לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
48134,813 עוקבים אודות עסקים

פורום ריפוי ותזונה טבעית

מטרת הפורום היא לתת לכם הגולשים פתח לעולם המופלא של תזונה ואורח חיים נכונים וריפוי טבעי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריפוי ותזונה טבעית

מטרת הפורום היא לתת לכם הגולשים פתח לעולם המופלא של תזונה ואורח חיים נכונים וריפוי טבעי.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלי הפורום :    

1.כל העצות הנכתבות בפורום על ידי או על ידי הגולשים האחרים אינן תחליף לייעוץ אישי עם איש מקצוע. 
וכל גולש שנעזר בעצות הללו עושה זאת על אחריותו בלבד.
 במקרים רבים, על מנת לתת תשובה מדוייקת ומפורטת נדרש לקבל את הרקע הרפואי המלא של השואל, דבר שאי אפשר לעשות בפורום זה.

2. נא לכתוב בשפה נקייה, ללא קללות, גזענות וכדומה.כתיבת הודעה שלא על פי כללים אלו תגרור את חסימת המשתמש בפורום.

3. מטרת הפורום היא מתן ידע על ריפוי באמצעות תזונה או שיטות טבעיות אחרות, נא לזכור זאת ולכתוב הודעות רק ברוח הפורום

4.נא לא לכתוב מודעות פרסומיות, בין אם זה בנושאי בריאות או לא. היחיד שמורשה לפרסם כאן זה אני.

5. אני מאחל לכולנו שיתוף פעולה פורה ולמידה מהנה.

בברכה
לירון לסר

המשך >>

לצפיה ב-'מכשיר רספרייט לאיזון לחץ הדם '
מכשיר רספרייט לאיזון לחץ הדם
10/03/2019 | 12:47
2
אני מוכר אותו עקב אי שימוש ב1000  שקל בלבד    בשילוב תזונה צמחית מלאה בפיקוח ומעקב רפואי זו הדרך להבראה 
לצפיה ב-'תזונה לבעיות עור מורכבות'
תזונה לבעיות עור מורכבות
01/03/2019 | 18:39
1
8
שלום רב
האם באמצעות תזונה רפואית ניתן לסייע במצבים רגשיים,וגם גופניים בתחום בריאות העור,יובש,גרד עקב דלקת עור,דלקת אלרגית?
האם זהו טיפול נטרופטי או כזה שמשלב גם המנעות ממאכלים מסויימים ותוך כמה זמן צפוי שיפור?
אני סובל מהמצב כבר חודשיים וחצי.
האם מומלץ לבצע בדיקות דם מלאה למרות שאני חושש ממנה,וגם לגילוי סכרת.?
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
10/03/2019 | 12:45
1
תזונה צמחית מלאה  זו הדרך רואו פוד פחות או יותר  או תזונה מקרוביוטית
לצפיה ב-'תזונה מומלצת למצב של יובש בעור'
תזונה מומלצת למצב של יובש בעור
03/02/2019 | 16:15
1
10
שלום רב
איזה תזונה אנטי דלקתית מומלצת במצבים של יובש בעור?
אני כרגע נוטל אומגה 3 אחד ליום האם מומלץ תוספת של עוד כדור ליום?
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
10/03/2019 | 12:49
2
רק תזונה צמחית מלאה זו הדרך
לצפיה ב-'שאלה לגבי חרצית (בהקשר לכאבי ראש)'
שאלה לגבי חרצית (בהקשר לכאבי ראש)
31/01/2019 | 10:10
1
6
יש לי טורט ואסור לי לקחת משהו שמעלה את הסרוטונין.
לא הבנתי האם חרצית מגביר את ההשפעה של הסרוטונין או מפחית את ההשפעה של הסרוטונין ?
בבקשה תגידו לי אם אתם יודעים
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
10/03/2019 | 12:44
1
הכל קשור לתזונה  לקויה תזונה צמחית מלאה זו הדרך
לצפיה ב-'שמר פרוביוטי'
שמר פרוביוטי
23/01/2019 | 12:30
1
8
קנו לי שמר פרוביוטי לפני טיול ארוך לחול (ברזיל).
האם יש מחקרים שזה יכול לעזור למערכת העיכול להסתגל להגניה ותזונה לא מוכרים?
לחילופין האם ריבוי פרוביוטיקה (ובייחוד פרוביוטיקה של שמרים) - יכול להזיק? או להפריע לחיידקים הטבעיים בגוף?
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
25/01/2019 | 19:06
3
הכי טוב פרה ביוטיקה קימצי כרוב כבוש ועוד  
לצפיה ב-'המלצה על טיפול ליובש ודלקת בעור'
המלצה על טיפול ליובש ודלקת בעור
08/01/2019 | 12:41
1
6
עקב סוג של אלרגיה ממגע לחומר חיטוי ורגישות
מה מומלץ מבחינה תזונתית לעור?
בעבר נסיתי אומגה 3 עם שמן דגים ועשה לי מאד לא נעים כמה ימים
האם אומגה 3 יעיל במצבים דלקתיים בעור ויובש?
האם יש אומגה צמחית בתוספים או באופן טבעי,האם מומלץ גם אבץ?

לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
25/01/2019 | 19:08
10
מומלץ תזונה לפי שיטת ההיגינה הטבעית או נטורולוגיה שזה שמה השני   שיטה זו לא דוגלת בשימוש בתוספים כלל  והכל טבעי ככל שניתן לא רק  המזון אלא כל דבר בבית
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:10
3

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:56
1

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:24
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'תה ג'ינג'ר וכורכום'
תה ג'ינג'ר וכורכום
27/10/2018 | 16:50
1
18
התחלתי לשתות את המשקה ה...מצמרר הזה... למישהו יש רעיון איך לשפר את הטעם בלי להרוס את המטרה הראשונית -חיזוק המערכת החיסונית...?
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
25/01/2019 | 19:13
9
חיזוק המערכת החיסונית באמצעות תזונה טבעית זה הכל    אין צורך בכל תוסף שהוא
לצפיה ב-'לוקחת כבר יומיים תוסף ל גלוטמין בגלל חוסר בגוף לחיזוק מערכת '
לוקחת כבר יומיים תוסף ל גלוטמין בגלל חוסר בגוף לחיזוק מערכת
07/10/2018 | 13:30
1
18
היתחלתי לקחת לפני יומיים תוסף ל גלוטמין  כדור אחד , בגלל חוסר ומערכת חיסונית חלשה , כמה זמן לוקח עד שמתחיל להשפיע ולחזק את המערכת חיסונית?
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
25/01/2019 | 19:16
7
שיטת הריפוי הטבעית או התזונה הטבעית לא מאמינה בתוספים
לצפיה ב-'עלי סרפד מיובשים'
עלי סרפד מיובשים
01/09/2018 | 12:06
22
קיבלתי שקית של עלי סרפד מיובשם מה עושים ואיך משתמשים.
לצפיה ב-'אבקות העשרת מזון לקשישים וחולים'
אבקות העשרת מזון לקשישים וחולים
28/07/2018 | 19:50
18
שלום
הורי הקשישים נעזרים באבקות מזון שמשלימות את התזונה..במשך השנים נעזרנו בחברת הדסה מטירת הכרמל וחברת איזי-ליין..שתיהן עושות עבודת קודש ואני מודה להן..
האם מישהו מכיר וממליץ על חברות נוספות שמשווקות אבקות העשרה של קלוריות וכו' ???...תודה ושבוע טוב
לצפיה ב-'Drosera 12 ch'
Drosera 12 ch
28/05/2018 | 12:01
37
היי,
אני מחפשת כדורי drosera 12 ch להקלה בשיעול ולא מוצאת.
ידוע למישהו על מקום במרכז שאפשר לרכוש?
תודה
לצפיה ב-'קופרוז ורוזציאה'
קופרוז ורוזציאה
14/05/2018 | 04:31
31
שלום רב,
 ברצוני לדעת האם יש משחות או מוצרים לפנים  המטפלים בקופרוז?
לצפיה ב-'חוסר ריכוז והתמכרות לסוכר'
חוסר ריכוז והתמכרות לסוכר
29/04/2018 | 21:00
1
43
האם זה קשור?
אני סטודנטית ומאוד קשה לי להתרכז.. אני רואה אנשים שמצליחים לשבת שעות על גבי שעות. וגם בשיעורים נשארים מרוכזים.
אני מצליחה להקשיב חצי שעה ולא יותר ואחרי זה מאבדת את זה.
גם אם יש הפסקה, אני חוזרת מההפסקה ועדיין לא מצליחה להתרכז.
בנוסף אני בלחץ אטומי מהמבחנים והמטלות ותמיד אוכלת המון פחממות וסוכרים.. מאפים ושוקולדים.. פשוט לא נרגעת עד שאני הולכת וקונה. זה יכול להציק לי שעות ובסוף אני נכנעת, יוצאת לקנות.
אז לא להכניס הביתה זה לא פיתרון.

תודה מראש

לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
25/01/2019 | 19:18
7
אכן סוכר ממכר מעלה רמות הסוכר בגוף וגורם להפרעות קשב וריכוז
לצפיה ב-'בריאות '
בריאות
09/02/2018 | 20:52
77
בולם רוגזו  יאכלו מעט ירבה תנועתו   אלו העקרונות של הרמבם  לפני 800 שנה שתקפים להיום   מחלות רבות ממתח נפשי  מחלות רבות מתזונה לקויה  מחלות רבות מחוסר פעילות גופנית  מנוחה נכונה שינה מספקת שתייה מספקת  רווחה  נפשית  חברתית  פיזית  כלכלית  רווחה תעסוקתית 
לצפיה ב-'אף אחד לא כותב כאן אני רואה '
אף אחד לא כותב כאן אני רואה
09/02/2018 | 20:33
80
יש לי ידע  בתחום לחץ דם סוכרת  כולסטרול השמנה  ניקוי רעלים  סרטן  מניעת מחלות מוח  קניתי  מידע מארצות הברית  אוסטרליה וישראל  בקרוב ל14000  שקל  אשמח לענות  לשאלות למי שירצה   גם מידע בתחומים אחרים  בתנאי שיהיה לי התשובה המתאימה    בכל מקרה תמיד להתיעץ  עם רופא המשפחה או דיאטנית לשינויים  קלים בהקשר לבדיקות דם או תפקודי הגוף או בהקשר לתרופות מסוימות  או בהקשר לתוסף תזונה   טבעי אורגני לא מבטיח בריאות או להיפך נזק   קחו  15  דקות ביום דמינו את חייכם  החדשים  בעוד ארבעה חודשים מהיום  קבעו אפילו תאריך לכך הרגישו כאילו השינוי קיים וכבר התרחש כרגע  ועשו כמובן כל הפעולות הדרושות לכך   כמו יומן מעקב ומשימות יומי תתחיבו לעצמכם ובמקביל גם לחבר  או קרוב משפחה תעמדו בכבוד במילה שלכם  בהצלחה בתהליך 
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
25/01/2018 | 11:35
1
58

אנו מודים ללירון לסר על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
01/02/2018 | 22:07
55
שלום לכולם, כפי שראיתם בהודעה של הנהלת הפורומים, אני פרשתי מניהול הפורום.
אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם באופן אישי על השתתפותו בפורום. נהניתי מאוד להשתתף בדיונים כאן.
אני מזמין אתכם לשמור איתי על קשר.
תוכלו להכנס לאתר שלי ולהשאר מעודכנים במאמרים שאני מפרסם, ובמידת הצורך גם להתייעץ איתי באופן אישי בקליניקה שלי.
לסדנה הקרובה שלי לחצו כאן: http://lironlasser.ravpage.co.il/sadna
ליעוץ אישי בקליניקה לחצו כאן :http://lironlasser.ravpage.co.il/clinic
בברכה
לירון לסר

לצפיה ב-'שימוש בשמת אתרי אקליפטוס לימוני'
שימוש בשמת אתרי אקליפטוס לימוני
24/01/2018 | 10:26
2
38
היי
אתמול השתמשתי לראשונה בשמן אתרי אקליפטוס לימוני, לאחר שראיתי המלצות בעניין לטיפול בצינון.
מזגתי מים רותחים לקערה עם 2 טיפות של שמן והנחתי בסלון כדי שיתפזר בבית עד שהריח התנדף לחלוטין.
בלילה הרגשתי דחף מוזר להשתין והלכתי לשירותים 6-7 פעמים בטווח של כשעתיים, אך למעשה לא יצא שום דבר... רק הדחף נשאר.
האם יש קשר בין השניים או שכדאי שאבדוק כיוונים אחרים, כמו דלקת?
תודה
לצפיה ב-'כדאי שתבדקי כיוונים אחרים'
כדאי שתבדקי כיוונים אחרים
25/01/2018 | 10:50
34
ככל הנראה אין קשר בין השניים
לצפיה ב-'אכן אקליפטוס לימוני נחשב למשתן עדין'
אכן אקליפטוס לימוני נחשב למשתן עדין
10/02/2018 | 22:41
27
יכול להיות שההתקררות מתבטאת גם בשלפוחית ולכן חווית עצירת שתן, ומעניין שאכן בחרת בשמן שמסייע הן לנשימה והן לשלפוחית. ממליצה בערבים כשמתקרר לכרוך בד סביב הגב התחתון והאגן כמנהג הטיבטיות החכמות, שישמור על האזור חמים.
נסי גם לאכול אוכל מבושל וטוב ולהוסיף לו פטרוזיליה ועלים מרירים שיעילים הן לשלפוחית והן לריאות.
מהשמן את יכולה לטפטף גם שתי טיפות על הכרית טרם לכתך לישון.
תרגישי טוב
נועה, מטפלת ברפואה משלימה בטיפולי דיקור ומגע 

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ