לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
68196,819 עוקבים אודות עסקים

פורום נדל"ן באירופה - מיסוי בינלאומי

פורום השקעות נדל"ן באירופה - מיסוי בינלאומי - עוסק בכל סוגיות המיסוי הנוגעות לרכישת נכס בחו"ל. השקעות נדל"ן באירופה עשויות להוות פתרון אלטרנטיבי עם תשואות גבוהות לעומת השקעות בישראל, אך חשוב לשים לב לכלל מרכיבי העסקה ובפרט לסוגיית המסים המשפיעות על כדאיות העסקה.

בטרם מקבלים החלטה על השקעה כאמור, מומלץ לקחת בחשבון בין היתר את הסוגיות הבאות: האם כדאי לרכוש כאדם פרטי או כחברה? מהו מס הרכישה במדינה הרלוונטית? סוגיות המיסוי בגין שכירות, שיעורי מס רווח הון או רווחי עסקים וכו', האפשרות לקזז הפסדים, האם ניתן למנוע כפל מס בשתי המדינות, ועוד.

הפורום מנוהל ע"י נמרוד ירון, רו"ח, משפטן וכלכלן – בכיר לשעבר ברשות המסים, אשר משרדו עוסק בתכנוני מס בארץ ובחו"ל, מיסוי השקעות בנדל"ן בחו"ל, הליכי גילוי מרצון ועוד. נמרוד ירון גם שותף מנהל בנדל"ן גלובל העוסקת בליווי וייעוץ למשקיעים בחו"ל לבחינת כדאיות עסקה ופתרונות בתחום המס.

התשובות הניתנות בפורום מהוות מענה ראשוני ואינן מהוות יעוץ מקצועי משפטי ו/או מיסויי ו/או חשבונאי פורמלי, ובאחריות הגולש לבצע את כל הבדיקות המקצועיות מטעמו. על הגולש לשמור על כבוד הגולשים וכן להימנע מהודעות פרסומיות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נדל"ן באירופה - מיסוי בינלאומי

פורום השקעות נדל"ן באירופה - מיסוי בינלאומי - עוסק בכל סוגיות המיסוי הנוגעות לרכישת נכס בחו"ל. השקעות נדל"ן באירופה עשויות להוות פתרון אלטרנטיבי עם תשואות גבוהות לעומת השקעות בישראל, אך חשוב לשים לב לכלל מרכיבי העסקה ובפרט לסוגיית המסים המשפיעות על כדאיות העסקה.

בטרם מקבלים החלטה על השקעה כאמור, מומלץ לקחת בחשבון בין היתר את הסוגיות הבאות: האם כדאי לרכוש כאדם פרטי או כחברה? מהו מס הרכישה במדינה הרלוונטית? סוגיות המיסוי בגין שכירות, שיעורי מס רווח הון או רווחי עסקים וכו', האפשרות לקזז הפסדים, האם ניתן למנוע כפל מס בשתי המדינות, ועוד.

הפורום מנוהל ע"י נמרוד ירון, רו"ח, משפטן וכלכלן – בכיר לשעבר ברשות המסים, אשר משרדו עוסק בתכנוני מס בארץ ובחו"ל, מיסוי השקעות בנדל"ן בחו"ל, הליכי גילוי מרצון ועוד. נמרוד ירון גם שותף מנהל בנדל"ן גלובל העוסקת בליווי וייעוץ למשקיעים בחו"ל לבחינת כדאיות עסקה ופתרונות בתחום המס.

התשובות הניתנות בפורום מהוות מענה ראשוני ואינן מהוות יעוץ מקצועי משפטי ו/או מיסויי ו/או חשבונאי פורמלי, ובאחריות הגולש לבצע את כל הבדיקות המקצועיות מטעמו. על הגולש לשמור על כבוד הגולשים וכן להימנע מהודעות פרסומיות.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום השקעות נדל"ן באירופה. -מיסוי בינלאומי. בפורום נדון בסוגיות המיסוי הרלבנטיות לעסקה שיכולות להשפיע על כדאיות העסקה.
בפורום זה נשמור על שיח ראוי. התשובות ניתנות באופן כללי ולא מהוות תחליף לייעוץ פרטני.

המשך >>

לצפיה ב-'גרמניה'
גרמניה
30/06/2019 | 14:46
1
15
אני שוקל לקנות דירה בגרמניה ולא מצאתי באינטרנט מה שיעור מס הרכישה בגרמניה..    

לצפיה ב-'גרמניה'
גרמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2019 | 12:50
10
היי חן,
מס הרכישה בגרמניה (וליתר דיוק מס ההעברה כפי שמכונה שם וחל על הקונה) תלוי במיקום הספציפי בו נמצא הנכס והוא נע בין 3.5% ל 6.5% משווי הנכס. חשוב להוסיף כי לבדיקת כדאיות העסקה מוצע לקחת בחשבון גם את יתר המסים הצפויים כדוגמת מס רווח הון אם מדובר ביחיד, מס רכוש בגרמניה, מיסוי על שכירות ועוד. בנוסף, צריך לקחת בחשבון שמס הרכישה איננו חלק מהמסים הכלולים באמנת המס בין ישראל לגרמניה, כך שזו הוצאה נוספת.
עו"ד מורן זמיר גרינברג ממשרד רו"ח נמרוד ירון ושות'
לצפיה ב-'רכישת דירות באירופה '
רכישת דירות באירופה
23/06/2019 | 13:16
1
35
מתעניינת ברכישת כמה דירות באירופה. האם עדיף להתאגד כחברה?

לצפיה ב-'רכישת דירות כיחיד או כחברה'
רכישת דירות כיחיד או כחברה
( לעמוד שלי בתפוז )
23/06/2019 | 14:32
27

היי עדי, מה שלומך? מדובר בשאלה חשובה (אחד השיקולים ברכישת דירה בחו"ל) אך גם תלויה באיזו מדינה מדובר וגם בנסיבות הספציפיות. יש גם רלבנטיות למספר הדירות שבכוונתך לרכוש. ככלל, במקרה שהרכישה תעשה על ידי חברה, המיסוי על רווחי החברה יהיו מס חברות (בין כשתמכרי בהמשך ובין בגין השכירות וכשתמשכי דיבידנדים גם כל כך תמוסי). אם תרכשי כגורם פרטי ולאחר מכן תמכרי את הנכס – המכירה תחשב לרוב מס רווח הון בחו"ל. יש לבדוק את השיעורים במדינה הספציפית כדי להחליט... כאמור יש גם הבדלים בהקשר להכנסה משכירות. מס רכישה, ככל שיחול לפי דין המדינה הספציפית, צפוי להיות זהה בין אם חברה תרכוש ובין אם יחיד. בנוסף, יש להתייחס לאמנת המס הרלבנטית. עוד יש לקחת בחשבון שעל חברה חלים הוצאות ועלויות נוספות כגון הנהלת חשבונות כפולה. מצד שני, יש לקחת בחשבון את היתרון של אחריות מוגבלת ויתרונות נוספים של חברה.
אגב, קיימות מדינות ספציפיות שיאפשרו רכישת נכסים רק באמצעות חברה.

בברכה,
עו"ד מורן זמיר גרינברג ממשרד רו"ח נמרוד ירון ושות'
לצפיה ב-'מס שכירות'
מס שכירות
13/06/2019 | 14:02
1
37
אודה לסיוע בנושא... 
רכשתי דירה באיטליה ומעוניינת להשכיר אותה. האם עליי לשלם מס בגין דמי שכירות גם באיטליה וגם בישראל או רק באיטליה? 

לצפיה ב-'שכירות באיטליה ובישראל'
שכירות באיטליה ובישראל
( לעמוד שלי בתפוז )
16/06/2019 | 10:44
25
היי אורחת, יש לשלם מס גם באיטליה וגם בישראל. שיעורי המס באיטליה בגין שכירות נעים על פני טווח רחב. ישראל ואיטליה חתומות על אמנה למניעת כפל מס ובסעיף 6 לאמנה נקבע כי הכנסות ממקרקעין ימוסו גם במדינה שבה נבעו ההכנסות, לפי דיניה הפנימיים. אם בוחרים למסות בישראל במסלול הרגיל של מס שולי (כשהמדרגה המינמלית למי שטרם מלאו 60 היא 31%), ניתן לזכות את המס באיטליה והוצאות (כך שלא תשלמי כפל מס) אך יש גם אפשרות של מסלול מיסוי לפי סעיף 122א לפקודת מס הכנסה ואז שיעור המס יהיה רק 15% אך לא ניתן להכיר בהוצאות, ולא לזכות מס זר.
בברכה
עו"ד מורן זמיר גרינברג ממשרד נמרוד ירון ושות'.
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
11/06/2019 | 13:12
20

אנו מברכים את נמרוד ירון עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'יוסי גלאון'
יוסי גלאון
23/05/2019 | 16:43
53
מחפש אנשים הקשורים ליוסי גלאון או אלו שעשו דרכו קניה ו....
תתקשרו אלי edigold1@gmail.com
לצפיה ב-'נדל"ן בבטומי'
נדל"ן בבטומי
20/05/2019 | 11:43
49
היי חברים 
פרויקט חדש בבטומי מציע יחידות לרכישה בבית מלון גדול שהולך להיבנות עם קזינו ןכו'
הציעו לנו יחידות במחיר של 1500 דולר כאשר התשואה הממוצעת עומדת על כ-12% לערך
אשמח לקבל את חוות דעתכם על למה כדאי או לא כדאי להשקיע בבטומי
תודה
לצפיה ב-'מס עיזבון בספרד'
מס עיזבון בספרד
04/04/2019 | 08:52
47
האם יש מס עיזבון למשקיעים זרים בספרד? אם כן, אשמח לדעת מה גובהו והאם ישנם דרכים חוקיות להימנע מתשלום מס זה וכיצד זה מתבצע.
לצפיה ב-'בירור לגבי חברת investmart'
בירור לגבי חברת investmart
01/04/2019 | 09:16
72
שלום
מישהוא או מישהיא שמעו על החברה investmart? יש המלצות?
תודה
יוני
לצפיה ב-'השקעה בדיור מוגן בתי אבות באנגליה'
השקעה בדיור מוגן בתי אבות באנגליה
12/03/2019 | 11:16
1
180
למי יש מידע בקשר להשקעות בדיור מוגן באנגליה
יש הרבה הצעות בזמן האחרון
למי יש ניסיון ביקורת או חוות דעת?
לצפיה ב-'מידע על השקעה בדיור מוגן באנגליה'
מידע על השקעה בדיור מוגן באנגליה
07/07/2019 | 17:42
8
היי אבי,

בגדול יש לשים לב לאיזה קבוצה משתייך הדיור מוגן שאתה בוחן בו את ההשקעה, דיור מוגן סיעודי או דיור מוגן אקסלוסיבי.
ההבדל בין השניים הוא גדול. 
מידע נוסף תוכל לקרוא במאמר הבא שלדעתי יוכל לעזור לך - 

לצפיה ב-'נדל"ן בשוויץ - מה דעתכם?'
נדל"ן בשוויץ - מה דעתכם?
03/02/2019 | 18:32
105
שלום לכולם
לאחרונה שמעתי מחבר שהשקיע בפרויקט נדלן בשוויץ
הוא עשה את זה דרך חברה ישראלית שיושבת בפתח תקווה, זאת פעם ראשונה שאני שומע על השקעה בשוויץ ולא מכיר כלל את השוק, אשמח לשמוע את דעתכם? מישהו השקיע בעבר בשוויץ? איך התשואות? איך השוק שם?
מדובר על פרויקט בעיירה שעושה רושם שהיא מאוד תיירותית בעיקר בזכות אתרי סקי ומעיינות חמים שיש בעיירה, משקיעים בדירה שתנוהל על ידי חברה מקומית ותושכר לתייריים.

מה אתם אומרים?

לצפיה ב-'להלן חברות ממולצות להשקעות בפולין מניסיון אישי'
להלן חברות ממולצות להשקעות בפולין מניסיון אישי
15/01/2019 | 19:11
239
שלום, חשבתי לבצע רכישה עצמאית לחלוטין אבל זה מורכב מידי ומסוכן מידי-
אני חקרתי את השוק במשך מספר חודשים להלן 2 מסקנות עיקריות-
1)בפולין הנוער חייב ללכת לאוניברסיטה או מכללות כך שרצף ההשכרות בערים המרכזיות הוא טוטאלי ויש למדינה תוכנית סבסוד לנוער גם בהשכרה.
2)וורשה מוצפת בבניה עכשיו ולכן התשואה שם נמוכה ביחס לערים אחרות.

בשוק פועלות 3\4 חברות אבל רק ל-2 מהם יש משרדים בפולין - 
קבוצת רונסון ronson.co.il‬‏ שמתרכזת בעיקר בוורשה 
וחברת ISRAPOL לה יש משרדים בלודג'+וורשה
אני החלטתי לרכוש דרך ISRAPOL כי להם בניגוד לרונסון יש בבעלות החברה צוותים לניהול השוטף של הנכס, ברונסון מתווכים לך חברת ניהול ויש לזה משקל רב, כמו כן קבלני ביצוע להשלמת עבודות הפנים (במקרה של רכישת נכס חדש)
בבעלות החברה וזה למעשה עזר לי להחליט.   

לצפיה ב-'נדלן בפולין'
נדלן בפולין
09/01/2019 | 17:24
184
מעוניין לרכוש נכס בפולין אשמח להמלצות לגבי מחירים אזורים וכדומה 

לצפיה ב-'השקעות נדלן בפולין '
השקעות נדלן בפולין
09/01/2019 | 15:15
165
היי מחפש השקעה בדירות בפולין 
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:09
38

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'חברת MHR1'
חברת MHR1
29/12/2018 | 12:09
126
הי, רציתי לדעת אם מישהו מכיר את חברת MHR1 המתעסקת בין השאר בהשקעות במרכזים לוגיסטיים בגרמניה.
כמו כן, אשמח לשמוע את דעת המומחים בנוגע להשקעה במרכזים לוגיסטיים בכלל ובגרמניה בפרט.
תודה רבה
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:56
19

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:23
7
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
20/09/2018 | 13:00
2
285
אני רושם הכי פתוח שאפשר ומקווה להבין
יש לי סכום של 300 אלף שח שאני מעוניין להשקיע.

האם בחול התשואות טובות יותר מבארץ.
האם יש חברה או חברות שאתם יכולים להמליץ עליהם ?
חשוב לי שמי שממליץ זה אנשים כמוני ולא בעלי איטנרס כזה או אחר

תודה למשיבים
לצפיה ב-'תשואה בהשקעות נדל"ן בחו"ל '
תשואה בהשקעות נדל"ן בחו"ל
( לעמוד שלי בתפוז )
13/11/2018 | 21:10
1
282
היי 

תשובות לשאלותיך:
אני רושם הכי פתוח שאפשר ומקווה להבין 
יש לי סכום של 300 אלף שח שאני מעוניין להשקיע.

האם בחול התשואות טובות יותר מבארץ.
תלוי איפה. כן ישנם מדינות רבות בהן התשואות טובות יותר מישראל. זו הסיבה שמשקיעים שפויים מנוסים ומתוחכמים טורחים ללהשקיע ולנהל השקעות מרחוק ולא בחצר האחורית. אגב, התשואה אינה הסיבה היחידה. יש כאן משוואה פשוטה, הזדמנות לתמורה טובה יותר מאשר בשוק הנדל"ן הישראלי ומנגד היכולת להכיל ולשלוט בהשקעת נדל"ן בניהול מרחוק. זה לא השקעה פאסיבית, זה יותר דומה להשקעה בטייס אוטומטי. טייס הוא מאוד מיומן למרות שלרוב אינו צריך לעשות יותר מדי כל עוד הכל במצב אוטומט. כלומר על המשקיע להיות מאוד מיומן כך שבעת הצורך ביכולתך לפעול. כל עוד אתה מאוד מיומן אתה בפועל צריך לפעול פחות ומסוגל בעיקר להיות במצב בקרה

עם זאת. אל תשקיע לפי תשואה. השקעות נדל"ן זה לא שופינג תשואה! עליך להיות מסוגל לבדוק שאתה קונה נכס במחיר טוב ביחס למחיר השוק באזור. ושוב  כדאי להתחיל להשקיע במיקומים איכותיים ולא להתחיל ממיקומי אוכלוסיה קשה. אני כותב את זה כי זו התוצאה שנופלים אליה לא מעט ממשקיעי שופינג התשואה.

האם יש חברה או חברות שאתם יכולים להמליץ עליהם ?
<font>לא אמליץ לך על חברה. אמליץ לך על כמה כלים בסיסיים לבדיקת חברות:
>> בדיקת גוגל על החברות - ביקורות , עדויות משקיעים , תביעות
</font>
<font>>> עדויות \ ממליצים - לא של משקיעים חדשים אחלא כאלה שעבדו עם החברה לפחות 2-3 שנים ועדיף יותר מנכס אחד \ עסקה אחת</font>
<font>>>מודל השקעה - מודל פשוט שאתה יכול להבין אותו או לחלופין שיש לך מישהו מקצועי שמבין אותו ויכול להסביר לך בצורה פשוטה שאתה תבין. לודא שאין ניגוד אינטרסים במודל. </font>
<font>>> מתחבר לנקודה למעלה. לשמור את זה פשוט. לא להשקיע במה שאתה לא מבין. למשקיע המתחיל ממליץ ללכת לא רק על מודל עסקי פשוט בעדיפות השקעה ישירה בבעלות ושליטה מלאה שלך, אלא גם במיקום נורמאלי לא להתפתות לאזורים יותר קשים ומורכבים בגלל חלומות תשואה גבוהה בהשקעה נמוכה. </font>
<font>אסיים בטיפ בשבילך שאם תקשיב לו יחסוך לך מפח נפש.</font>

לצפיה ב-'עצתי לך:תיזהר ואל תסתנוור...הייתי בסיפור,לא פשוט.'
עצתי לך:תיזהר ואל תסתנוור...הייתי בסיפור,לא פשוט.
15/03/2019 | 12:32
102
לצפיה ב-'ממוצע מחירי דירות ושכירות ב-ברשוב'
ממוצע מחירי דירות ושכירות ב-ברשוב
01/09/2018 | 13:11
259
שלום,
אני מנסה למצוא:
  1. פרטי עסקאות דירות שונות בברשוב רומניה בתקופה אחרונה
  2. שכר דירה מבוקש\בפועל לדירות שונות בברשוב בתקופה אחרונה 
האם קיים מאגר כזה? אפילו אם לא מדוייק ב-100% אשמח לעזרתכם בכיוון לאתרים כאלה.

תודה!
לצפיה ב-'העברת כסף לחו"ל עבור קניית נכס'
העברת כסף לחו"ל עבור קניית נכס
10/08/2018 | 19:50
1
358
אני מעוניינת בקניית נכס באירופה. אשמח לדעת מה אפיקי העברת הכסף שיש (פרט לבנק), ומה טווח העמלות אותן אצטרך לשלם על העברה? כיצד עליי לבחור את החברה בה ארצה להעביר את הכסף?
לצפיה ב-'מאוד ממליץ על אופקים'
מאוד ממליץ על אופקים
27/08/2018 | 11:24
257

מנהל/ת הפורום

אודות:
נמרוד ירון הוא רואה חשבון, משפטן וכלכלן, המביא עמו מעל 10 שנות ניסיון וידע נרחב בכל הקשור לפן החשבונאי, המשפטי והמיסויי של ההתנהלות העסקית. נמרוד הוא
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רו
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו