לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פייסבוק ורשתות חברתיות - תמיכה

פורום פייסבוק ורשתות חברתיות נועד לשאלות, הערות, הארות, דיונים ושאר ירקות בכל מה שקשור לעולם הרחב של רשתות חברתיות.
כולנו מכירים את פייסבוק אולם יש עוד עולם גדול של רשתות אחרות ששווה להכיר.
מוזמנים בשמחה לכתוב, לשאול, לשתף ולתרום מהידע והנסיון שלכם.
לפני שמתחילים, כמה בקשות:
בבואכם לשאול שאלה בפורום, אנא ציינו את הנתונים הבאים:
סוג הדפדפן (כרום, אקספלורר וכו')
שפת הפייסבוק
מערכת ההפעלה של המחשב ושפה.
האם מדובר בפרופיל פרטי, בדף אוהדים או בקבוצה
במידה ומדובר על אפליקציה סלולרית, אנא ציינו את סוג המכשיר ומערכת ההפעלה 
אנא ציינו מה הבעיה, האם מתקבלת הודעה כלשהי ומה תוכנה, מה ניסיתם לעשות על מנת לפתור את הבעיה וכל נתון אחר שיכול לעזור לנו - "לא עובד לי" לא נותן לנו הרבה מידע.
אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו. גם אנחנו.
שימו לב כי ניקוי קוקיז וקבצים זמניים פותר חלק ניכר מהבעיות - מומלץ לנסות.
אנחנו נמצאים פה רוב היום (ויבורך ממציא הסמארטפון והטאבלטים) ולכן אין צורך להקפיץ הודעות.
נבקש לא להעלות השתתפות בהגרלות וכדומה.
מוזמנים כמובן גם לפתוח דיונים, להעלות לינקים מעניינים וכו' ולא רק לשאול שאלות.
תודה על שיתוף הפעולה ושתהיה לכולנו גלישה נעימה  

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פייסבוק ורשתות חברתיות - תמיכה

פורום פייסבוק ורשתות חברתיות נועד לשאלות, הערות, הארות, דיונים ושאר ירקות בכל מה שקשור לעולם הרחב של רשתות חברתיות.
כולנו מכירים את פייסבוק אולם יש עוד עולם גדול של רשתות אחרות ששווה להכיר.
מוזמנים בשמחה לכתוב, לשאול, לשתף ולתרום מהידע והנסיון שלכם.
סוג הדפדפן (כרום, אקספלורר וכו')
שפת הפייסבוק
מערכת ההפעלה של המחשב ושפה.
האם מדובר בפרופיל פרטי, בדף אוהדים או בקבוצה
במידה ומדובר על אפליקציה סלולרית, אנא ציינו את סוג המכשיר ומערכת ההפעלה 
אנא ציינו מה הבעיה, האם מתקבלת הודעה כלשהי ומה תוכנה, מה ניסיתם לעשות על מנת לפתור את הבעיה וכל נתון אחר שיכול לעזור לנו - "לא עובד לי" לא נותן לנו הרבה מידע.
אנחנו נמצאים פה רוב היום (ויבורך ממציא הסמארטפון והטאבלטים) ולכן אין צורך להקפיץ הודעות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 יש לכם שאלות על פייסבוק, טוויטר, לינקדאין או כל רשת חברתית אחרת? מוזמנים לשאול בפורום שלנו!
לפני שמתחילים, אנא קראו את אודות הפורום וציינו את הנתונים הרלוונטיים. תודה 
המשך >>

לצפיה ב-' אנא קראו לפני פרסום שאלה '
אנא קראו לפני פרסום שאלה
20/07/2017 | 19:54
1
* סוג הדפדפן (כרום, אקספלורר וכו')
* שפת הפייסבוק
* מערכת ההפעלה של המחשב ושפה.
* האם מדובר בפרופיל פרטי, בדף אוהדים או בקבוצה
* במידה ומדובר על אפליקציה סלולרית, אנא ציינו את סוג המכשיר ומערכת ההפעלה
* אנא ציינו מה הבעיה, האם מתקבלת הודעה כלשהי ומה תוכנה, מה ניסיתם לעשות על מנת לפתור את הבעיה וכל נתון אחר שיכול לעזור לנו - "לא עובד לי" לא נותן לנו הרבה מידע.
לצפיה ב-' תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים '
תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים
20/07/2017 | 09:05
2

החופש הגדול בעיצומו וחלקנו מחפשים תעסוקה לקטנטנים חסרי המעש כדי לשבור את השגרה החלטנו לפנק אתכם ב- 15 כרטיסים לפסטיבל תיאטרון הבובות הבינ"ל 2017, בילוי משפחתי קסום עם הילדים או הנכדים כמובן 

איך זוכים פשוט מאוד
כותבים בשירשור התחרות רעיון משלכם לפעילות מיוחדת עם הילדים בחופש הגדול

שיהיה בהצלחה והמשך קיץ מהנה
לצפיה ב-' לשוש, אני מודאג:'
לשוש, אני מודאג:
17/07/2017 | 09:08
5
15
שוש בוקר טוב. האם את אולי בחופשה?  אני מודאג.
השמיעי קול בבקשה.  וכוונתי כמובן שתכתבי משהו בפורום כדי שנדע שהכל בסדר.
 המשך יום נעים.
לצפיה ב-'היא אכן בחופשה, חוזרת בתחילת השבוע הבא.'
היא אכן בחופשה, חוזרת בתחילת השבוע הבא.
19/07/2017 | 14:53
4
6
לצפיה ב-' תודה רבה tomco :'
תודה רבה tomco :
19/07/2017 | 15:19
3
12
  תודה לך tomco  .  האם הייתה כאן אולי הודעה של שוש על כך שהיא תהיה בחופשה וזה אולי עבר לדפים האחוריים?
לצפיה ב-'אכן הייתי בחופשה'
אכן הייתי בחופשה
20/07/2017 | 19:54
2
3
לא היתה הודעה אבל Tomco מילא את מקומי בכבוד
לצפיה ב-' וואוו, ברוכה השבה לפורום '
וואוו, ברוכה השבה לפורום
20/07/2017 | 20:37
1
5
ברוכה השבה לפורום שוש
אני שמח שאפילו הקדמת לשוב לכאן כיוון ש- tomco. חשב שתחזרי רק בשבוע הבא. Tomco  כנראה ראה מאוחר יחסית את השאלה שלי והשיב.   לא חשוב מה היה והחשוב שאת כאן וההיעדרות שלך הייתה בגלל סיבה חיובית.
קפצה לי במערכת הזיכרון במוח התראת דאגה במחשבה איפה את ועכשיו זה הסתדר 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
20/07/2017 | 20:54
לצפיה ב-'חסימה מקבוצה?'
חסימה מקבוצה?
17/07/2017 | 17:39
1
14
אחת הקבוצות בה אני חבר "נעלמה לי" מהפייסבוק.
לא רואה את הקבוצה גם בחיפוש של שמה.
האם זה אומר שנחסמתי מהקבוצה? מעניין... ללא כל התראה וללא כל סיבה סבירה.

איך מאתרים בקבוצה את מנהל הקבוצה? היכן זה רשום?
לצפיה ב-'אין דבר כזה להחסם מקבוצה, יש להיות חבר בקבוצה או לא.'
אין דבר כזה להחסם מקבוצה, יש להיות חבר בקבוצה או לא.
19/07/2017 | 15:00
5
קבוצות מחולקות לשלוש קטגוריות בפייסבוק:
1. קבוצה ציבורית - אותה כל אדם יכול לראות, הן את הקבוצה בחיפוש והן את תוכנה והחברים בה.
2. קבוצה סגורה - אותה כל אדם יכול לחפש, אך לראות את תוכנה והחברים בה רק אדם שנמצא בה כחבר.
3. קבוצה סודית - אותה אך אדם לא יכול לחפש ואף אדם לא יכול לראות את תוכנה אלא אם הוא חבר בה.

מכאן, כלפי הקבוצה עליה דיברת יתכנו שתי אופציות אפשריות:
האחת - יתכן והקבוצה היא קבוצה סודית (ראה 3 למעלה, כזו שרואה רק מי שחבר בה) והוסרת ממנה, במצב כזה לא תוכל לראות אותה גם בחיפוש, אלא אם יוסיפו אותך אליה בחזרה.

השניה - יתכן והקבוצה נסגרה לחלוטין והוסרה, ולכן אין לך אפשרות למצוא אותה או לראות את תוכנה.
לצפיה ב-' שאלה על העלאת קישורים בפייסבוק'
שאלה על העלאת קישורים בפייסבוק
15/07/2017 | 21:13
4
16
שבוע טוב לכם: הדברים שאכתוב עליהם קורים לי רק באתר אינטרנט גדול וידוע הנקרא "עיתונות יהודית היסטורית" . כדי להסביר את השאלה, אצרף קישור וצילום מסך:
1.  הנה קישור אמיתי לכתבה ישנה על "ירח" הנמצאת באתר הנ"ל שבתפוז עולה כפי שאתם רואים מצוין ככתובת כחולה לחיצה: http://bit.ly/2ulCc0Z ;

2.  אני מצרף צילום מסך במצב העלאת הקישור הנ"ל בקבוצה סגורה בפייסבוק בה אני משתתף, וכאשר אני מצרף בקבוצה הסגורה או גם בקבוצה  פתוחה ויתכן שגם בפוסט דף הבית שלי שאת זה לא ניסיתי, את הקישור,  עולה לי במקום קישור רגיל של כתובת כחולה,  מין מלבן הניראה כמעט ריק מלבד מספר מילים , אבל בלחיצה על המלבן , הוא  מעלה את הדף ממש כמו קישור רגיל כחול.  בקיצור, התיבה כאילו מחליפה את הקישור הכחול.
> זה קורה לי כמעט בכל קישור מאתר העיתונות ,שאני מעלה בפייסבוק, וזה בעייתי כיוון שגולשים לא רואים קישור כחול וחושבים שמדובר בתקלה בגלל שלא מופיע קישור כחול.   אני מסביר להם ללחוץ על התיבה, אבל לא כולם מבינים את זה כי מדובר במשהו מוזר יחסית שתיבה לבנה מחליפה קישור כחול.
> הנה צילום מסך,  תיראו את התיבה תחת ההודעה שלי.
 http://bit.ly/2tUPgcm ;
??? "שורה תחתונה" לשאלה שלי: האם יש דרך בה אוכל להעלות קישורים מאתר העיתונות בלי שיעלה לי קישור מוזר שהוא תיבה הניראית ריקה?
>> לבסוף הערה: אין מצב שבעלי האתר מנסים לחסום העתקה מהאתר שלהם, כיוון שהם אפילו הוסיפו אפשרות העתקת  מידע באתר שלהם באפשרות מתן כתובת למידע שהגולש בוחר, והסתבכתי עם אפשרות ההעתקה עם כתובת והם בעצמם הסבירו לי איך להגיע למצב כתובת למידע שאני בוחר, וחוץ מזה לשאלתי הם הירשו לי עוד לפני אפשרות העתקת כתובת לשמור מידע שלהם בשמורים שלי ולהוסיף איפה שאני רוצה , בתנאי שאתן קרדיט בפרסום שמם כבעלי המידע שאני מעלה.
לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
20/07/2017 | 19:56
3
3
אולי אם תתן לינק לדף אני אוכל לנסות...
לצפיה ב-' זה כך:'
זה כך:
20/07/2017 | 21:15
2
6
שוש מדובר באתר עם ים של אפשרויות ואם את לא מכירה אז יקח לך מאד הרבה זמן לקבל תוצאות חיפוש, למרות שכאשר כבר יודעים, זה קל.
אני אתן לך קישור לדף שיש לי במועדפים איתו אני עובד ואם תירצי ככה סתם מסקרנות, להכנס לדף הראשי תיראי למעלה בין הלחצנים השחורים לחצן בשם ,דף הבית".  אם לא רואים לחצנים שחורים אז צריך להקטין קצת את הרזולוציה של המסך (אני עושה זאת בלחיצה על קונטרול וסיבוב גלגלת העכבר כאילו לכיוון הגוף שלי)
> כדי לא להטריח אותך איך להגיע לקישור האמיתי שהוספתי בסעיף - 1 בהודעה שלי, כיוון שזה לוקח הרבה פעולות להגיע לזה ( אם דווקה תירצי אוכל להסביר לך מה לעשות כדי להגיע לתוצאה עם קישור)  אני מציע שתנסי להעלות את הקישור האמיתי שלי בסעיף - 1  בהעתקת הכתובת והדבקה, אם אפשר בקומונה סגורה בפייסבוק אם את משתתפת בכזו, או במקום אחר ותיראי מה את מקבלת.
1. הנה קישור לדף שבמועדפים שלי שממנו אם תירצי סתם מסקרנות שלך תוכלי להגיע לדף הבית כפי שהסברתי.  http://bit.ly/2gNLoFL
2. הנה שוה הקישור מסעיף - 1 בשאלה הפותחת . אני מעלה זאת בכתובת מלאה ארוכה כיוון שלהעלות כתובת מקוצרת בפייסבוק, מאד לא כדאית כיוון שמערכת פייסבוק חשדנית לכתובת מקוצרת ומעלה דרישות למילוי שאלות אבטחה:
 אני מקווה רק שכאן בתפוז הכתובת תעלה לחיצה כיוון שתפוז לא ממש אוהב כתובות ארוכות:
 http://jpress.org.il/Olive/APA/NLI_Heb/SharedView....

לצפיה ב-' נו ידעתי שתפוז יישתגע עם כתובת ארוכה'
נו ידעתי שתפוז יישתגע עם כתובת ארוכה
20/07/2017 | 21:24
2
אני מעלה שוב את הקישור בכתובת מקוצרת כיוון שמצד אחד פייסבוק לא אוהב כתובת קצרה אבל מצד שני תפוז לא אוהב כתובת ארוכה ויש בעיות אחרי הלחיצה על הקישור או שהקישור עולה לא פעם שחור.
 תוכל ללחוץ כאן על הכתובת המקוצרת ואם הדף יעלה כראוי העתיקי את הכתובת הארוכה בדף שיעלה והדביקי בשורת הכתובת בפייסבוק . שוב אכתוב שאני לא מציע להעלות ככתובת מקוצרת כי יש עם זה בעיות בפייסבוק:
 http://bit.ly/2ulCc0Z
לצפיה ב-' "הנה שוה" התכוונתי ל- הנה שוב'
"הנה שוה" התכוונתי ל- הנה שוב
20/07/2017 | 21:32
לצפיה ב-'שיתוף סרטון לוואטצאפ'
שיתוף סרטון לוואטצאפ
14/07/2017 | 13:01
1
4
שלום!!
אנ רוצה לשתף סרטון מהפייסבוק לוואטצאפ..איך אני משתפת?
תודה מראש...
לצפיה ב-'בהנחה והסרטון ציבורי'
בהנחה והסרטון ציבורי
15/07/2017 | 19:17
2
אז יש לך שתי אופציות -
להוריד לטלפון ולהעביר בווטסאפ או לשלוח לינק בווטסאפ
לצפיה ב-'לא מצליחה לראות פוסטים בקבוצה ציבורית מסוימת'
לא מצליחה לראות פוסטים בקבוצה ציבורית מסוימת
12/07/2017 | 21:04
1
6
יכולה לראות שם תמונות ובחיפוש אפשר לראות גם פוסטים. במקום שאמורים להיות הפוסטים יש שורות בהירות רצות. קורה רק בקבוצה הזו וניסיתי מספר דפדפנים. בסלולרי אין בעיה.
רעיונות מישהו?
לצפיה ב-'קורה מדי פעם....'
קורה מדי פעם....
13/07/2017 | 10:02
5
בדר"כ זה באג ומסתדר תוך כמה ימים
לצפיה ב-'עזרה במסנג'ר אנדרואיד'
עזרה במסנג'ר אנדרואיד
12/07/2017 | 21:37
2
8
סמסונג S8, לא יודעת איך למצוא מערכת הפעלה,  גרסת אנדרואיד 7

במסנג'ר יש אופציה להוציא ולקבל שיחות דרך האפליקציה, אני רואה מספר עולה מרגע לרגע של שיחות, בפועל שאני נכנסת לאופצית השיחות אני לא רואה הודעה לשיחות שנכנסו.
מה זה הדבר המטריד הזה??
מצ"ב תמונה.
לצפיה ב-'יש פה קטע ממש הזוי.. '
יש פה קטע ממש הזוי..
12/07/2017 | 21:41
4
המספר הזה משתנה.. רגע לפני שיצאתי מהאפליצקיה כדי לשאול את השאלה כאן, המספר עמד על 45 שיחות. 
עכשיו נכנסתי שוב, הוא עומד על 1 שיחה. 

מה פה קורה פה?
לצפיה ב-'לא ברור - אולי עוד אחד מהבאגים שלהם....'
לא ברור - אולי עוד אחד מהבאגים שלהם....
13/07/2017 | 09:25
1
לצפיה ב-'עריכת ציר הזמן בטוויטר'
עריכת ציר הזמן בטוויטר
12/07/2017 | 13:45
1
12
היי אני משתמש בטוויטר גם בדפדפן כרום במחשב וגם באפליקציה באנדרואיד, ולאחרונה ציר הזמן שלי מביא לי המון דברים שאנשים אהבו (ולא צייצו בעצמם או צייצו מחדש) וזה עושה לי המון בלגן. ז"א שהציוצים הרגילים מסודרים לפי הזמן הכרונולוגי אבל בין ציוץ לציוץ הוא מראה ללי ציוצים אחרים מזמנים שונים (יותר מאוחרים בהרבה או יותר מוקדמים בהרבה). מה אפשר לעשות? תודה רבה.

לצפיה ב-'לא מצאתי אופציה לשנות את זה'
לא מצאתי אופציה לשנות את זה
12/07/2017 | 16:06
2
לצפיה ב-'שאלה לגבי חסימה בפייסבוק'
שאלה לגבי חסימה בפייסבוק
11/07/2017 | 20:07
1
24
 לגבי חסימה בדף פייסבוק. דף אוהדים דף פייסבוק מסויים חסם אותי ולאחר מכן הסיר את החסימה בגלל שהייתי ילד טוב :)   אבל הבעיה שעכשיו אני רואה את  הפרסומים שלהם אבל לא יכול להגיב לפוסטים או לעשות לייק שזה ממש מבאס, הם מבחינתם אומרים שהם הסירו את החסימה וגם אם קרתה איזשהי תקלה במהלך ההסרה אין להם אפשרות לראות כי החסימה הייתה ממש ממזמן ומאז הם חסמו עוד מלא אנשים, הם הלכו אחורה עד כמה שאפשר ולא ראו אותי ברשימה. כמו כן כשהייתי חסום לא ראיתי את הפוסטים שלהם בקיר שלי ולאחר שהם הסירו את החסימה אני כן רואה את הפוסטים אבל שוב בלי יכולת להגיב ובלי כלום.
השאלה מה אפשר לעשות?? אני חסר אונים וממש אוהב את הדף ורוצה להשתתף בדיונים
תודה רבה לעונים
לצפיה ב-'זה לא קשור אליך'
זה לא קשור אליך
12/07/2017 | 09:03
3
הם צריכים לאפשר את זה.
אני יכולה לבדוק אצלי - מה הלינק לדף?
לצפיה ב-'בפייסבוק - מה זה # ואחריו רצף של אותיות ?'
בפייסבוק - מה זה # ואחריו רצף של אותיות ?
09/07/2017 | 17:06
1
7
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 13:05
6

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' שאלה על הטוויטר:'
שאלה על הטוויטר:
05/07/2017 | 18:48
28
20
למה הדברים הכי מעניינים נמצאים דווקא באתרים שלדעתי רחוקים מלהיות ידידותיים לגולש? 
> הנה שאלה בתקווה שתהיה לכם תשובה על כך: אנסה לצרף קישור לדף של יעקב אייכלר  אני לא מבין כך:
1. רואים הודעות. אני רוצה להגיב להודעה מסויימת. איפה לוחצים לפתיחת תגובה?
אני לחצתי על אחת ההודעות אבל אני לא ממש מבין איפה להגיב.
2. אם אני רוצה לפתוח פוסט חדש אצל אייכלר. האם זה אפשרי?
  לשמחתי גיליתי משהו לפחות: בהודעות לא רואים תאריך כתיבה (אני בכל אופן לא רואה תאריך להודעה) אבל בלחיצה על פתיחת ההודעה, מופיע התאריך.
מזל טוב argamon  הצלחת לגלות משהו בטוויטר.
סקופ קטן מצחיק: בתכנית  "האשטאג כאן אייכלר" בתאגיד השידור "כאן" אני חשבתי שהמילה "האשטאג" ,,,,,, זו מילה ציורית ביידיש שאייכלר הדתי המציא ורק היום הסבירו לי במסרים של "כאן" שמדובר בסימן # 
>> הנה הקישור. אני מקווה שיעלה כראוי:
https://twitter.com/search?q=%23%D7%9B%D7%90%D7%9F%D7%90%D7%99%D7%99%D7%9B%D7%9C%D7%A8&src=tyah
לצפיה ב-'זה לא קישור לדף'
זה לא קישור לדף
06/07/2017 | 09:08
27
17
זה קישור לכל המקומות שהופיע ההאשטאג כאן אייכלר.
עכשיו לשאלות:
1. הציור של הבועה זה המקום לכתוב תגובות
2. בוודאי - מתחת לתמונה יש tweet to או צייץ אל. זה שם.
ודבר אחרון - זה לא פוסט. זה ציוץ
לצפיה ב-' חלק הבנתי חלק לא'
חלק הבנתי חלק לא
06/07/2017 | 14:07
26
14
תודה להסבר שוש וכך:
> בענין ההסבר שלך והקישור לדף המקורי של אייכלר, אני חושב שהבנתי אותך.
ולשאר התשובות שלך:
1. לא הבנתי איזו בועה. האם ללחוץ על הבועה בתמונתו של אייכלר?
ניסיתי ללחוץ, המסך הפך לכהה והתמונה של אייכלר הופיע. הנה צילום מסך:
 http://bit.ly/2uNNAiD  ;; האם כוונתך אולי ללחוץ על  message מימין ללחצן tweet to  ?
את צודקת שזה נקרא "ציוץ" ולטעמי השם הזה "ציוץ" הוא בלבול מוח וזה פוסט קצר, ובעברית נורמלית הודעה קצרה .   אגב, בגלל שהנשיא טראמפ מרבה "לצייץ" , אני הצעתי לקרוא לו הציפור טראמפ.

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
06/07/2017 | 14:15
25
12
לגבי שאלתך השניה - tweet to זה לפרסם אצלו ציוץ (זו היתה שאלתך השניה מהבוקר).
message זו הודעה פרטית.
אני לא יודעת על מה לחצת כדי לקבל את הגדלת התמונה אבל העל מנת לכתוב תגובה יש ללחוץ על הבועה מצד שמאל מתחת לציוץ
לצפיה ב-' שוש, תוכלי בבקשה להעלות צילום מסך? ועוד הערה:'
שוש, תוכלי בבקשה להעלות צילום מסך? ועוד הערה:
06/07/2017 | 14:24
24
9
אני מצרף צילום מסך לדף שאני מקבל בקישור שלך.
יש בו בצד שמאל בועה עם תמונת אייכלר. אני לא רואה בועה אחרת. בלחיצה על הבועה עם תמונת אייכלר אני מקבל מסך חשוך. שום אפשרות לפתיחת "ציוץ":
 http://bit.ly/2uNITVT
לצפיה ב-'זו לא בועה - זו תמונה בעיגול'
זו לא בועה - זו תמונה בעיגול
06/07/2017 | 14:32
23
12
מתחת לציוץ יש מקום לתגובה (סימנתי באדום)
לצפיה ב-' יש ,שוש הגדולה:'
יש ,שוש הגדולה:
06/07/2017 | 14:50
22
12
 ידעתי שלא תוותרי עד שאבין. אז כך:
> אכן לחצתי במקום אחר לגמרי וזה על תמונת אייכלר וטוויטר הראה לי את תמונתו היפהפיה של אייכלר
> אני מצרף צילום מסך למה שמופיע אחרי הלחיצה על הבועה. מה שלא ברור לי הוא שכתוב בו reply . הרי תרגום המילה הוא "השב" אם אני מבין נכון.  זה עדיין לא פתיחת הודעה אלא תגובה לטעמי, או שבראש שלי שיטת הפוסט של פייסבוק.
> אני מחפש מצב בו אני נכנס לדף של אייכלר וכותב פתיחת הודעה שלי בלי קשר להודעות של אייכלר. ממש כמו שאני יכול להכנס לדף של חבר פייסבוק ולפתוח הודעה. 
>> לסיכום אם כך אני לא מוצא הרבה הבדל בין תגובה רגילה להודעה אצל אייכלר ובין הודעה בבועה שמבחינתי זו תגובה ולא "פתיחת פוסט".
 > הנה מה שאני מקבל בלחיצה על הבועה:  http://bit.ly/2sPEIHM
תודה לאל על שני דברים: האחד שיש אפשרות צילום מסך שעוזרת להבין כמו שהבנתי מה זו בועה לפי הצילום שלך  והחשוב יותר שיש לנו את שוש התותחית.
תודה שוש על מאמצייך הקבועים לעזור ואשמח אם תשיבי לי אם זה מה שאני צריך לקבל בלחיצה על הבועה (הצילום למעלה בהודעה זו) ואם אפשר התייחסות לדבריםן שאני כותב בהודעה הזו.
לצפיה ב-'אני עניתי על זה'
אני עניתי על זה
06/07/2017 | 15:40
21
10
אתה שאלת שני דברים -
1. "אני רוצה להגיב להודעה" - זו הבועה ששלחתי ומה שהראית בצילום הנוכחי
2. "אני רוצה לפתוח פוסט חדש" - זה בלחיצה על tweet to בצד שמאל מתחת לתמונתו של אייכלר
לצפיה ב-' אז כך:'
אז כך:
06/07/2017 | 16:21
20
9
או קיי תודה על ההבהרה וכך:
1. לאחר שקראתי את התשובה הזו שלך לחצתי על  tweet to  ובתיבה שקפצה כתבתי את המילה , ניסיון ושלחתי בלחיצה על tweet  וקיבלתי הודעה שהמסר נשלח
ממש נפלא. הוא נשלח כל כך בהצלחה שאני לא רואה אותו.
ניסיתי שוב וקיבלתי שוב הודעה שהמסר נשלח. לא דובים ולא יער! אין סימן וזכר לדברים אשר שלחתי.   נכנסתי מחדש לדף ואין כלום. 
 הללויה טוויטר אתם מתחרים רציניים לחוסר הידידות של פייסבוק
עוד שאלה שוש. אם כך מה הלחצן הכחול הזה  message ?
לצפיה ב-'טוב - זה אכן לא כמו בפייסבוק'
טוב - זה אכן לא כמו בפייסבוק
06/07/2017 | 16:34
19
18
זה לא מופיע בדף הראשי שלו אלא רק כשמחפשים לפי שם
Message - הודעה פרטית
לצפיה ב-' שוש הפעם לא הבנתי כלום:'
שוש הפעם לא הבנתי כלום:
06/07/2017 | 17:20
18
12
הבאת למרבה הפלא  קישור לדף שאני רואה בו הודעה אחת שלי .
> יש גם הודעה של אייכלר בשם תודה על הפירגון ואין לי מושג האם זה בשבילי כיוון שכתבתי לו בעבר שבחים קטנים על תוכניתו בניסיון משלוח.
> שוש את כבר מכירה אותי . אני לא אבין אם לא תסבירי בצעדים איך להגיע להודעה שלי, בצורה של  1. הכנס לטוויטר. 2. לחץ על זה וזה. 3. פתח את זה וזה.
מה המילים שכתבת לי " Message - הודעה פרטית "?  לצערי לא הבנתי כלום.
>> שוש , הסבר שלך בהדגמה לפי צעדים יסביר לי את העניין כמעט בטוח.
?? אגב, איך זה שאני רואה תגובות של אחרים ואת שלי לא?
>> אין לי מושג מה זה לחפש לפי שם. איפה לחפש? האם בתיבת החיפוש? מה לכתוב?
לצפיה ב-'קצת מסובך להסביר אבל אנסה'
קצת מסובך להסביר אבל אנסה
07/07/2017 | 11:37
17
8
ראשית - הכי חשוב לזכור שטוויטר ופייסבוק הם שני דברים שונים. טוויטר לא פועל כמו פייסבוק.
ולשאלות -
1. ההודעה של אייכלר "תודה על הפרגון" מתייחסת להודעה של רפי הנמצאת בריבוע מתחתיה (מצ"ב צילום מסך)
2. לגבי הציוצים שלך (או של אחרים) - יש להכניס את השם של אייכלר עם ה - @ בתיבת החיפוש למעלה מימין - מצ"ב צילום מסך
3. שאלת "מה הלחצן הכחול הזה  message" - לזה עניתי שזו הודעה פרטית  

לצפיה ב-' לשוש תודה וכך:'
לשוש תודה וכך:
07/07/2017 | 13:03
16
9
> ראשית דווקא קל היה לי להבין את ההסבר שלך בעניין הכנסת השם של אייכלר עם @  וקיבלתי דף דומה לדף הקודם בקישור שלך בו אייכלר מודה למישהו ואני מבין לאחר ההסבר שלך שהוא השיב למישהו אחר, אבל אני לא מצליח למצוא מה שאני כתבתי בשתי הודעות דומות בכותרת "ניסיון משלוח"   ניסיתי לחפש גם בשיטת מובנת המחשב בהדגשת צבע  אחרי הלחיצה על  F3   והקלדת מילה ( אני מאמין שאת מכירה את שיטת הדגשות הצבע) ובדף יש הכל חוץ,,,,, מההודעות שלי.
> בעניין mesage  אכן ענית לי. סליחה לא שמתי לב.  כאשר אני כבר ב"ג'ננה" של כעס על משהו שלא הולך לי , אני לא מספיק מרוכז.
לצפיה ב-'בקישור שנתתי'
בקישור שנתתי
08/07/2017 | 10:32
15
6
חיפוש עם F3, מעלה 5 תוצאות שלך.
וחוץ מזה - אין צורך לכעוס - אני רק מנסה לעזור
לצפיה ב-' שוש, לא התכוונתי חלילה אלייך בתשובה:'
שוש, לא התכוונתי חלילה אלייך בתשובה:
08/07/2017 | 17:18
14
8
וואוו, שוש ,חס וחלילה, לא התכוותי לרגע עלייך בעניין הכעס. הייתי המום מתשובתך שאולי חשבת כך.   שאני חלילה אכעס עלייך?  מה פתאום? ,את עוזרת להפיג כעסים.  התכוונתי שאני כועס על המצב שזה לא מסתדר לי  . ממש סליחה אם הבנת בטעות שהתכוונתי במשהו עלייך.
>> ובקשר לקישור שלך הנוכחי:  כלום!! אני לא רואה  פירור הודעה שלי. באיזה שם את מזהה הודעה שלי?  ממש יעזור צילום מסך שלך, אם אפשר בהדגשת  F3
 תודה לך
לצפיה ב-'זה הקישור'
זה הקישור
08/07/2017 | 18:32
13
11
לצפיה ב-' כלום !!!'
כלום !!!
08/07/2017 | 20:47
12
8
> אני מצרף צילום מסך לקטע דף בקישור שלך, אליו נכנסתי
 למטה לגמרי, תוכלי לראות בצד ימין מעל הסרגל את השם argamon בחיפוש של F3 שהופך לי בסיום הקלדת השם לאדום וזה אומר שהשם שהקלדתי לא קיים בדף שאני מחפש. גוללתי הרבה למטה וכלום!!
> ניסיתי בדפדפנים פיירפוקס ואקספלורר. התוצאות, כלום!! לא סימן ולא זכר לדברים שאצלך כן מצליחים:  
לצפיה ב-'בדקתי בשבילך'
בדקתי בשבילך
08/07/2017 | 21:06
11
8
גם בפיירפוקס, אקספלורר וספארי - זה מופיע בכולם.
מיד מתחת לפוסט "מה העונש על נהיגה ללא רשיון בתוקף???"
אני באמת לא יודעת למה זה לא מופיע אצלך....
לצפיה ב-' זהו שלרוב אני לא טועה בעניין בעיות'
זהו שלרוב אני לא טועה בעניין בעיות
08/07/2017 | 21:30
10
7
הנה גם עכשיו מתברר לי לצערי שהבעיות שאני כותב עליהן  הן אמיתיות באתר ולא טעויות שלי בחיפוש, למרות שיש לי לא מעט טעויות כמו החפוש שהיה עם הבועה.
>> רק לא מזמן הייתה לי בעיית האזנה להקלטות בתחנת רדיו גדולה כשהיה נדמה שהבעיה בטעויות הפעלה שלי או תקלה במחשב וגם שם התברר שהתלונות שלי היו נכונות ולא טעויות הפעלה והם תיקנו את הבעיה
> אולי ההגדרות בטוויטר שלי אחרות.  אני נרשמתי בטוויטר שנקרא משום מה טוויטר בעברית למרות ש-90 אחוז בו זה באנגלית  וסתם אני מנסה לנחש שאולי ההגדרות שלו שונות מהטוויטר באנגלית  . אנסה לצרף קישור לדף.
שוש האם יתכן שיש משהו במה שאני מנחש? ואם את חושבת שיש אז אולי תתני לי קישור לטוויטר בו את משתמשת, ואנסה להכנס דרכו ולבדוק.
>> אנסה עכשיו להעלות את הטוויטר בו אני רשום ( כוונתי לגירסה. אני יודע שיש טוויטר אחד )
הרבה תודה על המאמצים שלך שוש
 https://twitter.com/twiterisrael

לצפיה ב-'אני לא יודעת מה זה הלינק הזה'
אני לא יודעת מה זה הלינק הזה
08/07/2017 | 21:44
9
7
כנס ל twitter.com
לצפיה ב-' על הניסים ועל הנפלאות '
על הניסים ועל הנפלאות
08/07/2017 | 22:48
8
9
שוש הבאת מזל בהצעה שלך, ואני חושב אבל לא בטוח שפתרתי חלקית את התעלומה:
> אני חושב שהתעלומה היא שטוויטר כמו פייסבוק מנסים תמיד לחשוב במקום הגולש ולדעת מה הוא רוצה ובמקום לעזור עם ההגדרות האלו הם מקלקלים.  אז כך:
*** נכנסתי בהדבקת  twitter.com   בשורת הכתובת ,לפי המילים שכתבת לי וקיבלתי את הדף בלועזית וטוויטר זיהה אותי כמו בטוויטר שלי הנקרא "טוויטר בעברית"  והגעתי ליעקב אייכלר כפי שהסברת לי אבל שוב לא קיבלתי את ההודעות שלי.
*** נכנסתי שוב ל- home  בו הופיע שם המשתמש שלי ולחצנים שונים ביניהם כתוב tweets ותחתיו הספרה - 7   > קיבלתי שתי אפשרויות כמו הבאים:  
Tweets ,   Tweets & replies     כאשר  tweets  שחור לא לחיץ ואילו
  tweets & replies  כחול לחיץ. 
קרו שני ניסים:  האחד שמיד ראיתי את רשימת ההודעות שלי והשני שבכל כניסה חדשה ראיתי את כל ההודעות שלי.
>> בקיצור כנראה טוויטר הגדיר עבורי משה כשהוא חושב שהוא יודע יותר טוב ממני מה אני רוצה.
>> הבעיה נשארה שעדיין אני לא רואה את ההודעות שלי  אצל אייכלר וכנראה אני מקבל רק ריכוז הודעות שלי, אבל אני מאמין שבסוף  אמצא שהבעיה בהגדרה כלשהי.
לצפיה ב-'עכשיו אתה רואה את הציוצים שלך'
עכשיו אתה רואה את הציוצים שלך
08/07/2017 | 23:54
7
7
בקישור שנתתי (כמו בצילום מסך שלי)?
לצפיה ב-' לשוש:'
לשוש:
09/07/2017 | 13:56
6
9
אני משיב קצת במאוחר כי לא הייתי כאן עד עכשיו מאז השיחה שלנו הקודמת.
אז כך : אצרף צילום מסך למה שעולה לי לאחר התהליכים שכתבתי עליהם. התמונה קטנה כי לא הצלחתי להכניס הכל ברזולוציה רגילה, אבל אצרף גם קישור, בתקווה שתיראי את הפרטים בקישור כיוון שאולי רק המשתמש יכול לראות את זה. אני לא  מבין בזה כידוע לך.
1. צילום מסך. כאשר הדף יעלה, אפשר ללחוץ לקצת יותר גדול:

2. הקישור האמיתי לצילום המסך, שוב בתקווה שתוכלי לראות את זה כי זה מידע למשתמש אם הבנתי נכון.
 https://twitter.com/argamon30/with_replies  ;;

>> בתקווה שזה יוביל לפתרון התעלומה למה אני לא רואה הודעות שלי אצל אייכלר בדף שלו.

אני עורך את ההודעה הרגע: כנראה לא תוכלי לראות את הקישור האמיתי.  אפילו לי טוויטר לא מוכן לתת את הדף מכאן וכותב משהו על שזה לא ניתן.

לצפיה ב-'האם עכשיו, בטוויטר באנגלית'
האם עכשיו, בטוויטר באנגלית
09/07/2017 | 14:56
5
11
אתה רואה את הציוצים שלך בלינק הזה?
לצפיה ב-' שום כלום !'
שום כלום !
09/07/2017 | 16:40
4
10
זה קישור שנתת לי כבר כפי שאת בודאי זוכרת. נכנסתי עכשיו וגללתי למטה עד 30 במאי בהודעות של אייכלר , וגללתי לאט לאט כדי לא לפספס.  שום כלום! אף הודעה שלי לא מופיעה.

**** שוש אני עורך את ההודעה כי נזכרתי לשאול אותך משהו : האם תוכלי לבדוק בבקשה בהצבת הודעה אצל אייכלר , האם תיראי את ההודעה שלך בכניסה מחדש לטוויטר.
לצפיה ב-'הרמתי ידיים'
הרמתי ידיים
09/07/2017 | 16:46
3
7
או שתעביר לי במסר את פרטי הכניסה שלך לטוויטר על מנת שאחפור או שנשאיר את המצב על כנו
לצפיה ב-' אשמח להעביר לך רק לא הבנתי משהו'
אשמח להעביר לך רק לא הבנתי משהו
09/07/2017 | 16:57
2
12
ראשית אם הרמת ידיים , לפעמים לפי התנ"ך זו ברכה, כיוון שמסופר על משה רבנו שהייתה מלחמה לישראל עם עמלק  וכתוב כך בספר שמות פרק י"ז:
 "  והיה, כאשר ירים משה ידו וגבר ישראל; וכאשר יניח ידו, וגבר עמלק."
אז אם הרמת יד, אולי זה יעזור . מי יודע
>> ועכשיו ברצינות: כמובן שאשמח להעביר לך את הפרטים.
  מה את צריכה במסרים? האם משתמש וסיסמה?
>>האם כאשר טוויטר יזהה שזה לא המחשב שלי , האם הוא ייאפשר לך כניסה?
>> ועוד שאלה של חוסר מושג שלי בעניין: האם במידה וזה יצליח לך, לא יקרה מצב שאחרי זה אני לא אוכל להכנס כיוון שטוויטר זיהה מחשב אחר כאילו עברתי אליו?
לצפיה ב-'כן, שם משתמש וסיסמא'
כן, שם משתמש וסיסמא
09/07/2017 | 18:48
1
5
לגבי שתי השאלות האחרות - לא נראה לי כיוון שאני כל הזמן נכנסת עם היוזר שלי ממחשבים שונים
לצפיה ב-' מצוין שלחתי לך , ועוד משהו:'
מצוין שלחתי לך , ועוד משהו:
09/07/2017 | 20:21
5
שלחתי לך הרגע פרטים ושאלתי אותך על מה שהשבת לי כאן בעניין כניסה ממחשב לא שלי כיוון שרק קראתי את התשובה שלך בכותרת וכבר נכנסתי למסרים שלך ולא שמתי לב שהשבת לי בתוכן ההודעה על השאלה.
לצפיה ב-' שאלה על רזולוציה:'
שאלה על רזולוציה:
05/07/2017 | 14:19
2
11
שלום לכם: כאשר אני רוצה להשיב על מסר אישי, אני רואה את תיבת הכתיבה מאד למטה, בקצה המסך, והייתי רוצה שהיא תהיה למעלה באמצע המסך, או לפחות במיקום יותר גבוה. לא עוזרים לי שינויי הרזולוציה או  גלילה.
האם זה גזר דין מהפייסבוק לראות את זה למטה או אולי בעיה בכיוון הרזולוציה במחשב שלי? (אני משנה רזולוציה עלי ידי לחיצה על קונטרול ובאותו זמן כיוון על ידי סיבוב גלגלת העכבר )
אני מצרף צילום מסך לקטע במסרים שלי. תוכלו לראות את תיבת הכתיבה תחת השיחה בכחול:  http://bit.ly/2uJjGfv
לצפיה ב-'ככה זה '
ככה זה
05/07/2017 | 15:07
1
3
לצפיה ב-' וואוו :'
וואוו :
05/07/2017 | 18:39
11
תודה שוש
גם בפייסבוק הגדול ובעל הניסיון, יש שטויות בהגדרות שהן זוועה.
> על זה נאמר "זה מה יש"  אבל עכשיו כאשר אני מנסה להבין את הטוויטר, אז הפייסבוק ממש בובהלה אתר ידידותי ונחמד לעומת הזוועה בטוויטר. 

לצפיה ב-'נתקלתי בזה לא פעם. מה זה?'
נתקלתי בזה לא פעם. מה זה?
02/07/2017 | 22:31
5
24
בתחילתו של פוסט מה זה?
אמ;לק:
לצפיה ב-'ארוך מדי; לא קראתי'
ארוך מדי; לא קראתי
03/07/2017 | 08:56
4
17
זה הגיע מאנגלית (tl;dr). אז לאמלק זה לתת תקציר
לצפיה ב-'זה לא רק "לתת תקציר", זה (לפחות במקור) גם סוג של עלבון'
זה לא רק "לתת תקציר", זה (לפחות במקור) גם סוג של עלבון
04/07/2017 | 08:17
3
16
"כתבת כל כך הרבה, אבל אין לי כוח/חשק לקרוא את זה. אם את/ה רוצה שאני אקרא את מה שאת/ה כותב/ת בעתיד, תכתוב בקצרה". זה בעצם להגיד שלא אכפת לך ממה שכתבו מספיק כדי להשקיע בקריאה של משהו של יותר מכמה שורות.
לצפיה ב-'אגב, זה מזכיר לי בדיחה (באנגלית)'
אגב, זה מזכיר לי בדיחה (באנגלית)
04/07/2017 | 08:20
1
13
A woman sent a message to her son: "What does DK, TTYL, LY mean?"
The son replied: "Don't Know, Talk To You Later, Love You".
So the woman wrote: "Okay, I'll just ask your sister".
לצפיה ב-'Nice '
Nice
04/07/2017 | 10:55
4
לצפיה ב-'כי לאנשים היום'
כי לאנשים היום
04/07/2017 | 10:47
8
יש רמת ריכוז שואפת לאפס.
אם זה יותר משתי שורות זה כבר כבד עלי
לצפיה ב-'הוספת תמונה מהאתר שלי '
הוספת תמונה מהאתר שלי
30/06/2017 | 12:53
10
12
הוספת תמונה מהאתר שלי כך שלחיצה עליה תהיה קישור  
לעמוד בו נמצאת התמונה באתר.
תודה,
אריה
לצפיה ב-'תכניס לפוסט לינק לתמונה'
תכניס לפוסט לינק לתמונה
01/07/2017 | 13:17
9
14
ואז לחיצה עליה תוביל לאותו לינק
לצפיה ב-'היי שוש'
היי שוש
01/07/2017 | 13:38
8
11
הכוונה להכניס לינק לדף עצמו ואז תופיע בפייסבוק התמונה?
( זה הדף והתמנה שברצוני להראות היא התמונה הראשונה )
תודה רבה,
אריה
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
01/07/2017 | 13:47
7
11
ולפני שאתה מפרסם אתה יכול למחוק את הלינק ולהשאיר רק את התמונה
לצפיה ב-'תודה רבה ושבת שלום, אריה'
תודה רבה ושבת שלום, אריה
01/07/2017 | 15:21
3
לצפיה ב-'תודה רבה, העלתי את התמונה'
תודה רבה, העלתי את התמונה
01/07/2017 | 20:35
5
9
התמונה הייתה קטנה, איך מעלים תמונה בגודל 
הרגיל?
תודה רבה
לצפיה ב-'אצלי היא עולה בסדר'
אצלי היא עולה בסדר
02/07/2017 | 08:19
4
10
אני אשמח לעוד פרטים:
מדובר בפרופיל? בדף? מה זה קטנה? כמה קטנה? אפשר לינק או צילום מסך?
לצפיה ב-'זה הסיפור + תמונה'
זה הסיפור + תמונה
02/07/2017 | 11:22
3
7
אני חושב שמדובר כאן על דף הבית,
(איפה שכתוב מה אתה חושב) .
בתמונה המצורפת תראי שהתמונה שהעלתי לפייס 
היא איקון הכיתוב ויש חלק מהדף שבאתר.
מקווה שהסברתי איך שהוא.
איך אני יכול לשלוח קישור לפייס? 
הקישור הוא כללי  .facebook.com
תודה רבה, אריה
לצפיה ב-'אני לא מצליחה להבין מה עשית'
אני לא מצליחה להבין מה עשית
02/07/2017 | 11:33
2
8
שתי אופציות:
1. מה השם המלא שלך בפייסבוק כדי שאני אוכל למצוא?
2. בפרופיל שלך (לחץ על השם שלך) תעתיק משורת הכתובות את הלינק לפרופיל שלך
לצפיה ב-'שלחתי מסר, מקווה שזה מה ששאלת'
שלחתי מסר, מקווה שזה מה ששאלת
02/07/2017 | 13:19
1
3
לצפיה ב-'כן ועניתי'
כן ועניתי
02/07/2017 | 13:28
6
לצפיה ב-'לייקים באינסטגרם'
לייקים באינסטגרם
01/07/2017 | 17:29
13
היי :) מקווה שתוכלו לעזור לי.

אני לא מצליחה לעשות לייק (כאילו, הלב הזה שהוא מקביל ללייק בפייסבוק) לתגובה ספציפית באינסטגרם. לתגובות אחרות אני מצליחה (דרך גלקסי S7).
הלייק תוך חצי שניה מתבטל. ניסיתי לסגור את האפליקציה ולהיכנס שוב ואני עדיין לא מצליחה.

ניסיתי דרך המחשב - ומשום מה אין בכלל אפשרות ללייקים לתגובות, שזה די מוזר.

מה אפשר לעשות?

תודה לעוזרים :)
לצפיה ב-'חסימת פרופיל'
חסימת פרופיל
30/06/2017 | 09:58
3
17
כתבתי פוסט (ראשי) באחת הקבוצות.
היו כמה מגיבים
לאחר שהגיבו אני רוצה לחסום את המגיבים
הם לא יראו עוד את הפוסט (הראשי) שכתבתי
מה בנוגע לראייתם את התגובות שהם כבר הגיבו?
האם הם יראו את התגובות שכבר כתבו בלי שיראו את הפוסט הראשי שאני כתבתי?
לצפיה ב-'אני לא בטוחה אבל למיטב הבנתי כן'
אני לא בטוחה אבל למיטב הבנתי כן
30/06/2017 | 10:00
2
4
לצפיה ב-'בדקתי לעומק'
בדקתי לעומק
30/06/2017 | 13:20
1
8
עשיתי בדיקה יסודית שנתנה לי תשובה ברורה לשאלתי.
התשובה היא שזה שנחסם,למרות שכתב כבר תגובות לפוסט שלי, לא יראה גם את התגובות שהוא כתב.
תודה לך שוש!
לצפיה ב-'תודה לך על העדכון '
תודה לך על העדכון
30/06/2017 | 13:28
2
לצפיה ב-'ערב טוב לכולם, שאלה על פייסבוק.'
ערב טוב לכולם, שאלה על פייסבוק.
29/06/2017 | 19:49
1
22
רציתי לדעת האם יש דרך לאתר את רשימת התיוגים, בה נמצאים כל התיוגים שאנשים תייגו אותי למשל בפוסטים, והאם יש דרך למנוע מאנשים לתייג אותי בעתיד?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
30/06/2017 | 09:32
10
1. כן. ביומן הפעילות תחת פוסטים שתויגתי בהם או משהו דומה
2. לא אבל ניתן למנוע מהתיוגים להופיע אצלך בפרופיל (זה יופיע אצל מי שתייג)
לצפיה ב-'אני לא מצליח להבין, איך רואים תגובות של אנשים בטוויטר ? '
אני לא מצליח להבין, איך רואים תגובות של אנשים בטוויטר ?
28/06/2017 | 00:23
11
18
נכנסתי למשל לדף של גל גדות וכפי שרואים בתמונה שצירפתי, מתחת לפוסט האחרון שלה (או "הציוץ" שלה?) רשום שישנן 448 תגובות... אך כשאני מנסה לקרוא אותן על ידי לחיצה על אחד משני האייקונים שסימנתי בתמונה באדום (גם כאשר אני רשום והיוזר שלי פעיל!) פשוט נפתח לי חלון של כתיבת תגובה חדשה... אבל אני לא רוצה לכתוב תגובה! אני בסך הכל רוצה לקרוא את 448 התגובות שרשמו לה! איך עושים את זה? איך אני יכול לקרוא את התגובות שנרשמו שם?

לצפיה ב-'מתחת (או מעל) לתמונה'
מתחת (או מעל) לתמונה
28/06/2017 | 09:46
10
9
לחץ על השם שלם עם ה - @ ותקבל את התמונה בגדול עם התגובות מתחת
לצפיה ב-'זה לא עובד לי, תוכל לבדוק אם אתה מצליח לקרוא שם תגובות ?'
זה לא עובד לי, תוכל לבדוק אם אתה מצליח לקרוא שם תגובות ?
28/06/2017 | 12:22
9
6
חפש בגוגל: ״גל גדות טוויטר״ וכנס לדף שלה שמתוכו לקחתי קודם צילום מסך. תגיד לי אם אתה מצליח לקרוא את התגובות שרשמו לה. ניסיתי את מה שאמרת לי וזה לא עבד.

לצפיה ב-'כבר בדקתי'
כבר בדקתי
28/06/2017 | 12:28
8
14
אני לא אומרת לפני שאני בודקת.
נכנסתי לטוויטר (לא לגוגל) - כתבתי את השם שלה וקיבלתי את צילום המסך ששלחת.
לחצתי על השם שלה (אצלי זה מעל התמונה) - התמונה נפתחה בגדול והכל הופיע מתחת.
לצפיה ב-'אני חדש עם טוויטר, לא לגמרי הבנתי את מה שאמרת'
אני חדש עם טוויטר, לא לגמרי הבנתי את מה שאמרת
28/06/2017 | 18:24
13
אם אני מגיע לדף של גל גדות בטוויטר דרך חיפוש בגוגל זה לא נקרא להיכנס לטוויטר? איך עוד אפשר להיכנס לשם? בכל מקרה ניסיתי את מה שהצעת וזה לא כל כך עבד.

לצפיה ב-'יש אפשרות שתצרפי לכאן צילום מסך של מה שאת רואה?'
יש אפשרות שתצרפי לכאן צילום מסך של מה שאת רואה?
28/06/2017 | 20:46
6
10
ותסבירי (או תקיפי בעיגול) את מה שאת לוחצת עליו? כי אני לוחץ על השם שלה גם מעל התמונה וגם מתחת לתמונה וזה פשוט פותח לי שוב את אותו דף בדיוק עם כל הציוצים שלה, אבל עדיין אין שום זכר לתגובות שאמורות להיות שם.

לצפיה ב-'אתה נכנס מהמחשב או מטלפון? '
אתה נכנס מהמחשב או מטלפון?
28/06/2017 | 21:08
5
4
לצפיה ב-'דרך מחשב שולחני'
דרך מחשב שולחני
28/06/2017 | 22:30
4
18
אני מחפש בגוגל: "גל גדות טוויטר" (זו סתם דוגמא) ונכנס מרשימת התוצאות לדף שלה. לחצתי שם על כל מה שאפשר ושום דבר לא מראה לי פירוט של התגובות שאמורות להיות לפוסט שלה.

לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
28/06/2017 | 22:40
5
אבדוק מחר כשאהיה מול מחשב
לצפיה ב-'מצאתי'
מצאתי
29/06/2017 | 09:01
2
10
במחשב זה אכן שונה.
תלחץ על התאריך (או השעה) שבו פורסם הפוסט.
לצפיה ב-'תודה, סוף סוף!!'
תודה, סוף סוף!!
30/06/2017 | 00:22
1
15
לא יאומן כמה מטופש ולא אינטואיטיבי תיכננו את זה... מי צריך לנחש שלחיצה על התאריך מציגה את התגובות??  לא יותר הגיוני שלחיצה את האייקון של התגובות תבצע את הפעולה הזו? וואו זה פשוט חלם.

לצפיה ב-'באמת קצת מוזר'
באמת קצת מוזר
30/06/2017 | 08:47
5
אני מכירה את זה מפייסבוק שלחיצה על התאריך פותחת את הפוסט בנפרד אז אמרתי ננסה, אולי גם פה זה יעבוד.
רק בקשה קטנה - בפעם הבאה תציין מההתחלה שמדובר במחשב אז היינו מוצאים יותר מהר

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ