבות ולמסור לי מידע לגבי הפוליסה, על מנת שאוכל לתת לך תשובה מדויקת.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'מימוש ביטוח סיעודי בגין אלצהיימר - תנאי זכאות'
מימוש ביטוח סיעודי בגין אלצהיימר - תנאי זכאות
12/12/2016 | 09:46
1
44
שלום,
מה הם הקריטריונים המדוייקים להפעלת ביטוח סיעודי תחת "תשישות נפש"? ספיציפית במקרה שאובחנה מחלת אלצהיימר.
תודה
לצפיה ב-'ביטוח סיעוד תנאי זכאות לתשישות נפש'
ביטוח סיעוד תנאי זכאות לתשישות נפש
12/12/2016 | 21:17
31
שלום רב,
תשישות נפש מוגדרת על ידי הפוליסות ואגף שוק ההון כלהלן, לתשומת לבך לתתי הקריטריונים המופיעים בהגדרה הרחבה הזו.

"תשישות נפש" שנקבעה על ידי רופא מומחה בתחום. לעניין זה, "תשישות נפש" - פגיעה בפעילותו הקוגניטיבית של המבוטח וירידה ביכולתו האינטלקטואלית, הכוללת ליקוי בתובנה ובשיפוט, ירידה בזיכרון לטווח ארוך או קצר וחוסר התמצאות במקום ובזמן הדורשים השגחה במרבית שעות היממה על פי קביעת רופא מומחה בתחום, שסיבתה במצב בריאותי כגון: אלצהיימר, או בצורות דמנטיות שונות.
לצפיה ב-'תביעה לבטוח סעודי כלל '
תביעה לבטוח סעודי כלל
07/12/2016 | 15:42
1
40
בעלי בן 86 חולה דמנטיה. כעת יש לנו עובדת זרה. הגשתי תביעה לכלל ביטוח בצירוף תעודות רפואיות ומבית החולים תל השומר. הוחזרה לי הצהרה על ויתור סודיות, עליה חתמתי "בשם"  היות ובעלי אינו מבין מה כתוב עקב מחלתו. לטענתם רק הוא יכול לחתום, למרות מצבו הקוגניטיבי, היות ולי עדיין אין אפוטרופסות. הדבר נראה לי מוזר. שאלתי היא האם צירוף מכתב עם הבהרה על מצבו וחתימתו נעשתה על פי הנחייתם, תפטור את הבעיה? מה אפשר לעשות?

לצפיה ב-'תביעת ביטוח סיעודי'
תביעת ביטוח סיעודי
08/12/2016 | 16:14
30
נושא ויתור סודיות רפואית מהווה בעיה לחברת הביטוח לאור העובדה שקופות החולים לא יסכימו למסור לה מסמכים רפואיים ללא חתימת החולה בעצמו, היות ורק החולה יכול לוותר על החסיון.
את מוזמנת ליצור עמי קשר ואנסה להדריך אותך במציאת פתרון.
בברכה,
גלעד

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד גלעד רמתי מכהן כסגן יו"ר ועדת ביטוח ארצית בלשכת עורכי הדין ומומחה לתביעות ביטוח סיעודי נגד חברות הביטוח. עו"ד רמתי מייצג במשך שנים רבות מבוטחים ב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ