לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
50955,095 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום קרב מגע הגנה עצמית

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום קרב מגע הגנה עצמית עוסק בשילוב וחיבור אנשים מכלל אומנויות הלחימה. בשיח על טכניקות, פרקטיות ורלוונטיות, בדיון על חינוך לערכים מתוך ובתוך האימונים עצמם. שחר יזרעאלי ואלעד ביננפלד, מנהלי הפורום וממייסדי האקדמיה הישראלית לקרב מגע, בעלי ניסיון עשיר בהדרכה וחלוצי תכניות רבות עם גופים ארגוניים גדולים בארץ. 0
המשך >>

לצפיה ב-'גיל מומלץ להתחלה'
גיל מומלץ להתחלה
09/12/2015 | 17:56
1
95
מאיזה גיל מומלץ לרשום את בני לחוג קרב מגע?
אולי עדיף בכלל קאפוארה? הייתי שמחה לדעת מה דעתך בנושא...
לצפיה ב-'גיל מומלץ להתחלה'
גיל מומלץ להתחלה
12/12/2015 | 00:41
55
שלום רב. הדבר משתנה בין מועדון אחד למישנהו ותלוי בתוכן האימון ובמדריך. כיום, ברוב מועדוני אומנויות הלחימה מתחילים ללמד ילדים כבר מגיל 4. כמו שהשיב כאן שותפי, אלעד ביננפלד, אימון ילדים ובמיוחד צעירים בשנים, צריך להיות עם מדריך מיומן ומנוסה באימון ילדים כאשר הבטיחות היא ערך עליון. לגבי קאפווארה: אנו כהורים צריכים לכוון את ילדינו אל המקום הטוב בעינינו. צריך לזכור שבשנים הראשונות לחייהם, עוסקים הילדים בעיצוב האישיות שלהם. על המדריך לדעת, להיות ולהוות חלק ממערכת זו. רצוי כי "תבחנו" את השיעור ("שיעור נסיון") בו תוכלו (את ובנך) להתרשם מתוכן השיעור, מהמלל ורגישות המדריך אל בנך.  האם אמר את שמו לפחות פעם אחת (אם לא יותר) במהלך השיעור, האם נתן לו חיזוקים חיוביים, האם היה ערך מוסך לשיעור וכו'. ישנם הבדלים מהותיים בין אומנויות הלחימה השונות כמו גם בין קרב מגע לקאפווארה. שיעור איכותי ובעל ערך מוסף יקום וייפול על איכות המדריך. בהצלחה!

לצפיה ב-'חששות'
חששות
10/12/2015 | 16:27
1
30
אני רומה לרשום את בני לחוג ג'ודו אך אני חוששת שבשל חוסר המקצועיות של הילדים האחרים, הם יפגעו בו. יש לכן משהו מרגיע לספר לי? האם יש חובש צמוד בכל קבוצה?
לצפיה ב-'אני מבין אותך'
אני מבין אותך
11/12/2015 | 19:18
20
ערב טוב,
אני מבין אותך, הרי את שולחת את בנך, הדבר היקר לך ביותר, לאימונים מתוך כוונה לחזק אותו ולהעניק לו כלים להתמודד בחיים.
חשוב שתביני שבאימוני ג'ודו, קרב מגע וכלל אמנויות הלחימה יש מגע. כלומר קיים סיכוי לפציעה. יחד עם זאת, אחד מתפקידיו של המדריך הוא לשמור על הבטיחות.
במתודיקת ההדרכה ישנם דברים רבים שעל המדריך ליישם בעת האימון כאשר הדבר החשוב ביותר הוא הבטיחות!
הביטחות באה לידי ביטוי בכל דבר באימון, כמו גם בעבודה עם בן זוג. על המדריך לצוות בחכמה את בני הזוג תוך שמירה על בטיחותם ומתן דגשי בטיחות ספציפיים לאותה פעילות.
אין חובש - כל מדריך קרב מגע ואמנות לחימה בכלל מוסמך להגיש עזרה ראשונה וצריך לשאת איתו תיק עזרה ראשונה.

מה גילו של בנך ? האם נפצע בעבר מסוג פעילות דומה ?
לצפיה ב-'הקשר בין קרב מגע לאלימות'
הקשר בין קרב מגע לאלימות
08/12/2015 | 18:13
2
36
ערב נעים, האם קרב מגע מוביל לאלימות בקרב ילדים ונוער?  בטח עוש על זה אין ספור מחקרים...
לצפיה ב-'ההפך הוא הנכון'
ההפך הוא הנכון
09/12/2015 | 19:30
1
34
ערב מצוין,
זוהי שאלה מאוד נפוצה, שאנו נתקלים בה הן בבתי ספר מול וועדי ההורים והן אחר הצהריים בחוגים הפרטיים.
בפועל, אנו רואים שמתאמנים בקרב מגע ובאמנויות לחימה בכלל, לרוב אינם מעורבים בתגרות אלימות. הסיבה לכך נעוצה בערך המוסף הנלמד באימונים, והחשוב לא פחות מהפן הפיזי- תנועתי, כגון- שליטה עצמית, איפוק, קבלת החלטות מושכלת ועוד. יש לציין, כי קיימת חשיבות גדולה לאופן שבו מועברים המסרים על ידי המדריך.
האימונים מסייעים לשיפור דימויים ובטחונם העצמי של המתאמנים, ובכך מסוגלים לקבל את ההחלטה הקשה- שהיא להמנע מאלימות.
מכיוון שקרב מגע עוסק בהתמודדות במציאות היומיומית, השיטה מבחינה באופן ברור בין מצבי הגנה עצמית שלא ניתנים למניעה לבין אלימות גרידא.

מצורף מכתב חוות דעת מבי"ס יסודי בבאר יעקב - חד משמעית אימוני קרב המגע עזרו להפחית את רמת האלימות.
לצפיה ב-''
10/12/2015 | 16:26
4
לצפיה ב-'בחירת אומנות לחימה'
בחירת אומנות לחימה
08/12/2015 | 10:22
3
51
שלום ומזל טוב על פתיחת הפורום החדש. הייתי שמחה להתייעץ. יש לי ילד בן 6 ואני רוצה לרשום אותו לחוג. לאיזו אמנות לחימה עדיף לשלוח אותו?

תודה

לצפיה ב-'בחירת אמנות לחימה'
בחירת אמנות לחימה
08/12/2015 | 12:10
2
41
תודה רבה. אכן זו שאלה המעסיקה רבים מההורים.
יש הורים שמעוניינים באמנות לחימה לילד/ה בשביל לפתח חוסן נפשי או בכלל בהקשר חברתי.  
אשמח אם תוכלי לכתוב את ציפיותייך מחוג של אמנויות לחימה וכך אוכל לכוון אותך טוב יותר.
המשך יום טוב

לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
08/12/2015 | 18:10
1
35
הבן שלי אוהב את כל התוכניות המצויירות בסגנון, ובבית מנסה להתחקות אחרי התנועות. חשבתי שיכול להיות נחמד שהוא ילמד את זה בצורה מסודרת. 

אני גם חושבת שחוגים זו אחלה דרך לרכוש מיומנויות חברתיות, אז למה לא!
לצפיה ב-'נכון מאוד!'
נכון מאוד!
08/12/2015 | 20:26
29
אכן את צודקת. בחוגים קבוצתיים קיימת במה מצוינת לרכישת מיומנויות חברתיות. הדבר חשוב במיוחד במציאות של היום, בה הילדים נשאבים לסמארטפונים ולמחשב ופחות ופחות באים במגע בין אישי.
לפי הסיבה שאת מתארת, אין העדפה לאמנות לחימה מסוימת.  
עצתי אלייך היא לבחור אמנות הלחימה לפי 
המדריך - בגילאים האלה זו לא אמנות הלחימה אלא המדריך!
לעניות דעתי, מדריך אמנות לחימה משמש כמורה. החניכים מסתכלים עליו ורוצים להיות כמותו. יש לו אחריות להובילם בצורה ערכית ועליו לשמש דוגמא.
תבקשי לצפות באימון או שניים ותשאלי את עצמך האם אני סומכת עליו ?  
תנסי לראות אם יש לו גישה לילדים - האם הילדים נהנים ?  
תבקשי הסבר על הפעילות מבחינה מקצועית ותשאלי לחוות דעתם של ההורים האחרים בחוג.
אני בטוח שתתעוררנה עוד שאלות ותהיות כשתתחילי לחפש. אנא על תהססי להתייעץ.

לצפיה ב-'פתיחת פורום קרב מגע הגנה עצמית'
פתיחת פורום קרב מגע הגנה עצמית
02/12/2015 | 11:18
19
אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום קרב מגע הגנה עצמית.
באותה הזדמנות, נאחל המון הצלחה למנהלי הפורום, שחר יזרעאלי ואלעד ביננפלד, המון הצלחה!

המשך גלישה נעימה

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ