לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
32353,235 עוקבים אודות עסקים

פורום הסרת עודפי עור

עודפי עור ורקמה שאינם מתכווצים הם תופעות שכיחות  למדי לאחר ירידה משמעותית במשקל, ניתוח בריאטרי להצרת קיבה, דיאטה דראסטית או שינוי משמעותי באורח החיים ובפעילות הספורטיבית. עודף עור אינו מהווה בעיה אסטטית בלבד, אלא יכולות להיות לו השפעות בריאותיות על הזעת יתר, ריח גוף עז, פטרת כרונית, פצעי עור וכיבים עקשניים. הבעיות הרפואיות הנלוות לבעיית עודפי העור להשפיע על הלך הרוח, למבוכה ממראה הגוף, ובעקבותיהן קושי ביצירת קשר עם בני המין השני בפרט וביצירת קשרים חברתיים בכלל  ואף הימנעות ממצבים אינטימיים.

אודות הפורום הסרת עודפי עור

עודפי עור ורקמה שאינם מתכווצים הם תופעות שכיחות  למדי לאחר ירידה משמעותית במשקל, ניתוח בריאטרי להצרת קיבה, דיאטה דראסטית או שינוי משמעותי באורח החיים ובפעילות הספורטיבית. עודף עור אינו מהווה בעיה אסטטית בלבד, אלא יכולות להיות לו השפעות בריאותיות על הזעת יתר, ריח גוף עז, פטרת כרונית, פצעי עור וכיבים עקשניים. הבעיות הרפואיות הנלוות לבעיית עודפי העור להשפיע על הלך הרוח, למבוכה ממראה הגוף, ובעקבותיהן קושי ביצירת קשר עם בני המין השני בפרט וביצירת קשרים חברתיים בכלל  ואף הימנעות ממצבים אינטימיים.

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום הסרת עודפי עור
המשך >>

לצפיה ב-'פרישת מנהל הפורום'
פרישת מנהל הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
02/02/2017 | 11:11
8
ברצונינו להודות לד"ר בני מייליק על תקופת הניהול ולאחל לו המון הצלחה בהמשך.
גלישה נעימה

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:54
2
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'היי ד"ר מייליק היקר'
היי ד"ר מייליק היקר
23/12/2016 | 23:24
1
49

לפני למעלה משנתיים עברתי ניתוח לקיצור קיבה
השלתי 70 קילו ממשקלי
יש לי עודפי עור ניכרים בעיקר בבטן-גב ובריכיים
יש לי המלצה מפלסטיקאי להסרת עודפי עור.
השאלה שלי היא כזו: במידה ומאשרים לי את הניתוח ממכבי ההסכם שלהם עם בית החולים אסותא אתה בהסכם עימם? אשמח למענה תודה
לצפיה ב-'ניתוח הסרת עודפי עור'
ניתוח הסרת עודפי עור
26/12/2016 | 23:08
41
שלום
מאז החלת חוק ההסדרים אין הסכמים עם בתי חולים.
אם תגיע לבדיקה במרפאתי- אוכל להציע לך את הניתוח המתאים ולייעץ כיצד לממש אותו, מבלי לחייב אותך לעבור אותו אצלי.
בהצלחה
ד״ר בני מייליק
לצפיה ב-'סימני מתיחה או צלוליטיס'
סימני מתיחה או צלוליטיס
19/12/2016 | 17:53
1
52
מה ההבדל בין סימני מתיחה לבין צלוליט והאם דרכי הטיפול שונות?
לצפיה ב-'סימני מתיחה או צלוליטים'
סימני מתיחה או צלוליטים
26/12/2016 | 23:01
16
סימני מתיחה הם סוג של צלקת המתפתחת בשכבות העור הפנימיות כאשר הוא עובר מתיחה מהירה כמו שקורה בעת הצמיחה המהירה שבגיל הנעורים או על פני עור הבטן במהלך ההריון. כמו בכל צלקת, גם צלקות אלו משתפרות בחלוף הזמן במידה מסויימת אך הן לא נעלמות לגמרי ותמיד יראו על פני העור.
צלוליט הוא תופעה אחרת לגמרי שמתפתחת ברקמת השומן התת עורי, הגורמת למראה העור להיות לא אחיד, עם הופעת שקעים ובליטות על פני השטח. תופעה זו נפוצה בעת עלייה במשקל באזורי גוף כדוגמת הירכיים החיצוניים, העכוזים והזרועות אך יכולה להופיע גם באופן ספונטני, ללא קשר לעלייה במשקל.
לשני מצבים אלו מוצעים טיפולים רבים בכדי לשפרם: טיפולי עור שונים, עיסויים מסוגים שונים, הזרקות של מגוון גדול של חומרים וכדומה. 
כפי שאנו יודעים, כאשר מוצעים לבעייה מסויימת פתרונות רבים זה כנראה מכיוון שאין פיתרון אחד מנצח ואכן לצערנו, אין טיפול קסם לבעיות הללו ועד כה לא נמצאו הטיפולים שיעלימו אותם לגמרי.

לצפיה ב-'ניתוח פיסול הגוף'
ניתוח פיסול הגוף
17/12/2016 | 10:14
1
40
שלום רב,
אני אחרי ניתוח בריאטרי שבו הישלתי חצי ממשקל גופי, הגעתי למשקל הרצוי ואני מאוד מרוצה.
אך, נוצר לי ממש כמו סינר בבטן - נאמר לי שניתוח שכזה מסוכן כי קיימים הורמונים שנמצאים בשומן התת בטני שגם הם יוצאים בניתוח הנ"ל ואין שום דרך להחזירם ומאזן ההורמונים בגוף מופר (יש במשפחה היסטוריה של סרטן ומחלות לב).

האם זה נכון? אודה לך באם תחדד את העניין כדי שאוכל לקחת החלטה משמעותית ונכונה.

תודה רבה 
לצפיה ב-'ניתוח פיסול הגוף והמאזן ההורמונלי'
ניתוח פיסול הגוף והמאזן ההורמונלי
17/12/2016 | 11:19
33
שלום לך
אין כל אמת במה שנאמר לך.
לאחר ניתוחי עיצוב הגוף בהם אני מסיר עודפי עור ורקמת שומן גדולים מאזורי גוף כדוגמת שיפולי הבטן, הגב, הירכיים, החזה והזרועות, לא חל כל שינוי במאזן ההומונלי הרגיל והתקין.
אם בכלל- חל שינוי לטובה במצבם הבריאותי של המטופלים שלא נאלצים להתמודד עם קפלי עור מציקים ויכולים לעסוק בפעילות גופנית בריאה ומלאה ללא מגבלות, וזאת  עוד לפני שאנו מזכירים את האפקט המייטיב של השיפור בתדמית הגוף על נפשו של המטופל.
בהצלחה
ד״ר בני מייליק
לצפיה ב-'אזור הידים'
אזור הידים
29/11/2016 | 09:55
1
27
אני אחרי ירידה משעותית במשקל. יש לי סימני מתיחה נוראיים בידיים. יש דרך להסיר אותם ולא בניתוח?
לצפיה ב-'עודפי עור וסימני מתיחה בזרועות'
עודפי עור וסימני מתיחה בזרועות
16/12/2016 | 20:11
28
לצערנו, אין עדיין טיפול שמסוגל למנוע או להעלים לחלוטין סימני מתיחה בזרועות.
ניתוח יסיר עודפי עור ואת סימני המתיחה שעליהם אך לא יעלים לגמרי את סימני המתיחה בעור הנותר.
ד״ר מייליק
לצפיה ב-'מישהו התנסה בבודי טייט?'
מישהו התנסה בבודי טייט?
25/11/2016 | 21:48
1
24
לצפיה ב-'מישהו התנסה בבודי טייט?'
מישהו התנסה בבודי טייט?
26/11/2016 | 11:15
39

שלום לכולם
אני לא התנסתי בבודי טייט ואינני מפעיל את הטכנולוגיה הזו אולם יש לי הרבה מטופלים שניזוקו מהטיפול בבודי טייט ובמיוחד כאשר קיבלו את הטיפול ממטפלים שאינם כירורגים פלסטיים.
למרות הפיתוי הרב וההבטחה הגדולה שהביא מכשיר זה שמתיימר לבצע כיווץ של העור הרפוי, בפועל במקרים רבים הדבר לא קורה ואז נוצרים עיוותים אסטטיים שקשה מאוד לתקן אותם מכיוון שהרקמות הפנימיות והעור כבר מצולקים ולא במצבם האנטומי הטבעי.
לפיכך, אני ממליץ לשקול היטב לפני שפונים לטיפול באמצעי זה.
ד״ר בני מייליק
לצפיה ב-'משקל עודף ועור עודף'
משקל עודף ועור עודף
13/11/2016 | 09:50
1
31
אני בחורה מאוד מאוד שמנה וחשבתי על ניתוח לקיצור קיבה.
כמה זמן לאחר הניתוח ניתן לגשת לניתוח להסרת עודפי עור? אני מניחה שיהיו לא מעט כאלה..

תודה...
לצפיה ב-'ניתוח להסרת עודפי עור לאחר ירידת משקל'
ניתוח להסרת עודפי עור לאחר ירידת משקל
16/11/2016 | 06:34
40
בעקבות ניתוח בריאטרי ממתינים כחצי שנה לאחר ההתייצבות על משקל הגוף הנמוך החדש וכשנה לאחר הניתוח הבריאטרי. זמנים אלו יכולים לחפוף זה לזה.
דר מייליק
לצפיה ב-'עד כמה זה באמת נפוץ ניתוח ללא נקזים?'
עד כמה זה באמת נפוץ ניתוח ללא נקזים?
07/11/2016 | 17:49
1
21
לצפיה ב-'ניתוח ללא נקזים'
ניתוח ללא נקזים
08/11/2016 | 06:26
45
רוב המנתחים הפלסטיים משאירים נקזים בניתוחים משמעותיים כדוגמת מתיחת בטן.
ניתוח ללא נקזים מצריך שינוי בטכניקת הניתוח ומאריך מעט את הניתוח.
ד״ר מייליק
לצפיה ב-'ניתוח ללא צורך בנקזים'
ניתוח ללא צורך בנקזים
26/10/2016 | 16:34
35
מוזמנים לקרוא מאמר שכתבתי בנושא:
לצפיה ב-'ניתוח בגיל צעיר'
ניתוח בגיל צעיר
25/10/2016 | 12:22
1
37
אני אחרי ירידה משמועתית במשקל, אך עדיין צעירה יחסית. בת 16. האם ניתן לבצע ניתוח להסרת עודפי עור בגיל כזה? אני צריכה אישור מההורים?
לצפיה ב-'ניתוחי הסרת עודפי עור בגיל צעיר'
ניתוחי הסרת עודפי עור בגיל צעיר
25/10/2016 | 21:53
32
שלום
ניתן לעשות ניתוחי הסרת עודפי עור גם בגיל צעיר כאשר מדובר בעודפי עור גדולים וסיימת את מרבית הצמיחה שלך.
קטינים לפני גיל 18 זקוקים להסכמת הוריהם לניתוח.
ד״ר בני מייליק
לצפיה ב-'שלום לד״ר מספר 1 והמנתח שלי'
שלום לד״ר מספר 1 והמנתח שלי
04/10/2016 | 09:34
1
44
אני 3 שבועות אחרי וכבר כיף לי :-) מתי אפשר לטוס לחול? אירופה לא משהו מאוד רחוק? תודה על הכל. נתראה בביקורת עוד שבוע חג שמח
לצפיה ב-'טיסה לחו"ל לאחר ניתוח.'
טיסה לחו"ל לאחר ניתוח.
16/10/2016 | 14:34
41
שלום לך,
אני שמח לשמוע שההחלמה עוברת לך בצורה קלה.
לרוב, כאשר מהלך ההחלמה תקין, ניתן לטוס לחו"ל שלושה או ארבעה שבועות לאחר הניתוח.
אם זו טיסה ארוכה, חשוב להקפיד על ניידות במהלך הטיסה. לקום ולעשות סיבוב קטן פעם בשעה, להרבות בשתייה ולא לשתות אלכוהול.
המשך החלמה טובה ונסיעה טובה
ד"ר בני מייליק
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:37
4
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'צלקות'
צלקות
20/09/2016 | 12:08
1
35
היי
רציתי לדעת האם ניתוח להסרת עודפי עור עלול להותיר צלקות מכוערות באזור שיפולי הבטן או הירכיים?

המון תודה והמשך יום טוב!
לצפיה ב-'צלקת לאחר ניתוחים להסרת עודפי עור'
צלקת לאחר ניתוחים להסרת עודפי עור
21/09/2016 | 06:31
40
שלום
כמו בכל ניתוח, ניתוחים להסרת עודפי עור מותירים צלקות, אחרת לא נוכל להסיר את אותם עודפי העור מטרידים.
הניתוח מתוכנן כך שמיקום הצלקת יהיה סמוי ככל שניתן ושניתן יהיה להסתיר אותה בקלות בבגדים היומיומיים שלנו או בבגד הים.
איכות הצלקת תלויה בעיקר בתכונות העור של המטופלים. לרוב היא עדינה אך יכול להיות מצב שעורנו ייצור צלקת בולטת ומשמעותית.
יש לזכור שבדרך כלל הצלקות שבתחילה הן בגוון אדמדם, מחווירות עם חלוף החודשים והשנים שלאחר הניתוח.
בהצלחה
דר׳ בני מייליק
לצפיה ב-'פרק ג' תפרי שזירה פנימיים'
פרק ג' תפרי שזירה פנימיים
20/09/2016 | 14:43
120
אני מצרף את החלק השלישי של המאמר שעוסק בתפרי שזירה פנימיים.
מוזמנים לקרוא ולשאול:
לצפיה ב-'יש לי חברה מאוד שמנה שסובלת מריח גוף מאוד לא נעים'
יש לי חברה מאוד שמנה שסובלת מריח גוף מאוד לא נעים
19/09/2016 | 11:19
1
66
יש קשר בין השניים? איך אוכל להמליץ לה בצורה יפה לגשת לניתוח?
אנחנו עובדות ביחד וזה פשוט לא ענים להיות במחיצתה....אני לא רוצה לדעת איך הלקוחות מרגישים. זה בטוח פוגע לנו במכירות. גם הבונוסים שלי נפגעים גלל הריח הזה.

זה מבאס....
לצפיה ב-'עודף משקל וריחות גוף'
עודף משקל וריחות גוף
25/10/2016 | 06:30
30
אנשים יכולים לסבול מריחות גוף בלי כל קשר למשקל גופם.
אם מדובר בהפרעה משמעותית, אין מנוס מלפנות באופן עדין ואדיב ולא פוגעני ולהציג את הבעייה בפני חברתך.

לצפיה ב-'עודפי עור בירכיים'
עודפי עור בירכיים
11/09/2016 | 14:19
1
49
עודפי עור באזור הירכיים- איך מומלץ לטפל?
האם מנתחים כל אזור בנפרד או אפשר את כל האזורים גם יחד?
לצפיה ב-'עודפי עור בירכיים'
עודפי עור בירכיים
13/09/2016 | 06:39
55
שלום
עודפי עור בירכיים ניתנים לטיפול בעזרת שני סוגי ניתוחים:
עודפים הממוקמים בעיקר בירכיים הצדדיים והקדמיים יישתפרו משמעותית בעזרת ניתוח מתיחת גוף (המותיר צלקת במותניים ומעל העכוז).
עודפי עור הממוקמים בעיקר בירכיים המרכזיים מטופלים בעזרת ניתוח מתיחת ירכיים (צלקת במפשעה ובירך המרכזית).
בחלק גדול מהמקרים רצוי להפריד בין שני ניתוחים אלו ולרוב הם משולבים עם שאיבת שומן.
ד״ר בני מייליק

לצפיה ב-'פרק ב': טכנולוגיות חדשות המיושמות בטיפולים פולשניים'
פרק ב': טכנולוגיות חדשות המיושמות בטיפולים פולשניים
11/09/2016 | 12:23
46
החיפוש האינסופי אחר מקור אנרגיה שיסייע בעיצוב יעיל ובטוח יתר של רקמת השומן הביא לפיתוח טכנולוגיות חדשות המיושמות בטיפולים פולשניים יותר. 

מוזמנים לקרוא את חלקו השני של המאמר:

לצפיה ב-'סימני מתיחה'
סימני מתיחה
30/08/2016 | 12:00
1
30
היי. האם אפשר להסיר סימני מתיחה בלייזר?
לצפיה ב-'סימני מתיחה'
סימני מתיחה
31/08/2016 | 06:10
26
שלום
לצערנו, עדיין לא נמצא הטיפול שמעלים לחלוטין את סימני המתיחה.
ישנם כמה רופאי עור שמתמחים בטיפול בצלקות אשר מציעים טיפול במכשירי לייזר מסוגים שונים (לעיתים בשילוב עם הזרקות) אשר יכולים להביא לשיפור משמעותי של סימנים אלו.
לצפיה ב-'חידושים וחדשנות בתחום עיצובי הגוף ועודפי העור'
חידושים וחדשנות בתחום עיצובי הגוף ועודפי העור
29/08/2016 | 11:41
153
כרופא, אני מקפיד להיות מעודכן כל העת, בכדי למקסם את תוצאות הניתוחים ולהעלות את דרגת בטיחותם ככל שאפשר. להלן פרק א', רקע על שאיבת שומן. לאחריו בפרקים הבאים, יסוקרו חלק מהחידושים בתחום הכירורגיה הפלסטית-אסתטית וכיצד הם שיפרו את התהליך והדרך בה אני ניתוחים בתחום הכירורגיה האסטטית ובמיוחד בתחום עיצוב הגוף, תחום התמחותו המיוחדת.
מוזמנים לקרוא, לשתף ולשאול:

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ