לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
50935,093 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום קרב מגע הגנה עצמית

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום קרב מגע הגנה עצמית עוסק בשילוב וחיבור אנשים מכלל אומנויות הלחימה. בשיח על טכניקות, פרקטיות ורלוונטיות, בדיון על חינוך לערכים מתוך ובתוך האימונים עצמם. שחר יזרעאלי ואלעד ביננפלד, מנהלי הפורום וממייסדי האקדמיה הישראלית לקרב מגע, בעלי ניסיון עשיר בהדרכה וחלוצי תכניות רבות עם גופים ארגוניים גדולים בארץ. 0
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:10

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:56
1

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:24
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
02/12/2018 | 13:48
12
עד כמה שהבנתי מלימודי קרטה, הקרטה המסורתי יותר מורכב ומעניין ויש בו הרבה תרגילים וקתות, אבל הוא פחות יעיל מהקרטה המודרני כי יש בו תרגילים שמסכנים כמו פתיחת אזור המותניים; ושקרטה מודרני הוא מאד פשטני ויש בו מעט מאד תרגילים. האם האכזבה שלי נכונה, ומה מיישב אותה?
לצפיה ב-'שואלת גם על אומנויות לחימה לבנות'
שואלת גם על אומנויות לחימה לבנות
14/10/2018 | 10:39
1
41
האם לימוד הגנה עצמית של כמה שיעורים זו שיטה פרקטית לחיי היום היום? כלומר מדובר בתרגילים שקל ליישם (יחסית) ואפשר לעשות בזמן אמת בסיטואציות שלא מוכנים אליהם מראש כמו בחוג? 
לצפיה ב-'קרב מגע לטווח הקצר והארוך'
קרב מגע לטווח הקצר והארוך
14/10/2018 | 12:48
33
הי שירי,
בהחלט אפשר לשפר יכולת הגנה עצמית בזמן קצר, בוודאי כשמדובר על הבנה ומניעה. יש המון אנשים שמגיעים לאימונים ואומרים שלפני עשור ויותר למדו קרב מגע ועדיין זוכרים את התנועות (הגנה עצמית בסיסית מושתת על האינסטינקטים הטיבעיים ולכן לגוף ולראש קל לבצע ולזכור).
טכניקות קרב מגע אכן פשוטות וקלות לביצוע אך מומלץ ליצור שגרת אימון מינימאלית משתי סיבות עיקריות:
1. תרגול תגובות ע"מ ליצור תגובה מהירה ונכונה יותר, אינסטנקטיבית - יש לחזור על התנועה מספר רב של פעמים ע"מ שתהפוך להיות מיידית.
2. תרגול עקרונות קרב המגע - המפגשים באימונים נותנים סביבה תומכת, המתאמנים והמתאמנות מדברים את השפה של קרב המגע וכך מבינים טוב יותר. 
כך שיטת קרב המגע הופכת לדרך חיים ולא נשארת כסדנה להגנה עצמית שאדם עשה לפני תקופה.

לצפיה ב-'ידוע על קבוצות ללימודים קרב מגע באזור קצרין?'
ידוע על קבוצות ללימודים קרב מגע באזור קצרין?
09/10/2018 | 08:34
2
22
אני בת 34 ללא ניסיון קודם
לצפיה ב-'לרוב אין צורך בניסיון כדי להשתלב בקרב מגע'
לרוב אין צורך בניסיון כדי להשתלב בקרב מגע
10/10/2018 | 15:17
1
15
הי מעיין,
אינני מכיר מדריך ספציפי באזור קצרין, תנסי לחפש באינטרנט.
ברוב המקומות אין בעיה להשתלב בקבוצות המכילות מתקדמים. חשוב שתתחברי אל שיטת ההדרכה של המדריך :)

בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
11/10/2018 | 10:48
2
לצפיה ב-'קרב מגע לבנות'
קרב מגע לבנות
12/09/2018 | 14:31
3
38
הבת רוצה להתחיל ללמוד קרב מגע. עד כמה זה נפוץ שבנות משתתפות בקבוצות כאלה? האם יש קבוצה נפרדת שמאמנת רק בנות?
לצפיה ב-'בנות אכן מתאמנות בקרב מגע ולא מעט '
בנות אכן מתאמנות בקרב מגע ולא מעט
12/09/2018 | 20:20
2
29
הי לימור,
בנות אכן מתאמנות בקרב מגע. יש גילאים שיותר ויש שפחות.
ישנם מקומות בהם הן מתאמנות בקבוצות מעורבות וישנם מקומות שיש קבוצות רק לבנות.
לדוגמה, אצלנו בסניף בת"א הן מתאמנות בקבוצות המעורבות בכל קבוצות הגיל ויש שבוחרות להתאמן בקבוצת הבנות (לכיתות ב'-ו') או בקבוצת הנערות והנשים.
חשוב ליצור אווירה נוחה לאימון שתאפשר אמון ומקום לביטוי.

בת כמה בתך ?
לצפיה ב-'ביתי בת 6'
ביתי בת 6
13/09/2018 | 13:49
1
16
בת 6 השנה עלתה לא', בשנה הבאה בהחלט ארשום אותה! 
תודה רבה :)
לצפיה ב-''
17/09/2018 | 20:01
6
לצפיה ב-'היכן ניתן ללמוד קרב מגע בבאר שבע?'
היכן ניתן ללמוד קרב מגע בבאר שבע?
09/09/2018 | 16:54
5
19
האם יש קבוצות אימון למבוגרים בבאר שבע?
השאיפה ל-3 אימונים בשבוע.
מעוניין להתאמן לצורך למידה של הגנה עצמית.
לא מעוניין להתאמן במקום שנוהג לחלק חגורות כמו שמקובל באומנויות לחימה תחרותיות.

חג שמח ותודה מראש.
לצפיה ב-'יש'
יש
11/09/2018 | 10:29
4
14
שלום וחג שמח,
אני ממליץ שתלך למספר אימונים במקומות שונים ותבדוק האם יש להם אפשרות לספק 3 אימונים בשבוע וגם תבדוק כמה אתה מתחבר למדריך. חשוב שיהיה לך נוח וכיף כדי שתוכל להתמיד.
אמנם קרב מגע אינו ספורט תחרותי אך ברוב המקומות יש דרגות. אני רוצה להאמין שאם תשתף את המדריך במטרותיך, הוא יהיה פתוח לכך שאתה לא תבחן אם לא תחפוץ בכך.
לטעמי יש באוניברסיטת בן גוריון אימוני בוגרים אך אינני יודע להמליץ.

בהצלחה :)
לצפיה ב-'היחידים שהצלחתי למצוא דרך האינטרנט היו אימפקט'
היחידים שהצלחתי למצוא דרך האינטרנט היו אימפקט
11/09/2018 | 14:08
3
15
אם אני לא טועה הם אלו שמאמנים בבן גוריון.
תודה על התגובה שלך.
לצפיה ב-'בכייף'
בכייף
11/09/2018 | 21:03
2
13
בכיף. 
אני יודע שיש גם את ארגון קפא"פ אבל אינני מכיר באופן אישי.

בהצלחה :)
לצפיה ב-'לפי הידוע לי מדובר באימון אחד בשבוע'
לפי הידוע לי מדובר באימון אחד בשבוע
12/09/2018 | 08:35
1
7
לצפיה ב-'תנסה לדבר עם המאמנים'
תנסה לדבר עם המאמנים
12/09/2018 | 14:16
12
תנסה ללכת לעוד מקומות ולדבר עם המאמנים, אולי יתנו לך פיתרון
לצפיה ב-'פיתוח גוף וקרב מגע'
פיתוח גוף וקרב מגע
12/08/2018 | 14:37
1
76
איזה שרירים מופעלים הכי הרבה באימון קרב מגע?
לצפיה ב-'בנינג'ה ישראל רבים הם מתאמני קרב מגע ואומנויות לחימה'
בנינג'ה ישראל רבים הם מתאמני קרב מגע ואומנויות לחימה
05/08/2018 | 11:51
2
46
אלו מראים תוצאות מרשימות.
רק הוכחה שמדובר ב"ז'אנר" המשלב גם כח ושריר אך גם יכולת מתפרצת, סיבולת, נחישות, והתמודדות נכונה ואסטרטגית בזמן תחרות או צופים....
לצפיה ב-'יפה אמרת :)'
יפה אמרת :)
05/08/2018 | 13:04
1
10
לצפיה ב-'ויש גם המון המון מטפסים...'
ויש גם המון המון מטפסים...
12/08/2018 | 12:30
23
אני חושב שאלו שני סוגי הספורטאים העיקריים שמתמודדים בתוכנית...

לצפיה ב-'קייטנת קרב מגע'
קייטנת קרב מגע
25/07/2018 | 10:15
1
27
אני מאזור המרכז, אשמח לקבל המלצה לגבי
קייטנות קרב מגע לבני העשרה 

לצפיה ב-'מחנה אימונים - קרב מגע'
מחנה אימונים - קרב מגע
26/07/2018 | 22:28
22
הי דוד,
אתה מוזמן בכיף לשלוח אלינו את המספר שלך או להתקשר אלינו - בתחילת אוגוסט אנו מקיימים מחנות אימונים :)
לצפיה ב-'מה ההבדל בין MMA לקרב מגע ומה יותר יעיל?'
מה ההבדל בין MMA לקרב מגע ומה יותר יעיל?
16/07/2018 | 11:42
1
40
אני בן 33 מחפש קבוצה להצטרף אליה מתלבט בין MMA לקרב מגע. אני מחפש אומנות לחימה שמטפלת בהמון משתנים של לחימה ויכולת תגובה מהירה עם פיתוח כושר.
אחרי המון בירורים יצאתי יצאתי מבולבל אשמח לעשרה בקבלת ההחלטות :)
לצפיה ב-'התמדה ומדריך מתאים'
התמדה ומדריך מתאים
17/07/2018 | 19:07
73
הי גיל,
קרב מגע זו שיטה להגנה עצמית. האימונים סובבים סביב היכולת שלנו להגיב לאיום ו/או התקפה, בדגש על כך שמישהו מאיים/תוקף אותנו ואנו מגיבים - במטרה שהאימון יהיה כמה שיותר קרוב למציאות שברחוב. בהגנה עצמית אחד הדברים החשובים ביותר הוא תגובה נכונה ומהירה וזה אומר שמבחינת מרכיבי הכושר הגופני - מיקוד קרב המגע הוא בכוח מתפרץ (כח+מהירות).
המטרה בקרב מגע להציל את עצמי ו/או את היקרים לי ובארוע אמת אין הרבה זמן. 
MMA - Mix Martial Arts , כשמה כן היא. זה עולם ומלואו ולדעתי חשוב שתדבר עם מדריך מהתחום כדי להקבל תמונה טובה.

עצתי אלייך היא ללכת לנסות אימון או שניים בכל תחום ע"מ לחוות. אני בטוח שתהיה לך תמונה טובה יותר לאחר מכן. לא רק לגבי התחום אלא גם לגבי המדריך הספציפי - חשוב מאוד שתתחבר אליו ויהיה לך כיף.

תזכור שהדבר החשוב הוא התמדה :)
מקווה שעזרתי, בהצלחה.
לצפיה ב-' אנחנו יודעים מה תעשו בקיץ הקרוב '
אנחנו יודעים מה תעשו בקיץ הקרוב
06/06/2018 | 10:52
205

אדרנלין, אקשן, ריגוש, כיף...
כל אלו מחכים לכם בקרב מגע - המבוך

הזדמנות לחוות את הדבר האמיתי, חווית שטח סוחפת ובלתי נשכחת במתקן אימונים מקצועי, בטיחותי וייחודי מסוגו בארץ.

מה מחכה לכם במבוך הקרב מגע?
* פעילות פיזית מהנה, המשלבת אתגר מחשבתי ומנטאלי 
* מגוון פעילויות לפיתוח מיומנויות אישיות וניהוליות (גיבוש, קבלת החלטות, חשיבה יצירתית ועוד)
* לימוד ותרגול טכניקות הגנה עצמית ויישומן בתרחשי אמת 
* תחנות חוץ מאתגרות לקראת הפעילות בתוך המבוך
* מגוון חללים קטנים וגדולים, מסדרונות, דלתות ואיזורי זחילה וטיפוס
* צוות בקרי הדרכה ובטיחות מקצועי ומיומן
להרגיש כמו בתוך משחק מחשב!

שימו
המבוך ייפתח במהלך הקיץ לחודש בלבד וממוקם במרכז הארץ במושב טל שחר.
לפרטים והזמנת מקומות יש לשלוח sms/וואטסאפ למספר 054-4819081

לצפיה ב-'הגנה עצמית לנשים בלבד'
הגנה עצמית לנשים בלבד
24/05/2018 | 12:05
1
49
שלום,

האם יש שיעורי הגנה עצמית לנשים בלבד, עם מדריכות? (לנשים דתיות שלא רוצות להתאמן בנוכחות גברים)
באזור חולון - בת ים

אם זה אפקטיבי לקחת כמה שיעורים כדי ללמוד עקרונות של הגנה עצמית, ואז רק לקחת שיעור רענון מדי פעם, ולא להשתלב באימונים סדירים שבועיים? (עקב חוסר אפשרות להתחייב לכך)

תודה מראש
לצפיה ב-'מדריכות קרב מגע'
מדריכות קרב מגע
24/05/2018 | 14:16
49
שלום ורד,
בהחלט אפקטיבי - קרב מגע זו צורת חשיבה. הבנת העקרונות בהחלט משפר משמעותית את יכולת ההגנה העצמית, עצם הבנת עקרון המניעה משפר את הביטחון האישי.
ניתן וצריך לבצע התאמה לקבוצת האימון, הן מבחינת מסגרת האימון והן מבחינת התוכן.
יש לנו בארגון מספר מדריכות שאשמח להמליץ לך אם תרצי 
אנא תעדכני אותי :)   
לצפיה ב-' אירוח בנושא: פציעות ספורט ופיזיותרפיה '
אירוח בנושא: פציעות ספורט ופיזיותרפיה
03/05/2018 | 12:21
47
3657

ביום חמישי 10.5, בשעה 20:00, הפיזיוטרפיסט לירון לפושנר, יתארח בפורום 
בנושא פציעות וכאבי שלד, שריר ועצב וייתן ייעוץ לפעילות גופנית נכונה.

אתם מוזמנים לשאול שאלות על כאבים...
המשך>>

ביום חמישי 10.5, בשעה 20:00, הפיזיוטרפיסט לירון לפושנר, יתארח בפורום 
בנושא פציעות וכאבי שלד, שריר ועצב וייתן ייעוץ לפעילות גופנית נכונה.

אתם מוזמנים לשאול שאלות על כאבים בעצמות ובמפרקים, למשל גב, ברכיים, כתפיים, מפרק הלסת, יציבה נכונה ופעילות גופנית נכונה. כמו כן, האירוח יעסוק גם בטיפולי פיזיותרפיה לאחר ניתוחים אורטופדיים, מניעת פציעות ועוד.

לירון לפושנר הוא פיזיותרפיסט משנת 2008, בוגר תואר ראשון מאוניברסיטת אריאל ותואר שני מאוניברסיטת בן גוריון בפיזיותרפיה. מתמחה בפגיעות שלד, שריר ועצב. 

כתבו את שאלותיכם בשרשור כבר עכשיו! 

לצפיה ב-'ק.מ.י'
ק.מ.י
05/05/2018 | 07:54
1
52
למישהו אולי יש קישור למקום בו ניתן לראות תרגילים בקרב מגן ישראלי, רצוי לפי חגורות?
אמנם קניתי את הספר, אבל אין בו אפילו איור אחד.
לא תמיד אחרי שמתרגלים בשיעור התנועה נטמעת ואני רוצה לחזור על זה בבית כדי לא לשכוח.

לצפיה ב-'שיח עם המאמן'
שיח עם המאמן
05/05/2018 | 21:36
44
הי ירון,
אינני מכיר. ממליץ לך לשאול את המאמן שלך ואם אין אולי תבקש ממנו הנחיות לתרגול עצמי בהתאם לדרגה הבאה שלך.
בהצלחה.
לצפיה ב-'מתבקש לשאול על אימונים להורדת המצות והסעודות לאחר החג '
מתבקש לשאול על אימונים להורדת המצות והסעודות לאחר החג
29/03/2018 | 15:34
1
183
לצפיה ב-'שגרת אימון'
שגרת אימון
29/03/2018 | 17:51
61

שלום וחג שמח,
תבנה תכנית אימון שתתבסס על "קצת" כל יום או כל יומיים.
"קצת" זה אומר לעשות מעט תרגילי כח ומעט אירובי במטרה לייצר שגרה שיהיה לנו קל להתמיד בה. 
השגרה הכי חשובה! 
חשוב להמנע מתקופות בהן מעמיסים אימונים כשאין לגוף בסיס שיוכל להשען עליו.

לצפיה ב-'שלום... '
שלום...
05/02/2018 | 12:55
1
59
האם קראטה מומלץ לבני נוער או הייתם ממליצים על חוג אחר? 
בתחום כמובן, לא כדורסל {{-:
לצפיה ב-'מה מטרת האימון ?'
מה מטרת האימון ?
06/02/2018 | 07:21
48
הי אדי, בוקר טוב,
השאלה מה המטרה כשאתה שואל "האם מומלץ" ?
(באופן כללי בהחלט קראטה מומלץ כמו כל אמנות לחימה אחרת)
לעניות דעתי, הדבר החשוב ביותר הוא שהנער יתחבר אל המדריך - שהמדריך ידע לקבל את החניך ויאפשר לו סביבת אימון בטוחה ומכילה.
חשוב שמקום האימון יהיה במיקום גיאוגרפי שיאפשר התמדה.
אשמח שתכתוב מה המטרה באימון ? כך אוכל לדייק יותר :)
לצפיה ב-' אירוח בפורום בנושא תזונת ספורט '
אירוח בפורום בנושא תזונת ספורט
18/01/2018 | 09:32
50
1141

ביום רביעי, 24.1.18, בשעה 20:30, נארח בפורום את אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, בנושא תזונת ספורט

על האירוח
תזונה אופטימלית הכוללת בין היתר איזון...
המשך>>

ביום רביעי, 24.1.18, בשעה 20:30, נארח בפורום את אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, בנושא תזונת ספורט

על האירוח
תזונה אופטימלית הכוללת בין היתר איזון בין אבות המזון והשגת מטרות כמו אחוזי שומן ומאסת שריר, תומכת באימוני הכושר של ספורטאים ומתאמנים מקצועיים וחובבנים.  
שילוב תזונה נכונה וכושר הם הנוסחה המנצחת לאורח חיים בריא, לגוף ונפש פעילים וחיוניים.
באירוח תוכלו לשאול ולהתייעץ לגבי הורדת משקל ודיאטה, המלצות למתכונים בריאים, שינוי הרגלים, בניית תפריט ועוד.

על המתארחת
אודליה ביצ׳צ׳ו היא מומחית לשיטות הרזיה ודיאטה בהתאמה אישית ומנחת קבוצות להרזיה ואורח חיים בריא.
אודליה נטורופתית מוסמכת N.D ואת הסטאז' עברה בבית החולים אסף הרופא במחלקה לשירותי רפואה משולבת.
לאחר סיום הלימודים, הקימה את הקליניקה הפרטית ובמקביל הגיעה ל"קשת מרפאות דיאטה" - קליניקה להרזיה, בתור הדיאטנית הראשית, אחראית תחום הדיאטה.​

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ