לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום בנים בלבד :-)
ברוך הבא לפורום בנים בלבד!

בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח. 
עוד מעט יגיעו חברי הפורום עם ברכות לבביות.

מה זה הפורום הזה אתה שואל?
זהו קודם כל מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים.
תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך.
פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות. שאלות על סקס לצד מצעדי גאווה. ביקורת סרטים ובאותו השרשור דיון על מין סאדו-מזוכיסטי.
ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.
ככה אנחנו. 

אז אתה מוזמן לשרשר הודעת הצטרפות, או סתם להשתלב, העיקר שתצטרף! 
חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. 
חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. 
והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה 

שרון (aשרון)

המשך >>

לצפיה ב-'מה עוד לבקש מרופאת המשפחה?'
מה עוד לבקש מרופאת המשפחה?
25/04/2017 | 19:05
19
אני רוצה לבקש ממנה הפנייה לחיסון ל:

צהבת A
HPV

כדאי לבקש משהו נוסף?

תודה
לצפיה ב-'קומונה חדשה: נפגעים מטיפולים'
קומונה חדשה: נפגעים מטיפולים
18/04/2017 | 01:48
40
זה עתה פתחתי את הקומונה "נפגעים מטיפולים פסיכולוגים ופסיכיאטריים מתאוששים".
זה עתה נפל מסך ההכחשה האחרון.
כעת אני סופסוף מבינה שאני שבויית טיפולים ומטפלים - מזה שנים רבות.
זקוקה לשיח על זה  עם מי שמרגיש/ה כמוני:
כדי להבין.
כדי להתאושש.
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.as...

מי שרלבנטי לו, מוזמן מאוד.

לצפיה ב-'כתבה שכדאי לקרא...'
כתבה שכדאי לקרא...
17/04/2017 | 00:24
43
קוראים לי זיזו ואני רגיל להיות במיעוט - מוסלמי בברצלונה, הומו במזרח ירושלים, פלסטיני בלב תל אביב. חשבתי שכבר ספגתי את כל הקללות והאיומים בעולם, אבל בשבוע שעבר מישהו הפיץ באינטרנט שאני מחבל מסוכן. עכשיו אני חושש לצאת מהבית, ומבקש מכל מי שקורא את זה: תפסיקו לפחד ממני. אני הבחור שרוקד במסיבות בחמש בבוקר, לא זה שמתפוצץ באוטובוסים.

לצפיה ב-'בזאר יד-שניה! בגדים, כלי בית ועוד! ת"א & חיפה! '
בזאר יד-שניה! בגדים, כלי בית ועוד! ת"א & חיפה!
15/04/2017 | 21:48
15
בזאר "אדם לאדם הזדמנות לתת" חוזר אחרי החגים!
הגיע הזמן לנקות את הארון!
כל פריט מוצא בית חדש: בגדים, ביינדרים, מצעים, כלי בית, צעצועים ועוד. הבגד ההוא שכבר לא מתאים יחמם למישהו אחר את הלב

הפעם מקבלים גם מוצרי מזון קנויים ובאריזה מקורית (שלא פג תוקפם, כמובן).
נא לא להביא מוצרי חשמל!

אפשר למסור בגדים, אפשר לקחת בגדים, אפשר גם וגם!
מוזמנים לבוא ולהזמין חברים
קניית כל פריט, מבגדים ועד לצעצועים, ב-2 ש"ח לפריט
(או פחות, אם יש צורך. ואם תרצו, אפשר גם יותר), שהינם תרומה לפעילות של ארגון "מעברים" למען הקהילה הטרנסג'נדרית!

תל-אביב, ב"מרכז הגאה":
יום שישי - 21/04, בשעות 10:00-18:00
יום שבת - 22/04, בשעות 10:00-18:00
מי שרוצה לעזור בהפעלת האירוע: טופס מתנדבים.

חיפה, ב"בית הקהילות" החדש:
יום חמישי - 27/4, 17:00-21:00
יום שישי - 28/4, 11:00-15:00
מי שרוצה לעזור בהפעלת האירוע: טופס מתנדבים.
לצפיה ב-'הכל התחיל כאן לפני 15 שנה'
הכל התחיל כאן לפני 15 שנה
12/04/2017 | 22:24
1
85
ואני בספק אם מישהו מאלה שהיו פה אז עוד מציץ כאן מדי פעם מטעמי נוסטלגיה רק כדי להבין שמה שהיה איננו עוד.
15 שנה זה המון זמן מאז המפץ הגדול שלי...ואיכשהו תמיד התקופה הזו של פסח מחזירה אותי למקום ולזמן שבו הכל התחיל.
ולכן מאד שמחתי לגלות שגם הפופ-רינג חזר...מקום שהיה חלק מאותה תקופה מיידית שאחרי המפץ...
אז אם עוד יש פה מישהו מאז ...מקווה לראותכם בשישי הקרוב...
חג שמח !!!
לצפיה ב-'אין כמו נוסטלגיה'
אין כמו נוסטלגיה
25/04/2017 | 19:04
5
15 שנה זה באמת המון זמן..
תוכל להסביר מה היה ביום שישי? באיזו קבוצה מדובר?
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:57
7
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'הסרת שיער מאיזורים אינטימיים באמצעים ביתיים'
הסרת שיער מאיזורים אינטימיים באמצעים ביתיים
09/04/2017 | 03:00
1
63

איך מורידים שיער מאיזור פי הטבעת באמצעים ביתיים?
כמו כן, מאיזור שמתחת לאשכים ובאשכים.

(או לקצץ או להסיר)
לצפיה ב-'עדיף טיפול מקצועי, אבל אפילו אם ביתי - שעווה'
עדיף טיפול מקצועי, אבל אפילו אם ביתי - שעווה
15/04/2017 | 13:53
30
קיצוץ או גילוח יוצר זיפים לא נעימים, קרם דפילציה מגרה ולא מומלץ באזור פי הטבעת.
גם שעווה יוצרת רגישות וגם פצעים באזורים האלו, מה שנדרש הוא להרגיע את האזור לאחר מכן באמצעות ג'ל אלו וורה.
יש רצועות מוכנות, זה הנוח ביותר לשימוש עצמי באזורים האלו, אפילו אם התוצאה לא חלקה לגמרי.
לצפיה ב-'איך מביאים בן זוג נוצרי לארץ?'
איך מביאים בן זוג נוצרי לארץ?
08/04/2017 | 23:23
56
יש לי בן זוג נוצרי מגרמניה (גייז).
יש פורום בתפוז שיוכל לעזור לי להבין מה התהליך כדי שיוכל להוציא אשרת שהייה / עבודה בישראל?
לכמה זמן הן בד״כ תקפות במינימום?
אגב סתם להשכלה, נישואין אזרחיים במקרה כזה מקנים אשרות שהיה ומגורים?
תודה על העזרה
לצפיה ב-'מחשש לאפליה: קנס למסיבה גאה בוטל'
מחשש לאפליה: קנס למסיבה גאה בוטל
30/03/2017 | 11:01
65
בהחלטה תקדימית, בית המשפט לעניינים מקומיים בתל אביב ביטל קנסות שהוטלו על ליין מסיבות של קהילת הלהט"ב בעיר בטענת "ההגנה מן הצדק", זאת בשל חשש לאפליה מאחר שלא הוטלו קנסות על מארגני מסיבות אחרות שתלו פלאיירים בצמוד. "לא ייתכן כי יופלו לרעה על יסוד שיקולים זרים או על רקע העדפות מיניות", אמרה השופטת.
לצפיה ב-'נשואיים'
נשואיים
20/03/2017 | 15:21
1
159
שלום

רציתי לברר האם יש פורום של גברים נשואיים שמחפשים דומים

לשיחה ולהכרות
לצפיה ב-'שלום לך...'
שלום לך...
20/03/2017 | 15:58
103
לא חושב שיש פורום כזה בתפוז.
אולי באטרף תוכל למצא לעצמך מישהו כמוך.
בקשר לפורום או קבוצה, כנראה יש כזו בפייסבוק, רק צריך לחפש.
לצפיה ב-'healthy looking skin and hair '
healthy looking skin and hair
18/03/2017 | 00:07
127
לכל המעוניינים בנושא טיפוח הגוף, הנה כמה עצות מבחור שיודע כמה דברים בנושא

לצפיה ב-'גאווה כחול-לבן'
גאווה כחול-לבן
16/03/2017 | 21:13
81
תנועת "גאווה כחול-לבן" היא תנועה חדשה, שמקימה פרויקט שנקרא "פי 2 גאווה לישראל".
מטרת פרויקט "פי 2 גאווה לישראל" היא הכפלת היקף הלוחמות והכפלת הגאים מחוץ לארון בתפקידים משמעותיים בצה״ל.
ציטוט נבחר:
"אנחנו, שמכירים את ההשפעה הרבה שיש למפגש הבלתי אמצעי והייחודי שמתרחש בצה״ל על עמדות הציבור, מבקשים לשמור על הצבא כצבא העם, כזה המאפשר לכל אחת ואחד לשרת בכבוד ותוך הגשמה עצמית מירבית. אנו יודעים כי כאשר לוחם משרת כתף אל כתף עם לוחמת וכאשר חייל גאה מתאמן לצידו של סטרייט נשברות חומות ומתאפשר מפגש ייחודי המשנה את הנחות היסוד כלפי אוכלוסיות אלה בחברה. אנחנו, ב"גאווה כחול-לבן", מבקשות ומבקשים להעצים את המפגש המתרחש בצה״ל, זאת מתוך ההבנה שהשותפות שנוצרת בתנאי הצבא מלווה את המשרתים גם לחייהם האזרחיים. חייל ששירת לצד לוחמת וראה את ערכה האמיתי של אישה יכבדה ולא יעז לפגוע בה מינית, ולוחם שהתאמן לצד לוחם גאה יראה את הקהילה הלהט"בית כשווה ונורמטיבית.

״גאווה כחול-לבן״ מאמינה כי רק שילוב ושותפות של כלל החלקים בחברה הישראלית תיצור חברה בטוחה, סבלנית ומכילה, המאפשרת לכלל הפרטים בה לממש את עצמם בלי קשר לדת, גזע או מגדר."

מי שמעוניין להשפיע ולגרום לשינוי אמיתי בחברה הישראלית, יכול לעשות זאת כאן (נותרו רק עוד 16 ימים):
https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=22356

לצפיה ב-'הכרות'
הכרות
15/03/2017 | 05:28
1
142
מחפש להכיר גבר רציני. למשהו רציני קשר או זוגיות אני גר בארץ וגם בארהב ובבקשה מעל גיל 26
לצפיה ב-'שלום לך...'
שלום לך...
15/03/2017 | 16:00
69
וברוך הבא לפורום.
אני מקווה שתמצא מישהו שיהיה לך נעים, כיף ונוח איתו.
לצפיה ב-'פורים שמח לכולם... '
פורים שמח לכולם...
13/03/2017 | 12:29
77
לצפיה ב-'מחפש להכיר'
מחפש להכיר
10/03/2017 | 17:42
155
מחפש מישהו מתל אביב לסקס 10.3-11.3 רק רציני יש לי כלי רציני 21 עבה מחפש פסיבי בלבד רצוי בהיר וחלק מלא או רזה לא משנה לי 
מגיל 18 עד 30 וכזה שלא כל הקהילה טחנה אותו  הקיק שלי yosi27999 צרו קשר רצוי ממוקם או נייד או אף אחד מהם 
לצפיה ב-'ספר ילדים חדש המיועד לילדים במשפחות הקשת'
ספר ילדים חדש המיועד לילדים במשפחות הקשת
27/02/2017 | 09:33
65
כתבתי שני ספרי ילדים המתאים לכל הילדים הגדלים בכל הרכב משפחתי כולל חד הוריות וחד מיניות, שמם "אמא שלי" ו"אבא שלי", בכל אחד מהם הילד מספר על מערכת היחסים עם הורה אחד וכיצד הוא דואג לו מלידתו, האיורים בשחור לבן והילד צובע אותם וכך הספרים הופכים להיות אישיים והילד נותן אותם כמתנה להורה.
הספרים מיועדים לכם, חברי הקהילה הגאה, בין שאתם הורים כעת או מתכננים הורות בעתיד, תמכו בי בהדסטארט וביחד נצליח להוציא אותם לאור, לחצו על הלינק: https://goo.gl/EydV5H רכשו חבילה מתאימה ובכך תמכתם בילדי הקהילה שלכם.
תודה רבה
אסנת אלון
לצפיה ב-'היכרות'
היכרות
22/02/2017 | 21:40
2
245
שלום לחברי הפורום

אני חוזר לפורום אחרי המון זמן שלא הייתי פעיל. 
בעבר הייתי פעיל יותר בפורום של "הומואים דתיים" אבל לצערי הוא נסגר. 
ואני מעוניין לנסות אולי למצוא כאן היכרות חדשה (מעדיף את הפורום הזה על פני שוק הבשר שרץ באטרף).

אני בן 38, רווק, אמנם לא דתי אבל מאוד מחובר למסורת היהודית. בלי יותר מידי ניסיון מיני ועם המון לבטים וקשיים עם נטייה מינית בי-סקסואלית. 
אשמח להכיר כאן מישהו, אבל בשלב ראשון רק לשיחות עומק שאולי חווה את אותם התחושות שאני חווה.
לא מחפש סטוצים או רק קשרים מיניים בלבד אלא מעבר לכך. 

מוזמן לכתוב לי... 
לצפיה ב-'די מאזב. אף לא תגובה אחת. '
די מאזב. אף לא תגובה אחת.
04/03/2017 | 22:00
1
93
חבל בפורום "הומואים דתיים" נסגר.
לצפיה ב-'כן, גם אני מאוכזב מהמצב הזה... '
כן, גם אני מאוכזב מהמצב הזה...
05/03/2017 | 00:25
110
זה המצב של הפורום כרגע, אנשים נכנסים כדי לקרא ולא להגיב. (ולפי הסטטיסטיקות מדובר במספר קטן של אנשים).

לפני כמה חודשים עוד היתה לי אנרגיה להביא לכאן נושאים לשיחה, ולעניין את הגולשים בשיח, אבל עם הזמן כשהענות כאן פחתה ופחתה, כבר נמאס לי, ונכנעתי, והפסקתי להשקיע.

היום אני מוצא את עצמי נכנס לכאן (פעמיים ביום) רק על מנת לראות שהכל כשורה, בלי להשקיע מאמץ מיוחד ליצירת דיונים. כשיש אנשים שמפרסמים הודעות אני עונה להם ומנסה לעזור, אבל כמה אני כבר יכול לעשות, אני לא מבין בכל נושא.

אני מקווה שתמצא עזרה בכל מקום אחר שתפנה אליו.
לצפיה ב-'פורום "הומואים דתיים"'
פורום "הומואים דתיים"
18/02/2017 | 23:03
2
160
שלום חברים

בעבר התנהל כאן בתפוז פורום הומואים דתיים. המון זמן לא התחברתי אליו ועכשיו אני רואה שהוא כבר לא פעיל. 
האם הפורום הזה החליף את הפורום הקודם?

לצפיה ב-'שלום לך...'
שלום לך...
19/02/2017 | 09:32
1
114
פורום 'בנים בלבד' לא החליף את פורום 'הומואים דתיים'.
פורום 'הומואים דתיים' נסגר לפני זמן מה, אני לא יודע למה, אני יכול לשער שזה היה בגלל פעילות נמוכה.

גם הפורום הזה, נמצא כרגע במצב של תת פעילות בגלל שאנשים רק נכנסים לקרא ולא כותבים בו. אם אתה רוצה, אתה בהחלט מוזמן לכתוב כאן בפורום ולשתף במה שעובר עליך. אני לא מבטיח שיענו לך, אבל יש אפשרות שכן. וחוץ מזה לכתוב זה קצת משחרר ונותן מעט הקלה ואולי גורם קצת להבין בינך לבין עצמך את מה שאתה עובר בצורה יותר טובה, אז אני ממליץ.

ברוך הבא לפורום, שרון
לצפיה ב-'תודה שרון. '
תודה שרון.
22/02/2017 | 21:20
18
לצפיה ב-'תרומת זרע'
תרומת זרע
03/02/2017 | 09:51
3
188
היי לכולם, אני גבר בן 42 עקר, נמצא בזוגיות כבר 9 שנים עם אישה כמעט בגילי ויש לנו ילד משותף מבנק הזרע. אנחנו מחפשים תורם זרע שיעזור לנו להביא ילד נוסף. אם יש כאן מישהו שמוכן לעזור..לא מחפשים שום מחוייבות כלכלית או רגשית..אבל גם לא נמנע מפגש עם הילד אם התורם יחפוץ בכך. אני יודע שזה לא הפורום המתאים אך אין ככ איפה לחפש בקשות מהסוג הזה..ונמאס לנו מבנקי הזרע.
אפשר לפנות אלינו במייל, רונן
goli125@walla.com
לצפיה ב-'סתם שאלה - מה רע בבנק הזרע?'
סתם שאלה - מה רע בבנק הזרע?
03/02/2017 | 14:25
2
72
לצפיה ב-' '
06/02/2017 | 00:47
40
לצפיה ב-'מצעד הגאווה 2017 - בסימן ביסקסואליות...'
מצעד הגאווה 2017 - בסימן ביסקסואליות...
26/01/2017 | 23:26
103
הנושא שיוביל את אירועי חודש הגאווה ב-2017 יהיה ביסקסואליות – כך החליטה אמש (רביעי) מנהלת הגאווה בדיון שערכה אתמול. בהצבעה במנהלת הגאווה, שהתקיימה בשיתוף חברי הקהילה, נרשם שוויון בין שני נושאים – ביסקסואליות ועשיית כבוד לוותיקי הקהילה.

על כן, סקר אינטרנטי שנערך בנושא באתר וודג', שאמור היה להוות רק 20% מההחלטה, היה שובר השוויון. בסקר באתר, כ-34% מתוך 6,000 המצביעים בחרו בביסקסואליות, לעומת 23% ל"מורשת קהילתית – עשיית כבוד לוותיקי הקהילה", ו-15% למאבק בבריונות ברשת.

זו השנה השנייה שנושא המצעד נבחר באופן דמוקרטי על ידי הקהילה עצמה. באגודה למען הלהט"ב אומרים כי כל אחד הנושאים שהוצעו הוא חשוב, אבל "הבחירה לשים במרכז השיח את הביסקסואליות היא פורצת דרך וחשובה מאין כמותה. האחריות שלנו היא לדאוג לייצוג מלא ושוויוני, תוך מאבק מתמיד בהדרה. זו הזדמנות היסטורית לייצר סדר יום חדש ולאפשר לרבים ורבות תחושת שייכות לקהילה".

"אנחנו מקווים שזכיית הנושא תגרום לשיפור בנראות של כל 'הקשת המולטי-משיכתית'" אומר מיקי זאידל, ממקימי הפורום הבי-פאן-פולי שהתחיל לפעול לפני כחצי שנה. "על פי כל המחקרים – מדובר בקהילה הגדולה ביותר בתוך אותיות הלהט"ב. ביחס לגודלה, ההנכחה שלה בסדר היום לוקה בחסר עד כדי לא קיימת. בנוסף, חייבים להאבק בביפוביה שחיה ובועטת, לצערנו".

נעמי סרוסי, גם היא חברת הפורום, מקווה שבחירת הנושא תביא למודעות בכל חלקי הארץ ולא רק בתל אביב: "המצעד התל אביבי חשוב לנו מאוד, מן הסתם, אבל אנחנו רוצים לפנות לחברים ולחברות בכל רחבי הארץ, כדי שכולם ירגישו חלק. בשנה האחרונה פעלנו לא מעט – הקמנו ליינים של מסיבות, כנסים ותערוכות, זאת לצד פעילות פוליטית בתוך הארגונים. בחירת הנושא היא אחד השיאים בעשייה שלנו, אבל זה בהחלט לא הצעד האחרון".

מצעד הגאווה בתל אביב, יתקיים ביום שישי הראשון של חודש יוני – 9.6.17.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
מנור קריו-ספרם
תרומת זרע פרימיום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה