לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ריפוי ותזונה טבעית

בפורום זה נעסוק בנושאי בריאות הגוף, הנפש והמנטל על פי שיטת הרפואה הפונציונלית. בשיטה זו אנו דוגלים כי הגוף הוא מערכת אחת שלמה, אשר כל מערכותיה נמצאות בשיתוף פעולה ותלות הדדיים. 
אנו נוטים להסתכל על הגוף כהולוגרמה, כך שכל מערכת או איבר משתקפים אחד בשני ומצביעים על מצבו.  
האני מאמין שלנו הוא שהמפתח להתגברות על מחלה ולמניעתה מלכתחילה, הוא עקביות והתמדה בשמירה על איזון מערכות הגוף. איזון זה הוא היוצר ריפוי ומונע התפתחות של מחלה חדשה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריפוי ותזונה טבעית

בפורום זה נעסוק בנושאי בריאות הגוף, הנפש והמנטל על פי שיטת הרפואה הפונציונלית. בשיטה זו אנו דוגלים כי הגוף הוא מערכת אחת שלמה, אשר כל מערכותיה נמצאות בשיתוף פעולה ותלות הדדיים. 
אנו נוטים להסתכל על הגוף כהולוגרמה, כך שכל מערכת או איבר משתקפים אחד בשני ומצביעים על מצבו.  
האני מאמין שלנו הוא שהמפתח להתגברות על מחלה ולמניעתה מלכתחילה, הוא עקביות והתמדה בשמירה על איזון מערכות הגוף. איזון זה הוא היוצר ריפוי ומונע התפתחות של מחלה חדשה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום ריפוי ותזונה טבעית.
נא להקפיד על כללי שיח נאות ומכבד. הפרסום בפורום אסור בהחלט.
זכרו שהתשובות בפורום אינן מחליפות התייעצות עם רופא והאמור הינו אינפורמטיבי מקצועי חשוב ובגדר המלצה בלבד. אין לראות בהמלצות אלו התוויות רפואיות.
במקרים מורכבים ניתן ורצוי להגיע לאבחון פרטני בקליניקה של יצחק טבעוני.
המשך >>

לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 13:05
2

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:20
2
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'הצעות להכנת חליטות תה טבעיות לרענון '
הצעות להכנת חליטות תה טבעיות לרענון
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:54
25
הקיץ הגיע, חשוב מאוד לשתות והרבה!!!
מים הם המועדפים מבחינה בריאות אך לפעמים כשבא לנו לגוון ניתן להכין חליטות תה טבעיות ומרעננות!
חליטות לרענון קיימות בשוק מהרבה סוגי עלים בטעמים שונים, שניתן להכין מהם משקה טעים ומרענן, ביחד עם תה רגיל או בלעדיו.
הוספת עלים בטעם לימוני עדין כמו לואיזה לימונית, לימונית ריחנית (עשב לימון) ומליסה רפואית, מוסיפים למשקה ארומה לימונית.
כמובן ישנם את עלי הנענע השונים בטעמי המנטה המוכרים, אך גם יש נענע תפוחית שהעלים שלה בעלי ארומה עדינה של תפוח.

המרוות השונות מתאימות גם כן לתה ובמיוחד מרוות 'סקרלט פיינאפל' (אננס), עם טעם עדין ומיוחד של אננס. להכנת משקה קר אפשר להוסיף את העלים בחליטה של מים חמים בתוספת תה או בלעדיו שאפשר לשתות אותו חם או לצנן עם קרח. אפשר להוסיף את העלים ללימונדה עדינה או סתם מים קרים וקוביות קרח – מקבלים כך ארומה נפלאה ומרעננת.
רצוי להמתיק את המשקה בהמתקה טבעית.

תה מרענן:
בתוך קנקן לצקת מים רותחים על עלי לואיזה, או כל אחד מהצמחים הנ"ל ביחד או לחוד,(לפי טעמך האישי), ניתן להמתיק מעט. לקרר ולמזוג לכוסות.
נקבל משקה מרענן לימות הקיץ החמים

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:41
3
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:41
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:11
4
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'טיפים לכיתה א'
טיפים לכיתה א
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 10:44
6
נראה, כי הורים לילדים העולים לכיתה א' מתרגשים לעיתים אף יותר מהילדים עצמם. יחד עם זאת, ההורים צריכים ללמוד כיצד לעזור לילדיהם בהתמודדות עם העולם החדש המצפה להם.
הילדים חווים את כיתה א' כמשהו שונה לחלוטין מהגן, שבו הם הכירו את הגננות ואת הילדים האחרים ובו לא הוטלה עליהם אחריות לשיעורי בית ולא היו צריכים להתרכז וללמוד. שינוי שכזה עלול להיות מלחיץ עבורם.
מה נוכל לעשות עבורם כדי לעזור להם לעשות בצורה קלה יותר את המעבר מהגן לבית הספר? 

לפניכם מספר טיפים להורים כיצד לייעץ ולעזור לילדיהם לעלות לכיתה א':

1. עודדו את הילדים לדבר איתכם ולחלוק איתכם את בעיותיהם וכו'...

2. חשוב לשבת  עם הילד ולשוחח איתו, כדי להכין אותו לעליה לכיתה א'. צריך להסביר לו את מהות השינוי ולמה הוא חשוב; לתאר בפניו את סוג משימות שיוטלו עליו מעכשיו וכיצד תיראה שגרת היומיום בבית ספר ולאחריו. חשוב לשמוע על חששותיו מהשינוי, במידה ויש כאלה, כדי שאפשר יהיה לטפל בכל נקודה ונקודה ולהרגיע את הילד.

3. עודדו את הילדים לדבר איתכם ולחלוק איתכם את בעיותיהם. לאחר כל יום לימודים שבו איתם ושאלו אותם איך עבר עליהם היום.

4. הציעו להם את עזרתכם בבעיות שצצות וספרו להם על החוויות שאתם עברתם כשעליתם לכיתה א' וכיצד התמודדתם עם בעיות שונות שבהן נתקלתם.

5. ניתן להדגים לילדים תרגילי ריכוז ומדיטציה שבעזרתם הם יוכלו להירגע לפני, במהלך ואחרי יום לימודים. תרגיל המדיטציה הוא כזה: מבצעים נשימות עמוקות תוך כדי מילוי אויר (ניפוח) הבטן התחתונה ונשיפה  ממושכת תוך כדי כיווץ שרירי הבטן והשמעת קול בעת הוצאת  האוויר   (ניתן לבצע את התרגיל בשכיבה). תרגיל מסוג זה יסייע לילדים להתרכז יותר טוב בלימודיהם ולהפיג מתחים.

6. יש להקפיד על שינה תקינה של הילדים (למשך 8 שעות ביממה) ולדאוג שהם יאכלו 5 ארוחות קטנות ומגוונות במשך היום. כמו כן יש להדגיש בפני הילדים את חשיבות שתיית המים, ולא להעדיף על פניהם ממתקים, שייתנו זריקת מרץ מהירה, אך גם נפילת האנרגיה לאחריהם תהיה מהירה.

7. יש לדאוג שהילדים יאכלו ארוחת בוקר מגוונת ומזינה לפני שהם יוצאים מהבית. ארוחה כזו צריכה לכלול ו 2 פרוסות לחם מלא, סלט ירקות עשיר בתוספת שמן זית, ביצה או אבוקדו וכוס תה צמחים הכולל את צמחי הלואיזה ומליסה.

8. במידה ואתם מזהים לחץ אצל הילד מומלץ למנוע זאת על ידי מתן אוליגוטיב LIT (מרגיע במצבי לחץ ומסייע לתפקוד מאוזן של התאים).
    תוכלו להיוועץ עם מחלקת ההדרכה שלנו בטלפון 03-5399000.

9. ילדים המשנים מסגרות ונמצאים עם ילדים חדשים עלולים להפיג את חששותיהם באלימות מילולית או גופנית. לכן, לפני השינוי, חשוב להסביר לילד על כך שהוא עומד לפגוש ילדים חדשים ולהדגיש בפניו את חשיבות הסובלנות וההקשבה.

10. זכרו: הימים הראשונים של הילד בבית הספר הם ימים חשובים ביותר לעתיד ההתפתחות של הילד בכלל ובבית הספר בפרט.
    מפגש טראומתי עם בית הספר מיותר וניתן למניעה.  

בהצלחה לכל העולים לכיתה א' ולהוריהם.
לצפיה ב-'הרצאה בחיפה בנושא מערכת העיכול-דרכים לטיפול ומניעה '
הרצאה בחיפה בנושא מערכת העיכול-דרכים לטיפול ומניעה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2017 | 11:37
5
הרצאה בנושא מערכת העיכול –
סקירה של הפרעות ודרכים לטיפול ומניעה

במערכת העיכול מצטברת פסולת המורכבת מעודף של אלמנטים רעילים (בעיקר כתוצאה מצריכה מוגזמת של מוצרי מזון מעובד, תרופות, ויטמינים ומינרלים סינתטיים או טבעיים), דבר הגורם לנזק מצטבר. אנו נלמד איך לסייע לנטרל רעלים ולשקם את מערכת העיכול. כמו כן ניתן את הפתרונות שלנו לבעיות כמו: כאבי בטן, צרבות, גזים, שלשולים ועצירויות, בעיית מעי רגיז, בקע סרעפתי, הליקובקטר פילורי, קרוהן, קוליטיס ועוד.  יוצגו מקרים, תהליכים ותוצאות...

תאריך ההרצאה 22.6.17-  יום חמישי בין השעות  10:00-13:00 במכללה למנהל- חיפה
ההרצאות בחיפה יתקיימו ב: במכללה למנהל- האשלג 3 צ'ק פוסט , חיפה.

מספר המקומות מוגבל ולפיכך ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש בלבד.
את ההשתתפות ניתן גם לאשר במייל: tivoni@tivoni.com  או בטלפונים 2025*, 03-5399000.

מידע נוסף על המוצרים תוכלו לקרוא באתר האינטרנט: www.tivoni.co.il  או במחלקת הדרכה שלנו בטלפון 03-5399000  2025*.   

בברכה,
יצחק טבעוני- B.Sc.TE   

לצפיה ב-'משקה קפיר'
משקה קפיר
11/06/2017 | 12:15
15
אני מנסה לנשיג את הפיטריה הטיבטית שמימנה מכינים את משקה הקפיר שמיחסים לו תכונות מרפא ופילאי פלאים
אשמח לקבל עזרה בנושוא
תודה שימי
sf310310@gmail.com
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:56
5

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'מה דעתכם?'
מה דעתכם?
29/05/2017 | 21:50
16
מה דעתכם על הטיפול הזה - טיפול באטופיק דרמטיטיס במודיעין עילית ? מישהו ניסה וזה באמת עזר לו?
לצפיה ב-' פורום פוריות הגבר '
פורום פוריות הגבר
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2017 | 13:26
2
 כיום המדע והטכנולוגיה מאפשרים להתגבר על חלק ניכר מהמכשולים בדרך להורות. בפורום פוריות הגבר יתנו מענה לזוגות אשר אובחנו עם אי-פוריות על רקע זכרי ובאופן טבעי נתקלו בהמון סימני שאלה, אתם מוזמנים להיכנס    
לצפיה ב-'הרגלי אכילה אבות ובנים- בבקשה עזרו לי לסיים את התזה :)'
הרגלי אכילה אבות ובנים- בבקשה עזרו לי לסיים את התזה :)
28/05/2017 | 15:21
15
אבות לבנים בני 8-13? מכירים כאלה? אני זקוקה לעזרתכם!
שמי מאיה ואני סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית. כחלק מעבודת הגמר (תזה) שלי אני מתעניינת בהרגלי האכילה של אבות ובנים. אשמח אם תשקיעו מעט מזמנכם ותעזרו לי במענה על השאלון המצורף או תפיצו למכרים שזה עשוי להיות רלוונטי בעבורם זה יעזור לי מאוד!! תודה רבה רבה לעוזרים!
https://ruppin.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_bfuSa3...
לצפיה ב-'הורדת לחץ נפשי'
הורדת לחץ נפשי
25/05/2017 | 10:18
2
26
היי יצחק, האם ישנה שיטה טבעית להרגעה נפשית, הורדת לחץ, מניעת מחשבות שליליות מיותרות?
לצפיה ב-'הורדת לחץ נפשי בצורה טבעית '
הורדת לחץ נפשי בצורה טבעית
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2017 | 14:56
36
שלום רב,
אני מציע טיפול טבעי להורדת לחץ נפשי אבל רק לאחר שאני מאבחן את האדם בקליניקה שלי. אין אפשרות לייעץ מבלי אבחון...
תוכל ליצור קשר בטלפון 03-5399000
לצפיה ב-'מדיטציה'
מדיטציה
07/06/2017 | 11:35
2
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:36
2
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אתגר תזונה'
אתגר תזונה
09/05/2017 | 12:31
1
42
שלום, אני מעוניין בירידה במשקל (בעיקר באזור הבטן אם זה רלוונטי) יחסית דרסטית של מספר שבועות בודדים.
אני עושה ספורט כ- 4-5 פעמים בשבוע ובן 30, אבל הבטן והמותניים לא יורדים... אני שוקל כמעט 90.
האם פה זה המקום לשאול על תזונה נכונה והדרך הבריאה ביותר להורדת משקל זה? שייקים, ויטמינים, נבטים, זרעים וכו'. מה יכול להיות תחליף לאוכל לתקופה זו?
לצפיה ב-'אתגר תזונה'
אתגר תזונה
( לעמוד שלי בתפוז )
23/05/2017 | 08:24
24
לצערי אין אפשרות לענות על שאלה כזו מבלי להכיר אותך ולאבחן אותך באופן אישי.
אם תרצה את חוות דעתי תוכל לקבוע תור לאבחון מסודר במרפאה שלי.
יום נפלא
לצפיה ב-'פיסורה - יש גאולה?'
פיסורה - יש גאולה?
26/04/2017 | 18:57
1
22
מישהו מכיר את המוצר: פיסורX ?
באתר היצרן [שמן טוב] כתוב: " מאחה במהירות סדקי פיסורה"
לאחר התנסות הכל מיני משחות, שהאחרונות בהן: ניפידיפין, ורקטוג'סיק.
האם יתכן ובא גואל לציון???? 
                                        אינשאללללה
לצפיה ב-'פיסורה - הטיפול המושלם'
פיסורה - הטיפול המושלם
( לעמוד שלי בתפוז )
27/04/2017 | 10:30
27
שלום רב, מניסיוני לא ניתן לרפא פיסורה על ידי שימוש חיצוני בלבד.
צריך גם טיפול פנימי כדי שהפיסורה תטופל כראוי ושלא תחזור וזה אורך זמן אך משתלם.
לטיפול אישי ומתאים עבורך כדאי להגיע אלי לקליניקה לייעוץ.
לקביעת תור תוכלי ליצור קשר בטלפון 03-5399000
יום נפלא

לצפיה ב-'שייק ירוק - האם אני מגזים?'
שייק ירוק - האם אני מגזים?
26/04/2017 | 15:06
1
39
בר קרוב לשנה שאני מכין ושותה שייקים ירוקים בבקרים, אבל בחודשים האחרונים שכללתי את המתכון שלי והגברתי את הקצב. רציתי לדעת האם אני מגזים ברכיבים והאם יש המלצות לשיפור.

אני שותה שייק ירוק בממוצע 6 פעמים בשבוע והוא מכיל:

1. שלושה סוגי עלים ירוקים (מתחלף. הנפוצים: שמיר, נענע, תרד, חסה, ברוקולי, עלי בייבי, פטרוזיליה, כוסברה, עלי סלרי).
2. מלפפון אחד ובננה אחת.
3. כפית וחצי זרעי צ'יה (משרה במים כ-15 דקות לפני).
4. כפית וחצי זרעי פשתן (טוחן במטחנת קפה).
5. כשתי כפיות פולי קקאו גרוסים (טוחן במטחנת קפה).
6. כפית וחצי ספירולינה (אבקה או פתיתים).
7. חופן של אגוזי מלך\שקדים\קשיו + חופן של ג'וגי ברי.
8. כשתי כוסות מים.

סך הכל כמעט ליטר משקה.

תודה רבה!
לצפיה ב-'שייק ירוק'
שייק ירוק
( לעמוד שלי בתפוז )
27/04/2017 | 10:28
37
בוקר טוב,
השייק עשיר מידי! עדיף לחלק אותו לפעמיים עד ארבע פעמים ביום כדי שהעיכול יהיה מושלם.
כל כך הרבה רכיבים וחלקם דומים בערכים שלהם שזה יותר מידי.
חלק מהשייק יהיה עלים ירוקים יחד עם צי'אה ופשתן, והשאר כשייק נפרד.
אני מצרף לך בנוסף כתבת שהתפרסמה עם הצעות בריאות לשייקים נוספים:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4221967,00.html

לצפיה ב-'חוסר בברזל עקב אי אכילת בשר'
חוסר בברזל עקב אי אכילת בשר
25/04/2017 | 15:00
2
45
שלום.
רציתי לדעת אילו תחליפים ומה רמת היעילות שלהם, קיימים להחלפת בשר בקר לצורך קבלת ברזל?

תודה!
לצפיה ב-'חוסר בברזל עקב אי אכילת בשר'
חוסר בברזל עקב אי אכילת בשר
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2017 | 13:03
1
47
שלום רב,
אכילה של אגוזים, קטניות, ירקות עליים וטחינה בהחלט יכולים למלא את מחסני הברזל בגוף והם תחליף טוב מאוד לבשר או למוצרים נוספים מהחי.
אך אם הבעיה היא לא חוסר אכילה אלא תקלה בקליטת הברזל מהמזון אז יש צורך לתקן את הבעיה ברמת התאים.
איזון ניתן להשיג בעזרת תוספי תזונה הבאים אוליגוטיב FR   יחד עם תא חמצני 2 (אוקסיטיב) המאפשרים לתאים לאזן את רמות הברזל ואת קליטתו מהמזון גם אם זה לא בשר.
למידע נוסף או הדרכה אישית יותר ניתן ליצור איתי קשר בטלפון 03-5367780.
יום טוב

לצפיה ב-'רב תודות!'
רב תודות!
26/04/2017 | 14:18
5
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:07
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים

מנהל/ת הפורום

אודות:
יצחק טבעוני ( B.Sc.TE) איש בעל חזון, אמינות וניסיון רב, מומחה לרפואה פונקציונלית ולאוליגותרפיה טבעית, ייסד את חברת נ.י. טבעוני. בשנת 1989 פיתח את שיטת
עוד...

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יצחק טבעוני- מנהל פורום ריפוי ותזונה טבעית
מנהל פורום ריפוי ותזונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו