לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65926,592 עוקבים אודות עסקים

פורום אופניים חשמליים

שלום לכולם, שמי יובל גינסברג ואני מזמין אתכם לשתף אותנו כאן בכל נושא הקשור לאופניים חשמליים. בפורום זה אשמח לענות על כל שאלה ועצה, כגון בסיס חוקי, הורים דואגים, שאלות מקצועיות או בעיות שטרם פתרתם באופניים -אולי כאן התשובות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופניים חשמליים

שלום לכולם, שמי יובל גינסברג ואני מזמין אתכם לשתף אותנו כאן בכל נושא הקשור לאופניים חשמליים. בפורום זה אשמח לענות על כל שאלה ועצה, כגון בסיס חוקי, הורים דואגים, שאלות מקצועיות או בעיות שטרם פתרתם באופניים -אולי כאן התשובות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אופניים חשמליים בתפוז- בפורום זה אשמח לענות על כל שאלה , עצה , בעניין אופניים החשמליים  כגון- בסיס חוקי, הורים דואגים,  
שאלות מקצועיות או בעיות באופניים שלא מצאתם תשובות. 
הסוללה לא עובדת מה עושים?
היכן מותר לנסוע עם האופניים החשמליים ?
למי מותר ,מאיזה גיל?

כל שאלה, סוגיה ,דילמה , אשמח לעזור ולסייע על מנת להפיג את העננה סביב ענף ירוק כמו אופניים חשמליים.

יובל גינסברג

מנהל פורום אופניים חשמליים בתפוז

המשך >>

לצפיה ב-'קסדה סגורה לאופניים חשמליים'
קסדה סגורה לאופניים חשמליים
22/07/2016 | 13:15
4
123
יש לי שאלה שכאשר שאלתי קרובים נתקלתי במבטי תמיהה:
אני רוכבת על אופניים חשמליים ככלי רכב משני בתוך העיר כבר שנים רבות- סידורים קרובים, לפעמים הגעה לעבודה וכו... לפני כשבועיים עברתי תאונה כאשר רכב "הדביק" אותי לימין בלי שאפשר לי הזדמנות בכלל להגיב. חבשתי קסדת אופניים בזמן התאונה שמנעה פגיעה רצינית יותר, אך שברתי את הלסת ויש לי תפרים בכל מיני מקומות בפנים :(
קשה לי לוותר על הרכיבה למרות שעכשיו אני מאוד מפחדת... אני חושבת שעם כל חוסר הנוחות (והמוזרות) שבדבר אני אחזור לרכב רק עם קסדה סגורה שמגינה גם על הלסת (לאחר ששברתי אותה אני מבינה שאני לעולם לא מתכוונת להשאיר אותה חשופה).

האם אתם מכירים קסדות שמגנות גם על הלסת לרוכבי אופניים חשמליות שהן לא לשטח?

לצפיה ב-'קסדה לאופניים חשמליים'
קסדה לאופניים חשמליים
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2016 | 15:10
91
שלום ורד,
לעניין קסדות סגורות אנו לא נוכל להמליץ לך פרטנית על חברה מסוימת, אבל כן נוכל לומר שבחיפוש בגוגל ישנם קסדות אופניים סגורות כמו לאופנועי שטח.
בהצלחה 
לצפיה ב-'לצערי עקרונית אין קסדות סגורות לאופניים שאינם קסדות שטח'
לצערי עקרונית אין קסדות סגורות לאופניים שאינם קסדות שטח
25/07/2016 | 15:33
2
61
מכיוון שכל הרוכבי כביש לובשים קסדות במשקל כמה שיותר קל להוריד משקל ואוירודינמיות ודברים בסגנון.
בכל מקרה רק שתדעי שקסדות סגורות של אופנוע נותנות הגנה ברמה אחרת לגמרי מקסדות סגורות של אופניים מכיין שהם מחוייבים לעמוד בתקנים מחמירים (dot,snell וכו'..) בעוד שבפועל המון מקסדות האופניים בארץ לא עומדות בשום תקן וגם אלה שכן עומדות לרוב בCE וכאלה שזה בעצם "בטוח לשימוש" ולא אומר כלום על רמת ההגנה שלהם.
וגם אלה שעומדות בSNELL וDOT הם עומדות בתקן הזה לאופניים בלבד ולא לאופנוע ולכן בקיצור.. קסדה הכי זולה של אופנוע עם תקן תתן לך יותר הגנה מקסדה הכי יקרה של אופניים.
לצפיה ב-'נשמע לי בעייתי מאוד לרכב על אופניים עם קסדה של אופנוע'
נשמע לי בעייתי מאוד לרכב על אופניים עם קסדה של אופנוע
26/07/2016 | 01:07
1
68
ואני לא מדברת על המבטים ברחוב

זה הרבה יותר כבד ומסורבל מקסדת אופניים, חוסם הרבה משדה הראיה ומפריע גם לשמוע מסביב. מסורבל לסובב עם זה את הראש. לאופנוע יש מראות שמאפשרות לראות אחורה גם בלי לסובב את הראש, ולאופניים בד"כ לא (למרות שזה בכלל לא רעיון רע להתקין עליהן מראות בכל מקרה), בקיץ מזיעים בתוך הקסדה ובחורף צוברים אדים על המשקף, ורוח של 25 קמ"ש זה ממש לא מספיק כדי לאוורר, לא בקיץ ולא בחורף.

עדיף כבר להשתמש בקטנוע...
לצפיה ב-'אמממ, זה מאוד אינדבידואלי אבל'
אמממ, זה מאוד אינדבידואלי אבל
26/07/2016 | 18:01
53
אני יכול להגיד לך על עצמי, שבקיץ אני נוהג עם קסדת אופניים ובחורף (בימים הגשומים לכל הפחות) עם קסדה סגורה של אופנוע.
זה אוטם את הראש לחלוטין ממים, וחום זה סבבה בחורף.
בקשר לקיץ, תקני את הסגורות של אופניים הם אמורות להיות מאוד מאווררות כי הם נועדו לאנשים שמדוושים בשטח ומזיעים וכו'..
בקשר למראות יש לך את אלה:
http://www.ebay.com/itm/321643337894?_trksid=p2055...
זה בערך הכי טוב שכסף יכול לקנות לאופניים (4.9 באמאזון על אלפי ביקורות, שימי לב שזה ימין ושמאל ובדר"כ בחנות מוכרים לך רק צד אחד), אם לא אלה יש לך את CAT משהו, תחפש קצת הם גם סבבה
לצפיה ב-'עזרה בקניית אופניים חשמליים'
עזרה בקניית אופניים חשמליים
24/07/2016 | 14:42
1
119
שלום.
אני רוצה לקנות אופניים חשמליים ומחפש חנות מומלצת שמוכרת אופניים חשמליים באיזור הוד השרון/כפר סבא, כמובן שחשוב לי שידעו להתאים לי את האופניים לפי הצרכים שלי ולפי התקציב וכמובן שיהיה מגוון של אופניים לבחירה.

תודה.
לצפיה ב-'המלצה על חנות אופניים חשמליים'
המלצה על חנות אופניים חשמליים
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2016 | 15:06
194
שלום,
בפורום זה אין המלצות פרטניות על מותג או חנות כזאת או אחרת אלא על היבטים מקצועיים וחוקיים בלבד.
עמכם הסליחה
לצפיה ב-'אירוח בנושא אופניים חשמליים'
אירוח בנושא אופניים חשמליים
11/07/2016 | 09:38
50
1600
 האופניים החשמליים שלנו הם כלי רכב עירוני נוח וידידותי לסביבה. הם שקטים, אינם צורכים דלק, ותורמים להפחתת העומס בכבישים. עם זאת, רכיבה לא זהירה ושלא בהתאם לחוק עלולה לסכן את הרוכב ואת משתמשי הדרך האחרים.

אם גם אתם נדבקתם בטרנד של האופניים...
המשך>>
 האופניים החשמליים שלנו הם כלי רכב עירוני נוח וידידותי לסביבה. הם שקטים, אינם צורכים דלק, ותורמים להפחתת העומס בכבישים. עם זאת, רכיבה לא זהירה ושלא בהתאם לחוק עלולה לסכן את הרוכב ואת משתמשי הדרך האחרים.

אם גם אתם נדבקתם בטרנד של האופניים החשמליים  כדאי שתיקחו חלק פעיל באירוח הבא!

אודות האירוח
ביום א', ה 17/7/16, בים השעות 20:00 ל 22:00 נארח בפורום  את עו"ד שי גלעד שישיב על שאלותיכם בנושאים הבאים:
אחריות הרוכב בעת רכיבה – היכן מותר ובטוח לרכוב? מהו גיל הרכיבה המינימלי המותר לרכיבה? האם רוכב האופניים מחויב לציות מלא לחוקי התנועה?
התנהלות בעת תאונה – מיהו האחראי מבחינה משפטית בעת תאונה- הפוגע או הנפגע? היכן התקיימה התאונה? על הכביש או על המדרכה? מהן הפעולות המשפטיות בהן כדאי לנקוט לאחר תאונה?

על שאלות אלה ועוד ישיב עו"ד שי גלעד.
 אנו מזמינים אתכם להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו!

אודות עו"ד שי גלעד
עורך דין שי גלעד הנו בעל ניסיון של עשרים וחמש שנים בייצוג נאשמים בתעבורה בבתי משפט. עו"ד שי גלעד היה בין מייסדי עמותת אור ירוק והיועץ המשפטי שלה, ולמשך שנים ארוכות יו"ר וועדת התעבורה בלשכת עורכי הדין (2015-2003). בתפקידיו אילו, הייתה לעו"ד גלעד נגישות מיוחדת להליכי חקיקה בתחום התעבורה, מעורבות בהם ומעורבות בפסיקות בתי המשפט העדכניות ביותר בתחום. זאת ועוד, עו"ד שי גלעד מנהל את פורום תעבורה ונהיגה בשכרות בתפוז.
http://sgilad-law.co.il/

לצפיה ב-'גלגלי אופניים חשמליים'
גלגלי אופניים חשמליים
19/07/2016 | 11:24
3
85
היי,
האם יש הבדל מהותי ומעשי בין גלגלים "רגילים עם שפיצים" לבין הגלגלי מגנזיום עם היציקות מגנזיום כמו למשל שיש בקלאופן luxury ?

בקטע של תחזוקת גלגל, שבירת שפיצים, בעיות בעתיד וכד'?

תודה !
לצפיה ב-'וודאי'
וודאי
19/07/2016 | 21:27
2
71
דבר ראשון זה לא מגנזיום. זה אלומניום.
דבר שני, שפיצים פחות חזקים אבל כשנשברים מחליפים ב30 שקל.
כשג'אנט נשבר אי אפשר לתקן וצריך לקנות חדש.
מה עדיף? לא יודע... אם באותו מחיר כנראה הג'אנט היצוק
לצפיה ב-'תודה - ושמעתי משהו על גיר פלדה - אכן אמין יותר ?'
תודה - ושמעתי משהו על גיר פלדה - אכן אמין יותר ?
20/07/2016 | 10:43
1
40
לצפיה ב-'אכן.'
אכן.
20/07/2016 | 19:19
46
זה יותר טוב מגירים מפלסטיק קשיח שנטו בעבר לפחות להישחק יחסית מהר, במיוחד במערכות ששיפרו אותם עם בקרי 350W וכיוצא בזה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
יובל גינסברג: מנהל בחברת SHIKKO יחד עם אביו שהקים את העסק מזה שנים רבות, בכמה תחומים בענפים שונים. יובל מומחה בתחום האופניים החשמליים , היה שותף בוועד
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יובל גינסברג-מנהל פורום אופנים חשמליים
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו