לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1539815,398 עוקבים אודות עסקים

פורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בנים בלבד

ברוך הבא לפורום בנים בלבד! בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח.
מה זה הפורום הזה אתה שואל? זהו פורום חברתי לבנים שאוהבים בנים. מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים. תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך. פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות, שאלות על סקס לצד דילמות מחיי היום יום. ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.

אז אתה מוזמן להצטרף ולהשתתף, העיקר שיהייה לך כיף! חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה   שרון (aשרון)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום בנים בלבד :-)
ברוך הבא לפורום בנים בלבד!

בוא, כנס, תוריד ת`נעליים, שב בנוח. 
עוד מעט יגיעו חברי הפורום עם ברכות לבביות.

מה זה הפורום הזה אתה שואל?
זהו קודם כל מקום בו תמצא הרבה מן המשותף לך ולאחרים.
תוכל לקרוא על חוויות, תחושות ורגשות של אחרים, ובאותו הזמן גם לשתף אחרים בחוויות, התחושות והרגשות שלך.
פורום שבו תמצא בדיחות על הומואים יחד עם דילמות כבדות. שאלות על סקס לצד מצעדי גאווה. ביקורת סרטים ובאותו השרשור דיון על מין סאדו-מזוכיסטי.
ואין פלא שהוא נבחר לפורום הגאווה מס' 1 של תפוז.
ככה אנחנו. 

אז אתה מוזמן לשרשר הודעת הצטרפות, או סתם להשתלב, העיקר שתצטרף! 
חשוב שתדע מתי להיות רציני ומתי לא. חשוב שתכיר את חוקי הפורום. 
חשוב שתשמור על נימוס לחברי הפורום האחרים. 
והכי חשוב - שתהנה.

ברוך הבא.
אתה מוזמן לפנות תמיד, בכל שאלה או בקשה 

שרון (aשרון)

המשך >>

לצפיה ב-'מחפש בחור נחמד ליזיזות משובחת...'
מחפש בחור נחמד ליזיזות משובחת...
24/04/2018 | 16:34
5
היי,
אני בחור מהמרכז,1.85/80 שחום,די חלק,שחור קצוץ..נראה טוב מאוד! מחפש יזיז לקשר של סקס,לא קבוע,(אין דבר כזה קבוע..)
מחפש שיצלצל אלי מתי שהוא חרמן ולהפך,קשר לא מחייב..
אבל עם המון תשוקה מגע ואהבה לסקס,לא מחפש דוגמנים!

יש מישהו כזה בנמצא?
לצפיה ב-'נשוי'
נשוי
24/04/2018 | 09:38
11
שלום

אני נשוי בן 50 חדש בתחום מת להכיר נשואיים למה שיצא
לצפיה ב-'מלונות גיי פרנדלי'
מלונות גיי פרנדלי
22/04/2018 | 11:29
25
היי לכולם ולא יודע אם קשור אבל קיבלתי המלצה על שני מלונות ביוון שיש בהם הרבה זוגות גייז. מישהו במקרה מכיר והיה וממליץ? אחד מהם נקרא Miraggio Thermal (בלינק) והוא בסלוניקי. זה נראה כמו מלון טוב אבל לא מוצא איזכור לטיולי זוגות. השני הוא westin Navarino בקלמטה. בכלל כל המלצה לגבי טיול גאווה ביוון ובאיים יתקבל בברכה. תודה :)
לצפיה ב-'נשואיים'
נשואיים
19/04/2018 | 22:46
24
היי.    אני נשוי חדש בקטע מת להכיר נשוי חמוד עד 45 מהמרכז אני פס ומת להכיר נשוי 

לצפיה ב-'בחר קבוצות גאות בטלגרם Gay IL'
בחר קבוצות גאות בטלגרם Gay IL
12/04/2018 | 19:28
65
הצטרפו לערוץ    GayIL בטלגרם והצטרפו למאות גייז מכל הארץ.
דרך הערוץ תוכלו להגיע לקבוצות שונות: הכרויות, חברתי, ארוויזיון וכד.

הקבוצות מגיל 16 ומעלה, חלק מהקבוצות מגיל 18 ומעלה בלבד.

תהנו 
לצפיה ב-'זוגיות וסקס '
זוגיות וסקס
03/04/2018 | 23:38
91
היי אני מחפש זוגיות וסקס עם גבר חתיך אקטיבי שהיה מגיל 17 עד 25 ( אני 17 )
שהיה רזה או שמנמן קצת אם אתה חייל זה עוד יותר מחרמן אבל בכללי כל מי שבא לו והוא בגילים האלו אז תשלח הודעה בקיק- razl0303
לצפיה ב-'היכרות עם בחור רזה נאה עם זין גדול ועבה אני ממוקם בפתח תקוה'
היכרות עם בחור רזה נאה עם זין גדול ועבה אני ממוקם בפתח תקוה
03/04/2018 | 08:31
116
הייי מחפש בחור רזה נאה עם זין גדול ארוך ועבה להיכרות או סקס אני מבוגר שמן נאה ממוקם במרכז פתח תקוה
לצפיה ב-'צאט תפוז'
צאט תפוז
02/04/2018 | 10:04
1
102
כל כך קשה לתפעל צאט? הצאט חייב לקרוס?
לצפיה ב-'בוא לטלגרם'
בוא לטלגרם
12/04/2018 | 19:32
29
חפש GayIL@

לצפיה ב-'חייב לספר להורים ולא מצליח.'
חייב לספר להורים ולא מצליח.
31/03/2018 | 21:03
79
מעניין אותי לשמוע אם גם אתם נתקעתם כשרציתם לספר להורים?
אני באיזור גיל ה30, עברתי לא מעט בחיי, נשים, גברים ומה שבניהם.. תמיד התנהלתי ע"י הפחד. היום כבר רוב האנשים הקרובים אליי יודעים שאני הומו, אבל האנשים הכי קרובים וחשובים-ההורים שלי לא יודעים.
יש לי בן זוג ואני רוצה לחיות את חיי בחופשיות. החלטתי כבר לספר להורים, אפילו שמית לעצמי דד ליין ואני פשוטט לא מצליח לפתוח את הנושא ופשוט להגיד. מתכנן ובסוף לא מסוגל.
חשבתי לכתוב מכתב ונראה לי עוד יותר בעייתי , זו לא הצהרה זה משהו שצריך להסביר, לספר-זה חיים שלמים.
מה עושים? זה חיב לקרות.
לזרוק עוד רמזים כדי שיבואו וישאלו בעצמם? (שאלו בעבר אבל נמנעתי מלספר)
לדאוג בכוונה שמישהו יגיד משהו?
לשלוח מישהו שיספר במקומי?

אשמח לשמוע איך זה היה אצלכם ואיך התמודדם עם זה

תודה רבה חג שמח
לצפיה ב-'גייז'
גייז
21/03/2018 | 16:07
129
הײַי
לצפיה ב-'גברים זוהי פנייה אליכם!'
גברים זוהי פנייה אליכם!
16/03/2018 | 10:41
143

שלום!
קוראים לי יואל, ואני חוקר נושא לא פשוט.. אובדנות אצל בנים, גם סביב נטייה מינית.
זה באמת נושא כבד אבל מאוד חשוב שיהיה הבנה ודיבור על זה כדי שיהיה טיפול לתופעה.
בין העונים יוגרלו 200 שקלים למימוש במגוון מסעדות!
אז.. אם אתה רוצה לעשות משהו טוב ואולי גם להרוויח בא תענה על הסקר בלינק הזה:

מי שיש לו שאלות מוזמן לשאול אותי במייל :

בהצלחה!
לצפיה ב-'השתתפו בסקר הקהילה הגדול 2018!'
השתתפו בסקר הקהילה הגדול 2018!
13/03/2018 | 20:50
47
שלום לכולם.ן,

אנחנו מזמינים אתכם.ן לקחת חלק בסקר הקהילה הגדול, שעוסק בהיבטים שונים בחייהם של להטבא"ק, בדגש על שימוש בטכנולוגיה, התנהגות מינית, דימוי גוף, בריאות פיזית ונפשית ועוד.

לידיעה על הסקר ולינק: goo.gl/1K66b1
לצפיה ב-'גברי בחייל רזה...'
גברי בחייל רזה...
15/02/2018 | 08:27
270
אם אתה חייל רזה ורוצה להיפגש להגשים את כל הפנטזיות
אני גברי ממוקם מצויד--צור קשר ווצאפ
0523612762
לצפיה ב-'רוצה להגשים פנטזיה '
רוצה להגשים פנטזיה
12/02/2018 | 19:21
1
258
אני בן 24 ואני נמשך מאוד לנשים. במקביל כבר הרבה שנים יש לי איזשהי פנטזיה שאני מעניק מין אוראלי לגבר. אפשר להגיד שאני נמשך לסוג מסוים של גברים. אף אחד לא יודע את זה כמובן ואני מתכוון לשמוע על זה ככה כי בסה"כ אני רוצה להיות עם נשים וזה סתם פנטזיה שאני מחפש להגשים. מישהו יודע איך אפשר לעשות את זה אבל בלי להיחשף?
לצפיה ב-'לא חסרות פנטזיות כמוסות שאינן 'סטרייטיות''
לא חסרות פנטזיות כמוסות שאינן 'סטרייטיות'
15/04/2018 | 12:35
12
ואין סיבה שלא תוכל לממש אותה. החשש מחשיפה אינו מבוסס - כיוון שמדובר במימוש פנטזיה בלבד, אין סיבה לחשוש
לצפיה ב-'בן 36 מחפש סקס או קשר בחיפה קריות צפון '
בן 36 מחפש סקס או קשר בחיפה קריות צפון
03/02/2018 | 07:01
244
מחפש סקס
אני בן 36 גברי כלי 21 עבה תחת חמוד ורסטלי 
נייד לכל מקום כמעט....
סקייפ -nk3451
קיק-yosi2799
וואצאפ 0546884177 גם פלאפון...
אנסטגרם-gay_30_sexy
לצפיה ב-'מה קורה'
מה קורה
21/01/2018 | 21:05
185
שלום לכולם
לצפיה ב-'צעיר מחפש קשר \ סטוץ עם קוקסינלית \ מתלבשת נשית'
צעיר מחפש קשר \ סטוץ עם קוקסינלית \ מתלבשת נשית
03/01/2018 | 19:40
259
אני בן 26 חטוב, איכותי ונראה טוב, מחפש קשר \ סטוץ עם קוקסינלית \ מתלבשת נשית.
dsctone@gmail.com
לצפיה ב-'איך להתחיל?'
איך להתחיל?
29/12/2017 | 14:23
3
366
אספר על עצמי בגדול. אני בן 25 וכל השנים לא סיפרתי על תחושותיי לגבי הנטייה המינית, וכתוצאה מכך לא הייתי בזוגיות מעולם. תמיד הכל נשאר בגדר דמיון ופנטזיה אך מעולם לא מימשתי דבר כנראה מתוך פחד וחשש גם ממה יחשבו עליי ואיך אני אתפס בעיניי עצמי. אומרים לי תמיד שאני נראה טוב מאוד ולא מבינים איך אין לי חברה, אך כיום אני במצב שאין דבר כמעט אחר בעולם שאני רוצה יותר מלהכיר מישהו ואף לפתח מערכת יחסים, גם בשביל להבין יותר טוב מה אני ומי אני, וגם לצבור יותר ניסיון וביטחון ולמצוא אהבה. היות וכל השנים לא השתפשפתי בחיי הסצינה, אני לא יודע איך לנטרל את החששות, החרדות והפחדים ולעשות צעדים, וגם אין לי מושג אילו צעדים. חשוב לי לציין שאני מאובחן כסובל מחרדות חברתיות בין היתר ומכאן הבעיה. אשמח לשמוע דעתכם בעניין, שבת שלום.
לצפיה ב-'לאט לאט'
לאט לאט
09/02/2018 | 20:16
105
שלח הודעה באחד האתרים. תגדיר בדיוק מי הדמות שאתה מחפש. תהיה בררן, לך לאט לאט עד שתהיה בטוח, תמשוך זמן כי הראשונים לנשור יהיו אלו שמחפשים רק סקס ואתה מחפש קשר. תעמוד על דעותיך והחלטותיך. לאור היותך מאובחן רצוי וטוב שתהיה בקשר עם מישהו שיעזור לך ביעוץ נייטראלי, למשל כמו זה שפנית לכאן אבל צפוף יותר. אשמח לעזור במייל. בהצלחה 
לצפיה ב-'להתחיל בצעד קטן ועוד אחד :)'
להתחיל בצעד קטן ועוד אחד :)
19/03/2018 | 21:28
1
40
שלום הרקולס הגיבור :)

הרבה זמן אתה שומר בפנים את התחושות לגבי הנטייה המינית, ועכשיו אתה רוצה לספר, לא להיות לבד עם זה. אתה רוצה לצבור בטחון ואהבה, לחוות זוגיות, להתנסות בדברים שונים וחיובים :). אובחנת עם חרדה חברתית, שאולי גם קשורה - הפחד הקשור בלהיות שונה, בארון, בכך שיגלו עליך..בוודאי מגביר חרדה.

החדשות הטובות שיש הרבה אנשים טובים  שם בחוץ, גם בקהילה, וגם אנשים טובים ותומכים מחוץ לקהילה, שיקבלו אותך כמו שאתה. מנסיון רב, עם ההתמודדות והיציאה מהארון, ועם ההיכרות עם עוד אנשים, בייחוד בקהילה, הבטחון גובר והחרדה פוחתת :)
הנה דרך מעניינת שתוכל להכיר לאנשים: במרכז הגאה בת"א, בגן מאיר, יש מפגשים רבים ונעימים 03-5252896 . אני מבין שזה תהליך מורכב. למה שלא תתקשר אלינו לקו הקשב והמידע? נוכל להקשיב, לחזק ולחשוב ביחד :) אנחנו עונים לטלפון כל יום א-ה בשעות 19:30-22:30 03-6205951

המון בהצלחה!

עמיר
יש עם מי לדבר
קו הקשב והמידע של הקהילה הגאה
לצפיה ב-'תודה רבה עמיר היקר.'
תודה רבה עמיר היקר.
21/03/2018 | 17:02
22
מעריך זאת מאוד.
לצפיה ב-'עזרה בהולה'
עזרה בהולה
27/12/2017 | 10:34
1
268
שלום לכולם
שאלה שמטרידה אותי זמן רב , יותר נכון מחשבה. (מאובחן ocd )
כל חיי הייתי עם בנות בילדותי בהתבגרותי וגם כיום נשוי לאישה מדהימה שאני לא רואה את עצמי שנייה בלעדיה.
לפני כשלושה חודשים החשק המיני שלי ירד (אולי מתרופה שאני נוטל או אולי ממשהו אחר אין לי מושג) ופיתאום צצה לי מחשבה בין רגע אולי אני לא נמשך לנשים ואולי אני גיי?
ומכאן אש בשדה קוצים בדיקות מול סרטים שבפעם הראשונה שראיתי לא כל כך עשתה לי טוב (חלילה לא מתכוון לפגוע באף אחד) פשוט הרגשתי גלי חום דופק מהיר סוג של בחילות כמו התקף חרדה הרגשתי גם התכווצויות נורא חזקות באזור השלפוחית ללא עוררות מינית כלל.
וכבר שלושה חודשים שאני בודק יום יום ללא מנוחה ללא שלווה
בודק האם יש עוררות מינית מול סרט בן ובת ואל מול סרט גייז חשוב לי לציין שאין שום עוררות מינית מול סרט גייז חוץ מההתכווציות האלה שאין לי מושג ממה הן נובעות ובסרט בן ובת יש עוררות.
אך זה לא מרגיע אותי ותמיד יש דחף כזה לראות ולבדוק שוב האם לדעתכם זה הocd? האם לדעתכם אני מפספס כאן משהו?
אם ואני גיי הייתי צריך לקבל זקפה מסרט גייז או שאני טועה? אשמח לתשובות

לצפיה ב-'אתה OCD'
אתה OCD
09/02/2018 | 20:19
88
לדעתי הבלתי מקצועית אתה עם מחשבות שווא חרדתיות שאחת התופעות שלה היא מחשבה שמא אתה הומוסקסואל.
לצפיה ב-'"90 אחוז סטרייט"'
"90 אחוז סטרייט"
13/12/2017 | 22:33
1
367
היי.
בגדול, די הזדהיתי עם מה שמתואר בכתבה הזו:
http://www.mako.co.il/pride-sex-and-love/sex/Artic...

אני סטרייט, היו לי מערכות יחסים זוגיות רק עם נשים.
היו דברים ממש בקטנה עם גברים פעמים ספורות - היה בזה עניין, וגם קצת ריגוש.

השאלה היא איפה אפשר למצוא עוד "90% סטרייטים" (או "10% גייז", איך שלא תקראו לזה (: ) - שבראש דומה...?

לצפיה ב-'מוכר לגמרי'
מוכר לגמרי
07/02/2018 | 17:22
106
זה קיים, והם בהחלט מסתובבים ביננו.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה