לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
46544,654 עוקבים אודות עסקים

פורום שיש ואבן

ברוכים הבאים לפורום!
יש לכם שאלה? הנכם מוזמנים לשאול בכל הנוגע לעולם האבן והשיש: עיבודי אבן, שיש ובטון, שיקום אבן, ריצוף, כל סוגי האבן הטבעית והתעשייתית, תהליכי העבודה, התאמת חומרים לצרכים בשטח, ניקוי ועוד. נשמח לייעץ לחברות, אנשים פרטיים, אדריכלים ועוד. מוזמנים להעלות תמונות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיש ואבן

ברוכים הבאים לפורום!
יש לכם שאלה? הנכם מוזמנים לשאול בכל הנוגע לעולם האבן והשיש: עיבודי אבן, שיש ובטון, שיקום אבן, ריצוף, כל סוגי האבן הטבעית והתעשייתית, תהליכי העבודה, התאמת חומרים לצרכים בשטח, ניקוי ועוד. נשמח לייעץ לחברות, אנשים פרטיים, אדריכלים ועוד. מוזמנים להעלות תמונות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:10
1

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'קבר לכלב'
קבר לכלב
18/12/2018 | 17:20
10
היי
אני מעוניין להכין קבר לרקסי,
קברנו את רקסי בגינה.
נחנו רוצים לבנות לו מצבה קטנה,
שהילדים יוכלו להבין על ההתפתחות שיש סוף לחיים וככה יקבלו פרופורציות לחיים.
מכירים מישהו שעשה דבר כזה לפני בגינה הפרטית שלו?

תודה לעונים
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:56
1

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:24
1
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'החלפת פלטה אחת של שיש בגלל כיריים במקום לא נכון'
החלפת פלטה אחת של שיש בגלל כיריים במקום לא נכון
14/10/2018 | 15:22
5
44
שלום
לאחרונה התקינו בביתי שיש מסוג אבן קיסר.
מסיבות כאלה ואחרות החור של הכיריים לא נחתך במקום הנכון.
הכיריים נמצאים קרוב לסוף השיש, אבל בין הכיריים לבין הקצה יש 10 סמ, ואנחנו רצינו שיהיה שם כ-30 סמ (כדי שיהיה אפשר לשים צלחת וכד').
התפר בין הפלטות הוא באמצע הכיריים, מצד ימין יש פלטה גדולה ומשמאל עד הקצה יש פלטה שצורתה בערך כצורת האות ח', כשהחלק המרכזי של ה-ח' הוא בעובי 10 סמ.
לפני שהתקינו את השיש אני שמתי לב לבעיה. המתקינים הציעו לי כפתרון שיביאו פלטה אחרת לקצה שהעובי של הח' הוא 30 סמ' (במקום 10), ואת הפלטה הגדולה ינסרו עם דיסק ויוציאו חתיכה ברוחב 20 סמ' כך שהחור של הכיריים יהיה בגודל הנכון. אמנם התפר לא יהיה באמצע הכיריים אבל זה לא קריטי לי.
בגלל אי הבנה מסויימת בסוף הותקן והודבק השיש שהם הביאו.
שאלתי היא האם אפשר עכשיו לאחר ההדבקה לבצע את התיקון שהם הציעו, כלומר לפרק את הפלטה האחרונה ולשים במקומה חדשה? או שיש פתרון אחר?
בשרטוט: המצב הרצוי מול המצב המצוי
בתודה
דרור

לצפיה ב-'החלפת פלטת קיסר'
החלפת פלטת קיסר
( לעמוד שלי בתפוז )
14/10/2018 | 16:20
4
20
שלום.
לא נתת את כל הנתונים . האם הפלטה משיקה לקיר או היא כאי במטבח ? אם הפלטה על אי - לדעתי ניתן לבצע תיקון ברמה מספיק טובה. מעבר לכך, שווה פגישה נוספת עם המתקין לתאם ציפיות ולשים דגשים. בהצלחה רביד
לצפיה ב-'הפלטה משיקה מצד שמאל לקיר'
הפלטה משיקה מצד שמאל לקיר
14/10/2018 | 16:45
3
14
שלום רביד, תודה רבה על התשובה
משמאל לפלטה יש קיר. זה לא אי. מה זה אומר על האופציות שלנו? מה הכוונה לתאם ציפיות?
תודה רבה
החלפת פלטת קיסר
( לעמוד שלי בתפוז )
14/10/2018 | 17:00
2
13
שלום. תאום ציפיות - לשאול את המתקין איך הוא יסתדר עם החיפוי על הקיר באם קיים. והכי חשוב, האם התוצאה תיהיה ברמת ביצוע מספקת . רביד
לצפיה ב-'עוד לא הותקן חיפוי על הקיר'
עוד לא הותקן חיפוי על הקיר
14/10/2018 | 17:20
1
14
שלום ושוב תודה, 
עוד לא הותקן חיפוי.
ממה יש לחשוש בקשר לרמת הביצוע?
אני שואל כי היו לי קשיים בתהליך העבודה מול המתקין ותיאום ציפיות ולכן אני מעדיף להיות עם כמה שיותר מידע לקראת מה אני נכנס.
תודה רבה
החלפת פלטת קיסר
( לעמוד שלי בתפוז )
14/10/2018 | 18:49
9
שלום. לשאול שאלה פשוטה, האם המוצר הסופי יהיה זהה ברמת הגמר למוצר כפי שהוא היום ? חיתוכים מדוייקים , מישוריות בין חלק לחלק. ובכלל - האם המתקין מתחייב לסיים לפי שביעות רצונך . רביד
לצפיה ב-'ריצוף שחור'
ריצוף שחור
14/10/2018 | 10:52
1
32
היי... המרצפות הבאות הן חדשות ועדיין נראות כך. זה ריצוף שחור מט של כמה חודשים בלבד... למה הן נראות כך ואיך לגרום להן להיראות טוב יותר? 

תודה 
לצפיה ב-'כתמים'
כתמים
( לעמוד שלי בתפוז )
14/10/2018 | 12:21
19
שלום.
האריחים בתמונה ניתנים לניקוי עי חומר יעודי. אשמח לדבר בטלפון.
רביד
לצפיה ב-'קיר לבנים בסלון'
קיר לבנים בסלון
04/10/2018 | 10:50
1
23
היי היי
מה ההבדל בין קיר פסיפס, קיר לבנים וקיר בריקים? האם לבנים ובריקים זה אותו המושג? במה תמליץ להשתמש כדי לצפות ולעצב קיר מלבנים אחד בסלון בצבע חום בהיר בעל סגנון וינטג'? מבחינת יופי, עמידות ומחיר כמובן
לצפיה ב-'חיפוי בסלון'
חיפוי בסלון
( לעמוד שלי בתפוז )
04/10/2018 | 11:03
17
שלום,
אני לא בעמסת מעצב פה, מציע להתייעץ עם מעצב פנים בנושא. רביד
לצפיה ב-'בית 300 מטר מה העלות של רצפת בטון?'
בית 300 מטר מה העלות של רצפת בטון?
17/09/2018 | 13:00
1
18
לצפיה ב-'רצפת בטון'
רצפת בטון
( לעמוד שלי בתפוז )
17/09/2018 | 15:09
20
שלום,
רצפת בטון מוחלקת הליקופטר לא מלוטשת תעלה סביבות 350 שח למ׳ר. ליטוש בטון עולה בנוסף עוד כ160 שח למ׳ר
תודה רביד
לצפיה ב-'קרמיקה שנשארה לי משיפוץ שרציתי לעשות '
קרמיקה שנשארה לי משיפוץ שרציתי לעשות
10/09/2018 | 20:22
29
הי
מקווה שזה בסדר לפרסם את זה פה, אם לא אני יפרסם את זה תחת אשכול שצריך לפרסם את זה רק תגידו לי איפה לפרסם.
אני חשבתי לעשות אריכים לאמבטיה (קרמיקה) אבל בסוף לא עשיתי 
וחשבתי למכור את הקרמיקות שקניתי ... באיזה חצי מחיר... כי אין לי מה לעשות איתם עכשיו
יש קצת יותר מ100 יחידות של ה לבן (גודל 65-25) זה יוצא קצת מעל 16 מטר מרובע וקצת יותר מ 40 יחידות של העץ (גודל 60-20) זה יוצא קצת מעל 5 מטר אני מוכר את כל הקרמיקה ב1000 שקלים... 
זה עלה לי קצת יותר מ2000. 

לצפיה ב-'איפה אפשר למצוא באזור המרכז'
איפה אפשר למצוא באזור המרכז
04/09/2018 | 15:57
1
29
מתקין של למינם לחתיכה של מטר ?
כל אלה שפניתי אליהם,לא מתעסקים עם פחות מ 3 מטר.
לצפיה ב-'למינם'
למינם
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2018 | 17:53
17
שלום, פשוט צריך לעשות עבודת רגלים דרך גוגל, אין ברירה . רביד
לצפיה ב-'שדרוג המטבח לחגים'
שדרוג המטבח לחגים
29/08/2018 | 12:24
1
16
היי,
אני מאוד אשמח להשראה/רעיון וכדומה,
לעשות שדרוג בשיש וארונות המטבח,
לכבוד שנה חדשה,
מבלי להחליפו.
למשל- ציפוי, חספוס, ניקוי, טאפט...
האם זה אפשרי?

לצפיה ב-'שינויים'
שינויים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2018 | 17:51
9
שלום,
לדעתי קטונתי- זו שאלה למעצב/ת  .רביד
לצפיה ב-'חריצים בשיש'
חריצים בשיש
23/08/2018 | 10:20
1
31
שלום רביד...
יש לנו שיש יפה במטבח ובחלק של הקיר, שאני לא יודע אם זה ריבועי קרמיקה או גם שיש, יש חריצים או חורים ממש קטנים בפסים שבין הריבועים.
גם מסביב לשקעי חשמל מעט פתוח.
איך כדאי לי לסתום אותם (בגלל נמלים) בצורה אסתטית ולא שיראה סיד לבן כזה? 

לצפיה ב-'סתימת חורים'
סתימת חורים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2018 | 17:50
18
שלום
חורים או חריצים ניתן לסתום עי רובע אקרילית מגוונת לגוון קרוב לשטח .
רביד
לצפיה ב-'ריצוף חדש בחדר מדרגות בגרניט שנראה גרוע'
ריצוף חדש בחדר מדרגות בגרניט שנראה גרוע
01/08/2018 | 16:10
45
החלפנו מדרגות וריצוף פודסטים בבית משותף כמה קומות לגרניט אפורה. הפודסטים נראים דהויים והבדלי גוונים ניכרים. כנראה שהקבלן ריצף חלק מהאבנים הפוך, עם הליטוש כלפי מטה. באריח אחד ממש ראו חריץ, הקבלן ניסה ללטש וגרם לכך שייראה גרוע עוד יותר. מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'שואל גם פה.....'
שואל גם פה.....
17/07/2018 | 09:08
1
36
קיי סטון מול אבן קיסר. מה עדיף ולמה?
לצפיה ב-'קיסטון'
קיסטון
( לעמוד שלי בתפוז )
17/07/2018 | 09:57
35
שלום
קיסטון ואבן קיסר הם אותו מוצר. גרגירי שיש ותלכיד פוליאסטר. השאר לבחירתך.
רביד
לצפיה ב-'שיפוץ ריצוף ישן'
שיפוץ ריצוף ישן
03/07/2018 | 08:55
3
38
שלום,
לא בטוחה שזה הפורום המתאים.

עברתי לדירה ישנה, עם ריצוף ישן, מחוספס ולא נעים בחלק מהמקומות.
אפשר להזמין פוליש, אבל זה לא זול, אני לא רוצה לקחת על עצמי הוצאה כזאת,
ואני די בטוחה שבעל הדירה לא יהיה מעוניין להשתתף.
האם יש איזשהם טריקים שאתם מכירים שעוזרים להחליק קצת את מרקם הרצפות מבלי להרוס אותן כמובן(מעבר למה שהן כבר הרוסות).
תודה מראש.

לצפיה ב-'ריצוף ישן'
ריצוף ישן
( לעמוד שלי בתפוז )
17/07/2018 | 09:53
2
30
שלום
לטפל בריצוף ישן אפשר, אבל חייב תמונות לדעת יותר. רביד
לצפיה ב-'תודה מצרפת תמונה שיש לי כרגע'
תודה מצרפת תמונה שיש לי כרגע
22/07/2018 | 10:52
1
28
הריצפה פשוט קצת מחוספסת ולא נעימה למגע
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/07/2018 | 11:30
18
שלום, לא כל כך מבין, יכולה לדבר איתי בפרטי .
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
26/06/2018 | 11:35
1
28
שלום לכולם... אשמח לנסות להבין פה דבר מה שלא בטוח קשור באופן ישיר לנושא הפורום. כאשר אני לוקחת מעצבת פנים לבית שקניתי (חדש או ישן), יושבת איתה על הטעם שלי, הבקשות והתקציב.... האם לרוב הדבר כולל החלפת שיש או לפחות בחירת שיש עבורי? ללכת לחפש מה מתאים ועונה על הדרישות 
לצפיה ב-'בחירת אבן'
בחירת אבן
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2018 | 14:30
24
שלום, הכל תלוי מה הסיכום בינכן. בד׳כ הסיכום כולל סיבוב לבחירת מוצרים , אפילו כמה גיחות . רביד
לצפיה ב-'שיש בורדור וייט'
שיש בורדור וייט
09/06/2018 | 00:27
1
39
שלום, ראיתי שיש מסוג בורדור וייט, האבן הינה מטורקיה. 
הכוונה הינה לעשות חיפוי חיצוני של הבית באבן במידה 30 חופשי. 

ביקשתי לראות פריסה של האבן( 30 מטר) לפני שאני קונה אותה, בפריסה הפכתי את האבנים וראיתי שלחלקם יש רשתות דבוקות וחלקן אין. 

האם אבן שדבוקה לה רשת מאחור מעידה שהאבן חלשה? איזו סיבה יש לשים רשת לאבן שהינה עמידה?  

האם בשיש חייבת להיות רשת מאחורי האבן? לשם מה שמים רשת?

מצורפת תמונה. 
לצפיה ב-'רשת בגב האבן'
רשת בגב האבן
( לעמוד שלי בתפוז )
09/06/2018 | 10:27
26
שלום, רשת בגב האבן באה לחזק בפני שבירות , גם בשינוע וגם בעת עבודת הרצף. יש אבנים עתירות גידים אשר מחזקים להם את הגב עם רשת ויש סוגי אבן אשר אין צורך. בכל מקרה- אם אתה הולך להדביק בעבודה רטובה- טיט עם קשירות- יש להוריד את הרשת לפני הריצוף. אם התליה הינה יבשה- אין צורך . רביד
לצפיה ב-'שיש חדש בחוץ'
שיש חדש בחוץ
06/06/2018 | 00:16
1
33
שלום,
עברתי לפני חודשיים לבית לאחר שיפוץ והכל חדש, במרפסת יש שיש בהיר על סף המרפסת (כמו שיש ששמים באדן החלון), בבניין עשו שיפוץ בשבועיים האחרונים וצבעו אותו מבחוץ ונשארו המון כתמי צבע על השיש למרות שכיסתי אותו. ניסיתי להוריד עם מים חמימים וסבון כלים ושפשפתי בעדינות עם סקוצ' מטבח, את הכתמים הגדולים הורדתי עם שפכטל מפלסטיק, עכשיו לצערי חלק מהציפוי המבריק ירד ולא כל הכתמים של הצבע ירדו, מה לעשות? מה לשים שיהיה מבריק שוב? בבקשה עזרה:(
לצפיה ב-'ניקוי אבן'
ניקוי אבן
( לעמוד שלי בתפוז )
06/06/2018 | 09:17
18
שלום, לנקות כתמי צבע מאבן - קיימים מספר חומרים בשוק, לדוגמא - אקמי או שווה ערך. להבריק אבן בדרך כלל צריך ליטוש- אם אלו חלקים קטנים ניתן לעבוד עם סילר מתאים שיתן גם ברק לאורך זמן. יכול לדבר איתי בפרטי ליותר פרטים.
לצפיה ב-'שלום רביד'
שלום רביד
31/05/2018 | 13:41
1
18
יש לי דירה בת עשרות שנים ובה מטבח גדול. עקב תהליך של חזרה בתשובה אני בונה "מיני מטבחון" באותו חלל, כלומר כיור + ארון נוסף מעליו, לצד המטבח הקיים (להפרדת חלבי ובשרי). אני רוצה לשמור על אותו מראה ולהשתמש באותו סוג וצבע שיש. האם אני יכולה לפנות לחברה ש"תעתיק" את השיש במטבח הקיים?

לצפיה ב-'שיש למטבח'
שיש למטבח
( לעמוד שלי בתפוז )
06/06/2018 | 09:14
27
שלום, לדעתי , אם זו אבן טבעית- הסיכוי למצוא אבן שתיהיה תואמת לחלוטין לא קיים. אולי משהו דומה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
רביד עיבודים באבן בע"מ , הפועלת משנת 1988 , הנה חברה המובילה את עולם האבן והשיש בארץ, עם ניסיון של מעל 20 שנה. החברה מתמחה בעיבודי אבן, שיש ובטון על כ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רביד ניר- מנהל פורום שיש ואבן
רביד ניר מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו