לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום בנים בלבד :-)
ברוך הבא לפורום בנים בלבד!

בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח. 
עוד מעט יגיעו חברי הפורום עם ברכות לבביות.

מה זה הפורום הזה אתה שואל?
זהו קודם כל מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים.
תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך.
פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות. שאלות על סקס לצד מצעדי גאווה. ביקורת סרטים ובאותו השרשור דיון על מין סאדו-מזוכיסטי.
ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.
ככה אנחנו. 

אז אתה מוזמן לשרשר הודעת הצטרפות, או סתם להשתלב, העיקר שתצטרף! 
חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. 
חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. 
והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה 

שרון (aשרון)

המשך >>

לצפיה ב-'גלורי הול '
גלורי הול
24/06/2017 | 23:53
16
היי מישהו מכיר מקומות גלורי הול שאפשר למצוץ לגברים ? 
לצפיה ב-'משיכה מעוותת'
משיכה מעוותת
22/06/2017 | 23:44
33
מצטער אם אני מעלה נושא שהוא ״צרות של עשירים״
אבל אני באמת תוהה אם קרה למישהו ואיך הוא חזר לעצמו

יצא לי לאחרונה לצאת ממערכת יחסים עם אדם שמאוד נמשכתי אליו פיסית. גם רגשית. אבל הפיסית היה לי מאוד חשוב. 

אחכ יצאתי עם שני גברים מאוד אטרקטיביים (אחד מהם גודמן במקצועו). ואחרי זהפסקנו - אני לא מסוגל להמשך לאנשים מן השורה. כאלה שלא נראים כאילו יצאו ממגזין.

אם בתור צעיר הייתי יכול להמשך ולצאת לדייט עם כל מיני אנשים וסוגים. היום הטעם שלי הרבה יותר ממוקד. ואפילו צר וממוקד מדי. 

זה בעיה. אני תוהה אם זה תהליך בלתי הפיך. כמוש רובנו היום לא נעבוד בתור מלצרים במקדולנדס. אולי גם ברמה של טעם בגברים - אני נעשה בררן ואין דרך חזור?

קרה למישהו? מזדהים?

מרגיש אבוד. אולי הסיכוי יבוא רק עם תייר מחול. זה עצוב ועלוב להגיד ככה. אבל לפעמים חושב
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:33
2
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:32
2
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'---אם אתה חייל רזה שחום ואוהב-צעצועים---------TOYS'
---אם אתה חייל רזה שחום ואוהב-צעצועים---------TOYS
16/06/2017 | 10:46
49
אם אתה חיילרזה  שחום ואוהב צעצועים אני גם מצויד ממוקם אני גר בתל אביב דסקרטי...0523612762
ראש פתוח וזורם בסקס לא שגרתי......
לצפיה ב-'גברי בחייל/ צעיר ורזה--'
גברי בחייל/ צעיר ורזה--
16/06/2017 | 10:39
49
גברי ממוקם בתל-אביב ..לקשר ידידות הכל מהכול....אני בן 47 ראש סבבה מצויד ממוקם...צרו קשר--0523612762- אם יש לך פנטזייה כל שהיא....אני זורם
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:01
11
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:47
7

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 11:44
49

אנו מודים ל aשרון על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך
המשך גלישה מהנה

הנהלת הפורום:
לצפיה ב-'נישואים חד מיניים עם הכרה חוקית בישראל. '
נישואים חד מיניים עם הכרה חוקית בישראל.
02/06/2017 | 14:09
49
שלום לכולם ,למרות שנישואים חד מיניים לא קיימים בישראל אשמח לשתף אתכם בתהליך שעברתי כדי לקבל הכרה מלאה וחוקית בזכותי הזוגית
בזכות עו״ד מאיה לנקר
לווי מלא ומופלא שהפך את התהליך ממשימה שצריך לעשות עליה וי לטקס נישואים מרגש ואחריו ירח דבש ביעד זול ומופלא
מאז שחזרנו כבר הספקתי לקבל את כל זכויותי כבן זוג (במקרה שלנו זה היה כדי לקבל את זכויותי בעת רילוקיישן)

הבטחתי להמליץ ולכן אני מקיים
לצפיה ב-'למה להרוס את הפסטיבל הגאה?'
למה להרוס את הפסטיבל הגאה?
30/05/2017 | 18:50
54
אני מנסה להבין מה המשמעות של גאווה בליכוד? מי בדיוק תומך שם בזכויות הקהילה.
חשיבה כל כך מעוותת. ה- BDS מחבל בפסטיבל והנה הוא... הוא מנצח!
מירי רגב קוראת לביטול. איפה הראש שלך? איפה הראש של כל ה"גאים" בליכוד שהולכים אחרי החליל שלה?
למה לא להגדיל את תקציב הפסטיבל? דווקא לעשות ל BDS כדי שכל הרכישות שנעשו כבר לסרטים של בימאים שביטלו, לא יגרמו להפסדים כלכליים, במקומם יוצבו סרטים של אנשים שכן משתפים פעולה עם ישראל.
וכך ה - bds ולחציו האכזריים לא ישיגו תוצאות.
הנה פעלת הישר לתוך הידיים שלהם - מבסוטה? אישה טפשה!
ואחריה עדר שצועק - "מארגני הפסטיבל הם שמאלנים שונאי ישראל"
אין שום גאווה בליכוד - יש רק חשיבה קלוקלת

לצפיה ב-'הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בזמן הפגנה ומעצר'
הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בזמן הפגנה ומעצר
22/05/2017 | 19:42
35
הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בזמן הפגנה ומעצר

בהכשרה נלמד על הפגנות ורישיונות, פיזור הפגנות, סמכויות המשטרה, זכויות מפגינים/ות בזמן עיכוב ומעצר, הגשת תלונה למח"ש, איסוף ראיות להגשת תביעה נזיקית ועוד. 
הדיון יעסוק בסוגיות אלו מזווית יחודית לקהילה הגאה ויאפשר מרחב בטוח לשיתוף ושאלות. 

ההכשרה תיערך בשיתוף עורכות דין ופעילות חברתיות המומחיות לחופש המחאה: פרויקט Doco-Rights, האגודה לזכויות האזרח, הקרן למגיני זכויות אדם, תמורה- המרכז המשפטי למניעת אפליה, הועד הציבורי נגד עינויים ושתיל-הקרן החדשה לישראל. 

ההכשרה תתקיים בתאריך 4.6.2017 בשעה 17:30-21:00 בירושלים. 

המפגש אינו כרוך בתשלום, אבל נדרשת הרשמה מראש. להרשמה לחץ/י כאן

יוגש כיבוד קל
ההכשרה מיועדת לפעילים/ות המקדמים/ות את זכויות הקהילה הגאה, זכויות אדם, חופש ביטוי, דמוקרטיה וצדק חברתי. 
לצפיה ב-'הגיע זמן ללכת...'
הגיע זמן ללכת...
18/05/2017 | 12:05
1
118
בארבע השנים האחרונות ניהלתי את הפורום הזה והיה לי כיף גדול.
עכשיו הגיע הרגע שלי להמשיך הלאה ולעזוב את ניהול הפורום.

כבר תקופה ארוכה שאני עייף מהנסיונות לגרום לפורום להיות פעיל ושוקק חיים. כל הניסיונות שלי לעניין את הגולשים בדיונים מעניינים לא צלחו, ניסיתי כל כך הרבה דרכים כדי לעניין את הגולשים לכתוב בפורום ולהביא אליו גולשים חדשים. בגלל זה אני בוחר לפרוש מהניהול.

מאוד אהבתי לשוחח כאן עם אנשים בין אם זה היה דרך דיונים שהתפתחו או גולשים ששאלו שאלות ע"ג הפורום, וגם עם אלה שהיו להם בעיות אישיות ופנו אליי דרך מסרים פרטיים והצלחתי לעזור להם.

תפוז לא מתכוונים לסגור את הפורום ועדיין מאמינים שיש לו פונטציאל, ואם יש מישהו מכם מעוניין להחליף אותי בתפקיד, אנא פנה אליי במסר אישי, ואעביר אותך הלאה לגורמים המנהלים בתפוז.

שרון.
לצפיה ב-'תודה ובהצלחה! '
תודה ובהצלחה!
24/05/2017 | 18:54
13
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:27
25
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מערכת יחסים סגורה'
מערכת יחסים סגורה
12/05/2017 | 11:16
100
יצאתי ממערכת יחסים מדהימה לפני שנה וחצי.

מאז הספקתי לצאת להרבה דייטים.

פתאום נפגשתי עם בחור די נחמד. 4 פעמים.
ואני מרגיש שזה הולך למערכת יחסים (כנראה סגורה). 

פתאום מרגיש לי לחוץ שלא אוכל לעשות חויות מניות שונות.
שאולי בתור רווק בא לי עוד להנות עם אחרים.

אבל מצד שני- זו הזדמנות מיוחדת. הבחור ממש חמוד.

הלוואי ויכלתי לרקוד על כל החתונות.
איך אתם משכנעים את עצמכם שזה רק fomo?

לצפיה ב-'מה עוד לבקש מרופאת המשפחה?'
מה עוד לבקש מרופאת המשפחה?
25/04/2017 | 19:05
115
אני רוצה לבקש ממנה הפנייה לחיסון ל:

צהבת A
HPV

כדאי לבקש משהו נוסף?

תודה
לצפיה ב-'כתבה שכדאי לקרא...'
כתבה שכדאי לקרא...
17/04/2017 | 00:24
1
158
קוראים לי זיזו ואני רגיל להיות במיעוט - מוסלמי בברצלונה, הומו במזרח ירושלים, פלסטיני בלב תל אביב. חשבתי שכבר ספגתי את כל הקללות והאיומים בעולם, אבל בשבוע שעבר מישהו הפיץ באינטרנט שאני מחבל מסוכן. עכשיו אני חושש לצאת מהבית, ומבקש מכל מי שקורא את זה: תפסיקו לפחד ממני. אני הבחור שרוקד במסיבות בחמש בבוקר, לא זה שמתפוצץ באוטובוסים.

לצפיה ב-'תהיה חזק'
תהיה חזק
02/06/2017 | 13:41
15
מה שכתבת מעיד על עוצמה, חוזק ואמון בדרך שלך. לצערי יש כאלה עם דעות מפגרות, ותמיד יהיו כאלה. צריך להתפלל שהאל, איזה שלא יהיה, יסלח להם ויום יבוא והם יתפקחו.  בהצלחה זיזו יקר.
לצפיה ב-'הכל התחיל כאן לפני 15 שנה'
הכל התחיל כאן לפני 15 שנה
12/04/2017 | 22:24
1
202
ואני בספק אם מישהו מאלה שהיו פה אז עוד מציץ כאן מדי פעם מטעמי נוסטלגיה רק כדי להבין שמה שהיה איננו עוד.
15 שנה זה המון זמן מאז המפץ הגדול שלי...ואיכשהו תמיד התקופה הזו של פסח מחזירה אותי למקום ולזמן שבו הכל התחיל.
ולכן מאד שמחתי לגלות שגם הפופ-רינג חזר...מקום שהיה חלק מאותה תקופה מיידית שאחרי המפץ...
אז אם עוד יש פה מישהו מאז ...מקווה לראותכם בשישי הקרוב...
חג שמח !!!
לצפיה ב-'אין כמו נוסטלגיה'
אין כמו נוסטלגיה
25/04/2017 | 19:04
35
15 שנה זה באמת המון זמן..
תוכל להסביר מה היה ביום שישי? באיזו קבוצה מדובר?
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:57
7
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'הסרת שיער מאיזורים אינטימיים באמצעים ביתיים'
הסרת שיער מאיזורים אינטימיים באמצעים ביתיים
09/04/2017 | 03:00
1
121

איך מורידים שיער מאיזור פי הטבעת באמצעים ביתיים?
כמו כן, מאיזור שמתחת לאשכים ובאשכים.

(או לקצץ או להסיר)
לצפיה ב-'עדיף טיפול מקצועי, אבל אפילו אם ביתי - שעווה'
עדיף טיפול מקצועי, אבל אפילו אם ביתי - שעווה
15/04/2017 | 13:53
76
קיצוץ או גילוח יוצר זיפים לא נעימים, קרם דפילציה מגרה ולא מומלץ באזור פי הטבעת.
גם שעווה יוצרת רגישות וגם פצעים באזורים האלו, מה שנדרש הוא להרגיע את האזור לאחר מכן באמצעות ג'ל אלו וורה.
יש רצועות מוכנות, זה הנוח ביותר לשימוש עצמי באזורים האלו, אפילו אם התוצאה לא חלקה לגמרי.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה