לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
48884,888 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום ועד בית- בתים משותפים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
התשובות אינן תחליף ליעוץ משפטי. אין לראות בתשובות בפורום תחליף ליעוץ משפטי והן נועדו לתת כיוון ראשוני ותמציתי בלבד, בהסתמך על דרך הצגת השאלה ועל ידע כללי.
המשך >>

לצפיה ב-'פינוי בינוי בבניין שליד'
פינוי בינוי בבניין שליד
08/12/2019 | 13:35
1
13
הבניין שסמוך לבניין בו גרה אמא שלה עבר הריסה במסגרת פינוי בינוי. לפני שנה נודע לנו שזה יצא לפעול, אבל את ההודעה על ההריסה הניחו בחדר המדרגות שלה רק בסופ"ש שלפני (שלושה ימים לפני תחילת העבודה).

הקפדנו לסגור את חלונות הבית אבל עכשיו, כמה ימים אחרי ההריסה כל הבית שלה מלא באבק ויהיה צורך להביא מנקה.

לפני תהליך הפינוי חתמנו על חוזה מול היזם לפיו במידה ויגרם נזק לאחת הדירות, הוא יממן השכרת דירה לדיירים. הוא התחייב על כך שמהנדס יבקר בדירות לפני תחילת העבודות כדי לתעד נזקים קיימים. זה לא קרה. כששאלתי מדוע, היזם אמר שהמהנדס הגיע והדיירים לא היו בבית/לא פתחו.

האם יש עילה לדרוש מהיזם לדאוג לניקוי הדירה של אמא שלי? אני חוששת מפני הבאות, עכשיו יתחיל תהליך בנייה של בניין חדש ואני רוצה לוודא שאמא שלי תהיה מכוסה מפני נזקים.

מי יכול לסייע? לאן עלי לפנות?
לצפיה ב-'"פינוי בינוי" זה פרויקט באחריות משרד השיכון'
"פינוי בינוי" זה פרויקט באחריות משרד השיכון
08/12/2019 | 18:30
8
אם פניה לייזם לא עוזרת, אולי פניה למשרד השיכון תועיל.
אם יש אצלכם ועד בית, אולי אפשר לפעול באמצעותו.

לצפיה ב-'דוד שמש בבנין עם הסקה מרכזית'
דוד שמש בבנין עם הסקה מרכזית
06/12/2019 | 10:26
1
23
בבנין שלנו יש הסקה מרכזית משותפת. האם אפשר להתנתק מההסקה ולהקים דוד שמש על הגג המשותף?

לצפיה ב-'הבעיה מתחלקת לשתי בעיות'
הבעיה מתחלקת לשתי בעיות
08/12/2019 | 12:50
12
הראשונה, ההנתקות, שצריכה להתבצע על פי התקנות
והשניה, אישור הדיירים להצבת הדוד-שמש והקולטים על הגג, בהנחה שמדובר בגג שהוא רכוש משותף, שההצבה לא תמנע משאר בעלי הדירות להציב דוד-שמש דומה.

לצפיה ב-'חוב מיסי ועד'
חוב מיסי ועד
05/12/2019 | 22:33
14
ניתנה החלטה בבית המשפט לתביעות קטנות תביעה בגין חוב מיסי ועד בית  להעבירה  למפקח על המקרקעין. היות והתביעה הוגשה כתביעה אישית האם התובע עכשיו צריך להגיש מחדש תביעה כנציגות הבית ולהציג תקנון וכו? האם הפרוצדורה היא שהתובע צריך להביא ראיות על קיומו של החוב? 
לצפיה ב-'אי תשלום על החזקת מעלית'
אי תשלום על החזקת מעלית
04/12/2019 | 09:27
3
19
האם לדירות גן בבנין יש פטור על תשלום להחזקת מעלית אם רשום כך בחוזה שלהם עם הקבלן?
לצפיה ב-'מה שקובע זה החוק '
מה שקובע זה החוק
04/12/2019 | 17:43
15
סעיף 58 . חוק המקרקעין . הקבלן הוא לא המחוקק . גם חניות מישתתפות ברכוש המשותף . הנימצאות בכניסה לבניין  . צריך ליבדוק בטבו איך הוגדר הבניין . חפש בגוגל אולי תימצא פסק דין בעניין 
לצפיה ב-'כדי שיהיה פטור, צריך להיות רשום כך בחוזים של כל בעלי הדירות'
כדי שיהיה פטור, צריך להיות רשום כך בחוזים של כל בעלי הדירות
04/12/2019 | 22:24
1
6
לצפיה ב-'תודה לכם'
תודה לכם
05/12/2019 | 12:40
2
לצפיה ב-'בעל של דירה בבניין שאינו משתתף בשום הוצאה על הבניין'
בעל של דירה בבניין שאינו משתתף בשום הוצאה על הבניין
03/12/2019 | 16:13
1
21
מה עושים נגד בעלים של דירה בבניין שהוא משכיר ואינו משתתף בשום הוצאה על הבניין כמו תיקונים שיפוצים ועוד.
לצפיה ב-'פונים למפקח על בתים משותפים'
פונים למפקח על בתים משותפים
04/12/2019 | 17:08
12
יש לו סמכות של בית משפט
כמובן שיש להצטייד בראיות

לצפיה ב-'פדיון חופשה למנקה'
פדיון חופשה למנקה
01/12/2019 | 23:56
26
שלום לכם,
מנקה הבנין המשותף עובד פעם בשבוע, כחצי שעהכל פעם, תמורת 400 ש"ח לחודש. כמה דמי חופשה והבראה מגיעים לו?
תודה,
אורנה
לצפיה ב-'בחירות לנציגות'
בחירות לנציגות
28/11/2019 | 16:05
30
אנו בניין של 70 דירות ולפני  הליך בחירות לנציגות.אחד הדיירים שמגיע רק לסופי שבוע לדירה ותוך כדי מנסה למכור את דירתו,הציע מועמדות לנציגות.על פי החוק,לא מצאתי מי אינו יכול להציע מועמדות,אך בהחלט שהוא יוכל להיבחר אם לא יהיו מספיק מועמדים.מה דעתכם ? נתקלתם במצב כזה ?
לצפיה ב-'יסודות פגועים בחניון הבניין'
יסודות פגועים בחניון הבניין
25/11/2019 | 19:58
1
34
שלום, 
אנחנו גרים בבניין בן בערך 25 שנים, 10 קומות ו2 קומות חניון תת קרקעי.
לפי הבנתי מההתחלה היו נזילות של מים לחניון, נוהל משפט נגד הקבלן והוא פשט רגל.
במשך השנים עקב הנזילות ועפ"י חוות דעת של שני מהנדסים שהגיעו כל אחד בנפרד הבניין בסכנה, היסודות מתפוררים.
ניתן לראות בבירור כי קורות הבטון מתפוררות.
הדיירים מסרבים לשלם עבור שיפוץ וחיזוק היסודות.
שאלותי הן:
1.האם מבחינת החוק ניתן להכריח אותם לחזק את היסודות?
2.אם כן אשמח אם סבירו לי .
3. חשבתי לפנות לעירייה אבל אני מפחדת שהם סתם יתנו קנסות ולא יכריחו את הדיירים לחזק את היסודות?
האם נותרה לי רק הברירה למכור ולעבור?
אשמח לתשובה

לצפיה ב-'ומי יקנה בית שמיתפורר ????'
ומי יקנה בית שמיתפורר ????
25/11/2019 | 23:32
11
לצפיה ב-'התקשרות הועד עם נותן שרות'
התקשרות הועד עם נותן שרות
24/11/2019 | 14:29
37
1 האם הועד צריך וחייב להביא לאספת דיירים  3 הצעות מחיר  שונות?
 2 האם כדי לחליט על גובה דמי ועד הבית חיביים לעשות הצבעה באספת דיירים,או שהועד יכול להחליט לבד?
תודה
לצפיה ב-'בעיה משפטית מול ועד הבית'
בעיה משפטית מול ועד הבית
24/11/2019 | 09:52
1
52
1) אני רכשתי דירה ביוני האחרון, לפני חמישה חודשים. ועד הבית טוען שלדיירים הקודמים חוב של כמה אלפים בעוד הם (המוכרים) טוענים שאין להם חוב. האם החוב של המוכרים, במידה וקיים, עובר אלי על פי חוק? יש לציין כי המוכרים התחייבו בחוזה לסלק כל חוב שיצוץ מהתקופה שלפני המכירה. בנוסף למרות בקשות חוזרות שלי ושל המוכרים (לטענתם) ועד הבית מסרב להוציא דרישת תשלום מסודרת והסבר מפורט על החוב.
2) מהיום שעברתי ניסיתי לשלם מספר פעמים את דמי הועד על שנת 2019, חודשים יוני-דצמבר. התשובה החוזרת שאני מקבל מועד הבית היא, שהוא לא מוכן להוציא לי קבלה על שנת 2019 והכסף שאני אשלם יועבר לכיסוי החובות (שלטענתו קיימים) של הדיירים הקודמים. האם מותר לו לעשות זאת? האם מותר לועד הבית לא לקבל תשלום דמי ועד? האם הוא יכול להחליט בשבילי לטובת מה הולך התשלום ולמעשה בכך למנוע מדיירי המתחם את הכסף שצריך להיות בקופת הועד?
3) בחודש האחרון קרס צינור ניקוז משותף של שלושה שכנים במתחם, ועד הבית טוען שאין זו חובתו לשלם עבור התיקון. האם ברגע שצינור משמש מספר דיירים ומתחבר ישירות לניקוז הראשי הוא הופך לציבורי ומתוקף כך לאחריות הועד?
לצפיה ב-'החוב עובר אליכם'
החוב עובר אליכם
28/11/2019 | 12:02
28
החוב של דמי וועד הבית, חל על הדירה שקנית, זאת ללא קשר להתחייבות החוזית של הבעלים הקודמים.
יתכן שהבעלים הקודמים הפרו כלפיך חוזה, הטעו אותך וכיוב'. אך בשורה התחתונה, מי שחייב לשלם את דמי הוועד, זה הבעלים הנוכחי ( כלומר אתה ).
נראה לי שזכותו של הוועד להעדיף את כיסוי החוב על פני תשלומים עתידיים של הוועד.

אם אתה מרגיש מקופח, אתה יכול לתבוע את הבעלים הקודמים על הטעייה בחוזה, מרמה וכיוב'.
לצפיה ב-'חוב'
חוב
23/11/2019 | 09:58
37
2 דיירי הבניין הגישו בבית משפט השלום לתביעות קטנות תביעה נגדי בגין חוב לועד הבית לשנים12-15.
הגשתי בקשה לדחייה על הסף משתי סיבות: 1.סמכות עניינית רק אצל המפקח 2.הדיירים אינם מוסמכים לתבוע בעניין ועד הבית אלא רק נציגות
בתגובה אחד הדיירים ענה : שיש סמכות מקבילה ושהוא גם נציג ועד הבניין
שאלה:האם יכולה להתנהל תביעה במתכונת הזו? 
האם קיימת התיישנות כלשהי?
מה ההשלכות של תביעה במתכונת הזו?
האם הדיירים מחוייבים להוכיח קיומו של חוב?
לצפיה ב-'תיקון גג בבית משותף'
תיקון גג בבית משותף
19/11/2019 | 21:43
60
אני מתגוררת בקומה האחרונה בבניין.

בחודש שעבר, עם הגשמים הראשונים, שמתי לב להתנפחויות טיח במקומות שונים בדירה. מיד יידעתי את הועד ולקחתי על עצמי לקדם את העניין ולהביא אנשי איטום להצעות מחיר. אנשי המקצוע שהגיעו, אמרו שיש התנפחויות והתנתקויות ביריעות הביטומניות על הגג ושצריך לבצע עבודות תיקון או החלפה של היריעות.

לצורך ביצוע העבודה צריך לקיים אסיפת דיירים ולאסוף כסף.

כידוע, החורף אוטוטו פה ואני חוששת מאוד ממה שמצפה לי. התייעצתי בשירות ייעוץ לאזרח ושם נאמר לי שהטוב ביותר עבורי יהיה לבצע לבד את התיקון ההכרחי בגג בצד שלי, ליידע על כך את הועד ולבקש ממנו שידאג להחזיר לי את הכסף.

המקרה מורכב מכיוון שלפני חודשיים נאלצתי לבצע על חשבוני עבודת איטום בקיר החיצוני של הבניין ממנו נכנסו לי מים. באותה תקופה לא היה ועד פעיל, לא היה חשבון בנק והיו שכנים שהערימו קשיים ונאלצתי לקחת זאת על עצמי. כעת, אותם שכנים שהערימו בזמנו קשיים, רוצים לבצע את התיקון של הגג אך יחד עם עבודת איטום בקירות האחרים של הבניין. תהליך כזה יקח כמובן זמן, איסוף הכסף יקח זמן ובמקרה הטוב הטיפול יתבצע בתחילת החורף הבא.

- מבחינה חוקית, אין בעיה לבצע תיקון רק בצד שלי נכון?
- נאמר לי שעלי לכתוב מכתב רשמי לוועד, מספיק שאשלח אותו לועד או שעלי ליידע כל אחד ואחד מהשכנים?
מהי הדרך הנכונה ביותר לפעול?

תודה מראש.

תודה מראש!
לצפיה ב-'חבל עם שק'
חבל עם שק
22/11/2019 | 13:22
23
אני גרה בקומה שניה ומעליי גרים זוג מבוגר שלבן שלהם יש מספרה מתחת לבניין. כל פעם הוא או הם מעבירים אחד לשני דברים בתוך שק בד כחול. זה קורה פעמיים בחודש (בהתאם למה שראיתי). מעבר לזה שזה מפחיד ולפעמים דופק לי על התריסים, פעם אחת זה נתקע ונשבר לי התריס כתוצאה מכך. לא משהו רציני אבל עדיין. ביקשתי שיפסיקו ואז שוב ראיתי את אשתו של הספר מעבירה שק. פניתי לספר והוא אמר לי שבאתי חדשה לבניין ושאם יש לי בעיה שאפנה למשטרה. שאני חוצפנית. מה דעתכם על כך? תודה
לצפיה ב-'שאלה לגבי תמ''א 38 בבניין מירי'
שאלה לגבי תמ''א 38 בבניין מירי
19/11/2019 | 15:50
18
שאלה לגבי תמ''א 38 בבניין מירי (בית לא משותף).
האם אפשר להגיש בקשה לתמ''א 38 בבניין שוא לא בית משותף?
סוג המקרקעין מירי.
לצפיה ב-'הפקעת מחסנים משותפים לטובת השכרתם.'
הפקעת מחסנים משותפים לטובת השכרתם.
13/11/2019 | 16:18
1
31
שלום.
אני מתגורר בדירה בבית משותף. מאז ומעולם (אני גר כאן כבר 19 שנה, הבניין אוכלס ב - 1974) היו מספר מחסנים בהם השתמשו כלל דיירי הבניין. המחסנים נעולים, וכל דייר שביקש יכול היה לשכפל לעצמו מפתח ולאחסן חפצים במחסנים (מלבד אחד, שהוגדר "מחסן אופניים בלבד").
האם מותר לרוב או לאסיפת הדיירים להחליט שמעכשיו המחסנים אינם חופשיים לשימוש כל הדיירים, אלא יושכרו (כל מחסן בנפרד, קיימים 3 כאלה) לכל דייר שיהיה מוכן לשלם תשלום חודשי (מאות שקלים) עבור מחסן פרטי?
תודה.
לצפיה ב-'אני הייתי במחסן לבד שנים '
אני הייתי במחסן לבד שנים
13/11/2019 | 18:28
31
ועד הבית הוצי נגדי צו. סילוק יד . אחרי 20 שנה חייב אותי עוד פעם בפשרה של תשלום 10K ש"ח . ראה בפורום חוק ומישפט . שם יש צילומים של פסקי הדין . אצל המפקחת. זה ניקרא שימוש בילעדי . תעיין שם 
לצפיה ב-'חיטוי מאגר מים בבניין'
חיטוי מאגר מים בבניין
08/11/2019 | 16:10
33
אנחנו בבניין חדש, 12 דיירים
אמרו לנו שכל שנה צריך לעשות חיטוי למאגר.
כל שנה?
כמה עולה דבר כזה?

התקשרנו לחברה שעבדה כאן, אמרו לנו 1800 שקל.
מחיר הגיוני?

תודה

לצפיה ב-'הארקה בבית ישן'
הארקה בבית ישן
05/11/2019 | 19:51
1
40
ביתי מגוררת בשכירות, לאחרונה בעקבות שריפה במערכת החשמל התברר שלדירה אין הארקה. קיים חוזה לשנה וניתנו צ'קים, כרגע בעל הדירה מסרב לסדר את הבעיה. מה ניתן לעשות? האם יש חובת הארקה בבתים ישנים?
לצפיה ב-'הארקה מציל חיים '
הארקה מציל חיים
05/11/2019 | 22:16
28
קודם תתקין אתה . אחרי זה תיתבע בתביעות קטנות . או אצל נמפקחת
לצפיה ב-'אני גרה בבנין של 4 דיירים'
אני גרה בבנין של 4 דיירים
02/11/2019 | 15:20
6
70
זיפתנו את הגג לאחר שהודענו לדיירים וכולם הסכימו, אחד הדיירם לא מוכן לשלם את חלקו, תבעתי אותו בבית דין לתביעות קטנות, נשלחה אליו התביעה ואז הוא הגיש תביעה כנגד וכתב שקרים על גבי שקרים, אני יכולה להוכיח שהוא משקר אבל איך זה יראה כלפי בית המשפט לתביעות קטנות, האם כדאי לי לפנות לעו"ד ולתבוע את השכן על שקרים שהוא מעליל בנוסף לתביעה של הכסף על הזיפות שאיננו רוצה לשלם, וכמובן להפנות את התביעה לבית דין עם ייצוג של עו" ד?

מקווה שהצלחתי להבהיר את הבעיה שלנו.
לצפיה ב-'הגשת כתב תביע '
הגשת כתב תביע
02/11/2019 | 16:28
1
44
והוא היגיש כתב הגנה נכון?
השופט במישפט יחליט . מי משקר לא את
ולפי פסק הדין תעשי מה שיחליט בית המישפט
היית צריכה להגיש את התביע . לבית מישפט למפקחת לבתים משותפים

לצפיה ב-'אומנם הכתובת לתביעה זה המפקח אבל...'
אומנם הכתובת לתביעה זה המפקח אבל...
03/11/2019 | 12:45
48
זה לא אומר שהוא לא יכל להגיש תביעה נגדית גם שם. הגשת תביעה נגדית זו טקטיקה ידועה ומוכרת והשופטים מאוד לא אוהבים אותה.

אני תבעתי שכנה אצל המפקחת וגם היא הגישה תביעה נגדית מופרכת, לא שקרים, אבל דברים שהיו לפני שנים ולא היה בהם ממש, לכל היותר זבוב שהיא הציגה כמו פיל.

השופטת הבינה את העיניין. אם השכנה הייתה תובעת אותי בזמנו וללא קשר לתביעה אחרת, אולי הייתה מצליחה. אבל שזה בא רק אחרי שנתיים וכתגובה לתביעה אחרת....השופטת לא קנתה את זה ואף חייבה אותה בהוצאות משפט.

בבית משפט לתביעות קטנות לא ניתן להביא עו"ד אבל ניתן להתייעץ לפני, שיחת יעוץ עולה כמה מאות שקלים.

בכתב ההגנה תצייני שהכל שקרים, צייני שזה בא רק במטרה לסחוט אותך, ואל תדאגי.....קצת אומץ ותעמדי על זכותך, זה ישפר את מעמדך מול השכנים כולם.
לצפיה ב-'אין דבר כזה לתבוע על שקרים / עלילות'
אין דבר כזה לתבוע על שקרים / עלילות
05/11/2019 | 18:41
26
לשקר ולהעליל עלילות, זה מעשה נפסד אבל לא ברור אם זו עוולה מוכרת בדין האזרחי.
לצפיה ב-'איך מגיבים על שקרים בכתב הגנה'
איך מגיבים על שקרים בכתב הגנה
06/11/2019 | 09:58
2
28
1. ניתן להגיש לבית המשפט "כתב תשובה" לגבי כתב ההגנה
2. במסגרת כתב התשובה רשאי התובע להגיב על טענות חדשות של הנתבע שלא הוזכרו בכתב התביעה
3. שקרים בכתב ההגנה אינם בהכרח "תביעה שכנגד"
4. לא תמיד חייבים להגיב על "השקרים" שבכתב ההגנה, כי לפעמים השקרים הללו מיועדים לגרום לתובע להסיט את מרכז הכובד של הדיון המשפטי ממה שנתבע בכתב התביעה, לעבר נושאים שוליים שבכתב ההגנה - שלפעמים עדיף להתעלם מהם.
5. חובה להגיב על כתב הגנה - לדוגמא - כאשר נטען בכתב ההגנה שחלה התיישנות על עילת התביעה או על חלק ממנה.

לצפיה ב-'העברתי את כל החומר לעו"ד שינסח'
העברתי את כל החומר לעו"ד שינסח
06/11/2019 | 15:39
23
לי תשובה הולמת וזאת מכיוון שהנתבע גם נעזר בעו"ד שניסח לו את כתב ההגנה והתביעה הנגדית.

בקיצור בלאגן עם שכן חרה.
לצפיה ב-'5 ממש לא נכון! וגם היתר לא מציאה'
5 ממש לא נכון! וגם היתר לא מציאה
06/11/2019 | 18:27
29
1- השקרים הם בתביעה שכנגד, וחייבים להגיש כתב הגנה כנגד התביעה שכנגד כמו כל תביעה אחרת. אין כל קשר בין זה ובין ובין "תגובה לכתב הגנה".
2- מכתב "תגובה להגנה" כותבים במקרה שרוצים להעלות טענות שלא עלו בכתב התביעה והתגלו בגלל כתב ההגנה. לא מגיבים בו לטעות הכתובות בכתב ההגנה.
3-מה הקשר? הוא הגיש תביעה נגדית על דבר אחר, מה הקשר לטענות שקר?
4-נכון
5- לא חובה להגיב על כתב הגנה! כל מה שנכתב שם נחשב כמוחש באופן אוטומטי! מגיבים רק אם אתה רותה להוסיף טענה חדשה שלא קשורה לטענות הראשוניות
לצפיה ב-'זכויות דיירים בבניין משותף '
זכויות דיירים בבניין משותף
30/10/2019 | 15:29
11
62
בבניין שלנו אשר נבנה לפני 15 שנה ,הותקנה על ידי הקבלן אנטנה מרכזית בגג, לאחרונה טענו שהתיישנה והיא נזרקה מהגג .

האם על פי החוק ,זכאים הדיירים בבניין המשותף להתקנת אנטנה חדשה ע"י ועד הבית?
ועד -הבית הציע לדיירים במקום אנטנה בגג שעדיף להם להתחבר לכבלים באופן פרטי, בכדי לקבל קליטה טובה בטלביזיה ,אבל חלק מהדיירים לא מעוניים בכבלים, יש להם עידן+,ומעוניינים בהתקנת
אנטנה בגג - במקום הקודמת שהתקלקלה.

השאלה היא, האם ישנו חוק לדיירי בניין- משותף אשר מחייב התקנת אנטנה מרכזית בגג ,לאחר שהאנטנה הקודמת התיישנה ?
לצפיה ב-'כול מיתקן '
כול מיתקן
30/10/2019 | 22:33
1
33

שניתן על ידיי הקבלן . חייבים לתקן ולהפעיל. כולל אנטנה מרכזית ץ

לצפיה ב-'אבל כאשר ועד -הבית מתנגד,, מה אז עושים ?'
אבל כאשר ועד -הבית מתנגד,, מה אז עושים ?
31/10/2019 | 14:49
19
יש בוועד הבית אצלינו 2 חברי-וועד שמחוברים לכבלים,
ולא מעניין אותם הקליטה הגרועה של שאר הדיירים.
אז מה עושים ?
לצפיה ב-'האנטנה המרכזית הישנה היא אנאלוגית'
האנטנה המרכזית הישנה היא אנאלוגית
01/11/2019 | 10:01
8
22

לצורך קליטת השידורים הדיגיטאליים, אין יותר אפשרות להשתמש באנטנה הישנה שהיתה מיועדת לשידורים אנאלוגיים בלבד.
לקליטת השידורים הדיגיטאליים בדרך כלל מספיקה אנטנה ביתית פנימית.
לצורך התאמת האנטנה האנאלוגית המרכזית לשידורים דיגיטאליים, צריך לבנות אנטנה מרכזית חדשה, ולכן, לא מדובר ב-"תחזוקה" או ב-"תיקון"

לצפיה ב-'כמו שתראה בפורום צרכנות, קרמר אמר שהאנטנה רלוונטית'
כמו שתראה בפורום צרכנות, קרמר אמר שהאנטנה רלוונטית
01/11/2019 | 12:37
3
19
לצפיה ב-'האנטנה הישנה נזרקה מ"חוסר התאמה"'
האנטנה הישנה נזרקה מ"חוסר התאמה"
02/11/2019 | 09:20
2
24
האנטנה הישנה נזרקה מחוסר התאמה לשיטת השידור החדשה. זה נתון, זו עובדה. אין טעם להתווכח על זה.
הטעם לזריקת האנטנה לא היה קלקול / תקלה וכיוב' עניינים שמצריכים תחזוקה שוטפת.

זה שהאנטנה הישנה למעשה יכולה או לא יכולה לקלוט שידורי עידן פלוס, זה פרט ש ( לטעמי ) כבר לא כ"כ משנה, מפני שבהווה אין שום אנטנה בכלל. ואין מה לתחזק בכלל.
כבר לא אפשרי להתקין אנטנות ישנות מהסוג האנלוגי. אין כאלה בנמצא וכולם טוענים שזה לא מתאים לעידן פלוס.
אם מתקינים אנטנה חדשה שאכן מתאימה לעידן פלוס, אז לא מדובר ב"תחזוקה שוטפת" אלא במשהו אחר ( שדרוג או אחרת ).

אני חושב שאפשר להתקין אנטנה משותפת על הגג ולחלק את העלויות רק בין אלו שמעוניינים באנטנה ( ולא בין כולם ).
זה לא כמו מעלית שפתוחה לשימוש של כל מי שמגיע לבניין.
לצפיה ב-'מה שאתה אומר ממש לא נכון! ניתן להשתמש באנטנה אנלוגית לעידן+'
מה שאתה אומר ממש לא נכון! ניתן להשתמש באנטנה אנלוגית לעידן+
04/11/2019 | 08:43
1
23
אך לרוב לא צריך
בחוברת שמוחלקת עם הממיר זה כתוב בבירור

לצפיה ב-'אז מה כבודו מציע?'
אז מה כבודו מציע?
04/11/2019 | 17:31
16
אני בעניין של הצעות מעשיות.
גם נתתי הצעה ברורה.

אתה....לא יודע מה הסיפור שלך.
אין לך שום הצעה ברורה.
ממילא אף אחד לא יתקין אנטנה אנלוגית משותפת, אז כל הוויכוח הטכני הזה מיותר.
כעת אין שום אנטנה בכלל.
לצפיה ב-'האמת שגם אני חושב כמוך'
האמת שגם אני חושב כמוך
01/11/2019 | 14:55
22
שיטת השידור שונתה ואיתה גם טיב האנטנות כנראה.

נראה לי שהחוק לא מתערב במצב כזה.
צריך לערוך אסיפת דיירים ולדון בנושא מחדש.
אם יש רוב לאנטנה מרכזית, זה מחייב את כולם.
אם לא אז לא.

בימינו לכולם יש כבלים או לווין, אז החלטה כזאת יכולה גם לקפח במשהו את המיעוט מפני שהם ממילא קולטים שידורים של עידן פלוס.
לצפיה ב-'קשקשת ברשת אתה כותב '
קשקשת ברשת אתה כותב
01/11/2019 | 20:34
2
29
שמי הוא "הטכנאי קרמר " ראה בגוגל
עוסק באנטנות מישנת 1966 כן  66 . עוד כאשר לא הייה שידורי TV בישראל
האנטנות של פעם מרכזיות . התאימות גם לשידור דגיטלי
התחום נישאר UHF רק השתנה שבאויר עוברים כווצים
מעבר לזה לא הישתנה כלום .
אנטנה לא תקינה בשידור אנלוגי איכות התמונה הייתה גרוע
בשיטה דגיטלי . גם אנטנה מרכזית  מקולקל חלקית . רואים מעולה את השידור
בקליטה דגיטלית מספקית אות בעוצמה של 60% ורואים מעולה. ביגלל זה רואים גם עם אנטנה ממקל בבית . מה שלא ניתן הייה ליקלוט בתקופת האנלוגי
רצוי תמיד להיתחבר לאנטנה על הגג . יתר ההסבר בקישור שנתנו
לצפיה ב-'באנטנה מרכזית '
באנטנה מרכזית
01/11/2019 | 21:12
1
23
יש 2 חלקים
אנטנה UHF שכוח היניקה שלה פי 10 חזק לפחות מאנטנת מקל קטנה בבית
מגבר 35DB מגביר . מעבר לזה יש רק כבלים ומפצלים . שהם מתאימים לאנטנה אנלוגית/דגיטלית . ג איכות האות על הדד יותר חזק מאשר בדירה
לצפיה ב-'חזרתי לשם המקורי שלי '
חזרתי לשם המקורי שלי
03/11/2019 | 21:06
17
הטכנאי קרמר
לצפיה ב-'תשלום ועד בית'
תשלום ועד בית
30/10/2019 | 09:14
2
67
שאלה בית שלוש קומות בכניסה הראשית נכנסים ארבע משפחות לקומה שנייה ושלישית, לשני דירים הכניסה נפרדת הדירות גדולות מיתר דירות הבית הם לא רוצים לשלם לטענתם הם לא נהנים מהוצאת חשמל וניקיון חדר המדרגות , הם נהנים מניקיון חדר אשפה וגנן ,אני כאיש ועד הבית טענתי שלפי החוק הם חייבים לשלם דמי ועד הבית כמו כולם, מה דעתכם
לצפיה ב-'לא רוצים לשלם '
לא רוצים לשלם
30/10/2019 | 22:36
1
50
תיפנה למפקח על בתים משותפים . היא כבר תתן צו לשלם 
לצפיה ב-'נכון.'
נכון.
31/10/2019 | 14:50
19

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ