לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
29482,948 עוקבים אודות עסקים

פורום תביעות ביטוח סיעודי

פורום זה עוסק בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח ומנוהל על ידי עו"ד גלעד רמתי.

הורינו המבוגרים מבוטחים בביטוח סיעודיים שונים, פרטיים או באמצעות קופות החולים. אולם כאשר הם נזקקים לעזרה מהביטוח הסיעודי, בחלק ניכר מהמקרים, חברות הביטוח מתנערות ממתן פיצוי תוך שימוש בתירוצים שונים.

במקרים אלה אסור לוותר לחברות הביטוח מכיוון שברוב המקרים, לאחר התערבות עורך דין, חברות הביטוח משלמות את הפיצוי המגיע למבוטחים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות ביטוח סיעודי

פורום זה עוסק בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח ומנוהל על ידי עו"ד גלעד רמתי.

הורינו המבוגרים מבוטחים בביטוח סיעודיים שונים, פרטיים או באמצעות קופות החולים. אולם כאשר הם נזקקים לעזרה מהביטוח הסיעודי, בחלק ניכר מהמקרים, חברות הביטוח מתנערות ממתן פיצוי תוך שימוש בתירוצים שונים.

במקרים אלה אסור לוותר לחברות הביטוח מכיוון שברוב המקרים, לאחר התערבות עורך דין, חברות הביטוח משלמות את הפיצוי המגיע למבוטחים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום תביעות ביטוח סיעודי העוסק בסיוע למבוטחים בביטוח סיעודי. זה המקום שלכם להתייעץ בכל שאלה הקשורה להתמודדות מול חברות הביטוח הסיעודי ובקשיים שהן מערימות. אין לראות באמור בפורום זה תחליף לייעוץ משפטי פרטני.
המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק '
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק
23/10/2017 | 12:13

הערב, בשעה 20:00, יתקיים אירוח בפורום ראיית חשבון בנושא היבטים משפטיים בפתיחה וניהול של עסק, חברה או עמותה.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'שלום-מישהו יודע אם משלמים מיסים על התשלום של ביטוח סיעודי?'
שלום-מישהו יודע אם משלמים מיסים על התשלום של ביטוח סיעודי?
22/10/2017 | 10:32
1
2
לצפיה ב-'תשלום מס על ביטוח סיעודי'
תשלום מס על ביטוח סיעודי
23/10/2017 | 06:57
2
היי רונית,
בביטוח סיעודי סכומי הביטוח שמתקבלים פטורים ממס.  

רק בריאות

בברכה,
קובי גרינברגר
שחם ביטוח - הבית שלך  

לצפיה ב-'שלום,'
שלום,
15/10/2017 | 11:11
1
6
האם נכון הדבר שרק בתוכן הפוליסה ומה שהוגדר בה במעמד החתימה קובע על הזכאות לדמי ביטוח מחברת הביטוח?
לצפיה ב-'זכאות מחברת ביטוח'
זכאות מחברת ביטוח
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2017 | 17:48
2
הכלל הוא שהפוליסה היא הקובעת את החובות והזכויות של הצדדים.
נכון שלעתים התנהגות הצדדים במעמד עריכת הפוליסה עלולה להשפיע, למשל, כאשר הובטח על ידי נציג חברת הביטוח דבר מה שאינו עולה בקנה אחד עם הפוליסה.
במקרה זה, בית המשפט יבדוק את מידת ההשפעה ובהחלט יכול להיות שההבטחה שניתנה בעל פה תגבר על הוראות הפוליסה.
לצפיה ב-'שלום עו"ד רמתי'
שלום עו"ד רמתי
25/09/2017 | 10:18
1
10
האם תוכל להמליץ לי ולאשתי על קורס/סדנא/הדרכה חד פעמית על עולם הביטוחים? מתגוררים באשקלון
לצפיה ב-'קורס בביטוח'
קורס בביטוח
( לעמוד שלי בתפוז )
26/09/2017 | 16:11
5
שלום רב,
ממליץ לכם לבדוק עם מכללת "עדיף" http://www.adif-college.co.il/
בהצלחה וגמר חתימה טובה
גלעד
לצפיה ב-'מרכיב של הפיצוי הכפול במוסד בביטוח סיעודי'
מרכיב של הפיצוי הכפול במוסד בביטוח סיעודי
17/08/2017 | 10:39
37
שלום רב,
האם המרכיב של הפיצוי הכפול במוסד בביטוח סיעודי בוטל?
תודה רבה
לצפיה ב-'תביעת ביטוח ללא אפוטרופוס לתשושי נפש '
תביעת ביטוח ללא אפוטרופוס לתשושי נפש
14/08/2017 | 12:10
1
13
שלום, לאבי ביטוח של דקלה . הוא מוגדר תשוש נפש עם ירידה קוגניטיבית וקשיים מוטוריים בתפקוד היום יומי. הוא סובל ממחלה נוירולוגית שגורמת לירידה קוגניטיבית ומוטוריות עם הזמן. היתה אצלנו רופאה גריאטרית שהמליצה על טיפול של עובד זר 24 שעות. היא המליצה להתחיל תהליך אפוטרופוס שאני ואחי נהיה אפוטרופוסים שלו. האם זהו תנאי מחייב ? בלי אפוטרופוס אבי לא יקבל את הכסף מהביטוח ? האם כדאי להגיש את התביעה ללא אפוטרופוס בשלב זה ?
לצפיה ב-'תשישות נפש ותביעת סיעוד'
תשישות נפש ותביעת סיעוד
( לעמוד שלי בתפוז )
15/08/2017 | 09:59
10
טל שלום,
רצוי שתגישו כבר את התביעה באמצעות בני המשפחה.
בדר"כ חברת הביטוח לא מתלה אפוטרופסות בתשלום תגמולי ביטוח סיעודי.
בהצלחה,
גלעד רמתי, עו"ד
לצפיה ב-' אירוח בפורום: ביטוח סיעודי- כל מה שרציתם לשאול '
אירוח בפורום: ביטוח סיעודי- כל מה שרציתם לשאול
26/07/2017 | 15:10
52
1414

ביום ב', 2.8.17, בין השעות 20:00 ל – 22:00, נארח בפורום את גבי נקבלי, מנכ"ל "אופק זהב", מרכז ידע, יעוץ ושירותים לבריאות והגנה סיעודית.

על האירוח
...
המשך>>

ביום ב', 2.8.17, בין השעות 20:00 ל – 22:00, נארח בפורום את גבי נקבלי, מנכ"ל "אופק זהב", מרכז ידע, יעוץ ושירותים לבריאות והגנה סיעודית.

על האירוח
האירוח בנושא ביטוח סיעודי ובו תוכלו לשאול על נושאים כמו מה מוגדר מצב סיעודי ומה הן המדדים, אשפוז סיעודי, הזכויות מביטוח לאומי ומצבי ההגנה של האזרח, ענף הביטוחים וביטוחים פרטיים. אתם מוזמנים להתייעץ בכל דבר!

על המתארח
מר נקבלי בעל ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול בכירים ומגוונים בתחום הבריאות, מעורה ברפורמות ובשינויים בתחומי הבריאות והסיעוד, משמש גם כיועץ המקצועי של לשכת סוכני ביטוח בישראל לביטוחי בריאות וסיעוד.
"אופק זהב" מציעה יעוץ מקצועי לארגונים וללקוחות פרטיים ואת שירותי "יד מכוונת"-  סל שירותים ייחודי לליווי, סיוע והכוונה בתחומי חיים שונים ללקוחות שעברו אירוע רפואי או ירידה ביכולת התפקוד.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'תביעה לביטוח סעודי דקלה'
תביעה לביטוח סעודי דקלה
07/08/2017 | 12:50
1
27
שלום רב.אבי בן 85 היה באיבחון גריאטרי דרך רופא המשפחה.באיבחון נקבע שצריך עזרה ב5 מתוך 6 הפרמטרים.כל החומר הרפואי נשלח מסודר לחברת דיקלה...החברה ענתה שלא מסתפקת באיבחון גריאטרי מטעם הקופה ולא מכירה בו כמסמך מחייב...היום הגיע רופא גריאטר מאבחן מטעם חברת הביטוח....אבא שלי היה דיי קאופרטיבי ....האם הרופא המאבחן שעשה בדיקה מאוד כללית יכול לסתור את האיבחון שנערך בקופת החולים על ידי מומחה ובכך לא לאשר הקיצבה?? אבי מתגורר לבד אמי נפטרה לפי 8 חודשים ואני התומכת היחידה שלו.בתודה מראש.אשמח להדרכתך.
לצפיה ב-'בדיקת המומחה מטעם הביטוח הסיעודי'
בדיקת המומחה מטעם הביטוח הסיעודי
( לעמוד שלי בתפוז )
07/08/2017 | 13:44
21
אלה שלום,
חברת הביטוח שולחת מומחים מטעמה אשר יכולים גם לא להתחשב במסמכים אחרים, במידה והבדיקה שהם עושים באותו רגע סותרת את אותם מסמכים.
יחד עם זאת, כל מקרה לגופו והשאלה האם באותה בדיקה אביך ביצע את הפעולות בקלות יחסית או שהתאמץ בצורה ניכרת והיה זקוק לעזרה.
את מוזמנת ליצור קשר ב- 03-6249313 ולפרט מעט יותר על מנת שאוכל להבין את מצבו של אביך.
בברכה,
גלעד רמתי, עו"ד
לצפיה ב-'תודה רבה לגבי נקבלי'
תודה רבה לגבי נקבלי
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2017 | 22:36
32
אני רוצה להודות מקרב לב בשמי ובשם הגולשים לגבי נקבלי, שהתארח אצלנו וסייע ושיתף בידע העצום שיש לו בנושא הביטוח הסיעודי.
נשאלו שאלות רבות וגבי נתן מענה מקצועי ומקיף.
תודה רבה גבי !
גלעד
לצפיה ב-'שאילת שאלות'
שאילת שאלות
30/07/2017 | 13:45
1
42
תודה מראש. אימי היקרה מבוטחת בביטוח סיעודי מטעם חברת כלל, היתה ביקורת של רופאה , שקבעה כי אימי עומדת ב2 קריטריונים מתוך 3. אציין כי אימי אינה שולטת בסוגר השתן באופן מלא, וכי היא משתמשת בפדים יעודיים לכך. הרופאה ציינה כי אימי היתה ללא חיתול. במכתב הערעור כתבתי, כי כיום יש מוצרי היגיינה טובים יותר, עם פחות נזק לעור, ואף, הבאנו מכתב מאורולוג. שכתב שאכן יש בעייה, ושלח את אימי לבדיקת סיטי ואולטרסאונד, כששאלתי אותו אם זה חובה, ענה כי בלאוו הכי אין מה לעשות. בביטוח כלל אמרו לי שיזמינו את התיק מהאורולוג, אך מאז נדם קולם וחלפו 5 חודשים. מה עליי לעשות? תודה ובריאות טובה.
לצפיה ב-'שאלתך לגבי תביעת הביטוח הסיעודי'
שאלתך לגבי תביעת הביטוח הסיעודי
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2017 | 09:03
34
מיכל שלום,
במצב שבו אימך אינה שולטת על סוגרים, זהו למעשה התנאי האחרון וביחד יש לה 3 פעולות (ADL) ולכן נראה כי לכאורה היא עומדת בקריטריון של קבלת גמלת הסיעוד.
בשלב זה הייתי פונה למענה הטלפוני ובודק האם יש להם תשובה רשמית לפנייתך.
ככל שאין להם תשובה כזו, יש להגיש באופן מיידי תביעה לבית המשפט.
בברכה,
גלעד רמתי, עו"ד
לצפיה ב-'חוות דעת רפואית '
חוות דעת רפואית
26/07/2017 | 16:57
1
40
: במידה וחברת הביטוח מסרבת לשלם לי את התגמולים ואני מגיש תביעה לבית המשפט, האם אני חייב לצרף לכתב התביעה חוות דעת של רופא מומחה על מנת להוכיח שאני סיעודי?
לצפיה ב-'חוות דעת בנושא ביטוח סיעודי'
חוות דעת בנושא ביטוח סיעודי
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2017 | 19:37
53
מנשה שלום,
לפי תקנות סדר הדין האזרחי חובה להגיש חוות דעת רפואית לגבי עניינים שברפואה ולרבות תביעת ביטוח סיעודי.
ככל שמדובר בליקויים תפקודיים ולא קוגניטיביים, יש פסקי דין שונים של בתי משפט שלום (ולכן אינם מחייבים) שאין חובה לצרף חוות דעת.
כמובן שיש לגבות את הטענות באמצעות מסמכים אחרים (ביטוח לאומי, מסמכים רפואיים).
בברכה,
גלעד רמתי, עו"ד

לצפיה ב-'אחות בודקת'
אחות בודקת
23/07/2017 | 10:23
1
36
שלום גלעד,
חברת הביטוח שלחה אחות מטעמה על מנת לבחון את מצבו של  בעלי וזו רשמה בדף הערכת התלות דברים שכלל אינם נכונים ולא משקפים את מצבו. האם ניתן לעשות משהו בנידון ואם כן- מה? 
לצפיה ב-'בדיקה תפקודית של הביטוח הסיעודי'
בדיקה תפקודית של הביטוח הסיעודי
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 11:13
50
מרים שלום,
בוודאי שיש מה לעשות.
ראשית, ניתן לערער ולציין בכתב בפני חברת הביטוח את כל הליקויים בבדיקה.
שנית, ניתן להגיש תביעה לבית המשפט (זה לא כל כך מסובך כמו שזה נשמע).
את מוזמנת לפרט כאן פרטים נוספים או להתקשר ולשאול בפרטי.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'תשלום כפול'
תשלום כפול
19/07/2017 | 11:20
1
37
שלום עו"ד גלעד ,
  יש ברשותי שתי פוליסות סיעוד- האחת במסגרת קופת חולים והשניה פרטית, האם ניתן לקבל תגמולים משתי הפוליסות?
לצפיה ב-'תשובה לגבי תשלום פיצוי כפול בביטוח סיעודי'
תשובה לגבי תשלום פיצוי כפול בביטוח סיעודי
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2017 | 09:14
29
שלום שולי,
ברוב הפוליסות ניתן לקבל פיצוי משתי הפוליסות (ואף יותר משתי פוליסות במידה ויש).
יחד עם זאת, למען הסר ספק, רצוי לבדוק את הפוליסה הפרטית ולוודא שכך הדבר. בדר"כ הדבר רשום במפורש בפוליסה.
בברכה,
גלעד רמתי, עו"ד
לצפיה ב-'"מבחן" ביטוח סיעודי'
"מבחן" ביטוח סיעודי
16/07/2017 | 12:44
1
39
רבים הסרטונים או הדיווחים בחדשות על כך שהמבדק לזכאות דמי ביטוח ובדיקת ביצוע פעולות בסיסיות על ע"י ה"קשישים" הוא משפיל ומבזה 
האם כך הדבר?
לצפיה ב-'בדיקות הביטוח הסיעודי'
בדיקות הביטוח הסיעודי
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2017 | 09:11
24
שלום רב,
ככלל, הבדיקות המבוצעות אינן משפילות.
אולם כמו כל דבר, תמיד ישנם מקרים בשוליים שמטבע הדברים מגיעים לתקשורת.
בהצלחה,
גלעד רמתי, עו"ד

לצפיה ב-'מעסיק עובד סיעודי זר ? יש לך זכויות ולא רק חובות ....'
מעסיק עובד סיעודי זר ? יש לך זכויות ולא רק חובות ....
03/07/2017 | 09:09
35
לקריאת הזכותון למעסיק עובד זר סיעודי הכנס לדף :
לצפיה ב-'שלום עו"ד רמתי'
שלום עו"ד רמתי
25/06/2017 | 11:12
1
35
אשמח למידע והמלצות בנוגע לאותיות הקטנות לפני שחותמים עם חברת הביטוח
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי'
ביטוח סיעודי
( לעמוד שלי בתפוז )
11/07/2017 | 16:06
14
שלום רב,
קשה לייעץ באתר האינטרנט לגבי אותיות קטנות, אבל ישנם דגשים שיש לבדוק היטב בפוליסת הביטוח.
1. מה תקופת התשלום, כלומר האם התגמולים ישולמו לחמש שנים או לכל החיים.
2. האם הפרמיה תישאר קבועה או משתנה.
3. גובה הגמלה החודשית- לכל הפחות 10,000 ש"ח (ברף הנמוך).
4. מה תקופת ההמתנה (כמה זמן מחכים עד תחילת התשלום.
5. האם יש לך פוליסות קיימות אחרות נוספות שאפשר לבצע התאמה בינם לבין הפוליסה החדשה מבחינת תקופת המתנה.
כל אלה רק נקודות כלליות ועליך להתייעץ עם סוכן/ת ביטוח מקצועיים בתחום.
בהצלחה,
עו"ד גלעד רמתי
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי לחולה סיעודי'
ביטוח סיעודי לחולה סיעודי
12/06/2017 | 17:49
1
37
שלום,
האם חולה סיעודי ללא ביטוח סיעודי, יכול להצטרף לביטוח סיעודי?
תודה
לצפיה ב-'תשובה לגבי הצטרפות לביטוח סיעודי'
תשובה לגבי הצטרפות לביטוח סיעודי
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2017 | 09:08
17
מלי שלום,
לצערי זה לא אפשרי וזאת מכיוון שלא ניתן לעשות ביטוח לאחר שמקרה הביטוח כבר התרחש.
בברכה,
גלעד רמתי, עו"ד
לצפיה ב-'ביטוח סעודי'
ביטוח סעודי
08/06/2017 | 10:15
4
49
הי,

בן זוגי בן 38, בזמן תחילת שירותו הצבאי עשו לו ביטוח מושלם דרך הכללית וביטוחים סעודיים להוריו ללא ידיעתו. במרוץ השנים הבין כי משלם על ביטוחים האלה ןהסכומים רק גדלו. פנינו לכללית לברר איך ניתן בכלל האישור לבצע את הביטוחים והם טוענים שחתם אך לא מוכנים להראות טופס חתום שמראה על ההסכמה. שנים אנו משלמים את הסכומים ואנחנו לא בטוחים שגם אם נשאיר את הביטוחים אכן נקבל משהו בשעת הצורך. מצד שני הסכומים גדולים ולא ביקשנו אותם ואנחנו שוקלים לבטל. מה קורה אז? האם כל הכסף הלך לאיבוד? האם בכלל שווה לבטל?
לצפיה ב-'סדר בבלאגן'
סדר בבלאגן
08/06/2017 | 19:36
26
היי עדה,
יש לי סיפור קצת שונה קצת דומה.. היו לי כפל ביטוחים ובעיקר הרבה בלאגן ופחד להתמודד עם הכל. אני מאוד ממליצה לך על מה שאני עשיתי.. עברתי הדרכה בתחום הביטוחים ואז גם פגישה אישית עם מומחה והכל מטעם המיזם לחינוך פיננסי פרקטי וזה היה פשוט מדהים! בהדרכה למדתי בכללי על ביטוחים קצת ידע רחב ובפגישה התמקדנו בסיפור שלי ושל בעלי ובדקנו מה צריך לשנות ולשפר. מומלץ מאוד
לצפיה ב-'הי, אשמח לעזרה בנושא בבקשה , מישהו?'
הי, אשמח לעזרה בנושא בבקשה , מישהו?
12/06/2017 | 11:13
18
ראו הודעה קודמת שלי בנושא הביטוח הסעודי להורים בנ"ל אשמח לתשובה , עצה קונקרטית נטולת אינטרסים ככל הניתן
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי להורים'
ביטוח סיעודי להורים
( לעמוד שלי בתפוז )
13/06/2017 | 17:11
1
41
עדה שלום,
לא מומלץ לבטל את הביטוח להורים, מכיוון שבמידה ואין להם ביטוח סיעודי במקום אחר, יש להניח כי לאור גילם הם לא יתקבלו לביטוח סיעודי.
לפיכך, לעניות דעתי רצוי להשאיר את הפוליסה, שכן במידה וחלילה ייכנסו למצב סיעודי תצטרכו כל שקל לממן את ההוצאות הנדרשות.
בברכה,
עו"ד גלעד רמתי
לצפיה ב-'שאלה נוספת באותו עניין-'
שאלה נוספת באותו עניין-
15/06/2017 | 09:30
40
תודה על התשובה
איך אני יודעת מה הם אמורים לקבל בבוא העת? על מה לשים דגש? מה מכסה ביטוח שכזה? מדובר בביטוח סעודי של קופת חולים כללית (כיום יש להם ביטוח מושלם)
לצפיה ב-'זקוק לעצה דחופה! ידידה נפצעה בתאונת אופניים'
זקוק לעצה דחופה! ידידה נפצעה בתאונת אופניים
30/05/2017 | 23:22
1
23
חברים, שלום! ידידה טובה מאוד שלי נפצעה בתאונת אופניים. האופניים החליקו, היא נפלה ושברה את עצם הכתף (שבר מסובך, היום עברה ניתוח שכלל הכסת חלקי מתכת) ושבר ברגל, שכולה מגובסת. היא מאושפזת בבית חולים, לא יכולה לא ללכת, לא לשבת, שום דבר מהפעולות הבסיסיות (להתלבש, להתרחץ...וכו'). היא עבדה עד לרגע הפציעה, עדיין עובדת. מה מגיע לה? מה מגיע לה מביטוח לאומי? האם מגיעה לה קצבת נכות לפחות באופן זמני? מתי כדאי להגיש טופס נכות? האם מגיע לה לקבל שירותים מיוחדים? יש לה שני ילדים קטנים מאוד ובעלה שומר עליהם כל הזמן, היא לבד בבית חולים. האם מגיע לה אחות פרטית  אחרי ניתוח? מה עוד מגיע לה? מה עם ימי מחלה? כמה ימים מגיע לה? מארו לה שצפוי לה שיקום. יש לה איזשהו ביטוח נוסף מחברות ביטוח, אבל אני לא יודע מה בדיוק? כרגע מעניין אותי העניין של ביטוח סיעודי. מגיע לה משהו? תודה רבה לכם ותבורכו על התשובה. חג שמח!
לצפיה ב-'תשובה לגבי פציעה בתאונת אופניים'
תשובה לגבי פציעה בתאונת אופניים
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 09:29
16
שלום רב,
פורום זה עוסק רק בנושא סיעודי.
ייתכן ולפי תיאור המקרה מצבה של הידידה הוא סיעודי, אך יש לבדוק האם קיימת פוליסת ביטוח סיעודי ולקבל פרטים נוספים.
לגבי הזכויות ממקומות אחרים, אני ממליץ לך לברר בפורום ביטוח לאומי.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'דקלה - ביטוח סיעודי מושלם או מושלם פלוס? '
דקלה - ביטוח סיעודי מושלם או מושלם פלוס?
25/05/2017 | 18:55
1
58
שלום רב,

אמי מבוטחת בביטוח סיעודי מושלם של הראל - דקלה - עדכון של ביטוח סיעודי מושלם.
בשנת 2009 הוכרה כחולת אלצהיימר - אך הוריי הגישו תביעה רק עכשיו, מאחר ולא היו מודעים לזכויותיהם. במשך כל השנים המשיכו לשלם את הפרמיות באופן שוטף.
הביטוח זיכה את אמי בתשלומי תגמולים ע"פ הפוליסה הישנה, מאחר ומקרה הביטוח אירע לפני מועד עדכון הביטוח.
האם יש מקום לתבוע את חברת הביטוח עבור ההפרשים, מאחר ואמי המשיכה להיות מבוטחת כל השנים האלה?
לצפיה ב-'תביעת החזר פרמיות'
תביעת החזר פרמיות
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2017 | 13:58
36
גלית שלום,
אם הבנתי את כוונתך, את רוצה לתבוע את החזר הפרמיות ששולמו לאחר תקופת ההכרה.
את בהחלט יכולה לטעון כלפי חברת הביטוח כי אם מקרה הביטוח חל לגישתם כבר בעבר אז לא היה צורך לגבות פרמיה לעתיד.
בהצלחה,
גלעד

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד גלעד רמתי מכהן כסגן יו"ר ועדת ביטוח ארצית בלשכת עורכי הדין ומומחה לתביעות ביטוח סיעודי נגד חברות הביטוח. עו"ד רמתי מייצג במשך שנים רבות מבוטחים ב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גלעד רמתי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו