לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1445514,455 עוקבים אודות עסקים

פורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום בנים בלבד :-)
ברוך הבא לפורום בנים בלבד!

בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח. 
עוד מעט יגיעו חברי הפורום עם ברכות לבביות.

מה זה הפורום הזה אתה שואל?
זהו קודם כל מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים.
תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך.
פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות. שאלות על סקס לצד מצעדי גאווה. ביקורת סרטים ובאותו השרשור דיון על מין סאדו-מזוכיסטי.
ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.
ככה אנחנו. 

אז אתה מוזמן לשרשר הודעת הצטרפות, או סתם להשתלב, העיקר שתצטרף! 
חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. 
חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. 
והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה 

שרון (aשרון)

המשך >>

לצפיה ב-'פופרס במתנה'
פופרס במתנה
23/08/2017 | 09:46
6
הזמנתי בקבוק פופרס אחד וקיבלתי 3.... לא צריך אז אם מישהו רוצה בבקשה... 
053-3390785
לצפיה ב-'קנאה אוכלת'
קנאה אוכלת
18/08/2017 | 21:54
18
הכרתי מישהו חמוד מאוד
יצאנו שתי דייטים והיה אש ועכשיו אנחנו מנסים למצוא זמן לדייט שלישי
אבל עבר שבוע מאז.
אבל אני רואה אותו מדי פעם מחובר באטרף
אני יודע שזה צבוע כי אני גם מחובר וגם אני נפגשתי עם מישהו אני תוהה אם להגיד על זה משהו או שזה מוקדם מדי תכלס הוא לא התחייב אבל המחשבה שהוא מישהו אחר היא נוראית.
לצפיה ב-'חתיך מחפש להכיר חתיך'
חתיך מחפש להכיר חתיך
17/08/2017 | 21:58
1
35
אני סטרייט חתיך ונראה טוב, שחום בן 35, 1.80 משעשע וזורם בראש טוב, מחפש להכיר חתיך עד 30, נקי לגמרי, להכרות ולהתנסויות חדשות, רזה או בנוי טוב בלבד לא יותר מזה, חלק שנראה מצויין באותו הראש.
בדיסקרטיות מלאה בבקשה, שלחו למייל הודעה ותמונה או יותר ואחזיר לכם..
לצפיה ב-'אזור המרכז'
אזור המרכז
17/08/2017 | 21:59
9
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 15:57
1

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'מישהו פה מחפש ידידה?'
מישהו פה מחפש ידידה?
12/08/2017 | 02:21
44
אני סטרייטית ואני מפשת ידיד גיי. לא מסתדרת עם בנות.אם למישהו חסר איזו ידידה נחמדה,תכתוב לי בפרטי.

לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
10/08/2017 | 21:10
41
היי מחפש מישהו גברי חתיך עם קוביות אם זה אתה פנה אלי תכתוב לי ב Kik 
ה Kik הוא raz Levi או razlevi11
לצפיה ב-'אהבה'
אהבה
10/08/2017 | 15:57
1
36
אם את נער בן 16 אם אופי גברי בי סקסואל או הומו חתיך עם קוביות שמחפש זוגיות אז תכתוב הודעה וניראה לאן זה ממשיך. 
לצפיה ב-'האם גם אתה בן 16? '
האם גם אתה בן 16?
12/08/2017 | 23:08
8
לצפיה ב-'ירד לו ממני ?'
ירד לו ממני ?
05/08/2017 | 00:57
71
 אני תמיד מפחד שיורד להם ממי אחרי הדיט הראשון
יש לי דייט או מחר עם מישהו שנשמע ממש חמוד שהכרתי בשיחות ובאטרף איך אני אקטין את הסיכוי שירד לו ממני אחרי התכתבות יחסית ארכוה ? 
דברנו מעט חמישה ימים,הוא רצה  מהר להיפגש אבל אני אמרתי לו שאני עסוק וקבענו לשני כי רציתי להשמע עסוק ולא  ומתלהב כזה כי תמיד היתי מתלהב מדי וזה גרם לזה שירד לבנים ממני. במהלך הזמן התכבתנו בוואטצפ ונסיתי לא להגזים ונסיתי גם לשמור על מידה של מסתוריות קלה כדי שיהיה לנו הרבה מה להכיר בדייט עצמו ולא נבוא לדייט בלי שיהיה לנו על מה לדבר כבר. הוא נשמע מאוד בעניין  ובכלל הרגשתי שזה די עבד, שניתי קצת גישה שתהיה יותר בטוחה ופחות מתלהבת וחסרת ביטחון וזה די עבד ביינתים אני מפחד שבדייט הראשון הכול יירד ממני =(
לצפיה ב-'מחפש המלצה או דיס המלצה למכון השתלת שיער לגברים במרכז'
מחפש המלצה או דיס המלצה למכון השתלת שיער לגברים במרכז
26/07/2017 | 00:48
24
מחפש המלצה או דיס המלצה למכון השתלת שיער לגברים במרכז
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:49
5

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'gay airbnb'
gay airbnb
22/07/2017 | 23:50
78

שאלה, ראיתי שיש אר (לא אגיד את שמו) שמציע שירותי airbnb לקהילה הגאה בעולם.
אני מנסה להבין - למה שמישהו יפרסם באתר הזה ספציפית ולא בairbnb
או לחילופין למה שמישהו יחפש באתר?
מה זה באמת אומר  airbnb לגייז? במה זה שונה מדירה רגילה?

לצפיה ב-'שלום לחברי הפורום.'
שלום לחברי הפורום.
14/07/2017 | 18:17
1
89
אני בחור בן 26 ולאחרונה יצאתי מהארון לפני ידידה טובה, שנתנה ונותנת המון תמיכה. מעולם לא הייתי במערכת זוגית עם גבר ואני לא יודע איך להשתלב בקהילה... חשבתי להצטרף לקבוצות ווירטואליות של גייז וככה לנסות להכיר אנשים מהקהילה, וגם ניסיתי להכיר בחורים באתרי הכרויות, וכל הנסיונות לא צלחו. אשמח להדרכה בנושא, תודה.
לצפיה ב-'בוא לפורום "גאווה" - יש שם קצת יותר אנשים '
בוא לפורום "גאווה" - יש שם קצת יותר אנשים
14/07/2017 | 23:47
82
לצפיה ב-'קליניקה גיי פרנדלי בחיפה טיפולי יופי וטיפולי אסתטיקה מתקדמת'
קליניקה גיי פרנדלי בחיפה טיפולי יופי וטיפולי אסתטיקה מתקדמת
13/07/2017 | 15:47
30

אסתטיקה סנטר, המרכז לטיפולי ספא וטיפולי אסתטיקה בניהולו של רועי בר, מעסה וקוסמטיקאי פרא רפואי מעניק לכם, נשים וגברים, מגוון רחב של טיפולי ספא וטיפולי יופי מגוונים והכל במקום אחד , הסרת פיגמנטציה, הסרת נימי דם, מיצוק העור, טיפול בפטרת הציפורניים, טיפול באקנה ובעור שמן ובעייתי, טיפולי אנטי אייג'ינג, מיצוק העור והעלמת קמטים, טיפולי יופי וזוהר לעור הפנים. ניקוי/צביעת גבות, הסרת שיער בשעווה'/לייזר, טיפולי ספא במגוון עיסויים, כל השירותים הינם ברמה הגבוהה ביותר, ומותאמים באופן מיוחד לכל לקוח ולקוחה
אתר הבית-
אסתטיקה סנטר, המרכז לטיפולי ספא וטיפולי אסתטיקה בניהולו של רועי בר, מעסה וקוסמטיקאי פרא רפואי מעניק לכם, נשים וגברים, מגוון רחב של טיפולי ספא וטיפולי יופי מגוונים והכל במקום אחד , הסרת פיגמנטציה, הסרת נימי דם, מיצוק העור, טיפול בפטרת הציפורניים, טיפול באקנה ובעור שמן ובעייתי, טיפולי אנטי אייג'ינג, מיצוק העור והעלמת קמטים, טיפולי יופי וזוהר לעור הפנים. ניקוי/צביעת גבות, הסרת שיער בשעווה'/לייזר, טיפולי ספא במגוון עיסויים, כל השירותים הינם ברמה הגבוהה ביותר, ומותאמים באופן מיוחד לכל לקוח ולקוחה
אתר הבית-

לצפיה ב-'21-22.7 שוק יד שניה של "אדם לאדם"! '
21-22.7 שוק יד שניה של "אדם לאדם"!
10/07/2017 | 16:37
13
הגיע זמן לרענון ארונות! מוסרים מה שכבר לא מעניין אוספים משהו חדש!
**ועל הדרך עוזרים לארגון טרנסי בתרומה של 2 ש"ח לפריט (או לפי יכולת)**
בגדים (כולל ילדים), נעליים, כלי בית ועוד (רק לא להביא מוצרי חשמל).  

שישי - 21/07, בשעות 10:00-17:00
שבת - 22/07, בשעות 10:00-19:00
במרכז הגאה, ת"א
אירוע בפייסבוק - תסמנו ביומן ותזמינו חברות וחברים!
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:56
8

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מחפשת ידיד הומו מצחיק הורס'
מחפשת ידיד הומו מצחיק הורס
07/07/2017 | 21:04
1
95
שלום מצטערת שאני פולשת לשטח הפרטי . אני נשואה פלוס
מחפשת ידיד הומו מצחיק מאזור ראש העין או פתח תקווה 

לצפיה ב-'כמה את משלמת לשעת "חברות"? '
כמה את משלמת לשעת "חברות"?
10/07/2017 | 15:55
34
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:12
11
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'גלורי הול '
גלורי הול
24/06/2017 | 23:53
1
198
היי מישהו מכיר מקומות גלורי הול שאפשר למצוץ לגברים ? 
לצפיה ב-'סקסי שופ'
סקסי שופ
11/07/2017 | 07:20
112
דיזינגוף 150 תל אביב בסקסי שופ.....
לצפיה ב-'משיכה מעוותת'
משיכה מעוותת
22/06/2017 | 23:44
1
167
מצטער אם אני מעלה נושא שהוא ״צרות של עשירים״
אבל אני באמת תוהה אם קרה למישהו ואיך הוא חזר לעצמו

יצא לי לאחרונה לצאת ממערכת יחסים עם אדם שמאוד נמשכתי אליו פיסית. גם רגשית. אבל הפיסית היה לי מאוד חשוב. 

אחכ יצאתי עם שני גברים מאוד אטרקטיביים (אחד מהם גודמן במקצועו). ואחרי זהפסקנו - אני לא מסוגל להמשך לאנשים מן השורה. כאלה שלא נראים כאילו יצאו ממגזין.

אם בתור צעיר הייתי יכול להמשך ולצאת לדייט עם כל מיני אנשים וסוגים. היום הטעם שלי הרבה יותר ממוקד. ואפילו צר וממוקד מדי. 

זה בעיה. אני תוהה אם זה תהליך בלתי הפיך. כמוש רובנו היום לא נעבוד בתור מלצרים במקדולנדס. אולי גם ברמה של טעם בגברים - אני נעשה בררן ואין דרך חזור?

קרה למישהו? מזדהים?

מרגיש אבוד. אולי הסיכוי יבוא רק עם תייר מחול. זה עצוב ועלוב להגיד ככה. אבל לפעמים חושב
לצפיה ב-'צודק, "צרות של עשירים" '
צודק, "צרות של עשירים"
10/07/2017 | 15:59
40
אבל לדעתי גם יחלוף לך.
תקטין את כמות הפורנו בחייך ותראה איך העניין בגברים נורמלים ("רגילים") מתחיל לחזור 
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:33
11
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה