לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1557715,577 עוקבים אודות עסקים

פורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום בנים בלבד :-)
ברוך הבא לפורום בנים בלבד!

בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח. 
עוד מעט יגיעו חברי הפורום עם ברכות לבביות.

מה זה הפורום הזה אתה שואל?
זהו קודם כל מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים.
תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך.
פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות. שאלות על סקס לצד מצעדי גאווה. ביקורת סרטים ובאותו השרשור דיון על מין סאדו-מזוכיסטי.
ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.
ככה אנחנו. 

אז אתה מוזמן לשרשר הודעת הצטרפות, או סתם להשתלב, העיקר שתצטרף! 
חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. 
חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. 
והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה 

שרון (aשרון)

המשך >>

לצפיה ב-'מחפש למצוץ'
מחפש למצוץ
19/06/2018 | 21:41
17
סטרייט בן 25 מאזור המרכז, מחפש להתנסות בפעם הראשונה ולמצוץ לגבר עד לגמירה.

קיק ftexp
לצפיה ב-'חבל שדנה לא הייתה במצעד'
חבל שדנה לא הייתה במצעד
12/06/2018 | 09:46
23
היה באמת מהמם אבל החלטה הזויה של המשטרה לא לאשר לדנה להגיע למצעד.
תגידו, מישהו פה מכיר במקרה חברה שמציעה כרטיס מתנה לעובדים לחג אנחנו מחפשים אצלנו בחברה. יש אצלנו גם הרבה דתיים אז גם שובר מתנה לציבור החרדי זה טוב.
תודה מראש חברים שלי :)
לצפיה ב-'מצעד מהמם 2018'
מצעד מהמם 2018
10/06/2018 | 09:57
27
היי חברים. היה מצעד פיצוץ. מי שלא בא סטרייט חחח סתם כי גם סטרייטים באו כמובן. הכי אהבתי את המשאית של שגרירות בריטניה עם השגריר החמוד שלהם. היה ממש חם אבל ממש לא נורא. השתזפנו קצת.
יש לי שאלה אליכם הומואים יקרים. מישהו פה היה ביוון ומכיר מלונות? בא לי להתפנק קצת. מתלבטת בין מלון שנקרא Miraggio Thermal שהוא נחשב מעולה עם ספא והכל. חמישה כוכבים כמובן. האופציה השניה היא Westin Navarino גם על זה המליצו לי. אשמח אם תכנסו לאתר ותגידו על מה הייתם הולכים.
תודה חברים ושיהיה יום טוב (למתאוששים חחח)

לצפיה ב-'מחפש מישהו לשחק איתו אמת או חובה בבאר שבע '
מחפש מישהו לשחק איתו אמת או חובה בבאר שבע
09/06/2018 | 17:24
1
59
היי מחפש מישהו זורם לשחק איתו אמת או חובה אני בן 16.5 ויש לי זין 18.5 אני זורם אם מי שאיתי גם יזרום אין לי בעיה להראות את הגוף שלי ואין לי בעיה עם נגיעות אחד בשני אפילו בכיף! אז אם אתה מעוניין שלח לי הודעה בפרטי
אני מעדיף שתהיה עד גיל 17 ולא יותר אבל אם אתה יותר וזורם אז אפשר להתפשר
לצפיה ב-'שחתי להזכיר משהו'
שחתי להזכיר משהו
09/06/2018 | 17:25
39
אין לי בעיה גם עם מציצות אבל רק כשמוצצים לי (אני לא מוצץ אבל אין לי בעיה לגעת לך בזין ולאונן לך)
לצפיה ב-'מה קורה איתכם במצעד חברים?'
מה קורה איתכם במצעד חברים?
05/06/2018 | 09:42
42
את מי רואים במצעד בשישי? לאיזה מסיבות אתם הולכים? אל תהיו יבשים תזרמו נרדמתם פה קצת
הזמנתי לי טיסה לתאילנד כדי להתפנק אחרי המצעד. אני ועוד ידיד טוב שלי. נקווה שיהיו חתיכים. בינתיים מפנטזת גם על להזמין טיסות לניו יורק מתישהו נראה מתי ייצא. תודה
לצפיה ב-'משהו שכתבתי '
משהו שכתבתי
02/06/2018 | 01:27
85
זיון
הוא שולח הודעה
אחרי שדיברנו אתמול
" חרמן ?"
בתחלס אני לא
אבל מה יכול להיות ,
חושב קצת אם בא לי ...
אומר לו לבוא .
"פתח תשער"
אני יוצא
"מה קורה ? "טוב מה איתך ? "
שקט, נוסעים
מגיעים למקום הקבוע .
מוריד מכנסיים
מציצה .
אתה רוצה לזיין אותי ? כן .
סיבוב, קונדום
חדירה
יציאה חדירה יצאה חדירה
גמירה .
ערום מחכה
מחכה שיגמור . 
זורק אלי את הנייר במבט של זלזול
לבוש ,נסיעה ,דממה,
"לילה טוב "
"לילה טוב "
לצפיה ב-'חוף געש - "הנודיסטים."'
חוף געש - "הנודיסטים."
20/05/2018 | 18:42
3
201
היום ביקרתי בחוף געש, ורציתי לשאול האם מדובר בחוף כמו חוף הילטון שמזוהה עם הקהילה? וגם, לא היה שם בן אדם אחד ערום. האם זה בגלל החג שבאו משפחות לשם, או שאולי יש איזור מסוים ששם מסתובבים ערומים? סתם לידע כללי, תודה.

לצפיה ב-'חוף געש'
חוף געש
21/05/2018 | 08:51
2
170
נשמה זה לא החוף. יש חוף יותר דרומי שצריך להגיע אליו מדרך כורכר. אם אתה בא בשבת אתה תראה מלא אנשים ממשיכים לשם.
בלי קשר, רציתי לשאול אותך אם אתה מבין בעיצוב. אני רוצה ללמוד קורס עיצוב פנים ומתלבטת. לא יודעת אם ללמוד בצפון או במרכז. יש לי חבר שלומד קורס מיישם הגנת סייבר במרכז ולומדים שם גם עיצוב אז אולי אצטרף. אשמח לעצה תודה
ותהנה בים
לצפיה ב-'היי תודה על המענה.'
היי תודה על המענה.
21/05/2018 | 10:59
1
117
אשמח לדעת האם ניתן להגיע לדרך הכורכר בהליכה או שזה רק עם רכב? בקשר לעיצוב, לצערי אין לי מושג בזה ואני מאמין שיש כאן אנשים שמבינים. המשך יום טוב.
לצפיה ב-'אפשר גם ברגל'
אפשר גם ברגל
23/05/2018 | 11:47
87
אתה יכול גם לקחת מונית שירות לנתניה והיא יכולה לעצור לך בגעש בכיכר וזה קצת ברגל או שדרך מעבר תת קרקעי. תשאל את הנהג מונית הם מכירים. יהיה לך שם טרמפים עם חתיכים אל תדאג, אבל עדיף עם רכב. תכנס לגריינדר ותשאל מי נוסע לגעש תמיד יהיה לך טרמפים מתל אביב עם כל מיני משועממים :)
לצפיה ב-'זיון פה'
זיון פה
13/05/2018 | 21:13
303
מישהו מוכן לזיין לי תפה
יש לי גם חישוק לפתיחת הפה
קיק:eroticm1234
לצפיה ב-'מי היה במזרקה אתמול?'
מי היה במזרקה אתמול?
13/05/2018 | 10:03
163
איזה פיצוץ היה. רואים הכל מהמרפסת שלי היה ממש מושלם. אין על גייז. יודעים לחגוג חבל על הזמן.
למישהו יש במקרה המלצה על טיסה לארצות הברית. כל האירוויזיון הזה עשה לי חשק להתפנק חח. גם המלצה על אתר טוב של טיסות לניו יורק יהיה אחלה. תודה רבה חברים ונראה אתכם בירושלים שנה הבאה. 
מווואההה
לצפיה ב-'מבוגר בלונדיני מת"א מפנק צעיר 18 עד 25'
מבוגר בלונדיני מת"א מפנק צעיר 18 עד 25
09/05/2018 | 21:18
173
מבוגר בלונדיני מתל אביב מפנק צעיר יהודי מגיל 18 עד 25 גברי ושעיר להנאה בלבד וללא תשלום 051-2880644 053-7321300  051-5510304
לצפיה ב-'מחפש מישהו קבוע '
מחפש מישהו קבוע
09/05/2018 | 16:43
1
202
אני נשוי , 40 , עמוק עמוק בארון, איזור פ"ת, מחפש לעירום, אוננות הדדית , מציצות, בלי סקס וחדירות , מישהו דיסקרטי נעים ונקי. אפשר לפנות בפרטי
לצפיה ב-'מישהו ?'
מישהו ?
11/05/2018 | 18:57
60
לצפיה ב-'גברים שנמצאים בזוגיות - מחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי'
גברים שנמצאים בזוגיות - מחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי
08/05/2018 | 10:32
1
93
היי חברים שמי רינת ולצורך סיום לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית אני עושה סמינר מחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי . זקוקה למתנדבים גברים שנמצאים בזוגיות שיענו על השאלון המצורף ללינק מטה . השאלון אנונימי לחלוטין וגובה מספר דקות לכל היותר . תודה מראש לעונים היקרים 
לצפיה ב-'אבקש מהבן שלי למלא'
אבקש מהבן שלי למלא
08/05/2018 | 11:13
85
תודה רבה. יש לך במקרה המלצה על טיסה לתאילנד במחיר טוב בקיץ? אני לא בטוחה שאת קשורה לזה כל כך. גם טיסה לארה"ב אני מחפשת. מקווה שהבן שלי ימצא זמן למלא. בהצלחה
לצפיה ב-'ניקוי פנים לגבר'
ניקוי פנים לגבר
06/05/2018 | 21:57
1
126
אני חדש בעולם טיפוח הפנים לגבר.

ראיתי כתבות שממליצות על השלבים הבאים:
1. ניקוי בסבון פנים
2. ניקוי עם פד וחלב פנים
3. ניקוי עם פד ומי פנים
4. קרם לחות

השאלה שלי - האם 2 ו3 רלבנטים רק לנשים עם איפור או שהניקוי שלהם עמוק ועוזר גם לעור הפנים של הגבר?
ושאלה אחרת - אם מנקים עם פד וחלב פנים + מי פנים. כל החלב פנים יורד מיד. וכל הפנים נהיים מריחה של חלב ושל מים (כמובן לא בכמיות גדולות) אבל מוזר לי כל התהליך כי לא מורידים במים את החלב או מי הפנים ולכן הכל נמרח אחד על השני.

מישהו מכיר איך עושים את זה נכון?
לצפיה ב-'ניקוי'
ניקוי
21/05/2018 | 08:54
35
נשמה תעשה ככה. ניקוי בסבון פנים כל יום עם גרגרים (סקראב).
חלב פנים לא חייב אתה יכול רק מי פנים טובים.
קרם לחות אם העור שלך יבש אבל לא חובר
פעם בשבוע מסכה טובה כזאת לפנים ולעיניים (בנפרד). תקנה משהו מעלי אקספרס. אולי עם קולגן זה טוב.
בהצלחה כפרה ותשמור על הווג'
לצפיה ב-'חרדת פין'
חרדת פין
28/04/2018 | 11:24
4
279
אחרי פרידה חזרתי לעולם האפלקציות. אולי אני מדמיין אבל פעם זה לא היה ככה.
פתאום הרבה שואלים על גודל הכלי. שולחים דיק-פיק.
פעם (שנתיים אחורה) זה היה יותר מוצנע וטאבו?
בכל אופן - אני בממדים ממוצעים. אבל אני מרגיש דימוי גוף בעייתי לגבי הפין שלי.
זה מעסיק אותי זמן רב. גם כשסתם יושב או כשקם משינה.
חושב על זה. מוטרד. ואפילו קצת מרגיש דחיה שלי מהפין שלי.
זה נהיה אישו שאני מתבייש בו. למרות שפעם לא חשבתי על זה בכלל. הייתי בהרבה מפגשי סטוץ או בכלל. ומעולם לא הרגשתי חריג.

כשדברתי עם המטפלת שלי- היא אמרה שזה רק תסמין לדברים אחרים שעוברים עלי לאחרונה. אבל אני באמת חושב שזה לאו דווקא המצב. כמובן שכשהיתי בזוגיות אז אין לי מה להשוות ולחשוב על זה. אבל בגדול- אני לא חושב שזה ישתנה לי במחשבה ותמיד ארגיש אישו מזה.

מישהו חווה משהו דומה?
התמודד איכשהו?
לצפיה ב-'אין לך במה להתבייש'
אין לך במה להתבייש
02/05/2018 | 16:17
3
97
גם לי יש יחסי אהבה-שנאה \ גאווה-בושה איתו (אצלי, כשהוא עומד הוא ממוצע, כשהוא רגיל, הוא כמעט ונעלם בתוך השיער, שלפעמים רק העטרה מציצה בקושי), אבל הבנתי שיש דברים שלא תלויים בי, ושאין לי במה להתבייש.
עברתי כנראה שינוי תודעתי, והיום, לא שאני מרוצה ממנו במיוחד, אבל כבר לא מתבייש.
לפני שנתיים הייתי עם המשפחה במעיין בצפון, ואח"כ הלכתי למלתחות הגברים והתקלחתי, היה שם נער (להערכתי 15-17), שהסתכל עלי מתקלח וגיחך, התלבטתי אם להגיב והחלטתי שלא, אבל די ברור לי שגודל האיבר שלי זה מה שהצחיק אותו.
אז נכון שאני עדיין זוכר את זה (כלומר, זה בכל זאת השאיר בי משהו), אבל יאללה, לא עשיתי לאף אחד שום דבר רע, ובוודאי שאין לי במה להתבייש.
לצפיה ב-'אגב, כחלק מההתמודדות שלי עם הנושא'
אגב, כחלק מההתמודדות שלי עם הנושא
02/05/2018 | 17:20
2
87
אני מכניס לבלוג שאני מנהל גם מאמרים על המחשבות שלי ועל החוויות שעברתי כנער מתבגר.
אתה מוזמן לעיין ולהתרשם, אני מצרף קישור למאמר הראשון שכתבתי בנושא (שהוא כמובן יותר פנטזיה מאשר חוויה שהיתה), אולי תצליח להזדהות, ולו במעט, עם המתואר.

לצפיה ב-'בתאוריה אנחנו באמת יכולים לקבל כל מה שיש לנו. אבל השאלה'
בתאוריה אנחנו באמת יכולים לקבל כל מה שיש לנו. אבל השאלה
06/05/2018 | 00:15
1
37
אם דחיה של אנשים באפלקציות להפגש בגלל זה -
למרות שהמצב הוא לא קיצוני קטן -

לא גורם לך לחשוש שלא תמצא זוגיות
או שתמצא רק עם מישהו שבעצמו לא מרוצה מהגוף שלו או שיש לו איבור אפילו קטן משלך?

לצפיה ב-'אם מישהו דוחה אותך בגלל גודל האיבר'
אם מישהו דוחה אותך בגלל גודל האיבר
06/05/2018 | 14:35
47
זו בעיה שלו, אם כי ברור שגם נתוני גוף חיצוניים משפיעים על בחירת בן זוג.
לפי מה שאני מבין, אתה מעיד שהאיבר שלך הוא בגודל ממוצע, כך שזה די מטופש לדחות מישהו רק בגלל שהאיבר שלו הוא לא יותר מהממוצע, אבל מן הסתם זה עניין אינדבידואלי.

האם זה אומר שתהיה לך זוגיות רק עם מישהו שלא מרוצה מהגוף שלו?  ההסתברות היא שכן, אבל לא בגלל שמשהו אצלך לא תקין, אלא בגלל שרוב האנשים לא ממש מרוצים מהגוף שלהם והיו שמחים לשפר ולשפץ...

וגם אם זה יהיה מישהו עם איבר יותר קטן (אז גם אתה פוסל בגלל גודל האיבר...), שוב, איבר המין הוא רק פרמטר אחד מתוך מכלול של פרמטרים בבחירת בן זוג, לא נראה לי שעל זה צריך לקום וליפול כל הפוטנציאל לקשר זוגי.
לצפיה ב-'מחפש בחור נחמד ליזיזות משובחת...'
מחפש בחור נחמד ליזיזות משובחת...
24/04/2018 | 16:34
2
351
היי,
אני בחור מהמרכז,1.85/80 שחום,די חלק,שחור קצוץ..נראה טוב מאוד! מחפש יזיז לקשר של סקס,לא קבוע,(אין דבר כזה קבוע..)
מחפש שיצלצל אלי מתי שהוא חרמן ולהפך,קשר לא מחייב..
אבל עם המון תשוקה מגע ואהבה לסקס,לא מחפש דוגמנים!

יש מישהו כזה בנמצא?
לצפיה ב-'הי חרמן '
הי חרמן
29/04/2018 | 02:49
154
כן אחי
לצפיה ב-'תקשיב אתה סקסיייי'
תקשיב אתה סקסיייי
14/05/2018 | 02:28
81
מעוניין בכיף
לצפיה ב-'נשוי'
נשוי
24/04/2018 | 09:38
1
217
שלום

אני נשוי בן 50 חדש בתחום מת להכיר נשואיים למה שיצא
לצפיה ב-'נשוי'
נשוי
04/05/2018 | 16:16
69
צור קשר, באותו סטטוס...
לצפיה ב-'מלונות גיי פרנדלי'
מלונות גיי פרנדלי
22/04/2018 | 11:29
160
היי לכולם ולא יודע אם קשור אבל קיבלתי המלצה על שני מלונות ביוון שיש בהם הרבה זוגות גייז. מישהו במקרה מכיר והיה וממליץ? אחד מהם נקרא Miraggio Thermal (בלינק) והוא בסלוניקי. זה נראה כמו מלון טוב אבל לא מוצא איזכור לטיולי זוגות. השני הוא westin Navarino בקלמטה. בכלל כל המלצה לגבי טיול גאווה ביוון ובאיים יתקבל בברכה. תודה :)
לצפיה ב-'נשואיים'
נשואיים
19/04/2018 | 22:46
145
היי.    אני נשוי חדש בקטע מת להכיר נשוי חמוד עד 45 מהמרכז אני פס ומת להכיר נשוי 

לצפיה ב-'בחר קבוצות גאות בטלגרם Gay IL'
בחר קבוצות גאות בטלגרם Gay IL
12/04/2018 | 19:28
287
הצטרפו לערוץ    GayIL בטלגרם והצטרפו למאות גייז מכל הארץ.
דרך הערוץ תוכלו להגיע לקבוצות שונות: הכרויות, חברתי, ארוויזיון וכד.

הקבוצות מגיל 16 ומעלה, חלק מהקבוצות מגיל 18 ומעלה בלבד.

תהנו 
לצפיה ב-'זוגיות וסקס '
זוגיות וסקס
03/04/2018 | 23:38
205
היי אני מחפש זוגיות וסקס עם גבר חתיך אקטיבי שהיה מגיל 17 עד 25 ( אני 17 )
שהיה רזה או שמנמן קצת אם אתה חייל זה עוד יותר מחרמן אבל בכללי כל מי שבא לו והוא בגילים האלו אז תשלח הודעה בקיק- razl0303

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה