לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
57505,750 עוקבים אודות עסקים

פורום קרוהן וקוליטיס - תמיכה

פורום זה הוא פורום תמיכה ומידע לחולים במחלת קרוהן וקוליטיס.
הפורום מיועד לשמש כתף תומכת ובמה חופשית לעידכונים, טיפים, המלצות, חדשות ועוד.
הפורום אינו תחליף ליעוץ מקצועי של רופא.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קרוהן וקוליטיס - תמיכה

פורום זה הוא פורום תמיכה ומידע לחולים במחלת קרוהן וקוליטיס.
הפורום מיועד לשמש כתף תומכת ובמה חופשית לעידכונים, טיפים, המלצות, חדשות ועוד.
הפורום אינו תחליף ליעוץ מקצועי של רופא.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 תקנון הפורום
הי חברים יקרים,
מצ"ב תקנון הפורום, מהותו, ומדיניות הפרסום בו 
נשמח אם תקראו.
יום נפלא ובריא לכולם! 

הפורום הוקם כפורום תמיכה לחולי קרוהן וקוליטיס, בני משפחותיהם וחבריהם.

הפורום נועד:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo42.gif לתמוך אחד בשני, ולהעניק אוזן קשבת לחולים בכל תחום שהוא שקשור למחלה, ישירות או בעקיפין.

המשך >>

לצפיה ב-'קנאביס רפואי אצל חולי קרוהן '
קנאביס רפואי אצל חולי קרוהן
14/07/2019 | 20:08
1
26
היי שלום מעניין אותי לדעת כמה קשה לחולי קרוהן וקוליטיס להוציא רישיון להחזקת קנאביס רפואי ועד כמה אתם נתקלים בבירוקרטיה בתהליך ? תגיבו לי בבקשה
לצפיה ב-'זה לא הדבר הכי קל אבל אפשרי'
זה לא הדבר הכי קל אבל אפשרי
17/07/2019 | 06:53
15
יש צורך לעבור כמה סוגי טיפולים כמו אימורן וביולוגי.
לצפיה ב-' שירות חדש ברמב”ם בחיפה • השתלת צואה לטיפול במחל'
שירות חדש ברמב”ם בחיפה • השתלת צואה לטיפול במחל
02/07/2019 | 23:16
1
38

בריאות בחיפה
שירות חדש ברמב”ם בחיפה • השתלת צואה לטיפול במחלות קשות במערכת העיכול
לצפיה ב-'אבי כמה שנים אתה כבר משוחרר מהקוליטיס'
אבי כמה שנים אתה כבר משוחרר מהקוליטיס
05/07/2019 | 08:37
37
האם אתה עשית שימוש בהשתלת צואה? מדוע אתה מפנה אנשים לכיוונים האלה, מדוע?
לצפיה ב-'תמיכה כספית לרכישת תרופה ביולוגית '
תמיכה כספית לרכישת תרופה ביולוגית
23/06/2019 | 19:18
2
27
היי מישהו מכיר עמותה תומכת ועוזרת ברכישת תרופה אנטיביו ?
לצפיה ב-'שמעתי על עמותה'
שמעתי על עמותה
24/06/2019 | 00:19
26
ששמה חברים לרפואה אולי הם יוכלו לעזור.
לצפיה ב-'בשום אופן לא ללכת לד"ר ערן מעוז !!'
בשום אופן לא ללכת לד"ר ערן מעוז !!
19/06/2019 | 11:36
4
45

הוא הזניח אותי באופן חמור חסך על בדיקות והגעתי לניתוח.
כמה שבכיתי שיש לי כאבים ומשהו לא בסדר איתי- לא עניין אותו.
הוא בנאדם רע ובטח לא ראוי להיקרא רופא.
שומר נפשו ירחק
גלי
לצפיה ב-'היית מטופלת בטיפולים המקובלים?'
היית מטופלת בטיפולים המקובלים?
19/06/2019 | 20:49
23
לצפיה ב-'עם כל הצער שיש בדבריך. לא ניתן להאשים את הרופאים'
עם כל הצער שיש בדבריך. לא ניתן להאשים את הרופאים
20/06/2019 | 14:39
25
לרפואה אין מה להציע לחולי מעי דלקתי. וכל אחד צריך למצוא לעצמו את דרך ההתמודדות שלו.
לצפיה ב-'בחירת רופא.עצות משואל ותיק בתחום מחלות המעי.'
בחירת רופא.עצות משואל ותיק בתחום מחלות המעי.
24/06/2019 | 11:15
1
19
1.כיום המבחר של רופאים הוא גדול מבעבר.
2.חולים כרוניים בעלי נטיה חזקה לפתח תלות ברופא בכלל ובמחלות מעי בפרט.
3.אם פעם חשבו שמחלות מעי דלקטיות מתחילות ומסתיימות בתחום אחריותו של הגסטרואנטרולוג.אז כיום יודעים וגם מישמים שהטיפול הוא רב תחומי וחובה להתיעץ ולשתף גם מומחים מתחומים אחרים כמו תזונאים כמו עדי זוסמן .רופאי משפחה שמתמחים בתחום כמו דוקטור גליה מאירי .פסיכולוגים ועוד.
4.בעיקר להזהר מגסטרואנטרולוג בכיר ככל שיהיה.שהלכת אליו אי פעם במסלול פרטי .והוא בחר לנכס אותך כחולה פרטי לתמיד כך שהוא מוחק אותך ממצבת החולים בבית החולים ולא מזמן אותך תקופתית לביקורות גם במקרה שלא שבת אליו לביקורים פרטיים.מחלות וחולים במחלות מעי דלקטיות חייבים מעקב מתמיד.לי זה קרה עם גסטרואנטרולוג שהיה אביהם הרוחני של כל הגסטרואנטרולוגים בצפון.החזיק 6 מיטות "פרטיות" בבית חולים ממשלתי (נשמע כיום דמיוני) וצחוק הגורל שנדמה לי עד היום בגילו המופלג מאד עדיין משמש כמופקד על "זכויות חולים במשרד הבריאות".
בהצלחה.
לצפיה ב-'תיקון כותרת :בחירת רופא.עצות משועל ותיק בתחום מחלות המעי.'
תיקון כותרת :בחירת רופא.עצות משועל ותיק בתחום מחלות המעי.
24/06/2019 | 11:29
16
לצפיה ב-'שמחה להצטרף לפורום'
שמחה להצטרף לפורום
09/06/2019 | 23:20
5
30
מעדיפה מקום קטן ושקט לשתף בו לפעמים דברים שמעיקים. מקווה שיהיה אפשר למצוא אוזן קשבת וגם אנשים עם ניסיון לצערי שיהיה אפשר להתייעץ איתם.

לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
10/06/2019 | 10:21
4
23
הגעת למקום הנכון. אמנם אנחנו מעט משתתפים אבל כבר יודעים הכל.
לצפיה ב-'תודה. מתלבטת בכל הקשור'
תודה. מתלבטת בכל הקשור
13/06/2019 | 00:11
3
20
לשיתוף אנשים במחלה. אם זה ידידים, חברים, בעבודה. מה הייתם ממליצים, לשתף או לא?
לצפיה ב-'לדעתי מי שלא צריך לדעת שלא ידע'
לדעתי מי שלא צריך לדעת שלא ידע
13/06/2019 | 21:01
1
25
אין בשביל מה לפרסם את זה. זה לא יתרום כלום ויכול יותר להזיק. יש מספיק אנשים רעים וטיפשים בעולם הזה. ומי שכן צריך לדעת אז כמובן שאין ברירה וצריך לספר.
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
14/06/2019 | 18:39
13
גם אני חושבת באותו הכיוון. למרות שאני מקבלת עיצות לספר ולהפתח ולא לשמור בבטן ועוד ועוד מילים יפות. אבל המציאות היא דבר אחר.

לצפיה ב-'שיתוף אחרים במחלתך.'
שיתוף אחרים במחלתך.
24/06/2019 | 11:26
10
מה שברור כיום ואף שנים רבות הוא:1.רבים מתוך חולי מחלות מעי דלקטיות הם אנשים מופנמים.שומרים על הפרטיות ומושפעים מאד מפגיעה בפרטיותם.הקשר של  הפסיכוסומאטי (גוף ונפש) הוא מאד חזק אצלם ועקב כך מצבים נפשיים משפיעים מאד על מחלתם.מכאן ששחרור מתחים והמנעות ממצבי עקה(סטרס) היא מאד חשובה בעבורם.וכידוע שמירת סוד וסגירות הם לאנשים מסוג זה כרוכה לבזבוז משאבי אנרגיה גדולים.כמו שאמר כאן משהוא.לא צריך להסתובב עם שלט "יש לי קוליטיס או קרוהן" .אבל לדעת את מי לשתף ואת מי לא.לדעת עם להתיעץ ועם מי לא. כי זה עוזר מאד וזה יכול להזיק מאד אם סוגרים הכל בפנים.נכון שלא כולם מפנימים זאת בשנים הראשונות של המחלה ורבים משלמים על כך מחיר לא קטן.מי יותר ומי פחות.בכל זאת מדובר במחלות שמתפרצות בשנים ובגיל הכי קריטי בהתפתחות והן "נגנבות באכזריות" מאיתנו.מי יותר או מי פחות.
בהצלחה
לצפיה ב-'פתרון קונקרטי ראשון מסוגו!!!!!'
פתרון קונקרטי ראשון מסוגו!!!!!
29/05/2019 | 12:13
2
52
שלום, שמי הוא עוז ודוד שלי סבל ממחלת הקרוהן במשך 8 שנים וממש הגיע למצב שלחיות כבר לא היה בראש מעייניו, ניסינו הכול! 100 בתי חולים ומאות דוקטורים שונים, קולונוסקופיה חדשה בכל חודש שבכל פעם מחדש מראה שאין שיפור מה ששבר אותו מנטלית כמעט לגמרי, לפני ארבעה חודשים הגענו למקום ששמו ''אריאל צמחי מרפא''
מרפאה קלינית חדשה בכפר סבא שבא הטיפול הוא טבעי מצמחים.
כשהגענו לשם הם אמרו לנו שתוך ארבעה טיפולים הכאב ייעלם, והתיאבון יחזור וכך גם היכולת לאכול, ואחרי 15-20 טיפולים המחלה תיעלם לגמרי!
היה מאוד קשה להאמין בזה אבל אחרי שניסינו הכול לא יכולנו לוותר על ההזדמנות, הלא ייאמן קרה! חודשיים וחצי לאחר התחלת הטיפולים הקולונוסקופיה מראה שאין!! דלקת במעי בכלל!!
לדוד שלי הייתה דלקת המעי באורך 17 סנטימטר ועכשיו הדלקת נעלמה לגמרי!!!!! שווה כל רגע, היחס שם חם,והשינוי מורגש מהטיפול הראשון! יש לי סרטון של מטופל קרוהן שלהם שהם שלחו לי שהוא מדבר אל המצלמה ומסביר בדיוק את התהליך שהוא עובר, אני מוכן לשלוח את הסרטון למי שמעוניין, אני יודע מהי רמת הסבל של המחלה ואני שמח להודיע לכם שיש פתרון! מוכח! ומובטח! כשתגיעו לשם תקבלו התחייבות שאם אין שיפור במחלה הם מחזירים לכם את הכסף!!!! ממש אין מה להפסיד, מי שמעוניין לשמוע עוד לגבי זה מוזמן לשלוח לי הודעה אל הטלפון 0527979852 ואני אקשר אתכם אל הקליניקה.
רפואה שלמה לכולם ויום טוב
לצפיה ב-'אף אחד לא עובר קולונוסקופיה כל חודש....'
אף אחד לא עובר קולונוסקופיה כל חודש....
01/06/2019 | 23:29
1
26

לצפיה ב-'סליחה שאני זהירה,,לחשוב טוב טוב לפני שעושים צעד כזה יש המון '
סליחה שאני זהירה,,לחשוב טוב טוב לפני שעושים צעד כזה יש המון
25/07/2019 | 13:48
5
שרלטנים בשוק,,,אולי זה אופיי אבל עדיף על להפגע
לצפיה ב-'מכירת מודולן'
מכירת מודולן
29/04/2019 | 15:21
1
26
שלום
נשאר לי קצת מודולן
תוקף 08/2019
ערד
לצפיה ב-'מודולן'
מודולן
03/05/2019 | 09:02
23
עברתי לפני שנה וחצי טיפול במודולן. לא עזר לי כלום.
לצפיה ב-'תרופות/טיפות הרגעה'
תרופות/טיפות הרגעה
07/04/2019 | 10:53
5
44
בעלי חולה כבר 10 שנים בקוליטיס
לאחרונה הוא עצבני מאוד מתפרץ על כולם ולא מרגיש טוב
האם ישנם תרופות/טיפות שלא ישפיעו על הקוליטיס שהוא יכול לקחת על בסיס קבוע ע"מ שיהיה יותר רגוע.
תודה
לצפיה ב-'נסו להתרחק'
נסו להתרחק
07/04/2019 | 12:39
44
מחומרים כימים. אין כמו לצאת לטייל בטבע בשביל להיות יותר רגוע.
לצפיה ב-'טיפות הרגעה'
טיפות הרגעה
08/04/2019 | 19:16
32
כחולת קוליטיס 7 שנים וכמטפלת (נטורפתית והרבליסטית קלינית) צריך להיות שילוב של צמחי מרפא וטכניקות הרפיה.  זה דורש התגיסות לתהליך וקבלת אחריות על מצבו הרפואי. כאשר יש רגרסיה יש לעיתים דכדוך /עצבנות והרגשה של יאוש. מה שמעודד שזה זמני ויש אור בקצה המנהרה. 
תרופות/טיפות הרגעה
09/04/2019 | 08:43
21
להשגת המטרה :יצירת סביבה רגועה עבורו במיוחד בתקופה שהמחלה מתלקחת.בעייקר בהתלקחות קשה.הרבה הבנה .אמפתיה ותמיכה.אלה תנאים מוקדמים לכך שתרופות מכל סוג יועילו.מנסיון רב שנים שילוב של שני הדברים הם הנוסחה המנצחת.
תרופות/טיפות הרגעה
30/04/2019 | 11:20
1
13
מרכיב חשוב בהחלמת והשגת רמיסיה במחלות מעי דלקתיות מלבד נטילת תרופות הוא סביבה רגועה ומרגיעה של החולה.תמיכה נפשית ומניעת מצבי עקה (מצבי סטרס) מהחולה .צריך להבין שהחולה נמצא במילכוד שמחמיר את מצבו כל עוד המחלה פעילה מצבו הנפשי מתדרדר וככל שהמצב הנפשי מתדרד המצב הפיזי מחמיר ומחלה נעשית יותר פלומיננטית.פה לך יש תפקיד חשוב ומכריע  בסיכוי שלו לצאת מהלופ הזה ושיפור מצבו במתן סיוע .הן בתמיכה מסוגים שונים.בהרגעה ועידוד.ביצירת תקווה וליווי בעיקר בתקופות הקשות. שמצריכות התאמת התזונה למצבים אלה וכרוכה בעמל רב .ככל שצוברים ניסיון עם המחלה ולאורך שנים.מתבהר עד כמה הקשר נפש גוף חזקים במחלה כמו ברוב המחלות האוטואימוניות (כ 84) ולומדים איך להתמודד איתה .הבעיה שהמחלה מופיעה בגיל צעיר והשנים הכי יפות מחיי החולה מתבזבזות עד שיורד האסימון.מומלץ בתחילה לפני נטילת כל מיני רגיעונים למיניהם.להשתתף בסדנאות או אחד על אחד של מומחים בתחום .כדי להפנים את הקשר הזה גם כדי למנוע את ההתכחשות העיקשת לקשר שבין הנפש לגוף  הקיימת בשנים הראשונות של המחלה.                    בהצלחה.
לצפיה ב-'הטוב ביותר להתיעץ עם רופא אהיו זהירים-הגוף שלנו יקר לנו'
הטוב ביותר להתיעץ עם רופא אהיו זהירים-הגוף שלנו יקר לנו
25/07/2019 | 13:51
2
לצפיה ב-'כמה זמן לתוצאות קלפרוטקטין'
כמה זמן לתוצאות קלפרוטקטין
27/03/2019 | 13:45
2
76
שלום.
עשיתי בדיקת קלפרוטקטין לפני ארבעה ימים ועדיין לא קיבלתי תשובה. מישהו יודע כמה זמן בערך עד שמקבלים תוצאות לבדיקה? האם זה אמור להיות מיידי כמו בדיקת צואה רגילה או לוקח זמן?
לצפיה ב-'עניין של כמה ימים'
עניין של כמה ימים
29/03/2019 | 09:25
22
לצפיה ב-'קלפרוטקטין משך הבדיקה.'
קלפרוטקטין משך הבדיקה.
09/04/2019 | 08:37
34
הבדיקה דיי מהירה.בתלות במעבדה המבצעת ומספר הבדיקות.הם בדרך כלל לא בודקים כמויות של דגימה קטנות.צוברים במקרר עד לכמות מספקת.לשמחתינו התחילו ליבא לאחרונה לארץ ערכות בדיקה ביתיות(עד לאחרונה היה ניתן לרכוש רק בחו"ל ובכמויות מסחריות)
.https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5431706,0...;
אבל לא להסתמך רק עליה.אמנם בדיקה טובה אפילו מבדיקת הCRP  שמבצעים בבדיקות הדם.אבל היא לא עומדת בפני עצמה .יש להעזר בפרמטרים נוספים בקביעת התלקחות של מחלת המעי הדלקטית.
לצפיה ב-'ייעוץ תזונתי לחולי קרוהן'
ייעוץ תזונתי לחולי קרוהן
17/03/2019 | 06:58
4
60
ייעוץ תזונתי הכולל גם תוספי תזונה ייחודיים לרמיסיה ארוכה
054-2344412
לצפיה ב-'תוספים גורמים'
תוספים גורמים
17/03/2019 | 14:33
1
54
לחור בכיס ולא עוזרים.
לצפיה ב-'עידו אתה צודק זה כבר לא חור בכיס , כי הכיס נעלם'
עידו אתה צודק זה כבר לא חור בכיס , כי הכיס נעלם
25/07/2019 | 13:56
לצפיה ב-'יעוץ נטורפתי לחולי מעי דלקתי (קרוהן קוליטיס)'
יעוץ נטורפתי לחולי מעי דלקתי (קרוהן קוליטיס)
08/04/2019 | 19:50
21
נטורפתית הרבליסטית קלינית וחולת קוליטיס לא בהכרח בסדר הזה, מאמינה כי צריך לשנות אורח חיים , דרך תזונה , צמחי מרפא , שיטות לניהול הסטרס, פעילות גופנית מותאמת רק כך ניתן להגיע לרמיסה ארוכה. 
לצפיה ב-'ושוב להזהר מהצעות יש הרבה פרסומות קחו זאת בחשבון'
ושוב להזהר מהצעות יש הרבה פרסומות קחו זאת בחשבון
25/07/2019 | 13:54
2
לצפיה ב-'קרוהן'
קרוהן
12/03/2019 | 14:50
2
57
שלום,
ביתי בת 21 חולת קרוהן ,בחצי שנה האחרונה בהתלקחות ומדממת ,בקולונוסקופיה נמצא דלקת חריפה פוליפים ובצקת ..הרופאה חושבת שכדאי לעבור ליומירה משום שהיא פיתחה נוגדנים לרמיקייד והתרופות היחידות שנשארו הן בזריקות 
יש לציין שהיא מפחדת מזריקות (ניסתה בעבר)וכרגע החליטה להשאר במצב הזה ולזרוק פס
אני מודאגת מאוד ואיני יודעת איך לפעול הלאה ,איך משכנעים להזריק ,נפשית זה קשה לה ואינה מוכנה ללכת לאיש מקצוע .
תודה מראש לכל העונים שרון.
לצפיה ב-'אשמח להמליץ '
אשמח להמליץ
12/03/2019 | 15:04
52
היי שרון, ראשית כל, חשוב לי לאחל בריאות ורפואה שלמה לבתך. לפי מיטב הבנתי והכרותי, אני יודע שיש קשר בין המחלה לבין בריחת סידן. במידה וסידן יוכל לסייע, אשמח להמליץ לך על תוסף הסידן האמורפי דנסיטי... הוא ממש גרם לפלאים בקרב אנשים בסביבתי הקרובה. 
לצפיה ב-'המלצה על רופא גסטרו'
המלצה על רופא גסטרו
01/03/2019 | 21:26
63
מחפש רופא באזור הצפון
ד"ר גולדשטיין עומר מכירים ?
לצפיה ב-'קוליטיס'
קוליטיס
20/02/2019 | 01:18
3
65
חברים לילה טוב אני צריכה המלצות על פרופסורים הכי טובים שיש לקוליטיס במצב קשה מאוד זה דחוף אשמח אם אקבל עזרה 
לצפיה ב-'רופאים מומחים.'
רופאים מומחים.
20/02/2019 | 11:38
1
66
על פי ניסיוני מזה כמה עשורים עם קוליטיס.אומר כך:כדאי ואף רצוי מדיי פעם להתיעץ עם מומחה .מאחר שמדובר במחלה כרונית.לרוב רב מערכתית .קוליטיס היא "מתנה " שנאלצים לחיות איתה שנים רבות.יכולה להופיע בעוצמות שונות עם עליות וירידות.צריכים "לתקוף" אותה במישורים רבים לפחות בתקופות סוערות ומידת השפעתה על חייך מצויה בתלות רבה באישיותך וברמת מופנמותך(ומניסיון.רבים מהחולים מופנמים.מתקשים להתמודד עם החיים התובעניים והמטורפים של החיים במערב).מכאן שחשוב שכל עוד לא הושגה יציבות במצבך .מה שהרפואה מכנה רמיסיה  או תקופה סוערת (פלומיננטית) .רצוי שתתיעץ עם רופאים בכירים.כשתתיצב בחר לך רופא כלבבך במכון ובבית חולים קרוב למקום מגוריך (חשוב) .תשתדל גם ללכת לקבוצות תמיכה כאלה כמו שלי עדי זוסמן.פסיכולוג גם מבורך כי למחלה יש בסיס רחב של השפעה פסיכיסומאטית כמו רוב המחלות האוטואימוניות(כ 84).כלל ברזל.כשאתה בתקופה סוערת תשמור על דיאטה קפדנית .כשאתה ברמיסיה תאכל כל מה שאתה אוהב .כשאתה בדאון .אל תחשוש להסתייע בטיפולים משלימים .תצפה בסרטונים של דוקטור גליה מאירי שלדעתי הם נכס למה שחולי IBD צריכים לצפות מרופא משפחה ומעצמם.כיום שלל התרופות שפותחו נותנים מענה מצויין.בזמני היה רק את הסאלזופירין.שכשלעצמו הוא מצויין וכל עוד הוא מחזיק את החולה ברמיסיה .חבל לעבור לתותחים החזקים הביולוגיים שהם מצויינים אך בצידם גם חסרונות לא קטנים בטווח ארוך.
לצפיה ב-'מה הבדל בין קוליטיס לקרוהן??'
מה הבדל בין קוליטיס לקרוהן??
25/07/2019 | 13:59
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
21/02/2019 | 10:00
47
לצפיה ב-'קוליטיס '
קוליטיס
20/02/2019 | 01:15
39
לצפיה ב-'המלצה על רופא גסטרו'
המלצה על רופא גסטרו
29/01/2019 | 11:41
2
66
שלום אשמח לשמוע המלצות על גסטרו טוב ומומחה מקופת חולים לאומית שעושה גסטרוסקופיה, אם לא אשמח לקבל חוות דעת על רופא פרטי מומחה וטוב.

לצפיה ב-'המלצה על רופא.'
המלצה על רופא.
29/01/2019 | 19:36
81
לא יכול לעזור בנושא הזה אבל אני יכול להגיד שאני לא ממליץ על פניה לרופאים מומחים באופן פרטי כי פשוט חבל על הכסף. זאת דעתי.

לצפיה ב-'דר' רוויטל קריב '
דר' רוויטל קריב
08/04/2019 | 19:29
25
מעולה ומוכנה במידה ויש נכונות לשקול אפשרות של טיפול טבעי 
לצפיה ב-'שלום אני אחרי קולונוסקופיה מבקש קצת הסבר למצבי בבקשה '
שלום אני אחרי קולונוסקופיה מבקש קצת הסבר למצבי בבקשה
26/01/2019 | 11:09
2
92
שלום  היום עברתי את הבדיקה עכב דימום בצואה ובניגוב שנמשך 3 שבועות ..וריבוי יצאות .. בבדיקה הרופא רשם ככה 
דלקת קשה מרקטום עד לצקום .דלקת קשה אף יותר עד כפף הטחול .אליאום סופי עם מספר אפטות .נלקחו דגימות מהאיליואם סופי ומהקולון ...
הבחנה : m/p ulcerative colitis 
(556)
אני מבין שהמצב לא מי יודע מה אבל כמה אני במצב מסוכן לדעתך דוקטור הוא אמר שעוד שבועיים יהיה תשובות כדי לדעת אם זה קוליטיס בטוח .. 
השאלה שלי כמה אני במצב מסוכן ?
האם יכול להיות שסרטן גם חלק מהבדיקה ששלחו בעצם..נכון להיום אני סובל משלשול דמי כבר 3 שבועות ויצאיות רבות בשרותים בין 10 14. ביום .. אז רציתי לדעת כמה המצב שלי בעייתי לפי התיאור של הרופא גם  

לצפיה ב-'קודם כל תרגע יהיה בסדר.'
קודם כל תרגע יהיה בסדר.
26/01/2019 | 21:04
68
הפורום הוא פורום תמיכה ואינו מאוייש על ידי רופא. עושה רושם שמדובר בקוליטיס על פי מה שאובחן לפחות בנתיים. ממליץ לך להתחיל מכאן.
לצפיה ב-'תשאל באתר דוקטורס'
תשאל באתר דוקטורס
25/07/2019 | 14:03
לצפיה ב-'מודלן'
מודלן
20/01/2019 | 19:29
3
61
הי אני לוקחת מודלן כתזונה מלאה זה קשה לי אני גם צריכה לעבור ניתוח ומפחדת מסטומה
לצפיה ב-'מודולן'
מודולן
20/01/2019 | 19:43
43
אם זה קשה לך אז למה את עושה בה שימוש? תעשי מה שטוב לך.

לצפיה ב-'ניתוח'
ניתוח
22/01/2019 | 07:59
48
האם ניסית דרכים אחרות להתמודד. אולי תוכלי להמנע מניתוח.
לצפיה ב-'מודולן בקלות'
מודולן בקלות
24/01/2019 | 15:18
33
גם אני צרפתי מודולן כתזונה בלעדית למשך חודשיים. היה לי ממש קשה לסבול את הטעם שלו ולכן לפני ואחרי כל פעם ששתיתי ממנו שתית מיץ תפוחים טבעי ללא תוספות, אח״כ עברתי למיץ אננס. יש לחברת b&d בקופסת שימורים ללא תוספת סוכר.
המון הצלחה!!!
לצפיה ב-'ריבוי יצאיות עם לא מעט דם מעל שבועיים'
ריבוי יצאיות עם לא מעט דם מעל שבועיים
19/01/2019 | 11:55
1
53
שלום אני עם רוביו יצאיות דמיות מעל שבועיים אני בן 32 עשו לי בדיקה עם אצבע לא ראו טחורים הייתי גם באיכילוב בגלל הדם  עשו לי בדיקת דם הכל יצא תקין למעט crp 16 .. אמרו לי שכניראה מדובר על מעי דלקתי .. השאלה שאם אכן זה נכון  זה חייב להיות קוליטיס או קרוהן ? או שיכול להיות מעי דלקתי קל יותר  משהו שאפשר לטפל יותר בקלות ..  תודה מראש 
לצפיה ב-'ריבוי יציאות'
ריבוי יציאות
20/01/2019 | 12:33
50
על פי תאורך נשמע כמו מעי דלקתי. כמובן שיש גם צורך בקולונוסקופיה על מנת לאבחן בוודאות. במידה ומדובר בקוליטיס או בקרוהן אבחנה זאת אבחנה, ומערכת הרפואה מחליטה לטפל בדרך שהיא רואה לנכון ומסלול הטיפול הוא די זהה. עד כמה הוא יעיל זאת כבר שאלה אחרת. ממליץ לך בתור התחלה לקרוא את זה.
לצפיה ב-'חוות דעת רופא'
חוות דעת רופא
09/01/2019 | 10:30
2
106
שלום 
אשמח להמלצות על פרופסור שומרון בן חורין או ד"ר אייל גל  בתחום בדיקת גסטרוסקופיה / קולונוסקופיה.
תודה 
לצפיה ב-'אינני מכיר אותם אישית'
אינני מכיר אותם אישית
09/01/2019 | 19:37
60
אבל שניהם נראים מקצוענים שלא למדו לעשות את מה שהם עושים באוניברסיטה עלומת שם ובהתכתבות. מאמין שזה לא מה צריך להדאיג אותך.
לצפיה ב-'על הראשון שמעתי שהוא נהדר'
על הראשון שמעתי שהוא נהדר
08/02/2019 | 17:12
26

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ